לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
53995,399 עוקבים אודות עסקים

פורום פחד במה חרדת קהל

האם הייתה לך בעבר, חוויה רגשית קשה כאשר עמדת מול אנשים ודיברת אליהם? האם את/ה חווה כיום התרגשות משתקת כאשר את/ה מתבקש/ת לדבר או לנאום מול קהל? האם אתה נמנע מלדבר מול אנשים בעבודה? בחגיגה מרגשת? טקס מרגש? בכל מסגרת אחרת? האם את/ה מרגיש איך הלב דופק בקצב אש, הנשימה ממש נעצרת, אתה מזיע בידיים ואת/ה ממש מרגיש פאניקה ופחד נוראים לפני שאת/ה מתחיל/ה לדבר מול אנשים?  כאשר את/ה כבר התחלת לדבר או לנאום בפני קהל?

אם התיאורים הללו או חלק מהם מתאימים לך, סימן שאת/ה סובל מפחד קהל וחרדת במה. הגעת לפורום שיעזור לך להתגבר על פחד קהל וחרדת במה.

אבל הנה הבשורות הטובות: פחד קהל וחרדת במה אינם "גזרות גורל". ניתן לטפל בפחד קהל וחרדת במה באמצעים פסיכולוגיים בהצלחה. זו המומחיות שלי: אני מומחה בטיפול בהיפנוזה ובטיפול קוגניטיבי- התנהגותי (CBT). שתי השיטות הללו מוכיחות כשיטות מנצחות את פחד הקהל וחרדת הבמה.

מטרת הפורום הינה לאפשר לגולשים להתייעץ, להציב שאלות, להעלות נושאים רלבנטיים, התנסויות אישות, שיעלו לדיון פתוח בין משתתפי הפורום, תוך מתן תשובות מקצועיות, הנחיה והפניה לטיפול. אין הפורום יכול או רשאי להוות תחליף לייעוץ ולטפול פסיכולוגי. אשמח לעמוד לרשותכם ואני מאחל לכם להפיק את המיטב מיכולות האינטרנט ומאתר הפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו!

אודות הפורום פחד במה חרדת קהל

האם הייתה לך בעבר, חוויה רגשית קשה כאשר עמדת מול אנשים ודיברת אליהם? האם את/ה חווה כיום התרגשות משתקת כאשר את/ה מתבקש/ת לדבר או לנאום מול קהל? האם אתה נמנע מלדבר מול אנשים בעבודה? בחגיגה מרגשת? טקס מרגש? בכל מסגרת אחרת? האם את/ה מרגיש איך הלב דופק בקצב אש, הנשימה ממש נעצרת, אתה מזיע בידיים ואת/ה ממש מרגיש פאניקה ופחד נוראים לפני שאת/ה מתחיל/ה לדבר מול אנשים?  כאשר את/ה כבר התחלת לדבר או לנאום בפני קהל?

אם התיאורים הללו או חלק מהם מתאימים לך, סימן שאת/ה סובל מפחד קהל וחרדת במה. הגעת לפורום שיעזור לך להתגבר על פחד קהל וחרדת במה.

אבל הנה הבשורות הטובות: פחד קהל וחרדת במה אינם "גזרות גורל". ניתן לטפל בפחד קהל וחרדת במה באמצעים פסיכולוגיים בהצלחה. זו המומחיות שלי: אני מומחה בטיפול בהיפנוזה ובטיפול קוגניטיבי- התנהגותי (CBT). שתי השיטות הללו מוכיחות כשיטות מנצחות את פחד הקהל וחרדת הבמה.

מטרת הפורום הינה לאפשר לגולשים להתייעץ, להציב שאלות, להעלות נושאים רלבנטיים, התנסויות אישות, שיעלו לדיון פתוח בין משתתפי הפורום, תוך מתן תשובות מקצועיות, הנחיה והפניה לטיפול. אין הפורום יכול או רשאי להוות תחליף לייעוץ ולטפול פסיכולוגי. אשמח לעמוד לרשותכם ואני מאחל לכם להפיק את המיטב מיכולות האינטרנט ומאתר הפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו!

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום פחד במה חרדת קהל. מוזמנים לכתוב, לשאול ולשתף!
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
03/07/2016 | 15:16
14
בעקבות סיום הפעילות של מנהל הפורום, אנו מודיעים על סגירת הפורום לעת עתה.

בברכה,
הנהלת הפורומים

לצפיה ב-'עמידה מול קהל'
עמידה מול קהל
08/06/2016 | 15:06
36
מעוניין לקבל טיפים בסיסים לעמידה מול קהל. יש לי קשיים, במיוחד בשל העובדה שעלי לדבר בשפה שאינה שפת האם שלי. מה אני יכול לעשות בנדון?
לצפיה ב-'הזעה בכפות הידיים'
הזעה בכפות הידיים
16/05/2016 | 16:42
3
35
סובלת מהזעה בכפות הידיים, בעיקר שאני נרגשת ומדברת עם גורמים סמכותיים בעבודה שלי.
 היפנוזה יכולה לסייע במקרה כזה?
לצפיה ב-'הזעת יתר'
הזעת יתר
16/05/2016 | 16:51
2
24
היפנוזה עוזרת במקרים אלו, אבל בפגישה הראשונה אני אוכל לדעת עד כמה ניתן לעזור, כי כל מקרה שונה מאדם לאדם.
לצפיה ב-'איך היפנוזה עוזרת להזעת ייתר?'
איך היפנוזה עוזרת להזעת ייתר?
18/05/2016 | 16:09
1
24
אני דווקא שמעתי על זריקות בבלוטות הזיעה...
לצפיה ב-'הזעת יתר'
הזעת יתר
18/05/2016 | 16:51
15
אכן יש גם טיפול רפואי לכך.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:24
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'בניית נאום'
בניית נאום
20/04/2016 | 10:18
1
31
אפשר לשאול כאן על בניית נאום?
עלי לנאום בפני מספר רב של אנשים ולהציג פרויקט חדש שאני עובד עליו.
אני סובל מפחד במה וחבר ייעץ לי לבנות את הנאום בצורה מסודרת- צורה כזו שתאפשר לי לנאום ללא לחץ.
מישהו יכול להפנות אותי למקור מהיימן?
לצפיה ב-'לא בתחום שלי לבנות נאום'
לא בתחום שלי לבנות נאום
20/04/2016 | 15:41
18
יש להפריד בין פחד במה שזה עניין פסיכולוגי לבין בניית נאום שזה שייך למי שמומחה בכתיבת נאומים.
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:32
5
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'תרגילי נשימות'
תרגילי נשימות
30/03/2016 | 10:54
2
132
בני בן 15. סובל מבעיות של ביטחון עצמי- מתבטא במצבו החברתי בכיתה. הוא בחור מופנם ושקט. בעוד כשבוא הוא אמור להציג פרנטציה בכיתה ואני מאוד רוצה לעזור לו. הבנתי שיש תרגילי נשימות שהוא יכול לעשות לפני אבל אני לא כל כך יודעת איך להדריך אותו. תוכל לתת לי כמה טיפים?
מה דעתך על טיפות הרגעה סטייל רסקיו? זה יכול לסיע לו?
לצפיה ב-'תרגילי נשימה'
תרגילי נשימה
05/04/2016 | 15:27
1
37
היי, קשה להמליץ על משהוא מסוים. הבעיה היא בוודאי המופנמות שלו. תני לו מה שאת חושבת לעזור לשבוע הבא, אבל יש להשקיע לטווח הארוך ולחשוף את הבן שלך לקהל שרואה ומקשיב לו. אי אפשר להרגיש טוב מול קהל אם זה קורה אחת לשנה. ולכן צריך טיפול קוגניטיבי-התנהגותי יחד עם טיפול בהיפנוזה.

עם זאת, אני מצרף הסבר קצר על תרגילי נשימה. תרגילים אלו מתאימים מאד לתירגול כנגד פחד במה וחרדת קהל. כאשר מתרגלים את התרגילים הללו שוב ושוב, יש אפשרות טובה להנמיך מאד את המצב החרדתי.

נשימה ראשונה
1.) בשאיפה – נשום/י לאט דרך האף ושים/י לב רק לנשימה.
2.) בנשיפה -  שחרר/י את כל מתח השרירים ושחר/י את כל האנרגיה של הידיים, כתפיים, צוואר, ותרגיש/י משוחרר או כבד. (יש לתרגל 3 פעמים).

נשימה שניה
1.) בשאיפה – התרכז/י במרכז הגוף: כ –3 ס"מ מתחת לקורקבן ו – 5 ס"מ לתוך הבטן.
2.) בנשיפה – שים/י יד על המקום של המרכז והתרכז/י שם. (יש לתרגל 3 פעמים).

נשימה שלישית
1.) בשאיפה – להגיד מלה חיובית או משפט שלם, אמירה אשר משקפת את אחת התקופות   הטובות שלך בחיים, או משפט שדמות סמכותית אוהדת אותך היו אומרים עליך. למשל: "זורם", "חלק", "על הגובה", "שליטה נהדרת", "בטחון עצמי", "מיומנות גבוהה", וכו'.
2.) בנשיפה – התרכז/י בנקודה מסויימת ברצפה, ותחשוב/י: "אני מרגיש/ה נפלא". (יש לתרגל 3 פעמים).

בהצלחה!

לצפיה ב-'ניסינו בבית'
ניסינו בבית
10/04/2016 | 13:00
17
ממליצה!
לצפיה ב-'הזעת יתר בכפות הידיים'
הזעת יתר בכפות הידיים
22/03/2016 | 17:27
3
17
ילדה בת 15. לא כל כך מקובלת חברתית. אמורה להעביר פרזנטציה בכיתה ומאוד חוששת. אני עובדת איתה על זה על מנת שיהיה לה קל יותר, אך לטענתה - היא סובלת מהזעת יתר ביידים בעת לחץ וזה מקשה עליה את התפקוד. מה אפשר לעשות עם זה?
לצפיה ב-'הזעת יתר'
הזעת יתר
22/03/2016 | 17:36
2
17
הזעת יתר דורשת התייעצות עם רופא משפחה או רופא עור. לטיפול הרפואי משלבים טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי-התנהגותי וטיפול בהיפנוזה.
לצפיה ב-'מה הכוונה טיפול קוגנטיבי? מה זה אומר ??,'
מה הכוונה טיפול קוגנטיבי? מה זה אומר ??,
27/03/2016 | 16:42
1
9
לצפיה ב-'מה זה טיפול קוגניטיבי'
מה זה טיפול קוגניטיבי
27/03/2016 | 16:53
9
טיפול המאפשר הנמכה של חרדות ופחד קהל. אפשר לקרוא בגוגל ולהקיש: טיפול קוגניטיב'התנהגותי
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:38
3
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'בעיות חברתיות - ילד ב 7'
בעיות חברתיות - ילד ב 7
07/03/2016 | 15:23
1
16
בני בן 7 והוא מאוד ביישן. לא מזמן עברנו לאזור מגורים חדש והוא התחיל ללמוד בבית ספר אחר. מרגישה שיש לו קשיים חברתים. אני מנסה לגרום לו להזמין חברים הביתה אך הוא לא רוצה. גם לא רוצה ללכת אליהם. מה אני יכולה לעשות בנדון?
לצפיה ב-'בעיות חברתיות'
בעיות חברתיות
07/03/2016 | 16:01
13
זה לא התחום שלי בפורום זה. יש לקחת את הילד לטיפול/ייעוץ פסיכולוגי. הוא צריך להיות מטופל על ידי המערכת הבית סיפרית, כלומר שירות חינוכי-פסיכולוגי שאליו שייך בית הספר. התייעצי עם המחנכת ו/או היועצת לאן להפנות את הילד..
לצפיה ב-'תפקוד יורד בתצפית..'
תפקוד יורד בתצפית..
03/03/2016 | 19:08
1
27
שלום,
אני מורה לחינוך מיוחד עם וותק של 13 שנה. אני חושבת שאני מורה די טובה, מגיעה להישגים עם התלמידים, סוחפת את התלמידים ומעניינת אותם.
אך כאשר מגיעים אליי לתצפית ומגיעים די הרבה, אני מרגישה שהתפקוד שלי יורד, אני נלחצת ובאופן כללי לא במיטבי. אני רוצה לציין שאני מוכנה לקבל ביקורת ופעמים רבות מבקשת אותה על מנת להתפתח מקצועית ואישית.
אשמח לעצה כיצד להתמודד עם מצבים אלו.
תודה
לצפיה ב-'עצה'
עצה
03/03/2016 | 23:17
16
לא כך ניתן לתת "עצה"....זה דורש טיפול ולא מתן עצות...
חלק חשוב בטיפול בחרדת קהל הוא חשיפה חוזרת ונשנית למי שמגיע לצפות באיך את מלמדת. את חייבת לתרגל שוב ושוב את החשיפה הזו ולומר לעצמך כל הזמן שאת מורה טובה ומוצלחת. בטיפול בהיפנוזה ניתן לשנות מחשבות שליליות למחשבות חיוביות. כאמור: יש לטפל בכך ישירות אצל פסיכולוג המומחה בחרדת קהל.

לצפיה ב-'טיפול CBT'
טיפול CBT
28/02/2016 | 09:45
3
22
היי
האם טיפול CBT מתאים לטיפול בילדים היפראקטיבים?
לצפיה ב-'היפראקטיביות'
היפראקטיביות
28/02/2016 | 11:19
2
19
התשובה היא כן, אבל יש לאבחן את רמת ההיפראקטיביות שאותה ניתן לרסן רק בתרופות מתאימות לטיפול בהיפראקטיביות ו - CBT לא יספיק כאן
לצפיה ב-'כלומר יש רמות של היפר שמחייבות התערבות תרופתית?'
כלומר יש רמות של היפר שמחייבות התערבות תרופתית?
28/02/2016 | 17:54
1
8
לצפיה ב-'היפראקטיביות'
היפראקטיביות
28/02/2016 | 18:22
7
בוודאי. יש רמות שונות של היפראקטיביות שמחייבות טיפול תרופתי. את זה קובע נוירולוג הילדים לאחר ששומע גם דיווח מההורים וגם מהגן או מבית הספר.
לצפיה ב-'איך יצאתי מזה.'
איך יצאתי מזה.
24/02/2016 | 16:25
60
קודם כל, העלאתי היום ליוטיוב את הראיון שלי כזמרת המטופלת פסיכיאטרית, הכל בשביל להוריד את הסטיגמה והדעות הקדומות.
https://www.youtube.com/watch?v=vSBOax6_-64
אך מעבר לעובדה שאני מטופלת פסיכיאטרית, (מה שבפירוש משכך לי את חרדת הקהל), עשיתי בעברי גם ''חשיפה'', וזה הזניק אותי קדימה. 'חשיפה' הכוונה שבמשך תקופה התחייבתי פעם בשבוע ללכת להופיע (לשיר) בסביבה פחות מלחיצה. מצאתי את הסביבה הזאת בערבי ''במה פתוחה'' בת''א, שם תמיד הקהל מפרגן, גם לזייפנים :) וממש כמו אימון כושר, כל שבוע פקדתי את הבר בערב 'במה פתוחה' והופעתי במשך מספר חודשים, עד שהפחד פחת. בקיצור, מה שעבד בשבילי היה טיפול תרופתי עם חשיפה שבוע אחר שבוע, וכעת אין יותר פחד קהל, לא בצורה משמעותית בכל אופן.
לצפיה ב-'פתיחת קבוצה באינטרנט לנפגעי התעללות רגשית'
פתיחת קבוצה באינטרנט לנפגעי התעללות רגשית
24/02/2016 | 10:58
16
השיחות בין חברי הקבוצה יתנהלו בשיחות ועידה
בוידאו בסקייפ.
אבקש מפסיכולוגית מאתר "מקום" שתנחה את הקבוצה.
הקבוצה נועדה בעיקר לאנשים כמוני שעברו ההתעללות מידי קרובי משפחה.
מי שמזדהה ורוצה להצטרף לקבוצה, שיפנה אליי לכתובת:
shimritd59@gmail.com
לצפיה ב-'טיפול קוגניטיבי-התנהגותימאמר חדש'
טיפול קוגניטיבי-התנהגותימאמר חדש
23/02/2016 | 15:24
200
טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, באנגלית: Cognitive Behavioral Therapy‏ (CBT) הוא טיפול פסיכולוגי המבוסס על שילוב של רעיונות מהטיפול הקוגניטיבי וההתנהגותי. המושג קוגניטיבי פירושו שיכלי, רציונאלי.
מה עושים בשיטה זו?
לצפיה ב-'הכנה למרכז הערכה'
הכנה למרכז הערכה
21/02/2016 | 16:40
1
20
אני נמצאת במיונים לתפקיד מאוד נחשק. עברתי שלבים רבים ובעוד יומיים אני נגשת למרכז הערכה.
בעבר נכשלתי במרכזי הערכה רבים ויש לי חוסר ביטחון להציג את עצמי אל מול אנשים. הייתי שמחה לקבל טיפים להתמודדות.
לצפיה ב-'הכנה למרכז הערכה'
הכנה למרכז הערכה
22/02/2016 | 07:29
10
מה שצריך לעשות זה לבדוק מה הכי קשה לך כאשר את נכשלת במרכזי ההערכה. שאלות כגון: מדוע את את נכשלת? מה הסיבה? האם בעבר הצלחת קצת יותר לעומת פעמים שהצלחת קצת פחות ומה ההבדל בין השניים? ועוד ועוד.
כפי שאת מבינה - אין כאן "טיפים" ואין קיצורי דרך: חייבים טיפול פסיכולוגי המשתמש בטכניקות מתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי: תרגילי חשיפה, תרגילים לשיפור הבטחון התדמיתי, תרגילים לדבקות במטרה להצליח ועוד.
כל זה חייב להינתן על  ידי פסיכולוג מיומן ובעל נסיון מוכח בפחד במה וחרדת קהל.
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 14:20
5
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-'הזעת יתר'
הזעת יתר
10/02/2016 | 17:52
3
23
היי שאול. אני סובל מהזעת יתר ביידים...במיוחד כשאני מדבר מול אנשים, וזה קורה לא מעט מתוקף תפקידי. 
מה אפשר לעשות בכדי להתמודד עם התופעה?
לצפיה ב-'הזעת יתר'
הזעת יתר
10/02/2016 | 18:05
2
20
הזעת יתר ראשית יש לבדוק אצל רופא עור. אם זה בעיקר על רקע של חרדה, ניתן לטפל בהזעת יתר בהיפנוזה ושילוב של טיפול קוגניטיבי-התנהגותי.
לצפיה ב-'מה הכוונה לטיפול בהיפנוזה?'
מה הכוונה לטיפול בהיפנוזה?
14/02/2016 | 17:26
1
13
איך זה עובד?
לצפיה ב-'איך זה עובד'
איך זה עובד
15/02/2016 | 07:30
14
נא לקרוא את המאמר שלי על היפנוזה ומממנו אפשר לדעת איך זה עובד.
כדי לדעת איך זה עובד מומלץ להתנסות בטיפול בהיפנוזה.
פורומים חדשים בתפוז
09/02/2016 | 15:03
2
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

לצפיה ב-'היפנוזה'
היפנוזה
03/02/2016 | 18:16
19
המאמר נקרא: היפנוזה לא מה שחשבתם

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ