לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74457,445 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'אודישנים למירוץ למיליון עונה 7 '
אודישנים למירוץ למיליון עונה 7
24/06/2018 | 14:08
2
450
השאלה הזאת במטרה לקיים דיון כדי שנעלה ונשתף את כל האמור בדבר האודישנים למירוץ למיליון עונה 7.
מי נרשם? מי עבר לשאר השלבים. אתם מוזמנים לשאול כאן שאלות אחד את השני!! מי עבר לשלב הבא. תוך כמה זמן מתקשרים לאודישן שני וכדומה.\
תרגישו חופשי לשתף!!!
לצפיה ב-'אני רציתי להירשם'
אני רציתי להירשם
26/06/2018 | 13:50
175
הצלחתי ליצור קשר עם מלהקת שאמרה לי שכרגע היא מחפשת רק כאלה שניגשים בפעם הראשונה - מה שאני לא..
מתלבט אם להירשם דרך האתר
לצפיה ב-'נרשמנו וקבלנו זימון'
נרשמנו וקבלנו זימון
11/07/2018 | 19:27
169
לצפיה ב-'מה היה קורה אילו '
מה היה קורה אילו
23/03/2018 | 15:40
2
215
בהרבה פרקים של המירוץ - הן באמריקאי והן בישראלי אני אומרת 'יו, מה היה קורה אילו הזוג שבסוף ניצל מהדחה היה כן מודח...' 
יש פעמים שאותו זוג שניצל מהדחה בכלל זוכה במירוץ - כלומר אם הם היו מוחדים אז בכלל הזוג המנצח היה זוג אחר... (בעונה ה21 הזוג שניצח היה בעצם קרוב להדחה וניצל בזכות כך שאחד הזוגות איבד את הדרכונים שלו...)

כך למשל במקרה של המירוץ הנוכחי (המירוץ למיליון ישראל 6) - אם נטע ועומר  היו מגיעים לנקודת הסיום לפני אוולין וטוהר (כי הם יצאו לפניהם ממשימת המטריות) בעצם הגמר ותוצאות הגמר היו שונות....

האם גם לכם עולה מחשבה כזאת ?
לצפיה ב-'מה היה קורה אילו'
מה היה קורה אילו
28/03/2018 | 13:38
1
172
עומר ונטע כן היו מקבלים את העצור מהבנים...  האם אן וירדן אולי היו מצליחות להשתחל לגמר.

בהחלט חושבים על כל מיני קומבינציות.

לצפיה ב-'בהחלט...'
בהחלט...
28/03/2018 | 21:24
87
אם כי גם עומר ונעט לא הגיעו לגמר - אבל יכול להיות שאם הן לא היו מעוכבות ולא היה את הכסח בין הבנים לבנות אולי שני הצוותים היו מגיעים לגמר...
לצפיה ב-'פרק האיחוד'
פרק האיחוד
21/03/2018 | 18:35
13
108
רגע אחרי הגמר, כל הזוגות נפגשים וחושפים הכל. בואו לשמוע על כל הסודות,
כל הריבים וכל החוויות בפרק האיחוד של המירוץ למיליון.
לצפיה ב-'היה פרק טעון, מרגש ומעניין שחשף מעט מהקשרים מאחורי הקלעים'
היה פרק טעון, מרגש ומעניין שחשף מעט מהקשרים מאחורי הקלעים
23/03/2018 | 04:08
12
117
בין הצמדים במירוץ שלא ראינו. ההתמקדות בריב בין רגב והלן ועדי ומיתר היתה קצת מוגזמת לדעתי וכמו שעדי אמרה, ובצדק, יצאה קצת מפרופרציות. כי חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר במשחק, ולכן שמחתי שהלן ניגשה אליה וחיבקה אותה, וחבל שרגב לא מצא לנכון לעשות את אותו הדבר עם מיתר.

גם אהבתי מאוד את הפרגון של הבנים לבנות, שאותן הן כינו 'פייטריות' ו'נמלות אש' ואף הודו שהיו משימות פיזיות קשות במירוץ שהזינות ביצעו יותר טוב ויותר מהר אפילו מהם. מנגד גם אהבתי ששאלו אותם למה הם לא הצביעו לנטע ועומר שלא היו איתם באותו זמן בקשר כמו שהבנות היו איתם, ומסתבר שהרבה יותר ממה שהראו לנו בפרקים הערוכים, כמו שיחות אישיות אל תוך הלילה ובטיסות, ולכן אהבתי שהבנים אמרו שהבנות נכנסו להם ללב עם או בלי העצור, ושהיה להם מאוד קשה לשים להם עצור ורגע אחרי ששמו להן את העצור הם הבינו את גודל הטעות ואף התחרטו. גם הפרגון של כל הבנות לטוהר קצת יצא מכל פרופורציה, בעיקר בהחשב בכך שהוא סיפר שהוא ממש לא כזה תומך ומפרגן בחיי היומיום, ואוולין אף אישרה את דבריו (אם לא מדובר בפרס ומיליון הוא לא יזיז אצבע לעזור לי, אלא אם כן אני אבקש ממנו, אך אף פעם לא מיוזמתו), אך יכול להיות שהמירוץ הארוך והמתיש הזה שינה אותו לטובה ויצר קשר יותר חזק בינו לבין אוולין. כי לא סתם נאמר מה שלא הורג אותך מחשל אותך, והמירוץ לגמרי חישל אותם ובעיקר את אוולין והפך אותם לא רק לצמד מנצח אלא גם לצמד מחובר ומגובש יותר.

שאר הצמדים, להוציא נטע ועומר שהתמקדו יותר בצחוקים ובשיגועים שלהם, בקושי זכו להתייחסות ואיזכור, משפט פה משפט שם, לא יותר מזה, כיאה למי שלא הגיעו אפילו לחמישייה של רבע הגמר. ואם אני לא טועה ונראה לי שלא, היו צמדים שבכלל לא הגיעו לאיחוד. כמו למשל אסף וג'סיקה הצמד הראשון שהודח בחו"ל ושכמעט עלו לרבע הגמר מהמיני-מירוץ של המודחים במקום רגב והלן, ומעיין ונעה שהודחו ראשונות כבר בארץ.

בקיצור: זאת היתה עונה מטורפת, חזקה, אקסטרימית, מאתגרת, מותחת ומעניינת, רק חבל שהיא היתה כל כך ארוכה ונמתחה כמו מסטיק יותר מדי עד שכמעט נקרעה, כי כמה כבר אפשר למתוח ולמשוך עונה... הם לגמרי שברו שיא גינס בתור העונה הכי ארוכה בתולדות TAR ולא רק של המירוץ למיליון הישראלי. ואולי זאת היתה בעצם המטרה של ההפקה העונה...
לצפיה ב-'עדיין לא הספקתי לראות את הפרק...'
עדיין לא הספקתי לראות את הפרק...
23/03/2018 | 15:33
10
99
אני רק סיימתי לראות את פרק חצי הגמר בו נטע ועומר הודחו

אבל אני זוכרת שפה בפורום בתחילת העונה התלוננו שהזוגות לא מספיק מעניינים - אני ציינתי שככה זה כל עונה - מתחילים להכיר את הזוגות לעומק ככל שהעונה מתקדמת....

וככה זה גם עניין מריחת העונה - העונה הזאת לא נמרחה יותר מהעונה הקודמת גם העונה הקודמת נמרחה כמו מסטיק...
העונה היה רק שוני של החזרת זוג שהודח - 3 פרקים שנראו תוספת מרגיזה - מצד שני לא היה קטע מירוץ כפול... (הכוונה לא לקטע מירוץ ללא הדחה - אלא קטע מירוץ שבנקודת הסיום רון מסר לכל הזוגות מעטפה והמירוץ המשיך... לדעתי באחת העונות היה את זה אפילו פעמיים...)
לצפיה ב-'לא זכורה לי עוד עונה של חמישה חודשים'
לא זכורה לי עוד עונה של חמישה חודשים
26/03/2018 | 19:40
9
87
שבה בחודש האחרון הפרקים שודרו רק פעם בשבוע ולא הייתה שום התקדמות מבחינת המשחק. הם בשקט יכלו לגמור את העונה הזו חודש וחצי קודם.
לצפיה ב-'גם בעונות הקודמות'
גם בעונות הקודמות
28/03/2018 | 21:17
8
70
היו מריחות... והעונה שודרה ע"פ  מס' חודשים...
לצפיה ב-'העונה הרביעית שודרה'
העונה הרביעית שודרה
28/03/2018 | 21:32
7
73
במשך 5 חודשים...

לצפיה ב-'מסוף נובמבר עד סוף מרץ זה ארבעה חודשים'
מסוף נובמבר עד סוף מרץ זה ארבעה חודשים
28/03/2018 | 21:41
6
79
העונה הנוכחית התחילה בסוף אוקטובר והסתיימה בסוף מרץ, כלומר חמישה חודשים.
לצפיה ב-'סוף מרץ זה עכשיו...'
סוף מרץ זה עכשיו...
28/03/2018 | 21:42
5
54
והמירוץ הסתיים לפני כמה שבועות...
לצפיה ב-'לפני שבוע וחצי. זו ללא ספק הייתה העונה הכי ארוכה.'
לפני שבוע וחצי. זו ללא ספק הייתה העונה הכי ארוכה.
28/03/2018 | 21:57
4
50
את כנראה פחות הרגשת את ההימרחויות ואת האורך כי את משלימה עכשיו את הפרקים ולא ראית את הכל בלייב עם ההפסקות בין פרק לפרק.
לצפיה ב-'גם אז ראיתי את העונה'
גם אז ראיתי את העונה
28/03/2018 | 22:43
3
41
דרך המקס... וכאמור המריחה היתה אותה מריחה כמו תמיד...
לצפיה ב-'זה נראה לך ככה בגלל המקס :)'
זה נראה לך ככה בגלל המקס :)
28/03/2018 | 23:02
2
41
זה צמצם לך את כל החודש האחרון. לא היית צריכה לחכות שבוע בין פרק לפרק, אז ככה באמת העונה האחרונה נראתה לך באותה אורך כמו כל העונות.
לצפיה ב-'פרקי הגמר שודרו פעם בשבוע ?'
פרקי הגמר שודרו פעם בשבוע ?
28/03/2018 | 23:09
1
40
זה באמת מוגזם - כי בעבר פרקי הגמר שודרו ברצף...

מאז שהערוצים התפצלו הלוח לגמרי השתגע...

לצפיה ב-'אכן, הפרקים האחרונים שודרו רק בשבתות. בימי רביעי היה כדורגל.'
אכן, הפרקים האחרונים שודרו רק בשבתות. בימי רביעי היה כדורגל.
28/03/2018 | 23:19
14
לצפיה ב-'מצטרף לדברים שרשמת'
מצטרף לדברים שרשמת
26/03/2018 | 15:27
60
גם אני שמחתי ששאלו את הבנים למה לא הצביעו לנטע ועומר, והתשובה שלהם, גם אם לא היתה הודאה מלאה בטעות, היתה הכי קרוב לזה.

לדעתי הגורם העיקרי לכך שהם שמו את העצור לבנות הוא משימת השטיח שהיה לפני כן, ושבה התעוררה מחלוקת ביניהם אם צריך או לא צריך לעזור לבנות, ואז כשהם הגיעו ללוח ההצבעה היה בהצבעה לבנות סוג של להוכיח לעצמם שהם לא "שפוטים" של הבנות, קטע של אגו גברי כזה כדי לחפות על ה"לבטים" אם לעזור או לא לעזור במשימה של השטיח. זה מה שקורה שהאגו הגברי לוקח שליטה

סך הכל אם הבנים עצמם לא היו מכריזים בקול גדול שזו צביעות גדולה להיות נחמד למישהו בחיים ואחרי זה לשים לו עצור - לא היתה לי בעיה לקבל את ההסבר שלהם. זה נכון שעצור זה חלק מהמשחק ולצפות שמישהו לא ישים לך עצור רק בגלל שהוא חבר שלך זה כמו לצפות שאתה תשחק כדורגל מול חבר שלך ורגע לפני שהוא בועט לשער הוא יעצור ויגיד אני לא יכול להכניס גול לחבר שלי.

העצור הוא חלק מהמשחק, וזה לגיטימי לתת אותו למי שאתה חושב שצריך לתת אותו כדי לקדם הכי טוב את עצמך (ונעזוב בצד את השיקול דעת המוטעה במקרה הזה, זה כבר סיפור אחר). אבל מאנשים שמראש אמרו שבתפישה שלהם אין דבר כזה חיים לחוד ומשחק לחוד - הייתי מצפה לנהוג על פי אמות המידה שהם עצמם קובעים ביחס לאחרים.
לצפיה ב-' מזל טוב לטוהר ואוולין האלופים '
מזל טוב לטוהר ואוולין האלופים
17/03/2018 | 23:41
5
216
בהחלט מגיע להם המון המון מזל טוב!!
שירשור ברכות....
לצפיה ב-'ממש מהתחלה אמרתי לחברה שהם יגיעו לשלב גבוה'
ממש מהתחלה אמרתי לחברה שהם יגיעו לשלב גבוה
18/03/2018 | 00:04
189
לא ציפיתי למקום כזה גבוה.
ברכות לאוולין וטוהר תודה לכם, מגיע לכם.
לצפיה ב-'כל הכבוד לאוולין וטוהר '
כל הכבוד לאוולין וטוהר
18/03/2018 | 01:32
126
אוולין שהתגברה על כל כך הרבה פחדים והצליחה לעשות בסופו של דבר את הלא יאומן וכל זה בזכות טוהר האוהב, המכיל, הלוחם והתומך. הזוג הזה, שהתגבר על אי ההבנות שהיו להם בדרך ולמדו איך לתקשר ולחזק זה את זו, הצליחו להיות לזוג האהוב על כולם, ללכת יד ביד (תרתי משמע) בדרך הקשה עד לניצחון.
גילוי נאות - גם אליהו ודניאל היו, בעיניי, זוג ראוי בהחלט לניצחון.
לצפיה ב-'מזל טוב וכל הכבוד לצמד הכי ראוי לזכות שזכה '
מזל טוב וכל הכבוד לצמד הכי ראוי לזכות שזכה
18/03/2018 | 06:48
130
הצמד שהכי רציתי שיזכה אחרי הדחתן של הזינות הפייטריות הקטנות, זכה, ובצדק. אוולין הצליחה להתגבר על הפחד גבהים, שזה הפחד הכי גדול שלה, ובתמיכת בעלה טוהר לסיים את משימת הגובה המטורפת ששיתקה אפילו את צמד השרירנים ("אין שום פחד"), ובמקביל גם הקארמה לא פסחה לאורך כל הגמר על צמד השרירנים, תחילה עם הטעות הפטאלית שהם עשו בבחירתם במשימת משיכת החבל וסידור האותיות התאילנדיות, ואחר כך כשהם כבר הובילו, בדרך לקו הסיום של הגמר, הם סטו מהדרך ופנו ליציאה מהעיר לכיוון מעלה אדומים, מה שאיפשר לטוהר ואוולין מספיק זמן לנטוש את הרכב שלהם שנכבה רגע לפני קו הסיום ולרוץ כל הדרך אליה ואל השטיח האחרון של רון שחר ולזכות במיליון, בתואר ובעונה כולה. בהחלט מגיע להם אחרי מירוץ כזה ארוך ומטורף שהם לא הגיעו בו אפילו פעם אחת אחרונים ולא הודחו והוחזרו בשום דרך ובשום צורה.

מקווה מאוד שהחווייה שהם עברו יחד במסגרת המירוץ היתה עבורם מעין סגירת מעגל ורק חישלה וחיזקה אותם ואת הקשר שיש ביניהם. ואני באמת מאחל להם מכל הלב רק טוב, המון בריאות, הרבה הצלחה והשקעה נכונה של הכסף שזכו בו, ואת כל מה שהם מאחלים לעצמם.
לצפיה ב-'טעות בפניה VS אוטו שלא נדלק - איזה סיום!!!'
טעות בפניה VS אוטו שלא נדלק - איזה סיום!!!
18/03/2018 | 11:14
141
קודם כל ברכות לטוהר ואוולין. זוג ראוי מאד, הכי ראוי בעיניי משלושת הפיינליסטים, אם כי בלב רציתי את הזינות ואם לא אז לפחות את הזוג שהצחיק אותי הכי הרבה. אבל אין ספק שאוולין וטוהר ראויים, לא רק בגלל שאוולין היתה צריכה להתגבר על אולי הכי הרבה מעצורים עצמיים מכל המתמודדים אלא גם בזכות טוהר שהתגלה לאורך כל המירוץ כסופרמן, כולל במשימה של הגמר שאת כל החצי השני שלה הוא עשה בעצמו.

אני לא זוכר אפילו משימה אחת שהוא לא הלך איתה עד הסוף, או זרק הצידה, כולל משימות אוכל שהיו קשות עליו וגם משימת הצומת של החיפוש בחול שבסוף הם החליפו למשימת השניה (ותודה לקטנה שלי שהזכירה לי) הוא תמיד ראה רק קדימה ומה לעשות כדי להתקדם, ועל זה באמת מגיע לשניהם שאפו ומזל טוב.

לא פחות משמח היה לראות את הבנים נופלים במשימה פיזית - בגלל מאצ'ואיזם נטו. גם דניאל ואליהו יודעים כמו כל ילד שמי שכבד צריך להרים את היותר קל. אבל בגלל שבתפישה שלהם כח זה לא פונקציה, והדבר היחיד שהם בכלל חשבו עליו זה מי יותר חזק בפאזלים (לא שהפאזל היה קשה במיוחד במקרה הזה) אז הם הזניחו את הגורם היותר משמעותי של ביצוע המשימה, מה שגרם להם לעיכוב. אם היו קצת פחות מאצ'ויים ופחות באים בגישה של "כל מה שקשור לכח זה לא פונקציה בשבילנו" רוב הסיכויים שהיו מבינים מהר מאד שמי שפחות שוקל ביניהם הוא זה שצריך להיות למעלה, ואם היו בוחרים בזה - נראה לי שהיו גומרים את הגמר חצי שעה לפני כולם.

שאפו גדול גם להלן. אני לא מאמין שרגב "דפק" לה את משימת הגמר בצורה כל כך "רגבית". ההיפך הגמור מטוהר. מה זה היה הלשבת בצד הזה ולהסתכל על כולם? אם היה אוסף את עצמו קודם רוב הסיכויים שיהו מסיימים הרבה לפני טוהר ואוולין, אבל רגב ברגעי האמת חוזר להיות רגב, ומבחינתי - טוב שכך, כי על פי פרק החזרה מי שהיו אמורים לחזור הם אסף וג'סיקה. בלתי נתפס גם שהוא לא מכיר את השיר העתיק של תל אביב, זה שיר שמצמידים על הפסקול של כל סרט תיעודי ישן שעושים על תל אביב. לחשוב שהשיר נפתלין הזה הוא ההכי חדש... הזוי.

עוד נקודה לזכות המירוץ זה שההודעה לזוגות על סדר הזכיה התקיימה בזמן אמיתי, אפילו שעשו את זה בארץ - זה עדיף מהעלובון שעשו בעונה הקודמת, שאז הזוגות חיכו חצי שנה בלי שהודיעו להם מי זכה ורק אז הם נקראו שוב לדגל. מי אמר שלא לומדים מטעויות במירוץ למיליון.

וכך הסתיימה לה עונה שהיתה בעיניי מאד מוצלחת מבחינת המירוץ עצמו, וחבל רק על המריחה שעשו בשלבי הסיום. כמו שלמדו השנה לעשות את הגמר כמו שצריך וכמו שלמדו להגדיל את מינון הפיזי/אקסטרים על חשבון משימות המזל/הפעלות קהל - מקווה שילמדו גם להפחית את כמויות המסטיק בעונה הבאה.

לצפיה ב-'אוולין וטוהר הם מה שנקרא "ווינר מטיריאל"'
אוולין וטוהר הם מה שנקרא "ווינר מטיריאל"
18/03/2018 | 17:20
128
אין ספק שהם אחד הזוגות המנצחים הכי ראויים בתולדות התוכנית.
מה שהפריע לי זה איך שהם סומנו מראש, "נמשחו למלוכה", זה היה סוג של מובן מאליו שהם יגיעו רחוק עד כדי זכיה . הם לא קיבלו שום עצור או פרסה וכל הזוגות האחרים פירגנו להם בלי סוף, ולזוגיות ה'מהממת' שלהם [ואני ראיתי בעיקר גבר שלא מבין את הקושי של אישתו, אם כי לקראת הסוף הוא השתפר]
לדעתי גם הסיפור האישי שלהם נתן להם הנחות ביחס מהמתמודדים האחרים ודעת הקהל.
אם לא היינו הולכים על האובייסט, שני הזוגות האחרים גם עשו דרך מעוררת השתאות והגיע גם לבם לנצח. [אם כי קשה לי להבין את הטיפשות של דניאל ואליהו שבחרו בדניאל להיות על החבלים , למרות שהוא גבוה וכבד בהרבה מאליהו. החלטה כל כך מוזרה ועוד בגמר? פיזיקה פשוטה, זה מה..]
לצפיה ב-'אירוע הגמר'
אירוע הגמר
17/03/2018 | 12:00
36
246
אירוע הגמר של המירוץ למיליון יוצא לדרך ומגיע למשימה הכי גבוהה בעולם!
אוולין וטוהר, דניאל ואליהו, או הלן ורגב- מי יהיה הזוג שיזכה במיליון הנכסף?
לצפיה ב-'בהצלחה לזוגות המקסימים'
בהצלחה לזוגות המקסימים
17/03/2018 | 21:02
131
המון בהצלחה לכל הזוגות בגמר

בהחלט הולך להיות לנו גמר מעניין
לצפיה ב-'הערב סוף סוף הגמר והמירוץ נגמר'
הערב סוף סוף הגמר והמירוץ נגמר
17/03/2018 | 09:31
228
לא להאמין שהעונה הזאת לקחה חצי שנה, מאוקטובר 2017 שבה היא החלה ועד היום בערב.
לצפיה ב-'עצוב שהבנים אחרונים.... '
עצוב שהבנים אחרונים....
17/03/2018 | 21:27
72
לצפיה ב-'שאלה - למה הבנים לא יכולים להחליף במשימה של השלט??'
שאלה - למה הבנים לא יכולים להחליף במשימה של השלט??
17/03/2018 | 21:35
7
171
זאת לא משימת צומת....

פשוט עצוב לראות אותם ובייחוד לראות את אליהו בוכה
לצפיה ב-'כי אחרי שהם בחרו מי יעשה מה אין דרך חזרה'
כי אחרי שהם בחרו מי יעשה מה אין דרך חזרה
17/03/2018 | 21:43
5
154
ומה לעשות שקארמה איז אה ביץ'. מי שתוקע סכין בגב חבריו שלא יתפלא שזה מה שעלול לקרות לו. בגלל זה כדאי מאוד להיות בן אדם לפני כל דבר אחר.
לצפיה ב-'אבל זה לא נכון רק למשימות צומת?'
אבל זה לא נכון רק למשימות צומת?
17/03/2018 | 21:48
4
132
הרי אם אי אפשר להחליף, אז מה ההבדל ממשימת צומת?

ואתה צודק לגבי הקארמה
מקווה שהם למדו לפחות, כי נראה שהם בני אדם נחמדים סה"כ
לצפיה ב-'לא במשימת צומת, במשימת מחסום (Roadblock) כמו זאת'
לא במשימת צומת, במשימת מחסום (Roadblock) כמו זאת
17/03/2018 | 22:12
3
125
מונחי וכללי המירוץ למיליון המבוסס על הפורמט של TAR

במשימת צומת הצמדים צריכים לבחור בין שתי משימות.
לצפיה ב-'סליחה - התבלבלתי, הכוונה למשימות מחסום כמובן... '
סליחה - התבלבלתי, הכוונה למשימות מחסום כמובן...
17/03/2018 | 22:14
2
98
אבל כאן זאת לא הייתה משימת מחסום.
(לפחות זה לא נאמר במפורש...)

אגב, לאיפה בשירשור שנתת יש הסבר לזה?
כי עדיין לא הבנתי למה הם לא יכולים להחליף אם זאת לא משימת מחסום...

תודה על ההשקעה סטילהוק
לצפיה ב-'תבדוק במושגים שבשרשור: משימת מחסום ומשימת צומת'
תבדוק במושגים שבשרשור: משימת מחסום ומשימת צומת
17/03/2018 | 22:45
1
99
רשום שם בצורה הכי ברורה ומפורטת מה פירוש כל משימה ומה החוקים שלה.
ומשימת מחסום רשומה ברמז שהצמד מקבל אם זאת משימת מחסום. וזאת כנראה היתה משימת מחסום.
לצפיה ב-'לא אמרו שזו משימת מחסום, להערכתי חילוף הוא קנס של זמן'
לא אמרו שזו משימת מחסום, להערכתי חילוף הוא קנס של זמן
18/03/2018 | 10:37
27
לצפיה ב-'זו לא הייתה משימת מחסום....'
זו לא הייתה משימת מחסום....
18/03/2018 | 14:21
51
במשימת מחסום תמיד יש איזו שאלה הזויה שלפיה הזוגות בוחרים מי יעשה את המשימה, זה לא היה במשימה הזו...וגם הפתק של משימת מחסום אדום...
לא ברור למה לא היה אפשר להחליף תפקידים...
לצפיה ב-'נראה שהבנים בחוץ וחבל '
נראה שהבנים בחוץ וחבל
17/03/2018 | 21:41
139
הם כאלה תותחים...
לצפיה ב-'כולי תקווה שצמד הכי ראוי יזכה הערב בגמר'
כולי תקווה שצמד הכי ראוי יזכה הערב בגמר
17/03/2018 | 21:44
3
194
קדימה טוהר ואוולין, תנו בראש בכל הכוח וקחו את המיליון שהכי מגיע לכם מבין הצמדים שעלו לגמר.
לצפיה ב-'אתה יודע מה?'
אתה יודע מה?
17/03/2018 | 21:49
207
עכשיו גם אני בעדם (בהנחה שהבנים מחוץ למשחק)...

כי באמת מגיע להם לזכות

(אבל גם אם רגב והלן יזכו אני אשמח)
לצפיה ב-'כרגע נראה שהם הזוכים '
כרגע נראה שהם הזוכים
17/03/2018 | 22:05
1
184
שמח בשבילך סטילהוק!!
מגיע לך
לצפיה ב-'שום דבר לא בטוח במירוץ למיליון, הכל יכול לקרות '
שום דבר לא בטוח במירוץ למיליון, הכל יכול לקרות
17/03/2018 | 22:15
170
אך שמח לראות שכרגע הם מובילים
לצפיה ב-'במירוץ האמריקאי האחרון הם אכלו עקרבים בעצמם'
במירוץ האמריקאי האחרון הם אכלו עקרבים בעצמם
17/03/2018 | 22:00
4
161
ועקרבים חיים גם טיילו להם על הגוף.
אז שיגידו תודה הישראלים שרק זאת המשימה שלהם.
לצפיה ב-'נראה לי שכאן יש בעיה בגלל הכשרות...'
נראה לי שכאן יש בעיה בגלל הכשרות...
17/03/2018 | 22:15
3
143
אבל הכי מסכנים זה העוברי אורח שהיו צריכים לאכול את המנות הללו...
לצפיה ב-'אבל הזוגות לא אכלו אלא המקומיים'
אבל הזוגות לא אכלו אלא המקומיים
17/03/2018 | 22:22
1
44
לצפיה ב-'לא המקומיים, רק התיירים הזרים'
לא המקומיים, רק התיירים הזרים
17/03/2018 | 22:46
33
לצפיה ב-'לא אמורים להתחשב בבעיות כשרות'
לא אמורים להתחשב בבעיות כשרות
18/03/2018 | 11:18
76
כמו שלא עשו הנחות לטליה שהיא צימחונית.
מי שחושש שתהיה לו בעיה בגלל כשרות שלא יירשם למירוץ או שייקח בחשבון שהוא יצטרך לוותר על משימה תמורת קנס של זמן.

לצפיה ב-'במשימת אכילת הנחש הלן נתנה לשתי אנשים לאכול'
במשימת אכילת הנחש הלן נתנה לשתי אנשים לאכול
17/03/2018 | 22:18
201
ולא לאדם אחד בודד. הם צריכים להיענש כשעה.
לצפיה ב-'מבחינתי הזוכים הם הבנים - בגלל הנחישות האדירה שלהם!'
מבחינתי הזוכים הם הבנים - בגלל הנחישות האדירה שלהם!
17/03/2018 | 22:39
1
151
מדהים איך הם לא נשברים!!
לצפיה ב-'זה רק אני או שההפקה עזרה לבנים?'
זה רק אני או שההפקה עזרה לבנים?
18/03/2018 | 11:33
100
במשימה הראשונה יש משהו לא הגיוני. אליהו אומר לדניאל שהוא לא יכול. לא מסוגל להרים אותו. ובאמת ראינו אותו מתאמץ ומזיע ולא מרים אותו מלימיטר. בסוף אחרי מאמץ רב, הוא הצליח להרים אותו ומביא אחד לא נכון. פה הוא נשבר. ואחרי עוד נסיון כושל, הוא הולך לשבת בצד ואומר לדניאל שהוא פשוט לא מסוגל להרים אותו. ואז פתאום, הוא קם ואומר בוא ננסה. גם דניאל הרים את הרגליים שלו למעלה לפתע.
יכול להיות שמישהו ממהפקה קצת עזר להם? כי ריחם עליהם ועל הבחירה הגרועה שהם בחרו?
לדעתי כן. אין מצב שהם ביצעו את המשימה לבד. אליהו לא מסוגל, ולא חשוב כמה הוא רוצה להרים את דניאל. מסת  המשקל של דניאל יותר גדולה בצורה משמעותית מזו של אליהו.
לצפיה ב-'מצחיק שאצל הלן ורגב זה הוא שנשבר תמיד ולא היא '
מצחיק שאצל הלן ורגב זה הוא שנשבר תמיד ולא היא
17/03/2018 | 22:48
189
בניגוד גמור לאצל טוהר ואוולין.
לצפיה ב-'כל הכבוד ל '
כל הכבוד ל
17/03/2018 | 22:50
1
251
כל הכבוד לאוולין שהצליחה להתגבר ולנצח את הפחד הכי גדול שלה, הפחד גבהים, והגיעה כמעט לסוף לפני שנפלה.
לצפיה ב-'באמת מגיע לה כל הכבוד!! '
באמת מגיע לה כל הכבוד!!
17/03/2018 | 23:56
129
היא שיחקה אותה.

לצפיה ב-'לא, זה אמיתי? '
לא, זה אמיתי?
17/03/2018 | 23:35
210
נכבה לטוהר האוטו בדרך לקו הסיום של הגמר?
לצפיה ב-'ישששששששששששששששששששש '
ישששששששששששששששששששש
17/03/2018 | 23:37
2
216
הצמד הכי ראוי זכה. איזו עונה מטורפת זאת היתה. שאפו לטוהר ואוולין.
לצפיה ב-' שמח בשבילם ובשבילך... '
שמח בשבילם ובשבילך...
17/03/2018 | 23:43
1
148
לי קצת חבל שרק בגלל פנייה הבנים הפסידו.
אבל בכללי - אני שמח בשביל טוהר ואוולין - מגיע להם לזכות.
ו.... מקום שני זה בהחלט מכובד!
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון'
אם אני זוכר נכון
19/03/2018 | 17:35
44
גם בעונה השלישית, בנות הדודות פיספסו את הזכיה בגלל פניה לא נכונה בדרך
לנקודת הסיום של המירוץ.
לצפיה ב-'לא צפיתי בגמר.....'
לא צפיתי בגמר.....
19/03/2018 | 07:47
3
72
לא צפיתי מאז שהחזירו את רגב והלן. העונה די נמאסה עלי.
אבל, אני שמחה שאוולין וטוהר ניצחו. הם הכי ראויים ממי שנותר במירוץ.
השאלה שלי היא - מה הייתה הזכיה של מקומות שני ושלישי?
לצפיה ב-'הבנים מקום שני, רגב והלן שלישי'
הבנים מקום שני, רגב והלן שלישי
19/03/2018 | 08:20
2
35
לצפיה ב-'איזה פרסים?'
איזה פרסים?
19/03/2018 | 08:27
1
66
כן, אבל איזה פרסים הם קיבלו?
לצפיה ב-'חופשה בארץ'
חופשה בארץ
19/03/2018 | 13:38
23
לצפיה ב-'תם ונשלם'
תם ונשלם
21/03/2018 | 06:03
47
תם ונשלם.
ראשית, ברכות לזוכים, מגיע להם.
נכון שהעדפתי את דניאל ואליהו ואלמלא טעות אחת קטנה אבל פטאלית, הם היו הראשונים על השטיח, אבל, גם המקום השני הוא מכובד וראוי.
ובלבד שההודים לא זכו.
מה לעשות? לא הייתי יכולה לעמוד בזכיה של רגב, כי הוא הכי פחות ראוי לה ובטח שהכי פחות ראוי להיות בכלל בשלישית הגמר.
האמת חייבת להיאמר - רגב בשלישיה בזכות הלן ובזכותה בלבד!
ועד כמה שגם אותה לא ממש סימפטטתי, עדין, מה שמגיע מגיע ולה מגיע שאפו ענק!

אני רק חייבת התוודות קטנה - אל פרק הגמר הגעתי מותשת [נו, אחרי מתיחה כזו של כל העונה, איך אפשר שלא?], לא ממש נלהבת ולא ממש מרוגשת והמשימות לא ממש עשו לי משהו.
ההחלטה של אליהו ודניאל היתת שגויה, משהו שם ברגע קבלת ההחלטה "התקלקל" להם וזה עלה להם, לדעתי, בסיכומו של יום, בגמר. כי אם היו מחליטים הפוך ומסיימים את המשימה בצ'יק, יכול להיות שהטעות בפניה היתה פחות קריטית עבורם.
לגבי הסברה שבסופו של דבר הם קיבלו עזרה מההפקה, לא יודעת,
בפיזיקה אני לא ממש טובה ו/ או מבינה, אבל שמעתי משהו על גרביטציה ויש מצב שברגע שדניאל שינה את התנוחה של עצמו, הוא למעשה הוריד מסת משקל שאליהו היה צריך להרים. [כוח משיכה שפועל בין גופים בהתאם למכפלת המסות שלהם ומרחקם אחד מהשני.]
אל תתפסו אותי במילה, אבל, אולי? רק אולי

משימת האוכל היתה בעיני מיותרת, בזבוז זמן ו- מגעילה.
מה זה השיפודים האלו?
ולמה חשבו בהפקה שתיירים מהעולם צריכים ויסכימו לקחת חלק בגועל הזה? [לא משנה שהם הצליחו, כולם, ועדין, בעיני היתה בזה חוצפה].

אל משימת הגובה הגיעו דניאל ואליהו מורעלים ועמדה לטובתם העובדה ששני הזוגות האחרים כל כך התמהמהו בה.
אוולין וטוהר - כי אוולין פחדה,
רגב והלן- כי רגב השתפן.

כאמור, המירוץ תם, אוולין וטוהר זכו,
הזוכים שלי הם למרות ועל אף- דניאל ואליהו
ונדמה לי שלמרות שזו היתה עונה מאד פיזית, והיה בה ענין, והיה בה מתח, והיה בה כמעט הכל מכל, הזוג שהכי ייזכר ממנה הם .... נטע ועומר

לצפיה ב-'מחר בערב אחרי החדשות פרק האיחוד עם כל משתתפי העונה'
מחר בערב אחרי החדשות פרק האיחוד עם כל משתתפי העונה
20/03/2018 | 22:02
23
לצפיה ב-'לא מאמין לשום דבר שיוצא מההפקה הזאת'
לא מאמין לשום דבר שיוצא מההפקה הזאת
18/03/2018 | 13:17
5
140
בתור התחלה, אני שמח בשביל טוהר ואוולין, שלדעתי הם הזוג הכי ראוי ושהכי התחברתי אליו.

אחרי שזה נאמר, אני רוצה להתייחס לדרמה שיצרו לפני נקודת הסיום, כמו שתמיד עושים, אתם בטח זוכרים את ה"מירוץ הצמוד" של קובי וטליה מול בנות הדודות הסגולות לנקודת הסיום, גם שם סיפרו לנו שזה על פספוס של פניה, אוהבים את המוטיב הזה, אבל תכלס לא באמת ראינו מה ההפרש האמיתי בין הזוגות, כמו שרואים בגרסה האמריקאית.

כירושלמי, עקבתי פריים פריים אחרי הסצינות של ה"התברברות" של הבנים וכיבוי הרכב של טוהר ואוולין ויש לי כמה נקודות תמוהות מאד בהקשר לאלה.
ברגע מסויים, דניאל אומר לאליהו שנוהג, "הנה הפניה לגבעת רם" - נקודת הסיום הייתה בשלוחת האוניברסיטה שעל הר הצופים, לא בגבעת רם, שנמצאת בקצה אחר של העיר, זה נשמע כמו טקסט שאמרו לו להגיד, כמו למשל כל הטקסטים הפרסומיים שדחפו לזוגות לפה במהלך העונה.

כשדניאל אומר שהוא רואה את הדגלים, לפי מה שרואים מחלונות הרכב, הם לא בנקודה שממנה רואים את האמפי תאטרון שבו חיכו להם.
יותר מזה, לא רואים את הנקודה הזאת משום מקום בעיר, למעט הכביש שעובר ממש מתחתיה, אבל מכיוון שהראו שהזוגות הגיעו ממעלה האמפי, ייתכן ששמו להם דגלים בצד השני של הקמפוס.
גם אם זה המצב, בנקודה בה דניאל אומר שהוא רואה דגלים ואליהו אומר שהם טעו בפניה ויצאו מהעיר, הם לא נמצאים במקום ממנו רואים את הקמפוס בכלל ויותר מזה, הם לגמרי בדרך ומאיפה שאליהו אומר שהם לא בכיוון, הם לחלוטין בכיוון.

לגבי כיבוי הרכב של טוהר ואוולין, לא ממש רואים איפה זה קרה ואם זה באמת במרחק ריצה, אבל אם זה במרחק ריצה, למה להתעכב על לנסות להניע מחדש?
ועזבו את זה שהיתקעות של רכב במצב הזה נראית הרבה יותר מבויימת מאשר אמיתית, מתי בפעם האחרונה ראיתם רכב מודרני נתקע בצד הדרך?

ונקודה אחרונה שמישהו התייחס אליה בשרשור אחר - ההצלחה "הפתאומית" של אליהו להניף את דניאל פעם אחר פעם, כדי להשלים את המשימה, אחרי שהוא נכשל שוב ושוב לפני כן, כשעוד היה רענן יותר.
לתחושתי, הוסיפו למנגנון ההרמה גלגלת שמפחיתה את הכח שדרוש להנפה, אבל אין לי הוכחה לזה, כי לא רואים את המנגנון, שמוסתר מעיני המצלמה.

הדברים האלה מצטרפים לעוד המון מקרים לאורך העונה, עליהם הצביעו כאן כותבים שונים, בהם נראה בעליל שההפקה מסייעת לזוגות שונים.
על עריכה מגמתית שיוצרת מתח, לפעמים כזה שלא באמת היה בפועל, כבר נמאס לדבר, כי זה קורה בכל עונה.

בשורה התחתונה - האמינות של ההפקה מתדרדרת מעונה לעונה והופכת את הצפיה בתכנית, להרבה פחות אטרקטיבית, לפחות עבורי.
לצפיה ב-'במשימה הראשונה'
במשימה הראשונה
18/03/2018 | 14:37
3
114
ברור שהייתה עזרה לבנים. לדעתי, זה לא בגלגלת. אלא לשים עבורם את השלטים. ראינו מעט מאוד מהמשימה. וזה בגלל שלדעתי ההפקה פשוט שמה את השלטים במקומם. לא מאמינה ולו לרגע שאליהו הרים את דניאל. פיזית הוא לא יכול. זה לא קשור להכל בראש ולכל השטויות שניסו להאכיל אותנו. זה לגמרי לא מסוגל ברמה הכי בסיסית. מסת המשקל של דניאל גדולה מזו של אליהו ולכן הוא לא מסוגל להרים אותו, אפילו אם הוא מאוד רוצה.
לגבי נתקע האוטו ופספוס הפניה. גם אני חשבתי על העונה השלישית, על בנות הדודות, מעיין ובת-אל שפספו את הפניה למלון ובעצם ככה ניצחו קובי וטליה, אבל שם זה היה הגיוני, כי כזכור קובי וטליה, שכונו בזמנו הספרנים היו זוג מאוד מלומד, וקובי אף אמר שהוא שינן מפות שלמות בראש בעל-פה. לכן הוא ידע על הפניה ולא פספס אותה, בעוד שמעיין ובת אל שלוהקו על רקע השמח והחפלה לא שיננו מפות בראש והפניה הייתה מהירה ומי שלא יודע מפספס. לכן היה הגיוני.
פה זה באמת מוזר שהאוטו שלהם נתקע, ולא נדלק שוב. והבנים פספסו את הפניה. אני לא בקיאה בירושלים, אבל סמעט שכן הייתי שם זאת עיר נורא מסובכת לנהגים שלא מכירים את רזי רחובותיה, ככה שזה הגיוני. אני גם לא בטוחה שהם חיכו בהר הצופים ולא באוניברסיטה השניה, כי נראה שלגבעת רם הלכן המתמודדים.
לצפיה ב-'הר הצופים בוודאות'
הר הצופים בוודאות
18/03/2018 | 18:24
2
94
אני מכיר היטב את האמפי תאטרון הזה, אין בכלל ספק שזה הר הצופים וגם שלטי ההכוונה שרואים בדרך הם לשם.
כדי להגיע לשם מהכניסה לעיר, לא נכנסים בכלל לתוך מרכז העיר, שאכן מסובך.
כביש מספר 1 מתל אביב, ממשיך ועוקף את העיר ומגיע עד קרוב מאד להר הצופים (משם הוא ממשיך לים המלח), הבנים נראים בצומת הגבעה הצרפתית (שמפורסמת למרבה הצער בגלל פיגועים שהיו בה בעבר), משם יש שתי דרכים להר הצופים והם בבירור נראים על אחת מהן.
שורה תחתונה - תמוה, אלא אם קרה משהו דומה למה שהיה בין קובי וטליה לסגולות, שלא באמת היו צמודים ורק בעריכה יצרו רושם שהם במרחק שניות זה מזה.

מאד מעצבן שלא מראים את המרחק האמיתי בין זוגות ושאם יש הגעה צמודה לשטיח, לא נותנים לשני הזוגות לעלות עליו יחד, אבל על זה אנחנו מלינים כבר שנים, זה לא נראה שזה ישתנה.
לצפיה ב-'בעונה השלישית'
בעונה השלישית
18/03/2018 | 18:35
1
86
בת אל ומעיין פספסו את הפניה למלון. והגיעו שלישיות. קובי וטליה לא פספסו את הפניה והגיעו ראשונים.  לא ידוע האם האחיות שהגיעו למקום השני פספסו או לא את הפניה.
לגבי השטיח. כבר קרו מקרים בעבר שראינו שזוגות נמצאים בפרק זמן קצר זה מזה. לא בגמר, אבל הרבה פעמים כן הגיעו זוגות יחד לשטיח
לצפיה ב-'נכון, היו מקרים בודדים'
נכון, היו מקרים בודדים
18/03/2018 | 20:04
80
בהם נראו זוגות על השטיח.
בהתחשב בזה שבכ-ל פיט סטופ, בכ-ל עונה, עורכים את זה כאילו ההפרש הוא שניות, מספר המקרים הזה בטל בשישים.
אז או שהם לא צמודים וסתם עובדים עלינו, או שמבקשים מהזוג השני להמתין בצד עד שרון שחר מסיים לדבר עם אלה שהגיעו קודם.
מן הסתם יש מקרים כאלה ויש כאלה, וזה מבאס גם ככה וגם ככה.
לצפיה ב-'מסכים איתך. הכל נראה מבוים לעייפה'
מסכים איתך. הכל נראה מבוים לעייפה
24/03/2018 | 20:58
27
אין ספק שמה שאנחנו רואים לא משקף את מה שבאמת קורה.
אני גם לא הבנתי איך אליהו הצליח פתאום להרים את דניאל. אבל מצד שני ההתעקשות של הפורמט לא לאפשר להחליף גם לא מובנת. מה איכפת להם? למה לא לתת לכל זוג למקסם את היתרונות שלו? גם ככה לא חסרות משימות מזל לא הוגנות.
מה שהכי הפריע לי זה שהמשחק לא נגמר אחרי המשימה האחרונה. עוד מריחה, עוד טיסה, עוד משימה.... די! עשיתם משימת גמר מושקעת, עכשיו תנו לזוגות לנסוע לנקודת הסיום- וגם לנו הצופים, לסיום העונה.
זה כבר היה הגזמה.
לצפיה ב-'למיטיבי לכת, באמת המשימה הגבוהה ביותר? '
למיטיבי לכת, באמת המשימה הגבוהה ביותר?
18/03/2018 | 10:48
2
92
מישהו זוכר את גובה המגדל ממנו קפצו בעונה בראשונה?
נשמע לי מוזר שזו המשימה הגבוהה ביותר

את דעתי על הגמר נראה לי אשמור לעצמי, העיקר שטוהר ואוולין זכו.
לצפיה ב-'מצאתי!!! היתה משימה גבוהה יותר'
מצאתי!!! היתה משימה גבוהה יותר
18/03/2018 | 11:10
1
108
לפחות אחת.

בעונה הראשונה היתה קפיצת בנג'י ממגדל מקאו. קפיצה בגוהה 233 מטר.

אז זו לא משימת גמר אבל הגובה בהחלט קיים..

תחליטו אתם אם זה שקר לבן או לא.
לצפיה ב-'בעונה הראשונה אכן הייתה קפיצת בנג'י'
בעונה הראשונה אכן הייתה קפיצת בנג'י
18/03/2018 | 16:24
83
אבל לטעמי זה שונה לגמרי מהליכה עם ווים בגובה כזה.
לצפיה ב-'פרק מיוחד - מזנקים לגמר '
פרק מיוחד - מזנקים לגמר
13/03/2018 | 18:25
2
223
רגע לפני הגמר הגדול של המירוץ למיליון, נלווה את הדרך המדהימה שעשו הפיינליסטים
טוהר ואוולין, דניאל ואליהו, ורגב והלן.
לצפיה ב-'מוזר שבתחילת הפרק הופיעו 3 כדורים פורחים ואחד עם נטע ועומר'
מוזר שבתחילת הפרק הופיעו 3 כדורים פורחים ואחד עם נטע ועומר
13/03/2018 | 22:36
244
נדמה לי במקום רגב והלן, אבל אני לא בטוח אם זה לא היה במקום טוהר ואוולין.
לצפיה ב-'לא ראיתי, אבל מקווה שהיה פרק טוב! '
לא ראיתי, אבל מקווה שהיה פרק טוב!
17/03/2018 | 20:59
36
לצפיה ב-'פרק 39 - מי יעלה לגמר?'
פרק 39 - מי יעלה לגמר?
10/03/2018 | 20:10
12
317
מי מהזוגות ישרוד את הכלוב ומי לא?
ומי ימצא את הרמז בין המטריות?
לצפיה ב-'באסה שהבנים אחרונים '
באסה שהבנים אחרונים
10/03/2018 | 22:13
330
אבל אני שמח בשביל עומר ונטע שהם מתקדמים!
(לפחות זה...)

והמשימה עם הכלובים - ממש אכזרית
לצפיה ב-'זה היה פרק מותח במיוחד, אך משופע בפרסומות '
זה היה פרק מותח במיוחד, אך משופע בפרסומות
11/03/2018 | 00:45
278
אני שמח שטוהר ואוולין שהיה כבר נראה שסיכוייהם להעפיל לגמר המירוץ אבדו, כמו הסיכויים של אן וירדן להעפיל לחצי הגמר, הצליחו להגיע לשטיח לפני עומר ונטע ולהתברג ממש בדקה התשעים לגמר במקום השלישי והאחרון, אחרי צמד הבנים והלן ורגב שהצליחו להגיע מהמקום האחרון במשימת הכלובים למקום השני.

יחד עם זאת, קצת חבל לי על עומר ונטע שדווקא הפרק הזה התאפסה על עצמה ונתנה פייט בהחלט ראוי להערכה במשימת הכלובים שאליה הם הגיעו אחרונים ויצאו ממנה שניים, אך מה שהכי מצחיק שדווקא מה שקרה לטוהר ואוולין בדרך לפיטסטופ ברוסיה קרה לנטע ועומר בדרך לפיטסטופ בתאילנד, איבוד הרמז של הכניסה הנכונה לפיטסטופ שעלה להם בהדחה כואבת מהמירוץ רגע לפני הגמר הגדול שישודר לפי מה שהבנתי בשבת הבאה.

לגבי המשימות עצמן: משימת הכלובים נראתה והרגישה לי כמשימה פיזית קשה ואכזרית, ואולי עדיף שהבנות לא העפילו לחצי הגמר, כי לא נראה לי שהן היו מצליחות להזיז בכוחות עצמן כאלה כלובים כבדים ולהתגלגל בתוכם לאורך הדשא עד לכל 4 המפתחות, למרות שאולי כן, אך את זה לא נדע לעולם. המשימה השנייה של צבעי השבוע נשענה כולה על כוח השכנוע והכישורים החברתיים של הצמדים. ואילו המשימה השלישית והאחרונה של מציאת דגל המירוץ שמסתתר בין אלפי מטריות/שמשיות צבעוניות סגורות שצריך לפתוח ולהחזיק את כל משקלן יחד, היא מה שנקרא חיפוש מחט בערימת שחת, מהמשימות הכי שנואות הן על הצופים והן על המשתתפים במירוץ, מכיוון שהמשימה הזאת היא משימה של מזל, ולשים משימה של מזל כמשימה שתקבע אם צמד יעפיל לגמר או לא אחרי כל העונה הארוכה, הקשה, המתישה והבעיקר מטורפת הזאת שכל שלושת הצמדים האחרונים במירוץ עברו, לא נראה לי ממש במקום כמשימה של כרטיס כניסה לגמר, והייתי מעדיף בהרבה שזו תהיה משימה של אתגר מחשבתי שיקבע מי הצמדים יותר ראוי לגמר, מאשר משימה של מזל, שכפי שראינו כולנו היתה עלולה להשאיר את הצמד שהכי ראוי לפחות מבחינתי, וכבר ציינתי במפורט בשיטת האלימינציה למה, לזכות במירוץ העונה, מחוץ לגמר.

לגבי הגמר עצמו, למרות שעדיין לא פורסם רשמית היכן בדיוק ייערך הגמר הגדול של העונה השישית, לפי פרסומים קודמים שאותם אף הבאתי לפורום עוד בתחילת העונה, על פי סדר המדינות שקצת התבלגן על הדרך (רוסיה לפני קירגיזסטן), המדינה שבה ייערך הגמר הגדול תהיה ככל הנראה שווייץ, בגלל שלפי אותה רשימה שפורסמה בערך של המירוץ למיליון הישראלי בוויקיפדיה הלועזית, זאת היתה אמורה להיות המדינה של לג חצי הגמר, ואילו תאילנד היתה אמורה להיות המדינה שבה יתקיים הגמר, מה ששוב התבלגן כנראה כמו עם רוסיה וקירגיזסטן, שזאת היתה הטעות היחידה מכל רשימת סדר המדינות שפורסמה עד עכשיו.

לצפיה ב-'איזה פרק עצוב '
איזה פרק עצוב
11/03/2018 | 10:26
5
244
כל כך קיוויתי וכל כך רציתי שנטע ועומר יהיו בגמר.
כל כך מגיע להם!!
וכל כך מרגיש לי רע שהם לא שם כי הרגבים שם.
אז עכשיו ברור לי שמי שאני הכי רוצה שיזכו הם אליהו ודניאל.
גם אוולין וטוהר זה בסדר, אבל הכי הכי - שני הבנים.
כי מגיע להם!!!

לצפיה ב-'אני לא מבין מה הבעייה עם רגב והלן'
אני לא מבין מה הבעייה עם רגב והלן
11/03/2018 | 11:48
4
308
זה לא שהם חזרו באיזה 'זוהי נקודה ללא הדחה'
הם חזרו אחרי לג שלם של משימות שבו הם ניצחו. בגלל שהם היו הזוג האחרון שהודח יוצא שהם, במצטבר, עשו הכי הרבה משימות במירוץ- יותר משאר הזוגות שרק התפננו בלג הזה. ובהתחשב בכמות העצורים והפרסות שהם קיבלו, אז בכלל.
אם יש זוג שהשקיע מאמץ ומגיע לו, זה הם.
לצפיה ב-'זכות וחסד'
זכות וחסד
11/03/2018 | 17:49
3
191
הם אמנם זכו בזכות אבל הזכות היתה בחסד.
הם הודחו וקיבלו הזדמנות נוספת, מה קוראים אותו בז'רגון הריאליטי "גלגל הצלה".
והם מרגיזים כי הם בכיינים, והם משדרים קיפוח, ומסכנות, "אוי- אכלו לי, שתו לי" ולא מפרגנים לאפ'חד חוץ מלעצמם.
זה למה אני לא שמחה שחזרו,
זה למה עצוב לי שהם כן ונטע ועומר לא.

לצפיה ב-'נטע ועומר גם הודחו וחזרו , עד כמה שזכור לי'
נטע ועומר גם הודחו וחזרו , עד כמה שזכור לי
11/03/2018 | 18:26
2
196
באמצעות הטריק של "זוהי נקודה ללא הדחה" וכו'
לפחות אפשר לומר שהלן ורגב עבדו קשה והרוויחו את החזרה שלהם ביושר.
נכון הוא שהם ממורמרים קצת על המתמודדים האחרים, אני לא יודע איך אני הייתי מגיב אם הייתי מקבל את רוב הפרסות והעצורים לאורך המירוץ. זה טינה שהצטברה.
לצפיה ב-'נקודה ללא הדחה'
נקודה ללא הדחה
12/03/2018 | 02:27
1
176
נטע ועומר לא הודחו, הם הגיעו לנקודה בלי טוויסט בעלילה.
כולנו ידענו שתהיה אחת כזו [לפחות] ומישהו יינצל בה.
אבל לתת הזדמנות למי שסיים את המירוץ? [עוד לא קרה בשום עונה, בשום תחרות בעולם. הלן ורגב יחד עם המירוץ הישראלי הם "פורצי דרך"]

לגבי הטינה שהצטברה- לא, הם היו אנטיפטים מהשניה הראשונה וכאן הם בהחלט הרוויחו בזכות את היחס שהם קיבלו מכמעט כל שאר המתמודדים שסימנו אותם.

ובכל מקרה, אני באמת מקווה בשביל אליהו ודניאל וטוהר ואוולין שאחד מהם יהיה הזוכה של העונה.
אני ממש ממש מקווה שלא ההודים יקטפו את הפרס, לטעמי, לא מגיע להם.

לצפיה ב-'לנקודה ללא הדחה יש חוקים שההפקה התעלמה מהם במקרה שלהם'
לנקודה ללא הדחה יש חוקים שההפקה התעלמה מהם במקרה שלהם
12/03/2018 | 07:02
190
ובכך ההפקה הפרה את חוקי הפורמט שהיא חתומה עליו.
לצפיה ב-'גמר בלי זוג המצ'וגעים יהיה הרבה פחות כיפי... '
גמר בלי זוג המצ'וגעים יהיה הרבה פחות כיפי...
12/03/2018 | 19:56
3
192
משלישיית הגמר האופטימאלית שלי: הזינות, נטע ועומר, טוהר ואוולין - נותר רק זוג אחד. בתחילת העונה לא היה אכפת לי שגם רגב והלן יהיו בגמר, אבל הם גמרו אצלי בגלל ההחזרה שלהם שבעיניי היא רמאות, היות ולא סופק שום הסבר הגיוני איך ייתכן שאסף וג'סיקה שיצאו קודם לפיט ספוט ולא קרה להם שום דבר משמעותי בדרך הגיעו אחריהם. אני עדין מאמין שההפקה לא יכלה להרשות לעצמה להחזיר זוג שעף בסיבוב הראשון, אבל על זה צריך לחשוב לפני שיוצרים את הכללים ולא אחרי.

סיפור אמיתי. עובדים יחד איתי בחברה שני בני דודים (בן ובת) שבכל העונה שעברה שיגעתי אותם שירשמו למירוץ למיליון. הוא בכלל ספורטאי בדם, פריק של קירות טיפוס, בולע אקסטרים לארוחת בוקר ורגיל לחיות בשטח. גם היא טיפוס סופר ספורטיבי. יש להם נוכחות מצלמה טובה. אז יאללא נו תירשמו. אפילו רציתי לרשום אותם בעצמי אבל היה צריך תעודת זהות ותאריך לידה אז העברתי את הכדור אליהם.

אחרי שעשו ישיבת מועצה הם החליטו שהם  לא מעוניינים. זה היה ממש אחרי העליה לגמר של העונה הקודמת שגם היא הוכרעה, איך לא, במשימת מזל. משהו עם כוסות ומטבעות - אני כבר לא זוכר בדיוק. הוא אמר לי אין לי בעיה עם משימות רגילות, אבל לא בא לי ליפול על התכנית הראשונה או בחצי גמר על איזו משימת מזל מעפנה, שחוץ מהאפשרות לעוף בגלל חוסר מזל מאפשרת להפקה לרמוז לזוגות מסויימים כדי לקדם אותם.

כל העונה אני לא אמרתי להם מילה. חשבתי לעצמי תיגמר העונה אני אגיד לו נו, ראית איזה טמבל יצאת? עונה שכולה משימות פיזייות ואקסטרים וכמעט בלי משימות מזל. אחרי החצי גמר הזה... אין לי כבר מה להגיד חוץ מאשר לאכול את הכובע בשקט. תכלס, הוא צדק. הוא יכל להיות העומר ונטע של החצי גמר ולסיים רגע לפני המיליון בגלל משימת מזל.

אכזבה גדולה מבחינתי הזוגות שעלו לגמר. היחידים שממש מגיע להם ביג טיים הם טוהר ואוולין, כי זה באמת היה נגד כל הסיכויים. לבנים - גם עוד איכשהו. סך הכל זו היתה העונה שהיתה, ואם זה נותן להם יתרון אז זה בטח לא אשמתם. אישית אני מעדיף עונה פיזית/אקסטרים על פני עונה של משימות הפעלת קהל וחיפוש מחטים בערימות שחת כמו שהיה יותר מדי בעונה הקודמת. חבל רק שדווקא המשימה האחרונה לפני הגמר - היתה כזו שבה המזל שיחק. אחרת הבנים כבר לא היו שם. אבל אם על הבנים אני עוד איכשהו "סולח", ההשתחלות של הלן ורגב לגמר זה כבר סיפור אחר. אני מ-א-ד מקווה שהם יגיעו במקום השלישי.

לצפיה ב-'כל מילה!!'
כל מילה!!
17/03/2018 | 19:53
18
לצפיה ב-'להזכיר לך שגם ה"זינות" וגם הברזנים'
להזכיר לך שגם ה"זינות" וגם הברזנים
22/03/2018 | 19:48
1
20
חזרו למשחק אחרי שהודחו... הזינות- בזוהי נקודת סיום ללא עצירה, והברזנים- בזוהי נקודת סיום ללא הדחה...
אבל משום מה זה בסדר וסבבה, אבל הלן ורגב שקרעו את התחת לחזור למשחק - לא..
ואם הם גם היו חוזרים באחד מהטריקים שהוזכרו למעלה זה היה בסדר?
אוקיי....
לצפיה ב-'שקר וכזב, הזינות מעולם לא חזרו למשחק אחרי הדחתן'
שקר וכזב, הזינות מעולם לא חזרו למשחק אחרי הדחתן
23/03/2018 | 03:42
20
נטע ועומר ורגב והלן היחידים שחזרו למשחק העונה לאחר הדחתם.
לצפיה ב-'מה נראה לכם - שהגמר יהיה כמו בפעמים הקודמות?'
מה נראה לכם - שהגמר יהיה כמו בפעמים הקודמות?
10/03/2018 | 23:52
4
323
(בעונות האחרונות)
שכל הזוגות יחכו למתמודדים בארץ (אחרי שהם יעשו את הגמר באיזו מדינה), או שהזוגות יחכו להם במדינה שבה יתקיים הגמר?
לצפיה ב-'לפי הפרומו הגמר יהיה (יום שבת) בתאילנד '
לפי הפרומו הגמר יהיה (יום שבת) בתאילנד
11/03/2018 | 08:15
247
הזוגות יחכו להם שם
לצפיה ב-'מקווה שיחזירו עטרה ליושנה והפיט סטופ יהיה מיידי ולא בדיליי'
מקווה שיחזירו עטרה ליושנה והפיט סטופ יהיה מיידי ולא בדיליי
11/03/2018 | 10:59
2
121
לצפיה ב-'הלואי הלואי הלואי הלואי הלואי'
הלואי הלואי הלואי הלואי הלואי
12/03/2018 | 19:43
1
160
זה היה מחריד הגמר ה"מלאכותי" שעשו בארץ

לצפיה ב-'צודק, אבל הם חוששים מספוילרים'
צודק, אבל הם חוששים מספוילרים
15/03/2018 | 07:40
120
אגב אם תשים לב כשהם נחתו בתאילנד הבגדים והתסרוקות השתנו.
יש מצב שעד תאילנד הם היו בחו״ל וחזרו לארץ ומתאילנד יעני עלו למטוס מקירגיסטן.
לצפיה ב-'מי זכה במירוץ למיליון 6'
מי זכה במירוץ למיליון 6
11/03/2018 | 00:39
5
731
רגב והלן זכו , המידע דלף
לצפיה ב-'גם אם זה נכון וגם אם לא, למה אינך שם בכותרת ההודעה?'
גם אם זה נכון וגם אם לא, למה אינך שם בכותרת ההודעה?
11/03/2018 | 00:53
2
321
וזאת לא הפעם הראשונה שאתה עושה את זה, זאת כבר פעם שלישית.
לא מספיק שאינך רשום לתפוז, אתה גם נכנס לפורום ומספיילר והורס לכולם.

לצפיה ב-'אז תמחקו את ההודעה!!! ובא לפורום גואל'
אז תמחקו את ההודעה!!! ובא לפורום גואל
11/03/2018 | 04:31
1
132
לצפיה ב-'אם הייתי מנהל הייתי מוחק ואולי גם חוסם, למרות שאי אפשר לחסום'
אם הייתי מנהל הייתי מוחק ואולי גם חוסם, למרות שאי אפשר לחסום
12/03/2018 | 01:32
141
מי שנכנס כאורח ולא רשום בתפוז.
לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
12/03/2018 | 14:24
201
טוהר ואוולין זכו!!!!!!

לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
12/03/2018 | 14:29
82
לצפיה ב-'מניעות את העולם: בנות "המירוץ למיליון" עושות ליפסינק לביונסה'
מניעות את העולם: בנות "המירוץ למיליון" עושות ליפסינק לביונסה
10/03/2018 | 03:02
1
240
מניעות את העולם: בנות "המירוץ למיליון" עושות ליפסינק לביונסה

מה עובר לכם בראש כשאתם שומעים את הביטוי "יום האישה"? לנו עוברות המון מחשבות על העצמה נשית, על שיוויון מגדרי ועל ביונסה, כי מי מסמלת את הדברים האלו יותר מאחת הנשים הכי מצליחות בתעשיית הבידור?
לכבוד היום החשוב הזה אספנו את בנות "המירוץ למיליון", שלאורך העונה הוכיחו לנו מהו כוח נשי אמיתי, לקליפ ליפסינק שלא משאיר ספק - בנות לגמרי מניעות את העולם.
לצפיה ב-' מגניב תודה רבה סטילהוק!! '
מגניב תודה רבה סטילהוק!!
10/03/2018 | 22:17
52
לצפיה ב-'והמריחה נמשכת הלאה.... גם מחר לא ישודר פרק של המירוץ'
והמריחה נמשכת הלאה.... גם מחר לא ישודר פרק של המירוץ
06/03/2018 | 23:11
2
256
על פי לוח השידורים מחר בערב תשודר התוכנית ישראל גוט טאלנט ואחריה ישודר הקיר. החצי השני של לג חצי הגמר של המירוץ למיליון הישראלי ישודר רק בשבת. ונכון לכרגע לא ידוע מתי ישודר הגמר עצמו.

כידוע, כמו כל עונה של המירוץ למיליון הישראלי, יש פרק זמן של הפסקה ושידורי פרקי לקט בין פרק חצי הגמר לפרק הגמר. מה שאומר שכנראה רק בפסח או אפילו כבר אחרי פסח ישודר פרק הגמר של המירוץ למיליון הישראלי.

בכל מקרה, כבר עכשיו העונה הזאת שברה את כל שיאי המריחה והמתיחה בתולדות TAR בכלל ובתולדות המירוץ למיליון הישראלי בפרט.
לצפיה ב-'זו כבר לא מריחה. זה מעצור'
זו כבר לא מריחה. זה מעצור
08/03/2018 | 11:02
176
לא מבין מה השיקול לעבור בשלבים האחרונים של העונה לפרק בשבוע במקום להיפך.

לצפיה ב-'חחח אני פרשתי'
חחח אני פרשתי
09/03/2018 | 09:42
136
עוקבת רק פה כדי לראות לאן נושבת הרוח.
הפרקים מרוחים, המשימות לעוסות, מבאס.
לצפיה ב-'אחרי שהזינות הודחו, למי מגיע לזכות מבחינתי בשיטת האלימינציה'
אחרי שהזינות הודחו, למי מגיע לזכות מבחינתי בשיטת האלימינציה
04/03/2018 | 19:58
5
307
מכיוון שצמד הפייבוריטיות שלי, הזינות הקטנות אן וירדן הודחו, ומבחינתי הכי הגיע להן לעלות לגמר, אם לא אף לזכות בו, אם לא ההתערבות הבוטה של ההפקה שהפכה את רביעיית הגמר בחזרה לחמישייה, כשהחזירה למירוץ את הלן ורגב שהודחו ממנו ממש רגע לפני, אבחר בשיטת האלימינציה מבין 4 הצמדים הנותרים במירוץ את הצמד שמבחינתי לפחות הכי מגיע לו לזכות.

ונתחיל בהלן ורגב: מבחינתי ממש לא מגיע להם לזכות, ולו רק בגלל שהודחו וההפקה עשתה מבצע שלם רק בכדי להחזירם למירוץ, ועוד על חשבון אן וירדן, שכבר הבטיחו את מקומן ברביעיית חצי הגמר. ולכן בשיטת האלימינציה הם לגמרי בחוץ מבחינתי.

נמשיך באחים נטע ועומר: מבחינתי גם להם לא מגיע לזכות, למרות שנטע מצחיקה וחלק גדול מהצחוקים של העונה היו בגללה, אך יחד עם זאת לא רק שהם הצמד הראשון שהודח והוחזר למשחק ע"י ההפקה מבלי לקבל שום עונש או משימה נוספת במהלך הלג הבא כפי שחוקי TAR מחייבים את הצמד שמגיע אחרון בנקודה ללא הדחה, וגם כך היה בכל העונות הישראליות הקודמות, אלא גם מדובר בצמד שרבים ביניהם כל הזמן, צועקים, בוכים ומרימים ידיים, אך הפלא ופלא עוברים משימה אחרי משימה כאילו כלום, ואחרי שישבו ובזבזו שעות על ריבים ויכוחים בכי צעקות ודרישה ללכת הביתה, בזמן כשכל הצמדים האחרים עוקפים אותם ואמורים כבר מזמן להגיע לשטיח של רון שחר, דווקא הם מגיעים אליו ראשונים, ולא רק פעם אחת, אלא פעמיים. ולכן בשיטת האלימינציה גם הם בחוץ מבחינתי.

ונעבור לשרירנים דניאל ואליהו: מבחינתי גם להם לא מגיע לזכות, למרות העזרה שלהם לבנות לפחות פעמיים, אך אז הגיעה הבגידה הגדולה ותקיעת הסכין בגבן שעליה לא אשכח ולא אסלח להם. חוץ מזה, מכיוון שהעונה הזאת היתה העונה הכי קשה פיזית עם המון משימות פיזיות קשות של משקל וסיבולת, זה לא ממש הוגן כלפי כל שאר הצמדים במירוץ שזה משחק לידיהם של השרירנים שראינו כולנו בבירור עד כמה הם מתקשים במשימות של חשיבה, ידע והיגיון, שהעונה היו ממש מעט משימות כאלה ולא היה שום איזון בין המשימות הפיזיות למשימות החשיבה, הידע וההיגיון. ולכן בשיטת האלימינציה גם הם בחוץ מבחינתי.

ונשארנו עם הצמד האחרון: טוהר ואוולין. טוהר הכדורסלן לשעבר חובב האקסטרים והאתגרים, ואשתו שונאת האקסטרים והאתגרים, הפוחדת מגבהים ושונאת כל משימה שקשורה בגובה, שלמזלה הרע ממש לא היו חסרות כאלה העונה. ובמקרה שלהם לא מדובר בזוג נשוי אידיאלי כמו כל שאר הזוגות, מדובר בזוג שעבר טרגדיה לא קלה שהותירה משקעים עמוקים וקשים בתוכם, גם לא מדובר בזוג שהכל זורם אצלהם חלק ובמהלך המירוץ אף היינו עדים לא פעם ולא פעמיים לויכוחים ולריבים ביניהם, ובעיקר כשאוולין חשה שטוהר מתייחס אליה כמפקד ולא כבעל וכנראה היה מעדיף לרוץ עם הלן או עם פרטנר אחר. אך יחד עם זאת מדובר בצמד חזק, הן מנטלית והן פיזית, צמד שלא פגע ולא רב עם אף אחד ולכן אהוב על כל משתתפי המירוץ, ועם הסיפור הטרגי שלהם שמלווה אותם לאורך כל המירוץ, גם כשהם לא מדברים עליו, ושבגללו מכתחילה הם החליטו לצאת יחד למירוץ, זו בהחלט יכולה להיות עבורם גם סגירת מעגל. ולכן בשיטת האלימינציה מבחינתי לפחות, טוהר ואוולין הם הצמד שהכי מגיע לו לזכות העונה במירוץ הישראלי.

לצפיה ב-'יש הבדל בין מי שהלב רוצה לבין מי שבאמת מגיע לו'
יש הבדל בין מי שהלב רוצה לבין מי שבאמת מגיע לו
06/03/2018 | 12:13
1
255

לגבי מה שהלב רצה...
גם אצלי אלו היו הזינות שממש רציתי שיזכו, ולא רק בגלל שירדן היא בת עיר שלי, גבעתיים (אתמול אשתי אפילו ראתה את ירדן מסתובבת בעיר) אלא באמת בגלל הדרך שבה הן עשו את המירוץ כנגד כל הסיכויים בעונה כל כך פיזית. בשלבים היותר מוקדמים של המירוץ מאד חיבבתי את הלן ורגב, אבל ההחזרה הלא ראויה שלהם פוסלת אותם אצלי. מבין האחרים שנותרו נטע ועומר נכנסו אצלי הכי ללב, והייתי מאד שמח אם יזכו.

לגבי מי שבאמת מגיע לו...
בניגוד אליך האדום של הבנים לזינות לא פוסל אותם אצלי באופן גורף כמו שזה אצלך. נכון זה היה גם לא כל כך חכם וגם מגעיל וצבוע, אבל לא שוכח להם שעזרו לבנות לפחות פעמיים, וייתכן שגם לאחרים - וזה לחלוטין לא מובן מאליו ממתמודד במירוץ. עם זאת אני מסכים איתך שבעונה עם משימות יותר מגוונות הם לא היו מגיעים לאיפה שהגיעו, ואם כבר אז מגיע לזכות למתמודד שהוא יותר ורסטילי, ולכן אני מסכים איתך לגבי טוהר ואוולין שבאמת מגיע להם. העונה הזו לא עשתה להם חיים קלים ובכל זאת כל פעם הם הצליחו לעלות על הפסים מחדש. הם גם שמרו על יחסים טובים עם יתר המתמודדים ואפילו קיבלו מחמאות מדניאל ואליהו על הזוגיות, ולכן אם לא עומר ונטע - אז לפחות שזה יהיה טוהר ואוולין.

לצפיה ב-'הבעיה שלי עם הבנים הרבה יותר בגלל חוסר האיזון בין המשימות'
הבעיה שלי עם הבנים הרבה יותר בגלל חוסר האיזון בין המשימות
06/03/2018 | 19:39
175
מאשר בגלל העצור המטופש והמיותר לבנות. ולגבי נטע ועומר, להזכירך שוב שהם הצמד שהודח ראשון והוחזר. אז אין לי בעיה עם עצם זה שההפקה קבעה, למרות שלא ידוע לנו הצופים אם מראש או באותו רגע על פי מי שהודח, שמדובר בנקודה ראשונה ללא הדחה במירוץ, אך יש לי בעיה ואפילו גדולה מאוד כמי שמעורה היטב בחוקי TAR והמירוץ למיליון הישראלי עצמו, עם זה שעומר ונטע לא קיבלו שום עונש ושום ספידבאמפ (פס האטה)' על כך שהגיעו אחרונים, כפי שחוקי TAR והמירוץ למיליון המבוססת על TAR מחייבים. ולכן מבחינתי הם לא זוכים לראויים, וזה עוד ללא שום קשר לרבים והויכוחים האינסופיים ביניהם ומיליון הבקשות לפרוש הביתה שלהם.

לצפיה ב-'למי מגיע לזכות?'
למי מגיע לזכות?
07/03/2018 | 19:43
1
156
מאחר וסיפורים אישיים אינם פרמטר לזכיה, ואני מניחה שלכל אחד מהמתמודדים יש איזה סיפור [אגב, סיפורה של נטע מאד מורכב ולא פשוט ואפשר לומר שזה נס שהיא בכלל קיימת] הרי ששיקול מסוג זה אינו נכלל ברשימת השיקולים שלי לבחור את מי שהכי מגיע לו לזכות.

4 זוגות יש היום ורק זוג 1 יזכה ואני מקווה בכל ליבי שיהיה זה 1 מתוך שלושה:
נטע ועומר
אליהו ודניאל
אוולין וטוהר.
באמת שלא איכפת לי מי מהם, באופן אישי הלב שלי די נוטה לנטע ועומר וגם לאליהו ודניאל, אבל כאמור, כל אחד מהשלושה, ובלבד שלא יהיו אלו הלן ורגב, יהיה זוג שראוי שזכה.

אז עכשיו נותר רק לחכות ולצפות לשידור הפרק הבא, שישודר ....... [מתי?] ולקוות, באמת באמת לקוות ששלישית הגמר לא תכלול את הרגב.
לצפיה ב-'רק בשבת נדע מי שלישיית הגמר, וגם זה רק אם לא יימשכו את זה'
רק בשבת נדע מי שלישיית הגמר, וגם זה רק אם לא יימשכו את זה
07/03/2018 | 21:13
152
עד שני בערב, כפי שעשו עם המיני מירוץ של המודחים שההסבב הראשון שלו התחיל בשבת ונגמר רק בשני בערב. והסבב השני והאחרון שלו שודר רק בשבת הבאה.
לצפיה ב-'אוהב את כולם אבל לדעתי הפעם'
אוהב את כולם אבל לדעתי הפעם
10/03/2018 | 23:46
105
מגיע לטוהר ואוולין לזכות
ולא בעיקר בגלל שהילד שלהם מת ושבגלל זה נראה לי שהם עשו קיעקועים על הגוף שלהם.
לצפיה ב-'מירוץ למיליון חלק 2 פרק 38'
מירוץ למיליון חלק 2 פרק 38
04/03/2018 | 04:14
1
356
בפרק הבא , זוג האחים יצא מהמירוץ, זה מה שיקרה , רגב והלן מתקדמים לקראת ניצחון 
לצפיה ב-'ממש מבאס אם זה מה שיהיה. רוצה את האחים בגמר ומבין'
ממש מבאס אם זה מה שיהיה. רוצה את האחים בגמר ומבין
04/03/2018 | 14:49
303
הארבעה זוגות שנשארו מעדיפה שרגב והלן יודחו.
אבל נראה שהאחים המתוקים כנראה יודחו
לצפיה ב-'פרק 38 - חצי הגמר'
פרק 38 - חצי הגמר
03/03/2018 | 10:50
2
294
כבר מריחים את הגמר וארבעה הזוגות הנותרים מזנקים לתוך חצי הגמר.
הערב, משימת המפל הגדול! מי מתקרב לקו הסיום?
לצפיה ב-'פרק נחמד!!'
פרק נחמד!!
03/03/2018 | 23:08
263
כל הכבוד לעומר ונטע ולאוולין וטוהר שהגיעו לחצי גמר

היו כמה קטעים במפל שקרעו אותי מצחוק

ומשימת האורז - הייתה קטלנית
לצפיה ב-'לתוך חצי הגמר'
לתוך חצי הגמר
04/03/2018 | 03:40
247
ווי, המירוץ ממש ממש מתחיל להתיש אותי.
משנים ימי שידור,
כל פרק הופך להיות שלושה [במקרה הטוב] והפרסומות, לפעמים נדמה שהתכנית היא "המירוץ לפרסום" והמיליון הוא רק איזו פרסומת קטנה שמפריעה למפרסמים.

ואתמול?
משימת המפל היתה מאתגרת ובסך הכל כולם עשו אותה כמו גדולים,
משימת האורז היתה דיי משעממת,
ומשימת ה'אוכל' ... נו, זו היתה משימה שמטרה היתה, בעיני, פשוט להאט עוד מעט את הקצב של כולם.
לסיכום:  פרק לא משהו, תוסיפו את הפתיח שלי על הפרסומות ותבינו שממש לא עפתי.
מענין מה יהיה בפרק ההמשך והאם באמת נצליח להגיע סופסופ לשטיח, אל רון

לצפיה ב-'הפרק הבא של המירוץ ישודר רק בשבת, ברביעי בערב משודר הקיר'
הפרק הבא של המירוץ ישודר רק בשבת, ברביעי בערב משודר הקיר
27/02/2018 | 05:02
3
303
ושוב המסטיק של מתחית העונה כמה שרק אפשר חוזר, למרות שאחרי ההדחה של אן וירדן באמת כבר לא מעניין אותי מי יזכה, אך אני אצפה בעונה עד הסוף, כי אני צופה בה כבר 4 חודשים.
לצפיה ב-'ללא ספק העונה הזאת תיזכר כעונה הנמרחת ביותר בתולדות המירוץ'
ללא ספק העונה הזאת תיזכר כעונה הנמרחת ביותר בתולדות המירוץ
01/03/2018 | 19:44
2
185
ולא רק הישראלי, אלא בכלל. עונת המסטיק הנמתח ששברה שיא גינס במריחה ובמתיחה עם למעלה מחמש חודשים כבר. ואנחנו רק בחצי הגמר שלה שחלקו הראשון ישודר רק בשבת....
לצפיה ב-'מעניין אם תהיה נקודה נוספת ללא הדחה'
מעניין אם תהיה נקודה נוספת ללא הדחה
03/03/2018 | 18:26
159
אם כבר מורחים... אז עד הסוף, לא?

לצפיה ב-'לדעתי אחת הסיבות למריחות זה 1 יותר קידום לתכנים אחרים של רשת'
לדעתי אחת הסיבות למריחות זה 1 יותר קידום לתכנים אחרים של רשת
10/03/2018 | 23:44
37
תוכניות דוקו ריאליטי ותוכני גוט טאלנק
וגם חשש לבריחת צופים כי הייתה הרגשה ובאמת זה קרה שיותר צופים העדיפו לצפות בגמר הכוכב הבא לאירוויזיון 24.4 אחוז רייטינג, מאז סגירת ערוץ 2, הרייטינג הכי גבוה שחברת קשת הגיעה אליו
בכללי, בינתים בשעות הפריים טיים, קשת מקבלת יותר רייטינג מרשת ומערוץ עשר.
ואם כבר אירוויזיון אז בהצלחה לישראל זה מגיע לנטע שלנו, נראה אבל קודם איך יהיה השיר מחר ב חמישה ל 9 בערב?

לצפיה ב-'פרק 37 - פרק הדחה'
פרק 37 - פרק הדחה
24/02/2018 | 10:30
12
371
בתאילנד, כל הזוגות מחפשים מקום בחצי הגמר אבל בשלב זה,
העצבים רופפים לגמרי והזוגות מוצאים עצמם במשברים גדולים. מי יעלה לחצי הגמר?
לצפיה ב-'צפייה מהנה'
צפייה מהנה
24/02/2018 | 22:04
126
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שהבנות יעלו לגמר '
אני מאוד מקווה שהבנות יעלו לגמר
24/02/2018 | 22:53
2
316
משימת תליית המנורות הסיניות הורידה את אן וירדן מהמקום הראשון שהן היו בו בתחילת היום כמעט למקום האחרון, כשרק הם ונטע ועומר שרבים ביניהם ללא הרף לאורך כל היום נשארו מאחור, כשהלן ורגב כבר סיימו ובדרך לשטיח של רון שחר....
לצפיה ב-'אין צדק דווקא הבנות לא היו צריכות להגיע האחרונות'
אין צדק דווקא הבנות לא היו צריכות להגיע האחרונות
24/02/2018 | 23:15
195
לצפיה ב-''
24/02/2018 | 23:30
228
אני קורא להחרים את המשך העונה
לצערי ההתערבות הבוטה של ההפקה סללה את סיום דרכן של הבנות
לא רק ההחזרה המסריחה של הזוג הדוחה הלן ורגב
אלא גם המשימה האחרונה הלא פיירית , כבר עדיף משימת מזל על המשימה הזאת
לצפיה ב-'שמחתי מאוד ש...'
שמחתי מאוד ש...
24/02/2018 | 23:19
442
שהבנים הגיעו ראשונים
מגיע להם
לצפיה ב-'העריכה מאוד מגמתית'
העריכה מאוד מגמתית
24/02/2018 | 23:20
404
זה היה נראה שיש פער ענק בין רגב והלן לבין אן וירדן, אבל בכל זאת הראו את זה כאילו זה צמוד...
טוב, ככה זה תמיד במירוץ.
לצפיה ב-'לא יאומן '
לא יאומן
24/02/2018 | 23:37
1
431
כל היום נטע ועומר לא מפסיקים לריב פיצוצים, צרחות אימים, בכי מפגר, נטע מוותרת רוצה לפרוש כבר הביתה, ולמרות זאת הם עוברים משימה אחרי משימה כאילו כלום, ובסוף הם עוד מגיעים במקום השלישי לשטיח של רון שחר ברבע הגמר, אפילו לפני רגב והלן שסיימו מזמן ויצאו לפניהם, ומשאירים את הבנות אחרונות במשימת המנורות הסיניות, והן כבר מבינות שזה כנראה אבוד עבורן והן כבר לא יעפילו לחצי הגמר. ולמרות זאת, הן לא מוותרות ואן לוקחת על עצמה את המשימה ומשלימה אותה לבדה. אך זה כבר לא עוזר להן והן מגיעות אחרונות לשטיח של רון שחר ומודחות סופית מהמירוץ (מעניין מה קרה לנקודה השנייה ללא הדחה במירוץ? אולי אם נטע ועומר היו מגיעים אחרונים שוב ההפקה היתה נזכרת פתאום שיש נקודה שנייה במירוץ ללא הדחה?).

חבל, אם יש צמד העונה שהכי הגיע לו להגיע לגמר זה אן וירדן הזינות הפייטריות הקטנות שעברו אינספור משימות פיזיות קשות שבשבילן היו קשות יותר מלכולם, ולמרות זאת הן לא ויתרו על אף משימה ונלחמו בשיניים כמו נמרות קטנות, ואף הובילו בלא מעט חלקים של המירוץ. ולמרות שהחברים הכי טובים שלהם במירוץ שמו להן עצור ותקעו להן סכין בגב, הן לא ויתרו והגיעו עד סוף רבע הגמר. ועל זה מגיע להן כל הכבוד.

ללא ספק את העונה השישית של המירוץ למיליון הישראלי אני אזכור בעיקר בזכות אן וירדן שהוכיחו שחברות אמיתית וכוח רצון ענקי יכול להתגבר על כל המכשולים, גם הפיזיים הקשים ביותר, ולכן מבחינתי לפחות, אן זיוי וירדן ויזל הכוכבות של העונה השישית של המירוץ למיליון הישראלי.
לצפיה ב-'כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
24/02/2018 | 23:40
241
הדחה בחסות ההפקה

לצפיה ב-'רגע לפני חצי הגמר'
רגע לפני חצי הגמר
25/02/2018 | 04:09
3
354
אין ספק, ההדחה היתה כואבת, גם למי שלא בדיוק אהב והתחבר לשתי הזינות. 
ועדין, מגיע להן chapeau ענק על הנחישות, התעוזה, הכוח, החברות שעמדה במבחנים לא פשוטים והדרך.

והנה יש לנו רביעית חצי גמר.
הראשונים שהגיעו אליה - אליהו ודניאל.
ואין מאושרת ממני על הדרך שהם עושים, על החברות האמיצה שהם מפגינים, על אי אובדן האנושיות [כן כן, תזכירו את אן וירדן, אבל מי משאר המתמודדים עשה משהו לעזרת מישהו במהלך העונה עד כה? מי?] על הנחישות ומיקוד המטרה.

אגב, כל הסופרלטיבים האלו [נחישות, תעוזה, מיקוד המטרה] נכונים לכל המתמודדים שנותרו, כולם רוצים להגיע ראשונים לשטיח.

שניים מגיעים לשטיח טוהר ואוולין, אחרי יום לא פשוט, עם משימות שנדמה היה שסודוקות את הזוגיות שלהם, אבל, הכל קטן עליהם, אחרי השבר הפרטי שלהם, הם ישרדו הכל. ולדעתי הפרטית, המירוץ הזה, בראיה לעתיד, יכול רק לחזק את הקשר בין שני אלו.

נטע ועמר - אתם הזוג השלישי שהבטיח את מקומו בגמר.
וואו, וואו, וואו,
אני כל כך חששתי שהם יודחו.
נטע היתה באפיסת כוחות פיזית ונפשית טוטאלית,
אנחנו חזינו בה מתפרקת, מתפזרת ומתייאשת,
ועומר - וואלה, הילד הזה, אין מילים לתאר את אורך הרוח שבו הוא נהג, את האיפוק, את ההבנה ואת יכולת ההכלה שלו.
וזה "השתלם" כי נטע אספה את עצמה והם ביצעו את המשימות על הצד הטוב ביותר האפשרי. והם בסופו של יום לא הרימו ידיים והנה הם, מקום שלישי על השטיח. 
אני גאה בילדה המקסימה הזו "מה נשמע נטע" ובאח הגדול שלה, הוא בהחלט התגלה גדול

ואחרונים מגיעים אל השטיח הלן ורגב.
"אתם הזוג שהגיע אחרון .... [השהיה] ... לרביעית חצי הגמר"
לראות את הפנים של הלן בשניות האלו, מודה, זה עשה לי טוב, כי אני לא מאלו ששמחים על החזרתם למירוץ.
הם כבר הודחו ומבחינתי היו צריכים להיות בארץ בשלב הזה. 

אז, הנה יש לנו רביעיה ואני מאד מקוה שאחד משלושת זוגות הפינליסטים שהגיעו ראשונים לשטיח חצי הגמר ייקחו את המיליון

לצפיה ב-'מרגישה בדיוק כמוך לגבי כל הזוגות... חבל שהזוג הרביעי הם'
מרגישה בדיוק כמוך לגבי כל הזוגות... חבל שהזוג הרביעי הם
25/02/2018 | 09:39
305
לא אן וירדן (במקום הלן ורגב)
וכל כך שמחה שנטע ועומר שרדו את רבע הגמר למרות ההתפרקות הטוטאלית של נטע. 
לצפיה ב-'הדחה מבאסת'
הדחה מבאסת
25/02/2018 | 11:14
278
מבחינתי רגב והלן לא היו אמורים לחזור, ועל כן חייבים לעוף. לאן וירדן הגיע לפחות להגיע לגמר לאור הדרך שעשו. לפחות הן סיימו בכבוד. השלימו את המשימה. אפילו אזרו מספיק סבלנות כדי להתאפר בדרך לרון שחר. ריספקט ענק לזינות!!!

נטע ועומר הביאו לנו פרק מהבלהות אתמול, אבל זה די צפוי שבשלבים כאלה זוגות עוברים משבר, ואם כבר משבר אז עדיף ברבע הגמר ולא בשלבים הבאים. יכול להיות אפילו שהעובדה שהם חוו משבר כל כך גדול דוקא תביא אותם לשלבים הבאים במצב הרבה יותר טוב מאשר אם לא היו עוברים את המשבר הזה. מבחינתי הם הזוג המועדף שלי כרגע, אבל באמת שהם חייבים להתאפס עכשיו.

הזוג השני מבחינתי הם טוהר ואוולין, אחד הזוגות הכי מורכבים שהיו במירוץ הישראלי.

אליהו ודניאל - הם לדעתי הזוג שהכי למד להתקדם ולשפר את עצמו במירוץ. בהתחלה הם היו מתחילים משימה בצורה מוגזמת לגמרי ומאבדים את זה לגמרי באמצע. דווקא לאחרונה הם הרבה יותר מפוקסים ומשקיעים את האנרגיות במקום שצריך. קשה לי להאמין שהם לא יהיו בגמר. בגלל העצור המעצבן לבנות אני לא יכול לפרגן להם ב-100%, אבל את צודקת שאי אפשר לתת לעצור אחד מעצבן אחד למחוק עזרה שלהם למתמודדים אחרים בשלבים אחרים של המירוץ.

לצפיה ב-' מרגישה כאילו אני כתבתי את זה.'
מרגישה כאילו אני כתבתי את זה.
26/02/2018 | 18:50
110
כל אחד מ- 3 הזוגות (דניאל ואליהו, טוהר ואוולין ונטע ועומר) שיזכה - זה ישמח אותי מאד. 
לצפיה ב-'זהו. הסתיים גם TAR 30 עם פרק כפול של חצי הגמר והגמר'
זהו. הסתיים גם TAR 30 עם פרק כפול של חצי הגמר והגמר
22/02/2018 | 16:08
3
303
המירוץ למיליון האמריקאי TAR 30 הסתיים אמש עם פרק כפול ענק של שעתיים מותחות ומלהיבות, שכללו את חצי גמר והגמר שבסופו אמנם צמד הפייבוריטיות שלי, צמד אקסטרים, לא זכו, למרות שהן הובילו לאורך כל פרק הגמר, אך לפחות צמד הפייבוריטים השניים שלי שאהבתי במירוץ, צמד ביג ברדר, זכו, ובכך מנעו את הניצחון מצמד השחצנים וכפויי הטובה, צמד ייל, שלמרות שהגיעו אחרונים למשחתת, היו ממש קרובים לזכות, אך בגלל טעות טיפשית של הרגע האחרון שעשו הפסידו לקודי וג'סיקה שלקחו הביתה מיליון דולר.

והכל הסתכם בסופו של דבר בבניית מטוס מחלקי פאזל שהצמדים היו צריכים להרכיב על גבי משחתת אמריקאית לפי סדר הפריטים שבהם נתקלו במהלך המירוץ ולהסיעו עד סוף המסלול. הבנות הגיעו ראשונות, אך מכיוון שהיה מדובר ברואדבלוק, כריסי לא יכלה לבצע את המשימה, וג'ן נאלצה לבצעה לבדה, מה שגרם להן להפסיד את המירוץ, ואיפשר לצמדים האחרים שהגיעו אחריהן למשחתת, קודי וג'סיקה והנרי ואוון לעבור אותם ולהגיע לפניהן לשטיח של פיל קוגן בנקודת הסיום של המירוץ.

אך עדיין זה היה פרק גמר מצויין, מאתגר, מותח ומהנה לכל אורכו, והעונה כולה תיזכר כעונה היסטורית ששנתה את פני TAR והכניסה חוקים וטוויסטים חדשים, כמו הדו-קרב ליד השטיח והחלפת בני הזוג בין הצמדים, וכללה לא מעט משימות אקסטרים ומשימות מאתגרות חשיבה, ובקיצור מדובר בהחלט באחת העונות הטובות ביותר של TAR בכל הזמנים. אני כבר מחכה לעונה הבאה שתשודר עוד השנה בקיץ.

לא להאמין שהעונה הזאת שצולמה כולה בחודש ספטמבר האחרון ושידוריה החלו רק בחודש שעבר, 4 חודשים אחרי תחילת שידורי המירוץ למיליון הישראלי, נמצאת כבר מאחורינו, ואנחנו עדיין רק ברבע הגמר של המירוץ למיליון הישראלי....
לצפיה ב-'אתה רואה אמרתי לך '
אתה רואה אמרתי לך
22/02/2018 | 19:58
2
181
מה טוב בזה? עוד לא התחיל כבר נגמר. נו... ו... מה עכשיו??

לצפיה ב-'טוב מאוד שזה נגמר, מה טוב בלמשוך את זה כמו מסטיק עד שנמאס?'
טוב מאוד שזה נגמר, מה טוב בלמשוך את זה כמו מסטיק עד שנמאס?
22/02/2018 | 23:54
1
142
ומה עכשיו? חסר מה לראות? אוטוטו בסוף החודש הזה מתחילה הישרדות 36: אי הרוחות, ועדיין יש את המירוץ הישראלי שנמשך כבר 4 חודשים וכנראה יסתיים רק בפסח, עם עוד כמה פרקי לקט על הדרך....  ואת גוט טאלנט ישראל, אחריו יתחיל האח הגדול העונה הראשונה בגירסת רשת, ללא זק הנוכל ועם בית חדש במיקום חדש. בין לבין יש את אירוויזיון 2018 שהקדמים אליו לבחירת השירים המשתתפים במדינות השונות מתקיימים כבר עכשיו בחודשים פברואר-מרץ, סרטים מצויינים, סדרות מצויינות, כמו למשל 'הרמון', כך שממש לא חסר מה לראות, וכבר בקיץ יש עונה חדשה של TAR שצילומיה יחלו בקרוב, ואחריה עוד עונה חדשה של הישרדות הישראלית שגם צילומיה צפויים להתחיל בקרוב. ואחריה עוד עונה של הישרדות ארה"ב, ואז עונה חדשה של המירוץ למיליון הישראלי....
לצפיה ב-'לא רואה אפילו סידרה אחת מהריאליטי שכתבת '
לא רואה אפילו סידרה אחת מהריאליטי שכתבת
25/02/2018 | 11:02
52
למעשה המירוץ הוא הריאליטי היחיד שאני רואה (חוץ מ-MKR שזה משהו אחר). מסכים איתך לגבי המסטיקים שהדביקו לנו באמצע המירוץ (לג שנמתח על 4.5 פרקים וכל פרקי הלקט הלקט) אבל מינון של הדחה כל 3 פרקים זה מושלם מבחינתי ולא הרגיש לי מסטיק בכלל.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ