לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-' הודעה מנהלתית '
הודעה מנהלתית
31/08/2016 | 12:41
1
332
חברים יקרים,
הודעות שיורדות לפסים אישיים ימחקו.
לא אכפת לנו מי התחיל, למה ומתי.
אם היינו רוצים לעבוד בגן ילדים היינו עושים זאת לפני הרבה שנים.
הודעה נוספת שתכתב ברוח הדברים שהיו לאחרונה תימחק וכותב ההודעה ייחסם מהפורום.
נבקש לא להשיב להודעה זו. 
אנו מודים לכם על שיתוף הפעולה
הנהלת הפורום

לצפיה ב-''
31/08/2016 | 13:18
26
לצפיה ב-'בעיית איחסון '
בעיית איחסון
25/09/2016 | 22:05
16
29
יש לי סמסונג גלאקסי A5 2016.
יש לו זיכרון פנימי 16 גיגה.
המכשיר צועק על בעיית מקום.
הפעלתי ccleaner וההשפעה מעטה.
נתוני איחסון
שטח פנוי 482 מגה.
זיכרון מערכת 4.97 גיגה
שטח בשימוש 3.12 גיגה
נתונים מאוחסנים במטמון 2.84 מגה.
קבצים שונים 7.44 גיגה.
מה שמוזר שבאיחסון - קבצים שונים אני נכנס פנימה וסך כל הקבצים הוא נמוך בערך 120 מגה בייט.
מה ההסבר לזה ואיך אני פותר את בעיית המקום?
לצפיה ב-'מוחק את מה שמיותר.'
מוחק את מה שמיותר.
25/09/2016 | 22:37
4
22
אין אפשרות לכרטיס הרחבה?
אם אין אז עשית טעות כשקנית מכשיר עם 16 מגה. אי אפשר לתקן אותה במכשיר הזה
אלא ללמוד לקח למכשיר הבא.
לצפיה ב-'יש כרטיס הרחבה, אבל זאת לא הבעייה ולא הפיתרון'
יש כרטיס הרחבה, אבל זאת לא הבעייה ולא הפיתרון
25/09/2016 | 22:49
3
15
יש כרטיס הרחבה ולשם כל התמונות נכנסות.
הבעייה היא של הזכרון הפנימי של המכשיר כי אי אפשר להתקין אפליקציות!!!
למה "הקבצים שונים" מראה מעל 7 גיגה ושאני נכנס פנימה יש בקושי 120 מגה?

לצפיה ב-'אולי יש קבצים נסתרים.'
אולי יש קבצים נסתרים.
25/09/2016 | 22:59
2
14
רוב התוכנות מאפשרות להעביר את הדאטה שלהן לכרטיס ההרחבה, זה אמור לפנות לך מקום בזכרון המכשיר.
לצפיה ב-'ccleaner לא אמור למחוק קבצים נסתרים ?'
ccleaner לא אמור למחוק קבצים נסתרים ?
25/09/2016 | 23:03
1
8
לצפיה ב-'למה שיעשה את זה?'
למה שיעשה את זה?
26/09/2016 | 13:39
9
לצפיה ב-'הבעייה העיקרית עם כל מכשירי הסמסונג האלה'
הבעייה העיקרית עם כל מכשירי הסמסונג האלה
26/09/2016 | 05:40
9
30
וזאת בעייה שלחלק מהאנשים קשה להבין, היא שהמכשיר יכול להתהדר ב-16GB זכרון פנימי אך בפועל הוא מגיע אולי עם חצי מהכמות הזאת נטו, כי סמסונג מטעינים על המכשירים שלהם המון זבל שלא ניתן להסרה.
יש כל מיני דרכים (שאינני בקיא בהם, מודה) לניקוי חלק מהזבל, אבל רוב האמצעים הללו הם בבחינת "בלתי כשרים" מצד נותני האחריות, כלומר שימוש באמצעים כאלה מסיר את האחריות מהמכשירים, וזאת אזהרה שבדרך כלל מופיעה על המכשירים או על המסמכים המצורפים.
דרך אגב: ccleaner ודומיה אלה אפליקציות שבעצמן זוללות מקום...
לצערי אינני יודע כיצד לעזור לך עם הבעייה מבלי לפגוע באחריות.. בעצם, טרם שאלתי: האם המכשיר באחריות ואם כן איזו אחריות? יבואן רשמי? סתם חנות?

לצפיה ב-'אחריות יבואן רשמי'
אחריות יבואן רשמי
26/09/2016 | 07:13
7
12
לצפיה ב-'אז קל וחומר שממש לא רצוי לשחק בדברים האלה.'
אז קל וחומר שממש לא רצוי לשחק בדברים האלה.
26/09/2016 | 07:31
6
20
אבל ראשית זאת לדעתי השאלה הראשונה שכל מי שמגיב צריך לשאול (עניין האחריות) כי בעיני זאת נקודה חשובה, לעיתים קריטית, ולא כולם חושבים עליה.
אלה שני הסנט שלי בנדון.

ולגבי מכשירך הספציפי לא אמליץ לעשות משחקים עם המכשיר (משחקים = שינויים במערכת ההפעלה וכדומה) כי הם יבטלו את האחריות, ובצדק לדעתי, ורק אם לא אכפת לך בכלל מהאחריות ואתה מוכן לקחת סיכונים אז יש כל מיני אפשרויות לעשות ROOT ועוד כל מיני דברים שיעזרו לנקות את המכשיר.

אישית אינני מתעסק בדברים האלה, כי לי חשובה האחריות, ואני אמליץ לעשות אותם כאמור רק על פי הדרכה מדוייקת של מי שמבין, וכאמור רק אם ממש לא אכפת לך מהאחריות.

חוץ מזה לא ניתן לעשות כלום עם המכשירים האלה לצערי.
לצפיה ב-'ביצעתי אבל זה לא עזר. יש למישהו עוד רעיון ?'
ביצעתי אבל זה לא עזר. יש למישהו עוד רעיון ?
26/09/2016 | 14:23
5
6
לצפיה ב-'אני חושש לצערי שאין הרבה מה לעשות, אבל אולי תבוא הישועה'
אני חושש לצערי שאין הרבה מה לעשות, אבל אולי תבוא הישועה
26/09/2016 | 15:53
4
12
ממישהו אחר.
ככה זה עם הסמסונגים האלה.

אני לא מבין את החברה שמייצרת מכשירים נהדרים אך גומרת להם את החיים עם תוכנה דפוקה.
לצפיה ב-'תמונה שווה אלף מילים....'
תמונה שווה אלף מילים....
26/09/2016 | 21:35
1
7
אם אני אחבר מחשב לסמארטפון זה יכול לעזור?
אם כן איפה לחפש את "הקבצים השונים" ?
לצפיה ב-'קודם כל לפי התמונה אין לך קבצים במטמון'
קודם כל לפי התמונה אין לך קבצים במטמון
27/09/2016 | 00:15
2
104 ק''ב זה כלום.
השאלה הגדולה היא מה יש בקבצים השונים.
האם לחיצה על "הקבצים השונים" פותחת פירוט?
לצפיה ב-'האם אני יכול למחוק את תיקייה xiaoying/Templates ?'
האם אני יכול למחוק את תיקייה xiaoying/Templates ?
26/09/2016 | 22:56
1
4
לצפיה ב-'אינני יודע מה היא מכילה... מה הנפח שלה?'
אינני יודע מה היא מכילה... מה הנפח שלה?
27/09/2016 | 00:16
1
לצפיה ב-'סמסונג דווקא הפחיתו משמעותית את כמות הזבל.'
סמסונג דווקא הפחיתו משמעותית את כמות הזבל.
26/09/2016 | 13:48
12
ב S7 יש לי הרבה פחות ממה שהיה ב S3.
דווקא בסוני הייתה מזבלה אמיתית שהיתה מנצחת את חיריה בקלות.
לצפיה ב-'מרשמלו עקרונית מאפשר משהו שנקרא ADOPTABLE STORAGE '
מרשמלו עקרונית מאפשר משהו שנקרא ADOPTABLE STORAGE
26/09/2016 | 16:52
13
שזה בעצם הכנסת כרטיס ה SD כחלק מהזיכרון האינטגרלי של המכשיר כולל התקנת אפליקציות והכל.
הבעיה היא שסמסונג ביטלו את אפשרות הזו.
יש הוראות איך אפשר לאפשר זאת ב GALAXY S7
אולי זה יעבוד גם ל A5.

לצפיה ב-'שחזור גיבוי'
שחזור גיבוי
25/09/2016 | 16:55
11
45
הכנסתי את המכשיר שלי לתיקון (גלקסי 4) ודאגתי לעשות כמה גיבויים.
בפועל מה שגובה זה האפליקציות בלי התוכן שלהם ובעצם כל ההגדרות והתכנים נמחקו כנראה.
יש דרך לשחזר את התכנים? שמרתי את כל האפליקציות של הגיבוי עם הגיבויים ונדמה לי שעשיתי גם שמירה על המחשב שלי אבל לא ברור  לי אם השמירה על המחשב שווה משהו.
אליקציות הגיבוי הם סופר בקאפ, מיי בקאפ, איזי בקאפ ו- אפ בקאפ אנד ריסטור
לצפיה ב-'לגופו של עניין זה אבוד'
לגופו של עניין זה אבוד
25/09/2016 | 21:40
8
25
אין שום דרך לשחזר נתוני האפליקציות.
ולידע כללי ,לו המכשיר היה Rooted ( קבלת הרשאות סופר משתמש )אז באמצעות אפליקציית Titanium backup and restore יכולת לשחזר נתוני האפליקציות.
ולכל אלה שתוהים מדוע עושים Root זו אחת הסיבות
לצפיה ב-'איזה באסה'
איזה באסה
25/09/2016 | 22:47
7
21
אז כדי שאני אדע להבא- איך עושים root? 
לצפיה ב-'Root זה משהו רציני'
Root זה משהו רציני
26/09/2016 | 08:12
6
15
זה קפיצת מדרגה למשתמש מבחינת הידע בטיפול במכשיר.
לא אסביר בפורום,מצא מאמרים ותנסה להבין לבד.
אתה צריך לקחת בחשבון שמשהו תפקשש והטלפון  יהפוך ללבנה.
זה לא אומר שאי אפשר לסדר אותו
לצפיה ב-'אפשר להשתמש ב-KingRoot'
אפשר להשתמש ב-KingRoot
26/09/2016 | 13:14
4
14
לצפיה ב-'אבדוק את זה. תודה'
אבדוק את זה. תודה
26/09/2016 | 20:21
3
6
לצפיה ב-'רק פרט קטן וחשוב'
רק פרט קטן וחשוב
26/09/2016 | 20:31
2
9
מהלך כזה עושים ישר בהתחלה ( כאשר קונים או מאפסים ) מהסיבה שהפעולה הראשונה שזה פתיחת בוטלו דר מוחקת את כל הנתונים מהמכשיר !!

לצפיה ב-'לא ב-S4 עד כמה שאני זוכר'
לא ב-S4 עד כמה שאני זוכר
26/09/2016 | 21:48
4
לצפיה ב-''
26/09/2016 | 22:29
1
לצפיה ב-'קיבלתי. תודה רבה'
קיבלתי. תודה רבה
26/09/2016 | 20:20
4
לצפיה ב-'אחד היתרונת הגדוליים של האייפון. גבוי מלא קל ופשוט.'
אחד היתרונת הגדוליים של האייפון. גבוי מלא קל ופשוט.
26/09/2016 | 08:41
1
12
לצפיה ב-'וכנראה גם היתרון היחיד אבל זו דעתי '
וכנראה גם היתרון היחיד אבל זו דעתי
26/09/2016 | 20:23
9
ונושא לשיחה אחרת..  
לצפיה ב-'סמסונג J5 נדידת נתונים מתנתקת'
סמסונג J5 נדידת נתונים מתנתקת
26/09/2016 | 10:21
1
21
שלום
קניתי מכשיר חדש והכפתור של נדידת הנתונים כל הזמן נכבה. מה לעשות?
תודה
לצפיה ב-'אין כפתורים'
אין כפתורים
26/09/2016 | 19:33
5
הכל כפתורי מגע.
ההגדרה של נדידת נתונים מצויה בהגדרות > רשתות >הגדרת רשתות סלולריים או
לחליפין יש טוגל בהורדת הווילון (שני החיצים)
אני מאמין שזה קליק שלך

לצפיה ב-'איפה מומלץ לקנות מכשיר חדש?'
איפה מומלץ לקנות מכשיר חדש?
25/09/2016 | 19:18
17
46
הטלפון הנייד שלי התקלקל וכנראה אצטרך לקנות חדש. 
האם אתם ממליצים לקנות ישירות מחברת הסלולר שלי, או שיש חנויות מומלצות שאקבל דרכן גם מכשיר זול יחסית וגם אחריות?
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
25/09/2016 | 19:46
44
לא לקנות מחברות הסלולר, אלא פשוט לחפש באתר זאפ את ההצעה היותר זולה. האחריות לא שווה כלום ברוב המקרים (במעבדות הרשמיות יטענו שפגם כזה או אחר לא כלול בסל השירותים).
לצפיה ב-'תלוי איזה מכשיר את רוצה לקנות.'
תלוי איזה מכשיר את רוצה לקנות.
25/09/2016 | 21:48
11
33
אני מסכים עם המגיב הראשון שבכל מקרה לא קונים מכשיר בחברות הסלולר שמוכרות את המכשירים במחירים מופרזים, ובנוסף לכך על המכשירים שהם מוכרים הם מטעינים הרבה אפלקציות זבל שסתם חונקות את הזיכרון של המכשירים.

מצד אני אני לא מסכים איתו כל כך בנוגע לאחריות, ואני בעד לרכוש מכשיר עם אחריות היבואן הרשמי, אבל שוב זה תלוי איזה מכשיר את רוצה לקנות.
לצפיה ב-'אני רוצה לקנות'
אני רוצה לקנות
25/09/2016 | 22:39
10
41
מכשיר שיש בו את הפונקציות הבסיסיות - הודעות SMS, ווטסאפ, כמה אפליקציות ומצלמה. לא משהו משוכלל שצורך זכרון גדול. 
מה זה אומר מבחינת עדיפות הקניה?
ואשמח להמלצות על מכשירים
לצפיה ב-'האם יש לך הגבלה עד סכום מסויים?'
האם יש לך הגבלה עד סכום מסויים?
26/09/2016 | 05:33
8
32
אני למשל ממליץ היום על מכשיר שנקרא "מוטו X פליי".
ראי נא את הקישור שלהלן:
לטעמי האישי ומתוך נסיוני בחודשים האחרונים, זה אחד המכשירים הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק.
הוא אמנם לא הכי זול, אבל כידוע איכות שווה כסף.
כמו כן זהו מכשיר נקי לחלוטין מכל סוג של אפליקציות זבל שמגיעות על המכשירים היותר מפורסמים, וזה אומר שאם למשל כשאת פותחת מכשיר ידוע של סמסונג שמתהדר בכמות זכרון מסויימת, הרי שבפועל כמות הזכרון הפנויה שם היא פחות מ-50% נטו ובמקרים לא מעטים פתחתי מכשיר חדש וגיליתי אפילו רק 30% נטו זכרון פנוי.
כאן מדובר במכשיר נקי כאמור ולכן תמיד כשפותחים אותו יש הרבה מעל 50% זכרון נטו.
אני מדבר על זכרון ה-RAM ולא על הזכרון לאיחסון.
לשאלות נוספות אשמח לענות.
לצפיה ב-'מעדיפה בפחות'
מעדיפה בפחות
26/09/2016 | 07:20
7
27
עד 1000 ש"ח. לכן חשבתי על חנויות ולא על החברה, ראיתי בזאפ שיש אפשרות לקנות  מכשירים טובים במאות שקלים פחות בהשוואה למחירם בחברות הסלולר.
השאלה היא האם זה מומלץ.
לצפיה ב-'קניה מחברת סלולר תורידי מהפרק. חד משמעית.'
קניה מחברת סלולר תורידי מהפרק. חד משמעית.
26/09/2016 | 07:40
25
אל תחשבי על זה אפילו, כי לא רק שהם מוכרים הרבה יותר ביוקר, הם גם מטעינים לך על המכשירים מערכות הפעלה שלהם מלאות בזבל, פשוטו כמשמעו.

ואם פסלנו דבר אחד, נמשיך לדבר השני, או לשאלה השניה: אז איפה לקנות? :
אישית אמליץ על חנויות שמוכרות מכשירים עם אחריות מקורית של היבואן הרשמי.
לדעתי זה חשוב למרות שיש החולקים עלי. זה עניין שלך והחלטה שלך למי תשמעי.
קחי בחשבון שמיבואנים אפורים/מקבילים וכדומה את יכולה לקבל (לפי מה שאנשים סיפרו כאן) מכשירים שיועדו לכל מיני שווקים במזרח אירופה, בדרום אמריקה, במזרח הרחוק, וזה יצור לך בעיות מבעיות שונות.

לכן רכישה כזאת מתאימה לדעתי לאנשים שממש בקיאים בנבכי המכשירים ושמוכנים לקחת סיכונים.

אז איפה כן לקנות? לא חסרות חנויות של היבואנים וחנויות אחרות שמוכרות מהיבואנים הרשמיים. לכי על אחת מהחנויות האלה, זאת דעתי.

קחי רק בחשבון את ההמלצה שכתבתי בתגובה הקודמת, וקחי בחשבון שאני כותב זאת אחרי שמעל 10 מכשירים עברו בין הידיים שלי רק בשנה האחרונה, ואינני אדם יהיר אך ארשה לעצמי להגיד שאין חכם כבעל ניסיון.

גם לי היה ממש קשה להשקיע כ-1500 ש''ח במכשיר סלולרי, אבל זה שווה לדעתי כל אגורה.
תעשי את השיקולים שלך.
לצפיה ב-'Samsung Galaxy S4'
Samsung Galaxy S4
26/09/2016 | 10:09
5
23

מכשיר טוב עם מצלמה איכותית.
לצפיה ב-'חס וחלילה ! הכישלון המפואר של סמסונג.'
חס וחלילה ! הכישלון המפואר של סמסונג.
26/09/2016 | 10:18
21
עדיף כבר S3 בגירסת NEO מאשר ה-S4 הזה.

זאת אחת הפעמים הבודדות שבהן אני שולל מכשיר מכל וכל.
לצפיה ב-'לא מכשיר טוב, ולא מצלמה "איכותית" - מקסימום סבירה'
לא מכשיר טוב, ולא מצלמה "איכותית" - מקסימום סבירה
26/09/2016 | 10:33
3
17
לצפיה ב-'גם לא כדאי מכשיר בן 3, ובטח שלא לשלם עליו 1000 ש"ח'
גם לא כדאי מכשיר בן 3, ובטח שלא לשלם עליו 1000 ש"ח
26/09/2016 | 10:34
13
לצפיה ב-'בגבולות התקציב זאת מצלמה טובה'
בגבולות התקציב זאת מצלמה טובה
26/09/2016 | 13:28
1
18
הנה, להשוואה: צולם ב-Xiaomi Redmi Note 3 Pro

תמונה מגורענת, אם מציגים אותה ב-100%, רואים "משיכות מכחול" מעצבנות

צולם ב-Samsung S4
לצפיה ב-'בגבולות ההיגיון, ב-1000 ש"ח אפשר לקנות 3 גלקסי S4'
בגבולות ההיגיון, ב-1000 ש"ח אפשר לקנות 3 גלקסי S4
26/09/2016 | 18:01
16
או לפחות אמורים לקנות 3. כל מחיר מעבר לכך זה שוד וחוצפה. והאיכות של המצלמה לא תכפר על העובדה שזה מכשיר איטי ומייגע.

אפרופו איכות המצלמה. לפני שנתיים, אחרי אירוע חברה בפיינטבול, כשכולם שלחו את הסימנים הכחולים/סגולים/צהובים שלהם, ניסיתי לצלם חבורה שהייתה לי על הרגל. כמה שלא ניסיתי, ובכמה אור שלא הייתי (כולל לצאת לגינה), המצלמה ה"איכותית" של ה-S4 לא הצליחה לקלוט את הצבעים ה"יפים" שהיו לי. מה כן הצליח לקלוט את הצבעים? מצלמת 5 מגה פיקסל (להזכיר, ל-S4 יש 13 מגה פיקסל) של נוקיה N85 (שיצא לשוק ב-2008, כלומר היה אז בן 6 שנים). אממה, לנוקיה יש עדשה איכותית *באמת* (של חברת Zeiss), ולא סתם מספרים גבוהים של מפרט.
לצפיה ב-'סמסונג A7'
סמסונג A7
26/09/2016 | 13:38
14
זכה להיות אצלנו בבי כמעט 3 חודשים עד שבת הזוג ריסקה אותו.
מכשיר מוצלח. 1300 ש"ח בזאפ.
לצפיה ב-'מה דעתכם על סמסונג גלקסי J5?'
מה דעתכם על סמסונג גלקסי J5?
26/09/2016 | 17:27
2
14
יכול לענות על הדרישות שלי?
לצפיה ב-'יתכן ש-J5 מודל 2016 יכול להתאים.'
יתכן ש-J5 מודל 2016 יכול להתאים.
26/09/2016 | 18:10
1
14
לא הדגם הישן יותר.
יש אותו לקרובת משפחה מבוגרת שלי שמבסוטית ממנו מאוד, אבל היא לא מעמיסה על המכשיר יותר מידי ולכן זה מספיק בשבילה למרות המיגבלות הידועות של סמסונג.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/09/2016 | 18:47
4
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם'
תודה רבה לכולם
26/09/2016 | 18:48
4
לצפיה ב-'ביטול תיקון שגיאות אוטומטי'
ביטול תיקון שגיאות אוטומטי
26/09/2016 | 10:16
5
22
היי,יש לי מכשיר XIOMIREDME3
איך אני מבטל תיקון שגיאות אוטומטי? לא מצליח..
לצפיה ב-'תחפש בהגדרות המקלדת'
תחפש בהגדרות המקלדת
26/09/2016 | 10:33
2
23
לצפיה ב-'ביטול תיקון שגיאות אוטומטי'
ביטול תיקון שגיאות אוטומטי
26/09/2016 | 10:58
1
11
זהו שלא מצאתי..
אפשר עזרה?
לצפיה ב-'אני לא מכיר את המכשיר, אבל הייתי פשוט עובר על כל ההגדרות'
אני לא מכיר את המכשיר, אבל הייתי פשוט עובר על כל ההגדרות
26/09/2016 | 11:14
13
אחת אחרי השנייה, לאט ובסבלנות.

לחילופין, מכיוון שלשיאומי יש ממשק "אייפוני", אולי זה נמצא בהגדרות הכלליות של המכשיר. שוב - לעבור הגדרה-הגדרה, להיכנס, לקרוא מה כתוב, ואם משנים משהו אז לזכור מה היה קודם כדי שאפשר להחזיר במקרה וזה עושה משהו שלא רצית.
לצפיה ב-'זה נמצא איפה שהוא בתוך ההגדרות הכלליות '
זה נמצא איפה שהוא בתוך ההגדרות הכלליות
26/09/2016 | 11:45
1
12
ושם תחת שפה וקלט.

כעת אין לי מכשיר כזה, עברו דרכי שניים אבל אינני זוכר את המיקום המדוייק,

בכל אופן אפשר להכנב ל"שפה וקלט" או שם דומה, שם להכנס להגדרות של המקלדת שמסומנת פעילה, וזה נמצא בתוך ההגדרות של המקלדת הפעילה.

ככה זה למיטב זכרוני אבל אינני זוכר במדוייק.  
לדעתי לא קשה למצוא את זה אם תלך בדרך שציינתי.
לצפיה ב-'זה בהגדרות מקלדת.'
זה בהגדרות מקלדת.
26/09/2016 | 13:30
8
מאחר והוא משתמש במקלדת אלטרנטיבית לצורך העברית הרי שיש לה אפל' נפרדת.
לפיכך להגדרת ההשלמה האוטומטית ניתן להכנס ישירות דרך האפל'.
לצפיה ב-'תמונות נעלמות'
תמונות נעלמות
25/09/2016 | 15:12
4
19
יש לי Huawei P9. תמונות שהיו אתמול בגלריה תחת "מצלמה" נעלמו היום. מה יכולה להיות הסיבה לכך, ואיך אפשר להשיב את התמונות האבודות?
תודה
לצפיה ב-'יכול להיות שהן לא אבודות'
יכול להיות שהן לא אבודות
25/09/2016 | 16:26
1
22
גוגל הוסיפה אפשרות להסרת תמונות שגובו לענן שלה. יכול להיות שהפעלת אותה בטעות.
תנסי להיכנס מהמחשב ל drive.google.com וחפשי שם תיקייה בשם אלבומי גוגל
יכול להיות שהתמונות שם.

לצפיה ב-'מצאתי אותן בדרייב. תודה'
מצאתי אותן בדרייב. תודה
26/09/2016 | 02:05
7
לצפיה ב-'ריסט לטלפון ניסית?'
ריסט לטלפון ניסית?
25/09/2016 | 16:39
1
9
לצפיה ב-'ניסיתי ולא עזר. תודה.'
ניסיתי ולא עזר. תודה.
26/09/2016 | 02:09
10
התמונות נמצאו בדרייב.
לצפיה ב-'איתור S5 במידה ונגנב / השתלטות מרחוק וכו''
איתור S5 במידה ונגנב / השתלטות מרחוק וכו'
24/09/2016 | 19:02
41
50
שלום,

יש לי S5 ולאור מקרה שרון פרי, ברצוני לשדרג את האבטחה שלו, אם כי לא להגזים יותר מדי.

מצב נוכחי:
1. כל חודש אני מעביר את התמונות והסרטונים למחשב (ע"י חיבור כבל פיזי)
2. יש לי DROPBOX שמסנכרן את התמונות והסרטונים לענן
3. אנשי הקשר שלי מסונכרנים עם GMAIL
4. יש לי אבטחה של...
המשך>>
שלום,

יש לי S5 ולאור מקרה שרון פרי, ברצוני לשדרג את האבטחה שלו, אם כי לא להגזים יותר מדי.

מצב נוכחי:
1. כל חודש אני מעביר את התמונות והסרטונים למחשב (ע"י חיבור כבל פיזי)
2. יש לי DROPBOX שמסנכרן את התמונות והסרטונים לענן
3. אנשי הקשר שלי מסונכרנים עם GMAIL
4. יש לי אבטחה של פתיחת המסך ע"י Pattern (ניסיתי טביעת אצבע, אבל זה קצת מעצבן שב 10% מהמקרים הוא לא מזהה)
5. בתיקיית DROPBOX במחשב הנייח יש את כל המסמכים שלי סרוקים (ת.ז, דרכון וכו'), אז זה מסתנכרן לסלולרי. האם ניתן להגן בסיסמא על תיקייה ספציפית ב DROPBOX?

מה נראה לי שחשוב להוסיף?
1. איתור מקום הטלפון שלי במקרה שנגנב (הסרתי את GOOGLE NOW: ה'אח הגדול' הזה מציק
2. מחיקת המכשיר מרחוק

בעבר רכשתי Cerberus, אבל אני לא משתמש בו יותר. עכשיו נכנסתי לחנות GOOGLE וראיתי שהוא ניתן בחינם.

מה מומלץ לשנות / להוסיף למכשיר על מנת לאפשר את איתורו במקרה של אובדן / או מחיקת נתונים מרחוק במקרה של גניבה?

עוד רעיונות לשיפור האבטחה (אך שלא יגזול יותר מדי סיסמאות / התעסקויות)?

תודה
לצפיה ב-'העברת אנשי קשר'
העברת אנשי קשר
25/09/2016 | 15:30
6
22
איך אפשר להעביר את כל אנשי הקשר כולל מספרי הטלפון מהסמארטפון למחשב בצורה שתאפשר לי להדפיס את זה?
לצפיה ב-'נתחיל בזה שתגלה לנו באיזה מכשיר מדובר'
נתחיל בזה שתגלה לנו באיזה מכשיר מדובר
25/09/2016 | 16:12
1
16
הכיוון הכללי הוא להיכנס לאנשי הקשר, ללחוץ על 3 הנקודות-ניהול אנשי קשר
אח"כ לבחור ייבוא/ייצוא ולייצא לאיחסון מקומי.
יווצר לך קובץ בסיומת CSV אותו תוכל להעביר למחשב ולערוך באקסל.
אם אתה לא מוצא לפי ההגדרות שרשמתי תציין איזה מכשיר יש לך ואז נוכל לכוון אותך יותר טוב.

לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה'
תודה על התשובה המהירה
25/09/2016 | 16:36
17
מדובר במכשיר LG G3 .עשיתי כך.נפתח לי חלון שכתוב בו:אנשי הקשר נשמרים בvcard ושדות מידע מסויימים עשויים להמשיך ללכת לאיבוד.לאשר את זה?
לצפיה ב-'כנס לחשבון בגוגל במחשב ותמצא שם את כל אנשי הקשר...'
כנס לחשבון בגוגל במחשב ותמצא שם את כל אנשי הקשר...
25/09/2016 | 16:38
3
9
לצפיה ב-'תודה לך....אבל'
תודה לך....אבל
25/09/2016 | 16:44
2
18
איפה אני מוצא את זה?
לצפיה ב-'נכנסים במחשב לכתובת contacts.google.com'
נכנסים במחשב לכתובת contacts.google.com
25/09/2016 | 16:48
1
18

אם מבקש שם משתמש וסיסמה אלו השם משתמש והסיסמה של הטלפון.
לצפיה ב-'נכנסתי לחשבון גוגל'
נכנסתי לחשבון גוגל
25/09/2016 | 18:02
17
ושם הצלחתי להוריד את השמות לקובץ ולהדפסה.
תודה רבה על העזרה.
לצפיה ב-'אנדואיד על סלולרי סיני'
אנדואיד על סלולרי סיני
25/09/2016 | 13:41
1
29
תגידו עם כל ההצפה של הפלאפונים מסין כמו וואוי וכל השאר, איך ההרצה של האנדרואיד עליהם?
ראיתי ביקורת פה על אחד מהפלאפונים שאני מתלבט אם לקנות או לא
אבל אין התייחסות למערכת הפעלה....
לצפיה ב-'לי יש אנדרואיד על טאבלט של וואווי'
לי יש אנדרואיד על טאבלט של וואווי
25/09/2016 | 17:39
13
עובד מצויין.
לצפיה ב-'המלצה לסמטרפון עד 1.2K כולל מיסים ?'
המלצה לסמטרפון עד 1.2K כולל מיסים ?
24/09/2016 | 11:57
9
47
מחפש המלצה לסמרטפון איכותי ברמה טובה.
מערכת אנדרויד, זכרון פנימי 3GB, תומך 4G, אחסון 16-32GB עם אופציה להרחבה,
ביצועי סוללה טובים שיחזיק מעמד יום שלם בשימוש בסיסי ומסך 5''~.
מצלמה כמה שיותר איכותית עדיפות 12MP+ במידה וזה אפשרי במסגרת התקציב.

שימושים מיועדים: מיילים, ווטסאפ, פייסבוק, יוטיוב, עריכת מסמכים וכו'.
תקציב עד 1.2K כולל מיסים (אם נדרש לייבא מחו"ל).
אשמח לשמוע מה האופציות שעומדות בפניי? בעיקר דברים שנמצאים בשוק מספר
חודשים והוכחו כטובים? אני לא מכיר את השוק הנמוך בגלל זה אשמח לעזרתכם בבקשה.
לצפיה ב-'מציע להעלות טיפה את רף המחיר'
מציע להעלות טיפה את רף המחיר
24/09/2016 | 13:26
2
51
וללכת על מכשיר מעולה שנקרא:
Moto X Play.

הקישור הנ"ל הוא לאתר הסלולרי של זאפ כי אני בסלולרי כעת וזה מה שמצאתי, בכל אופן אני נהנה מהמכשיר הזה כבר כמה חודשים, ולמרות שיש לו רק 2 ג'יגה ראם הרי שהמכשיר הזה נקי מאפליקציות זבל ולכן ה2 האלה שווים ל3 שבמכשירי סמסונג או LG למשל ועוד אחרים שמלאים בזבל שמוטמע במערכת ההפעלה ובלתי ניתן להסרה.

אני מרשה לעצמי להניח שתברך אותי על ההמלצה.
יחד עם זאת כמו תמיד אגיד שאני רק ממליץ, אך כל החלטה שתקבל היא על אחריותך...
לצפיה ב-'תודה אך המחיר יקר מידי.'
תודה אך המחיר יקר מידי.
24/09/2016 | 15:05
1
37
בתג מחיר הזה אפשר להביא מקביל סיני טוב יותר ואיכותי יותר.
לצפיה ב-'ארשה לעצמי לחלוק בנימוס על קביעתך '
ארשה לעצמי לחלוק בנימוס על קביעתך
24/09/2016 | 15:38
34
במיוחד לאור נסיוני הלא דל בשנה האחרונה עם כמה מכשירים סיניים שעברו תחת ידי, שחשבתי אותם לאיכותיים ומהוללים, אך התבררו כמלאי זבל מוטמע, כולל בין השאר תוכנות סיניות שנחשדו ע"י מומחים (בעוד אינני מומחה) כתוכנות מעקב/ריגול וכדומה.

אבל בסדר, כרצונך. ההחלטה היא שלך.
ושיהיה לך בהצלחה.
לצפיה ב-'מציע להוריד קצת את רף המחיר או הרבה אם מייבאים מחו"ל'
מציע להוריד קצת את רף המחיר או הרבה אם מייבאים מחו"ל
24/09/2016 | 13:58
5
38
וללכת על הנקסוס 5X (בתנאי שאתה לא מעדכן אותו לאנדרואיד 7.0)

אמנם "רק" 2GB זיכרון פנימי, אבל ממשק נקי של גוגל, שעונה לקריטריונים שלך.

היות והמכשיר או-טו-טו מוחלף ע"י הפיקסל, יש ניקוי מדפים בחנות של גולגל.
מכשיר ה-16GB אפשר למצוא באמזון במבצעים של 220$ לפני מיסים, בארץ יתן עודף מאלפיה,
מכשיר ה-32GB כבר ידרוש כ-250$ לפני מיסים, ובארץ קניתי אחד כזה ב-1,100.
לצפיה ב-'למה הנקסוס 5 עדיף על-פני מכשיר סיני כלשהו טוב?'
למה הנקסוס 5 עדיף על-פני מכשיר סיני כלשהו טוב?
24/09/2016 | 15:04
1
36
אשמח לדעת מאיפה רכשת 32GB ב-1100 ש"ח - משתלם.
מהן היתרונות ומהן החסרונות של המכשיר?

ולמה לא לעדכן לאנדרויד 7.0?
תודה.
לצפיה ב-'הנקסוסים כמו המוטו שהצעתי'
הנקסוסים כמו המוטו שהצעתי
24/09/2016 | 15:51
45
הינם המכשירים היחידים למיטב ידיעתי והבנתי שהם בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד נקיה לחלוטין מזבל.

לכן אני בהחלט יכול להצטרף להמלצה על הנקסוס, במיוחד כשהמכשיר הקודם שלי היה (ועודנו, כמכשיר משני) נקסוס 5.

רואים שאתה חסר את הידע הבסיסי בתחום הזה, זאת לא בושה, גם אני לפני שנתיים לא הבנתי הרבה, וגם כיום עודני נהנה ללמוד מאחרים.

לשאלתך למה לא לעדכן לאנדרואיד 7 אשיב בשאלה:
האם אתה נהנה שמתגלחים על הזקן שלך?
זאת מערכת חדשה שטרם הוכיחה את עצמה ב100%.
אינני טוען שהיא לא טובה כי טרם ניסיתי אותה, אך אנשים שניסו (וקודמי הינו בעל ניסיון רב משלי בתחום הזה) טוענים שלא כדאי לשדרג, והיו גם כאלה ששידרגו והתחרטו ושואלים "הכיצד ניתן לשנמך".

כפי שכבר ציינתי אני והאחרים רק יכולים להמליץ מנסיוננו, אך בסופו של דבר ההחלטה היא של מי שמקבל אותה.

רק דרך אגב: 200-300 ₪ זה באמת הרבה יותר מאשר 1.2K ?

ו... שכחתי משהו חשוב:  חושבני שאיכות = כסף.

לשיקולך.
לצפיה ב-'דווקא אנדרואיד 7 עשה פלאים לנקסוס 5X '
דווקא אנדרואיד 7 עשה פלאים לנקסוס 5X
25/09/2016 | 09:25
2
11
לצפיה ב-'אם הוא לא נכנס לבוטלופ'
אם הוא לא נכנס לבוטלופ
25/09/2016 | 10:43
1
31
לצפיה ב-'שששש!! '
שששש!!
25/09/2016 | 10:50
9
לצפיה ב-'הודעת "הורדה בהמתנה"'
הודעת "הורדה בהמתנה"
24/09/2016 | 21:30
2
31
ערב טוב, כבר זמן מה (בערך חודשיים) שאינני מצליח להוריד אפליקציות בגוגל פליי. אני מקבל הודעת "הורדה בהמתנה" למרות שאין שום הורדה. בנוסף, מחקתי אפליקצעה אחת למקרה שהבעיה נובעת מחוסר מקום, ועדיין אני מקבל את הודעת ההמתנה. אודה לעוזרים.
לצפיה ב-'יתכן ומדובר בהורדת עדכון.'
יתכן ומדובר בהורדת עדכון.
25/09/2016 | 08:11
15
בדוק את רשימת העדכונים.
לצפיה ב-'כנס להגדרות - אפליקציות - גוגל פליי. ומחק את זיכרון הקאש.'
כנס להגדרות - אפליקציות - גוגל פליי. ומחק את זיכרון הקאש.
25/09/2016 | 09:54
8
לצפיה ב-'Root ו-Custom recovery לנקסוס 5X'
Root ו-Custom recovery לנקסוס 5X
24/09/2016 | 00:15
12
57
בשעה טובה ומוצלחת קניתי לביתי את ה-5X במחיר המתאים - 1,100 ש"ח.

כנדרש, הדבר הראשון שעשיתי היה לפתוח את הבוטלאודר, לקבל הרשאות רוט ולהתקין ריקוברי מקוסטם.
עשיתי זאת באמצעות תוכנת Nexus Root Toolkit המומלצת של WugFresh (מתאימה לכל הנקסוסים)..

או יותר נכון, ניסיתי !
פתיחת הבוטלואדר עוד עברה בסדר, כך שלפחות לא אצטרך לאבד מידע בהמשך,
אבל הנסיון לביצוע רוט והפלשת TWRP עשה את הכל בסדר
(כולל בדיקת ה-BL, ה- FastBoot וכמה ריבוטים).......ובשלב האחרון
שבו TWRP אמור לעלות - נגמר לו הדלק - לא מוצא את ה-ADB Devices....

מה פיספסתי ?

יש לי עוד לעשות את אותו סיפור ל-OP3, לא בא לי לבלות את כל השבת על השטות הזו...
לצפיה ב-'לאור סיפורך ארשה לעצמי לשאול שוב'
לאור סיפורך ארשה לעצמי לשאול שוב
24/09/2016 | 04:25
48
מדוע למען ה' אנשים קונים מכשיר חדש, ועוד נקסוס, כדי לפתוח להם את הצורה???

אני באמת ובתמים תמה על כך ותוהה תהיה גדולה.

לצפיה ב-'��הביצוע בסדר'
��הביצוע בסדר
24/09/2016 | 08:03
42
ADB Devices לא קשור לתוכנה,הוא חלק מחבילת הפיתוח של XDA .
ואם התפקשש על הדרך זה רק עקב חיבור USB  לקוי.
אז מה נשאר לנו. המכשיר הוא Rooted ואין Custom? לא נורא.
אני מעדיף ללא Custom .
אני משתמש ב Flashfire של chainfire ומבצע ממנו את כל ההפלשות.

לצפיה ב-'עדכון: ה-OP3 עבר רוט כמו גדול, הנקסוס עדיין מסרב להתקין TWRP'
עדכון: ה-OP3 עבר רוט כמו גדול, הנקסוס עדיין מסרב להתקין TWRP
24/09/2016 | 16:17
4
31
האמת שזה די מוזר, זה נראה כאילו התוכנה מצליחה להפליש את ה-TWRP,
אבל משום מה הריקוברי לא מצליח לעלות (מוצגת תמונת האנדרואיד הגוסס), ובעקבות זאת לא ניתן להתקין את SU.
מצרף את הלוג של Nexus Root Toolkit:

Checking Fastboot Connectivity
fastboot devices
0100819409da4376 fastboot
+ Fastboot Device Connected

+ Confirmed: Bootloader Unlocked.
Flashing twrp-3.0.2-1-bullhead.img to RECOVERY partition...
fastboot flash recovery "C:\Program Files\WugFresh Development\Nexus Root Toolkit\data\Recovery_Custom\TWRP\twrp-3.0.2-1-bullhead.img"

Rebooting your device...
Waiting for your device...
Device Detected
Rebooting your device into recovery mode...
adb reboot recovery

Checking ADB Recovery Connectivity
adb devices
adb devices

לצפיה ב-'האם ה toolkit מוצא לבד את ה recovery?'
האם ה toolkit מוצא לבד את ה recovery?
24/09/2016 | 16:28
24
אם כן, אז הייתי מנסה לחפש גירסא אחרת, אולי קצת יותר ישנה, ולצרוב אותה ידנית.
לצפיה ב-'אם כבר 1+3 ..'
אם כבר 1+3 ..
24/09/2016 | 17:35
2
50
אני מתכנן אחרי החגים לשדרג למכשיר הנ"ל . אם איזה כלי עבדת בשביל ה bootloader  +root  ?
לצפיה ב-'בלי כלי, עם ההוראות מהפורום של +1:'
בלי כלי, עם ההוראות מהפורום של +1:
24/09/2016 | 18:05
1
22
לצפיה ב-''
24/09/2016 | 18:12
3
לצפיה ב-'לפעמים צריך פשוט להגדיר את ההתקן מחדש במחשב תחת דרייבר מתאים'
לפעמים צריך פשוט להגדיר את ההתקן מחדש במחשב תחת דרייבר מתאים
24/09/2016 | 17:09
25
קרה לי עם הN6P אחרי הפרמוט של המחשב.

לצפיה ב-'חיפשתי חיפשתי ..'
חיפשתי חיפשתי ..
24/09/2016 | 17:33
29
היתנ לי תיקייה של הכלים איתם עשיתי הכל ב 5X שהיה לי .
על פניו כשהעברתי את המכשיר זרקתי לסל המיחזור של ההסטוריה את כל הראיות שהיה לי כזה ..
בכל מקרה - עבדתי עם הטולקיט של WugFresh . לא זוכר שהיתה בעיה ( הייתי על 6.01 ) . שווה לנסות גירסה ישנה יותר של הטולקיט , דרייברים ואולי גם את ריקוד הגשם ..
לצפיה ב-'לכאורה, יש שיטה הרבה יותר פשוטה'
לכאורה, יש שיטה הרבה יותר פשוטה
24/09/2016 | 20:35
2
22
אם פתחת את הבוטלואדר וקיבלת הרשאות רוט, ניתן להתקין את ה-TWRP ככה
לצפיה ב-'אז זהו, שפתיחת הבוטלואר עברה תקין, הרוט והפלשת TWRP נתקעו'
אז זהו, שפתיחת הבוטלואר עברה תקין, הרוט והפלשת TWRP נתקעו
24/09/2016 | 22:40
1
17
אם אני מבין נכון הפלשת הריקוברי נתקעה בגלל שלא הושגו עדיין הרשאות הרוט.
לצפיה ב-'לרוב, 2 האפליקציות הללו עושות את העבודה'
לרוב, 2 האפליקציות הללו עושות את העבודה
24/09/2016 | 23:10
17
לקבלת ההרשאות:

להתקנת ה-TWRP - האפליקציה שציינתי לעיל
לצפיה ב-' גלקסי s6'
גלקסי s6
23/09/2016 | 12:03
16
55
קיבלתי מתנה אבל עוד לא החלטתי אם אני שמחה או לא... קראתי ביקורות טובות בסך הכל, אבל לא ברור לי איך אני הולכת להסתדר עם זכרון של 32 ג'יגה בלבד בלי יכולת הרחבה. 
הבעיה העיקרית היא שהמכשיר נקנה בארה"ב. הבנתי שהוא פתוח לשימוש בארץ, אבל כנראה אי אפשר להוריד לו גרסה עברית וגם צריך כרטיס סים קטן יותר כי המיקרו סים כבר לא מתאים. 
אז מה אומרים המומחים? יש טעם לנסות להחליף איכשהו את המכשיר או שאפשר להסתדר איתו? האם רוט יאפשר לי להוריד גרסה עברית? 
מה אפשר לעשות לגבי הזכרון המועט? גם עבור האפליקציות השונות, גם תמונות, גם מוזיקה? 
תודה מראש  
לצפיה ב-'להחליף איפה?'
להחליף איפה?
23/09/2016 | 12:35
1
38
איפה את חושבת להחליף אותו?
עד היום ניצלת יותר מ-32 גיגה?
לצפיה ב-'סיכוי קלוש אבל לחפש מישהו'
סיכוי קלוש אבל לחפש מישהו
23/09/2016 | 23:19
28
שטס לארה"ב ולתת לו. אם כי זה רעיון בעייתי.
לצפיה ב-'עברית אפשר להוסיף זה לא סיפור גדול. סה"כ מכשיר נחמד.'
עברית אפשר להוסיף זה לא סיפור גדול. סה"כ מכשיר נחמד.
23/09/2016 | 14:18
7
51
צריך לוודא שהוא אכן סימפרי.

הגבלת הזיכרון אם הוא לא מספיק לך זו בעיה קשה.

לצפיה ב-'אני רואה שהסרטון הוא מ 2014'
אני רואה שהסרטון הוא מ 2014
23/09/2016 | 23:23
6
34
עדיין רלוונטי? כלומר הקישורים עדיין טובים?

לצפיה ב-'עובד מצויין. אין שום צורך ברומים.'
עובד מצויין. אין שום צורך ברומים.
24/09/2016 | 00:56
5
15
לצפיה ב-'הצורך ברום הוא רק עבור העברית'
הצורך ברום הוא רק עבור העברית
24/09/2016 | 22:46
4
12
לא כדי לשנות או לשדרג את המכשיר (לא בתור התחלה בכל אופן)
לצפיה ב-'אין שום צורך בהחלפת הרום בשביל העברית.'
אין שום צורך בהחלפת הרום בשביל העברית.
24/09/2016 | 22:54
3
11
לצפיה ב-'אבל אין בו עברית בכלל… '
אבל אין בו עברית בכלל…
24/09/2016 | 22:56
2
13
לצפיה ב-'אני מרגיש קצת כמו תקליט שבור. התהליך שמופיע בסרטון עובד.'
אני מרגיש קצת כמו תקליט שבור. התהליך שמופיע בסרטון עובד.
24/09/2016 | 22:58
1
27
לאחריו יש עברית מלאה בטלפון.
אני בעצמי ביצעתי זאת בשני גלקסי S6.

לצפיה ב-'לא תקליט ולא שבור'
לא תקליט ולא שבור
24/09/2016 | 23:08
16
רק עכשיו הסברת למה אתה מתכוון.
תודה
לצפיה ב-'" אבל כנראה אי אפשר להוריד לו גרסה עברית"'
" אבל כנראה אי אפשר להוריד לו גרסה עברית"
23/09/2016 | 14:20
5
42
ברור שאפשר.

1. אולי ע"י MoreLocal
2. ואם לא, אז ע"י התקנת רום של Cyanogenmod
לצפיה ב-'אוקיי, מעולה '
אוקיי, מעולה
23/09/2016 | 23:29
4
33
התקנת רום לבד אפשרית גם להדיוטות כמוני? אני לא מאותגרת טכנולוגית אבל ממש לא מומחית גדולה.
והאם כל התקנת רום תאפשר הורדת גרסה עברית או שיכול להיות שהמכשיר חסום לגמרי?
לצפיה ב-'רום של Cyanogen מכיל תפריט בעברית'
רום של Cyanogen מכיל תפריט בעברית
24/09/2016 | 19:35
1
22
את יכולה לשאול בפורום http://iandroid.co.il/forum/, יש שם אנשים שתמורת סכום סמלי יתקינו לך.
לצפיה ב-'אבדוק, תודה'
אבדוק, תודה
24/09/2016 | 22:49
10
לצפיה ב-'המלצתי'
המלצתי
24/09/2016 | 19:59
1
23
לא להתקין עברית אלא רק את  השפה העברית במקלדת.
לגבי הזכרון, למכשיר יש otg
קני כבל otg בדולר אחד מebay
זה יאפשר לך לחבר usb disk on key בשעת הצורך ולהוריד אליו את כל מה שאת צריכה.
מכשיר מעולה. תתחדשי.
לצפיה ב-'סבבה, אבל האנגלית שלי לא משהו'
סבבה, אבל האנגלית שלי לא משהו
24/09/2016 | 22:54
16
ולא בא לי לשבור את הראש על הפונקציות השונות.
אבדוק את ה otg .
תודה !
לצפיה ב-'חוסר התאמה בין אנדרואיד ליאהו'
חוסר התאמה בין אנדרואיד ליאהו
23/09/2016 | 14:50
2
34
ברשותי טאבלט אקאי חדש עם  אנדרואיד 5.1 וכשנכנס לתיבת מייל יאהו (ארה"ב) אין אופציה לכתיבת הודעה חדשה - compose 
מה לעשות ?

לצפיה ב-'תנסה להגדיר את החשבון באפליקצית ה gmail'
תנסה להגדיר את החשבון באפליקצית ה gmail
24/09/2016 | 20:02
12
כן למרות שזה יאהו.
לצפיה ב-'אתה נכנסת לתיבה דרך האפליקציה או דרך הדפדפן?'
אתה נכנסת לתיבה דרך האפליקציה או דרך הדפדפן?
24/09/2016 | 20:31
7
לצפיה ב-'המלצה על אפליקציה חמודה - GroupWize'
המלצה על אפליקציה חמודה - GroupWize
23/09/2016 | 12:42
4
97
הראו לי אפליקציה נחמדה שמנתחת את הנתונים בקבוצות וואטסאפ שלכם, כמו למשל המילים הכי נפוצות בקבוצה והחברים בקבוצה שהכי חופרים. ויש עוד מלא קטגוריות.

- לא זכור לי שהאפליקציה ביקשה הרשאות חריגות.
- מסוג האפליקציות שאחרי כמה ימים מוחקים (שימוש חד פעמי כזה)
- אם כבר דיברו כאן על האפליקציה הזאת, מצטער 

אין לי כמובן קשר למפתחים. תהנו.
לצפיה ב-'אפליקציה ישראלית שהושקה היום/לפני מספר ימים'
אפליקציה ישראלית שהושקה היום/לפני מספר ימים
23/09/2016 | 14:22
2
73
וכל התגובות (הנהלבות) הן של חבריו של המפתח. פחחחחחחח.
לצפיה ב-'לא הבנתי איך תגובתך קשורה למה שרשמתי. אולי תאיר את עיני?'
לא הבנתי איך תגובתך קשורה למה שרשמתי. אולי תאיר את עיני?
23/09/2016 | 15:36
23
לצפיה ב-'500 חברים? הלוואי עלי... אולי מפלצת הקנאה הירוקה מרימה ראשה?'
500 חברים? הלוואי עלי... אולי מפלצת הקנאה הירוקה מרימה ראשה?
24/09/2016 | 09:33
16
לצפיה ב-'לי זה נשמע בדיוק כמו אפליקציה שאסור להתקין'
לי זה נשמע בדיוק כמו אפליקציה שאסור להתקין
24/09/2016 | 16:23
39
במיוחד אם יש לך קבוצות שדנות בנושאי עבודה. אבל אני הרי פרנואידי .

מה שכן, זה באמת נשמע משעשע .
לצפיה ב-'בלוטוס לא מתחבר לפלאפון'
בלוטוס לא מתחבר לפלאפון
23/09/2016 | 17:44
19
הפלאפון שלי (xiaomi) לא מצליח לזהות אוזניית בלוטוס. פלאפון אחר הוא כן מזהה.
למה זה קורה? יש מצב שהאוזנייה לא מתאימה למכשיר?
לצפיה ב-'בעיה מוזרה בהוספת חשבון ג'ימייל לטלפון'
בעיה מוזרה בהוספת חשבון ג'ימייל לטלפון
22/09/2016 | 14:35
4
45
שלום,
לאחותי יש מכשיר וואווי P9 בן 3-4 חודשים. הכל עובד מצוין והיא מאוד מרוצה ממנו.
היא הגדירה בו את האימייל שלה כפי שעושים בד"כ ולאחרונה החליטה להחליף את הכתובת כי זו כתובת ישנה. היא פתחה ג'ימייל חדש וחיברנו בין החשבונות. העברנו את כל אנשי הקשר מהחשבון הישן לחדש כדי שהיא תוכל להשתמש בחדש בתור הראשי.
כשרצינו להגדיר את החשבון הזה בטלפון קרה דבר מוזר/מעצבן:
ניכנסתי למסך החשבונות, לחצתי על הוספת חשבון ובחרת ג'ימייל.
כשנפתח המסך של הוספת כתובת האימייל, קפצה לי המקלדת ובטעות לחצתי על מקש כלשהו והמסך עבר לשלב הבא של הכנסת סיסמא.
מה שנכנס במסך הראשון זה לא האימייל אלא איזה תו שאינו אימייל.
אלא שעכשיו אנחנו תקועים כי אין לנו סיסמא לאין-אימייל הזה אבל גם אי אפשר לאפס את התהליך הזה ולהתחיל מהתחלה (זה תקוע ככה כבר איזה שבועיים).
ניסינו לכבות את הטלפון לגמרי ולהדליק שוב אבל זה עזר.
ניסינו גם להוסיף את החשבון דרך אפליקצית ג'ימייל בטלפון, אבל כשמגיע שלב הסיסמא, אנחנו מגיעים לאותו מסך הנ"ל וכשמכניסים את הסיסמא הוא טוען שהיא שגויה. אחרי שלושה נסיונות, התהליך ננעל לשעה.
חשבתי אולי להסיר את החשבון הישן אבל עד כמה שידוע לי, אין אפשרות להסיר לגמרי ג'ימייל ממכשיר אנדרואיד מבלי בסופו של דבר לחזור להגדרות יצרן.
נשק יום הדין הוא כנראה חזרה להגדרות יצרן אבל אנחנו מנסים כמובן להימנע מזה.
יש למישהו רעיון מה עושים?
לצפיה ב-'המגבלה שלא ניתן להסיר את חשבון ברירת המחדל כבר לא קיימת'
המגבלה שלא ניתן להסיר את חשבון ברירת המחדל כבר לא קיימת
22/09/2016 | 14:37
3
38
בגירסאות אנדרואיד חדשות יותר. אפשר לנסות להסיר את חשבון הגוגל ולהוסיף מחדש.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
23/09/2016 | 08:23
2
24
הגיוני שמיילים ואנשי קשר יוסרו יחד עם המייל.
האם ידוע לך מה קורה לאפליקציות שונות שהותקנו דרך אותו חשבון ג'ימייל שהוסר?
האם הן גם מוסרות מהטלפון?

לצפיה ב-'האפליקציות לא יוסרו'
האפליקציות לא יוסרו
23/09/2016 | 10:32
1
22
הדבר היחיד שיכול להיות בעייתי (ואני לא יודע כי לא ניסיתי) זה שאפליקציות שנקנו לא יעבדו, כי הרכישה מקושרת לחשבון גוגל.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/09/2016 | 17:51
6
לצפיה ב-'שאלה על העלאות ליוטיוב'
שאלה על העלאות ליוטיוב
22/09/2016 | 10:57
2
47
1. הבנתי שקובץ MP4 שמעלים ליוטיוב - יוכלו לראות אותו באנדרואיד ואייפון

מצד שני, יש לי קובץ MPG שאם אני מעלה אותו ליוטיוב אז אי אפשר לראותו דרך אנדרואיד. הקובץ שוקל מעל ל600 מגה בייט

האם אתם יכולים להמליץ על תוכנת CONVERTER חינמית להורדה שממירה קבצים גדולים כאלו של וידיאו לMP4?

לצפיה ב-'FORMAT FACTORY'
FORMAT FACTORY
22/09/2016 | 12:00
36
לצפיה ב-'handbrake'
handbrake
22/09/2016 | 13:20
28
לצפיה ב-'האם יצא לכם לרכוש/לעבוד עם מכשירים מסוג Leagoo או Ulefone?'
האם יצא לכם לרכוש/לעבוד עם מכשירים מסוג Leagoo או Ulefone?
19/09/2016 | 14:09
4
39
שלום לחברים,

אני מתלבט אם לרכוש/להזמין מכשיר סלולארי של אחד מהמותגים הנ"ל
(האחד ממלזיה והשני משנזן)

כמובן שאני לא מדבר כרגע על ספסיפיקציה אלא רק על היתרונות/חסרונות/אמינות של כל אחד מהמותגים הנ"ל

תודה.
לצפיה ב-'מנסיון (רחב מאד) עם סיניים'
מנסיון (רחב מאד) עם סיניים
21/09/2016 | 13:15
2
77
אלא לא מותגים ידועים אלא מותגי מדבקה
אף סיני לא שמע עליהם והם בכלל לא מעיזים למכור אותם לסינים
אלא מיועדים אך ורק ליצוא
הם מציגים מפרט "מפוצץ" במחיר טוב אבל האמינות והעמידות שלהם הם רעים מאד . כמובן שזו הכללה אבל,  בהכללה,  לא פגשתי מוצרים של שני אלה,  שפועלים ונמצאים בשימוש אחרי שנה.
לך על מותגים, שמייצרים מיליוני דגמים בשנה , גם LOW END זולים (יחסית)
 כמו Oppo Meizu Xiaomi Huawei LeEco ZTE וחבריהם
אלה כמובן מתחילים מעל 100$  (אופס).
 יש מחיר לבקרת איכות , טיב המרכיבים, התאמת החלקים.

לצפיה ב-' תודה ואקח את הדברים לתשומת ליבי, אשמח לאסכולה נוספת'
תודה ואקח את הדברים לתשומת ליבי, אשמח לאסכולה נוספת
21/09/2016 | 13:19
1
44
במידה ומישהו מעוניין להוסיף

לצפיה ב-'סיכום "סיני"'
סיכום "סיני"
21/09/2016 | 13:32
67
1) אל תקנה מכשירי פח בגלל סף המכס (75$) או בגלל מפרט מפוצץ
אם הקורא טביעת אצבע עובד ביעילות של 60% אתה לא תשתמש בו וחבל שתשלם עליו. אם המצלמה מצלמת "תמונות שמן" לא יעזור שזה חיישן סוני 13MP
2) אצל המותגים הגדולים יש הצעות ערך (value) טובים מאד. אבל (כמעט) תמיד צריך לחפור ולהחליף את הROM שהגיע איתו- לקלף את הרוגלות והפרסומות.
לא בגלל פרטיות - אלא בגלל שזה מאט את המכשיר וצורך משאבים וסוללה.
גם אם תוסיף 35% מיסים , זה עדיין יהיה מוצר מתקדם יותר ממה שמוכרים בארץ אצל סמסונג וLG (באותו טווח מחיר)

לצפיה ב-'ישנו ברשותי Ulefone be pro מזה כשנתיים'
ישנו ברשותי Ulefone be pro מזה כשנתיים
26/09/2016 | 17:22
1
הטלפון היה ברשותי מעל שנה , בהתחלה היה לו רום לא מובן וגרם הרבה בעיות בקליטת GPS וכדומה ולכן שכב במגירה.
לפני זמן מה עשיתי לו שדרוג גרסה לפי הוראות באתר גלאוד.
מאז הטלפון נמצא אצל אבי (היה לו קסיומי רדמי 3) והוא מרוצה מאוד.
סוללה מחזיקה 3 ימים , מצלמה סבירה, ספיקר מעט חלש, אבל בסך הכל טלפון חביב מאוד.
מה שכן , הצורה שלו מרובעת לחלוטין , מגיני מסך ונרתיקים ניתן להשיג רק באליאקספרס.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ