לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לא מצליח להטעין - מכשיר סיני
31/05/2016 | 07:38
5
בוקר טוב,
יש לי מכשיר ישן של ZTE,אני לא מצליח להטעין אותו,חשבתי שמדובר בבטריה אבל גם עם חדשה לא מתבצעת טעינה,האם קל או אפשרי בכלל לתקן לבד?האם יש מטענים חיצוניים לסוללות של סלולאר?

תודה מראש
דרושה אפליקציית נגן טובה!
28/05/2016 | 23:03
4
41
שבוע טוב.
מאז שעדכנתי את הs5
מהלו קיטי ( 4.4) לפופאי ( 5.).
וזה קרא כמעט מיד לאחר שעל המכשיר הותקנה השפה העברית.
הנגן המובנה עושה לי בעיות!
נתקע/איטי!
אני מחפש נגן תחליפי טוב כמו המובנה!
תודה מראש:
Folder Player
29/05/2016 | 09:32
3
32
נראה בהחלט נחמד.
29/05/2016 | 20:26
2
23
קיבל אצלי תקופת נסיון.
לא מציאה גדולה!
31/05/2016 | 01:38
1
11
מצאתי נגן יותר טוב ונוח מזה!
אך אף הוא עולה לאט!
אני מחפש נגן שיכול להתחרות
בצורה יעילה מהנגן המובנה!
נראה שהבעיה במכשיר שלך, לא בנגנים.
31/05/2016 | 02:59
4
מערכת הפעלה שנותנת או שוללת הרשאות לאפליקציות
30/05/2016 | 07:50
4
29
שלום.

הבנתי שיש מערכת הפעלה של אנדרואיד (בפיתוח או כבר קיימת, אני לא יודע) - שאפשר לקבוע בה את ההרשאות לאפליקציות.

נניח, אם אפליקציה מסוימת מבקשת הרשאה לאנשי קשר, מזהה מכשיר וכו' - אז ניתן למנוע את ההרשאות או להחליט על הרשאות ספציפיות שמאשרים.

אמשח לקבל קצת מידע על הנושא:

1. האם זה קיים והאם זה רלוונטי לגלקסי 4.
2. במידה וקיים, עד כמה זה יעיל והאם עדיין ניתן להתקין אפליקציה בלי לתת לה את ההרשאות שהיא מבקשת.

זו תכונה שקיימת באנדרואיד החל מאנדרואיד 6, מרשמלו
30/05/2016 | 19:02
1
22
 , אם הגלקסי 4 לא עודכן לגרסה הזו אז האפשרות הזו לא קיימת אצלך 
אם זה רלוונטי אבצע עדכון
30/05/2016 | 23:26
7
אבל עדיין לא הבנתי איך זה עובד בדיוק...

לדעתי אנדרואיד 6 מרשמלו מאפשרת את זה
30/05/2016 | 19:08
1
23
גלאקסי 4 לא ייקבל באופן רשמי את המרשמלו. אתה יכול להחליף על דעת עצמך לרום של cyanogen אבל זו התעסקות
לא כ"כ הבנתי. למה לא יקבל ומה זה רום של cyanogen?
30/05/2016 | 23:27
11

מישהו יודע איך משנים את ברירת המחדל של "מיקום"?
30/05/2016 | 19:08
7
36
בניסיון כושל לגרום למכשיר לזהות שאני לא בארץ, בחרתי בהגדרות מיקום "מיקום מדויק", ואישרתי שאני נותן לגוגל הרשאה לרגל אחרי פיזית. הבעיה היא שעכשיו זו ברירת המחדל של הגדרת המיקום כשאני בוחר אותה מה-quick toggles. איך נפתרים מהצרה הזו, בלי לעשות איפוס למכשיר? זה שמור באיזה קובץ שאני יכול לערוך (עם רוט)? צריך לנקות נתונים של שירותי גוגל? חיפוש בגוגל לא מצא כלום, אבל עכשיו אני חושב שיכול להיות שגוגל פשוט לא מציגים לי תוצאות כאלה .
אז חפש ב-AltaVista (ז"ל)!
30/05/2016 | 19:22
1
25
חפש את היישום Google, אולי בהגדרות שם יש משהו.
נסה את אלו:
אין שם כלום, זה רק מביא לאותו מקום
30/05/2016 | 19:39
21
אינעל אבוק של גוגל, נפלת פעם אחת, אז אתה לא יכול לצאת יותר.
אפשר לבטל זאת תלוי במכשיר ובגרסה...
30/05/2016 | 20:34
1
21
למשל בגלקסי 7 נכנסים בהגדרות PRIVACY ושם ל LOCATION ושם יש METHOD שבו בוחרים את שיטת המיקום..
בנוסף הגדרות ה PREMISSIONS של כל אפליקציה כולל שרותי גוגל אפשר לבטל את הרשאת המיקום.
זה די מיותר לציין שאין לי גלקסי S7, נכון?
30/05/2016 | 22:45
15
בכלל אין לי בהגדרות משהו שנקרא Privacy - מנפלאות אסוס ואנדרואיד 5.0 .
מתוך LG G2 5.0.2 יש כמה אפשרויות
30/05/2016 | 21:34
2
18
1.לפתוח דפדפן כרום הגדרות הגדרות אתרים מיקום לחסום.
2.בהגדרות מיקוםיש אפשרות הפעלה ובחירת מצב. (זה משפיע על 1 אצלי)
3.שירותי GOOGLE PLAY נהל שטח אחסון למחוק הכל ומייד אח"כ כיבוי
השהייה דקה והפעלה.
4.נתקלתי שאפל' מפות כלשהיא חסמה אפשרות ביטול אז אם יש ולא עוזר כלום
למחוק נתונים ולחזור על 3. 

כרום זו אחת האפליקציות הראשונות שאני מבטל
30/05/2016 | 22:48
1
19
2 לא משנה אצלי את ברירת המחדל (אולי גוגל ביטלו את הנזק שלהם ב-5.0.2).
3 נראה לי כנראה מה שצריך לעשות. אני אבדוק את זה כנראה רק מחר, אולי בסוף השבוע כשאני אחזור לארץ.
רגע, אם אתה עדיין בחול אל תשנה כלום
30/05/2016 | 22:55
15
תגיע לארץ, תבטל את הנתונים במפות למיניהם אם יש ואז תמחק
שלא ישבש לך פתאום דברים אחרים
בינתיים תהנה 
שימוש במכשיר בחו"ל עם סים אחר
30/05/2016 | 10:59
2
29
יצא לי כמה פעמים בזמן האחרון להשתמש בסים שקניתי בחו"ל או בארץ, למדינות בהן אין חבילות גלישה טובות מהספק שירות שלי (גולן טלקום).

ובכל הפעמים היתה לי בעיה כזו: כדי להתחיל לעבוד עם דאטה, המכשיר צריך להוריד הגדרות כלשהן מהרשת, ולשם כך הוא צריך... כן... חיבור דאטה. אז יוצא שעד שאני לא שם את המכשיר באיזה וויי-פיי ומוריד את ההגדרות הנ"ל *ידנית* הוא פשוט לא עובד.
ואני תוהה - זה רק אצלי? המכשיר שלי הוא sony Xperia Z3 Compact. משיחה  עם חבר מהעבודה שהשתמש באותו סים ובאותו מקום, הבנתי שאצלו לא היתה בעיה כזו. יש משהו שאני יכול לעשות בעניין?
האם מדובר במערכת הפעלה מקורית?
30/05/2016 | 14:15
1
26
נראה לי שהחל מגירסה 4.3 של האנדרואיד הנתונים האלה מתעדכנים אוטומטית עם הכנסת הסים. יכול להיות שהקובץ שמעדכן את הספקים במכשיר שלך פשוט חסר (נדרשת הרשאת רוט כדי להתעסק איתו)
לפני שבועיים הייתי בחו"ל הכנסתי סים מקומי ותוך שניות ספורות הכל התחיל לעבוד בלי בעיה
מקורית לחלוטין, ומעודכנת לאנדרואיד 6
30/05/2016 | 16:22
7
עזרה בפירמוט אסוס K01E
30/05/2016 | 10:58
18
שבוע טוב, אני מעוניינת לנקות את הטאבלט מכל ה"זבל" של אסוס.
ולהתקין מערכת הפעלה אנדרואיד חדשה.
איך אני עושה זאת?
שאלה
29/05/2016 | 20:47
2
37

שבוע טוב:)
רציתי לדעת אך אני מעביר תמונות לתיקייה מהסמרטפון ומעלה אותה לפייס וכל התמונות יופיעו בסטטוס?
תודה לכם

למשל, באמצעות התוסף לדפדפן UC
30/05/2016 | 06:54
1
30
בוקר טוב
30/05/2016 | 08:12
20
תודה לך :)
רציתי לדעת יש אפליקציה שאני יכול לשמוע קבצים מיו טיוב לגלוש תוך כדי בסמרטפון?
ב. אפליקציה הכי מומלצת להורדה מיו טיוב
ג.יש אפליקציות שאני יכול לדעת מי צפה לי באינסטגרם ובפייסבוק גם אם הוא לא חבר או עוקב?
ד. מה עוד אני צריך לדעתך בנוט 5? אני בעיקר גולש שולח הודעות כותב בפורומים ושומע מוזיקה  ורואה סרטונים

תודה רבה 
האם ניתן לראות על המכשיר עצמו איזה מטען מתאים לו ספציפית?
30/05/2016 | 02:06
1
22
שלום

1. האם מופיע על המכשיר עצמו נתונים כלשהן שיכולים לכוון איזה מטען מתאים?
למשל אם 1A או 2A וכדו'?

2. איפה ניתן למצוא מידע מוסמך ורשמי של היצרן בנושא הזה
אם ניקח לדוגמה מכשיר Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800F 16GB
איפה ניתן למצוא מידע כזה?

תודה רבה
מוסיפים את המילה specs אחרי שם המכשיר
30/05/2016 | 06:57
17
ומקבלים את המידע בתוצאת החיפוש הראשונה. בתוצאה השלישית מקבלים קישור לאתר הרשמי של היצרן.
המחשב לא מזהה את הטלפון שלי גלקסי s4
29/05/2016 | 18:33
4
28
היי המחשב פתאום לא מזהה לי את המכשיר שלי הדבר היחיד החדש במכשיר זה החלפת סוללה האם זאת הבעיה ואם כן איך פותרים אותה שאוכל להמשיך לעבוד עם המכשיר כי כסף להחליף אותו אין לי כרגע.
ולא שינית כבל usb ?
29/05/2016 | 19:31
2
5
לא החלפתי או שיניתי את הכבל.זה לא הכבל המקורי שהגיע עם המכשי
29/05/2016 | 21:35
1
18

המכשיר יכול להיות שזאת הבעיה?
יכול להיות
29/05/2016 | 23:54
15
תוודא לפני כן
1. שחרור נעילת המכשיר. מכשיר נעול לא יהיה מזוהה
2.נסה usb אחר אפילו במחשב אחר
3. ודא ש kies לא פועל במחשב ברקע
ואז אם לא עזר נסה כבל אחר מקורי. ישנם כבלים שיטעינו את המכשיר אך לא יאפשרו data
בכל מקרה, אתה יכולה להעביר קבצים גם בלי הכבל
30/05/2016 | 06:52
11
תתקין את אחת האפליקציות האלה:
עזרה עם SAMAUNG S5
28/05/2016 | 22:52
3
39
ליתר דיוק GALAXY S5 NEO חדש אצלי כשבועיים. פתאום כשנכנסת שיחה הצג לא נדלק או נדלק רק אחרי דקה ועד אז אני לא יכולה לענות או לדחות שיחות. הצג נשאר שחור. ופתאום לוקח גם זמן למסך להגיב לכל פקודה אחרת.
עזרתכם?
ותודה מראש
מישהו???
29/05/2016 | 17:51
2
13
מ
ק
פ
י
צ
ה
תנסי
29/05/2016 | 19:36
1
26
http://visihow.com/Use_Galaxy_S5_with_Screen_Turned_Off
אופציות נוספות הן שמותקן אצלך מגן מסך או כיסוי שמפריע לחיישנים
תודה
30/05/2016 | 19:49
2
עזרה בשימוש ב - Chromecast על ממחשב pc
28/05/2016 | 22:01
3
24
שלום
התקנתי את המכשיר Chromecast על הטלביזיה וזה סה"כ מאוד נחמד בהזרמת תוכן מהטלפון/טאבלט
אשמח לעזרה כיצד להזרים תוכן מה מחשב הנייד (Windows) ל - Chromecast ולא רק מהדפדפן
כרומקאסט מהמחשב
29/05/2016 | 00:34
26
הזרמת תוכן מהמחשב אפשרית בכמה אופנים.
1. הזרמה של תכנים מיוטיוב - כאשר הכרומקאסט מחובר תראה את הריבוע של שיתוף התוכן ביוטיוב, לחיצה עליו תשתף את התוכן.
2. שיתוף לשונית מדפדפן כרום - צריך להוריד תוסף כרומקאסט לדפדפן ואז אפשר לשתף לשוניות בכרומקאסט. אפשר להמשיך לעבוד כרגיל במחשב כאשר הלשונית משודרת.
3. שימוש ביישומים שונים שתומכים בכרומקאסט כמו פופקורן טיים למשל.
יש אפליקציות
29/05/2016 | 08:13
1
19
ושוב צריך להיכנס לחנות של הכרום  הכל הרחבות של הכרום ראה .
אין יישומים שהם לא הרחבות כרום,וזו לא מיגבלה,זה כל הרעיון ,הכל מבוסס כרום.

יש יישומים שאינם תלויים בכרום
29/05/2016 | 12:54
18
יש את פופקורן טיים שרשמתי בתגובה למעלה, והיו לי עוד כמה שהשתמשתי והסרתי.
אז אל תגיד אין, תגיד לא מכיר...
נוט 5
26/05/2016 | 08:20
7
83
המכשיר מדהים ומיוחד  נשארו עוד כמה דברים שצריך להגדיר!נוט 6 יוצא ביולי כבר לא רוצה לחשוב לא יאמן הסדרה הזאת  כל הכבוד לסמסונג!
אישית לדעתי החברה הטובה ביותר כיום ועולה על אייפון  לדעתי!

שאלותיי הן אשמח לחוות דעתכם!

יצא לי לבקר פעם בשנה בסמסונג שירות תיקונים ,.הם לוחצים על ביטוח  ואני לא רוצה  משתלם או משתלם ביטוח בסאני?
ב.איזה אפלקציה הכי מומלצת שתמנע מכל גורם חיצוני להכנס אלי למכשיר ושתזהיר אותי 
ג.בדגמים קודמים יכולתי להגדיר קבצי מוזיקה כצילצול  וכצילצולי התראה ,משום מה בנוט בגרסה העדכנית אני לא מצליח אך עושים זאת?
ד.נגן המוזיקה ואוקלייזר הכי מומלצים שיש כיום ?
ה.יש אפלקציה שמאשרת לשמוע מיו טיוב ולגלוש תוך כדי?
ו. איזה תוספות אני צריך להוריד  בכדי לעבו דעם המכשיר ברשתות החברתיות ? אני משתמש לא מעט
ז.האפלקציה הכי טובה כיום לעריכת  ושיפורי צילומים?
תודה לכם
תשובות
26/05/2016 | 09:44
1
58
א. משתלם? תלוי בכמות הנזק והתקלות שאתה גורם למכשיר שלך והאם הן מכוסות בביטוח או לא. אני כבר ארבע שנים משתמש בסמארטפון ומעולם לא היה לי ביטוח עליו, על המכשיר שקדם לו היה ולא הזדקקתי לה כלל, גם במכשירים האחרונים (סמארטפונים) לא הזדקקתי לביטוח בשום שלב, אז תלוי.
ב. האפליקציה המומלצת ביותר היא מעט מיושנת, לא תמצא אותה באף חנות אפליקציות, האפליקציה היא המוח האנושי, מומלץ להתחיל להשתמש בו, לא להתקין אפליקציות שדורשות הרשאות שלא לצורך לשימוש הסביר בהן, לא להתקין אפליקציות שמגיעות ממקורות לא ידועים, ולהפעיל שיקול דעת באשר לבקשות שונות במיילים וכד'.
ג. בגרסאות מסוימות של אנדרואיד יש צורך למקם קבצי מוזיקה שרוצים שיתפקדו כצלצול או כהתראות בתיקיות יעודיות לכך, Ringtones ו Notifications בהתאמה. (Alarms צלילי שעון מעורר).
ד. אני משתמש בנגן המובנה של גוגל (Google Play Music) אני משתמש בו בעיקר כי המוזיקה שלי נמצאת בחשבון הגוגל ואני לא מחזיק קבצים על המכשיר.
ה. לא שידוע לי - יו-טיוב הוא מערכת של סרטונים, הטלפון לא יכול לנגן סרטון אם אתה לא נמצא עליו, הוא מקפיא את מה שלא פתוח על המסך. יכול להיות שאני טועה וקיימת אפ' כזו, אני לא נתקלתי בכאלה.
ו. אפליקציות של הרשתות החברתיות המתאימות (בכל המקרים שאינם פייסבוק) ושימוש בדפדפן הרגיל עבור פייסבוק (האפליקציה לדעתי מיותרת, צורכת סוללה יתר על המידה, השימוש בדפדפן פשוט ונוח.
ז. לא עושה כאלה דברים לא יודע לענות.
היי
26/05/2016 | 10:11
51
תודה רבה רבה לך!
יש אפקלציה שתבדוק לי את איכות האפלקציות והמקורות שלהם שיש על המכשיר?
סעיף ו' - עדיף להשתמש בדפדפן
26/05/2016 | 19:59
1
135
האפליקציה של פייסבוק לעתים קרובות מרוקנת את הסוללה מהר מדי, עדיף פשות לפתוח את הדפדפן.
+ עוד סיבה עיקרית לשימוש בפייסבוק בדפדפן
26/05/2016 | 21:45
31
וזה ענין ההרשאות ופרטיות.
האפליקציה של פייסבוק, כולל פייסבוק LITE וכולל שאר אפליקציות SKIN לפייסבוק מקבלות אוטומטית המון המון הרשאות שיכולות בפוטנציה לגנוב מידע ו/או לפגוע בפרטיות. זאת אחת האפליקציות שאוטומטית דורשת הכי הרבה הרשאות.
עוד סיבה **לא** להתקין את האפליקציה של פייסבוק ולהשתמש בדפדפן (אני אישית עובד עם OPERA ופשוט יצרתי לעצמי קיצור לפייסבוק ושאר אתרים שאני גולש בהם בתכיפות). 
ה - ריבוי אפליקציות
28/05/2016 | 09:13
1
169
גם כרום וגם האפליקציה של youtube תומכים בריבוי אפליקציות:
פתח את יוטיוב והפעל.
לחץ על הכפתור הימני תחתון (זה שמראה את האפליקציות האחרונות)  לחיצה ארוכה, ובחר כרום.
המסך מתפצל לשניים:  הפוקוס על הכרום, היוטיוב ממשיך לעבוד.
בין האפליקציות יש קו חלוקה. בלחיצה על העיגול במרכזו וגרירה, תוכל לחלק את המסך כך שהיוטיוב יוצג בחלק מינימלי והכרום יוצג על רוב המסך.

שים לב שבהגדרות ניתן לבטל ריבוי אפליקציות - אם לא עובד - בדוק אם האופציה מופעלת.
נבדק על s7. התכונה קיימת גם במכשירים ישנים יותר של סמסונג, כך שהיא לאו דוקא משוייכת לאנדרויד m.
היי
29/05/2016 | 05:48
22
תודה רבה לך איזה אפליקציה אני צריך שכל מה שאני אשמע ביוטיוב יהיה לי אופציית הורדה?
IMS SERVICE עצר
28/05/2016 | 21:55
36
כל פעם שאני מפעילה מחדש את המכשיר (SAMSUNG J5 אם זה רלוונטי)קופצת ההודעה הנ"ל אחרי דקות אחדות של לחיצה על אישור וקפיצת ההודעה מחדש הוא מתייאש ומפסיק להקפיץ את ההודעה,יש למישהו מושג מה זה ולמה זה קורה והאם יש דרך לתקן את זה(הסים שלי הוא של 012 אם זה משנה...)יש לציין שזה מכשיר חדש ומהפעם הראשונה שכיבתי אותו והדלקתי זה קרה
נעלם לי האייקון של gmail
28/05/2016 | 11:20
2
33
סמסונג גלקסי s4,
האייקון של gmail נעלם לי מהמסך, לא נמצא בשום מקום, גם ביישומים הוא לא קיים.
כשאני נכנס ל-google play ורוצה להתקין gmail מחדש, הוא אומר שהוא קיים וגם נותן לי להיכנס ל-gmail שלי.
אז איך מחזירים את האייקון???

נעלם לי האייקון של gmail
28/05/2016 | 11:40
25
יכול להיות שזה קשור להסתרה של אפליקציות (hide/unhide), אבל אין לי מושג איך להגיע להגדרות של hide/unhide.
תודה, כבר לא צריך, נמצאה האבדה
28/05/2016 | 11:52
14
בחיבור גלקסי S3 למחשב עם כבל USB המכשיר לא נפתח ככונן
27/05/2016 | 11:51
3
31
בחיבור עם כבל USB הסמארטפון רק נטען ולא מתחבר ככונן.
כשפותחים את מנהל היישומים במחשב, הסמארטפון מופיע כלא מוגדר.
יש במחשב מנהל התקן למכשיר ותוכנת KIES,
ומכשיר זהה בדיוק עם אותו כבל, כן נפתח בצורה תקינה ככונן באותו מחשב (ניסיתי גם במחשב אחר),
כך שנראה שהבעיה היא בסמארטפון -
לא מופיע בו סמל ה-USB בצד שמאל למעלה/ בלוח ההתראות,
ובהגדרות אין כל זכר לחיבור USB למחשב.
למישהו יש רעיון מה ניתן לעשות?
בטלפון
27/05/2016 | 13:40
2
39
באפשרויות מפתח (הגדרות,תודיע לנו אם אין לך ) צריך להיות מסומן usb debbuging

עברתי על כל האפשרויות בהגדרות, ואין שם כזה דבר...
28/05/2016 | 11:16
1
7
כנס להגדרות
28/05/2016 | 11:35
29
אודות > לחץ 7 פעמים על ה build ואז יופיע כלי מפתח בהגדרות

מקלדת ללקויי ראיה
28/05/2016 | 11:03
26
שלום
אבקש המלצה על מקלדת ללקויי ראיה למכשיר LG G3
תודה לעונים

יש אפליקצית שעון מעורר עם do not disturb until next alarm?
27/05/2016 | 17:15
2
42
לפי הכתבה
יש באג באנדרואיד 6 (גירסת המכשיר שלי) שמעלים האפשרות ל
do not disturb until next alarm
להדגמה- אפשרות זו כן קימת בתמונה המצורפת 

האם יש אפליקצית שעון מעורר שמעבירה את המכשיר למצב do not disturb בהפעלת השעון, ומחזירה למצב נורמלי עם הישמע הצלצול המעורר?

יהודה

נסה להחליף את ערכת הנושא
27/05/2016 | 22:08
1
29
אם ערכת הנושא שלך theme, אינה המקורית, נסה ערכה אחרת, או חזור למקורית.
לעיתים בונה ערכת הנושא של מכשיר גלקסי 6 או 7 שכח להוסיף פונקציות בממשק. ראיתי את זה כבר כמה פעמים.
אשמח למשוב על הצעתי זו. תודה
תודה. ערכת נושא היא מקורית כל הזמן.
29/05/2016 | 22:23
4
סנכרון אפליקציית יומן
26/05/2016 | 15:11
29
שלום
לאחרונה עברתי מ LG3 לנקסוס 6P.
ב LG עבד חלק.

אני מסנכרן את הנייד באמצעות אפליקציית Outlook לשרת exchange:
דואר - מסתנכרן בסדר (רב הזמן)
אנשי קשר - בד"כ בסדר.
יומן - אפליקציית calender לא מסתנכרנת. בהגדרות מסומן לסנכרן את הדואל הזה

בתודה מראש
ONEPLUS TWO שגיאה ובעיות אחרי עדכון
26/05/2016 | 13:32
2
40
טוב, אני תיכף נפטר מרוב עצבים!
אחרי כ"כ הרבה תיסכול מ2.2.1 עדכנתי לפני כחודש ל3.
מעולה. אין לאגים ואין תקיעות ואין כלום.
יחד עם זאת, גם אין ROTATE.
מה שלא עשיתי (כולל התקנה מחדש) - כלום לא עזר.
הגיע השבוע 3.0.1, התלהבתי- אולי יטפל בבעיה.
כלום.
היום החלטתי ללכת לשורש הבעיה ולשנמך חזרה ל2.2.1 ולעלות משם.
הכל רשמי, מהאתר שלהם וללא רוט או רום מקוסטם.
התקנתי ו-וואלה, הכל עובד גם הרוטייט וגם הכל.
מיהרתי להתקין את מרשמלו עם 3.
נעלם הרוטייט.
חמור מזה- נעלמה גם המצלמה.
"שגיאה לא ידועה" הוא אומר אחרי שניות ארוכות של המתנה, ולא משנה ריסטרט וכו'.
מאז (לפני למעלה משעתיים) אני לא מפסיק להסיר, להתקין, לעשות WIPE DATA AND CACHE וכל זה, וכלום.
אם קודם ב3 המצלמה לפחות עבדה (גם אם ללא רוטייט), עכשיו גם זה הלך.
מה לעזאזל אני עושה???
גוגול אומר שזה באג ידוע במכשיר (כנראה לא תוקן עדיין)
27/05/2016 | 21:39
15
כנס לקבוצה בפייסבוק של OnePlus
31/05/2016 | 08:07
ותעזר בהם. יש מידי שבוע שרשור של שאלות ותשובות גם מקצועיות בסיגנון שאתה שואל.
לוח M גלקסי 2 פלוס
23/05/2016 | 15:48
31
78
הי לכולם,
יש למישהו מושג איפה אני יכולה להשיג את הציוד הנ"ל?
מעדיפה חדש כמובן, כל מי שמוכר בEBAY זה משומש, ורשום שהם מוכרים I9105P, אבל בתמונה רואים על הלוח I9100 ולא לא יודעת בודאות עד כמה בטוח להשתמש באתר הזה. 
דיברתי עם סמסונג, היבואן הרשמי שלהם (סאני תקשורת) , מאיזה שהיא סיבה, לא מייבא חלקים של הפלוס, רק של I9100.. 
ולכן, אין לי יבואן רשמי ללכת אליו, לא מספיק שהייתי צריכה לגבות את הטלפון לבד אחרי שהוא קרס לי (=אפליקציות ומקלדת) ואחרי שאמרו לי שזו בעייה של תוכנה, ושהם לא מגבים מסיבות שונות, (אחד החליט שהוא לא עובד עם התוכנה KEIS, משל הייתה איזה מצע פוליטי... איזה אנשים מוזרים יש בתחום הזה לא להאמין) 
עכשיו אומרים לי שזו בעייה של חומרה, שמר פלאש הלך לי, (מי זה ומה הוא רוצה?) ושאני צריכה להחליף את הלוח או פשוט לקנות נייד חדש.
אני לא מעוניינת לקנות נייד חדש.
אם מישהו יודע בודאות איפה מוכרים אני מוכנה לנסוע עד אילת ובלבד שהפון האהוב שלי ישוב לחיים. 
אשמח לעזרה !!
תודה,
סיון
מכיוון שהגלאקסי 2 מיושן
23/05/2016 | 16:11
2
80
לא כדאי להשקיע בו.
אם הוא כבר בגיבוי קני מכשיר חדיש גלאקסי 6 ותהני ממנו.

ישנים יש להשיג ביד2 ורק מחזירים אותו למצב יצרן ומחזירים את הגיבויים. אני לא ממליץ.
ומחיפוש בגוגל " I9105P new parts"
יש עוד אתרי מכירות ולא רק איביי
תודה אבל אין לי כסף לנייד חדש
23/05/2016 | 16:47
1
52
ובטח לא סבלנות.
אני רוצה את הנייד שלי בחזרה. רק את שלי, לא אחרים.
באתר שנתת לדוגמא, אין לוח Mץ
איזה עוד אתרים את מכיר?
אשמח לתשובה
אני זו שגיבתה אותו
23/05/2016 | 16:59
52
המתקנים לא רצו, כפי שרשמתי
אני גם איפסתי אותו.
ואז אמרו שזו בעיה של חומרה, לא תוכנה כמו שאמרו בהתחלה.

חיפוש קצר בeBay
23/05/2016 | 17:14
19
70
מצא תוצאות כגון:

(שימי לב שאין חיה כזאת לוח M, המדובר הוא בלוח האם של המכשיר [motherboard], מלשון אמא...).

לא מכיר את המוכרים ולא יכול להמליץ.
תודה, אני יודעת בדיוק מה זה אומר , וזה אחלה קיצור למי שלא בא
23/05/2016 | 17:24
18
51
לרשום את כל המילה.
וכמו שרשמתי למעלה,  בלינק שנתת - בתמונה עצמה הדגם שרשום הוא של I9100
לא של I9105
מצאתי את זה בהרבה מאלה שטוענים שזה מה שהם מוכרים
השאלה היא איך אני יודעת בודאות?
איך אני נמנעת מרמאות?
זו סתם תמונה שכולם משתמשים בה?
אם את קונה באיביי אין לך מה לדאוג. לא יתאים אז תפתחי דיספיוט
23/05/2016 | 17:56
7
66
באיביי ותקבלי את הכסף בחזרה.
זה מוכר עם ציון מעולה. אני לא הייתי דואג.
חוץ מזה שבאיביי אפשר לשאול אות המוכר שאלות לפני הקנייה, וככה את יכולה לוודא.
אני הייתי יותר דואג על מי יחליף לך את הלוח ומה יקרה אם יתברר שגם לאחר החלפת הלוח המכשיר עדיין לא תקין.
תודה רבה לך ,
23/05/2016 | 18:09
6
33
אילו דברים יכולים להשתבש , לדעתך?
האם הפלאש קשור ללוח אם?
האם ישנם עוד דברים שמשפיעים על המכשיר בצורה טוטאלית כזו כמו הלוח אם?

הפלאש הוא רכיב זיכרון האיחסון
23/05/2016 | 20:12
5
29
שממוקם (מולחם בד"כ) על לוח האם.ש
(ולשאלתך - אם תצייני מה היו תסמיני הבעיה במכשיר
23/05/2016 | 20:15
4
62
יהיה אפשר לחשוב על בעיות אפשריות נוספות. בכל מקרה, בשח-גאון מודרני המערכת מורכבת ברובה מלוח ראשי, עוד כמה קטנים (מצלמה, אנטנה וכו' וסוללנ).
23/05/2016 | 20:17
2
30
אני מקווה שזה יסתיים  עם הרכבת הלוח
בהתחלה
23/05/2016 | 20:34
1
37
האפליקציות לא עבדו, בלי קשר, מבלי שהדלקתי אותן, קיבלתי הודעות Unfortunatly  
/google+++youtube/hangouts has stopped working.
לכל מקום שנכנסתי בנייד המסך היה קופא ולא יכולתי לחזור בחזרה (עם החזור של הנייד עצמו - החזור של האפליקצתיה עצמה עבד לי.
גם, המקלדת פשוט נעלמה לי, היא לא קפצה לי לא משנה כמה פעמים לחצתי על הכפתור של התגובה, אז לא יכולתי לעשות כלום חותץ מלהתקשר לאנשים, לא הייתה לי אפשרות להגיב בוואטסאפ למשל, חוץ מלהקליט הודעה ולשלוח אותה, או לעשות איזה סמיילי (זה עבד)
ניסיתי להוריד אפליקציה שתגבה לי את הסמס, אבל בלי מקלדת לא הייתה לי אופציה,ובפלייסטור ניסיתי להקליט את עצמי , אבל שם  ההקלטה לא עבדה לי.
להנגאאוטס הוא יצא באותה מהירות שנכנס, מהמייל ומהפייסבוק הוא זרק אותי החוצה, ומהפייס הוא ממש הוציא אותי מהחשבון.
כל פעם, כל פעם, כשנכנסתי לאנשהו בנייד ורציתי לצאת, עשיתי ריסטארט, כי שום דבר לא עבד.
קניתי את הייד ביד 2, ויש לי אותו מעבר ל-3 שנים, וזו פעם ראשונה שהוא עושה לי בעיות כאלו. בזמן האחרון הוא הגיב לאט, אבל זה כנראה בגלל יותר מידי זיכרון.
לקחתי אותו לתיקון, המתקנים לא יכלו לגבות לי את המכשיר (או לא רצו) ). אז גיביתי ואיפסתי אותו מחדש.
מה שקרה אח"כ, זה כשניסיתי להפעיל אותו מחדש (boot אחרי wipe factory משהו)
הוא ביקש ממני להקליד את חשבון הגוגל שלי, ואז לא קפצה המקלדת בפעם השנייה. והוא פשוט היה נכבה לי. אחרי שלא הצלחתי "להגיב" הוא פשוא נכבה. וזו היתה פעם ראשונה שזה קורה ברצף. מידי פעם הוא היה נכבה לי באמצע הלילה או סתם אבל זה היה באמת נדיר.
ואז נתתי אותו לתיקון ושם אמרו לי שזו בעייה של חומרה, ולא תוכנה כמו שחשבו. הם אמרו שהוא גמור שצריך לוח אם חדש ושהפלאש הלך .
וזהו. ואני מנסה למצוא לוח אם

התיאור הראשוני נשמע כמו בעיית תוכנה,
25/05/2016 | 18:44
72
אבל מכיוון שמדובר על תקלות שחוזרות ונשנות גם לאחר איפוס מלא של המכשיר, ומופיעות בצמתי תוכנה שונים יתכן ומדובר אכן בבעיה ברכיב האיכסון (הפלאש) שגורם לעיוותים חוזרים בקוד. היה לי לאחרונה מקרה דומה במקום העבודה עם iMac שבו קבצי נתונים ותוכנה נפגמו שוב ושוב לאחר שתיקנו אותם, כך שהבנו שהבעיה היתה בדיסק עצמו. לאחר החלפת דיסק קשיח הבעיה נפתרה. במכשירי טלפון לא תוכלי (בצורה קונבנציונאלית, יש מעבדות שכן) להחליף את רכיב הפלאש ללא החלפת כל הלוח, כך שמגיעים מכאן להחלפת לוח האם.

נ.ב - אני חייב להסכים עם גבי, הנימה שלך קצת (גם אם ללא כוונה) תוקפנית ולא כל כך נעימה, כלפי אנשים שבסך הכל מנסים לעזור, גם אם הם לא תמיד מסכימים עם דעתך ב100%. קחי לתשומת לבך...
רשמתי
23/05/2016 | 20:34
5
בתמונה שצירפתי דווקא רשום i9105...
23/05/2016 | 20:10
3
14
כן רשום
23/05/2016 | 20:15
2
30
אני מדברת על התמונה, בתמונה יש דגם I9100

גם אני מדבר על התמונה
23/05/2016 | 20:17
1
43
אוקי,
23/05/2016 | 20:21
31
לחצתי על תמונה אחת עכשיו אני רואה בתמונה אחרת שיש רכיב אחר
טעות שלי
קיצור או שגיאה ש"השתרשה"?! לוח אֵם = MotherBoard.
23/05/2016 | 21:13
5
13
אתה יודע גבי, המכשיר שלי לא עובד
23/05/2016 | 22:20
4
52
כשורה כבר שבוע .
אני עוד שנייה משתגעת
באמת שלא מעניין אותי הדקויות האלו.
אז בבקשה, אם אתה מכיר מקומות בארץ שיש להם לוח M / אם / אמאל'ה, של גלקסי 2 פלוס
תגיד לי.
תודה.
אני דורש חלקי חילוף לסוסיתא שלי!! עכשיו!!!!!
26/05/2016 | 21:49
3
34
או שאני אצרח ממש ממש חזק!
ולא, לא מענין אותי שזה אוטו מלפני 50 שנה שלא מיוצר יותר ואין לו חלקי חילוף! אני רוצה, רוצה רוצה!!!!!!!!

יופי , טרול
26/05/2016 | 22:39
2
26
כפיים.
דביל
מספיק לקרוא את ההודעות שלך
27/05/2016 | 19:52
1
24
על מנת להבין מי הטיפש חסר ההגיון בשרשור הזה. מאחל לך שתגדלי קצת שכל.
תנוח טרול.
27/05/2016 | 20:04
15
לילה טוב :)
אישית, לא הייתי משקיע כסף במכשיר.
23/05/2016 | 21:22
5
48
בתחילה אמרו לך בחנויות אלו ואחרות דברים מסוימים. הם התבררו כלא נכונים. מדוע לסמוך כעת על החנויות (אותן החנויות?) שמדובר בתקלת חומרה?
גם אם מדובר בתקלת חומרה, להשקיע $40 על לוח האם, נראה לי לא הגיוני.
מה בנוגע לעלות הרכבה? אא"כ את יודעת להרכיב לבד [לא מסובך במיוחד].
אם תביאי לעסק כלשהו את הלוח שרכשת, מי אמר שבית העסק יסכים להרכיב רכיב שהוא אינו יודע מה מקורו?
הרכיב יגיע. כעת, מי אמר שגרסת מערכת ההפעלה שמותקנת בו כוללות תפריטים בעברית? (במידה וזה משהו שחשוב לך). במידה ואינו כולל, תשלום נוסף על 'גיור' המערכת [סביר להניח שאפשר לעשות לבד].

כל ההשקעה הזו למכשיר שכבר אצלך 3 שנים.
הייתי מוותר.
יש אלטרנטיבות נפלאות, בין אם ביד2 ובין אם מכשירי ביניים מחו"ל (אירופה / סין). ייתכן אפילו שלקרובי משפחה / חברים / שכנים / קולגות יש מכשיר ישן שצובר אבק במגירה שאפשר לבקש לרכוש או לעשות בו שימוש.

* את הדברים האלו כותב מי שעושה שימוש יומיומי במכשיר ישן יותר, ב-i9100 [המכשיר יצא לשוק לפני יותר מ-5 שנים]. משתמש מרוצה ממכשיר ישן מאוד.
חשבתי על זה גם
23/05/2016 | 22:25
45
התקשרתי לחנות אחרת שתאשש את מה שהבחור עם התוכנה ואחר כך החומרה אמר, אבל הוא רוצה שאשלם לו. לא ברור לי למה. הרי אם לא תיקנת את המכשיר על מה בדיוק אתה רוצה כסף? 
אני מן הסתם אבדוק בעוד מקומות, עכשיו ניסתי להדליק את המכשיר
המכשיר באמת בסדר למעט העובדה שהוא לא נותן לי להקליד שום דבר. אני לא חושבת שזו בעייה של חומרה, אני חושבת שזה משהו אחר, אבל מה אני מבינה. הכל בסדר איתו חוץ מזה.
איך אני יכולה לבדוק אם זה וירוס, למשל?
איך אפשר לעקוף את הקטע עם המקלדת , עד שהוא יתן לי להוריד אחת וירטואלית ולתפעל אותה?
אני לא מצליחה להתקדם הרבה עם המכשיר אחרי שאיפסתי אותו לצערי. 

אגב הוא הסכים להרכיב לי אותו לכשאביא.
23/05/2016 | 22:32
3
44
אני יודעת שיש דברים אחרים שלא יעבדו, אבל מוכנה לקחת את הסיכון.
סליחה, אבל נראה לי מגוחך שמכשיר שקיים כבר 5 שנים ייחשב לישן, זה אך ורק נועד למקסם את הרווחים של החברה החזירית מכם, ואתם משתפים איתה פעולה!
כולה 5 שנים. זה לא מעניין אותי שזה נחשב "ישן" החברה יצרה את המכשיר , היא צריכה לתת אלטרנטיבות חוץ מלקנות מכשיר חדש במלא כסף !
זה הזוי לגמרי המחירים האלו, אולי אני "מיושנת" אבל זה פשוט מטורף. .
לוח אם שלא מוכרים בארץ? ממתי את החלק הכי חשוב במכשיר לא מוכרים? הרי יש את זה במחשבים נייחים! מה קרה ? בגלל שזה קטן אז זה זניח?
אני כן שוקלת לקנות את אותו המכשיר ביד 2. אבל אני רוצה לוודא קודם למה המכשיר שלי לא עובד ואם אני יכולה להחזיר אותו למוטב. כבר השקעתי בו המון זמן, אז עכשיו לוותר לא נראה לי אופצייה..

החלטה על בסיס ריאלי
24/05/2016 | 00:14
2
51
עובדתית:
- אין לוחות חדשים למכשיר. סביר להניח שהייצור הופסק תקופה קצרה אחרי שהמכשיר הגיע לשוק.
- מדובר במכשיר בן 3 שנים (לא 5). בשוק הסלולר זה קרוב ל"חיי נצח"...
- אינך יודעת מה המצב של החלק המשומש שתרכשי והוא נטול אחריות (להשקיע $40, לא כולל הרכבה, צריבת תוכנה בעברית וכד' והמכשיר 'ימות שוב' אחרי תקופה שהיא לא 3 שנים?)
- שוויו של המכשיר, במצב תקין, בשוק יד2 לא עולה על 200-300 ש"ח. ואני נדיב.
- למוצרים האלו יש 'ירידת ערך' מהירה מאוד. מאוד! קנית חדש, פתחת את הקופסא, ירידת ערך של 30%-50%. בלי דקת שימוש.

המכשיר נחשב לישן, אין מה לעשות. גם שהדגם יצא לשוק, עוד כשהיה חדש על המדף, הוא היה מכשיר נחות לתקופה.
היצרנית אינה צריכה לעשות דבר וחצי דבר. היא מחליטה על האסטרטגיה שלה. את כצרכנית יכולה לבחור אם את מעוניינת במוצרים של היצרנית או לא. כמובן, כצרכנית, את מוגבלת למה שמוצע בשוק. אם את רואה פתח ליזמות וחדירה לשוק הזה, Go for it.

לא ברור לי מדוע את "תוקפת", בין אם את כותבי התגובות באופן כללי או את תגובתי בפרט.
אנו לא מנסים להלחם מלחמת חורמה בתחנות רוח, אלא, סה"כ, מנסים לחוות את דעתנו על בסיס הדברים שכתבת. חלקנו מכירים את השוק טוב יותר, חלקנו טוב פחות. שורה תחתונה, ההחלטה שלך והכסף שלך.

אף אחד לא הציע לך בדיון לרכוש מכשיר חדש בעלות של אלפי שקלים. יש מכשירים נהדרים שיותירו עודף מ-100 ש"ח, ואף עודף רב יותר.
בין אם מדובר במכשירי "ביניים" (כמו ה-Moto G לדורותיו) או מכשירים של יצרנים מסין.

ההקבלה שלך למחשבים נייחים אינה נכונה. לו מהסיבה הפשוטה - מחשבים נייחים הם מכשירים מודולריים הרבה יותר (עד רמה מסוימת) וטלפונים ניידים אינם. זוכרת את היזם הישראלי דב מורן וניסיונו ליצור את ה-Modu? את פרוייקט Google ara שעדיין תופס מידי פעם כותרת?
לגודל אין שום משמעות.

יש מוצרים שיש חובה חוקית לספק להם חלקי חילוף למשך תקופה מסוימת. למשל, תנורים, מכונות כביסה, טלויזיות ועוד. טלפון נייד אינו חלק מהם. החובה החלה על היצרן / יבואן / עוסק היא במתן שירות ואחריות למשך תקופה של 12 חודשים בלבד. לא שניה אחת יותר.

השורה האחרונה שלך "כבר השקעתי בו המון זמן". זה טיעון רגשי, רלוונטי ככל שיהיה (ואינני מזלזל בו בכלל!), הוא לא טיעון רציונאלי.
אין זה משנה כמה זמן השקעת בו (או אחרים בחנויות / בדיון הזה / דיונים אחרים [אם היו]), השאלה שכרגע עומדת מולי היא כלכלית.
האם נכון להשקיע במכשיר $40 לא כולל תשלום עבור הרכבת החלק (עם ידיים זהירות, תוכלי לעשות את ההחלפה לבד)? לענ"ד התשובה היא חד משמעית, לא. זה לא שווה את הכסף.

~~~~~~~~~~

אינני יודע מה בדיוק עשית במכשיר. מה התופעות שהיו. מקריאת הדברים שכתבת בדיון זה, ביצעת גיבוי כלשהו (חלקי / מלא, אין לי מושג) וביצעת Full wipe, כנראה, דרך ה-Recovery.
בשלב זה הייתי מנסה לבצע איפוס למכשיר באמצעות תפריט ההגדרות (הגדרות מערכת>גיבוי ואיפוס). במידה ולא יצליח, לצרוב מחדש גרסת מערכת הפעלה התואמת למכשיר (אפשר לבצע את הפעולה לבד. כמובן, צריך לקרוא ולדעת איך מבצעים אותה).
כמובן, הנתונים יימחקו (ב-i9100 יש חלוקה למחיצות, אני לא ידוע איך זה ב-i9105/i9105P).

~~~~~~~~~

בנוגע למכשיר יד2. מידי פעם מנהל פורום סלולרי, z1george, מוכר מכשירים סיניים שהוא הזמין. משחק איתם יומיים-שלושה ומוכר ביד2 עם רווח קטן לעצמו.
הוא לא מחביא כלום. אפשר לקנות ישירות מסין, להמתין ~חודש עד שהמכשיר יגיע (וכמובן, אולי מיסים, אולי לא).
בזכות פורטל תפוז (ופורטל נוסף מהעבר הרחוק יותר) יצא לי להכיר אותו. אדם מקסים, ישר והגון. הייתי מגשש אצלו אם יש לו משהו למכירה ומה דעתו.
הוא לא שומר קלפים 'קרוב לחזה', הכל גלוי אצלו. מניח שחברי פורום אנדרואיד וסלולרי יוכלו לכתוב דברים דומים. לי אישית יצא להכיר אותו, לפגוש אותו מספר פעמים.

במידה ואת ירושלמית או מגיעה מידי פעם לאזור, אשמח להציע לך מכשיר חלופי שיושב אצלי במגירה עד שתחליטי מה את עושה (אבל לא לתקופה מוגזמת ).

~~~~~~~~~~

בסאב-טקסט של ההודעה שלך העלת נקודה מרתקת. Planned obsolescence. מונח מעניין מאוד.
מונח שהשפיע רבות על הכלכלה העולמית. משברים כלכליים, צמיחה, קרטלים (למשל, הקרטל "העולמי" הראשון, Phoebus cartel) ועוד ועוד.
סרט תיעודי לא ארוך מומלץ - The Lightbulb Conspiracy.

~~~~~~~~~~

הצהרת שמדובר בבעיית חומרה (להבנתי, שללת בעיית תוכנה), לא הייתי מנסה לתקן, לא טלפון סלולרי עם התקלות אותן תיארת.
במידה ובעיית תוכנה לא נשללה לחלוטין, אפשר לנסות לבחון את האפיק הזה יותר.

אישית, אני בעד לתקן. יעידו תגובות אלו ואחרות שכתבתי בפורומים השונים בתפוז. יעידו על כך אנשים המכירים אותי. יש אפילו מישהו בתפוז (אהמ? אתה קורא את זה?!) שקצת שיגעתי אותו בניסיון לאתר מיקרו-סוויץ' מסוים, בעל 5 רגליים בשביל לתקן מחשב נייד.
לא לכולם יש את הסבלנות לזה. סביר להניח שפעמים רבות זה לא משתלם כלכלית (כמות הזמן וההוצאות המצטברות המושקעות בתיקון שלעיתים לא צולח) ופעמים אחרות זה משתלם מאוד [יעידו אנשים אלו ואחרים שנמנעו מהוצאה של מאות ואף אלפי שקלים].
האינטרנט הנגיש מאוד את הידע וזמינות של חומרים אלו ואחרים. אפילו רק את הדיון התיאורטי, כמו האחד הזה למשל, אילולא האינטרנט הוא היה מתרחש בשיחת סלון קטנה ובמסגרת מצומצמת ביותר.
גבי,
24/05/2016 | 11:06
1
50
חדש

לא תקפתי אף אחד. אני עצבנית על המצב. כן התעצבנתי על תיקוני דקדוק.
אני גם כותבת בדיוק מה עשיתי אבל לא נראה לי שמישהו עוקב. שאלתי מה זה פלאש כבר בפעם הראשונה אבל לא קיבלתי תשובה. רק בפעם השנייה.

אני מכירה השבתה מתוכננת , זה כמעט ולא בגדר קונספירציה יותר.

אני כן חושבת שאתם מקבלים את המצב הקיים לא מבסיס רציונלי רק, אלא גם בגלל שאתם חושבים שזה מוצדק, ולא , זה לא מוצדק. כאשר מכשיר פגום משתחרר לשוק, החברה תחליף לך אותו, אבל לא תודה בטעות=פתח לתביעות.
מכשיר של שלוש שנים זה אפילו יותר גרוע !
במקום להציע חלפים הם מבקשים שתעשה טרייד אין. זה לא מרמז לך אפילו במקצת על הרצון של החברה להרוויח?
לראיה התגובה הראשונה זה להחליף מכשיר למרות שכבר ציינתי שאני לא מעוניינת...
אגב ביד 2 הטווח זה מ 350-550.
עשיתי wipe chache [partition ואח"כ כשזה לא עבד עשיתי wipe factory (כמובן אחרי גיבוי) שאר המילים הם סינית בשבילי. - אני מניחה שלא התכוונת לזה אבל.
תודה על ההצעה אבל אני מעכו ולא באיזור בכלל :)
לא שללתי תוכנה, רשמתי שהם שללו, אני חושבת שהמכשיר בסדר חוץ מהקטע של המקלדת.
ושוב אני שואלת:  למה המקדלת קשורה בנייד? לתוכנה או חומרה??? אחרי איפוס כשהוא שואל אותי על חשבון גוגל - האם מדובר באותה מקלדת שלפני האיפוס?
תודה מראש...
עשי כטוב בעינייך.
24/05/2016 | 12:13
71
הקישור:
- In stock: 0.
- מחיר, לא כולל משלוח לישראל, 146 EUR.
- מדובר בלוח עם "Blank no IMEI" (כלומר, המכשיר לא יתחבר לרשת סלולארית).

רוצה לקנות מוצר שאין בו שימוש עבורך, שאינו במלאי במחיר של מכשיר חדש? אני האחרון שימנע זאת ממך.
~~~~

פעם אחרונה שבדקתי, אינך בוחנת כליות ולב. אינך יודעת אחרי מה עקבו ומה לא עקבו. בנוסף, אז לא קיבלת תשובה. לא ראיתי התחייבות של גולשים לענות.
~~~~

איש לא דיבר על קונספירציה. השבתה מתוכננת אפילו 'זכתה' למסמכים רשמיים, התאגדות של חברות (קרטלים) ועוד.
~~~~

אז תתבעי את החברה. קדימה. תמצאי בסיס משפטי לעשות זאת (אגב, יהיה לך קשה מאוד ; אם בכלל אפשרי). חברות כן מודות בטעויות, גם בשוק הסלולר (למשל, אבל לא רק: סוללות במכשיר ה-S4, לוחות-אם במכשירי S3/G4 ועוד).
~~~~

מכשיר של 3 שנים, זו דעתך שזה גרוע יותר. יש מכשירים שמחזיקים פחות זמן, יש שיותר. יש מכשירים עם בקרת איכות טובה יותר, יש עם בקרת איכות טובה פחות.
~~~~

המטרה של חברה היא להרוויח כסף. נקודה. היא מוגבלת למסגרת חוקי המדינות בהן היא פועלת. במידה והיא אינה חורגת ממסגרת זו, מבחינתה, כל האמצעים כשרים להגדיל את שורת הרווח לבעלי המניות.
~~~~

גם אני לא מעוניין לדווח למס הכנסה. איש לא באמת שאל אותי.
~~~~

כי טווח המחירים של יד2 הוא קשיח ואינו ניתן למיקוח? מחיר הפרסום ביד2 הוא מחיר התחלתי, הוא רחוק מאוד מלהיות מחיר סופי. כתבתי את דעתי על שוויו של המכשיר. יש שיסכימו, יש שיחלקו. אישית, לא הייתי משלם יותר מ-200 ש"ח למכשיר גלקסי 2 תקין (את הפלוס כלל לא הייתי קונה, אבל זה סיפור אחר).
~~~~

התכוונתי לזה.
לאחר מכן כתבתי מה שכתבתי על איפוס דרך התפריטים ואף צריבת מערכת ההפעלה "מחדש".
~~~~

המקלדת היא תוכנה. במידה ויש פגם חומרתי במכשיר, זה יכול להשפיע על השימוש בתוכנה.
נסי להתקין קובץ apk של מקלדת אחרת, הגדירי אותה כמקלדת ברירת מחדל, אולי זה יפתור את בעיית המקלדת באופן זמני. אינני חושב שהבעיה היא במקלדת, אלא, מדובר בסימפטום שמעיד על בעיה גדולה יותר.
החלפת מקלדת ברירת מחדל - https://www.youtube.com/watch?v=dNceQxLpqWE
יש עוד המון מידע באינטרנט על התקנת קבצי apk.
להתקין קבצי apk ממקורות לא מוכרים יכול להכניס למכשיר דברים לא רצויים. צריך להיות זהירים עם העניין.
סוף הסאגה
27/05/2016 | 20:05
1
24
הטלפון שלי תוקן.
לא היה צריך לוח אם. היה צריך מתקן שיודע מה הוא עושה. 
תודה לכל מי שניסה לעזור.

גבי הזכיר אותי
31/05/2016 | 06:52
3
כעת אני מאד סקרן 
מה היתה  עלות התיקון ומה לטענתו היתה התקלה 

על פי ניסיוני הזעיר,  לפי התיאור (המכשיר עובד אבל לא ניתן להקליד) 
הבעיה היתה כנראה תוכנתית ולא חומרתית
חבל שנכנסת לעימות מילולי עם גבי שניסה לעזור ואני יודע על מכשירי גלקסי 2 רבים שהוא תיקן במו ידיו 
במקרה זה,  בחרת להיות צודקת ולא חכמה 
גבי גר בעיר שלך והיה עושה לדעתי בדיוק את מה שעשה הטכנאי ובחינם. ב20 דקות.  אני די בטוח שהמעבדה בלבלה את המוח על תקלה שלא היתה כדי להצדיק תשלום לא קטן 

לגבי ה planned obsolescence את צודקת.  
ככלל,  יחס תועלת/עלות מקסימלי הוא לקנות ביד 2 מכשירי ביניים טובים בני כמה חודשים עד שנה.  

לתקן ב100 שח מכשיר ששווה גד 200  וכל חלק אחר יכול להתקלקל בו שעה אחרי שתיקנת זה בעיני מזוכיזם ולא צרכנות חכמה 
אם הולכים לאידיאולוגיה,  אז אפשר מכשיר מקשים חדש ב25$ והוא יחזיק שנים.  ואפשר בלי סלולר ובלי טלוויזיה ולכבס ביד ולשפשף 
אני חושב שמעולם לא היה טוב יותר לאדם הקטן מאשר בימינו. 
ההתרפקות על העבר הנוסטלגי נובעת מצפייה בסרטים תקופתיים על חיי העשירון העליון.  האדם המצוי,  אז,  נעדר מעבודתו, המשפחה מתה ברעב.  בלי מערכות חינוך ובריאות ורשת הגנה חברתית,  שעושים עבודה לא רעה,  בימינו, למרות הביורוקרטיה. 
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
כנרת אייזנברג
מחפשים קהל מתאים
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום