לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

שאלה שלא קשורה לאנדרואיד
03/05/2016 | 21:19
7
בזמנו פירסמה קהילת אובנטו שהיא החלה למכור טלפונים מבוססי אובנטו.
מישהוא ראה טלפון כזה?
האם אפשר להתקין על טלפון שלי.יש לי מיותר אחד.
תודה,לילה טוב
ווינדוס לא מזהה התקן usb
03/05/2016 | 20:14
4
שלום רב,
כשאני מחברת באמצעות כבל usb למחשב מכשיר גלקסי 3 ו-4

אני מקבלת הודעה שווינדוס לא מזהה את ההתקן.
נאמר לי שאני צריכה להתקין דרייברים בווינדוס אך כולם בתשלום.
מערכת ההפעלה הינה ווינדוס 10 פרו. היכן אפשר להוריד דרייבר ללא חיוב?
תודה.
רכשנו במשפחה EMAX MINI, והבטריה מתרוקנת ממש מהר, להחליף רום?
03/05/2016 | 17:40
10
אם כן, איך מחליפים? 
מה השלבים.

קראתי ברשת שלחלק מהאנשים שהחליפו רום זה עזר. 

אין לימושג בזה ומאיפה מורידים ומה צריך לעשות לפני הרום.
יש בו לוליפופ. 5.2 כרגע.
ורום גרסה מה רשום בטלפון: LRX 22G 
אין לי מושג מה זה אומר לגבי אם הוא טוב או לא. .
כנל למה בטריה של 3000 מיליאמפר מתרוקנת ככ מהר בזמן שימוש, כל שלוש  דקות  בערך, יורד אחוז 

עצות והמלצות, מה לעשות, בעבר שמעתי שמחיקת קובץ מסוים בטלפון אחר עזרה לענין של בטריה מתרוקנת..

במכשיר הזה שמעתי שהחלפות רום לפעמים עוזרות.
אז תציעו לי מה לעשות. תודה.

פתקים צהובים
03/05/2016 | 10:11
5
43
האם ניתן לסנכרן פתקים אלה אם פתקים באייפון
הם בסופו של דבר שייכים לחשבון ג'מייל
איזה אפליקציה?
03/05/2016 | 11:11
4
28
לא נהוג לסווג לפי צבע ,זה משאיר מקום לניחוש.
אולי אתה מתכוון ל keep

אל תניח. הוא שאל בכל פורום אפשרי
03/05/2016 | 12:17
3
23
כולל פורום אייפון.
אבל הוא שואל מההתחלה על אייפון....
03/05/2016 | 12:35
2
4
לא בפורום סלולר
03/05/2016 | 12:38
1
7
03/05/2016 | 12:45
4
תזכורת שמופיעה לי על השעון/מזג אוויר במסך הבית
02/05/2016 | 01:57
5
60
משום מה,מאתמול בערב מופיעה אצלי תזכורת כזאת שבתאריך 05.05 יהיה יום השואה.
אני מבינה שזה קשור ליומן גוגל שלי.
ביומן במחשב ניסיתי להסיר את התזכורת הזאת,אבל היא באה קומפלט עם גוגל יומן ואין אפשרות להסיר אותה (או שכן ואני לא יודעת איך...).
בגודל של התמונה במחשב זה יותר קריא.אבל כשזה מופיע על מסך הטלפון
זה ממש מפריע.
אני מצרפת תמונת מסך ומבקשת ממי שיכול לעזור לי להסתיר את זה.
אגב,ניסיתי ישומונים אחרים של מזג אוויר עם שעון וכולם נתנו לי אותה תוצאה.
אז מה,עכשיו אתחיל לקבל הודעות כאלה על כל חג וכל יומולדת?!
עד אתמול בערב זה לא הופיע.....
תנסי להיכנס להגדרות של הווידג'ט הזה ולבטל הצגת לוח שנה
02/05/2016 | 12:17
4
35
או משהו בסגנון. אני לא יודע איזה ווידג'ט זה אז אני לא יכול לעזור יותר.
תודה אבל יש שתי בעיות
02/05/2016 | 13:49
2
30
ראשונה שזה מה שחשוב לי בנוסף למזג אוויר.תאריך ושעה,
לכן בחרתי את זה.
דבר שני,ניסיתי כבר בלילה להכנס שוב ליישומים ולראות איך זה באחרים,
יש כאלה בכל מיני גדלים.
ומשום מה-נעלמו כולם!
אולי הם נמצאים באיזה מקום.
אני חדשה בנושא סמארטפונים ואני עושה עליו תרגילים....
אחכה שמישהו שמבין בזה יראה ויסביר לי פנים אל פנים מה קורה בדיוק.
שוב תודה,על התשובה והרצון לעזור
אז תיכנסי ללוח שנה במחשב
02/05/2016 | 14:40
1
31
שם צריכה להיות בצד רשימת לוחות שנה שמוגדרים. אחד מהם הוא חגי ישראל או חגים יהודיים או משהו בסגנון. תבטלי אותו. מה שכן, זה יעלים את זה לחלוטין מלוח השנה שלך, גם באפליקציות לוח שנה.

לחילופין, אולי יש אפשרות בווידג'ט להגדיר איזה לוחות שנה יופיעו ואיזה לא.

לגבי "אני חדשה" אז הדרך הכי טובה ללמוד היא לנסות. תיכנסי להגדרות של הווידג'ט, אחת אחת לפי הסדר, תסתכלי מה כתוב לגביה, תנסי לחשוב האם היא רלוונטית. אם כן, תשני אותה. זה עשה משהו שאת לא רוצה? תשני בחזרה.
ואם את רוצה עזרה יותר פרטנית, אז תכתבי מה השם של הווידג'ט.
לוח שנה במחשב,אתה מתכוון
02/05/2016 | 15:57
21
ליומן גוגל?
נכנסתי כבר אתמול ובהגדרות ניסיתי לבטל אירועים,אבל נראה לי שאי אפשר לבטל את חגי ישראל,משום מה.
דבר נוסף שלא מצאתי הוא את האפליקציה של היומן גוגל.נעלמה פתאום.....
אולי אפשר לבטל סנכרון בין המייל (בלבד) במחשב לטלפון?
הכוונה שלא כל מייל שמגיע למחשב יגיע גם לטלפון.ממש אין לי צורך בזה.
האמת שאני לא יודעת איך לעשות זאת  ...

ולגבי "אני חדשה" למדתי על בשרי שזו הדרך הכי נכונה ללמוד.
ככה למדתי מחשבים.שאלתי ונכנסתי לפורומים לתמיכה טכנית וכל דבר ניסיתי
בזהירות.היום אני שמחה שעשיתי זאת.ככה זה נצרב בזכרון הרבה יותר טוב
מאשר בקורסים למיניהם.חייבם לנסות ולתרגל.

שוב - תודה ענקית,אני כבר נכנסת ליומן לבדוק שוב.
בשעה טובה הצלחתי!
03/05/2016 | 11:34
19
נכנסתי לאפליקצית יומן (אגב,היא לא נראית כמו הסמל הרגיל של יומן גוגל,אצלם ואשלח את זה).
נכנסתי שם להגדרות וראיתי שיש סינכרון בין המייל,היומן וחגים וביטלתי את הסימון.
חזרתי לדף הבית וכל מה שרציתי   נ ע ל ם .
אגב,גם לא רציתי שכל מייל שמגיע אלי למחשב יגיע קודם לטלפון.
זה ממש לא שימושי עבורי.במקרה וארצה שוב להחזיר את זה,אסמן מחדש.

המון תודה על העזרה ועל התמיכה בנסיונות שלי,כי כך לומדים.

גיבוי תמונות בגוגל
02/05/2016 | 20:48
2
29
אני משמש באנדרואיד בגיבוי תמונות שמעלה אותן לגוגל. באופן פתאומי הגיבוי הפסיק לעבוד.
אינני מצליח לזהות כל בעייה. 
אודה לעזרה
רון
אולי הסתיים הנפח בגוגל?
03/05/2016 | 07:17
1
7
באחת משיטות הגיבוי אין מגבלה על העלאת תמונות
03/05/2016 | 08:52
24
אני לא משתמש בזה אז אני לא זוכר בדיוק איך זה נקרא (נדמה לי שזה נקרא, למרבה האירוניה, "High quality" למרות שנעשית המרה אוטומטית אם הרזולוציה היא מעבר לערך כלשהו), אבל זה אחד הפיצ'רים הכי "טובים" של השירות הזה.
איך אפשר לפתוח ספרייה ולזרוק לשם אפליקציות פחות שימושיות?
30/04/2016 | 01:19
4
15
השאלה היא איפה?
30/04/2016 | 14:34
3
37
במגירת האפליקציות? במסך הבית?

המגירה - רק לאונצ'רים שמאפשרים זאת, דוגמת Nova.
במסך הבית - לגרור אותם אחד על השני.
תודה, גררתי אחד על השני וזה צלח
30/04/2016 | 18:52
2
31
איך אני מזיז אותם למסך המשני היכן שהגלריה נמצאת?
אם אתה לא רוצה לראות בכלל את היישומים הללו,
02/05/2016 | 23:50
1
22
למה לא פשוט למחוק אותם ממסך הבית? (הם ישארו במגירת האפליקציות ותוכל להפעיל אותם משם אם תרצה...).
אני רוצה אותם, אך הבעיה היא שהם אפליקציות כבדות
03/05/2016 | 01:09
20
כמו למשל כל קו של האוטובוסים או מילון מורפיקס והסיבה שהם מפריעים לי בעמוד הראשי היא שהם נפתחים באופן לא רצוני כאשר אני נכנס לסלולרי.
Google Play Music
02/05/2016 | 20:16
3
49
להפתעתי הרבה שמתי לב ש google play music מתפקד בישראל.
אולי החמצתי הכרזה .
עד לאחרונה היה צריך חשבון אמריקאי.
כל מה שנותר לעשות זה להתקין Music Manager ולהגדיר תיקייה אחת במחשב לצורך סינכרון אוטומטי וכל מה שנמצא בה עובר ל google play music  תחת my labreries .
אין יותר צורך באיחסון במכשיר .
צאו לדרך

השמחה הייתה מוקדמת
02/05/2016 | 20:42
2
39
עדין יש בעיות ,אבל זה שונה ממה שהיה

מה שקורה
02/05/2016 | 21:35
1
36
שה music manager לא מתחבר לחשבון google הישראלי .
לחשבון google אמריקאי הוא כן מתחבר ומקבלים בדפדפן google play music
כמו בתמונה  ולא מנוון כמו הישראלי .כך שיש קושי בהעלאת שירים לסיפריה בשיטה הזאת

כמעט כל העולם,ישראל נעדרת
02/05/2016 | 21:59
31
ברם ודי ימצאו שימוש במה שיש כמו תחנות רדיו או השמעה ישירה .

האם כדאי להחליף מ"ה לסאמסונג טאב 2( 9.6")
30/04/2016 | 21:41
1
36
התחדשתי בסאמסונג טאב 2 (200$ ב b&n בארה"ב) והוא מוצלח הרבה יותד מהנוק הישן שלי. הטאבלט מגיע עמוס בתוכנות של סאמסונג ושל B&N שמיותרות בשבילי ואני לא מצליח להסיר אותן. האם כדאי לקחת את הסיכון ולהתקין וורסיית אנדרואיד חדשה מ XDA?
מהם היתרונות של אנדרואיד XDA על פני מה שיש כרגע?  
מצטער להקפיץ אבל לא מצאתי תשובה.
02/05/2016 | 21:32
18
אפילו באתר של XDA (שבו ישנה וורסיית אנדרואיד תחליפית ל T560) לא מצאתי פירוט כלשהו על השינויים/שיפורים.
כשרכשתי NOOK HD של B&N לפני כשנתיים החלפתי את וורסיית האנדרואיד המנוונת שלו  בוורסיית אנדרואיד מ XDA וקיבלתי שיפור מדהים בביצועים. אני לא יודע אם בסאמסונג טאב 2 אקבל שיפורים המצדיקים את המאמץ, האם כדאי במקום לנסות להסיר את כל התוכנות המרגיזות בשיטה שונה?
בעיה ב-lg g3
02/05/2016 | 20:51
25
יש לי מכשיר lg g3 בן שנה וקצת. לאחרונה החל להיתקע דווקא בהפעלת הפיצ'רים הבסיסיים ביותר -בעיקר בהוצאת שיחת טלפון ובחיפוש אנשי קשר. שאר האפליקציות פועלות בסדר גמור. יש עצה מה לעשות? הציעו לי לאפס את המכשיר ולפרמט, אבל ממש לא בא לי... אשמח לשמוע אם יש אפשרויות אחרות. תודה!
אפליקציות וזכרון
02/05/2016 | 08:23
2
50
שלום,
למרות שאין לי בעייה בכמות הזכרון, ההסבר הזה, כאילו נכתב על ידי מי שרוצה שתקנו כל שנה שנתיים מכשיר חדש. כלומר היצרנים.

ויש לי הוכחה. אני משתמש בפנגו בערך פעם בשבוע. ואף על פיכן היא עותה לי כל הזמן.
אם ההסבר היה נכון ומדויק, החברות היו מאפשרות לך לקבוע מתי להעלות את האפליקציות וגם לכבות אותן לפרקי הזמן שאינן נחוצות.
למשל גיבוי אנשי קשר. מספיק חצי שעה ביום כשאתה בויי פיי, ולא כל הזמן כמו שגוגל עושה.

המסקנה: כמו במחשבים, במקום לכתוב תוכנות רזות ויעילות אומרים לך להחליף ולקנות חדש!!

יפאל
למה "כאילו", ולמה רק שנתיים?
02/05/2016 | 12:23
46
מבחינתן הן רוצות שנחליף מכשיר כל שנה, ואולי אפילו תוך פחות מכך. סמסונג, למשל, מתחזקת שני מותגים של מכשירי דגל (גלקסי S וגלקסי נוט) שיוצאים בפער של חצי שנה אחד מהשני. סוני הוציאה 6 מכשירים בסדרת Xperia Z תוך פחות מ-3 שנים. ואלו לא הדוגמאות היחידות.
יש לא מעט יישומים שעוזרים "לכבות" אפליקציות
02/05/2016 | 14:29
29
השלמת מילים גלקסי 3
02/05/2016 | 13:11
1
19
השתבשה לי מערכת השלמת המילים במכשיר - אני מקבלת מלים לא רלוונטיות באותיות שונות לחלוטין ממה שאני כותבת. יש דרך לתקן את זה? נכנסתי להגדרות ולא מצאתי.
תתקיני את המקלדת המצוינת הזאת
02/05/2016 | 14:25
22
הפלאפון עובר מרטט לצליל בעצמו
02/05/2016 | 08:45
22
שלום,
יש לי מכשיר LG G2.
מסרתי אותו לתיקון בחברת רולייט ואחרי שהם החליפו לי לוח אם עם אנדרויד 4.4.2 הפלאפון עובר אוטומטית ממצב רטט לצליל בשעות הבוקר.
האופציה של מצב- זמן שקט מבוטלת אצלי (הוא משתנה בשעות שמוגדרות שם) ניסיתי בכל זאת לבטל את הימים שמסומנים שם
אבל עדיין הוא משתנה בבוקר

יש משהו שאפשר לעשות?
מכשיר לא קורא אנשי קשר אחרי עידכון תוכנה
02/05/2016 | 08:17
20
שלום,
לקראת סוף אפריל קיבלתי הודעה בואן פלוס ואן שלי שמחכה לי עידכון תוכנה.
כבר עשיתי איזה פעמים את זה. עשיתי גם הפעם .
ומאז אינני יכול לראות את אנשי הקשר במכשיר.

כל אנשי הקשר בזכרון של המכשיר לא על ה SIM.

1. מישהו מכיר מישהו בירושלים שיכול לסדר את זה?
2. האם ניתן לגבות את אנשי הקשר גם מחוץ לתוכנה, כספריה מספריות הזכרון.

תודה - יפאל
העתקת צליל התראה מהמחשב לטלפון
01/05/2016 | 19:26
2
37
שלום. רכשתי את גלקסי 5 ואני רוצה להעביר אליו מהמחשב צליל שישמש כצליל התראה.
לאיזו תיקייה בטלפון אני צריך להעתיק?
לא משנה
01/05/2016 | 19:39
30
כשתתבקש להגדיר את צלילי ההתראה, תראה רשימה של כל קבצי המוסיקה הקיימים במכשיר:
תעתיק לתיקייה בשם Notification כדי שיהיה צליל התראה
01/05/2016 | 22:25
26
למשל להודעות סמס או וואטסאפ, או לתיקייה בשם Ringtones כדי שיהיה צליל לשיחות נכנסות.
סוללה סמסונג גלקסי 3 ו- 4
01/05/2016 | 10:22
6
126
ברשותי  סמסונג Sגלקסי  3  ו-4  כשנה ,  הם מופעלים  כל הזמן  ב-מיקום  ן-WI-FI
לאחרונה הסוללה  בגלקסי  4   מתרוקנת  50 אחוז  דווקא  בלילה שלא בשימוש!
ולכן  אני  נאלץ  לכבות  את  המיקון  ן- WI-FI  ומשתמש  רק  באם יש צורך 
האם  לדעתכם  יש בעיה כלשהי  בגלקסי 4  או בסוללה  המצריך  לפנות  אליהם במסגרת האחריות   אודה למשיבים

לא.
01/05/2016 | 11:00
4
16
הבעיה תהיה כאשר השתמש בגוגל מפות
01/05/2016 | 12:47
3
31
אולי  אתה מוכן לפרט,,   נכון שעכשו  אני ממעיט  להתשמש  אבל  הסוללה  תתרוקן במהרה  בשימוש  במיקום  גוגול מפות..ניווט  וכו
כתבת קודם שהסוללה התרוקנה כשהמכשיר לא בשימוש. תחליט.
01/05/2016 | 13:39
2
15
בהמשך...
01/05/2016 | 14:52
1
29
אמרתי  שהסוללה  מתרוקנת  רק בעת שאני לא  מכבה  את WI-FI  וגוגל  מיקום  במיוחד  בלילה  כאשר  לא בשימוש
תגיד לי משהו,
01/05/2016 | 17:55
22
כשאתה ישן והטלוויזיה פועלת בחדר השני אתה גם אומר שהיא לא בשימוש ומצפה שלא תצרוך חשמל?
זה בדיוק אותו דבר. המיקום והווייפיי כן בשימוש למרות שאתה לא מנווט או גולש.
האם בדקת איזה יישום אחראי להתרוקנות הסוללה?
01/05/2016 | 18:17
26
תיכנסת ל"הגדרות - סוללה" ותבדוק מהן האפליקציות המוצבות במקומות הראשונים ברשימה. אולי בעבר התקנת אפליקציה מסוימת שמנסה להתחבר לרשת ברקע ולכן גוזלת את החשמל?
מחיקת אפליקציות לא שימושיות ב S4
29/04/2016 | 17:59
9
72
נכנסתי במנהל היישומים לכמה אפ' מיותרות,
את חלקן הצלחתי להסיר ואילו אחרות לא.
באלו שלא, כששאני לוחץ על הסר את התקנת העדכונים,
רשום לי "כל העדכונים של יישום מערכת זה של אנדרואיד יוסרו".
לחצתי על אישור ואז יש הערה:
"האם אתה רוצה להחליף יישום זה בגרסת היצרן?"
והאפשרויות הן "אישור" או "ביטול".

אז אי אפשר למחוק אותם?

תודה לעונים.

קודם כל - לא, אי אפשר למחוק אותן
29/04/2016 | 19:51
6
53
מה שכן אפשר (לנסות) לעשות זה לבטל אותן. הן עדיין יתפסו מקום, אבל הן לא ירוצו ברקע ולא יופיעו במגירת האפליקציות או ברשימת האפליקציות שיש להן עידכונים.

לשאלה האם להחליף תענה אישור, ורק אחר כך תוכל לבטל את האפליקציה.

הבעיה היותר גדולה היא שאת רוב אפליקציות הזבל אי אפשר אפילו לבטל.
החלפתי סיסמא ב GMAIL
01/05/2016 | 10:50
5
26
ועכשיו הסמארט לא נותן לי להכנס לחנות,
"הקלדת סיסמא שגויה או שהחשבון שלך השתנה,
הקלד שוב את הסיסמא".
אני מקליד שום וזה לא נכנס.
עשיתי ריסטארט ועדיין לא.

קוסם, אולי יש לך פתרון לבעיה?  
תסיר מהמערכת את חשבון הגוגל ותוסיף אותו מחדש.
01/05/2016 | 10:59
4
9
איך אני מסיר אותו?
01/05/2016 | 11:29
3
21
ממנהל היישומים?
אם כן אז הסרתי,
אבל איך להוריד מחדש?
מגוגל פליי?
אני לא מצליח להכנס לגוגל פליי,
הוא מבקש סיסמא ולא מקבל אותה.

תודה!
זה לא יישום. מה"חשבונות. ACCOUNTS.
01/05/2016 | 12:08
2
12
הצלחתי להכנס לחנות,
01/05/2016 | 15:12
1
25
עם הסיסמה.
לא תאמין מה היתה הבעיה,
שכשעברתי מאותיות למספרים וחזרה לאותיות,
זה רשם עוד תו/נקודה בשורה של הסיסמא!
מחקתי גם את האאוטלוק והורדתי בלומייל,
למה הוא רושם לי "חשבון מייקרוסופט זה לא קיים"?
הסיסמא נכונה.

תודה.
אני אמור לדעת אילו חשבונות מייקרוסופט יש לך?
01/05/2016 | 17:57
7
כנראה שבטעות מחקתי את ה...
30/04/2016 | 18:04
1
42
תוספת סמיילים למקלדת איי.איי.טייפ
וזה נעלם לי מהמקלדת.
הורדתי שוב פעם ועדיין זה לא נמצא שם,
מה עושים?

ת ו ד ה !!
יש סמיילי גרפי במקלדת
30/04/2016 | 18:10
25
איך אני מחזיר לסמיילי רגיל?
רכישת טלפון אנדרואיד בחו"ל
29/04/2016 | 08:02
8
81
חג שמח.
מתכנן לקנות בחו"ל טךפון אנדרואיד.
האם הוא יתאים למפעילים כאן?
האם יש עברית למקלדת?
תודה
תהיה יותר ספיציפי
29/04/2016 | 13:16
5
62
על איזה טלפון אתה חושב ואיפה אתה רוצה לקנות?
אין לי תשובה לשאלה שלך
29/04/2016 | 16:08
4
63
סתם לקנות או לקבל מתנה ממישהוא מחול.
נסיון לתשובה
29/04/2016 | 16:32
3
67
1. כן, יש מקלדות בעברית. אפילו אם קנית את הטלפון בארץ ויש בו מקלדת בעברית מאד רצוי להחליף אותה במקלדת טובה יותר המכילה עברית.
2. לגבי הטלפון עצמו, עליך לוודא שאינו נעול למדינה או לספק ספציפי בארץ המקור. כך למשל, לא היית רוצה לקנות בארה"ב טלפון המשוייך לספק מסויים.
3. יחד עם זאת, גם אם הטלפון 'נעול', יש סיכוי שמעבדה טובה תוכל לפתוח את זה בשבילך.
4. עליך להיות מודע לכך שאם רכשת בחול אין לך כאן אחריות. טוב, את זה אתה יודע...
לא יכול להיות
01/05/2016 | 02:57
2
49
שאין אחריות בינלאומית
על מכשירים שניקנים בחו"ל
ומובאים לארץ!
אמר ולא פרש
01/05/2016 | 09:26
42
אין אחריות

אתה מתווכח עם עובדות.
01/05/2016 | 11:01
23
מקלדת עברית תהיה לכל אנדרואיד עם מערכת הפעלה 4 ומעלה
01/05/2016 | 02:03
1
30
התשובה כל שאר השאלות תלויה בדגם הספציפי אי אפשר לתת תשובות כלליות.
למעשה החל מ-2.2 יש פונטים בעברית
01/05/2016 | 11:37
28
אבל רק מ-4 יש גם יישור לימין של טקסטים.
ColorNote
01/05/2016 | 11:18
32
שלום,
אני רושם באפלקציה כל מיני רשימות
האפליקציה מסונכרנת
העניין הוא שאני לא יודע באיזה אתר היא מגובה
ואם ניתן לראות שם את "הפתקים"

אנדרואיד6
תודה!

גלקסי 7
01/05/2016 | 01:30
2
139
אין לי הרבה הבנה בסמרטפונים אז אשמח לעזרתכם.
אני רוצה לקנות את הגלקסי 7 החדש ויש לי כמה שאלות האם עונה על הדרישות:
אני צריך שיהיה בו זיכרון טלפון ממש גבוה עם אפשרות להכניס כרטיס זיכרון עם זיכרון גבוה (עד כמה אפשר?)
ידידה שלי מצלמת תמונות באיכות טובה באייפון שלה ואני לא מעוניין באייפון וגם לא במכשירי LG וכו', האם איכות הצילום של הגלקסי 7 טובה במצלמה הקדמית והאחורית?
אני רוצה ביטוח על המכשיר שאם יקרה לו משהו אקבל מתוקן או חדש והאם יש ביטוח על גניבה? איפה אפשר לקנות בזול (חוץ מהזמנה מאתרים בחו"ל) בירושלים והאם אני יכול לקחת את המכשיר שקניתי בחנות אחרת ולשלם על ביטוח בסלקום שאם יקרה משהו למכשיר הם יטפלו למרות שלא קניתי אותו מסלקום? אני לא מעוניין רק אחריות יצרן שהאחריות היא על מספר דברים קטנים אלא באחריות מלאה.
מה המחיר של מגן למסך כדי שאם יפול לרצפה לא ישבר והאם המגן הורס את איכות הצפייה?
מה הטווח מחירים והאם כדאי להתפשר על גלקסי 6, וגם מה זה גלקסי 7 'אדג' ? מה יותר מומלץ?
וזה נכון שהוא עמיד במים?
מה יותר יפה מכשיר בצבע לבן, שחור או זהב?
סליחה על הבורות ותודה...
עריכה
01/05/2016 | 03:57
33
האם מגן למסך הורס את איכות הצפייה ואיכות המגע החלק?
תשובות חלקיות.
01/05/2016 | 11:13
41
 יש ל 7 דגמים עם 32 ו 64 ג"ב זכרון, ניתן להוסיף כרטיס חיצוני עד 200 ג"ב. לכן בד"כ דגם ה 32 יספיק.
המצלמה ב 7 הרגיל וב EDGE זהה והיא מצויינת מנסיון. ע"פ מבחנים היא הטובה במצלמות הסמארטפונים כיום.
עמיד במים ע"פ תקן IP68. יש ברשת את ההגדרה המדוייקת.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום