לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69556,955 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'פרק 35 - פרק החזרה'
פרק 35 - פרק החזרה
17/02/2018 | 10:15
30
187
בקירגיסטן, מלחמת המודחים מגיעה לשיאה.
לקראת השלבים המכריעים של המירוץ, מי הזוג שיחזור למשחק?
לצפיה ב-'מקווה שאחרי הפרק הזה המירוץ לא ימרח יותר '
מקווה שאחרי הפרק הזה המירוץ לא ימרח יותר
17/02/2018 | 21:14
189
צפייה מהנה!
לצפיה ב-'מה שהכי מבאס (אבל מגניב...) בסוג כזה של מירוץ'
מה שהכי מבאס (אבל מגניב...) בסוג כזה של מירוץ
17/02/2018 | 22:30
235
(כמו זה של הפרק הזה)
זה שבד"כ - אם הזוגות שאתה אוהב נמצאים מקדימה, אז זה פחות משנה לך כי אתה יודע שהם ישארו.
אבל כאן, זה לא משנה מי בסוף - הזוג שאתה רוצה שיהיה במירוץ צריך להיות במקום הראשון. לכן אי אפשר אף פעם להיות רגועים - כי כל רגע זה יכול להשתנות.

מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון...
לצפיה ב-'נשארו רק 3 צמדים שנלחמים על החזרה למשחק'
נשארו רק 3 צמדים שנלחמים על החזרה למשחק
17/02/2018 | 22:49
112
לצפיה ב-'היה ברור לי שהם אלה שיחזרו'
היה ברור לי שהם אלה שיחזרו
17/02/2018 | 23:01
108
לצפיה ב-'שמחתי מאוד שהלן ורגב חזרו למירוץ '
שמחתי מאוד שהלן ורגב חזרו למירוץ
17/02/2018 | 23:04
2
194
רק חבל לי שהבנים לא שמחו ומה שמצפה להם עכשיו....

מצד שני - מסתבר שכל החלק הזה היה מיותר - היה אפשר לעשות בקירגיסטן (הלג הזה) נקודה ללא הדחה....
לצפיה ב-'ואז איך היו מורחים את הזמן? '
ואז איך היו מורחים את הזמן?
17/02/2018 | 23:05
1
76
לצפיה ב-'השאלה מה עדיף, זה או פרסומות '
השאלה מה עדיף, זה או פרסומות
17/02/2018 | 23:48
46
לצפיה ב-'יששש איזה כיף!'
יששש איזה כיף!
17/02/2018 | 23:04
1
174
כל כך מגיע להם.
לצפיה ב-'התערבות ההפקה?'
התערבות ההפקה?
17/02/2018 | 23:19
217
הרי זה היה כ"כ שקוף שההפקה התערבה!
ראינו איך ג'סיקה ואסף היו הראשונים שסיימו את המשימה האחרונה
וגם הראשונים שרצו לכיוון רון שחר (נו, באמת...)
השניים היו עדי ומיתר, הלן ורגב לפי מה שהראו היו שלישים...

(אני רוצה לציין שאני לא בעד זוג זה או אחר!)
לצפיה ב-'מישהו יכול להסביר לי איך פתאום ג'סיקה ואסף הגיעו שניים?'
מישהו יכול להסביר לי איך פתאום ג'סיקה ואסף הגיעו שניים?
17/02/2018 | 23:17
5
216
הם יצאו ראשונים מהמשימה. לא היה נראה שיש להם בעיה כלשהי בדרך. מסריח העסק.

לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
18/02/2018 | 00:11
172
זה נראה שהחליטו במקום לעשות נקודת סיום ללא הדחה, לדחוף עוד שני פרקים מרוחים וביניהם פרק קצר של חצי שעה פרסומת מבויימת ל-YELLOW (לא נאמרה שם מילה אחת אותנטית על ידי הזוגות, הכל היה מתוסרט ומן הסתם הם הקריאו מפרומפטר).

מעניין כמה YELLOW ושאר המפרסמים שילמו, כדי שיהיה להפקה משתלם להחזיק את כל הזוגות בוילה היוונית ואחר כך להטיס אותם לקירגיסטן ולצלם שני פרקים.

את העונה הזאת סביר שכבר אראה עד הסוף, אבל די הצליחו להוציא לי את החשק מהעונות הבאות.
אם בעונות קודמות היו לנו בפורום טענות על התערבות קטנה פה ושם ועל שינוי מהפורמט הסופר תחרותי האמריקאי למשהו יותר בידורי, אז העונה זה כבר הפך לבוטה עד כמה שזה מתוסרט (טקסטים שלמים לטובת המפרסמים כמו מובילאיי, ילו ואחרים) ועד כמה מתערבים לטובת הזוגות.
שלא לדבר על לגים שנמרחים על 3-5 פרקים, באמת כבר משתינים עלינו מהמקפצה ואולי הגיע הזמן שנפסיק להגיד שזה גשם...
לצפיה ב-'קונספירציות'
קונספירציות
18/02/2018 | 04:50
3
154
אני האדם האחרון שמאמין בקונספירציות אבל הפעם, התחושה שמשהו שלא קשור לתחרות קרה כאן לא מצליח להתשחרר.
איך הלן ורגב הגיעו ראשונים כשג'סיקה ואסף הגיעו יחסית הרבה לפניהם?
איך הם הגיעו ראשונים לשטיח בו בזמן שלא ראינו שלג'סיקה ואסף היתה איזו תקלה או עיכוב או משהו שיכול היה להאט את הריצה המטורפת שלהם לשטיח ובדרך היו גם עדי ומיתר בדרכם לשטיח?

מודה שזה מאד גרם לי לא לרצות להמשיך לצפות בתכנית, אבל יש את נטע ועמר ויש את אליהו ודניאל, ולכן, כנראה שאצפה, במוקלטות, אבל התהיות בהחלט נותרו וגם איזו תחושה שמישהו שם מזלזל באינטיליגנציה שלנו, הצופים 

לצפיה ב-'ולאן נעלמו הכבאי והשוטר? '
ולאן נעלמו הכבאי והשוטר?
18/02/2018 | 05:35
1
132
הם בכלל לא הגיעו לשטיח ....
לצפיה ב-'הכבאי והשוטר לא סיימו את המשימה'
הכבאי והשוטר לא סיימו את המשימה
18/02/2018 | 06:29
125

ולכן לא יכולים לעלות לשטיח.
פרישה מרצון.
לצפיה ב-'ה"אני מאשים" שלי הוא מעבר ל'קונספירציה'
ה"אני מאשים" שלי הוא מעבר ל'קונספירציה
18/02/2018 | 09:58
127
מה שקרה אתמול הוא חוליה נוספת בשרשרת ארוכה שאנחנו מוחים עליה כבר כמה וכמה עונות של המירוץ, והיא מסתכמת בבקשה הצנועה שלכל תוצאה של המירוץ תהיה הנמקה, ולו ברמז, במה שמשודר.

השורשים של החטא נעוצים בבחירה המקוממת של ההפקה להפוך כל נקודת סיום למיני דו קרב בין צמדים. לא משנה אם יש לזה הנמקה או שזה ייראה מופרך לחלוטין - כמעט תמיד ידחפו בכח ריצה של שני זוגות במקביל.

כל זמן שיש לזה הנמקה כלשהי שרואים בשידור, אין לי בעיה שישתוללו עם העריכה. שיכניסו אלף מקבצי פרסומות. שיגייסו כל תעלול בספר. אני אקבל בהבנה ואחכה בסבלנות.

אם זוג יצא מאוחר יותר לשטיח אבל רואים שהזוג הקודם הסתבך בדרך. לא הבין משהו. פעל לא נכון. כל דבר שיכול להסביר למה הוא הגיע מאוחר יותר - יש הצדקה לנסות למתוח את הצופים על ידי עריכה טובה.

לעומת זאת, אם מה שרואים על המסך זה שזוג מתעכב מאד אחרי הזוג שכבר יצא, והזוג שבררך נוסע ללא בעיות לנקודה, ובכל זאת מתחילים להראות לנו כל מיני שוטים של הזוג שיוצא קודם עם מבטים מודאגים וכל מיני 'ווי ווי שרק לא יעקפו אותנו' ואז להראות כאילו שני הזוגות יוצאים באותו זמן מהמונית - יש לזה רק שם אחד: זילזול באנטלגנציה של הצופים.

על אחת כמה וכמה זה מעליב כשזה לא נעשה על הקרב בין שני הזוגות הראשונים, שאז זה עוד חצי מובן, אלא על השאלה הרת הגורל האם זוג יגיע במקום החמישי או השישי מתוך עשרה זוגות. זה מקומם פי כמה שמזלזלים באנטלגנציה שלך על דברים כל כך שוליים.

מכאן לפרק של אתמול. הסתכלתי על הנקודות המשמעותיות פעמיים כדי לא לכתוב משהו לא מבוסס, ואלו העובדות כפי שבחרו להציג:

א. הלן ורגב היו הזוג הרביעי שהגיע למשימה האחרונה. זה לא שהפכו את הסדר בעריכה: שומעים את הלן ורגב בשידור אומרים שרק הם והכבאים נשארו. יכלו לא להראות את זה, ולתת לנו לחשוב שאולי הם סיימו קודם את הצמות והפכו את הסדר בעריכה. אבל בחרו כן להראות שהם אומרים "זה רק אנחנו והכבאים", כלומר: יצאו רביעים.

ב. במשימה עצמה בחרו להראות את הלן ורגב מתקשים. זה לא שהתגלה פתאום שרגב הוא בכלל פנתומימאי חובב שלמד אצל מרסל מרסו ולכן יש איזה נימוק איך מהמקום הרביעי הם קפצו קדימה. בכל השלבים של המשימה ראו שהם לא מבריקים בביצוע המשימה.

ג. ברגע שאסף וג'סיקה סיימו הראו במפורש את הפנים של מיתר ועדי נופלים, כשהם מבינים שהפסידו. את הלן שמעו אומרת לרגב הכל אבוד, כשהם מסתכלים על זוג אחר. עד כמה שהצלחתי לראות, לא ראו מי הזוג שיצא שגרם להם להגיד את זה, אבל ראו אותם אומרים את זה, כך שבכל מקרה ראשונים - הם לא יצאו משם. במקרה הטוב יצאו שניים.

ד. בדרך לשטיח לא הראו שום בעיה בניווט שצצה אצל אסף וג'סיקה. הראו מסך מפוצל עם שלושה זוגות מתוחים. זה הכל.

ועל כן, על פי כל מה שהוצג על המסך, אסף וג'סיקה הגיעו למשימה הרבה לפני הלן ורגב. יצאו לדרך לפני הלן ורגב. ולא התעוררה אצלם שום בעיה בדרך. ולכן אין שום הנמקה לכך שהלן ורגב צנחו פתאום משמים למקום הראשון. זה דבר שהוא לא נתפס מבחינת הצופה האנטליגנטי.

יתירה מזאת. מערכת התכנית יצרה בתכנית הזאת שיא שלילי חדש של זילזול, שבו אפילו לא מנסים לטשטש את הראיות שלא מתישבות עם התוצאה. הרי לא היו חייבים להראות שהלן ורגב אומרים נשארנו אחרונים עם הכבאים. אפשר היה לחתוך את זה. לא היו גם חייבים להראות את הלן ורגב אומרים זהו הכל אבוד. גם את זה יכלו לחתוך.

אם היו מורידים את הרמז לכך שהם יצאו רביעים, אפשר היה להגיד אוקיי אולי הם סיימו את הצמות קודם וסתם הפכו את הסדר בעריכה כדי שייראה כאילו הם יצאו רביעים כשבפועל הם היו הזוג השני שיצא. שינוי זמנים קצת מרחיק לכת של עריכה, אבל אפשרי. 

ואם היו מורידים השוט שבו הלן מסתכלת על מה שנראה כמו זוג אחר שמסיים ואומרת "זהו נגמר" אפשר היה לחשוב שאולי כל הזמן שראו את אסף וג'סיקה באטרף, הלן ורגב הלכו לאזור אחר, ועשו שם עבודה מהירה במקביל לאסף וג'סיקה והצליחו איכשהו להסתלק בשקט קודם.

או לחליפין אם היו מראים שיש בעיה בניווט אצל אסף וג'סיקה, אפשר היה להבין שיש איזו בעיה אצלם.

זה אומר שמערכת התכנית, שכבר התרגלה לשחק עם העובדות איך שבא לה, גם אם זה נראה הכי מופרך ומיותר, כבר לא מתאמצת אפילו לטשטש ראיות שיכולות לפחות להשאיר את הצופה עם סימן שאלה. לטעמי, זה סוג חדש של זילזול בצופה, שמצטרף למשימת הגמר של שנה שעברה שבה מכניסים שלושה זוגות למבוך ו... מערכת התכנית יכולה לבחור באיזה זוג שמתחשק לה שינצח. ממילא לא הצופים ולא הם רואים מי יצא ראשון.

אישית, אחרי כמה עונות שמאכילים אותנו בכל תעלולי העריכה האלה, גם כשברור שאין ממש צורך בזה, הפסקתי להתרגש יותר מדי ממי מסיים קודם ומי אחר כך, ואני נהנה בעיקר מלראות את הדינמיקה של הזוגות כשהם מבצעים את המשימות ומהקטעים המצחיקים בין לבין (ותודה לנטע ועומר, שרק תגיעו לי לגמר אינשאללה). אבל באיזשהו מקום יש גבול עד כמה אפשר להתעלל בצופים. אני מאמין שככל שיתרבו השטיקים האלה - יהיו צופים שיגידו - עד כאן. אני בכל זאת צופה במשהו שאמור להיות גם תחרות הוגנת.

באשר לתוצאות של אתמול: בניגוד לדיעה הרווחת, אני לא מאמין שההפקה החליטה להעלות דווקא את רגב והלן. את זה יכלו לעשות גם אם היו מכריזים על הנקודה הקודמת כנקודה ללא הדחה במקום הנקודת הדחה שעוד נותרה, ואת הפרק של החזרת הזוגות היו עושים רק עם הזוגות שעפו לפני כן, כלומר מעלים מ-5 ל-6 בלי נקודת הדחה נוספת במקום מ-4 ל-5 עם נקודת הדחה נוספת.

מה שבאמת קרה, לדעתי, הוא שבתחילת העונה כשהחליטו את זה אמרו יאללא יהיה נחמד להחזיר את כל הזוגות עוד פעם. רוב הסיכוי שזוגות שעפו ממש בהתחלה לא יצליחו יותר מדי בקרב החזרה. ואז, מישום מקום, אסף וג'סיקה צולפים במשימת השאלות, משחילים צמות כמו גדולים, ואפילו יוצאים ראשונים לשטיח. ואז נופל למישהו האסימון שעלול לקרות מצב שזוג שלא השתתף ב-90% מהתחרות ייקח את המיליון מזוגות שעבדו ממש קשה בשביל זה. מספיק טלפון קטן לנהג של המונית (אלו מוניות של ההפקה, לא?) שיעשה שני סיבובים בדרך כדי שהזוג הבא יגיע קודם.

ומי שהיה הזוג הבא הם כנראה הלן ורגב, שככל הנראה הצליחו בכל זאת יותר מעדי ומיתר להשיג את המילים, ואני מאמין שאם עדי ומיתר היו מגיעים ראשונים - היו מניחים לזה, ולא מחזירים בכח את הלן ורגב. אבל להחזיר זוג שעף בסיבוב הראשון היה too much בשבילם.

חבל, כי אם קבעתם שזו התחרות - אז תבלעו את הצפרדע וזהו. יכל דוקא להיות טוויסט נחמד. אבל לעשות תכנית שלמה עם מצג שבו כל הראיות, גם כאלה שיכלתם להוריד, מראות שאסף וג'סיקה הצליחו להתעלות על עצמם ולהגיע ראשונים, וכל הראיות שאתם בחרתם להראות ולהשאיר מראות שהלן ורגב לא היו בכיוון, ואולי ברגע האחרון איכשהו הצליחו להתברג למקום השני - אז מה ההגיון להצניח אותם פתאום משמיים?

לטעמי - נקודת שפל לתכנית.
לצפיה ב-'נא לזכור שעדיין מחכה לצמדים נקודה נוספת לא הדחה בתאילנד'
נא לזכור שעדיין מחכה לצמדים נקודה נוספת לא הדחה בתאילנד
18/02/2018 | 00:32
4
165
או שאולי רק בלג הבא, שכבר יהיה חצי הגמר. אך זה לא הגיוני שבחצי הגמר שנותרים שוב רק 4 צמדים במירוץ לא תהיה הדחה, והרבה יותר הגיוני שלא תהיה הדחה ברבע הגמר. ואם אני לא טועה, נראה לי שגם בעונה הקודמת הנקודה השנייה ללא הדחה במירוץ היתה ברבע הגמר, ובחצי הגמר היו עדיין 4 צמדים.

ואגב, אם לפי הפרסומים שווייץ ותאילנד הן מדינות היעד הבאות במירוץ (רק ששוב כמו במקרה רוסיה וקירגיזסטן, פורסם שקירגיזסטן תהיה לפני רוסיה ובסוף זה היה ההיפך, ופורסם ששווייץ תהיה לפני תאילנד ובסוף זה שוב ההיפך) האם זה אומר שהגמר עצמו ייערך בשווייץ ולא בתאילנד כפי שפורסם?
לצפיה ב-'לא ברור לגבי המדינות, כנראה שכן'
לא ברור לגבי המדינות, כנראה שכן
18/02/2018 | 10:14
3
98
וכנראה שהלג הבא יהיה ללא הדחה ואז בחצי גמר הדחה כפולה.
אם כן, זה דוקא יכול להיות נחמד
לצפיה ב-'לא זכור לי במירוץ למיליון הישראלי הדחה כפולה, זה יהיה תקדים'
לא זכור לי במירוץ למיליון הישראלי הדחה כפולה, זה יהיה תקדים
18/02/2018 | 12:32
2
44
לצפיה ב-'נכון, באמת לא היה'
נכון, באמת לא היה
18/02/2018 | 12:52
1
71
מצד שני, גם לא החזירו זוג שהודח.. ;)

אם אנחנו עכשיו ב'רבע גמר' ועוד אמור להיות לג ללא הדחה, אז זו האופציה שנראית אפשרית. וגם מפלפלת קצת את הענינים.
לצפיה ב-'אז אולי יותר הגיוני שלא תהיה יותר נקודה שנייה ללא הדחה'
אז אולי יותר הגיוני שלא תהיה יותר נקודה שנייה ללא הדחה
18/02/2018 | 14:12
54
והמיני-מירוץ של החזרת צמד מודח זה במקומה. זה נשמע לי יותר הגיוני, אתה לא חושב?
לצפיה ב-'בדף הפייסבוק דווקא מרוצים מהתוצאה, הרוב רצו את הלן ורגב'
בדף הפייסבוק דווקא מרוצים מהתוצאה, הרוב רצו את הלן ורגב
18/02/2018 | 12:37
1
96
והתפללו שזה רק לא יהיה עדי ומיתר 'השחצנים והבלתי נסבלים', כלשונם. גם ג'סיקה ואסף שהודחו ראשונים בחו"ל לא היו פייבוריטים. ונראה שההפקה דווקא הרוויחה מהמהלך הזה בגלל חזרתם של הלן ורגב, כי הרבה אומרים עכשיו שנעשה צדק. מה שלא נראה לי שהיו אומרים אם כל צמד אחר ובעיקר עדי ומיתר היו חוזרים למירוץ ולא הלן ורגב.
לצפיה ב-'על זה נאמר: לא זו הדרך '
על זה נאמר: לא זו הדרך
18/02/2018 | 15:40
61
וגם אני התפללתי כל הזמן שרק לא עדי ומיתר יחזרו.

לצפיה ב-'האם הפרק הבא ישודר רק ברביעי? או שזה יהיה קבוע 3 פרקים בשבוע'
האם הפרק הבא ישודר רק ברביעי? או שזה יהיה קבוע 3 פרקים בשבוע
18/02/2018 | 12:40
7
83
מעכשיו ועד הגמר, בשני, רביעי ושבת?
לצפיה ב-'על פי מה שהבנתי'
על פי מה שהבנתי
18/02/2018 | 21:30
6
28
מחר ישודר פרק פיצפון של חצי שעה שמן הסתם יהיה מריחת זמן ו/או תוכן שיווקי
ביום רביעי משחק כדורגל... כך שאין מרוץ
ובשבת הבאה אולי נזכה לאיזה פרק מלא.

התעללות לשמה אנחנו עוברים.
לצפיה ב-'מעניין, אז למה בפרומו של הפרק הבא כתוב שישודר ברביעי?'
מעניין, אז למה בפרומו של הפרק הבא כתוב שישודר ברביעי?
18/02/2018 | 22:47
5
10
לצפיה ב-'בדקתי שוב ולא תאמין מה יש ביום שלישי'
בדקתי שוב ולא תאמין מה יש ביום שלישי
18/02/2018 | 22:55
4
42
המירוץ למיליון - לקט 1
מעניין 1 מתוך כמה... יו זה לא שפוי. זה פשוט לא שפוייייייייייייייייייייייי.
 קבל את הלינק לכל לוח השידורים של השבוע... כאן

לצפיה ב-'זה לוח השידורים של השבוע שעבר, תבדוק את התאריכים'
זה לוח השידורים של השבוע שעבר, תבדוק את התאריכים
18/02/2018 | 22:57
3
12
לצפיה ב-'צודק!!! אם אפשר למחוק את מה שכתבתי שלא יטעה אנשים'
צודק!!! אם אפשר למחוק את מה שכתבתי שלא יטעה אנשים
18/02/2018 | 22:59
2
18
אז אודה...

לצפיה ב-'מחר משודרת התוכנית השנייה של גוט טאלנט, אין המירוץ למיליון'
מחר משודרת התוכנית השנייה של גוט טאלנט, אין המירוץ למיליון
18/02/2018 | 23:02
1
23
ואחרי זה נדמה לי הקיר.
לצפיה ב-'צ'לסי נגד ברצלונה ביום שלישי, המירוץ למיליון ביום רביעי.'
צ'לסי נגד ברצלונה ביום שלישי, המירוץ למיליון ביום רביעי.
19/02/2018 | 00:14
7
לצפיה ב-'הממ רגע, הפקחיות לא היו בתחרות'
הממ רגע, הפקחיות לא היו בתחרות
18/02/2018 | 00:24
1
104
לחזרה למירוץ? לאן הן נעלמו פתאום?
לצפיה ב-'הודחו ראשונות בסיבוב הראשון של המיני-מירוץ'
הודחו ראשונות בסיבוב הראשון של המיני-מירוץ
18/02/2018 | 00:34
41
לצפיה ב-'ברכות ממתמודדי "המירוץ"'
ברכות ממתמודדי "המירוץ"
16/02/2018 | 16:04
1
260
שלום,
אני מארגן ארוע ואני מחפש ברכות ממפורסמים לרגל האירוע, מישהו יודע איך אני יכול להשיג ברכות ממתמודדי "המירוץ למליון"?
אני ממש אשמח אם תעזרו לי ⁦♥️⁩
לצפיה ב-'הי, שלום לך!'
הי, שלום לך!
17/02/2018 | 23:48
97
בתור מנהל הפורום אומר לך כמה דברים:
  • לצערי זהו לא פורום רשמי של התוכנית. לכן אני לא יכול להבטיח לך שהזוגות מסתכלים כאן.
  • אם כן - אין להם דרך ליצור איתך קשר כי לא נתת שום פרט שדרכו אפשר ליצור איתך קשר. (עדיף שתהיה משתמש רשום. ככה יהיה יותר קל.)
  • אין לי שום קשר עם אף אחד מהזוגות (גם זה לצערי) - לכן אין לי לאן להפנות אותך.
  • ניסית בפייסבוק? שמה נראה לי יהיה לך גם סיכוי טוב. (אפילו תפרסם על הוול שלך שאלה עם מישהו/י מכירים דרך להגיע לאחד הזוגות).
וכמובן - ברוך הבא  לפורום שלנו
לצפיה ב-'מי התעלפה במשימת הפרחים?'
מי התעלפה במשימת הפרחים?
17/02/2018 | 22:47
2
104
היום בפרק עדי שילון הזכירה את זה, והיות וזה פרק שלא ראיתי אשמח לדעת מי זאת (שכחתי את התשובה),
ואיזה פרק זה...

תודה לעונים
לצפיה ב-'ירדן, שהרימה את השולחן עם הערוגות ואן היתה צריכה להנחות אותה'
ירדן, שהרימה את השולחן עם הערוגות ואן היתה צריכה להנחות אותה
17/02/2018 | 22:52
1
86
איך לגזום את הפרחים שעל גבה. ואז היא נפלה מהכובד והתעלפה ליד גרם המדרגות.

הנה קישור לקטע הזה וקטעים נוספים בקולומביה:

לצפיה ב-'תודה באמת יש לי לא מעט פרקים להשלים '
תודה באמת יש לי לא מעט פרקים להשלים
17/02/2018 | 23:03
28
לצפיה ב-'מי לדעתכם הזוג שיחזור למשחק?'
מי לדעתכם הזוג שיחזור למשחק?
16/02/2018 | 00:50
1
151
למישהו יש ספויילר?
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שהלן ורגב שגם כרגע מובילים'
רוב הסיכויים שהלן ורגב שגם כרגע מובילים
16/02/2018 | 01:35
168
אני מאוד אתפלא אם צמד אחר יחזור במקומם.
לצפיה ב-'איזה מירוץ מטורף TAR 30 ואיזה פרק כפול דרמתי ומעולה'
איזה מירוץ מטורף TAR 30 ואיזה פרק כפול דרמתי ומעולה
15/02/2018 | 20:26
113
אם דיברו פה על מה קורה כשמאבדים דרכון, החלק הראשון בפרק הכפול הזה הוא דוגמא מוחשית למה קורה. אבל זה עוד כלום לעומת החלק השני של הפרק הכפול. ומה שחשוב ששני הצמדים הפייבוריטים שלי עדיין במירוץ.

ובשבוע הבא פרק כפול אחרון של שעתיים שבהן ישודרו החצי גמר והגמר גם יחד.

איזו עונה מצויינת

לצפיה ב-'פרק 34 - הזוגות נחשפים'
פרק 34 - הזוגות נחשפים
13/02/2018 | 21:25
5
164
רגע לפני שהמירוץ מגיע לשיא, בואו לגלות את הזוגות כפי שמעולם לא ראיתם אותם -
עם חומרים מחדרי האודישנים ומהמצלמה הסודית שלהם.
לצפיה ב-'אז מה ששודר היום??'
אז מה ששודר היום??
13/02/2018 | 21:51
174
לא היה לי מושג שיש היום פרק...

לצפיה ב-'מריחת זמן נוספת. זה כבר באמת beyond '
מריחת זמן נוספת. זה כבר באמת beyond
13/02/2018 | 23:15
3
173
כבר היה פרק אחד של זוגות מספרים על זוגות אחרים. היה פרק של טישו משפחות. היה פרק של מסחרה במסווה של משפחות. פרק רביעי שהוא off מירוץ כולל קטעים שכבר שודרו. וכל זה רגע לפני השלבים הסופיים עוצרים הכל בשביל עוד ועוד פרקים של רטרוספקטיב?!?!

מילא הסאב-תחרות בשביל להחזיר זוג נוסף - קיבלתי בהבנה. זה טוויסט שאפשר להתווכח עליו, אבל האא לגיטימי, למעט הפרק הראשון שבו הראו אותם חוזרים שהיה מיותר, והיה אפשר לסכם את כל סיפור הוילה היוונית ב-8 דקות ובלי להראות משימות מיותרות שבסופם מקבלים מתנות (=חסות).

אבל להתחיל לחפור עם פרקים שהם לחלוטין לא מירוץ בשלבי הסיום!?!?!?! בשביל זה לעצור הכל?!?! זה הכי אנטי מירוץ שיש.

ביזיון אמיתי.

לצפיה ב-'לא רוצים להתמודד מול הגמריןם'
לא רוצים להתמודד מול הגמריןם
14/02/2018 | 08:36
2
158
בערוץ 12 על הרייטינג
לצפיה ב-'אם ככה אני באמת מבין...'
אם ככה אני באמת מבין...
14/02/2018 | 11:45
1
150
אבל אנחנו עכשיו ברצף של כמה פרקים שהם מעין "הפסקה" לא ברורה.
אם ברביעי הזה הם היו עושים פרק אחד של ההחזרה של הזוג המודח במקום שלושה פרקים, זה היה יותר הגיוני, לא?

לצפיה ב-'האם גם הערב משודר פרק של המירוץ? כי לא רשום שמשודר'
האם גם הערב משודר פרק של המירוץ? כי לא רשום שמשודר
14/02/2018 | 14:51
48
לצפיה ב-'בחמישי בTAR 30 עוד פרק כפול עם המון הפתעות שמצפות ל 5 הצמדים'
בחמישי בTAR 30 עוד פרק כפול עם המון הפתעות שמצפות ל 5 הצמדים
14/02/2018 | 04:58
101
ובשבוע הבא לאחר שיישארו 4 הצמדים הפיינליסטים האחרונים ישודר כבר פרק חצי הגמר. שבוע אחריו ישודר הגמר.

להזכירכם, מדובר בעונה שצולמה כולה בחודש ספטמבר 2017, בעוד שהעונה הישראלית צילומיה החלו כבר ב 10 למאי 2017 ושידורי הפרקים שלה החלו ב 21 לאוקטובר 2017, בעוד ששידורי הפרקים של TAR 30 בארה"ב החלו רק בחודש שעבר (ינואר 2018). ואילו אצלנו במירוץ למיליון הישראלי עדיין מותחים ומושכים את המסטיק עם תת-מירוץ של המודחים ובין לבין דוחפים עוד ועוד פרקים מיותרים עד שהמסטיק ייקרע והמומנטום של המירוץ יילך לאיבוד, אם לא הלך כבר....

לצפיה ב-'מורידים למירוץ את הרייטינג'
מורידים למירוץ את הרייטינג
13/02/2018 | 18:55
3
192
די למריחות, די לראיונות, די לסחבת. 
איוונט בפייסבוק  https://goo.gl/C1pjHb
להפיץ להפיץ להפיץ
לצפיה ב-'ההפקה הישראלית הגזימה והרסה את כל המומנטום של המירוץ'
ההפקה הישראלית הגזימה והרסה את כל המומנטום של המירוץ
13/02/2018 | 19:03
1
163
הדבר משול למשגל שבאמצע המשגל מכריחים את בני הזוג לעצור ולצפות בסרט זוועתי שמוריד להם את כל החשק להמשיך איפה שעצרו.
לצפיה ב-'אז קדימה לעשות אטנדינג ולהפיץ! בואו נגרום לזה לקרות!!!'
אז קדימה לעשות אטנדינג ולהפיץ! בואו נגרום לזה לקרות!!!
13/02/2018 | 19:08
58
לצפיה ב-'זה לא באמת יעזור'
זה לא באמת יעזור
13/02/2018 | 23:16
134
אם לא יהיה רייטינג אז התכנית תרד בשלב מסוים. לא עדיף שתהיה מריחה למיליון (שגדלה כל עונה) מאשר כלום?
לצפיה ב-'פרק 33 - משימה מעולם אחר (פרק קצר)'
פרק 33 - משימה מעולם אחר (פרק קצר)
12/02/2018 | 18:20
6
173
הערב בזמן שזוגות המודחים מתחרים על כרטיס חזרה למירוץ,
ארבעת הזוגות הנותרים במשימה מרגשת במיוחד.
לצפיה ב-'האם זה אומר שיימשכו את הפיאסקו המיותר עוד שבוע? '
האם זה אומר שיימשכו את הפיאסקו המיותר עוד שבוע?
12/02/2018 | 19:01
88
לצפיה ב-'פרק מרגש, אבל קצת מיותר '
פרק מרגש, אבל קצת מיותר
12/02/2018 | 21:27
3
167
אם כמה שמרגש היה לראות את בחירת המתנות וכתיבת המכתבים, זה הרגיש כמו פרסומת ל"ילוו"...
לצפיה ב-'מחר עוד פרק מיותר ורק בשבת יגמר הפיאסקו המיותר הזה.'
מחר עוד פרק מיותר ורק בשבת יגמר הפיאסקו המיותר הזה.
12/02/2018 | 23:56
2
149
אחרי שהמודחים ייתחרו ביניהם מי קולע יותר מהר צמות ממעיים
לצפיה ב-'הפרק הוא מחר? רון שחר אמר 'במוצ"ש...' בסוף הפרק אבל אני אברר'
הפרק הוא מחר? רון שחר אמר 'במוצ"ש...' בסוף הפרק אבל אני אברר
13/02/2018 | 18:40
1
33
לצפיה ב-'בשבת המשך הפיאסקו של המיני-מירוץ של המודחים, הערב עוד פרק'
בשבת המשך הפיאסקו של המיני-מירוץ של המודחים, הערב עוד פרק
13/02/2018 | 19:01
104
מיותר עם הפיינליסטים, וכנראה שגם מחר.
לצפיה ב-'ב--י--ז--י--ו--ן'
ב--י--ז--י--ו--ן
13/02/2018 | 23:08
83
פרק שהוא תוכן שיווקי נטו.
צפינו בחלק ממנו כי עוד חשבנו שיתפתח משהו ועזבנו באמצע.
יש גבול להתעללות בצופים.

לצפיה ב-'אם עושים עונה של אלוף האלופים - איזה זוגות הייתם רוצים לראות'
אם עושים עונה של אלוף האלופים - איזה זוגות הייתם רוצים לראות
11/02/2018 | 14:57
8
186
שמתחרים בעונה כזאת?

לצפיה ב-'יש לי קאסט מוכן - 11 זוגות'
יש לי קאסט מוכן - 11 זוגות
11/02/2018 | 15:10
234
עקיבא וענהאל
אורן ואלון
שי וגיא
יעל ויוסיאל
טום ואוריאל
מוטי ופונדק
ענבל והדס 
מיכל ורן
קובי וטליה
דוד ואלירן
טוהר ואוולין
לצפיה ב-'הלוואי יעשו אולסטר , זה הרשימה שלי'
הלוואי יעשו אולסטר , זה הרשימה שלי
11/02/2018 | 15:16
1
206
אורן ואלון 1  
ענהאל ועקיבא 2
רומי וקורל 3
מעיין ובת-אל 4
אלירן ואיציק 5
אלה ווובה 6  
יעל ויוסיאל 7
אורי ובן  8  
ג'וזי ואלכס 9
אן וירדן 10
נטע ועומר 11

לצפיה ב-'רשימה שלי דומה שלך .רק בלי 2 5 8'
רשימה שלי דומה שלך .רק בלי 2 5 8
11/02/2018 | 15:36
137
וגם 10 ו11 לא אבל זה רק בגלל שאני לא רואה את העונה שעכשיו כי נראה לי שכן הייתי בעדם אם הייתי רואה
לצפיה ב-'11 הצמדים שהייתי רוצה לראות בעונת האולסטר'
11 הצמדים שהייתי רוצה לראות בעונת האולסטר
11/02/2018 | 20:08
4
178
ענבל והדס - צמד הבלונדיניות מהעונה הראשונה
אינה ובר - צמד הזוכות של העונה השנייה
טום ואדל - צמד המצחיקים מהעונה השנייה
עקיבא וענהאל - צמד הדתיים הנשואים מהעונה השנייה
רומי וקורל - צמד האחיות מהעונה השלישית
מעיין ובת-אל - צמד הבנות דודות המצחיקות מהעונה השלישית
אלה ווובה - צמד העולים החדשים מהעונה הרביעית
לי וטל - צמד המתולתלות מהעונה החמישית
יעל ויוסיאל - צמד הבני דודים הפרסים המצחיקים מהעונה החמישית
אן וירדן - צמד הזינות הפייטריות מהעונה הנוכחית
נטע ועומר - צמד האח והאחות המצחיקים מהעונה הנוכחית

שימו לב שלא בחרתי אף אחד עם שרירים, בשביל לתת הזדמנות שווה לכולם.

ומה שבטוח זו תהיה העונה הכי מצחיקה.
לצפיה ב-'דווקא ממך ציפיתי ליותר'
דווקא ממך ציפיתי ליותר
13/02/2018 | 00:11
3
93
הכל באהבה כן?
אבל אני לא מצליח להבין מה עומד מאחורי חלק מהבחירות שלכם.
בגלל שאני מכבד את האנשים, לא אגיד את טיעוני הנגד שלי על חלק מהזוגות שאתם מעלים כאן, רק אגיד שלדעתי, כשעושים עונת אולסטאר, לוקחים את הזוגות הטובים ביותר והאיכותיים ביותר.
שיהיה מירוץ קצת יותר 'אמריקאי', עם זוגות בעלי יכולות.

אוהב את כולם
לצפיה ב-'נו באמת, ראית פעם עונת אולסטר אמריקאית?'
נו באמת, ראית פעם עונת אולסטר אמריקאית?
13/02/2018 | 01:14
1
94
הם תמיד לוקחים את הטובים ביותר, ולא דווקא מבחינה פיזית, עם המצחיקים ביותר. וזו בדיוק גם הבחירה שלי, כמה מהצמדים הטובים ביותר במירוץ (כולל צמד הזוכות של עונה 2) לצד כמה מהצמדים המצחיקים ביותר במירוץ.

חוץ מזה, מי שלך נראים הצמדים הטובים ביותר לא בהכרח נראים גם לי. אני שופט את הצמדים על פי פרמטרים אחרים ממה שאתה שופט. ואני תמיד אעדיף את האנדרדוגים על פני השרירנים והחזקים פיזית.
לצפיה ב-'אני גם מתייחס לזוגות הטובים ביותר'
אני גם מתייחס לזוגות הטובים ביותר
13/02/2018 | 15:31
58
צחוקים ועניין הם דברים נלווים שלטעמי יהיו גם בקאסט שאני בחרתי.
כמו אצלך גם אצליחוזק פיזי ממש לא מעיד על איכות של זוג והוא ממש לא מדד מבחינתי.
אם הזוג הגיע לגמר או לא והמיקום שלו, זה גם לא בהכרח מעיד מבחינתי.
לדעתי אנחנו חלוקים בכלל במי מהזוגות שהיו הוא טוב ומי לא, כי מבחינתי חלק מהזוגות שמתאימים מבחינתכם לא רלוונטיים בכלל.
יכול להיות שחלקם - כמו מעיין ובתאל לדוגמא, ראויים למחשבה מחדש.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
13/02/2018 | 08:58
94
אורן ואלון 1  = מקום שני בעונה  
ענהאל ועקיבא 2 = מקום 3 בשעונה
רומי וקורל 3 = מקום 2 בעונה
מעיין ובת-אל 4 = מקום 3 בעונה
אלירן ואיציק 5 = מקום 6 בעונה
אלה ווובה 6  = מקום 4 בעונה
יעל ויוסיאל 7 = מקום 5 בעונה
אורי ובן  8  = מקום 6 בעונה
ג'וזי ואלכס 9 = מקום 2 בעונה
אן וירדן 10 = עוד בתחרות
נטע ועומר 11 = עוד בתחרות

הכי נמוך שבחרתי זה זוג שהגיע מקום 6 ובשביל אורי ובן זה מקום  מאוד מכובד
5 זוגות מתוך 11 הגיעו לגמר , 2 זוגות היו מאוד קרובים , עוד 2 בעונה הנוכחית עדיין יכולים להגיע לגמר 

לצפיה ב-'הערב אמור להסתיים הפיאסקו וברביעי חוזרים למירוץ הנורמלי'
הערב אמור להסתיים הפיאסקו וברביעי חוזרים למירוץ הנורמלי
12/02/2018 | 14:01
4
219
עם 5 צמדים שיתחילו ככל הנראה את הלג הבא בשוייץ.
לצפיה ב-'מה? איך אתה יודע שזאת המדינה?'
מה? איך אתה יודע שזאת המדינה?
12/02/2018 | 15:00
1
157
זה פורסם?
לצפיה ב-'זה פורסם בויקיפדיה האנגלית, אבל משום מה זה כבר לא שם'
זה פורסם בויקיפדיה האנגלית, אבל משום מה זה כבר לא שם
12/02/2018 | 19:02
66
לצפיה ב-'הפרק היום הוא פרק 30 דקות לפי מה שכתוב בעיתון...'
הפרק היום הוא פרק 30 דקות לפי מה שכתוב בעיתון...
12/02/2018 | 15:01
89
לצפיה ב-'המדינה הבאה היא '
המדינה הבאה היא
12/02/2018 | 16:26
211
טורקיה
לצפיה ב-'פרק 32 - מלחמת המודחים'
פרק 32 - מלחמת המודחים
10/02/2018 | 11:15
25
266
הערב, הזוגות המודחים מקבלים הזדמנות להילחם על כניסה חזרה למירוץ והם יעשו הכל לנצח.
איזה זוג יצטרף לארבעת הזוגות שנותרו?
לצפיה ב-'בסוף רק הזוג שינצח היום יחזור! '
בסוף רק הזוג שינצח היום יחזור!
10/02/2018 | 21:17
4
287
(זה לא שכל פעם זוג מודח בחלק הזה ורק הזוג האחרון שנשאר חוזר....).

צפייה מהנה
לצפיה ב-'אבל הראו עכשיו שרון שחר אומר שהצמד האחרון יודח סופית מהמירוץ'
אבל הראו עכשיו שרון שחר אומר שהצמד האחרון יודח סופית מהמירוץ
10/02/2018 | 21:29
3
267
חוץ מזה לפי מה שהבנתי, גם בשני ישודר המירוץ, שני, רביעי ושבת.
לצפיה ב-' אם ככה יש מצב שאתה צודק....'
אם ככה יש מצב שאתה צודק....
10/02/2018 | 22:15
212
מצד שני - לא כתוב בלוח של רשת שיש פרק -
אבל יכול להיות שזה עוד לא מעודכן...

בסוף הפרק היום נדע
אבל מאוד יכול להיות שאתה צודק...
לצפיה ב-'נראה שיש כמה נקודות סיום בלג הזה'
נראה שיש כמה נקודות סיום בלג הזה
10/02/2018 | 22:23
209
כלומר, יש יותר מזוג אחד מודח בכל פרק.
לצפיה ב-'מסתבר ששנינו צדקנו - בלג הזה הזוג האחרון מודח'
מסתבר ששנינו צדקנו - בלג הזה הזוג האחרון מודח
10/02/2018 | 23:08
208
בלג הבא - הזוג הראשון יחזור למירוץ...
לצפיה ב-'מעניין מה עושים בינתיים 4 הצמדים הפיינליסטים....'
מעניין מה עושים בינתיים 4 הצמדים הפיינליסטים....
10/02/2018 | 22:36
1
292
יש מצב שההפקה הטיסה אותם לוילה ביוון שינוחו וינפשו?
לצפיה ב-' גדול!!'
גדול!!
10/02/2018 | 22:39
66
לצפיה ב-'איזה מביך בשבילן הקטע על השטיח של רון שחר '
איזה מביך בשבילן הקטע על השטיח של רון שחר
10/02/2018 | 23:06
2
156
לצפיה ב-'דווקא הוא היה נחמד... '
דווקא הוא היה נחמד...
11/02/2018 | 00:08
1
199
הני ואביבית זוג ממש חביב!
לצפיה ב-'הן ממש חמודות.'
הן ממש חמודות.
11/02/2018 | 01:43
76
לצפיה ב-'תגידו, זה רק אני או שהפרק (לג) הזה היה *ממש* מיותר?'
תגידו, זה רק אני או שהפרק (לג) הזה היה *ממש* מיותר?
10/02/2018 | 23:10
3
221
הרי אם בפרק הבא הזוג שיגיע ראשון יזכה לחזור למשחק, אז בשביל מה בעצם היה את הלג הזה??
לא ממש ברור לי....
לצפיה ב-'בשביל לעשות קופה מפרסומות על עוד פרק. כל הפיאסקו הזה מיותר'
בשביל לעשות קופה מפרסומות על עוד פרק. כל הפיאסקו הזה מיותר
11/02/2018 | 00:40
2
182
יכלו לחסוך את העיכוב המיותר הזה במירוץולהגיד לרגב והלן שזו נקודה שנייה ללא הדחה ושהם חוזוזרים למירוץ. כי הרי הם אלה שמובילים ויחזרו למירוץ, אז למה כל הפיאסקו המיותר הזה?
לצפיה ב-'נכון! הם באמת יכלו לומר להם את זה....'
נכון! הם באמת יכלו לומר להם את זה....
11/02/2018 | 01:35
1
217
אם היו מוותרים על הלג הזה - הם היו חוזרים למירוץ.
ולכן זה נכון...

באמת מיותר
לצפיה ב-'ואם זוג אחר יחזור?'
ואם זוג אחר יחזור?
11/02/2018 | 14:55
121
אז טרפו מחדש את כל הקלפים ויצרו נקודה ללא הדחה שבה לא ידוע מראש איזה זוג יעלה.
לצפיה ב-'וואי'
וואי
11/02/2018 | 01:56
183
אני ממש רוצה שנטע ואחיה יקחו או דניאל ואליהו.

בעבר גם תמכתי בטוהר ואוולין אבל לא אהבתי מה שהם אמרו על הבנים בפרק הקודם. הם לא אוהבים או התחברו לרגב והלן ולכן לא רוצים אותם במשחק, תמיד יש אנשים שלא באים בטוב לאנשים אחרים.

וההצבעה לבנות הייתה טעות אסטרטגית, היה עדיף הם להצביע לאחים,  עם זאת אני לא חושבת שנהגו בצביעות אלא שלא חשבו לפני שהצביעו להם.

נראה לי שרגב והלן יחזרו אם זה קורה אז ממש טיפשי כל האי ביוון.
לצפיה ב-'מהלך מיותר'
מהלך מיותר
11/02/2018 | 06:42
1
174
הפרק היה מיותר,
המשימות היו מיותרות,
כל המהלך היה מיותר.
אם ההפקה כל כך רוצה לשמור על הלן ורגב היתה עושה נקודת הדחה ללא הדחה.
וזהו
ואם בסופו של מהלך, כל אחד מהזוגות שאינו רגב והלן יזכו לחזור למירוץ, הרי שזה יהיה מבורך.

לצפיה ב-' מסכים לגמרי '
מסכים לגמרי
11/02/2018 | 12:43
77
מרות שהייתי שמח אם הלן ורגב היו חוזרים...

עם זוג אחר זה גם היה נחמד כי זה יכול היה להיות יותר מעניין
לצפיה ב-'ה"אם החליטו להחזיר את הלן ורגב" מגוחך לחלוטין'
ה"אם החליטו להחזיר את הלן ורגב" מגוחך לחלוטין
11/02/2018 | 09:20
4
211

א. כל הסיפר הזה של "אי המתים" תוכנן מראש בארץ, עוד לפני שידעו מי ישתתף בו.

ב. זה שהלן ורגב מובילים בלג הראשון לא אומר שום דבר על ההמשך. הסיוט שלי זה שמייתר ועדי יצליחו איכשהו לעקוץ את הלן ורגב.

יכול להיות שמבין הזוגות שנשארו בפועל יש להפקה אינטרס להחזיר זוג כזה או אחר, אבל כמו שכתבתי בעבר - אני לא מאלה שמאמינים שלהפקה יש העדפה מיוחדת לקדם זוג כזה או אחר.

אני כן מאמין שמאחרי הקלעים כל הזוגות מקבלים סיוע כלשהו פה ושם, וזאת במקרים מסויימים על פי הצורך. חלק מזה זולג לשידור עצמו, כמו במקרים מסויימים עם הכבאי והשוטר. חלק מזה אפשר להסיק במרומז, כמו עניין השטיח של אן וירדן שלמרות שהוכחה מובהקת לא זלגה לשידור עצמו - לי אין ספק שהן לא הצליחו להרים את השטיח בעצמן. יכול להיות שגם טוהר ואוולין כשאיבדו את הפתק נאמר להם השם של התחנה שהם צריכים להגיע.

מאמין שבמקרים האלה הסיוע נעשה בעיקר כדי למנוע מצב שבו זוג לא יגיע ל - dead end שיכול לתקוע את הלג הרבה מעבר למה שתוכנן, או משיקולים אחרים.

בדיעבד, אחרי הפרק המעצבן של יום רביעי שסתם טחן מים, הפרק הזה דוקא היה סבבה לי לגמרי, חוץ ממספר הפרסומות הבלתי נתפס שטחנו שם. התחלנו לצפות 40 דקות יותר מאוחר, זה בדרך כלל מספיק, והפעם הגענו בכל זאת לשידור הישיר.

אבל מעבר לזה - המשימות היו סבירות. הדינמיקה עבדה נחמד. היה נחמד לראות את השיפור של הפקחיות. אפילו שעפו, הן הגיעו למשימות ב-vibe הרבה יותר טוב מאשר במירוץ עצמו. היה נחמד לראות זוג שעף ראשון בכל זאת מוכיח שהם לא פארשים לגמרי. הפסנתרנים נותרו כפי שהיו: טובים במשימות שדורשות מאמץ מנטאלי או שיווי משקל, אבל עם עקומת למידה בעייתית במשימות האקסטרים. ככה בדיוק אני זוכר אותם: מתחילים רע אבל לומדים תוך כדי משימה. לא יספיק להם הפעם.

הזוג שהיה ונותר מעצבן בעיניי הם מיתר ועדי. לא מסוגל להכיל את ההתלהבות העצמית שלהם מעצמם. מקווה מאד שלא יצליחו לחזור זה יהיה בעיניי סיוט.

עם רגב והלן אין לי בעיה שיחזרו, משרת גם את המטרות שלי ב"עצור" - בהנחה שיהיה כזה, אבל לחלוטין לא שם עליהם את כל הז'טונים כמו שרוב הכותבים בפוסט הזה החליטו כבר להכתיר אותם סופית. זה בכל זאת המירוץ למיליון, ועד שלא מגיעים לשטיח - שום דבר לא סגור.
לצפיה ב-'לא איכפת לי שהלן ורגב יחזרו, נהפוכו זה יוכיח לבנים שהם טעו'
לא איכפת לי שהלן ורגב יחזרו, נהפוכו זה יוכיח לבנים שהם טעו
11/02/2018 | 10:12
3
172
אסטרטגית ולא לקחו בחשבון את ההשלכות של בגידתם בבנות שהן היחידות שלא היו שמות להם עצור לעולם. אבל דחיל רבאק, בשביל מה כל הסימפוזיון המיותר הזה של ההפקה אם יכלו פשוט להודיע להלן ורגב שזו הנקודה השנייה במירוץ ללא הדחה שנקבעה מראש ולכן הם לא מודחים, בדיוק כפי שעשו עם נטע ועומר. הרי אף אחד מלבד ההפקה לא יכול לדעת אם זו אכן נקודה ללא הדחה שנקבעה מראש או נקבעה לפי אינטרסים וצרכים של ההפקה במהלך המירוץ עצמו....
לצפיה ב-'הם לא רוצים לקדם זוג כזה או אחר '
הם לא רוצים לקדם זוג כזה או אחר
11/02/2018 | 13:43
1
128
הם פשוט רוצים למשוך את התוכנית , לסחוט ממנה  את המיץ
ככל שהתוכנית ארוכה יותר ככה הם מרוויחים עליה יותר כסף
לצפיה ב-'ברור, אתה לא צריך לספר לי את זה, אני יודע'
ברור, אתה לא צריך לספר לי את זה, אני יודע
11/02/2018 | 20:11
34
לצפיה ב-'יכלו פשוט להודיע להלן ורגב שזו הנקודה השנייה במירוץ ללא הדחה'
יכלו פשוט להודיע להלן ורגב שזו הנקודה השנייה במירוץ ללא הדחה
11/02/2018 | 14:21
102
אפשר הרבה דברים אבל החליטו שבמקום לעשות נקודה ללא הדחה שבה מי שמגיע אחרון חוזר, עושים תחרות משנה בין צוותים שהודחו ומחזירים אחד מהם.

מה היתרון בשיטה הזו?
א. רשת מרוויחה עוד כמה פרקים = מכניסה לקופה שלה יותר כסף
ב. צופים שהתבאסו שזוג שרצו לראות בגמר עף מגלים עניין מחודש בתחרות
ג. לא יודעים מראש מי הזוג שיחזור ולכן זה מוסיף אלמנט של מתח מחודש.

לצפיה ב-'פראייר מי שראה את הפרק'
פראייר מי שראה את הפרק
11/02/2018 | 12:48
145
תעירו אותי שיגמר הסיוט הזה 
לצפיה ב-'כרגע כמחאה אני לא צופה בפרק'
כרגע כמחאה אני לא צופה בפרק
11/02/2018 | 15:12
1
123
וגם לא אצפה בפרק הבא.
ממש מעצבן אותי כל הסיפור הזה.
זה ממש זלזול ומריחה באמת מיותרת.

נראה אם אחזיק מעמד.
לצפיה ב-'לא חושבת ש״התרגיל״הזה הוא במקום'
לא חושבת ש״התרגיל״הזה הוא במקום
11/02/2018 | 17:33
136
במקום נקודת סיום ללא הדחה. נראה לי שנקבל עוד גם את זה.
3 פרקים רווח להפקה לפרסומות.

לצפיה ב-'פרק 31 - החוקים מתנפצים'
פרק 31 - החוקים מתנפצים
07/02/2018 | 18:15
64
1257
בשיא המירוץ למיליון, מחכה הפתעה לארבעת הזוגות הנותרים.
לראשונה בהיסטוריה של המשחק, החוקים משתנים. איזו הפתעה מחכה להם?
המשך>>
בשיא המירוץ למיליון, מחכה הפתעה לארבעת הזוגות הנותרים.
לראשונה בהיסטוריה של המשחק, החוקים משתנים. איזו הפתעה מחכה להם?
לצפיה ב-'איך ״רשת״ מצליחה להרוס כל פורמט שיהא נוגעת בו?'
איך ״רשת״ מצליחה להרוס כל פורמט שיהא נוגעת בו?
08/02/2018 | 05:48
2
135
לצפיה ב-'ממש ככה! בושה, חרפה וחוצפה! אני מצביעה בשלט, זהו!'
ממש ככה! בושה, חרפה וחוצפה! אני מצביעה בשלט, זהו!
08/02/2018 | 17:41
147
זלזול בצופים וגם זלזול ברביעיה שהגיעה לגמר.

לצפיה ב-'אני היחיד שלא מתלונן מזה?'
אני היחיד שלא מתלונן מזה?
08/02/2018 | 19:56
168
כנראה בגלל שרגב הוא האהוב עלי ואני ממש מקווה שהוא יצליח לחזור למירוץ.
לצפיה ב-'פרק כפול ענק של TAR 30 , עונה מצויינת '
פרק כפול ענק של TAR 30 , עונה מצויינת
08/02/2018 | 12:35
2
130
לא רק החלפת זוגות בין הצמדים, גם דאבל יו-טרן ורכיבת סוסים וג'יפים בספארי.
זהו. נגמרה החלפת הזוגות והם חזרו לצמדים הטבעיים שלהם, מסתבר שזה היה רק לצורך משימת הספארי שבסופה לא היתה הדחה אלא המשיכו לשעה השנייה שבסופה הודח הצמד שהגיע אחרון, ולשמחתי אף אחד מהפייבוריטים שלי. וגם בשבוע הבא יש עוד פרק כפול ומלא הפתעות של 5 הצמדים הפיינליסטים שנותרו במירוץ.
לצפיה ב-'איך קבעו מי יחליף את מי?'
איך קבעו מי יחליף את מי?
12/02/2018 | 14:10
1
13
לצפיה ב-'מי שהגיעו במקומות הראשונים בלג בחרו עם מי הם רוצים להתחלף'
מי שהגיעו במקומות הראשונים בלג בחרו עם מי הם רוצים להתחלף
13/02/2018 | 17:51
12
וכו'....
לצפיה ב-'מישהו צריך לערוך תקציר מהקטעים של עומר ונטע'
מישהו צריך לערוך תקציר מהקטעים של עומר ונטע
06/02/2018 | 18:54
4
251
אין פרק שהם לא מביאים יציאות לפנתאון.

נטע: עומר איו לי מושג אני לא רואה כלום
עומר: שאלוהים יציל אותי נטע תרימי את העיניים תחפשי את הקוד
נטע: הנה מצאתי.
עומר: מה הקוד
נטע: 9999
עומר: אוקיי רגע.... ננסה... אה. לא. צריך רק שלוש ספרות אז זה לא זה.

כאילו... לא קראתם לפני חמש דקות שאמורה להיות שאלה?

פרק לפני זה.
כל הזוגות קרועים מדמעות על המשפחה שלהם.
עומר: תגיד האוטו כבר יצא לי מהמוסך?
יש לך חמש דקות לדבר עם המשפחה שלא ראית חודש ועל זה אתה מבזבז את הזמן.
גזור לחלוטין.

האמת שלאורך כל המירוץ היתה לי את התקווה שנטע ועומר יצליחו למשוך עד הגמר, כי הם פשוט מצחיקים ורציתי שיישארו כמה שיותר. לגמר לא האמנתי שיגיעו עם כל התאקלים שלהם אז לפחות קיוויתי שיגיעו עד הגמר.

ככל שחולפת העונה אני כבר מקווה שהם יהיה ב-גמר. וגם אם יקחו את הגמר זה יהיה מאד משמח. הם זוג מגניב, שבאו באמת בשביל הכיף, לא נראה לי שהם עצמם האמינו שיגיעו כל כך רחוק, והצליחו גם לא להשתרבב לקנוניות בין הזוגות. מבחינתי - שייקחו.

לצפיה ב-'לגמרי. בהתחלה קיויתי שימשיכו כמה שיותר בגלל שהם הכי משעשעים'
לגמרי. בהתחלה קיויתי שימשיכו כמה שיותר בגלל שהם הכי משעשעים
07/02/2018 | 12:56
170
אותי. עכשיו ממש בא לי שיגיעו לגמר.
יש משהו כל כך כיפי בלראות אנשים אותנטים לחלוטין. שום משחק.
והכי כיף שהם משעשעים כל כך וללא טיפת רוע. מתרחקים מכל האינטריגות.
אני אשמח לראות אותם בגמר.
לצפיה ב-'עומר ונטע'
עומר ונטע
07/02/2018 | 13:52
180
נזכרתי שכבר כתבתי עליהם

לצפיה ב-'אם תקרא את תגובותיי לאורך העונה תמצא מלא קטעים של נטע'
אם תקרא את תגובותיי לאורך העונה תמצא מלא קטעים של נטע
07/02/2018 | 14:32
80
לצפיה ב-' לא ממש, רק תקוה'
לא ממש, רק תקוה
07/02/2018 | 15:11
225
אני באמת מאמינה שיש לנטע ולעומר סיכוי לזכות ומאד מקוה שכך אכן יקרה. הם הפייבוריטים שלי, מחכה למוצא פיהם, איתם בצחוקים ובקושי, מאמינה להם. הם כל כך אמיתיים ומתוקים, והמסר שלהם -  למרות שיש קשיים, הקשר שנקרא "אחים" הוא מעל הכל ועם רצון, הומור ואהבה, הכל מסתדר ולטובה.
והגיע הזמן שיזכו אחים. חברים - היה, חברות - היה, בעל ואשה - היה, אב ובן - היה. 
לצפיה ב-'פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)'
פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)
05/02/2018 | 18:37
10
248
הערב אנו מגיעים לנקודת סיום דרמטית במיוחד במירוץ למיליון.
מי יודח הערב בהדחה הגדולה מכולן?
לצפיה ב-'הוא ישודר בשעה 21:00 ברשת (עד 21:20)....'
הוא ישודר בשעה 21:00 ברשת (עד 21:20)....
05/02/2018 | 18:43
2
161
נראה לי שעשו את זה (את החלק הקצר הזה של הפרק) כדי שנראה את התוכנית שאחרי...
הרי הפרק של מוצ"ש נגמר 20 דקות קודם ובמקומו שודר חלק של דה-וול...
סוג של טריק שיווקי

צפייה מהנה
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי הערב מתחיל רשמית השעשועון הקיר עם צביקה הדר'
לפי מה שהבנתי הערב מתחיל רשמית השעשועון הקיר עם צביקה הדר
05/02/2018 | 18:47
1
80
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 19:11
26
לצפיה ב-'ההימור שלי '
ההימור שלי
05/02/2018 | 18:46
390
רגב והלן. ראשונים על השטיח בגלל שכששניים רבים השלישי זוכה, נטע ועומר. ולא בזכות יש לאמר. ושני הצמדים האחרונים של טוהר ואוולין ורגב והלן ייאבקו ביניהם על המקום הלפני אחרון. מאוד מקווה שהם לא יגיעו לפני שהשעון של העצור של הבנות יסתיים.
לצפיה ב-'לא יאומן, בדיוק כפי שחזיתי, אפילו סדר ההגעה לפיטסטופ בול.'
לא יאומן, בדיוק כפי שחזיתי, אפילו סדר ההגעה לפיטסטופ בול.
06/02/2018 | 01:10
3
125
לצפיה ב-'לפי החישוב שלי שוב פעם הבנים והבנות יעמדו בעצור...'
לפי החישוב שלי שוב פעם הבנים והבנות יעמדו בעצור...
06/02/2018 | 16:21
2
129
אם אני זוכר נכון
נטע ועומר - שמים לירדן ואן
דניאל ואליהו - מן הסתם ימשיכו לשים לירדן ואן

טוהר ואוולין - שמים לדניאל ואליהו
אן וירדן - מן הסתם ישימו גם כן לדניאל ואליהו

אז יש לנו שני זוגות שעומדים בעצור עם שני קולות כל אחד. אם זה נכון אז הבנים שוב פעם יעמדו עם הבנות בעצור...

לצפיה ב-'יש מצב שעומר ונטע ישימו גם לבנים כי הם יותר איום פיזי עליהם'
יש מצב שעומר ונטע ישימו גם לבנים כי הם יותר איום פיזי עליהם
06/02/2018 | 22:47
1
102
ועכשיו חושבים על גמר ועם מי רוצים להגיע אליו, בניגוד לאת מי אפשר לנצח בשביל להגיע לגמר. כך שעומר ונטע יעדיפו להגיע עם צמד חלש יותר פיזית לגמר מאשר עם הצמד הכי פיזי במירוץ. אתה לא חושב?
לצפיה ב-'בהחלט יש מצב'
בהחלט יש מצב
07/02/2018 | 08:28
87
למרות שעמר ונטע לא מצטיירים כאסטרטגים דגולים. אני בעד בכל מקרה. מעדיף את נטעומר ואת ירדנאן בגמר יחד עם טוהר ואוולין והבנים בחוץ.

אם זכור לי משנים קודמות לפני הגמר בדרך כלל יש משימת מזל/נברנות שזה לא הצד החזק של טוהר ואוולין. בסוף עוד נקבל גמר של הבנות נגד הבנים ועומר ונטע באמצע
לצפיה ב-'מצחיק '
מצחיק
06/02/2018 | 01:49
1
285
מצחיק שרגב והלן עפו דווקא בלג שאף אחד לא שם להם עצור, כולל הבנים. אולי אם היה להם עצור הם היו משקיעים יותר מרוב עצבים, כמו שעשו אן וירדן, שהעצור הזה נתן להן דרייב וגרם להן להתעורר ולתת 1000% בכדי לא להיות מודחות. ובגלל זה אפילו עם העצור הן הגיעו ראשונות, למרות שבלי העצור הן סוף סוף יכלו להגיע ראשונות לרון שחר.
לצפיה ב-'כנראה שהעצור נתן להם את הדרייב....'
כנראה שהעצור נתן להם את הדרייב....
07/02/2018 | 12:57
32
לצפיה ב-'מה יהיה בפרק הבא?'
מה יהיה בפרק הבא?
06/02/2018 | 00:43
12
295
מישהו יודע מה יקרה בפרק הבא ביום רביעי?
האם יחזירו את רגב והלן? (בד"כ בתוכנית של גיא לרר, הוא מראיין את המודחים
והפעם לא ראינו אצלו מודחים כמו אז כש-מור ומור היו מודחות)...
האם יהיו החלפת זוגות?
לצפיה ב-'לא יחזירו, מחזירים רק בערב ההדחה עצמו.'
לא יחזירו, מחזירים רק בערב ההדחה עצמו.
06/02/2018 | 01:57
6
320
וגם לא נראה לי שבשלבים כאלה מתקדמים, רגע לפני הגמר, יעשו חילופי זוגות, למרות שיהיה מצחיק אם זה יקרה. מה שנראה לי שיקרה זה שההפקה תודיע להם שלראשונה בתולדות המירוץ הישראלי החוקים משתנים ורק שני צמדים עולים לגמר. זה הדבר היחיד שיכול לגרום להם לשוק כמו שראינו בפרומו של הפרק הבא.
לצפיה ב-'אני מקווה אבל לא היה איתם ריאיון הדחה'
אני מקווה אבל לא היה איתם ריאיון הדחה
06/02/2018 | 09:38
5
237
בצנרת , כמו שעשו עם כל הזוגות שהודחו , ממש מעצבן אם יחזירו אותם

לצפיה ב-'אבל הם קיבלו שער בפנאי פלוס'
אבל הם קיבלו שער בפנאי פלוס
06/02/2018 | 10:00
4
166
לצפיה ב-'בעיקרון יש עוד שני יעדים, משהו באמת מוזר'
בעיקרון יש עוד שני יעדים, משהו באמת מוזר
06/02/2018 | 10:20
1
257
למרות שבדרך כלל במירוץ הישראלי לחצי גמר והגמר יש יעד אחד.

הם אומרים שזה משהו שעוד לא היה באף גרסה של המירוץ.
זה מרגיש כמו מזה קליקבייט.
לצפיה ב-'אל תשכח שיש עדיין פיטסטופ נוסף ללא הדחה, כנראה בלג הזה'
אל תשכח שיש עדיין פיטסטופ נוסף ללא הדחה, כנראה בלג הזה
06/02/2018 | 10:25
209
כי אחריו הגמר.
לצפיה ב-'לפני כמה שעות בפייסבוק של המירוץ'
לפני כמה שעות בפייסבוק של המירוץ
06/02/2018 | 20:37
1
202
שואלים שם בסקר , מאיזה זוג היה הכי קשה לכם להיפרד?
וכמובן הרוב רושמים רגב והלן
וזה כאמור יום לפני ה"לראשונה בתולדות המירוץ"
אתה עדיין בטוח שהם לא חוזרים ?
לצפיה ב-'לא חושב, וחוץ מזה לסקר הזה אין שום ערך אם מחזירים צמד מודח'
לא חושב, וחוץ מזה לסקר הזה אין שום ערך אם מחזירים צמד מודח
06/02/2018 | 22:49
119
בגלל שהצילומים הסתיימו מזמן. כך שהצופים לא יכולים לבחור איזה צמד מהמודחים להחזיר גם אם מתכוונים לעשות את זה. רק כשמדובר בשידור חי, כמו למשל בפח הגדול, אפשר לתת לצופים לבחור.
לצפיה ב-'שני היעדים האחרונים במירוץ לפי מה שפורסם '
שני היעדים האחרונים במירוץ לפי מה שפורסם
06/02/2018 | 10:45
2
329
מקירגיזסטן הצמדים הנותרים במירוץ יטוסו לשווייץ.

ומשווייץ הצמדים הנותרים במירוץ יטוסו לתאילנד. שם ייערך הגמר הגדול.

לצפיה ב-'אתה יודע גם שכבר פורסמה רשימת ההדחות וסדר הזוכים? לכאורה'
אתה יודע גם שכבר פורסמה רשימת ההדחות וסדר הזוכים? לכאורה
06/02/2018 | 11:33
1
185
לצפיה ב-'לא. אך אם יש כזאת רשימה אני לא רוצה לדעת אותה.'
לא. אך אם יש כזאת רשימה אני לא רוצה לדעת אותה.
06/02/2018 | 12:36
110
לצפיה ב-'מתי הוא ישודר?'
מתי הוא ישודר?
06/02/2018 | 14:43
1
91
לצפיה ב-'הערב'
הערב
07/02/2018 | 10:00
57
לצפיה ב-'הראיון עם הצמד המודח של המירוץ למיליון רגב והלן הוד'
הראיון עם הצמד המודח של המירוץ למיליון רגב והלן הוד
06/02/2018 | 10:29
238
רגב הוד: "המתמודדים במירוץ התאגדו נגדי"

רגב והלן הוד, הזוג שהמתמודדים האחרים ב"המירוץ למיליון" אהבו לשנוא, חושבים שבמקרה שלהם ההדחה כאבה הרבה יותר. בריאיון ל-ynet הם מספרים מדוע הזוגות האחרים הקשו עליהם, מה הם היו עושים אחרת ולמה הם הלכו לטיפול זוגי. "הגעתי למצבים נפשיים מאוד קשים"

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ