לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
61876,187 עוקבים אודות עסקים

פורום נזקי גוף ותאונות דרכים

הפורום הזה הוא המקום להתייעץ לגבי תביעות נזקי גוף לסוגיהן, נזקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, מקרים של רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, תביעות לאגף השיקום ועוד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נזקי גוף ותאונות דרכים

הפורום הזה הוא המקום להתייעץ לגבי תביעות נזקי גוף לסוגיהן, נזקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, מקרים של רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, תביעות לאגף השיקום ועוד. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'רכב לאחר תאונה ללא טסט.'
רכב לאחר תאונה ללא טסט.
16/10/2017 | 18:00
1
4
שלום לכולם חייב עזרה!! הרכב שלי עבר תאונת דרכים לפני כחודש ימים בזמן שעמדתי ברמזור נכנסה בי משאית לאחר בדיקה של השמאי הוחלט כי הרכב לא לתיקון ושאני אקבל מחירון מהחברת ביטוח בה היני מבטוח בביטוח חובה+מקיף אך לאחרונה גילתי כי הרכב שלי ללא טסט כמעט חודשים כשבחברת הביטוח ביקשו שאשלח את הרשיון רכב להמשך טיפול ולהעברת בעלות השאלה שלי אם זאת לא יכולה להוות תקלה בהמשך קבלת התשלום תודה לעוזרים חייב את הידע שלכם????
לצפיה ב-'תאונת דרכים '
תאונת דרכים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/10/2017 | 09:59
11
גדי שלום, תשומת ליבך מופנית לכך שהפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי רכוש. ככל שנגרמו לך נזקי גוף, אשמח להשיב לכל שאלה
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:58

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'עדות מורכבת'
עדות מורכבת
01/10/2017 | 23:08
4
84
גרושה עובדת שנים במשק בית  אצל כמה מעסיקים ולא מדווחת בהסכמתה, בגלל דמי מזונות -גרוש שברח לחו"ל.
היא עברה עם בנה הקטין תאונת דרכים (נזקי גוף ולכן תיק חסוי)  וצריכה להוכיח בתביעה נזיקית  כושר והפסד  חלק מכושר השתכרות. המעסיקים לא רוצים להעיד בתצהיר על העסקתה. 
איך לדעתכם /הצעתכם אפשר לשכנע את המעסיקים שסיכונם  לא גדול כשיעידו?  מבחינת פרקטיקת ביטוח לאומי...
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
02/10/2017 | 05:31
5
גובה ההכנסות בהתחשב בנקודת זיכוי אשה 2.75 ממילא  מעניק פטור ממס הכנסה וגם אינו משפיע על דמי המזונות 
(חוכמה בדיעבד)
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות '
תאונת דרכים הוכחת הפסדי השתכרות
( לעמוד שלי בתפוז )
02/10/2017 | 12:12
2
7
יש אמצעים נוספים להוכחת השתכרות לא רשומה, ניתן להראות הפקדות אם היו ולחילופין ניתן להוכיח הוצאות מחיה ולהראות כי ההכנסות תואמות את ההוצאות .
לגבי המעסיק , הסיכון מבחינתם אולי קטן, אבל הרצון לקחת את הסיכון תלוי לחלוטין בהם .
לצפיה ב-'תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?'
תודה והאם יש קישור לטבלאות/הוצאות מחיה?
02/10/2017 | 15:46
1
4
לצפיה ב-'תאונת דרכים הוצאות מחיה'
תאונת דרכים הוצאות מחיה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/10/2017 | 10:02
9
לא מדובר בטבלאות אלא בהוכחה פרטנית של הוצאות המחיה , דהיינו פירוט של ההוצאות השונות, שכירות/ארנונה/חשמל וכו 
לצפיה ב-'שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה'
שלום לחברי הפורום-שאלה קצרה
28/09/2017 | 09:45
1
7
האם יש תוקף / מועד התיישנות לתביעה על נזקי גוף?

לצפיה ב-'התיישנות בתביעת נזקי גוף'
התיישנות בתביעת נזקי גוף
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 10:10
8
קרן שלום
השאלה כללית וכדאי שתפרטי באיזו תביעה מדובר שכן דיני ההתיישנות מבחינים בין סוגים שונים של תביעה בנזיקין כמו גם בין תובעים שונים ( בגיר וקטין) .
כלל האצבע בתביעות נזיקין הינו התיישנות של 7 שנים ממועד הארוע .
יחד עם זאת, ההתיישנות בתביעות ביטוח פרטי הינה שלוש שנים .
מרוץ התיישנות לגבי תביעות קטינים מתחיל רק מהגיעם לגיל 18 ואילך.
ובנוסף לכל האמור לעיל קיימים חריגים המפורטים בחוק ההתיישנות ובפסיקה כך שכאמור יש להתייחס לכל מקרה לגופו
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:24

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'רופא מומחה'
רופא מומחה
13/09/2017 | 14:24
5
35
עד כמה קריטי לצרף דווקא חוו"ד של פסיכיאטר לנוער, ולא  פסיכיאטר כללי, לתביעה פגיעה נפשית של קטין בן 16. ?
לצפיה ב-'צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין '
צירוף חוו"ד פסיכיאטרית לתביעת נזיקין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 14:40
24
אלי שלום, 
מאחר ומדובר בקטין בן 16 ולא בילד , ניתן לצרף חו"ד של פסיכיאטר למבוגרים.
יחד עם זאת, צירוף חו"ד של פסיכיאטר בעל מומחיות בנוער/מתבגרים, יכולה לתת עדיפות מסויימת או למנוע יתרון לצד השני , במיוחד אם חו"ד מטעם הצד הנגדי תהיה של פסיכיאטר המתמחה בנוער . יחד עם זאת צריך לזכור כי ממילא לעיתים רבות ביהמ"ש ממנה מומחה רפואי מטעמו , במיוחד כאשר יש פערים בין חוות הדעת.
לצפיה ב-'16=קטין?!'
16=קטין?!
13/09/2017 | 15:00
3
9
עד 18 קטין ,הלא כן?
לצפיה ב-'תובע קטין '
תובע קטין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:05
2
20
נכון, דהיינו את התביעה הוא מגיש באמצעות הוריו/אפוטרופסיו, אין רלוונטיות לשאלתך הקודמת שעוסקת בסבירות של הגשת חו"ד והתמחות נותן חו"ד בבגירים או בנוער 
לצפיה ב-'אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?'
אבל איפה מעוגנת קביעתך שגיל 16 אפשרי גם בדיקת פסיכיאטר כללי?
13/09/2017 | 16:14
1
8
האם אפשר להיווכח ולו בדוגמה אחת בפסיקה למשל?
תודה להתייחסותך
לצפיה ב-'תובע בן 16 '
תובע בן 16
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:34
26
בפסיקה דוגמאות רבות, אני מציע שתפנה לעו"ד המייצג אותך ואני מניח שהוא ישמח לאתר עבורך פסיקה.
מדובר בבקשה שיש להפנות לעוה"ד המטפל בתביעה ולא במסגרת פורום 
לצפיה ב-'תעונת עבודה - זכויות'
תעונת עבודה - זכויות
12/09/2017 | 21:26
3
12
שלום,
נפצעתי במהלך חוג ספורט של העבודה שלי, במקום העבודה, לאחר שעות העבודה. יש לציין שנפצעתי בעקבות הוראות לא בטיחותיות של מדריכת השיעור. באותו ערב הלכתי למיון וקיבלתי 3 ימי מחלה. אמרו לי שהכאבים אמורים לעבור תוך כמה ימים אך עברו 3 שבועות ואני עדיין סובלת מכאבים (שמאפשרים לי להגיע לעבודה אך לא נותנים לי ללכת כרגיל, להתאמן וכו'). הבנתי שאם אטבע את הביטוח לאומי, לא אקבל כסף עבור הימי מחלה, לא מהעבודה ולא מהביטוח לאומי (כי הביטוח לא משלם על 3 הימים הראשונים) ושלא אקבל שום פיצוי אחר (לא נגרמה לי "נכות"). 
האם באמת עדיף לי לא להגיש טביעה או שכן הייתי יכולה לקבל פיצוי עבור הכאבים ואי הנוחות? האם אצטער על זה במקרה שאצטרך טיפול עבור הפציעה הזאת בעתיד או שבמקרה הצורך אכל אז להגיש תביעה?
תודה רבה
לצפיה ב-'זכויות עקב תאונת עבודה'
זכויות עקב תאונת עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 09:19
2
26
עדי שלום,
בפנייתך חסרים פרטים לגבי עובדות המקרה ומהות הפציעה. כדאי שתפרטי מה בדיוק קרה על מנת שאוכל להשיב לגופו של ענין. ככל שנפגעת עקב רשלנות של האחראים על החוג או מי מטעמם, קיימת לך לכאורה זכות לתביעת נזיקין .
ביחס לביטוח לאומי, ככל שמדובר בפעולה שעונה על דרישות הפסיקה ביחס לפעילות במסגרת העבודה, יש להגיש גם תביעה לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה. היתרון בהגשת תביעה לביטוח לאומי נעוץ בכך שאם התביעה תוכר, הרי שתוכלי להגיש בקשה לוועדה רפואית לקביעת נכות רפואית זמנית או צמיתה וכן לעשות כן גם בעתיד במידה ותהיה החמרה הקשורה בפגיעה המוכרת. 
לצפיה ב-'זכויות עקב תאונת עבודה'
זכויות עקב תאונת עבודה
13/09/2017 | 16:07
1
7
תודה על התשובה. 
מדובר על חוג ספורט שנערך במקום העבודה כצ'ופר לעובדים, ישירות לאחר שעות העבודה ובמימון מקום העבודה (והשתתפות עובדים בלבד). האם זה נחשב כתאונת עבודה? האם אקבל תשלום על 3 הימי מחלה שקיבלתי? (במקום עבודה שלי משלמים מהיום הראשון ואמרו לי שאם אגיש תביעה הם לא ישלמו על הימי מחלה).
לגבי התאונה עצמה: היינו מס' מתאמנים במס' תחנות. תחנה אחת הייתה הליכון, אותו המדריכה ביקשה להשאיר פועל ועובד גם כשיורדים ממנו כדי לא לרדת בדופק. הייתי הראשונה בתחנה הזאת וניסיתי לרדת מההליכון בזמן שהוא עדיין עובד, נפלתי ונחבלתי. יש לי כחולים ונפיחויות ברגליים ובעיקר כואב לי הבוהן. הלכתי למיון בגלל הכאבים החזקים שהיו לי בבוהן. אמרו לי שאין שבר אך חבשו אותו ואמרו שהכאבים יעברו תוך כמה ימים (זה היה לפני 3 שבועות ועדיין כואב לי).
יש לציין שאני ממש מעדיפה שלא לתבוע את המדריכה ואת מקום העבודה כי מעוניינת להשאר ביחסים טובים עם כולם. 
למרות זאת אשמח לדעת מה האופציות שלי.
לצפיה ב-'נפילה מהליכון'
נפילה מהליכון
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2017 | 16:31
7
מהתיאור שהעברת עולה לכאורה כי אכן היתה בעייתיות בנוהלי האימון שכן אין זה סביר להשאיר הליכון פועל לאחר שיורדים ממנו . ביחס לאפשרויות , הן תוארו בתשובה הקודמת ונתונות כמובן לשיקול דעתך.
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:04
1

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'שלום וברכות למנהל החדש : האם יש עילה לתבוע ?'
שלום וברכות למנהל החדש : האם יש עילה לתבוע ?
30/08/2017 | 21:34
2
23
טיילתי בפרק (פעם שנייה בחיי בלילה לאחר כשנה מפעם קודמת)
היו שבילים מוארים ומסביב הכל נראה כמו מדשאה גדולה
רצתי וגיליתי בדרך הכואבת שבמדשאה עשו לפחות במקום בו נפלתי שורת מושבי בטון
ללא כל סימון נראה או תאורה שניתן להבחין בה בריצה
כנראה כתף שבורה או חבלה מסוג אחר בכתף תוך די ניסיון למנוע את הנפילה ופגיעה בפנים,
האם יש עילת תביעה כלפי הגוף המתחזק את הפרק ?
תודה
לצפיה ב-'מפגע בדשא במהלך טיול לילי בפארק'
מפגע בדשא במהלך טיול לילי בפארק
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 09:28
1
23
שלום וברכה,
לכאורה קיימת עילת תביעה כנגד הגורם המתחזק/אחראי על השטח.
יחד עם זאת,צריך לעיין בתצלומיהמפגע ואזור המפגע על מנת שיהיה ניתן לתת תשובה מדוייקת יותר.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/09/2017 | 21:44
5
לצפיה ב-'שמח מאוד שנכנס מהר מומחה חדש לסייע לפונים'
שמח מאוד שנכנס מהר מומחה חדש לסייע לפונים
29/08/2017 | 12:00
1
17
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2017 | 12:40
11
תודה
לצפיה ב-'טראומה '
טראומה
27/08/2017 | 13:27
1
588
אני עברתי טיפולים ויש לי טראומה מצוות רפואי השאלה למי שיש את זה ויש/ לא משפט לא הזה זכאי
לצפיה ב-'טראומה'
טראומה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 14:02
14
השאלה לא ברורה וכך גם לגבי תיאור המקרה 
לצפיה ב-'שאלה בנושא ביטוח נכות תאונות אישיות'
שאלה בנושא ביטוח נכות תאונות אישיות
27/08/2017 | 12:31
1
20

היי ושבוע טוב,
עברתי תאונת דרכים די קשה ויש לי כמה שברים, יש לי גם פוליסת תאונות פרטית האם כספים שאקבל במסגרת הפוליסה הפרטית ינוכו מהפיצוי שאקבל ביחס לתאונת הדרכים? 
יהב.
<p> </p>
לצפיה ב-'תאונת דרכים ופוליסת ביטוח פרטית '
תאונת דרכים ופוליסת ביטוח פרטית
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 13:08
16
שלום, הואיל ומדובר בכספים שאמורים להתקבל מכח פוליסת ביטוח פרטית, הם אינם ברי ניכוי בתביעת נזיקין ועל כן תוכל לקבלם בנוסף לפיצוי שיתקבל בגין תביעת הנזיקין .
לצפיה ב-'תאונת דרכים עם נהג ללא רשיון'
תאונת דרכים עם נהג ללא רשיון
24/08/2017 | 13:46
2
26
עברתי תאונת דרכים בתור נוסע, בדיעבד התברר לי שלנהג לא היה רשיון נהיגה בתוקף, יש לי את מי לתבוע במקרה כזה?
לצפיה ב-'נהג חסר רשיון '
נהג חסר רשיון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2017 | 13:50
1
32
התשובה חיובית, עפ"י חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, במקרה שבו התברר בדיעבד כי לנהג הרכב לא היה רשיון נהיגה תקף, ניתן להפנות את התביעה לקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים " קרנית" .
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המהירה! מעריך מאוד'
תודה רבה על התשובה המהירה! מעריך מאוד
24/08/2017 | 13:51
8
לצפיה ב-'לצערי אני חדש בפורום.... וזאת השאלה שלי'
לצערי אני חדש בפורום.... וזאת השאלה שלי
23/08/2017 | 12:00
1
31
שלום עו"ד סמוגורה
נפלתי שהלכתי ברחוב בגלל מדרכה שבורה שנוצר בה שקע קטן, האם אני יכול להגיש תביעה ואם כן נגד מי מגישים תביעה כזו? 
לצפיה ב-'נפילה ברחוב'
נפילה ברחוב
( לעמוד שלי בתפוז )
23/08/2017 | 15:18
29

גיל שלום ,
באופן עקרוני ניתן להגיש תביעה כנגד העירייה וחב' הביטוח של העירייה.
יחד עם זאת , תנאי לתביעה הינו  קיומו של מכשול משמעותי, דהיינו לא כל שקע קטן במדרכה מהווה עילה לתביעה.
כדי לבדוק אם יש בסיס לתביעה יש להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום .

לצפיה ב-'הסרת שיער בלייזר'
הסרת שיער בלייזר
15/08/2017 | 09:33
1
22
שלום, שמי אבי וכיום אני בן 28. בסביבות גיל 18 החלטתי לדלל שיער בלייזר באחת החברות המוכרות במקומות שונים כמו הידיים והרגליים ומאוחר יותר המשכתי בחברה אחרת לטפל באיזורים אחרים כמו הכתפיים, החזה והבטן (משלא הייתי מרוצה בלשון המעטה מהתוצאות של החברה הקודמת ולאחר מספר רב ולא מבוטל של טיפולים). התוצאה של הטיפולים בשתי החברות באיזורים השונים לאורך זמן ולאחר מספר די רב של טיפולים היא דילול מאוד לא אחיד,שיעור יתר בהרבה איזורים ובחלקם המוחלט שיער רב יותר משהיה לפני כן. תוצאת הביניים, אם אפשר לקרוא לזה כך היא שעד היום אני נאלץ לטפל בדרכים לא דרכים בבעיה שנקלעתי אליה (מעבר לעוגמת הנפש וההתעסקות הבלתי פוסקת באיך שזה נראה) ולאחרונה החלטתי לשים סוף לעניין והתחלתי לטפל באיזורים "הפגועים" באמצעות אפילציה (שאורכת זמן רב וכרוכה בעלויות גבוהות מאוד) וזאת על מנת להביא באיזה שהוא שלב לסוף הסיפור הזה לאחר מס' כה רב של שנים (נראה שזה יקח עוד זמן ולא מעט). אציין שהנזקים שנגרמו לי כתוצאה מהטיפול בחברה הראשונה שהזכרתי עוד קיימים ברובם וניתן לצלם ולהתרשם מהנזק בעוד שהנזקים שנגרמו כתוצאה מהטיפול בחברה השנייה ברובם כבר לא קיימים (בעקבות הטיפול באפילציה) אם כי ניתן לראות בבירור שיעור יתר. (התוצאה הקשה שנגרמה לי עקב הטיפול בחברה השנייה לא צולם בשל העובדה שממש ממש רציתי לטפל בעניין וכמה שיותר מהר כך שלא חשבתי על לתעד את זה אפילו). אכן הסיפור מורכב ברובו והשתדלתי לתמצת עד כמה שאפשר בכדי שתבינו את התמונה הכוללת. אשמח לתגובה וייעוץ והאם ומה יש לעשות בעניין.
לצפיה ב-'טיפולי לייזר'
טיפולי לייזר
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 09:48
30
אבי שלום
מתיאור המקרה עולה כי קיימת בעיית התיישנות, אם הבנתי נכון, הטיפולים בוצעו לפני כ 10 שנים ולפיכך חלה לכאורה התיישנות.
במאמר מוסגר יצויין כי ההתיישנות מתחילה מגילוי הנזק אך גם באופציה זו, נראה כאמור כי קיימת בעיית התיישנות.
יתר על כן, כפי שגם ציינת, ללא ספק יש קושי ראייתי בהעדר תצלומים " לפני ואחרי" .
כמובן שיש לבדוק עובדתית את פרטי האירוע והמועדים כדי שיהיה ניתן להגיע למסקנה על בסיס נתונים/תיק רפואי/מועדי טיפולי וכיוצ"ב .
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
21/08/2017 | 14:55
7

אנו מברכים את עו"ד יאיר סמוגורה על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/05/2017 | 17:37
6
38
ביתי קיבלה טלפון מהגננת שהילדה בוכה כי כואבת לה היד,מיד ביתי הגיעה ולקחה אותה לרופא שהפנה לצילום ומיד לאורטופד שלא מצא שבר אך אמר שהכתף פרוקה,הוא ניסה להחזיר עד כמה שניתן ושם לה את היד בתומך,הילדה בת שנתיים,כואב לה וזה מס ימים שאין שיפור,האם אפשר לתבוע את הביטוח של הגן?ואיך עושים זאת?
לצפיה ב-'סיפור מאוד מוזר'
סיפור מאוד מוזר
19/05/2017 | 00:43
5
30
כתף לא מגיעה למצב של פריקה מעצמה, אלא אם מדובר במקרה מאוד קשה של גמישות יתר או בעיה גופנית קשה אחרת.
איך הילדה נפגעה?
שנית, אוי ואבוי אם הסתמכתם רק על הטיפול שניתן מהרופא של טרם. זו עזרה ראשונה בלבד! פנו לבדיקה אצל אורתופד ילדים באופן מיידי.
לצפיה ב-'הנכדה היגיעה לאורטופד '
הנכדה היגיעה לאורטופד
19/05/2017 | 09:53
3
26
שאכן אמר שיש גמישות יתר,בנוסף ביתי הלכה איתה לרופא מומחה בתשלום לאבחנה נוספת שנתן את אותה הבחנה,והיא צריכה לחזור אילו בראשון במידה ואין שיפור,הילדה אומרת שחן עשתה לה ,הסייעת,אבל יכול למרות שקודם היא אמרה שנפלה,זה מבחינתה גן חדש והיא נמצאת בו חודש,ודיברה עם האמאות בגן,יכול להיות שזה בלי כוונה?הילדה לא עצובה,היא דמחה משחקת,אין התנהגות חשודה ,מה עושים.הגננת אומרת אולי אחד מהילדים,זה לא נראה הגיוני ,כי כולם בני שנתיים שם,וזאת יד שמאל,והרופא אומר זאת משיכה חזקה.
לצפיה ב-'עלי לציין'
עלי לציין
19/05/2017 | 10:19
15
שבאותו יום שהגננת קראה לביתי שתגיע לקחת את הילדה כי היא בוכה וכואבת לה היד מיד היא הלכה לקופח,ולא לטרם והרופא שלח שצילום שאיתו הגיעה לאורטופד,בכל באותו יום.ולמחרת ב4 וחצי התיצבה אצל מומחה אורטופד פרטי לחוות דעת נוספת,הכל מתועד ,גם הוואצפ שבו הגננת מודיעה לה להגיע שמור,.
לצפיה ב-'עלי לציין'
עלי לציין
19/05/2017 | 10:47
1
7
שבאותו יום שהגננת קראה לביתי שתגיע לקחת את הילדה כי היא בוכה וכואבת לה היד מיד היא הלכה לקופח,ולא לטרם והרופא שלח שצילום שאיתו הגיעה לאורטופד,בכל באותו יום.ולמחרת ב4 וחצי התיצבה אצל מומחה אורטופד פרטי לחוות דעת נוספת,הכל מתועד ,גם הוואצפ שבו הגננת מודיעה לה להגיע שמור,.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
25/05/2017 | 14:28
12
טוב מאוד שהיא הלכה לאורתופד ובדקה הכל כמו שצריך.
אולי כדאי לבדוק את נושא ההיפר-מוביליטי יותר לעומק ולנסות להיעזר באורתופד כדי להבין, אם לדעתו יכול להיות שזו תוצאה של אלימות שהופעלה כלפיה מאדם מבוגר.
אם כן - הייתי פונה עם הסיפור הזה למשטרה ורק לאחר בדיקה שלהם, הייתי שוקל אם להגיש תביעה אזרחית.
אם האורתופד לא יכול לקבוע מה גרם לפריקת הכתף... אני לא מצליח לחשוב מה ניתן לעשות מבחינה משפטית בנסיבות כאלו.
בהצלחה.
לצפיה ב-'בריאות'
בריאות
01/07/2017 | 07:01
4
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
07/05/2017 | 12:05
14

אנו מודים לעו"ד יפעת עזרא על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך.
המשך גלישה מהנה  

לצפיה ב-'גישור - אובדן כושר עבודה'
גישור - אובדן כושר עבודה
06/05/2017 | 08:54
1
22
שלום,
מתנצלת על האורך מראש...
לפני ארבע שנים נקבע לי אובדן כושר עבודה מלא ע"י ביטוח לאומי.
ניסיתי להשתקם.. קיבלתי קיצבת נכות ועשיתי נסיונות לעבוד במקביל, אולם, פוטרתי מכל מקום עבודה.
אי לכך לפני כשנה הגשתי תביעת אובדן כושר עבודה לחברת הביטוח שבה היה לי ביטוח חיים .
חברת הביטוח הכירה באובדן כושר עבודה מלא מהיום שבו הגשתי לה את התביעה (לפני שנה).
היא לא מוכנה לשלם לי תגמולי ביטוח רטרואקטיבית (מלפני ארבע שנים ועד יום הגשת התביעה) בטענה שהיה עליי להודיע לה תוך שלושה חודשים  מאירוע הביטוח.
פניתי לעורך הדין והוא הגיש תביעה לתשלום תגמולי ביטוח רטרואקטיבית.
נקבע תאריך לדיון בבית המשפט.
חודש לפני הדיון, הוא פנה אליי ואמר שחברת הביטוח מעונינת בהליך של גישור בתיק.
לדבריו, הגישור יתבצע ע"י משרד עורכי דין אחר.
הוא המליץ שנלך לגישור מאחר וממילא התיקים האלה מסתיימים בפשרה.
בנוסף הסתבר לי שהדיון שנקבע לנו עם חברת הביטוח בבית המשפט בוטל.
אני מתרשמת שעורך הדין שלי רוצה לסיים עם התיק שלי אבל אני לא מוכנה לקבל בגלל זה פחות ממה שמגיע לי (אני לא זקוקה לכסף בדחיפות).
שאלות:
1. האם זה מקובל ללכת לגישור בתיק כמו שלי, לפני שממצים הליך בבימ"ש?
2. מה החסרונות של הגישור שהוצע לי?
3. האם יש סיכוי שאקבל את סכום התביעה בהליך של גישור או שבהכרח אקבל פחות?
4. מנין לי שהמגשר הוא אובייקטיבי?
5. האם אני חייבת לקבל את עמדת המגשר?
תודה,
ניבר

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/05/2017 | 22:54
9
בהתאם לשאלותייך:
1. בוודאי שהולכים לגישור לפני שממצים את ההליך בבית המשפט. איזה צורך יהיה בגישור אחרי שממצים את ההליך המשפטי?
2. חיסרון אחד בלבד - בגישור לא תוכלי לקבל את סכום הפיצוי המלא שמגיע לך. כל הרעיון הוא סיום התיק בהסכמה, ואם המגשר ייתן הצעה לפיה מגיע לך לקבל עד השקל האחרון, לחברת הביטוח לא יהיה שום סיכון בלנהל את ההליך עד הסוף.
3. ראי תשובה 2.
4. תסמכי על עורך הדין שלך. בחרת בו מסיבה מסויימת, ואם הוא טוב במה שהוא עושה, הוא לא ילך למגשר שמתקיים אצלו ניגוד עניינים. בעולם דיני הביטוח אנחנו די מכירים אחד את השני ואחד את הלקוחות של השני. כמגשר בעצמי, אני יודע שאם לא אהיה אובייקטיבי וזה יתגלה - אני אשרוף את עצמי ולא יבואו אלי לקוחות לגישורים.
5. לא. גישור הוא וולונטרי לחלוטין. גם חברת הביטוח לא חייבת לקבל את הצעת המגשר.

שכחת לשאול מהם היתרונות של גישור (מה שנותן את התחושה שכבר החלטת שאת לא מעוניינת בהליך). בכל זאת אענה: מסיימים את התיק הרבה יותר מהר, מקבלים הצעת גישור ולא חייבים להסכים לה (בניגוד לפסק דין שהוא המילה האחרונה, למעט פתיחת הליך של ערעור), מגלים בגישור לפעמים שלא הכל ורוד ולא מגיע לך באמת לקבל את כל הכסף - ויש מגשר שמסביר לך את הסיכויים והסיכונים שבתיק שלך.

בסופו של דבר, אם את ועורך הדין שלך מאמינים שעדיף לוותר על הצעת המגשר, אז תתקדמו הלאה. מה הפסדת? עלות הגישור די נמוכה והתיק שלך נמשך חודש-חודשיים נוספים.

בית המשפט עצמו מאמין בגישורים. אני מציע לך לקרוא קצת על פגישת מהו"ת (מידע, היכרות ותיאום - פגישה שבה בוחנים אם התיק מתאים לגישור) שבמצבים מסויימים בית המשפט מחייב את הצדדים ללכת אליה, לפני שהוא מתחיל לעיין בתיק.

בהצלחה
לצפיה ב-'פגיעה בעבודה'
פגיעה בעבודה
05/03/2017 | 20:47
1
26
שלום לפורום הנכבד
אמא בת 66 נפלה בעבודה ונחבלה ונאלצה לעבור ניתוח אורטופדי ברגל.
מאז הפגיעה מאושפזת וכאמור עברה את הניתוח וכעת השתחררה לביתה (לאחר 5 ימים) עד סד המחייב רגל ישרה למספר שבועות ואז פיזיוטרפיה ושיקום וכו

איננו יודעים מה התהליך שעלינו לבצע מול ביטוח לאומי וכו ונשמח לקצת מידע.

ממה שקראתי ביטוח לאומי מחזיר רק 75% מהשכר ברבע השנה שלפני התאונה. למה??
מי אמור אם בכלל לשפות עבור 25% נוספים?

תודה לעונים
לצפיה ב-'נפילה במהלך העבודה'
נפילה במהלך העבודה
09/03/2017 | 12:28
30
שלום רב,
כאשר מדובר בפגיעה בעבודה, ישנם מספר שלבים כאשר השלב הראשון הוא אכן תביעה מול ביטוח לאומי.
איך קרתה התאונה? היכן זה קרה? האם הוצאו מסמכים של אישורי מחלה? האם אמך דווחה למעביד על קרות התאונה? האם אמך עצמאית? שכירה?
תוכלי לפרטי לי קצת את השתלשלות המקרה?
בברכה,
עו"ד יפעת עזרא

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד יאיר סמוגורה, חבר לשכת עורכי הדין משנת 1991, בעל ניסיון רב בניהול תביעות נזקי גוף לסוגיהן, תיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה/ביטוח לאומי, רשלנות רפ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו