לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69236,923 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום נזקי גוף ותאונות דרכים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
28/02/2018 | 16:36
17

אנו מודים ל עו"ד יאיר סמוגורה על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך 

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'תאונת דרכים.'
תאונת דרכים.
24/01/2018 | 12:47
1
228
אני לא בטוחה אם אני כותבת את זה בפורום הנכון. אבל זה היחידי על תאונות דרכים ואני ממש צריכה עזרה..
לפני כמה ימים נסענו אני וחבר שלי ברכב בדרך לירושלים. קצת אחרי הפיצול של כביש 1 למודיעין עצרה מכונית עצירה פתאומית כשאנחנו לא קרובים לשום צומת או רמזור או כלום. כביש מהיר. בגלל שהמכונית עצרה בפתאומיות מכונית מאחוריה עצרה בפתאומיות. ואז ניסתה לברוח לשוליים כדי שלא תהיה תאונה אבל אז אנחנו נכנסנו במכונית השנייה שעצרה פתאום באמצע הכביש. השאלה שלי זה מי אשם.. כי היינו על כביש מהיר של איזה 110 או 90.. אני לא כל כך זוכרת.. בלי שום סיבה להאט והמכונית עצרה בפתאומיות. עוד משהו. הרכב השני, זה שברח לשוליים ופגענו בו. הרכבים של שנינו נפגעו כתוצאה מהתאונה וצריכים לעבור תיקון. אבל מי שהייתה ברכב השני לא רוצה שנפעיל ביטוח. אם כי מי שגרם לכל הבלאגן הזה מלכתחילה הוא בכלל הרכב הראשון שעצר בפתאומיות. שדרך אגב ברח מהאירוע ברגע שיצאנו מהרכב והבין שהרכב שלו לא נפגע.. אשמח לעזרה במה לעשות. תודה.
לצפיה ב-'תאונת דרכים '
תאונת דרכים
24/01/2018 | 13:40
27
שאלתך הינה מתחום תביעות רכוש ודיני תעבורה . פורום זה עוסק בתביעות נזקי גוף .
לצפיה ב-'ויתור על סודיות רפואית'
ויתור על סודיות רפואית
15/01/2018 | 18:17
1
28
היי
האם חברות בדרך כלל דורשות ויתור על סודיות של התיק הרפואי ?

והיה ויש אבחון של מחלה נפשית האם זה חשוף לחברות ?

תודה
לצפיה ב-'חסיון רפואי'
חסיון רפואי
16/01/2018 | 09:55
17
אינני יודע מה נוהלי ודרישות קבלה לעבודה, אני מניח שזה משתנה מחברה לחברה /עובדי מדינה וכו. אם יש אבחון רפואי שמופיע בתיק הרפואי אזי בכפוף לקבלת כתב ויתור על סודיות רפואית לגורם הבודק , כל אבחנה שרשומה בתיק תהיה חשופה בפניו . 
לצפיה ב-'אובדן כושר עבודה והשלכותיו'
אובדן כושר עבודה והשלכותיו
15/01/2018 | 17:16
2
27
שלום
אובחנתי כסובלת ממאניה דיפרסיה
עוברת כרגע תקופה לא פשוטה ומתלבטת האם להגיש תביעה לביטוח מטעם העבודה על אובדן כושר עבודה ( זמני ככל הנראה )אני מוטרדת מההשלכות של קביעת אובדן כושר עבודה בחיפוש עבודה בחברוצ אחרות והאם זה יגרום לי נזק כלשהו\
בחברות מסויימות מבקשים לחתום על ויתור סודיות של התיק הרפואי

תודה מראש
לצפיה ב-'אובדן כושר עבודה'
אובדן כושר עבודה
15/01/2018 | 17:40
22
הגשת או אי הגשת תביעה לאבדן כושר לא משנה את העובדה שקיים ( ככל שקיים תיק רפואי ובו מתועדת הבעיה הרפואית) . במילים אחרות , בפני מי שיקבל גישה לתיק הרפואי יחשף מלוא המידע לגבי מצבך בין אם תגישי תביעה לאובדן כושר ובין אם לאו.
יש לציין כי ויתור על סודיות רפואית מקנה גישה לתיק הרפואי ולא לתביעות בחברות הביטוח למעט במקרים בו מבקש המידע יודע על קיומה של תביעה ספציפית ומבקש לעיין בה. 
לצפיה ב-'ויתור על סודיות רפואית'
ויתור על סודיות רפואית
15/01/2018 | 18:06
10
היי
אני עובדת בהייטק 
לא זוכרת אם חתמתי על ויתור סודיות של התיק הרפואי

האם ויתור על סודיות זה משהו שמקובל בחברות?

תודה
לצפיה ב-'הסכום נראה לכם מופרך כמו שאני חושבת , או שאני כבר לא נורמלית'
הסכום נראה לכם מופרך כמו שאני חושבת , או שאני כבר לא נורמלית
14/01/2018 | 18:44
2
45

שלום
פניתי לעורך דין עקב נפילה ונזק לשיניים.
לשיחה ראשונה ביקש 2000 ש'ח + מע'ם.
כשהגעתי והצגתי בפניו את כל החומר, הוא הבהיר לי  שכדי להתחיל לטפל בתביעה שלי עלי לשלם 50 אלף ש'ח פלוס מעמ.
בנוסף עלי לשלם על כל דיון בבית המשפט.
ולבסוף אם ייפסקו פיצויים הוא רוצה גם אחוזים.

רציתי לדעת האם רק בעיני זה נראה מופרך , הזוי ולא מציאותי .
למיטב ידיעתי כל מי שמטפל בנזקי גוף מבקש סכום קטן תחילה ולאחר מכן אחוזים  מסך התביעה אשמח אם תתקנו אותי אם אני טועה. כמובן שברחתי משם כל עוד נפשי בי משום שבמהלך חיי לא שמעתי על סכומים מטורפים כאלה ועוד לפני שהוא יודעת אם התביעה תזכה בפיצויים

לצפיה ב-'שכ"ט עו"ד בתביעת נזיקין '
שכ"ט עו"ד בתביעת נזיקין
15/01/2018 | 10:10
1
39
שכ"ט המקובל ביחס לתביעות נזיקין מסוג זה הינו באחוזים בלבד לפי שלוש מדרגות, 15%+ מע"מ אם התביעה מסתיימת בהסדר לפני הגשת תביעה לביהמ"ש , 17.5% ומע"מ הסדר לאחר הגשת תביעה לביהמ"ש , 20% ומע"מ במקרה והתיק מגיע לפסק דין 
לצפיה ב-'תודה רבה, כנראה ניתקלתי בשודד ולא בעורך דין'
תודה רבה, כנראה ניתקלתי בשודד ולא בעורך דין
16/01/2018 | 13:44
15
לצפיה ב-'חזרה הדרגתית לעבודה'
חזרה הדרגתית לעבודה
10/01/2018 | 13:22
1
27
שלום, לפני חודש עברתי תאונת דרכים בעקבותיה יש לי כמה שברים ברגל. קיבלתי 45 ימי מחלה וככל הנראה אזדקק לעוד שבועיים נוספים של ימי מחלה..  לפי ההערכה יקח לי זמן לחזור להליכה רגילה, בלי קביים..
אני עובדת בבית ספר בתור יועצת, וחשוב לי לחזור בקרוב. בבית הספר מאוד רגישים למצבי אבל יש עליהם עומס  מטורף והם לא מצליחים למצוא לי מחליפה. כרגע אני בהפסקת עבודה ועורך הדין מוציא לי משכורת מהביטוח עבור הימים שאני לא עובדת. 
חשבתי לשוב לעבודה בהדרגה, כלומר לשוב בפברואר ליומיים- שלושה בשבוע, לשבת במשרד ולא לזוז יותר מידי כדי לא להתעייף.. ולאט לאט לשוב למשרה מלאה. השאלה שלי האם אפשר לעבוד בשכר של משרה מלאה אבל בפועל לבוא באמת בהדרגה? האם יש לי זכות כזאת ואיך אממש אותה? תודה רבה. 
לצפיה ב-'חזרה לעבודה לאחר תאונת דרכים '
חזרה לעבודה לאחר תאונת דרכים
11/01/2018 | 11:28
15
בוקר טוב, השאלה הספציפית הינה מתחום דיני עבודה ולא מתחום הנזיקין וקשורה בעיקר להסכמי העבודה . יחד עם זאת , הואיל והנך מיוצגת ע"י עו"ד , מן הראוי שתתייעצי עמו בסוגיה כיוון שיש לה גם השלכות טקטיות שנוגעות לאופן ניהול תביעת הנזיקין שלך בגין התאונה . 
לצפיה ב-'תשלום בגין נכות מתאונה מחברת הביטוח'
תשלום בגין נכות מתאונה מחברת הביטוח
23/12/2017 | 11:54
6
42
בפוליסה שברשותי סעיף נכות מתאונה.

לפני 4וחצי שנים (6/2013) נפגעתי בתאונת עבודה ונבדקתי בהמשך גם בוועדה של ביטוח לאומי וגם ע"י מכון חיצוני מטעם חברת הביטוח לבחינת אחוזי נכות.  לפני כ-3 חודשים נקבע סופית ע"י המכון החיצוני אחוז נכות צמיתה של 10%.

יש לציין שאת המסמכים לפגיעה בעבודה שלחתי רק ב3/2016 בטרם ימלאו 3 שנים מהפגיעה,כיוון שמיד לאחר הפגיעה כשהודעתי בטלפון לחברת הביטוח הם אמרו שאין למהר ולשלוח מסמכים כשיהיה קביעה לנכות צמיתה.

חברת הביטוח שילמה לי כיום לפי אחוזי הנכות צמיתה סכום לפי סכום הביטוח שהיהנכון לתאריך הפגיעה 6/2013 עם הצמדה למדד.אך את הריבית שהייתי אמור לקבל הם שילמו לי רק מתאריך 3/2016 (תאריך משלוח המסמכים).
האם זה חוקי מה שעשו?
תודה
לצפיה ב-'תשלום בגין נכות מתאונה'
תשלום בגין נכות מתאונה
25/12/2017 | 10:43
5
25
לכאורה כן שכן זכותך התגבשה במועד קביעת דרגת הנכות .
התשובה יכולה להשתנות ככל שקיימת הוראה ספציפית אחרת בפוליסה ביחס לענין זה.
לצפיה ב-'תשלום בגין נכות מתאונה'
תשלום בגין נכות מתאונה
25/12/2017 | 20:30
4
21
לא הבנתי את התשובה.
מה זה אומר זכותך התגבשה במועד קביעת דרגת נכות? איך זה קשור לשאלה שלי?
אפשר לפרט יותר?

תודה
לצפיה ב-'פיצוי בגין נכות '
פיצוי בגין נכות
26/12/2017 | 09:38
3
22
הזכות לקבלת פיצוי נוצרת מטבע הדברים רק לאחר שנקבעת דרגת נכות המזכה בפיצוי ועל כן לכאורה אין זכאות לריבית עבור תקופה קודמת שלגביה לא היתה לך זכות לפיצוי.
מקווה שהפעם התשובה מובנת . 
לצפיה ב-'פיצוי בגין נכות'
פיצוי בגין נכות
26/12/2017 | 12:35
2
16
ראשית,תודה על התשובה.

כפי שציינתי הפגיעה היתה ביוני 2013
נכות צמיתה נקבעה רק ב1.1.17

התשלום הבסיסי ששולם לי ב1.11.17 היה בהתאם לסכום בפוליסה שהיה נכון לתאריך הפגיעה(6/2013) ולא לפי הסכום הבסיסי בפוליסה שהיה נכון ל 1.11.17 שהוא  יותר גבוה .
האם זה כן נכון לפי זכות קבלת הפיצוי?האם היו צריכים לשלם לפי הסכום במועד הפגיעה?או לפי הסכום במועד בו נקבעה נכות צמיתה?

תודה רבה

לצפיה ב-'פיצוי בגין נכות'
פיצוי בגין נכות
29/12/2017 | 08:09
5
שלום
טרם קיבלתי תשובה לתגובה(שאלה) האחרונה שלי.מצפה לתשובה

תודה

לצפיה ב-'נכות מתאונה '
נכות מתאונה
31/12/2017 | 17:53
9
כפי שציינתי בתשובה קודמת, בכל פוליסה מפורט מנגנון ותנאי התשלום , בד"כ בסוף נספח הנכות מתאונה. 
לצפיה ב-'תאונה ללא ביטוח'
תאונה ללא ביטוח
16/12/2017 | 13:13
1
28
שלום לכולם,

לפני כחצי שנה עברתי תאונה קטנה שבה נכנסתי ברכב משטרתי מאחורה, הנזק שנגרם הוא שבר קטן בטמבון.
יום לפני התאונה ביטלתי בטיפשותי את הביטוח מקיף בלי לעשות ביטוח צד ג', ז"א שלא היה לי כיסוי ביטוחי בזמן התאונה.
לפני כמה ימים קיבלתי מכתב מחברת הביטוח של המשטרה שאומר שחוייבתי על סך 6,198 שח עם הפירוט הבא:

ספק חלפים : 624
שמאי : 539.20
מוסכים : 2007
שמאי י.ע : 200.60
דוח י.ע : 2825.71

מה שאומר שהחלק השבור עלה 624 וכל שאר התוספות למיניהם מקפיצים לי את המחיר ל 6,198.
בנוסף במכתב עוד נאמר שיש לי שבועיים מרגע קבלת המכתב לתשלום כל הסכום וכרגע אין לי את האפשרות הזו מפני שאני חייל.

דיברתי עם חברת הביטוח והם אמרו שאני יכול להגיד מכתב ערעור על הסכום,
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בהבנה של החיובים או בניסוח מכתב ערעור על הסכום או לקבלת דחייה או תשלון בתשלומים.

תודה מראש!
לצפיה ב-'תאונת דרכים ללא ביטוח'
תאונת דרכים ללא ביטוח
17/12/2017 | 13:44
19
פורום זה עוסק בנזקי גוף .
עליך להתייעץ עם עו"ד העוסק בתחום נזקי רכוש/רכב .
לצפיה ב-'חסכון למשפחה בשל אשפוז במוסד סיעודי'
חסכון למשפחה בשל אשפוז במוסד סיעודי
17/12/2017 | 09:11
22
האם נכונה טענת חברת ביטוח להפחתת השתתפותה בעלות אשפוז סיעודי של נפגע בתאונת דרכים בגובה החסכון שנגרם למשפחתו בשל הכלכלה המלאה שהוא מקבל במסגרת האשפוז הסיעודי?

האם נכון לחשב חסכון זה לפי "שיטת הידות"?
לצפיה ב-'לגבי ניתוח קיצור קיבה'
לגבי ניתוח קיצור קיבה
07/12/2017 | 12:37
1
15
שלום לכולם...
מנסה להבין:
מדובר בניתוח שכרוך בסיכונים ובכלל ניתוח לאדם בעל עודף משקל ו/או סכרת, שהסיכון לנתח אדם כזה יותר גבוה.
אדם בן 40 מת בעקבות הניתוח השני לקיצור קיבה... האם זה עלול בנסיבות מסוימות להחשב רשלנות רפואית?
כי מצד שני, הוא ידע על הסיכון...

לצפיה ב-'רשלנות רפואית בניתוח קיצור קיבה '
רשלנות רפואית בניתוח קיצור קיבה
07/12/2017 | 13:25
21
גיא שלום
התשובה בהחלט חיובית ותלויה בנתונים הספציפיים לאותו מקרה. 
אין תשובה גורפת הואיל ויש לבדוק כל מקרה לגופו באמצעות פניה לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית . בכל מקרה יש לבדוק את נתוני החולה, עברו הרפואי, התאמתו לסוג הניתוח וכמובן את אופן ביצוע הניתוח , המעקב הרפואי וכו' .
לצפיה ב-' חדר להשכרה+אופצייה לשיתוף פעולה '
חדר להשכרה+אופצייה לשיתוף פעולה
06/12/2017 | 10:39
26
שני חדרים להשכרה , במשרד עורכי דין ומוביל בנושאי רפואה, בתי חולים ומוסדות בריאות. משרד שקט ובייתי במרחק הליכה מהרכבת. מול הדשא של שרונה. מרחק הליכה לבתי המשפט, הוצל"פ, ספריה משפטית.
פוטנציאל לשיטוף פעולה בתחום חוזים מסחריים, לטיגציה, נזיקין, ומכרזים.
כתובת:לאונרדו דה וינצ'י 9 תל אביב
טל': 03-6915757
לצפיה ב-'תביעת צד ג' וקבלת סיעוד מביטוח לאומי '
תביעת צד ג' וקבלת סיעוד מביטוח לאומי
29/11/2017 | 09:32
1
20
האם ביטוח לאומי יכול לתבוע את התובע (זה שנגרם לו נזק גוף) על כך שקיבל סיעוד ובמקביל תבע את צד ג' וקיבל פיצוי כספי? אודה להארות בנושא
לצפיה ב-'תביעה של ביטוח לאומי'
תביעה של ביטוח לאומי
29/11/2017 | 10:34
24
ביטוח לאומי יכול ( וגם עושה זאת בפועל) , לתבוע מזיק ביחס לתקבולים ששילם לניזוק עקב תאונה, בין אם מדובר בגמלאות נכות ובין אם סיעוד וכו' . הביטוח הלאומי אינו יכול לתבוע את הניזוק לגבי גמלה שניתנה כדין לניזוק אלא אם מסתבר כי שולמו גמלאות בטעות או ששולמו בטעות גמלאות גבוהות מהמגיע וכו' .
לצפיה ב-'התיישנות '
התיישנות
19/11/2017 | 18:50
5
21
לפני  קצת פחות מ 7 שנים נפלה עלי תקרה עקב בניה רשלנית של שכן ובבית חולים קבעו לי אבחנה דיסלוקציה דרגה שלישית בכתף סבלתי מזה המון אך אני גר לבד והייתי צריך לדאוג לדירה חילופית ולהתחיל מחדש ככה שהזנחתי את התביעה  האם אוכל להגיש עכשיו תביעה ללא ציון סכום ולבקש מבית המשפט ארכה עד להערכת מומחים הנזק שנגרם לי ////////////////////////////////////////////////ו/או לבקש ארכה להגשת כתב תביעה מתוקן ועכשיו אגיש כתב תביעה זמני
ובנוסף האם במצבי אפשר לבקש ארכה  כדי להשיג חווד רפואית חוץ מהמסמכים שיש לי שביקרתי בבית חולים או אצל אורתופד בקופת חולים
ובנוסף האם הזמן שלא עבדתי נחשב לנזקי גוף והאם אפשר לתבוע ביחד גם על הנזק לרכוש
לצפיה ב-'תביעת נזיקין והתיישנות '
תביעת נזיקין והתיישנות
20/11/2017 | 10:25
4
38
ניתן להגיש תביעה לביהמ"ש כל עוד לא חלפו 7 שנים ממועד הארוע, במידה ומועד ההתיישנות קרב ולא תספיק לקבל עד אז חו"ד רפואית ביחס לנזקיך הרפואיים והנכות , בהחלט ניתן וצריך להגיש תביעה ללא חו"ד רפואית ולבקש ארכה, למען הסר ספק, במידה ויחלפו 7 שנים ממועד התאונה, התביעה תתיישן ולא תוכל להגישה בעתיד. מומלץ ביותר שתפנה לעו"ד המתמחה בתחום בדחיפות. 
הפסדי שכר עקב העדרות בגלל מצבך הרפואי הנובע מהתאונה הינם חלק אינטגרלי מתביעת נזקי הגוף . 
לצפיה ב-'והאם הרכוש שהיה בדירה צריך ליהות על תביעה נפרדת '
והאם הרכוש שהיה בדירה צריך ליהות על תביעה נפרדת
20/11/2017 | 21:34
3
10
או אפשר לצרף לתביעה 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין '
תביעת נזיקין
21/11/2017 | 17:29
2
445
השאלה לא ברורה, נא לפרט 
לצפיה ב-'כמו שכתבתי בשאלה שכשנפלה עלי תקרה היה רכוש שניזוק '
כמו שכתבתי בשאלה שכשנפלה עלי תקרה היה רכוש שניזוק
24/11/2017 | 08:30
1
9
והאם חייבים בנפרד להגיש כתב תביעה נגד הרכוש שהיה בבית וניזוק כשנפלה התקרה או אפשר ביחד עם התביעה לנזק גופני שנגרם באותה הנפילה של התקרה 

לצפיה ב-'תביעת נזקי גוף ונזקי רכוש'
תביעת נזקי גוף ונזקי רכוש
26/11/2017 | 11:53
11
ניתן להגיש את התביעות ביחד, יחד עם זאת יש לזכור כי מדובר בתביעות שונות ויש לשלם אגרה שונה עבור כל תביעה. 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין מול חברת ביטוח'
תביעת נזיקין מול חברת ביטוח
16/11/2017 | 11:33
1
30
שלום... האם להגיש תביעה רק כאשר אדע באופן סופי את מימדי הנזק הגופני או כאשר המקרה טרי? 
מה הגישה שסיכוייה להצליח? 
כיום אני יודע על נזק שנגרם ויש לי מסמך רפואי כמובן- אך ייתכן ויטענו נגדי שמדובר בנזק זמני? 
לצפיה ב-'תביעת נזיקין '
תביעת נזיקין
16/11/2017 | 12:20
54
שמואל שלום, אין כל פירוט באיזה סוג תביעה מדובר ( תאונת דרכים/תביעת נזיקין... וכו' ) , באופן עקרוני עדיף תמיד לפנות לעו"ד בשלב מוקדם ככל האפשר על מנת שתוכל לקבל יעוץ מיטבי בזמן אמת , השאלה אם הנזק הרפואי הינו זמני או קבוע תתברר רק בהמשך בחלוף פרק זמן מתאים . 
לצפיה ב-'שלום לכם , אשמח לשמוע את דעתכם בעניין'
שלום לכם , אשמח לשמוע את דעתכם בעניין
24/10/2017 | 21:00
4
122
עברתי לפני כ-שנתיים וחצי תאונת דרכים בדרך לעבודה
וזה הוכר כתאונת עבודה , קיבלתי מביטוח לאומי 25 א' ₪
ואחר כך קיבלתי מהם עוד 50,000 ₪ על תקו' נכות זמנית ,
נקבעה נכות לי של 14.5% קבועה , קיבלנו הצעה מבית
המשפט  מהחברות ביטוח על 210 א' ₪ , מזה צריך לנכות
את מה שכבר קיבלתי מביטוח לאומי + השתתפות עצמית
של כ-25 א'₪ , היו לי שתי תאונות בהפרש של 3 חודשים + שכ'"ט עורך דין , כך שלא ישאר לנו הרבה  ,
זאת ההצעה הראשונה שלהם ,.
מניסיונכם האם כדאי לקבל אותה?
או להמשיך איתם לתביעה כדי לקבל יותר?

הנזק שנגרם לי מהתאונה הוא הרבה יותר גדול ,
ואני מתקשה להתפרנס מאז התאונה אבל הזמן שיקח
עד שנקבל את הכסף מהתביעה שנגיש הוא כשנתיים...

לצפיה ב-'תאונת דרכים הצעה מביהמ"ש '
תאונת דרכים הצעה מביהמ"ש
25/10/2017 | 10:02
2
35
לא ניתן "לשלוף " תשובה יש מאין הואיל וכל תביעה תלויה במס' רב של נתונים כגון כושר ההשתכרות, רמת ההכנסה לפני ואחרי התאונה, גיל, מהות הפגיעה/תפקודיות של הפגיעה ביחס לעיסוק וכו', - מסיבה זו לכל תיק יש "שווי" משלו. על עו"ד המייצג אותך להסביר לך את מהות ההצעה , אופן החישוב והסימולציה ביחס לנתוני תביעתך והמליץ לך אם לקבלה או שלא לקבלה בהתאם להערכת הפיצוי . שכ"ט עו"ד לא אמור להיות בעיה שכן ביהמ"ש מחייב את חב' הביטוח להוסיף לפיצוי את שכ"ט הקבוע בחוק . לגבי פרק הזמן עד לסיום התביעה , אין שום סיבה שהתביעה שכבר נמצאת לאחר שלב תחשיבי נזק, תארך עוד שנתיים אם אין עיכוב כלשהו ובכל מקרה, זו החלטה שלך כלקוח ( לחץ כספי וכו') , לא מומלץ לקבל הצעה רק בגלל לחץ של זמן וזאת כאמור אם יש צפי ריאלי לקבלת פיצוי גבוה באופן משמעותי בפסק דין . 
לצפיה ב-'ממש ממש תודה על התגובה , לא ציינתי שהפגיעה הנה'
ממש ממש תודה על התגובה , לא ציינתי שהפגיעה הנה
25/10/2017 | 15:03
1
27
בברך , פגיעה משמעותית , 14.5% שעם השנים גם תעבור את ה-20%
עם המלצה לניתוח עתידי להחלפת מפרק הברך.

הפגיעה שיבשה לגמרי את יכולת ההשתכרות שלי , שכן עבודתי הקודמת
היתה כרוכה בתנועה מרובה , מה שלא מתאפשר לי היום...

לצפיה ב-'פגיעה ביכולת ההשתכרות '
פגיעה ביכולת ההשתכרות
25/10/2017 | 16:22
27
הפגיעה ללא ספק משמעותית ובעלת השלכה תפקודית, יחד עם זאת וכאמור , כדי להעריך את גובה הפיצוי יש לקרוא את התיק כולו . מיותר לציין כי ישנם עוד גורמים שמשפיעים על גובה הפיצוי וגם כי אין אף פעם תשובה אחת נכונה אובייקיטיבית . שופט אחד יכול להעריך תביעה ב X ושופט אחר ב Y , וכן הלאה . 
לצפיה ב-'אני רוצה להגיד לך באופן כללי'
אני רוצה להגיד לך באופן כללי
31/10/2017 | 10:46
18
שלפעמים עדיף "להסתפק" במה שיש
רק כדי לחיות את חייך על הצד הטוב ביותר
להמשיך הלאה.
ולהבין שכסף לא קונה בריאות או חיוך על הפנים.
התביעות זה בירוקרטיה והתעסקות נפשית ארוכה ומעצבנת.
לצפיה ב-'הבהרה אחת ולתמיד'
הבהרה אחת ולתמיד
24/10/2017 | 11:58
1
30
שלום וצהריים טובים,
אשמח לדעת מה מוגדר תאונת עבודה- האם פעולה שנעשתה במסגרת התפקיד בעבודה? האם פעולה שנעשתה במקום עבודה? בזמן המוגדר של העבודה? מה לגבי הנסיעה בדרך לעבודה או בחזור מהעבודה? כמו למשל, נפילה באוטובוס
לצפיה ב-'תאונת עבודה'
תאונת עבודה
24/10/2017 | 13:45
30
שלום לך ותודה על פנייתך,
תאונת עבודה הינה כל תאונה אשר ארעה במהלך העבודה (בקשר לעבודה),  בדרך מהבית לעבודה או בחזרה מהעבודה הביתה (כל זמן שמדובר בדרך הרגילה וללא סטיות, כגון קניות וכיוצ"ב).
כמובן שישנם מקרים יוצאים מן הכלל וכל מקרה נבחן לגופו.
לשאלתך - נפילה באוטובוס, בדרך הרגילה לעבודה, תוכר ע"י המוסד לביטוח לאומי כתאונת עבודה.
נשמח לסייע בכל שאלה נוספת.
לצפיה ב-'רכב לאחר תאונה ללא טסט.'
רכב לאחר תאונה ללא טסט.
16/10/2017 | 18:00
1
29
שלום לכולם חייב עזרה!! הרכב שלי עבר תאונת דרכים לפני כחודש ימים בזמן שעמדתי ברמזור נכנסה בי משאית לאחר בדיקה של השמאי הוחלט כי הרכב לא לתיקון ושאני אקבל מחירון מהחברת ביטוח בה היני מבטוח בביטוח חובה+מקיף אך לאחרונה גילתי כי הרכב שלי ללא טסט כמעט חודשים כשבחברת הביטוח ביקשו שאשלח את הרשיון רכב להמשך טיפול ולהעברת בעלות השאלה שלי אם זאת לא יכולה להוות תקלה בהמשך קבלת התשלום תודה לעוזרים חייב את הידע שלכם????
לצפיה ב-'תאונת דרכים '
תאונת דרכים
17/10/2017 | 09:59
30
גדי שלום, תשומת ליבך מופנית לכך שהפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי רכוש. ככל שנגרמו לך נזקי גוף, אשמח להשיב לכל שאלה
לצפיה ב-'עדות מורכבת'
עדות מורכבת
01/10/2017 | 23:08
4
111
גרושה עובדת שנים במשק בית  אצל כמה מעסיקים ולא מדווחת בהסכמתה, בגלל דמי מזונות -גרוש שברח לחו"ל.
היא עברה עם בנה הקטין תאונת דרכים (נזקי גוף ולכן תיק חסוי)  וצריכה להוכיח בתביעה נזיקית  כושר והפסד  חלק מכושר השתכרות. המעסיקים לא רוצים להעיד בתצהיר על העסקתה. 
איך לדעתכם /הצעתכם אפשר לשכנע את המעסיקים שסיכונם  לא גדול כשיעידו?  מבחינת פרקטיקת ביטוח לאומי...
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
02/10/2017 | 05:31
17
גובה ההכנסות בהתחשב בנקודת זיכוי אשה 2.75 ממילא  מעניק פטור ממס הכנסה וגם אינו משפיע על דמי המזונות 
(חוכמה בדיעבד)
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות '
תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות
02/10/2017 | 12:12
2
24
יש אמצעים נוספים להוכחת השתכרות לא רשומה, ניתן להראות הפקדות אם היו ולחילופין ניתן להוכיח הוצאות מחיה ולהראות כי ההכנסות תואמות את ההוצאות .
לגבי המעסיק , הסיכון מבחינתם אולי קטן, אבל הרצון לקחת את הסיכון תלוי לחלוטין בהם .
לצפיה ב-'תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?'
תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?
02/10/2017 | 15:46
1
5
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוצאות מחיה'
תאונת דרכים הוצאות מחיה
03/10/2017 | 10:02
16
לא מדובר בטבלאות אלא בהוכחה פרטנית של הוצאות המחיה , דהיינו פירוט של ההוצאות השונות, שכירות/ארנונה/חשמל וכו 
לצפיה ב-'שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה'
שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה
28/09/2017 | 09:45
1
17
האם יש תוקף / מועד התיישנות לתביעה על נזקי גוף?

לצפיה ב-'התיישנות בתביעת נזקי גוף'
התיישנות בתביעת נזקי גוף
28/09/2017 | 10:10
19
קרן שלום
השאלה כללית וכדאי שתפרטי באיזו תביעה מדובר שכן דיני ההתיישנות מבחינים בין סוגים שונים של תביעה בנזיקין כמו גם בין תובעים שונים ( בגיר וקטין) .
כלל האצבע בתביעות נזיקין הינו התיישנות של 7 שנים ממועד הארוע .
יחד עם זאת, ההתיישנות בתביעות ביטוח פרטי הינה שלוש שנים .
מרוץ התיישנות לגבי תביעות קטינים מתחיל רק מהגיעם לגיל 18 ואילך.
ובנוסף לכל האמור לעיל קיימים חריגים המפורטים בחוק ההתיישנות ובפסיקה כך שכאמור יש להתייחס לכל מקרה לגופו
לצפיה ב-'רופא מומחה'
רופא מומחה
13/09/2017 | 14:24
5
55
עד כמה קריטי לצרף דווקא חוו"ד של פסיכיאטר לנוער, ולא  פסיכיאטר כללי, לתביעה פגיעה נפשית של קטין בן 16. ?
לצפיה ב-'צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין '
צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין
13/09/2017 | 14:40
38
אלי שלום, 
מאחר ומדובר בקטין בן 16 ולא בילד , ניתן לצרף חו"ד של פסיכיאטר למבוגרים.
יחד עם זאת, צירוף חו"ד של פסיכיאטר בעל מומחיות בנוער/מתבגרים, יכולה לתת עדיפות מסויימת או למנוע יתרון לצד השני , במיוחד אם חו"ד מטעם הצד הנגדי תהיה של פסיכיאטר המתמחה בנוער . יחד עם זאת צריך לזכור כי ממילא לעיתים רבות ביהמ"ש ממנה מומחה רפואי מטעמו , במיוחד כאשר יש פערים בין חוות הדעת.
לצפיה ב-'16=קטין?!'
16=קטין?!
13/09/2017 | 15:00
3
14
עד 18 קטין ,הלא כן?
לצפיה ב-'תובע קטין '
תובע קטין
13/09/2017 | 16:05
2
29
נכון, דהיינו את התביעה הוא מגיש באמצעות הוריו/אפוטרופסיו, אין רלוונטיות לשאלתך הקודמת שעוסקת בסבירות של הגשת חו"ד והתמחות נותן חו"ד בבגירים או בנוער 
לצפיה ב-'אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?'
אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?
13/09/2017 | 16:14
1
12
האם אפשר להיווכח ולו בדוגמה אחת בפסיקה למשל?
תודה להתייחסותך
לצפיה ב-'תובע בן 16 '
תובע בן 16
13/09/2017 | 16:34
30
בפסיקה דוגמאות רבות, אני מציע שתפנה לעו"ד המייצג אותך ואני מניח שהוא ישמח לאתר עבורך פסיקה.
מדובר בבקשה שיש להפנות לעוה"ד המטפל בתביעה ולא במסגרת פורום 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ