לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71007,100 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים מיוחדים

זה המקום שלנו ההורים לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלנו, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם. פתחתי פורום זה כי אני זוכרת איך הרגשתי אחרי האיבחון, ואיך נעזרתי בהורים ותיקים.  אני אם לשני ילדים עם ASD בתפקוד גבוה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים מיוחדים

זה המקום שלנו ההורים לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלנו, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם. פתחתי פורום זה כי אני זוכרת איך הרגשתי אחרי האיבחון, ואיך נעזרתי בהורים ותיקים.  אני אם לשני ילדים עם ASD בתפקוד גבוה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בואו לשתף ברגשותיכם העמוקים והקשים ביותר, לפרוק. כאן המקום לחלוק בהתמודדות שלנו, ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים,כשמובטח לנו שלא נקבל על כך תגובות ביקורתיות  ושיפוטיות. כולנו הורים כמוכם. 

המשך >>

לצפיה ב-'איתן כל אחד יכול!'
איתן כל אחד יכול!
17/07/2019 | 14:41
8
על ארגון “איתן” שמעתם?
אנחנו כאן משנת 2015, והמשפחה שלנו גדלה בקצב מדהים!
כיום מונה הארגון מאות מתאמנים בכל רחבי הארץ,
רובם על הספקטרום האוטיסטי ברמות תפקוד שונות.

החזון שלנו הוא ליצור משפחה וסביבה תומכת הכוללת, מאמנים מוסמכים לעולם של צרכים מיוחדים,
ולהנגיש את תחום הכושר הגופני דרך תכניות מיוחדות בהתאמה אישית עבור כל מתאמן!

עם איתן - כל אחד יכול ��
פורצים את גבולות המגבלה!

לפרטים נוספים והרשמה הכנסו>>
לצפיה ב-'תסמונת קליינפלטר (47XXY)'
תסמונת קליינפלטר (47XXY)
11/07/2019 | 08:09
19
היי לכולם
בת 36, שבוע 13, הריון שני עם ילד בן שלוש בבית.. בעקבות שקיפות גבולית של 3 מ''מ עשיתי nipt, וכשמחפשים-מוצאים.. ישנה סבירות גבוהה לתסמונת קליינפלטר ( וודאות תהיה רק במי שפיר בתחילת אוגוסט, אבל אני מניחה שלא יהיה שינוי..).
ביומיים האחרונים אני קוראת הרבה, לא רק לשלילה. ובכנות, מבולבלת מאוד. הרופא המסכם שנתן את סיכום הניפט הציג את התסמונת כקלה מאוד, ששני שליש ממנה לא מפגינים שום סימן ולא מאובחנים, ולשליש שכן התסמינים מינוריים. מצד שני אני שומעת, מעבר לסממנים הפיזיים של מראה נשי, מיעוט טסטוסטרון, עקרות וחזה מוגדל, גם על נטיה לסרטן, לפקקת ותסחיפים, לבעיות לבביות להפרעות קשב וריכוז , בעיות קוגניטיביות וליקויי שפה, ולסבירות להיות על הספקטרום. החלטתי לשים בצד כמה שאני יכולה את המחשבות עד למי השפיר אבל אני ממש כמהה למקור מידע בנוסף לתוכן רפואי "יבש",  ואני לא מוצאת כתבות וסיפורים ממקור ראשון על החיים עם התסמונת.. אם מישהי יכולה לחלוק אשמח מאוד לשמוע, גם בהודעה פרטית.. תודה לכולם
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
30/05/2019 | 11:56
61
אני מחפש לבן שלי מטפל בתחום החינוכי מיני.
היה כבר במכון רם,לא כל כך עזר,האם אתם מכירים
עמותה או מטפל אלוף שיעשה את העבודה כמו שצריך
אשמח לקבל פרטים מניסיון.
לצפיה ב-'ילדים במסגרת שילוב בתיכון'
ילדים במסגרת שילוב בתיכון
15/05/2019 | 10:29
44
אשמח לפרטי קשר. מפגשים /פורום / ןאו קבוצת ווטסאם 
להורי ילדי תיכון הלומדים במסגרת שילוב 
לצפיה ב-'תחומי עניין מצומצמים וכישורי שיחה'
תחומי עניין מצומצמים וכישורי שיחה
30/04/2019 | 08:09
2
84
שלום רב, אני אם לילד בן 8 שלומד בכתת תקשורת בבי"ס רגיל. מלבדהלקות התקשורתית, מאובחן בני גם עם הפרעת קשב.
הייתי רוצה להוסיף על הטיפולים הפרא רפואיים שמקבל בבית הספר טיפולים נוספים במטרה לשפר את כישורי השיחה שלו שלדעתי נמצאים עדיין די מאחור. עיקר הבעיה היא, שישנם מעט נושאים בהם הוא מתעניין (מאוד מתעניין) ועליהם היה מעוניין לדבר, והוא אינו מוצא עניין בנושאים אחרים, לדעתי כתוצאה מתחושה של חוסר הבנה במה שאיננו בתחום ההתמצאות שלו.
חוסר היכולת והרצון לפתח שיחה בנושאים נוספים מרחיק אותו מאוד מילדים בני גילו (גם בכתת התקשורת) ואפילו ילדים שחולקים עמו את נושאי העניין, מואסים לבסוף בשיחות האינסופיות והחוזרות על עצמן עמו בנושאים אלה.
אודה לעזרתכם ולעצתכם איזה סוגי מטפלים עשויים לסייע לנו בעניין זה (המליצו לי על מטפלת רגשית או קלינאית תקשורת אבל לא ממש הבנתי מה עדיף) וכן אם יש- המלצה על מטפלים ספציפיים לעניין זה באזור ירושלים.
תודה רבה

לצפיה ב-'האם הפורום פעיל?'
האם הפורום פעיל?
20/05/2019 | 08:13
1
15
לצפיה ב-'לא נראה לי שהפורום פעיל'
לא נראה לי שהפורום פעיל
21/05/2019 | 08:57
52
תנסי פורום אחר כאן, פורום אוטיזם ואספרגר.
לצפיה ב-'פניה לאמהות לילדים עם אוטיזם'
פניה לאמהות לילדים עם אוטיזם
28/04/2019 | 17:29
49
אמהות יקרות,
שמי הילה, סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית במרכז האקדמי פרס, 
במסגרת עבודת הגמר בהנחייתה של פרופ' מלכה מרגלית, מעוניינת ללמוד לעזור ולתמוך בכן אמהות יקרות. 
לצורך כך, זקוקה לעזרתכן
מחפשת אמהות לילדים עם אוטיזם בגיל 3 עד 18,
שיקדישו מס' דקות במענה על שאלון קצר (כ-6 דק'), 
השאלון אנונימי לחלוטין!
אודה לעזרה, לשיתוף
קישור לשאלון:
תודה רבה!
לצפיה ב-'קבלת הקלות לילד שעבר אבחון'
קבלת הקלות לילד שעבר אבחון
03/04/2019 | 20:05
56
שלום רב בני עבר אבחון שעלה לא מעט והתחיל לקבל הקלות במבחני מתכונת לבגרות אך הודיעו לו מביס שמשרד החינוך לאחר עיון באבחון החליט לא לאשר לו הקלות עירערנו ובהחלטה השניה הוחלט שעדיין לא מגיע לו הקלות בנתיים באותו מקצוע שהוא נבחן לבגרות קבל כשלושים נקודות פחות מבקשת עזרה ויעוץ תודה סופי
לצפיה ב-'חופשת מחלה לשהות עם ילד'
חופשת מחלה לשהות עם ילד
05/03/2019 | 22:49
55
שלום.
אני אם חד הורית לילד עם נכות נפשית שמקבל תמיכה של סייעת צמודה בכתה רגילה.
אני חושבת כבר על החופש הגדול ומאוד מודאגת ממה ממה שיהיה מכיוון שבמסגרת הקייטנה (בית ספר של החופש הגדול)  למרות שיהיה עם הסייעת המסגרת תשתנה והילד שלי סובל מאוד משינויים ואני מעדיפה ואפילו זה הכרחי שאהיה איתו ואקדיש לו את תשומת הלב שלה הוא זקוק שבמהלך השנה (אני עובדת ולומדת) מאוד קשה לי להעניק לו.
שאלתי היא האם אני יכולה לקחת חופשת מחלה במקרה כזה לחודש אחד? יש לי המון ימי מחלה צבורים מעל 30 יום וגם את כולם לא אצטרך לממש מכיוון שבמהלך אוגוסט אני לא עובדת גם ככה במסגרת עבודתי. 
תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'שאלה בבקשה'
שאלה בבקשה
27/02/2019 | 20:43
56
מה אתם עושים עם הקצבה שילדכם מקבלים?
האם אתם חוסכים להם? ואם כן האם אין מגבלה לסכום מסוים,שאולי מעבר לזה הקצבה תפגע
לצפיה ב-'איפה ניתן לערוך אבחון דחוף לנער בן 18+, עפ"י ה- DSM החדש????'
איפה ניתן לערוך אבחון דחוף לנער בן 18+, עפ"י ה- DSM החדש????
13/02/2019 | 18:06
1
66
נשמח לקבל מספר אפשרויות, חוץ מאשר "בית אחד"...
זה ממש ממש דחוף!!!
תודה!!!

לצפיה ב-'מבקשים מאד תשובה בעניין! אנא - רשמו מספר כיוונים...'
מבקשים מאד תשובה בעניין! אנא - רשמו מספר כיוונים...
25/02/2019 | 15:34
16
לצפיה ב-'שאלה: האם יש והיכן ניתן לרכוש כרטיסיות עם ציורים, כמו שיש ב-'
שאלה: האם יש והיכן ניתן לרכוש כרטיסיות עם ציורים, כמו שיש ב-
04/02/2019 | 17:56
45
Touch Chat.
תודה
לצפיה ב-'מה הייתם עושים במקומי'
מה הייתם עושים במקומי
04/02/2019 | 13:33
141
הבן שלי בהוסטל  אחד הדיירים זרק עליו צלחת מפלסטיק קשיח.פגע לו במצח
ונהייה לו חתך יצא לו דם לקחו אותו לטיפול.
האם זכותי לקבל מההוסטל דוח אירוע? האם להתלונן במשטרה? האם להגיש
תביעה לביטוח? כי תשאר לו צלקת במצח .מה הייתם עושים במקומי

לצפיה ב-'המלצה על פורום'
המלצה על פורום
03/02/2019 | 18:11
72
שלום לכם אני אב לנער בן 17 שלאחרונה
נמצא על הספקטרום ברף הגבוה מחפש פורום הורים באותו הקשר השמח להמלצות
לצפיה ב-'האם להירשם במחלקת הרווחה?'
האם להירשם במחלקת הרווחה?
02/02/2019 | 11:33
2
106
שלום כולם,
בננו החל את המחצית האחרונה של י"ב, ואנו כבר עם הפנים הלאה: לאחר סיום ביה"ס.
הוא קיבל פטור מהצבא, ואנו בודקים את הכיוון של "רואים רחוק". לצורך השתלבות בפרוייקט זה - נאמר לנו שחובה עלינו להירשם במחלקת הרווחה בעירייה!
עד כה ניסינו להימנע מכך, אך נראה שאין מנוס. ושאלתי היא:
מה משמעות הרישום?
מה ההשלכות העלולות להיגרם מכך?
איך זה עשוי להשפיע בעתיד בראיונות עבודה, למשל? האם זה מכשיל מבחינת הסטיגמה, או כד'?
ממש מבקשים תשובות/התייחסויות לנושא. זה מאד קריטי עבורנו, ואנו בחשש גדול...
תודה!!!
לצפיה ב-'אני ממליץ לך להתייעץ עם נילי ריימונד '
אני ממליץ לך להתייעץ עם נילי ריימונד
21/02/2019 | 13:40
1
61
כתבתי גם הודעה בראש הפורום בנושא שהיא עזרה לנו עם הדרכה להורים לילדים בעלי מוגבלויות
כנסי לאתר שלה ואפילו חייגי אליה בקשר, לדעתי היא המקור הנכון ביותר לברר פרטים שכאלו.
לצפיה ב-'בועז - תבוא עליך הברכה, תודות רבות רבות!!!!'
בועז - תבוא עליך הברכה, תודות רבות רבות!!!!
25/02/2019 | 15:31
16
לצפיה ב-'מרכז תעסוקה ולימודים לבוגרים בבר אילן.'
מרכז תעסוקה ולימודים לבוגרים בבר אילן.
28/01/2019 | 22:22
44
האם מישהו מכיר את המית"ל הנ"ל, ויודע מה מיחד אותו ממית"לים אחרים של אלו"ט?
לצפיה ב-'חברה עצובה'
חברה עצובה
26/01/2019 | 01:21
1
123
שלום לכולם, בתקופה האחרונה אני חברה עצובה של אם לילד עם צרכים מיוחדים.
אני יודעת מה התפקיד שלי, להקשיב ולתמוך, אבל לפעמים מתפלקת לי עצה שאולי לא ממקומי לתת. אני לא מושלמת. לא חפה מטעויות. לא תמיד אני יודעת מה לומר א איך לנהוג. אז אני משתדלת להיות כמו שאני עם כל אחד אחר שהוא הורה.
אבל אני לא אמא, ואין לי ילד עם צרכים מיוחדים, אז מה אני יודעת? הרי כל מי שעומד מהצד רואה את הגיבנת של כולם רק לא את שלו.
אבל אני חברה עצובה כי מהצד דברים נראים לא טוב ואני מרגישה שאני לא יכולה לעשות כלום כי אני רק מקשיבה ומעודדת. אם אומר משהו שלילי או אצביע על משהו שנראה רע...אז אני שופטת ומעבירה ביקורת.
אז חשבתי להתייעץ כאן ולבקש מכם שתאירו לי את המקומות החשוכים שכנראה אני לא רואה ולא יודעת ולא מבינה ואולי תוכלו גם לענות לי על כמה שאלות כדי שאני אוכל להבין יותר טוב עולם שלם של אנשים שאינו מוכר לי:
האם ילד עם צרכים מיוחדים צריך יותר זמן איכות עם ההורים?
כמה זמן בערך אתם עם הילד נטו במהלך היום? מה עושים בזמן הזה אם נגיד לילד אין יכולת לשחק כמו הילדים האחרים?
האם במהלך השבוע אתם לוקחים את הילד החוצה לגינה, גן שעשועים? עד כמה זה קריטי שתהיה לו פעילות איתכם במהלך השבוע (לאו דוקא הצגה או משהו כזה)?
אם הילד הולך ורץ בכוחות עצמו, האם אתם לוקחים אותו לפארקים כדי שירוץ וישחק בדרכו שלו?
האם אתם מתביישים לקחת את הילד לגן שעשועים?
האם מתן של תרופה אנטיפסיכוטית מגיל 3 היא הכרחית להפרעת קשב וריכוז והפרעת תקשורת?
עד כמה קריטי לקבל הדרכה הורית ומאיזה גיל? היכן מקבלים את זה?
איך לומדים כיצד לשחק ולהעסיק ילד עם הפרעת תקשורת וחוסר יכולת להתרכז ולשמור על רצף?
תודה רבה וסליחה עם מישהו נפגע משאלותיי כי לא זאת הכוונה.
אני פשוט עצובה מאוד כי לפני שבועיים הילד היכה את חברתי ממש חזק בשביל לקבל תשומת לב. 

לצפיה ב-'לדעתי המקום שלך הוא לא לתת אף עצה כשלא נשאלת לדעתך.'
לדעתי המקום שלך הוא לא לתת אף עצה כשלא נשאלת לדעתך.
31/01/2019 | 10:43
66
ברגע שחברתך תבקש להיוועץ בך, את מוזמנת לפה לשאול שאלות ולהתייעץ.
כל עוד היא לא שאלה, זה לא מקומך - ואת גם כל כך רחוקה מהבנה של המצב שאין אפילו טעם שתנסי. אבל אם היא בכל זאת תשאל אותך - נראה לי שישמחו פה לעזור.

ספציפית חלק מהשאלות שלך חסרות משמעות ולא רלוונטיות. מה שעושים עם ילד אחר עם צרכים מיוחדים לא רלוונטי למה שכדאי לאמא לעשות עם הילד שלה. "ילד עם צרכים מיוחדים" זה לא משהו אחיד - וגם ילד זה לא משהו אחיד. יש ילדים שגן שעשועים זה סיוט עבורם, וילדים שמתים על גני שעשועים. ואפילו "גן שעשועים" זה לא מספיק מוגדר, כי יש מתקנים שונים, יש גדר או אין גדר, מי מגיע לגן וכו'.
לצפיה ב-'ספר ילדים והדרכת הורים "אבירי המ.ל.ך" בהצעה ייחודית'
ספר ילדים והדרכת הורים "אבירי המ.ל.ך" בהצעה ייחודית
08/01/2019 | 12:22
36
    כשסיפור וטיפול נפגשים ונותנים כלים לחיים טובים
ספר הילדים והדרכת ההורים "אבירי המ.ל.ך" (אבירי מוח לא כוח) / עופרה רוזנפלד בעל תו התוכן של מכון אדלר להורות.         *לתקציר הספר גלגלו מטה...
המלצות אקדמיה והמלצות בשטח
"מזמן לא נתקלתי בספר ילדים המיועד גם להורים כתוב ומאויר כל כך טוב... הספר מדבר אל הילד בגובה העיניים,                                                                     לא מתיימר להיות חכם ממנו, ללמד אותו לקח, או להתיילד בפניו....
עופרה נותנת כלים פשוטים להתמודדות בחיים במצבים רגשיים שונים "אביר אמיתי יודע להבליג על הכעס ולעשות שלום"                              
אני ממליצה בחום גדול לרכוש את הספר כמתנה לכל הורה מתחיל או הורים ותיקים, גננות ומורים
בכדי שכולם ילמדו וישננו את שפת "מלכת המחשבות" כמו שעופרה רוזנפלד מציעה". / רחל אמיתי אשת ספר
http://saloona.co.il/alma2016/?p=784
וזה מה שאמא של שני בן ה 7, רונית, סיפרה שהוא אמר על הספר:
שני מדפדף ואומר... תאמיני לי... בעוד שנה ידברו על הספר הזה בטלוויזיה. ילדים מאד יאהבו את זה".
https://www.facebook.com/ofra.milat
מה האקדמיה אומרת:
ד"ר זיוית אברמסון, פסיכולוגית ומרצה בכירה במכון אדלר
"הספר ממזג יצירתיות עם ידע וחשיבה מקצועית, ומיועד להורים שיש להם נכונות להשקיע מחשבה, יצירתיות וזמן בגידול ילדיהם. בעזרת הספר הם יוכלו ללמד את הילדים כיצד ניתן להשתמש בכלים של חשיבה, רגש ודמיון לשיפור יחסי האנוש שלהם, לתרום להעלאת רמת האינטליגנציה הרגשית של הילדים וכך לחזק אותם בהתמודדות עם קשיים שיזמנו להם החיים בעתיד."

צרו קשר ofra@milat.co.il    בחנות אתר מילת www.milat.co.il     0546555841                   

תקציר הספר: הספר בעל תו תוכן של מכון אדלר, נכנס ללימוד בקורס התפתחות הילד במכללת רידמן.
יובל, ילד בכיתה א', מתמודד עם קשיים ביצירת קשר עם חבריו לכיתה. במהלך מסעו לרכישת חברים הוא חווה תסכול ואכזבה, אך לומד לבנות, בתיווכם של בני משפחתו, את הגשר לקשר עם הסובבים אותו. הפתרונות היצירתיים
שיובל מוצא מאפשרים לו להרגיש טוב עם עצמו, ולבחור להיות חשוב ומועיל בקבוצת בני גילו.
חלק שני להורים: תיאוריה בגובה עיניים להורים ולמחנכים על הגישה הטיפולית שעליה מתבסס הספר והצעות לפעילויות חווייתיות המתאימות לגישה זו. במארג הסיפורי המאויר להפליא מתקפלים כלים מתוך העולם הטיפולי של             
הפסיכותרפיה והנחיית הורים אדלריאנית, כמו גם כלים מעולם ה- NLP והפסיכותרפיה הגופנית כדוגמא: כלים של דמיון מודרך, שימוש במשחק, יצירת תקשורת פתוחה ושוויונית, שימוש שונה בשפה,
פיתוח מודעות למקום שבו הילד אחראי לבחירותיו ויכול לשנות אותם כדי להרגיש טוב יותר, חלק שלישי: הצעות ל'תיווך' של ההורה ובו הצעת פעילויות לעידוד יצירתיות ופיתוח מודעות של הילד והרחבת התקשורת שבין ההורה והילד.
חשיבה של פתרון ולא עלבון.
המחשה: אמא של יובל מספרת לו על מלכת המחשבות ולוחם הרגשות כדי להסביר לו איך נוצרים רגשות קשים וטובים בספרה לו את הסיפור על מלכת המחשבות. "הַמַּחְשָׁבָה הִיא מַלְכָּה, הַשָּׁטָה בִּסְפִינָה גְּדוֹלָה.
בְּיוֹם יָפֶה הַסְּפִינָה שֶׁלָּהּ שָׁטָה יַצִּיבָה עַל פְּנֵי הַגַּלִּים, וְהִיא חוֹשֶׁבֶת כַּמָּה הַכֹּל טוֹב וְיָפֶה. בְּיוֹם שֶׁבּוֹ הַיָּם רוֹגֵשׁ וְגוֹעֵשׁ,בִּשְׁעַת סְעָרָה, הַמַּלְכָּה חוֹשֶׁבֶת שֶׁהַכֹּל קָשֶׁה וְנוֹרָא. אָז הַמַּלְכָּה מְסַפֶּרֶת לְעַצְמָהּ שֶׁמַּשֶּׁהוּ רַע יִקְרֶה. היא אוֹמֶרֶת לְעַצְמָהּ שֶׁ"הִיא לֹא תַּצְלִיחַ", שֶׁ"הִיא לֹא שָׁוָה", וְשֶׁ"הַכֹּל לֹא טוֹב". אַחֲרֵי הַסְּעָרָה, הַיָּם חוֹזֵר תָּמִיד לִהְיוֹת שָׁקֵט. וְאוּלַי, אִם נַעֲצֹר מִדֵּי פַּעַם וְנַחְשֹׁב עַל כָּךְ, נִלְמַד לְהָכִין אֶת עַצְמֵנוּ גַּם לִסְעָרָה וְגַם לְשֶׁקֶט,וְנוּכַל לֵהָנוֹת מֵהַשֶּׁמֶשׁ הַנְּעִימָה בִּשְׁעַת רְגִיעָה וּלְחַפֵּשׂ גַּלְגַלֵּי הַצָּלָה בִּזְמַן סְעָרָה, וְלָדַעַת שֶׁהַכֹּל חוֹלֵף".

כעת עולה מפגש תיאטרון עם הספר "כשסיפור פוגש טיפול", שימוש בבובה ואמצעי המחשה לגנים ובתי ספר ובמסגרת הדרכה הורית בקבוצות. קבוצות נפתחות: ברחובות, נס ציונה, ת"א, חולון, בת-ים.

המלצה לרכישת הספר: בחנות האתר www.milat.co.il  , דרך מייל: ofra@milat.co.il  ישירות לעופרה : 054-6555841
מחיר בחנויות 89 ₪, וכאן לקראת טו באב רק 70 ₪ + משלוח (20 ₪) קבוצות של מינימום 10 איש מחיר ספר 60 ₪ + משלוח. (תשלום ב BIT ובהוראה בנקאית)

לצפיה ב-'שינוי אבחון'
שינוי אבחון
22/12/2018 | 11:08
107
בני כרגע בן 13 ומזה זמן חושבת לשנות אבחון בביטוח לאומי ולמחוק לו את הנכות ...יש שירימו גבה ואפילו יצחקו אך בני עבר אבחון שנית ולא נמצא במקום שהיה לפני 10 שנים ולא מאובחן כ pdd האם יש פה עוד הורים במצבי אשמח לשמוע דעתכם עצתכם בבקשה.  
לצפיה ב-'שינוי אבחון'
שינוי אבחון
08/12/2018 | 10:12
101
אמא לילד בן 13 שאובחן בגיל שנתיים היום מאובחן אחרת ולא נמצא אפילו דומה או קרוב..שלחתי אבחון לביטוח לאומי על השינוי מעוניינת למחוק לו את ההגדרת נכה...כי הוא לא כזה..מה דעתכם ?
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
16
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ