לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1874718,747 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'האם טיפול טבעי למיגרנה עוזר?'
האם טיפול טבעי למיגרנה עוזר?
17/06/2020 | 17:56
1
5
שלום לכולם,
גמני בתוך הסטטיסטיקה הזו של הסובלים מדי עת לעת מכאבי ראש ממושכים (מיגרנה במילים אחרות) 
ניסיתי ועדיין מנסה לא מעט טיפולים וערוצים קונבציונאליים ללא הצלחה יתרה במיוחד לצערי הרב, לאחרונה התחלתי לבחון יותר ויותר ערוצים טבעיים, הומאופתיים יותר לטיפול טבעי במיגרנה וכאבי ראש השאלה אם מישהו התנסה ואם כן עד כמה זה עובד, אני כבר על סף ייאוש

לצפיה ב-'עוזר!'
עוזר!
17/06/2020 | 22:09
5
הי
הטיפול המשלוב הן בתזונה הן בפיזי והן ברגשי יעזור!
יש להצטייד בסבלנות אין פיתרון קסם מיידי ואולם לאחר תהליך יש הטבה ואף ריפוי מלא!
מצא מטפל/ת עם גישה משלבת כפי שציינתי ולאחר ראיון עומק מקיף ניתן לבנות תוכנית טיפול עם מגוון שיטות כמו פרחי באך (רגשי) רפלקסולוגיה ועיסוי (פיזי)  ולבצע שינויים בתזונה שישנם מזונות מעוררי מיגרנה.
רק בריאות
אנימכפר סבא ומטפל במצבים כאלה.

לצפיה ב-'שמן פרפין - טיפול בכפות הידיים כאבים ראומתיים'
שמן פרפין - טיפול בכפות הידיים כאבים ראומתיים
09/06/2020 | 14:41
1
4
כמה פעמים בשבוע מומלץ לעשות את הטיפול?
לצפיה ב-'שימוש'
שימוש
09/06/2020 | 22:11
4
הי
המלצתי גג פעמיים בשבוע. ויחד עם זאת אפשר לשלב עיסויים או מתיחות ושאר תרגילים.....
יש לברר את מקור הכאב - מה גורם למצב?  האם עבודה מסויימת? וכד'...
בהצלחה!
לצפיה ב-'מינוי מנכ"ל-חדש למערכת הבריאות וויטמין K...'
מינוי מנכ"ל-חדש למערכת הבריאות וויטמין K...
05/06/2020 | 12:22
8
פרופ לוי מומחה בכירורגיה נכנס לתפקידו כמנכ"ל משרד הבריאות. נשאלת השאלה האם  הקידום שלו קשור  למתן ויטמין K ליילודים. מיד לאחר הלידה.      אני מברכת אתכם גולשים יקרים בכל טוב..ומודה על האפשרות לכתוב כאן בענין כאוב זה
לצפיה ב-'איך להכין EXTRACT מעלים של צמח'
איך להכין EXTRACT מעלים של צמח
10/05/2020 | 10:32
5
5
עלים של סאלביה (חוקי בארץ) - להכין מיצוי יבש בחוזק X10 : קראתי שיש לשים בצנצנת 10 גרם של עלים יבשים יחד עם אציטון, לערבב ולחכות 5 דקות ואז למזוג את הנוזלים לצנצנת אחרת שבה 1 גרם עלים יבשים של סאלביה וכשזה מתאדה אז יש סאלביה מחוזקת X10.

שאלתי היא האומנם זו דרך נכונה?

תודה מראש לעוזרים

לצפיה ב-'כבר מזמן.....'
כבר מזמן.....
10/05/2020 | 18:19
4
7
הי
מעדיף לא לענות ולא לקחת אחריות על שטויות שקוראים ממקורות.....
או ללכת לאיש מקצוע ויכין לך כמו שצריך או ללכת לבית מרקחת עם החומר ותבקשי מה שתרצי - הם יעשו את החישובים מי מה כמה ואיך.  ולמה אצטון???
אלא אם את רגילה לשתות דבר כזה......  מכאן תצא ההכרזה שדברים טבעיים לא מזיקים.....  האמנם?
בהצלחה!
לצפיה ב-'אני לא בעל מקצוע בתחום ולא מתיימר'
אני לא בעל מקצוע בתחום ולא מתיימר
11/05/2020 | 08:28
3
7
מכיוון שהאציטון מתאדה זה נשמע לי כאילו לא מזיק.
האם נשארים משקעים מהאציטון עצמו?
האם האציטון באמת ממצה את טבע הצמח?

לצפיה ב-'מה רצית להגיד?'
מה רצית להגיד?
12/05/2020 | 10:31
2
6
הי
הבנתי לפי השאלה שמי ששואל אינו איש מקצוע!
אז רק מחזק את מה שכתבתי לעייל - לגשת לאיש מקצוע או בית מרקחת עם מעבדה והם יעשו. 
בהצלחה!

לצפיה ב-'אני מעדיף לעשות לבד'
אני מעדיף לעשות לבד
12/05/2020 | 21:16
1
8
ונכנסתי לפה כדי לקבל ייעוץ איך, והאם השיטה שציינתי עם האציטון טובה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/05/2020 | 09:54
7
היי
כשלמדתי לא הזכירו אצטון.  לא יודע ולא מכיר  .
בהצלחה!
לצפיה ב-'שורש שן הארי'
שורש שן הארי
07/05/2020 | 21:42
3
7
ערב טוב.
האם נטילת קפסולות של שורש שן הארי יעיל ?
במקום להתעסק בחליטות וכו' ?
תודה.
לצפיה ב-'שימוש'
שימוש
08/05/2020 | 12:07
1
7
הי
שן הארי יעיל?  מחליטה? מכדור?  מה המטרה?  באיזה מינון? למי? למה? איך? כמה?
הכל יחסי והכל עם פרופורציה.....
שיהיה יותר פרטים יהיה אפשר להתיחס ביתר רצינות לשאלה.

כמו לשים לתינוק תחבושת הייגנה במקום חיתול,  הרי שניהם סופגים אז?
לצפיה ב-'זה לא הכיוון'
זה לא הכיוון
08/05/2020 | 17:09
4
השאלה הייתה, אם קפסולה יעילה כמו חליטה או הרתחה.
אם למישהו יש תשובה כנה, אשמח
בקשר למינון ושר הדברים אני מסתדר לבד. תודה.
שבת שלום.
לצפיה ב-'קפסולות/טבליות VS חליטה/טינקטורה'
קפסולות/טבליות VS חליטה/טינקטורה
09/05/2020 | 20:18
7
מצאתי את התשובה.
לכל המעוניין.
לצפיה ב-'איך מכינים מיצוי (טינקטורה) משורשים?'
איך מכינים מיצוי (טינקטורה) משורשים?
01/05/2020 | 14:40
1
10
ואולי יש פורום שיותר מתאים לשאלה שלי?
לצפיה ב-'הכנות'
הכנות
02/05/2020 | 20:45
13
הי
יש המון צורות הכנה כמו השרייה כמו חימום - זיכוך או אידוי או בדרכים אחרות ולשים באלכוהל, מהו הריכוז? יחסים? ועוד המון שאלות בעניין.
איזה אלכוהל? באיזה ריכוז ובאיזה נפח הכלי? כמה שוקל החומר (השורשים)?

בקיצור זה לימוד של 4 שנים צמחי מרפא בצורה יסודית וטובה ונרשם כאן בפורום במשפט אחד הכל.......  
אפשר ללכת למעבדה ולבקש מיצוי ממה שיש לך ולמה לשבור את הראש?

בהצלחה!

לצפיה ב-'בנוגע לצמחי מרפא סיניים'
בנוגע לצמחי מרפא סיניים
27/04/2020 | 12:45
16
הזמנתי באתר דרגון הרבס, כמוסות שנקראות ג'ינג, השאלה שלי מתי עדיף לקחת אותם, לפני או אחרי האוכל?

תודה מראש
לצפיה ב-'כאבי צוואר ושכמות'
כאבי צוואר ושכמות
25/04/2020 | 17:58
2
13
שלום
השינה בלילה הפכה לקשה עם מלא התהפכויות והתעוררויות. סובלת מכאבי צואר ושכמות שנראה לי נובעים מהשינה.
קניתי כרית סובה שאמורה לעזור לכאבי צוואר, אבל גם זה לא עוזר. הכאבים ממשיכים ואני תוהה אם אני משתמשת בה לא נכון. יש כזו אפשרות?
בשכיבה על הגב תחושה שהראש גבוה (וכרית סובה היא נמוכה), כאילו צריכה רק ממשהו שיכנס ברווח של הצוואר. ובשכיבה על הצד תחושה שזה לא ממלא את כל השקע שנוצר (למרות שזה כן).
יש רעיונות מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'שכחתי לציין - ללא בעיות רפואיות'
שכחתי לציין - ללא בעיות רפואיות
25/04/2020 | 18:00
1
5
לצפיה ב-'אכן'
אכן
25/04/2020 | 20:19
8
הי
יש הרבה מה לעשות אולם חסרים המון פרטים ע"מ לתת לך מענה הוליסטי ונכון. כמו: גיל? עיסוק? עודף משקל? ועוד.......
ייתכן גם כי מתחיל דפורמציה בעמ"ש מהרבה סיבות, או שיש בעיה גם במזרן (שוקע יותר ואז נוצר מרווח....) ואולי אכן הכרית בעייתית רכה מידי או קשה?
ולכן ממליץ לפנות למטפל רב תחומי - נטורופת שייבדוק את העניין לעומק.  אגב גם עניין רגשי יכול מאוד להשפיע!
מוזמנת למפגש התיעצות.
בבריאות טובה,

לצפיה ב-'ביטוח רפואה משלימה'
ביטוח רפואה משלימה
16/04/2020 | 18:12
1
9
סליחה על הבורות, ומכיוון שהפכתי עקב 2 מחלות כרוניות לצרכן של טיפולי רפואה משלימה. האם יש ביטוח כזה שבו אפשר להתייעץ ולקבל טיפולים ומשתלם לעשותו כעת ? אשמח אם ידוע לכם ותוכלו לפרט

לצפיה ב-'יש חיה כזאת.....'
יש חיה כזאת.....
19/04/2020 | 10:25
10
הי
יש ביטוח שממנו אפשר לקבל טיפולים במשלימה.
זה רק בביטוחים פרטיים אולם אני לא בטוח ששווה לך לעשות בגלל הבעיות הכרוניות כי אז תצטרכי לשלם יותר על הביטוח. או לבצע החרגה.
מאידך יש בכל קופת חולים גם טיפולים ברפואה משלימה בחלק זה מאוד משתלם.
אם תרצי דברי איתי בפרטי.
יואל
לצפיה ב-'דלקת חוליות מקשחת'
דלקת חוליות מקשחת
12/04/2020 | 06:46
3
12
אשמח להתייעץ
אני המון שנים עם קרוהן, כרגע נראה שברמיסיה (בקרוב צריך לעשות קולונוסקופיה ואז אדע יותר בדיוק מה המצב).
כעת נוסף משהוא חדש אשר מקשה מאוד דלקת חוליות מקשחת - Ankylosing spondylitis-  AS
הרפואה הרגילה מייאשת, אני לא רוצה להיות עבד של תרופות ביולוגיות.
מבחינה תזונתית מיישם כיום את שיטת הגיינה טבעית אשר לתחושתי נותנת מענה לא רע לקרוהן (זאת נדע לאחר הקולונוסקופיה אבל תמיד אי אפשר לדעת מה היה קורה אם הייתי בתזונה אחרת).
העניין שאני מרגיש שהתזונה לא תורמת ל AS או שהשינוי מאוד איטי.
מאוד אשמח על דרכי התמודדות יעילה עם AS ואשר יובילו אותי לרפואה במסגרת רפואה משלימה / הוליסטית - אני לא שואף אלא לריפוי מלא (לא אוהב את הגישה המערבית שלא מאמינה ומבטיחה אפשרות של ריפוי מלא).
כל תובנה תתקבל באהבה

לצפיה ב-'מצב דלקתי'
מצב דלקתי
12/04/2020 | 11:33
2
13
הי
בגדול גישת התזונה היא נכונה ותוצאות הן איטיות אך לאורך זמן וזה הייתרון.
יש לחשוב אולי על הוספת מרכיבים אנטי דלקתיים כמו כורכום וצמחים אחרים הן בטינקטורה או בבליעת כדורים/אבקה. ע"מ לתת מענה מהיר יותר וחזק יותר.
האם עשית בדיקת דם לאחרונה? כולל CRP ?  
מעבר לכל הנ"ל הייתי מנסה לעבוד גם במישור הרגשי הן על מע' העיכול והן על השלד כמו דימוי עצמי, ביטחון עצמי, קבלת ביקורת ועוד.....
בהצלחה!

לצפיה ב-'עשיתי בדיקות דם לפני כחודשיים'
עשיתי בדיקות דם לפני כחודשיים
12/04/2020 | 22:29
1
9
בימים אלה צריך לעשות חדש, פשוט דוחה בגלל הנגיף
תודה רבה על התגובה
לצפיה ב-'אם מישהו מאותגר חיסונית ואולי גם קשיש אז הקופה שולחת'
אם מישהו מאותגר חיסונית ואולי גם קשיש אז הקופה שולחת
16/04/2020 | 15:40
12
אח ללקיחת דמים.
במכבי הרופא שנותן את הבדיקה צריך גם לכתוב על הבדיקה שיש לעשות אותה בבית
לצפיה ב-'דלקת חוליות מקשחת'
דלקת חוליות מקשחת
12/04/2020 | 06:46
9
אשמח להתייעץ
אני המון שנים עם קרוהן, כרגע נראה שברמיסיה (בקרוב צריך לעשות קולונוסקופיה ואז אדע יותר בדיוק מה המצב).
כעת נוסף משהוא חדש אשר מקשה מאוד דלקת חוליות מקשחת - Ankylosing spondylitis-  AS
הרפואה הרגילה מייאשת, אני לא רוצה להיות עבד של תרופות ביולוגיות.
מבחינה תזונתית מיישם כיום את שיטת הגיינה טבעית אשר לתחושתי נותנת מענה לא רע לקרוהן (זאת נדע לאחר הקולונוסקופיה אבל תמיד אי אפשר לדעת מה היה קורה אם הייתי בתזונה אחרת).
העניין שאני מרגיש שהתזונה לא תורמת ל AS או שהשינוי מאוד איטי.
מאוד אשמח על דרכי התמודדות יעילה עם AS ואשר יובילו אותי לרפואה במסגרת רפואה משלימה / הוליסטית - אני לא שואף אלא לריפוי מלא (לא אוהב את הגישה המערבית שלא מאמינה ומבטיחה אפשרות של ריפוי מלא).
כל תובנה תתקבל באהבה
לצפיה ב-'אינסומניה ואנגיית צ'י'
אינסומניה ואנגיית צ'י
18/02/2020 | 17:40
3
24
אני צריך לטפל באינסומניה אידיופטית (מילדות- אינסומניה לכל החיים) באמצעות שיאצו או מה שימליצו לי כאן.

יש לציין מראש:
עלייה וירידה במשקל עשרות פעמים- נוצר ישבן די נפול ועודף עור קצת באיזור הירכיים. מה לעשות? לא יכול לישון:
1. אני סובל באופן חריג מהזעה בירכיים במהלך השינה מתהפך ולא יכול לישון זה נמצא באיזור החיבור בין הישבן לירך וכל שאר הגוף קר לי מאוד. אני מתעורר עם אף סתום בלילה ולא יכול לנשום אוויר קר..... אין לי פתרון אני חלש ...מה לעשות? ניסיתי הכל... שם חימום לא עוזר לי.... והירככים האחוריות מזיעות וקר לי בפנים

2. אני מרגיש שהדם לא זורם טוב שיש אזורים תקועים שיש לי תקיעות.
יש לי מקומות חסומים שהדם לא זורם טוב שם.
לשחרר!

3. סובל מהפרעות אכילה והפרעות שינה (גם אי נוחות להירדם וגם יקיצה מתחושת קור בראש לאחר שעתיים שלוש...) .

*חשוב: עליתי וירדתי במשקל המון בפעם האחרונה שירדתי זה היה עקב אהבה נכזבת מפח נפש

4. לשאול מה הכי טוב חוץ משיאצו:
טווינא? רפלקסולוגיה? דיקור סיני?

5. לציין - יש ירידה בחשק המיני!

6. קשיים לנשום קשיים בנשימה
לצפיה ב-'כבר מזמן.....'
כבר מזמן.....
19/02/2020 | 08:31
1
17
ציינתי שתפנה למטפל רב תחומי העוסק במגוון רחב של שיטות והא יוכל לשלב בניהם גם עבודה רגשית גם תזונה וגם תרפיות המגע השונות.
או בקיצור - נטורופתיה.

בהצלחה!
לצפיה ב-'כבר יומיים נוטלת אשווגנדה לרגל פסטיבל-קורונה...'
כבר יומיים נוטלת אשווגנדה לרגל פסטיבל-קורונה...
22/03/2020 | 13:19
16
אני מסתכלת במראה....ובמקום לראות את דמותי הזועפת ומזדקנת.....אני מבחינה בפנים  חדשות צעירות וענוגות.....  ממש לא יאומן.....לא ציפיתי להשפעה חיצונית מיידית כזאת
לצפיה ב-'אינסומניה אני מוסיף'
אינסומניה אני מוסיף
18/02/2020 | 17:45
15
תוספת:
יש לציין מראש:
*נחשפתי לקור רב במהלך השנתיים החארונות נסעתי באופניים חשמליות כל לילה מהעבודה הביתה 6 קילומטר. הפניה והעיניים היו חשופות.

לצפיה ב-'לימודי רפואה משלימה'
לימודי רפואה משלימה
16/02/2020 | 23:13
3
24
בס"ד
אני מעוניין בלימודי רפואה משלימה אבל יש לי בעייה של הזעה בידיים, איזה תחומ/ים יכולים להתאים לי למרות הבעייה הזאת. ואיפה מומלץ ללמוד אותו.
לצפיה ב-'זאת לא הבעיה....'
זאת לא הבעיה....
17/02/2020 | 18:58
19
יותר חשוב ללמוד למה שאתה מתחבר.  אם תלמד את תחום הרגש או התזונה? תרפיות המגע השונות או רקיחות מהטבע עם צמחי מרפא?
אולי עיסוי או רפלקסולוגיה וההזעה בידיים יהוו בעיה בגלל השמן או המשחה/קרם אך אפשר לנסות ולראות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'שני עניינים שונים'
שני עניינים שונים
17/02/2020 | 23:22
1
25
האם ניסית לטפל בבעיית ההזעה בידיים? אם כן, באילו אופנים?

בנוגע ללימודי רפואה משלימה - זה שם כולל למגוון גדול מאד של שיטות, שלעתים קרובות אין כל קשר ביניהן. התחום רחב מאד, ולכן אתה מוזמן להתעמק קצת יותר בנושא, ולהמשיך לשאול כאן שאלות ספציפיות יותר.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/05/2020 | 17:11
6
בס"ד

ניסתי, דיקור, שיאצו, ביופידביק, שיטת אדלר קצת לפן הרגשי.

אני מחפש תחום שהוא יחסית קל ללמידה, לא כמו נטרותפתיה  או רפואה סינית נניח שצריך ללמוד 4 שנים ולשלם עשרות אלפי שקלים. 
באזור התזונה, התנועה הקלה , או רגשי. 

לצפיה ב-'רפואה משלימה זה הפיתרון?'
רפואה משלימה זה הפיתרון?
10/02/2020 | 12:42
2
29
אני סובלת לאחרונה מכאבי ראש ואחרי בדיקות רבות שעשיתי, לא נמצא ההסבר. אולי סטרס, אולי תזונה לא נכונה וכד'. מישהו מכיר אולי שיטה או דרך שיש ברפואה המשלימה? <script></script>
לצפיה ב-'הכל אפשרי.....'
הכל אפשרי.....
10/02/2020 | 19:25
1
36
יש מגון רחב של גישות טיפוליות לענין.
פני למטפל רב תחומי ורק אחרי ראיון עומק ניתן להתייחס ברצינות למצב בצורה אינדוודואלית.
אני בכפר סבא - מוזמנת

לצפיה ב-'ברור! כנסי'
ברור! כנסי
26/03/2020 | 17:20
7
קודם כל רפואה משלימהה זו הרפואה האמיתית! אין בכלל מה להשוות בין הרפואה ה"רגילה" שודוחפת לנו כדורים ורעלים לחיים לרפואה האמיתית= מה שניקרא "משלימה"

כמובן שיש כל מיני אפשרויות טיפול...

יכול להיות שזה בראש(אמונות לא טובות שגורמות ללחץ וסטרס בחיים)
יכול להיות שזה בתזונה (תזונה מתועשת עושה הרבה לחצים ואני אומר מניסיון)
יכול להיות שזה בהרגלי חיים לא נכונים כמו אי פעילות גופנית וכו'

טיפול אלטרנטיבי זה הפיתרון האמיתי שלך! בוודאות רק צריך לעשות חיפוש ולהתחיל להתעניין טוב... מה שאני מציע זה שתתחילי עם שינוי תזונה כדי שהגוף יקבל את הכח אמיתי שלו... ולהעיף רעלים..ובנוסף אפשר לנסות דברים שעושים טוב כמו דיקור,מסאג,להירגע סתם לא לרחת דברים רשה ולהיות רגוע שליו וטוב לב...אני מציע שתתחילי להיכנס לענינים האמיתיים של החיים ויהיה לך טוב מאוד! דרך אכב סתם אם תרצי קליניקה של דיקור אני מכיר מישהו טוב אפשר ליכנס לפה: דיקור סיני בירושלים ובכל זאת יש עוד הרבה אפשרויות אבל על תוותרי!!!!! הכל הכל יעבור והגוף יחזור לפעילות מטורפת

לצפיה ב-'הזעה בירכיים אחוריות'
הזעה בירכיים אחוריות
07/02/2020 | 20:04
1
18
אני סובל באופן חריג מהזעה בירכיים במהלך השינה מתהפך ולא יכול לישון זה נמצא באיזור החיבור בין הישבן לירך וכל שאר הגוף קר לי מאוד. אני מתעורר עם אף סתום בלילה ולא יכול לנשום אוויר קר..... אין לי פתרון אני חלש ...מה לעשות? ניסיתי הכל... שם חימום לא עוזר לי.... והירככים האחוריות מזיעות וקר לי בפנים
לצפיה ב-'הכל אפשרי.....'
הכל אפשרי.....
09/02/2020 | 08:02
13
לא ציינת אם אתה בעודף משקל?  ויש קפלים בעור?  
לך לישון עם חיתול.......
צריך לבדוק את רמת הברזל בגוף ואולי ענינים הורמוניים.

בהצלחה!

לצפיה ב-'טיפול משלים לבלוטת התריס שמצאתי ברשת!'
טיפול משלים לבלוטת התריס שמצאתי ברשת!
28/01/2020 | 16:30
23
לכל האמהות שיש בעיה בבלוטת התריס, נתקלתי בכתבה הזו ולי אישית היא נתנה טיפה תקווה https://www.clalitmashlima.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a...
לצפיה ב-'לימודים'
לימודים
19/01/2020 | 16:33
1
24
מישהו יודע איפה אפשר למצוא מסלול לימודי ערב לרפואה סינית או נטרופתיה או רפלקסולוגיה?
לצפיה ב-'רוב המכללות מציעות גם מסלול של לימודי ערב'
רוב המכללות מציעות גם מסלול של לימודי ערב
23/01/2020 | 20:23
21
וזאת מתוך הבנה שמרבית האנשים צריכים להמשיך לעבוד בזמן הלימודים, שנמשכים מספר שנים (במקרה של רפואה סינית - 3-4 שנים). המידע בדרך כלל זמין כבר באתר המכללה, ו/או בדף הפייסבוק שלה, אבל אחרי הסינון הראשוני מומלץ בכל מקרה להתקשר ולברר ישירות.

לצפיה ב-'לי זה עזר'
לי זה עזר
19/01/2020 | 06:27
2
35
טיהוריתה זה תה שעזר לי מאוד כשסבלתי מעצירות. הוא לא גורם לתלות ולא גורם לשום נזק. הוא הדבר היחיד שעזר לי כשסבלתי מעצירות, ואף אחד מהרופאים שהלכתי אליהים כדי לטפל בעצירות לא הצליח. לא בדקתי אותו לגבי דברים אחרים. ולא, אני לא מטעם החברה
לצפיה ב-'זהירות עם המלצות כאלה'
זהירות עם המלצות כאלה
23/01/2020 | 21:03
1
23
בעבר המלצות על מוצר ספציפי היו נמחקות לאלתר מהפורום; ברוב המוחלט של המקרים זה היה פרסום, סמוי פחות או סמוי יותר, ובמיעוט המקרים היתה בעייתיות אחרת: גם אם הממליץ כתב את ההמלצה שלו בתום-לב ומתוך רצון לשתף אחרים בכל הטוב הזה - ואצא מנקודת הנחה שאתה נמנה על הסוג השני - לא כל דבר שטוב לאחד טוב לאחר. קל וחומר שאם אינך קשור אישית לחברה, יש טעם להימנע מהצהרות נחרצות שהמוצר לא גורם שום נזק. אפילו מים ואוויר - שני דברים שבלעדיהם אין חיים - יכולים לגרום נזק כשהם נצרכים בעודף בתנאים מסוימים.

רק לשם המחשה: המוצר שהמלצת עליו מכיל, בין השאר, זנגביל, דרדר כחול, סרפד... אין לי מושג לגבי המינונים במוצר הספציפי ההוא, אבל לשימוש בסרפד עלולות להיות מספר תופעות לוואי, כמו קלקול קיבה, עצירת נוזלים, תחושת צריבה בעור וקשיים במתן שתן. זנגביל עלול לגרום לגזים, התנפחות, צרבת ודימומים; שימוש יתר עלול לגרום להפרעות קצב לב ודיכאון, ולא ממליצים לצרוך אותו למי שמטופל בתרופות בבעיות-דם, או סובל מאבני-מרה. השימוש בדרדר הכחול עלול לגרום לתת לחץ-דם.

בקיצור, רפואת צמחים היא עולם נרחב ומופלא, בהחלט אפשר להיעזר בהם אבל כדאי לנקוט משנה זהירות כשנתקלים בהמלצות על חליטות פלאים, או סוגי תה להרזייה - עוד מוצר פלאים שעשוי לגרום נזק, במקרה הטוב רק לכיס - בפרט כשהן באות מאדם אלמוני. ובכל מקרה, במקרה של עצירות קשה ומתמשכת, כמו במקרה שתואר כאן, מן הסתם (השואל מציין שפנה למספר רופאים, משמע מדובר במשהו משמעותי ומתמשך), מומלץ לפנות למטפל ברפואה משלימה ולא לחפש פתרון מדף.

בריאות ואושר.
לצפיה ב-'בהחלט גורם להתמכרות ולעיתים ביציאות מעבר לנורמה'
בהחלט גורם להתמכרות ולעיתים ביציאות מעבר לנורמה
16/04/2020 | 15:43
4
ובכך גורם לחולשת גוף ולאיבוד מלחים,מינרלים, ויומינים ונוזלים

בינתיים הטיפול הכי לא פולשני שאני מכירה לעצירות זה סו ג'וק (טיפול קוריאני
דרך כפות הידיים)
יש מטפלים גם שמטפלים בהצלחה מרובה גם מרחוק
לצפיה ב-'רוצה המלצה על פסיכיאטר'
רוצה המלצה על פסיכיאטר
04/12/2019 | 23:04
1
29
אני רוצה המלצה על פסיכיאטר/ית טוב באזור נתניה
לא רוצה דוקטור רוזנברג ולא דוקטור הדס תודה טל
לצפיה ב-'פסיכיאטריה לא קשורה לתחום הרפואה המשלימה'
פסיכיאטריה לא קשורה לתחום הרפואה המשלימה
08/12/2019 | 10:02
20
בהצלחה ורפואה שלמה.
לצפיה ב-'תעודה בינלאומית לעיסוי'
תעודה בינלאומית לעיסוי
04/11/2019 | 21:12
1
40
אני מתעתד לעבוד כמעסה בעיקר באירופה/ארה"ב.
האם אפשר ללמוד בארץ עיסוי עם תעודה בינלאומית?
ראיתי בהצעות עבודה בארה"ב, דורשים שיהיה שיעורי אנטומיה של 150 שעות. והכרה מטעם אחד מהגופים האלו: NVQ, ITEC, VTCT

אני מחפש איפה ללמוד. אשמח לשמוע דעתכם, תודה רבה
לצפיה ב-'תנסה.....'
תנסה.....
06/11/2019 | 07:37
30
הי
לדעתי את פותח כאן תקדים.....
אכן בקורסים מקצועיים בארץ לומדים אנטומיה 150 שעות וגם פתולוגיה וכמובן מעשי.
הכי נכון לברר במקום הזה:   

ואם יש תשובות - אשמח לעידכון......
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה