לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1776917,769 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'מחפש ריברסינג אינטנסיבי'
מחפש ריברסינג אינטנסיבי
21/06/2018 | 15:02
1
3
משהו מכיר איפה אפשר לעשות ריברסינג אבל אינטנסיבי?
שממש עובדים שם ועובדים בצורה מאוד חזקה...

תודה
לצפיה ב-'פנה ל.....'
פנה ל.....
22/06/2018 | 13:34
1
גיא לאופר באיזור רחובות.....
תותח על!!!

לצפיה ב-'אספירין למניעה'
אספירין למניעה
13/06/2018 | 11:12
3
7
הייתי בארה"ב ורכשתי צנצנת כדורי אספירין למניעה ודילול. מסתבר על פי הרוקח בישראל שהכדורים האלה נועדו לכאבים ולא למניעה.
אם תוכלו לעזור לי לחפש את כדורי האספירין ברשת שנועדו לדילול דם ומניעה ולתת לי קישורים - אשמח. כאן 30 כדורים עולים כ 20 ש"ח אם אני לא טועה.
תודה
בילי
לצפיה ב-'תרופות מרשם'
תרופות מרשם
13/06/2018 | 12:09
2
10
הי,
רפואה משלימה לא עוסקת בתרופות מרשם.
הכתובת לתרופות כאלה הוא הרופא שרשם לך את התרופה,
ואם זה לא המקרה, אז אני מאד מאד מאד לא ממליצה לקח תרופות על דעת עצמך
לצפיה ב-''
13/06/2018 | 12:17
1
8
לצפיה ב-'אספרין'
אספרין
13/06/2018 | 20:04
9
הי
יש כמה שימושים לאספרין וגם תלוי מינון . כשאת מציינת מניעה למה כוונתך? ולמה דווקא אספירין? שיכול לעבוד גם לכאבים וגם למניעה ועוד.....
קרטיה זה תרופה ללא מרשם לדילול דם מאוד נפוץ בארץ.
ובכל מקרה ממליץ להתייעץ עם איש מקצוע ולבחון למה ואיך וכמה ואם יש חלופות אולי טבעיות כמו שום, גינקו, אומגה 3 ועוד.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'האם טיפול רפלקסולוגי מותר בהריון?'
האם טיפול רפלקסולוגי מותר בהריון?
10/06/2018 | 14:35
3
6
לצפיה ב-'מצריך חשיבה'
מצריך חשיבה
10/06/2018 | 19:13
9
עקרונית כן - תלוי במטפל אם יודע מה לעשות
יש כאלה המאוד חוששים ובעיקר בשליש הראשון.
הריון זה לא מחלה!!! נכון מצריך לדעת איך לעבוד הורמונלית וכד'.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'בהחלט!! כמובן רק מרפלקסולוג בכיר'
בהחלט!! כמובן רק מרפלקסולוג בכיר
13/06/2018 | 12:19
6
בתחילת לימודי הרפלקסולוגיה (וגם בעיסוי) ממליצים לתלמידים לא לטפל עד חודש 3 בהריון.
זה נובע משני גורמים.
הראשון והעיקרי זה החשש מתביעות. מכיוון שבתחילת ההריון יש לפעמים הפלה טבעית, החשש הוא שמישהו יקשר בטעות בין הטיפול לבין ההפלה.
(כמובן אין שום קשר, ואולי להיפך  - הטיפול יכול לעתים לחזק את המערכת. הוא לא ימנע הפלה שנובעת מהריון לא תקין)
הגורם השני זה אי הידיעה והכרה של איך לטפל נכון , ואת זה כמובן לומדים במהלך הלימודים.
אישית, כל מה שאסור בהריון אני לא עושה לנשים בגיל הפוריות שעשויות להיות בתחילת הריון ואפילו לא לדעת.
בכל מקרה, גם מה שאסור, לא יגרום להפלה בהריון תקין. רק אולי לאי נוחות
לצפיה ב-'כן'
כן
16/06/2018 | 20:46
3
לצפיה ב-'האם מחר (חמישי) בבוקר שביתת עובדי מקצועות הרפואה תימשך?'
האם מחר (חמישי) בבוקר שביתת עובדי מקצועות הרפואה תימשך?
30/05/2018 | 17:16
11
לצפיה ב-'קושי בכיפוף אצבע עד הסוף'
קושי בכיפוף אצבע עד הסוף
25/05/2018 | 13:46
2
22
שלום
עברתי שני ניתוחי אצבע לפני 21 חודשים ללא הצלחה עם תוצאה של קושי בכיפוף אצבע עד הסוף ,קיבלתי טיפולי ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה ולצערי לא צלחו. כמה חודשים אני חשה כאבים בזרוע וחסר תחושה באצבע וכף רגל עליי לציין שהם לא קורים כל הזמן הם חלפו.האם סימנים אלה ששלח לי גוף מאותתים סיבה לדאגה?
שמעתי על עיסוי רקמות עמוק המסייע בשחרור הידבקויות באצבע, האם זה נכון?לגבי טיפול באמצעות גלי הלם גם יכולים לסייע בשחרור?אשמח לקבל תשובות.תודה  
לצפיה ב-'עיסוי רפואי שיקומי'
עיסוי רפואי שיקומי
13/06/2018 | 12:22
2
מטפל שהתמחה בעיסוי רפואי שיקומי יכול לשחרר בטכניקות של רקמות עמוקות ועוד טכניקות את המקומות הבעייתיים
אישית,
היתה לי טריגר פינגר באגודל
ותוך חודשיים, ובערך כ 6 טיפולים, השתחררה לי האצבע,
איזה אושר גדול כשאפשר שוב לכופף ולעשות תנועות ביד.
אחר כך עשיתי עוד 2 טיפולים כדי לשפר תנועתיות ולהוריד נימול.
יכול לפנות לעוזי 054-9795002

לצפיה ב-'לי הייתה את אותה הבעיה עם האצבע ודיקור סיני פתר לי את הבעיה'
לי הייתה את אותה הבעיה עם האצבע ודיקור סיני פתר לי את הבעיה
17/06/2018 | 18:09
1
ממליצה לך לנסות דיקור סיני.
אני הייתי אצל מטפל בר"ג בשם מעיין פנחסי.
המלצתי, תמצאי לך מישהו טוב באזור המגורים שלך, זה מה שאני ממליצה לכל המשפחה שלי.
לצפיה ב-'נזלת כרונית לילד בן כמעט 3'
נזלת כרונית לילד בן כמעט 3
20/05/2018 | 11:41
3
14
לבני יש נזלת כרונית למעלה משנתיים רצוף.
זה היה מלווה גם בנוזלים באוזניים, ירידה בשמיעה, בעיות שינה ונחרות, והאבחנה היתה שקד שלישי מוגדל מאד.
השקד הוסר לפני חודשיים, והכל השתפר חוץ מהנזלת. אין שום שינוי כלשהו בנזלת. היא כל הזמן קיימת.
כשהיה בן שנה וחצי ניסיתי הומיאופטיה - ולא הועיל, ניסינו ממש עכשיו צמחי מרפא סיניים אך הילד מסרב לאכול אותם, לא משנה במה אני מוהלת או מערבבת אותם - הוא מרגיש את הטעם ולא מוכן.
ניסינו פעם אחת דיקור, והוא צרח והיה לו כואב, ובכל מקרה לא ראיתי שינוי כלשהו מהטפול היחיד הזה.
כרגע כנראה יש גם זיהום חיידקי, כי יש נזלת ירוקה, שיעול והרבה ליחה. הרופא רוצה לתת לו סטרואידים לאף ואוגמנטין ל-10 ימים.
אבל אני מרגישה שזה לא הטיפול הנכון. כי זה לא שכל השנתיים הוא עם נזלת חיידקית. רוב הזמן היא לבנה-שקופה.
אציין שהוא לא אוכל מוצרי חלב בכלל למעט חמאה מידי פעם, ואוכל מעט חיטה.
יש רעיונות? כיוונים?
לצפיה ב-'יש הרבה כיוונים'
יש הרבה כיוונים
20/05/2018 | 20:44
13
הייתי בודק עניין רגשי, אלרגיות, ועובד בשילוב שיטות כמו באך, EFT נטורופתיה
אין מקרי קסם מהיום למחר.....

בבריאות טובה,
לצפיה ב-'אין כמו הומאופתיה. ממליצה בחום.'
אין כמו הומאופתיה. ממליצה בחום.
22/05/2018 | 01:08
8
לצפיה ב-'טיפול בנזלת'
טיפול בנזלת
24/05/2018 | 21:24
11
האמת היא שיש בשורה טובה, שבדרך כלל בעיות אזניים ונזלות אצל ילדים עוברות לבד בין גיל 3 ל 5, עם התחזקות המערכת החיסונית והבשלה של המערכות בגוף כפי הנראה,
אבל אין סיבה שבינתיים הילד יסבול.
אני ממליצה לנסות שילוב של רפלקסולוגיה עם צמחי מרפא / שמנים
הייתי ממליצה גם על רפואה סינית, אבל מבינה שאצלכם זה לא עובד.
חשוב לי לציין שאם יש דלקת אקוטית, והילד סובל, אז לפעמים אין מנוס מאנטיביוטיקה - כמובן שאחרי סיום האנטיביוטיקה לקחת פרוביוטיקה ולהתחיל בטיפול עומק שימנע את הפעם הבאה (ברפלקסולוגיה)
בינתיים להקלה על הנשימה ועל העור הרגיש מתחת לאף :
שמן חוחובה נקי - ממש עושה פלאים לרפא את העור האדום מכל הקינוחים של האף,
יש שמנים אתריים שמסייעים לנשימה ופתיחת האף כמו שמן הדס - אפשר ליצור תערובת אישית אצל מטפל בשמנים, או לקנות מוצר קנוי. למשל אפקל של מורז הוא מוצר מדף שהשתמשתי בו הרבה, והוא נעים ולא חריף מדי. מיועד לתינוקות.

לצפיה ב-'רפלקסולוגיה'
רפלקסולוגיה
14/05/2018 | 08:39
30
אני מחפשת רפלקסולוגית  בבורו פארק דוברת עברית
לצפיה ב-'טיפול בפטריות בציפורניים'
טיפול בפטריות בציפורניים
11/05/2018 | 10:44
7
30
שלום רב.

אני בתקופת הריונות והנקות, כך שלא יכולה להעזר בטיפול תרופתי קונבנציונאלי לפטריות בציפורנים, מהן אני סובלת.
האם יש טיפול מתאים ברפואה משלימה? מה משכו? ומה סיכויי ההצלחה?
תודה
לצפיה ב-'אני גם סובל מזה'
אני גם סובל מזה
18/05/2018 | 21:23
3
26
והאמת היא שאין מה לעשות. לא מציע לך לקחת את הכימה שהרופאים מציעים, זה יכול לפגוע באיברים בגוף. עדיף פטריות מאשר נזקים חמורים ובלתי הפיכים.
לצפיה ב-'יש מה לעשות!'
יש מה לעשות!
20/05/2018 | 23:04
2
19
קצת קשה לענות בענין מחוסר פרטים ובטח לכל ענין הריון והנקה.
עקרונית הטיפול הינו ארוך טווח ואין קסמים מהיום למחר.
הטיפול הינו מהפנים החוצה ומחוץ פנימה בכמה גישות טיפוליות. התמדה זה ענין חשוב מאוד!!! 
השילוב של ניקוי גוף וניקוז בהתחלה ואח"כ תחזוקה שוטפת ומונעת .
אגב, הכדורים הכימיים יכולים להיות התחלה לא רעה בכלל ובתנאי שאח"כ יהיה המשך ניקוי טבעי ותחזוקה.  כמובן בדיקת דם לתיפקודי כבד במקביל לנטילת התרופה
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
23/05/2018 | 21:53
1
15
על אילו גישות טיפוליות היית ממליץ?
מדובר בפטריות עקשניות וותיקות.
כרגע אני משתמשת בשמן עץ התה במריחה על הצפורניים.
האם יש מה להתחיל ללא טיפול כימי תומך?
לצפיה ב-'תוכלי לנסות '
תוכלי לנסות
25/05/2018 | 11:24
8
הי אפשרי לנסות תמצית R82 הוטמאופטיית - זה ממש על קצה המזלג.....
וכמובן רק אחרי ראיון עומק אפשר להתאים משהו אישי!
בהצלחה!
לצפיה ב-'כן, יש מה לעשות'
כן, יש מה לעשות
22/05/2018 | 01:07
1
21
ממליצה לפנות לטיפול ארומתרפי אם את בהנקה ולטיפולי סבתא - אם את בהריון.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/05/2018 | 21:56
10
כרגע מניקה.
תוכלי לפרט?
כרגע משתמשת בשמן עץ התה. יש דברים נוספים מומלצים?
תודה
לצפיה ב-'טיפול בפטריות'
טיפול בפטריות
24/05/2018 | 21:48
10
הטיפול בפטריות בתקופת הריונות והנקות מורכב גם ברפואה משלימה,
ההמלצה הרגילה היא לשלב ניקוי עם שמנים אתריים ושיפור תזונתי + טיפול עומק לאיזון הגוף
בתקופת הריון והנקה ממש לא מומלץ לעשות ניקוי, וחלק מהשמנים האתרים החזקים ביותר נגד פטריות אסורים בהריון.
למרבה הפלא דווקא שמן עץ התה המפורסם אינו העוצמתי ביותר נגד פטריות - תערובת של ציפורן, עשב לימון ולבנדר (בשמן נושא) יותר חזקה, אך צריך לחכות לאחר ההריון, ולוודא שלא תגיע לתינוק,
מה שאפשר לעשות בינתיים זה לשפר את התזונה (לכיוון של יותר חי ובריא - ירקות , פירות, מים, דגנים מלאים וקטניות), לדאוג לאוורור של הרגלים,

טיפול עומק ברפלקסולוגיה או דיקור יעזור לאזן את מערכות הגוף , ולפתור את המקור ממנו נוצרות הפטריות.

לצפיה ב-'טבליות ברזל'
טבליות ברזל
25/04/2018 | 22:11
2
34
היי לכולן
מחפשת תחליף לפריפול (תוסף ברזל), כזה שאין לו את המניעה של סידן/קפאין בצורה מאוד נוקשה או ארוכת טווח (פריפול זה מעל לשעה לפני/אחרי)

תודה רבה,
אשת (האין) ברזל
לצפיה ב-'קודם כל..'
קודם כל..
26/04/2018 | 10:15
24
אהבתי את האשת (אין) ברזל :), 

דבר שני, לפי הרופאה שלי, דווקא פריפול הוא ברזל שניתן לצרוך בסמוך למוצרי חלב וכיוב' אין עם זה בעיה (היא המליצה לי עליו כיוון שהוא מונע אנמיה בניגוד לתוספים אחרים שצרכתי שלא ממש עשו את העבודה, והיא אמרה שאני צריכה תרופה/מוצר שמונע אנמיה) . איפה ראית שצריך שעה כל פעם? אני דווקא צורכת אותו בגלל שלא צריך להמתין (זה גרם לי לשכוח לצרוך ברזל בגלל ההמתנה :) וזה מה שקראתי גם..אגב, מה שכן המליצה לי וזה תקף לכל הברזלים לדעתי, זה לנסות לצרוך בסמוך לצריכת ויטמין C (ומסתבר שבפלפל אדום יש יותר מבתפוזים אפילו :) אז זה מה שאני משתדלת לעשות..

לצפיה ב-'לא שעה, אלא שעתיים ולא פריפל אלא כל ברזל'
לא שעה, אלא שעתיים ולא פריפל אלא כל ברזל
22/05/2018 | 01:04
8
העניין הוא לא בשם של תוסף, אלא בכך, שיש חומרים  שמונעים את ספיגתו.
למשל, סידן.

לצפיה ב-'האם דיקור יעיל לצוואר תפוס עם כאבים'
האם דיקור יעיל לצוואר תפוס עם כאבים
20/04/2018 | 20:41
3
13
האם טיפול עם דיקור סיני יעיל לצוואר תפוס עם כאבים?
אני סובל מס ימים מכאב לא נעים בצוואר כולל עורף תפוס ורגישות בצד ימין ושמאל האם מומלץ שימוש בדיקור סיני?
כי שפניתי לקופת חולים אמרו לי שלא תמיד הרופא המייעץ ממליץ במצב כזה.....
מה מומלץ?
לצפיה ב-'יעיל בהחלט'
יעיל בהחלט
21/04/2018 | 12:33
23
מהודעתך אני מבין שטרם דיברת עם הרופא המפנה עצמו, אלא רק עם פקיד/ה?

בכל אופן, דיקור יעיל מאד למגוון מצבים, ביניהם צוואר תפוס (ואם זה סימפטום של בעיה עמוקה יותר, גופנית או מנטלית, אז יעיל גם בזה), אז כדאי לבקש הפניה לדיקור (זה נכון גם לטיפול במגע, כמו שיאצו, טווינא ועוד), ובינתיים לשים לב אם יש דברים חיצוניים פשוטים ומיידיים שעשויים לגרום לכאב הצוואר או להחריף אותו, ולהימנע מהם במידת האפשר - תנוחת ישיבה, רגישות לקור, מנח השינה וכדומה.

רפואה שלמה.
לצפיה ב-'אמור להיות יעיל'
אמור להיות יעיל
28/04/2018 | 20:43
9
לצפיה ב-'יכול לעזור אבל'
יכול לעזור אבל
24/05/2018 | 21:53
3
לבעיה של צואר תפוס הייתי ממליצה דווקא על עיסוי /פיזיותרפיה,
חשוב להגיע למטפל טוב שיודע איך לא להזיק אם יש בעיה בחוליות,
זה אומר מטפל בעיסוי רפואי, מטפל מנוסה בשיאצו, פיזיותרפיסט טוב, אוסתיאופט, עיסוי אינטגרטיבי ...

זה לא שהדיקור לא יכול לעזור או רפלקסולוגיה - אבל העיסוי במקרה הזה הרבה יותר מדויק.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
19/04/2018 | 21:03
2
21
קניתי קורנפלקס של קניה חכמה ולא ראיתי שיש יוד פתחתי לטעום האם זה מסוכן?

לצפיה ב-'מה מסוכן?'
מה מסוכן?
20/04/2018 | 13:10
1
26
מה השאלה? שאין תוספת יוד במוצר או כמות סוכר מוגזמת......
לצפיה ב-'מה התשובה?'
מה התשובה?
20/04/2018 | 18:29
15
לא הבנתי 
לצפיה ב-'המלצות לרכישת מזרון'
המלצות לרכישת מזרון
19/04/2018 | 00:03
1
16
אשמח להמלצות לרכישת מזרון
אני מעוניין במזרון בריא, מאוד מעוניין כמה שיותר טבעי ללא כימיכלים (חומרי בעירה, כימיקלים, אם אפשר אפילו מבד אורגני אף שלא חובה) במידה ויש תקינה רלוונטית, מעדיף מזרון המיוצר בארץ באמת.
לגבי לטקס, נאמר לי בחנות שאין כזה דבר 100% מזרון לטקס כיוון שתמיד משולב עם זה פולימר.

לצפיה ב-'פוטון'
פוטון
20/04/2018 | 13:09
10
אולי פוטון זה יכול להיות טוב.  לא מכיר את הנושא טוב בכדי להביא לחוות דעת מקצועית.
לגבי חומרי בעירה, יש משהו בחוק בענין זה.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'תמיכה......'
תמיכה......
18/04/2018 | 07:46
23
לצפיה ב-'מישהו התנסה עם אתר אלטרנטיבלי?'
מישהו התנסה עם אתר אלטרנטיבלי?
16/04/2018 | 13:13
3
32
היי, אני שוקל לעשות פרסום באתר אלטרנטיבלי. האם למישהו כאן יש ניסיון עם האתר הזה ויכול להמליץ לכאן או לכאן?
לצפיה ב-'במילה אחת.....'
במילה אחת.....
17/04/2018 | 08:05
1
19
בעיני הפירסום ברשת לא משהו ורק מפה לאוזן והרבה יוזמה אישית שלך בהרבה כיוונים.
חבל על התקציב.....

לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/04/2018 | 08:39
5
לצפיה ב-'נסיון רע'
נסיון רע
24/05/2018 | 21:55
4
לא קיבלתי אפילו פניה אחת
וזה היה בתקופת הפריחה שלהם כשאנשים חיפשו מטפלים באתרים.
היום כלי החיפוש חזקים יותר והפייסבוק חזק יותא

לצפיה ב-'שלום. בקשה לטיפולים בקונדליני רייקי'
שלום. בקשה לטיפולים בקונדליני רייקי
15/04/2018 | 21:49
7
שלום.
אני מבקשת טיפולים בקונדליני רייקי בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל, מאישה בלבד. (אני אישה ואני לא ארגיש בנוח עם גבר)
חשוב לי:
*שזה יהיה קונדליני רייקי ולא סוג רייקי אחר.
*שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפול בקונדליני רייקי.
דוגמאות לבקשות: בריאות בלוטת התריס, בריאות הלב, שמחה, שלווה, ריכוז, הצלחה, מזל טוב, ניקוי אנרגיות שליליות וישויות שליליות, החזרת רסיסי נשמה וחלקי נשמה, איזון צ'אקרות, עבודת אמונות בתת מודע, שפע כספי, חיזוק יכולת ההילינג, שיהיה לי קל לעשות לעצמי רייקי, ועוד...
אז חשוב לי שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפולים.
* שזאת תהיה אישה ולא גבר.
* שזה יהיה בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל. במחיר זול זה גם מתאים.
* אני למדתי רייקי וקונדליני רייקי אבל קשה לי לעשות לעצמי, כי יכולת ההילינג שלי מאוד חלשה וקשה לי להתמיד בזה שאני עושה לעצמי.
בתודה, זוהר.
לצפיה ב-'האצה כלורלה'
האצה כלורלה
13/04/2018 | 06:33
1
18
בוקר טוב,
ברצוני להוסיף לתזונה של ילד בן 11 את האצה כדי לעודד צמיחה לגובה.
מהן התוויות הנגד?
בברכה, דינה.
לצפיה ב-'גובה'
גובה
15/04/2018 | 07:55
11
היי
לפני מתן תוספים שונים אני חושב שיש מקום לבדוק כמה דברים כמו האם ההורים גבוהים? יש אלמנט גנטי,  אפשר לבצע צילום כף יד ולראות גיל כרונולוגי של עצמות וכמובן בדיקת דם ובעיקר הורמונים.  רק אחרי זה אולי הייתי חשוב על תוספים שונים ובניהם גם כלורלה.
ועם זאת עדיין חסרים פרטים ע"מ להשלים את כל הפאזל כמו  האם עושה פ"ג?  ההורים מעשנים? שמן? רזה? ועוד......
אגב, פעם היתה אגדה על הארכת אנשים עם מתיחות ותרגילים ואף ניתוחים.....
בהצלחה!
לצפיה ב-'אלצהיימר'
אלצהיימר
10/04/2018 | 10:11
2
29
לאחרונה גילו לאחי אלצהיימר ונפל עלי פחד.זה נורא.האם לקיחת granagard יכולה להזיק אם אני אקח כטיפול מונע?
לצפיה ב-'למלמ'
למלמ
12/04/2018 | 21:45
23
לא מועיל - לא מזיק.....
אני מקווה שלא מצפים לתשובה ממשפט "סתמי" שאפילו לא שווה לפרשן אותו....
אולי זה סגנון הדיבור אך לא כך כותבים ברשת.... ובטח לא בבקשה לייעוץ רפואי ועוד לקחת משהו דרך הפה....
אגב, אולי ההודעה היא בשביל "לשמר" את הפורום הזה בתפוז ושלא יימחק......
לצפיה ב-'עדיף מניעה אמיתית'
עדיף מניעה אמיתית
24/05/2018 | 21:59
4
לעשות פעילות גופנית כמו יוגה או צ' קונג, מדיטציה איכותית (מחקרים על קונדליני יוגה גילו מניעת אלצהימר על ידי קירטאן קריה), שמירה על פעילות מוחית (חידות, קריאה, למידה)
תזונה טובה לא בטוח שתועיל , אבל מן הסתם לא תזיק
לצפיה ב-'מחפש ספר בעברית על הומוטוקסיקולוגיה'
מחפש ספר בעברית על הומוטוקסיקולוגיה
08/04/2018 | 16:36
157
תודה 
לצפיה ב-'שיער שלא צומח -ילדה בת 10'
שיער שלא צומח -ילדה בת 10
04/04/2018 | 22:30
2
17
יש לי ילדה בת 10 שהשיער לא צומח לה מאז שהיא תינוקת השיער כל הזמן האותו אורך וגם דליל... יש דרך לטפל בזה? יש המלצה על רופא?
לצפיה ב-'שיער'
שיער
07/04/2018 | 20:16
14
הי
מברר עניין רגשי ובמקביל בודק רקע הורמונלי, חסרים תזונתיים, מחלות גנטיות במשפחה,
ואולי בכלל זה מפריע רק לך ולא לילדה? וטוב לה ככה ואת מועררת אותה שזה בעייתי??

לצפיה ב-'לאילה'
לאילה
14/04/2018 | 20:22
9
קודם כל - זה לא תורשתי? אם זה תורשתי, אז אין מה לעשות.

אם זה לא תורשתי: תבדקו את הילדה אצל אנדוקרינולוג, אצל רופא עור, תבדקו אתה להרעלות ולחסכים תזונתיים, אל תשתמשו במסרקים ובסבונים/שמפו/כיו"ב קנויים.
לצפיה ב-'סבוריאה'
סבוריאה
03/04/2018 | 13:53
1
12
היי חג שמח,
אשמח לעזרה, אני סובלת כבר תקופה מאדמומיות ויובש בפנים שמלווה בפצעים. אני לא נערה מתבגרת (בת 30+)   לאחר שהתייעצתי עם רופאת עור היא אבחנה סבוריאה ונתנה לי משחה לשימוש יומיומי שלא עוזרת.
אשמח להמלצות לטיפול מנסיון שלכם.ן
לצפיה ב-'סבוריאה'
סבוריאה
03/04/2018 | 13:54
12
אציין שהסבוריאה היא באזור הלחיים 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה