לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1145211,452 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !
 
פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !
 
פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את תקנון הפורום תחילה  הפרסום בפורום אסור. הודעות פרסומיות תמחקנה ללא התראה. הודעות על מבצעים, ירידים, מכירות ביתיות וכו' יש לשרשר להודעה הייעודית בימי חמישי. קישורים לבלוגים, כתבות ועדכונים ברשת- יש לשרשר לאשכול "שרשור מקוון" בלבד.     משתתפים בתחרות במסגרת שת"פים מטעם "תפוז"?
רגע לפני, שימו לב לנהלים הבאים:
כל גולש שמשתתף בתחרות מונחה לפעול על פי הכללים הבאים:
• שמירה על התנהלות נעימה בפורום
• שמירה על גילוי נאות וציון ברור כי העלאת הרשומה נעשתה במסגרת תחרות של תפוז.
• פרסום הלינק רק בקהילות בהן הגולש משתתף באופן קבוע
• פרסום הרשומה רק כתגובה לשרשור רלוונטי – שרשור המלצות, שרשור  וכו'. אם אין שרשור מתאים – פתיחת שרשור חדש תיעשה רק בתיאום עם מנהל הפורום
• העלאת הקישור פעם אחת בלבד.
• סטייה מכללים אלו או הפרעה להתנהלות הפורום, עלולה להביא לפסילת המשתתף מהתחרות  (נוסף על מחיקת הודעתו וחסימה מהפורום בו הפר את הכללים)

בהצלחה!
המשך >>

לצפיה ב-'חייבת לשתף אתכן שהרבה מהכביסות שעשיתי בעבר ממש הייתי '
חייבת לשתף אתכן שהרבה מהכביסות שעשיתי בעבר ממש הייתי
20/06/2018 | 12:11
2
43
מתבאסת מאיך שהבגדים היו יוצאים אחרי כביסה. קרה לכן גם? תמיד יוצא מקומט וקשה. לאחרונה ניסיתי את הוולייט והוא מעולה. שילבו בו קראטין (כמו בשיער) שעוזר לשמירה על סיבי הבד והבגדים יוצאים רכים יותר אני אפילו לא צריכה להשתמש במרכך. חוסך לי המון ריצות לניקוי יבש אז הייתי חייבת לשתף :)
לצפיה ב-' פרסומת ולא הכי מוצלחת. '
פרסומת ולא הכי מוצלחת.
21/06/2018 | 21:37
1
9
לצפיה ב-'חחח.. אני שמחה על הקרדיט אבל זה לא :) תודה בכל מקרה ...'
חחח.. אני שמחה על הקרדיט אבל זה לא :) תודה בכל מקרה ...
25/06/2018 | 14:59
לצפיה ב-'יהלומים'
יהלומים
09/06/2018 | 12:01
3
58
גילוי נאות ביהלומים – חשיבות קוטר היהלום,סוג הפגמים וצבע היהלום

לאחרונה הגיעה אלי בקשת ייעוץ לקניית יהלום. על פניו היה מדובר ביהלום איכותי הנושא תעודה של GIA – המכון הגמולוגי האמריקאי הנחשב למוביל בעולם. הממצאים בתעודה היו בדלהלן :
צבע היהלום  F – לבן גבוה
נקיון היהלום SI-1 – בינוני-טוב
עבודת הליטוש,הצחצוח,הסימטריה EXCELLENT – מצוין
ללא פלואורסנציה
על פניו נראה שמדובר ביהלום איכותי. אולם לא כך הדבר.בבדיקת היהלום עצמו במקביל לבדיקת התעודה התברר ש :
1.קוטר היהלום קטן יחסית למשקלו למרות הציון EXCELLENT או VERY GOOD בתעודה
2.הפגמים ביהלום הם מסוג  גרוע ולא מסחרי למרות שהציון הכללי של הניקיון היה בינוני-טוב SI-1
3.הצבע F לא היה לבן מספיק ונטה יותר לכיוון צבע G.כמו כן התלווה לצבע גוון כסוף דבר הגורם ליהלום להיות לא מסחרי.
כאשר אנו מתייחסים למושג "לא מסחרי "אנו מתכוונים למצב בו לא ניתן לקבל מחיר אמיתי והוגן עבור אותו יהלום באולם המסחר של בורסת היהלומים.
כל סוחר יהלומים יציע מחיר נמוך ממחיר השוק עד 40% הפרש על יהלום מסוג זה.כמו כן יתכן מצב שחלק מהסוחרים לא ירצו לרכוש יהלום זה בשום מחיר בשל הקושי לשווקו.
יהלומים מסוג זה נרכשים בהנחה גדולה ע"י חנויות תכשיטים המוכרים אותו לצרכן הפרטי וזאת מבלי ליידע את הצרכן בדבר הבעיתיות של היהלום.

חשיבות הקוטר ביהלום
ככלל: קוטר היהלום הוא הבסיס לקביעת כל הפרמטרים של היהלום.
        לכל משקל יהלום יש קוטר אידאלי
       קוטר אידאלי ממכסם את החזר האור של היהלום
       קוטר אידאלי נותן ליהלום את הקפו האמיתי מבחינת מראהו בתוך התכשיט
כאשר קוטר היהלום אינו אידאלי היהלום מחזיר פחות אור- פחות נוצץ.
ככל שציון עבודת הליטוש גבוה יותר – טווח הסטיה מהקוטר האידאלי נמוך יותר והיהלום זוהר יותר.
דוגמא: בציון  CUT-EXCELLENT סטיית הקוטר מהקוטר האידאלי קטנה יותר מאשר ב CUT- VERY GOOD
סטיית הקוטר יכולה להיות כלפי מעלה – קוטר גדול מידי = יהלום שטוח שמאבד חלק ניכר מהחזר האור שלו
או לחילופין יהלום עם קוטר קטן ביחס למשקל המאבד אף הוא חלק ניכר ההחזר האור וגרוע מכך גם נראה ויזואלית קטן בטבעת יחסית למשקלו.במילים אחרות אם קונים יהלום של 0.5 קרט שנראה בטבעת כמו יהלום של 0.45 .מדובר בהפסד כספי לא מבוטל .סטיית קוטר גדולה הופכת את היהלום ללא מסחרי.

חשיבות סוגי הפגמים ביהלום
ביהלום יש 38 סוגי פגמים. מהם 18 חיצוניים ו-20 פנימיים.
מתוך 38 הפגמים 4 חיצוניים ו-5 פנימיים נחשבים לפגמים מסחריים ואלו 29 הפגמים האחרים נחשבים ללא מסחריים ובחלקם יש צורך לתקן את היהלום על מנת לתת לו ערך מסחרי.
מסקנה: אין להסתפק בציון הניקיון הכולל שרשום בתעודה של GIA.חשוב לבדוק את סוג הפגם,גודלו,מיקומו,צבעו,את הברק שלו וכמובן האם הוא נכלל ב-9 הפגמים המסחריים.

חשיבות בדיקת הצבע ביהלום
כאשר אנו בודקים פיזית את צבע היהלום חשוב מאד שדרגת הצבע שרשומה בתעודת GIA תשקף בצורה נאותה את צבע היהלום הנראה לעין.
לדוגמא:ביהלום שנבדק היה רשום צבע F שהינו לבן גבוה.
ככלל: אין הגדרת צבע מוחלטת ב  . GIA לכל צבע יש טווח מינימלי ומכסימלי. אי לכך יכול להווצר מצב שצבע F יהיה קרוב יותר ל-G (נמוך יותר או צהבהב יותר) או לחילופין קרוב יותר ל-E (צבע לבן יותר). יש הבדל משמעותי במחיר.אם הצבע הוא לכיוון G ורשום F בתעודה מובן שהיהלום פחות מסחרי ומחירו יורד.
בבדיקה שערכנו התברר שנוסף על העובדה שצבעו של היהלום נטה ל-G היה ביהלום גוון אפור כסוף דבר הגורם ליהלום להפוך ללא מסחרי.
מסקנה:יש לבדוק את צבע היהלום בפועל ולא להסתמך על תעודת GIA בלבד

סיכום: למרות ממצאים שנראים טוב בתעודה של GIA. יש לבדוק פיזית את היהלום ולודא שהממצאים משקפים נכונה את ממצאי התעודה.לעיתים הממצאים הפיזיים ביהלום גרועים יותר ממה שנרשם בתעודה והם הופכים את היהלום ללא מסחרי. בעגה המקצועית יהלומים אלו נקראים "פיספוסי GIA".יהלומים אלו נמכרים במחירים זולים יותר לחנויות או לצרכנים תוך כדי התעלמות מוחלטת וחוסר גילוי נאות במה שקשור לטיבו וערכו של היהלום.
אי לכך אני ממליץ לקנות יהלום אך ורק מחבר בורסת היהלומים הנושא תג לבן+מלבן כחול+תמונה+כיתובית "חבר בורסה" .נושא תג זה כפוף לתקנון מחמיר המגן עליכם ומחייב אותו למסור פרטים אמיתיים בכל מה שקשור ליהלום.
קנייה מהנה ומזל טוב

יעקב פוגל – חבר בורסת היהלומים
מכירה יבוא ויצוא של יהלומים תכשיטים טבעות אירוסין-  יעוץ  חינם
טל.      0543978160      03-6130028
CARAT3@GMAIL.COM
WWW.FOGEL-DIAMONDS.CO.IL

לצפיה ב-'איך בודקים שזה לא יהלומי דמים?'
איך בודקים שזה לא יהלומי דמים?
12/06/2018 | 09:19
2
15
לצפיה ב-'יהלומי דמים-איך בודקים'
יהלומי דמים-איך בודקים
12/06/2018 | 14:27
1
46
שלום
יש הליך שנקרא "הליך קימברלי"
ההליך מסביר בדיוק איך זה נבדק
אפשר להכנס לוויקיפדיה ולראות
לצפיה ב-'חיפשתי ברשת'
חיפשתי ברשת
12/06/2018 | 19:10
35
 
 
הביקורת על תהליך קימברלי
חברי ארגון קימברלי מעידים כי בתקופת זמן קצרה הצליח ארגונם לגרום לשינוי גדול מאד בקרב רבים בעולם. מומחים ליהלומים סבורים כי כיום בעקבות יצירת תהליך קימברלי, רק אחוז אחד מכלל היהלומים המשווקים בעולם הם יהלומי דמים, זאת לעומת 15% ב-1990. נציגי הארגון טוענים כי התהליך הצליח לעזור לייצוב מדינות חלשות ופיתוח כלכלתן, על ידי הפיכת ענף היהלומים לרווחי ומפוקח. יחד עם זאת, יוזמת קימברלי נתקלה כבר עם הקמתה במספר קשיים. הקושי המהותי ביותר נוצר עקב הדרישה לקיים מסחר ביהלומים אך ורק בין המדינות החברות בארגון. על אף שדרישה זו הייתה הגיונית מבחינה רגולטורית, מבחינה פרקטית טענו מומחים שעסקו בנושא כי דרישה זו מפירה בצורה בוטה את כללי "אמנת המסחר הבינלאומית" (GATT) ויוצרת אפליה בין מדינות. בעיה זו נפתרה כאשר אישר האו"ם אפליה זו, עקב היותו של מסחר היהלומים עניין הומניטארי. קושי נוסף שתהליך קימברלי נתקל בו הוא חוסר הנחיות או חוקים ברורים לגבי חקיקה בנושא היהלומים בתוך המדינות החברות, כל מדינה אחראית על יצירת תקן לתהליכים העוברים היהלומים הגולמיים בשטחה. מדינות רבות החברות בתהליך קימברלי ממשיכות להפר את החוק ולסחור ביהלומי דמים, במקביל להעלמת העין של תעשיית היהלומים.
ברמת הביצוע מתגלות בעיות נוספות.
סוחרי היהלומים בעולם טוענים כי לאחר שבשנים האחרונות נחתמו הסכמי שלום בין ממשלות אפריקאיות לארגוני גרילה שעשו שימוש ביהלומי דמים למימון פעולתם, הפך תהליך קימברלי למיותר ורק מקשה על המסחר בתחום. בעיה נוספת שמתגלה היא שבתעודה שמתלווה לכל יהלום גלם מצוינת המדינה ממנה מגיע היהלום, אך לא קיים פירוט לגבי המכרה הספציפי ממנו הוא נכרה. בעיה זו מאפשרת בקלות רבה לקבוצות מורדים וכורים לא חוקיים לשלב יהלומים לא חוקיים בחוקיים ולהמשיך להחזיק מכרות יהלומים באפריקה, במצב כזה בלתי אפשרי לאתר את מקור היהלום ולברר את חוקיותו.
כמו כן, השוק השחור שבו מוברחים יהלומים פורח מאז החל תהליך קימברלי, אך עדיין לא נמצאה דרך להילחם בו: יוזמי התהליך לא לקחו בחשבון כי במדינות אשר בהן מופקים יהלומי הדמים, לעיתים קרובות, קבוצות הפשע והמורדים עשירים וחזקים יותר מן הממשלה המכהנת אשר נאלצת להיכנע לדרישותיהם בנושא.
ארגון Global Witness, אשר היה בין הראשונים שהעלה את הקשר בין יהלומים להימשכות הקונפליקט במדינות אפריקה, והיה מהמקימים של תהליך קימברלי, אולם פרש בדצמבר 2011 מתהליך קימברלי. הסיבות שניתנו לכך הן, שתהליך קימברלי נכשל בטיפול במסחר ביהלומי דמים אשר נכרו בחוף השנהב, הפרת החוקים בוונצואלה, וכריית יהלומים תחת אלימות השלטון בזימבבואה[10].
 
 
 
לצפיה ב-'האם השמלה הזאת מתאימה לחתונה לדעתכן?'
האם השמלה הזאת מתאימה לחתונה לדעתכן?
07/06/2018 | 18:49
1
130
אין קוד לבוש. החתונה תתקיים באולם בת״א. אם כן, מה לנעול איתה? חשבתי על סנדלים בצבע ורוד פוקסיה או לחילופין בצבע כסף (היות ובשמלה יש חוטים כאלה מטאליים בצבע כסף).  תודה רבה.
לצפיה ב-'חמוד אבל לפחות בתמונה נראה קצת מפואר מידי'
חמוד אבל לפחות בתמונה נראה קצת מפואר מידי
20/06/2018 | 12:06
17
אם זה קצר אז יכול להראות יותר קז'ואל
 
לצפיה ב-'מכירת מעיל בניו יורק לחנות יד 2'
מכירת מעיל בניו יורק לחנות יד 2
05/06/2018 | 07:18
2
55
היי לכם, 
בספטמבר אהייה בניויורק. יש לי מעיל נשים מצמר וקשמיר, שחור קלאסי ארוך של מותג לונדוני שבקושי נלבש. בארץ אין לי מה לעשות איתו ולא מצאתי חנות יד 2 שרוצה אותו או מוכנה לשלם עבורו מחיר הוגן אלא ממש "אגורות". והוא עלה 750 שח.
אני תוהה אם יש חנויות יד 2 בניו יורק שיקנו ממני את המעיל. זה יותר יתאים למז"א שם.
זה כדאי? אפשרי?
מכירים חנות פוטנציאלית שם שכזו?
תודה.
לצפיה ב-'אני לא מכירה חנות כזאת'
אני לא מכירה חנות כזאת
06/06/2018 | 10:42
46
הייתי מחפשת בגוגל יד 2 בניו יורק, מנסה ליצור קשר עם החנויות ואולי גם עם הבלוגריות/כותבות הכתבות.
נסי לשאול גם בפורום ישראלים בארצות הברית.
 
בהצלחה :)
לצפיה ב-'יש שם מלא חנויות יד שניה'
יש שם מלא חנויות יד שניה
20/06/2018 | 12:08
9
מספיק שאת מסתובבת בסוהו את מוצאת מלא. הבעיה היא שלדעתי הם נותנים זיכוי לחנות לא ממש כסף לפי מה שאני יודעת
לצפיה ב-'שאלה אופנתית - היסטורית משהו'
שאלה אופנתית - היסטורית משהו
03/06/2018 | 16:55
2
84
חברים שלומות,
גיבורת הסיפור שלי - ילדה שגדלה באירופה בשנות השלושים של המאה שעברה - מספרת שהיו לה שמלות בצבע בריק.
שתי שאלות לי - מהו צבע בריק?
האם באירופה של שנות השלושים היה נהוג ללבוש בגדים בצבע בריק?

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'צבע בריק Brick'
צבע בריק Brick
04/06/2018 | 13:27
1
177
 
כמו הלבנים המסורתיות
מודה שאני לא יודעת מה היתה האופנה בזמנים ההם, אבל נשמע כמו משהו הגיוני..
לצפיה ב-'תודה רבה מאוחרת....'
תודה רבה מאוחרת....
04/06/2018 | 20:17
47
לכל המשיבים החרוצים
ליל מנוחה
לצפיה ב-'שמלת הכלה של קורל סימנוביץ'
שמלת הכלה של קורל סימנוביץ
03/06/2018 | 11:01
3
185
מצד אחד- כן נפוחה ודרמתית
מצד שני - קורל משדרת נוחות וסגנון של "זרקתי על עצמי משהו" (למרות שזה ממש לא נכון). אבל משהו בשלווה והנינוחות שהיא משדרת. חיוך נקי מאיפור ושיער פזור. 
יכול להיות שאם מישהי אחרת היתה שמה את השמלה זה היה נראה מוגזם וכבד.
מה אתם אומרים? 
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
03/06/2018 | 13:35
1
82
אני חושבת שהחלק העליון של השמלה יפה מאוד, עדכני ומחמיא.
החלק התחתון אכן קצת יותר מידי, אבל נראה נונשלנטי עליה, בעיקר בגלל האיפור והשיער.
היא נראית מצויין.
לצפיה ב-'אני גם חושבת. הדבר היחיד שהפריע לי קצת זה דווקא הכתפיות'
אני גם חושבת. הדבר היחיד שהפריע לי קצת זה דווקא הכתפיות
20/06/2018 | 12:13
10
שנראה שהן קצת נפולות מידי לדעתי
 
לצפיה ב-'כל אחת רוצה להיות מרקל מייגן'
כל אחת רוצה להיות מרקל מייגן
07/06/2018 | 13:22
53
 
אז הולכים על שמלת סחבה מאחור
 
איפה הילדים שצריכים להרים את העניין ?
לצפיה ב-'קראש, אהבה, הידלקות'
קראש, אהבה, הידלקות
28/05/2018 | 20:17
1
103
נגיד מישהו מסתכל על מישהי כמה שניות (יותר משתיים שלוש שניות) ותוך כדי מחייך (חיוך בלי שיניים), ולמרות שהיא מסתכלת עליו בחזרה, אז הוא ממשיך ולא מזיז את הראש ממבוכה. זה נקרא "לעשות עיניים"?
לצפיה ב-'וזה קשור לפורום אופנה איך? '
וזה קשור לפורום אופנה איך?
29/05/2018 | 12:53
63
בכל מקרה, התשובה היא כן.
לצפיה ב-'בלוג חדש!'
בלוג חדש!
26/05/2018 | 20:55
3
94

היי בנות, מוזמנות להיכנס לבלוג החדש שלי, אופנה ויופי צנועים :)
https://ronibarzel11.wixsite.com/dossa
 
לצפיה ב-'הי רוני, יש/יהיו גם תמונות?'
הי רוני, יש/יהיו גם תמונות?
28/05/2018 | 08:20
2
58
איפה באמת קונים אופנה צנועה שלא נראית מבוגרת ויותר מדי דוסית?
אני - חילונית - צריכה בגד לארוע דתי (לא חרדי למהדרין. רק צנוע יותר).
 
אני יודעת שיש בבני ברק, רח' רבי עקיבא למשל, רק שזה רח' מאוד ארוך ועמוס, ורצוי לדעת קצת יותר במדוייק לאן ללכת.
יש גם מקומות אחרים בסביבה - ר"ג, ת"א?
 
בכל אופן, שיהיה בהצלחה עם הבלוג :)
לצפיה ב-'מתערבת '
מתערבת
29/05/2018 | 12:52
1
80
אופנה צנועה אפשר למצוא בכל מקום.
בעיני לא צריך חנות ייעודית.
כמעא בכל הרשתות הגדולות תוכלי למצוא שמלות/חצאיות ארוכות יותר וחולצות עם שרוול 3/4-ארוך.
 
בהצלחה!
לצפיה ב-'משום מה אני לא מוצאת שמלה "תקנית"'
משום מה אני לא מוצאת שמלה "תקנית"
30/05/2018 | 10:51
49
שעונה לטעם שלי והמבחר של שמלות כאלה הוא מאוד מצומצם.
אני אחכה לקולקציות הבאות ונראה.
 
בכל מקרה, תודה על ההתערבות 
לצפיה ב-'יום ראשון- שבוע '
יום ראשון- שבוע
06/05/2018 | 09:07
1
32
לצפיה ב-'בשבת העפנו עפיפון'
בשבת העפנו עפיפון
06/05/2018 | 09:11
223
לצפיה ב-'נגמר השבוע '
נגמר השבוע
03/05/2018 | 08:39
2
53
מה לובשים?
לצפיה ב-'בשמלת אוהל נוחה במיוחד'
בשמלת אוהל נוחה במיוחד
03/05/2018 | 08:41
1
208
לצפיה ב-'יפה ומקסימה '
יפה ומקסימה
03/05/2018 | 12:46
67
אני היום לא מספיקה להצטלם
בקושי מספיקה לנשום...
שבוע הבא ברבאק!
לצפיה ב-'לבוש ליום רביעי '
לבוש ליום רביעי
02/05/2018 | 10:17
12
21
לצפיה ב-'היום ל"ג בעווומר '
היום ל"ג בעווומר
02/05/2018 | 10:20
3
205
בשמלת הריון שמישהי מהעבודה השאילה לי 
אני דובייייי 
 
לצפיה ב-' אבל דובונית מתוקה '
אבל דובונית מתוקה
02/05/2018 | 10:34
1
81
מתגעגעת
לצפיה ב-'רוזייייי '
רוזייייי
02/05/2018 | 10:55
69
לצפיה ב-'מהממת'
מהממת
02/05/2018 | 17:02
61
 
בחיי, את אחת הנשים היחידות בעולם שנראת זורחת בהריון
ומתאים לך הכדורסל בבטן
לצפיה ב-'לא הצטלמתי השבוע.. אבל '
לא הצטלמתי השבוע.. אבל
02/05/2018 | 10:58
3
191
הכנתי שרשראות!!!
חברה דיגמנה לי
לצפיה ב-''
02/05/2018 | 12:55
65
בא לי לאכול את זה!!!
מרוב שזה מתוק מתוק מתוק
מקסים!
לצפיה ב-' בסוף עוד.....'
בסוף עוד.....
02/05/2018 | 16:01
1
79
בסוף עוד נקנה אקססוריז ותכשיטים מהליין שלך
 
לצפיה ב-'עובדת על זה '
עובדת על זה
02/05/2018 | 16:14
76
תודה אהובה!
לצפיה ב-''
02/05/2018 | 10:58
1
155
לצפיה ב-'NICE!!!'
NICE!!!
02/05/2018 | 17:04
10
לצפיה ב-'וחדשה מאתמול בערב'
וחדשה מאתמול בערב
02/05/2018 | 10:59
1
164
המכירה הראשונה שלי!
לצפיה ב-'|מזל טוב|'
|מזל טוב|
02/05/2018 | 17:04
8
לצפיה ב-'השבוע כמעט תם '
השבוע כמעט תם
25/04/2018 | 09:13
5
73
מה לבשתם/לובשים?
לצפיה ב-'מסתדרת עם מה שיש '
מסתדרת עם מה שיש
25/04/2018 | 09:16
1
198
לצפיה ב-'מה שיש זה מצויין'
מה שיש זה מצויין
26/04/2018 | 10:51
59
נראית מיעולה!
לצפיה ב-'לבשנו, לובשים התלבשנו'
לבשנו, לובשים התלבשנו
26/04/2018 | 10:50
178
לצפיה ב-'תראי שליטה'
תראי שליטה
26/04/2018 | 12:42
81
 
מכנסיי ג'יימי בוי-פריינד (נו סתם לוויס אבל לנשים יש שמות יותר מדליקים)
מכופתרת של Charles Tyrwhitt  עם חפתים (מאחר ואין עדיין חפתים אז משרוול)
 
אני חייב גרביים פושטקיות
 
לצפיה ב-'אתמול להופעה '
אתמול להופעה
29/04/2018 | 20:47
62
לבשתי שמלת מקסי שחורה עם תחרה בצבע בז׳ במחשוף ומתחתיה טי-שרט :)
לצפיה ב-'Fashion Focus '
Fashion Focus
25/04/2018 | 09:52
18
154
הדמות של שרון מהסדרה המעולה "קטסטרופה".
לפעמים נדמה כאילו הלוקים שלה הם בעצמם סוג של מיני-קטסטרופה  אבל בדיוק כמו חיי הנישואין שלה - איכשהו זה עובד ונראה מצוין! 
לצפיה ב-' בחתונה'
בחתונה
25/04/2018 | 10:01
169
"מה היא לובשת?"
"סתום"
"מותק את נראית מעולה"
 
לצפיה ב-'בארוחת ערב אצל פראן'
בארוחת ערב אצל פראן
25/04/2018 | 10:16
143
"אני לא יכולה להוריד את המגפונים, כפות הרגליים שלי יתנפחו כ"כ ואני לא אצליח להחזיר אותם"
לצפיה ב-'בבית שלהם בלונדון '
בבית שלהם בלונדון
25/04/2018 | 10:19
108
אני מתה על הבית שלהם ועל החדר שינה! מגניב, נינוח, אקלקטי ואמיתי! כמו האופנה של שרון
לצפיה ב-'אם יש מישהי שיכולה לראות נהדר באוברול ג'ינס'
אם יש מישהי שיכולה לראות נהדר באוברול ג'ינס
25/04/2018 | 10:22
1
101
זו שרון! 
 
והקרדיגן הזה מופיע לכל אורך הסדרה 
לצפיה ב-'עוד כשראיתי את הפרק'
עוד כשראיתי את הפרק
26/04/2018 | 10:56
44
נהייתי אובססיבית ללוק הזה!!
לצפיה ב-'קטסטרופה או לא? '
קטסטרופה או לא?
25/04/2018 | 10:23
1
90
לצפיה ב-'קטסטרופה מושלמת '
קטסטרופה מושלמת
26/04/2018 | 10:57
18
לצפיה ב-'בדייט נייט עם רוב'
בדייט נייט עם רוב
25/04/2018 | 10:26
81
"אני רוצה לשנות את תאריך יום הנישואין שלנו, בוא נשנה את זה ליום שנפגשנו, זוכר?"
"אוי מותק, את נראית כ"כ יפה באור הירח"
"זה החמישה למרץ יא דביל"
 
לצפיה ב-'בעבודה'
בעבודה
25/04/2018 | 10:27
65
המורה הכי מגניבה שיש! 
לצפיה ב-'ביומיום- לעולם לא משעממת'
ביומיום- לעולם לא משעממת
25/04/2018 | 10:30
58
לצפיה ב-'מתה על הזוג הזה! '
מתה על הזוג הזה!
25/04/2018 | 10:36
2
66
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 10:58
41
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 10:59
37
לצפיה ב-'בחו"ל'
בחו"ל
25/04/2018 | 10:38
67
שרון אוהבת לדפוק הופעות כשהיא בחו"ל 
"זה המלון שג'וני דפ התארח בו"
"את יודעת שכן מותק"
"אני יודעת, אני פשוט אוהבת לשמוע את זה שוב ושוב"
לצפיה ב-'זהו - תוסיפו עוד אם יש לכם'
זהו - תוסיפו עוד אם יש לכם
25/04/2018 | 10:43
2
33
לצפיה ב-'פרנקי '
פרנקי
26/04/2018 | 11:00
66
לצפיה ב-'ומוייייייייירן '
ומוייייייייירן
26/04/2018 | 11:01
63
לצפיה ב-'אני מתה על שרון!!!'
אני מתה על שרון!!!
26/04/2018 | 10:52
46
ומתה על איך שהיא מתלבשת
במהלך כל הסדרה פינטזתי על הקרדיגן שלה,
אפילו חיפשתי לקנות אותו אונליין
לצפיה ב-'תגידו מה היתרונות וחסרונות של מברשת החלקה לעומת מחליק קרמי?'
תגידו מה היתרונות וחסרונות של מברשת החלקה לעומת מחליק קרמי?
21/04/2018 | 01:11
5
56
חשוב לציין שזה מיועד לבחור ולא לבחורה. וזה אומר שהשיער עדין יותר ודליל יותר.
השאלה נשאלת בגלל שאמרו לי שיש סכנה עם החלקה כימית ועדיף מחליק במקומה
לצפיה ב-'בתור מתלותלת, אני לא יודעת לעזור לך..'
בתור מתלותלת, אני לא יודעת לעזור לך..
22/04/2018 | 15:05
3
79
בכל מקרה הייתי מציעה להתייעץ בנושא כזה עם בעל מקצוע מתחום הספרות ולא להסתמך על דעות של אנשים
לצפיה ב-'בתור קירח אני הכי מומחה'
בתור קירח אני הכי מומחה
23/04/2018 | 14:06
2
76
 
הכי טוב להחליק מים קרים על הראש.
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 11:12
1
85
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 12:38
36
 
קרחת שולטתתת!!!!1 באייקוניה
לצפיה ב-'הייתי מדרגת כך:'
הייתי מדרגת כך:
30/04/2018 | 18:50
27
בעדיפות ראשונה - החלקה - זבנג אחד ויש שקט לכמה חודשים
עדיפות שניה - מחליק
עדיפות אחרונה - מברשת החלקה - פשוט לא יעיל (לפחות לא מה שלי יצא לנסות)
לצפיה ב-'שאלת לבוש'
שאלת לבוש
17/04/2018 | 13:35
2
136
הי לכולם
אני מוזמנת לארוע יום הולדת בבית פרטי בשעות העערב. גילאי ++40ו 50
מה לובשים?
אם אפשר להמחש בתמונות זה יהיה נפלא
תודה
 
לצפיה ב-'זה מאוד תלוי מה הסגנון שלך'
זה מאוד תלוי מה הסגנון שלך
17/04/2018 | 15:56
91
קשה לתת תמונות בלי לדעת מה את לובשת ביומיום ומה מבנה הגוף שלך..
אבל מהתיאור נשמע כאילו מדובר באירוע מאוד laid back
אני הייתי מגיעה אפילו עם ג'ינס או שמלה קלילה ונוחה.
לא הייתי מפגיזה.
בעיני הכי חשוב שיהיה לך נוח ותוכלי להנות
לצפיה ב-'המחישי'
המחישי
23/04/2018 | 14:06
56
 
ומי אומר למי ראשון שלום ?
לצפיה ב-'שבוע מקוצר'
שבוע מקוצר
17/04/2018 | 14:47
3
20
לצפיה ב-'היום טוטאל לוק- משמיקי'
היום טוטאל לוק- משמיקי
17/04/2018 | 14:50
1
189
הנעליים מטוגו
הטייץ סגול כהה 
יאללה סאלאמת 
לצפיה ב-'יפה יפה יפה!'
יפה יפה יפה!
17/04/2018 | 15:51
50
סופש נעים אהובתי
לצפיה ב-'שוב התעצלתי להצטלם כמו שצריך..'
שוב התעצלתי להצטלם כמו שצריך..
17/04/2018 | 15:50
144
לצפיה ב-'חזרנו לשגרה?? '
חזרנו לשגרה??
10/04/2018 | 10:16
13
63
המון זמן שהיה פה שקט.
מישהו ממשיך להתלבש?
לצפיה ב-'אני בחלקים'
אני בחלקים
10/04/2018 | 11:08
7
241
לצפיה ב-'מהיכן החולצה? '
מהיכן החולצה?
10/04/2018 | 18:42
3
84
מהממת...חובה שיהיה לי גם בארון
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/04/2018 | 10:47
101
זו שמלה/טוניקה.
אני חושבת שקניתי בקסטרו אבל זה היה די מזמן..
אנסה למצוא לינק למשהו דומה עוד מעט
לצפיה ב-'מדהימות !!!'
מדהימות !!!
13/04/2018 | 11:13
46
הייתי רוצה משו כזה לעבודה למשרד וכאלה...לא יודע ממש בקשר לצבע אבל שחור או סגול במקום צהוב 
לצפיה ב-'נפלא! צבע פצצה והטייץ דמוי עור הכי רוקנרול '
נפלא! צבע פצצה והטייץ דמוי עור הכי רוקנרול
11/04/2018 | 11:08
1
61
אני היחידה שמחפשת שעות אימוג'ים בוואטסאפ ואז נזכרת שזה אייקונים של תפוז בעצם?
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 16:21
4
לצפיה ב-'אהבתי! ממש מגניב אני אוהבת צהוב'
אהבתי! ממש מגניב אני אוהבת צהוב
15/04/2018 | 22:12
7
לצפיה ב-'לונג טיים נו סי '
לונג טיים נו סי
11/04/2018 | 11:05
1
202
ואחרי שאתמול קניתי נעליים מאד נוחות אני שוב במייטבי (הסנדלים שברו לי את הגב ואת הרגליים).
השרשרת הארוכה מתנה משמיקי 
 
לצפיה ב-'הנעליים מעולות!'
הנעליים מעולות!
12/04/2018 | 16:23
41
איזה צבע
יש לי כאלו ממש דומות לוויש ליסט שלי באסוס.
מאיפה הן?
התגעגעתי
לצפיה ב-'LONDON לא מחכה לי'
LONDON לא מחכה לי
12/04/2018 | 11:01
2
103
 
אז הייתי שבוע בלונדון עם הקטנה
והיא הראתה לי מאיפה משתינה TOPSHOP וברשקה וקיקו ופרימרק
ואני רוצה לומר
אני שולט במכנסי גיימי, וגם מומחה עולמי לריחות של ויקטוריה סיקרט
ואין כמו מבצעי אמצע העונה
 
ממתי יש מבצעי אמצע עונה ?
 
כמו כן, למלכת אנגליה שלום
הבירה לאגר שלהם מצויינת
והחמניות של ואן גוך במקומם
לצפיה ב-''
12/04/2018 | 16:23
1
79
מזל שיש מי שתחנך אותך!
לצפיה ב-'זה לא חינוך'
זה לא חינוך
16/04/2018 | 14:21
54
 
זה שבוע שדאות
לצפיה ב-'מישהו פה המליץ לי על חנות למסגרות של משקפיים בגבעתיים'
מישהו פה המליץ לי על חנות למסגרות של משקפיים בגבעתיים
30/03/2018 | 02:32
1
96
נשברו לי המשקפיים ומישהו המליץ לי על חנות חדשה של מסגרות למשקפיים בויצמן פינת כצנלסון עם סטייל. נאמר לי שזה מחירים מוזלים. אשמח לכתובת מלאה או שם החנות.


תודה וחג פסח שמח.
לצפיה ב-'זה היה חביף שהמליץ '
זה היה חביף שהמליץ
01/04/2018 | 11:38
91
חג שמח!
לצפיה ב-'כרסטינה אגילרה - איזה הלם '
כרסטינה אגילרה - איזה הלם
29/03/2018 | 14:27
3
297
פורסמו תמונות של כרסטינה אגלירה כמו שאומרים "טבעי ללא איפור"... היא באמת נראית יפייפיה.
אבל לתחושתי "ללא איפור" זה לא השינוי היחיד שעשתה לטובת אותו בוק תמונות לשער המגזין.
כל תמונה כזאת באה לנסות לפרסם אותה ולהחזיר לתודעה...
שינוי לוק יגרום לקאמבק של זמרת?
אתם מאמינים שכך היא נראית טבעי? 
 
 
לצפיה ב-'אני גם הייתי המומה'
אני גם הייתי המומה
29/03/2018 | 16:02
141
בתמונה הזו היא פשוט הורסת ביופיה
ולא, לא הייתי מזהה אותה בחיים.
היו בכתבה תמונות נוספות, בהן כן רואים שזו היא.
לי זה נראה כאילו היא ניפחה שפה עליונה, ומשהו גם בעפעפיים התפוחים נראה קצת שונה.
כך או כך הלוק הזה מועדף עלי בהרבה על הלוק המאופר שלה.
בעיני ככה היא ממש יפייפיה.
 
לצפיה ב-'השמאלית ממש אבל ממש יותר יפהה'
השמאלית ממש אבל ממש יותר יפהה
30/03/2018 | 10:47
28
לצפיה ב-'טיבעי'
טיבעי
23/04/2018 | 14:03
17
 
עם לא מעט בוטוקס
לצפיה ב-'שאלה מפגרת, סליחה :('
שאלה מפגרת, סליחה :(
28/03/2018 | 20:10
7
188
אני מוזמנת לחינה בשבוע הבא.
בפעם האחרונה שהייתי בחינה הייתי בת 8, אני זוכרת רק מה הכלה לבשה כי זה היה מדהים ומרהיב (והיו מלאאא תלבושות).
מה לובשים? אני לא מאד קרובה לזוג. זה קוד לבוש כמו חתונה? לא רוצה להיות לא קשורה... שאנלא אבוא בשמלת ערב ואראה אנשים בג'ינס
אני באמת לא יודעת ולא רוצה להביך אף אחד ובעיקר לא את עצמי
תודה!
לצפיה ב-'חינה זה הכי ג'ינס שיש'
חינה זה הכי ג'ינס שיש
29/03/2018 | 00:18
1
115
אלה אם כן את אחות של הכלה ....
לצפיה ב-'וואי מזל ששאלתי! תודה.'
וואי מזל ששאלתי! תודה.
29/03/2018 | 13:35
19
לצפיה ב-'ממממממ'
ממממממ
29/03/2018 | 09:16
2
138
שאלה טובה, מודה שלא יצא לי להיות ביותר מידי חינות..
בתחושה שלי יש סיכוי שג'ינס זה אולי פשוט מידי
אלא אם כן זה ג'ינס שחור קלאסי עם חולצה יפה, זה יכול לעבור.
נראה לי שהייתי לובשת שמלה פשוטה, שתשתלב בצורה רגועה בקהל
לצפיה ב-'תודה (:'
תודה (:
29/03/2018 | 13:37
1
86
כך או כך אני מבינה שלא רצוי שמלה שהייתי לובשת כאורחת לחתונה. אלבש נראה לי משהו ברמה שלובשים ליציאה למסעדה שווה.
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 15:58
10
לצפיה ב-'מה פתאום גינס'
מה פתאום גינס
12/04/2018 | 11:11
57
 
זה אירוע של מרוקאים, אמנם לא ברמה של חתונה
אבל בהחלט צריך לבוא לבוש יפה.
 
בקיצור, מה ששמיקי אמרה ומעלה.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
30/04/2018 | 18:44
18
אני אומנם מהציבור הדתי (אבל גם המזרחי ) אז אולי הקוד לבוש מעט שונה, אבל זה ממש לא מתאים ג'ינס. חינה זה כמו סוג של מסיבת אירוסין וראוי לבוא חגיגי. אולי לא כמו לחתונה (אם כי תלוי בדרגת הקירבה, הייתי לאחרונה בחינה שהדודות היו מעלפות ודפקו הופעה ברמה של חתונה). לדעתי בהחלט קשור ללבוש שימלה/עקבים/להתאפר. אם לחתונות את ממש דופקת לוק של אוסקר- אז קצת פחות מזה, אבל כן לבוא חגיגי. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ