לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3249032,490 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'" משדות אהבתי "'
" משדות אהבתי "
17/01/2018 | 22:24
2
9

משדות אהבתי
שי צנוע לך -
פרח.
אותו אגיש לך ביד רוגשת
חוששת
מהססת
התאבי ?
גידי
לצפיה ב-'ודאי ודאי...'
ודאי ודאי...
18/01/2018 | 10:51
1
5
הנולדה אשה או גברת...
שלא תקבל פרח???
שפרח מביע את הלב פנימה...
את היופי שבעולם - בחיים...
כאשר הלב של הגבר מלא אהבה לאשה...
כאשר לב האשה מוכנה לו לגבר...
אין את המילים הנכונות לאמר... אין לנו
את היכולת לתת ביטוי אלה בפרח. פרח רענן...
כי פרח הוא נשיקה ארוכה שאין לה סוף...
הפרח יהיה בין ולא יחצוץ בין פעימות ליבו המתגברים...
לפעימות ליבה שמבקשת אותו... אליה 
לתוכה...

הפרח בא אל מקומות של מילים...
של מבטים בבר עשן... או מסעדה רועשת...
מועדון דחוס בבני אדם ובנות חווה...
או שריקה ברחוב 'הי בובה מותק...'
פרח... כל פרח אהבה...
כל אשה - יפה.
לצפיה ב-'טובים השניים'
טובים השניים
19/01/2018 | 00:21
2
כך מסתיים הפוסט המקסים שלך ריקי
אימצתי את שתי השורות האחרונות שלך

כל פרח - אהבה
ל אשה - יפה,
משמע -
כמיהה למילה טובה.
סוכריה, בעטיפה כחולה

ציפייה לליטוף נגיעה
ביד  גברית גרומה
אשר  משא  שנותיה 
הפך  גסות   לעדנה.
ריקי וגידי 

לצפיה ב-'סיפור אהבה '
סיפור אהבה
16/01/2018 | 10:22
1
31
זוג יפה...
הוא בחור/גבר מקסים יפה תואר... גברי...חטוב
היא יפה... מאוד מחיננית... חטובה - נהדרת...
היא היתה בת 17 הוא עבר את שנתו ה-16...
נפגשו במועדון או הופעה... אולי ריקודי רחוב...

הוא בא הביתה מוקסם... אמר לי 'אמא אני מאוהב'...
שמחתי בעבורו... הוא היה מבולבל...מאוד מאוד מבולבל...
שבועות מעט קודם לכן הוריו הפרודים היו בתחילת דרך ל'הדבקת הפסיפס' 
תחילה של דרך ארוכה משהו.. מרגשת באופן קיצוני ויותר... ובעיקר בעיקר - זהיר.
לקח לעצמו תפקיד שאיש לא הכין נער בגילו לבצע... לשמור את הוריו 'חיוביים'...
כל הרמת קול... כל מילה שנאמרה שלא במקומה... תמימות של ילדים - שזכו.
הוא מרמת גן טסופי שבוע בעומק הנגב..
שכך אמרנו עד סוף שנת לימודים... יוצאים היינו (נקרעים היינו) במוצ"ש אל ביתנו שבמרכז... למשך השבוע ובימי חמישי בערב שוק בבאר שבע... קניות לאיחוד המופלא שהתחלנו כולנו לבנות... שיקום הליך מתמשך.
בבית שלנו, שכבר היה בבעלותנו אבל איבד את המושג בית למרות הרהיטים והכלים... היו הקירות קרים... הרצפה קרה... האויר? לא ניתן היה לחמם... זהו... אמר לי 'אמא אם זו אני רוצה להזדקן'... חשבתי להגיד לו.... אבל שתקתי... הוסיף 'זאת התחושה שבי'...

לשמחתי אני מכירה את הזן הזה. הוא הבן שלי ושל אבא שלו... אני מכירה אותם הרבה מעבר למה שהם מכירים את עצמם... ואמרתי להם לא פעם...
אני יודעת עמוק עמוק בלב שאתם חולקים אהבת הורים בערך שווה בשווה...  אבל אני יודעת שאת האבא שלכם אתם מעריצים... אין גבולות להערצה הזו... לו היו מסוגלים היו נכנסים תחת עורו... לקחו ממנו לא מעט... את מה שנתן להם הdna ומה שחיקו בהתנהגות וביכולות...
אמרתילו 'יהיו מוקשים בדרך' אמר לי נדלג מעליהם...
התכוונתי לשנים שיהיה בשרות צבאי... יהיו בנתק... אבל לא אמרתי דבר...

היתה כבת בית שלנו...כאשר הוצבה לשרת בבסיס שבנגב... חיל תיקשוב. שהיתה באמצע השרות הצבאי שלה... התגייס...
היה נראה לי באותם הימים שהאהובה קצת מתרחקת... מעט נסוגה... משהו באויר... משהו באוירה...
הבן שלנו הלך לאחת היחידות הנחשבותבצבא. אימונים מפרכים... לחצים עצומים... סימנים של שבירה... והתחזקות... ושוב שבירה. ממעטים שהתקבלו בודדים יכנסו בשערי היחידה... נלחם בשניים בציפורניים... הנער היה לגבר... השתנה לנו... לכולנו מול העיינים... גופנית ודאי... ראיתי אותו דרך העיינים... ראיתי אותו אובד עצות...
בכל 28יום היה מגיע הביתה. סופ"ש. הייתי יוצאת אל הכביש הראשי... אוספת אותם הביתה.
מקלחת ארוכה בימים רותחים... שניצלים וצ'יפס על השולחן... היו פורשים לחדרו... דקות היתה יוצאת ואומרת 'נרדם'...
היינו מעירים אותו לארוחת שבת. כמו מסומם היה יושב אוכל... מדברים מעט והיו פורשים לחדרו... אחרי דקותחוזרת לשולחן 'נרדם' היתה אומרת... בשבתלפני צהריים מתעורר.
אמר לי 'אמא אני מאבד אותה...' חלפה לה שנה...
השתחררה, עומדת לפני החיים ה'אמיתיים'... לימודים עבודה טיול...
באה להתיעץ...  באה לשאול מה אני הייתי עושה... 'איך אני יכולה ליעץ?' שאלתי אותה... וסימנתי את היעוץ כנקודת מפנה...
הוא חייל בסדיר... במה שהם מכנים 'מסלול'... לא מפקד או קצין... רחוק משם...
היא אחרי - אשה... הוא מבחינת העניין... ילד...
וסופ"ש פעם אחת בחודש...
לשינה...
כמה בנות שהכירה התכוננו לטיול של אחרי השרות... הודו. כל אחת הקציבה לעצמה זמן חזרה... ששה חודשים שמונה חודשים שנה ורבע... 
באה להיפרד.
היה לו קשה... אמר לי ''היא החזיקה אותי צף'...
חש שהוא תובע... אמר לאבא שלו שלדעתו יודח... ישורת אחרונה... מכאן והלאה לא מדיחים אלה על מעשה קיצוני... לדידו היה מן המעטים שהתקבלו לא יהיה שייך לבודדים שיעברו את קו הגמר...
לקח על עצמו לשמור על ההורים שלא 'יעשו שטויות'... לקח על עצמו לשמור את הזוגיות שלו... לקח על עצמו להצליח בכל מחיר... כמעט בלתי פשרי...
היה קשה לי לראות אותו... במצבו...
החופשה אחרי 28 יום הפך לחופשת סופ"ש פעם ב- 35 יום... 
קיבלו רגילה. הביא את החבורה שלו אלינו לחווה. ליומיים. למי שהיתה לו חברה בא צמוד... ניתן היה להבחין בברור... הרב המכריע - רווקים.באו בגפם... לבן שלי היתה חסרה. חסרה מאוד. חסרה מידי...
היה לי שמח בשמחתם של זוללי הבשר... כאב לי על הבן שלי... ואמרתי לעצמי...
'הרי יש לי שם של משוגעת מטורפת... פסיכית'...
באותו הלילה כתבתי לה מייל...
המילים נכתבו מהבטן... לא מהראש... האצבעות על המקלדת כמו נעו באויר והמקלדת למעשה כתבה את הכל בעצמה...
שלחתי לה תמונות מהחלפה... 

אמרה לי 'ריקי, כתבתי לך ולו מכתב... סיימתי לכתוב אותו לפני... והנה אני מקבלת ממך'...
והוסיפה מילים שאומרות - לא מבקשת ממך יעוץ...
עוד זה נהנה בחווה לעזור לאביו בענייני הדיר והעדר... כהרגלו...
קבלתי את אחד השיחות טלפון הכי הכי מרגשות בחיי...
'ריקי?' היא שואלת... ואני מבינה שהגברת בהודו... אז מה זה התרגשתי לדבר כך מנייד לנייד כאילו שהיא כאן... ממש...ממש... כאן.
אמרה שהיא מתנצלת... אבל היא ירדה מהאוטובוס והתיקים עליה וכבד... ו...
אמרתי לו לבן שלי... 
עלה על הטנדר... הגיע לקצה שביל העפר... הביט אלתחנת האוטובוס... היא עמדה שם...
מחכה.

בחודש אוגוסט הם יתחנתו ברב עם... עוד לא סגרו אולם או גן...
או כמו אחיותיו לפניו במקום שהוא והן הרימו לאבא שלהם מסיבת הפתעה ליובל...
לפני שבועיים בקשנו אותה מההורים שלה... בכבוד וביקר...
בשבת הקרובה... הם יבואו אלינו... נקבל את הוריה ואת בני ביתה בהמון כבוד... בהמון יקר... ונסכם מה שדורש סיכום...

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
17/01/2018 | 00:02
15
התרגשתי עד לדמעות לקרוא את סיפור האהבה שהבאת.
אהבה אמיתית תיגבר על כל המכשולים
תודה על סיפור מקסים
גידי 
לצפיה ב-'זוג מחפש לצרף זוג'
זוג מחפש לצרף זוג
12/01/2018 | 00:37
37
שלום 
אנחנו זוג צעיר חרדי מאיזור ירושלים מעונינים לצרף זוג צעיר לסקס או אישה לבד, עדיפות לרקע דומה
ניתן לשלוח פרטים במייל a42454@gmail.com
ביי
לצפיה ב-'החלטת לוותר עלינו וזה כואב'
החלטת לוותר עלינו וזה כואב
08/01/2018 | 08:11
3
85
היינו כמו זוג לכל דבר. הכרנו במקרה בפייסבוק. צחקנו הסתלבטנו, נהננו מהביחד של השני. 
אהבנו כאילו אנחנו הגורל של השני אבל אתה צעיר ממני ב 13 שנה.
ואני בהליכי גירושין. תמיד אמרתי לך סבלנות. עוד מעט. עד שחזרה האקסית מלפני שנים ושינתה גורלות .
והמשפחה תמיד מנצחת ומכריעה.
אמרת שאתה אוהב אותי. שאתה לא מוכן לוותר עלי. שלא רואה את חייך בלעדיי. 
אבל בחרת בה כי אמא שלך אוהבת אותה.
תמיד הייתי שם בשבילך לחבק לאהוב להכיל. אבל אתה ברגע האמת וויתרת עלינו. על האהבה שלנו. 
וזה קורע אותי מבפנים. 
כי אותי אתה אוהב. ואיתה אתה רק לספק את המשפחה.
תמיד אמרת לי. אל תדאגי לאמא שלי. אני אסתדר איתה.
האמנתי בך. האמנתי בנו. שהאהבה שלנו תנצח.
אני מאחלת לך שיהיו לך חיים טובים איתה. כי לא בחרת באהבה. ויהיה לך קשה.
אבל אאחל לך את כל האושר שבעולם.
למרות שליבי נשבר ויקח זמן לאחות את הלב מחדש . 
אוהבת אותך אהוב יקר שלי 
לצפיה ב-'כתבת מאוד יפה '
כתבת מאוד יפה
08/01/2018 | 12:31
29
כל הכבוד לך שלמרות שהוא פגע בך כל כך את עדיין מאחלת לו אושר,מקווה שתמצאי עוד אהבה,על תאבדי אף פעם את האמונה,שיהיה בהצלחה  

לצפיה ב-'אין...אין תרופה לאהבה... רק הזמן...'
אין...אין תרופה לאהבה... רק הזמן...
08/01/2018 | 14:02
33
לעולם כאשר אני כותבת מתחילה אני בכך -
'שרק על עצמי לספר ידעתי...'
לא כותבת מנסיונם של אחרים ולא למדתי אלה מהחיים...

אספר סיפור...
בתי בכורתי היא מזן מסויים ומיוחד בארצנו הקטנה... 
בכורתי חזרה בתשובה כשהיתה קצת יותר מ-16.
שנה קודם כשהיתה בת15 אמרה לי בצחוק מתגלגל ש'בחור דוס
ניסה להתחיל איתי' ועוד הוסיפה... אני חושבת'...
ובתי היתה הולכת בבגדים צמודים, חצאיות מיני מיני... וכו'.
הם לא היו חברים ומעולם לא'יצאו'... רק פה ושם דבורים בטלפון עד
שהתגייס ונעלם מהנוף.
בצבא (התגיסה באופן מאוד טבעי למרותשיכולה היתה...) הכירה בחור...
אמרה לי 'אמא, בחור מבריק'. והתברר שעסקינן בבחור ישיבה שהתגייס
במה שנקרא 'הסדר'...פרופיל נמוך - מודיעין... 
יפה...נהגו כדרך הדתיים... היו משוחחים שעות...בימים ובלילות לא נוגעים.
בכורתי החלה לצייר במוחה את שמלת הכלה...  ואת החיים שלהם כזוג משפחה...
עד שיום אחד אמר לה... 'אמא שלי אמרה לי...'
כשעוד זלגו דמעות מעייניה היפות יפות אמרתילה 'לא מעניין אותי מה אמא שלו אמרה אם הוא בחר באמא שלו שיך להתחתן איתה'... ילד הולך אחרי אהבתו... בעל מצווה לדבוק ברעייתו...!!!
מי שרוצה את אמא שלו??? שיבקש מאבא שלו סליחה ויחליף אותו...

היה לבתי קשה... דמעות בכי... חלומות שהתנפצו... אמרתי לה 'מותק, רק הזמן...'
האמינה לי? בין בכי לבכי אמרה שאני סתם מנסה לנחם אותה...
בתוך הכאב והבכי יצאה לקורס קצינות מודיעין... אני כמעט בטוחה שיצאה לקורס כדי להוכיח לעצמה שהיא לא סוג ב'...

באחד הסיורים שלב בתוקף התפקיד שלה... היא התקשרה אלי בהול בהול...
אמרה לי... 'אמא אני יושבת על סלע כבר 4 שעות רצוף ומפטפטת ולידי בחור שמפטפט איתי... 'גולנצ'יק'...
יש להם שלושה ילדים חמודים פחד ועוד מתבשל אחד בבטן...

לצפיה ב-'להתחלות חדשות'
להתחלות חדשות
08/01/2018 | 21:16
19
לבי עלייך
את נערה מבחינתי 
נערה שבתמימותה המתוקה האמינה ונתקלה בבעיה ידועה של אדיפוס .
שמעת עליו ?
רבים מהגברים מאוהבים באמהות שלהם ואמהות אכזריות אלה רק על עצמן חושבות ובכך ממלכדות את ה"ילד" בקורי העכבישה האם,  ולא מותירות לו חופש בחירה.עצתי לך צאי למועדונים הכירי בחורים טובים שלא קשורים לסינור של אמא
עלייך לשכוח אותו ואת שכמותו כדי שליבך יהייה פנוי לבחור שיאהב אותך אהבת אמת ועבורך יהיה מוכן לוותר על אמא לחצנית שאושרה בלבד לנגד עיניה.
בהצלחה
גידי 
לצפיה ב-'בואו נדבר על סקס...'
בואו נדבר על סקס...
07/01/2018 | 10:25
1
89
בואו נדבר ... בפורום אהבה ורומנטיקה...
כי מה יפה יותר מה נעים יותר... מה מרגיע את האדם יותר מהשילוב
הזה של אהבה ורומנטיקה שמביאים את הזוג... למיטה... אל השטיח בסלון לאור הקמין... בו בוער גזיר עץ זית שמפיץ חום... נעים שמלטף לך את הגוף... ואת החשק... ואת התקוה שהרגעים הקסומים האלה ימשיכו כך - לנצח...
או רגעים של שטות..., של גוף כמעט עירום שלך ושלו... ושפתיים ומגע לשון... ואצבעות ידיים בין רגליך... ושלך מבדרת את שיער ראשו...

אהבה ורומנטיקה... הנשיקות החמות... הליטופים... השפתיים, הידיים הלשון... הרגליים ומה שבינהם... והוא האחד והיחד הזה של הרגע...
את מכינה אותו אליך... הוא מכיון אותך אליו... הוא עוטף אותך במבטו... עוטף אותך בזרועותיו... עוטף אותך אליו ברגליים שריריות... עוטף אותך בגוף עירום ואבר זקוף...
הוא מכין אותך אליו... כן... את חשה... את בעולמות אחרים... נותנת לו להגיע... מרגישה את הדם זורם בך בקצב עולה... הנימים עומדים להתפוצץ... את רכה... הוא שרירי... את נמסה הוא חדור מטרה... הוא מבקש לכבוש... אותך... את מיחלת לרגע שכל מערך השרירים בגופך יהיו כעיסה...
הוא חודר... את מתפסת אל עולמות אחרים... גונחת מעונג ואושר הוא נע בך... את נעה לקצב שלו... נצמדת... שורטת... לוחצת תופסת משתוללת מאבדת נושכת מלטפת... מביטה לו בעיינים מבקשת בלי מילה שנעלמה לתת לו... לכוון אותו אל עצמו... את יודעת...
מתערבבים בנוזלים - הוא נוטף עליך מהזעה שלו... מתחברת אל הזיעה שלך... הרוק שלו והרוק שלך... יחידה אחת כאן והרגע... עד לרגע הבא...

עומדת אשה צעירה ופניה עגומות בפתח בית משפט ונייר בידה כתוב. כתוב בטוש שחור 'הוא אנס אותי'.
היו לה פעם חיים... עד. שם הם הסתיימו לה... ומאז היא חיה לה לעצמה חיים אחרים...
לקחו ממנה את כל מה שנכתב מעלה ועוד יותרק מכך פי עשר עשרים מאתיים... לקחו לה את הטעם הנפלא הזה... טעמה הנפלא של האהבה... של הרומנטיקה... את ה שמרכז את אלה ואלה ואלה ועוד...
נאנסה.
גבר החליט שהיא מתאימה לו להגיע לפורקן... כמו היתה בהמה...
או כלבה... חתולה !!!
סימם אותה... השכיב אותה... היא לא יודעת... לא חשה... ובעיקר אין בה זכרון להיותו בה... לא התכוננה לו... לו חיבקה אותו נישקה אותו... העמידה לו... נגעה בו..., לא התערבבה איתו... והוא כמו תיש... כמו כלב... חתול... קוף... רק אין בו שמץ של אדם. טכניקה...
הלו...
אין סליחה לאונס. אין סליחה לחדירה שלא יש בה אהבה ורומנטיקה וזיעה ורוק...  אין סליחה כשאשה שוכבת כחפץ...
אלוהים נתן לכם את היכול לאונן... אוננו...
לכם האונס שווה לאוננות...
לאשה אונס = לגזר דין. לעיתים גזר דין מוות...! או חצי מוות...

היתה לי אחות (מכל ידעתי לספר על עצמי). צעירה ממני בשנה... יפה.
יפה היתה כמו פרח בימים ראשונים של אביב...
שיער ראשה שחור פחם... עיינים לה בהירות... בהירות...
וגוף?
נולדה אחותי אל העוני... נולדה אל העוני זקופה... זקופה מידי...
אני קבלתי על עצמי את העוני... לא ידעתי מצב אחר... התכופפתי משהו...
אהבתי את אחותי, אהבנו זו את זו...
נפלה אחותי לידיים שמחכות היו לנערות מבתים כשלנו... היתה בת 16... והוא אמר לה דברי אהבה... קטף אותה אל הסם... ומהסם אל הכביש...
כאשר נסעתם מראשל"צ דרומה... הייתם רואים אותה... אם לא הסתכלתם באותם רגעים לצד השני... והיא לא היתה לבדה... כאותו
סרסור, כמוהו היו לא מעט.

פעם, לא אשכח... שוחחתי איתה אמרה לי 'ריקי... אחרי החמישי זה כבר לא חשוב כמה'... מתכוונת לאמר שזה לה לא היה חשוב כלל באם העזתים שהיו הלקוחות, הגיעו אליה תחת לעץ התפוז במונית 7 מקומות או אוטובוס 47 מקומות... בשנתיים הראשונות פצעה את הברכיים עד שאיבדו צורה של ברך... ככה אהבה  שהגברים יבואו אל תוכה מאחור... מניחה שק שלא היה בו כדי לעדן את מגע הברכיים באדמה... קדימה אחורה קדימה... אחורה... אוטובוס... מונית... מונית... אוטובוס...
אחרי 4 שנים מתה...
'מוות טבעי' כתבו במסמך על סיבת המוות... לא סרסור, לא סם... לא רעל עכברים כתוספת זולה לאבקה... והמוני אוטובוסים ומוניות מעזה...

בואו נדבר על סקס...

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
08/01/2018 | 12:28
31
מצער מאוד מה שקרה לאחותך,העולם שלנו כל כך אכזר לפעמים,לפחות בורכת במשפחה מקסימה ואוהבת,שיהיה רק בשורות טובות מעכשיו 
לצפיה ב-'חורף בטיילת בתל אביב(סיפורעל בודדים נואשים לזוגיות) גידי'
חורף בטיילת בתל אביב(סיפורעל בודדים נואשים לזוגיות) גידי
05/01/2018 | 00:26
2
45
חורף בחוף תל-אביב.

סיפור על בודדים - הנואשים לזוגיות.

חורף  קשה  היה אותה שנה.
הרוח  הצליפה  בחוזקה.  הגשם  ירד ברציפות בטיפות ענקיות.
קור  כלבים.
הייתי לבד  בבית  בשעות הערב.  השתגעתי  מהבדידות.
שמתי על עצמי  ארבע שכבות בגדים ומעיל גשם  ויצאתי  לרחוב.
הלכתי לכוון  הטיילת  בת"א  דרך רחוב  פרישמן .
בחוץ לא היה כלב.  
הגעתי לשפת הים,  מתעטף  במעילי,  ורועד  מקור.
הצצתי  לצדדים.
ראיתי  דמות נשית יושבת  על  ספסל,  ופניה לכוון הים.
השתוממתי.  מה זו עושה במזג האוויר  הנוראי  השורר  בחוץ.
מהסקרנות,  התקרבתי  והצצתי  בה.
זו  היתה  אשה.   כבת  חמישים.  מכונסת  ומכווצת  בעצמה.
עטופה  בסמרטוטים  מכוסים  בניילון  להגנה  מהגשם.  
לאור  פנסי  מכונית  חולפת  הצלחתי  להבחין בתווי  פניה.
יפה  היתה.  עיניים  גדולות  בוהקות  וחוקרות, ותווי  פנים  נעימות.
לא יכולתי להוציא  מילה.
כל האירוע נראה לי הזוי.   ישבתי  לידה.  קרוב.
רגלינו  נגעו - לא נגעו  אלה באלה.
חשתי  תחושת  בטן  שהיא  מבקשת את  קירבתי.
נגעתי  בידה.  היא  נרעדה  ולפתה   את   כף   ידי.  
הכל  ללא מילה.  
הקפתי בידי השנייה את מותנייה.  היא  נענתה  ונצמדה  אלי.
הבטתי  בפניה.  קשה  היה להבחין אם בכתה או טיפות הגשם  זלפו  מעיניה.
מתוך  תחושה  מוזרה של שותפות  גורל    הידקתי את  אחיזתי בה
והדמעות  החלו  לזלוג  מעיני  כמעיין  נובע  ומשחרר.
שוב,  לא  הייתי  לבד !
גידי
לצפיה ב-''ציון מאשר לך...''
'ציון מאשר לך...'
05/01/2018 | 08:42
1
13
ינואר 1984, תחילת ינואר 1984... עדיין היו הבריות עוסקים במסיבות
הסילבסטר שבהם חגגו את השנה החדשה...
ואני לא הבנתי. לא לגמרי ירדתי לסוף דעתם...
'חגיגות?' גם את סילבסטר לא ממש הכרתי באותה שנה... או נכון יותר...
בינואר אותה השנה. אלף תשע מאות שמונים וארבע...

בתחילת ינואר 1984 הגשמים העזים, הסופות גשמים והרוחות שלא 
השאירו הרבה אנטנות טלביזיה במקום... החלו למעשה ביום שני בשבוע...
השבוע הראשון של החודש... מזג אויר שלמעשה שיבש את כל מהלך החקירות והתצפיות של החוקרים מהמשרד שבו עבדתי... שיבוש מוחלט... שאיש לא
רעה בכך משהו רע... 
היחידה שעבדה במשרד הייתי אני. עונה לטלפונים... מתקשרת לגבי תשלומים... מתאמת פגישות עבודה במשרד ומחוצה לו... ושבה הביתה אל בית הורי... בשעה היעודה.
דוד אליהו ורעייתו ג'ורג'ט היו מצלצלים בדלת המשרד 'שלנו'... שני צלצולים מהירים... כאומרים 'מהרי ריקי שלא נאחר את האוטובוס'...כי לשכנה שלנו היה קו אוטובוס אחד... ובתדירות מופלאה ממש של בין 30 דקות ל-35 דקות... כך שהיה האוטובוס יוצא מתחנתו הראשונה עמוס בנוסעים... כך שהאחרונים לעלות היו צמודים לדלת כמו גבינה צהובה רכה בתוך טוסטר... כשלוחצים בכח... ורק יתרון אחד היו לאותם לחוצים לדלת בכך שהיו קרובים לחלון הקדמי של הרכב אפילו יותר מהנהג... ומי מנוסעי כל אוטובוס לא מבקשים לעצמם את הכסאות הראשונים??? כולם.
במהלך אותו שבוע... כאשר החלונות במשרד סופגים מכות מטיפות גשם שלא פוסק לרדת... בקש אותי בעל הבית של העסק... חתיך הורס... לדעת באם יאושר לי לעבוד ביום חמישי עד אמצע הלילה ואפילו יותר. 'מבצע' בקש אותי שאומר לאותם 'גורמים' בבית הורי שדורשים שלא אאחר לאוטובוס של 16.08 כלומר שיוצא מהתחנה המרכזית בשעה הזו... אומר שעד כה לא קם אח וסרב לי... אבי החולה מאוד שכבר כמה חודשים מוגדר 'על ערס דווי' היה צורח בהתרגשות שבסוף אהיה לזונה... כי רק זונות מסתובבות בשעות חושך ברחובות ובמשרדים ובכלל... והוא כל זמן שחי הוא ישמור עלי מפני... והיה משתעל... ומשתעל כאילו כל האיברים הפנימיים שבו מבקשים לפוץ החוצה... או להתפוצץ ואז היה צורח בכעס עצום... 'סיגריה, תביאו סיגריה יא זונות'...
וכך יכולה הייתי להישאר במשרד גם לאחר שקו האוטובוס של 16.08 כבר היה יוצא מהתחנה... ליעדיו.
ואיך היה מתבצע הקשר??? שאני לא יודעת אם אי פעם עסקנו בענייני טלפונים בשכונה כמו השכונה 'שלי'... אבל בכניסה שלנו כניסה ג'... שבפועל היתה אמורה להיקרא 'א'... שקיצונית היא... ראשונה לגמרי... היה טלפון רק למשפחת אזולאי מקומה שלישית ועליונה... עקב מעמדו הרם והנישא של ראש המשפחה שכיהן כפקיד זוטר ולא חשוב בהסתדרות..., אלה שהגברת אזולאי לא מסרה מעולם לאיש את מספר הטלפון שבביתה... וכך היו המתקשרים מתקשרים לטלפונים ציבוריים שהיו מעטים, כשרבים מהמעטים היו במצב תקין... וכך היו מתקשרים ומי שעובר או מחכה היה שואל... ובצעקות מעבירים את הידיעה... כך התקשרתי ענתה לי שכנה שעשתה דרכה מהמכולת של העירקי ואצעקה למי שצעקה והחזירה תשובה 'ציון מאשר לך'...
תחילת ינואר 1984 היה גשום. גשום מאוד... והרוחות היו רוחות חזקות מאוד... כל אשה או גבר שניסו היו לפתוח מטריה כשלו...  רחובות תל אביב היו ריקים מאדם... במסעדות לא ישבו סועדים... ובעלי הדוכנים שליד ה'מרכזית' החלו לסדר את הירקות והפירות, שלא היה להם דורש, בארגזים לקראת איפסון...

כבישים רטובים ותאורת רחובות מציירים ציור של חורף... וכך יצא שהיינו רעבים. בשעה 22.00 הסתימה הפגישה האחרונה לאותו היום... ענייני בגידה וכעס בין בני זוג בעלי ממון... עניין שיגרתי ובנאלי - להחריד.
חשבתי בליבי שנה יסיע אותי אל ביתי... אלה שמאוד קיוית שיעצור ונסעד לפני השינה... רק שכיוון הנסיעה היה אחר... נסענו לבלות לילה בפאב תל אביבי ביום הכי גשום של השנים האחרונות.
'הכרכרה'... פאב דחוס בבני אדם צעירים ושמחים שלוגמים ושותים כמיות לא מוסברות של אלכוהול... וליד... בעיקר צ'יפס.
החלונות רטובים מגשם מבחוץ... ומנשימות בני האדם בתוכו... הדלתות סגורות והחוגגים מעשנים... אז ענן עשן לאורך ורוחב הפאב והמוסיקה רועשת וגועשת. אי אפשר לדבר.
לא מצאתי במקום הזה את מקומי...
לגמתי בירה מהחבית... ראשי החל להסתחרר... בקשתי לצאת לנשום אויר...
יצא אחרי לא השאיר לי שניה להיות לבדי, כמו הגן עלי מהרוח... ושאל...
בקשתי הביתה.
פעם ראשונה ואחרונה שבקשתי 'הביתה'
'הביתה' אני אומרת לו 'זה המקום שאתה מורגל אליו'...
מצד אחד של העולם... פאב... ועולמו ומצדו האחר 'הביתה' והעולם שלו...
ואני בקשתי רק לחזור אל המוכר לי - הידוע... ובעיקר המובן...
חיבק אותי אליו.
נטע בי תשוה של בטחון... עד שם מעולם... מעולם לא חיבק אותי כך אליו... 
אמרתי לו שם... בין כל כך הרבה טיפות... 'חזור אל הפאב... שם עולמך'... והוא
בכף ידו הניח ראשי על כתפו... אמר 'העולם שלך והעולם שלי יתאחדו'... 

'שמעתי נכון?' שאלתי בלי להוציא קול את היושב במרומים... ברקים מאיימים... חתכו את שמי העיר... רעמים מתגלגלים כאילו מעל הראש...  ליוו אותנו חזרה אל המשרד...
חמים ונעים היה החדר שלו... החדר הפרטי... עלינו שתי הקומות בריצה... ובתוך שניות... פשטנו מעלינו את הבגדים הרטובים... , אחר כך פשטנו מעלינו את הבגדים... לאחר מכן פשטנו מעלינו... פשטנו.
אלוהים... 
לצפיה ב-'ריקוש היקרה'
ריקוש היקרה
05/01/2018 | 15:11
7
משתלב נהדר 
אני והסיפור הדמיוני שלי.
את והסיפור הביוגראפי שלך.
שנייהם מובילים לתוצאה אחת :
"עכשיו כבר לא לבד"
גידי 
לצפיה ב-'שלא נשכח...'
שלא נשכח...
02/01/2018 | 20:24
61
מי אחראי לרומנטיקה, לאווירה ולרקע?
אמא טבע. היא נותנת לנו בחינם את השקיות, הירח, החופשות שיחדיו אנו נרגעים בריאותנו את הנופים המרהיבים ועוד.
עכשיו הטבע צריך עזרה מאיתנו. יש עמק בשם "העמק הלבן" ובו עופות, יונקים, פרחי בר מוגנים, מעיינות, רבבות עצים ושיחים, ממצאים ארכיאולוגיים ועוד שעיריית ירושלים רוצה להרוס אותו ולבנות בו.
יש עצומה נגד הריסת העמק ובנייה בו. אני מצרפת לינק לעצומה כדי שתוכלו לחתום ולהשפיע ולהעביר אותו לכל המכרים והחברים שלכם וביחד נציל את העמק הלבן.

לצפיה ב-'צורך שנותר ללא מענה... וקשר לא שגרתי, מקווה לפתיחות וקבלה'
צורך שנותר ללא מענה... וקשר לא שגרתי, מקווה לפתיחות וקבלה
30/12/2017 | 01:38
4
105
איכשהו התגלגלתי לתפוז.. יאללה... 
אני נשואה במע יחסים עם גבר מדהים, מאושרת יותר ממה שאי פעם חשבתי שמגיע לי בכלל להיות מאושרת בנישואין. 
תמיד חשבתי שאצטרך לוותר על עצמי בסופו של דבר כשאנשא, ולשמחתי האינסופית, מצאתי גבר שאיתו אני עצמי, וזה לא פחות ממושלם בשבילו. 

רק דבר אחד מפריע לי. 
אני באופיי מאוד ליטרלית- ילדת אינטרנט מגיל 14, אוהבת מאוד להתכתב. בן הזוג שלי ההפך הגמור- ילד של אופניים ברחובות, בורך בהפרעת קשב שגורמת לו לשנוא כל סוג של תקשורת כתובה. 
אני לא מנסה להכריח אותו להיות מי שהוא לא- כי זה יאמלל אותו. 
אז אני מוצאת לי חברים וירטואליים למשבצת כל פעם. 
אז איפה הבעיה פה?.

ככל שאני מתבגרת.. אני מוצאת שנהיה יותר ויותר קשה למצוא לי חברים וירטואליים כאלה. כאלה שכיף לדבר איתם ולרמוז רמיזות מיניות פה ושם (כאן המקום לציין שאנחנו במע' יחסים סמי-פתוחה ושזה מתאים לנו ועושה לנו טוב). 
מצאתי כאלה בטינדר עד כה, אבל לאחרונה הם שורדים פחות ופחות זמן, וזה מתסכל אותי. 
כמה קשה כבר למצוא חבר וירטואלי שיחזיק הרבה זמן?
בגילי (27), הצעירים ממני- היום יום שלהם נראה אחרת ולכן השיחה מרגישה פחות..קרובה; ואילו אלה שבגילי- הרווקים הולכים והופכים ליצורים יותר ויותר ככל שהגיל עולה, והנשואים- בוגדים. ואני לא מוכנה לשתף פעולה עם בגידה. 
וגם כשמצאתי שניים נשואים במע' יחסים סמי-פתוחה שדומה לשלי, זה החזיק 2-3 שבועות, ואז האישה שלהם התחרטה והם ניתקו מגעים... 
יכול להיות שחברה טובה הייתה פותרת לי את הצורך, אבל לצערי אני מרגישה שיפוטיות בקשר לסוג הקשר שלי גם מהחברות הכי טובות שלי, ואני נמנעת מלשתף אותן בדברים מהיומיום שלי. לא יודעת איפה למצוא חברות חדשות שדומות לי יותר.  זאת הסיבה שמעדיפה גברים. כל חיי הסתדרתי יותר טוב עם גברים. 

בקיצור.. לא יודעת איפה הפואנטה שלי.
מרגישה שיש לי צורך שלא מקבל מענה, וזה מתסכל, ולא יכולה שלא להסתכל קדימה ולחשוב שזה ידרדר עוד יותר בהמשך. 

לילה טוב וסליחה על החפירה... :) 
לצפיה ב-'לפעמים מה שאנחנו לא צריכים, פשוט לא מספק אותנו. '
לפעמים מה שאנחנו לא צריכים, פשוט לא מספק אותנו.
01/01/2018 | 08:25
3
39
למצוא חברות וחברים זה סבבה, אבל מדוע זה חייב להיות קשר מיני? אולי תנסו לצאת מהיחסים הפתוחים ולהיות סגורים? עזבי את הפרשנות של להיות שייכת לגבר אחד, אלא להרגיש מה זה לרצות להיות בקירבת אדם בודד אחד בלבד, להיות לא לשייך.
לצפיה ב-'כנראה שפתיחות וקבלה זה יותר מדי לבקש'
כנראה שפתיחות וקבלה זה יותר מדי לבקש
01/01/2018 | 08:51
2
35
אני לא יודעת מאיפה להתחיל להסביר שהרצון להיות בקרבתו של בן הזוג המדהים שלי לא קשור בכלל למין. עם אף אחד. 
לצפיה ב-'מדוע קשה לך למצוא חברויות? '
מדוע קשה לך למצוא חברויות?
01/01/2018 | 19:21
1
27
אין לי בעיה להכיר אותך ולהיות חבר שלך, אני חושב. בלי שום דרך מינית בדרכים.
לצפיה ב-'אף פעם לא הייתי חברותית יותר מדי '
אף פעם לא הייתי חברותית יותר מדי
08/01/2018 | 20:01
13
כשמחפשים חבר שאפשר לשתף על דברים שהם לא בדיוק נורמה.. זה קצת קשה במציאות. 
למה הכוונה בלי שום דרך מינית בדרכים? חח 
לצפיה ב-'אני צריכה לפרוק ולא יודעת איפה'
אני צריכה לפרוק ולא יודעת איפה
28/12/2017 | 22:09
2
138
אני צריכה לפרוק ואתם המקום המדויק לפרוק. 

אז אחרי שנה וארבעה חודשים של זוגיות נפרדנו. יותר נכון, הוא נפרד ממני. אמר שזו לא הזוגיות שהוא חלם עליה ופעם ראשונה שהוא נפרד ממשהו טוב. אבל הוא לא רואה לזה עתיד. האמת? הוא צודק. אנחנו כ"כ שונים. אני אנרגטית, אוכלת את העולם, עושה מיליון דברים במקביל והוא? עובד, איש קשה, עייף, ישן. אני יוצאת באמצע שבוע, הוא מעדיף ללכת לישון מאשר להסתובב קצת מחוץ לעבודה. אני עכבר העיר והוא עכבר הכפר. אבל מה אני אגיד לכם, אהבתי אותו. או אוהבת, אני לא יודעת מה אני מרגישה כ"כ.

גם לאהוב אותו לקח לי זמן, אבל כשהוא נכנס הוא נכנס. הוא עשה לי טוב, לימד אותי מה זו זוגיות בריאה - שמותר לכעוס, שצריך להגיד מה רוצים, שלא משנה כמה אני שוקלת - הוא נמשך אליי, שמדברים המון! אני חושבת שהוא נשלח אליי מאיזה מלאך ששומר עליי רק כדי ללמד אותי שוב מה זו זוגיות בריאה. הודתי לו על התיקונים שהוא עשה בחיים שלי... אני יודעת שבזוגיות הבאה שלי, אני אגיד מה אני רוצה! אני אהיה אני! אני אכעס! ואצחק! ואהיה שם באמת! 

אבל זה לא מוריד את הכאב שזו כבר פעם שנייה שאני מדמיינת דירה משותפת, הזמנות, איך נמסד את הקשר, כשאני אוהבת זה עד הסוף, בלי מעצורים. מזל שהוא שם את המעצורים, כי לא הייתי מוותרת על זה בקלות, למרות שאנחנו באמת לא מתאימים לחיות יחד. 
לצפיה ב-'כונפא יקרה'
כונפא יקרה
29/12/2017 | 14:13
62
נראה לי שהזוגיות שלכם הייתה טובה לך
כנראה שהוא בוגר ממך שכן לימד אותך פרק בזוגיות שתעזור לך בוודאי בהמשך הדרך.
אל לך לרדוף אחריו.זה ימאיס אותך עליו. אולי אם יהייה שקט מצידך
הוא ישוב ויהייה נחמד.
מאידך
יש גברים שרוצים לטעום את הטעם, לכבוש עוד יעד ומשם לפרוייקט הבא.
קחי מבזוגיות שלך את הטוב ויישמי אותו בהמשך
בהצלחה
גידי 

לצפיה ב-'קודם כל תוציאי לך מהראש...'
קודם כל תוציאי לך מהראש...
30/12/2017 | 23:35
53
תקשיבי לריקי...
אין בעולם מתיאמה, לא מתאים... מתאימים... הכל קלאם פאדי...
דווקא ההפכים הולכים הכי טוב... כי אם את והוא אוהבים את אותה
המוסיקה... את אותו הדיסקוטק... ואת אותו האוכל... מהר מאוד העסק יתחיל להיות משעמם...
אממממה... לאשה יש יותר דרכים להגיע אל ליבו של הגבר... הגבר הוא הרבה פחות...מתוחכם והוך שבי אחריה... 
יכול להיות שהוא לימד אותך - על עצמך ועל העולם..
אבל לרגש? לרגש יכולה האשה פי עשרות מונים... וזה לא חייב להיות לעולם ורק
 ... ואני האחרונה שאומר שזה סתם וזה לא חשוב... ה כבודו במקומו...
אבל כשאת מתיפיפת... וכשאת מזמינה גבר לארוחה ... אצלך... וחום וחיבוק...
אצלו המערכות יותר מחושבות... ואז המאוהבת מסמנת את הדרך שבקצה הוא יעמוד וטבעת בידו וישאל...
ועוד הרי אנחנו יודעות... שהיום את מבלה... את מתרוצצת, רוקדת, שותה ולא משתכרת... אבל מחרתיים... ?
בזמן ההקאות את תצאי לרקוד??? או כשתעלי 13 ק"ג בסוף הריון???

לצפיה ב-'שלום לכולם ולכולן :)- אשמח לעזרה במילוי שאלון קצר '
שלום לכולם ולכולן :)- אשמח לעזרה במילוי שאלון קצר
30/12/2017 | 16:00
19
שלום לכולן ולכולם,

שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה. 
חשוב לי גם לציין שאני מאוד מחויבת לנושא זה הן ברמה המקצועית, הן ברמה האישית. על כן, אני רואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד, וכולי תקווה כי מחקר זה יהווה קרקע פורייה להמשך עבודתי האישית והמקצועית. לשם כך, אני מנסה להגיע לחתך אוכלוסייה רחב יותר ככל הניתן, המקיף את כל המגדרים, הזהויות, הנטיות המיניות והמגזרים. על כן, זקוקה לעזרתכן/ם.

אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד! 
לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל 

להלן הקישור לשאלון:

תודה רבה על עזרתכן/ם!
מיכל.
לצפיה ב-'המלצה לשירים ישראלים להעצמה נשית'
המלצה לשירים ישראלים להעצמה נשית
29/12/2017 | 23:55
9
הי ,
אני מכין לאשתי מצגת ליום הולדת ה-30 שלה ,
רציתי לשלב שירים ישראלים להעצמה נשית שיש להם קשר לתהליכים שבחורה בת 30 עברה בחייה וכאלה שעוד תחווה . יש לכם המלצות ?

לצפיה ב-'"זיכרון" שיר של גידי '
"זיכרון" שיר של גידי
27/12/2017 | 20:59
2
32
געגועים -
לכל מצמיח עלווה ופרח
לגזע הירוק והחסון.
גם הקוצים
האופפים את נסיכת הלב
יקיזו דם אציל כחול.

וורדים,
אינם נובלים ילדה
הם נותרים רעננים לעד,
בזיכרון
גידי
לצפיה ב-'בחיאת גידי... האמת...!!!'
בחיאת גידי... האמת...!!!
28/12/2017 | 15:07
1
17
איזה דם יש לי...
וואלה... שחור? כמו צבע שיער ראשי???
אולי נואה ללבן או לכחול אשר נזרעתי... 
והבאתי לעולם 1/2 דם כחול... 
1/2 דם אדום...

אמור...

לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
29/12/2017 | 14:05
14
אדום וכחול ..פרי דמיוני וגם  למדתי מכתבייך -
כחול כהה !
גידי  

לצפיה ב-'מה היא אירוטיקה ? פוסט קצר על הנושא. גידי '
מה היא אירוטיקה ? פוסט קצר על הנושא. גידי
29/12/2017 | 13:56
27
מהיא  אירוטיקה ?
האם בדיחות  גסות,   עירום,      
פונוגרפייה  זולה   ?

ואולי :
כתיבה כחולה, עדינה  ומסעירה
על  מהות  היחסים  בינו  לבינה.
רמזים  לתחושות   שכל  אחד  ואחת  מאתנו  חווים  -
או משתוקקים  בסתר  ליבם     לחוות  ?

רומנטיקה חושפנית של כמיהות מוסתרות הקיימות  בנו.
אומץ וכח  לכתוב את שאחרים מדחיקים ומפנימים.

ומה  דעתכם   אתם ?
גידי

לצפיה ב-'אמש...'
אמש...
26/12/2017 | 21:08
2
65
אמש, סתם ערב של אמצע השבוע, רק הזקנים בבית... - אישי ואני...
האיש שלי עזב את הצפיה במשחק הכדורגל משחק בין קבוצת נעוריו מחיפה, שפעם נוספת לא עושה לי את האיש שמח... עזב ויצא אל המטבח להביא לעצמנו תה לימוןללא תה וללא סוכר. מים רותחים ופרוסות לימון. כדאי לנסות, טעים ובריא...
את הערב עשיתי בקריאה ספר. לא עניין של שיגרה בה אני והוא נמצאים יחד בסלון כאשר משחק כדורגל משודר. קשה לי בדרך כלל אם הצעקות והשאגות וכל האלמנטים שמלווים את המשחק... וסביבו.
נכון, חייבת להודות שהגיל עושה את שלו... כך יכולה הייתי לציין לעצמי את העובדה שהנ"ל פשוט קם באמצע משחק כדורגל ולא שב להמשך צפיה... זאת כאשר אנו עוסקים בבחור שהיה עושה את הדרך מתל אביב לחיפה ובחזרה בעבור משחק כדורגל כבשיגרה... פעם היה מוריד את אם בנותיוובנותיו אצל הוריו למען יחוו אלה את אלה... ופעמים שהיה יוצא לבדו אן בלווית חבר. עד שהחל להעדיף את האקרן וישיבה צמודה לבניו ואחרים או רק אחרים וכו'.  היתכן שאקרננו כבר לא ישדר משחקי כדורגל לבני אדם עצבניים ורועשים? הלוואי.
האמת בד"כ לא איכפת לי. הם בסלון ואני על המרפסת... המרפסת האחורית זו שפונה אל דיר הכבשים, אל אורוות הסוסים ומחסן הטרקטורון, העגלות וכו' פינת חמד לקיץ שהו הרוח קלילה, האויר נקי, לא קר אלה באזור הקריר נעים... כזה שמבדר לך את שיער הראש... כמו ליטוף עדין... כזה שאת מבקשת לך שלא יגמר לעולם..., אלה שאנו בדצמבר... דצמבר יבש לגמרי אפילו בימים 'גשומים'. פשוט אפב טיפות מים מהשמים - וקור... קור בלתי נסבל מבחינתי.

ומה שונה אמש מערבים שיגרתיים אחרים... שנה יושבים אנו זוג זקנים (כמעט...) לוגמים מהלימון במים רותחים ללא סוכר... והאיש שלי שואל לפתע 'מסאג' '...
ה פ ת עה ...
כפשוטה. הסיכוי שלי לקבל מסאג' שבעלי מתמחה בו... לרמת אומן פלוס, דומה לסיכוי לזכות פעמיים בפיס שבוע אחר שבוע בפרס הגדול... ממש.
חחחחחחחחח...
האמת שההתמחות של הנ"ל בסוג המסאג' המיוחד לרעייתו אם ילדיו החל באמת כעניין חובבני לגמרי בימים של הריון ראשון בו ברגע שעברתי את ה-26 ק"ג תוספת למשקלי הקבוע...
כל רגל שלי נראת כמו גוש בצקת, צבעוני כזה רך מידי לא נאה למראה... כואב. מרגיז מעצבן מביך...
כל השבוע באותם הימים טיפלו בי הוריו. הליכות בעיקר ובסופי שבוע כאשר היה מגיע מהמרכז אל מעון הוריו שם שהיתי... היה מבקש ביוזמתו לתת משלו לטובת שינוי ברגליים... הייתי יושב מולו... מניחה עליו רגל מלוא כובד... והוא היה מעסה את האצבעות של הרגליים. מענג. מאחר והיה לי מאוד קשה לראות ולהפנים את מצבי הפיסי... היה לי סימן שהאיש שלי אוהב...

לפני עשר שנים... לאחר שהאחדה המשפחה שלנו... לאחר עשור... ולאחר ש... אחרי עשר שנים... ו... אחרי עשר שנים... וגם... אחר עשר שנים... אמרתי לו... 'אולי'...
מסאג' כפות רגליים כסימן לאהבה, בסתם יום חול בזמן שקבוצת נעוריו מפסידה בכדורגל...
אמרתי לו תוך כדי... 'לא סימן לזקנה שלנו? ואם לא אז מה כן???

הבוקר התעוררנו כרגיל... אני מתעוררת חצי שעה לפניו... מכינה לו את הבוקר... והוא יוציא את עדר הכבשים למרעה... מניקור ופדיקור לרגלי הבהמות, מרעה? אין - בצורת של יותר מכמה שנים אחרונות... איז כייף כאשר הדם זורם אצלך מהראש ועד לקצה האצבעות של הרגליים...

לצפיה ב-'לא יפה ככה ריקי...'
לא יפה ככה ריקי...
26/12/2017 | 22:16
1
35
המתח בעינו
אחרי שהוא שאל  מסאג'  ???
עזבת בשיא  והתחלת לספר על ההריונות
ותגובה לא ברורה..."אולי"
השארת אותנו  במתח 
אז היה מסג' או לא היה והייתה רק פטה מורגנה ?
גידי  שממתין עם כל החברים לתגובה.
לצפיה ב-'בימים ההם ובזמן הזה...'
בימים ההם ובזמן הזה...
27/12/2017 | 09:51
23
אני לעולם לא אזלזל במשחות העיסוי... בקרמים...
אבל כשאני מקבלת מסאג' כפות רגליים מאישי... השמן היחיד
שהוא משתמש - שמן זית.
וגידי... לו קראת עד הסוף היית מבין שעברתי חוויה מתקנת.
נכון מוכרת... אבל כל פעם מחדש, ממש כך כמו... כמו... 
אין כמו נשיקה ראשונה... זו נשיקה טריה... נשיקה שיש בה תערובת של בוסריות 
מאוד מעודנת, מורגשת, קיימת בתוך מתיקוות אין סופית...
והנשיקה המאתיים שמונים ושבע??? טעימה היא משכרת היא ואיננה בוסרית כלל... הכיצד???
האהבה ממריצה את קצב זרימת הדם... שבגוף... וכשזרימת הדם גבוה הדם מגיע ושוטף את המקומות שאלהם לא יגיע באופן היומיומי... הרצוף הקבוע... כאילו ידלג או יעבור בסוג של זליגה... כ"כ לא רומנט... - רומנטי ועוד איך...
כי נשיקה שאין בה אהבה... איו בה יותר מאשר שפה נדבקת לשפה... כיצד יזרום הדם בגוף אפילו שאלו שפתיים שלו ואלה השפתיים שלה...
אלה שבאה נשיקה מתוך אהבה??? כי יש בה באהבה את המפתח ל ה כ ל...
בנשיקה במגע הידיים... מהו המגע הזה שבקצה האצבעות שלנו? אותן האצבעות שמקלידות על המקלדת כדבר שבשיגרה... אתה נוגע באהובתך... wow...
אז המסאג' הוא שיא הנגיעות... ומסאג כף הרגל עד מעל לברך... זו שיא שיאי המסאג'... ואת הדם שזורם בך... האהבה שהרעיפו עליך... החיבוק הנשיקה...
כיבוי האורות...  טעם החיים ... ממש. 
לצפיה ב-'דייט ראשון'
דייט ראשון
26/12/2017 | 13:37
49
חורף עכשיו ואני אוהב פיקניקים. אז קבענו להיפגש בפרק גדול בתל אביב. חששתי שיהיה קר אז באתי מוכן. היא שאלה אם להביא משהו, אמרתי לה שאין צורך, שיהיה קליל. הבאתי טרמוס שהיה בתוכו תה חם, אני פחות בקטע של תה אבל היא אוהבת מאוד. הבאתי פשטידה שעשיתי בעצמי, בורקסים, תפוחי אדמה צלויות בציר מנגו שגם את זה עשיתי בעצמי.
השייט היה מוצלח ונגמר בנשיקה.

אשמח לשמוע עיצוב לשייט שני.
לצפיה ב-'איך יוצאים מזה'
איך יוצאים מזה
26/12/2017 | 03:24
2
74
אישה שמאוד אהבתי, אמרה לי לא, ומיד אחרי זה יצאה עם החבר הכי טוב שלי. שניהם שיקרו לי ואמרו שאין כלום. עכשיו אני מגלה את האמת.

אני מרגיש כל כך רע, אני באמת לא יודע איך אני ממשיך מפה.

אני לא נוהג לכתוב פה, אבל אין לי אף אחד, ואני ממש ממש מרוסק.
לצפיה ב-'כמי שצופה מהצד...'
כמי שצופה מהצד...
26/12/2017 | 08:00
1
41
כנראה שהמקרה שלך אינו יחיד ומיוחד במינו...
אתה אוהב אותה מאוד... אבל בכדי שאהבה תבשיל... צריכה
היא אותך ואתה... והיא מן הסתם לא אוהבת אותך...
דרכך או שלא הכירה את החבר הכי טוב שלך וכאן האהבה היא הדדית...
והם ביחד...
איך ולמה לא ספרו לך? זה ברור - לא נעים, עד שהדברים התבררו בינהם והם 'יצאו' לספר לחבר'ה...

לך רגשית זה קשה... סוג של בגידה בך... 
אני לגמרי לא בטוחה... למרות התחושה הקשה והמובנת... האהבה שלהם ... כאילו מה לצפות... שישליך אותה מעליו... אבל הוא אוהב אותה... עובדה...

הגלולה הכי טובה??? הזמן.
הזמן ביכולתו לרפא פצעים.
לצפיה ב-'הם התחילו להכיר אחרי שהם ידעו איך אני מרגיש'
הם התחילו להכיר אחרי שהם ידעו איך אני מרגיש
26/12/2017 | 10:32
66
ושניהם אמרו לי שהם לא ידברו יותר כדי לא לפגוע בי.

זה שהיא לא מעוניינת בי זה בסדר אני יכול לחיות עם זה, אבל השקרים.... קשה לי לעכל שהם שיקרו לי ככה. הכול נראה כמו חלום בלהות אחד גדול

ואיך מתמודדים עם הבושה? עם מכרים משותפים שלנו? אני מרגיש כמו זבל... זה משהו אצלי דפוק? זו לא הרגשה נורמלית?
לצפיה ב-'99 דברים שלא ידעתם!!!!!'
99 דברים שלא ידעתם!!!!!
26/12/2017 | 02:02
34
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:08
9

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'רק משתף...'
רק משתף...
19/12/2017 | 13:36
8
108

סתם מחפש מקום קצת לפרוק.
אשתי ואני נשואים 3 שנים. ביחד 7 שנים.
לפני כמה חודשים נולד לנו ילד ראשון.
אשתי ידועה בכך שבמצבי לחץ היא הופכת למעין 'זומבי'. חוויתי את זה לצידה בלימודים ובעבודה אבל זה תמיד היה לתקופות מצומצמות והיה אור בקצה המנהרה.
אחרי הלידה היא הייתה על סף דיכאון והיו ימים לא קלים, אבל זה חלף.
כיום, הכל על פניו ממש בסדר. ז"א, אנחנו לא רבים, יש צחוקים, הילד מתוק.
אבל. משהו שונה, כאילו מאז הלידה האינטימיות ירדה, החום שהיא מפגינה כלפיי משמעותית פחות, יש מעין בעיה פיסית שמונעת מאיתנו לשכב שהיא מתעכבת מאוד עם הדרכים לפתור את זה (בעיקר מהפחד מהכאב ושזה לא יצליח).
אני לא רוצה להאדיר את עצמי, אבל אני עושה הכל כדי שלא יהיה עליה כל נטל מעבר לעבודה ולילד (עבודות בית, תכנון קניות מצרכים וכו' – הכל עליי). בנוסף, הרכב צמוד אליה ואני שם אותו בבוקר בגן, ומתנהל ברגל-אוטובוס-רכבת כדי להגיע לעבודה.
עשינו המון שיחות על הנושא, שמאוד מאוד מפריע לי. האהבה שם, אין לי ספק בכך והיא אומרת את זה ואני יודע את זה.
יחד עם זאת, היא אומרת שהיא מרגישה שמשהו אצלה, עם עצמה, ללא קשר קצת "נשבר" מאז הלידה.
זה כ"כ מסתכל וקשה שהדבר הכי טוב שקרה לי בחיים נלווה לאחד הקשיים הכי גדולים שחוויתי במקביל.

לצפיה ב-'ori6'
ori6
20/12/2017 | 14:32
7
44
אהלן גבר,

אני לא יועצת ואני לא יותר מאשר אמא ל- 4 ואני כבר סבתא
וב"ה כמות הסבתאיות עומדת לעלות עד כדי כמעט כפול... שתי בנותי בהריון...
זו לרביעי וזו לשלישי שלה... וב"ה.

אז יעני כותבת לך מתוך מח של אשה - סתם אשה.

אתם שבע שנים יחד... מתוכם שלוש שנים נשואים... שזה פחות רלוונטי... כי הנשואים הם טקס יפה וחשוב והכל אבל מבחינתנו טקס שאני ממשלא לא מזלזלת בו... כמה התרגשתי בזמן טקס הנישואים שלי שהיה זמן קצר לפני טקס הנישואים של בתי בכורתי... 
רוצה לאמר שאתם למעשה חיים חיים של אהבה ושל סקס טוב כבר כמה שנים...
ואתם לא רק אוהבים מאוד אלה גם מכירים היטב זו את זה וזה את זו...
אתם מכירים בשיגרת הימים ומכירים היטב גם בשיגרת הלילות... ופתאום...
אם היית מודע לכך שהשינויים אצל רעיתך החלו כשהחל ההריון??? כי לרב הגברים לא כ"כ מודעים למה שקורה לאשה שאתם...
האשה היא לא 'רק' נשאית עוברים... היא גם...
כאשר היא אמרה לך משהו כמו 'לא קבלתי' היא בדרך כלל נמצאת באקסטזות של הורמונים משתוללים... כל המחשבות שבעולם עולות ויורדות לה וממנה... היא לעולם לא תכריז לך את ה'לא קבלתי' במעלית צפופה... או בתור בסופר... בבנק.
היא תגיד לך במיטה. יכול להיות שהיית בה וגמרת בה... ואתה נושק לה... ומספר לה שמחר אתה צריך לקום מוקדם... אז היא תלחש לך 'לא קבלתי'... היא מאושרת עד מעל הכוכבים... היא מבולבלבת כי כל אשה שלא 'מקבלת'... היא בשוק, היא מלאת תקווה, חששות...
ואתה?
אמרת לה במקרה הטוב משהו כמו 'וואו איזה יופי'... ונרדמת... וכשהיא ליטפה לך את הגב, את הצואר... העבירה אצבעות על קוקודך... היא סיפרה לך באופן הכי מבולבל בעולם... כמה שהיא אוהבת אותך... וכמה החלום הזה שלכם כזוג... ואיך היתם נפרדים והתמזגתם ומכאן והלאה תהיו משפחה... רק... 'רק שהכל יעבור...בשלום...' שיהיה הריון מושלם והיא כבר רואה את עצמה בחדר הלידה... 
ואתה? ישנת.
כשהביאה בפניך הוכחה בדוקה - אמא שלך התרגשה פי עשרים ושלוש יותר ממך...
היא חשה את עצמה מניקה... מחתלת... רוחצת... מאכילה... צוחקת... מתפללת שהילד נולד בריא ולא חס ושלום וחס... טפו...טפו... טפו...
ואתה?
אתה? בוא תהיה כן לעצמך... אחרי שאמרת שאתה כ"כ שמח (היית לא אומרת שלא)... מה הדברים הראשונים שעלו לך בראש? חזיה מיוחדת להנקה לאשתך אהובת??? לא!
בגד ים שיחליף את הביקיני הקטן שהיתה לובשת וכל הגברברים קנאו בך??? לא!
לך עלה בראש איך תתבצע התנוחה הכי נוחה לך... ולה... ובטח תקלל למה זו נחשבת בגידה בלזיין, סליחה על הביטוי... אשה אחרת או את האקסית המיתולוגית שלך... עד ש...
תראה חביבי... בכל תקופת ההריון שוקולד, בורקס ענבים ועוד כל מיני... עניינו את רעייתך שתחיה יותר מכל סגולות הסקס לאשה... 
אשה בהריון נמצאת במצב הנשיות הכי הכי... שלה. נכון יש חשש שתך לרעות בשדות זרים... לכן היא תתן לך להתפרק עליה... לעצמה? אקט ממש... אבל ממש מיותר...
ככל שעוברים הימים אשתך שמחה שהיא לא קבלה מידע על בגידה שבגדת עם איזה פרגית..., אבל יחד אם זאת החרדות וההורמונים מכים בה... עד כי כל בקשה שלך תתקבל אצלה לחיוב...היא אוהבת את עצמה רצח... ומצב הרוח שלה ישתנה רק כאשר תעמוד מול המראה... ותבין באופן הכי הכי אינטימי... שאחרי... כמו טיל היא תלבש בחזרה את הביקיני... אחרת...

חביבי...
אתה... תביט על עצמך במראה... תביט לך בפנים. אתה היית יכול להכיל בהכי פשטות שבעולם... שאתה נכנס בלילה אחד לבית החולים בגלל כאבים בגב... יוצא בבוקר מחובק לבן? בן שיצא ממך???
אתה חביבי היית מ ת ע ל ף...
וכמוך כל הגיבורים... 
האשה שלך נכנסה לבית החולים כבדה, כואבת... ירדו לה רבע קוב מים מה... למטה כמו שהיה איזה צונמי... התיק שלה מוכן... יש בו כל מה...
ובעלה רועד מהתרגשות, פחד... שמחה... 
הכל יש פה מולו... רק אשתו היפה הכוסית ההיא???
זו לשיטתך אולי... אבל ממצבה הנוכחי כנראה ש... אז אתה מבולבל...
מכאן המצבים שלכם לא נפגשים... אתה נכנס יוצא מחדר הלידה... לעשן או לאכול או לנשום... אתה כבר רוצה להיות רגע אחרי... לראות את ה'פופיק' שלו... ולחזור הביתה - לישון.
היא? 
היא סובלת מצירים הולכים ותוקפים יותר יותר מבחינת הדקות והעוצמה... תוך כדי היא צריכה ללחוץ מהטוסיק בכל האין כוחות שלה... לעשות הכל כמו טירון ביומו הראשון פן חלילה טפו...טפו...טפו... זה רק מה שחסר... טפו... וכן להיזכר באם כיבתה את הגז לפני שיצאתם... הובן העיקרון???

לצפיה ב-'מודה לך על הזמן שהשקעת אבל'
מודה לך על הזמן שהשקעת אבל
20/12/2017 | 16:40
4
41
זה כ"כ לא ברור, ומהקצת שכן, כ"כ לא בכיוון.
יום נעים :)
לצפיה ב-'אורי היקר'
אורי היקר
21/12/2017 | 20:48
3
40
ריקי ממש בסדר גמור מכיוון שהיא הביאה את הצד הנשי של הסיפור ואכן זה צד
חשוב בזוגיות, אך בשום אופן לא חשוב יותר מהזוגיות עצמה שכן אם לכל צד יש 50% זה בסדר גמור. זכויות חובות ותרומה של כל צד לטובת זוגיות טובה ומיטיבה לשני הצדדים כאחד. שאם לא כך הוא , יש חשש חריף כי אז מתחיל משבר בין בני הזוג שספק אם יוכלו לפתור ללא עזרה מבחוץ.
על כל אחד מבני הזוג לתרום את חלקו ולדאוג לבן הזוג השני.לחשוב עליו ולעשות ככל שניתן כדי שירח הדבש שהיה קיים לפני הנישואין ולפני ההריון והלידה ימשך
בפירגון של כל צד כלפי הצד השני, פעולות של הכרה בקשיים עזרה הדדית פירגון גילויי אהדה ואהבה מילולית ופיזית וכל זאת כדי לצלוח את הזמנים היותר קשים להגיע לרגיעה  ולהמשיך יחדיו למשוך את עגלת הנישואין.
בהצלחה.
גידי 

לצפיה ב-'לשם הדיון (בלבד)...'
לשם הדיון (בלבד)...
23/12/2017 | 23:20
2
28
מה שאני יודעת וגם אני עברתי בחיי, לפחות כאשר בא לעולם הילד\ה הראשון...
הגבר לא פעם מרגיש סוג של קיפוח.
שעד ללידה או אפילו עד שהרעיה והבן/בת הגיעו הביתה...
היו היחסים בין בני הזוג קשורים רק בבני הזוג... והכל טוב ויפה...
לפתע (למרות כל האזהרות כמו 9 חודשי הריון וכו') הגיע הביתה גורם נוסף... גורם לא פשוט... כי הגורם הזה מקבל מהרגע שנכנס הביתה את כל תשומת הלב של האם...
היא מקבלת על עצמה באופן מידי את תפקיד האמא... 
הרי המקרים בהם האב לוקח את התינוקת לחיתול ראשון... לאמבטיה ראשונה... 
לכל דבר הם נדירים מאוד... 
נוסיף לזה את העובדה שהאב ממשיך לצאת לעבודתו והאם נשארת לגמרי צמודה לתינוק... 
ואכן האשה לא יכולה 'לחלק' את עצמה באופן שווה...' ומכאן גברים מרגישים בתחילת הדרך ההורית כמי שנפגעים מהשינוי.
עניין נוסף קשור לחיי המין של בני הזוג... שוב, הרי השינויים אחרי הלידה הם אצל האשה ועליה בלבד. הגבר? מצידו לגופו לא קרה שום אירוע... החיים נמשכים להוציא 'קריאות' ליליות... האשה אחרי לידה אינה מינית... (ד.א. ישנם גברים שמתקשים לחזור לעצמם אחרי שראו את הנעשה בין רגליה של האשה בזמן הלידה... ומכאן שרב רובם של הגברים עוזרים לנשותיהם מ'עמדת' תצפית שלא רואה מהכיוון הזה...)
ואחרון - זוג נמצא בשלב כזה או אחר של ... פרוע ומענג...
והתינוק מתחיל לצרוח... הא?
לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
25/12/2017 | 23:58
1
16
היה ברור מלכתחילה שתחושות האשה והגבר שונים בתכלית לא רק בענין הדייר החדש בבית שמרכז את כל תשומת הלב .
זה רק טבעי שדברים בחיי זוג  נראים אחרת בעיני כל אחד מהם
ומה שכתבתי הוא שגם הוא וגם היא אם הזוגיות יקרה לשנייהם והם מבקשים לשמר אותה, עלייהם לתרום מהחלק שלהם לטובת שיתוף הצד השני בכל חוויה 
אם זה בשיתוף הטיפול בתינוק החדש, בחינוך הילדים האחרים, 
בייזום קירבה בחברות ביניהם, בסקס, בתשומת לב , ובכלל...
כך החיים מתמלאים בתכנים חדשים ומענינים ומפרים את חיי הזוג והמשפחה.
גידי 
לצפיה ב-'מובן מאליו...'
מובן מאליו...
26/12/2017 | 07:30
10
ואני התכוונתי לתקופה, ימים שבועיים, חודש.
שבו הבעל חש מוזנח... ואני חושבת שזה טבעי... כי לפני הלידה
הזוג היה זוג... הוא נתן לה 100% תשומת לב...
היא נתנה לו 100% של תשומת לב...
הוא כינה אותה 'מיצי' והיא אמרה לו 'ממי שלי'...
וביום בהיר אחד... אמנם ידוע היה שיגיע מזה... 
95% מתושמת הלב שלו נתון לה... ו5% לילוד...
85% מתשומת הלב שלה היא נותנת לתינוק... והמעט בעבורו...
זה גם לא זמן למיזמוזים שלא לעסוק בענייני סקס של אחרי לידה...
אז הנה קנאה. ברור שהיא חולפת ונעלמת לה... אבל בהתחלה היא קיימת... ויש עוד.

אני למשל אחרי הלידה הראשונה... בכיתי בלי סוף... שנאתי את עצמי שהנה אני אמא ומתנהגת כמו ילדה מפונקת בת 13...
אבל זה לא היה בשליטה...  המון בכיתי על הגוף שלי...
נוצר בי פחד שזהו... האיש שלי לא ירצה בי עוד... גם דובר על חתונה... אבל ובעיקר שלא הייתי איזו כוסית... והרגליים אחרי הלידה נראו יותר כמו רגליים של פיל...

לצפיה ב-'לא אהבתי את התגובה שלך בכלל'
לא אהבתי את התגובה שלך בכלל
30/12/2017 | 01:27
1
14
מרגישה שאת מנסה להוציא אותו כגבר טיפש שרוצה רק סקס ולא מבין עניין...
כשברור שאכפת לו כל כך מאשתו ווהוא אוהב אותה ואת הילד עד השמיים אבל נמצא בקשיים שמערכת היחסים לא חזרה לעצמה, ודואג לאשתו מתוקף דאגה לאשתו. לא מתוקף דאגה לפורקן המיני שלו.
לצפיה ב-'אם זה הרושם שנוצר - בטעות נוצר...'
אם זה הרושם שנוצר - בטעות נוצר...
30/12/2017 | 10:37
9
כתבתי והתכוונתי לנושא תשומת הלב... כתבתי והתכוונתי לשינויים שחלים באשה אחרי הלידה... הרי ברור שיש 'בום' ענק כאשר נכנס גוזל בן 3 ימים הביתה...
לראות את הכל באורה ושמחה וכייף זה נכון 
אבל...
לצפיה ב-'בורות? אי הבנה?'
בורות? אי הבנה?
20/12/2017 | 18:07
56
אמש ראיתי לראשונה פרק כמעט שלם אני (מזרזפת בזמן פרסומות) של הזוגות שמכירים מתחת לחופה.
כביכול תוכנית בידורית ראליטית... לכל דבר ועניין... ריאלטי הקדם כניסה אל בין הסדינים והלאה.
על הפורמט שמעתי ומאחר ולא עקבתי אזי איני מכירה את הזוגות בשמות שלהן ושלהם - סליחה.

מן הסתם ה'שחקניות' וה'שחקנים' רווקים ורווקות בשנות ה-30 +++ לחייהם וחייהן... באותם בודדים שאינם בודדים אבל הם בודדים ומוכנים לקפוץ לכל תרחיש רק כדי לצאת מהבדידות הלא טובה הזו.
ולבדידות הזו יש מן הסתם אין ספור של סיבות...
יש לנו מסלול...
18  - לצבא
20  - שחרור
23 - חזרה מהודו/צ'ילה/ניו זילנד/ תיאלנד/ סין/ ויאטנם/ איטליה (מחק את המיותר)
26 - תואר ראשון (מה נעשה בזה)
29 - תואר שני
32 -המשכורת מתחילה לטפס עוברים מגבעתיים לצנטרום...
34 - פרידה מהרציני הראשון...
36 - הם מתחילים לחפש זיון טוב...

בדידות.

אנחנו לא מתחתנות בנות 42. למה???
ואז נשאל - למה להתחתן... מה עושה לנו החתונה שאין לנו בלעדיה...
בת ה- 42 מה? זמן להתחיל בטיפולים הורומונליים במידה והמרביע בע"מ לא צלח שלושה חודשים??? כלומר תחילת טיפולים בגיל 43 כדי ללדת ???
באמצע שנות העשרים - סטודנטית במצב מעולה. ממלצרת במסעדה לא יוקרתית... אבא או אמא ואבא עוזרים... דירת 3 חדרים בסבבה שותפה ושותף לא סקסי בכלל -.7,500 לחודש לכולם. יותר מסביר.
נשים...

כל אלה לא שייך לעולמם של הגברים...
הם לא משתמשים בקונדום מסיבה פשוטה... לא אכפת לו שתיכנסי להריון... אחרי שיתברר לו שהוא האב בכל מאת האחוזים הוא ישר יתמוך... wow יש לו בת מוכנה... אחרי טיטולים... אפס מאמץ להוציא את אותו לילה לח במיוחד... שהמזגן פקן שיט בגלל טכנראי דפוק שאין לו סדר עדיפיות...
היא אמרה לו 'תגמור בחוץ'... חחחחח דברי לגבר באמצע... איפה האוזניים שלו ואיפה הוא???

הביולוגיה לא סידרה אותנו כמו שצריך... פשוט כך. אשה בת 44 שלא הביאה ילד לעולם כנראה שתשאר רווקה ובודדה (אלה אם חזרה לחיות אצל אמא)... או שתהיה אמא לשני ילדיו מהנשואים הראשונים שלו ולבת המקסימה מחוץ לנישואים... ואיזה מזל שהם נפגשים אצלכם פעם בשבועיים כולם יחד... 'אחרת זה היה גהנום'... הוא בן 44 -45??? ילד. נער.
גיל מעולה מבחינתו לרכוש לו טרקטורו חדיש הכי הכי חזק בשוק... כבר יצא לשלוש טיסות מהקורס... לפחות פעם בחודש יוצא לצלילת לילה... נותן לו אנרגיות להעביר לה... אבל על הקונדום לא מותר...
הלו... כשהיא מסיימת פרק ביולוגי בחייה... הוא? קצת ספורט... קצת רציה שחיה...??? יכול להרביע בכל יום שלוש נשים... מטורף.

אז אם את גברת עברת את ה-35 דעי שהזמן הולך ומתקתק לרעתך...
אלה אם מותק... את בגיל והוא כבר קרע ברך מולך והציע... ואת אמרת לו 'כן'... אחרת???

בין 35-36 שלך את היית נורא רוצה משהו שנע בין 35-44 סביר. רווק, אינטליגנטי, נאה, ספורטיבי, אוהב מסעדות טובות ברחבי אירופה, שנון... אינסטלטור חובב אבל אקדמאי... עצמאי עשיר.
והעיקר עיקר... ספונטני.
מגיל 22-23 את פתוחה להצעות... למה שיפול כזה בגי המבוגר הזה???
אז מתפשרים על גרוש בלי???

אני הסתכלתי בפרק... על הנשים בעיקר, שהרי הן הן העניין... לא?
יכנס באמאמא שלה... איך יכנס בה איך... ויש צילומים וצוות הפקה והשד יודע מה רודף אותם... היא לא מתחתנת ובאותו הלילה קולולולולולולו סדין אדום מול הקהל המריע שיודע שהגבר גבר... והאשה בתולה... חחחחחחח אולי יש בין הגברים שם בתולים (זה עם הזקן?) בתולות - אין!!!
אז אין לילי כלולות ולא שבוע כלולות ולא חודש כלולות... אלה לזוג אחד - שנראה על המסך כזוג... ולי נראה שהגברת אמרה לעצמה
'בדידות או ליל כלולות מהמםםםם מול קהל העם הצמא למעט פורנו ב-"50...'קבלה החלטה ואני רואה בחיישנים שלי 'לא קבלתי' בעוד פחות מחודש... כלפי חוץ נשיקות רטובות די... כדי שאצעק לבעלי שיבוא ויראה את התוכנית...

לצד החינניות של זוג צעיר... שמתנהג כזוג צעיר שמגלה ה כ ל ... ולא נותן לצלמים להפריע למהלך... עוד זוג... שכאן לא ברור לגמרי מה היא חושבת מבחינת הביולוגיה שלה (אולי לא הגיע ל-35?) על הבחור 'שמעז' ליגוע לה בברך לא חשופה בכלל והיא לא מתנגדת למהלך... למרות שהגברת אמורה לעשות את הדרך השיגרתית מהבית לעבודה וחזרה שלוש וארבעים וחמש דקות... !!! ואני כאן נשבעת לערוץ ולעם... רק יציע טבעת היא עוברת לעבוד בירושלים...
היא כרגע מגינה על עצמה... ולכן אני משוכנעת שהם לא...! לא!!!
לא מאמינה שהם אמרו לצלמים 'עופו לשעה ורבע אנחנו...' לא!!!
יש בתוכנית עוד זוג... שהגברת בהחלט מודעת ולכן היא משקיעה.. נראה שהיתה מוכנה לשתי מצלמות בין הסדינים... לתת שואו בזעקות שמחה לכל תנועה... ש..ל..ו.. אבל הוא??? הוא אין לו שעון ביולוגי ובמקום לעסוק בה... במקום ליצור בלשונו... הוא מצקצק בלשונו... ואני יושבת ומקללת אותו... בדיוק כמו שגברים מקללים שחקן כדורגל שמחמיץ משלושה או חמישה מטרים את הגול...

כן... כן... בת 43 הייתי אולי חודש פחות... כאשר נשאלתי לשאלה שלא ציפיתי שישאלו אותי... לא שאלתי את עצמי 'ריקי - לאן את רצה'.
'לאן את רצה?'תשובה לא היתה לי... אבל הבנה... שהנה אני עומדת להיות בודדה...זאת הבנתי... בחרתי שלא להיות בודדה - לא היה קל - מודה... אבל מול הבדידות ושם בתוכנית לא עוסקים באמהות...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
ויקטוריה רבין- מאמנת זוגית
האם אתה לא מחובר לעצמך?
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה