לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'שיחת וידיאו חשוכה בוואטסאפ'
שיחת וידיאו חשוכה בוואטסאפ
22/01/2017 | 10:13
3
34
הי
רכשתי לילד מכשיר סמארטפון Ulefone Be Pure Lite
בשיחת וידיאו לא רואים כלום מהצד שלו - המסך מוכשר ורואים רק את המנורה/ מקור האור שיש בחדר. בצילום חוץ המסך מוחשך לחלוטין.

בצילום וידיאו רגיל (לא דרך האפליקציה המצלמה עובדת בסדר גמור

הורדתי את האפליקציה והתקנתי שוב ועדיין לא עובד.

תודה
לצפיה ב-'איך צילמת וידאו רגיל?'
איך צילמת וידאו רגיל?
22/01/2017 | 18:50
2
17
דרך המצלמה האחורית (שהיא איכותית הרבה יותר בד"כ) או דרך המצלמה הקדמית שבה השתמשתם במהלך השיחה?
לצפיה ב-'בוואטסאפ מצלם בשחור גם בשיחה וגם בצילום סרטון'
בוואטסאפ מצלם בשחור גם בשיחה וגם בצילום סרטון
23/01/2017 | 20:46
1
11
כשלא דרך דרך האפליקציה המצלמה עובדת מצויין
לצפיה ב-'מה קורה בסקייפ?'
מה קורה בסקייפ?
23/01/2017 | 21:16
3
לצפיה ב-'מחפש מדריך להעביר אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד'
מחפש מדריך להעביר אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד
23/01/2017 | 15:04
1
13
שלום
אשמח לקבל הסבר בעברית להעברת אנשי קשר מאייפון לאנדרואיד/GMAIL
תודה
לצפיה ב-'חיפוש פשוט ברשת מעלה עשרות תוצאות'
חיפוש פשוט ברשת מעלה עשרות תוצאות
23/01/2017 | 18:58
9
לצפיה ב-'שמירת תמונות וואטצפ לכרטיס זיכרון LG G3'
שמירת תמונות וואטצפ לכרטיס זיכרון LG G3
23/01/2017 | 15:27
4
16
אפשרי להגדיר שמראש תמונות הוואטצפ יישמרו לכרטיס הזיכרון?
לצפיה ב-'לא'
לא
23/01/2017 | 16:23
3
7
לצפיה ב-'תודה. אותו דבר גם לגבי LG G 4 נכון?'
תודה. אותו דבר גם לגבי LG G 4 נכון?
23/01/2017 | 17:18
2
3
לצפיה ב-'אותו דבר נכון לגבי כל מכשיר אנדרואיד שהוא'
אותו דבר נכון לגבי כל מכשיר אנדרואיד שהוא
23/01/2017 | 18:02
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
23/01/2017 | 23:00
2
לצפיה ב-'Hex: A Game About Connecting'
Hex: A Game About Connecting
23/01/2017 | 06:08
21
Please check out our new free Android game

לצפיה ב-'LG 4 סורר'
LG 4 סורר
20/01/2017 | 10:21
4
56
אולה .
טוב אז הLG 4 הפח שלי עושה שוב שטויות .
אם אני מדליק אותו אז הוא תקוע על לוגו של LG וזהו בערך ,נכנס שניה ויוצא .
ברגע שאני מחבר אותו לכבל טעינה הוא עובד ! .אז מן הסתם חשבתי שזה קשור לסוללה .החלפתי אותה בחדשה -לא עזר.
יש למכשיר את הגרסא המעודכנת .
כנסיון אחרון שלי חשבתי אולי זה וירוס ,אז אני אשתמש בCM סקיורטי.אני ממש חושב שזה לא זה .
יש למישהו רעיון אחר ?
כבר הוחלף למכשיר לוח אם חדש לפני חצי שנה .
כבר התייאשתי מהמכשיר הזה
לצפיה ב-'זה שהוחלף לוח אם לפני חצי שנה, זה לא אומר שזה לא קרה שוב....'
זה שהוחלף לוח אם לפני חצי שנה, זה לא אומר שזה לא קרה שוב....
22/01/2017 | 18:52
3
37
לפי מה שאתה מתאר - נראה שזאת הבעיה.

ה-G4 שלי גם התחיל להתחרפן פתאום. בשבוע שעבר ב-8% סוללה המכשיר כבה. כשהדלקתי אותו שוב (בלי לחבר למטען)- הסוללה הראתה 23%. המכשיר עבד 2 דקות והתכבה לגמרי.
קרה לי גם שהגעתי ל-3%, המכשיר התכבה, הדלקתי והסוללה הראתה 56%...

זה קורה לי רק עם סוללה אחת (ולא לשנייה) לפי מה שבדקתי, אז אולי הבעיה היא בסוללה. אולי זה גם קשור לזה שחיברתי אותה לסוללה ניידת של GP שקניתי השבוע.
לא יודע מה הקשר, אני רק יודע שאת הסוללה הבעייתית הטענתי עם הניידת ואת הסוללה התקינה לא.
לצפיה ב-'אני באמת '
אני באמת
22/01/2017 | 20:01
2
32
הטענתי את הטלפון עם מטען אחר ,מטען של גלקסי ומאז במשך 2 לילות רצוף הסוללה ירדה בעשרים אחוז עד שהיא שבקה חיים ביום חמישי האחרון.
הייתי עכשיו אצל מעבדה פרטית והוא אמר לי שזה לוח אם .
פח של טלפון 
לצפיה ב-'אל תעליב את הפח'
אל תעליב את הפח
22/01/2017 | 21:20
1
16
לצפיה ב-'חח '
חח
22/01/2017 | 21:56
16
תודה לכלום בכל אופן על העזרה .
אני מניח שבקרוב אעלה פה שאלה על איזה טלפון מומלץ
לצפיה ב-'בעיה בתצוגת סרטי וידאו בטלוויזיה שצולמו בסמרטפונים.'
בעיה בתצוגת סרטי וידאו בטלוויזיה שצולמו בסמרטפונים.
22/01/2017 | 19:27
13
חלק מסרטי הוידאו שצולמו במסיבת יום הולדתי צולמו במצב אנכי כך שבטלוויזיה התמונות "שוכבות".(במחשב התצוגה היא רגילה)
האם אפשר לשנות/לסובב?
לצפיה ב-'Xiaomi Redmi note 4 - חיפוש בקונטקטס בעייתי'
Xiaomi Redmi note 4 - חיפוש בקונטקטס בעייתי
21/01/2017 | 15:17
35
כאשר מקישים שם פרטי ושם משפחה הוא לא מצמצם את כמות האנשים אלא מגדיל.
זה נראה כאילו תנאי החיפוש הוא OR ולא AND.
חיפשתי ואין לתוכנת הקונטקטקס פרמטרים או גישה כלשהי לפרמטרים של החיפוש.
בתוכנת ה-DIAL שהיא הבת-זוג יש פרמטרים אבל לא כאלו שנוגעים לחיפוש
לצפיה ב-'איך לבטל עדכון תוכנה'
איך לבטל עדכון תוכנה
21/01/2017 | 15:06
1
56
היי לכולם,
עשיתי איפוס לגלקסי 5s לפני מספר חודשים. מאז יש לי תוכנה פשוט בלתי נסבלת.  למשל- כבר אי אפשר לצלם תמונה בזמן שמצלמים סרטון, בשעון מעורר אי אפשר לכתוב הערה, אי אפשר לדחות שיחה על ידי שליחת הודעה.. בקיצור כל מיני דברים קטנים שהםכו את השימוש בגלקסי לסיוט.
מצרפת תמונות של שמות הגרסאות ועדכוני תוכנה שנעשו. אשמח לדעת אם יש אפשרות לבטל את העדכון גרסא  ולהחזיר את המכיר לקדמותו.
בחנות של סמסונג טענו שאין אפשרות.
לצפיה ב-'בגדול, אי אפשר'
בגדול, אי אפשר
21/01/2017 | 15:15
52
בקטן, אפשר לצרוב "מעל" את גירסת התוכנה הישנה יותר, אבל:

1. זה ימחק את כל מה שיש לך על המכשיר.
2. יכול להיות, בגלל שטויות וטמטום של סמסונג, שהמכשיר "יאבד" את היכולת להתחבר לרשת הסלולרית, מה שיהפוך אותו בעצם למיני-טאבלט, והדרך היחידה להחזיר את זה (מלבד "התחכמות" וניסיון לצרוב רק רכיב אחד, שכרוך בכל מיני סכנות) היא לצרוב מחדש את הגירסא הנוכחית שלך.
3. זה "יסמן" שביצעת פעולה "אסורה", מה שעשוי לגרום לאובדן אחריות.
לצפיה ב-'חו"ל מוזל - לא מצליח להיכנס ל"ערכת ישומי SIM"...'
חו"ל מוזל - לא מצליח להיכנס ל"ערכת ישומי SIM"...
19/01/2017 | 18:26
12
40
שלום לכם,

כלקוח של אחת מהמפעילות הסלולאריות
(לא החברות הגדולות ולכן השירות בהתאמה)

אני עומד לפני נסיעה ומעוניין להפעיל חו"ל מוזל,
שברתי איתם את הראש באמצעות התכתבויות כאשר נושא השיחה היה הפעלת הפונקציה הזו ע"ג המכשיר שלי,

העניין הוא שאני לוחץ על "ערכת ישומי SIM" כפי שהם מבקשים
ומקבל את ההודעה
"ערכת הכלים אינה מוכנה או אינה נתמכת"
ולכן לא יכול להפעיל את השירות

האם אתם מכירים את התופעה ויכולים לכוון אותי?
אני שואל משום שהאופציה שלהם היא לגשת מחר (ששי בבוקר...) למרכז שירות שאיננו במרחק סביר ממני

אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'גלה לנו אולי את שם חברת הסלולר ודגם המכשיר שלך?'
גלה לנו אולי את שם חברת הסלולר ודגם המכשיר שלך?
19/01/2017 | 19:35
1
11
לצפיה ב-'מכשיר Ulefone Metal ספק סלולאר רמי לוי תקשורת'
מכשיר Ulefone Metal ספק סלולאר רמי לוי תקשורת
19/01/2017 | 22:09
13
לצפיה ב-'איזה מכשיר יש לך?'
איזה מכשיר יש לך?
19/01/2017 | 19:36
1
28
אגב, פיתרון (עקום) זה להכניס את הסים למכשיר אחר, להגדיר את מה שצריך שם, ואז להחזיר את הסים בחזרה לטלפון שלך.
לצפיה ב-'ואז, האם (כאן בארץ) הקו והמכשיר יעבדו כרגיל?'
ואז, האם (כאן בארץ) הקו והמכשיר יעבדו כרגיל?
19/01/2017 | 22:12
19
לא סתם אני שואל,
הזהירו אותי אצל ספקית הסלולאר שמריך לבצע את הפעולה הנ"ל (הפעלת חיסכון עולמי) ממש בסמוך למועד העליה לטיסה
לצפיה ב-'לא מצליח מכיון שלא קיים'
לא מצליח מכיון שלא קיים
19/01/2017 | 21:44
7
34
כנראה ספק הסלולר שלך לא נותן יותר את השרות המבוקש .
כנס לאתר הספק ובדוק ,לחליפין פנה לשרות לקוחות

לצפיה ב-'זהו שהספק (רמי לוי תקשורת) אומר "תגיע לסניף ונבדוק"'
זהו שהספק (רמי לוי תקשורת) אומר "תגיע לסניף ונבדוק"
19/01/2017 | 22:15
6
28
וזה באמת לא נראה לי כמו משהו שאי אפשר להתמודד מרחוק,
חסרה האופציה/פונקציה הזו

לא הבנתי אם היא אמורה לשבת על הסים או בטלפון עצמו

מה שחשוב זה שכרגע לצערי אין לי כיוון לפתרון ולגשת לסניף יכול לקחת זמן ומשאבים
לצפיה ב-'אתה מדבר על SIM APPLICATION TOOLKIT'
אתה מדבר על SIM APPLICATION TOOLKIT
19/01/2017 | 23:23
5
35
זה סטנדרט GSM ישן שמאפשר לספק הסלולר שלך לטעון מיני "יישומונים" ישירות לכרטיס הSIM שלך, ואז להריץ אותם באמצעות הטלפון (אל מול ספק השירות הסלולארי). הסטנדרט הזה כמעט שלא בשימוש יותר בחצי הכדור המערבי (היה נפוץ בארץ בימי נוקיה), והתמיכה של אנדרואיד בו היא... לא משהו...

במידה והיישומון הדרוש משמש רק להפעלת השירות - הכי פשוט יהיה למצוא זמנית טלפון GSM ישן, להכניס את הSIM אליו ולהפעיל מה שצריך. זה יעבוד אם השירות מופעל על פי נתוני הSIM. הבעיה היא שיכול להיות שזה לא יעבוד, מכיוון שאני חושש שמה שהיישומון עושה זה לשלוח את פרטי _המכשיר_ אל המפעיל על מנת לרשום את המכשיר הספציפי הזה לשירות. במקרה כזה ובהעדר יכולת לגשת לנקודת שירות יכול להיות שתצטרך להשתמש במכשיר אחר.
לצפיה ב-'אז אני מבין שזה לא דבר טרוויאלי באנדרואידים חדשים...'
אז אני מבין שזה לא דבר טרוויאלי באנדרואידים חדשים...
20/01/2017 | 06:30
4
27
היה לי באמת מוזר
איך ומאיפה יגיע/תגיע אפשרות בשם
"חו"ל חיסכון עולמי"

אני דווקרא חושדב כן להפעיל ממכשיר סלולארי אחר
העניין היחיגי הוא, אחך הקו דלי יתנהג עד לרגע הנסיעה לחו"ל?
האם זה עשוי להשפיע במשהו על קבלת/הוצאת שיחות?
לצפיה ב-'לעניות דעתי זה דווקא כן טריוויאלי באנדרואידים חדשים. '
לעניות דעתי זה דווקא כן טריוויאלי באנדרואידים חדשים.
20/01/2017 | 07:17
3
32
אבל תלוי איזה מכשיר ואיזה מפעיל.

במשפחתי יש מכשירים שונים שפועלים בזמן האחרון אצל ארבע מפעילות שהן בעצם שתיים:
פלאפון / וואלה מובייל
פרטנר / 012
בכל המכשירים, כולל החדישים ביותר שמופעלים אצל הפעילות הנ''ל קיימת אפליקציה בעלת שם דומה:
SIM Toolkit
אצל כל מפעילה ה"ביפנוכו" של האפליקציה מעט שונה, אך בכולן יש הפעלת שרות חו''ל חיסכון.
מנסיוני אין צורך לחכות עד לרגע האחרון ואצל חלק מהעצלנים שבבני המשפחה האפליקציה נשארת כל הזמן במצב מופעל, ומעולם לא היה אצל אף אחד חיוב יתר כשהיה בארץ או בחו''ל.
באופן אישי אני מפעיל וסוגר את האפליקציה בצאתי ובבואי מ/ל ישראל, אך כאמור אינני חושב שזה מחייב.
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך! העניין הסתדר רק בהחלפת סים...'
תודה רבה על תגובתך! העניין הסתדר רק בהחלפת סים...
21/01/2017 | 12:18
2
22
ניסיתי בדרכים שונות ומרחוק אך הפעלתי שיקול דעת, ניגשתי לסניף, ניסו להפעיל את הפונקציה על הסים שברשותי אך מהר מאוד ניפקו לי חדש ומייד יכולתי להפעיל את אותה אופציה "ערכת ישומי סים" ובה היה לי חו"ל חיסכון עולמי

למדנו עוד משהו : ))
לצפיה ב-'לא צריכים את התפריט'
לא צריכים את התפריט
21/01/2017 | 14:22
18
אפשר גם בחיוג להגיע לאותה תוצאה
לידיעה מחיר מחו"ל לישראל -רגיל בערך 29.90 שקל וב call back עולה 24.90
בינינו לא כל כך משמעותי .
יותר משתלם סים מקומי בארץ היעד. או הרע במיעוטו רכישת חבילה.
יש לפלאפון סים גלובלי (אינטרנט בלבד )במחיר של 99 שקל ,חד פעמי מיועד לכולם

לצפיה ב-'אני שמח שבסוף זה הסתדר. מה שחשובה זאת התוצאה.'
אני שמח שבסוף זה הסתדר. מה שחשובה זאת התוצאה.
21/01/2017 | 18:59
9
לצפיה ב-'שאלה ספציפית על סמסונג גלקסי s 5 מיני'
שאלה ספציפית על סמסונג גלקסי s 5 מיני
19/01/2017 | 16:02
3
39
שלום רב!
ברצוני לקנות את סמסונג גלקסי s 5 מיני.
אני צריכה מכשיר קטן. המכשיר הגדול לא נוח לי.
השאלה שלי היא כזאת:
ב- s5 הרגיל יש מד צעדים מובנה.
חשוב לי לדעת אם גם במיני יש מד צעדים מובנה.
הסתכלתי במפרט של שניהם.
ברגיל רשום שיש מד דופק ומד צעדים.
במיני רשום שיש מד דופק. לא רשמו שיש מד צעדים מובנה.
אני בכל זאת שואלת כי נראה הגיוני שמה שיש ברגיל יש בדיוק במיני. (אולי רק פחות זיכרון וזהו)

זה מאוד חשוב לי.

לצפיה ב-'אני לא הייתי סומך על זה כ"כ.'
אני לא הייתי סומך על זה כ"כ.
19/01/2017 | 16:32
36
חבר שלי עם נוט 5 סיפר לי לפני כמה זמן שהמכשיר דיווח שהוא הלך 5 ק"מ.
הוא לא יצא מהבית כל אותו זמן כך שזה בלתי אפשרי. אף אחד לא מסוגל ללכת 5 ק"מ בבית.
קניתי גם למישהו נוט 5 השבוע אבל כבר העברתי אותו היום, כך שלא בדקתי איך
זה בדיוק עובד שם. אבל מדוייק זה ממש לא.
לצפיה ב-'אצל סמסונג אין קשר ישיר בין מכשיר הדגל למכשיר המיני'
אצל סמסונג אין קשר ישיר בין מכשיר הדגל למכשיר המיני
19/01/2017 | 16:49
26
למעט השם והעיצוב הדומה. אולי ב-S5 זה השתנה, אבל בשני הדגמים הקודמים המפרט של המכשיר היה מקביל לזה של מכשיר הדגל של שנתיים קודם לכן (S4 מיני היה מקביל בערך ל-S2 הרגיל).
לצפיה ב-'מונה צעדים הוא לא רכיב חומרה ולא המצאה של סמסונג'
מונה צעדים הוא לא רכיב חומרה ולא המצאה של סמסונג
19/01/2017 | 16:53
40
אפשר להתקין בכל מכשיר את Google Fit שיודעת לעקוב אחריך לכל מקום,
גם "לחוש" את כמות הצעדים (או יותר נכון לחשב) וגם להשוות לפעולות קודמות, או לאחרים.

האפליקציה האנטישמית הזו גם יודעת להציג גרפים על המשקל, והם תמיד בקו עליה.
לצפיה ב-'עדכון תוכנה ל-LG G4'
עדכון תוכנה ל-LG G4
18/01/2017 | 09:23
2
59
היי, מישהו יודע איך אפשר לעדכן את התוכנה ל-6, כשהמכשיר שלי לא מוצא תוכנה חדשה (הוא על 5.1), ואחרי הורדת PC SUITE שאומר לי להשתמש ב-LG BRIDGE, שממנו אני מקבלת כל הזמן הודעת "עסוק, נסה מאוחר יותר" כשאני מנסה לעדכן תוכנה?
במעבדה המרכזית מוכנים לעשות את זה בחינם, אבל אני אצטרך להפקיד שם את הטלפון ל-14 ימי עסקים. בחנות שקניתי בה את המכשיר מוכנים לעשות את זה מיד תמורת 80 שקל.
מישהו מכיר עוד אופציות לעדכון תוכנה?
תודה.
לצפיה ב-'בהנחה שמדובר בדגם הנכון'
בהנחה שמדובר בדגם הנכון
18/01/2017 | 11:04
1
44
לצפיה ב-'תודה! אנסה. מקווה שיצליח'
תודה! אנסה. מקווה שיצליח
18/01/2017 | 21:46
12
לצפיה ב-'אפליקצייה: Group Location'
אפליקצייה: Group Location
17/01/2017 | 22:23
55
היי,
אפליקציה חינמית בשם Group Location.
מאפשרת יצירה והצטרפות לקבוצות מבוססות מיקום.
לא דורשת הרשאות רגישות ולא מצריכה רישום.
לחצו כאן להורדת האפליקציה מ - Google Play Store

מצורפת הזמנה לקבוצה של "מצלמות גאטסו בישראל".
מיקומי המצלמות במפה מבוססות על נתונים של "מיצו בדרכים"
קבלת התראות בזמן נהיגה על מצלמות מסוג: דחליל, מהירות, נתיב ציבורי,
רמזור ומהירות.
לחצו כאן להצטרפות לקבוצה. (ראשית עליך להתקין את האפליקציה).

נהיגה בטוחה.

לצפיה ב-'בובווילה, שאלה לי אליך לגבי מחזורי טעינה.'
בובווילה, שאלה לי אליך לגבי מחזורי טעינה.
13/01/2017 | 15:47
17
86
לפני כמה חודשים כתבת על הנושא אבל לא ממש פירטת.
אם כשהטלפון שלי מגיע ל 70% ואני טוען אותו זה פוגע בסוללה או לא?
השאלה היא אם עדיף לי לתת לו לרדת ל 20% ורק אז לטעון או לעשות כפי שאני עושה כיום,
כל פעם שאני ליד מטען והטלפון ב 70% אני מחבר אותו.
כדי להגיע ל 20% אזדקק ליומיים לפחות, הטלפון לא בשימוש אינטנסיבי
ומצד שני נמצא לידי מטען מסוג כזה או אחר רוב הזמן.
לצפיה ב-'בובו איננו'
בובו איננו
13/01/2017 | 18:04
2
112
לא מבין את הסיפור הזה
לסוללות  Li-Ion אין אפקט זיכרון .
באופן כימי לסוללת ליתיום-יון לא קיים "זיכרון", אתה לא פוגע סוללה בפריקה חלקית. אם המתח של תא ליתיום-יון יורד מתחת לרמה מסוימת, היא תהרס. סוללות Lithium-ion מזדקנות אפילו ישבו על מדף ללא שימוש.
הם יחזקו מעמד מקסימום 3 שנים
לצפיה ב-'זה גם מה שאני יודע'
זה גם מה שאני יודע
13/01/2017 | 18:09
62
לכן תהיתי למה התכוון במה שכתב.
לצפיה ב-'סוללות ליתיום מושפעות מגיל וממחזורי טעינה'
סוללות ליתיום מושפעות מגיל וממחזורי טעינה
16/01/2017 | 22:14
32
לא תטען אותה בכלל - היא תמות בסופו של דבר.
תטען אותה שלוש פעמים ביום מאפס למאה - היא תמות הרבה יותר מוקדם.
זה גם לא אחיד - בתנאי שימוש זהים, שתי סוללות לאו דווקא ימותו באותו יום.
נושא אורך החיים במחזורי טעינה הוא אחד הנושאים שעוסקים בהם הכי הרבה בתחום הזה. לפני שש-שבע שנים הגביע הקדוש היה אלף טעינות. היום יש יצרנים שטוענים גם לאלפיים מחזורי טעינה ויותר (חייב לציין שאני לא בטוח איך בדיוק מוגדר "מחזור טעינה". קראתי כמה הגדרות לא לגמרי זהות).
ולגבי הקביעה שלך בסוף - יש ברשותי שני טלפונים עם סוללות ליתיום בנות יותר משלוש שנים שעדיין עובדים באופן תקין.
לצפיה ב-'יש דיון לגבי זה בפורום סלולר מהימים האחרונים '
יש דיון לגבי זה בפורום סלולר מהימים האחרונים
14/01/2017 | 14:12
13
64
מה שאני הבנתי זה שסוללה "נשחקת" ככל שטוענים אותה יותר. כלומר אם תיקח שני מכשירים זהים, אחד מהם תטעין פעם ביום ואת השני פעמיים ביום, אז אחרי שנה/שנתיים הסוללה של זה שהטענת פעמיים ביום תהיה יותר חלשה. זה לא קשור ל-"זיכרון" של סוללה.
לצפיה ב-'יש לך קישור לדיון הזה'
יש לך קישור לדיון הזה
14/01/2017 | 15:00
1
46
ומידע לגבי הידע של מי על מי שכתב את הדברים האלו?
לצפיה ב-'מצאתי בעצמי'
מצאתי בעצמי
14/01/2017 | 15:17
48
ואין תשובות חד משמעיות, רק תיאוריות.
לצפיה ב-'ה'שחיקה' נובעת מטעינה ל 100 אחוז ופריקה מתחת ל 30'
ה'שחיקה' נובעת מטעינה ל 100 אחוז ופריקה מתחת ל 30
15/01/2017 | 22:43
10
58
טען עד 90 אחוז
הכנס לטעינה ב 35
ולא יהיה הבדל בין זו שנטענת  הרבה וזו שלא
טעינה אידאלית מתבצעת גם כשהסוללה קרירה כלומר
ללא שימוש יתר בזמן טעינה.

לצפיה ב-'ועוד משהו, טעינה מהירה היא אסון לאורך חיי הסוללה'
ועוד משהו, טעינה מהירה היא אסון לאורך חיי הסוללה
15/01/2017 | 22:59
5
27
לצפיה ב-'אני משתמש בטעינה מהירה'
אני משתמש בטעינה מהירה
16/01/2017 | 00:33
1
55
כי ככה המכשיר והמטענים שלי בנויים.
אבל אני טוען כבר ב 80%, אתן לו לרדת הרבה יותר.
לצפיה ב-'כל מכשיר יכול להטען לאט'
כל מכשיר יכול להטען לאט
16/01/2017 | 02:09
46
פשוט חבר אותו למטען איטי (פחות מ-1A) או לשקע USB במחשב.
לצפיה ב-'שוב לא מדייקים'
שוב לא מדייקים
16/01/2017 | 08:47
2
52
מאיפה שתהיה טעינה מהירה ?
מה שברור זה שהטלפון קובע את קצב הטעינה ולא המטען .
הוא גם מודא שלא תהיה טעינת יתר .
אז שוב אומר,אין דבר כזה של מספר מקסימלי של מחזורי טעינה בסוללה מסוג 
Li-Ion ,אסור לתת לסוללה להתרוקן עד אפס ,זה הורס אותה ,זה עשוי למנוע טעינה שלה בכלל ,
ושוב ,זמן חיי הסוללה הוא כ 3 שנים ,מעבר לזה הרווחת.
לצפיה ב-'ממילא אני מחליף מכשיר כל 3 שנים בערך'
ממילא אני מחליף מכשיר כל 3 שנים בערך
16/01/2017 | 11:10
37
אולי טיפה פחות לפעמים, אז אם כך זה לא ממש משנה לפי מה שאתה כותב.
לצפיה ב-'זה נקבע במשותף על ידי שניהם , מטען חלש וטלפון'
זה נקבע במשותף על ידי שניהם , מטען חלש וטלפון
22/01/2017 | 18:06
9
שתומך בטעינה מהירה לא ייטען מהר ולהפך .
דווקא המטענים היותר חזקים יכולים לטעון יותר מהר גם מכשירים ללא טעינה מהירה .
לצפיה ב-'ברור לך שזה לא ישים, נכון?'
ברור לך שזה לא ישים, נכון?
16/01/2017 | 07:57
3
52
"למשך שעה, כבה את המכשיר כדי להטעין אותו, אבל רק עד 90%, מה שאתה לא יכול לדעת כי הטלפון כבוי".

אני יותר נמצא במחנה שמאמין שהטלפון צריך לעבוד בשבילי, ולא אני בשבילו. אני מטעין כשאני מגיע הביתה (או לפני אם הוא ממש לא מחזיק), מטעין עד 100% כדי שיחזיק לי כל היום, וכשהסוללה תיחלש אז היא תיחלש.
לצפיה ב-'עקרונית אני עובד מהבית'
עקרונית אני עובד מהבית
16/01/2017 | 10:50
42
כך שרוב היום אני ליד המטען.
גם הסוללה אצלי מחזיקה מעבר ליום בקלות.
לצפיה ב-'למי שישים, ישים. למי שלא, לא. '
למי שישים, ישים. למי שלא, לא.
16/01/2017 | 12:36
1
39
לפעמים שינוי הרגל קטן יכול לעשות את ההבדל.
לדוגמא, טעינה ביום במשרד כשהמכשיר לידך
(אין צורך לכבות ואפשר לראות ולהשתמש)
עם מטען רגיל ואתה מנתק לאחר כמה שעות.
זאת לעומת טעינה לאורך הלילה,
או עם מטען מהיר תוך כדי משחק באספלט.

למי שמחליף תדיר מכשירים זה לא משנה ממילא
חוץ מתלונות על ירידה בקיבולת הסוללה.
לצפיה ב-'יש ירידה מסויימת בקיבולת'
יש ירידה מסויימת בקיבולת
19/01/2017 | 16:22
20
אבל היא נסבלת.
לא הייתי מגדיר החלפת מכשיר פעם בשלוש שנים כאורח תדיר.
בינתיים המכשיר בן שנה בערך וסופג את הטעינה המהירה בלי שום תלונה.
לצפיה ב-'סוללה חדשה מתרוקנת במהירות.'
סוללה חדשה מתרוקנת במהירות.
16/01/2017 | 09:20
1
53
בשימושי סמסונג נוט 3 אשר עוברת שלא בידי היבואן - לטענת נציגי השירות שלו.

המכשיר עובר למצב של כחצי סוללה תוך פחות משעת גלישה...ולי כלל לא מובן מדוע.
זה לא היה המצב לפני כן...מה עלי לבדוק או לעשות כדי להחזיר ימים כקדם?
לצפיה ב-'המכשיר עצמו לא נשמע חדש'
המכשיר עצמו לא נשמע חדש
19/01/2017 | 10:26
20
זה אומר שקנית בטריה חדשה? המקור ממנו קנית הוא מקור אמין או שהזמנת מאיזה אלי אקספרס כזה? כי מאוד אפשרי שקיבלת סוללה מזויפת שהרבה יותר חלשה ממה שכתוב עליה.
לצפיה ב-'לדודי 4321 ששאל,'
לדודי 4321 ששאל,
13/01/2017 | 15:32
2
81
היא כן הצליחה לשבור את המסך החיצוני בנוט 5, אבל העניין נסגר רק בכמה עשרות ש"ח.
את המכשיר כולו כנראה שיותר קשה לרסק אם כי אני סומך עליה שתוך חודש או חודשיים היא תצליח.
לצפיה ב-'ידעתי'
ידעתי
15/01/2017 | 21:44
1
42
עם הרצף הקודם, זה תמיד ממשיך.
והיתרון - מכשיר חדש. רק הפעם תיקנת.
תהנו!
לצפיה ב-'היא תיקנה, לא אני.'
היא תיקנה, לא אני.
16/01/2017 | 00:42
39
היא יודעת שנמאס לי מהריסת הסמארטפונים שלה.
היא אישה עובדת ויש לה מספיק כסף משל עצמה.
לצפיה ב-'שאלה עזרה בנושא אפליקציית Clean Master '
שאלה עזרה בנושא אפליקציית Clean Master
13/01/2017 | 17:39
19
86
מכשיר הנייד שלי סמסונג נוט 3 מותקנת אפליקציית Clean Master כבר שנתיים.

ביומים האחרונים זה התחיל לצרוך כמות גדולה של סוללה וכמות גדולה של גלישה. מישהו יודע איך לפתור את הבעיה. מה צריך לשנות בהגדרות האפליקציה.

בתודה מראש על כל עזרה
לצפיה ב-'ל-ז-ר-ו-ק א-ו-ת-ה ! ! 1'
ל-ז-ר-ו-ק א-ו-ת-ה ! ! 1
13/01/2017 | 17:55
17
92
ברציונות, Clean master היא אחת הנוזקות הגדולות באנדרואיד

לצפיה ב-'עד עכשיו תפקדה מצוין למה לזרוק'
עד עכשיו תפקדה מצוין למה לזרוק
13/01/2017 | 18:04
16
65
עד עכשיו תפקדה מצוין למה לזרוק מה יש כתחליף.
יש פתרון למי שיכול לעזור.

בתודה מראש 
לצפיה ב-'לא תפקדה מצויין, גרמה נזק בלי שתרגיש'
לא תפקדה מצויין, גרמה נזק בלי שתרגיש
13/01/2017 | 18:10
14
85
פתח את הלינק - יש שם דירוג של האפליקציות המזיקות ביותר, אתה תופתע כמה גבוה היא מדורגת !

לא צריך תחליף - אנדרואיד לא צריך שינקו אחריו, הוא עושה את זה טוב מאד.
לצפיה ב-'אצלי פעלה מצוין '
אצלי פעלה מצוין
13/01/2017 | 18:21
13
75
לדעתי צריך לשנות משהו בהגדרות מי שעובד איתה בצורה מושכלת בסה''כ מורצה אני כבר שנתיים עם האפליקצייה ולא היו בעיות.
אני לא מכיר אפלקציה אחרת שמנקה את המכשיר מקבצי זבל ומכבה אפליקציות שלא בשימוש באותו זמן.
לצפיה ב-'זה בדיוק הנזק שהיא עושה'
זה בדיוק הנזק שהיא עושה
13/01/2017 | 18:33
12
78
מכבה אפליקציות שאנדרואיד החליט שצריכות להיות בזכרון - גורמת למכשיר לעבוד על ריק בלעלות ולהוריד אפליקציות.

אנדרואיד לא עובד כמו חלונות, הוא צריך את האפליקציות בזכרון (עד גבול מסויים) וכש-CM מתערבת בהגיון של אנדרואיד היא רק יוצרת נזק.

חוץ מזה, גגל קצת על Cheetah Mobile (מפתחת האפליקציה), אחרי זה לא נראה לי שתרצה להתקין אפליקציות שפיתחה.
לצפיה ב-'לפי ההסבר שלך איזה אפליקציה מומלצת לניהול הסמסונג'
לפי ההסבר שלך איזה אפליקציה מומלצת לניהול הסמסונג
13/01/2017 | 18:49
11
23
לצפיה ב-'לא צריך "לנהל" את אנדרואיד, הרום של סמסונג דפוק ? תחליף אותו'
לא צריך "לנהל" את אנדרואיד, הרום של סמסונג דפוק ? תחליף אותו
13/01/2017 | 18:53
10
53
סמסונג "ידועה" באיכות התוכנה שלה והיא אפילו הודתה בכך.
המכשירים הטובים ביותר שלה מסורסים אחרי כמה חודשים ע"י הגרסה שלה לאנדרואיד.

לא יודע אם יש רום נקי טוב לנוט 3, אבל החלפת רום זו הדרך היחידה ל"נהל" את האנדרואיד טוב יותר.
לצפיה ב-'לצערי אתה שולל הכל כולל סמסונג באיזה מכשיר אתה משתמש'
לצערי אתה שולל הכל כולל סמסונג באיזה מכשיר אתה משתמש
13/01/2017 | 19:00
9
18
לצפיה ב-'לא הכל, סמסונג הודו שהגרסה שלהם לאנדרואיד לא מספיק טובה'
לא הכל, סמסונג הודו שהגרסה שלהם לאנדרואיד לא מספיק טובה
13/01/2017 | 19:24
8
54
סמסונג מייצרים חומרה נהדרת ועם רום טוב הם מכשירים מצויינים (כל עוד הם לא מתפוצצים).
היחס עלות תועלת שלהם לא משהו, אבל דווקא סדרת הנוט (עד ה-7) היתה מאסטר-פיס של חומרה.

הבעיה שהרומים של סמסונג צוברים זבל עם הזמן ואז אנשים נגררים
להתקנת אפליקציות דוגמת ה-CleanMaster שגורמות יותר נזק מתועלת.

הפתרון הוא לא התקנת עוד אפליקציות, אלא ההיפך - התקנת רום "כמה שיותר נקי".
אני לא מצוי ברומים לסמסונג, כבר מזמן החלטתי ללכת על מכשירים שמגיעים "נקיים" מהיצרן,
התחלתי עם גלקסי נקסוס, עברתי לנקסוס 4 ו-5X וכיום אני עם OnePlus 3.

לצפיה ב-'לפי מדרג המשתמשים בעולם Clean Master יש 500 מליון הורדות '
לפי מדרג המשתמשים בעולם Clean Master יש 500 מליון הורדות
13/01/2017 | 19:40
7
60
לפי מדרג המשתמשים בעולם Clean Master יש 500 מליון הורדות וציון 4.7 מתוך 5
אז כולם לא מבינים.
יש למישהו שמתמצא בהגדרות שיודע מה צריך לאשר ומה לבטל בכדי שהאפליקצייה  תחזור לתפקד טוב.

בתודה מראש

לצפיה ב-'נכנע ! זה המכשיר שלך .... תעשה מה שרע לך. '
נכנע ! זה המכשיר שלך .... תעשה מה שרע לך.
13/01/2017 | 19:42
1
20
לצפיה ב-'שאפו על הסבלנות '
שאפו על הסבלנות
14/01/2017 | 20:38
12
לצפיה ב-'מצטרף לem28 -'
מצטרף לem28 -
13/01/2017 | 23:04
64
כן, רובם לא מבינים.
לצפיה ב-'מצטרף ל EM '
מצטרף ל EM
14/01/2017 | 07:53
2
68
כן ! האנשים לא מבינים !
מערכת האנדרואיד יודעת לנהל את המשאבים שלה בעצמה . זה שתבוא אפליקציה ותסגור תהליכים שרצים ברקע רק יביא לזה שמערכת ההפעלה תפעיל תהליכים מחדש מה שיגרום ל .. האטת המכשיר וקיצור חיי סוללה .
הביאו לך קישור , קרא אותו בעיון . האפליקציה היא אחת הנוזקות היותר גדולות שקיימות .
* לפי האנלוגיה שלך - יש כאן מדרג משתמשים ותיקים ומנוסים ( חלקם גם מתפרנסים מתחום הטכנולוגיה ומערכןת המידע) שאומרים לך שהאפליקציה רעה

מכאן - עשה כאוות נפשך
לצפיה ב-'נפתרה הבעיה'
נפתרה הבעיה
15/01/2017 | 14:11
1
56
נכנסים להגדרות ומכבים פרוייקט חוויית המשתמש.

והכל חזר לעבוד מצוין כמו בשנתיים האחרונות.

כל אחד והעדפות שלו, מה שצריך לדעתי זה לעבוד בצורה חכמה בכל אפליקצייה. כי לפי ההסברים שלכם כל אפליקצייה היא רעה למכשיר כי היא תוספת ולא מובנת.

אז צריך לחזור למכשיר נייד ללא תוספות.

מעניין שסמסונג ואיפון נמכרת בכמיות וכל שאר נמצאים מרחוק.
לצפיה ב-'מי אמר שתוספות זה רע?'
מי אמר שתוספות זה רע?
15/01/2017 | 23:01
39
התוספת _הזו_ גרועה...
לצפיה ב-'גם להיפ הופ יש יותר מעריצים מאשר למוסיקה קלאסית'
גם להיפ הופ יש יותר מעריצים מאשר למוסיקה קלאסית
14/01/2017 | 18:09
50
מה שלא אומר שזה טוב.
לצפיה ב-'ואולי...אולי באמת אנחנו לא מבינים '
ואולי...אולי באמת אנחנו לא מבינים
15/01/2017 | 15:04
49
- אולי גרסת האנדרואיד של סמסונג כל כך דפוקה שבאמת היא צריכה עזרה של אפליקציות דוגמת CM ?
- אולי באמת האנדרואיד בגרסת סמסונג לא עובד כמו שאנחנו מכירים בגרסאות הנקיות ?
- אולי Cheetah היא לא באמת יצרנית נוזקות מהגדולות שיש באנדרואיד ?
- אולי סמסונג מודה בדברים שהיא לא עשתה (פיתוח רומים כושלים) ?

אולי...........ואולי לא !
לצפיה ב-'עזרה - טאבלט תקוע'
עזרה - טאבלט תקוע
14/01/2017 | 00:49
3
50
הי
ברשותי טלכאסט 11 נחמד מאוד. הערב עשיתי טעות, וניסיתי להחליף שפה לעברית. מאז, כל שנייה קופצת ההודעה "לצערנו פעולת הממשק משתמש של המערכת הופסקה". כל שנייה. אני לא מצליח להגיע לשום מקום, אין תפריט- אין כלום. לא ניתן להחליף בחזרה שפה.

ניסיתי הכל. אפילו פלאש- אלא שהמכשיר לא מזוהה במחשב שלי. כרגע- זה פשוט מעצור לדלת. סיוט!!!

מי יכול לעזור? איך גורמים להודעה להפסיק\מחזירים להגדרות יצרן\עושים פלאש\גורמים לו להיות מזוהה במחשב???

תודה
לצפיה ב-'בצע factory default'
בצע factory default
14/01/2017 | 08:37
2
32
בדרך כלל זה לאחר כיבוי לחיצה סימולטנית של כפתור volume down וכפתור הדלקה ,לחיצה ארוכה עד שמורגש רטט ,ואז נכנס לתפריט ראשוני ,מנווטים באמצעות כפתור ההגבר למצב recovery מאשרים בכפתור הדלקה ,ואז בוחרים 
wipe mrmory -factory default
אגב כל הנתונים מהטאבלט ימחקו

לצפיה ב-'כל ניסיון כזה מביא אותי לתפריט הבחירה בין מערכות ההפעלה...'
כל ניסיון כזה מביא אותי לתפריט הבחירה בין מערכות ההפעלה...
14/01/2017 | 10:08
1
30
לא נותן לי שום תפריט אנדרואיד...
לצפיה ב-'אולי זה יעזור'
אולי זה יעזור
15/01/2017 | 09:39
30
לצפיה ב-'אחראיות על מטען'
אחראיות על מטען
14/01/2017 | 18:28
3
46
קנניתי מטען גלקסי מאיזו חנות וקיבלתי תעודת אחראיות לשנה, אין לי את התנאים לאחראיות, הכבל של המטען פשוט התחיל להקרע. איפה שמחברים את המטען לתקע.
בדרך כלל זה נחשב לחלק מהאחראיות? ואיפה אני יכולה לראות את תנאי האחראיות אם אין לי אותם?
לצפיה ב-'חבל על הזמן'
חבל על הזמן
14/01/2017 | 20:36
2
48
אפשר לקנות את הכבל בנפרד, ובהנחה שמדובר על מיקרו USB, אזי שמדובר בעלות כמה שקלים.
לצפיה ב-'אוקיי, אבל באופן עקרוני זה תופס?'
אוקיי, אבל באופן עקרוני זה תופס?
14/01/2017 | 21:09
1
11
לצפיה ב-'מה תופס?'
מה תופס?
15/01/2017 | 09:34
31
הכבל מחובר קשיח למטעון? או שהוא נתיק .
הכבל מוצר אחר.

לצפיה ב-'גיבוי בווטסאפ'
גיבוי בווטסאפ
13/01/2017 | 10:22
3
52
הצלחתי ליצור קובץ גיבוי, אולם הוא לא עולה לדרייב, מאחר והמכשיר תקול .

העלתי אותו ידנית לדרייב, אולם אני לא מצליח להעלות אותו לתיקיית הגיבויים.

יש למשהו רעיון איך להעיר לתיקיית הגיבוי?
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
13/01/2017 | 21:56
2
369
כנראה אתה לא יודע כיצד מגבים את הצ'אטים ב whatsapp ,על כן כל מה שעשית זה על הקרח.
בדרייב זה מופיע כאן ,אי אפשר לראות את התוכן ,אפשר רק לשחזר למכשיר תקין

לצפיה ב-'מענה '
מענה
15/01/2017 | 08:57
1
20
יש לי קובץ גיבוי שנמצא בדרייב מחודש אפריל

ועשיתי גיבוי היום במכשיר תקול שלא יכול להעלות את הקובץ לדרייב אז לקחת את הקובץ שהוא הכין כגיבוי והעלתי היום לדרייב לבד, הבעיה שאני לא מצליח להעביר אותו לתיקיית גיבוי, יש לך רעיון?
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
15/01/2017 | 09:26
17
יש לך מכשיר תקול ,איך אתה מבצע גיבוי ל whatsapp ?
זו הבעיה ,אתה לא יכול לעשות מאומה עם מכשיר תקול.

לצפיה ב-'אפליקצית Eback - החזר כספי על כל קניה ברשת'
אפליקצית Eback - החזר כספי על כל קניה ברשת
13/01/2017 | 12:34
2
72
החזר כספי בקליק על כל קניה בחנויות המועדפות עליכם , אפליקציית הקאשבק של ישראל
מערכת Eback עובדת בשיתוף עם אתרי הקניות המובילים בארץ ובעולם לספק לכם החזר כספי עבור כל רכישה שתבצעו באתרים המופיעים במאגר שלנו.
כל חנות מציעה אחוז שונה של החזר כספי עבור כל רכישה, האחוזים מופיעים ליד השם של החנות.
ב[url]https://eback.co.il[/url] משתמשי האתר יכולים להרוויח עד 10% החזר כספי עבור כל רכישה באתרים מובילים כמו eBay , Aliexpress , Asos , Booking.com , Hotels.com ועוד רבים אחרים.
השירות שלנו הוא ללא עלות ובשום שלב של תהליך ההרשמה לאתר או הרכישה לא תידרשו לספק פרטי תשלום
את ההחזר הכספי אתם יכולים למשוך ישירות מהאתר לחשבון הבנק או לחשבון ה PAYPAL לאחר אישור העסקעות על ידי החנויות.
את האפליקציה ניתן למצוא במרקט https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לצפיה ב-'זה הספאמר של המכשירים שהתרחב לתחום נוסף?'
זה הספאמר של המכשירים שהתרחב לתחום נוסף?
14/01/2017 | 13:57
1
34
ובהנחה שיש אדם אמיתי מאחורי הכינוי, אז חנות האפליקציות באנדרואיד לא נקראת "מרקט" כבר איזה 4 שנים לפחות אם אני לא טועה.
לצפיה ב-'החסרי ספאמרים אנו? זה רק אחד מהם.'
החסרי ספאמרים אנו? זה רק אחד מהם.
15/01/2017 | 11:05
9

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ