לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1715217,152 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'סטאז בשיאצו'
סטאז בשיאצו
22/11/2017 | 14:28
4
הי שלום
אני לומד כרגע שיאצו שנה ב'  
אני מחפש אנשים לסטאז שלי ל-10 טיפולים במחיר סימלי
למי שמעונין שיפנה בפרטי
אני נמצא בתל אביב ויכול להגיע לערים שליד תל אביב
תודה ליאור :)
לצפיה ב-'אסופרה - בריטס'
אסופרה - בריטס
21/11/2017 | 08:47
4
מוצר שהינו גליל גופרית העובד על שיחרור שרירים כואבים.
בטוח לשימוש בזמן הריון!!!

https://www.youtube.com/watch?v=J-yIOPWoK6k

מי שירצה מוזמן לפנות אליי - הצלחתי להשיג כמות יפה.....

לצפיה ב-'מחפש 2-10 איש שצריכים רפואה למחלות שמוגדרות חשוכות מרפא.'
מחפש 2-10 איש שצריכים רפואה למחלות שמוגדרות חשוכות מרפא.
19/11/2017 | 18:30
5
לעשות עבורם פעולה רוחנית שנלמדת מספרי מהרח"ו , ונמשכת 40 יום .ויהיה צורך לשלם רק אם ישיג תוצאות של רפואה שלמה , מעבר לכך אין צורך להגיע לשום מקום ולא לשלם שום דבר . rony777@outlook.co.il  תודה אהרן

לצפיה ב-'התעניינות לגבי לימודי שיאצו'
התעניינות לגבי לימודי שיאצו
15/11/2017 | 21:33
2
19
שלום.
אני מעוניינת לדעת מהם הדרישות על מנת להתקבל לעבודה בתור מטפל שיאצו?
ומהו השכר של מטפל שיאצו?
תודה רבה.
לצפיה ב-'ראו תשובה בשירשור על לימודי עיסוי..... חבל להאריך בדברים'
ראו תשובה בשירשור על לימודי עיסוי..... חבל להאריך בדברים
18/11/2017 | 18:16
8
לצפיה ב-'דרישות ושכר של מטפלי שיאצו'
דרישות ושכר של מטפלי שיאצו
19/11/2017 | 09:26
8
שלום לך,

כיוון ששתי השאלות שלך ממוקדות יותר בעבודה ופחות בטיפול עצמו, אתייחס להיבט הספציפי הזה; יחד עם זאת, את מוזמנת לפתוח דיון רחב יותר על לימודי שיאצו, אם את מעוניינת.

דרישות עבודה יש בקופות חולים, או בחברות שמעסיקות מטפלים, אם באופן קבוע ואם כחלק ממאגר מטפלים שנקראים לבצע טיפול במסגרת אירוע כזה או אחר. בשני המקרים, השכר בדרך כלל נמוך למדי (שכר מינימום, או קרוב לזה). בקופות חולים, בדרך כלל, מקבלים בכל מקרה רק מטפלים עם מספר מסוים של שנות ניסיון מתום סיום הלימודים. בספא, אם פרטיים או בבתי מלון, בדרך כלל אין ביקוש, או שיש ביקוש נמוך, למטפלי שיאצו, בפרט אם הם עוסקים רק בשיאצו ולא בשיטות טיפול אחרות ו/או עיסויים למיניהם.

לצפיה ב-'שיתוף בסיפור אישי מהיחלצות ממחלה קשה'
שיתוף בסיפור אישי מהיחלצות ממחלה קשה
06/11/2017 | 21:52
2
30
שלום לכולם.
ברצוני לשתף אתכם בסיפורי האישי שכתבתי לאחר שנחלצתי מעשר שנות סבל ממחלה נוראית שהרופאים מגדירים כמחלה אוטואימונית ששמה קוליטיס.

כתבתי את סיפורי האישי על מנת לעזור לחולים אחרים, שם הסיפור הוא "שלושים ושש שעות מאימורן", כי הייתי 36 שעות לפני תחילת טיפול במדכאי מערכת חיסון. מי שמעוניין יכול לפנות למייל זה ולבקש את "שלושים ושש שעות מאימורן",והקובץ ישלח. אין צורך להזדהות, אין צורך להסביר מדוע. הוא כמובן בחינם.  phoenix999a@gmail.com
לצפיה ב-'פרסום סיפור אישי, יתאים גם לכאן.'
פרסום סיפור אישי, יתאים גם לכאן.
14/11/2017 | 07:54
1
3
לצפיה ב-''
19/11/2017 | 09:27
1
לצפיה ב-'איפה כדאי ללמוד עיסוי שוודי?'
איפה כדאי ללמוד עיסוי שוודי?
30/10/2017 | 14:47
3
13
מסקרן אותי התחום של העיסוי ואני רוצה ללמוד כרגע עיסוי שוודי, איפה הכי מומלץ או מה המקומות המוכרים יותר.

לצפיה ב-'לימועיסוי'
לימועיסוי
01/11/2017 | 07:48
10
היי
ממליץ לך לפנות למטפל בתחום - להרגיש, לשמוע לעומק מה צריך ומה נדרש ואיך זה בא ליידי ביטוי בפרקטיקה ורק אז תחליט אם אתה רוצה את זה כתחביב או כמקצוע.
לדעתי, יש לכך הרבה משמעות והשלכות לעתיד!!!
צריך לדעת עם מה להתמודד ואיך זורמים......

בהצלחה!
לצפיה ב-'עיסוי'
עיסוי
03/11/2017 | 22:47
1
10
אין מקום אחד ויחיד, כי יש הרבה מקומות טובים
דגשים מבחינתי:
1. המורה - לבחור מורה טוב. אם אלפונס עדיין מלמד ברמה של שבדי אז הוא מדהים...
2. אפשרות המשך - ללמוד במקום שבו העיסוי השבדי הינו שלב ראשון בתוכנית ארוכה יותר של עיסוי .
ברוב המכללות הרציניות לעיסוי, יש מסלולי לימוד שאורכם כשנתיים ויותר - ובכל אחד מהם התמחויות שונות , כדוגמת עיסוי רפואי , עיסויים מהמזרח, שיטות הוליסטיות..
אני ממליצה לחוות עיסויים שונים ולקרוא עליהם כדי להבין מה השיטה שמדברת אליך כדי שתדע לאן להמשיך מהשוודי
3. שיקולים נוספים לבדיקה: המכללה מוכרת באיגוד, , חוות דעת של סטודנטים ובוגרים, מיקום, אוירה, לימודי העשרה וכד'

לצפיה ב-'מי זה אלפונס ?'
מי זה אלפונס ?
04/11/2017 | 21:53
8
כנראה אלמד עיסוי שבדי קודם כל בתור התחלה ונראה אם זה מעניין אותי או אם אני רוצה ללמוד עוד.
מתלבט כרגע בין שתי אפשרויות.
לצפיה ב-'קורס eft'
קורס eft
29/10/2017 | 21:46
14
היי
מי מכיר? ממליץ?
אני מארגן קבוצה לעבור את הקורס ב- 2 פגישות באיזור השרון (כפ"ס)
בשעות הבוקר - כל מפגש עד 4 שעות, מקבלים תעודה בינלאומית.
מי שמעונין מוזמן לפנות אליי במסר ואתן את כל הפרטים הנדרשים.
העלות היא 950 ש"ח ואם יש קבוצה של לפחות 6 המחיר יירד....

לצפיה ב-'סודה לשתיה'
סודה לשתיה
27/10/2017 | 19:21
4
30
שלום אשמח אם תוכלו לעזור לנו
השתמשתי סודה לשתיה כדורדוראנט אחרי שהתנגבתי לקחתי אתה הסודה לשתיה ללא תוספות של כלום ושמתי בבית שחי. זה מאוד עוזר לי יותר מדורדוראנט.
אבל אז פתאום יום אחד התחיל לשרוף לי וניהיה לי כמו כוויה בבית שחי ושורף אימים 
ומה עושים? בכל זאת בית שחי צריך לצאת מהבית אז קניתי דורדוראנט קריסטל אבל הוא לא החזיק יום שלם. וששמתי רק את הסודה התעלפתי מרוב שזה שרף. אז מצאתי פיתרון זמני לשים את הקריסטל קודם ואחכ את הסודה. אבל זה לא נותן לי פיתרון טוב.
לא הבנתי למה האבקת סודה לשתיה שמשתמשים בה נקי גורמת לכווית?
אם יש לכם פיתרון לעזור לי איך להיפתר מהאודם בבית שחי תעזרו לי.

לצפיה ב-'יש סודה לשתיה רפואי=למרות שאני לא בטוחה שזה יעזור'
יש סודה לשתיה רפואי=למרות שאני לא בטוחה שזה יעזור
28/10/2017 | 13:20
47
קשה למצא סודה כזו בארץ
ניתן לקנות ברשת ב-IHERB אן ב-VITACOST

אני שותה 3 כפיות 3פעמים ביום בכוס מים להעלאת ה-PH בשתן (ובגוף כמובן)
לצפיה ב-'לא שמעתי על תופעה כזאת.'
לא שמעתי על תופעה כזאת.
28/10/2017 | 19:18
2
12
גם אישית שנים משתמשת בסודה - והכול בסדר גמור.
אולי נפצעת? אולי יש לך סקד בעור או פצע וסודה נפלה על המקום?
לצפיה ב-'גם אני לא עד שזה קרה לי'
גם אני לא עד שזה קרה לי
29/10/2017 | 01:21
1
9
בעקבות המקרה ניסתי לגשש קצת בגוגל וראיתי שיש כאלה שמכינים דורדוראנטים לרגישים לסודה לשתיה... גם לי זה חדש כל הקטע של הרגישות בגלל באתי לפורום לראות אולי מישהו במקרה קרה לו אותו הדבר... זה נראה כמו כוויה וסדק . את משתמשת בסודה לשתיה נקי בלי תוספות? ולא שורף לך שאת שאת שמה?
לצפיה ב-'כן'
כן
29/10/2017 | 02:53
12
 אבקת סודה רגילה ביותר.

את אומרת שזה נראה כמו סדק - אז אולי יש לך באמת סדק - ולכן יש לך את התגובה? אם יש לך סדק - התגובה הגיונית.

לצפיה ב-'טיפולים לבלוטת התריס'
טיפולים לבלוטת התריס
28/10/2017 | 12:12
2
31
שלום לכולם
רציתי להמליץ לכם על טיפול לבלוטת התריס, מדובר בטיפול טבעי שהתחלתי לפני כחודשיים. בהתחלה הופיעו תסמינים שונים ולקח לי זמן עד שהבנתי איפה הבעיה בדיוק. התוצאות של הטיפול היו מאוד מרשימות. הרגשתי שאני חייבת להמליץ על הטיפול, לכל מי שסובל מבעיה כלשהי בבלוטת התריס- טיפול טבעי בבלוטת התריס.
לצפיה ב-'הטיפול הטבעי יעיל ומומלץ לבלוטת תריס בתת פעילות זה יוד לוגול'
הטיפול הטבעי יעיל ומומלץ לבלוטת תריס בתת פעילות זה יוד לוגול
28/10/2017 | 12:52
10
זהו יוד נוזלי זמין יש בחוזרים שונים
לא קיים בארץ (למיטב ידיעתי) וניתן להמינו באתרים כמו IHERB, VITACOST

יש לעשות בדיקות מקיפות ורק אחרי קבלת התוצאות והתיעצות עם נטורופט מוסמך
ייקבע המינון

גם אצות וספירולינה טובים מאד
לצפיה ב-'ריפוי טבעוני לבלוטת התריס'
ריפוי טבעוני לבלוטת התריס
28/10/2017 | 21:01
9
קישור למאמר שלי בנושא

לצפיה ב-'העצם במרפק נתקעה - צריך עזרה בדחיפות'
העצם במרפק נתקעה - צריך עזרה בדחיפות
27/10/2017 | 07:45
2
15
שלום לכולם.:)
לפני מספר שנים נקעתי את יד שמאל בתאונת אופניים.
מאז כל מספר שבועות/ חודשים "נתפסות" לי העצמות במרפק באופן כזה שאיני יכול ליישר את היד ובמידה ואני מנסה, זה כואב מאוד ומקרין לכל אמת היד.
עד היום הצלחתי לשחרר את זה בעזרת ניעור היד עד היווצרות קנקים כאלו ששיחררו את התפיסה.

לאחרונה זה קורה בתדירות גבוהה ( כל יום ) לפרקי זמן ארוכים יותר
ואתמול זה נתפס, אך איני מצליח לשחרר את זה עד עכשיו.

אשמח ליעוץ שלכם לגבי רופא טבעי שיכול להחזיר לי את העצם למקום או לטפל בי.
תודה רבה.
לצפיה ב-'לך לך'
לך לך
27/10/2017 | 09:31
10
הי
לך למטפל בעיסוי מקצועי שיודע גם מינפולציות או מוביליזציה ושילוב בניהם אולחילופין לשיאצו נקודתי.
היות והענין חוזר - ואין "תרופות פלא" ממליץ על טיפול קבוע ולאורך זמן!!
בהנחה שאתה קשיש אז עם הגיל המצב יחמיר יותר .....
כמובן שלא ציינת פרטים אחרים שחסרים לכל התמונה ....  כמו האם יש השפעה של מזג האוויר על הענין זה? מה מחמיר מה מקל? ועוד.......
בהצלחה! 
לצפיה ב-'ניסית לפנות לאורטופד ?'
ניסית לפנות לאורטופד ?
31/10/2017 | 23:42
3
אם הוא לא יוכל לעזור אולי הוא יפנה אותך לפיזיותרפיה
לצפיה ב-'שאלה על ביצים'
שאלה על ביצים
21/10/2017 | 08:57
1
21

היי
אני מטופלת אצל נטורופתית כבר במשך חצי שנה עקב משהו שהתפרץ אצלי בשנה האחרונה. וזה כמעט כבר עבר לחלוטין.
אני עדיין מנסה לשמור על הנחיות התזונה שלה, אבל אני גם מתאמנת הרבה לכן צריכה חלבונים.
בעיקרון, בתחילת התהליך היא אסרה עליי לאכול ביצים ועכשיו היא אמרה עד 3 פעמים בשבוע. 
השאלה שלי היא: אם אני מפרידה את החלבון מהחלמון (תמיד) ואוכלת רק את החלבון, עדיין זה לא טוב? עדיין זה לא מומלץ? או שכל הדברים הרעים בעיקר נמצאים בחלמון אז זה בסדר?
 כי יוצא שאני אוכלת בארוחת ערב נניח 3 ביצים (רק חלבון) 
, לעומת ה3 פעמים בשבוע שהיא הנחתה אותי. תודה לעונים

לצפיה ב-'חלבון'
חלבון
22/10/2017 | 15:09
12
הסבירות שאת צורכת יותר מידי חלבון הרבה יותר גדולה מזו שאת צורכת מעט מידי חלבון.
ב"ה, הזמנים שאנשים חיו בתת-תזונה ומתו מרעב - מאחורינו.

לגבי הביצים: כל הטוב והחשוב שבביצה נמצא בחלמון.כל הוויטמינים והמינרלים והלציטין והכול הכול - רק בחלמון.
בחלבון נמצא כמעט אך ורק חלבון. שהוא גם חלבון מין החי - כלומר לא הכי טוב.

לגבי הנטורופתית שלך: אין לי מושג למה היא הסירה לך את הביצים מהתפריט, כנראה היו לה סיבות. אך רק היא יודעת אותם. לכן, מה שצריך לעשות הוא לדון אתה בעניין. רק היא יודעת
לצפיה ב-'מזרן שיאצו'
מזרן שיאצו
19/10/2017 | 21:45
12
היי, מחפשת לקנות מזרן שיאצו מתקפל יד שנייה באזור תל אביב.
אשמח לתגובות אם אתם מוכרים או מכירים מישהו שמוכר.
תודה:)
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:48
1

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'כדאי לעשות בדיקת קולונוסקופיה '
כדאי לעשות בדיקת קולונוסקופיה
04/10/2017 | 00:54
15
45
למי שמבין, אומנם אין פה רופאים אבל אפשר לקחת ביופסיה בבדיקת קולונוסקופיה לגילוי סוג הטפילי מעיים?
לצפיה ב-'ביופסיה - גידול'
ביופסיה - גידול
04/10/2017 | 17:20
27
היי
זיהוי טפילי מעיי עושים בבדיקת צואה רגילה - אין צורך בקולונוסקופיה בשביל זה!
לרוב זו בדיקה שנלקחת המשך 3 ימים רצופים ומועברת למעבדה.
בבדיקת קולו' בודקים בעיקר גידולים ואז לוקחים דגימה למעבדה.
לרוב הבדיקה היא ברמת טישטוש קלה - הרדמה קלה.....
יש לעשות הכנה של 3 ימים מראש עם הפסקת אוכל מסויים ועד לקיחת משלשלים ביום האחרון בכדי לנקות את המערכת הכי טוב שאפשר ויהיה אפשר לראות מה קורה במעי (הגס).  אגב יש טכנולוגיות מתקדמות יותר כמו טבליה שבולעים המכילה מצלמה.....
בהצלחה!
לצפיה ב-'בבדיקת קולונוסקופיה'
בבדיקת קולונוסקופיה
05/10/2017 | 20:09
13
29
אכן לוקחים דגימות לביופסיה.
המטרה - אבחון מדויק.
גם קולונוסקופיה, גם ביופסיה עושים לפי שיקול דעת רופא המטפל. אנשים בפורום לא מכירים אותך ואת המקרה הרפואי שלך ולכן,  ולא משנה עד כמה מומחים יהיו - לא ידעו להמליץ או לא להמליץ על שיטת אבחון או טיפול כלשהו.
לצפיה ב-'קולונוסקופיה'
קולונוסקופיה
05/10/2017 | 21:00
12
23
יעל אפשר בקולונוסקופיה לראות את התולעים? ולקחת דגימה כדי לדעת באיזה סוג של תולעת מדובר?
לצפיה ב-'תולעים??'
תולעים??
05/10/2017 | 21:53
9
20
לא שמעתי על שימוש כזה של קולונוסקופיה.
תשאלי את הרופא-גסטרו שלך.
לצפיה ב-'מבחינת עלות תועלת...'
מבחינת עלות תועלת...
08/10/2017 | 23:28
8
24
לבדיקה משתמשים במרוקן שהורס את פלורת המעי והחומר לא טוב לכליות...אתם אנשי הרפואה המשלימה ממליצים על הבדיקה מבחינת עלות תועלת?

לצפיה ב-'מה, מישהו המליץ???? קשה לי להאמין....'
מה, מישהו המליץ???? קשה לי להאמין....
09/10/2017 | 00:16
5
12
לצפיה ב-'אפשר לשאול?'
אפשר לשאול?
09/10/2017 | 03:02
4
18
האם  מרפאים ברפואה משלימה (סליחה על ההכללה) לא ממליצים ל עבור את הבדיקה ? בגלל מה שכתבתי למעלה, היא לא נחשבת כל כך "בריאה" ועושה שוק לגוף שלוקח לו הרבה זמן לצאת ממנו. מצד שני, יש דברים שאפשר לגלות בבדיקה הזאת שאי אפשר לגלות באופן אחר...בפרט לבעלי מחלות מעי, זאת דרך טובה לדעת את הסטטוס שלהם אך מצד שני גורמת נזק משמעותי לתהליכי ריפוי במידה ויש כאלה
איך מתגברים על הקונפליקט הזה?

לצפיה ב-'קודם כל, באמת ההכללה מאד לא במקום'
קודם כל, באמת ההכללה מאד לא במקום
09/10/2017 | 08:48
3
19
אדבר אך ורק בשם עצמי.
יש כאן בעיה כללית של כל טיפול ורוב האבחונים של רפואה המערבית מודרנית.
כל תרופה, ללא יוצאת מין הכלל, בעלת תופעות לוואי. תסתכלו על עלון המצורף לכל תרופה ותראו רשימה ארוכה של תופעות לוואי, לפעמים קשות מהמחלה. למשל, ראיתי ברשימה כזאת לתרופה נגד נדודי שינה - מוות. (זה הלך מקל - בחילות - לקשה...).

העיקרון תמיד - מה הוא רע במיעוטו? לפעמים חולה כ"כ סובל שמוכן להסתכן גם בתופעות לוואי קשות, במיוחד אם לא יודע שיש לכך אלטרנטיבה טובה יותר.

אם לחזור לרולונוסקופיה, זוהי הבדיקה האולטימטיבית בהכרעה בין מחלת קרוהן לבין קוליטיס כיבית וכן חשובה מאד לבירור סרטן המעי הגס.
בכל המקרים הללו חשוב ביותר את האבחון המדוייק שעלולה לספק קולונוסקופיה, וכן, המלצתי לעשות.
לצפיה ב-'.....'
.....
09/10/2017 | 20:59
2
19
אני סובל מקרוהן קוליטיס (קרוהן במעי הגס), הרופאים מפצירים לעשות כל שנתיים קולונו למניעת סרטן. הבעיה שכל קולונו כזה מדרדר את מצבי אחורה לעין שיעור, והרופאים המערביים לא ממש מבינים את זה.
אני מוצא את המזור האמיתי בעשור האחרון במה שמוגדר כיום רפואה משלימה, זה הדבר היחידי שמביא את הגוף שלי לרגיעה, לא תרופות מתוכמות ככל שיהיו (שעוזרות בהחלט אך לזמן קצוב),  דבר שמוגדר בכל טופס ביקורת של רופא מערבי : "ללא כל טיפול". מבחינתם אני מזניח את בריאותי. אני לא יודע כיצד לפעול על מנת לקחת אחריות על בריאותי.

לצפיה ב-'לדעתי - '
לדעתי -
09/10/2017 | 22:01
13
תזונה+הומאופתיה\בד"כ זה נותן תוצאות מעולות
רפואה שלמה לך ופתקה טובה
לצפיה ב-'פשוט!'
פשוט!
09/10/2017 | 22:09
17
הי
העיקרון המנחה שלי הוא הפשוט!  אם הרפואה המשלימה גורמת לרגיעה למה ללכת לקוונצ'?  בשביל לקבל וי?
מאידך וזה הכי חשוב, להיות אצל מטפל/ת שאתה מתחבר אליו/ה וללכת לכל האורך הדרך, כן, ניתן לנסות כמה מטפלים ואז להחליט ולזרום! 
בעיניי אין צורך בבדיקה כל שנתיים אלא אם יש רקע משפחתי או שינויים לרעה.
ואגב דיונים כאלה הם לא לרשת - כי יש הרבה פרמטרים שצריך לשמוע ממך ואז לראות ולהחליט ולא נפתח עכשיו ראיון אישי לעומק.....
ואם נשים לב הכל התחיל מבדיקת קולו' לתולעים..... ובסוף מדברים על קרוהון? זה שני דברים שונים לחלוטין וכמו שכתבו לעייל - עלות מול תועלת .....
ככה לא מנהלים תקשורת! ולכן ההתייחסות היא שטחית ורדודה כמו הצגת המקרה.

לצפיה ב-'המלצת הרפואה המשלימה'
המלצת הרפואה המשלימה
16/10/2017 | 10:10
1
16
מגיבה לכל מה שכתבת, לא רק לשאלה המקורית.
אז:
לרפוא המשלימה יש עוצמות טיפוליות ועד ריפוי במצבים שהרפואה המערבית לא יודעת להתמודד אתם , כמו מחלות המעיים
לכן, אם כבר עברת אבחון ואתה רואה את השיפור , גם סוביקטיבי וגם מדיד , בדרך של הרפואה הטבעית, אז עדיף לבצע את המעקב הרפואי באמצעים פחות דרסטיים
יחד עם זה, אני כן ממליצה על קולנוסקופיה למי שצריך אבחון - כי במצב האקוטי של סרטן מתפתח, התועלת של הגילוי המוקדם והסרת הנגעים עולה על הנזק של כמה ימים לא נחמדים
לצפיה ב-'..'
..
18/10/2017 | 05:34
16
"בדרך כלל מי שיש לו תולעים מטפל בהם וזהו"
ומי אמר לך שלא טיפלתי ?!!
זה שזה לא עבר לי זה משהו אחר.
לצפיה ב-'ממש לא לתולעים'
ממש לא לתולעים
16/10/2017 | 10:06
1
31
להשתמש בקולנוסקופיה כדי לזהות תולעים זה כמו לקחת תותח כדי לירות בנמלים. גם יקר וגם לא אפקטיבי בכלל
יש כלים מאד פשוטים לזיהוי תולעים - את התולעים הרגילות כל בדיקת צואה פשוטה יודעת לזהות.
וכאשר מדובר בטפילים שקשים יותר לזיהוי - אז הרופא מזמין בדיקת צואה יותר מורכבת, בדיקות דם (לנוגדנים), לפעמים מטוש רקטאלי (לקיחת משטח על ידי מקל עם צמר גפן)..
לא ברור לי מה בדיוק קורה לתולעי מעיים עם הטיפולים המקדימים לקולנוסקופיה והחומר הניגודי - לא בטוח שמישהו בדק. בדרך כלל מי שיש לו תולעים מטפל בהם וזהו ..
לצפיה ב-'לפני יותר משנה אובחן אצלי קוליטיס מדמם בבדיקת קולונוסקופיה'
לפני יותר משנה אובחן אצלי קוליטיס מדמם בבדיקת קולונוסקופיה
28/10/2017 | 13:12
7
קבלתי פרדניזון ותרופה בשם רפאסל וירדתי 6 ק"ג בחודש (שהיה הדבר הטוב היחידי בכל העניין*.
רופא הגאסטרו אמר לאחר הקולונוסקויה שיש "התפרצות הר געש במעיים שלי"

לאחר זמן קצר קיבלתי תרופה שבהיסח הדעת נאמר לי "שיעזור להלחם בדלקת).

כשבדקתי ברשת על התרופה התברר שזו תרופה כימוטראפית שנותנים
גם לחולי סרטן השד כדי להוריד את הרמה החיסונית של הגוף.

אחרי 2 הכדורים בראשונים הפסקתי את התרופה ופניתי לד"ר אריה אבני
שבעברו היה גסטרולוג והיום רופא מטפל פרטי מאד שנוי במחלוקת
(בעיקר בגלל התבטאויות חריגות נגד רופאים בעינייני חיסונים/כימוטרפיה וכד')

נסעתי עד קציר שבצפון - ומה אומר, היה כדאי!

קיבלתי הנחיות לתזונה (בתחילה חודש וחצי של מרק ירקות בלבד)
ואח"כ "מה שמרגיש לך טוב ואין לו סימפטום של כאב/שלשול וכד')
תה 3 פעמים ביום שכלל צמחי מרפא, עוד שיקוי של צמחים מרים,
אומגה 3, ויטמין D3 ,  מגנזיום ועוד תוספי מזון כולם במינונים גבוהים מאד.
סודה לשתיה כפית X3 פעמים ביום

ביוזמתי גם עברתי סדרת טיפולים של דיקור סיני לחיזוק המערכת החיסנית והעיכול.

כמובן שהפסקתי את כל התרופות המערביות (כולל אלה ששומרות על המצב)
למזלי גם רופא הגסטרו המקסים שלי אמר שאם אני מרגישה טוב והקולונוסקופיה תקינה-אין בעיה

לד"ר אבני חזרתי עוד פעם אחת לפני כמה חודשים טובים
ואני סבורה שפעם בחצי זנה כדאי לבקר אותו שוב

האם "התרפאתי" לגמרי? לא
אני מרגישה טוב, אם אני חורגת ממה שאני חושבת כנכון אני משלמת את המחיר מייד (ואתם יודעים איך זה מתבטא). כמובן שהרופא/מטפל לא יכול להחזיק את היד שלי כל הזמן, גם אני כמטופלת כדאי שאעשה את המוטל עלי. (וזה מה שאני אומרת לכל המטופלים שלי בקליניקה של דמיון מודרך ו-NLP)

ברכות על ראשו של ד"ר אבני. הוא עזר ועוזר לחולים קשים ממני.

ודרך אגב אין דבר כזה קרוהן-קוליטיס.
קרוהן זו דלקת של המעי הדק
קוליטיס זו דלקת של המעי הגס

לצערי יכול להיות שלאדם אחד יהיו את שתי המחלות

הרבה בריאות
לצפיה ב-'שלום - יש לי שאלה לגבי ברומלין'
שלום - יש לי שאלה לגבי ברומלין
02/10/2017 | 08:07
4
25
אין לי תקציב לקנות אותו בתור תוסף מזון
ואין תקציב לקנות אננס טרי
באננס מקופסה יש את אותה כמות ברומלין כמו באננס טרי ?
ומה לגבי אננס מיובש ?
ומה לגבי מיץ אננס ?
לצפיה ב-'למה ברומלין?'
למה ברומלין?
02/10/2017 | 11:53
16
היי
אולי יש אפשרות לתחילף אחר לאותה מטרה וזה יותר זול?
לפעמים "נתפסים" על משהו אחד וכאילו אין תחליף.......  בוא נפתח את הראש להצעות נוספות......
וזה בדיוק המקום להגיע למטפל מוסמך ובקיא - לפתוח את הבעיה ולראות מה ניתן לעשות בהתאם לתקציב......

בהצלחה!
לצפיה ב-'ברומליין'
ברומליין
05/10/2017 | 22:13
2
17
לא הבנתי: אם אננס יקר לך - איך מיץ אננס לא יקר? הרי כדי לקבל מיץ תמיד זקוקים ליותר פרי כחומר גלם.
בתהליך עיבוד הפרי לשימור ברומליין נהרס.
ברומליין נמצא רק בפרי טרי או במיץ טרי.
בתוך הפרי הוא נמצא באמצע הפרי - בחלק הקשה והפחות טעים, לכן חשוב לאכול את האננסב יחד עם החלק הפנימי, לבחור את הפרי הבשל, ללא כתמים על הקליפה.

ועוד משהו: לא לשמור בטמפרטורה מתחת ל-5 מעלות.
לצפיה ב-'תודה (אני מסלול רקורטל.. שכחתי את הסיסמה)'
תודה (אני מסלול רקורטל.. שכחתי את הסיסמה)
09/10/2017 | 23:12
1
14
יש בשופרסל ליטר מיץ אננס שרשום עליו 100% מיץ אננס וזה עולה 10שקל
זה כנראה מעובד לפי מה שאת אומרת
לצפיה ב-'ברומלין בקפסולות בקניה מחו"ל במחיר שפוי'
ברומלין בקפסולות בקניה מחו"ל במחיר שפוי
28/10/2017 | 13:34
2

בלינק הזה יש עשרות סוגים באיכויות שונות ובמינונים שונים.

20$ ל-180 קפסולות שך 500 מג נשמע לי ממז לא יקר
ויש גם כאלה של DRBEST הרבה יותר בזול.

אולי יעל יכולה להמליץ איזה כדאי לקנות.

יש לך בעיות עיכול?
לצפיה ב-'מישהו מכיר? התנסה?'
מישהו מכיר? התנסה?
01/10/2017 | 12:15
1
36
לצפיה ב-'אחלה קורס'
אחלה קורס
24/10/2017 | 19:46
3
היי
הקורס אומנם באנגלית - בריטית......
מעשיר ומעניין לכל אותם מטפלים שעובדים הרבה בעיסוי ומניפולציות ומוביליזציות וכד'.
מוריד עומס מהידיים - עמוק וחזק!!
נכון שקצת יקר - אבל שווה!!!

לצפיה ב-'Rodent tuber זה סוג של פקעת אבל אני לא יודעת איזה פקעת?'
Rodent tuber זה סוג של פקעת אבל אני לא יודעת איזה פקעת?
28/09/2017 | 09:35
1
13

מדברים על פקעת מסוג Rodent tuber שאולי יעילה כנגד מחלת הסרטן
אבל כאשר ניסיתי לכתוב בגוגל Rodent tuber אז לא מצאתי שום דבר בעברית ולכן אני לא יודעת מהו סוג הפקעת (כי לא כתוב בעברית מה זה).
אודה לכם תגידי לו באיזה סוג של פקעת מדובר ?
איך נקרא בעברית הצמח הזה Rodent ? כי אני רוצה לכתוב בעברית את המילה הזאת Rodent ואז גוגל כבר יתן לי מידע בעברית על הצמח הזה.
תודה מראש על מענה וגמר חתימה טובה
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/09/2017 | 17:13
8
הי
לא לכל צמח יש שם בעברית!!  ישנם מאות ואף אלפי צמחים שאין להם זיהוי עברי כמו צמחים סיניים ואף לועזיים אחרים.

לצפיה ב-'הורדת יבלת בחנקן נוזלי'
הורדת יבלת בחנקן נוזלי
24/09/2017 | 19:11
2
22
שלום,
טופלתי אצל רופא עור ע"י חנקן נוזלי להורדת יבלת קטנה ביד. נוצרה כוויה  וצמח בלון גדול  עם כאב חזק מאד במקום. רופא העור ניקב את הבלון היה דימום. קיבלתי למרוח משחה אנטיביוטית נוצר גלד שכבר נפל אבל נשאר כאב באיזור וכתם אדום בגודל של הבלון שהיה ובאמצעו כתם לבן, כנראה במקום שהיתה היבלת אבל יותר גדול ממנה.
חזרתי לרופא העור שנתן לי משחת סטרואידים למשך 7 ימים שלא עשה שינוי. נשארה צלקת אדומה גדולה ובאמצע לבנה ונשאר כאב. האם יש למי מכם עיצה מה לעשות ואיך לרפא?
בתודה מראש
ובברכת שנה טובה, בריאות וגמר חתימה טובה
מחדשת רישום1

לצפיה ב-'בכללי.....'
בכללי.....
24/09/2017 | 20:12
1
28
היי
קשה לתת רעיון בלי לראות ולהבין יותר לעמוק......
הייתי ממליץ בצורה גורפת למרוח שמן לבנדר נקי על המקום כל יום כל היום!!!
ומעבר לזה אולי חבישה עם משחת פרופוליס (לבדוק אם אין אלרגיה).
מעבר לזה לראות מטפל ולהיות במעקב ובהתאם להתפתחות......

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/09/2017 | 08:30
6
לצפיה ב-'קרניו סקראל'
קרניו סקראל
21/09/2017 | 18:53
5
31
מי מכיר את שיטת הטיפול שנקראת קרניו סקראל ולמי היא מיועדת
לצפיה ב-'לכוווווולם!'
לכוווווולם!
23/09/2017 | 19:50
22
משלב הלידה ליולדת והתינוק ועד רגעי הגסיסה!!!
עובדת על מגוון רחב של בעיות ישירות ועקיפות
רק צריך כל כל דבר בחיים סבלנות !!!

לצפיה ב-'קרניו סקראל'
קרניו סקראל
24/09/2017 | 09:11
3
22
שיטה שעובדת על איזון בין שריר למפרקים, מתאימה לבעיות שקשורות בנושאים הללו.
האמת ששנים נמנעתי מהלמליץ על השיטה גם בגלל שעברתי חויה מאד לא נעימה עם מטפל לא טוב שפשוט הכאיב לי בלי להועיל, וגם בגלל מטפלים בשיטה שהיה להם הרגל להמליץ עליה לכל דבר בעולם , כולל בעיות שבעליל השיטה לא ממש מדויקת להן , ואז אם מישהו הולך למטפל בשיטה הזו ש"שומר" אותו אצלו , הוא מפספס את ההזדמנות להגיע לשיטה ולמטפל המתאימים לו.
לאחרונה עבתרי חויה מתקנת בהחלפת טיפולים עם מטפל מעולה באוסתיאופטיה , ואני יכולה להגיד שאם יש לך כאב גב / צואר / חוסר איזון ביציבה וכד' או בעיות שנובעות מנושאים של איזון שלד ובעיות שרירים, אז כדאי למצוא מטפל טוב בשיטה וליהנות ממנה
דגש הוא כמובן על המטפל - הרבה פעמים המטפל חשוב יותר מהשיטה

לצפיה ב-'נכון ו.....'
נכון ו.....
24/09/2017 | 20:08
2
19
היי
אין ספק שקרניאל כמו חלק משיטות אחרות עובדות על שריר - מפרק והיא רק התחלה לבעיות פנימיות אחרות.....  כמו להגיד שכירופרקטיקה עובד על עמ"ש כאילו נטו אך ההשפעה היא מאוד מערכתית כתוצאה מהטיפול וזה עובד גם על בעיות פנימיות מסויימות....... כמו אוסטאופטיה ושיטות אחרות.
אין ספק שהמטפל בשיטה ויודע מה שהוא עושה חשוב ואין בשיטה צורך להכאיב!!!
קרינאל יכולה להיות מעולה גם לבעיות כמו מיגרנה!!! בעיות נשימה!! ואפילו עיכול!!
אגב, כמה שיותר עדין זה יותר אפקטיבי!!!

לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
25/09/2017 | 08:52
1
12
מה שהרבה אנשים לצערי לא יודעים שהרבה מאד כאבי ראש, נקראים מיגרנות בטעות מוחלטת, כי הם נובעים מטריגרים בשרירים העדינים של איזור הצוואר , לסת, אוזן (ויש כאבי ראש מסוג אחר מלחץ על העיניים),
מטפל טוב בעיסוי רפואי שיקומי או בכל שיטה מעמיקה אחרת שמכיר את המקומות האלו מציל אנשים משנים של סבל (ראיתי בעצמי כמה מקרים כאלה)
כנ"ל לגבי בעיות נשימה ומגבלות תנועה וכאבי בטן שאנשים משייכים לבעיות אחרות ולא מבינים שזה פרופר שרירים ו/או יציבה
לצפיה ב-'קרניו סקרך עובד על הנוזל בעמוד השדרה-אסור שיכאב'
קרניו סקרך עובד על הנוזל בעמוד השדרה-אסור שיכאב
28/10/2017 | 13:43
8
כמו שחיתול ירוק כתב, מתאים מגיל 0 עד 120

מצויין לתינוקות שנולדו בלידה קשה
תינוקות וילדים שיש להם בעיות של ויסות חושים
וכמובן לכלל האוכלוסיה

יש פה גולשת שמפלת בשיטה, שמה לילך סבט
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:11

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה