לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'הודעת lg smartcover הופסק.'
הודעת lg smartcover הופסק.
27/08/2016 | 05:51
1
מופיעה על המסך.באופן קבוע.המכשיר-lg g3.איך להפסיק את ההודעה.
לצפיה ב-'סטרימר מבוסס אנדרואיד כדי לראות איתו נטפליקס?'
סטרימר מבוסס אנדרואיד כדי לראות איתו נטפליקס?
25/08/2016 | 18:48
4
35
שלום לכם!
בקרוב אחזור לארץ מארה"ב ואני מעוניינת לקנות כאן סטרימר כדי שאוכל להתחבר בארץ בדרך הטלוויזיה (יש לי HDMI) לנטפליקס.
יש כאן יותר מדי מבחר של בטרימרים.
יש Aplle TV - שהבנתי שזה פחות רלוונטי לי
יש KUDO
מלא דברים
מישהו יכול אולי להמליץ לי בבקשה? כי אני באמת פה לחלוטין כבר מבולבלת מכל ההיצע.
המון תודה!
לצפיה ב-'ממליץ להעלות בפורום מתאים אחר כמו זה'
ממליץ להעלות בפורום מתאים אחר כמו זה
25/08/2016 | 21:01
19
לצפיה ב-'חפש android tv box'
חפש android tv box
25/08/2016 | 22:13
18
מדובר בקופסה שמתחברת לטלוויזיה והופכת אותה לטאבלט שעליו ניתן להתקין כל אפליקציה שתרצה.
לצפיה ב-'לפי הביקורות הNVIDIA Shield אמור להיות בין הטובים'
לפי הביקורות הNVIDIA Shield אמור להיות בין הטובים
26/08/2016 | 11:56
1
14
מעבד חזק ומהיר, יכול להריץ 4k ואפילו משחקים. הוא רק יקר (גרסת הבסיס עולה 200$, בלי שלט נוסף וכו'). עכשיו שיש נטפליקס פעיל בארץ את גם יכולה להסתפק בCHROMECAST, שהוא זול משמעותית ונוח (אני משתמש בו באופן קבוע לנטפליקס ויוטיוב, עובד יופי), הבעיה היא שעד כמה שאני מבין כמות התכנים שזמינה בנטפליקס בארץ היא די דלה. סטרימר כמו הSHIELD יכול לאפשר לך להתחבר לנטפליקס ארה"ב דרך VPN, אבל אני לא חושב שיש דרך נוחה (בלי סיוע מחשב) לעשות את זה עם CHROMECAST.
לצפיה ב-'לא רעיון טוב'
לא רעיון טוב
27/08/2016 | 02:32
3
הכרומקאסט מוגבל.
MINIX U1 פתוח לכל האפשרויות.
עולה הרבה פחות.
לצפיה ב-'האזנה ל Soundcloud ללא הורדת אפליקציה: אפשרי?'
האזנה ל Soundcloud ללא הורדת אפליקציה: אפשרי?
27/08/2016 | 01:24
שלום,

בפייסבוק, התכנית יהיה בסדר, מפנה ללינקים ל soundcloud. בלחיצה על הלינק, אני מתבקש להתקין אפליקציית SoundCloud. מילא. לאחר מכןף אני נדרש להרשם אליה...

האם יש דרך לעקוף זאת, ולשמוע את התכנית ע"י הנגן הרגיל?

תודה
לצפיה ב-'יש דרך להשתיק את הרמקול קבוע או לנתק אותו דרך הגדרות מתקדמות'
יש דרך להשתיק את הרמקול קבוע או לנתק אותו דרך הגדרות מתקדמות
26/08/2016 | 22:14
7
היי,
יש לי איזה אפליקציה שחלק ממנה הוא גם שיחות וידאו כמו סקייפ, אבל גם אם אני במצב שקט היא תמיד מציגה את הוידאו של האיש שאני מדבר איתו עם סאונד, גם אם אני עם אזניות היא משנה את המכשיר כך שיהיה סאונד ברמקול ואי אפשר לבטל את זה משום מה, לא בהגדרות שלה, לא בהגדרות המכשיר וכו'.
יש סמל של טלפון ותמיד הוא ברמה 1 ולא על 0 (השתקה).

לכן, אשמח אם יש אפליקציה או דרך לנתק את הרמקול, אפילו אם זמנית.. כי אני חייב לעקוף את האפליקציה הזו כדי להשתיק את הרמקול כנראה.
ניסיתי speaker disable אבל זה לא עוזר.
לצפיה ב-'מחפש דרך "להפוך" את האנדרואיד מחשבון Gmail אחד לאחר...'
מחפש דרך "להפוך" את האנדרואיד מחשבון Gmail אחד לאחר...
26/08/2016 | 00:13
13
39
שלום לחברים,

רכשתי לאחרונה מכשיר אנדרואיד מסויים,
כשהדלקתי אותו ובחרתי עברית-מייד נתבקשתי להכניס את חשבון ה GMAIL שלי וכך למעשה התחלתי להוריד אפליקציות לרבות Chrome, Gmail ןכן'
(כולם על אותו חשבון גוגל/ Gmail שלי על כל מאפייניו)

לא מצאתי דרך (דרך מלאה) להסיר את אותו חשבון ולעבור לחשבון אחר
כן מצאתי את הדרך להוסיף חשבון ואז לבחור בין השניים
(אך מבלי למחוק את החשבון הראשי, זה ששמתי בהתחלה)

האם קיימת דרך כזו?
בעבר הייתי כבר בסיטואציה כזו, עשיתי שחזור הגדרות יצרן, לקח כמה דקות ואז קיבלתי מכשיר עם שפה סינית מלאה (תענוג גדול זה לא היה ולקח לי המון זמן והמון דפיקות לב עד שיצאתי מזה)

אודה לעזרתכם!
שיהיה סופ"ש מעולה
לצפיה ב-'אני אמנם לא מתקרב לקרסולי המומחים אבל מכיוון שאף אחד טרם ענה'
אני אמנם לא מתקרב לקרסולי המומחים אבל מכיוון שאף אחד טרם ענה
26/08/2016 | 07:14
12
35
אספר לך שזה דבר שעשיתי כמה פעמים בכמה מכשירים ולא אמור להיות קל מזה:
אתה נכנס ל"הגדרות" ושם תגיע ל"חשבונות" ושם תלחץ על השם או הסמל של GOOGLE ויפתחו לך החשבונות הקיימים.
תלחץ חזק על החשבון שברצונך להסיר אותו ואז תלחץ על שלוש הנקודות שיש לך למעלה בצד שמאל. במצב זה יפתח לך תפריט שאומר:
סנכרן כעת, הסר חשבון, עזרה ומשוב.
אולי במכשיר שלך זה יופיע במילים אחרות אך העיקרון לדעתי הוא אותו עיקרון.
הסר חשבון וזהו.
אנא גלה לי אחר כך אם ההמלצה שלי הועילה.

לצפיה ב-'זהו שאכן הוספתי חשבון אך לא יכולתי להסיר את החשבון הראשון...'
זהו שאכן הוספתי חשבון אך לא יכולתי להסיר את החשבון הראשון...
26/08/2016 | 11:13
11
18
וזו בדיוק הנקודה הבעייתית,

אני מעוניין להסיר את החשבון הראשון שיצרתי ולא להשאיר אותו כ"חשבון נוסף"
הצעות?

לצפיה ב-'האם ניסית להסיר את החשבון הראשון כפי שהצעתי לך?'
האם ניסית להסיר את החשבון הראשון כפי שהצעתי לך?
26/08/2016 | 11:21
10
16
בדיוק בדרך שהצעתי?
והיה וניסית וזה לא מצליח לך, מה ההודעה שאתה מקבל?
דרך אגב אין דבר כזה להפוך את האנדרואיד מחשבון אחד לאחר.
באנדרואיד אתה יכול לשים כמה חשבונות שאתה רוצה.
לצפיה ב-'ניסיתי אך לא נתן לי להוריד את החשבון הראשון...'
ניסיתי אך לא נתן לי להוריד את החשבון הראשון...
26/08/2016 | 11:35
9
19
אלא להוסיף חשבון נוסף

כמובן שניסיתי להסיר את החשבון הראשון כשהייתי Logged In בחשבון השני
לצפיה ב-'זאת בעיה שמאפיינת מכשירים עם גרסת אנדרואיד ישנה'
זאת בעיה שמאפיינת מכשירים עם גרסת אנדרואיד ישנה
26/08/2016 | 11:52
7
24
(בד"כ לפני 4), אז באמת לא ניתן היה להסיר את החשבון הראשי (למרות שאני חושב שכן ניתן היה להחליף אותו).

על איזה מכשיר מדובר ואיזו גרסת אנדרואיד הוא מריץ?
לצפיה ב-'אנדרואיד 5.1, מכשיר מסוג Cube - iWork 8 (מיני טאבלט)'
אנדרואיד 5.1, מכשיר מסוג Cube - iWork 8 (מיני טאבלט)
26/08/2016 | 12:03
9
לצפיה ב-'אני עוצר ועושה סדר... זה נקרא "משתמשים" ברגע ש...'
אני עוצר ועושה סדר... זה נקרא "משתמשים" ברגע ש...
26/08/2016 | 12:17
5
19
ברגע שאני עובר אל המשתמש "אורח" - אין לי אפשרות להסיר משתמש "בעלים"
אולי כאן הבעיה

ואז אני שואל:
איך אני קובע שמשתמש אורח יהפוך להיות "בעלים" במקום הקיים?
יכול להיות שכאן טמון הפתרון
לצפיה ב-'רגע, שניה'
רגע, שניה
26/08/2016 | 12:19
2
23
אתה מדבר על משתמשים או על חשבונות סנכרון?
לצפיה ב-'אני מעוניין להסיר לחלוטין את המשתמש שלי עם כתובת ה Gmail שלי'
אני מעוניין להסיר לחלוטין את המשתמש שלי עם כתובת ה Gmail שלי
26/08/2016 | 12:25
1
20
כלומר
להעביר אותו לאחד מבני המשפחה מבלי להשאיר "עקבות"
ובלי שיוכלו "לעבור" או לחזור ל"משתמש שלי" שמחזיק סיסמאות שונות, סינכרוני כרום/גוגל וכו'
לצפיה ב-'כן, אבל אתה מבלבל לדעתי בין שני דברים'
כן, אבל אתה מבלבל לדעתי בין שני דברים
26/08/2016 | 13:30
22
1. משתמשים - מערכת אנדרואיד תומכת בריבוי משתמשים (כמו LOGIN ACCOUNTS בחלונות או MACOS) - זה מיועד בעיקר לטבלטים, למצב שבו מספר אנשים משתמשים לסירוגין באותו המכשיר, וכל אחד רוצה שולחן עבודה משל עצמו, הגדרות שונות וכו'.

2. בנוסף, לכל משתמש יש אחד או יותר חשבונות _סנכרון_ (ביניהם גם חשבונות גוגל, אבל לא רק, גם WHATSAPP, DROPBOX וכו'). אלו השירותים שמולם כל משתמש מסנכרן מידע, אפליקציות וכו'.

אתה לא צריך להחליף משתמש, ובוודאי שלא לעשות את זה דרך הגדרת משתמש אורח. אתה צריך להשאר במשתמש הראשי, שדרכו תמיד עבדת, ולהסיר את חשבון _סינכרון_ הגוגל שלו - זה ימנע מהמשתמשים החדשים גישה לסיסמאות ולמידע שלך דרך הענן. בנוסף, על מנת לוודא שאין על המכשיר שאריות מידע שהיו עליו קודם, תצטרך לבצע מחיקה כוללת ("שחזור להגדרות יצרן"), או מחיקה ידנית של כל הפריטים (במידה ואתה מעוניין להמנע משחזור להגדרות יצרן). אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה מגן על המידע שלך לחלוטין (למשל, במקרה שאתה מוכר את המכשיר, ולא מעביר לקרוב משפחה), מומלץ בחום להצפין _קודם_ את המידע (דרך תפריט ההגדרות --> אבטחה), ורק אז לבצע שחזור להגדרות יצרן.
לצפיה ב-'יש לי הצעה בשבילך'
יש לי הצעה בשבילך
26/08/2016 | 18:34
1
15
בהמשך לתגובה שכתבתי לפני כמה דקות, יש לי רעיון שנזכרתי ששמעתי מהבן שלי בעבר כשמסר מכשיר משומש למישהו והיתה לו בעייה דומה.

לכן התקשרתי אליו והוא הזכיר לי שעשה כך:
לפני שמסר את המכשיר הוא התקין עליו חשבון גוגל חדש עם שם סתמי לחלוטין שהמציא מהראש והפך אותו לחשבון ברירת המחדל ואז מחק את החשבון שלו.

ברגע זה כל הנתונים שלו שהיה על המכשיר נמחקו והמכשיר הפך להיות עם חשבון גוגל סתמי לחלוטין ללא כל נתונים.
מה דעתך על הרעיון הזה?
לצפיה ב-'אני מצטרף להמלצה הזאת.'
אני מצטרף להמלצה הזאת.
26/08/2016 | 19:01
9
לא בעקבות ניסיון אישי, אלא כי הרעיון פשוט חכם לדעתי.
לצפיה ב-'אני רואה שבשעות העדרי כבר עזרו לך, או לפחות ניסו לעזור.'
אני רואה שבשעות העדרי כבר עזרו לך, או לפחות ניסו לעזור.
26/08/2016 | 18:28
10
ואוסיף בעקבות התגובות האחרונות:
בביתנו יש כמה מכשירים ישנים שאינם בשימוש.
רציתי לבדוק את הנושא שהעלית ולכן הגדרתי על שניים מהם כמה חשבונות גוגל.
לאחר מכן רציתי להסירם ואכן באחד מהמכשירים שהוא סמסונג ישן עם אנדרואיד 2.3.6. לא היה ניתן להסיר את אחד מהחשבונות אחרי שהסרתי חשבון אחד.
במכשיר השני שהוא סוני אריקסון ישן עם אנדרואיד 2.3.4 הסרתי את שני החשבונות ללא כל בעייה.
מה שגורם לי לתהיה רבתי שאולי מכשירי סמסונג לא מאפשרים להסיר את כל החשבונות ומאלצים אותנו להשאיר חשבון אחד?
אבל אם זה כך, תהיתי מדוע כשהוצאתי את הסמסונג מהמגירה והפעלתי אותו לראשונה אחרי כמה שנים לא היה בו אף חשבון גוגל, ואז נזכרתי שהמכשיר עבר איתחול למצב של יציאה מהמפעל ולכן לא היה עליו אף חשבון.
אז אולי זה הפתרון לבעייה שלך, אבל הרי כתבת שכבר עשית זאת וקיבלת מכשיר עם שפה סינית מלאה (תענוג גדול זה לא היה ולקח לך המון זמן והמון דפיקות לב עד שיצאת מזה).
אבל אם אתה רוצה להעביר את המכשיר למישהו אחר נראה לי שזה יהיה שוב הפתרון היחיד למקרה שלך.
אשמח מאוד אם יהיה פתרון קל יותר עבורך אך אני חושש שלא.

לצפיה ב-'למישהו יש נסיון עם סמסונג A9?'
למישהו יש נסיון עם סמסונג A9?
26/08/2016 | 10:40
18
מחסלת הטלפונים הסידרתית רוצה לקנות היום כזה.
ממה שקראתי ברשת זה מכשיר מוצלח.
הוא עדיף על הנוט 5?
היא תקנה רק סמסונג.
לצפיה ב-'יש לי LG G3'
יש לי LG G3
25/08/2016 | 18:56
5
41
כל כמה ימים מופיעה תקלה : מקבלת שיחה ואז מופיע חצי מסך עליון שבו אני רואה מי מתקשר, אך אין את חצי המסך התחתון (ריק) שבו יש את הסימן הירוק שמחליקים כדי לענות על השיחה.
אני מחכה שהמטלפן יסגור את השיחה ואז אני מתקשרת אליו.
הייתי בחנות שמשם קניתי את הפלאפון שיש בו גם מעבדה, והוא אומר שלא נתקל אף פעם בתופעה כזו.
בינתיים אני מסתדרת עם זה אבל אם זה יהיה תכוף יותר לאן אני פונה? כי התופעה לא מוכרת. למי שאני מספרת לו על התופעה אף אחד לא מכיר.
לצפיה ב-'מוזר... '
מוזר...
25/08/2016 | 20:52
33
ייתכן שהפעלת סינון שיחות כלשהו?
אפשרות שניה לגשת אל settings
לפתוח את  האפליקציות
ולבדוק אם באפליקצית החייגן מסומן ה notifications
אם כן הייתי מנקה את הCACHE של החייגן מאתחל ובודק.
לצפיה ב-'טלפון זה אפליקציה'
טלפון זה אפליקציה
25/08/2016 | 20:53
3
45
אפליקציה לא מתנהגת כהלכה ,מאפסים אותה .
נכנסים להגדרות > יישומים > מגלגלים ומחפשים טלפון או Phone באנגלית >
מבצעים מחק נתונים ומאתחלים את המכשיר .
זה לא מקלקל שום דבר בטלפון ,רק מאפס את ההגדרות
שוה לנסות 
לצפיה ב-'הפתרון שלך לכל בעיה זה איפוס?תאפס את עצמך'
הפתרון שלך לכל בעיה זה איפוס?תאפס את עצמך
25/08/2016 | 23:22
2
16
לצפיה ב-'אולי הוא לא תמיד צודק'
אולי הוא לא תמיד צודק
26/08/2016 | 09:27
1
42
אבל במקרה הזה ההצעה שלו מאוד הגיונית. עושים איפוס לאפליקציה ורואים אם היא חוזרת למוטב. אם לא, ממשיכים לחקור.
לא צריך להתנפל סתם.
ודרך אגב, גם המגיב מעליו הציע את אותה הצעה במילים אחרות ועליו לא יצאת.
לצפיה ב-''
26/08/2016 | 09:47
9
לצפיה ב-'לא מצליח להדפיס הטלפון'
לא מצליח להדפיס הטלפון
25/08/2016 | 21:19
2
26
למדפסת דרך ענן.נא סיועכם
לצפיה ב-'להדפיס מהטלפון למדפסת'
להדפיס מהטלפון למדפסת
25/08/2016 | 21:20
11
לצפיה ב-'איזה מדפסת ואיזה טלפון יש לך?'
איזה מדפסת ואיזה טלפון יש לך?
25/08/2016 | 23:11
24
אם יש לך מכשיר מבוסס אנדרואיד (וכנראה שזה המצב אם פנית לפורום הזה) יש שתי אפשרויות
אם המדפסת שלך תומכת בחיבור לרשת אתה יכול להוריד את האפליקציה המתאימה ולהדפיס דרכה. 
במידה ולא, אתה צריך להתקין דפדפן כרום במחשב ובהגדרות המתקדמות לחפש google cloud print.  ושם אתה מגדיר את המדפסת הביתית שלך.
בטלפון אתה מתקין יישום בשם הזה (במידה והוא לא מותקן מראש, לדעתי במכשירים החדשים זה כבר מגיע מובנה)
כשאתה רוצה להדפיס משהו אתה בעצם עושה לו שיתוף ל cloud print ובפעם הבאה שתפתח את הכרום במחשב המסמך יודפס. אתה יכול לשלוח מסמך להדפסה מהעבודה וכשתגיע הביתה ותפתח מחשב הוא יודפס.
רק חשוב שבמחשב תעשה login לכרום עם אותו מייל של גוגל שבו אתה משתמש בנייד. 
לצפיה ב-'יש (מסייע ל)משתמש Big launcher בקהל? תאימות עברית...'
יש (מסייע ל)משתמש Big launcher בקהל? תאימות עברית...
24/08/2016 | 12:01
12
41
ביום-יומיים הקרובים אעביר Moto G 2nd generation לאדם חביב ונפלא ביותר שהיום אישתו והוא מתכננים ללכת עם הנינה (השלישית או הרביעית שלהם..) לרכוש ילקוט לכיתה א'.
תוהה אם להעביר לו את המכשיר As is או להתקין מראש Big launcher.
מעולם לא השתמשתי ביישום.

הדבר העיקרי שאני מעט חושש מפניו - תאימות לעברית.
יישור לימין פחות קריטי, אבל, ספרות ואותיות שיוצגו נכונה, אנשי קשר (כולל חיפוש) וכל מה שמסביב.
המעבר לשח-נבון: שימוש ב-Waze, שיחות, הודעות, WhatsApp ויתר שימושים בסיסיים ביותר.

המכשיר הנוכחי: Nokia 2720. נראה שיצא לפני יומיים מהמפעל.
לצפיה ב-'לאמא שלי יש'
לאמא שלי יש
24/08/2016 | 12:24
11
53
העברתי לה את הגלקסי 2 שלי והתקנתי את ה - big launcher.
הכל עובד מצוין.
אם יש משהו ספציפי שתרצה שאבדוק, אני נפגשת איתה מחר
לצפיה ב-'איך מתקינים Big launcher על S2? יש לי אחד כזה,'
איך מתקינים Big launcher על S2? יש לי אחד כזה,
24/08/2016 | 15:58
6
30
שנדבק בתופעה של זלילת סוללה. אולי החלפת לאונצ'ר יטיב עמו.
תודה 
לצפיה ב-'להיכנס לחנות'
להיכנס לחנות
24/08/2016 | 16:02
5
34
לחפש big launcher ולהתקין.
אבל לא בטוחה שיהיה לך נוח איתו - הוא מאד גדול ויש לו מספר אפשרויות מאד מצומצם
לצפיה ב-'תודה. גם כך המכשיר הרי לא יעיל. ואני מאמין שיש דרך חזרה.'
תודה. גם כך המכשיר הרי לא יעיל. ואני מאמין שיש דרך חזרה.
24/08/2016 | 20:02
4
29
אנסה.
לצפיה ב-'בהחלט יש דרך חזרה. בהצלחה '
בהחלט יש דרך חזרה. בהצלחה
24/08/2016 | 22:02
3
13
לצפיה ב-'תודה. נראה לאונצ'ר נחמד, אבל בעינין זלילת הסוללה,'
תודה. נראה לאונצ'ר נחמד, אבל בעינין זלילת הסוללה,
25/08/2016 | 11:03
2
13
ממנו לא תבוא הישועה.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיש קשר'
אני לא חושבת שיש קשר
25/08/2016 | 11:07
1
16
בין זלילת סוללה ללאונצ'ר.
אולי החלפת רום תעזור.
אני עשיתי את זה במכשיר הנ"ל והוא עבד יותר טוב.
אבל אני לא יודעת להגיד לגבי הסוללה.
לצפיה ב-'נכון, ותמיד שוה לנסות פתרונות שאינם מזיקים.'
נכון, ותמיד שוה לנסות פתרונות שאינם מזיקים.
25/08/2016 | 11:52
20
אולי החלפת רום? יתכן, ואולי אפילו עדכון אנדרואיד. אבל בניסויים [ב'ס' ] הולכים מהקל אל הכבד.

לצפיה ב-''
25/08/2016 | 11:18
3
5
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
25/08/2016 | 11:35
2
12
וההצעה בעינה עומדת - לבדוק דברים ספציפיים עד מחר
לצפיה ב-'לאחר התייעצות עם חתנו של האדם.. כרגע אשאיר את המצב כפי שהוא'
לאחר התייעצות עם חתנו של האדם.. כרגע אשאיר את המצב כפי שהוא
25/08/2016 | 16:53
1
23
לחתנו יש מכשיר זהה, כך שאם יתעוררו בעיות האדם ירגיש הרבה יותר בנח לפנות בשאלות לחתנו מאשר לשאול אותי.
העברתי לחתנו את הפרטים על היישום, במידה ויהיה צורך - האפשרות קיימת תמיד.

יש רק שאלה אחת, שעלתה לראש - שניה לפני שלחצתי על "פרסם".
כאשר מתקבלת שיחה נכנסת - הדרך בה עונים לשיחה זה כמו מה שמובנה ב-ROM או שגם את זה ה-Launcher משנה?
במהלך שיחה, מהזכור לי, Launcherים או חייגנים חלופיים אינם משנים דבר בצורה בה המסך נראה. אבל, מעניין איך הדברים נראים כאשר הטלפון מצלצל / מתריע על שיחה נכנסת והאופן בו עונים.

האמת, אני לא חושב על שאלות מסוימות (המ... זה נכתב לפני התוספת לעיל).
סרטון השיווק של היישום מציג את הדברים בצורה נפלאה.
- מנשק פשוט וגדול.
- אפשרות להוספת קיצורי דרך ליישומים רצויים (וכן ויג'יטים. מצוין לפנס!).
- אפשרות להגן על האופן בו הדברים מסודרים.
- אנשי קשר, חייגן, מסרונים גדולים וברורים (יתר היישומים, כמובן בהתאם ליישום).
- אפשרות להוספת "עמודי בית" כפי הצורך.

המ. מה כבר עוד צריך?
סה"כ טלפון...
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי עונים בהחלקה'
למיטב ידיעתי עונים בהחלקה
25/08/2016 | 17:12
20
כמו בכל טלפון.
כן, היתר מאד נוח, במיוחד לאנשים מבוגרים.
לצפיה ב-'שאלה על כרטיס מיקרו sd לגלאקסי 5.'
שאלה על כרטיס מיקרו sd לגלאקסי 5.
23/08/2016 | 17:42
39
47
איזה סוג של כרטיס זכרון של 128 יעבוד טוב בסלולרי?
של איזה מהירות קריאה/כתיבה?
לצפיה ב-'בדרך כלל משתמשים ב Class 10'
בדרך כלל משתמשים ב Class 10
23/08/2016 | 18:50
43
שזה full HD

לצפיה ב-'Class 10'
Class 10
23/08/2016 | 18:50
18
41
הוא הכי מהיר.
לצפיה ב-'כולם קלאס 10!'
כולם קלאס 10!
24/08/2016 | 02:14
11
32
אך יש מהירות כתיבה/קריאה!
אם אני צריך
להעביר מהמחשב אליו
ומאליו למחשב!
מה מומלץ!?!
לצפיה ב-' אמרת class 10 אמרת הכל'
אמרת class 10 אמרת הכל
24/08/2016 | 08:35
10
38
וכל מה שצריך זה חנות וקניה .
זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב.
יש אייבורי ,יש KSP .
קניה נעימה
אגב אני חושב ש 128G יותר מדי גדול ואין בו צורך.
לטלפון סלולרי מספיק 32G

לצפיה ב-'לא אצלי!'
לא אצלי!
24/08/2016 | 12:22
9
30
יש לי המון מוזיקה!
לצפיה ב-'שוב אומר'
שוב אומר
24/08/2016 | 14:03
8
33
אולי תבין את זה כך : class 10 כולל בתוכו את class 6 .
מהירות ההעברה בו מתאימה לסרטי HD על אחת כמה וכמה מתאימה למוסיקה.
על כן אמור מעתה class 10
ומספיק גודל 32G

לצפיה ב-'יש לי המון המון מוזיקה'
יש לי המון המון מוזיקה
24/08/2016 | 14:19
26
נכון לכרטיס הנוכחי (64) 50 ג'יגה זה מוזיקה.
ועוד כמה סרטונים.
ודיקטטור גדול 1...
ומפני שהגלאקסי 5 שברשותי
הינו כפול סים.
גרסתו (הרשמית) היא 16 ג'יגם מובנה.
ומעשית הרבה פחות.
ולכן יש לי צורך בכרטיס גדול.
בכדי לפנות מקום מהמכשיר עצמו
שם יושבים כמה סרטונים
ועוד מוזיקה שעדיין מצויה
הזכרון המובנה של הn8 הזקן שעדיין ברשותי...
לצפיה ב-'blzvi: למה אתה מתעקש לכתוב תגובות לא נכונות?'
blzvi: למה אתה מתעקש לכתוב תגובות לא נכונות?
24/08/2016 | 15:13
6
32
גם פה וגם בפורום סלולרי.
אם אתה לא יודע את התשובה הנכונה עדיף שלא תגיב.
ואני מכין עכשיו את הקפל''ד והשכפ''צ כי התקפתך בוא תבוא.
נראה אותך מפתיע אותי וכותב: סליחה טעיתי.
לצפיה ב-'אין סיכוי שהוא יגיד את זה'
אין סיכוי שהוא יגיד את זה
24/08/2016 | 18:20
5
32
וגם אצלי 32 ג'יגה לא מספיקים.
לצפיה ב-'ברור.'
ברור.
24/08/2016 | 18:43
4
21
העיקר שיאשים אותי שאני טרול, במקום שיביט במראה.
לצפיה ב-'הדבר האחרון שאפשר להגיד עליך לדעתי הוא'
הדבר האחרון שאפשר להגיד עליך לדעתי הוא
24/08/2016 | 19:07
3
28
שאתה טרול.
אני נמצא בפורומים ורואה כמה אתה מנסה לעזור.
הוא מנסה להוכיח ידע שברוב המקרים לא נכון.
לצפיה ב-'בכנות אני לא זקוק למליצי יושר,אך משמח אותי שיש פה אנשים כמוך'
בכנות אני לא זקוק למליצי יושר,אך משמח אותי שיש פה אנשים כמוך
24/08/2016 | 19:15
2
25
מול המתלהמים.
לצפיה ב-'ברור שאתה לא זקוק לי.'
ברור שאתה לא זקוק לי.
24/08/2016 | 19:39
1
26
ואני גם לא מבטיח להסכים איתך בכל דבר.
אני מדבר על משהו שונה, על הרצון לעזור מול הרצון להפגין ידע שמוטעה ברובו.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
24/08/2016 | 19:45
6
לצפיה ב-'מה שמעניין גם. (בקשר למהירות)'
מה שמעניין גם. (בקשר למהירות)
24/08/2016 | 22:32
5
24
כשאני מחבר את הסלולרי למחשב
(והכרטיס בסלולרי)
אז שאני רוצה להעביר קבצים
מהמחשב לסלולרי
ואפילו לפני כן. כשאני פותח תיקיה
או משנה שם שלה.
אז פתאום החלון של זה במחשב
הופך לשחור. וכותב לא מגיב והעיצוב מסתובב המון זמן.
עד שמצליח להיסגר
כשאני מבטל...
השאלה
האם זה בגלל הכרטיס הדי גדול (64)
ומהירות כתיבה/קריאה
לא ידועה לי
או שזה בגלל המחשב המזדקן
שחוגג עוד חודשיים 3
3 שנים...
לצפיה ב-'לא, זה קשור לסוג החיבור שלך.'
לא, זה קשור לסוג החיבור שלך.
25/08/2016 | 01:34
4
12
הלפטופ שלי אומנם יותר צעיר אבל גם אם אחבר את הישן יותר, בן 10, הוא יעבוד יופי עם חיבור לסלולרי.בדקתי את זה לפני שנה בערך, אז הוא היה בן 9.
חלפו הימים בהם היה צורך להחליף מחשב כל 3 שנים.
תדאג לחיבור אינטרנט טוב. זה הסוד.

לצפיה ב-'לא מובן '
לא מובן
25/08/2016 | 02:48
3
14
מה הקשר בין אינטרנט
להעברת קבצים מהמחשב לסלולרי
דרך כבל usb!?!
זה לא קבצים שנמצאים בענן!
אלא על כונן הזכרון של המחשב!
לצפיה ב-'.'
.
25/08/2016 | 08:52
8
לצפיה ב-'אז מה בדיוק הבעיה,'
אז מה בדיוק הבעיה,
25/08/2016 | 11:52
1
12
להעביר מהמחשב לסלולרי?
הבעיה היא בחיבור שלך. תחליף כבל.
אין שום קשר לגודל כרטיס הזיכרון.
לצפיה ב-'נבדוק את זה'
נבדוק את זה
25/08/2016 | 12:11
11
נראה מה יהיו התוצאות...
לצפיה ב-'לפי מה שקראתי, אז לא כרטיסים של סאנדיסק'
לפי מה שקראתי, אז לא כרטיסים של סאנדיסק
23/08/2016 | 19:17
18
40
הם לא עובדים טוב עם סמסונג.
לצפיה ב-'החלטה לפי חברה היא כוללנית מדי. אולי זה יבהיר.'
החלטה לפי חברה היא כוללנית מדי. אולי זה יבהיר.
23/08/2016 | 20:09
12
39
לצפיה ב-'מה עם כרטיסים '
מה עם כרטיסים
23/08/2016 | 20:28
4
31
של חברת לקסר!?!
מהירות ×633
לצפיה ב-'עם כוונתך לשורה 33 בלינק אז זה לא נראה טוב'
עם כוונתך לשורה 33 בלינק אז זה לא נראה טוב
23/08/2016 | 21:19
3
13
לצפיה ב-'ואם זה'
ואם זה
23/08/2016 | 21:56
2
26
 ב×1000!?!
לצפיה ב-'ואם ביום שלישי לא בא לי?'
ואם ביום שלישי לא בא לי?
24/08/2016 | 00:21
1
20
אתה סוכן של לקסר?
הם לא הראו תוצאות טובות ולכן המלצתי לבחור משהו שכן.
לצפיה ב-'סך הכל שאלתי '
סך הכל שאלתי
24/08/2016 | 01:48
23
בגלל המחיר...
לצפיה ב-'איך זה יבהיר? ואם יש בעיה גורפת בשילוב שבין מכשיר וכרטיס'
איך זה יבהיר? ואם יש בעיה גורפת בשילוב שבין מכשיר וכרטיס
23/08/2016 | 23:25
6
22
או לכל הפחות בעיה שחוזרת על עצמה בהרבה מקרים, אז לא הייתי מהמר שדווקא בשילוב שלי של דגם מסוים של טלפון ודגם מסוים של כרטיס אין בעיות.
לצפיה ב-'אין בעיה כזו. יש לי כמה שילובים'
אין בעיה כזו. יש לי כמה שילובים
24/08/2016 | 00:14
5
33
של סמסונג עם סאנדיסק בלי בעיה
השמועה נוצרה כתוצאה מכרטיסי סאנדיסק מזוייפים שנמכרים.
מזייפים אותם הרבה.

לצפיה ב-'אני מודה שלא חשבתי על האפשרות הזו '
אני מודה שלא חשבתי על האפשרות הזו
24/08/2016 | 10:50
12
לצפיה ב-'חותם על כל מילה'
חותם על כל מילה
24/08/2016 | 11:03
21
בזמנו קניתי שני כרטיסי זיכרון באיביי, כביכול של סאנדיסק, וחיש מהר גיליתי שהם איטיים, קבצי התמונות שנשמרו על גביהם, נפגמים וכו'.
לצפיה ב-'היו לי לא מעט כרטיסי זיכרון ולא מעט טלפונים'
היו לי לא מעט כרטיסי זיכרון ולא מעט טלפונים
24/08/2016 | 22:24
2
29
אני יכול לחזק בקלות את ההנחה שכרטיסים של סן דיסק לא תמיד עובדים טוב עם סמסונג. בנוסף לאלפי הדיונים שהיו בנושא ב-XDA ופורומים מקצועיים אחרים, נתקלתי בהמון בעיות עם כרטיסים של סן דיסק בשנים האחרונות, גם לא בטלפונים. 

האיכות שלהם היא לא להיט (אני מדבר על כרטיסים מקוריים במחיר מלא ולא שיט זול באיביי), יש יותר מדי כרטיסים דפוקים בשוק (פלאש, אחרי הכל) וברוב המקרים הביצועים שלהם בפועל הם לא משהו (במרבית המקרים גם המהירות כתיבה שלהם איטית משל המתחרים) וכרטיסים של מתחרים (סמסונג, קינגסטון, פטריוט) משמעותית טובים יותר.

אני יכול לעיד שעשיתי לא מעט השוואת ומחקר שוק על כרטיסי SD, בעיקר לגו פרו שלי ואחרי המון אכזבות - אני מתרחק מסן דיסק. 
לצפיה ב-'מהיכן בדיוק קנית את הכרטיסים שאינם להיט?'
מהיכן בדיוק קנית את הכרטיסים שאינם להיט?
24/08/2016 | 23:26
1
24
אולי ממקום שאינו להיט גם?
ידוע לך שאם הכרטיס אינו תקין, אינו מזוייף ונקנה אצל מפיץ מורשה של סאנדיסק
הוא יוחלף ללא כל בעיה?
חמש שנות אחריות לפחות
לצפיה ב-'Best Buy, B&H ועוד רשתות גדולות וידועות'
Best Buy, B&H ועוד רשתות גדולות וידועות
26/08/2016 | 22:04
2
ואכן החלפתי את הכרטיסים בזמנו - לכרטיסים של חברות אחרות.

לא מתקרב לסן דיסק ב-7 שנים האחרונות ולא ממליץ לאיש לעשות כן, אבל שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
לצפיה ב-'הם כן.'
הם כן.
23/08/2016 | 22:34
40
יש לי כרגע 4 מכשירי סמסונג בבית.
כמובן שרק אחד שלי, השני של בת הזוג, והשניים הנוספים הם של הבת שלה ושל האחיין שגרים איתנו כרגע.
לכולם יש כרטיסי הרחבה של סאן דיסק וכולם עובדים מצויין.
גם אני קראתי את הסיפור הזה אבל הוא לא נכון.
ולכול אחד מאיתנו יש דגם סמסונג שונה.
לצפיה ב-'קנה את הזול יותר'
קנה את הזול יותר
25/08/2016 | 01:38
2
18
זה סהכ לטלפון, אין צורך במשהו מיוחד.
עם כל מה שתשים עליו הוא יסתדר.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
25/08/2016 | 02:58
1
27
שהכרטיסים מיקרו אצלי
משום מה הם של חברות אחרות ולא סנדיסק! (בשעה כזו קשה לי לבדוק זאת )
אך כרטיסים רגילים sd כן יש לי!
ואגב
כרטיס הזכרון הראשון אצלי בסלולרי
היה של קינגסטון בנוקיהיה 6230!
לצפיה ב-'קינגסטון הם בסדר גמור.'
קינגסטון הם בסדר גמור.
25/08/2016 | 11:47
20
יש לי גם כמה כרטיסים שלהם, על המצלמה, עובדים יופי.
לצפיה ב-'תקלה מוזרה - האייקונים הפכו לשחור לבן במקלדת וגם'
תקלה מוזרה - האייקונים הפכו לשחור לבן במקלדת וגם
24/08/2016 | 01:23
3
40
באינסטגרם אני לא רואה אייקונים אלא ציורים בשחור לבן בלבד,
מישהו יודע? התקנתי רום של Phoenix בגלקסי S4 I9500 שלי והכל היה בסדר, יכול להיות שזה קשור לTITANIUM שהתקנתי אבל אין לי מושג מה בדיוק קרה...אשמח לעזרה או רעיון.

תודה.
לצפיה ב-'ב 23 אתמול היה עידכון לאינסטגרם'
ב 23 אתמול היה עידכון לאינסטגרם
24/08/2016 | 10:28
1
32
בדוק אם זה עידכן 
אם האפליקציה מתנהגת באופן שלא מוכר לך כנס להגדרות > יישומים > חפש את 
instagram ,מחק מטמון ומחק נתונים ,ובפעם הבאה שתפתח אתה מתחיל מההתחלה.

לצפיה ב-'תודה, אבל גם במקלדת המקשים כפי שמופיעים בתמונה, לא רק באינסט'
תודה, אבל גם במקלדת המקשים כפי שמופיעים בתמונה, לא רק באינסט
24/08/2016 | 20:04
16
באינסטגרם  - כך שזו בעיה כוללת, מופיע בכל מיני מקומות..
אשמח אם מישהו יודע מה עושים?
לצפיה ב-'תבדוק בהגדרות הנגישות'
תבדוק בהגדרות הנגישות
25/08/2016 | 08:57
20
הגדרות - כללי - נגישות (או משהו דומה לזה, אין לי את המכשיר אז אני לא בטוח לגבי הנתיב המדוייק)
יכול להיות שמסומן שם היפוך צבעים או משהו כזה.

לצפיה ב-'בעיה עם מצלמה בs7'
בעיה עם מצלמה בs7
24/08/2016 | 22:28
4
40
שלום, 
משום מה הכפתור של הווידיאו אפור ולא פועל. עשיתי ריסט להגדרות וזה לא עוזר. מישהו יודע איך מתקנים את המצב?
לצפיה ב-'כך'
כך
24/08/2016 | 23:28
2
37
כנס להגדרות > יישומים > מצא את המצלמה > מחק נתונים ומטמון .
זה לא משפיע על הגלריה.
אם היישום הוא עידכון אז תסיר אותו לורסיה אחורה

לצפיה ב-'כרגיל, אתה עונה בלי להכיר את המכשיר'
כרגיל, אתה עונה בלי להכיר את המכשיר
25/08/2016 | 01:50
1
33
כדאי שתפסיק עם זה.
צריך להיכנס להגדרות המצלמה עצמה. יש אפשרות כזו.
זה נמצא במצלמה, לא בשום מקום אחר.
ולא צריך למחוק כלום.
לצפיה ב-'הגיע הזמן שמנהלי הפורומים יעירו לו'
הגיע הזמן שמנהלי הפורומים יעירו לו
25/08/2016 | 05:04
32
כי הוא כהרגלו המגונה ימשיך בנוסף להטעיותיו גם להטיל רפש באחרים.
לצפיה ב-'לחץ על אייקון התפריט במסך המצלמה-זה החץ הקטן מצד ימין למעלה'
לחץ על אייקון התפריט במסך המצלמה-זה החץ הקטן מצד ימין למעלה
25/08/2016 | 08:37
31
ואז לחץ על אייקון ההגדרות - גלגל השיניים.
רד עד הסוף למטה ולחץ על נקה הגדרות RESET SETTINGS
לצפיה ב-'אשמח לאפליקציית SMS בסיסית ש"פשוט עובדת"'
אשמח לאפליקציית SMS בסיסית ש"פשוט עובדת"
24/08/2016 | 00:04
14
21
היי לכולם,

לא התחברתי לאפליקציה באנדרואיד שברשותי,
עובד כעת עם אפליקציה אחרת שגם שולחת הודעות פרסומת וגם עושה לעיתים בעיות ב"העתק הדבק"

אני באמת מחפש אפליקציה בסיסית ששולחת/מקבלת SMSים ומאפשרת להתנהל בצורה קלה ופשוטה

אודה להמלצותיכם 
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?, איזו גירסת אנדרואיד יש עליו?'
באיזה מכשיר מדובר?, איזו גירסת אנדרואיד יש עליו?
24/08/2016 | 05:54
11
14
ולמה לא להשתמש במה שמגיע "בילט אין"?
לצפיה ב-'מכשיר Doogee x5 pro אנדרואיד 5.1'
מכשיר Doogee x5 pro אנדרואיד 5.1
24/08/2016 | 06:14
10
15
המכשיר בסדר גמור לכשעצמו ורק עניין ה smsים איננו סגור מבחינתי
לצפיה ב-'ממש במקרה אני מכיר את המכשיר הזה. איזו אפליקציה מובנית יש בו'
ממש במקרה אני מכיר את המכשיר הזה. איזו אפליקציה מובנית יש בו
24/08/2016 | 06:32
9
20
אצלך? ומה רע בה לדעתך?
לצפיה ב-'אפליקציית ה sms המובנית ניקר את Messages והיא איננה חיובית '
אפליקציית ה sms המובנית ניקר את Messages והיא איננה חיובית
24/08/2016 | 07:00
8
27
ממיינת את ההודעות בצורה לא נוחה ושולחת פיר סומות והודעות שאינן קשורות כמעט בכול הודעת sms לגיטימית שמתקבלת

לכן, ואחרי שלא מצאתי דרך לסרס/לסדר את זו המובנית-הייתי שמח לאחרת פשוטה ובסיסית

לצפיה ב-'אחת הבעיות שנתקלתי בהן באפליקציות "צד שלישי"'
אחת הבעיות שנתקלתי בהן באפליקציות "צד שלישי"
24/08/2016 | 07:23
7
26
שזה מה שאתה בעצם מחפש, היא פרסומות, פרסומות, פרסומות, או תשלום עבור גירסת פרו או עבור הסרת פרסומות.

אישית (לא במקרה של אפליקציית SMS) אני משלם עבור גירסאות פרו / הסרת פרסומות במקרים שאני מוצא לנכון.

תנסה את מה שהציע לך em28.  אני התקנתי אחת מהן בעבר אך אישית לא אהבתי, אולי לך זה יהיה טוב.
לצפיה ב-'תשמע, זה SMSים (ביסיסיים) בלבד, מדהים שאין מובנה במכשיר'
תשמע, זה SMSים (ביסיסיים) בלבד, מדהים שאין מובנה במכשיר
24/08/2016 | 11:22
6
12
יש מובנה במכשיר אפליקציה שדוחפת פירסומות,
יש גם אפליקציית Transfer Messages

לצפיה ב-'רוצה מכשיר בלי פרסומות? אל תיקח מכשיר סיני'
רוצה מכשיר בלי פרסומות? אל תיקח מכשיר סיני
24/08/2016 | 11:29
5
23
או באופן כללי מכשיר שהוא זול "מדי". גם אמזון התחילה למכור מכשירים במחיר נמוך יותר תמורת פרסומות שנמצאות בכל מקום.
לצפיה ב-'כן ולא, בעיקר אם זה לשימוש בסיסי... אני דווקא כן חושב...'
כן ולא, בעיקר אם זה לשימוש בסיסי... אני דווקא כן חושב...
24/08/2016 | 11:36
3
11
ראשית, תודה!

אני דווקא כן חושב שאפשר למצא במכשיר זול (תקציב...) את האיזון העדין עם קצת סבלנות ומחשבה עבור מכשיר בסיסי או לילד/ים
לצפיה ב-'מחיר זול יכול להתבטא בשתי דרכים'
מחיר זול יכול להתבטא בשתי דרכים
24/08/2016 | 11:44
2
30
1. איכות ירודה - של הרכיבים, של ההרכבה, של בדיקות האיכות וכו'.
2. עושים את הכסף עליך ממקור אחר - זה יכול להתבטא באיסוף מידע (שלא לומר ריגול מסיבי) בהפצצה בפרסומות, או שילוב של שניהם.

"אין ארוחות חינם", וזה רלוונטי לכל דבר, כולל למה שאתה מקבל תמורת X ש"ח/דולר/יורו שאתה משלם על טלפון.
לצפיה ב-'בכול מיקרה אני אשאר בעניין אפליקציית ה SMS ואדווח כשאמצא כזו'
בכול מיקרה אני אשאר בעניין אפליקציית ה SMS ואדווח כשאמצא כזו
24/08/2016 | 12:06
1
7
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
24/08/2016 | 12:12
5
לצפיה ב-'זה לא מדוייק.'
זה לא מדוייק.
24/08/2016 | 12:11
11
אני מכיר לא מעט מכשירים סיניים עם אפליקציית סמס המקורית של אנדרואיד ללא כל פרסומות.
לצפיה ב-'NEXT SMS או +Contacts'
NEXT SMS או +Contacts
24/08/2016 | 06:58
26
+Contacts משמשת גם כחייגן מאד מוצלח.
NEXT SMS היא  אפליקציית ה-SMS המובילה באנדרואיד.

מצד שני......מה זה SMS ?
לצפיה ב-'שאלה בקשר ל-WhatsApp'
שאלה בקשר ל-WhatsApp
23/08/2016 | 11:54
4
65
כשאני מדליק את הסמארטפון הוא אינו מקבל אוטומטית הודעות חדשות מ-WhatsApp  אלה אם כן אני לוחץ על האיקון. איך אפשר לפתור את הבעיה - אנדרואיד 4.4.4 במכשיר סיני.
לחילופין, אם אני מסיר את האפליקציה ומתקין אותה מחדש (אין לי צורך לשמור הודעות מהעבר) האם אני אהיה מחובר מחדש לכל הקבוצות בהן אני חבר היום ?
לצפיה ב-'לגבי השאלה האחרונה - כן, תישאר מחובר לכל הקבוצות'
לגבי השאלה האחרונה - כן, תישאר מחובר לכל הקבוצות
23/08/2016 | 11:57
15
לצפיה ב-'אולי נתוני רקע מושבתים?'
אולי נתוני רקע מושבתים?
23/08/2016 | 16:50
2
32
ייתכן ויש אפשרות להגדיר נתוני רקע לכל יישום ויישום?
הודעות דוא"ל מתקבלות ב-push? יישומים אחרים?

לשאלתך השניה, אם מדובר באותו מכשיר, כנראה תוכל לשחזר את היסטוריית ההודעות מבלי לעשות מאומה. מהזכור לי, מחיקת היישום אינה מוחקת את התיקיה במכשיר.
כפי שכבר ענו, הקבוצות בהן אתה חבר יהיו פעילות במכשיר גם לאחר התקנה מחדש.
לצפיה ב-'לשאלתך, כן, הודעות דואר.....'
לשאלתך, כן, הודעות דואר.....
23/08/2016 | 21:11
1
24
מתקבלות בלי בעיה ואילו ב-WhatsApp  קרה משהו להגדרות כך שהאפליקציה איבדה את ה"יוזמה העצמית".
לצפיה ב-'לא קופץ לי רעיון לראש.. נסה לחפש פתרונות ב-XDA / Google'
לא קופץ לי רעיון לראש.. נסה לחפש פתרונות ב-XDA / Google
23/08/2016 | 23:38
21
בכל אופן, במקום למחוק את היישום, אולי מחיקת ה-Cache תעזור.
הגדרות>יישומים>וואטאפ>מחק מטמון.
אם לא יעזור, במקום להסיר ולהתקין מחדש, תוכל לעשות "מחק נתונים", זה אמור להחזיר את היישום למצב הראשוני שלו כאילו הותקן זה עתה.
לצפיה ב-'מחפש טכנאי/מעבדה שמסוגלים לשנמך לגרסה ישנה בגלקסי 4'
מחפש טכנאי/מעבדה שמסוגלים לשנמך לגרסה ישנה בגלקסי 4
21/08/2016 | 11:20
6
34
שלום.

יש לי מכשיר גלקסי 4, יד שניה, מחנות.

לפני כחודש וחצי ביצעתי עדכוני גרסה. היתה לי גרסה 4.3 ועכשיו יש לי 5.0.1.

עדיין לא התרגליתי ולא מדובר בהתרגלות - אז אני רוצה לשנמך לגרסה שהיתה לי.

הבעיה, כפי הנראה רכיב הפלאש (ה NAND) הוחלף בעבר - מה שאומר, שמי שמבצע שנמוך גרסה ולא ממש מבין בזה, הופך את הטלפון לנגן מוזיקה במקרה הטוב.

פניתי למעבדת סמסונג הרשמית. לצערי הרב - אין להם כבר במחשב את גרסה 4.3 

אני מחפש טכנאי או מעבדה (אם זה טכנאי של סמסונג שגם עושה עבודות באופן פרטי, מה טוב) - שמסוגל לבצע שנמוך גרסה ועדיין להיות אחראי על זה ולדעת מה הוא עושה. "מישהו שמבין" - זה לא מספיק טוב

עדיפות לאזור המרכז, אבל אם אין ברירה, אני מוכן להרחיק...

לצפיה ב-'תודה, אבל הייתי מעדיף מקצוען בתשלום שגם ייקח על זה אחריות'
תודה, אבל הייתי מעדיף מקצוען בתשלום שגם ייקח על זה אחריות
21/08/2016 | 15:38
19
מאשר מישהו שמתנדב לעזור.

לצפיה ב-'אין לך שום תירוץ הגיוני לשינמוך.'
אין לך שום תירוץ הגיוני לשינמוך.
21/08/2016 | 14:01
2
42
סתם ג'וק שנכנס לך לראש.
מה רע ב 5.0.1
אגב לידיעה הגירסה הקודמת הייתה 4.4.2

לצפיה ב-'סליחה אבל זכותו לשנמך אם הוא לא מצליח להסתדר עם זה ..'
סליחה אבל זכותו לשנמך אם הוא לא מצליח להסתדר עם זה ..
21/08/2016 | 15:23
18
לצפיה ב-'"תירוץ"?!?!'
"תירוץ"?!?!
21/08/2016 | 15:37
40
אני אפילו לא מתכוון להגיב על כך.

בכל מקרה, הגרסה הקודמת שהיתה בטלפון שלי (לא בחברת סמסונג העולמית) זה 4.3.

לצפיה ב-'יש מישהו שיודע ויכול לעזור?'
יש מישהו שיודע ויכול לעזור?
23/08/2016 | 23:06
12

לצפיה ב-'פתרון לבעיית קליטה במרתף - בתשתיות. האם יש טיפ?'
פתרון לבעיית קליטה במרתף - בתשתיות. האם יש טיפ?
23/08/2016 | 21:51
1
20
שלום רב, 

לפני כיומיים התחלתי שיפוץ נרחב במרתף, אצלי בבית. 
בגדול: הורסים הכל לרמת הבטון ברצפה, שוברים קירות, בקיצור: הכל מ-0. 
התוצאה הסופית אמורה להיות יחידת דיור לבן הגדול שלי. 

במסגרת השיפוץ, אשמח לתת מענה לבעיה הבאה: 
אין אצלי במרתף בכלל קליטה סלולרית (למרות קיומה של חצר אנגלית עם 3 חלונות). 

אם אני כרגע בונה הכל מחדש, עד לרמת החשיפה ש תשתיות וצינורות החשמל, האם יש פתרון קבוע שניתן לשים שם? 

אשמח לשמוע אם קיים אחד כזה. 
אני מכיר את השיטות של התפשרות על ה-WIFI או "לשים את הפלאפון על אדן החלון ולחבר בלוטוס", אך חשבתי לתומי שאולי אם אני הורס הכל ובונה מחדש, אפשר לשים משהו קבוע שייתן מענה לכל היחידת דיור... 

תודה רבה מראש על כל תגובה!
לצפיה ב-'FYI נשאל גם ב-117 ו-66. ייתכן גם בפורומים נוספים...'
FYI נשאל גם ב-117 ו-66. ייתכן גם בפורומים נוספים...
23/08/2016 | 23:40
14
לצפיה ב-'שאלה על וואטסאפ ונסיעה לחו"ל'
שאלה על וואטסאפ ונסיעה לחו"ל
23/08/2016 | 18:52
1
34
היי,

יש ברשותי מכשיר G3 עם מספר ישראלי וואטסאפ שרשום על המס' הזה. אני בעוד כמה ימים טסה לארה"ב לכמה חודשים. אני הולכת להשאיר את הסים עם המספר הישראלי בארץ בתוך מכשיר ישן שפעם השתמשתי בו (HTC) אצל קרוב משפחה כדי לקבל שיחות שאני צפויה לקבל. את מכשיר ה-G3 אני לוקחת איתי לארה"ב וכשאני אגיע לשם, אכניס אליו סים עם מס' אמריקאי מקומי.

הבנתי שבשלב זה התוכנה מזהה שהוחלף המספר ולכן שואלת האם לעדכן את המספר עליו רשום חשבון הוואטסאפ.

אם אני עונה שלא - אז אני ממשיכה לקבל הודעות שאנשים שולחים לי לוואטסאפ של המס' הישראלי כרגיל כמו שהיה בישראל? ומה זה אומר על הוואטסאפ שמותקן במכשיר ה-HTC שבו יש את הסים הישראלי שלי?  אני לא רוצה שיגיעו אליו הודעות - צריך לעשות פרוצדורה מסוימת או שפשוט לא להיכנס בו לוואטסאפ וזהו?

תודה רבה!!

לצפיה ב-'אם ענית לא כאשר המכשיר מזהה סים אחר'
אם ענית לא כאשר המכשיר מזהה סים אחר
23/08/2016 | 19:15
33
אז מבחינת וואטסאפ, את נמצאת עם המספר הישראלי שלך. כדי לא לקבל הודעות וואטסאפ במכשיר השני אז צריך פשוט לא להגדיר עליו את וואטסאפ.

בלי קשר, תבדקי מראש מה התעריפים של שיחות נכנסות בארצות הברית אצל המפעילה שלך לפני שאת טסה, ותשקלי להפעיל שירות סינון שיחות, למרות שאם מדובר על מספר חודשים יכול להיות שזה יהיה מאוד יקר.
לצפיה ב-'סימון מיקום בו צולמה תמונה'
סימון מיקום בו צולמה תמונה
21/08/2016 | 12:51
31
72
האם יש דרך בגלקסי 7 אדג שבגלריה יופיע המיקום בו צולמה תמונה?
לצפיה ב-'לא בגלקסי 7 ולא בגלקסי 6'
לא בגלקסי 7 ולא בגלקסי 6
21/08/2016 | 18:59
9
63
למעשה לא בכל מכשיר .
מיקום הצילום לא מופיע בנתוני המטה דאטה של התמונה .
רק ב facebook אתה יכול לציין מיקום.

לצפיה ב-'מופיע בתיאוריה'
מופיע בתיאוריה
21/08/2016 | 21:03
4
48
בשביל מיקום צריך מצלמה עם GPS .
אולי במצלמות מקצועיות.
בטלפון טרם ראיתי הפעלת מיקום בעת הצילום.

לצפיה ב-'בהחלט מופיע'
בהחלט מופיע
21/08/2016 | 21:16
3
54
זה שלא ראית לא אומר שזה לא קיים.
ג'יפיאס קיים כיום בכול טלפון ובהרבה מצלמות.
לצפיה ב-'ואתה ודי מכיר בסמארטפון '
ואתה ודי מכיר בסמארטפון
21/08/2016 | 22:30
2
56
תוכנת צילום שרושמת את נ.צ של המיקום .
במצלמות מקצועיות אני אמרתי ,לא צריך להזכיר שוב.

לצפיה ב-'היה גם היה-בנקסוס 5 היה וגם'
היה גם היה-בנקסוס 5 היה וגם
21/08/2016 | 22:37
42
אם איני טועה ב lg
לצפיה ב-'כן.'
כן.
22/08/2016 | 00:03
34
יש לי את זה במצלמה ויש לי את זה בסמארטפון.
תתעדכן.
לצפיה ב-'מה יהיה? אפילו מכשיר בן 5 וחצי שנים יודע לעשות את זה'
מה יהיה? אפילו מכשיר בן 5 וחצי שנים יודע לעשות את זה
21/08/2016 | 23:26
1
63
blzvi , אם לא ידוע לך משהו, חבל להיות טועה ומטעה .

לפני כמה דקות צילמתי תמונה עם i9100, מכשיר שיצא לשוק באפריל 2011 (לפי gsmarena)
צילום המסך אומר הכל. צולם בירושלים, מסתבר בגובה 766 מטר מעל פני הים.

התמונה שאת נתוני ה-EXIF רואים בצילום המסך צולמה עם:
מכשיר גלקסי SII, דגם i9100. קצת, אבל טיפ-טיפה ישן יותר מה-S6 וה-S7.
התמונה צולמה עם רום FireFDS, מבוסס סטוק (רום 100% סטוק שתורגם לעברית מלאה).
התמונה צולמה ביישום המצלמה המובנה ב-ROM, יישום המצלמה של סמסונג.
לצפיה ב-' כמה שאתה צודק!'
כמה שאתה צודק!
22/08/2016 | 05:25
39
גם בתשובה וגם בהערה למר blzvi.

לצפיה ב-'אצלי במוטורולה מיילסטון יש מיקום במטאדטה בכל צילום'
אצלי במוטורולה מיילסטון יש מיקום במטאדטה בכל צילום
22/08/2016 | 19:03
23
אם הופעל הGPS ואם הGPS במצב נעול. ז.א.לא תמיד מצליח לו.
אנדרואיד 2.1
(מכשיר ענתיקה משמש עדיין לשיחות, לSMS ומעט לניווט)
לצפיה ב-'חפש את ההגדרה המתאימה בהגדרות יישום המצלמה.'
חפש את ההגדרה המתאימה בהגדרות יישום המצלמה.
21/08/2016 | 23:34
32
לוודא שמקלט ה-GPS עובד.
אמור להיות חיווי על המסך (ייתכן ובתוך האזור "המצולם") על נעילת מיקום, אולי תצטרך להמתין שניות בודדות [ואולי יותר..] לנעילה.

אני לא יודע אם המידע יוצג בגלריה. ייתכן וצריך יישום תואם להצגת EXIF ואולי ישנם יישומים ש"קוראים לבד" את המידע הזה ומציגים לך את המיקום על מפה.
לצפיה ב-'מיקום'
19
32
היכנס למצלמה - הגדרות - תגיות מיקום

בגלריה - בחר את התמונה - בתפריט למעלה - עוד - פרטים - תופיע לך מיני מפת גוגל עם המיקום.

כל האמור לעיל - על רום סלקום ללא שום "משחקים" מיוחדים
לצפיה ב-'חברים יקרים -אהי התכוונתי שבגלריה'
חברים יקרים -אהי התכוונתי שבגלריה
22/08/2016 | 12:37
18
44
היכן שמופיעות התמונות יהיה כתוב המיקום של הצילום בלי
כל התהליכים של לחפש בנתוני התמונה. זה ידוע לי.

לצפיה ב-'ככל הנראה העולם לא משוכלל עד כדי כך.'
ככל הנראה העולם לא משוכלל עד כדי כך.
22/08/2016 | 15:09
15
13
לצפיה ב-'למה לא תראה לו איך?'
למה לא תראה לו איך?
22/08/2016 | 18:48
14
43
כאשר אני אומר שאי אפשר אז ישר מתנפלים ואומרים שאפשר .
מה יותר פשוט לאבי לב50 לצלם תמונה בסמארטפון ולהראות במחשבי במאפייני התמונה את המיקום ,מקסימום ישאל את G Gabi איך עשה את זה לפני חמש וחצי שנים.
כנראה יותר פשוט להתנפל מאשר לבדוק ולענות .
אז מה אתה אומר אבי לב50 גלקסי 7 לא מספיק משוכלל?

לצפיה ב-'תשמע חבוב.'
תשמע חבוב.
22/08/2016 | 19:13
31
ככל הנראה מי שמחפש פה מלחמות זה אתה.
ומי שחושב עצמו להכי חכם הוא חוכמולוג.
וזה אתה.
ואני לא היחידי שהעיר לך שאתה מטעה אנשים.
כמו בדיונים רבים.
אני מציע לך להיות קצת יותר צנוע.
אני לעומתך הכרזתי בעבר ואני מכריז פה שוב:
אני בכלל לא חכם.
אני לא מבין הרבה.
אני ממשיך ללמוד.
ואתה חוכמולוג.
אתה כתבת כבר בתגובה הראשונה שלא ניתן לבצע את מה שהשואל שאל, וכל בר בי רב, כנראה חוץ ממך מר גאון ונדמה לי שגם אתה, הבין שהכוונה היא לשמירת הנתון של מיקום הצילום ב-EXIF שזה דבר שכמעט כל מצלמה במכשיר עם GPS יודעת לשמור.
אישית אני מגדיר תמיד בכל המכשירים שלי שלא לשמור מיקום.
אבל אתה הרי הגדול בחכמים...
נו, שוין, שיהיה.
ערב טוב לך.
לצפיה ב-'אתה כ"כ צודק'
אתה כ"כ צודק
22/08/2016 | 19:46
12
65
אכן - מה יותר פשוט מלנסות לפני שמפרסמים תשובה ?
איזה קטע - עשיתי את זה בבוקר לפני שפרסמתי את תשובתי.
אתה - כנראה - לא...

שים לב שהשאלה בכלל התחלפה להצגת המיקום בלי להיכנס ל - exif
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
22/08/2016 | 20:10
33
קלקלת לו את האשליה.
העיקר שהוא תוקף.
(נו, טוב, מה לעשות? ידוע שההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה...)

לצפיה ב-'מאד מרשים'
מאד מרשים
22/08/2016 | 20:38
10
38
אני רק תמהה איך יש קליטת לווינים בתוך הבית

לצפיה ב-'עוד התחמקויות ???'
עוד התחמקויות ???
22/08/2016 | 21:19
37
מאותה נקודה - שולחן ליד חלון (פתוח) - יש גם קליטת וויז.
לצלם מסך ?
לצפיה ב-'תתמה.'
תתמה.
22/08/2016 | 22:22
34
עובדתית יש.
גם לי בארצי הרחוקה יש קליטת לווינים בבית.
לווין זה לא משהו שאמור לחוג לך מול החלון.
לצפיה ב-'ממש מרשים'
ממש מרשים
23/08/2016 | 00:11
7
25
מרשים מאוד אפילו איך אתה רק ממשיך ומוכיח את שטענתי.
וכאשר אתה נוכח בטעויותיך אתה נוקט לעיתים בשיטת "ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר".
שא ברכה חבר יקר.  אין לי שום דבר אישי נגדך, בכל הכנות שלא.
רק ממליץ לך לחדול מלזלזל בעמיתיך לפורום.

לצפיה ב-'נו שוייין. הבנתי מרמת ההתייחסות'
נו שוייין. הבנתי מרמת ההתייחסות
23/08/2016 | 07:03
6
26
לשאלתי ומרמת ההתייחסות כאן של אחד לשני שעדיף להשאיר
את חבורת החוכמולוגים שכאן לריב אחד עם השני.
תהיו בריאים.
לצפיה ב-'***** ויכוחים לרוב יש, המסקנה שלך לא טובה'
***** ויכוחים לרוב יש, המסקנה שלך לא טובה
23/08/2016 | 14:08
5
26
אני במקומך היתי מסיק שאכן נתוני המיקום אם הGPS מופעל ונעול נשמרים בmetadata שבתמונה. מגיעים עם חיפוש מאפייני התמונה/קובץ או עם תוכנות ספציפיות למציאת EXIF (שזה התקן ששומר את הנתונים בתוך קובץ התמונ, לרוב JPEG)
blzvi כנראה לא נוכח בעצמו שזה אכן כך. ננסה לשכנע אותו
ועם קשר רופף- blzvi תומך ותיק בפורומי מחשבים סמרטפונים קפה ואולי עוד. עזר לי המון להבין איפה נתקעתי בעבר.
לצפיה ב-'צודקים'
צודקים
23/08/2016 | 14:56
4
28
נתוני המיקום נשמרים אם מוגדר בתוכנת המצלמה (ראה תמונה 1 טלפון nexus 5 )
המיקום מותנה בזה שיש קליטת לווינים. ראה תמונה 2-3 בנתוני התמונה בטלפון .
 מה שאתה התכוונת יש לפעמים או שאפילו אתה יכול לבנות סיפור מאוסף תמונות 
נניח "הטיול שלי לטבריה " בתוכנות google שנפתחות מהריבוע של 9 הנקודות >
 > photos> סימן הפלוס > צור קולאז' או אלבום או אנימציה
לפעמים google + מציע באופן אוטומטי סיפור כזה .
לצפיה ב-'סוף טוב - הכל טוב, ונקווה שימשיך להיות רק טוב.'
סוף טוב - הכל טוב, ונקווה שימשיך להיות רק טוב.
23/08/2016 | 15:06
3
13
לצפיה ב-'רק לא אתה '
רק לא אתה
23/08/2016 | 15:22
2
39
אתה טרול
לא הוספת דבר משל עצמך ,ניתלת בדיברי אחרים כמו הקריין בטרגדיה יוונית .
עורב שמתנפל על הפגרים 
לצפיה ב-'אתה מבין עד כמה אתה רשע? סביר שלא. אבל אחרים מבינים מצויין.'
אתה מבין עד כמה אתה רשע? סביר שלא. אבל אחרים מבינים מצויין.
23/08/2016 | 15:36
1
28
סתם לידיעתך, מר מגלומן.
אפילו כששולחים לך חיוך ברוח טובה אתה נלחם.
שיהיה לך רק טוב מר blzvi למרות תגובתך הנאלחת שהיא גם שקר וכזב.
אתה אדם ממורמר, נוקם ונוטר, וזה רחוק ממני מאוד.
שא ברכה.

לצפיה ב-'לכל הטרולים והמגלומנים- האפליקציה '
לכל הטרולים והמגלומנים- האפליקציה
23/08/2016 | 15:45
36
גלריה A+  מראה בדיוק את מה שחיפשתי.
שמח בחלקי.

לצפיה ב-'יש אפליקציות שמאפשרות מיון לפי מיקום תמונה. אבל לא נתקלתי '
יש אפליקציות שמאפשרות מיון לפי מיקום תמונה. אבל לא נתקלתי
24/08/2016 | 17:47
1
16
בכזו כמו שאתה רצית.
לצפיה ב-'אם היית קורא מה שכתבתי אתמול היית יודע'
אם היית קורא מה שכתבתי אתמול היית יודע
24/08/2016 | 18:24
8
לצפיה ב-'איזה רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהרד'
איזה רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהרד
22/08/2016 | 14:26
29
21
הי, מחפש רום/קרנל מומלץ לגלקסי S4 I9500 ? שהסוללה לא תיגמר מהר...

ראיתי שיש המלצות על כמה:
CyanogenMod
Resurrection-Remix
WanamLite

בכל מקרה, אני מתקשה להבין איזה מכל הגרסאות של כל אחד מהם אני צריך להוריד, יש המון גרסאות וקישורים למשל בדף של cyan - אשמח אם יש למישהו קישורים מהימנים לגרסאות האלה ואיזה גרסה של כל אחד מהרומים האלה אני אמור להוריד או מומלץ כדי שהסוללה תחזיק מעמד כמה שיותר! רק זה חשוב לי.. פחות המראה וכו'.

תודה!

לצפיה ב-'Cyanogen הוא אחלה'
Cyanogen הוא אחלה
22/08/2016 | 14:38
28
20
כולל קבלת עדכונים כמעט מדי שבוע. מכיוון שהמסך של המכשיר הוא מסוג Amoled, על מנת להאריך את חיי הסוללה מומלץ להתקין dark theme עבור ה-cyanogen ודפדפן כגון Yu Browser שיש בו מצב לילה (לבן ע"ג שחור).
לצפיה ב-'ואתה יכול להמליץ על רום *יציב* ל-I9500? הדגם עם מעבד Exynos?'
ואתה יכול להמליץ על רום *יציב* ל-I9500? הדגם עם מעבד Exynos?
22/08/2016 | 14:48
4
26
כי תיאורטית CM זה אחלה, אבל בפועל אם אין רום יציב, או רום בלי באגים שהם דיל ברייקר למשתמש המיועד (בשנתיים שהיה לי המכשיר לא היה רום בלי בעיות עם דיבוריות בלוטות', למשל), אז כל התיאוריה לא שווה כלום.
לצפיה ב-'בלוטות' אני פחות משתמש האמת, אז מוכן עם באגים רק בו '
בלוטות' אני פחות משתמש האמת, אז מוכן עם באגים רק בו
22/08/2016 | 16:04
1
19
מה תמליץ בכל זאת?
לצפיה ב-'אני לא ממליץ על מה שלא ניסיתי, ולא ניסיתי כלום'
אני לא ממליץ על מה שלא ניסיתי, ולא ניסיתי כלום
22/08/2016 | 16:16
23
כי בזמנו לא היה שום דבר יציב מספיק, ואני לא משתמש במכשיר הזה כבר יותר משנה.
לצפיה ב-''
22/08/2016 | 16:18
1
30
אחרי שניסיתי כמעט כל רום שקיים למכשיר הזה גיליתי שכל הרומים AOSP ל i9500 לא יציבים ולא יעילים .
היחידים שעבדו טוב הם הרומים שמבוססים על הסטוק של סמסונג
-phoenix ROM  
Hassan ROM - http://galaxys4root.com/gt-i9500-galaxy-s4-roms /hassan-rom-with-android-4-4-2-kitkat-for-galaxy-s4-gt-i9500/
לגבי השני - נפגשתי היום במכשיר , שנה וחצי אחרי שהוא כבר לא אצלי , עדין עובד לגמרי  סביר
לצפיה ב-'את החסן הייתי צריך להסיר, כי הוא ניסה לשלוח סמסים להודו'
את החסן הייתי צריך להסיר, כי הוא ניסה לשלוח סמסים להודו
22/08/2016 | 16:46
32
בפעם האחרונה שהיה אצלי .
לצפיה ב-'תודה, איזו גרסה שלו? '
תודה, איזו גרסה שלו?
22/08/2016 | 16:03
22
9
לצפיה ב-'איזו? Nightly?זה מחייב להוריד כל פעם מחדש, לא?'
איזו? Nightly?זה מחייב להוריד כל פעם מחדש, לא?
22/08/2016 | 19:11
1
12
אתה מתכוון לזו

אופציה א' -
cm-11-20160815-NIGHTLY-jflte.zip (225.18 MB)

אמרו לי ללכת על האחרונה של ה experimental  - מה דעתך ?

אופציה ב'

Download: cm-11-20141003-EXPERIMENTAL-SPRINTMMSTEST-jflte.zip (226.08 MB)
sha1: 4ae6db163c63853a5489cb1a75d04f5ee23cf66f Download: No recovery is available for this build. 2014-10-03 01:43:10

זו יותר טובה למה שביקשתי? אופציה א' או ב', או למה התכוונת?
לצפיה ב-'מורידים גרסה כלשהי, הולכים לתפריט המאפיינים'
מורידים גרסה כלשהי, הולכים לתפריט המאפיינים
22/08/2016 | 19:20
15
ואז יש שם אפשרות לשנות את ה-recovery ככה כדי שהעדכונים יותקנו אוטומטית.
לצפיה ב-'אל תוריד את הגירסא הזו!!! זה לא למכשיר שלך!!!'
אל תוריד את הגירסא הזו!!! זה לא למכשיר שלך!!!
22/08/2016 | 19:14
18
62
שאול - מינימום של בדיקה, כן? הוא מדבר על I9500, ואתה שולח לו לינק ישירות ל-I9505. כמו שכבר שאלנו אותך בעבר - אתה מתכוון לתמוך בו במקרה שהוא יהפוך את המכשיר שלו ללבנה?
לצפיה ב-'תודה צדיק :) '
תודה צדיק :)
22/08/2016 | 19:19
1
8
לצפיה ב-'צדיק? אני? אני חושב שזו הפעם הראשונה שקראו לי ככה '
צדיק? אני? אני חושב שזו הפעם הראשונה שקראו לי ככה
22/08/2016 | 19:21
9
לצפיה ב-'בשביל תמיכה יש לנו אותך '
בשביל תמיכה יש לנו אותך
22/08/2016 | 19:21
7
לצפיה ב-'שים לב כמה רומים יש ב-Release Channel'
שים לב כמה רומים יש ב-Release Channel
22/08/2016 | 19:26
2
19

לא, אין תקלה באתר - פשוט אין רומים יציבים ל-I9500.
לצפיה ב-'חח מה לגבי השאר? ראיתי שעוד מומלצים מלבד CM'
חח מה לגבי השאר? ראיתי שעוד מומלצים מלבד CM
22/08/2016 | 19:32
1
13
Resurrection-Remix
WanamLite
Phoenix
לצפיה ב-'אני חושב ש-WanamLite זה מבוסס סמסונג'
אני חושב ש-WanamLite זה מבוסס סמסונג
22/08/2016 | 19:49
14
Phoenix אני כמעט בטוח שזה מבוסס סמסונג.

בכל מקרה, אני לא החלפתי רומים ל-S4 כשהוא היה בשימוש יומיומי שלי, אז אני לא יכול להמליץ על אף רום.
לצפיה ב-'חלק ממליצים לקחת דווקא Experimental - מה ההבדלים ביניהם?'
חלק ממליצים לקחת דווקא Experimental - מה ההבדלים ביניהם?
22/08/2016 | 19:34
10
11
אשמח להסבר, כדי להבין גם
לצפיה ב-'Experimental אומר שזו עדיין גירסא "בעבודה"'
Experimental אומר שזו עדיין גירסא "בעבודה"
22/08/2016 | 19:51
9
15
יש שם (תיאורטית) הרבה יותר פיצ'רים, אבל לא בהכרח הכל עובד. גירסא יציבה אומרת שכל מה שקיים עובד בצורה טובה, ושאין באגים שהם "Show stoppers", כלומר כאלה שגורמים לתקלות קריטיות. למשל אם יש משהו שיכול לגרום להפעלה מחדש של המכשיר אחרי הפעלה של אפליקציה כלשהי, אז זה לא יציב. כנ"ל אם יש שילוב מסוים ולא נדיר של אפליקציות שיגרמו להפעלה מחדש.

זה על קצה המזלג, ממה שאני יודע. מכיוון שמעולם לא היה לי מכשיר עם רום CM יציב (למעט הנקסוס 7 שלי) אז אני לא בטוח האם יש למונחים האלה משמעות מעבר למה שכתבתי.
לצפיה ב-'תודה רבה, אז עדיף נייטלי בעצם? :) '
תודה רבה, אז עדיף נייטלי בעצם? :)
23/08/2016 | 07:16
8
6
לצפיה ב-'זה תלוי. אתה רוצה טלפון, או שאתה רוצה צעצוע?'
זה תלוי. אתה רוצה טלפון, או שאתה רוצה צעצוע?
23/08/2016 | 08:43
16
אם אתה רוצה טלפון, אז קח משהו יציב. אם אתה רוצה משהו לשחק איתו, משהו שאולי קורס מפעם לפעם, משהו שלא כל דבר בהכרח עובד בו, אז קח nightly.
לצפיה ב-'נייטלי בהחלט עושה את העבודה'
נייטלי בהחלט עושה את העבודה
23/08/2016 | 11:13
6
14
אני עם samsung s4 active על נייטלי שמתעדכנות כל הזמן, ואף פעם לא היו בעיות מיוחדות.
לצפיה ב-'כי יש את הקוד של המעבד'
כי יש את הקוד של המעבד
23/08/2016 | 11:19
5
19
אין דין מעבד קוואלקום כדין מעבד אקסינוס. ועד שלא ניסית את הרום למכשיר שלו, איך אתה בכלל יכול להגיד "אין בעיות"?
לצפיה ב-'אז הולכים לפורומים באנגלית וקוראים תגובות '
אז הולכים לפורומים באנגלית וקוראים תגובות
23/08/2016 | 11:32
4
14
לצפיה ב-'או שאולי לא תמליץ "על עיוור"? זה עבר לך בכלל בראש?'
או שאולי לא תמליץ "על עיוור"? זה עבר לך בכלל בראש?
23/08/2016 | 11:49
3
7
לצפיה ב-'היה לי ניסיון עם ארבעה מכשירים שונים'
היה לי ניסיון עם ארבעה מכשירים שונים
23/08/2016 | 11:54
2
15
ועם עשרות רומים מקוסטמים. המסקנה היא כזאת: כל עוד מדובר ברום רשמי של cyanogenmod, כמעט ואין איתו בעיות. למה? כי הרבה מפתחים עובדים עליהם, יש המון פידבקים ודיונים ברשת.

אגב, זה תקף גם כלפי ההפצות של לינוקס. כל עוד מדובר בהפצה שמאחוריה עומד צוות שלם, אין מה לחשוש.
לצפיה ב-'זה תלוי בהגדרה שלך של "רשמי". בעיני "רשמי" אומר יציב ומשוחרר'
זה תלוי בהגדרה שלך של "רשמי". בעיני "רשמי" אומר יציב ומשוחרר
23/08/2016 | 12:02
18
אבל אצלך כנראה שמדובר ב-"פותח על ידי צוות ששייך ל-CM, אפילו אם זו גירסת אלפא לא יציבה בעליל".
לצפיה ב-'יש לי נסיון עם הרבה יותר מכשירים '
יש לי נסיון עם הרבה יותר מכשירים
23/08/2016 | 13:07
18
והרבה הרבה יותר רומים מכל הסוגים ומכל המינים והמסקנה היא כזאת :
כל  עוד לא ניסיתי , אני לא ממליץ !
ואם כבר החלטתי להמליץ אני מוודא מראש שמדובר במכשיר ובתת הדגם הנכון .
אני משחק עם CM כמה שנים טובות , בד"כ הם מעולים  אבל בהחלט יש להם פינות לא מוצלחות . את מהן היא ה i9500
לצפיה ב-'עזרה - לא מצליח להתקין רום'
עזרה - לא מצליח להתקין רום
22/08/2016 | 19:15
3
25
בעיה עם התקנות רום.
יש לי מכשיר NOTE 3) N9005)
היה לי custom rom שעבד טוב אבל לא יציב.
לפני כמה זמן החלטתי להחליף רום.
אני לא יודע למה אבל מאז ששיניתי כל רום שאני מתקין גורם ללופ בטלפון:
רואים את המסך פתיחה, זה מתחיל להעלות מתאפס ומתחיל מחדש.
ניסיתי כבר עשרות רומים שונים כולל הרום הישן שלי כולל Cyanogen רום וכולל Kernal שונים והכל אותו דבר.
 אני פועל לפי ההוראות ומוחק כל דבר שצריך CACHE,DELVIK וכו'. 
 עשיתי גם פירמוט מלא למכשיר ואני משתמש ב cwm recovery.
 חיפשתי באינטרנט ולא הצלחתי למצוא פיתרון.
 אני לא מצליח להבין מה נדפק שם.
 למישהו יש רעיון?? כיוון??
 תודה!
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה לצרוב מחדש את הקושחה המקורית'
אני הייתי מנסה לצרוב מחדש את הקושחה המקורית
22/08/2016 | 19:18
2
16
ואז מתחיל מחדש. לפעמים חבל על הזמן להבין למה משהו לא עובד, ועדיף פשוט לנסות לפתור את הבעיה .
לצפיה ב-'אפשר הסבר איך עושים את זה? איך מוצאים את זה? תודה'
אפשר הסבר איך עושים את זה? איך מוצאים את זה? תודה
23/08/2016 | 10:41
1
7
לצפיה ב-'מורידים מאתר sammobile'
מורידים מאתר sammobile
23/08/2016 | 10:47
19
http://www.sammobile.com/firmwares/ וצורבים עם אודין (כלי הצריבה של סמסונג). לפי מה שאני זוכר אז בתוך ההורדה (או אולי רק בדף של ההורדה) יש את אודין.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה