לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
43404,340 עוקבים אודות עסקים

פורום הגירה לאוסטרליה

פורום להגירה לאוסטרליה הוא מקום לשיתוף, התייעצות ועדכון בנושא הגירה לאוסטרליה. הפורום פתוח לכולם ומיועד לכל מי שמתעניין בהגירה לאוסטרליה או לימודים באוסטרליה. ניתן להעלות לפורום שאלות ולקבל מענה מקצועי מהגולשים ומהנהלת הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הגירה לאוסטרליה

פורום להגירה לאוסטרליה הוא מקום לשיתוף, התייעצות ועדכון בנושא הגירה לאוסטרליה. הפורום פתוח לכולם ומיועד לכל מי שמתעניין בהגירה לאוסטרליה או לימודים באוסטרליה. ניתן להעלות לפורום שאלות ולקבל מענה מקצועי מהגולשים ומהנהלת הפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הגירה לאוסטרליה, פורום הגירה לאוסטרליה של אתר תפוז הוא המקום המקצועי, המגוון והעדכני לכל המתעניינים בתחום הגירה לאוסטרליה. לאור הניסיון הרב שצברתי לאורך שנים רבות בנושא הגירה לאוסטרליה, אני עומדת לרשותכם בפורום להתייעצויות בכל הקשור לתחום. פורום זה הוא לא ליעוץ אישי, אלא ליעוץ כללי בלבד! הנכם מוזמנים להשתתף בפורום, תוך שמירה על שפה נקיה וכבוד האדם. ברכות לביקור מועיל ומהנה בפורום. ליסה סגלוב, עו"ד
המשך >>

לצפיה ב-'אמן'
אמן
12/05/2019 | 00:03
לצפיה ב-'קרבן טרור יכול לקבל מעמד של פליט באוסטרליה?'
קרבן טרור יכול לקבל מעמד של פליט באוסטרליה?
06/02/2019 | 19:44
1
9
לצפיה ב-'תלוי מה האזרחות של הקורבן'
תלוי מה האזרחות של הקורבן
06/02/2019 | 20:15
15
אם הוא אזרח של מדינה סוברנית כמו ישראל,
הוא לא יכול לקבל מעמד של פליט באוסטרליה,
גם באוסטרליה היו מקרי טרור.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10
4

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:57

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'שחזור מקוריין של סיפור אמיתי "הברכה הנפלאה מכולן" | Judgemen'
שחזור מקוריין של סיפור אמיתי "הברכה הנפלאה מכולן" | Judgemen
27/10/2018 | 09:52
16
https://www.youtube.com/watch?v=po2Vk0492Xo&li...
שחזור מקוריין של סיפור אמיתי "הברכה הנפלאה מכולן" | Judgement of God Is the Grace of God הדרמה "הברכה הנפלאה מכולן" היא סיפורו של דרשן בכנסייה ביתית. הוא האמין שאם רק יוותר על ביתו ועבודתו, ואם יעבוד ויפיץ את הבשורה, הוא יזכה בברכת האל. לאחר שקיבל את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, הוא המשיך כרגיל, וכמנהיג הכנסייה הוא התמקד רק בעבודה קשה ולא טרח לנהוג לפי דבריו של אלוהים. הוא נהג להסתמך על טבעו המושחת בכל הנוגע לענייניו. אלוהים תיעב זאת, והדרשן איבד את עבודתה של רוח הקודש. לאחר שאיבד את מעמדו כמנהיג, במשך זמן-מה גישתו היתה שלילית והוא התנגד לאלוהים, אך השיפוט שבדברי האל עורר אותו. הוא הבין שהברכה הנפלאה ביותר של אלוהים לאנושות היא שיפוטו והייסורים שהוא מביא...

לצפיה ב-'מחפש חוזה רילוקיישן לדוגמה'
מחפש חוזה רילוקיישן לדוגמה
19/06/2018 | 22:39
41
אשמח לעזרה קטנה מחברי הפורום, בנושא שקשור לרילוקיישן.

בתי עושה עבודה באזרחות על רילוקיישן. אחד הדברים שהיא רוצה להציג בעבודה ולנתח, זה חוזה העסקה של רילוקיישן. לצרף אותו כנספח ולהציג ממנו תנאים שונים שקשורים לתנאי דיור, תהליך המעבר, דרישות, הטבות וכד'.

ניסתי לעזור לה למצוא חוזה גנרי באינטרנט, אבל לא הצלחתי. יש הרבה חוזי עבודה רגילים, אבל לא מצאתי שום דבר שקשור לרילוקיישן. יש מישהו שיכול להגיד איפה אפשר למצוא או אולי לתת דוגמה לחוזה כזה?

כמובן בלי שום פרטים מזהים, משהו כללי, רק כדי שהיא תוכל להשתמש בזה לצורך עבודה ולנתח את ההבטים השונים שיש בחוזה כזה.

מודה מראש.
לצפיה ב-'הצעת עבודה בניו זילנד'
הצעת עבודה בניו זילנד
22/09/2017 | 17:02
132
היי, שלום לכולם,

אנחנו 5 נפשות (זוג בני 40 + 3ילדים קטנים) וגרים כיום בישראל.
בשעה טובה קיבלתי הצעת עבודה לחברת הייטק בוולינגטון, ניו זילנד.

יש לי המון שאלות, ותהיתי אם יש בקבוצה אנשים שכבר עברו לשם או לניו זילנד בכללי וישמחו לשתף מנסיונם. כרגע דחוף לי בעיקר להבין את ההצעה הספציפית שקיבלנו, ואשמח אם אוכל לדבר עם עוד אנשים על הנושא בפרטי.

בפרט -
1) מה רמת השכר המקובלת למתכנת מנוסה בהייטק (בוולינגטון);
2) מה מקובל מבחינת ימי חופשה;
3) מה עלות החינוך ומחיה בכלל בוולינגטון.
אשמח כמובן גם לעזור למי שחושב ברצינות לעבור את התהליך בעצמו.

לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
07/05/2017 | 11:56
124

אנו מודים לעו"ד ליסה סגלוב על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך.

המשך גלישה מהנה  

לצפיה ב-'לתשומת לב הגולשים:'
לתשומת לב הגולשים:
04/04/2017 | 08:38
2
315
בראש הפורום נכתב:
"ניתן להעלות לפורום שאלות ולקבל מענה מקצועי מהגולשים ומהנהלת הפורום. עו"ד ליסה סגלוב, מנהלת הפורום, תעמוד לרשותכם על מנת לסייע ולעזור!"

מנהלת הפורום ענתה לאחרונה על שאלה לפני תשעה חודשים. אולי היא עונה בפרטי או יוצרת קשר עם שואלים, או משהו, או שאולי פשוט היא מעוניינת לפרסם את העסק שלה בחינם.
על גבי הפורום, בכל אופן, אין קול ואין עונה.
לצפיה ב-'אכן'
אכן
04/04/2017 | 10:01
1
129
אכן אין פה התייחסות כמעט לשאלות של אנשים. מישהו מכיר פורום אחר בנושא שהוא יותר אקטיבי, בו ניתן אולי לקבל גם תשובות ולשתף ידע בנושא?

לצפיה ב-'כן.'
כן.
04/04/2017 | 12:22
116
פורום "ישראלים באוסטרליה ונ"ז" בתפוז, שאני אחד ממנהליו, נוטה להיות יותר אקטיבי, ואפשר לשאול גם בנושאי הגירה.
קיוויתי שתהיה חלוקת תפקידים,שיהיו שני פורומים - פורום אחד לישראלים שכבר באוס' ונ"ז, ושהפורום הזה יטפל בענייניי הגירה, אבל נראה שזה לא מתממש.

לצפיה ב-'רישיון עריכת דין אוסטרלי'
רישיון עריכת דין אוסטרלי
03/04/2017 | 23:17
159
שלום לכולם.
אני עורך דין ישראלי שמעוניין להגר לאוסטרליה על בסיס מקצוע נדרש. אני צריך לעבור הסמכה לרישיון עורך דין אוסטרלי. מישהו יודע מאיפה מתחילים ומה נדרש? 
תודה מראש

לצפיה ב-'הגירה skillselect'
הגירה skillselect
01/04/2017 | 00:22
104
קראתי ברשת על הגירה לאוסטרליה ב- skillselect, והבנתי שנדרש לעבור מעל סף 60 נקודות כדי להגר בהצלחה. האם ישנן דרישות בסיס בחלקים השונים (למשל ניסיון תעסוקתי), או שכל דרך להגיע ל 60 נקודות רלוונטית?

לפי הניקוד בתוכנית נראה שניסיון מקצועי מחוץ לאוסטרליה של פחות מ- 3 שנים אינו נכלל כלל בתוכנית. ואם למרות זאת עוברים 60 נקודות?

האם מעבר הרף מבטיח הצלחה בהגירה ב- draw עתידי?
לצפיה ב-'סוכן הגירה '
סוכן הגירה
26/02/2017 | 20:14
90
שלום,

מבקש המלצה לסוכן הגירה

תודה
לצפיה ב-'הגירה למלבורן למתכנת web'
הגירה למלבורן למתכנת web
12/02/2017 | 22:21
1
179
היי
אשמח שתגידו מה הסיכוי למתכנת web ומשפחתו להגר למלבורן? האם יש לכם המלצות? 
תודה 
לצפיה ב-'43.3%-86.02%'
43.3%-86.02%
15/02/2017 | 03:26
144
מוטב להיות צעיר, מנוסה במקצועך ובעל אנגלית טובה.
לצפיה ב-'הגירה לאוסטרליה'
הגירה לאוסטרליה
05/01/2017 | 16:35
1
282
הי,
אשמח לדעת מה הם סיכויי ההגירה שלי ושל משפחתי.
לפני מספר חודשים סיימתי לימודי ph.D בכימיה תואר שני בגנטיקה.
אני עובד במקצוע.
נשוי+2.
תודה רבה.
לצפיה ב-'טובים.'
טובים.
09/01/2017 | 08:37
111
לצפיה ב-'הגירת אחיות'
הגירת אחיות
17/12/2016 | 12:35
151
היי. רציתי לברר את התהליך שאחיות צריכות לעבור על מנת לעבוד באוסטרליה. כמו כן אשמח אם אחיות שכבר עברו את התהליך יצרו איתי קשר על מנת לשתף אותי קצת את חוויותיהן. תודה.
לצפיה ב-'הגירה של מנהל פרויקטים טכנלוגיים ומשפחתו'
הגירה של מנהל פרויקטים טכנלוגיים ומשפחתו
28/11/2016 | 05:47
1
146
היי, 
אשמח לדעת מהם סיכויי ההגירה למשפחה כאשר בן הזוג כיום מנהל פרויקטים בתחום המחשבים (ניסיון קודם כמתכנת, ותואר במדעי המחשב), וישנם 3 ילדים (האם זה משפיע)? 
תודות 
לצפיה ב-'רמז:'
רמז:
01/12/2016 | 01:05
158
מנהלת הפורום נראתה כאן לאחרונה לפני חמישה חודשים. יש מקומות אחרים (ב"תפוז" ומחוצה לו) שמוטב לשאול בהם.

בהצלחה
לצפיה ב-'נקודות לתואר במדעי המחשב ללא הצטיינות'
נקודות לתואר במדעי המחשב ללא הצטיינות
28/10/2016 | 18:55
130
שלום,
אני סיימתי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה אבל לא בהצטיינות התואר שלי הוא 3 שנים. האם תואר ראשון שהוא 3 שנים מוכר בשביל לקבל עליו 15 נקודות או שאקבל עליו רק 10 נקודות? כמו כן לפי מה שקראתי רשום תואר ראשון בהצטיינות לקבלת 15 נק' ,בגלל שלא סיימתי בהצטיינות האם הנקודות על התואר יהיו רק 10 נקודות במקום 15? סיימתי גם שנתיים הנדסאי תוכנה בנוסף לתואר במדעי המחשב האם זה משנה במשהו?
לצפיה ב-'הגירה לאוסטרליה'
הגירה לאוסטרליה
12/10/2016 | 19:46
229
שלום,
אני בת 31 בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, עובדת 5 שנים בחברת ביטוח, בעלי בן 33 טבח, עובד כמנהל מטבח/שף במסעדה, יש לנו 2 בנות (בת 3 ובת שנה), היינו מאוד רוצים להגר לאוסטרליה,רציתי לדעת האם יש לנו סיכוי? לבעלי יש משפחה שגרה באוסטרליה ויש להם עסק עצמאי.
אשמח לתשובתכם,
תודה רבה
לצפיה ב-'האם ניסיון של חמש שנים כחוקרת משטרה מתחת לגיל 30'
האם ניסיון של חמש שנים כחוקרת משטרה מתחת לגיל 30
26/09/2016 | 12:46
157
יכולות לקדם בתהליך הגירה על בסיס מקצועי?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ