לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.
בכל מהלך שנותיי המקצועיים, בהם הזכרתי בפני מישהו שאני חוקר פרטי, נתקלתי בכמעט אותה תגובה. הם ייחסו הרבה ענין ומסתורין לעבודה שלי, והאמת שהיא אכן יכולה להיות כזאת. 
לכן מטרת הפורום היא לקבל מידע שקשור לחקירות, הכוונה מקצועית ומענה ראשוני. 
אני כאן כדי לענות על כל צרה, בעיה, שאלה שעולה לכם או סתם להתייעץ במשהו. כמו כן, ניתן להעלות כל מידע שיש לו זיקה לחקירות או חקירה כלשהיא, בין אם זה סיפור אישי או מעניין, או ענין ציבורי שקשור לנושא שלנו, ובלבד שהוא לא פוגע בפרטיות ו/או נחשב הוצאת לשון הרע.
כולי תקווה שחוקרים ובעלי מקצוע אחרים שקשורים לתחום יגיבו אף הם להודעות הגולשים כדי לאפשר להם נקודות מבט רחבות יותר על מה שהם מתעניינים בו. 
כמו בכל פורום מקצועי, אין לראות בתגובות המנהל ו/או גולשים אחרים קביעה כלשהיא ואחריות השימוש במידע שעולה בפורום הוא על המבצע בלבד.
בהצלחה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

בכל מהלך שנותיי המקצועיים, בהם הזכרתי בפני מישהו שאני חוקר פרטי, נתקלתי בכמעט אותה תגובה. הם ייחסו הרבה ענין ומסתורין לעבודה שלי, והאמת שהיא אכן יכולה להיות כזאת. 
לכן מטרת הפורום היא לקבל מידע שקשור לחקירות, הכוונה מקצועית ומענה ראשוני. 
אני כאן כדי לענות על כל צרה, בעיה, שאלה שעולה לכם או סתם להתייעץ במשהו. כמו כן, ניתן להעלות כל מידע שיש לו זיקה לחקירות או חקירה כלשהיא, בין אם זה סיפור אישי או מעניין, או ענין ציבורי שקשור לנושא שלנו, ובלבד שהוא לא פוגע בפרטיות ו/או נחשב הוצאת לשון הרע.
כולי תקווה שחוקרים ובעלי מקצוע אחרים שקשורים לתחום יגיבו אף הם להודעות הגולשים כדי לאפשר להם נקודות מבט רחבות יותר על מה שהם מתעניינים בו. 
כמו בכל פורום מקצועי, אין לראות בתגובות המנהל ו/או גולשים אחרים קביעה כלשהיא ואחריות השימוש במידע שעולה בפורום הוא על המבצע בלבד.
בהצלחה !

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:20
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'ברגע האחרון (סיפור חקירה)'
ברגע האחרון (סיפור חקירה)
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2017 | 09:28
11
לא חששתי לשרית, אבל בהחלט דאגתי. העובדה שהיא בהריון משפיעה ללא ספק על היכולת שלה. גם ככה, לקוחותיי מתקשים לגלות איפוק אחרי שאני מגלה להם דבר אחד או שניים, אז אם נוסיף לזה מנה גדושה של הורמונים, זה בטח לא מועיל כרגע. כמו שאני יושב ומהרהר עליה, אני מקבל ממנה הודעה: "לא יכולה לדבר כי אני איתו כרגע אבל לא החזקתי מעמד. דיברתי איתו והוא מחרטט אותי. אני חייבת הוכחה שהם ניהלו רומן". 

לצפיה ב-'מציאת 2 נשים לצורך פגישת מחזור'
מציאת 2 נשים לצורך פגישת מחזור
20/06/2017 | 17:55
6
41
שלום, אני מחפשת שתי נשים שפעם גרו בשמואל הנביא ולמדו בבית ספר היסודי על שם דוד רמז.
שם האחת: רותי מזרחי
שם השנייה: רוזט איטח
שמות המשפחה הם שמות המשפחה בנעורים ושתי הנשים צריכות להיות היום בגיל 59-60.
אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא אותם.
לצפיה ב-'הודעה שראויה להימחק'
הודעה שראויה להימחק
20/06/2017 | 19:53
4
40
נעזוב את העובדה שאת חושבת שמישהו יעשה לך עבודה בחינם ויאתר לך פרטים (זו ממש לא מטרת הפורום).
את גם מפרסמת את הפרטים האישיים של האנשים כאן בפורום?
או שאת לא חושבת או שאת לא מתחשבת

(או במלים אחרות, או שאת סתומה או שאת חרא של בן אדם- קיימת גם אפשרות שאת עונה על שני התנאים)
לצפיה ב-'למה זה מעצבן אותך כ"כ ?'
למה זה מעצבן אותך כ"כ ?
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 08:14
3
30
נניח שכל מה שרשמת נכון, המצב העובדתי היא שהמחפשת היא אישה בת 60 בערך, שלא יודעת איך לאתר את החברות שלה מהעבר ומחפשת פתרון. 
בעיני, זה יותר טוב שהיא עשתה מאשר שהיא לא תנסה. 
הייתי חוסך הרבה מילים שנכתבו פה. זה לא צריך להגיע לזה. 
לצפיה ב-'כל הכבוד למנהל הפורום'
כל הכבוד למנהל הפורום
21/06/2017 | 17:39
2
20
כל הכבוד! ענית לו כראוי .... 
 המשך הצלחה בניהול הפורום
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 19:37
5
לצפיה ב-''
23/06/2017 | 04:42
2
לצפיה ב-'איתור אנשים'
איתור אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 08:11
17
הי,
היום בעידן הדיגיטלי נוצרו המון דרכים לאתר אנשים, ובטח בשביל מטרה טובה כמו פגישת מחזור. 
אני לא חושב שזה אפקטיבי לפרסם שמות ופרטים, ואני לא משוכנע שהן היו מרגישות בנח עם זה. 
בכל אופן, אם לא מסתדרים לבד, תמיד אפשר לפנות לחוקר שעבודה כזו אמורה להיות ממש פשוטה יחסית ולכן גם לא יקרה. 
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:40
6
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'חקירה פרטית- יש ילדים בתמונה'
חקירה פרטית- יש ילדים בתמונה
19/06/2017 | 10:33
1
48
שלום,
אפשר לחקור אדם אבא לילדים (הגרוש של חברתי) מבלי ליצור מגע עם הילדים, מבלי שהם יבחינו, מבלי לעקוב אחריו או לבצע כל פעולה כאשר הוא עם ילדיו? האם כך נהוג מראש?
לצפיה ב-'חקירה על אבא'
חקירה על אבא
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 12:44
43
הי,
בעקרון אפשר לחקור על המון דברים ובכל מיני תנאים ומצבים. מהשאלה שלך אני לא מצליח להבין כלום, לצערי. 
יותר קל שתספר מה הבעיה או מה החשד, או שתשאל שאלה פשוטה וישירה. 

אני מתנצל
סאם
לצפיה ב-'אתרי היכרויות'
אתרי היכרויות
15/06/2017 | 09:39
5
60
אני בטוחה שמדובר בעניין נפוץ בעיקר בשנת 2017 שדרך העיקרית להכיר היא ברחבי הרשת או האפליקציות.
אני נמצאת בקשר התחלתי אך שמתקדם מהר יחסית ואני צריכה להחליט אם אני נותנת לזה אור ירוק או ברקס.
יש לי כמה סימני שאלה לגבי האדם והסטטוס שלו, ועוד כמה פרטים אודותיו שלא מתחברים לי.
ייתכן וזה חששות שווא שנובעות מגלישה ארוכת שנים מאתרים אלו ופיתוח מגננה מסוימת. אני לא רוצה לפספס, איך אני יכולה לגלות פרטים אודותיו מבלי שהוא ידע?
לצפיה ב-'היכרויות ברשת'
היכרויות ברשת
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 08:56
56
הי,
בין אם מכירים דרך הרשת/אפליקציות או בדרך אחרת, לפעמים מתפתחת תחושת בטן לא טובה, ובדיוק בגלל מה שציינת שיש דברים שלא מתחברים לך. 
תמיד במקרים כאלה עולה הדילמה אם זאת החשדנות שלי או באמת בעיה עם הבחור שהכרתי. 
מנסיוני, יש דרכים ברורות לזהות באיזה צד נמצאת הבעיה, אבל זה נושא ענק מדי כדי לכתוב בהודעה. 
בא לך לספר דוגמא מה למשל לא מתחבר לך ?
או מה למשל היית רוצה לגלות בלי שהוא ידע ?
לצפיה ב-'יותר פשוט לחתוך'
יותר פשוט לחתוך
20/06/2017 | 09:21
3
37
אם דברים לא מרגישים לך טוב בשלב כל כך התחלתי של קשר , עוברים הלאה.

אתם אפילו לא זוג וכבר את מנסה לבלוש עליו? מה יהיה אחרי שתהיו (אם תהיו?) לדעתי זה קשר שמתחיל בצורה לא בריאה.

לצפיה ב-'לא כזה פשוט'
לא כזה פשוט
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2017 | 10:51
2
31
בעקרון יש משהו במה שאתה אומר. 

הבעיה היא שאתה קורא כרגע סיטואציה ספציפית, בשעה שזה שמתמודד עם זה מרגיש איזה ריטואל של חיים וכל מיני דברים שקרו לו בעבר משפיעים על ההחלטיות שלו. 

יש חשיבות בעיני להבין אם הבעיה האמיתית היא חשדנות או באמת בעיה בקשר או באדם השני. 
למה ?!
אם הבעיה היא חשדנות, הבעיה תצוץ כל פעם מחדש בכל קשר חדש אחר.
לצפיה ב-'אז בכל מקרה המענה במקום אחר'
אז בכל מקרה המענה במקום אחר
20/06/2017 | 12:34
1
23
אם הבעיה היא חשדנות - המענה הוא פסיכולוגי
אם הבעיה באדם / קשר  בשלבים כאלה מוקדמים - עדיף לחתוך מאשר להיכנס לקשר כזה.
ברור שעל כל דבר אפשר לפנות לחוקר ותמיד יהיה החוקר שיסכים לבצע (הוא הרי מקבל תשלום עבור זה). אבל לדעתי זו ממש לא הדרך הנכונה לתקוף את הבעיה הזאת.

לצפיה ב-'מה שנכון נכון'
מה שנכון נכון
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2017 | 16:56
15
אבל עדיין מותר לתקשר על זה :)
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:10
6
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'תיק בחקירה '
תיק בחקירה
14/06/2017 | 16:01
30
היי
אתם רואים תיק בחקירה בערוץ 2? 
בחיים לא הייתי מאמינה, אבל היועצים שם הם אנשים אמיתיים!
מצאתי את האתר של החוקר שמופיע שם. 
קוראים לו שלו חזן
תמיד חשבתי שממציאים שם הכל..
לצפיה ב-'הבהרות בעניין חוקיות'
הבהרות בעניין חוקיות
12/06/2017 | 11:17
8
72
שלום, הייתי מעוניין לוודא מספר תרחישים ע"מ שלא אעבור על החוק:
1. אני מעוניין להתקין מצלמות רשת עם DVR על החניה שלי, על האיזור האחורי של הבניין ומעל דלת הכניסה בחדר המדרגות. האם עליי ליידע על כך את שאר הדיירים? שכן השכנים שממולי יצולמו בכל פעם שיעברו ללא ידיעתם/הסכמתם. כמו כן המצלמה שתכוון לחניה תציג בנוסף לרכב שלי גם את החצר המשותפת שבה נוהגים השכנים להתרועע וזאת בלית ברירה עקב צורת המבנה. האם זה מותר?
2. משיטוט כאן בפורום קראתי שחוקי להקליט שיחה עם אדם נוסף כל עוד אני חלק מהשיחה - גם ללא ידיעתו? או שצריך לשמוע אותי מציין בפניו שהשיחה מוקלטת?
והאם הדבר נכון גם לגבי שיחה שאינה טלפונית המתרחשת בסלון ביתו של אדם?
3. שקלתי להתקין מכשירי איתור ברכבים שלי ושל אישתי, בעיקר למקרה גניבה אך היא עלולה לחשוד שאני מנסה לעקוב אחריה ולהוציא את העניין מפרופורציה. האם הנחת מכשיר כזה ברכבים (שלי או שלה, שנינו משתמשים בשתי המכוניות) ללא ידיעתה תהווה עבירה על החוק?

רוב תודות 
לצפיה ב-'קודם כל תגובה כללית'
קודם כל תגובה כללית
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:29
7
48
הי רונן,
השאלות שלך יותר משפטיות מאשר חקירתיות, לכן מה שאענה לך הוא לפי הבנתי האישית וממה שאני מבין את החוק. אל תראה בזה חוות דעת משפטית או משהו. אתייחס בנפרד לכל שאלה שלך. 
לצפיה ב-'צילום בחניון'
צילום בחניון
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:35
40
אפילו שבהרבה מקרים חניה היא רכוש בטאבו, ניתן להחשיב אותו כאזור ציבורי בגלל המעברים בין החניות. אני די משוכנע שאתה לא חייב לעדכן את שכניך על התקנת מצלמה, אפילו שיתכן שהם עוברים מול המצלמה. אין כל חשש אמיתי לפגישה בצנעת הפרט שלהם. מי אמר שאסור לצלם מישהו בלי ידיעתם ?!
אותו דבר אם מדובר בחצר משותפת (ציבורית). 
לצפיה ב-'הקלטת שיחה'
הקלטת שיחה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:37
41
לשון החוק ממש פשוטה בענין. זה לא הנוסח המדוייק אבל בכללי:
מותר להקליט שיחה שאתה חלק פעיל ממנה. 
לא רשום בשום מקום אם זה טלפוני או פנים מול פנים או באיזה לוקיישן זה נמצא. אם אתה חלק פעיל בשיחה אז מותר וזהו. 
יש סיכוי שאתה מנסה להיות יותר צדיק מצדיק ?!
לצפיה ב-'איכון רכב'
איכון רכב
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:41
4
36
עד כמה שאני יודע אין עדיין חוק מוגדר על מכשירי איכון. 
העבירה שיכולה להיות בהקשר כזה זה הצמדת המכשיר לרכב (מתפרש כמו פלישה לרכוש).
מכיוון שאתה הבעלים של הרכוש, ולא משנה אם זה על שמה או שמך, הרי שגישה לרכב והצמדה של דברים לרכב לא רלוונטיים במקרה שלך ולכן זה אפשרי. 
אני אלך איתך יותר רחוק, גם אם היית רוצה לרגל אחריה באמת, לא רואה את הבעיה החוקית של זה כרגע.
לצפיה ב-'מעולה תודה רבה! ואגב ניסיון החיים לימד אותי שתמיד עדיף להיות'
מעולה תודה רבה! ואגב ניסיון החיים לימד אותי שתמיד עדיף להיות
12/06/2017 | 14:37
3
37
יותר צדיק מצדיק מאשר בקצה השני של הסקאלה. כבר עברתי מקרים שרק פרט קטנטן וזניח הכריע את הכף. במקרה של הרכב ייתכן שאם הוא על שמה אזי הוא רכושה ולא רכושי, למרות השיתוף לכאורה. מה גם שיש למכשיר האיתור הזה מיקרופון עם אפשרות האזנה, אין לי ממש עניין בה (אלא אם ארצה להאזין לגנבים) אבל זה מובנה במכשיר והאפשרות לצותת לנעשה ברכב קיימת. במקרה שהוא יתגלה יכולים לטעון שהאזנתי ולך תוכיח שאין לך אחות
לצפיה ב-'יותר צדיק מצדיק 2'
יותר צדיק מצדיק 2
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 23:37
2
30

הי רונן,
אני בטח אין לי מה להגיד בנושא, וכל אחד עושה את מה שנכון לו. וזה ממש בסדר שתברר כל דבר מראש מאשר בדיעבד. הלוואי שכולם היו פועלים כך. זה ממש מעולה שאתה שואל ומתעניין ורק אחכ מחליט. 

רישום בעלות של רכב הוא לצרכי רישום בלבד (ענייני סדר) והוא שונה למשל מרישום בעלות נכס בטאבו שהוא מוחלט. לכן, הבעלות לא רלוונטית. 

אין קשר ליכולת האזנה של המכשיר. החוק מדבר על האזנת סתר באם היא נעשתה, ולא באם היא הוקלטה או במידה הוייתה אפשרות להקליט. תשווה את זה למשל שאתה מחביא מכשיר הקלטה ברכב אבל לא מפעיל אותו. למעשה, על פניו, אין עבירה של האזנת סתר (אולי עבירה אחרת). 

בקיצור, החוק יכול לפעמים לא להיות בדיוק הכי הגיוני / צודק / ריאלי אבל הוא חוק. 

לצפיה ב-'רק לא ענית לו לגבי התקנת מצלמה בחדר המדרגות '
רק לא ענית לו לגבי התקנת מצלמה בחדר המדרגות
23/06/2017 | 04:40
1
6
אינטואיטיבית נראה לי שאסור לו להתקין בלי לעדכן את שאר הדיירים
אבל אולי אני טועה :)
לצפיה ב-'לא בטוח גם'
לא בטוח גם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/06/2017 | 10:58
3
על פניו, נראה לי שזאת אותה תשובה כמו החניון. אין לי ודאות על זה. שאלה משפטית ולא חקירתית. 
לצפיה ב-'משרה/מקצוע'
משרה/מקצוע
12/06/2017 | 10:33
2
42
שלום ובהצלחה.
שאלה מוזרה-
יש לי זיקה לתחום ויכולות אישיות, האם אפשר להשתלב במשרד חקירות פרטיות או לסייע לחוקר פרטי? אך ללא התמקצעות פורמלית ולצד עבודה נוספת עיקרית.
לצפיה ב-'אחלה שאלה'
אחלה שאלה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:11
1
35
קודל כל, לא שאלה מוזרה בכלל. 

מן הסתם, גם חוקרים לא נולדו חוקרים כך שמאד סביר שיש המון אנשים עם יכולות אישיות גבוהות והם לא חוקרים וגם הפוך...חוקרים שאין להם בכלל יכולות אישיות 

בתכלס, זה אפשרי ועם הרבה מגבלות כי עבודה ממש של חקירות מחוייבת ברישיון או לפחות רישום מתמחה. יתכן ובעל משרד יכול להיעזר בך בתור סייען או תפקיד כללי שאינו מוגדר כחוקר ואז זה יכול לקרות בפועל. 

אם אתה רוצה שזה יהיה לצד עבודה עיקרית אז הפעילות בפועל חייבת להיות על איסוף מידע בזמנך החופשי והפנוי ויש כאלה (לא יודע עד כמה קבוע) או לקוות שיהיה שילוב בין זמינות שלך לנחיצות של משרד. לא נראה לי שזה יכול להיות סידור קבוע אלא רק אם זה 

השאלה האמיתית יותר צריכה להיות מדוע שמשרד חקירות ירצה להעסיק מישהו בתנאים מגבילים ?!

בכל אופן, אפשרי בהחלט
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
14/06/2017 | 09:30
8
לצפיה ב-'מעקב'
מעקב
11/06/2017 | 14:01
1
40
האם מותר לעקוב אחר התנהלות של מוסד סגור שיש בו חוסים עם צרכים מיוחדים?
יש הרבה ליקויים במקום, לא נקי, יחס קשה לחוסים, עונשים קשים, ועוד ועוד
לצפיה ב-'מעקב בתוך מוסד'
מעקב בתוך מוסד
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 00:12
34
הי חניתה,
האמות - נושא קצת שנוי במחלוקת. אני לא בטוח שאני מוסמך לענות על מה מותר ומה אסור, אבל אני אתן לך את השקפתי ודעתי.
יש יגידו שאסור כי מדובר במוסד סגור ובעצם מעקב הוא על אנשים אחרים, ויחד עם זאת חוסים הם אנשים חסרי ישע, ולכן יש להם אפוטרופוס שיטפל בגוף שלהם. להבנתי, להיות אפוטרופוס על גוף, זה הכי קרוב כמו לשמור על הגוף של עצמו ולכן אפשר להתייחס כמו לפעילות שהייתי עושה במידה והיו חלילה מתעללים בי. 

בלי קשר, יש כל מיני דרכים ורמות של מעקב. 

מה היית רוצה להמחיש ולמי ?
לצפיה ב-'נחקרתי לפני שנים על עבירה פלילית מסוג עוון'
נחקרתי לפני שנים על עבירה פלילית מסוג עוון
10/06/2017 | 09:47
3
52
הוחלט לסגור את התיק(לא זוכר את ההגדרה,אבל במהות שאין קייס)
לפני העמדתי לדין.האם נשאר רישום כלשהו?לדוגמה לצורך תעודת יושר?
לצפיה ב-'רישום פלילי'
רישום פלילי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 00:08
2
45
עד כמה שאני יודע, אם התיק נסגר בלי הרשעה (חוסר ענין לציבור / העדר ראיות וכו')
יתכן ונשארים רישומים במשטרה, אולם הם לא יופיעו בתעודת יושר. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/06/2017 | 10:03
1
5
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2017 | 13:06
1
לצפיה ב-'איך הופכים לחוקרים פרטיים ? מההתחלה ועד הסוף ?'
איך הופכים לחוקרים פרטיים ? מההתחלה ועד הסוף ?
07/06/2017 | 18:34
1
28
לצפיה ב-'להיות חוקר פרטי'
להיות חוקר פרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2017 | 23:17
54
הי,
חוקר פרטי הוא מקצוע תלוי רישיון. משמע, שחייבים להיות בעל רישיון חוקר פרטי שמוענק ע"י משרד המשפטים כדי לעסוק בזה. בדיוק כמו שצריך תעודת עו"ד, רו"ח וכדומה. 
צירפתי קישור לאתר של משרד המשפטים על ההליך:

האם זאת הייתה הכוונה ?
ס. 
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:56
10

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2017 | 10:33
23

אנו מברכים את סאם זיברט על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2017 | 11:52
36

אנו מודים לעופר ידין על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך.

המשך גלישה מהנה  

לצפיה ב-'איתור כתובת של אדם'
איתור כתובת של אדם
06/04/2017 | 21:07
1
135
יש לי את שמו , מספר תעודת הזהות ומספר הטלפון .איך ניתן לאתר כתובתו של אדם זה ?
לצפיה ב-'איתור'
איתור
07/04/2017 | 10:36
104
יצירת קשר עם משרד חקירות יפטור לך את הבעיה.

בברכה וחג שמח

עופר
לצפיה ב-'איתור פרטים'
איתור פרטים
01/03/2017 | 20:02
1
167
שלום,

יש לי שם פרטי ושם משפחה של מישהו ואני
צריכה לאתר את שם האם שלו או את תאריך הלידה שלו.
האם קיימת אפשרות כזו?
אודה לתשובה
לצפיה ב-'איתור'
איתור
06/03/2017 | 18:53
101
התשובה היא כן, צרי איתי קשר בפרטי להסבר מפורט יותר
לצפיה ב-'איך בודקים רישום פלילי ומספר אישי'
איך בודקים רישום פלילי ומספר אישי
26/01/2017 | 00:16
1
116
שלום
רציתי לדעת איך אני יכולה לגלות אם יש למישהו רישום פלילי או תיק או משהו כזה וכמו כן , לגבי עברו הצבאי אם למשל הוא אומר שהוא קצין וזה נראה לי לא נכון.
תודה
לצפיה ב-'חקירה'
חקירה
29/01/2017 | 09:37
105
תמר, צרי עימי קשר בפרטי

עופר
לצפיה ב-'שאלה בנושא חקירות ברשת'
שאלה בנושא חקירות ברשת
22/01/2017 | 11:44
2
84
האם אפשר לשכור חוקר כדי שיתחקה אחר פרטים אישיים כגון מקום מגורים עבודה וכו' מתוך רשת וירטואלית באינטרנט?, אם כן כמה בערך אמור לעלות דבר כזה? (בידיעה שאיתור הפרטים אינם למטרה פלילית)
לצפיה ב-'איתור'
איתור
22/01/2017 | 11:55
1
79
חקירות איתור הינן חקירות מקובלות בתחום. לא ברור לי למה הכוונה מתוך רשת וירטואלית...
מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי.

בברכה,

עופר
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל '
שלחתי לך מייל
23/01/2017 | 11:30
19

מנהל/ת הפורום

אודות:
סאם זיברט, חוקר פרטי משנת 1990 ובעליו של משרד "סייט חקירות", עוסק בארבעה תחומים עיקריים: חשיפת בגידות וניהול משברים משפחתיים, איתור אבודים וקרובים, אי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סאם זיברט-מנהל פורום חקירות פרטיות
מנהל הפורום סאם זיברט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו