לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3200632,006 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'תאונת דרכים לבת שלי'
תאונת דרכים לבת שלי
18/09/2017 | 21:28
1
15
הבוקר עברה הבת שלי תאונת דרכים...
באזור העיר אפרת שבגוש עציון.
נהג ערבי שנהג ללא ביטוח לרכב, ללא רישיון נהיגה,
נהג במהירות איבד שליטה עבר למסלול הנגדי...

מכה בראש, חתך במצח תפירה
אף שבור וצלעות שבורות...
ב"ה העובר בסדר גמור..

בעךה מחזיק לה את היד..
לצפיה ב-''
19/09/2017 | 03:01
4
ריקי היקרה אלה חדשות מאוד מצערות,תיהו חזקים והחלמה מהירה לבת שלך 
לצפיה ב-'חברים חג שמח! חייבת את עזרתכם'
חברים חג שמח! חייבת את עזרתכם
18/09/2017 | 20:10
10
סליחה על התוכן הלא קשור לקבוצה, חייבת את עזרתכם!
בבקשה תמלאו את השאלון ותעזרו לי לסיים את התואר. זה לא ייקח לכם יותר מ-8 דקות:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCBuMKSx...

חג שמח!
לצפיה ב-'"מול צג המחשב" פוסט לראש השנה.'
"מול צג המחשב" פוסט לראש השנה.
16/09/2017 | 16:37
4
25

מול צג המחשב  לערב  ראה"ש  תשע"ח.

שישי, מעט לפני חצות. פחות משבוע לראש השנה. לבד מול צג המחשב.
והמחשבות בתוכי סוערות.
על מה הכי חשוב  לכתוב...  שלילי או חיובי ?
החלטתי על גם וגם.
על המצב במדינה. על חקירות השחיתות בצמרת,
על מנהיגי המדינה שאינם מסתפקים במשכורת מכובדת... 
על הרעות החולות במדינה. קיפוח הנכים, הקשישים  והעניים ,
שאין להם לתרופות ולמזון.
על מפרנסים העובדים בשליש משרה ומשתכרים, רק  שכר מינימום.
זוגות צעירים שאינם יכולים להגיע לדירה משלהם, ועוד ועוד...

אכתוב גם דברים חיוביים,  על אנשים פשוטים. 
השכנים, מכרים וגם זרים תמיד בת צחוק מעט נבוכה ואמיתית,
על שפתייהם ומילה טובה :  בסוף יהייה טוב וככה.
אכתוב גם על המתנדבים. במגן דוד, בעמותות העושות עבודת קודש
ואספקת מצרכים לשכבות החלשות, אנשים העושים לילות כימים בעזרה,
בבתי חולים, בבתי אבות, במכבי האש, בפעילות צבורית התנדבותית
ובכלל,  לכל אחד ואחת העוסקים במלאכת קודש של עזרה לזולת
אאחל מכל הלב, היו ברוכים בפועלכם הקדוש.
ולצבא ההגנה לישראל.אתם חוד החנית אל תראו.  חזקו ואמצו .
לסיום, אאחל לכל עם ישראל ולכל יהודי באשר הוא.
שנה של אהבה בין  אדם  לרעהו.
תכלה שנה וקללותיה,
תחל שנה וברכותייה.
גידי

לצפיה ב-'בין העולם הישן לעולם החדש...'
בין העולם הישן לעולם החדש...
16/09/2017 | 18:12
2
16
ואני פותחת שמאז שאני זוכרת את עצמי אני 'ליכוד'...
נולדתי למחל... ועד הפעם האחרונה הצבעתי רק מחל...
מצביע בכל פריימריז... אני המכשפה שמרימה את מירי רגב עד לטופ...
אני המפלצת שמרחיקה מעלינו את בני בגין מרידור ועוד...

ואני רוצה לספר על פרשן בערוץ 10... שמשך חודשיים לפחות לא זוכרת
הסביר לנו מעל מסכי הטי וי... שלטראמפ אין שמץ של סיכוי להיבחר לנשיאות
ארה"ב. באותות ובמופתים הוכיח הבחור ערב ערב ... 
חיוכי הנצחון של העתונאים והמנחים על נצחונה המובטח הגברת (מי?) עשו עלי רושם אדיר... חלמתי חלומות רעים... בכיתי במקומות מסתור.. ויותר מכך...
אני רואה את בני מסתובב בבית בתחתון בלבד... בחור שרירי גבר שבגברים... ואני שיודעת שהוא איש ליכוד מצביע מחל... דור שלישי... אז מה לכל השדים והרוחות... פניתי אליו... 'ניצחנו' הוא הכריז מתכוון שטראמפ ניצח... ואני אומרת לו והוא אומר לי 'הפרשן שלך לא מבין מהחיים שלו'...
נו טוב... פרשן בערוץ 10 מול הבן שלי... חחחחח 
אחרי הבחירות שאלתי את הבן שלי... הכיצד... אמר לי
'אני מקבל את כל האינפורמציה שלי על העולם... רק לו מהטלביזיה... ובטח שאני לא זקוק לפרשנים'...
הלכתי לבדוק... בכל חדר בביתי טי וי... אחד מהם בשימוש... זו הגדולה שבסלון הבית... שם אבי ילדי ומי מילדי יושבים לראות כדורגל בשידור ישיר... בעיקר ושדורי ספורט באופן כללי...  מנמיכים את עוצמת קול המקרן... בדיוק מאותה הסיבה שהם לא זקוקים בפרשונתם של ה'מומחים'... מכל הערוצים כמובן...
חוסר האמון בכלי התקשורת מבני העם היושב בציון הגיע לכדי 12% צפיה בחדשות ערוץ 2... ויש רושם שערוץ 11 רואים חדשות רק עובדי הערוץ... וגם זה בכפיה...

אז מה יודעת התקשורת לעשות? היא יודעת לבלבל את המח... אין לך יכולת יותר מכך... היא יכולה להגדי שמדינת ישראל מדינה מושחתת למרות שאין כתב אישום אחד וירחק היום אם יהיה...
עניין הצוללות מתחיל להתמסמס לא בגלל שלמשטרה אין חומר... אלה שהתברר שבין שוחד או שחיתות לבין ראש הממשלה שלנו אין קשר. נקי וצח יצא, למרות שהמובילים בתקשורת כבר שפטו... 

כאשר מספרים סיפורים על הגברת נתניהו (שאותה אני מכבדת ולו בגלל שהיא אשה אמיצה ברמות על...)ומספרים לנו שהיא המחליטה כאן ולא באופן דמוקרטי... ועיתונאי קטן ולא חכם למרות ותק... מקבל מבית המשפט 100,000 ש"ח לשלם לגברת... ועכשיו רוצים שימוע על חמגשיות... אני יכולה לגחך... כשמישהו מסביר לי בפייס באיזו מדינה אני חיה...

ואני חושב שזו מדינה נהדרת למרות שההוא... איך קוראים לו אמר לה 'לכי תזדייני...' חחחחחח אז מה כתבתי כאן שרמת הזמרים כרמת ג'וקים???\
זה מה שיש...

ואני שמחה לקראת ראש השנה...

אולי כי אני ליכודניקית מבטן ומלידה... וגנבתי למישו כאן את המדינה???

לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
16/09/2017 | 19:32
1
9
ראש ממשלתינו בעבר זצ"ל שהיה כמו אבא שלי ושל כל תושבי המדינה, היה אדם צנוע שרק טובת עם ישראל הייתה חשובה בעיניו.
אגב, ישנם קשישים שמצביעים עדיין ליכוד מכיוון שהם סוברים שהוא עדיין ראש הממשלה.
אני אישית איני מפלגתי. אני אוהד ותומך בכל איש ציבור ישר דרך שעושה למען עם ישראל ובמיוחד למען החלשים שבינינו שאין להם פה .
דרך אגב כשטרמפ נבחר שתו בימין לחיים והתכוננו לספח מיד את יהודה ושומרון.
עכשיו מתברר שהוא עושה מה שטוב לאמריקה ומתכוון ללחוץ עלינו לויתורים מפליגים ללא תמורה מצד הפלסטינים.
האימרה אם אין אני לי מי לי ?   נכונה כאן מאד
כוחנו באחדותינו,
עלינו לשאוף לשלום בינינו היהודים ימין ושמאל כאחד,
כולנו אוהבים את ארצנו הנפלאה
שנה טובה .
גידי.
לצפיה ב-'אני יודעת שיש כאלה שמתגעגים למה שהיה...'
אני יודעת שיש כאלה שמתגעגים למה שהיה...
16/09/2017 | 20:10
12
אני מכירה את התחושה הזו - ובזה לתחושה הזו...
אני בזה כי היה לחלק מבני האדם מעולה בשנות השישים והשבעים ואפילו הלאה...
קבלני קולות של מפלגת העבודה - הם היו המסודרים מבין העניים...
זה החל בהלוואות לרכישת יחידת דיור צמודה, מקומות עבודה טובים בשכר נאה... 
המון כבוד כמובן...
מאחר והיו שלוש מערכות בחירות - כנסת, עיריה והסתדרות... למי שידע והכיר את המפלגה חי כמו מלך... אמנם מלך בשכונה... אחרת איך??
אני זוכרת היטב היטב איך רשת מרכולים אחת (היפרשוק) התחרו ברשת מרכולים אחרת (צרכן) שניהם של ההסתדרות כמובן...

להגיד חביבי שישנם זקנים שחושבים שמנחם בגין בשלטון זו שטות מוחלטת... ואני חושבת שהגיע הזמן לכבד את המצביעים למפלגה הגדולה בישראל... אנחנו אולי מעט שחורים יותר בממוצע ממצביעי השמאל, אולי אני יותר ויותר בפריפריה ופחות פחות תל אביבים בממוצע... אבל אנחנו רב גדול מבין היהודים בארץ הזו ולא פלות חכמים מהאחרים - אולי יותר.
לגבי טראמפ... כן שמחנו מאוד שנבחר, בעיקר מול מי שעמדה מולו... להגיד שהוא יעשה כך וכך??? מנין לתקשורת הישראלית לדעת? יש לכתבים המריקים קשר למוחו הקודח של האיש???
עובדה מס' 1 - שגריר ארה"ב בישראל יהודי שומר מצוות ימני בדעותיו הישראליות...
עובדה מס' 2 - חתנו ומי שמוביל בממשל האמריקאי מקורב לחב"ד 0יהודי כמובן)...
עובדה מס' 3 - סגן נשיא ארה"ב הוא רפובלקני קיצוני (כוס התה)... שרואה בנו כמעשה דתי לכל עניין...
אבל מי שהעדיף אחרת? העדיף...
אבל הכל בסדר... באמת!!! ב"ה שנתניהו בשלטון... וב"ה שטראמפ שם ולא הלרי...
לצפיה ב-'שנה של אהבה בין איש לרעהו - ולך גידי'
שנה של אהבה בין איש לרעהו - ולך גידי
18/09/2017 | 11:35
6
מגיעה אהבה במנות גדושות.

תודה על השיתוף,

רחל
לצפיה ב-'צעירה הייתי ולא יודעת מהי אהבה...'
צעירה הייתי ולא יודעת מהי אהבה...
16/09/2017 | 17:21
2
29
בת 7 התחלתי כמו רב בנות שכונת הרכבות, רב מכרי של בנות
לצאת לעזור בפרנסת המשפחה, בניקיון בתים.
בשעת חושך... ממש בשעת הנץ, היו יוצאות אמהות ובנות וכמעט רצות אל שכונת האשכנזים... 'לתפוס' בית' או לחילופין להגיע בזמן לבית שם מכירים כבר מקודם ואמא, אף אמא לא מותרת על לקוחות קיימים בעבור אף אחת.
וכך בימים של חופשה מלימודים השכמה מוקדמת ספל תה (מעט תה הרבה יותר סוכר) ולעבודה.
כילדות התביישנו באמהות שלנו, שידעו היטב את מלאכת השיווק של עצמן... רק לא כ"כ מבינות בכלכלה פשוטה של כמה...
השיווק היה מתחיל במשפטים קצרים אותן למדו המנקות זו מזו... 'לא גונבת מגברת'... משפט מנצח...
אמא שלי ידעה להגיד 'תשאלי... תשאלי גברת גרנות'... בזמן המשא ומתן היינו אנחנו הילדות עומדות מאחור... מנסות לא להיות חלק מהמו"מ 'וואי איזה בושה האמא הזאתי' היינו אומרות זו לזו עד שאמא כל אמא היתה צועקת ובנותיה איתה לנקיון מהיר של הבית... או שהיתה האמא 'קוטפת' שני בתים או שלושה ואז מחלקת את הידיים והיא רצה בין הבתים לודא דיוק בעבודה... ושלא יהיו בעיות מיותרות...
כך אמא שלי. שעובדות היינו ובסופו של ניקיון אמא עומדת כף ידה מושטת מוכנה לקבל כל סך... מקבלת ואומרת 'גברת זה לא מספיק'... מקבלת עוד כמה אגורות ויוצאת את הבית הנקי מסופקת...

בת עשר הייתי... בעלת ניסיון בעבודות הניקיון של הבתים הפרטיים... כדי להבין את הניצול... אמרתי לאמא אבל אמא היתה סותמת לי את הפה מפחדת שאת המעט שמביאה היא הביתה תפסיד... ואת מעט האוכל שמגישה היא לבני ביתה א תשיג... אלה שהייתי בת עניים וחצופה ובאחד הבתים שנכנסנו לנקות אמרתי לבעלת הבית סכום עבור כל שעת נקיון... אם חששתי שתשלח אותנו בבושת פנים... אמרה הגברת שהיא מסכימה בתנאי... שאלתי את הגברת שלא בדרך האמהות אם היה חסר לה אי פעם דבר... אשרה שאמא שלי אשה יקרה ולא גונבת...
אמא התחילה להרויח יותר משאר הנשים עד שהייתי אני עומדת על המקח בענייני מחיר הניקיון... למשל הכפלנו מחיר לפני פסח ועד...
לא חלמתי שיש בי כשרון לעשות כסף... גם לא כאשר הבוס שלי היה מבקש ממני להדפיס הצעות מחיר... שבתחילה הייתי שואלת 'אתה לא חושב ש..?'
הייתי משנה הצעות מחיר... ושולחת ללקוחות...
פעם אחת בחוצפתי הרבה פניתי בלי מורא לחברת ביטוח, שבקשה מומחים לאיתור מטיילים בדרום אמריקה... תחילת נדדידת הישראלים מאירופה הקלאסית למרכז ודרום אמריקה והמזרח...
בקשתי בשם שלא יתיחסו להצעת מחיר שנשלחה בטעות מצערת... רשמתי הצעה חדשה כמובן שהוספתי למחיר כהנה וכהנה... עשרות אלפי ש"ח שהבוס לא יכול היה להעלות בדעתו... כזה הוא האיש... ממעט... מאוד בדיבור... מרבה בעבודה... ובתחומו? the best of the best
חברין לצוות בסיירת היו המלווים הקבועים... כמו שידעו היו לצאת למילואים בהתרעה של שעות... כך היו זה כלפי חברו וחברו כלפי... קשר של דם... קשר של מי שחיים בזכותם של האחרים שחיים בזכותם של...
האיש הזה... מסוגל ללכת בקצב אחיד עשרות רבות של קילומטרים בכל מזג אויר... בין מישור או עליה קשה... עת יורים עליו מקרוב ומרחוק... כשעשרות קילוגרמים על הכתף שלו... אומרים שתופעה כזו ניתן למצוא פעם במאות שנים... ממש!!! אבל או מצד האחר שלו תמימות מופלאה... האיש כמו נולד לפני יום...פתי מאמין... טוב שמישהי נאמנה תשמור עליו... ועל הקופה שלו.

אני יכולה ולא רוצה לתת רשימת נערות בחורות נשים צעירות שכיום הן בנות 50 ויותר שבשו את קרבתו של הבוס שלי... שהיו מוכנות לה כ ל... וכשאני כותבת ה כ ל ... אני מתכוונת... היו שאמרו לו בנוכחות הפקידה הפלצנית... 'תפטר ממנה מחר אני כאן...' והוא היה מחייך את החיוך שלו... ומראה להן את הדלת... אני באה ממקום אחר... ואני יודעת... קבלתי לא פעם ולא עשר 'על מה את מדברת... את יודעת מה עברנו...'... ואני אומרת לכולן ולכולם עד האחרון... עוני זה לא עניין כספי...!!! עוני זה עניין מנטלי... ואני לעומת אני באתי מהעוני שאין בו כסף... עוני בריבוע... ואיני באה להשוות כי אין צורך להשוות... לא מאחלת לאיש לבוא מתןך עוני.
לא מצאתי תשובות ל'עוני'... כי הלא עני רואה את העניין הכלכלי בראש בדר העניין... ואני נותנת למשקל הכספי מקום נמוך במכלול... כי אשה חד הורית שמעשנת שתי קופסאות מלבורו ביממה... ועליה 2 ק"ג תכשיטים מזהב יקר... וילדיה רעבים (כמעט)... דירת עמידר. עניה? אבל היא יודעת 'לזרוק 70 ש"ח ביום מלבורו...?'
רב שאני מכירה... לוחם בסיירת קיבוצניק שחזר בתשובה והקים ישיבה משל עצמו... שכרו דל בביתו אשה ועוד 14 ילדים... עומד בכל קריטוריון של 'עוני' לפי ביטוח לאומי, לפי משרד הרווחה... לפי אבן שושן... ובמשפחה הזו אין גרגר אחד של עוני... רק מצויינות... רק אהבה... אפס זהב... אפס מלבורו... אפס פלאפון... וכו'. מי הוא עשיר?
השמח בחלקו... אז מי הוא ה'עני'???
מי שאינו שמח בחלקו...!!!!
בת 20 או בת 22 לא חושבת על מושגים כמו 'לצאת מהעוני'... !!!
לצפיה ב-'מקסים....'
מקסים....
17/09/2017 | 06:50
5
לצפיה ב-''
17/09/2017 | 08:47
5
לצפיה ב-'מקווה שתהיה לכולנו הרבה אהבה'
מקווה שתהיה לכולנו הרבה אהבה
14/09/2017 | 16:44
8
35
עם דאגה, עזרה הדדית והערכה הדדית ואמתית.

לצפיה ב-'אמן ואמן'
אמן ואמן
15/09/2017 | 10:33
3
21
ה-מ-ו-ן אהבה.
אהבה הורית, אהבה משפחתית, אהבה רומנטית, אהבת חינם, אהבת הבריות.

אני לא מרבה להגיב בפורום זה אך לא יכולתי להתאפק.
אני מאד אוהבת לקרוא את התגובות שלך (ולא רק כאן).
אתה אדם כן ואמיתי, עם לב רחב ואוהב. כן ירבו כמוך.
לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
15/09/2017 | 12:53
11
האהבה היא פרח מופלא שחייבים לשמר להשקות ולטפח.
אז היא פורחת בשלל גוונים מופלאים ויפים.
גידי 
לצפיה ב-'תודה סיגלית נעים לקבל מחמאות'
תודה סיגלית נעים לקבל מחמאות
15/09/2017 | 14:49
10
אהבה רגש מאד יפה וחשוב.

לצפיה ב-'סיגלית את '
סיגלית את
15/09/2017 | 17:24
3
לצפיה ב-' תודה פילוסוף '
תודה פילוסוף
15/09/2017 | 14:51
3
9
גם אני מאחל לכל החברים פה אהבת אמת 
לצפיה ב-'לי הייתה אהבת אמת'
לי הייתה אהבת אמת
15/09/2017 | 15:04
2
12
ולא התממשה, לאישה נהדרת שטיפלה בי לפני שנים רבות. הייתה אהבת חיי מצדי.

לצפיה ב-'אז מאחל לך שתיהיה לך עוד פעם אהבת אמת'
אז מאחל לך שתיהיה לך עוד פעם אהבת אמת
15/09/2017 | 17:22
1
16
רק שבפעם הבאה זה יהיה הדדי,כל טוב,שנה טובה 
לצפיה ב-'תודה סאני'
תודה סאני
16/09/2017 | 10:17
2
לצפיה ב-'רגעים קסומים שכתבה לי אלמונית והשבתי לה .'
רגעים קסומים שכתבה לי אלמונית והשבתי לה .
15/09/2017 | 12:50
2
27
לפני השיר מבקש להבהיר דבר מה
אינני משורר  מקצועי ומעולם לא פירסמתי למעט בפורומים.
כתבו לי ששירי הם כבגידה ברעייתי ואין זה משנה אף אם היא יודעת.
אכן היא יודעת, קוראת את שירי ומבינה שאלה אינם המציאות, להוציא את הכתיבה שכתבתי עבורה בשנות חברותינו ועד היום הזה
מבקש מכם כך להתיחס ולא שום פירוש אחר
תודה ושנה טובה לפורום המקסים הזה
גידי

רגעים קסומים

שבוי אתה בתוך לבי
קיסמך חבוי בנשמתי
נושמת אוויר צלול
כשנודדת אני  איתך
במרחבי האהבה.

נפעמת מקסמיך
נפעם ממילותיי
אחד לשני מאירים
את דרכנו בחיים.

אור.
עיניים נוצצות
בדמנו להבת האש זורמת
ובנשמתנו רוחשים
צלילים ענוגים
של אהבה.

עדנה
מנחילים אנו
בקסמי האהבה
במילים ללא מנגינה.

מוקדש באהבה לאותו אחד שמשיריו הוקסמתי.
אלמונית.
''

ובתגובה.

אם  לא  את  גופך  אכבוש
לפחות
את המילים  אחבק.
אנצור זיכרון רחשי  הלב.
מילה  שלך,
מסעירה בי רגשות רדומים
וכל  משפט שלך,
הוא  מעיין  חיים.

ואני
השגתי את מבוקשי
לליבך  הדווי,   הקלה
לנפשך   נועם  ועדנה  -
ולשנינו  מאחל ...  תקווה   לאהבה..
גידי
לצפיה ב-''
15/09/2017 | 13:42
3
לצפיה ב-'גידי היקר'
גידי היקר
15/09/2017 | 17:16
5
אתה כותב מאוד יפה,כל טוב,שנה טובה 
לצפיה ב-'התרגלו...'
התרגלו...
15/09/2017 | 01:05
2
29
בתים חסרי חן, נוי או יפי... היו ה'בלוקים' או או אותן 'רכבות' שאיכלסו
הרבה מאות משפחות ופי עשר ויותר בממוצע - ילדים.
כל דירה 54 מ"ר משפחת אזאזר קומה ראשונה מעל העמודים 12 בנות ובנים...
בדלת ממול? משפחת חלפון... 9 ילדים, אבל בספירה הכוללת צריכים
להכניס את שבתא מצד אבא... אמור מעתה מש' אזרזר 14 נפשות... ומשפחת חלפון 12 נפשות בדירה... וכו'. וכו'.
כך היה שבשעות הערב כאשר הלחות עברה את מאת האחוזים במי יודע כמה... כאשר הכביסה לא מתיבשת... והקירות שהבידוד בהן לא מהמשובחים בלשון המעטה... ואותם שמתגוררים בקומה ג'??? שם התקרה פולטת חום כמו היו דרי הקומה בתוך תנור פיצה לכל הפחות..., היה כל סלון הופך באחת לחדר שינה. פשוט. מזיזים את השולחן הסלוני... עליו את הכורסה... על הכורסה כורסה... מזרונים על הרצפה והמקום לילדים לנערות ולמתבגרים לישון יש. והסבתא היכן??? הסבתות היו ישנות על ספות הסלון...
מכאן ודאי שואל השואל ושואלת השואלת 'והיכן נפגשים הבריות?' שהרי אין ספק שאינפורמציה חייבת לזרום מפה לאוזן לפה לאוזן מפה... לאוזן... לפה... מפה.
על שפת המדרכה... 
כך היה שהנשים היו יושבות על שפת המדרכה והמתבגרות עומדות או מקפצות ובעיקר מאזינות... שאם היתה פותחת פיה מתבגרת היתה אמה משתיקה אותה ואם לא האם הספיקה האחרות... היו קודים.
חייבות לרחל אבל... דעי שכל פגיעה ממך תהיה פגיעה בך... מחר. לא עלינו.
והגברים? מעבירים אינפורמציה חשובה בבית הכנסת... עניינים שברומו של עולם... 

את כל זה למעשה עזבתי בלי משים כבר בימים הראשונים שלי כמנהלת משרד בעיר הגדולה והחשובה מכולן. תל אביב...
 יצאתי לחופשי כמו חיה שיצאה מכלוב בגן חליות לספארי... מרחבים במקום מקום קטן וסגור - וסף מדרכות לאינפורמציה מקומית...
בכל בוקר בשעה 07.25 היה מגיע האוטובוס אל התחנה שברחוב הראשי... מהלך דקות מדירת הורי... אני הייתי יוצאת את דלת ביתי ב6.15... אבא שלי שהיה חולה בכל המחלות הכרוניות... היה משתעל ומעשן ומקלל ומעשן ומשתעל עד שעיניו היו נסגרות מעצמן... הכאבים לא הרפו... יצאתי לפני שהתעורר... שאם היה מתעורר לפני... אין ספק שלא הייתי מגיעה בזמן לתחנה... אם בכלל.
אהבתי מאוד את השעות האלה שבין ההגעה לתחנת האוטובוס ועד לבואו של כלי הרכב עמוס בבני אדם עד כי היתה תחושה של חנק - ממש.
כל כך אהבתי את העבודה... את החופש את הלהיות... עד כי אמר לי הבוס... שאינו רואה סיבה שאגיע למשרד בימי ו'... ולכן אולי אשמח להישאר בבית... סרבתי בתוקף... הסרוב התקבל.
בכל יום שעבר - הייתי יותר מנהלת משרד ופחות מנקה... רק שכל אשה יודעת שניקיון כמו נהיגה על אופניים...
תפסת את הפרינציפ את מנקה מקצועית... מהר יעיל ונקי... לא ניתן לשכוח...
אט אט חשתי את אהבתי... בעיקר היו בי תחושות של קנאה... כן. כך זה החל להתפתח אצלי...
כאשר היינו עולים על הרכב שלו ונוסעים למרחבים או לים... או לירושלים... הייתי חשה כמלכה. מלכה אמיתית... אבל ויצא כאשר בבוקר של יום עבודה יוצאת היתה איזה, בדרך כלל בלונדינית חתיכה... כל הצנרת להעברת דם באזור המח היו בלחצים שלא ניתן לתאר... גם אם הנ"ל היה בכל אותו הלילה - בעבודה... אהבתי.
סיפרתי לאמא ואמא אמרה לי תוך שהיא עוסקת בענייני כביסה 'שלא תסתבכי ילדה... גורלך יהיה לא טוב'... ולא אמרה בהצלחה... או
אמא אמרה שאנחנו צריכות לבחור את החתנים שלנו בסביבה הקרובה... אמרה כמי שיודעת את מקומה בחברה... בלי אשליה אחית קטנה... כמו שהיתה אומרת לחברותיה 'יש מנקות ויש מי שמנקים אצלה'...
אמא ידעה שלנו יש את הגברים 'שלנו' ולהם יש את שלהם... ובכלל למה לערבב?
ידעתי שהאהבה שלי טובה לרגע נתון... בין שמונה לעשרה לארבע היינו ממש קרובים. סעדנו ביחד... הייתי מתקנת לא מכנס... מכפתרת לו כפתורים... ממליצה על חולצה... הוא היה מכין לנו קפה או נס... היה מלך הטוסטים... מפנק. אם שאלו אותי... ולא שאלו הייתי אומרת 'מסתפקת' לא חלמתי על יותר מכך... אסרתי על עצמי.

עד שבא המהפך... מהפך של חיים...

לילה טוב

לצפיה ב-'מחכה כבר למהפך'
מחכה כבר למהפך
15/09/2017 | 07:32
9
הסקרנות מה בהמשך
לצפיה ב-'איזה מתח,מחכה להמשך :)'
איזה מתח,מחכה להמשך :)
15/09/2017 | 07:49
4
לצפיה ב-'במשרד פעיל חופש ללא רומנטיקה...'
במשרד פעיל חופש ללא רומנטיקה...
14/09/2017 | 01:22
3
39
מנין לי לדעת באותם הימים מי הוא החתיך הבינלאומי הזה... 
הבחור שמאות נשים נותנות בו מבט חודר... לכל עשרה מטרים שאנחנו צועדים ביחד - אל דוכן הפלאפל... או מסעדת הבשרים על האש...
עבורי היה חתיך ומושא לחלומות... רק שהימים שבו יכולה הייתי לשקוע בכסא המזכירה ולחלום אותו... או נכון יותר אותנו... התמעטו... המקום החל להיות פעיל. 
פעיל מאוד.
כבר לא משרד שעושה עבודה למשרד אחר... אלה משרד שעומד ביותר מבכבוד כמשרד עצמאי בפני עצמו.
מחברים שלו מחד ומבנות חדורות מוטיבציה להשכיב את הבחור... שהיו מגיעים ומגיעות למשרד למדתי לא מעט על הבוס שלי. 
ואם משווים רבים כ"כ את הנ"ל לשרשרת גיבורים בישראל... בעל תעודות מרמטכ"לים שלא העניקו לו יותר מכך בעיקר בגלל ששאפו שיתקדם ויהיה בין המובילים בצבא... האיש שבא מהמקום של נתניהו וברק... לוחם מהשורה הראשונה שבקש להיות לא מוכר ולא ידוע בחייו הפרטיים. 
דם ישראלי כחול...
ואני, מה מבינה בצבא בכלל ובצה"ל בפרט? 
רכבות אינן מקומות שבהן צבא ההגנה היה מגייס את לוחמיו... האמת? גם לא את נותני השירותים, היו שהשתחררו לפני שגיוסו, היו שהשתחררו תוך כדי גיוסם ויש מעטים... מעטים מאוד ששרתו איזה זמן ונפלטו כך או אחרת... 
אני זוכרת את היום שקבלתי את צו הגיוס... שם גם נרשם תאריך הגיוס שלי ומקום ההתיצבות... חלמתי להיות חיילת... אבל אחים שלי יצאו ללשכת גיוס שברו מה ששברו, הרסו את מה שהרסו... צעקו וקללו ויצאו כאשר ריקי לוי מחד לא תתגייס ומחד כבוד המשפחה לא יפגע... שהיה ידוע במקומותינו שהצבא מקלקל בנות שבאו מבית טוב...
ימים שהבוס היה יוצא למשימות ממשימות שונות... לעיתים הייתי חייבת להישאר מעבר לשעות המקובלות... לעמוד על מכשיר הקשר מצד ולהיות מחוברת בקו טלפון לאחר...
אבא התנגד נחרצות... גם כך חשש או ידע ש'הסיפור' הזה יגרם רע מבחינתו ומבחינת המשפחה... אלה ששכרי שודרג ללא הכר... ואת רב מה שהרוחתי הייתי מעבירה לאמא... לרכישת מזון סיגריות... ובעיקר לחסוך מאחיי הבוגרים להיכנס חס ושלום וחס למעגל העבודה...
החופש היה מבחינתי מהות. כל מהות העולם... 
צמחנו והתבגרנו בצמוד לצמיחת המשרד...

בפעמים הבאות שיצאנו לרכוש לו בגדים - יצאנו לרכוש לו בגדים... ואם היה שמצאתי פרטי לבוש? היה מתעקש לראות אותי לבושה בהם... דוגמנית הבית... חחחחחחחח 
לחבר את המילים 'ריקי לוי'... 'דוגמנית'... מצחיק.
אז כבר הייתי מסדרת את החלק הדירתי שבמשרד..., מכינה לו ארוחות... וכשהיינו מספרים על עברנו... לעולם הרוחתי משהו...
טיול לכנרת... לגליל... היינו ברמת הגולן... עד שבקשתי שנעלה אל הכותל המערבי... צחק. אני לא.
וכך אחד מהסיורים היותר משמעותיים יחד עשינו לירושלים... ירושלים העתיקה...
עד שנפרדנו בכותל... הוא נותר מאחור... ואני לראשונה עומדת מול האבנים - בעזרת נשים... עומדת ובוכה... מנסה לקרא פרק תהילים משהו... לא הולך... רק בכי. מביטה לאחור רואה אותו... עומד. מחכה... 
אשה חרדית לא צעירה ובהחלט לא זקנה נתנה לי ביד עט ונייר. 'תרשמי' היא אמרה לי...
רשמתי לראשונה בחיי בקשה ישירה מהקדוש ברוך הוא... 'תעשה משהו' ...
באחד הטיולים שלנו... בדרך חזרה מהצפון למרכז עצרנו ל'שני רגעים' אצל בית הוריו... 'לוקחים אוכל וממשיכים' אמר לי מודע לעובדה שבכל אופן מחכים לי בבית... ויותר מכך... עודף חופש עלול חס ושלום... שלא נחשוב על זה...

לילה טוב

לצפיה ב-'ריקי את חייבת היום ומחר לכתוב 3 פרקים חדשים'
ריקי את חייבת היום ומחר לכתוב 3 פרקים חדשים
14/09/2017 | 08:50
8
כי בטח את שומרת שבת ולא תכתבי... ואני מתה מסקרנות לגבי ההמשך...
לצפיה ב-'מרתק מאוד,מחכה להמשך '
מרתק מאוד,מחכה להמשך
14/09/2017 | 13:28
1
7
לצפיה ב-'מתחיל לראות...'
מתחיל לראות...
14/09/2017 | 23:30
6
את ספר הביוגרפייה הראשון שלך ריקי
מיוחד,מקסים ומדהים.
ממתינים בדריכות להמשך.
גידי 
לצפיה ב-'הגעתי לתובנה שהשנה החלטתי לחגוג את החג לבד ללא האשה והילדים'
הגעתי לתובנה שהשנה החלטתי לחגוג את החג לבד ללא האשה והילדים
14/09/2017 | 02:23
3
40
הגעתי לתובנה שהשנה החלטתי לחגוג את החג לבד ללא האשה והילדים... וזאת לאור משבר אמון בלתי הפיך שביני לבינה....אשמח להכיל תובנה זו בשת"פ עם אשה אשר נמצאת בסיטואציה דומה..חג שמח....

לצפיה ב-'שלום'
שלום
14/09/2017 | 03:40
18
אני לא אישה ולא נשוי אבל זו נראית החלטה קשה. את המשפחה צריך לאהוב למרות הקשיים. נכון שאת החג מותר לחגוג כמו שתרצה ועם מי שתרצה. נקווה שלא ייעלבו שרק יכול לחזק את הפירוד.

לצפיה ב-'קטונתי מליעץ - ודאי לא על שתי שורות...'
קטונתי מליעץ - ודאי לא על שתי שורות...
14/09/2017 | 20:18
1
15
אבל אני מרשה לעצמי רק מאחר ואני מכירה באופן אישי את המקום שבו אתה נמצא...
ומה שאני מבקשת בסך הכל להעמיד מול עיניך תמרור עליו כתוב 'דיר באלאק'...
תזהר...
ואם הילדים שלך יקרים לך - תכפיל את ה'דיר באלאק'... 
לצפיה ב-'אמיר היקר'
אמיר היקר
14/09/2017 | 23:13
13
לאחר עשרות שנות נישואין, אין זוג בעולם שלא חווה משבר .
אני נשוי עשרות שנים
חווינו משבר כלכלי ענק בו כל רכושנו אבד , זחלתי שנים לפרנס את משפחתי.
הייה גדול מהחיים, ביחוד למען הילדים, נראה לי שאינם פעוטות ומבינים.
שוחח עם רעייתך, יהייה המשבר גדול כפי שהוא.
דבר רק על להיות יחד בערב החג, ואם תצליח - תהייה גדול מהחיים.
אני כל כך מבין כיצד אתה חש, תתעלה. אל תרגיש חלש. ההיפך
מחזיק לך אצבעות   חג שמח .
גידי.
לצפיה ב-'פתיחה... ברשותכם'
פתיחה... ברשותכם
11/09/2017 | 14:21
7
71
צריך לדעת להיולד... זו תחילת כל סיפור.
אני, ריקי לבית לוי... נולדתי לא טוב... וזה הרקע...
נולדתי כשמינית להורים שהביאו לעולם 11 בנות ובנים...
כתבתי פעם מאמר הסבר לכך שנולדת שמינית אין בבית שמחה...
וביננו? לא עניין מגדרי מגזרי... עדתי.
משהו בפורום הזה... או בכל פורום אחר... או באיזו קומונה או בשכונת מגוריו...
שמע הילולה, שמחה, ריקודים... מוסיקה רועשת... ויסקי עראק... וודקה... קוסקוס... גפילטע פיש.... גולש ומפרום... ולשאלה על מה ההמולה יאמר 'נולדה בת שמינית למשפחה... קולולולולולו'. אין דבר כזה.
בנות מספר שמונה למשפחה, לא באות בשמחה... 
מעמד נמוך במשפחה.
נולדתי ב'בלוקים'... או כפי שאנחנו הצעירים היינו מבטאים זאת 'הרכבות'.
הרכבות שלנו.. סוג של שכונה שאיש לא הלך לגור בהם בהתנדבות... מתוך איזה צורך שאינו צורך בסיסי של האדם לקורת גג. 'מפוני המעברות.' לא! אחרוני מפוני המעברות, או אותן משפחות שלא צלחו את הקליטה בארץ הקודש בכלל או כמעט... והועברו מהמעברות ל'רכבות' בשלהי ימי המעברות - ממש. או לחילופין אני שנולדתי ל'רכבת'... אבל להלכה הייתי כמי שחוותה את תנאי המעברה... מתחליה. המעברה היתה שם כל הזמן... ישנם שעברו והודברו ב- ddt בכניסתם לארץ הקודש. ישנם שהודברו והמשיכו כאילו לא היה... וישנם נינים שזוכרים שסבתא רבה וסבא רבה שלהם הודברו... 
מעמד... נמוך...
אז כן... הורי עלו ארצה מצפון אפריקה. אנחנו מה שמכונה בשפה העברית טריפוליטאים... סימני הכר? עצבנים פי שלוש מהמרוקאים, מפרום, חריימה, כחלון שר האוצר.
וזה בסדר... אבל מבחינה מעמדית... עומדת שאלת המיקום בחברה. אז בכל ה'רכבות' שם עברו עלי שנות הינקות, הילדות והנעורים לא היתה משפחה אחת מיוצאי טריפולי... אז ברור לגמרי 
א. לא היה בשכונה כולה על מאות המשפחות בית כנסת לפי נוסח יהודי לוב...
ב. משפחה ללא גב (כמו אותה משפחה רומנית שהתגוררה בקצה השני של ה'רכבת'... ואם המון בעיות דומות... להוציא כמובן מס' ילדים).
אל המעמד הנמוך הזה באתי לעולם. אבא חולני מאוד מרוגז כל חייו על מצבו הנואש... אמא שיוצאת לנקות בתים בכדי להביא את המעט... שלושה אחים 

אמרו לי שיש לי עיניים של חתולה פראית...
אמרו לי וידעתי שאין בי גבר אלה זוג עיינים מדהימות...
ידעתי ולא דאגתי - שיבוא הבחור וידלק לי על העיינים שלי... ויבקש מאחיי את ידי.
ידעתי שאביא להוא ילדים... 

אבל בחורה מעט גבוה (1.68) עבת בשר... מלאה במקומות הנכונים יותר והנכונים פחות... עברית של 'רכבות' בפיה... אבל יודעת לעשות ספונג'ה... ויש לה תעודת בגרות... זהו.
עד שבא המושיע הפרטי ובקש מאבי ומאחיי שיאפשרו לי לצאת לעבודה - לעזור מעט בפרנסת המשפחה. נעשה איזה סידור שבו אהיה כ'מנהלת משרד' בעבור סך שיועבר לאמא לשם תשלומי מים וחשמל בעיקר ומעט לאוכל..., משרד לחקירו פרטיות בדרום תל אביב. משרד בחיתוליו , עדיין לא פעיל. למדו אותי מעט בענייני משרד, חשבוניות כיצד עונים לטלפונים... 
יום ראשון במקום העבודה - יום שחור.

ואז... יוצא מהחדר בחור... מ ד ה י ם...
חלומה של כל אשה ביקום. השפלתי עיניים אל הרצפה. לא מאמינה למראה עייני...
ואני? כתפי כמעט נוגעות זו בזו... לבושה בפאר בגדים שאין בינם לביני דבר... לא בצבע לא באורך השרוולים ולא במידות... בושה. לו יכולתי לחפור לי קבר... או לחילופין לחזור הביתה. נותרנו שנינו. מעולם לא הייתי כך בחדר אחד בדירה אחת באמצע היום לבד עם בחור - זה אסור. לא מכובד... אבל הביתה חזרתי כ'מנהלת משרד'... חשתי את הליחשושים.
למחרת כשכבר יכולתי לדבר מול הבחור בעל השיער הארוך... בלחש אומנם מביטה אל מסת השרירים... על הפנים..., התחלתי לחלום.
בבית אמא אמרה לי להיזהר. דברה איתי על כבודה של האשה מול... אמרה לי גם שאני חייבת להיזהר כי הבחורים 'האלה' מפילים בנות 'ככה...' אמרתי לה 'אמא... זה בחור לבחורות העשירות הבלונדניות...'
אשכנזי - אסלי. מבית טוב. בוגר סיירת. 'הסיירת'.
בשבוע הראשון אמר לי לשבת זקוף ולהרחיק כתפיים לישר את הגב...
עשיתי נקיון במשרד. מומחית לספונג'ה... מגיל 7 בספונג'ה עוזרת לאמא... אמר לי שאני בחורה מאוד חרוצה...
הייתי מביטה בו ונמסה. לא יכולתי להבין למה ומדוע הקב"ה נתן לי כזו מתנה...
באחד הימים אמר לי שהוא מבקש את העזרה שלי. אמר לי שהוא 'עיוור צבעים'... 
יצאנו. 
ירדנו את שתי הקומות הרגשתי את עצמי בעננים... לא עלה בדעתי מה מצפה לי...
נכנסנו לאחת החנויות בבית הטכסטיל... מדד הבחור חולצת טריקו... כמעט התעלפתי... איזה גוף... נשים אחרות הביטו בו. היה נראה שהוא בהחלט נהנה מליטוף העיינים- ואני? לפתע לרגע הייתי 'הבחורה שאיתו'. אמנם לבושה רע מאוד... רכשנו... ועברנו חנות. נכנסנו פנימה.. חנות הלבשה ל... נשים. 
בפעם הראשונה שלי בחנות בגדים... בלי אמא.
אמר לי 'את מנהלת משרד מכובד'... לבשתי והחלפתי מדדתי... למי אכפת שאלו חניות במחירים זולים??? חחחחח הייתי בעננים.
נכנסתי לחנות הראשונה ילדה מסכנה... יצאתי גברת...
חצאית, ומכנס כזה וחולצות וטי... ונעליים וגרביים וגרביונים... גם בגד ים... לראשונה בחיים... לראשונה אי פעם...
חזרנו למשרד בזמן. 
בבית בערב אמא אמרה לי להפסיק לחלום... נתנה לי להבין שישנן נשים שהן בעלות הבית שאומרות 'לא גונבת הא'... ויש את הנשים שאומרות 'לא גונבת לא גונבת גברת'...

אני הייתי בפסגת העולם... ממש!

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
11/09/2017 | 18:03
21
את כותבת נפלא,וסיפרת סיפור מרגש ומעניין,אבל השארת אותי במתח,מה  קרה בסוף עם הבחור?היה בנכם סיפור אהבה או לא? תודה ששיתפת אותנו,הוספת אור לפורום הזה,מקווה שתמשיכי להוסיף,כל טוב  
לצפיה ב-'איזה סיפור יפה!!'
איזה סיפור יפה!!
12/09/2017 | 06:24
11
מה ההמשך?
לצפיה ב-'יש המשך?'
יש המשך?
12/09/2017 | 10:45
5
לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
12/09/2017 | 23:17
3
12
ארבע מילים שיאמרו את כל מה שיש לי לאמר
"לקחת את כל הקופה"
ובהרחבה.
לא רק שזה לא מוריד  אלא מעלה , מעלה מעלה.
אני מרגיש סיפור אמיתי מהחיים שמאלפים  רבים יוצאת בחורה עם כושר בטוי
מטריף, עם חשיפה נהדרת באמיתותה .
אני מסיר את הכובע ואומר שאפו
ברוך בואך לפורום
שתפי פעולה. את נורה של 10.000  ווט.
גדעון היחידי מנהל הפורום
אשמח עם כולם אם תהיי אתנו.
ואם תכני אותי כמו  כולם,   גידי 
לצפיה ב-'בתחילה באתי ללמד - עוני מהו...'
בתחילה באתי ללמד - עוני מהו...
13/09/2017 | 00:33
2
22
סיפור חיי זהו סיפור חיים ישראלי יוצא דופן, וזה בסדר...
אבל מערכות חיים הם בדרך כלל מערכת שמתחילה ונמשכת כיחידה אחת...
יחידה אחת שיש בה תחנות כאלה ואחרות - ודאי.
אצלי החיים בנויים מפרקים. לא בניתי תוכנית לא תכננתי. יצא כך.
היום יש לי את הכוחות להסתכל אחורה... 
ואני יודעת ששילמתי מחיר... 

יש לי נכדה חמודה סופר שפתחה את שנתה הרביעית... יש לה המון שאלות
אמרתי לה... תקראי את מה שסבתא כותבת... והיא אומרת לי 'סבתוש... אני כל כך אוהבת אותך... ' ואני כמו חמאה בשמש של קיץ...
אם יעניין נספר - המון רומנטיקה ומעט דברים שהיו קשים.=קשים מאוד... אבל
פתחנו דף חדש... וידענו שאם נשמר אצלנו את הרע והקשה לא נוכל לרפא ולבנות...
אבל...
הסכמנו להביע את הימים הטובים את הרגעים המטורפים שלנו...
את הפלאפל בתחנה המרכזית הישנה... 

מודה לך על ההתיחסות. מהלב תודה.
לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
13/09/2017 | 22:13
1
19
בוודאי שכן 
סיפור חייך אינו חדש. בכל עליה שהייתה מקום המדינה, הופלו העולים החדשים לרעה.
מה שמיוחד בסיפור שלך לדעתי הוא שאינך מחפשת מילים יפות.
את כותבת את המציאות האמיתית. את הקושי של ילדה,נערה, ולאחר מכן בחורה.
את הרגשות, הקשיים ואיך הצלחת לקיים חיים נורמליים כשנקודת המוצא שלך הייתה מאד נמוכה.
וכאן היופי ,המיוחדות, ואאמיתות שבסיפור חייך
תודה ריקי שאת כאן.
גידי.
לצפיה ב-'סלחתי - באה מתוך אהבה...'
סלחתי - באה מתוך אהבה...
13/09/2017 | 23:04
10
בכמה מקומות מתוך הסיפורים כי אני 'רק על עצמי לספר ידעתי'...
שאלתי מה הוא 'עוני'...
מתי אדם הוא עני... מתי משפחה נחשבת למשפחה עניה...???
כתוב מי הוא העשיר? השמח בחלקו'
לא כתוב שיש לו הון בבנק... ולא כתוב מה המוצא של ההורים שלו...
אז לגבי העשיר התשובה קיימת - אז כך לגבי העני...
'מי הוא עני? - שאינו שמח בחלקו' נכון?
אז אני... עניה.
באתי ממקום עני... עשיתי הרבה כסף  ונותרתי עניה.
מכאן אני באה...
ואם אספר והדברים יובנו - אהבתי.
ולא? חחחחחחח התרגלתי...

לצפיה ב-'כבר היה לי ברור... שאתחתן...'
כבר היה לי ברור... שאתחתן...
13/09/2017 | 00:19
3
42
הבטחון העצמי - מילת מפתח לצעירה שבאה מהשכונה אל העיר הגדולה...
הצעירה גדולת הגוף, הכפופה... זו שכתף אחת כמעט נגעה בכתף... שרב זמנה
נביטה אל המרצפות... החליפה את בגדי המעברה והגב התישר... קבלה עמידה בוטחת... משירה מבט - יודעת לצחוק... לחייך.
בשכונה החלו להעלות את השם של ריקי לוי הטריפוליטאית... היו מי שידעו להגיד 'איך איך איך עשתה את זה... והיו את הלשונות הטובות שידעו איך ולמה... אני הייתי באותם הימים בעננים... צובטת את עצמי... מדברת אל עצמי לדעת שלא מדובר בחלום... שלא אתעורר בין אחיותי שהיינו על שני מזרונים ישנות שלוש אחיות... השמינית באמצע... בתפר שבין המזרונים...

משרד - בחור צעיר כבן 25 שהחל דרכו באזרחות (סיפור בפני עצמו...) כחוקר פרטי שכיר, שהחליט לצאת לדרך עצמאית. הבחור שוכר משרד שהיתה קודם לכן דירה... וכך הסלון היה לחדר קבלה, שולחן מזכירה... חדר מגורים היה לחדר החוקר... וחדר מגורים לנ"ל בכדי לחסוך הוצאות שכ"ד... עד ש...
על שולחן המזכירה מעט ניירת, טלפון... מכשיר קשר... פנקסי חשבונות... 
מהתקרה ונטילטור ארוך כנפיים...
בחדר החוקר ארון קלסרים ריקים וספרות... טלפון ומזכירה אלקטרונית...
בשעה 08.00 מגיעה הייתי למשרד. היה בידי מפתח... הבוס שלי היה ישן בדרך כלל בשעות האלה... הרבה מעבודות החקירה והבילוש בלילות... בשעות הקטנות של הלילה... ובכלל למה שבחור צעיר... חתיך ברמות על... לא יצא ויחזור לביתו בשעות לא שיגרתיות... ועבודת מזכירות באותם הימים אין...?
כך הייתי יושבת בכסא המזכירה... או עסוקה באבק...
והנ"ל היה יוצא את החדר שלו... לכיוון השירותים או המטבח... וואו...
חלמתי אותו כשראיתי אותו מול עיני... חלמתי אותו כשהייתי לבדי במשרד... חלמתי אותו באוטובוס הצפוף בדרך הביתה... חלמתי אותו בלילות.
אמא הזהירה אותי... אמרתי לה שאני יודעת שהוא הבוס שלי... שאין לי סיכוי בעולם... לא באנו מאותו המקום...
ככל שחלפו הימים הבנתי שנוצרת ביננו ידידות מופלאה... אהבה? לא ידעתי איך את מרגישה שאת מאוהבת... לא עלה בדעתי. 
ממבט רחוק בזמן אני יכולה להבין את עצמי... חלמתי אותו כמו שחולמים פוסטר... כמו שאוהבים שחקן או זמר... להביט ולא ליגוע...
למשרד לקח זמן להניע... עסקתי בעיקר בניקיון...אהבתי לנקות שם...
היה לנו סוג של קטע... 
כאשר היה מביא אוכל מוכן מבית הוריו שהתגוררו בצפון הארץ... היינו יושבים במטבח מחממים את האוכל ואוכלים לנו בכייף. כאשר היה נגמר ה'משלוח' היינו יורדים בצהריים - כאשר לא היה לו כסף מזומן די לארוחה מלאה היה מסמן בראשו שנצעד שמאלה אל התחנה הישנה אל דוכן הפלאפל... כשהיה הכסף בכיסו היה מסמן בראשו ובידיו... לאן? שמאלה? לדוכן הפלאפל... ימינה? אל מסעדת הבשרים על האש... לארוחה ממש... שיפודים סלטים.
כל אלה חדשים לי. כל אלה לא היו ידועים לי... כל כך אהבתי את החיים החדשים שלי... עד ש...
רגעים שלא נשכח אותם לעולם...
ירדנו את שתי הקומות בריצה... היינו שמחים. מאוד שמחים... פעם ראשונה שכף ידי היתה בכף ידו... בשלב הסימון סימן שמאלה... דוכן פלאפל... העמיד לפני פיתה... ופחית קוקה קולה... רכש מנת פלאפל לעצמו... וכשבקש לעצמו פחית קוקה קולה... הבין שלא נותרו בכיסו מטבעות. החזיר את הפחית למקרר... חייך את החיוך המקסים שלו... אמר 'לא נורא' עמדנו מחוץ לדוכן. ניגשתי ולקחתי לנו שתי קשיות... 
בסך הכל פלאפל... פחית ושתי קשיות... ורגע בלתי נשכח... כאשר הוא ואני לגמנו ביחד... מאותה פחית... הכי קרוב... הכי... 
הרגשתי את הנשימות שלו... האף שלו כמעט נגע באפי... אפי חש באפו... רגע לנצח...
רגע שאת לא רוצה שיגמר לעולם... והוא?
חייך.
מאז היינו יורדים את המדרגות כשכף ידי בכף ידו...
שמחים.
לימים, כאשר החלו חברים שלו להיכנס למשרד... התחלתי להבין מי הוא ומה הוא הבוס שלי...
הבחור ארוך השיער, השרירי... החייכן שבעיקר שותק... ממעט בדיבור...!
היו אלה ימים שהבנתי מה ואיך את מרגישה שאני מאוהבת... 
אני אשה שבאה מאין שבאה... 
הוא גבר שבא מאין שהוא בא...
ואמרתי לעצמי שאולי זה הקב,ה הוא שהפגיש בין שתי עולמות שאין בינהם מקום מפגש???

לצפיה ב-'וואו את כותבת מדהים'
וואו את כותבת מדהים
13/09/2017 | 06:37
19
אני מרגישה שאני קוראת ספר בהמשכים
לא יכולה לחכות כבר להמשך

לצפיה ב-'מה דעתך למספר את הפרקים....?'
מה דעתך למספר את הפרקים....?
13/09/2017 | 06:50
11
מחכה להמשך. זה מדהים.
לצפיה ב-'את מדהימה '
את מדהימה
13/09/2017 | 08:16
8
גם אני מחכה להמשך 
לצפיה ב-'שיר ישן על אהבה אחת (בספרדית)'
שיר ישן על אהבה אחת (בספרדית)
10/09/2017 | 21:28
4
15
שמתי לב שלשירים על אהבה ורומנטיקה הייתה כאן היענות חיובית
אז הנה שיר ישן, (סיפורה של אהבה אחת) ועוד שירים רומנטיים מקסימים. תהנו.
גידי.

https://www.youtube.com/watch?v=hhe9wXtfeAI
לצפיה ב-'יופי של שיר גידי,תודה :)'
יופי של שיר גידי,תודה :)
11/09/2017 | 09:09
1
1
לצפיה ב-'תודה לך סאני גידי.'
תודה לך סאני גידי.
12/09/2017 | 23:23
1
לצפיה ב-'חבל שאני לא מבינה ספרדית'
חבל שאני לא מבינה ספרדית
11/09/2017 | 12:53
1
4
לצפיה ב-'לזו שרוצה להבין'
לזו שרוצה להבין
12/09/2017 | 23:22
5
יש בגוגל מילון שמתרגם שבעים שפות.
הכנסי לגוגל ושאלי על גוגל תרגום. קל מהיר וכייפי.
בהצלחה.
גידי 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:56

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'בפורום לבני 50 המליצו להיכנס - תפגעו? אפגע???'
בפורום לבני 50 המליצו להיכנס - תפגעו? אפגע???
09/09/2017 | 11:18
3
50
יש לי משהו לספר... 
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
09/09/2017 | 12:10
1
28
את מוזמנת לספר כל מה שבא לך :)
לצפיה ב-'ריקי יקרה '
ריקי יקרה
09/09/2017 | 13:19
24
ברוכה הבאה לפורום שלנו.
כתבי ככל שיעלה על רוחך וכישרונך.
גדעון היחידי.- גידי
לצפיה ב-'ריקי היקרה: '
ריקי היקרה:
10/09/2017 | 06:56
46
ברשותך, אני אענה לשאלתך בסגנון מנהל הפורום : "נהגי בגלוי לב באדיבות ונימוס וייטב לך"
לצפיה ב-'הוא כתב לי שהוא אוהב אותי ושאני כל כך יפה'
הוא כתב לי שהוא אוהב אותי ושאני כל כך יפה
09/09/2017 | 17:17
2
95
הרגשתי כמו מתבגרת והסמקתי כולי. הרגשתי את העור מצטמרר לי כשקראתי את תאוריו המיניים, נשימתי הפכה כבדה קמעה. כל בוקר בירך אותי בבוקר טוב, שולח לי שיר אישי. בקבוצה ששנינו היינו שייכים אליה היה מעלה שירים ומקדיש אותם למיוחדת שלו. לי.

אין כמו אהבה ורומנטיקה בשנות ה- 40!!!
לצפיה ב-'אהבה רגש יפה וחשוב'
אהבה רגש יפה וחשוב
09/09/2017 | 19:30
1
21
כולנו זקוקים לאהבה. אהבת צעירים היא נחמדה מאד ומהנה, אני מאמין מאד באהבה באופן כללי.

לצפיה ב-'נכון!! הכי כיף לשים פתק אהבה מתחת לכרית'
נכון!! הכי כיף לשים פתק אהבה מתחת לכרית
10/09/2017 | 07:31
12
לצפיה ב-'"קבלת שבת" שאינה קשורה לדת.'
"קבלת שבת" שאינה קשורה לדת.
08/09/2017 | 16:41
1
39
החיבה והאהבה שאנו כולנו רוחשים לארצנו הנפלאה קושרת אותנו אל נופייה. אל ההרים, העמקים  ובכלל.
יש כל יום שישי בעשר דקות לארבע אחה"צ  בגל ב שיר שמרעיד  בתוכי פנימה נימים של אהבת הארץ.
שמו:  "ירדה השבת על ביקעת גינוסר"
מעניינת אותי תגובתכם ובעיקר הרומנטיקאים שבינכם.
הנה ביצוע אקראי של דפנה ארמוני לשיר.
https://www.youtube.com/watch?v=-_33untUO-w
שבת שלום פורום אהבה
גידי
לצפיה ב-'לדעתי שיר ממש יפה גידי '
לדעתי שיר ממש יפה גידי
09/09/2017 | 12:15
3
לצפיה ב-'"רגעים קסומים" שיר אהבה שכתבה לי אלמונית ותגובתי לה'
"רגעים קסומים" שיר אהבה שכתבה לי אלמונית ותגובתי לה
05/09/2017 | 19:03
9
46

רגעים קסומים

שבוי אתה בתוך לבי
קיסמך חבוי בנשמתי
נושמת אוויר צלול
כשנודדת אני  איתך
במרחבי האהבה.

נפעמת מקסמיך
נפעם ממילותיי
אחד לשני מאירים
את דרכנו בחיים.

אור.
עיניים נוצצות
בדמנו להבת האש זורמת
ובנשמתנו רוחשים
צלילים ענוגים
של אהבה.

עדנה
מנחילים אנו
בקסמי האהבה
במילים ללא מנגינה.

מוקדש באהבה לאותו אחד שמשיריו הוקסמתי.
חתום:  אלמונית.

ובתגובה.

אם  לא  את  גופך  אכבוש
לפחות
את המילים  אחבק.
אנצור זיכרון רחשי  הלב.
מילה  שלך,
מסעירה בי רגשות רדומים
וכל  משפט שלך,
הוא  מעיין  חיים.

ואני
את מבוקשי השגתי.
לליבך  הדווי,   הקלה.
לנפשך   נועם  ועדנה  -
ולשנינו  מאחל ...  תקווה   לאהבה..
גידי
לצפיה ב-'מקסים גדעון '
מקסים גדעון
06/09/2017 | 10:18
5
לצפיה ב-'אתה נשוי?'
אתה נשוי?
08/09/2017 | 09:34
7
36
היא נשואה?
וואלה רומנטי
לצפיה ב-'אכן'
אכן
08/09/2017 | 16:32
6
25
אני נשוי באושר מעל 50 שנה
חלק מההתפשרות ביני לבין רעייתי היא התחביב והחיבה שלי לרומנטיקה, אהבה
ושלום בינינו לבין עצמנו
היא מכירה בכך ובוטחת בי בשירי ובמעשי כאחד
לצפיה ב-'אז אתה לא בוגד בגוף רק בנפש'
אז אתה לא בוגד בגוף רק בנפש
09/09/2017 | 07:48
5
75
ולא מסתיר מאישתך. יפה.
לצפיה ב-'לבכיינית'
לבכיינית
09/09/2017 | 13:24
4
31
הפסיקי נא להתבכיין ולחפור
כאן לא חקירות 433.
בין בני זוג וזוגיות לאורך זמן דורשת גלוי לב, פשרנות האחד לתחביבים של זולתו.
עובדה שאני נשוי באושר. נהגי בגלוי לב באדיבות ונימוס וייטב לך
גידי 
לצפיה ב-'בכיינית נגעה בנקודה רגישה?'
בכיינית נגעה בנקודה רגישה?
09/09/2017 | 16:36
3
44
זה לא חקירות... זו תגובה מתאימה כשאתה מעלה שיר רומנטי שנכתב עבורך ואין זה משנה אם אתה נשוי באושר או לא ובין אם זה 50 שנים או חצי שנה.

נראה לי שהנקודה הובהרה
לצפיה ב-'love145'
love145
09/09/2017 | 17:31
2
23
יתכן נערה כי אינך מבחינה בין לכתוב שיר תמים ונחמד  -  לבין מימוש אהבה.
ולכתוב בתוך אשכול "נראה לי כי הנקודה הובהרה" זה נסיון להתנשאות
שבפועל, בצדק לא זכית בה, זו עזות מצח  ואינה כלל במקומה
התנצלי בבקשה !
גידי 
לצפיה ב-'מכובדי היקר'
מכובדי היקר
09/09/2017 | 18:43
1
39
קבל התנצלותי מקרב לב!! חלילה לי לפגוע בך אך ניכר כי פלירטוטיך הווירטואליים אינם נחשבים בעיניך כסוג של בגידה!!
אנא הסכת ולמד אותי- הכיצד?

וראעבק- תרגיע את הכותבים המהוללים השיפוטיים. זה לא נאה להכנס באורחת רומנטית שכמותי. וגם יפה אבל זה משהו אחר.
לצפיה ב-'love14'
love14
09/09/2017 | 21:03
20
שמעת פעם עם פתגם עתיק נכון גם להיום:
"יהללך זר ולא פיך"
השפה שבה את משבחת את עצמך, זרה בעיני ומפחיתה מערכך
ככל שיהייה.
באמת , כדאי שנפסיק עם ההתנצחות .
לנגד עיני טובתו של הפורום בכללו ולא של בודדים ממנו. תודה
גידי.

לצפיה ב-'געגוע'
געגוע
08/09/2017 | 09:58
5
68
שאלתי אותו איך אתגבר על הגעגוע.  הלא פרידה מלווה תמיד בגעגוע. בתחושת החוסר. בחלל הריק שנשאר ורוצה להתמלא. הוא הרהר ושתק דקות ארוכות. ואני ישבתי בוהה בו מלטפת לו את כף היד.  מחזיקה אותה לפני שהיא תשמט מאצבעותיי ותלטף יד אחרת. ואחרי כמה דקות הוא הסביר לי.  אבל לא הקשבתי לו.
"געגוע, כשהוא מרוסן בכבלי מציאות מפוקחת, מייצר כאב נעים. מין כמיהה מענגת שחיה היטב לצד העוגן החשוב שתא משפחתי מעניק".
הוא ענה ולא הוסיף.
לא רציתי להקשיב להסבר המציק. לא רציתי לשמוע כיצד געגוע כואב וקורע יכול לייצר משהו נעים.  "כאב זה לא נעים!!!!" הלב שלי זעק. אבל גם הוא כבר לא הקשיב.  וחזר לעוגן התא המשפחתי שלו.
לצפיה ב-'זה חלק מהחיים.'
זה חלק מהחיים.
08/09/2017 | 11:27
2
28
ואם הבנתי נכון המאהב הנשוי הלך?
לצפיה ב-'חלילה'
חלילה
08/09/2017 | 12:04
1
108
זה רק משהו שכתבתי:))
לצפיה ב-'חשבתי חוויות אישיות...'
חשבתי חוויות אישיות...
08/09/2017 | 14:50
17
אבל כתיבה יפה.
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
08/09/2017 | 12:37
1
24
געגוע ואהבה נכזבת קשים, אבל האהבה גם רגש יפה. אוהבים אדם בגלל מעלותיו. חשבי על מה שהחברות תרמה לשניכם, על מה שאופיו תרם לך, על הרגעים היפים שלכם. שמחי בשבילו שעכשיו אולי הוא מאושר עם מישהי אחרת. אהבי את עצמך. חשבי על הדברים שאת אוהבת, שאת אוהבת לעשות, דברים שבונים אותך ואת חייך. אולי לזה התכוון שהגעגוע לפעמים נעים, כי האהבה תורמת.    
לצפיה ב-'זה נכתב למישהו פוליאמורי'
זה נכתב למישהו פוליאמורי
08/09/2017 | 13:52
20
מערכת יחסים מעניינת בין מונוגמית לפוליאמורי. קשה לה לקבל את היכולת שלו לאהוב כמה במקביל
לצפיה ב-'בוקר טוב חברים,מזמן לא היה פה שרשור שירים רומנטים'
בוקר טוב חברים,מזמן לא היה פה שרשור שירים רומנטים
07/09/2017 | 09:27
12
37
מה השירים הרומנטים הכי האהובים עלכם? נתחיל ממני,לי קצת קשה לבחור כי יש כל כך הרבה שאני אוהב,אבל שמתי כמה לבנתיים,אם יהיה עיניין אז כל שבוע נוכל לפתוח שרשור שכזה :) -
Because I Love you | Shakin' Stevens -
https://www.youtube.com/watch?v=amdZTCjlvVc
loving you minnie riperton
https://www.youtube.com/watch?v=kE0pwJ5PMDg
WHEN YOU TELL ME THAT YOU LOVE ME - Diana Ross
לצפיה ב-'כמה שעלו לי לראש :)'
כמה שעלו לי לראש :)
07/09/2017 | 20:49
3
13
L.O.V.E. - Michael Buble
עוד אחד שלו
לצפיה ב-'תודה על השיתוף,יופי של שירים '
תודה על השיתוף,יופי של שירים
07/09/2017 | 23:48
3
לצפיה ב-'ואתרום לאשכול מקסים זה אחד משלי'
ואתרום לאשכול מקסים זה אחד משלי
07/09/2017 | 23:49
1
11
שיר אהבה ענק משנות השישים..
אהבה היא כמה דברים נפלאים
love is a many splendored thing
שרים ארבעת האחים.
https://www.youtube.com/watch?v=GnDtxiNwDS8
תהנו יחד אתי
גידי.
לצפיה ב-'שיר מקסים גדעון '
שיר מקסים גדעון
07/09/2017 | 23:52
לצפיה ב-'הוספתי עוד שיר שבעיני הוא אחד השירים היפים שיש'
הוספתי עוד שיר שבעיני הוא אחד השירים היפים שיש
08/09/2017 | 07:37
11
אתמול חיפשתי את זה ולא מצאתי,רק עכשיו ניזכרתי בשם :) - 
I've Been to Paradise but I've Never Been to Me - Charlene  -

לצפיה ב-'כמובן: עטור מצחך'
כמובן: עטור מצחך
08/09/2017 | 12:49
2
7
עם אריק איינשטיין, יהודית רביץ וקורין אלאל. לחן נהדר של יוני רכטר.

לצפיה ב-'איזה שיר יפה פילוסוף רוחני '
איזה שיר יפה פילוסוף רוחני
08/09/2017 | 15:04
1
4
לצפיה ב-'בודאי זאת המנגינה הכי יפה שנכתבה לשיר עברי'
בודאי זאת המנגינה הכי יפה שנכתבה לשיר עברי
08/09/2017 | 15:05
4
לצפיה ב-'מקווה שלא מאוחר מדי'
מקווה שלא מאוחר מדי
13/09/2017 | 23:33
3
7
לצפיה ב-'וואו איזה אורחת כבוד '
וואו איזה אורחת כבוד
14/09/2017 | 13:33
2
11
סיגלית היקרה מה שלומך?איך החיים בימנו?כיף לראות אותך פה,מה דעתך לבקר פה יותר?:)תודה על השיר המקסים,מקווה שהכול בסדר איתך,ביי בנתיים 
לצפיה ב-'שלום גם לך סאני'
שלום גם לך סאני
14/09/2017 | 16:01
1
6
מה שלומך, יקירי?
שלומי טוב. הכל בסדר. תודה רבה, גם לי כיף לקרוא אותך.
מקווה ששלומך מצויין. 
לצפיה ב-'שלום נשמה יפה :)'
שלום נשמה יפה :)
14/09/2017 | 18:59
5
אצלי הכול בסדר,תודה רבה :) ממש שמחתי לראות את השם שלך פה בפורום,מקווה שתבואי לבקר יותר :) , כל טוב,ביי בנתיים 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה