לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
52815,281 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:25
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:04

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'הילדה ביער'
הילדה ביער
09/09/2017 | 11:21
2
26
ילדה יושבת בקרחת יער,
מביטה בעינה אל על,
אך אינה רואה דבר מלבד שמים ואילנות.
ילדה יושבת לבד בין עצים ופירות.
היא אבדה בין הברוש לאלון,
או שאולי לריק השאירו אותה הבריות.
וציפורים רק שומעות קינה ונהי,
והן אינן מבינות מלבד שיר ומזמור.
היא יושבת ביער כל כך בודדה!
מי חשב שילדה יכולה להיות ערירית וגלמודה?!
היא יושבת לה שם תחת העץ.
בוכה וזועקת!
והנה עיינה נעצמות הן כליל...
ישנה שם ביער תת האלון ילדה מפוחדת.
והנה הבוקר עולה ומפציע...
והילדה עודנה ישנה היא בשנתה הנצחית..
כי הנה כאן ביער נמצאת הילדה שלעולם כבר אינה תפקח את עיינה..
כי מצאה היא כאן את שלוותה התמידית...
לצפיה ב-'ילדה בקרחת יער'
ילדה בקרחת יער
20/09/2017 | 12:51
1
3
הי לך,
קראתי את השיר העצוב שכתבת. הבדידות זועקת ממנו.
מה שהתחיל בילדה עם עיניים פקוחות, שמים כחולים ואילנות גבוהים, נגמר בעצב גדול על ילדה שמתה בבדידותה.
איפה תחושת הבדידות הזו פוגשת אותך? גם את מרגישה בודדה כמו הילדה בשיר?
מאחלת לך שהשנה שבפתח תביא עימה חברויות חדשות, קשרים קרובים ואנשים טובים לשכב לידם על שמיכת הפיקניק ביער.
אשמח לשמוע ממך עוד,
רותם

לצפיה ב-'חתכים'
חתכים
21/09/2017 | 14:04
4
 היא יושבת לבדה,
בחדר הרחצה או לריק בחדרה.
היא כל כך אבודה!
לכן היא בורחת למקום הקבוע,
למקום המוכר והידוע.
היא שולפת את התער,
גופה רועד ונסער.
הדם זורם בורידים,
הגוף מלא חתכים,
ומסביב הכל שדים.
היד אדומה, וכך גם הרצפה.
טעות אחת זעומה,
תזוזה שאינה בכוונה,
וכך תיחתם הדממה.

לצפיה ב-'פגועה בודדה וכאובה'
פגועה בודדה וכאובה
08/09/2017 | 23:08
1
24
אני כל כך לבד וכל הפוזה הזאת של אני יוצאת אני שותה אני עושה שטויות נשארת בגדר פוזה...אני מתה שתדעו את האמת אבל כלכך מתביישת להגיד אותה...האמת היא שאין לי חברים אין לי עם מי לצאת שכולם יוצאים למסיבות ברים חול או כל דבר אחר אני יושבת בבית מתפללת שמישהו יזכר בי ויתקשר או אפילו ישלח הודעה אבל זה לא קורה כי אין מישהו כזה חוץ מעובדות המעון אין לי אף אחד והם כל החיים שלי וזה כל כך קשה להיות בגיל הכי מתאים לכל השטויות האלה לכל היציאות עם חברים אבל החיים שלי הולכים בדרך אחרת בדרך של בדידות...כל יום נגמר בבכי כל יום נגמר בלמה אני צריכה לחיות ככה כל יום נגמר בהסתכלות על תמונות של מי שהיו פעם חברות שלי מי שאני הרמתי מהקרשים שאני עזרתי להם להתמודד עם הרבה דברים שקרו להם ועכשיו אני רואה איפה הם ואיפה אני...הם התקדמו ואני נשארתי מאחור וזה כלכך לא פייר זה כלכך לא מגיע לי...פעם אמרו לי תעשי טוב תקבלי טוב אבל בנתיים כל מה שאני מקבלת זה כאפות...אני מנסה למצוא מישהו שיעזור לי מישהו שיבין ויתמוך אבל כל מי ששומע את הסיפור שלי נבהל ולוקח צעד אחורה וכלכך לא רציתי שזה יקרה זה קרה לפני שבועיים מצאתי מאמנת כושר בעיר שלי וכלכך התלהבתי האימון נתן לי הרגשה טובה והייתי כלכך מאושרת בסוף האימון ישבנו לדבר היא שאלה שאלות ואני עניתי והכל התחיל לצאת כל הסיפור חיים שלי בקצרה והיא הייתה כלכך חמודה ואני בסך הכל רציתי לשפוך והיא הייתה שם ושרציתי לקבוע שוב אימון התשובה שקיבלתי נתנה לי כאפה כלכך כואבת כלכך לא חשבתי שאני יקבל תשובה שלילית התשובה הייתה שהיא מלאה עד אפס מקום אבל אני לא מטומטמת אני יודעת שזה בגלל מה שהיא שמעה בגלל מה שאני סיפרתי כלכך נפגעתי כלכך הצטערתי וכעסתי על עצמי שאני לא יודעת לסתום את הפה שכל הזדמנות שיש לי אני שופכת הכל...אני פגועה אני בודדה כואב לי ורע לי וכל מה שאני רוצה זה מישהו אמיתי שיהיה בשבילי מתי שאני יצטרך...
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
20/09/2017 | 12:59
7
שלום לך יקרה,
המשאלה שיהיה שם מישהו עבורך מתי שתצטרכי היא כל כך אנושית. כולנו רוצים (וצריכים) להיות עטופים באהבה - וכמה זה חסר כשזה איננו.
למרות הבאסה שבסיפור עם מאמנת הכושר, שמחתי לקרוא שניסית ושמצאת משהו שעושה לך טוב. יכול להיות שאפשר לחפש מאמנת כושר אחרת?
זה נכון שקשר צריך להיווצר לאט לאט ובעדינות. ההצפה שאת נמצאת בה כרגע והחסך בקשר אישי וחם - כנראה מקשים עליך לסנן את הדברים שאת מספרת על עצמך, אבל אחר כך את מרגישה שאחרים נבהלים. אז אולי כדאי להשאיר את זה במודעות ולספר לאט לאט. לתת לאנשים להכיר אותך גם עם כל הדברים הטובים שבך.
ספורט זה רעיון מצוין, פעילות גופנית משחררת אנדרופינים וגורמת לנו להרגיש טוב יותר. וגם העבודה במעון נשמעת לי כמו נקודת אור ויש שם אנשים שאוהבים אותך ומעריכים אותך. נסי להסתכל לרגע, בפתח השנה החדשה, על מה שיש ולא רק על מה שאין.
בברכת שנה טובה ומתוקה,
רותם
לצפיה ב-'דיי'
דיי
07/09/2017 | 16:07
1
21
אני תמיד בורחת כי אני לא מבינה את עצמי מעשנת סמים שותה מזדיינת עם כול אחד
לצפיה ב-'התנהגויות מסכנות'
התנהגויות מסכנות
11/09/2017 | 19:36
11
שלום ג'סי,
במשפט קצר אחד תיארת את מצבך המורכב... 
שתיית אלכוהול מוגזמת, עישון סמים ויחסי מין לא מובחנים - שמים אותך בסיכון ובסכנה.
כתבת לנו שאת בורחת. למה הכוונה? מה הבריחה הזו בשבילך?
בת כמה את? ואת מי את משתפת בהתמודדות שלך?
מגיע לך להרגיש מוגנת, אהובה ובטוחה.
כתבי לנו וננסה לבדוק יחד איך אפשר לעזור...
רותם
לצפיה ב-'אני רוצה לחתוך את עצמי'
אני רוצה לחתוך את עצמי
07/09/2017 | 13:15
4
21
דיייי לא
אני הפסקתי
אני הפסקתי לחתוך את עצמי לפני שנה וחצי
די 
אני לא רוצה לחזור לזה, אני כלכך קרובה
אני נושכת את עצמי ושורטת את עצמי
אני לא מאמינה שאני שוב במצב הזה
אני לא רוצה לחתוך , אבל כלכך רוצה
אני מרביצה לקירות, מנסה לעשות הכל בשביל לא לחתוך
אני שלב אחד לפני
וכל כל קרובה לשלב הבא
אני לא מוכנה לחזור שנה וחצי אחורה
אני לא עושה את זה
אבל אני כלכך רוצה לחתוך

אני לא יודעת מה לעשות, אני אבודה ואובדת עצות..
איך מפסיקים? איך ממשיכים הלאה? אני לעולם לא אהיה נורמלית... אני לעולם לא אפסיק
למה, למה זה קורה לי... למה אני עושה את זה לעצמי... מה דפוק בי....
אני לא יכולה יותר, אני לא רוצה יותר
אני צריכה לחתוך. אני צריכה לחתוך.
איך גורמים לזה להפסיק? איך גורמים לי להפסיק? מיואשת מעצמי...
לצפיה ב-'אני מבינה אותך'
אני מבינה אותך
07/09/2017 | 16:09
5
לצפיה ב-'פציעה עצמית'
פציעה עצמית
11/09/2017 | 19:33
2
17
שלום לך,
כמה כוח רצון ונחישות צריך בשביל להצליח להפסיק פגיעה עצמית... והצלחת. כבר שנה וחצי שאת לא פוצעת את עצמך וזה ראוי להערכה רבה.
אני שומעת שהפיתוי עוד קיים ושאת נלחמת ונאבקת בכל כוחותייך לא לחזור לשם.
רוצה להזכיר לך שפציעה אולי מביאה עמה הקלה רגשית לזמן קצר, אבל עושה נזקים רבים לטווח הארוך - כולל תחושת כשלון. היא לא באמת פתרון.
מה עזר לך לשמור על עצמך בשנה וחצי האחרונות? איך הצלחת?
נשמח ללמוד ממך וגם לעזור לך ללמוד מעצמך...
רותם
לצפיה ב-'כמה אפשר?'
כמה אפשר?
16/09/2017 | 16:33
1
10
אני מוכנה לתת כלכך הרבה בשביל ההקלה הרגעית הזו, השנייה האחת שבה הסכין פוגשת את העור ויש את התחושה הזו של "זה מגיע לי" שווה המון. וברור שאח"כ אני כועסת על עצמי שעשיתי את זה, אבל לא משנה מה אני עושה שום דבר לא נותן לי את אותה ההרגשה.
אני יודעת שזה לא בסדר, אני יודעת שזה לא פתרון. אבל מה עושים עם אדם שאין לו פתרון? ככל שעובר הזמן זה יותר קשה, וככל שעובר הזמן אני מבינה שלא אכפת לי כבר שזה לא בסדר, כי אני לא בסדר.. 
אני כולי כישלון אחד גדול. עוד אחד, פחות אחד... לא יעשה את ההבדל.

לצפיה ב-'ובכל זאת...'
ובכל זאת...
20/09/2017 | 13:02
4
ובכל זאת שנה וחצי לא חתכת את עצמך. כנראה שהיו לך סיבות טובות ללמה לא לעשות את זה וכנראה שהצלחת למצוא לעצמך דרכי התמודדות יעילות יותר...
אם פציעה עצמית היתה פתרון מוצלח אני מניחה שכרגע לא היית סובלת, אבל את בכל זאת סובלת. צריך למצוא דרכים סימפטיות יותר להקל על הכאב.
פעילות גופנית למשל, משחררת אנדרופינים כמו אלו שמשתחררים בפציעה.. ואולי זה יכול לתת מענה?
רותם
לצפיה ב-'די'
די
03/09/2017 | 15:39
4
54
 די, נמאס לי...
אני רק רוצה להפסיק לחשוב, להפסיק להרגיש, להפסיק לנשום, להפסיק לחיות... כל דבר שיגרום למחשבות שלי להשתתק, ולי להתנדף מהעולם..
אני כלכך עייפה, כלכך מותשת מהלחימה הבלתי נגמרת הזו בעצמי, במאבק היומיומי הזה של לא.. לא לפגוע בעצמי, שוב.. להפסיק לקלל את עצמי, להפסיק לשנוא את עצמי.
אני בנאדם כלכך דפוק, כלכך מיותר.. לא מבינה למה אני עוד כאן.. לא מבינה איזו תועלת יש לי.. אני חסרת חשיבות, בעיניי עצמי, בעיניי כולם.. 
הלוואי ואני פשוט אעלם, הלוואי ואני אפסיק לחשוב כלכך הרבה..
נמאס לי, די.. אני רוצה לצרוח, לבכות, לקרוע דפים, לשבור קירות.
אני פשוט רוצה קצת שקט... אני רוצה למות...
לצפיה ב-'די'
די
11/09/2017 | 19:29
3
21
שלום לך,
סליחה על המענה המאוחר. רק עכשיו ראינו שההודעה שכתבנו לך לא נשלחה
מקווים שבנתיים נכנסת לצ'ט האישי שלנו ודיברת עם תומכ\ת ולא נשארת עם הדברים לבד.
שומעים את הכאב שלך עד לכאן... רוצים להבין יותר.
מה מכאיב כל כך? ולמה את מרגישה חסרת חשיבות?
וגם בת כמה את? ומה את עושה בחיים?
המוות הוא פתרון קבוע לבעיה זמנית... אני בטוחה שיש דרכים להקל ושבעתיד תרגישי אחרת. אל תוותרי.
נשמח לשמוע ממך ושוב סליחה על העיכוב
רותם וצוות Y elem
לצפיה ב-'...'
...
15/09/2017 | 23:51
2
12

לא.. לא דיברתי עם תומך.. לכתוב בפורום זה הרבה יותר קל..
אני כלכך קרובה ללוותר.. כבר לא רואה סיבה להמשיך להילחם.. הבעיה לא זמנית, היא קבועה. היא כל מי שאני וכל מה שאני.
אני רוצה להפסיק לחשוב, להפסיק להיות
אני בת 19, בצבא. ולא, אין לי אפשרות לפנות לקב"ן.. אני בקורס שלא נמצאים בו בבסיס בכלל. אני גם לא רוצה.. זה מספיק קשה כשמתחבאים מאחורי מסך..
אף אחד לא יכול לעזור לי, אי אםשר לתקן משהו כלכך מקולקל, שבור ומנופץ לרסיסים.
אני רק רוצה להפסיק להיות, אני מיותרת כאן. אין בי שום דבר טוב, אשכרה שום דבר..
אני רק רוצה להעלם מכאן
אני כל כך כל כך קרובה
שמשהו יגרום לזה להיפסק
לצפיה ב-'לפנות לעזרה'
לפנות לעזרה
20/09/2017 | 13:06
1
8
שלום לך,
המצב שלך נשמע מדאיג מאד. 
אני מתקשה להאמין שאין דרך לפנות לעזרה ולבקש עזרה מהקב"ן. גם אם אין לך בסיס - תמיד יש דרך ויש אפשרות להגיע לקב"ן.
אני מבינה שקשה לך לפנות לעזרה מחוץ לפורום, אבל נשמע שכרגע זה הכרחי. את מתקשה לסחוב את זה לבד ומגיעה לך עזרה. 
בלי להכיר אותך אני בטוחה שיש בך הרבה דברים טובים, אבל מבינה שאת לא מסוגלת לראות אותם כרגע או לתת להם מקום. 
מה מכאיב לך? מה גורם לסבל הזה?
ממתי את מרגישה כל כך מיותרת?
רותם
לצפיה ב-'יותר מידי זמן'
יותר מידי זמן
21/09/2017 | 23:37
2
7 שנים.. 7 שנים עברו מאז שהבנתי שאני שונאת את עצמי.. אשכרה 7 שנים שבהן אין בי שום דבר טוב, שום דבר חיובי.
אני גורמת לעצמי את זה, זה הכל באשמתי. זה להסתכל במראה ולהבין שאין בי אפילו לא דבר אחד חיובי, הכל זה שקרים.
מכאיב לי לנשום. מכאיב לי לדעת שאני אדם מלוכלך ומטונף. המחשבה שאני אדם מיותר לא נותנת לי מנוחה.
אני מרגישה אדם בלי מקום, אדם זרוק, אדם שלא צריך להיות. שנים על גבי שנים על גבי שנים שאנשים שמסביבי הוכיחו לי את זה פעם אחרי פעם, ועם הזמן הבנתי שזה לחלוטין באשמתי. לחלוטין יש לי כל סיבה אפשרית לתעב את עצמי, להאמין מכל הלב שאני אדם שלא מגיע לו להיות כאן.. אדם דפוק, טיפש ומיותר. אני רק עוד גרגר אבק חסר משמעות שעושה יותר נזק מתועלת. אני רק תופסת מקום, מבזבזת חמצן. 
לא מגיעה לי עזרה, מגיע לי לסבול. אני באמת מאמינה בזה. אני מאמינה בזה כי מבחינתי לאדם כמוני לא מגיע שום דבר.. איך אפשר לעזור למישהי כמוני?
וקב"ן זו באמת לא אופציה.. אני לא רוצה שידיחו אותי מהקורס..
אני רק רוצה שיגמר.. אני רוצה לנשום בלי שיכאב.. אני רוצה לקום בבוקר בלי לשנוא את העובדה שהתעוררתי.. אני רוצה להעביר יום אחד בלי לחשוב על לפגוע בעצמי..
אני פשוט רוצה שקט

מצטערת על כל ההתבכיינות הזו..
לצפיה ב-'נגמרו המילים '
נגמרו המילים
25/08/2017 | 23:37
1
24
כבר אין לי איך לתאר את מה שעובר עליי ואת החיים שלי...התייאשתי מהכל...מאנשים מעצמי מהחיים מעבודה מהכל...לצערי אלה החיים שאני הולכת לחיות ואלה החיים שחייתי עד עכשיו אני הפסקתי לנסות לחיות במצב יותר טוב...תודה שניסיתם לעזור תודה שהייתם פה תמיד בקיצור תודה על הכל...מפה אני ממשיכה לבד...

אני רק רוצה להדגיש שאני ממשיכה לחיות! לא משנה איך החיים יראו אני יחייה אותם כנראה שזה מה שנפל בחלקי...
לצפיה ב-'כשנגמרות המילים'
כשנגמרות המילים
28/08/2017 | 19:57
20
היי יקרה,
שומעת את הייאוש שלך וכל כך רוצה להחזיק בשבילך זיק של תקווה, לפחות עד שתוכלי להחזיק אותו בעצמך.
בהודעה שלך יש נימה של פרידה מהפורום, אבל את יקרה לנו מאד ואני מקווה שאת יודעת שאת יכולה לכתוב כאן מתי שמתאים לך.
מאמינה בך ומאמינה שיכול להיות אחרת.
רותם
לצפיה ב-'זהות מינית'
זהות מינית
22/08/2017 | 15:11
1
36
שלום!
בזמן האחרון (משהו מלפני חודש כזה) התחלתי לטעות האם זה שעד עכשיו אין לי חבר ולא התאהבתי אומר שאני נמשכת למין השני. זה נורא מפחיד איתי המחשבה הזאת ועצם העובדה שאני חושבת על זה. בחיים לא ישבתי על עצמי ככה ואני חושבת לעצמי אולי עצם העובדה שאני חושבת ככה זה נכון. שתפתי בזה את ההורים שלי והם אומרים שאין חי מה לדאוג כי התחלתי לחשוב על זה בעקבות פוסט שהעלה מפורסם שהוא יוצא מהארון. מה שמפחיד אותי זה שעד עכשיו זה הגעיל אותי ועכשיו שאני חושבת על זה זה לא. אני לא יודעת אולי זה התת מודע שלי? אבל זה מלחיץ אותי כי אני לא יודעת אם זה יקרא במציאות אם זה יגעיל אותי. אין לי בעיה אם הקהילה הגאה בכלל אפילו יש לי חברה שהחליטה שהיא נמשכת לשני המיינים והיא עדיין חברה מאוד טובה שלי. אבל אני לא מסוגלת לחשוב כך על עצמי, אני חושבת על זה ואני בוכה, אני מרגישה ממש בדיכאון וזה לא הנושא היחידי שגורם לי להרגיש בדיכאון. ההורים שלי אומרים שזה לגיטימי והם מכנים את זה משבר גיל העשרה, הם אומרים שאין לי מה לדאוג אבל זה לא עוזר אני עדיין מפחדת ואני מנסה להוציא את זה מהראש וזה לא יוצא. אני לא רוצה בן זוג כרגע, ותמיד זה היה נראה לי מטופש לחשוב על זה בגיל כזה צעיר אבל עובדה, אני לא מצליחה להוציא את זה מהראש. אני מאוד כועסת על עצמי שאני קוראת דברים כאלו באינרנט אבל זה מדאיג אותי. אני מאוד מתביישת מבנים, זה קשור? אני נורא נורא מבולבלת ואני לא רוצה להתנסות בזה אני רוצה להפסיק לחשוב על זה.. יכול להיות שאני חושבת על זה בגלל שעמום?... מה לעשות? 
לצפיה ב-'זהות מינית'
זהות מינית
28/08/2017 | 19:53
13
שלום לך,
ראשית, סליחה על העיכוב במענה. היתה תקלה טכנית שמנעה מאיתנו להגיב.
קראתי את הדברים שכתבת ואני מבינה שאת מוטרדת מאד.
זה נפלא שאת מצליחה לדבר עם הורייך על כך. גם אם הדברים שהם אומרים לא ממש מצליחים להרגיע אותך - זה מעיד על הקשר הטוב והפתוח שיש בינכם. נהדר!
הרבה נערות ונערים בגילך שואלים את עצמם שאלות על הזהות שלהם בכלל ועל הזהות המינית שלהם בפרט. אלו חלק מהמשימות של גיל ההתבגרות וטבעי שזה יקרה.
זה שלא היה לך חבר לא אומר שאת לסבית, זה פשוט אומר שלא היה לך חבר.
עוד מעט תחזרי ללימודים ואני בטוחה שיהיו לך דברים נוספים לחשוב עליהם...
בשנים הקרובות יהיו לך כל מיני מערכות יחסים עם כל מיני חברים וחברות ולאט לאט תוכלי לגלות מה את מרגישה ולמי את נמשכת. החיים לפניך ויש לך עוד הרבה זמן להרגיש, לחשוב ולהתלבט.
אנחנו כאן,
רותם
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:06
6

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'רעבה שהסתדרה בסוף '
רעבה שהסתדרה בסוף
09/08/2017 | 01:34
1
51

זאת אני מלמטה 
בעצם הסתדרתי בסוף:)) 
לצפיה ב-'רעב'
רעב
12/08/2017 | 11:03
28
היי אנונימית,
שמחה לשמוע שהסתדרת בסוף, אבל חייבת להודות שההודעה שכתבת כאן הדאיגה אותי.עצוב לי לשמוע שאת מגיעה למצבים שאין לך מה לאכול ואני רוצה לנסות לעזור. בת כמה את? ומהיכן?
האם יש מי שמלווה אותך ועוזר לך בדרך הלא פשוטה שאת עושה?
כתבי לנו.
רותם

לצפיה ב-'אני רעבה ואין לי כסף '
אני רעבה ואין לי כסף
09/08/2017 | 00:58
1
48
זה אולי ישמע קצת דפוק אבל אני ממש רעבה ואין לי כסף לאוכל ואני כן עובדת אבל רק ב13 לחודש יהיה לי את הכסף ובינתיים אני לא יודעת מה לעשות ואני גם נורא דיכאונית ועצובה בזמן האחרון וקצת קשה לי שבנוסף אני רעבה ממש 
לצפיה ב-'הגבתי למעלה'
הגבתי למעלה
12/08/2017 | 11:05
24
אולי תכנסי ביום ראשון לצ'ט האישי שלנו ונחשוב יחד?

לצפיה ב-' מחפשים שם מגניב לפרויקט חדש '
מחפשים שם מגניב לפרויקט חדש
06/08/2017 | 17:38
16
אהלן כולם,
מה שלומכם?
אנחנו מקווים שחופשת הקיץ עוברת עליכם בנעימים ואתם צוברים כוחות לשנת הלימודים החדשה!
אנחנו עובדים על פתיחת קבוצת פייסבוק מגניבה ומיוחדת לנערות ומחפשים לה שם.
חשבנו וחשבנו והחלטנו שהכי טוב זה פשוט לשאול אתכם!
יש לכם רעיונות? 
נשמח לעזתרכם!
צוות Y elem

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:56
6

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'התקדמות'
התקדמות
20/07/2017 | 10:23
1
45
לא יודעת אם זוכרים אותי כאן, הייתי נוהגת לשתף הרבה על הבעיות שהייתי חווה בבית מול ההורים שלי, והילדות הלא פשוטה שעברתי.. היום נזכרתי בפורום הזה שעזר לי המון ותמך, רק רציתי לומר שהיום אני במקום טוב, מבחינה נפשית גם.. מנערה מתוסכלת שהייתה עסוקה כל הזמן בהרס עצמי ומחשבות אובדניות היום הפכתי לבחורה עם שאיפות לעתיד, שרוצה להתקדם בחיים ולא פוגעת בעצמי יותר! אני היום לוחמת במג״ב , בתפקיד שמהותו להגן על חיי אנשים שזה סוג של סגירת מעגל בשבילי.. ההורים שלי תומכים בשירות הצבאי שלי, אחרי הרבה התנגדויות ומלחמות ואיומים על כך שיעיפו אותי מהבית, היום הם גאים בי ומעריכים את מה שאני עושה.. מי היה מאמין.. אז שוב תודה רבה לכל מי שלקח חלק בעידוד ותמיכה כשהייתי צריכה , הרבה פעמים זה מה שהחזיק אותי כאן...
לצפיה ב-'בטח שזוכרים!'
בטח שזוכרים!
21/07/2017 | 15:49
27
היי יקרה,
כמה טוב ונעים לשמוע ממך.
ריגשת אותי מאד בדברים שכתבת על הנערה שהיית, על הדרך שעשית, על המקום של הפורום בחייך ועל איפה שאת נמצאת היום.
אני חושבת שהרבה נערים ונערות שנמצאים כאן בפורום יכולים להתרם מהתקווה שבסיפור שלך. יתכן ובדרך יהיו עוד עליות וירידות, אבל נשמע שאת מגשימה את עצמך והולכת בדרך הנכונה עבורך. וזה מרגש מאד!
גאה בך מאד וזוכרת היטב את הדרך שעשית כאן.
כמה טוב שבאת להגיד שלום
חיבוק גדול
רותם
לצפיה ב-'הטרדה מינית'
הטרדה מינית
09/07/2017 | 22:32
1
63
יש פה מישהו שיודע אוליי איך מחזירים את האמון באנושות לאחר אונס?
לצפיה ב-'אמון באנושות'
אמון באנושות
10/07/2017 | 23:21
45
אורן היקר,
שאלת שאלה ענקית וחשובה שמעסיקה לא מעט בני אדם שעברו חוויה קשה וכואבת ע"י בני אדם אחרים.
איך מחזירים את האמון באנושות?

לפני שאנסה לחשוב יחד איתך על כיוונים לתשובה אני רוצה להתייחס לשאלה.
אם תרצה לשתף ולספר מה שתבחר לספר, תוכל לאמר האם אתה שואל מכיוון שעברת או אדם קרוב אליך עבר אונס?
אם התשובה היא -כן. אני קודם כל רוצה לשלוח חיבוק ולהצטער ולכאוב יחד איתך או עם מי שכתבת עליו.
אונס הוא פגיעה קשה ואלימה וחשוב לטפל במי שנפגע .לטפל גוף,לטפל בנפש.
להחזיר את האמון העצמי וגם, כמו שכתבת, להחזיר את האמון באנושות.

אני אשמח אם בני הנוער שקוראים את ההודעה יוכלו לתת דוגמא לרגע או מקרה שבו פגשו אדם שהחזיר להם במשהו את האמון בבני אדם.
זה יכול להיות גם משהו קטן, איזושהי מילה , איזשהו מבט טוב אפילו, משהו שנותן משקל  של טוב ואנושיות כנגד המשקל של הרוע והאלימות.

אני חושבת שאוסף של רגעים כאלה שמגיע ממקומות ואנשים שונים יכול לשקם כל פעם קצת יותר את האמון שנפגע.
זה מסע ארוך. 
אבל זה מסע ששווה לעשות אותו.

אורן היקר, אם אתה בעצמך במסע, או אם אתה מלווה מישהו שהולך שם, אני ממש מחכה לשמוע ממך עוד. כל מה שתבחר לשתף- יהיה מבורך.
אני מוכנה ללכת איתך כמה שתרצה. 
לאסוף עוד הוכחה ועוד הוכחה לזה שהאנושות יכולה גם להראות פנים טובות.

מה אתה אומר?
ממתינה לתגובתך,
שלך,
שחר
לצפיה ב-''
10/07/2017 | 22:07
4
35
את הכאב שיש לי בלב אף אחד לא מבין
אף אחד לא יכול לקחת
אף אחד לא שומע
ואף אחד לא  יכול לעזור

"הכאב שבליבי זה כאב שאיש אינו שומע
די עד מתי אלוהי יגור העצב בליבי"
לצפיה ב-'הכאב שבלב'
הכאב שבלב
17/07/2017 | 08:44
3
34
יקירה,
את הכאב שבליבך אף אחד לא יוכל להבין כמוך,
אבל אני באמת מאמינה שאת מסוגלת לעזור לעצמך.
הסתיימה השנה בשירות או עוד לא?
מה התוכניות?
רותם
לצפיה ב-''
17/07/2017 | 21:48
2
18
השירות עוד לא נגמר...ישלי עוד פחות מחודש עד שהוא יגמר...
התוכניות היו לעשות עבודה מועדפת ללמוד לפתוח קונדיטוריה ביתית אבל התוכניות השתנו ואני נשארת לעבוד במקום שירות שלי...
אני מאוד מבולבלת כעיקרון זה לא היה החלום שלי אבל מאוד קשה לי לעזוב שם ואני לא במצב שאני מסוגלת להתחיל במקום חדש שם זה המשפחה שלי זה הכוח שלי זה התמיכה שלי וכנראה ששם אני יישאר...
המצב הנפשי שלי מאוד קשה אני בקושי קמה בבוקר בקושי מתפקדת והיום זה התפרץ באמצע היום בעבודה התחלתי לבכות לא ידעתי מה לעשות עם עצמי זה לא אידאלי זה לא צריך לקרות אבל אני לא יודעת מה היה שם ומצאתי את עצמי בוכה ואי אפשר לעצור את הכל עכשיו צריך להמשיך לעבוד אבל לא יכולתי נכנסתי להתקף ובזמן האחרון זה קורה הרבה אני לא יודעת כבר מה לעשות ניסיתי הכל ניסיתי כל מיני סוגים של טיפול ניסיתי כדורים פסיכיאטריים כדורים הומאופתיים וכלום לא עוזר אף אחד לא מצליח לעזור לי אף אחד לא מצליח להיכנס אליי ולהבין מה קורה אני כבר מתייאשת נמאס לי לנסות למצוא פיתרון כי אין כזה
לצפיה ב-'תכניות לעתיד'
תכניות לעתיד
21/07/2017 | 15:54
1
26
הי יקרה,
אני מבינה שכנראה יהיו שינויים בתכניות, אבל מודה שגם האופציה השנייה נשמעת לא רעה בכלל. אם מקום השירות שלך הוא מקום שתומך בך ואת מרגישה שזה הכוח שלך ומקור התמיכה שלך, ואם הם מוכנים לתת לך לעבוד שם - אז למה לא בעצם? זה נשמע אפילו נהדר.
אני לא מצליחה להיזכר איפה את עושה את השירות, אבל אולי תוכלי לשלב בין התוכניות ולהביא לשם את נושא הקונדיטוריה? אם את עובדת עם ילדים או בני נוער אני בטוחה שכולם יכולים להרוויח מזה. ובלי קשר, זה חלום נהדר!
המצב שלך בהחלט נשמע מדאיג וגם אנחנו דואגים לך. אני מבינה את הייאוש מניסיונות לטיפול ועזרה שכשלו, אבל אני מסרבת להאמין שאין עוד משהו שיכול לעזור. צריך להמשיך ולנסות למצוא את הדבר המתאים.
האם את ממשיכה להיות בקשר עם פרויקטים בעלם?
איתך,
רותם
לצפיה ב-'היי רותם'
היי רותם
22/07/2017 | 21:49
15
המקום שרות שלי הוא מעון ילדים הם נהנים מעוגות פעם בשבוע ועוד כל מיני דברים במסיבות ובחגים והכל אבל זה לא החלום שלי לא קונדיטוריה ולא מעון ילדים אבל בנתיים בשלב הזה בחיים שלי אני יודעת שאני לא מסוגלת לעזוב את המעון כי אם אני יעזוב שם אני ייפול עוד יותר...
רותם אני יודעת שקשה לך ולכולם פה להאמין שאין פיתרון אבל באמת שאני כבר ניסיתי הכל ואין פתרון פשוט אין אני יצטרך להשלים עם זה שזה החיים שלי ככה הם יראו גם בעוד עשרים ושלושים שנה...אני כבר התייאשתי אין לי כוח לכלום אני בקושי קמה בבוקר ומזה כלכך פחדתי כי המעון היה הדבר שהחזיק אותי ועכשיו גם זה כבר לא מעניין אותי אני מכריחה את עצמי לקום מכריחה את עצמי לעבוד ללמוד לצאת קצת מהבית...זה לא אני והידיעה הזאת עוד יותר מקשה כל המצב הזה הוא פשוט לא אני אני לא מבינה לאן נעלמתי מילדה שמסתובבת כל היום בחוץ ילדה עם מלא חברים ילדה מרדנית ילדה שעושה שטויות שצוחקת שחייה הפכתי להיות ילדה עצובה בלי חברים שכל היום שלה זה מהעבודה לבית ואני רואה את זה כל יום מול העיניים שלי וזה מחרפן אותי...
אני בקשר לא קבוע עם הניידת של עלם בעיר שלי ובפעם בהרבה זמן אני קופצת להפוך אבל זה כבר לא מה שהיה בהפוך כולם התחלפו הכל נהיה שונה ובניידת כל מי שהייתי איכשהו קרובה אליו עזב וזה לא מרגיש אותו דבר...
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:04
7

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'הפוך על הפוך'
הפוך על הפוך
08/07/2017 | 17:20
1
43
היי
רציתי לדעת אם מרכזי הפוך על הפוך מתאימים גם לחיילים בסדיר
לצפיה ב-'מהיכן את בארץ?'
מהיכן את בארץ?
17/07/2017 | 08:42
23
רוב המרכזים מיועדים לבנינוער מתחת לגיל 18, אבל בחלקם יש ימים ושעות שמתאימים גם לכם הבוגרים. תכתבי לי מהיכן את ואבדוק
לצפיה ב-'אדרי?'
אדרי?
07/07/2017 | 01:28
33
שלו

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ