לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
59175,917 עוקבים אודות עסקים

פורום אסתטיקה וגינאלית

גולשות יקרות, ברוכות הבאות לפורום. בצניעות וברגישות אני מצהיר כי אין לי מונופול על הגדרת המבנה והמראה הנכונים/היפים של אברי המין הנשיים. כל אשה חשה ומתייחסת באופן שונה לאבריה הצנועים ביותר. כשאר אברי הגוף, גם אברי המין משתנים בחלוף השנים בנוסף לתרומתם של לידות, שינויים הורמונליים, שינויים במשקל הגוף ועוד. לשינויים אלה השפעה על מבנה, מראה ותפקוד הפות והנרתיק (כולל הפרעות בתפקוד המיני ובשליטה על הטלת שתן).

מדובר בעיקר בהתרחבות הנרתיק, רפיון והגדלת שפתי הפות, חוסר סימטריה של שפתי הפות, ברפיון רצפת האגן ופגיעה בשליטה על הטלת שתן. הפרעות אחרות מתייחסות לקרום הבתולין - החל מכאבים בקיום יחסי-מין (וסטיבוליטיס) דרך שינויים מולדים כגון מחיצה נרתיקית או קרום בתולין שלם, וכלה בצורך לשקם ולשחזר את קרום הבתולין (מטעמים דתיים ותרבותיים בעיקר). לא נפקד גם מקומו של הדגדגן - חשיפתו על ידי הסרת מעטה העור שמעליו לשם הגברת הגירוי המיני.

נשים רבות מצניעות או מכחישות את תחושותיהן ותחושת בני זוגן לשינויים אלה, דבר המוביל לתסכולים ופגיעה בתדמית העצמית. נשים אחרות "נפתחות" לנושא בהשפעת התקשורת ומוכנות לשתף ולשאוף לתיקון הבעייה.

כגינקולוג-מנתח מעל 30 שנה אני מעמיד לרשותכן את כישורי ונסיוני בתחום רגיש זה.
הייתי הרופא הראשון בישראל אשר השתלם בכירורגיה אסטטית של אברי המין הנשיים במרכז של ד"ר דיוויד מאטלוק בלוס אנג'לס בארה"ב בשנת 1999. מאז ביצעתי מספר גדול של ניתוחים אסטטיים של הפות והנרתיק לשביעות רצון מטופלותי.

אני מזמין אתכן לחלוק איתי בצניעות ובדיסקרטיות את שאלותיכן/התלבטויותיכן בתקווה למצוא תשובה ופתרון שיהלמו כל אחת באופן אישי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסתטיקה וגינאלית

גולשות יקרות, ברוכות הבאות לפורום. בצניעות וברגישות אני מצהיר כי אין לי מונופול על הגדרת המבנה והמראה הנכונים/היפים של אברי המין הנשיים. כל אשה חשה ומתייחסת באופן שונה לאבריה הצנועים ביותר. כשאר אברי הגוף, גם אברי המין משתנים בחלוף השנים בנוסף לתרומתם של לידות, שינויים הורמונליים, שינויים במשקל הגוף ועוד. לשינויים אלה השפעה על מבנה, מראה ותפקוד הפות והנרתיק (כולל הפרעות בתפקוד המיני ובשליטה על הטלת שתן).

מדובר בעיקר בהתרחבות הנרתיק, רפיון והגדלת שפתי הפות, חוסר סימטריה של שפתי הפות, ברפיון רצפת האגן ופגיעה בשליטה על הטלת שתן. הפרעות אחרות מתייחסות לקרום הבתולין - החל מכאבים בקיום יחסי-מין (וסטיבוליטיס) דרך שינויים מולדים כגון מחיצה נרתיקית או קרום בתולין שלם, וכלה בצורך לשקם ולשחזר את קרום הבתולין (מטעמים דתיים ותרבותיים בעיקר). לא נפקד גם מקומו של הדגדגן - חשיפתו על ידי הסרת מעטה העור שמעליו לשם הגברת הגירוי המיני.

נשים רבות מצניעות או מכחישות את תחושותיהן ותחושת בני זוגן לשינויים אלה, דבר המוביל לתסכולים ופגיעה בתדמית העצמית. נשים אחרות "נפתחות" לנושא בהשפעת התקשורת ומוכנות לשתף ולשאוף לתיקון הבעייה.

כגינקולוג-מנתח מעל 30 שנה אני מעמיד לרשותכן את כישורי ונסיוני בתחום רגיש זה.
הייתי הרופא הראשון בישראל אשר השתלם בכירורגיה אסטטית של אברי המין הנשיים במרכז של ד"ר דיוויד מאטלוק בלוס אנג'לס בארה"ב בשנת 1999. מאז ביצעתי מספר גדול של ניתוחים אסטטיים של הפות והנרתיק לשביעות רצון מטופלותי.

אני מזמין אתכן לחלוק איתי בצניעות ובדיסקרטיות את שאלותיכן/התלבטויותיכן בתקווה למצוא תשובה ופתרון שיהלמו כל אחת באופן אישי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום. בחלוף השנים, בהשפעת לידות, שינויים הורמונליים, שינויים במשקל הגוף ועוד, חלים שינויים במבנה, מראה ותפקוד הפות והנרתיק (כולל הפרעות בתפקוד המיני ובשליטה על הטלת שתן). למרות תרומת התקשורת לפתיחות לנושא זה נשים רבות נוטות להצניע את תחושותיהן ותחושת בני-זוגן לגבי שינויים אלה. כגינקולוג-מנתח מעל 30 שנה אני מעמיד לרשותכם את נסיוני וכישורי בתחום רגיש זה.
המשך >>

לצפיה ב-'הטלפון של גנץ שער לטלפונים נוספים של בכירי המערכת '
הטלפון של גנץ שער לטלפונים נוספים של בכירי המערכת
17/03/2019 | 06:38
17
שער למספרי הטלפון של אישים במערכת הביטחונית והשלטונית
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10
2

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'"לייטנס" - מהפכת תוספי התזונה הטבעיים הגיעה גם לישראל'
"לייטנס" - מהפכת תוספי התזונה הטבעיים הגיעה גם לישראל
02/01/2019 | 13:31
13
מבאס אותך להסתכל על עצמיך במראה ?
חולמת על גוף מושלם ?
כנסי ורכשי: https://bit.ly/2A4pg0O
מהפכת תוספי התזונה הטבעיים הגיעה גם לישראל
-------------------------------------------------------------------------
!! קבלי את תוסף התזונה שכבר גרם לאלפי אנשים לחסל את השומן אחת ולתמיד, מבלי לעבור אימונים מפרכים ומבלי לוותר על הפחמימות
"לייטנס" - תוסף התזונה הטבעי היחיד שמסייע לניהול משקל תקין ומאפשר לשלב אכילת פחמימות!
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הסוד שחברות משחות השיניים לא יספרו לך........'
הסוד שחברות משחות השיניים לא יספרו לך........
10/11/2018 | 17:13
22
אם את סובלת משיניים צהובות,
ובאמת האמנת שאין לזה פתרון כי 'ככה שמעת',
כניראה ניסית לצחצח שוב ושוב,
או לעשות הלבנה כזו או אחרת ועדיין לא הצלחת,
אני עומדת לגלות לך עכשיו בדיוק למה זה קרה......
לצפיה ב-'נשים שימו לב! מומלץ עבורכן בחום'
נשים שימו לב! מומלץ עבורכן בחום
02/09/2018 | 23:00
38
איך לחסל את הצלוליט שלך מהרגליים,
הירכיים, והישבן אחת ולתמיד!"
https://bit.ly/2PtJfvi- לחצו כאן!
לצפיה ב-'מגוון ניתוחים פלסטיים'
מגוון ניתוחים פלסטיים
21/06/2018 | 15:03
34
לכל מי שמחפשת לעשות ניתוחים פלסטיים כגון מתיחת בטן שאיבת שומן, בוטוקס, מילוי קמטים, הרמת עפעפיים, עיצוב הטבור, הגלת חזה ועוד...אז מומלץ לבקר באתר הבא:
https://www.dr-wolf.co.il/
מגוון טיפולים מצויינים וחדשניים במרפאה מתקדמת וחדשנית עם צוות מימון ומקצועי ביותר.

לצפיה ב-'בהחלט פורום מרתק'
בהחלט פורום מרתק
24/04/2018 | 10:34
79
מישהי פה אולי מכירה המלצה על חברה של טיולים מאורגנים לברצלונה למשפחה? אנחנו מחפשים עכשיו. גם טיול מאורגן לפורטוגל זאת אופציה תודה
לצפיה ב-'אני דתיה, הייתי עם גבר לפני שנתיים ועכשיו אני>>'
אני דתיה, הייתי עם גבר לפני שנתיים ועכשיו אני>>
16/10/2017 | 15:13
1
215
מועמדת לחתונה עם גבר ששודך לי. אני לא רוצה שהוא יידע על עברי ולכן מתעניינת בניתוח איחוי קרום הבתולין.
במה זה כרוך?
איך עושים את הניתוח?
האם זה כואב?
כמה זמן אחרי הניתוח אפשר להיות עם גבר?
תודה מראש
לצפיה ב-'חידוש קרום בתולין'
חידוש קרום בתולין
28/08/2019 | 11:48
10
פני למרפאות של ד"ר לריסה ברק היא הכי מומלצת בחידוש קרום הבתולין
לצפיה ב-' פתיחת פורום אסתטיקה וגינאלית '
פתיחת פורום אסתטיקה וגינאלית
08/11/2017 | 14:30
55

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום אסתטיקה וגינאלית בשנית

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'ניתוח לפני לידה'
ניתוח לפני לידה
13/09/2016 | 09:43
97
האם מומלץ לעבור ניתוח להצרת הואגינה לפני שבכלל ילדתי? אני בת 34 וזה מאוד מפריע לי להנאה בחיי המין שלי.
עם זאת, עוד לא התמסדתי ועדיין לא ילדתי.
היית ממליץ לי לחכות?
לצפיה ב-'שלום. יש לי שאלה קצת מביכה.'
שלום. יש לי שאלה קצת מביכה.
02/07/2016 | 22:11
317
כבר הרבה זמן שקשה לי להגיע לאורגזמה.
אני בסוף שנות ה20 ובנערותי חשתי אורגזמות טובות ואם הזמן התחושה ירדה והאורגזמות הפכו אם הזמן ללא כל כך נעימות, לא כל כך יודעת להסביר..
מה יכולה להיות הסיבה והאם ניתן לפתור אותה?
תודה.
לצפיה ב-'שפתיים לא סימטריות'
שפתיים לא סימטריות
13/06/2016 | 12:05
1
290
פרט לפן האסתטי, האם זה פוגע באופן מסוים בהנאה מיחסי המין?
לצפיה ב-'שפתיים לא סימטריות '
שפתיים לא סימטריות
04/07/2016 | 11:31
197
שלום לך,
המציאות היא ששפתיים לא סימטריות הן המצב השכיח במרבית הנשים. השאלה היא דרגת האסימטריה.
כמו שציינת נכון, הקטע האסתטי הוא הדומיננטי אולם כאשר השפתיים גדולות מאד הן עלולות להתקפל לתוך הנרתיק בעת חדירה ולהמתח עד כדי גרימת כאב חד.
באיה מדיקל אנו מנוסים במתן מגוון פתרונות למצבי אסימטריה בפות.
נשמח לסייע לך בפגישה אישית.
בברכה.
לצפיה ב-'סיפוק ביחסי מין'
סיפוק ביחסי מין
02/05/2016 | 15:51
1
318
לא מגיעה לתחושת סיפוק בעת קיום יחסי מין.
אני בת 34 ומעולם לא חוויתי אורגזמה.
אני חייבת לחוות! ניסיתי הכל, עם מספר בני זוג ושום דבר לא עוזר.
אני אפילו דיי סובלת בעת קיום יחסי מין. חשה תחושה של אי נוחות ולפעמים כאבים. אני לא מצליחה לענג את עצמי גם לבד...
יכולה להיות לזה סיבה רפואית?
לצפיה ב-'סיפוק ביחסי מין '
סיפוק ביחסי מין
04/05/2016 | 13:01
214
לודמילה שלום רב,
האפשרות שיש סיבה רפואית לאי הגעתך לסיפוק ביחסי מין היא מאד קלושה.
עם זאת, תשובה משמעותית יותר ניתן לתת לאחר בדיקה.
נשמח לעמוד לשרותך במפגש אותו ניתן לקבוע בטלפון 0775717230.
להתראות.
לצפיה ב-'מאפרת מקצועית / יועצת יופי'
מאפרת מקצועית / יועצת יופי
04/05/2016 | 01:57
1
96
שלום.

אני רוצה לשדרג את המראה שלי ע"י טיפוח ואני מחפשת מישהי מקצועית (שבאמת מבינה עניין, רצוי עם עסק משלה) שתעזור לי לבחור מייק-אפ מתאים שאוכל להתנסות בבית ואולי לסגל לעצמי כלוק חדש.
ביום-יום אני משתמשת במוצרי טיפוח די בסיסיים (קרם פנים, מייק-אפ נוזלי ופודרה) ורציתי עצות של אחת מנוסה איך להשתפר.
אני גרה באזור המרכז.
לצפיה ב-'אויש אני בפורום הלא נכון...'
אויש אני בפורום הלא נכון...
04/05/2016 | 01:58
32
לצפיה ב-'הצרת וגינה ונקודת הג'י'
הצרת וגינה ונקודת הג'י
10/04/2016 | 00:17
1
247
שני דברים שונים, אבל לאותה מטרה - האם ניתוח הצרת וגינה עוזר לחוות אורגזמות נרתיקיות או שזה קשור רק לנקודת הג'י
ושנית - האם הניתוח עוזר גם להצרת האיזור שבו היא נמצאת ולכן לשיפור החיכוך בה
וגם - מה אתה ממליץ לעשות כדי לשפר חיכוך בנקודת הג'י בעת חדירה?במה זה תלוי?
תודה
לצפיה ב-'הצרת וגינה ונקודת הג'י '
הצרת וגינה ונקודת הג'י
18/04/2016 | 12:15
184
שלום טלי,
מאחר שהחיכוך בעת יחסים הוא מרכיב חשוב בעירור האורגזמה, יש להניח כי נרתיק מרווח יותר או איבר מין זכרי קטן-ממדים יותר יכולים להפחית את מידת החיכוך והגירוי. חשוב לציין כי מרבית הנשים חוות אורגזמה קליטוראלית ולא נרתיקית.
ניתוח להצרת הנרתיק יכול לשפר את הבעייה באופן מסוים אולם אני חייב להודות כי התועלת שמפיק מכך הגבר היא גדולה יותר מזו שמפיקה האשה מאחר שאצל הגבר האורגזמה היא חיכוך הפין נטו (מה לעשות, גם כאן אתן יותר משוכללות מאיתנו...).
להגברת החיכוך באזור נקודת הג'י ישנם אמצעים שונים כגון הזרקות מילוי מתחת לנקודת הג'י כדי להבליטה לתוך הנרתיק או שימוש בלייזר על מנת להצר ולהצעיר את הנרתיק. בהגינות, איני יכול לומר כי ההצלחה מובטחת בטיפולים אלה.
הטוב ביותר - כווני את בן זוגך שיענג אותך בכל דרך שתמצאי לנכון. אני בטוח שהוא ישתף פעולה.

לצפיה ב-'כאבים בעת קיום יחסים'
כאבים בעת קיום יחסים
07/04/2016 | 15:21
1
149
אני בת 23, וסובלת מכאבים עזים בעת קיום יחסי מין.
זו לא הפעם הראשונה שאני מקיימת יחסים ותמיד זה כאב לי באותה מידה.
מה יכולה להיות הסיבה? אולי הנרתיק שלי צר מידי?
לצפיה ב-'נרתיק צר וכאב ביחסי מין'
נרתיק צר וכאב ביחסי מין
18/04/2016 | 12:03
177
שלום לך נוי,
לכל אשה צעירה המתחילה לקיים יחסים, יש נרתיק צר יחסית לנרתיק בהמשך החיים ולאחר לידות. עם זאת חשוב לציין כי מידת הצרות היא ביחס לממדיו של בן הזוג שלך.
הדברים שיש לשים לב אליהם הם מידת לחות הנרתיק לפני קיום היחסים והעדר "פציעות" כתוצאה מחיכוך בעת המשגל הקודם. אם אינך לחה מספיק (גלולות למשל מפחיתות את הלחות), ניתן להשתמש בחומר סיכה אותו ניתן לרכוש בבית מרקחת. אם הבעיה היא פציעות חיכוך, ניתן להשתמש במשחה המכילה מעט סטרואידים או ויטמין A המאיצים את תהליך ריפוי הרקמה.
מקווה שעזרתי. אם יש שאלות נוספות העלי אותם בפורום.
לצפיה ב-'צניחת נרתיק'
צניחת נרתיק
01/03/2016 | 14:44
1
164
היי, אני בת 45, אחרי 4 לידות וסובלת מצניחת נרתיק.
הרוםא המטפל המליץ על ניתוח להצרת נרתיק. אני חייבת להודות שזה דיי מלחיץ אותי. האם קיימים פתרונות אחרים שמומלצים יותר?
לצפיה ב-'חלופות להצרת הנרתיק'
חלופות להצרת הנרתיק
27/03/2016 | 13:21
119
שלום לך,
משאלתך לא ברור ממה את סובלת בדיוק ובאיזה חומרה. מהי דרגת הרפיון? האם מדובר בהרחבת הנרתיק בלבד או בצניחת הרחם והשלפוחית? האם את סובלת מהפרעות בהטלת שתן כמו דליפת שתן במאמץ ופגיעה ביכולת ההתאפקות?
בקצרה, יש אלטרנטיבה לניתוח באמצעות טיפולי לייזר תוך-נרתיקיים. זהו טיפול שאנו מעניקים באיה מדיקל.
אשמח לקבל את תשובותייך לשאלותי.
רפואה שלמה.
לצפיה ב-'עומדת ללדת ויש לי שאלות'
עומדת ללדת ויש לי שאלות
19/01/2016 | 16:21
2
187
היי,
אני לפני לידה ראשונה ויש לי מעט חששות ולחצים לגבי מה שהולך לקרות שם למטה אחרי הלידה.
אני ובעלי נהנים מיחסי מין מעולים, ואני חוששת שהדברים ישתנו אחרי שאלד.
האם הכל מתרחב משמעותית אחרי לידה אחת?
עדיף ללדת לידה קיסרית? האם אני יכולה להחליט על כך בעצמי?

כמה זמן אחרי הלידה ניתן לעשות ניתוח להצרת הואגינה?
לצפיה ב-'הרחבת הנרתיק בזמן לידה'
הרחבת הנרתיק בזמן לידה
24/01/2016 | 12:28
1
191
שלום רעות,
ראשית ברור שהנרתיק מתרחב כי הוא אמור לאפשר מעבר לתינוק "מכובד".
עם זאת, הנרתיק התברך באלסטיות מרשימה ומצבו חוזר לנורמה או כמעט לנורמה כ-3 חודשים לאחר הלידה.
איני מציע לעבור ניתוח קיסרי מהטעם אותו את מעלה. עם זאת, היום הגישה לניתוחים קיסריים היא הרבה יותר ליברלית מבעבר ואם תעמדי על כך תקבלי את מבוקשך לאחר חתימה על טופס הסכמה שמפרט את כל הסיבוכים האפשריים של ניתוח קיסרי.
בכל מקרה, 3 חודשים לאחר הלידה (זמן שיקום הנרתיק + התנסות ביחסי מין לאחר הלידה) ניתן להעריך את המצב ולהחליט על הגישה.
לדעתי לא יהיה צורך בהתערבות כלשהי.
בהצלחה בלידה.
לצפיה ב-'תודה לך.'
תודה לך.
27/01/2016 | 17:01
97
זה ללא ספק מרגיע. אחכה שלושה חודשים ונראה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ