לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:35
4
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'נמאס'
נמאס
13/05/2017 | 16:58
5
24
נמאס לי...
נמאס לי מהחברות האלה שחושבות שהן יודעות עלי הכל אבל הן לא יודעות כלום
נמאס לי מהמשפחה הזאת שלמרות שיש כסף, מצידם שאני אלך עם בגדים קרועים (שזה מה שקורה עכשיו)
נמאס לי מהשכבה הזאת שגורמת לי להרגיש רע עם הגוף שלי
נמאס לי ממני, שגורמת לי להרגיש הכי קטנה בעולם
נמאס לי מהחיים, שגורמים לי לרצות למות
נמאס
לצפיה ב-'היי, ברוכה הבאה לפורום '
היי, ברוכה הבאה לפורום
14/05/2017 | 20:32
4
16
היי, ערב טוב,
ברוכה הבאה לפורום ותודה ששיתפת אותנו במה שעובר עליך
כתבת שנמאס לך מהחברות שחושבות שהן יודעות עליך הכל אבל לא יודעות כלום. למה הכוונה? 
האם יש מישהו שכן יודע? שאת מרגישה שכן מבין? בת כמה את?
ומה גורם לך להרגיש כל כך קטנה בעולם?
מקוה שאת לא נרתעת ממבול השאלות - אני מאוד רוצה להכיר אותך יותר
שלך,
נויה Yelem

לצפיה ב-'אף אחד לא מכיר אותי'
אף אחד לא מכיר אותי
15/05/2017 | 10:52
3
37
הן לא יודעות עלי כלום כי הן רואות אותי בתור ה"מצחיקה חסרת הדאגות" (איכשהו יצא שאני המצחיקה בחבורה) אבל בבית אני בן אדם אחר. בבית אני בוכה כל יום. בבית אני שומעת שירי דיכאון. בבית אני נועלת את עצמי בחדר לשעות. וכל זה - בלי שהחברות שלי יודעות, ואפילו בלי שההורים שלי יודעים.
אין אף אחד שיודע.
אני בת 12, אבל מאוד שונה מבני גילי, כפי שכבר בטח הבנת.
אני מרגישה שונה. לא חלק מכולם. אני מחוץ לכולם.
לצפיה ב-'אנחנו רוצים להכיר אותך '
אנחנו רוצים להכיר אותך
22/05/2017 | 17:27
2
21
היי יקירתי,
תודה ששיתפת אותנו, אני מתנצלת על הזמן שלקח לי להגיב.
אני בטוחה שזה לא קל להסתיר ולשמור הכל בבטן.
האם יש מישהו שהיית רוצה שיראה ויכיר אותך באמת? חברה טובה? אחות גדולה או מישהו מהמשפחה?
האם יש מישהו שאת יכולה לשתף אותו בתחושות שלך ולהיות "עצמך" לידו בלי מסכות?
סיפרת גם על השכבה שגורמת לך להרגיש רע עם הגוף שלך. יכולה לספר מי או מה גורם לך להרגיש ככה?
מזמינה אותך אלינו, להיות עצמך בלי מסכות.
מחכה לשמוע ממך,
נויה Yelem

לצפיה ב-'כל מי שרואה אותי חושב שזו אני'
כל מי שרואה אותי חושב שזו אני
22/05/2017 | 22:22
1
8
אף אחד לא באמת יודע. ולאף אחד אני לא מצליחה לספר.
אני לא עצמי עם אף אחד. אני כל היום מסתובבת עם מסכות של ״הכל בסדר״ למרות שאני יודעת שכלום לא בסדר.
אני לא רוצה לפרט יותר מדי על הגוף שלי, אבל רק נגיד שהוא גורם לי לחוסר ביטחון. וכמובן שנוער זה נוער, ויורדים עלי בגלל זה.
לצפיה ב-'להיות עצמי'
להיות עצמי
24/05/2017 | 07:49
4
שלום לך,
אנחנו יכולות להבין את התחושה הזו - שמה שרואים מבחוץ זה לא מה שמרגישים מבפנים. הרבה בני נוער ואנשים בכלל מרגישים כך וזה יכול להיות מתסכל מאד.
אבל את יודעת? נויה ואני שמחנו לראות שכאן בפורום את מצליחה להראות לנו קצת מעצמך, כמו שאת מרגישה מבפנים. קצת מהעצב, מהייאוש, מהתסכול, מחוסר הבטחון, מאי הנוחות מהגוף, מההצקות של התלמידים...
את נשמעת נערה חכמה ורגישה.
אנחנו כאן, רוצות להכיר אותך.
מוזמנת להמשיך לכתוב, לשתף, להתייעץ - ואולי לאט לאט תצליחי להביא קצת מזה גם לחיים שמחוץ לרשת. מוזמנת להיות עצמך.
איתך
רותם ונויה
לצפיה ב-'רוצה למות'
רוצה למות
09/05/2017 | 20:51
1
17
סבא שלי אין משמעות לחיים האלה בלעדייך אני כלכך מתגעגעת תחזור סבא בבקשה!
אין לי כוח לכלום בא לי למות כי גם ככה אם זה לא יקרה עכשיו זה יקרה עוד כמה שנים ואם לא עוד כמה שנים אז עוד כמה עשרות שנים החיים האלה לא שווים כלום בלעדייך סבא!!
לצפיה ב-'משמעות החיים'
משמעות החיים
09/05/2017 | 21:28
14
אנונימית יקרה,
כמה זמן עבר מאז שסבא נפטר?
אני שומעת את הגעגועים בכתיבתך...
נראה לי שסבא היה שמח לראות אותך מוצאת משמעות בחיים, גדלה ומתפתחת.
מה קורה איתך בימים אלו? איפה את?
מחכה לשמוע ממך
רותם
לצפיה ב-'איך לעשות הרבה כסף ובקלות'
איך לעשות הרבה כסף ובקלות
09/05/2017 | 17:02
14
איך לעשות ( הרבה) כסף בקלות?!?

רעיון גאוני איך לעשות כסף... בוא תראה... ותעשה גם
איך להרוויח ים של כסף

רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד קשה???

רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!!

ת****ו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו......

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור והדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל אם כן, כי הם מפסידים).

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: ``אנחנו מחפשים אחרי צבא``, ``אתה צעיר מידי``...``הכל תפוס``...``תבוא בעוד חודש``...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!

פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!

``מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש``ח + 6 בולים.

המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, ``כן בטח..`` הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש``ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.

בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח.

כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע?

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:

האם זה נכון?

כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: ``תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע!

בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪.

בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪.

בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש``ח.

וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע!

זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש``ח + 6 הבולים!!!

לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!!

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש``ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)

אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!

להלן 4 הצעדים להצלחה:

צעד-1

קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:

``בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך``, כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.

עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש``ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן.

עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ``ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪..

מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.

עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. אלעד דין הגליל 13 גני ? תקווה מיקוד 55900

2. ענת ת.ד. 15127 רחובות 76150

3. הררי ? רח` נחמיה 7/1 נתניה מיקוד 42426

4. חזיזה, הרצלייה, רח' התנאים 1 , מיקוד 46447

5. ג׳ולי, התאנה 6/16 נתיבות 80200

6. עמית ברנד , קיבוץ גזית, מיקוד 19340

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם!

צעד-2

הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מ``ס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מ``ס 5, 5 נהייה 4..וכ``ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה.

צעד-3

השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!

צעד-4

שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!

כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.

הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש``ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש``ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש``ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש``ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש``ח נוספים.

343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס
לצפיה ב-'בייי'
בייי
02/05/2017 | 14:39
1
41
בי כי: נמאס, כי אני לא יודעת למה נמאס, אין לי חשק יותר, אין לי אף אחד, אני סתומה מטומטמת..... כי אני לא מצליחה כי החיים פשוט לא עובדים בשבילי יותר.... אבל אני עדיין פה
לצפיה ב-'כאב'
כאב
02/05/2017 | 22:11
25
שלום לך,
ההודעה שהשארת כאן מדאיגה. מהמעט שכתבת אני מבינה שקשה לך ושאת מרגישה בודדה ומטומטמת. 
אני שמחה שמצאת אותנו ומאמינה שיש מה לעשות כדי שתרגישי טוב יותר עם עצמך ועם החיים. 
תרצי לספר לי בת כמה את ומה מכאיב לך?
רוצה להושיט לך יד.
רותם
לצפיה ב-'��'
��
22/04/2017 | 19:35
1
13
העצבים עולים האלכוהול זורם לי בדם מחר יש עבודה עוד פעם לקום עם כאב ראש מטורף ולא להראות שכואב כי צריך לעבוד אין ברירה ואסור לשתות השירות לאומי ואם תבוא הרכזת יעיפו אותי אבל את מי זה מעניין הגוף דורש לשתות...וביום שלישי יש לימודים שבוע שעבר עשיתי את הפדיחה ונכשלתי במבחן אחרי ששתיתי יום לפני...היום באים הניידת של עלם נשב לדבר לצחוק יהיה כיף אבל לפני שנשב איתם נשב לישתות כבר פעם שלישית השבוע ואני לא בן אדם שאוהב אלכוהול אני לר יודעת מה עובר עליי...אני עצבנית רוב היום אני עייפה אני עצובה אני מבולבלת...אני רוצה טיפול אבל לא מוצאת מטפלת שיש לי כימיה איתה...אז פניתי לספורט הלכתי לקיקבוקס אבל לא כיף לי בקבוצה אז פרשתי וגם מהלימודים אני רוצה לפרוש...הכל בעייצי אני לר מוצאת את עצמי...מזל שיש לי את השירות המקום הבטוח שלי המשפחה שלי ישלי שם עם מי לדבר אוהבים אותי ודואגים לי שם...אבל עוד מעט זה נגמר עוד כמה חודשיים השירות שלי נגמר ואני לא יהיה ביום האחרון כי זה יוצא על הסיום של הלימודים וקשה לי אני לא רוצה שייגמר
לצפיה ב-'באד לייף שלנו '
באד לייף שלנו
06/05/2017 | 16:27
12
היי באד לייף יקרה,
אני שמחה שהצלחת למצא בשירות שלך משפחה ובית. יכולה לשתף אותנו מה בשירות מאפשר לך להרגיש ככה?
אני שומעת שאת מאוכזבת ומיואשת כי קשה לך כרגע אבל את עושה בדיוק את הצעדים הנכונים בשביל לעזור לעצמך כמו למשל העיסוק בספורט והנסיון למצא מטפלת. 
זה באמת חשוב מאוד שתהיה כימיה עם המטפלת, אני רוצה לחזק את ידך שלא תתייאשי ותמשיכי לנסות למצא את המטפלת שתהיה לך איתה כימיה ושתרגישי איתה בנוח. האם ניסית לדבר על זה עם הצוות בהפוך? אולי יוכלו לסייע לך למצא מישהי מתאימה?

נויה Y elem

לצפיה ב-'רוצה לברוח מהבית- בת 14'
רוצה לברוח מהבית- בת 14
15/04/2017 | 02:19
1
57
אני לא יכולה יותר להתמודד עם ההורים שלי. אמא שלי מתנהגת לפעמים כמו משוגעת, ולאבא שלי לא אכפת ממני בכלל. אנחנו לא מדברים בכלל חוץ מכשאמא שלי אומרת לו "להעיף אותי ממנה" כשאנחנו רבות, והוא אפילו לא שואל למה או על מה רבנו, פשוט מרביץ לי לחדר שלי. אני לא יכולה יותר. אני באמת באמת לא יכולה יותר לחיות בבית הזה. ותבינו שהמצב שלי לא טוב, גם בתוך עצמי כי יש לי בעיות עם ביטחון עצמי וכל זה וגם עם ההורים שלי. ואני רוצה ללכת לאנשהו לכמה זמן, שההורים שלי יירגעו. הייתה לי ולאמא שלי מריבה ענקית היום והיא החרימה לי את הטלפון ואני באמת לא יכולה יותר.
יש למישהו הצעה לאן אני יכול הלברוח? שקלתי קצת את בית השנטי אבל חברות אמרו לי שזה יערב משטרה .........
לצפיה ב-'דאגה'
דאגה
17/04/2017 | 06:38
27
שלום אלסקה,
קראתי את ההודעה שכתבת ואני דואגת לך. חופשת הפסח היתה ארוכה וזימנה הרבה זמן משפחתי בבית שיכול לעורר גם ריבים ומתח. יחד עם זאת, אם הבנתי נכון,  את מספרת על מצב מדאיג בו אביך מכה אותך. זה לא צריך לקרות. את צריכה להיות בטוחה ומוגנת. 
היות ואת צעירה אין דרך לצאת מהבית בלי לערב גורמים נוספים, אבל אנחנו רוצים להושיט לך יד ולעזור לך להיות במקום בטוח. 
מתי המצב הזה התחיל?
ספרי לי מה קורה עכשיו ונחשוב יחד.
את מוזמנת גם להיכנס מחר לצ'ט אישי באתר שלנו ולשוחח אחד על אחד עם אחד המתנדבים www.yelem.org.il
כתבי לנו. אנחנו רוצים לשמוע ממך ולעזור.
רותם
לצפיה ב-' לכולם '
לכולם
10/04/2017 | 13:05
7
חברים יקרים,
ערב חג הפסח אנו רוצים לאחל לכולכם חג שמח!
מי יתן והאביב יכנס ללבבות של כולנו ויביא עמו פריחה והתחדשות.
פסח שמח לכולם
צוות Y elem
לצפיה ב-'אני צריכה עזרה לפסח'
אני צריכה עזרה לפסח
10/04/2017 | 08:47
29
אין לי רעיון לדבר תורה לליל הסדר מישהוא יכול לעזור לי
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 17:06
6
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מתוך הבלוג שלי.. '
מתוך הבלוג שלי..
28/03/2017 | 10:10
1
40
מי אני בכלל?!

יושבת,
חושבת,
מלחמה!
העולם קורס
והלב נשבר
רסיסים..
החיוך על הפנים?!
אני פה?!
אני שם?!
מי אני בכלל?!

יושבת,
חושבת,
כאב!
הכשלון מצמרר
והמוח צועק
והכאב בעיניים?!

יושבת,
חושבת,
נעלמת..

לצפיה ב-'היי only a girl '
היי only a girl
03/04/2017 | 21:30
17
היי only a girl,
תודה רבה שבחרת לשתף אותנו בשיר שכתבת
תרצי לספר מה עומד מאחוריו? על מי\מה הוא נכתב?

נויה Yelem
לצפיה ב-'אף אחד'
אף אחד
15/03/2017 | 23:19
6
66
אף אחד לא יודעת מה קורה אצלי בפנים אף אחד לא יודע שזה כמו הר געש שעומד להתפוצץ באלי לצעוק לכל העולם מה קורה מה עובר עלי אבל זה לא יקרה אף פעם...אני מחכה שמישהו ישלח הודעה יתקשר לשאול מה קורה אם הכל בסדר אבל זה לא קורה כי אין מישהו כזה...הכל בפנים עומד להתפוצץ אני מרגישה את זה אני לא יכולה להסתיר יותר אני לא יכולה להראות לכולם שהכל בסדר כשכולם לא בסדר זה מתפרץ לבד פתאום הכל מתהפך פתאום באות מחשבות פתאום אני בוכה שלפני רגע צחקתי והכל היה בסדר ואני מפחדת מפחדת שזה יתפרץ ולא תהיה לי שליטה על זה מפחדת שאני לא יצא מזה שאני ישאר ככה כל החיים שזה לעולם לא ישתנה אני כבר בת 20 זה אומר שכבר 4 שנים זה ככה 4 שנים וכלום לא השתנה לטובה 4 שנים שניסיתי כל מיני מטפלים כל מיני כדורים כל מיני שיטות טיפול וכלום לא עזר ואנשים שהכי היו קרובים אליי עזבו או פשוט נעלמו פתאום וזה קשה...כבר 4 שנים מאז שהשתניתי מאז שהפכתי להיות חמודה לא אלימה לא פוגעת באף אחד מתנצלת על כל דבר למרות שאני חושבת שאני הייתי בסדר אבל כדי שלא יכעסו עליי אני פותרת את הכל בהתנצלות אבל אני לא כזאת אני משקרת לכולם ולעצמי אני בן אדם עם פתיל קצר מאוד וזה שאני לא מתפרצת על מישהו שמעצבן אותי זה לא אומר שאני רגועה זה אומר שאני דוחפת את הכל חזק פנימה כדי לא להתפוצץ וזה מצטבר ומצטבר אבל כבר הגוף והנפש לא יכולים לסחוב יותר לא יכולים להכיל יותר...אני בתקופה לא טובה למרות שלכאורה הכל נראה מצויין אני לומדת ואני בשירות לאומי ויש לי מסגרות שטוב לי בהן שאני נהנת בהן שנותנות לי הרבה ויש שם אנשים שאוהבים אותי אבל שבפנים לא טוב אז כלום לא טוב....

(שלא תבינו לא נכון שכתבתי שאני מפחדת שזה יתפרץ ולא תהיה לי שליטה על זה לא התכוונתי במובן של פגיעה עצמית אני יודעת שעברתי את השלב הזה ואני לא יחזור לשם)
לצפיה ב-'פנים וחוץ'
פנים וחוץ
16/03/2017 | 00:29
2
39
שלום יקרה,
את משתפת בכזאת פתיחות וכנות נוגעת ללב. אני מודה לך על שאת מכניסה אותנו פנימה ומשתפת במה שעובר עליך.
את מתארת סתירה מבלבלת וקשה לתחזוק בין הפנים לחוץ. בין החיוך והתפקוד הטוב בחוץ לבין הסערה שהולכת וגדלה מבפנים.
אני חושבת שאת כותבת על משהו שהרבה יכולים להזדהות איתו.
 על הגבול והשוני  בין הפנים לחוץ.
רק שהרבה פעמים אנחנו יכולים לחוות אותו כצביעות או כשקר.
הרבה סופרים ומשוררים מנסים לתאר את הפער הזה שהופך את החיים שלנו למורכבים ואנושיים כל כך.

אני לא בטוחה שאפשר או אפילו צריך לנטרל אחד מהצדדים האלה. אולי הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לא לדחות את עצמנו על שאנחנו מחזיקים שני סטים של עצמנו. כזה שאנחנו מקרינים החוצה ומה שאנחנו מרגישים בינינו לבין עצמנו.
להבין שהאמת לא נמצאת בצד אחד. גם האופן שבו אנחנו בוחרים להציג את עצמנו לעולם זה לא רק מסיכה. זה מייצג את מי שאנחנו יכולים ורוצים להראות.
האמת מחולקת גם בזה וגם בזה.
התפקוד והנחמדות והחיוך- זה את.
הסערה הפנימית- גם חלק ממך.

לא צריך לוותר על אחד מהחלקים האלה. 

זה לא סותר את זה שצריך להיות בקשב לסערה הפנימית. איך אפשר להפחית את עוצמתה כך שלא תכאב. פחות לפחד ממנה ויותר להיות בקשר איתה דרך כל הכלים שצברת בארבע השנים האחרונות, דרך כל מי שסייע לך,דרך הפורום שלנו, הצ'ט וכל מה שיכול לעטוף אותך כשהסערה מרימה ראש.

כל התקדמות שהשגת בארבע שנים האלה היא התקדמות יקרה ומשמעותית. הרבה השתנה לטובה, הרבה השתנה ויש גם דברים שעוד לא השתנו.
את בדרך.
בדרך נכונה.
כזאת שכוללת עליות וירידות, התקדמות ונסיגה והתקדמות. 
מחכה לשמוע מה שלומך ומה דעתך,
שלך,
שחר 
את מוזמנת להמשיך לשתף 
לצפיה ב-'היי'
היי
19/03/2017 | 21:57
1
28
אצלי זה לא עובד ככה אצלי זה או זה או זה אי אפשר להות בסדר עם שתי הצדדים...מה שקורה בפנים פשוט משגע אותי כאילו הלב שלי מתפוצץ כל פעם מחדש כל פעם באותה שעה בלילה אני חושבת על מה שעבר עליי במשך כל היום וכל מה שעשיתי היה טעות בכל דבר טעיתי אבל בעצם לא טעיתי כי כלפי חוץ זה משהו אחר אני מתנהגת אחרת אני מדברת אחרת אני ראה משהו אחר...טוב אני יפסיק לכתוב פה זה יותר מידי אמיתי ויותר מידי חשוף וקשה לי זה משהו שאף אחד לא יודע ולאף חד לא סיפרתי אז תסלחו לי
לצפיה ב-'שיתוף'
שיתוף
26/03/2017 | 00:09
11
שבוע טוב לך יקרה,
מה שלומך?
כתבת על כך שבלילות הלב שלך מתפוצץ והמחשבות מנתחות את מה שעבר עליך.
האם זה כך גם עכשיו?
את מוזמנת לכתוב כל מה שיכול להקל על הלב ועל המחשבות.
לשתף אותנו בכל מה שתרצי ובעיקר כל מה שיכול לעשות לך קצת סדר ורגיעה מהתרוצצות פנימית.
לפעמים כתיבה על תהליכים שמתרחשים אצלנו פנימה יכולה טיפה לעזור לנו להבין מה קורה לנו.
זה לא בהכרח פותר את הדברים, אבל לפעמים נותן לנו אפשרות להתבונן על הדברים מנקודת מבט מעט שונה.
מחכה לשמוע ממך,
שלך,
שחר 
לצפיה ב-'תגובה ל BAD LIFE'
תגובה ל BAD LIFE
27/03/2017 | 19:07
2
17
שלום לך, את כל כך כינה ומבטא  את עצמך בצורה מאוד ישירה. עצם הפנייה שלך רואים שאת מנסה למצוא את הדרך הכי נכונה לך. אני מאמינה שיש עוד בנות ובנים יש להם את אותה תחושה ואת יכולה להיות להם מן "שגרירה"באמצעות הפנייה שלך שאת חושפת את התחושות שלך וגם ניתן להבין כמה שאת מתאמצת  על מנת לשפר את מצב רוחך ולא יושבת ומחכה שמשיהו יבוא ויכוון אותך.
לצפיה ב-'היי'
היי
30/03/2017 | 22:00
1
11
כן זה קורה גם עכשיו כל לילה אותו סרט של מחשבות...העצבים שלי כבר הגיעו לסף שבירה ובימים האחרונים אני כמו פקעת עצבים אני קמה עצבנית הולכת לעץשירות עצבנית וחוזרת הבית לישון עצבנית כל דבר משגע אותי כל דבר מפריע לי כל דבר מעצבן אותי אי אפשר לחיות ככה זה מחרפן...אני כל היום מחפשת מישהו לדבר איתו להתעייץ לפרוק אבל אין אף אחד כזה אני לבד...
לצפיה ב-'מ'
מ
09/05/2017 | 15:14
3
אני מרגישה כמוך.
אני רוצה לתקן ולשנות. נשבעת. הקטע הוא שאין אף אחד שמבין שמוכן להקשיב. אני עשיתי כל מה שאני יכולה. די.התיאשתי
לצפיה ב-'אלימות ברשת'
אלימות ברשת
12/03/2017 | 11:48
1
40
ידיד שלי אמר לחברות שלי מכוערת וכל מיני דברים רעים עליי גם לידידות שהם ידידות שלו הסיבה אני לא רוצה שהוא יגיד לחברים לידידות שלו שאני לא מכירה שלא יגיד דברים רעים גם לא חבר שלי ולא רוצה אני מבינה הוא לא יכול לפגוע בי ככה רשמיתי תפסיק לפגוע לרכל עליי בקשה כי כבר זה לא נעים לי אני באה עצבנית מיזה מביית ספר זה מה שרמתי לו והוא אמר לי אני לא מכיר אותך מה את רוצה מיני יאלא מקלל אותי ההורים שלו לא הכפת להם מילד הזה הם נותנים לו משהוא רוצה
לצפיה ב-'אלימות ברשת'
אלימות ברשת
15/03/2017 | 21:25
12
שלום נועה,
זה באמת ממש לא נעים כשידיד כותב עליך ועל חברות שלך דברים מעליבים. איפה הוא כותב את זה? בווצאפ? בסנאפצ'ט? 
האם הידיד שלך לומד איתך בבית ספר? 
לפעמים כדי לערב בעניין מבוגרים כדי שיעזרו להפסיק את זה.
אין סיבה שתסבלי את זה ותמשיכי להגיע עצבנית לבית הספר.
אם את מתקשה להפסיק את זה בעצמך ולא יכולה להיעזר בצוות של בית הספר את יכולה לפנות ל"כפתור האדום" והם יוכלו לסייע לך בזה.
אשמח אם תספרי לי מה עשית ואיך התקדמת,
רותם
לצפיה ב-'פארק העתיד'
פארק העתיד
06/03/2017 | 16:24
34
לצפיה ב-'סיוע לבני נוער במבוכה או בכלל במצוקה .'
סיוע לבני נוער במבוכה או בכלל במצוקה .
28/02/2017 | 21:08
50
שמי שלום שאול שאנאנס ממושב חוסן . אני בפנסיה לאחר 31 שנות הוראה בתחום הטכנולוגי . אמפטי מאוד ומוכן לעזור ככל שאוכל .
לצפיה ב-'זיכרון'
זיכרון
24/02/2017 | 23:07
1
47
ראיתי אותך היום במקרה והכל חזר לי איך בגללך החיים שלי השתנו את פשוט הרסת אותם...זה היה בכיתה י לפני ארבע שנים בערך את היית אחראית על פרויקט בבית ספר שנותן תיגבור לילדים שנמצאים בסכנת נשירה והיית גם פסיכוטרפיסטית ובגלל שאני הייתי בפרויקט הזה הייתי חייבת להיות גם בשיחות אצלך ואז התחילו כל החתכים כל הדיכאון הזה הכל התחיל בגללך בגלל שבשיחות איתך היית מזכירה לי דברים שהדחקתי מזמן ואז באחד התיגבורים המתנדבת שלימדה אותי ראתה חתך קטן ביד וישר התחילו התחקירים איך מה למה אז לא שיקרתי לא ידעתי שזה יסבך אותי...היא הלכה וסיפרה לך ואת במקום לדבר איתי לברר לראות מה קורה החלטת להתקשר לאמא שלי בעשר בלילה להלחיץ אותה לספר לה סיפורים שאני לא יודעת מאיפה המצאת אותם אמרת לה שלא תיתן לי לישון לבד שהיא צריכה להשגיח עליי שיש לי בארון חבל תלייה ניפחת את העניין והמצאת סיפור כלכך הזוי...יום אחרי זה היה יום שישי הזמנת את אמא שלי לשיחה איתך ועם יועצת השכבה לא יודעת מה היה שם כי לא נתתן לי להיכנס אבל אני זוכרת שאמא שלי יצאה עם מכתב שהיא לא אומרת לי מה כתוב שם ואת והיועצת הייתן שמחות ומרוצות כלכך אחרי שסיימתי את הלימודים התקשרתי לאמא שלי שתבוא לאסוף אותי אז היא אמרה שנוסעים למיון והמכתב הזה היה פנייה דחופה למיון להסתכלות פסיכיאטרית כדי להריגע את אמא שלי ולהראות לך שאני בסדר נסעתי למיון הפסיכיאטרית צחקה לא הבינה מה אני עושה שם וחזרתי הביתה יום ראשון קראת לי לשיחה והפעם היית עם קצינת ביקור סדיר שהסבירה לי בפשטות שבגלל הציונים ובגלל המצב הנפשי אני לא ילמד בבית ספר שנה הבאה לא מספיק השפלת אותי עם הפנייה למיון עכשיו גם זה ואז הסתכלת לי על היד ראית שאני עדיין עם הצמיד של הבית חולים שאלת למה אני לא מורידה ואני עניתי לך כי אני רוצה שכולם יראו וישאלו ואז אני יגיד להם מה עשית לי איך הרסת לי את החיים את התעצבנת אבל אני יותר ביקשת שאני יביא  לך את הסיכום של הפסיכיאטרית כדי לשים בתיק האישי שלי רצית להרוס אותי עוד יותר לא נתתי לך ואת התעקשת ואני התפוצצתי אני ממש זוכרת את זה אם לא היו מחזיקים אותי זה היה נגמר הרבה יותר רע....והיום כשפגשתי אותך נזכרתי בהכל ואת כאילו כלום התנהגת הכי טבעי וחייכת ואני לא יכולתי להסתכל עלייך בכלל איך אין לך בושה אחרי כל מה שעשית לי עוד לפנות עליי בחיוך הרסת לי את החיים אני מצטערת על היום שפגשתי אותך....
לצפיה ב-'זיכרון'
זיכרון
26/02/2017 | 08:38
22
הי יקרה,
עצוב. עצוב לקרוא שזה הזיכרון שנשאר לך מהאישה הזו, שבלי להכיר אותה, אני מניחה שדאגה לך והתכוונה לעזור. את מאשימה אותה בכך שמצבך הרגשי התדרדר בגללה, אבל בלי לגונן עליה בכלל - אני מניחה שבשלב כזה או אחר הדברים שהדחת היו עולים בכל מקרה. אני באמת רוצה להאמין שהיא רצתה לעזור. לצערינו, זה לא הצליח לה ואת נשארת עם תחושה קשה. 
אני שומעת כמה את כועסת עליה, אבל יש לי הרגשה שהכעס שמופנה כלפיה לא רק קשור אליה. זה לא שאם היא לא היתה החיים היו נראים היום לגמרי אחרת, נכון?
אחרי הכל היתה שם מישהי שראתה אותך ודאגה לך. את מצליחה לראות את זה?
רותם
לצפיה ב-'מישהו פה ער ?'
מישהו פה ער ?
26/02/2017 | 02:22
1
49
אשמח לדבר עם מישהו 

לצפיה ב-'אנחנו כאן'
אנחנו כאן
26/02/2017 | 08:28
29
בוקר טוב,
אנחנו כאן - אפשר לכתוב לנו פה בפורום
או להיכנס בערב לשיחה אישית בצ'ט שלנו 
מה שלומך?
רותם

לצפיה ב-'החיים שלי..'
החיים שלי..
23/02/2017 | 01:20
2
67
אני אתחיל מזה שמגיל 4 - 8 עברתי הטרדה מינית מדוד שלי .. אפיד לא ידע על אפילו לא אני לא הבנתי מה אני עושה לרגע עזבנו הכל ועברנו לגור איפה שאני גרה היום .. ומאז זה הופסק כי התרחקנו ממנו לא כי גילו אלה כי פשוט זה קרה אחרי כמה שנים של סבל החלטתי לספר לאמא שלי שגם ככה לא הייתה מחוברת אלי כי תמיד הייתי בצד לא הייתי מתחברת לאפחד המעבר עצמו גם היה לי קשה והחלטתי שאני משאירה לה מכתב ומספרת לה הכל כי מילים תמיד היה לי קשה להוציא ... משום מה לא קיבלתי יחס אולי חיבוק .. תמיד הרגשתי לבד ובבית הספר לא התחברתי לאפחד הייתי כל היום לבד ובבית חשבו שאני ילדה עם הפרעות כל הזמן איימו עלי שיקחו אותי לבית משוגעים כי אני רק בוכה .. עד שהחלטתי לנסות להתאבד .. כמו שאתם בטח מבינים לא הלך אבל הייתי באישפוז גססתי לקחתי חפיסה שלמה של כדורים לשינה .. מאז החיים שלי נדפקו יותר דחפו לי בכוח פסיכולוגים ההורים שלי התרחקו ממני לגמרי בבית ספר התחלתי קשר עם מישהו היינו חברים שבוע .. והוא לחץ עלי שנשכב הייתי אז בת 14 אמרתי לו שיש לי טראומה בגלל כל מה שסיפרתי מקודם ..ושאני לא רוצה .. ואז נפרד ממני ואמר לכל השכבה ששכבתי איתו ולא כאב לי כי דוד שלי זיין אותי כשהייתי קטנה הייתי בשוק ... והתחלתי מאז לפתח קיר מרוב שבכיתי ניהתי אדישה ... אבל הרגשות עדיין קיימים הלב העצב והלילות שאני פשוט לא מצליחה לישון הרגעים האלה שרק בא לי חיבוק .. ואני שואלת את עצמי אלף פעם למה ההורים שלי טובים לכולם ורק לי לא כאילו אני לא קשורה אליהם בכלל אני מרגישה כאילו עשיתי להם עוול כל השנים האלה שאני חייה ... אני מרגישה לבד ממש יש לי חברות אבל בכל זאת זה לא עוזר ... אני יוצאת עם מישהו שהוא באמת בנאדם זהב ואני ממש מפחדת להרוס הכל כי אני מצריכה המון אהבה ויחס וממש מפחיד אותי שכל הבעיות שלי יהרסו הכל יפלו עליו לא יודעת אני בנאדם מאוד אנרגטי ושמח אבל יש לי גם המון נפילות ... הפחד הנוסף שלי הוא שהתמכרתי לסמים אני לא מעשנת הרבה אבל תכלס אני לא מצליחה להרדם בלי זה ואני לא מצליחה לשכוח ולהרגע בלי זה יש לי קריזות יש לי עצבים ויש ליי צורך לפרטיות שאין לי כי אני גרה עם משפחה שלמה הורים סבים ודוד .. אחד אחר).. אני מרגישה כל כך עמוסה באנשים ומצד שני אני רוח ... דורכים עלי ושוברים אותי .. אני כבר לא אתאבד יותר זהבטוח אבל מה אני עושה עם הבעיות האלה אני באמת לא מצליחה לישון אני לא נרגעת יש לי עצבים בגוף שבא לי לרסק משו אני שבורה .. בבקשה תעזרו לי
לצפיה ב-'נגעת ללב'
נגעת ללב
26/02/2017 | 08:49
28
שלום אנונימית,
הסיפור שלך כל כך נוגע ללב.
אחרי שנים של הטרדה מינית מצד דוד שלך, את משתפת אותנו בכנות ובפתיחות בקשיים ובתחושת הבדידות. לילדים שעוברים חוויות מיניות כמו שעברת קשה לספר על זה וקשה להם למצוא את המילים. את גיבורה ואמיצה שהצלחת לכתוב לאמא, ואני כל כך מצטערת לשמוע שהיא לא הצליחה לתמוך בך ולעזור לך כפי שהיא היתה צריכה לעשות. 
למרות הקשים הרבים נשמע שהיום את מצליחה לשמור על עצמך ולא לקיים יחסי מין כשזה לא מתאים לך. זה דבר גדול. הנפילות הן טבעיות נוכח הדברים שעברת ומגיע לך לקבל חיבוק וכתף להישען עליה.
בת כמה את היום? האם את עדיין נמצאת בטיפול?
היית פעם בטיפול שקצת עזר?
אני רוצה להציע לך להיכנס הערב גם לצ'ט האישי שלנו, יחכו לך שם מתנדבים שישמחו לעזור ולחשוב איתך איך להתמודד עם הדברים המורכבים שעברת בלי לפגוע בעצמך.
נגעת לי ללב,
רותם

לצפיה ב-'פנימיה?'
פנימיה?
15/03/2017 | 10:49
14
בת 15
הי חשבת אולי לעבור לפנימייה? 
לפעמים בפנימיות אתה מכיר חברי נפש לכל החיים שמקבלים אותך ועם הסיפור שלך בגלל שלכל אחד יש הסיפור שלו.
אני מכירה את ההרגשה שכל מה שאתה רוצה זה חיבוק ואולי בפנימיה את תרגישי את ה שאת מחפשת זה כמו משפחה גדולה שמקבלת אותך עם כל הדפיקות שלך. בהצלחה
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'לפעמים מספיק שאדם אחד יהיה לצידי....'
לפעמים מספיק שאדם אחד יהיה לצידי....
20/02/2017 | 00:52
2
67
האמת שאני מרגישה שהחיים קורסים לי מול עיניי..אני דיי צעירה אבל מרגישה שאני לגמרי לבד,חסרת הכול. לאף אחד לא באמת איכפת ממני. מי אני. מה אני ? סתם עוד אחת בעולם הגדול. לא עשיתי שום דבר טוב לעצמי. לא עשיתי שום דבר טוב למישו. האם אני באמת צריכה להמשיך לחיות או פשוט לזרוק את עצמי היכן שהוא...
לצפיה ב-'להמשיך לחיות'
להמשיך לחיות
21/02/2017 | 11:48
27
שלום לך "אחת",
הדברים שכתבת נוגעים ללב.
התחושה שהחיים קורסים יכולה להיות מפחידה ועצובה.
את רוצה לספר לנו מה מביא אותך לתחושה הזו? קרה משהו שגרם לה?
ולשאלתך - תמיד אפשר לעשות טוב למישהו. גם במצבים הכי הכי קשים אנחנו יכולים לעשות טוב. אולי הגיע הזמן לחשוב על רעיון? פורים מתקרב... זה זמן מצויין למעשים טובים... אשמח לחשוב איתך ואשמח לשמוע ממך עוד.
רותם
לצפיה ב-'תקווה'
תקווה
01/03/2017 | 23:14
18
את מביעה עצב וקושי רב, אולם אני מצליחה לזהות ניצוץ של תקווה בכותרת "לפעמים מספיק שאדם אחד יהיה לצידי...", וזה נכון. אדם אחד, רגע אחד של אושר, חיוך קטן, הקשבה כנה. תיזכרי ברגעי הקושי שישנה גם התקווה, ולפעמים מספיק אדם אחד. מילה אחת. חיוך אחד והקשבה אוהבת כדי לגרש את החושך.
לצפיה ב-'מעניין מאוד'
מעניין מאוד
19/02/2017 | 02:52
1
50
אני תמיד לושבת על מוות, אז מה עושים ?
לצפיה ב-'מבקשים עזרה'
מבקשים עזרה
21/02/2017 | 11:44
27
שלום לך,
השארת כאן מעט מאד מילים שמתוכן אני מבינה שקשה לך מאד.
כשכל הזמן חושבים על מוות כדאי לפנות לעזרה.
תרצי לספר לנו מה קורה בחייך? בת כמה את? ומה את עושה?
האם סיפרת למישהו על מצבך?
אני אשמח לשמוע ממך,
רותם

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ