לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72227,222 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן בארה"ב

העיסוק בהשקעות נדל"ן בארה"ב מעורר אינספור שאלות ואתגרים רבים: איתור נכסים להשקעה; ניתוח עסקה, בדיקת נאותות, תהליך ההשקעה; שיפוצים; ניהול; היבטים משפטיים; מימון; מיסוי; העברות כספים; פסיכולוגיית השקעה; קבלת החלטות; ועוד. מטרת הפורום היא לתת מענה מעשי, טיפים והדרכה בכל הקשור לנדל"ן בארה"ב. הפורום מיועד למשקיעים פעילים ומנוסים כמו גם למתחילים, מתחזקים וכל מי שמתעניין לצמוח ומחפש לפתח כלים ופתרונות. ניר בבג'ני מתמחה בניהול סיכונים ועוסק בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב וצבר ניסיון בעסקאות רבות במדינות שונות וישמח להשיב על שאלותיכם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 התשובות הניתנות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי ו/או מקצועי פרטני והן נועדו לתת כיוון ראשוני ותמציתי 

המשך >>

לצפיה ב-'ביטוח לנכס '
ביטוח לנכס
01/07/2020 | 20:35
1
34
היי, איזה סעיפים אתם חושבים שכדאי להוסיף לביטוח?
לנכס שבבעלותכם הייתם מבטחים בraplacment cost למקרה של טוטאל לוסט בונים לכם את הבית מחדש או dewling רגיל
ואז מקבלים את הסכום שביטחתם את הdweling
(אין הלואה על הבית )

האם הייתם מוסיפים repair cost ב75 דולר ? מה שהבנתי שאם יש צורך בתיקון אין הורדה על התיישנות הגג לדוגמא

Permissis liability  כרגע אני על 300 אלף הבנתי שאם א י מחוץ לארהב כדאי מעל 500
מה אתם חושבים ?
לצפיה ב-'תלוי מה הסיכון שאתה רוצה לבטח נגדו'
תלוי מה הסיכון שאתה רוצה לבטח נגדו
01/07/2020 | 21:26
22
אם אתה מתכוון לשפץ את הבית אחרי מקרה ביטוחי - replacement cost יותר הגיוני, אבל לא תקבל כסף ביד, אלא החזר הוצאות השיפוץ. הrepair cost בא לידי ביטוי פה כי הreplacement cost יחושב בחישוב פחת, ואם הבית ישן אז הפחת יכול לאכול את רוב הפיצוי.

אם אתה רוצה לקבל בוחטה כסף אחרי מקרה ביטוחי ולהשאיר את הנכס ההרוס לחברת הביטוח - תעשה dwelling רגיל.

לliability הכיסוי צריך להיות מספיק כדי לכסות את כל התחת שלך. אם לתחת שלך יש רק 300 אלף דולר - זה מספיק. אם לתחת שלך יש 2 מליון דולר - גם 500 אלף זה לא מספיק. לפעמים גם רוכשים ביטוח נוסף שנקרא umbrella כדי לגשר על הפער בין המקסימום שביטוח פר נכס נותן לבין כל רוחב התחת שצריך לכסות.

אלה שאלות שצריך להפנות לסוכן ביטוח, תכל׳ס, ואני לא כזה. תסביר לסוכן שלך מה המצב שלך, מה הסיכונים שאתה רוצה לבטח, מה הנכסים שאתה רוצה להגן עליהם, ותקבל הצעה נורמלית.
לצפיה ב-'השקעה בנדל"ן בארה"ב כמו בנק'
השקעה בנדל"ן בארה"ב כמו בנק
28/06/2020 | 21:53
1
58
אני השקעתי לאחרונה דרך חברה בשם קרן פלורידה.

אני נתתי הלוואה של 50 אלף דולר על בית ששווה 330 אלף דולר. אני לא אחראי לא לדיירים, לא לתחזוקה של הנכס לא לתשלום הארנונה ולא לתשלום הביטוח לנכס. אני מרגיש הרבה יותר נוח בעמדה הזאת כמשקיע שגר בארץ. מישהו אחר ניסה זאת?

זה החברה שדרכם השקעתי - אשמח לתגובות.

לצפיה ב-'המשך דיון'
המשך דיון
29/06/2020 | 01:13
45
טענת שנתת הלוואה של 50 אלף דולר לרכישת נכס שעולה 330 אלף דולר, ויש לך ביד שטר שיעבוד על הנכס (משכנתא) בפוזיציה ראשנה.

אם לוית 50 אלף על נכס של 300 אלף - מאיפה שאר הכסף? האם אתה המלווה היחיד וכל השאר בא מהכיס של השותפות? קשה לי להאמין, אם לקחו ממך הלוואה על נכס כזה זול זה כנראה כי הם לא רוצים לסכן את הכסף של עצמם. ואז נשאלת השאלה - אתה נושה "ראשון" עם כמה עוד נושים? מי מכם יהיה הראשון בין הראשונים? ולמה בכלל השותפות לא מוכנה לסכן את ההון שלה, אבל אתה מוכן?

330 אלף דולר לנכס זה נכס זול, כנראה לא בשכונה הכי טובה, וכנראה שלא יושכר תמורת הרבה כסף. רוב הסיכויים שהשכירות אפילו לא תכסה את ההלוואות שהם נטלו. האם אתה מוכן להתעסק עם כינוס נכסים, עם לקיחת בעלות על נכס, ניהולו עם כמה שותפים שאתה בכלל לא מכיר (שאר המלווים), מכירה פומבית (כפי שמתבקש בשטר משכנתאות הסטנדרטי, לפחות), וכד'?

אתה משווה את זה לבנקים - בנקים לרוב נותנים משכנתא כשהם הלווים היחידים לנכס. בנק שנותן "משכנתא שניה" (בדרך כלל לחלץ שווי מהנכס) לוקח משבצת של "נושה שני" מתוך הבנה ברורה של מה זה אומר. בנק יודע בדיוק מה הLTV של הנכס שממושכן עבורו, מה השווי שלו, יש לו מחלקה משפטית שלמה, מחלקת גביה שלמה, ומחלקה שלמה למימוש נכסים מעוקלים.

מה אתה יודע על כל אלה ואיך אתה הולך להתמודד עם חדלות הפרעון של השותפות?
לצפיה ב-'מה זה Zestimate? כיצד ניתן להעריך מה שווי נכס בהשקעות נדל"ן?'
מה זה Zestimate? כיצד ניתן להעריך מה שווי נכס בהשקעות נדל"ן?
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2020 | 13:12
24
היי חברים

אתרים רבים מציעים מידע אודות שווי נכסים
לפי נתונים שאינם מבוססים על אופי הנכס.
האם הנכס משופץ?
האם הנכס זקוק לתיקוני תשתית?

לכן נשאלת השאלה האם ניתן להסתמך על zillow ואתרים דומים לצורך קיבעת שווי הנכס

בהתבסס על נסיון של שנים ומספר רב של השקעות בנכסים יצא לי להתייחס לשאלה הזו שק רב של משקיעים ולכן החלטתי לשתף אתכם בהצצה אל שיחת הוידאו שלי בה הסברתי מה דעתי בנושא הזה.

וידאו הסבר הערכת שווי נכס זסטימייט של ZILLOW

שאלות?
לחברים המנוסים בפרוום כיצד אתם מעריכים את שווי הנכסים לפני רכישה? 
לצפיה ב-'בעלי בתים בארה״ב, מה מבאס אתכם?'
בעלי בתים בארה״ב, מה מבאס אתכם?
18/06/2020 | 15:24
1
55
כמה זמן ההשקעה גוזלת מכם?
האם יש התעסקות עם דיירים/חברת ניהול/רגולציות?
האם יש תשלומים משמעותיים מעבר לתחזוקה שוטפת?
ברור לי שההשקעה היא המעשה הנכון למרות החסרונות הברורים אבל אני רוצה לנסות להפיג את הערפל לגבי המהלך הזה ככל הניתן.
אם יש עוד דברים קטנים שמבאסים אתכם ולא התייחסתי אליהם, אשמח אם תציינו מה הם.
תודה רבה למשיבים.
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שלכולם יש את אותה "חוויה"?'
אתה באמת חושב שלכולם יש את אותה "חוויה"?
18/06/2020 | 17:06
48
כמה זמן ההשקעה "גוזלת" מהמשקיע תלוי בהשקעה הספציפית.
אם יש התעסקות עם דיירים - תלוי בדיירים הספציפיים.
אם יש "התעסקות" עם חברת הניהול - תלוי בחברת הניהול הספציפית.
אם יש "התעסקות" עם רגולציות - תלוי במיקום הספציפי של הנכס ובחוקים של אותו מקום - חוקי המדינה הספציפית, חוקי העיר הספציפית - ולפעמים אפילו חוקי השכונה הספציפית או הבניין הספציפי.
אם יש תשלומים משמעותיים - תלוי בנכס הספציפי...
לכל בית יש מצב אחר (גיל הבניין, איכות התחזוקה של הבניין בעבר, גיל המערכות המכניות \ חשמליות \ אינסטלצייה של הבית, מתי שופץ פעם אחרונה),
אם יש או אין מזיקים (טרמיטים וכדומה)
המיקום של המגרש שעליו הנכס בנוי (הצפות, שריפות, פגעי מזג אוויר כדוגמת סופות טורנדו או הוריקאן וכיוצ"ב) 
לצפיה ב-'האם מישהו קנה נכס דרך רילקו נכסים?'
האם מישהו קנה נכס דרך רילקו נכסים?
14/06/2020 | 14:35
10
49
אשמח לשמוע בפרטי אם נתקלתם בבעיה כלשהי. 
לצפיה ב-'השקעה בנדל"ן בארהב'
השקעה בנדל"ן בארהב
28/06/2020 | 21:52
9
38
אני השקעתי לאחרונה דרך חברה בשם קרן פלורידה. 
https://floridafund.co.il/
אני נתתי הלוואה של 50 אלף דולר על בית ששווה 330 אלף דולר. אני לא אחראי לא לדיירים, לא לתחזוקה של הנכס לא לתשלום הארנונה ולא לתשלום הביטוח לנכס. אני מרגיש הרבה יותר נוח בעמדה הזאת כמשקיע שגר בארץ. מישהו אחר ניסה זאת?
זה החברה שדרכם השקעתי - אשמח לתגובות.
לצפיה ב-'תודה על הפרסומת. כמה נקודות למי שמתפתה'
תודה על הפרסומת. כמה נקודות למי שמתפתה
28/06/2020 | 21:58
7
36
השעקה בהלוואה זאת השקעה מאוד מסוכנת. נדל"ן בארה"ב זאת בכלל השקעה מסוכנת לזרים, אבל השקעה בהלוואה זה לא השקעה בנדל"ן - זה השקעה בניירות ערך (אג"חים לצורך העניין).

אתה לוקח סיכון עצום: אם הקרן הזאת לא תוכל לעמוד בהחזרים - אין לך כלום. אפילו לא קירות במדינה זרה, כלום. תשאר עם פיסת נייר. אם הנכס הועמד כבטחונה להלוואה - תצטרך להתעסק עם עיקולים ומכירות, אבל הניחוש שלי הוא שנתת הלוואה בלי שום בטחונות... הרווח לעומת זאת? אם הבית עולה בערכו - אתה לא שותף לזה כי אתה לא בעל הבית. אם הבית מושכר בצורה מוצלחת - אתה לא שותף לזה כי אתה לא בעל הבית. אז יופי, גם לארנונה וביטוחים אתה לא שותף.

בקיצור השקעה בהלוואה נותנת לך את כל הסיכונים של השקעה בנדל"ן + כל הסיכונים של השקעה בניירות ערך, אבל שום דבר מהיתרונות שלהם.
לצפיה ב-'משכנתאות - כדאי ללמוד את הנושא.'
משכנתאות - כדאי ללמוד את הנושא.
28/06/2020 | 23:36
6
27
תודה על התגובה. אני חושב שיש קצת אי הבנה. אם הסתכל באתר שלהם - תראה שכל השקעה שאתה עושה מגיעה עם בטוחה כמובן בשם שלך כנושה ראשון. כלומר, בידי נמצא שיעבוד ראשון, עם ביטוח וביטוח נכס של המשכנתא הראשונה על אותה בית ששווה 330 אלף כשאני הלוויתי 50 אלף. לדעתי אתה צריך קצת לקרוא בנושא של משכנתאות :) זה נושא מאוד בטוח שבנקים אוהבים, אבל תודה לתגובתך ויני.
לצפיה ב-'אני אגיב בשרשור הפרסומי הרשאי שפתחת.'
אני אגיב בשרשור הפרסומי הרשאי שפתחת.
29/06/2020 | 01:09
17
לצפיה ב-'אפרופו "נושא בטוח שבנקים אוהבים"...'
אפרופו "נושא בטוח שבנקים אוהבים"...
29/06/2020 | 01:18
4
23
משכתנאות לא מבוקרות זה מה שגרם למשבר פיננסי של 2008.
לצפיה ב-'השקעה בטוחה בנדל"ן בארה"ב'
השקעה בטוחה בנדל"ן בארה"ב
29/06/2020 | 10:21
3
30
ויני - תודה על התגובה. אני מקווה שאתה מבין את ההבדל בין משכנאתות שיש.
עבור משקיעים ישראלים אני מצאתי שחברת "קרן פלורידה" מביאה השקעה בטוחה ומיבה עם אחוז מימון נמוך. 
ולראות את האחוז הנמוך - זה בדומה להשקעה הבטוחה שאני עשיתי דרכם.
ויני - אשמח לשוחח איתך - זה שמך האמיתי?
לצפיה ב-'אתה מוכן לשים פה את תשקיף ההשקעה?'
אתה מוכן לשים פה את תשקיף ההשקעה?
29/06/2020 | 10:39
2
25
אם כן - בוא שים, ונדבר.

אם לא - יש אנשים ברשות ניירות ערך שישמחו לדבר איתך כי אתה מזמין קבוצת משקיעים בלתי מוגבלת בפורום ציבורי. זהותך תתברר מהר מאוד כשהחוקים יצרו קשר עם תפוז, ואין לי שום ספק שאתה חלק מהקרן הזאת שאתה מגייס משקיעים עבורה.

אני מנחש שלא תמשיך לכתוב בפורום הזה.
לצפיה ב-'השקעה בנדל"ן בארהב'
השקעה בנדל"ן בארהב
29/06/2020 | 10:43
1
23
ויני - אתה מנהל האתר פה? לא איני חלק מהקרן - וכדאי שתלמד טוב את נושא התשקיף אם אתה מציע דברים דרך הפורום שלך. אני מציע שתבין את נושא הנדל"ן טוב לפני שאתה כותב דברים בפורום שלך.
לצפיה ב-' '
29/06/2020 | 11:02
6
לצפיה ב-'הלך הכסף - בפעם הבאה תתייעץ לפני שאתה שולח הכסף לכל ההרוחות'
הלך הכסף - בפעם הבאה תתייעץ לפני שאתה שולח הכסף לכל ההרוחות
29/06/2020 | 00:42
18
לצפיה ב-'זהירות עוקץ נדל"ן! עקיצות בהשקעות נדל"ן איך להימנע מנוכלים'
זהירות עוקץ נדל"ן! עקיצות בהשקעות נדל"ן איך להימנע מנוכלים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2020 | 10:59
75
הי חברים!

במהלך השנים העלינו לא פעם דיון בנושא של עוקץ נדל"ן. בדרך כלל זה קורה בזמנים שמתפרסמת בטלויזיה כתבה חדשה על השקעות נדל"ן בחו"ל בהם המשקיעים נפלו בפח.

אז מה המכנה המשותף לכל הישראלים שהשקיעו ממיטב כספם בהשקעות נדל"ן בח"ול ונעקצו?

כיצד ניתן לזהות הצעות השקעה שנראות מקצועיות ומבטיחות תשואה גבוהה, אך מאחוריהן מסתתרת הונאה או פשוט רשלנות?

הפעם הכנתי עבורכם שיעור וידאו איך להימנע מעוקץ הנדל"ן הבא

שאלות?
תוספות מהניסון שלכם בהשקעות נדל"ן בחו"ל בכלל ובארצות הברית בפרט? 
לצפיה ב-'מחפש יזם נדל"ן ובדגש שמתגורר בארה"ב'
מחפש יזם נדל"ן ובדגש שמתגורר בארה"ב
10/06/2020 | 16:57
1
45
היי, אני מחפש יזם נדל"ן ובדגש שמתגורר בארה"ב.
לצפיה ב-'מחפש יזם נדל"ן בארצות הברית'
מחפש יזם נדל"ן בארצות הברית
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2020 | 10:44
36
הי טוני

יזמות נדל"ן היא עולם ומלואו. נדלן למגורים , משרדים, מחסנים וכולי
בתוף התחומים האלה יש משמעות לשאלה אילו סוגי פרויקטים מעניינים אותך. למשל בנייה מחדש, שיפור נכסים קיימים, השכרה וכיוצא בזה.
לכן כדאי שתדייק מה הצורך שלך?
אם אין לך צורך ברור, כלומר אם אתה לא יודע מה אתה רוצה למצוא, אז החיפוש שלך יהיה לא יעיל

מקוה שזה עוזר!

לצפיה ב-'פוליסת HOME WARRANTY להגברת יציבות תזרים הכנסות'
פוליסת HOME WARRANTY להגברת יציבות תזרים הכנסות
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2020 | 10:37
35
בשונה מפוליסת ביטוח נכס הנקראת PROPERTY INSURANCE, פוליסת אחריות לבית, הנקראת HOME WARRANTY, מעניקה כיסוי לפנים הנכס כנגד קלקולים וכוללת כיסוי של מערכות יקרות בבית.

כמו כל מוצר ביטוח, נשאלת השאלה האם באמת אקבל את התמורה ביום בו אתבע והאם זה באמת משתלם?

אז מה צריך לדעת על פוליסת אחריות לנכס בארה”ב?
הכנתי עבורכם מידע מפורט על הנושא כדי להבין מה היא פוליסת HOME WARRANTY והאם זה משתלם

שאלות? מה הניסיון שלכם עם פוליסת אחריות לבית HOME WARRANTY לנכסים המושכרים שלכם?
לצפיה ב-'חברה לניהול נכס בארה"ב'
חברה לניהול נכס בארה"ב
01/06/2020 | 14:33
5
71
לפני שלוש שנים רכשתי נכס בארה"ב (קליבלנד, אוהיו) באמצעות חברה ישראלית (אני לא אזכיר פה שמות). הנכס נרשם בבעלות משותפת שלי ושל החברה והיה תחת ניהול של חברת ניהול מקומית.
עכשיו, עפ"י החוזה, שלוש שנים לאחר הרכישה, אני נדרש להעביר את הנכס על שמי בלבד ו"למצוא" חברת ניהול אחרת.
אציין שלא הייתי מרוצה מחברת הניהול שהיתה לכן אני אשמח לבצע צעד אבל...
אני לא מכיר אף חברת ניהול אחרת.
האם יש לכם המלצות איך להתקדם? המלצות על חברת ניהול?
לצפיה ב-'תוספת קטנה:'
תוספת קטנה:
01/06/2020 | 15:07
1
55
אני נדרש גם לבצע שינויי רישום ועוד תהליכים פרוצדוראליים שונים.
האם אתם מכירים מישהו בארץ שמטפל בניהול נכסים בארה"ב, שיכול לייצג אותי בכל ההתנהלות מול הרשויות האמריקאיות, ובהמשך גם בגביית דמי השכירות והעברתם לחשבון שלי בארץ?
לצפיה ב-'שינוי רישום בעלות נכס בארצות הברית'
שינוי רישום בעלות נכס בארצות הברית
( לעמוד שלי בתפוז )
04/06/2020 | 13:45
45
הי אריאל

איש המקצוע המתאים לצורך שינוי רישום בעלות נכס או שינוי רישום בחברה LLC הוא עורך דין אמריקאי מקומי, כלומר אני מציע לך לאתר עורך דין הנמצא בקליבלנד אוהיו.

גביית דמי שכירות היא נושא שבו מטפל מנהל הנכס.
העברת כספי הכנסה של שכירות מארצות הברית לישראל, הוא נושא טכני ופשוט לחלוטין. או לבקש מחברת ניהול להעביר לך ישירות לישראל, או לייצר חן בנק בארצות הברית וממנו להעביר לישראל. ניתן ללמוד בקישור כאן על פתיחת חשבון בנק בארצות הברית 

לצפיה ב-'איתור חברה לניהול נכס בקליבלנד אוהיו'
איתור חברה לניהול נכס בקליבלנד אוהיו
( לעמוד שלי בתפוז )
04/06/2020 | 13:38
32
הי אריאל,

ספציפית, אני מכיר כל מה שזז באזור קליבלנד אוהיו כי אני פעיל באזור הזה מאז 2014. במידה והעדפתך היא לעשות זאת לבד, אז הנה מאמר עם הסבר דרכי פעולה איך לאתר בעצמך בקלות חברה לניהול נכס בארצות הברית:
איך למצוא חברת ניהול נכסים מומלצת בארצות הברית

העניין פה מן הסתם זה בדיקת נאותות וסינון של חברת ניהול איכותית. כפי שציינת השירות של חברת הניהול אינו ברור מאליו וזאת יודעים משקיעים מנוסים.
כדי ללמוד על קריטריונים איך לסנן בעצמך חברת ניהול, ניתן ללמוד עוד במאמר למעלה וגם בוידאו הזה שיטה לסינון חברת ניהול נכסים:

לפי מה שכתבת, יתכן ויש לך צורך גם בפעולה בפן המשפטי להסדיר בעלות על הנכס.

בהצלחה!

לצפיה ב-'מציע לך להעלות את השאלה גם בפורום NadlanUSA'
מציע לך להעלות את השאלה גם בפורום NadlanUSA
11/06/2020 | 16:49
25
יש בה הרבה חברים שפעילים בקליבלנד ויוכלו לענות 
לצפיה ב-'חברה לניהול נכסים בקליבלנד '
חברה לניהול נכסים בקליבלנד
11/06/2020 | 17:03
22
פסוט על חברת ניהול בקליבלנד .. 
מומלץ לעקוב אחרי הקבוצה הזו.
לצפיה ב-'השקעות נדל"ן במיקום מרוחק - איך להכיר את השכונה?'
השקעות נדל"ן במיקום מרוחק - איך להכיר את השכונה?
( לעמוד שלי בתפוז )
01/06/2020 | 11:55
28
היי חברים

אחת השאלות הנפוצות של משקיעים היא כיצד לבחור אזור השקעה?
ברוב המוחלט של המקרים, השאלה מכוונת ברמת מאקרו למשל האם להשקיע בקליבלנד או האם להשקיע באטלנטה?

מניסיון של השקעה במספר אזורים ושיחות עם המון משקיעים, אני יכול להעיד בפניכם שבכל אזור מטרו תוכלו למצוא משקיעים שהצליחו ומשקיעים שנכשלו קשות!
הסיבה לכך היא שנדל"ן הוא עסק של פרטים קטנים.

ולכן, חשוב יותר לשאול את אותה השאלה של מיקום השקעה גם ברזולוציה של שכונה ורחוב!

אז כיצד לבחור מיקום השקעה ברמת השכונה והרחוב?
סיור בשטח לפני השקעה: כמה חשוב לסייר בקרבת הנכס להשקעה בחו"ל?
אני משתף אתכם בוידאו עם טיפים בנושא הזה ובו אמחיש
-על מה חשוב להתבונן בסיור שכונות
-כיצד לבצע בדיקה של נכס כאשר עושים סיבוב בבלוק
-איך נראה הרחוב? לאילו פרטים לשים לב

אתם תראו שאת רוב הדברים ניתן גם לבצע בסיור שטח אונליין!
עם זאת אם אתם בשטח חשוב להיות נחמדים ולשוחח עם השכנים אני למדתי מזה המון ובסרטון אני משתף דוגמאות לשאלות שכדאי לשאול.

מיקום הוא חסר משמעות בפני עצמו ומקבל משמעות רק בהקשר של הסביבה. לכן גם בשטח אותה התפיסה - המטרה להבין את הסביבה של מיקום הנכס הנבדק.

וידאו סיור בשטח לפני רכישת נדלן להשקעה בארצות הברי...

חשוב שנרחיב את הדיון ונשתף מהניסיון הקולקטיבי לטובת למידה משותפת-
מה הדברים שאתם בודקים בסביבה הסמוכה המיידית לנכס?
לצפיה ב-'שיטת ש.ש.ש לסינון חברת ניהול נכסים בארצות הברית'
שיטת ש.ש.ש לסינון חברת ניהול נכסים בארצות הברית
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2020 | 19:27
35
היי חברים

והפעם על הפרק בדיון שלנו - חברות ניהול!
יש מספר קשרים קריטיים לייצר בהשקעות נדל"ן להשכרה. מציאת חברת ניהול איכותית היא קריטית בדרך שלך להצלחה או כשלון בהשקעות.

חברת ניהול נכסים מצוינת תייצר לנו תוצאה של תזרים מזומנים שקט וחברת ניהול גרועה תכשיל את ההשקעה ותייצר הפסדים וגם התעסקות אינסופית.

כמשקיע נדל"ן מרחוק, חברת ניהול מצוינת היא קריטית כאשר אנו לא בעמדה להגיע לנכס או להתעסק בבעיות בתכיפות.

אני רוצה לשתף אתכם עם מודל לסינון חברת ניהול.
שיטת ש-ש-ש תכוון גם אותך לסנן ולבחור חברת ניהול מצוינת, או שתעזור לך לבחון עם עצמך היכן חברת ניהול שלך חזקה או לוקה בחסר.

חברת ניהול שעומדת בקריטריונים של שיטת ש-ש-ש היא כזו שתייצר לך לא רק תזרים מזומנים אלא תייצר תזרים מזומנים בצורה שקטה מבלי התעסקויות מיותרות!

מה הניסיון שלכם עם חברות ניהול והקריטריונים שלכם?
שאלות או הארות?

לצפיה ב-'חידוש ביטוח לנכס'
חידוש ביטוח לנכס
30/05/2020 | 15:57
1
34
שלום,
לאחר שנה מקניית הבית אני צריך לחדש את הביטוח.
על איזה פרטים כדי לבדוק ולפי מה מחושב סכום הביטוח.
הבית שווה  בערך 300k, האם יש הגיון לשלם 2000$ שנתי?
תודה לעוזרים..
לצפיה ב-'חידוש ביטוח נכס'
חידוש ביטוח נכס
( לעמוד שלי בתפוז )
30/05/2020 | 20:57
27
הי דולב

שים לב לדברים הבאים:
1- ישנם קטגוריות של רמות כיסוי לביטוח, אז תשים לב איזו קטגוריה מדובר כיסוי בסיסי DP1 , כיסוי מורחב DP3
2- שים לב למספרים, למשל בכיסוי LIABILITY מה גובה הכיסוי
3- שים לב לגובה השתתפות עצמית

לגבי בדיקה של סכום משתלם (סכום הגיוני), תוכל לאתר 2-3 סוכני ביטוח ולבקש הצעות. שים לב להיסגר איזו פוליסה אתה רוצה עם 3 הדגשים למעלה, ותשווה מה המחירים שאתה מקבל על אותם הפוליסות.

קש מכולם פולס

לצפיה ב-' 5 העקרונות לבדיקת הזדמנויות השקעה בנדל"ן'
5 העקרונות לבדיקת הזדמנויות השקעה בנדל"ן
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2020 | 11:30
31
היי חברים

במהלך השנים מצאתי שישנם גורמים קבועים להצלחה או כישלון בעסקאות נדל”ן. יש מכנה משותף להצלחה ויש סיבות שורש שחוזרות על עצמן ומסבירות את הכשלונות.

היום אני יודע להעריך מבין כל 2 עסקאות נדל"ן למי ביניהן יש סיכוי טוב יותר להצליח ולמי מהן הסתברות גבוהה יותר לכשלון.
אז איך זה עובד?

אלה הם 5 העקרונות שלי להשוואה:
1- סביבת הנכס. באיזו עסקה יש גורמים סביבתיים תומכים יותר?
2- שוק. איזה שוק מתאים יותר לסוג ההשקעה?
3- תכנית - באיזו השקעה יש תכנית עסקית טובה יותר?
4 -שיטת הפעולה. באיזה פרויקט שיטת הפעולה והמשמעת לאכוף אותה טובים יותר?
5 -הצוות. באיזו עסקה יש צוות אנשים מקצועי וטוב יותר?

לפרטים נוספים על השיטה אפשר ללמוד כאן:

מחשבות מהניסיון שלכם, הערות או שאלות?
לצפיה ב-'הערכת שווי בית - איך לחשב כמה שווה הנכס'
הערכת שווי בית - איך לחשב כמה שווה הנכס
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2020 | 16:00
60
היי חברים

אני משוחח עם המווווון ישראלים אשר מסתמכים על אמדים ברשת כמו הZESTIMATE של זילו כדי לקבוע האם מחיר הנכס משתלם.

מדוע זו טעות להסתמך על אתרים ברשת המציגים את שווי הנכס?
ואיך אפשר לדעת האם מחיר הנכס מתחת למחיר השוק?

הקלטתי שיחה עם משקיע בדיוק על הנושא הזה - וידאו השיחה על אמד זסטימייט וכיצד להעריך שווי נכס - לינק לצפייה

מוזמנים להוסיף שאלות , הערות והארות מניסיונכם!

לצפיה ב-'נדל"ן בארה"ב - דיון לאור משבר הקורונה'
נדל"ן בארה"ב - דיון לאור משבר הקורונה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2020 | 10:23
1
176
הי חברים

בשבועות האחרונים אספתי המון מידע מהשטח בשיחות של שעות עם ברוקרים, משקיעים אמריקנים מקומיים, הולסלרים, קבלני שיפוצים, חברת ניהול ועוד.

השיחות התמקדו ברובן סביב 4 שאלות מרכזיות:

1. מצב נוכחי. מה מספרים מהשטח אנשי נדל"ן בארה"ב?
2. האם ניתן לבצע נדל"ן בימי קורונה? הזדמנויות וסיכונים
3. אילו הזדמנויות ואילו מכשולים צפויים בשוק הנדל"ן בעקבות משבר הקורונה?
4. איך ניתן להיערך להשקעה בעקבות משבר הקורונה ומתי?

היום בערב חמישי 2 באפריל בשעה 20:00 אני אשתף במידע לעניין השאלות האלה באמצעות ובינר בו תראיין אותי רותם נמיר פרדס מנהלת הפורום מבשלים נדל"ן בעבור חברי קבוצתה.

זה הקישור להזמנה לרישום לוובינר
https://bit.ly/3axqkun

נתראה שם!

לצפיה ב-'*גישה לוידאו בפנים* נדל"ן בארה"ב - דיון לאור משבר הקורונה'
*גישה לוידאו בפנים* נדל"ן בארה"ב - דיון לאור משבר הקורונה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2020 | 13:34
44
הי חברים

הנה גישה לוידאו דיון השלכות הקורונה על הנדל"ן 

אשמח לשאלות ומחשבות שלכם כאן לצורך פיתוח הדיון!

השיחות התמקדו ברובן סביב 4 שאלות מרכזיות:
1. מצב נוכחי. מה מספרים מהשטח אנשי נדל"ן בארה"ב?
2. האם ניתן לבצע נדל"ן בימי קורונה? הזדמנויות וסיכונים
3. אילו הזדמנויות ואילו מכשולים צפויים בשוק הנדל"ן בעקבות משבר הקורונה?
4. איך ניתן להיערך להשקעה בעקבות משבר הקורונה ומתי?
מה דעתכם?
לצפיה ב-'חברת ניהול בקליבלנד - המלצה בבקשה'
חברת ניהול בקליבלנד - המלצה בבקשה
29/04/2020 | 23:00
1
62
רכשתי בית בעיר קליבלנד האייטס ואני צריך חברת ניהול
אם יש פה מישהו שיכול להציע ולהמליץ על חברת ניהול מתאימה.

תודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'איך למצוא חברת ניהול מומלצת בקליבלנד'
איך למצוא חברת ניהול מומלצת בקליבלנד
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2020 | 13:26
59
היי

אני מניח שדרך הפורום ואו כלים נוספים תצליח באיתור חברת ניהול. זו אכן דרך טובה למצוא חברת ניהול מומלצת. 
אבל שים לב לכמה דברים חשובים:
שלב 1 - האיתור של חברות ניהול אפשריות
>> משקיע שמפנה לגבי חברת ניהול עם ניסיון של זמן קצר פחות מ2-3 שנים זה לא בהכרח הפנייה מספיק טובה
>> משקיע שלא חווה אירוע משמעותי בנכס כמו תחלפות דיירים או אירועי תחזוקה שדורש ניהול לא בהכרח הפנייה טובה
>> משקיע שהוא חלק מקבוצה ואו עם הרבה נכסים בעמדה שונה ממך - במידה ואתה לא בעמדה טובה כזו אל תניח שתקבל אותה התייחסות מחברת הניהול זה בדוק

שלב 2 - סינון חברות ניהול מבין המומלצות
עליך לדעת לשאול שאלות נכונות כדי לבצע בדיקות נאותות וסינון של חברת ניהול הכי מתאימה לך.
הנה מידע נוסף שיכול לעזור לך עם שאלות וטיפים איך למצוא חברת ניהול מומלצת בקליבלנד 

בהצלחה!
לצפיה ב-'להשקיע עכשיו מרחוק בסינגל הום'
להשקיע עכשיו מרחוק בסינגל הום
25/04/2020 | 11:12
106
צריך לקחת בחשבון את המשבר הכלכלי הקשה שיש .
סיכוי גבוה שהשוכר לא ישלם לך שכר דירה וגם לא תוכל לפנות אותו, גם אם הוא שוכר בדירוג גבוה מבחינה כלכלית
הגשם שוטף בעיקר את החזקים
קח בחשבון סיכוי לתשואות אפסיות ב 2 , 3 שנים הקרובות
לצפיה ב-'סינגל פמילי או מולטי פמילי'
סינגל פמילי או מולטי פמילי
21/04/2020 | 15:17
2
102
שלום.
אני חדש בתחום ומעוניין להיכנס להשקעת נדל"ן בארה"ב בעתיד.
קורא הרבה ברשת ומעמיק בסוגי ההשקעות 
אשמח אם תוכלו לרשום לי יתרונות / חסרונות של השקעה ב"סינגל פמילי" מול השקעה ב "מולטי פמילי"?
לכאן ולכאן
תודה רבה. 
לצפיה ב-'השקעות סינגל פמילי או מולטי פמילי'
השקעות סינגל פמילי או מולטי פמילי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2020 | 15:49
75
הי ירון

היו לנו בפורום במהלך השנים כמה שיונים בנושא, מוזמן לחפש ולקרוא.
הנה קישור לדיון על יתרונות בהשקעות סינגל פמילי או מולטי פמילי בארצות הברית  דיון מולטי פמילי

אם יש לך שאלות המשך, מוזמן לכתוב בהמשך לאותו הדיון בקישור שצרפתי.

לצפיה ב-'ואנחנו נשמח אם תסביר מה זה "מולטיפמילי" עבורך'
ואנחנו נשמח אם תסביר מה זה "מולטיפמילי" עבורך
24/04/2020 | 06:01
84
אתה מתכוון לקנות בניין דירות להשכרה שלם בעצמך ולהיות הבעלים שלו?
או שאתה מתכוון להכנס לקבוצת השקעה רבת משתתפים שתקנה בניין או קבוצת בניינים שכזו?

וכשאתה כותב "מעוניין להשקיע בעתיד" - על איזה עתיד מדובר?
בעוד שנה?
חמש שנים?
עשר שנים?

לצפיה ב-'משבר הקורונה - יתרון או חסרון לקחת הלוואה\משכנתא בארהב'
משבר הקורונה - יתרון או חסרון לקחת הלוואה\משכנתא בארהב
05/04/2020 | 11:36
6
133
שלום לכם

כבעל נכסים בארהב כרגע , לאור המשבר האם שווה לנצל את השווי הנוכחי של הנדלן (לפני ירידה כזו או אחרת) ולמנף ולקחת משכנתא על הנכסים (האם באמת יש ריבית אפס עכשיו?) וככה אוכל למנף את נכסי בריבית 0% ולפני ירידת הערך
(יש לי 4 נכסים בפלורידה ללא משכנתא)

תודה לכולם
לצפיה ב-'הריבית אפס זאת ריבית של פד, לא ריבית על משכנתאות'
הריבית אפס זאת ריבית של פד, לא ריבית על משכנתאות
05/04/2020 | 11:48
100
הריביות על משכנתאות לא בהכרח קשורות לשינויי הריביות של פד, אם כי הריביות עכשיו הן יחסית נמוכות. הן עלו לאחרונה, היו יותר נמוכות בינואר-תחילת פברואר, אבל עדיין נמוכות.

ריבית של פד זאת ריבית שבנקים משלמים לפד על הקצאות מזומן יומיות.

אם אין לך כרגע משכנתא על הנכס, כדאי לחשוב טוב טוב אם אתה רוצה cash out loan. הריבית לא תהיה הוצאה מוכרת למס, אבל עדיין תצטרך לשלם אותה. בנוסף תצטרך לשלם החזרים חודשיים בלי שום קשר להכנסות שלך מהנכס והוצאות אחרות. זאת אומרת, אם אכן יהיה משבר חמור ולא תקבל שכירות למשך תקופה ארוכה מהנכסים האלה - עדיין תצטרך לשלם את המשכנתא.

לצפיה ב-'אין שום חיסרון בלקחת משכנתא עם ריבית אפס. '
אין שום חיסרון בלקחת משכנתא עם ריבית אפס.
06/04/2020 | 05:30
211
אם יש מוסד פיננסי כלשהוא שמוכן לתת לך כזו משכנתא - ועוד לנכסים "מניבים" שהם בבעלות LLC - אז בהחלט כדאי ללכת על זה.

העניין הוא שנראה כאילו שאתה חושב שאתה היחיד שמבין שערך הנדל"ן שלך הולך לקרוס - ולכאורה נקרא כאילו אתה חושב שמוסד פיננסי שמתעסק בהלוואות לנדל"ן לא יודע מה שאתה יודע, ולכן יסכים להעריך את שווי הנדל"ן שלך לפי מה שהוא היה שווה "אתמול" - ולא לפי מה שהם (ובתכל'ס גם אתה) מעריכים שהוא יהיה שווה מחר.

גורם קריטי במנגנון קבלת ההחלטות של כל גוף פיננסי שנותן משכנתאות הוא "הערכת רמת הסיכון בהלוואה".  כל שהסיכון שהלווה לא יוכל לעמוד בתשלומי המשכנתא גדל - כך הריבית שידרשו ממנו תהיה יותר גבוהה.  ומנקודת סיכון  מסויימת וצפונה - רוב המלווים פשוט יעדיפו לא לעשות עיסקה ולא לתת את האשראי.
אם אני זוכר נכון ממה שכתבת בעבר - הנכסים שלך מושכרים לפלח הסוציו-אקונומי באוכלוסייה שנפגע קשה מאוד במיתון שהתחיל עכשיו.
לא יודע "חדשי שכר דירה" ראית במצטבר מארבעת הנכסים שלך כל שנה בשנים האחרונות - אבל למרבה הצער שלך הסבירות היא גבוהה מאוד שהמספר יהיה הרבה יותר נמוך בשנת 2020, ולאף אחד מאיתנו אין יכולת להעריך מה זה יהיה ב 2021.
נותני האשראי לוקחים בחשבון את זה שתזרים המזומנים של ה LLC שלך עלול להצטמצם קשות כבר החודש - מה שאומר שמבחינתם הסיכון להלוות כסף ל LLC הזה הוא הרבה יותר גבוה כרגע ממה שהיה לפני שנה.

אז מה רוצה לומר, בתכל'ס?
שהסיכוי שלך לקבל משכנתא עם ריבית אפס הוא באותה רמת סבירות כמו הסיכוי שלך לזכות בפרס הראשון בלוטו. 
לצפיה ב-'לויני ובוסטון '
לויני ובוסטון
07/04/2020 | 11:45
1
65
ראשית תודה על המענה המקצועי, בנוסף ערכתי עוד בדיקות בטרם עניתם וראיתי שהריבית בכלל לא נמוכה, וכמובן שאני מבין שחוץ ממני וכמוני חושבים עוד המון והבנקים כמובן אך עדיין רציתי לדעת אם לא מאוחר מידי , לאחר שראיתי שבארהב משכנתא כנגד נכס עובדת דומה אך שונה בעיקר בנושא השימוש במימון שאתה לוקח ובנוסף לריבית וכמובן לדברים שאמרתם אין כרגע ערך לקחת מימון לנכס
אלא לחכות ולראות מה יוליד יום 

ברכות לכולם ושיעבור בשלום 
לצפיה ב-'מהנסיון המוגבל שלי - במצב כמו עכשיו הבנקים נכנסים ל"שיתוק"'
מהנסיון המוגבל שלי - במצב כמו עכשיו הבנקים נכנסים ל"שיתוק"
07/04/2020 | 19:58
90
אם אני אשליך ממה שחוויתי ב"משברים פיננסיים" קודמים במשק האמריקאי - קבלת משכנתא עכשיו בפרט ובזמן הקרוב בכלל תהיה תהליך ארוך, מתסכל ומתיש.
בפעמים הקודמות שבהן ארה"ב נכנסה למיתון - הבנקים נכנסו לסוג של "שיתוק" בכל התחום של האשראי, ותהליך האישור וה UNDERWRITING של משכנתאות התארך משבועות ספורים לחודשים רבים - אם בכלל הצלחת להגיע לסיום מוצלח של התהליך.

לצפיה ב-' יתרון או חסרון לקחת הלוואה\משכנתא בארהב'
יתרון או חסרון לקחת הלוואה\משכנתא בארהב
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2020 | 15:36
1
45
מה שאני מציע לך במקום לחשוב על זה תאורטית היא פשוט לבצע בדיקה
כלומר,תעבוד לקבל הצעות קונקרטיות - ורק אז תעריך כדאיות
ואל תנסה קודם להעריך תאורטית האם כדאי לבדוק - ורק אז לבדוק הצעות

הסיבה להצעה היא:
1- ההנחה שלך לגבי הריבית אינה נכונה
2- ההנחה שלך לגבי היתכנות קבלת הלואה בעת הזו אינה נכונה

לאחר שבדקת אשמח שתשוב לכאן לפורום ותשתף בתוצאת ההצעות שקיבלת ונמשיך משם.

בהצלחה!

לצפיה ב-'היי ניר'
היי ניר
12/05/2020 | 14:03
14
האמת שלא ערכתי בדיקות , החברה המנוסים פה נתנו את משנתם ואני הקשבתי וישמתי, חשבתי כמוהם ורציתי לוודא, עזרו לי לכן אין צורך בבדיקה כרגע 

תודה
לצפיה ב-'w-8ben'
w-8ben
06/04/2020 | 13:09
4
103
הי
אני מושקע בפלורידה בבניה של בתים ב5 שנים האחרונות 
יש לי רו״ח שם ומשלם מס כמו כולם ( יש לי  llc )
בארץ אני מצהיר ומשלם מס . בלי קומבינות ובלי תרגילים ( גם שהוצאתי כסף מפה הכל ישר וידוע לרשויות )
לפני חודש הרגשתי שאני רוצה את הכסף קרוב אצלי ( קורונה ) .מכרתי את חלקי בפרויקט האחרון והעברתי כסף לארץ (מחברת שוטפות שיש לי שם ) בבנק בארץ התחילו השאלות וביקשו למלות טופס w-8ben
מה דעתכם ? מה לעשות . אשמח למנוסים ממני 
לצפיה ב-'???'
???
07/04/2020 | 21:49
48
לצפיה ב-'בנק?'
בנק?
18/04/2020 | 22:16
44
על איזה בנק בארץ מדובר?
אני יודע שבד"כ בבנק דיסקונט מערימים קשיים ועלולים לדרוש חתימה של רואה חשבון על אישור דיווח הכספים לרשויות המס.
לצפיה ב-'ביקשו שתמלא אז תמלא, מה הבעיה?'
ביקשו שתמלא אז תמלא, מה הבעיה?
18/04/2020 | 22:48
41
לצפיה ב-'FATCA '
FATCA
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2020 | 16:01
49
אין פה שום דבר שקשור להתנהלות האישית שלך.
להבנתי, העניין הוא חובת ציות בנק לנושא הFATCA
אתה יכול לקרוא כאן יותר

בהצלחה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
ניר בבג'ני ייסד את נדלניר. במקצועו מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון בהצטיינות. צבר כ- 10 שנות ניסיון בשוק העבודה בניהול פרויקטים, ניהול סיכונים והנדסת תהל
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ניר בבגני- מנהל פורום השקעות נדל
מנהל הפורום ניר בבג'ני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו