לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73507,350 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'האצלת סמכויות בעסק'
האצלת סמכויות בעסק
16/08/2018 | 13:22
1
שלום לכם...
מיניתי עוזר בעסק קטן שלי, מטרתו לקבל ממני משימות לביצוע, על מנת שאני אתפנה גם בהיבט האישי וגם בעניינים גדולים של הג'וב....
אני מעוניין מצד אחד שתיהיה לו מוטיביציה גבוהה, בין היתר ע"י לאפשר לו עצמאות וניהול זמן, מצד שני, רוצה לפקח באיזה סדר הוא מבצע משימות ובכלל שהוא מבצע משימות ובצורה טובה...
באיזו גישה לנקוט?
אני חושש שאם "אפקח" מידי יש יפגע בתקשורת המקצועית בינינו גם
לצפיה ב-'מחזירים את הבנקים למוטב'
מחזירים את הבנקים למוטב
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 10:38
2
26
הי לכולם,
אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/229...
קריאה נעימה
שגיא

לצפיה ב-'תודה רבה, אשמח להגיב'
תודה רבה, אשמח להגיב
13/08/2018 | 14:19
1
8
ראשית כל, אציין שקראתי כמעט את כל המאמר 
ידעתי שהדברים נכונים אבל הארת את עיניי.
אשמח לשאול כדי להיות בטוח שאני מבין....
לפי דבריך לא מומלץ בכלל להגיע למצב של בקשת הלוואה מהבנק? אם אחזיר אותה בדיוק כפי שסוכם החשבון שלי עדיין "יוכתם"?
האם למינוס בחשבון יש השלכות? בעיות בעתיד? נקודה שחורה? 

אני חושב שכל מטרת הבנק היא לתת לנו הרגשה שהלוואות ומינוסים הם מקובלים, שמינוס הוא מצב תקין, ועובדה שהבנק מבחינה טכנית מאפשר את כל זה ורק מפרסם את כל מסלולי ההלוואות שלו.
שהאמת היא שמינוס זה אומר שאין לך כלום, וכל מה שנדמה שיש לך שייך לבנק, וזה מצב שמאודדד קשה לצאת ממנו! הבנק יודע זאת...
אנשים מרשים להגיע למצב כזה די בקלות ולא שמים לב שהם חייבים להוציא פחות ממה שהם מרוויחים, ולהתמקד במה שהם באמת צריכים ולא סתם רוצים- כי אין להם כסף.
אבל יש מצבים של אין ברירה... השאלה אם יש פתרון אחר חוץ מלהיות חייב לבנק? 
לצפיה ב-'אשראי בבנק'
אשראי בבנק
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 14:53
4
הי ערן
דבר ראשון תודה על הקריאה, לגבי שאלותיך:
ה"עסק" של הבנק הינו למכור ללקוחותיו כסף, זהו מקור הרווח העיקרי שלו. כל לקוח מדורג בבנק לפי מידת הסיכון שלו, ז"א איך הבנק מעריך את יכולת ההחזר. לרוחות שבעברם יש בעיות גבייה בדרך כלל יזכו בנקודה שחורה ליד שמם ובקשיים בקבלת אשראי בעתיד. לקוחות שרמת הסיכון שלהם גבוהה יחסית, ישלמו יותר על האשראי בדרך כלל באמצעות ריבית גבוהה יותר.
אני לא אומר וממליץ לא לקחת אשראי או לא להשתמש בבנק, אני כן אומר שצריך לעשות שימוש מושכל ביכולות ולא להיכנס להתחייבויות שאין יכולת לעמוד בהן.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחיר מכירה – איך מתמחרים מבלי להיות כלכלן'
מחיר מכירה – איך מתמחרים מבלי להיות כלכלן
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 10:31
1
35
הי לכולם,
אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא
קריאה נעימה
שגיא

לצפיה ב-'מעשיר, תודה'
מעשיר, תודה
11/08/2018 | 15:19
4
לצפיה ב-'גיוס לקוחות מפה לאוזן'
גיוס לקוחות מפה לאוזן
07/08/2018 | 12:27
1
24
שלום לשגיא,
אז ככה,
אני הופכת להיות עצמאית בנוסף לחצי משרה.
אני לא מעוניינת לשווק את עצמי ברשתות החברתיות ואשמח להנחיות/טיפים להשגת לקוחות בהודעות פרטיות בפייסבוק או מפה לאוזן...
למשל, כיצד לרמוז ללקוח/ה הראשונים להמליץ עליהם למכריהם בלי להיות "נודניקית".
שנית... אילו תאומי מס וכדומה עליי לעשות?
מדובר בשכירה בשעות 09:00 ועצמאית שנותן שיעורים/אימונים ביתר הזמן שייצא, 2 בשבוע, לא משהו רציני.

לצפיה ב-'שיווק עסק קטן'
שיווק עסק קטן
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2018 | 18:23
18
הי "רק שואלת"
דבר ראשון, ברכות על כניסתך לעולם העצמאות. שילוב עצמאות ביחד עם עבודה שכירה, הינה דרך מאוד מומלצת להתחיל תוך הורדת הסיכונים.
שיטת השיווק הטובה בסופו של דבר צריכה להתאים ליכולתייך לספק את המובטח. בקשה לכתיבת המלצה או דירוג בדף העסקי בפייס זו פעולה מאוד מקובלת. בנוסף,אתרי מס' לקוחות שהינם "משפיעים" על חבריהם והציעי להם הטבה משלך תמורת הפניית לקוחות.
לגבי תיאום מס, תלוי האם את מגיעה לחבות מס? בכל מקרה בשאלה זו יועץ מס יהיה יותר לעזר.
בהצלחה ואני פה לכל שאלה
לצפיה ב-'אשראי – ה”סם” המסוכן והממכר של המאה ה- 21'
אשראי – ה”סם” המסוכן והממכר של המאה ה- 21
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 19:37
10
414
לא לאט ובלי לשים לב, רובנו נשאבים למערבולת כך שכשיגיע הזמן (בקרוב יחסית) ההיחלצות ממנה תהיה קשה עד בלתי אפשרית.
נהוג להתייחס לסמים, אלכוהול והימורים כגורמי התמכרות המצריכים התייחסות מיוחדת הן מבחינה התנהגותית והן מבחינה חוקית. אבל, אף אחד לא מתייחס לסיכון הגלום לפרט והסביבה בהתמכרות לאשראי. אין שום הבדל בהתמכרות למעט שאין תופעות לוואי בתהליך, שמגיעות התופעות הנלוות, בדרך כלל, הן מגיעות בשלב מאוד מאוחר.
ההתמכרות לאשראי מוזנת בצורה קבועה ודי אגרסיבית משני כיוונים:
מכיוון הפרט – בשנים האחרונות (בשונה מהדור הקודם) נראה שיש איזשהו מרדף בלתי פוסק של הפרט ליצור תדמית שהוא שייך/מתאים לקבוצת שווים הגבוהה מיכולתו בפועל. הרצון להשתייך ולהיות ראוי לאותה קבוצה בדרך כלל מחייב את הפרט להוצאות הגבוהות מהכנסתו האמיתית. הפער הזה ממומן בדרך כלל באמצעות אשראי מכל מיני סוגים המאפשר לפרט לחיות על מה שאין. המרוץ הבלתי פוסק הזה בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים: גודל דירה, נסיעות לחו”ל, חוגים, ימי הולדת, הוצאות על הילדים. אין כוונתי היא שאסור להוציא הוצאות הכרחיות, אבל יש להתאים את רמת ההוצאות ליכולת האמיתית.
מכיוון נותני האשראי – בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים מחזיקים בסכומי כסף אדירים שתפקידם הוא לעשות את הכל על מנת להשיג את התשואה המרבית על הכספים. באפיקים הרגילים, התשואה אינה מספקת, הדרך הטובה ביותר להגדיל את התשואה הינה למצוא פרייארים שאפשר למכור להם את הכסף ביוקר.
פועל יוצא הוא, שיש מי שרוצה לתת כמה שיותר כסף (הלוואות/אשראי יקר), לאלה שזקוקים נואשות לאשראי כדי להתקיים מעבר ליכולתם.
אשראי לא נועד לצריכה שוטפת ולחיי היום יום, זה כמו לקנות בסופר אוכל לשבוע הקרוב וחלק את עלות הקנייה ל- 3 חודשים. אשראי נועד לשני דברים עיקריים:
השקעות – קניית מוצרים גדולים/יקרים שלא מחזירים את עצמם בטווח הקצר. (דירה, אוטו, מקרר וכו’)
הון חוזר – מימון שוטף כדי לגשר על הפער עד לקבלת ההכנסה (משכרות, סכום כסף שצריך להגיע)
בכל מקרה מימון של פער בין הוצאות להכנסות שהינו קבוע וארוך באמצעות אשראי הינו טעות, במקרה כזה יש לעשות התאמה מחדש של רמת ההוצאות להכנסה הצפויה.
אז מה ההבדל בין סם מסוכן לאשראי?
בשניהם יש קריז וצורך להשיג את החומר
בשניהם מרגישים על הגובה שצורכים את החומר
בשניהם נמצאים על הפנים שאין אפשרות להשיג את החומר או אין מאיפה להחזיר את האשראי
בקיצור, התייחסו לאשראי כמו לכל גורם ממכר…
לצפיה ב-'בוקר אור,'
בוקר אור,
06/08/2018 | 12:03
9
54
תודה על דבריך המדוייקים.

איך משנים את זה?

יום טוב

רחל

לצפיה ב-'אשראי'
אשראי
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 14:44
8
47
הי רחלי
הדרך לשנות את זה הינה בעיקר על ידי שינוי הרגלים.
שינוי ההרגלים אינו פוגע בטווח הארוך ברמת החיים.
אשמח לעזור בשאלות יותר נקודתיות
לצפיה ב-'אשראי'
אשראי
06/08/2018 | 17:45
2
42
במילה אחת וואוווו....
לצפיה ב-'בשני מילים'
בשני מילים
06/08/2018 | 18:08
1
35
הצבת גבולות
ב-3
דע את מגבלותיך
לצפיה ב-'ruven7 '
ruven7
06/08/2018 | 21:31
8
לצפיה ב-'תודה, '
תודה,
06/08/2018 | 20:45
7
לצפיה ב-'יש לי פטנט לגמילה '
יש לי פטנט לגמילה
07/08/2018 | 12:08
3
24
אני מעולם לא רשמתי את מספר כרטיס האשראי שלי באינטרנט, ולא חסר לי כלום.
אני רואה מה שקורה לחברים שלי שמתמכרים לקניות ברשת, ולכן אני מציע לכולם לעולם אבל לעולם לא לקנות באשראי באינטרנט.
לקנות רק מה שאתה חייב לקנות, ורק בחנות , רצוי במזומן או בתשלום אחד אבל עדיף אשראי בחנות,  מאשר ברשת.
עדיף לשלם יותר ולקנות בחנות, מאשר להתמכר לסם שנקרא קניות ברשת.
הזול הזה שנקרא קניות זולות דרך הרשת, הקלות המחירים האטרקטיביים ...עולה לכם ביוקר בהתמכרות קשה לקניות ולביזבוזים, בקניה של מוצרים שאתם לא צריכים ו, כניסה לאוברדרפט ותשלום ריבית מיותרת על הכסף שאין לכם .

לצפיה ב-'אתה דביל'
אתה דביל
08/08/2018 | 01:01
1
20
אין קשר בין התמכרות לרכישות באינטרנט.
רכישות באינטרנט יכולות לחסוך לך את ההוצאות ב-70%, כי הכל זול יותר, וגם הרבה יותר נגיש.
לצפיה ב-'MissStefani עדיף לדעתי'
MissStefani עדיף לדעתי
11/08/2018 | 15:00
6

להמנע מהתבטאויות שכאלה (אתה דביל).

לענ"ד, הוא הצביע על הדרך הסמויה להתמכרויות לרכישה ברשת.

כשהמטרה היא יצירת רווחים  - ההצעה שלו נראית לי ראויה בהחלט.

אשמח לקרוא רעיונות נוספים יעילים משלך.

שבת שלום,

רחל
לצפיה ב-'אבי519 תודה '
אבי519 תודה
11/08/2018 | 14:56
2
לצפיה ב-'צ'קים חוזרים - נתונים'
צ'קים חוזרים - נתונים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/08/2018 | 13:31
1
21
לצפיה ב-'הם לא חוזרים רק בגלל בעיות כלכליות אלא גם טכניות'
הם לא חוזרים רק בגלל בעיות כלכליות אלא גם טכניות
06/08/2018 | 13:56
6
לצפיה ב-'לא קיבלתי תשלום'
לא קיבלתי תשלום
01/08/2018 | 10:57
1
36
בוקר אור
הוצאתי חשבונית מס ועוד לא קיבלתי תשלום, אני צריך כבר לשלם את המע"מ?

לצפיה ב-'מועד תשלום מע"מ'
מועד תשלום מע"מ
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 12:23
18
הי עידו,
בעבר, המועד הקובע לתשלום המע"מ היה מועד הוצאת החשבונית ללא תלות בקבלת הכסף בפועל.
על מנת להקל על התזרים של עסקים קטנים, שונו התקנות כך שעסקים שמחזור עסקאותיהם מתחת ל 2 מליון ש"ח, ישלמו את המע"מ לאחר קבלת התשלום.
תקנה זו אינה משפיעה על מי שעובד על בסיס מזומן על פי חוק (כגון: עוסקים חופשיים)
בכל מקרה, למה אינך מוציא דרישת תשלום במקום חשבונית מס?
לצפיה ב-'כעוסק פטור, מה אני עושה עם המע"מ שאני משלם?'
כעוסק פטור, מה אני עושה עם המע"מ שאני משלם?
30/07/2018 | 11:50
6
27

לצפיה ב-'עוסק פטור'
עוסק פטור
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 12:32
3
34
הי,
ההגדרה של עוסק פטור הינה "עוסק פטור ממע"מ", היינו עוסק מסוג אינו רשאי להזדכות על מע"מ, אבל חייב לשלמו לפי חשבונית.
פועל יוצא, עוסק פטור יכול להוציא רק קבלות ואסור לו להוציא חשבוניות מס.
לצפיה ב-'נראה שעדיף להיות עוסק פטור כי אין מע"מ'
נראה שעדיף להיות עוסק פטור כי אין מע"מ
30/07/2018 | 12:57
2
20
זו לא בחירה הגיונית יותר?
לצפיה ב-'עוסק פטור'
עוסק פטור
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 13:29
1
20
עוסק פטור יכול להיות רק מי שמחזור עסקאותיו השנתי כעצמאי אינו עולה על כ 99,000 ש"ח. (הסכום מתעדכן מידי פעם)
לצפיה ב-'וגם בחלק מהעיסוקים חייבים להיות עוסק מורשה מהשקל הראשון '
וגם בחלק מהעיסוקים חייבים להיות עוסק מורשה מהשקל הראשון
31/07/2018 | 09:35
9
לצפיה ב-'אתה לא משלם מע"מ '
אתה לא משלם מע"מ
31/07/2018 | 23:04
1
14
הסכום שאתה משלם בחנות. זה כולל את כול המיסים שבעל החנות משלם 
כמו ביטוח לאומי.חשמל.מים.מס הכנסה . עלות הסחורה בסוף נישאר לו אולי 15% רווח 
לצפיה ב-'מע"מ'
מע"מ
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 10:16
14
התמחיר הפנימי הינו של בעל העסק והוא שונה מעסק לעסק. על פי חוק על התמחיר מזה יש להוסיף את המע"מ שנגבה מכל עסקה עבור המדינה.
לצפיה ב-'הכוונה עסקית'
הכוונה עסקית
29/07/2018 | 20:56
1
21
שלום לכולם. אני מחפש עסק שיכול להתאים לי. אני מאוד אנרגטי ודינאמי אבל לא פיזי בכלל, אני לא מתחבר לטכנולוגיה אבל אוהב מכניקה, הכישרון הכי בולט שלי הוא סדר ארגון ייעול ותיעול חוץ מיזה אני סקרן ופתוח לכל מקצוע שיתאים לכישרון שלי והיכולות שלי מאוד גבוהות ברוך השם. אני לא בנוי ליהיות שכיר גם היום שאני שכיר זה ניהול פלאפל משפחתי, אני צריך מקצוע או תחום שאוכל לעשות בעצמי שיש לו פוטנציאל לגדול ולצמוח בהתאם להשקעה. סתם לדוגמא למדתי הנדסאי תעשייה וניהול אבל זוהי קרייירה שכירה במשכורות נמוכות, למדתי רישיון למונית ניסיתי את כל הווריאציות שלה ובוודאות שהרף שכר מאוד נמוך למרות השקעה מקסימלית ואפשרויות צמיחה נדירות וקשות. תודה רבה לכולם
לצפיה ב-'בחירת סוג עסק'
בחירת סוג עסק
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 12:28
18
שלום לך,
בחירה של סוג עסק הינה מאוד אינדיבואלית לכל אדם ואופיו. יש לבדוק טוב מה המניעים לפנייה לכיוון עסק עצמאי: פרנסה, הגשמה עצמית, מימוש יכולת וכדו'.
יש גם לקחת בחשבון שלכל עסק ישנה תקופה שיכולה גם להימשך כמה שנים עד שהוא מתבסס ונותן פירות.
שאלה נוספת הינה שאלת המחיר (לא כספי) הכרוך בכניסה לאורח חיים עצמאי.
תשאל את עצמך, איפה אתה רוצה להיות עוד 5 שנים?
אני פה לכל שאלה..
לצפיה ב-'מה יותר כדאי- שלט לעסק תלת מימד או שלט מואר? (מוגבלת בתקציב)'
מה יותר כדאי- שלט לעסק תלת מימד או שלט מואר? (מוגבלת בתקציב)
29/07/2018 | 13:59
1
16
מה הייתם ממליצים?
לצפיה ב-'שלט מואר'
שלט מואר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/07/2018 | 19:34
15
הי,
התאמת השלט וסוגו מאוד תלויה בסוג העסק ומיקומו. אם תיתן את הפרטים האלו אוכל לנסות להמליץ.
לצפיה ב-'שם מתחם -שאלה'
שם מתחם -שאלה
29/07/2018 | 12:27
1
15
שלום שגיא בהצלחה.

קניתי שם מתחם, מה אני עושה איתו עכשיו?

לצפיה ב-'שם מתחם (דומיין)'
שם מתחם (דומיין)
( לעמוד שלי בתפוז )
29/07/2018 | 19:30
14
הי,
שם מתחם (דןמיין) הינו בעצם כתובת האינטרנט של האתר שלנו. השם הינו יחודי ובלעדי ונרכש מרשמי שמות מוסמכים.
הבעלות על השם אינה מספיקה ומחייבת גם רכישת שרותי אחסון, במקום האחסון ימוקמו קבצי האתר עצמם. יש די הרבה חברות אחסון וחשוב להתאים בין השרותים הניתנים לסוג האתר ולקהל היעד. התאמה זו הינה נושא בפני עצמו ואתייחס אליה בנפרד.
בכל מקרה, מאחר ושם המתחם הינו נכס לכל דבר, יש להקפיד שהרישום אכן מתבצע על שימכם ואתם הינכם אנשי הקשר לכל הקורה בשם המתחם.
אשמח לשאלות נוספות בנושא
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
25/07/2018 | 14:30
14

אנו מברכים את שגיא בר לוי על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'פתיחת חברה בע"מ, פתיחת חשבון בנק לחברה והקצאת מניות'
פתיחת חברה בע"מ, פתיחת חשבון בנק לחברה והקצאת מניות
19/07/2018 | 18:42
26
שלום,
אני מעוניין לפתוח חברת יחיד, חברה בע"מ שבה אני בעל המניות היחידי והדירקטור היחיד. יש לי כמה שאלות, מקווה שאוכל לקבל עליהן תשובה.

הליך פתיחת החברה הוא כזה: קודם כל רישום החברה ברשם החברות, לפי הידוע לי הליך זה מהיר מאד,  ורק לאחר מכן פתיחת חשבון בנק לחברה.... 
רק לאחר פתיחת חשבון בנק לחברה ניתן יהיה לבצע פתיחת תיקים ברשויות: מע"מ, ב.לאומי, מס הכנסה. 
השאלה היא כזו: ברישום החברה אצל רשם החברות מתבצע רישום הון החברה לפי הון המניות. לפי הנהוג מומלץ לרשום כמות מניות של לפחות 100,000 מניות כך שאם החברה תצליח ניתן יהיה למכור אותם למשקיעים תמורת אחוזי אחזקה בחברה.
מייעוץ שקיבלתי מעו"ד נאמר לי שאין שום סיבה להקצות לעצמי יותר מ-100 מניות בעלות ערך נקוב של 1 ש"ח למניה או אפילו פחות, ושכל שאר 99,900 המניות הנותרות לא יהיו מוקצות בפועל לאף אחד. נאמר לי שגם אם יש ערך נקוב למניות זהו סכום פוטנציאלי בלבד.

שאלה מס' אחת:
השאלה היא מה ההבדל אם אני מצהיר ברישום החברה על הון מניות של 100,000 מניות עם ערך נקוב של 1 ש"ח כל אחת כאשר כל המניות מוקצות לי, לבין אם אני מצהיר על 100,000 מניות עם ערך נקוב של 1 ש"ח כל אחת, כאשר מתוכן רק 100 מניות מוקצות לי?

הרי אם ארצה לחלק בעלות בחברה תמורת השקעות המשקיעים אוכל לעשות את זה גם כאשר כל 100,000 המניות מוקצות לי ( למשל : משקיע משלם לי 100,000 ש"ח תמורת 50 אחוז מהמניות ואז 50,000 מניות יועברו לו מהמניות שלי ו-50,000 מניות יישארו שלי והון החברה במקרה הזה הופך להיות 200,000 ש"ח).

שאלה שניה:
האם האפשרות השניה היא שבמקרה שבו רק 100 מניות מוקצות לי מתוך ה-100,000 (99,900 מניות שלא הוקצו) , אם המשקיע ישלם 100,000 ש"ח עבור אחזקת 50 אחוז ממניות החברה, אז יוקצו לו 100 מניות (מתוך ה-99,900 שלא הוקצו), כך שהחלוקה תהיה 100 מניות לי ו-100 מניות למשקיע (הון החברה יעמוד על 200,000 ש"ח)  וישארו - 98,800 מניות שלא הוקצו למשקיעים נוספים ? האם החישוב נכון? 

שאלה שלישית:
איך הבנק יסכים לפתוח חשבון בנק לחברה אם מראש לא מוזרמים לקופת החברה דהיינו במקרה זה - לעו"ש החברה, הסכום הראשוני שהוצהר עליו ברישום החברה (100,000 ש"ח לפי 1 ש"ח למניה) ? האם הבנק יסכים לפתוח חשבון לחברה ללא שום הון ראשוני? (מבלי להתייחס לכך שהסכום של 100,000 ש"ח כבר מוכן להשקעה)

שאלה רביעית:
אם יש סכום ראשוני להשקעה של 100,000 ש"ח והוא נמצא בחשבון בנק אישי, ברגע שייפתח חשבון הבנק לחברה ויוזרמו לתוכו  ה-100,000 ש"ח הנ"ל בהגדרה של השקעת הון בעלים, מבחינת הרישום במאזן ולצורכי מס במקרה זה נחשב שהחברה נמצאת ברווח של 100,000 ש"ח? 

תודה מראש.

לצפיה ב-'מחזור חודשי'
מחזור חודשי
16/07/2018 | 22:13
1
30
היי לכולם רציתי לדעת אם מחזור חודשי של העסק הוא 100 אלף שח והוצאות 15 אלף הרווח נטו עומד על 33 אחוז כמה מיסים פחות או יותר אצטרך לשלם אני יודע שכל אחש אחש זה אינדיבדואלי אבל בגדול
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/07/2018 | 11:58
18
הכנסות 100K
הוצאות 15K
=> רווח גולמי 85K  
אתה מוזמן לבדוק בקישור הזה מה יהיה המס שלך (לפי המדרגות)  https://www.caspit.org/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%92%D7...

לצפיה ב-''התראה על ביטול רישום כ"עוסק מורשה" במע"מ-איך להמשיך'
'התראה על ביטול רישום כ"עוסק מורשה" במע"מ-איך להמשיך
16/07/2018 | 17:07
1
22
שלום. לפני שנה פתחתי עוסק מורשה במע"מ, במטרה להקים עסק ולהיות מסודר מראש עם קבלות והכל כי לא ידעתי מתי יתחיל להכנס כסף בתחום היעוץ . מסתבר שהקדמתי את המאוחר ו מצב משפחתי שעצר אותי מלהתניע את העסק ולא היה לי זמן לזה.
.
לאחרונה אני התחלתי להתניע את קידום העסק, אבל קיבלתי מכתב התראה ממע"מ שבגלל שהגשתי דוח 0 כל השנה- הם ע"פ סעיף 61 לחוק מע"מ רוצים לבטל את רישומי כעוסק, ואילו אני מעוניין להחזיק ברישום זה-שוב כדי להיות מסודר ולדווח כמו שצריך, כי אני לא יודע מתי יתחיל להכנס כסף (מקווה שבקרוב)

מה אני צריך לעשות עכשיו? איך לבקש שלא יסגרו לי את התיק במע"מ -כי אני מקווה שכל רגע וכל יום שאני עוד צעד -יתחיל להכנס לקוחות...

תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'גש למע"מ ודבר איתם '
גש למע"מ ודבר איתם
16/07/2018 | 21:43
16
תקבל תשובה ממקור ראשון 
לצפיה ב-'פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה'
פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה
14/07/2018 | 14:59
29
שלום רב
בשנים האחרונות עשיתי מספר נסיונות לפתח מוצר ביתי, שהוא בעצם מחשב, אבל שקט ומעוצב וקל במיוחד לתפעול ושדרוג.
התחלתי לעבוד עם מהנדס חשמל ולמרות שהצאתי לו תשלום על העבודה, הוא נכשל בביצוע, וזה היה רק השלב הראשון.
את נושא העיצוב אני המשכתי באופן עצמאי ופניתי למגוון מפעלים ומקומות שונים המתמחים בעבודות אלומיניום, אך אין בארץ שום מקום שמתמחה בעבודות אלומיניום עדינות, רק דברים גסים כמו מסגרות לחלונות ודלתות, וגם הם עצמם מציבים דרישות לא הגיוניות של הזמנה מראש של אלפי פריטים אם אני רוצה משהו מעוצב.

אז אם מישהו יכול לעזור, בבקשה:
1. אני צריך מהנדסים המתמחים באלקטרוניקה וחשמל ליצירת אב טיפוס על הנייר
2. אני צריך מומחים לאוטוקד ליצירת הדמייה
3. אני צריך למצוא מקום שיוכל ליצור מתקן קטן ועדין מאלומיניום ללא חלקים מורכבים, רק קופסה המשלבת רכיבי אלומיניום, פלסטיק, וכרום. מצידי שזה יהיה גם כמה מקומות שונים אבל שיאפשרו לי להזמין רכיב בודד ולא הזמנה של 1000 מראש.
4. אני מחפש מקום, בארץ או בחול, שאפשר להזמין ממנו לחצני מגע בכמות קטנה
יש עוד, ואני אשמח לכל עזרה שתוכלו לתת
לצפיה ב-'חנות תבלינים'
חנות תבלינים
09/07/2018 | 13:45
37
היי אשמח לתשובה כמה עולה שיפוץ לחנות תבלינים בגודל 40 מ"ר כולל מדפים וכו'?ואישה רישיון עסק צריך להוציא
תודה מראש
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
03/07/2018 | 20:15
23
שלום חברים יקרים אני צריך עזרה כיום אני מקדם מוצר מסוים ואני הייתי רוצה רעיונות לקידום המוצר שיגיע ל80 לקוחות בחודש ומתוך הלקוחות האלה יהיו גם לקוחות חוזרים אני מודה לכם מאוד כל תשובה תתקבל בברכה
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
01/07/2018 | 13:10
24

אנו מודים ל אמיר לניאדו על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'מכירה בעסק וירטואלי'
מכירה בעסק וירטואלי
27/06/2018 | 15:37
27
היי לכולם   פתחתי לא מזמן (כמה ימים)חנות וירטואלית ,איך אני ממנף אותה בצורה נכונה?
אם בא לכם להתרשם : www.asis-keys.com

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שגיא בר לוי - מנהל פורום עסקים
מנהל הפורום שגיא בר לוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו