לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68736,873 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש'
הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש
19/02/2018 | 13:59

הערב בשעה 20:00 נארח בפורום הורים לפעוטות את ד"ר לי בר-יעקב, פסיכולוגית ומדריכת הורות.
באירוח תוכלו להתייעץ על כיצד להתמודד ולגדל ילד רגיש, שחווה את העולם בעוצמה רבה יותר מאשר אחרים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!
לצפיה ב-'יצרנים וספקים- זה בשבילכם!'
יצרנים וספקים- זה בשבילכם!
19/02/2018 | 10:07
1
שלום לכולם
מתגבשת קבוצת טלגרם של בעלי חנויות אינטרנטיות. מדובר במוכרים ותיקים בעלי דירוג גבוה. יצרנים וספקים המעוניינים ליצור קשר ולבחון את האפשרות לספק למוכרי אינטרנט מוזמנים להיכנס לקבוצה דרך הקישור הבא 
שימו לב- יש להוריד את האפליקציה telegram - ניתן להשתמש בה הן בסמרטפון והן במחשב
לצפיה ב-'"הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית"'
"הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית"
18/02/2018 | 23:41
3

לום חברים יקרים!
מקווה שלא פספסתם את סדרת הסרטונים
והוובינר המיוחד של גוני אלמגור
לאלו מכם שלא הספיקו לצפות בתכנים
ולחוות את התהליכים המדהימים - ממליץ/ה בחום
לעשות את זה כבר עכשיו - רגע לפני שהם יורדים מהאוויר
הנה הקישור להדרכה המיוחדת שנערכה ביום ראשון בערב  http://bit.do/the-switch
ובאותה הזדמנות אני רוצה לספר לכם
שהדלתות להרשמה לתכנית הדגל של גוני אלמגור –
"הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית"
נפתחו ברגעים אלו ממש !

זהו המחזור השלישי של התכנית,
וכפי שהמחקרים מוכיחים - לא רק שהנוסחה של גוני עובדת,
היא גם מצליחה לשנות את חייהם של אנשים מקצה לקצה.
ממש מתחת לסדרת הסרטונים של גוני
אפשר למצוא את כל הפרטים על ההרשמה ועל התכנית
לפרטים המלאים -  http://bit.do/the-switch
התכנית "הסוויץ' להצלחה כלכלית ולהגשמה עצמית"
תלמד אתכם לשחרר מחסומים ומגבלות ותעלה אתכם
על המסלול המהיר להגשמת היעדים והחלומות שלכם
ואת זה תעשו בקלות, בפשטות, בקלילות ובהנאה.

נ.ב. - אני רוצה להזכיר לכם שהימים הקרובים
הם ההזדמנות האחרונה לצפייה בסדרת הסרטונים -
רגע לפני שהם יורדים מהאוויר - אל תפספסו
למעבר לצפייה מיידית -  http://bit.do/the-switch

המון ברכות.

לצפיה ב-'בניית אתר וקידום במנוע החיפוש'
בניית אתר וקידום במנוע החיפוש
13/02/2018 | 10:08
1
9
כיום הגדלת העסק צמודה לחשיפה שקיימת לך באינטרנט.
ולכן חשוב לעשות סקר שוק לחברות שקיימות כיום 
הן בפן המקצועי ואף ביחס שניתן. 
לצפיה ב-'נכון - אבל!!'
נכון - אבל!!
( לעמוד שלי בתפוז )
13/02/2018 | 10:34
14
חשוב לעשות סקר שוק ולהכיר את המתחרים,
אבל התהליך הזה צריך להתבצע ביחד/ כחלק מבנית האסטרטגיה ותפעול החברה.
מנסיוני - יש צורך לעבוד במקביל כדי לקדם את העסק, והמלצתי היא שלפני שמגדילים את החשיפה באנטרנט/ בכל מדיה אחרת, יש לבנות את האסטרטגיה הנכונה לחברה!!.
יועץ עסקי טוב/ בעל נסיון בתחום - יכול להוזיל עלויות ולמקד תהליכים, כך שבסופו של דבר גם יביאו לתוצאה טובה יותר, וגם יחסכו כסף רב!
בהצלחה!

לצפיה ב-'דרוש שותפ\ה להקמת מחנה נופש ליד נהריה'
דרוש שותפ\ה להקמת מחנה נופש ליד נהריה
06/02/2018 | 19:09
1
18
דרוש שותפ\ה משקיעה להקמת מחנה נופש בצפון
השקעה נדרשת כ 300.000 שקל
לפרטים לפנות למייל
לצפיה ב-'אופי שותפות.'
אופי שותפות.
( לעמוד שלי בתפוז )
07/02/2018 | 09:50
12
הי,
רק לתת מספר דגשים בנושא/ לעלות מספר שאלות רלוונטיות - למי ששוקל את הנושא..
האם אתם מחפשים שותף פעיל/ שקט?,
האם יש תכנית עסקית?/ העסק קיים כבר?/ לפי איזה שווי אתם מגייסים ואיך חשבתם אותו?/ תכנית להחזר השקעה - יש/ אין?/ מה מטרת הכסף? (האם יש תכנית שיווקית)?
מי השותפים הקיימים ומה תפקידם/ האחוז שלהם?
בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'קידום העסק ברשתות החברתיות '
קידום העסק ברשתות החברתיות
27/01/2018 | 17:49
3
32
שבת שלום ושקטה לכולם, קוראים לי עדן ואני בעל עסק לנדל"ן, חיפשתי המון דרכים לקידום העסק ברשתות החברתיות ונחשפתי לעסקי קניית לייקים ועוקבים, שמעתי על Social-Leap כאתר מומלץ לקניית לייקים או קניית עוקבים. מה דעתכם עליו ? מכירים אתרים נוספים ? כי ראיתי שזה המחיר הזול ביותר.
לצפיה ב-'דרכים לקידום עסק'
דרכים לקידום עסק
( לעמוד שלי בתפוז )
28/01/2018 | 10:31
22
הי, בוקר טוב
לא מכיר בצורה יסודית את הנושא של קניית לייקים/ עוקבים/ מאגרי לקוחות.., אבל:
המלצתי היא להגדיר את נתח השוק אליו אתה רוצה להגיע - בהתאם לבנות את האנפורמציה השיווקית הרלוונטית ואז ליצור/ להגדיר מקומות שבהם תוכל לפגוש את אותו קהל..
מניח שהעסק שלך פועל על מספר נתחי שוק ובהתאם תצטרך מספר תהליכים במקביל (למרות שלרובם תהיה פלטפורמה שיווקית זהה פחות או יותר..).
האם חשבת לקחת איש שיווק בחצי משרה?,
האם אתה יודע להגדיר את נתחי השוק ולבצע בדיקה לגבי זמן ומשאבים VS כדאיות כלכלית?
אשמח לשמוע עוד קצת פרטים ולעזור..
בהצלחה בינתיים
לצפיה ב-'קניית לייקים'
קניית לייקים
01/02/2018 | 11:37
23
אני מציעה לך להיזהר כי קראתי שפייסבוק עלו על זה ומתכוונים לנטרל את המיזמים האלו
לצפיה ב-'שמעת על שיווק שותפים??'
שמעת על שיווק שותפים??
08/02/2018 | 22:55
7
ע"י שיווק שותפים (אפיליאייט מרקטינג), תוכל להביא לייקים ופרסום, וגם לקוחות בפועל לעסק שלך.
והתשלום רק עבור התוצאה!!!
לצפיה ב-'עסקים וספורט'
עסקים וספורט
21/01/2018 | 17:45
2
22
לכל חובבי הספורט שרוצים לעשות גם עסקים מוזמנים להגיע לקניון אייס באילת לפגישת נטוורקינג במקדונלדס
בשעה 18:00
מצפה לראותכם
לצפיה ב-'במקדונלדס? '
במקדונלדס?
23/01/2018 | 10:56
6
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
( לעמוד שלי בתפוז )
24/01/2018 | 12:24
5
לצפיה ב-'ניהול אירועים'
ניהול אירועים
15/01/2018 | 07:06
4
18
בוקר טוב. 
החלטתי להיעזר בכם ומקווה לקבל כאן תשובות שאני מחפשת עם עצמי די הרבה זמן :)
כבר זמן מה שאני חושבת על לצאת לדרך עצמאית בתחום ניהול אירועים שבאמת מושך אותי. 
אני רוצה להתחיל באישורי הגעה וסידורי הושבה כולל הגעה לאירוע בכדי לתת לכל אחד את מס' השולחן שבו אמור לשבת וכו'...
אני יודעת שיש המון כאלו אך יחד עם זאת תוך כדי אירגונים לחתונה שלי הבנתי שאף פעם זה לא יותר מידי בתחום הזה . 
השאלה שלי היא מאיפה להתחיל? עם איזה אפליקציות עובדים בכדי לאשר הגעה? איך מארגנים טבלה שתכלול את כל האורחים?...
אשמח לקצת כיוון ממי שמבין בזה .
תודה רבה מראש ואחלה יום !! :)
לצפיה ב-'בנית מבנה עסקי לעסק חדש'
בנית מבנה עסקי לעסק חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2018 | 10:22
2
14
הי,
לא כל כך הבנתי את השאלה שלך:
אם את רוצה לפתוח עסק בתחום הארועים את צרכה לחשוב על 'מה את מוכרת', 'מה היחודיות שלך' ו 'מי הלקוחות שלך'.
למיטב הבנתי - אפליקציה/ ניהול נושא המושבים בארוע הוא חלק קטן מהארוע, ובהתאם אחוז הרווח/ גובה הרווח יהיה קטן מאוד באופן יחסי לארוע. מה גם שלפי מה שנראה לי זה חלק מהשירותים שנותנים ממכלול שלם של שירותים..
אם המטרה שלך לפתח אפליקציה לאותו תחום - זה סוג אחד של עסק!!
אם המטרה שלך לתת שירותים שיכילו גם את נושא סידור המושבים - זה עסק שונה לחלוטין!!

להערכתי/ לתחושתי - את צרכה לשבת עם משהו שמבין כדי לבנות יחד את המבנה העסקי שלך, איזה סוג עסק, מה דרוש כדי לאפשר לאותו עסק לגדול, מה היעדים, אסטרטגיה, תקציב, לקוחות, וכו וכו.. (את צרכה מספר שעות בודדות כדי לאבחן מי/ מה/ מו.. )

אשמח לקצת יותר פירוט כדי למקד את התשובה ובכל מקרה מוזמנת לפנות אלנו להנחיה/ לשאלות
בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'ניהול אירועים'
ניהול אירועים
15/01/2018 | 11:01
1
13
לפתח אפליקציה אני לא מתכוונת.
מתכוונת לתת שירותים כגון : אישורי הגעה, סידורי הושבה.
על השכרת ציוד חשבתי אבל אז זה אומר שאצטרך סכום התחלתי די גבוה בשביל הציוד וזה גם משהו שפחות מעניין נכון לעכשיו.
כשאני אירגנתי את החתונה שלי ראיתי אנשים שעוסקים אך ורק בסידורי הושבה ואישורי הגעה..הייתי שמחה לכלול עוד דברים אבל אני לא בדיוק יודעת מה. 
לכן חשבתי להתייעץ כאן אולי יש מישהו שמבין בעסק הזה ספציפית..
תודה על התשובה :)
לצפיה ב-'בנית מבנה עסקי נכון'
בנית מבנה עסקי נכון
( לעמוד שלי בתפוז )
16/01/2018 | 10:37
6
הי,
אם כך - ההמלצה שלי אליך היא למפות את כל השירותים הדרושים בחתונה: סידור מקומות/ מושבים/ אישורים/ משלוח הזמנות/ טלפונים לוודא הגעה/ השכרת ציוד/ וכו וכו/ וכו..
לאחר מכאן הייתי בוחר איזה שירותים אני רוצה לתת ובונה לכל אחד תקציב משוער (הוצאות צפויות וכו וכו)
אחכ יש צורך לראות בכמה את יכולה 'למכור' כל אחד מהשירותים ובהתאם לבנות אנפורמציה מסחרית/ שיווקית רלוונטית
במקביל צריך לאבחן את הלקוחות שלך ולחשוב על הדרך הנכונה לפנות אליהם (הנחות/ מבצעים/ מה היתרון שלך לעומת אחרים/ וכו וכו)
ואז אפשר להתחיל לעבוד ולהזיז תהליכים.
כפי שכתבתי בתגובה הקודמת - אני ממליץ לך לקחת ייעוץ עסקי של כמה שעות כדי שמשהו שמבין בזה יוכל יחד אתך לבנות את המבנה הארגוני הנכון לסיפור ולהציב יחד אתך את היעדים והמטרות.
את מוזמנת ליצור קשר אם מעוניינת.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'הקמת עסק בתחום האירועים'
הקמת עסק בתחום האירועים
01/02/2018 | 11:40
5
הי 
אני מציעה שקודם כל תחשבי מה את נותנת ומה התרומה שלך ללקוחות הפוטנתיאליים על פני כל אלה שעושים זאת היום...

אשמח לעזור 
בהצלחה 
נורית 
לצפיה ב-'ממליץ לכולם להגדיר יעדים ל- 2018! למי שלא עשה זאת עד כה '
ממליץ לכולם להגדיר יעדים ל- 2018! למי שלא עשה זאת עד כה
14/01/2018 | 11:36
11
לצפיה ב-'עצמאי ושכיר'
עצמאי ושכיר
11/01/2018 | 09:33
1
26
אני עצמאי, עוסק פטור, ואבצע כמה עבודות כשכיר (מתחת ל 2000 שקלים בחודש).

איך מדווחים על ההכנסה כשכיר?
לצפיה ב-'דיווחים לרשות המיסים'
דיווחים לרשות המיסים
( לעמוד שלי בתפוז )
11/01/2018 | 11:35
16
הי,
בגדול עבור עבודה כשכיר המעסיק ידווח לרשויות וישלם את המיסים הדרושים. את המס עבור העבודה שלך הוא יוריד מתלוש השכר (עבור 2000שח לא חושב שמשלמים מיסים..)
בנוגע לעוסק הפטור - אתה יכול במקביל להמשיך לעבוד ולהוציא קבלות כחוק
בסוף שנת המס הרוא"ח שלך צריך לדווח על הכנסתך כשכיר + ההכנסה שלך כעוסק פטור. בהתאם יחשבו הרשויות את המיסים שאתה צריך לשלם (אם בכלל).
קח את מה שכתבתי כעצה בלבד!!, אתה צריך להתייעץ עם רואה חשבון כדי למנוע אי הבנות/ הפתעות בעתיד.
בהצלחה.
לצפיה ב-'אפליקציה ביט'
אפליקציה ביט
11/01/2018 | 09:31
22
אתם משתמשים?

העסק לא משלם עמלה? האם זה בטוח?

לא מבין איך המפעיל מרוויח.

תודה.
לצפיה ב-'משכורת מנהל עסק מזון'
משכורת מנהל עסק מזון
06/01/2018 | 12:16
1
40
רציתי לדעת על איזה אחוזים מהמחזור לערך  אמורה להיות משכורת של מנהל מסעדה במחזורים גבוהים
לצפיה ב-'שכר עובדים/ מנהלים'
שכר עובדים/ מנהלים
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2018 | 14:15
20
הי,
זה תלוי במשא ומתן/ במעורבות המנהל/ בחלקו בהרמת וקידום העסק וכו וכו..
אם המטרה היא שהמנהל יגדיל את כמות המכירות אז הרשה לי להציע דרך טיפה שונה..
האחוזים ברווחים של המנהל צרכים להיות ההפרשים בין הקיים כיום לבין הקיים עוד שנה לדוגמא.. בהתאם להפרשי הרווחים יגזר הרווח של המנהל/ העובד.
כמובן שאתה כבעלים צריך להציב יעדים/ תקציב שיווקי/ וכו וכו.., אבל העובד/ מנהל יישם אותם וידאג לעמוד בהם..
מקווה שעזרתי..
אם אתה מעוניין שלח עוד כמה פרטים על העסק/ נפח עבודה/ יחסי עבודה/ וכו וכו ואז אוכל לתת תשובה קצת יותר עיניינית.
בהצלחה
לצפיה ב-'ייבוא בכמות קטנה'
ייבוא בכמות קטנה
04/01/2018 | 17:04
3
40
אהלן אמיר. הלכתי לאיבוד קצת עם עצמי ואשמח אם תעזור לי.
אני מעוניין לייבא לארץ מוצר מסויים ישירות מהיצרן בהזמנות קטנות שמתחדשות לפי דרישה . המוצר הוא נישתי ואין לו שוק גדול כ"כ בארץ אבל הוא כן יכול להתפתח, מה שכן יש אנשים שזקוקים לו במחיר יותר הגיוני ממה שהוא נמכר פה ויכולים לקבל עליו החזר מקופות החולים. כמובן שאני גם לא מעוניין לעשות את זה בהתנדבות.. כרגע היצרן שאל אותי אם אני בעל עסק או אדם פרטי (הוא כן מעוניין בכל מקרה למכור לי במחיר נמוך).
השאלה שלי היא מה המעמד שלי צריך להיות כדי שאוכל להוציא קבלה לקונה? ומה עדיף כשמדובר בכמות קטנה עם הזמנות מתחדשות? נשמע שזה בירוקרטיה רבה בשביל כמות שלפחות בהתחלה תהיה קטנה. מה אני יכול לעשות?
תודה רבה!
לצפיה ב-'פלטפורמה לייבוא ושיווק מוצר רפואי'
פלטפורמה לייבוא ושיווק מוצר רפואי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/01/2018 | 11:55
2
30
הי,
שאלה מאוד מעניינת. תודה!!
ישנם הרבה אספקטים שצריך להתייחס אליהם בסוג העסק שאתה רוצה להקים (וביחוד אם המוצר רפואי/מסובסד ממשרד הבריאות)
בין היתר: אישורי אמ"ר (משרד הבריאות - 6ח עד שנה), בניית פלטפורמה שיווקית נכונה (האם ישנם מוצרים זהים בדיוק בארץ, או רק דברים מקבילים..), אישורי איזו (לא תוכל לקבל אישורים ללא חברה שיש לה איזו),
בשוק המוצרים הרפואיים החדירה/ תהליך המכירה, הוא לא פשוט ודורש לפעמים הוכחות/ ניסויים קלינים בהתאם ל GCP..

אוכל לכתוב פה עוד המון נושאים להתייחסות.. ההתקשרות עם היצרן היא צעד חשוב, אבל אתה חייב לעבוד במקביל כדי 'שהעגלה' תזוז קדימה..

מקווה שעזרתי קצת..
אם אתה רוצה - צור קשר איתי ונקשקש קצת על הנושא והתהליכים.. (אחרי הסופש.. :-) )

בהצלחה וסופש חם!!
לצפיה ב-'תודה רבה חבר ושבוע טוב!'
תודה רבה חבר ושבוע טוב!
07/01/2018 | 10:32
1
14
האמת שהמוצר הוא לא רפואי במהותו ויש אנשים בריאים לחלוטין שמשתמשים בו אז זה חוסך את כל הפרוצדורה של אישורים. מצד שני לא מדובר על מוצר שיכול לסחוף אחריו מלא צרכנים כי הוא פונה לקהל מאוד מסויים שיש לי נגיעה אליו. יותר בקטע של תוספת הכנסה קלה מידי פעם. סוג של דרופשיפינג רק שעניין הקבלות תוקע לי את התיווך.. אולי באמת אתקשר אליך ונדבר. תודה רבה אמיר
לצפיה ב-'בשמחה תרים טל ואשתדל לעזור כמה שיכול'
בשמחה תרים טל ואשתדל לעזור כמה שיכול
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2018 | 14:10
5
לצפיה ב-'we work - מה דעתכם?'
we work - מה דעתכם?
03/01/2018 | 11:21
2
46
שלום, אני מנהל עסק חדש של 3 עובדות, מתייעץ על כדאיות כלכלית לניהולן...
האם כדאי למקם את העובדות במתחם כדוגמת we work? (יש המלצות אחרות?)
לשכור משרד בבניין משרדים?
או לשכור חדרים בחברה ולקבל ממנה שירותים בתשלום של משאבי אנוש, שירותים משרדיים ועוד?
לצפיה ב-'העובדות במשרה מלאה של 9 שעות'
העובדות במשרה מלאה של 9 שעות
03/01/2018 | 11:22
41
לצפיה ב-'תלוי בסטטוס של החברה..'
תלוי בסטטוס של החברה..
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2018 | 14:01
43
הי,

איזה סוג עסק - פיתוח/ נותן שירותים/ מסחר?
האם העסק רווחי/ עוד לא רווחי?
האם העסק דורש נטוורקינג?
מה היתרונות שיהיה לעסק להשכיר 3 מקומות במקום כמו We Work?
מה היתרונות שיהיה לעסק בהשכרת דירת חדר קטנה ולקחת שירותים רלוונטיים מבחוץ?

בקיצור - תלוי בסוג העסק ובאסטרטגיה שאתה מוביל.

אשמח לקבל עוד פרטים כדי לתת תשובה יותר מדוייקת..

תודה,
אמיר

לצפיה ב-'שבוע טוב, הייעוץ שלי'
שבוע טוב, הייעוץ שלי
31/12/2017 | 12:05
3
132
שלום...
פונה להתייעץ לגבי רעיון, בעקבות כתבה שקראתי השבוע בעיתון לאשה.
שם סופר על קבוצה בפייסבוק שכוללת 8000 איש בעלי מכנה משותף (איני רוצה לפרט כדי לא לפגוע בטעות).
האדם שפתח את הקבוצה בתמימות הבין את הפוטנציאל שלו להתפרנס ממנה, עזב את עבודתו והתמסר לה.
הוא מספר שקבע סימן רשום או פטנט (אשמח להסבר על זה) על שם הקבוצה (שהוא באמת מקורי וקליט), ופתח עוסק מורשה.
הוא מתפרנס למעשה מהדילים שהוא סוגר לקבוצה (הופעות, סופ"שים, טיולים ועוד ועוד.... כמה פעמים בשבוע)
כאשר הוא לוקח לעצמו 10% ולפעמים יותר מכל דיל.
השאלה שלי האם זה תקין מבחינה חוקית? האם הוא יכול להתנהל כך ולקחת משכורת שונה בכל דיל כפי שהוא רואה לנכון? האם היית ממליץ לאדם לנהל קבוצה כזאת ולפתח אותה להכנסה עבורך? האם אתה מזהה את הפוטנציאל? אני בצומת דרכים ונדלקה לי נורה כאשר קראתי את הכתבה בגלל קבוצה שאני מנהל.
לצפיה ב-'הרבה שאלות..'
הרבה שאלות..
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2017 | 12:34
2
29
הי,
שאלת הרבה שאלות אז אענה באופן כללי מאוד.
הוא יכול לפתוח איזה עסק שהוא רוצה, כל עוד הוא פותח אותו בצורה חוקית ומדווח לרשויות הרלוונטיות..
על פניו, נשמע שהעסק שהוא פתח הוא בסדר גמור.. ושיהיה לו בהצלחה!!. דרך פלטרופמה שהוא הקים וניהל הוא מצליח להגיע להרבה אנשים ובעזרת שירותים כאלו ואחרים הוא מתפרנס - מה יכול להיות יותר טוב מזה..
לגבי רישום מדגם/ פטנט וכו
מדגם רושמים על צורה/ משהו ויזואלי (לוגו/ שם מוצר/ צורה ויזואלית של המוצר/ וכו וכו..)
פטנט רושמים על התכנות טכנולוגית.. (איך המוצר עובד ומה יחודי בפתרון שאת/ה מציע..)
זה שתי הגנות שונות לחלוטין ואני לא חושב שנכון לפרט כאן בפורום על הנושא..
איזה עסק חשבת לפתוח?
מה המטרות/ מי קהל היעד/ וכו וכו?

לצפיה ב-'אמיר אתה נהדר תודה רבה!'
אמיר אתה נהדר תודה רבה!
01/01/2018 | 11:33
1
16
בעצם עניין אותי כיצד זה חוקי...  לא חשבתי שמותר לו לקבוע את ההכנסה שלו בלי דיווח לאותם אנשים להם הוא סוגר את הדילים... חידשת לי ועודדת אותי- תודה!
לגבי הרישום- זה לא ויזואלי או טכנולוגי... אלא ביטוי. אז אולי סימן מסחרי....
לצפיה ב-'חוקי כל עוד זה שקוף'
חוקי כל עוד זה שקוף
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2018 | 16:21
17
הי, שמחתי לעזור..
רק לחדד - נושא התגמול שלו מול הלקוחות/ האנשים הוא בינו לבינם..
במצב זה, כדי למנוע אי נעימות, הייתי מדווח ללקוח שמתבצעת עמלה של X%.., אבל זה תלוי בו ובלקוחות.. (אם הם חברים שלו אז מניח שהוא מתנהל באופן קצת שונה..).
בכל מקרה - לכל עסק - צריך להיות שקיפות משני הכיוונים: מכיוון הלקוח ומכיוון העסק שאיתו מתבצעת העסקה!!.

לכל שאלה/ הבהרה, אשמח לעזור

לצפיה ב-'דף פייסבוק עסקי'
דף פייסבוק עסקי
26/12/2017 | 15:14
3
49
היי,
אנחנו לקראת פתיחת עסק, ונכון להיום אין לי דף פייסבוק. היה לי וסגרתי לפני כמה שנים כי ראיתי שהוא לא מועיל לי בשום דבר ובעיקר גורם לבזבוז זמן שלי עם הילדים... (אני יכולה להפעיל אותו שוב במידה וארצה הוא כביכול מושבת).
האם אפשר לפתוח דף עיסקי ללא דף פרטי? או כדאי להפעיל מחדש את הפייסבוק "הישן"?
והאם כדאי ומומלץ שמישהו ינהל את הדף העסקי?
לצפיה ב-'מישהו???'
מישהו???
27/12/2017 | 12:07
19
לצפיה ב-'אופי שיווק לעסק'
אופי שיווק לעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
27/12/2017 | 12:36
57
הי,
אני לא מומחה גדול בפייסבוק.., אבל לפי מה שיודע אי אפשר לפתוח דף עסקי ללא דף פרטי.
לגבי האם כדאי/ לא כדאי - תלוי בסוג העסק.. ישנם עסקים שפייסבוק יכול להוות פלטפורמה נהדרת לשיווק, וישנם עסקים שהפייסבוק פחות רלוונטי..
להערכתי בכל מקרה כדאי לך להתייעץ ולקחת ליווי של יועץ עסקי כדי שילמד/ שיבין את העסק שלך ואת הצרכים השיווקיים שלו.
לאחר מכאן תבנו תקציב שנתי ויעדים. (או אפילו חצי שנתי..) - אחרי התקופה שהצוותם תוכלי להעריך כמה הוצאת/ כמה הכנסת ולבדוק כדאיות כלכלית..

אם תתני יותר פרטים על העסק שלך (סוג העסק/ מטרות וכו) אשמח לתת תשובה קצת יותר ממוקדת.
בהצלחה
לצפיה ב-'דף פייסבוק'
דף פייסבוק
06/01/2018 | 19:15
14
היום הפייסבוק נעשה לכלי שיווק ענק ומביא מלא לקוחות. אני הייתי דואגת שיהיה דף עסקי מקצועי. כך שהולכת למישהו שיבנה אותו ויעשה גם לוגו מקצועי בו יהיה טלפון ודרכי התקשרות.
לגבי איך לעשות זאת אם צריך דף פרטי או לא את זה תשאל את אלו שיבנו לך את דף הפייסבוק
בהצלחה
לצפיה ב-'רישיון עסק'
רישיון עסק
25/12/2017 | 15:00
1
53
ידוע שלהוציא רישיון עסק לפעמים זה תהליך ארוך ומייגע עם הרבה בירוקרטיה
לכן טוב לדעת שיש חברות שעושות את כל התהליך
אנחנו חיפשנו חברה שעושה גם רישיון עסק לבית קפה
ומצאנו חברה שעשתה זאת בשבילינו.
לצפיה ב-'הוצאת רשיום עסק באופן עצמאי'
הוצאת רשיום עסק באופן עצמאי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/12/2017 | 09:41
27
הי,
הוצאת רשיום עסק הוא תהליך לא מסובך, אם כי זו קצת בירוקרטיה..
אתם צרכים לגשת לעירה שבה העסק שלכם ממוקם ולבקש הנחיה לגבי איזה אישורים אתם צרכים (מכבי אש/ מדידת שטח המשרד/ וכו וכו)
האישורים שאתם צרכים הם לא מסובכים - כל שעליכם לעשות זה לעקוב אחר הדרישות של העריה ולהגיש לאישור..
לרוב מתחילת התהליך ועד סופו (כולל הזמנת הספקים הרלוונטיים וקבלת האישורים) זה כ 3-5 חודשים ולא גוזל זמן רב..

בהצלחה,

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
24/12/2017 | 12:14
2
52
אני שכירה ומתכוונת להישאר כזו עד הפנסיה

כתוספת הכנסה אני רוצה לקחת על עצמי מידי פעם פרויקטים כפרילאנס

התדירות והיקף העבודה ישתנו כל הזמן
יהיו תקופות ללא עבודה כלל

איך אני עושה את זה (כלומר איך אני מתחילה להוציא חשבוניות?  לפנות קודם למס הכנסה? מה להגיד להם?)

תודה

לצפיה ב-'פתיחת עסק חדש'
פתיחת עסק חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
26/12/2017 | 09:38
1
34

בוקר טוב,
האפשרויות העומדות בפניך הם לפתוח ברשויות תיק עוסק מורשה/ עוסק פטור.
אם העסק שלך יהיה קטן (וכך אני מבין) עדיף לך להוציא עוסק פטור (כך לא תצטרכי להוסיף/ לקזז מע"מ מכל עסקה..).
שימי לב - עוסק פטור נחשב כך עד גובה הכנסה מסוים (לא יודע בדיוק את הסכום - תקראי על הנושא..)
כעוסק פטור/ מורשה - את יכולה להוציא חשבון למע"מ/ למס הכנסה פעם בחודש ואת יכולה למלא את הדוח לבד.
כנל לגבי דוח שנתי - שהמלצתי היא לשלם לרוא"ח פעם בשנה שיעשה לך את הדוח.. זה לא מסובך, אבל צריך לדעת לעשות את זה..
לאחר שפתחת תיק - את יכולה להדפיס חשבוניות/ לשמור קבלות וכו - ולעשות חשבון פעם בחודש לקיזוזים/ דיווחים..

אולי עדיף לך לקחת ייעוץ עסקי של 2-4 שעות כדי להוביל אותך בתהליך הראשוני הזה - הייעוץ העסקי צריך לכלול: ערוצי שיווק/ אופי אנפורמציה שיווקית/ אופי עבודה שותפת/ וכו וכו..
אם את צרכה עזרה בנושא צרי איתי קשר.., אשמח לעזור..

בהצלחה..

לצפיה ב-'פתיחת תיק ברשויות המס'
פתיחת תיק ברשויות המס
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2017 | 22:32
13
היי...
אני אורי עזרא, רואה חשבון ומנהל את הפורום של ראיית חשבון.
את מוזמנת לדבר איתי בפרטי ואסביר לך את התהליך.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום ראיית חשבון '
מחכים לכם בפורום ראיית חשבון
24/12/2017 | 12:45
13

מעוניינים לפתוח עסק יש לכם שאלות בנושאי המסים והחשבונאות אתם מוזמנים להתייעץ עם רו"ח בפורום ראיית חשבון

לצפיה ב-'מיתוג חברה - טפסים ומכתבים'
מיתוג חברה - טפסים ומכתבים
19/12/2017 | 17:09
3
34
שלום אמיר, אני חושבת שפה המקום להתייעץ....
אנחנו חברה בגודל קטן-בינוני.
אנו שוקלים להעסיק כעת אחראי/ת תוכן, טפסים ומכתבים.
כלומר, הפן הויזאולי של כל הטפסים שלנו, חוברות, כרטיסים, קבלות, ועוד ועוד...
האם בשנת 2018 המיתוג על הנייר, ממש פיזי, הוא עדיין רלוונטי?
הרי היום כמעט הכל נעשה בפייסבוק, תפוצה במייל ללקוחות, ועל גבי האתר. לאט לאט השימוש בטפסים יופחת...
לצפיה ב-'מיתוג של חברה - איך ולמה'
מיתוג של חברה - איך ולמה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/12/2017 | 18:06
2
22
הי,
כשחברה ממתגת את עצמה היא בונה בעצם 'תשתית' ויזואלית.
'תשתית' זו (שמתבצעת לרוב פעם אחת) תהווה את הויזואליות של כל מסמכי החברה/ אתר האנטרנט/ טפסים/ קבלות/ נייר מכתבים/ וכו.
חשוב שאחראי התוכן יעבוד בצמוד לתשתית שיצרתם כדי לאפשר להוציא מסמכים שמזוהים עם אותו מיתוג שבחרתם..
מקווה שהייתי ברור מספיק..
לכל שאלה/ הבהרה - אני כאן, אשמח לעזור.
בהצלחה!
לצפיה ב-'את התשתית אנחנו יוצרים כעת'
את התשתית אנחנו יוצרים כעת
20/12/2017 | 12:44
1
16
ואני מבינה בעצם שעלינו לכלול הכל בתוכה...
תודה רבה!
לצפיה ב-'תשתית בסיסית למיתוג'
תשתית בסיסית למיתוג
( לעמוד שלי בתפוז )
20/12/2017 | 13:19
13
מעולה..,
מנסיוני התשתית הבסיסית צרכה לכלול - לוגו/ דף מכתבים/ אתר אנטרנט/ ברושור.
לאחר שיש את כל המסמכים האלה/ הויזואליות של כל הדברים ניתן להתרחב באופן עצמאי כמעט לקבלות/ חדשות שאתם מוציאים/ וכו וכו..
 את יכולה לפנות אלינו (לבי-פוקוס) לליווי של התהליך/ עזרה והנחיה בשאלות יותר ספציפיות.
בהצלחה!!

מנהל/ת הפורום

אודות:
אמיר לניאדו – MBA ,BSC ,HND – יזם סדרתי ובעלים של חברת ההנדסה בי-פוקוס. עוסק מעל עשור בתחומים הקשורים בקידום וליווי עסקים ומיזמים, הן בפן המסחרי והן ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אמיר לניאדו - מנהל פורום עסקים
מנהל הפורום אמיר לניאדו

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו