לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63106,310 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח וידאו בנושא תמ"א 38 '
אירוח וידאו בנושא תמ"א 38
15/08/2018 | 12:33

תמ"א 38 זה בדיוק מה שאתם צריכים בבניין הישן שלכם, או שלא
ביום שני הבא יתקיים אירוח וידאו חדש בתפוז בו תוכלו לשאול הכל על התוכנית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה.
 היכנסו עכשיו לשרשור האירוח וכתבו את השאלות שלכם
לצפיה ב-'קבוצת פייסבוק לבנים'
קבוצת פייסבוק לבנים
13/08/2018 | 23:52
4
ראיתי באחד מהשאלות שנתתם למישהי קישור של קבוצה בפייסבוק של נערות(הוספתי תמונה)יש לכם קבוצת פייסבוק כמו הקבוצה של הבנות רק של הבנים?
לצפיה ב-'היא רוצה אותו אבל הוא רוצה אותי'
היא רוצה אותו אבל הוא רוצה אותי
07/08/2018 | 23:58
1
13
חברה דלי סיפרה לי שהיא שקטע של מישהו והחלטתי לעזור לה, אני מדברת איתו ומסבירה לו כמה היא טובה ומדהימה ולאט לאט פתאום הבנתי שאני גם בקטע שלו אבל לא התכוונתי לעשות עם זה כלום בגלל "שהיא אמרה קודם" ואז הוא אמר לי שהוא בקטע שלי... לא ידעתי מה לעשות ובסוף אמרתי שאני גם... אחרי שבוע החברה ההיא שאלה אותי אם יש ביננו משהו ופשוט לא יכולתי לשקר אז אמרתי לה שאנחנו רק מדברים ושגם ככה אני לא רוצה חבר (זאת האמת...) והיא ממש יצאה עלי ואני מרגישה כל כך רע.... מצד אחד באמת לא הייתי בסדר כי ידעתי שהיא בקטע שלו אבל מצד שני אם הייתי אומרת לו שאני לא בקטע שלו כולנו ההינו מפסידים כי גם ככה הוא לא היה יוצא איתה... כבר לא יודעת מה להרגיש
נ.ב
רק שיהיה ברור שאני ממש לא מתחרטת שדיברתי איתו.. אני מתחרטת שלזה זה הוביל ומנסה להבין אם הייתי בסדר או לא ואיך אם בכלל אני יכול. להשלים איתה
לצפיה ב-'ריב עם חברה'
ריב עם חברה
10/08/2018 | 16:26
6
הי לי,
נכנסת למצב מבאס. התכוונת לעזור לחברתך ובמקום זה היא נפגעה ואתן לא מדברות. כמי שעובדת הרבה עם בני נוער, יוצא לי הרבה לראות מקרים כאלה. מניסיוני, כשחברה מעוניינת במישהו - עדיף לתת לה להסתדר לבד ולא להתערב. אם הוא לא בעניין שלה זה במילא לא יתפתח לשום מקום, אבל אם הוא כן... אז בשביל מה להיות באמצע?
חברתך עכשיו כועסת ופגועה על זה שאת בקשר איתו. יכול להיות שהיא מקנאה בזה שמתפתח משהו בינכם ומתבאסת על זה שלה זה לא הצליח.
אם אתן חברות טובות, אני מאמינה שתעברו את המשבר הזה. תני לה זמן להירגע ואחר כך נסי לדבר איתה ולהסביר מה קרה ואיך.
מזמינה אותך להצטרף לקבוצה הנערות שלנו בפייסבוק, נראה לי שאם תעלי שם את השאלה תוכלי לשמוע עוד כמה דעות ולקבל כמה רעיונות... מוזמנת.
בהצלחה
רותם

לצפיה ב-'חברות'
חברות
29/07/2018 | 23:53
2
36
מרגישה בלי חברות . עצובה ממשש
לצפיה ב-'היי עדידי'
היי עדידי
31/07/2018 | 00:44
19
היי עדידי, ברוכה הבאה לפורום. אני שמחה שהגעת אלינו ושהרגשת בנוח לכתוב ולשתף.
בת כמה את עדידי? להרגיש בלי חברות זו תחושה קשה מאוד, של בדידות.... האם את מנסה ליצור קשרים חברתיים ומרגישה שאת לא מצליחה? האם יש בנות בכיתה שאת נהנת לדבר איתן ורוצה בחברתן?
בואי דברי איתנו... מוזמנת גם להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק "גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" ולהצטרף למעגל החברים שלנו.
לצפיה ב-'אשמח להיות לך לחברה'
אשמח להיות לך לחברה
02/08/2018 | 01:28
9
בבקשה תצרי איתי קשר בפרטי.
לצפיה ב-'אימוץ כלב'
אימוץ כלב
27/07/2018 | 23:14
1
19
החלטתי לאמץ כלב ולנסות לאלף אותו בלי לפנות ל <p>מאלף כלבים</p>
זה ממש עוזר לי להרגע.
לצפיה ב-'איזה כייף לשמוע...'
איזה כייף לשמוע...
31/07/2018 | 00:46
10
היי דניאלה, לא סתם אומרים שהכלב הוא חברו הטוב של האדם.
הוא באמת חבר טוב וכמובן עוזר גם להרגע כשצריך...
מוזמנת לשתף מעט על עצמך ולספר גם איך הולך באילוף.

לצפיה ב-'האם אני ביסקסואלית? וההורים הומופוביים ממש'
האם אני ביסקסואלית? וההורים הומופוביים ממש
22/07/2018 | 01:39
1
42
בזמן האחרון אני חושבת דיי הרבה על להיות עם אישה ודיי אוהבת ששתי בנות מתנשקות בטלוויזיה וזה וחושבת על כך שגם אני רוצה להתנשק עם בת (עוד לא התנשקתי) ואני חושבת על כך שהגוף של הבנות ממש יפה אבל אני גם אוהבת בנים ,תמיד היו לי קראשים על בנים ועל בנות אני לא חושבת שהיה לי אבל יש לי הרגשה שאני כן אוהבת גם בנות וגם בנים ואני גם תמיד בעד כל הקהילה הלהט"בית ורוצה להגיע למצעדי הגאווה אבל אין לי איך ועם מי..
השאלה שלי היא האם אני בסקסואלית או פשוט תומכת בכל העניין הזה ולא נגד בכלל?
בנוסף גם קשה לי מאוד עם העובדה שההורים שלי מאוד הומופובים, לפני כל הבלבול על המיניות שלי אני תמיד הייתי ממש קשורה להורים שלי אבל תמיד שמדברים על לסביות והומואים וכולי אז אבא שלי אומר דברים שבאמת לא לעניין ולי זה כבר ממש לא נעים ואני תמיד רבה איתו על כך ומעירה לו.
אני אוהבת אותו אבל בגלל כל ההערות האלה אני מרגישה יותר ויותר עצבנית עליו...
השאלה שלי היא כזאת האם לספר להורים שלי שאני בסקסואלית או לא? (לא סיפרתי לאף אחד על החששות שלי ועל המחשבות שלי, ואני מרגישה ממש לבד לגבי כל העניין הזה ואני גם לא מכירה אף אחד מהקהילה הלהט"בית או מישהו שאני באמת יכולה לדבר על זה בחופשיות סתם כך שלא יחשבו שאני בסקסואלית.)
מה עליי לעשות?
ומצטערת על הבלבול פשוט אני בעצמי גם ממש מבולבלת...
לצפיה ב-'היי בת17 '
היי בת17
31/07/2018 | 00:40
25
היי בת17 יקרה,
אני חושבת שבגילך להרבה מאוד בני נוער קשה להגדיר את הנטיה המינית שלהם. זה עדין שלב שבו בודקים, מתנסים ומגבשים זהות מינית ככה שמה שאת מתארת מאוד נורמלי ומובן.
אני חושבת שרק הזמן והנסיון יענו על השאלה שאת שואלת את עצמך...
מהדברים שכתבת נשמע שאת מרגישה מאוד לבד בנושא. חשוב שיהיה מישהו שתוכלי לדבר איתו, לשתף אותו ולהתלבט איתו.
אני רוצה להזמין אותך להמשיך ולשוחח איתנו כאן בפורום\פייסבוק או בצ'ט האישי של על"ם.
ישנה גם עמותת איגי לנוער גאה שבה תוכלי להכיר עוד בני נוער שעוברים התלבטויות וחוויות כמו שלך ולקבל עוד מידע בנושא.
לגבי אבא שלך, אני מבינה מאוד את התיסכול שלך. לפעמים אמירות הומופוביות נובעות מחוסר ידע... האם ניסית לשתף אותו מעט בידע שלך לגבי קהילת הלהט"ב?

לצפיה ב-'לא אחזיק עוד הרבה'
לא אחזיק עוד הרבה
18/07/2018 | 00:54
2
66
היי.. 
עדיין לא חתכתי את עצמי.. עוברת כל יום בפני עצמו.. מנסה להחזיק עוד קצת, נאחזת בכוחות האחרונים. מחשבות שרצות ב200 קמש עם מיכל דלק שעומד להיגמר..
אני יודעת, לצערי, שהרגע שבו אני אקרוס יהיה מאוד קיצוני.. אני יודעת שזה לא יגמר בחתך קטן ומינימלי.. אני מרגישה את זה בוער ונבנה בתוכי..
אני לא יודעת למה אני כותבת כאן.. אני חושבת שאני פשוט צריכה לשחרר ואפילו רק קצת מהמחשבות..
למרות שלראות אותן כתובות הופך את זה לההרבה יותר אמיתי ומפחיד, הרבה יותר מוחשי. כאילו נפרץ איזה מחסום והמחשבות שלי לא שלי יותר. כאילו עוד מישהו עד לשריטה העמוקה שבי..

אני לא רוצה לחתוך שוב.. אני רוצה להמשיך לשמור על עצמי.. אבל זה הופך לקשה מידי.. זה הופך למעבר ליכולותי..

זה אי פעם ישחרר ממני, אני אי פעם אוכל ללכת לישון בראש שקט בלי המלחמה עם עצמי אם לקום לסכין או לנסות לעבור עוד לילה? אני אי פעם אצא מזה?

אני כאילו שנתיים אחרי, אבל המאבק הוא יומיומי.. מרגיש לי שאני באותה המלחמה כמו אז..
לצפיה ב-'היי '
היי
31/07/2018 | 00:27
21
היי אחת, מה שלומך? איך את מרגישה היום?
המלחמה שאת נלחמת היא מלחמה קשה מאוד ואני גאה בך מאוד על הדרך שעשית.
זו מלחמה לא פשוטה ולא מגיע לך לעבור אותה לבד. האם יש מישהו לצידך? האם יש מישהו קרוב אליך שאת יכולה לדבר איתו? האם את נמצאת (או שהיית) בטיפול?
מוזמנת לספר ולשתף מעט יותר על עצמך. בת כמה את?

לצפיה ב-'פגיעה עצמית'
פגיעה עצמית
03/08/2018 | 17:38
12
אחת יקרה,
כעת אני רואה את שכתבת ותוהה לעצמי מה שלומך והאם את עדיין מצליחה להחזיק מעמד.
המאבק שאת מתארת נשמע מתיש מאד ובאמת יומיומי, אבל אני רוצה להאמין שככל שהזמן יעבור תלמדי דרכים חדשות לפרוק את התחושות שאת חווה, ולא דרך הפגיעה בגוף.
רוצה להזמין אותך להצטרף לקבוצה החדשה שפתחנו לנערות בפייסבוק. אפשר לשאול שם שאלות גם באנונימיות ואולי נערות אחרות שהיו במצב דומה יוכלו לחלוק איתך מניסיונן.
שבת שלום
רותם
לצפיה ב-'היי'
היי
16/07/2018 | 19:34
5
47
היי לכם אני יודעת שעברתי את הגיל אבל אין לי רת מי לשתף ואני מרגישה שאני משתגעת.  
מקווה שזה בסדר שאני רושמת פה ואם לא פשוט תגידו לי...
אני חושבת שאני מאבדת את עצמי אני עוברת שינויים בחיים שעוזרים לי ונותנים לי כוחות ודרכים להמשיך ולעלות למעלה אבל אתמול בלילה/בוקר לא הבנתי מה קורה איתי...קמתי בבוקר מוקדם ושמעתי את ההורים שלי מדברים יצאתי לסלון ולא היה אף אחד חשבתי שחלמתי וחזרתי לישון אחרי חצי בערך קמתי שוב ושמעתי את אחותי מדברת הסתכלתי במיטה שלה ולא היה אף אחד אבל שמעתי אותה קוראת לי לא הבנתי מה קורה התחלתי לצעוק שתעזוב אותי שתיתן לי לישון אבל עם מי דיברתי? עם עצמי? כשחזרתי מהעבודה אמא שלי אמרה שגם בלילה צעקתי תעזבו אותי תלכו אני לא רוצה...מה זה מה קורה לי? אני משתגעת? אני הוזה? אולי בכלל כל זה היה חלום? מישהי אמרה לי שיכול להיות שזה תופעות של הסמים שהייתי לוקחת אבל לא נראה לי שאחרי שעבר הרבה זמן עכשיו יהיו לזה תופעות...אני מבולבלת ואני לא מבינה מה קורה
לצפיה ב-'הזיות?'
הזיות?
30/07/2018 | 10:21
4
21
היי יקרה,
מצטערת שלקח לי זמן להגיע להגיב.
ראשית, שמחתי לקרוא שאת עוברת שינויים שנותנים לך כוחות. תרצי לספר קצת?
שנית, מה שאת מתארת נשמע מדאיג. קצת כמו לשמוע קולות שלא קיימים... האם זה קרה שוב מאז? או שהיה משהו חד פעמי באותו יום?
רותם
לצפיה ב-'היי'
היי
30/07/2018 | 20:26
3
13
הכרתי מישהי שנמצאת איתי בכל מצב תומכת מחזקת עוזרת והיא הכניסה אותי לכל מיני תוכניות כאלה שיקדמו אותי מכל הבחינות...
זה קרה לי שוב כמה פעמים וכל פעם אני אומרת לעצמי אין אף אחד זה בראש שלך תתעלמי אבל אני פשוט לא מצליחה להתעלם אני מדברת איתם כאילו הם כאן...מאז שזה התחיל אני לא ישנה בלילות אני מפחדת להשתגע אני גמורה זה הורס לי את כל השגרה גם בעבודה שאלו אותי מה קורה כי אני לא אותו דבר אני עייפה אני חסרת סבלנות אני רבה עם כולם אני נפגעת מהר...אני לא רוצה להתחיל עןד הפעם עם פסיכיאטרים וכאלה אני רוצה להאמין שזה לא בעיה נפשית שמתפתחת אבל אני כבר באמת לא יודעת
לצפיה ב-'היי היי'
היי היי
03/08/2018 | 17:33
2
7
הי עדי יקרה,
מי זו המישהי שנמצאת איתך בכל מצב? האם היא מטפלת? חברה? לאיזה תכניות היא הכניסה אותך?
אני ממש מקווה שהקולות שאת שומעת הן משהו שיחלוף בהקדם, אבל אם לא אני מציעה שתפני לפסיכיאטרית, למרות שאני מבינה שאת לא כל כך רוצה.
אנחנו לא רוצות שזה יחמיר, נכון?
בנתיים מזמינה אותך להצטרף לקבוצת הנערות שלנו בפייסבוק אם מתאים לך.
שבת שלום
רותם

לצפיה ב-':)'
:)
06/08/2018 | 20:46
1
6
אז אחרי שחשבתי שזה נגמר זה חזר אתמול שוב אני כבר התייאשתי מזה הציעו לי לקחת טיפות/כדורים של פרח הבך או משהו כזה אבל אני לא חושבת שזה יעזור אני לא מאמינה בטיפות הטבעיות האלה אבל אני ינסה אם זה לא יעזור לא תהיה לי ברירה ואני יקבע תור לפסיכיאטר...

האישה הזאת היא לא מטפלת היא סוג של חברה והיא נמצאת בעמותה שמי שהקים אותה מעביר סדנאות בניהול עסקי (פתחתי קונדיטוריה ביתית) והיא לוקחת אותי איתה לשם ומאז העסק שלי התקדם מאוד....חוץ מזה היא לוקחת אותי איתה להרצאות שהיא מעבירה להורים ואני התהליכים להפוך להיות מרצה איתה והיא גם עוזרת לי למצוא מטפלת
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
10/08/2018 | 16:30
1
היי יקרה,
איזה כיף לשמוע!
שמחה שפתחת קונדיטוריה ביתית. מוזמנת לפרסם אותה בקבוצת פייסבוק של גחליליות
רותם
לצפיה ב-'חרדות'
חרדות
08/07/2018 | 22:28
1
33
אני סובלת מחרדות ואין לי מי שיעזור לי

לצפיה ב-'חרדות'
חרדות
11/07/2018 | 07:06
15
היי ריקי,
חרדות גובות מאיתנו מחירים נפשיים גבוהים. הן מתישות ובעיקר מונועות מאיתנו לעשות דברים ולחיות חיים מלאים ושמחים. לא כתבת איך החרדות באות לידי ביטוי אצלך וממה את חרדה, אבל אני מניחה שאת סובלת מאד.
החדשות הטובות הן שאפשר לטפל בחרדות בעזרת טיפול רגשי או תרופתי.
בת כמה את? מי יודע על כך שאת סובלת מחרדות?
מוזמנת להמשיך לכתוב פה וגם להצטרף לקבוצה החדשה שפתחנו לבנות בלבד בפייסבוק. חפשי בפייסבוק: גחליליות - הכניסה לבנות בלבד.
יום טוב,
רותם
לצפיה ב-'אבודה במחשבות'
אבודה במחשבות
29/06/2018 | 12:17
4
65
היי..
הפסקתי לפגוע בעצמי לפני שנתיים, אחרי 6 שנים שזה ליווה אותי כל יום ויום..
הבעיה שמאז הפעם האחרונה שחתכתי את עצמי המחשבות לא עוזבות אותי.. המחשבה על מגע הלהב כנגד הגוף, על ההרגשה של אחרי החתך.. כמו איזה סם ממכר שגורם לי לרצות לחזור אליו..
זה בראש שלי כל הזמן, בכל משבר הכי קטן, בכל פעם שההרגשה המגעילה שוב חודרת לגוף שלי. כבר שנתיים שאני במלחמה יומיומית עם עצמי כדי לא לעשות את זה שוב, אבל הכוחות כמעט התכלו לחלוטין, ולא רחוק היום שאני אפגע בעצמי שוב.. זה יכול להיות מחר או עוד שבוע או עוד חודש.. אבל זה מתקרב אלי בצעדי ענק ואני לא מצליחה להילחם בזה יותר..
המחשבות האלה תמיד ילוו אותי? למשך כל החיים אני אצטרך להאבק בצורך הזה? אני עד כדי כך דפוקה..
אולי כדאי לי פשוט לוותר? להרים ידיים? גם ככה אני כלום ושומדבר, גם ככה אני מיותרת כאן.. אז בשביל מה? בשביל מה לנסות?

לצפיה ב-'פגיעה עצמית'
פגיעה עצמית
29/06/2018 | 21:32
3
47
שלום "סתם אחת" (שאני בטוחה שאת ממש לא סתם),
אחרי שש שנים של פגיעה עצמית ממש לא פשוט להפסיק - ואת כבר שנתיים מצליחה לשמור על עצמך או לפחות להמנע מפגיעה עצמית. מה עזר לך בעבר? מה גרם לך להפסיק?
פגיעה עצמית יכולה להביא הקלה מסויימת לטווח קצר, אבל לטווח הארוך היא יוצרת יותר נזקים מתועלת. את בוודאי יודעת את זה.
ה"סם" שעליו את מדברת הוא כנראה האנדרופינים שמופרשים בגוף בתגובה לפציעה, אבל כדאי שתדעי שאפשר למצוא דרכים יעילות וחיוביות יותר לשחרור החומרים הללו בגוף - למשל ספורט. כשאנחנו עושות פעילות גופנית החומרים הללו משתחררים לנו בגוף ומייצרים הרגשה טובה.
לא להרים ידיים,
לא לוותר.
שנתיים זו חתיכת דרך שעשית.
רותם
לצפיה ב-'מוזמנת גם להצטרף לקבוצה החדשה שלנו בפייסבוק'
מוזמנת גם להצטרף לקבוצה החדשה שלנו בפייסבוק
29/06/2018 | 21:40
33
לצפיה ב-'כל הדרכים מובילות לשומקום'
כל הדרכים מובילות לשומקום
30/06/2018 | 00:53
1
31
אני סתם.. באמת סתם.. עוד עלה יבש על הרצפה שדורכים עליו עד שהוא נשבר, עוד גרגר חול במדבר..
מה שהחזיק אותי כל השנתיים האלה היא ההבנה שצלקות זה לתמיד.. אף פעם לא הפסקתי לשנוא את עצמי, אלא רק לפחד מההשלכות הפיזיות של זה. הפחד לא קיים בי יותר כמעט בכלל. הפחד כבר לא גורם לי לחזור ולחשוב שוב על המעשים שלי. במשך הזמן צברתי שנאה שלא קיבלה מקום מפלט, ואני מבועתת מהרגע שאני לא אהיה מסוגלת לעצור את עצמי. זה סכר שעולה על גדותיו וברגע שיפרץ יהיה שיטפון שיטביע הכל... שיטביע אותי... 
כל דרך שניסיתי כבר לא אפקטיבית, כל השיטות כבר לא עוזרות יותר.. וניסיתי הרבה.. מריצות למרחקים ארוכים, שימוש בקרח, להרביץ  לכרית, באמת ניסיתי הרבה.. אבל שום דבר לא מקום מפלט כמו שהיה בעבר. שום דבר כבר לא מונע ממני את הצורך הזה בפגיעה עצמית שאני אפילו לא מצליחה להסביר במילים מהו. כל דבר שאני עושה עוזר לטווח הקצר, עד שהוא מאבד את ההשפעה שלו, ונגמרו לי הרעיונות. הניסיון להפסיק זה כמו לנסות להציל ספינה טובעת עם כוס מים. 
ואני מאוד קרובה ללטבוע...

לצפיה ב-'לא לוותר'
לא לוותר
07/07/2018 | 10:42
25
היי אחת יקרה,
לפני שהסכר עולה על גדותיו כדאי לעצור לרגע ולחשוב - מה עוד לא ניסית.
בת כמה את? האם היית פעם בטיפול פסיכולוגי? האם את בטיפול עכשיו?
אני מבינה את מה שאת אומרת על זה שהדחף לפגיעה עצמית חזק כל כך ושום דבר לא עוזר לטווח הארוך. לכן אני חושבת שזה מצריך עבודה עמוקה כדי לעזור לך פחות לשנוא את עצמך ויותר לחבק, גם את החלקים היותר מורכבים שבך. 
לחיים יש הרבה מה להציע. לא להרים ידיים. לגייס עזרה ולהעזר בכל מי ומה שיכול לעזור, גם בנו.
איתך,
רותם

לצפיה ב-'מוזמנות לפגוש אותנו גם בפייסבוק '
מוזמנות לפגוש אותנו גם בפייסבוק
29/06/2018 | 21:38
24
שלום לכל הבנות,
פתחנו עבורכן קבוצת פייסבוק חדש ומגניבה.
מעכשיו תוכלו לפגוש אותנו גם בפייסבוק, לשתף, להתייעץ ולדבר על כל מה שבא לכן עם בנות כמוכן ומתנדבות שהוכשרו לכך.
חפשו בפייסבוק "גחליליות - הכניסה לבנות בלבד" והצטרפו אלינו.
מחכות לכן שם,
צוות Y elem

לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
11/06/2018 | 16:48
1
69
איך לעזור לחברה שעברה סוג של אונס ולא מסוגלת להתמודד עם כך (בעיות שינה ולא רוצה עזרה מגורם מטפל)
לצפיה ב-'עזרה לחברה'
עזרה לחברה
11/06/2018 | 22:45
37
הי יקרה, 
תודה על הפניה.  טוב שאת קרובה לחברה שלך, מודעת למה שקרה לה ומנסה לראות איך אפשר לסייע.
כמה זמן עבר מאז הפגיעה? 
אם זה קרה ממש לאחרונה, יש כמה פעולות מידיות שחשוב לעשות כדי לשמור על בריאותה הנפשית ופיזית של חברה שלך. 
גם אם עבר זמן, יש עוד פעולות שניתן לעשות כדי לעזור. 
האם יש עוד גורמים קרובים בסביבת חברה שלך שמודעים למצב? 
חשוב לקבל טיפול להתמודדות עם מה שקרה וגם לעשות כל מה שניתן כדי שלא יקרה שוב. 
אני מזמינה אותך לחזור ולשתף כאן בפורום. 
תוכלי גם ליצור קשר עם מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית 1202 ולקבל מידע נוסף. 

כואב לשמוע על חברה שלך ואני שמחה שיש לה אותך,  חברה טובה שרואה אותה וחושבת עליה. 

ממתינה לשמוע ממך, 
שלך, 
שחר

לצפיה ב-'למה הצאט לא עובד?'
למה הצאט לא עובד?
30/05/2018 | 19:53
43
לצפיה ב-'חסרת אונים'
חסרת אונים
21/05/2018 | 13:46
1
106
אני אפילו לא יודעת איך להתחיל. או מה להגיד. אני מרגישה כמו קלישאה מגעילה כשאני מדברת בפורום תמיכה. אני בת 14.5 ואני בסוף כיתה ט'. אני ואמא שלי היינו מדברות פעם על הכל.. היא הייתה עוזרת לי (או לא) אבל הייתה בינינו פתיחות מלאה.
אני מרגישה שנסגרתי
אני לא רוצה לצאת מהחדר או בכלל מהמיטה. אני לא רוצה לדבר עם אף אחד ואני מרגישה שלא יכולים לעזור לי ואני פשוט רוצה שהכל ייעלם. לא פעם ולא פעמיים שחשבתי על לעשות לעצמי משהו ולהפסיק עם כל החרא הזה (אין לי מילים יפות לבוא את זה) שאני מרגישה, אבל אני פחדנית מדי. 
אני בוכה בכל פעם שאני לבד ולא מוכנה להוריד את האוזניות שלי, כמו כל בת נוער דכאונית מפגרת מהסרטים. אני חושבת שאם הזמן ייעבור ולא אעשה כלום זה ייעבור לבד. אני לא רוצה לדבר עם אף אחד. אני מרגישה שאין מה לדבר עליו.

אני פשוט לבד.
לצפיה ב-'היי יקירתי את לא לבד '
היי יקירתי את לא לבד
23/05/2018 | 09:47
59
היי, אני יודעת שבתחושות שלך את מרגישה בודדה, אני מקוה שזה יעודד אותך מעט אבל הדברים שסיפרת קורים להרבה מאוד בני נוער. אלו תחושות מאוד מוכרות עבור בני נוער בגיל ההתבגרות... בזה אני יכולה להבטיח לך שאת לא לבד!
שמחתי מאוד לשמוע שהיה לך קשר פתוח עם אמא שלך, את יודעת לתאר מה קרה שהיום קשה לך לשתף אותה?
האם יש מישהו קרוב שאת כן מרגישה שאת יכולה לשתף? (בן משפחה, מורה, יועצת...?)
כמו שכתבתי, הדברים שאת עוברת הם ידועים ומוכרים ואת לא היחידה. אפשר לטפל בזה ולחזור להרגיש טוב רק צריך לשתף ולאפשר לאנשים לעזור...

נויה

לצפיה ב-'אלוהים הוא טוב | הסרט המשיחי הטוב ביותר 'איפה ביתי?' | אלוהי'
אלוהים הוא טוב | הסרט המשיחי הטוב ביותר 'איפה ביתי?' | אלוהי
21/05/2018 | 16:04
27
לצפיה ב-'עזרה קטנה במחקר'
עזרה קטנה במחקר
17/05/2018 | 09:44
50
שלום!
אנחנו סטודנטים לעבודה סוציאלית,
אם אתם בני 14-18,
נשמח שתעזרו לנו לקדם את המחקר שלנו בעזרת מענה על השאלון המצורף.
שימו לב לאישור הורים. השאלון אנונימי לחלוטין.
לצפיה ב-''
15/05/2018 | 17:27
1
58
היי.. אני רבה עם חבר שלי והרבה ואני כל הזמן מתחילה לבכות בגלל זה אחר כך  וזה הבכי הזה והסיטואציה הזאת איתו ממש מפריעה לי לתפקד  רק באלי לבכות כל הזמן ואני אומרת לעצמי מספיק ונושמת, ועוצרת לשניה ואז שוב בוכה.. אני לא יכולה יותר .. איך מפסיקים לבכות איך להפסיק להרגיש כאילו הלב ונשמה יוצאים החוצה.. .? אני כלכך אוהבת אותו .. אבל אני חושבת שהוא יפרד ממני עוד מעט.. אני לא יכולה לנשום כבר מרוב בכי .. 
לצפיה ב-'היי מישלי, בוקר טוב ~פרח~'
היי מישלי, בוקר טוב ~פרח~
23/05/2018 | 09:40
30
היי מישלי,
אני ממש מבינה את הצער והכאב שלך. זה לא פשוט לריב עם מישהו שאנחנו אוהבים.
תרצי לשתף מעט יותר על הריבים? האם לאחר הריב אתם מדברים על הדברים ומנסים לחשוב יחד על פתרונות לריב?

נויה
לצפיה ב-'קשה..'
קשה..
13/05/2018 | 22:08
1
67
אני מרגישה ממש בודדה אז הלכתי לפורום הזה.. חברים שלי חושבים שאני בן אדם מדהים וככה גם ההורים והמורים והשאר אבל זה ממש קשה לשמור על תדמית כזו וזה חשוב לי כי אני רוצה לקדם את עצמי..     אוף אני מתוסכלתתת.           היום הייתי חולה בבית וכבר שכחתי איך זה להיות תלמידה רגילה בלי עומס על הראש.    אני לומדת באוניברסיטה בתואר נחשב וגם בכיתה ט, עובדת מצטיינת כמה פעמים בשבוע, שומרת על אימוני ריצה סדירים ותחרויות ומובילה פרוייקטים חברתיים.         אני מודה על מה שיש לי, אבל לפעמים אני רוצה סתם להיות רגילה בלי לחץ ועומס וציפיות של אחרים.. אבל אני גם רוצה להיות יותר טובה... אני מבולבלתתת.                       יש לי המון בעיות, אני בעצם קצת רגישה אבל לא מראה את זה מבחוץ ושומרת על בטחון גבוה וצניעות..... אני מרגישה שאני בי אדם טוב אבל אני לא יודעת איל לנצל אותי מספיק, מצד שני אני בקרוב קורסת מעומס (פיזית) ואני לא יודית מה לעשות...

לצפיה ב-'הצלחה'
הצלחה
22/05/2018 | 23:09
22
שלום לך יקרה, 
תודה על השיתוף המשמעותי שכתבת אצלנו בפורום  
מקווה שנצליח לרכך את תחושת הבדידות שאת חווה.
קודם כל רק לקרוא על כל מה שאת עושה נשמע מרשים.. את כל כך עסוקה ועם לו"ז מלא פעילות. כל הכבוד לך על ההשקעה והמאמץ. 
לפעמים כשאנחנו מתלבטים בין כמה אפשרויות זה קצת קשה: 
האם ללכת בדרך אחת או בשני ההפוכה לה.
בהתלבטות שלך אפשר ממש לראות אפשרות אחרת 
את לא חייבת לעזוב את כל עיסוקים שלך. 
ומצד שני, את גם לא חייבת לעשות הכל,במקביל, כל הזמן. 
האם את יכולה לשקול לבחור מתוך כל הפעילויות 2-3 נושאים שחשוב לך לעסוק בהם (ולא פחות חשוב-נושא שקרוב ללבך) ובהם להשקיע. 
ואז יהיו חלק מהדברים שאת עושה שתעשי פחות או בכלל לא, אבל זה יהיה מתוך בחירה ושיקול דעת. 
יכול להיות שהנושא הכי חשוב וכדאי להתמקד בו הוא איך את שומרת על כוחותייך. איך את שומרת פינות בזמן שלך כדי לא לעשות בהן כלום. להתבטל, לנשום לנוח.
את נשמעת לי אדם רגיש וטוב. את מוצלחת בכל כך הרבה דברים שנראה לי שאם תצליחי גם לא להצליח (לפעמים) זה יכול לעשות לך טוב. 
האיכות והטוב שבך נוכחים עם ובלי כל ההישגים שלך. הם פשוט עובדה קיימת. 
ממתינה לקרוא ממך עוד הודעות ולשמוע את דעתך. 
שלך, 
שחר

לצפיה ב-'הצ׳אט לא עובד לי'
הצ׳אט לא עובד לי
10/05/2018 | 20:09
1
27
היי הצ׳אט לא עובד לי ומעביר לצרו קשר. מה לעשות? זאת בעיה אצלכם או שאני עושה משהו לא טוב?
תודה
לצפיה ב-'הצ'ט האישי'
הצ'ט האישי
11/05/2018 | 18:28
34
הצ'ט האישי, אחד על אחד, פתוח בימים א'-ה' בשעות : 19:00-24:0. בשאר הזמן ניתן להשאיר לנו הודעה.
כתבי האם הצלחת להיכנס.
רותם
לצפיה ב-'היי אני חדשה כאן איך זה עובד בתכלס'
היי אני חדשה כאן איך זה עובד בתכלס
11/05/2018 | 14:29
1
49
איך הצאט עובד?

לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
11/05/2018 | 18:27
38
שלום נועה,
ברוכה הבאה לפורום. הפורום זמין לכתיבה 24 שעות ביממה. את מוזמנת לכתוב, לשתף ואנחנו נגיב.
אם את מעוניינת בשיחה אישית את מוזמנת להיכנס לצ'אט האישי. הצ'ט האישי, אחד על אחד, פתוח בימים א'-ה' בשעות : 19:00-24:00 , הקליקי על הלינק כאן למטה, בחרי כינוי או שם ותוכלי להתכתב עם אחד או אחת מהמתנדבים שלנו.
בהצלחה
רותם

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ