לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1238412,384 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !

פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !

פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את תקנון הפורום תחילה  הפרסום בפורום אסור. הודעות פרסומיות תמחקנה ללא התראה. הודעות על מבצעים, ירידים, מכירות ביתיות וכו' יש לשרשר להודעה הייעודית בימי חמישי. קישורים לבלוגים, כתבות ועדכונים ברשת- יש לשרשר לאשכול "שרשור מקוון" בלבד.  

משתתפים בתחרות במסגרת שת"פים מטעם "תפוז"?
רגע לפני, שימו לב לנהלים הבאים:
כל גולש שמשתתף בתחרות מונחה לפעול על פי הכללים הבאים:
• שמירה על התנהלות נעימה בפורום
• שמירה על גילוי נאות וציון ברור כי העלאת הרשומה נעשתה במסגרת תחרות של תפוז.
• פרסום הלינק רק בקהילות בהן הגולש משתתף באופן קבוע
• פרסום הרשומה רק כתגובה לשרשור רלוונטי – שרשור המלצות, שרשור  וכו'. אם אין שרשור מתאים – פתיחת שרשור חדש תיעשה רק בתיאום עם מנהל הפורום
• העלאת הקישור פעם אחת בלבד.
• סטייה מכללים אלו או הפרעה להתנהלות הפורום, עלולה להביא לפסילת המשתתף מהתחרות  (נוסף על מחיקת הודעתו וחסימה מהפורום בו הפר את הכללים)

בהצלחה!
המשך >>

לצפיה ב-'סדנת אינסטגרם'
סדנת אינסטגרם
19/02/2020 | 17:15
7
הי לכולם
ראיתי פה המלצות על סדנת אינסטגרם ונרשמתי
לא מצאתי את הפוסט המקורי, אבל אני באמת רוצה להמליץ למי שרוצה להתפתבתחום , סדנה מאוד מעניינת עם מלא טיפים
לצפיה ב-'כל בגדי הספורט לנשים ולגברים במקום אחד!'
כל בגדי הספורט לנשים ולגברים במקום אחד!
28/01/2020 | 11:34
20
בחברת ג'ים פיירטס תמצאו מגוון גדול של בגדי ספורט אונליין לנשים ולגברים עם כל המידות שמתאימות לכולם - חליפות טרנינג, חזיות ספורט תומכות, גופיות וחולצות מבד מאוורר ומנדף זיעה, מכנסי ספורט ארוכים וקצרים לאימוני אירובי, מכנסי רכיבה, מכנסי כדורסל ועוד. בגדי ספורט איכותיים והטובים ביותר בשוק ובמחירים שווים לכל כיס.

לאתר >> https://www.gympirates.co.il/
לצפיה ב-'הלבשה תחתונה יוקרתית של ג'ק קובה'
הלבשה תחתונה יוקרתית של ג'ק קובה
28/01/2020 | 11:28
17
ג׳ק קובה רשת בוטיקים להלבשה תחתונה יוקרתית. כאן תמצאו את מותגי הלינג’רי הבינלאומיים המובילים והנחשקים. הרשת מונה 37 בוטיקים מעוצבים כולל בוטיק דיוטי פרי בכל שדה תעופה בארץ. הרשת מציגה קונספט חדשני בשיק צרפתי ועיצוב יוקרתי, עם דגש על Fit & Style , מקצועיות, יחס אישי ותאי מדידה מרווחים ואינטימיים.

מוצרים נוספים:
לצפיה ב-'בגדי נשים לגבר'
בגדי נשים לגבר
08/01/2020 | 16:58
1
19
היי, שמי מתן, אני גבר בן 27 שמעדיף ללבוש בגדי נשים, אבל יש לי בעיה ממש קשה , אני ממש מפחד להיכנס לחנות ולבקש למדוד בגדים , לא יודע אם יקבלו את זה, במיוחד בחנויות הלבשה תחתונה.. יש מקומות שאתן יודעות שמקבלות אנשים כמוני בפתיחות?
אני גם ממש רוצה ללמוד להתאפר ולא יודע מאיפה להתחיל, או באיזה מקום אפשר ללמוד.
חלום שלי שהארון שלי יהיה מלא רק בבגדי נשים אבל אני ממש ביישן וקשה לי לבד עם זה
אשמח לעזרה :)
לצפיה ב-'אופנת נשים'
אופנת נשים
07/03/2020 | 23:54
6
הי מתן
קודם כל בא לי להגיד לך לא להתבייש במי ובמה שאתה, ובטח לא במה שאתה אוהב, אבל אני יודע כמה זה קשה. העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא להתחיל להתנסות בהזמנות אונליין של בגדים ונעליים, להתחיל לאט לאט להתלבש כמו שאתה אוהב, וכשתצבור קצת יותר ביטחון תוכל להכנס לקנות בחנויות ממשיות. זה גם מאוד תלוי סניפים ומי המוכרים באותו הרגע, אז העצה הכי טובה היא להתחיל אונליין ולהתקדם משם. אני יודע שאחי קונה נעליים בעיקר באלדו, ובגדים ברנואר, בקסטרו וגם הרבה באתרים מחו״ל.
בהצלחה!
לצפיה ב-''
06/01/2020 | 22:18
17
בחורה זו.. פסכופטית בת עוולה מתעללת בילדים קטנים פדופלית ומטרידה!!! מכפישה את הוריהם עושה שיימניג ברשתות וכו' זהרו ממנה מפלצת עם בעיה בראש גרה בבאר יעקב הדרור 6 מניסיון אישי תקפה אותי באיומים על חיי זהרו מהטורפת הזו איילת ששון איילת עברה הטרדה מינית קשה הרסה למשפחתי את החיים ועוד משפחות בארץ מכירים אותה איפה שצריך ילדיי ניסו להתאבד בגללה גרמה להם לנזק נפשי עצום גרמה להם לחרדות ולא יצאו מהבית שנים לאחר איומים שלה ובני משפחתה העסקים של המשפחה הפדופלית עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב אח ברק ששון הדרך הנכונה נדלן תחשבו אם אתם רוצים לעזור לעסקים של פדופלית מוכרת למשטרה
לצפיה ב-'המלצה על חנות להדפסה על חולצות'
המלצה על חנות להדפסה על חולצות
31/12/2019 | 00:06
9
היי חברים!
אני רוצה להמליץ בחום על חנות בשם ״אלי פרינט״ שנמצאת במרכז בתל אביב.
חנות פשוט מדהימה! השירות כלכך אדיב ומקצועי! ואיכות החומרים יוצאת מן הכלל!
הרגשתי צורך עז להמליץ עליהם לאחר מספר רב של רכישות ואני אחזור לשם עוד המון פעמים.

כל מי שמחפש מקום זול ואיכותי שמקצוען בתחום הדפסה על חולצות זה המקום המושלם עבורו..

תוכלו ליצור איתם קשר דרך האתר שלהם:

שמחתי להמליץ :)
אוהד
לצפיה ב-'כסף מהיר ללא מאמץ !!!'
כסף מהיר ללא מאמץ !!!
12/12/2019 | 20:19
4

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
 האם זה נכון?
 וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
 וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
 וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
 לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

צעד ראשון:
 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
 עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
 מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.כפיר  ראשון לציון מיקוד75144  ת.ד 4518
 2. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047
 3. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
 4. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
 5. משפחת מאיר, רחוב משה שרת 65, אזור, מיקוד 5800282
 6.עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!

צעד שני:
 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

צעד שלישי:
 השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

צעד רביעי:
 שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
 אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
 אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

הערות:

אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
 אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

והכי חשוב!!!
 אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב !
 הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

בהצלחה!
לצפיה ב-'שלום לכולם- מחפש חנות(לא אינטרנטית) לאבזרי נעליים...'
שלום לכולם- מחפש חנות(לא אינטרנטית) לאבזרי נעליים...
27/11/2019 | 00:13
13
וליתר דיוק שרוכים בגוונים שונים- לא רק שחור לבן וכאלה....
האם מישהו מכיר חנות שכזו?

תודה מראש!!!
לצפיה ב-'המלצה על חנות אינטרנטית חדשה'
המלצה על חנות אינטרנטית חדשה
20/11/2019 | 16:53
19
בנות חייבת להמליץ לכן על אתר מכירות חדש שמציע מגפיים ונעליים נוחות בטירוף ובמחירים טובים בתור חובבת אופנה!
אז מי שרוצה לגוון קצת הכתובת היא www.rubinshoes.co.il
לצפיה ב-'טיפים לאיפור וטיפוח'
טיפים לאיפור וטיפוח
07/10/2019 | 11:44
22
האתר מלא בטיפים ולפי בקשות יעלו עוד
לצפיה ב-'בזאר בגדים יד-שניה במרכז הגאה בת"א 17-18.10'
בזאר בגדים יד-שניה במרכז הגאה בת"א 17-18.10
07/10/2019 | 10:18
24
וכרגיל, לא רק בגדים  
כל מה שסיים את תפקידו אצלכןם בבית ויכול עדיין לשמש אחרימות
(יענו, במצב טוב-סביר) ואינו מזון באריזה פתוחה, יתקבל בשמחה ובברכה! 

הבזאר הפעם ביום חמישי-שישי!
שימו לב לשינוי בשעות! 

פרטים מלאים באיוונט

כל ההכנסות תרומה לארגון "מעברים - למען הקהילה הטרנסית"

לצפיה ב-'שעוני רולקס'
שעוני רולקס
28/08/2019 | 15:47
21
היי לכולם,
בנוגע לפנייה לגבי קניית שעונים מאתר אורמן שעונים, אני צריך להזהיר כי אמנם השעונים יפים ביותר, אך אם לא תוכלו להרשות את השעון לעצמכם תהיו בבעיה.
אין מה לעשות ככה זה עם אופנה תצטרכו לשלם יותר בשביל להיראות יותר.
למעוניינים לקנייה מהאתר:  http://www.uhrmann.co.il/%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%...
אין מה לעשות לפי דעתי אם תצטרכו לקנות מאיפהשהו שעון יקר, לפחות פה הוא יהיה טיפה יותר זול,
מקווה שהצלחתי לעזור.
לצפיה ב-'שעוני רולקס'
שעוני רולקס
28/08/2019 | 15:36
13
שלום לכולם,
רציתי לשאול היכן אוכל לרכוש שעון במחיר טוב שנראה טוב על היד.
אמנם בעידן של היום אין צורך להתאמץ כדי לדעת מה השעה, אך תמיד ראיתי בשעון משהו אופנתי מאוד.
מצאתי את האתר של אורמן שעונים ואשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על רכישה מאתר זה.
תודה מראש!
לצפיה ב-'קעקועים'
קעקועים
20/08/2019 | 19:38
14
שלום לכולם,
רציתי לשאול אם מישהו יכול להמליץ לי איפה לעשות קעקוע שיוצא בצורה מרשימה ולא עקומה.
אמרו לי שכדאי לי ללכת לראדיקל טאטו, הנה הכתובת:  https://www.radicaltattoo.co.il
אני רוצה לחפש המלצה נוספת על מקום זה, ואם לא אז הסבר מדוע לא ללכת לשם.
תודה מראש!
לצפיה ב-'קורס שיווק וקידום באינסטגרם'
קורס שיווק וקידום באינסטגרם
02/07/2019 | 15:51
8
הי לכולם
לכל מי שמחפש ללמוד אינסטגרם בצורה מקצועית , בעקבות המלצה כאן בפורום פניתי ועשיתי אצלה את קורס שיווק וקידום באינסטגרם והיה מעולה למדתי ככ הרבה.
לא למדתי פייסבוק כי את זה אני כבר יודעת אבל באינסטגרם פתאום קלטתי כמה דברי חשובים לא ידעתי
לצפיה ב-'מה עומד מאחורי התמונה של נייק שמשגעת את הרשת? '
מה עומד מאחורי התמונה של נייק שמשגעת את הרשת?
08/06/2019 | 11:32
24

בימים האחרונים תמונה אחת, של בובה אחת הצליחה לשגע את הרשת. מה עומד מאחוריה? הפרטים
אם אתם כמו רובנו חיים על כדור הארץ ולא ביקום מקביל, סביר להניח שגם אתם נתקלתם בתמונה (ראו צילום) בה נראית בובת חלון ראווה עוטה לגופה בגדי נייקי, ועכשיו מה מיוחד בה אתם שואלים את עצמכם? המשיכו לקרוא.
יכולה להיות מרוצה? נטע ברזילי
אותה בובה בשונה מכל אותן בובות שאנחנו רגילים לראות בחנויות הרשת הספורטיבית, שם כל בובה מעוצבת בגזרה של דוגמנית מהשער של הספורטס אילוסטרייטד, בעלת גזרת רחבה. כן כן, מה שאומר שהבגדים שהולבשו על הבובה הם למידות גדולות, משהו שאנחנו לא רגילים לראות ברשת הספורטיבית.
התמונה הצליחה לשגע את הרשתות כאמור והביאה גם את מגישת "הכל כלול" סיון כהן לברך בציוץ על המהלך, היא ועוד כמה צייצנים מובילים. אז האם המהלך המדובר צולם בארץ, לצערנו לא.
התמונה המדוברת צולמה באחת מהחנויות של הרשת בלונדון שבאנגליה, והיא חלק ממהלך שיווקי של הרשת שהחליטה להיכנס כבר לפני מספר חודשים לעולם המידות הגדולות, וזאת לאחר תלונות של נשים וגברים בעלי מידות גדולות. האם המהלך יגיע לישראל? אנחנו מהמרים שהתשובה היא כן.
http://bit.ly/2I4E5Ff

לצפיה ב-'קורסים וסדנאות על אינסטגרם'
קורסים וסדנאות על אינסטגרם
04/06/2019 | 16:13
22
הי לכולם
אם אתם מחפשים קורסים וסדנאות על אינסטגרם כנסו לקישור.
אינסטגרם מהווה ככלי חשוב בשיווק מוצרים, עלינו להכיר את אפשרויות השימוש במדיה דיגיטלית זו כחלק מאופטימיזציה של פרסום ברשת האינטרנט, היא "הילדה המאומצת של פייסבוק" ופועלת בשיתוף עימה, יתרון עצום בפני עצמו, ומציגה במה צבעונית, ממגנטת וחדשנית.

לצפיה ב-'קורס איפור בקבוצות עם כמה מורות'
קורס איפור בקבוצות עם כמה מורות
27/05/2019 | 13:49
16
הי לכולם 
אם אתם מחפשים ללמוד איפור מקצועי ממליצה לכם על הסטודיו של עדה לזורגן.
הקורס איפור בקבוצות עם כמה מורות, קבוצות קטנות שכך כל אחת מקבלת את כל התמיכה והעזרה שהיא צריכה .
לצפיה ב-'חנות שגיליתי עם בגדים מוש'
חנות שגיליתי עם בגדים מוש
16/05/2019 | 12:58
1
60
היוש בננות :)

קוראים לי רינה ואני חדשה פה,

לפני חודש חיפשתי בטירוף שמלה לבת מצווש של אחותי המהממת ואחרי שעברתי באיזה 10 קניונים ומיליון חנויות מצאתי שמלה בחנות שעד אז לא שמעתי עליה וחשבתי שיהיה נחמד להמליץ לעוד בנות על החנות.

החנות נקראת סוויטגירל שופ ויש להם מלא מלא מלא בגדים הורסים שיושבים על הגוף סוף.
אמא שלי גם התלהבה כי המחיר הסופי היה לא יקר במיוחד בהשוואה לשמלה שרציתי בחנות.
לצפיה ב-'להשלמת הלוק בחורף'
להשלמת הלוק בחורף
03/11/2019 | 12:21
8
חנות באמת חמודה, אני קניתי שם לא פעם לנכדה שלי (וגם לעצמי:)). ולמי שמחפשת מגפיים לקראת החורף, אני גיליתי לאחרונה את אוריג'ינלס. לאוהבות מותגים, יש שם טווח רחב של מחירים, ובאמת מבחר לא רע בכלל של מגפיים לנשים
לצפיה ב-'הדרכת אינסטגרם '
הדרכת אינסטגרם
09/05/2019 | 22:37
23
שלום לכולם
אם אתם מחפשים ללמוד הדרכת אינסטגרם מקצועית כדי לקדם את העסק שלכם או להיות מהמשפיענים באינסטגרם כנסו לקישור.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-החזרי מס
finupp החזרי מס
דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה