לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3297032,970 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'מגירת הסתרים'
מגירת הסתרים
14/07/2018 | 12:00
1
16

מגירת  הסתרים.

יודע  רזייך  הכמוסים  נערה.
אך את,
כשוך סערת  רוחך,  נעלמת  בסערה.
ואת ערגותייך,
מדחיקה  למגירה  אפלה ,
כשאת  המפתח  את טומנת,
במקום  שאת  עצמך,
אינך  זוכרת.

אם  ברצונך לחוש כאשה בוגרת
לשחרר ערגותייך לחופש ,
ולשוב להיות כאחת
אוהבת ונאהבת...
פתחי הלילה בחצות  לאהובך,
את  הדלת.
גידי
לצפיה ב-'שיר מקסים כרגיל'
שיר מקסים כרגיל
17/07/2018 | 15:30
לצפיה ב-'המשוררים של פעם'
המשוררים של פעם
09/07/2018 | 14:43
23
יש לי בביתי אוסף ספרי שירה מהתקופה של הקמת המדינה ואחריה
מענינת אותי התיחסותכם. נא הגיבו.
הנה הראשון משל נתן אלתרמן

עוד אבוא אל סיפך בשפתיים כבות,
                   עוד אצניח אלייך ידיים.
                   עוד אומר לך את כל המילים הטובות,
                   שישנן,
                   שישנן עדיין.

כי ביתך העני, כה חשוך לעת ליל.
                   ועצוב בווודאי לאין סוף.
                   וחיי שכרעו, בלי הגיע  אלייך,
                   הוסגרו לרוחות ולתף.

אך פתאום,את נוגעת, כיד מבהיקה
                   את פולחת כזכר נשכח.
                   הדממה שבלב בין דפיקה לדפיקה,
                   הדממה  הזאת -
                   היא שלך.

לצפיה ב-'חשיבותו של ביטחון עצמי במערכות יחסים'
חשיבותו של ביטחון עצמי במערכות יחסים
08/07/2018 | 21:15
28
לצפיה ב-'הסוף לדייטים גרועים'
הסוף לדייטים גרועים
03/07/2018 | 16:30
44
לצפיה ב-'מתקשה לשכוח'
מתקשה לשכוח
30/06/2018 | 07:12
11
110
שלום לכולם.
כבר יותר מחצי שנה אני בקשר יזיזות און אופ של סקס בלבד עם גבר. אני בת 31. גרושה עם ילד. היה מחזר אחרי ממש עד שנכנסנו למיטה ומאז מתנהג אליי כמו סמרטוט ואני נשארתיכי התאהבתי בו. הייתי מגיעה אליו, רק לסקס, לא חיבק אחרי אפילו, ישר לקום ותוך עשר דקות אחרי הסקס כבר היה ברור שאני צריכה ללכת... ואז היה נעלם. היה מדי פעם שולח אם בא לי לקפוץ אחת לשבועיים ככה, ואם חלילה הייתי תוך כדי מסמסת לו יותר מדי היה אומר שאני חופרת ומספיק. הספיק כבר פעמיים לסיים את זה כי חפרתי לו יותר מדי. היה קורא לי חופרת.
אני צריכה את עזרתכם שתחזקו אותי ושתעזרו לי להבין את מה שאני כבר יודעת. אני פשוט מתקשה כי מאוהבת בו. אני בחורה יפה, חכמה והכל בסדר אצלי אבל נפלתי חזק. איך שוכחת ממנו? איך מפסיקה לסמס לו?
לצפיה ב-'לא ברור לי איך אפשר להתאהב'
לא ברור לי איך אפשר להתאהב
30/06/2018 | 08:37
55
במישהו שמתנהג אלייך ככה?
מתי הספקת ליפול בכלל אם נפגשתם פעם ב, רק לסקס, ובטח שהוא לא שאל אותך כלום ולא התעניין בך. מה הקריטריונים שלך להתאהבות? לא ברור העניין בכלל...

איך שאני רואה את זה, להתאהב במישהו זה בזכות היחס שלו אלייך, באיך שהוא מתנהג, חכם או לא, יפה או לא, עושה בשבילך דברים וכדומה'...
לצפיה ב-'לריקי 19851'
לריקי 19851
30/06/2018 | 11:35
41
ידוע  בקהילה, ובעיקר בין גברים שרבים הם אלה המשכנעים בחורות תמימות.
תחילה הם מציפים אותן בפינוקים חיזורים פרחים וכאלה.
ואולם אחרי שהם משיגים את מבוקשם, הם מזלזלים בבנות כאילו הן אוויר.
התרחקי ממנו ובכלל מכאלה לפני שאת מתפשטת, תהי על קנקנם, אל תהיי תמימה ותתמסרי במהירות האור.
למדי מן העבר והסיקי מסקנות לעתיד
לצפיה ב-'אולי'
אולי
30/06/2018 | 14:15
7
42
להפחית את הסקס ולנסות במקום זה ליצור קשר רגשי.

לצפיה ב-'היא אומרת שהוא מיתיחס אליה כמו סמרטוט'
היא אומרת שהוא מיתיחס אליה כמו סמרטוט
01/07/2018 | 10:27
6
42
ואתה מציע לה להשקיע יותר בקשר הריגשי? זה לא אומר לך כלום המילה סמרטוט?שום נורת אזהרה? אני יודע שהכוונות שלך טובות,אבל עצות מהסוג הזה יכולות להזיק מאוד לבחורה שנמצאת במקום שגם ככה קשה לצאת ממנו,והיא צריכה חיזוקים שהיא תוכל סוף סוף להשתחרר ממנו,והדבר האחרון  האחרון שהיא צריכה לשמוע דברים כמו שהצעתה לה,תעשה טובה ובפעמים הבאות תחשוב לפני שאתה מייעץ דברים כאלה
לצפיה ב-'אתה צודק אבל'
אתה צודק אבל
01/07/2018 | 14:47
5
35
מה שניסיתי לטעון הוא, שלא כדאי לדעתי בכלל להיות בקשר הנאה חומרית בלי אהבה. זה יכול להביא לניצול ולמשחק ברגשות. עדיף להכיר במסגרת אדם שאוהבים, ולהיות אתו בחברות רגשית טובה ואז יש גם המגע החומרי ונהנים ממנו רגשית יותר. אם היא מאוהבת בו בלי סיבה, ואין יסוד לקשר, אפשר יותר בקלות לשכוח מזה ע"י הפסקת המעשים המשותפים ופינוי הזמן והכוח הרגשי לדברים חשובים יותר.

לצפיה ב-'אז הייתה יכול להגיד לה'
אז הייתה יכול להגיד לה
01/07/2018 | 16:37
4
37
שבתור התחלה תברח ממנו כמה שיותר מהר,ובפעם הבאה שהיא מכירה מישהו שתעשה מה שהצעתה לה עכשיו
לצפיה ב-'לא צריך מיד לברוח'
לא צריך מיד לברוח
01/07/2018 | 18:44
3
36
עדיף לפעמים להכיר, לגשש ולהתעניין. לאט נוצר הקשר המתאים לשני הצדדים.

לצפיה ב-'קשר שמבוסס על'
קשר שמבוסס על
01/07/2018 | 23:47
35
סקס וחוסר התעניינות כמו שהיא טענה לא יכול להשתנות
לצפיה ב-'כנראה לא הבנתה'
כנראה לא הבנתה
02/07/2018 | 13:03
1
43
שהוא לא מעוניין לעשות איתה שום דבר מעבר לסקס(ושום דבר שתציע לה לא יוכל לשנות את זה)
לצפיה ב-'אז שתחליט'
אז שתחליט
02/07/2018 | 15:33
30
אם היא רוצה את זה. אני חושב שקשר בשביל מגע בלבד הוא לא ממש חשוב, וכמו שטענתי הוא יכול להביא לניצול ולחוסר עניין כמו שקרה כאן.

לצפיה ב-'אכן זקוקה לחיזוקים'
אכן זקוקה לחיזוקים
07/07/2018 | 19:17
29
ואת יודעת בדיוק מה צריך לעשות מכיוון שיש לך ראש על הכתפיים והבנת מה טיב היחסים ביניכם. את ענית על שאלתך בשורה הראשונה של הודעתך:"אני בקשר יזיזות... של סקס בלבד". ברור על פי תיאוריך שאינך מחפשת קשר כזה ואינך מעוניינת בהמשכו.
את לא מאוהבת בו, יקירה. משהו אחר קשר אותך אליו ואין זו אהבה. אלו החיזורים שהיו בתחילה, ההרגשה שיש מישהו שמעוניין בקרבתך, במגע שלך. אך ברור לך שאלו היו מניפולציות כדי להשיג מטרה. מבחינתי אלו לא געגועים למגע שלך. זהו ניצול, עד כמה שקשה לקרוא לילד בשמו.
כאשר תביני לעומק שאותו גבר מנצל אותך לטובתו האישית ולא אכפת לו ממך, יירד לך ממנו. 
אל תעשי את זה לעצמך. לא חסר לך כלום! מגיע לך הרבה הרבה יותר טוב ממנו. 
חזרי על המשפטים הללו בכל פעם שהוא יצור איתך קשר או שידגדג לך לשלוח לו הודעה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'הזוי'
הזוי
02/07/2018 | 00:38
60
הזוי
לצפיה ב-'שיח אהבה - בינו לבינה'
שיח אהבה - בינו לבינה
02/07/2018 | 00:11
1
44
נָגַעְתִּי בְּךָ
כִּבְעַלְעַלֵּי זָהָב עֲנֻגִּים,
הִסְתַּנְּנוּ לְתוֹכִי
סָעֲרוּ מְתִיקוּת,
גָּעֲשׁוּ בְּעוֹלָמִי הַכָּמוּס.

נָגַעְתָּ בִּי
בְּלֵיל יָרֵחַ חִוֵּר,
הִתְהַלַּכְתָּ בְּנַפְשִׁי
קוֹרֵא כִּסּוּפַי בְּקוֹל,
חוֹשֵׂף שָׁרְשֵׁי שַׁלְהַבְתִּי.

נָגַעְנוּ בְּחוּשִׁים עָגְנֵי גַּעְגּוּעַ
עַד נִפְתְּחוּ שְׁעָרִים,
קוֹרְעֵי קוּרִים רְשׁוּמִים
כְּמוֹבִילֵי חַיֵּינוּ
לְאָן?
י.ש.
אוהב לשרשר עמך שירים
שירי כמיהה על חלום רחוק.
על זוגיות נחשקת
על טיול יד ביד ביערות ירוק עד.

אוהב אותך שרועה מעורטלת על מיטתי
מושיטה אלי את זרועותייך וקוראת
בוא אלי אהובי
המחשבה מערפלת מבטי
והדמיון כשהפנטזייה מתממשת מרעיד את גיווי.
מצפה אני באביב זה,
לפריחתה של יערת הדבש
סימן למימוש אהבתינו.
גידי

לצפיה ב-'יפה, בעיקר הראשון'
יפה, בעיקר הראשון
02/07/2018 | 16:30
1
לצפיה ב-'סיפורה של צעירת השדיים'
סיפורה של צעירת השדיים
30/06/2018 | 21:52
3
71

אני צעירה
נערת השדיים
ומוטי נעץ בי
את מזלג העיניים

היתעצבנתי מאוד
תיכננו נקמה
מוטי חמוד?
(לא)
והסבלנות השתלמה

זוג השדיים קפץ
ומוטי
את מזלג העיניים נעץ

אני נערה
צעירת השדיים
ומוטי נעץ בי
את מזלג העיניים

לצפיה ב-'רעיון המזלג משכנע ונכון'
רעיון המזלג משכנע ונכון
01/07/2018 | 05:17
2
22
אבל השיר באופן כללי נראה לי, לצערי, פשטני מדי. אולי קצת מצחיק אבל ידוע.

לצפיה ב-'מוטי היקר.'
מוטי היקר.
02/07/2018 | 00:07
1
21
נחמד . המשך לכתוב יש לך רעיונות מענינים. גידי.
לצפיה ב-'גידי תודה'
גידי תודה
06/07/2018 | 22:23
5
לצפיה ב-'כשתבואי. שיר שכתבתי. גידי '
כשתבואי. שיר שכתבתי. גידי
30/06/2018 | 11:38
1
21

כשתבואי

כשתבואי אלי
אל תהיי מהססת וחוששת,
שמא רק תאוות בשרים מנחה אותי.
קרבי.
לאוזנייך, אלחש מילים של תום.
של אמינות ורגש טהור נאצל.
ארפרף בעדינות על פנייך
אתבונן עמוקות בעינייך.

ואת,
את ראשך הנאה הטמיני בחלקת צווארי.
דמעי על הזמן שאבד לנו,
זמן שנועד בינינו מעתה,
רק לאהבה.
גידי
לצפיה ב-'לא רע'
לא רע
30/06/2018 | 12:27
12
דימויים יפים, משכנעים ומעניינים. יש יופי.

לצפיה ב-'איך הסתבכתי עם עצמי'
איך הסתבכתי עם עצמי
28/06/2018 | 09:17
80
הלכתי לספידייט ודפקתי הכל... או שלא?
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7441411

#מפיק_קולנוע_מחפש_אהבה
לצפיה ב-'סיפור אהבה עצוב'
סיפור אהבה עצוב
27/06/2018 | 02:54
58
לפני יותר מעשרים שנה טיפלה בי אישה אחת, שמאז ומתמיד הייתה אהבת חיי האדירה, אין אהבה בעולם כמו אהבתי אליה. הרבה זמן הייתי מוכן להתחתן אתה. אני אוהב אותה אהבה קדושה כמעט, כשאני קורא את שמה אני מרגיש שאני קורא את שם אלוהים בתנך. יש בי געגועים עצומים אליה. היא חמודה, עדינה ומלאה שמחה ורגשות, וכל זה מתפרץ ממנה בעוצמות והיא משלבת מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. אמרה לי שהיא מצטערת שאין לנו זמן לשוחח על דברים אישיים, שהצורה שסידרנו סחורה יצאה יפה, צחקה מבדיחותיי ומדרך שחיקיתי עובדת, דאגה לי כשקיבלתי מרק חינם שזה לא מקובל, כשקניתי לה מתנה הנחתה אותי כל הפגישה בעדינות להגיד בשביל מה היא, אמרה לי בקשר לקולות שהייתי משמיע שאדמיין שמישהו ישאל אותי איפה בית המרקחת ואענה לו ואעשה קול מגעיל, אהבה מנהל עבודה מעשי ואמרה שיש לו הומור של איש צבא, ועובד אחד ניסה להתחיל אתה והכחישה שהכירה אותו וכשאמרתי לה שהיא מכירה אותו חייכה במבוכה. אישה נהדרת ומקסימה. אמנם צריך להשלים עם זה שהיא לא תאהב אותי, אבל העצב תמיד יישאר קיים בי. ביחד עם העצב, אני שמח שהכרתי אישה נהדרת כמוה. היא מעולם לא רצתה אתי קשר אישי אף שחיבבה אותי מאד בטיפול.
לצפיה ב-'התייעצות בנושא אהבה.'
התייעצות בנושא אהבה.
24/06/2018 | 22:52
7
91
שלום לכולם.
אני בחור בן 26 ויש לי ידידה טובה מזה כ 14 שנים, בגילי. הכרנו בבית ספר כידידים, ולאורך כל השנים היא היתה ועדיין מאוהבת בי. אני לא מאוהב בה, ובכל פעם שהייתה "מתוודאת" בפניי מחדש על אהבתה אליי, הסברתי לה בצורה הכי עדינה שזה לא הדדי, ושאני לא מאוהב בה.
מאז ומתמיד היא מנסה לשכנע את עצמה ואותי שאנחנו צריכים להיות ביחד וכל תקופה מסוימת היא מעלה את הנושא. שאלתי אותה מספר פעמים האם היא רוצה להמשיך להשאר בקשר הידידותי הזה למרות שאמרתי לה במפורש שלא יקרה בנינו משהו מיני, והיא כמובן אמרה שאין לה בעיה להמשיך בקשר הידידותי הזה. במשך השנים היו בנינו ריבים שאת רובם אני יזמתי על מנת לנתק את הקשר הזה בכל מיני תירוצים, כי הרגשתי וכך אני מרגיש גם כיום שבכל פעם שהנושא עולה ואני מסביר לה שלא יקרה כלום, היא נפגעת, וגם אני מרגיש שכבר אין פה ידידות אלא רק פנטזיה שלה שיום אחד ניהיה ביחד כנגד כל הסיכויים. בשורה התחתונה אני מרגיש שאני רוצה לסיים את הקשר הזה, אך אין לי מושג איך לעשות את זה. אשמח לייעוץ בנושא, תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
25/06/2018 | 03:41
35
קשר בין אנשים מתפתח. לא צריך לדבר עליו יותר מדי. תיהנו מהקשר ותנו לו להתפתח למה שצריך. אם תתאימו לחברות, תהפוך הידידות לחברות. התאהבות פחות חשובה מאהבה, גם בקשר רומנטי. אם היא רוצה לשפר את הקשר, שתשקיע בו ותיתן אהבה ודאגה במלים טובות וכנות ובמעשים טובים וכנים. אולי תיווצר מזה בסוף ידידות עוד יותר טובה והיא תגלה שזה מספק אותה. על התאהבות אפשר להתגבר בעזרת אהבה. אם היא אוהבת אותך ולא רק מפנטזת ומתלהבת, אפשר גם להיות ידידים.
לצפיה ב-'קודם כל זה יפה מצידך'
קודם כל זה יפה מצידך
25/06/2018 | 06:47
3
46
שלא ניצלתה את זה שהיא מאוהבת בך,ושהייתה כנה איתה מהתחלה,הרבה גברים היו פועלים אחרת,דבר שני יש לכם ידידות ארוכה של המון שנים כך שמצד אחד חבל לוותר על ידידות  ארוכת שנים שכזו,אבל מצד שני  אתה אומר שהיא מאוהבת בך כך שהקשר שלכם לא בריא ,וזה סתם כאב ראש בשבילך וכאב לב בשבילה ,כך שבאמת עדיף כרגע להתרחק ממנה,איך תעשה את זה?בטח שלא בריבים כי זה לא מגיע לה,אתה יכול להגיד לה שאתה מאוד עסוק ושאין לך זמן לדבר איתה יותר מדי,ופשוט להתרחק לאט לאט,או שאתה יכול להגיד שאתה בקשר רומנטי עם מישהי עכשיו,ואז יכול להיות מאוד שהיא בעצמה תבחר להתרחק,ואם לא,אז תגיד שהבת זוג שלך תיפגע עם תמשיכו להיפגש וזה חייב להיפסק,על כל מיקרה,יש לך צרות של עשירים אז לא לדאוג יותר מדי :)

לצפיה ב-'תודה על המענה.'
תודה על המענה.
28/06/2018 | 17:26
2
23
אם אגיד לה שאני מאוד עסוק, זה גם יכול לפגוע לדעתך? וגם אם אגיד לה שאני בזוגיות היא תרצה אולי שאוכיח לה את זה, כי היא טיפוס קצת חשדן ויכול לחשוב שאמציא לה דבר כזה. האמת שגם שהייתי רב איתה ומנתק איתה את הקשר, הרגשתי מאוד לא טוב ושזה לא הפיתרון הנכון.
לצפיה ב-'היא תיפגע בטוח'
היא תיפגע בטוח
29/06/2018 | 02:52
1
19
אבל זה לטובתה בסך הכול(לטווח הארוך) על תריב איתה ללא סיבה כי זה הכי פוגע,אבל כן  תשמור מרחק ממנה,כי זה קשר לא בריא(בעיקר בשבילה)
לצפיה ב-'בכל פרידה נפגעים'
בכל פרידה נפגעים
05/07/2018 | 13:41
6
ואתה עושה את זה הכי פחות שאפשר. אם היית שוכב איתה ולא מעוניין בה יותר (גם לא בתור ידיד) או אחרי נפרד ממנה הפרידה היתה יותר פוגעת. אתה עשית את זה בצורה הכי פחות פוגעת שאפשר. ומה לעשות להיפגע זה חלק מהחיים. עוברים את זה.
לצפיה ב-'לא צריך לשקר'
לא צריך לשקר
07/07/2018 | 19:49
1
14
למרות שאכפת לך ממנה, ההסברים העדינים לא יעזרו. כל עוד אתם בקשר היא תמשיך לצפות שיום אחד הקשר ביניכם יתהדק ויהפוך לרומנטי.
ברור שאין לה בעיה להמשיך להיות איתך בקשר, היא מצפה שבשלב מסוים תשתנה דעתך. 
לכן, לא יהיה מנוס אלא לנתק קשר איתה. איך לעשות את זה? בדרך הכי מכובדת.
לדעתי אין צורך לשקר או לפברק מריבה. כמו כל אותן שיחות שהיו איתה בהן הסברת והבהרת לה שלא יהיה ביניכם קשר רומנטי, עליך להסביר שמכיוון שאכפת לך ממנה וכדי שהיא תוכל להמשיך הלאה ולפתח קשרים עם גברים אחרים, עליכם לנתק קשר. זה יהיה כואב לשניכם אך זה לטובתה. 

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם.'
תודה רבה לכולם.
10/07/2018 | 11:00
2
לצפיה ב-'המלצה על אפליקציות להיכרויות?'
המלצה על אפליקציות להיכרויות?
18/06/2018 | 17:47
1
50
לפני שנה סיימתי קשר של 5 שנים, עם מי שהיתה ארוסתי.
התחלתי דף חדש בחיים, אני במקום הרבה יותר טוב ומוכן להתקדם קדימה.
אני מחפש קשר רציני ואמיתי.
חבריי חזקים בנושא הטינדר.. אך בשל הרצון שלי למצוא קשר רציני זה נראה לי פחות האפליקציה המתאימה עבורי.
פרט לטינדר, על איזו עוד אפליקציה הייתם ממליצים?

לצפיה ב-'אני לא ניכנס לאתרי הכרויות'
אני לא ניכנס לאתרי הכרויות
20/06/2018 | 03:18
48
אבל ממה שידוע לי באמת בטינדר יש קצת אוירת בית זונות,לעומת זה יצאו משם גם לא מעט זוגות שהתחתנו בסופו של דבר,כך שלא צריך לפסול גם את זה,חוץ מזה אתה יכול לנסות גם להכיר אפילו פה בתפוז דרך פורום הכרויות,וגם דרך הפיסבוק זה אפשרי(דרך חברים משותפים),יש בפיסבוק גם  כל מיני קבוצות סגורות שאם תיהיה פעיל שם אולי יצא לך מזה משהו חיובי,בהצלחה :)
לצפיה ב-'אהבה רומנטית'
אהבה רומנטית
14/06/2018 | 08:17
7
159
כמה זמן היא מחזיקה מעמד..
מתי זה כבר הופך להרגל?
לצפיה ב-'לדעתי גג שנתיים '
לדעתי גג שנתיים
14/06/2018 | 22:32
56
ואז מתפכחים
או שמתרגלים
אבל ההתאהבות עוברת ומתחילים לחפש ולמצוא דפקות...
ואחרי מספר שנים בוגדים כי רוצים את הפרפרים האלה שהיו פעם בבטן..

עצוב
לצפיה ב-'אין לזה תשובה'
אין לזה תשובה
15/06/2018 | 17:33
3
47
בעיניי, ואני לוקח דוגמא מהמערכות יחסים שלי, תמיד מחזיקה מעמד.

כשבוחרים לסיים קשר, לא תמיד הסיבה היא שהאהבה הרומנטית לא מחזיקה מעמד...
לפעמים זה, בגלל שקר, בגלל בגידה, בגלל חוסר אמון, בגלל אלימות, בגלל חוסר הבנה,

בגלל המון פרמטרים שלפעמים אינם קשורים לרומנטיקה או אהבה, אלא במשהו אחר לחלוטין...

אז לשאלה שלך, אין תשובה. ויש כל כך הרבה תשובות. זה כן ולא, זה כן כזה, וזה לא כזה... אני מציע לך לבחור בכן.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
16/06/2018 | 08:10
2
51
אבל בגילאים מבוגרים יותר הראייה שונה 
מתחתנים עם האדם שאוהבים ואחרי 30 שנה מגלים שהשתננו והאהבה קיימת אבל במשך השנים מכירים עוד אנשים וגם אותם אוהבים 
ומה זו בכלל אהבה רומנטית
והאם אפשר לאהוב כמה אנשים בצורה כזו 
המון שאלות. ..
לצפיה ב-'השאלה היא, למה לשאול בכלל?'
השאלה היא, למה לשאול בכלל?
16/06/2018 | 18:25
18
לצפיה ב-'את מודעת לזה שאצל כל זוג זה שונה נכון?'
את מודעת לזה שאצל כל זוג זה שונה נכון?
19/06/2018 | 15:46
34
אפשר לאהוב אחד את השני כל החיים(שזה די נדיר בימנו),ואפשר גם שאחרי כמה שנים לא תישאר כבר שום אהבה,זה תלוי בהמון גורמים,ואת לא צריכה לחשוב מה יהיה עוד 30 שנה את צריכה לחשוב על עכשיו,את רוצה לאהוב?את רוצה שיאהבו אותך?אז תתני אמונה באהבה ותחשבי תמיד בצורה חיובית כלפי האנשים שאת מכירה,זה הבסיס הכי חשוב אחרת לא תכלי לקבל אהבה שתמשך לאורך זמן,ולגבי מה ששאלת בסוף,אז אהבה רומנטית זה שמוכנים לעשות אחד בשביל השני כמעט הכול,שלא נותנים בחיים לשום גורם מבחוץ להרוס את מה שיש לכם,ששמים תמיד את הבן/בת זוג בסדר העדיפות העליון של החיים שלכם,,שמרגישים געגועים אחד לשנין,שמרגישים אושר  ותחושת רוגע,ושיש כמובן תשוקה חזקה,זה כמובן משתנה עם השנים,אבל עדיין אם תמיד נשים אחד את השני בסדר העדיפיות העליון,אז הזוגיות תישמר,והאהבה תישאר,הכול תלוי בכמה אנחנו מעריכים את מה שיש לנו,ואם אנחנו באמת מאושרים,אישית אני בחיים לא אהבתי כמה בחורות בו זמנית,ואני מאמין שאוהבים מישהי באמת לא יכולים לתת לדבר כזה לקרות,אבל כמובן שאפשר להימשך לכמה אנשים בו זמנית,השאלה רק מה עושים עם זה(וזה כבר עיניין של אופי וכל אחד פועל בצורה אחרת,הרב בוגדים בסופו של דבר בשלב כלשהו בחיים),מצטער על הסוף הלא כל כך אופטימי,אבל החדשות הטובות שיש גם אנשים שלא בוגדים,וישנה עדיין אהבה שנמשכת לכל החיים,זה המון תלוי בנו ובאמונה שלנו
לצפיה ב-'שלום'
שלום
19/06/2018 | 16:27
19
יש הבדל בין אהבה ומאוהבות. המאוהבות פחות חשובה ועוברת מהר, אף שהיא נעימה וחזקה. האהבה נשארת הרבה, לפעמים כל החיים. אהבה רגש חשוב מאד, שיוצר יחסים מורכבים ומעניינים בין אנשים ומאפשר לתת דאגה ועזרה הדדיות. לפני שמתחתנים, חשוב לבדוק שאוהבים ומתאימים מספיק להישאר ביחד כל החיים, גם בזמנים הקשים שיכולות להיות מריבות.

לצפיה ב-'אהבה ויחסים '
אהבה ויחסים
02/07/2018 | 18:04
10
אהבה יכולה להחזיק לעד, אך ביום בו בן הזוג שלנו מתחיל להיות עבורנו מובן מאליו זה היום בו אנו שוכחים את עצמנו. הזוגיות איננה דמות לה צריך לתת דין וחשבון, הצדקות או תירוצים...

מוזמן ללמוד בידיוק כמוני מהמטפלת הזוגית הטובה ביותר

ריקי לוין.

לצפיה ב-'כמה זמן אחרי שהיא התאלמנה אפשר לנסות להזמין אותה לדייט?'
כמה זמן אחרי שהיא התאלמנה אפשר לנסות להזמין אותה לדייט?
14/06/2018 | 23:27
55
היא הייתה נשואה 40 שנה.
לצפיה ב-' מה קורה לי, כאשר אני חושב על אהבה . '
מה קורה לי, כאשר אני חושב על אהבה .
10/06/2018 | 23:03
4
81

כאשר אני חושב על אהבה
השיגרה האפורה נשכחת .
נשמתי נוסקת לעולמות קסומים
ומבלי להסביר את הפשר,
משאלותי מתגשמות על הגשר.

כאשר אני עוסק בדבר מה, כגון,
כותב שיר, סיפור, או סתם הזייה
שבהן מוזכרת המילה אהבה -
חום ורוגע מתכנסים בתוכי
ואני מתאווה לחבק את כולם
ולהעתיר מטובי לעולם.

כאשר אני חובק אותך בזרועותי
שנינו אוצרים את נשימתנו.
מבקשים לעצור את הזמן,
ולהנציח את רגעי האושר.
גידי

"הגשר" - גשר המישאלות ביפו העתיקה.

לצפיה ב-'כמה נכון כמה אמיתי...'
כמה נכון כמה אמיתי...
11/06/2018 | 22:46
1
22
רגעים...
לנצל את הרגעים...
גם כאן ממרום גילנו הכמעט מופלג...
גם כאן - בוקר בוקר לפני שהוא יוצא והולך אחרי הכבשים...
            אור ראשון, אני מכינה לו את התיק המיושן... כריכים
            ירקות חתוכים שהוא אוהב מפזרת מלח ומיץ לימון...
            וספל קפה שחור חזק עם הל שמתבשל ונמזג...
שפתיים חמות... נשיקה... ברכה חיבוק - כך בכל בוקר ליום חדש...
ובערב... לפני חשיכה העדר חוזר למכלאה... והגבר שליעולה במדרגות אל המרפסת המזרחית האחורית... כל מדרגה וההתרגשות הזו עולה וגועשת
מחכה מצפה...
את נעלי העבודה יחלוץ לפני הכניסה אל פנים הבית... רואה אותו במבט צדדי...
מהמטבח.
'הגעתי' הוא יקרא בעודו חוצה את הסלון אל המקלחת...  אני כולי עסוקה בהכנת הארוחה... עומדת מול הכירה או הכיור... וחיוך קטנטן עולה...על שפתי... חיוך ממזרי קצת...
מניחה את הסלטים אל שולחן המטבח... שומעת מקשיבה לקול המים שיורד  מהטוש אל גופו העירום... עוברת עליו כטיפה אחת... מהפדחת אל המצח דרך הפנים אל הסנטר... קופצת אל החזה נוגעת בזרוע אל הבטן... אל ה... ועד לרצפה וחוזר חלילה...מודיעה לו 'האוכל כבר חם'... מוזגת לו כוס גדולה של סודה קרה במיוחד... יושבת מולו... מביטה בו. ואוהבת מאוהבת... מנסה להנציח את הרגע... לחוש את הריח שלו... שבו. לנשום אותו.
על המרפסת ניצב ספסל נדנדה... מציע שנצא ונשב לנו ככה בכייף אל מול המדבר הגדול... אל השמש ששוקעת עומדת להעלם ללילה... ואני בתוכו... בין זרוע לחזה. מחבק...
חשה כיצד הוא נושם אותי... מריח אותי... הוא אומר לי בלחש שהוא נזכר...
'ספר לי' אני מבקשת מגבר ששלושה מילים מפיו יוצאים ביומיים - לפחות. האיש הקשוח שאני מכירה בתבל... שיש בו פנימה בתוך תוכו נשמה של ילד... ילד שבוי בתוך גבר מבוגר... אוטוטוטו מזדקן... שאוהב.
'את זוכרת...' הוא שואל אומר... לעצמו... אולי לי? מקפיד לספר רק על הרגעים היפים הסוערים שלנו... של אהבה בלתי אפשרית שניצחה שעלתה לגבהים מדהימים - והתרסקה... וחזרה מעט שונה... בוגרת, מיוסרת, מחושבת... שהחלה בצעד אחד קטן קדימה... ביד רועדת... חוששת מבקשת מתחננת שלא נעזוב עוד לעולם - לבד.
כך אנחנו עוברים על רגעים, על דקות... שעות ימים... כולם יפים... מתוקים של אהבה 
לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
13/06/2018 | 17:58
37
סופרת - משוררת...
את מיטיבה לכתוב ולעורר זיכרונות שכיף להתרפק עלייהם
תענוג לקרוא את כתבייך ולהפנים,
כי אצל כולנו בני הדור ההוא זה כמעט זהה.
להבדיל רק בניואנסים דקים
להתרפק על העבר להיזכר ולהוריד דמעה לא של צער -
אלא של כמיהה לימים יפים .
תודה על תגובה נהדרת
גידי 
לצפיה ב-'בתור שיר לא אהבתי'
בתור שיר לא אהבתי
01/07/2018 | 05:19
3
ידוע שאהבה ויצירה מיטיבות לנפש, התיאור איך הן מיטיבות כאן לא מקורי ונראה רגשני ולא משכנע. חבל. אם התכוונת לכתוב תיאור מצב מהחיים, אוכל להזדהות עם השפעת האהבה עליך שזה חשוב.

לצפיה ב-'מדהים ! '
מדהים !
02/07/2018 | 18:13
5
פשוט מרגש
לצפיה ב-'פיצוי'
פיצוי
12/06/2018 | 08:48
2
72
רק רציתי פיצוי
על זה שלא היית
על זה שהלכת
פיצוי קטן
מלא ברוך ובחמלה
והוא נגע בי...הפיצוי
והיה יפה כל כך
ומגעו מלא בטוב
אבל לא יכולתי לקבל...
הפיצוי לא ירד בגרון

לצפיה ב-'הפיצוי....'
הפיצוי....
13/06/2018 | 13:22
28
שיר יפה אבל.. לא ירד בגרון.. גרם לי לחשוב על דבר אחד 

לצפיה ב-'שיר נחמד ודי יפה '
שיר נחמד ודי יפה
01/07/2018 | 05:20
8
חוץ מהבדיחה הפשוטה בסוף "לא ירד בגרון".

לצפיה ב-'אתר הכרויות'
אתר הכרויות
10/06/2018 | 22:46
1
56
היי נכנסתי לאתר lovely וממש התרשמתי לטובה 
אתר ידידותי ואמין , אנשים רציניים  ממש נהנת להכיר 
http://takeme1.us/lir/lovley נסו גם אתם :)
לצפיה ב-'לא נכנסתי לקישור ... לא ברור לאן הוא מוביל. '
לא נכנסתי לקישור ... לא ברור לאן הוא מוביל.
11/06/2018 | 19:33
7
לצפיה ב-'מחפש אותך'
מחפש אותך
07/06/2018 | 15:07
1
81
לשיחות מייל שוות elieli99sh@gmail.com
לצפיה ב-'מחכה לנכונה שרוצה שיחות מעניינות במייל..,..והתכתבות חמה'
מחכה לנכונה שרוצה שיחות מעניינות במייל..,..והתכתבות חמה
13/06/2018 | 16:57
10
לצפיה ב-'פגישת מחזור... של הבעל...'
פגישת מחזור... של הבעל...
02/06/2018 | 13:12
2
163
הם בני 61... והם נפגשים בכל עשור פעם אחת...
היו מפגשים יותר גדולים והיו כאלה של מעט פחות...
הפעם?
הפעם הרבה מאוד לקחו את המפגש הזה לתשומת ליבם כי...
כי הם בני 61 והמחזור הבא יהיו בני 70...
אז זה כמעט עכשיו ועוד פעם או לעולם לא... דרך הטבע באדם...
בני 61.

הם באו למפגש מכל הארץ כולה... ממדינות שונות באירופה, גם מארה"ב וממדינות דרום אמריקה...! לא יאומן.

המארגנים ביקשו שהמוזמנים... נולדי אותה שנה... יבואו איש בגפו... אשה בגפה...
הרב המוחלט עמד בדרישה אלה שאנחנו... חחחח תרגמנו את הבקשה מעט אחרת (הופס - לא קרה שום דבר רע...) כי בהזמנה כתבו במפורש סך ליחיד... סך לזוג והכוונה היתה זוג... ששני בני הזוג הם בני אותו שכבת גיל... ויש להם כמה וכמה ויותר זוגות שכאלה... להוציא זוג אחד כל אותם הזוגות הגיעו... לא יאמן.
את ה(פדיחה) הבאנו בכניסה לשטח הכינוס... שם גם אמרתי לו 'הרם עוגן ושוט'... באמת שיחררתי אותו להיפגש, להתחבק ולנשק... להתנשק והכלללל בכייף שלו /שלהם/שלהן...
זמן איכות לטעום את המאכלים שהוגשו על שולחנות ערוכים בטוב טעם... ומעט 'לקוחות' שהרי הזמן קצר והרשימה ארוכה... והם מתחבקים ומנשקים ומתנשקים... מספרים כמה מילים שואלים וממשיכים... לוגמים מכוסיות היין שהוגש צונן... וכך כמו מרחפים בזמן שאול אל ילדותם/נערותם/בגרותם...

כך אני עומדת לי בין אשכולות ענבים ללבנה חמצמצה וקרקרים שומשום עליהם... ניגש אלי בן 61 מהכנס ושואל אותי לשמי. עניתי בטבעיות 'ריקי'... מיד הבנתי את הטעות... והוספתי 'אני נספחת... לא שייכת'... לגם מכוס היין הניח בידי כוס מילא ביין נהדר ושאל 'אז...' אמרתי לו שאני רעייתו... צחק לרגע ואמר 'אבל הוא היה נשוי לרותי...'
'לא' עניתי
'מה אני אגיד לך...' המתיק עימי סוד בן המחזור...
'הם אידו יחד את הבתולים שלהם בגיל מאוד מאוד צעיר...'
ושתק... שמה? מה? מה לו לגבר לספר את החוויות המיניות של בעל לאשתו... ואץ 'לספר לחבר'ה'
רותי הגיע לכנס מיונייטד סטייט אוף אמריקה... אמרה לי וגם קרצה לי שהיא 'מאוד מאוד מתגעגעת לארץ'... ובכלל 'אני ישראלית באמריקה' צילמנו סלפי... מזכרת מכנס מחזור שלא הייתי אמורה להשתתף...היה טעים.

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
05/06/2018 | 18:43
54
היה טעים ?
ונעים גם, הבנתי.
הועלו זיכרונות מלפני יובל כמעט. 
מפגש נחמד .
הרי את ואישך נשואים כמעט אותה תקופה שאת ממש חלק ממנה
ספרי עוד  חוויות מהשנים ההם.
כאלה שנעים להיזכר.
גידי 
לצפיה ב-'באמת לא נעים'
באמת לא נעים
07/06/2018 | 10:11
47
זה עניין שלכם אם אתם רוצים לדבר על העבר שלכם.
בכל מקרה, את כותבת מאוד יפה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אורנה זכאי - יועצת משפחתית
אורנה זכאי
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה