לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

רענון נהלים - פורום אנדרואיד - סקירות והודעות פרסומת
11/12/2015 | 20:58
218
לאור תופעה שעולה וחוזרת שוב ושוב:
  • חל איסור לפרסם בפורום הודעות המכילות קישורים ממומנים - קישורי Affiliate, מהם ישנו רווח כזה או אחר למשתמש המפנה. מי שישתמש בקישור מסוג זה יורחק מהפורום והודעתו תימחק.
  • פרסומות לאתרי מכירה - אסורות.
  • סיקורים - כאשר רוצים לסקר מכשיר חדש, יש לאשר זאת מראש עם הנהלת הפורום, כמו גם לעשות זאת בצורה תמציתית שאינה מוגזמת, תוך צירוף תמונות. אין לצרף קישורים לרכישה באותה ההודעה אלא רק בהודעת תגובה.
האם יש אפשרות לשני מכשירים (סימים) של אותו מספר טלפון?
06/02/2016 | 21:05
3
7
והאם הגיבוי של וואטסאפ הוא לפי מכשיר או לפי חשבון? למשל אם יש מספר מכשירים (של אותו מספר כמובן) ורוצים לאחד את כל המידע לטלפון אחד חדש >>> זה אפשרי?
התשובה מתחלקת לשניים.
06/02/2016 | 21:25
2
11
1. שני סימים עם אותו המספר - כן ולא.
שירות Orange2, סלו-דו, סים לרכב ודומיהם - הם למעשה סים נוסף שמוצג החוצה כאותו מספר, מה שבפועל קורה מערכתית הוא לא כך.
שירות שכזה למעשה מקצה מספר טלפון נוסף, "שקוף" כלפי חוץ, משמע הסים לא מחזיק את מספר הטלפון הרגיל שלך, אלא מספר אחר לחלוטין. מבחינת מערכת המידע של חברת הסלולר, מוגדר שירות צלצול כפול - מה שלמעשה מאפשר חיוג למספר הרגיל וצלצול בשני המכשירים, מבחינה מערכתית מעבר לצלצול הכפול מוגדרת "מסכה" למספר השקוף במקרה של שיחות יוצאות, והוא יוצא תחת מעטה המספר הרגיל.
במקרה של סים נוסף "בעל אותו מספר" בסים הנוסף לא ניתן להשתמש ברשת האינטרנט הסלולרית ולשלוח או לקבל הודעות סמס. (במקרים חריגים, לדוגמה, אני כלקוח ארגוני, הצלחתי במערכת המידע של אורנג' לדאוג שיסומן שאפשר לבצע את שלושת הדברים הנ"ל, גלישה יורדת מהחבילה של המספר הרגיל והודעות סמס - יוצאות תחת המספר השקוף (כמו גם נכנסות)).

2. וואצאפ - אינה מאפשרת שימוש כפול במספר טלפון, מה זה אומר? לא ניתן לחבר את מספר הטלפון שלך ליותר ממכשיר בודד. חיבור למכשיר שני תגרור ניתוק החשבון מהמכשיר הראשון.

3. מעט כל הגיבויים של WA - הגיבוי הוא לפי מכשיר*, ההודעות אינן נשמרות בשום מקום שאינו המכשיר המקבל, הן אינן יושבות בשרת החברה (ע"פ הצהרה) מהרגע שמגיעות למכשיר היעד. מה שאומר שהגיבוי - הוא לפי מכשיר*, הודעה שהגיע למכשיר תכנס לגיבוי שלו.
קובץ הגיבוי הוא קובץ דאטאבייס מוצפן שלאחד בין אחד למשנהו יהיה ככל הנראה סיפור לא פשוט כל כך, (לא מדובר על קובץ סטנדרטי שאתה יכול לפתוח במחשב בקלות), מה שאומר שאיחוד של שניים כאלה הוא על סף הבילתי אפשרי.
*כמדומני, הגיבוי הוא גם לפי מכשיר וגם לפי מנוי, אני לא בטוח שניתן לפתוח גיבוי של אדם אחר תחת החשבון שלך, אני חושב שהאפליקציה מאמתת את המידע הזה גם. (אני לא בטוח לגבי זה, לא ניסיתי זאת מעולם, רק זכור לי שכשהחלפתי סים במכשיר בלי לפרמט אותו והפעלתי וואצאפ מחדש אופס המידע על השיחות מאותו הרגע והלאה).
1. מקבל את מה שאמרת אבל זה מעצבן. 2. כבר יצא לי להשתמש באותו
06/02/2016 | 22:31
1
2
חשבון בשני מכשירים שונים. היה לי טלפון א', עברתי לב' וחזרתי שוב ל-א'. לא היתה שום בעיה להשתמש (לאחר זיהוי מחדש). בעבר היתה אפשרות לגבות ע"י העתקת קובץ אבל יכול להיות שאני טועה. עכשיו מה קורה במצב שנקנה טלפון ג'? גיביתי מ-ב' ל-ג'. האם אפשר לגבות גם מ-א' ל-ג'? כרגע אני משתמש בוואצאפ אבל כשגיביתי היה כתוב שזה אפשרי רק פעם אחת. הכוונה שאפשר לגבות בטלפון החדש פעם אחת בלבד או שאפשר לגבות רק פעם אחת מהמטלפון ממנו רוצים לגבות?
ניתן לשחזר קובץ אחד, שחזור של קובץ נוסף תדרוס את השחזור
06/02/2016 | 22:36
הקודם ותצריך התקנה מחדש של האפליקציה.
מכירים אפליקציה חינמית לזיהוי שיחות לא מזוהות?
06/02/2016 | 13:29
2
17
יש לי מעריצ.ה קבוע.ה מתקשר.ת ולא מדבר.ת ואני יותר ממסוקרנת. ככה זה כבר שנתים.

מכירים אפליקציה כזאת?
ואם אני כבר כאן. קניתי מכשיר גלקסי3 יד שניה שנרכש מסלקום
06/02/2016 | 13:35
1
19
היה לי לפני כן מכשיר קלקסי ''נקי'' שנרכש אצל משווק. התכונות המוגדרות בו שונות חשבתי שיהיו דומות יש יתרונות וחסרונות.
בהדלקה המכשיר נפתח עם לוגו של סלקום, מה ניתן לעשות בשביל לבטל את זה? סוג של פירמוט? אוכל לעשות לבד עם מדריך? (יש גישה טכנית, אני טכנאית מחשבים לשעבר) 
אני לא בטוחה שעובד לי סינכרון וגיבוי תמונות באופן אוטומטי, בפעם הקודמת זה היה כנראה חלק מההגדרות, ולכן לא יודעת עכשיו מה המצב במכשיר, איך בודקים? 
אין על תפוז מבחינת פורומים. תודה!
הפתרון הוא החלפת מערכת הפעלה / החלפת רום
06/02/2016 | 19:18
15
יש לא מעט כאלה נקיות למכשיר הזה.
תוכלי להחכים בנושא בקישור הבא:

מחפש תחליף לquickpic שמאפשר סינכרון לגוגל דרייב
06/02/2016 | 17:01
3
10
תודה
הכי פשוט "תמונות" של גוגל.
06/02/2016 | 19:14
2
6
הקישור בבקשה
06/02/2016 | 19:15
1
7
תודה. זה היה מתחת "לפנס"
06/02/2016 | 20:20
4
ניהול יישומים
06/02/2016 | 16:18
1
10
שבוע טוב חברים,
יש לי LG3, לוליפופ,  ואני אשמח לדעת האם קיימת דרך להגדיר שכאשר יוצאים מאפליקציה - היא תיסגר לחלוטין ותחדל לעבוד ברקע?

ועוד שאלה ברשותכם, האם ניתן לעדכן למרשמלו והאם זה כרוך בתשלום.

תודה רבה
LG G4 - נעלם אייקון של תיקיית ההורדות (חץ כתום)
06/02/2016 | 11:57
6
LG G4 -  נעלם אייקון של תיקיית ההורדות (חץ כתום כלפי מטה).
הכניסה רק דרך מנהל הקבצים, אחסון פנימי וכו.
איך ליצור/לשחזר אייקון?
איך מגבים אנשי קשר
06/02/2016 | 11:17
1
11
איך מגבים אנשי קשר סמסונג 2
אני רוצה להדפיס את שמותיהם ומספרי הטלפון ולא מצליחה.
הסתדרתי - תודה
06/02/2016 | 11:40
6
איך מכניסים חשבון גוגל שקיים במחשב הנייח ובטאבלאט על הסמארטפ
05/02/2016 | 16:19
2
19
בדקתי במחשב הנייח ואושר לי שחשבון הגוגל הן בו והן בטאבלט הוא נכון מבחינת כתובת האימייל והן מבחינת הסיסמא, אבל כאשר אני כותבת בסמארטפון שברצוני להשתמש בחשבון קיים ומקלידה את כתובת הגימייל שלי ואת הסיסמא הוא כותב לי שיש אי התאמה  בין שתיהן
את טועה בהקלדה כנראה
05/02/2016 | 17:17
20
תנסי במחשב > יציאה > כניסה > חשבון אחר > הקלידי שוב ואל תסתמכי על המילוי האוטומטי של הדפדפן
לשים לב לאותיות גדולות או קטנות והשפה.

עם איזה אפליקציה את משתמשת בטלפון?
06/02/2016 | 10:19
10
כבר נתקלתי במקרה שגוגל חשבו שמדובר בהתחזות וחסמו את האפשרות להתחבר דרך אפליקציית צד ג' (האפליקציה המובנית של המכשיר)
כאשר התחברתי עם אפליקציית gmail או inbox של גוגל ההתחברות בוצעה בלי בעיה.

טיימר כחול לבן בצבע סגול
04/02/2016 | 02:36
7
177
שלום לחברי הפורום היקרים,

לפני שנתיים פיתחתי טיימר חינמי, ידידותי ואיכותי במיוחד לאנדרואיד, עם ספרות ענקיות וברורות.
יש לו כבר בערך מאתיים אלף משתמשים פעילים מדי חודש שמאד אוהבים ומרוצים (מתוך קרוב למיליון שהורידו).
הטיימר מיועד ליצירת התרעות קצרות - עד ליום יומיים קדימה. משמש לתזכורות להוריד מהאש במטבח, להרצאות ומבחנים, וגם כשעון מעורר.
לפני חודש השקתי גרסה חדשה המעוצבת לפי מפרט של בנותי, כך שהיא מתאימה בעיקר לילדות.

אשמח לקבל מכם חוות דעת, עצות ורעיונות.

האפליקציה החדשה היא אמנם בתשלום, אבל אני יכול ורוצה לתת קופונים להורדה חינם לגמרי לכל מי שיבקש!
זו האפליקציה החדשה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

אשלח קוד הטבה בפרטי. את הקוד מכניסים בגוגל פליי - תפריט ראשי - מימוש הטבה

תודה!
אמיר
אני אשמח להתנסות
04/02/2016 | 08:59
1
36
אבל יש רק גרסה לילדות?
זה נראה לי אחלה דבר אבל עברתי את גיל 14 לפני כמה שנים
תודה
04/02/2016 | 12:06
28

לא הבנתי איך משנים את התצוגה...
04/02/2016 | 12:03
2
20
העיצוב קבוע ולא ניתן לשינוי...
04/02/2016 | 12:22
1
31
אבל הגרסה הוותיקה היא בעיצוב אחר:

תודה
04/02/2016 | 12:26
8
אני אשמח לנסות,
06/02/2016 | 00:27
1
18
אני משתמש די הרבה בטיימר בעבודה במעבדה. (למרות שבד"כ לא באחד משולב עם לבבות...)
שלחתי לך בפרטי
06/02/2016 | 03:10
10
תודה
ההסבר נכון - המסקנה שגוייה !!
03/02/2016 | 13:01
5
98
שלום,

ההסבר נכון מאד.

המסקנה שגוייה.

רבים מאיתנו לא צריכים ולא רוצים להיות קשובים כל רגע לפייסבוק. בינתיים התוכנה "מאזינה" לתקשורת וצורכת אנרגיה מהסוללה. 4 RAM זה הרבה וזה מספיק, אבל הבטריה נגמרת!!.

למשל אצלי כל בזמן הטלפון מעדכנת אנשי קשר חדשים בין אם אני מוסיף או לא. חבל על האנרגיה.

אני מחפש בנרות אפליקציה שתשבית לי אפליקציות אחרות לזמן קצוב .

הבעיה העיקרית היא לנטרל את מה שאנדרואיד עצמו מריץ  - ובאמת אינו נחוץ כלל וכלל. ראו בתמונה

למי  יש פתרון
איזה מכשיר יש לך? ואיזה מערכת הפעלה
03/02/2016 | 22:49
4
38
יש לך? אנדרואיד 4?5?6?
ואן פלוס ואן עם מערכת ההפעלה שלו
04/02/2016 | 09:33
3
44
שלום,

אשמח לאפליקציה שתאפשר לי להפסיק עידכונים שאינן נחוצים.

כמו כן אשמח אם אקבל הסבר על תצלום המסך הנ"ל

תודה רבה,

יפאל
ב OPO אתה טוען יותר מפעם ביום?
05/02/2016 | 14:02
23
אז בשביל מה המהומה .

הדבר הראשון שהייתי מנטרל
06/02/2016 | 00:22
1
16
הוא הBATTERY SAVER הזה שאתה משתמש בו, ורוב הסיכויים שצורך יותר סוללה מאשר שומר...
(אחרי זה אתה יכול גם לגשת להגדרות --> PRIVACY
06/02/2016 | 00:24
11
ושם לנטרל את ההרשאה לFACEBOOK להעיר את המכשיר. זה אמור למנוע ממנה לצרוך סוללה)

למרות שלטעמי עדיף להסיר אותה לגמרי.
העברת אנשי הקשר לגוגל
04/02/2016 | 16:41
1
28
יש לי מכשיר נוט 3, חלק מאנשי הקשר החדשים שלי לא עברו ישירות לגוגל , איך אני גורם לכל המספרים המופיעים ברשימת אנשי הקשר בטלפון להיות גם בחשבון הגוגל שלי?
תודה מראש
תמצא תחילה מה המקור שלהם
05/02/2016 | 14:05
17
בתפריט אנשי קשר > הצג אנשי קשר > תפלח אותו לפי סוגים ,אל תציג הכל .
אז מאיפה כל אלו שלא עברו?
תוכל להעביר את כולם לאנשי קשר גוגל.

שאלת צילצולים.
04/02/2016 | 23:59
3
30
יש לי מכשיר חדש של מוטורולה מסדרת מוטו G עם מערכת הפעלה של אנדרואיד.
אני מנסה להכניס צילצולים לשימוש במכשיר, שהיו לי ממכשיר קודם (קבצי MP3), אבל אין לי שום אופציית "הוספה" ברשימת הצילצולים במכשיר וגם אין לי גישה לצילצולים האלה משום מה דרך המכשיר, אלא רק דרך הנגן של גוגל שיש במכשיר. כשאני נכנס לצילצולים עצמם גם אין לי אופצייה לקבוע את קובץ ה-MP3 כצילצול או כל דבר אחר.

יש איזה פטנט בשביל לעשות את זה?
שתי אפשרויות - להעתיק לתיקייה בשם Ringtones
05/02/2016 | 11:36
2
18
אבל צלצולים, או Notifications עבור התראות. אפשר להשתמש באפליקציית מנהל קבצים, או כאשר מחברים את הטלפון למחשב.

אפשרות אחרת היא להתקין אפליקציה בשם Ring Extended (או משהו בסגנון) שתוסיף צלצולים.
תודה ותהייה.
05/02/2016 | 12:12
1
17
כדי לחבר למחשב אני צריך מתאם או שאני יכול להשתמש בקבל המטען שלי?
שמתי לב שהמטען שלי מורכב מ- 2 חלקים - "קופסאת תקע" והקבל שבצד אחד שלו יש את החיבור למכשיר ובצד השני יציאת USB שמתחברת ל"קופסאת התקע".
אפשר להשתמש בכבל הרגיל, לא צריך משהו מיוחד
05/02/2016 | 13:32
6
שפה
04/02/2016 | 01:15
4
51
איך אפשר להוסיף עברית למכשיר ללא
נודה אם תציין באיזה מכשיר מדובר
04/02/2016 | 07:55
3
40
אני מניח שתמיכה בעברית כבר יש לך .

עברית
04/02/2016 | 22:35
2
39
מכשיר סיני עלום שם ללא עברית
עם תשובה כזאת אף אחד לא יוכל לסייע לך לצערך ולצערנו
05/02/2016 | 07:46
23
כי אנחנו מאוד אוהבים לעזור, אבל השואלים צריכים לעזור לנו כדי לעזור להם...
מקלדת עברית פשוט מורידים מהחנות של גוגל יש בלי סוף
05/02/2016 | 12:11
20
מעבר לזה (תפריטים) זה ספציפי לדגם ויצרן, אין דברים כלליים.
מחפש תוכנת גלריה פשוטה שתאפשר גם לשנות שם של התמונה
04/02/2016 | 09:57
5
23
שלום,
מחפש תוכנת גלריה פשוטה שתאפשר גם לשנות השם של התמונה.
גלריה של גוגל לא מאפשרת.

תודה
יפאל
השינוי לא דרך תוכנת גלריה אלא דרך ה FILE COMMAND.
04/02/2016 | 11:56
3
8
אבל שם לא רואים את התמונה . . .
04/02/2016 | 12:06
2
9
אצלי רואים.
04/02/2016 | 19:01
1
12
תיכנס לתת הספריה תמונות ומשם לתתי הספריות הפנימיים, אתה אמור לראות את התמונות בכל תת ספריה
עם יכולת לשנות שם.
אצלי זה עובד עם אפליקצית הגלריה של אנדרואיד שבאה עם הטלפון
04/02/2016 | 20:20
27
כשנמצאים בתוך התמונה לוחצים על שלושת הנקודות של התפריט ואחת האופציות שם היא שינוי שם קובץ התמונה.
PIKTURES.
06/02/2016 | 00:24
2
שלום לכולם - בקשה לעצה - האם לשדרג ל 6?
03/02/2016 | 11:03
2
61
יש לי LG G4, די חדש, הגיע עם אנדרואיד 5.1.
בעבר הנקסוס 4 שלי הפך חסר שימוש כששדרגתי אותו ל 5.1.1 - הוא פשוט הפך לרוצח סוללה. במקום למשוך 12 שעות איתו הייתי צריך להטעין אותו אחת לשלוש או ארבע שעות להשתמש בו ב saving mode כמעט כל הזמן.
אותו הדבר קרה לאשתי כשהיא שדרגה סמסונג 5 לאנדרואיד 5.1.1, וגם לבוס שלי, עם סמסונג 6.
לפיכך, החלטתי שבכל מחיר, אני נשאר עם ה 5.1 ולא משדרג.
אבל בינתיים עבר קצת זמן...

אז בקיצור:
האם העדכון שמהבהב לי יעדכן ל 6 או ל 5.1.1? ואם ל 5.1.1 כמה זמן ייקח עד שאוכל לשדרג גם ל 6? מיידי? כמה ימים?
והאם כדאי לי לשדרג ל 6? מבחינת צרכים - אני בעיקר מודאג ממשך הסוללה. כרגע הטענה אחת נותנת לי 36 שעות עבודה (המכשיר חדש, זה עוד יירד), אני לא שש לחזור למצב של שעות בודדות או אפילו 12 שעות.

אודה לכל תשובה.

LG G4 לא מקבל גירסה 6
04/02/2016 | 16:01
1
48
הוא מקסימום יגיע ל 5.1.1

כיבוי תאורה חזקה באפליקציות מסוימות.
03/02/2016 | 21:13
3
36
שלום, ברשותי LG G4
הורדתי מספר אפליקציות כמו עברית אבל כשאני נכנס לספר עצמו אז יש בהירות חזקה וזה מפריע לי בעיקר בלילה.
חיפשתי בהגדרות וגם בהגדרות של אפליקציות ולא מוצא מה פתרון לכך...

אם מישהו יודע אז אשמח לתשובה.
תודה רבה.
בעברית, במהלך קריאת ספר, לחץ על המסך.
04/02/2016 | 00:20
2
29
בתפריט שיפתח בחר ב"הגדרות" שם אפשר לכוון את עוצמת התאורה ואפילו לבחור במצב לילה.
נכון, לא שמתי לב. תודה רבה!
04/02/2016 | 08:14
1
32
אף פעם לא היה לי סמארטפון עד לפני זה...
וגם אין ריזוטו לא איטלקי
04/02/2016 | 11:58
13
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:28
4
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

שתי שאלות לגבי נוטיפיקציות
30/01/2016 | 21:06
12
96
1.  האם יש אופציה לקבל מין BADGE על האפליקציות לפי העיכונים שהתקבלו , לדוגמא : שיחה שלא נענתה יהיה על הסימן של הטלפון את הסיפרה 1 וכדומה.
2. קצת שיחקתי עם המכשיר וכנראה את אחד העידכונים ביטלתי אבל ביקשתי שיהיה צלי ככה שיוצא שמידי פעם אני מקבל התראה ואין לי מושג על מה ... האם יש מה לעשות במקום לעבור אפליקציה אפליקציה , המכשיר עם רוט ככה שאין בעיה לעשות מה שצריך.
תזכיר לי באיזה מכשיר מדובר?
31/01/2016 | 00:58
11
51
ענייני badge זה שימוש בלונצ'רים חלופיים או במקרה של סמסונג שזה מגיע מובנה.
אני אישית משתמש בNOVA + התוסף שלו שמאפשר את זה.

2. לא הבנתי על מה מדובר.
1+1
31/01/2016 | 07:19
10
40
לגבי 2 , מדי פעם יש לי צליל כאילו קרה משהו { הודעה או משהו דומה ) רק שלא מופיע לי שום דבר בעידכונים ואין לי מושג מה זה אומר .
לגבי 1
31/01/2016 | 22:31
9
50
להתקין משהו כזה?
לגבי הצפצופים ללא הודעה, אני הייתי מנטרל notifications מאפליקציות שונות
שידוע לי שאיני רוצה מהם הודעות. עד שהתופעה תעלם.
אני מנסה את זה, תודה
31/01/2016 | 23:02
6
37
לגבי 2 , אם אין אפשרות אחרת אני אעשה את זה.
לגבי 2: נסה להתקין אפשרות של פירוט נוטיפיקציות.
01/02/2016 | 13:12
5
72
לחיצה ארוכה על המסך > ויידג'טים > Settings Shortcut > בחר באפשרות של Notification log. אולי זה יתן מענה...
תותח אתה, הורדתי מהחנות notification history
01/02/2016 | 15:27
51
ואז גיליתי שהאפליקציה הסוררת היא one Sport.
עכשיו שקט לי :)
תודה שוב
איזה גדול הדבר הזה
01/02/2016 | 15:47
3
49
זה מסוג הדברים שלא ידעתי שאני צריך עד שלא ראיתי שזה אפשרי .
חחחח, האמת שהייתי די בטוח שאתה גילית
01/02/2016 | 16:39
2
37
לי על זה. כנראה שטעיתי.
בכל אופן, כן זה מסוג הדברים שאתה לא יודע שאתה צריך עד שאתה מגלה שהם קיימים.
האמת שאני לא באמת צריך את זה, אבל זה מגניב
01/02/2016 | 20:52
17
זה באמת מגניב
02/02/2016 | 08:58
15
לא עובד לי עם חלק מהדברים.
01/02/2016 | 21:01
1
12
יש להם גם בטא בלינק המצורף
02/02/2016 | 20:22
21
בעיה בחיוג סולמית וכוכבית בגלקסי 5 מארה"ב
02/02/2016 | 14:44
2
39
שלום,
אבא שלי קיבל טלפון מארה"ב גלקסי s5 גרסה v' והבנתי שארץ משווקים את גרסה f. כעת יש לו כמה בעיות עם הטךפון וכשהוא בירר בחנויות אמרו לו שזה בגלל שהטלפון מארה"ב.
יש לו בעיה לחייג למספרי כוכביות וסולמיות והוא מקבל את השגיאה: connection problem or invalid mmi code
כמו כן, כשהוא מנסה ללחוץ על כוכבית בתוך השיחה כשהוא מתבקש לכף (למשל כשהוא רוצה לקבוע תור לרופא) זה לא עובד.

מישהו נתקל בבעיה ויש לו מושג מה אפשר לעשות? הלכנו להרבה חנויות ואף אחד לא הצליח לעזור.
אשמח לעזרה
נסה
02/02/2016 | 17:13
1
49
לאחר הכוכבית להוסיף תו נוסף + (תמיד!!) 
עדכן אותנו אם זה עובד.

עבד! תודה רבה! :)
02/02/2016 | 18:05
19
העברת תיקיות מהמחשב לטאבלט
01/02/2016 | 10:53
3
43
בוקר טוב לכולם!
אני חדשה בעולם האנדרואיד.
קניתי טאבלט של לנובו ואני רוצה להעביר אליו תיקיות מוזיקה מוכנות מהמחשב.
ניסיתי רק ל״גרור״ את התיקיות- השירים עברו כיחידים.
ניסיתי להוריד google play- לא עובד.

אין לי דרך ליצור את התיקיות בטאבלט כיוון שכל שמות השירים מופיעים כ״רצועה 1, 2״....

מה הסיכוי שיש דרך קלה לעשות את זה?
תודה רבה!
את מתארת שתי בעיות שונות
01/02/2016 | 11:45
2
41
לגבי התיקיות אם אין לך שליטה דרך המחשב (לא ברור לי למה) תמיד תוכלי לפתוח תיקיות חדשות בשם שאת רוצה באמצעות מנהל הקבצים של הטאבלט ורק אח"כ לגרור לשם את הקבצים הרצויים. כאשר תגדירי לתוכנת המוסיקה להציג על פי תיקיות תוכלי לנווט כרצונך.

לגבי שמות השירים ו/או מידע אחר המוצג זה תלוי בתגי הID3 של השירים, מדובר במידע הכלול בתוך קובץ השיר המציין את שם השיר, האלבום, המבצע ואפילו תמונה. תוכלי להוריד למשל את התוכנה החינמית Mp3tag ובאמצעותה לערוך את המידע בקבצי השירים.

ב ה צ ל ח ה.
אנסה להסביר את עצמי טוב יותר...
01/02/2016 | 12:28
1
28
הבעיה העיקרית כמובן היא העברת המוזיקה.
התיקיות נמצאות במחשב שmp3 כמובן, ברגע שמחברת את הטאבלט וגוררת בצורה הכי פשוטה- השירים עוברים כרשימה אחת ארוכה..
תוכנת המוזיקה? אתה מדבר על הגוגל פליי שיש בטאבלט?
ניסיתי לחפש את ההגדרות אבל לא מצאתי משהו מיוחד..

תודה!!!
הבעיה שלך היא לא העברת המוסיקה
01/02/2016 | 19:29
36
הקבצים מועברים עם התיקיות. הבעיה היא שאת משתמשת, כנגן המוסיקה שלך, באפליקצייה שלא יודעת להציג תיקיות אלא רק רשימות השמעה.
הפתרון הוא או להחליף נגן, או להמיר את מבנה התיקיות לרשימות השמעה.
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה