לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'Xiaomi Redmi 4 4G Smartphone  -  3GB RAM 32GB ROM'
Xiaomi Redmi 4 4G Smartphone  -  3GB RAM 32GB ROM
02/12/2016 | 23:11
16
רכשתי ב125 דולר ב טרם הגיעgearbest  
האם מישהו מכיר את הנייד הזה? הוא טוב? שווה את המחיר?

לצפיה ב-'NEXUS 5 מחובר למחשב , אבל לא רואים שום קובץ'
NEXUS 5 מחובר למחשב , אבל לא רואים שום קובץ
02/12/2016 | 03:16
3
38
מופיע לי בסייר המחשב CHORME:"התיקיה ריקה"
מה עושים כדי לראות  במחשב תיקיות וקבצים שנמצאים על הנקסוס 5X שלי, וכדי לנהל אותם?
האם יש צורך בתוכנה מיוחדת במחשב  ?
תודה למשיבים
לצפיה ב-'ברור'
ברור
02/12/2016 | 07:57
2
44
ממערכת הפעלה MM ברירת המחדל של חיבור זה "טעינה בלבד" .
משוך את הוילון למטה ותעביר ל"הצגת קבצים"

לצפיה ב-'ואם זה לא יעזור (אם כי אמור לעזור)'
ואם זה לא יעזור (אם כי אמור לעזור)
02/12/2016 | 12:47
28
תמיד אפשר להעביר קבצים באמצעות אפליקציה כגון https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לצפיה ב-'תודה, זה עובד!'
תודה, זה עובד!
02/12/2016 | 13:00
15
לצפיה ב-'תקלה בגיבוי אנשי קשר -'
תקלה בגיבוי אנשי קשר -
30/11/2016 | 16:26
6
41
בגיבוי אנשי קשר ב KIES3, לאחר גיבוי של 70%, אני מקבל הודעת שגיאה זו "  FAILED TO BACKUP THE DATA ON SM-900F".

אודה לסיוע בפתרון הבעיה.

לצפיה ב-'סתם שאלה: למה לגבות אנשי קשר ב-Kies'
סתם שאלה: למה לגבות אנשי קשר ב-Kies
30/11/2016 | 18:58
5
36
אם הרבה יותר נוח לסנכרן את המכשיר מול Gmail כולל הגיבוי?

כמו כן, אתה יכול להתקין אפליקציה ייעודית:
לצפיה ב-'אני מסונכרן מול ג'מייל על כל התועלות הנגזרות, ועדיין'
אני מסונכרן מול ג'מייל על כל התועלות הנגזרות, ועדיין
30/11/2016 | 19:42
4
35
אני רוצה גם גיבוי ב - KIES. 

לצפיה ב-'מיותר. Kies זו תוכנה פגומה. תגיד תודה שזה לא מחק לך נתונים'
מיותר. Kies זו תוכנה פגומה. תגיד תודה שזה לא מחק לך נתונים
30/11/2016 | 20:04
14
לצפיה ב-'נזכרתי בבדיחה ישנה-נושנה... '
נזכרתי בבדיחה ישנה-נושנה...
30/11/2016 | 20:12
1
54
על אודות אותו תייר שירד מהרכבת וחיפש מונית. לפתע עצרה לידו מכונית רגילה, והנהג הזמין את התייר להיכנס פנימה. "רגע, אבל זאת לא מונית", הרים האיש את הגבה. הנהג השיב: "מה אתה רוצה, אוטו צהוב או לנסוע?"

אתה רוצה גיבוי נתונים או שאתה רוצה את Kies? גם בלי היישום המסורבל הזה יש עשרות אפליקציות שיעשו את הגיבוי, יעלו לענן או למחשב וכו' וכו',
לצפיה ב-'לא הכרתי את הבדיחה '
לא הכרתי את הבדיחה
30/11/2016 | 20:49
18
לצפיה ב-'אין טעם להתעקשות שלך על גיבוי ב-KIES.'
אין טעם להתעקשות שלך על גיבוי ב-KIES.
01/12/2016 | 16:03
30
מה זה נותן לך? מנסיונם של רבים זה דבר לא טוב, או כפי שמישהו כתב: זה פגום.

לצפיה ב-'IMS Service '
IMS Service
01/12/2016 | 14:27
1
33
IMS Service עצר

יש לי גלקסי J5 מופיעה לי ההודעה הזו .למרות שאני לוחצת אישור היא חוזרת.לא מצליחה לעשות כלום עם הפון. מישהו יודע איך אני יכולה לסדר את זה? כיביתי את הפון הדלקתי שוב. הוצאתי סוללה . לא באמת יודעת מה עליי לעשות .אשמח לעזרה .ג'ולי אושר
לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
01/12/2016 | 14:50
30
לצפיה ב-'חימום מטען סמסונג מקורי בזמן הטענה וחימום גלקסי נוט 3'
חימום מטען סמסונג מקורי בזמן הטענה וחימום גלקסי נוט 3
30/11/2016 | 23:45
1
31
שלום רב
לאור הממצאים על שריפת מכשירים, ברצוני לברר מדוע המטען שלי מתחמם מאד מאד בזמן הטענת הסמסונג. זהו מטען מקורי של סמסונג.
כמו כן לעתים קרובות גם המכשיר שלי נוט 3 מתחמם, אך לא באותה מידה כמו המטען.
האם יש סכנת התלקחות? אני חוששת להטעין אותו בלילה, וקראתי גם שאין להטעינו מעבר לזמן. שמתי לב שבבקר המטען מתקרר, כנראה לאחר סיום ההטענה
אשמח לתשובתכם
לצפיה ב-'זה טבעי שזה יתחמם. לא כל האנרגיה של ההטענה משמשת להטעין'
זה טבעי שזה יתחמם. לא כל האנרגיה של ההטענה משמשת להטעין
01/12/2016 | 08:04
24
את המכשיר, וחלקה מומר לחום. זה דומה (אבל שונה) לנורות להט - לא כל האנרגיה שמושקעת הופכת לאור, וחלקה הופך לחום. ככל שהמכשיר יותר חדש כך הוא "מושך" יותר זרם. הנוט 3 מושך (כנראה) עד 2 אמפר, שזה לא מעט, ולכן הגיוני שהוא יתחמם יותר מאשר מכשיר ישן יותר (אפילו דור או שניים אחרונית, כמו הגלקסי S3 או S2). תיאורטית, ההמלצה היא להטעין את המכשיר כאשר הוא כבוי, ולא לעשות בו שימוש בכלל בזמן ההטענה. מצד שני, מי באמת עושה את זה?

גם עדיף שלא להשאיר את המכשיר מחובר למטען יותר ממה שצריך, אבל יש למכשירים כל מיני מנגנוני הגנה, והם אמורים לדעת שלא למשוך יותר מדי זרם כאשר הסוללה טעונה במלואה. מצד שני, כמו שציינת, לנוט 7 היה כשל קטסטרופלי, ומשהו בסיסי שם היה לא תקין.

ההמלצה שלי? לנסות שלא להטעין כל הלילה, ולנסות שלא לעשות שימוש במכשיר בזמן שמטעינים אותו, בטח לא דברים שמצריכים הרבה כוח, כמו משחקים עתירי גרפיקה או לראות סרטים ארוכים מיוטיוב. צריך להיזהר, כמובן, אבל בנקודה מסוימת להפסיק לחיות בפחד שאסון כלשהו יתרחש. אני מנסה להטעין את הטלפון בערב/לילה, ולנתק אותו כשהוא סיים, גם אם זה אומר שאת הבוקר אני לא אתחיל עם 100% אלא 95%, אבל לפעמים אני נרדם לפני שזה מסיים להטעין, אז הוא נשאר מחובר כל הלילה.
לצפיה ב-'בעיה ב- GPS'
בעיה ב- GPS
30/11/2016 | 21:25
3
27
שלום,
יש לי סמסונג גלקסי S5 די חדש. 
לפני כמה ימים ה- GPS התחיל לעשות בעיות, גם ב-WAZE גם בGOOGLE MAPS ולכן אני מניחה שהבעיה היא לא של אפליקציה. 
למעשה המיקום שהוא נותן לי הוא בערך (כנראה מבוסס על האינטרנט) ולא מצליח לעקוב אחרי בנסיעה.. 
למישהו פתרונות לפני שאני נאלצת לפנות למעבדה?  יש טעם לנסות תוכנה כלשהי/REBOOT / יש לזה קשר לספק הטלפון ?

תודה מראש
לצפיה ב-'אפשר, אולי, בזהירות, לנסות לחזק ברגים'
אפשר, אולי, בזהירות, לנסות לחזק ברגים
30/11/2016 | 21:44
2
23
מכבים את המכשיר, פותחים את הכיסוי האחורי, ומוציאים את הסוללה. צריכים להיות ברגים קטנים עם ראש פיליפס. מחזקים אותם בעדינות.

זה עזר לי ב-S4, ואני חושב שקראתי שזה עזר גם למכשירים אחרים של סמסונג. אבל אם אין לך "תחושה" עם הברגה עדינה אז לא כדאי. עדיף לשלם 100 ש"ח לטכנאי שיעשה את זה מאשר לעשות נזק של מאות שקלים בגלל פעולה לא זהירה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
30/11/2016 | 22:38
1
16
הייתה לי הארה וקלטתי שהבעיה החלה לפני כמה ימים ובדיוק החלפתי CASE לפלאפון.. הסרתי אותו וואלה פתאום הכל עובד... לא יודעת מה ה- CASE בדיוק עשה אם הוא חסם את הסיגנל או לחץ לו על משהו אבל זה נפתר :)
לצפיה ב-'אם זה קייס ממתכת, זה ידוע שהם עשויים להפריע לקליטה'
אם זה קייס ממתכת, זה ידוע שהם עשויים להפריע לקליטה
30/11/2016 | 23:39
9
לצפיה ב-'יותר ממיליון חשבונות אנדרואיד נפרצו על ידי "גוליגאן"'
יותר ממיליון חשבונות אנדרואיד נפרצו על ידי "גוליגאן"
30/11/2016 | 16:20
1
54
לצפיה ב-'המסקנה היא להפעיל אימות דו-שלבי'
המסקנה היא להפעיל אימות דו-שלבי
30/11/2016 | 18:59
55
לצפיה ב-'אפליקציה לטוקיו'
אפליקציה לטוקיו
28/11/2016 | 14:10
16
80
הי,
פעם היו אפליקציות של TripAdvisor לכל עיר.
השתמשתי בהן לא מעט והן היו מעולות.
אני לא רואה אותן יותר בחנות.
יש אחת ראשית שאחרי שהתקנתי אותה ניתן לבחור עיר ולהתקין את האפליקציה שלה אבל אחרי שאני מנסה, הוא כותב לי not available.
שתי שאלות:
1. מישהו יודע אם הן עוד קיימות ואיפה אפשר למצוא?
2. אם לא, מחפשת אפליקציה דומה שיודעת לזהות מיקום (אופליין) ולכוון אותי למסעדות, אטרקציות וכו' לפי סינון, שעובדת יפה בטוקיו (עדיף ממי שניסה). יש מישהו בקהל?
תודה
לצפיה ב-'יפה לך '
יפה לך
28/11/2016 | 14:26
3
16
לצפיה ב-'זוכר את מה ששלחתי לך?'
זוכר את מה ששלחתי לך?
28/11/2016 | 14:29
2
37
אז זה בוטל והתחלף היעד
לצפיה ב-'היעד החדש לגמרי עדיף ( על בת ים )'
היעד החדש לגמרי עדיף ( על בת ים )
28/11/2016 | 14:32
1
11
לצפיה ב-'גם על היעד הקודם '
גם על היעד הקודם
28/11/2016 | 14:35
16
לצפיה ב-'לא ניסיתי בטוקיו, אבל Maps.Me הייתה די מוצלחת בכמה מקומות'
לא ניסיתי בטוקיו, אבל Maps.Me הייתה די מוצלחת בכמה מקומות
28/11/2016 | 14:50
1
28
באירופה.
לצפיה ב-'ניסיתי אותה פעם'
ניסיתי אותה פעם
28/11/2016 | 15:03
34
היא לא מתקרבת. היא בעיקר לניווט.
ההיא ממש יודעת למצוא מקומות לפי, נניח, - מסעדות וויטנמיות במרחק 5 דקות הליכה
לצפיה ב-'אף אחד??'
אף אחד??
29/11/2016 | 12:56
16
לא חייב טוקיו ספציפית - אפליקציה שיודעת לעשות את מה שהקודמת עשתה?
עיר בעולם כלשהי?

לצפיה ב-'גוגל מפס?'
גוגל מפס?
29/11/2016 | 20:41
4
16
אפשר להוריד ממנה מפות לניווט אופליין ויש שם מסעדות ואטרקציות.
אפשר לבדוק מראש מה מסומן בטוקיו באיזור שתהיי בו  ולהעזר בזה.
לצפיה ב-'זה לא מה שאני מחפשת'
זה לא מה שאני מחפשת
30/11/2016 | 08:58
3
9
בגוגל מפס אני צריכה לסמן.
אני מחפשת אפליקציה שיודעת איפה אני נמצאת ויש לה סינון - מסעדה וויטנמית במרחק חמיש דקות הליכה כולל ביקורת ואם אני רוצה אותה, היא אומרת לי איך ללכת.
אולי אני אכתוב למפתח כי זה היה פשוט נפלא
לצפיה ב-'את בטוחה?'
את בטוחה?
30/11/2016 | 09:15
2
15
כשאת נמצאת במקום מסויים את רושמת מסעדה בחיפוש ומקבלת את כל המסעדות שקרובות למיקום שלך (בהנחה כמובן שהן מעודכנות)
אם את לוחצת על הסמן האדום את מקבלת ביקורות של אנשים, ציון שנתנו למסעדה ועוד.

לצפיה ב-'מתקרב למה שאני רוצה'
מתקרב למה שאני רוצה
30/11/2016 | 09:22
13
אבל לא בדיוק.
אתה מכיר את ההיא שאני מדברת עליה?
בכל מקרה - תודה רבה. כנראה שלא תהיה ברירה....
לצפיה ב-'עוד דבר'
עוד דבר
30/11/2016 | 16:09
9
היתרון הגדול של השניה הוא שהיא של Trip Advisor ולכן יש לך הרבה יותר דרוגים ואינפורמציה
לצפיה ב-'שאלה נוספת - יש לי כאמור את האפליקציה בטלפון'
שאלה נוספת - יש לי כאמור את האפליקציה בטלפון
30/11/2016 | 09:44
16
איך אני כותבת למפתח? איך אני יודעת מי המפתח?
לצפיה ב-'עדכון משמח'
עדכון משמח
30/11/2016 | 10:11
21
הם פשוט ביטלו את האפליקציה ההיא והעלו חדשה.
קצת שונה אבל על אותו רעיון.
איזה כיף!
תודה
לצפיה ב-'הורדתי ב - trip advisor '
הורדתי ב - trip advisor
30/11/2016 | 10:31
1
21
אופן השימוש באופליין טיפה שונה:
לא נכנסים מהמסך הראשי, אלא מהתפריט לרשימת לרשימת הערים שהורדת, ואחרי בחירת העיר - ניתן לבחור מסעדות, מלונות....
לצפיה ב-'כן - הם ביטלו את הקודמת'
כן - הם ביטלו את הקודמת
30/11/2016 | 10:41
27
והכניסו את זו במקום. מעולה
לצפיה ב-'שאלה על אפליקציית iGo לאנדרואיד ?'
שאלה על אפליקציית iGo לאנדרואיד ?
30/11/2016 | 00:47
3
32
הורדתי את האפליקציה iGo primo Nextgen לפני שנה כאשר היא ניתנה חינם
לכמה שעות והיא פועלת נהדר במכשיר הישן שלי.

כעת החלפתי מכשיר ואני נכנס לפליי להתקינה מחדש והוא מבקש תשלום של כ-100 ש"ח.
האם זה בגלל שהאפליקציה עוד מותקנת במכשיר הישן ונדרש למחוק ורק אז להתקין
וזה יתאפשר בחינם?

תודה רבה!
לצפיה ב-'זה כי יש גירסא חינמית וגירסא בתשלום'
זה כי יש גירסא חינמית וגירסא בתשלום
30/11/2016 | 06:05
2
33
ואת הגירסא החינמית אי אפשר למצוא בחנות האפליקציות בחיפוש רגיל. תיכנס לחנות לאפליקציות המותקנות, שם תגלול ל-"הכל" ותחפש את מה שהתקנת בעבר בחינם.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
30/11/2016 | 15:21
1
25
זה היה במבצע חינם ל24 שעות מתנה מ-iGo. אז אם הורדתי באותה תקופה, זה לא
שקול לזה שרכשתי וזה ישאר אצלי?

תודה!
לצפיה ב-'בדיוק. לא קנית או הורדת - לא תוכל למצוא את זה'
בדיוק. לא קנית או הורדת - לא תוכל למצוא את זה
30/11/2016 | 15:32
21
לפחות עד לפעם הבאה שהם יעשו מבצע כזה. אבל פסח זה רק עוד כמה חודשים .
לצפיה ב-'galaxy note 5 - notifications '
galaxy note 5 - notifications
29/11/2016 | 11:27
1
28
שלום,
כנראה נגעתי בהגדרה כל שהיא ומאז המכשיר לא מפסיק לתת notifications ללא כל אייקון למעלה וללא כל סיבה הנראית לעין.

זה מטמטם אותי, כל עשר שניות הוא מצלצל...

הייתי כבר ב settings / notifications ושללתי כל אפליקציה אפשרית.

מישהו יכול לעזור?
תודה מראש
לצפיה ב-' Note 5 הסבר נוסף'
Note 5 הסבר נוסף
29/11/2016 | 21:09
30
שלום יש לי נוט 5.ומכיר יחסית טוב .תוכל לשלוח הסבר וצילום מסך?
לצפיה ב-'מקלדת לא מגיבה ב ANDROID'
מקלדת לא מגיבה ב ANDROID
29/11/2016 | 08:27
1
19
שלום רב,
לא מזמן התחילה לי בעיה שכאשר אני רוצה לענות על הודעת דואר אלקטרוני שהגיעה המקלדת א מקלידה. בהודעה חדשה שאני יוצר זה עובד. בכל שאר ישומים זה עובד. מדובר על מכשיר LG G4.
תודה,
מרק.
לצפיה ב-'תנסה לאפס את המקלדת'
תנסה לאפס את המקלדת
29/11/2016 | 10:19
21
הגדרות-כללי-יישומים-כל היישומים
חפש את המקלדת, תיכנס אליה ותעשה מחיקת נתונים.
אם היו לך הגדרות אישיות למקלדת (מילון אישי או משהו דומה) הן תימחקנה
זה יאפס את המקלדת לברירת המחדל שלה.
אם זה לא יעזור נסה להוריד מקלדת אחרת מהחנות.
אפשרות נוספת היא שזו בעיה באפליקצית הדואר. נסה לעשות את פעולת הניקוי על אפליקציית הדואר (כל ההגדרות יימחקו ותצטרך להגדיר את החשבונות מחדש) או לנסות אפליקצית דואר אחרת.

לצפיה ב-'מחפש המלצות למכשיר טלפון '
מחפש המלצות למכשיר טלפון
27/11/2016 | 23:46
5
56
מכשיר הכי אמין וטוב רצוי לא סיני שאפשר השיג בעד 800 ש"ח בחנויות בארץ,
המסך צריך להיות פחות מ 5 אינץ' -כמה שיותר קטן, מכשיר חדש-רצוי עם הגרסה הכי מתקדמת של אנדרואיד כך שיהיה אפשר להשתמש בו לטווח הרחוק כמה שיותר .
לבחורה טיפה מאותגרת טכנולוגית לצרכי שיחות טלפון, וואצאפ, וויז וקצת יוטיוב (יודע שזה מתנגש קצת עם ההגבלת גודל למסך אבל זה מה שהיא רוצה..)

לצפיה ב-'את יכולה לשחק כאן עם הגדרות החיפוש'
את יכולה לשחק כאן עם הגדרות החיפוש
28/11/2016 | 13:14
4
32

אבל באופן כללי, השילוב הזה של מכשיר חזק, אנדרואיד 6.0 (שלא לדבר על 7.0) לצד מסך קטן  ומחיר עד 800 ש"ח כמעט ולא קיים.
לצפיה ב-'האמת שבעיקר בגלל הדרישות הבעיתיות'
האמת שבעיקר בגלל הדרישות הבעיתיות
28/11/2016 | 23:10
3
30
קיוויתי לנצל את חוכמת ההמונים, או לפחות להמלצה ממישהו שיש לו ניסיון עם מכשיר דומה לדרישות.
כי לחפש לבד לפי פילטורים אפשר גם לבד.

בכל מקרה תודה.
לצפיה ב-'אחת האפשרויות'
אחת האפשרויות
29/11/2016 | 08:06
2
35

אפשר להתקין עליו רום מקוסטם עם גרסה חדישה של מערכת ההפעלה:
לצפיה ב-'ברצינות? מכשיר בן שנתיים שהפסיקו לייצר כבר?'
ברצינות? מכשיר בן שנתיים שהפסיקו לייצר כבר?
29/11/2016 | 08:41
1
33
ועוד עם 8 ג'יגה איחסון פנימי? לא נראה לי שזה כדאי.
לצפיה ב-'לשימושים הבסיסיים שתוארו לעיל זה די והותר'
לשימושים הבסיסיים שתוארו לעיל זה די והותר
29/11/2016 | 09:54
10
לצפיה ב-'.התראת שעון מעורר'
.התראת שעון מעורר
27/11/2016 | 17:03
16
52
שלום רב,
יש לי נייד L.G 3
לאורך תקופה ארוכה יכולתי לשים את הסלולרי על שקט ובמקביל לשמוע את התראת שעון המעורר בכל שעה שהייתי מכוונת אותו.
ביום בהיר אחד נעלמה לי האופציה הזאת. אם אני שמה על שקט ההתראה מבוטלת.
זאת פונקציה מאד חשובה לי.
מה עלי לעשות כדי להחזיר אותה?
תודה מראש
פנינה
לצפיה ב-'צריך לשים את המכשיר על "עדיפות"'
צריך לשים את המכשיר על "עדיפות"
27/11/2016 | 17:14
14
37
במצב הזה יופיע כוכב בשורת המשימות.
ב G3 ניתן להגדיר גם שעות עדיפות כלומר שבשעות מסויימות הנייד יעבור למצב הזה ויצא ממנו אוטומטית, למשל בין השעות 00:00-06:00 או בימים מסויימים.
שעון מעורר מוגדר אוטומטית כאפליקציה עדיפה ולכן היא תעבוד.
מעבר לכך, כל צלילי ההתראה וכו' לא יעבדו אלא אם תיכנסי לאפליקציות שלהם ותגדירי גם אותן כעדיפות
לצפיה ב-'תודה על התגובה. תוכל להסביר לי בבקשה'
תודה על התגובה. תוכל להסביר לי בבקשה
27/11/2016 | 17:45
13
21
איך שמים את המכשיר על עדיפות?
לצפיה ב-'מצב עדיפות'
מצב עדיפות
27/11/2016 | 18:26
12
30
הדרך המהירה: לחיצה על מקש הווליום ובחירה בעדיפות. תוכלי לבחור לכמה זמן להשאיר בעדיפות או עד לכיבוי המכשיר.
בהמשך, כשאת לוחצת על העדיפות תבחרי באפשרויות (גלגל השיניים) ושם את יכולה להוסיף הגדרות יותר קבועות. ימים ושעות שבהם העדיפות תפעל ואיזה אפליקציות. השעון לא יופיע כי הוא מוגדר כעדיף בכל מקרה.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא כל האפליקציות של שעון מעורר מחייבות עדיפות?'
יכול להיות שלא כל האפליקציות של שעון מעורר מחייבות עדיפות?
27/11/2016 | 21:38
11
17
כי ב-G4 שלי השעון מעורר מצלצל רגיל גם אם המכשיר על מצב שקט, ולא שמתי על עדיפות.
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו ב G2 וב G3'
בדקתי עכשיו ב G2 וב G3
27/11/2016 | 21:56
10
25
כאשר המכשיר על מצב שקט השעון מהבהב אבל לא מושמע צליל 
כאשר המכשיר על מצב עדיפות השעון מהבהב ומשמיע צלילים.
נבדק עם אפליקצית השעון המקורית
יכול להיות שב G4 הבינו שזה שהשעון מאיר לא אומר שהוא מעורר...
לצפיה ב-'בסדר, מה אתה מתקטנן? בלבלו בין שעון מעורר לשעון מאורר '
בסדר, מה אתה מתקטנן? בלבלו בין שעון מעורר לשעון מאורר
28/11/2016 | 07:53
1
6
לצפיה ב-'הלוואי שהיה מאורר, הייתי חוסך מזגן בקיץ '
הלוואי שהיה מאורר, הייתי חוסך מזגן בקיץ
28/11/2016 | 10:35
4
לצפיה ב-'יש לי LG G3 והשעון המעורר מצלצל כמו גדול במצב שקט ללא עדיפות'
יש לי LG G3 והשעון המעורר מצלצל כמו גדול במצב שקט ללא עדיפות
28/11/2016 | 12:57
7
8
לצפיה ב-'איזה מערכת הפעלה מותקנת עליו?'
איזה מערכת הפעלה מותקנת עליו?
28/11/2016 | 13:03
6
13
האם של היבואן הרשמי או שנקנה מיבוא מקביל?
איזה גירסת אנדרואיד הוא מריץ?
יכול להיות שפתרו את זה באחד העדכונים

לצפיה ב-'יבוא מקביל, אנדרואיד 5'
יבוא מקביל, אנדרואיד 5
28/11/2016 | 14:41
5
5
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
28/11/2016 | 16:01
4
14
אצלי ה G2 מיבוא מקביל עם רום מזרח אירופאי כלשהו
ה-G3 עם אנדרואיד 5 נקנה מיבוא מקביל אבל למרבית ההפתעה הגיע עם רום ISR של היבואן הרשמי

לצפיה ב-'לא בטוחה שאני יודעת היכן לבדוק את גירסת הרום. בגירסת תוכנה '
לא בטוחה שאני יודעת היכן לבדוק את גירסת הרום. בגירסת תוכנה
28/11/2016 | 18:53
3
14
מופיעים אותיות ומספרים וביניהם HKG . יכול להיות שזה מרמז על רום מהונג קונג?
אני זוכרת שבזמנו, כשלא הייתי בטוחה שהשעון המעורר יצלצל כשהמכשיר על שקט, חיפשתי היכן  לתת לו עדיפות ולא מצאתי אפשרות לתת עדיפות לשעון. מודה שעכשיו לא הצלחתי למצוא בכלל איך לתת עדיפות אבל גם לא התאמצתי מדי לחפש
לצפיה ב-'אכן, הונג קונג'
אכן, הונג קונג
28/11/2016 | 22:37
2
11
כדי לתת עדיפות לאפליקציות את צריכה להיכנס ל
הגדרות-צליל-יישומים
לבחור את היישום שאת רוצה ולסמן עדיפות
יש עוד דבר נחמד וזה לסמן שבמצב עדיפות הטלפון יצלצל אם תגיע שיחה מאנשי קשר מועדפים. לי זה היה שימושי כשהבן שלי היה בצבא ולא רציתי לפספס שיחה ממנו במקרה הצורך.
לצפיה ב-'האמת היא שעניין העדיפות לא כל כך עקרוני לי. המכשיר מושתק '
האמת היא שעניין העדיפות לא כל כך עקרוני לי. המכשיר מושתק
28/11/2016 | 23:18
1
9
למשך הלילה, בעיקר כדי שהודעות הווטסאפ לא יפריעו לי לישון (זה כי שם סידרתי צליל חזק במיוחד שלא לפספס הודעות בשעות שהמכשיר לא מושתק - נו, הודעות כמו אמא תקני לי, איך מכינים את זה ואיך מכבסים את ההוא ו..הבנת את הפרינציפ   ).
כל ילדי סיימו שירות צבאי כבר מזמן ולמקרי חירום (שמאד מקווה שלא יהיו כאלו) יש את הטלפון בבית ואת הסלולארי של בעלי.
לצפיה ב-'אני פשוט מנתק את האינטרנט בלילה - ככה בטוח אני לא אקבל'
אני פשוט מנתק את האינטרנט בלילה - ככה בטוח אני לא אקבל
29/11/2016 | 08:37
12
הודעות וואטסאפ, או מיילים לא חשובים (סתם לידע כללי, בשעה 2 כל המיילים הם לא חשובים ). אני גם הפעלתי מצב "נא לא להפריע" (שנראה לי שזה בערך כמו "מצב עדיפות") עם רשימה לבנה של משפחה שכן יכולה להציק לי .
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים!'
תודה לכל המגיבים!
01/12/2016 | 11:27
6
מתוך התשובות שלכם עלה לי רעיון. החלטתי להוריד אפליקציה אחרת לשעון מעורר.
מתוך האפשרויות בחרתי באפליקציה שנקראת Alarm Clock ויש לה ציור של שעון מעורר כמו של פעם.
בעזרת אפליקציה זאת אני הגשתי מה שרציתי: שהטלפון יהיה על שקט ובכל זאת אשמע את ההתראה.
יש משהו חמוד באפליקציה הזאת.
כשטלפון מצלצל מופיע על המסך פעולת חשבון שיש לפתור. יש 3 רמות: קל, בינוני וקשה.
עד שהבן אדם לא עונה על השאלה כמו למשל 2+2 הטלפון לא מפסיק לצלצל.
כנ"ל אם לא עונים נכון. כשעונים נכון מופיע משפט: good morning! בלי קשר לשעת ההתראה.
כנראה שהפלפון רוצה לוודא שהבן אדם אכן התעורר. אני קוראת לזה "וידוא עירנות". ממליצה לבחור את האופציה הקלה כי הרי לא מצופה שנדע לפתור תרגילים קשים מיד כשנתעורר.
לצפיה ב-'LG G4'
LG G4
28/11/2016 | 15:42
2
48
LG G4 צל של החלון האחרון במסך הראשי בצבע אדום מה יכולה להיות התקלה או שהזה תקין.
לצפיה ב-'אפשר צילום מסך?'
אפשר צילום מסך?
29/11/2016 | 08:07
1
19
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
29/11/2016 | 08:36
51
לצפיה ב-'לא מצליחה לשים סמיילי בשמות אנשי קשר'
לא מצליחה לשים סמיילי בשמות אנשי קשר
28/11/2016 | 09:37
3
39
הורדתי מקלדת של emoji או איך שלא קוראים לזה וכל פעם שאני מנסה להוסיף סמיילי לאיש קשר זה כותב לי את ההודעה הזאת שבלבן למטה מה עושים?
לצפיה ב-'קודם כל, את מנסה לשים אמוג'י בשם, נכון? '
קודם כל, את מנסה לשים אמוג'י בשם, נכון?
28/11/2016 | 10:02
2
36
דבר שני, איפה את שומרת את איש הקשר? אם זה בחשבון גוגל כלשהו אז יכול להיות שיש שם מגבלות על שמות אנשי הקשר. אני הצלחתי עכשיו לשים אמוג'י בשם של איש קשר חדש. אגב, אולי תנסי ליצור איש קשר חדש במקום לערוך איש קשר קיים.

בלי קשר, מה זו האפליקציה שמציגה לך את ההודעה על RAM? רוב הסיכויים שהיא עושה בדיוק ההיפך ממה שאת חושבת, ובמקום לשפר לך את ביצועי המכשיר היא פוגעת בהם. אני הייתי מעיף כל אפליקציה שטוענת שאם ה-RAM תפוס (וכמובן שזה תלוי כמה יש מלכתחילה במכשיר) אז צריך לפנות אותו. הנה כתבה אחת בנושא - http://www.phonearena.com/news/Task-killers-and-me... .
לצפיה ב-'זה האפליקציה'
זה האפליקציה
28/11/2016 | 16:02
1
25
האנשי קשר שלי שמורים בזיכרון של מכשיר וגם שאני עושה איש, קשר, חדש, אי אפשר וזה לא קשור לאפליקציה הורדתי אותה הרבה זמן אחרי שהתחילה הבעיה להיפך קראתי באינטרנט שכדאי להוריד אפליקציה של מקלדת עם סמיילים אם בטלפון עצמו אין את האפשרות וחשוב לציין שכשקניתי את הגלאקסי, 5 היה אפשרות לשים סמיילים בשמות אנשי קשר אחר כך זה, השתנה
לצפיה ב-'אם זה עבד בעבר ועכשיו כבר לא, אז אולי סמסונג עשו שינוי כלשהו'
אם זה עבד בעבר ועכשיו כבר לא, אז אולי סמסונג עשו שינוי כלשהו
28/11/2016 | 16:11
18
שמונע ממך לשמור אנשי קשר עם אמוג'י בשם. אם זה אכן המצב, אז לא תשנה אף אפליקציית מקלדת שתנסי.
לצפיה ב-'תמונות שצולמו במצלמת הטלפון אינן נפתחות'
תמונות שצולמו במצלמת הטלפון אינן נפתחות
28/11/2016 | 08:32
2
30
היי
יש לי תקלה מוזרה.
יש לי סמסונג J7 והוספתי לו לפני זמן מה כרטיס זיכרון . 
שיניתי בהגדרות שהתמונות ישמרו בכרטיס הזיכרון. 
בימים האחרונים משום מה אני לא מצליח לצפות בגלריה בתמונות שצילמתי. 
לעומת זאת , אני כן מצליח לצפות בתמונות ישנות שצילמתי ותמונות שקיבלתי מהווטסאפ. 
יש למישהו רעיון?
תודה
לצפיה ב-'תופעה מוכרת. ריסטרט לטלפון בדרך כלל מסדר את זה.'
תופעה מוכרת. ריסטרט לטלפון בדרך כלל מסדר את זה.
28/11/2016 | 12:03
10
לצפיה ב-'כרטיס זיכרון פגום'
כרטיס זיכרון פגום
28/11/2016 | 13:05
25
זאת ההשערה הראשונית. לאימא שלי הייתה את אותה הבעיה בדיוק, בגלל שימוש בכרטיס זיכרון סיני מזויף.
לצפיה ב-'נתונים ניידים סמסונג J5 2016'
נתונים ניידים סמסונג J5 2016
27/11/2016 | 21:19
4
30
הנתונים הניידים מתנתקים לי כל פעם מחדש
הטלפון חדש לגמרי הייתי אצל הבחור שקניתי ממנו בקניון
הוא שיחק עם ההגדרות השונות ולא עזר ממשיך להתנתק
יש למישהו פיתרון כלשהו
תודה
לצפיה ב-'מה זה נתונים ניידים?'
מה זה נתונים ניידים?
27/11/2016 | 21:27
2
12
לצפיה ב-'אינטרנט אני מניח'
אינטרנט אני מניח
27/11/2016 | 21:37
20
אבל לפותח השרשור- איך אתה יודע שהאינטרנט מתנתק?
לצפיה ב-'כפי שסטלוס כתב הכוונה לגלישה סלולרית.'
כפי שסטלוס כתב הכוונה לגלישה סלולרית.
28/11/2016 | 07:20
21
ולשואל הראשון: אני מכיר את המכשיר ולא שמעתי על בעייה שכזאת.
לצפיה ב-'אם אתה מנוי בחברה שיש לה נדידה פנים ארצית (גולן או הוט)'
אם אתה מנוי בחברה שיש לה נדידה פנים ארצית (גולן או הוט)
28/11/2016 | 07:55
27
אז אתה צריך להפעיל גם גלישה בנדידה. רק שים לב שאולי צריך לבטל את זה לפני טיסות לחו"ל, כי אחרת אתה עלול לשלם המון על גלישה סלולרית בחו"ל, שלא תמיד כלולה בתוכנית שלך.
לצפיה ב-'Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?'
Google Music - האם אפשרי לסנכרן אותו בלבד?
26/11/2016 | 23:57
12
38
אני מעוניין לקנות מכשיר אנדרואיד - טאבלט ולסנכרן בו אך ורק את גוגל מיוזיק מהחשבון האישי שלי, ללא ג'ימייל, לוח שנה, דרייב וכדומה.

האם זה אפשרי?
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
27/11/2016 | 08:53
11
22
בוקר טוב,
אתה מוסיף את חשבון הגוגל שלך למכשיר, נכנס להגדרות-חשבונות וסנכרון
בוחר את חשבון הגוגל ונכנס לתוכו ושם אתה מסיר את הסימון מכל האופציות שאתה לא רוצה לסנכרן כלומר משאיר את הסימון רק על גוגל מיוזיק.

לצפיה ב-'או, אם יש פשלה אצל גוגל, אתה מראש מסמן מה אתה רוצה לסנכרן'
או, אם יש פשלה אצל גוגל, אתה מראש מסמן מה אתה רוצה לסנכרן
27/11/2016 | 09:21
10
26
אני לא הבנתי למה לפעמים הוא נותן לי אפשרות מראש לבחור מה לסנכרן, ולפעמים אני צריך לעצור אותו אחרי שהוא מסנכרן את הכל .
לצפיה ב-'ממתי אתה מסנכרן משהו אצל השטן הגדול '
ממתי אתה מסנכרן משהו אצל השטן הגדול
27/11/2016 | 11:08
9
23
אם גוגל מזהה שסימנת משהו לסינכרון הוא ישר מנסה להכניס רגל בדלת ולמשוך כל מה שהוא יכול ממך  

לצפיה ב-'התכוונתי שבעת הוספת חשבון, לפעמים אפשר לבחור מה לסנכרן'
התכוונתי שבעת הוספת חשבון, לפעמים אפשר לבחור מה לסנכרן
27/11/2016 | 11:16
8
19
ולפעמים אפשר רק לשנות את זה מתוך הגדרות החשבון.

וברור לך שאני לא מנסכרן כלום למעט מייל, נכון?
לצפיה ב-'אנסה להסביר יותר'
אנסה להסביר יותר
27/11/2016 | 13:29
7
18
את האופציה של הסימון אני מכיר - מה הבעיה?
הבעיה היא שאני רוצה לקנות אייפד ביתי שהדבר היחיד שיהיה בו זה הגוגל מיוזיק שלי, אבל לא רוצה שתיהיה אפשרות למישהו בבית להיכנס לחשבונות ואז לסמן "סנכרן גימייל", "סנכרן אנשי קשר" וכו'...(אז בעצם כל המידע האישי יהיה מסונכרן במשהו ששייך לכל הבית...

אני רק רוצה לסנכרן נקודתית את הגוגל מיוזיק ושלא תהיה אפשרות לסנכרן משהו אחר/או לסמן.

הגיוני שיהיה איזה פתרון, כי יש הרבה טלווזיות עם אנדרואיד ולא נראה לי סביר שחשבון של מישהו ייתן לכל באי הבית גישה להכל :)
לצפיה ב-'זהו, שאין פיתרון. אם מגדירים חשבון במכשיר אנדרואיד'
זהו, שאין פיתרון. אם מגדירים חשבון במכשיר אנדרואיד
27/11/2016 | 13:57
15
אז כל אחד יכול לשנות את המידע המסונכרן דרך ההגדרות. אם רוצים לעשות איזשהו "מכשיר ביתי" אז צריך לפתוח חשבון מיוחד עבורו. אגב, אם את רוצה לקנות אייפד (וזה לא הפורום המתאים להתייעץ ) אז אולי (לא מכיר מספיק את מוצרי התפוח) יש אפשרות למנוע גישה להגדרות על ידי שימוש בסיסמא כלשהי.
לצפיה ב-'לגבי אייפד אני לא יודע אבל בטאבלט אנדרואיד יש פתרון'
לגבי אייפד אני לא יודע אבל בטאבלט אנדרואיד יש פתרון
27/11/2016 | 13:58
5
20
אם אתה מדבר על אייפד של אפל צריך לבדוק אם אפשר להתקין עליו את האפליקציה של גוגל מיוזיק. אם כן, אז אין בעיה אתה מתקין רק את האפליקציה ורק היא מסתנכרנת, אין ממשקים אחרים שקשורים לחשבון המייל וכו'
בטאבלט אנדרואיד, לדעתי מגירסה 5 יש אפשרות להוסיף חשבון אורח שיהיה מוגבל בהרשאות שלו. תגדיר משתמש על אחד עם כל ההרשאות שתרצה ותגן עליו בסיסמה ולשאר בני הבית תקצה חשבון אורח שבו אפשר להפעיל רק אפליקציות מסויימות שתקבע ואין גישה להגדרות.
לצפיה ב-'ניסיתי עכשיו להוסיף חשבון. איך מגדירים לו מה הוא יכול לעשות?'
ניסיתי עכשיו להוסיף חשבון. איך מגדירים לו מה הוא יכול לעשות?
27/11/2016 | 14:57
4
18
זה כשנכנסים אליו בפעם הראשונה? כי מהחשבון הראשי לא הצלחתי להגדיר כמעט כלום - רק האם הוא יכול לקבל שיחות והודעות.
לצפיה ב-'אני מניח שזה תלוי מכשיר'
אני מניח שזה תלוי מכשיר
27/11/2016 | 15:29
3
18
ניסיתי עכשיו להוסיף ב G2 חשבון אורח והתבקשתי לבחור 4 אפליקציות שיעבדו במצב הזה. נכנסתי למצב הזה וראיתי רק את ארבעת האפליקציות שבחרתי. לא יכולתי לגשת להגדרות, לא היה וילון התראות ולא יכולתי לראות איזה יישומים מותקנים.

לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
27/11/2016 | 15:32
2
17
ארבע אפליקציות מסומנות כברירת מחדל אבל אין בעיה להוסיף יותר אפליקציות או להסיר אפליקציות 
לצפיה ב-'מעניין. אני אנסה לשחק עם זה יותר מאוחר אצלי'
מעניין. אני אנסה לשחק עם זה יותר מאוחר אצלי
27/11/2016 | 15:42
1
14
פשוט הוא רצה להתחבר לרשת אלחוטית, אבל אין לי כאן רשת שאני סומך עליה, ובדיקת התקשורת דרך האינטרנט הסלולרי היה די איטי, ואין לי זמן לזה עכשיו. בכל מקרה, מה שציינת עכשיו לא היה אצלי בעת הוספת החשבון החדש.
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
27/11/2016 | 16:03
19
האמת שהאפשרות על עבודה עם יוזרים יכולה להיות פתרון לא רע.

דרך מערכות צד שלישי - IOS או Windows החיים הרבה יותר קלים - פשוט מורידים אפליקציה וזהו - לא כל המכשיר מתעדכן ומסתנכרן.
אומנם אני אוהב אנדרואיד, אבל אם אחרוג בעניין הזה בגלל העניין של המידע.
לצפיה ב-'מה עדיף, סמסונג S7 EDGE או LG V20. תודה.'
מה עדיף, סמסונג S7 EDGE או LG V20. תודה.
26/11/2016 | 00:58
2
27
לצפיה ב-'תלוי מה אתה מעדיף'
תלוי מה אתה מעדיף
26/11/2016 | 23:52
1
54
נתחיל מגודל המסך: 5.7 אינץ' של LG (מסך גדול אך גם הסלולה תתרוקן מהר יותר) לעומת 5.5 אינץ' של סמסונג.
סוג המסך: AMOLED של סמסונג איכותי יותר
מצלמה: ייתכן שהמצלמה של LG טיפה יותר טובה
סוללה: אצל LG היא נשלפת שזה יתרון מהותי (לא תצטרך ללכת למעבדה אם הסוללה תשבוק חיים)
מהירות: ה-S7 מהיר יותר, אך לא בהרבה

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
27/11/2016 | 01:01
16
לצפיה ב-'אפליקציה לעריכת וידאו'
אפליקציה לעריכת וידאו
25/11/2016 | 16:29
1
38
מישהו מכיר אפליקציה שבה ניתן לשלב כמה וידואים ביחד?
נגיד צילמתי משהו קצר בסנאפצ'אט שזה מוגבל ל10 שניות, ואני רוצה לעשות מזה וידאו של דקה, איזו אפליקציה יש לזה?

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ