לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1796217,962 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'האם אני נוכל?'
האם אני נוכל?
13/09/2018 | 08:47
2
21
שלום, התחלתי לעסוק בתחום הרפואה האלטרנטיבית ודווקא הולך לי לא רע. אני מטפל בשיטה של  העברת אנרגיה חשמלית ממני לחולה, לא הייתי רוצה להתרכז כרגע בנושא הזה אלא במשהו אחר. הקטע הוא שאין לי באמת כוחות, אנשים מאמנים לי וזה משפר את מצבם שיפור דרמטי, הצלחתי לגרום לאדם שבקושי יכל ללכת שסבל מהתכווצות שרירים קשה של הרצועות התומכות בגב לחזור להלך. לרופאים לא היה מה להציע לו חוץ מאשר משככי כאבים. מצד אחד אני עזרתי לו, מצד שני הוא מאמין שיש לי כוחות, אין לי כוחות, אבל שוב אני עזרתי לו. אז אני נוכל או לא?

לצפיה ב-'כן אתה נוכל'
כן אתה נוכל
14/09/2018 | 21:08
1
14
האמת שאין לי בעיה אם מישהו מודה שהטיפול שלו פלאצבו, ומנצל את האפקט הזה,
הבעיה היא שבדרך כלל ההקלה הזו מאמונה היא זמנית, והבעיה תחזור בגלל אי טיפול, אבל בגלל שהגיעו אליך והתאכזבו , אנשים כבר לא יגיעו לנסות שוב רפואה משלימה, והרמאות שלך משליכה על כל המטפלים

לצפיה ב-'אם להם מותר אז גם לו מותר.'
אם להם מותר אז גם לו מותר.
15/09/2018 | 19:30
11
לצפיה ב-'רפואה מגנטית וגלי הלם'
רפואה מגנטית וגלי הלם
15/09/2018 | 11:38
10
היי שלום,רציתי לדעת איך מגיעים להיות מטפלים בתחום של רפואה מגנטית (מיטת תדרים), ומטפל בגלי הלם? האם יש מוסד שמלמד את זה? האם מקבלים הכשרה באותו מכון פרטי ששם יש את המכשור לטיפול בגלי הלם ורפואה מגנטית. התחום הזה מאוד מסקרן אותי,ואני יודע שיש תוצאות מוכחות וטובות לשלל בעיות באמצעות ,גם גלי הלם וגם מיטת תדרים. השאלה היא איך ניתן להיות מטפלים בתחום הזה? צריך להיות עצמאים ולפתוח מכון כזה? או שניתן להיות שכיר באותו מכון ששם מטפלים באנשים? מה צריך ללמוד בשביל לעבוד בזה?
לצפיה ב-'EPA או DHA'
EPA או DHA
01/09/2018 | 09:58
5
20
הי. לפי מחקרים עדכניים מה עדיף? אומגה שברובו DHA או EPA? פורמולות שונות בשוק טוענות ליעילות של יחסים שונים בין ה EPA-DHA. תודה
לצפיה ב-'מה השאלה?'
מה השאלה?
01/09/2018 | 19:59
4
17
לכל אחד מההרכבים מטרה ייעודית.
אז מה המחקר אומר ולאיזה מטרה? ואגב, מי מממן את המחקר? ואיזה חברה?
ואולי בכלל אין צורך בכל זה? ובוודאי מתוסף אם יש זאת ממזון.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'EPA לעומת DHA להפרעת קשב וריכוז'
EPA לעומת DHA להפרעת קשב וריכוז
01/09/2018 | 20:46
3
11
בולט ההבדל בין אומגה גליל - המקפידים על יחס 1:3 DHA-EPA לעומת AXOM/3 שנותנים DHA מרוכז. מנסה להבין מה יותר יעיל להפרעת קשב וריכוז. אשמח להכוונה למחקרים עדכניים בתחום שאינם מטעם חברות התוספים כמובן...תודה

לצפיה ב-'ריכוז לריכוז'
ריכוז לריכוז
01/09/2018 | 22:44
2
11
אחרי שהבהרת לעצמך מה המטרה והייעוד שלשמו נוטלים את התוסף.....
ישנם אתרים באנגלית כמו פובמד או מידיליין שרק תקלידי אומגה 3 או רכיבים ייעודיים תראי מחקרי עומק כולל אנליזות של תוספים ומחקרי מטה אנליזה (מחקר על עשרות מחקרים)........
אני לא יעשה לך חיים קלים יש את גוגל וחברין שיעשו את העבודה קלה ונוחה יותר
ואולי בסופו של תהליך חליטי שדווקא תזונה מאוזנת ותרגילי מח - ימין ושמאל ומה שבניהם יהיה המודל הנכון לריכוז או אולי דווקא פיתרון ממקום רגשי פשוט ואולי עבודה משולבת שלך כהורה וילד!
בהצלחה!
לצפיה ב-'למיטב הבנתי אומגה נוזלית טובה יותר בספיגה מאומגה בכמוסות'
למיטב הבנתי אומגה נוזלית טובה יותר בספיגה מאומגה בכמוסות
12/09/2018 | 19:59
1
5
יש כזה לחברת גראמזה. לא זול אבל מאד אפקטיבי

וכמו שהחיתול הירוק הציע תרגילי מח הם שיטה נפלאה לריכוז (לא מח אחד אלא
מה שנקרא באנגלית EDU-K או קונסיולוגיה חינוכית.

יש מספר מטפלים טובים בארץ. שאלו את ד"ר גוגל

שנה טובה
לצפיה ב-'נוזלי/ קפסולה/כמוסה'
נוזלי/ קפסולה/כמוסה
12/09/2018 | 21:09
9
הי
האומגה הנמצאת בתוך קפסולה הינה נוזלית!  ותוכלי לפוצץ או לנקר אותה במחט.
אם האומגה הינה אבקה (מיובשת)  אז זה ענין אחר ואכן פחות יעילה.
הסיבה לקיפסול האומגה זה למנוע את הטעם שיש בבליעה ודי דוחה!

לצפיה ב-'נזלת אלרגית כרונית'
נזלת אלרגית כרונית
01/09/2018 | 20:41
3
9
שלום רב, אשתי סובלת מזה זמן ממושך מנזלת אלרגית כרונית. מבירור שעשתה אצל אלרגולוג,נאמר לה שיש לה אלרגיה לאבק ,עשינו את כל הפעולות הנדרשות בביתנו,על מנת להילחם באבק,אך עדיין ללא הטבה והנזלת נמשכת אצלה במהלך היום ומלווה בהתעטשויות מרובות בעיקר בלילות. הלכנו למומחה א.א.ג שאמר שאין לרפואה הקונבנציונאלית מענה לבעיה הזו,ושאין מנוס משימוש תמידי בתרסיסים סטריאודיליים ואנטיהיסטמיניים. שמעתי שברפואה המשלימה הומאופטיה יכולה לסייע לבעיה הזו. 
השאלה שלי האם זה נכון? והאם יש תחומים נוספים ברפואה המשלימה שיכולים להועיל,להקל או אולי להעלים את הבעיה מהשורש? 
לא נראה לי  ולה הגיוני תלות יומיומית בתרופות,ותרסיסים כאלו ואחרים לכל חייה...
לצפיה ב-'אפשרי....'
אפשרי....
01/09/2018 | 22:37
1
8
הי
אפשר בהומאופטיה, או בשילוב שיטות כמו ניטרול אלרגיות בקינסיולוגיה וחיזוק מע' חיסון בנטורופתיה.
EFT יכול לתת מענה מיידי למצב בכמה תירגולים פשוטים.
וכמובן שצריך עוד לחקור לעומק ולראות מה ניתן לעשות ולשפר.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה,כל הכבוד לך אני רואה שאתה מאוד פעיל פה בפורום'
תודה,כל הכבוד לך אני רואה שאתה מאוד פעיל פה בפורום
03/09/2018 | 16:36
2
לצפיה ב-'קינסיולוגיה מאד עוזרת'
קינסיולוגיה מאד עוזרת
14/09/2018 | 21:09
3
לצפיה ב-'טיפול בטחורים'
טיפול בטחורים
31/08/2018 | 22:23
1
12
מזה מס ימים אני עם טחורים מציקים וצורבים
מאד כואב ומציק
מה מומלץ לעשות?
גם קבעתי תור לפרוקטולוג
מה דעתכם
בברכה רוני
לצפיה ב-'יוניסקס'
יוניסקס
01/09/2018 | 19:56
9
יש הרבה מה לעשות אך קשה לענות ברצינות מפאת חוסר פרטים....
בגדול שינוי תזונתי יכול מאוד לעזור.
מריחה מקומית של לבנדר או קלנדולה / הממליס ואפילו שמן זית מאוד מקל.
R13 מסייעת בגרד במקום שאינו מתולעים......
פרקטולוג שיבדוק בטח בעוד חודש וחצי יתן משחה מקומית וחלק משינוי תזונתי כמו לשתות יותר, לאכול יותר סיבים תזונתיים וכד'.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מערכת עיכול - זקוק לחוות דעת להמשך'
מערכת עיכול - זקוק לחוות דעת להמשך
26/08/2018 | 11:21
3
21
שלום לכולם, 
אשמח לקבל חוות דעת על מה שאני סוחב עמי כבר כמה שנים טובות (3-4 שנים)
לפני כ-3 שנים תקף אותי חיידק הליקובקטר.
תסמינים  של סחרחורות, כאבי בטן, גזים מרובים ועצירות.
לאחר סשן של אנטיביוטיקה שכמובן לא הועילה, פניתי לתחום הרפואה המשלימה לקבלת טיפול.
בעזרת תפריט מיוחד + תרופות משלימות שעזרו בהכדחת החיידק ולא נשאר ממנו זכר ( ביצעתי בדיקה חוזרת בקופה והתוצאה הגיעה שלילית).

אך עם זאת נשארו הרבה תסמינים שהתחילו בעקבות החיידק ועד היום נמשכים.

תסמינים של עצירויות, כאבי ראש, פריחות בעור למינהן, קשקשים, ערפול במשך היום יום ועייפות.

אציין שכל התסמינים האלה קורים לי ברגע שאני לא לוקח פרוביוטיקה + אנזמי עיכול + זרעי פסיליום על הבוקר שאני קם.

במשך היום יום אם אני לוקח את שלושת הדברים שרשמתי למעלה, התסמינים נעלמים, עדיין יש חוסר נוחות ועיכול לא תקין בבטן אבל זה עוזר לי לעבור את היום.

מיואש משגרת החיים שזה נותן לי ומחפש פיתרון בנרות.

אודה להמלצות
תודה!
לצפיה ב-'על פניו.....'
על פניו.....
26/08/2018 | 13:13
2
16
הי
על פניו אם לוקחים את מה שציינת אז מה רע?
אכן תמיד אפשר לשנות ואף לשפר- ויש כיום בדיקות חכמות יותר שניתן לבצע ולהתאים בצורה טובה יותר את התפריט והתוספים (במידת הצורך).
אני מקווה שאתה לא מצפה לעשות זאת רק בצורה וירטואלית כי זה גם יעזור לך וירטואלי....  וכלן גש למטפל - נטורופת שאחרי ראיון עומק יוכל להתחיל לעבוד איתך לפי תוכנית ועם קצת סבלנות והרבה נסיון וטעיה תגיעו לדרך המושלמת!

בהצלחה!
לצפיה ב-'חתול'
חתול
26/08/2018 | 14:55
1
16
זה לא נותן לי את האיכות חיים שהייתי רוצה שיהיו לי, אני עדיין סובל ביום יום ומצריך ממני התעסקות בלתי פוסקת.
בנוגע לנושא הוירטואלי, ברור לי שלא ניתן לתת מפה מענה
אבל כן מעניין אותי אם יש עוד המלצות על דרכי טיפול למינהן.

כי נטורפתים והומפתים ניסיתי בלי סוף
לצפיה ב-'אם כבר ניסית נטורופתיה והומאופתיה'
אם כבר ניסית נטורופתיה והומאופתיה
28/08/2018 | 15:39
13
ללא הצלחה- יש כיווני טיפול נוספים
מצב הבטן מושפע רבות  ממצב הרוח, וההיפך.
תזונה/תוספים הם רק חלק מהם.
מטופל אחד אמר לי בעבר "שנים הייתי אצל פסיגולוגים/טיפויל שיחה למינהם ורק אצלך, ללא מילים, יש תוצאות ממש מהירות".
טיפולי מגע המתייחסים לגוףנפש הם רבים ועוזרים להחזרת האיזון וחזרה לבריאות.

בין הכיוונים האפשריים המוכרים
 רפלקסלוגיה, קרניוסקרל, שיאצו, וכמובן שיש עוד.

הרבה אנשים נעזרים בלימוד יוגה/טאיצי/ציקונג לשיפור מצב הבריאות האישי ויתכן שכדאי לך לבדוק האם  משהו מהתחום "מדבר" אליך ולתרגל

רפואה שלמה
לצפיה ב-'מה דעתכם על ה"בי קיור לייזר"? האם הוא באמת עוזר? '
מה דעתכם על ה"בי קיור לייזר"? האם הוא באמת עוזר?
25/08/2018 | 16:45
2
8
לצפיה ב-'נסיון וטעיה.....'
נסיון וטעיה.....
25/08/2018 | 20:16
1
14
אין כמו נסיון וטעיה - אני נותן למטופליי בהשאלה למשך שבועיים ולרוב רואים תוצאות טובות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'יש לנו בבית ולמרות התנסות חוזרת למגוון בעיות-זה לא עזר בכלום'
יש לנו בבית ולמרות התנסות חוזרת למגוון בעיות-זה לא עזר בכלום
29/08/2018 | 16:47
12
מצד שני יש אפקט פלסבו שעובד נפלא, לעיתים טוב יותר מכל דברר אחר

בהצלחה
לצפיה ב-'המלצות - לימודים'
המלצות - לימודים
22/08/2018 | 21:33
12
אשמח לשמוע על מקומות מומלצים בהם יש לימודי ערב ל :
קורס הכשרה למורי פילאטיס מזרון ומכשירים
קורס הכשרה של מטפל ברפלקסולוגיה

לצפיה ב-'ריברסינג קשה'
ריברסינג קשה
16/08/2018 | 18:09
2
27
הי עברתי שני סשנים מאוד קשים של ריברסינג. מעבר לתגובות הפיזיות שהיו קיצוניות - השיתוק והנימול שבפעם האחרונה נמשכו כמעט כל הסשן (הבנתי שאלו גם תסמינים של היפרוונטילציה ותוהה אם זה מה שקורה..) אבל מה שהכי הלחיץ זה התחושות הנפשיות של פחד וכאב ויאוש מאוד גדולים שהציפו אותי ב2 הפעמים וגם הרגשתי שזה רק צף ולא עובר.. ז"א שזה לא הגיע לאיזה פורקן או הקלה במהלך הסשן עד שלבסוף נאלצתי להפסיק כי הסשן כבר היה ארוך. אני מרגישה שבמידה מסויימת הרגשות האלו נשארו איתי. לא אכנס לזה אבל אני יודעת שזה מגיע ממקום פנימי שלי שהוא מאוד פגוע (וגם מקום שמאוד הייתי רוצה לרפא). דבר נוסף למחרת קמתי עם כל השרירים בגוף תפוסים. אני מניחה שהשאלה שלי היא האם זה יכול להזיק? האם יש דברים קשים מדי שיכולים לצוף שלמיינד אין יכולת להכיל אותם? האם הקושי מעיד על ריפוי ועלי להמשיך בטיפול? או שמא זה סימן שהטיפול הזה לא מתאים לי? אני מכירה וסומכת על המטפלת שלי אבל ממש הייתי שמחה לשמוע חוות דעת נוספת. וגם לדעת אם התופעות האלו נפוצות בתהליך או שזה משהו חריג כי זו באמת חוויה קשה.
לצפיה ב-'התגובה לסשן היא מאוד אישית'
התגובה לסשן היא מאוד אישית
22/08/2018 | 21:52
1
11
מומלץ להיתעיץ עם מי שהדריכ/ה אותך
לפי הכתוב, עלו דברים שכנראה לא יכולת להכיל /לא קיבלת הכוונה ותמיכה מתאימה
אישית כשקורים לי דברים כאלו- אני עוצרת ועשה בדיקה עם עצמי ועם המטפל/ת כדי להבין מה קרה, האם זה משרת את תהליך החיפוש/ריפוי שלי והאם זה נכון לי כרגע.
מניסיוני יש כאלו שאוהבים את התגובות הקיצוניות, אבל לרוב שינוי עמוק ונכון מופיע בהדרגה, אינו מחויב בקושי ותופעות לוואי ככ לא נעימות

בגישה שאני עובדת, כאשר יש מקום פגוע, צריך לדעת כיצד לגשת אליו כדי לא לפגוע בו יותר. יש לעשות זאת בעדינות מירבית תוך חיזוק משאבים, ומתן כלים להתמודד
פעמים רבות חשיפה מהירה, חיטוט עמוק בפצעים גורמים לרטראומטיזציה ולנזק נוסף. התגובות  הפיזיות  שתאתר, מראות ש הגוף נכנס למגננה וזקוק ליותר זמן ותמיכה כדי לעשות  את  התהליך
לצפיה ב-'מחזקת כל מילה שכתבה לילך. למרת שלא עברתי טיפול ריברסינג '
מחזקת כל מילה שכתבה לילך. למרת שלא עברתי טיפול ריברסינג
29/08/2018 | 16:58
6
ראיתי מספר פעמים הדגמות. בכולן הריאקציה (מספר אנשים ומספר מטפלים מעולים ומקדמת בזהיתה לא קלה ואז החלטתי לוותר ולא ללמוד את השיטה.

יש טראומות שעולות וצפות מבלי הכנה של המטופל (לפעמים המטופל יודע את
הטראומה ולפעמים זה בא חזק ובצורה קיצונית והמטופל לא יכול להכיל)

עם מטופללי אני משתמשת קודם כל בכלי נפלא EFT ומתקדמת בזהירות
תוך כדי שמירה על המטופל. (לא בטוח שבריברסינג זה אפשרי) ורק אח"כ אני משתמשת בשיטות אחרות כמו NLP, טיפול בקו הזמן TIME LINE THERAPY
ועוד.

הנפלא בכל אלאה שאין צורך לחוות את הטראומה שוב ושוב (כמו ב-CBT וטיפולי חשיפה אחרים).

ולמרות הנאמר למעלה, לא כדאי להזניח. טראומה זה כמו פצע מוגלתי שמתבשל, או כמו סיר שמבעבע ששמים על האש. בסופו של דבר מהלחץ שנוצר המכסה עף, כך שכדאי לטפל ויפה שעה אחת קודם

בהצלחה
לצפיה ב-'האם יש המלצות לברזל. אישה בת 47 יצא ברזל 13'
האם יש המלצות לברזל. אישה בת 47 יצא ברזל 13
03/08/2018 | 15:38
6
14
מראה טווח שהוא בסדר 60-260 (בערך) ויצא ממש נמוך... 13.
חומצה פולית התוצאה יצא בסדר.
הרופאה נתנה פולקס 400. האם יש תחליף טבעי יותר לזה? או שעם תוצאה כזאת נמוכה עדיף משהו חזק?
תודה משראש למי שמבין בזה
לצפיה ב-'השאלה היא'
השאלה היא
04/08/2018 | 22:31
1
13
הי
השאלה היא למה הברזל נמוך? מהם הערכים הנוספים בבדיקות דם כמו המחסני ברזל? B12 ועוד......  האם יש מחלות רקע? נטילת תרופות? מהי התזונה הבסיסית במקרה הזה? מעשנת? עדיין יש מחזור - וסת? באיזה מידה?
האם טופלה בעבר עם כדורי ברזל? ועוד שאלות שצריך לעבור ע"מ לת את התשובה האופטימלית ביותר.
כי לקחת ברזל זה יפה השאלה היא האם הוא נספג כראוי? ואולי עדיף ממזון כמו עשב חיטה על הבוקר ושאר ירוקים?
בהצלחה!
לצפיה ב-'הרופאה אמרה לה לקחת ברזל בערב אחרי ארוחת הערב'
הרופאה אמרה לה לקחת ברזל בערב אחרי ארוחת הערב
09/08/2018 | 08:12
8
האם עדיף לקחת בבוקר?
לגבי חומצה פולית B12 הערך יצא בסדר בבדיקה הזאת.
לצפיה ב-'ברזל'
ברזל
06/08/2018 | 12:30
18
מה שחשוב זה לאזן את התזונה, ולקחת תוספים שמאזנים זה את זה,
מעבר לנושא של רגישויות טבעיות (אם הברזל יוצר לך עצירות למשל) אין שום חשיבות למקור התוסף

לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות'
תודה רבה על התשובות
09/08/2018 | 07:53
12

תודה
לצפיה ב-'תוספי תזונה'
תוספי תזונה
27/08/2018 | 16:58
1
9
תסתכלי פה בקישור יש פה תוספי תזונה מומלצים
לצפיה ב-'אתר דל ולא ממש חכם.....'
אתר דל ולא ממש חכם.....
27/08/2018 | 20:20
9
יש הרבה ביקורת עליו וחסר הרבה דברים - סתם פירסום ומכירה רעה!
לצפיה ב-'דיקור סיני'
דיקור סיני
28/07/2018 | 17:47
4
76
שלום
אני מקבלת דיקור סיני.הטיפול כולל מדבקות המכילות מחטים שאותן הדביק המטפל על אצבע בגלל הגבלת תנועה.למשך כמה שעות.האם זה יגרום לקרע במעטפת גידים מכופפים וארוכים?או זה ישחרר את אצבע מקושי כיפוף עד הסוף?עליי לציין שעברתי שני ניתוחים לפני שנתיים וכתוצאה מכך יש קושי בכיפוף.אשמח לקבל תשובה
לצפיה ב-'כדאי לשאול את המטפל'
כדאי לשאול את המטפל
30/07/2018 | 19:47
14
או את הפיזיותרפיסט שמטפל בך,
בדרך כלל דיקור סיני אינו מסוכן, אבל אני לא שמעתי על שיטה שמשאירה את המחטים לכמה שעות, ובדרך כלל המחטים לא מוכנסות במקום הבעייתי, אלא במרידיאנים ששייכים אליו.
כאמור זו בדיוק שאלה למטפל , שיסביר מה הוא עושה

לצפיה ב-'לבירור כוונות המטפל יש לפנות למטפל'
לבירור כוונות המטפל יש לפנות למטפל
31/07/2018 | 09:34
2
13
מחטים שנתן לך לדרך מעריכים את הטיפול, ניתן לשים אותם לכל נקודה. אין לנו רוח הקודש לדעת למה הוא התכוון ומה בדיוק עשה.

לצפיה ב-'מחטים עם מדבקה? או לי לא דיקור סיני רגיל אלא סו ג'וק?'
מחטים עם מדבקה? או לי לא דיקור סיני רגיל אלא סו ג'וק?
29/08/2018 | 17:02
1
6
ואם כן אז זה בחלט חלק מהתהליך. לפעמים במקום מחטים שמים כל מיני
זרעים שלוחצים על המקום.

הדיקור הסיני עם מדבקות היחיד שאני מכירה זה דיקור באוזן להורדת חשקים
לאוכל וכד'
לצפיה ב-'מחטים עם מדבקה'
מחטים עם מדבקה
29/08/2018 | 19:00
4

היו בשימוש ברפואה סינית עוד הרבה לפני שסו ג'וק הגיע ארצה.

בסו-ג'וק גם אם משתמשים בהם - זה הגיע מדיקור סיני. 
כמובן, לכל מטפל יש את השיטות הבדוקות והאהובות שלו, ולא כולם אוהבים מחטים אלה.
לטעמי דוקא טוב מאד אחרי מצב קשה שמחטים אחרים פתרומנו את המטופל (למשל, תסמינים קשים של גיל המעבר או התקף אסתמטי וכיו"ב) - להדביק לו מחטים "לדרך": זה ישמור את המצב אליו הצלחנו להגיע ליותר זמן ובכך לא רק יגדיל את המרווחים בין הטיפולים אלא גם יקטין את הכמות הכוללת שלהם.
לפעמים יותר טוב להשתמש במוקסה למטרה זו. תלוי.

טוב מאד גם לילדים קטנים. לקטנים אסתמטיים הדבקת מחטים כאלה על הגב טוב למניעת ההתקפים. כל הורה שיש לו ילד אסתמטי קשה ידע להעריך את זה...
לצפיה ב-'חומץ? ממש לא: כך תטפלו בצריבת מדוזה'
חומץ? ממש לא: כך תטפלו בצריבת מדוזה
08/07/2018 | 19:05
2
16
יש כאן סתירה רצינית בין ההנחיות, כאשר ההנחייה עד היום היא איסור על שטיפה במי ברז ושימוש בחומץ ועכשיו דר' לוטן כותבת הפוך, מי צודק?
לצפיה ב-'חומץ בהחלט!!'
חומץ בהחלט!!
30/07/2018 | 19:51
1
12
יכול הלהגיד גם מנסיון אישי וגם מההגיון שחומץ כן טוב - הרעל שהמדוזה מפרישה הוא בסיסי , ולכן החומץ מנטרל אותו ומפסיק את הפעולה של הפגיעה בעור,
אחרי החומץ שוטפים במים.
מז שכן שמעתי שיש איזה זן חדש של מדוזה שלרעל שלה תגובה אחרת,
ההנחיות הרשמיות כבר שנים רבות הן לשטוף במי ים,
אבל אישית כשהים מלא בריר של מדוזות, אני קצת חוששת מההנחיה הזו,
זה אולי עובד טוב כשכל היום נקי, ובדיוק נגעת במדוזה היחידה שיש בשטח

לצפיה ב-'לא הכי חכם לא ללכת לים כשיש התקפה של מדוזות?'
לא הכי חכם לא ללכת לים כשיש התקפה של מדוזות?
29/08/2018 | 17:04
כי "לי זה לא יקרה"?
לצפיה ב-'טיפול באולקוס - נטורופתיה ?'
טיפול באולקוס - נטורופתיה ?
26/06/2018 | 09:35
6
35
הי,

מתלבט לאיזה סוג של רפואה משלימה לפנות לצורך טיפול באולקוס/כיב בקיבה/טרסריון עם קרוהן ברקע.

האם נטורופתיה הוא הכיוון הנכון לטיפול בבעיה זו?

אשמח להמלצה לנטורופת שמתמחה בתחום זה ברדיוס של עד חצי שעה מאיזור הקריות.
לצפיה ב-'אכן - נטורופתיה'
אכן - נטורופתיה
26/06/2018 | 20:24
27
פנה ליעל ND בפורום הזה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'במידה ואתה סובל מקרוהן הייתי ממליץ לך לקרוא את זה'
במידה ואתה סובל מקרוהן הייתי ממליץ לך לקרוא את זה
28/06/2018 | 23:23
1
48
לצפיה ב-'פשוט מדהים. חובה לקרוא.'
פשוט מדהים. חובה לקרוא.
06/07/2018 | 21:36
13
לצפיה ב-'ממליצה על תרופות סבתא'
ממליצה על תרופות סבתא
30/06/2018 | 22:07
29
אולי לא נשמע לך מכובד, אך בהחלט מועיל
לצפיה ב-'רפואה מערבית?'
רפואה מערבית?
30/07/2018 | 19:54
1
13
האמת היא שהיום בניגוד לעבר דווקא לרפואה המערבית יש פתרון די מהיר, ואחריו אפשר לשקם את מערכת העיכול בעזרת כלים נטורופתיים (תזונה נכונה, צמחים לחיזוק המערכת ובעיקר פרוביוטיקה).
אם אתה ממש נעול על טבעי, אז יש נטורופטים שמטפלים באמצעות שמן אורגנו - חשוב שזה יעשה בהשגחה מלאה, כי זהו שמן חזק ביותר, ויכול להיות רעיל או מזיק לרקמות במינון ושימוש לא נכונים

לצפיה ב-'הייתי מציעה לפנות לד"ר אריה אבני שגר בקציר'
הייתי מציעה לפנות לד"ר אריה אבני שגר בקציר
29/08/2018 | 17:08
6
  גסטרולוג בעברו, ומטפל  בתזונה ותוספים
יש לו הצלחות גדולות  בתחום. 
לצפיה ב-'עשיתי אולטראסאונד בשבוע 22 וההיקפים מראים אחרת'
עשיתי אולטראסאונד בשבוע 22 וההיקפים מראים אחרת
27/06/2018 | 12:59
1
16
עשיתי אולטראסאונדבשבוע ה 22
קוטר דו קודקודי מתאים לשבוע 21(5)
היקף הראש מתאים לשבוע 20(5)
היקף בטו מתאים לשבוע 21(6)
אורך עצם הירך מתאים לשבוע 21(1)
האם יש סיבה לדאגה בעיקר גבי היקף הראש ??
תודה רבה!!
לצפיה ב-'US'
US
30/06/2018 | 22:01
7
האם כל האנשים זהים?
המספרים "מתאימים" ליצור מוצע, ואת נושאת בתוכך לא מישהו אבסטרקטי ממוצע, אלא את הילד שלי.
האם לדאוג? - זאת כבר החלטה שלך. בין אם את דואגת ובין לאו - כזה הוא. אני רק יכולה להגיד לך, שמאז ומתמיד המליצו לנשים בהריון לא לדאוג. אני מבינה שהיום, לאור ריבוי הבדיקות, קשה יותר ליישם את ההמלצה, אך היא עדיין בתוקף. ואם את מוטרדת - תתפללי. לעומת כל שאר הדברים זה בטוח לא יזיק וזה בטוח יעזור.

לצפיה ב-'מה ההבדל בן נשימה טרנספורמטיבית'
מה ההבדל בן נשימה טרנספורמטיבית
25/06/2018 | 14:46
1
13
מה ההבדל בן נשימה טרנספורמטיבית לבן ריברסינג?
לצפיה ב-'כל אחד ממציא את השמות שלו'
כל אחד ממציא את השמות שלו
30/07/2018 | 19:56
22
תשאל את מי שמדבר אתך למה הוא מתכוון,
כי אישית אני מכירה כמה וכמה טכניקות של נשימה להתמרת אנרגיה,
יש אנשים שגם קוראים לנשימה מעגלית (ריברסינג) התמרה ולכן יוצרים בלבול.
בדרך כלל הנשימה המתמירה פועלת בצורה מאד מודיקת ותוך בקרה, והריברסינג מטרתו לשחרר שליטה לגמרי וכך לעודד פורקן רגשי

לצפיה ב-'מחפש ריברסינג אינטנסיבי'
מחפש ריברסינג אינטנסיבי
21/06/2018 | 15:02
3
16
משהו מכיר איפה אפשר לעשות ריברסינג אבל אינטנסיבי?
שממש עובדים שם ועובדים בצורה מאוד חזקה...

תודה
לצפיה ב-'פנה ל.....'
פנה ל.....
22/06/2018 | 13:34
2
30
גיא לאופר באיזור רחובות.....
תותח על!!!

לצפיה ב-'יש עוד משהו'
יש עוד משהו
24/06/2018 | 11:44
1
17
אבל קצת יותר קרוב איפה זה רחובות?
אני מחפש בחיפה או מקסימום תל אביב לקפוץ מדיי פעם אני גר בצפון הרחוק
לצפיה ב-'תחפש פרסומים במקומונים'
תחפש פרסומים במקומונים
30/07/2018 | 19:58
18
במרכז ובכל הארץ יש מנחים רבים:
שירה אדלר שיוואני
רישי
דב גור (פרדס חנה)

לצפיה ב-'אספירין למניעה'
אספירין למניעה
13/06/2018 | 11:12
3
18
הייתי בארה"ב ורכשתי צנצנת כדורי אספירין למניעה ודילול. מסתבר על פי הרוקח בישראל שהכדורים האלה נועדו לכאבים ולא למניעה.
אם תוכלו לעזור לי לחפש את כדורי האספירין ברשת שנועדו לדילול דם ומניעה ולתת לי קישורים - אשמח. כאן 30 כדורים עולים כ 20 ש"ח אם אני לא טועה.
תודה
בילי
לצפיה ב-'תרופות מרשם'
תרופות מרשם
13/06/2018 | 12:09
2
18
הי,
רפואה משלימה לא עוסקת בתרופות מרשם.
הכתובת לתרופות כאלה הוא הרופא שרשם לך את התרופה,
ואם זה לא המקרה, אז אני מאד מאד מאד לא ממליצה לקח תרופות על דעת עצמך
לצפיה ב-''
13/06/2018 | 12:17
1
11
לצפיה ב-'אספרין'
אספרין
13/06/2018 | 20:04
16
הי
יש כמה שימושים לאספרין וגם תלוי מינון . כשאת מציינת מניעה למה כוונתך? ולמה דווקא אספירין? שיכול לעבוד גם לכאבים וגם למניעה ועוד.....
קרטיה זה תרופה ללא מרשם לדילול דם מאוד נפוץ בארץ.
ובכל מקרה ממליץ להתייעץ עם איש מקצוע ולבחון למה ואיך וכמה ואם יש חלופות אולי טבעיות כמו שום, גינקו, אומגה 3 ועוד.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'האם טיפול רפלקסולוגי מותר בהריון?'
האם טיפול רפלקסולוגי מותר בהריון?
10/06/2018 | 14:35
3
8
לצפיה ב-'מצריך חשיבה'
מצריך חשיבה
10/06/2018 | 19:13
13
עקרונית כן - תלוי במטפל אם יודע מה לעשות
יש כאלה המאוד חוששים ובעיקר בשליש הראשון.
הריון זה לא מחלה!!! נכון מצריך לדעת איך לעבוד הורמונלית וכד'.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'בהחלט!! כמובן רק מרפלקסולוג בכיר'
בהחלט!! כמובן רק מרפלקסולוג בכיר
13/06/2018 | 12:19
11
בתחילת לימודי הרפלקסולוגיה (וגם בעיסוי) ממליצים לתלמידים לא לטפל עד חודש 3 בהריון.
זה נובע משני גורמים.
הראשון והעיקרי זה החשש מתביעות. מכיוון שבתחילת ההריון יש לפעמים הפלה טבעית, החשש הוא שמישהו יקשר בטעות בין הטיפול לבין ההפלה.
(כמובן אין שום קשר, ואולי להיפך  - הטיפול יכול לעתים לחזק את המערכת. הוא לא ימנע הפלה שנובעת מהריון לא תקין)
הגורם השני זה אי הידיעה והכרה של איך לטפל נכון , ואת זה כמובן לומדים במהלך הלימודים.
אישית, כל מה שאסור בהריון אני לא עושה לנשים בגיל הפוריות שעשויות להיות בתחילת הריון ואפילו לא לדעת.
בכל מקרה, גם מה שאסור, לא יגרום להפלה בהריון תקין. רק אולי לאי נוחות
לצפיה ב-'כן'
כן
16/06/2018 | 20:46
8
לצפיה ב-'האם מחר (חמישי) בבוקר שביתת עובדי מקצועות הרפואה תימשך?'
האם מחר (חמישי) בבוקר שביתת עובדי מקצועות הרפואה תימשך?
30/05/2018 | 17:16
11
לצפיה ב-'קושי בכיפוף אצבע עד הסוף'
קושי בכיפוף אצבע עד הסוף
25/05/2018 | 13:46
2
25
שלום
עברתי שני ניתוחי אצבע לפני 21 חודשים ללא הצלחה עם תוצאה של קושי בכיפוף אצבע עד הסוף ,קיבלתי טיפולי ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה ולצערי לא צלחו. כמה חודשים אני חשה כאבים בזרוע וחסר תחושה באצבע וכף רגל עליי לציין שהם לא קורים כל הזמן הם חלפו.האם סימנים אלה ששלח לי גוף מאותתים סיבה לדאגה?
שמעתי על עיסוי רקמות עמוק המסייע בשחרור הידבקויות באצבע, האם זה נכון?לגבי טיפול באמצעות גלי הלם גם יכולים לסייע בשחרור?אשמח לקבל תשובות.תודה  
לצפיה ב-'עיסוי רפואי שיקומי'
עיסוי רפואי שיקומי
13/06/2018 | 12:22
2
מטפל שהתמחה בעיסוי רפואי שיקומי יכול לשחרר בטכניקות של רקמות עמוקות ועוד טכניקות את המקומות הבעייתיים
אישית,
היתה לי טריגר פינגר באגודל
ותוך חודשיים, ובערך כ 6 טיפולים, השתחררה לי האצבע,
איזה אושר גדול כשאפשר שוב לכופף ולעשות תנועות ביד.
אחר כך עשיתי עוד 2 טיפולים כדי לשפר תנועתיות ולהוריד נימול.
יכול לפנות לעוזי 054-9795002

לצפיה ב-'לי הייתה את אותה הבעיה עם האצבע ודיקור סיני פתר לי את הבעיה'
לי הייתה את אותה הבעיה עם האצבע ודיקור סיני פתר לי את הבעיה
17/06/2018 | 18:09
19
ממליצה לך לנסות דיקור סיני.
אני הייתי אצל מטפל בר"ג בשם מעיין פנחסי.
המלצתי, תמצאי לך מישהו טוב באזור המגורים שלך, זה מה שאני ממליצה לכל המשפחה שלי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה