לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'גוגל דרייב '
גוגל דרייב
26/04/2017 | 10:12
4
50
אז עשיתי גיבוי לתמונות שם ואני מעונין להוריד את זה חזרה לפאלפון שלי . 2 שאלות
1. איך אני בעצם מוריד את התמונות חזרה לפאלפון? יש שם אפשרות לבחור את כל התמונות , אבל לא ראיתי איך אני מוריד אותם לסמארטפון
2. במרוצת הזמן צילמתי וקיבלתי עוד תמונות ,,האם כאשר אני יוריד את התמונות מהגוגל דרייב זה ידרוס את התמונות שיש כרגע בפאלפון ?

תודה :)
לצפיה ב-'למה בעצם תרצה לעשות זאת?'
למה בעצם תרצה לעשות זאת?
26/04/2017 | 11:22
3
45
הרי יש לך גישה לתמונות מהטלפון והתמונות יושבות טוה מאובטחות ,אז למה לבזבז זכרון טלפון ?
את ההעברה תוכל לבצע בתיווך מחשב ,תוריד תמונות למחשב ומשם החיבור כבל תעביר לטלפון.
בטלפון זה תיקיית DCIM ,ידרוס רק אם יש לו אותו שם וגם אז יתן אתרעה.

לצפיה ב-'אתה צודק . תודה '
אתה צודק . תודה
26/04/2017 | 17:38
2
31
אני הריי גם יכול איזה תמונות להוריד לפני שאני מוריד למחשב לא ?
איך בעצם אני רואה דרך המחשב את התמונות על הגוגל דרייב?
ואיך אני מוריד למחשב שלי משם ?
תודה 
לצפיה ב-'תפתח google drive במחשב'
תפתח google drive במחשב
28/04/2017 | 12:30
1
21
בריבוע של 9 נקודות בכרום יש קיצור דרך לדרייב

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
28/04/2017 | 16:56
10
שבת שלום ושוב תודה על העזרה .
קיצרתי לי לחכות איזה 3-4 שעות עד שהפאלפון יוריד את כל התמונות דרך הWIFI.
מה שכן חלק מהתמונות בכלל לא נמצאו שם אבל מילא .
שוב תודה רבה 
לצפיה ב-'שאלה בקשר לווצאפ (שעת קבלת המסר שרואה המקבל אצלו במכשיר)'
שאלה בקשר לווצאפ (שעת קבלת המסר שרואה המקבל אצלו במכשיר)
28/04/2017 | 14:15
7
28
סליחה מראש שאני שואל כאן אבל זה הפורום הכי קרוב שמצאתי לשאלה כזו.

אם שלחתי למישהו הודעת ווצ'אפ ובאותו רגע הטלפון שלו היה כבוי (נגיד נגמרה לו הסוללה) והוא הדליק את הטלפון רק שבוע לאחר מכן. האם כשהמכשיר שלו ידלק והוא יקבל את הודעת הווצ'אפ, הוא יראה את התאריך והשעה שמופיעים אצלי בהם שלחתי לו את ההודעה? או שהוא יראה את התאריך והשעה בהם הוא קיבל את המסר?

שאלה נוספת, באיזו תדירות שירות הווצ'אפ מנסה לשלוח הודעה למכשיר כבוי? אם למשל המכשיר היה כבוי במשך שבוע שלם, האם במהלך השבוע הזה כל מספר דקות נעשה ניסיון לשלוח למכשיר את ההודעה? והאם לאחר תקופה מסויימת שבה ההודעה לא הצליחה להישלח היא נמחקת? יכול להיות שהאדם ידליק את המכשיר והוא בכלל לא יראה שנשלחה אליו הודעה?

אשמח לתשובות, תודה.
לצפיה ב-'אתה חופר'
אתה חופר
28/04/2017 | 14:54
2
29
מבחינתך מה שמענין זה האם הנ"ל קרא את ההודעה או לא.
אם אצלך הוא מופיע עם שני סימני V ירוקים מלאים,ההודעה נפתחה.
לא חשוב השעה.

לצפיה ב-'אבל זה כן מעניין אותי לדעת'
אבל זה כן מעניין אותי לדעת
28/04/2017 | 16:46
1
19
אם איחלתי למישהו מזל טוב, והוא פתח את המכשיר רק אחרי כמה ימים אני רוצה שהוא יראה ששלחתי לו מזל טוב בזמן ולא באיחור של כמה ימים!

לצפיה ב-'אצלך בטלפון'
אצלך בטלפון
28/04/2017 | 16:53
17
לחץ לחיצה ארוכה על ההודעה עד שהיא נצבעת למעלה יופיע בעיגול האות i
שם תקבל מתי נשלחה ומתי נפתחה ההודעה .זמנים שלך.

לצפיה ב-'וואטסאפ'
וואטסאפ
28/04/2017 | 15:21
3
20
למיטב זכרוני, המקבל רואה את הזמן בו ההודעה מתקבלת אצלו.

וואטסאפ איננו מנסה לשלוח הודעה למכשיר אלא האפליקציה במכשיר בודקת אם יש הודעות חדשות ומושכת אותן למכשיר.
לא ידוע לי לאחר כמה זמן, הודעה נמחקת מהשרת (לא מצאתי מידע לגבי זה ב-FAQ)
לצפיה ב-'נמחק מהשרת לאחר 30 יום אם לא מתקבל אצל הנמען'
נמחק מהשרת לאחר 30 יום אם לא מתקבל אצל הנמען
28/04/2017 | 16:45
1
11
לצפיה ב-'תודה, טוב לדעת'
תודה, טוב לדעת
28/04/2017 | 16:46
6
לצפיה ב-'לדעתי זה דווקא הפוך - מוצגת שעת השליחה האמיתית'
לדעתי זה דווקא הפוך - מוצגת שעת השליחה האמיתית
29/04/2017 | 01:38
1
לצפיה ב-'settings קורס כאשר נכנסים למסך wifi (galaxy s7)'
settings קורס כאשר נכנסים למסך wifi (galaxy s7)
27/04/2017 | 11:14
1
22
אהלן
בעיה שיש לי כבר כמה חודשים ולא מצליח לפתור.
לאחר עדכון מערכת ההפעלה האחרונה לnougat, יש לי את הבעיה הבאה:
- כאשר הוויפי כבוי, אין בעיה להיכנס ללשונית בחירת הוויפי תחת הגדרות ולהפעיל אותו, לבחור רשתות וכו
- כאשר הוויפי פועל, settings כל הזמן קורס לי כאשר אני מנסה להיכנס ללשונית וויפי. ההודעה שאני מקבל היא settings has crashed.

ניסיתי לעשות wipe cache גם לאפליקציה של הsettings, וגם לכל המכשיר.
רעיונות?

תודה מראש
לצפיה ב-'קרוב לודאי'
קרוב לודאי
28/04/2017 | 15:00
10
אחת האפליקציות שאתה התקנת כנראה לא תואמת נוגט .
להתחיל להסיר אחת אחת.

לצפיה ב-'אייקון של פייסבוק'
אייקון של פייסבוק
27/04/2017 | 14:37
2
22
אתמול גיליתי שהאייקון של הפייסבוק נעלם לי מהמסך (LG3) הוא גם לא הופיע ביישומים ולא באף מקום במסך הסוללרי שלי.
התקנתי מחדש , עם הסיסמה שלי לפייסבוק וזה עלה מחדש.
האם התופעה הזו מוכרת למישהו? כיצד זה קורה וכיצד ניתן למנוע זאת.
האם יכול להיות שזה בגלל עידכונים אוטומטיים?
לצפיה ב-'האפליקציה של פייסבוק השתגעה לאחרונה'
האפליקציה של פייסבוק השתגעה לאחרונה
27/04/2017 | 19:43
1
18
בכל המכשירים שלי היא לא פועלת כשורה...
לצפיה ב-'תודה, אז מה עושים?'
תודה, אז מה עושים?
28/04/2017 | 13:25
7
אם תמצא פתרון , אנא כתוב כאן בפורום. 
אני פשוט העלתי מחדש את האפליקציה ונכנסתי אליה עם סיסמה ושם.

לצפיה ב-'המלצה על שעון אנדרואיד חכם'
המלצה על שעון אנדרואיד חכם
27/04/2017 | 18:27
4
23
שלום, אני מחפש שעון חכם ע''ב אנדרואיד. הבנתי שזה של סמסונג מוגבל מבחינת האפליקציות. יש המלצות לדגם חדש כלשהו? מחפש לקנות באילת עד 1500 ש''ח..
לצפיה ב-'מה אתה מתכנן לעשות איתו?'
מה אתה מתכנן לעשות איתו?
27/04/2017 | 22:13
3
12
לצפיה ב-'אני לא ממש מבין'
אני לא ממש מבין
28/04/2017 | 11:59
2
16
אני מניח שלענות לשיחות, לשמוע מוזיקה... אני לא מבין בנושא כך שאני לא מכיר שימושים נוספים.
לצפיה ב-'בשביל מה שאתה רוצה מספיק אוזניות bluetooth'
בשביל מה שאתה רוצה מספיק אוזניות bluetooth
28/04/2017 | 12:27
1
14
אתה לא מתאר לעצמך שעם שעון אתה שומע מוסיקה .
שעון חכם זה גימיק שעומד להעלם מהעולם.
סתם אביזר לא שימושי.
ראה דעתו של מנכ"ל huawei

לצפיה ב-'ביחוד שצריך לטעון את "השעון" בערך פעם ביום'
ביחוד שצריך לטעון את "השעון" בערך פעם ביום
28/04/2017 | 20:03
3
לצפיה ב-'שמירה על תאריך בהעברת תמונות'
שמירה על תאריך בהעברת תמונות
26/04/2017 | 14:19
4
31
שלום,
כשאני מעבירה תמונות מהאחסון הפנימי של הטלפון לכרטיס זיכרון, התאריך משתנה ליום ההעברה.
איך אפשר לשמור על התאריך המקורי של התמונה?
תודה
לצפיה ב-'כלומר?'
כלומר?
27/04/2017 | 10:35
1
18
את מתכוונת לשינוי בשם של הקובץ (נניח, במקום 2016-04-20.jpg בכרטיס הזיכרון יראו 2017-04-25) או לשינוי התאריך במאפייני הקובץ, כשבוחרים בו מתוך הגלריה ולוחצים על ה-properties?
לצפיה ב-'תאריך המאפיינים'
תאריך המאפיינים
27/04/2017 | 11:04
19
שם הקובץ לא משנה לי.
אני רוצה לשמור על רצף כרונולוגי של התמונות.
גם כשמעבירה את התמונות למחשב, התאריך משתנה ליום ההעברה, כך שאם אני ממיינת לפי תאריך - אין לי מיון, כי כל התמונות באותו תאריך.
לצפיה ב-'התאריך לא משתנה'
התאריך לא משתנה
27/04/2017 | 14:06
1
22
בתצוגה במחשב צריך לבקש לראות את תאריך הצילום.
לצפיה ב-' ורק טיפה פירוט'
ורק טיפה פירוט
27/04/2017 | 22:19
22
כשמדובר על תמונות, יש לפחות שלושה "תאריכים" רלוונטיים:
1. לכל קובץ במערכת (ללא קשר אם מדובר על תמונה, סרט, אפליקצייה או כל דבר אחר) יש תאריך יצירה (התאריך בו הקובץ נוצר לראשונה)
2. לכל קובץ (כנ"ל) יש תאריך עדכון אחרון. אלה שדות גנריים שיש לכל קובץ.
3. לקבצי מדיה (כמו תמונות למשל), יש בנוסף שדות מידע נוספים שמודבקים אליהם. למשל - המצלמה שאיתה צולמה התמונה, מיקום הצילום, וגם... תאריך הצילום. השדות הללו לא משתנים עם העתקת הקובץ או עריכה שלו (בתוכנה נורמאלית), אבל הם לא מוצגים בד"כ באופן אוטומאטי על ידי מערכת ההפעלה. ניתן עם זאת להציג אותם וגם למיין לפיהם (בחלונות למשל, קליק ימני על תצוגת התיקייה, SORT by ---> More... ואז לבחור את התכונות שרוצים לראות ולמיין לפיהן).
לצפיה ב-'הכוונה בבחירת סמארטפון'
הכוונה בבחירת סמארטפון
26/04/2017 | 18:53
2
37
שלום לכם,
אז..one plus one שלי, מראה סימני גסיסה, ואחרי שנתיים+, חשבתי ששוה לחפש אופציות, למקרה ש..
בכל אופן, אני נוטה לעבוד עם הפון שלי-הוא מאין משרד נייד מבחינתי, ולכן חשובים לי כמה פרמטרים: חיי סוללה ארוכים, מסך גדול, עדיף 5.5 אינץ', נוחות אחיזה מסויימת...בהקשר הזה גאלקסי היה לי נורא פעם.מעבד סביר-כי אני גולשת בנט..ומסך, נו טוב מספיק לקרוא ולכתוב.
ממצלמה לא איכפת לי-משהו בסיסי מספיק..
תקציב עד 1600-2000 ש"ח,
אה וחשוב לי-שיהיה יחסית אמין לאורך זמן-למשל סאמסוג, מניסיוני מדהים בהתחלה וחצי שנה אחרי...כבר הרבה פחות. אני בכל אופן לא אוהבת להחליף ניידים על כל שטות...
יש חיה כזו?
אשמח להכוון והמלצות.
תודה,

לצפיה ב-'החיים פשוטים ויפים '
החיים פשוטים ויפים
27/04/2017 | 06:44
1
39
ה one plus one שלי אחרי שנתיים + של שימוש קצת התעייף .. החליף אותו
ה oneplus 3T  . אותו גודל מסך , חיי סוללה טובים מאד ומחיר שנכנס טוב לתקציב שלך .
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
27/04/2017 | 20:10
3
לצפיה ב-'קבצי התקנה / ZIP ל-clockworkmod'
קבצי התקנה / ZIP ל-clockworkmod
25/04/2017 | 14:16
8
39
אז לפני איזו תקופה זכור לי שקראתי ש-CM התפרקו / התמסחרו או Whatever.
בקורב יגיע אלי מכשיר i9300 (סמסונג גלקסי S3) עם רום CM כלשהו, ככל הנראה אחת מגרסאות ה-KK.
המכשיר מגיע לשם גיבוי, איפוס ושחזור מידע רלוונטי.
ייתכן גם החלפת רום.

עולה השאלה - לאיזה רום להחליף?
בעבר היה אפשר למצוא בקלות את עמוד הרומים של CM, כולל חלוקה לגרסאות יציבות / ליליות וכו' וכו'. אני לא מצליח למצוא אותו.
ממש אין לי כח או רצון להתחיל לנבור ב-XDA ולחפש קישורים להורדות, איזה רום יציב, בעיות נפוצות באותו רום וכו' וכו' ואז אחרי שבועיים להחליף שוב.
ברור שיש אפשרות להישאר עם הרום הנוכחי ולבצע איפוס מלא, אבל, אם יש גרסה יציבה עדכנית יותר - אז אעדיף אותה.

יש למישהו רעיון?
תודה
לצפיה ב-'אפשר לנסות את LineageOS (מה שהחליף את CM)'
אפשר לנסות את LineageOS (מה שהחליף את CM)
25/04/2017 | 14:39
7
32

מיותר לציין שלא בדקתי את מה שיש שם, ויכול להיות שזה לא יציב/יעיל/נוח.
לצפיה ב-'ואגב, CWM זה השם של ה-recovery, לא של הרום'
ואגב, CWM זה השם של ה-recovery, לא של הרום
25/04/2017 | 14:39
6
24
כנראה שכבר הרבה זמן לא החלפת רומים אם התבלבלת ככה .
לצפיה ב-'תודה!! אגב, מלאנת'לפים זמן לא החלפתי רום למכשיר "מערבי"'
תודה!! אגב, מלאנת'לפים זמן לא החלפתי רום למכשיר "מערבי"
25/04/2017 | 15:16
5
36
לאחרונה יצא לי להחליף רום למכשירים של ZTE, Xiaomi ועוד איזה סיני שאני לא זוכר איך קוראים לו.
אבל אבל אבל... סה"כ עשיתי copy-paste מאיפשהו, לא הסתכלתי מה העתקתי. צודק , אכן פישלתי [לעולם לא שוב! ]

אגב, ראיתי גם אזכורים ל-OmniROM, אתה יודע מה זה?

יש מצב לא גבוה שאנסה את ה-Lineage.
אני מעדיף לצרוב גרסה יציבה ישנה על פני גרסה לילית. המכשיר נמצא בשימוש אצל מישהו שהמצב שהרום הנוכחי עבד אצלו תקופה ארוכה מאוד. If it ain't broken, don't fix it.
השאלה, האם בכלל אפשר למצוא איפשהו הורדה ל-CM11 יציב למכשיר

לת'כלס -
  1. ל-Lineage-14.1 יש רק גרסאות ליליות. לא ראיתי שם גרסה יציבה. האמנם? https://download.lineageos.org/i9300
  2. האם יש צורך להתקין gapps? אם כן, מצאתי את הקישור הזה - https://wiki.lineageos.org/gapps.html
  3. לא ראיתי הוראות בנוגע לקרנל / ריקוברי. אבל, אולי בגלל שמדובר באנדרואיד N, יהיה צורך לצרוב משהו עדכני יותר?
  4. איפה מוצאים Known issues?

אחרי שכתבתי את כל התגובה הזו התגלגלתי שוב ל-XDA, נראה לי שהתשובות מצויות בדיון הזה -
לצפיה ב-'תראה, בתור מישהו שלא היה לו אף טלפון עם CM רשמי/יציב'
תראה, בתור מישהו שלא היה לו אף טלפון עם CM רשמי/יציב
25/04/2017 | 15:40
32
(בינתיים אני אפס משלוש ) אז אני בערך האדם האחרון שיכול לייעץ לך לגבי CM. אני גם לא החלפתי רום כמה שנים, ולא התעסקתי עם GAPPS בשנים האחרונות, אז עדיף שתחכה לעצה של מישהו שיותר "חי" את הנושא לאחרונה אם אתה לא מצליח להסתדר לבד.
לצפיה ב-'נסיון '
נסיון
25/04/2017 | 16:07
3
25
OmniROM - לחלוטין לא רע . השתמשתי בו בעבר למכשירים חלשים יותר .
ל S3 היה (יש ) רום מוצלח מאד של Resurrection Remix
GAPPS - צריך . החיים די קלים . יש OPENGAPPS
ריקוברי - תמיד מומלץ לעדכן . הרבה מן לא נגעתי ב CWM , משתמש בעיקר ב TWRP .
לצפיה ב-'תודה! יש לך/מכיר אדם עם ניסיון עם ה-Resurrection Remix ו-S3?'
תודה! יש לך/מכיר אדם עם ניסיון עם ה-Resurrection Remix ו-S3?
26/04/2017 | 14:21
2
17
ידוע לך עד כמה הוא יציב? יש לו דיון ב-XDA, אבל, אני עצלן
דפדוף בעמוד-שניים האחרונים של הדיון לא עושה חשק עז להתקין.

ל-OmniROM הגעתי דרך הדיון על CM ב-XDA.
יש שם שלושה קישורים עיקריים, Downloads, Changelog, Known Issues. הראשון והשלישי הם קישורים "מתים". האמצעי מפנה לעמוד הזה: https://www.cmxlog.com/11/i9300/

אם כך, נראה של-OmniROM יש קשר ל-CM.
על פניו, זה נראה מקביל ל-cm11 גרסת 4.4.4 אבל בשינוי שם.
מצד שני, מדובר בגרסה מתאריך 21-05-2015 בעוד שלמכשיר שיגיע אלי בהמשך יש CM בגרסת snapshot מ-15-01-2016.

תודה! שכחתי לחלוטין מ-OpenGapps...
ממש לא אכפת לי CWM או TWRP. בד"כ גם אין בעיה להחליף ביניהם.
לצפיה ב-'עד כמה שזוכר LZ מ 117 השתמש בשילוב הנ"ל '
עד כמה שזוכר LZ מ 117 השתמש בשילוב הנ"ל
26/04/2017 | 15:49
1
17
לי יצא לשחק איתו על ה S3 זצ"ל של הצעיר . היה יציב ועם די הרבה אפשרויות של קסטומיזציה .
לצפיה ב-'תודה! המכשיר יגיע אלי היום, אנסה את RESSURRECTION REMIX'
תודה! המכשיר יגיע אלי היום, אנסה את RESSURRECTION REMIX
27/04/2017 | 12:01
3
לצפיה ב-'מחירי הסמרטפונים'
מחירי הסמרטפונים
23/04/2017 | 21:42
5
87
שלום חברים ידוע לכם מתי מחיר הטלפונים ירדו ברשתות היבואן ?
למשל אני חושב לקנות A5 2017
אצל היבואן זה 1999 ויתר החנויות הן 1300-1999 .
אני רוצה לקנות רק בחנות של סמסונג .
יש לכם המלצה נוספת שלא חשבתי עליה ?
לצפיה ב-'לא לקנות סמסונג? '
לא לקנות סמסונג?
24/04/2017 | 08:39
25
לצפיה ב-'למה לקנות רק מ"סאני" הרשמי?'
למה לקנות רק מ"סאני" הרשמי?
24/04/2017 | 08:59
1
64
אתה מאמין שהאחריות שלהם שווה כמה מאות שח יותר מאחריות "חנות"?
לצפיה ב-'סמסונג'
סמסונג
24/04/2017 | 11:02
64
לא חושב שהם יותר טובים מחברה אחרת .
אבל תמיד טוב לקנות מהבית של המותג וכמובן שאני לא מתכוון לשלם מחיר מלא אלה מחיר אחרי ניכוי המכס .

מה שכן תמיד יהיה שרות אחר שנקנה מסאני מאשר מקום אחר וזה עם נרצה או לא נרצה , תמיד בודקים מהיכן נקנה .

מתי המחירים ירדו בסאני יש מידע לגבי זה ?
לצפיה ב-'מעט לא קשור'
מעט לא קשור
24/04/2017 | 19:47
51
מציע לבדוק אפשרות קניה ב-KSP או אייבורי. מציעים טלפון עם אחריות של יבואן, לפעמים במחירים מעט יותר נמוכים מהיבואן (נבדק בעבר לגבי דגמים אחרים. אינני יודע לגבי הדגם הספציפי הזה).

מתי והאם המחיר ירד - תלוי בשיקולים עסקיים של כל עסק.
לצפיה ב-'המלצה נוספת שלא חשבת עליה'
המלצה נוספת שלא חשבת עליה
25/04/2017 | 10:44
46
לא
לא לקנות בחנות של סמסונג!
לצפיה ב-'מישהו משתמש במטען עם כבל מגנטי?'
מישהו משתמש במטען עם כבל מגנטי?
23/04/2017 | 21:15
2
38

משהו כזה.
שווה?
איפה אפשר לקנות בארץ?
תודה
לצפיה ב-'היו פוסטים'
היו פוסטים
24/04/2017 | 23:51
1
31
שמציינים את העובדה של הקשיים בהכנסת והוצאת המתאם הזה.
עשוי לשבור את שקע הטעינה.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/04/2017 | 22:33
5
לצפיה ב-'סמסונג A5 (2017) או LG G5 SE'
סמסונג A5 (2017) או LG G5 SE
24/04/2017 | 16:59
1
29
שלום
בעבודה מאפשרים לבחור אחד מהמכשירים האלה. בדקתי באינטרנט ומבחינת ספסיפיקציות הם נראים די דומים.
מישהו מכיר אותם ויכול לתת יתרונות/חסרונות של המכשירים האלה ?
תודה.
ק.

לצפיה ב-'ממה ששמעתי וקראתי אך מודה שלא מניסיון אישי אמליץ על A5.'
ממה ששמעתי וקראתי אך מודה שלא מניסיון אישי אמליץ על A5.
27/04/2017 | 05:29
7
לצפיה ב-'הודעה מעצבנת של download pending'
הודעה מעצבנת של download pending
24/04/2017 | 10:25
1
36
הודעה מעצבנת שלא מצליח להסיר..

כביכול ניסיתי לשמור תמונה מגוגל מפס.. 

לא מוצא היכן לבטל..

אשמח לעזרה

תודה
לצפיה ב-'תחפש ברשימת היישומים "Downloads"'
תחפש ברשימת היישומים "Downloads"
24/04/2017 | 10:40
29
ושם תנסה לראות אם אפשר לבטל/למחוק את ההורדה הזו.
לצפיה ב-'מה זה אמור להביע ומה עושים עם זה!?!'
מה זה אמור להביע ומה עושים עם זה!?!
22/04/2017 | 23:51
5
105
מאז שהיה לי שדרוג (אוטומטי) של הקושחה 
למחרת יום כיפור. 
זה מה שמתקבל לי הרבה פעמים 
בעיקר כשאני משתמש במדיה במכשיר (גלאקסי S5).
לצפיה ב-'לגגל'
לגגל
23/04/2017 | 12:18
4
63
לצפיה ב-'וזה אומר'
וזה אומר
23/04/2017 | 12:31
51
שזה משחזר נתוני יצרן.
וצריך לעשות גיבוי שלא ימחקו קבצים במכשיר!?!
לצפיה ב-'אני מחכה לתשובה'
אני מחכה לתשובה
23/04/2017 | 17:32
2
57
כדי שלא אפסיד את החומר
המאוכסן בסלולרי!
לצפיה ב-'אם תצעק עלינו אנחנו לא נתאמץ לתת לך תשובה...'
אם תצעק עלינו אנחנו לא נתאמץ לתת לך תשובה...
23/04/2017 | 19:23
1
24
לצפיה ב-'תאמר לי בבקשה חבר. '
תאמר לי בבקשה חבר.
23/04/2017 | 22:25
53
מישהו צעק עליך בחיים הלא וירטואלים. 
עד שהינך חושב שמישהו כאן צעק עליך!?! 
אני סך הכל ביקשתי. לא מתחתי...
לצפיה ב-'ג'י פי אס לא עובד'
ג'י פי אס לא עובד
21/04/2017 | 17:00
3
53
שלום
נדמה לי ששאלתי פעם, הג'י פי אס לא עובד בטלפון שלי גלקסי E5
השירותי מיקום מופעלים אבל זה לא נקלט בשום אפליקציה כמעט, לא וויז, לא אפליקציה שמודדת ק"מ, גוגל מפות, זה לפעמים מזהה את המיקום שלי אבל לא יכול לנווט אותי
בדקתי מול חברת הפלאפון(המליצו לי לבדוק מולם ) הכל תקין מבחינתם
מה לעשות? 
תודה
לצפיה ב-'תתקיני אפליקציה בשם GPS TEST'
תתקיני אפליקציה בשם GPS TEST
22/04/2017 | 19:27
2
31
לצפיה ב-'התקנתי, מה עכשיו? איך בודקים?'
התקנתי, מה עכשיו? איך בודקים?
23/04/2017 | 19:19
1
12
לצפיה ב-'צריכים להופיע עמודות שהמקלט מוצא'
צריכים להופיע עמודות שהמקלט מוצא
23/04/2017 | 19:32
43
כל עמודה עבור לווין GPS שנמצא מעלינו ומסביב עד האופק בערך.
יש תגובה כזו? התוכנה בודקת את רכיב הGPS והאנטנה והתקשורת שלו בתוך הסמרטפון.

הדוגמה לקליטה טובה מופיעה בצילום הימני בדף https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
תנאי חשוב שהסמרטפון יהיה ליד חלון או תחת גג רעפים או הכי טוב בחוץ שמעליו רק שמים.
אם לא מתקבלות העמודות, אז האנטנה מנותקת או שהרכיב מקולקל.
לצפיה ב-'איך מורידים את התמונות...'
איך מורידים את התמונות...
23/04/2017 | 13:36
2
39
איך מורידים (את כולם ובאופן גורף) את התמונות מ"גוגל תמונות" למחשב שלי?
תודה רבה מראש לעונים
לצפיה ב-'התמונות נמצאות בגוגל דרייב'
התמונות נמצאות בגוגל דרייב
23/04/2017 | 16:14
1
30
תיכנסי לגוגל דרייב במחשב ותיכנסי לתיקייה "אלבומי גוגל"
תראי שם את כל התמונות
אם את רוצה להוריד את כולן תבחרי תמונה אחת ותלחצי ctrl+A זה יבחר את כל התמונות.
אחר כך תגשי ל 3 הנקודות והאפשרות האחרונה שם היא הורד.
אם יש לך הרבה תמונות זה יכול לקחת הרבה זמן.

לצפיה ב-'אם אני מוחקת מהטלפון זה נמחק גם בדרייב?תודה'
אם אני מוחקת מהטלפון זה נמחק גם בדרייב?תודה
29/04/2017 | 00:46
לצפיה ב-'קליטה בסמסונג גלאקסי 5 מחוץ לבית'
קליטה בסמסונג גלאקסי 5 מחוץ לבית
17/04/2017 | 15:43
3
53
בבית אני קולטת על WIFI של הבת.
בחוץ למרות שאני מכבה, איני מצליחה לקלוט. כמו כן לא על FREE BEZEQ WIFI
מאחר ואיני שייכת לדור ה Y אשמח להסבר מפורט מה עלי לעשות.
נראה לי שזה שייך להגדרות.

בתודה ובברכת חג שמח .
לצפיה ב-'האם בהגדרות מאופשרת קליטה סלולרית?'
האם בהגדרות מאופשרת קליטה סלולרית?
17/04/2017 | 16:34
2
52
זאת הבדיקה הראשונה שיש לעשות.
אלא אם כן את שואלת רק בנוגע לקליטת wifi,
וכדי להכנס לרשת חופשית של בזק צריכים שם וסיסמה כי היא מיועדת למיטב זכרוני רק למי שמשתף בעצמו חלק מהרשת הביתית שלו.
לצפיה ב-'קליטה מחוץ לבית'
קליטה מחוץ לבית
18/04/2017 | 22:57
1
37
כיצד אני בודקת קליטה סלולרית ?
ברור לי שעלי להכניס שם משתמש וסיסמא ברשת של  בזק.
לצפיה ב-'יש במכשיר כרטיס סים? יש חבילת גלישה?'
יש במכשיר כרטיס סים? יש חבילת גלישה?
20/04/2017 | 11:22
37
אם יש, נכנסים להגדרות, להגדרת גלישה סלולרית ולראות אם המצב מאופשר.

לצפיה ב-'שלום לכולם.'
שלום לכולם.
18/04/2017 | 13:02
12
121
 ברשותי מכשיר גלקסי J7 2016 עם גרסת אנדרואיד 6.0.1 ואני מעוניין להוריד אפליקציית רוגלות למכשיר. על מה מומלץ? יום טוב.
לצפיה ב-'תתקין CleanMaster - אחלה של רוגלה '
תתקין CleanMaster - אחלה של רוגלה
18/04/2017 | 13:20
2
83
או שאולי היא בעצם יותר נוזקה (Malware)?
לצפיה ב-'Facebook היא רוגלה, CleanMaster היא נוזקה.. '
Facebook היא רוגלה, CleanMaster היא נוזקה..
18/04/2017 | 17:56
1
25
לצפיה ב-'תודה על התיקון '
תודה על התיקון
18/04/2017 | 23:18
15
לצפיה ב-'לא כולם מבינים בדיחות'
לא כולם מבינים בדיחות
18/04/2017 | 19:18
8
83
אל תתקין מאומה
כל אפליקציה היא רוגלה .
פשוט אל תתקין דברים שאתה לא מכיר

לצפיה ב-'מה שעצוב זה שגם אחרי שהערתי לו על הטעות שלו'
מה שעצוב זה שגם אחרי שהערתי לו על הטעות שלו
19/04/2017 | 11:01
7
88
בפורום מחשבים ורשמתי לו שישאל כאן ויכתוב איזה מכשיר יש לו ושהוא מחפש תוכנה נגד רוגלות הוא עדיין שואל לא נכון

מישהו באמת עלול לא להבין את הרצון שלו ולהמליץ לו על איזה נוזקה\רוגלה אמיתית רק בשביל לגרום לו לנזק
לצפיה ב-'סליחה, ואיך היית קורא ל- CleanMaster? זו לא נוזקה אמיתית?'
סליחה, ואיך היית קורא ל- CleanMaster? זו לא נוזקה אמיתית?
20/04/2017 | 00:00
6
55
אני עונה על השאלות כפי שהן נשאלו, ולא מתיימר לדעת למה התכוון השואל.
לצפיה ב-'אוי, עכשיו נזכרתי בתוכנה להשתלט על מחשבים'
אוי, עכשיו נזכרתי בתוכנה להשתלט על מחשבים
20/04/2017 | 00:03
4
61
שהייתה מאוד נפוצה לאיזה חודשיים בערך בסוף שנות ה-90. אני לא זוכר איך קוראים לה, אבל שמנו אותה על אחד המחשבים במעבדת המחשבים, והתחלנו לשגע מישהו.
"יואו, העכבר שלי זז לבד". "היי, למה ה CD נפתח?"
לצפיה ב-'וואי גם לי ברח מהשם שלה מהזיכרון .. אויי איפה הימים האלו ש..'
וואי גם לי ברח מהשם שלה מהזיכרון .. אויי איפה הימים האלו ש..
20/04/2017 | 08:17
1
55
המונח DOS היה מערכת הפעלה ולא איזה פנאטי דתי שמסרב להתגייס
לצפיה ב-'בשנות השמונים ההבחנה היתה בין דוס למקינטוש. '
בשנות השמונים ההבחנה היתה בין דוס למקינטוש.
22/04/2017 | 10:01
26
ומ85'  דוס או וינדוס.
היום אם אתה דוס, אתה WIN 
לצפיה ב-'RADMIN'
RADMIN
22/04/2017 | 19:45
1
14
לצפיה ב-'לא נראה לי. בזמנו היית צריך לעשות צילום מסך'
לא נראה לי. בזמנו היית צריך לעשות צילום מסך
22/04/2017 | 20:02
31
כדי לראות מה יש על המסך. זו הייתה יותר רוגלה מאשר תוכנת תמיכה מרחוק.
לצפיה ב-'חשבתי על זה טיפה ו...'
חשבתי על זה טיפה ו...
20/04/2017 | 08:33
55
שנינו צודקים ..
אני שהערתי לו איך לשאול נכון ואתה שענית בכ"ז תשובה נכונה
לצפיה ב-'קליטה בסמסונג גלאקסי 5 מחוץ לבית'
קליטה בסמסונג גלאקסי 5 מחוץ לבית
17/04/2017 | 15:41
3
49
בבית אני קולטת על WI FI של הבית.
בחוץ איני קולטת גם כשאני מכבה את ה WI FI, וכמו כן לא על ה WI FI של 
BEZEQ FREE
משוכנעת שזה משהו בהגדרות.
מאחר ואיני שייכת לדור ה Y  :) אשמח ללהסבר מה לעשות.

בתודה מראש וחג שמח.
לצפיה ב-'מי ספק השרות שלך?'
מי ספק השרות שלך?
18/04/2017 | 19:21
2
35
אני כמעט משוכנע שצריך לאפשר נדידת נתונים

לצפיה ב-'קליטה מחוץ לבית'
קליטה מחוץ לבית
18/04/2017 | 20:15
1
40
הוט מובייל.
לצפיה ב-'הוט מוביל רוכבת על רשת פרטנר'
הוט מוביל רוכבת על רשת פרטנר
19/04/2017 | 08:20
34
נדידת נתונים ונתונים סלולריים חייבים להיות מסומנים
צלצלי לתמיכה שלהם יעזרו לך
לצפיה ב-'קבצים בגלאקסי 5'
קבצים בגלאקסי 5
18/04/2017 | 22:58
1
40
איך אני יוצרת תיקיות בגלקסי 5 ?

אודה על  עזרתכם.
לצפיה ב-'על מסך הבית? פשוט גוררת אפליקציה על אפליקציה'
על מסך הבית? פשוט גוררת אפליקציה על אפליקציה
18/04/2017 | 23:43
38
באיחסון? בעזרת אפליקציית מנהל קבצים. אמורה להיות אפליקציה בשם "הקבצים שלי" על המכשיר.
לצפיה ב-'שדרוג לאנדרואיד 7 - האם כדאי?'
שדרוג לאנדרואיד 7 - האם כדאי?
17/04/2017 | 07:42
3
76
שלום
יש ברשותי מכשיר מסוג galaxy note 5 שאני בסה"כ מאוד מרוצה ממנו.
ומופיע אצלי הודעה על עדכון מוכן - שדרוג לאנדרואיד 7
האם כדאי או להמשיך לדחות זאת?
האם המערכת החדשה לא תכביד בצורה כלשהי על המכשיר? כי כמו שכבר כתבתי אני מרוצה מהמכשיר (למעט הסוללה שנחלשה מאוד לאחרונה)
אשמח לחוות דעת של מי ששדרג
לצפיה ב-'בשידרוג של סמסונג תמיד יש סכנה לצרות'
בשידרוג של סמסונג תמיד יש סכנה לצרות
18/04/2017 | 01:00
2
68
ובניגוד לחלק מהמכשירים האחרים, שינמוך של סמסונג כמעט תמיד הוא לא אפשרי. אם אתה מרוצה וזה עובד לך טוב, אל תשדרג.
לצפיה ב-'בשידרוג של סמסונג תמיד יש סכנה לצרות'
בשידרוג של סמסונג תמיד יש סכנה לצרות
18/04/2017 | 22:54
1
45
א. תודה
ב. כיצד אפשר להיפתר מההודעה של סמסונג?

לצפיה ב-'אי אפשר להיפטר מההודעה הזו'
אי אפשר להיפטר מההודעה הזו
18/04/2017 | 23:22
22

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ