לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
56365,636 עוקבים אודות עסקים

פורום חקירות פרטיות

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות.
מטרת הפורום היא לקבל מידע שקשור לחקירות, הכוונה מקצועית ומענה ראשוני. 
בהצלחה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

מטרת הפורום היא לקבל מידע שקשור לחקירות, הכוונה מקצועית ומענה ראשוני. 
בהצלחה !

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'מי מורשה לבצע הליך חקירה חוקי'
מי מורשה לבצע הליך חקירה חוקי
14/12/2017 | 10:40
4
עלו בפורום מספר שאלות לגבי ביצוע חקירה באופן עצמאי וחשוב להדגיש את הנושא שרק חוקר פרטי המחזיק ברישיון משרד המשפטים ופועל במסגרת משרד חקירות מורשה ראשי לנהל חקירות פרטיות 
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
06/12/2017 | 13:44
13

אנו מודים לסאם זיברט על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'האם דובר פה על מחירים?'
האם דובר פה על מחירים?
29/11/2017 | 10:24
2
21

טווח מחירים של שירות חוקר פרטי? פחות או יותר מחירי השוק?
אני משער לכמה חודשים בודדים
לצפיה ב-'השאלה שלך לא מובנת.'
השאלה שלך לא מובנת.
29/11/2017 | 11:26
18
אתה מחפש חוקר צמוד לכמה חודשים בודדים?
כי אם זו הכוונה שלך, נראה לי שאתה צריך קודם לעבור בבנק, לקחת משכנתה.
אגב, חוקר פרטי הוא מקצוע חופשי, כל חוקר רשאי לנקוב בכל סכום שהוא רוצה, ואתה כלקוח, יכול לבחור אם להשתמש בשירותים שלו, או שלא.
אגב - על מנת לקבל תשובה כמה שיותר קרובה למציאות - ממליץ לך מאוד לחדד את השאלה שלך, באיזה תחום אתה צריך את החוקר? לטובת מה?
יש הבדל מהותי בשכר הטרחה בין חקירת איתור כתובת למשל, לבין חקירות אישות, מעקבים, שילוב אמצעים טכניים, עבודות שטח, חקירות פרונטליות, וכ'ו וכ'ו.
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
29/11/2017 | 11:59
21
יש חקירות שמתחיל מ 200 ש"ח ועד מאות אלפי שקלים. זה לא נקבע לפי המילה חקירה אלא לפי המרכיבים שלה והמורכבות שלה, ויש הרבה משניהם. 
בלי קשר לטווחי מחירים, הפורום לא נועד כדי לשמש מחירון בתחום ובטח כדי לא לפגוע באיש מקצוע כזה או אחר. 
חיפוש פשוט בגוגל יתן לך את המידע שאתה מחפש, אפילו שהוא לא באמת משקף את המציאות עד הסוף.
סאם

לצפיה ב-'וואטאפ'
וואטאפ
14/11/2017 | 18:32
6
63
ערב טוב
יש לי שאלה בנושא הוואטסאפ, האם יש דרך למצוא אם בעלי מתכתב עם מישהי (ואין לו את הנייד שלה באנשי קשר)
האם יש דרך למצוא אם הוא מתכתב איתה? האם ניתן להסתיר מספר באייפון 6?
ראיתי בסיפור השבועי שלך שיש דרך
תודה נעמי

לצפיה ב-'איך יודעים ?'
איך יודעים ?
18/11/2017 | 19:25
5
28
איך יודעים שאין לו את המספר שלה באנשי קשר ?

בדקת לפי השם או לפי מספר הטלפון ?
לצפיה ב-'איך יודעים?'
איך יודעים?
19/11/2017 | 09:25
4
24
ברור שבדקתי אם הנייד שלו באנשי קשר ולא מצאתי, ראיתי בסיפור השבועי שלך שהצעת למישהי איך לבדוק ולא כל כך הבנתי.

השאלה אם יש דרך באייפון 6 להחביא מספר? או דרך לבדוק בוואטאפ

תודה רבה רבה על העזרה
לצפיה ב-'בעיקרון כדי להתכתב בוואצאפ המספר צריך להיות שמור'
בעיקרון כדי להתכתב בוואצאפ המספר צריך להיות שמור
22/11/2017 | 11:10
3
20
האם בדקת לפי מספרים באנשי קשר? ולא לפי שמות.
כלומר- המספר שלה רשום תחת השם "אבי" והוא מתכתב איתה ואת לא יודעת.

אבל---
לא בהכרח המספר שמור.
אם היא שלחה לו ראשונה הודעה, הוא ממשיך להתכתב איתה, והמספר שלה בכלל לא שמור באנשי קשר.

אם בדקת גם בכל שיחות הוואצאפ, אז כל פעם שהוא מתכתב איתה הוא מוחק את השיחה.

לא בעיה...
לצפיה ב-'תגובה לאורחת'
תגובה לאורחת
22/11/2017 | 12:57
2
19

תודה לך על התגובה.

בדקתי גם עפ"י מספר טלפון, ולא מצאתי........

אני מודעת לכל מה שרשמת וציינת, זאת הדרך האפשרית שהם מתנהלים כנראה.
אבל בכל זאת רציתי לדעת אם יש דרך נוספת למצוא.

תודה רבה

לצפיה ב-'אין דרך'
אין דרך
26/11/2017 | 09:59
1
15
כששאלתי לא הייתה כוונה להפחית מאמת הידע שלך, אלא רק לוודא.
אז אם מודגעת ובדקת והוא לא רשם את המספר תחת שם אחר, אין לו דרך אמיתי להתכתב איתה.
יש אפשרויות אבל הןנראטת מייגעות:
1. שהצד השני כל יום מתחיל את התקשורת ואז הצד שלך מוחק בסוף כל יום את את הצ'אט לפני שהוא נכנס הביתה. 
2. בכל יום הוא מזין את המספר באנשי קשר ובסוף כל יום מוחק את התקשורת ואת המספר מאנשי הקשר. 
3. מתקשר בצ'אט אחרים שלא תלויי מספר כמו פייסבוק
ואולי יש עוד אפשרויות. 

בדברים כאלה, אני לא בטוח שהתשובה או הפתרון הוא ברמת הודעה כזאת או אחרת אלא בחקירה אמיתית

ס.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
26/11/2017 | 10:05
15
שבוע טוב
תודה רבה על האינפורמציה
לצפיה ב-'איתור אדם'
איתור אדם
13/11/2017 | 11:57
1
42
שלום רב,
לפני כ-12 שנים אדם שחשב להשקיע בעסק שלי פתח חברה בע"מ על שמי וללא ידיעתי (כן עו"ד זייף חתימות שלי אבל זה לא הסיפור). כדי שאוכל לסגור את החברה אני צריך לאתר את האדם הזה ולהחתים אותו - אשמח לקבל רעיונות ו/או עלות של שירות כזה.
בתודה מראש
לצפיה ב-'איתור אדם'
איתור אדם
13/11/2017 | 12:37
52
הי,
חקירה של איתור אזרח ישראלי נחשבת החקירה הכי בסיסית בעולם הזה של חקירות. קשה ללמד מישהו איך לאתר מישהו כי יש המון דרכים שאפשר לנסות ולעשות. הצעד הכי בסיסי, זה פשוט לגשת למשרד הפנים ולבקש איתור מען. זה עולה 15 ש"ח. 

במידה ותחליט לפנות לחוקר ויש בידך פרטים בסיסים כמו ת"ז עלות איתור מתחילה מכמה מאות שקלים בודדים בהתאם למורכבות המקרה. זה לא אמור להיות דבר יקר.

בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
07/11/2017 | 06:06
1
34
שלום רב.  אני מעוניינת לשלוח למישהו הודעה אנונומית בלי שיוכל לאתר אותי. אם אני שולחת הודעה  במייל, האם הוא יכול לאתר מהיכן בארץ הגיעה ההודעה? ומפרופיל מזוייף בפייסבוק - האם יכול לאתר מהיכן בארץ הגיעה ההודעה?
לצפיה ב-'הודעות אנונימיות'
הודעות אנונימיות
07/11/2017 | 08:12
58
שום דבר לא הרמטי לכאן או לכאן. 
יש קושי רב לאתר מקור של הודעה אנונימית בהנחה שהמייל חינמי או שהפרופיל פייסבוק מזויף. לכוחות הבטחון יש מן הסתם אפשרויות חקירה רחבות יותר והם יכולים להעמיק יותר לעומק אבל גם הם לא יכולים במאה אחוז לאתר כל אחד. ביחוד, אם מעבר למייל או פרופיל פיקטיבי זה יצא מרשת אלחוטית פתוחה כמו בית קפה. 

בלי קשר, למה  לך להתעסק בזה בכלל ?!
לצפיה ב-'אנו עוברים שמד בעיר רחובות'
אנו עוברים שמד בעיר רחובות
02/11/2017 | 11:05
1
47
ב"ה

1/11/17

ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא מוכנים להתערב.
שמי יהונתן מרחובות. לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ושם עובד איש צר ורע ורשע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב ימח שמו וגר ברמת שלמה. הוא החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ונוראים ללא שום סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם (גנב) לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע את דסקל שם רשעים ירקב אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהוא לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן. רב מהישיב כף החיים אמר לי שנפלתי עם אדם פסיכופט. דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבה של הרב סופר כף החיים שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין ליעקב לסופר מחילה.שלחתי כתב זה לרב הרשי יצחק יוסף ואפילו הוא לא קרא את זה.
כל מי שיכול לעזור.להציל אותנו משמד יהונתן 0544986101

לצפיה ב-'סביר להניח שזה לא קשור לפורום'
סביר להניח שזה לא קשור לפורום
06/11/2017 | 14:43
23
ובכל זאת נמליץ לך לכתוב בפסקאות עם רווחים!

אי אפשר להבין כלום!
לצפיה ב-'מאיפה מתחילים?'
מאיפה מתחילים?
29/10/2017 | 11:29
2
52
אני רוצה לחקור ולגלות דבר מה... כרגע באופן עצמאי, אבל עם המון נחישות ואומץ.

הייתי בפגישה מחוץ למשרד וכאשר חזרתי נמסר לי שחיפשו אותי.
המזכירה ועובד נוסף אמרו לי כיצד נראה האדם, כיצד דיבר, מה אמר וכל תיאור אפשרי.
לא היה לי מושג מי זה.
ראיתי אותו במצלמה כי הסתקרנתי מאוד, ולא ידעתי מי זה.
הוא טען שזה עניין אישי ולא מסר את שמו, או שמסר והעובדים לא זוכרים.  סביר להניח שאם זה היה בעניין עבודה הוא היה מזדהה (ולרוב קובעים מראש פגישה) וגם מי שעובד איתי היה מזהה אותו.
נראה גם שאין לו את הנייד שלי. הוא רק ידע את שמי ואיפה אני עובדת ורצה ממני משהו אישי.

אחרי שאמרו לו שאני לא נמצאת הוא דיפדף בעיתון בקבלה ויצא.

איך תמליץ לי להתחיל לברר ולחקור מי זה? 

כאמור- יש וידאו!

לצפיה ב-'חוקרים הם לא קוסמים :)'
חוקרים הם לא קוסמים :)
29/10/2017 | 14:38
1
43
חוקר צריך כמה נתונים בסיסיים שניתן להצליב כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
כשאין אף נתון כזה, כל מה שנשאר הוא להיות יצירתי.
סתם המצאה - תוציאי צילום מסך של תמונה של האיש מהוידאו שיש לך , ותתחילי לבדוק אם יש מישהו שקרוב אלייך ומכיר אותו.
אפשר ללכת רחוק ולפרסם בפייסבוק או משהו.
ואפשר ללכת עוד הרבה יותר רחוק מזה, הכל עניין של כמה זה חשוב לך..
האמת?
למה זה באמת כל כך חשוב לך?
מישהו הגיע, שאל איפה את, אמרו שאת לא שם, הוא עזב.
אם זה משהו חשוב, הוא יחזור.
אם לא יחזור, כנראה שזה לא היה מספיק חשוב..
תחשבי על זה :)
לצפיה ב-'כל מילה נוספת מיותרת'
כל מילה נוספת מיותרת
29/10/2017 | 15:31
34
לצפיה ב-'USB מקליט חוקי של הנמצאים באוטו , עם SIM '
USB מקליט חוקי של הנמצאים באוטו , עם SIM
26/10/2017 | 11:59
3
46
איזה דגם מומלץ ואופטימלי(מחיר וכו).?
ביכולתי להטעינו ולשמוע ממנו ללא הגבלה כלשהיא.
רוצה גם להזמינו באי. ביי. וכו'
לצפיה ב-'מכשירי הקלטה'
מכשירי הקלטה
26/10/2017 | 12:36
2
46
אני יודע שזה בטח לא בכוונה, אבל השאלה קצת מבלבלת, אז אנסה לענות בתקווה שקלעתי למטרה שלך. 

1. חוקיות - אין קשר בין סוג המכשיר לחוקיות. החוק מדבר על הפעולה ולא על המכשיר. לכן אין מכשיר חוקי או לא אלא רק פעולה חוקית או לא. 

2. לא מבין מה זה אומר מכשיר usb. אם יש מכשיר הקלטה ויש לו גם אופציה של usb מה שמאפשר לחבר אותו למחשב אז אני מניח שזה כל המכשירים שיש בשוק כי אחרת אין דרך לשמוע את ההקלטות. לכם כל המכשירים יהיה להם חיבור כזה. 

3. עם sim משמע שאתה מחפש לשמוע את השיחות מרחוק. הפעולה לרוב לא חוקית. בלי קשר, זה ממש לא איכותי לשמוע מרחוק דרך המכשירים הללו. כדי שתוכל לשמוע ללא הגבלה זה חייב להיות מחובר למקור חשמל ברכב ללא הגבלה. מה שאומר, דורש התקנה. 

4. קשה למצוא דגמים. אם כבר יש דגם הוא מומצא לאוכלוסיה הישראלית בדיוק כדי שתתקשה למצוא אותו ברשת. לדוגמא, יש מכשירי טלפון עם מותג כלשהוא שרק בישראל זה מותג, ובארץ המקור קוראים לו אחרת לגמרי. 

5. מחירי המכשירים הם לדעתי היום כ"כ זולים שאין טעם לחפש אותם בחו"ל. כנס לאחת מחנויות הספיי שופ ותתרשם לבד. אחכ אתה יכול להיכנס ל ebay ולחפש מכשירים עם אותם פונקציות ולחסוך. בגלל שאין דגם, תמיד תהיה בספק. 

מקווה שעניתי לך

ס.
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי מה זה מכשיר usb'
עכשיו הבנתי מה זה מכשיר usb
27/10/2017 | 14:32
37
תשמע...
אתה נותן דוגמא של משהו שראית ב 7 דולר לעומת הארץ (פי עשר) שעולה 200 ש"ח. אתה צודק לגמרי. אין לי מושג מה האיכות של זה. 
אני מכיר מכשירים שעולים יותר מאלף ש"ח ועדיין לא נותנים מענה הולם. המוצר עצמו בעייתי מבחינת איכות, אבל בשביל 7 דולר לא הייתי מהסס אלא פשוט מזמין ופשוט בודק. 
מה הסיכון ?!

לצפיה ב-'שלום סאם ותודה'
שלום סאם ותודה
17/10/2017 | 10:23
3
42
שאלתי היא האם במקביל לחקירה משטרתית פעילה אני יכול לבצע חקירה פרטית? (כל עוד היא לא פוגעת בפעילות המשטרה)
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
17/10/2017 | 21:57
2
30
זה די ללכת בין הטיפות.
אפשר לבצע חקירה פרטית עם הרבה מגבלות, כדי שזה לא יחבש לשיבוש הליכי חקירה, לכן יש דברים שאפשר לעשות ודברים שממש אסור. 
קשה לענות על זה בצורה כללית
לצפיה ב-'אני מבין שהחקירה הפרטית תיהיה מוגבלת כמובן וחלקית'
אני מבין שהחקירה הפרטית תיהיה מוגבלת כמובן וחלקית
23/10/2017 | 11:25
1
24
אבל מבחינת החוק- אני עושה משהו שאסור? 
לצפיה ב-'לאיזה חלק אתה מתכוון ?'
לאיזה חלק אתה מתכוון ?
23/10/2017 | 13:00
25
מבחינת החוק, אין מניעה להזמין חקירה פרטית. 
יש איסור לעשות משהו לא חוקי תוך כדי החקירה ולכן רשמתי שהחקירה מוגבלת. היא מוגבלת למה שהחוק אאפשר לעשות בזמן חקירה משטרתית
לצפיה ב-'עבר עריכה (סיפור חקירה)'
עבר עריכה (סיפור חקירה)
28/09/2017 | 15:46
3
92
 אם היא האמינה שעולמה יתמוטט עליה אחרי השיחה הנוראה הזאת, היא רק התחזקה מזה כשהבינה כמה יניב לא מוכן לוותר עליה. עוד לפני אותה שיחה, היא כבר ידעה שהפעם הוא לא יוכל להתכחש לתחושות החשד שלה, כי הממצאים שהבאתי לה היו חד משמעיים, אלא שאז היא התפנתה לחשוב על השלכות מעשיו. 

לצפיה ב-'עוד מקרה מעניין'
עוד מקרה מעניין
09/10/2017 | 12:07
2
45
ורציתי לשאול עוד משהו. האם יש בין חוקר פרטי ללקוח מצב של חיסיון מלא, משהו בדומה למצב השורר בין עורך דין ללקוח? נאמר שמתברר לחוקר הפרטי, תוך כדי חקירת מקרה, שהלקוח שלו קשור למקרה פשע ואפילו למקרה פשע חמור, האם הוא מנוע מלהודיע למשטרה על כך או שיש לו חופש פעולה בנושא?
לצפיה ב-'חסיון מול לקוח'
חסיון מול לקוח
10/10/2017 | 15:20
1
50
אחלה שאלה. 
יש חסיון מידע של לקוח. זה לא בדיוק כמו של עורך דין אבל הרעיון דומה. יש לחוקר חובת נאמנות ללקוח, וחובה לשמור על המידע שהוא מוסר לו גם אם המידע מכיל פשע שהוא ביצע. אבל הכל מתייחס למשהו שנעשה בעבר ולא על משהו מתוכנן לעתיד. 
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
10/10/2017 | 17:19
11
לצפיה ב-'איפה יש המלצות עליך? '
איפה יש המלצות עליך?
26/09/2017 | 15:22
1
24
לצפיה ב-'מה ?! לא מספיק שאני אומר ?! '
מה ?! לא מספיק שאני אומר ?!
26/09/2017 | 22:30
29
בעיקר אצלי במשרד. יש גם קצת באתר שלי. 
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:26
5

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שלום סאם'
שלום סאם
13/09/2017 | 10:49
1
58
השאלה שלי היא האם אני יכול לקחת חוקר פרטי שאת תוצאות החקירה אני מעוניין לפרסם ברבים על גבי הרשת? 
לצפיה ב-'שני דברים נפרדים'
שני דברים נפרדים
14/09/2017 | 08:58
39
1. החומרים שחוקר פרטי אוסף עבור הלקוחות שלו הם "רכושו" של הלקוח והוא יכול לעשות עם זה מה שנכון לו. זה נאסף עבורו. 

2. אם לפרסם ברבים או לא זה כבר תלוי בחוקיות של הנושא הזה בנפרד, בלי קשר מי אסף את זה. בין אם החוקר יאשר או לא, זה לא אומר שזה מותר. 
לצפיה ב-'תנו לי עצה איך לסמוך על חוקר פרטי ב100% שלא ישקר לי תודה'
תנו לי עצה איך לסמוך על חוקר פרטי ב100% שלא ישקר לי תודה
29/08/2017 | 20:52
5
76
בעלי ברח לאוסטרליה ב2010 ונעלם מעז הנחנו פרודים בעלי אגיש תביעת גירושין בבית הדין הרבני אבל תבעתו נדחתה אני מעוניינת לשכור חוקר פרטי (למרות שאין לי כמעט כסף) שיבדוק אם אתחתן שם ואם יש לו ילדים שם באוסטרליה וכן אם לא עבר על ביגמיה
אבל יש לי בעיה אחד איך לסמוך על החוקר הפרטי היות ומשפחת הבעל יודעת שאני הולכת לקחת חוקר פרטי ויש להם המון כסף ממש מיליונים רבים ולעורך דין שלהם יש כוח מעוד גדול בבית הדין הרבני וכן יש לו קבוצה בווטסאפ של 50 חוקרים פרטים בישראל שעומדים איתו בקשר ממושך ומסוגלים לקחת שוחד ממנו
ברגע שהחוקר הפרטי שלי יגלה שהוא יתחתן ויש לו ילדים ועבר על ביגמיה הוא מסוגל לפנות למשפחת הבעל ולדרוש כסף בתמורה שלא יספר לי את האמת ו ישקר לי שהוא לא אתחתן בכלל, ולהם יש ים של כסף

אני צריכה עצה טובה איך להיות בטוח שהחוקר הפרטי לא משקר לי
כמה שיותר עצות זה יותר טוב לי!!!
תודה רבה לכול מי שעוזר לי
לצפיה ב-'אף פעם אין 100%'
אף פעם אין 100%
29/08/2017 | 21:12
4
59
הי,
מבין את המצוקה שלך. לגמרי לגמרי. 
עד כמה שזה ישמע לך מופרך, ולאור זה שאת טוענת שאת כבר יודעת שהוא "בשליטה" על 50 חוקרים וכאלה, אולי אפתיע אותך בזה שאני משוכנע לגמרי שרוב הגורף של החוקרים שתפני אליהם לא יהיו מוכנים "למכור" את המקרה שלך בעד שום הון שבעולם. 
1. אני מכיר הרבה חוקרים ואת הרמה האתית שלהם. 
2. בכל ענף יש תפוחים רקובים, אבל מעט. 
3. בסופו של דבר, חוקר הוא איש חוק שמקבל את הרישיון שלו ממשרד המשפטים והוא עמל קשה בשבילו. לא מכיר הרבה שיהיו מוכנים לסכן את הרישיון שלהם תמורת כסף. 
4. חוקרים אוהבים לעזור ללקוח (אמנם ברווח אבל לעזור)

לכן כהמלצה, לפני שאת שוכרת משרד חקירות (שיש לו רישיון לניהול משרד ולא רק רישיון חוקר) תבקשי המלצות ממנו מלקוחות שכבר עבדו איתו. אם המשרד מספיק ותיק הוא צבר לקוחות רבים ושבעי רצון. אחרי שתדברי עם כמה לקוחות זה יגביר לך את תחושת הבטחון שהחוקר בצד שלך ולא בצד של הכסף. 

עוד דבר, קחי חוקר "שבע". לא מישהו ש"רעב" ללחם. זה מצמצם את האופציה שאת חוששת ממנה. 

בהצלחה
לצפיה ב-'תוכל בבקשה להמליץ על מישהו? תודה'
תוכל בבקשה להמליץ על מישהו? תודה
30/08/2017 | 19:18
3
40
אני מאוד אודה לך אם תוכל להמליץ על חוקר כזה או שתים שאתה מכיר ממש תודה
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
31/08/2017 | 09:00
1
61
בוקר, 
אני לא שכרתי את שירותיו של סאם זיברט (מנהל הפורום) אבל הספקתי להכיר אותו, וקיבלתי המלצות חמות, אמין, דיסקרטי, מקצועי. 

מומלץ בחום 

לצפיה ב-'תודה. כיף לקרוא את זה על הבוקר '
תודה. כיף לקרוא את זה על הבוקר
31/08/2017 | 09:53
21
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
31/08/2017 | 09:55
34
אני מניח שאת יכולה להבין את הבעיתיות שלי להמליץ כמי שבעצמו פועל בתחום. אני לא גורם אובייקטיבי מספיק עבורך. 
לצפיה ב-'האם ניתן לשתול תוכנת מעקב בנייד ?'
האם ניתן לשתול תוכנת מעקב בנייד ?
04/08/2017 | 02:03
6
80
המדובר (איך לא?) בנושא משפחתי מורכב ורגיש ....
אני מבקש לשתול תוכנת מעקב שתאפשר לי להקליט/להאזין לשיחות/ ו/או סמסים/ווטסאפים וכו'
אלא שאין לי גישה פיזית לנייד שעליו אני מבקש לעשות זאת
טכנית - האם אני חייב שתהיה לי גישה פיזית לאותו נייד, כלומר שיהיה בידיי למספר דקות על מנת לשתול את התוכנה/אפליקציה הנל ?
או שיש דרכים נוספות לעשות זאת גם בלי שיהיה בידיי ?

ואם השאלה הזאת טכנית מידיי.. ולא כאן מקומה , אודה להפנייה לאן עלי לפנות כדי לקבל תשובה טכנית מוסמכת

תודה
לצפיה ב-'תוכנות מעקב בנייד'
תוכנות מעקב בנייד
04/08/2017 | 11:00
5
106
אני מתעלם כרגע מהסיבה, ומנושא החוקיות של זה, אלא רק עונה לך טכנית. 
תוכנות ריגול למכשיר נייד, ובהנחה שאותו מכשיר תומך בתוכנות כאלו, יכולות להתקיים רק עם גישה ישירה למכשיר הנייד. אין אפשרות שזה יהיה מרחוק. 
אני יודע שרשום לפעמים אחרת בכל מיני אתרים, ויש כאלו שאומרים שגם דרך SMS אבל בפועל עוד לא ראיתי את זה מעולם קורה ופועל. רק עם גישה ישירה. (וטוב שכך - אתה יכול לתאר מה היה קורה בעולם העסקי אם זה היה אחרת ?!)

עוד דבר, אני מתייחס לשוק הפרטי (לא הבטחוני). 

כדי לא לרפות את ידיך, לרוב יש פתרונות אחרים....

לצפיה ב-'אני יכול בהחלט לספר בקצרה על מה מדובר...'
אני יכול בהחלט לספר בקצרה על מה מדובר...
06/08/2017 | 01:00
4
92

גרושתי, חוששני, מחפה, על בת זוגה (כן אתה קורא נכון) שמבצעת/בצעה מעשים מגונים בבננו הקטין שחי אצלן רוב השבוע.
כבר הגשתי בעבר תלונה למשטרה שכמובן לא עשתה עם זה כלום
ואני רוצה להשיג יותר ראיות, ואני יודע שהן מקיימות בינהן שיחות רבות גם על הנושא ולא רק
ואני חייב להשיג מעקב/ציטוט לשיחות שלה. וזה רק דרך הנייד שלה
אין כמעט שום סיכוי בעולם שהנייד שלה יוכל להיות בידיים שלי אפילו לדקה אחת. היא שומרת עליו מכל משמר.

אני חייב להשיג יותר ראיות לדברים שהילד מספר לי כשהוא אצלי.
זה תמצית הסיפור
מצב רגיש ועדין מאוד
אני מצפצף על מה שהחוק אומר או לא אומר.
סליחה, אבל חייו של בני וחיי נפשו חשובים לי יותר מכל דבר אחד בעולם
ואני אעשה הכול כדי שזה ייפסק, ולשם כך אני צריך הוכחות מוצקות יותר מימה שיש לי עד כה, ואם זה אומר לצוטט/לעקוב אחרי השיחות/סמסים/ווטסאפים שלהן. אז זה מה שיהיה
רק שאינני יודע איך

לצפיה ב-'הגנה על קטין'
הגנה על קטין
06/08/2017 | 01:16
2
78
הבנתי לגמרי את הסיטואציה ואני יכול להבין את התחושה שלך ועד כמה זה לא נתפס או בר עיכול. 
אני גם מבין שחיי בנך עדיין יותר חשובים לך מענייני החוק, אבל זה לא אומר שתצליח לרתום אחרים בקלות למה שחשוב לך. 
בכל מקרה, גם אם זה היה חוקי, הפתרון הוא לא בנייד שלה. טכנית זה לא אפשרי. 
מה שכן, וזה גם יכול לעמוד במבחן החוק, זה לחשוב על דרך כלשהיא לשמוע מה קורה סביב הילד הקטין, מתוך הבנה שקטין במצב כזה משמע חסר ישע. 
נסה להיות יצירתי ולחשוב מה תוכל לתת לו ושגם ישמש את טענתך. 
לכל גיל יש את האפשרויות שלו. 
לצפיה ב-'כן. כבר חשבתי על זה...'
כן. כבר חשבתי על זה...
06/08/2017 | 01:28
1
63
הנושא מדיר שיניי מעיניי כבר זמן רב...
להצמיד מכשיר האזנה מזערי ובלתי ניתן לאיתור לילקוט שלו וכו'
אבל השיחות הרגישות באמת.. מתרחשות בנייד של אימא שלו...

בוא ניצא רגע מנקודת הנחה אופטימית במיוחד שהשגתי גישה למספר דקות
לנייד שלה (?)
איך מבצעים זאת ?
רוכשים אפליקציה? מורידים ?
היכן ניתן לקבל הדרכה טכנית בנושא ?

תודה

לצפיה ב-'תוכנות'
תוכנות
06/08/2017 | 08:24
67
אם תרשום בגוגל ספייפון או spy phone תקבל את כל התשובות שאתה מחפש בנושא
לצפיה ב-'אם אכן כך הדברים שיהיה לך בהצלחה בהגנה על ילדך '
אם אכן כך הדברים שיהיה לך בהצלחה בהגנה על ילדך
15/08/2017 | 10:53
35
לצפיה ב-'הקלטת שיחה'
הקלטת שיחה
19/07/2017 | 10:20
1
93
שלום מר זיברט.
אנא תעשה לי סדר אם תוכל. כי אני רוצה להיות זהירה. אם הקלטתי בנייד שיחה עם גורם מסוים, ייתכן הדבר שמבחינה חוקית אסור לי להשמיע אותה (ללא ידיעתו כמובן...) לאף אחד אחר?! נשמע לי אבסורד. אבל לא ארצה שהוא יתבע אותי וכדומה
לצפיה ב-'הקלטה מול האזנה'
הקלטה מול האזנה
19/07/2017 | 19:57
69
הי,
לאנשים יש נטיה לפעמים לבלבל את האזנת סתר להקלטת סתר. 
מותר לך להקליט שיחה שאת חלק פעיל ממנה. 
עכשיו השאלה רק למי להשמיע אותה...ואם זה מותר...
לא הבנתי למי חשבת להשמיע אותה ?הכוונה לסיטואציה (לא לבן אדם)
לצפיה ב-'השתלטות על מחשב'
השתלטות על מחשב
05/07/2017 | 10:53
1
74
שלום,

ראיתי בארכיון שנשאלה שאלה על גישה של מקום העבודה (המעסיק שלי) למיילים שלי, לכן אני מניח ששאלתי גם מתאימה לפורום...
האם למקום העבודה מותר להשתלט על המחשב שלי מרחוק? ללא סיכום מראש כמובן.
מדובר במחשב משרדי ששייך למקום העבודה ולא לפטופ אישי וכדומה.

תודה רבה!

לצפיה ב-'מחשב של מעסיק'
מחשב של מעסיק
05/07/2017 | 12:50
59
מכיוון שהשאלה היא יותר משפטית אני יכול להגיד לך את מיטב הבנתי. 

עד כמה שאני יודע, כשהמחשב שייך למעסיק והוא במקום העבודה, מותר לו גישה אליו. הבחירה שלך להתעסק במיילים אישיים או עניינים אישיים, שעל הדרך יכולים להיוודע למעסיק בגלל הגישה שלו היא בגלל המשתמש (שבמילא בשעות העבודה אמור לעבוד ולא להתעסק בעניינים אישיים). 
לכן זה טריקי. 
עוד ויכוח שיכול להיות, זה האם מותר לו שיהיה גישה בתנאי שזה חתום ומוסכם קודם כמו בחוזה העבודה של המעסיק עם העובדים. 
זאת דעתי בכל אופן, ואני לא משפטן.
לצפיה ב-'ברגע האחרון (סיפור חקירה)'
ברגע האחרון (סיפור חקירה)
25/06/2017 | 09:28
3
130
לא חששתי לשרית, אבל בהחלט דאגתי. העובדה שהיא בהריון משפיעה ללא ספק על היכולת שלה. גם ככה, לקוחותיי מתקשים לגלות איפוק אחרי שאני מגלה להם דבר אחד או שניים, אז אם נוסיף לזה מנה גדושה של הורמונים, זה בטח לא מועיל כרגע. כמו שאני יושב ומהרהר עליה, אני מקבל ממנה הודעה: "לא יכולה לדבר כי אני איתו כרגע אבל לא החזקתי מעמד. דיברתי איתו והוא מחרטט אותי. אני חייבת הוכחה שהם ניהלו רומן". 

לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
26/07/2017 | 00:58
2
41
ויש לי שאלה: בסיפור החקירה מתואר שהחוקר הפרטי מבקש את עזרתה של חוקרת נוספת, שניתן להבין שלא עובדת יחד איתו באופן קבוע. האם זה אומר שיש עדיין לא מעט חוקרים פרטיים שעובדים לבד ולכל היותר מגייסים מדי פעם עזרה, כפי שמתואר בספרות הבלשית, או שבגלל מורכבות החקירות הן בדרך כלל מתנהלות על ידי צוות של משרד גדול?
לצפיה ב-'קצת סדר'
קצת סדר
26/07/2017 | 09:44
1
39
יש רישיון חוקר ויש רישיון לניהול משרד חקירות. 

מנהלי משרד מעסיקים חוקרים. 

יש חקירות שדורשות פעילות של חוקר אחד, ואז או שבעל המשרד מעסיק חוקר או שהוא עושה זאת בעצמו, ויש חקירות שדורשות פעילות של כמה חוקרים במקביל, נניח, מעקב הוא בדר"כ 2 עוקבים ומעלה. 

עוד דוגמא זה חקירות בכיסוי (במסווה) שבו צריך להתאים טיפוס מסויים לסיטואציה מסויימת. במקרים כאלה נעזרים בחוקרים שעונים לטיפוס הדרוש. 

הקיצר, לא טוב להיות אינדבידואל אלא חלק מקבוצה :)

סאם
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
26/07/2017 | 11:28
9
לצפיה ב-'מציאת 2 נשים לצורך פגישת מחזור'
מציאת 2 נשים לצורך פגישת מחזור
20/06/2017 | 17:55
6
150
שלום, אני מחפשת שתי נשים שפעם גרו בשמואל הנביא ולמדו בבית ספר היסודי על שם דוד רמז.
שם האחת: רותי מזרחי
שם השנייה: רוזט איטח
שמות המשפחה הם שמות המשפחה בנעורים ושתי הנשים צריכות להיות היום בגיל 59-60.
אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא אותם.
לצפיה ב-'הודעה שראויה להימחק'
הודעה שראויה להימחק
20/06/2017 | 19:53
4
130
נעזוב את העובדה שאת חושבת שמישהו יעשה לך עבודה בחינם ויאתר לך פרטים (זו ממש לא מטרת הפורום).
את גם מפרסמת את הפרטים האישיים של האנשים כאן בפורום?
או שאת לא חושבת או שאת לא מתחשבת

(או במלים אחרות, או שאת סתומה או שאת חרא של בן אדם- קיימת גם אפשרות שאת עונה על שני התנאים)
לצפיה ב-'למה זה מעצבן אותך כ"כ ?'
למה זה מעצבן אותך כ"כ ?
21/06/2017 | 08:14
3
111
נניח שכל מה שרשמת נכון, המצב העובדתי היא שהמחפשת היא אישה בת 60 בערך, שלא יודעת איך לאתר את החברות שלה מהעבר ומחפשת פתרון. 
בעיני, זה יותר טוב שהיא עשתה מאשר שהיא לא תנסה. 
הייתי חוסך הרבה מילים שנכתבו פה. זה לא צריך להגיע לזה. 
לצפיה ב-'כל הכבוד למנהל הפורום'
כל הכבוד למנהל הפורום
21/06/2017 | 17:39
2
79
כל הכבוד! ענית לו כראוי .... 
 המשך הצלחה בניהול הפורום
לצפיה ב-''
21/06/2017 | 19:37
12
לצפיה ב-''
23/06/2017 | 04:42
10
לצפיה ב-'איתור אנשים'
איתור אנשים
21/06/2017 | 08:11
70
הי,
היום בעידן הדיגיטלי נוצרו המון דרכים לאתר אנשים, ובטח בשביל מטרה טובה כמו פגישת מחזור. 
אני לא חושב שזה אפקטיבי לפרסם שמות ופרטים, ואני לא משוכנע שהן היו מרגישות בנח עם זה. 
בכל אופן, אם לא מסתדרים לבד, תמיד אפשר לפנות לחוקר שעבודה כזו אמורה להיות ממש פשוטה יחסית ולכן גם לא יקרה. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ