לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1085210,852 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'באמצע צילום, כשנכבה המסך גם הצילום נפסק- שיאומי רדמי3 פרו'
באמצע צילום, כשנכבה המסך גם הצילום נפסק- שיאומי רדמי3 פרו
16/08/2017 | 15:09
4
14
איך מסדרים את זה שלא ייכבה המסך בכלל כל עוד יש צילום?

לצפיה ב-'מה הכוונה?'
מה הכוונה?
16/08/2017 | 17:08
1
7
אתה במצב צילום והמסך עובר לשינה?
זה נורמלי ,הטלפון לא יחכה לך עד שתחליט לצלם.

לצפיה ב-'אם אני במצב צילום,איך אני צריך להחליט אם לצלם?הבנת את השאלה '
אם אני במצב צילום,איך אני צריך להחליט אם לצלם?הבנת את השאלה
16/08/2017 | 21:16
4
לעיל?
נלחץ כפתור צילום ומתחיל לצלם.
\אחרי שתי דקות מסך שחור כי לא נגעו בו.
איך מבטלים זאת?
לא מצאתי בפון שלי באופציות של חסכון בטריה את הביטול כיסוי מסך
גם לא באופציות של "תצוגה" בטלפון
אז איך מבטלים זאת שיפעל קבוע?

לצפיה ב-'Caffeine תוריד מהחנות '
Caffeine תוריד מהחנות
16/08/2017 | 21:40
1
6
לצפיה ב-'תודה על זה. אבל באמץ צריך אפפ לזה? זה נשמע משהו שבהגדרות איפ'
תודה על זה. אבל באמץ צריך אפפ לזה? זה נשמע משהו שבהגדרות איפ
17/08/2017 | 00:50
איפשהו משנים וזהו. זה לא משהו מורכב.
לא ראיתי טימטום כזה בחיים להנדס טלפון שבאמצע צילום מסך נכבה. 
אחרי כל הטכנולוגיות שלהם. הרי צילום זה פעולה כל עוד יש פעולה מה אתה נכבה....
איך שאר האנשים מצלמים קטעי וידאן ארוכים? כי אני רואה אותם מצלמים צילומים ארוכים ואף אחד לא שמע ולא משתמש באפפ הזאת קפאין. הם פשוט עושים סרטונים
זה רק במכשיר אצלי? או קורה בכל המכשירים מעל שתי דקות?

לצפיה ב-'קודי-מחפשת הרחבה בעברית -בקודי ישראל הלינקים לא מובילים לשום'
קודי-מחפשת הרחבה בעברית -בקודי ישראל הלינקים לא מובילים לשום
15/08/2017 | 23:18
5
25
מקום

כמו כן קראתי שיש איזו הרחבה של SENYOR עברי אבל גם באתר שלו
לא ניתן להכנס ולהוריד

אשמח לעזרה
תודה
לצפיה ב-'אז מצאתי את כל ההרחבות האלה-האם יש הרחבה אחת שכוללת'
אז מצאתי את כל ההרחבות האלה-האם יש הרחבה אחת שכוללת
16/08/2017 | 12:38
4
27
את ההרחבות הבסיסיות של סדרות/סרטים בעברית או שאני צריכה להוריד אותם אחת אחת?
https://github.com/kodil/kodil/tree/master/repo
מכיון שהסטרימר מיניסק הוא ישן אז אני לא רוצה להעמיס עליו.
תודה

נ.ב.
האם ניתן בקודי לראות ערוצים בריטיים כמו BBC1-2 או ערוץ 4 וכד'?
דווקא בערוצים אלה אין לי בעיה שלא יהיה תרגום כי בזה רק אני צופה
לצפיה ב-'עקרונית, קודי לא שייך לפורום זה, אלא לאודיו וקולנוע ביתי.'
עקרונית, קודי לא שייך לפורום זה, אלא לאודיו וקולנוע ביתי.
16/08/2017 | 21:38
3
12
באופן עקרוני, אגב, קודי מעצם קיומו הוא הפרה בוטה של זכויות יוצרים, ולכן הוא מחוץ לתחום באופן כללי בתפוז, לפחות על גבי דפי הפורומים, אני לא יודע מה פורום קולנוע ביתי ידעו להגיד לך, אבל מציע לך לנסות בו, אולי יהיה מענה.

לצפיה ב-'קודי אינו הפרה של זכויות יוצרים, מדובר בנגן מדיה נפלא.'
קודי אינו הפרה של זכויות יוצרים, מדובר בנגן מדיה נפלא.
16/08/2017 | 21:52
2
15
לא רק שהוא נפלא, התוכנה עצמה מופצת תחת הרישיון GNU General Public License.
אחת הסיבות שהנגן הפך פופולארי מאוד היא היכולת להתקין תוספים חיצוניים וחלק מתוספים אלו מאפשרים לצרוך תוכן המוגן בזכויות יוצרים.

אגב, אינני משוכנע שפורום אודיו וקולנוע בייתי רלוונטי. בראות עיני מדובר בפורום העוסק בצד החומרתי של הדברים ולא בצד התוכנתי של צריכת תכנים. למשל, כמו שבאופן תאורטי פורום סלולארי עוסק בצד החומרתי של מכשירים ופורום אנדורואיד עוסק בצד התוכנתי (של מכשירי אנדרואיד...). לעומת זאת, פורום התפוח הנגוס הוא One stop shop...
לצפיה ב-'סליחה, טעות שלי, תודה על התיקון גבי '
סליחה, טעות שלי, תודה על התיקון גבי
16/08/2017 | 21:55
1
12
היא דיברה על שידור של ערוצים שאינם משודרים בארץ, דבר זה הוא ככל הידוע לי עובר על זכויות יוצרים ולכן כך עניתי.

לצפיה ב-' חבל שישר קפצת לחו"ל -קום אני רוצה להפעיל אח"כ נדבר על המה'
חבל שישר קפצת לחו"ל -קום אני רוצה להפעיל אח"כ נדבר על המה
16/08/2017 | 22:44
5
ושוב-מכיון שזה אנדרואיד-כאן לדעתי המקום הנכון

עדיין מחפשת קודי בהתקנה שקטה בעברית כזה שלא אצטרך לשבור את הראש כי עד
עכשיו לא הצלחתי

המיניקס שלי הוא ישן NEO5 ולכן אני דווקא מח]שת את התוכנה שקודי הוציאו שישר מתקין הכל בעברית

תודה
לצפיה ב-'קרינה במכשירי שיואמי'
קרינה במכשירי שיואמי
13/08/2017 | 19:57
1
44
אני שוקל לקנות סמארטפון של שיואמי, אך הבנתי שישנה בעיה בנוגע לאמינות המידע שיש על הקרינה במכשירים של שיואמי. לצורך העניין, באתר של mi יש מידע על הקרינה של שניים מהמכשירים:
וגם באתר הבא ניתן למצוא נתוני קרינה על מכשירי שיואמי:
אך מצד שני, הבנתי ממקורות מסוימים ברשת שהנתונים שיש על הקרינה בכל מה שקשור לדגמי שיואמי אינם אמינים.
מה דעתכם בנושא? האם האתרים שלמעלה אמינים? יש אולי מקורות נוספים?
מחברים שלי שקנו שיואמי בארץ, הבנתי שקיבלו הוראות בסינית שלא ברור להם איפה רשומה שם הקרינה- ולכן אין לי כנראה איך להסתמך על המפרט שיופיע באריזה.
לצפיה ב-'יש חברות שגם המהנדס המתכנן'
יש חברות שגם המהנדס המתכנן
16/08/2017 | 12:22
25
לא יוכל לתת לך תשובה לשאלתך.
לצפיה ב-'טאבלט '
טאבלט
15/08/2017 | 11:34
5
21
הי,
התלבטות:
במסגרת מעבר ללימודים באמצעות טאבלט בחטיבת הביניים (כתה ז'), צריך לקנות לבני טאבלט איכותי שישרת אותו גם לצרכי לימודים וגם לפנאי, עם אפשרות לגלישה סלולרית. מתלבט בין Samsung Tab A T585 עם 16G זיכרון דרך יבואן מקביל (???) כי דרך הרשמי זה יקר מידי (בערך 1,600 ש"ח)... לבין   Lenovo Tab 2 A10-70L עם 32G זיכרון, דרך יבואן רשמי. שניהם סביב ה-1,000 ש"ח.
תמיד נרתעתי ונמנעתי מקניית מכשירים מיבואן מקביל. העדפתי לשלם יותר כדי לקנות מיבואן רשמי (עבור עדכונים ובכלל). אבל במקרה הזה הסמסונג דרך רשמי יקר משמעותית. האם כדאי "להתפשר" על ה-Samsung דרך מקביל או ללכת על ה-Lenovo ? או הצעה אחרת בכלל?
אשמח להתייחסותכם המהירה.
תודה :)

לצפיה ב-'שאלה - למה צריך גלישה סלולרית?'
שאלה - למה צריך גלישה סלולרית?
15/08/2017 | 12:35
3
25
זה מגביל את האפשרויות, ומייקר מאוד את המחיר.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/08/2017 | 12:44
2
22
כדי שאפשר יהיה לגלוש גם במקומות שאין בהם wifi... למשל בנסיעות שצריך תעסוקה לילדים... 
לצפיה ב-'אינטרנט סלולרי אפשר לשתף גם מהטלפון'
אינטרנט סלולרי אפשר לשתף גם מהטלפון
15/08/2017 | 13:17
1
27
או מקסימום לקנות נתב סלולרי עצמאי - יעלה הרבה פחות מאשר פער המחירים שבין טאבלט עם אפשרות לסים ובלי, אפילו על אותו דגם.
לצפיה ב-' '
15/08/2017 | 13:38
5
לצפיה ב-'סתם לידיעה: נשאל גם ב-117/91/2142 (לפחות)'
סתם לידיעה: נשאל גם ב-117/91/2142 (לפחות)
15/08/2017 | 13:27
14
לצפיה ב-'עדכון אנדרואיד 6 ל7'
עדכון אנדרואיד 6 ל7
12/08/2017 | 20:11
5
46
שלום
לעדכן גלקסי S6 חדש במיידי או שיותר טוב לו הישן?
תודה רבה
לצפיה ב-'יש בכלל מכשיר שהמרשמלו היה לו טוב ?'
יש בכלל מכשיר שהמרשמלו היה לו טוב ?
12/08/2017 | 20:43
1
48
לא יודע איך הגירסה של סמסונג ל-7, אבל בנקסוסים וב-OP3 הנוגט עשה טוב למכשירים.
לצפיה ב-'מאיפה לי אם טוב או לא. עכשיו חדש'
מאיפה לי אם טוב או לא. עכשיו חדש
12/08/2017 | 20:47
11
לצפיה ב-'עיקר השאלה האם יהיה צריכת סוללה מוגברת או בעיות כלשהם'
עיקר השאלה האם יהיה צריכת סוללה מוגברת או בעיות כלשהם
12/08/2017 | 21:05
2
14
לצפיה ב-'אני יכול לומר שעדכון של S7 לנוגט עבר יפה בלי בעיות.'
אני יכול לומר שעדכון של S7 לנוגט עבר יפה בלי בעיות.
14/08/2017 | 21:45
1
12
לצפיה ב-'הS7 יותר חדש והוציאו לו את העדכון הרבה יותר מוקדם מלS6 כך'
הS7 יותר חדש והוציאו לו את העדכון הרבה יותר מוקדם מלS6 כך
15/08/2017 | 10:22
18
היי
כך שסביר שהוא עובד מצויין איתו.
השאלה אם הS6 מתמודד טוב עם העדכון.

יום טוב ותודה
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:05
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'מכשיר "בייסיק סמארט פון" לגיל השלישי'
מכשיר "בייסיק סמארט פון" לגיל השלישי
12/08/2017 | 11:58
4
46
lg/ e2c  האם ניתן לשנות lg אחר לגירסה הזו המותאמת לקשישים או שצריך לרכוש את המכשיר בתוכו מותקנת הגירסה?
לצפיה ב-'אני לא מכיר את המכשיר הזה או את הממשק שלו'
אני לא מכיר את המכשיר הזה או את הממשק שלו
12/08/2017 | 14:08
39
אבל אפשר להתקין על כל סמארטפון שמריץ אנדרואיד לאונצ'ר (Launcher) חלופי, כולל כאלה שמיועדים לקשישים. למשל יש את Big Launcher שיש לו גירסא חינמית, והגירסא בתשלום עולה משהו כמו 40 ש"ח. זה אומר שאם כבר יש בבית מכשיר ישן שעדיין שמיש, לא צריך להוציא כמה מאות על מכשיר חדש, אלא אפשר בהשקעה קצרה להפוך אותו למכשיר מותאם.
לצפיה ב-'סיני בחמישים דולר ולאונצ'ר'
סיני בחמישים דולר ולאונצ'ר
12/08/2017 | 20:43
2
36
לאימא שלי קניתי את doogee x5 והתקנתי עליו לאונצ'ר Nova שיש בו אופציית נעילת מסך מפני שינויים.
לצפיה ב-'יש לי שיומי MI4C והפיצ'ר הזה כבר קיים בו'
יש לי שיומי MI4C והפיצ'ר הזה כבר קיים בו
14/08/2017 | 15:01
1
24
אממה כשעןברים לאפשרות של "הקשישים" אז יש הרבה דברים שמנוטרלים
אז למרות שהאותיות הגדולות היו מתאימות לי - המחסור בדברים מסויימים מפריע לי

לצפיה ב-'במקרה של אימא שלי...'
במקרה של אימא שלי...
14/08/2017 | 15:33
26
התקנתי לאונצ'ר Apex, יש שם אפשרות להגדיל אייקונים וגופן. 
לצפיה ב-'סלולאר כשר - סתם שיעשע אותי'
סלולאר כשר - סתם שיעשע אותי
14/08/2017 | 10:11
1
47
יצא לי לקרוא באתר של רמי לוי. ואז ראיתי את זה:

"לידיעתכם, כפתור הנמכת והגברת הווליום במכשירים מושבת וזאת עקב הדרישה הכשרותית להסרת האפשרות לאיפוס ושחזור הגדרות יצרן מקוריות למכשיר.
קיים תחליף בצורת ווידג'ט אשר מחליף באופן מלא את מקש הווליום."

אחלה רעיון יצירתי :)
לצפיה ב-'אגב, גם בטאבלט ה-KindleFire אין כפתור ווליום'
אגב, גם בטאבלט ה-KindleFire אין כפתור ווליום
14/08/2017 | 11:55
34
אבל לריקברי נכנסים ע"י מספר לחיצות על כפתור ההפעלה.
לצפיה ב-'קניתי לכלתי סטרימר פשוט מחנות וולאהשופ ויש לה בעיה עם הקודי'
קניתי לכלתי סטרימר פשוט מחנות וולאהשופ ויש לה בעיה עם הקודי
13/08/2017 | 18:06
38

החליפו לה את המכשיר אצל היבואן אולם טוענים שחלק ניכר מהקודי בעברית
חסום.
אז האם יש כיום אפשרות להתקין  הרחבות שעובדות? (לינקים בבקשה)

תודה
לצפיה ב-'היכן מורידיםד קודי למכשיר מיניקס NEO5 ישן אנדרואיד קיט קאט 4'
היכן מורידיםד קודי למכשיר מיניקס NEO5 ישן אנדרואיד קיט קאט 4
13/08/2017 | 18:02
1
24
קיבלתי מכשיר ישן שהיה בן קודי מקרטע
מחקתי את כל המכשיר והחזרתי אותו ל-DEFAULT

נאמר לי שהמכשיר לא יכול לקבל קודי 17 ואני צריכה לחפש גרסא 16.1 או אפילו 14.1 ואני לא מוצאת

אשמח לקבל לינקים גם להרחבות. לא מצאתי בקודי ישראל
אם אפשר משהו כהתקנה אוטומטית כי אני לא מתמצאת באנדרואיד.

גם סרטי הדרכה ומדריכים יוכלו לעזור לי (בנוסף)
תודה

נ.ב. האם יש אפשרות לעדכן את הקושחה של המכשיר (בדרך קלה?)
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
14/08/2017 | 15:02
3
לצפיה ב-'הפיכת רשימת אקסל לVCARD'
הפיכת רשימת אקסל לVCARD
13/08/2017 | 09:08
1
27
היי לכולם
יש לי רשימה של מלא אנשי קשר בקובץ אקסל פשוט (שם וטלפון)
הבנתי שכדי להעביר אוטומטית את כל הרשימה לאנשי קשר בטלפון אני צריך להפוך את האקסל למשהו שנקרא VCARD
ראיתי מדריכים ביוטיוב ולא כלכך הגעתי לפתרון
מישהו אולי התעסק עם זה פעם ויכול להמליץ ?

תודה חברים
לצפיה ב-'מצאתי אפליקציה- תודה הסתדר'
מצאתי אפליקציה- תודה הסתדר
13/08/2017 | 10:00
7
לצפיה ב-'היוטיוב נתקע כל הזמן למרות שנטען כראוי?'
היוטיוב נתקע כל הזמן למרות שנטען כראוי?
12/08/2017 | 10:50
26
בשבוע האחרון השירים נתקעים 4-5 פעמים בשיר,השיר נטען תוך מס' שניות ושהשיר נעצר הוא דורש לחיצה על פליי כדי להמשיך,כאילו זו עצירה יזומה,אין בעיה ברוחב פס,הורדתי מחדש את הגרסא הכי עדכנית וניקיתי מטמון....עוד רעיונות?
לצפיה ב-'איך מנקים CASH?'
איך מנקים CASH?
10/08/2017 | 15:14
10
28
אני נכנס לאתר דרך הנייד בכרום. אני מקבל גרסא לא מעודכנת של האתר. לוחץ על שלוש הנקודות בצד שמאל למעלה ועל החץ שאמור לנקות את הCASH אבל זה לא עוזר. בגלישה incognito אני רואה את האתר בגרסא הנכונה. מה עושים?
תודה
לצפיה ב-'Cash - דרך חשבונות הבנק, Cache של הדפדפן אתה יכול לנקות דרך '
Cash - דרך חשבונות הבנק, Cache של הדפדפן אתה יכול לנקות דרך
10/08/2017 | 16:07
9
50
ההגדרות של האפליקציה במסך האפליקציות, יש לך שם אפשרות לנקות דאטא וCache.
לצפיה ב-'Cash *מלבינים*, לא מנקים '
Cash *מלבינים*, לא מנקים
10/08/2017 | 16:24
2
12
לצפיה ב-'לכאורה '
לכאורה
10/08/2017 | 16:24
9
לצפיה ב-'סליחה טעות שלי. '
סליחה טעות שלי.
10/08/2017 | 16:25
12
לצפיה ב-'בבנק לא ידעו לענות על השאלה...'
בבנק לא ידעו לענות על השאלה...
10/08/2017 | 19:58
5
33
הגדרות
אפליקציות 
ואז מה?
שלוש נקודות למעלה, אפס הגדרות אפליקציה?
לצפיה ב-'נכנס לאפליקציה הרצויה ואמור להיות לך אפשרות לבחור'
נכנס לאפליקציה הרצויה ואמור להיות לך אפשרות לבחור
10/08/2017 | 23:54
4
34
בניקוי זכרון הקאש שלה.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שרשמתי מלכתחילה... כלומר'
זה בדיוק מה שרשמתי מלכתחילה... כלומר
11/08/2017 | 06:47
3
19
אני בדפדפן כרום, לוחץ על 3 הנקודות משמאל. יש שם מעין חץ שנראה בצורת עיגול לא שלם. כמו כפתור ה-REFRESH בדפדפן.
זה להבנתי הרעועה הסימן לניקוי CASH או CACHE או CASHE או KASH או KASHE או KACHE   
אבל זה לא עובד.
אז שאלתי היא, האם לחצתי על האופציה הנכונה ואם לא אז איך מנקים?
תודה
לצפיה ב-'תנסה את זה מתוך הכרום'
תנסה את זה מתוך הכרום
11/08/2017 | 12:22
2
22
-שלוש נקודות
-היסטוריה
-נקוי זיכרון גלישה
--- כאן עולות לך אופציות הנקיון ואפשר לסמן הכל כולל CACHE
- נקה זכרון

אם זה לא עובד אז פשוט תסיר את הכרום ותתקין אותו מחדש
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/08/2017 | 07:25
1
111
תודה על התשובה.
בלשב זה לא ברור איך, זה כבר הסתדר מעצמו לגבי האתר המסויים שמעניין אותי.
בפעם הבאה שיהיה צורך אבדוק את הדרך הזאת.
האם זה מנקה CASHE או רק את הכתובות שבהן ביקרתי? 

לצפיה ב-'אתה יכול לבחור מה זה מנקה'
אתה יכול לבחור מה זה מנקה
14/08/2017 | 21:46
5
לצפיה ב-'העברת נתוני יישומים (אנשי קשר, מסרונים וכו') מסמסונג לסמסונג'
העברת נתוני יישומים (אנשי קשר, מסרונים וכו') מסמסונג לסמסונג
08/08/2017 | 14:00
48
69
הזמנתי אתמול את הסמסונג הבא שלי (A3 2017). מקווה שיגיע תקין והכול יהיה בסדר; השאלה מהי הדרך היעילה להעביר מידע מהישן לחדש (קבצים אין בעיה, רובם שמורים בכרטיס הזיכרון).

כשעברתי מנוקיה לסמסונג (S3 מיני) העמסתי על הסים 250 אנשי קשר וזהו... אבל כיום כבר העברתי את כולם...
המשך>>
הזמנתי אתמול את הסמסונג הבא שלי (A3 2017). מקווה שיגיע תקין והכול יהיה בסדר; השאלה מהי הדרך היעילה להעביר מידע מהישן לחדש (קבצים אין בעיה, רובם שמורים בכרטיס הזיכרון).

כשעברתי מנוקיה לסמסונג (S3 מיני) העמסתי על הסים 250 אנשי קשר וזהו... אבל כיום כבר העברתי את כולם לזיכרון (ונוספו עליהם עוד רבים), ויש מסרונים (היסטוריה שכן הייתי רוצה לשמור), תזכורות... (ביומן אני לא משתמשת). לא משתמשת גם בגיבוי של חשבון גוגל או סמסונג (כדאי?).

הקלטות במקליט השיחות פשוט אעביר למחשב; אבל מה לגבי מועדפים בדפדפן? (כרגע משתמשת בדולפין). או (משהו אפילו יותר אדיוטי) שלבים שעברתי במשחק...?

אחרון חביב ופחות קשור, מה עושים עם יישומי מסרים מידיים אם אני מחליפה גם טלפון וגם סים? (מספר מקומי בחו"ל). אם לא התחברתי עם שם משתמש וססמה (למיטב זיכרוני...) איך מזהים שאני "אני"? לפי אנשי הקשר? לפי חשבון גוגל? (כלומר כתובת הדוא"ל הראשית שלי). למען האמת (מכיוון שאני לא משתמשת בווטסאפ) היו לי רק קומץ אנשי קשר ולכן זה לא קריטי "להתחיל מחדש" (ואת ההיסטוריה אני ממש לא צריכה), אבל אני לא רוצה להיתקע בבעיה...

לצפיה ב-'מוטוG3, בלוטוס מעצבן'
מוטוG3, בלוטוס מעצבן
10/08/2017 | 09:22
5
39
אז אתחיל בכך שאני מאד מאוכזבת מהמכשיר.
הדור הראשון היה פצצה. זה איטי מאד מאד.
אחת הבעיות המעצבנות הן שהבלוטוס מפסיק לתפקד ואני חייבת לאתחל כל כמה ימים כדי להשתמש בנהיגה.
ניסיתי כל מיני פטנטים שקראתי ברשת, כמו למחוק את הקש . זה לא מונע את התקלה הזאת.
מישהו נתקל בתופעה ו/או יכול להציע הצעה אחרת?
לצפיה ב-'רק בדיקה אחת'
רק בדיקה אחת
10/08/2017 | 10:31
4
47
בדוק כאשר אתה ברכב שרשתות wi-fi לא מאופשרות.
בטלפונים ה bluetooth וה wi-fi נמצאים באותו רכיב ,על כן צריך לסגור wi-fi .

לצפיה ב-'אהה ?!? מאיפה המצאת את זה ? '
אהה ?!? מאיפה המצאת את זה ?
10/08/2017 | 12:23
3
36
שנים שאני עובד עם WIFI + BT במקביל ( במכשירי אנדרואיד , IOS , B.B וWP ) ואף פעם לא נתקלתי בתופעה כמו שאתה מתאר . 
לצפיה ב-'לי היה קורה דבר דומה עם הנקסוס 4 או 5, אחד מהם.'
לי היה קורה דבר דומה עם הנקסוס 4 או 5, אחד מהם.
10/08/2017 | 15:02
1
16
לצפיה ב-'היו לי שניים כאלה , מעולם לא קרה '
היו לי שניים כאלה , מעולם לא קרה
10/08/2017 | 15:06
35
וגם לא ב GNEX או בנקסוס 5איכס . 
לצפיה ב-'אני מצפה לתשובה מ lahadam'
אני מצפה לתשובה מ lahadam
10/08/2017 | 16:42
32
לא ממך .לו יש את הבעיה ואני שמח שלך אין בעיה.

לצפיה ב-'מה עושים עם אייקון שנעלם ?'
מה עושים עם אייקון שנעלם ?
08/08/2017 | 14:04
7
28
אני לא יכול להפעיל יותר את הVLC אחרי שהאייקון שלו נעלם. יש לזה פתרון?
זה MOTO G אנדרואיד 5.1
לצפיה ב-'אולי בטעות הסרת את היישום? נסי להתקין מחדש'
אולי בטעות הסרת את היישום? נסי להתקין מחדש
08/08/2017 | 15:16
6
10
לצפיה ב-'לא הסרתי והוא מופיע ברשימת היישומים שהורדו'
לא הסרתי והוא מופיע ברשימת היישומים שהורדו
08/08/2017 | 17:00
5
8
לצפיה ב-'לכן כתבתי בטעות...'
לכן כתבתי בטעות...
08/08/2017 | 17:15
4
16
לא בטוחה שאני יודעת למה כוונתך ב"רשימת יישומים שהורדו"; בגוגל פליי, למשל, מופיעים ברשימת היישומים של גם יישומים שהורדו וכבר הסרתי. השאלה אם היישום מופיע ברשימת היישומים המותקנים במכשיר (ב"מנהל היישומים"). אם כן עקרונית אפשר להיכנס לפרטים שלו ולבדוק אם לא עצרת אותו או שהוא נעצר בשל תקלה (ואז אולי כיבוי והדלקה של המכשיר יעזרו). בכל מקרה נראה לי שבמקום להתעסק הכי פשוט להסיר ולהתקין מחדש, או רק להתקין מחדש (אם הוא לא שם).
לצפיה ב-'אפשר, קיויתי שאפשר פשוט לשחזר קיצור דרך..'
אפשר, קיויתי שאפשר פשוט לשחזר קיצור דרך..
08/08/2017 | 22:06
3
8
לצפיה ב-'הכי פשוט מסירים ומתקינים מחדש'
הכי פשוט מסירים ומתקינים מחדש
10/08/2017 | 15:05
2
14
אם הוא מותקן בטלפון אז לוחצים על כפתור האפליקציות, מוצאים אותו ואז לחיצה ארוכה על האייקון ואפשר לגרור קיצור דרך למסך הראשי.
לצפיה ב-'זה לא עבד אצלי'
זה לא עבד אצלי
11/08/2017 | 16:47
1
10
נכנסתי ליישטמים ולרשימה "הורדו" אבל לחיצה על היישום (שקיים שם) מעבירה אותי רק למסך "אלץ עצירה" וכו'
לצפיה ב-'לא משם, כנס לגוגל פליי, מצא שם את האפליקציה, ותסיר ותתקין '
לא משם, כנס לגוגל פליי, מצא שם את האפליקציה, ותסיר ותתקין
11/08/2017 | 18:56
6
מחדש משם.
לצפיה ב-'התראות תצוגה -נקסוס5 '
התראות תצוגה -נקסוס5
10/08/2017 | 08:24
4
24
בוקר טוב לכולם.
עברתי ממכשיר אייפון לנקסוס5 עם מערכת הפעלה אנדרואיד מעודכנת.
יש לי שאלה לגבי התראות, למשל; בעת שיחה נכנסת שלא נענתה אכן יש מהגלילה שיורדת מלמעלה מטה הערה על שיחה שלא נענתה, אך בעת פתיחת הנעילה אין שום התראה מעל אייקון הטלפון לגבי שיחות שלא נענו (בדומה לאייפון שבו מופיע מספר השיחות הלא נענו בספרה בצבע אדום), כנ"ל גם לאפליקציית הווטסאפ.
האם יש פיתרון במערכת ההפעלה או עצמה או בתוכנה חיצונית שפותרת את זה?
תודה רבה לכולם!
לצפיה ב-'בשביל זה צריך לאונצ'ר אחר'
בשביל זה צריך לאונצ'ר אחר
10/08/2017 | 10:34
3
18
לא נסיתי אבל nova הוא מקובל .
אפשר תמיד לחזור ללאונצ'ר המקורי (google now )

לצפיה ב-'לא סתם נובה, אלא הגרסה שלו בתשלום'
לא סתם נובה, אלא הגרסה שלו בתשלום
10/08/2017 | 11:34
2
16
ותוסף Tesla משהו שיודע להוסיף את מס' השיחות שלא נענו/הועדות שלא נקראו לאייקונים של אפליקציות
לצפיה ב-'הסבר למתקשים בבקשה :)'
הסבר למתקשים בבקשה :)
10/08/2017 | 11:52
1
17
ראיתי בחנות שבאמת יש להורדה nova/nova lancher לגבי Tesla לא מצאתי אבל בכל מקרה לא ממש הבנתי מה אני צריך לעשות, אשמח להסבר פשוט יותר.
כמובן שאופציה ללא עלות תהייה מבורכת במידה ויש.
(ללא קשר, לא מאמין שבכלל צריך להתעסק עם זה, ניראה לי טריויאלי לכל פלאפון, מוזר )
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
10/08/2017 | 12:09
16
1. תוריד למחשב את הקובץ הזה:

2. תחלץ משם שני קבצים ותעביר אותם לסמארטפון. בסמארטפון אפשר התקנה של קבצים: https://www.applivery.com/docs/troubleshooting/and...

3. תתקין את Apex Launcher שהעברת למכשיר. אח"כ תתקין את Apex Notifier

4. תעשה ריסטרט למכשיר, הוא ישאל באיזה לאונצ'ר להתשמש. סמן את Apex

5. היכנס להגדרות של Apex, ל-Notification settings. סמן V במקום שבו מוזכר ה-Notifier
לצפיה ב-'איך מוחקים לוגים+קבצי זבל במכשיר LG G4 BEAT ???'
איך מוחקים לוגים+קבצי זבל במכשיר LG G4 BEAT ???
09/08/2017 | 10:21
10
103
מחיפוס בגוגל ראיתי שאפשר להכנס דרך #9900#* ולמחוק לוגים אבל אני מקבל הודעה שהקוד לא נכון וזה לא נכנס ..
ולמרות שלא מותקן הרבה (משחק באבלסן+WA+וואלה+אליאקספרס) הוא לא נותן לעדכן את התוכנה של אלי בטענה שאין מספיק מקום
לצפיה ב-'הגדרות אחסון מטמון/קובץ שמור אישור'
הגדרות אחסון מטמון/קובץ שמור אישור
09/08/2017 | 17:47
9
23
אם הסתדר יופי
אם לא - האם המכשיר מסונכרן עם חשבון גוגל ?
אז אפשר להמשיך באפליקציות חנות  אחסון נקה נתונים
כנ"ל בשירותי גוגל פליי
לכבות 
להדליק אחרי 2 דקות
להמתין כשעה (עדיף בווי פאי) שהמכשיר יבצע סינכון
ולעבוד - המכשיר ירגיש כמעט כמו חדש (:
הערה לגבי הכתוב בתוכן לפני שבובו יבוא ויצעק עלי 
(בובו : כלב נובח לא נושך, מעריך את תרומתך כאן
עשיתי זאת עשרות פעמים במספר רב של מכשירים
אם יש חשבון גוגל שמסונכרן מראש במכשיר והמכשיר בכללותו תקין אזי אין בעיה
אבל אם לא בטוחים 
לא להתחיל 
בהצלחה
לצפיה ב-'אלי לא מוסיף בריאות למכשיר'
אלי לא מוסיף בריאות למכשיר
09/08/2017 | 17:55
8
לצפיה ב-'ככה רואים אותי כאן? ? או "סתם" צעקן? '
ככה רואים אותי כאן? ? או "סתם" צעקן?
09/08/2017 | 18:38
7
17
אגב, למה אני הייתי בכלל אמור לצעוק עליך? אני לא רואה כאן משהו בעייתי . כלומר, חוץ מאשר עצם הסינכרון לגוגל .
לצפיה ב-'אתה רואה ? הצעקות שלך עזרו לפחות הפעם'
אתה רואה ? הצעקות שלך עזרו לפחות הפעם
09/08/2017 | 19:27
6
14
לא התלהבתי וכתבתי על מיני רומים מוזרים
אבל זה היה קל כי לא מדובר על סמסונג
רק LG (:
אגב  ה G2, נקסוס 4 וגלקסי 4 חיים ובועטים היטב בגירסת הנוגט 7.1.2
LINEAGE OS 
למתעניינים בצריבת רומים
ואגב 2 לזאדק, הסתדר ?

לצפיה ב-'בסוף מחקתי את התוכנה של וואלה וזה שחרר מספיק זיכרון להתקנה'
בסוף מחקתי את התוכנה של וואלה וזה שחרר מספיק זיכרון להתקנה
09/08/2017 | 19:29
11
וזה היה לפני שהספקתי לראות את התגובה שלך אז לא יכול להעיד אם היית לעזר או לא
לצפיה ב-'יש לו בכלל רומים? מי, חוץ ממוזרים כמו זאדק, בכלל משתמש בו?'
יש לו בכלל רומים? מי, חוץ ממוזרים כמו זאדק, בכלל משתמש בו?
09/08/2017 | 19:29
4
13
לצפיה ב-'לא הבנתי .. אתה רומז שהBEAT הוא מכשיר מוזר ??'
לא הבנתי .. אתה רומז שהBEAT הוא מכשיר מוזר ??
09/08/2017 | 19:31
3
17
רק שתדע לך שחוץ מהעובדה שיש לו רק 8 גיגה זיכרון ולא הכי הכי רואים את המסך שלו בשמש חזקה הוא לא רע בכלל בשביל משתמשים סופר קלים כמוני ...
לצפיה ב-'באמת לא הבנת. קראתי *לך* מוזר, לא למכשיר '
באמת לא הבנת. קראתי *לך* מוזר, לא למכשיר
09/08/2017 | 19:50
2
15

האמת שקצת קשה לי להבין איך אפשר להסתדר עם מכשיר שהוא כל כך "מעט" (בניגוד למכשירי הדגל שהם בעיקר "יותר" ) לאור השימוש שלי במכשיר, אבל אני לחלוטין מקבל שזה אפשרי ואפילו לגיטימי .
לצפיה ב-'אני מוזר בלי קשר לאיזה פלאפון יש\אין לי '
אני מוזר בלי קשר לאיזה פלאפון יש\אין לי
09/08/2017 | 20:02
1
13
לא ראית את הקישורים בפורום סלולרי שהבאתי לקליפים שלי ביוטיוב ??

כמו שרשמתי .. אני בכלל לא גולש בכלל בסלולרי ובעיקר משחק באבלס בשביל להעביר את הנסיעה לעבודה\חזרה הביתה\בשירותים בעבודה ומשתמש בWA (בניגוד לרצוני .. אולצתי בגלל שאני צריך להישאר מעודכן במה שקורה לילד בבצפר) ולכן גם מכשיר כזה "פשוט" מספיק בהחלט ...
לצפיה ב-'ברור לי שאתה מוזר בלי קשר לטלפון שלך '
ברור לי שאתה מוזר בלי קשר לטלפון שלך
10/08/2017 | 07:41
13
האמת שראיתי שהעלית סרטונים, אבל לא ראיתי את הסרטונים עצמם. אני חושב שלמרות כל השטויות שאני עושה במחשב במהלך יום העבודה, זה כבר יהיה מוגזם .
לצפיה ב-'שאלה קצת משונה...'
שאלה קצת משונה...
08/08/2017 | 11:17
4
46
ראיתי באתר של חנות בחו"ל.
שהם מוכרים מחשבים,
ללא שמותקנת עליהם מערכת הפעלה.
השאלה היא.
יש אפשרות שילבישו עליו אנדרואיד!?!
לצפיה ב-'מערכת ההפעלה נכתבת לסוג מסוים של חומרה. ואמנם אנדרואיד נכתבה'
מערכת ההפעלה נכתבת לסוג מסוים של חומרה. ואמנם אנדרואיד נכתבה
08/08/2017 | 11:40
3
44
לתמוך בחומרה מגוונת, אבל זו איננה חומרת פיסי. לכן כנראה שלא.
עם זאת, נדמה לי שניתן להריץ אמולטור אנדרואיד על מחשבי פיסי.
לצפיה ב-'אבל אנדרואיד '
אבל אנדרואיד
08/08/2017 | 17:33
2
33
זה סוג של לינוקס?
אז מדוע אי אפשר לעשות זאת!?!
אם אפשר לענות תשובה.
שגם פשוט כמוני יבין.
תודה רבה:
לצפיה ב-'האם אנדרואיד זה לינוקס תלוי בהגדרה שלך מה זה לינוקס '
האם אנדרואיד זה לינוקס תלוי בהגדרה שלך מה זה לינוקס
08/08/2017 | 18:49
35
במקרה קראתי משהו לא מזמן בנושא הזה בדיוק. קצת ארוך, אבל מעניין.

לצפיה ב-'אפשר, אבל למה שהם יעשו זאת?'
אפשר, אבל למה שהם יעשו זאת?
08/08/2017 | 22:40
35
1. עשה זאת בעצמך:

2. יש הרבה דברים שמכשירי אנדרואיד טרם יודעים לעשות או שלא פותחו עבורם האפליקציות המתאימות (עריכת וידאו מעבר להעתק/הדבק/מחק וכו'). וינדוס ולינוקס מאפשרים הרבה יותר.
לצפיה ב-'עידן פלוס וסטרימר שיאומי'
עידן פלוס וסטרימר שיאומי
07/08/2017 | 13:44
4
53

יש לי טלויזיה חכמה של LG עם ממיר עידן פלוס מובנה.
כיום מחוברים ליס. 
אני לא מצליח להגדיר את ערוצי עידן פלוס.
אשמח לקבל הסבר כיצד להגדיר את עידן פלוס. 
בנוסף רכשתי סטרימר שיאומי, מלבד נטפליקס אני לא מוצא בו יותר מידי עניין. מה עושים איתו?
ניסיתי להתקין קודי אבל אני לא יודע כיצד להגדיר אותו. אשמח להסברים.
לצפיה ב-'עידן פלוס'
עידן פלוס
07/08/2017 | 16:39
3
50
ראשית חייבים אנטנה קטנה שמחוברת לכניסת הטלויזיה 
לאחר מכן בשלט של הטלויזיה בוחרים מקור television ובתפריטים מבצעים סריקה .
הוא ימצא הרבה תחנות רדיו ואת ערוצי העידן

לצפיה ב-'האם יש לך קישור לאנטנה הזאת?'
האם יש לך קישור לאנטנה הזאת?
07/08/2017 | 17:04
2
37
או איפה ניתן לרכוש אותה?
לצפיה ב-'כן'
כן
07/08/2017 | 19:01
36
ובכל חנות שמוכרת טלויזיות

לצפיה ב-'קיבלתי עם ממיר עידן פלוס'
קיבלתי עם ממיר עידן פלוס
08/08/2017 | 17:23
26
אפשר גם להתחבר לאנטנות הישנות שעל הגג.

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ