לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
63726,372 עוקבים אודות עסקים

פורום נזקי גוף ותאונות דרכים

הפורום הזה הוא המקום להתייעץ לגבי תביעות נזקי גוף לסוגיהן, נזקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, מקרים של רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, תביעות לאגף השיקום ועוד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נזקי גוף ותאונות דרכים

הפורום הזה הוא המקום להתייעץ לגבי תביעות נזקי גוף לסוגיהן, נזקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, מקרים של רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, תביעות לאגף השיקום ועוד. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'לגבי ניתוח קיצור קיבה'
לגבי ניתוח קיצור קיבה
07/12/2017 | 12:37
1
5
שלום לכולם...
מנסה להבין:
מדובר בניתוח שכרוך בסיכונים ובכלל ניתוח לאדם בעל עודף משקל ו/או סכרת, שהסיכון לנתח אדם כזה יותר גבוה.
אדם בן 40 מת בעקבות הניתוח השני לקיצור קיבה... האם זה עלול בנסיבות מסוימות להחשב רשלנות רפואית?
כי מצד שני, הוא ידע על הסיכון...

לצפיה ב-'רשלנות רפואית בניתוח קיצור קיבה '
רשלנות רפואית בניתוח קיצור קיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2017 | 13:25
2
גיא שלום
התשובה בהחלט חיובית ותלויה בנתונים הספציפיים לאותו מקרה. 
אין תשובה גורפת הואיל ויש לבדוק כל מקרה לגופו באמצעות פניה לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית . בכל מקרה יש לבדוק את נתוני החולה, עברו הרפואי, התאמתו לסוג הניתוח וכמובן את אופן ביצוע הניתוח , המעקב הרפואי וכו' .
לצפיה ב-' חדר להשכרה+אופצייה לשיתוף פעולה '
חדר להשכרה+אופצייה לשיתוף פעולה
06/12/2017 | 10:39
10
שני חדרים להשכרה , במשרד עורכי דין ומוביל בנושאי רפואה, בתי חולים ומוסדות בריאות. משרד שקט ובייתי במרחק הליכה מהרכבת. מול הדשא של שרונה. מרחק הליכה לבתי המשפט, הוצל"פ, ספריה משפטית.
פוטנציאל לשיטוף פעולה בתחום חוזים מסחריים, לטיגציה, נזיקין, ומכרזים.
כתובת:לאונרדו דה וינצ'י 9 תל אביב
טל': 03-6915757
לצפיה ב-'תביעת צד ג' וקבלת סיעוד מביטוח לאומי '
תביעת צד ג' וקבלת סיעוד מביטוח לאומי
29/11/2017 | 09:32
1
9
האם ביטוח לאומי יכול לתבוע את התובע (זה שנגרם לו נזק גוף) על כך שקיבל סיעוד ובמקביל תבע את צד ג' וקיבל פיצוי כספי? אודה להארות בנושא
לצפיה ב-'תביעה של ביטוח לאומי'
תביעה של ביטוח לאומי
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2017 | 10:34
18
ביטוח לאומי יכול ( וגם עושה זאת בפועל) , לתבוע מזיק ביחס לתקבולים ששילם לניזוק עקב תאונה, בין אם מדובר בגמלאות נכות ובין אם סיעוד וכו' . הביטוח הלאומי אינו יכול לתבוע את הניזוק לגבי גמלה שניתנה כדין לניזוק אלא אם מסתבר כי שולמו גמלאות בטעות או ששולמו בטעות גמלאות גבוהות מהמגיע וכו' .
לצפיה ב-'התיישנות '
התיישנות
19/11/2017 | 18:50
5
7
לפני  קצת פחות מ 7 שנים נפלה עלי תקרה עקב בניה רשלנית של שכן ובבית חולים קבעו לי אבחנה דיסלוקציה דרגה שלישית בכתף סבלתי מזה המון אך אני גר לבד והייתי צריך לדאוג לדירה חילופית ולהתחיל מחדש ככה שהזנחתי את התביעה  האם אוכל להגיש עכשיו תביעה ללא ציון סכום ולבקש מבית המשפט ארכה עד להערכת מומחים הנזק שנגרם לי ////////////////////////////////////////////////ו/או לבקש ארכה להגשת כתב תביעה מתוקן ועכשיו אגיש כתב תביעה זמני
ובנוסף האם במצבי אפשר לבקש ארכה  כדי להשיג חווד רפואית חוץ מהמסמכים שיש לי שביקרתי בבית חולים או אצל אורתופד בקופת חולים
ובנוסף האם הזמן שלא עבדתי נחשב לנזקי גוף והאם אפשר לתבוע ביחד גם על הנזק לרכוש
לצפיה ב-'תביעת נזיקין והתיישנות '
תביעת נזיקין והתיישנות
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2017 | 10:25
4
19
ניתן להגיש תביעה לביהמ"ש כל עוד לא חלפו 7 שנים ממועד הארוע, במידה ומועד ההתיישנות קרב ולא תספיק לקבל עד אז חו"ד רפואית ביחס לנזקיך הרפואיים והנכות , בהחלט ניתן וצריך להגיש תביעה ללא חו"ד רפואית ולבקש ארכה, למען הסר ספק, במידה ויחלפו 7 שנים ממועד התאונה, התביעה תתיישן ולא תוכל להגישה בעתיד. מומלץ ביותר שתפנה לעו"ד המתמחה בתחום בדחיפות. 
הפסדי שכר עקב העדרות בגלל מצבך הרפואי הנובע מהתאונה הינם חלק אינטגרלי מתביעת נזקי הגוף . 
לצפיה ב-'והאם הרכוש שהיה בדירה צריך ליהות על תביעה נפרדת '
והאם הרכוש שהיה בדירה צריך ליהות על תביעה נפרדת
20/11/2017 | 21:34
3
6
או אפשר לצרף לתביעה 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין '
תביעת נזיקין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2017 | 17:29
2
433
השאלה לא ברורה, נא לפרט 
לצפיה ב-'כמו שכתבתי בשאלה שכשנפלה עלי תקרה היה רכוש שניזוק '
כמו שכתבתי בשאלה שכשנפלה עלי תקרה היה רכוש שניזוק
24/11/2017 | 08:30
1
5
והאם חייבים בנפרד להגיש כתב תביעה נגד הרכוש שהיה בבית וניזוק כשנפלה התקרה או אפשר ביחד עם התביעה לנזק גופני שנגרם באותה הנפילה של התקרה 

לצפיה ב-'תביעת נזקי גוף ונזקי רכוש'
תביעת נזקי גוף ונזקי רכוש
( לעמוד שלי בתפוז )
26/11/2017 | 11:53
5
ניתן להגיש את התביעות ביחד, יחד עם זאת יש לזכור כי מדובר בתביעות שונות ויש לשלם אגרה שונה עבור כל תביעה. 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין מול חברת ביטוח'
תביעת נזיקין מול חברת ביטוח
16/11/2017 | 11:33
1
13
שלום... האם להגיש תביעה רק כאשר אדע באופן סופי את מימדי הנזק הגופני או כאשר המקרה טרי? 
מה הגישה שסיכוייה להצליח? 
כיום אני יודע על נזק שנגרם ויש לי מסמך רפואי כמובן- אך ייתכן ויטענו נגדי שמדובר בנזק זמני? 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין '
תביעת נזיקין
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2017 | 12:20
41
שמואל שלום, אין כל פירוט באיזה סוג תביעה מדובר ( תאונת דרכים/תביעת נזיקין... וכו' ) , באופן עקרוני עדיף תמיד לפנות לעו"ד בשלב מוקדם ככל האפשר על מנת שתוכל לקבל יעוץ מיטבי בזמן אמת , השאלה אם הנזק הרפואי הינו זמני או קבוע תתברר רק בהמשך בחלוף פרק זמן מתאים . 
לצפיה ב-'שלום לכם , אשמח לשמוע את דעתכם בעניין'
שלום לכם , אשמח לשמוע את דעתכם בעניין
24/10/2017 | 21:00
4
105
עברתי לפני כ-שנתיים וחצי תאונת דרכים בדרך לעבודה
וזה הוכר כתאונת עבודה , קיבלתי מביטוח לאומי 25 א' ₪
ואחר כך קיבלתי מהם עוד 50,000 ₪ על תקו' נכות זמנית ,
נקבעה נכות לי של 14.5% קבועה , קיבלנו הצעה מבית
המשפט  מהחברות ביטוח על 210 א' ₪ , מזה צריך לנכות
את מה שכבר קיבלתי מביטוח לאומי + השתתפות עצמית
של כ-25 א'₪ , היו לי שתי תאונות בהפרש של 3 חודשים + שכ'"ט עורך דין , כך שלא ישאר לנו הרבה  ,
זאת ההצעה הראשונה שלהם ,.
מניסיונכם האם כדאי לקבל אותה?
או להמשיך איתם לתביעה כדי לקבל יותר?

הנזק שנגרם לי מהתאונה הוא הרבה יותר גדול ,
ואני מתקשה להתפרנס מאז התאונה אבל הזמן שיקח
עד שנקבל את הכסף מהתביעה שנגיש הוא כשנתיים...

לצפיה ב-'תאונת דרכים הצעה מביהמ"ש '
תאונת דרכים הצעה מביהמ"ש
( לעמוד שלי בתפוז )
25/10/2017 | 10:02
2
23
לא ניתן "לשלוף " תשובה יש מאין הואיל וכל תביעה תלויה במס' רב של נתונים כגון כושר ההשתכרות, רמת ההכנסה לפני ואחרי התאונה, גיל, מהות הפגיעה/תפקודיות של הפגיעה ביחס לעיסוק וכו', - מסיבה זו לכל תיק יש "שווי" משלו. על עו"ד המייצג אותך להסביר לך את מהות ההצעה , אופן החישוב והסימולציה ביחס לנתוני תביעתך והמליץ לך אם לקבלה או שלא לקבלה בהתאם להערכת הפיצוי . שכ"ט עו"ד לא אמור להיות בעיה שכן ביהמ"ש מחייב את חב' הביטוח להוסיף לפיצוי את שכ"ט הקבוע בחוק . לגבי פרק הזמן עד לסיום התביעה , אין שום סיבה שהתביעה שכבר נמצאת לאחר שלב תחשיבי נזק, תארך עוד שנתיים אם אין עיכוב כלשהו ובכל מקרה, זו החלטה שלך כלקוח ( לחץ כספי וכו') , לא מומלץ לקבל הצעה רק בגלל לחץ של זמן וזאת כאמור אם יש צפי ריאלי לקבלת פיצוי גבוה באופן משמעותי בפסק דין . 
לצפיה ב-'ממש ממש תודה על התגובה , לא ציינתי שהפגיעה הנה'
ממש ממש תודה על התגובה , לא ציינתי שהפגיעה הנה
25/10/2017 | 15:03
1
21
בברך , פגיעה משמעותית , 14.5% שעם השנים גם תעבור את ה-20%
עם המלצה לניתוח עתידי להחלפת מפרק הברך.

הפגיעה שיבשה לגמרי את יכולת ההשתכרות שלי , שכן עבודתי הקודמת
היתה כרוכה בתנועה מרובה , מה שלא מתאפשר לי היום...

לצפיה ב-'פגיעה ביכולת ההשתכרות '
פגיעה ביכולת ההשתכרות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/10/2017 | 16:22
21
הפגיעה ללא ספק משמעותית ובעלת השלכה תפקודית, יחד עם זאת וכאמור , כדי להעריך את גובה הפיצוי יש לקרוא את התיק כולו . מיותר לציין כי ישנם עוד גורמים שמשפיעים על גובה הפיצוי וגם כי אין אף פעם תשובה אחת נכונה אובייקיטיבית . שופט אחד יכול להעריך תביעה ב X ושופט אחר ב Y , וכן הלאה . 
לצפיה ב-'אני רוצה להגיד לך באופן כללי'
אני רוצה להגיד לך באופן כללי
31/10/2017 | 10:46
11
שלפעמים עדיף "להסתפק" במה שיש
רק כדי לחיות את חייך על הצד הטוב ביותר
להמשיך הלאה.
ולהבין שכסף לא קונה בריאות או חיוך על הפנים.
התביעות זה בירוקרטיה והתעסקות נפשית ארוכה ומעצבנת.
לצפיה ב-'הבהרה אחת ולתמיד'
הבהרה אחת ולתמיד
24/10/2017 | 11:58
1
16
שלום וצהריים טובים,
אשמח לדעת מה מוגדר תאונת עבודה- האם פעולה שנעשתה במסגרת התפקיד בעבודה? האם פעולה שנעשתה במקום עבודה? בזמן המוגדר של העבודה? מה לגבי הנסיעה בדרך לעבודה או בחזור מהעבודה? כמו למשל, נפילה באוטובוס
לצפיה ב-'תאונת עבודה'
תאונת עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2017 | 13:45
17
שלום לך ותודה על פנייתך,
תאונת עבודה הינה כל תאונה אשר ארעה במהלך העבודה (בקשר לעבודה),  בדרך מהבית לעבודה או בחזרה מהעבודה הביתה (כל זמן שמדובר בדרך הרגילה וללא סטיות, כגון קניות וכיוצ"ב).
כמובן שישנם מקרים יוצאים מן הכלל וכל מקרה נבחן לגופו.
לשאלתך - נפילה באוטובוס, בדרך הרגילה לעבודה, תוכר ע"י המוסד לביטוח לאומי כתאונת עבודה.
נשמח לסייע בכל שאלה נוספת.
לצפיה ב-'רכב לאחר תאונה ללא טסט.'
רכב לאחר תאונה ללא טסט.
16/10/2017 | 18:00
1
14
שלום לכולם חייב עזרה!! הרכב שלי עבר תאונת דרכים לפני כחודש ימים בזמן שעמדתי ברמזור נכנסה בי משאית לאחר בדיקה של השמאי הוחלט כי הרכב לא לתיקון ושאני אקבל מחירון מהחברת ביטוח בה היני מבטוח בביטוח חובה+מקיף אך לאחרונה גילתי כי הרכב שלי ללא טסט כמעט חודשים כשבחברת הביטוח ביקשו שאשלח את הרשיון רכב להמשך טיפול ולהעברת בעלות השאלה שלי אם זאת לא יכולה להוות תקלה בהמשך קבלת התשלום תודה לעוזרים חייב את הידע שלכם????
לצפיה ב-'תאונת דרכים '
תאונת דרכים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 09:59
26
גדי שלום, תשומת ליבך מופנית לכך שהפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי רכוש. ככל שנגרמו לך נזקי גוף, אשמח להשיב לכל שאלה
לצפיה ב-'עדות מורכבת'
עדות מורכבת
01/10/2017 | 23:08
4
93
גרושה עובדת שנים במשק בית  אצל כמה מעסיקים ולא מדווחת בהסכמתה, בגלל דמי מזונות -גרוש שברח לחו"ל.
היא עברה עם בנה הקטין תאונת דרכים (נזקי גוף ולכן תיק חסוי)  וצריכה להוכיח בתביעה נזיקית  כושר והפסד  חלק מכושר השתכרות. המעסיקים לא רוצים להעיד בתצהיר על העסקתה. 
איך לדעתכם /הצעתכם אפשר לשכנע את המעסיקים שסיכונם  לא גדול כשיעידו?  מבחינת פרקטיקת ביטוח לאומי...
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
02/10/2017 | 05:31
10
גובה ההכנסות בהתחשב בנקודת זיכוי אשה 2.75 ממילא  מעניק פטור ממס הכנסה וגם אינו משפיע על דמי המזונות 
(חוכמה בדיעבד)
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות '
תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות
( לעמוד שלי בתפוז )
02/10/2017 | 12:12
2
16
יש אמצעים נוספים להוכחת השתכרות לא רשומה, ניתן להראות הפקדות אם היו ולחילופין ניתן להוכיח הוצאות מחיה ולהראות כי ההכנסות תואמות את ההוצאות .
לגבי המעסיק , הסיכון מבחינתם אולי קטן, אבל הרצון לקחת את הסיכון תלוי לחלוטין בהם .
לצפיה ב-'תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?'
תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?
02/10/2017 | 15:46
1
4
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוצאות מחיה'
תאונת דרכים הוצאות מחיה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/10/2017 | 10:02
14
לא מדובר בטבלאות אלא בהוכחה פרטנית של הוצאות המחיה , דהיינו פירוט של ההוצאות השונות, שכירות/ארנונה/חשמל וכו 
לצפיה ב-'שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה'
שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה
28/09/2017 | 09:45
1
13
האם יש תוקף / מועד התיישנות לתביעה על נזקי גוף?

לצפיה ב-'התיישנות בתביעת נזקי גוף'
התיישנות בתביעת נזקי גוף
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 10:10
15
קרן שלום
השאלה כללית וכדאי שתפרטי באיזו תביעה מדובר שכן דיני ההתיישנות מבחינים בין סוגים שונים של תביעה בנזיקין כמו גם בין תובעים שונים ( בגיר וקטין) .
כלל האצבע בתביעות נזיקין הינו התיישנות של 7 שנים ממועד הארוע .
יחד עם זאת, ההתיישנות בתביעות ביטוח פרטי הינה שלוש שנים .
מרוץ התיישנות לגבי תביעות קטינים מתחיל רק מהגיעם לגיל 18 ואילך.
ובנוסף לכל האמור לעיל קיימים חריגים המפורטים בחוק ההתיישנות ובפסיקה כך שכאמור יש להתייחס לכל מקרה לגופו
לצפיה ב-'רופא מומחה'
רופא מומחה
13/09/2017 | 14:24
5
43
עד כמה קריטי לצרף דווקא חוו"ד של פסיכיאטר לנוער, ולא  פסיכיאטר כללי, לתביעה פגיעה נפשית של קטין בן 16. ?
לצפיה ב-'צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין '
צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 14:40
29
אלי שלום, 
מאחר ומדובר בקטין בן 16 ולא בילד , ניתן לצרף חו"ד של פסיכיאטר למבוגרים.
יחד עם זאת, צירוף חו"ד של פסיכיאטר בעל מומחיות בנוער/מתבגרים, יכולה לתת עדיפות מסויימת או למנוע יתרון לצד השני , במיוחד אם חו"ד מטעם הצד הנגדי תהיה של פסיכיאטר המתמחה בנוער . יחד עם זאת צריך לזכור כי ממילא לעיתים רבות ביהמ"ש ממנה מומחה רפואי מטעמו , במיוחד כאשר יש פערים בין חוות הדעת.
לצפיה ב-'16=קטין?!'
16=קטין?!
13/09/2017 | 15:00
3
11
עד 18 קטין ,הלא כן?
לצפיה ב-'תובע קטין '
תובע קטין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:05
2
23
נכון, דהיינו את התביעה הוא מגיש באמצעות הוריו/אפוטרופסיו, אין רלוונטיות לשאלתך הקודמת שעוסקת בסבירות של הגשת חו"ד והתמחות נותן חו"ד בבגירים או בנוער 
לצפיה ב-'אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?'
אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?
13/09/2017 | 16:14
1
9
האם אפשר להיווכח ולו בדוגמה אחת בפסיקה למשל?
תודה להתייחסותך
לצפיה ב-'תובע בן 16 '
תובע בן 16
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:34
27
בפסיקה דוגמאות רבות, אני מציע שתפנה לעו"ד המייצג אותך ואני מניח שהוא ישמח לאתר עבורך פסיקה.
מדובר בבקשה שיש להפנות לעוה"ד המטפל בתביעה ולא במסגרת פורום 
לצפיה ב-'תעונת עבודה - זכויות'
תעונת עבודה - זכויות
12/09/2017 | 21:26
3
18
שלום,
נפצעתי במהלך חוג ספורט של העבודה שלי, במקום העבודה, לאחר שעות העבודה. יש לציין שנפצעתי בעקבות הוראות לא בטיחותיות של מדריכת השיעור. באותו ערב הלכתי למיון וקיבלתי 3 ימי מחלה. אמרו לי שהכאבים אמורים לעבור תוך כמה ימים אך עברו 3 שבועות ואני עדיין סובלת מכאבים (שמאפשרים לי להגיע לעבודה אך לא נותנים לי ללכת כרגיל, להתאמן וכו'). הבנתי שאם אטבע את הביטוח לאומי, לא אקבל כסף עבור הימי מחלה, לא מהעבודה ולא מהביטוח לאומי (כי הביטוח לא משלם על 3 הימים הראשונים) ושלא אקבל שום פיצוי אחר (לא נגרמה לי "נכות"). 
האם באמת עדיף לי לא להגיש טביעה או שכן הייתי יכולה לקבל פיצוי עבור הכאבים ואי הנוחות? האם אצטער על זה במקרה שאצטרך טיפול עבור הפציעה הזאת בעתיד או שבמקרה הצורך אכל אז להגיש תביעה?
תודה רבה
לצפיה ב-'זכויות עקב תאונת עבודה'
זכויות עקב תאונת עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 09:19
2
30
עדי שלום,
בפנייתך חסרים פרטים לגבי עובדות המקרה ומהות הפציעה. כדאי שתפרטי מה בדיוק קרה על מנת שאוכל להשיב לגופו של ענין. ככל שנפגעת עקב רשלנות של האחראים על החוג או מי מטעמם, קיימת לך לכאורה זכות לתביעת נזיקין .
ביחס לביטוח לאומי, ככל שמדובר בפעולה שעונה על דרישות הפסיקה ביחס לפעילות במסגרת העבודה, יש להגיש גם תביעה לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה. היתרון בהגשת תביעה לביטוח לאומי נעוץ בכך שאם התביעה תוכר, הרי שתוכלי להגיש בקשה לוועדה רפואית לקביעת נכות רפואית זמנית או צמיתה וכן לעשות כן גם בעתיד במידה ותהיה החמרה הקשורה בפגיעה המוכרת. 
לצפיה ב-'זכויות עקב תאונת עבודה'
זכויות עקב תאונת עבודה
13/09/2017 | 16:07
1
9
תודה על התשובה. 
מדובר על חוג ספורט שנערך במקום העבודה כצ'ופר לעובדים, ישירות לאחר שעות העבודה ובמימון מקום העבודה (והשתתפות עובדים בלבד). האם זה נחשב כתאונת עבודה? האם אקבל תשלום על 3 הימי מחלה שקיבלתי? (במקום עבודה שלי משלמים מהיום הראשון ואמרו לי שאם אגיש תביעה הם לא ישלמו על הימי מחלה).
לגבי התאונה עצמה: היינו מס' מתאמנים במס' תחנות. תחנה אחת הייתה הליכון, אותו המדריכה ביקשה להשאיר פועל ועובד גם כשיורדים ממנו כדי לא לרדת בדופק. הייתי הראשונה בתחנה הזאת וניסיתי לרדת מההליכון בזמן שהוא עדיין עובד, נפלתי ונחבלתי. יש לי כחולים ונפיחויות ברגליים ובעיקר כואב לי הבוהן. הלכתי למיון בגלל הכאבים החזקים שהיו לי בבוהן. אמרו לי שאין שבר אך חבשו אותו ואמרו שהכאבים יעברו תוך כמה ימים (זה היה לפני 3 שבועות ועדיין כואב לי).
יש לציין שאני ממש מעדיפה שלא לתבוע את המדריכה ואת מקום העבודה כי מעוניינת להשאר ביחסים טובים עם כולם. 
למרות זאת אשמח לדעת מה האופציות שלי.
לצפיה ב-'נפילה מהליכון'
נפילה מהליכון
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:31
9
מהתיאור שהעברת עולה לכאורה כי אכן היתה בעייתיות בנוהלי האימון שכן אין זה סביר להשאיר הליכון פועל לאחר שיורדים ממנו . ביחס לאפשרויות , הן תוארו בתשובה הקודמת ונתונות כמובן לשיקול דעתך.
לצפיה ב-'שלום וברכות למנהל החדש : האם יש עילה לתבוע ?'
שלום וברכות למנהל החדש : האם יש עילה לתבוע ?
30/08/2017 | 21:34
2
29
טיילתי בפרק (פעם שנייה בחיי בלילה לאחר כשנה מפעם קודמת)
היו שבילים מוארים ומסביב הכל נראה כמו מדשאה גדולה
רצתי וגיליתי בדרך הכואבת שבמדשאה עשו לפחות במקום בו נפלתי שורת מושבי בטון
ללא כל סימון נראה או תאורה שניתן להבחין בה בריצה
כנראה כתף שבורה או חבלה מסוג אחר בכתף תוך די ניסיון למנוע את הנפילה ופגיעה בפנים,
האם יש עילת תביעה כלפי הגוף המתחזק את הפרק ?
תודה
לצפיה ב-'מפגע בדשא במהלך טיול לילי בפארק'
מפגע בדשא במהלך טיול לילי בפארק
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 09:28
1
28
שלום וברכה,
לכאורה קיימת עילת תביעה כנגד הגורם המתחזק/אחראי על השטח.
יחד עם זאת,צריך לעיין בתצלומיהמפגע ואזור המפגע על מנת שיהיה ניתן לתת תשובה מדוייקת יותר.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/09/2017 | 21:44
6
לצפיה ב-'שמח מאוד שנכנס מהר מומחה חדש לסייע לפונים'
שמח מאוד שנכנס מהר מומחה חדש לסייע לפונים
29/08/2017 | 12:00
1
21
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2017 | 12:40
15
תודה
לצפיה ב-'טראומה '
טראומה
27/08/2017 | 13:27
1
592
אני עברתי טיפולים ויש לי טראומה מצוות רפואי השאלה למי שיש את זה ויש/ לא משפט לא הזה זכאי
לצפיה ב-'טראומה'
טראומה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 14:02
16
השאלה לא ברורה וכך גם לגבי תיאור המקרה 
לצפיה ב-'שאלה בנושא ביטוח נכות תאונות אישיות'
שאלה בנושא ביטוח נכות תאונות אישיות
27/08/2017 | 12:31
1
22

היי ושבוע טוב,
עברתי תאונת דרכים די קשה ויש לי כמה שברים, יש לי גם פוליסת תאונות פרטית האם כספים שאקבל במסגרת הפוליסה הפרטית ינוכו מהפיצוי שאקבל ביחס לתאונת הדרכים? 
יהב.
<p> </p>
לצפיה ב-'תאונת דרכים ופוליסת ביטוח פרטית '
תאונת דרכים ופוליסת ביטוח פרטית
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 13:08
19
שלום, הואיל ומדובר בכספים שאמורים להתקבל מכח פוליסת ביטוח פרטית, הם אינם ברי ניכוי בתביעת נזיקין ועל כן תוכל לקבלם בנוסף לפיצוי שיתקבל בגין תביעת הנזיקין .
לצפיה ב-'תאונת דרכים עם נהג ללא רשיון'
תאונת דרכים עם נהג ללא רשיון
24/08/2017 | 13:46
2
32
עברתי תאונת דרכים בתור נוסע, בדיעבד התברר לי שלנהג לא היה רשיון נהיגה בתוקף, יש לי את מי לתבוע במקרה כזה?
לצפיה ב-'נהג חסר רשיון '
נהג חסר רשיון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2017 | 13:50
1
38
התשובה חיובית, עפ"י חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, במקרה שבו התברר בדיעבד כי לנהג הרכב לא היה רשיון נהיגה תקף, ניתן להפנות את התביעה לקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים " קרנית" .
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המהירה! מעריך מאוד'
תודה רבה על התשובה המהירה! מעריך מאוד
24/08/2017 | 13:51
9
לצפיה ב-'לצערי אני חדש בפורום.... וזאת השאלה שלי'
לצערי אני חדש בפורום.... וזאת השאלה שלי
23/08/2017 | 12:00
1
37
שלום עו"ד סמוגורה
נפלתי שהלכתי ברחוב בגלל מדרכה שבורה שנוצר בה שקע קטן, האם אני יכול להגיש תביעה ואם כן נגד מי מגישים תביעה כזו? 
לצפיה ב-'נפילה ברחוב'
נפילה ברחוב
( לעמוד שלי בתפוז )
23/08/2017 | 15:18
34

גיל שלום ,
באופן עקרוני ניתן להגיש תביעה כנגד העירייה וחב' הביטוח של העירייה.
יחד עם זאת , תנאי לתביעה הינו  קיומו של מכשול משמעותי, דהיינו לא כל שקע קטן במדרכה מהווה עילה לתביעה.
כדי לבדוק אם יש בסיס לתביעה יש להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום .

לצפיה ב-'הסרת שיער בלייזר'
הסרת שיער בלייזר
15/08/2017 | 09:33
1
25
שלום, שמי אבי וכיום אני בן 28. בסביבות גיל 18 החלטתי לדלל שיער בלייזר באחת החברות המוכרות במקומות שונים כמו הידיים והרגליים ומאוחר יותר המשכתי בחברה אחרת לטפל באיזורים אחרים כמו הכתפיים, החזה והבטן (משלא הייתי מרוצה בלשון המעטה מהתוצאות של החברה הקודמת ולאחר מספר רב ולא מבוטל של טיפולים). התוצאה של הטיפולים בשתי החברות באיזורים השונים לאורך זמן ולאחר מספר די רב של טיפולים היא דילול מאוד לא אחיד,שיעור יתר בהרבה איזורים ובחלקם המוחלט שיער רב יותר משהיה לפני כן. תוצאת הביניים, אם אפשר לקרוא לזה כך היא שעד היום אני נאלץ לטפל בדרכים לא דרכים בבעיה שנקלעתי אליה (מעבר לעוגמת הנפש וההתעסקות הבלתי פוסקת באיך שזה נראה) ולאחרונה החלטתי לשים סוף לעניין והתחלתי לטפל באיזורים "הפגועים" באמצעות אפילציה (שאורכת זמן רב וכרוכה בעלויות גבוהות מאוד) וזאת על מנת להביא באיזה שהוא שלב לסוף הסיפור הזה לאחר מס' כה רב של שנים (נראה שזה יקח עוד זמן ולא מעט). אציין שהנזקים שנגרמו לי כתוצאה מהטיפול בחברה הראשונה שהזכרתי עוד קיימים ברובם וניתן לצלם ולהתרשם מהנזק בעוד שהנזקים שנגרמו כתוצאה מהטיפול בחברה השנייה ברובם כבר לא קיימים (בעקבות הטיפול באפילציה) אם כי ניתן לראות בבירור שיעור יתר. (התוצאה הקשה שנגרמה לי עקב הטיפול בחברה השנייה לא צולם בשל העובדה שממש ממש רציתי לטפל בעניין וכמה שיותר מהר כך שלא חשבתי על לתעד את זה אפילו). אכן הסיפור מורכב ברובו והשתדלתי לתמצת עד כמה שאפשר בכדי שתבינו את התמונה הכוללת. אשמח לתגובה וייעוץ והאם ומה יש לעשות בעניין.
לצפיה ב-'טיפולי לייזר'
טיפולי לייזר
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 09:48
30
אבי שלום
מתיאור המקרה עולה כי קיימת בעיית התיישנות, אם הבנתי נכון, הטיפולים בוצעו לפני כ 10 שנים ולפיכך חלה לכאורה התיישנות.
במאמר מוסגר יצויין כי ההתיישנות מתחילה מגילוי הנזק אך גם באופציה זו, נראה כאמור כי קיימת בעיית התיישנות.
יתר על כן, כפי שגם ציינת, ללא ספק יש קושי ראייתי בהעדר תצלומים " לפני ואחרי" .
כמובן שיש לבדוק עובדתית את פרטי האירוע והמועדים כדי שיהיה ניתן להגיע למסקנה על בסיס נתונים/תיק רפואי/מועדי טיפולי וכיוצ"ב .
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
21/08/2017 | 14:55
7

אנו מברכים את עו"ד יאיר סמוגורה על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד יאיר סמוגורה, חבר לשכת עורכי הדין משנת 1991, בעל ניסיון רב בניהול תביעות נזקי גוף לסוגיהן, תיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה/ביטוח לאומי, רשלנות רפ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו