לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68916,891 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'פרק 25 - נוחתים בקירגיסטן'
פרק 25 - נוחתים בקירגיסטן
20/01/2018 | 18:45
32
112
הזוגות מגיעים למדינה הכי נידחת באסיה- קירגיסטן. אל מול נופים עוצרי נשימה,
המתמודדים מוצאים את עצמם במשימות שייקחו אותם אחורה בזמן לתנאי מחייה קדומים.
לצפיה ב-'צפייה מהנה'
צפייה מהנה
20/01/2018 | 21:19
42
לצפיה ב-'חבל לי על הבנים ....'
חבל לי על הבנים ....
20/01/2018 | 21:49
72
לצפיה ב-'לא, ממש 'לא' הגזימו עם המשימות הפיזיות של משקל כבד הקשות....'
לא, ממש 'לא' הגזימו עם המשימות הפיזיות של משקל כבד הקשות....
20/01/2018 | 22:19
1
173
וכל הכבוד לדניאל שבניגוד לאליהו הראה אנושיות ועזר לבנות לסחוב את השטיח הסופר כבד למתלה שלו ליד הנהר.
לצפיה ב-' לגמרי!!'
לגמרי!!
20/01/2018 | 23:26
42
לצפיה ב-'האם הבגידה.... '
האם הבגידה....
20/01/2018 | 23:16
11
186
האם הבגידה של דניאל ואליהו באן וירדן תעלה להם בגמר? כי הרגע הם הוסיפו לעצמם קול שלישי נגדם על לוח החשיפה, מה שאומר שאם הבנות הנבגדות על ידם יעברו את הלג הזה בשלום, רק דניאל ואליהו יעמדו מעכשיו והלאה בעצור. מה שאומר שזה לא רק בגידה מכוערת בחברות הכי טובות שלהם במירוץ שלעולם לא היו שמות להן עצור, אלא גם שגיאה אסטרטגית ממעלה ראשונה שהופכת אותם ליחידים שיעמדו בעצור מהיום והלאה. ועד שפירגנתי לדניאל על זה שעזר להן עם השטיח הוא הרס את הכל. ככה זה כשנותנים לשותף שלך להשפיע עליך לרעה.
לצפיה ב-'בגידה? '
בגידה?
21/01/2018 | 04:50
10
159
ממש לא היתה בגידה.
עם כל הכאב והצער והחיבה לשתי הזינות, אליהו ודניאל עשו את הדבר הכי נכון והכי מתבקש כדי לשרוד את המשחק.
להזכירכם: תחרות בה כל אחד רוצה להגיע ראשון!
אליהו ודניאל עשו מהלך אסטרטגי מבריק בכך שהבטיחו את ה'עצור' לשתי הבנות משום שמרבית הסיכויים שאם התחרות תהיה ביניהם רגע לפני השטיח, דניאל ואליהו יהיו אלו שיגיעו "ראשונים".
והרי זו המטרה, לא?
או שאולי מישהו היה מוכן בכלל לוותר על מקומו במירוץ רק כדי שאחר יצליח.
לא נראה לי [אגב, הם לא עזרו עם השטיח, דניאל רצה אבל אליהו, מסיבות הגיוניות מאד, סירב ולא "אישר"].
ואם יש במשחק הזה צמד שהוא הוגן ואנושי, הרי שאלו דניאל ואליהו!

לא חושבת שהוגן 'להתהפך' על שניהם רק בגלל שהם משחקים משחק.
ועם יד על הלב, מי מהכותבים כאן, ב money time היה נוהג אחרת??

לצפיה ב-'אני. הייתי שם לנטע ועומר'
אני. הייתי שם לנטע ועומר
21/01/2018 | 09:40
9
146
הם גם זוג חלש יחסית, למרות המקום הראשון בפעם הקודמת.
הם זוג שאף פעם לא עזרתם להם,  אז זה לא יוצא כאילו אני רגע אחד עוזר לך ורגע שני מחרבן עליך.

גם אני מאד מעריך את הספורטיביות של דניאל ואליהו, וכשהם לא רצו לעזור עם השטיח הבנתי את זה מאד - הרבע שעה שאתה מבזבז בלעזור למישהו יכולות להיות בדיוק ה-15 דקות שתזדקק להם בגלל עצור שחטפת, וזה היה די ברור שדניאל ואליהו הולכים לחטוף עצור אחרי שעדי ומיתר עפו.

אבל העצור שהם שמו לבנות לא מובן לי. אני לא אוהב תיאוריות קונספירציה אבל זה ממש הרגיש לי כאילו ההפקה ביקשה מהם לעשות את זה אחרת באמת שאין לי מושג למה לשים עצור למישהו שעד עכשיו עזרת לו כבר כמה פעמים בעבר, כשיש לך אופציה לשים עצור לזוג אחר שאתה "נייטרלי" כלפיו מבחינה אישית.

לצפיה ב-'מהלך מחושב'
מהלך מחושב
21/01/2018 | 12:49
8
118
בניגוד אליך, אין לי שום תחושה של קונספירציה או התערבות הפקתית אלא ראיה והבנה של מהלך מחושב וקר של שני הבחורים שרוצים להגיע למיליון.
צודק שיש כרגע שני זוגות חלשים במירוץ:  אן וירדן ומנגד נטע ועמר, אבל בין שני החלשים, הרי שאן וירדן הן החזקות יותר בין החלשים והחלשות יותר בין החזקים, ומהוות איום גדול יותר על שני הבנים ש 15 דקות של המתנה עלולים להביא אותם אחרונים לשטיח.
אז אם לעכב מישהו, הרי שנכון לעכב את מי שמאיים עליך, גם אם בלבך פנימה אתה חש אליו סימפטיה אין קץ.
זה המשחק!

לצפיה ב-'לא חושב שיש הבדל משמעותי בין החלשים'
לא חושב שיש הבדל משמעותי בין החלשים
21/01/2018 | 15:23
7
108
הפער בין נטע ועומר לבין אן וירדן לא נראה לי גדול. להזכירך עומר ונטע כמעט עפו לפני שתי תכניות, ולא זכור לי לג שהם הגיעו ממש בין הראשונים, למעט הלג האחרון.

אן וירדן מתקשות יותר במשימות הפיזיות, כי בכל זאת יש יתרון לכל הזוגות האחרים שבכל זוג יש מישהו יותר פיזי שיכול לקחת עליו קצת יותר במשימות האלה, אבל עומר ונטע מתקשים במשימות שדורשות הפעלה של השרירים במוח, וגם במשימות של הפעלת קהל הם פחות מוצלחים בדרך כלל. 

היות ואין לדעת מה יהיו המשימות הבאות שהזוגות יתקלו בהן, אני לא רואה הבדל עד כדי כך משמעותי בין הצבעה לבנות לבין הצבעה לנטע ועומר, ולכן אם לבחור בין להיות חכם והוגן לבין להיות חכם שמוציא אותך מניאק, הייתי מצפה מהבנים להיות חכם והוגן. 

עד עכשיו הם יותר השקיעו בצד של ההוגנות, וזה בסדר להגביר את המינון של הלהיות חכם בשלבים האלה של המירוץ, אבל זה לא היה חייב להיות על חשבון הלהיות הוגן, וזה מה שבעצם הפתיע אותי אצלם והרגיש לי כמו משהו קצת מאולץ.

לצפיה ב-''
21/01/2018 | 18:46
2
64
רק אחרי שהבנים כבר עשו את הטעות הפטאלית מבחינה אסטרטגית הזאת ירד להם האסימון והם הבינו שהם במו ידם הפכו את צמד החברות שלהן במירוץ לקול נוסף נגדם. מה שאומר שהם הבטיחו לעצמם את העצור היחיד במירוץ עד הגמר. וחכם זה ממש לא, כי בכלל עדיף להם להגיע עם הבנות לגמר שם הסיכויים לנצח אותם גבוהים יותר מלמשל הסיכויים שלהם מול רגב והלן או טוהר ואוולין. אך רק אחרי שהם עשו את הטעות הם קלטו את גודל הטעות שאולי תעלה להם בגמר, והם אפילו רמזו אחד לשני לגבי זה והעובדה שהם לא שלמים עם הצעד הזה. אחרי כל כך הרבה עונות של TAR והמירוץ למיליון על כל גרסאותיו, למדתי להבין שמספיק צעד אחד שגוי או אחת פטאלית שיכולם לעשות את כל ההבדל בין ניצחון להדחה. שלא לדבר על כך שאחרי הדחת עדי ומיתר אחרי הפרק האחרון ששודר אמש הם הפכו להכי שנואים על הצופים ועל גולשי הרשתות החברתיות של המירוץ.
לצפיה ב-' בהחלט חכם זה לא היה '
בהחלט חכם זה לא היה
21/01/2018 | 23:33
1
79
הממ לפי מראה הפייסבוק של המירוץ הייתי אומרת שהדעות דיי חלוקות אחרי הפרק הזה. אני מצטערת, אך אני לא מבינה את האנשים שמגינים על המעשה הזה בתירוץ של "זה מירוץ", אין לזה היגיון תחרותי.

באשר להדחות - אז יש לי הרגשה שהלג הבא יהיה ללא הדחה. 
לצפיה ב-'גם לי יש תחושה שזה יהיה לג עם הקפצה מיידית לנקודה הבאה '
גם לי יש תחושה שזה יהיה לג עם הקפצה מיידית לנקודה הבאה
22/01/2018 | 10:26
66
ולו רק בגלל שלא נותרו יותר מדי לגים...

לצפיה ב-'המאבק העתיק בין הרגש להיגיון'
המאבק העתיק בין הרגש להיגיון
22/01/2018 | 04:54
3
73
המהלך אותו הם בחרו לעשות הוא מהלך כואב, והם עצמם יודעים ומבינים אותו, אבל, אין בכך דבר וחצי דבר להוריד מההוגנות של שני החבר'ה האלו.
כאמור, בתחרות, כמו בתחרות, האסטרטגיה היא הקובעת ולא הלב, בעיקר כשכבכר כל כך קרובים אל הסוף והאפשרויות הולכות ומצטמצמות.
אן וירדן נבחרו כי הן זוג שמאיים על אליהו ודניאל.
ואת מי שמאיים עליך, צריך להרחיק.
ואין, בעיני, יותר הוגן מזה.
ואם המהלך יעלה להם בהדחה, לפחות ידעו שעשו הכל כדי להגיע ולנצח ולא ויתרו.

[מענין אותי לדעת מה היו עשויות להיות התגובות אילו היו עוזרים, לא היו מעמידים להדחה, היו הולכים עם הלב והיו מפסידים לשתי הבנות. איך כולם היו קוראים להם? המממממ ... נדמה לי שהמילה היא "פראיירים"]
לצפיה ב-'את ממשיכה להתעלם מכך שהיתה להם אופציה סבירה אחרת'
את ממשיכה להתעלם מכך שהיתה להם אופציה סבירה אחרת
22/01/2018 | 10:28
2
64
והטיעון שאן וירדן הם זוג שמאיים עליהם זה בכלל לא הבנתי... אם כבר זוג שמאיים עליהם הוא זוג שטוב במשימות פיזיות, זה בטח לא אן וירדן. אם כבר אז הסיבה לבחור בירדן היא שהן זוג שבדרך כלל מגיע במקומות האחרונים. אבל כאמור לבחירה משיקול כזה היתה להם אופציה נוספת.

לצפיה ב-'אופציות ואסטרטגיות'
אופציות ואסטרטגיות
23/01/2018 | 04:40
1
42
נו, כי אני מאמינה שהמהלך שהם עשו הוא המהלך האסטרטגי הנכון והמתבקש.
להכניס שיקול שאינו אסטרטגי לתוך תחרות הוא פשוט לא נכון.
זו דעתי וזכותך לחשוב אחרת.

לצפיה ב-'דעתי היא שהרגש התערבב להם עם האסטרטגיה'
דעתי היא שהרגש התערבב להם עם האסטרטגיה
23/01/2018 | 10:20
38
שיקול שכלתני בלבד היה מביא אותם לבחור בזוג אחר שהיה משרת את המטרות האסטרטגיות שלהם הרבה יותר טוב.  

נחכה ונראה אם ועד כמה זה באמת יפגע בהם.

לצפיה ב-'בדרך כלל קוראת סמויה אבל! '
בדרך כלל קוראת סמויה אבל!
20/01/2018 | 23:36
3
185
מה שהבנים עשו לאן וירדן ממש, ממש, ממש עיצבן אותי. 
ממש לא יפה והן גם יקבלו את זה כבגידה/דריסה שזה בהחלט זה. 
ואי מסכנות שלי. שיהיה המון בהצלחה בפרק הבא!
כבר היה עדיף שדניאל לא היה עוזר עם השטיח וגם לא שם עצור. כל החיבה שהייתה לי בפרק הזה להם נעלמה. 
לצפיה ב-'לא הבנתי למה הם לא שמו לנטע ועומר'
לא הבנתי למה הם לא שמו לנטע ועומר
21/01/2018 | 09:32
2
136
לפי אותה אסטרטגיה אם רצו לשים לזוג חלש שיש סיכוי שעוד מישהו ישים לו עצור יכלו גם לשים לנטע ועומר, שלפחות על פניו לפי מה שרואים בפרקים עצמם אין ביניהם יותר מדי קשר. 

השיקול האסטרטגי לעכב זוג אחר מאד ברור לי, אבל אן וירדן לא היו האופציה היחידה ולבוא ולשים דווקא לאן ולירדן, במיוחד משני בחורים שהצהירו שהדבר שהם הכי שונאים זה צביעות של אנשים שרגע אחד מחייכים אליך ומדברים איתך ואחרי זה שמים לך עצור... אז על אחת כמה וכמה צביעות של לעזור למישהו ואחרי זה לשים לו עצור? אז בשביל מה עזרת לו בכלל?

לא ברור לא ברור לא ברור.

לצפיה ב-'מה שהם עשו זה בדיוק כמו לשבת לחלוב פרה ואז לבעוט בדלי המלא'
מה שהם עשו זה בדיוק כמו לשבת לחלוב פרה ואז לבעוט בדלי המלא
21/01/2018 | 18:50
78
ולשפוך את כל מה שחלבת. טיפשות ממדרגה ראשונה.
ולדעתי הנקמה לא תאחר לבוא, לפי הפרומו של הפרק הבא, שתי הזינות הולכות לנקום בהם, ולדעתי בקטע הכי חשוב במירוץ. אבל למזלם נשארה עדיין נקודה אחת אחרונה ללא הדחה. השאלה אם הם ייפלו עליה או לא....
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי! '
מסכימה לגמרי!
21/01/2018 | 23:13
68
הייתי בשוק שהם בחרו בבנות וניסו להגיד כמה שזה קשה... כאילו שאין להם ברירה  מה עם נטע ועומר? אני אוהבת את נטע ועומר, אבל זה כל כך מוזר (ודבילי) שהם יצביעו לזוג שהיה להם קשר איתו, כשיש זוג שהוא יותר מאיים ופיזית חזק (והמירוץ הזה פיזי מאוד) ושאין להם ממש אינטראקציה איתם. 
הם יצאו אטומים רגשית ודבילים אסטרטגית (לדעתי). כי הבנות לקחו את זה קשה והם בוודאות "הרוויחו" עוד הצבעה. האמת שאם נטע ועומר היו מקבלים עצור, יכול מאוד להיות שהם היו ממשיכים להצביע לבנות (שבדרך כלל צמודות אליהם) במקום לפתוח עוד חזית. 

היה ויכוחון היום בעבודה בנושא ואמרו לי ש-"זה המשחק" 
שוב, זה מהלך ממש דבילי וגם למה לא להיות טיפה אנושיים? הן לא מאיימות עליהם, הן פירגנו להם, בהמשך מי יודע אולי יכלו לעזור להם בחזרה ואיזה מין משחק זה לעזור ואחרי זה ישר ללכת לשים עצור? אז למה לעזור בכלל? במקום ללכת עם הראש או רגש הלכו עם האגו של אליהו וזה מה שקרה... וזה לגמרי מרגיש צבוע. 
עדיף לא לעזור בכלל ולא לנסות להתחבב מאשר לעזור ולעצור. הבנות מבינות את נטע ועומר והן גם היו מבינות זוגות אחרים, אבל זה? באמת מרגיש כמו בגידה ועל מה? 
לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת
21/01/2018 | 18:53
57
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 25: נוחתים בקירגיזסטן

לצפיה ב-'קירגיזסטן, ועושה רושם שרשימת היעדים שפורסמה די נכונה'
קירגיזסטן, ועושה רושם שרשימת היעדים שפורסמה די נכונה
21/01/2018 | 18:55
93
להוציא הסדר בין רוסיה לקירגיזסטן שהיתה אמורה להיות לפני רוסיה.
לצפיה ב-'שמתם לב שלא מראים איך הבנות'
שמתם לב שלא מראים איך הבנות
22/01/2018 | 07:55
9
80
עולות על זה שצריך לגלגל את השטיח ואז להניח על המתלה?

לצפיה ב-'אני מהמר שהן קיבלו עזרה עם השטיח'
אני מהמר שהן קיבלו עזרה עם השטיח
22/01/2018 | 11:19
8
75
כי מה שראו בסוף זה שהן עושות את זה בשיטה שכולם ניסו בהתחלה, שזה להעלות את השטיח כשהוא לא מגולגל, ואין סיכוי שהן הצליחו להרים אותו בעצמן בצורה כזאת.

אני לא מאלה שמחפשים בכח את כל ה"מאחרי הקלעים" ובדרך כלל אני פשוט נהנה לראות את התכנית as is בלי לחפש יותר מדי מתחת לפני השטח אבל הפעם זה היה ממש בולט שפתאום יש cut ועוברים לאן וירדן שרגע לפני כן בקושי הצליחו להרים אותו ופתאום הוא מונח לו בניחותה על המתקן כשהוא אפילו לא מגולגל והן עושות את עצמן מושכות אותו מלמטה כשהוא לא מגולגל. give me a break.

לצפיה ב-'מה שאת ראית דקות ספורות, נמשך שעות, גם לצמדים האחרים לקח זמן'
מה שאת ראית דקות ספורות, נמשך שעות, גם לצמדים האחרים לקח זמן
22/01/2018 | 22:00
7
55
עד שקלטו איך עושים את זה נכון. האם גם להם ההפקה עזרה? ואולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן לגבי אן וירדן שנמשכות פה לאורך כל העונה? אם ההפקה היתה כל כך רוצה את אן וירדן כזוכות המירוץ לא נראה לכם שהן היו מובילות ולא משתרכות במקומות האחרונים? כמו למשל לספק להן יתרון שאם הן יבצעו אותו הן יקפצו ישירות למקום הראשון.... אולי אן וירדן חלשות יותר מהצמדים שנותרו במירוץ במשימות הפיזיות הקשות, בעיקר אלו שדורשות נשיאת משקל כבד, אך יש להן בהחלט ראש על הכתפיים, ואני בטוח שהן עלו בסופו של דבר על השיטה, ולו בדרך האלימינציה.
לצפיה ב-'אולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן'
אולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן
23/01/2018 | 04:48
4
48
לא זוכרת שאמרת את זה על השוטר והכבאי, כשעוד היו חלק מהמירוץ.
לגביהם דווקא הובלת קמפיין עם תיאוריות קונספירציה למיניהן.
תמוה משהו, לא חושב?

לצפיה ב-'אין לי ספק'
אין לי ספק
23/01/2018 | 10:31
41
שכל זוג במהלך המירוץ התקיל את ההפקה בסיטואציה שהיה צריך לאלתר עבורו עזרה כלשהי כדי שלא יצטבר פער בלתי ניתן לגישור בעליל. מאמין גם שיש זוגות שזה קורה להם יותר, יש זוגות שפחות. אני פחות נוטה להתעסק עם זה, מעלה את זה בעיקר בקטעים שזה יוצר איזה חוסר הגיון על מה שרואים על המסך, ובעיקר בתור קוריוז ולא משהו מעבר. בערך כמו שכל סרט שתפתחי ב-IMDB תמצאי לא מעט "פאשלות" שאנשים חדי עין שמו לב. העלילה של הסרט מתרחשת ב-1970 ובפריים נקלטה מכונית מודל 2000. סבבה. צוחקים. עוברים הלאה. אף אחד לא מצפה מהבמאי להסריט את הכל מחדש או להוריד את הסרט מהמדפים

לצפיה ב-'אצלהם זה היה שקוף לגמרי, ההפקה לא רצתה שיודחו מוקדם'
אצלהם זה היה שקוף לגמרי, ההפקה לא רצתה שיודחו מוקדם
24/01/2018 | 05:08
2
12
רק בגלל ששניהם גרועים בשפה האנגלית, ולכן ראינו איך בכל פרק הם קיבלו עזרה מדובר אנגלית שהופיע משום מקום ועזר להם לאורך כל המשימה. יותר שקוף מזה אין. לעומת זאת במקרה של אן וירדן אין שום הוכחה לכך שהן קיבלו עזרה מההפקה, אך מתחילת העונה תיאוריות הקונספירציה לגביהן רצות חופשי מפה ועד להודעה חדשה.
לצפיה ב-'אני יודעת שגמל לא יכול לראות את הדבשת של עצמו, אבל בכל זאת'
אני יודעת שגמל לא יכול לראות את הדבשת של עצמו, אבל בכל זאת
24/01/2018 | 05:31
1
14
"מי שרוצה למצוא קונספירציה ימצא אותה בכל מקום. אם רק רוצים, לא קשה למצוא קונספירציות לגבי כל אחד."

מאת: סטילהוק
לצפיה ב-'לא צריך לחפש כשזה שקוף.'
לא צריך לחפש כשזה שקוף.
24/01/2018 | 06:05
11
ובמקרה של השוטר והכבאי, כפי שכבר ציינתי, ודאגת להתעלם מזה, זה היה לגמרי שקוף.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי אני לא מחובבי הקונספירציות'
כמו שכתבתי אני לא מחובבי הקונספירציות
23/01/2018 | 10:27
1
37
כן עזרו להם לא עזרו להם פחות מעניין אותי. גם ככה אין לנו אפשרות לדעת מה קורה מחוץ למה שמוקרן על המסך. יכול להיות שכמו שעזרו למישהו אחד עזרו לאלף אחרים. 

הסיבה שכתבתי את זה היתה בעיקר ברמת הקוריוז, ובקטע שזה פשוט הצטלם רע. במשימה הזו לא היה רק עניין של זמן אלא עניין של טכניקה, ומי שבחר בטכניקה הלא נכונה או שלא הצליח לעשות בכלל או שהפיל את המתקן. במה שהראו אצל הבנות זה שהן מושכות את השטיח כשהוא לא מגולגל, ואין מצב שהן הצליחו לעשות את מה שאף זוג אחר לא הצליח (כולל כאמור הפלת המתקן). אז זה הצחיק אותי וברמת הקוריוז הצבעתי על זה. לא קרה שום דבר... הכל טוב.

לצפיה ב-'חשבת על זה שאולי הראו לנו את זה אחרי שהם כבר הרימו את השטיח'
חשבת על זה שאולי הראו לנו את זה אחרי שהם כבר הרימו את השטיח
24/01/2018 | 05:12
12
המגולגל כמו כולם ואז פרשו אותו ומשכו אותו כלפי מטה? מי שרוצה למצוא קונספירציה ימצא אותה בכל מקום. אם רק רוצים, לא קשה למצוא קונספירציות לגבי כל אחד.
לצפיה ב-'פיספסתי את הלג של רוסיה '
פיספסתי את הלג של רוסיה
20/01/2018 | 21:21
3
108
אז סליחה שקצת נעלמתי...

בלג הזה היה את הקטע שבו המתמודדים מדברים עם המשפחות?

תודה וכיף לחזור לכאן!
לצפיה ב-''
20/01/2018 | 22:02
2
109
לא.
הביאו להם תמונות של המשפחות ואח״כ אכלו ארוחת בוקר עם קוטג׳ ישראלי. (פרסומת נסתרת)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/01/2018 | 23:23
1
91
ושווה לצפות בלג הזה?
ואם להיות יותר מדויק - באיזה פרק זה היה?
פרק ההדחה?
לצפיה ב-'פרק 21 - נוחתים ברוסיה'
פרק 21 - נוחתים ברוסיה
21/01/2018 | 19:05
12
לצפיה ב-'פרק 24 - פרק הדחה'
פרק 24 - פרק הדחה
17/01/2018 | 18:50
10
310
הזוגות במשימה שתוביל אותם לנקודת הסיום הבאה של המירוץ ברוסיה, הבעיה היא שיש סיכוי
שכולם רצים לנקודה הלא נכונה.
מי ימצא את נקודת הסיום ומי ימצא עצמו מחוץ למירוץ?
לצפיה ב-'חחחח... תמונה מגניבה '
חחחח... תמונה מגניבה
17/01/2018 | 21:30
1
194
מעניין מאיפה אתה משיג את כל התמונות....
לצפיה ב-'שמח שאהבת'
שמח שאהבת
18/01/2018 | 19:07
44
לצפיה ב-'לא יאומן '
לא יאומן
17/01/2018 | 22:50
1
243
איזה לג מטורף הלג ברוסיה, וכמה מתח עם אן וירדן שלכל אורך הלג היו אחרונות, ואז הגיע הקטע הרביעי של הלג ושתי הזינות הפייטריות התקדמו והצליחו לעבור שני צמדים ולהגיע במקום הרביעי לשטיח של רון שחר, והצמד שהיו לפניהם עומר ונטע הגיעו בכלל ראשונים לשטיח של רון שחר, בזמן כשגם הבנים וגם רגב והלן ממתינים בעצור ורבים ביניהם על זה ששמו אחד לשני עצור. בעוד שאוולין עושה אולי את הטעות הכי גדולה שלה במירוץ, וזורקת את הרמז עם הוראות ההגעה לפיטסטופ לתא המטען של המונית שנוסעת משם ונעלמת.... ועכשיו יש קרב צמוד על המקום האחרון בחמישייה האחרונה במירוץ בין טוהר ואוולין לעדי ומיתר....
לצפיה ב-'אכן לג מטורף'
אכן לג מטורף
18/01/2018 | 11:04
142
והעלה הרבה געגועים לפרקים שבהם הזוגות מנווטים בעצמם ולא עם נהג מונית, משתי סיבות.

אלף - ליפול על נהג מונית טוב או רע אי אפשר לדעת מראש, וזה סתם עניין של מזל אקראי שלחלוטין לא תלוי בבני הזוג. קצת מעצבן שרק בגלל שזוג נפל במקרה על נהג מונית טמבל, משהו שלא יכלו לדעת מראש ולא תלוי בכלל בהם, הם יכולים לעוף מהמירוץ או לצבור פיגור רציני. בניווט לטוב או לרע האחריות היא שלך. אם לא ניווטת טוב זה לא בגלל שנפלת במקרה על נהג מפוצלח' אלא בגללך, וזה מרגיש לי גם יותר פייר וגם יותר מעניין.

בית - כשהאחריות של הניווט על הזוגות, פתאום נפתחת תיבת פנדורה של הפאשלות הכי הזויות, כמו אוולין שזרקה את הפתק עם הרמז, וזה יוצר מתח ועניין הרבה יותר מוצלח מהמתח המאולץ שלפעמים ההפקה מנסה ליצור בעזרת עריכה. 

לא חושב שמישהו אחד שראה את העונה היה חותם על סדר ההגעה של הזוגות לשטיח בפרק הזה, כך שזה באמת לג מטורף לחלוטין עם משימה משוגעת לגמרי.

אין לי בעיה עם הזוג שעף. לא היה לי משהו ספציפי נגדם, למעט תחרותיות יתר שהיא לגיטימית במירוץ מעין זה, אבל זה לא זוג ש"התחברתי" אליו במיוחד. מכאן והלאה על כל זוג שיעוף יהיה לי חבל.

אם בכל זאת להתאמץ - אז זוג שאני מאד מעריך אבל בכל זאת השאיר לי קצת טעם רע הם רגב והלן, ורק מסיבה אחת: הקנטרנות שלהם כלפי זוגות אחרים על ה"קונספירציה" נגדם. בעבר זה היה עם הפסנתרנים. בפרק של אתמול הם עומדים רבע שעה ליד דניאל ואליהו ומחרטטים להם בשכל על זה שכבר במטוס לניו יורק הם עשו קונספירציה נגדם. עזבו אתכם. תתרכזו  במשחק. לא אוהב את הנבעכיות הזאת, וחבל כי חוץ מזה אני מאד מחבב את הזוג.

את כל יתר הזוגות אני מאד מחבב. נטע ואחיה כי הם זוג מצחיק בטירוף שתמיד קורים להם הדברים הכי ביזארים. אם יש זוג שיפיל את העוגה. שיעופו לו הבלונים. שיפיל בטעות זוג אחר מהחבית. זה רק הם, והם די "עשו" את העונה בשבילי.

אן וירדן - נחלשו קצת בסוף הלג הקודם ובתחילת הלג הזה, אבל נראה לי שסוף סוף חזרו לעצמן. שאפו על היכולות שלהם.

דניאל ואליהו - הפתעת העונה בשבילי. התחילו כזוג שההפקה הציגה בכוונה בצורה מאד מוגזמת כצמד אבו עלי שעפים על עצמם אבל עם הזמן אפשר היה להבין שזה סתם החצנה יזומה ובפועל לא רק שהם מקריבים מהזמן שלהם לא פעם כדי לעזור לאחרים (ולך תדע כמה מקרים כאלו לא עברו בעריכה) אלא שהם גם סופר ספורטיבים. למזלם הם נפלו על העונה הנכונה. בעונה שהיתה דורשת יותר משחקי חשיבה והרכבה (בלי להעליב...) קשה לי לראות אותם מגיעים כל כך רחוק.

טוהר ואוולין - הזוג הכי מורכב של השנה, שכל אחד מהם מביא אופי שונה לגמרי למירוץ. על הטסטות שלהם אפשר להריץ תכנית יעוץ לזוגות. אבל סך הכל עם נתוני פתיחה מאד לא טובים של אנטי-אקסטרים-אוולין הם הצליחו לא רע. 

בתחילת העונה השלישייה שלי היתה טוהר/אוולין, רגב/הלן וירדן/אן. מהשלישייה הזאת נשארו במובהק רק ירדן ואן. את רגב והלן מחליפים אצלי דניאל ואליהו. ובין טוהר ואוולין לבין נטע ועומר אני באמת לא יודע, עם ההעדפה קלה לנטע ועומר בגלל שהם באמת זוג מהסרטים, אבל בפועל אני מאמין שהם יהיו הזוג האחרון שיעוף לפני הגמר.

18/01/2018 | 21:21
92
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 24: הדחה ברוסיה

לצפיה ב-'בתוכנית הצינור ששודרה לאחר המירוץ מנחי התוכנית דרשו את אן'
בתוכנית הצינור ששודרה לאחר המירוץ מנחי התוכנית דרשו את אן
18/01/2018 | 21:33
2
149
בתוכנית הצינור ששודרה אמש לאחר הפרק האחרון של המירוץ, שבו הודחו עדי ומיתר, ראיינו את הצמד המודח, כשמאחוריהם דניאל ואליהו, צמד המוריות ואן וירדן, ומנחי התוכנית דרשו לדבר עם אן הזינה הקטנה שצבעה את שיערה לכחול כאות הזדהות עם הצמד המודח, ונראתה יותר כמו דרדסית מאשר זינה.

הצנרת עם גיא לרר ושי-לי שינדלר - תכנית 50
http://reshet.tv/item/news/hatzaneret/season-01/ep...

לצפיה ב-'באיזה חלק רואים את השיער שלה בכחול?'
באיזה חלק רואים את השיער שלה בכחול?
20/01/2018 | 21:58
1
19
לצפיה ב-'שהיא מציצה מאחוריהם ומספרת שצבעה את השיער לכחול בגללם'
שהיא מציצה מאחוריהם ומספרת שצבעה את השיער לכחול בגללם
20/01/2018 | 22:26
18
לצפיה ב-'תחושותיי מהמירוץ ברוסיה'
תחושותיי מהמירוץ ברוסיה
20/01/2018 | 09:17
1
110
6 זוגות נותרו ברוסיה ורק חמישה יעברו שלב.
וכבר ידוע הוא ששני זוגות לא יכאיבו לי מידי אם בשבילם המירוץ יסתיים.
ואכן, מיתר ועדי לא ממשיכים איתנו.
הם היו זוג חזק, שהפגין שיתוף פעולה יוצא דופן ועדין, ככל שנקפו המדינות, כך הם התרחקו לי מהלב. אז, להתראות עדי ומיתר [מנפנפת להם]

המשימות בפרק הזה פחות דיברו אלי
האוטובוס המטונף, בעיני היה מיותר ולא ברור;
וחגיגת יום ההולדת בתוך התחפושות ההזויות [טוב נו, כבר היו לנו משימות הזויות לא פחות בעונות קודמות];
למצוא את הזמר שלא שר אלא רק מזיז שפתיים ... לא יודעת אם מישהו היה מצליח, ואז להגיע את הרמז שיוביל אותם לנקודת הסיום.
וכאן בא השוס - כי אם ניחשו לא נכון ... ווי ווי ווי,
ואם נוסיף לכך את רגע האימה שבו אוולין שכחה את הרמז ברכב והם נשארו באמצע העולם עם קרעי זכרונות מהמרום אליו עליהם להגיע ...
יודעים מה? רק על זה מגיע לשניהם שאפו ענק.

ויש את ה'עצור' של רגב והל ואליהו ודניאל, שהגיעו בהפרש של כלום זמן זה מזה ונאלצו 'לחלוק' זמן יחד.
מה להגיד? מישהו צריך להזכיר לרגב והלן שהם בתחרות וכל אחד רוצה לזכות אבל יש צורה להתנהג. ושני אלו קצת שכחו [לדעתי, ואמרתי זאת כבר מההתחלה], בכלל לא מכירם את ערך הכבוד.
אודה ולא אבוש, עכשיו כבר לא באמת ייעצב לבי אם הם יודחו, רגע לפני.

והנה נגיעים לשטיח, למפגש עם רון ברוסיה
זו היתה הפעם השניה שבה התרגשתי עד דמעות. [אמיתי, ממש, דמעות]
בפעם הראשונה זה קרה לי כשעמר ונטע כמעט הודחו והשניה, כאמור, כשהגיעו ראשונים לשטיח, אל רון שחר.

אני לא יודעת מי יזכה אבל בהחלט יש לי תקווה לשלישיה הבאה
[ואם הסדר יהיה טיפה שונה, אני לא אצטער, כי כל אחד מהזוגות האלו יותר מראוי למיליון]
3.  אוולין וטוהר
2.  אליהו ודניאל
1.  נטע ועמר

До свида́ния 
(Do svidanya)
ביי רוסיה 
לצפיה ב-'לגבי אוולין וטוהר'
לגבי אוולין וטוהר
20/01/2018 | 18:18
93
הם באמת מרגשים ומגיע שאפו מאד גדול לטוהר.
לטעמי, מבין הזוגות הנשואים שהיו בעונות השונות, הוא אחד הגברים הכי רגישים ומכילים.
לצפיה ב-'30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה דו-קרב ראשון'
30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה דו-קרב ראשון
19/01/2018 | 21:49
66
ומתי לעזאזל הם חושבים להגיע גם לישראל? הם היו כבר כמעט בכל המדינות הערביות ודווקא אצלנו בישראל המירוץ למיליון האמריקאי לא מצא בכל 30 העונות שלו זמן להגיע....
לצפיה ב-'שמתם לב שהעונה כמעט ולא היו משימות צומת?'
שמתם לב שהעונה כמעט ולא היו משימות צומת?
19/01/2018 | 07:17
2
107
בדרך כלל יש הרבה משימות של צומת, בהם הזוגות נדרשים לבחור בין שני משימות.
לדעתי מאז המשימה של לחפש בחול או לסחוב (לא זוכרת באיזה פרק זה היה), לא היו לנו משימות כאלו.
למה לדעתכם?
לצפיה ב-'באמת מוזר שלא היה הרבה כאלו'
באמת מוזר שלא היה הרבה כאלו
19/01/2018 | 13:56
1
97
לפי דעתי שיהיה יותר משימות צומת ככה זה מגוון יותר את המירוץ. ונותנים לזוגות לבחור.
לצפיה ב-'נדמה לי שבכל לג כן יש משימת צומת אחת...'
נדמה לי שבכל לג כן יש משימת צומת אחת...
23/01/2018 | 23:36
5
אבל העונה היו ממש מעט משימות דו קרב... יכול להיות שההפקה החליטה לרדת מזה (היו עונות שכמעט בכל לג היו משימות דו קרב ובעונות האחרונות זה פחת...)
לצפיה ב-'פרק 23 - הקרקס הרוסי'
פרק 23 - הקרקס הרוסי
13/01/2018 | 09:25
8
179
הערב הזוגות מוצאים עצמם גבוה באוויר במשימת קרקס שדורשת מהם להיות אקרובטים. 
ובעיקר- לא להפסיק לחייך.
לצפיה ב-'מה זאת התנוחה הזאת? זה מה שהצמדים יצטרכו לבצע באוויר?'
מה זאת התנוחה הזאת? זה מה שהצמדים יצטרכו לבצע באוויר?
13/01/2018 | 17:50
188
לצפיה ב-'יש לי תחושה שהערב....'
יש לי תחושה שהערב....
13/01/2018 | 22:39
1
254
אנחנו נפרדים מהבנות
מאוד מקווה שאני טועה, אך כרגע זה לא נראה טוב עבור אן וירדן שבמקום האחרון במשימת הצלחות המסתובבות, אחרי שכל שאר הצמדים עברו אותן ומתקדמים הלאה לעבר השטיח של רון שחר, כשבאמצע הם עוצרים בפארק לרגע משפחתי וארוחה ישראלית.
לצפיה ב-''
13/01/2018 | 23:08
165
שמח שטעיתי, למרות שהן עדיין אחרונות, אף על פי שהן די צמודות כמו שזה נראה לפחות לפי העריכה, לטוהר ואוולין. מסתבר שכמו בלג הקודם, גם הלג הזה 4 פרקים.
לצפיה ב-'ההפקה סיימה את חובה למובילאיי'
ההפקה סיימה את חובה למובילאיי
14/01/2018 | 09:07
208
ועברה לחוזה הפרסום החדש עם תנובה.

"יווווווו, קוטג', איך זה גורם לי להרגיש את הבית".
רק חסר שיתפלק לפריים הפרומפטר שממנו קוראים הזוגות את הטקסטים הפרסומיים שנכתבו עבורם.
מילה אחת אותנטית לא הייתה שם, זה כבר מזמן עבר את גבולות הטעם הטוב.
הפסקות אינסופיות לפרסומות ואז המשך הפרסומות עם המתמודדים כפרזנטורים.
להקיא.
לצפיה ב-'אף מילה טובה על דניאל ואליהו?'
אף מילה טובה על דניאל ואליהו?
14/01/2018 | 11:27
2
200
שהקדישו שוב פעם מהזמן שלהם כדי לעזור לבנות?

אני חושב שזה ראוי להערכה. בהתחלה לא כל כך החשבתי אותם ובמירוץ עם פחות משימות פיזיות ויותר משימות הרכבה כנראה שהמצב שלהם היה בעייתי יותר, אבל אני לא יכול להתעלם מהרוח הספורטיבית שהם מגלים ועל זה מגיע להם בכל זאת מילה טובה.

לצפיה ב-'אכן, כל הכבוד להם'
אכן, כל הכבוד להם
14/01/2018 | 14:30
153
ואגב, למרות שהם עצרו לעזור לירדן שנתפס לה השריר, הם עדיין יצאו ראשונים ממשימת ההתעמלות על החישוק.
לצפיה ב-'מסכימה לחלוטין!'
מסכימה לחלוטין!
15/01/2018 | 07:40
141
אני לא יודעת אם שאר הזוגות היו בחדר כשזה קרה, אבל רק הם עצרו והגישו עזרה, למרות שזה יכל לעלות להם בזמן יקר.
בכלל בסה"כ הבנים משחקים משחק נקי וישר, ולכן אני באמת לא מבינה למה בטוקבקים בפייסבוק כל כך לא סובלים אותם
לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ, הפרק עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ, הפרק עלה במלואו באתר רשת
18/01/2018 | 21:23
20
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 23: הקרקס הרוסי

לצפיה ב-'פרק 22 - משימת הנפט'
פרק 22 - משימת הנפט
10/01/2018 | 18:30
14
144
המירוץ ממשיך ברוסיה והזוגות מוציאם את עצמם עמוק בחומר דליק- חביות נפט.
מי יצליח להגיע לתחתית?
לצפיה ב-'נראה שהעונה ההפקה נפלה על הראש, איזה משימות מפגרות'
נראה שהעונה ההפקה נפלה על הראש, איזה משימות מפגרות
10/01/2018 | 19:49
202
לטבול את הראש והפנים בתוך חבית נפט? מה המשימה הבאה? לאכול חרא?
לצפיה ב-'לא חבל....'
לא חבל....
10/01/2018 | 22:06
1
225
על כל הריבים המטופשים הללו באמצע משימות שרק מעכבים את הבנות וממקמים אותן במקום האחרון מאחורי כל שאר הצמדים? לא מתאים לאן וירדן לריב על כאלה שטויות, ולצערי הן פשוט הורסות לעצמן את כל הסיכויים, וזאת ממש לא פעם ראשונה שהן מתעכבות בגלל ריב מטופש שהן שוכחות ממנו לגמרי ביום שלמחרת. ללבן עניינים יש זמן בחדר בבית מלון, לא באמצע משימות או לפני משימות, כשרואים את כל שאר הצמדים מסיימים בזה אחר זה את המשימות וממשיכים הלאה.... ומילא אם היה מדובר בריב על משהו משמעותי ולא על דיבורים שטותיים ועצבים שנובעים בעיקר מתוך לחץ וקושי.
לצפיה ב-'כשאתה בלחץ המירוץ'
כשאתה בלחץ המירוץ
12/01/2018 | 19:04
97
אתה לא מחשב מתי לריב ומתי להשלים , אי אפשר לשפוט אותן , לא היינו במצב שלהן
כל הזוגות בעונה הזאת חוו את המשברים , הירידות ועליות והחוכמה זה לתעל את זה ברגע האמת

לצפיה ב-' '
10/01/2018 | 23:19
1
173
מעצבן שבפרק הבא ככל הנראה לא תהיה הדחה. זה יהיה כבר 6 פרקים ללא הדחה(אחרי ההצלה של נטע ועומר לפני שני פרקים). המרוץ נכנס לישורת האחרונה והמריחה נכנסת ביג טיים ומתחילה להתיש.
אני מקווה שהזוגות שיגיעו לגמר אחרי כל המריחות וההתשות יהיו: טוהר ואוולין, רגב והלן ואן וירדן. אני לא סובל את נטע ועומר(בעיקר את נטע), נטע ילדה בכיינית ומעצבנת. דניאל ואליהו חסרי כריזמה- לא מעניינים ועפים על עצמם בטירוף.
וצליל מיתר(כן אני יודע שקוראים להם עדי ומיתר) שאלופים בשמחה לאיד ולא מצננים את החגיגות שלהם אחרי כל הצלחה במשימה בנוכחות שאר הזוגות, פשוט זוג חסר מעוף וחסר מודעות שלא מהווה שום סימפטיה בעיניי.
אוולין חייבת לזכות, בחורה באמת מקסימה, יודעת להכיל את טוהר ולפרגן לו שצריך, ריגשה אותי עד דמעות שבאה לחבק את הלן כשהיא ורגב היו שבורים מהפרסות שהם חוטפים. בחורה לבבית, רגישה וטובת לב, שממש מרגשת אותי.
לצפיה ב-'בשבת תהיה הדחה רגילה, אף פעם לא היו שני נקודות ללא הדחה רצוף'
בשבת תהיה הדחה רגילה, אף פעם לא היו שני נקודות ללא הדחה רצוף
11/01/2018 | 20:57
154
חוץ מזה, רוסיה זה רק הלג השמיני, ורוב הסיכויים שהנקודה השנייה ללא הדחה תהיה קרובה יותר לגמר, כדי להעיף צמד יותר חזק, כמו שעושים בכל עונה.
לצפיה ב-'מחשבה לגבי המשימות העונה'
מחשבה לגבי המשימות העונה
12/01/2018 | 08:04
140
מרבית מהמשימות העונה הינם משימות פיזיות קשות או לחילופין משימות שלא לוקחות בחשבון גדלים של המתחרים.
אם משימת הנפט הייתה קשה לכולם, קל וחומר היה קשה לאן ולירדן אשר קטנות ונמוכות. כך גם בהרבה מאוד משימות העונה אשר לא קשורות עד כמה אדם חזק מנטלית או יש לו יכולות, כי הם התבססו בעיקר על חוזק פיזי אשר גרם לחוסר שיוויון בין המתחרים.
חבל שאין משימות הרכבה, משימות המצריכות חשיבה או ידע כללי. דברים כאלו היו נותנים סוג של איזון למשימות הפיזיות....
לצפיה ב-'רשמים שלי מהמירוץ'
רשמים שלי מהמירוץ
12/01/2018 | 12:32
6
160
יש בעונה הזו כמה פניני לשון שנדמה לי שיהיה כייף לאמץ.
"אף [חוטם] 16" של רגב
"בית שחי מתחת לברך" דניאל
"דקומקטנטרי" נטע

ומה שבעצם רציתי להגיד הוא שאני מתה על נטע.
בתחילת העונה ממש, אבל ממש ובלשון המעטה, לא חיבבתי אותה, וככל שחלפו הפרקים, הילדה הזו כובשת.
היא מצחיקה, היא נשמה טובה, יש בה משהו שפשוט גורם להתאהב בה.

וגם, שאני חושבת שהזוג שיזכה יהיו רגב והלן או טוהר ואוולין.
לא יודעת, אבל זו התחושה שלי.
הייתי רוצה שעמר ונטע יזכו, מבחינתי הם עשו דרך,  ובעיני הכי מגיע להם.
טוב, גם אליהו ודניאל מקסימים והלוואי, אבל איפשר שני זוגות בסוף, אז אם לבחור, נטיית הלב היא, כאמור, נטע ועמר.

ומה לגבי אן וירדן?
אחרי שראיתי את הפרק אני מוכרחה להודות שמשהו שם היה נראה לי קצת מבויים. כאילו, לא טוב שזוג יהיה כל כך מחובר אחד לשני, בלי מריבות, בלי אינטריגות, בלי קנאה, אז ייצרו דרמה.
ועכשיו, אחרי ה'שולם' ביניהן, משהו נראה לי שם, כאמור, מעושה ומזוייף ובהדחה הקרובה אם הן תודחנה, אני לא אצטער [על כל זוג אחר כן, טוב נו, אולי על עדי ומיתר קצת פחות].

לצפיה ב-'נטע ועומר , אן וירדן'
נטע ועומר , אן וירדן
12/01/2018 | 19:01
3
158
מסכים עם מה שאמרת על נטע , היא מצד אחד קורעת ומצד שני מאוד סימפטית
אבל לגבי ירדן ואן , נראה שחיפשת בכוח סיבה לא לאהוב אותן
אין שום דבר מבוים פה , אין דבר כזה זוג שלא רב , בין אם זה זוג נשוי , אחים או חברים/חברות
והחברות ביניהן מדהימה , הם מתוקות אמיתיות ומחזקות אחת את השניה ברגע המתאים , קרה מה שקרה לא בטיימינג הכי טוב כן אבל החוכמה לצאת מזה , והן יצאו מזה יפה
הלוואי והן יגיעו לגמר , כי הם זינות אמיתיות !!!
לצפיה ב-'גם אני עם צמד הזינות האנדרדוגיות לאורך כל הדרך'
גם אני עם צמד הזינות האנדרדוגיות לאורך כל הדרך
12/01/2018 | 22:58
109
למרות שהסטטיסטיקה נגדן, ואני לא חושב שיש להן סיכוי לזכות. וזאת מכמה סיבות.

בעונה 2 של המירוץ הישראלי זכו כבר צמד בנות חברות טובות, ואם נבדוק את כל חמשת העונות שהיו לנו עד עכשיו תמיד זוכה צמד שעדיין לא זכה, קרי: בעונה הראשונה זכו צמד גברים חברים טובים, בעונה השנייה כאמור צמד בנות חברות טובות, בעונה השלישית זכה כבר צמד של זוג נשוי, בעונה הרביעית זכה צמד של גבר נשוי שיצא למירוץ עם אשתו של החבר הכי טוב שלו, ואילו בעונה החמישית זכה צמד של אבא ובן. מה שאומר שעל פי הסטטיסיקה העונה אמור לזכות צמד שהוא לא אף אחד מסוג המצדים שכבר זכו, ומבין הצמדים שנותרו לנו במירוץ, עומר ונטע ועדי ומיתר הכי עונים על ההגדרה הזאת בהיותם צמד של אח ואחות וחבר וחברה טובים, שאת זה עוד לא היה לנו כזוכי המירוץ למיליון הישראלי. ולכן לדעתי לבנות אין סיכוי, וכך גם לבנים ולשני הזוגות הנשואים. לדעתי זה יהיה בין עדי ומיתר לעומר ונטע. זאת גם הסיבה שעומר ונטע לא הודחו כשהגיעו אחרונים לפיטסטופ האחרון, כי אם אן וירדן היו מגיעות אחרונות הן היו מודחות.

יכול להיות שאני טועה, ועומר ונטע שנכון לכרגע אחרונים יודחו בשבת, אלא אם כן הם לא יהיו אחרונים או שאם הם יהיו אחרונים באורח פלא שוב תהיה נקודת פיטסטופ ללא הדחה שנייה ברציפות, מה שלא קרה מעולם באף עונה של המירוץ הישראלי. ואז כבר יהיה די ברור שההפקה סימנה אותם לגמר, כי היא רוצה צמד מנצח שעדיין לא זכה במירוץ הישראלי, שזה או הם או עדי ומיתר.

אני גם לא אתפלא כלל אם המשימות בגמר העונה הולכות להיות מה זה קשות פיזית, ולכן ההפקה תעדיף שיגיעו לגמר 3 צמדים חזקים פיזית, שיתמודדו ביניהם שווה בשווה במשימות הפיזיות הקשות, ואז שוב אן וירדן לא יכולות להיכלל במשוואה הזאת, מה שאומר שאז נקבל למשל את רגב והלן, טוהר ואוולין וצמד השרירנים דניאל ואליהו. אבל אז זה לא מסתדר עם הסטטיסטיקה של זוכי העונות הקודמות, כי כבר היה לנו צמד בנים וצמד של זוג נשוי כזוכי המירוץ.

יחד עם זאת אני מאוד אשמח אם צמד הזינות האנדרדוגיות אן וירדן יזכו במירוץ העונה, או לפחות יגיעו לגמר ויקבלו הזדמנות שווה מול שאר הצמדים שיתמודדו מולן לזכות בו.
לצפיה ב-'אן וירדן'
אן וירדן
13/01/2018 | 09:06
1
112
אן וירדן הן מקסימות, הן לוחמות אמיתיות, ואני מורידה בפניהן את הכובע בכל פעם שהן לא מוותרות לעצמן ועושות את המשימות כמו גדולות.
בהחלט,
מגיע להן שאפו ענק וכל הכבוד שהגיעו עד השלב הכל כך מתקדם במירוץ למרות ועל אף.
ועדין, המריבה ששודרה בפרק האחרון, בתחושוה שלי, היה בה מעבר לאמת הרבה ביום [staging].לא יכולתי להתעלם מהמבטים של אן למצלמה, כמו לוודא שהל צולם ונקלט,
מהדיאלוגים שהיו כל כך רהוטים ומסודרים,
sorry, ריב אמיתי נראה ונשמע שונה.
אני לא טוענת שלא נערמו בין השתיים מטענים, אבל מרגיש לי שההפקה הרגישה שעלתה כאן על 'משהו' ופשוט העצימה את הסיטואציה כדי לספק אותנו, הצופים.
ואותי, לא רק שלא סיפק אלא גרם לי להרגיש, כפי שתיארתי.

לצפיה ב-'לי זה דווקא הרגיש אותנטי לגמרי, והן גם הפסיקו משימה באמצע'
לי זה דווקא הרגיש אותנטי לגמרי, והן גם הפסיקו משימה באמצע
13/01/2018 | 17:35
92
לא מפסיקים משימה באמצע בזמן שכל הצמדים מסיימים ויוצאים ממנה מול העיניים רק בשביל לשחק למצלמות. חוץ מזה, אין צמד אחד שלא רב, כולם רבים, עומר ונטע לא מפסיקים לריב, טוהר ואווליןרבים על כל שטות, הלן ורגב רבו לא פעם ולא פעמיים, עדי ומיתר רבו וכמעט ויתרו, אז גם אן וירדן רבות מדי פעם, אמנם במינונים נמוכים בהרבה משאר הצמדים, אך עדיין כשהקושי והייאוש מתחברים גם הן רבות. הענין הוא שאצלהן בניגוד לשאר הצמדים, עד שהן לא מלבנות ביניהן את הדברים, הן לא ממשיכות במירוץ ובמשימות, וזה עלול לעלות להן ביוקר, כי זמן במירוץ זה הדבר הכי חשוב. ההבדל בין אם תזכה או תודח יכול להיות בהפרש של דקה.
לצפיה ב-'"בית השחי" מתחת לברך, נקרא'
"בית השחי" מתחת לברך, נקרא
12/01/2018 | 20:25
1
154
לצפיה ב-'חידשת לי'
חידשת לי
13/01/2018 | 09:29
33
לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ, הפרק עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ, הפרק עלה במלואו באתר רשת
18/01/2018 | 21:24
9
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 22: משימת הנפט

לצפיה ב-'פרק 21 - נוחתים ברוסיה'
פרק 21 - נוחתים ברוסיה
06/01/2018 | 09:37
16
134
הזוגות מגיעים לרוסיה הקרה ופוגשים בתרבות, באנשים ובטעמים המקומיים.
האם רוסיה תסכים לקלוט את ששת הזוגות שנותרו במירוץ?
לצפיה ב-'נהגי המוניות הרוסיים שגם אי אפשר לתקשר איתם באנגלית מעצבנים'
נהגי המוניות הרוסיים שגם אי אפשר לתקשר איתם באנגלית מעצבנים
06/01/2018 | 23:24
2
169
רק בגלל הנהג מונית שני צמדים התעכבו סתם כמעט שעה כל אחד. למרות שיצאו בין הראשונים ממשימת האוכל הרוסי במסעדה, אן וירדן הגיעו אחרונות למשימת הבגרות בספרות, רק בגלל שנהג המונית הרוסי שלהן לקח אותן לצד אחר של העיר ולקח להן 40 דק' לחזור, ואם זנ לא מספיק, עוד נתקעו גם בפקקים על הדרך. וכנ"ל לגבי עומר ונטע שנהג המונית שלהם הוריד אותם בשום מקום בטענה ששם למעלה נמצאת המסעדה ואז נסע משם ואפילו לא חיכה להם. אך מה שתמוה בעיניי זה שלצמדים המובלים במירוץ זה לא קורה, במקרה, אך ממש 'במקרה' זה קורה רק ללשני הצמדים שנאבקים בתחתית.
לצפיה ב-'החלפת בגדים'
החלפת בגדים
07/01/2018 | 10:52
1
179
חדי העין, שמתם לב שבתחילת היום במשימת הבלרינה הצמדים לבשו בגדים אחרים מאשר במשימת הספרים? שמתי לב לצמד הבנות שלבשו גינס בתחילת היום ובמשימת הספרים לבשו טייץ עם גרביים ארוכים. גם עומר ונטע וגם הבנים הדוגמנים.למישהו יש הסבר?
לצפיה ב-'מה שמראים לנו שעה וחצי אצלהם לוקח יום שלם'
מה שמראים לנו שעה וחצי אצלהם לוקח יום שלם
07/01/2018 | 19:06
138
במהלך היום הם מחליפים בגדים, הולכים לשירותים, אוכלים ושותים. אבל לא מצלמים לנו אותם עושים זאת.
לצפיה ב-'ניחוח קונספירציה באפי'
ניחוח קונספירציה באפי
07/01/2018 | 13:25
11
190
גם ככה כבר נמאס מחוסר התיעוד של הזוגות בשדות התעופה/בין הלוקיישנים, אתמול בין השורות השתמע משהו נוסף. 
לפי איך שהזוגות תיארו את ארוחת הבוקר ואת זה שהזריחה ברוסיה היא בשלוש וצי בבוקר, משתמע שהם ישנו ברוסיה לפני תחילת הלג.
משמע, הם לא באמת נחתו ברוסיה והמשיכו לרוץ כפי שמציגים לנו/כפי שנהוג, אלא הם נחתו ברוסיה, הלכו לישון לילה במלון ואז בבוקר התחילו את הלג.

מה דעתכם? נשמע לכם הגיוני?
זה לא מירוץ אמיתי, אולי בתוך כל לג בפני עצמו יש תחרות, אבל בין הלגים אין.
לצפיה ב-'השאלה למה זה מפליא אותך, הרי לא מראים לנו שום דבר'
השאלה למה זה מפליא אותך, הרי לא מראים לנו שום דבר
07/01/2018 | 19:11
2
149
מלבד המירוץ. ברור שיש גם לינה בבתי מלון, עשיית צרכים, החלפות בגדים, בעיקר אחרי משימות מלוכלות ומייזעות, אכילה ושתייה. אבל זה לא אמור לעניין את הצופים, ולכן ההפקה לא מכניסה את זה לפרקי המירוץ. מה שכן, יש קטעים קצרים נפרדים באתר רשת או MOOD של הצמדים בחדרים שלהם בבתי המלון ששם מראים לנו אותם קצת מחוץ למירוץ.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך'
יכול להיות שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך
07/01/2018 | 20:05
1
120
לא התכוונתי למה שאפשר לכנות 'זמנים מתים' שלא משדרים, זה מובן.
אני גם לא מתכוון לזה שיש דברים שההפקה מתערבת ובכוונה לא משדרת, מקרים כאלה לתמימים שבינינו, יש גם במירוץ האמריקאי.
אני מתכוון לזה שזה יותר טיול מסביב לעולם כשבין כל יעד יש קטע מירוץ, אבל הפעם כנראה שלא רק זה.
נראה שהפעם, ביציאה משדה התעופה אמרו לזוגות לרוץ למוניות כאילו התחיל קטע המירוץ כאשר בפועל המוניות עליהן עלו לקחו אותן לבית מלון, בו ישנו לילה ונחו ורק בבוקר לאחר מכן, בהזנקה של ההפקה התחיל קטע המירוץ. בעצם התערבות מכוונת והטעיית הצופים.

אנחנו באותו דף?
לצפיה ב-'ושוב אשאל אותך, מה חדש בזה? זה הרי בדיוק מה שאתה קורא....'
ושוב אשאל אותך, מה חדש בזה? זה הרי בדיוק מה שאתה קורא....
07/01/2018 | 20:43
109
'זמנים מתים' שלא משדרים. מתי בדיוק ראית את הצמדים במירוץ יוצאים משדה התעופה ורצים למוניות כאילו התחיל קטע המירוץ? אולי אנחנו לא צופים באותה תוכנית, אך מה שאני ראיתי ורואה לאורך כל העונה זה את הצמדים כבר במוניות נוסעים ליעד הבא שלהם. לא הראו אותם אפילו פעם אחת יוצאים משדה התעופה ורצים למוניות. וברור שכשאתה נוחת בארץ זרה בלילה כשהכל סגור, אתה תלך לישון בבית מלון ורק בבוקר תתחיל את המירוץ שלך באותה ארץ. זאת ממש לא העונה הראשונה שזה קורה וגם לא האחרונה. חוץ מזה, זה לא TAR, זה המירוץ למיליון הישראלי.
לצפיה ב-'המרוץ הישראלי, להבדיל מהאמריקאי, לא כולל בחירת טיסות'
המרוץ הישראלי, להבדיל מהאמריקאי, לא כולל בחירת טיסות
09/01/2018 | 07:26
7
131
זה ככה מהעונה הראשונה - ההפקה בוחרת את הטיסות וכל הצוותים עולים על אותה הטיסה.
הם מוזנקים לתחילת כל יום בסדר שבוא סיימו את המשימה האחרונה ביום הקודם.
זה מפחית מאוד מהתחרות, ומפחית בחופש שיש לזוגות להצליח או לטעות, אבל זה חלק מההפקה הישראלית (כמו העובדה שהם ישנים במלונות על חשבון ההפקה, ולא נדרשים לבחור בעצמם האם להוציא כסף על מלון או להשאר לישון ברחוב ליד אחתר מהשימה, כמו באמריקאי).
האם זה קונספירציה? לא יודעת. זה מאפשר להפקה לשלוט במרווחי ההזנקה. מעבר לזה, לא בטוח שיש פה קונספירציה
לצפיה ב-'האם זה ככה גם ב-TAR הקנדי והאוסטרלי?'
האם זה ככה גם ב-TAR הקנדי והאוסטרלי?
09/01/2018 | 07:49
1
84
סתם מתוך סקרנות, איך פועלים המירוץ למיליון הקנדי והאוסטרלי? האם המשתתפים בוחרים טיסות ומלונות או שגם שם זה ההפקה?
אני משערת שבארץ זה נעשה בגלל שיקולי ביטחון ואבטחה (לישראלים אסור לטוס מעל כל מדינה וגם המלונות צריכות להיות במקומות בטוחים).

לצפיה ב-'בקנדי לא צפיתי, אבל זה פחות הרטע כי הם נמצאים רק בקנדה'
בקנדי לא צפיתי, אבל זה פחות הרטע כי הם נמצאים רק בקנדה
09/01/2018 | 10:26
89
באוסטרלי צפיתי מזמן, אני גם לא ממש זוכר אבל בחווית הצפייה הוא יותר דומה לישראלי מאשר לאמריקאי, אז סיכוי סביר שהתנהלות הטיסות היא דומה לישראלי, אבל שוב, אני לא זוכר.
לצפיה ב-'אבקש רשות לדייק'
אבקש רשות לדייק
09/01/2018 | 10:24
103
בעונה הראשונה ודאי שהיה תיעוד בתוך שדות התעופה וגם הזוגות בחרו בעצמם אם ואיפה לישון. בעונה השנייה אני לא ממש זוכר אבל באמת נראה לי שלא היה כבר את עניין הטיסות, לגבי לינה בלילות, אני זוכר בוודאות לפחות פעם אחת, בפראג, בה לפחות חלק מהזוגות לא ישנו במלון אלא במונית וכו'.

הענין הוא שזה הולך ומידרדר, ומה שמפריע לי פה, זה שלא היה זמן לילה במירוץ והאתר היה סגור, אלא התוכנית הציגה את הזוגות נוחתים בבוקר ברוסיה ומתחילים את היום כאשר, *כנראה*, הם נחתו ברוסיה וישנו לילה במלון, בניגוד לאיך שהם מציגים לצופים. זו הטעייה
לצפיה ב-'האמת שגם בעונה החדשה של TAR שעלתה לא מזמן הפסיקו להראות'
האמת שגם בעונה החדשה של TAR שעלתה לא מזמן הפסיקו להראות
09/01/2018 | 14:44
93
את הצמדים יוצאים מהמטוסים לשדה התעופה, ומראים אותם ישר במכוניות אחרי שהמטוס נחת, בדרכם ליעד הבא. נראה שדווקא TAR מתחילים לאמץ את השיטה הבטחונית של המירוץ הישראלי, כי גם ביעד הראשון שלהם באיסלנד הצמדים כולם התאכסנו ללא יוצא מן הכלל במלון בעיר. וזה בכלל לא היה נתון לשיקול דעתם.
לצפיה ב-'ומה עם כל המוניות??'
ומה עם כל המוניות??
14/01/2018 | 12:19
2
52
אני עדיין לא מבין למה לא נותנים להם לנסוע לבד אף פעם....
סבבה יש מדינות שיכולה להיות בהן סיבה בטחונית ואפשר לעבוד שם עם מוניות אבל לא יכול להיות שזה ככה בכל מדינה....
לצפיה ב-'כי אם יבחרו בעצמם מונית - איך ההפקה תפרסם את מוביליי?'
כי אם יבחרו בעצמם מונית - איך ההפקה תפרסם את מוביליי?
14/01/2018 | 15:38
1
14
לצפיה ב-'הם גם חוששים שהם יתבררו בדרכים'
הם גם חוששים שהם יתבררו בדרכים
17/01/2018 | 18:52
26
הרי כל הזוגות צריכים להיות במלון
07/01/2018 | 19:13
107
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 21: הזוגות נוחתים ברוסיה

לצפיה ב-'פיצול הערוצים פוגע בעונה?'
פיצול הערוצים פוגע בעונה?
02/01/2018 | 11:49
6
204
אין בכלל באזז וציבור רחב לא יודע שהיא משודרת...
והאם המשתתפים ניהיו מוכרים?
התחושה לצפות בעונה שהיא לא בערוץ מרכזי מעט שונה, אבל זה רלוונטי לכל התוכניות, כאילו אין עם מי לדבר עליהן וכל אחד רואה משהו אחר וגם לא בעקביות

לצפיה ב-'אם הפורום הזה הוא אינדיקציה - אז כן'
אם הפורום הזה הוא אינדיקציה - אז כן
02/01/2018 | 13:47
2
208
אני אמנם משתתפת / קוראת סמויה בפורום הזה, אבל מעולם לא היה עונה כזו שכמעט לא היו תגובות או פוסטים לגבי העונה.
אז או שאכן כמעט ולא רואים את העונה, או שהמשתתפים לא מעניינים. כי לפחות ניתן להגיד כי העונה השתפרה מאוד בנוגע למשימות שלהם ומגיעים ליעדים שווים ביותר.
לצפיה ב-'יש גם בפייסבוק ששם דווקא מגיבים אחרי כל פרק, וגם מעלים קטעים'
יש גם בפייסבוק ששם דווקא מגיבים אחרי כל פרק, וגם מעלים קטעים
02/01/2018 | 17:15
163
חדשים לקראת הפרקים שמשודרים באותו ערב.
לצפיה ב-'כל הפורומים בצניחה חופשית'
כל הפורומים בצניחה חופשית
04/01/2018 | 20:28
112
ולא רק בתפוז.
לצערי, הפורמט הזה נפגע אנושות מהרשתות החברתיות, לא הייתי מייחס את זה לפיצול של ערוץ 2.
לצפיה ב-'צביקה הדר צחק על זה בתוכנית האחרונה שלו בשבת'
צביקה הדר צחק על זה בתוכנית האחרונה שלו בשבת
02/01/2018 | 17:14
2
223
מאז הפיצול הגדול של ערוץ 2 שני הערוצים החדשים משדרים מה שבא להם מתי שבא להם, ואין להם לוח שידורים שבועי עקבי מסודר. אבל לאחרונה הם דווקא סידרו את העניין עם המירוץ למיליון הישראלי שחזר להיות משודר קבוע בימי רביעי ושבת.
לצפיה ב-'נכון גם שאין ימים קבועים זה פוגע '
נכון גם שאין ימים קבועים זה פוגע
03/01/2018 | 12:01
1
40
לצפיה ב-'מישהו יודע את תאריך הסיום של העונה?'
מישהו יודע את תאריך הסיום של העונה?
06/01/2018 | 22:06
35
לצפיה ב-'אמש שודר פרק הבכורה של עונה 30 של TAR בארה"ב המנחה ה'
אמש שודר פרק הבכורה של עונה 30 של TAR בארה"ב המנחה ה
04/01/2018 | 14:37
1
112
המנחה הותיק והבלתי נלאה פיל קוגן שב להנחות את העונה ה 30 כבר של המירוץ למיליון האמריקאי TAR ונראה שזו הולכת להיות עונה עם הרבה צמדים חזקים מאוד הפעם, כל צמד מקצועני וזוכה בתחומו, החל מצמד שחקני NBA לשעבר, דרך צמד אלופות סקי, צמד מקצועניות פרקור ויוגה עם עיזים, צמד כנרים שרירנים שיוצאים יחד ונראים יותר כמו מתאבקים מכנרים מקצועיים, צמד נהגי מכוניות מירוץ, צמד זוכי דיונים מאוניברסיטת ייל, צמד מצילים שיוצאים יחד, צמד זוכי תחרויות אכילה, צמד כבאים תאומים, צמד דוגמניות וחובבות איגרוף, ועד לצמד הפייבוריטים של העונה ה 19 והאחרונה עד כה של BB האמריקאי, קודי וג'סיקה.
לצפיה ב-'זאת הולכת להיות העונה הראשונה בתולדות המירוץ '
זאת הולכת להיות העונה הראשונה בתולדות המירוץ
04/01/2018 | 16:00
159
שבה יוחלפו בני זוג בין הצמדים המשתתפים במירוץ באמצע המירוץ.

ועל פי הפרומו של הפרקים הבאים בעונה זו עומדת להיות עונה אפית, עם טוויסטים וחוקים חדשים, שלא נראתה כמותה לפני כן.
לצפיה ב-'פרק 20 - פרק הדחה בג׳מייקה'
פרק 20 - פרק הדחה בג׳מייקה
03/01/2018 | 17:07
3
137
לצפיה ב-'הפרק הזה פשוט גמר לי על העצבים מרוב מתח, ובסוף... '
הפרק הזה פשוט גמר לי על העצבים מרוב מתח, ובסוף...
03/01/2018 | 23:03
253
לא רק שהבנות לא הגיעו אחרונות, זו גם היתה נקודת סיום ללא הדחה ראשונה שנקבעה מראש. קרי יש עוד אחת לפני העלייה לגמר.... אך מרוב שהמירוץ היה כל כך אינטנסיבי קרוב וצמוד בין אן וירדן לנטע ועומר לאורך כל הלג האחרון, שכחתי לגמרי מהנקודות סיום ללא הדחה שעוד מחכות להם בהמשך המירוץ, שגם הייתי כמעט בטוח שאחת מהן תהיה בסוף הלג הזה. יחד עם זאת אני שמח שלמרות שזאת היתה נקודת סיום ללא הדחה אן וירדן לא היו צריכות אותה והגיעו לפני נטע ועומר לשטיח של רון שחר.

ולפי חוקי המירוץ על נטע ועומר למרות שלא הודחו, אך עדיין הגיעו אחרונים לפיטסטופ, לעבור במהלך הלג הבא משימת פס האטה (ספיד באמפ), לפני שיוכלו להמשיך יחד עם כל שאר הצמדים במירוץ. השאלה אם ההפקה לא תתעלם מהחוק הזה ואם לא מתי בדיוק הם יצטרכו לבצע את משימת פס ההאטה...

ולגבי המשימות שהיו בפרק האחרון, כאלה משימות מפגרות לא ראיתי הרבה זמן, מה זה היה לעזאזל? לקלוע קוקוסים עם הרגל לתוך חבית? לשמש כסא אנושי של 4 אנשים שוכבים זה על זה ולנסות להשיג שני חלקי תקליט של בוב מארלי? והדובדבן שבקצפת, למצוא פאקינג בננה שמסתתרת בתוך 150 צלחות עם אבקת סוכר ע"י נשיפה עליהן והיחנקות מאבקת הסוכר? ועוד ככה מרוחים באבקת סוכר לנסוע ולהגיע לשטיח של רון שחר שצריך לטפס עד אליו בכל גרם המדרגות הזה? ההפקה לא יכלה למצוא להם משימות קצת יותר נורמליות מאלו?

ובדיוק כפי שכתבתי לכם לפני שבוע, היעד הבא של הצמדים הנותרים במירוץ רוסיה, בתקווה שאן וירדן יחזרו לפסגה של הצמדים המובילים את המירוץ, ושלא ישימו להן עצור ברוסיה...
לצפיה ב-'שמתם לב למה רון שחר אמר בסוף *ספוילר*'
שמתם לב למה רון שחר אמר בסוף *ספוילר*
04/01/2018 | 11:36
209
הוא בכוונה אמר 'אני אמור להגיד עכשיו 'אני מצטער אבל בשבילכם המירוץ למיליון הסתיים' כדי להשתמש בזה לפרומו שיחשבו שיש הדחה.
04/01/2018 | 12:17
91
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 20: הדחה בג'מייקה

לצפיה ב-'עוד יום אחד בלבד לשידור פרק הבכורה של TAR 30 בארה"ב '
עוד יום אחד בלבד לשידור פרק הבכורה של TAR 30 בארה"ב
02/01/2018 | 17:25
4
84
המירוץ למיליון האמריקאי המקורי (TAR) The Amazing Race שמנחה פיל קוגן המנחה הותיק של התוכנית מאז ספטמבר 2001 הזכור לרע לא בגלל המירוץ, אלא בשל אסון התאומים שהתרחש במקביל לשידור העונה הראשונה של המירוץ בארה"ב. מגיע לא להאמין כבר לעונתו ה 30 ואוטוטו ישודר פרק הבכורה שלו, וגם צמד הפייבוריטים של BB19 משתתף בו.
לצפיה ב-'ראיתי עד היום 25 עונות של TAR'
ראיתי עד היום 25 עונות של TAR
02/01/2018 | 19:02
2
102
אז אני מאוד שמח על העונה החדשה
לצפיה ב-'אני ראיתי את כל העונות של רוב הגרסאות של המירוץ למיליון'
אני ראיתי את כל העונות של רוב הגרסאות של המירוץ למיליון
03/01/2018 | 00:16
1
99
האמריקאי (29 עונות), הקנדי (5 עונות), האוסטרלי (3 עונות), הישראלי (6 עונות) והאסיאתי (5 עונות). אגב, להוציא המירוץ הישראלי, כולן דוברות אנגלית.
לצפיה ב-'אני ראיתי את...'
אני ראיתי את...
03/01/2018 | 20:35
91
כל העונות הישראליות
עונה אחת אוסטרלית
עונה קנדית
סוף הדרך כל העונות (שתי עונות)
וכמו שרשמתי למעלה 25 אמריקאיות
לצפיה ב-'עוד הזדמנות בשבילם להגיע לישראל..'
עוד הזדמנות בשבילם להגיע לישראל..
04/01/2018 | 09:41
27
לצפיה ב-'עדי ומיתר - האם באמת הם עד כדי כך לא נסבלים?'
עדי ומיתר - האם באמת הם עד כדי כך לא נסבלים?
01/01/2018 | 10:02
3
240
תהיה שעלתה לי בעקבות קריאה במכה וכמה קבוצות פייסבוק - 
הרבה מסתייגים מעדי ומיתר, וטוענים שהם יהירים, שחצנים ובאופן כללי גועליים למתחרים אחרים.
התגובות הללו החריפו בעוצמה לאחר הפרק האחרון.

אז אתמול צפיתי בפרק האחרון, ותכל'ס - אני לא מבינה על מה יצא כל הקצף.
נכון - הם תחרותיים.
נכון - מיתר לא מתבייש להשוויץ בזה שניצח ולשמוח על הנצחון.
ונכון - אולי הקטע שמיתר שר שיר של רגב, מול רגב, בדיוק כשהם עקבו את רגב והלן, זה קצת יותר מידי "in your face" לרגב. אבל אני מעדיפה מתחרים שמתייחסים למרוץ כאל תחרות בין צוותים, ולא מסע גיבוש חברתי שכולם צריכים להזהר ולא להעליב ולא לפגוע באף אחד. חוץ מבמשימות דו-קרב - ניצחון של צוות אחד הוא לא על חשבון צוות אחר, ולכן שמחה על הצלחה היא לא שמחה לאיד. (בדו קרב זה כן קצת מהול בשמחה לאיד, אבל עדיין - זה לא אומר שצריך להצטער על זה שניצלחת).

מה דעתכם - זוג תחרותי או זוג יהיר ושחצן
לצפיה ב-'אני אוהב את עדי, לא אוהב את מיתר. אך זו רק דעתי.'
אני אוהב את עדי, לא אוהב את מיתר. אך זו רק דעתי.
01/01/2018 | 10:32
188
למרות שגם רגב נהג די באגרסיביות במשימת הדו-קרב. וגם הלן וגם עדי ניסו להרגיע את הבנים מהצד. אבל זאת ממש לא הפעם הראשונה ששני הצמדים האלה שגם שמים עצור זה לזה, מתנגשים ככה, זה קרה כבר במשימת הדו-קרב הקודמת עם כדור הים הגדול שהם ניתלו עליו והיו צריכים להפיל זה את זה ממנו.
לצפיה ב-'בהתחלה די אהבתי אותם'
בהתחלה די אהבתי אותם
01/01/2018 | 16:42
190
אבל כל שהתוכנית ממשיכה אני מגלה שקשה לי איתם. הם יהירים, שחצנים, אמנם בעלי חוש הומור עצמי גבוה, אבל בגדול הם לגמרי מנפנפים בניצחון שלהם לצוותים האחרים. אני מאמינה שאיפוק היא תכונה טובה. לא חייבים להיות חברים, וכן שזה לא יהיה מסע גיבוש, אבל עדיין התנשאות לא. וגם צעקות  היש שהם מצליחים. הדפיקות על תיבת הרמז. לא מתחברת אבל הכי כאב לי בפרק האחרון על הלן שבכתה. אני תופסת מהלן אישה חזקה, ואם היא דיברה על הצביעות שלהם אני נוטה להאמין לה. אני חושבת שהם משחקים משחק מלולכלך ולא נקי וכנה מול המתמודדים האחרים, ולדעתי על זה יוצא כל הכעס עליהם.

לצפיה ב-'אצלנו זה קרה בפרק של הדו קרב עם רגב והלן...'
אצלנו זה קרה בפרק של הדו קרב עם רגב והלן...
23/01/2018 | 23:49
4
ולדעתי זה קרה לעוד הרבה.

עד אז דווקא הערכתי אותם - אולי בגלל סיפור המחלה של מיתר. אבל הפריע לי מאד כשהם התחילו לדבר בצורה נווזית כלפי הלן ורגב... ובאמת הם עפו על עצמם יותר מידי וזה מה שגרם לי לא לאהוב אותם בכלל...
לצפיה ב-'ארבעה פרקים בג'יימקה!!! ה' ישמור! כמה אפשר למרוח?'
ארבעה פרקים בג'יימקה!!! ה' ישמור! כמה אפשר למרוח?
31/12/2017 | 17:27
91
לצפיה ב-'פרק 19 - אימה בשמי ג'מייקה'
פרק 19 - אימה בשמי ג'מייקה
30/12/2017 | 07:25
7
159
הערב, הזוגות מגיעים למשימה מפחידה במיוחד שמשאירה את הזוגות תלויים בגובה רב, בין שמיים וים.
לצפיה ב-'הערב זה פרק הדחה, שזה לכשעצמו די מפחיד שנותרו רק 6 צמדים'
הערב זה פרק הדחה, שזה לכשעצמו די מפחיד שנותרו רק 6 צמדים
30/12/2017 | 18:13
3
220
ואן וירדן נכון לכרגע אחרונות.
לצפיה ב-'עוד הכל יכול להתהפך...'
עוד הכל יכול להתהפך...
30/12/2017 | 19:45
2
191
זה שהן אחרונות עכשיו ממש לא אומר שהן יודחו...
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה, הבעיה שנותרו מעט צמדים במירוץ'
אני מאוד מקווה, הבעיה שנותרו מעט צמדים במירוץ
30/12/2017 | 20:38
1
198
והמשימות הפיזיות בו ממש לא הולכות ונעשות קלות יותר, כפי שאפשר לראות בפרומו....
לצפיה ב-'אני בטח לא צריך לספר לך שבמירוץ יש הפתעות... '
אני בטח לא צריך לספר לך שבמירוץ יש הפתעות...
30/12/2017 | 21:08
93
לצפיה ב-'לא יאומן כמה זמן הן נתקעו על הנפת הדגל הטיפשית'
לא יאומן כמה זמן הן נתקעו על הנפת הדגל הטיפשית
30/12/2017 | 22:32
186
לא הבנתי איך זה שדווקא הדגל פירטים שלהן היה תקוע בתורן, לכל השאר הוא ירד חלק. ועוד הן מצאו את הדגל של המירוץ לפני טוהר ואוולין ועומר ונטע. אבל לא הצליחו להניף אותו לפני שהשניים האחרים סיימו והניפו אותו נסעו משם. פשוט לא יאומן. אני מאוד מקווה שהן לא יודחו בגלל זה.
לצפיה ב-'טוב, עוד יש תקווה, רק ברביעי פרק ההדחה.'
טוב, עוד יש תקווה, רק ברביעי פרק ההדחה.
30/12/2017 | 23:01
63
31/12/2017 | 14:59
75
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 19: דו קרב לוחמני

לצפיה ב-'שאלה - האם כבר היה הפרק שבו המתמודדים יוצרים'
שאלה - האם כבר היה הפרק שבו המתמודדים יוצרים
30/12/2017 | 19:44
2
244
קשר עם המשפחות?
פשוט הפסדתי את אחת הפרקים של קולומביה ורציתי לדעת אם זה היה שם...

תודה רבה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'לא'
לא
30/12/2017 | 20:38
38
לצפיה ב-'גם אני תהיתי לעצמי מתי זה יקרה'
גם אני תהיתי לעצמי מתי זה יקרה
31/12/2017 | 20:50
34
לצפיה ב-'פרק 18 - משימת הוודו'
פרק 18 - משימת הוודו
27/12/2017 | 18:50
9
167
הזוגות בג'מייקה ומשימת וודו מטריפה את המתמודדים אבל היא גם המשימה המצחיקה ביותר של המירוץ.
לצפיה ב-'שאלה לגבי משימת הוודו'
שאלה לגבי משימת הוודו
28/12/2017 | 00:11
4
214
איך בדיוק הם קיבלו את הזרם?

וגם אל ממש הצלחתי להבין - זאת הייתה משימת מחסום?
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי את זה'
גם אני לא הבנתי את זה
28/12/2017 | 02:34
169
וגם לא הבנתי מה הקטע עם השיקוי?!
לצפיה ב-'הזרם נוצר ממשהו בתוך החליפה ומישהו לוחץ על כפתור'
הזרם נוצר ממשהו בתוך החליפה ומישהו לוחץ על כפתור
28/12/2017 | 06:42
2
186
לא רואים אותו כי להראות שיש כאילו באמת ״רוח רעה״.
הם כן השתובבו עם רגב אחרי שסיימו.

נטע הזאת קרועה עם התגובות המופרזות שלה חחחחחח

זאת לא היתה משימת מחסום פשוט אחד בחליפה והשני יורה חצים
לצפיה ב-'אבל הם לא יכלו להלחיף...'
אבל הם לא יכלו להלחיף...
28/12/2017 | 09:55
1
137
אז זה היה נראה כמו סוג של משימת מחסום...
לצפיה ב-'כן זה סוג של משימת מחסום ובגלל זה גם פרץ 'הריב' בין אן לירדן'
כן זה סוג של משימת מחסום ובגלל זה גם פרץ 'הריב' בין אן לירדן
28/12/2017 | 16:29
130
כי היא לא פירשה נכון את דבריה, שהפעם לא מדובר במשימה פיזית. ולכן אן נעלבה. אך לירדן לא היו שום כוונות רעות במה שאמרה לה. פשוט על פי חוקי המירוץ, ולא רק הישראלי, אלא בכל גרסאותיו, כל צמד במירוץ חייב לחלק בינו שווה בשווה את משימות המחסום, שלא ייווצר מצב שאחד מהם עושה פחות מהשני. למרות שאני זוכר לפחות שתי עונות שההפקה של TAR לא הקפידה על החוק הזה ולא הענישה צמדים שלא נהגו לפיו, כמו למשל בעונת האולסטאר השנייה שהאב והבן החוזרים לא חילקו ביניהם שווה בשווה את משימות המחסום, אך בגלל שהיה מדובר במתמודד אולי הכי מבוגר בתולדות המירוץ, הבן שלו ביצע את רוב משימות המחסום במקומו וההפקה התעלמה מזה.
לצפיה ב-'פרק מטורף '
פרק מטורף
28/12/2017 | 16:13
178
המשימה של הריצה עם הבול עץ של יוסיין בולט (יוסי ביטון, כלשונה של נטע ), כמעט גמרה על הבנות שנאלצו לבצעה 3 פעמים, למרות שבסופו של דבר הן הצליחו לעשות אותה ונשארו אחרונות. אך מדובר גם בשיא החום, גם בריצה שנמדדת בסטופר, גם עם עליות תלולות, ואם לא די בכל זה, אז גם בול עץ ענק שקשור מאחור, ועוד צריך לזכור באיזה שנים הוא זכה במדליות. עכשיו אן וירדן שתיהן בנות קטנות ורזות שאף אחת מהן היא לא מרת עולם בהרמת משקולות. מה שמראה שאפילו טיפה התחשבות אין פה. וכל הכבוד להן שהן לא נכנעו ולא ויתרו.

בכלל, נראה שהעונה הזאת מסתמנת כעונה הכי קשה פיזית מכל העונות של המירוץ למיליון הישראלי שהיו עד היום. אך אן וירדן הן לגמרי פייטריות אמיתיות, שלא נתנו לאף משימה פיזית, קשה ככל שהיתה לשבור אותן. למרת שהן ממש לא הצמד הכי חזק פיזית במירוץ, אם לא אפילו הכי חלשות פיזית שנותרו במירוץ, עוד לא היתה אפילו משימה פיזית אחת לאורך כל המירוץ שהן ויתרו עליה ולא עשו אותה עד הסוף, וזה לכשעצמו פשוט מדהים. הן שתיהן פשוט מדהימות ויכולות להוות דוגמא והשראה להרבה אנשים.

נטע ממשיכה עם הקטעים המצחיקים, כמו הקטע עם יוסי ביטון והקטע עם הצפרדע, ומנגד אוולין לא מפסיקה לקטר כמעט כל משימה באוזניו של טוהר, ובמשימת הצפרדע זה היה שיא הקיטורים שלה. למרות שצעקות הטווס שלה במשימת הוודו בהחלט היו מצחיקות.

למרות שאן וירדן אחרונות בגלל ה'ריב' המטופש ביניהן בשל אי הבנה ממה שאמרה ירדן לאן שהיא פרשה את זה לא נכון, מה שאיפשר לנטע ועומר לעקוף אותן במשימת הוודו ולהשאירן אחרונות שם, אני מאוד מקווה שבקטע הלג האחרון בג'מייקה עד להגעה לפיטסטופ הן יצליחו לעבור שוב כמה צמדים ולא יגיעו אחרונות לשטיח של רון שחר. התקווה שיש לרגב והלן עצור וגם לשרירנים, ולאף אחד מהם זה לא מאן וירדן ששמות עצור אך ורק לנטע ועומר שגם הם שמים להן.

צריך לזכור שיש עדיין לפחות שתי פיטסטופים (נקודות סיום) ללא הדחה במירוץ, ואולי גם פיטסטופ מעבר אחד, שהוא שלמרות שמגיעים אליו הצמדים ממשיכים הלאה עד לפיטסטופ הבא, מה שאומר שאף אחד מהם לא מודח, וזה לא בא על חשבון הפיטסטופים ללא הדחה. זה היה כבר בעונות קודמות, ויש את זה כמעט בכל עונה של TAR בעשור האחרון, כך שאני לא אתפלא אם יהיה כזה גם בעונה הזאת.
28/12/2017 | 16:22
80
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 18: משימת הוודו
http://reshet.tv/item/mood/the-amazing-race/season...

לצפיה ב-'מה הייתה המטרה של להחזיק כוס מיץ במשימת וודוו?'
מה הייתה המטרה של להחזיק כוס מיץ במשימת וודוו?
28/12/2017 | 19:29
1
125
בהתחלה חשבתי שיגידו שאם הנוזל נשפך עד כמות מסויימת יהיה עונש כלשהו אבל לא היה לזה שום משמעות....
לצפיה ב-'שתשפוך עליך את הנוזל כאילו הרוח הרעה גורמת לך לשפוך אותו'
שתשפוך עליך את הנוזל כאילו הרוח הרעה גורמת לך לשפוך אותו
30/12/2017 | 18:11
38
לצפיה ב-'פרק 17 - נוחתים בג׳מייקה'
פרק 17 - נוחתים בג׳מייקה
23/12/2017 | 10:35
14
125
שישה זוגות נשארו במירוץ והערב, הם מגיעים לקצב, לחופים ולצבעים של ג'מייקה
שם יפגשו משימות שעולות על כל דמיון.
לצפיה ב-'יכול להיות שהעונה אין נקודות סיום ללא הדחה?'
יכול להיות שהעונה אין נקודות סיום ללא הדחה?
23/12/2017 | 15:21
3
215
כבר חצי מהזוגות הודחו.
בעונות קודמות היו 2 או 3 נקודות ללא הדחה במהלך המירוץ, לא נראה לי סביר שיעשו את זה עכשיו על כל כך מעט זוגות, אלא אם רוצים למשוך את העונה הזאת לנצח.
לצפיה ב-'אנחנו רק בתחילת הלג השביעי, יש עוד 5 לגים עד הגמר'
אנחנו רק בתחילת הלג השביעי, יש עוד 5 לגים עד הגמר
24/12/2017 | 04:58
175
ומכיוון שנותרו 6 צמדים במירוץ, חייבות להיות לפחות שתי נקודות סיום ללא הדחה.
לדעתי או בסוף הלג הזה או בסוף הלג הבא אחריו תהיה נקודת סיום ללא הדחה.
כי אחרת יגיע רק צמד אחד לגמר, וזה לא היגיוני.

בדרך כלל נקודת הסיום ללא הדחה השנייה היא לג או 2 לפני הגמרבשביל ליצור מתח. ככה זה היה בכל העונות הקודמות.
לצפיה ב-'הרגשתי היתה שהיו זוגות שלהפקה היה חבל להיפרד מהם'
הרגשתי היתה שהיו זוגות שלהפקה היה חבל להיפרד מהם
24/12/2017 | 05:48
1
207
אז המציאו את העניין .....ללא הדחה.
לצפיה ב-'ממש לא המציאו, ב TAR המקורי זה כבר 29 עונות ככה.'
ממש לא המציאו, ב TAR המקורי זה כבר 29 עונות ככה.
24/12/2017 | 11:03
60
לצפיה ב-'משימת ההתגלגלות על החביות נראית מסוכנת וכמעט בלתי אפשרית'
משימת ההתגלגלות על החביות נראית מסוכנת וכמעט בלתי אפשרית
23/12/2017 | 21:45
7
204
בחיים לא נראה לי שהייתי עושה כזאת משימה, גם לא בשביל מיליון דולר.

לצפיה ב-'לא יאומן '
לא יאומן
23/12/2017 | 22:52
5
227
כל הצמדים הצליחו את המשימה הזאת כולל רגב שבסוף גם הצליח.
כנראה שזאת לא משימה כל כך קשה כמו שחשבתי וכמו שהיא נראית...
לצפיה ב-'המשימה נראית לי מסוכנת מאוד, היו שם כמה שנפלו על'
המשימה נראית לי מסוכנת מאוד, היו שם כמה שנפלו על
24/12/2017 | 05:50
4
175
הגב .....לא הבנתי מאיפה האומץ של ההפקה לקחת אחריות על דברים כל כך מסוכנים.
לצפיה ב-'אני אם הייתי נפגע ומקבל נכות בגלל זה הייתי תובע את ההפקה'
אני אם הייתי נפגע ומקבל נכות בגלל זה הייתי תובע את ההפקה
24/12/2017 | 11:05
3
139
אבל לא נראה לי שמישהו נפגע בצורה קשה. מכה פה מכה שם, לא יותר מזה.
לצפיה ב-'צריך גם לדעת איך ליפול...'
צריך גם לדעת איך ליפול...
28/12/2017 | 10:02
2
68
ברגע שאתה מרגיש שאתה מתחיל לאבד שיווי משקל למי שיש אינסטינקטים טובים יכול להגיב יותר מהר וכבר בתחילת הנפילה לנסות לכוון את עצמו על איך ליפול בצורה קצת פחות דרסטית.

מי שיש לו אינסטינקטים גרועים לזה מתחיל להגיב בשלב יותר מאוחר, כשכבר הגוף שלו כבר נמצא בנפילה בכיוון מאד מסויים ואז כבר הרבה יותר קשה "לשנות מסלול" ולנסות ליפול בצורה קצת יותר טובה.

רגע מבחינה זו או שהאינסטינקטים שלו ממש גרועים או שבגלל שהוא הגיע למשימה הזאת עם מצב רוח של "לא מתאים לי" הפקיר את הגוף שלו לגמרי בנפילות ולכן נפל בצורה ממש מסוכנת. בחיים שלי לא ראיתי מישהו שצונח מחבית מגובה 80 סנטימטר בנפילה חופשית לחלוטין כאילו קשרו לו את הידיים והרגליים והוא מנוע מלזוז.

זה ממש להפקיר את הגוף שלך לחלוטין לגורל של הנפילה וזה באמת ממש ממש מסוכן. בדרך כלל בנאדם רגיל ללא מוגבלות כלשהי מצליח קצת לכוון את עצמו מגובה כזה.

לצפיה ב-'אבל זה בדיוק מה שקרה לרגב, וזה נראה לי מספיק מסוכן ליפול ככה'
אבל זה בדיוק מה שקרה לרגב, וזה נראה לי מספיק מסוכן ליפול ככה
28/12/2017 | 16:17
1
25
לצפיה ב-'אכן כן, התכוונתי לרגב כשדיברתי על אנשים חסרי אינסטינקטים'
אכן כן, התכוונתי לרגב כשדיברתי על אנשים חסרי אינסטינקטים
28/12/2017 | 19:28
62
בהודעה המקורית יצא לי "רגע" בגלל טעות מקלדת... אבל התכוונתי לרגב, ואצלו זה באמת היה נראה קיצוני ברמות מטורפות. זה נראה כמו מריונטה שחתכו לה את החוטים, כאילו הגוף שלו בכלל לא מנסה להתנגד. נראה לי שגם צוות האקסטרים של התכנית לא פגש אף פעם במקרה כל כך נואש של חוסר שליטה גופנית.

לצפיה ב-'אם עומדים על החבית הפוך, עם הגב אל נקודת הסיום'
אם עומדים על החבית הפוך, עם הגב אל נקודת הסיום
24/12/2017 | 21:34
120
וככה מנסים להתגלגל, זה לא יותר קל? או שלא בטוח
24/12/2017 | 04:42
119
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 17: נוחתים בג'מייקה

לצפיה ב-'קצת עיקום חוקים?'
קצת עיקום חוקים?
24/12/2017 | 21:42
173
אמממ רק אני שמתי לב שהחבית של עדי ומיתר לא עברה את החבל? :O
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:20
41

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-' היעדים הבאים במירוץ הישראלי והיעד של הגמר '
היעדים הבאים במירוץ הישראלי והיעד של הגמר
24/12/2017 | 05:09
3
355
אחרי ג'מייקה הצמדים הנותרים במירוץ הישראלי יטוסו לקירגיזסטן.

אחרי קירגיזסטן הצמדים הנותרים במירוץ הישראלי יטוסו לרוסיה.

אחרי רוסיה הצמדים הנותרים במירוץ הישראלי יטוסו לשווייץ.

אחרי שווייץ הצמדים הנותרים במירוץ הישראלי יטוסו לתאילנד, שבה גם ייערך הגמר של המירוץ למיליון הישראלי.
לצפיה ב-'מאיפה אתה יודע את זה? אתה יודע גם מי השלישיה הסופית?'
מאיפה אתה יודע את זה? אתה יודע גם מי השלישיה הסופית?
27/12/2017 | 08:00
1
64
לצפיה ב-'לא'
לא
28/12/2017 | 16:18
29
לצפיה ב-'לפי הפרומו האחרון, אחרי ג'מייקה.... '
לפי הפרומו האחרון, אחרי ג'מייקה....
04/01/2018 | 09:30
48
כנראה שקירגיזסטן תבוא אחרי רוסיה ולא לפניה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו