לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1190911,909 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'איך נפטרים ממטרד זה?'
איך נפטרים ממטרד זה?
18/05/2018 | 11:09
6
61
לאחרונה, לאחר כל סיום שיחת טלפון ב- LG G2 שלי, עולה המסך הבא:

איך נפטרים ממנו?
לצפיה ב-'מגלים ומסירים אפליקציה שמקפיצה את זה'
מגלים ומסירים אפליקציה שמקפיצה את זה
18/05/2018 | 13:35
5
43
לצפיה ב-'נסיתי, והאמת, הלכתי לאיבוד'
נסיתי, והאמת, הלכתי לאיבוד
18/05/2018 | 17:18
4
47
שלום שאול,
התקנתי את האפליקציה והרצתי אותה. קבלתי רשימה ארוכה של Addons. עברתי על הרשימה וכמעט כולה כללה אפליקציות ותיקות. כך או אחרת, לא זהיתי Addons.
האם, לדעתך, המטרד המדובר הוא חלק מ- addon?
החלון המדובר צץ אחרי כל שיחה נכנסת. האם יש בכך רמז לזהות האפליקציה שמפעילה אותו?
לצפיה ב-'לוחצים על Scan'
לוחצים על Scan
18/05/2018 | 18:52
3
28
ואז ברשימת ה-addons בוחרים ב-PUSH NOTIFICATIONS. לכאורה זה המודול שאחראי להקפצת הפרסומות. תסתכל על רשימת היישומים שבהם מוטמע מודל זה ותתחיל להסיר אחת אחת.
לצפיה ב-'אפליקציה חשודה - Answer Me'
אפליקציה חשודה - Answer Me
18/05/2018 | 22:09
2
42
אני חושד באפליקציה הבאה שהיא מקור הבעייה.

היא אינה מופיעה ברשימה האפליקציות ואיני מוצא דרך איך להסירה.

מה אפשר לעשות במקרה זה?
לצפיה ב-'להסיר אותה'
להסיר אותה
19/05/2018 | 08:50
20
לצפיה ב-'באיזו רשימה היא אינה מופיעה? אפשר דרך ה PLAY או דרך הגדרות-'
באיזו רשימה היא אינה מופיעה? אפשר דרך ה PLAY או דרך הגדרות-
19/05/2018 | 19:23
22
להכנס לרשימת האפלקציות ולהסיר משם.
לצפיה ב-'שחזור גרסה'
שחזור גרסה
18/05/2018 | 10:43
1
35
שלום לחברי הפורום,
ברשותי גלקסי J7 Pro לאחרונה אשרתי לשדרג עדכוני גרסה, מאז הטלפון זולל סוללה ועובד מאוד לאט.
כאשר ניסיתי להיכנס ל-"ענן וחשבונות"->"גיבוי ושחזור"->"שחזור".

המכשיר נותן הודעה-"משהו השתבש. נסה שנית".
למרות כיבוי והפעלה של המכשיר מחדש ולמרות ניסיון חוזר, ההודעה חוזרת ואין אפשרות לגשת לשחזור.
האם למישהו יש פתרון לשחזר לגרסה ישנה?
לצפיה ב-'צריכת סוללה גבוה ע"י הBT'
צריכת סוללה גבוה ע"י הBT
17/05/2018 | 19:49
1
26
הגלקסי S5 שלי הBT צורך הרבה סוללה גם כאשר לא מחובר לשום אביזר, האם אפשר איך שהוא לדעת מה האפליקציה שגורמת לזה אם זו בעיה של אפליקציה ?
הBT בדרך כלל הצרכן עם אחוז הצריכה הגבוה ביותר בנתוני הצריכה של הסוללה
גרסת אנדרואיד 6.01 רישמית

איפוס מכשיר והתקנת האפליקציות מחדש לא עזר.
לצפיה ב-'אולי כדאי פשוט לכבות את הBT כשאינו בשימוש'
אולי כדאי פשוט לכבות את הBT כשאינו בשימוש
21/05/2018 | 10:51
1
אני מניח שחוץ ממקרים חריגים אתה
צריך את זה במצב ON רק בעת נהיגה
בשאר ה21-23 שעות ביממה - אפשר לכבות את הבלוטות בכלל
לצפיה ב-'העברת אפליקציות מנייד לנייד'
העברת אפליקציות מנייד לנייד
14/05/2018 | 16:14
7
39
רכשתי מכשיר חדש. איך אני מעבירה את האפליקציות כולל הסיסמאות שלהם, נקודות במשחק וכד'?
לצפיה ב-'אי אפשר'
אי אפשר
14/05/2018 | 19:36
3
32
אמנם יש יישומים כגון TitaniumBackup שיודעים להעביר יישומים ביחד עם הנתונים שלהם, אבל:

1. חייבים הרשאות רוט (=האחריות של המכשיר תתבטל)
2. זה לא תמיד עובד
לצפיה ב-'או שמתקינים את האפליקציה Helium (אם היא עדיין קיימת)'
או שמתקינים את האפליקציה Helium (אם היא עדיין קיימת)
15/05/2018 | 11:19
2
30
או לחילופין משתמש ב-ADB Backup בעזרת פקודות.
לצפיה ב-'ממה שראיתי, adb backup מגבה רק את יישומי המערכת'
ממה שראיתי, adb backup מגבה רק את יישומי המערכת
15/05/2018 | 12:46
1
22
ו/או עושה גיבוי חלקי:

יש גם את Holo Backup, אבל לא ניסיתי
לצפיה ב-'אני העברתי ככה גיבויים בין מכשירים שונים'
אני העברתי ככה גיבויים בין מכשירים שונים
15/05/2018 | 16:41
24
פעם אחת עם הליום, וכמה פעמים עם פקודות ADB. צריך לפרט את כל הפרמטרים, כי ברירת המחדל היא באמת לא מתאימה לצורך הזה.
לצפיה ב-'אם זה מסמסונג לסמסונג אז עם SWITCH אם זה מפיקסל לפיקסל אז עם'
אם זה מסמסונג לסמסונג אז עם SWITCH אם זה מפיקסל לפיקסל אז עם
16/05/2018 | 13:39
2
21
אפליקציה יעודית של גוגל.
בכל מצב אחר כל נתוני גוגל מסונכרנים (אנשי קשר, יומן).
ווסטאפ מוודאים סנכרון לגוגל דרייב
שאר האפליקציות מנסים להעביר ידנית את התיקיות או בודקים אם יש להם סנכרון לענן.
לצפיה ב-'SWITCH עובדת גם בסמסונג ? חשבתי שזו אפליקציה יעודית ל-1+'
SWITCH עובדת גם בסמסונג ? חשבתי שזו אפליקציה יעודית ל-1+
16/05/2018 | 15:23
1
12
לצפיה ב-'מערכת אנדרואיד לרכב (מולטימדיה)'
מערכת אנדרואיד לרכב (מולטימדיה)
16/05/2018 | 22:43
7
42
אם זה משנה - פולקסווגן גולף 2012.
מערכת האנדרואיד - הכי חדשה (אין לי מושג מה השם/גרסה..אם זה רלוונטי לתשובה תגידו ואבדוק).
כל פעם שאני מכניסה לרוורס המערכת משתיקה את המוזיקה. איך מבטלים את זה? (ברדיו המקורי של האוטו המוזיקה לא הושתקה ברוורס).

תודה!
לצפיה ב-'מצלמת רוורס ? '
מצלמת רוורס ?
16/05/2018 | 23:53
1
30
אפשרות 1: מתקין רשלן, לא ניתק חיבור AV IN
אפשרות 2: מפרק רשלן, היתה בעבר מצלמת רוורס ולא ניתקו אותה עד הסוף

לצפיה ב-'אכן, מדובר במצלמת רוורס, אבל'
אכן, מדובר במצלמת רוורס, אבל
17/05/2018 | 00:00
30
לא מדובר פה במישהו רשלן. זו לא תקלה.
אני מכירה את זה ממכונית חדשה אחרת שיצא לי לנהוג בה. במערכות החדשות משתיקים את המוזיקה בזמן רוורס כי זה יותר בטיחותי.
הקטע הוא, שאני מעדיפה שזה לא יהיה. כלומר, שתופעל מצלמת רוורס אבל שהשמע לא יושתק.
איך מבטלים את זה? הבנתי שהאופציה קיימת.
לצפיה ב-'הגדרה נפוצה במערכות מולטימדיה מבוססות אנדרואיד'
הגדרה נפוצה במערכות מולטימדיה מבוססות אנדרואיד
16/05/2018 | 23:57
4
29
ניתן לקבוע דרך ההגדרות האם ובכמה יונמך השמע כאשר מעבירים להילוך אחורי.
יש לזה רציונל בטיחותי.
לצפיה ב-'אני יודעת שניתן, אבל איך עושים את זה?'
אני יודעת שניתן, אבל איך עושים את זה?
17/05/2018 | 00:01
3
26
הפכתי את ההגדרות ולא מצאתי.
תוכל לכוון אותי?
לצפיה ב-'אצלי...'
אצלי...
17/05/2018 | 00:13
2
29
Settings > Extra Settings > Reversing Volume
לצפיה ב-'תודה, אנסה את זה מחר על הבוקר.'
תודה, אנסה את זה מחר על הבוקר.
17/05/2018 | 00:20
18
למרות שניסיתי מלא פעמים לחפש משהו כזה ולא מצאתי..מקווה שזה באמת שם.
אחזור לדווח :)
לצפיה ב-'אצלי זה קצת שונה'
אצלי זה קצת שונה
17/05/2018 | 09:39
23
נמצא תחת driving settings
לצפיה ב-'יש לי LG, G3'
יש לי LG, G3
16/05/2018 | 20:10
1
30
לאחרונה, בקבלת שיחות, מופיע חצי מסך עליון, והתחתון ריק, כלומר אין אפשרות לענות כי לא מופיע הסימון הירוק שמחליקים עליו כדי לענות, ואז אני מחכה עד שהמתקשר יתייאש וירד מהקו.
זה קורה אחת לשבוע , לא לעיתים קרובות אך האם זה מעיד על משהו לא תקין, שאפשר לתקן לבד או במעבדה או שזה קורה לכולם , גם במכשירים אחרים? תודה על התשובה.
לצפיה ב-'אצלי זה לא קורה, אבל...'
אצלי זה לא קורה, אבל...
16/05/2018 | 21:00
30
החלפתי את הרום סטוק של המכשיר ל-Fulmics ואח"כ ל-Lineage OS

איזו גרסת אנדרואיד מותקנת אצלך? אתה יכול להתחיל מגיבוי ושחזור הגדרות היצרן. לא עזר - מעדכנים את הגרסה. לא עזר - מתקינים Fulmics. לא עזר - קונים LG G3 אחר ב-300 ש"ח
לצפיה ב-'איך משנים/מבטלים את שמי ב true caller אצל אחרים?'
איך משנים/מבטלים את שמי ב true caller אצל אחרים?
13/05/2018 | 14:35
13
57
כנראה באיזו נקודה השתרבבה שגיאה וכאני מתקשר לאנשים הם מקבלים שם אחר (פרטי נכון,משפחה לא).
זה בטלפון או אצל חברת הסלולר?
ואם בטלפון-איך? תודה
לי אין  את האפליקציה
(לפעמים כשמתקשר מופיע המספר על צג המקבל,לפעמים איכשהו שם לא נכון.לא ממש  יודע איך זה עובד ומניח שהשם זה אצל מי שיש לו את האפליקציה)
לצפיה ב-'דרך פה'
דרך פה
14/05/2018 | 13:28
12
74

אם לא מותקן אצלך, כנס לקישור והכנס את המספר שלך. הם אמורים להסיר אותו מהמאגר.
לצפיה ב-'תודה-זה פתרון חלקי'
תודה-זה פתרון חלקי
14/05/2018 | 15:40
7
48
מסיר לגמרי.
מעוניין לשנות את השם.
מניח שלהסיר לגמרי לא מזיק.
לצפיה ב-'אפשר גם אבל בעייתי'
אפשר גם אבל בעייתי
14/05/2018 | 15:49
6
44
אתה יכול לעדכן את השם דרך התוכנה.
זה אומר שאתה צריך להתקין אותה וכנראה לאשר לה לשתות לך את כל רשימת אנשי הקשר (יחד עם שאר ההרשאות שהיא בטח תבקש).

הוראות פה:

לשיקולך
לצפיה ב-'אבדוק'
אבדוק
14/05/2018 | 16:12
5
41
התמוה הוא שאני בכלל לא יודע איך זה הגיע לשם.
לא ממני.
כנראה מישהו הכניס את שמי לא נכון לאפליקציה שלו וכעת כשאני מחייג לבעלי האפליקציה זה מופיע כך.שגוי.
"לשתות את אנשי הקשר" אומר שהתוכנה תשתמש בהם?
אמורה להיות אפשרות דרך כאן-
לחפש את המספר שלי ולערוך-אבל אינני רואה איך אלא אם אני נרשם למערכת מה שאינני רוצה.או פשוט אפנה במייל.
נניח שאמחק לגמרי מהמערכת--יש לזה השלכות חוץ מאשר מי שמקבל טלפון ממני לא ידע את השם?
לצפיה ב-'אין שום השלכות'
אין שום השלכות
14/05/2018 | 18:17
4
35
זה פשוט לא יופיע לאנשים שיש להם את התוכנה כאשר תתקשר.

וכן, אם אתה מתקין את התוכנה, יש לה גישה לכל אנשי הקשר בנייד שלך. שמות ומספרים (ובטח יש לה עוד הרשאות)
לצפיה ב-'השאלה היא מה קורה אם אני מתקין,מתקן את שמי ומסיר'
השאלה היא מה קורה אם אני מתקין,מתקן את שמי ומסיר
14/05/2018 | 18:41
3
37
מבחינת אנשי קשר ובכלל.

לצפיה ב-'ברגע שתתקין, הם קוראים את'
ברגע שתתקין, הם קוראים את
14/05/2018 | 20:37
44
הכל. בשביל מה?
ולמה אתה צריך שהשם שלך יהיה שם?
כנס ללינק הראשון ותמחק את השם.
לצפיה ב-'ברגע שהתקנת רשימת אנשי הקשר שלך נשארת אצלם'
ברגע שהתקנת רשימת אנשי הקשר שלך נשארת אצלם
16/05/2018 | 14:07
1
24
לצפיה ב-'פתרון עקום'
פתרון עקום
18/05/2018 | 09:48
15
להכניס את הסים למכשיר חדש ללא אנשי קשר ולהירשם משם. כך לא ייקראו אנשי קשר. אם צריך גם מייל (לא מכיר את האפליקציה) אפשר להשתמש במייל פיקטיבי.
לצפיה ב-'תודה על הקישור '
תודה על הקישור
15/05/2018 | 11:21
3
42
אני לא יודע אם הייתי רשום שם, אבל מחקתי ליתר ביטחון .
לצפיה ב-''
15/05/2018 | 11:25
6
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
16/05/2018 | 14:36
9
לצפיה ב-'גם אני. תודה ל dino_din על הקישור '
גם אני. תודה ל dino_din על הקישור
19/05/2018 | 00:21
3
לצפיה ב-'חלק מיישומי גוגל לא מתסנכרנים'
חלק מיישומי גוגל לא מתסנכרנים
15/05/2018 | 00:22
2
18
יש לי Note 8 SM-N950F עם 128GB ואנדרואיד בגרסה 7.1.1
יש לי את הטלפון מזה כ 3 שבועות ולפני כן היה לי נוט 4, כך שאני די מכיר את המערכת.
לאחרונה הבחנתי שחלק מיישומי גוגל אינם מסתנכרנים גם כאשר אני ניגש להגדרות - חשבונות - גוגל ועושה "סנכרן כעת" לחשבון שלי. 
לפעמים זה מסתנכרן אבל לוקח המון זמן.
איך אני פותר את זה?

לצפיה ב-'יש הגדרות מתקדמות'
יש הגדרות מתקדמות
15/05/2018 | 09:16
1
19
חלק מהסינכרונים דורש חיבור wi-fi דוקא וחיבור לטעינה .

לצפיה ב-'יכול להיות שאפשר לבטל את זה מתוך "הורדות"'
יכול להיות שאפשר לבטל את זה מתוך "הורדות"
15/05/2018 | 11:18
8
אני לא יודע איך זה בסמסונג, אבל במכשיר הסיני של זוגתי הייתה שם אפשרות (מטופשת למדי) כזו.
לצפיה ב-'היי + LGQ6 פתאום אינו מקבל שיחות, רק מוציא'
היי + LGQ6 פתאום אינו מקבל שיחות, רק מוציא
08/05/2018 | 20:25
2
33
אשמח לעזרה, רעיונות
...
!
תודה
לצפיה ב-'להכניס את הסים למכשיר אחר'
להכניס את הסים למכשיר אחר
09/05/2018 | 09:14
1
37
אם גם שם הוא לא מקבל שיחות, להחליף סים. אם שם הוא כן מקבל שיחות, לגבות ולאפס את ה-LG
לצפיה ב-'תודה ! :)'
תודה ! :)
09/05/2018 | 20:44
40
בחנות של ניידים איפסו לי את הסים וחזר לקבל שיחות. ...
לצפיה ב-'בעיה בסנכרון אנשי קשר'
בעיה בסנכרון אנשי קשר
09/05/2018 | 09:58
2
30
עברתי לטלפון חדש PIXEL XL
יש בעיה בסנכרון של אנשים הקשר
אנשי קשר חדשים שאני מכניס דרך המחשב לא מופיעים בנייד ולהפך. או שבמקרים מסויימים לוקח המון זמן עד שזה מסתנכרן... אני כבר לא בטוח.

באנשי הקשר בנייד מסומן סנכרון באופן אוטומטי ולכן לא ברור לי מה הבעיה

עזרה?
לצפיה ב-'לרוב עושים הפוך: מזינים בנייד ומסתנכרנים לגוגל'
לרוב עושים הפוך: מזינים בנייד ומסתנכרנים לגוגל
09/05/2018 | 13:36
1
47
תוודא רק שחשבון הגוגל של הסנכרון והחשבון שאליו נוספים אנשי הקשר חד המה.

ניתן לכריח סנכרון ידני: הגדרות --> חשבונות --> גוגל --> החשבון המבוקש  --> אנשי קשר --> להוריד ולסמן מחדש
לצפיה ב-'תשובה...'
תשובה...
09/05/2018 | 16:02
22
תמיד זה עבד לי בסדר בשני הכיוונים.
לא משנה היכן הגדרתי זה סונכרן תוך שניות.
בכל מקרה, תודה. אנסה.

לצפיה ב-'תקלה בסטרימר google service framework'
תקלה בסטרימר google service framework
07/05/2018 | 13:48
25
מכשיר סטרימר של שיומי חדש מהקופסא, מופיע תקלה
google service framework נעצרת שוב ושוב.
ואין אפשרות לבצע כלום

נא את עזרתכם

לצפיה ב-'בעיית סים'
בעיית סים
05/05/2018 | 19:47
5
44
היי יש לי טלפון סמסונג 4 , מידי פעם לא מצליח לטלפן ומקבל הודעה "לא מורשה ע"י הסים"  . אם אני מכבה ומדליק לרוב הבעיה נפתרת או שאני מוציא ומכניס את הבטריה ואז הבעיה גם נפתרת. מה יכולה להיות הסיבה לכך ?

לצפיה ב-'כמה השערות'
כמה השערות
05/05/2018 | 20:58
4
36
1. לוח האם הולך לשבוק חיים
2.  תושבת הסים הולכת לשבוק חיים
3. כרטיס הסים פרובלמטי
4. מערכת ההפעלה (רום) פרובלמטית

לצפיה ב-'סים'
סים
06/05/2018 | 15:46
3
26
אז יש לי שתי שאלות : א. האם טכנאי ממוצע יודע לאבחן ולתקן את התקלות האלה ?  ב. האם שווה להשקיע בתיקון או לקנות טל. חדש ?
לצפיה ב-'לא שווה'
לא שווה
06/05/2018 | 15:59
2
33
הטכנאי יכול להציע להחליף את לוח האם (כמה מאות שקלים) או את תושבת הסים (בסביבות 100 ש"ח). מה שבטוח, הוא לא יתעסק עם צריבת רומים או החלפת כרטיס הסים בכרטיס חלופי.

היום טלפון ששווה ל-Samsung S4 מבחינת הביצועים עולה 340 ש"ח:
לצפיה ב-'סים'
סים
06/05/2018 | 18:04
1
21
תודה
לצפיה ב-'לפני שאתה זורק תנסה את הדבר הפשוט הבא:'
לפני שאתה זורק תנסה את הדבר הפשוט הבא:
07/05/2018 | 08:52
32
תוציא את הסים ותקח מחק (של עפרון).
תשפשף את המגעים של הסים עם המחק (זה מנקה אותם)
תנקה טוב את הפרורים, תנקה את תושבת הסים עם מקלון אוזנים.
תחזיר ותקווה לטוב.
אפשר גם לנסות להכניס סים אחר ולראות אם הבעייות נעלמות שאז פשוט צריך להחליף את הסים.

לצפיה ב-'אפליקציית בוקינג'
אפליקציית בוקינג
07/05/2018 | 08:28
33
הפעלתי באופן ידני עדכון לאפליקציה. העדכון ירד, אך ההתקנה נכשלה.
כיבוי והדלקה של המכשיר, ניקוי מטמון וכו' לא עזרו.
הסרתי את האפליקציה במטרה להתקינה מחדש. ההתקנה לא הצליחה.
אין לי בעיות עם עדכונים של אפליקציות אחרות.
המכשיר - שיומי רדמי נוט 2.
גרסת אנדרואיד  LRX22G 5.0.2
מה עושים?
תודה
לצפיה ב-'סריקת אתר ופתיחתו דרך הדפדפן בנייד'
סריקת אתר ופתיחתו דרך הדפדפן בנייד
06/05/2018 | 17:36
2
38
שלום,
יש לי נייד סמסונג s7.
יש לי הרבה כתובות אתרי אינטרנט מעיתונים שאני רוצה להכניס למועדפים במחשב הנייח.
האם אפשר לסרוק דרך הטלפון הנייד כתובת אתר מעיתון (לא אתרים עם קורא ברקוד) שיפתח האתר בדפדפן ואז אוכל לשלוח למחשב הנייח.
תודה
לצפיה ב-'בשביל שזה יזהה את הכתובת, צריך OCR'
בשביל שזה יזהה את הכתובת, צריך OCR
06/05/2018 | 17:49
31
Optical Character Recognition, כלומר זיהוי טקסט בתוך תמונה והפיכתו מתמונה לטקסט. אני לא מכיר אפליקציות כאלה, אבל זה מה שהייתי מחפש. אחר כך צריך אפליקציה נוספת שמאפשרת להעביר את המידע בין הטלפון למחשב. יכול להיות שיש דברים של כרום שעושים את זה, אבל אני לא משתמש בכרום אז אני לא יכול לעזור.
לצפיה ב-'תיאורטית, בעזרת Google Translate'
תיאורטית, בעזרת Google Translate
06/05/2018 | 20:16
31
לצפיה ב-'שחזור מחיקה מווטסאפ'
שחזור מחיקה מווטסאפ
05/05/2018 | 10:48
6
33
קיבלתי צלצול של שיחת ווטסאפ. בגלל שסימנתי נמחקו כל הצ'אטים והקבצים וכל מה שהיה עם איש הקשר. איפה ואיך משחזרים אם ניתן בכלל?
בדרייב של כתובת המייל המשוייכת יש גיבוי מלפני שבועיים. האם אפשר משם לשחזר לפחות חלק מכל מה שהיה עם איש הקשר?
לצפיה ב-'אפשרי לשחזר אבל "המחיר" הוא כל מה שהיה מאז ביצוע הגיבוי'
אפשרי לשחזר אבל "המחיר" הוא כל מה שהיה מאז ביצוע הגיבוי
05/05/2018 | 21:48
5
79
ב-WA לא ניתן 'למזג' גיבויים.
אם אתה משחזר גיבוי ישן, כל מה שהיה מאז הרגע בו בוצע הגיבוי - יימחק.
כלומר, נניח ואתה משחזר גיבוי מתאריך 01/05/2018, זה מה שיופיע לך. אך ורק מה שהיה מצוי במכשיר בעת הגיבוי, מה שהיה לאחר מכן, ייעלם כלא היה (למעט המדיה שנשמרה במכשיר וניתן יהיה לגשת אליה דרך יישומים / סיירי קבצים).

ה-WA מבצע גיבוי יומי ב-02:00 לפנות בוקר, כל יום. הגיבוי הוא לזכרון המכשיר. ניתן לשחזר מהגיבוי הזה כך שאתה לא חייב ללכת שבועיים אחורה. מהזכור לי, שבעת הגיבויים האחרונים זמינים ולאחר מכן הותיק ביותר נדרש על-ידי החדש ביותר.
מידע נוסף בקישור הזה - https://faq.whatsapp.com/en/android/20887921/
שים לב לחלק: To restore a less recent local backup
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
06/05/2018 | 08:25
7
לצפיה ב-'ומה עם תוכנה לשחזור מסמרטפון שמחובר עם כבל למחשב PC?'
ומה עם תוכנה לשחזור מסמרטפון שמחובר עם כבל למחשב PC?
06/05/2018 | 12:06
3
23
לשחזר שאריות מהמכשיר עצמו.
לצפיה ב-'??????????'
??????????
06/05/2018 | 16:17
1
11
לצפיה ב-'לשחזר קבצים שנמחקו בסמרטפון'
לשחזר קבצים שנמחקו בסמרטפון
13/05/2018 | 17:35
8
זה מה שאני מעוניין. שיכללו את הצ'אטים שנמחקו יחד במחיקת איש הקשר בטעות.
אפשרי? אולי drfone?

לצפיה ב-'פשוט מעתיקים את תיקיית הווטסאפ מהמכשיר למחשב וחזרה לטלפון'
פשוט מעתיקים את תיקיית הווטסאפ מהמכשיר למחשב וחזרה לטלפון
13/05/2018 | 10:39
31
הישן.
התוצאה תהיה זהה כמו מהגיבוי מהענן.
לשלב בלתי אפשרי בכל מקרה.
לצפיה ב-'סטרימרים'
סטרימרים
05/05/2018 | 19:48
18
יש בתפוז פורום לסטרימרים ? מישהוא מכיר ?
לצפיה ב-'פונקציות ב S PEN בנוט 8 לא עובדות'
פונקציות ב S PEN בנוט 8 לא עובדות
05/05/2018 | 07:36
21
שלום, הפונקציות המתוארות לא עובדות אצלי מלבד הפונקציה הראשונה - נקישה פעמיים בכדי לפתוח ממו חדש. אודה לעוזרים

Know Your Shortcuts

The Note 8 has a bunch of shortcuts
built around the S Pen's button,
and once you start using them they
become second nature. The list of
included shortcuts includes:

Pop Up Memo: Press and hold the
button and tap on the screen twice
to bring up an empty note, ready
for your next great idea.
Screen Shot: Press and hold the S
Pen button and tap the screen.
After you hear the camera shutter
sound, the image will appear in the
Gallery.
Home Screen: Press and hold the S
Pen button while dragging the
pen's tip from top to bottom. The
Home page will appear in a second
Menu Screen: Press and Hold the S
Pen buttons while dragging the
pen's tip from bottom to top. In a
second the Menu will appear.
Go Back: Press and hold the S Pen
button and drag the pen's tip across
the bottom of the screen to go back
one page.
Want more? Add your own time-
savers by tapping on Shortcuts in
the S Pen section. (It's in the
Advanced Features section of
לצפיה ב-'האזנה לשירים בטלפון'
האזנה לשירים בטלפון
03/05/2018 | 11:02
1
89

ש לי את הסמסונג J6. אני רוצה להעתיק אליו שירים מהמחשב ולהאזין להם.
לאן בטלפון אני מעתיק ועם איזו אפליקציה אני מאזין?

לצפיה ב-'לתיקיה בשם MUSIC, ויש הרבה אפליקציות'
לתיקיה בשם MUSIC, ויש הרבה אפליקציות
03/05/2018 | 13:37
28
אתה יכול לנסות את
GOOGLE PLAY MUSIC
POWERAMP

לצפיה ב-'אנשי קשר'
אנשי קשר
02/05/2018 | 11:31
2
33
שלום

יש לי LG G3 המסך שבור ואין לי אפשרות לשחק עם הפלאפון.
הוצאתי את התמונות למחשב דרך הכבל
האם י שאיזשהי דרך למצוא את האנשי קשר (בשביל להעביר אותם לפלאפון החדש) דרך הכבל (מהטלפון למחשב) ?

תודה
לצפיה ב-'בדרך כלל ,אנשים משתמשים באנשי קשר google'
בדרך כלל ,אנשים משתמשים באנשי קשר google
02/05/2018 | 13:40
26
ואז תמצא אותם בחשבון GMAIL>אנשי קשר.
ולא זה עושה את החיים קשים

לצפיה ב-'אם הוספת את חשבון הגוגל למכשיר...'
אם הוספת את חשבון הגוגל למכשיר...
02/05/2018 | 14:16
25
אנשי הקשר הם כאן:
לצפיה ב-'דחוף!!! בעיה בROOT לLG G3'
דחוף!!! בעיה בROOT לLG G3
28/04/2018 | 17:53
11
47
היי, אני מנסה לעשות ROOT לפלאפון שלי ולפי ההוראות אני צריך לאשר את האופציה של - "ניפוי באגים בUSB - מצב ניפוי כאשר USB מחובר", אך ישנה בעיה הLG מחובר בUSB למחשב אך האופציה הזו במכשיר היא באפור ואין אפשרות ללחוץ עליה ולאשר את הROOT.
מה לעשות ?
לצפיה ב-'שאלה עקרונית'
שאלה עקרונית
28/04/2018 | 21:42
8
45
איזו גרסה של מערכת ההפעלה מותקנת אצלך? הגדרות, "אודות המכשיר", אם תראה משהו כמו 30N, יש תחילה לשנמך את הרום בעזרת LGUP
לצפיה ב-' איפה רואים את זה ב"אודות הטלפון"'
איפה רואים את זה ב"אודות הטלפון"
28/04/2018 | 21:55
7
27
מה זה 30N ? ואיך משנמכים את המכשיר ולמה בכלל ?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
28/04/2018 | 22:30
6
24
1. הגדרות, אודות המכשיר, תסתכל על גרסת האנדרואיד. אם היא 6.0, יש לך רום שלא מאפשר לעשות רוט, ועליך לשמנך אותו.

לצפיה ב-'היי זה כתוב עם הרבה לינקים וקיצורים וראשי תיבות'
היי זה כתוב עם הרבה לינקים וקיצורים וראשי תיבות
29/04/2018 | 00:33
5
24
אז ככה, אני לא מבין כל כך למה כל ההפניות מהקישור ששלחת לי למלא דפים חיצוניים ולמה כל צריך להכניס מספר כלשהוא או לסרוק ומה וכמה.
לא מצאתי את המילה ROOT  בלינק ששלחת לי ולא מוסבר שם למה צריך את השינמוך.
אתה יכול להגיד לי את השלבים של השינמוך ?
לצערי כיום האנגלית שלי לא ברמה גבוהה מספיק ואני לא רוצה להכניס וירוס למחשב שלי או להרוס את הפלאפון.
יש שם הפנייה ללניק הזה - https://forum.xda-developers.com/g4/help/lgup-inst...
ואני לא בטוח אם זה ימחוק לי את הLG G3 שלי ויאפס אותו וגם ההתקנה מחדש של הגרסה הקודמת תיקח שעות...(?!)

אני לא בטוח שהROOT יעזור לי להעביר את כל הודעות הוווטסאפ לאייפון ואני לא רוצה לבזבז עוד חצי יום על התקנות וכשלונות...ניסיתי דרך תוכנה של "תאבים" שמוחקים תגובות באתר שלהם אם לא הצליחה ההעברה מהאנדרואיד לאייפון -

מקווה שתוכל לעזור לי.
תודה
לצפיה ב-'רוט לחוד והעברת הגיבוי של הוואטסאפ לחוד'
רוט לחוד והעברת הגיבוי של הוואטסאפ לחוד
29/04/2018 | 01:08
1
18
לגבי השאלה האחרונה - לא יודע, לצערי. מעולם לא נדרשתי להעביר וואטסאפ מאנדרואיד לאייפון.

בד"כ במהלך השנמוך המכשיר מתאפס. קרי, זה עשוי למחוק את תכולתו.
לצפיה ב-'לא בדרך כלל, תמיד! שנמוך = מחיקת מערכת ההפעלה והתקנה בגרסה '
לא בדרך כלל, תמיד! שנמוך = מחיקת מערכת ההפעלה והתקנה בגרסה
29/04/2018 | 01:11
19
ישנה יותר.

לצפיה ב-'אם מטרת הרוט היא להעביר את הודעות הוואצאפ מאנדרואיד לאייפון'
אם מטרת הרוט היא להעביר את הודעות הוואצאפ מאנדרואיד לאייפון
29/04/2018 | 01:10
2
25
שכח מזה!
אין אפשרות לעשות זאת!

א. רוט, בכל צורה שתעשה אותו, אם נעשה בפעם הראשונה - גורר איפוס מלא של המכשיר על כל תכולתו והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה.
ב. בפעם האחרונה שבדקתי, לא ניתן להעביר הודעות וואצאפ מאייפון לאנדרואיד ו/או הפוך, אופן שמירת הקבצים הוא שונה ואין אפשרות לבצע את ההמרה הזו בצורה טובה.
לצפיה ב-'דווקא מישהו דיווח לא מזמן שהוא הצליח להעביר מאייפון'
דווקא מישהו דיווח לא מזמן שהוא הצליח להעביר מאייפון
29/04/2018 | 08:12
1
32
לאנדרואיד.
לצפיה ב-'תפוזזעממק '
תפוזזעממק
29/04/2018 | 08:43
31
בתקופת המודם 56.6 אתרים לא היו כ"כ איטיים ..
ולגבי הדיווח ההוא :
לצפיה ב-'איך זה יכול להיות ? - '
איך זה יכול להיות ? -
29/04/2018 | 18:15
1
31
שהROOT ימחוק לי את כל המכשיר ?
הרי גם התוכנה במחשב - Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer + (x64) -
שדורשת ROOT וגם האפליקציה מחנות גוגל
דורשות שהמכשיר יהיה בROOT כל הזמן כדי שיהיה אפשר להעביר את הקבצים למחשב ואז משם לאייפון.
זה לא נראה לי הגיוני שהROOT ימחוק לי את כל המכשיר אז אם ככה אין עם מה לעבוד.
לצפיה ב-'הכוונה היא שביצוע רוט ימחק את תכולת המכשיר'
הכוונה היא שביצוע רוט ימחק את תכולת המכשיר
30/04/2018 | 16:11
25
לאחר מכן היותו של המכשיר rooted לא ישפיע על התכולה שלו לרעה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ