לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3338033,380 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'משבר זוגיות עם החברה'
משבר זוגיות עם החברה
24/01/2019 | 00:19
אני בן 25, יוצא עם מישהי כבר שנה. בהתחלה הכל היה טוב ויפה, הרגשתי את זה מתקדם, נהנתי מהפגישות ולאט לאט הכל התחיל להתדרדר. היא מתעצבנת מהרבה דברים, נעלבת מכל דבר, לדבר איתה מרגיש כמו ללכת על חבל דק. מצאתי את עצמי הרבה פעמים פוחד מהתגובה שלה, ברמה שהיא יכולה להתעצבן עלי כי שמתי אותה בAUX או על רמקול, או כי לא שמעתי אותה בפעם הראשונה שהיא אומרת משהו. יש בינינו משיכה ותשוקה אבל התקשורת פשוט זוועה. גם אם היא מתקשרת או שאני מגיע אליה והיא מרגישה על הפנים - אני מנסה לעודד אותה ולשמח אותה וזה רק עושה את זה יותר גרוע. לפעמים אני פשוט ניהיה אדיש כשאני שומע אותה מדברת בלי חשק. אני מרגיש לפעמים כמו גבר בן 40 לפני גירושין. מצד אחד אני פוחד מהריקנות וההרגשה של להיות לבד, מצד שני היא פשוט בלתי נסבלת ברמה שאני פשוט לא רואה אותנו ביחד בעתיד.. זה נושא שדיברנו עליו עשרות פעמים, תמיד מבטיחה שהיא תשתפר ושהיא תעבוד על זה, ובכל פעם שמתחיל ריב טיפשי או נתק תקשורתי אני מרגיש שאנחנו חוזרים על אותו המעגל. היא סיפרה לי שהיה לה בערך אותו דבר עם האקס הקודם שלה, וששאלתי אותה למה הם נפרדו ואיך, היא סיפרה לי סיפור שמאוד דומה לסיפור שלנו וראיתי כבר איך אני מסיים את זה באותה הדרך. מצד שני, לא סיימתי את זה. ולאחרונה עשינו שיחה של שעתיים ששוב איימתי בלהפרד ובסוף איכשהו יישרנו את ההדורים. מצד אחד הייתי שמח כי לא רציתי שזה יגמר, מצד שני הייתי מבואס כי ידעתי שזה יקרה שוב פעם ושאני רק מושך את זה. הדברים שקורים לה במהלך היום משפיעים דרסטית על המצב רוח שלה וזה משפיע עלינו גם. לי נמאס לדבר איתה כשהיא כל יום וחצי בהתקפי עצבים. לשם השוואה אני נזכר באקסית שלי שיצאתי איתה כמה שנים ודברים כאלו פשוט לא היו קורים, זה הזוי. ברור שהן שתי נשים שונות אבל ההשוואה מתבקשת. אני מרגיש כמו סמרטוט לפעמים, היא לפעמים יורדת עלי ועל המראה שלי (אני נראה דיי טוב) וצוחקת על דברים שפעם היו פוגעים בי, היום אני לא יודע אם לקחת את זה בצחוק כי פשוט אף בת זוג לא אמרה לי דברים כאלה בעבר) ומצד שני אף פעם לא שמעתי ממנה אומרת לי שאני נראה טוב, למרות שאני לא מפסיק להרעיף עליה מחמאות ובכל פעם שאנחנו נפגשים אני מזכיר לה כמה היא יפה וכמה היא נראת טוב בבגד הזה ובבגד הזה, לא שזה מפריע לי שהיא לא מחמיאה לי, פשוט.. עם הכל ביחד עם ההתנהגות שלה, מרגיש לי שזה פשוט לא זה.
היא אף פעם לא מגיבה לי על תמונות בפייסבוק ובחיים לא חשבתי על זה, אבל ברגע שהיא העלתה תמונות ועשיתי רק לייק היא נעלבה עלי, אחרי שדיברנו וראיתי שהיא עצבנית הוצאתי את זה ממנה. הייתי בשוק. אני מרגיש שהחיים הם כ"כ מעבר ואני מוצא את עצמי בסוג של 'מיני ריב' על תגובה בפייסבוק. וכשאני תוקף בחזרה ושואל אותה למה היא לא הגיבה לי בחיים היא מסתגרת. 
 
אני מרגיש שהבטחון העצמי שלי נורא ירד בתקופה הזאת, ושסוג של "אני משלים עם המצב", אם לא היה כאן משהו לוותר עליו זאת לא הייתה בעיה, אבל פשוט אני לא רואה את עצמי גומר את הקשר הזה. אני כן "בוגר" קשרים, וכן היו לי בנות זוג בעבר שעם כל אחת הרגשתי משהו אחר, לא עם כולן זה נגמר טוב, לא עם כולן זה היה מושלם, אבל כן למדתי מכל קשר והסקתי מסקנות בהתאם. אני כבר בגיל שאני מרגיש שאני חייב להסגר על עצמי ולמצוא את עצמי עם מישהי, לאו דווקא נשוי או מאורס אבל לפחות להרגיש שמשהו פורח מהכיוון הזה, אבל כאן מרגיש לי שזה יותר מזיק ממועיל. 
לצפיה ב-'שיר'
שיר
22/01/2019 | 16:10
3
לדבר זה כמו יהלום
לאהוב זה כמו שלום

לצפיה ב-'שאלה או סקר'
שאלה או סקר
21/01/2019 | 14:57
1
10
מה הדבר הכי רומנטי שעשו עבורכם, או שהייתם רוצים? מופנה לזכר ולנקבה כאחד.
לצפיה ב-'הדבר הכי רומנטי'
הדבר הכי רומנטי
22/01/2019 | 16:08
3
שבדייט אחד שהיה לי בחיפה פעם, לקחה אותי בערב לאמפי שמעל הנמל ושם התמזמזנו.
 
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
22/01/2019 | 11:49
5
אנו מודים לגדעון היחידי על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
 
לצפיה ב-'חופשה רומנטית באילת '
חופשה רומנטית באילת
21/01/2019 | 20:09
20
הי אהובים ואהובות
למי שמחפש חופשה רומנטית באילת, היכנסו ללינק המצורף ותראו את המבצעים לחופשה זוגית במלון מלכת שבא אילת.
תהנו
לצפיה ב-'נישואין של שני אנשים'
נישואין של שני אנשים
15/01/2019 | 00:54
26
"נישואין הם נקודת מפנה חשובה בחיי אדם. זהו תוצר של הגורל האנושי, חולייה בעלת חשיבות מכרעת בגורלו. הם אינם מושתתים על רצונו או העדפותיו האישיים של אדם כלשהו ואינם מושפעים מגורמים חיצוניים כלשהם, אלא נקבעים באופן מלא על ידי גורלם של שני הצדדים, על ידי הסידורים והקביעות מראש של הבורא באשר לגורלם של בני הזוג."
מתוך 'אלוהים עצמו, הייחודי ג'
https://he.light-of-truth.org/marriage-is-an-impor...
לצפיה ב-'למה לא ניתן להתחתן בחתונה אזרחית בישראל?'
למה לא ניתן להתחתן בחתונה אזרחית בישראל?
14/01/2019 | 12:42
20
חתונה אזרחית בישראל הופכת בשנים האחרונות לפופולארית יותר ויותר . באופן אישי אני ואישתי החלטנו על חתונה אזרחית כיון שלא התחשק לנו לעבור בבירוקרטיה של חתונה דתית.
כיום בשנת 2018 ישנם כמה וכמה פתרונות קלים העוזרים לנו להתחתן בקלות.
יש כמה סיבות לא לעבור ברבנות – סיבה של עיקרון, פסולי חתנוה כמו עולים חדשים שלא מוגדרים יהודים או זוגות מעורבים, זוגות שהחליטו להתחתן בחתונה רפורמית או קונסרבטיבבית.
בשנים האחרונות ישנה עליה חדה בזוגות הבוחרים להתחתן בחתונה אזרחית לדוגמה בשנת 2017 התבצעו מעל ל15,000 חתונות אזרחיות במדינות ישראל.
עד לפני כמה שנים רוב הזוגות היהודים היו נישאים בחתונה יהודית כשרה, אבל בשנים האחרונות ישנה מגמת עליה חדה של זוגות יהודים המעדיפים להתחתן בחתונה אזרחית.
הרבה מאוד מן הזוגות היהודים אשר יכולים להתחתן ברבנות בוחרים לא להתחתן שם, כל אחד מן הסיבות שלו, מה שמביא אותנו לתופעה חדשה של אלפי זוגות מתחתנים בחתונה אזרחית מתוך בחירה חופשית.
לצערנו בשנת 2018 עדין לא ניתן לקיים חתונה אזרחית במדינת ישראל מה שמאלץ אותו הישראלים לקבל את השרות הכל כך מבוקש ממדינות אחרות כמו קפריסין ( המדינה בה רוב הישראלים מחליטים להתחתן באופן אזרחי).
במקרה זה החתונה האזרחית מתבצעת בבניין העירייה ב24 יעדים שונים בקפריסין. את החתונה מבצע פקיד העירייה האחרי לכך בטקס נחמד וקצר.
הגדרת נישואים אזרחיים?
נישואים אזרחיים הם נישואים שאינם דתיים אלא נישואים בטקס אזרחי. ישנן מספר אפשריות לבוחרים להתחתן מחוץ לרבנות – נישואים אזרחיים בחו”ל, נישואים באמצעות הסכם זוגיות או תצהיר לחיים משותפים, נישואים בארץ בטקס חילוני  רפורמי או קונסרבטיבי. בכל בחירה התהליך יהיה שונה גם במעמד וגם לא עלינו בתהליך הגירושים.
אם אתם שוקלים להתחתן בנישואים אזרחיים, אתם ודאי תוהים מה האפשרות הטובה ביותר לכם ורוצים לדעת את כל הפרטים בנוגע לכל אחת מהאופציות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, נשתדל לתת לכם את כל המידע על חתונה אזרחית.
המדריך מעודכן לשנת 2019
.
למה לא ניתן להתחתן בחתונה אזרחית בישראל?
 
 
בישראל של שנת 2019 עדיין אין אפשרות לערוך נישואים אזרחיים . נישואים שנערכו במדינת ישראל מוכרים על ידי הרשויות בישראל רק אם נערכו על ידי פקיד אשר הוסמך באופן רשמי על ידי אחת מהרשויות הדתיות בישראל (יהדות אורתודוקסית, נוצרית, דרוזית, מוסלמית וכדומה), רק כאשר בני הזוג הם מאותו הדת, טקסי נישואים אזרחיים מאושרים רשמית על ידי הרשויות בישראל אך ורק אם נערכו מחוץ לגבולות ישראל.
בשנים האחרונות נערכו עשרות דיונים בממשלת ישראל על אישור נישואים אזרחיים.  המתנגדים טוענים כי לאפשר לזוגות להתחתן בנישואים אזרחיים במדינת ישראל תפצל את האוכלוסייה לשניים – אלו שיוכלו לשאת יהודים ואלו שלא יוכלו, ותגרום לפגיעה באחדות העם ובצביונה היהודי של המדינה. מנגד התומכים טוענים שיש לאפשר לזוגות לנהל את טקס הנישואים הפרטי שלהם כרצונם ואין לכפות עליהם טקס שאינו מקובל עליהם. בנוסף, נטען כי נישואים אזרחיים המתבצעים בחו”ל נותנים מענה לזוגות שאינם יכולים להנשא בנישואים דתיים לדוגמה: פסולי חיתון, בני דתות שונות, חסרי מעמד דתי וזוגות חד מיניים.
בשנת 1953 נקבע החוק הישראלי שקובע כי נישואים וגירושים יהודיים ניתנים לסמכות שיפוט ייחודית של בתי הדין הרבניים. מה שאומר לנו שכל חתונה במדינת ישראל צריכה לעבור דרך הרבנות אחרת לא תתקבל. זוגות ישראלים אשר מבצעים חתונה אזרחית אצל גופים המבצעים טקסים של חתונה אזרחית אינם יכולים להירשם כזוג נשואי במשרד הפנים על פי חוק.
בשנת 2002 היה נראה כאילו מסתמנת התחלה של אפשרות להתחתן חתונה אזרחית גם בארץ, דרך השגרירויות הזרות. נכון לעכשיו, האפשרות נתונה רק לזוגות שהם פסולי חיתון על-פי הרבנות, וכן ההסדר פועל רק דרך השגרירות הרוסית.
במדינת ישראל יש זוגות שדתם אינה מאפשרת להם נישואים בישראל, זוגות אלו נאלצים לצאת ולהתחתן במדינות אחרות (יותר מ-5,000 בני זוג, המהווים כ-7% מכלל הנישאים, נישאים בנישואים אזרחיים בחו”ל מדי שנה), או מוותרים על זכותם להינשא ונשארים במעמד שלידועים בציבור. ההערכה היא שכ-350,000 מאזרחי מדינת ישראל אינם יכולים להינשא בשטחה בשל כך.
אוכלוסייה זו כוללת יהודים פסולי-חיתון (נישואי כהן וגרושה, ממזרים וכו’), נישואי בני דת אחרת עם יהודים, נישואי אנשים חסרי דת או שעדתם הדתית אינה מוכרת בחוק הישראלי (למשל יהודים רפורמיים, קונסרבטיבים וקייסים (אתיופים)), משפחות חד-מיניות וכן אזרחים שלא מעוניינים להינשא באמצעות הרבנות הראשית למרות שאין להם מניעה הלכתית לכך.
אמנם ה”הכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם” של האו”ם שאושררה גם על ידי ממשלת ישראל, הקובעת כי “כל איש ואישה שהגיעו לפרקם, רשאים לבוא בברית-הנישואין ולהקים משפחה, ללא הגבלה מטעמי גזע, אזרחות או דת …” (סעיף 16). לעומת זאת, לפי ההלכה היהודית ישנה חובה להינשא אך ורק בדרכים מסוימים ועל – כן ישנו מתח והתפלמסות בין החוגים הדתיים לבין החוגים הליברליים במדינה.
אם להיות ריאליים, נישואים אזרחיים אינם עומדים על הפרק בממשלה הנוכחית, כשם שלא עמדו על הפרק בממשלה הקודמת, ובממשלות שלפניה. כולן היו נאמנות למכתב הסטטוס־קוו של בן גוריון, או בעצם ליציבות הקואליציה. ריאלי יותר לשער כי כוחות השוק ימשיכו לשחוק את מונופול הרבנות, ירחיבו את השימוש בהסדרים אזרחיים בין בני זוג ויעודדו זוגות לפנות לרבנים ועורכי חופות הפועלים באופן עצמאי.
[חוקי מדינת ישראל חתונה אזרחית]
[חתונה אזרחית הבחירה של הצעירים]
חתונה אזרחית – הבחירה החדשה של הזוגות בישראל
 
 
 
לא מזמן ערכה עמותת חדו”ש (לחופש דת ושוויון) סקר בנושא מעמד הנישואים האזרחיים בארץ. כחלק מהסקר, נשאלו צעירים יהודים מרחבי הארץ כיצד הם היו מעוניינים להינשא: ברבנות – או בחתונה אזרחית.
התוצאה הייתה מפתיעה מאוד ! כ-55% מהנשאלים הביעו רצון לעבור לאלטרנטיבה של הליך נישואים אזרחי מחוץ לרבנות.
בפועל היום מעל 25% מהמתחתנים היהודים בישראל עושים זאת לאא מעבר ברבנות. כן כן 25% כבר קיבלו החלטה ולא מחכים שמהוא יקרה כאן. כתוצאה מהזינוק החד בשנים האחרונות במספר זוגות המתחתנים מחוץ לרבנות, אנו רואים פריחה אדירה במספר החלופות המוצעות לזוגות המתחתנים – חתונה אזרחית, חתונה בחו”ל ,חילונית, חתונה רפורמית,חתונה מסורתית, הסכם משפטי או חתונה שעורכים חברים. מבחר לא מבוטל של אופציות שהופיעו בשנים האחרונות לבחירת דרך ההתחייבות שכל זוג בוחר בה להצהיר את אהבתו. אופי המתחתנים משתנה גם הוא: לא מדובר כבר, כבעבר, בצעירים בעלי מאפיינים דומים, אלא בזוגות מכל רחבי הארץ – בני עדות שונות ואזורי מגורים מגוונים – שמבקשים לעצב את אופי ומהות המחויבות הזוגית שלהם בעצמם.
שנישואין אזרחיים הופכים נפוצים יותר ויותר ומספר המתחתנים עולה משנה לשנה וזוגות טריים רואים את חבריהם מתחייבים אחד לשני ללא רבנות בחתונה אזרחית ולא נפגעים מזה. בנוסף הדור הישן יותר (ההורים שלנו), רואים שחתונה לא אורתודוקסית לא הופכת את הילדים שלהם לפחות יהודים, או ישנה פגיעה אזרחית בהם. התוצאה היא שהיקף הנישואין האזרחיים האלטרנטיביים גדל בקצב שלא נתפס. אנחנו מדברים על מספר שנים מועטות עד שמרבית הזוגות היהודים בישראל יצהירו אמונים באופן הדדי, יהודי ושוויוני מחוץ למסגרת הרבנות.
חתונה אזרחית לעלייה הרוסית
אחד הבעיות הקשות במדינת ישראל היא חתונה אזרחית של עולים חדשים בעיקר בחבר המדינות העצמאיות  מכונה לעתים קרובות “העלייה הרוסית” אזרחים עולים או ילדיהם אשר נולדו בארץ , משרתים בצבא, משלמים מיסים ו ממלאים את כל חובותיהם האזרחיות והלאומיות ולמרות זאת עדיין לא יכולים להתחתן במדינה שלהם.
כיום יש מעל 300  עולים מחבר העמים שלא יכולים להתחתן בארץ נתון מרגיז ומכעיס שרק גורם לנו לחשב פעמים על המדינה שאנחנו חיים בא.  מתוך 300 אלף ישנם כ 100 אלף יהודים יהודים על פי ההלכה אבל מתקשים להוכיח את יהדותם
לצפיה ב-'שמיים וארץ חדשים הופיעו | 'מלכותו של המשיח מתממשת בקרב בני ה'
שמיים וארץ חדשים הופיעו | 'מלכותו של המשיח מתממשת בקרב בני ה
09/01/2019 | 05:05
1
33
לצפיה ב-'U don't say...'
U don't say...
12/01/2019 | 06:14
1
לצפיה ב-'נשות ישראל בשבילכן !!'
נשות ישראל בשבילכן !!
06/01/2019 | 22:52
20
לצפיה ב-'קבל/י חינם את המדריך לסודות הזוגיות שישאיר אתכם יחד באהבה'
קבל/י חינם את המדריך לסודות הזוגיות שישאיר אתכם יחד באהבה
02/01/2019 | 16:36
13
לצפיה ב-'"כמיהה"'
"כמיהה"
28/12/2018 | 10:22
3
33

כמיהה נובעת מלב.
מבקש להגדיר תחושה.
רוחי
באור יום, רוגשת, חוששת,
אך עם רדת הערב
הופכת למשתוקקת.
רק נשמה תאומה,
תפענח  צפונותי.
גידי
לצפיה ב-'מהמם'
מהמם
01/01/2019 | 07:10
8
לצפיה ב-'שלום'
שלום
03/01/2019 | 14:37
1
19
1
אהבתי את המשפט "מבקש להגדיר תחושה". פחות אהבתי כמה משפטים אחרים כמו "רוחי חוששת, ועם רדת ערב משתוקקת". הרעיון שנשמה תאומה תפענח צפונותיך חשוב, אבל היה יותר טוב לו פיתחת אותו באופן מעניין ומקורי יותר. כמיהה אמנם נובעת מלב, אבל זו אמירה פשטנית וידועה וצריך להציג אותה בדרך מורכבת יותר מבחינה רגשית.
 
 
לצפיה ב-'לפילוסוף הרוחני'
לפילוסוף הרוחני
05/01/2019 | 01:18
13
תודה על ההערות הבונות.גידי
לצפיה ב-' לרקוד הערב סווינג בחינם בתל אביב 19.12 הדרכה חינם.'
לרקוד הערב סווינג בחינם בתל אביב 19.12 הדרכה חינם.
19/12/2018 | 12:48
13
לרקוד סווינג בתל אביב חינם, חינם  עם הדרכה - בערבי רביעי
היום רביעי 19.12.2018 בשעה 20:00 עד 23:00.
ברחוב הגר"א 28 תל אביב. - מתנ"ס קהילתי הגר"א
אני מזמין את גולשי הפורם להגיע לאולם ריקודים.
באים מכל הארץ.
ההדרכה והריקודים ללא תשלום היום ובעתיד.
רוקדים סווינג עם מדריכים בחינם.
לא חייבים לבוא עם בני זוג.
לצפיה ב-'מתנת אל וגובה להבת האהבה'
מתנת אל וגובה להבת האהבה
18/12/2018 | 14:30
21
לצפיה ב-'"אהבתי" שיר של גידי.'
"אהבתי" שיר של גידי.
27/11/2018 | 00:40
2
30

                  אהבתי

אהבתי, כברזל מלובן צורבת גופי.
בעורקי זורמת , לעמקי נשמתי.
מחדדת חושי, משלהבת דמיוני
מעצימה רגשותיי מציתה תאוותי.
אהבתי. היא ים של אושר -
של שמחה.
שופעת רכות, פינוק ונתינה.
אהבתי, היא עוצמה סגולית טהורה.
סכר לרוע - בים של של שינאה.
גידי

לצפיה ב-'מהמם יפה ואמיתי - כרגיל.... תודה גידי'
מהמם יפה ואמיתי - כרגיל.... תודה גידי
28/11/2018 | 07:33
14
לצפיה ב-'יפה'
יפה
03/01/2019 | 14:41
4
הרעיון של ים רגשי בדרך כלל אינו טוב, אבל כאן הוא משולב די יפה.
 
לצפיה ב-'מוכר האשליות'
מוכר האשליות
26/11/2018 | 17:37
4
65
כבר 3 שנים שהיא תקועה במקום
תוהה עם עצמה באיזו דרך עליה לפנות
הוא מבטיח הבטחות חסרות בסיס עם מילים ריקות מתוכן
מוכר האשליות היא קראה לו בליבה
מסביבה כולם אמרו אך נדמה כי אוזניה סירבו לשמוע
יום הולדתה היום  היא חוגגת 30
חוגגת לבדה בין 4 קירות ומוכר אשליות
היא מעולם לא חגגה את יום ההולדת שלה 
מסביבה גם לא ממש זכרו 
רק אמה ואח שלה שמעבר לים זכרו לאמר מילים חמות 
אפילו שיש לה גם אבא ואחים נוספים שלא אמרו דבר
היא ישבה לבד בחדר וקיבלה החלטה 
היום היא תחגוג לעצמה,
אחרי שבועיים של מחשבות היום תקבל החלטה 
והערב הגיע קצת לפני שהוא חוזר מהעבודה
היא לקחה שקית גדולה הכניסה את כל שיש לה לתוכה 
ובעיניים דומעות אמרה שלום לאהובה
מוכר האשליות קוראים לו 
זה שקנה אז את ליבה....
לצפיה ב-'לילדה שבתוכי'
לילדה שבתוכי
27/11/2018 | 00:30
1
27
כל כך יפה ועצוב
דמיינתי את המצגת וחפצתי לחפון את ידך לנחם -
ולהתנחם. גידי 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/11/2018 | 08:22
10
לצפיה ב-'מה האשליה? מה לא קיים'
מה האשליה? מה לא קיים
22/12/2018 | 19:54
9
האם השקית זו הדרך היחידה?
אולי יש דרך ואת לא מכירה?
האם ברגש הפנימי את בטוחה?
לצפיה ב-'נחמד, יפה ומרגש'
נחמד, יפה ומרגש
03/01/2019 | 14:43
7
קשה להתגבר על אהבה, בעיקר כשהיא אמתית ולא רק אשליה. צריך לחוש אהבה אמתית ולא בצורת אשליה.
 
לצפיה ב-'"גחלים לוחשות אהבה"'
"גחלים לוחשות אהבה"
10/11/2018 | 13:35
3
74

פעם,
היתה  כאן   להבה.
פיח   שדבק  ללחייך,
מחיתי בנשיקה מבוסמת,
מריחות   תפוחי   אדמה.

האמנו,
שזו   תהייה   אש   התמיד .

המדורה,
דעכה   זה   מכבר.
אך  הרמץ   נותר,   רושף   בעינייך,
גחלים  -- לוחשות  --  אהבה
גידי

לצפיה ב-'מקסים..מכשף..'
מקסים..מכשף..
14/11/2018 | 16:46
1
25
אהבתי מאוד
לצפיה ב-'D0808'
D0808
16/11/2018 | 11:40
26
תודה על תגובתך הקסומה
שנגעה בי.
גידי 
לצפיה ב-'מעניין ויפה. אהבתי'
מעניין ויפה. אהבתי
03/01/2019 | 14:46
1
לצפיה ב-'שלום לחברים ולקוראים'
שלום לחברים ולקוראים
03/11/2018 | 01:29
77
מזה זמן שולחים כאן פוסטים המכילים פירסומת
הדבר אסור ופוסטים אלה ימחקו
שבת שלום
גידי מנהל הפורום
לצפיה ב-'"צמאה לאהבה" שיר של גידי '
"צמאה לאהבה" שיר של גידי
30/10/2018 | 19:40
1
43

        צמאה לאהבה

מסתתרת מאחורי פרגוד צניעות
חוששת מעצם היישות,
מצפה לסימני השתוקקות.
מן הצד השני,
אחד שעליו תפנטז - אהובי.
מילה רכה, ללא חנופה.
כנות, שזמן רב לא ידעה אשה.
יד נשלחת  לאחוז ברגש,
ללא מילה.
גידי
לצפיה ב-'הרעיון יפה, ויש הרבה דברים יפים בשיר'
הרעיון יפה, ויש הרבה דברים יפים בשיר
03/01/2019 | 14:49
4
בעיקר אהבתי את הסיום "יד נשלחת לאחוז ברגש, ללא מילה".
 
לצפיה ב-'"את" שיר של גידי '
"את" שיר של גידי
15/10/2018 | 00:06
2
61
        
            את

הכותבת לי באותיות אש יוקדת.
מבטיחה את הכל
בשפה מלבבת.
דמותך כפייה, עירומה ויפה,
נוטלת שנתי ונוסקת  עימה.
משתכנות תיקוותי, על מצע עננים,
שמיכת אשליות, מנוצות של כבשים.

בואי.
נקיץ יחדיו, מן ההזייה.
נביט למציאות בעיניים -
נוצצות מתקווה.
המתיני עוד רגע ,הבי את  ידך
חבקי
ואל תשאלי מדוע ואיך ?
גידי  
לצפיה ב-'יפה '
יפה
27/10/2018 | 23:37
12
לצפיה ב-'יפה, חזק וכתוב יפה'
יפה, חזק וכתוב יפה
03/01/2019 | 14:51
1
לצפיה ב-'קריקטורות או דיוקן מתנה רומנטית לבן או בת הזוג'
קריקטורות או דיוקן מתנה רומנטית לבן או בת הזוג
09/10/2018 | 01:27
59
 
קריקטורות משמחות ומשדרגות כל אירוע בר / בת מצווה , חתונה, ימי הולדת
או סתם כדי לשמח חבר- קריקטורה אישית במתנה
מחירים מיוחדים לתושבי השרון והמרכז
ציירת קריקטורות בעלת נסיון של 10 שנים
מורה לאומנות, לאיור ועיצוב גרפי
לילך- 0526422676
פייסבוק: לילך ציירת קריקטורות צאיירי
 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ