לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-' ביטוח סיעודי - כל מה שרציתם לשאול '
ביטוח סיעודי - כל מה שרציתם לשאול
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2017 | 17:16

ביום ד', 2.8, נארח בפורום תביעות ביטוח סיעודי את גבי נקבלי, מנכ"ל "אופק זהב", מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות והגנה סיעודית.

האירוח בנושא ביטוח סיעודי ובו תוכלו לשאול על נושאים כמו מה מוגדר מצב סיעודי ומה הן המדדים, אשפוז סיעודי, הזכויות מביטוח לאומי ומצבי ההגנה של האזרח, ענף הביטוחים וביטוחים פרטיים ועוד...

מוזמנים כבר עכשיו להעלות שאלות בשרשור האירוח 
לצפיה ב-'תיכנסו תמונות אמיתיות יכול להיות שכנה שלך'
תיכנסו תמונות אמיתיות יכול להיות שכנה שלך
25/07/2017 | 14:15
1
23
לצפיה ב-'איזו מגעילה'
איזו מגעילה
26/07/2017 | 18:42
15
אולי בלבוש אחר הייתה נראית טוב יותר.

לצפיה ב-'חייבת עזרה להבין '
חייבת עזרה להבין
22/07/2017 | 10:23
10
77
גבר שאהבתי מאוד ואהב אותי. בגלל שאני נשואה והוא גרוש הכיר נשים ושכב איתן. איך אפשר להפריד רגש מסקס.  אני לא יכולתי אף פעם לחשוב על להתקרב לגבר אחר בלי שיהיה משהו רגשי ביננו. אני יודעת שלגברים יש צרכים. אבל איך אפשר לעשות אקט מיני עם הידיעה שזה יפגע באישה שאתה אוהב.
ולומר לי שהוא הזדיין איתה כי היא טובה במיטה אבל לא כמוני. ורק אותי הוא אוהב. ורק איתי מתנשק. ואיתן הוא מנשק אבל לא מתנשק.
איך אפשר????
לדעת שמשפט כזה ישבור לי את הלב.  לאישה שטענת שאתה אוהב ואם היא תתגרש למענך אז תתחתן איתה ותהיה נאמן.

אז זו שאלה כללית.. למי שיכול לענות איך מפרידים אם בכלל

לצפיה ב-'את נשואה...'
את נשואה...
22/07/2017 | 16:24
2
60
מזכיר לי את ההוא שהכיר מישהי חדשה ולא יודע איך להתמודד עם החשדות של החברה שלו ונורא כבד לו כל העניין ובנוסף אשתו בהריון...

אני חושב שאין לך לב בכל מקרה. אחרת היית חושבת מה עם הלב של ההוא שנשוי לאחת כמוך...
לצפיה ב-'אחלה תשובה'
אחלה תשובה
22/07/2017 | 16:29
1
43
תן לעצמך טפיחה על השכם
לצפיה ב-'תודה. תני לעצמך גם אבל אחת שתוציא אותך מפורום אהבה ורומנטיקה'
תודה. תני לעצמך גם אבל אחת שתוציא אותך מפורום אהבה ורומנטיקה
23/07/2017 | 23:01
27
אל פורום בגידות ואהבות אסורות וכו'.
לצפיה ב-'שאלה לי אליך גם כן'
שאלה לי אליך גם כן
22/07/2017 | 18:45
56
אם כואב לך כל כך שבוגדים בך,אז למה את בוגדת בבעלך?לא יכאב לו אם הוא ידע שבגדת בו?(יכול להיות שגם בעלך בוגד בך ואני לא בא לשפוט אותך,אבל איך את לא מבינה בגידות של אחרים שאת בוגדנית בעצמך?)תקראי קצת על קרמה ואולי תנסי לשנות את הדרך שבה בחרת לחיות,בהצלחה
לצפיה ב-'פשוט מאד'
פשוט מאד
23/07/2017 | 18:20
5
26
אם את נשואה, א - ס - ו - ר לך בשום פנים ואופן לקיים קשר רומנטי עם אדם אחר בעולם מלבד בעלך. אם קיימת, את בוגדת. מותר לכם להיות ידידים ככל שתרצו. בתור ידיד, מותר לו ליצור קשרים חומריים ורומנטיים עם אחרות.

לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
23/07/2017 | 18:21
4
20
אם את נשואה, את בוודאי יוצרת קשרים חומריים עם בעלך. אז במה בדיוק את מאשימה אותו?

לצפיה ב-'יפי נפש '
יפי נפש
26/07/2017 | 08:02
3
19
אפשרי לאהוב שני גברים במקביל.  לכן פניתי לפורום הזה  . מבחינתי לא בגדתי בבעלי  אני אוהבת עוד גבר בנוסף.

כשתגדלו תבינו
לצפיה ב-' זה תאמרת שלפי התאוריה שלך'
זה תאמרת שלפי התאוריה שלך
26/07/2017 | 10:58
2
31
אם הבן זוג שלך שוכב עם מישהי אחרת שיש לו אליה רגשות,זה בסדר מבחינתך?זה לא בגידה?  אבל מי שיבגוד בך עם מישהי שאין לו טיפת רגש זה הבגידה האמיתית? בדרך כלל שבוגדים עם מישהו שיש אליו רגשות זה בגידה הרבה יותר כואבת בשביל הבן/בת זוג,זה ממש לנהל חיים כפולים,לחיות חיים של שקר,זה לא שאת היחידה שעושה את זה,אני  מאמין שהרב דווקה בוגד,אבל על תנסי לשקר לעצמך שאם את בוגדת בבן זוג שלך עם מישהו שאת אוהבת זה לא בגידה,זה הבגידה הכי גדולה שיש,תעשי מה שטוב לך רק על תתפלאי עם יום אחד הכול התפוצץ לך בפרצוף ותביני שכל מי שאיתך לא באמת אוהב אותך,קראת לעצמך זו שרוצה להבין,אבל לא ניראה שאת באמת רוצה להבין,על תסתכלי על זה כאילו אנחנו שופטים אותך,תסתכלי על זה כאילו אנחנו מנסים לעורר אותך ולעזור לך להיות מציאותית יותר,על כל מיקרה שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'פורום אהבה ורומנטיקה...'
פורום אהבה ורומנטיקה...
27/07/2017 | 11:30
1
8
מה זה משנה אם בגדתי. מה שחשוב כאן זו הבעייה לגבי האהבה ונתקעתם על נושא הבגידה. כשאוהבים הראש לא עובד רק הלב מדבר.
אבל  זה כבר לא משנה. מה שהיה נגמר והאהבה מתה.
לצפיה ב-'עכשיו את כבר מדברת יותר לעיניין'
עכשיו את כבר מדברת יותר לעיניין
27/07/2017 | 13:10
7
אני מציע לך בתור התחלה למחוק את הבן אדם הזה(וזה לא צריך לעניין אותך הסיפורים שלו),על תשרפי זמן יקר מהחיים שלך על בן אדם שימשיך לבגוד בך בלי הפסקה,במיוחד שכבר יש לך רגשות אליו כך שכמה שזה ימשך יותר את תיהי יותר אומללה,אם תרצי להתיעץ לגבי עוד משהו אנחנו פה תמיד בשבילך,שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:49
8

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'"קל לכתוב לך שיר". שיר של גידי'
"קל לכתוב לך שיר". שיר של גידי
22/07/2017 | 14:09
9

קל לכתוב לך שיר.

ברוחי  כתבתי
ואת, חזרת אלי בתשובה..
שוררתי,
ואת  חיברת  מנגינה.
קשרתי  לך כתרים,
חייכת במבוכה
נגעתי   בנפשך,
ואת  חיבקת  באהבה.
גידי
לצפיה ב-'זוגיות '
זוגיות
19/07/2017 | 20:11
3
72
היי. אני בת 24 ובן זוגי בן 31, אנחנו בזוגיות כבר 6 שנים. אני באה ממשפחה מרובת ילדים 13 נפשות ולכן תמיד הייתי אדון לעצמי. החבר שלי בן יחיד וקשור לסינר של אמא שלו. בתחילת הקשר היה מושלם. די נקשרתי למשפחה שלו. אמא שלו נראיתה לי אדם מדהים, תמיד מפנקת ותומכת. אבא שלו פחות הוא קשוח, עצבני ושותה הרבה. כשעובר עליו יום טוב הוא פתאום נחמד ומחוייך, אבל זה די נדיר. אחרי שנה של זוגיות, כשכבר הייתי מאוהבת עד מעל הראש, הכל השתנה.
דברים התחילו להציק לי:
1.הוא מסתובב ליד אמא שלו בתחתונים, וגם היא מסתובבת לידו בתחתונים וחזייה כשהציצי שלה בחוץ. נראה לי הזוי בתור מישהי שבאה מבית מסורתי. 
2.אבא שלו צועק מקלל ודורש, ולא אכפת לו אם אנחנו עסוקים.והחבר שכ”כ מפחד מאבא נעמד דום לכל בקשה או התקף זעם שלו.
3.הם מתקשרים כל שעה עגולה, לא משנה איפה אנחנו, הוא מחוייב לענות.
הם גם נכנסים לחדר מבלי לדפוק, פעם תפסו אותנו עירומים ....
4.בכל מריבה בין ההורים שלו, האמא מערבת אותו ושניהם יורדים על האבא ומסתגרים בחדר לצפות בסרט. 
אני מאמינה שילד לא אמור להתערב בזוגיות של ההורים שלו, אלא אם כן קורה דבר חריג שדורש התערבות. בכלל, אני חושבת שזו הסיבה בגללה הם גם מרשים לעצמם להתערב ביחסים שלנו. 
5.הוא לא מנשק אותי ליד אמא שלו ושומר ממני דיסטנס. דבר מוזר ולא מובן. כששאלתי אותו למה הוא ענה שזה לא מתאים. אפילו התוכניות שלנו נקבעות לפי התוכניות של ההורים שלו. 
יום אחד כבר לא יכולתי עם הלחץ וחוסר הפרטיות ודיברתי איתו. כמובן שהוא לא הבין ולא הסכים איתי ורבנו. אחר כך הוא ניסה לחבק ולנשק אותי. ניסיתי להתרחק ממנו והוא נשכב מעליי במיטה. וכשהזזתי את הראש הצידה ראיתי את הדלת פתוחה למחצה ואמא שלו הציצה עלינו. קפאתי, הייתי בשוק. היא כמובן נעלמה. החבר שאל אותי מה קרה וסיפרתי לו. הוא לא האמין לי. אבל הבטיח לדבר איתה. היא הכחישה וכעסה עליו, היא הייתה איתו ברוגז 3 יום. והוא התעצבן עליי ואמר שאני מנסה לסכסך ביניהם. כ”כ נפגעתי. תמיד הייתי נחמדה אליהם ועזרתי בכל מה שביקשו באהבה.
כעסתי נורא אבל השתדלתי להתנהג כרגיל. באחד הימים יצאנו למלון בתל אביב, ואמא שלו לא הפסיקה להתקשר ולהגיד שמשעמם לה בבית. ביקשתי ממנו לומר לה שהוא מנתק את הטלפון ויתקשר אליה ביום שאחרי. הוא התעצבן אבל עשה את זה.ביום שאחרי כשהתקשר לשאול לשלומה, היא הודיע לו שהם בדרך אלינו עם הדודה והסבתא שלו. רתחתי מכעס. והוא? הוא כעס עליי שאני מתעצבנת ואפילו לא ניסה להבין אותי.כשהם הגיעו כמו תמיד הההורים רבו ביניהם ברוסית. וכולם התערבו לטובת האמא וצעקו על האבא. ואני? חייכתי כהרגלי, ניסיתי לשדר רוגע למרות שבפנים בערתי. רציתי להיקבר. הם החליטו שהולכים כולם לים ונסחבתי עם החבר בפנים חמוצות. וכשהיינו לבד ניסיתי לדבר איתו על זה והוא דאג להאשים אותי שאני שוב מסכסכת כשבסך הכל ניסיתי להסביר לו שזה לא תקין שבחופשה שלנו ההורים שלו יפתיעו ככה. ברחתי משם והוא נשאר במקום, הסתובבתי בעיר זרה, ובכיתי את הנשמה. החופשה שלי פשוט נהרסה. 
אחרי 3 שנים שהתנדנדתי בין הבית של ההורים שלי לשלו, הודעתי לו שאני רוצה שנשכיר דירה. הוא אמר שהוא צריך להתייעץ עם אמא, והיא בכתה שתישאר לבד והוא אמר לי שבינתיים לא. כאב לי עליה, אבל לא נוכל לחיות איתם לנצח. החלטתי להשכיר לבד, חסכתי כסף. וכשהבין שאני רצינית, הוא הודיע לי שנחפש ונעבור ביחד. הוא הלך לראות דירות עם ההורים שלו, כי אמא שלו החליטה. ולמרות שכעסתי לא התלוננתי. גם כשרציתי לקנות דברים לדירה מסתבר שאמא שלו קנתה לנו הכל ללא ידיעתי!. עד היום אומרת תודה אבל לא רוצה להרגיש חייבת. אחרי חצי שנה בדירה החבר התייעץ עם אמא על מעבר דירה בלי לעדכן אותי. היא שמחה לספר לי על זה ולשאול אם אני יודעת ואני צחקתי ואמרתי שכן למרות שלא היה לי מושג. כששאלתי אותו על זה הוא ניסה לשקר לי שדיבר איתי ושכחתי. ובסוף עוד התעצבן שאני נפגעת משטות כזו. מאז שהוא הציע לי אירוסין ללא ידיעתה של האמא, והיא כעסה עליו, הוא לא עושה צעד בלי המילה שלה. זה מכעיס אותי נורא אבל אני מרגישה שבגלל הנתינה שלהם, אין לי זכות לומר מילה. מרגישה כפוית טובה כשמתלוננת. וגם החבר לא מבין מה הבעיה שלי עם ההורים שלו, כי הם עוזרים לנו מאוד. היום לא אומרת מילה, כי הבנתי שזה רק הורס לי את מערכת היחסים איתו. מדברת ומתראה פחות עם ההורים שלו. הוא פוגש אותם כל שבוע לבד. מתרצת שיש לי לחץ בעבודה ותוכניות אחרות. והאמת יש לי שקט. כמובן שזה לא יכול להימשך ככה, כי אני בעד לזכות במשפחה חדשה. אבל לא דימיינתי כזו משפחה. מפחדת להביא ילדים. ושהמצב יהיה גרוע יותר. מפחדת שהם יתערבו וגרוע מזה יחליטו  בנושא כמו חינוך הילדים וניהול הבית שלנו. מה לעשות?!
לצפיה ב-'הדר יקרה'
הדר יקרה
19/07/2017 | 22:48
2
34
פוסט התגובה שלי אינו מקצועי. אין לי תואר בפסיכולוגיה ואני מביע כאן רק את דעתי האישית על סמך נסיוני בחיים.
המקרה שלך הוא קלאסי לבחור בן 31 שעדיין קשור לסינור של אמו זה שהיא לידי בבגדים תחתונים מזכיר את תסביך אדיפוס .מכירה אם לא ראי באינטרנט.
את בסך הכל יצאת עכשיו לחיים . אל תסכימי שאמו תשלוט בחייכם
או אני או היא אמרי לו ותדבקי בעמדתך ללא פשרות.
מצב הענינים בינייכם לא פשוט. הוא קשור לאמו מכיוון שהקשר בין הוריו אינו רגיל, והוא מגונן עליה ואינו פנוי כולו אלייך. כדאי שתתיעצי עם מומחה הציגי לו את הנושא והאזיני לו. גידי

לצפיה ב-'גידי'
גידי
20/07/2017 | 01:52
1
35
אני מודה לך על התגובה המהירה.
אני ניסיתי את הטקטיקה הזו ולא כל עבד לי. אמא שלו בעדיפות ראשונה וכך ישאר.
לפחות מהתשובה שלך הבנתי, שהבעיה היא לא אצלי ובאמת יש פה משהו לא תקין. אז תודה. כנראה שהפתרון ברור, למרות שאני מנסה להתעלם, הגיע הזמן לחתוך. 
לצפיה ב-'הדר יקרה'
הדר יקרה
21/07/2017 | 10:23
18
ניכרת  בך הבנה נבונה.
את כה צעירה ונכונה לך בעתיד זוגיות חיובית בה תהיי את כינור ראשון.
בהצלחה. גידי.
לצפיה ב-'מגירת הסתרים'
מגירת הסתרים
16/07/2017 | 22:47
2
33

מגירת  הסתרים. 

יודע  רזייך  הכמוסים  נערה
אך את, 
כשוך  ריגושי  רוחך,  נעלמת  בסערה
ואת ערגותייך, 
מדחיקה  למגירה  אפלה ,
כשאת  המפתח  את טומנת,
במקום  שאת  עצמך,  אינך  זוכרת.

אם  ברצונך לחוש  שוב  כנערה  נאהבת ,
פתחי בחצות  לאהבה,   את  הדלת.
גידי 
לצפיה ב-'נחמד והרעיון מפותח מעניין'
נחמד והרעיון מפותח מעניין
17/07/2017 | 14:20
1
3
לצפיה ב-'תודה פילוסוף '
תודה פילוסוף
19/07/2017 | 22:35
1
לצפיה ב-'"מחשבה" שיר כמיהה ואהבה שכתבתי'
"מחשבה" שיר כמיהה ואהבה שכתבתי
15/07/2017 | 21:00
2
19

מחשבה.

שלחת  אותי אל  מחשבה.
שם, בחום  קייצי   מהביל,
ההזייה  שוחקת.  
תעצומות  גוועו  בין  ליל.
סערת נפשי,
מבקשת  תנחומים  בחידלון.

העוד תיפרח לה אהבה בינינו  ?
זריתי מילותי לרוח.
באוויר מתנגנת  תגובתך,
כסימפונייה בלתי  גמורה.
לתוכי הפנמתי,
עד סוף הקייץ,  אדע את התגובה.
גידי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/07/2017 | 21:36
1
10
הרעיון של החלפת מחשבה על אהבה מסקרן ומעניין, אבל תיאור התעצומות וסערת הנפש נראה לי אולי מוגזם קצת.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף'
תודה פילוסוף
16/07/2017 | 22:41
2
כל אחד וההגזמות שלו.
תלוי באיזה צבע משקפיים אתה בוחן כליות ולב. גידי
לצפיה ב-'שוב אתן מנופפות בחיוך שוקולד מקסים'
שוב אתן מנופפות בחיוך שוקולד מקסים
10/07/2017 | 22:19
6
41
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? '
מה זאת אומרת?
11/07/2017 | 15:02
5
17
לצפיה ב-'בהחלט משפט די יפה'
בהחלט משפט די יפה
13/07/2017 | 20:20
4
23
האם זה שם לשיר חדש שכתבת? היום כתבתי שיר קסום על פריז, שהייתי בה עם הוריי בילדותי.

לצפיה ב-'פילוסוף תודה. השורה היא כל השיר. '
פילוסוף תודה. השורה היא כל השיר.
14/07/2017 | 00:14
1
11
לצפיה ב-'פעם הייתה פרסומת ברדיו'
פעם הייתה פרסומת ברדיו
15/07/2017 | 19:33
8
כנראה למילקי: זה סיפור שמתחיל בקצפת ונגמר בשוקולד. אז היה לי רעיון לכתוב סיפור שמתחיל בקצפת ונגמר בשוקולד. כתבתי את ההתחלה עם הקצפת, אני לא זוכר אם כתבתי גם את הסוף עם השוקולד.

לצפיה ב-'קדימה פילוסוף תפרסם את השיר על פריז בפורום שירה ופרוזה'
קדימה פילוסוף תפרסם את השיר על פריז בפורום שירה ופרוזה
14/07/2017 | 00:24
1
5
לצפיה ב-'לא אהבתי את פורום שירה ופרוזה'
לא אהבתי את פורום שירה ופרוזה
14/07/2017 | 01:06
14
רוב השירים שם נראו לי ברמה מאד ירודה.

לצפיה ב-'מקווה שיהיה לכולם שבוע מהנה ושמח'
מקווה שיהיה לכולם שבוע מהנה ושמח
10/07/2017 | 19:45
11
מלא חוויות מעניינות ופעולות מועילות, ותמיד הרבה אהבה עם דאגה והערכה כנות.

לצפיה ב-'התאהבות - הכרחית או לא?'
התאהבות - הכרחית או לא?
10/07/2017 | 12:13
1
35
יוצאים בקשר רציני שמטרתו להוביל גם לחתונה - האם התאהבות היא הכרחית עבורכם?
השאלה על התאהבות שלכם בבן זוג, ועל התאהבות של בן/בת הזוג בכם..שניהם ביחד וכל אחד לחוד.
הייתם נשארים בקשר רציני שאין בו את אחד מאלה או שניהם?
השאלה כרגע על התאהבות במלוא מובן המילה, פחות על התאמה, רגש אהבה והערכה וכו'
לצפיה ב-'אם אתם דתיים אז לא...'
אם אתם דתיים אז לא...
22/07/2017 | 10:18
9
אבל במשפחות חילוניות לדעתי כדאי להיות מאוהבים כדי לא להתגרש בעוד כמה שנים

יצא לי חרוז
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:55
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'חיפוש שם לסטודיו קעקועים'
חיפוש שם לסטודיו קעקועים
08/07/2017 | 14:55
2
28

שלום. :)
אני רוצה לפתוח סטודיו קעקועים אבל אני לא מסוגלת לחשוב על שום שם..  אולי משהו שקשור לשם שלי..  לא יודעת 
מי שיצירתי תעזרו בבקשה) 
קוראים לי ליסה.ק. (Lisa.  K)
תודה
לצפיה ב-'אפשרויות'
אפשרויות
08/07/2017 | 18:50
18
"אני אקעקע לך את הצורה".
"לקעקע את כל יוסדות החברה".
"שירת המלח לאור ירח".
"פופאיי".

לצפיה ב-'השם שלך, שם מעולה לעסק של קעקועים. לגמרי מתאים וקליט'
השם שלך, שם מעולה לעסק של קעקועים. לגמרי מתאים וקליט
11/07/2017 | 06:18
10
לצפיה ב-'מה נראה לכם...?'
מה נראה לכם...?
06/07/2017 | 11:39
6
88
שאהבה שבנאדם קורא לה אהבת חיי, יכולה לקרות לך פעם בחיים או כמה פעמים...? כי נניח מתאהבים כשצעירים ומתחתנים וחיים יחד 30 שנה.. אבל אחרי 30 שנה היא כבר לא מושכת היא הפכה להרגל... יש מצב שתמצא לך את אהבת חייך החדשה? או שלמצוא את אהבת חיי - זה משהו שקורה לאדם בעצם כשהוא באמצע חייו ויש לו למה להשוות...?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/07/2017 | 00:40
5
30
אנשים מתאימים מבחינת האופי במידות שונות. התאמה פירושה שכל אחד מוצא תכונות אהובות עליו באופי האדם האחר. אפשר למצוא אהבות במידות שונות ובדרכים שונות, לפי האופי. התאהבות אינה אהבה אמתית, אלא היא רגש נלווה ופשוט. אהבה אמתית לאדם נשארת בדרך כלל כל החיים, וכשלומדים להכיר את האדם יותר טוב יכולים לפעמים לגלות עליו תכונות חדשות שיגרמו לנו לאהוב אותו יותר.

לצפיה ב-'אז....'
אז....
09/07/2017 | 16:50
4
15
למה אנשים בוגדים במי שנחשב אהבת חייהם...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/07/2017 | 19:01
3
16
בגידה מעשה לא מוסרי ולא נאמן לקשר. כשבוגדים, סביר שזה או כי לא מספיק אוהבים או לא נמשכים, או כי לאדם יש בעיה כלשהי או כשל במוסריות. יש בימינו גם קשרים שמאפשרים בגידות, אני לא ממש בעד זה. בוודאי לא בתוך נישואין שמקודשים ע"י החברה.
לצפיה ב-'אתה צודק אבל...'
אתה צודק אבל...
21/07/2017 | 17:53
2
9
כשמפסיקים לאהוב אהבה רומנטית את הבן זוג זו לא סיבה להיפרד כי עדיין קיימת אהבה בסיסית ויש ילדים ואז אוהבים אדם אחר. מעתיקים אליו את הרגשות.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/07/2017 | 18:58
1
7
אם יש חיי נישואין, חשוב לשמור עליהם ובעיקר כשיש ילדים. לכן עדיף להישאר. אם זו חברות, והאהבה הרומנטית נעלמת, מוטב להישאר ידידים.

לצפיה ב-'בכל מקרה'
בכל מקרה
21/07/2017 | 18:59
5
חשוב שידאגו מאד להתחתן מתוך אהבה והרגשה בטוחה שיוכלו לאהוב ולהישאר ביחד כל החיים, גם בזמנים הקשים. הזוגות המאושרים ממשיכים לאהוב, גם אם ההתלהבות נחלשת.

לצפיה ב-'אני חוויתי אהבה אמתית'
אני חוויתי אהבה אמתית
04/07/2017 | 20:13
6
69
הכי אמתית שיש. אישה מלאה חמידות, עדינות, שמחת חיים ורגשות. אישה נהדרת שאופייה פורץ ממנה כמו ממעיין. אני אוהב אותה כבר הרבה שנים כמעט כאילו היא קדושה. האישה הכי נהדרת בעולם. חבל שהיא לא אוהבת אותי, הייתי מוכן ברצון להתחתן אתה.

לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
04/07/2017 | 22:29
5
42
פוסט נחמד כתבת מלא רגש אצילות ואהבה.
מבקש להעיר  שחווית אהבה אפשרית רק אם שני הצדדים  חווים יחד
אם היא חד צדדית זו כמיהה לאהבה. גידי
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
05/07/2017 | 11:14
4
26
אני אוהב אותה אבל היא לא אוהבת אתי ולכן הקשר לא מתממש, אני כמה לאהבתה כי אני אוהב אותה.

לצפיה ב-'ואני באמת עצוב '
ואני באמת עצוב
10/07/2017 | 19:47
3
18
שהיא לא אוהבת אותי והקשר לא מתממש, אבל אני גם שמח שאני מכיר אישה נהדרת כמוה.

לצפיה ב-'מי זו מושא אהבתך...'
מי זו מושא אהבתך...
22/07/2017 | 10:15
1
6
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/07/2017 | 22:18
5
היא הייתה מטפלת שלי לפני כעשרים שנה. אישה נהדרת, אולי האדם הכי נהדר שהכרתי בחיי. מאז ועד היום יש לי אהבה עצומה אליה. היא לא רוצה אתי שום קשר. בטיפול ניסיתי ליצור אתה קשר ולשכנע אותה והתחננתי בפניה כמה פעמים ולא הצלחתי, וסירבה לי. סיפור עצוב מאד.

לצפיה ב-'מי זו מושא אהבתך...'
מי זו מושא אהבתך...
22/07/2017 | 10:16
5
לצפיה ב-'הדרך לליבך. שיר שכתבתי. גידי.'
הדרך לליבך. שיר שכתבתי. גידי.
30/06/2017 | 15:04
6
40
הדרך  לליבך

סבוכה  ומפותלת,
הדרך לליבך
בה  אני  עתה,
בזהירות פוסע.

לו רק לרגע
יפרוץ  הרגש  מתוכך
יאיר   מתווה   שבילייך
כשבך,
אני   במילותי    נוגע.
גידי.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
01/07/2017 | 16:15
3
20
הבית הראשון נחמד ופזמוני, הוא מכיל רעיון כלשהו אבל הרעיון שבו קצת בנאלי ולא מאד חשוב. הבית השני מפתח את הרעיון של הליכה לתוך הלב ומציג שני רעיונות חשובים ומעניינים: השבילים בלב יאירו, ואתה תיגע במילים שלה. הייתי מוותר על פריצת הרגש, זו שוב רגשנות בנאלית שלא אומרת הרבה.

לצפיה ב-'עם זאת'
עם זאת
01/07/2017 | 16:23
9
אפשר לדעתי להשתמש גם ברעיון של הבית הראשון לפתח משהו מאד מעניין, אם תציג בדרך רגשית אמינה ומקורית את ההליכה לתוך הלב, למשל תתאר את השבילים ואת ההליכה בהם. זה יכול להיות בעל אופי די מסתורי וחזק.

לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
04/07/2017 | 22:33
1
10
מכיוון שאני כותב מהרהורי לבי ולא חשבתי עדיין להביא דבר מה לדפוס איני חוששב לדקדק בכל מילה והברה. זו כמיהתי האמיתית גם אם הבעתי אותה בלשון פשוטה המובנת לכל אחד ולא רק לפילוסופים  (בדרך לצון)תודה לך על הערותיך הבונות שאני מתחשב בהן כשהן ראויות. גידי
לצפיה ב-'זה בהחלט שיר די טוב'
זה בהחלט שיר די טוב
05/07/2017 | 11:11
5
הכוונה שלי לא שיהיה מובן רק לחכמים, אלא שיהיה בעל משמעות חשובה. הרעיון של הליכה בשבילים לתוך הלב יכול להיות מעניין.

לצפיה ב-'בלי להתפלסף'
בלי להתפלסף
02/07/2017 | 08:12
1
18
הדרך ללב של מישהי או מישהו עוברת קודם כל דרך הכתיבה
מי שיודע לכתוב יפה עובר את המחסום הראשון
לצפיה ב-'לזו שרוצה להבין'
לזו שרוצה להבין
04/07/2017 | 22:38
13
ואכן...מבינה.
אם שרתת בצה"ל בוודאי שאת מבינה את פירוש המילה בקשר אלחוטי
"רות".  
 תודה לך ממעמקי לבי. גידי.
לצפיה ב-'"מציאות" .עוד שיר שכתבתי'
"מציאות" .עוד שיר שכתבתי
30/06/2017 | 15:14
2
29
             מציאות .

פיסות  חיים  מפוזרות 
על ריצפת  בטון  קרה. 
בתקווה , מילים   והמון  אמונה  -
מנסה  להחליף  תצוגה   עגומה. 

קר שם ,
בצד  האפל  של  החיים. 
וכאן ,
כאן השירים, 
כשמן   על  מציאות   קודרת. 
נוסחים הרגשה ,
מתוקה,   מרגיעה,   ואילמת. 
גידי.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
01/07/2017 | 16:10
1
11
מצטער, הפעם לדעתי לא כל כך הצלחת. הרבה רגשנות כמו: רצפת בטון קרה, להחליף תצוגה עמומה, קר בצד האפל של החיים. בסוף השיר יש רעיון שאולי יכול להיות חשוב אבל כאן בינתיים לא ברורה משמעותו הייחודית, שאל תוך המציאות הרעה נוסכים (כך כותבים, עם כ) הרגשה טובה. כדאי לתאר את הרעיון בדרך משכנעת ומקורית ואז יהיה חזק וברור יותר. המלה האחרונה שההרגשה הטובה אילמת, נראית מעניינת מאד והייתי מפתח דווקא אותה.
לצפיה ב-'תודה פילוסוף .אקח לתשומת לבי'
תודה פילוסוף .אקח לתשומת לבי
04/07/2017 | 22:42
3
לצפיה ב-'"החתולה שלי" עוד אחד אחרון לשבת זו תהנו ואנא הגיבו שב"ש'
"החתולה שלי" עוד אחד אחרון לשבת זו תהנו ואנא הגיבו שב"ש
30/06/2017 | 15:17
4
28
          החתולה שלי

מתכרבלת  לידי,רושפת  אש   כחולה.
נועצת   מבטך  בי כאומרת -
אתה לי...   הארוחה הבאה.
קופא   במקומי ,  צופה   לבאות
ונשימתי נעתקת, עד כלות.
ולאחר כמה  שניות...

בקול   נהימה   מיוחמת,
לי  לוחשת,
בוא, אלי  ונעל  את   הדלת.
גידי.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
01/07/2017 | 16:06
3
9
חשוב הרעיון של טריפה אכזרית של האהוב ע"י האהובה, ונראה לי שהוא מתואר ומפותח די יפה. דימוי האישה לחתולה מלבב, מצחיק ונחמד ולכן מכיל יופי. אהבתי את האש הכחולה (מעניין למה בחרת בכחול, האם כי זה צבע קר ואין הרבה רגש?), היא נשמעת אכזרית והזכירה לי את האש הקרה שמדליקים במעבדות של מדע. הסיום טוב כשנאמר לך לסגור את הדלת שזה כמו סיכום מחזוריות. הייתי אולי מעדן את "קופא במקומי", וומוותר על "עד כלות" שיוצר כפילות רעיון ומפריז. את עניין השניות אולי אפשר להשמיט, נראה מתמטי מדי לספור זמן ומרחקים בשירה.
לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
04/07/2017 | 23:00
2
9
זה שיר של כמיהה לסקס ואם אינך יודע כחול הוא הצבע השולט בגווני הסקס לסוגייהם
באשר  לשאר איני מקפיד בקטנות עם התיחסות לכל מילה אחרת אכתוב שיר או שניים בשנה כאשני שואף להוציא לחוץ את אשר בתוכי פנימהמהר כדי לשחרר מעט את הלחץ. תודה גידי.
לצפיה ב-'אכן כחול צבע של סקס'
אכן כחול צבע של סקס
05/07/2017 | 11:13
1
12
שיר מעניין.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף'
תודה פילוסוף
05/07/2017 | 22:45
3
לצפיה ב-'חברה מלאה'
חברה מלאה
27/06/2017 | 22:14
4
80
היי,
אני יוצא עם חברה חצי שנה למטרת קשר רציני.
היא בחורה טובה, יש בינינו חיבור, התאמה, והרבה אלמנטים שלא היו באחרות.
אבל  - נקודה שמפריעה לי....היא מלאה, אם לא שמנה.
זה לא נראה יפה.  
אמנם אני לא כ"כ בררן בחיצוניות ולא מחפש דוגמניות, אבל...היות ואני מחפש קשר שיוביל לחתונה אני לוקח בחשבון ש:
1.בהריונות עולים 10-30 קילו....נתרגם ל2-3 הריונות ונעשה 1+1 אז נוסיף 40 קילו?
2.כעת היא צעירה והמטבוליזם שלה בשיא מיטבו.  כשמתבגרים החילוף חומרים משתנה לרעה בהרבה...ובפרט מבחינה פסיכולוגית אחרי שמתחתנים מזניחים יותר...וידוע שכל דוגמן של פעם הופך ל"משאית" כשמגיע לגיל מתקדם יותר.
אז אני חושב שאם עכשיו המשיכה היא גבולית...מה יהיה בהמשך??
והשמנה יתרה זה גם סיכון בריאותי,  שלא לדבר על ניתוחים למינהם (כרגע היא לא קרובה לשם אבל עדיין...) ....השמנה פוגעת בתפקוד, בזריזות, בבריאות הנפשית.        
מה שבאתי להתייעץ כאן...זה לשמוע את דעתכם על עיקרי הדברים שכתבתי...והאם אתם חושבים שיש דרך לגרום לה לשנות את זה?
היא שאלה אותי 100 פעם אם זה מפריע לי אבל אני מנוע מלצייץ כי זאת נקודה רגישה...וגם ככה היא בוכה משטויות.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/06/2017 | 15:56
38
אולי תוכל להציע לה בעדינות דרכים לשמור על משקל טוב יותר, כמו ספורט אכילה נכונה ואולי שתפנה למוסדות שעוזרים לרזות ולשמור על מראה גוף טוב. אני מסכים אתך שהאופי חשוב מהיופי, אבל גם בריאות האדם חשובה מאד.

לצפיה ב-'אתה צודק לגמרי. יש לך שכל בריא. תקשיב לו.'
אתה צודק לגמרי. יש לך שכל בריא. תקשיב לו.
29/06/2017 | 18:59
1
43
תגיד לה את האמת ותיפרד ממנה.

פרידות זה דבר מחשל וטוב.

ואחר כך גם יש תחושת חופש מרעננת,
וציפיה להרפתקאות חדשות והכרויות חדשות ומסעירות.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
08/07/2017 | 18:53
12
תלוי מה החבר מרגיש ואם הקשר טרי ובתחילתו אפשר להחליט שרוצים להחליף אותו בדברים אחרים. כמובן לא טוב להעליב, אבל אפשר להגיד שלא מתאים לנו ולמשל שלא מספיק נמשכים ולעבור הלאה, או להמשיך לנסות לפי מה שמתאים לנו.

לצפיה ב-'נראה לי שאתה סולד ממלאות '
נראה לי שאתה סולד ממלאות
15/07/2017 | 02:18
13
אז למה התחלת קשר כזה איתה בכלל ? 

אגב יש גברים שנמשכים למלאות/שמנות  שחרר אותה לאחד כזה .

לצפיה ב-'אולי פה אמצא אהבה'
אולי פה אמצא אהבה
26/06/2017 | 16:18
1
72
בת 33 גרושה +2 נראית טוב ..תמונה בהמשך..
המקום המתאים?
לצפיה ב-'לדעתי לא :)'
לדעתי לא :)
02/07/2017 | 08:15
32
בפורום המתאים שלא אומר את שמו כדי שלא יתעצבנו עליי, היתה אחת שפרסמה תמונה של החזה שלה וזכתה להמון אהדה מהמין הגברי... 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
חופה באהבה
חופה באהבה
ויקטוריה רבין- מאמנת זוגית
האם אתה לא מחובר לעצמך?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה