לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1734217,342 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'תחליף לתרופות פסיכיאטריות'
תחליף לתרופות פסיכיאטריות
22/01/2018 | 08:59
4
שלום. אילו תרופות טבעיות קיימות לציפרלקס ודומיו?

תודה.
לצפיה ב-'פריצת דיסק - כאבים ברגל'
פריצת דיסק - כאבים ברגל
14/01/2018 | 17:49
1
25
אני סובל מפריצת דיסק L4 L5 כבר כ 10 שנים. ניסיתי המון טיפולים (למעט ניתוח).
אני קרוב לגיל 60.
אני סובל מכאבים בלי הפסקה - לעיתים כואב יותר ולעיתים פחות אבל כל הזמן כואב, הכאב מגיע ומפריע במיוחד בכף הרגל השמאלית.
ניסית דיקור, פיזיוטרפיה, הידרוטרפיה, זריקות נגד כאבים - שהיתה תקופה שקצת עזרו, מחשבת הגוף, פלדנקרייז, כירופרקטיקה, אוסתיאפטיה.
האם יש איזשהו רעיון לטיפול לעזרה כדי לעזור לי להפחית את הכאבים ?

לצפיה ב-'עניתי בפרטי'
עניתי בפרטי
14/01/2018 | 19:38
3
לצפיה ב-'קנאביס'
קנאביס
07/01/2018 | 15:52
2
15
שלום.איך משיגים קנאביס  לחולי פיברומיאלגיה?כאבים חזקים בכל הגוף?
לצפיה ב-'לא פשוט בכלל'
לא פשוט בכלל
08/01/2018 | 09:09
7
מתחילים אצל רופא המשפחה שמפנה למרפאת כאב ואז אולי מפנים לאותו רופא שמאשרר.
ההליך יכול להיות כשנה ואף יותר.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'רישיון להחזקה ושימוש בקנביס'
רישיון להחזקה ושימוש בקנביס
08/01/2018 | 22:50
8
לפני מספר שבועות נשאלה שאלה דומה, וזו התשובה לגבי השגת החומר:
משרד הבריאות: הסבר על הבקשה לקבלת רישיון להחזקה וש...

האם ניסית לקבל טיפולים ברפואה משלימה? בשיטת מגע כלשהי, רפואה סינית או שיטה אחרת?
לצפיה ב-'פתרון לאף סתום'
פתרון לאף סתום
05/01/2018 | 11:07
2
13
אני סובלת מאף סתום כבר למעלה מחודש. אף פעם לא היה לי כזה דבר, למרות שאני סובלת מדי פעם מתופעות אלרגיות של קדחת השחת וכו. כבר ניסיתי הרבה כולל טיפות אף סטרואידיות, לא סטרואידיות, אדים של קמומיל ומלח ואקליפטוס, ניקוי האף במי מלח, כדורים אנטיהיסטמינים ועוד.
למישהו יש המלצה על רופא / מרפא / טיפול?
תודה תודה!
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
06/01/2018 | 22:03
10
הי
בשילוב כמה שיטות כמו EFT וכן עיסוי מקומי ובשילוב נרות הופי ומוקסה או דיקור וחישמול וכן ראיה כוללת רגשית אפשרי לטפל בעניין.
מפאת חוסר פרטים קשה לענות לך יותר מידיי - פני למטפל רב תחומי ורק אחרי ראיון עומק מקיף ייבנה תוכנית טיפול מלאה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הרבה -הרבה שטיפות אף במי מלח'
הרבה -הרבה שטיפות אף במי מלח
16/01/2018 | 02:14
1
אם אתה סובל מאלרגיות - לא הייתי ממליצה על שמנים.

כמו כן ניתן לעסות את הנקודות שפותחות את האף ולהיעזר בהומאופתיה.
לצפיה ב-'הרתחה בסיר אלומיניום'
הרתחה בסיר אלומיניום
25/12/2017 | 10:54
4
23
שלום,
מה ההשפעה של הרתחת בגד ו/או ציפית לכרית בסיר אלומיניום? האם גם בזה יש להקפיד על הרתחה בכלי נירוסטה?
בתודה
לצפיה ב-'ההשפעה על מי?'
ההשפעה על מי?
26/12/2017 | 12:28
2
28
קצת קשה לי להבין את השאלה,
מתי את מרתיחה בגדים או משהו אחר?
בגדים אני ממליצה לכבס - או במכונת כביסה, ולמי שאין, יש כור או קערה (בד"כ קערות פלסטיק משמשות לכביסה)
הדבר היחידי שאני מכירה שמרתיחים בסירים זה אוכל או בקבוקי תינוקות לצורך חיטוי . ואז יש חשש שהאלומיניום יחדור למזון בכמות שבהצטברות שלה יכולה להזיק.
לבגד אין מערכת עיכול אז הוא לא יקבל הרעלת אלומיניום,
לבן אדם שלובש את הבגד, אין בעיה כי הוא לא אוכל אותו

לצפיה ב-'תודה על ההתיחסות.'
תודה על ההתיחסות.
26/12/2017 | 16:18
1
13
למשל במצב של תגובה אלרגית/ רגישות בעיניים שהומלץ להרתיח את ציפית הכרית. השאלה אם בהרתחה בכלי אלומיניום, ובאינטראקציה עם סבון כביסה יכולה להיות השלכה במגע בעור רגיש או בעיניים רגישות, בין לתינוק ובין למבוגר.
בתודה מראש
לצפיה ב-'אני לא יודעת מי המליץ לך על הרתחה'
אני לא יודעת מי המליץ לך על הרתחה
01/01/2018 | 10:16
13
אבל בדרך כלל כשמדברים על הרתחה מתכוונים לכביסה בטמפרטורה הכי גבוהה במכונה,
את יודעת הרי שלמשל חלב מפסטרים בטמפרטורה של 70 מעלות שהורגת את רוב החידקים, ולא מרתיחים
אם מדובר על תגובה אלרגית שחוששים שהיא מקרדית או מרכיב אחר שתפס לבד, אז תבדקי מה עוזר מבין הבאים:
1. כביסה בטמפרטורה גבוהה עם אבקה אנטי אלרגית (של תינוקות למשל)
2. כביסה בנוזל אקולוגי או עם כדור ללא חומרים נוספים ) - בטמפרטורה שמומלצת עבור אותה אבקה
3. החלפת הציפית והכרית וכמובן שאר המצעים  - שיהיו מחומרים טבעיים וללא עיבוד עם חומרים שידועים כאלרגניים
לבדוק גם שהשמיכה לא באה במגע עם הפנים - ציפית זה לא הכל ...

לצפיה ב-'אם אין אלרגיה למתכת -'
אם אין אלרגיה למתכת -
16/01/2018 | 02:11
3
לא נראה לי שעלולה להיות בעיה כלשהיא.
לצפיה ב-'תוספי תזונה בדמן לקיחת רואקוטן'
תוספי תזונה בדמן לקיחת רואקוטן
23/12/2017 | 14:08
2
16
שלום,
הבן שלי בן 15 לוקח רואקןטן מזה כחודש וחצי.
לפני שהתחלנו עם הרואקוטן הוא לקח במשך כחצי שנה טבליות "כלורלה" לצורך עידוד הורמון הגדילה כדי שיהיה יותר גבוה.
מאז לקיחת הרואקוטן הפסקנו את נטילת הכלורלה כי לא ידענו אם מותר ביחד או לא.
שאלותי הן :
1. האם מותר להמשיך לקחת כלורלה ביחד עם רואוטן ?
2. האם מומלץ לקחת ל-ארגינין ששמעתי שגם הוא מעודד גדילה , ביחד עם רואקוטן ?
לצפיה ב-'אינטרקציות'
אינטרקציות
24/12/2017 | 07:52
10
הי
אכן צריך לבדוק אינטרקציות בין התוספים לתרופה  ישנם אתרים באנגלית שיוכלו לסייע לך או לחילופין להגיע לכל בית מרקחת מקצועי ולשאול שם - אמור להיות להם ספרות מקצועית בענין או אפילו תוכנה במחשב........

בהצלחה!
לצפיה ב-'טוב עשיתם'
טוב עשיתם
24/12/2017 | 16:42
8
רואקוטן היא תרופה מאד מסוכנת ויכולה ליצור אינטראקציות בלתי צפויות,
כדאי להתייעץ עם רוקח טוב, וכמובן ליידע את הרופא המטפל בכל דבר שאתם עושים

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:05
5

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'מולטי וטמין ללא ברזל'
מולטי וטמין ללא ברזל
21/12/2017 | 16:41
12
מחפש מולטי ויטמין לפי RDA ללא ברזל ואם קיים גם ללא חומצה פולית

עם כשרות

אבקש לצריף קישור מתאים
לצפיה ב-'שלום לכם. איך ניתן להשיג את הקנביס'
שלום לכם. איך ניתן להשיג את הקנביס
13/12/2017 | 17:03
10
17
הרפואי. תודה
לצפיה ב-'מה השאלה?'
מה השאלה?
13/12/2017 | 22:43
8
11
רק ברישון בצורה חוקית?
בנוזל? בעוגיות? בעישון ?  בשחור?
לצפיה ב-'אני שואלת בשביל חברה '
אני שואלת בשביל חברה
14/12/2017 | 09:34
7
10
שסובלת מכאבים ברגלים בעקבות ניתוח. היא סובלת גם בכל הגוף. צריך אישור מרופא משפחה? איך זה עובד. תודה
לצפיה ב-'תמליך....'
תמליך....
14/12/2017 | 18:00
6
12
אכן תהליך ארוך.....
ממליץ לבדוק ולעבוד עם שיטת EFT  והרפואה החדשה......

בהצלחה!
לצפיה ב-'מה זה EFT'
מה זה EFT
14/12/2017 | 19:10
5
5
לצפיה ב-'אבדוק ברשת מה זה. הכל'
אבדוק ברשת מה זה. הכל
14/12/2017 | 22:30
4
8
מסובך אני רואה..
לצפיה ב-'קראתי ברפרוף. רק אם היא'
קראתי ברפרוף. רק אם היא
14/12/2017 | 22:35
3
11
תעבור את הטיפול הזה תהיה רשאית לקבל קנביס? איך זה עובד. תודה
לצפיה ב-'אין קשר בין EFT לקנאביס'
אין קשר בין EFT לקנאביס
18/12/2017 | 09:10
2
11
יש שיטות שונות של רפואה משלימה, שאחת מהן היא ה EFT שיכולות לסייע בהקלת כאבים,
זה יכול למנוע מהחברה שלך את הצורך בתרופות נגד כאבים וכמובן גם קנאביס

לצפיה ב-'תודה לך. זה מסובך בשבילי'
תודה לך. זה מסובך בשבילי
19/12/2017 | 18:27
1
10
אומר לה לחפש בעצמה איך היא משיגה
לצפיה ב-'זה תמיד הכי טוב'
זה תמיד הכי טוב
20/12/2017 | 08:48
4
לצפיה ב-'קבלת רישיון להחזקה ושימוש בקנאביס'
קבלת רישיון להחזקה ושימוש בקנאביס
22/12/2017 | 17:04
7
ניתן לקרוא מה צריך לעשות כדי לקבל את האישור באתר משרד הבריאות: 
http://www.health.gov.il/Services/Citizen_Services...

החברה מוזמנת גם לפרט, בעצמה או דרכך, מה הבעיות שמהן היא סובלת, כדי שנוכל לייעץ לגבי טיפול ברפואה משלימה.

בהצלחה ורפואה שלמה.
לצפיה ב-'התקף חרדה אחריי דיקור סיני '
התקף חרדה אחריי דיקור סיני
14/12/2017 | 17:17
2
23
שלום לכולם אני זקוקה לעזרתכם .
עברתי היום דיקור סיני אצלך מדקרת מוסמכת
כל הטיפול הייתי נינוחה רגועה שלווה , בשנייה שיצאתי מפתח ביתה תקף אותי חתיכת התקף חרדה
דופק מואץ , כל הרעשים והקולות מתעצמים וכל התסמינים של החרדה
שהגעתי הביתה תקפה אותי גם עייפות וכאבי שרירים בכל הגוף וזה עד עכשיו.
השאלה שלי אם תופעות האלה תקינות ?
לגביי החרדה אני לא מבינה מה קרה , קרו לי כמה פעמים התקפי חרדה מעטים לא משהו שקורה הרבה , אבל לכולם התלווה טריגר מסוים .
כאן לא היה טריגר , אין לי פחד ממחטים , אין לי פחד ממקומות סגורים , אז מה הסיבה ?  יכול להיות קשור למערכת העצבים ?

וגם כל הכאבים שכרגע אני חשה בהם והעייפות הכבדה , זה משהו תקין ?

הבנתי שדיקור עצמו פותח ערוצי אנרגיה וזה חלק מהתהליך , לגביי התקף החרדה ? יכול להיות ש מחטים נוגעים גם באזורים שקשורים למוח ?

תודה לעוזרים , חג שמח !
לצפיה ב-'בקטנה....'
בקטנה....
14/12/2017 | 18:03
20
ראשית ממליץ להתקשר למטפלת ולדווח ולדון איתה בענין.  יכול להיות חלק מראקציה ושהיא קצת חזקה יותר מהרגיל.....
ויש טכניקות הרגעה יעילות ומהירות שרצוי לתת לך ככלי עבודה עצמי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ריאקציות לאחר טיפול'
ריאקציות לאחר טיפול
18/12/2017 | 09:14
11
לעתים לאחר טיפול שעובד על בעיה מסויימת, אז יש תגובה של הגוף בטווח של יום יומיים מהטיפול - לעתים החמרה של אותם סימטומים בהם מטפלים,
לאחר כיומיים-שלושה הריאקציות נרגעות, ואז יש שיפור במצב לעומת מה שהיה לפני הטיפול. זה סימן שמתחילה עבודת הריפוי של הגוף
בכל מקרה , חשוב מאד ליידע את המטפלת,
המידע הזה מאפשר לנו לדייק את הטיפול, והמשך התהליך,
וגם יתכן שאם הריאקציה מאד חמורה, היא תנחה אותך איך לטפל

לצפיה ב-'הצטרפות לחברת ביטוח בתור נותן שרות ברפואה משלימה'
הצטרפות לחברת ביטוח בתור נותן שרות ברפואה משלימה
27/11/2017 | 10:24
4
22
שלום רב ,
מה תהליך הצטרפות בתור נותן שרות לחברת הביטוח ?
לאן פונים ?
תודה רבה מראש לכל מענה
לצפיה ב-'ראה = שמע......'
ראה = שמע......
27/11/2017 | 13:43
18
הי
השאלה אם יש את הקריטריונים המינימליים לכך?
להוציא קבלות/חשבונית מס
תעודות הסמכה שמוכרות
ביטוח אחריות מקצועית
מקום ראוי
זמינות.....

התשלום לרוב יחסית נמוך ביחס לטיפול פרטי  ויכול להגיע 90 - 120 ש"ח.
נכון שעדיף במקום שעות "מתות"  אך צריך לדעת שזו אוכלוסיה אחרת.....

בהצלחה!

לצפיה ב-'פונים לכל סוכן ביטוח שתרצי'
פונים לכל סוכן ביטוח שתרצי
17/12/2017 | 00:34
1
11
את מביאה את התעודות שלך.
הביטוח רק על מה שהוסמכת לטפל.
לצפיה ב-'עדיף סוכנות ביטות שבקיאה בנושא זה '
עדיף סוכנות ביטות שבקיאה בנושא זה
21/12/2017 | 16:53
6
לכל נושא יש את המומחיות שלו כאשר ח"ו יש צורך לממש את הביטוח
לכן לא כל סוכן ביטוח
למשל מדנס
לצפיה ב-'פונים לחברת הביטוח'
פונים לחברת הביטוח
18/12/2017 | 09:20
6
לכל חברת ביטוח יש את הנהלים שלה,
האמת שאין לי שם ספציפי בשבילך, כי לא השלמנו תהליך כזה מול חברות הביטוח,
בפועל יצא שמטופלים שלנו קיבלו החזרים מחברת ביטוח, כי ההסכם שלהם מאפשר קבלת החזר כזה,
המטופל בדק עם חברת הביטוח שלו מה הנהלים והגיש לה קבלות שלנו על עיסוי רפואי
אני חושבת שרק במקרה אחד גם ביקשו מאתנו תעודות
בכל מקרה התעודות אצלנו בשלוף במחשב, ואפשר להדפיס מיידית לכל מי שמבקש

לצפיה ב-'האם יש טיפול משלים לקרע במיניסקוס של הברך?'
האם יש טיפול משלים לקרע במיניסקוס של הברך?
26/11/2017 | 02:30
5
15
תודה רבה  (וזה בלי קשר לשאלתי הקודמת )
לצפיה ב-'טיפול מניסקוס'
טיפול מניסקוס
26/11/2017 | 08:10
3
18
הי
ישנו מגוון רחב של טיפולים למצב אולם לא ציינת אם קרע חלקי או מלא?
פנימי או חיצוני?  ימין או שמאל?
ויש עוד כמה שאלות חשובות.......

פנה למטפל שיכול לעבוד במספר שיטות כמו עיסוי ומיניפולציות ו מוביליזציה ואולי גם קרניו סקראל עם קנזיו טייפ.
ומן תם גם ענין רגשי.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'כשבן אדם עונה בתור חיתול ירוק זה שריטה בראש'
כשבן אדם עונה בתור חיתול ירוק זה שריטה בראש
02/12/2017 | 16:14
2
11
אנשים מחפשים פתרונות לבעיות רפואיות ועונה להם בן אדם עם שם מוזר
לך מפה ינעל אבוק
לצפיה ב-'קונטציה......'
קונטציה......
02/12/2017 | 17:45
1
9
אולי חיתול ירוק זה איכות הסביבה???
ואולי חיתול ירוק עם שריטה אך בתחומו הוא ספצ'......
אולי חיתול ירוק מעורר בך קונטציות מהעבר......
וחיתול ירוק עף עלייך בלי בעיות רפואיות שעונה לאנשים כי הם בני אדם והם לא מוזרים והם מחפשים "חינם" תשובות לבעיותיהם.....
חיתול ירוק מקבל כל אחד כמו שהוא!!!
ואגב, חיתול ירוק עונה כמעט לכולם בפורום הזה שכמעט גוסס ומת......
אז לך חפש את החיתולים הירוקים
לצפיה ב-'אגב, "נס חנוכה"'
אגב, "נס חנוכה"
02/12/2017 | 18:58
10
לרגל חג החנוכה - כל החודש טיפולים לכולם במחיר גימטריה של "נס חנוכה".
כל הקודם זוכה!

אפשר להשאיר פרטים בפרטי ואחזור
יואל - כפר סבא
לצפיה ב-'כן'
כן
18/12/2017 | 14:24
6
לקרע עצמו אין טיפול
אבל אפשר להקל על הכאב ולזרז את הריפוי באמצעות צמחי מרפא,
ובעיקר אפשר למנוע את ההשפעה על היציבה באמצעות עיסוי השרירים הסובבים

לצפיה ב-'האם אפשר לעשות עיסוי ללא שמנים?'
האם אפשר לעשות עיסוי ללא שמנים?
26/11/2017 | 02:18
2
17
האם אפשר לעשות עיסוי טוב, ללא שימוש בשמנים?  (כלומר עיסוי יבש).
איפה אוכל ללמוד (באיזור חיפה/ת"א) עיסוי יבש, כחובבן - לא מקצועי?

תודה רבה
לצפיה ב-'עיסוי יבש'
עיסוי יבש
26/11/2017 | 08:07
17
אפשר לעשות בטכניקה מסויימת וזה ממש כייף.
לא מאמין שמלמדים את זה כחלק נפרד מקורס שלם......
בהצלחה!
לצפיה ב-'יש כמה וכמה טכניקות ללא שמנים'
יש כמה וכמה טכניקות ללא שמנים
18/12/2017 | 14:25
8
למשל עיסוי תאילנדי שהוא עיסוי מדהים שנעשה ללא שמנים
שיאצו הוא לא בדיוק עיסוי , אבל גם ..
וכן טוינה ואנמו, שנעשות על מיטה
כל העיסויים האלו הם עם בגדים

לצפיה ב-'לימודי ארומתרפיה ורפלקסולוגיה'
לימודי ארומתרפיה ורפלקסולוגיה
25/11/2017 | 20:36
3
14
כבר שבועיים מתלבטת היכן ללמוד
יש המון מקומות שמלמדים היום, חשוב לי לימודים שיקנו כמובן ידע מקצועי ויהיו גמישים וכמובן עזרה בתעסוקה לאחר מכן.
מישהו יכול לתת את הדעת?
אשמח לשמוע מה כן ולא מה לא. (-:
לצפיה ב-'אותה תשובה.....'
אותה תשובה.....
25/11/2017 | 21:35
1
13
ראי בשירשורים הקודמים על לימודי עיסוי ושיאצו.....
חבל להוסיף מילים......

גם אם תלמידי לא מובטח לך כלום!  הכל ענין של השיווק שלך!!!
הייתי הולך יותר על רפלקסולוגיה כטיפול אולם אם את יותר בכיוון של רקיחת קרמים ומוצרים אז ארומתרפיה.
אין ספק שניתן לשלב בניהם בצורה מדהימה!!!
לצפיה ב-'תודה חיתול ירוק (-:'
תודה חיתול ירוק (-:
25/11/2017 | 22:07
4
לצפיה ב-'תבחרי לפי המורה'
תבחרי לפי המורה
18/12/2017 | 14:26
7
זה הכי חשוב
ואז כמובן הכרה של האיגוד - תוכנית רצינית, יחס, מחיר , קרבה לבית ..
לצפיה ב-'סטאז בשיאצו'
סטאז בשיאצו
22/11/2017 | 14:28
2
13
הי שלום
אני לומד כרגע שיאצו שנה ב'  
אני מחפש אנשים לסטאז שלי ל-10 טיפולים במחיר סימלי
למי שמעונין שיפנה בפרטי
אני נמצא בתל אביב ויכול להגיע לערים שליד תל אביב
תודה ליאור :)
לצפיה ב-'ראה = שמע......'
ראה = שמע......
26/11/2017 | 08:12
1
14
אם אתה מוכן להגיע לכפ"ס ועלות של עד 50 ש"ח  דבר אליי....
האם מדובר בשיאצו על מיטה או מזרן רצפה?  כמה זמן הטיפול?
לצפיה ב-'בפרטי'
בפרטי
26/11/2017 | 09:50
4
לצפיה ב-'אסופרה - בריטס'
אסופרה - בריטס
21/11/2017 | 08:47
18
מוצר שהינו גליל גופרית העובד על שיחרור שרירים כואבים.
בטוח לשימוש בזמן הריון!!!

https://www.youtube.com/watch?v=J-yIOPWoK6k

מי שירצה מוזמן לפנות אליי - הצלחתי להשיג כמות יפה.....

לצפיה ב-'מחפש 2-10 איש שצריכים רפואה למחלות שמוגדרות חשוכות מרפא.'
מחפש 2-10 איש שצריכים רפואה למחלות שמוגדרות חשוכות מרפא.
19/11/2017 | 18:30
20
לעשות עבורם פעולה רוחנית שנלמדת מספרי מהרח"ו , ונמשכת 40 יום .ויהיה צורך לשלם רק אם ישיג תוצאות של רפואה שלמה , מעבר לכך אין צורך להגיע לשום מקום ולא לשלם שום דבר . rony777@outlook.co.il  תודה אהרן

לצפיה ב-'התעניינות לגבי לימודי שיאצו'
התעניינות לגבי לימודי שיאצו
15/11/2017 | 21:33
2
27
שלום.
אני מעוניינת לדעת מהם הדרישות על מנת להתקבל לעבודה בתור מטפל שיאצו?
ומהו השכר של מטפל שיאצו?
תודה רבה.
לצפיה ב-'ראו תשובה בשירשור על לימודי עיסוי..... חבל להאריך בדברים'
ראו תשובה בשירשור על לימודי עיסוי..... חבל להאריך בדברים
18/11/2017 | 18:16
12
לצפיה ב-'דרישות ושכר של מטפלי שיאצו'
דרישות ושכר של מטפלי שיאצו
19/11/2017 | 09:26
16
שלום לך,

כיוון ששתי השאלות שלך ממוקדות יותר בעבודה ופחות בטיפול עצמו, אתייחס להיבט הספציפי הזה; יחד עם זאת, את מוזמנת לפתוח דיון רחב יותר על לימודי שיאצו, אם את מעוניינת.

דרישות עבודה יש בקופות חולים, או בחברות שמעסיקות מטפלים, אם באופן קבוע ואם כחלק ממאגר מטפלים שנקראים לבצע טיפול במסגרת אירוע כזה או אחר. בשני המקרים, השכר בדרך כלל נמוך למדי (שכר מינימום, או קרוב לזה). בקופות חולים, בדרך כלל, מקבלים בכל מקרה רק מטפלים עם מספר מסוים של שנות ניסיון מתום סיום הלימודים. בספא, אם פרטיים או בבתי מלון, בדרך כלל אין ביקוש, או שיש ביקוש נמוך, למטפלי שיאצו, בפרט אם הם עוסקים רק בשיאצו ולא בשיטות טיפול אחרות ו/או עיסויים למיניהם.

לצפיה ב-'איפה כדאי ללמוד עיסוי שוודי?'
איפה כדאי ללמוד עיסוי שוודי?
30/10/2017 | 14:47
7
18
מסקרן אותי התחום של העיסוי ואני רוצה ללמוד כרגע עיסוי שוודי, איפה הכי מומלץ או מה המקומות המוכרים יותר.

לצפיה ב-'לימועיסוי'
לימועיסוי
01/11/2017 | 07:48
16
היי
ממליץ לך לפנות למטפל בתחום - להרגיש, לשמוע לעומק מה צריך ומה נדרש ואיך זה בא ליידי ביטוי בפרקטיקה ורק אז תחליט אם אתה רוצה את זה כתחביב או כמקצוע.
לדעתי, יש לכך הרבה משמעות והשלכות לעתיד!!!
צריך לדעת עם מה להתמודד ואיך זורמים......

בהצלחה!
לצפיה ב-'עיסוי'
עיסוי
03/11/2017 | 22:47
5
18
אין מקום אחד ויחיד, כי יש הרבה מקומות טובים
דגשים מבחינתי:
1. המורה - לבחור מורה טוב. אם אלפונס עדיין מלמד ברמה של שבדי אז הוא מדהים...
2. אפשרות המשך - ללמוד במקום שבו העיסוי השבדי הינו שלב ראשון בתוכנית ארוכה יותר של עיסוי .
ברוב המכללות הרציניות לעיסוי, יש מסלולי לימוד שאורכם כשנתיים ויותר - ובכל אחד מהם התמחויות שונות , כדוגמת עיסוי רפואי , עיסויים מהמזרח, שיטות הוליסטיות..
אני ממליצה לחוות עיסויים שונים ולקרוא עליהם כדי להבין מה השיטה שמדברת אליך כדי שתדע לאן להמשיך מהשוודי
3. שיקולים נוספים לבדיקה: המכללה מוכרת באיגוד, , חוות דעת של סטודנטים ובוגרים, מיקום, אוירה, לימודי העשרה וכד'

לצפיה ב-'מי זה אלפונס ?'
מי זה אלפונס ?
04/11/2017 | 21:53
4
16
כנראה אלמד עיסוי שבדי קודם כל בתור התחלה ונראה אם זה מעניין אותי או אם אני רוצה ללמוד עוד.
מתלבט כרגע בין שתי אפשרויות.
לצפיה ב-'אלפונס טרשל - מורה מדהים'
אלפונס טרשל - מורה מדהים
18/12/2017 | 09:08
3
6
הוא אחד המורים המובילים בארץ - עושר מדהים של ידע ונסיון, יכולת כמורה ואדם מדהים
רבים מהמטפלים הטובים יותר, חלקם מורים בעצמם, הם תלמידיו
לצפיה ב-'תודה, אני לומד באיה מקום בתל אביב כרגע'
תודה, אני לומד באיה מקום בתל אביב כרגע
18/12/2017 | 22:56
2
5
לא שמעתי אף פעם על השם הזה
לצפיה ב-'כדאי לשמוע ולהכיר'
כדאי לשמוע ולהכיר
20/12/2017 | 08:56
1
4
יש עוד כמה מורים טובים בארץ :)
מקווה שאתה לומד אצל אחד מהם, כי האיכות של המורה אצלו אתה לומד, משנה לחלוטין את התהליך שבו אתה מתפתח - גם אישית וגם כמטפל.
בכל מקרה, אם מזדמן לך לפגוש את אלפונס, אפילו בקורסים הקצרים שהוא מעביר, אני ממליצה בחום. אדם מדהים, והידע שלו בלתי נדלה.

לצפיה ב-'אסיים את העיסוי שבדי שאני לומד כרגע '
אסיים את העיסוי שבדי שאני לומד כרגע
22/12/2017 | 00:08
3
ונראה מה הכיוון
תודה בכל מקרה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר גיא ביבי
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה