לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68486,848 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים מיוחדים

זה המקום שלנו ההורים לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלנו, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם. פתחתי פורום זה כי אני זוכרת איך הרגשתי אחרי האיבחון, ואיך נעזרתי בהורים ותיקים.  אני אם לשני ילדים עם ASD בתפקוד גבוה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לילדים מיוחדים

זה המקום שלנו ההורים לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלנו, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם. פתחתי פורום זה כי אני זוכרת איך הרגשתי אחרי האיבחון, ואיך נעזרתי בהורים ותיקים.  אני אם לשני ילדים עם ASD בתפקוד גבוה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בואו לשתף ברגשותיכם העמוקים והקשים ביותר, לפרוק. כאן המקום לחלוק בהתמודדות שלנו, ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים,כשמובטח לנו שלא נקבל על כך תגובות ביקורתיות  ושיפוטיות. כולנו הורים כמוכם. 

המשך >>

לצפיה ב-'ספר ילדים והדרכת הורים "אבירי המ.ל.ך" בהצעה ייחודית'
ספר ילדים והדרכת הורים "אבירי המ.ל.ך" בהצעה ייחודית
08/01/2019 | 12:22
13
    כשסיפור וטיפול נפגשים ונותנים כלים לחיים טובים
ספר הילדים והדרכת ההורים "אבירי המ.ל.ך" (אבירי מוח לא כוח) / עופרה רוזנפלד בעל תו התוכן של מכון אדלר להורות.         *לתקציר הספר גלגלו מטה...
המלצות אקדמיה והמלצות בשטח
"מזמן לא נתקלתי בספר ילדים המיועד גם להורים כתוב ומאויר כל כך טוב... הספר מדבר אל הילד בגובה העיניים,                                                                     לא מתיימר להיות חכם ממנו, ללמד אותו לקח, או להתיילד בפניו....
עופרה נותנת כלים פשוטים להתמודדות בחיים במצבים רגשיים שונים "אביר אמיתי יודע להבליג על הכעס ולעשות שלום"                              
אני ממליצה בחום גדול לרכוש את הספר כמתנה לכל הורה מתחיל או הורים ותיקים, גננות ומורים
בכדי שכולם ילמדו וישננו את שפת "מלכת המחשבות" כמו שעופרה רוזנפלד מציעה". / רחל אמיתי אשת ספר
http://saloona.co.il/alma2016/?p=784
וזה מה שאמא של שני בן ה 7, רונית, סיפרה שהוא אמר על הספר:
שני מדפדף ואומר... תאמיני לי... בעוד שנה ידברו על הספר הזה בטלוויזיה. ילדים מאד יאהבו את זה".
https://www.facebook.com/ofra.milat
מה האקדמיה אומרת:
ד"ר זיוית אברמסון, פסיכולוגית ומרצה בכירה במכון אדלר
"הספר ממזג יצירתיות עם ידע וחשיבה מקצועית, ומיועד להורים שיש להם נכונות להשקיע מחשבה, יצירתיות וזמן בגידול ילדיהם. בעזרת הספר הם יוכלו ללמד את הילדים כיצד ניתן להשתמש בכלים של חשיבה, רגש ודמיון לשיפור יחסי האנוש שלהם, לתרום להעלאת רמת האינטליגנציה הרגשית של הילדים וכך לחזק אותם בהתמודדות עם קשיים שיזמנו להם החיים בעתיד."

צרו קשר ofra@milat.co.il    בחנות אתר מילת www.milat.co.il     0546555841                   

תקציר הספר: הספר בעל תו תוכן של מכון אדלר, נכנס ללימוד בקורס התפתחות הילד במכללת רידמן.
יובל, ילד בכיתה א', מתמודד עם קשיים ביצירת קשר עם חבריו לכיתה. במהלך מסעו לרכישת חברים הוא חווה תסכול ואכזבה, אך לומד לבנות, בתיווכם של בני משפחתו, את הגשר לקשר עם הסובבים אותו. הפתרונות היצירתיים
שיובל מוצא מאפשרים לו להרגיש טוב עם עצמו, ולבחור להיות חשוב ומועיל בקבוצת בני גילו.
חלק שני להורים: תיאוריה בגובה עיניים להורים ולמחנכים על הגישה הטיפולית שעליה מתבסס הספר והצעות לפעילויות חווייתיות המתאימות לגישה זו. במארג הסיפורי המאויר להפליא מתקפלים כלים מתוך העולם הטיפולי של             
הפסיכותרפיה והנחיית הורים אדלריאנית, כמו גם כלים מעולם ה- NLP והפסיכותרפיה הגופנית כדוגמא: כלים של דמיון מודרך, שימוש במשחק, יצירת תקשורת פתוחה ושוויונית, שימוש שונה בשפה,
פיתוח מודעות למקום שבו הילד אחראי לבחירותיו ויכול לשנות אותם כדי להרגיש טוב יותר, חלק שלישי: הצעות ל'תיווך' של ההורה ובו הצעת פעילויות לעידוד יצירתיות ופיתוח מודעות של הילד והרחבת התקשורת שבין ההורה והילד.
חשיבה של פתרון ולא עלבון.
המחשה: אמא של יובל מספרת לו על מלכת המחשבות ולוחם הרגשות כדי להסביר לו איך נוצרים רגשות קשים וטובים בספרה לו את הסיפור על מלכת המחשבות. "הַמַּחְשָׁבָה הִיא מַלְכָּה, הַשָּׁטָה בִּסְפִינָה גְּדוֹלָה.
בְּיוֹם יָפֶה הַסְּפִינָה שֶׁלָּהּ שָׁטָה יַצִּיבָה עַל פְּנֵי הַגַּלִּים, וְהִיא חוֹשֶׁבֶת כַּמָּה הַכֹּל טוֹב וְיָפֶה. בְּיוֹם שֶׁבּוֹ הַיָּם רוֹגֵשׁ וְגוֹעֵשׁ,בִּשְׁעַת סְעָרָה, הַמַּלְכָּה חוֹשֶׁבֶת שֶׁהַכֹּל קָשֶׁה וְנוֹרָא. אָז הַמַּלְכָּה מְסַפֶּרֶת לְעַצְמָהּ שֶׁמַּשֶּׁהוּ רַע יִקְרֶה. היא אוֹמֶרֶת לְעַצְמָהּ שֶׁ"הִיא לֹא תַּצְלִיחַ", שֶׁ"הִיא לֹא שָׁוָה", וְשֶׁ"הַכֹּל לֹא טוֹב". אַחֲרֵי הַסְּעָרָה, הַיָּם חוֹזֵר תָּמִיד לִהְיוֹת שָׁקֵט. וְאוּלַי, אִם נַעֲצֹר מִדֵּי פַּעַם וְנַחְשֹׁב עַל כָּךְ, נִלְמַד לְהָכִין אֶת עַצְמֵנוּ גַּם לִסְעָרָה וְגַם לְשֶׁקֶט,וְנוּכַל לֵהָנוֹת מֵהַשֶּׁמֶשׁ הַנְּעִימָה בִּשְׁעַת רְגִיעָה וּלְחַפֵּשׂ גַּלְגַלֵּי הַצָּלָה בִּזְמַן סְעָרָה, וְלָדַעַת שֶׁהַכֹּל חוֹלֵף".

כעת עולה מפגש תיאטרון עם הספר "כשסיפור פוגש טיפול", שימוש בבובה ואמצעי המחשה לגנים ובתי ספר ובמסגרת הדרכה הורית בקבוצות. קבוצות נפתחות: ברחובות, נס ציונה, ת"א, חולון, בת-ים.

המלצה לרכישת הספר: בחנות האתר www.milat.co.il  , דרך מייל: ofra@milat.co.il  ישירות לעופרה : 054-6555841
מחיר בחנויות 89 ₪, וכאן לקראת טו באב רק 70 ₪ + משלוח (20 ₪) קבוצות של מינימום 10 איש מחיר ספר 60 ₪ + משלוח. (תשלום ב BIT ובהוראה בנקאית)

לצפיה ב-'שינוי אבחון'
שינוי אבחון
22/12/2018 | 11:08
43
בני כרגע בן 13 ומזה זמן חושבת לשנות אבחון בביטוח לאומי ולמחוק לו את הנכות ...יש שירימו גבה ואפילו יצחקו אך בני עבר אבחון שנית ולא נמצא במקום שהיה לפני 10 שנים ולא מאובחן כ pdd האם יש פה עוד הורים במצבי אשמח לשמוע דעתכם עצתכם בבקשה.  
לצפיה ב-'שינוי אבחון'
שינוי אבחון
08/12/2018 | 10:12
60
אמא לילד בן 13 שאובחן בגיל שנתיים היום מאובחן אחרת ולא נמצא אפילו דומה או קרוב..שלחתי אבחון לביטוח לאומי על השינוי מעוניינת למחוק לו את ההגדרת נכה...כי הוא לא כזה..מה דעתכם ?
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
9
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'איך אדע '
איך אדע
21/11/2018 | 18:07
1
125
הבת שלי בהוסטל, הפסיכיאטר קבע שהיא צריכה כדורים,והיא מקבלת,הבעיה שאחד הכדורים שהפיסיכאטר החליט שהבת צריכה לקחת,הם לא הוציאו מקופח ששאלתי את הצוות אמרו שהכדור לא בסל הבריאות,והם קונים את הכדור,באופן פרטי,שנכנסתי לגוגל לבדוק,הכדור הוא כן בסל הבריאות,אני חוששת שנותנים לה כדור אחר,יותר חזק,ממה שהחליט לפסיכיאטר, איך אדע, איך אבדוק?
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
07/12/2018 | 21:54
40
זכותך כאמא לשבת עם מנהל ההוסטל והפסיכיאטר ולבקש לקבל הסבר על התרופות שהילדה מקבלת. הסבר מפורט על מנת שתוכלי לדעת האם זו אותה תרופה עם שם גינרי שונה או תרופה שונה לגמרי.
לצפיה ב-'עזרו לי בבקשה'
עזרו לי בבקשה
15/11/2018 | 19:36
1
140
הבן שלי בזמן האחרון נהייה אלים מילולית ופיזית,הפסיכיאטר קבע שהוא צריך טיפול שזה טגרטול וריספרדל, אני פוחדת מהכדורים האלה,האם מישהו מכיר,נתקל עם בעיה כזאת?
לצפיה ב-'תרופות '
תרופות
07/12/2018 | 21:56
42
היי. ערב טוב. לצערי יש לנו נסיון עם בעיות התנהגות קשות ותרופות. לפעמים אין ברירה, אבל כן הייתי שוקלת גם טיפול התנהגותי. להכניס מנחת התנהגות טובה, לתצפית, אם בבית ואם במסגרת החינוכית שבה נמצא הילד, ואולי לבנות לו תכנית התנהגותית שתעזור לו

לצפיה ב-'אבודה,אין לי כוח'
אבודה,אין לי כוח
11/11/2018 | 17:18
1
168
לא מספיק שהבן שלי עם צרכים מיוחדים,עכשיו התברר לי שיש לו נטיות מיניות לגברים,והוא נמשך אליהם, וכבר בא איתם במגע,מה אני עושה?איך אקבל את זה? הם גם לא יודעים ליצור זוגיות,איך אני אתייחס לבן שלי? מאוד מאוד קשה לי
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק'
שולחת לך חיבוק
15/11/2018 | 14:28
75
מבינה את הכאב. זאת הנטייה שלו ואין מה לעשות עם זה.מציעה לפנות לקבוצת תמיכה להורים או לייעוץ שיעזור לך לקבל ולהכיל את הבן.
לצפיה ב-'טיפול פסיכולוגי פידידי'
טיפול פסיכולוגי פידידי
29/10/2018 | 07:32
1
106
האים עובד סוציאלי קליני מוכר תת טיפול לילדי פידידי עי משרד הבריאות וקופות החולים?
אני מחפשת מטפל/ת לנער צעיר בתל אביב- האים יש לך המלצות?
לצפיה ב-'וגם- מה גובה ההחזר על טיפול מקופ"ח?'
וגם- מה גובה ההחזר על טיפול מקופ"ח?
29/10/2018 | 12:16
19
לצפיה ב-'אפוטרופוס'
אפוטרופוס
14/10/2018 | 10:23
3
135
האם אפשר שיהיו שני אפוטרופוסים לאדם אחד? אני אפוטרופוס על הבן שלי,אבל מי שעושה את כל העבודה יחד איתי ,פגישות עם פסיכולוגים פסיכיאטרים,עובדים סוציאלים, זאת הבת שלי,אני נוטה לשכוח דברים שנאמרו,והיא הכוח שלי,המנהל החדש של בהוסטל נתן הוראה לצוות,שיענו רק לאפוטרופוס, מה דעתכם ?
לצפיה ב-'לענות רק לאפוטרופוס'
לענות רק לאפוטרופוס
15/10/2018 | 15:49
1
91
אני מבינה שאת דואגת לבנך ורוצה להיות בקשר הדוק עם הצוות. אני מניחה שבלענות את מתכוונת לענות לטלפון, ולא לענות לשאלות בפגישה.  תנסי לראות את הדברים מנקודת מבט יותר כללית.  אם יש 12 דיירים והצוות ישוחח בטלפןן לגבי על אחד מהם עם כמה אנשים - הורים, אחות, דודה, בן דוד... אז מתי בכלל הם יספיקו לעבוד? 
לצפיה ב-'אז אולי כדאי להעביר את האופוטרופוס לבת?'
אז אולי כדאי להעביר את האופוטרופוס לבת?
28/10/2018 | 17:23
24
לצפיה ב-'בת כמה הבת ?'
בת כמה הבת ?
07/12/2018 | 21:58
20
הייתי שוקלת למנות גם אותה כאפוטרופסית 
לצפיה ב-'מעלון לילד שמהלך בקושי'
מעלון לילד שמהלך בקושי
09/10/2018 | 11:29
1
115
חוץ מבטל כל אחד מבין שילד עם ניוון שרירים שהיות מהלך בקושי שתי פסיעות מחר לא בטוח שיוכל לעשות זאת.
מי יודע איך משיגים מעלון עבורו?
לצפיה ב-'גורמים שיכולים לעזור לך'
גורמים שיכולים לעזור לך
09/10/2018 | 21:30
60
יש את עמותת אהב"ה דפנה אזרזר. את יכולה גם לפנות לתקשורת יש את "יהיה בסדר" של גל"צ. 
אם את רוצה אני יכולה לפרסם בשבילך את השאלה בקבוצות פייסבוק.

לצפיה ב-'שאלון מחקרי'
שאלון מחקרי
05/10/2018 | 11:10
51
שלום,
אני כותבת סמינריון בנושא הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.
אשמח אם תקדישו דקה מזמנכם לעזור לי במילוי השאלון.

תודה רבה מראש,
אלה

לצפיה ב-'שאלון'
שאלון
16/09/2018 | 13:49
1
84

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZCEAIT4...
הורים יקרים, אני עורכת שאלון בנושא צרכים מיוחדים לצורך סמינריון. אודה לכם על העזרה במילוי השאלון תודה ויום מקסים

לצפיה ב-' מלאתי. מקורי'
מלאתי. מקורי
19/09/2018 | 20:54
15
לצפיה ב-'ילד שעולה לכיתה ב'-עזרה'
ילד שעולה לכיתה ב'-עזרה
29/08/2018 | 02:56
1
258
אינני יודעת אם כאן המקום המתאים לשאלתי אך אנסה בכל זאת. בני עולה לכיתה ב' ,ילד סקרן,שובב, חברותי וחכם מעל הממוצע. לאור הפרעות חוזרות ונשנות בבהס (משעמום לטענת הילד.)בשנה שעברה הומלץ לי על אבחון אך נמצא שהוא איננו סובל מקשב וריכוז אולם  יש לו אי שקט ותנועתיות, אך לאחר אבחון אצל פסיכיאטר נמצא שהדבר איננו רציני ואינו מצריך כלל טיפול. לאור הבעיות בבהס הומלץ לי ע"י הפסיכיאטר לבקש סייעת מהעירייה והוא כתב לי במכתב .F41.1  זאת כדי לקדם את עניין הסייעת. בה"ס קפץ על המציאה כדי למנוע חיכוכים עתידיים ואמר לי שהוא ינסה לקדם את עניין הסייעת.
האם הפנייה של בהס לועדת חריגים והטענה כי הילד סובל מהפרעה נפשית, שכן F41.1 מסווג כהפרעה נפשית- לקות 57
הופכת את הילד לילד בעל צרכים מיוחדים השייך לחינוך המיוחד?
האם פנייה עם לקות נפשית נשמרת בתיקו האישי של הילד?האם ניתן אחכ לסלק אותו מבהס בגין הפרעה נפשית?

עליי לציין שהילד הוא ילד רגיל הלומד בבהס רגיל ואינני מעוניינת שבני יקבל הקצאת משאבים(סייעת לחינוך מיוחד) על חשבון ילד אשר באמת זקוק לזה.
מישהו יכול לעזור בנושא?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
29/08/2018 | 12:30
138
קודם כל, כן, כאן זה המקום. 
אני רואה שאת חוששת מאוד מהתיוג.
הילד שלך לא נהפך לשום דבר אחר ממה שהוא. 
יש לו קושי לשבת בשקט וללמוד יחד עם עוד 40 תלמידים, ולכן הוא מקבל סיוע. 
הסייעת תוכל לתת לו תשומת לב אישית, לצאת איתו לספריה בשיעורים בהם הוא משתעמם ולעבוד על נושאים לפי בחירתו, או סתם להשגיח עליו שם בזמן שהוא קורא ספרים. אם קשה לו לשבת היא יכולה להוציא אותו לסיבוב בחוץ. 
את כמובן לא חייבת להסכים לסייעת. אני מניחה שהפסיכיאטר שוחח איתך והסביר לך מה יהיו היתרונות עבור הילד. את צריכה לחשוב על טובת הילד, לא על טובת המורה. 
ואל חשש. בית הספר לא יכול לסלק ילד בגין הפרעה נפשית. זה לא חוקי. הורי הילד מחליטים היכן הילד ילמד. אי אפשר להעביר ילד לחינוך מיוחד ללא הסכמת ההורים, אלא במצבי קיצון  של אלימות, ואני מבינה שאתם לא שם.

לצפיה ב-'יעוץ בבקשה:'
יעוץ בבקשה:
12/08/2018 | 16:48
4
185
מי בעל/ת המקצוע שיודע לטפל בילד שאינו מדבר. הוא משמיע מספר מילים בודד, ומתקשר בעזרת מחוות. ההבנה שלו לגבי מה שמדברים אליו די תואמת את גילו.
מהמעט שאני מבין קלינאי/ת עוסקים בטיפול ושיקום של אנשים עם לקויות שונות בתקשורת אישית, ובכללן לקויות בדיבור, בהבנה או בהבעת שפה מדוברת, לקויות בתקשורת לא מילולית ולקויות קריאה וכתיבה.
העניין הוא שכאן לא מדובר בלקות דיבור, הוא לא מדבר (למעט מספר מילים)
תודה
לצפיה ב-'קלינאית תקשורת'
קלינאית תקשורת
12/08/2018 | 21:59
1
119
אם הילד לא מדבר כלל זו עדיין "לקות".
להגיש שלא מדובר בליקוי בדיבור זה כמו שתגיד שיש לקות שמיעה אבל חרש אין לו לקות שמיעה כי הוא לא שומע כלום.
תקשורת על כל סוגיה, שפה, דיבור, הפקה קולית, כל זה תחום הטיפול של הקלינאית.
קלינאית תקשורת אגב מטפלת גם בלקויות שמיעה וראיה, שפת סימנים ברייל וכדומה.
יש כל מני התמחויות בתחום של הקלינאות תקשורת.

לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
18/08/2018 | 20:50
61
יש לי חברה עיוורת והיא קוראת לעצמה לקויית ראיה. 
לצפיה ב-'אגב, יש הבדל אסטרונומי בין...'
אגב, יש הבדל אסטרונומי בין...
12/08/2018 | 22:11
1
123
לא מדבר !!!
לבין..
לא מדבר , מלבד מספר מילים...

יש גם הבדל עצום בין ...
לא מדבר !
לבין לא מדבר , אבל משמיע קול (כלשהו) לכוונה תקשורתית.

אתה לא יכול לשלוף מילד את הקול מהגרון אם אין לו את זה.
ילד שמסוגל להפיק קול בתוך תקשורת, זה כבר הרבה מאוד ביחס למי שאין לו אפילו את זה.
זה אומר שכבר יש עם מה לעבוד.
כנ"ל לגבי ילד שיש לו מספר מילים, זה אומר שיש הרבה עם מה לעבוד.
פשוט צריך לדעת איך לעבוד ואיך לעודד את הילד להשתמש במילים שיש לו כמה שיותר, ואיך להרחיב את אוצר המילים שלו.

אל תטעה! ילד שיש לו מעט מילים זה כבר ילד שמדבר.
לצפיה ב-'בבקשה כנסו צריכה אתכם'
בבקשה כנסו צריכה אתכם
12/08/2018 | 17:16
4
200
שאלתי לפני כחודשיים האם יש פה מישהו שיש לו ילד/ה באגף השיקום
אף אחד לא עונה,הרי המקום הוא לבעלי צרכים מיוחדים,הבת שלי היתה מוגדרת עם פיגור קל, לפני 4 שנים עשו לה אבחון חוזר,ופתאום אובחנה בגבולות שיקומית,לא נראה לי שהיא מתאימה למסגרת הזאת,ואני רוצה להחזיר אותה לפיגור,לפחות בפיגור יש מענה,יש רווחה נפשית,החיים יחסית יותר טובים,היא נמצאת בהוסטל שהדרישות שם מאוד גבוהות,הדיירים מקבלים מחירים קשים על התנהגות קצת לא רגילה,הבת שלי פשוט סובלת
האם יש אפשרות
האם היה מקרה כזה אצלכם
בבקשה את עזרתכם
,
לצפיה ב-'אני רואה שלא קיבלת מענה'
אני רואה שלא קיבלת מענה
18/08/2018 | 20:58
3
66
את רוצה שאשאל בשבילך בקבוצת הורים בפייסבוק?
לצפיה ב-'דו"ח לביטוח לאומי'
דו"ח לביטוח לאומי
11/08/2018 | 11:01
3
91
זקוקה לתשובה דחופה:
בננו מאובחן על הקשת האוטיסטית. לפני כחודש מלאו לו 18 שנים.
קיבלנו מכתב מביטוח לאומי - שהקצבה עומדת להיפסק.
לשם המשך קבלת הקצבה - יש לשלוח להם דו"ח רפואי מעודכן.
שאלתי היא:
במהלך כל השנים הוא במעקב רק אצל נוירולוגית (פרופסורית בכירה בבי"ח). האם, למיטב ידיעתכם, דו"ח של הנוירולוגית תקף מבחינת הבט"ל? האם זה מספיק?
או שיש הכרח דווקא בדו"ח של פסיכולוג? פסיכיאטר?

לצפיה ב-'אני הבאתי מה שהיה לי'
אני הבאתי מה שהיה לי
18/08/2018 | 13:57
1
61
דו"ח מבית ספר, ומכתבים מהפסיכיאטרית והפסיכולוגית שהיו לנו ממילא. קבעו לנו ועדה והפסיכיאטר בועדה התרשם בעצמו וקבע לו קיצבת נכה
לצפיה ב-'כנ"ל גם אצלנו. אנחנו היינו צריכים להביא דו"ח חדש'
כנ"ל גם אצלנו. אנחנו היינו צריכים להביא דו"ח חדש
25/10/2018 | 22:43
15
מנוירולוג או מפסיכיאטר (כבר לא זוכרת) היות שלא היתה מטופלת בשוטף. רק כדי לוודא שהספקטרום לא החליט להעלם לו בעצמו....

לצפיה ב-'דו"ח בט"ל'
דו"ח בט"ל
09/10/2018 | 12:09
14
לצפיה ב-'מניעת אלימות בגנים - אתם יכולים לעזור!'
מניעת אלימות בגנים - אתם יכולים לעזור!
18/07/2018 | 09:44
299
היי לכל ההורים היקרים בקבוצה,

קוראים לי אלדר,אני סטודנטית לרפואה ויש לי תואר ראשון במדעי המחשב. לאחרונה, עקב ריבוי מקרי האלימות בגנים, עלה לי רעיון לפרוייקט שמשלב את שני התחומים הללו ונועד להקל על רופאים/גורמי רווחה לזהות מקרי אלימות.

בקצרה: אני זקוקה לתמונות של שטפי הדם ("מכות יבשות") שלכם!

-----------------------------------------------------------------------------------
לא בקצרה (אבל עדין אשמח שתקראו!):

בימים האחרונים אני עובדת במרץ על פרוייקט שעוסק בזיהוי מקרי אלימות מתוך תמונות של מכות יבשות (שטפי דם).
קהל היעד מגוון : נשים, ילדים בגנים, חוסים בהוסטלים, קשישים בבתי אבות.. בקיצור כל קבוצת אוכלוסיה שלא תמיד מדברת עבור עצמה.

התכנון הוא לאמן אלגוריתמי מחשב על מאגר ענק שמכיל אלפי תמונות של שטפי דם בשלבי החלמה שונים ושל מגוון אוכלוסיות.

התקווה היא שאותם אלגוריתמים, בהינתן תמונה של מכה חדשה יוכלו לתת הערכת זמן מתי התקבלה המכה באופן מדוייק יותר מהעין האנושית (רופא בחדר מיון לצורך העניין). בזכות הערכה מדוייקת יותר, נוכל לעזור למצוא "חורים בסיפור" במקרים בהם מדובר בחבלה מכוונת.

אני צריכה לצורך כך אלפי תמונות, ואין מאגר קיים עם כל הפרמטרים שאני צריכה!

אם הילדודס נפלו וצילמתם, או אולי אתם נפלתם לאחרונה או מישהו שאתם מכירים נתקע בשולחן - בבקשה צלמו תמונה של שטף הדם ושלחו לי - ביחד עם גיל המצולם, מינו, ובת כמה המכה ברגע שצולמה!

אני יודעת שזה קצת קאדר אבל אני רוצה להאמין שתקחו את הדקה ותצלמו ותשאלו גם חברים/משפחה�� זה פרוייקט חברתי והוא יקום או יפול על כמות התמונות שאקבל.

התמונות הן אך ורק לצורך הפרוייקט, אני מתחייבת שלא להעבירן לשום גורם, והן לא יקושרו לשמכם בשום אופן.

את התמונה והפרטים שציינתי אפשר לשלוח באחת מהאופציות הבאות:

1. האופציה הכי טובה עבורי - דרך אתר שבניתי בעזרת wix, הלינק בתגובה הראשונה לפוסט. (לוקח כמה שניות עד קבלת חיווי)
https://www.bruisefighters.com

2. בהודעה אישית בפייסבוק.

נסו לצלם בתנאי תאורה טובים ובפוקוס!

בתקווה שכולם יזכו לחיות בבטחון נפשי ופיזי❤️��

נ.ב
אם למישהו יש שאלות, הוא יכול לפנות אליי בפרטי.
לצפיה ב-'בננו איליי'
בננו איליי
10/07/2018 | 07:40
200
אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בבניית בריכה פנימית, מונגשת, מותאמת ומאובזרת בהתאם למצבו הקשה של בננו איליי, בן השש–עשרה, שסובל משיתוק מוחין מוטורי קשה ואי ויסות חושי קיצוני, שגורם לו באופן קבוע לנסות לפגוע בעצמו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ