לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1759217,592 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'האם דיקור יעיל לצוואר תפוס עם כאבים'
האם דיקור יעיל לצוואר תפוס עם כאבים
20/04/2018 | 20:41
1
4
האם טיפול עם דיקור סיני יעיל לצוואר תפוס עם כאבים?
אני סובל מס ימים מכאב לא נעים בצוואר כולל עורף תפוס ורגישות בצד ימין ושמאל האם מומלץ שימוש בדיקור סיני?
כי שפניתי לקופת חולים אמרו לי שלא תמיד הרופא המייעץ ממליץ במצב כזה.....
מה מומלץ?
לצפיה ב-'יעיל בהחלט'
יעיל בהחלט
21/04/2018 | 12:33
9
מהודעתך אני מבין שטרם דיברת עם הרופא המפנה עצמו, אלא רק עם פקיד/ה?

בכל אופן, דיקור יעיל מאד למגוון מצבים, ביניהם צוואר תפוס (ואם זה סימפטום של בעיה עמוקה יותר, גופנית או מנטלית, אז יעיל גם בזה), אז כדאי לבקש הפניה לדיקור (זה נכון גם לטיפול במגע, כמו שיאצו, טווינא ועוד), ובינתיים לשים לב אם יש דברים חיצוניים פשוטים ומיידיים שעשויים לגרום לכאב הצוואר או להחריף אותו, ולהימנע מהם במידת האפשר - תנוחת ישיבה, רגישות לקור, מנח השינה וכדומה.

רפואה שלמה.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
19/04/2018 | 21:03
2
9
קניתי קורנפלקס של קניה חכמה ולא ראיתי שיש יוד פתחתי לטעום האם זה מסוכן?

לצפיה ב-'מה מסוכן?'
מה מסוכן?
20/04/2018 | 13:10
1
13
מה השאלה? שאין תוספת יוד במוצר או כמות סוכר מוגזמת......
לצפיה ב-'מה התשובה?'
מה התשובה?
20/04/2018 | 18:29
6
לא הבנתי 
לצפיה ב-'המלצות לרכישת מזרון'
המלצות לרכישת מזרון
19/04/2018 | 00:03
1
6
אשמח להמלצות לרכישת מזרון
אני מעוניין במזרון בריא, מאוד מעוניין כמה שיותר טבעי ללא כימיכלים (חומרי בעירה, כימיקלים, אם אפשר אפילו מבד אורגני אף שלא חובה) במידה ויש תקינה רלוונטית, מעדיף מזרון המיוצר בארץ באמת.
לגבי לטקס, נאמר לי בחנות שאין כזה דבר 100% מזרון לטקס כיוון שתמיד משולב עם זה פולימר.

לצפיה ב-'פוטון'
פוטון
20/04/2018 | 13:09
4
אולי פוטון זה יכול להיות טוב.  לא מכיר את הנושא טוב בכדי להביא לחוות דעת מקצועית.
לגבי חומרי בעירה, יש משהו בחוק בענין זה.....

בהצלחה!
לצפיה ב-'תמיכה......'
תמיכה......
18/04/2018 | 07:46
9
לצפיה ב-'מישהו התנסה עם אתר אלטרנטיבלי?'
מישהו התנסה עם אתר אלטרנטיבלי?
16/04/2018 | 13:13
2
7
היי, אני שוקל לעשות פרסום באתר אלטרנטיבלי. האם למישהו כאן יש ניסיון עם האתר הזה ויכול להמליץ לכאן או לכאן?
לצפיה ב-'במילה אחת.....'
במילה אחת.....
17/04/2018 | 08:05
1
8
בעיני הפירסום ברשת לא משהו ורק מפה לאוזן והרבה יוזמה אישית שלך בהרבה כיוונים.
חבל על התקציב.....

לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/04/2018 | 08:39
3
לצפיה ב-'שלום. בקשה לטיפולים בקונדליני רייקי'
שלום. בקשה לטיפולים בקונדליני רייקי
15/04/2018 | 21:49
1
שלום.
אני מבקשת טיפולים בקונדליני רייקי בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל, מאישה בלבד. (אני אישה ואני לא ארגיש בנוח עם גבר)
חשוב לי:
*שזה יהיה קונדליני רייקי ולא סוג רייקי אחר.
*שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפול בקונדליני רייקי.
דוגמאות לבקשות: בריאות בלוטת התריס, בריאות הלב, שמחה, שלווה, ריכוז, הצלחה, מזל טוב, ניקוי אנרגיות שליליות וישויות שליליות, החזרת רסיסי נשמה וחלקי נשמה, איזון צ'אקרות, עבודת אמונות בתת מודע, שפע כספי, חיזוק יכולת ההילינג, שיהיה לי קל לעשות לעצמי רייקי, ועוד...
אז חשוב לי שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפולים.
* שזאת תהיה אישה ולא גבר.
* שזה יהיה בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל. במחיר זול זה גם מתאים.
* אני למדתי רייקי וקונדליני רייקי אבל קשה לי לעשות לעצמי, כי יכולת ההילינג שלי מאוד חלשה וקשה לי להתמיד בזה שאני עושה לעצמי.
בתודה, זוהר.
לצפיה ב-'האצה כלורלה'
האצה כלורלה
13/04/2018 | 06:33
1
11
בוקר טוב,
ברצוני להוסיף לתזונה של ילד בן 11 את האצה כדי לעודד צמיחה לגובה.
מהן התוויות הנגד?
בברכה, דינה.
לצפיה ב-'גובה'
גובה
15/04/2018 | 07:55
4
היי
לפני מתן תוספים שונים אני חושב שיש מקום לבדוק כמה דברים כמו האם ההורים גבוהים? יש אלמנט גנטי,  אפשר לבצע צילום כף יד ולראות גיל כרונולוגי של עצמות וכמובן בדיקת דם ובעיקר הורמונים.  רק אחרי זה אולי הייתי חשוב על תוספים שונים ובניהם גם כלורלה.
ועם זאת עדיין חסרים פרטים ע"מ להשלים את כל הפאזל כמו  האם עושה פ"ג?  ההורים מעשנים? שמן? רזה? ועוד......
אגב, פעם היתה אגדה על הארכת אנשים עם מתיחות ותרגילים ואף ניתוחים.....
בהצלחה!
לצפיה ב-'אלצהיימר'
אלצהיימר
10/04/2018 | 10:11
1
22
לאחרונה גילו לאחי אלצהיימר ונפל עלי פחד.זה נורא.האם לקיחת granagard יכולה להזיק אם אני אקח כטיפול מונע?
לצפיה ב-'למלמ'
למלמ
12/04/2018 | 21:45
11
לא מועיל - לא מזיק.....
אני מקווה שלא מצפים לתשובה ממשפט "סתמי" שאפילו לא שווה לפרשן אותו....
אולי זה סגנון הדיבור אך לא כך כותבים ברשת.... ובטח לא בבקשה לייעוץ רפואי ועוד לקחת משהו דרך הפה....
אגב, אולי ההודעה היא בשביל "לשמר" את הפורום הזה בתפוז ושלא יימחק......
לצפיה ב-'מחפש ספר בעברית על הומוטוקסיקולוגיה'
מחפש ספר בעברית על הומוטוקסיקולוגיה
08/04/2018 | 16:36
154
תודה 
לצפיה ב-'שיער שלא צומח -ילדה בת 10'
שיער שלא צומח -ילדה בת 10
04/04/2018 | 22:30
2
8
יש לי ילדה בת 10 שהשיער לא צומח לה מאז שהיא תינוקת השיער כל הזמן האותו אורך וגם דליל... יש דרך לטפל בזה? יש המלצה על רופא?
לצפיה ב-'שיער'
שיער
07/04/2018 | 20:16
4
הי
מברר עניין רגשי ובמקביל בודק רקע הורמונלי, חסרים תזונתיים, מחלות גנטיות במשפחה,
ואולי בכלל זה מפריע רק לך ולא לילדה? וטוב לה ככה ואת מועררת אותה שזה בעייתי??

לצפיה ב-'לאילה'
לאילה
14/04/2018 | 20:22
3
קודם כל - זה לא תורשתי? אם זה תורשתי, אז אין מה לעשות.

אם זה לא תורשתי: תבדקו את הילדה אצל אנדוקרינולוג, אצל רופא עור, תבדקו אתה להרעלות ולחסכים תזונתיים, אל תשתמשו במסרקים ובסבונים/שמפו/כיו"ב קנויים.
לצפיה ב-'סבוריאה'
סבוריאה
03/04/2018 | 13:53
1
9
היי חג שמח,
אשמח לעזרה, אני סובלת כבר תקופה מאדמומיות ויובש בפנים שמלווה בפצעים. אני לא נערה מתבגרת (בת 30+)   לאחר שהתייעצתי עם רופאת עור היא אבחנה סבוריאה ונתנה לי משחה לשימוש יומיומי שלא עוזרת.
אשמח להמלצות לטיפול מנסיון שלכם.ן
לצפיה ב-'סבוריאה'
סבוריאה
03/04/2018 | 13:54
7
אציין שהסבוריאה היא באזור הלחיים 
לצפיה ב-'לחתום על עצומה כדי להגן על סטודנטית ממתרגל מתנכל'
לחתום על עצומה כדי להגן על סטודנטית ממתרגל מתנכל
31/03/2018 | 16:49
18

המצב הוא כזה:
הסטודנטית דיווחה שהמתרגל פוגע בה בשיעור, לא מאפשר לה להשתתף (ההשתתפות הפעילה היא מדרישות הקורס), מתנכל אליה ומתחיל איתה. כשהיא מדווחת על כך ומבקשת שיחזור להתנהלות רגילה, הוא משקר להגנתו, טוען שהסטודנטית משכה לו בשיער ואיימה לדקור אותו. ברור שזה מצוץ מהאצבע. 
שורה תחתונה המצב הוא כזה:
העיפו אותי מהלימודים למרות ששתקתי כל כך הרבה זמן. העפו אותי מהלימודים ללא הליך משמעתי. העיפו אותי מהלימודים כי מתרגל התנכל לי ונצמד אליי פיזית באופן חריג בשיעור. חיתמו על עצומה:
https://www.atzuma.co.il/reidman

לצפיה ב-'חג שמח לכל חברי הפורום!'
חג שמח לכל חברי הפורום!
30/03/2018 | 09:39
1
9
חג פסח שמח וכשר.
המשיכו לעשות חייל כל אחד בתחומו.
לצפיה ב-' '
01/04/2018 | 00:12
1
לצפיה ב-'למכירה מיטת טיפולים במצב חדש'
למכירה מיטת טיפולים במצב חדש
27/03/2018 | 18:54
1
10
מיטת טיפולים שלא היתה כלל בשימוש
מתקפלת מקצועית 
למכירה.
שולה 0523682945
לצפיה ב-'פרטים?'
פרטים?
27/03/2018 | 23:29
8
מיטה? גודל? רוחב 70? 80?  עץ? אלומיניום? מתכוננת?  יש חור במיטה? או תוספת ביגלה? תיק?  עלות?   והכי חשוב איזור?  מבטיח לא להגיע אם זה לא מאיזור השרון.....

לצפיה ב-'אקזמה אצל תינוקת'
אקזמה אצל תינוקת
23/03/2018 | 22:14
3
15
שלום,
לבתי בת שנה ו- 3 חודשים יש כבר בערך 3 חודשים אקזמה בין אצבעות הרגליים, ממש יובש שגורם לחתכים, לפני כן היה לה מאחורי האוזניים גם יובש שטופל במשחה סטרואידית שעזרה ועכשיו אני שמה לה שמן שקדים וזה יחסית עוזר לה.
ברגליים גם מרחתי לה משחה סטרואידית שעזרה מעט ואחר כך שוב היובש חזר ומאז אני שמה לה כל יום פעמיים ביום שמן שקדים שגם לא כזה עוזר. עדיין יש לה עור יבש מאוד ואדום.
השאלה שלי מה ניתן לתת לה שהאקזמה תעבור?
בתודה מראש,
רונית

לצפיה ב-'טיפול הוליסטי'
טיפול הוליסטי
24/03/2018 | 15:33
1
13
האקזמה היא ביטוי לחוסר איזון או לתגובה אלרגית מסויימת,
הדרך ההוליסטית היא לא "לשים משהו" אלא לבדוק מה מקור הבעיה, ואז לנסות לטפל בבעיה עצמה,
לטיפול בסימפטומים של הגירוי עצמו - עדיף לא בשמן שקדים שהוא שמן גס, ובעצמו גורם לגירויים,
אפשר להעזר בשמן חוחובה טהור (ללא שום תוספים), במידה שאת רואה שהוא מקל אבל זקוקה לחיזוק אפשר לנוסת להוסיף טיפה (אחת! לכל הכמות שמיספקה למרוח על כל הגוף) של שמן אתרי לבנדר - ותראי לפי התגובה שלה אם להוסיף באופן קבוע. אם כן, אז בריכוז של עד חצי אחוז לכל היותר. תינוקת וזה ...
אם את צריכה שמן עשיר יותר, אז אפשר לנסות חוחובה.
עוד מוצר שאין מושג למה הוא עוזר, אבל במקרים שעבד , ממש עשה פלאים - משחבת ברבדוס של אנה לוטן. יצא לי להעזר בה עם תינוקות וילדים ששום דבר , אבל שום דבר חוץ ממשחה סטראודית לא עזר

לצפיה ב-'אקזמה'
אקזמה
24/03/2018 | 23:17
8
הי
יש לבדוק אם ישנה גם הזעה של הרגליים ובמיוחד עם גרביים שאינם מכותנה ולנסות לאוורר את המקום
כמובן הכי חשוב אחרי מקלחת לנגב היטב את הרגליים כולל בין האצבעות ואולי לשים טלק אנטי פטרייתי למהלך היום (עם הגרביים והנעליים).
כמובן שאפשר לעבוד עם שמנים אתריים (בזהירות מרובה !!) עם מטפל שמבין בעניין ולעעקוב.
וכן רצוי לבדוק אלמנטים שיש בשינויי תזונה - אם היו לאחרונה.....
בהצלחה!
לצפיה ב-'אל תתקרבי לסטרואידים'
אל תתקרבי לסטרואידים
31/03/2018 | 16:43
9
ממליצה בחום שתקחי את התינוקת לטיפולים אצל מטל מומחה ברפואה סינית. תתמידי לפחות 3 חודשים
יש לי ניסיון מדהים עם טל בלו
תתקשרי אליו - 050-2090159
לצפיה ב-'מים אלקליים'
מים אלקליים
18/03/2018 | 23:46
1
28
שלום,
באילו חנויות ניתן לקנות מים אלקליים לשתיה (PH של 8.8 ומעלה)?
תודה!
לצפיה ב-'למה?'
למה?
21/03/2018 | 20:59
12
למה לצרוך כזה דבר? באיזה כמות צריך?
ישנה אפשרות להכנה ביתית פשוטה מאוד עם דר גוגל.....

לצפיה ב-'אני מבקשת טיפולים בקונדליני רייקי במחיר מוזל או בהתנדבות.'
אני מבקשת טיפולים בקונדליני רייקי במחיר מוזל או בהתנדבות.
17/03/2018 | 20:55
3
23
שלום.
אני מבקשת טיפולים בקונדליני רייקי בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל, מאישה בלבד. (אני אישה ואני לא ארגיש בנוח עם גבר)
חשוב לי:
*שזה יהיה קונדליני רייקי ולא סוג רייקי אחר.
*שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפול בקונדליני רייקי.
דוגמאות לבקשות: בריאות בלוטת התריס, בריאות הלב, שמחה, שלווה, ריכוז, הצלחה, מזל טוב, ניקוי אנרגיות שליליות וישויות שליליות, החזרת רסיסי נשמה וחלקי נשמה, איזון צ'אקרות, עבודת אמונות בתת מודע, שפע כספי, חיזוק יכולת ההילינג, שיהיה לי קל לעשות לעצמי רייקי, ועוד...
אז חשוב לי שמי שתטפל בי תעשה את כל הבקשות שלי לטיפולים.
* שזאת תהיה אישה ולא גבר.
* שזה יהיה בהתנדבות בחינם או במחיר מוזל.
* אני למדתי רייקי וקונדליני רייקי אבל קשה לי לעשות לעצמי, כי יכולת ההילינג שלי מאוד חלשה וקשה לי להתמיד בזה שאני עושה לעצמי.
בתודה, זוהר.
לצפיה ב-'מהו עבורך מחיר מוזל לכל כך הרבה בקשות?'
מהו עבורך מחיר מוזל לכל כך הרבה בקשות?
18/03/2018 | 18:30
1
8
לצפיה ב-'אז.....'
אז.....
18/03/2018 | 18:46
18
היי
ראשית - מאחל לך רפואה שלמה במהרה!!!
ושאכן תמצאי מישהי מאוד מיוחדת ושתוכלי להתחבר אלייה.
לא ציינת איזור (כחלק מהבקשות.... כי לא תגיעי לאילת גם אם זה בחינם ואת גרה ב....?)
הכל לגיטימי - ומקווה שפירסמת בעוד מקומות ושתבוא הישועה......  אמן!!

חג כשר ושמח!
לצפיה ב-'קונדליני רייקי?'
קונדליני רייקי?
24/03/2018 | 15:23
14
הי
למדתי רייקי גם רגיל ועוד שיטות של רייקי
למדתי קונדליני יוגה והעלאת הקונדליני וטיפולים אנרגטיים שקשורים לקונדליני,
על קונדליני רייקי לא שמעתי
לצפיה ב-'קורסים אצל המטפל אלפונסו '
קורסים אצל המטפל אלפונסו
15/03/2018 | 06:11
2
25
שלום ,
אני מעסה רפואי ומאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט , מישהו מכיר את קורסי הטווינא אצל אלפונס טרשל ?וקורס דיקור יבש?
האם אפשרי לעבוד בקופות החולים לאחר מכן עם ההסמכה מטעמו ?

זה נשמע לי מתאים מאוד בגלל זמן קצר של לימודים הוא נראה מקצועי .
לצפיה ב-'קורס - ידע'
קורס - ידע
15/03/2018 | 09:09
16
היי
האיש מקצועי מאוד עם ידע נרחב ומעמיק!
בספק לגבי תעודה והכרה במוסדות ואירגונים..... ואולי גם בביטוח האחריות המקצועית.
אשמח להרחיב בפרטי.....

לצפיה ב-'אלפונס ה-מורה בארץ'
אלפונס ה-מורה בארץ
24/03/2018 | 15:37
11
אני מקווה שלמדת אצל אלפונס, כי הידע והמומחיות שלו הם בשורה הראשונה בארץ,
ספציפית לגבי טווינא - ככל הידוע לי הוא לא מלמד טוינא, שהיא חלק מהרפואה הסינית, אלא אנמו שזו שיטה מקבילה . השיטה עצמה מעולה ונותנת לך כלים להתמודדות עם בעיות שונות, ואלפונס עצמו כמורה לעיסוי רפואי , מחבר את הידע המסורתי של האנמו עם הידע המערבי,
לגבי כניסה לקופת חולים - זה כבר סיפור שקשור לתקנים שיש להם ולדעות הקדומות שלהם , יותר מאשר לכל דבר אחר
בגדול אם תעשה שינוי מין , זה כנראה מאד יעזור, כי הם מעדיפים נשים על גברים (מנסיון של מטפלים שאני מכירה)
לגבי הדיקור היבש - לא חושבת שהוא מוכר כטיפול בקופות חולים בכלל
לצפיה ב-'הצהרת בריאות, טופס הסרת אחריות וביטוח לעסק'
הצהרת בריאות, טופס הסרת אחריות וביטוח לעסק
11/03/2018 | 14:45
3
25
שלום, אני בשלבים של פתיחת עסק בבית - בתחום העיסוי וטיפולים במגע.
אני מבינה שעל מנת להגן על עצמי מתביעות, וכמובן לא להסב נזק למטופלים - יש צורך לתת למטופל למלא הצהרת בריאות ולחתום על הסרת אחריות. האם מנסיונכם, יש צורך להתייעץ עם עורך דין שינסח טופס אופטימלי, עם היכרות עם שלל נתביעהת האםשריות בתחום? אם כן, למי כדאי לפנות? 
או שמספיק להשץמל בטופס סטנדרטי שאפשר למצוא באינטרנט? האם מישהו יכול לצרף טופס שמתאים לתחום?

כמו כן, האם יש צורך לעשות ביטוח לעסק? במידה ואכן חלילה יהיו תביעות כלשהן? אצל מי מומלץ לעשות ביטוח בתחום הזה?

אציין שהעסק יתחיל בהיקף קטן, לכן מתלבטת מה נחוץ ולא ניתן לוותר, ומה לא הכרחי.

תודה!
לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
11/03/2018 | 19:42
13
כשתעשי ביטוח, הסוכנ/ות תיתן לך את הטופס הנדרש עבורם.
תוכלי לשלב אותו בטופס הפרטים אותו את מבקת מכל מטופל
יש כמה סוכנים ויש את מדנס. כדאי לך לבדוק את ההצעה של כ"א, ולהחליט
אני נמצאת במדנס, כדי לבטח גם את ההוראה- אבל  אפשר (ויש אומרים מומלץ)  לגשת לסוכן/ת עצמאי/ת.
הכדאיות תלויה בתחום בו את עוסקת (מה הסיכוי שתגרמי לנזק) וסוג האנשים שיגיעו אליך.

רצוי גם לבדוק את הצד החשבונאי והמיסוי מראש.

לצפיה ב-'מה זה הסרת אחריות?'
מה זה הסרת אחריות?
12/03/2018 | 20:11
12
היי
ראשית - ברכותיי - ושיהיה בהצלחה!
אין ספק שיש למלא שאלון בריאות ובו תישאול על מצב המטופל וזה חשוב מאוד!  ואפילו בכל טיפול (טופס מעקב) גם כדי לראות שינויים בעבודה שלך וגם לקבל עידכוניים רפואיים.
לא מכיר את המונח "הסרת אחריות"  ושהלקוח עוד יחתום עליו? למה? כי אתה מטפל במישהו אתה לא לוקח אחריות על העבודה והידע שלך? ובשביל זה יש ביטוח אחריות מקצועית שהינו חובה!  כולל צד ג' (אם נפל מהמיטה במקרה......)
מוכר לצורכי מס - כחלק מההוצאות שלך לעסק! ולרוב מדובר בכדולר אחד ליום ....
יש כמה מקומות שעוסים ואם אתה חבר באחת מהאגודות שיש בתחום אולי תקבל פוליסה טובה יותר גם במחיר.
מקווה שעניתי - תמציתי ויעיל.

לצפיה ב-'ביטוח'
ביטוח
24/03/2018 | 15:40
7
ממליצה מאד לעשות ביטוח,
למרות שזה יקר ולא כדאי,
אבל במקרה של בעיה שום טופס לא יכסה אותך ... בתקווה שהביטוח כן
וכמו שכתבו מעלי, את הטופס המתאים ללקוח תקבלי מהביטוח
לצפיה ב-'גרמניום אורגני באבקה/כמוסות (לא הצמח כמובן)'
גרמניום אורגני באבקה/כמוסות (לא הצמח כמובן)
11/03/2018 | 12:25
4
25
לוקחים לפני /עם/אחרי אוכל?

האם ידוע התוויות נגד עם תוספים אחרים?

תודה
לצפיה ב-'לשאול את המטפל שרשם לך גרמניום'
לשאול את המטפל שרשם לך גרמניום
24/03/2018 | 15:40
1
11
לצפיה ב-'וגם אי מחפשת מקור זול יותר באינטרנט. מישהו?'
וגם אי מחפשת מקור זול יותר באינטרנט. מישהו?
24/03/2018 | 16:15
8
החומר נקרא 
organic germanium 
GE-132

לצפיה ב-'פרטים.....'
פרטים.....
28/03/2018 | 00:09
1
7
הגרמניום אינו צמח!!  זהו יסוד קורט חזק מאוד המוי בכמה צמחים כמו שום בצל ועוד...
הצריכה המקסימלית היא עד 150 מ"ג ליום.
פרטים יש בגוגל.....

/
לצפיה ב-'כמובן שלא צמח אבל בגלל הצליל הדומה זה כנראה מטעה אנשים'
כמובן שלא צמח אבל בגלל הצליל הדומה זה כנראה מטעה אנשים
28/03/2018 | 00:16
2
(כאלה שלא מכירים את החומר)

האתר של גדעון לא נותן לנו תשובה קודם כל מפני שהוא מדבר על כדורים
וגם מה שניתן למצא בצנצנות קטנות של 50 גר' לא מתאים לנו מבחינת הכמות
והמחיר המטורף (50 כדורים בארץ של 150 גר' עולים משהו כמו 100$)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
עו
עו"ד גלעד רמתי
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה