לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 

אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 

אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי'
אירוח בנושא אבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2017 | 12:31
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
מחר, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/182031366

לצפיה ב-'אודישנים למירוץ למיליון 6'
אודישנים למירוץ למיליון 6
26/02/2017 | 12:16
2
144
מישהו קיבל תשובות לאודישן הראשון?

ואם כן - תוך כמה זמן?

תודה
לצפיה ב-'אודישן למירוץ למיליון 6'
אודישן למירוץ למיליון 6
28/02/2017 | 00:32
1
123
גם אני תוהה... מתי עשית אודישן?
לצפיה ב-'אודישן למירוץ למיליון 6'
אודישן למירוץ למיליון 6
28/02/2017 | 09:04
107
בדיוק לפני שבוע
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:51
25
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'עונה 2'
עונה 2
04/10/2016 | 18:19
9
216
שנה טובה, חברים! האם ידוע לכם היכן אפשר לצפות בפרקי העונה השנייה? באתר של רשת אמנם מופיעים הפרקים, אבל הם לא מתנגנים ואני לא מוצאת בשום מקום אחר... אשמח לעזרה...
תודה
לצפיה ב-'לא תמצאי. תצטרכי איכשהו לבקש משידורי רשת.'
לא תמצאי. תצטרכי איכשהו לבקש משידורי רשת.
04/10/2016 | 20:28
2
49
לצפיה ב-'למה? '
למה?
04/10/2016 | 21:59
1
14
לצפיה ב-'איך אמרה גולדה בזמנו: הם לא נחמדים'
איך אמרה גולדה בזמנו: הם לא נחמדים
05/10/2016 | 10:57
84
זכויות שלהם ומותר להם לא להעלות את זה.
לצפיה ב-'אפשר למצוא ולהוריד את הפרקים של כל העונות רק בטורנט'
אפשר למצוא ולהוריד את הפרקים של כל העונות רק בטורנט
07/10/2016 | 02:21
5
61
או באימיול, למרות שספק שאם באימיול עוד אפשר למצוא.

בכל מקרה, אם מותקן אצלך במחשב טורנט, פשוט כנסי למנוע החיפוש גוגל, ותרשמי:
HaMerotz LaMillion 2
קצת אחרי הקישור העשירי בדף הראשון תמצאי את זה.
רק קחי בחשבון שכל פרק שוקל כמה ג'יגה בייט, אך גם האיכות בהתאם.
לצפיה ב-'אני לא יודעת מה זה טורנט...'
אני לא יודעת מה זה טורנט...
07/10/2016 | 03:56
4
10
לצפיה ב-'בקישור הבא תמצאי כל מה שאת צריכה לדעת'
בקישור הבא תמצאי כל מה שאת צריכה לדעת
07/10/2016 | 11:17
3
65
http://www.המדריך.co.il/%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%98.html
לצפיה ב-'הקישור לא לחיץ, פשוט תעתיקי אותו, ואז לכי לשורת הכתובת'
הקישור לא לחיץ, פשוט תעתיקי אותו, ואז לכי לשורת הכתובת
07/10/2016 | 11:28
2
44
תעמדי עליה עם הסמן הימני של העכבר ותלחצי על הדבק ועבור.
לצפיה ב-'זה שייך לאתר הישראלי המדריך שיש בו מדריכים בעברית להכל'
זה שייך לאתר הישראלי המדריך שיש בו מדריכים בעברית להכל
07/10/2016 | 11:31
1
51
http://www.המדריך.co.il/
ובין השאר גם לטורנט.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
11/10/2016 | 01:21
5
לצפיה ב-'קים ולי בשיחת בנות: מה באמת קרה בין קים לשון?'
קים ולי בשיחת בנות: מה באמת קרה בין קים לשון?
06/10/2016 | 21:50
126
קימלי בשיחת בנות: מה באמת קרה בין קים לשון?
http://mood.reshet.tv/travel/kimlee-blog/call-girl...
שימו את הוואטסאפ על שקט ובואו. קים ולי מזמינות אתכן לשיחה צפופה
לצפיה ב-'טיפים לאיך לשפר את הסיכויים לזכות במירוץ למיליון הישראלי'
טיפים לאיך לשפר את הסיכויים לזכות במירוץ למיליון הישראלי
02/10/2016 | 18:31
7
289
כמי שצפה בכל עונות המירוץ למיליון הישראלי וב-TAR על כל גרסאותיו, כולל הגרסה האסייתית. הגעתי למסקנה שיש כמה סעיפים חשובים שצריך למלא במהלך המירוץ למיליון הישראלי בכדי לשפר את הסיכויים להעפיל לגמר ואלי אף לזכות בו.

1. לפני הכל תדאגו להיות צמד מהסוג שעדיין לא זכה במירוץ, או מהסוג שזכה אבל מזמן, לדוגמא: הסיכוי ששוב צמד של אב ובן יזכו גם בעונה הבאה שואף לאפס, לעומת זאת הסיכוי של צמד של אם ובת זה כבר סיפור אחר, כי במירוץ הישראלי עדיין לא זכה צמד כזה. סתם נקודה למחשבה.... כמו כן תדאגו שלא משנה עם מי אתם בוחרים לצאת למירוץ, הכימיה ושיתוף הפעולה שביניכם הוא מצויין. ואל תצאו לעולם למירוץ עם בן או בת זוג שאינכם בוטחים בהם והם אינם בוטחים בכם בעיניים עצומות.

2. במהלך המירוץ בכל מדינה שאתם מגיעים אליה, תאספו מידע ותבררו את כל מה שניתן לגביה, וכל מה שאתם חושבים שעלולים לשאול אתכם בהמשך.

3. עוד בשדה התעופה, נמל או תחנת רכבת של כל מדינה, וכל עיר או איזור שאליו מפנה אתכם סימן הדרך, תדאגו להשיג לעצמכם מפה, ורצוי מאוד באנגלית. עצירה להשגת מפות במהלך המירוץ תשפר את סיכוייכם לזכות באותו לג בעשרות אחוזים אל מול שאר הצמדים המתמודדים מולכם במירוץ, שרובם ללא מפה פשוט יילכו לאיבוד. מה שייתן לכם עליונות של התמצאות בשטח עליהם, ויביא אתכם ליעדים שאתם צריכים להגיע מהר יותר.

4. תזכרו ואף תצלמו אם ניתן את כל הדגלים של כל המדינות שאליהם אתם מגיעים במהלך המירוץ, ורצוי לרשום גם את כל סדר ההגעה לכל מדינה ומדינה במהלך המירוץ.

5. תהיו מאוד עירניים לפרטים הכי קטנים, ותרשמו כל דבר שאפילו נראה לכם שולי לאורך הדרך. ובזמנכם החופשי במלון תשננו הכל היטב, אם צריך כמה פעמים, עד שתהיו בטוחים ב 1000% שזה נקלט לכם בראש ובזיכרון. ובעיקר תזכרו תרשמו ותשננו כל דבר שראיתם או שמעתם בפיטסטופים של לג שאליו אתם מגיעים. מי היו המלווים לצידו של מנחה המירוץ, מה הם לבשו, האם הם החזיקו משהו בידם, מה ברכת השלום שאיתה הם קידמו את פניכם, וכל פרט אחר שנראה לכם שיישאלו אתכם לגביו בהמשך. זיכרו שלא מעט צמדים, כולל החזקים שבהם, נפלו על מבחני זיכרון שש כמעט בכל מירוץ, בגלל שלא נהגו כך ובסוף היו צריכים לשבור את הראש ולנחש.

6. אולי הסעיף הכי חשוב, תזכרו את המשפט הבא: In TAR You Live Or Die By Your Taxi Driver. ועל כן חשוב מאוד לבחור מונית עם נהג אמין שאתם מתקשרים איתו טוב, ולדאוג תמיד שהמונית תישאר צמודה אליכם ולא תבריז לכם או תיתן לצמד אחר לגנוב לכם אותה. אך יחד עם זאת אל תמהרו לשכור מראש בכל לג מונית לכל היום, ולעולם, אבל לעולם אל תשלמו לנהג המונית שלכם את כל הסכום מראש, כי אינכם יודעים מתי במהלך הלג תפסיקו להזדקק לו ופשוט חבל על הכסף שאותו אולי תזדקקו למטרות חשובות אחרות במהלך אותו לג. זכר, ההפקה מחלקת לכם סכום מסויים של כסף במחשבה שהסכום הזה יספיק לכם לאותו לג אם תתנהלו איתו בצורה נכונה ושקולה. אך זה תלוי רק בכם ובהתנהלותכם אם תעמדו בזה מבלי לחרוג מהסכום שהוקצב לכם.

7. תפרידו תמיד בין הכסף שלכם לדרכונים, שאותם תדאגו לשמור היטב הכי צמוד אליכם. כי בלי כסף עוד תוכלו להמשיך ואף להתקדם, אך בלי הדרכונים שלכם תמצאו את עצמכם אוטומטית מחוץ למירוץ.

8. נסו ליצור כמה שפחות יריבויות עם הצמדים האחרים במירוץ, אם זה בגישה שלכם אליהם, ואם זה בפניות הפרסה והעצורים שאתם חייבים לבחור. תשתדלו להתביית על צמד אחד בלבד שאותו תמשיכו לבחור לאורך כל המירוץ. ולא להתחיל להתפזר על כולם, בכדי שהצמדים האחרים לא יסמנו אתכם ובסוף אתם אלה שתהפכו למטרה. כך הסיכויים שתקבלו עצור או פרסה נמוכים מאוד, כי אולי, הצמד שאתם שמים לו פרסה או עצור ישים לכם גם. וגם זה לא בטוח, בעיקר אם לא רק אתם שמים לו. כך גם מאלצים את הצמד שמים לו את הפרסה לשים גם הוא פרסה או עצור לצמד שהרוב שמים לו, בכדי להציל את עצמו, ויכולנו לראות זאת היטב במירוץ האחרון.

9. אל תהיו שאננים, גם כשאתם מגיעים ראשונים לפיטסטופ, אל תתנו לשתן לעלות לכם לראש, זה שהגעתם ראשונים לפיטסטופ של לג מסויים, ממש לא מבטיח שלא תגיעו בין האחרונים לפיטסטופ בלג שאחריו. ובעיקר אם תתחילו לנוח על זרי הדפנה במחשבה שאתם בלתי מנוצחים. במירוץ תמיד תנהגו במחשבה שאתם אחרונים, גם כשאתם ראשונים, אין מקום לעצירות ובטח שלא לטעויות, וכל שנייה במירוץ חשובה.

10. למרות שמדובר במירוץ, תנסו לפרגן בכנות ובצורה הכי אמינה שאתם רק יכולים גם לצמים האחרים המשתפים במירוץ מולכם, לא לשכוח להיות אנושיים ולא להיות שחצנים וסנובים, כי אף אחד לא אוהב כאלה,ובדרך כלל הם הראשונים ששאר הצמדים ירצו להעיף מהמירוץ.

בקיצור ולעניין, כל מה שצריך בכדי לשפר את הסיכויים לזכות במירוץ למיליון הישראלי הוא: מחשבה יצירתית, שיתוף פעולה מצויין בייכם ללא ריבים או ויכוחים מיותרים שיוציאו אתכם מפוקוס, שליטה טובה באנגלית ואף לא יזיק בשפות זרות נוספות, עליונות בהתמצאות בשטח ע"י השגת מפות לאורך כל הדרך, עירנות מירבית ואיסוף ורישום כל פרט וכל מידע פוטנציאלי שעלולים להישאל לגביו בהמשך, כמו גם צילומי דגלים של המדינות שאליהם אתם מגיעים, כישורים חברתיים טובים וניסיון שלא ליצור תאקלים עם צמדים אחרים, ואם לא ניתן בשל הפרסה והעצור, אז אם כמה שפחות מהם, ורצוי צמד אחד בלבד, הפרדה תמידית בין הכסף שלכם לדרכונים, שאותם תשמרו מכל משמר הכי צמוד אליכם, לא להיות שאננים ולא לתת לשתן לעלות לכם לראש, ותמיד כשניתן תפרגנו לצמדים האחרים. ולבחור מונית עם נהג אמין שאתם מתקשרים איתו טוב, ולדאוג תמיד שהמונית תישאר צמודה אליכם ולא תבריז לכם, כי מונית טובה ואמינה יכולה לעשות את כל ההבדל בין הפסד לניצחון במירוץ.

ועוד דבר לא פחות חשוב, אף אם יש באפשרותכם לנצח כל לג ולהגיע ראשונים לפיטסטופ, תשתדלו להימנע מכך, כי ברגע שהצמדים האחרים יראו שאתם מגיעים כל הזמן ראשונים, אתם מיד תהפכו לאיום בעיניהם ותסומנו ע"י כולם כמטרה להדחה. ובמירוץ שיש בו כל כך הרבה סיבובי פרסה ועצורים, כמו במירוץ למיליון הישראלי, ממש לא כדאי להפוך למטרה של כל שאר הצמדים.

זהו. מקווה מאוד שהטיפים שנתתי לכם, יעזרו לצמדים הבאים שירצו להשתתף במירוץ למיליון הישראלי, לשפר את סיכוייהם להעפיל לגמר ואולי אף לזכות בו.
לצפיה ב-'אז יאללה'
אז יאללה
03/10/2016 | 22:02
105
את מי אתה לוקח איתך לאודישנים?
לצפיה ב-'מסכים לגמרי ,לייק'
מסכים לגמרי ,לייק
05/10/2016 | 00:37
29
לצפיה ב-'למה השנה לא השתתפו ערסים, או נכון יותר ערסיות? '
למה השנה לא השתתפו ערסים, או נכון יותר ערסיות?
05/10/2016 | 00:50
132
הערסים זה טוב, מצביעי ביבי, עובדים על אוטומט 

הערסיות, זה בכלל קלאס

גילוי נאות, אוהב את האוכל שלהם, את המוזיקה, ואת הבחורות

לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/10/2016 | 10:49
1
44
ואוו איזה שירשור מדהים

תודה על כל ההשקעה בפורום סטילהוק
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
10/10/2016 | 17:46
8
לצפיה ב-'קרה פעם שזוג איבד דרכונים במהלך המירוץ?? '
קרה פעם שזוג איבד דרכונים במהלך המירוץ??
10/10/2016 | 10:51
1
30
לצפיה ב-'כן קרה, ב-TAR האמריקאי'
כן קרה, ב-TAR האמריקאי
10/10/2016 | 17:47
77
ואפילו יותר מפעם אחת.
לצפיה ב-'הרהורים'
הרהורים
28/09/2016 | 20:47
33
263
1. מה אתם חושבים - לדעתכם שלישיית הגמר באמת לא ידעה מי באיזה מקום הוא, עד רגע ההכרזה בארץ? (ההגיון אומר לי שאין מצב שהם לא ידעו, אבל רז ועמית כן נראו לי מופתעים מאוד על השטיח...)

2. כשרון שחר הסביר על משימת המבוך, הוא אמר שעל הזוגות לפתור את חידת המבוך הגדול, ושלרשותם לוח שיכול לשמש אותם לפתרון החידה.
החידה היא למעשה לעבור את המבוך, נכון? אז לא הבנתי למה שימש הלוח ואיך היה אפשר להיעזר בו....

3. אני עדיין לא מבינה איך לעזעזאל היה אפשר לעקוף במשימת הגלגל. אם למישהו יש רעיון יצירתי במקרה....
לצפיה ב-'לדעתי הם ידעו את הסדר'
לדעתי הם ידעו את הסדר
28/09/2016 | 22:29
24
190
מה שמעניין זה שכל ההדלפות, שהיו מדוייקות לחלוטין עד לגמר, דיברו על הבנות במקום שלישי.
יכול להיות שאחרי שההפקה קלטה את הפופולריות שלהן בארץ החליטו לשנות בפרק שצולם פה ולכן לא הראו לנו את הדריכה על השטיח באוסטרליה?

גם אני לא הבנתי על איזה חידה דובר ומה תפקיד הלוח.

אני ממשיך לטעון שאי אפשר היה לעקוף על הגלגל, זו הייתה משימת אומץ, להוסיף אקסטרים שלא היה כל העונה, בלי להשפיע כלל על המיקום בתחרות.
לצפיה ב-'הצרפתים היו יותר פופלריים מהבנות'
הצרפתים היו יותר פופלריים מהבנות
29/09/2016 | 00:53
23
174
הכי פופלריים העונה היו הצרפתים ויעל ויוסיאל.

יש מצב שאולי הזוגות לא ידעו, או לפחות רז ועמית והבנות לא ידעו והצרפתים הגיעו יחסית יותר מאוחר אז הם תיארו לעצמם... כי רז ועמית באמת התרגשו והם לא כאלו שחקנים שנראה לי שמסוגלים לזייף, ובעיקר בגלל התגובה של טל שממש התפרקה שם וזה נראה מאוד אמיתי. אני ממש לא מאמינה שהיא עשתה הצגה. הצרפתים לעומת זאת לא נראו מופתעים במיוחד, אז אולי הפער במקרה שלהם היה ברור.

יש מצב שאולי ההכרזה, בניגוד לאיחוד, נעשתה ממש אחרי החזרה לארץ? ואז להדלפות, שהתרחשו באמצע העונה, לא הייתה כל השפעה?

נורא חבל שהם לא עושים את זה במקום ושלא הראו לנו את משימת המבוך כמו שצריך. מורחים מורחים ואת המשימה הכי חשובה בקושי מראים.
לצפיה ב-'מסכים למה שאת אומרת ובכל זאת'
מסכים למה שאת אומרת ובכל זאת
29/09/2016 | 02:07
20
155
איך את מסבירה שכל סדר ההדחות תאם בדיוק את ההדלפה, המנצחים היו ידועים מראש ורק מקומות 2 ו-3 התהפכו?
תמוה למדי בעיני, אבל אולי אנחנו כבר כל כך רגילים לשטיקים של הפקת המירוץ הישראלי, שאנחנו חושדים בכל דבר.

ואכן, מאד מוזר שהמשימה שבפועל קבעה מי המנצחים, קיבלה הרבה פחות זמן מסך ממשימות הרבה יותר זניחות במהלך המירוץ, לא ברור אם הייתה חידה או רק המבוך עצמו ונראה כאילו דילגו מהאמצע לסוף מבלי לתת לצופים פריימים של המתחרים מגיחים בצידו השני של המבוך ודורכים על השטיח.
לא יודע אם יש תקדים לזה בעולם, אולי סטילהוק יאיר את עינינו.
לצפיה ב-'אולי המדליף טעה או התבלבל'
אולי המדליף טעה או התבלבל
29/09/2016 | 09:23
18
127
אותי מאוד מעניין מי המדליף כי מעולם לא נתקלתי בהדלפה כל כך מאסיבית ברשת. זו לא ההדלפה הראשונה שנתקלתי בה, אבל בדרך כלל היה צריך להתאמץ טיפה כדי לקבל את המידע, או שהוא היה חלקי בלבד. הספויילרים הוצפו בצורה שאין לה תקדים. בדרך כלל, אנשים שיש להם ספויילרים מכבדים את הנוהג ולא חושפים אותם למי שלא רוצה לדעת והפעם זה היה ההפך. אני נחשפתי להם למרות שעשיתי מאמץ לא להחשף אליהם, סתם נכנסתי לכתבה שלא קשורה ומישהו כתב את זה בתגובות באופן גלוי. לדעתי זה לא היה סתם טרוליזם אלא אקט של חבלה, ואין לי ספק שזה חיבל ברמה מסויימת ברייטינג, בעיקר כי המנצחים לא היו חביבי הקהל כדוגמת הצרפתים (אני חיבבתי את עמית ורז אבל אני במיעוט) ונמנע מהם הקתרזיס שבצפייה בפייבוריטים זוכים.

אבל לחבלה הגדולה ביותר ברייטינג אחראית הפקת התוכנית עצמה, שמרחה את הפרקים בצורה מתישה עם מיליון פרסומות. אנשים רוצים בידור קל מול הטלויזיה, וקל זה לא היה. אבל זה כבר סיפור אחר.

אבל בדבר אחד אני בטוחה - ההפקה לא בחרה את המנצחים. לא השנה ולא שנה שעברה (לא ראיתי עונות קודמות). אני לא תמימה ואני בטוחה שההפקה בוחשת פה ושם, אבל בתחרות כזו אני לא מאמינה שיסתכנו בישורת האחרונה כי מדובר בכסף והרבה כסף ובכל זאת מדובר על משהו שביסודו הוא מדיד: מי הגיע ראשון, ולא על דקויות של טעמי עוגה או פופולריות. שנית, כי המנצחים העונה הם המנצחים הכי פחות טובים להפקה. הם לא היו אהודים ואי אפשר לעשות איתם הרבה אם בכלל. לעומת זאת, הבנות יכלו להיות מנחות או לפרסם דברים, אפילו לצרפתים היה יותר פוטנציאל. אותו הדבר בשנה שעברה. הכי נוח להפקות שזוכה מישהו צעיר, חינני, שעובר טוב מסך, שרוצה להשתלב בתעשייה ועושה מה שאומרים לו. נכון שנתנו לשני אלון, זוכת העונה הקודמת, להנחות תוכנית (עם שי לא היה מה לעשות ואני מאמינה שהוא גם לא היה מעוניין), אבל עובדה שהעונה אנחנו רואים את אותה התוכנית... עם אוריאל יקותיאל. הזוג שהיה הכי משתלם להפקה שינצח הם אוריאל וטום, וזה לא קרה.

הניחוש שלי שהם דפקו לעצמם את המשימה האחרונה מתוך חלמאות, בגלל שהם כל כך רצו להראות את המתמודדים רצים מול כל שאר המתמודדים ולמתוח עוד קצת את המתח הלא קיים. אולי זו הייתה משימה שלא הצטלמה טוב כי היא נראתה קצת מאולתרת, ומשימות הלילה בדרך כלל מצטלמות ממש גרוע. השנה התחילו את העונה בלילה וזה היה על הפנים, הפרק השני שצולם ביום היה הרבה הרבה יותר טוב.

לצפיה ב-'אם עוד לא הבנת, הספויילר הופץ ע"י ההפקה עצמה.'
אם עוד לא הבנת, הספויילר הופץ ע"י ההפקה עצמה.
30/09/2016 | 00:39
17
118
הם בכוונה רשמו את סדר ההדחות המדוייק עד לגמר ומי עלו לגמר, בשביל כשהאבא והבן יוכרזו כזוכים אף אחד לא ירים גבה. ואז הסתירו מאיתנו את הדריכה על השטיח במלבורן. והנה לך נוסחה מנצחת לשטות בצופים, שכל כך בטוחים ברשימת ההדחות שגם הזכייה של האבא והבן בגמר היא חלק ממנה, רק בגלל החשיפה לאורך כל העונה. ולמי יש עוד אינטרס להפיצה מלבד ההפקה עצמה?

כמי שצפה בכל העונות של TAR ונחשף במהלך חלק מהן לחשיפות וספויילרים, שחלקם התבררו כנכונים וחלקם לא, אני יכול לאמר לכם בוודאות שספויילר כזה ארוך ומדוייק כמו שהופץ העונה לא הופץ בשום עונה של שום גרסה של TAR בעולם כולו. ספויילר ברמה כל כך מדוייקת, עם סוף מפוקפק שהצופים בכלל לא ראו ולא יידעו לעולם עד כמה הוא נכון, חייב לבוא אך ורק מההפקה עצמה.
לצפיה ב-'ההפקה מעוניינת לפגוע בתוכנית שלה וברייטינג '
ההפקה מעוניינת לפגוע בתוכנית שלה וברייטינג
30/09/2016 | 08:25
16
116
של תוכנית הדגל העונתית שלה (שירד באופן משמעותי מהעונה שעברה, 10 אחוז בערך מפרידים בין שתי תוכניות הגמר) רק כדי להצדיק זכיה של שני מתמודדים שהיא אינה יכולה להפיק מהם דבר וחצי דבר? מכל תיאוריות הקונספירציה, זו המוזרה מכולם.
ההפקה אגב פנתה למשטרה בעיניין ההדלפה.
לצפיה ב-'כבר אמרתי מה הסיבה'
כבר אמרתי מה הסיבה
30/09/2016 | 09:24
15
108
שבירת השיא של TAR בגיל המשתתף הכי מבוגר שזכה.
וברור שההפקה פנתה למשטרה, מה ציפית שהיא לא תפנה? אז בטוח האצבע היתה מופנית כלפיה. אבל אל תדאג המשטרה לא תמצא כלום, כי ההפקה הפיצה את הספויילרים מה שנקרא בדלת האחורית, בצורה שלא תוכל להגיע חזרה אליה. אם יש משהו שההפקות הגדולות בישראל מצטיינות בו, זה ללא ספק רמת התחכום של הרמאות שלהן על הצופים. ראה ערך: הפח הגדול. שכבר שנים מרמים את הצופים, שעוד משלמים על כך מכיסם. הנחמה שבמירוץ למיליון הצופים לא מצביעים ב SMSים ולכן זה לא עולה להם כסף. אם להפקת המירוץ למיליון הישראלי לא היה מה להסתיר היא היתה מראה לצופים מה בדיוק קרה במלבורן, ולא עושה הצגה של שחזור יציאת הצמדים מהמבוך שנה וחצי אחר כך בארץ.
לצפיה ב-'אז? יכתבו עליהם שורה בספר שיאי גינס'
אז? יכתבו עליהם שורה בספר שיאי גינס
30/09/2016 | 09:49
14
98
שאף אחד לא קורא יותר. בשביל פרט טריוויה שולי הם יהרגו לעצמם את תוכנית הדגל שבה הם השקיעו הון עתק, יפגעו ברייטינג, בתחרות שלהם מול קשת ובהכנסות העתידיות מפרסום. ממש.
יש לי הרגשה משום מה שאם הבנות היו זוכות היית משבח ומקלס את ההפקה הישרה והטהורה עד אין קץ. אולי מה שרוצים להסתיר הוא שהבנות לא הגיעו למקום השני אלא השלישי?

לצפיה ב-'מדובר ביוקרה, ובשביל זה ההפקות יעשו הכל.'
מדובר ביוקרה, ובשביל זה ההפקות יעשו הכל.
30/09/2016 | 10:06
13
93
חוץ מזה, לביזיון של ההסתרה של מה שקרה בגמר העונה אין שום תקדים באף גרסה של TAR בכל העולם. הפקה לא מסתירה מהצופים מי באמת זכה בגמר ודרך ראשון על השטיח במלבורן אם אין לה מה להסתיר.
לצפיה ב-'אבל יוקרה בעיני מי בדיוק?'
אבל יוקרה בעיני מי בדיוק?
30/09/2016 | 11:33
12
84
מועדון גיל הזהב? כל כך מעניין אותם שיוקירו אותם בשביל איזה פרט טריוויה שהם מחבלים במו ידיהם בתוכנית שלהם?
יוקרה זה בונוס נחמד, אם כי אני לא רואה איזו יוקרה הם מקבלים מזה בכלל, אבל הפקות ריאליטי מעוניינות לפני הכל בדבר אחד, בעצם שניים שהם אחד: באז וכסף. הבאז מביא כסף. העונה הקודמת הייתה בוננזה, הרייטינג של הגמר הגיע אאל"ט ל43%, זה אומר שהם יכלו למכור את הסלוטים של הפרסומות העונה בהמון כסף. בעונה הבאה יצטרכו להוריד מחירים. לא מדובר פה בסכומים קטנים, זה כסף גדול מאוד ועם כסף - לא מתעסקים. תוכנית שזוכה כבונוס לכסף ולבאז גם לביקורות טובות ולהילה של תוכנית "איכותית" - זו היוקרה האמיתית. דברים כמו שיאי טריוויה אלו דברים שמעניינים בעיקר את הצופים האדוקים, לא את ההפקה שהיא עסק לפני כל דבר אחר.

גם בעונה שעברה הם עשו את אותו התרגיל. למה? כדי שנהיה במתח. זו טעות מאוד גדולה בעיני שמאוד אופיינית להפקות ריאליטי ישראליות, כמו למשל גמר של הישרדות בארץ, כפי שהיה נהוג עד העונה האחרונה ברשת. אומנם גמר כזה מונע הדלפות אבל הוא פוגע בכל רוח המשחק ואפשר לסגור כל מיני דילים בדרך. אגב, אני לא בטוחה שעיניין ההדלפות הוא השיקול העיקרי שהדריך את חברת ההפקה בזמנו כמו הרצון לעשות שואו גדול. יש להם את התפיסה הזו שהקהל רוצה שיהיה מתח עד הרגע האחרון ושואו עם קונפטי וזיקוקים, ואולי אני טועה והם צודקים לגבי הקהל של ערוץ 2, מה שבטוח זה שהקהל הקשה, כמונו, של צופי הריאליטי, לא אוהב את זה כשזה פוגע לו במשחק. וזה פוגע.

זה לא רק בגמרים. לאורך כל העונה (הנוכחית והקודמת) הפריעו לי המשחקים והטישטוש הזה. לא מעניין אותי המתח הזה של זוג שרץ בו זמנית לשטיח. איך זה שכל פרק ופרק אנחנו רואים שני זוגות רצים ראש בראש למקום הראשון ולמקום האחרון? חתיכת מקריות, לא? אני הייתי מעדיפה לדעת בדיוק את הפערים והזמנים. אז לא אהיה במתח לקראת סוף הפרק, ביג דיל. אבל להפקה זה כן ביג דיל, המתח הזה, כל כך ביג דיל שהם משחקים עם העריכה כל הזמן כדי לייצר אותו גם כשיש פער גדול בין הזוגות.

ואתה רוצה להגיד לי שעל הביג דיל הזה, על המתח שהם כל כך עמלים ליצר בסוף כל פרק, של הזוג שמגיע ראשון והזוג שמגיע אחרון הם יחבלו בעצמם, במו ידיהם, כשידליפו את התוצאות??? אז בשביל מה הם עובדים שם כל כך קשה בצוות העריכה?

לצפיה ב-'יוקרה בעיני TAR. ואני לא רוצה להגיד לך, עובדה שהם חיבלו'
יוקרה בעיני TAR. ואני לא רוצה להגיד לך, עובדה שהם חיבלו
30/09/2016 | 19:20
11
80
עצם העובדה שאף אחד מהצופים לא ראה ולא יודע מה באמת קרה במשימת המבוך האחרונה במלבורן, ולא חודש וחצי אחר כך בארץ, אומר למעשה הכל. נכון שלהפקה חשוב מאוד גם הכסף שהיא עושה מים הפרסומות שאת הכמויות האדירות והמוגזמות חסרות הפרופורציות שלו יכולנו לחוש כולנו לאורך כל העונה האחרונה ובעיקר לקראת סיומה, וכן, גם מבאז ומרייטינג, כי באז ורייטינג מביאים עוד כסף להפקה. אך אל תטעי אפילו לרגע, כל גרסאות TAR בעולם מנסות בנוסף לזה לשבור שיאים של TAR המקורית ובינן לבין עצמן. ויוקרה זה אחד הדברים שהפקות TAR בכלל ובישראל בפרט יעשו הכל בכדי להשיגה ולהיכנס לרשימת השיאים של TAR. אם את לא יודעת, הרי בשביל זה מביאים בכלל זוגות מבוגרים, בכדי לתת להם הזדמנות לשבור שיא, כנ"ל עם צמדי בנות, שרק מעטות מהן זכו במירוצי TAR בכל רחבי העולם עד היום, וכנ"ל לגבי כל צמד או מתמודד שנוי במחלוקת אחר. חוץ מזה, ההפקה לא עושה את זה בשקיפות, היא עושה זאת מה שנקרא בדלת האחורית, כך שהעקבות לא יוכלו להוביל חזרה אליה, וכך ההפקה עצמה יוצאת נקייה מכל העניין ואף אחד לא יכול להאשימה. בדיוק כפי שקרה העונה עם הפצת הספויילר הכה מדוייק של רשימת ההדחות לאורך כל המירוץ. למי חוץ מלהפקה היה את האינטרס להפיצו בכדי לכסתח את הניצחון שאף אחד מהצופים בכלל לא ראה? כשרוצים להסתיר משהו גדול כמו זכייה מבויימת, דואגים ליצור מסך עשן מספיק גדול שיוכל לכסות עליה ושהצופים כולם יתעסקו בו במקום בזכייה המבויימת והמזוייפת. ועובדה שזה בדיוק מה שקרה העונה, מרוב כמה שרשימת סדר ההדחות והמדינות שבהן הודחו הצמדים עד הגמר היתה מדוייקת, כאילו שיצאה מהמחשב של ההפקה עצמה, כולם כל כך בטוחים גם לגבי הזוכים של העונה בגמר. הדבר היחיד שאינו מסתדר להם ע"פי הרשימה הזאת זה הסדר בין המקום השני לשלישי, אך אף אחד לא מדבר על הראשון. ככה בדיוק יוצרים מסך עשן. מישן קומפליט. ההפקה השיגה את מה שרצתה.
לצפיה ב-'אגב, אם תבדקי בארכיון, תגלי שאני עוד לפני הספויילרים'
אגב, אם תבדקי בארכיון, תגלי שאני עוד לפני הספויילרים
30/09/2016 | 19:36
83
שהופצו חשדתי בכך שההפקה מקדמת את רז ועמית על חשבון צמדים אחרים, בכדי לשבור את שיא TAR של האב המבוגר ובנו שזכו בו, כמו למשל במשימת הנחש, שלמרות שרז בכלל לא שם אותו עליו כמו שעשו כל שאר המתמודדים בשאר הצמדים, ההפקה העבירה אותם למשימה הבאה ללא עונש המתנה (פנלטי), או כשרז ועמית נותרו אחרונים במשימת העמבה בפיתה והבנות יצאו ממנה ראשונות, פתאום הן גילו שהנהג מונית שלהן פשוט 'התאייד', ונאלצו להסתובב ברחובות ולחפש לעצמן מונית חדשה שתסיען למשימה הבאה ואיבדו את כל היתרון שהיה להן, כמו גם אפשרו לרז ועמית לסיים את המשימה שנותרו בה אחרונים ולהדביק את הפער. והיו עוד לא מעט מקרים שההפקה עזרה וקדמה את הצמד הזה, כשהיא מעלימה עין מעבירה על הכללים שלה עצמה. מה שקרה בגמר רק המחיש לי שצדקתי לגבי זה לאורך כל העונה, זה אם תרצי, היה הקש ששבר את גב הגמל ונתן גושפנקא בעיניי למה שחשדתי בו עוד הרבה קודם לכן.
לצפיה ב-'"עובדה שהם חיבלו"'
"עובדה שהם חיבלו"
01/10/2016 | 10:11
9
90
קודם כל אתה מניח סברה - ההפקה היא זו שהפיצה את הספויילרים, סברה שלא רק שאינה מגובה בשום הוכחות אלא שגם אינה הגיונית בעליל, והרחבתי קודם מדוע ולמה ואז אתה הופך אותה ל"עובדה" שממנה אפשר להסביר הכל.

אבל דווקא לפי דבריך, אם להפקה היה חשוב כל כך הרכב הפיינליסטים ואם בנות שזוכות הן כה נדירות, הרי שלהפקה היה דווקא אינטרס שבגמר יהיו נשים והוא לא יהיה על טהרת הגברים, אז אולי הם קידמו את לי וטל על חשבון הכדורגלים?

רז ועמית היו זוג חזק מאוד לכל אורך המירוץ. כבר בארץ הם הגיעו הראשונים, במשך כל המירוץ הם היו במקומות הראשונים, רק באירופה הם התקשו אאל"ט כי החיסרון הגדול שלהם היה ניווטים. מאפריקה ואילך, ניווטים כבר לא היו אישיו, ובמשימות הם היו חזקים. רז אמר משהו נכון באחת הטסטות, שהם לא הכי טובים בכל דבר, הם לא הכי חזקים, הם לא הכי מהירים וכו' אבל בכל דבר הם 8 וזה היתרון שלהם וזה נכון וזה הוביל אותם לראש הטבלה. אז לא מדובר בזוג שהגיע בחסד, לא מדובר בזוג שהתקשה כל המירוץ ופתאום, הפלא ופלא, זכה. למעשה, כל הזוגות שהגיעו לחמישיה האחרונה היו זוגות חזקים שנשפו זה בעורפו של זה ולכן לכל אחד מהם הגיע לנצח. אבל מה לעשות, כולן יפות,כולן חכמות ,אבל רק אחת זוכה, ובמקרה הזה דווקא זוג שלא היה פופולרי בקהל ואין להפקה יותר מידי מה לעשות איתו, זכה. וזה גם זוג שאתה לא אוהב מההתחלה, וכל זוג שאתה לא אוהב, כמו הצרפתים למשל, הם "יקירי ההפקה" אצלך ו"כבר מזמן ראית שמקדמים אותם" גם כשממש לא (כמו למשל בטענה שלך על המוניות, כי גם עמית ורז נפלו על מוניות שתקעו אותם), כי ברור שרק מי שאתה אוהב באופן אישי הוא ורק הוא ראוי להיות המנצח וזו בעצם הנחת היסוד שלך. העובדה שממנה נגזר הכל.
לצפיה ב-'להפקה ממש לא חשוב שצמד בנות יזכו, להזכירך כבר זכו'
להפקה ממש לא חשוב שצמד בנות יזכו, להזכירך כבר זכו
01/10/2016 | 19:23
8
81
להפקה, ואת יכולה לבדוק בעצמך עונה עונה, חשוב לגוון את סוג הצמד הזוכה, ובגלל זה באף עונה לא זוכה צמד מהדגם שכבר זכה בעונות קודמות. בעונה הראשונה זכו צמד בנים, בעונה השנייה זכו צמד בנות, בעונה השלישית זכה זוג נשוי, בעונה השלישית זכתה אישה נשואה והחבר הכי טוב של בעלה, והעונה זכו אב מבוגר ובנו. וזאת אם תרצי או לא תרצי, עובדה.
לצפיה ב-'ההבדל הלא דק בין עובדה להנחה'
ההבדל הלא דק בין עובדה להנחה
02/10/2016 | 11:44
7
79
אב ובן זכו בעונה הנוכחית - עובדה
ההפקה רוצה לגוון את הזוכים כל שנה ולכן בחרה מראש באב ובן - הנחה שלך

באותה מידה אפשר להניח שההפקה רצתה שבגמר השנה תהיה נוכחות נשית והוא לא יהיה אך ורק על טהרת הבנים ולכן עזרה ללי וטל להגיע לגמר ואפילו נתנה להן את המקום השני על חשבון הצרפתים וזו הסיבה שלא הראו את המשימה האחרונה.
לצפיה ב-'המקום השני והשלישי בגמר מעניינים את ההפקה כקליפת השום'
המקום השני והשלישי בגמר מעניינים את ההפקה כקליפת השום
02/10/2016 | 17:09
6
92
מי בכלל זוכר את המקום השני והשלישי? הציבור זוכר בעיקר את המקום הראשון בכל עונה, וחלקו אפילו את זה לא.

ולי וטל צמד הבנות הכי פייטריות שהיו בכל תולדות המירוץ למיליון הישראלי, היחידות שהעפילו לגמר, ועוד ראשונות, בזכות ולא בחסד. לא זוכים במירוץ עם עצירות אוכל באמצע משימות כמו הצרפתים, או עם הומור מצחיק ככל שיהיה, כמו יעל ויוסיאל, זוכים אך ורק עם רבאק, התמדה, נחישות, ידע, כוח ושיתוף פעולה. ואת כל זה היה ללי וטל צמד המתולתלות בשפע. כל הצמדים הגבריים הודו בשלב זה או אחר שאם יש צמד שהכי מגיע לו להעפיל לגמר ואולי אף לזכות בו זה צמד המתולתלות. יותר מכך, בכל ראיון של טיליטיל בתוכניתו עם הצמדים שהודחו מהמירוץ רובם הימרו על לי וטל כזוכות. כך שלטעון שהן העפילו לגמר רק בגלל שההפקה רצתה ייצוג נשי בגמר זה פשוט בולשיט.

מה שכן, תמיד אני נדהם מחדש מרמת חוסר הפירגון שיש בין הנשים במדינה שלנו זו לזו. ולמרות שהמין הנשי הרוב במדינת ישראל, חוסר הפירגון שקיים במהלך העשור האחרון בין אחת לשנייה וזה שאישה לאישה זאבה, מאפשר וכנראה שאף  ימשיך לאפשר את השליטה האבסולוטית של המין הגברי במדינה. ועל כן גם הסיכוי שבעתיד הקרוב נראה כאן אישה מנהיגה את המדינה פשוט שואף לאפס. כפי שזה נראה עם כל חוסר הפירגון הנשי שיש במדינה, מגולדה לגולדה לא תהיה לנו עוד גולדה.
לצפיה ב-'זה שאני בת לא אומר שאני אוטומטית יהיה בעד בת אחרת '
זה שאני בת לא אומר שאני אוטומטית יהיה בעד בת אחרת
02/10/2016 | 17:37
5
68
כמו שאתה וליו טל חושבים 
וזה בכלל אחד הדברים שאני הכי שונאת להיות בעד מישהו לא בגלל אדם עצמו 

מצטערת אל שתיהן לא התחברתי הרצתי את רוב הקטעים שלהן (אבל גם של ציון ואביב והאחים  ככה שאני לא אנטי נשים אלא אנטי אנשים לא מעניינים)

את בר ואינה לדוגמא  כן אהבתי . בכלל בעונה הזאת היו הרבה נשים שאהבתי אם זה נעמי וחן  יעל וקים (שאת שון ויוסיאל לא אהבתי בכלל)

לצפיה ב-'קודם כל - מה שהיא אמרה... '
קודם כל - מה שהיא אמרה...
02/10/2016 | 18:35
2
65
לא אהבתי את הקטע הזה אצל לי וטל בכלל. האמת שבהתחלה חיבבתי אותן ואח"כ ירד לי מהן בגלל איך שהגיבו לעצורים. הן כעסו על רז ועמית שהצביעו להן כי הם גברים שמצביעים לנשים וכעסו על הגיסות שהצביעו להן כי כביכול הן פגעו באחוות הנשים המקודשת בכך שהן נשים שהצביעו לנשים. אז אם לגברים אסור להצביע לכן כי אתן נשים ולנשים אסור להצביע לכן כי אתן נשים אז למי מותר? לא אוהבת את הפאזה הקורבנית הזו של שיח הזהויות בנוסח: "מגיע לי כי אני ______". אף אחד לא חייב לכן כלום. מה גם שלא השתדלתן במיוחד להיות נחמדות לאחרים (כפי שהן בעצמן הודו בריוניון) אז למה אתן מצפות? לכן גם הערכתי מאוד את התגובה של יעל ויוסיאל לעצורים, בעיקר יוסיאל, והם חטפו הכי הרבה.

(ואגב, הסיבה הפשוטה שרז ועמית לא קיבלו עצור בסוף הייתה כי הם היו בקשרים חברתיים טובים עם רוב הזוגות בסוף. הם היו בקשר טוב עם הכדורגלנים ועם יעל ויוסיאל. לי וטל שמו ליעל ויוסיאל מטעמי אסטרטגיה והצרפתים גם).

אחר כך חזרתי להעריך את הבנות בגלל הנחישות ורוח הקרב, ובגלל התמיכה ההדדית שהייתה בינהן, והחברות המפרגנת, כמו אצל ציון ואביב.

אבל אם היית באמת קורא מה שכתבתי, אני לא טוענת שלי וטל באמת הגיעו לגמר רק בגלל ההפקה, אני אומרת שזו הנחה שהיא אפשרית בדיוק כמו ההנחה שלך, רק שאתה קורא להנחות ולמשאלות הלב שלך - עובדות. ומה שכן כתבתי הוא שבעיני כל חמשת הזוגות האחרונים היו ראויים לנצחון (אהבתי מאוד את השפלנים, אבל הם לא היו זוג חזק כמו האחרים, יש להודות). אם לי וטל היו זוכות הייתי מפרגנת להן כמו לכל אחד אחר מחמשת הזוגות כי כולם היו חזקים. כולם היו קרובים מאוד זה לזה, כולם תקתקו משימות כאילו אין מחר, כולם היו ראויים לניצחון בעיני.
לצפיה ב-'בהתחלה אף אחד שם לא הכיר את אף אחד'
בהתחלה אף אחד שם לא הכיר את אף אחד
02/10/2016 | 18:51
1
73
ולכן הבנות לא ידעו על מי ניתן לסמוך ועל מי לא. כשיוצרים ברית חשוב מאוד לדאוג שזו הברית הנכונה, ושאתה לא בברית שחבריה לא אמינים וברגע האמת יתקעו לך סכין בגב. ולכן מומלץ מאוד שלא למהר לכרות בריתות עד שלא מכירים יותר לעומק את הצמדים האחרים. ועל פי מה שהבנתי מהתוכנית המלווה מירוץ לילה, העונה יותר מבכל העונות ההפקה דאגה להפריד בין הצמדים ואפילו בבתי המלון הם לא הורשו להיכנס לחדרים אחד של השני וליצור קשר אחד עם השני, וזאת בכדי שלא ייווצרו בריתות ביניהם.

ואגב, להזכירך שגם אינה ובר הזוכות של עונה 2 והצמד הנשי היחיד עד כה שזכה במירוץ למיליון הישראלי, דאגו בהתחלה בעיקר אחת לשנייה וחטפו עצורים וסיבובי פרסות על ימין ועל שמאל, בדיוק כמו לי וטל העונה. עד הרגע ששניים מצמדים ששמו להם את העצורים והפרסות באופן קבוע הודחו מהמירוץ. ואז הן יכלו לנשום קצת אוויר פסגות ולהתחיל להתקדם ממשבצת האנדרדוג למשבצות הקדמיות במירוץ.
לצפיה ב-'לא ראיתי את העונה של בר ואינה'
לא ראיתי את העונה של בר ואינה
02/10/2016 | 19:02
71
הריחוק של לי וטל עלה עלה להן בעצורים בתחילת הדרך. שי ושני בעונה שעברה לא חטפו אף עצור ולא היו חלק מאף ברית (וכן היו בריתות בעונה שעברה), אז כנראה שיותר משתלם להיות חברותיים ונחמדים (וובה ואלה אמרו שמכל הזוגות במירוץ, שי ושני היו הכי באינטרקציה איתם והיו הכי נחמדים) בלי קשר לברית, פשוט להיות חביבים ולא לתת לאחרים הרגשה של ריחוק וסנוביות. לדעתי הטקטיקה של שני ושי הייתה הכי פיירית, להצביע כל לג לזוג אחר. לכן אלכסה לא כעסה עליהם אלא על לינור, כי כנראה שהיה סיכום בינהן.

רז ועמית הפסיקו להצביע ללי וטל כי ככל שהמירוץ התקדם, הם הכירו אותן יותר ולכן נהיה להם לא נעים להצביע להן (הם אמרו את זה במפורש באחד הפרקים). אתה לא נוטה להצביע לאנשים שאתה מכיר ובאינטרקציה איתם. היה להם נוח גם מאוחר יותר להצביע לצרפתים בגלל הסכסוך ההוא בזנזיבר. אני מניחה שיצא להם להכיר קצת יותר כי גם רז ועמית וגם לי וטל היו יחסית בראש. זה כמו שהאחים אמרו בריוניון, שהם בקושי הכירו את רז ועמית כי הם היו כל הזמן בראש בעוד שהאחים תמיד הגיעו מאוחר לכל משימה ומשימה.
לצפיה ב-'מעניין שאהבת את נעמי וחן צמד הגיסות הלא מפרגנות'
מעניין שאהבת את נעמי וחן צמד הגיסות הלא מפרגנות
02/10/2016 | 18:42
1
87
אפילו בינן לבין עצמן. ואת יעל וקים גם אני אהבתי, בלי שום קשר אך גם את שון ויוסיאל. שלושת הצמדים הפייבוריטים שלי במירוץ היו המתולתלות, יעל ויוסיאל ושון וקים.

ולגבי בר ואינה שאף אותן אהבתי בעונתן,האם אני צריך להזכיר לך את חוסר הפרגון שהיה כלפיהן וכלפי הזכייה שלהן בגמר? וממי הגיע חוסר הפרגון הזה כלפיהן, אם לא בעיקר מבנות מינן שהאשימו אותן והעלו ספקולציות כמוך שהן לא זכו ביושר ושההפקה הצילה אותן ונתנה להן לזכות על חשבון שני הצמדים האחרים של האחים והזוג הדתי שאף הם להזכירך בעונה ההיא היו הרבה יותר פופולארים מהבנות.

אז ממש לא, זה שאת בת לא אומר שאת אוטומטית צריכה ליהיות בעד בת אחרת, או במקרה הזה צמד בנות, אך זה בטח לא אומר שאת אוטומטית צריכה להיות נגדן ולא לפרגן להם על הישגיהן במירוץ, ובעיקר לאחר שדווקא במשימות הפיזיות הקשות השאירו אבק לבנים, עד כדי כך שאפילו הבנים עצמם הודו בזה אחר זה שהן הצמד שהכי מגיע לו להיות בגמר ואולי אף לזכות בו.

לצפיה ב-'היא לא אוטומטית נגדן כי הן בנות'
היא לא אוטומטית נגדן כי הן בנות
02/10/2016 | 18:51
54
מה שהיא אומרת, וגם אני, זה שהיא לא בוחרת פייבוריטים ע"פ ג'נדר.
לצפיה ב-'אין שום תקדים לזה בשום גרסה של TAR בעולם.'
אין שום תקדים לזה בשום גרסה של TAR בעולם.
30/09/2016 | 00:31
43
לצפיה ב-'לפי גיא פינס הכרזה צולמה יומיים לפני '
לפי גיא פינס הכרזה צולמה יומיים לפני
01/10/2016 | 21:34
1
105
כנסו לפה דקה 19 בערך
לצפיה ב-'וואלה? אז או שהם באמת נתנו חתיכת שואו'
וואלה? אז או שהם באמת נתנו חתיכת שואו
02/10/2016 | 18:36
84
או שההפקה הצליחה בכל זאת לערבב אותם איכשהו, לתת להם את התחושה שהדלפות שמדלפות, הכל עוד פתוח.
לצפיה ב-'בנסיון לענות לך...'
בנסיון לענות לך...
29/09/2016 | 11:06
5
175
1. אני לא מאמין שהם לא ידעו על ההדלפה והמיקום שלהם.
בכלל בכל העונות בלי יוצא מן הכלל חוץ מהקודמת תמיד היה זוג אחד על השטיח.
תמיד עוצרים אותם כשיש מישהו על השטיח ומראים כאילו הם רצים למנחה.
רוני דואני (סופרסטאר) ואחותה היו עם עוד זוג ונראה לי שבגלל זה נענשו ולא המשיכו הלאה. נכון תמוה?

2. הלוח הוא לוח מחיק ולכן יכלו לשרטט את המהלכים שלהם במבוך.
הזוגות לא השתמשו בו וחבל.

3. במשימת הגלגל רשמתי באחת ההודעות ״שכל חמש דקות הוא מסתובב ואם פספסת אותו בשניה חכי עד שישלים סיבוב.
בזמן הזה מי שמאחוריך יכול למהר ולהיות איתך בקרון״.
לצפיה ב-'רק 2'
רק 2
29/09/2016 | 22:10
2
178
יש כמה שיטות לפתור מבוך כזה (יד צמודה לקיר, דילוג מעגל וכד') שלא מצריכות כתיבה.
אפשר גם לנסות למפות ממש ע"י ציור או ע"י עץ (ימין/שמאל/ישר ומחיקת הענפים שמובילים למבוי סתום) ותכלס אפשר עוד הרבה דברים.

באופן עקרוני הזוגות נמנעים מלכתוב במירוץ משום מה. ההנחיה היא שמותר לכתוב כל עוד לא צויין במפורש שאסור (היות ולא רואים את כל הרמז, מן הסתם לא יודעים מתי אסור ומתי מותר. אבל מהניסיון שלנו גם שמותר הזוגות לא טורחים).
לצפיה ב-'סתם מסקרנות'
סתם מסקרנות
01/10/2016 | 21:11
1
140
כמה זמן אתם חתומים על סודיות?
זה הולך איתכם לקבר או שיש לדבר הזה תוקף?

ואולי אתם בכלל לא יכולים לענות לי על זה, כי התשובה בעצמה היא הפרת סודיות...
לצפיה ב-''
02/10/2016 | 15:22
40
לצפיה ב-'ייתכן וויתרו בגלל החושך'
ייתכן וויתרו בגלל החושך
30/09/2016 | 13:35
1
137
בכל זאת להתחיל להתעסק עם כתיבה בחושך...

לצפיה ב-'headlights (אצלנו בעונה לא כולם הביאו...)'
headlights (אצלנו בעונה לא כולם הביאו...)
02/10/2016 | 15:21
50
לצפיה ב-'מצד אחד האמנתי שרז ואבא שלו'
מצד אחד האמנתי שרז ואבא שלו
30/09/2016 | 21:26
144
באימת לא ידעו באיזה מקום הגיעו, לי הם נראו מופתעים.
מצד שני, טל הגיעה לשטיח עם עיניים אדומות נראה לי שמבכי, במקרה
שלהן, אני חושבת שהן ידעו שלא ניצחו.
לצפיה ב-'ראיתי כתבה על זה בחדשות הבידור אחרי הגמר'
ראיתי כתבה על זה בחדשות הבידור אחרי הגמר
18/10/2016 | 13:51
41
כשהם סיימו את המירוץ כנראה שבאמת אף אחד לא ידע לאיזה מקום הוא הגיע, אבל אחר כך בארץ ההדלפות הגיעו לכולם. רז ועמית סיפרו שלמרות ההדלפה הם לא באמת היו בטוחים עד הרגע האחרון שהם הזוכים ולא רצו לשמוח סתם. לי וטל סיפרו שהעצב הגדול היה כי הן חשבו בגלל ההדלפה שהן מקום שלישי ולא שני, ומקום שני יותר כואב כי זה כמעט לזכות. מהסיבה הזו ג'וזי ואלכס היו כאלה שמחים- הוקל להם שהם הגיעו למקום השלישי ולא השני, כך שהם לא היו קרובים בכלל לזכות.
לצפיה ב-'הערב השטיח האדום + הגמר הגדול'
הערב השטיח האדום + הגמר הגדול
26/09/2016 | 06:00
36
210
לצפיה ב-'בהצלחה לזוגות'
בהצלחה לזוגות
26/09/2016 | 14:41
55
לצפיה ב-'אוף! רק הראו אותם יוצאים לעבר המשימה הראשונה ופרסומות '
אוף! רק הראו אותם יוצאים לעבר המשימה הראשונה ופרסומות
26/09/2016 | 21:14
155
כלומר, לא ראינו אותם עדיין עושים אף משימה
לצפיה ב-'In TAR You Live Or Die By Your Taxi Driver'
In TAR You Live Or Die By Your Taxi Driver
26/09/2016 | 22:28
1
153
ושוב אנחנו רואים את זה גם בגמר.
הבנות יצאו ראשונות ממשימת הקליפ ורז ועמית אחרונים. ומי הגיע ראשון לגלגל ענק? בדיוק.

In TAR You Live Or Die By Your Taxi Driver
לצפיה ב-'אבהל עמית ורז, הגיעו בעזרת המונית, אחרונים! למשימת המבוך'
אבהל עמית ורז, הגיעו בעזרת המונית, אחרונים! למשימת המבוך
26/09/2016 | 23:36
90
לצפיה ב-'לא ייאמן איזה פייטריות הבנות הפיציות האלו שכולה מטר וחצי'
לא ייאמן איזה פייטריות הבנות הפיציות האלו שכולה מטר וחצי
26/09/2016 | 22:46
187
רק היום גיליתי שלי הגבוהה מבין שתיהן בסך הכל בגובה 1.50 מ', וטל אפילו פחות ממנה. אבל איזה פייט השתיים האלו נותנות, זה פשוט לא יאומן איך הן הדביקו את רז ועמית על הגלגל הענק ונכנסו ביחד איתן לקבינה הראשונה. שאפו ענק לבנות.
לצפיה ב-'ושוב מתייחסים אלינו כמו אל מטומטמים '
ושוב מתייחסים אלינו כמו אל מטומטמים
26/09/2016 | 22:49
315
תגידו, הפקת המירוץ, נראה לכם שאנחנו עיוורים?
למעט אולי טיפה בהתחלה, לא ראו שהגלגל מסתובב במשך כל הטיפוס של הזוגות.
לצפיה ב-'איזה מדהים - המשימה האחרונה הייתה באוסטרליה'
איזה מדהים - המשימה האחרונה הייתה באוסטרליה
26/09/2016 | 23:10
4
252
ושטיח הסיום נמצא בקצה השני של העולם (מבחינת אוסטרליה) - ישראל
לצפיה ב-'מ'נפלאות' ההפקה הישראלית'
מ'נפלאות' ההפקה הישראלית
26/09/2016 | 23:19
3
277
הדבר הזה כל כך מטומטם ועוד יותר מזה מאוד חשוד. אם רז ועמית באמת הגיעו ראשונים למה ההפקה לא מראה את זה קורה שם במלבורן?
לצפיה ב-'גם שנה שעברה, עם הזוג מהצפון, לא הראו את זה שהגיעו אחרונים'
גם שנה שעברה, עם הזוג מהצפון, לא הראו את זה שהגיעו אחרונים
26/09/2016 | 23:35
2
240
או ראשנים,

אלא את המנצחים עצמם בארץ..

אבל שם היה הפער גבוה 
לצפיה ב-'זה לא אותו דבר, שם כבר ידענו מי זכה לפני ההכרזה'
זה לא אותו דבר, שם כבר ידענו מי זכה לפני ההכרזה
26/09/2016 | 23:37
1
227
וזה היה בפער שאי אפשר להדביק
לצפיה ב-'מי שהיה חד עין, יכל לראות שעמית ורז היו ראשונים, אבל בכ"ז '
מי שהיה חד עין, יכל לראות שעמית ורז היו ראשונים, אבל בכ"ז
26/09/2016 | 23:47
258
הרי זוג שהיה ראשון , שומע ששאר הזוגות עוד בדרך....
לצפיה ב-'באסה שהבנות הגיעו אחרונות'
באסה שהבנות הגיעו אחרונות
26/09/2016 | 23:12
1
222
אחרי שהיו ראשונות במבוך.. 
לצפיה ב-'למה אחרונות? שניות!'
למה אחרונות? שניות!
26/09/2016 | 23:57
64
לצפיה ב-'למה לא הראו מה קרה באמת במלבורן?'
למה לא הראו מה קרה באמת במלבורן?
26/09/2016 | 23:17
254
עצם זה שהודיעו להם רק בארץ מי זכה ומה סדר ההגעה, משאיר הרבה ספקות תלויות באוויר אם ההפקה לא מרמה לגבי זה. הרי ראינו שהבנות יוצאות ראשונות מהמבוך, אז איך זה שהן שלישיות על השטיח?
לצפיה ב-'רגע ההכרזה- אכזבה.'
רגע ההכרזה- אכזבה.
26/09/2016 | 23:18
2
314

נו, באמתתתת, אפילו המתמודדים,שלאורך העונה הפגינו כישורי משחק משביעי רצון, לא הצליחו לזייף התרגשות אמיתית כשהכריזו על הזכייה שלהם. למה אי אפשר היה להכריז על הזכייה בנקודת הסיום האמיתית? 
לצפיה ב-'ולמה'
ולמה
26/09/2016 | 23:26
234
מקום שלישי מקבל רק חופשה זוגית, בזמן שכל הזוגות עד עכשיו, ולא רק בגמר, קיבלו צ'קים? הזוי. 
לצפיה ב-'לא הבנתי - הם מאוד התרגשו שהכריזו....'
לא הבנתי - הם מאוד התרגשו שהכריזו....
27/09/2016 | 00:16
244
אבל כנראה יש חלקים מבוימים.
לצפיה ב-'לפחות לא כל השמועות היו נכונות והבנות לא אחרונות'
לפחות לא כל השמועות היו נכונות והבנות לא אחרונות
26/09/2016 | 23:27
1
272
למרות שהכי הגיע לשתי הפייטריות האלו להגיע ראשונות.
לצפיה ב-'מצחיק שהכל היה מדוייק למעט הפרט הזה'
מצחיק שהכל היה מדוייק למעט הפרט הזה
26/09/2016 | 23:34
102
לצפיה ב-'ברכות למנצחים, ותוגה למפסידים - ככה נפתח מערכון בלול 1970'
ברכות למנצחים, ותוגה למפסידים - ככה נפתח מערכון בלול 1970
26/09/2016 | 23:30
200
עד כמה שזכור לי 

לצפיה ב-'שאלה על משימת הגלגל הענק, איך עלו הזוגות בו זמנית? האם הייתה'
שאלה על משימת הגלגל הענק, איך עלו הזוגות בו זמנית? האם הייתה
26/09/2016 | 23:32
3
264
אפשרות של עקיפה?

לפי דבריו של עמית גל, הם היו על הגלגל שעתיים וחצי!

האם זה יכול להיות מציאותי?
לצפיה ב-'בהחלט אפשרי, התחילו ביום, סיימו בלילה'
בהחלט אפשרי, התחילו ביום, סיימו בלילה
27/09/2016 | 00:14
1
75
לצפיה ב-'שעתיים וחצי? מה עשו כ"כ הרבה זמן ??'
שעתיים וחצי? מה עשו כ"כ הרבה זמן ??
27/09/2016 | 00:16
66
לצפיה ב-'זה בדיוק מה ששאלתי אתמול פה בפורום'
זה בדיוק מה ששאלתי אתמול פה בפורום
27/09/2016 | 17:10
122
ממש לא ברור איך היה אפשר לעקוף במשימה כזאת. כולם היו מחוברים לאותו כבל!
לצפיה ב-' אנחנו הצופים לא נדע לעולם מי באמת הגיעו ראשונים במלבורן'
אנחנו הצופים לא נדע לעולם מי באמת הגיעו ראשונים במלבורן
27/09/2016 | 00:15
7
250
אנחנו הצופים לא נדע לעולם מי באמת הגיעו ראשונים שם במלבורן, וזאת מהסיבה הפשוטה שההפקה הסתירה את זה מאיתנו. ולא היה דבר כזה מעולם בתולדות TAR שההפקה הסתירה את רגע האמת של הדריכה הראשונה על שטיח קו הסיום של המירוץ, באף גרסה של TAR.

ולדעתי, וכבר אמרתי את זה, ההפקה רצתה לעשות היסטוריה אחרי שבמירוץ האמריקאי זכו האב המבוגר ובנו ולשבור את השיא של גיל הזוכה המבוגר ביותר שזכה במירוץ. עובדה שמאז שהוכרזו הזוכים הם גם חוגגים על השיא הזה. ואני כמי שצפה בכל הפרקים של כל העונות של TAR על כל גרסאותיו, ממש לא קונה את הבולשיט הזה. מבחינתי הבנות זכו העונה.

ההפקה יכולה לרמות רק את הצופים שלא מכירים את TAR ולא יודעים שאת רגע הניצחון של הצמד הזוכה מראים במירוץ עצמו, ולא חודש אחרי המירוץ בארץ.

יותר מזה, הרי אפילו בגרסה הישראלית עצמה של המירוץ כולנו ראינו איך בגמר של העונה השנייה בר ואינה דרכו ראשונות על השטיח בסינגפור. וכנ"ל בעונה הראשונה. אז למה בעונות האחרונות לעשות בכאילו חודש אחרי הגמר בארץ?

ריאליטי כשמו צריך להיות ריאליטי, לא מבויים ובכאילו, אלא מצולם לייב שם בשטח עצמו. אז גם הרגשות הכי אמיתיות ולא מבויימות. אין ב-TAR דבר כזה של לחכות חודש בשביל שיגידו לך אם זכית או לא. בשום גרסה של TAR אין את הבולשיט הזה שמשאיר הרבה מאוד ספקות לגבי הזכייה והזוכים בה, ופותח פתח לעבודה בעיניים על הצופים.

לדעתי הצופים בארץ צריכים למחות ולדרוש מההפקה לבטל את הדבר המטומטם הזה שאין בשום גרסה אחרת והופך את המירוץ למיליון הישראלי כולו למפוקפק ולא אמין.
לצפיה ב-'לא מסכים. לא היה עדיף להן בחורה יפה / שני חתיכים מנצחים?'
לא מסכים. לא היה עדיף להן בחורה יפה / שני חתיכים מנצחים?
27/09/2016 | 00:21
4
189
רק בגלל הגיל אתה משער שהם רימו? (לכאורה)

אני לא יודע אם היה גיל מבוגר בכל עשרות התוכניות בעולם

אבל האם זו סיבה?

בעונות הראשונות הראו את הזוכים?

בהשרדות לדוגמא - הניצחון או ההצבעות היו בארץ

חוץ מהעונה האחרונה שהיו על האי (וטככה צריך להיות)

לצפיה ב-'לא, כי כבר זכו כאלה זוגות בעונות קודמות אפילו בארץ'
לא, כי כבר זכו כאלה זוגות בעונות קודמות אפילו בארץ
27/09/2016 | 00:31
1
171
ואם תשים לב לחמש העונות של המירוץ למיליון הישראלי תגלה שבכל עונה הצמד הזוכה במירוץ היה שונה מבעונות קודמות.

בעונה הראשונה: צמד הבנים שי וגיא
בעונה השנייה: צמד הבנות בר ואינה
בעונה השלישית: הזוג הנשוי קובי וטליה
בעונה הרביעית: שני ושי הנשואה והחבר הטוב ביותר של בעלה
ובעונה החמישית: האב ובנו רז ועמית

מה הסיכויים שזה ייצא ככה?
לצפיה ב-'אתה אומר שיש יד מכוונת ורוצים לגוון?'
אתה אומר שיש יד מכוונת ורוצים לגוון?
27/09/2016 | 08:11
43
לצפיה ב-'יש משפט שאומר: אפשר לעבוד על כולם פעם אחת'
יש משפט שאומר: אפשר לעבוד על כולם פעם אחת
27/09/2016 | 00:37
1
202
וגם אפשר לעבוד כל פעם על מישהו אחר. אבל אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן.
לצפיה ב-'אפשרי כל עונה אנחנו צופים מהתחלה ומתעצבנים על ההפקה'
אפשרי כל עונה אנחנו צופים מהתחלה ומתעצבנים על ההפקה
27/09/2016 | 06:11
163
וכל עונה אנחנו אומרים את זה.
רייטינג יש? זה מה שחשוב. וכך הלאה כל פעם מהתחלה.
לצפיה ב-'מחינו, בשמנו ובשמכם לפני ההפקה.'
מחינו, בשמנו ובשמכם לפני ההפקה.
29/09/2016 | 21:30
1
36
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/09/2016 | 13:29
54
נשגב מבינתי איך בונים מתח עונה שלמה וברגע המתח עושים CUT ונחזור אליכם אחרי חודש. זה הכי אנטי קליימקס שיש ו... כן, גם משאיר את הבמה פתוחה לכל תיאורתיות הקונספירציה שאמנם אני לא מחובבי הז'אנר אבל אם אין ביד שום צילום שיכול לתת אינדיקציה לכאן או לכאן ותכלס ההפקה יכולה להביא לדוכן המנצחים איזה זוג שבא לה בלי שתהיה לך שום יכולת לדעת אז מה עוד אפשר להגיד?

אני מבין את השיקול לא להטיס 10 זוגות לפיט ספוט האחרון. מבחינתי אין שום הכרח להטיס אותם. רון שחר יכול להודיע לזוגות את סדר ההגעה על השטיח וברגע שהזוג השלישי מגיע לעבור לארוע שיצולם לייב בזמן השידור של הגמר ובו יקחו חלק כל הזוגות. 

פשווט ראוי לכל מחאה.

לצפיה ב-'מבחינת משימות, הפרק האחרון'
מבחינת משימות, הפרק האחרון
27/09/2016 | 08:03
227
היה משעממם, לא החזקתי מעמד עד הסוף
רז ועמית היו הכי בנלים
ג'וזי ואלכס היו הכי מצחיקים ונחמדים
(אני חושב שזה הפרק עם הכי הרבה "או לה לה...")
והבנות פשוט מקסימות ונהדרות.
לצפיה ב-'תם ונשלם'
תם ונשלם
27/09/2016 | 12:19
1
167
תם ונשלם.
יש לנו זוכים במירוץ, ועד כמה שרציתי, וקיויתי שהשמועות יתבדו ושאלכס וג'וזי המקסימים יזכו [הם היו הפייבוריטים שלי לאורך כל העונה ייחד עם יעל ויוסיאל ואז, רק הם], הכי מפרגנת לעמית ורז.
מגיע להם!!
לאורך המירוץ נחשפנו לקשר מופלא בין אב לבנו,
העקיצות הקטנות,
הצחוקים,
הכעסים,
העצבים,
כל אלו, אם מסתכלים על זה ממש מקרוב, חושפים הערצה ענקית של בן לאביו וגאווה 'עד הכוכבים' [כמו שהנכדה שלי אומרת ] של אב לבנו.

אין ספק שכל אחד מחמשת הזוגות האחרונים היה ראוי לזכיה ולכן, עם כל רצוני בזכיית שני החבר'ה הצרפתים, אפילו אם התלתלז'יות [שפחות התחברתי אליהן, אבל היו תותחיות על] היו זוכות, הייתי שמחה בשבילן.

לא נכנסת לדיונים על מגמתיות, וקידומים, ועריכה ומה- מי- מו ואיך,
פשוט מפרגנת לכולם וחושבת שההפקה עשתה. בסה"כ, עבודה נהדרת.
רק אם היו 'קצת' פחות פרסומות, נדמה לי שההנאה שלי אפילו היתה רבה יותר

אז, ברכות לזוכים,
וכבר מחכה לעונה הבאה, להתמכר, לגלות מקומות חדשים, לצחוק, לבכות, לכאוב, להתרגש ובעיקר - לקנא באלו ששם ואני בסלון.
לצפיה ב-'מסכימה איתך והנה מה שכתבתי לפני הגמר ברוח דומה'
מסכימה איתך והנה מה שכתבתי לפני הגמר ברוח דומה
27/09/2016 | 14:18
150

המנצחים של העונה
והיה והשמועות לגבי המנצחים של העונה, עמית ורז, הן נכונות, תרשו לי לפרגן לעמית, אדם בן למעלה מ- 60, על הכושר הגופני הגבוה, שלא נופל מאלו של הצעירים שבחבורה, על אומץ ליבו, על חוש ההומור המיוחד, שאותי הצחיק פעמים רבות, על הסבלנות והסלחנות כלפי רז (הבן חסר הסבלנות והמתחצף), על אהבתו הענקית לאשתו יהודית ואהבתו הגדולה לארץ ישראל, לנופיה, לקיבוץ ולחבריו. כמה מאיתנו היו יוצאים למסע כזה, אב ובן, וחושפים את כל "הקישקעס" שלהם בצורה כזו? אני אישית, לא מכירה כאלה.
עמית, כאחת הגולשות המבוגרות בפורום, אם לא ה ..., אני מורידה בפניך את הכובע ומצדיעה לך. 
ולגבי רז, אני לא ראיתי שום דבר יוצא דופן בהתנהגותו. הוא בחור מצליח, עם בטחון עצמי גבוה, צבר טיפוסי -גם טעים וגם דוקרני, יש בו הכל, החל מתערובת של מרוקאית ואשכנזי, בן בכור בין 5 אחים (גב תומך), משכיל, חתיך, תחרותי, בעל כושר גופני מעולה, אשה יפה (רייצ'ל הנודעת),קוצר רוח, חוצפה וכו'...
לסיכום, לדעתי, עמית ורז ראויים לניצחון, כמו גם 2 הזוגות האחרים. לא פחות ולא יותר.
ושהזוג הטוב או בר המזל ינצח​!!!

לצפיה ב-'עוד משהו שהיה לי ממש מוזר בגמר '
עוד משהו שהיה לי ממש מוזר בגמר
27/09/2016 | 19:15
172
פרסומת הגמר, זו שממש לפני ההכרזה, כשהרייטינג הכי גבוה, הייתה לרכב שעולה מליון וחצי שקל.

מה ההגיון בפרסומת שפונה רק לאלפיון העליון?
אפילו אם לא היה ניכוי של מס על הזכיה, זוכי המירוץ עדיין לא יכולים לקנות את המכונית הזאת...
לצפיה ב-'התחיל פרק האיחוד, או רז ועמית שוב מתווכחים ביניהם'
התחיל פרק האיחוד, או רז ועמית שוב מתווכחים ביניהם
27/09/2016 | 21:09
11
153
בפעם הטריליון.
לצפיה ב-'אני לא מבין איפה כל הזוגות??'
אני לא מבין איפה כל הזוגות??
27/09/2016 | 22:19
5
46
לצפיה ב-'חסרים 3 זוגות בסך הכל'
חסרים 3 זוגות בסך הכל
27/09/2016 | 22:35
1
152
הזוג הנשוי, הזוג מהטינדר ושתי הבנות שעפו ראשונות.
אף אחד מהם לא היה משמעותי במיוחד, שלא לדבר על שני הזוגות שעפו עוד בארץ.
לצפיה ב-'תודה. אני לא זוכר. היה זוג של אחד פלגמט כזה כמו שנוזל או כמו'
תודה. אני לא זוכר. היה זוג של אחד פלגמט כזה כמו שנוזל או כמו
27/09/2016 | 22:52
123
בסרט של אלכס חולה אהבה, שהייתה לו חברה מאוד יפה בלונדינית ונשית

והיה עוד זוג שהאשה גם הייתה בלונדינית , אני לא זוכר אותה

שתי הבנות שעפו ראשונות, בקושי זוכר 

ואני לא זוכר מי עף בארץ...

היו הצמד אבי, הפקחים , הגרוזינים
לצפיה ב-'הצמדים שנשארו בארץ והצמדים שהודחו ראשונים לא הגיעו'
הצמדים שנשארו בארץ והצמדים שהודחו ראשונים לא הגיעו
27/09/2016 | 22:39
2
128
רק הצמדים ששרדו את המירוץ מקטע המירוץ של נמיביה.
לצפיה ב-'כלומר את אירופה לא החשיבו? אני ראיתי עד איטליה , ואחרי זה לא'
כלומר את אירופה לא החשיבו? אני ראיתי עד איטליה , ואחרי זה לא
27/09/2016 | 22:54
1
118
חזרתי לראות רק בסוף הקיץ כשמונדה עפה על הקורה
לצפיה ב-'הריוניון עסק יותר בדינמיקות בין המשתתפים'
הריוניון עסק יותר בדינמיקות בין המשתתפים
29/09/2016 | 09:31
76
ולאלו שעפו על ההתחלה היו פחות אינטרקציות עם האחרים, מה גם שמספר רב של משתתפים היה גורם לתוכנית ממש להתפזר. בעיני זו דווקא הייתה בחירה נכונה, למרות שאפשר היה לפרגן לגלי ודניאל ולהזמין אותם. במילא הם לא דיברו הרבה...
לצפיה ב-'פרק מקושקש ומטומטם'
פרק מקושקש ומטומטם
28/09/2016 | 12:32
104
פסיכולוגיה בגרוש במקום שיספרו חוויות מהמרוץ והקשרים בניהם.
קראתי ספר תוך כדי צפיה אקראית במיוט.
לצפיה ב-'בעייני הפרק הזה הוכיח לחלוטין שגוזי ואלכס הכי חסרי אגו'
בעייני הפרק הזה הוכיח לחלוטין שגוזי ואלכס הכי חסרי אגו
28/09/2016 | 21:39
104
הם פירגנו לכולם אהבו את כולם במיוחד לעמית ורז,
לפי דעתי באופן מוגזם אפילו.
יש להם ענווה בסיסית מובנית באישיות
לצפיה ב-'היה פרק נחמד סה"כ'
היה פרק נחמד סה"כ
29/09/2016 | 10:14
85
אבל הרגשתי שהייתה פסיחה בין שני הסעיפים, בין הרצון להראות את הצד הלבבי והנעים של התוכנית והמתמודדים (שבאמת היו חביבים) ובין הרצון להוציא קצת ג'וס.

הצטערתי בשביל מונדה ואדריאנו, שפת הגוף שלהם בהחלט לא שידרה נינוחות, זו לא היתה פרידה נעימה וזה ניכר. שניהם הובכו, שניהם רצו לשמור על פאסון מצד אחד ומצד שני לא לצאת הרעים בסיפור. זה היה מתוק איך שבן שפלן נכנס בדיוק ברגע הנכון ואמר את הדברים הנכונים כדי לטהר את האוירה. למרות שהם נראו בהתחלה כמו זוג יונים, מונדה ואדריאנו פשוט לא מתאימים, הם לא על אותו הגל בכלל. אני חושבת שאדריאנו מגיב מאוד במיידית לדברים, לפעמים בהגזמה, בדרך כלל בלי הרבה פילטרים. רגע אחד מונדה היא אלילת היקום ובשני הוא רב ומתקטנן איתה על שטויות. מונדה לעומת זאת מחליקה הרבה דברים, מכילה, אבל זה מחלחל אצלה ויוצר משקעים בעוד שאדריאנו כבר נמצא ברגע הבא ומכאן הדיסוננס.

אז חוץ מהקטעים האלו עם מונדה ואדריאנו, היתה גם היציאה של רז על הגיסות, שהגיסות ניסו או עשו מהלך על לי וטל ושיכנעו אחרים להצביע להן, אז טישטשו את הקטע הזה. זה עוד אחד הקטעים המעצבנים במירוץ, העצור. אם יש כל מיני בריתות וכולי - אני רוצה לראות את זה. בעונה שעברה בטוח היו, העונה פחות. רוב הזוגות סתם התקבעו על זוג אחד מתחילת המירוץ מסיבה כזו או אחרת ואחר כך החליפו לזוג אחר. בתחילת העונה ראינו גם כמה זוגות שנעצרו ביחד ולא היה מקרה מובהק כמו וובה ואלה, אם כי יעל ויוסיאל חטפו את מירב העצורים). באופן אישי הייתי מוותרת על העצור כי זה סתם מעצבן, מכניס מימד חברתי למשחק שאינו חברתי אלא זוגי ולכן מיותר.

זה היה יפה לראות את קים מתנצלת לפני יעל, עם המון כנות. היא יכלה גם לא להזכיר את זה והיו מדלגים מעל זה כי זה לא היה כזה אישיו, אבל ראו שבאמת לא היה נעים לה. הקטע שלפי מה שהראו, זו דווקא הייתה הבחירה של שון לבחור ביעל ויוסיאל וקים התנגדה בהתחלה, אבל הוא פשוט לא שאל אותה. פעמים. ובפעם השניה, דווקא כי לא היה נעים לה מיעל, היא התחילה לחפש תירוצים שיצדיקו את הבחירה בה.

סה"כ פרק ריוניון חביב, עם הרבה פירגונים אבל בקטע נחמד
לצפיה ב-'אפשר בבקשה קישור איכותי לפרק?'
אפשר בבקשה קישור איכותי לפרק?
30/09/2016 | 05:43
1
20
לצפיה ב-'את כל הפרקים אפשר למצוא באתר רשת'
את כל הפרקים אפשר למצוא באתר רשת
30/09/2016 | 08:29
52
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:35
5
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'למה אסור להם להגיד שהם מהמירוץ למיליון?'
למה אסור להם להגיד שהם מהמירוץ למיליון?
25/09/2016 | 22:03
14
399
בפרק 34 בו חיפשו את שרלין/קיילי, 
רז ועמית נכנסו למונית,והנהג שאל "אתם מישראל"? ורז ענה :"אני לא יכול (אסור לי) להגיד כלום,רק שאתה הנהג שלנו הלילה..."
ואז באמת קלטתי שהם אף פעם לא אומרים "אנחנו מהמירוץ למיליון" אלא רק "אנחנו במירוץ"...בעוד שבתוכנית האמריקאית כן אומרים אנחנו מTAR.

קובי וטליה?

לצפיה ב-'כי בעיקרון נראה לי שאסור להם לומר שהם חלק מתוכנית טלוויזיה..'
כי בעיקרון נראה לי שאסור להם לומר שהם חלק מתוכנית טלוויזיה..
26/09/2016 | 01:12
2
101
לצפיה ב-'אהממ...נראה לי שצלם והמפיק שמתלווה אליהם די מסגיר את זה'
אהממ...נראה לי שצלם והמפיק שמתלווה אליהם די מסגיר את זה
26/09/2016 | 09:17
1
195
שהם בתכנית טלוויזיה...
לצפיה ב-'כן, אבל להם אסור להגיד....'
כן, אבל להם אסור להגיד....
26/09/2016 | 14:40
155
(אפילו שזה ברור).
לצפיה ב-'נראה לי שזה מטעמי ביטחון לא להגיד שאתה ישראלי'
נראה לי שזה מטעמי ביטחון לא להגיד שאתה ישראלי
26/09/2016 | 01:24
7
201
לעומת זאת, להגיד שאתה מהמירוץ למיליון זה בהחלט מותר, להזכירכם, בעונות הקודמות ישראלים בחו"ל עזרו לצמדים שסיפרו להם שהם במירוץ למיליון. אפילו אינה ובר הזוכות של עונה 2 שנאלצו לקבץ נדבות בשביל לקנות לעצמן אוכל אחרי שאיבדו את ארנקן עם כל הכסף, נעזרו בישראלים ששהו בחו"ל שנתנו להן כסף כשהן סיפרו להן שהן במירוץ למיליון ואיבדו את כל כספן. גם ב-TAR על כל גרסאותיו, כולל TAR אסיה, הגרסה האחרונה של TAR שצפיתי בה, מותר לצמדים לספר שהם מתמודדים בתוכנית, ובזכות זה הם קיבלו עזרה מעוברי אורח לאורך כל הדרך.

אבל להגיד שאתה ישראלי בחו"ל זה מסוכן גם כשאתה לא במירוץ למיליון. במיוחד במדינות שיש בהן אוכלוסיה מוסלמית, אך לא רק בהן. כי לך תדע למי אתה אומר את זה ומי שומע.
לצפיה ב-'אבל הם לא אומרים שהם מTAR'
אבל הם לא אומרים שהם מTAR
26/09/2016 | 09:19
5
156
זו בדיוק השאלה שלי. בעונה הישראלית הזו -הם אף פעם לא אומרים "אנחנו מTAR " אלא תמיד "אנחנו במירוץ"...לכן שאלתי.

דווקא את ישראל למיטב זכרוני כן שמעתי מתמודדים שונים מזכירים,
וכמובן שהיתה המשימה של מכירת אוכל ישראלי...
לצפיה ב-'נראה לי , שמישהו כאן שכח שזו'
נראה לי , שמישהו כאן שכח שזו
26/09/2016 | 12:00
1
156
תוכנית ערוכה.
הרי אפילו "הראיונות" עם הזוגות שנמצאים בתוכנית ,נעשו בעצם בתקופות שונות לגמרי, חלק סמוך ליום הצילום וחלק רחוק מאד משם ועדין מופיעים באותה התוכנית.
לצפיה ב-'זה פשוט מרגיש כהנחיה מגבוה'
זה פשוט מרגיש כהנחיה מגבוה
26/09/2016 | 13:43
127
לא להזכיר את שם התכנית...חשבתי אולי למישהו פה יש מידע פנימי.
אבל אולי אני טועה,זו סתם תחושה...
לצפיה ב-'כי אצלנו קוראים לזה המירוץ למיליון'
כי אצלנו קוראים לזה המירוץ למיליון
26/09/2016 | 18:31
140
כבר אמרתי שישראל זו המדינה היחידה שלא קוראת למירוץ שמבוסס על הפורמט TAR, מושגיו, כלליו וחוקיו, ויש לו אפילו את נעימות הפתיחה והסיום של TAR, בשם TAR, אלא המירוץ למיליון. אך כל מי שצפה וצופה בגרסאות TAR ברחבי העולם, יודע שהמירוץ למיליון הישראלי זה TAR הישראלי. אך אצלנו כמו אצלנו, אוהבים לשחק אותה עלק מקוריים ולא להודות שזה פורמט מחו"ל שקיבלנו עליו זיכיון, בדיוק כמו שהאח הגדול ישראל של קופרמן של הזכיינית קשת קיבלה זיכיון לפורמט הישראלי מחברת המקור אנדמול שבינתיים רכשה מניות בזכיינית המתחרה רשת ועומדת להעביר לה את הזיכיון על הפורמט של תוכנית הדגל של קשת.
לצפיה ב-'מה זה TAR?'
מה זה TAR?
27/09/2016 | 08:23
1
33
לצפיה ב-'כנס להודעות הנבחרות שמשמאל ולחץ על מושגי וכללי המירוץ'
כנס להודעות הנבחרות שמשמאל ולחץ על מושגי וכללי המירוץ
27/09/2016 | 21:08
60
למיליון
לצפיה ב-'יהורם שפטל העו"ד, הולך בגאווה עם המגן דוד שלו בחוץ בחו"ל '
יהורם שפטל העו"ד, הולך בגאווה עם המגן דוד שלו בחוץ בחו"ל
26/09/2016 | 23:39
31
לצפיה ב-'רז אמר עכשיו בגמר'
רז אמר עכשיו בגמר
26/09/2016 | 22:02
1
83
לצפיה ב-'ראיתם שהם ספרו לכולם שהם מהמירוץ למיליון?'
ראיתם שהם ספרו לכולם שהם מהמירוץ למיליון?
26/09/2016 | 22:26
177
חוץ מזה, רואים על התרמילים שלהם את מעטפות הרמז של המירוץ.
לצפיה ב-'לא מכיר הנחיה גורפת'
לא מכיר הנחיה גורפת
29/09/2016 | 22:05
74
פעם אחת בלבד הייתה הוראה מפורשת ברמז - כשהיינו במשימת המיטות בספרד.
חבורה של אמריקאיים זיהו אותנו בתור TAR כלשהו לפי המעטפות בתיק בכל מקרה... הנחיה פח
לצפיה ב-' תהנו.לכם'
תהנו.לכם
27/09/2016 | 20:00
2
94
לצפיה ב-'יפה. פעם היה רוק צרפתי באיזה פאב בת"א. שלמה המלך '
יפה. פעם היה רוק צרפתי באיזה פאב בת"א. שלמה המלך
27/09/2016 | 22:18
16
לצפיה ב-'תודה. נחמד מאד והפזמון כבר כל כך מוכר לנו.'
תודה. נחמד מאד והפזמון כבר כל כך מוכר לנו.
28/09/2016 | 04:05
13
לצפיה ב-'משימת גלגל הענק כל כך לא ברורה'
משימת גלגל הענק כל כך לא ברורה
27/09/2016 | 10:16
3
151
איך הזוגות יודעים שהם הגיעו לחצי הגלגל? איך בכלל אפשר להגיע לחצי כשהוא מסתובב כל הזמן? אם הוא מסתובב אז איך יש נקודה אדומה שנמצאת למעלה שצריך להגיע אליה, הרי היא כל הזמן זזה?
לצפיה ב-'כנראה אתה לא מבין איך גלגל עובד.'
כנראה אתה לא מבין איך גלגל עובד.
27/09/2016 | 10:55
1
142
אתה מגיע לחצי בנקודה שאתה חייב לעבור לצד החיצוני של הגלגל כדי לא ל"לטפס" הפוך על הגב.
הנקודה האדומה זהו פנס אזהרה למטוסים, ונניח לרגע שזהו מתקן שמחובר לגלגל, הרי מן הסתם שיש כזה בכל היקף הגלגל כך שתמיד בנקודה הגבוהה יהה פנס כזה.
לצפיה ב-'אבל איך יודעים שזה הזמן להתהפך?'
אבל איך יודעים שזה הזמן להתהפך?
27/09/2016 | 11:28
107
הרי צריך להעביר אותם לצד השני (היו שם אנשי צוות שחיכו להם), היכן מחכה מי שצריך להעביר אותם? זז עם הגלגל?
לצפיה ב-'ראית את הגלגל זז?'
ראית את הגלגל זז?
27/09/2016 | 19:06
80
כי אני לא...

תכלס, מהמשימה הזאת כולם יצאו יחד, אולי היה הפרש מזערי כי הצרפתים היו בקרון הבא.
המשימה הייתה מבחן אומץ שכולם עברו אותו בהצלחה ויצרה יישור קו לקראת המשימה שלמעשה הכריעה את המירוץ - ההגעה למבוך במונית והפתרון שלו.
לצפיה ב-'אני חייבת להבין....איך אפשר לעקוף במשימת הגלגל??'
אני חייבת להבין....איך אפשר לעקוף במשימת הגלגל??
26/09/2016 | 22:17
4
238
אני לא מבינה איך אפשר לעקוף זוג אחר כשהוא מלפניך, כשכולם מאובטחים לאותו חבל. מה פספסתי?
לצפיה ב-'לא פספסת כלום'
לא פספסת כלום
26/09/2016 | 22:46
2
232
הכל דיבורים כדי ליצור מתח.
לצפיה ב-'אבל...'
אבל...
26/09/2016 | 22:49
1
204
1. באמת המתולתלות היו צמודות לאבא והבן, עובדה שהם באותה הקבינה.
2. גם אם אף אחד לא היה עוקף זוג...אני רוצה להבין איך באופן תיאורטי אפשר לעקוף במשימה הזאת. הרי זה ממש לא הגיוני שתהיה משימה שאי אפשר לעקוף בה (או שאולי אני תמימה?)
לצפיה ב-'הן התקרבו'
הן התקרבו
26/09/2016 | 22:52
190
לפחות תאורטית, כי אנחנו לא באמת יודעים באיזה פער הן התחילו.
יכול להיות שאם היה מצב של עקיפה, הצוותים המסייעים שנראו שם על הסולם היו עוזרים לבצע את זה, אבל איכשהו לא נראה לי שזה ריאלי.
ואולי אני סתם ציני בעקבות 5 עונות של המירוץ בהן ההפקה עובדת עלינו בעינים לא פעם...
לצפיה ב-'איכשהו ניתן לעקוף בגלל שכל חמש דקות '
איכשהו ניתן לעקוף בגלל שכל חמש דקות
27/09/2016 | 06:19
163
הקרונות זזים ואז אפשר לצמצם פערים.
כלומר פספסת את הקרון בשניה חכה לקרון הנוסף. וכולנו יודעים שרק בהתחלה ולא כל המשימה הם זזו.
לצפיה ב-'פרק נוסף - היום שאחרי'
פרק נוסף - היום שאחרי
27/09/2016 | 06:15
2
146
לצפיה ב-'יש לי חוסר בזיכרון! אני לא זוכר את הזוגות'
יש לי חוסר בזיכרון! אני לא זוכר את הזוגות
27/09/2016 | 22:21
1
21
לצפיה ב-''
29/09/2016 | 11:09
3
לצפיה ב-'אבא ובן'
אבא ובן
27/09/2016 | 00:29
163
כבר בחודש יוני (!) ראתי תמונה ממש גדולה של האבא והבן בקיקים של כפר בלום.... היה ברור שזה היה התמונה של המנצחים. חבל .....
לצפיה ב-'טל ולי המעצבנות'
טל ולי המעצבנות
26/09/2016 | 23:25
3
218
טל ולי המעצבנות ביותר
פשוט הכי לא בא לראות אותן
לצפיה ב-'לי ממש ממש יפה, אחת הנדירות, עיני טורקיז מעלפת, וחכמה '
לי ממש ממש יפה, אחת הנדירות, עיני טורקיז מעלפת, וחכמה
26/09/2016 | 23:33
57
לצפיה ב-'הודעה נבזית ומיותרת'
הודעה נבזית ומיותרת
26/09/2016 | 23:45
1
143
וזה גם ממש לא נכון.
לצפיה ב-'מממ, הן מאוד חכמות, אבל בחברה דמוקרטית , חושבני שניתן לכתוב'
מממ, הן מאוד חכמות, אבל בחברה דמוקרטית , חושבני שניתן לכתוב
26/09/2016 | 23:52
144
זאת

היה להן קטע קצת מתנשא , וכל הגירל פאוור 

אבל בהחלט היו ראויות

יש להן קול מעצבן, זה כן
לצפיה ב-'המירוץ למיליון'
המירוץ למיליון
26/09/2016 | 19:27
1
209
כבר יודעים שעמית ורז זכו והצרפתים שניים

לצפיה ב-'להבא שים בבקשה '
להבא שים בבקשה
26/09/2016 | 21:06
58
לצפיה ב-'תגידו, זה אמיתי? כנראה '
תגידו, זה אמיתי? כנראה
26/09/2016 | 01:14
4
356
עכשיו גלשתי בחינמי וראיתי את זה -
http://hiname.co/article/1758

עד עכשיו הכל נכון - אבל ככה גם תיגמר התוכנית?
אין לי בעיה עם זה שרז ועמית ינצחו ע"פ הידיעה הנ"ל.
הבעיה שלי היא עם זה שזה כבר ידוע מראש (במידה וזה נכון).
לצפיה ב-'רק עכשיו גילית את זה? כבר חודשיים כל המדינה יודעת'
רק עכשיו גילית את זה? כבר חודשיים כל המדינה יודעת
26/09/2016 | 01:33
3
216
בכל אופן, גם סדר ההדחות ובאיזה מדינות שנחשף בוואצאפ והתפשט לפייסבוק ולרשת כולה, קלע בול אחד לאחד עד עכשיו. אז כנראה שכך גם לגבי הזוכים בגמר. למרות שכולי תקווה שסדר הזוכים בגמר מהמקום הראשון למקום השלישי יתברר מחר בערב כהפוך. ואז זה יהיה פשוט מושלם.
לצפיה ב-'אני מנסה להימנע מדברים כאלה...'
אני מנסה להימנע מדברים כאלה...
26/09/2016 | 14:42
2
138
ובמקרה הגעתי לזה
לצפיה ב-'גם אני, אך אי אפשר היה להימנע מזה, זה הופץ בכל מקום'
גם אני, אך אי אפשר היה להימנע מזה, זה הופץ בכל מקום
26/09/2016 | 18:22
1
126
כולל בגיא פינס. ורשימת סדר ההדחות המדוייקת להפליא הופצה ללא ספויילר כמעט בכל דף פייסבוק שיש בו ריכוז גדול של גולשים, כולל בדף הפייסבוק הרשמי של המירוץ, ובדפי הפייסבוק של שאר תוכניות הריאליטי. כך שגם מי שלא רצה להיחשף לתוצאות ולהישאר במתח עד קו הסיום של הגמר, לא יכל לעשות זאת,אלא אם כן סגר את האינטרנט והוואצאפ עד היום.
לצפיה ב-'לשמחתי נמנעתי.אבל רואים שהצילום הוא מהפורום של תפוז...'
לשמחתי נמנעתי.אבל רואים שהצילום הוא מהפורום של תפוז...
26/09/2016 | 23:55
26
לצפיה ב-' המנצחים של העונה'
המנצחים של העונה
26/09/2016 | 15:02
205
והיה והשמועות לגבי המנצחים של העונה, עמית ורז, הן נכונות, תרשו לי לפרגן לעמית, אדם בן למעלה מ- 60, על הכושר הגופני הגבוה, שלא נופל מאלו של הצעירים שבחבורה, על אומץ ליבו, על חוש ההומור המיוחד, שאותי הצחיק פעמים רבות, על הסבלנות והסלחנות כלפי רז (הבן חסר הסבלנות והמתחצף), על אהבתו הענקית לאשתו יהודית ואהבתו הגדולה לארץ ישראל, לנופיה, לקיבוץ ולחבריו. כמה מאיתנו היו יוצאים למסע כזה, אב ובן, וחושפים את כל "הקישקעס" שלהם בצורה כזו? אני אישית, לא מכירה כאלה.
עמית, כאחת הגולשות המבוגרות בפורום, אם לא ה ..., אני מורידה בפניך את הכובע ומצדיעה לך. 
ולגבי רז, אני לא ראיתי שום דבר יוצא דופן בהתנהגותו. הוא בחור מצליח, עם בטחון עצמי גבוה, צבר טיפוסי -גם טעים וגם דוקרני, יש בו הכל, החל מתערובת של מרוקאית ואשכנזי, בן בכור בין 5 אחים (גב תומך), משכיל, חתיך, תחרותי, בעל כושר גופני מעולה, אשה יפה (רייצ'ל הנודעת),קוצר רוח, חוצפה וכו'...
לסיכום, לדעתי, עמית ורז ראויים לניצחון, כמו גם 2 הזוגות האחרים. לא פחות ולא יותר.
ושהזוג הטוב או בר המזל ינצח​!!!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה