לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'בטריות מעופפות'
בטריות מעופפות
26/03/2017 | 03:10
4
36
יש למישהו מושג מה אני אמור לעשות עם מכשיר שמרגיש שהבטריה שלו עומדת להתפוצץ?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת מרגיש?'
מה זאת אומרת מרגיש?
26/03/2017 | 05:49
26
על פי מה אתה מרגיש זאת?
אני מקווה שעד שתקרא תשובה זו היא לא התפוצצה...
במקומך אם הייתי מרגיש דבר כזה הייתי טס למעבדה ולא שואל כאן.
לצפיה ב-'אומר "לעזאזל עם סמסונג האלה" וקונה מכשיר נורמלי? '
אומר "לעזאזל עם סמסונג האלה" וקונה מכשיר נורמלי?
26/03/2017 | 14:16
8
לצפיה ב-'רץ למעבדה'
רץ למעבדה
26/03/2017 | 17:40
5
לצפיה ב-'מי מרגיש, אתה או המכשיר?'
מי מרגיש, אתה או המכשיר?
26/03/2017 | 21:33
1
זה לא ברור מהשאלה.

לצפיה ב-'איזה מכשיר מומלץ ביותר? כרגע יש לי גלקסי 5 ואני מתה לשדרג..'
איזה מכשיר מומלץ ביותר? כרגע יש לי גלקסי 5 ואני מתה לשדרג..
24/03/2017 | 23:11
1
29
לצפיה ב-'מכשיר דגל מומלץ לשדרג למכשיר דגל אחר'
מכשיר דגל מומלץ לשדרג למכשיר דגל אחר
25/03/2017 | 20:02
41
למשל, ל-Samsung S6 או S7. 
לצפיה ב-'מכשיר Gini w5 של פלאפון - כמה שאלות'
מכשיר Gini w5 של פלאפון - כמה שאלות
25/03/2017 | 11:51
1
26
1. אני לא מצליח לחבר אותו כראוי למחשב. אני מחבר אותו עם USB ואני יכול רק לראות את התמונות. אני לא מצליח לראות את הכונן שלו במחשב. הוא יוצר לי כונן CD עם התקנה של USB אבל ההתקנה לא מסתיימת טוב. יש משהו שאפשר לעשות?

2. מתחילים להיות  שריטות על המסך. זה משהו שאפשר להחליף, נכון? אני חושב שקיבלתי איתו עוד משהו שקוף כזה שלא הבנתי מה זה, נראה לי עכשיו שזה מסך. (אם אתם לא בטוחים למה התכוונתי אני אעלה תמונות)

3. הבנתי שזה מכשיר סיני ששמו שונה ע"י פלאפון, אם אני רוצה לקנות לו אביזרים באיביי, איזה דגם לחפש?

4. כמה שווה המכשיר הזה? הוא אצלי פחות מחצי שנה, בסה"כ הוא באמת לא רע, אבל אני אוהב יותר את הממשק של אפל.
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
25/03/2017 | 19:56
25
1. תתקין את https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... ותתחבר דרך האפליקציה הזאת על מנת לראות את כל התיקיות

4. בחר בדגם הספיציפי ותראה את טווח המחירים
לצפיה ב-'זכרון בגלקסי S5'
זכרון בגלקסי S5
24/03/2017 | 20:10
1
32
איך משחררים מקום בזכרון ?
כל מה שאפשרי העברתי למיקרו כרטיס זכרון ועדיין הטלפון עמוס
לצפיה ב-'מצב שרות ,בחייגן מקלידים '
מצב שרות ,בחייגן מקלידים
24/03/2017 | 20:49
28
Code: *#9090# 

Source: http://www.solvemix.com/index.php/android-smartpho...
Android Smartphones
© Solvemix - quick tips, tricks and solutions
שורה שניה

לצפיה ב-'google app הופסק ... כל כמה שניות'
google app הופסק ... כל כמה שניות
22/03/2017 | 09:54
11
26
עזרה!
כל כמה שניות מופיעה לי ההודעה הזו ב-LG K10. 
מחקתי את כל האפליקציות הקיימות ועדיין ההודעה מופיעה לי ( מחקתי אחרי שקראתי באנדרואיד שיכולה להיות אפליקציה שמפריעה)..

מה אפשר וצריך לעשות ?? 
תודה!
לצפיה ב-'נסי לאפס את האפליקציה'
נסי לאפס את האפליקציה
22/03/2017 | 10:54
10
20
תיכנסי להגדרות - כללי - יישומים - כל הייישמים
חפשי את אפליקציית גוגל ועשי ניקוי מטמון ואיפוס של האפליקציה

לצפיה ב-'תודה אבל לא עזר..'
תודה אבל לא עזר..
22/03/2017 | 11:42
2
20
אם אעשה שחזור נתוני יצרן ? עד כמה גרוע זה?
לצפיה ב-'שחזור יצרן?'
שחזור יצרן?
22/03/2017 | 13:10
21
תקבלי אחריו "כאילו" מכשיר חדש, בלי מה שהיה עליו.

במקרים מסויימים (ואינני יודע מדוע ההבדלים) ימחקו רק הנתונים האישיים שלך, כלומר החשבונות וכו', ואילו התמונות ישארו, ובמקרים מסויימים גם כל הקבצים שלך ימחקו.
לצפיה ב-'אני חושב ש binon צודק '
אני חושב ש binon צודק
24/03/2017 | 18:54
19
ולא צריך לעשות שום דבר נוסף .
הענין הוא הביצוע האם זה נעשה כהלכה או לא.
ראה בתמונה ותשווה אפליקציית google app >storage

לצפיה ב-'האם ב2 התהליכים הנ"ל לא ימחקו'
האם ב2 התהליכים הנ"ל לא ימחקו
24/03/2017 | 17:06
6
19
אנשי קשר או הודעות או הקבצים שהתקבלו או נשלחו מהאפליקציה What'sapp?
יש לי בעיית עידכון ואולי הפעולות יעזרו לאפליקציה להסתדר.
לצפיה ב-'השיחות יימחקו בווצאפ'
השיחות יימחקו בווצאפ
24/03/2017 | 18:32
5
19
אנשי קשר מסונכרנים מול רשימת אנשי הקשר שלך כך שאין בעיה.
שיחות ותמונות ככל הנראה יימחקו כך שמומלץ לגבות קודם.
עריכה
יכול להיות שתיקיית המדיה עם התמונות תישאר על המכשיר ותוכל להגיע אליה דרך הגלריה אבל בווצאפ תיווצר כנראה תיקייה חדשה מאפס.

לצפיה ב-'איך מחיקת המידע של Google App יימחק את המידע בוואטסאפ?'
איך מחיקת המידע של Google App יימחק את המידע בוואטסאפ?
24/03/2017 | 19:07
4
16
אני מפספס פה משהו?
לצפיה ב-'whatsapp לא שייך'
whatsapp לא שייך
24/03/2017 | 19:56
17
מה שנמחק זה מה שצרפתי בתמונה .
google search data
launcher data
והמטמון
binon התייחס כנראה לאיפוס כל המכשיר

לצפיה ב-'אולי אנני פיספסתי משהו לגבי WA'
אולי אנני פיספסתי משהו לגבי WA
25/03/2017 | 11:06
2
25
הוא שאל שאלת המשך לגבי ה WA שלא מתעדכן ואני הנחתי שהוא רוצה לבצע את האיפוס גם עליה.
כמובן שאין קשר בין איפוס GA ל WA

לצפיה ב-'אכן'
אכן
25/03/2017 | 13:00
1
14
מכשיר asus fonepad עם אנדרואיד 4.4 שפחדתי לעדכן ל-5

לצפיה ב-'עדכון מערכת הפעלה לא גורם לאבדן נתונים'
עדכון מערכת הפעלה לא גורם לאבדן נתונים
25/03/2017 | 13:39
19
אלא אם אתה מבצע מחיקה של המערכת והתקנה של רום חדש.
עדכון למערכת שמגיע בדחיפה או דרך כבל לא גורם לאבדן נתונים.

לצפיה ב-'בטח יש לזה הסבר רציונלי...'
בטח יש לזה הסבר רציונלי...
20/03/2017 | 22:59
6
76
שלום לכם,
יש לי גלקסי note4. אני משתמשת באוזניות בלוטות.
בחודשים האחרונים, תוך כדי האזנה לשיחה, לקטע אודיו או סתם כשהטלפון מונח, צלילים כמו:
איתות כאילו מישהו על הקו;
צליל כאילו צמצם המצלמה מופעל;
וגם -
ברשימת המכשירים המשדרים בבלוטות שהטלפון מזהה הופיע מכשיר כלשהו, לא שלי, שמתחיל בספרות sc.5.... משהו כזה.
שבוע שעבר הורדתי תוכנת ניווט, שאפשר לשאול בה "איפה אני", והיא אומרת את המיקום.
שאלתי - וקיבלתי תשובה כאילו אני במקום אחר לגמרי.
למחרת נעלם המכשיר המסתורי מרשימת מכשירי הבלוטות...
אם אחשוב שמישהו פרץ לטלפון אהיה פרנואידית? אם לא, מה ההסבר לכל התופעות הללו?
תודה לעונים שיודעים על מה הם מדברים. 

לצפיה ב-'שלום שוב, אשמח לתגובה'
שלום שוב, אשמח לתגובה
23/03/2017 | 12:10
26
לא היתה התייחסת לשאלתי, שמן הנסתם נבלעה בין שאר ההודעות.
אודה למי שיוכל לענות.

לצפיה ב-'בלוטות' יזהה כל בלוטות' בסביבתו אם הוא לא נחסם. זה דבר ראשון'
בלוטות' יזהה כל בלוטות' בסביבתו אם הוא לא נחסם. זה דבר ראשון
23/03/2017 | 12:21
4
33
ולכן המכשיר שלך מזהה גם את אלה של השכנים שלך בכל מקום.
כך שאינני חושב שיש לך מה להיות פרנואידית.

ועכשיו יש לי שאלה אליך: הבלוטות' שלך מוגן כך שרק מכשירים מותאמים יתחברו אליו, או שכל דכפין יכול להתחבר אליו כשהוא פתוח?

לעניות דעתי יש לך בתשובה/שאלה שלי קצת חומר על מנת להתחיל להבין "מי נגד מי".
בהצלחה ותחזרי עם עדכון.
לצפיה ב-'בלוטות'
בלוטות
24/03/2017 | 21:49
3
16
העניין הוא, שהבחנתי במכשיר ש"נספח" לטלפון שלי  לא רק בביתי, אלא בכל מקום.
אז הוא לא היה שייך לשכנים.
וכפי שציינתי, ה"ספח" הזה נעלם אחרי שתוכנת הניווט אמרה לי, שאני נמצאת במקום שונה מכפי שהייתי באמת.
הבלוטות גלוי רק למכשירים מותאמים, אם זה עונה על שאלתך, אבל לדעתי זו לא בעיה גדולה לגלות את השידור. או שאני טועה?

לצפיה ב-'הבלוטות' שלך יכול להיות גלוי רק למכשירים מותאמים'
הבלוטות' שלך יכול להיות גלוי רק למכשירים מותאמים
25/03/2017 | 05:49
2
12
אך הוא עדיין יגלה ויזהה מכשירים אחרים שמפעיליהם /בעליהם לא טרחו להגדירם כגלויים למכשירים מותאמים בלבד.
אשר לתופעה שציינת של מכשיר שכאילו עקב אחריך בכל מקום, יתכן, רק יתכן שברשות עצמך יש מכשיר עם בלוטות' ששידר ולכן הטלפון זיהה אותו.
יש הרבה מכשירים עם בלוטות' כיום כמו מצלמות, רמקולים ניידים ונייחים, שעונים למיניהם, נווטנים קטנים, וכו' ככה שהכל יתכן וקשה לתת לך תשובה אחת מדוייקת.
את בטוחה שלא היה לך עצמך שום מכשיר כזה איתך בכל המקומות שציינת?
לצפיה ב-'לא היה עליי שום מכשיר בלוטות נוסף'
לא היה עליי שום מכשיר בלוטות נוסף
25/03/2017 | 22:58
1
6
ויחד עם היעלמות המכשיר ה"נספח" נעלמו גם התופעות של ה"איתותים" (מישהו על הקו, וכד').
אשאל אחרת: אם מישהו רוצה להאזין לי ולקרוא את תוכן הטלפון שלי ויש לו ידע רב בטכנולוגיות הגנה על מחשבים - הוא יוכל לפרוץ אליי?
לצפיה ב-'אפשרי, אך לא נראה לי כהגיוני שזה מה שקרה.'
אפשרי, אך לא נראה לי כהגיוני שזה מה שקרה.
26/03/2017 | 05:48
2
לצפיה ב-'חיבור מוטו X למחשב חדש?'
חיבור מוטו X למחשב חדש?
21/03/2017 | 10:29
18
32
בנסיון לחבר עם כבל USB את המוטו למחשב חדש, מסך המוטו מציג אמנם את האפשרויות -טעינה / העברה, הטעינה בסדר, העברת קבצים,או העברת תמונות, לא מזיזה למחשב שום דבר, ואין רואים על מסך המחשב דבר. מה לא בסדר?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'האם הורדת את ה"וילון" וסימנת היכן שצריך?'
האם הורדת את ה"וילון" וסימנת היכן שצריך?
21/03/2017 | 12:30
16
21
גם אם סימנת בעבר, יתכן שהמחשב החדש רוצה את זה שוב.
תנסה , אולי זה יעזור.

לצפיה ב-'בודאי שסימנתי, סימנתי גם סימנתי.'
בודאי שסימנתי, סימנתי גם סימנתי.
21/03/2017 | 13:16
15
20
אבל לא קיבלתי שום רמז על מסך המחשב, שמשהו קורה.
לצפיה ב-'אני רק יכול להעריך שמקור הבעייה במחשב ולא בטלפון.'
אני רק יכול להעריך שמקור הבעייה במחשב ולא בטלפון.
21/03/2017 | 13:22
18
אולי חסר איזה דרייבר.
מה שאני יכול להציע לך זה לעשות חיפוש בגוגל, ולכתוב את שם המחשב + Moto X, מקווה שמשם תגיע העזרה.
לצפיה ב-'ריסט למחשב, ריסט לטלפון, להחליף שקע USB, להחליף כבל....'
ריסט למחשב, ריסט לטלפון, להחליף שקע USB, להחליף כבל....
21/03/2017 | 13:46
13
11
לצפיה ב-'האם יש כבלים שטובים רק לטעינה, ולא להעברת קבצים'
האם יש כבלים שטובים רק לטעינה, ולא להעברת קבצים
21/03/2017 | 21:14
12
22
בין הטלפון למחשב? חיברתי עכשיו בבית את הטלפון, למחשב אחר, באמצעות כבל אחר, ועבד ללא דופי.
לצפיה ב-'מתברר שכן. גם להפתעתי זה קרה לי בעבר.'
מתברר שכן. גם להפתעתי זה קרה לי בעבר.
22/03/2017 | 06:00
11
20
אינני מבין מה ההבדל בין שני כבלים שנראים בדיוק אותו הדבר, אבל מתברר שיש הבדלים.
העיקר שהבעייה נפתרה.
לצפיה ב-'ובכן; הבעיה טרם נפתרה, כי החיבור היה למחשב של הבית,'
ובכן; הבעיה טרם נפתרה, כי החיבור היה למחשב של הבית,
22/03/2017 | 12:05
10
16
ואילו הבעיה היא במחשב החדש של העבודה. ובכל זאת הכאתי את הכבל שהתחבר טוב בבית, אבל המחשב החדש לא מזהה את הטלפון למרות שעל הטלפון מופיעה הבקשה לסמן את מטרת החיבור; טעינה/העברה. בחירה בהעברת תמונות, לא מניבה זיהוי על מסך המחשב, וכך גם בחירה בהעברת נתונים. רק הטעינה עובדת בדבעי.

למי שיש הצעה לפתרון, אודה.
לצפיה ב-'עכשיו זה כבר ברור שהבעייה היא במחשב של העבודה.'
עכשיו זה כבר ברור שהבעייה היא במחשב של העבודה.
22/03/2017 | 13:05
9
16
יתכן שיש בו הגנה כלשהי (דבר שקורה במקומות עבודה רבים) או שחסרים בו דרייברים מתאימים.
לצפיה ב-'כנראה שחסר דריבר, לך תדע איזה.'
כנראה שחסר דריבר, לך תדע איזה.
22/03/2017 | 13:38
8
7
לצפיה ב-'התקן USB אחר מתחבר?'
התקן USB אחר מתחבר?
22/03/2017 | 17:36
1
9
יכול להיות שיש הגדרה במחשב שאפשר יהיה לטעון דרך ה USB אבל לא להעביר נתונים.

לצפיה ב-'דיסק און קי מזדהה יפה מאוד ומעביר נתונים.'
דיסק און קי מזדהה יפה מאוד ומעביר נתונים.
22/03/2017 | 19:18
5
לצפיה ב-'טלפון אחר המחשב הזה כן מזהה?'
טלפון אחר המחשב הזה כן מזהה?
22/03/2017 | 17:47
5
5
לצפיה ב-'טלפון אחר ינוסה מחר.'
טלפון אחר ינוסה מחר.
22/03/2017 | 19:19
4
7
לצפיה ב-'זה חשוב לדעתי לבדיקה כדי לדעת את מקור הבעייה.'
זה חשוב לדעתי לבדיקה כדי לדעת את מקור הבעייה.
22/03/2017 | 19:27
11
לצפיה ב-'מה מערכת ההפעלה המותקנת על מחשב העבודה,'
מה מערכת ההפעלה המותקנת על מחשב העבודה,
23/03/2017 | 03:52
2
16
והאם מותקנת תוכנת סינון/FIREWALL כלשהיא (אם מדובר על חלונות, ניתן בד"כ לראות את האייקון שלה בפינה הימנית תחתונה של המסך).
לצפיה ב-'בשני המחשבים מותקנת WIN 10'
בשני המחשבים מותקנת WIN 10
23/03/2017 | 07:44
1
10
אני לא חושב שמותקנת FW כלשהי.

לצפיה ב-'כאן אני נאלץ לרדת מהמשך הסיוע מכיוון שעדיין לא עברתי ל-WIN10'
כאן אני נאלץ לרדת מהמשך הסיוע מכיוון שעדיין לא עברתי ל-WIN10
23/03/2017 | 10:46
13
ואינני בקיא בה כלל וכלל.
לצפיה ב-'אופציית חיבור אחרת'
אופציית חיבור אחרת
23/03/2017 | 10:53
11
לצפיה ב-'התראות וואטס אפ קופצות'
התראות וואטס אפ קופצות
22/03/2017 | 14:19
2
51
שלום.
בצעתי עדכון גרסה לאנדרואיד 7  במכשיר גלקסי 7 S
לאחר העדכון לא מצליח להסיר את ההתראות קופצות של הוואטס אפ.
לפני זה הסרתי והכול היה בסדר.
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'לא יודע מה עשית'
לא יודע מה עשית
22/03/2017 | 21:04
39
הגדרות >יישומים > whatsapp >התראות > אל תציג לעולם

לצפיה ב-'בטרם תעשה את מה שקודמי הציע לך'
בטרם תעשה את מה שקודמי הציע לך
23/03/2017 | 10:53
26
אשאל אותך האם אתה מעוניין שלא לקבל בכלל התראות מהוואטסאפ?
כי אם תעשה את מה שקודמי הציע, בהרשאות של ההגדרות הכלליות, לא תקבל בכלל התראות מהאפליקציה.

האם זאת כוונתך?
או שמא כוונתך למשהו אחר?
האם אתה מתכוון אולי ל"התראת חלון קופץ"?
אם זאת כוונתך אז תכנס להגדרות בתוך האפליקציה (לחיצה על 3 הנקודות שלמעלה) שם תכנס ל"התראות" ותעשה את מה שברצונך.
זה מאוד קל להבנה לדעתי ואם יש שאלות נוספות אנא שאל.
לצפיה ב-'עדכון תוכנה לטאבלט סמסונג'
עדכון תוכנה לטאבלט סמסונג
20/03/2017 | 19:50
8
44
הכל התחיל כשהמכשיר התלונן שהאפליקציות גרופון ופייסבוק לא מעודכנות, למרות שכן. חיפשתי באינטרנט והבנתי שהטאבלט דורש עדכון תוכנה, דרך ההגדרות ניסיתי זאת אבל שוב הוא טוען שיש לי את הגירסה המעודכנת ואין מה להוריד. הבנתי שהוא היה אמור להציע לי את התוכנה fota. חיפשתי באינטרנט ואין אותה להורדה. Kies לא בא
לצפיה ב-'FOTA היא לא תוכנה, אלא תכונה.'
FOTA היא לא תוכנה, אלא תכונה.
20/03/2017 | 21:53
7
34
מדובר בסה"כ על אפשרות של המכשיר לקבל עידכונים אוטומאטיים.
למה את מתכוונת כשאת אומרת ש"שהמכשיר התלונן שהאפליקציות גרופון ופייסבוק לא מעודכנות"?
לצפיה ב-'אוקי.'
אוקי.
20/03/2017 | 22:02
6
30
פייסבוק מסתבר שבסדר.
כשאני פותחת את גרופון הוא כותב הודעה שכדי להשתמש באפליקציה, אני צריכה את הגירסה הכי מעודכנת שלה, והאם להוריד כעת. אני בוחרת שכן, הוא פותח לי את חנות הפליי, אבל אין מה לעדכן. הסרתי והתקנתי שוב ובכל זאת.
אז בסופו של דבר אני לא יכולה להשתמש באפליקציה. מחיפוש באינטרנט הבנתי שתוכנת הטאבלט לא מעודכנת ושזה דבר בעייתי במכשירים ישנים יותר של סמסונג...
על פניו הוא כן מעדכן אפליקציות כל הזמן.
תקן אותי אם אני טועה, מה זה יכול להיות עוד? (בכל מקרה בא לי לעדכן תוכנה)
לצפיה ב-'זה שבא לך זה יפה, השאלה היא אם יש עדכון למכשיר שלך...'
זה שבא לך זה יפה, השאלה היא אם יש עדכון למכשיר שלך...
20/03/2017 | 23:19
5
28
על איזה טבלט מדובר ואיזו גרסת מערכת הפעלה את מריצה כרגע (והאם מדובר על "סטוק רום" - הרום שאיתו המכשיר יצא מהמפעל)?
לצפיה ב-'הפרטים בתמונה'
הפרטים בתמונה
21/03/2017 | 19:22
4
34
לא מבינה מה זה סטוק רום, אבל הכל נשאר אותו הדבר מאז שנקנה...
לצפיה ב-'זה גלאקסי טאב 3'
זה גלאקסי טאב 3
21/03/2017 | 19:24
3
14
לצפיה ב-'טוב, אחרי שלקחו לי כמה דקות להבין'
טוב, אחרי שלקחו לי כמה דקות להבין
21/03/2017 | 21:55
2
37
איך המכשיר מדווח על עצמו כלוליפופ אבל מריץ 4.2.2 ()..

נראה שהחבר שלך אכן עם רום מקורי, למרות שכנראה אוסטרלי (). למכשיר אמור להיות עידכון לפחות ל4.4.2. כשאת ניגשת ל"עדכון תוכנה" הוא לא מוצא אחד? אם לא ניתן להתקין אותו ידנית, אבל זה טיפה יותר מסובך.
לצפיה ב-'זו הזווית של 90 מעלות שבלבלה אותך '
זו הזווית של 90 מעלות שבלבלה אותך
22/03/2017 | 07:51
10
לצפיה ב-'הוא לא מוצא עדכון'
הוא לא מוצא עדכון
22/03/2017 | 13:02
16
הוא מתחבר לשרת ואומר שהכל מעודכן. חח ומצטערת על הזווית, עשיתי הכל מהפלא וגירסת האתר פה לא עוזרת ��
אבל הסיבה שהוא עושה בעיות עם האפליקציה היא באמת בגלל זה?
לצפיה ב-'"שלא תגמר לעולם". איך אפשר לשפר את חיי הסוללה'
"שלא תגמר לעולם". איך אפשר לשפר את חיי הסוללה
19/03/2017 | 17:34
18
59
של הפלאפון. כל פלאפון.

לצפיה ב-'השם ירחם, כמה שטויות בכתבה אחת'
השם ירחם, כמה שטויות בכתבה אחת
19/03/2017 | 21:12
15
65
1. אני לא בטוח שההמלצה כנגד טעינה ממושכת הוכחה כמוטעה, אבל די בטוח שזה לא הקונצנזוס. לסוללות מודרניות יש מעגלי טעינה שמבקרים את עוצמת ומשך הטעינה ומונעים חלק נכבד מה"צרות" שהוזכרו שם. אם כבר, אז טעינה תוך כדי שימוש במשך היום תייצר יותר חום.

2. ההמלצה לגבי שימוש ב"שומרי מסך" וטפטים כהים נכונה למסכי AMOLED בלבד. במסכי LCD רגילים (כגון פנלים מסוג IPS שרוב המכשירים היום משתמשים בהם) אין הבדל לגבי תצרוכת הסוללה בין תמונות חשוכות לתמונות עם פרטים לבנים מרובים, הדבר העיקרי שמשנה לגבי אלו היא עוצמת התאורה הכללית של המסך (וזו נקבעת כמובן בהגדרות המכשיר, ולא על פי אילו תמונות מוצגות בו).

3. "דרך נוספת לחסוך באנרגיה היא בסגירה מפעם לפעם של היישומים העובדים ברקע אם הם לא נחוצים לכם" - אם יש יישומים _ספציפיים_ שממשיכים לרוץ ברקע וגוזלים סוללה (כרום למשל), אז זה נכון לסגור אותם. אבל סגירה מדי פעם של כל היישומים לא בדיוק תחסוך בסוללה אלא להפך.

4. "גם הזיכרון במכשיר דורש תחזוקה שוטפת. זיכרון עמוס מכביד על עבודת הסמארטפון ומבזבז סוללה" - חד משמעית לא נכון, במיוחד כשאחר כך מתברר שהם בכלל מדברים על שטח האיחסון של המכשיר, וממליצים למחוק "קבצי זבל". במיוחד בעייתית ההמלצה על אפליקציות כמו "CLEAN MASTER", שבמקרה הטוב לא עוזרות, ובמקרה הטוב פוגעות בביצועי המכשיר (שלא לדבר על זה שלדעתי חלקן רוגלות בכלל).
לצפיה ב-'"השם ירחם" כי אתה לא? '
"השם ירחם" כי אתה לא?
20/03/2017 | 09:56
2
23
לצפיה ב-'אני תפקידי'
אני תפקידי
20/03/2017 | 21:49
1
52
לנגב לך את הדמעות.
לצפיה ב-''
21/03/2017 | 00:54
4
לצפיה ב-'רק לא להרביץ לי... '
רק לא להרביץ לי...
20/03/2017 | 12:20
11
46
אני לא המומחית לנכונות או שלא למה שנכתב בכתבה. ראיתי בעיתון, וחשבתי שהנושא נכתב ע"י מומחים וחשוב מספיק כדי להעלותו לפורום.

לצפיה ב-'חס וחלילה, את בסדר את '
חס וחלילה, את בסדר את
20/03/2017 | 21:47
1
11
לצפיה ב-''
20/03/2017 | 23:57
3
לצפיה ב-'אז פה הבעיה מתחילה'
אז פה הבעיה מתחילה
21/03/2017 | 08:01
8
49
שאת חושבת שמה שכתוב בעיתון נכתב על ידי מומחים :)

האמת, מאז שהתחלתי לקרוא את הכתבות של טלי חרותי סבר בהארץ, ששם היא בודקת את נכונות התארים של כל מיני "מומחים", כולל כאלה שמתראיינים בערוץ 2 וערוץ 10 ומוצגים בתואר "דוקטור" ואף "פרופסור", וראיתי איזה בולשיט זה, אני יותר רגיש לכל נושא ה"מומחים" שמוצגים בתקשורת.

(אמ;לק - היא מביאה בכל כתבה הרבה מומחים שהופיעו בטלויזיה עם התואר "דוקטור" , "פסיכולוג", "מומחה ל..." וכדומה ומראה שבעצם אין להם שום תואר אמיתי והכל בולשיט).

סתם כתבה לדוגמה:

לצפיה ב-'אוי, הזכרת לי את ההזוייה ה-"מומחית לאינטרנט" ששכחתי את שמה'
אוי, הזכרת לי את ההזוייה ה-"מומחית לאינטרנט" ששכחתי את שמה
21/03/2017 | 10:24
4
41
עם ההרצאות המגוחכות ומלאות השטויות שהיא אמרה. היא לא גם כן "דוקטור"?

(וכן, אני יודע שזה לא לגמרי הגיוני לכתוב "הזכרת לי" ו-"שכחתי" באותו משפט )
לצפיה ב-'אתה מדבר על עג"ג (עינב גנד גלילי)'
אתה מדבר על עג"ג (עינב גנד גלילי)
21/03/2017 | 10:29
1
38
לא חושב שהיא דוקטור אבל היא בהחלט הציגה את עצמה כמומחית לתחום שבו היא העבירה את ההרצאה... ומה היה בהרצאה כבר ראינו.

הגבר הטוב היחיד שאני יכול להגיד על האירוע המצער הזה שאחרי שתרמתי לאגודה לזכויות דיגיטליות נהנתי מערב שהם עשו על הנושא עם הרצאות מעניינות של אנשים מהתחום (כאלו שכן מבינים).

אגב, לדעתי התביעות שהיא הגישה בנושא נגד מלא אנשים (גיא לרר, הצינור, עידו קינן ועוד ועוד ועוד) עדיין חיות וקיימות...
לצפיה ב-'בדיוק - אליה '
בדיוק - אליה
21/03/2017 | 10:37
10
לצפיה ב-'רגע, אז אתה רוצה להגיד לי שהדארקנט בלינוקס...'
רגע, אז אתה רוצה להגיד לי שהדארקנט בלינוקס...
22/03/2017 | 23:02
1
14
לא קשור לרינג 3 ? באמת ?
לצפיה ב-'ושכתובת IP מספר 127.0.0.1 לא אומרת שפרצו אליך'
ושכתובת IP מספר 127.0.0.1 לא אומרת שפרצו אליך
23/03/2017 | 06:05
13
או מה שהיא לא אמרה אז .
לצפיה ב-'טוב, אתעלם מהכתבה. בגילי, מותר לא לדעת הכל ולקבל חלק מההצעות'
טוב, אתעלם מהכתבה. בגילי, מותר לא לדעת הכל ולקבל חלק מההצעות
21/03/2017 | 14:39
2
39
ולמרות זאת, נראה לי שמצבי מבחינה טכנולוגית ממש לא רע...
(לא פעם גברים צעירים נעזרים בי)
לצפיה ב-'יש לי כל כך הרבה מה לענות על זה '
יש לי כל כך הרבה מה לענות על זה
22/03/2017 | 08:31
1
26
אבל יש ילדים בפורום :)

בכל מקרה, מקריאה שלך, נראה שאת בהחלט מבינה בביזנס 
לצפיה ב-' (הכי קרוב למה שמצאתי הרי יש ילדים...) סתם... תגיד חופשי'
(הכי קרוב למה שמצאתי הרי יש ילדים...) סתם... תגיד חופשי
22/03/2017 | 17:14
6
לצפיה ב-'אמ;לק שני הסנט שלי - "אל תדליק ת'נייד אז לא תגמר הבטריה" '
אמ;לק שני הסנט שלי - "אל תדליק ת'נייד אז לא תגמר הבטריה"
21/03/2017 | 08:42
1
12
לצפיה ב-''
21/03/2017 | 15:06
4
לצפיה ב-'טבלט S3 של סמוסנג (מכירה מוקדמת)'
טבלט S3 של סמוסנג (מכירה מוקדמת)
18/03/2017 | 23:46
16
63
שלום לכולם
אני רוצה לקנות את הטאבלט החדש מאמזון או בסט ביי.

הבנתי שמכשירי הסלולר החדשים של סמסונג בארה"ב מגיעים בלי עברית בכלל. (וגם אי אפשר להתקין אותם על הכלי שמשחרר את ההסתרה של העברית...)
מישהו יודע אם זה המצב גם בטאבלטים של סמסונג? מאוד חשוב לי תפריטים בעברית.
תודה רבה!
לצפיה ב-'מציע שתפנה לטכנאי, יש אולי בפורום.'
מציע שתפנה לטכנאי, יש אולי בפורום.
19/03/2017 | 16:16
1
35
המכשירים החדשים של סמסונג בחו"ל אכן לא מכילים עברית ודי לא פשוט להוסיף אותה,
אבל מסתבר שזה אפשרי.
מכרה שלי שקניתי לה לא מזמן מכשיר וגם לה העברית הייתה חשובה פנתה לאיזושהי
מעבדה והצליחו לעשות את זה, לא יודע מה עשו שם.
אני לא הצלחתי לשנות עבורה, אולי החליפו רום.
אבל תצטרך לתת את שם הדגם במדוייק, אחרת יהיה קשה לענות.
לצפיה ב-'תודה לכם! אז כך.'
תודה לכם! אז כך.
19/03/2017 | 19:47
31
הדגם הוא TAB S3, זה מגיע בגרסה אחת של 32 ג"ב וזהו. (אני מעוניין בגרסת ה WIFI)
השאלה היא כזו:
אם המכשיר באנגלית ורק התפרטים באנגלית, האם תהיה לי בעיה להשתמש באפליקציות 'רגילות' או שכל פעם שאני יתקין אפליקציה היא תהיה אוטומטית באנגלית....

אם הייתי יודע מתי זה יימכר בישראל הייתי מחכה עוד קצת, אבל לי מושג מתי זה יימכר בארץ...
לצפיה ב-'באנגליה זה כבר על המדף'
באנגליה זה כבר על המדף
19/03/2017 | 19:27
13
36
בקשר לעברית תצטרך להמתין לקהילת המפתחים בישראל שיכינו כלי ,סקריפט לחשיפת העברית בדומה לכל מכשירי סמסונג.

לצפיה ב-'לגבי הסריפט'
לגבי הסריפט
19/03/2017 | 19:54
10
26
 סקריפט זה אומר שמישהו יוסיף עברית (כלומר תוספת למערת ההפעלה של המכשיר, דבר שמן הסתם יקח זמן רב)
או הכוונה כלי שמשחרר את העברית מה"הסתרה"?
תודה...
לצפיה ב-'משחרר את ההסתרה'
משחרר את ההסתרה
19/03/2017 | 19:57
9
28
אין סיבה שלא יעבוד

לצפיה ב-'יפה!! תודה רבה. ו.. 2 שאלות...'
יפה!! תודה רבה. ו.. 2 שאלות...
19/03/2017 | 20:16
8
46
שאלה ראשונה- האם הסקריפט הזה אמור לעבור כיום או שצריך לחכות לאיזה עכדון מהחבר'ה בארץ? 2014 זה נצח הסריפט די ישן....

שאלה שניה, קראתי כאן (לגבי נוט 7) סעיף 2 שכל מכשיר מארה"ב מגיע בלי עברית בכלל, נקודה. 
האם זה אומר שצריך לקנות -למשל- מהלינק שבאת, מאנגליה?
תודה רבה.
לצפיה ב-'הדגש הוא על דגם בינלאומי'
הדגש הוא על דגם בינלאומי
19/03/2017 | 20:29
7
26
דגם אמריקאי לא מתאים בחומרה ותדרים ,אז למה בכלל לקחת אותו בחשבון.
אתה מעלה שאלות בנוסח ביצה שלא נולדה.
תמתין לנסיונות של אחרים .
רוצה לעבוד על בטוח ,תמתין להשקה של היבואן בישראל.

לצפיה ב-'הביצה כמעט נולדה'
הביצה כמעט נולדה
19/03/2017 | 20:37
23
אמזון שולחת אותו לישראל, החל מעוד כמה ימים....
אני מניח שכל הקטע עם העברית זה רק למכשיר סלולרי שנמכר ע"י מפעילות פרטיות.
בכל מקרה- תודה רבה.

לצפיה ב-'מה הבעיה לגבי חומרה ו-"תדרים" עם טבלט מארה"ב??'
מה הבעיה לגבי חומרה ו-"תדרים" עם טבלט מארה"ב??
19/03/2017 | 21:03
5
13
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
20/03/2017 | 21:17
4
20
היה לי בלבול מסויים וחשבתי שכפי שיש בעיות בסלולרי סמסונג מארה"ב כך גם בטאבבלט. נראה לי שטעיתי.

לצפיה ב-'לדגם 4G מה עם נעילה איזורית?'
לדגם 4G מה עם נעילה איזורית?
20/03/2017 | 21:19
3
14
לצפיה ב-'"(אני מעוניין בגרסת ה WIFI)"'
"(אני מעוניין בגרסת ה WIFI)"
20/03/2017 | 21:51
2
27
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2142/1820191...מחשבים/אנדרואיד_-_Android

וגו'
לצפיה ב-'איזו מסירות:)'
איזו מסירות:)
21/03/2017 | 01:29
1
19
מקווה להזמין את המכשיר בימים הקרובים. אמזון שולחת אותו ישירות לארץ (!).
ללא התחייבות אשתדל לכתוב כאן רשמים...
לצפיה ב-'איפה אתה רואה אותו למכירה באמזון?'
איפה אתה רואה אותו למכירה באמזון?
21/03/2017 | 12:24
7
לצפיה ב-'לא ממש. אין במלאי.'
לא ממש. אין במלאי.
21/03/2017 | 12:23
1
11
לצפיה ב-'כאן:'
כאן:
21/03/2017 | 20:55
22

כתוב מפורש שהשילוח לא יהיה לפני ה 24 במרס. השילוח שלהם יוצא זול יותר ממסטופ ב10 דולר בערך, והקניה ישירות מול אמזון.
בתכלס' מצאתי את עצמי מתלבט האם לקנות את האייפד פרו 9.7 + העט, (שכמובן כולל אחריות מקומית ועברית בלי סיבוכים) המחירים של החבילה הזו הגיוני לגמרי בתקופה הארחונה בישראל....
לצפיה ב-'גלקסי 7 לא מזהה זיכרונות ניידים של סאן דיסק חדש או עם קבצים'
גלקסי 7 לא מזהה זיכרונות ניידים של סאן דיסק חדש או עם קבצים
21/03/2017 | 00:50
10
31
איך אפשר לראות בגלקסי את הקבצים של זיכרונות ניידים - אף אחד מהם לא נפתח כמו בעבר ולא ניתן לראות את הקבצים בשום דרך. עד שהורדתי אנדרואיד 7 לא היו בעיות כאלה בכלל - חיפשתי בהגדרות ולא מצאתי כלום.
ביישומים לא ראיתי שום רמז לכרטיס הזיכרון שבצד אחד הוא לסמארטפון ובצד שני למחשב. כוונתי לדיסק און קי SanDisk Ultra Dual USB 3.0 בתמונה המצורפת. בנוסף לא מצאתי סייר קבצים בשום מקום.
כשהייתי מכניס את הזיכרון נייד בעבר הקבצים היו נפתחים אוטומטית וכעת לא רק שלא נפתח אלא אין רמז במכשיר שיש בכלל משהו שמחובר.
בניגוד לכך אין בעיה להעתיק קבצים מהסמארטפון למחשב.

בעיה נוספת שנוצרה: במקום אייקון מצלמה יש עיגול ולא ניתן לראות את כיוון המצלמה שמסריטה לפעמים לא כמו שאני רוצה וגם זה אחרי עדכון לאנדרואיד 7

המון תודות למי שייעזור בשני הדברים
לצפיה ב-'מי שישיב תותח !! - אף אחד לא ידע בכל הפורומים ששאלתי !!!'
מי שישיב תותח !! - אף אחד לא ידע בכל הפורומים ששאלתי !!!
21/03/2017 | 01:27
5
21
אם אף אחד לא יודע - בבקשה תפנו אותי לפורום של מקצוענים
לצפיה ב-'איך מחזירים את אנדרואיד הקודם'
איך מחזירים את אנדרואיד הקודם
21/03/2017 | 08:43
1
23
בגלל שאנדרואיד 7 לא טוב כי לא ניתן לראות תוכן של כרטיס זיכרון
לצפיה ב-'אין "מחזירים", יש "דורסים", ואצל סמסונג זה מתכון לצרות'
אין "מחזירים", יש "דורסים", ואצל סמסונג זה מתכון לצרות
21/03/2017 | 10:18
20
קודם כל, אם יש "אחריות" (בארץ הרי אין אחריות אמיתית אלא רק בכאילו, ולכן המרכאות), אז כנראה שהיא תפסיק, כי תהיה אינדיקציה שנעשתה פעולה "אסורה" במכשיר. דבר שני, ויותר חשוב, סמסונג לפעמים משנה את המיקום הפיזי של רכיבי התקשורת באיחסון (מה שנקרא "רדיו", למרות שהכוונה היא לא לרדיו FM), מה שגורם לכך ששינמוך יכול להפוך טלפון למיני טאבלט, בלי יכולת להתחבר לרשת הסלולרית.

לגבי הדיסק און קי, אז דווקא סמסונג הייתה אחת מהיצרניות היותר "טובות" בהקשר הזה, ולדעתי רוב מכשירי הדגל שלה, לפחות מה-S4 (אם לא לפני), תומכים בחיבור של DOK ישירות. יכול להיות שפשוט אין אפליקציית מנהל קבצים ולכן זה לא עושה כלום באופן אוטומטי.
לצפיה ב-'תגיד לי ווקשה אדון אמנוןשחר .. מה אתה חושב שרובנו עושים'
תגיד לי ווקשה אדון אמנוןשחר .. מה אתה חושב שרובנו עושים
21/03/2017 | 08:46
2
30
בטווח השעות שבין חצות לחמש\שש בבוקר ?
העצה שלי היא שתזדיין בסבלנות לשעות הבוקר (כשהרצוי זה לכיוון שעות הבוקר היותר מאוחרות לכיוון הצהריים) שיענו לך
לצפיה ב-'במקומות אחרים שאלתי אתמול בצהריים'
במקומות אחרים שאלתי אתמול בצהריים
21/03/2017 | 09:03
1
25
דלגו על שאלותיי שעפו מהדף הראשון. בגלל זה כתבתי שמי שישיב תותח
לצפיה ב-'כאן זה לא פורום יעודי של יצרן מסויים ..'
כאן זה לא פורום יעודי של יצרן מסויים ..
21/03/2017 | 09:14
23
כל הכותבים כאן הם אנשים כמוני וכמוך ,חלקם יודעים יותר וחלקם יודעים פחות ..
מה גם שלא כולם יושבים מול המסך ומרפרשים נון סטופ בציפיה לשואל חדש שיבוא עם קושיה שדורשת מענה *במידי* ...
לצפיה ב-'ראה תגובתי בפורום המקביל.'
ראה תגובתי בפורום המקביל.
21/03/2017 | 09:54
3
13
לצפיה ב-'המון תודות לך הווילון פתר את הבעיה אודה לעזרה בעניין המצלמה'
המון תודות לך הווילון פתר את הבעיה אודה לעזרה בעניין המצלמה
21/03/2017 | 12:08
2
15
הבעיה של המצלמה: יש עיגול במקום אייקון מצלמה ואז לא ניתן לדעת לאיזה כיוון המצלמה כפי שהיה בגירסה 6.5 ו-6
לצפיה ב-'בבעייה הזאת לצערי לא אוכל לסייע לך'
בבעייה הזאת לצערי לא אוכל לסייע לך
21/03/2017 | 12:11
1
14
וכדאי שתכתוב גם בפורום המקביל שבעייה אחת באה על פתרונה כי ממשיכים לנסות לסייע לך גם שם.
לצפיה ב-'הודתי לך גם שם וגם לאחרים שעזרו בקשר לסייר קבצים'
הודתי לך גם שם וגם לאחרים שעזרו בקשר לסייר קבצים
21/03/2017 | 12:19
15
שהיה עוזר במקרה שבעיה זו לא הייתה נפתרת
לצפיה ב-'נעילת חשבון'
נעילת חשבון
21/03/2017 | 01:28
1
24
קיבלתי הודעה על הצג (מכשיר LG) שיש לבטל את נעילת החשבון באמצעות ציון האי מייל וסיסמא.המכשיר לא מגיב לשום אי מייל וסיסמה, ואי אפשר להפעיל אותו.
לא ברור לי מה זה בעצם נעילת חשבון,איזה ישבון? למה נעול?

אודה על הצעה כיצד יוצאים מזה מבלי לאפס את המכשיר.
לצפיה ב-'ככל הנראה מדובר בחשבון הג'ימייל שמקושר למכשיר'
ככל הנראה מדובר בחשבון הג'ימייל שמקושר למכשיר
21/03/2017 | 12:13
26
נסה להכניס את המייל והסיסמה ותראה אם זה עוזר
לצפיה ב-'עידכון תוכנה ב L.G. G3 '
עידכון תוכנה ב L.G. G3
18/03/2017 | 12:13
12
65
קפצה לי הודעה שהעידכון זמין כעת. המכשיר עם אנדרואיד 5. אני יודעת שהעידכון יעשה טוב למכשיר.
בכל זאת, זה מומלץ?
הנתונים וכל מה שבמכשיר יתאפסו/ימחקו?
מה הדרך הנכונה לעשות זאת, דרך המכשיר, או דרך המחשב?
יש נקודות חשובות עליהן צריך להקפיד?

ברור לי שצריך לגבות הכל לפני כן.  איך הכי מומלץ לגבות, כדי שאם משהו או הכל ימחק, אוכל להחזיר הכל בקלות, וללא שינוי דרסטי למה שהיה?

תודה, ושבת שלום.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/03/2017 | 20:57
11
36
1. מומלץ
2. לא, הנתונים לא יתאפסו
3. דרך המכשיר

לצפיה ב-'תודה רבה. רק עוד שאלה קטנה - בזמן העידכון, מותר לענות לשיחות'
תודה רבה. רק עוד שאלה קטנה - בזמן העידכון, מותר לענות לשיחות
19/03/2017 | 00:03
10
32
לווצאפים, ולסמסים? או שלא לגעת במכשיר תוך כדי ההורדה.
(זה בטח לוקח הרבה זמן)
לצפיה ב-'עדיף להשאיר את המכשיר ללילה'
עדיף להשאיר את המכשיר ללילה
19/03/2017 | 07:02
9
30
שיוריד את הכל ויתעדכן.
לצפיה ב-'רעיון טוב, במידה ואין צורך בהתערבות כלשהי בזמן העידכון'
רעיון טוב, במידה ואין צורך בהתערבות כלשהי בזמן העידכון
19/03/2017 | 10:24
8
27
למשל אישורים בכל מיני שלבים.
תודה.
לצפיה ב-'במהלך העידכון המכשיר עובר למצב בו הוא לא שמיש בכל מקרה'
במהלך העידכון המכשיר עובר למצב בו הוא לא שמיש בכל מקרה
19/03/2017 | 21:15
7
25
כך שאין גם אפשרות לאשר או להתערב בעידכון.
מכיוון שעידכון לוקח לעיתים כחצי שעה + (עד שהמכשיר חוזר למצב עבודה מלאה) ממליץ לעשות את זה בשלב שבו את לא צפוייה להזדקק למכשיר בקרוב.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
20/03/2017 | 12:20
6
לצפיה ב-'עידכון תוכנה לאחר העידכון'
עידכון תוכנה לאחר העידכון
20/03/2017 | 23:05
5
31
העידכון עבר בהצלחה. בדקתי, הפון על אנדרואיד 6, חלק מהאפליקציות נראות שונה.
וכשעתיים לאחר העידכון, הגיעה הודעה על עידכון זמין... הגיוני?
עשיתי צילום מסך על מסך גירסת האנדרואיד, ועל העידכון המוצע.
יש צורך, והאם כדאי לעדכן שוב?
תודה.

לצפיה ב-'ושאלה לא ממש קשורה לעידכון'
ושאלה לא ממש קשורה לעידכון
20/03/2017 | 23:14
4
13
לפני כחודשיים, הופיע לי פתאום בשורת המשימות סמל של שעון, ליד סמל ה WIFI.
לא נגעתי בשעון באותו הזמן, לא בטיימר, לא בשעון העצר ולא בשעון המעורר.
ליתר ביטחון, איפסתי את כל השעונים האלה, חיפשתי בקרביים, לא עזר.
גם החתן שלי (שהיה לו אותו מכשיר) ניסה לבטל, גם הוא לא הצליח.
הסמל לא נעלם גם לאחר העידכון.
יש למישהו מושג מה זה, והאם יש אפשרות לבטל את זה? לא קריטי, אבל בכל זאת.
אפשר לראות את השעון בתמונות המצורפות בהודעה שלי.
תודה.
לצפיה ב-'העידכון הנוסף הגיוני, הרבה פעמים יש עידכונים מינוריים'
העידכון הנוסף הגיוני, הרבה פעמים יש עידכונים מינוריים
20/03/2017 | 23:20
3
16
שמשדרגים מעט את המערכת, אבל כדי להתקין אותם יש צורך קודם כל להתקין את העידכון המג'ורי (שמשדרג את גרסת המערכת, והאחרים "נבנים" עליו).

לגבי השעון, יכול להיות שזה סימון שיש לך תזכורת קרבה - יכול להיות אחת מלוח השנה למשל. אין לך כלום בהתראות?
לצפיה ב-'שום כלום. יש לי תוכנה ייעודית לתזכורות ימי הולדת ונישואים'
שום כלום. יש לי תוכנה ייעודית לתזכורות ימי הולדת ונישואים
20/03/2017 | 23:37
2
12
ובתאריך הארוע, קופצת לי הודעה עם מנגינה. (אין התראת שעון) מעבר לכך, לא ביקשתי התראה לכלום.

אני מבינה שיש תוספות לעידכונים. אבל צמוד להורדה יש עוד? נו שוין. אעדכן את הנוסף, בתקווה שלא יקפצו לי עוד...
תודה.
לצפיה ב-'לפעמים המכשיר "נתקע" עם עידכון כלשהו'
לפעמים המכשיר "נתקע" עם עידכון כלשהו
21/03/2017 | 01:01
1
16
למרות שכבר יצא עידכון נוסף. כלומר בנקודת זמן מסוימת יצא העידכון, המכשיר "עלה"עליו, ועכשיו גם אם יצאו עוד עשרים עידכונים, הוא עדיין יציא את העידכון הזה בלבד. אחר כך הוא כבר יכול "לדלג" על כמה עידכונים וישר להגיע לעידכון האחרון הקיים.
לצפיה ב-'תודה. התקנתי את העידכון הנוסף. הפעם לקח רק חצי שעה'
תודה. התקנתי את העידכון הנוסף. הפעם לקח רק חצי שעה
21/03/2017 | 14:34
13
כולל עידכוני האפליקציות. אתמול זה לקח יותר משעתיים. לא רואה שינוי מאתמול.
בכל מקרה, השעון עדיין מככב לו במסך...
לצפיה ב-'עדכון תוכנה ב MOTO G4.'
עדכון תוכנה ב MOTO G4.
19/03/2017 | 08:25
3
30
שלום,
האם מומלץ לעשות עדכון לאנדרואיד 7 ב MOTO G4?
האם ידוע על בעיות?
תודה מראש.
לצפיה ב-'האם המכשיר "מבקש" ממך לעשות עדכון?'
האם המכשיר "מבקש" ממך לעשות עדכון?
19/03/2017 | 19:31
2
20
או שאתה רוצה בכך?
לצפיה ב-'כן, הוא מבקש.'
כן, הוא מבקש.
20/03/2017 | 15:14
1
17

לצפיה ב-'אם כך, אז זה מומלץ לדעתי.'
אם כך, אז זה מומלץ לדעתי.
20/03/2017 | 16:20
14
אם כי לא חובה.
לצפיה ב-'APK Mirror'
APK Mirror
19/03/2017 | 13:29
2
43
הי,

אני מרשה לעצמי לשאול לגבי האתר הנ"ל כי ראיתי שהם מתנגדים להורדות פירטיות של אפליקציות ומהווים רק אתר הורדה חליפי לקבצים חוקיים. אם זאת בכל זאת חריגה מנהלי הפורום, אני מתנצל ומאשר למחוק את הפוסט.

ולפוסט...
מנסיונכם, אפשר לסמוך על האתר הזה?
מצאתי שם APK של אפליקציה (SiriusXM) שלא זמינה בארץ אבל שמתי לב שקובץ ה-APK שם גדול בכ-2 מגה מגודל הקובץ שרשום ב-Google Play, למרות שאמור להיות מדובר באותה הגירסה וזה אמור להיות אותו הקובץ. זה גרם לי לתהות אם הקובץ בעצם קובץ שונה שעלול להכיל malware...

מה דעתכם?

תודה,
Rock

לצפיה ב-'מי קבע שזה לא זמין בארץ?'
מי קבע שזה לא זמין בארץ?
19/03/2017 | 15:11
1
50
עדיף דרך google play או דרך פרוקסי 
אגב אתר הבית שלהם נחסם ע"י הדפדפן אז לא כדי להתעסק

לצפיה ב-'גוגל פליי והחברה עצמה'
גוגל פליי והחברה עצמה
19/03/2017 | 21:30
26
הלינק הראשון ששמת זה משהו אחר ואין לי מושג מה קשור הלינק השני ששמת.
לצפיה ב-'שאלה - בחירת תוכנית ברירת מחדל לפתיחת מסמכים'
שאלה - בחירת תוכנית ברירת מחדל לפתיחת מסמכים
18/03/2017 | 12:35
1
24
שלום . איך אני יכול להגדיר תכנית ברירת ברירת מחדל לפתיחת מסמכים ?. במקרה שלי בחירה בין פתיחת מסמך ב microsoft word לבין google docs?
לצפיה ב-'דפדפן שתומך בכלכליסט'
דפדפן שתומך בכלכליסט
16/03/2017 | 11:01
8
46
מטעמים משלי, אני מעדיף שלא להשתמש בכרום

והאתר של כלכליסט בנוי באופן לא ממש "ידידותי למשתמש"
כך, למשל, כשאני מקליק על כתבה לחיצה ארוכה- אין לי אפשרות לפתיחת הכתבה בטאב חדש

אשמח לשמוע מגדולי החוכמה עם איזה דפדפן יש להם נסיון טוב עם כלכליטס
לצפיה ב-'בדקתי בדולפין'
בדקתי בדולפין
16/03/2017 | 11:36
7
47
זה אפשרי בתצוגת דסקטופ.
אני באופן כללי משתמשת רק בדולפין ומאד מרוצה.
לצפיה ב-'אז נצל"ש - האם דולפין תומך באפשרות '
אז נצל"ש - האם דולפין תומך באפשרות
16/03/2017 | 18:00
6
35
של שמירת BOOKMARKS לכל הTABים הפתוחים במכה אחת? (או לחליפין שמירת SESSION)?

(זה בהנחה כמובן שהוא מאפשר עבודה עם יותר מכמה טאבים בודדים בבת אחת...)
לצפיה ב-'יש אופציה שנקראת'
יש אופציה שנקראת
16/03/2017 | 18:20
5
31
Open previous tab on startup
לזה התכוונת?
לצפיה ב-'לא, מכיוון שזה מאפשר רק שמירה של'
לא, מכיוון שזה מאפשר רק שמירה של
16/03/2017 | 21:17
4
34
סט אחד (האחרון). אני רוצה לשמור בבת אחת BOOKMARKS לכל הלשוניות שפתוחות אצלי ברגע נתון, כך שאני אוכל לשמור כמה סטים כאלה. ראי דוגמא מאפריקה:
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
16/03/2017 | 21:28
21
אני אחפש ואעדכן
לצפיה ב-'לא מצאתי אופציה כזו'
לא מצאתי אופציה כזו
17/03/2017 | 12:23
2
10
לצפיה ב-'כן, הנחתי כך'
כן, הנחתי כך
17/03/2017 | 22:37
1
9
לצפיה ב-'(ותודה )'
(ותודה )
18/03/2017 | 08:18
5
לצפיה ב-'מעוניין באפליקציה מומלצת לצורך Remote Desktop למחשב/שרת'
מעוניין באפליקציה מומלצת לצורך Remote Desktop למחשב/שרת
16/03/2017 | 14:37
8
29
שלום לכם,

אני מעוניין באפליקציה לצורך ביצוע RDP למחשב
(כמובן שאבצע אותו לאחר חיבור VPN למשרד)

הדבר החשוב לי זה שתהיה לי האפשרות ל"קליק ימני וקליק שמאלי" באמצעות עכבר אותו אחבר למכשיר (חיבור חיצוני או חיבור BT)

משהו פשוט/בסיסי,
תודה.
לצפיה ב-'מה לגבי TeamViewer? אצלי זה עובד ממש טוב'
מה לגבי TeamViewer? אצלי זה עובד ממש טוב
16/03/2017 | 14:54
3
44
אפילו הצלחתי פעם לעבוד בצורה סבירה כאשר הייתי מחובר לרשת סלולרית בדור 2 בלבד .
לצפיה ב-'אני צריך זאת עבור חיבור RDP רגיל, כלומר mstsc '
אני צריך זאת עבור חיבור RDP רגיל, כלומר mstsc
16/03/2017 | 15:04
2
21
תודה על תגובתך אבל Team Viewer לא יתאים במקרה הזה
לצפיה ב-'אז אני הייתי מתחיל בחיפוש של "RDP" בחנות האפליקציות'
אז אני הייתי מתחיל בחיפוש של "RDP" בחנות האפליקציות
16/03/2017 | 15:07
1
36
לך תדע מה תמצא .
לצפיה ב-'זו של מייקרוסופט הותקנה ועובדת, אם למישהו יש עוד רעיון, אשמח'
זו של מייקרוסופט הותקנה ועובדת, אם למישהו יש עוד רעיון, אשמח
16/03/2017 | 15:24
13
לצפיה ב-'מה לגבי RDM של גוגל?'
מה לגבי RDM של גוגל?
16/03/2017 | 21:20
3
20
הוא דורש שיהיה כרום מותקן על המחשב אבל מעבר לכך אין צורך שיהיה פעיל או משהו.
יש קליק ימני ושמאלי והצלחתי לעבוד איתו בצורה סבירה בפעמים הבודדות שהייתי צריך אותו

לצפיה ב-'אשמח לבדוק, עדיין אני מעדיף פתרון RDP רגיל כמו של מייקרוסופט'
אשמח לבדוק, עדיין אני מעדיף פתרון RDP רגיל כמו של מייקרוסופט
16/03/2017 | 21:30
2
11
לצפיה ב-'מה לא טוב בRDP של מייקרוסופט?'
מה לא טוב בRDP של מייקרוסופט?
16/03/2017 | 21:47
1
15
לצפיה ב-'אפליקציית RDP של מייקרוסופט מצויינת, מעוניין בחלופה'
אפליקציית RDP של מייקרוסופט מצויינת, מעוניין בחלופה
19/03/2017 | 08:18
7
לצפיה ב-'הטענת מודול לקרנל של אנדרואיד'
הטענת מודול לקרנל של אנדרואיד
15/03/2017 | 10:48
1
25

שלום

כתבתי מודול “hello world” לקרנל של אנדרואיד.
האם צריך לבצע rooting למכשיר האנדרואיד כדי להעלות את המודול לקרנל, או שניתן ללא?

תודה

טלי

לצפיה ב-'אני לא יודע בדיוק איזה מודול כתבת, אבל בעיקרון '
אני לא יודע בדיוק איזה מודול כתבת, אבל בעיקרון
16/03/2017 | 17:57
28
אני לא חושב שיש דרך להחליף או לעדכן קרנל בלי ROOT, לרבות מודולים מסוג כלשהוא שמתממשק איתו.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Tesqa
לבדיקות תוכנה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו