לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3221232,212 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'"צורך נפשי" ואהבת לרעך כמוך. גידי'
"צורך נפשי" ואהבת לרעך כמוך. גידי
21/10/2017 | 11:50
2
12

פוסט זה הינו צורך נפשי שלי, להביע רחשי לבי.
אם הוא ישנה דעתו של אדם אחד, לחשוב על הדברים שכתבתי
ולשנות את דרכיו, יהייה זה שכרי. תודה.

צורך נפשי

בוקר טוב חברים, קוראים וכותבים.
התפוז ועוד מאות ואלפי פורומים במדייה,
הינם בני חלוף. הזמן, המקום , המודרניזציה,
ההמונים הדורשים חדשות לבקרים ,
בכל אלה,השנויים היומיים הם קריטיים ודורשים גיוון מידי יום ושעה,
אחרת, הם משעממים את הקוראים.
רק דבר אחד כמעט, אינו ניתן לשנוי.
האדם בתוכו פנימה.
הצורך שלנו בתמיכה מבחוץ, למילים מלטפות.
לחיזוקים, להקשבה, לחיבוק נפשי ופיזי.
ליד מושטת, גם ובעיקר לחלש מאיתנו.
דווקא משום שחגי תשרי כבר מאחורינו
ואנו בתקופת חולין שיגרתית
עבודה, ילדים, בעיות רגילות אך בוערות ודורשות פיתרון,
אני מבקש להדגיש פסוק,שהגה רבי עקיבה זצ"ל שהוא לדעתי ולדעת גדולים וחכמים ממני,
כל התורה כולה, על רגל אחת -

"ואהבת לרעך כמוך "

והפירוש לדעתי :
אהוב כל אדם באשר הוא אדם.
כאילו הוא אתה עצמך.
די לשיטנה בינינו לבין עצמנו.
יש מקום לכל אחד מאיתנו תהה דעתו אשר תהייה.
לכל יהודי יהייה שמור מקומו בארצנו הנפלאה
כל עוד הוא ממלא את חובותיו לחברה ולעם.
היו ברוכים.
גידי  
לצפיה ב-'ואיננו נוהגים כך???'
ואיננו נוהגים כך???
21/10/2017 | 19:39
1
10
הרי שני מעלות טובות לאכסניה הזו  - הפורום...
האחד שאני יכולה לבטא את עצמי על הרגשות ועל המסרים והדעות...
והרצון לשכנע או לא... מבלי שאני חושפת את עצמי אותו הדבר כמו מי שנחשפת 
כל הזמן וכמה שיותר יטב לה - רק להיפך...

עניין אחר הוא בכתיבה... ולא פחות הבנת הנקרא... שלעיתים נדמה שעסקינן בעס גדול... ולא היא... מדובר בהומור... ומי יקבע שכל הומור הוא טוב או רע שחור או לבן?..
לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
21/10/2017 | 21:32
6
לא כל פוסט צריך לפרש בפסיכולוגיה.
אני מעט מבוגר ממך ורב נסיוני בחיים. ראיתי עליות ומורדות אנשים טובים ופחות.
כאלה שיעשו למען אחרים ואחרים שיאטמו את אזנייהם למשמע בקשת עזרה.
את הפוסט הזה כתבתי בגלל המצב הקשה השורר היום בינינו לבין עצמנו
בנסיון קטן משלי להיטיב את המצב הקיים, לזכור שכולנו יהודים להשתדל להתגבר על המחלוקות ולהיות אנושיים המקבלים את האחר
תודה לך ריקי ושבוע טוב לך ולכל הפורום המקסים.
גידי
לצפיה ב-'כנסו ותגידו מה אתם חושבים'
כנסו ותגידו מה אתם חושבים
16/10/2017 | 12:19
6
68
אז ככה  חברה קרובה שלי יוצאת עם בן דוד שלי סוג של התחלה  הם נפגשים הרבה וגם התנשקו כמה פעמים ומפתחים גם רגשות. שמתי לב שבפלאפון של  החברה הקרובה יש תמונה שלה ושל חבר הקודם שלה מתנשקים שמה תמונה ראשית בפלאפון ובוואצפ  החבר לשעבר עדיין רשום כאהוב ליבי אני לא בן אדם שמסוגל לסכסך אבל מרגישה לא בנוח כלפי הבן דוד  מה הייתם עושים במקומי ?
לצפיה ב-'תראי רותם...'
תראי רותם...
16/10/2017 | 18:05
1
34
אמא שלי באה מבית שהיו להוריה 14 בנות ובנים...
אבי בא מבית שהיו בו 9 אחים ואחיות...
סה"כ 23 כלומר -
א. מאחר ומכל משפחה עלי להוריד 1 סה"כ שניים שהם לא דודים אלה הורים...
    אומר שיש לי לא פחות ולא יותר 21 דודות ודודים... שכולם כמובן מהדור הקודם, 
    כאלה שמביאים הרבה ילדים ואני אלך על המינימום 4 בנות ובני דודים... סה"כ
    84 בני דודים...
ב. האם את חושבת רותם שהייתי אמור לסמס לכל אחת ואחד מהם בכל פעם שחשבתי שהם מתאהבים לא נכון - לדעתי?????
ג. עזבי - לא עניינך.
לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
18/10/2017 | 18:13
24
אם בת דודה  שלי היתה מתאהבת בחבר טוב שלי והוא היה משחק איתה משחקים,לא רק שהייתי מספר לה את זה, הייתי גם עורף לו את הראש חח,כמובן שאם היא היתה מתאהבת במישהו שאין לי שום קשר איתו אז לא הייתי מתערב אף פעם,אבל במיקרה הזה מדובר על חברה טובה שלה כך שזה שונה 
לצפיה ב-'את אומרת שזה חברה קרובה'
את אומרת שזה חברה קרובה
18/10/2017 | 18:04
16
אז למה שלא תדברי איתה על זה?תשאלי אותה למה היא משאירה כאלה תמונות בטלפון שלה ולמה הוא רשום כאהוב ליבה,ותבררי אם יש לה באמת עדיין רגשות אליו או לא,אם כן אז תגידי לה שזה לא הוגן כלפי בן דוד שלך(ותסבירי לה שאת אומרת את זה לא רק בגלל שהוא בן דוד שלך,אלה בגלל זה לא הוגן כלפי שום גבר),תזהירי אותה שלא תשחק איתו משחקים כי אחרת את תאלצי להגיד לו את זה,ושתיהיה פשוט כנה איתו כמו שהיא היתה מצפה ממנו שיהיה כנה איתה  ,בהצלחה :)
לצפיה ב-'רותם יקרה'
רותם יקרה
18/10/2017 | 23:08
14
לדעתי את צריכה להעיר לחברתך לאוזנייה בלבד ולאמר לה שאין זה אתי
לרקוד על שתי חתונות
גידי.
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
19/10/2017 | 13:59
15
שהייתי עושה מה שהלב אומר לי לעשות...
ולכן הייתי מדברת על זה...
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/10/2017 | 14:38
6
אפשרות אחת היא לא להתערב, ואולי אפשר גם להעיר לה בעדינות ולהסביר לה שזה לא יפה ולבקש שתמחק את התמונה או לפחות את האמירה שהוא אהוב ליבה. ייתכן שהאקס עדיין חשוב לה נפשית וזה בסדר. אני מקווה שלא תבגוד.

לצפיה ב-'מקלט או חדר להתגוננות אזרחית'
מקלט או חדר להתגוננות אזרחית
16/10/2017 | 20:47
1
18
נערה אשה בת קצת יותר מעשרים שרק מתחילה להביט בעולם... העולם שמחוץ לאזור המוגדר והמוכר של הבלוקים... הרכבות...
בום...
כמו ספינה קטנה... לא בנויה הכי טוב שבעולם... ללא מכשירי ניווט יעילים בסערה גדולה... 
יכולה לאבד תקוה... יכולה לנסות לישר הגאים... לפחות לנסות... לפחות.
לא סיפור גבורה - רק סיפור אהבה... הכל החל והכל הגיע רק מתוך... רק בשם האהבה... 
לא ידעתי באותם הימים שמלמדים לקחת את המצב הנואש... שאם היה פחות מכך... דיינו.
בתוך תוכי ידעתי... האמנתי... אבל ידעתי להזהיר את עצמי... לא זמן לחגוג עד ש...
הוא נטע בי חיים חדשים. הנטע שנטע בי שלי הוא... ושלו... לא חצי לו וחצי לי... ולא חצי לי וחצי לו... מאה אחוזים שלי ומאה אחוזים שלו... אצלי. בטן.
אמא בכתה ואני בכיתי לצידה... אם או לו היה אחד 'משלנו' מכירים את סדר הפעולות... כאן? עכשיו? ניסיתי לנחם את עצמי ואת אמא... בתקופה לא ארוכה למדתי על הגבר הזה שנטע בי לא מעט...
זה לא מסוג הגברים שיבקש ממך בדיקת אבהות..., אושיעלם לך לחצי שנה... או שיכחיש ויגיד לך... לא!
זה גבר שלוקח על עצמו כל אחריות... בכל משימה... זה בחור שלו... היה מוכר וידוע בציבור... לפחות על שקבל אין סוף של אותות ותעודות הוקרה וצל"ש רמטכ"ל... על עניינים שהשתיקה יפה להם מאז ועד היום לפחות... ודאי שבאותם הימים... היתכן? אין צל של סיכוי - אבל.
כמו תלמיד מצטיין בכתה... ברור שיקבל 10... אין צל צילו של ספק... אבל נבחן.מבחן אזרחי.
מספרים שהיתה איזה פעולה היכן שהוא שלא בתוך הגבולות... ומספרים שעלו על מארב והיה ירי משוגע על הצוות... מספרים המספרים ומי שאני אכחיש או לא שאחד נפגע קשה. קשה מאוד... המארב חוסל והפצוע עלה על הכתפיים, הכתפיים שאני אוהבת לניח עליהם את הראש - להתפנק עליהם... מהלך שישה קילומטרים... בריצה מטורפת כמעט להגיע אל נקודת המפגש להנחית מסוק ולהגיע מהר ככל שניתן אל חדר המיון בבית החולים...
רק שהמסוק קבל פקודה לעזוב את השטח... מסוכן מידי... גם אפשרות ב' נפסלה ע"י המפקד... נשארה רק אופציה מס' 3. 45 ק"מ מזרחה... ופצוע קשה מדמם על זוג כתפיים... ועוד ציוד... במהלך ההליכה המואצת היה מרים את הפצוע ומוריד אותו חזרה אל הכתפיים... שלא ירדם... רק שלא ירדם... כ"כ דומה ל'שיר החובש' של יהורם גאון... רק שהנ"ל אינו חובש... רק הפצוע... פצוע...
מספרים המספרים שההליכה היתה קשה... לא נותר אחד שלא חש כל שריר ושריר בגוף כמו נדקר באלפי סכינים... רק אחד. בשקט בשקט מספרים שלא רק... הוא הוביל... מרים את הפצוע (לא אפרוח תרנגולות...) בשתי ידיו מעלה צועק או צורח... מספר בדיחה רק שלא יעצום עין הגונח... 'עוד 30' היה משכנע את עצמו... ללכת. ללכת.
מספר היה לי אחד מהחבורה שהיה אומר לעצמו 'תתבייש לך אמא שלך הצליחה ואתה תיכשל'??? אמא שהלכה באחת מצעדות המוות מהונגריה אל המוות... גוררת אחריה אח שנגמר ואחות חולה... ולא עוצרת... יכולה היתה למוות... ניצלו... 
היתה מספרת איך לפתע פתאום נעלמו השומרים... כמו בלעה אותם האדמה... לא נשמעו עוד הקריאות 'ללכת'... לא נשמעו יריות רובה על מי שכשל... או יצא מהשורה - לחרבן...
את 'המתנה' מספרים המספרים הניח על האלונקה שבאמבולנס הצבאי... 'הוא שלי'
אמר לד"ר ובקש 'שמור לי עליו...'
כמו אותו תלמיד מצטיין בכתה - הגיע עת למבחן.
ישבתי על כסא המזכירה במשרד... כשראה שאני לא מגיבה לאיזה בדיחה שאמר... התקרב, לקח את כף ידי ובכף ידו... נשק ושאל 'קרה משהו?'
אני לא לוחמת נועזת הייתי... לא עמדתי באיזה מבחן יוצא מן הכלל... בדף קורות חיי... אפס דבריםשירשימו משהו... סתם ריקי לוי... הלוואי מחדרה... אבל לא...
'ריקי... ריקי מהטריפוליטאים??? זאת היא אה'
לא יכולתי עוד... עמדתי בגבורה יחסית בענייני דמעות... עצרתי. רגעים של הכי אמת בהכי חיים... 
'אני בהריון' לחשתי שפתיי רועדות... הרגליים הבריאות שלי...??? כמו מרגרינה בשמש של אוגוסט במדבר סהרה...וכפות ידי מסתירות ממנו את פני...
בקש שאגיד את המילים שוב... מסך שחור חסם את עיני... הייתי בהלם... מכאן הלסתות רעדו והמילים... שתי המילים כמעט ולא יכולות היו לצאת מפי אל חלל החדר... 'א...ני..ב..ה..ר..יון' מבקשת תגובה... מתחננת להיות הפצועה על הכתף שלו...
נעמד על הרגליים... והחל מרקד סביב הכסא, כאילו היה איזה חסיד... איזה איש חב"ד כזה... שואג שאגות של שמחה... קולולולולו מנסה את דרך הנשים להביע את השמחה הגדולה...שלף אותי מהכסא ונשא אותי בחדר מנשק מה שיכלו שפתיו לנשק... שמחה חסרת מעצורים... ללא גבולות...
לגמנו יחד ספל תה פשוט... מתחילים לעכל יחד את הבשורה... והבחור שלי לא נרגע... 

באותם הימים היתה אמא שלי נוסעת בכל יום חמישי לפני צהריים לשוק הכרמל... אנחנו היינו אוספים אותה ואת שרכשה ומסיעים אותה הביתה, וחוזרים למשרד... וכך אמר כשנרגע מעט... 'נדבר ונשמע מה אומרת אמא שלך' ומאחר והבין שאמא יודעת צלצל לספר לאמא שלו... ראשונה ולאחותו הבכורה מיד לאחר מכן...
אמא אמרה 'חתונה... אין ברירה צריכים חתונה'...
הוא הביט בי... וסימן באצבע אל עצמו... 'תיתחתני איתי?' שמעתי את קולו נסדק... ראיתי בכל עין שלו דמעה אחת של אושר... האיש שלא בוכה הזיל דמעה...
אספתי את הגבר שלי אלי... עייני דמעו... רגלי עדיין לא שבו להיות כשהיו... הדבקתי את שפתי אל שפתיו... ואמרתי לו מילה אחת 'כן'...
אמא הביעה את שמחתה בקלולולולולו ארוך וצעקני...
אמא אמרה שקצת נרגענו וגם היא... 'מקלט'. 
אמרה 'לו בריא לה פה... למה?'
אבא היה על ערש דווי... אפילו השיעולים החזקים שהיה משתעל... נחלשו והיה משמיע יותר קולות של מחנק... היה הרבה יותר עצבני ומקלל מאשר בימים שלפני... אמא חששה שאבא יקבל את הבשורה וישתולל... ויכעס וידרוש את כבודו ואת כבוד משפחתו...  לשאלת האחים...אמרה אמא 'למה להעמיד אותם במבחן?'
אשה כ"כ פרקטית היתה... מדהימה.
החתן המיועד שלי התקשר אל בית הוריו... מבקש עבורי מקלט. 
מקלט מפני האחים שלי... שיראו לכולם שאצלנו יש כבוד למשפחה... איזה 'פנס' בעין... ידיים 'מסומנות' וגזיזת שיער... לכער...
מפני הנשים שמרכלות ומדברות על המדרכה... ושופטות ושמחות לאיד - מאוד...

מקלט - או חדר להתגוננות...
מקלט זה מקום מגונן... אבל לא מקום לחיות בו חיים... אל המקלט נכנסים לשמר את החיים... ולצאת ולחזור אל שיגרת החיים...
אני? אני נכסת למקלט שאיך נסביר... לא כ"כ אהבו שאני במקום שאני... - מקלט...
נסענו באותו הלילה לאסוף את המעט שיש לי בעולם... להיפרד מאמא ומהחיים שהיו... אל המקלט... לחיים חדשים.
לא קל...לגמרי לא קל...
כל הדרך שתקנו... ידענו... רק ימים יגידו...
לצפיה ב-'ריקי סיפורים יפים'
ריקי סיפורים יפים
23/10/2017 | 06:52
2
אבל את קופצת מנושא לנושא וקצת קשה לעקוב
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:50
3

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מבחנו של האשכנזי...'
מבחנו של האשכנזי...
15/10/2017 | 23:39
26
כבר בימים ראשונים של אהבה בוערת... זורמת... מתוקה...., ימים שאת רוצה שלא יגמרו לעד... שאת לא דורכת אלה מרחפת... כל נגיעה שלו בגופך כמו מכות חשמל מענגות... מטרפות...
הבנתי את גודל האחריות שהיה עלי... ואני לא צלחתי... לא היה ברור לי למה... אלה שהעובדה עובדה... 'ככה זה יא בינתי' אמרה לי אמא שלי...
והוסיפה 'מכאן ריקי מבחנו של האשכנזי'...
למדתי מאמא לא לאהוב מידי אשכנזים... או נכון יותר אשכנזיות...
שבגללן הייתי עומדת מאחור ומתחרפנת איך אמא שלי... אשה שהחיים לא העניקו לה לילה אחד של חיוך... בוקר של חיוך... שעה של... רגע. אשה צדיקה. אשה שמעולם לא חלמה ליגנוב לחמניה... מעולם מעולם מעולם לא הרהרה לעשירית שניה לגעת במה שלא שייך לה - אישית...
עומדת בוקר בוקר ומדקלמת את צרוף מילים הראשון בארץ ישראל
'גברת, לא גונבת... לא גונבת גברת'...
התביישתי בה. התביישתי וכעסתי על הסיטואציה... שנאתי את הנשים שבזכותן היה לנו מעט לקנות מעט... שנאתי להיכנס לחדרי הילדים... את ההיא שהיתה מבקשת את אמא בכל יום רביעי בבוקר... בית שיש בו נערה בגילי... פסנתר בסלון... וגיטרה בחדר...
שנאתי את הילדה ואת אחיה ואת האם... והכלב.
אמא לא היתה צריכה לספר לי מה מגיע לנערה/אשה שפוגעת בכבוד המשפחה... אחרי השלב הראשון... טוב לה לגברת הסוררת לעמוד מהר ככל שניתן תחת לחופה... אלה שלב א' לא מתבטל באם הנ"ל יגיד, יבקש...
'פנס' בעין או 'פנסים' בשתי העיינים, שיער קצוץ כתמים בשלל צבעים בכל הגוף סימן לטירוף הזכרי כנגד הבוגדת... הטירוף שמכה בפוגעת...
השלמתי.
אמא אמרה לי, תמיד מחוץ לבית, שמותר יהיה לי לבכות... אבל לא שאלה לגבי האהוב שלי... אבי העובר שבי... הבוס שלי..., היה לה ברור כמו השמש שתזרח למחרת היום... שהבחור לא רואה אותי... כמו אותן שכנזיות... שאומרת היתה להם 'גברת, לא גונבת'...
הבחור שלי לא כ"כ נתן דעתו למצב רוחה של אהובתו... היה מאוד עסוק בעבודה של לילות ארוכים ומעט מאוד שעות שינה... אבל לבסוף ראה... ושאל.
התשובה היתה בבכי. בכי שלא השאיר ספק מה עובר בי באותם ימים קשים...
הבטיח לי שאין בעולם אדם שירים עלי יד...
למחרת דיבר עם אמא. הבטיח לה...
כך יצאתי את תל אביב למקום מקלט... לתכנן לנו את החתונה שנחגוג ברב עם...
יצאנו לאחר יום עבודה. הוא בדק שמן ומים הניע ויצאנו לסעוד ב'תקוה', משם יצאנו לפגוש אמא שלי... שעמדה ליד המכולת של העירקי... מזוודה מרופטת... קצת בגדים בה... תמונות ואיזו מזכרת...
'את יוצאת לדרך טובה' אמרה לי אמא שחיבקה אותי ונישקה אותי... ודמעות שלא פסקו לזרום על פניה
'אמא' בכיתי.
ליבי יצא אליה... כל הכעס שלי עליה נמוג באחת... שניים מבניה ברחו מהארץ... עבריינים נמלטים... הבכירה בבנות ברחה מהבית ונעלמה לתמיד...
אחות שנישאה לגבר אלים מאוד... בן שלה שיושב בכלא באופן כמעט קבוע... בת שלה שנפטרה ממנת יתר...
והנה עוד בת שנעלמת לה מהבית...
בכיתי על עצמי... הרי כבר אמרו מה הם חושבים...
מקלט.
מקלט זה מקום של חוסר ברירה... עדיף על הכי נמוך שיכולתי להגיע...
נפרדנו מאמא... העמיס את המזוודה ויצאנו לדרך... צפונה. שותקים.
לא אמרנו מילה. תחושה נוראה... להיכנס למקלט... לבוא למקום זר, מנוכר... אחר... ובעיקר מקום שאת יודעת שהיו מעדיפים שלא היו מכירים אותך... אשכנזים... האם אני צריכה להגיד לאמא שלו... 'גברת, לא גונבת גברת'???
ככל שהתקרבנו לבית הוריו... הלב הלם ביתר חוזקה... הנשימה היתה יותר ויותר קשה... עד שהניח ידו על כתפי - ושתק.

אמא שלו ידעה היטב מה שאני הכי אוהבת לאכול מאותם המאכלים שהיא מבשלת...
מאחר וכבר סעדנו אמרה לי 'בואי ריקי... בואי לפחות מרק תנסי'. לא סרבתי למרק העוף מעשה ידיה להתפאר...
את המקלט פתחתי במקלחת חמה חמה... אחרי מרק עוף משובח... מטושטשת מעייפות... נכנסתי לחדר שהיה למקלט שלי... מקלט פרטי שלי...
פעם ראשונה שיש לי מיטה 100% שלי... סדין נקי מריח נהדר סמיכת פוך משובח... וכר פוך מפנק... מפנק מאוד.

לצפיה ב-'"מכל מלמדי השכלתי"'
"מכל מלמדי השכלתי"
14/10/2017 | 19:14
4
30
נכון. זה אינו שיר או פוסט רומנטי, אך אני מציע לכל החברים והקוראים בפורום לקרוא להתעמק ולהפנים. זה יעשה לכם טוב. גידי

כדי לראות את ההדגשות מבקש שתקראו בקישור המצורף. (זה הבלוג שלי בתפוז) קריאה נעימה. תודה.

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7414183

לצפיה ב-'הייתי שמחה לקבל פרוש...'
הייתי שמחה לקבל פרוש...
14/10/2017 | 21:43
3
17
או פרשנות...
כי אחרי שהבנתי איזה מסר...
בא המשפט האחרון והתמונה של הטנק בקדך לאפריקה...
לא מוצאת את הקשר
תודה
לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
14/10/2017 | 23:11
2
14
מלחמת יום הכיפורים באה עלינו בהפתעה. המודיעין ישן יחד עם כל  צה"ל 
המצרים הפתיעו אותנו ובמלחמה זו נהרגו יותר מ2500 בחורים שלנו.
דיין אמר כי זה חורבן בית שלישי והציע להשתמש בגרעין.
אריק שרון שהיה מצביא כמו בר כוכבא בזמנו נגד ברלב, דיין, וכל הצמרת הצבאית הבין שהאפשרות להפתיע את המצרים היא לחצות את תעלת סואץ להתקדם לכוון מצריים ולבוא מאחורי הארמיה השניה והשלישית המצרים ולאגף אותם .
וכך הוא פעל בדעת יחיד נגד כל המטכ"ל והמדינאים,
לפניי המצרים תעלת סואץ ומאחורייהם צה"ל. לקח זמן, לא הייתה להם אספקה  ומצריים נאלצה להיכנס אתנו למו"מ בתנאים קשים להם.
כך הסתיימה המלחמה בנסיגה מצרית מעליבה 
זו לא פרשנות זו ההסטוריה. 
גידי
לצפיה ב-'אני מביטה בגברים שלי...'
אני מביטה בגברים שלי...
15/10/2017 | 12:19
1
19
אני מכירה את הדברים ממאוד, מאוד , מאוד קרוב...
אמרו לי הילדים, כל אחד בתורו, כל אחד בזמנו... אמר לי גם האיש שלי...
אנחנו גברים שלימדו אותנו להרוג. 'קילינג משין'...
ואני יודעת שניתן ויכולים לרפד את המושג הזה בכל דבר... בסופו של עניין
יש לי שלושה שעודעים מעולה להרוג. לימדו אותם, אימנו אותם... מאמנים אותם...
והם טובים ומשתפרים ביכולת שלהם להרוג.
ואני שבצבא לא הייתי אלה בביקורי בנות ובנים... לא כפקידה או חובשת או...
אני יודעת שהגברים שלי הפעילו את היכולות שלהם ויותר מפעמיים...
הבינימין שלי היה נער רגיש כשהיה בן 18... אבל אוהב מאוד לאכול בשר... בעיקר בשר טלה... יודע להבחין בין לבין... ובצבא מהלך חודשים ויש לי 'קילינג משין' חדש... זן שיש לו את היכולת להיות מדריך בכל תחום שנין להרוג בן אדם...
ההפך הגמור מרופא...
לימדו אותו... עשו אותו... סוג מודרני של ראמבו 1
יש לי 'קילינג משין' אזרח מתפרנס טוב מאוד ויותר מאותו מקצוע נדרש...
והאיש שלי המזדקן... נעזוב - היו ימים אחרים.
ולצבא זה נהדר... כי ככל שיהיו יותר קילרים... כך ייטב.
אלה שהאחוש הברברי הזה להרוג... שכל כך טוב ובריא למערכות הבטחון... אין בו שמץ של סימפטיה מחוץ לעניין המוגדר הזה... 
'קילינג משין' שהורג בצבא = צל"ש
בין אזרחים = מאסר עולם...
עניין של מה מצדיקים ומה לא... ומה שיכול לשבור - מצלמה של בצלם...
פחות או יותר המרחק של הצבא שלנו משנות ה-70 לזה של ימנו...
(ד.א. לכן תרתמתי סך לקופת הצדקה לאלאור אזריה)... הרגע שהקילר הצעיר שלי הבין שלמקצועיות שלו... ליכולות שלו יש סייג... ואין גב. כמה שזה עצוב...

וזה הפער של אותה המלחמה לחיים האמיתיים... נקרא לזה ככה...
כי מטרות... שאיפות... וכל מיני מנועים נשכח ממך הפחד... ולמה אני כותבת את זה?
מנסיון אישי...
טורבו פחד...
לצפיה ב-'לריקי'
לריקי
15/10/2017 | 19:13
6
לכל מטבע שני צדדים
גם לי נכד ביחידה הכי מובחרת בצבא  והוא אינו רוצח.
הרבה תלוי בסוג האדם שמעביר את האימון, 
מעבר לזה, לא לכך כיוונתי בפוסט שלי
ביקשתי לתת  כדוגמא  אדם משכמו ומעלה (אריק שרון) שהבין בצבא יותר מכל היתר.
לקח אחריות עצומה על שכמו  - לבד
ולקח את כל הקופה - עבור מדינת ישראל
חו"ח אם לא היה כך .
גידי
גידי
לצפיה ב-'שאלה לנשואים ולנשואות בעיקר גם לזוגות אפשר'
שאלה לנשואים ולנשואות בעיקר גם לזוגות אפשר
15/10/2017 | 13:40
1
31
היי
אני ואישתי היינו 9 שנים ביחד וכבר נשואים שנתיים
כמה פעמים בשבוע אתם עושים סקס?
פעם אני והיא (לפני החתונה) היינו עושים כל הזמן אבל היום אנחנו עושים פחות.

לצפיה ב-'olivesocar'
olivesocar
18/10/2017 | 23:18
9
לשאלתך אין תגובה חד משמעית.
בחיי הנישואין יש עליות וירידות.
שני אנשים שונים שבאו ממקומות אחרים לכל אחד ציפיות וחלומות משלו.
אם הזוגיות היא טובה ויש הבנה בין בני הזוג גם הסקס יהייה טוב ולעיתים מזומנות.
תלוי כמובן בגיל ובהתלהבות ההדדית. אם הייתה קומוניקצייה פעם והיא נעלמה
בשיגרה אפורה ,הסקס והמשיכה ההדדית יעלמו וכל אחד מבני הזוג יחפש אותה במקום אחר.
לחילופין,אם תהיה רומנטי ,תביא לה מתנות קטנות מידי פעם, תתגנב מאחורייה
נשק לצווארה, הזמן אותה לארוחה במסעדת יוקרה בהפתעה וכו' זה ישפר מאד את חיי האהבה שלכם.
גידי 

לצפיה ב-'שלוש פעמים התרגשתי הבוקר...'
שלוש פעמים התרגשתי הבוקר...
14/10/2017 | 13:40
1
34
התרגשות מס' 1 - לאחר 70 בראיון מיוחד לנציג בית ספר שדה כפר עציון סיפרה מי שהיתה חברתו של דני מס שהנ"ל הציע לה נשואים לפני שיצאו לדרך ממנה לא שבו... שיירת הל"ה בפיקודו של דני מס... וטוב תמיד להזכיר שהלוחמים האלה נפלו בדרכם אל גוש עציון הנצור ועל גבם, תרופות וחבישה, מזון ותחמושת... בגלל שריחמו על רועה עיזים זקן שפגשו בדרך... וזה מיד רץ לכפר והסוף היה בלתי נמנע.
התרגשות 2 - סיפור לא ידוע, אבל בעיר בית שמש ישנו רחוב העונה לשם 'המשלט'. ואיש מבני הרחוב (כמעט) שלא להגיד בני העיר... ובני הארץ יודעים למה ומדוע 'סתם' רחוב בעיר הזו נקרא כך... ובכן - היה במקום משלט, אלה שהיה זה משלט יוצרא דופןמאחר וחלקו הצפוני של המשלט היה נתון בידי צה"ל 194, וחלקו הדרומי מצרי... והיתה איבה גדולה בין הצדדים שיגעו שיבוא יום והם יהרגו זה את זה. אלה שהיום שהגיע לוחמי צה"ל הבריחו את המצרים וכך למעשה נכבש כל אזור בית שמש... הוסכם ע"י עירית בית שמש להקים אנדרטה מכובדת לזכר הנופלים ולזכר הקרב ב'משלט' שברחוב 'המשלט'.
התרגשות שלישית לבוקר - פתחתי גם כאן וגם במקומות אחרים את מסכת חיי...  אני חושבת שהיו לכך כמה סיבות טובות - לי. לא תמיד הקפדתי לדייק בפרטים אישיים פיזיים עלי... כי באמת מעולם לא חשבתי שיש לכך חשיבות מיוחדת... ואם תארתי טוב ואם לא אז טוב בדיוק אותו הדבר... ולמה אני מתיחסת לעובדה...
כי היו זמנים ששאלתי... והיו זמנים שתהיתי... מדוע גבר שבגברים... יפב תואר... שיער ראשו כיום ארוך מעט ומאפיר אבל אז? שיערו ארוך חום, איש שרירי... מאותם גברים שרק... ובנות תקפוצנה... ותצאנה... ומה לא... חלום של כל אם לכל נערה באשר היא - בעולם...
ואני.
גבוה מעט מידי...
מלאה מעט מידי...
אצלי כל פולקה זה פולקה...
מהתחת שלי אפשר לחלק לשלוש ארבע בנות...
והוא... החתיך הזה... זה שאפילו כשהוא בן 60..
היה יכול להיות playboy ...אמיתי בחר בכמוני? אהה
אז הנה מחקר דש מצה ולא בפעם הראשונה אבל הפעם זהו...
אנחנו ה'מלאות'... ה'שמנמנות'... אנחנו הן הפייבוריטיות של הגברים... גבר חולם אותי ולא שום דוגמנית על או דוגמנית לא על...
ובתמונה - זו לא אני...

לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
14/10/2017 | 23:18
12
כל מה שכתבת תואם את השקפתם של רוב הגברים.
אשה יכולה להיות סקסית אפילו אם מידותיה אינם 90-60-90
חשוב איך היא מדברת,  עייניה מרצדות כגחלים לוהטות
האם היא קשובה לגבר שלה ולא מפלטרטת רק על עצמה ועל בגדים ובשמים
ועוד כמה תכונות נשיות ששמתי לב בכתבייך שיש לך בגנים הבריאים שלך
אל תתפלאי שבחרו בך. מגיע לך הטוב ביותר
שבוע טוב
גידי 
לצפיה ב-''
11/10/2017 | 16:16
37
פעמיים בשנה הצוות הזה, הצוות שכל השנה אחד אחד הם נכנסים
לשנתם השישים ואחת... ילידי 1957 ברובם... טחד מהם לא מאוחר יותר, נפגש לפגישה מיוחדת במינה... מטז שהיו לאזרחים ועד היום הזה ממש...
פעמיים בשנה שוחטים עגל... כשהגברים אחראים על כל הביצוע... מתחילה ועד להגשת קערת המים והקנקן לנוחות שטיפת ידי הנשים שכל עניין כאן בשיחות על כל נושא נשי שמעניין נשים... והם? מכינים את העגל... מפרקים, יניחו על המנגלים... סלטים? באחריותם... כמו הפלפל המלח... והלחם... ואם נניח שהבנימין שלי... שמכיר את העניין מאז לידתו... יבקש להיות??? יאמרו לו כמובן 'אין בעיה' רק שמקומו יהיה - נכון...
לצד הנשים...
אז הגברים - הגיבורים  (האמיתיים) של פעם יכולים להרגיש הכי טוב בעולם... הכי נינוחים שבעולם...
וזה יכול להיות בין גברים שנתנו (ולא פעם אחת) את חייהם זה בעבור זה... וזה בעבור זה... שבעבור ההוא... בעבורי.
גברים של פעם. קודים שאת לא מוצאת כאלה כיום... היום... ואולי עסקינן ב'אי' של לוחמים וזו היא להם הצלקת???

אלה שאין ולא יהיו גבולות לתת... כולם בעבור כולם וזו לא סיסמא או קלישאה... זה זה!
ובכל פעם גבול נפרץ...
כשהשנה מסיבות החלפה החצי שנתית לא מתקיימת בחול המועד כמו תמיד... אלה הכל מתחיל ומסתיים בערב חג עד מוצאי... ולחבורה יש את 'רב החבורה'... זה הקיבוצניק שחזר לפני... , זה שלמעשה חיתן אותם... זה שחתך לבנים הזכרים שלהם... השיא את הזכרים שפרחו ועוד יפרחו מהקינים... והבנות שפרחו ותפרחנה... ומי שמבקש קדיש על הוריו... ומי שמבקש מגשר הוגן... ובעל דעה...
והרב כאחד הלוחמים הוא שמקפיד עליהם בעניינים של כשרות וכו'.  והנה חג... ומחירי הצימרים בצפון בשיאי שיאים... והחברים אותם אכנה כאן בשם אביב ואביבה... סגרו את הצמרים בפני זרים לשמחת התורה השנה... הכל למען החברה...  לא יאומן... לא יאומן... לא יאומן...

וזו לא בראשונה...

וכך כאשר אני מכינה את עצמי למפגש... ובעיקר לשינה תחת כיפת השמים... או באוהל... דואגת לחומר נגד עקיצות יתושים ושאר... והנה אני לא רק בצימר מפנק... סבונים ריחניים... ונרות של רומנטיקה... - ג'קוזי.

רק היושב במרומים בכבודו יודע... כמה שאני אוהבת ג'קוזי...
אם למות? נכון.
ואם הזמנתי את האיש שלי - כשחזר מענייני הבשר והמנגלים...
אלי... אל המים החמים... הקופצים... המלטפים... ה... גרגרגרגרררררררררררר... האלה...

לא זה לא עניין לאף אחד - בעולם...

אז הלילה ירקדו כל הלילה... ונאכל בשר... כל הלילה...
ומחר נמשיך... לשוחח ולסעוד ולהגיד ברוך השם...

כי זו אהבה -

לצפיה ב-'תכנית חדשה בערוץ 2'
תכנית חדשה בערוץ 2
10/10/2017 | 16:04
32
אהלן,
בקרוב תעלה תכנית אירוח חדשה בערוץ 2, רשת, בהנחיית דידי הררי.
מדובר בתוכנית שתשודר בימי שישי בכניסת שבת. בתוכנית יתארחו אומנים מהשורה הראשונה של המוזיקה הישראלית וגם יהיו בה פינות נוספות של סטנדאפיסטים וכו. 

עבור התוכנית, אנחנו מחפשים אנשים עם סיפורים משעשעים, מיוחדים, מעניינים, מרגשים.בנוסף אנחנו מחפשים גם אנשים שרוצים לחגוג בתוכנית כל חגיגה שהיא החל משחרור מהצבא, יום הולדת, אירוסין, גיבוש בעבודה, יציאה לפנסיה וכ'ו.

אשמח לשמוע אם אתם חושבים שאתם מתאימים. כמובן נדבר אישית עם כל אחד ונסביר במה מדובר.

לפרטים נוספים אנחנו זמינים במייל:
sipurim13@gmail.com

לצפיה ב-'להיות בן שבע עשרה לנצח... ולמות...'
להיות בן שבע עשרה לנצח... ולמות...
07/10/2017 | 16:03
5
68
או - אהבה ראשונה...

בין ראש השנה לסוכות... הבנימין שלי פגש את
'האהבה הראשונה' שלו...
'היתה בי אהבה אין סופית אליה' הוא מספר לאמא שלו...
והוסיף 'זה אפילו כאב'...
'לא, אמא, לא היה לה חבר באותם הימים... ואני סבלתי מכל מפגש שלה לבחור... ולא חשוב לרומנטיקה או ללמוד בע"פ את שירת הים...'
'ולמה לא ניגשת?' שאלתי...
אמר לי 'אמא, התאהבתי לא ביפה שבבנות... רציתי להתחיל בנערה בעלת חזה לתפארת... לא היו בה תכונות נכונות למה שציפה הגבר שבי...'
'ולכן לא ניגשת?' שאלתי אותו לנחמו להגיד לו...
אבל מי אני ומניין לי... אני הרי האמא... אני הכותל... והכותל
רואה... הכותל שומע... לכותל קר בחורף ולכותל חם בקיץ... אבל הכותל - הכותל שותק.
'ואין לה... ואין בה... והיא... והיא לא... ואני פשוט...'הוא אומר וחוזר ואומר...
היא 'אהבת החיים שלי'... ואני סובל.

'יש לה חבר... כבר שנתיים הם ביחד... הוא בטח...'הוא אומר ואני מבינה את מה שלא אמר במילים... והם ידידים... ממש ידידים טובים... אבל לא... והוא הבחור שלי מאוהב...

בארנק של הבן שלי שתי תמונות... במקום שמכניסים את הרישיון נהיגה... שתיים ועוד כרטיס שלא יהיה... שבצד אחד אמא... ובצד האחר 'אהבת חיי' ...
'הולכת איתי בדרכים הכי קשות שהלכתי בחיים' הוא אומר בביטחון של נער בן 20... 'עזרה לי לסיים במקומות שהכי טובים נכשלו'... היית איתו בלילות ארוכים של בוץ וגשם... היתה איתו במקומות שלא תעלה בדעתה להגיע... בלילות של קיץ ובימים מלאי יתושים וזבובים... שחת לצידו בכנרת... עמדה מעליו כשיושב היה ולועס בשר צלוי על האש... עודדה אותו... הלהיבה אותו... נשקה לא בכל פעם כשנירדם... בשדה קוצים כמו במיטה החמה שבבית...

מאחר ובא וסיפר... אמרתי לו שאומרים...
אומרים שגבר לא שוכח את אהבתו הראשונה של חייו - עד יום מותו...

לצפיה ב-'נהדר ריקי'
נהדר ריקי
08/10/2017 | 16:03
10
אמא קסומה את
מועדים לשמחה.
גידי
לצפיה ב-'היי ריקי היקרה '
היי ריקי היקרה
09/10/2017 | 17:23
3
20
מה שלומך בימנו?מה שלום הבת? היא מרגישה יותר טוב? ,לגבי המשפט האחרון שרשמת,אז זה בדיוק קשור לשרשור שבחור בשם גיל רשם ברכת יום הולדת למישהי שהוא אוהב עוד מימי התיכון,תקראי את זה אם עוד לא יצא לך לקרוא,כל טוב ריקי היקרה 
לצפיה ב-'קנאת נשים... קנאה לא קלה היא...'
קנאת נשים... קנאה לא קלה היא...
09/10/2017 | 20:58
16
נסענו כל הדרך מהדרום לצפון הארץ, נחום אבלים...
בת כתה של אישי ישבה שבעה על אמה שהפטרה... הם לא ראו
זו את זה וזה את זו עשרות שנים, יותר מארבעים שנה...
מאחר והם חברים בפייסבוק הם לומדים כך להכיר את עצמם... וזה מדהים...
באותו הערב בחצר הקטנה נפגשו בני הכתה... כמובן חלק מהם... אבל...
מתברר שבמחזור של אישי 9 זוגות הם מאותו המחזור שלמדו יחד באותו הבית הספר...!!!
(עוד זוגות בהמונים נשואים בין מחזורים...)
מתוך ה-9 זוגות האלה 0 התגרשו...
שתים מהנשים מתוך שלוש שהיו שם בניחום האבלים אמרו שהבעל שלהן הוא האהבה הראשונה שלהן...!!! אחת אמרה לי בלחש שאהבה את אישי מאוד מאוד שאהב אחרת...

אחת מבנות הכתה של אישי חיבקה אותי ונישקה אותי כאילו שאנחנו מכירות מאז ועד... היא חשבה שאני היא 'ההיא'...
צחקנו צחוק גדול... אבל חשוב לי לציין שהיה זה צחוק של אשה שהכירה את 'ההיא'...
הוא שאל אותי אם אסכים שיפגש אם 'ההיא'... אמרתי לו שכן... אבל הייתי מעדיפה (בלשון המעטה - שלא!!!).
זה לא שאני לא בוטחת בו... זה לא שאני אכנס לחדר בצלון שם היינו באילת והייתי רואה אותם מתעלסים... לא יודעת...
בילינו לילה ביחד...
הייתי מעדיפה שלא היהי הלילה הזה - בכלל!!!
קנאה של אשה טריפוליטאית... לבעלה.
לצפיה ב-'ברוך השם ותודה לשואל...'
ברוך השם ותודה לשואל...
09/10/2017 | 21:13
1
13
הבת שלי התאוששה מהר מהתאונה שהיה לה המון
מזל או עזרה משמים תלוי את צמי שואלים...
האף שלה בסופו של הליכי בדיקה האיבר היחד שנשבר...
עברה ניתוח לפני סוכות...
היא במנוחה... יש לה בעל מפנק... מפנק... מפנק...
לצפיה ב-'טוב לדעת שהיא מרגישה יותר טוב'
טוב לדעת שהיא מרגישה יותר טוב
09/10/2017 | 22:56
6
ושיש לה בעל שדואג לה כמו שצריך,שיהיה רק בשורות טובות,ביי בנתיים 
לצפיה ב-'אהבה'
אהבה
08/10/2017 | 23:21
38
הרגשה שדבר טוב, שאדם נהדר. כשמרגישים שהאדם נחמד ונהדר, חושבים שמגיע לו לקבל מעשים טובים כדי שיישאר נחמד ונהדר.

לצפיה ב-'"פעמי סתיו" '
"פעמי סתיו"
08/10/2017 | 16:13
12
עת  סתיו  עתה 
וזמן  מתאים לטמון  בשדות   הבור -  
תקווה, 
שהנה הגשם  בא. 
דמעת תמימים זכה תזהר במישברי  מים אדירים
תרווה את הכיסוף.
ושתיל עדין ורך יכה שורש 
יעצים עלוותו 
עד שצמרתו תשיק  בכוכבי השמיים. 
גידי 

לצפיה ב-'מיניפצה'
מיניפצה
07/10/2017 | 13:30
27

מיניפצה את האגרטל

והפרח מת

זו היתה כמובן

טל

כמו בכיתה ט'.

לצפיה ב-'" שני לבבות פועמים כאחד "'
" שני לבבות פועמים כאחד "
07/10/2017 | 01:40
19

כאשר  ניפגש
לאחר  אין  סוף  מסרים  מיידיים...
אמתין לך במכוניתי בפינה אפלולית,
בחורשת אוהבים.
את  תופיעי ,  זמן לאחר השעה היעודה
ובמעט מבוכה של פגישה ראשונה,
נגשש יחדיו באפילה  הקרירה השוררת,
כדי להבקיע את המצוקה שהשתררה.

שאלתי :
אוהבת שירים בעברית ?
ופתחתי ברדיו, ברשת  ג ,
שם,   זוהר ארגוב,  בודד  גם  הוא.

נגעת בי בלי משים.
ואני,
לוטף בגב ידי את לחייך ומקשיב יחד עמך
למילותיו החצובות בסלע  :

"בדד אלך,   גם  תפילה  אין  לי
בדד,
בלי עתיד,  בלי תקווה,   בלי חלום "

בא  לבכות.
את משעינה את ראשך הנאה על צווארי.
אנו שותקים,
שעת רצון.
אווירה  זכוחה .
מתחבקים.

נשיקה  ראשונה.
כבר לא לבד.
שני      פועמים  כאחד.
גידי.

לצפיה ב-'הנסיעה לכנרת או כל אמא אשכנזיה...'
הנסיעה לכנרת או כל אמא אשכנזיה...
04/10/2017 | 00:30
3
72
שני טיולים משמעותיים מאוד היו לי צמוד לבוס שלי... רק הוא ואני
פיאט 127 לא חדשה או אפילו ישנה... לא יודעת מאין האומץ להיכנס לדבר הזה...
ולצאת למסע...
נסענו לירושלים...
3,000 שנה חיכו במשפחת לוי מטריפולי להגיע אל המקום הכי קדוש ליהודים...
3,000 שנה כך הרגישה ריקי לוי... כשהבוס בקש אותה לבוא איתו... פגישה מכרעת...
פגישת הפגישות...
משרד החקירות 'שלנו' עבר פזה כבר זמן... אלה הפעם פלך שוק יחיד ומיוחד - העולם החרדי... למרכז ללב הציבור החרדי... 
שתי פגישות... אבל אני שבוע לא ישנה כדרך שאמורה לישון - מהתרגשות...
פגישה שלי ושל אלוהים - ממש... הכותל המערבי...
עניין ראשון - עגונות... עמותה חרדית שעוסקת בעניין שחרור נשים עגונות... עסקינן בעבודת חקירה/בילוש ברחבי העולם. מציאת בעלים סוררים ולהחתימם על כתב גירושים... לשחרר נשים מסכנות ממש...
ועוד פגישה העוסקת בעניינים יותר מבצעיים לשחרור והרחקת נשים יהודיות שנישאו לערבים ומבקשות לברוח, לחזור לחיק היהדות... שוב עסקינן בעמותות שעסקו בעניינים הללו בעדה החרדית...
הרבה כסף יזרום לקופת החוקר הפרטי שהחרדים יאמינו ליכולתו המוכחת...
היה זה יום מופלא... בפגישה הראשונה כבר הבנו שהבוס שלי יוצא לשחרר עגונה מבעל אכזר שנהנה לו בתיאלנד...
מהפגישה השניה יצאנו בידיעה שאין לאיש הזה שום מתחרים... ברזומה לוחם בסיירת... בהסיירת, הכוח שלו בנוי מחברים לצוות... כולם לומים מהשורה הראשונה של הלוחמים... אולי בעולם...
אבל - וכאן היה תפקיד המזכירה... לא לתת לבחור 'ליפול' על מחיר... הוא דיבר מבצעית ואני כספית... כך הסכמנו... הוא ידע למה... ואני ידעתי מדוע...
לפני הפגישה התערבנו. 
אני זכיתי בהתערבות...- זכיתי במעיל מעור כבש ארוך ומפנק... מעיל שניתן היה למצוא כמותו בשוק שער יפו בעיר העתיקה או באזורי הרובע המוסלמי... ברחוב שיורד משער יפו באזור הפניה לרובע היהודי... שם קבלתי את המעיל האמור... ועוד בונוס בדמות נעלי בית מעור כבש ושטיחון מעור כבש... הכל כולל ריח הכבש... חחחחח אבל זה באותם הימים נחשב לאללה...
אלה שאחרי הביקור בכותל ... הבוס שלי ניגב לי את הדמעות... אמרתי לו שעסקינן בדמעות של אושר עצום...

ומה בכנרת של חורף? נכון... בחיי לא ראיתי את הכנרת בעיינים...נסענו לראות כנרת... ללא שחיה מטעמי מזג אויר... 
פיעט 127... ישנה
חוזרים דרך הוריו... 'לקחת אספקה טריה ולהמשיך'... חחחחחחחחחחחחחחח
'תכירו זו ריקי המזכירה הנאמנה שלי' מציג אותי להוריו... 
אמא שלו מחייכת אלי חיוך שאני לא הייתי מחייכת כך לשטן... סוג של חיוך שאת היית מעדיפה לחזור לרחם של אמא שלך ברגע נתון...
אבא שלו לא טרח לחייך... 
הושיבו אותי בסלון. אמא שלו קראה לו שיגיע למטבח.. אם חשב הוא או קיוויתי אני לכוס קפה/תה/ חחחחח...
הציעו לי לשבת במקום שאוכל לשמוע כל מילה נאמרת... והמילים זרמו... ועוד איך זרמו...
אם חשבתי תחילה שהם רואים אותי כסוג ב'... טעיתי טעות גדולה... כי לפי הדברים שלהם אני למעשה תת המין האנושי... אני לא סוג ב' גם בעוד אלף שנה... אולי אולי סוג ט"ו...
הציעו לשלם לי עשרות אלפי לירות כדי שאהיה מסודרת בחיים... 
והוא צוחק שם במטבח ואומר להם... מ ז כ י ר ה... מנהלת משרד... מעולה בשטח המסחרי של העסק... 'לא!!!' אומרת אמא שלו נחרצות 'אתה מאוהב בה'...
הציעו לו את אורנה ואת צילה... גם ואפילו את אסתר של האברמוביצ'ים שלומדת באוניברסיטה...
לא הוצאנו מילה מהפה כל הדרך... דרומה למרכז...
הוריד אותי ליד הבלוק... 'ניפגש מחר ונדבר' אמר...

אבא היה בסוף דרכו... איש שיותר מת מחי... מעשן אולי ארבע קופסאות סיגריות מסריחות בכל יום... משתעל כמו עדת קטרים חורקים... מקלל בשארית כוחותיו, פולט רוק שחור... מפיו ומקיא את המעי שלו... שלד עצמות... צורח... סוף מר לאיש שרב חייו היה חולה... בלי תרופות בלי קופת חולים... בלי כבוד - מאת אחוזי מסכנות...
לולא כנראה שמשרד לחקירות פרטיות מרחוב לוינסקי לא היה רואה את כף רגלי דורכת... מעדיפה הייתי את עבודת הניקיון... שם הכל ברור לבחורה בגילי ובמעמדי.. והרי אמא אמרה לו פעם 'בחיאת ריקי' כך אמרה בחיי 'יש אמא טרפוליטאית שלו רוצה גבר אשכנזי לבת שלה?' 
וכאן? במקרה שלי גבר דם כחול... 
אמא מורה... אבא פקיד ממשלתי בכיר ביותר... סיירת מטכ"ל...
אחותו רופאת ילדים מדופלמת... אחיו קצין צנחנים נכה צה"ל... התקלות מול מחבלים... ואת? 
אמא ניסתה להוריד לי את המוטיבציה... פחדה עלי פחד נוראי... פחדה שמא...
ואז ואז...
כמו ששאלו בתחילה 'ריקי של הטריפולטאים???'
'בטח 'עובדת' בטח!.!'...
'ההיא הגדולה??? איך דוקא היא?'
'ואללה זה נכון... ראינו אותה... כל הכבוד... מה נגיד'
ומה אם וחס ושלום ו... טפו טפו טפו...

יום ראשון בבוקר... אם הרהרתי שלא לחזור למשרד... באה הפתעת חיים...
ששועשרים בבוקר... מול כניסה ראשונה של בלוק ג'... נעמדה מכונית ישנה מסוג פיאט 127...
עלה את המדרגות... נקש בדלת... אמא פתחה לו...
ויצאנו למשרד... מנסים להדחיק את שהיה...
רק שבאותו שבוע...
נפגשו החבר'ה ב'כרכרה'... רחוב הירקון...
שם באמצע לילה מלא בבירה ואלכוהול... גברים צעירים... גברים ממש!!!
ובנות ממיטב בנות הארץ... ואני. ריקי.
לא העולם שלי... לא הסגנון שלי... לא שותה בירה... לא יודעת מה זה ויסקי וודקה עארק... יין אדום... לא יודעת... 
לא מעשנת.
לא מתחרמנת ...
מדברת אחרת... מקללת אחרת...
לא שייכת לא ל'ירקון' לא ל'כרכרה'... לא לבלונד...
לא הבנתי מה אני מחפשת שם...
הבחורים הכירו אותי ואני אותם כי הייתי מנהלת משרד... גם הכנתי להם קפה...
כשבאים היו לבקר... חברים לא?!!! אוהווו...
כשכולם לגמו אלכוהול... המלצרית היתה מגיה ושואלת 'אשכוליות למי?'...
ואני טריפוליטאית... העצבים החלו מגכים בי... רציתי לברוח...
המוסיקה בפאב לא שלי... לא רגילה לעוצמה כזו...
'רוצה הביתה... רוצה הביתה'
בחצות... ממש בחצות... הוא קם... הבוס שלי... בקש שאבא אחריו...
קמתי ממקומי. עזר לי להתקדם להגיע עד לבר... בקש להנמיך את המוסיקה...
הנמיכו...
נעמד מולי... עיניו הביטו בעיני... האישונים שלו פגשו באישונים שלי...
רעדתי... הרגליים הכבדות שלי... החזקות... היו כמו פודינג... כמו ג'לי...
אבדתי יציבות - כמעט. הגרון יבש... עשרות זוגות עינים מופנות אלינו... אלי...
הפאב שתק - העסק הפסיק לעבוד... 
ירד ועמד על ברכיו... על שתי הברכיים... הביט בעיני מלמטה... ושאל
'את תהי מוכנה להיות הבת זוג שלי?
תרשי לי לפנק אותך?
רוצה לצעוד איתך כדי שנקים משפחה'...
הנוכחים מהמכרים היו בהלם... ממש בהלם... חלקם היו מבסוטים...
הבנות בחבורה ברובן לא אהבו את הרגע...
ענד לי טבעת זהב על הזרת... תאומה הניח עלהזרת שלו...

כשספרתי לאמא... אמא אמרה שהוא בחור טוב... ועלי להיזהר...
מה אגיד?
שם ב'כרכרה' נזרע זרע...
כי לגמנו קצת 'לחיים...
כשחזרנו למשרד... לחדר שלו... היינו זוג...
זוג צעיר של מאוהבים... שכרון של אהבה...
הרשנו לעצמנו לחייך, להתנשק... להתחבק... להשתחרר...
בשניות הבנתי מה זו אהבה...
זה היה שיכרון חושים... רגעים שעות ימים... קסומים...
לא רבים...

בערנו לתוך התשוקה... אל האהבה שלנו... אל הרצון שלו מתוך שלו... ושלי מתוך שלי שלא נאבד  שדבר לא יעמוד עוד ביננו לתמיד...
משלא קבלתי... ואצלי אין דבר כזה שלא יבוא בזמן... כמו שעון שויצרי... בדקתי בדיקה עצמית...

'ברוכה הבאה ריקי לוי אל העולם האמיתי...' צחק מולי השטן... בכבודו
בימים הייתי מאושרת... בלילות בוכה... מודעת למה שיהיה בדיוק כמו שאמר השטן... ולא רק הוא... 
אמא הזהירה אותי אזהרת אם... 
הליחשושים בין הבלוקים... השמחה לאיד...

לצפיה ב-'וואו ריקי איזה סיפור חיים מדהים יש לך '
וואו ריקי איזה סיפור חיים מדהים יש לך
04/10/2017 | 08:09
1
19
לצפיה ב-'לפעמים... '
לפעמים...
04/10/2017 | 13:20
25
הנכדה הבכורה שלנו... מבקשת לישון אצל 'סבתוש'...
או לחילופין 'סבתותא'... וכשאמא שלה מסכימה... בתנאים מחמירים
בתקופת הלימודים ומאוד ליברליים בזמן של חופשות ערבי שבת וכו'.
כאשר היא נכנסת למיטה, אחרי המקלחת וצחצוחי השיניים...
היא לא מבקשת מסבתוש... סיפור מספר... לא... לא, זאת תבקש באופן שיגרתי מאמה... מסבתוש מבקשת לבחור פרק... מחייה... 'איך היה כש...'
אבל רק פרקים טובים ויפים ומאושרים... כאלה... שניתן להירדם איתם כשחיוך גדול גדול על השפתיים שלה...

והנה אח של הנכדה הבכורה... נסיך סגן לבכורה...
גדל בקצב מסחרר והנה הוא בגן חובה... חקיין מארץ החקיינים את אחותו הבכורה...
כל שתעשה? יעשה בדיוק כמוה בשאיפה גברית ליותר...
אז בד"כ השניים באים לסבתוש ביחד... מקשיבים לסיפורים... שואלים
בד"כ 'אבל סבתוש...'

כן...כן

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
04/10/2017 | 14:25
21
כתבתי לך כבר אך הבעירה אצלך להוציא אל החוץ הכל !
אומץ בלתי יתואר למרות  הוירטואליה שמגינה עלייך.
סיפור חיים של רבים 
אבל מסופר בלשון מיוחדת ויפה, קל להבנה. תיאורים מצמררים
הכל ערוך ומוכן לספר הביוגראפי הראשון  שלך.
את ברכת הדרך החובבנית שלי כבר קיבלת
חג סוכות שמח לך, לפורום ולכל בית ישראל
גידי 
לצפיה ב-'אודליה ליום ההולדת '
אודליה ליום ההולדת
03/10/2017 | 15:33
7
41
לאודליה מזל טוב והרבה אושר ובריאות

זאת השנה ה14 בשבילך  
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/214/181304575/אהבה_ויחסים/אהבה_ורומנטיקה

חושב עליך בין הימים והשעות ברגעים מאושרים, שלווים וגם ברגעים קשים וכפי שכתבתי בעבר פה אנסה לפגוש אותך מתי שהוא פעם שנהייה שנינו בגיל 60 או לפני במקרה שתבואי מולי ומקווה שלא אברח מהתרגשות.

אז בנתיים, וזאת כתבתי לך עוד ב 1984 כל אחד ימשיך בדרכו. אבל אולי פעם דרכנו יפגשו לרגעי קסם נעימים.

וכמו הכתבה השבוע בעיתון ( ידיעות , זמנים בריאים 1.10.17 ) את משמשת לי כתרופה לא מחייבת , נפשית לרגעים מכל הסוגים    
מאחל גיל.
לצפיה ב-'גיל היקר'
גיל היקר
03/10/2017 | 19:02
1
15
קראתי את ברכת יום ההולדת ששלחת לאודליה
ונפעמתי.
דמיון עשיר לך, משולב כנראה בעובדות חיים העוברות כחוט השני בחיינו.
מקווה שידידתך אודליה ניחנה גם היא בתכונות המאפינות אותך, תבין ותפעל כאשר ינחנה ליבה.מצטרף לברכות. 
גידי 
לצפיה ב-' ושיהיה גם לך הרבה חוויות משמחות '
ושיהיה גם לך הרבה חוויות משמחות
03/10/2017 | 20:01
5
ותודה על ההצטרפות לברכות  
לצפיה ב-'איזה יופי גיל '
איזה יופי גיל
04/10/2017 | 08:01
3
11
מאוד מיוחד ההתמדה שלך ואיך שאתה ממשיך לרשום לה כל שנה,אתה חושב שהיא רואה את זה?יש לכם קשר אחד עם השני מדי פעם? מקווה שבאמת החלום שלך התגשם ויום אחד תיפגשו,ואם אודליה קוראת את זה במיקרה אז מצטרף לברכות ושיהיה לה  המון מזל טוב  
לצפיה ב-'תודה '
תודה
09/10/2017 | 12:17
2
11
אני לא חושב שהיא רואה זאת, אבל פעם ומקווה מאוד שפורומים תפוז והארכיונים ישארו לנצח, היא תקרא אותם. במחשבה לאגד את הכל מכאן לספר זיכרון שאותו אשלח לה.

כפי שציינתי, כדי לא לאפשר זאת לנצח, הבטחתי לעצמי שעד גיל 60 , אם לא  אז בדיוק ששננו נהיה בגיל 60  אפגוש אותה באיזה דרך. למעשה רציתי לעשות זאת בגיל 40 כדי שזה לא ימשך לנצח אבל כאשר היא נשואה ובעלה די קנאי לה וכאשר העזתי להתקשר אחרי 20 שנה.

לפני זה, ב 1984 פעם אחרונה ששלחתי לה מתנה באופן חד צדדי וסיפרתי לה פעם ראשונה שלא בעילום שם את שמי.

לפני השיחה, האחרונה שלי עד עתה איתה שהיתה ב 2004  שדרך אגב היא יזמה בעיקבות SMS  ששלחתי לה ובו לא כתבתי שאני אוהב אותה אלא שאני זוכר אותה מאז ( היא בכלל לא קיבלה עד עכשיו כל דבר מימני ממה שכתבתי פה השנה ובכלל , כל המחשבות עליה ...ויש אלפים... )  ובין היתר ציינתי שכתבתי לה ברכת יום הולדת, הראשונה שלי פה ב2004 בתפוז. את המספר הטלפון שלה קיבלתי מ144 שבסוף התברר שהגיע לבן שלה, היא השיבה שזה " לא לעיניין" וכל השיחה הקצרה כדקה נסובה על ענינים טכניים בלבד כמו איך היגעת אליי וכדומה. אחרי שעה קיבלתי טלפון מבעלה הזועם שאיים ... ( אני מתאר שחלק מהעיניין שזה הגיע לבן שלה ולא לה ) .

וגם לי יש משפחה כך שזה לא יכול להיגלות מדיי ואין הרבה טעם מבחינה חומרתית ובכלל. אשתי יודעת על אודליה כי עוד לפני הנשואין הזכרתי לה זאת בצורה דיי קלילה ולא יותר , מה גם שבעלה שהתקשר ב 2004 קודם הגיע אליה והייתי חייב לספק לה הסבר קצר. ובהחלט טוב לי עם המצב בדיוק כמו התיאור הנכון והיפה באותה מאמר שהזכרתי מעלה מידיעות מלפני שבוע.

לשנינו יש משפחה כך שאין טעם לעשות זאת מכל הבחינות אבל עצם העובדה שאני אהבתי אותה כאהבה ראשונה וזה נמשך בצורה דומה או אחרת לעבר האין-סוף, בהווה וישאר כך בעתיד החלטתי שלמרות הכל אצטרך לפגוש אותה פנים מול פנים מתי שהוא.  ולמעולם לא היתה שיחה כלשהיא שלי איתה , שיחה באמת מהלב ולא על נושאים טכניים, כדי שאספר לה כל מה שכתבתי פה, וכדאי גם לכם לקרוא ... 14 פעם, ואני  אוהב , תלוי איך מוגדת אהבה, אוהב אותה כבר מעל 35 שנה...

ומעולם לא נפגשנו מאותו הרגע שהתאהבתי בה. וזה היה בתיכון בתחילת כיתה
י'א. אפילו את תאריך יום ההולדת שלה קיבלתי ממשרד הפנים... ( ואני לא בטוח באופן מוחלט שזה התאריך כי מעולם לא שאלתי אותה או אחרים אבל עצם שיש יום מסוים בשנה זה מספק אותי ) אבל אני והיא למדתנו בתיכונים אחרים והפעמים היחידות שראיתי אותה זה רק דרך חלון האוטובוס בדרך לבית הספר. למרות זאת למדנו ביחד בחטיבה שלוש שנים לפני אבל לא הייתי מאוהב אז בה או באחרת.

אז לשאלתך , אני לא חושב שהיא רואה זאת ואין לנו כל קשר אחד עם השני ומעולם לא היה קשר רומנטי אמיתי.

והאהבה שלי בצורה חד צדדית, או איך שניתן לפרש זאת כל אחד בדרכו, נמשכת לנצח מבחינתי כי מעולם לא היגענו לפגישה אחת פיזית אפילו וכאשר אין מצב חומרתי שיפריע, שיגדיר שזה טוב בשבילי ,בשבילנו, או לא, אין אפשרות לי אפשרות להפסיק זאת.

ותודה גם לך על ההצטרפות לברכות  .

גיל.
לצפיה ב-'תודה על הפירוט גיל היקר '
תודה על הפירוט גיל היקר
09/10/2017 | 17:14
1
5
קודם כל זה מאוד יפה ומיוחד שיש לך רגשות אליה כל כך הרבה זמן,ושאתה עדיין מתמיד ורושם לה ברכות יום הולדת בכל שנה,אבל יש משהו שמסקרן אותי שאני רוצה לשאול אותך,אתה אומר שבעצם לא יצאתם אף פעם לדייט,אז מה בעצם גרם לך להתאהב בה בזמן של התיכון?(במיוחד שאתה אומר שלא למדתם ביחד בתקופה הזו)הרי בדרך כלל שאוהבים מישהי ולא שוכחים אותה זה אחרי היסטוריה חזקה שיש לכם ביחד,אהבה של פעם בחיים,ופה לפי מה שאתה מתאר לא היה לכם איזה הכרות עמוקה,אז איך אתה מסביר את זה?מה מיוחד בה כל כך שאין לאחרות?כמובן שאתה לא חייב להסביר  וזה משהו אישי שלך,אבל אם יבוא לך אז תשתף,זה גם יוסיף קצת חיים לפורום הגוסס הזה חח,כל טוב איש יקר 
לצפיה ב-'שאלות שקשה לענות עליהן. אנסה '
שאלות שקשה לענות עליהן. אנסה
22/10/2017 | 00:56
7
לגבי הראיה הכללית. מה מיוחד בה כל כך שאין לאחרות? - אין אפשרות כל כך לדעת למה דוקא מתאהבים באחת ולא באחרת אבל אני חושב שצריך משהו תואם לך שמקרב אותך לחשוב על חיים ביחד. ובשבילי היא התאום שלי. ולעיניין הארצי יותר...
אני חושב שמה שגרם להתאהב זה בעיקר השילוב של 2-3 פעמים בחטיבה שהרגשתי פעם ראשונה ניצוץ של תחושה שקשה לתאר .
את ההרגשה של האהבה הרגשתי מסרט שראיתי באותה השנה . אהבה טהורה. מהסרט "מלודי"https://en.wikipedia.org/wiki/Melody_(1971_film).
ואולי בגלל שהיא נרדמה עלי לכמה דקות קצרות בשעה שחזרנו בטיולית, אז היו טיוליות למי שהכיר עם הספסלים הארוכים לאורך והנהג שנוהג בקבינה נפרדת, בטיול השנתי של כיתה ט' ממזרח הארץ- וודי קלט לתל אביב. אולי בגלל ובשילוב של הנשיקה שנתנה לי, שלא מרצונה אלא היה מוכתב מאחר, במשחק אמת וחובה ב"שעה האחרונה" באמת של החטיבה - במסיבת הסיום של הכיתה יום אחרי סיום הלימודים.
אבל רק לאחר שנה באמת התאהבתי בה. בתחילת כיתה יא'. והיה לי חסר... טוב.. לפני עוד לא ידעתי מה זאת אהבה, מישהי, או כל דבר אחר, לאהוב. פעם ראשונה כאשר רוצים להיפרד מהצרות היום יומיות למצוא חבר , אמיתי או לא. פסל אלוהים, מישהו לא מוחשי ולעוף איתו מעבר לקשת . וזה אולי מסביר למה לא היתה כאן מיניות בקשר הזה. בכלל. זה היה קשר אפלוטוני בלבד ואף  צירפתי לו משהו "מלכותי" ורוחני. אולם, במחשבה שניה יש פה מיניות בכל זאת. לא ישירה ממש אלא קשר בין בן לבת. בכל זאת הדמות שלה שנראת לי ..כמו בתיאורים - משהו נפלא מעבר לקשת.. , איך שהיא נראת משכה אותי גם. ולא בקטע, ובכלל לא, של סקס ולמעשה מנוגד לסקס שהוא פיזי , ומקלקל את הרוחניות. בגלל זה דעתי שקשר אהבה טהור הוא בלי סקס. ולכן קשר אהבה טהור מתקלקל במשך הזמן בגלל הסקס, החיים ביחד והמשיכה שנעשת שטוחה ככל שחיים ביחד יותר. ולכן קשר כזה בלי קירבה יום יומית ממשיך או יכול להמשיך לנצח. עם צריך אותו. ...כן. הרבה פילוסופיה ... שדרך אגב וזה מה יפה כתבתי, חברה.. אז היו מכתבים באמת.. עם בולים  , לאודליה במכתבים עלומי שם . בלי מילה אחת על אהבה . אולי אין פלא שזה לא כל כך מצא חן ... בעיניה. או בעיני הוריה כאשר קראו אותם.
יום הולדת שמח אולדיה. הייתי חייב שוב.  והרבה מכאן זה שוב, רק, אותו כדור ויטואלי לנפש שאני צריך אותו. אותה. בגלל זה אני לא ממש צריך לראות אותה, להיות איתה. היא אצלי בנפש ותישאר כך. אבל בכל זאת היא מוחשית ומסקרן אותי לדעת הרבה עליה. ואולי פעם...
לצפיה ב-'מקווה שיהיו לה חיים מהנים ושמחים'
מקווה שיהיו לה חיים מהנים ושמחים
21/10/2017 | 14:40
2
לצפיה ב-'"אלוף הריחוף " שיר של גידי'
"אלוף הריחוף " שיר של גידי
03/10/2017 | 19:16
1
15

אלוף הריחוף

אם אי מי כאן, אלוף בריחוף
בקשירת זרים לפנטזייה קסומה .
בדמיון מופלג, של כנר על הגג
הרי  זה  אני.

ומצאתי לצטט  כאן מאוספי  הפרטי .
למרות שאיני יגאל  בשן -
איני כה ביישן .
והציפור הקטנה  בלבו ,  
היא גם ציפור נפשי  שלי .

ציפור גן העדן שלי  

הפתחי,   פרח  שלי.
ציפור גן  עדן  לי  לחשה..
את !
או  מלבדך,
אף  לא  אחת  !!!
גידי

לצפיה ב-'מקסים גידי '
מקסים גידי
04/10/2017 | 08:10
1
לצפיה ב-'איזה הודעות הייתם ממליצים'
איזה הודעות הייתם ממליצים
28/09/2017 | 14:28
6
89
לשלוח לגבר כדי לגרום לו להשתגע קצת... ( להחתרמן קצת )
לצפיה ב-' תמונה אחת שווה אלף מילים :)'
תמונה אחת שווה אלף מילים :)
28/09/2017 | 16:17
5
65
 את יכולה לשלוח לו תמונות סקסיות שלך,זה כבר יעשה את העבודה(במידה ואת סקסית :))
לצפיה ב-'אני לא בקטע של התמונות חח'
אני לא בקטע של התמונות חח
01/10/2017 | 08:52
4
42
בגלל זה שאלתי על הודעות :)
לצפיה ב-'מה לגבי סרטונים? חח'
מה לגבי סרטונים? חח
01/10/2017 | 10:16
3
39
סתם אני צוחק,אבל מה בעצם את מנסה להשיג מכל זה?המטרה היא לפתות מישהו שכרגע לא כל כך מעוניין כל כך או מה?(מקווה רק שאין לו חברה)כבר נפגשתם?הוא יודע איך את ניראת?אם הוא נימשך אליך אז את לא צריכה לעבוד קשה בשביל לשגע אותו,מספיק שתגידי לו שיצאת כרגע מהמקלחת ואת לבד בבית והוא כבר יטוס אליך :) ,אבל תחשבי מה את מנסה להשיג מכל בזה בסופו של דבר,קשר רציני?סטוץ?ותזכרי שבדרך כלל מה שבא בקלות הולך בקלות,אז אם את רוצה משהו רציני, רצוי שתתני לו להכיר אותך באמת קודם ושתדעי עם מי יש לך עסק,לשיקולך,שיהיה בהצלחה,תעשי חיים :)
לצפיה ב-'ממש לא '
ממש לא
02/10/2017 | 14:13
2
39
אני נמצאת עם הבן אדם בזוגיות כבר חצי שנה ב"ה.. פשוט סתם לפעמים בא לי לשלוח לו הודעות נחמדות כאלה שיטריפו אותו קצת כשאני לא לידו :)
לצפיה ב-'וואו'
וואו
02/10/2017 | 17:09
1
43
אם ככה זה קצת מוזר האמת שאת שואלת שאלה כזו בפורום,את אמורה להכיר את הראש שלו אחרי חצי שנה שאתם ביחד ולדעת מה הוא אוהב,לא ככה?:) יש דברים שלא נעים כל כך לרשום בפורום בגלל זה הצעתי לך בהתחלה לשלוח לו פשוט תמונות סקסיות שלך,גם בלי התמונה את יכולה לתאר לו מה את לובשת,ומה את חושבת עליו באותו רגע,ולספר לו כמה שאת מתגעגעת אליו וכו וכו,תחשבי כבר על משהו,זה לא איזה פרויקט רציני לגרום לגבר להיות חרמן חח,תהנו מהזוגיות שלכם,שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'אסתר יקרה'
אסתר יקרה
03/10/2017 | 19:06
25
הצעתי לך :   מילים. 
וכל המוסיף גורע.
גידי
לצפיה ב-'מבחר צמידים בעיצוב מיוחד לגבר-מתנה מושלמת'
מבחר צמידים בעיצוב מיוחד לגבר-מתנה מושלמת
30/09/2017 | 09:18
3
17
לצפיה ב-'מותר לפרסם דברים כאלה פה?'
מותר לפרסם דברים כאלה פה?
03/10/2017 | 10:42
2
21
מה גם לי יש חנות באטסי שאני יכולה לפרסם, ואני לפחות גם מגיבה פה.
לצפיה ב-'שרונת לך מותר הכול,את הנסיכה של הפורום :)'
שרונת לך מותר הכול,את הנסיכה של הפורום :)
04/10/2017 | 08:11
1
16
לצפיה ב-''
05/10/2017 | 09:44
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה