לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65886,588 עוקבים אודות עסקים

פורום משפט פלילי

ברוכים הבאים לפורום משפט פלילי.

הפורום יענה על שאלות בסיסיות בתחום המשפט פלילי, יספק מידע ותמצית התנהלות בתחום הפלילי.
הפורום מנוהל ע"י עו"ד אביתר גולני, אשר עוסק בתחום המשפט הפלילי ודיני תעבורה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משפט פלילי

הפורום יענה על שאלות בסיסיות בתחום המשפט פלילי, יספק מידע ותמצית התנהלות בתחום הפלילי.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום הוא פורום אינפורמטיבי בעקרו. נשתדל לתת מענה מלא לכל שאלותיכם.
אך יש לזכור, הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי ובטח לא תחליף לאחד.
המשתתפים בפורום מתבקשים לשמור על שפה מכובדת ודרך דיון.
לא יהיו השמצות, לשון רע ופגיעה בכבוד האדם, אפליה או גזענות באשר הן.
המשך >>

לצפיה ב-'צו איסור יציאה מן הארץ'
צו איסור יציאה מן הארץ
19/10/2017 | 17:16
7
מהי הפרוצדורה והעלות להוציא צו איסור יציאה מן הארץ ?
מתכנן להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות ובנוסף אני יודע שהנתבע מתכנן לצאת לחו"ל לתקופה ארוכה.
תודה על הענות המהירה
לצפיה ב-'מה כדאי לעשות לאחר שהגישו עליי תלונת שווא על איומים?'
מה כדאי לעשות לאחר שהגישו עליי תלונת שווא על איומים?
16/10/2017 | 16:38
1
14
שכן של סבתא שלי הגיש עליה תלונת שווא במשטרה שהיא איימה לרצוח אותו עם אקדח שברשותה.
היא בת 84 ומעולם לא דיברה איתו...
השכנים הם חבר'ה הזויים מחסידות גור. סבא וסבתא שלי גרים בערד ויש שם בעיה קשה שם עם החסידות.
היא נחקרה במשטרה והאקדח הוחרם...
הם מנסים למרר לסבא וסבתא שלי את החיים בשביל שיעזבו.
אני יודע שתלונת שווא זאת עבירה די חמורה. בטח תלונת שווא על איום ברצח...

מה כדאי לעשות במישור הפלילי/ האזרחי ?

נוה

לצפיה ב-'תלונת שווא'
תלונת שווא
( לעמוד שלי בתפוז )
19/10/2017 | 16:22
15
שלום רב, אני הייתי ממליץ על תלונה נגדית.
לצפיה ב-'שלום רב, טענה מקדמית.'
שלום רב, טענה מקדמית.
11/10/2017 | 01:20
1
16
שלום לכולם,
באילו תנאים ניתן לערער על פגם בכתב האישום?
האם בכתב הערעור יש להתייחס להאשמות התביעה,או שמא להתייחס אך ורק לדחיית הטענה המקדמית ופירוט הסיבות להתנגדות להחלטת השופט לדחות את הטענה.

תודה
לצפיה ב-'ערעור על טענה מקדמית'
ערעור על טענה מקדמית
( לעמוד שלי בתפוז )
19/10/2017 | 16:21
3
שלום רב, בהליך פלילי אין ערעור על החלטות ביניים או החלטה אחרת, רק בערעור כללי. החריג החלטה על פסלות שופט. 
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לתביעות קטנות'
שאלה בנוגע לתביעות קטנות
10/10/2017 | 11:50
17
חג שמח,
האם אפשר להגיש תביעה קטנה דרך האינטרנט או שחייב לגשת לבית המשפט ולהגיש את התביעה?
וכמה זמן בממוצע לוקח מרגע הגשת התביעה הקטנה עד שהיא מטופלת?
תודה לעוזרים ��
לצפיה ב-'שלום וברכה'
שלום וברכה
27/09/2017 | 09:55
1
24
שלום
ברצוני לשאול האם יש אפשרות לעד מחו"ל? האם יש אופציות למתן עדות מגורם שלא נמצא בארץ?
גמר חתימה טובה
לצפיה ב-'עדות מחו"ל'
עדות מחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
19/10/2017 | 16:19
2
שלום רב, אם הבנתי את שאלתך, האם יש אפשרות להעיד מחו"ל, מדובר בהליך חריג ביותר. העקרון שעד צריך להתייצב בבית משפט על מנת להעיד, יש מקרים, דוגמת טלנסקי, שתנתן אפשרות לעדות מוקדמת.
לצפיה ב-'מתעניין בעקבות שאלה שנשאלה בפורום '
מתעניין בעקבות שאלה שנשאלה בפורום
17/09/2017 | 11:51
1
34
עיינתי בעמודים ונתקלתי בשאלה ובה אדם נחקר בגין שימוש בסמים והתיק נסגר ונאמר כי לא נשאר אף רישום שעלול לפגוע בו בתהליך הוצאה ויזה בארה"ב.
במידה ואכן יש לי רישום פלילי (ללא מאסר) האם פוגע בי בהוצאה ויזה לארה"ב?
לצפיה ב-'רישום פלילי'
רישום פלילי
( לעמוד שלי בתפוז )
24/09/2017 | 07:43
21
שלום רב, הייתי ממליץ לך לפנות לייעוץ בעניין זה עם מי שעוסק בתחום. מניסיון עם לקוחות עבר יש בעייתיות עם רישום פלילי לקבלת ויזה לארה"ב, אך יש גם היבטים נוספים לאישור או דחיית הבקשה. לכן, לתשובה מלאה הייתי ממליץ שתפנה לגורמים שזה עיקר עיסוקם.
לצפיה ב-'סירוב לחשמל למחסן בעל ארנונה נפרדת (אותו מגרש)'
סירוב לחשמל למחסן בעל ארנונה נפרדת (אותו מגרש)
06/09/2017 | 22:52
1
36
שלום,

מגרש ועליו בית שבו פנסיונרית ולידו מחסן מגודר כניסה נפרדת לכביש וארנונה נפרדת.
עירית חיפה מסרבת לתת אישור לחשמל (תיקחו מהדירה) ואנחנו לא רוצים לטרטר את הקשישה כי לקשישים זה בעיה.
האם הם יכולים לסרב כשבעצם זה מבנה חוקי שפעם בתכנון במסמכי העיריה היתה שם מכבסה?
זקוקים לקו תאורה ואיוורור.

בתודה, יהודה
לצפיה ב-'תנסה לשאול בפורום ועד הבית '
תנסה לשאול בפורום ועד הבית
17/09/2017 | 11:06
13

תנסה לשאול פה, זה לא קשור לפורום
לצפיה ב-'חברת עורכי דין - נבצרות'
חברת עורכי דין - נבצרות
03/09/2017 | 17:47
27
האם חברת עורכי דין שבעליה היחיד היה עורך דין, שלצערי הלך לעולמו,
יכולה להמשיך להתנהל כשחתימותיו דרושות למסמכי הבנק? האם אפשר למנות מישהו שיחתום במקומו?
הם חייבים לי כסף ואומרים שעכשיו אמתין בסבלנות לכל הסידורים כי לא היה לו שותף בעל זכות חתימה. יכול להיות מישהו מיופה כח לעורך דין?
?
לצפיה ב-'מחפש עו"ד מומחה מועצות כפריות'
מחפש עו"ד מומחה מועצות כפריות
23/08/2017 | 18:12
27
רצוי יליד או ותיק במושב ממרכז הארץ,
הנושא, התנהלות בררנית בנושאי מקרקעין ועוד.
פיצול או מכירה של משק עזר.

לצפיה ב-'מעוניינת להתייעץ בהודעה פרטית'
מעוניינת להתייעץ בהודעה פרטית
16/08/2017 | 02:20
2
30
אני רוצה להתייעץ לגבי עניין פלילי פסיכיאטרי ולא נעים לי לרשום בפורום. האם אפשר לשלוח הודעה פרטית? תודה
לצפיה ב-'ייעוץ פרטי'
ייעוץ פרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 06:40
1
39
שלום רב, בהחלט תוכלי לפנות אליי דרך המייל או הטלפון שבאתר ואשמח לענות. www.golani-law.com .
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר. תודה'
שלחתי לך מסר. תודה
17/08/2017 | 00:43
20
שלחתי לך מסר. תודה
לצפיה ב-'תיק במשטרה - סעיף 382 (ג)'
תיק במשטרה - סעיף 382 (ג)
14/08/2017 | 10:02
1
54
שלום, אני ובן זוגי נעכבנו בתחנת משטרה עקב מכות שרבנו.
אני חשודה בתקיה הגורמת חבלה ממש   - בן זוג. והוא כפי שהבנתי אלמ''ב.
עליו ניתן לראות את החבלות ועלי רק סימנים כחולים מעטים.
היום זה היום השלישי למעצר הבית שלנו וצו הרחקה של 15 יום.
הייתי רוצה לדעת האם יכולהל להיות כאן הרשעה נגדי עפי סעיף זה - 382 (ג)?
הכוונה היא האם התיק הזה יעבור להגשת כתב אישום?
אודה מאוד על התשובה
לצפיה ב-'הגשת כתב אישום'
הגשת כתב אישום
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 06:37
28
שלום רב, שיקולי הגשת כתב אישום הם שילוב של המלצת הצוות החוקר במשטרה והחלטת הממונה בתביעה, בהתאם לסוג התיק והראיות.
לומר לפי הנתונים שמסרת מה תהיה ההחלטה זה קצת יומרני. יש מספר רב של שיקולים וההחלטה יכולה להיות שונה מממונה לממונה.
לצפיה ב-'רישום פלילי לקטין'
רישום פלילי לקטין
11/08/2017 | 12:42
1
29
שלום,
כשהייתי בן 17 היה לי עימות עם בן משפחה ונלקחתי למשטרה, נפתח לי תיק פלילי ולאחר מכן נפשתי עם קצינת מבחן רק פעם אחת שאמרה לי שתמליץ לסגור את התיק. התיק אכן נסגר כשהפכתי לבן 18 אך הבנתי שהרישום עדיין נותר. לא הורשעתי.

רציתי לשאול האם
1. בעת הדפסת דוח פלילי מהמשטרה (תעודת יושר) האם תופיע העבירה שביצעתי כשהייתי קטין?
2. העבירה בוצעה כשהייתי בן 17, אך נפגשתי עם קצינת מבחן והתיק נסגר ללא הרשעה כשהייתי בן 18. האם זה אומר שחלות עליי תקופות התיישנות של בגיר או של קטין? שוב חשוב לי לציין שבעת רישום התיק הפלילי והעבירה הייתי בן 17, אך התהליך הסתיים והתיק נסגר רק בגיל 18 לאחר פגישה עם קצינת מבחן ללא הרשעה.

לצפיה ב-'רישום פלילי קטין'
רישום פלילי קטין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2017 | 18:37
27
שלום רב, לעניין תעודת יושר, רישום זה לא יופיע ואין מניעה בעניין. מבחינת התיישנות, חלים עלייך דיני הקטין, רלוונטי מועד ביצוע העבירה ולא המועד בו הסתיימו ההליכים המשפטיים.
לצפיה ב-'צילום אנשים ופרסום תמונתם ללא ידיעתם/אישורם'
צילום אנשים ופרסום תמונתם ללא ידיעתם/אישורם
08/08/2017 | 09:49
4
51
שלום רב,
בתור צלם חובב אשמח לדעת מה אומר החוק לגבי צילום אנשים (כולל ילדים) ופרסום התמונה באינטרנט או מגזין צילום ללא אישורים או אישור הוריהם

בפרט מה ההגדרה של מרחב ציבורי, לדוגמה אדם שנמצא בחצר ביתו, האם מותר לצלמו ללא אישורו, או אדם שעומד במרפסת ביתו או נראה דרך החלון, ומה לגבי בניין מגורים משותף, האם האיזורים המשותפים כמו הלובי או המדרגות אל המדרכה החיצונית נחשבים מרחב ציבורי שמותר לצלם בו ללא אישור ?

תודה רבה
לצפיה ב-'הגנת הפרטיות- צילום'
הגנת הפרטיות- צילום
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2017 | 16:58
1
64
שלום רב, התשובה לשאלתך נמצאת בס' 2 לחוק הגנת הפרטיות- פגיעה בפרטיות היא אחת מאלה- (3)   צילום אדם כשהוא ברשות היחיד; (4)   פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו. איזורים משותפים של בניין משותף נחשבים שטח פרטי שכן מי שלא גר שם רשאי להכנס רק באישור. כך שלמעשה אם אתה מצלם אדם במרחב הפרטי שלו לא אישורו אתה פוגע בפרטיותו, גם אם אתה על שטח ציבורי.
לצפיה ב-'אתה מבלבל מושגים'
אתה מבלבל מושגים
13/08/2017 | 07:52
32
אתה מבלבל בין "רשות היחיד" למושג "שטח פרטי", שלא מוזכר בחוק. בחוק לא מדובר על מי הבעלות של הקרקע עליו עומד המצולם, מבחינת זכויות קניין כמבחן העיקרי.

"כלומר, גם אם ניתן להיעזר במבחן הקנייני כמבחן עזר, אין לראות בו בשום פנים ואופן מבחן מרכזי, ויש גם לזכור את מגבלותיו במקרים שאינם חד-משמעיים."
לצפיה ב-'פסיקה מלפני עשרות שנים קבעה חד משמעית:'
פסיקה מלפני עשרות שנים קבעה חד משמעית:
12/09/2017 | 16:19
1
31
כשאדם נמצא במקום ציבורי, הוא יכול לצלם כל מה שהוא רוצה, מי שלא רוצה שיראו אותו שיסגור וילון אחרת הוא נחשב כמציג עצמו לציבור.

הבעיה היחידה היא כאשר מצלמים מישהו ברשות הרבים במטרה לביישו.
כאן נדרש המבחן האובייקטיבי אם המעשה מבייש (שלא יעשה אז לא יתבייש) , והאם המעשה נחשב למבייש (מישהו משתין במקום ציבורי) אז שלא ייעשה.

כל כך פשוט
אבל הפורמט של הפורום הזה, כך נראה, הוא לזרוק מברקים ולהפנות אנשים לעו"ד אישית, בפעילות עיסקית, מה שאיננו נכון בפורומים וגם מציג מצג-שוא של כביכול עזרה בעוד שמדובר בקידום עסקיו של הנ"ל.

לצפיה ב-'לפי מה שאתה כותב... מותר לעמוד מחוץ לבית'
לפי מה שאתה כותב... מותר לעמוד מחוץ לבית
12/09/2017 | 17:11
20
לכוון את עדשת הזום דרך תריס פתוח
ולצלם אדם בתוך ביתו... ואחר כך גם תגיד לשופט שזה "כל כך פשוט"...
לצפיה ב-'פתיחת תיק פלילי'
פתיחת תיק פלילי
02/08/2017 | 14:36
1
53
חודש לאחר פסק -הדין בנושא חלוקת ירושה ,
התגלו מעשים פליליים שנעשו בתיק ביהמ"שעל ידי המתנגדת לצוואה.
האם בשלב זה, עליי לפנות עו"ד פלילי ולפתוח את התיק מחדש ,
בכדי לדון בעניין העבירה הפלילית, שבוצע בתיק ?
לצפיה ב-'חשד לפלילים'
חשד לפלילים
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 14:05
32
שלום רב, במקרה שכזה הכתובת הינה תלונה במשטרה. לעניין פסק הדין, מדובר בענייני מעמד אישי שאינני בקיא בהם, רצוי שתפנה לייעוץ בתחום זה, אולי עם עו"ד שטיפל בך אם היה כזה. 
לצפיה ב-'רישום משטרתי לבגיר'
רישום משטרתי לבגיר
25/07/2017 | 18:29
2
40
שלום אשמח לעזרתכם בשתי שאלות.

1. כשהייתי בגיר נפתח לי תיק פלילי עקב ריב עם אחותי שצעירה ממני בשנה. אכן הודיתי שתקפתי אותה אך לא הועלתי לדין, והתיק נסגר עקב חוסר עניין לציבור. מהו העונש לתקיפת בן משפחה שנעשתה על ידי בגיר (בן 17) והאם הרישום המשטרתי ימחק אוטומטית?

2. במהלך הריב נפצעה אחותי בשפה אך ללא שום חבלה נוספת. הייתי בן 17 בעת המקרה והיא שנה מתחתיי. רציתי לדעת מהי הסבירות שהרישום המשטרתי יבוטל אם אגיש בקשה והאם המשטרה מבטלת רישומים של תיקים אשר נסגרו מחוסר עניין לציבור בכלל?

תודה.

לצפיה ב-'מחיקת רישום פלילי'
מחיקת רישום פלילי
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2017 | 18:45
1
42
שלום רב, ראשית עליך להבין שמה שיש לך אינו רישום פלילי הלכה למעשה. אין כאן הרשעה.מדובר בתיק שנסגר, במקרה שלך מחוסר עניין. לכן קיים רישום של תיק סגור. רישום זה ייראה רק על ידי גורמים מוסמכים (בעיקר גופים בטחוניים). לא ניתן להציגו.
עונש על תקיפה בתם הוא עד שנתיים מאסר ותקיפה הגורמת חבלה של ממש עד שלוש שנות מאסר. התיישנות הרישום במקרה של תקיפה סתם חמש שנים ועם חבלה של ממש 7. 
לצפיה ב-'ביטול רישום משטרתי לקטין שתקף קטינה'
ביטול רישום משטרתי לקטין שתקף קטינה
27/07/2017 | 17:19
51
ראשית, אני שמח על פתיחת הפורום מחדש ומאחל לך הצלחה בניהולו.
שנית, ברשותך אתקן אי-דיוקים שנפלו בתשובתך:
1. שתי העבירות שציינת הן מסוג עוון (סעיף 24 לחוק העונשין). על כן המועד לביטול אוטומטי של רישום משטרתי בגינן (מה שאתה מכנה: "התיישנות הרישום") היה צריך להיות זהה, אבל:
2. העבירה השנייה שציינת, תקיפה הגורמת חבלה של ממש לפי סעיף 380 לחוק, אינה נוגעת לשאלה, משום שהשואל, בהיותו קטין (ולא בגיר כפי שהוא כתב בטעות), תקף את אחותו הקטינה, ואם גרם לה חבלה של ממש, סעיף העבירה הנכון, לדעתי, הוא 368ב(א) לחוק, וזו אכן עבירה מסוג פשע (משום שעונשה המרבי הוא חמש שנות מאסר, ולא שלוש).
3. המועד להגשת בקשה לביטול רישום משטרתי על חשד לעבירה מסוג עוון, שעבר קטין, הוא שלוש שנים מיום האירוע; אך גם אם לא תוגש בקשה, הרישום עשוי להתבטל “אוטומטית” בחלוף חמש שנים מאותו מועד, אם לא תהיה לגורם המוסמך במשטרה סיבה להשאירו (כגון רישום נוסף על חשד לעבירה שעבר אותו אדם).
4. המועד להגשת בקשה לביטול רישום משטרתי על חשד לעבירה מסוג פשע, שעבר קטין, הוא חמש שנים מיום האירוע (הכול כמפורט בתקנות המרשם הפלילי ותקנת השבים (אמות מידה לביטול רישומי משטרה)).

לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
20/07/2017 | 10:01
1
44
שלום עו"ד גולני,
האם נכון הדבר שאיני יכולה להעיד לטובת בעלי בדין פלילי?
לצפיה ב-'עדות בן זוג'
עדות בן זוג
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2017 | 08:13
38
שלום רב, עקרונית, אישה אינה יכולה להעיד כנגד בעלה וההפך, למעט חריגים מתבקשים. אין שום מניעה שהאישה תעיד לטובת בעלה במסגרת פרשת הגנה (במשפט פלילי). החיסרון, במצב כזה חשופה לחקירה של התביעה שיכולה לנסות להשיג ממנה את הראיה המפלילה.
לצפיה ב-'רישום פלילי'
רישום פלילי
12/07/2017 | 12:01
1
40

נפתח לי תיק פלילי לא הורשעתי ולא נשלחתי למאסר.
מתי נמחק רישום פלילי?

לצפיה ב-'רישום פלילי'
רישום פלילי
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2017 | 21:30
33
שלום רב, מחיקת רישום פלילי הינה בהתאם לסוג הרישום, לדוגמא, במקרה שלך, אין הרשעה, זאת אומרת שלמעשה הרישום שיש לך הוא תיק סגור ללא הרשעה והוא לא יכול להיות מוצג אלא בפני גורמים מאוד ספציפיים כגון גופים בטחוניים. אם הייתה מורשע, זה סיפור אחר, הרשעה בפלילים מתיישנת לאחר 7 שנים, אך אם הוטל מאסר, הדבר תלוי במשך המאסר. עשר שנים לאחר ההתיישנות תמחק גם ההרשעה.לתיקים שנסגרו או אדם נחקר עליהן יש תקופות התיישנות שונות, בהתאם לסוג העבירה פשע 7 שנים מיום סגירת התיק, עוון חמש שנים.  

לצפיה ב-'שאלה... עדות במשטרה יכולה לשמש נגדי?'
שאלה... עדות במשטרה יכולה לשמש נגדי?
11/07/2017 | 11:15
1
45
לצפיה ב-'חקירה/עדות במשטרה'
חקירה/עדות במשטרה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/07/2017 | 17:22
52
שלום רב, באופן עקרוני, בכל חקירה או עדות שאינן תחת אזהרה לא ישמשו כנגד הנחקר/עד, אם עולים חשדות כנגדו במהלך חקירה שלא באזהרה והחוקר מעוניין לחקור אותו עליהן ולבררן, החוקר מחוייב להזהיר את הנחקר בדבר החשדות וליידע אותו בזכויותיו.
לצפיה ב-'שלום....מה זאת חקירה באזהרה?? '
שלום....מה זאת חקירה באזהרה??
09/07/2017 | 12:16
1
59
קיבלתי זימון להתייצב אשמח להסבר קצר
לצפיה ב-'חקירה באזהרה'
חקירה באזהרה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/07/2017 | 17:19
60
שלום רב, חקירה באזהרה הינה חקירה שבאה כאשר עולה חשד כנגד הנחקר בביצוע עבירה. במצב דברים כזה מחוייב החוקר להזהיר את הנחקר בדבר החשדות כנגדו ובגין זכויותיו בחקירה- התייעצות עם עו"ד ושתיקה.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/07/2017 | 10:59
37
שמישו קרוב מאד אליך קשור לאיזשהו פשע , תמיד יחשדו גם בך. 
אם זה לא המצב , צטט אותי 

מנהל/ת הפורום

אודות:
עורך דין אביתר גולני הוסמך כעורך דין בשנת 2005. התמחה ועבד כעורך דין שכיר במשרדו של עורך דין שמואל צנג ז"ל. מבכירי הפרקליטים הפליליים, שם היה חלק מצוו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד אביתר גולני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו