לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'ל : "מיתר פורט על אהבה"'
ל : "מיתר פורט על אהבה"
26/03/2017 | 21:45
8
27
כן. אתה גבר נחמד שענית להודעה של בחורה בשם דגנית בכותרת
בשם   "אהבת נעורים שהתחדשה"
הנה לקריאה פוסט -שיר באותו נושא שכתבתי זה לא מכבר.   

שיר   שאהבתי  

האם  אני   כה שונה  מאחרים
מיטיב  לפרוט  על  נבל  אהבה
גם אם נותר בו  רק  מיתר  בודד  ?

מילים אילמות , פורצות בסערת ברקים
ורעמן מזליף דמעות,  כגשם מתגבר.
מחשבה על אהבה  לך,
נותנת   כוח   להמשיך .
למרות שאין סימון לשביל
ומי שהיא אשר תתווה לי את הדרך...
גידי.
לצפיה ב-'גידי אתה באמת יחיד ומיוחד'
גידי אתה באמת יחיד ומיוחד
27/03/2017 | 14:43
2
7
מרגש ואותנטי.תמשיך לכתוב ..אולי לבסוף תפרסם ספר שירים לשמחת רבים. המצדדים ברומנטיקה אשר  ישמחו להסכים  בחשיבות רטט האהבה המפעימה  את החיים ונותנת להם משמעות אולטימטיבית.
לצפיה ב-'תודה לך ד"ר'
תודה לך ד"ר
27/03/2017 | 16:13
1
6
הסמקתי.
נזכרתי בשיר של הגשש ששמו  "שיר הטלפון"  שילשלתי אסימון...הלו... וכו'
אחרי הרבה נסיונות חיוג בטעות עונה לו שם במקום אחת ז'קלין,
רופא בשם ד"ר אייזן
"כאן ד"ר אייזן מחלות מיניות"
הגשש: תן לי את ז'קלין
עונה הרופא שעות הקבלה בין 8 ל 12
והגשש זועק : ד"ר אני חולה.
אז כך גם אני ד"ר,  חולה רומנטיקה ואהבה.
תודה לך 
גידי.
בוידיאו שיר הטלפון ששרים הגשש החיוור. תהנו.
לצפיה ב-'אתה בר מזל'
אתה בר מזל
27/03/2017 | 19:10
8
עדיין לא ציני  ושומר על גחלת האהבה..שאפו!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/03/2017 | 19:28
4
5
הבית הראשון מצוין, מלא רגש וקולע למטרה. הגשם והדמעות נראים לי רגשניים מדי ומקלקלים. המשפט "מחשבה על אהבה לך נותנת כוח להמשיך" דיבורי מדי, לא בדיוק שירה. "למרות שאין סימן לשביל" נראה רעיון מעניין, אבל ההמשך שלו "מי שתתווה לי את הדרך" אני לא בטוח אם הוא מעניין או קצת בנלי וחסר משמעות.

לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
27/03/2017 | 21:08
3
4
אסביר לך את כוונותי.

"אין סימון לשביל ומי שהיא אשר תתווה לי את הדרך"
"אין סימון לשביל" , איני יודע לאיזה כוון לפנות
"ומי שהיא אשר תתווה לי את הדרך"
רמז  לאהובה באם היא מעונינת שתתן רמז איך אכבוש את ליבה.
ולך פילוסוף המלצה.
אל תחמיר בביקורות שלך. אם הרעיון המרכזי נראה טוב אנחנו לא מנתחים כאן שיר של ביאליק או נתן אלתרמן.למבחן בגרות בשירה עברית אל תחמיר אני בינתיים חובב שכותב להנאתי ומקווה גם להנאת החברים בפורום.
תודה גידי
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/03/2017 | 14:53
2
4
אני חושב שתמיד כדאי לשאוף ליצור טוב, ואני מביע את דעותיי הכנות והמפורטות. הרעיון של אהובה שתיתן דרך איך לכבוש אותה, יפה אבל אולי כדאי להוכיח ולהסביר אותו יותר באופן שירי אמנותי.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף.'
תודה פילוסוף.
28/03/2017 | 23:49
1
2
לצפיה ב-'שמחתי לעזור לך'
שמחתי לעזור לך
29/03/2017 | 13:00
לצפיה ב-'אהבת נעורים שהתחדשה?'
אהבת נעורים שהתחדשה?
22/03/2017 | 19:21
8
107
שלום לכולם, אני בת 37, בזוגיות, אבל לא מאוד רצינית. לפני מס' שבועות חידשתי קשר עם בחור שהיה ידיד שלי בתיכון והיה לי קראש עליו..דרכינו נפרדו, הוא היה בזוגיות ארוכה שהתפרקה לפני מס' שנים. במשך כמה שבועות הסתמסנו הרבה, בעיקר ביוזמתו. הוא ראה תמונות שלי מהשנים האחרונות והחמיא לי שאני נראית מצויין (באמת השתדרגתי מאז התיכון) ושהוא מאוד נהנה לדבר איתי. יש לנו כימיה מדהימה והיה לנו המון על מה לדבר, שוחחנו גם בטלפון כמעט תמיד ביוזמתו. בימים האחרונים הוא לא יצר קשר, בינתיים נדלקתי עליו מחדש ואני תוהה אם זה הדדי ואם כן האם ליצור קשר או לעזוב את זה..
לצפיה ב-'שלום'
שלום
22/03/2017 | 20:32
3
45
כל זמן שיש לך חבר רומנטי, אסור לך לבגוד בו עם אחר אבל מותר לך להיות ידידה של אחר. אם במשך הידידות עם הבחור תרגישי שאתם מתאימים לחברות יותר מאשר בקשר האחר, תוכלי להחליט לעבור אליו. בינתיים היזהרי לא לקלקל מה שיש לך.

לצפיה ב-'תודה על התגובה ושאלה..'
תודה על התגובה ושאלה..
22/03/2017 | 21:31
2
53
אין לי כוונה לבגוד בחבר, אבל השאלה אם הבחור בכלל מעוניין להמשיך בקשר אם הוא נעלם פתאום ליומיים אחרי תקשורת כל כך אינטנסיבית מצידו..
לצפיה ב-'יכול להיות הרבה דברים'
יכול להיות הרבה דברים
23/03/2017 | 01:51
40
יכול להיות שהוא הבין שאת לא באמת פנויה, כך שכרגע, אין לקשר ביניכם כל סיכוי להתפתחות ממשית,
ולכן הכי טוב בשבילו (וגם בשבילך) זה להתרחק.
יכול להיות שהוא טס במפתיע לחו"ל(ון) מהעבודה.
יכול להיות שהוא איבד את מספר הטלפון שלך.

ואולי זה בכלל הוא:

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/03/2017 | 14:15
26
לא מוכרחים להיות בקשר כל הזמן, כל אדם מחליט כמה נוח לו להיפגש ואיך נוח לו לנהל את הקשר. אם הקשר יתנתק, כנראה לא התאים ולא היה צריך להיות. אם יש לך עניין להמשיך בקשר, אם סיבה לדעתי שלא תיצרי אותו כי ברור שאחד מכם צריך להיות הראשון שייצור.

לצפיה ב-'היי'
היי
23/03/2017 | 10:58
46
תנסי ,לא תפסידי דבר..
לצפיה ב-'היי'
היי
23/03/2017 | 10:58
1
15
לצפיה ב-'דגנית יקרה'
דגנית יקרה
25/03/2017 | 11:53
28
אין צורך להילחץ
חשבי אופטימי ואל תנתקי קשר בגלל כמה ימים שלא קיבלת תגובה חיובית
יתכן כי הוא היה עסוק בענינים שאינם בינו לבינה.
אל תלחצי. תני קרדיט בזמן ואולי תופתעי לטובה.
אם תראי שהוא מתבושש להתקשר עוד מספר ימים, את יכולה לטלפן ובעדינות לשאול מה שלומו.  בהצלחה
גידי
לצפיה ב-'ציינת שהקשר מתוחזק בעיקר מיוזמתו'
ציינת שהקשר מתוחזק בעיקר מיוזמתו
26/03/2017 | 10:25
24
אולי הוא נעלם כי נמאס לו להיות היחיד שמתדלק את התקשורת בינכם?
להרבה אנשים אין ביטחון עצמי והם מצפים להרגיש שגם הצד השני מעוניין.
אני יודע מעצמי מתקופת רווקותי בעבר, לפעמים הייתי מתרחק ליום יומיים על מנת לבדוק האם הצד שני יוזם תקשורת.
זה מאוד מסתכל שרק צד אחד יוזם.
אולי את פשוט פסיבית מידי כי את סבורה שהוא הגבר צריך להית היוזם?
אני מציע להמשיך להיות בקשר בטבעיות, כאילו גם את לא היית פנויה באותם יומיים. לא לעשות סיפור ולשאול מדוע הוא נעלם. פשוט לזרום.
תקבעו פגישה ותראו לאן זה זורם.
עד שלא תחליטי מה את עושה עם הידיד הזה, לא מציע לעשות שום מהלכים עם החבר הנוכחי. אם זה לא רצניי עדיין אין שום סיבה שלא תבדקי את השטח.
בהצלחה
לצפיה ב-'ערב שישי'
ערב שישי
24/03/2017 | 16:56
3
54
שלום לחברים ולחברות
עוד מעט שבת. משפחות מתכנסות להיות בצוותא כמה שעות
מזג אוויר נאה שעה קלה לפני השקיעה.
רוצים להיות בתחושה טובה ?
אתן לכם עצה מנסיוני אני.
כשאתם  נזכרים באירועי השבוע,
נסו להתכז בדברים חיוביים שאירעו לכם בזמן האחרון. לא תמיד זה קל אולי עברתם שבוע קשה וכו'
מעטים אלה שלא נשזרו בפעילותם גם אירועים משמחים שהעלו חיוך אצלכם
הצלחה במבחן, חיוך של בחורה נאה לכוונכם, מחמאה שקיבלתם, או סתם כוון חיובי.
התרכזו, הזכרו ותהייה לכם שבת נפלאה.
גידי
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/03/2017 | 17:01
2
18
קיבלתי במבחן האחרון רק 63, אבל מצאתי חברה, המורה לפיתוח קול הקליט אותי שר באינטרנט ועכשיו מתכתבת אתי במסרים בחורה נחמדה מאד.

לצפיה ב-'אה וגם'
אה וגם
24/03/2017 | 17:01
1
9
אימא שלי ידידתי הכי טובה הזמינה את שנינו למסעדה ליד ביתם.

לצפיה ב-'איזה כיף פילוסוף'
איזה כיף פילוסוף
25/03/2017 | 11:35
7
אתה משמש השראה לחברים איך לשחזר אירועים חיוביים
ועל ידי כך לשפר את מצב הרוח האישי שלך.
תודה
גידי.
לצפיה ב-'פגישה ראשונה עם בן זוג שמוצא חן'
פגישה ראשונה עם בן זוג שמוצא חן
19/03/2017 | 22:00
16
685
מעניין מה חושבים חברי וחברות הפורום על הנושא:
פגישה ראשונה עם בן או בת זוג שקדמו לה היכרות, החלפת מחמאות עדינה בין לבין, שיחות קלילות לעתים לתוך הלילה שתוצאתם:
קביעת מפגש.
לאן תלכו ? מי יקח את ההגה וינחה את הערב ? על מה תשוחחו ?
מעניין ? מסכרן?  כתבו לנו נשתף דעות וכולנו נחכים.
גידי. (גדעון היחידי)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
20/03/2017 | 18:48
3
131
עקרונית אני חושב שהכי טוב ללכת לסרט טוב או להצגה טובה, אבל כיוון שאין לי בדרך כלל סבלנות לראות סרט שלם וגם הניידות אצלי לא כל כך טובה אני מעדיף להסתפק במסעדה. כדאי לדבר על נושאים מעניינים מהחיים, כמו מסגרות, חברים ותחביבים. חשוב להיות נעים ונחמד זה לזה ולהראות אהבה ודאגה.

לצפיה ב-'ערב טוב פילוסוף'
ערב טוב פילוסוף
20/03/2017 | 22:30
2
123
כתבת נחמד. כדאי להתיעץ אם הרקע בסרט או בהצגה מתאים לשנייכם.
מסעדה עוד יותר טוב. אווירה חופשית ויכולת לכל אחד להזמין מה שבא לו
ולהיפגע כמה שפחות מדבר מה שלא מתאים ויעכיר את האווירה.
רוצה לשמוע עוד חוות דעת של חברים וחברות.
הגיבו בבקשה
תודה
גידי 
לצפיה ב-'מה שלא מתאים'
מה שלא מתאים
25/03/2017 | 10:04
1
87
אני לא אוהבת מצבים כשבחר מתעקש על המקום הספציפי, ולא מקשיב לי. היה לי מקרה , בו אמר הבחור שהולכים רק לבית הקגפה הספציפי, הסברתי לו שאותו בית קפה נסגר מזמן, הוא לא היה מוכן להקשיב לי, ואמר שהוא אוהב רק את אותו בית קפה והלכנו לשם, בזבזנו 20 דקות בסוף הבחור ראה שבית קפה סגור, הוא התחיל לצעוק שאיך זה יכול להיות? שהוא כבר היה שם לא מזמן? וכו', ואז הלכנו בחזרה לבית קפה אחר, אבל מבחינתי הבחור הזה כבר היה מחוק.
לצפיה ב-'bananagoy'
bananagoy
25/03/2017 | 11:28
76
את צודקת 100%  בחור שמתנהג כך בפגישה ראשונה נראה בעייתי
ואציין עוד שתגובתך בכתיבה כאן הייתה מאופקת.
אדם שחושב שהוא יודע הכל לעולם לא ילמד  ויתקדם בדרכו.
זוגיות טובה נמדדת בתרומה הדדית לשמירת הקשר.
תודה. גידי

לצפיה ב-'אני רואה בפגישה ראשונה סוג של טנגו'
אני רואה בפגישה ראשונה סוג של טנגו
21/03/2017 | 15:03
1
138
לא בהכרח צריך שמישהו אחד יוביל- זה צריך להיות משהו משולב של שני האנשים שנפגשים. כל אחד מעלה נושא, מציע רעיון איפה להיפגש וכו'.
אני בעד להיפגש במקום שנמצא יחסית באמצע כך שיהיה נוח ונגיש לשני הצדדים, עדיף בית קפה רגוע ושקט שאפשר לשבת ולדבר ולהכיר אחד את השני.
לצפיה ב-'לפרפרי אהבה'
לפרפרי אהבה
21/03/2017 | 21:26
90
נחמד שהגבת והעלית נקודה חשובה בכך שאין צורך שמי מבני הזוג יקח את ההובלה והיוזמה. שיתוף היא מילה נהדרת לפגישה ראשונה וגם הלאה בחברות וגם בנישואין
שיתוף היא מילת מפתח למחשבה משותפת  וזוגיות טובה 
תודה .גידי
לצפיה ב-'מומלץ לא לשקוע לשיחות נפש'
מומלץ לא לשקוע לשיחות נפש
21/03/2017 | 15:39
3
140
טרם הדייט הראשון מכיוון שמפלס הציפיות עולה ויש יותר סבירות שהפגישה תוביל לאכזבה. הדייט הראשון יוצר כימיה מסויימת או שלא ולכן השיחות הארוכות  טרם הפגישה מיותרות.מומלץ  להיפגש במקום רומנטי כמו בית קפה בסמוך לים.חשוב מאוד שהנייד יהיה כבוי .מומלץ לנהל דייט עד שעה וחצי להקפיד על לבוש ומראה אסתטיים ובתום הדייט רצוי לא לברר האם הצד השני מעוניין בהמשך הקשר...מחכים יומיים ואם יש רצון מתקשרים ומגששים.
לצפיה ב-'דוקטורית יקרה'
דוקטורית יקרה
21/03/2017 | 21:38
2
112
בצניעות אכתוב, איני נושא תואר אקדמי בנושא האהבה
אולם אני נשוי באושר לרעייתי מזה 51 שנים.נראה לי שיש סיבה לכך
והיא: כפי שכתבתי בתגובתי הקודמת : שיתוף.
גבר ואשה נפגשים. אל לאחד מהם להתנשא על האחר. ההיפך הוא הנכון
צריך ללמוד להקשיב.לעתים לוותר ולפעמים להתפשר.   זה הא-ב בזוגיות.  
טובה המלצתך הנובעת כפי שנראה לי מנסיון חיובי. טוב להמעיט בציפיות ולא להתאכזב. שמחתי לראותך ומצפים ממך לעוד. תודה
גידי
לצפיה ב-'לגדעון היחידי. נעים ההליכות'
לגדעון היחידי. נעים ההליכות
22/03/2017 | 11:45
1
90
אני מאמנת אישית ובהחלט יש כללים המסייעים להיווצרות קשר.כשיש מנהל כמוך קיימת מוטיבציה לכתוב ולתרום מהידע.
לצפיה ב-'תודה לך דוקטור'
תודה לך דוקטור
24/03/2017 | 01:27
55
נעמת לי. מקווה לראותך בהמשך.
שב"ש.  גידי
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
25/03/2017 | 09:59
81
שבפגישה ראשונה כפי שבעצם בהמשך ההחלטה ליאן הולכים צריכה להיות משותפת, מותר להציע הצעה ולדון בה יחד. ברגע שיש התעקשות מהצד השני, זה מאוד מוריד ממנו. חשוב להיות קשובים ולהגיע להחלטה. בתחילת הקשר אני מעדיפה לשבת בבית קפה, כדי להכיר אחד את השניה. סרטים, הצגות, מופעים זה נהדר, אבל לא לתחילת הקשר, כי אז מרוכזים בסרט או הצגה ולא בבן זוג.
לצפיה ב-'אני חשבתי שכדי להיות ג'נטלמן ולתת לבחורה להחליט לאן ללכת'
אני חשבתי שכדי להיות ג'נטלמן ולתת לבחורה להחליט לאן ללכת
25/03/2017 | 15:55
4
70
אבל אמרו לי שזאת טעות ואני בתור הגבר צריך להיות זה שמוביל ולקבוע ושגם הבחורות מעדיפות ככה. 
מעניין אם זה נכון. 
לצפיה ב-'תומס יקר'
תומס יקר
26/03/2017 | 10:18
3
26
לדעתי, אין צורך להפגין כוחניות. תן לה להציע .זה יתן לה ביטחון ורוגע.
שבוע אביבי נפלא
גידי
לצפיה ב-'חס וחלילה - הכוונה לא הייתה להפגין כוחניות. '
חס וחלילה - הכוונה לא הייתה להפגין כוחניות.
26/03/2017 | 16:59
2
18
התכוונתי שגם נתקלתי בעצמי במקרים שבדיעבד הבחורה אמרה שמעדיפה שהגבר יהיה "גבר".  כלומר שלא ישאל אותה כל דבר אלא יהיה יותר יוזם, יותר החלטי.
שיגיד לה "בואי נלך ל......" ולא ישאל אותה "לאן בא לך ללכת". 
לא רק לגבי דייט ראשון אלא בכלל. 
כמובן שאם זה לא מתאים לה אז היא תגיד שלא מתאים לה. 
גם לי זה נשמע מוזר, אבל מסתבר שיש בנות שמעדיפות את הגבר "הישן"  המסוקס והקצת "מאצ'ו" ולא את הגבר "החדש" העדין והמתחשב. 
לצפיה ב-'תומאס היקר'
תומאס היקר
26/03/2017 | 21:32
1
12
איזה בחור נחמד אתה.
אינך צריך להתנצל.
כאן כל אחד מביע את דעתו בחופשיות.
אהבתי את תגובתך הראשונה וגם את השניה.
רוצה לראותך יותר. יוזם  ומקדם הודעות מענינות
תודה לך
גידי
לצפיה ב-'תודה רבה על המילים החמות ועל ההזמנה (:'
תודה רבה על המילים החמות ועל ההזמנה (:
28/03/2017 | 20:21
3
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
18/03/2017 | 16:01
10
714
ידיד טוב שלי אוהב אותי כבר הרבה זמן (מסתבר). כולם אומרים שאנחנו צריכים להיות ביחד, שאנחנו ממש מתאימים (שנינו אנשים לא כל כך קונבנציונליים), שאנחנו נתחתן, אבל אין לי מושג אם אני אוהבת אותו או לא. מצד אחד הוא חכם מאוד, מתחשב, חמוד ותמיד עוזר לי, אבל מצד שני הוא מאוד ביישן ולפעמים מביך. לפעמים כיף לי לדבר איתו, אבל לפעמים זה מעיק ואין לנו הרבה על מה לדבר. לפעמים אני חושבת שהוא יותר מדי משעמם. הוא אוהב אותי יותר מדי ולא מסתיר את זה, וזה מפחיד אותי. אני מרגישה שהוא יותר מדי נצמד אלי ולא מספיק מדבר עם אנשים אחרים, הוא די דכאוני ואין לו כל כך תחביבים. הוא בקושי ישן בלילה לאחרונה, ולדעתי זה כי הוא חושב עליי כל הזמן. אני לא יודעת אם אני פוחדת מקשר או ממחוייבות או שאני פשוט לא אוהבת אותו. הוא כל כך אוהב אותי שזה מרגיש לי שאני בכל מקרה אשבור לו את הלב. אני כל הזמן משנה את דעתי לגביו. בבירור הוא לא יודע שאסור לו להראות עד כמה הוא אוהב אותי, אין לו הרבה ניסיון בתחום. מצד אחד זה חמוד, מצד שני זה מפחיד. מה לעשות?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/03/2017 | 18:52
161
חשוב להראות מה שמרגישים, ואדם יכול וצריך להבין את רגשות עצמו. כדאי לזרום עם מה שמרגישים, ליהנות מהקשר וממה שהם תורם, להשקיע בו באהבה ולתת לו להתפתח לאט למה שצריך. יש להיות טבעי ואמתי. אם את נהנית מקשר רגשי אתו, סימן שאת אוהבת או מחבבת אותו במידה שיכולה לפתח קשר טוב ואולי אף טוב יותר ממה שעכשיו. הראי לו מה את מרגישה אליו, במעשים טובים וכנים ובמלים טובות וכנות, בעיקר דאגה והתעניינות רגשית. יכול להחמיא לך שהוא מראה לך שהוא אוהב אותך, אדם אוהב שאוהבים אותו.
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט'
זה מאוד פשוט
18/03/2017 | 22:20
2
216
לפי התיאור שכתבת כאן -
מה שחסר זו בעצם משיכה.
אם היתה משיכה, חלק לא מבולט ממה שציינת כאן היה הרבה פחות "נורא"/"מפחיד".

(אז - נכון, משיכה היא לא בסיס לבנות עליו קשר כגורם יחיד, אבל - בלעדיה, הכל הרבה יותר בעייתי -
או כמו  שאומרים - סקס במערכת יחסים הוא לא בעייה, עד שהוא לא קיים, או לא מספק (עבור אחד הצדדים))

מה לעשות ?
לעזור לו להמשיך הלאה.
לצמצם, או לנתק קשר.
לצפיה ב-'למתלבטת'
למתלבטת
19/03/2017 | 00:00
165
לדעתי לא כל כך פשוט.
לפי התיאור שלך הבחור נחמד מוכשר ולעתים גם מעניין
נראה שחסר לו קצת ביטחון עצמי שבזה את יכולה לעזור לו.
אולי הוא חסר אונים כי אינו יודע בוודאות מה את חשה כלפיו.
אם חבל לך להפסיד אותו ולהצטער אח"כ, שדרי לו שדר חיובי.עודדי אותו
ושימי לב לתגובתו. נראה לי מנסיוני האישי שזה ישפר את בטחונו ויזרים דם חיובי בעורקיו. אם לא, הדבר יקל לך על פרידה ממנו שכן תוכלי לאמר לעצמך...
לפחות ניסיתי.בהצלחה .
גידי.

לצפיה ב-'נשמע קשר מסוג של'
נשמע קשר מסוג של
22/03/2017 | 22:28
23
להכניס ראש בריא למיטה חולה.
שהבחור יטפל בעצמו קודם כל.
לצפיה ב-'הדילמה לא ברורה. את לא אוהבת אותו ובוודאי'
הדילמה לא ברורה. את לא אוהבת אותו ובוודאי
19/03/2017 | 11:45
174
שלא מאוהבת בו, ואין שום סיבה שתהיו ביחד. אולי עם הזמן תתאהבי בו, ואז כן תהיה סיבה - אבל זה שאחרים חושבים שאתם מתאימים או שהוא אוהב אותך - אלה ממש לא סיבות להיכנס לקשר. אני מודה שמעולם לא הצלחתי להתאהב במישהו שהיה ברור שהוא אוהב אותי לפני שאני התחלתי להימשך אליו / להתאהב בו. האמת שאצלי אם ברגע הראשון הוא לא נראה חמוד / אטרקטיבי - לא משנה מה יקרה הלאה. אבל אני לא יודעת אם אצל כולם/ן זה המצב.
אי פעם התאהבת? את נשמעת ממש חסרת ניסיון - לא יודעת בת כמה את - אבל לא מחליטים אם אוהבים מישהו בגלל שיקולים כאלה ואחרים - זו תחושה שמרגישים, שיכולה להתפתח עם הזמן, אבל בלעדיה אין כלום.
לצפיה ב-'לדעתי התשובה שלך מול עינייך'
לדעתי התשובה שלך מול עינייך
19/03/2017 | 18:38
147
תראי, אם היית רואה בו כאובייקט לזוגיות והיה לך כימיה והיית נמשכת אליו פיזית ברור לי שהיית יודעת מהר מאוד את זה ולא הייתם נשארים ידידים. העובדה הפשוטה היא שכנראה אין לך משיכה מינית אליו ולכן נשארתם ידידים ומניסיון אישי כימיה מינית זה לא משהו שאפשר לפתח לעצמך או שיש לך או שאין לך משיכה מינית כלפי מישהו נקודה. אם את צריכה לחשוב על זה ולקחת שיקולים קלאסיים קרים ולוגיים האם כדאי לך להכנס איתו לקשר ואם בכלל את רוצה סימן שאת פשוט לא שם...לכן נראה לי שוותרי עליו גם כידיד כי להיות בפריינד זון כשאתה רוצה יותר זה סתם מסבך ועושה כאבי לב..גם זה מניסיון..
לצפיה ב-'זה לא קשור ל"אהבה". אהבה מתהווה עם הקשר.'
זה לא קשור ל"אהבה". אהבה מתהווה עם הקשר.
19/03/2017 | 18:45
135
נשמע מדבריך שאת מאוד ביקורתית כלפיו,
ובאופן הכי פשוט: חושבת שאת יכולה להשיג מישהו יותר טוב.
כנראה שיש לו תחביבים - רק שהם לא מעניינים אותך.
יש לו חסרונות - ואת רואה אותם כעולים על היתרונות.

כנראה שזה באמת אומר שזה יגמר באסון - כי אם את כל הזמן חושבת ככה,
כל הזמן תישארי לא מרוצה,
חושבת שתוכלי להשיג מישהו טוב יותר.
אז את עלולה להיתקל במישהו כזה בהמשך (כשתהיו זוג או נשואים) ולשבור אותו לגמרי.

הוא מצידו יודע מה הוא רוצה - ולא פוחד להבהיר לך איך הוא מרגיש ומה הוא רוצה,
אם יש לך תסביכים, מפחדת מהבעת רגשות גלויה,
זאת לא בעיה בו.

אם את לא מסוגלת לזנוח את התחושה שהוא לא מספיק טוב,
הקשר שלכם נועד לכישלון.
לצפיה ב-'תעשי לו ולעצמך טובה'
תעשי לו ולעצמך טובה
20/03/2017 | 12:17
59
ותתנתקי ממנו. אין לך מה לחפש איתו.
תחושות הבטן שלך נכונות, ואת לא רוצה מישהו שיהיה כל כך תלותי ודיכאוני לצידך.
כל עוד את איתו אז הוא ימשיך לפתח תקוות שווא שאולי יצא איתך משהו והוא לא ימשיך בחייו.
ויכול להיות שברגע שתתנתקי ממנו והוא יהיה חסר לך אז גם הרגשות שלך ישתנו.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/03/2017 | 09:08
34
 היי בוקר טוב    מה שאת מתארת  זה לא  משהו  שיחבר  בינכם  הבחור אבססיבי ומסוכן עבורך ועבור  היחסים  שלכם   ממליץ לך   א . להמעיט  במפגשים  בינכם         ב . החושים  שלך  בריאים  והם מזהירים  אותך   מלעשות שגיאות    ג .  חפשי לך  אהבה  אמיתית  ורגועה  שלא יבלבלו אותך

לצפיה ב-'אם את לא מרגישה שאת מעוניינת בו, לא בכוח '
אם את לא מרגישה שאת מעוניינת בו, לא בכוח
21/03/2017 | 14:59
40
גם אם על הנייר הוא נראה בול בשבילך לדעת אחרים -זה לא אומר שזה בהכרח נכון.
אני חושבת שזה לא פייר כלפיו שהוא נשאר על אש קטנה ואת חייבת לומר לו שאת לא מעוניינת בקשר כי נראה שהוא מפתח רגשות אלייך, אם לא פיתח כבר.
לצפיה ב-'האמת היא'
האמת היא
20/03/2017 | 03:04
1
50
האמת היא
שיש מצב גדול 
ששוב אתה תמוטט בי כל חומה מוגנת
והפעם, אני מקווה, את חומות הכעס
האמת היא
שאני מתה להתעמק שוב במבט שלך
אותו אחד שהמיס אותי עד כלות
שאני בשניה (אולי) סולחת לך
על שנים קשות
זה נשמע מוזר והפכפך
אני יודעת
אבל איכשהוא התעוררתי באמצע הליילה
מרוב געגוע
אני יודעת שאמרתי
שאיתי, 
כיום,
אחרי שנים של ייסורים- אתה רק תצא פגוע
אבל עכשיו אני חושבת
שאתה יכול להיות רגוע
אל תתפוס אותי במילה
אבל איפשהוא עמוק בלבי,
אני יודעת ש..
אם יש לי את אהבתך
אני לא זקוקה לתהילה
נשבעת
מתכוונת לכל מילה

לצפיה ב-'שלום'
שלום
20/03/2017 | 18:45
11
ברוב המקרים שיש אהבה, אפשר להיות בקשר. על הבעיות צריך להתגבר ביחד במאמץ משותף, לפתור את הריבים ולהשקיע בקידום החברות. אם לא הצליח, לא נורא וממשיכים הלאה אבל תמיד אפשר לזכור לטובה את החלקים היפים שהיו בחברות הישנה.

לצפיה ב-'היחיד ש'
היחיד ש
20/03/2017 | 03:12
3
40
היחיד שהייתי רוצה לחגוג את אהבתו אליי
ועכשיו זה לא קיים אז
כמה זה באמת כדאי?
היחיד שאיתו
לא אכפת לי איך ייראה האירוע
אבל יודעת שהוא יהיה מושלם ושמח
ססגוני ופורח
היחיד שהייתי מוכנה,
רוצה לשנות את עצמי
או אולי נכון להגיד, לשפר
על מנת שבאמת יצליח הקשר
היחיד
שאיתו אני רוצה לשתות
בירה "נשר"
היחיד
שלפניו ואחריו
שום דבר הוא לא בגדר "קשר"
האחד שאת אשקרה מסוגלת 
לקום בליילות
מרוב געגועים
לריב עם ה'
ולאהוב את אלוקים
היחיד
שבשבילו תשני את מקום המגורים
היחיד
שאם אין לי אותו
אין לי באמת חיים

לצפיה ב-'שלום'
שלום
20/03/2017 | 18:40
2
9
קשה לאבד אדם אהוב, חברות עם אדם תורמת מאד רגשית לשני השותפים ויש בה הרבה הערכה למעלות היפות והאמתיות של האדם האחר, דאגה ועזרה כנות. אהבה  רגש יפה מאד וחשוב. לצערנו, לא תמיד יש מזל. אם הוא לא אוהב אותך, אין מה לחגוג עכשיו אבל תוכלי לפחות להשתדל לשמוח על שהכרת אדם נחמד שתרם לך ועל שאולי עכשיו הוא מאושר עם אישה נחמדה אחרת.
לצפיה ב-'מילי יקרה'
מילי יקרה
25/03/2017 | 11:44
1
4
אל תכעסי אם אהייה מעט בוטה.
הכתיבה שלך כפרוזה נעימה לקריאה וניכר בה כישרון כתיבה.
לא כך הזוגיות שעברת שנראית לי מאד חד צדדית .
את מהללת משבחת וגורמת לבן הזוג ההסטורי להתרחק.
אפילו אם הוא היה כל עולמך, אין זה קשר בריא.
זוגיות טובה נמדדת בהדדיות ונראה לי כי יחסייכם היו חד צדדיים.
עלייך להתנתק מהזיכרון הכואב ולהיות פנויה לקשר בריא ומשמעותי  שבן זוגך,
יתרום בו את חלקו .
גידי
לצפיה ב-'אהבה נכזבת'
אהבה נכזבת
25/03/2017 | 14:18
3
היא דבר קשה. לי הייתה האהבה הנכזבת כי קשה, אהבת חיי לא רצתה בי. בכל זאת, אפשר להתגבר על זה עם הזמן, לפחות חלקית.

לצפיה ב-'"בדידות" פוסט שכתבתי ממעמקי לבי. גידי.'
"בדידות" פוסט שכתבתי ממעמקי לבי. גידי.
10/03/2017 | 02:50
7
132

בדידות
יכולה  להיות פטתית וממארת .
יכול אתה לשקוע בה ולחוש איך חייך אוזלים אט אט.
אינך  כבעבר.
חושיך הופכים  כהים,
אינך מגיב למתרחש סביבך
אתה עוטף עצמך באפתיות
ומשלים  עם מצב קיים.

לחילופין
גם אם בודד הנך
לעולם אינך לבד  !
עליך להכריח את עצמך לחשוב  כך,  בנימה אופטימית.
להיזכר בימך הטובים
להאיר ולהתרכז באירועים חיוביים ושמחים  מן  העבר
להקיש מהם להווה ולעתיד.
אם  ניחנת  בדמיון,  שלח אותו לחופשי.
זה בסדר גמור לפנטז
גם הפנטזייה ההזוייה ביותר יכולה להתגשם בסיטואצייה מסוימת
הרשה לעצמך לחייך
חיוך, גורם לתחושה טובה .
שוחח עם עמיתים  במדייה.
מצא לך חברים חדשים .
חלום על אהבה חדשה
אולי היא כאן
מעבר  למסך.
עליך לרצות  בה.
להשתוקק  אליה,  בכל מאודך,
שכן,
אם תישא חן  בעיניה
יהיה  ביניכם חיבור.
בינתיים  רק  וירטואלי
ומחר
מי  יודע  ?
זה לא אני שהמצאתי את הפתגם -
"חלומות מתגשמים לעיתים"
חג פורים שמח ושבת שלום לפורום.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
10/03/2017 | 13:09
2
40
יש כמה מסרים חשובים אבל נראה קצת בנאלי.

לצפיה ב-'שלום פילוסוף'
שלום פילוסוף
10/03/2017 | 14:43
1
24
נראה לי שבדידות הינה נושא שיענין רבים
בא נמתין בסבלנות לכל הסוגים של ההתיחסות לפוסט
חג פורים שמח
גידי
לצפיה ב-'תודה גם לך'
תודה גם לך
10/03/2017 | 14:59
8
לצפיה ב-'בדידות מטיבעה'
בדידות מטיבעה
12/03/2017 | 16:19
1
27
היא תחושת ריק פנימית איומה. 

אני מקווה שחיות ומחשבות חיוביות מצליחים לעשות לפחות חלק מהעבודה של מיגור החושך הפנימי שמתלווה לבדידות.

השיר ששר יזהר כהן (שלכת) בדידות - מקסים!

חג שמח

רחל♥
לצפיה ב-'רחליקה'
רחליקה
12/03/2017 | 20:19
16
את,
באמת האחת !
התקווה שלך היא  אופטימיות.
מנסיון חיי, אופטימיות מצליחה למגר מחשבות רעות ולהפוך בדידות -
לזוגיות ולחברים וחברות חדשים.
תודה על פוסט עם תקווה ואופטימיות
גידי
לצפיה ב-'נגעת בדיוק בתקופה שכעת'
נגעת בדיוק בתקופה שכעת
13/03/2017 | 09:58
26
אני חווה...תודה על הפוסט.
לצפיה ב-'מקסיפ'
מקסיפ
23/03/2017 | 10:59
3
לצפיה ב-'שלום שמחה להצטרף'
שלום שמחה להצטרף
11/03/2017 | 12:55
3
97
ובהצלחה לגידי המיוחד בניהול הפורום קצת באיחור...
לצפיה ב-'שלום אני שמח שהצטרפת'
שלום אני שמח שהצטרפת
11/03/2017 | 14:51
1
26
ומקווה שתיהני בפורום, תתרמי ותיתרמי.

לצפיה ב-'שמח שגידי מנהל עכשיו'
שמח שגידי מנהל עכשיו
12/03/2017 | 18:47
16
ומקווה שיצליח. יפה שבירכת אותו ולא נורא אם היה באיחור.

לצפיה ב-'למיוחדת שכזו 2'
למיוחדת שכזו 2
11/03/2017 | 23:55
33
מוריד את הכובע בברכת ברוכה הבאה לפורום.
הכל ממש כיף שמח לראות אותך בחברתינו 
כולנו כאן חבורה נעימה. הקשר הראשוני בינינו הינו יחס חם ומועדף,
לאהבה ולרומנטיקה הנעימה והמתוקה.
בואו כולנו נרים את הפורום לגבהים, כל אחד לפי יכולתו.
חג פורים שמח לך ולכל הפורום הנחמד כאן
גדעון היחידי המכונה,  גידי. 
לצפיה ב-'חג פורים שמח '
חג פורים שמח
11/03/2017 | 23:45
1
19
לצפיה ב-'שיהיה חג מהנה ושמח'
שיהיה חג מהנה ושמח
12/03/2017 | 18:44
9
שיקשר אותנו היטב למסורת היפה שלנו וייתן לנו כוחות מחודשים לעבוד במשך השנה.

לצפיה ב-'קשר עם אישה מבוגרת ממני ב 25 שנה'
קשר עם אישה מבוגרת ממני ב 25 שנה
07/03/2017 | 16:38
26
1271
היי רציתי לשתף אתכם,
אני בן 35 ולפני מס' חודשים הכרתי באירוע דרך חברים אישה בת 60, וממש היה לנו הרבה על מה לדבר באותו הערב. לאחר מכן החלפנו טלפונים ושוחחנו עוד מס' פעמים.
השיחה בינינו זרמה והחלטנו להפגש. לאחר שנפגשנו 3-4 פעמים הרגשנו שנינו משיכה וקשר ממש קרוב שמעולם לא חוויתי לפני עם נשים בגילי ואף צעירות ממני.
אני רווק והיא גרושה עם שני ילדים גדולים והקשר בינינו זורם והולך ממש טוב. היא מבחינתה מעוניינת להמשיך עם הקשר אך אני לאחרונה די מבולבל ונמצא במחשבות, מצד אחד אני רוצה להקים משפחה, זוגיות טובה ומצד שני היא לא תוכל להקים איתי משפחה אבל אני מרגיש אליה משיכה וחיבור שלא הרגשתי עם אף אחת.
אציין כי הסקס והקשר בינינו ממש טוב אך בגללי לאחרונה לקחתי צעד אחורה.

אשמח לעזרתכם
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/03/2017 | 17:36
1
353
קשר בין אנשים שאוהבים תמיד מבורך, אבל אני חושב שבגיל ששים מתחילה הזקנה והגוף נעשה זקן, מקומט וחולה ולכן חברות זוגית בין צעיר ובת ששים תהיה קצת סטייה.

לצפיה ב-'סטייה לא מקבלת'
סטייה לא מקבלת
11/03/2017 | 13:02
383
קשר בעייתי בגלל שהוא ירצה לבנות משפחה ובגלל הפער הגדול אכן נכון,

לצפיה ב-'אתה, לא כ"כ מבולבל'
אתה, לא כ"כ מבולבל
07/03/2017 | 21:58
2
427
הצגת את המצב מאד יפה.
לנשים שיודעות לשמור על פיגורה הופעה וסקס אפיל (הופעה מושכת ומשכנעת)
יש נסיון רב. הן כבר לא ספונטניות כמו הצעירות וחושבות לפני שהן מבצעות.
נעים בחברתן.
אבל, הקשר שלך עם אשה זו, מאד בעייתי. בעוד עשר שנים אתה תהייה גבר 
במלוא אונך והיא ...
בינתיים עד שיהייה לך רומן עם בחורה בגילך או צעירה יותר תבלה תהנה ותצבור נסיון
בהצלחה
גידי.

לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
11/03/2017 | 13:06
1
332
תהנה מהקשר כל עוד טוב לך אך בהחלט זה לא קשר עתידי והיא יודעת זאת,
הנכון הוא כמו שגידי ציין שנשים בגילה מנוסות ויודעות להנות מקשר ולהתנהג וייתכן שזה גם קוסם לך וזה סבבה אבל אתה חושש ומבולבל וזה לכיטימי מאד,
תהנה מזה וזה יגמר וידעך לטעמי או שלא בכל אופן התרשמותי שאתה נלהב בגלל נסיונה בחיים ,הבשלות והבגרות ואפילו סקס מצויין אבל,,,.

בהצלחה,

לצפיה ב-'למיוחדת שכזו2'
למיוחדת שכזו2
12/03/2017 | 09:42
277
תודה על התגובה,
התחושה והרגש שיש לי איתה לא היה לי עם אף אחת,
הסקס מצויין ומדהים, הרבה יותר טוב מאשר עם בחורות בנות 25-30, ואני עם ניסיון רב עם נשים. היא מאוד פתוחה במיניות שלה וזורמת די בהכל. ניסיונה בחיים די כובש אותי והשיחות בינינו טובות ומועילות. היא יודעת להקשיב, לפנק, לייעץ ואני מרגיש ממש טוב איתה. היא כלל לא נראית בגילה, ויש אנשים שהיו נותנים לה גיל 40-45. היא מאוד מטופחת, מתלבשת יפה, וגם לה יש חששות שפתאום אני ארצה להיות עם מישהי צעירה יותר ולעיתים היא גם מקנאה. העניין שיש קושי להמשיך הלאה, מבחינתי היא לא סטוץ אלא קשר רציני ואפילו הציגה אותי בפני חברות שלה.

לצפיה ב-'כל הכבוד לך שהסכמת לנסות משהו חדש ושונה. אני מתלהבת בשבלך'
כל הכבוד לך שהסכמת לנסות משהו חדש ושונה. אני מתלהבת בשבלך
13/03/2017 | 01:47
2
266
שמצאת מישהי שעושה לך טוב בלב. לא קל למצוא אחת כזאת ומקום שקט כזה.
תראה, בעיני החלק הרגשי חשוב ביותר, אבל אם יש לך חלום על הקמת משפחה אז כנראה, היחסים האלו לא יספקו לך את זה. כדאי שתעבור הלאה.
אבל איך ברור לי שיום אחד, ממרומי המשכנתא, 3 קטנטנים צורחים, אישה שמתסכלת עליך עם פרצוף חמוץ, אתה תסתכל אחורה ותרגיש חרטה על ההחלטה הזאת.
לצפיה ב-'תגובה לאם כבר אז שיהיה'
תגובה לאם כבר אז שיהיה
13/03/2017 | 10:09
1
161
אני יכול לומר שהייתי בקשרים רציניים בעבר והכרתי נשים בגילי וצעירות ממני, אבל התחושה, הרגש, המגע, הנעימות, השיחה כל אלה לא הגיעו לרמות ולגבהים שיש לי איתה. הקשר איתה מאוד קליל וזורם. אני יכול לומר שהיא הצליחה לכבוש אותי, אף פעם לא הרגשתי פתיחות כזו עם מישהי. 
הסקס איתה זה משהו אחר ומדהים.... אנחנו מוצאים את עצמינו בסיטואציות שאני לא חושב שיכולתי לעשות עם מישהי בגילי וברמת פתיחות כזו
לצפיה ב-'מה שאתה אומר נשמע הגיוני '
מה שאתה אומר נשמע הגיוני
13/03/2017 | 10:22
125

הגיוני שדווקא בגלל שהיא עברה את השלב בחיים שבו מחפשים להקים משפחה, אתה מרגיש טוב איתה. 
מישהי צעירה שרוצה משפחה, תסתכל עליך לגמרי אחרת, היא תדרוש ממך שתהיה כל מיני דברים. היא תסתכל על במה שאתה עובד וכמה אתה מרוויח (חשוב כדי לפרנס משפחה), היא תסתכל על איזה בעל תהיה, על איזה אבא תהיה, על מה אתה יכול לתרום ולהביא לתוך המסגרת של נישואים ומחויבות וכל מה שנובע מזה. זה הרבה יותר מלחיץ, זה שם אותך בעמדה הרבה יותר תחרותית, של מרוץ החיים בגילאים האלה, וזה הרבה פעמים מרגיש כמו ריאיון עבודה וזה גם נכון לגביך, אתה תסתכל ותבחן מישהי שהיא פוטנציאל לחתונה לגמרי אחרת. ופה בקשר הזה, אין לך את כל הלחצים האלה,  אז ברור שאתה נכנס לזה ממצב לגמרי שונה שאתה מרגיש נטו אתה, שאתה במרכז ושאתה לא בתחרות או במרוץ וזה בטח הרבה יותר נעים לא להיות בלחצים כאלה כך שהמוטיבציה שלך לקשר הזה די ברורה. 
בסופו של דבר זה בסדר לנוח קצת מהמרוץ הזה למציאת זוגיות. אבל אם אתה רוצה משפחה משלך תצטרך לוותר על הקשר הנוכחי. תיקח בחשבון שחלק מהקסם שאתה מוצא באישה הזו לא רק נובע ממי שהיא או ממי שאתה, אלא מהסיטואציה הזאת שתיארתי. 
אתה בהחלט יכול למצוא מישהי שתהיה יותר קרובה לגילך ושיהיה לך קשר עמוק וטוב איתה. זה לא בשמיים. 
לצפיה ב-'תברח מהר...'
תברח מהר...
13/03/2017 | 06:30
189
לפני שזה מסתבך.
נכון ששניכם לא ילדים.
אתה בן 35 היא בת 60 ושניכם יודעים שהקשר הזה הוא לא בר קימא.
מצד שני לרגשות יש את הדינמיקה שלהם וככל שתמשוך את זה יותר כך גם זה יהיה קשה יותר לנתק.
מיצית, חווית משהו אחר - עבור הלאה.
לצפיה ב-'התופעה נקראת "שודדי קברים"'
התופעה נקראת "שודדי קברים"
13/03/2017 | 09:33
167
לרוב אופיינית יותר לצעירים או לגרושים, ולגרושות/אלמנות עשירות.

היות ואתה רווק בן 35: כבר לא צעיר כך שאם אתה רוצה משפחה עדיף שתבחן אפשרויות ריאליות.
לצפיה ב-'אתה רוצה ילדים? כן או לא?'
אתה רוצה ילדים? כן או לא?
13/03/2017 | 10:25
136
כי הוא רצתה, והביאה, ולה כבר יש ילדים. ולך לא. ואיתה כבר לא יהיו. אצל נשים מקובל מאוד לחתוך קשר עם בן הזוג לא רוצה ילדים (גם אם זה באופן זמני. בטח אם הוא אל הורי מבחירה ופשוט לא רוצה ילדים).

גברים לעיתים קרובות רוצים ילדים פחות מהאישה, ולא מגיעים למצב בו הם צריכים לבחור. אבל אתה הגעת. מה אתה רוצה?

אם אתה רוצה ילדים - תפרד. ותתחיל לחפש להקים משפחה. אם לא, אז במקומך הייתי נשארת איתה. לתכנן למה יקרה עוד 25 שנים לא ממש חכם לדעתי, איזה חצי מהזוגות יתרגשו עד אז...

הבחירה היא שלך. ואני, בתור אמא, ממליצה בחום - תבחר בילדים! זוגיות טובה תוכל למצוא עם מישהי אחרת. אבל ילדים בזוגיות הזו כבר לא יהיו לך.
לצפיה ב-'תשמע...'
תשמע...
13/03/2017 | 10:26
2
162
סתם קצת מעניין אותי אם יש לך איזשהו תסביך אמא, אבל אתה מתאר שעד כה לא נמשכת למבוגרות ממך אז ייתכן שזה פלופ חד פעמי.

העניין שכל מה שאתה מתאר (חוץ מהסקס) נשמע יותר כמו יחסי אם ובן מאשר יחסים רומנטיים- הנחמה שאתה מוצא אצלה, הנסיון שכובש אותך, הרכות, הנעימות, הסבלנות וכו׳. נשמע מאוד אימהי כל העסק. לא שאני לא חושבת שכל גבר קצת מחפש את אימא שלו בבת זוג, אבל אתה לקחת את זה עוד שלב קדימה.

בגדול מבחינת הביולוגיה שלנו אנחנו מתוכנתים להימשך לכאלה שנוכל להתרבות איתם. לא סתם לרוב גברים נמשכים לצעירות ופוריות ולנשים זה לרוב פחות קריטי (גבר יכול להתרבות גם בגיל 70). במקרה שלכם לה זה בהחלט סידור נוח וסבבה, היא כבר עשתה את שלה וגידלה ילדים ולמה לא לנהל רומן עם גבר צעיר? בד״כ הבעיה היא הפוכה- השעון הביולוגי של האישה מתקתק והיא צריכה לעשות החלטות. אצלך המצב לא כזה מורכב. אתה יכול להקים משפחה גם בגיל 40 השאלה אם זה מה שאתה רוצה.

אם לא אכפת לך לחכות כמה שנים להקים משפחה, אז תיהיה איתה, למה לא? אבל קח בחשבון שעתיד אין ולא יהיה. אם בא לך להינות כמה שנים ולהסתבך בזה עוד יותר ריגשית ושכלית, אתה יכול.

אם אתה רואה את עצמך כאבא ואדם נשוי השנים הקרובות, אני לא מבינה מה הדילמה בכלל? אתה בן 35 כבר קרה לך בטוח במהלך החיים שנדלקת בטירוף על מישהי ובהמשך קיבלת פרופורציה על הקשר בדיעבד והבנת שאפשר להמשיך הלאה גם בלעדיה.

לי האמת זה מריח קצת כמו חוסר מוכנות או רצון בקשר אמיתי, ומשיכה אל הבלתי אפשרי והבלתי מושג (ובוא נודה בזה, אם הקשר הזה היה הרבה יותר אפשרי וריאלי, הוא כנראה לא היה מושך אותך כל כך).
לצפיה ב-'נוסעת 27'
נוסעת 27
13/03/2017 | 11:15
1
140
תודה על התגובה הייתי מוכרח לקרוא פעמיים...
אין לי תסביך אמא אלא ההיפך יש לנו קשר מצוין.
כפי שרשמתי בעבר היו לי קשרים עם בנות זוג צעירות ממני וגם בגילי אך תמיד היה מן משחק כזה, במיוחד בהתחלה. אחד מנסה להרשים את השני, תמיד יש מן משחק כזה מי מתקשר, מי יציע לצאת ולאן ועוד... ההיכרות איתה פשוט זרמה, בלי משחקים, בלי אגו, ובאמת שאנחנו מדברים על החיים בצורה פתוחה וגלויה, וכן אני מרבה להתייעץ איתה בכל מיני דברים וגם היא. יוצא לנו לישון די הרבה ביחד והיא גם סיפרה לחברות שלה עלי וגם הכרתי חלק מהן והיו גם תגובות מצחיקות מצדן...
לגבי זו קצת בעיה כי אני לא יודע איך לספר ולהציג אותה בפני חברים ומשפחה והיא כמובן אומרת שכנראה לא יקבלו זאת באהדה ובטח לא המשפחה שלי ולכן היא מציעה שאנחנו נמשיך בצורה כזו ולאט לאט ניקשר אחד לשניה ויהיה לנו יותר קל.

לצפיה ב-'אז למה בעצם באת לכן?'
אז למה בעצם באת לכן?
13/03/2017 | 17:46
73
זה נשמע שאתה רוצה להמשיך את הקשר. יש לך תשובות לכל מה שעונים לך. אז למה באת לפורום אנונימי להתייעץ אם אתה כל כך בעד?
אתה רוצה שנגיד לך שזה סבבה? שיש סיכוי שהיא תלד לך ילדים והכל יסתדר? שאין נשים טובות בעולם בגילך?
אז ילדים ומשפחה לא יהיו לך. וכן יש בעולם הזה עוד נשים טובות ונפלאות בגילך שלא ישחקו משחקים ושיהיה לך המון על מה לדבר איתן.

אני חושבת עדיין שאתה פשוט לא באמת מוכן לבנות קשר אמיתי וזה משהו שכדאי לך לבדוק. להיות רווק בגיל 35 זה כמובן לא נדיר אך יכול לרמוז שיש לך בעיה ליצור קשר עמוק ואמיתי, ולכן קל לך להתמקד במשהו כל כך לא אפשרי.
אגב, הקסם הזה של קשרים לא אפשריים הוא ידוע ומוכר לכולם, נופלים בזה בכל גיל. זה אכן מעלה את קסמו של הקשר בכמה שלבים אבל לא באמת יחזיק מים במציאות.
לצפיה ב-'גישה קצת שונה'
גישה קצת שונה
13/03/2017 | 10:49
3
148
אני לא יודעת למה נקשרת דווקא לאישה הזו וזה ממש לא משנה.
יש לך פה קשר טוב ופורה (לעיתים הגיל זה רק מספר), אתם מחוברים לא רק בגוף אלא גם בנשמה (ככה זה לפחות נקרא).
מי יודע מה יילד יום? טוב לך? טוב לה? אז תנו לעצמכם להמשיך את האהבה הזו.
ילדים אפשר שיהיו לכם בהרבה מאוד דרכים אחרות פרט לזו שהיא תהרה לך - לא חושבת שבגלל זה צריך להיפרד.
ולגבי הגיל - אני מכירה הרבה אנשים זקנים מאוד בגיל צעיר מאוד, אז מה?

לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה שהיא תרצה ילדים???'
איך הגעת למסקנה שהיא תרצה ילדים???
13/03/2017 | 11:43
2
106
הלו, היא בת שישים. היא לא תהרה ובין 99%-100% גם לא תרצה בשום קונסטלציה להיות אמא שוב (ואין אגב, שום קונסטלציה לגביה בעניין הזה).

לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה שהיא לא?'
איך הגעת למסקנה שהיא לא?
13/03/2017 | 20:28
1
54
לא את ואף לא אני יודעות את האמת.
שווה לתקשר על זה. בכלל, לא מבינה למה אנשים לא מדברים עם הפרטנרים שלהם ויוצאים בעצמם מנקודות הנחה שלרוב הן מוטעות.

תקשורת זה שם המשחק בזוגיות, לא?
לצפיה ב-'איזה כדורים את לוקחת כי אני רוצה גם...'
איזה כדורים את לוקחת כי אני רוצה גם...
13/03/2017 | 23:59
46
בת הזוג שלו בת 60 על איזה ילדים את מדברת בגיל הזה??? (ואגב גם פותח השרשור כתב במפורש באחד התגובות שהיא לא רוצה ילדים, וגם אם לא היה כותב זה ברור)

מה עובר עלייך???

נא להנחית את החללית....

ואגב, אני בחור ולא בחורה.
לצפיה ב-'סה"כ אתה לא רוצה כנראה עוד ילדים'
סה"כ אתה לא רוצה כנראה עוד ילדים
13/03/2017 | 11:45
1
113
ו/או קשר עם מישהי בגילך. וזה בסדר לגמרי. למזלך (ולכל הגברים כמעט) אין בעיה של שעון ביולוגי. תהנה אתה עוד צעיר.

מה היא אגב, אומרת לך בעניין הזה (אמרתם שאתם מדברים על הכל בפתיחות). היא לא אומרת לך שאתם קשר מוגבל בזמן כי היא כן רוצה שתקים משפחה?
לצפיה ב-'היא הכי כנה...'
היא הכי כנה...
13/03/2017 | 11:51
123
כמובן שדיברנו על זה והיא כמובן כבר סיימה לגדל ילדים וכמובן שאין לה כוונה
בגילה לגדל ילדים ותינוקות. הילדים שלה כבר גרים מחוץ לבית. מבחינתה היא רוצה שאעשה מה שטוב לי וגם לה קשר עם מישהו צעיר בפער גילאיים כזה זה פעם ראשונה שהיא חווה. ככל שעובר הזמן הקשר בינינו רק מתהדק, הרגשות מתגברים, יש גם קנאה שזה דבר טוב. אני מקנא לה היא מקנאה לי שזה נחמד לראות אישה מבוגרת מקנאה...
לצפיה ב-'אם אתה רוצה להקים משפחה עזוב אותה. '
אם אתה רוצה להקים משפחה עזוב אותה.
13/03/2017 | 13:50
35
לצפיה ב-'ליברליות מוגזמת'
ליברליות מוגזמת
13/03/2017 | 13:54
102
אין לכם שום דבר משותף חוץ מהאגו. האגו שלך שמח שאישה בת 60 מנוסה מוצאת אותך שווה, והאגו שלה מרוצה שגבר צעיר בן 35 מוצא אותה רלוונטית.

*זה נכון גם במקרה ההפוך.
לצפיה ב-'זה מקסים מה גם שבעוד 10 שנים תתחיל להחליף לה טיטולים'
זה מקסים מה גם שבעוד 10 שנים תתחיל להחליף לה טיטולים
13/03/2017 | 15:47
1
105
ואז גם  תשים V על כל החלק של התינוקות 

או בקיצור....אתה רציני?
לצפיה ב-'אאוץ' את עוקצת..... :)'
אאוץ' את עוקצת..... :)
13/03/2017 | 16:40
27
לצפיה ב-'תזרום, עזוב אותך מהדעות השליליות, תהנו כל עוד אתם...'
תזרום, עזוב אותך מהדעות השליליות, תהנו כל עוד אתם...
13/03/2017 | 17:50
78
רוצים, לדעתי אתה ולא היא לא הולכים להקים בית בישראל, אני אישית הייתי עם מישהי בת 58 כ-6 שנים, רומן קטן שהשלים לשנינו דברים שהיו חסרים, שנינו ידענו שאף אחד לא מחפש חופה וקידושין ולא היו ציפיות מעבר למפגשים של פעם-פעמיים בשבוע או ארוחות אינטימיות...
בקיצר, אחי, זרום...

לצפיה ב-'מאחר ואתה גבר'
מאחר ואתה גבר
14/03/2017 | 13:29
59
ואין לך שעון ביולוגי מתקתק, אתה תמיד יכל להמשיך איתה.
תגיע לשלב שבו ממש ממש תרצה ילדים? תמשיך הלאה.
קרוב לוודאי שתוך שנה-שנתיים-שלוש תפרדו כמו שקורה למרבית הזוגות בכל מקרה. ואת השנים האלו שהיתם ביחד תוכלו פשוט לבלות בכיף.

הפתעת אותי שכתבת שהיא הכירה אותך לחברות שלה. מענין אותי איך היא תציג אותך בפני הילדים שלה שבטח בגילך ולהפך. אלו קשרים שבדרכ נשארים מתחת לראדר
לצפיה ב-'אהבת אמת מהי?'
אהבת אמת מהי?
06/03/2017 | 12:34
5
93

אהבת אמת מהי?

צחוק צעיר צעיר מצלצל בין העצים

צהלת ילדים

אבל תמיד

פותחת את הדלת

השכנה המלאה

רטובה ממקלחת חמה

והישבן ממלא

את המגבת, שלא

מכסה את הירכיים השזופות

והשדיים השזופים

והגדולים.

לצפיה ב-'אהבת אמת היא'
אהבת אמת היא
06/03/2017 | 14:04
27
לתת דאגה ומעשים טובים וכנים לאדם האחר.

לצפיה ב-'מוטי יקר'
מוטי יקר
07/03/2017 | 21:50
1
15
הבית הראשון ממש נפלא.
דמיינתי ילדים
וצחוק צעיר המצלצל בין העצים.

אני הייתי מסתפק בבית הנהדר הזה.
גידי
לצפיה ב-'תודה גדעון על המחמאה לבית הראשון'
תודה גדעון על המחמאה לבית הראשון
07/03/2017 | 22:14
7
לצפיה ב-'שלום מוטי'
שלום מוטי
15/03/2017 | 15:20
7
נראה שנבנה ומתפתח היטב בשיר רעיון רגשי חשוב ומעניין, אבל לא לגמרי הבנתי בדיוק מהו. מה הקשר בין אהבה אמתית, צחוק ילדים ועירום של השכנה? בכל זאת אני מרגיש שיש בו משהו מצחיק ונחמד.

לצפיה ב-'כל אחד והדרך שלו לאהוב'
כל אחד והדרך שלו לאהוב
23/03/2017 | 11:00
3
לצפיה ב-'מקווה שיהיה לכולם'
מקווה שיהיה לכולם
06/03/2017 | 14:50
1
49
שבוע מהנה ושמח מלא פעולות מועילות וחוויות מעניינות, חג פורים מהנה ושמח שיקשר אותנו היטב למסורת היפה שלנו וייתן לנו כוחות מחודשים לעבוד בימי החול, וכמובן הרבה אהבה יפה עם הערכה ודאגה כנות.

לצפיה ב-'גם לך, מותק '
גם לך, מותק
07/03/2017 | 18:08
9
לצפיה ב-'"מפגש קוסמי" סיפור קצר. של גידי'
"מפגש קוסמי" סיפור קצר. של גידי
04/03/2017 | 01:18
3
47
    מפגש  קוסמי

עוד מעט ,    בין  ערביים.
מזח הדייגים חוף הים,   יפו העתיקה.
הוא,  גבר בוגר, יפה מראה.
עיניו , תכולות  בגוון הרקיע  ביום  אביב  נפלא.
נוהג לבוא לכאן מדי פעם לחזות בשקיעה מדהימה.
נשען על המעקה.
מרים מדי פעם חלוק אבן ומנסה להקפיץ אותו על הגלים כפי שנהג  בצעירותו.
היא,
רק במקרה  שם.
הלכה לראות שידה עתיקה  בשוק הפשפשים.
כח בלתי מוסבר הנחה אותה לכאן.
החנתה את מכוניתה, חלצה את נעלי הסנדל ואחזה בהן בידיה.
אין ספק שחה לעצמה      "שעה קסומה"
הוא הבחין בה במיידי.     איך אפשר שלא.
מיוחדת  הייתה    בשנותיה היפות ביותר.  יפהפיה  מצודדת.
עיניה זכות, טורקיז  כצבעו  של  הים.
נתן בה מבט ממושך וחודר.
תחילה חשה אי נוחות
אולם לאחר  רגע,
כשהגוונים בעיניהם התמזגו,
חשה   בהתרגשות  הגואה  ומחלחלת  בתוכה.
היא הישירה אליו את מבטה,
חייכה בנדיבות  ונדה בראשה,  סימן  קל חיובי.
הוא ניגש אליה, ללא אומר.  אחז בידה.
היא  נרעדה  קמעא.
כך עמדו שניהם שלובי  ידיים כל עת השקיעה,
עד שהשתררה  אפלה  מוחלטת.
גידי.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/03/2017 | 18:45
2
17
זה לא בדיוק סיפור, כי אין כאן עלילה מלבד פגישה רומנטית אקראית. הצירוף של תיאורי הגוונים והיופי הענוג עם ההתחברות הרומנטית נראה מעניין, למשל שגוני הצבעים בעיניים התמזגו.

לצפיה ב-'אבל'
אבל
04/03/2017 | 18:46
1
11
יותר מדי תיאורים שנסחפים ברעיון של כמה חזקה ויפה האהבה והכמיהה, מגיעים לרגשנות לא משכנעת וצריך להיזהר מזה באמנות.

לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
04/03/2017 | 19:15
13
מקבל את הערותיך ברצינות ומתחשב בהן
מקווה לעוד תגובות של חברים כדי לקרוא את דעתם.
תודה לך . גידי
לצפיה ב-'חתום בנשיקה. פוסט אהבה רומנטי. גידי.'
חתום בנשיקה. פוסט אהבה רומנטי. גידי.
03/03/2017 | 01:26
8
62

חתום  בנשיקה  

ראשית ,
את  הרי  יודעת,
שגברים ,    וגם ביניהם   בוגרים
אינם   מפסיקים  לחלום   ולהזות  --
כילדים.

מקליד לך תחושותי, ללא מורא,
על חלום שתחילתו עצב,
ובסופו,   חתום בנשיקה.
אותיות  שלי  מחפשות  מילים.
הן,   הופכות אותן  למשפטים.
מצמיחות   עלווה  רעננה  של  תקווה.
משרשות זוגיות,  באדמה  פוריה
שהופכת  ברבות   הזמן
לעץ  ענק,  שפריו אהבה.

תגובתך, לא  אדע,
עבורי,  את   חידה.
חלומי מוגש  לך  כמתת תשורה.
נכתב  בכנות  של  נער  בסערה.
לך מצפה,
ולנפשי ,   מנוחה.

ואת ,
קראי את המילים בתשומת  לב.
וברצינות מחוייכת,
כתבי  נא  תגובה.
הניחי  במעטפה  וורודה.
הדביקי  בול,  שחררי נשיקה
וברוח  אופטימית טובה,
היא  כבר תגיע  ליעדה.
גידי.

לצפיה ב-'שלום גידי'
שלום גידי
03/03/2017 | 13:05
2
17
הבית הראשון נראה קצת אינפורמטיבי מדי כמו מסה. הבית השני מכיל דברים יפים ובעיקר על המלים והמשפטים שזה מעניין, אבל יש בו כמה דברים קצת רגשניים מדי כמו העלווה של תקווה. את הבית השלישי פחות הבנתי, ומה שנאמר בסופו על מנוחה לנפשך נראה קצת טרחני מדי ומלאכותי. חלום שמוגש לה במתנה זה נחמד. הרעיון בסוף לשלוח לך נשיקה שתגיע ליעדה כשהמכתב יגיע, חמוד מאד אבל הייתי מוותר על התיאורים המפורטים של קריאת המכתב כי לדעתי הם קצת מיותרים.
לצפיה ב-'תודה פילוסוף. אתעמק בתגובתך שב"ש לכל הפורום.'
תודה פילוסוף. אתעמק בתגובתך שב"ש לכל הפורום.
03/03/2017 | 15:20
1
11
לצפיה ב-'תודה רבה וגם לך'
תודה רבה וגם לך
03/03/2017 | 15:32
8
שתהיה שבת מנוחה נעימה ושמחתי לעזור.

לצפיה ב-'פרדוקס, גידי יקר, בדבריך:'
פרדוקס, גידי יקר, בדבריך:
03/03/2017 | 15:35
4
13

"תגובתך, לא  אדע,
עבורי,  את   חידה."

מול

"...כתבי  נא  תגובה.
הניחי  במעטפה  וורודה.
הדביקי  בול,  שחררי נשיקה
וברוח  אופטימית טובה,
היא  כבר תגיע  ליעדה..."

יעדה - זה הכותב?

מעורר מחשבה על ציפיות, מעשים ופרדטקס החיים,

שבת נהדרת

רחל

לצפיה ב-'רחל יקרה'
רחל יקרה
04/03/2017 | 01:07
7
תגובתך לא אדע (איני יודע)
והשאר ...לדמיון הפורה שלך . גידי. שבת שלום
לצפיה ב-'לאחותי הקטנה קוראים רחלי'
לאחותי הקטנה קוראים רחלי
07/03/2017 | 17:40
2
11
היום באה לבקר אותי בהפתעה בכפר שלי.  פעם היו לנו במרפאה שתי אחיות בשם רחל, אחת מהן הכי נחמדה שהייתה במרפאה והשנייה הכי לא נחמדה שהייתה במרפאה.

לצפיה ב-'פילוסוף רוחני33, יקר,'
פילוסוף רוחני33, יקר,
07/03/2017 | 18:06
1
7
תודה על השיתוף. התרגשתי.

אתה גם מוזמן לפורום "טארוט" שבניהולי, כאן בתפוז.

ה' משמח אותך מעתה ועד עולם, נשמה טהורה!

רחל
לצפיה ב-'תודה רחלי'
תודה רחלי
07/03/2017 | 19:38
5
נעים לקבל מלים יפות כאלה, אני שמח שריגשתי אותך כי חשוב לעשות מעשים טובים ויפים לאנשים.

לצפיה ב-'"ידידים" '
"ידידים"
26/02/2017 | 22:33
5
87
פוסט ושיר על תקופה של בדידות שכולם נטשו ומי שנותר הם רק
השמיים והים...                      

י ד י ד י ם

ישבנו על הבלקון ,  בגלריה  של  ציירת  ידועה,
אידית שמה,
בקו ים ראשון,      ברחוב הצדף ביפו.
צפינו לנקודת החיבור,   בין הים לשמיים.
לא  היה ניתן להבחין  בה,
כי   הכל   היה   כחול.
היא מזגה תה עם נענע שליקטה מהאדניות בחצר.
הסבנו בשלווה מופלאה ולגמנו קמעא.

פתחתי :
כתבתי שיר פעם,  על ידידים קרובים לי
לשמוע ,   רוצה    ?
משהנהנה בראשה,
קראתי לה:
                ידידים

כשאין צרתי לפני מי להשיח,
אני יורד אל החוף בין ערביים.
כאן  שוהים,  שני  ידידי  היחידים  -
הים,   וממעל  שמיים.
אחסוף  לפניהם  כמוסות  נפשי.
אגלה  מצוקות  הטמונות  בתוכי,
והם ...    בדממה  יאזינו  

היא האזינה בקשב רב -  ובכתה.
שנינו  בכינו.
אחזתי בידה להרגיעה.
אחר כך,  האווירה  הזדכחה.
לפני שעזבתי,
ביקשתי ממנה לצייר  את  השיר.
היא הנידה בראשה להסכמה.

לא שבנו להיפגש,
אך יודע אני שהיא אכן ציירה את שירי.
שמעתי מאי מי,
שהוא  תלוי  בכניסה  לגלריה  שלה,
ששמה הוא עתה :
     -- י ד י ד י ם --
גידי.               
לצפיה ב-'ברכות למינוי למנהל הפורום, גידי יקר,'
ברכות למינוי למנהל הפורום, גידי יקר,
27/02/2017 | 10:45
1
21

חיים בצבעי המילים, גידי, אהבתי! 

לצפיה ב-'רחליקה יקרה'
רחליקה יקרה
27/02/2017 | 22:32
10
את האחת. אהבתי מאד מאד  גידי  
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/02/2017 | 10:45
13
ניכרת הרגשה חזקה ויפה שמלווה היטב את השיר, וגם התפתחות עלילתית. אולי כדאי להחליף את האמירות המפורשות של רגשות ושל מעשים רגשיים, ברעיונות שמוכיחים אותם כמו שאתה מבין אותם.
לצפיה ב-'ברכות למנהל על הניהול:) שמחה להכיר'
ברכות למנהל על הניהול:) שמחה להכיר
03/03/2017 | 00:53
1
5
לצפיה ב-'תודה ד"ר'
תודה ד"ר
03/03/2017 | 01:08
5
תתקבלי כאן בברכה
גידי
לצפיה ב-'הצעת נישואין'
הצעת נישואין
26/02/2017 | 11:44
91
היי לכל מי שמתכוון בקרוב להציע נישואין ומחפש לקנות שלט הצעה עם איכות מעולה ובמחיר נמוך (ללא מתווך) אצלנו אפשר לעשות את זה בגדול ובזול!!!!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
23/02/2017 | 18:54
7
96
האם אפשר להגדיר אהבה כהרגשה שדבר טוב או שאדם נהדר, שנאה כהרגשה שדבר רע, וחיבה כהרגשה שדבר נחמד כלומר שיש לו אופי נעים? מישהו ענה לי על זה שלמשל כשהוא מתעמל הוא לא אוהב את זה אבל מרגיש שזה טוב לו, אז חשבתי שאולי הוא חושב שזה טוב ומרגיש שזה יהיה טוב אבל הוא לא ממש מרגיש עכשיו שזה טוב ולכן הוא לא אוהב את זה.
לצפיה ב-'עוד הגדרות:'
עוד הגדרות:
23/02/2017 | 22:28
13
הרגיש = ידע שאולי דבר נכון כי השפיע עליו.
רצה = הרגיש שיעשה אם יוכל גם אם יוכל שלא.
טוב = מה שירצו.
רע = מה שירצו שלא יהיה.
נהנה = הרגיש טוב בגלל ההווה.
סבל = הרגיש רע בגלל ההווה.
נעים = שאפשר רק ליהנות ממנו.
נוח = נעים כי קל.
נחמד = עם אופי נעים.
שמח = מרגיש טוב בגלל העבר.
עצוב = מרגיש רע בגלל העבר.
אהב = הרגיש שדבר טוב.
שנא = הרגיש שדבר רע.
חבב = הרגיש שדבר נחמד.
פחד = הרגיש שיהיה רע.
כעס = הרגיש שעשו רע.
התייאש = הרגיש שלא יצליח.
התאכזב = הרגיש שלא היה טוב כמו שרצה.
קנא = רצה שיהיה לו טוב יותר כמו לאחר.
דאג = רצה לעזור.
רחם = עצוב כי מרגיש שאי אפשר למנוע שיהיה רע למישהו.
התבייש = רצה שלא ידעו על דבר שלו כי הרגיש שהוא רע.
העליב = גרם להרגיש לא חשוב.
הביך = גרם להרגיש חלש.
התעניין = רצה לדעת.
השתעמם = לא רצה לדעת.
הסתקרן = התחיל להתעניין.
התגעגע = רצה לחזור להיות עם משהו.
נגעל = רצה לא לדעת על דבר שלא נעים לו.
לצפיה ב-'יותר מידי הגדרות בהודעת ההסבר'
יותר מידי הגדרות בהודעת ההסבר
24/02/2017 | 01:19
5
12
ולדוגמה שהבאת - יש כמה אפשרויות לדוסוננס -
כולן מתחילות בזה שגוף פיסיקאלי שואף להשאר במצבו (מה שנקרא אנרציה),
כך שלהתחיל בפעילות - זה דבר קשה, ומכאן - הפיצול למספר אפשרויות:
אחת - אימון גופני משחרר אנדורפינים.
אז אולי ההתחלה של האימון קשה, אבל - בהמשך - הגוף "מתגמל" אותך ע"י שחרור חומרים שגורמים להרגשה טובה.
שניה - תחושת ה"הישג" - שבאה אחרי שהצלחת לעשות דבר שיש לך התנגדות אינהרנטית לבצעו - היא כשלעצמה, יכולה לגרום לרוממות רוח.
שלישית - כשאתה מותש, אתה לא חושב יותר מידי - כך שאחרי אימון המח רגוע יותר, ורצות בו פחות מחשבות טורדניות.
ויש עוד כמה -
חלקן כוללות את ה"פיצוי" שבא אחרי אימון - בצורת עוגה, או גלידה, או כל מאכל אחר.
חלקן כוללות את דימוי הגוף המשופר, שנובע מהאימון (גם אם לא נוסף ולו גרם יחיד של שריר, ולא הופחת גרם אחד של שומן).
ועוד ועוד.
תיאוריות ואפשרויות למכביר.

ובעניין אהבה -
השאלה כאן אם התייחסת לאהבה (בוגרת/וותיקה/ארוכת טווח) - שאז היא מבוססת על ביטחון, הכרות, וכמובן, החשוב יותר - הרגל - .
שסה דבר מנחם ומרגיע עבור חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה האנושית.
או להתאהבות - שבה מדובר בסמים, פשוטו כמשמעו, סמים מערפלי מציאות, שנוצרו מכל מיני מניעים אבולוציוניים, שקשורים בהמשכיות המין (מין = Species).
לצפיה ב-'התכוונתי לאהבה'
התכוונתי לאהבה
24/02/2017 | 11:00
4
9
לדאגה והשקעה, לא התאהבות פשוטה. אהבה יותר חשובה. לא בדיוק הבנתי את תשובתך לדוגמא שנתתי, אם בזמן ההתעמלות האדם נוטה ליהנות ממנה אפשר להגיד לדעתי שהוא  אוהב אותה.

לצפיה ב-'אגב'
אגב
24/02/2017 | 11:08
3
7
התאהבות היא לדעתי אהבה בגלל משיכה, בגלל רצון להתקרב.

לצפיה ב-'אני צריך להסביר משהו'
אני צריך להסביר משהו
24/02/2017 | 11:14
2
8
אהבה היא לאו דווקא לאדם או למישהו, יש גם אהבה לאוכל טעים או לחפצים יפים. אני חושב שאהבה באופן כללי הרגשה שדבר טוב, כי כשאוהבים אדם או דבר מרגישים שיש בו תכונות חיוביות. מעשים טובים לאדם אהוב לדעתי תוצר של אהבה, אולי כדי לגמול לאהוב על אופיו הטוב כדי שיישאר בו.

לצפיה ב-'לא נכון.'
לא נכון.
24/02/2017 | 23:26
1
7
אוהבים משהו או מישהו כי הוא/היא גורמים לך להרגיש טוב עם עצמך.
לא בגלל תכונות חיוביות או אחרות שיש לצד השני.
(אני מניח שיש הרבה אנשים טובים, עם תכונות חיוביות, גם בסביבתך, שאתה לא אוהב אותם אהבה רומנטית, ולא מאוהב בהם)
וכשאוהבים כל מיני מאכלים טעימים, עם הרבה מאוד מרכיבים מזיקים, אוהבים אותם כי הם גרומים לסוג מסויים של תחושת "היי".

השורת התחתונה והמוחלטת היא - שמושא האהבה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך.
(שוב - מיני סמים שרצים לך במח)
לצפיה ב-'לא הבנת את כוונתי'
לא הבנת את כוונתי
25/02/2017 | 12:18
5
אוהבים משהו לאו דווקא כי הוא טוב אובייקטיבית, אלא כי הוא טוב להרגשתנו, לנו או לדעתנו. מרגישים אליו דברים חיוביים ולכן מרגישים טוב אתו. לכן גם אוהבים מאכלים טובים, כי מרגישים שיש בהם תכונות חיוביות שנותנות לנו הרגשה טובה. כמו שכתבתי, יש הבדל בין אהבה להתאהבות. אפשר לאהוב לא רומנטית, והתאהבות היא סוג מסוים של אהבה שיש שמושפע ממשיכה.

לצפיה ב-'שיר אהבה שכתבתי עכשיו'
שיר אהבה שכתבתי עכשיו
24/02/2017 | 15:00
20
עינייך השוחקות יינות קדושים
כולך עדנה מפיקה ריגושים
בוערת ממתיקות תמימה
ליבתך ממלאת בחומה
יערות עולם רגש קסומים
תנצנץ כזהב שתיקת העלומים

לצפיה ב-' " כשאת עצובה "'
" כשאת עצובה "
24/02/2017 | 00:58
5
56

כשאת עצובה

לא נרדמתי לילות רבים כששירו הנפלא של אמיר בניון מהדהד באוזני.חלפו במוחי אירועים טראומטיים שרעייתי אני וילדנו חווינו במשך שנים.הצער והמחלה שנגרמה לה עקב המצוקה שאירעה, באשמתי הישירה. בכיתי  תחת הכרית שלא חו"ח תשמע .
כתבתי מילים אלה  מדם לבי, כדי  להפחית במעט את מצוקתי האישית.

בכי יקרה שלי,   דימעותייך אלקט.
בוהקות הן כגחלת, שאינה נאכלת.
בכי על חלומות שנגדעו באיבם .
באבני דרך ניגפנו,   
תכונותינו נותרו נאצלות,
לא נוותר  עלייהן, עד מות.

יושר וכנות,  ממיסים  גם   סלע  בזלת.
זו עבורי  נגינה   נהדרת.
הביטו  וראו  איזה  קטע,
אגרופינו   הקמוצים  בהגינות,
נצחו  את  הרשע  והשחיתות.

איני עושה טוב, למען העולם הבא.
ולשם שמיים ,     איני חובש כיפה.
הולך בעקבות לבי,   במצפון   נקי.
איני ירא.
כי  אם  אין  אני  לי  -
ממרומים הוא  לנו  יביא,
רפואה וצרי.
גידי.

שירו של עמיר בניון  כשאת עצובה:

לצפיה ב-'שלום'
שלום
24/02/2017 | 12:26
4
11
רעיון יפה שהשתמשת בבכי ודמעות שהם בדרך כלל רגשניים מדי, בדרך מקורית של עוצמת אש וצער. הבדיקה החזקה והמפורטת של הרגש, של הקושי והעצב, מכילה כוח חשוב וערכי. הקשר לאמונה באלוהים לא לגמרי ברור לי עדיין. התיאור של חקירת הקושי אמנם נראה לי בקריאה ראשונה כמכיל בעיה קלה בכך שהוא דומה לפזמונים פשטניים כמו "אתה לי ארץ" ולא תמיד מצליח להגיע למורכבות רגשית.

לצפיה ב-'לפילוסוף.'
לפילוסוף.
24/02/2017 | 12:57
3
15
הפוסט הזה הינו מקרה מצער וטראומטי שאירע לי אישית וזה אינו המקום לספר
כל מילה חצובע בסלע והינה אמת לאמיתה.
בנושא האמונה באלוהים אוסיף.
למדתי בצעירותי שנתיים בישיבה "תורה ומלאכה" כאן בפ"ת.
לאחר האירוע שעברנו הסרתי מעלי את אביזרי הצדקנות  כמו טלית, תפילין, שלוש תפילות ביום וכי"ב
מה שנותר  בתוכי ואותו אני מקיים יום יום והוא להיות אדם  (מאנצ' )
לעזור לזולת ובעיקר  לקשישים, לנכים ובכלל לנתמכים שאינם יכולים לתפקד באופן עצמאי. אני  מקיים בדקדקנות ככל יכולתי את הפתגם "ואהבת לרעך כמוך" מה שרבי עקיבא אמר על כך "שזה כלל גדול בתורה" תעסוקה זו שלי ערכה בסיפוק העצום שהיא גורמת לי  ובברכות שאני זוכה מאנשים המטופלים על ידי.
גידי 
לצפיה ב-'מצטער לדעת על המקרה'
מצטער לדעת על המקרה
24/02/2017 | 13:03
2
7
אבל בתור שיר הייתי מציע שתיתן בו קישור רגשי יותר משכנע בין התפילה והאמונה לבין הצער על האהבה, שיציג את הדרך הייחודית והמעניינת שלך להבין את אותו קשר.

לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
24/02/2017 | 13:10
1
9
תודה
מדובר על אירוע עסקי לפני 17 שנים
השתקמתי בזכות רעייתי שתמכה בי לאורך כל הדרך.
בתי (חוזרת בתשובה) אומרת שהופנתי בסיעתא דשמעיה (בעז"ה)  לסייע לנזקקים.
גידי
לצפיה ב-'אני שמח שהמצב נפתר'
אני שמח שהמצב נפתר
24/02/2017 | 13:12
5
דברים רעים קורים תמיד בעולם, וצריך להשתדל לקוות לטוב בעתיד.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
פורום סקיפרים יאכטות ושייט
פורום סקיפרים יאכטות שייט
אמת הנפש
אמת הנפש

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה