לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1822218,222 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'קליניקה להשכרה'
קליניקה להשכרה
20/01/2019 | 09:37
3
ממתווך קליניקה ברמת פולג נתניה להשכרה.
2000 שח כולל הכל 0544895481
לצפיה ב-'אירידיולוגיה'
אירידיולוגיה
19/01/2019 | 18:00
2
5
מה דעתכם על התחום הנ"ל? האם אכן ניתן לאבחן ולגלות בעיות רפואיות על פי גלגל העין? 
מי שמע על איריס גייר? יש לה אתר מרשים מאוד ועם עדויות של מטופלים שלכאורה היא גילתה להם בעיות רפואיות .
לצפיה ב-'אירידיולוגיה'
אירידיולוגיה
19/01/2019 | 18:41
1
3
זאת שיטה אמפירית, כלומר בהחלט שיטת אבחון יעילה, אם כי יש לה מוגבלויות משלה. קרא על יתרונות ומוגבלויות של אירידיולוגיה

לצפיה ב-'תודה יעל '
תודה יעל
19/01/2019 | 20:29
1
לצפיה ב-'קליניקה יפייפיה להשכרה בצפון תל אביב'
קליניקה יפייפיה להשכרה בצפון תל אביב
13/01/2019 | 09:56
5
בשכונת שיכון דן היוקרתית בצפון תל אביב. במתחם המיועד לתחומי הרפואה והבריאות. קליניקה יפיפייה להשכרה. 7 חדרים, קבלה ומטבחון. מיקום פסטורלי, נגישות גבוהה. פוטנציאל אדיר! אפשרות לשכור חדרים החל מ- 2,700 ש"ח בחודש. לפרטים - 054-7285344 - חן.

לצפיה ב-'שמעתם על סגולות הדבש שמופק מצמחים ?'
שמעתם על סגולות הדבש שמופק מצמחים ?
10/01/2019 | 16:46
1
9
חברה ישראלית בשם "צוף גלובוס", משווקת מוצרי כוורת (במילים אחרות דבש) שיוצר ע"י דבורים שהוזנו בחומרים מיוחדים. טבעי 100%. נשמע מבטיח

האתר שלהם (כולל מחקרים וכו'): 
https://www.zufglobus.com/

חנות:
לצפיה ב-'פירסום נטו'
פירסום נטו
11/01/2019 | 10:58
5
לצפיה ב-'זרעי אגו'אן'
זרעי אגו'אן
08/01/2019 | 14:33
1
6
הי.
מישהו יודע היכן ניתן להשיג זרעי אגו'אן לקניה? תודה
לצפיה ב-'שימוש'
שימוש
08/01/2019 | 22:09
4
הי
קודם צריך לדעת למה מה זמיועד, יש לזרעים המון השפעות כמו חיזוק לב, נוגד כאבים, מסייע בעיכול ועוד.....
אפשר לנסות בחנויות תבלינים ובעיקר המיוחדות.
ולא ציינתם איזור בארץ......

בהצלחה!
לצפיה ב-'רגישות עזה וצריבה עקב מגע עם חומר חיטוי '
רגישות עזה וצריבה עקב מגע עם חומר חיטוי
08/01/2019 | 12:44
1
4
שלום רב
מזה כחודש אני עם חוויה לא נעימה של אלרגית עור ממגע לחומר חיטוי עם אלכהול.
יש יובש ולעיתים צריבה לא נעימה ורגישות למזג האוויר.
טופלתי בכמה דברים כימים משחות וכדורי אלרגיה.
האם יש טיפול מומלץ לסיוע לשיפור מבחינת רפואה אלטרנטיבית?
בברכה 
רוני
לצפיה ב-'ניטרול אלרגיה'
ניטרול אלרגיה
08/01/2019 | 22:04
4
הי
יש שיטות העובדות על ניטרול אלרגיה כמו באיפק או קינסיולוגיה או EFT
כמובן שאפשר למרוח משחת O3 או לבנדר.
יש לבדוק את המרכיב האלרגני מתוך כל החומר שהשתמשת

בהצלחה!
לצפיה ב-'טיפול טבעי בדלקת אורטופדית'
טיפול טבעי בדלקת אורטופדית
01/01/2019 | 11:06
2
12
בתקופה האחרונה אני סובלת ממה שנראה כדלקת בברך, כאבים עזים בעיקר כשיורדת או עולה במדרגות (גרה בקומה רביעית בבניין בלי מעלית כך שאין ברירה..)
למישהו אולי יש ניסיון ויכול לומר לי איזה טיפול טבעי יכול לסייע במצב זה? שמנים טבעיים שאפשר למרוח על המקום, צמחי מרפא וכד'?
לצפיה ב-'טיפול'
טיפול
02/01/2019 | 08:03
13
הי
יש שילוב טיפולים הן במריחת משחה חמצבים אלו עם צמחי מרפא, שמנים  והן נטילת תוספים כמו כורכום והן הגישה של טיפול במגע במקום - הנעה.

בבריאות טובה,

לצפיה ב-'נטע,'
נטע,
12/01/2019 | 21:21
6
תלכי לאורתופד, תקבלי אבחון - ואז נדע מה לייעץ לך.
לצפיה ב-'מחפש הילר טוב'
מחפש הילר טוב
01/01/2019 | 14:51
17
שלום, מישהו מכיר הילר (מרפא באנרגיות שכשר גם לפי היהדות) טוב מאיזור המרכז שהוא יודע עליו שהוא ממש טוב ושהוא יכול לקבל אותי אליו?

ומה דעתכם על ההילר המטפל שלומי ישראל כאן?:
לצפיה ב-'ויטמין די בצירוף שקדים'
ויטמין די בצירוף שקדים
21/12/2018 | 12:44
1
14
שלום,

האם ניתן לקחת ויטמין די יחד עם שקדים וגרעיני חמניה ?
הם לא מנטרלים אחד את השני ?

תודה רבה.
לצפיה ב-'צירופים....'
צירופים....
30/12/2018 | 22:20
13
למה שיהיה בעיה לקחת יחד?  מה המניע שאוסר? מה ההגיון שנראה לך?

לצפיה ב-'תוכנית הרזייה אונליין'
תוכנית הרזייה אונליין
20/12/2018 | 15:13
1
12
תוכנית הרזייה אונליין מאוד מוצלחת, תבדקו בעצמכם ותרגישו בריאים!

לצפיה ב-'האם פירסום שווה?'
האם פירסום שווה?
30/12/2018 | 22:18
3
בספק עד כמה ההרזיה יעילה לאורך זמן ושמירה על הערכים אחרי שנה ו 5 שנים?
לרדת זה לא העניין!  לשמור זאת הבעיה!
ולדעתי, אם אין נגיעה "רגשית" בכל התהליך זא לא מוצלח ולא ניתן לעשות באונליין!
בהצלחה!
לצפיה ב-'להשכרה קליניקה במרכז תל אביב'
להשכרה קליניקה במרכז תל אביב
16/12/2018 | 18:41
11

להשכרה מרפאה בקומת קרקע במרכז תל אביב הכוללת חדר רופא/מטפל, חדר המתנה, עמדת מזכירה ושירותים. כניסה פרטית מרחוב שלמה המלך.
השכרה לטווח ארוך, כניסה מיידית.
לפרטים נוספים - ג'ילברט:
03-676-08-02
050-776-44-58

לצפיה ב-'נטיה גנטית לטשטוש ראיה בגיל מבוגר'
נטיה גנטית לטשטוש ראיה בגיל מבוגר
08/12/2018 | 02:53
2
24
פניתי לרופא משפחה בבקשה לקבל הפניה לרופא גנטי. אבל הוא שלח אותי לרופא עיניים.
בכל זאת אשמח לקבל פה חו"ד.

עשיתי לאחרונה בדיקת DNA דרך רוק (23andMe)
וקבלתי תוצאה שיש לי נטיה גנטית לאיבוד ראיה בגיל מבוגר.
יש טיפול מונע או צעדים שכדאי לקחת כדי למנוע או לדחות את אובדן הראיה הגנטי?

מודה מראש לעונים

We detected two copies of the Y402H variant in the CFH gene and one copy of the A69S variant in the ARMS2 gene.
You have an increased risk of developing AMD based on your genetic result.
It is important to discuss this result with a healthcare professional.

Age-Related Macular Degeneration
Age-related macular degeneration (AMD) is the most common cause of irreversible vision loss among older adults. The disease results in damage to the central part of the retina (the macula), impairing vision needed for reading, driving, or even recognizing faces. This test includes the two most common variants associated with an increased risk of developing the condition.
לצפיה ב-'תראי....'
תראי....
16/12/2018 | 13:16
1
12
הי
אפשר לנסות נטילת תוספי מזון שונים וכן עבודה בשיטת שניידר (כרגע הוא בארץ)  וכן בשיטת פאולה.  הבטחות קשה לקיים ולכן אין לדעת מה יגבר על מה או יהיה עיכוב כלשהו......
זה מה שאני יכול לתת תשובה שהיא מאוד כללית......
בבריאות טובה,

לצפיה ב-'לשניידר יש מספר ספרים טובים ומומלצים'
לשניידר יש מספר ספרים טובים ומומלצים
19/12/2018 | 00:34
7
כמו למשל רפוי עצמי בתנועה
יש לו גם וידאו באנגלית עם הדגמות.

לא קשה מבחינת התרגילים - הקושי הוא בזמן שצריך להקדיש ובהתמדה לאורך
זמן ממש ארוך. חוץ מזה הוא בחור כהלכה

יש עוד מטפלת ברמת גן שלומית נצח, שהשיטה שלה "אמנות הראיה" כוללת חלקים משיטת שניידר (למדה אתו והיתה חברתו)  והכניסה תוספות מאביה שהיה מהחלוצים של הטבעונות בישראל וכן מהרמב"ם. 

יש טיפות עיניים שניתן לקנות על פי פטנט של מדען רוסי המכילות את החומר
N-acetylcarnosine eye drops
אני מכירה 2 סוגים יקרים - 5מ"ל אחד עולה 40$ השני 25$.(CAN  C)
השתמשתי 4 חודשים-לא עזר לי כלום ואין הבדל בין הבקבוקון היקר לבקבוקון היקר יותר.
בסוף עברתי ניתוח כטרקט בשתי עיניים
לצפיה ב-'שאלה בעניין רפואי '
שאלה בעניין רפואי
05/12/2018 | 16:23
3
26
שלום רב,

בימים האחרונים הנני סובל מכאבים בישבן וכאב קל בהטלת שתן.

שתי התופעות באו יחד ואני חושב שהן קשורות זו בזו.

האם מישהו מכיר את התופעה? או יודע היכן ניתן להתייעץ בעניין?

תודה מראש
לצפיה ב-'אענה לך מהידע שלי כאח'
אענה לך מהידע שלי כאח
06/12/2018 | 19:07
20
אני לא מטפל ברפואה משלימה,אבל במקרה אני אח .אז אני יכול לתת לך תשובה והמלצה כאח:
לגבי כאב בהטלת שתן-אם מדובר בתחושת שריפה /צריבה במתן שתן ייתכן שיש לך דלקת בשתן. הבדיקה הפשוטה ביותר לזהות ולאבחן זאת ,על ידי בדיקת שתן בסטיק שנעשית בחדר אחיות. אתה יכול לפנות לחדר אחיות בקופה בה הינך מבוטח ולבקש לבצע בדיקת שתן בסטיק.במידה ובבדיקת שתן רואים שיש לך דלקת ,מפנים אותך להמשך טיפול לרופא המשפחה והוא ירשום לך אנטיביוטיקה כמובן וברוב המקרים ,יישלחו את השתן שלך לתרבית,על מנת לבדוק איזה חיידק ספיציפי צמח בשתן.
לגבי הבעיה השנייה של כאבים בישבן,האם זה כאב בפי הטבעת? או כאב בישבן עצמו?
בעניין זה הייתי ממליץ לפנות לפרוקטולוג.
אגב לא בהכרח יש קשר ישיר בין שתי הבעיות הרפואיות.
לצפיה ב-'ממליצה להתחיל מרופא משפחה'
ממליצה להתחיל מרופא משפחה
12/01/2019 | 21:19
1
4
לצפיה ב-'מה שכתבת ממצה בעצם במשפט אחד את כל מה שכתבתי...'
מה שכתבת ממצה בעצם במשפט אחד את כל מה שכתבתי...
20/01/2019 | 17:03
1
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:13
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'שאלה למרות שזה לא הפורום'
שאלה למרות שזה לא הפורום
03/12/2018 | 16:05
3
22
שלום,
יש לי דלקת ריאות, או היה לי ואני אחרי ומשתעל ללא סוף,
עברתי טיפול תרופתי עם 2 סוגי אנטיביוטיקה, וטיפול אינהלציה?
אבל הרופאה לא רואה שיפור מספק ולא מאשרת לי לחזור לעבודה,
למרות שאני חש יותר טוב..

אני יודע שזה לא הפורום, אבל לא נראה לי שיש כאן פורום מתאים.

מה אני יכול לעשות עם השיעולים?
אני גם עושה טיפול אינהלציה אבל אשתי אומרת שזה ירעיל אותי יותר מאשר יועיל לי.

לצפיה ב-'שיעולי'
שיעולי
04/12/2018 | 10:22
1
13
הי
יש המון מה לעשות ולא נכון לתת "עיצות" במחשב.....
אפשר לשתות תה מצמחי מרפא, תוספי מזון שונים, שאיפות שמנים אתריים וכוסות רוח לגב עליון וריאות  ועוד......

אשמח לסייע בכייף.

בבריאות טובה

לצפיה ב-'יש דבש מנוקה (יקר בטירוף אבל עוזר וגם סוכריות מאותו דבש'
יש דבש מנוקה (יקר בטירוף אבל עוזר וגם סוכריות מאותו דבש
19/12/2018 | 00:40
6
כמו כן תרופת סבתא מצויינת: לקצוץ בצל, להוסיף 1-2 כפות דבש.
לתת לתערובת לעמוד ומידי פעם לקחת כף מהנוזל שהבצל הפריש.
בכל יום לעשות תערובת חדשה.

לא להכניס למקרר אבל יש לכסות את הכלי.

הרבה בריאות
לצפיה ב-'למה לא הפורום? דוקא כן'
למה לא הפורום? דוקא כן
12/01/2019 | 21:18
4
ממליצה: הרבה פרוביוטיקה - לשיקום מערכת העיכול אחרי אנטיביוטיקה ולחיזוק כללי,
צמחי מרפא - נגד שיעול.
אינהלציה - תלוי, מה אתה נושם. אם אתה נושם עדי תפוח אדמה - זה דוקא עוזר מאד. אם אתה נושם כל מיני כימיה - יתכן ואשתך צודקת.

לצפיה ב-'האם קיימות טכניקות נוספות בדומה ל- Tai Chi ו- Qi Gong?'
האם קיימות טכניקות נוספות בדומה ל- Tai Chi ו- Qi Gong?
02/12/2018 | 10:05
1
8
לצפיה ב-'תכל'ס יש המון.....'
תכל'ס יש המון.....
02/12/2018 | 14:15
12
לצפיה ב-'רעד קל'
רעד קל
01/12/2018 | 10:02
1
15
שלום,
האם דיקור או טיפול אחר יכול לסייע בבעיה של רעד ביד ימין, ללא כל תופעות נוספות?

לצפיה ב-'יכול'
יכול
01/12/2018 | 17:48
11
כל טיפול יכול לעזור.
מה הציפיה מהתשובה לשאלה?  שאין נתוני בסיס?
לצפיה ב-'מס' שאלות בנוגע להכשרת מאמנים ואורח חיים בריא במכללת רידמן'
מס' שאלות בנוגע להכשרת מאמנים ואורח חיים בריא במכללת רידמן
30/11/2018 | 09:20
22
סופ''ש נעים,
מתלבט בנוגע להסמכה הזאת, אשמח אם תוכלו לענות לי על מס' שאלות לפני שאצור קשר עם המכללה עצמה:
1. משהו למד או לומד ויכול להעיד מנסיונו האישי על רמת התכנים שמועברים?
2. האם ניתן לקבל את הסיליבוס כדי לדעת אילו נוסעים נלמדים בקורס?
3. האם התעודה מוכרת ע''י משרד הבריאות/החינוך או כל גוף אחר שרלוונטי לתחום?
4. עפ''י חוק איך רשאי אותו מאמן/מטפל להציג את עצמו בפני המטופל/לקוח?
5. עפ''י חוק מה השירות שהמאמן/מטפל רשאי לתת למטופל/לקוח? 
6. האם קיימים גופים אשר מעסיקים את בוגרי ההסמכה הנ''ל?

תודה מראש לעונים!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/11/2018 | 12:55
5
27
מנורת מלח כשהיא כבויה או דולקת בחדר במה זה אמור לעזור? קיבלתי 3 קג גבישי מלח הימלאיה ורוד
תודה לכם
לצפיה ב-'מנורת מלח'
מנורת מלח
21/11/2018 | 09:37
3
12
הי
המנורת מלח לא תעשה יותר מידי אם היא דולקת עד שעה - שעתיים.  העיקרון המרכזי הינו שיפור במע' הנשימה וכתוצאה מכך שיפורים בשאר מערכות הגוף.
אפשר לקרוא חומר על חדרי מלח ואז תבין את האפקט.
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
21/11/2018 | 10:05
1
11
תודה אז להדליק אותה כל היום?
קניתי סטנדרתי גבישי מלח זה על סוללות
לצפיה ב-'תנסה ותחווה'
תנסה ותחווה
03/12/2018 | 07:48
9
לצפיה ב-'היי'
היי
21/11/2018 | 10:11
7
לצפיה ב-'לבעיות נשימה'
לבעיות נשימה
12/01/2019 | 21:14
1
לצפיה ב-'שחיקת סחוס במפרקי הירך. מה עוזר? אשמח להמלצות. תודה'
שחיקת סחוס במפרקי הירך. מה עוזר? אשמח להמלצות. תודה
17/11/2018 | 09:11
2
12
לצפיה ב-'שחיקה'
שחיקה
18/11/2018 | 22:48
12
הי
אין תחליף לסחוס. הפיתרון כרגע זה לסייע בהפחתת כאב ודלקת אם באמצעות עיסויים ותנועתיות ואם באמצעות תוספי מזון שונים.
נטורופת וכל לסייע לך מאוד בעניין זה ובשילוב טכניקות מגע שונות
לצפיה ב-' טיפול בשחיקה'
טיפול בשחיקה
21/11/2018 | 14:59
10
שחיקת סחוס נגרמת לרוב מיציבה לא נכונה
חלק גדול מתהליך הריפוי, הוא גם בשיפור היציבה- מומלץ דרך שיטת אלכסנדר, אוסטאופתיה,פלדנקריז . יש סוגי טיפולים נוספים ש
היכולים לעזור כדי לשפר את זרימת הדם למקום ולברגיע את הכאב ואת הגוף.
תוספי מזון יכולים לפעמים לעזור, אבל ללא טיפול בסיבה- יהיה קשה לשמור על המצב
כמובן יש להתאים טיפול למצב הבריאותי ולגיל. וקשה לתת ייעוץ מתאים בלי כל הידע .

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה