לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69516,951 עוקבים אודות עסקים

פורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום!

לאחר זמן מה של הפסקת הנהלת הפורום אני שמחה להחזיר אותו לפעילות ומזמינה אתכם לשאול שאלות, להגיב ולשתף בחוויותיכם וניסיונכם
המשך >>

לצפיה ב-'אתם חייבים לראות את זה!!!!'
אתם חייבים לראות את זה!!!!
07/12/2017 | 13:41
5
לצפיה ב-'קראטין '
קראטין
27/11/2017 | 11:35
2
29
היי אולגה,
אני מתייעצת איתך בנושא קראטין...
האם קניית החומר ומשיחה שלו על הציפורניים יכולה לסייע להחלמתן? 
לצפיה ב-'קראטין ופטרת הציפורניים'
קראטין ופטרת הציפורניים
29/11/2017 | 10:55
1
26
קראטין הינו חלבון. הוא החומר ממנו עשויים השיערות והציפורניים שלנו.
קראטין לא ניתן להחלים אותו מאחר והוא אינו "חולה". ישנו מצב של חוסר קראטין או של עודף קראטין.

כשאת שואלת על "קניית החומר" - על איזה חומר את מדברת? על נוזל הפטרת של clearance?
לצפיה ב-'לא, שאלתי על קניית קראטין (הציעו לי את זה בבקבוקון קטן)'
לא, שאלתי על קניית קראטין (הציעו לי את זה בבקבוקון קטן)
04/12/2017 | 12:09
7
תודה רבה
לצפיה ב-'שלום- האם פטרת ציפורניים קשורה לגנטיקה? תורשתית?'
שלום- האם פטרת ציפורניים קשורה לגנטיקה? תורשתית?
20/11/2017 | 10:17
1
29
לצפיה ב-'האם פטרת הציפורניים היא גנטית או תורשתית?'
האם פטרת הציפורניים היא גנטית או תורשתית?
29/11/2017 | 10:51
13
פטרת הציפורניים אינה קשורה לגנטיקה.
היא קשורה יותר למצב בריאותי ולמצב המערכת החיסונית בגוף.
לצפיה ב-'ציפורניים סדוקות עם כתמים לבנים'
ציפורניים סדוקות עם כתמים לבנים
13/11/2017 | 11:00
1
24

היי אולגה,
שואלת גם בפורום הזה למרות שזו לא פטריה.
לאחר קיץ בו השתמשתי המון בלקים לציפורניים ברגליים, הציפורניים "נחנקו" והופיעו כתמים לבנים... (זו לא פטריה).
מבחינה אסתטית - נראה רע!
אמרו לי למרוח על זה שמן קוקוס, זה יעזור? האם יש לך פתרון להמליץ לי?

לצפיה ב-'כתמים לבנים על הציפורן'
כתמים לבנים על הציפורן
13/11/2017 | 12:07
24
את צודקת שזו אינה פטריה.
יכול להיות שהתופעה אינה נובעת מהלקים אלא חוסר סידן בגוף.
בכל מקרה מומלץ להשתמש בבסיס ללק או לק מחזק לציפורניים כבסיס ללק בצבעים על מנת להגן על הציפורן ולחזק אותה.
לצפיה ב-'אקונומיקה לטיפול בפטרת הציפורניים'
אקונומיקה לטיפול בפטרת הציפורניים
07/11/2017 | 10:17
3
110
שלום. יש לי פטריה באצבעות כף הרגל. האם טבילה יומיומית של כפות הרגליים בקערה של מים עם מעט אקונומיקה תסייע לי למגר את המיטרד הזה? יש לי תור לרופא עור בעוד כחודשיים, וחשבתי לנסות בינתיים את האקונומיקה. תודה.
לצפיה ב-''
07/11/2017 | 11:49
12
לצפיה ב-'מה עם מריחה של חומץ תפוחים אורגני על הציפורניים?'
מה עם מריחה של חומץ תפוחים אורגני על הציפורניים?
07/11/2017 | 13:17
43
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורניים בעזרת אקונומיקה'
טיפול בפטרת הציפורניים בעזרת אקונומיקה
13/11/2017 | 11:35
68
הי רון,
טבילה יומיומית של כפות הרגליים באקונומיקה לא תסייע ביעילות לפטריה באצבעות כף הרגל שלך. הדבר יגרום לנזק של ייבוש קיצוני העור וגירודים.
אני ממליצה לך לנסות את הנוזל לטיפול בפטרת הציפורניים של clearance. בשימוש בו בחודשיים הקרובים - תוכל לבטל את התור לרופא העור.
לצפיה ב-'אנא הסבירו לי למה צריך לטפל בפטרת בבוהן ברגל? '
אנא הסבירו לי למה צריך לטפל בפטרת בבוהן ברגל?
01/11/2017 | 11:21
1
61
מזיקה לבריאות?

אני חושש שהכדורים שאקבל מזיקים יותר....
לצפיה ב-'למה לטפל בפטרת הציפורניים?'
למה לטפל בפטרת הציפורניים?
13/11/2017 | 11:30
33
הבחירה לטפל בפטרת הציפורניים או לא לטפל היא בידיך בלבד.
אנשים שמטפלים בפטרת הציפורניים עושים זאת מסיבות של אסתטיקה, מסיבות של אי נוחות או כאב מסוים. יש לציין שטבעה של הפטרת להתפשט לציפורניים אחרות וגם על כף הרגל. ישנה אפשרות להדביק אנשים נוספים סביבך.
אתה צודק שנטילת כדורים אכן מזיקים אך ישנם פתרונות אחרים נוספים שיכולים לפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'סיבות לפטרת -שאלה'
סיבות לפטרת -שאלה
19/10/2017 | 10:32
1
68
שמירה על הגיינה וסטריליות מאוד חשובה כדי למנוע כל סיטואציה שבה ניתן להידבק בפטרת ציפורניים.
אני יודע את הרגישות שיש לי בנושא...
האם במקלחות, בבית/בית מלון/חדר כושר
עליי תמיד להיות עם כפכפים או למרוח תכשיר מניעה קבוע?

מענין אותי האם אתם מתקלחים במקומות כמו בית מלון יחפים או עם כפכפים?
לצפיה ב-'כפכפים במקומות ציבוריים למניעת פטרת הציפורניים'
כפכפים במקומות ציבוריים למניעת פטרת הציפורניים
29/10/2017 | 12:22
37
שלום צביקה,
אצלך בבית לא אמורה להיות בעיה כי אתה יודע מה רמת הניקיון אצלך בבית ואני מניחה שהיא גבוהה מאוד.
כן הייתי ממליצה לך לשים כפכפים בשאר המקומות שציינת ודומים להם מאחר ורמת ההיגיינה בהם, סביר להניח, שלא עונה על הרגישות שיש לך.
אני אישית שמה כפכפים במקומות אלו שהם לא בבית שלי, סביר להניח שרבים אחרים גם יעשו את אותו הדבר.
לצפיה ב-'היי... מוזר שעוד לא ראיתי ששאלו'
היי... מוזר שעוד לא ראיתי ששאלו
10/10/2017 | 15:05
1
68
האם יש קשר בין כסיסת ציפורניים לבין פטרת ציפורניים? אשמח להתייחסות גם לציפורניים בידיים וגם ברגליים
לצפיה ב-'האם כסיסת ציפורניים היא גורם לפטרת?'
האם כסיסת ציפורניים היא גורם לפטרת?
29/10/2017 | 11:54
38
כסיסת ציפורניים גורמת לשינוי צורת הציפורן ויתכן, אך לא בהכרח, שיכול להיגרם סוג של נזק אך לא פטרת ציפורניים באופן ישיר. אם את מבחינה בהתפתחות או שינוי בציפורניים הייתי ממליצה לראות רופא שיאבחן את העניין.
לגבי התייחסות לכך בציפורני הרגליים - האם כוונתך לכסיסת ציפורניים ברגליים? אשמח להבהרת השאלה.
לצפיה ב-'פדיקור רפואי'
פדיקור רפואי
24/09/2017 | 10:53
1
66
שלום,
אני מעוניין בטיפול פדיקור רפואי שנאמר לי כי נמשך בערך כשעה ועלותו 150 ש"ח. האם הוא מסייע בטיפול בפטרת ציפורניים וכף הרגל?
אין מדובר בטיפול לייזר מיוחד.
לצפיה ב-'פדיקור רפואי כמענה לפטרת הציפורניים'
פדיקור רפואי כמענה לפטרת הציפורניים
27/09/2017 | 14:24
78
טיפול מקיף וחיוני המסייע בפטרת הציפורניים הוא כזה שמתבצע תוך כדי תהליך יומיומי, כך שטיפול פדיקור רפואי מסייע בתהליך עצמו אך אינו פותר את הבעיה.
הטיפול העיקרי בפטרת נעשה אצלך בבית ולא רק אצל הפדיקוריסטית.
לצפיה ב-'ציפורן סדוקה בבוהן רגל '
ציפורן סדוקה בבוהן רגל
10/09/2017 | 14:27
1
91
שלום לך יש לי פטרת בבוהן הרגל ולצערי כל הציפורן נסדקה באמצע לכל אורכה אודה להמלצה מה עלי לעשות ? האם בר תיקון ?
בברכה לילי
לצפיה ב-'פטרת הציפורן - טיפול בציפורן סדוקה'
פטרת הציפורן - טיפול בציפורן סדוקה
27/09/2017 | 14:16
51
שלום לילי,
ראשית מומלץ לגשת לטיפול אצל פדיקוריסטית על מנת להוריד מהעובי של הציפורן ולהקל על הרגשת הכאב. מלבד הטיפול אצלה מומלץ להמשיך ולטפל במצב על מנת שלא יחמיר.
לצפיה ב-'ציפורני הרגליים'
ציפורני הרגליים
06/09/2017 | 10:18
1
73
שלום, פטריה שהתחילה בציפורן אחת עלולה להדביק ולעבור בהדרגה ליתר האצבעות?

לצפיה ב-'האם פטרת הציפורניים מדבקת ועלולה לעבור ליתר האצבעות?'
האם פטרת הציפורניים מדבקת ועלולה לעבור ליתר האצבעות?
27/09/2017 | 13:42
54
כמובן.
פטרת הציפורניים הינה אחת התופעות הכי מדבקות שיש.
כל מגע בשטח מזוהם - ציפורן על ציפורן, מגע עם ריצפה מלוכלכת, מקלחת, נעליים, גרביים ועוד, הינם מקור פוטנציאלי להדבקה בפטרת הציפורניים.
נבגי הפטרת בעלי כושר הישרדות גבוהה מאוד ולא ניתן להשמיד אותם עם אלכוהול / שטיפה עם מים או סבון וכדומה.

פטרייה באצבע אחת ברגל הסגורה עם גרב ונעל היא הסביבה אידיאלית להתפשטות נבגי הפטרת.
לצפיה ב-'פטרת ציפורניים בהנקה'
פטרת ציפורניים בהנקה
17/08/2017 | 13:22
2
95
היי :)
לפני שנתיים קיבלתי מכה חזקה מאוד בבוהן שאחריה הציפורן הפכה להיות שחורה ולאחר זמן ממושך נפלה וצמחה תחתיה ציפורן חדשה עם פטריה. 
מאחר ואני מניקה אני משתמשת רק בשמן אורגנו טהור על הציפורן (משייפת את הפטריה ומטפטפת שמן) ולא בתרופות מבית המרקחת.  מאז תחילת הטיפול עברו כ4 חודשים והציפורן לא צמחה כלל. בנוסף, נראה שצורתה התעוותה.
מה ניתן לעשות? האם היא לא צומחת בגלל השמן? האם יש טיפול אחר שאת מכירה שיוכל לעזור בזמן הנקה?
מצרפת תמונה של הציפורן החולה.
אשמח לעזרתך, תודה רבה!
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
23/08/2017 | 08:28
90
שלום דנית.
נראה שהמצב באמת מעלה המון שאלות,אני ממליצה לך להשרות את הרגליים פעם בשבוע במלח לימון (פשוט להוסיף את התבלין מלח לימון לגיגית כרבע כוס).
וכל ערב לפני השינה לשים קרם לחות ללא חומרים משמרים על מנת להחזיר את הלחות לרגל מכיוון שהפטרת מייבשת ומגרה את כל האזור שמסביב לציפורן.

בנוסף ממליצה פעם בחודש ללכת לפדיקור רפואי אצל קוסמטיקאית על מנת לא לתת לפטרת סיבה להמשיך להתקיים.

*ככל שתטפלי ברגליים גם בבית וגם אצל קוסמטיקאית ככה הפטרת לא תשאר - מראש אומרת זה לא תהליך ארוך אבל בהלך משתלם.

בהצלחה!!!
מפדיקוריסטית מראשל"צ.
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורניים בזמן הנקה'
טיפול בפטרת הציפורניים בזמן הנקה
27/09/2017 | 13:34
28
שלום דנית,
מהתמונה שצרפת קשה להבחין אם מדובר בפטרת הציפורן או בטראומה של המכה החזקה שסיפרת עליה.
אני מאוד ממליצה לך לגשת לרופא על מנת לבדוק אם אכן מדובר בפטרת הציפורניים.
במקרה שזו אכן פטרת, השמנים האתריים לא מסוגלים לפתור את הבעיה ומאוד לא מומלץ, לא בהיריון ולא בזמן ההנקה, להשתמש בהם מהסיבה ששמן אתרי חודר אל מחזור הדם. במקרה זה הרופא ימליץ לך על אופציות נוספות לטיפול.
במקרה שזו אינה פטרת, ישנה עוד אופציה והיא שהרופא ימליץ לך לעקור את הציפורן ולתת לה לגדול מההתחלה בתקווה שהציפורן תתחבר למטריקס - בסיס הציפורן.
לצפיה ב-'טיפול עם נוזל clearance'
טיפול עם נוזל clearance
07/08/2017 | 23:44
2
171
רציתי לשאול האם יש הכרח או כדאי כהמלצה לשייף את הציפורניים הנגועות בפטרייה על מנת לזרז את הטיפול או לסייע לו. מדגישה שעדיין לא קיבלתי את המוצר.  כן רכשתי היום. יש לי פטרייה רק בבהונות. באחת על גבי הציפורן- שטחי. ובשנייה מהשורש. תודה מראש על העזרה. 
לצפיה ב-'טיפול בפטרת ציפורניים עם clearance'
טיפול בפטרת ציפורניים עם clearance
10/08/2017 | 13:23
1
164
אכן כן, גם כחלק מן הוראות השימוש של התכשיר תמצאי שיש לשייף את הציפורן אחת לשבוע.
עדיף לבצע את השיוף על ידי פדיקוריסטית, אך במידה ואין אפשרות ניתן לבצע את השיוף על ידי פצירה חד-פעמית אותה משליחים לפח לאחר מיכן.
בהזדמנות זו אציין כי יש להשתמש במוצר לפי הוראות השימוש ובעקביות! בכל יום מבלי לדלג על ימי טיפול, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר בזמן הסביר ביותר.
אין פתרונות קסם - ישנם משתמשים שלא שומרים על עקביות במשך הטיפול ומצפים לתוצאות.
תודה.
לצפיה ב-'הנוזל מתאים לפטריה לא התחלתית אלא שאכלה כבר את כל הציפורן??'
הנוזל מתאים לפטריה לא התחלתית אלא שאכלה כבר את כל הציפורן??
27/08/2017 | 18:15
74
לצפיה ב-'פטרת בבוהן כף הרגל'
פטרת בבוהן כף הרגל
04/07/2017 | 10:43
5
161
שלום, יש לי פטרת רצינית שאכלה כבר את הציפורן וקשה מאוד שלא להבחין בה.
ולמרות זאת שלח אותי רופא העור לסדרת בדיקות עם תוצאות שולקחות מספר חודשים, במטרה לבדוק שאכן מדובר בפטרת, שזה קצת מגוחך... 
האם אין לי אפשרות לקבל מרשם לכדורים (או כל טיפול תרופתי אחר) ללא סדרת בדיקות ארוכה שכוללת 2-3 ביקורים נוספים אצל הרופא?
לצפיה ב-'האם נוזל לפטרת הציפורניים של clearance עוזר? לא צריך מרשם?'
האם נוזל לפטרת הציפורניים של clearance עוזר? לא צריך מרשם?
11/07/2017 | 10:52
4
142
לצפיה ב-'נוזל לפטרת הציפורניים של clearance - קלירנס'
נוזל לפטרת הציפורניים של clearance - קלירנס
18/07/2017 | 11:46
3
309
שלום,
דבר ראשון אציין שאין צורך במרשם לשימוש בנוזל לפטרת הציפורניים של clearance.
לגבי שאלתך אם הוא עובד -
ניתן לומר שהוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק הישראלי לפתרון בבעיית פטרת הציפורניים.
המוצר נסחר בפריסה ארצית ובינלאומית כבר מספר שנים ללא החזרות של לקוחות או תלונות יוצאות דופן.
כמובן שעל מנת להשיג תוצאות יש להתמיד לאורך כל תקופת הטיפול בשימוש נכון בהתאם להוראות השימוש.

אחת התכונות הייחודיות של נוזל הפטרת של clearance היא פורמולה המאפשרת לחומרים פעילים לחדור אל עומק הבעיה ולטפל בה נקודתית ומקומית.
השיפור נראה לעין בפרק זמן קצר יחסית בגלל הטיפול הנקודתי של המרכיבים - שמן עץ התה, שמן חוחובה, שמן אקליפטוס ועוד, הידועים כפעילים נגד פטרת לא רק על הציפורן, החודרים לאזור הבעייתי ומבצעים פעולה אנטי-בקטריאלית.
צפי בסרטון המצורף להסבר על הנוזל.
לצפיה ב-'מלבד טיפטוף הנוזל לפי ההנחיות '
מלבד טיפטוף הנוזל לפי ההנחיות
24/07/2017 | 11:11
2
107
יש עוד פעולות שצריך לעשות במשך זמן הטיפול? 
האם אצטרך לקנות דברים נוספים להשלמת הטיפול מלבד הנוזל?
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורניים עם clearance'
טיפול בפטרת הציפורניים עם clearance
27/07/2017 | 12:01
1
129
ניתן לזרז את הטיפול עם שימוש בסבון טיפולי של clearance מאחר והוא מכין את הרגל לטיפול עם נוזל הפטרת, וכמו כן שומר על היגיינת כף הרגל.

דאודורנט ספריי לכף הרגל - שומר על היגיינת כף הרגל במהלך היום, מונע זיעה והתפשטות של חיידקים על כף הרגל ובתוך הנעל.
לצפיה ב-'שאלה אחרונה ברשותך'
שאלה אחרונה ברשותך
08/08/2017 | 10:40
64
האם הנוזל יסייע לפטרת לא התחלתית אלא כזאת של שנים שכבר אכלה את כל הציפורן?
לצפיה ב-'ציפורן בזרת'
ציפורן בזרת
28/06/2017 | 02:13
1
85
לא בטוחה אם זה המקום הנכון, אולי יוכלו לכוון אותי. יש לי בעיה שאני רוצה לפתור. מאז שאני זוכרת את עצמי הזרתות שלי בשני כפות הרגליים הן מאוד קטנות. כך שבעצם זה נראה כאילו אין להם ציפורן.. כאילו אין בכלל לדעתי. זה כמו השכבה שיש מתחת לציפורן רק שהיא התגבשה והפכה לגוש שאמור להחליף אותה.. לא יודעת בדיוק איך להסביר את זה.. מאז שאני קטנה זה ככה. וסתם תהיתי אם יש דרך לטפל בזה, ושאשכרה תהיה לי ציפורן חחח

לצפיה ב-'שכבה שהתגבשה על הזרת - האם זו פטרת?'
שכבה שהתגבשה על הזרת - האם זו פטרת?
29/06/2017 | 14:26
76
איילת שלום,
לדעתי אם הציפורן נמצאת כך מאז שאת זוכרת את עצמך כנראה שזה המבנה שלה, כך שישנו מצב שאין עם זה כל בעיה.

שנית, אם את חושבת שהמצב הוא לא טבעי ושניתן לשפר או לטפל, הייתי ממליצה לך לגשת לפודולוג שמתמחה בכף הרגל על מנת לקבל אבחון מקצועי.
לצפיה ב-'פטרת בציפרניים'
פטרת בציפרניים
06/06/2017 | 11:41
1
144
שלום לפני שנה וחצי היה לי כתם בקצה הצפורן רופאת משפחה נתנה לי משחה ולק למריחה, לאחר שנה הבנתי שאני צריכה ללכת לרופא עור הרופא אמר לי שאין לי פטריה, למרות זאת בגלל הגוון הצהבהב בקשתי לעשות בדיקה,תוצאת הבדיקה היא
Fungus culture
תהליך ממצא
Microscopic examination
תפטיר של פטריות
Specimen
צפורני רגליים
Culture
no growth
האם לפי התוצאה יש לי פטרייה? חשוב לי לציין שיש לי חצי מהצפורן צמיחה לבנה כלומר נראית לעין כבריאה, והחצי השני עדיין צהוב.
אשמח ואודה מאוד לתשובה לשאלתי
לצפיה ב-'אבחנה של פטרת הציפורניים עם תוצאות בדיקה'
אבחנה של פטרת הציפורניים עם תוצאות בדיקה
06/06/2017 | 14:26
150
ענת שלום,
איני רופאת עור כך שאין ביכולתי לתת לך אבחנה לגבי התוצאות שסיפקת, אך הייתי ממליצה לך לגשת עם התוצאות לרופא מומחה על מנת לקבל אבחנה מקצועית ואולי חד-משמעית לגבי מה שיש לך.
האם ניגשת למי שהפנה אותך לבדיקה כדי שיסתכל בתוצאות?
לצפיה ב-'כתמים לבנים בציפורניים'
כתמים לבנים בציפורניים
10/05/2017 | 11:01
1
79
שלום, אני בחורה צעירה ומטופחת. יש לי כתמים לבנים גדולים (לא רק נקודה) בציפורניים ב- 2 מאצבעות היד. בינתיים הפסקתי לשים לק בשביל לאוורר את הציפורן. לא כואב לי ולא מתקלף. עליי לדאוג?
לצפיה ב-'כתמים לבנים על אצבעות הידיים'
כתמים לבנים על אצבעות הידיים
28/05/2017 | 12:33
83
אם מדובר בכתמים שגדלו עם הזמן, למרות שלא כואב ולא מתקלף, הייתי ממליצה לך לבדוק את העניין על מנת לדעת מהם כתמים אלו. הדרך היחידה לאבחן אותם היא לגשת לבדוק ולהיות רגועה ונינוחה.
אולי קיבלת מכה חזקה באצבעות אלו? אולי סוג של פטרת? אולי בכלל חוסר בסידן?
לצפיה ב-'פדיקור'
פדיקור
09/05/2017 | 23:05
1
66
יש לי מספר ציפורנים ברגלים עם פטריות
הציפורן נהיית עברה
הלכתי ל פדיקוריסטית
האם טיפול פדיקור רפואי כואב ?
ה פדיקוריסטית אומרת שיש לי ציפורן חודרנית והעור עולה על הציפורן ולכן יש כאב בטיפול ועד למחרת
האם הטיפול כואב ?
לצפיה ב-'כאבים בטיפול פדיקור רפואי'
כאבים בטיפול פדיקור רפואי
28/05/2017 | 12:24
69
טיפול פדיקור רפואי לא אמור לכאוב.
טיפול בבעיות כמו ציפורן חודרנית יכול להיות לא הכי נעים אך הדבר תלוי גם ברמת המיומנות של הפדיקוריסטית שלך ובמצב הבעיה באותו הזמן.
לצפיה ב-'לק לפטרת'
לק לפטרת
22/03/2017 | 14:05
1
137
שלום ,
האם לק לטיפול בפטרת הוא יעיל? מה זמן השימוש ? האם התוצאות טובות ?
לצפיה ב-'שימוש בלק לטיפול בפטרת הציפורניים'
שימוש בלק לטיפול בפטרת הציפורניים
06/04/2017 | 17:55
199
ליזה שלום,
מידת היעילות של לקים לטיפול בפטרת הציפורניים משתנה מלק ללק בחברות השונות וכל מוצר עומד בפני עצמו.
מומלץ לעקוב אחר הוראות השימוש ולהבין לאיזו תוצאה לצפות ומהו אורך זמן הטיפול.
לצפיה ב-'מיץ בצל או מיץ שום'
מיץ בצל או מיץ שום
28/02/2017 | 20:52
2
172
האם סחיטת בצל או שום או שניהם ביחד וטפטוף על הציפורן יכול לעזור?
יש לי שמן שקניתי לפני שנה והתוקף הוא שנה, האם אפשר להמשיך להשתמש בו?
תודה
לצפיה ב-'בצל ושום לטיפול בפטרת הציפורניים'
בצל ושום לטיפול בפטרת הציפורניים
02/03/2017 | 17:15
1
262
ישנם הגורסים כי ישנה "תזונה נכונה לטיפול בפטרת הציפורניים". אני לא חושבת שיש דבר רע בלנסות את השיטות המדוברות אך השאלה הנשאלת היא האם דרכים אלו אכן פותרות לתמיד את פטרת הציפורניים ובתוך כמה זמן.

לגבי השימוש בשמן שקנית - איני יכולה להמליץ לך על שימוש כזה או אחר שלא במסגרת הוראות היצרן, לכן הידבקי להמלצתו.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/03/2017 | 15:02
10

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי אולגה קניבסקי, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה 7 שנים ומומחית בייעוץ מקצועי בעולם היופי ובפרט לנושא פדיקור / מניקור. נושא הפדיקור והמניקור הינו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ