לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72547,254 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'ארבעה משחקים הלילה, כנראה בפעם האחרונה העונה'
ארבעה משחקים הלילה, כנראה בפעם האחרונה העונה
25/04/2018 | 22:09
22
10
לצפיה ב-'2:00: טורונטו- וושינגטון'
2:00: טורונטו- וושינגטון
25/04/2018 | 22:11
15
שום דבר בטורונטו לא הולך בקלות בפלייאוף. הוויזארדס הצליחו לכפות עליהם כמה מההרגלים הישנים והראפטורס חוזרים הביתה ויצטרכו להתמודד עם התחושה המוכרת של לחץ.
לצפיה ב-'2:00: קליבלנד- אינדיאנה'
2:00: קליבלנד- אינדיאנה
25/04/2018 | 22:12
14
28
הכדורסל בסדרה בינוני במקרה הטוב אבל היא מהיותר צמודות ודרמטיות שאני זוכר. ללברון הייתה הזדמנות לנוח יומיים, נראה האם זה יתבטא בדומיננטיות שלו גם ברבע האחרון.
לצפיה ב-'לא ייאמן, אשכרה אחד נגד 5'
לא ייאמן, אשכרה אחד נגד 5
26/04/2018 | 02:46
7
35
אין שחקן אחד בקליבלנד מלבד לברון שלא מחרבן במכנסיים. והעצוב הוא שיכול מאוד להיות שזה יספיק.

רבע מאוד לא אחראי של אינדיאנה עם 7 איבודים אבל יורדים בפלוס 2 בגלל שקליבלנד מנגרת את החיים, כל הזמן שלברון לא נכנס לצבע אין לקאבס שום דבר להציע בהתקפה.

חייבים להתחיל לשמור על הכדור.
לצפיה ב-'כמה תסכול על הפנים של לברון'
כמה תסכול על הפנים של לברון
26/04/2018 | 03:11
5
33
האמת שאפשר להבין אותו, הוא משחק לבד
לצפיה ב-'אבל אתה יודע מה?'
אבל אתה יודע מה?
26/04/2018 | 03:24
4
28
ב5 דקות שהוא נח בתחילת הרבע השני קליבלנד עשתה נקודות כמעט בכל פוזשן, זה כאילו שמשהו משתחרר אצלם כשהצל של לברון תופס מהם מרחק. זו הייתה אחת משתי ריצות של קליבלנד במחצית הזאת - השנייה הייתה 4 חדירות רצופות של לברון לסל.

מסקנה אם אני טיירון לו - יותר מנוחה ללברון וחדירות שלו לסל בכל התקפה, מהשלוש הם לא פוגעים בשיט.

מסקנה אם אני נייט מקמילן - קליבלנד משום מה לא מביאה את הטראפים על אולדיפו שהצליחו לה מאוד בשני המשחקים הקודמים - שיתחיל להיכנס לסל וללכת לעונשין במקום להתעקש על הפול אפ ג'אמפ הזה שכבר מזמן לא נכנס לו באוטומט כמו בתחילת העונה. אם לברון יצטרך להשקיע אנרגיות גם בצד הזה של המגרש ויתחיל לשמור עליו אנחנו עם רגל ו3/4 עם יתרון בסדרה הזאת.
לצפיה ב-'טיירון לו לא מאמן. נקודה.'
טיירון לו לא מאמן. נקודה.
26/04/2018 | 03:50
3
34
לפני שנתיים לברון חיפש בובה שתעמוד על הקווים ושהוא בעצם יהיה זה שמנהל את העניינים וזאת התוצאה.
הבעיה של שאר הקבוצות במזרח והמזל של לברון היא שהם לא טובים מספיק והוא כל כך טוב שזה עלול להספיק לו להגיע שוב לגמר.
כרגע הוא פשוט ילך לסל שוב ושוב עד שמישהו באינדיאנה ימצא את הדרך למנוע את זה ממנו.
כל הנקודות של לברון עד עכשיו, הגיעו מחדירות לסל שזה נתון שהוא לא פחות ממדהים בעניי.

מסכים איתך שכנראה הדרך היחידה לעצור את לברון כרגע היא לגרום לו לעבוד קשה בהגנה ולהתיש אותו אבל עושה רושם שכרגע הם מעדיפים לזרוק מבחוץ או ללכת למיילס טרנר שבסדרה הזאת אנחנו בעיקר מגלים כמה השחקן הזה בלוף.
מקמילן לא מנהל את המשחק טוב בעניי וזה קצת מפתיע אותי.
לצפיה ב-'אותי לא, הוא אף פעם לא היה מאמן של התאמות'
אותי לא, הוא אף פעם לא היה מאמן של התאמות
26/04/2018 | 04:01
2
30
עשה עבודה טובה בלבנות שיטת משחק שתוציא את המקסימום מכולם (כמעט), אבל כשצריך לחשוב מחוץ לקופסא הוא מהמאמנים הפחות טובים. לא הייתה פעם אחת שהחליף חמישייה שלא בעקבות פציעה של מישהו.

קוליסון כל הסדרה מסריח את הפרקט והוא לא חושב לגעת בדקות שלו לטובת ג'וזף, לא חושב אפילו לרגע להביא עזרה על לברון ונותן לו להשתלט לחלוטין על המשחק, לא מנסה להתמודד עם הטראפים האלה על אולדיפו (מדהים איך שהם התחילו עם זה בחצי השני ההתקפה שלנו נעלמה כלא הייתה).
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
26/04/2018 | 04:05
16
אינדיאנה משחקת כדורסל מאוד לא חכם במחצית הזאת וזה על הראש של מקמילן.
סאב ויאנג מצויינים, כל השאר מזעזעים.
לצפיה ב-'אגב, גם ההכנסה של סטיבנסון הגיע מאוחר מידי'
אגב, גם ההכנסה של סטיבנסון הגיע מאוחר מידי
26/04/2018 | 04:08
22
שים לב שמאז שהוא נכנס, לברון פתאום לא חודר לסל ובעיקר מחטיא מבחוץ.

לצפיה ב-'ממש ככה'
ממש ככה
26/04/2018 | 08:35
18
לא סובל את לברון, אבל השנה אני אשכרה מרחם עליו.
היחידי שמצליח לשחק שם. שממה מסביבו.
זה באמת מראה כמה הוא ענק.
לצפיה ב-'סיכום מחצית'
סיכום מחצית
26/04/2018 | 03:19
24
אולדיפו וקוליסון עם 3 מ13 מהשדה - מעט מידי
איבודי כדור - יותר מידי
לברון עם 20 נקודות ב9 מ11 מהשדה - מעט מידי עזרה עליו

+7 לפייסרס.

חייבים לקחת את המשחק הזה, פשוט פשע אם לא. הפעם בניגוד למשחקים הקודמים מורגש שאנחנו הקבוצה היותר טובה.
לצפיה ב-'שחקן של פעם בחיים. אפשר לקפל.'
שחקן של פעם בחיים. אפשר לקפל.
26/04/2018 | 03:48
3
לצפיה ב-'אין מילים'
אין מילים
26/04/2018 | 04:47
1
7
לצפיה ב-'אני זיין שכל גדול, ואפילו לי נגמרו המילים'
אני זיין שכל גדול, ואפילו לי נגמרו המילים
26/04/2018 | 10:23
4
לצפיה ב-'זה סגור - לברון יראה השנה את הגמר מהכורסא בבית'
זה סגור - לברון יראה השנה את הגמר מהכורסא בבית
26/04/2018 | 09:34
28
לברון וקצת קורבר כנראה יספיק לעבור את אינדי. מול בוסטון או פילי זה לא יעבוד.

לצפיה ב-'אולי לא כדורסל גדול - אבל כיף לצפות'
אולי לא כדורסל גדול - אבל כיף לצפות
26/04/2018 | 10:56
16
קודם כל כיף לראות. אני יודע שזה לא היה כדורסל גדול ותי הקבוצות די ניגרו, אבל היה מתח ואקשן ואגרסיביות כמו שצריך, וכמובן ההכרעה בשניות הסיום. אני לא בטוח, אבל נראה לי שלברון מגדיר מחדש את המושג שחקן קלאצ' כשהו מנצח משחקים בחסימות על המהלכים האחרונים של היריבה פעם אחר פעם.

בסך הכל אני חושב שגילינו מה מקמילן שווה במשחק הזה. הקאבס חנקו את אינדי כל הרבע השלישי והם לא מצאו שום פתרון לזה. ברבע הרביעי הם הצליחו לחזור עד לשוויון, אני לא בטוח שיש להם כלים להכריע משחק חוץ ממה שהם ניסו - לסמוך על אולדיפו. מול לברון המוד שהוא היה זה לא עבד.

לברון היה אדיר, אבל אני לא בטוח שהשמירה עליו היתה שגויה - מה שניצח את המשחק היה ההגנה של הקאבס ברבע השלישי, שהפייסרס לא מצאו לה פתרון. אם לברון היחיד שפוגע באינדי אני לא בטוח שכדאי להתחיל עם דאבל טים ודברים אחרים, ואז לגלות שג'יי אר או קווין לאב או אחד האחרים מנצל את זה כדי להכנס למשחק, ואז אתה באמת בבעיה.

אולדיפו לא פגע, אם במשחק כזה כשהכוכב שלהם לא פוגע בשיט הם הצליחו להגיע לסל מכריע זה אומר משהו טוב על אינדי, וגם משהו רע מאד על הקאבס. אני לא מספיד את לברון אף פעם, אבל לראשונה מזה זמן רב הוא צריך להלחם כבר בסיבוב הראשון. אם הוא יעשה עוד גמר זה יהיה הישג גדול, אני לא רואה איך הקבוצה הזו מנצחת את יוסטון או גולדן.
לצפיה ב-'4:30: יוסטון- מינסוטה'
4:30: יוסטון- מינסוטה
25/04/2018 | 22:14
16
משחק הפרידה שלנו מהפלייאוף ככל הנראה. נתנו פייט לא רע בהתחשב במצ'אפ הקשה הזה אבל המחצית השנייה של גיים 4 השאירה טעם קצת חמוץ בפה. מקווה לעוד התמודדות טובה ומשחק תחרותי.
לצפיה ב-'4:30: אוקלהומה- יוטה'
4:30: אוקלהומה- יוטה
25/04/2018 | 22:16
4
22
רק גיים 5 וכבר החרב על הצוואר של OKC. הייתי בטוח שהם ישנו טקטיקה בגיים 4 וזה לא ממש קרה, אני כבר לא יודע למה לצפות. ווסטברוק ייבחן בשבע עיניים בעקבות הסדרה החלשה שלו ומה שמסתמן לפחות נכון לעכשיו כהדחה מתקרבת בסיבוב הראשון.
לצפיה ב-'איזה פספוס של יוטה, מאבדים 25 הפרש...'
איזה פספוס של יוטה, מאבדים 25 הפרש...
26/04/2018 | 08:03
3
20

לצפיה ב-'להוציא עבירות מרודי גובר שווה יותר ממהלך של 6 נק''
להוציא עבירות מרודי גובר שווה יותר ממהלך של 6 נק'
26/04/2018 | 08:17
2
23
מרגע שהוא יצא בתחילת הרבע השלישי, אחרי העבירה על PG, נכנסו שם שתי שלשות של קראודר אשר העלו ל 25 הפרש לטובת יוטה, ומשם צניחה חופשית, כאשר גם 3 TIME OUT של סניידרס, לא מצליחים לעצור את הנפילה, חשוב לציין שזה השלב שהזריקות של ראסל התחילו לפול פנימה, חתיכת קאמבק, חתיכת מכה מוראלית ליוטה לקראת המשך הסדרה
לצפיה ב-'אתה לגמרי צודק, גובר קריטי בסדרה הזאת'
אתה לגמרי צודק, גובר קריטי בסדרה הזאת
26/04/2018 | 09:45
1
20
הוא יצא ופתאום הצלחנו לסיים חדירות באחוזים גבוהים.
2 שלשות של ווסטברוק הורידו ל19 או 15 וזה הוביל לתחילת הטירוף.
הכדורסל שלנו במחצית ה2 היה טוב.
כמו שחשבתי, חייבים להיות אגרסיביים על גובר לנסות להוציא פאולים.
אגב במהלך כל הקאמבק אנטוני היה על הספסל, מי שזכה לדקות היה אברינס שהיה טוב בשני הצדדים באופן מפתיע.
שישי בלילה יהיה מעניין אני מקווה.
לצפיה ב-'בכל מקרה יוטה נראו יותר טוב גם במשחק הזה'
בכל מקרה יוטה נראו יותר טוב גם במשחק הזה
26/04/2018 | 10:18
15
מה שגורם לי להאמין שהם יסיימו את הסיפור במשחק הבא אצלם בבית.

לא רואה את אוקלהומה לוקחת עוד שני משחקים רצוף מהם.
לצפיה ב-'הלילה משחק מרכזי ועוד שניים ברקע'
הלילה משחק מרכזי ועוד שניים ברקע
24/04/2018 | 17:25
25
16
לצפיה ב-'2:00: בוסטון- מילווקי: המשחק המרכזי'
2:00: בוסטון- מילווקי: המשחק המרכזי
24/04/2018 | 17:26
7
44
גיים 5 במצב של 2-2 הוא לרוב זה שקובע את המנצחת בסדרה. לטעמי הסדרה הזאת, יחד עם קליבלנד-אינדיאנה, היא באמת wide open בשלב הזה.
יש סיכוי שסמארט חוזר.
לצפיה ב-'תמיד מעניין אותי במצב הזה,'
תמיד מעניין אותי במצב הזה,
25/04/2018 | 00:35
1
45
האם קבוצת החוץ ששיחקה די חלש במשחקי החוץ והרבה יותר טוב במשחקי הבית תחזור לרמה החלשה ברגע ששוב תחזור למגרש החוץ כי פתאום שוב הרול פליירס ייעלמו והזריקות לא ייפלו או שהיא אשכרה גילתה משהו שונה שיגרום למשחק להיראות אחרת.

אז מבחינת מילווקי, הם כן למדו שת'ון מאקר תורם יותר מטיילר זלר. יכולתי לספר להם את זה לפני שבועיים. וגם בראד סטיבנס שסיפסל את זלר במשך מספר שנים בטח החזיק אצבעות שזה בדיוק מה שהבאקס יעשו. הדקות של טרי הוחלפו בדלבדובה. שבאז נעלם מהרוטציה לטובת הרבה יותר דקות של ג'בארי, שגם נתן כדורסל חיובי. זאת בעיני אחת הנקודות שיהיה מעניין לראות אם תישמר או שג'בארי יחזור לקונכיה.

בוסטון זאת בוסטון. קשה לנתח אותם. המון שחקנים טובים. אף סופרסטאר. אתה אף פעם לא יודע מאיפה תבוא עליך הקבוצה הזאת.
לצפיה ב-'אפשר לומר שחזרו לסורם'
אפשר לומר שחזרו לסורם
25/04/2018 | 10:11
28
אני צופה במעט מאד משחקים מלאים. יצא לי לראות את זה (בדילוגים).
נראה היה שמילווקי מחטיאים לא מעט זריקות טובות, סנל לקח איזה 5 שלשות פנויות לגמרי ולא פגע, היו עוד כמה שחקנים שפשוט החטיאו.

מילווקי שיחקו טוב בהגנה (גם בוסטון), אבל נראה שבוסטון הצליחו לקלוע מספיק, גם זריקות קשות, בצד השני נראה שהם פשוט לא היו מאופסים. גם יאניס לא היה במשחק, למרות 9 אסיסטים, הוא צריך להשתלט על משחקים כאלה, היום זה לא קרה.
אני חושב שיש סיכוי טוב שהסדרה הזו הולכת למשחק 7.

אגב, חייבים לציין שלבוסטון יש המון כשרון גם בלי שני הכוכבים שלהם. מקווה שישמרו על השלד הזה היטב, הם יכולים להקים שם יופי של שושלת.
לצפיה ב-'לא יודע'
לא יודע
25/04/2018 | 08:54
30
קבוצה שלא מצליחה לנצח את הקבוצה הכי פצועה בליגה, שכרגע היא באמת עם סגל שחקנים, שממוצע זה הדבר הכי טוב שאפשר לומר עליהם, לא צריכה לנצח את הסדרה.
בוסטון פתחו בחמישיה עם שני רוקיז, שאחד מהם זה סמי פאקינג אוג'יליי, ששיחק במשחק הזה בערך את מספר הדקות ששיחק בכל העונה.
אז לקלוע הם לא ממש הצליחו, אבל השאירו את מילווקי על 87 נק'.
מגיע להם לפחות סיבוב אחד לעבור, ואח"כ שימררו את החיים של פילי.
לצפיה ב-'כישלון לבאקס '
כישלון לבאקס
25/04/2018 | 12:13
26
לא לעבור את בוסטון נטולת קיירי.
לצפיה ב-'מה אתם אומרים על מילווקי מבחינת אימון?'
מה אתם אומרים על מילווקי מבחינת אימון?
25/04/2018 | 12:18
1
32
ראיתי אותם הבוקר, אני חייב לציין שהתרשמתי שמדובר בקבוצה מאומנת. הם שיחקו חזק וחכם בהגנה, ובהתקפה הם הרבה פעמים יצרו מצבי קליעה נוחים (לא קלעו טוב).

אנחנו מדברים על זה הרבה - לדעתי לא נכון לעשות דירוג מאמנים, זה מאד פלואידי, אולי יותר נכון לעשות דירוג של קבוצות לפי רמת האימון שמתבטאת במשחק שלהן.
לצפיה ב-'לא טוב'
לא טוב
25/04/2018 | 12:43
34
דיברתי על זה קצת בתגובה כאן למטה. אתה לא רואה תנועה בהתקפה שלהם והרבה מהמבטים הפנויים הגיעו בזכות early offense וכיווץ של הגנת בוסטון על יאניס. אלה אחלה זריקות אבל לא צריך להיות מאמן גדול לשם כך.
מעבר לזה המון אחד על אחד והתבססות כמעט מוחלטת על יכולת אישית. זו התקפה לא דינמית.

הגנתית מילווקי היו בסדר במשחק הזה למרות שאתה גם לא יכול להשוות להגנה של הסלטיקס למשל... הבאקס עושים יותר טעויות בהגנה. מפספסים שחקנים בבק דור, נותנים לבוסטון מיסמאצ'ים יותר מדי בקלות או מביאים עזרה מהשחקן הלא נכון. כמו שאמרתי הם היו בסדר ורמת המאמץ הייתה טובה אבל לא כזה חכם.

מבחינת רוטציה בסדרה היו לפונטי החלטות ממש תמוהות כמו 0 דקות לת'ון מייקר בשני המשחקים הראשונים. היית מצפה להסקת מסקנות בהתחשב ביכולת המצוינת שלו במשחקים 3-4 אבל איכשהו זלר ממשיך לפתוח בחמישייה... כנ"ל דלבדובה שהוא שחקן סולידי שלא ראה מגרש בתחילת הסדרה. מצד שני ברוגדון מסופסל כמעט כל המחצית השנייה, אמנם הוא לא היה טוב אבל זה שחקן composed שכבר הוכיח את עצמו בעבר במשחקי פלייאוף חשובים.

(עריכה):
בנוגע לדירוג המאמנים אני לגמרי מסכים שזה נזיל ותלוי סיטואציה יותר מאשר דירוג שחקנים. זו הסיבה שלא הייתי רוצה לדרג 1-30 אלא את הטופ 15 למשל, שיהיה לפחות משהו קצת יותר מוצק להיאחז בו. נראה האם תהיה בכלל היענות לדבר כזה.
לצפיה ב-'אז בוסטון מגרדת ניצחון בשיניים'
אז בוסטון מגרדת ניצחון בשיניים
25/04/2018 | 12:29
28
לא משחק גדול של אף אחת מהקבוצות. היה מעניין לראות את בחירת השחקנים של כל אחד מהמאמנים. סטיבנס בחר לפתוח עם אוג'יליי שהוכיח את עצמו כשומר הכי טוב של בוסטון על יאניס. רק 10 דקות של ארון ביינס, כל השאר עם הורפורד בעמדה 5 בעוד שמונרו כלל לא שותף. הסמול בול של הסלטיקס נועד לספק התקפה דינמית, כן היה להם משחק מסירות אבל יותר מדי איבודים.

מילווקי קיבלה אפס תרומה מהספסל במחצית הראשונה ולכן נכנסה לפיגור דו ספרתי. ההחלטה לפתוח עם זלר במקום מייקר תמוהה בהתחשב בכך שהשני יותר טוב ממנו בכללי וגם ספציפית בסדרה הזאת.
במחצית השנייה פארקר הופיע ושבאז מוחמד היה טוב לכמה דקות, זה קירב את מילווקי לטווח של 4-5 נקודות מספר פעמים אבל הסלטיקס הצליחו לענות. מילווקי בהחלט הייתה יכולה לנצח אלא שטוני סנל היה זוועה, ברוגדון לא פגע ובמצטבר הם קלעו ב-27% משלוש. הדקות עם יאניס בסנטר במחצית השנייה היו די טובות, לטעמי מילווקי צריכה לשחק רק עם מייקר או יאניס בעמדה 5. חבל לבזבז דקות על שחקנים שלא שווים רוטציה במצבים כאלה.
לא אהבתי את הבחירה של פונטי לתת לשבאז את הדקות של ברוגדון ברבע האחרון. מוחמד פשוט שחקן גרוע שבמקרה קלע כמה ג'אמפרים פנויים ברבע השלישי אבל הוא עשה נזק ברביעי בשני צדי המגרש. אני סומך פי אלף על ברוגדון לעשות את המהלך הנכון (רמז: לא ספין מוב והוק שוט מ-10 פיט).

לסיכום בוסטון הייתה לא רעה אבל execution לוקה בחסר מנע ממנה לסגור את המשחק מוקדם יותר. ממילווקי אני כבר לא מצפה לשחק חכם, אבל יותר מדי החטאות של מבטים פנויים ורוטציה לא נכונה של פונטי מנעו ממנה לגנוב את משחק החוץ הזה.
לצפיה ב-'3:00: פילדלפיה- מיאמי'
3:00: פילדלפיה- מיאמי
24/04/2018 | 17:27
5
33
הסיקסרס ינסו לסגור את הסדרה ולהעפיל כמה שיותר בריאים לסיבוב הבא. אפילו אם מיאמי איכשהו תפתיע כאן בעיני זו סדרה שהוכרעה כבר.
לצפיה ב-'הסיקסרס סוגרים עניין ומנצחים את מיאמי 4:1 בסדרה'
הסיקסרס סוגרים עניין ומנצחים את מיאמי 4:1 בסדרה
25/04/2018 | 06:13
36
בהתחשב בזה שהם יפגשו בסיבוב הבא את הסלטיקס או הבאקס, נראה לי שאפשר להמר על כך שהם יהיו בגמר המזרח.

לצפיה ב-'אני באמת אוהב את קלי אוליניק'
אני באמת אוהב את קלי אוליניק
25/04/2018 | 08:57
3
44
אבל כשהוא השחקן הכי טוב שלך, אין ממש על מה לכתוב הביתה.
פילי מרעננים ומסקרנים ונראה איך הם יהיו בסיבוב השני.
לצפיה ב-'מיאמי מלאה בשחקנים סבירים. הייתי אומר שדראגיץ׳ אבל הכי טוב'
מיאמי מלאה בשחקנים סבירים. הייתי אומר שדראגיץ׳ אבל הכי טוב
25/04/2018 | 23:31
2
17
מהם.
לצפיה ב-'אבל מכל הסבירים, כולל דראגיץ''
אבל מכל הסבירים, כולל דראגיץ'
26/04/2018 | 08:32
8
בסוף אוליניק יוצא זה שממצה את עצמו, והפוטנציאל שלו מוגבל - לזאת הכוונה שלי.
כמה טובים שיהיו בפוטנציאל, אם רק הוא ינסה להציל את המולדת בלי לקבל עזרה, הם הולכים הביתה אחרי 1-4. די פשוט.
לצפיה ב-'JAMES JOHNSON'
JAMES JOHNSON
26/04/2018 | 10:26
לצפיה ב-'5:30: גולדן- סאן אנטוניו'
5:30: גולדן- סאן אנטוניו
24/04/2018 | 17:28
10
39
האם זהו המשחק האחרון בקריירה במפוארת של מאנו ג'ינובילי? רק בשביל השאלה הזאת שווה צפייה.
לצפיה ב-'כל תוצאה שהיא'
כל תוצאה שהיא
25/04/2018 | 00:39
1
51
לא תבוסה ב25 הפרש של הווריורס תהיה הפתעה ענקית.
לצפיה ב-'גולדן הביכו התקפית בחמש הדקות האחרונות'
גולדן הביכו התקפית בחמש הדקות האחרונות
25/04/2018 | 08:27
44
קלעו 10 נקודות אשר נוריד מהם את ה 4 של העונשין הנואש ב 20 השניות האחרונות, נוריד מהם אולי גם את ה TIP של דריימונד גרין על רודי גיי האפס, בריבאונד התקפה, ונקבל שני מהלכי סולו של KD, שתרמו 4 נקודות ב 5 דקות, והמון מהלכי התקפה מוזרים (אשכרה LOONY זרק שם שלושה בלית בריר, כי 24 שניות לא הצליחו לדחוף את הכדור ליד של KD או קליי), קרדיט גם להגנה של הספרס (אבל הערבון פה מוקבל, כי זאת הגנה שמכילה את רודי גיי החלש)
לצפיה ב-'במקום הספרס הייתי עושה מהפך'
במקום הספרס הייתי עושה מהפך
25/04/2018 | 12:16
7
45
טרייד לאולדריג' ועכשיו.
לצפיה ב-'אפשר אולדרידג' על כרמלו?'
אפשר אולדרידג' על כרמלו?
25/04/2018 | 12:22
3
43
אבל שיהיה מעכשיו. לא צריך לחכות לעונה הבאה.
לצפיה ב-'הבעיה שמלו לא מוביל'
הבעיה שמלו לא מוביל
25/04/2018 | 20:09
2
29
קשה לו עם הסיטואציה הזו והוא לא מתבטא כמו שצריך. מלו זה שחקן של ריטם, ברגע שהוא לא לוקח זריקה כמה התקפות רצופות הוא מאבד מהכושר שלו. בכל מקרה רואים שזה לא עובד, כנראה שהטריו הזה יפורק בקיץ.

אגב, לא רק מלו לא טוב, גם ווסטברוק לא פוגע בפלייאוף הזה.
לצפיה ב-'נראה לי שהוא צחק. אלדריג'>>>כרמלו'
נראה לי שהוא צחק. אלדריג'>>>כרמלו
25/04/2018 | 20:32
7
לצפיה ב-'ווסטברוק נותן 1.5 נקודות לרבע אחרון בסדרה'
ווסטברוק נותן 1.5 נקודות לרבע אחרון בסדרה
25/04/2018 | 21:28
24
לא ראיתי אותו כל כך נרפה וחלש מאז עונת הרוקי שלו.
לצפיה ב-'הגיוני, בואו נעביר דווקא את השחקן הכי טוב שלנו'
הגיוני, בואו נעביר דווקא את השחקן הכי טוב שלנו
25/04/2018 | 12:38
2
45
אולדריג' וקוואי יכלו להיות העונה כוח רציני מאוד במערב אם היו מקיפים אותם בעוד כמה רול פליירס סבירים. אם לאולדריג' יש עוד עונה לתת ביכולת הזאת וקוואי ישאר, אני לא נוגע בבסיס הזה, ומתמקד בעוד גבוה טוב שיעשה הגנה ובשחקני חמישייה שיודעים לייצר נקודות.
הכל תלוי בקוואי, אם הוא לא ישאר תהיה לנו קבוצה שונה לגמרי שנה הבאה כמו המהפך של בוסטון.
לצפיה ב-'אחת הבעיות היא הסינרגיה של קוואי ולמרכוס'
אחת הבעיות היא הסינרגיה של קוואי ולמרכוס
25/04/2018 | 12:56
1
43
אלדריג' היה הרבה פחות טוב בשתי העונות שלו לצד קוואי, ואפילו העונה במשחקים הבודדים שקוואי שותף פתאום ראית את המשחק של למרכוס יורד ברמה.
אם אתם מקבלים את קוואי בשיאו ואת אלדריג' ביכולת הנוכחית זה לגמרי צמד שמוביל קונטנדרית, אבל אלה שני תנאים שבסימן שאלה האם יתקיימו.
לצפיה ב-'תוסיף לידם מנהל משחק איכותי ואנחנו מסודרים'
תוסיף לידם מנהל משחק איכותי ואנחנו מסודרים
25/04/2018 | 15:19
35
עם זה שאולדריג' לא היה בשיאו זה הספיק לגמר מערב שנה שעברה (ואילולא זאזא...). מעבר לזה, הדברים שנשמעו מפופ ואולדריג' לגבי חוסר התיאום ביניהם גרמו לזה להישמע כאילו זו הייתה בעיית אימון, חלוקה לא נכונה של הנטל ההתקפי ואי ניצול הכישורים של למרקוס, ולא בהכרח חוסר התאמה בין השחקנים עצמם. אחרי שהם אמרו את זה נפתחה הצ'אקרה של למרקוס והוא התחיל לתת בראש. המשחקים הבודדים שקוואי שיחק העונה הם לא דוגמה לכלום.
בכל מקרה, water under the bridge, עד שהתעלומה ההזויה הזו סביב קוואי לא תיפתר זה בזבוז מילים לדבר על הספרס.
לצפיה ב-'הלילה נסגר מחזור המשחקים של גיים 4'
הלילה נסגר מחזור המשחקים של גיים 4
24/04/2018 | 00:55
22
14
לצפיה ב-'3:00: מינסוטה- יוסטון'
3:00: מינסוטה- יוסטון
24/04/2018 | 00:58
8
28
השגנו ניצחון בסדרה כדי לשמור על הכבוד, אני לא מצפה להרבה יותר מזה. בכל זאת בבית אנחנו קבוצה שקשה לנצח ואני מקווה למשחק תחרותי עם עוד ממה שראינו בגיים 3... אנחנו יכולים רק להפתיע לטובה.
לצפיה ב-'119:100 לרוקטס ו 3:1 בסדרה'
119:100 לרוקטס ו 3:1 בסדרה
24/04/2018 | 06:20
6
38
מעריך שזה יגמר במשחק הבא וחבל האמת, הסגל של מינסוטה שווה יותר מסיבוב ראשון לדעתי.
לצפיה ב-'שיחקנו טוב במחצית הראשונה'
שיחקנו טוב במחצית הראשונה
24/04/2018 | 10:20
38
טקטיקה דומה לזו בגיים 3. הארדן לא פגע בכלום ובכלל הרוקטס לא היו בשיאם אבל היה צמוד כי הם סיימו עם איבוד כדור בודד במחצית.
ברבע השלישי הסכר נפרץ. השחקנים שלנו התחילו לקחת אנדר בחסימות, הארדן התחמם והפציץ 22 נקודות ברבע ויחד איתו כולם קלעו את הזריקות שהחטיאו במחצית הראשונה. מה שעוד איכשהו הלך החוצה חזר כריבאונד התקפה. החטפנו 50 נקודות ברבע (לדעתי זה שיא פרנצ'ייז שלילי או משהו) וממשחק צמוד זה נהיה בלואאוט משפיל.
ברבע האחרון התחילו קולות של חזרה אבל לא אמיתיים, 30 הפרש שהופך ל-18 זה עדיין גארבג' טיים.

טיפה מאכזב לסיים כך את משחק הפלייאוף הביתי האחרון, אבל גם לא נורא כי באמת יוסטון מעלינו ב2 רמות. מקווה למשחק הדחה מכובד בגיים 5.
לצפיה ב-'המאמן שלהם לא שווה יותר מסיבוב ראשון'
המאמן שלהם לא שווה יותר מסיבוב ראשון
24/04/2018 | 10:57
4
48
בטח לא במערב
לצפיה ב-'זו נקודה טובה'
זו נקודה טובה
24/04/2018 | 11:32
3
55
השנה יותר מתמיד אני מרגיש שיש קורלציה ברורה בין רמת האימון לרמת ההצלחה. קבוצות מוכשרות וטיפשות לא מהוות תחרות לקבוצות חכמות ומאומנות מהן. פופוביץ' תמיד היה נכס של הספרס אבל עכשיו גם חבר'ה כמו קווין סניידר או בראד סטיבנס נהיו חשובים יותר לקבוצות שלהם מאולסטאר כזה או אחר.

יכול להיות שבקיץ בנוסף לדירוג הפורום הקבוע נעשה גם איזה דירוג מאמנים. יכול להיות מעניין.
לצפיה ב-'זה תוצאה של השינוי במשחק בעיניי'
זה תוצאה של השינוי במשחק בעיניי
24/04/2018 | 12:32
1
43
מהרגע שקליעה וטיפול בכדור הפכו ליותר חשובים מאתלטיות, כך סגנון האימון השתנה בעקבות זאת. הרבה יותר חשוב המתודיקה והמהלכים שמתכננים, מאשר מוטיבציה לדוגמא.

מאמן כמו ת׳יבודו שבעיקר צועק בקול צרוד שצריך להשיג עצירה, פחות רלוונטי ממאמן שאשכרה מנתח ומשנה דברים בהתאם למה שהמשחק.

דן שמיר > צביקה שרף בקיצר.
לצפיה ב-'ת'יבודו מאמן מיושן רצח, עזבו את סגנון האימון אפילו'
ת'יבודו מאמן מיושן רצח, עזבו את סגנון האימון אפילו
24/04/2018 | 13:14
43
זה שהוא הביא כל כך הרבה שחקנים שהוא אימן בבולס רק מראה על המקובעות שלו..
העדיף להביא שחקנים שכביכול יודעים איך לעבוד בשיטה שלו, בלי ליישם שום דבר חדש
לצפיה ב-'I really intended to do so'
I really intended to do so
24/04/2018 | 13:30
9
לצפיה ב-'יוסטון ניצחו ועם מחצית שנייה משכנעת אבל המחצית הראשונה'
יוסטון ניצחו ועם מחצית שנייה משכנעת אבל המחצית הראשונה
25/04/2018 | 00:15
20
הייתה ממש רעה. פשוט כדורסל רע. הארדן מעביר 20 שניות ולוקח סטפ בק משלוש. חשבתי לפני הפלייאוף שהם יותר טוב מזה. אולי סתם לא נכנסו לקצב עדיין אבל עם רמה כזאת הם לא לוקחים אליפות... ההגנה לא אותו דבר בלי מבאה מוטה. אריק גורדון נראה מאוד חלוד התקפית. גם בקליעה אבל בעיקר ביכולת שלו לשבור את ההגנה ולסיים בצבע או להוציא החוצה.
לצפיה ב-'5:30: יוטה- אוקלהומה'
5:30: יוטה- אוקלהומה
24/04/2018 | 00:59
4
36
הת'אנדרס נלחמים על החיים שלהם, צפו למשחק פיזי וקשוח. אני מאמין שנראה אותם מבצעים התאמות ואנפילד כבר חזה משחק גדול של ווסטברוק, יהיה מעניין.
לצפיה ב-'ושוב אנחנו רואים את ההבדל בין קבוצה מאומנת לבוצה מבולגנת'
ושוב אנחנו רואים את ההבדל בין קבוצה מאומנת לבוצה מבולגנת
24/04/2018 | 07:10
2
46
יוטה נהדרים, תענוג לעיניים
ב אוקלהומה כל אחד תופס כדור ומנסה להציל את המולדת וככה זה גם נראה.

לצפיה ב-'אנחנו הולכים להפסיד שוב'
אנחנו הולכים להפסיד שוב
24/04/2018 | 08:13
1
57
לא תראו ממני דמעות שהעונה הזאת בדרך לסיום.

המהלך הזה של מיצ'ל עם החדירה ויד קדימה לייאפ איכשהוא, בלתי אפשרי לעצור את זה. אני אומר בפעם ה5, השחקן הזה הולך להיות עצום. הוא גם הופך להיות ממש פייבוריט אצלי כמו שלא הרגשתי אף פעם כלפי שחקן שלא של סיאטל/אוקלהומה.
לצפיה ב-'טוני פארקר השתמש מעולה במוב הזה'
טוני פארקר השתמש מעולה במוב הזה
24/04/2018 | 11:26
45
כמובן שהוא לא היה אתלטי כמו מיצ'ל.

האמת שאני ממש לא מצליח להבין למה אתם עושים כאלה טראפים על מובילי הכדור של יוטה. אתם כאילו מכריחים סקוררים בינוניים כמו רוביו ואינגלס להשתמש בתכונה הבולטת שלהם וזו מסירה. יוטה משיגה יתרון על ההגנה שלכם כל-כך בקלות וזה נראה לי פשוט טקטיקה רעה.
ברבע השלישי התחלתם לעשות יותר סוויצ'ים לכמה פוזשנים ואני אהבתי את זה אבל סניידר לקח טיימאאוט והתחיל לסדר את המיסמאצ'ים שהוא רוצה. דונובן ירד מהרעיון בהמשך.
לעבור מתחת לחסימה, המהלך שכל הקבוצות משחקות נגד רוביו ובכל השנים שלו במינסוטה סבלתי מזה- משום מה את זה לא רואים.

בכל אופן כשאתם קולעים 5-26 משלוש אתם תפסידו כמעט תמיד. איזו נפילה הכרמלו הזה. ווסטברוק לא הצליח להיות דומיננטי כמו שאפשר היה לקוות, מה שכן אהבתי את ההחלטה של דונובן להמשיך לשתף אותו למרות בעיית העבירות. בהגנה ווסטברוק היה פח.
לדעתי יש סיכוי שג'רמי גראנט ישחק הרבה יותר דקות במשחק הבא.
לצפיה ב-'מאוד מתסכל. אוקלהומה פשוט קבוצה טיפשה. '
מאוד מתסכל. אוקלהומה פשוט קבוצה טיפשה.
25/04/2018 | 00:22
22
הגנה טיפשה. התקפה טיפשה. השחקנים של יוטה מתגרים באלה של אוקלהומה שפשוט יוצאים מהכלים ועושים מהלכים מטומטמים. ווסטברוק כל כך שונא את רוביו שהוא לא רואה בעיניים. אין לי כח אפילו לנסות לפרט מה קרה במשחק הזה. OKC קבוצה מכעיסה.
לצפיה ב-'מה הסיכוי לתת לסימונס ולמיטשל רוקי העונה משותף?'
מה הסיכוי לתת לסימונס ולמיטשל רוקי העונה משותף?
24/04/2018 | 09:49
6
13
לצפיה ב-'למה מיצ'ל צריך להתחלק עם מישהו?'
למה מיצ'ל צריך להתחלק עם מישהו?
24/04/2018 | 09:53
3
13
לצפיה ב-'אל תגזים, גם סימונס פנטסטי'
אל תגזים, גם סימונס פנטסטי
24/04/2018 | 10:38
2
13
לצפיה ב-'לא רואה אצלו את הדומיננטיות של מיצ'ל'
לא רואה אצלו את הדומיננטיות של מיצ'ל
24/04/2018 | 10:53
1
50
הוא גם לא קריטי לקבוצה שלו כמו מיצ'ל ליוטה.
בלי להתחשב בכשרונות חדשים שיש היום מהמכללות אלא רק ממי שהיום כבר בNBA, אני אופתע אם הוא לא יהיה השחקן מספר 1 בליגה עוד 6-7 שנים.
לצפיה ב-'ממה שיצא לי לראות מיטשל שחקן יותר טוב ממנו'
ממה שיצא לי לראות מיטשל שחקן יותר טוב ממנו
24/04/2018 | 10:55
56
בעיקר בגלל שלסימונס אין קליעה בשיט.
מצד שני סימונס עם IQ כדורסל מפחיד.. יהיה מעניין לעקוב אחרי שניהם.
אין ספק ששניהם יהיו הפנים של הליגה כבר בשנים הקרובות בין כה וכה
לצפיה ב-'חשבתי שכבר עברנו על זה. כל אחד מצביע. אם יש תיקו אז מקבלים'
חשבתי שכבר עברנו על זה. כל אחד מצביע. אם יש תיקו אז מקבלים
25/04/2018 | 00:24
1
34
רוקי העונה משותף. זאת לא החלטה שצריך לקבל, פשוט צירוף מקרים.

אם זה יותר כדי לציין ששניהם מעולים ולא בקטע רציני אז סליחות
לצפיה ב-'צירוף מקרים אם ההצבעה אנונימית, מאמין שאפשר לסדר תיקו'
צירוף מקרים אם ההצבעה אנונימית, מאמין שאפשר לסדר תיקו
25/04/2018 | 09:44
25
אם רוצים
לצפיה ב-'תודה שהוספת שעות, אני נכנס לפורום לפני הליג פאס :)'
תודה שהוספת שעות, אני נכנס לפורום לפני הליג פאס :)
24/04/2018 | 23:36
5
לצפיה ב-'משחקי מוצש'
משחקי מוצש
21/04/2018 | 21:41
77
467
המשך>>
לצפיה ב-'פוסט לכבוד המשחק האחרון של העונה, כנראה, של סן אנטוניו'
פוסט לכבוד המשחק האחרון של העונה, כנראה, של סן אנטוניו
22/04/2018 | 23:10
23
53
וכנראה גם המשחק האחרון של טוני פארקר ומאנו ג'ינובילי.

תודה על כל הרגעים היפים 

רבע שני מתחיל תיכף
 שידור ישיר בספורט 5.

מעבר לזה מילווקי מנצחת ומשווה ל2:2.

מאוחר יותר:
טורונטו- וושינגטון ב1:00
קליבלנד-אינדיאנה ב3:30
לצפיה ב-'בוסטון חוזרת במילווקי מפיגור 20 ואז שוב מפיגור 7 שתי דקות'
בוסטון חוזרת במילווקי מפיגור 20 ואז שוב מפיגור 7 שתי דקות
22/04/2018 | 23:15
2
52
לסיום. טייטום תופר ג׳אמפר פול פירסי במיוחד 50 שניות לסיום כדי להעלות את הסלטיקס לנקודה יתרון. מילווקי מחטיאה בצד השני ואז, 40 שניות לסיום, במקום להעביר קצת זמן ולנסות להוציא זריקה עדיפה, ג׳יילן בראון רץ עם הראש בקיר במתפרצת ומאבד את הכדור. מילווקי תופרת שלשה במעבר בצד השני. הורפורד עונה עם 2 מהקו אבל יאניס עם טיפ אין אחרי החטאה של ברוגדון 5 שניות לסיום קובע את תוצאת המשחק.

הבאקס מצליחים לקחת את שני המשחקים, ואנחנו חוזרים לבוסטון לסדרה של הטוב מ-3.
לצפיה ב-'ג'יילן בראון הוא שחקן שנה שנייה'
ג'יילן בראון הוא שחקן שנה שנייה
23/04/2018 | 11:30
41
קצת קל לשכוח את זה, כי הוא נהדר ובלית ברירה הפך לסקורר המוביל בבוסטון.
אז טעויות כאלה של קבלת החלטה שגוייה זה צפוי וזה שכר לימוד.
הכל ישתלם בעתיד.

לצפיה ב-'קריס מידלטון בסדרה מטורפת'
קריס מידלטון בסדרה מטורפת
23/04/2018 | 12:40
37
הבנאדם לא רואה בעיניים, תופר ג'אמפרים קשים אחד אחרי השני 4 משחקים ברצף. זה כבר לא רמת אולסטאר אלא יותר מזה, הוא עושה סדרה של 25-6-4 באחוזים הזויים. stop sleeping on Middleton ואני מכוון את זה לכל מי שקרא לו שחקן D&3 בדירוג הפורום האחרון.

סך הכל זו סדרה שאני מאוד נהנה ממנה, כל קבוצה ניצחה משחק אחד משכנע ואחד צמוד. ת'ון מייקר שבכלל לא קיבל צ'אנס בתחילת הסדרה נראה כמו אקס פקטור משמעותי, יש לו כבר 10 בלוקים בשני משחקים.
בבוסטון תהיתי מי ישא בנטל התקפי מוגבר ועושה רושם שזה ג'יילן בראון. השאלה האם הוא מספיק טוב להמשיך להוביל אותם התקפית או שהורפורד יהיה חייב לשחזר את האגרסיביות מגיים 1.

לדעתי הרוטציה של מילווקי הרבה יותר נכונה עכשיו מאשר בתחילת הסדרה. מייקר מוכיח את עצמו, ברוגדון שווה מקום בחמישייה ודלבדובה גם תורם להם הרבה יותר מחבר'ה מצחיקים כמו טרי או שבאז שקיבלו דקות במשחקים קודמים.

בוסטון חוזרת הביתה ותצטרך למצוא פתרונות התקפיים, בנוסף יכול להיות שסמארט יחבור למאמץ ויחסוך דקות של סמי אוג'ילה וכאלה.
אחלה סדרה שנראית לי פיפטי-פיפטי בשלב הזה.
לצפיה ב-'הכדורסל של סן אנטוניו מעליב אותי'
הכדורסל של סן אנטוניו מעליב אותי
22/04/2018 | 23:30
1
65
זה שעשינו פלייאוף זו תעודת עניות למערב.

ונכון שהווריורס על הילוך רביעי, שלא נאמר שאולי אפילו לא כ"כ אכפת להם להפסיד כי זה יתן לסטף עוד כמה ימים להחלמה עד הסדרה הבאה, אבל גם כשהם בקיל מוד, כל עוד זה ללא סטף- הם לא עוברים את ניו אורלינס בכושר הזה, וכנראה לא היו עוברים גם את יוטה או יוסטון.
KD הוא בלי ספק רוצח אבל הווריורס הם הקבוצה הכי מפחידה בעולם קודם כל בגלל סטף, ההבדל איתו ובלעדיו כלכך תהומי.
לצפיה ב-'לדעתי הם עוברים את ניו אורלינס גם בלי קרי'
לדעתי הם עוברים את ניו אורלינס גם בלי קרי
23/04/2018 | 10:34
39
אבל כולם יצטרכו להתאמץ לשם שינוי
לצפיה ב-'הרגע הזכירו עובדה מעניינת. זאזא פאצ'ולה לא בסדרה'
הרגע הזכירו עובדה מעניינת. זאזא פאצ'ולה לא בסדרה
22/04/2018 | 23:34
60
כלומר, הוא באמת לא בסדרה, לא ראה פרקט בפלייאוף עד כה, והוא היה בחמישייה רוב העונה.

כשקוואי לא על המגרש אין צורך לפצוע אף אחד?
לצפיה ב-'גולדן מגעילים אותי'
גולדן מגעילים אותי
23/04/2018 | 00:45
2
70
משחקים בהילוך שני כדי שקרי יוכל לנוח עוד כמה ימים
לצפיה ב-'אתה יודע זה לא שקליי מחטיא זריקות בכוונה'
אתה יודע זה לא שקליי מחטיא זריקות בכוונה
23/04/2018 | 12:43
1
46
גולדן מובילה 3-0 ולא בדיוק נלחמת על חייה, אפשר להבין את זה. אני לא מקבל את הטענה שהם משחקים במטרה לתת לקרי עוד מנוחה, הם אנסו את הספרס בריבאונד במשחק הזה אבל פשוט לא קלעו זריקות. דוראנט כמעט ניצח את זה לבד אבל רק כמעט.
לצפיה ב-'שיחקו ישנוני משהו'
שיחקו ישנוני משהו
23/04/2018 | 12:44
8
לצפיה ב-'מאנו: "אני אחליט מתי הקריירה שלי תיגמר"'
מאנו: "אני אחליט מתי הקריירה שלי תיגמר"
23/04/2018 | 00:54
1
61
מדהים
החליט שהוא רוצה עוד משחק אחד אחרון
Did it his way

לצפיה ב-'לדעתי הוא יכול להמשיך עוד עונה'
לדעתי הוא יכול להמשיך עוד עונה
23/04/2018 | 12:47
46
הזוי לומר את זה אבל מאנו עדיין מרגיש כמו היוצר הכי מסוכן שלכם אוף דה דריבל. פיזית לא נשאר לו כלום ולראות אותו משחק זו העדות הכי חזקה לרמת ה-IQ כדורסל שיש לבנאדם הזה בראש, פשוט מטורף.
לצפיה ב-'יש בסדרה בין קליבלנד ואינדיאנה המון אנרגיות'
יש בסדרה בין קליבלנד ואינדיאנה המון אנרגיות
23/04/2018 | 04:32
8
63
אבל 0 כדורסל. הסדרה מונחת על הרצפה ומחכה לקבוצה הראשונה שתפסיק את הנגריה. זאת לא תהיה אינדיאנה אם לאנס סטיבנסון יהיה הסקורר הראשי שלנו.

אגב, בעית העבירות המוקדמת של לאב - אולי הצילה לקליבלנד את הסדרה. ההגנה ב100 רמות יותר טובה בהיעדרו, וטוב עשה לו שלא החזיר אותו מאז גם במצב ש2 עבירות זה כבר לא מסוכן.
לצפיה ב-'כמה שאוהבים לקטול את לאנס'
כמה שאוהבים לקטול את לאנס
23/04/2018 | 07:05
1
56
בעיניי הוא השחקן הכי חשוב בסדרה הזאת, רק תראה איך לברון משחק כשהוא על המגרש.
לא שהוא כזה שחקן ענק או שומר גדול אבל יש לו דרך להיכנס לברון מתחת לעור ולהוציא אותו משיווי משקל.
לצורך העניין, בדקות ההכרעה לברון חדר לסל 4 פעמים בדיוק באותה צורה כשמיילס טרנר שמר עליו (שחקן בדיחה אגב)
אני מאמין שמול סטמבנסון זה לא היה קורה ושוב, לא כי הוא כזה שומר טוב אלה פשוט אחרי החדירה הראשונה הוא היה תופס את לברון ויוריד אותו לרצפה כמו שהוא אוהב לעשות וכמו שאנחנו מכירים את לברון, הוא לא היה מנסה להיכנס לסל שוב.

לצפיה ב-'הוא loose canon. לפעמים הוא עושה מהלכים טובים ולפעמים שטויות'
הוא loose canon. לפעמים הוא עושה מהלכים טובים ולפעמים שטויות
24/04/2018 | 00:11
19
לא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי. אבל לאינדי אין סגל מספיק עמוק בשביל פריבילגיות כאלה והיא חייבת להמר שבסופו של דבר הוא יביא יותר לשולחן ממה שהוא מוריד ממנו.

לא הסכמתי בכלל עם השדרים של אינדי בקשר לעבירה שלו על גרין 9 שניות לסיום המשחק. זאת הייתה עבירה לכל דבר כשהוא תופס את הידיים של גרין ותוך כדי דופק לו איזה קומבו ג׳ודו לפנים (מניח שזה לא המונח המתאים אבל שיהיה)..
לצפיה ב-'אני מרגיש שאינדיאנה קצת נחנקו'
אני מרגיש שאינדיאנה קצת נחנקו
23/04/2018 | 12:04
5
52
הייתם יותר טובים ועדיין הפסדתם איכשהו. קוליסון שמוביל את הליגה באחוזי שלוש החטיא זריקות wide open. לייאפים של יאנג וסבוניס הלכו החוצה. אולדיפו קולע רק זריקות משוגעות, כשהוא פנוי זה בחוץ.
אני לא מסכים איתך לגבי לאב, זה היה משחק גרוע שלו אבל בעיקר בהתקפה.

ללברון יש אחלה מספרים בסדרה אבל הוא לא דומיננטי כמו בעונות קודמות. 3 משחקים הגיעו לקלאץ' והוא לא השתלט על המשחק באף אחד מהמקרים. היו לו מהלכים טובים פה ושם אבל יותר מדי ג'אמפרים וזריקות רעות, או סתם מסירות סתמיות. לא כך נראה השחקן הטוב בעולם.

לדעתי קליבלנד עדיין פייבוריטית מתוקף הביתיות שלה אבל יש לה מזל שהסדרה הזאת ב2-2. אני בכל מקרה אשמח ל-7 משחקים, ההתרסות של לאנס כלפי לברון משעשעות אותי מאוד.
לצפיה ב-'מאוד נחנקו'
מאוד נחנקו
23/04/2018 | 13:30
3
42
אנחנו לא יכולים לחבר יותר ממחצית אחת של כדורסל חיובי מאז שנגמר גיים 1, בדרך כלל פחות. הפעם כרגיל רדפנו בפתיחה, רק שלדקות הסיום לא הופענו.

אני בונה על זה שלברון לא נח בסדרה הזאת, הוא היה די פאסיבי רוב המחצית השניה, הבעיה היא שאנחנו לא יודעים לנצל את זה, בחלקים גדולים מידי של המשחק אנחנו אובדי עצות בהתקפה.
לצפיה ב-'עכשיו דוקא יש ללברון יומיים מנוחה'
עכשיו דוקא יש ללברון יומיים מנוחה
23/04/2018 | 13:46
2
48
זוכר שדיברנו לפני הסדרה שאתם יכולים לעשות אפסט, אבל יש את המחסום המנטלי של להמר נגד לברון? אז האמת היא שלברון לא כזה גדול בסדרה ולא משתלט עליה ברגעי משבר כפי שציפיתי, אבל אינדיאנה גם לא קבוצה שהראתה שיש לה שיניים.
מבחינת כדורסל נטו זו סדרה של 4-2 אינדי. רוב הזמן אתם יותר טובים. יכול להיות שזו גם תהיה התוצאה הסופית אבל בודאי שהייתם יכולים להיות ב3-1 אם רק הייתם מנצלים קצת יותר טוב את ההזדמנויות שסידרתם לעצמכם.

במידה וקליבלנד כן תעבור סיבוב, בכל זאת הם פייבוריטים בשלב הזה, אני לא בטוח מי תהיה הקבוצה במזרח שתדע להרוג את הגופה המפרפרת הזאת. טורונטו יותר טובה מכם אבל המצ'אפ שלה מול קליבלנד פחות טוב וגם לא חסרים לה שלדים בארון.
מהבראקט השני יכולה להגיע כל אחת מבין בוסטון/פילדלפיה/מילווקי. לראשונה אני מאמין שאין מספיק כוח אש לגבור על קליבלנד. השנייה כנראה מסוגלת על הנייר אבל לך תדע איך יתמודדו כל הילדים האלה במעמד ובאיזה בריאות יגיע אמביד. השלישית עלולה פשוט לא להופיע בכל משחק נתון.
קליבלנד מרגישה כמו אימפריה מתפוררת אבל אף אחת מהטוענות לכתר לא משכנעת מספיק בשלב הזה. אולי אם אינדיאנה בכל זאת תצליח לעבור את הקאבס אני ארגיש יותר בנוח לשים את הכסף שלי על טורונטו.
או, שלמרות הכל, זה שוב יהיה לברון בגמר שמיני ברציפות...
לצפיה ב-'בוא נשים דברים בפרופורציה. לברון לא כזה גדול?'
בוא נשים דברים בפרופורציה. לברון לא כזה גדול?
24/04/2018 | 00:22
1
27
32.5 נקודות ב-63 TS% ובנוסף 12 רבאונד ו-8 אסיסטים  על 3.3 איבודים ב-43 דקות. מה עוד הוא אמור לעשות? להיות עוד יותר יעיל? לשים 37 נקודות?

אני גם לא בטוח אם נכון להגיד שהכדורסל משקף 4-2 לאינדי. צריך לזכור שמאז המשחק הראשון, קליבלנד פתחה פער רציני בכל אחד משלושת המשחקים הבאים, רק כדי לאבד אותו בהמשך ולהחזיר את הניצחון בשניים מהם.

מסכים עם הפסקה השנייה. קליבלנד עדיין יכולה לצאת מהמזרח, אבל זה בעיקר בגלל שהיריבות לא מדהימות.
לצפיה ב-'המספרים טובים אבל האימפקט לא אותו דבר'
המספרים טובים אבל האימפקט לא אותו דבר
24/04/2018 | 00:43
23
אתה לא יכול לומר לי שזו סדרה מהגדולות של לברון... בהתקפה או בהגנה.
לשאלתך אני מצפה ממנו להכריח את אינדיאנה להביא עליו שמירות כפולות כי לא לאנס ולא בוגדנוביץ' ולא יאנג אמורים להתמודד איתו באחד על אחד, וזה מה שקורה רוב הסדרה. אני גם מצפה ממנו להכריע משחקים בקלאץ' כמו שראינו אותו עושה בשנים קודמות, דרך כניסות אגרסיביות לצבע ומהלכי הגנה שמשנים משחק. זה לא קורה בסדרה הזאת.

להתרשמותי אינדיאנה מגיעה לזריקות יותר נוחות מאשר קליבלנד אבל לא קולעת את המבטים האלה באחוזים הרגילים שלה. מעניין יהיה לראות סטט' בנושא.
לצפיה ב-'לברון גם שיחק 46 דקות. לא קל להפציץ ככה בקלאץ׳ שמן הסתם מגיע'
לברון גם שיחק 46 דקות. לא קל להפציץ ככה בקלאץ׳ שמן הסתם מגיע
24/04/2018 | 00:15
29
בסוף.

מסכים שאינדיאנה היו יכולים לקחת את זה, אבל צריך לזכור שקליבלנד כבר הובילו ב-16 הפרש במחצית הראשונה ואינדי רצה אחריהם רוב המשחק עד יתרון ראשון מאוד מאוחר. בקליבלנד אף שחקן לא דפק ערב מטורף אבל הרבה היו סולידיים אחרי שגמגמו במשחקים קודמים. זה כולל את קלארקסון, הוד, סמית׳, נאנס, קלדרון, גרין, קורבר. כולם היו בערב סביר. לא משהו לכתוב עליו הביתה אבל לפחות סביר.  אפילו תומפסון עשה כמה דברים חיוביים וסיים עם +7, הכי גבוה במשחק יחד עם גרין.
לצפיה ב-'G4R1| אינדיאנה - קליבלנד: לא השופטים הכריעו, כי אם היכולת'
G4R1| אינדיאנה - קליבלנד: לא השופטים הכריעו, כי אם היכולת
23/04/2018 | 22:28
18
שודר בערוץ ספורט 5 LIVE .

משחק מס' 4 בסדרה [1 - כאן; 2 - כאן; 3 - כאן]. אינדיאנה הובילה 1-2; ג'ורג' היל הפצוע נעדר, ובמקומו פתח בחמישייה חוזה קלדרון;

ברבע הראשון, לקליבלנד קרה מה שקרה לאינדיאנה בשני המשחקים הקודמים, כאשר קווין לאב נקלע לבעיית עבירות וירד עם שתיים. לברון היה אחראי ל-6 מ-11 הנק' הראשונות של קליבלנד, ובהמשך 11 מ-21 הראשונות. אינדיאנה קיזזה מהפיגור המוקדם בריצת 0-7 בדקות האחרונות של הרבע, ולאחר שפתחנו 1 מ-8 מהשדה - הלכנו 8 מ-15 הזריקות הבאות. רבע של סקור נמוך, אבל כדורסל מותח ומעניין. הרבע הסתיים בשלשה של ג'יי אר סמית' משלושת-רבעי מגרשי. 24-30 לקליבלנד. 11 נק' של לברון ברבע. ג'יי אר סמית' שיחק את כל הרבע ותרם 9.

ברבע השני, קליבלנד הגיעה ליתרון הדו-ספרתי הראשון של המשחק כדקה לתוך הרבע. אמצע הרבע, היתרון הגיע לשיא 16. לקראת סיום, אינדיאנה רצה 3-10 בדקות טובות שבהן התחלנו לשחק כדורסל, ולמרות רבע הגנתי לא טוב וקשה, הצלחנו להישמר במשחק. הרבע הסתיים גם הפעם בשלשה עם הבאזר, של קורבר, אבל אחרי הזמן, לא נחשב. 50-60 לקליבלנד. מיילס טרנר [12 נק', 2 שלשות] היה הבולט בשורותינו, והחזיק אותנו במשחק. בקליבלנד הוביל לברון, שסיים את המחצית עם 8 נק' רצופות.

ברבע השלישי, זה היה רבע הפכפך ומוזר, שבו כל כמה דקות הרגשת שהמשחק הולך לכיוון שלך או מתרחק ממך. אינדיאנה פתחה נהדר והמומנטום היה כולו שלנו. הקהל נכנס למשחק, ואלו היו הדקות הכי טובות שלנו במשחק. אולם, יתרון לא עשינו, וקליבלנד אף הגדילה את ההפרש בחזרה לחד-ספרתי גבוה. הדקות האחרונות היו שוב שייכות לאינדיאנה, ושוב חווינו מומנטום כביר שסחף אותנו עד לסיום הרבע, כאשר קליבלנד סיימה 0 מ-6 הזריקות האחרונות שלה ברבע. 78-80 לקליבלנד. לברון היה נו-שואו ברבע הזה עם נקודה אחת בלבד, למרות ששיחק את כל הרבע. היה חלש גם ברבע השלישי של המשחק הקודם. נתון בולט לדבר עליו ושהוזכר בשידור: אינדיאנה הביסה בצבע עם 16 נק' [פלוס 12].

ברבע הרביעי, הרבע התפתח כצפוי באופן צמוד ופתוח לשני הצדדים. ההיילייט של המשחק הושג דוקא דרך מהלך הגנתי, שבו לנס סטיבנסון הצליח להשתלט על כדור של לברון וגמר את זה בהקפצה [שאותה לברון ניצח, כי זה סטיבנסון, קפץ הכי הגבוה שקפץ אי פעם בחיים שלו]. כ-4 דקות לסיום, קייל קורבר צלף שלשה מהפינה ונתן יתרון 1 הפרש לקליבלנד. 3 דקות לסיום, לברון חדר בסוף שעון והעלה ל-3 הפרש. בהתקפה, אולדיפו הקפיץ בפיק אנד רול וקלע את הפול-אפ מחצי-מרחק שהוריד ל-1 הפרש. 2:30 דקות לסיום, קורבר יצא מחסימה וצלף שלשה ענקית שנתנה יתרון 4 לקליבלנד, ובתוך לבי ידעתי שזה בול גיים. אחר כך לברון השיג עוד סל בחדירה בסבסוב על בוגדנוביץ'. בהתקפה, אינדיאנה לא השיגה כלום, ההפרש כבר היה 6 כדקה וחצי לסיום בריצת 2-10 של קליבלנד, ובזה תם הטקס. אינדיאנה קיבלה הזדמנויות להוריד את ההפרש, ו-12 שניות לסיום גם הצלחנו, בשלשת התאבדות של  אולדיפו, להוריד ל-3. לאחר מכן, רגע של מחלוקת כאשר סטיבנסון הצליח להשתלט על כדור של ג'ף גרין, מה שגרר להתקוטטות קלה בין הצדדים. השופטים הלכו למצלמות וקבעו עבירה נגד סטיבנסון - ולא ג'אמפ בול. אני לא חושב שיש מקום לויכוח - עבירה היתה, עבירה רגילה, וזה מה שנשרק. ג'ף גרין קלע רק 1 מ-2, אבל ב-4 הפרש בוגדנוביץ' החטיא במתפרצת את השלשה עם יד של קורבר בפנים, וזה חתם את התוצאה. בסיום 100-104 לקליבלנד. המשחק הסתיים בשאגות בוז מצד הקהל הביתי אשר מחה על השיפוט, שבהרגשה, אני מסכים, היה נגדנו בכמה וכמה שריקות לאורך המשחק [לא שזה השפיע על התוצאה, לדעתי - הקבוצה הטובה יותר ניצחה!].. לברון עולה למאזן 11-33 במשחקים שאחרי הפסד לקבוצות מזרח בפלייאוף. אנו יוצאים מאוכזבים מהתוצאה - 1-3 יכול היה לגמור סיפור - אבל אם הינו מנצחים, הייתי רואה בזה שוד, כי לא הגיע לנו. לא שיחקנו טוב, לא הגיע לנו.

השחקן המצטיין: לברון ג'יימס. אני חייב ללכת עם לברון, למרות מחצית שניה בינונית. הגיע לדקות האחרונות [8 נק' ברבע האחרון, מתוכן 6 ב-6 הדקות האחרונות], ובחצי הראשון שיחק טוב. 32 נק' [22-12 מהשדה, 5-0 משלוש, 9-8 מהקו], 13 ריב' [2 בהתקפה], ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-46 דקות. משחק 100 שלו בקריירת הפלייאוף עם 30 נק' או יותר. גם מחזיק בשיא הפלייאוף עם 75 משחקים של 30 נק', 5 ריב' ו-5 אס';

קווין לאב עם 5 נק' [2 מ-10 מהשדה, ללא אף שלשה] ו-11 ריב' [5 בהתקפה] ב-29 דקות. איכזב מאוד, מאכזב כל הסדרה. התחיל עם בעיית עבירות ופשוט לא מצא את עצמו. באחד הפוזישנים, התקומם נגד החלטה לא לשרוק לו עבירה שלא חזר להגנה, ועד שחזר לתוך התקפה תקועה של אינדיאנה, הסל נקלע עליו בסגירה גרועה שלו; קייל קורבר החטיא כמה זריקות שהוא אוהב, אבל בסה"כ ערב טוב שלו ככינור שני ללברון. סייע לו עם 18 נק' [4 שלשות, 6 מ-7 מהקו] ב-26 דקות; ג'יי אר סמית' [12 נק', 4 שלשות] וג'ורדן קלארקסון [12 נק' - מהן 10 ברבע השני, ו-2 שלשות ב-22 דקות מהספסל] קלעו בדאבל פיגרס; חוסה קלדרון, שפתח בחמישייה, תרם 5 נק' ו-2 אס' [1 איבוד כדור] ב-19 דקות;

באינדיאנה, 7 שחקנים בדאבל פיגרס, אבל מי שהיית מצפה שיובילו לא היו במשחק טוב: ראשון הוא ויקטור אולדיפו, שאמנם סיים עם 17 נק', אבל באחוזים רעים [20-5 מהשדה, 8-3 משלוש, 5-4 מהקו] ב-41 דקות משחק. שני הוא בויאן בוגדנוביץ' עם 10 נק' [2 שלשות], שלמעט רצף של שתי שלשות במהלך דקות ריצה, לא פתח טוב את המשחק, ולא היה מספיק מעורב; תד יאנג תרם 12 נק' ושיא קריירה בפלייאוף עם 16 ריב' [4 בהתקפה]. עבד יפה; מיילס טרנר [17 נק' ב-7 מ-9 מהשדה, כולל 3 שלשות] ודומאס סאבוניס [19 נק' ב-9 מ-12 מהשדה, ב-25 דקות מהספסל] היו הבולטים בשורות אינדיאנה, כאשר הראשון שמר אותנו במחצית הראשונה, והשני במחצית השניה; דרן קוליסון במשחק באונס בק, לא הוביל, אבל תרם את חלקו עם 12 נק' ו-8 אס' [ללא איבודי כדור]; לנס סטיבנסון תרם 11 נק' ו-6 אס' [1 איבוד כדור] ב-23 דקות מהספסל, אבל גם עשה שטויות;

ליין ליף - גירסת הפלייאוף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- לכל הפחות, הבטחנו שהסדרה תחזור למשחק נוסף באינדיאנה. לכן, אשמור לי את הפרולוג המיוחד שלי למשחק 6. בינתיים נגיד, שהמשחק הבא, משחק מס' 5, יערך בקליבלנד [ד']. כמעט תמיד זה משחק מכריע סדרה. חשוב לנצח אותו, ואפשר. קרדיט להגנה של קליבלנד. הם מבטלים את משחק ההתקפה שלנו, זו לא סדרה טובה שלנו, או לפחות לא מספיק הכדורסל שמאפיין את אינדיאנה כל העונה. מהבחינה הזו אני חושש מקליבלנד, אבל גם יודע שהמשחק הבא ישים עליהם כל כך הרבה לחץ לנצח, שאפשר לגנוב אותו. קליבלנד של המשחק הבא לא תהיה קליבלנד של שני המשחקים הראשונים, הם ישחקו ברמה אחרת, לפחות הגנתית, וזה, לבד, מסוכן.

להתראות בשמחות אינדיאנה פייסרס ואחרות!
לצפיה ב-'אף מילה על טורונטו-וושינגטון?'
אף מילה על טורונטו-וושינגטון?
24/04/2018 | 00:35
1
33
היה משחק טוב באווירת פלייאוף.

טורונטו הובילו כל המחצית הראשונה, בפער משתנה באזור העשר נקודות. במחצית השנייה הוויז צמצמו עד לשיוויון וגם יתרון פצפון אבל שוב נפתח פער שנסגר רק קצת יותר מ-5 דקות לסיום המשחק. טיפה אחרי, בראדלי ביל (שהיה ענק) יצא החוצה בעבירה שישית מאוד שנויה במחלוקת, כשדרוזן נתקל בו תוך כדי לקיחת רבאונד, 5 דקות לסיום. אבל וושיגנטון הצליחו לשמור על ההובלה וגם להגדיל אותו, הרבה בזכות ג׳ון וול שגם נתן ערב טוב. בכלל סדרה חזקה שלו. לא פסיכי אבל משחק כדורסל חיובי.

מרקיף מוריס ממשיך להיות לא מורגש התקפית, אבל הפעם הוא גם לא עשה נזק ושני מהלכים הגנתיים גדולים שלו בדקות הסיום תרמו מאוד להכרעת המשחק.

קלי אוברה עם מספרים חלשים אבל הוא שחקן מאוד חשוב שם. מורגש כמה הוא תורם להם, בשני הצדדים אגב, כשהוא על המגרש. לא ברור למה פורטר כל כך חלש בסדרה הזאת. זה לא שהוא עושה נזק כי הוא לא שחקן שמנסה לעשות יותר ממה שהוא יודע אבל גם לא תורם יותר מידי.

בטורונטו, דרוזן בא לעבוד. אחוזי קוטג׳ (35% זה חתיכת קוטג׳ משונה) אבל 18 הליכות לקו והרבה אנרגיה. אני רואה שלאורי סיים עם 19 נקודות באחוזים סבבה אבל לא הרגשתי אותו כמעט.
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 00:47
23
אחלה של סדרה.
לא ראיתי שינויים מהותיים ממשחקים קודמים אלא בעיקר execution משופר של וושינגטון. לכן אני חושב שטורונטו צריכה בכל זאת לנצח את זה ובסיכוי טוב ב-6 משחקים. מה שכן הם חוזרים הביתה כשהמומנטום נגדם וזה עוד מבחן מנטלי לקבוצה הזאת עם כל סימני השאלה המנטליים שסביבה.
לצפיה ב-'פורטלנד טריילבלייזרס - מה עכשיו?'
פורטלנד טריילבלייזרס - מה עכשיו?
22/04/2018 | 21:11
11
48
טוב אז הבלייזרס הופתעו והודחו בסוויפ די מביך ועכשיו הם צריכים לאסוף את השברים ולחשוב על ההמשך.

אני חייב לציין שבאופן אישי ממש תמוהות בעיניי הירידות על לילארד שבמשך כמה עונות הוא לא פחות פשוט נפלא (בעיקר ברגעי ההכרעה) ופתאום שהוא נותן סדרה רעה אז קוטלים אותו בלי סוף.
אבל אני מניח שכולם מסכימים שהוא הבעיה האחרונה של הבלייזרס.

מה לדעתכם הם צריכים לעשות לקראת העונה הבאה?
אם אני זוכר נכון, נורקיץ לא חתם על הארכת חוזה כי הוא חשב שבפגרה הוא יקבל חוזה גבוה. האם הוא באמת יקבל חוזה כזה והאם בכלל הוא צריך להישאר?
ואולי בכלל טרי סטוטס הוא זה שפישל וראשו צריך להיערף?

לצפיה ב-'נורקיץ׳ יהיה שחקן חופשי מוגבל ובפורטלנד צריכים לחכות'
נורקיץ׳ יהיה שחקן חופשי מוגבל ובפורטלנד צריכים לחכות
22/04/2018 | 23:26
3
58
ולראות איזה חוזה יקבל ואז להחליט אם להשוות. לא הייתי שופך עליו את המקס סתם ככה אז אין לבלייזרס סיבה להחתים אותו אם הוא לא מוכן להתפשר, לפחות עד שקבוצה אחרת כן. אין המון קאפ ספייס הקיץ. ובסך הכל הייתי מוכן לשלם לו אולי 20 מיל׳ לעונה אבל אני קצת זורק מספר בלי ביסוס. לא ברור לי עדיין לגמריי לאן השוק הולך, זה תלוי בכמה קאפ פנוי יש ואיזה עוד שחקנים מסיימים חוזה. מסוג הדברים שניכנס אליהם יותר אחרי הדראפט.

הבלייזרס צריכים לחשוב האם הם מוכנים לשקול טרייד על סיג׳יי מקולום. אני לא בטוח שקו אחורי של לילארד-מקולום יכול להגיע רחוק והייתי שמח לקבל שחקן כנף איכותי תמורתו, אבל זה לא שמחלקים אותם סתם ככה.

אין כרגע לפורטלנד מקום תחת התקרה. הם כבר מחוייבים ליותר מ-100 מיל׳ בעונה הבאה וזה בלי לספור את החוזה החדש של נורקיץ׳. יש ללילארד עוד 3 עונות על החוזה שלו ואם הם לא רוצים לראות אותו עוזב בסיומם, הם ייצטרכו להעמיד קבוצה תחרותיות יותר כבר בעוד שנתיים. כדי לפנות מקום הם ייצטרכו למצוא טריידים לאוון טרנר שמרוויח 18 מיל׳ ומיירס לנארד שמרוויח 12, שניהם לעוד שנתיים. לא הייתי שש לוותר על בחירות דראפט בשביל כך ולכן אולי פשוט ייצטרכו להסתדר עם הקבוצה הקיימת, לחכות שהחוזים האלה ייגמרו ולהעמיד קבוצה חזקה בשנה האחרונה של לילארד.
לצפיה ב-' רשמת נהדר'
רשמת נהדר
23/04/2018 | 09:01
41
התרגלנו מהקבוצה הזאת לניסים ונפלאות, אז עכשיו קשה לנו לקבל את הסוויפ, אבל בתכלס הם פשוט נפלו לכושר פנטסטי של הולידיי (AD נתן את המספרים הרגילים של אחרי אולסטאר), אבל הולידיי היה פשוט בלתי ניתן לעצירה, זריקות + חדירות + הגנה, באמת שלא היו דקות יבשות כמו שקורה לפליקנס בדרך כלל (במיוחד כאשר AD יוצא לנוח), רק כי הולידיי פשוט יצר נפלא בסדרה, כמובן שלא תרמה גם העובדה שרונדו בא לעבודה, אם נחזור לבלייזר, הם צריכים עוד שנה לרוץ ביחד אם ההרכב הקיים, היו להם אחלה שחקני כנף (ברטון + אלן קראב ואפילו מתיאוס), שהם ויתרו עליהם מטעמי שכר, אז לא נראה לי שהם ישתגעו להביא חדשים, טרנר הוא אוברפייד,אבל יש להם צעירים מעולים, אפשר גם להסתדר ללא נורקיץ' במקרה ויצטרו להשוות יותר מ 17-18 מיליון (אני אישית מת על אד דיוויס)
לצפיה ב-'20 מליון לנרקיץ' נשמע לי יותר מדי'
20 מליון לנרקיץ' נשמע לי יותר מדי
23/04/2018 | 12:27
1
44
כמו שאמרת אין הרבה קבוצות עם קאפ ספייס ובנוסף אין הרבה קבוצות שמחפשות סנטר. לדעתי נרקיץ' שחקן טוב, אהבתי אותו עוד מעונת הרוקי בדנבר אבל הוא לא מתאים לכל מצ'אפ והמניות שלו נמוכות כרגע.

לפני שנה הצעתי טרייד של מקולום למילווקי תמורת מידלטון ועוד קצת. אם הבאקס יודחו בסיבוב הראשון זה יוכל להיות in play, חסר להם יוצר איכותי אוף דה דריבל מהסוג של מקולום. גם לפורטלנד זה היה יכול לעזור לפחות הגנתית בסדרה כמו זו, במידה ומילווקי תציע להם פרוספקט נוסף שיעניין אותם זה יכול לקרות.
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את מידלטון. לא הייתי מחליף אותו במקולום'
אני מאוד אוהב את מידלטון. לא הייתי מחליף אותו במקולום
23/04/2018 | 23:50
18
הוא אולי סקורר מוכשר יותר אבל מידלטון גם שומר טוב. אולי אם היה לי שחקן כנף במקום בלדסו. זה לא שבלדסו לא יכול לשמור את רוב השוטינג גארדס בליגה, אבל עדיין אני מעדיף קו קדמי גדול יותר מבלדסו-מקולום. למרות שתוך כדי שאני כותב את זה אני קולט כמה מקולום יותר מוכשר בלייצר לעצמו נקודות שאולי זה שווה את זה אבל נראה לי שלא :)
לצפיה ב-'אין להם הרבה ברירות'
אין להם הרבה ברירות
23/04/2018 | 14:16
5
44
הם חייבים להמשיך עם הסגל הקיים ולתת לו עוד צ׳אנס. הם התגבשו נהדר השנה כקבוצה, הפציעה של מו הארקלס קצת הרסה להם. בעיניי אין באמת קסם שיעלים את החוזים הנוראיים של טרנר ומיילס לאנרד, ולכן יש להם מעט מאוד מקום לשינויים.

מי שלא עקב אולי פספס את ההתקדמות האדירה שעשו דווקא השחקנים הלבנים שלהם, קונאטון וקולינס, ולדעתי אם נרקיץ׳ ימנע מפציעות זו בהחלט קבוצה שיכולה להישאר בצמרת המערב.

הסוויפ בעיניי לא מלמד הרבה, דיים היה חלש, ולקבוצה עצמה פשוט אין יכולת לשמור על ניו אורלינס - אין להם שומר לדייויס, אין להם סטופר בעמדות הגארד. החסרונות האלה לא עושים אותם ללא-רלוונטיים.
לצפיה ב-'צריך לעשות תיאום ציפיות'
צריך לעשות תיאום ציפיות
23/04/2018 | 14:51
4
44
ניו אורלינס מצ'אפ קשה והכל נכון- אבל כשאתה חוטף סוויפ בסיבוב הראשון מקבוצה שהיא לא קונטנדרית בפני עצמה, זה סוג של wake up call. אם הגדרת את הבלייזרס "בצמרת המערב", אז די ברור עכשיו שהם לא.
פורטלנד היא קבוצה טובה סך הכל. היא שווה סיבוב ראשון במערב, עם קצת מזל יכולה לעקוץ סיבוב שני. זה מה שראינו ממנה בשנים קודמות וכפי שאמרת אין להם הרבה ברירות אלא להמשיך באותו מסלול, שהוא די מכובד.

מה שאני מנסה לומר הוא שלא צריך לפתח יותר מדי ציפיות להמשך. פורטלנד בגלגול הנוכחי שלה לא תאיים על הגדולות, היא פשוט קבוצה סולידית שתעשה מאזן חיובי כל שנה ותנסה להשתפר מ"טובה" ל"טובה מאוד". אין לה אופק להגיע ל"מצוינת".
לצפיה ב-'אני לא חושב שהם צריכים לפרק את החבילה'
אני לא חושב שהם צריכים לפרק את החבילה
23/04/2018 | 15:37
1
37
באמת מאמין שעם טריידים נכונים ועם קצת מזל בדראפט הם יכולים להתקדם ולהשתייך לצמרת.

תטייל באינטרנט תראה כל מיני הצעות להטריד את דיים ואת משולם...
לצפיה ב-'גם אני לא חושב שהם צריכים לפרק'
גם אני לא חושב שהם צריכים לפרק
23/04/2018 | 15:41
37
אבל מבלי להנחית איזה אולסטאר בבחירה 20 בדראפט, אני לא רואה איך הם יכולים להפוך לקונטנדרית. אתה מוזמן להביא לפה הצעות טרייד שנראו לך מעניינות, כי מההתרשמות שלי זו קבוצה בלי יותר מדי נכסים או חוזים אטרקטיביים שיאפשרו לה להתחזק דרמטית דרך טרייד.
לצפיה ב-'בואו לא נשכח - זו פורטלנד'
בואו לא נשכח - זו פורטלנד
23/04/2018 | 17:09
1
38
זה לא איזה שוק ענק ששחקנים חולמים להגיע אליו.
לעזאזל, הם לא הצליחו להשאיר את למארקוס (ובואו נחשוב שניה איך היו נראים הדברים אם הוא היה נשאר שם, אבל הוא לא). אחרי שהוא עזב היינו בטוחים שהם הולכים לשנתיים של טנקינג, והם בחרו את משולם והמשיכו להיות קבוצת פלייאוף, ועכשיו הם הצליחו להביא את נרקיץ' שהוא אולי שחקן מוגבל אבל הוא משלים אותם יפה.
אם פורטלנד ימשיכו את רצף ההופעות בפלייאוף ומדי פעם יעברו סיבוב למשך כמה שנים אני חושב שהם יהיו מרוצים. גם אם לילארד ומשולם יעזבו בסוף החוזים הראשונים.

אגב, האם לילארד באמת כל כך טוב שהוא בקלות ימצא את עצמו בקונטנדרית עם סיום החוזה? יש הרבה רכזים טובים מאד בליגה, לילארד הוא סקורר מצויין, אבל לא ברור כמה הוא טוב כפליימייקר והוא מגן בינוני. משולם גם הוא סקורר מעולה אבל הוא נמוך וחלש יחסית בהגנה. אלה שחקנים מצויינים אבל עם דאון סייד ברור, ואין הרבה קונטנדריות שגם יהיה להן מקום להחתים אותם בבוא העת כצלע 2-3 בקונטנדרית.

מבחינת פורטלנד, ריבילד זה תהליך שעלול לקחת שנים. סקרמנטו לא הצליחה בו שלוש פעמים מאז אמצע העשור הקודם, יש קבוצות שמסיימות ריבילד ויש להם קבוצה שהיא במקרה הטוב מקום 6 בקונפרנס, אם יש לך קבוצה שעשתה מקום 3 במערב העונה, תמשיך איתה.
לצפיה ב-'לילארד יכול לחתום אופציה 2 בכל קונטנדרית שיש לה כסף אליו'
לילארד יכול לחתום אופציה 2 בכל קונטנדרית שיש לה כסף אליו
23/04/2018 | 18:23
32
לא חושב שיש קבוצה שלא תרצה אותו. אפילו הספרס ששונאים ״כוכבים״ היו מתים להחתים אותו.

משולם הוא לא בדיוק מנהיג, או אפילו לא טופ סקורר, אבל הוא בקלות יכול למלא את התפקידים של בראדלי ביל בוויזארדס או קווין לאב בקאבס. בעיניי הוא עדיף על שניהם אגב.

בקיצור, לשניהם יש ״שוק״.

בשביל קבוצה כמו פורטלנד שמה לעשות זה לא הלייקרס, ששחקנים רוצים לחתום שם לא משנה כמה הם יסריחו, שווה לנסות ולהישאר רלוונטים כמה שיותר זמן, ולעקוץ כשייפתח להם החלון. דאלאס עשו זאת.
לצפיה ב-'החברה לפני סיכמו טוב מאוד'
החברה לפני סיכמו טוב מאוד
23/04/2018 | 23:42
20
אז הינה מספר הצעות לטרייד.

ניקס: פרונזינגיס לא ישחק בעונה הבאה, מה שהופך את הניקס לכמעט לא תחרותיים.
מקולום חתום ל 4 שנים, והוא יתאים ליד פרונזינגיס וקורטני לי.

פורטלנד: מורידים התחייבויות כספיות ארוכות תווך.
הארדווי ג'וניאור יתאים מצויין ליד לילארד, אוואנס יקבל מקום בחמישייה.
התוספת של קנטאר תוריד עומס\עלויות מנורקיץ.

ברוקלין: מקבלים השחקן הטוב בטרייד חתום לעוד 3 עונות.
מייארס לנארד לא יפריע כי גם ככה יש להם כבר תיקרה מלאה.

פורטלנד: לין וקארול שחקנים מוכחים.
לין יכול להוביל את הספסל, ועושה את זה נהדר.
קארול, אמינו והוליס ג'פרסון יהיו יופי של שחקנים בעמדות 3 ו 4 הגנתית והתקפית.

כמובן שלאחר הגרלת הלוטרי יהיו יותר קלפים לשחק איתם.
לצפיה ב-'מה שהפליקנס עושים לפורטלנד, וואו'
מה שהפליקנס עושים לפורטלנד, וואו
20/04/2018 | 04:37
29
84
רונדו מרווח את המשחק ומחלק מתנות, מירוטיץ' עם יד אדירה. שני אקס פקטורים. לא כוחות פשוט, ניו אורלינס כל כך יותר מוכשרת ומאומנת, מדהים.
לצפיה ב-'מדהים'
מדהים
20/04/2018 | 06:04
5
68
כמה סבלנות בהתקפה
המון מסירות אחד לשני ובסוף מוצאים את השחקן הפנוי ורונדו מנצח על התזמורת בצורה באמת מעוררת כבוד.
ובהגנה, פורטלנד פשוט לא מצליחים לעבור את דיוויס, הידיים שלו נמצאות בכל מקום.

יהיה קיץ מעניין בפורטלנד, צפו להרבה מאוד שינויים.

לצפיה ב-'אי פעם היה סוויפ 4-0 של הקבוצה בלי יתרון הביתיות?'
אי פעם היה סוויפ 4-0 של הקבוצה בלי יתרון הביתיות?
20/04/2018 | 08:02
2
20
לצפיה ב-'גולדן סטייט נגד דאלאס ב2007'
גולדן סטייט נגד דאלאס ב2007
20/04/2018 | 13:58
1
55
וזו עוד הייתה סדרה של מדורגות 1-8, כנראה הסנסציה הכי גדולה אי פעם.

אני חושב שגם דאלאס הביאה בלייקרס 4-0 בלי ביתיות בסיסוב השני ואם אני לא טועה וושינגטון עשתה את זה לטורונטו לא מזמן, אבל צריך לבדוק
לצפיה ב-'גולדן דאלאס הייתה סדרה של שישה משחקים, לא סוויפ'
גולדן דאלאס הייתה סדרה של שישה משחקים, לא סוויפ
20/04/2018 | 14:41
52
צודק לגבי שני המקרים האחרים. וושינגטון נגד טורונטו ב-2015 ודאלאס נגד הלייקרס ב-2011. יש גם את הגמר ב-95', כשיוסטון טאטאה את אורלנדו. מניח שיש עוד...
לצפיה ב-'יום אחד, בעוד הרבה שנים, מירוטיץ יספר לנכדים שלו'
יום אחד, בעוד הרבה שנים, מירוטיץ יספר לנכדים שלו
20/04/2018 | 10:56
1
79
שהוא היה שחקן בינוני בערך 3 שנים ב NBA, וכבר נדמה היה שאין לו עתיד. ואז כדי להעיר אותו בובי פורטיס נתן לו אגרוף.
ומאז הכל היסטוריה...
לצפיה ב-''
20/04/2018 | 11:07
8
לצפיה ב-'מרגיש כמו סוף עידן בסן אנטוניו'
מרגיש כמו סוף עידן בסן אנטוניו
20/04/2018 | 09:55
10
91
פארקר,ג'ינובילי וגאסול זקנים מתים,פופ חווה עכשיו טרגדיה נוראית וקוואי כנראה עם איזה משבר מנטלי שלא ידוע מה נסגר איתו ,מעלים הרבה שאלות לגבי העתיד של הקבוצה הזאת
לצפיה ב-'כן, לגמרי'
כן, לגמרי
20/04/2018 | 12:08
2
67
גם אין להם צעירים שאפשר לבנות עלייהם לעתיד.

מצד שני, אנחנו אומרים את זה עליכם כל עונה ואיכשהו הם שורדים כמו חתול רחוב.
לצפיה ב-'לדעתי מתי שהוא ימאס להם וילכו לריבילד '
לדעתי מתי שהוא ימאס להם וילכו לריבילד
20/04/2018 | 12:34
1
63
אפשרות שניה היא שהם ימשיכו לבחור קוואי לאונרדים בבחירה ה13...

לצפיה ב-'או שפשוט יעשה על קוואי טרייד תמורת ערימה טובה של שחקנים'
או שפשוט יעשה על קוואי טרייד תמורת ערימה טובה של שחקנים
20/04/2018 | 17:06
64
למרות הכל, הוא עדיין אחד השחקנים המבוקשים בליגה והם בהחלט יכולים להוציא עליו 2-3 שחקנים טובים.

האפשרות שהוא ישאר נראית לי פחות ריאלית כרגע.

לצפיה ב-'הם הרגע ניצחו 47 בלי ה-MVP שלהם. אם הוא יחזור'
הם הרגע ניצחו 47 בלי ה-MVP שלהם. אם הוא יחזור
20/04/2018 | 14:42
6
67
ויהיה טוב המצב שלהם יהיה די סבבה. אחרת, הם תקועים.
לצפיה ב-'אני לא חושב שזה משנה יותר מדיי'
אני לא חושב שזה משנה יותר מדיי
20/04/2018 | 23:20
5
64
גם עם קוואי זה חתיכת בית קברות(מעניין אם יש שנה שאני לא אומר את זה על הספרס).
חוץ מזה אני מתחיל לחשוב שנדפקה לקוואי הקופסא, הרי הרופאים של הספרס אמרו שהוא בריא לא?
לצפיה ב-'ביל סימונס טוען שזה תסמונת אייזאה'
ביל סימונס טוען שזה תסמונת אייזאה
21/04/2018 | 16:38
4
45
אייזאה תומאס אולי איבד באזור ה-100 מיליון דולר בגלל ההחלטה לשחק בפלייאוף, להחמיר את הפציעה ולעשות את הניתוח בשלב מאוחר יותר. שחקנים כבר לא סומכים על הרופאים של הקבוצה באופן עיוור, בטח כשכל כך הרבה כסף מונח על הקו והם יודעים שהמועדון יעיף אותם בטרייד ברגע שתהיה לו הזדמנות..

ואולי זה בכלל לא קשור
לצפיה ב-'דווקא נשמע הגיוני'
דווקא נשמע הגיוני
21/04/2018 | 17:22
5
לצפיה ב-'בקשר לאייזאה תומאס'
בקשר לאייזאה תומאס
21/04/2018 | 21:39
2
39
חשבתי שזה היה ידוע כבר אז שהוא לוקח סיכון בזה שהוא משחק ושהוא עלול להחמיר את הפציעה שלו, לא?
לצפיה ב-'אני חושב שכן'
אני חושב שכן
21/04/2018 | 21:47
34
אלה לא מקרים כאלה דומים מבחינת הפיזיולוגיה של הפציעה. אבל אני מסכים שהפציעה של אייזיאה שינתה תפישה בקרב שחקנים בליגה, שירצו לקבל חוות דעת נוספת ולא יסמכו בעיניים עצומות על הרופא מטעם הפרנצ'ייז.
לצפיה ב-'נראה לי גם, אבל אולי הוא לא היה מודע לכמה זה משמעותי'
נראה לי גם, אבל אולי הוא לא היה מודע לכמה זה משמעותי
22/04/2018 | 22:49
7
לצפיה ב-'רונדו נהדר. הוא בשליטה מלאה במשחק.'
רונדו נהדר. הוא בשליטה מלאה במשחק.
20/04/2018 | 14:58
7
71
הוא די מכריח אותך לשחק את ההתקפה דרכו, למרות שהוא משחק יותר אוף דה בול מהרגיל, אבל הוא כמעט תמיד עושה את המהלך הנכון. יודע לזהות יפה מתי יש לו נתיב ללייאפ בסל ואיפה יש שוטר מוכן לזריקה פנויה או ביגמן לאליהופ. אחלה מנהל משחק.

הצחיק אותי כשבריאיון איתו ששידרו תוך כדי המשחק הוא הסביר שיש לו חמישה הילוכים - פרה סיזן, עונה סדירה, פוש אחרי האולסטאר, פלייאוף ופיינלס. אם תשאלו אותי יש לו שני הילוכים - משחקים שאיכפת לו, שאלה בגדול פלייאוף ומשחקים עונה סדירה קריטיים או כאלה שמשודרים ב-TNT וכל השאר.

חבל שהם הולכים לאכול סוויפ מגולדן בסיבוב הבא
לצפיה ב-'המחצית הראשונה של הפליקנס הייתה מעולה'
המחצית הראשונה של הפליקנס הייתה מעולה
20/04/2018 | 19:56
3
48
הנעת כדור טובה ועם מטרה, של רונדו וגם של הולידיי שרשם עוד משחק טוב. מירוטיץ' התפוצץ בפתיחה, בהמשך אלה היו החיתוכים של דיוויס לסל שפורטלנד נפלה שם שוב ושוב.
ההגנה של הפליקנס גם הייתה מצוינת, המון לחץ על הכדור שכפה רצף איבודים ברבע השני ועדיין שמרו על הצבע ונתנו לפורטלנד כמעט רק ג'אמפרים במחצית הראשונה כשרובם contested או שנלקחו ע"י קלעים בינוניים.
נרקיץ' שוב הוגבל ל-20 דקות ולא היה בהן אפקטיבי.  ממש מצ'אפ קשה עבור פורטלנד, שהייתה יכולה להתמודד בצורה יותר טובה כנראה מול שאר הקבוצות בטווח של 4-8.
לצפיה ב-'זה לא שהמאצ' אפ היה כזה קשה על הנייר'
זה לא שהמאצ' אפ היה כזה קשה על הנייר
21/04/2018 | 00:14
2
53
הקו האחורי של פורטלנד היה אמור לגבור על זה של הפליקנס, בפועל קורה ההיפך בכל משחק
לצפיה ב-'דיוויס מול נרקיץ' זה מצ'אפ בעייתי לבלייזרס'
דיוויס מול נרקיץ' זה מצ'אפ בעייתי לבלייזרס
21/04/2018 | 15:00
1
43
יוסוף לא יכול לשמור עליו וגם לא על מירוטיץ' שמאז שגילח את הזקן תופר שלשות כאילו הוא קליי תומפסון.
זה נכון שהקו האחורי של פורטלנד אמור לנצח את זה של הפליקנס אבל שלושת השומרים הכי טובים של ניו אורלינס (AD, הולידיי ופלייאוף רונדו) יושבים על העמדות החזקות של פורטלנד (לילארד, מקולום ונרקיץ'). מצ'אפ נוח לפליקנס מהבחינה הזאת.
לצפיה ב-'כמובן שאין פתרון לדיוויס, בגלל זה לא הזכרתי אפילו '
כמובן שאין פתרון לדיוויס, בגלל זה לא הזכרתי אפילו
21/04/2018 | 15:43
50
את המאצ' אפ בקו הקדמי, אבל בקו האחורי אני חושב שהכל קם ונופל על לילארד..
לצערי הוא מציג יכולת פחות טובה מהרגיל למרות הקשיים שההגנה שמה עליו
לצפיה ב-'לא הייתי בונה על סוויפ. השקנאים נראים מצויין משני צידי המגרש'
לא הייתי בונה על סוויפ. השקנאים נראים מצויין משני צידי המגרש
20/04/2018 | 23:18
1
68
תהיה סדרה.
לצפיה ב-''
21/04/2018 | 11:04
44
אכלנו פה כובע
לצפיה ב-'לחשוב שעם רונדו בריא יכלנו לעשות 4-0 על בוסטון בזמנו'
לחשוב שעם רונדו בריא יכלנו לעשות 4-0 על בוסטון בזמנו
20/04/2018 | 23:23
17
לצפיה ב-'משחק אינטנסיבי במיאמי'
משחק אינטנסיבי במיאמי
20/04/2018 | 15:07
3
59
3 טכניות כפולות (וויד וג'אסטין אנדרסון, דראגיץ' ובלינלי, ג'יימס ג'ונסון וסימונס) במשחק שהיה בסך הכל צמוד לרוב אורכו עד שפילדלפיה ברחו ברבע הרביעי...

במיאמי אפשר לציין לחיוב את ווינסלו (בעיקר המחצית הראשונה) שנתן אחלה הגנה, הגיע הרבה לקו וקלע שלשות ואת דראגיץ' שעשה הכל בהתקפה. ג'וש ריצ'ארדסון גם היה די טוב. הוא עושה עבודה טובה על סימונס למרות הפרשי הגובה, הוא מגן נהדר.

בפילדלפיה איש המשחק בעיני היה סאריץ'. המון מהלכים טובים, שלשות, ג'אמפרים, בצבע, מסירות. אמבייד היה די טוב, בעיקר בהגנה ובלהגיע לקו. קלע גם 3 מ-4 לשלוש למרות שהייתי מעדיף שייתקרב יותר לסל, יש לצידו מספיק קלעים טובים ממנו, גם כשסימונס חולק את המגרש. הוא עדיין לא היה נראה בשליטה מלאה וייקח לו קצת זמן לחזור לכושר משחק.
לצפיה ב-'ג'סטין ווינסלו היה מצויין התקפי והגנתית'
ג'סטין ווינסלו היה מצויין התקפי והגנתית
20/04/2018 | 16:48
2
44
אולי פעם ראשונה שאני רואה באמת משחק טוב שלו
אמביד היה לא משהו , אך עדיין תרם 23 נק' ועשה את ההבדל. פילי איתו הרבה יותר טובים

חסן וויטסייד ב3 המשחקים רושם פחות מ15 דקות בכל אחת מהם ולא עולה על 5 נק'.
אכזבה עד עכשיו. יש דיווחים על סכסוך בינו לבין ספולסטרה , לא אתפלא אם הוא יהיה מחוץ למיאמי אחרי הפלייאוף
לצפיה ב-'סאן אנטוניו חייבים להביא רכז ברמה גבוהה'
סאן אנטוניו חייבים להביא רכז ברמה גבוהה
20/04/2018 | 17:35
1
50
שם המשחק היום זה רכזים,ואולי זה התפקיד החשוב ביותר

לא מתמצא בשוק הרכזים הפנויים לFA , כמובן שיש כמה רכזים שקשה לראות אותם משחקים בשיטה של פופוביץ'.

אבל טוני פארקר גמר את הסוס לפני כמה שנים , ופטי מילס סביר,צריכים מישהו יותר טוב ממנו.אני חושב אפילו שהם יכולים להוציא משהו בטרייד על פטי , ולהביא גארד ברמה גבוהה.

היום לדעתי הציוות הכי טוב זה guard - foward. לסאן אנטוניו יש את אלדרידג' שהוא עדיין אולסטאר.
לדעתי מייק קונלי היא האופציה הכי טובה להביא.
גם ג'ון וול יכול לבוא בחשבון ויתאים פרפקט לסאן אנטוניו , אבל מן הסתם סאן תצטרך לתת הרבה יותר נכסים ראויים , שגם ככה אין לה הרבה

כל עוד קוואי נשאר ביחד עם למרקוס סאן אנטוניו תהיה קבוצת פלייאוף. 
אבל איך שזה נראה אנחנו לא  נחזור לראות את קוואי של שנה שעברה או לפני שנתיים עם הפציעה הזאת.
לצפיה ב-'קונלי מעולה כשהוא בריא, אבל ס"א צריכים לחשוב בכיוון צעיר'
קונלי מעולה כשהוא בריא, אבל ס"א צריכים לחשוב בכיוון צעיר
20/04/2018 | 18:36
49
יותר אם קוואי לא נשאר. הכיוון צריך להיות ריבילד ולא עוד התחמשות סביב השלד הקיים.
לצפיה ב-'בתום מותחן עצבני, אינדיאנה עולה ל 2:1 מול קליבלנד'
בתום מותחן עצבני, אינדיאנה עולה ל 2:1 מול קליבלנד
21/04/2018 | 04:39
9
57
גי אר סמית זה אחד השחקנים הטיפשים בהיסטוריה.
לצפיה ב-'וושינגטון ומילווקי מנצחות בבית ומצמצמות ל 2:1'
וושינגטון ומילווקי מנצחות בבית ומצמצמות ל 2:1
21/04/2018 | 06:54
4
17
לצפיה ב-'שתיהן לא פראייריות'
שתיהן לא פראייריות
21/04/2018 | 13:14
1
46
וושינגטון שמרה יותר אגרסיבי והגבילה את המשחק הקבוצתי של טורונטו.  לאורי ודרוזן עשו את שלהם, הרבה באחד על אחד, והרול פליירס נעצרו.
מנגד הפיק אנד רול של וול וגורטאט שכמעט נעלם במשחקים קודמים בסדרה חזר להיות אפקטיבי, בראדלי ביל תקף כמוביל כדור משני והוויזארדס התחילו להזכיר את הקבוצה הקשוחה שעוברת סיבוב פלייאוף כל שנה.

מילווקי די התפוצצה על בוסטון בתצוגה שכנראה לא תחזור על עצמה. הם הגבילו את הסלטיקס ל-35 נקודות בלבד במחצית הראשונה בזכות הגנה ferocious שכללה גפיים מתעופפות, deflections, חילופים סלקטיביים בהגנה ולא פחות מ-10 בלוקים במחצית.
אם במשחקים קודמים יאניס ומידלטון היו כמעט היחידים שהופיעו, הפעם גם בלדסו קלע ג'אמפרים מחצי מרחק, ג'בארי פארקר שפתח את הסדרה זוועה היה טוב מאוד והוביל את הבאקס בדקות שיאניס נח, ות'ון מייקר שבכלל לא קיבל צ'אנס עד כה היה פשוט ענק בשני צדי המגרש עם 3 שלשות, 5 חסימות והתמודדות סבירה בריבאונד.
זה היה משחק שמילווקי לא מסוגלת להחטיא (57% מהשדה), בחיי שכשהיא טובה היא ממש טובה. נראה על איזה צד תתעורר מילווקי במשחקים הבאים בסדרה.
לצפיה ב-'שמחתי לראות את מאקר'
שמחתי לראות את מאקר
21/04/2018 | 15:25
26
לא ברור לי למה טיילר זלר, ולא הוא, היה הגבוה השני מהספסל אחרי הנסון בשני המשחקים הקודמים בסדרה וגם למה הוא פתח את המשחק היום (הנסון פצוע). כנראה בגלל שמאקר רזה וחלש (יחסית) ובמילווקי דאגו שלא יוכל להתמודד ברבאונד עם הגבוהים של בוסטון. אחרי 5 דקות של זלר במשחק הזה, החליטו שאולי בכל זאת מאקר יעשה עבודה טובה יותר והם ממש צדקו. הוא היה בכל מקום בהגנה, כולל פוזשן מאוד מרשים של 2 חסימות, רבאונד הגנה והמון האסל ואנרגיה. גם בהתקפה הוא מספק איזשהו ריווח בעוד הגבוהים האחרים של מילווקי - פחות.

עוד שינוי בחמישייה, הפעם לא מתוך אילוץ פציעות, היה של ברוגדון במקום טוני סנל. אני דווקא אוהב את סנל אבל ברוגדון מספק יותר פאנץ' אוף דה דריבל ועוזר להריץ את ההתקפה. לא משחק טוב שלו אבל החלטה לגיטימית בעיני. ברוגדון רק לאחרונה חזר מפציעה לא קלה והוא אמור להשתפר ככל שהסדרה תתקדם.
לצפיה ב-'וושינגטון נראו אחרת לגמריי. מרקוס מוריס רק עם 18 דקות'
וושינגטון נראו אחרת לגמריי. מרקוס מוריס רק עם 18 דקות
21/04/2018 | 15:17
1
30
מייק סקוט לעומת זאת עם 28. בסוף הרבע השני, ובכלל בפרקים ארוכים במשחקים וושינגטון שיחקה את החמישייה הרגילה שלה רק עם סקוט במקום מוריס וזה עבד יפה.

גורטאט שהיה אפס מוחלט בשני המשחקים הקודמים בסדרה הופיע הפעם ובגדול. משחק הפיק אנד רול שלו ושל ג'ון וול שהוא לרוב מרכיב קריטי מאוד בהתקפה של וושינגטון ולא בא לידי ביטוי במשחקים הקודמים בסדרה היה סופר אפקטיבי היום.

קלי אוברה גם במשחק טוב. אוטו פורטר היה בינוני, זאת סדרה מאוד מאכזבת שלו בנתיים אבל הוויזארד הסתדרו עם בלעדיו. וול היה מעולה, אבל הוא הופיע לרוב הסדרה. ביל שהיה חלק בשני המשחקים הקודמים פגע מאוד יפה הפעם, שזה מתאים למה שאנחנו רגילים לראות ממנו, בטח בפלייאוף איפה שהוא תמיד מעלה את הרמה שלו.

אין לי יותר מידי מה להגיד על טורונטו. דרוזן ולאורי היו סבירים אבל לא מעבר. מיילס ואיבאקה לא פגעו בניגוד לשאר הסדרה. רייט לא הורגש. וואלאנצ'יונאס במשחק טוב, בעיקר במחצית הראשונה ובכלל הוא נותן סדרה טובה. כשהוא צריך להתחרות בסנטרים אמיתיים דוגמאת גורטאט ומאהינמי הוא נראה מעולה. מאסיבי, רבאונד התקפה, סביר בהגנה כשהוא לא צריך להתרחק לקשת השלוש. בסדרות אחרות, מול ביגמנים שיודעים לרווח את המשחק (טרנר/לאב) יהיה לו יותר קשה.
לצפיה ב-'מרקיף*'
מרקיף*
21/04/2018 | 18:41
5
לצפיה ב-'G3R1| אינדיאנה - קליבלנד: קליבלנד בלוּ אה 17 פוינט ליד!'
G3R1| אינדיאנה - קליבלנד: קליבלנד בלוּ אה 17 פוינט ליד!
21/04/2018 | 10:49
3
51
שודר בערוץ ספורט 5 LIVE

משחק מס' 3 בסדרה [1 - כאן; 2 - כאן];

ברבע הראשון, בדיוק כמו במשחק הקודם, בעיית עבירות של שחקן מפתח באינדיאנה, כאשר בוגדנוביץ' ביצע 2 עבירות ב-3 הדקות הראשונות של המשחק, וירד. עבד לקליבלנד משחק ההגנה - ייצרה דיפלקשנים ואיבודי כדור, במיוחד במשחק הבין-שניים של אינדיאנה, שלא עובד טוב כל הסדרה. התקפית, קליבלנד לא הרשימה יותר מדי, אבל לקחה יתרון דו-ספרתי, וקיבלה חלוקה טובה של נק' כאשר לברון קלע רק 6. 20-31 לקליבלנד. 18 מה-31 של קליבלנד הגיעו בצבע. ג'ורג' היל הוביל עם 9 נק'. לברון עם 8 נק', 5 ריב' ו-3 אס'. באינדיאנה, לנס סטיבנסון קלע 6 לאחר שנכנס בשלב מוקדם כמחליף לבוגדנוביץ'.

ברבע השני, שתי הקבוצות החליפו סלים בפתיחה. לברון קיבל מנוחה ארוכה - הכי ארוכה שלו בסדרה - אבל לא הצלחנו לקזז מההפרש מול הספסל. קיבלנו הזדמנויות בחד-ספרתי גבוה, אבל החטאנו לייאפים. קליבלנד שלטה בנו בריב', וזה היה מתסכל. המחצית הסתיימה ברגע של מחלוקת: אולדיפו טען לעבירה, אבל לא קיבל. 40-57 לקליבלנד במחצית. קווין לאב שיחק את כל הרבע וקלע 10. קליבלנד כקבוצה קלעה ב-54% מהשדה. באינדיאנה, בוגדנוביץ' השחקן היחיד בדאבל פיגרס עם 11. אולדיפו היה במחצית של 5 נק' [2 מ-6 מהשדה], ואינדיאנה כקבוצה איבדה 11 כדורים שהובילו ל-11 נק' של קליבלנד, מה שבהחלט הקשה עלינו לפתח מומנטום. קרדיט להגנת קליבלנד על מחצית נהדרת.

ברבע השלישי, אינדיאנה שלטה בקצב המשחק לכל אורך הרבע והיתה טובה יותר. ההגנה השתפרה, הפיק אנד רול התחיל לעבוד, והתחלנו לראות את הסל. הבעיה, כמו במחצית הראשונה, החטאנו יותר מדי לייאפים. שתי הקבוצות סבלו מאחוז נמוך ברבע הזה [קליבלנד ב-26% בלבד; אינדיאנה ב-47%, אבל ללא אף שלשה], אינדיאנה קיבלה מבטים טובים, ואם הינו יותר מדויקים, הינו לוקחים יתרון. בחלק מהמקרים היה לנו מזל, והחטאה הסתיימה בסל אחרי תיקון של אחד השחקנים, ולכן האחוז קצת יותר גבוה ממה שהיה באמת על המגרש. העייפות של שחקני מפתח בלטה בשתי הקבוצות. 63-69 לקליבלנד. אולדיפו שיחק את כל הרבע והוביל עם 9 נק' [5 מ-6 מהקו]. בקליבלנד, לברון שיחק את כל הרבע, אבל קלע רק 3 [1 מ-6 מהשדה].

ברבע הרביעי, ההיילייט של המשחק בצד של קליבלנד: דאנק אדיר של ג'ף גרין. רגע של מחלוקת: סל ועבירה של סאבוניס - ספק תוקף, הוריד ל-3 בלבד. האנרגיות היו מטורפות בפתיחת הרבע, אינדיאנה המשיכה לשלוט והיתה טובה יותר. הקהל התעורר ודחף.  8:38 לסיום, אולדיפו נעצר בעבירה, הלך לקו וקלע פעמיים - שיוויון 75, והכי קרוב שהיינו מאז הרבע הראשון. אולדיפו המשיך והחטיא שתי שלשות ברצף, ולברון, במהלך שהיה נראה כמו אנד וואן אבל לא קיבל את השריקה, החזיר את היתרון לקליבלנד. ההיילייט של המשחק הגיע 6:10 לסיום: אולדיפו חדר, משך את ההגנה, מצא את בוגדנוביץ' לשלשה! אנד וואן! מהלך של 4 של בוגדנוביץ'!  ואז עוד אחת! 7 הפרש בריצת 2-14 של אינדיאנה! לברון לא חזר להגנה במהלך, והנה, מתחילים לראות את סימני העייפות. גם אם היא לא פיזית, אז היא בהחלט מנטאלית. בהמשך, 2 שלשות מכלום [כי, כמובן] של לברון הורידו ל-1 הפרש, כ-4 דקות לסיום, ועצרו את המומנטום האדיר שלנו. כל זה כאשר קיבלנו הזדמנויות לעשות נזק ולא ניצלנו. 3:25 לסיום, לברון הלך לקו וקלע 1 מ-2  - שיוויון 84. סל של בוגדנוביץ' בחדירה אחרי דאבל-טים על אולדיפו, נתן יתרון 2. בצד השני, קווין לאב החטיא שלשה פנויה. 2:25 לסיום, בוגדנוביץ' ירה 'שלשת סטף קרי' ונתן יתרון 5! אינדיאנה החטיאה בפוזישנים הבאים, אבל קליבלנד נכנסה למרה שחורה, פשוט התפרקה הגנתית, ולא הצליחה לקלוע זריקות כפויות. 37.5 שניות לסיום, אחרי דפלקשן של תד יאנג עליו, לברון התחיל מחדש את ההתקפה וצלף את הפול-אפ משלוש, שהורידה ל-4 בלבד. בחזרה מפסק-זמן של אינדיאנה, קליבלנד לא ביצעה עבירה, ובוגדנוביץ' ניצל את זה כדי להוריד מהשעון. מצא את אולדיפו, שנסגר שוב בשמירה כפולה. הכדור הגיע בסוף שעון לידיים של קורי ג'וזף, ששיחרר אירבול. 13.5 שניות לסיום, כדור קליבלנד, בפיגור 4. לא בטוח שזה היה מהלך נכון של קליבלנד לא לבצע עבירה מוקדמת, כי עבדו עם פסק-זמן אחד בידיים. בחזרה מפסק הזמן האחרון, לברון החטיא שלשה שאתה תמיד מאמין שתיכנס לו, אבל קווין לאב על הריב' החוזר עלה לשלשה מהירה מהפינה וצלף אותה - רק 1 הפרש, 7.6 שניות לסיום. פסק-זמן אחרון של אינדיאנה. בחזרה ממנו, בוגדנוביץ' מצא את דרן קוליסון במסירה לחלק המגרש שלנו, מה שהיה חכם לעשות והוריד הרבה מהשעון. 5 שניות לסיום, קוליסון קלע 1 מ-2. קליבלנד הורידה את הכדור החוזר, ג'יי אר סמית' מיהר לצאת קדימה, נשמר טוב, זרק שלשה משליש מגרש, אבל החטיא! וכך זה נשמע מצד צוות השידור של קליבלנד. בסיום 90-92 לאינדיאנה. אינדיאנה עולה למאזן 3-12 העונה במשחקים שמוכרעים בהפרש 3 נק' ומטה. מדובר בקאמבק 9 העונה של אינדיאנה מפיגור 15 או יותר. אולי הנתון הבולט ביותר: עד הלילה, קליבלנד לא הפסידה העונה משחק שבו נכנסה לרבע הרביעי ביתרון [מאזן 0-40]. מחצית ראשונה נוראית, מהקשות שלנו בתקופה האחרונה. מחצית שניה הגנתית גדולה שלנו, שבה שמרנו את קליבלנד על 34% מהשדה, 14 נק' בצבע [פלוס 8 לנו], 5 אס' לעומת 10 איבודי כדור [שהובילו ל-15 נק' שלנו, בפלוס 7] ו-2 נק' ממתפרצות [פלוס 7 לנו].

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 30 נק' [15-11 מהשדה, 9-7 משלוש, 3-1 מהקו] ב-36 דקות [+18]. עם 7 שלשות השווה שיא מועדון [צ'אק פרסון, רג'י מילר ופול ג'ורג'], אבל גם השיג את זה בהכי פחות זריקות. קלע 15 ברבע האחרון [4 שלשות], וללא ספק זו אחת מההופעות הגדולות של שחקן אינדיאנה בפלייאוף מאז ומתמיד. דיבר בסיום המשחק;

ויקטור אולדיפו עם 18 נק' [15-5 מהשדה, 8-1 משלוש, 8-7 מהקו], 6 ריב' ו-7 אס' [5 איבודי כדור] ב-39 דקות. קליבלנד עשתה את ההתאמות המתבקשות, לחצה וסגרה בשמירה כפולה, וזה פגע במשחק שלו משמעותית. זו צרה גדולה להתמודד איתה לקראת המשחק הבאה; מיילס טרנר כמעט השלים דאבל-דאבל. סיים עם 8 נק' ו-10 ריב' [2 בהתקפה]; תד יאנג במשחק מעולה. 12 נק', 7 ריב' [5 בהתקפה!], 3 חט' ו-2 חס'; לעומתו, דרן קוליסון במשחק חלש. רק 3 נק' ב-1 מ-7 מהשדה;

בקליבלנד, לברון ג'יימס עם 28 נק' [22-10 מהשדה, 7-4 משלוש, 6-4 מהקו], 12 ריב' [3 בהתקפה] ו-8 אס' [6 איבודי כדור] ב-42 דקות. 15 מה-28 הגיעו במחצית השניה, כולל 10 ברצף בדקות הסיום. כל שאר שחקני קליבלנד, במחצית השניה, קלעו 18, וזה במידה רבה מספר את סיפור המשחק; קווין לאב עם 19 נק' [3 שלשות] ו-6 ריב' [3 בהתקפה], אבל רק 3 נק' ב-18 דקות של המחצית השניה; ג'ורג' היל השחקן היחיד הנוסף בדאבל פיגרס, סיים עם 13 נק'; קייל קורבר וג'יי אר סמית', ששוב פתחו בחמישייה, לא הופיעו, והלכו 0 נק' [3-0 מהשדה] ו-8 נק' ו-4 חט' [ב-3 מ-11 מהשדה], בהתאמה;

ליין ליף - גרסת הפלייאוף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא -- משחק מס' 4. יערך באינדיאנה [א'].
לצפיה ב-'17 הפרש של היום זה לא מה שהיה פעם'
17 הפרש של היום זה לא מה שהיה פעם
21/04/2018 | 14:19
1
33
יתרונות כאלה נמחקים מהר מהמצופה בקצב משחק גבוה ועם כמות השלשות שלוקחים כיום. למרות שבמקרה הזה הקאמבק של אינדיאנה היה דרך ההגנה. לדעתי טיירון לו הקל עליהם את העניין כששיחק בהרכב משונה של קלארקסון-הוד-לברון-גרין-נאנס. אינדיאנה כיווצה מאוד את ההגנה ולא אפשרה ללברון לקלוע בצבע, הקליעה של קלארקסון והוד לא הרשימה אף אחד ובצדק.
קורבר אמנם במשחק חלש סיים עם 0 נקודות אבל לדעתי הוא חייב לשחק יותר מ-20 דקות. אפילו במשחק כזה הוא מגביל את היכולת של הפייסרס לצופף על לברון כמה שהם רוצים.
הפייסרס במשחק רחוק ממושלם אבל זה בולט שחוץ מדקות בודדות פה ושם הם משחקים יותר חזק מקליבלנד. הם יוצאים קדימה וחוזרים אחורה יותר מהר מהקאבס, לפעמים זה כל מה שצריך כדי לנצח משחק.

במשחק הבא קליבלנד שוב תתנפל על המגרש כמו גיים 2, אבל זה כבר די ברור שהכלים שלהם מוגבלים ואני מצפה לעוד משחק צמוד שיכול ללכת לכל כיוון.
לצפיה ב-'בסדרה הזאת 17 הפרש זה כמו 37 הפרש'
בסדרה הזאת 17 הפרש זה כמו 37 הפרש
21/04/2018 | 15:02
33
אנחנו לא מסוגלים לקנות סל. הפעם בוגדנוביץ' היה בערב קריירה וכל מה שהוא העיף לעבר הטבעת נכנס לו, כולל שלשת אנד וואן ועוד שלשה מחדר ההלבשה ברבע האחרון. אנחנו נעוף אם נבנה על דברים כאלה לאורך הסדרה. שאר השחקנים פשוט לא פוגעים בכלום אז כן, 17 זה די הרבה.
לצפיה ב-'בוגדנוביץ' גבר, נתן את המחצית של החיים שלו בדיוק בזמן'
בוגדנוביץ' גבר, נתן את המחצית של החיים שלו בדיוק בזמן
21/04/2018 | 14:56
38
ולא רק ה30 נקודות - הוא שמר את לברון כמו שאתה מצפה מפול ג'ורג' לשמור עליו, הדבר האחרון שאתה מצפה מאיזה אירופאי לבנבן ולא אתלטי זה שיצליח להגביל את לברון לאחוזי גבינה בפוזשנים שהוא עליו וכל זה כמעט בלי שהבאנו עזרה (שזו טעות לדעתי - אני מעדיף לתת לאחרים לנצח אותי). זה בלתי ייאמן שהוא הצליח להוסיף לזה עוד שיא עונתי.

הדינמיקה של הסדרה הזו די משונה. מאז המחצית השנייה של גיים 1 אנחנו זוועה התקפית, לא פחות מזה. אתמול בניגוד לגיים 2 אפילו בריבאונד לא שלטנו ואיבדנו יותר מקליבלנד (מאזן האיבודים זה בדרך כלל הנתון שעליו אינדיאנה קמה ונופלת), בנוסף הקאבס עשו עבודה מצוינת על אולדיפו, קוליסון שהתרומה שלו קריטית בסדרה הזאת לא הופיע (הוא היחיד שיכול לייצר משהו בהתקפה כשאולדיפו נסגר ככה, יש גם את סטיבנסון אבל אני לא אוהב את הסיכויים שלי בסדרה שסטיבנסון הוא היוצר העיקרי בה), בקיצור אנחנו משחקים רחוק ממושלם - ועדיין זה מספיק. יש בקליבלנד יותר מידי שחקנים שמחרבנים במכנסיים, המעמד הזה פשוט גדול עליהם ב10 מידות.

לא זוכר שהייתי בטירוף כזה כמו בשלשות של בוגדנוביץ' ברבע האחרון. שחקן מרגש האמת.
לצפיה ב-'הלילה נסגר מחזור המשחקים השני של סדרות הפלייאוף'
הלילה נסגר מחזור המשחקים השני של סדרות הפלייאוף
18/04/2018 | 18:13
25
72
2:00: קליבלנד- אינדיאנה: משחק פלייאוף שני וזה כבר מאסט ווין מבחינת הקאבס. נראה האם הם מביאים איתם מספיק אנרגיות ורמת ביצוע טובה בכדי לנצח בצורה משכנעת ולהשיג סוג של ביטחון בסדרה הזאת.

3:00: אוקלהומה- יוטה: המשחק הקודם היה נפלא וחבל שהייתי עייף מכדי לתקצר אותו כאן. יוטה אמנם הפסידה אבל יכולה להיות מעודדת מהרבה דברים, אני מעריך שיהיה צמוד והם בהחלט יכולים להשוות את הסדרה ל1-1.

4:30: יוסטון- מינסוטה: במשחק הקודם נשארנו בעניינים רק בזכות ערב קליעה חלש במיוחד של הרוקטס- משלוש ומהעונשין. אין לי ציפיות שנגנוב כאן משחק, אני בעיקר מקווה לניצול קצת יותר חכם של מיסמאצ'ים מצידנו והתמודדות יותר טובה מול הפיק אנד רול של הארדן וקאפלה.
לצפיה ב-'ממה יוטה צריכה להיות מעודדת?'
ממה יוטה צריכה להיות מעודדת?
18/04/2018 | 18:24
1
53
המשחק ה1 לא הרגיש צמוד בכלל, הם התחילו ב12-13 הפרש ומשם שלטנו לחלוטין בקצב.
המשחק היה פחות צמוד מכמה שצפיתי שיהיה. הוא נותן הרגשה שאם יוטה תנצח משחקים זה רק בבית שלה.
לצפיה ב-'בראייה רחבה אני חושב שאוקלהומה שיחקה ביכולת המקסימלית שלה'
בראייה רחבה אני חושב שאוקלהומה שיחקה ביכולת המקסימלית שלה
18/04/2018 | 19:27
59
רוב השחקנים היו טובים או טובים מאוד, הג'אמפרים נכנסו באחוזים יוצאי דופן ושרדתם ממש יפה את הדקות ללא ווסטברוק.
יוטה יכולה להיות מעודדת מכך שלמרות הכל היא נשארה בעניינים 3 וחצי רבעים עד שממש הצלחתם לברוח, מזה שהפיק אנד רול של ווסטברוק ואדאמס לא היה כל-כך אפקטיבי והגביל את ראס להרבה זריקות מיד ריינג', ומזה שהם שלטו בצבע באופן כללי (50-32 בנקודות בצבע, זה נתון שבדקתי רק עכשיו אבל היה מורגש במשחק).
זה לא שיוטה עמדה לנצח אתכם בגיים 1 אבל בהתחשב ביכולת הטובה שלכם אני התרשמתי מאיך שהם החזיקו מעמד. אם תמשיכו לקלוע ב-48% משלוש וב-87% מהעונשין כנראה שיוטה לא תנצח בבית שלכם, אבל במשחקים שהג'אמפרים לא נופלים יש להם סיכוי טוב.
לצפיה ב-'יהיה נחמד אם ממחר יהיה בתוך השרשור, פוסט נפרד לכל סדרה '
יהיה נחמד אם ממחר יהיה בתוך השרשור, פוסט נפרד לכל סדרה
18/04/2018 | 19:37
16
לצפיה ב-'כצפוי, לברון פותח מבערים במשחק השני'
כצפוי, לברון פותח מבערים במשחק השני
19/04/2018 | 03:50
1
43
והוא עם 35 נקודות לקראת סיום הרבע השלישי.
קליבלנד מובילים 72:67
לצפיה ב-'מה שלא היה צפוי זה שהצלחנו להישאר במשחק'
מה שלא היה צפוי זה שהצלחנו להישאר במשחק
19/04/2018 | 04:14
48
אבל אנחנו כל כך לא חדים היום בהתקפה שקשה לי להאמין שנצליח לקחת את זה.

כשאתה נותן ללברון להיות בשליטה אפילו לחצי דקה זה יכול להספיק, נראה אם נלמד את הלקח הזה לקראת המשחקים הבאים.
לצפיה ב-'קליבלנד מתחילה להראות סימני עייפות'
קליבלנד מתחילה להראות סימני עייפות
19/04/2018 | 04:20
50
ואולדיפו מראה סימני קלאץ׳, אולי בכל זאת יהיה מאני טיים היום.

איך שלא ייגמר, כל הכבוד, היה מאוד קל להתפרק אחרי מה שקרה ב5 הדקות הראשונות, גם אם נפסיד ההרגשה שנגיע איתה הביתה היא אחרת לגמרי.
לצפיה ב-'יוטה קבוצה ממש כיפית לצפיה'
יוטה קבוצה ממש כיפית לצפיה
19/04/2018 | 04:34
1
49
כדורסל חכם, הרבה חסימות אחד לשני, כמעט ולא רואים מהלכי סולו.
באמת כיף לראות אותם.

לצערי, קשה להגיד את אותו הדבר גם על אוקלהומה.
לצפיה ב-'אמרתי את זה שבוע לתוך העונה '
אמרתי את זה שבוע לתוך העונה
19/04/2018 | 09:31
47
שהם הקבוצה שהכי יפה לראות.
מעריך שהסולו שלנו עדיין ינצח את הסדרה אבל זה בעייתי כשאדאמס הוא כמעט נון-פקטור נגדם.
לצפיה ב-'אנחנו מדברים הרבה על קבוצות מאומנות'
אנחנו מדברים הרבה על קבוצות מאומנות
19/04/2018 | 05:03
1
61
ועל איך שזה בא לידי ביטוי במשחק.
הקאבס הם בדיוק ההפך מכך, קבוצה כל כך לא מאומנת וחסרת שיטה ואפילו משעממת בחוסר היצירתיות שלה.
דווקא המשחק הזה הראה את כל החולשות שלהם והבהיר לנו שאם לברון לא תופס יום פסיכי, לקליבלנד אין סיכוי.

לא אוהד שלהם אבל מאוד התאכזבתי לראות אותם.
לצפיה ב-'בזמנו לפני הרבה שנים היה דבר כזה שנקרא "שחקן-מאמן"'
בזמנו לפני הרבה שנים היה דבר כזה שנקרא "שחקן-מאמן"
19/04/2018 | 16:16
32
אפשר להגיד שלברון החזיר את המונח הזה לחיים.   הוא שחקן-מאמן לכל דבר.   בהתחלה כשדיויד אימן לא קלטתי את זה ממש, ולברון סתם היה נראה לי חוצפן גס רוח, אבל לאט לאט אני מבין שהוא הבעל בית על המגרש, ומי שמוגדר כמאמן בעצם עובד תחתיו.   אני לא אומר שזה בהכרח דבר רע, זה כבר הביא לקליבלנד אליפות פעם אחת(ועוד שני גמרים).
לצפיה ב-'G2R1| קליבלנד - אינדיאנה: ריצת 0-16 של לברון '
G2R1| קליבלנד - אינדיאנה: ריצת 0-16 של לברון
19/04/2018 | 11:26
6
53
משחק מס' 2 בסדרה. במשחק הקודם אינדיאנה הביסה, אבל שתי הקבוצות מגיעות אחרי מנוחה ארוכה מדי, שלדעתי משחקת לטובת קליבלנד - הם בבית, מתאמנים במגרש הרגיל שלהם, בעוד אנו מעבירים את הזמן בבית מלון, במיטות מתקפלות; קליבלנד פותחת עם קייל קורבר וג'יי אר סמית' בחמישייה. קורבר שיחק רק 4 דקות במשחק הקודם, בשל פציעה;

רבע א': אולדיפו בבעיית עבירות, קליבלנד מתפוצצת
פתיחת 0-6 של קליבלנד בדקה וקצת הראשונות. אולדיפו כבר עם 2 עבירות! בחזרה מפסק-זמן, המצב מחמיר, וקליבלנד כבר ב-0-11, וזאת בתצוגת תכלית-יחיד של לברון ג'יימס. אינדיאנה עם 3 איבודי כדור ב-5 הפוזישנים הראשונים שלנו במשחק. אולדיפו מנסה מהספסל לעודד את החברים שלו, אבל אינדיאנה לא יכולה לקנות סל. הכל הולך קשה, הריצה נעצרת ב-0-13.

עד אמצע הרבע, לברון אחראי ל-16 הנק' הראשונות של קליבלנד [7 מ-8 מהשדה!]. הוא משהו מיוחד. הריצה מגיעה ל-4-22. קליבלנד עושה לאינדיאנה מה שאינדיאנה עשתה לה במשחק הראשון - והגנתית עוצרת את אינדיאנה על 4 נק' ב-6 הדק' הראשונות.

בדקות האחרונות, במעבר לספסלים, אחרי פתיחת 0 מ-5 מהשדה של אינדיאנה, אנו ב-5 מ-6, וההפרש רק 12. 18-33 לקליבלנד בסיום הרבע הראשון. לברון עם 20 נק'! יותר מכל אינדיאנה! שיא הרבע הראשון, אגב, שייך לצ'ארלס בארקלי עם 27 [במדי פיניקס, 1994]. אינדיאנה שיחקה את הדקות האחרונות יותר טוב מבחינה הגנתית וכפתה על קליבלנד התפשרות על זריקות פול-אפ, אבל עדיין, קליבלנד מסיימת רבע של 66% מהשדה ו-5 שלשות. התקפית גם, הרגשתי שהרצנו יותר את הפיק אנד רול ופחות רעדו לנו הידיים, אבל פשוט לא הצלחנו לקזז מההפרש מספיק. מיילס טרנר עם 9 מה-18 שלנו.

רבע ב': לברון עם מחצית ראשונה של 27 נק'!
אולדיפו פותח את הרבע, ופותח טוב. מסביב אין מספיק עזרה, זה אולדיפו שעושה הכל על המגרש. לברון חוזר, אבל אינדיאנה מנצלת רצף החטאות של קליבלנד, כדי לרדת ל-7 הפרש. ריצת 3-15 של אינדיאנה, וההפרש רק 4. נדמה שמקמילן מצא את החמישייה הטובה שלנו בערב הזה ובה בולטים אולדיפו, קורי ג'וזף וסאבוניס. 5 דקות לסיום המחצית, אולדיפו מקבל את העבירה השלישית, וזה שוב משמעותי, שלא לומר גומר לנו את המשחק. קליבלנד עונה בריצת 2-10 וחוזרת ליתרון דו ספרתי - 12 הפרש. אפשר להיות מרוצים. 46-58 לקליבלנד במחצית. מחצית קשה, ללא אולדיפו ופתיחה נוראית שלנו, ועדיין יש משחק. קליבלנד לא עובדת טוב בהגנה ומאפשרת את החדירות לסלים קלים. רבע שבו קלענו ב-54% מהשדה ומסרנו 8 אס'. 18 מ-28 הנק' שלנו הגיעו בצבע.

רבע ג': רבע לא טוב של קליבלנד, אבל אינדיאנה לא מנצלת
ריצת 2-11 של אינדיאנה מורידה ל-7 הפרש. קצת יותר מ-3 דקות לסיום הרבע, מבזק חדשות מיוחד שבו מודיעים על מותה של ארין פופוביץ', רעייתו ב-4 העשורים האחרונים של מאמן סן אנטוניו, גרג פופוביץ'. תנחומיי הכנים למשפחת פופוביץ'.

קליבלנד נקלעת לרצף של 4 איבודים ב-5 הפוזישנים האחרונים שלה, אבל אינדיאנה לא מנצלת. כדקה לסיום הרבע, אולדיפו יורד לנוח, ולפחות בעיית העבירות מאחורינו. גם לברון יורד. 67-74 לקליבלנד בסיום הרבע השלישי. עוד רבע שלנו מעל 50% מהשדה. קליבלנד מתחת ל-40%. 16 מ-21 הנק' שלנו הגיעו בצבע, וזה ממשיך להיות נתון מוביל עבורנו. אולדיפו עם רבע של 8 נק', שיחק כמעט את כולו.

רבע ד': close, but no cigar
מהלך אנד וואן במתפרצת של טרבור בוקר - וקולע גם מהקו - מוריד ל-4 הפרש. למרות פתיחה טובה של אינדיאנה, לברון חוזר אחרי פסק-זמן, 9 דקות לסיום, ביתרון 7 של קבוצתו.

7 דקות לסיום, סל ארוך לשתיים בסטפ-בק של לברון, מוריד את אינדיאנה לפסק-זמן בפיגור 10. הוא גדול תמיד, אבל היום הוא בערב היסטורי, ואת זה יהיה קשה לעצור.

4 דקות לסיום, כמעט איבוד כדור, אבל דרן קוליסון משתלט על הכדור של עצמו והולך עד הטבעת - רק 4 הפרש! יוצאים לפסק-זמן. קווין לאב נפצע בידו. הם חוזרים מהטיימאאוט ללא קווין לאב.

אוי לא, נו, ג'יי אר גונב לאולדיפו את הכדור מתחת לסל וקולע שתיים קלות. זה מומנטום ברייקר רייט דר. שלשה של דרן קוליסון עוד נותנת תקווה.

51 שניות לסיום המשחק, שלשה של דרן קוליסון מורידה ל-3 הפרש בלבד! הכי קרוב שהיינו מאז הסל הראשון של המשחק! חייבים עצירה בהגנה! ומשיגים אותה! עבירת תוקף של ג'ורג' היל! יוצאים לפסק-זמן. מיד נחזור.

חוזרים. 36 שניות על השעון. בוגדה מוצא את אולדיפו. ויקטור בפיק אנד רול עם בוגדנוביץ' לוקח את השלשה, אבל מחטיא! כדור קליבלנד! לברון נשלח לקו. קולע פעמיים. 5 הפרש, 22 שניות לסיום. בול גיים. בסיום 97-100 לקליבלנד. בסיום שלשה חסרת תכלית של אולדיפו הורידה מ-6 הפרש ואפשר גם לא להחשיב אותה. אינדיאנה לא החזיקה ביתרון כל המשחק. חזרנו דרך נק' בצבע. 62 מ-97 הנק' שלנו הגיעו בצבע [פלוס 32 !]. מחוץ ל"בקבוק" קלענו רק 10 סלי שדה מ-35 זריקות. משלוש קלענו רק 6 מ-22 [27%], כאשר 3 מה-6 הגיעו ב-3 הדקות האחרונות של המשחק. קליבלנד קלעה 11 מ-28 [39%], 8 מ-11 השלשות נקלעו במחצית הראשונה. וזה סיפור המשחק. למרות שסיימנו מעל 50% מהשדה, שמושפע מההגנה הרעה של קליבלנד שהרשתה המון חדירות, לא קלענו מבחוץ.

השחקן המצטיין: לברון ג'יימס. 46 נק' [24-17 מהשדה, 5-2 משלוש, 13-10 מהקו], 12 ריב' [1 בהתקפה] ו-5 אס' [3 איבודי כדור] ב-40 דקות משחק. הפעם רושם "רק" 40 דקות. קלע את כל 16 הראשונות של קליבלנד במשחק. לברון השחקן הרביעי בתולדות הפלייאוף שרושם משחק של 46 נק', 12 ריב' ו-5 אס' [ווילט צ'מברלין - 1964, ריק ברי - 1967, אלבין הייז - 1975], והשחקן היחיד בהיסטוריה שרושם את זה בפעם השניה לאחר שעשה זאת גם בפלייאוף 2009. דיבר בסיום המשחק וביכה את מותה של ארין פופוביץ';

קווין לאב מסיים עם 15 נק' [2 שלשות], באחוזים נמוכים, ו-8 ריב' [3 בהתקפה]. לא שיחק טוב, החטיא זריקות בפוסט שאתה מצפה ממנו לקלוע. נפצע 4 דקות לסיום ולא חזר; קייל קורבר עם 12 נק' [4 שלשות] ב-31 דקות; ג'יי אר מסיים עם 5 נק'. לא עשה הרבה, למעט אותה חטיפה על אולדיפו שהעלתה ל-7 הפרש;

באינדיאנה, ויקטור אולדיפו עם 22 נק' [18-9 מהשדה, 8-2 משלוש, 2-2 מהקו] ו-6 אס' [6 איבודי כדור] ב-28 דקות. נקלע לבעיית עבירות מהדקה הראשונה, וזה פגע בו - ובנו כקבוצה. אין לי ספק שבערב רגיל שבו אולדיפו יכול לשחק עוד 10 דקות, זה שווה את כל הנק' שהיו חסרות לנו, ויותר מזה; מיילס טרנר עם 18 נק' באחוזים טובים. שיחק 36 דקות - הכי הרבה מבין כל שחקני אינדיאנה; דרן קוליסון עם 16 נק' [2 שלשות] ו-6 אס' [1 איבוד כדור] עשה משחק טוב; תד יאנג [8 נק'] ובוגדנוביץ' [8 נק'] הוסיפו את מנת חלקם. בסקור נמוך אני לא מצפה מבוגדה לקלוע יותר, הוא עשה לא מעט מהנק' שלו ברגעים חשובים שלא היתה אופציה אחרת בהתקפה; לנס סטיבנסון עם 10 נק' ב-24 דקות מהספסל;

ליין ליף - גרסת הפלייאוף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- משחק מס' 3. יתקיים אצלנו בבית, באינדיאנה [ו'].

חג שמח!
להתראות בשמחות אינדיאנה פייסרס
לצפיה ב-'^הכותרת קצת מטעה. כוונתי היתה אחרת, אבל לא משנה '
^הכותרת קצת מטעה. כוונתי היתה אחרת, אבל לא משנה
19/04/2018 | 11:58
11
לצפיה ב-'משחק די מעודד לאוהדי אינדי'
משחק די מעודד לאוהדי אינדי
19/04/2018 | 13:12
4
51
קליבלנד נראית די רע למעט הברקות של לברון. הג'אמפרים שלו נפלו היום, הרבה מהם בזריקות קשות מאוד. לא הייתי מהמר נגדו כי זה לברון אבל רוב הסיכויים שברוב המשחקים הוא ייפגע פחות מהמיד ריינג'.

כמה נקודות נוספות:

1. דקות מנוחה ללברון - לברון עם +7 ב-39 דקות. כלומר קליבלנד רק מינוס 4 ב-9 דקות בלעדיו שזה נהדר בשביל הקאבס. למרות זאת, הדקות בלעדיו היו מזעזעות. בתחילת הרבע השני, הרכב של קלדרון-קלארקסון-הוד-גרין-נאנס עלה למגרש ואינדי בתוספת אולדיפו ששיחק רק דקה ברבע הראשון הראתה עליונות. אחרי 2 דקות טיירון לו החליט להכניס את לאב וסמית' במקום קלדרון והוד. לדעתי אם לברון לא על המגרש אז לאב לפחות חייב להיות, וחבל שלקח ללו 2 דקות להבין את זה אחרי שנה שלמה.

2. הגנה על לאב בסנטר - אינדיאנה משחקת עם 2 גבוהים אמיתיים (בערך) רוב המשחק. יאנג, סאבוניס, טרנר ובוקר חיברו 93 דקות. קליבלנד לעומת זאת משחקת רוב המשחק עם לאב/נאנס כסנטר ולברון/גרין כ-4. מקמילן בוחר לשחק דווקא עם ה-4 (יאנג לרוב) על לאב בעוד הסנטר (טרנר לרוב) התחבא במקום אחר פחות מסוכן, למשל על קלדרון. קלדרון קלעי קטלני אם הוא פנוי ולדעתי יש מקום לקליבלנד לנסות טיפה יותר לשחק עליו במצבים האלה עם קצת חסימות וכאלה. בצד השני אגב, לפרקים ארוכים לברון היה זה ששמר את הסנטר בעוד לאב על ה-4.

3. הגנה על אולדיפו - וואו אין לקליבלנד מושג מה לעשות. ניסתה הרבה פעמים פשוט למנוע ממנו לקבל את הכדור עם היצמדות לחולצה שלו. זאת דווקא החלטה טובה לדעתי. אבל כשהוא כבר קיבל את הכדור, הוא עבר פעם אחר פעם את השומר שלו (ג'ייאר לרוב) אם זה היה באחד על אחד. קליבלנד הרבה פעמים הביאה דאבל טים בנוסף. כאשר אינדיאנה הלכו לפיק אנד רול, קליבלנד ניסו סוויצ'ים, ניסו דאבל טים וזה לא ממש עזר. בלי בעייתי עבירות שלו הפייסרס מנצחים את זה. לא ראינו את קליבלנד הולכים נגד אנדר על החסימה. כנראה שבצדק.

4. סאבוניס צריך לקבל יותר דקות. 15 זה מעט. הוא היה טוב. הייתי נותן את כל הדקות של בוקר לסאבוניס.

5. איפה אוסמנד? מבין שלו לא סומך עליו אבל הייתי נותן לו לפחות חלק מהדקות של גרין/קלדרון/הוד/קלארקסון. הוד היה נורא. קלארקסון פחות אבל גם לא פלוס, במיוחד בהגנה.

6. מהלך נחמד של קליבלנד שגם עלה בפודקאסט של זאק לואו - חסימה כפולה של קורבר וג'ייאר סמית' ללברון שמחזיק את הכדור בטופ אוף דה קי. דומה למה ש-DJ ובלייק היו עושים לכריס פול בקליפרס רק עם קלעים. משחק קודם קרה מספר פעמים, הפעם קלטתי פעם אחת.
לצפיה ב-' באמת יצאתי מעודד'
באמת יצאתי מעודד
19/04/2018 | 14:56
3
41
בעיקר מהצורה שבה הגבנו אחרי שיצאנו מההלם של הbeast mode שלברון הגיע איתו למשחק. סך הכל זה היה ערב שיא של לברון + קבלת החלטות רעה שלנו בהתקפה + ערב קליעה חלש מחוץ לקשת + אולדיפו בבעיית עבירות במחצית הראשונה - וזה עדיין היה משחק צמוד.

אני חושב שטוב שההפסד הזה הגיע עכשיו ולא במשחק השלישי כי ערב כזה של לברון היה מגיע במוקדם או במאוחר במהלך הסדרה, ועדיף מוקדם כשהמומנטום עוד יכול להשתנות לכיוון השני. והוא השתנה עוד תוך כדי משחק - שלושת הרבעים האחרונים נראו כמו משחק 1 וניצחנו בכולם.

עכשיו צריך לנצח 2 בבית ואחרי אמש אני אופטימי שזה אפשרי.
לצפיה ב-'אני לא חושב שלברון "תפס ערב"'
אני לא חושב שלברון "תפס ערב"
19/04/2018 | 16:24
2
73
כמו שהוא שיחק ביכולת המקסימלית שלו, אותה תפגשו גם בהמשך הסדרה. רוב הג'אמפרים שלו מ-15 פיט ואילך הלכו החוצה, והגנתית אני לא מבין למה הוא מחכה לפני שישמור על אולדיפו לפחות לסטרצ'ים מסוימים.
מסכים עם השורה התחתונה שאינדי יכולה להיות אופטימית. זו תמשיך להיות סדרה צמודה.
לצפיה ב-'אולדיפו עבר אותו כמו עץ בפוזשן ברבע השלישי'
אולדיפו עבר אותו כמו עץ בפוזשן ברבע השלישי
19/04/2018 | 20:29
1
48
אני לא בטוח אם לברון עדיין יכול לשמור על שחקני פרימטר סופר מהירים כמו שהוא שמר על רוז ב-2011 (ועוד אלף מקרים).
לצפיה ב-'גם אני לא בטוח, אבל הייתי רוצה לראות אותו מנסה'
גם אני לא בטוח, אבל הייתי רוצה לראות אותו מנסה
20/04/2018 | 19:59
22
זה לא שלקליבלנד יש אופציות טובות אחרות.
לצפיה ב-'קליבלנד- אינדיאנה יופי של סדרה'
קליבלנד- אינדיאנה יופי של סדרה
19/04/2018 | 15:03
46
קליבלנד עלו בחמישייה עם היל-ג'ייאר-קורבר-לברון-לאב. יכול מאוד להיות שזה ההרכב הכי חזק שלהם. היה ברור מהפתיחה שלברון עולה לרצוח. שני הפוזשנים הראשונים היו שתי כניסות שלו לסל, בהמשך הוא עלה לג'אמפרים אבל קלע את 16 הנקודות הראשונות של קליבלנד כמין הצהרת כוונות. גם בהגנה הקאבס היו הרבה יותר אגרסיביים מהמשחק הראשון.
ממש חבל שלאולדיפו נשרקו שתי עבירות בפתיחה. גם על דברים גבוליים וגם לא נתנו לפייסרס צ'אנס אמיתי להתמודד מול הצונאמי של לברון ברבע הראשון.
ברבע השני אינדיאנה הצליחה לצמצם עד פיגור 4 אבל עבירה שלישית לאולדיפו על השקר הזה שקלעי קופץ לתוך המגן עצרה את המומנטום של אינדי. קליבלנד יורדת למחצית בפיגור 12.
אינדיאנה המשיכה להיאבק ושמרה על פער חד ספרתי בזכות עליונות בצבע. מה שאני אוהב בסדרה הזאת שכל עוד לברון לא תוקף באגרסיביות את הסל, זה לא מספיק עבור קליבלנד. אינדיאנה מכרסמת בהפרש בכל זמן שקליבלנד לא נותנת את כל מה שיש לה.
מעניין שלברון לא שמר בקלאץ' על אולדיפו אלא ג'ייאר (שעשה עבודה טובה חוץ מפספוס גדול בפוזשן מכריע שסידר לויקטור שלשה פנויה שהייתה יכולה להשוות). בצד השני בוגדנוביץ' שמר על לברון שאשכרה חיפש לקבל סוויץ' על שומרים יותר נוחים מבחינתו. היו מהלכים משונים בהתקפה משני הצדדים- פוסט אפ של מיילס טרנר, אחד על אחד של ג'ורג' היל וכאלה. אליקו בודאי ירחיב יותר.

לצפיה ב-'סיכום קצת ארוך של אוקלהומה- יוטה'
סיכום קצת ארוך של אוקלהומה- יוטה
19/04/2018 | 16:15
4
46
אוקלהומה פתחה מבולבל עם 3 איבודים וחדירה לא קשורה של ברואר ב-4 הפוזשנים הראשונים. יוטה מאוד ממוקדת פתחה 9-0. בהמשך שתי חדירות של ווסטברוק התחילו לסדר נקודות קלות עבור הת'אנדרס שענו בריצת 9-0 משלהם.
בהמשך היו התקפות די תקועות. אדאמס ספג עבירה שנייה ואחריו גובר. כדורסל לא מבריק משני הצדדים. הזריזות של גראנט סידרה לו כמה לייאפים בצד אחד, פייבורס אנס בריבאונד התקפה בצד השני. פול ג'ורג' כל-כך לא ברור, מצד אחד קולע שלשות משוגעות ומצד שני מסרב להיכנס לצבע עם אתלטיות וכדרור כמו שלו.
אני חושב שדונובן עשה טעות שלא השאיר את ווסטברוק על המגרש לדקות שגובר בחוץ. רצוי שהחפיפה בדקות שלהם תהיה מינימלית מבחינת הת'אנדרס.
אוקלהומה עשתה שטויות בהגנה, אלוהים יודע למה הם מביאים עזרה על הפיק אנד רול של רוביו וג'רבקו. בכל זאת רוביו היה ממש טוב במחצית הראשונה, ביצע מסירות טובות וקלע כשהיה פנוי.
כמה מקרים של ירידה לא טובה של OKC להגנה הורידו אותה בפיגור 7 למחצית.

במחצית השנייה פייבורס וגובר המשיכו לשלוט בצבע. עצירה הגנתית גדולה של PG מול 3 שחקנים שינתה את המומנטום והת'אנדרס עלו ליתרון בזכות חטיפות ושלשות של ווסטברוק, מלו וג'ורג'. יוטה חיפשה מושיע אבל נתקעה על 0 נקודות לאורך דקות ארוכות. אלה המצבים שדונובן מיצ'ל צריך להופיע, זה היה משחק חלש שלו עד אותו שלב. כשהאבק שקע זו הייתה ריצת 19-0 של אוקלהומה לאורך 6 דקות, ממנה יוטה יצאה דרך שני סלים של מיצ'ל. סיום רבע שלישי, הת'אנדרס בפלוס 5.

רבע רביעי- השחקנים עליהם שומר אברינס עוברים אתו בצעד ראשון. שוויון, ווסטברוק חוזר אבל מיצ'ל כבר חם וממשיך לעשות נזק כסקורר וכמוסר. אוקלהומה מפספסת לייאפים יקרים בצבע ושוב בפיגור 5. ווסטברוק חוזר חד מטיימאאוט ומסדר חזרה שוויון בזכות מסירות טובות לביג מן מתחת לסל. אנחנו בשוויון 89, 4 דקות לסוף. מיצ'ל בצד אחד (מול פול ג'ורג') וראס בצד השני בסדרת מהלכים טובים. לציין שבדקות האלה ג'רמי גרנט על המגרש במקום ברואר.
גובר מקבל מסירות לעומק הצבע, מוציא את אדאמס ב-6 עבירות ויוטה בפלוס 4, 3 דקות לסיום. לחץ אטומי של הת'אנדרס על מובילי הכדור מוכיח את עצמו לפוזשן אחד אבל בהמשך יוטה מקבלת יותר מדי בקלות סוויץ' של מלו על מיצ'ל, איפה שלא היה הכרחי. זריקות עונשין מעלות את יוטה ל97-93, שתי דקות לסיום. אוקלהומה בהתקפות חסרות תכלית לא משיגה מבטים רצויים בסט אופנס. שתי הקבוצות תקועות בהתקפה וזה משחק לטובת יוטה ששמרה על יתרון 4 עד לשניות הסיום, אז התחיל משחק העבירות.

בסיום 102-95 ליוטה. הייתה טובה יותר וניצחה בצדק, בזכות יתרון 56-46 בריבאונד ו50-40 בנקודות בצבע. רוביו ופייבורס היו טובים במחצית הראשונה, מיצ'ל ברבע הרביעי וגובר חתיכת יצור הגנתי בכל הדקות ששיחק.
בצד של הת'אנדרס שלושת הסקוררים קלעו באחוזים נמוכים. ג'ורג' היה טוב בהגנה וראסל היה אפקטיבי כמוסר אבל זה לא הספיק. ג'רמי גרנט היה טוב ודינמי מהספסל.

לצפיה ב-'לטעמי ווסטברוק לא היה אגרסיבי מספיק ברבע המכריע'
לטעמי ווסטברוק לא היה אגרסיבי מספיק ברבע המכריע
19/04/2018 | 19:12
35
אני לא אוהב אותו כשהוא מחפש למסור. הוא צריך ללכת ולנצח או להפסיד לנו את המשחק. בד"כ הוא ינצח. הפעם הוא לא ניסה, זה הוכרע על זריקות של אחרים ועליהם אני פחות סומך.
לצפיה ב-'מלו, ג'ורג' וראס 0/14 מהשדה ברבע הרביעי.'
מלו, ג'ורג' וראס 0/14 מהשדה ברבע הרביעי.
19/04/2018 | 20:36
2
50
אוקלהומה הייתה יכולה לנצח את המשחק הזה מן הסתם, וחוסר תפקוד התקפי ברבע האחרון הוא אחת הסיבות העיקריות להפסד. רוביו עם מלנטלפים שלשות זה עוד סיבה. אי אפשר לתת לו כל כך הרבה שלשות חופשיות מהפינה. הוא קולע אותן יפה.

יוטה הרגה את הפיק אנד רול של ווסטברוק אדאמס. כלום לא יוצא ממנו. זה בערך המהלך ההתקפי הכי נפוץ בפלייבוק הבידודים הגדול של דונובן מיצ'ל. בעיה לת'אנדר.
לצפיה ב-'התכוונת של בילי דונובן?'
התכוונת של בילי דונובן?
19/04/2018 | 23:39
1
6
לצפיה ב-'כמובן '
כמובן
20/04/2018 | 14:35
6
לצפיה ב-'אישתו של גרג פופוביץ נפטרה הלילה '
אישתו של גרג פופוביץ נפטרה הלילה
19/04/2018 | 21:24
1
42
מכה לא פשוטה לספרס שככל הנראה יאלצו להתמודד בהמשך בלי פופ.

לצפיה ב-'עצוב '
עצוב
19/04/2018 | 23:41
7
לצפיה ב-'הסלטיקס והראפטורס עולות ל 2:0'
הסלטיקס והראפטורס עולות ל 2:0
18/04/2018 | 06:02
29
53
דרוזן קולע 37 ומוביל את הראפטורס לניצחון 130:119 על הוויזרדס.
הסדרה עוברת לוושינגטון ושם זה כנראה יארה אחרת או לפחות אמור להראות אחרת.

הסלטיקס ממשיכים להראות כמו קבוצה שלא סובלת מפציעות וגילאן בראון הופך לכוכב אמיתי כשהוא קולע 30 ומעלה את הסלטיקס ל 2:0 מול מילווקי ויאניס.

לצפיה ב-'הגבה בלתי עציר'
הגבה בלתי עציר
18/04/2018 | 07:07
12
לצפיה ב-'ופאקינג רונדו נכנס לפלייאוף מוד'
ופאקינג רונדו נכנס לפלייאוף מוד
18/04/2018 | 07:08
10
61
יסיים עם טריפל דאבל בקצב הזה
לצפיה ב-'רונדו בכושר מצויין מאז האולסטאר'
רונדו בכושר מצויין מאז האולסטאר
18/04/2018 | 07:28
9
54
כיף לראות את הקבוצה הזאת
לצפיה ב-'שמע משחק ממש טוב'
שמע משחק ממש טוב
18/04/2018 | 07:49
8
67
ממש הופתעתי לטובה מהקשיחות של ניו אורלינס
לצפיה ב-'רק מראה כמה הטרייד על קאזינס היה מיותר'
רק מראה כמה הטרייד על קאזינס היה מיותר
18/04/2018 | 08:28
7
60
לא שאני מזלזל בו אבל זה פשוט לא עובד ויכלו במקום זה לעבות את הספסל ולהקיף את דיוויס בצוות טוב יותר.
לצפיה ב-'מצד שני הוא נכס סחיר'
מצד שני הוא נכס סחיר
18/04/2018 | 09:42
5
52
לא מאמין שהיו מצליחים להעמיד צוות מסייע טוב מתוך מה שהיה להם.
נכון שהוא לא חתום אצלם ולמעשה יהיה חופשי בקיץ, אבל הם יכולים לחדש לו ולסחור בהמשך, או לעשות S&T לקבוצה שהוא ירצה לשחק בה ולהביא כך נכסים טובים.

אני מקווה מאד שנראה אותם הופכים לקונטנדרית לפני סיום החוזה של דייויס.
לצפיה ב-'דיוויס לדעתי לא יתן להם יותר מעונה אחת נוספת אם הם לא ישתפרו'
דיוויס לדעתי לא יתן להם יותר מעונה אחת נוספת אם הם לא ישתפרו
18/04/2018 | 11:11
4
56
הוא כבר אמר בעבר שהוא לא רוצה להגיע למצב של גארנט שהתייבש במינסוטה עד שעבר לסלטיקס.
הם הפליקנס לא יעשו שינויים משמעותיים, דיוויס יבקש לעזוב.
אגב, כבר עכשיו יש שמועות שהסלטיקס מנסים לשים עליו יד וזה לא לגמרי מופרך שזה יקרה.

לצפיה ב-'2 הסנט שלי'
2 הסנט שלי
18/04/2018 | 12:03
3
71
1. את קאזינס הם הביאו לא תמורת הרבה דברים. טייריק אבאנס, באדי הילד, שתי בחירות דראפט. זה נורא מעט תמורת סופרסטאר בפריים שלו, גם אם הראש קצת לא בסדר. עכשיו הם יכולים לקבל על קאזינס יותר. אוקלהומה הביאו את אולדיפו תמורת איבקה, ואז החליפו את אולדיפו תמורת פול ג׳ורג׳. סביר להניח שאת איבקה תמורת ג׳ורג׳ הם לא היו מצליחים לעשות. אז קאזינס זה מהלך עסקי טוב.

2. זוכר איך AD הגיע לסוף העונות הקודמות? פצוע או נטול דלק. וואללה עכשיו, חצי עונה, קאזינס די סחב את העגלה. הקבוצה נראתה פחות טוב, אבל AD לא ממש התאמץ כמו שאנחנו רואים אותו עכשיו. סיכוי טוב שזה עזר לו להגיע בכושר כל כך טוב, that deep into the season.

3. גם אם AD יחליט לעבור, היי, יש להם את בוגי קאזינס. נניח ובוסטון תיתן עבור AD את הורפורד, טייטום, סמארט ורוזיר. צרף אליהם את קאזינס, פלוס הולידיי ויש לך קבוצה די סבבה. אז כאילו קאזינס עוזר להם בין אם הם יטרידו אותו בשביל להביא משלימים לדייויס, ובין אם הם יטרידו את דייויס בשביל להביא משלימים אליו.
לצפיה ב-'אחלה סנט, אותי שיכנעת '
אחלה סנט, אותי שיכנעת
18/04/2018 | 12:13
1
50
אתה חושב שהסלטיקס יתנו חבילה כל כך גדולה תמורת דיוויס?

לצפיה ב-'נורא תלוי בתנאי ההתחלה של המשא ומתן'
נורא תלוי בתנאי ההתחלה של המשא ומתן
18/04/2018 | 12:59
43
אם דייויס ייכנס כמו קיירי למשרדים ויגיד ״אני עוזב״ אז בוסטון תוכל לתת עליו הרבה פחות. אם בוסטון תהיה זו שנואשת ותנסה להנחית אותו באמצע העונה הבאה נניח, אז היא תתן יותר.

על פניו הטרייד הנ״ל משאיר את הסלטיקס עם שלד של קיירי-בראון-הייוורד-דייויס. לא קשה לבנות קונטנדרית סביב השלד הזה. וזו חבילה מאוד מאוד נדיבה.
לצפיה ב-'מסכים עם הכל. למרות זאת, קאזינס מסיים חוזה הקיץ'
מסכים עם הכל. למרות זאת, קאזינס מסיים חוזה הקיץ
18/04/2018 | 19:41
34
ולא ידוע איך יחזור מהפציעה. אם ניו אורלינס לא מאריכים לו חוזה או שהוא חותם במקום אחר, אז הם רק איבדו את מה שנתנו ולא קיבלו כלום. אם יאריכו לו חוזה, הם מסתכנים בכך שפתאום לחוזה החדש שלו כר לא יהיה ערך טרייד חיובי כתלות ברמה שלו אחרי הפציעה. קרע באכילס זה לא צחוק, בטח לבחור בגדול של קאזינס. קיים סיכוי שהוא לעולם לא יהיה אותו דבר.
לצפיה ב-'עם קאזינס היה להם אפילו יותר קל לנצח אחי'
עם קאזינס היה להם אפילו יותר קל לנצח אחי
21/04/2018 | 00:17
3
לצפיה ב-'גם הפליקנס ב-0-2 '
גם הפליקנס ב-0-2
18/04/2018 | 08:04
51
הולידאיי במשחק ענק, גם בהגנה. איזה אנדרייטד!
לצפיה ב-'ניו אורלינס.... מי אתם?!'
ניו אורלינס.... מי אתם?!
18/04/2018 | 08:39
71
רונדו והולידיי פשוט רוצחי פלייאוף. רק שהרוטציה הקצרה הזאת לא תכניס אותם לצרות...
לצפיה ב-'סיכום טורונטו- וושינגטון'
סיכום טורונטו- וושינגטון
18/04/2018 | 14:15
4
43
בפתיחה- כדורסל טוטלי של הראפטורס. הם יוצאים מהר קדימה, הכדור עובר מיד ליד והם מעיפים מבטים טובים לשלוש. הגנתית זה גם היה רבע מצוין מבחינתם, הם כיסו יפה מאוד את הפיק אנד רול של וול-גורטאט, עשו חילופים נקודתיים בהגנה, באו לעזרה רק כשצריך. JV הגן טוב בצבע והאנרגיות היו כל-כך גבוהות שטורונטו עשו נזק גם בריבאונד התקפה.
היה תענוג לראות את ה-8 דקות הראשונות של טורונטו שהזכיר את הכדורסל של גולדן סטייט ובנה להם יתרון 21. מעל כולם היה קייל לאורי שהניע את ההתקפה בצורה מופתית וביצע כמה מהלכים גדולים גם בהגנה. אפשר לסכם שזו לא אותה טורונטו מפלייאופים קודמים.

צריך לתת גם מילה טובה לאיבאקה שלמד לתת פאמפ פייק, לכדרר פעמיים ולבצע את המהלך הנכון (כניסה לסל/מסירה לקלעי). הגנתית הוא גם היה טוב מאוד בחילופים על וול וביל.
בהמשך וושינגטון היה יותר תחרותית ושיפרה את קבלת ההחלטות בהגנה אבל קשה לחזור מפיגור 20 במגרש חוץ. הוויזארדס קיצצו במחצית השנייה לפיגור 10, ואז ברבע הרביעי וול הוריד ל-5 בזכות כמה מהלכים גדולים בהגנה, אבל שלשה משוגעת של מיילס ובלוק של דלון רייט החזירו את המומנטום לצד של טורונטו ועצרו כמה שניות של חרדה.
בשנים קודמות וושינגטון ניצחה את היריבות בדקות של החמישייה והובסה בדקות הספסל... בינתיים החמישייה שלה לא מצליחה לגבור על טורונטו. גורטאט פתח גרוע ובהמשך איבד לחלוטין את הביטחון.

לצפיה ב-'התייחסת לחלק מהנקודות שרציתי ויש לי עוד כמה '
התייחסת לחלק מהנקודות שרציתי ויש לי עוד כמה
18/04/2018 | 19:54
3
32
1. הסירוב של ברוקס לפצל את הכוכבים שלו בדקות - וושינגטון פתחה את המשחק נוראי ונכנסה לבור (שלא ממש הצליחה לצאת ממנו עד סוף המשחק למרות שהתקרבה). סקוט ברוקס החליט שזה מספיק ועבר לחמישיית מחליפים של לוסון-סאטורנסקי-אוברה-סקוט-מאהינמי. החמישייה הזאת דווקא הייתה בסדר אבל בגדול אני לא אוהב את הקטע הזה. אחד מתוך וול/ביל צריך להיות על המגרש בכל רגע ואם לא אז לפחות פורטר/מוריס.

2. הרוטציה הארוכה של טורונטו מחרפנת אותי זאת השנה השבעים ושש ברציפות. במהלך המשחק ראינו את החמישייה + רייט, ואן פליט (שכנראה עדיין לא ממש בריא ושיחק רק 2 דקות), פאוול, מיילס, פואלטל, סיאקאם, נוגרה ואיזה לורנזו בראון אחד שכנראה קייסי הביא מהבית אתמול. 13 שחקנים! לפעמים שחקנים נכנסים ל-3 דקות ויוצאים. איך אפשר בכלל להיכנס לקצב ככה? זה לא נורא כי היה פער יפה והוא כנראה רוצה לשמור על כולם באיזשהו קצב לקראת המשך הפלייאוף אבל חלאס, יותר מידי.

3. יואו השדרים של טורונטו מעצבנים. במיוחד ג'ק הזה אבל גם מאטי די או איך שלא קוראים לו. כל מהלך חיובי של טורונטו באיזשהו צד של המגרש מצדיק צעקת שמחה שקורעת לי את האוזן. אפילו מיד ריינג' פשוט או החטאה בצד השני. וכשיש כל דאנק/בלוק, מעפנים ככל שיהיו, זה בכלל נוראי.

4. איבאקה . הוריד את הכדור לרצפה מאוד יפה וגם מרגיש מאוד בנח לעלות לזריקה, גם כשהוא לא פנוי לחלוטין. מפלצת פוסט שקיווינו שיהיה ב-2010 זה לא הכיוון אבל אני עדיין מרוצה מההתקדמות שלו. גם נראה די פלואידי בהגנה.
לצפיה ב-'צוות שידור של טורונטו זה מיוט על אוטומט'
צוות שידור של טורונטו זה מיוט על אוטומט
18/04/2018 | 20:06
2
30
מסכים גם עם השאר חוץ מהקטע על הרוטציה של קייסי - בפלייאוף אתה משקיע הרבה יותר אנרגיות בשני צידי המגרש וכל דקת מנוחה לכוכבים שלך היא לוקסוס שלא בהכרח יש לאחרים. טורנטו לא מכוונת רק לניצחון בסדרה הזו אלא לצאת מהמזרח - בשביל זה היא תהיה זקוקה לכל טיפת דלק במיכל.

בסדרת חצי גמר אפשרית נגד קליבלנד הרגליים הטריות של לאורי ודרוזן מול העייפות של לברון שמסתמן שייטחן 43 דקות למשחק נגד אינדי יכולות לעשות את כל ההבדל בין הדחה מאכזבת להצהרה מרשימה.
לצפיה ב-'אבל הרוטציה הרחבה לא באה על חשבון דקות של דרוזן/לאורי'
אבל הרוטציה הרחבה לא באה על חשבון דקות של דרוזן/לאורי
18/04/2018 | 20:10
1
29
במקום לשחק את מיילס 22, פואלטל 14, סיאקאם 11, פאוול 4, נוגרה 5 ובראון 6, היה אפשר לתת את הדקות של פאוול למיילס ושל נוגרה ובראון לסיאקאם או ווטאבר.

זה לא סופר קריטי פה כי טורונטו פשוט טובה יותר ולכן לא נורא להתנסות אבל בסדרות קריטיות יותר אני פחות מתחבר לקטע, אני חושב שרוטציה של 9 או עשרה שחקנים מספיקה לכל דבר.
לצפיה ב-' לא ראיתי את המשחק, כותב בכללי'
לא ראיתי את המשחק, כותב בכללי
18/04/2018 | 20:27
12
לצפיה ב-'ניו אורלינס היא ההפתעה הגדולה של הפלייאוף- ניתוח הסדרה'
ניו אורלינס היא ההפתעה הגדולה של הפלייאוף- ניתוח הסדרה
18/04/2018 | 14:40
8
56
הולידיי ורונדו אשכרה נותנים מצ'אפ ראוי ללילארד ומקולום. אפילו כשמסתכלים על raw numbers הצמד של הפליקנס רשם עד כה בסדרה 76 נקודות, 28 ריבאונדים, 37 אסיסטים. הצמד של פורטלנד עם 76 נקודות אבל באחוזים רעים, 15 ריבאונדים, 19 אסיסטים.

צמד הגארדים של הפליקנס פשוט מעולה הגנתית. לדיוויס יש אימפקט אדיר בהגנת הצבע והוא מאפשר לגארדים שלו להיצמד לבאקקורט של פורטלנד מתוך ידיעה שיש חיפוי מאחוריהם. היו שלבים בהם ג'נטרי ממש השאיר את דיוויס בצבע בסוג של איזורית ואפשר לביג מן של פוטלנד להשליך שלשות יחסית פנויות וזה השתלם (קולינס עם 3-11 משלוש עד כה בסדרה). אמינו דוקא פגע הלילה אבל כשאנחנו מדברים על קולינס-אמינו זה הזמן להתייחס ליוסוף נרקיץ'. היה לי חשד שחוסר היכולת שלו לסגור את AD ידחוק אותו אחורה ברוטציה וזה בדיוק מה שקרה... הוא לא מסתדר עם הזריזות של דיוויס, לא מצליח לרדוף אחרי מירוטיץ' בחסימות וטרי סטוטס הבין שהעונה שלו בסכנה וכבר ספסל את נרקיץ' כמעט את כל המחצית השנייה.
האמת היא שנרקיץ' היה צלע שלישית חשובה בפורטלנד לאורך העונה ובלעדיו בכלל לא בטוח שיש להם מה למכור מול ניו אורלינס. הפיק אנד רול של לילארד ונרקיץ' הוא הלחם והחמאה של פורטלנד בהתקפה אבל דיוויס כל-כך נייד ועל ההגנה הנהדרת של הולידיי ורונדו דיברנו, כך שהם ממש מוציאים את העוקץ מהמהלך הזה ומשאירים את נרקיץ' בעיקר עם כאב הראש בהגנה.
סטוטס הגיב עם אמינו ששמר טוב על דיוויס לצדו של סטרץ' 5 אבל כאמור ג'נטרי לא התרגש, הנחה להשאיר את דיוויס באזור הצבע למנוע את החדירות של הגארדים ואפשר לאמינו וקולינס לנסות לנצח את הסדרה הזאת משלוש.

מבחינה התקפית דיוויס הוא איום כל-כך גדול כשהוא מתגלגל לסל שזה מאוד עזר לרונדו והולידיי לסיים בצבע כשכל ההגנה נטתה לסגור את ה-roll של AD. אני מוכן להודות שטעיתי לגבי רונדו, חשבתי שכבר אין לו מה לתרום בליגה והוא מוכיח את עצמו בסדרה הזאת כשומר מצוין כשהוא רוצה ואפילו אגרסיבי בהתקפה מה שלא ראינו ממנו שנים. 16 הנקודות שלו הלילה הן הכי הרבה במשחק פוסטסיזן מאז 2012.

במקרה של הולידיי מגיע לו הקרדיט המקסימלי. לא רק ה-roll של דיוויס פותח לו אפשרויות אלא הוא מייצר לעצמו מול כל שומר ומשחק ברמת אולסטאר לכל דבר מאז הפציעה של קאזינס. הוא הגארד הכי טוב בסדרה עד כה.

דיוויס היה פושר הלילה בסטנדרטים שלו אבל יש לו אימפקט אדיר בשני צדי המגרש. במינימום שחקן טופ 5, למי שעוד לא התרגל. לילארד ומקולום לא השיגו כלום בצבע והלכו לעונשין רק 4 פעמים במצטבר. לפעמים פורטלנד מנצלת את ההלפ דפנס שלו לריבאונד התקפה אבל זה לא מספיק.

הגיע הזמן גם לבקר את לילארד ומקולום. הם לוקחים הרבה זריקות קשות וקולעים באחוזים לא מספיק גבוהים. הפעם הרול פליירס סביבם כן קלעו שלשות פנויות וזה לא הספיק לפורטלנד כי התרומה מצמד הכוכבים דלה מדי.

הסדרה הזאת היא דוגמה קלאסית לחשיבות של מצ'אפ. סטוטס יצטרך לשבור את הראש איך הוא כן מצליח להפיק משהו מנרקיץ', אחרת אני לא רואה איך הבלייזרס מנצחים את הסדרה הזאת.
לצפיה ב-'רונדו פנטסטי'
רונדו פנטסטי
18/04/2018 | 15:34
5
51
מהשחקנים הבודדים שיכולים להסריח כל כך בעונה הסדירה ולעשות סוויצ' בפלייאוף, ולתת הצגה של 180 מעלות לעומת העונה
לצפיה ב-''
18/04/2018 | 15:41
5
לצפיה ב-'אני חושב שהוא פשוט חוזר לעצמו'
אני חושב שהוא פשוט חוזר לעצמו
18/04/2018 | 16:11
3
49
לא יודע עד כמה זה עניין של "הילוך פלייאוף". רונדו כבר כמה שנים מחפש את עצמו ולא מוצא, לא בדאלאס, לא בסקרמנטו ולא בשיקגו. בכלל נראה שהוא קצת נכנס לדכאון כשהטריו של בוסטון התפרק (קצת ילדותי באמת).
אני מאמין שאם הוא מתיישר עכשיו ונשאר בפליקנס נראה אותו הרבה יותר טוב גם בעונה הסדירה (כשזו תתחיל, בעוד שני שלישים מהנצח...)
לצפיה ב-'אני דווקא חושב שהוא כן מדליק איזה כפתור אצלו'
אני דווקא חושב שהוא כן מדליק איזה כפתור אצלו
18/04/2018 | 16:32
1
49
כשהוא נכנס לפלייאוף
לצפיה ב-'הגנתית אין שאלה בכלל'
הגנתית אין שאלה בכלל
18/04/2018 | 17:05
42
רונדו לא עושה הגנה כבר שנים, והנה ראינו גם עכשיו וגם במדי הבולס לפי שנה שהוא מסוגל לתת הרבה יותר בפלייאוף.
בכל זאת הערך שלו ירד מבחינה אובייקטיבית כי קליעה וסקורינג מעמדת הרכז הפכו לחשובים יותר בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'לא חושב שזה ילדותי'
לא חושב שזה ילדותי
18/04/2018 | 18:25
35
שחקנים צריכים מוטיבציה. עונת NBA היא ארוכה וזה מתיש, צריך סיבות טובות למה לקום כל בוקר ולטוס כל ערב. אחרי שהוא שאף אוויר פסגות להיות בקבוצות חסרות עתיד כמו סקרמנטו זה באמת מייאש. לשחק בלי שום סיכוי לאליפות אחרי שכבר היית שם בצעירותך זה מעייף.
בגלל זה הוא נדלק בפלייאוף. פתאום יש על מה לשחק, פתאום יש לו במה, פתאום ישימו לב אליו.
לצפיה ב-'נורקיץ' נפצע ולכן שיחק מעט במחצית השנייה להבנתי'
נורקיץ' נפצע ולכן שיחק מעט במחצית השנייה להבנתי
18/04/2018 | 20:06
1
36
טיפה מתח את רגל שמאל בנחיתה ואחרי כמה דקות חטף מכה אחרי שעשה עבירה על אנתוני דיוויס שקצת בעט בו (באותה רגל) בטעות תוך כדי נפילה קדימה.

כמה דברים נוספים:

1. ההגנה של רונדו - דווקא לא התלהבתי. חשבתי שהוא נתקע בחסימות והולך לעזור ברבאונד טיפה מוקדם מידי ולכן מאבד את מי שהוא אמור לשמור. בתחילת המשחק החביאו אותו על טרנר כאשר הולידי המשיך להרוג את לילארד ומור שמר את מקולום. בהמשך המשחק טרנר נפצע באגודל ברגל ובמקומו לצד לילארד ומקולום ראינו את מו הארקלס שרק חזר מפציעה (הייתי פותח איתו.  הוא גם אחד משני שומרי הפרימטר הכי טובים שלהם לצד אמינו ואשמח לראות אותו על הולידי יותר). כנראה שלא הרגישו בנח לשים את רונדו עליו בגלל הפרשי גובה ולכן רונדו חזר לשמור על הגארדים היריבים.

2. הולידי הורג את לילארד. סטוטס שיחק את לילארד 16 דקות רצופות בתחילת המשחק. להערכתי כדי למזער את החפיפה בדקות שלו ושל הולידיי. זה יחסית השתלם. לקראת סוף הרבע הראשון, בלי הולידיי, הפיק אנד רול של לילארד ואד דיוויס היה די אפקטיבי, כאשר דיים משחק לו כדור אחרי שהדאבל טים מגיע. שני משחקים מאוד חלשים של לילארד ופורטלנד ייתקשו מאוד לנצח בלעדיו.
לצפיה ב-' לגבי הארקלס'
לגבי הארקלס
19/04/2018 | 12:45
23
לגבי נרקיץ' אולי זה שילוב של הדברים, לא התרשמתי שהוא נפצע בצורה שתשבית אותו כך במשחק כה קריטי לעונה של פורטלנד.
לצפיה ב-'משחק חלש מאוד של מילווקי. הימרתי על בוסטון ב-5 ומרגיש עם זה'
משחק חלש מאוד של מילווקי. הימרתי על בוסטון ב-5 ומרגיש עם זה
18/04/2018 | 20:24
43
בנח. למרות שמן הסתם כלום לא גמור, עוד לא היה ניצחון חוץ בסדרה.

אניוואי...

אחד הדברים שפרשני NBA הרבו לדבר עליו העונה הוא למה מילווקי לא משחקת יותר דקות עם יאניס בסנטר. הנסון שיחק סנטר רוב המחצית הראשונה וכשנח טיילר זלר עלה (איפה מאקר?). במחצית השנייה לעומת זאת, כאשר הנסון לא היה על המגרש הבאקס שיחקו ללא סנטר. באמצע הרבע השלישי, ראינו את מילווקי מנסה הרכב עם קו קדמי של פארקר-יאניס. זה נמשך איזה 2 דקות, היה מזעזע, בין השאר בגלל שפארקר משחק ברמה של כיתה גן, ואז הנסון חזר. בתחילת הרבע הרביעי, פתחה חמישייה של בלדסו-סנל-מידלטון-שאבאז-יאניס. היה שוב על הפנים. המסקנה בעיני היא לא שהרכבי יאניס בסנטר הם פח אלא שאם כבר מקריבים גובה בשביל קליעה, אז תביאו פאקינג קליעה. איפה ברוגדון? ואם אתם כבר משחקים את טרי/דלבדובה אז זה הזמן להכניס אותם במקום בלדסו. אני רוצה לראות את יאניס לצד ארבעה קלעים! למה זה כל כך מסובך??

ועוד כמה נקודות קצרות:
1. ג'בארי פארקר נוראי. הוא נראה חלוד לחלוטין. הפציעות הרגו אותו?
2. יבוסלה שמן.
3. כל המשחק של מילווקי זה רק בידודים. לפחות מחליפים את המבודד וכל אחד מקבל ניסיון.
4. השדרים של בוסטון אפילו גרועים יותר מאלה של טורונטו. זה מביך שאני בכלל מציין את זה כי כולם יודעים.
5. מרכוס מוריס טוב יותר ממארקיף מוריס. איך זה קרה? ואיך זה שככל שהזריקה יותר קשה, האחוזים שלו עולים?
6. בוסטון מרשימה במה שהיא מוציאה מסגל מלא בשחקנים סבירים+ אבל אף סופרסטאר. שוב STATING THE OBVIOUS אבל שיהיה...

לצפיה ב-'פלייאוף - יום 3'
פלייאוף - יום 3
17/04/2018 | 10:42
6
19
לצפיה ב-'גולדן עולה ל-2-0'
גולדן עולה ל-2-0
17/04/2018 | 10:45
2
64
אין מה לעשות הספרס קיבלו את המאצ׳אפ הכי גרוע מבחינתם. כקבוצה מאומנת יש להם יתרון גדול על הקבוצות הלא מאומנות. גולדן מאומנת ברמה גבוהה, וכמובן הסטאר קוואליטי שם ב-10 דרגות מעל הספרס.
דוראנט 32, קליי 31. איזה עוד קבוצה יכולה להעמיד שני שחקנים שהסקור הזה לא חריג מבחינתם, כאשר השחקן הכי טוב שלהם בכלל יושב בחוץ?
גרין עם מרפק לברטאנס, מקווה שהשחקן הזה שוב יעלה להם באליפות. הוא פשוט מסריח.
לצפיה ב-' לגבי גרין. בריון מגודל'
לגבי גרין. בריון מגודל
17/04/2018 | 12:28
57
אני ממש מקווה שהוא יעלה להם באליפות. כאילו, אתם טובים, אתם ממש ממש טובים. אתם הכי טובים, אולי הכי טובים אי פעם. אתה עדיין מתעסק בלהכניס מכות במקום לשחק כדורסל?

לגבי הספרס אתה צודק, אבל המגמה הברורה בלידה היא שיותר ויותר קבוצות מאומנות היטב, אני מקווה שהמגמה הזו תמשך - למרות שהיא תקצץ מהיתרון היחסי שהיה לספרס לאורך שנים.
לצפיה ב-'2 קבוצות מאומנות ברמה הגבוה ביותר שקיימת'
2 קבוצות מאומנות ברמה הגבוה ביותר שקיימת
17/04/2018 | 17:54
46
הבעיה העיקרית של הספרס זה שהוא ערימה של קשישים והם לא יכולים לעמוד בקצב של 48 דקות משחק.
כל עוד היה להם חמצן הם לא נפלו מגודלן ואפילו היה טובים יותר אבל ברגע שהרגליים התחילו לקרטע, כבר לא היה להם שום סיכוי.

והיכולת של גולדן לבצע התאמות תוך כדי משחק מרשימה ומעידה לא רק על רמת האימון שלהם אלה גם על רמת האינטיליגציה שיש לשחקנים האלה.
קבוצה נהדרת וחבל שגרין דואג להשאיר טעם רע בפה.

לצפיה ב-'מיאמי משווה ל-1-1'
מיאמי משווה ל-1-1
17/04/2018 | 10:51
2
68
כנראה שהחגיגות של הסיקסרס היו מוקדמות מדי. מורל wise, אני חושב שכנראה לא היה בריא לקבוצה הזו לנצח את המשחק הראשון ב-30 הפרש. השלשות שהשאירו את ההיט נטולי מענה, פשוט לא נכנסו. סאריץ׳ 3-10, קובינגטון 1-9, רדיק 1-7, בלינלי 2-8 מהספסל. בן סימונס היה נפלא עם 24-9-8 באחוזים לא רעים, אבל כנראה שהם צריכים את אמביד במשחקים כאלה.
אצל ההיט כרגיל אף אחד לא בלט, עד שעלה מהספסל אחד, דוויין ווייד שמו, ובהופעת וינטג׳ של אין ספור מיד ריינג׳ס קבר את הסיקסרס פעם אחר פעם. לא רק זה, אלא גם חטיפה חשובה לקראת הסוף וכמובן עוד ג׳אמפר שהיה הדאגר. 28 נקודות ב-25 דקות, הוסיף לזה 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 2 חטיפות ובלוק.

ההיט אגב גם קלעו נוראי, 25% מהשלוש, וזה עדיין היה טוב יותר מה-19% של הסיקסרס.
משחק הבא במיאמי.
לצפיה ב-'חייב מילה טובה על ....אייליסובה'
חייב מילה טובה על ....אייליסובה
17/04/2018 | 15:25
53
השחקן הזה נראה גמור ולא קשור, לא הבנתי איך וויתרו עבורו על בוקר החלש (שהביאו בתאכלס בטרייד של אוקפור מהלוטרי),
אבל הבחור נתן שני משחקים מעולים, נקודות קריטיות (14 + 17) ובעיקר עבודת ריבאונד התקפה נהדרת (9 רב' התקפה בשני המפגשים)
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
18/04/2018 | 14:47
36
מיאמי קלעו ב-36% משלוש שזה סבבה לגמרי.
כל מה שנכנס לסיקסרס במשחק הראשון (64% משלוש) הוחטא במשחק השני (19%) וההיט יכולים לסמן הצלחה בצמד משחקי החוץ שלהם. אמביד כבר מתוסכל שהוא יושב בחוץ כשהסדרה פתוחה לגמרי בלעדיו, אני חושב שאם הסיקסרס יכנסו לפיגור 2-1 הוא יופיע בגיים 4.
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 17:43
3
51
יִזְכֹּר עַם יִשְׂרָאֵל אֶת בָּנָיו וּבְנוֹתָיו הַנֶּאֱמָנִים וְהָאַמִּיצִים,
חַיָּלֵי צְבָא הַהֲגָנָה לְיִשׂרָאֵל,
וְכָל לוֹחֲמֵי הַמַּחְתָּרוֹת וַחֲטִיבוֹת הַלּוֹחֲמִים בְּמַעַרְכוֹת הָעָם,
וְאַנְשֵי קְהִלּוֹת הַמּוֹדִיעִין, הַבִּטָּחוֹן, הַמִּשְׁטָרָה וְשֵׁרוּת בָּתֵּי הַסֹּהַר,
אֲשֶׁר חֵרְפוּ נַפְשָׁם בַּמִּלְחָמָה עַל תְּקוּמַת יִשְׂרָאֵל,
וְכָל מִי שֶׁנִּרְצְחוּ בָּאָרֶץ וּמִחוּצָה לָהּ בִּידֵי מְרַצְּחִים מֵאִרְגּוּנֵי הַטֵּרוֹר.

יִזְכֹּר יִשׂרָאֵל וְיִתְבָּרַךְ בְּזַרְעוֹ וְיֶאֱבַל עַל זִיו הָעֲלוּמִים
וְחֶמְדַת הַגְּבוּרָה וּקְדֻשַּׁת הָרָצוֹן וּמְסִירוּת הַנֶּפֶשׁ
שֶׁל הַנִּסְפִּים בַּמַּעֲרָכָה הַכְּבֵדָה.

יִהְיוּ חַלְלֵי מַעַרְכוֹת יִשְׂרָאֵל עֲטוּרֵי הַנִּצָּחוֹן
חֲתוּמִים בְּלֵב יִשְֹרָאֵל לְדוֹר דּוֹר.
לצפיה ב-''
18/04/2018 | 13:20
1
לצפיה ב-''
18/04/2018 | 15:17
לצפיה ב-''
18/04/2018 | 15:36
לצפיה ב-'פלייאוף DAY 2, מתחילים'
פלייאוף DAY 2, מתחילים
15/04/2018 | 20:07
38
75
משחק ראשון להיום מתחיל עכשיו (20:00) - בוסטון-מילווקי

ב22:30- קאבס-פייסרס

1:30 הסדרה המעניינת של הסיבוב- OKC-יוטה

4:00- רוקטס-וולבס

חג פלייאוף שמח!
לצפיה ב-'השיפוט בליגה הזאת הוא פשוט בלתי נסבל'
השיפוט בליגה הזאת הוא פשוט בלתי נסבל
15/04/2018 | 21:24
61
עלית לשלשה ומישהו עשה contest? פשוט תיפול לפרקט, השריקה מובטחת בין אם נגע בך ובין אם לא.
לצפיה ב-'KYRIE WHO??'
KYRIE WHO??
15/04/2018 | 22:38
12
לצפיה ב-'אההההההה!!!!'
אההההההה!!!!
15/04/2018 | 22:40
10
לצפיה ב-' וואו!'
וואו!
15/04/2018 | 22:44
10
לצפיה ב-'זה רק אני או שנראה שלברון לא ממש הגיע למשחק הזה?'
זה רק אני או שנראה שלברון לא ממש הגיע למשחק הזה?
15/04/2018 | 22:59
3
58
מניח שזה ישתנה בקרוב אבל הפתיחה נראית רעה עבורו ועבור הקאבס
לצפיה ב-'עושים עליו עבודה מצוינת בהגנה, רואים שבאנו מוכנים'
עושים עליו עבודה מצוינת בהגנה, רואים שבאנו מוכנים
15/04/2018 | 23:04
2
63
הוא מסוכן רק במסירות בינתיים (כבר 3 אסיסטים), אם השאר ימשיכו להחטיא הוא יתחיל לקחת את הג'אמפ שוט וזה בעצם הכלל הראשון בלהגן נגד לברון - לתת לאחרים לנצח אותך וברגע שהוא מתחיל להשתלט - להפוך אותו לג'אמפ שוטר.
לצפיה ב-'מסכים אבל עדיין יש תחושה שהוא לא מתאמץ יותר מידי'
מסכים אבל עדיין יש תחושה שהוא לא מתאמץ יותר מידי
15/04/2018 | 23:05
9
לצפיה ב-'10 דקות - 0 זריקות לסל'
10 דקות - 0 זריקות לסל
15/04/2018 | 23:07
8
לצפיה ב-'קליבלנד מתפרקת במהירות'
קליבלנד מתפרקת במהירות
15/04/2018 | 23:02
9
לצפיה ב-'סטיבנסון! וואו'
סטיבנסון! וואו
15/04/2018 | 23:12
11
לצפיה ב-'הפתיחה די צפויה לדעתי'
הפתיחה די צפויה לדעתי
15/04/2018 | 23:14
62
עכשיו לברון בבור והסדרה יכולה להתחיל.
לצפיה ב-'מחצית מושלמת שלנו מכל הבחינות'
מחצית מושלמת שלנו מכל הבחינות
15/04/2018 | 23:46
1
58
השאלה אם אפשר לשמור על אינטנסיביות כזאת משחק שלם, או בעצם למשך סדרה שלמה. את המשחק הזה בכל מקרה חייבים לקחת, לברון עצבני, קליבלנד מחטיאה 5 רצוף מהעונשין ולא פוגעת בשום דבר בינתיים, קשה להאמין שנתפוס אותם בעוד ערב כזה בQ.
לצפיה ב-'מאמא מיה'
מאמא מיה
16/04/2018 | 00:12
53
אבל משחק הבא לברון כנראה ישלשל עליכם
לצפיה ב-'התוצאה כל כך משקרת, זה משחק של 30 הפרש'
התוצאה כל כך משקרת, זה משחק של 30 הפרש
16/04/2018 | 00:21
63
נראה שאנחנו עייפים קצת וזריקות קלות לא נכנסות, בכל זאת האנרגיות שאנחנו משקיעים בהגנה על הפיקנרול של לברון הן פשוט לא מהעולם הזה.
לצפיה ב-'סטיבנסון שחקן כל כך טיפש זה משהו'
סטיבנסון שחקן כל כך טיפש זה משהו
16/04/2018 | 00:29
8
לצפיה ב-'המשחק הזה של קליבלנד'
המשחק הזה של קליבלנד
16/04/2018 | 00:34
1
7
לצפיה ב-'כל הכבוד לאינדי, נקווה שיצליחו לשמור על זה 6 דקות'
כל הכבוד לאינדי, נקווה שיצליחו לשמור על זה 6 דקות
16/04/2018 | 00:53
9
לצפיה ב-'תם הטקס!'
תם הטקס!
16/04/2018 | 01:02
1
8
לצפיה ב-'כיף גדול'
כיף גדול
16/04/2018 | 01:10
9
לצפיה ב-'דרק רוז חי וקיים, מי היה מאמין'
דרק רוז חי וקיים, מי היה מאמין
16/04/2018 | 05:58
14
לצפיה ב-'הנה אוקלהומה של הפלייאוף'
הנה אוקלהומה של הפלייאוף
16/04/2018 | 07:40
4
63
פול ג'ורג' עם משחק מעולה, בשלב מסוים היה פשוט בלתי ניתן לעצירה.
בהגנה קצת יותר אינטנסיביות מהרגיל, כמו שיש במשחקי עונה רגילה של פריים טיים.
סה"כ אני מאוד מרוצה מהמשחק הראשון, חשבתי שזה יהיה הרבה יותר צמוד לא רק מבחינת התוצאה אלא גם מבחינת איכות המשחק אבל היינו הרבה יותר טובים מהם והמשחק הרגיש לגמרי בשליטה מהרבע ה2 והלאה (התחלנו פיגור 16-4).

דונובן מיצ'ל, אני מעריץ שלו. הוא יהיה ענק כבר רשמתי את זה אחרי המשחק נגדם בעונה הרגילה. היה שלב שהוא נפצע קצת ברגל שמאל, סניידר הוציא אותו והוא צעק עליו להחזיר אותו. חזר ואחרי שניה חדר והביא לייאפ.

משחק הבא בלילה של יום רביעי, מקווה למשחק דומה כמו זה של היום.
לצפיה ב-'אגב מיצ'ל וגם פול ג'ורג' עם פציעות במשחק הזה'
אגב מיצ'ל וגם פול ג'ורג' עם פציעות במשחק הזה
16/04/2018 | 07:42
3
51
נראה מה יהיה הסטטוס לקראת יום רביעי.
לצפיה ב-'גם אדאמס קצת החזיק את היד אחרי הטבעה קשה. הכל סבבה איתו?'
גם אדאמס קצת החזיק את היד אחרי הטבעה קשה. הכל סבבה איתו?
16/04/2018 | 23:55
2
6
לצפיה ב-'נראה שאדאמס וג'ורג' בסדר'
נראה שאדאמס וג'ורג' בסדר
17/04/2018 | 09:51
1
24
לא רשמית אבל הכיוון טוב.
דווקא מיצ'ל צריך עוד בדיקה והוא בספק מסוים.
מחר נדע בוודאות.
לצפיה ב-'ג'ורג' לא התאמן היום...לא טוב'
ג'ורג' לא התאמן היום...לא טוב
17/04/2018 | 21:18
4
לצפיה ב-'כל כך שמח בשביל אינדיאנה'
כל כך שמח בשביל אינדיאנה
16/04/2018 | 09:56
4
65
גם מגיע להם, והם גם עושים את זה בסטייל.

לברון נגד לאנס בסדרה זה פרייסלס
לצפיה ב-'when you come at the king, you best not miss'
when you come at the king, you best not miss
16/04/2018 | 10:05
2
74
לא רוצה לחשוב אפילו איך לברון יבוא למשחק הבא
לצפיה ב-'נראה לי יותר חשוב איך הוא יבוא למשחקים באינדיאנה'
נראה לי יותר חשוב איך הוא יבוא למשחקים באינדיאנה
16/04/2018 | 10:09
62
כי בתכל׳ס הפייסרס כבר עשו את שלהם
לצפיה ב-' על הרפרנס...'
על הרפרנס...
17/04/2018 | 00:05
9
לצפיה ב-'ממש פרייסלס, סטיבנסון יודע מצויין לנגן על העצבים של לברון'
ממש פרייסלס, סטיבנסון יודע מצויין לנגן על העצבים של לברון
16/04/2018 | 22:04
8
לצפיה ב-'G1R1| קליבלנד - אינדיאנה: הדרך לגמר מתחילה ב...קליבלנד? '
G1R1| קליבלנד - אינדיאנה: הדרך לגמר מתחילה ב...קליבלנד?
16/04/2018 | 18:15
1
57
שודר בערוץ ספורט 5 .

משחק מס' 1, סיבוב 1, פלייאוף 2018. אינדיאנה ניצחה את הסדרה העונתית 1-3 [1 - כאן; 2 - כאן; 3 - כאן; 4 - כאן];

ברבע הראשון, הקאבלירס קלעו 4 נק' בכמעט 8 הדקות הראשונות. אינדיאנה לקחה יתרון 14 אחרי שני אנד-וואנים יפים של בוגדנוביץ'. קליבלנד פתחה עם כמה החטאות של זריקות טובות - בהחלט לא אגיד שכדורסל חרא, אלא זריקות שלא נכנסו - אבל ככל שהשעון התקדם, ההגנה של אינדיאנה התחזקה ועשתה עבודה יוצאת מן הכלל טובה, מכל הבחינות. היו אלו דקות בשליטה שלנו. שיחקנו את קצב המשחק הנכון לנו, ולברון לא היה מספיק אגרסיבי. היתרון הגיע ל-17, והתחלתי לשמוע חלק מהקהל שורק בוז. לנס סטיבנסון נכנס בדקות האחרונות של הרבע, וקיבל מיידית את לברון במהלכי אייסוליישן. הסתדר טוב. מבחינת גודל גוף ועבודת רגליים, גורם לו לעבוד. רגע של מחלוקת: בעבירה קשוחה של סטיבנסון על לברון. לא היה זה מהלך חריג, אבל מדובר בלברון [או סטיבנסון, אם מסתכלים על זה מהכיוון ההפוך], ולכן יש להניח שלקחו את זה קשה, כאילו זה היה מכוון, והלכו לבדוק במצלמות. לבסוף הוחלט על עבירה רגילה, כצפוי. דקה לסיום הרבע, ההיילייט של המשחק - לנס סטיבנסון עם דאנק אדיייייר! אנד וואן! עשה מזה 20 הפרש! 14-33 לאינדיאנה. 14 נק' של קליבלנד ב-5 מ-20 מהשדה [25%] ו-0 מ-8 משלוש, למרות שלברון שיחק את כל הרבע [0 מ-3 מהשדה]. עד 10 הדקות הראשונות, קליבלנד קלעה רק 8 נק' ב-4 מ-17 מהשדה.'זה טוב?', שאל בשידור שמחה ריגר. ואני, עמוק בתוך לבי, עניתי: 'זה בהחלט טוב. טוב מ-3 מ-17". לארי נאנס ג'וניור אחראי היה ל-6 מה-14 של קליבלנד, וזה אסור שיקרה, מבחינתם, אם בא לך לנצח משחק פלייאוף.  אינדיאנה קיבלה רבע של אחוז גבוה [52% מהשדה ו-4 מ-9 משלוש] וניצלה 7 איבודי כדור של קליבלנד ל-9 נק' ו-7 נק' בהזדמנויות שניה.

ברבע השני, לברון פתח את 2 הדקות הראשונות, למרות ששיחק את כל הרבע הקודם. קליבלנד פצחה בריצה, אבל אינדיאנה הצליחה למזער נזקים ולשמור על יתרון 13. בולט היה, שאינדיאנה לא שיחקה את הכדורסל שמאפיין אותה - הלחץ כנראה הכריע אותנו, ככה זה הרגיש. כמעט לא הרצנו את הפיק אנד רול, בקושי הצלחנו להעביר מסירה, והסתפקנו בזריקות פול-אפ מבחוץ, שאמנם נכנסו, אבל אתה לא יכול לחיות על זה. בהמשך, לברון חזר אחרי מנוחה קצרה ונכנס טוב למשחק עם כמה מהלכים גדולים. אבל הוא לבד, לא קיבל עזרה מחבריו ששיחקו חלש כולם. 38-55 לאינדיאנה במחצית. 12 נק' ללברון ברבע השני. התעורר, והשתלט. באינדיאנה, מחצית ראשונה עם 3 שחקנים בדאבל פיגרס - ויקטור עם 16, מיילס עם 12, בוגדה עם 10 - ועוד שחקן אחד, לנס, שהיה קרוב לזה עם 9 .

ברבע השלישי, בתוך כדקה, אינדיאנה עם שני מהלכי הגנה נהדרים - כולל אחד בחטיפה של בוגדנוביץ' - עלתה ליתרון השיא במשחק - 21. *משתעל* 21 הפרש! 21! שזה לא 20 וגם לא 19. 21! אינדיאנה היתה כל כך בשליטה, גם בריבאונד, גם בקצב המשחק, גם בהתקפות המעבר היתה מסוכנת יותר - שגם בדקות היותר "טובות" של קליבלנד, כאשר הכדורים התחילו להיכנס, ההפרש לא התקזז. לברון המשיך להתפשר במשחק שלו - גם זריקות מבחוץ, וגם בהובלת כדור. אינדיאנה הוציאה לו את הכדור פעמיים בחטיפות עם עזרה טובה בהגנה, וככה עובדים על לברון. לא לפני שהמהלך מתחיל, אז יש לו ראיית משחק שתמצא את האסיסט, אבל כשהוא מכדרר, להביא את הידיים שיודעות כל העונה לייצר לנו דפלקשנים - דרן, תד או ויקטור. כ-2 דקות לסיום הרבע, קליבלנד הצליחה להוריד את ההפרש ל-10 והיתה במומנטום גדול, הראשון שלה במשחק. כדקה לסיום הרבע, שלשה ועבירה על קווין לאב הורידו ל-7. בדקות הללו, את הריצה של קליבלנד הובילו מס' איבודי כדור ברצף של אינדיאנה, שברחה מהמשחק שלנו ושיחקה לא טוב. קליבלנד קיבלה הזדמנויות בדקות האחרונות להוריד עוד את ההפרש עם לברון, ובלי אולדיפו, אבל לא ניצלה. 65-73 לאינדיאנה. רבע טוב של ג'יי אר עם 9 נק' [3 שלשות]. רבע שגם בו מחלוקת בעבירה של לנס על לברון.

ברבע הרביעי, גם הפעם לברון פתח את הרבע. אולדיפו חזר 2 דקות לתוך הרבע, כהכרח, לאחר שקליבלנד הורידה לחד-ספרתי. אולדיפו עצר את כל המומנטום במו ידיו, והחזיר ל-14. כ-5 דקות לסיום, לברון השיג את הטריפל-דאבל בצד אחד, ומנגד סאבוניס סיים עם דאנק עוצמתי. עד הסיום, זה היה משחק שכולו אינדיאנה, ולא מעט מזה בזכות ההשתלטות של אולדיפו עם סלי קלאץ'. בסיום 80-98 לאינדיאנה. אינדיאנה הובילה כל המשחק! אבל מבחינתי, לא משחק טוב שלנו. פגענו אמנם בכל המדדים שאנו אוהבים לנצח איתם: 20 נק' מ-17 איבודי כדור של קליבלנד [פלוס 11], 18 נק' במתפרצות [פלוס 8] ו-11 שלשות [40%]. אבל מול זה, לא שיחקנו טוב את הפיק אנד רול, לא היתה מספיק תנועה, והרגשתי שרעדו לנו הידיים. מה עבד זה שתפסנו את קליבלנד בערב אחד החלשים שאפשר לצפות - רק 38% מהשדה, ורק 8 מ-34 משלוש [23%] - ביום שבו הרבו להחטיא זריקות פנויות. בדקות שקלעו, ראינו את המומנטום שסחף אותם וכמעט איבד לנו את היתרון. אנו קבוצה עם אופי, יודעים לשמור על יתרונות, אבל אם אני מסתכל על המשחק הבא, ידרש מאיתנו משחק התקפה יותר טוב. אינדיאנה, אם כן, עולה למאזן 22-22 במשחקים הראשונים של סדרה, כולל ניצחון תשיעי בחוץ [16-9].

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 32 נק' [19-11 מהשדה, 9-6 משלוש, 8-4 מהקו] ו-4 חט' ב-37 דקות. קלע 10 נק' ב-10 הדקות האחרונות, ובדיוק בדקות הקשות שבהן קליבלנד איימה לחזור. דיבר בסיום המשחק;

בויאן בוגדנוביץ' עם 15 נק'. רק 5 מ-17 מהשדה [1 מ-6 משלוש], אבל גם 3 חט', ובמיוחד עבודה פשוט טובה על לברון. קיבל אותו באחד-על-אחד. שיחק 39 דקות - הכי הרבה בשתי הקבוצות פרט ללברון; מיילס טרנר עם 16 נק', באחוזים טובים, ו-8 ריב' [1 בהתקפה]; לנס סטיבנסון עם 12 נק' ב-17 דקות מהספסל. עשה עבודה טובה כגו-טו-גאיי במחצית הראשונה. בחצי השני נחלש, הירבה לעשות שטויות ואיבד מהדקות שלו;

בקליבלנד, לברון ג'יימס סיים עם 24 נק' [17-7 מהשדה, 4-0 משלוש, 14-10 מהקו], 10 ריב' [3 בהתקפה] ו-12 אס' [3 איבודי כדור] ב-44 דקות. שיחק את 44 מ-46 הדקות הראשונות במשחק. ל-LBJ זה הפסד ראשון בקריירה במשחק הראשון של הפלייאוף אחרי מאזן 0-12, והפסד ראשון בסיבוב ראשון של הפלייאוף לאחר 21 ניצחונות. זה רק הפסדו השמיני בסיבובים ראשונים [מאזן: 8-48]; קווין לאב עם 9 נק' [3 שלשות] ו-17 ריב' [3 בהתקפה]. הגנתית הרס לקבוצה שלו; ג'יי אר סמית' עם 15 נק' [3 שלשות] ב-29 דקות מהספסל; ג'ף גרין סיים ללא נק' ב-0 מ-7 מהשדה [0 מ-3 משלוש] ב-27 דקות. לא הגיע;

ליין ליף - גירסת הפלייאוף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

** המשחק הבא -- משחק מס' 2 יערך גם הוא בקליבלנד [ד']. נבוא צנועים.
לצפיה ב-'נכון שאנחנו יכולים להיות הרבה יותר טובים בהתקפה'
נכון שאנחנו יכולים להיות הרבה יותר טובים בהתקפה
16/04/2018 | 20:57
43
אבל אי אפשר לנתק את זה מהמאמץ ההגנתי שהושקע במשחק הזה. היה ניכר בחצי השני שאין לשחקנים רגליים כדי לשחק בשני צידי המגרש, אז הם היו locked in לחסל את המשחק של לברון והם עשו את זה בצורה מדהימה. לצפות מהם בנוסף גם לקלוע זה לא ריאלי, לא מדובר פה בגולדן סטייט עם קרי, אחרי הכל.

מבחינתי בוגדנוביץ' לא פחות מצטיין מאולדיפו, הוא עשה על לברון הגנה מדהימה ולא בפעם הראשונה העונה. כל מה שנקבל ממנו בהתקפה בסדרה הזו זה בונוס, ואם זה בונוס של 15 נקודות אז אני קונה את זה בכל משחק.
לצפיה ב-'אף מילה על הארדן?'
אף מילה על הארדן?
16/04/2018 | 22:06
3
12
לצפיה ב-'מילה'
מילה
16/04/2018 | 22:39
1
7
לצפיה ב-''
17/04/2018 | 00:04
3
לצפיה ב-'אף מילה על פול?'
אף מילה על פול?
17/04/2018 | 00:40
54
לא רק שהוא היה מחורבן כל המשחק, הוא גם זרק את הכדור החוצה, 8 שניות לסוף בפיגור 3. הבחור גיבור טראגי.
לצפיה ב-'משחק נהדר בין גולדן לספרס'
משחק נהדר בין גולדן לספרס
17/04/2018 | 07:33
1
44
מה עושים שצריך לצאת לעבודה ומרותקים למסך???
לצפיה ב-'גולדן הם הקבוצה הטובה ביותר שראיתי'
גולדן הם הקבוצה הטובה ביותר שראיתי
17/04/2018 | 08:28
50
והם גם אחת הקבוצות המאומנות ביותר שראיתי.
אבל כל פעם שאני רואה את דריימונד גרין מכסח בלי שום סיבה יורדת לי כל ההתלהבות מהם.
וגם לראות את קרי חוגג זה אחד הדברים המגעילים. לא סובל את השחצנות שלהם.

אבל הכדורסל מדהים.
לצפיה ב-'22:00 גולדן-סן אנטוניו פותחות את הפלייאוף'
22:00 גולדן-סן אנטוניו פותחות את הפלייאוף
14/04/2018 | 19:48
55
274
בהמשך הלילה
00:30 - טורונטו יארחו את וושינגטון
3:00 פילדלפיה יארחו את מיאמי
5:30 - פורטלנד יארחו את ניו אורלינס

פלייאוף מוצלח ומהנה לכולנו
המשך>>
בהמשך הלילה
00:30 - טורונטו יארחו את וושינגטון
3:00 פילדלפיה יארחו את מיאמי
5:30 - פורטלנד יארחו את ניו אורלינס

פלייאוף מוצלח ומהנה לכולנו
לצפיה ב-'נבחרי העונה'
נבחרי העונה
13/04/2018 | 17:25
22
84
MVP
DPOY
COY
MIP
ROY
6POY

הקבוצה המפתיעה
הקבוצה המאכזבת
GM העונה
המאמן המאכזב
השחקן המאכזב

חמישיות I, II, III
חמישיות הגנה I, II

שוט
לצפיה ב-'שלי'
שלי
13/04/2018 | 19:33
76
MVP: ג'יימס הארדן.

DPOY: רודי גובר.

COY: קווין סניידר.

MIP: ויקטור אולדיפו!

ROY: בן סימונס. אני לא בורח לפתרון הקל של 'קו-ROY' , נופּ.

6POY: לו וויליאמס.

הקבוצה המפתיעה: אינדיאנה!

הקבוצה המאכזבת: דטרויט.

GM העונה: בראיין קולנג'לו. מלבד ההחתמות מיד-סיזן של בלינלי ואיליאסובה, החתים על הארכות חוזה את אמביד, וקובינגטון על מה שהיום נראה כמו בארגין [4 עונות תמורת פחות מ-50 מיליון], וגם עשה מהלך יפה כאשר התפטר מהנוכחות של שחקנים כמו אוקפור וסטאוסקאס [וחטף על כך ביקורת].

השחקן המאכזב: לואל דנג. כמובן.

השחקן המפתיע: אני צריך ללכת עם. . . רונדו ? עשה 4 משחקים של 17 או יותר אס', כולל משחק של 25. אחרי שלוש עונות שלא היה פקטור בליגה, לא חשבתי שיש לו מה למכור.

חמישיית העונה:
G - לילארד
G - הארדן
F - דרוזן
F - לברון
C - דייויס

חמישייה שניה:
G - ווסטברוק
G - קרי
F - יאניס
F - קיידי
C - יוקיץ'
חמישייה שלישית:
G - כריס פול
G - אולדיפו
F - הורפורד
F - אולדריג'
C - טאונס

חמישיית ההגנה:
G - אולדיפו
G - קובינגטון
F - הורפורד
F - דייויס
C - גובר

חמישיה שניה:
G - כריס פול
G - באטלר
F - יאניס
F - דורנט
C - אמביד
לצפיה ב-'נבחריי'
נבחריי
13/04/2018 | 22:53
3
67
MVP: ג'יימס הארדן, לדעתי המועמד היחיד.
DPOY: אל הורפורד. גוברט היה לוקח אבל הוא החמיץ שליש עונה, ובוסטון היא ההגנה הטובה בNBA.
COY: כאן זה מאוד קשה. המועמדים מבחינתי הם סטיבנס, קייסי וד'אנטוני. יש עוד כמה ששווים איזכור כמו מקמילן, סניידר, סטוטס, פופוביץ' וברט בראון אבל הם רמה מתחת. הייתה שנה נהדרת מהבחינה הזו, הרבה מאמנים הראו טביעת אצבע משמעותית והשנה ניכר שקבוצות מאומנות מנצחות יותר מקבוצות מוכשרות אך לא מאומנות וזה דבר מעודד. לכל אחד מהשלושה אפשר לבנות קייס: ד'אנטוני ניהל את הקבוצה הכי חזקה בNBA בעונה הסדירה למרות שאף אחד לא באמת האמין שהם יהיו כאלה ובזכאת דומיננטיות. קייסי הרים קבוצה שבמקרה הטוב נתנו לה ביתיות בסיבוב הראשון למאזן שהוא לא רק הכי טוב במזרח, אלא גם טוב מזה של גולדן סטייט - ככה שייתכן מאוד שיהיה לטורונטו יתרון ביתיות עד הסוף. בראד סטיבנס התמודד עם עונה מנחוסית ברמה קיצונית, עם החלפת כל הסגל שלו כמעט והוציא מזה את ההגנה הכי טובה בליגה, המאזן השני בטיבו במזרח והמון אופטימיות לקראת העתיד.

אני נותן את זה לקייסי, זה לא רק המאזן - טורונטו השנה בניגוד לשנים קודמות נראית מוכנה.

MIP - אצלי דווקא הייתה התלבטות אם לתת את זה לאולדיפו או דרוזן, אתם יודעים עד כמה דרוזן היה לא מוערך אצלי והשנה הוא באמת טופ 5 בMVP LADDER. אבל בכל זאת אני נותן את זה לאולדיפו, מה עד שכל העולם מכיר בתואר שמגיע לאינדיאנה אני לא אעשה את זה?

ROY: הכי קשה שיש. כבר היה תקדים לזכייה משותפת בתואר הזה והעונה זה תזמון מעולה להשתמש בו, באיומי אקדח אני אבחר בבן סימונס כי ראיית משחק כזו מרוקי זה דבר שעוד לא ראינו בעשור האחרון.

6POY: דווקא מגניב הקמפיין של טורונטו לתת את הפרס לכל הספסל שלהם, אבל אם נהיה רציניים - לו וויליאמס ייקח בצדק, למרות שאני ממש ממש לא מתחבר לסגנון משחק ההירו בול שלו.

המפתיעה: אינדיאנה, duh
המאכזבת: לא ייאמן שאוקלהומה זכתה בביתיות בסוף, הכדורסל שלהם היה פשוט מדכא לאורך כל העונה, אבל אין מה לעשות, טופ 4 במערב לא יכול להיות האכזבה. האכזבה האמיתית היא מינסוטה שהבטיחה פלייאוף הכי מאוחר שרק אפשר - בהארכה של ערב הסיום.

GM העונה: התלבטות קשה בין מורי ואיינג'. אני אתן את זה לאיינג' כי הוא יצר בקיץ אחד לא רק הווה אלא גם עתיד מזהיר מאוד.

המאמן המאכזב: ת'יבס כמובן, שנותן חותמת סופית לכך שהוא אוברייטד כמו דוק ריברס.

השחקן המאכזב: בלייק גריפין, שנראה שכבר לא שייך לעלית של הליגה.

חמישיית העונה:
קרי
הארדן
לברון
אולדריג'
דייויס

שנייה:
לילארד
דרוזן
דוראנט
יאניס
הורפורד

שלישית:
קיירי
אולדיפו
באטלר
יוקיץ'
טאונס

חמישיית ההגנה:
כריס פול
ויקטור אולדיפו
קווין דוראנט
אל הורפורד
רודי גוברט

שנייה:
בן סימונס
אנדרה רוברסון
פול ג'ורג'
אנתוני דייויס
קלינט קאפלה
לצפיה ב-'קשה לי לראות איך מינסוטה ה-קבוצה המאכזבת של העונה'
קשה לי לראות איך מינסוטה ה-קבוצה המאכזבת של העונה
14/04/2018 | 09:36
54
בסופו של דבר עלינו מ-31 ניצחונות בשנה שעברה ל-47 ניצחונות השנה. המערב מופרע וזה מספיק בו רק למקום 8 אחרי הארכה אבל לצורך העניין 48 ניצחונות זה כבר מקום 4 כפי שציינת. אפשר לראות בזה חוסר מזל אבל אם הייתי אומר לך שהוולבס ינצחו 47 משחקים זו לא הייתה תחזית פסימית או משהו כזה.

אין ספק שיש חלקים מאכזבים בעונה שלנו- כמו רמת האימון או חוסר ההתקדמות של וויגינס. אבל כשאתה משווה את זה לקבוצות אחרות אני חושב שעמדנו בציפיות יותר מאשר לא מעט קבוצות- ממפיס שהתרסקה לחלוטין תוך כדי קרקס בכל הקשור לפיטורי פיזדייל, דטרויט ושארלוט שסיימו מחוץ לפלייאוף במאזנים שליליים, וושינגטון ומילווקי שלא עשו צעד קדימה כמתבקש (וושינגטון אפילו חצי צעד אחורה), קליבלנד ואוקלהומה שסיימו 4 בקונפרנסים והיו צריכות לשחק טוב יותר ולסיים גבוה יותר.

לגבי ת'יבס וריברס- אני מסכים שהם מיושנים במידה מסוימת. ת'יבודו כן היה מאמן מצוין בעבר וסוג של פורץ דרך אבל הוא לא הסתגל לפריצת הדרך הבאה.
ריברס דוקא סיים עונת אימון יפה מאוד במאזן חיובי למרות דלת מסתובבת של פציעות והרמות שחקנים מהג'י ליג. לדעתי הוא מאמן סולידי גם היום.
לצפיה ב-'אולדיפו קל. אין תחרות.'
אולדיפו קל. אין תחרות.
14/04/2018 | 12:50
1
55
אני חושב שהשיפור של דרוזן חביב אבל אין מה להשוות לאולדיפו. שנה שעברה דרוזן גם היה אולסטאר ואפילו שם יותר נקודות. בסופו של דבר השיפור שלו מתבטא ב-5% לאחוזים לשלוש למרות שהכפיל את כמות הזריקות שלו (מ-1.7 ל-3.6 למשחק) ובעוד אסיסט למשחק בדקה וחצי פחות ובמקביל 4.5 נקודות פחות בגלל 5 זריקות פחות ל-2 ועוד 2 הליכות פחות לקו.

וזה לא סתם סטטיסטיקה, טורונטו טובה יותר בגלל שהיא זורקת יותר שלשות ומזיזה את הכדור יותר ומשתפת יותר שחקנים - זה התאפשר בגלל הירידה בכמות הזריקות של דרוזן והריווח שהוא מספק שמאפשר לו לשחק גם יותר אוף דה בול. למרות זאת צריך לזכור ש-31% לשלוש זה עדיין די פח.

אולדיפו לעומת זאת היה בשנה שעברה רול פלייר בינוני והיום הוא סופרסטאר לכל דבר. לפחות בעונה הסדירה. הוא היה שנה שעברה הרבה פחות טוב מדרוזן והשנה הם לכל הפחות באותה רמה, כאשר אם תשאל אותי, הוא עדיף.

זה אולדיפו בפער גדול, לפני שבכלל באים לקחת בחשבון שחקנים אחרים.

בקשר לתחרות על רוקי העונה - זכיות משותפות מתרחשות כשיש אותו ניקוד לשני שחקנים. לא בגלל שהבוחרים החליטו להעניק לשני אנשים ביחד.
לצפיה ב-'אני מסכים שאולדיפו הוא המשתפר אבל קשה עם השאר'
אני מסכים שאולדיפו הוא המשתפר אבל קשה עם השאר
14/04/2018 | 15:00
44
כאילו.. זה שדרוזן זרק יותר שלשות ועלה ב5 % ביעילות זה מדהים. כי אם הוא היה זורק את אותה כמות שלשות ועולה ב5 % אז היית אומר "אוקיי הוא טיפה יותר טוב", עכשיו הוא זורק 3 + שלשות למשחק זה אומר שהוא בטוח בזריקה שלו. בקאץ' אנד שוט הוא אגב 34.8 %, שזה משמעותי מאד. 

עכשיו תכלס.. אולדיפו עשה קפיצה מדהימה, אחרי שעצבן אותי באוקלהומה הוא והשטויות שלו נראה שחקן חמישייה לגיטימי באינדי, כל הכבוד לו.. אבל זאת אינדי. ולאינדי יש שחקנים שלא מתקרבים לטורונטו, ויש לזה פלוסים ומינוסים. אחד הפלוסים זה שהמספרים שלך מנופחים בנק', כלומר סטטיסטית אתה מציג רמה גבוהה מן הפועל. המינוס הוא שכל אסיסט שלך שווה  יותר, כי ממש ממש קשה להביא כאלה. 

אני חושב שדרוזן יותר טוב מאולדיפו באופן אישי.
לצפיה ב-'הפרסים הראשיים די צפויים. חמישיות ודירוג הם קשים.'
הפרסים הראשיים די צפויים. חמישיות ודירוג הם קשים.
14/04/2018 | 01:46
1
58

MVP
1. הארדן 2. לברון 3. דיוויס
DPOY
1. אמבייד 2. גוברט 3. יאניס
COY
1. סניידר 2. מקמילן 3. סטיבנס
MIP
1. אולדיפו 2. דינווידי 3. אדאמס
ROY
1. סימונס 2. מיטשל 3. טייטום
6POY
1. לו וויל 2. אריק גורדון 3. וויל ברטון

הקבוצה המפתיעה - אינדי
הקבוצה המאכזבת -
1. וושיגנטון. כן היה את הפציעה של וול אבל גם כשהיה בריא הם אל התרוממו. ציפיתי מהם ל-50+ נצחונות. יש להם את הכישרון לזה.
2. שארלוט. חשבתי שיהיו באזור ה-43 נצחונות. באטום נפצע בתחילת העונה אבל זה לא הסיפור. הם פשוט לא התחברו העונה, לא ברור לי במאה אחוז למה. יש את הדוויט אפקט אבל הוא היה טוב מהצפוי. קליפורד בדיוק התפוטר. בפודקאסט שלו עם זאק לואו לפני איזה חודש הוא דיבר על זה שאימון זה מתיש מנטלית ופיזית. אולי זה מתקשר.
3. ממפיס. ציפיתי מהם להחזיק מעמד עם גאסול וקונלי. והם התפרקו בלי קונלי. אבל בלעדיו הם קבוצה אחרת. מצד שני אולי גם איתו הם היו מתפרקים אם הם נראו כל כך גרוע בלעדיו.

GM  העונה - 1. מורי - פול, טאקר, מבאה א מוטה.  2. איינג'. איינג' עשה גם המון מהלכים יפים אבל הם יתורגמו להצלחה בעונות עתידיות בגלל שתי הפציעות אז בנתיים אני נותן את הקרדיט למורי. 3. פריצ'ארד. מותר לתת לו קרדיט על הטרייד על פול ג'ורג' או שאנחנו פוטרים את זה במזל טוב מהשמיים?

המאמן המאכזב
לא יודע. אולי דונובן?

השחקן המאכזב
קראודר? קצת שכחנו ממנו מאז הטרייד אבל הרבה קיוו שהוא יהיה סווינגמן קריטי בקליבלנד שייצב קצת את ההגנה ויביא קשיחות. אני לרוב זלזלתי בקראודר אבל חשבתי שהוא יכול להיות רול פלייר חביב בקבוצה טובה. אולי קליבלנד פשוט לא הייתה מספיק טובה לצידו והוא צריך יותר כישרון לידו כדי לבוא לידי ביטוי. אבל זה לא שבוסטון שחתה בכישרון בעונותיו הטובות. אולי הוא פשוט נהיה פחות טוב. פציעות, גיל, רנדומליות כלשהי וכו'.
חמישיות I, II, III
1. הארדן-ווסטברוק-לברון-יאניס-דיוויס
2. קארי-לילארד-דוראנט-אלדרידג'-אמבייד
3. פול-אולדיפו-באטלר-סימונס-יוקיץ'

חמישיות הגנה I, II
בעע קשוח. פעם אחרת.
לצפיה ב-'מופתע מאמבייד בדיבור על DPOY'
מופתע מאמבייד בדיבור על DPOY
15/04/2018 | 13:48
25
הוא בכלל לא שומר טוב בעיניי. קשה לו מאוד להחליף על גארדים וההגנה על הטבעת אצלו זה בעיקר שיש לו חשק, לא קורה הרבה במהלך משחקים. שומר אישי לא רע ותו לא.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
14/04/2018 | 12:49
41
MVP - הארדן אבל זאת תחרות מאוד מאוד קשה עם לברון.
DPOY - לא אוהב את הבחירה בגובר, איך אפשר לבחור שחקן ששיחק 50 משחקים?
הורפורד עשה שינוי מדהים העונה בתחום הזה ולדעתי מגיע לו אבל נראה לי שבליגה בכל זאת ילכו על גובר.
COY - כנראה סטיבנס, יצר שם יופי של משחק קבוצתי (ובקבוצה עם קיירי זה לא קל)
MIP - אוטודיפו, אחד הבחירות הקלות העונה.
ROY - סימנס!!!
6POY - לו וויל.
הקבוצה המפתיעה - יוטה
הקבוצה המאכזבת - ברמה האישית ברור שהבולס, לא בגלל המאזן אלה בגלל ההתנהלות המביכה שלהם במהלך העונה וההחלטה ההזויה לספסל את רובין לופז באמצע העונה.
GM העונה - איינג' עשה מהלכים מבריקים (זה שהכוכבים שלו נפצעו זה כבר סיפור אחר) בהחלט מגיע לו התואר הזה.
המאמן המאכזב - קליפורד, לדעתי הוא היה יכול וצריך להוציא יותר מההורנטס.
השחקן המאכזב - דוויט שהוכיח העונה שהם כבר לא פקטור בליגה הזאת וכמו שאהוד בנאי שר "זמנך עבר" (קצת סותר את הטיעון שלי לגבי קליפורד אבל זה די הולך ביחד)

לצפיה ב-'שלי'
שלי
14/04/2018 | 15:53
2
45
MVP - ההתלבטות בעיני היא קשה בין הג'יימסים. השחקן הכי גדול בדור שלנו נותן את העונה הגדולה בקריירה שלו, ולמרות שהיו לקאבס יותר שחקנים מאוהדים השנה הוא מוביל אותם למאזן לא רע בכלל עם יכולת באמת פנומנלית.
אני חושב שאתן את זה להארדן, אך זה מאוד מאוד צמוד בעיני.

DPOY - רודי, כמות המשחקים שהוא  החסיר רק מדגישה כמה הוא טוב.

COY - ריק קרלייל, הצורה שבה הוא לקח קבוצה עם כל כך הרבה כישרון והצליח לעשות איתה טנקינג באמת מרשים.
ועכשיו ברצינות, אני חייב לתת את זה לפופ השנה. אני חושב שאוסף שחקני הדי ליג ולמרקוס לא היו אמורים לעשות פלייאוף, הם לא היו אמורים להתקרב לאזור הזה. פופ עשה שוב את הקסמים שלו, עונה מופלאה של הספרס ביחס לסגל.

MIP - אין תחרות, זה של ויקטור.

ROY - בן סימונס וזה אפילו לא קרוב.

6POY - לו ויל. אני רוצה לציין גם את אריק גורדון שנתן עונה מדהימה.
הקבוצה המפתיעה - אינדיאנה

הקבוצה המאכזבת - ממפיס

GM העונה - הפרס על שם דני איינג'. GM העשור.

המאמן המאכזב

השחקן המאכזב - בלייק גריפין, המון ציפיות היו לי ממנו העונה, בעיקר אחרי המעבר.
חמישיות I, II, III
1 - ווסטברוק, הארדן, דרוזן, לברון, דיוויס
2- לילארד, אולדיפו, יאניס, דוראנט, אולדריג'
3- קרי, באטלר, סימונס, טאונס, אמביד

לצפיה ב-'אני חולק על הטענה שזו העונה הכי טובה בקריירה של לברון'
אני חולק על הטענה שזו העונה הכי טובה בקריירה של לברון
14/04/2018 | 19:41
1
52
הטענה הזאת מתבססת בעיקר על מספרים. אז קודם כל אם נשתמש במדד ה-PER להערכת הסטטיסטיקה, הרי שזו העונה הכי מרשימה שלו מאז שחזר לקליבלנד אבל היו 6 עונות בקריירה שלו עם PER גבוה יותר. בהן כל העונות שלקח MVP.
עכשיו תכלס זה לא שאותן עונות היו באמת ברמה אחרת, אלה הבדלים זעומים, אבל זה ממחיש את הטענה שהעונה הנוכחית של לברון היא לא כזאת גדולה יותר מעונות קודמות שלו בגילאי 25-30.

דבר שני- אי אפשר להסתכל על המספריים בואקום. קליבלנד לא נראית טוב כל העונה וברמה הקבוצתית היא מאכזבת. אפשר להתווכח עד כמה זה באשמת לברון (או בכלל לא), אבל הקייס שלו יותר חזק בעונה שהוא מנצח 27 רצוף או מוביל את הקבוצה שלו למאזן הטוב בליגה, כמו בעונות MVP קודמות.

ודבר אחרון- לברון מתאמץ פחות בהגנה לעומת שנים קודמות בהן לקח MVP.

אין ספק שהיכולת של לברון מטורפת בעונה ה-15 שלו בליגה, אבל לדעתי הוא לא מציג בה את הקייס הכי חזק שלו ל-MVP.
לצפיה ב-'לגמרי נכון'
לגמרי נכון
15/04/2018 | 14:18
3
לצפיה ב-'שלי'
שלי
15/04/2018 | 13:44
8
41
MVP - אנטוני דייויס. חושב שלהארדן היה הרבה עזרה, ושלברון סתם ניפח מספרים.
DPOY - קווין דוראנט. גובר פספס הרבה משחקים, דוראנט אשכרה עשה שינוי מהותי בהגנה של הקבוצה הזו.
COY - בראד סטיבנס בעיניי, הסגל שלהם חלש בהרבה מהמאזן שלהם. לא חושב שחוץ מפופ יש מאמן שמקדם שחקנים יותר.
MIP - זה צריך להיות קונצזוס אולדיפו.
ROY  - בן סימונס, הסטרץ׳ האחרון שכנע אותי בינו ובין מיטשל.
6MOTY - אם לו וויליאמס הוא eligible לבחירה אז כמובן שהוא. אם לא, אני מניח שאלך עם אריק גורדון.

קבוצה מפתיעה - אינדיאנה. אחרי העזיבה של ג׳ורג׳, חשבתי שהם הולכים עמוק ללוטרי, אבל הם עלו לפלייאוף ממזמן, נראים טוב ומשחקים כדורסל חיובי, ולדעתי הם מובילים במשחקים שניצחו על 4 קבוצות עם סגל שעל הנייר טוב יותר.

קבוצה מאכזבת - אפשר לדבר על אורלנדו או דטרויט אבל בשבילי זו מינסוטה שעשתה השנה הרבה פחות מהכישרון שלה.

GM העונה - זה של אוקלהומה. קיבל את פול ג׳ורג׳ וכרמלו תמורת כלום בערך. אזכור מגיע גם לדני איינג׳ בסלטיקס שהבין כנראה שתומאס זה לא זה ואיכשהו הצליח להנחית את קיירי.

מאמן מאכזב - ת׳יבודו בענק.

השחקן המאכזב - קוואי לנארד. לא יודע מה קרה בינו לבין הספרס, אבל פאקינג היית אמור להיות שחקן ברמת דוראנט/לברון/יאניס ושיחקת רק 9 משחקים, אלוהים יודע למה, וגם בהם היית מעפן.

חמישיות העונה -
1. דוראנט, לברון, דייויס, הארדן, סטף
2. ראסל, לילארד, אדאמס, דרוזן, יאניס
3. קיירי, סימונס, קאפלה, אולדיפו, טאונס

חמישיית ההגנה -
1. גובר, דייויס, דוראנט, רוברסון, כריס פול
2. קאפלה, גרין, יאניס, קליי תומפסון, ג׳רו הולידיי

בטח שכחתי מלא שחקנים אז תרביצו לי
לצפיה ב-'איזה שינוי מהותי עשה דוראנט להגנה של הווריורס?'
איזה שינוי מהותי עשה דוראנט להגנה של הווריורס?
15/04/2018 | 14:49
2
31
הם היו קבוצת הגנה אדירה גם לפני שהגיע... אין ספק ששיפר אותם בתחום הזה והייתי אומר שאחרי חצי עונה הוא גם הוביל במירוץ לתואר, אבל האס"ק בהגנה של הווריורס ב20 המשחקים האחרונים של העונה לדעתי הופך אותו לineligible, בטח כהורפורד מנהיג את ההגנה הכי טובה בליגה לאורך העונה וגוברט מנהיג את ההגנה הכי טובה בליגה במשחקים שבהם הוא היה זמין...

גם לא חושב ששחקן שהיה פצוע יכול להיות אכזבת העונה. אלא אם כן אתה חושב שהוא היה כשיר כל הזמן הזה ועושה לספרס דווקא... באותה המידה אפשר לבחור את הייוורד למאכזב.
לצפיה ב-'תגובה לשניכם'
תגובה לשניכם
15/04/2018 | 15:15
1
34
מסכים עם ליאור שדוראנט יצא לגמרי מהמירוץ ל-DPOY בסיום העונה של הווריורס. הוא אולי היה בדיון בשלב מוקדם אבל כשהעונה התקדמה דריימונד היה ונותר שחקן ההגנה הכי חשוב, וגם לדריימונד לא מגיע בעונה שכזאת.

לגבי הורפורד אני לא חושב שהוא סוחב את הגנת בוסטון בצורה דומה לאיך שגובר סוחב את הגנת יוטה. בבוסטון יש הרבה שומרים טובים בעמדות שונות והתחושה שלי היא שגם ביינס עוזר להחזיק את הגנת הצבע. הורפורד בעונה הגנתית טובה מאוד אבל לא בקליבר של DPOY.

גובר לעומת זאת הוא וואחד force to be reckoned with, האימפקט ההגנתי שלו אדיר ומבחינת יכולת הורפורד לא קרוב אליו. השאלה היא כמה חשוב לך כמות המשחקים של גובר, בכל מקרה יש עוד כמה שמות שהייתי בוחר לפני הורפורד.

אגב נועם- בעניין ה-MVP זה טוב שיש אנשים שחושבים ובוחרים מחוץ לקופסה. אבל כשאתה אומר שהארדן קיבל עזרה זה מובן מאליו כשאתה לוקח בחשבון שהוא הוביל את הקבוצה הראשונה מזה 4 שנים שהצליחה לשנות את ההגמוניה של הווריורס בעונה הרגילה. אף אחד לא חשב שמישהו יוכל לגעת בהם והנה הארדן הוביל את הקבוצה שלו ליתרון ביתיות כל הדרך.
לדיויוס היה חצי שני מעולה (שגם בו הוא קיבל לא מעט עזרה, ג'רו הולידיי היה מצוין בסטרץ' הזה) אבל החצי הראשון של העונה לצד קאזינס לא היה משכנע וכשמסתכלים על העונה בשלמותה אני חושב שהארדן הוא היחיד ששיחק ברמה הגבוהה ביותר מההתחלה עד הסוף.
לצפיה ב-'אין ספק שגוברט הכי טוב בהגנה'
אין ספק שגוברט הכי טוב בהגנה
15/04/2018 | 16:16
30
אפילו בקילומטרים. זה נטו בגלל שהוא החמיץ מלא משחקים וזה הספיק כדי שההגנה של בוסטון תסיים קצת מעל זו של יוטה בDefRtg. אין לי בעיה עם מי שנותן את זה לרודי.
לצפיה ב-'אני ממש נגד לפסול את גובר בגלל 56 משחקים'
אני ממש נגד לפסול את גובר בגלל 56 משחקים
15/04/2018 | 16:57
4
38
ואם הוא היה עושה 60 אז הוא כן היה ראוי? 65? איפה עובר הגבול?
לדעתי צריך קודם לדרג את שחקני ההגנה שהיו הכי טובים העונה ורק אחרכך להכניס למשוואה את עניין כמות המשחקים, כלומר:
אם היו לנו 2-3 מועמדים שהתרומה ההגנתית שלהם הייתה גבוהה ברמה דומה, אולי היה שווה להוריד נקודה לגובר בגלל שהחמיץ משחקים ולהשתמש בנתון הזה כשובר שוויון.
אבל- גובר היה באופן מובהק שחקן ההגנה הכי טוב ומשפיע העונה, בצדק נכתב שלא רק שהוא משנה זריקות ליד הסל אלא שמרגיש ששחקנים מפחדים לחדור מול יוטה כשהוא על המגרש. מודה שראיתי את יוטה יותר מבוסטון העונה אבל לא הרגשתי שהאימפקט ההגנתי של הורפורד היה קרוב לזה של גובר (אם כבר, AD יותר צמוד).
לנשל אותו מהתואר בגלל שהיה פצוע קצת יותר משחקים זה לא הגיוני בעיניי (מילא אם היה משחק רק 30 משחקים..)
לצפיה ב-'הגבול עובר איפה'
הגבול עובר איפה
15/04/2018 | 17:02
2
32
שההיעדרות שלו מורידה את יוטה בדירוג ההגנתי העונתי. אחרת אפשר לשים גם את קוואי במועמדים (במידה והיה נותן את ההגנה הרגילה).

אם ה56 משחקים היו מספיקים כדי שיוטה תדורג מעל בוסטון בDefRtg הייתי מצביע לו.
לצפיה ב-'אחי תשווה את הפרסונל ההגנתי של בוסטון ליוטה'
אחי תשווה את הפרסונל ההגנתי של בוסטון ליוטה
15/04/2018 | 17:11
34
זה לא קרוב אפילו... ביינס, ג'יילן בראון, מרכוס סמארט, טרי רוזייר- כולם מגנים טובים עד טובים מאוד. אפשר אפילו לטעון שחלקם טובים יותר מהורפורד.
ההפרש ברייטינג בין בוסטון ליוטה הוא לא רק כמות המשחקים שגובר החמיץ. גם כשהוא משחק אבל נח על הספסל ההגנה נופלת הרבה יותר מאשר זו של בוסטון כשהורפורד נח.
זה פשוט לא נכון לשים את גובר והורפורד באותה משוואה מבחינת אימפקט הגנתי, וכמה כל אחד מהם באופן אישי אחראי על ההגנה הקבוצתית.
לצפיה ב-'הפוך'
הפוך
15/04/2018 | 17:47
29
העובדה שהוא השפעה כזאת עצומה לרייטינג ההגנתי של הקבוצה שלו מחזקת את הקייס שלו. העובדה שרוב המתחרים שלו על התואר שיחקו בעצמם 60-70 משחקים צריכה  לסגור את הדיון.
אבל בתכלס פחות מפריע לי הויכוח על אם ראוי "לשלול" ממנו את התואר בגלל חיסורים או לא כל עוד כולם מכירים בזה שהוא היה שחקן ההגנה הכי טוב העונה. מאמין שההצבעות האמיתיות ילכו אליו בסוף.
לצפיה ב-''
15/04/2018 | 17:05
33
אני חושב שצריך לשים איפשהו קו של games played. נגיד לא הייתי נותן לרוברסון את התואר הזה בכל מקרה (39 משחקים), אבל 56 משחקים זה מספיק מבחינתי כל עוד אתה באמת רמה מעל כל השאר.
אגב זה לא שהיריבים שלו לתואר שיחקו 82 משחקים כל אחד. אמביד שיחק 64, דוראנט 68, דריימונד 70, הורפורד 72... היחיד שהתקרב לעונה מלאה הוא דיוויס עם 75.
לצפיה ב-'עונה על הרוב'
עונה על הרוב
15/04/2018 | 18:14
31
MVP- הארדן בקלות, יש תארים שפשוט מיותר להתחכם בהם.
DPOY- גובר בקלות, כנ"ל
COY- נורא רוצה להגיד סניידר כי אני קצת מאוהב ביוטה, אבל בשבילי בראד סטיבנס פשוט מעל כולם העונה. גם הפך קבוצה חדשה לגמרי לקבוצה אמיתית ומחוברת במינימום זמן, גם ההישג שלו מבחינת יחס כמות פציעות/מיקום סופי הוא המרשים ביותר, ובעיקר כי ההישג הזה נזקף לזכותו יותר משכל הישג אחר של כל קבוצה מרשימה אחרת העונה נזקף לזכות המאמן שלה.
MIP- הכי קל, אולדיפו
ROY- אני לגמרי במחנה מיטשל, יוטה היא פאקינג קבוצה שהכוכב שלה הוא רוקי. נכון שגם פילי במידה מסוימת, אבל אני מרגיש שכולם בפילי הם רוקיז. ואולי זה פשוט כי כולם ציפו מהרבה לסימונס אבל אפקט ההפתעה של מיטשל שבא משומקום ונותן בראש בליגה של הגדולים פשוט הופך אותו למרשים יותר בשבילי.
6POY- מאנו, because I can!
הקבוצה המפתיעה- מבחינת מיקום בטבלה פורטלנד, מבחינת יכולת כנראה יוטה
הקבוצה המאכזבת- תיקו בין okc לוולבס
השחקן המאכזב- כל הסגל של הספרס למעט אולדריג", באמת שאין שחקן אחד שנתן שם עונה טובה או אפילו סטרץ' טוב. עד לרגע זה אין לי מושג איך סיימנו במאזן חיובי.
חמישיות I- קרי, הארדן, לברון, אולדריג', דייויס
II בלי עמדות- ראס, יאניס, דרוזן, דוראנט, ועוד מלא גארדים שמגיע להם במידה די שווה כמו קיירי, לילארד, אולדיפו, סימונס ומיטשל.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/04/2018 | 18:25
12
MVP: הארדן
DPOY: לא ראיתי מספיק. אני הולך עם גובר לאור מה שקראתי כאן.
COY: מסכים עם מי שכתב שכיף לראות שלהצליח בלי מאמן טוב על הקווים נעשה קשה יותר ויותר. אני אלך עם סטיבנס, למרות שלדעתי גם המאמן של יוטה חזק בתמונה.

MIP: אולדיפו.
ROY: מיטצ׳ל. לדעתי לגרור קבוצה למקום 5 במערב הקטלני הזה עם הקבוצה הזו (לפני תחילת העונה היינו בטוחים שהם יילכו לטנק) כשאתה אוקי זה הישג אדיר. אני מבין את הקייס של סימנס אבל הוא משחק בקבוצה צעירה מפוצצת בכשרון ובמזרח. אני עם מיטצ׳ל.

6POY: לא ראיתי מספיק. אני מבין את הקייס של וויליאמס, קצת מאכזב שאין אף שחקן שישי מקבוצת פלייאוף.

מפתיעה: היו הרבה לשמחתי. אינדי, יוטה, בוסטון כשלוקחים את הפציעות בחשבון, ניו אורלינס הפתיעו אותי, גם יוסטון במקום ראשון זו הפתעה, וגם פילי בשלישי. בסופו של יום, אני נותן ליוטה. מבחינתי זו ההפתעה הגדולה ביותר.
המאכזבת: אני תמיד מפקפק בקונצפט של דטרויט (דראמונד והגמדים) וגם לא בשארלוט שתמיד נראתה לי כמו אובראצ׳יברית, מבחינתי מילווקי והוויזארדס הן אכזבות גדולות. אני אלך עם הוויזארדס, נראה אם הם יפתיעו בפלייאוף.
GM: מסובך לי התואר הזה. GM טוב נמדד תמיד בדיעבד (מי אמר הינקי? סעמק!).
טוב, עד כאן. לדרג חמישיות זה יותר מדי בשבילי

לצפיה ב-'פלייאוף 2018'
פלייאוף 2018
12/04/2018 | 09:07
56
317
אתם מוזמנים לנתח ולחוות דעתכם על הסדרות הצפויות
המשך>>
אתם מוזמנים לנתח ולחוות דעתכם על הסדרות הצפויות
לצפיה ב-'הורנסק פוטר מהניקס, בלאט מועמד להחליפו'
הורנסק פוטר מהניקס, בלאט מועמד להחליפו
12/04/2018 | 13:40
10
45
ב-ESPN מדווחים כי המאמן הישראלי הוא אחד המובילים לקבל את הג'וב היוקרתי בתפוח הגדול. מועמדים נוספים: מארק ג'קסון, דוק ריברס וג'ף ואן גנדי. הורנסק סגר שנתיים נוראיות בניקס עם 104 הפסדים ו-60 ניצחונות בלבד
לצפיה ב-'אופתע אם בלאט יועסק. מעריך שהוא לא יחזור לליגה. אשמח לטעות '
אופתע אם בלאט יועסק. מעריך שהוא לא יחזור לליגה. אשמח לטעות
13/04/2018 | 01:57
6
13
לצפיה ב-'לא חושב שאתה צודק'
לא חושב שאתה צודק
13/04/2018 | 16:20
5
58
בלאט מוערך בארה"ב והדרך שבה הוא פוטר יצרה סימפטיה שיכלה בהחלט לעזור לו.
לא יפתיע אותי אם הוא יחתום בקבוצה שרוצה לקדם שחקנים צעירים ודווקא העובדה שהכוכב של הקבוצה הוא שחקן אירופאי יכולה מאוד לעזור בעניין הזה.
לצפיה ב-'אינשאללה'
אינשאללה
13/04/2018 | 18:33
10
לצפיה ב-'זה לא מדויק'
זה לא מדויק
14/04/2018 | 10:28
3
52
יש כלפי בלאט חמלה, אבל הוא אינו מוערך ולא חף מטעויות שזוכרים לו, בגלל איך לא לברון ג'יימס. 

לצפיה ב-'איזה טעויות?'
איזה טעויות?
14/04/2018 | 16:44
2
51
הוא הגיע איתם במקום ראשון עם מס' הנק' הכי גדול שהיה בכל הזמנים.

תראה את מצבם העונה ותבין את ההבדל
לצפיה ב-'ששש טרול'
ששש טרול
15/04/2018 | 18:58
1
22
תביע את דעתך כמה שתרצה, אבל מעתה והלאה לא אענה לאף תגובה שלך למישהו אחר או אליי בפורום. 

כל פניה שלך אליי מעכשיו היא לא פחות מהטרלה
לצפיה ב-'כשאין תגובה עניינית ויוצאים נעל, הולכים על הרעלת בארות '
כשאין תגובה עניינית ויוצאים נעל, הולכים על הרעלת בארות
15/04/2018 | 19:25
18
איפה לו ואיפה בלאט: לקליבלנד אין מאמן 

בתקופתו של בלאט, קליבלנד היו מקום ראשון עם מס' ניצחונות בלתי יאומן ועם הפרש עצום מסגניתם.
לצפיה ב-'המועמדים האמיתיים להחליפו'
המועמדים האמיתיים להחליפו
14/04/2018 | 10:31
1
65
הם דייוויד פיזדייל (שכנראה יסגור בימים הקרובים לפי דיווחים)

ג'יי רייט המאמן של וילנובה. 

דווקא אני מאמין שבלאט יגיע לשארלוט/אורלנדו/מילווקי
לצפיה ב-'פיזדייל המאמן הכי מבוקש בשוק כרגע'
פיזדייל המאמן הכי מבוקש בשוק כרגע
14/04/2018 | 19:32
53
אני במקומו מחכה למשרה יותר אטרקטיבית מהניקס, שמעמיד מולך רף ציפיות לא הגיוני ומפטר מדי שנתיים.
המשרה של מילווקי נראית לי מצוין- גרעין צעיר וחזק שעד כה underachieved.
לצפיה ב-' דייויד בלאט מועמד לפיניקס סאנס'
דייויד בלאט מועמד לפיניקס סאנס
18/04/2018 | 12:11
5
המאמן הישראלי, אשר הוליך את דרושפאקה לזכייה היסטורית ביורוקאפ, נכלל ברשימת המועמדים לקבל את המשרה באריזונה וכבר שוחח עם ההנהלה
לצפיה ב-'ערב אחרון ומכריע של עונה סדירה'
ערב אחרון ומכריע של עונה סדירה
11/04/2018 | 15:55
57
212
באופן מדהים אף מצ'אפ עוד לא נקבע בפלייאוף, כך שלכל משחק עשויות להיות השלכות משמעותיות.

בוסטון- ברוקלין: ההשלכה היחידה היא האם ברוקלין תסיים 7,8 או 9 מהסוף.
קליבלנד- ניקס: הקאבס צריכים לנצח כדי לשמור על סיכוי לעלות למקום השלישי.

מיאמי-...
המשך>>
באופן מדהים אף מצ'אפ עוד לא נקבע בפלייאוף, כך שלכל משחק עשויות להיות השלכות משמעותיות.

בוסטון- ברוקלין: ההשלכה היחידה היא האם ברוקלין תסיים 7,8 או 9 מהסוף.
קליבלנד- ניקס: הקאבס צריכים לנצח כדי לשמור על סיכוי לעלות למקום השלישי.

מיאמי- טורונטו: ההיט צריכים לנצח כדי לשמור על מקום 7 שיפגיש אותם עם בוסטון. טורונטו לטעמי דוקא תשמח לפגוש את מיאמי בסיבוב הראשון, וניצחון כאן בהחלט עשוי לסדר לה מפגש שכזה.

אורלנדו- וושינגטון: הוויזארדס צריכים לנצח כאן, לקוות להפסד של מיאמי ויוכלו לעלות למקום 7 או אפילו 6 בקונסטלציה מסוימת.

פילדלפיה- מילווקי: הסיקסרס חייבים לנצח כאן כדי לשמור על המקום השלישי. ניצחון גם ירחיק אותם מסדרה מול מילווקי (שתרד במצב כזה ל7-8). אם מילווקי תנצח זה יסדר לה בסבירות גבוהה מפגש בסיבוב הראשון מול לברון. בהתאם לכך ובאופן לא מפתיע, יאניס בספק למשחק.

שיקאגו- דטרויט.

מינסוטה- דנבר: המשחק המרכזי. זהו גיים 7 לכל דבר כאשר המנצחת בו "תעלה סיבוב" והמפסידה תלך הביתה שבורת לב. למינסוטה יש את הביתיות ואת שני השחקנים הטובים במפגש. לדנבר יש מומנטום של 6 ניצחונות רצופים והיא הקבוצה העמוקה והחכמה יותר. שווה להוסיף שבאטלר חזר רק לא מזמן מפציעה והיה תחת הגבלת דקות, גם טאג' גיבסון בכשירות חלקית. 
הלחץ על מינסוטה כביר, זה בקלות המשחק הכי חשוב שלנו מאז גמר המערב ב-2004 ואנחנו סוחבים מאז קללה בת 14 שנה (או 15, אחרי המשחק הזה).
הפסד יהיה לא פחות מקטסטרופה, אני מאוד מקווה שנעלה לטרוף את המגרש והקהל יתן לנו פוש. מחכה לי לילה לבן ובסופו אושר או דיכאון, אחד מהשניים.

ניו אורלינס- סאן אנטוניו: משחק קריטי במיקומים במערב כאשר קונסטלציות שונות יכולות לדרג את הספרס בטווח של 4-8 ואת הפליקנס 5-8. מנקודת מבטה של מינסוטה אני מעדיף ניצחון של הספרס כאן.

אוקלהומה- ממפיס: אז ווסטברוק במרחק של 16 ריבאונדים מממוצע טריפל דאבל, למרות שבפועל 12 ריבאונדים גם כן מתעגלים למעלה מ-9.9 ל-10. זה כנראה יהיה מוקד העניין העיקרי במשחק הזה, אלא אם אוקלהומה תפשל פה בענק. המיקומים האפשריים של הת'אנדרס הם 4 או 6 (במידה וינצחו), מקום 8 מובטח במידה ויפסידו.

קליפרס- לייקרס.

פורטלנד- יוטה: קרב ישיר בו המנצחת תבטיח את המקום השלישי. הפסד עלול לעלות ביוקר, במיוחד ליוטה שאם תפסיד ואוקלהומה תנצח, היא תיפול למקום 5 ותצטרך להתמודד מול הת'אנדרס ללא ביתיות.

סקראמנטו- יוסטון.

שיהיה לילה מוצלח
לצפיה ב-'קבוצת ווטסאפ בנושא NBA'
קבוצת ווטסאפ בנושא NBA
13/04/2018 | 12:54
43
הייתי בקבוצה כזאת עד לא מזמן אך היא הפסיקה להיות פעילה, מישהו כאן מהפורום היה מעוניין להצטרף אם הייתי פותח קבוצה כזאת?
אשמח גם להצטרף לאחת שכבר קיימת אם יש כזאת
לצפיה ב-'פלייאוף - ההימורים'
פלייאוף - ההימורים
12/04/2018 | 07:28
58
טורונטו - וושינגטון: טורונטו לא קבוצת פלייאוף טובה במיוחד, ועם החזרה של וול זה הולך להיות צמוד ממה שזה נראה. 3:4 ראפטורס.

בוסטון - מילווקי: צמוד גם כאן. בלי קיירי מילווקי פייבוריטית לטעמי, הזדמנות ליאניס להראות שהוא באמת אחד מהגדולים. אני הולך 2:4 באקס.

פילי - מיאמי: הרבה תלוי אם אמביד חוזר. בכל מקרה, פילי קבוצה יותר טובה, קשוחה ומאומנת, 2:4.

קליבלנד - אינדיאנה: אינדי יכולה לנצל טוב את ההגנה של הקאבס, לדעתי זה מצ'אפ רע לקליבלנד. אני קצת אפתיע ואהמר על 3:4 פייסרס.

יוסטון - מינסוטה: הוולבס יתנו פייט נחמד, אני רואה אותם לוקחים משחק-שניים, 2:4.

גולדן - ספרס: סידרה חד צדדית, אין לספרס הרבה איכות בלי קוואי, וגם בלי סטף אני מאמין שזה ייגמר ב-1:4.

פורטלנד - ניו אורלינס: סידרה אכבר מרתקת, אין פה פייבוריטית. הכל תלוי במי מהכוכבים יסחוף את הקבוצה שלו - דיוויס או לילארד. יש כאן העדפה ברורה בשבילי וזה AD, אולי השחקן האהוב עליי בליגה. 3:4.

יוטה -  אוקלהומה: שונא את יוטה, מאוד אוהב לראות את OKC משחקת. על פניו התאנדר יותר איכותיים, אבל עם העונה המאכזבת שלהם לא קל להמר פה. 2:4 אוקלהומה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה