לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70777,077 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'הלילה תחרות סקילז, שלשות והטבעות'
הלילה תחרות סקילז, שלשות והטבעות
17/02/2018 | 23:10
20
48
זה הערב החביב עלי בסופ"ש האולסטאר.

המשתתפים בתחרות הסקילז: דינווידי, באדי הילד, ג'מאל מורי, לו וויליאמס, אמביד, הורפורד, מארקנן, דראמונד (אמורים לקלוע שלשה לא?).
ההימור שלי: לו וויליאמס אמור לקבל איזשהו פרס ניחומים על אי הבחירה בו לאולסטאר לא?

שלשות: בוקר, אלינגטון, פול ג'ורג', ביל, קליי, טוביאס האריס, לאורי, אריק גורדון.
ההימור שלי: קליי.

הטבעות: אולדיפו, לארי נאנס, דניס סמית', דונובן מיצ'ל.
ההימור שלי: לביג מן קשה לזכות. אולדיפו הרשים בתחרות הקודמת שהשתתף בה אבל לא הדהים. נלך עם ההייפ של דניס סמית' ג'וניור.
לצפיה ב-'לדעתי נאנס זוכה בהטבעות, הוא אתלט מדהים'
לדעתי נאנס זוכה בהטבעות, הוא אתלט מדהים
17/02/2018 | 23:12
48
אבל לדעתי הוא סוחב איזה פציעה לא? או שעבר פציעה?
לצפיה ב-'ארון גורדון פצוע ?'
ארון גורדון פצוע ?
17/02/2018 | 23:54
1
47
למה הוא לא מתקן את ההיסטוריה בתחרות ההטבעות?
לצפיה ב-'חיובי'
חיובי
18/02/2018 | 07:25
36
אגב הוא ניסה לתקן את ההיסטוריה בתחרות של שנה שעברה אבל היה פחות מרשים מההופעה הראשונה שלו ולא הצליח לנצח.
לצפיה ב-'תחרות נשכחת'
תחרות נשכחת
18/02/2018 | 07:23
11
58
השלשות היו ברמה יחסית נמוכה פרט לסיבוב הגמר בין האריס שפתח מדהים והתקרר, קליי ובוקר שניצח לבסוף.

בהטבעות היו ציונים מגוחכים על דאנקים בינוניים. מיצ'ל קיבל 48-50 כל התחרות מבלי שניפק אף דאנק ברמה הגבוהה ביותר. בחיקוי שלו לדאנק של קרטר היה ניכר שהוא קופץ פחות גבוה ועושה תנועות פחות מלאות.
גם לארי נאנס די אכזב. המסירה שלו לקרש על אותו עיקרון שדוויט עשה בזמנו, אבל פחות מרשים.
הדאנק הכי יפה היה של סמית' ג'וניור בסיבוב הראשון אבל הוא לא עלה סיבוב כי מיצ'ל ונאנס קיבלו עשיריות על דאנקים ברמת קושי של 9.

ותחרות הסקילז... טוב היא תמיד נשכחת
לצפיה ב-' שכחתי שכבר עברו שנתיים'
שכחתי שכבר עברו שנתיים
18/02/2018 | 08:08
1
40
רק מוכיח כמה התחרות שנה שעברה הייתה forgettable.
אגב הדאנק הכי יפה הלילה היה של דניס סמית כשהחליף ידיים. מיטשל לא היה הכי טוב אבל שיהיה. לדעתי צריכים להכניס עוד שינויים לסופש אולסטאר כדי להחיות אותו, כרגע הוא די מעפן
לצפיה ב-'לדעתי צריך לתת לכל משתתף 5 נסיונות ככה יוכלו לנסות '
לדעתי צריך לתת לכל משתתף 5 נסיונות ככה יוכלו לנסות
18/02/2018 | 08:31
44
דנקים יותר נועזים.
לדעתי מיצ'ל ניצח בצדק
לצפיה ב-'כל הדאנקים של נאנס היו גרועים'
כל הדאנקים של נאנס היו גרועים
18/02/2018 | 11:16
9
לצפיה ב-'מיצ'ל נמוך מקרטר ב 8-10 ס''מ...rapgamer4ever אל תשכח'
מיצ'ל נמוך מקרטר ב 8-10 ס''מ...rapgamer4ever אל תשכח
18/02/2018 | 14:34
5
16
לצפיה ב-'לדעתי כשאתה מחקה דאנק מהעבר'
לדעתי כשאתה מחקה דאנק מהעבר
18/02/2018 | 18:04
2
43
זה צריך להיות במינימום באותה הרמה. רצוי שיראה טוב יותר.
בתכלס אין לי טענות למיצ'ל, הוא עשה את מה שהוא יכול, אבל השופטים נתנו לו ציונים מופרזים לכל אורך התחרות.
לצפיה ב-'איך יהיה ברמה של קרטר אם הוא הGOAT של הדאנקים?'
איך יהיה ברמה של קרטר אם הוא הGOAT של הדאנקים?
18/02/2018 | 18:46
1
7
לצפיה ב-'יכול להיות, פשוט הוא לא חייב לשחזר את הדאנק של וינס'
יכול להיות, פשוט הוא לא חייב לשחזר את הדאנק של וינס
18/02/2018 | 19:41
30
אם זה לא יוצא מספיק טוב.
לצפיה ב-'אני חושב שאם קרטר של היום היה משתתף בתחרות אתמול'
אני חושב שאם קרטר של היום היה משתתף בתחרות אתמול
18/02/2018 | 18:39
43
הוא היה לוקח..
לצפיה ב-'והגיע לליגה 20 שנה אחריו. שיפורים באימוני אתלטיקה?'
והגיע לליגה 20 שנה אחריו. שיפורים באימוני אתלטיקה?
18/02/2018 | 18:55
12
לצפיה ב-'כמו הילד שצעק זאב. מרוב הייפ אין תחרות'
כמו הילד שצעק זאב. מרוב הייפ אין תחרות
18/02/2018 | 19:23
1
37
בתחרות של בלייק גריפין כבר לא היתה תחרות. קיבלו שם ציונים גבוהים על כלום. ההטבעה שנתנה לו את הזכייה היתה דוגמה מובהקת לשימוש מוגזם בפרופס, ודווקא הפסידה להטבעות הרבה יותר יפות

יכול להיות שהגיע הזמן לתת רק לאלופי עבר לשפוט, אנשים שלא יסכימו לראות את הלגסי שלהם נרמז וינקדו בהתאם.
סילבר מראה פתיחות לשינויים, נקווה שהוא מבין שזה הכרחי.
לצפיה ב-'אני מסכים לגבי השופטים'
אני מסכים לגבי השופטים
18/02/2018 | 19:49
35
לגבי הניקוד אני חושב שעד השנה הם היו דוקא קשוחים.
הזכייה של בלייק באמת הייתה בזכות הייפ ובשנים שלאחר מכן ניסו כל מיני הצעות משונות כדי להעלות חזרה את הפופולריות.
הדו קרב של לאבין וגורדון החייה את התחרות לשנה אחת אבל כשאין לך מטביעים בקליבר שלהם באמת יש תחושה שכבר ראינו הכל.
לצפיה ב-'תמיד אהבתי יותר את תחרות השלשות '
תמיד אהבתי יותר את תחרות השלשות
18/02/2018 | 11:15
48
מהטבעות.
לא מבין איך דאנקים כאלה מקבלים כזה סקור.. מגוחך.
לצפיה ב-'משחק אולסטאר כיפי'
משחק אולסטאר כיפי
19/02/2018 | 08:12
3
25
הדקות האחרונות היו תענוג, דמיינו משחק שלם של הטובים ביותר באינטנסיביות כזאת, פשוט חלום לאוהדי כדורסל. לברון mvp מוצדק,  גם במשחק בכאילו הוא נראה רמה מעל כולם.

אגב המנצח בתחרות הדאנקים גם צריך להיות כל שנה לברון. והדאנק הכי יפה באולסטאר 2018 זה כנראה לברון לווסטברוק שמחזיר ללברון לריברס אלי הופ. גם אולאדיפו נתן את הדאנק הכי יפה שלו במהלך המשחק, במקום בתחרות...
לצפיה ב-'ועוד מילה וחצי'
ועוד מילה וחצי
19/02/2018 | 08:26
16
בפוזשן האחרון לברון ודוראנט סגרו הרמטית את קרי ומנעו ממנו שלשה שתשווה. לברון ודוראנט מנצחים את קרי. כמה אירוני.

מי שהחזיר את טים לברון למשחק ברבע האחרון היה בעיקר שחקן המאני טיים הטוב בליגה, קיירי. לברון חייב להצטער שהוא לא חלק מקליבלנד החדשה...
לצפיה ב-'אומרים שהיה משחק טוב'
אומרים שהיה משחק טוב
19/02/2018 | 08:33
1
14
אולי באמת השיטה החדשה עובדת?

לצפיה ב-'זה לא *באמת* קשור לשיטה החדשה'
זה לא *באמת* קשור לשיטה החדשה
19/02/2018 | 09:00
13
זו נטו החלטה של השחקנים אם עולים רק כדי לקלוע מקסימום נקודות או אם עולים כדי לשחק כדורסל ולתת הגנה קצת יותר אינטנסיבית.
התהליך שקרה הוא: הליגה יוצרת שינוי *בגלל* שהמשחק בשנים קודמות ובפרט שנה שעברה נראה כמו קרקס. למהות השינוי אין משמעות: זה יכל להיות שחקנים שהשם משפחה שלהם מתחיל מa עד m נגד n עד z. הפואנטה היא, ברגע שעושים שינוי השחקנים מבינים שמה שהם מרגישים גם הקהל וגם הליגה מרגישים: הקרקס הזה מאוס. אז לוקחים החלטה לעלות למגרש עם קצת יותר תחרותיות. התוצאה הייתה מעולה, באמת הרגשת שהשחקנים הטובים בעולם מתחרים (ובדקות האחרונות כשהמשחק היה צמוד וברור שעכשיו כל קבוצה רוצה לנצח) זה באמת היה תענוג. גם בראיונות שאחרי המשחק השחקנים אמרו שהרבה יותר נהנו מהמשחק הזה.
לצפיה ב-'חשיבות האופי של המנהיג'
חשיבות האופי של המנהיג
16/02/2018 | 15:50
6
75
אולי קצת פילוסופי אבל בואו נדון בזה

חשבתי קצת על שחקני ענק שבסוף הקריירה נשארו בלי טבעות (אלן אייברסון) ואני תוהה, האם האופי הוא משהו שיכול למנוע משחקן גדול ככל שיהיה, לקחת אליפות.
האם העובדה שאייברסון לא היה דמות חיובית, לא על המגרש ולא מחוץ למגרש "דפקה" אותו?

שחקנים כמו לברון, קובי ודאנקן הגיע לאן שהגיעו בזכות הרבה מאוד עבודה קשה ומוסר עבודה גבוה מה שאי אפשר להגיד על אייברסון.

מצד שני, לארי בירד אמנם היה משקיען לא קטן אבל הוא גם היה האחרון ששמר על אורח חיים ספורטיבי ואכל ג'אנק כל החיים (מה שאולי הביא לקריירה יחסית קצרה).

אז עד כמה זה באמת חשוב שהשחקן הכי טוב בקבוצה יהווה גם דמות חיובית באימונים ועל המגרש?
לצפיה ב-'זה גם תלוי עד כמה אתה טוב'
זה גם תלוי עד כמה אתה טוב
17/02/2018 | 18:02
43
אם אייברסון היה טוב כמו לברון, סביר להניח שהוא היה זוכה באליפות, למרות אופי לא קל לפי מה שאתה אומר.

כשלמרכוס אולדרידג׳ עזב את פורטלנד, דמיאן לילארד הזמין את כל שחקני הקבוצה לבית שלו ועשה להם שבוע אימונים על חשבונו, כולל לינה אוכל והכל. So they will know what Im about לדבריו. פורטלנד לאחר מכן נתנה עונה מצויינת וכל הסגל שלה היה מגובש, למרות שהוא הורכב מאוסף שחקנים בינוניים, שלאחר מכן קיבלו חוזים טובים וערך טרייד גבוה בזכות העונה הזו - אמינו, קראב, פלאמלי, הארקלס וכו׳. המנהיגות הזו בעיניי היא סופר חיובית, זה סופר עזר לקבוצה להתגבש ולשחקנים מסביב להצליח, ועדיין - הבלייזרס הודחו בפלייאוף.

יש הרבה שחקנים טובים שהם לא מנהיגים טובים - וינס קרטר בצעירותו לדוגמא - מה שלדעתי מנע מהם להיות טובים כפי שהיו צריכים להיות.

כמו כן, יש הרבה קבוצות שהמנהיגות באה משחקני המשנה - כמו לדוגמא בגולדן סטייט עם דריימונד - מה שמוריד מהנטל של השחקן הטוב בקבוצה. גם דוראנט באוקלהומה אגב לא היה המנהיג, אלא ראסל, בסן אנטוניו אני חושב שפופוביץ׳ מוריד הרבה מנטל המנהיגות מהכוכבים שלו לאורך שנים, וכדומה. מנהיגות זה סך הכל עוד כלי בארגז הכלים, כמו שיפור מתמיד ועבודה קשה, קונסיסטנטיות, סקיל, אינטילגנציית משחק, וכמה שיש יותר מהנ״ל ככה יותר טוב, אבל אפשר להצליח גם אם אינך מנהיג.
לצפיה ב-'2 הסנט שלי'
2 הסנט שלי
17/02/2018 | 18:23
1
46
אופי זה דבר מאוד חשוב לכל שחקן. לא רק בכדורסל אלא בכלל- הדרך למימוש עצמי מצריכה תכונות אופי מסוימות. למשל מוסר עבודה גבוה כמו שציינת. גם חוסן מנטלי שמאפשר לך להתאושש מכשלונות ומונע ממך ללכת לאיבוד בכל הכסף והתהילה.

מנהיגות היא תכונת אופי שקבוצת כדורסל צריכה, אבל לאו דוקא מהשחקן הכי טוב שלה. דוגמה קלאסית היא הספרס של השנים האחרונות בה המנהיג הבולט הוא פופוביץ'.

אני חושב שיש מספר סיבות בגינן אייברסון לא לקח אליפות. אופי בעייתי זו אחת מהן. אבל אני חושב שגם אם הוא היה משחק לצד מנהיג, הוא לא היה מספיק טוב כדי להוביל קבוצה לאליפות.
בכל אופן אני מסכים שהאופי של אייברסון הוא סיבה מרכזית ל-underachieving שלו באופן כללי לאורך הקריירה.

בעיני המנהיג האולטימטיבי הוא טים דאנקן- lead by example, חסר אגו, נוהג להכיל ולעודד יותר מאשר לצעוק ולדרוש. מצד שני מנהיגות כזאת גם לא מתאימה לכל אחד ויש שחקנים שצריכים בוס שיתפוס אותם קצר, או שיוביל בצורה יותר אקטיבית.

לצפיה ב-'חייב לציין שהופתעתי...'
חייב לציין שהופתעתי...
19/02/2018 | 08:22
3
אייברסון לא היה מספיק טוב?

לצפיה ב-'שאקיל VS בארקלי '
שאקיל VS בארקלי
18/02/2018 | 14:25
2
53
מי צודק?
לצפיה ב-'ברור שבארקלי'
ברור שבארקלי
18/02/2018 | 18:36
1
48
הוא אמר את המובן מאליו- לולא הסכסוכים האישיים היו להם הזדמנויות לקחת עוד אליפויות. קובי נכנס לשיא הקריירה, שאק  עדיין היה הסנטר הטוב בליגה בזמנו.
אני לא מבין למה שאקיל פירש את האמירה הזאת כמתקפה אישית נגדו. הוא ממש לא דיבר לעניין... אני חושב שבארקלי gets under his skin.
לצפיה ב-'שאק ב90% מהמקרים לוקח אישית את מה שבארקלי אומר בתוכנית'
שאק ב90% מהמקרים לוקח אישית את מה שבארקלי אומר בתוכנית
18/02/2018 | 22:14
5
לצפיה ב-'שני משחקים אחרונים לפני פגרת האולסטאר'
שני משחקים אחרונים לפני פגרת האולסטאר
15/02/2018 | 19:16
15
49
מילווקי- דנבר: עד כמה המערב צמוד? ניצחון של הנאגטס יעלה אותה למקום 6 בקונפרנס, הפסד יוריד אותה למקום 9. גם מילווקי במאבקי מיקום במזרח ומשחקת כדורסל טוב מאז הפיטורין של קיד והחזרה של ג'בארי פארקר.

מינסוטה- לייקרס: הייתי גונב מאליקו את ה-#באנקר אלא שהתחייה של אייזיאה תומאס במשחק הראשון במדי הלייקרס מדאיגה אותי לקראת הערב. 
בשני המפגשים הקודמים הבסנו את הלייקרס אבל בתקופה האחרונה ההגנה שלנו שוב נופלת. מקווה שלא יהיו פאדיחות ונוכל לצאת לפגרת האולסטאר בעמדה טובה ומומנטום חיובי.
לצפיה ב-'טריפל דאבל משוגע של יוקיץ''
טריפל דאבל משוגע של יוקיץ'
16/02/2018 | 11:08
4
65
30-15-17 האפיל על טריפל דאבל של יאניס 36-11-13 והנאגטס השיגו ניצחון חוץ קשה.
דנבר בערב קליעה משוגע לחלוטין עם 24 שלשות ב-60%.

מינסוטה ממשיכה לשחק לא טוב אבל הצליחה לנצח בזכות שיא קריירה של גיבסון (28 נקודות) והשתלטות של באטלר על המשחק ברבע האחרון כולל 2 חסימות קריטיות באותו פוזשן.
רנדל הצטיין בלייקרס למרות שבסיום הלך ראש בקיר, זובאץ' רשם שיא קריירה בכל קטגוריה אפשרית.
לצפיה ב-'זה גם הטריפל דאבל הכי מהיר בהיסטוריה'
זה גם הטריפל דאבל הכי מהיר בהיסטוריה
16/02/2018 | 12:00
3
78
הושג 14:33 לתוך המשחק
לצפיה ב-'מה? איך זה אפשרי בכלל?'
מה? איך זה אפשרי בכלל?
16/02/2018 | 15:09
1
14
לצפיה ב-'לווסטברוק יש כמה ב20 דקות'
לווסטברוק יש כמה ב20 דקות
17/02/2018 | 10:25
7
לצפיה ב-'וואו '
וואו
16/02/2018 | 17:50
13
לצפיה ב-'הפצצה של היום - כריס בוש עושה קאמבק'
הפצצה של היום - כריס בוש עושה קאמבק
16/02/2018 | 18:46
56
כריס בוש התראיין ל espn ואמר שהוא לא סיים ושיש לו עוד הרבה מה לתרום ( שזה בהחחט יתכן כי הוא בסהכ בן 33)
לטענתו הוא מתאמן כבר הרבה זמן ונמצא בכושר מצויין ומתכנן לחזור לליגה עוד העונה.
לפי השמועות, גולדן, יוסטון וטורונטו מגלות עניין בצירופו של בוש.

מקווה בשבילו שהוא באמת יחזור, עצוב איך שהקריירה שלו נקטעה ככה באמצע.

לצפיה ב-'שאקיל וקובי נפגשו לראיון אחד על אחד '
שאקיל וקובי נפגשו לראיון אחד על אחד
16/02/2018 | 22:47
8
64
לא מצאתי את הראיון המלא אבל זה נראה מעניין במיוחד
אם למישהו יש קישור, אני אשמח
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי הגרסא המלאה תצא בסופ"ש האולסטאר'
לפי מה שהבנתי הגרסא המלאה תצא בסופ"ש האולסטאר
17/02/2018 | 00:30
52
אולי כבר הלילה
לצפיה ב-'הנה הגרסא המלאה של מג'יק ואייזאה, אם זה מעניין מישהו'
הנה הגרסא המלאה של מג'יק ואייזאה, אם זה מעניין מישהו
17/02/2018 | 00:37
40
לצפיה ב-'מקווה שגם בארקלי וג'ורדן יעשו גרסת סולחה כזאת '
מקווה שגם בארקלי וג'ורדן יעשו גרסת סולחה כזאת
17/02/2018 | 13:33
2
45
יכול להיות מעניין
לצפיה ב-'עשו מלא. יש להם ראיון משותף אצל אופרה.'
עשו מלא. יש להם ראיון משותף אצל אופרה.
18/02/2018 | 01:08
1
10
לצפיה ב-'לא לא לא..'
לא לא לא..
18/02/2018 | 10:36
49
בתקופה ההיא אצל אופרה הם היו חברים.
כמה שנים אחרי זה בארקלי ביקר את ג'ורדן בפומבי על הניהול הכושל של הבובקטס.
מאז הם לא מדברים.
למרות שהצטלמו במשותף לפני איזה שנה אחרי שקני ניסה לעשות סולחה ביניהם
לצפיה ב-'הצמד הדומיננטי בהיסטוריה '
הצמד הדומיננטי בהיסטוריה
17/02/2018 | 17:02
1
14
לצפיה ב-'ג׳ורדן ופיפן 6 > 3'
ג׳ורדן ופיפן 6 > 3
17/02/2018 | 17:34
8
לצפיה ב-'תהנה'
תהנה
18/02/2018 | 11:32
43
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
15/02/2018 | 00:00
15
50
דטרויט- אטלנטה.
אורלנדו- שארלוט.
פילדלפיה- מיאמי: קרב ישיר על הפלייאוף. אם אני לא טועה וויטסייד הוא אחד מתוך עשרות השחקנים שאמביד הטריל.
ברוקלין- אינדיאנה.
ניקס- וושינגטון.
בוסטון- קליפרס: הסלטיקס הפסידו שני משחקי בית רצופים ועשויים לקטוע את הרצף הזה.
שיקאגו- טורונטו.
יוסטון- סקראמנטו.
ממפיס- אוקלהומה.
ניו אורלינס- לייקרס.
יוטה- פיניקס.
פורטלנד- גולדן: המשחק המרכזי. לילארד וקרי סיפקו אחלה תצוגות במפגשים ישירים ביניהם. הפעם זה גם משחק בעל משמעות לשתי הקבוצות שנמצאות במאבקי מיקום.
לצפיה ב-'הפציעה של קאזינס שיחררה מפלצת'
הפציעה של קאזינס שיחררה מפלצת
15/02/2018 | 06:31
1
62
דיוויס העמיס את הפליקנס על הגב וסוחב את הקבוצה כמעט לבד כשהוא מעמיד מספרים של בערך 35 נק ו 15 ריב למשחק.
שחקן על
לצפיה ב-'עד שהוא יפצע גם בעצמו'
עד שהוא יפצע גם בעצמו
15/02/2018 | 12:07
9
לצפיה ב-'היה כבר 20 ונהיה משחק צמוד אבל לקחנו'
היה כבר 20 ונהיה משחק צמוד אבל לקחנו
15/02/2018 | 07:54
44
הרבה בזכות פרגוסון שנדחק לשולי הרוטציה ועלה במאני טיים ונתן שלשה והגנה.
היה נראה שהקבוצה עייפה, זה בק טו בק אחרי המאמץ נגד קליבלנד וברבע 3 היו המון זריקות קצרות.
עכשיו שבוע הפסקה בתקווה שיחזרו בכושר יותר טוב כשווסטברוק יתאפס למה שהיה לפני הפציעה.
לצפיה ב-'כרגיל לילארד נדלק מול הלוחמים. תענוג של שחקן'
כרגיל לילארד נדלק מול הלוחמים. תענוג של שחקן
15/02/2018 | 10:01
1
14
לצפיה ב-'ומה ערוץ הספורט שידר? וושינגטון מול הניקס...'
ומה ערוץ הספורט שידר? וושינגטון מול הניקס...
15/02/2018 | 10:03
12
לצפיה ב-'אם אני במקום הבלייזרז'
אם אני במקום הבלייזרז
15/02/2018 | 12:32
1
59
אני מוצא מישהו שנראה כמו סטף קרי, משלם לו 150 אלף דולר בשנה כדי לסוע עם הקבוצה לכל משחק, ואז מושיב אותו, לבוש במדים של הווריורס, מתחת לסל של היריבה.
לילארד רק צריך לראות אותו והוא נכנס למוד על אנושי.
לצפיה ב-'לגמרי נכון וממש מדהים דיים!'
לגמרי נכון וממש מדהים דיים!
15/02/2018 | 13:35
10
לצפיה ב-'ברוקלין - אינדיאנה: משחק אחרון לפני פגרת ה'אול סטאר''
ברוקלין - אינדיאנה: משחק אחרון לפני פגרת ה'אול סטאר'
15/02/2018 | 17:00
1
26
מפגש רביעי ואחרון העונה בין שתי הקבוצות. אינדיאנה תנסה להשלים סוויפ עונתי לאחר שניצחה את כל שלושת המפגשים הקודמים  - במשחק הראשון, שנערך באופנינג דיי, נרשם סקור גבוה במיוחד. במשחק השני היה כדורסל חלש. במשחק השלישי אינדיאנה חזרה מפיגור וניצחה בהארכה; משחק אחרון של אינדיאנה לפני פגרת ה'אול סטאר' הארוכה. שום תוצאה פרט לניצחון לא תתקבל בהבנה. נו פרשר.

רבע א': כדורסל לא טוב
5 דקות ראשונות, שיוויון 8. אחוז נמוך, התפשרות על זריקות מבחוץ, כדורסל לא טוב. המשך הרבע לא נראה יותר טוב - עוברים למחליפים, תפוקה לא טובה. הרבע מסתיים בסל על הבאזר של ג'רט אלן.

22-23 ברוקלין. יכולת התקפית גרועה מצד שתי הקבוצות. ברוקלין היתה קצת פחות גרועה, קיבלה מבטים טובים לסל ששחקניה החטיאו, ולכן אם צריך להסתכל על זה ככה, אז יתרון בצד שלהם משקף את מה שקרה ברבע. אלן קראב הוביל עם 10 נק' [2 שלשות]. ביחד עם ג'רט אלן היו אחראים ל-17 מ-23 הנק' של ברוקלין ברבע.

רבע ב': אל ג'פרסון שוב בן 20!
אל ג'פרסון פותח בדקות הראשונות עם קליניקה לכדורסל - דאנק עוצמתיפאמפ פייק משפיל על ג'רט אלן. בברוקלין, פותח נהדר דיאנג'לו ראסל עם כמה ג'אמפ שאטים מחצי-מרחק ובמידה רבה מוביל  את הקבוצה שלו בדקות האלו. שתי הקבוצות באחוז גבוה יחסית עד אמצע הרבע.

2 שניות לסיום, בוגדנוביץ' מצליח לשחרר על עשירית השנייה שלשה מהפינה, וזו חותמת את תוצאת המחצית - שיוויון 54. אל ג'פרסון הוביל עם 8 נק' ברבע [4-4 מהשדה] ונדרש "לספק הסברים" בריאיון של מחצית המשחק. בברוקלין, קווינסי אייסי עם 8 נק' [2 שלשות] ו-דיאנג'לו ראסל עם 8 נק' בלטו. לא כדורסל גדול במחצית הראשונה, אבל רבע שני טוב יותר מהראשון כאשר שתי הקבוצות קלעו מעל 50%, והמשחק צמוד ומרתק. אני מעריך שבחצי השני, אולי כבר בדקות הראשונות של הרבע השלישי, נתפוצץ ונברח עם המשחק.

רבע ג': רבע של ריצות
ברוקלין "בורחת" בדקות הראשונות להפרש הגדול במשחק עד כה - 5. אבל פה אינדיאנה עושה את מה שחשבתי שיגיע, מגיבה בריצת 0-9 - נקודות השייכות כולן לויקטור אולדיפו - ברוקלין לגמרי לא במשחק, והיתרון שלנו הוא 6. זה כולל מספר הזדמנויות לא מנוצלות לברוח גם לדו-ספרתי. דאנק של תדאוס יאנג אחרי חטיפה בהגנה, חטיפה שהובילה לאיבוד כדור 4 של ברוקלין בפוזישנים האחרונים, מובילה ליתרון שיא חדש במשחק - 8. חוזרים מפסק-זמן ודמארי קרול, בהחלט בירידה בשנתיים האחרונות אם כי נדמה שמצא מקום בברוקלין כוטרן מנטור, מחזיר במו ידיו את קבוצתו למשחק עם שתי שלשות אשר קובעות שיוויון 71, כ-2 דקות לסיום הרבע. ביחד עם דיאנג'לו ראסל, במשחק גדול שלו, הנטס חוזרים להוביל עד סיום הרבע - 2 הפרש, ואז שלשה של ג'ו האריס משלימה ריצת 0-13 של ברוקלין אשר נותנת יתרון 5. הריצה נעצרת בסל חשוב של ג'ו יאנג מחצי-מרחק, אבל אז דמארי קרול עם עוד שלשה, מביא את הריצה ל-3-16, יתרון 6. 73-79 ברוקלין בסיום שלושה רבעים. רבע משונה. התחיל לא טוב, אבל הגבנו בריצה שנתנה יתרון, והסתיים לטובת ברוקלין, כנגד המומנטום שהתחיל להתפתח לכיווננו. את ברוקלין הוביל דמארי קרול עם 13 נק' ברבע [4 מ-4 משלוש!]. שיחק את כל הרבע. דיאנג'לו ראסל תרם 6 נק' [3-3] מהספסל. אצלנו, ויקטור אולדיפו עם 9 נק' רצופות - כל הנק' שלו ברבע, בריצה אחת טובה שלנו. שיחק גם הוא את כל הרבע. כקבוצה, קלענו רק ב-41%, ושלשה אחת בלבד. ברוקלין עם רבע של 50% מהשדה ו-5 מ-8 משלוש.

רבע ד': יכל ללכת לכל צד
פתיחה טובה של אינדיאנה בשתי הדקות הראשונות, לא מעט מזה כתוצאה משתי החטאות מחצי מטר של טימופיי מוזגוב, ואינדיאנה לוקחת שוב יתרון - 1 הפרש.

כ-5 דקות לסיום, שלשה של בוגדנוביץ' נותנת יתרון נקודה. בצד השני, אלן קראב מחזיר עם שלשה משלו. יורדים לפסק-זמן. מיילס טרנר קולע מהקו. עצירה בהגנה, חטיפה, נגיעה יפה של בוגדנוביץ' משחררת קדימה את תד יאנג, שגומר את זה קל ונותן יתרון 2. טרנר שוב לקו, שוב קולע פעמיים, יתרון 4, קצת יותר מ-2 דקות לסיום. בצד השני, ראסל מחטיא פעמיים בהתקפה אחת. לאחר מכן גם ספנסר דינווידי מחטיא, אבל לוקח את הריב' של עצמו ונעצר בעבירה. קולע פעמיים, מוריד ל-2 הפרש לאינדיאנה, כדקה לסיום.

בהתקפה, אולדיפו לוקח אחריות, הולך עד הסל ביציאה מהפיק אנד רול, ומסיים את זה אגרסיבי. יתרון 4 אינדיאנה, 50 שניות לסיום. פסק-זמן. חוזרים, קווינסי אייסי לוקח שלשה, שלא לומר כופה זריקה - לא מי שאתה רוצה שיקח אותה, מחטיא. כדור חוזר אינדיאנה. תד יאנג הולך לקו וקולע 1 מ-2, יתרון 5. דינווידי מחטיא זריקה, ריב' שלנו. קורי ג'וזף משלים מהקו 2 מ-2. 7 הפרש אינדיאנה, 26 שניות לסיום. בול גיים. 103-108 לאינדיאנה בסיום. משחק לא קל, משחק שבו היו לא פחות מ-29 [!] שינוי יתרון ואף יתרון דו-ספרתי [הכי גבוה: אינדיאנה - 8, ברוקלין - 6], אבל עשינו את העבודה כמצופה, במיוחד עם הגנה טובה ברבע האחרון שהגבילה את ברוקלין ל-5 מ-20 מהשדה. אינדיאנה מסיימת ב-43% מהשדה ובכך קוטעת רצף של 4 משחקים שבהם קלעה מתחת ל-44% מהשדה והפסידה. בסה"כ העונה אינדיאנה במאזן 6-4 כאשר קולעים מתחת ל-44% מהשדה.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. אי-אפשר להצביע על שחקן בודד שניצח את המשחק. במשחק צמוד כזה, כל אחד תרם את חלקו. ועדיין, נלך עם אולדיפו, הקלע המוביל במשחק. 25 נק' [24-9 מהשדה, 4-1 משלוש, 6-6 מהקו] ב-37 דקות. רשם 3 חטיפות, ובכך שובר את שיא הפייסרס של מטה וורלד פיס עם לפחות חטיפה אחת ב-41 משחקים ברציפות;

קריס ג'וזף במשחק ראשון טוב מבחינת מספרים מאז שנכנס לחמישייה על חשבונו של דרן קוליסון הפצוע, מסיים עם דאבל-דאבל של 15 נק' ו-11 ריב' [2 בהתקפה]; מיילס טרנר, גם הוא עם דאבל-דאבל, 11 נק' [8-2 מהשדה, 1-1 משלוש, 6-6 מהקו] ו-14 ריב' [6 בהתקפה]; תד יאנג עם 13 נק' ו-7 ריב' [4 בהתקפה] בעוד משחק שבו היה חלק מרכזי מהרוטציה ושיחק 36 דקות. לא תמיד הדבר מקבל ביטוי מספרי, אבל הוא אקטיבי בריבאונד התקפה ומשחק טוב במערך שלנו; בוגדנוביץ' עם 14 נק' [2 שלשות]. לא קלע כמה זריקות טובות, אבל משחק טוב שלו באופן יחסי לסטרצ' הגרוע שהיה מצוי בו בחודש ינואר; אל ג'פרסון מסיים עם 13 נק' [7-6 מהשדה, 1-1 מהקו] ו-2 חס' ב-8 דקות. עשה עבודה יוצאת מן הכלל טובה בפתיחת הרבע השני, אולי בדקות הטובות ביותר שלו העונה;

בברוקלין, אלן קראב הוביל עם 24 נק' [16-9 מהשדה, 11-5 משלוש, 1-1 מהקו] ו-1 אסיסט [4  איבודי כדור]. 9 נק' שלו הגיעו ברבע האחרון, ובסה"כ חלוקה טובה בכל הרבעים. היה הגו-טו-גאיי של ברוקלין כל המשחק; דמארי קרול במשחק טוב, נכנס למומנטום שבו סחב את הקבוצה על הגב ונתן יתרון בכוחות עצמו. 21 נק' [5 שלשות] ו-10 ריב' היו לו; דיאנג'לו ראסל חוזר לעצמו. מהספסל מסיים עם 18 נק' [50% מהשדה] ו-9 אס' [1 איבוד כדור] ב-29 דקות. זה משחק שלישי ברציפות שלו עם לפחות 15 נק' ו-5 אס', ובכך הופך לשחקן הראשון בתולדות הנטס שעושה את זה מהספסל מאז אורלנדו וולרידג' [87-1986]; מי שאיכזב הוא ספנסר דינווידי. 7 נק', כולן מהקו [7-0 מהשדה, 4-0 משלוש] ו-5 אס' [1 איבוד כדור] ב-33 דקות. לזכותו יאמר, שקלע 6 מה-7 ברבע האחרון;
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
15/02/2018 | 17:02
18
ליין ליף: טי ג'יי הפצוע [שריר התאומים] לא התלבש משחק חמישי ברציפות. צפוי להיות כשיר לאחר פגרת ה'אול סטאר'.

המשחק הבא -- יוצאים לפגרה ארוכה של יותר משבוע ימים, אשר לאחריה מפגש ביתי נגד הקבוצה בעלת המאזן הגרוע בליגה, אטלנטה. עוד #באנקר שצריך לנצל במאבק על מיקום.

סוף שבוע טוב!
להתראות בשמחות כדורסל NBA ואחרות!
לצפיה ב-'המירוץ לפלייאוף במערב מתחמם'
המירוץ לפלייאוף במערב מתחמם
15/02/2018 | 17:11
5
53
2 משחקים בלבד מפרידים בין פורטלנד במקום ה-6 ליוטה במקום ה-10. כל הקבוצות בתווך משחקות כדורסל מנצח לאחרונה- יוטה ניצחה 11 רצוף, הקליפרס ודנבר ניצחו 7 מ-10 האחרונים, פורטלנד השיגה הלילה ניצחון קשה מול הווריורס ואפילו ניו אורלינס עם 3 ניצחונות רצופים.

טכנית הדבוקה הזאת לא רחוקה מסאן אנטוניו, מינסוטה ואוקלהומה שתופסות את מקומות 3-5 ומדשדשות לאחרונה אבל במקרה שלהן עושה רושם שהפלייאוף מובטח.
לצפיה ב-'ההבדל בין 3 ל-4-5 הוא גדול.'
ההבדל בין 3 ל-4-5 הוא גדול.
15/02/2018 | 17:22
4
47
כי 4 תפגוש את 5 בעוד ש-3 תפגוש את 6, ויש הבדלי דרגות מהותיים בין הקבוצות שיסיימו 6-8 לבין אלו שיסיימו 3-5 (אוקלהומה, ס״א, מינסוטה).

לסיים 3 זה ממש חשוב לדבוקה הנ״ל.

אגב, יוסטון עקפה את ג״ס אחרי ההפסד האחרון וכרגע מובילה את הליגה. אם ישמרו על כך זו תהיה הפתעה ענקית ואולי אפילו גורם שיוכל להכריע את הסדרה המסתמנת בינם ללוחמים בגמר הקונפרנס.
לצפיה ב-'אכן, זה בהנחה שאותן קבוצות יאכלסו את מקומות 3-5'
אכן, זה בהנחה שאותן קבוצות יאכלסו את מקומות 3-5
15/02/2018 | 17:34
3
47
כרגע אוקלהומה נמצאת חצי משחק ממקום 6 ומשחק אחד ממקום 8. אם הת'אנדרס יסיימו במקום 6 פתאום מקום 3 הופך לסיוט בסיבוב הראשון. אני חושב שגם מינסוטה וגם סאן אנטוניו יעדיפו לפגוש אחת את השנייה מאשר את הת'אנדרס.

יוסטון בעמדה טובה לשמור על המקום הראשון. יש להם הפסד אחד פחות מגולדן ויתרון בטייברייק, כלומר הווריורס צריכים לעקוף אותם ב-2 משחקים (מתוך 25 משחקים שנותרו העונה). ליוסטון אין את המגרש הכי ביתי בעולם אבל אם הסדרה מגיעה לגיים 7 אתה בודאי רוצה לשחק אותו בבית.
מצד שני בוא נראה קודם את יוסטון מגיעה לגמר המערב.
לצפיה ב-'אם יוסטון ראשונה אני מעדיף לסיים 4-5 על 3'
אם יוסטון ראשונה אני מעדיף לסיים 4-5 על 3
15/02/2018 | 20:29
2
65
ונצלש...אתם חייבים לראות את השלשה שדונובן מיצ'ל דפק היום דקה לסיום.
השחקן הזה יהיה מטורף, כל פעם אני מתלהב עוד יותר ממנו.
לצפיה ב-'גם אני מאוד אוהב אותו'
גם אני מאוד אוהב אותו
15/02/2018 | 23:24
1
64
טכני, אתלטי, חכם- נראה בדרך להפוך לשחקן התקפה טופ 10 בליגה.
לצפיה ב-'כרגע הוא קצת קובי בחוסר יעילות שלו'
כרגע הוא קצת קובי בחוסר יעילות שלו
17/02/2018 | 17:37
36
אבל בגדול מדובר על סוג של ווייד רק עם קליעה מ-3... השמיים הם הגבול אצלו
לצפיה ב-'משחקי הערב'
משחקי הערב
11/02/2018 | 18:44
48
364
20:00: שארלוט- טורונטו. 
22:30: אטלנטה- דטרויט.

22:30: בוסטון- קליבלנד: המשחק המרכזי. לברון התחדש בשורה ארוכה של שחקנים שיערכו את הופעת הבכורה שלהם במדי קליבלנד. זה גם מפגש של שתי הפייבוריטיות במזרח, ובגארדן יתלו את החולצה של פול פירס בסיום המשחק. אבל בראש...
המשך>>
20:00: שארלוט- טורונטו. 
22:30: אטלנטה- דטרויט.

22:30: בוסטון- קליבלנד: המשחק המרכזי. לברון התחדש בשורה ארוכה של שחקנים שיערכו את הופעת הבכורה שלהם במדי קליבלנד. זה גם מפגש של שתי הפייבוריטיות במזרח, ובגארדן יתלו את החולצה של פול פירס בסיום המשחק. אבל בראש ובראשונה זה קרב בין לברון לקיירי, השלישי שלהם העונה (1-1 במפגשים קודמים).

אינדיאנה- ניקס.
יוסטון- דאלאס.
מינסוטה- סקראמנטו.
אוקלהומה- ממפיס.

פורטלנד- יוטה: הבלייזרס פוגשים את הקבוצה החמה בליגה שמחזיקה ב-8 ניצחונות רצופים ועוד לא מרימה ידיים במרדף אחר הפלייאוף. יהיה מעניין.
לצפיה ב-'לברון היה גדול על אוקלהומה'
לברון היה גדול על אוקלהומה
14/02/2018 | 10:31
2
51
הוא היה נהדר ואצלנו ראו שווסטברוק רק חזר מפציעה ועוד לא היה בטופ שלו.
מעבר לזה, קליבלנד כמו שרשמתם באמת ניראת עם הרבה יותר אנרגיות והיו רגעים קטנים במשחק שנאנס, הוד וקלארקסון הוסיפו את הקצת שלהם וזה גמר אותנו.
אצלנו כמובן אפשר להמשיך לבכות על הגנת הפרימיטר שמתה לה יחד עם רוברסון.
ג'יי אר סמית' התחיל עם 6 מ6 לשלוש לדעתי.
לצפיה ב-'יוסטון קוטעת 13 ניצחונות בית רצופים של הוולבס'
יוסטון קוטעת 13 ניצחונות בית רצופים של הוולבס
14/02/2018 | 11:35
1
52
נגמר 18 הפרש אבל התוצאה משקרת. היה משחק צמוד ואפילו אומר ששיחקנו טוב יותר מהם רוב המשחק, אבל מבטים פנויים משלוש פשוט לא נפלו ושני הג'וקרים שלנו- וויגינס וג'מאל, שניהם לא פגעו וסיימו במשותף עם 7-27 מהשדה.
ג'ף טיג לעומתם במשחק שיא וטאונס היה הטוב ביותר על המגרש משתי הקבוצות.
השופטים עמדו במוקד מספר פעמים עם שריקות לא טובות, זה היה משחק קשה לשיפוט עם הרבה מגע בצבע.
8 דקות לסיום היה 4 הפרש ואז ראיין אנדרסון תפר 2 שלשות מהחנייה, הארדן התחיל לרקוד ולדפוק שלשות סטפ באק והמשחק נגמר בשלב הזה. יוסטון התפוצצה עם 22 שלשות ב-47% למרות שלא כל המבטים היו קלים.

מגיע ליוסטון קרדיט על 6 איבודים בלבד, אחת הדרכים לנצח אותם היא להשיג נקודות קלות במעבר וזה לא קרה.
הרוקטס מצליחים להישאר צמודים לגולדן בטבלה, יש להם אותו מספר הפסדים ויתרון בטייברייק. אם יוסטון תסיים ראשונה במערב זו תהיה אחת ההפתעות הגדולות העונה.
לצפיה ב-'יוסטון קבוצה נהדרת, בהחלט יכולים ללכת עד הסוף העונה'
יוסטון קבוצה נהדרת, בהחלט יכולים ללכת עד הסוף העונה
14/02/2018 | 17:04
12
לצפיה ב-'סיכום המהפך של קליבלנד'
סיכום המהפך של קליבלנד
08/02/2018 | 22:36
40
118
היל וקלארקסון במקום רוז ותומאס - שדרוג עצום אם תומאס לא חוזר לעצמו (וגם אם כן אז לפחות שדרוג עצום בהגנה).
היל (גרסת אינדיאנה/יוטה) הוא מושלם ליד לברון. לא צריך את הכדור ביד, קולע מעולה, אחראי מאוד בקבלת ההחלטות ושומר מצוין. השאלה היא האם הוא יחזור לגרסה ההיא או שימשיך את עונת הבלהות מסקרמנטו. שזה פחות סביר בעיניי בהתחשב בכך שהוא יוצא ממערכת רקובה. את קלארקסון לא מכיר יותר מידי אבל הוא פרודקטיבי יחסית לחוזה שמרוויח, וגם צעיר שזה ברכה ליום שאחרי לברון. עוד פרט חשוב: החוזה של היל לא מובטח בעונה האחרונה שלו, כך שקליבלנד תצא בזול למקרה שזה לא יילך.

רודני הוד במקום שאמפרט ודוויין ווייד - שדרוג עצום.
הוד הוא אחלה שחקן, אבל דונובן מיטצ'ל בעל תקרה יותר גבוהה וניצל עד תום את הפציעה של הוד כדי לפרוץ בענק. יוטה לא רצתה לשלם להוד כסף בקיץ הקרוב, קליבלנד תשמח לעשות את זה אם לברון לא יישאר.

לארי נאנס במקום צ׳אנינג - לא כל כך מכיר את נאנס אבל פריי גם ככה לא ברוטציה, ככה שזה גם כן שדרוג.

בשביל החיזוק הזה הם נתנו בחירה שתיפול באזור המקום ה25, ואת קראודר שנראה מזעזע העונה.

סיכום: שיחקו אותה. ההגנה תראה בהרבה יותר טוב. כאילו, בקילומטרים. השאלה הגדולה היא האם הם יספיקו להתחבר התקפית עד לפלייאוף. אם כן, הם חוזרים לעמדת הפייבוריטים לצאת מהמזרח.

אנקדוטה: לשלוח את ווייד למיאמי תמורת בחירת סיבוב שני זה כנראה מרמז על כך שהם יודעים בודאות שלברון עוזב, וזו הדרך שלהם להשתין לו בתוך הפה. שזה יפה לדעתי.
לצפיה ב-'אתה כבר מסכם '
אתה כבר מסכם
08/02/2018 | 22:51
1
85
את התקופה של המגיעים, ושוכח שהם יכולים להתברר כיותר פלופים מהעוזבים.

אייזאה רק חזר מפציעה, ובקושי שיחק בקאבס, לכן יכולת פחות טובה די מובנת. ככל שהזמן היה עובר אני חושב שהוא היה מתאקלם טוב. אייזאה הנוכחי טוב מהיל ומקלארקסון, אז קצת שיפור והוא עולם אחר מהם.

לצפיה ב-'לפי מה שכולם אומרים, הם עשו את הטריידים גם בשביל העתיד'
לפי מה שכולם אומרים, הם עשו את הטריידים גם בשביל העתיד
08/02/2018 | 23:41
66
צורת המשחק של איזאה לא מתאימה לקבוצת עם הרבה התקפה, כי הוא בול סטופר למרות שאתמול הוא לא היה כזה
יכול להיות שהוא הבין אתמול שצריך זרימה
לצפיה ב-'הבנתי שגם ג׳ו ג’ונסון בטרייד, הוא גם יכול לעזור פה ושם'
הבנתי שגם ג׳ו ג’ונסון בטרייד, הוא גם יכול לעזור פה ושם
08/02/2018 | 23:38
5
69
בקשר לוווייד , קודם כל הם דיברו עם וייד לפני שעשו את זה, ולפי מה שאמרו גם עם לברון, לפחות בכל מה
שקשור לוייד

המשחק הבא שלהם זה 30 ק״מ מהבית שלי

אטלנטה לדעתי בכוונה מפסידה למיזרחיות , אז צפוי להם קייק וווק
לצפיה ב-'יש עוד הרבה חלקים בטרייד, דיברתי על הצד של קליבלנד בלבד'
יש עוד הרבה חלקים בטרייד, דיברתי על הצד של קליבלנד בלבד
08/02/2018 | 23:47
4
18
לצפיה ב-'טעות שלי הבנתי מאי אס פי אן שהוא גם עבר לקלבלנד'
טעות שלי הבנתי מאי אס פי אן שהוא גם עבר לקלבלנד
08/02/2018 | 23:53
3
17
לצפיה ב-'ג'ו ג'ונסון עבר לסקרמנטו, לא לקליבלנד'
ג'ו ג'ונסון עבר לסקרמנטו, לא לקליבלנד
08/02/2018 | 23:56
2
53
הם כנראה יחתכו אותו אבל לא שמעתי על פרסום שקליבלנד היא המועמדת הראשית לקלוט אותו לאחר מכן.
לצפיה ב-'הקדמת אותי בעריכה והוצאת אותי מטומטם, יפה '
הקדמת אותי בעריכה והוצאת אותי מטומטם, יפה
08/02/2018 | 23:57
1
15
לצפיה ב-'יכול לערוך גם אתה חחח'
יכול לערוך גם אתה חחח
09/02/2018 | 00:01
12
לצפיה ב-'מיאמי לא רצתה לשלם לוויד 20 מליון אז ישלמו לו מינימום עכשיו?'
מיאמי לא רצתה לשלם לוויד 20 מליון אז ישלמו לו מינימום עכשיו?
08/02/2018 | 23:45
5
73
למי שלא הבין, אני באמת שואל
לצפיה ב-'ווייד הוא לא עוד שחקן שעבר במיאמי פעם, אתה יודע'
ווייד הוא לא עוד שחקן שעבר במיאמי פעם, אתה יודע
08/02/2018 | 23:49
2
78
פט ריילי אפילו הביע חרטה בזמנו, למרות שבדיעבד אין לי ספק שהוא טופח לעצמו על השכם על כך שלא שילם לו את האוברפיי, כיום זה היה הופך אותו לחוזה הכי גרוע בליגה.
לצפיה ב-'פט ריילי בסך הכל מרוצה עכשיו'
פט ריילי בסך הכל מרוצה עכשיו
08/02/2018 | 23:51
1
72
אני באמת חושב שהוא לא רצה לגמור עם וויד בטעם רע.
עכשיו הוא מחזיר אותו ועוד בשביל גרושים
לצפיה ב-'סנטימנטלית, אין ספק שזה מתבקש'
סנטימנטלית, אין ספק שזה מתבקש
08/02/2018 | 23:54
63
הוא סמל שם.

מקצועית - אני לא בטוח שזה רעיון טוב. מיאמי רצה יפה ובסך הכל עושה כבר עונה שנייה ברצף הרבה מעל הציפיות. לא יודע אם לווייד תהיה עליהם השפעה חיובית. זה לא כמו גארנט שחזר למינסוטה על תקן מנטור והיה מוכן למינימום של דקות. אם ווייד יתייבש על הספסל הוא עלול לראות בזה השפלה ולהעכיר את האווירה, ואם הוא יקבל דקות משמעותיות זה עלול לפגוע בהם, בטח לאור הפריחה של אלינגטון וריצ'ארדסון.
לצפיה ב-'שמע וייד מקבל העונה הרבה כסף, שיקגו עדיין משלמת 15.5 מיל'
שמע וייד מקבל העונה הרבה כסף, שיקגו עדיין משלמת 15.5 מיל
08/02/2018 | 23:50
1
65
אז אל תדאג לו, יהיה מעניין לראות אותו במיאמי השחקן הכי אהוב במיאמי מאז ומעולם
לצפיה ב-'זהו, זה מה שהיה חסר להבנה שלי ה15.5 מליון האלו.'
זהו, זה מה שהיה חסר להבנה שלי ה15.5 מליון האלו.
08/02/2018 | 23:52
19
לצפיה ב-'דרך אגב קטע קצת מעניין, ג׳אמיר נלסון גם הגיע לדיטרויט'
דרך אגב קטע קצת מעניין, ג׳אמיר נלסון גם הגיע לדיטרויט
08/02/2018 | 23:46
2
72
בתור רכז מחליף הוא לא רע
ומי שזוכר יש לו היסטוריה משותפת עם סטאן וואן גאנדי, נלסון היה הרכז שלו באורלנדו שהם הגיעו לגמר הnba
לצפיה ב-'נלסון היה פצוע בפלייאוף של אותה עונה. אלסטון פתח'
נלסון היה פצוע בפלייאוף של אותה עונה. אלסטון פתח
11/02/2018 | 08:14
1
32
נלסון חזר בגמר וההגנה שלו עלתה להם באחד המשחקים כשהשאיר פעמיים את פישר פנוי לשלשה. זה שסטן ואן גאנדי החזיר אותו על חשבון אלסטון היה לדעתי טעות רצינית ונדמה לי שחשבתי ככה גם בזמנו וזאת לא רק חוכמה בדיעבד, אבל 9 שנים עברו ואני כבר לא כל כך בטוח, לך תזכור...
לצפיה ב-'סקיפ טו מיי לו!!!!'
סקיפ טו מיי לו!!!!
12/02/2018 | 15:41
30
היה אחלה שחקן. חשבתי בזמנו שזו טעות להחזיר את ג׳אמיר הקבב. לדעתי הוא חזר בגמר המערב כבר, וכן בגמר היה לו את הפאשלות עם השלשות של פישר, זכור היטב.

בכל מקרה אורלנדו ההיא לא היתה לוקחת אליפות. הם התחממו ממש בפלייאוף ושיחקו מצויין כשהדיחו את לברון וקליבלנד, אבל זה לא היה כמו דאלאס - קבוצה טובה שהתחבר לה בול בזמן - זה היה הבלחה חד פעמית וסדרות שהיה להם מאצ׳אפ טוב.

הלייקרס ניצחו די בקלות ובצדק.
לצפיה ב-'מעניין אותי דירק רוז ביוטה '
מעניין אותי דירק רוז ביוטה
09/02/2018 | 00:00
2
70
אני יודע שהסיכוי שלהם להגיע לפלייאוף נמוכים, אבל שחקנים תמיד נראים שם טוב

ככל הנראה הוא יבקש ביי אאוט , לדעתי זה יהיה טיפשי מצדו
כי הוד עזב, והם כן יכולים להשתמש בו
לצפיה ב-'לדעתי זו תהיה הפתעה גדולה אם הוא ימשיך בNBA עונה הבאה'
לדעתי זו תהיה הפתעה גדולה אם הוא ימשיך בNBA עונה הבאה
09/02/2018 | 00:51
12
לצפיה ב-'דרק רוז ישוחרר מיוטה לפי כל הפרסומים'
דרק רוז ישוחרר מיוטה לפי כל הפרסומים
09/02/2018 | 03:24
12
לצפיה ב-'בסך הכל על הנייר קליבלנד מתחזקת'
בסך הכל על הנייר קליבלנד מתחזקת
09/02/2018 | 00:44
79
קיבלו שחקנים צעירים יותר,אתלטים יותר וגם שקולעים יותר טוב משלוש(העונה).
אבל נראה איך הם יתגבשו , לא נשאר עוד הרבה זמן עד הפלייאוף.
לדעתי קליבלנד בונה את עצמה ליום שאחרי לברון בצורה יפה, גם הצליחו לשמור על הבחירה של ברוקלין על הדרך עם כל הטריידים האלו.
לצפיה ב-'כמה מילים'
כמה מילים
09/02/2018 | 03:23
12
76
כתבתי על זה הרבה בפייסבוק בדיונים שונים, אשתדל לרשום כאן בראשי פרקים.

אייזיה תומאס לא שומר וצריך את הכדור ביד בשביל להיות אפקטיבי. כמו לברון של העונה הסדירה, בקיצר. אי אפשר לתפקד עם שניים כאלה. תומאס לא חזר מספיק טוב מהפציעה, הקאבס עושים בשכל לקבל עליו משהו עכשיו כי בסוף השנה הוא היה עוזב בחינם.
יש שמועות שיחד עם קראודר הוא יצר מחנאות בלוקר רום של הקאבס, ולכן אני חושב שהם שמחו להיפטר משניהם.

ווייד הוא חבר של לברון, אבל מתברר שמאוד לא אהבו אותו בלוקר רום. היה טינה בינו ובין סמית' על דקות משחק, מה שהתחזק כל עוד סמית' המשיך לאכזב. יתרה מכך, כדי להחתים את ווייד, הקאבס חתכו את ריצ'רד ג'פרסון קשישא, שנחשב למנהיג חיובי ודמות אהודה בחדר ההלבשה שלהם, מה שיצר טינה לווייד. הקאבס דיברו על הצערה, אבל אני חושב שגם עם קלארקסון והוד עדיין היה מקום לווייד, פשוט כנראה היתה שם סיטואציה לא טובה לשני הצדדים.

רוז, שאמפרט ופריי שעזבו היו בעיקר בשביל שיסתדרו המשכורות. פריי היחידי מהם שהיה פרודקטיבי בתכלס, אבל כנראה שלא היה מנוס מלהוסיף אותו לעסקה. אגב, הוא מאוד התמרמר שחתכו את ג'פרסון, שניהם היו הזקנים של הקבוצה והריצו פודקאסט מוצלח ביחד. יכול להיות שגם זה היה קשור.

מבחינה מקצועית אין לי הרבה מה להוסיף על מה שליאור כתב, אני חושב שנאנס ייתן לקליבלנד מה שתומפסון נתן לה לפני שנתיים בפלייאוף, היום הוא עדיף על תומפסון בהרבה פרמטרים לדעתי. כשלאב יחזור אני צופה ששניהם יפתחו בעמדות 4-5. אישית אני חושב שלקאבס חסר עכשיו רכז מחליף, קלדרון לא טוב, אבל שמועות אומרות שהניקס יחתכו את ג'ארט ג'ק בשביל מודיאיי, והוא דווקא יכול להיכנס טוב כאן אם עדיין אפשר להחתים שחקנים. בכל אופן, בקבוצות של לברון זה אף פעם לא היה אישיו, כי אפשר להסתדר בלי רכז מחליף כשלברון על המגרש.
לצפיה ב-'למה רכז מחליף זה בעיה? קלארקסון לא מוביל כדור מספיק טוב?'
למה רכז מחליף זה בעיה? קלארקסון לא מוביל כדור מספיק טוב?
09/02/2018 | 03:33
11
68
היל (קלארקסון)
הוד (סמית׳/קורבר)
לברון (אוסמן)
לאב (נאנס)
תומפסון (חור)

סנטר מחליף זו לדעתי נקודת התורפה שלהם. אם הייתי הולך אול אין על העונה הקרובה או לחלופין לברון היה נשאר בסבירות גבוהה הייתי דוחף לקליפרס את ג׳ייאר, מוסיף להם את הבחירה של ברוקלין שהם רוצים בתמורה לדיאנדרה. אבל אני מניח שהם יצליחו להביא מישהו שיקבל בייאאוט ולסגור ככה את הסגל.
לצפיה ב-'קלארקסון טיפש, הוא בטח לא מוביל כדור טוב'
קלארקסון טיפש, הוא בטח לא מוביל כדור טוב
11/02/2018 | 13:55
10
50
ונאנס או תומפסון - מי מהם שיעלה מהספסל - יהיה הסנטר המחליף, כשבעמדה מספר 4 ישחק ג׳ף גרין.

הקליפרס לא רוצים לשחרר את די ג׳יי. היו להם הצעות טובות כבר עבורו....
לצפיה ב-'האמת ששכחתי מג'ף גרין'
האמת ששכחתי מג'ף גרין
11/02/2018 | 15:37
44
אבל אני מאמין שהוא יבוא במקום עוסמן ברוטציה ולא בנוסף אליו.

טיי לו שינה את החמישייה שלו ומאז ה26.1 תומפסון שוב פותח ב5. אני לא חושב שהוא יחזור אחורה בעקבות הטרייד.

מה הסייז של לארי נאנס? לא חשבתי על האופציה שיעלה ב5, אם הוא מסוגל לזה אז זה פיתרון טוב, כשגרין ולברון מתחלקים בדקות בעמדה 4 בזמן שלאב לא על הפרקט.
לצפיה ב-'הקליפרס היו נותנים את דיאנדרה על הבחירה של ברוקלין'
הקליפרס היו נותנים את דיאנדרה על הבחירה של ברוקלין
11/02/2018 | 18:43
8
39
אבל לא על הבחירה של קליבלנד. קליבלנד ההפך, כלומר היו מוכנים לתת את הבחירה שלהם אבל לא את זאת של ברוקלין. הם חיפשו קבוצה שלישית שתעזור להם להשלים את הטרייד אבל לא מצאו ולכן קליבלנד פנתה לדרכים אחרות.
לצפיה ב-'האמת אף פעם לא הבנתי את השמירה האובססיבית'
האמת אף פעם לא הבנתי את השמירה האובססיבית
11/02/2018 | 19:22
7
55
על בחירות דראפט 'טובות', אני תמיד מעדיף ציפור אחת ביד על שתיים על העץ.
אולי יצא משהו מהדראפט הזה אולי לא.
לצפיה ב-'דיאנדרה לא ציפור ביד, הוא נשר באוויר'
דיאנדרה לא ציפור ביד, הוא נשר באוויר
11/02/2018 | 21:52
5
54
דיאנדרה יכול לצא מהחוזה שלו בשנה הבאה, ואז יצטרכו לשלם לו הרבה יותר והרבה מאוד שנים, סדר גודל של 25+ בעונה הראשונה.
אם לברון יעזוב, קליבלנד יתקעו בלי עתיד ועם חוזים מנופחים שלא באמת יהיה להם קונה.
הבחירה של ברוקלין, שסביר מאו להניח שתיהיה טופ 8, ועם קצת מזל טופ 5, תביא שחקן על חוזה רוקי שיהיה קשור למועדון ל 8 שנים לפחות. מתוכם 4 בחוזה זול מאוד.
לצפיה ב-'ממש לא בטוח שדיאנדרה יקבל חוזה כזה בקיץ'
ממש לא בטוח שדיאנדרה יקבל חוזה כזה בקיץ
11/02/2018 | 22:14
4
49
בטור המודגש בתמונה שצירפתי רואים את 17 הקבוצות עם הכי פחות התחייבויות חוזיות לקראת 2018/19 (לא היה מקום על המסך ליותר מזה, אבל אלה הקבוצות הרלוונטיות). התקרה הצפויה לעונה הבאה היא 101M. אפשר לומר שרק מאינדיאנה ומטה אפשר למצוא קבוצות שיכולות להציע לדיאנדרה 25M לעונה (את יוסטון אפשר למחוק לגמרי מהרשימה כי הם צריכים להאריך לכריס פול). מה שאפשר לראות כאן זה אך ורק נמושות, קבוצות שנמצאות לקראת סיומו של תהליך בנייה (אינדיאנה, פילדלפיה) והלייקרס (שרוצים להביא שני שחקני מקסימום בשני הFA הקרובים, תהיה בטוח שדיאנדרה הוא לא אחד מהם). לאף אחת מהקבוצות האלה אין אינטרס להחתים סנטר שיהיה בן 30 בעונה הבאה על חוזה מנופח וארוך טווח.

אני מהמר שהוא או יאריך עם הקליפרס על חוזה מוזל (על בסיס תעשה לנו הנחה ואנחנו נתחייב אליך לטווח ארוך) או ימשיך עם החוזה המקורי (כלומר לא ינצל אופציית יציאה) וינסה את מזלו בFA הבא, שבו ליותר קבוצות אמור להיות מרחב תמרון גדול יותר.
לצפיה ב-'בטח לא בטוח.'
בטח לא בטוח.
12/02/2018 | 21:51
3
26
אבל תבוא קבוצה כלשהי ותעשה S&T עם הקליפרס.
הקליפרס לא ירצו לוותר עליו בחינם ואחרי ההחתמה של לו וויליאמס העובדה שלא פירקו את החבילה העונה אז לא יצליחו לקבל בחירת דראפט גבוהה לא ירצו לפרק אותה בעונה הבאה.

דיאנדרה הוא אחד הסנטרים היחידים בליגה שמשלב גודל, אתלטיות הבנת משחק ויכולת סיום מתחת לסלים ברמה טובה.
הוא שחקן של 25M בתקרה החדשה.
שחקן שלישי מצויין לכל קבוצה.
לצפיה ב-'השאלה היא למה אתה מניח שדיאנדרה לא רוצה להישאר בקליפרס'
השאלה היא למה אתה מניח שדיאנדרה לא רוצה להישאר בקליפרס
12/02/2018 | 23:34
2
27
או שהקליפרס לא רוצים שהוא יישאר אצלם. אתה כאילו החלטת שהוא עוזב ולא משנה מה.
לצפיה ב-'תמורת כ-25M...'
תמורת כ-25M...
12/02/2018 | 23:40
1
11
לצפיה ב-'25 זה לא מספר תיפולוגי או משהו'
25 זה לא מספר תיפולוגי או משהו
13/02/2018 | 01:45
38
גודל החוזה שיקבל יהיה כגודל הביקוש אליו. אני הסברתי למה לדעתי הביקוש אליו לא יהיה גדול כל כך. S&T זה לא משהו שכל כך קל לבצע, לא סתם זה קורה אחת לשנתיים בערך. צריך לזה הסכמה של 3 צדדים במקום 2.

ובכלל, אני לא חושב שדיאנדרה שווה חוזה כזה, עם כל הכבוד להגנה שלו. אני חושב גם שקבוצות לומדות לאט לאט מה הערך של מקום מתחת לתקרה. תשאל את מייקל ג'ורדן שבעונה הבאה יהיה תקוע עם הפיירול השישי בגובהו בליגה למרות קבוצה מסריחה ביותר.
לצפיה ב-'המצרך הכי מבוקש בליגה הוא פרנצ'ייז פלייר'
המצרך הכי מבוקש בליגה הוא פרנצ'ייז פלייר
12/02/2018 | 00:18
50
אבל כזה מהטופ 10-15 שחקנים בליגה שמסוגל להוביל קבוצה תחרותית.
עבור רוב הקבוצות בליגה, האפשרות היחידה שלהן להשיג שחקן בסדר גודל כזה הוא דרך הדראפט. הם כמעט אף פעם לא זמינים בטריידים, ורוב הקבוצות לא מסוגלות בחיים למשוך אותם דרך פרי אייג'נסי.
לכן בחירות דראפט גבוהות הן כל-כך חשובות. הדרך היחידה עבור רוב הקבוצות להשיג יהלום אמיתי.
לצפיה ב-'הממים....'
הממים....
09/02/2018 | 03:57
83
רק בשביל הממים אני שמח שיש אקשן בNBA

לצפיה ב-'מסכים. קליבלנד עשתה re-shuffling מבלי לאבד את הבחירה של הנטס'
מסכים. קליבלנד עשתה re-shuffling מבלי לאבד את הבחירה של הנטס
09/02/2018 | 14:17
76
אהבתי במיוחד את הטרייד על רודני הוד שיכול להוות חתיכה מעניינת ביום שאחרי לברון.

נותרו הרבה סימני שאלה סביב הקאבס אבל בהתחשב בנסיבות הם השיגו הרבה חתיכות מעניינות בתמורה לשחקנים מאכזבים.
לא אהבתי בהתחלה את הטרייד על קלארקסון אבל עושה רושם שהוא יעלה מהספסל, הוא הוכיח את הפרודוקטיביות שלו בנישה הזאת.
היל רכז פותח שמתאים לצד לברון. הוד וג'ייאר יאבקו על מקום בחמישייה כאשר סיכוי טוב שהוד יזלוג גם לעמדה 3 ולברון ל-4.
לארי נאנס אחלה גבוה מחליף... עבודה יפה של הנהלת הקאבס.
לצפיה ב-'אני עף על מה שקליבלנד עשו'
אני עף על מה שקליבלנד עשו
10/02/2018 | 09:30
81
מצד אחד הם התחזקו כבר העונה (לא מספיק בשביל לנצח את גולדן), מצד שני הם גם בנו את עצמם קדימה במחשבה או ידיעה שלברון מתכוון לעזוב בקיץ.
ניהול אדיר וקבלת החלטות נהדרת של הנהלת הקאבס.

לצפיה ב-'בנדון רייט וג'ו ג'ו בדרך ליוסטון '
בנדון רייט וג'ו ג'ו בדרך ליוסטון
10/02/2018 | 22:37
1
59
רייט שוחרר אתמול ממפיס, ג'ו ג'ונסון בדרך להיחתך מהקיגס שאליה הוא עבר ביום חמישי.
שנייהם צפויים לחתום ברוקטס ולעבות את הספסל שלהם.

אחלה החתמות לקבוצה שכרגע נראית כמו היחידה שבאמת יכולה לקרוא תיגר על גולדן.
לצפיה ב-'אוהב מאוד את ההחתמה של ג'ו ג'ונסון'
אוהב מאוד את ההחתמה של ג'ו ג'ונסון
10/02/2018 | 22:59
73
החיסרון שלהם עד העונה שהם היו צפויים מדי- high P&R של הארדן וקאפלה, 3 קלעים מסביב, או שזורקים משלוש או שנכנסים עד הסל. היה חסר להם גיוון התקפי במידה מסוימת.
כריס פול מקנה להם מימד נוסף של פליימייקינג ושל משחק מיד ריינג' משובח. כנראה שזה סגר את הפינה של גיוון התקפי, אבל רק ליתר ביטחון ג'ו ג'ונסון הוא עוד שחקן שמסוגל לקבל כדור כששום דבר לא הולך ולתת סל ב-40%. ספק כמה דקות הוא יראה בסדרה מול הווריורס שכל צד יפציץ 120 נקודות, אבל הוא יכול להיות שימושי בקרב חפירות מול הספרס למשל.
לצפיה ב-'חייב מילה על אייזיאה'
חייב מילה על אייזיאה
10/02/2018 | 23:46
83
הבנאדם היה בתמונת הMVP שנה שעברה והיה אחד השחקנים החמים בליגה.

ואז תוך בקושי חצי שנה:
אחותו נהרגה, הוא עבר פציעה והושבת להרבה זמן, הועבר בטרייד שנחשב גרוע בעיקר בגלל שלא מאמינים בו- לקבוצה שלא רצתה אותו והושפל על ידי לברון והאוהדים, ואז הועבר בטרייד אפילו יותר מביך לקבוצת טנקינג ועכשיו התבשר לו שהוא יעלה מהספסל, כדי שלונזו פאקינג בול יעלה במקומו בחמישייה.

המסלול שלו בחצי שנה האחרונה הוא בערך כמו של מניית טבע בשנים האחרונות. התרסקות טוטאלית.
אישית אני מרגיש שהוא לא יצליח להתאושש מהסיטואציות שנקלע אליהן, וזה כנראה מוכיח שבוסטון פשוט הייתה מושלמת בשבילו והוציאה ממנו יותר מהשווי האמיתי שלו. אבל זה די מבאס לראות את זה.
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
10/02/2018 | 23:43
15
43
ברוקלין- ניו אורלינס: עוד לא הספקנו למצמץ מאז הפציעה של קאזינס וכבר הפליקנס נפלו למקום התשיעי במערב. איזו טרגדיה.

אורלנדו- מילווקי.
פילדלפיה- קליפרס.
שיקאגו- וושינגטון.

דאלאס- לייקרס: הופעת בכורה של אייזיאה תומאס בלייקרס.

גולדן- ספרס: המשחק המרכזי. הווריורס הפסידו לאחרונה לאוקלהומה ויוסטון, הם בטח לא ירצו לעשות פאדיחות מול עוד קונטנדרית במערב, בהנחה שהספרס היא כזו השנה.

פיניקס- דנבר.
לצפיה ב-'הטרגדיה האמיתית זה מה שנהיה מהקריירה של אייזאה '
הטרגדיה האמיתית זה מה שנהיה מהקריירה של אייזאה
10/02/2018 | 23:45
1
59
מ top 5 mvp candidate עונה שעברה למחליף של לונזו בול עכשיו..
לצפיה ב-'דאמ דקה לפני. נייס '
דאמ דקה לפני. נייס
10/02/2018 | 23:47
15
לצפיה ב-'הייתי בגולדן ס״א. מעט מאכזב אבל נהנתי ממש '
הייתי בגולדן ס״א. מעט מאכזב אבל נהנתי ממש
11/02/2018 | 08:06
6
61
כמו שאפשר לראות בתמונה המצורפת, המיקום היה בערך הכי גרוע במגרש אבל זה מה שקורה כשקונים כרטיסים שבוע לפני למשחק נגד סאן אנטוניו ועוד ביום שבת. בכל מקרה אפשר מידי פעם להתקדם ולעמוד בכל מיני מיקומים קרובים יותר.

האווירה לא הייתה דומה בכלל לאירועי ספורט בארץ. הרגיש מאוד מנומנם וגם לא היה משחק מעניין במיוחד. גם הקהל וגם השחקנים לא נראו יותר מידי מעורבים ויכול להיות שהמיקום גם קצת מנע ממני להיכנס למשחק. אבל יצא לי לראות בלייב את קארי, דוראנט, קליי, גרין, מאנו, אלדרידג׳, פופוביץ׳, איגי, פאו וכל השאר ככה שהיה בכל זאת ממש חווייה מגניבה וגם די מרגשת.

שילמתי 95 דולר לכרטיס שזה לא מעט אבל הייתי ממליץ לאנשים לשלם יותר בשביל מקום טוב יותר אם כבר הולכים וגם לבדוק את מספר השורה בתוך הסקשן, כי יש גם הבדלים משמעותיים בתחום הזה. מתלבט אם לנסות להשיג כרטיסים גם למשחק נגד פיניקס ביום שני, אבל מניח שאוותר...
לצפיה ב-'וואלה? לדעתי היה דוקא משחק טוב'
וואלה? לדעתי היה דוקא משחק טוב
11/02/2018 | 12:12
1
51
הספרס לא פגעו מבחוץ מה שמנע מהמשחק להיות צמוד עד הסוף. אבל היה כדורסל ברמה גבוהה.
אלדריג' היה פנטסטי במחצית הראשונה, מאנו איכשהו גם בגיל 40 היוצר הכי מסוכן של הספרס אוף דה דריבל. קייל אנדרסון הפך משחקן שלא טוב בשום דבר לשחקן שדי טוב בהרבה דברים.
הגנה חונקת של הווריורס ברבעים 2-3, ומסירות פנטסטיות של קרי וגרין שחתכו את הגנת הספרס ברבע השלישי, הכריעו את המשחק.
סוד ההצלחה של הספרס מול הווריורס שהם שומרים היטב על קשת השלוש ויש גם לשחקני הפרימטר שלהם מספיק סייז כדי להפריע לקרי, קליי וגרין לסיים בצבע. הפעם הווריורס הצליחו להעביר את האקסטרה פאס וסיימו עם 35 אסיסטים ו-50 נקודות בצבע.
לצפיה ב-' עכשיו סיימתי לראות חשבתי אותו דבר'
עכשיו סיימתי לראות חשבתי אותו דבר
11/02/2018 | 16:42
31
מאכזב אותי שהספרס לא מרוכזים ככה כל משחק, היו יכולים להיות להם כמה ניצחונות קלים אם הם היו מראים את אותה מידה של מחויבות במשחקים נגד קבוצות ברמה שלהם ופחות. במיוחד הקטע של הנעת הכדור שהייתה ממש טובה עד שג"ס התחילו ללחוץ,  חבל שהם לא עושים את זה יותר כי לא לכול הקבוצות יש את היכולות ללחוץ ככה.
לצפיה ב-'95$ למיקום כזה? '
95$ למיקום כזה?
11/02/2018 | 22:32
1
9
לצפיה ב-'יפ וזה עוד אחרי הנחה. מדפיסים שמה כסף במפרץ.'
יפ וזה עוד אחרי הנחה. מדפיסים שמה כסף במפרץ.
14/02/2018 | 07:34
9
המחירים באצטדיון בכלל פסיכים. טישירט רגילה של גולדן סטייט עולה 35 דולר. כובע 45 דולר. ובשביל גופיית משחק 110 דולר. ואנשים קונים כאילו אין מחר. החנויות מפוצצות. כמות הכסף שרצה שם באזור עם כל החברות הייטק היא פשוט לא סבירה.
לצפיה ב-' כיבדת אותם בנוכחותך, ככה אני רואה את זה. '
כיבדת אותם בנוכחותך, ככה אני רואה את זה.
12/02/2018 | 17:55
1
8
לצפיה ב-''
14/02/2018 | 07:35
2
לצפיה ב-'לא מבין מדוע אורלנדו ויתרו על אלפריד פייטון'
לא מבין מדוע אורלנדו ויתרו על אלפריד פייטון
11/02/2018 | 08:19
5
50
הטרייד עבר לי מתחת לרדאר, אבל לת אותו בשביל בחירת סיבוב שני ?
לצפיה ב-'מה הוא עשה ב4 השנים האלה שהצדיק יותר מזה?'
מה הוא עשה ב4 השנים האלה שהצדיק יותר מזה?
11/02/2018 | 10:50
14
לצפיה ב-'הם רוצים טנקינג, הוא תחרותי, הם לא בונים עליו בכל מקרה'
הם רוצים טנקינג, הוא תחרותי, הם לא בונים עליו בכל מקרה
11/02/2018 | 13:52
3
45
אלה הן הסיבות פחות או יותר.

מה שמצחיק, זה שהם בנו עליו הרים וגבעות, ואפילו נפטרו מאולדיפו כדי לתת לו יותר מקום להתבטא. המממ.
לצפיה ב-'באמת בדיחה כל העסק הזה'
באמת בדיחה כל העסק הזה
11/02/2018 | 14:38
2
47
ברור שהוא לא איזה כוכב על אבל לתת אותו בשביל בחירת סיבוב שני זה כמו לתת אותו בחינם.
לא ברור כל הקטע הזה.

לצפיה ב-'הוא מסיים חוזה, אם הם לא מתכוונים להאריך לו'
הוא מסיים חוזה, אם הם לא מתכוונים להאריך לו
11/02/2018 | 14:43
1
54
בעיני זה ממש בסדר לקבל בחירת סיבוב שני עבור שחקן בסדר גודל כזה. הוא קיבל הרבה הזדמנויות ולא ממש פרץ, יש עשרות רכזים בליגה יותר טובים ממנו או כאלה עם פוטנציאל שלא קיבלו אותה הזדמנות.
לצפיה ב-'עדיין לא מצדיק לתת אותו בשביל כלום'
עדיין לא מצדיק לתת אותו בשביל כלום
12/02/2018 | 16:39
8
לצפיה ב-'היום הולך להיות מעניין, 3 משחקים שלא בהכרח אומרים על הרמה '
היום הולך להיות מעניין, 3 משחקים שלא בהכרח אומרים על הרמה
09/02/2018 | 23:42
9
54
תיבידו , ג’ימי באטלר , גיבסון נוסעים היום לשיקגו

גריפין נגד הקליפרס

קליבלנד עם הצוות החדש משחק ראשון שלהם , רציתי לומר נגד אטלנטה אבל זה פחות מעניין
לצפיה ב-'קרל אנתוני טאונס נוסע היום לשיקגו'
קרל אנתוני טאונס נוסע היום לשיקגו
10/02/2018 | 01:45
50
וגם אינדיאנה-בוסטון נראה כמו אחלה משחק
לצפיה ב-'באטלר 38, לאבין 35 - הבולס מנצחים 114:113'
באטלר 38, לאבין 35 - הבולס מנצחים 114:113
10/02/2018 | 09:11
2
41
לאבין קולע 10 נק' בשתי הדקות האחרונות של המשחק ומתגלה כווינר לא קטן עם שלשה אדירה 40 שניות לסיום ו-18 שניות לסוף הוא עולה לשלשה נוספת אבל באטלר מבצע עליו עבירה ושולח אותו לעונשין לשלוש זריקות שקובעות את תוצאת המשחק.
למינסוטה היו עוד 18 שניות לקלוע אבל משום מה הדבר הכי טוב שהם הוציאו מזה היה זריקה לשלוש של טאונס.

לא פעם ראשונה העונה שהבולס מגלים המון אופי בסגירת משחקים ומנצחים משחקים צמודים.
אחלה עתיד יש שם.
לצפיה ב-'פעם ראשונה שבאטלר מוסר למישהו בקלאץ' ואתה עוד בא בטענות?'
פעם ראשונה שבאטלר מוסר למישהו בקלאץ' ואתה עוד בא בטענות?
10/02/2018 | 17:24
37
היה יופי של מבט.
מתחילת 2018 שיחקנו 7 פעמים בחוץ אצל קבוצות מזרח. המאזן 0-7 כאשר כל ההפסדים: 1 הפרש, 2 הפרש, 5 הפרש, 5 הפרש, 6 הפרש, 7 הפרש, 1 הפרש.
זה מה שקורה כאשר מסירה פרודקטיבית בפוזשנים המכריעים היא אירוע יוצא דופן.
לצפיה ב-' משחק נהדר'
משחק נהדר
10/02/2018 | 20:20
4
לצפיה ב-'עוד תוצאות מעניינות הלילה'
עוד תוצאות מעניינות הלילה
10/02/2018 | 09:28
1
58
הפסד ראשון לפיסטונס בעידן גריפין והוא מגיע דווקא מול הקליפרס.
לו וויליאמס מדהים העונה ומסיים עוד משחק מטורף מהספסל עם 26 נק' ו6 אס'

קליבלנד המחודשת מגיעה לאטלנה אבל עדיין ללא השחקנים החדשים וזה השאיר את הבמה לוותיקים.
לברון עם משחק פסיכי של 22 נק' 19 (!!!) אס' ו-111 ריב'.
קורבר תופר 30 נק' וג'ף גרין נותן 24, קדי אוסמן, שחקן של 2.5 נק' למשחק העונה מקבל הרבה דקות אצל הקאבס ומחזיר עם 16 נק' 6 ריב' ו-5 אס'.

וויד חוזר למיאמי (הדבר הראוי לעשות לשני הצדדים) עולה מהספסל ומסיים עם 3 נק' בלבד אבל ההיט מנצחים לאחר חמישה הפסדים רצופים.
ככה נראתה החזרה שלו למיאמי...

דמיאן לילארד מפציץ 50 על הראש של סקרמנטו והבית אבות שהם פתחו שם.

יוטה עם ניצחון 8 ברציפות הפעם מול ההורנטס.
דרק רוז אגב, כנראה ישוחרר ונראה שזה סוף הדרך של הקריירה שלו ב-NBA.

ועם כל התצוגות שהיו הלילה הכוכב האמתי קצת פחות צפוי וקוראים לו קליט קאפלה שמסיים את משחק חייו עם 23 נק' ו-25 ריב' בניצחון של יוסטון על דנבר.

לצפיה ב-'תימצות מעולה, תמשיך'
תימצות מעולה, תמשיך
10/02/2018 | 13:52
7
לצפיה ב-'ושום מילה על מה שהלך בTD גארדן?'
ושום מילה על מה שהלך בTD גארדן?
10/02/2018 | 14:39
1
65
אינדיאנה עם מחצית ראשונה פסיכית (או יותר נכון בוסטון נפלה מהרגליים אחרי ההארכה בוושינגטון יום קודם) עולה ליתרון 26 נקודות לקראת סוף המחצית (שנגמרה ביתרון 21). בוסטון נראים כמו שלא ראיתי אותם העונה, מעיפים שלשות הזויות ומאבדים כדור אחרי כדור שהובילו לנקודות קלות במתפרצות שזה הלחם והחמאה שלנו. הקהל הגיב בשריקות בוז לקראת סוף המחצית.

כמובן שנגד בוסטון אתה אף פעם לא יכול להרגיש בטוח ורבע שלישי של 34-17 לסלטיקס פתח מחדש את כל העסק, ברבע הרביעי הם גם עלו ליתרון ראשון במשחק. ואז ויקטור אולדיפו נכנס לMVP מוד וכמה מהלכים מטורפים שלו קבעו ניצחון 97-91.

קיירי והורפורד היו חלשים מאוד (אם אני לא טועה 3 נקודות משותפות במחצית הראשונה), רוזייר שיחק מתחת לרמה הרגילה שלו. ההתקפה של אינדיאנה בלי קוליסון היא בעצם ויקטור אולדיפו, ככל שהמשחק התקדם זה היה ברור שרק הוא יכול לנצח את המשחק, בטח בערב שבו סאבוניס מחטיא לייאפ אחרי לייאפ (וכרגיל משמש כשק החבטות של השופטים) ובוגדנוביץ' לא פוגע מבחוץ.

משחק מראה של המשחק הקודם בעצם, אז אינדיאנה הגיעה אחרי בק2בק במשחק צמוד מול טורונטו, בוסטון נתנה מחצית ראשונה לפנתאון, אינדיאנה חזרה וכבר הריחה ניצחון ואז בוסטון בראשות קיירי קלעה 10 נקודות בחצי הדקה האחרונה לW. מצחיק איך שהגלגל מסתובב לפעמים. בכלל, כל משחק בין שתי הקבוצות האלה השנה התעלה לרמה גבוהה מאוד.

מה שלא מתעלה אף פעם לרמה גבוהה הוא השיפוט בNBA - הכי גרוע על הפלנטה. זה בלתי נסבל כבר.
לצפיה ב-'ראיתי את הרבע האחרון, אולדיפו היה מדהים'
ראיתי את הרבע האחרון, אולדיפו היה מדהים
10/02/2018 | 17:25
7
לצפיה ב-'בוסטון - אינדיאנה: אינדיאנה שמטה יתרון 26 הפרש! '
בוסטון - אינדיאנה: אינדיאנה שמטה יתרון 26 הפרש!
10/02/2018 | 16:47
31
שודר בערוץ ספורט 5 LIVE .

משחק שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הובלנו, אבל מחצית שניה התקפית יוצאת דופן של הסלטיקס ניצחה להם את המשחק. במשחק השני, אינדיאנה חזרה מפיגור 19, אבל טעות פטאלית של בוגדנוביץ' בשניות הסיום סידרה לסלטיקס ניצחון;

ברבע הראשון, שליטה מוחלטת של אינדיאנה. שתי שלשות של מיילס טרנר [סה"כ 8 נק'], תפוקה גם מתד יאנג, וויקטור אולדיפו שהוביל [11 נק']. הגנה חזקה ומהירה, רוטציות טובות, כאשר כל הנזק של בוסטון היה במספר חדירות שמשכו את המגן והשאירו את ביינס לבד מתחת לסל. לקראת סיום הרבע, תמונה משקפת של הבדלי הכוחות היתה כאשר אינדיאנה ב-65% מהשדה ובוסטון ב-25% בלבד. 16-30 אינדיאנה.

ברבע השני, השליטה שלנו רק גברה. הגנה טובה בפיק אנד רול ייצרה 5 איבודים של בוסטון שנגמרו ב-8 נק' קלות במתפרצות. ברוב המתפרצות עם 2 ו-3 שחקנים לבד עד הסל. גם כאשר באחד המקרים היתרון המספרי לא הסתיים בסל, אלא בהחטאה של אולדיפו מהפינה מבחוץ, הריב' התקפה היה שלנו לנקודות קלות. כ-2 דקות לסיום הרבע, קאיירי אירווינג קלע נקודות ראשונות במשחק, וזה היה מתוך שלשה ראשונה של הסלטיקס במשחק לאחר 0 מ-10 משלוש. 38-59 אינדיאנה. היתרון כבר הגיע ל-26 הפרש בשיאו. אחת המחציות הטובות של אינדיאנה העונה. מחצית ראשונה של 29% מהשדה ו-1 מ-11 של בוסטון, עם 5 אס' מול 6 איבודי כדור. רק ג'ייסון טייטום היה בדאבל פיגרס [11], אבל גם זה הגיע לקראת סיום המחצית. אצלנו, מחצית ראשונה נהדרת של אולדיפו [17], מיילס טרנר [11] וסאבוניס [4 נק' בלבד, אבל הרבה נוכחות בצבע]. בוסטון שיחקה ערב קודם נגד וושינגטון במשחק שהגיע לאוברטיים, אבל זה רק מסביר את הזריקות הקצרות, לא את הבלבול במשחק שלהם, שמובילי הכדור לא היו מסוגלים לעבור את החצי. לחצנו את הכדור טוב ושמרנו במשחק העומד, לכן אני לוקח פה קרדיט שמגיע לנו. אינדיאנה ברוטציה של 9 שחקנים בלבד, לא במצב הרבה יותר טוב, והמשחק אצלך בבית, אין שום סיבה שנדבר על עייפות.

ברבע השלישי, הסלטיקס פתחו טוב עם 6 מ-6 מהשדה והורידו ל-14 הפרש בלבד. הקהל התעורר, המומנטום היה איתם. התחושה היתה שאינדיאנה תשמוט את זה נו מטר וואט. אינדיאנה בדקות הראשונות עוד הצליחה לעלות על הלוח ואף חזרה ל-18 הפרש, בכך שנתנה את הכדור לאולדיפו ומנעה נזק גדול, אבל עד לסיום הרבע דקות חלשות שלנו הובילו לקיזוז גדול מההפרש - 11, 9 ולבסוף עם שלשה משליש-מגרש של טרי רוזיר - רק 4 הפרש. 72-76 אינדיאנה. ב-NBA זה ככה, אתה לא יכול להרגיש בטוח עם 25 הפרש במחצית נגד קבוצה שיש לה כלים. רבע שבו אולדיפו סחב אותנו עם 10 נק' מה-17 שלנו. קלענו ב-35% מהשדה, למרות פתיחה של 4 מ-7 הזריקות הראשונות, וזה מול רבע של 68% מהשדה של בוסטון ו-5 שלשות [55%]. ג'יילן בראון שיחק את כל הרבע וקלע 12 [2 שלשות]. קאיירי התעורר עם 9 נק'.

ברבע הרביעי, בפוזישן הראשון בוסטון הורידה ל-2 הפרש. בדקות הבאות המשחק היה מאוד אגרסיבי, בעיקר בריבאונד. כל קבוצה נלחמה, אינדיאנה שמרה על היתרון 2. בוסטון לא הצליחה לקחת יתרון במספר הזדמנויות שניתנו לה, כולל חטיפה ויתרון מספרי בהתקפה שהסתיימה בשתי החטאות ברציפות מאותה בלטה של טרי רוזיר משלוש. מספיק שאחת היתה נכנסת, זה היה מרים את הקהל בצורה רצינית. אמצע הרבע, הינו ברצף של 14 החטאות של שתי הקבוצות ביחד וללא נקודות ב-3 דקות עד ריב' התקפה של אל הורפורד שקבע שיוויון 80, קצת יותר מ-5 דקות לסיום. בהתקפה, אולדיפו החזיר עם ג'אמפ שאט את היתרון. בצד השני, אל הורפורד עם שלשה נתן יתרון ראשון לבוסטון במשחק - 1. בהתקפה, אולדיפו המשיך לסחוב, וצלף עוד זריקה מחצי-מרחק כך ששוב החזיר את היתרון לנו - 1 הפרש אינדיאנה. קאיירי דייק פעמיים מהקו. בהתקפה, אולדיפו החטיא מחצי-מרחק, אבל מיילס טרנר תיקן עם דאנק עוצמתי, והחזיר יתרון 1. אחרי כמה פוזישנים ללא נקודות מצד שתי הקבוצות, 2 דקות לסיום אנדיאנה מצאה את עצמה ביתרון 6 תוך הגנה פשוט פנטסטית, גם מצד בוגדנוביץ', שנתן ערב משובח בשני צדי המגרש, וגם בזכות העובדה שכדורי הפיפטי-פיפטי ידעו ליפול לידיים שלנו. 1:12 לסיום, מיילס טרנר קיבל בסוף שעון וקלע מחצי-מרחק, אנד וואן! השלים את המהלך מהקו ונתן יתרון 8. בול גיים. בצד השני, קאיירי הגיב באנד וואן משלו, דייק מהקו והפחית ל-5 הפרש, אבל אינדיאנה היתה בשליטה וניצחה. 91-97 לאינדיאנה בסיום.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 35 נק' [29-15 מהשדה, 8-2 משלוש, 4-3 מהקו], 10 ריב' [2 בהתקפה] ו-5 חט' ב-37 דקות משחק. מאוד אנדרייטד העונה, אפילו שנבחר ל'אול סטאר' ומדברים עליו. כי לא מדברים עליו במושגים של MVP. מה שויקטור עושה העונה שווה לי הצבעות של MVP. לא מקום ראשון ולא שני, גם לא שלישי ולא רביעי, אבל לא תיתנו מקום חמישי? וגם לא כולם יצביעו לו, אבל לפחות הונרבל מנצ'ן הוא לא שווה לכם? שחקן שסוחב אותנו על הגב לניצחונות בקבוצה שהיא מוגבלת ועובדת כל העונה ברוטציה של 8 שחקן, שהזריקה מחצי-מרחק ביציאה מהפיק אנד רול הפכה אצלו לנקודות בטוחות, שעובד בלי אגו, בצורה שקטה, בלי לכפות. והפעם עשה את זה נגד קבוצה אחת הטובות בליגה, שלא לומר הוציא את קאיירי מאיזון. העבודה שלו בהגנה על הבול הנדלר ביכולת עם ידיים מהירות להיכנס לאזור הדריבל של השחקן ולהוציא ממנו את הכדור, זה תפס את שחקני הסלטיקס מופתעים. קלע 38 נק' במשחק הקודם נגד בוסטון. אינדיאנה 6 משחקים מעל 500, אבל ללא ניצחון [6-0] כאשר אולדיפו לא משחק [ההפסדים בהפרש ממוצע של מעל 12]. דיבר בסיום המשחק;

מיילס טרנר היה נהדר מהפתיחה, וגם הגיע לדקות האחרונות, שלא כהרגלו. היה לו מצ'אפ טוב נגד ערב חסר אנרגיות של הורפורד. 19 נק' [2 שלשות] ו-7 ריב' [2 בהתקפה]; בויאן בוגדנוביץ' סיים עם 13 נק' [ללא שלשה]. היתה לו מחצית ראשונה טובה ובשניה קצת נחלש, אם כי הגנתית היה הכי טוב שראיתי ממנו העונה. לא עברו אותו; תדאוס יאנג עם 13 נק' ו-14 ריב' [5 בהתקפה];

בבוסטון, קאיירי אירווינג הוביל עם 21 נק' [18-8 מהשדה, 7-2 משלוש, 3-3 מהקו] ו-5 אס' [2 איבודי כדור] ב-31 דקות, אבל נעלם לי ביותר מדי דקות; ג'יילן בראון עם 16 נק' [13-7 מהשדה, 7-2 משלוש, 2-0 מהקו] ב-28 דקות. היה די בינוני, למרות 16 נק'; ג'ייסון טייטום עם 15 נק' ו-4 חס'. היה אקטיבי ומעורב במחצית הראשונה, אבל כמו כל הקבוצה לא היה יציב, ונעלם בחלקים גדולים של המשחק; אל הורפורד סיים עם 10 נק' [2 שלשות] ו-8 ריב' [2 בהתקפה]. עד הדקות האחרונות שבהן תרם 5 נק' ברציפות שנתנו לסלטיקס יתרון ראשון במשחק, לא היה קיים; טרי רוזיר עם 10 נק', אבל רק 1 מ-11 מהשדה, לא הגיע;

ליין ליף: טי ג'יי לא התלבש.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- חוזרים הביתה ומארחים את הניו יורק ניקס [א'] נטולת קריסטפס פורזינגיס, וזה משמעותי במאזן הכוחות. זה כמו לתקוף במשחק "טוטאל רום" קשתים עם חיל פרשים. it's a murrrrrrder. לא יודע למה נתתי דוגמה כזו, אני כנראה אידיוט רציני, מה אתם מופתעים. בכל אופן, כל תוצאה פרט לניצחון, דהיינו הפסד או ביטול המשחק בשל דליפה מגג האולם, תהא כישלון. אני לא נוהג להסתכל על היריבות, אבל מעניין לציין שבוסטון תארח את קליבלנד המתחדשת ביום א', במשחק שבו תופרש גופייתו של פול 'האמת' פירס, וכמובן שכולנו נצפה ונעשה כבוד ל'אמת'.
לצפיה ב-'כספי היכלל בטרייד עם הקליפרס או לא?'
כספי היכלל בטרייד עם הקליפרס או לא?
06/02/2018 | 23:17
10
17
לצפיה ב-'איזה טרייד?'
איזה טרייד?
07/02/2018 | 15:40
9
13
לצפיה ב-'בסוף גולדן לא עשו טרייד וכספי נשאר לבינתיים שם'
בסוף גולדן לא עשו טרייד וכספי נשאר לבינתיים שם
09/02/2018 | 21:20
8
55
(הטרייד היה אמור להיות אנדרה איגודלה, פטריק מקאו, ניק יאנג ועומרי כספי במטרה לצרף את אייברי בראדלי)
לצפיה ב-'חחח, לא יודע מאיפה הבאת את הטרייד הזה'
חחח, לא יודע מאיפה הבאת את הטרייד הזה
09/02/2018 | 21:52
5
43
הקליפרס מנסים להיפטר משחקנים, אז אתה חושב לרגע שהם היו לוקחים את החוזה השמן של איגי?
לצפיה ב-'זה מה שגולדן הציעו, ברור שהקליפרס לא חייבים לקבל'
זה מה שגולדן הציעו, ברור שהקליפרס לא חייבים לקבל
09/02/2018 | 22:01
4
38
ובצדק לא קיבלו.
לצפיה ב-'בכל מקרה נראה תמורה רצינית מדיי בשביל בראדלי'
בכל מקרה נראה תמורה רצינית מדיי בשביל בראדלי
09/02/2018 | 23:05
3
10
לצפיה ב-'הפרסומים שאני שמעתי זה איגי וכספי תמורת בראדלי'
הפרסומים שאני שמעתי זה איגי וכספי תמורת בראדלי
10/02/2018 | 15:08
2
28
אם נתעלם לרגע מכספי שהוא נון פקטור בטרייד הזה, זה כמובן מעולה לגולדן סטייט. הם מאבדים קצת גודל אבל מרוויחים בכל שאר האספקטים. רק לא מובן לי מה גרם להם לחשוב שאיגי וכספי מעניינים את הקליפרס באיזושהי צורה.
לצפיה ב-'זה כבר נשמע יותר הגיוני. מה שדיברגנט כתב היה נשמע יותר מדיי'
זה כבר נשמע יותר הגיוני. מה שדיברגנט כתב היה נשמע יותר מדיי
10/02/2018 | 15:22
1
5
לצפיה ב-'קראתי את זה אצל זאק לואו שהיינו העיתונאי האמריקאי של ESPN'
קראתי את זה אצל זאק לואו שהיינו העיתונאי האמריקאי של ESPN
10/02/2018 | 15:52
7
לצפיה ב-'לפי מה שאליקו מדווח סיכוי לא רע שיחתכו את כספי עד 1.3'
לפי מה שאליקו מדווח סיכוי לא רע שיחתכו את כספי עד 1.3
09/02/2018 | 23:07
1
15
לצפיה ב-' משחק נהדר לכספי, הווריורס הביסו את פיניקס'
משחק נהדר לכספי, הווריורס הביסו את פיניקס
13/02/2018 | 18:08
10
הפורוורד הישראלי, שכבר היו דיווחים שיעזוב את האלופה, פתח בחמישייה, רשם 27 דקות, בהן קלע 19 נקודות (שיא עונתי) וקלט עשרה ריבאונדים ב-83:129 של גולדן סטייט על הסאנס
לצפיה ב-'חדשות ושמועות כולל ידיעה אחת מבאסת'
חדשות ושמועות כולל ידיעה אחת מבאסת
07/02/2018 | 06:30
55
675
ממש לפני כמה דקות הניקס הודיעו שפרוזינגס גמר את העונה לאחר שקרע את הרצועה בברך במהלך המשחק מול מילווקי
https://www.youtube.com/watch?v=TrQZXC1h5OA
עוד לפני הפציעה... המשך>>
ממש לפני כמה דקות הניקס הודיעו שפרוזינגס גמר את העונה לאחר שקרע את הרצועה בברך במהלך המשחק מול מילווקי
https://www.youtube.com/watch?v=TrQZXC1h5OA
עוד לפני הפציעה דווח שווילי הרננגומז פנה להנהלת הניקס וביקש טרייד אבל עכשיו כנראה שהתמונה קצת משתנה.

הטרייד דדליין מתקרב (בלילה שבן חמישי לשישי) ואיתו יש קצת שמועות:
פילדלפיה, בוסטון, מיאמי ודנבר מנסות להשיג את טייריק אוונס ממפיס.

וושינגטון פתוחים להצעות על מארטין גורטאט.

אין כרגע מגעים בין הקאבס לקליפרס לגבי דיאנדרה וביאהו מדווחים שפורטלנד מנסים להניח עליו יד.

שמועה שבעיניי היא בעיקר שמועה ולא יותר ולפיה בקאבס שוקלים טרייד על לברון.

ובטח כבר שמעתם שבגולדן רוצים את אייברי בראדלי ובמסגרת החבילה שהם מציעים לקליפרס נמצא גם עומרי כספי ביחד עם איגואדלה.

אין הרבה ידיעות משמעותיות האמת, ציפיתי להרבה יותר אקשן בשבוע הזה.

לצפיה ב-'קיירי גרם לחוסר אונים בקליבלנד '
קיירי גרם לחוסר אונים בקליבלנד
08/02/2018 | 20:44
5
67
הרצון שלו לעזוב מחריב את הפרנצ'ייז הזה, שגומר עם עסקאות בינוניות ולא קשורות לכלום. אייזאה אמנם נראה רע אבל הייתי בקלות מעדיף לתת לו עוד כמה ימי חסד מאשר להמר על קלרקסון ונאנס. גם הוד לא יותר טוב ממי שעזב

העזיבה של ווייד אמנם מובנת מקצועית אבל עדיין, הוא יכל לתת להם משחקים טובים בפלייאוף עם הווינריות שלו, והיחסים עם לברון היו טובים.

כל מה שקרה בקליבלנד לא מריח טוב.
לצפיה ב-'אגב לגבי הלייקרס '
אגב לגבי הלייקרס
08/02/2018 | 21:09
2
53
אני זוכר שאמרו שקלרקסון ודיאנג'לו ראסל הם העתיד של הלייקרס, קופצ'אק עשה ריבילד בשבילם וביזבז את השנים האחרונות של קובי. ראסל בינתיים בברוקלין וגם מקלרקסון, אם אני יכול להמר, לא ייצא יותר מדי. בזבוז.
לצפיה ב-'גם על אינגרם אומרים שהוא העתיד'
גם על אינגרם אומרים שהוא העתיד
08/02/2018 | 21:18
1
16
לצפיה ב-'קלארקסון וראסל מעולם לא הוכיחו '
קלארקסון וראסל מעולם לא הוכיחו
09/02/2018 | 16:44
40
שהם יתפתחו למשהו ממש טוב, גם בול לא מרשים אותי בכלל. אינגרם פרווה. לעומת זאת, קוזמה בהחלט מראה ניצוצות של כוכב בליגה הזו.
לצפיה ב-'וייד יתרום בפלייאוף , במיאמי'
וייד יתרום בפלייאוף , במיאמי
08/02/2018 | 21:13
18
לצפיה ב-'הוד מעולה וגם כל השחקנים האלה צעירים עם ים באנרגיה'
הוד מעולה וגם כל השחקנים האלה צעירים עם ים באנרגיה
08/02/2018 | 21:59
49
זה מה שהקבוצה היתה צריכה, הבעיה היחידה זה אם יש מספיק זמן לחבר את זה שזה יעבוד
הייתי אומר שמקום 3 עוזר להם, כי הם יכולים להרשות לעצמם להפסיד
לצפיה ב-'קיבלנו הזדמנות לראות איך ניראת אוקלהומה בלי ווסטברוק'
קיבלנו הזדמנות לראות איך ניראת אוקלהומה בלי ווסטברוק
09/02/2018 | 09:51
2
53
אני יכול לתאר לכם את זה, מכיוון שגם כרמלו היה בחוץ אז היו ברוטציה 3 שחקנים שיכולים לעשות משהו off the dribble, אלה פלטון, ג'ורג' וגראנט.
גועל נפש של משחק.
באתי עם 0 ציפיות אז לפחות לא התאכזבתי.
הקבוצה הזאת נישענת באופן מוחלט על ווסטברוק, למי שהיה ספק. גם אם כרמלו היה משחק זה לא היה משנה שום דבר.
פשוט חסרי מושג בלעדיו, הוא יוצר את כל מה שהקבוצה הזאת מסוגלת לתת.
דניאל האמילטון עלה מהספסל והיה לא רע בכלל אגב. מעניין אם זה ידחוף אותו לדקות נוספות בהמשך העונה.
מאכזב אותי שלא עשינו טרייד, אני חושב שלקבוצה חסר עוד סטופר בהגנה. בהתקפה נחיה ונמות על ווסטברוק, לפחות שלהגנה יהיה סיכוי לתת את החלק שלה אחרי האובדן של רוברסון.
לצפיה ב-'דווקא מתאים לי הארכה בוושינגטון'
דווקא מתאים לי הארכה בוושינגטון
09/02/2018 | 14:17
1
34
אולי נותן לנו סיכוי להפתיע את בוסטון בלילה שני של B2B.

בפעמיים הקודמות אנחנו אלה שאירחנו את בוסטון בלילה שני של B2B אז אולי זה יתקזז.

לגבי OKC: לא מפתיע שהם נראים ככה בלי ווסטברוק, כן מפתיע שהם נראים ככה נגד לייקרס סופר מאולתרת עם אינגראם בPG ועדיין בלי תומאס. זו אולי הקבוצה הכי לא יציבה שראיתי אי פעם, אתה אשכרה לא יכול לדעת אף פעם מה תהיה התוצאה במשחק שלהם, יכולים לנצח באורקל ב20 הפרש ויומיים אחר כך להפסיד ללייקרס ב25. הזוי לגמרי.
לצפיה ב-'מלו ווסטברוק בעיקר לוקחים המון זריקות'
מלו ווסטברוק בעיקר לוקחים המון זריקות
09/02/2018 | 15:04
29
לפעמים אם שחקן נפצע המאמן מבקש משחקנים אחרים
להשלים זריקות והם עושים את זה

לבוא און ד-פליי ולומר לשחקנים שכמעט לא זורקים
להשלים כמות כזאת של זריקות קשה מאוד במשחק אחד
לפעמים זה לוקח זמן, בניצחון על פילי למשל מלו וראסל לקחו 50 זריקות

פול זורק העונה בערך 16 זריקות למשחק, אז זרק אתמול
25 עדיין זה רחוק מאוד מכמות הזריקות החסרה

לצפיה ב-'אוק פותחת חזק אבל דוראנט מחזיר את גולדן למשחק'
אוק פותחת חזק אבל דוראנט מחזיר את גולדן למשחק
07/02/2018 | 05:54
15
18
לצפיה ב-'ווסטברוק רבע ראשון מדהים קורע את גולדן'
ווסטברוק רבע ראשון מדהים קורע את גולדן
07/02/2018 | 06:09
1
13
לצפיה ב-'70 נק במחצית לאוק, ראסל ופול ג׳ורג מצוינים'
70 נק במחצית לאוק, ראסל ופול ג׳ורג מצוינים
07/02/2018 | 06:48
43
מלו נפצע בתחילת המשחק

גולדן כנראה בשר ודם
לצפיה ב-'פרוזיגנס גמר את העונה '
פרוזיגנס גמר את העונה
07/02/2018 | 06:09
10
לצפיה ב-'למה לא כל יום גולדן סטייט?'
למה לא כל יום גולדן סטייט?
07/02/2018 | 08:11
4
52
מוציאים מאיתנו את המיטב.
אדאמס אכל אותם ואז יצא על בעיית עבירות.
אנטוני מוקדם נפצע ויצא.
זה לא משנה...ווסטברוק וג'ורג' והגנה חזקה מספיקה נגדם.
בחיי...לכו תבינו את הקבוצה הזאת, ממש מאניה דיפרסיה, מהפסד ביתי נטול אנרגיות מול הלייקרס לבלו אאוט אצל גולדן סטייט בלי רוברסון ואנטוני. שאנשים שמבינים ינתחו לי את הקבוצה הזאת, אני כבר לא יודע איך לאכול אותה.
גם משחק קודם נגדם נראנו פצצה. למה הפערים האלה ולאיזה מהקבוצות אני אמור להאמין?
לצפיה ב-'אגב יוסטס פתח בחמישייה במקום פרגוסון'
אגב יוסטס פתח בחמישייה במקום פרגוסון
07/02/2018 | 08:15
1
47
לדעתי החלטה נכונה, יוסטס טוב יותר הגנתית ושניהם לא אמינים מהשלשות ו OFF THE DRIBBLE.
עדיין מקווה שנעשה איזה טרייד מעניין למרות שאין ספק שנצחונות כאלה מרגיעים מאוד את המערכת.
לצפיה ב-'מצטער שזה בא בגלים, זה מהתלהבות אבל עוד 2 דברים'
מצטער שזה בא בגלים, זה מהתלהבות אבל עוד 2 דברים
07/02/2018 | 08:28
54
1. גרין בלתי נסבל בעיני, אהבתי שווסטברוק נופף לו כשיצא בטכנית 2.
2. פול ג'ורג', מקבל מספיק קרדיט? הבנאדם מטורף בהגנה ואז יש לו משחקים כאלה בהתקפה ואני באמת תוהה כמה שחקנים בליגה נותנים לילות כאלה בשני הצדדים של המגרש? זה נדיר...
לצפיה ב-'אני אסביר לך'
אני אסביר לך
07/02/2018 | 10:08
52
גולדן לא פוגעים כבר תקופה
גולדן בחודש האחרון כמעט לא הביסה אף יריבה (אולי 2-3 נצחונות מוחצים)
גולדן לרוב חוזרת מפיגור, לכדי ניצחון מינימלי
סטיב קר טען ששחקניו כבר "מתים" שתגיע פגרת האולסטאר, וכתוצאה מכך לא בא לו לעשות שינויים והתאמות עם הסגל הקיים, ורק האחרי האולסטאר, נראה אותה מכין את הקבוצה בהתאם ליריבה
סטף נראה מזיק במשחקים מול OKC, ומלבד KD לא נראה שיש על מי לסמוך
קליי + איגודאלה - בירידה כבר תקופה ארוכה
לצפיה ב-'לא ראיתי את המשחק '
לא ראיתי את המשחק
07/02/2018 | 11:22
53
אבל אם אתם נדלקים ככה תמיד מול קבוצה טובה אני לא הייתי מודאג יותר מדיי
לצפיה ב-'מחשבות על גולדן'
מחשבות על גולדן
07/02/2018 | 15:45
6
63
אומרים שיש בקבוצה רוויה
אומרים שב3 העונות האחרונות הם הלכו הכי עמוק בפלייאוף וזה הוציא להם את המיץ מהתפוז האנרגי שלהם

אבל יש עוד דברים
נתחיל בהחתמה המפגרת של איגי בכל כך הרבה כסף, טימטום
לדעתי גם לווינגסטון הוא לא רכז משהו, כן הוא גבוה, כן הוא יודע לנצל את זה בפוסט, אבל לרכז הוא לא יודע

אבל לדעתי הבעיה הכי גדולה זה הכימיה בין דוראנט לסטף, על פני השטח הכל נראה טוב, לשניהם יש ״סטט״ טוב
כשהם מתראיינים הכל סבבה, אבל מתחת לפני השטח לדעתי יש מאבק אגו מפגר שמבזבז הרבה אנרגיה מטופשת
הם באמת שני אלפות, אבל וייד כבר אמר בעבר שהוא הבין אחרי העונה הראשונה עם לברון שצריך היררכיה ונתן לו את הבמה ולמרות זאת הסטט והתפוקה שלו נשארו מאוד גבוהים, אבל הקבוצה רצה לשני אליפויות

כשמראיינים את פול ג׳ורג , הוא תמיד מדבר שראס הוא האיש ואנחנו צריכים לתמוך בו, למרות ההגנה מעולה שלו ומשחקים מצויינים, אין לו שום בעיה לומר את זה

אני יודע שקארי אמר בעבר שאין לו בעיה שדוראנט יהיה השחקן הכי חזק בקבוצה וזה לפני שהם התחילו לשחק ביחד
אבל זה לא באמת קרה, האגו של שניהם גדול וזה בא על חשבון הקבוצה

גם אם הם יזכו העונה לדעתי הבעיות לא יעלמו, דוראנט מחוץ למגרש הוא לא אלפא סטף כן
ויכול להיות שזה הבעיה , בכל מקרה סטף חתם על חוזה ענק והוא לא זז לשום מקום

לדעתי אם גולדן חכמים בקיץ כמה שזה קשה , הם צריכים לוותר על דוראנט , אני יודע שזה נשמע מטורף
לוותר על שחקן כמו דוראנט עד שסוף סוף קיבלתם אותו? אז כן זה מה שאני חושב
פול ג׳ורג כנראה מתאים יותר לסטף כי הוא פחות דומיננטי בהתקפה
לצפיה ב-'קשקושים. הם יהיו בסדר. סתם שעמום של עונה סדירה.'
קשקושים. הם יהיו בסדר. סתם שעמום של עונה סדירה.
07/02/2018 | 20:35
3
58
לוותר על דוראנט? נו באמת
לצפיה ב-''
08/02/2018 | 07:02
4
לצפיה ב-'כבר התחלתי לחשוש שאני היחיד שחושב ככה'
כבר התחלתי לחשוש שאני היחיד שחושב ככה
08/02/2018 | 18:11
1
39
הקבוצה הזאת פשוט נחה מתחילת העונה
כשיגיע הפלייאוף זה יראה אחרת לגמרי

לצפיה ב-'או שלא. קשה להעביר את ההילוך ברגע'
או שלא. קשה להעביר את ההילוך ברגע
08/02/2018 | 22:21
31
בכל מקרה קשה לי להאמין שהבעיה היא אגו...
לצפיה ב-'דוראנט שחקן היסטורי- לא פחות מקרי, אף אחד לא יוותר עליו'
דוראנט שחקן היסטורי- לא פחות מקרי, אף אחד לא יוותר עליו
07/02/2018 | 22:31
1
19
לצפיה ב-'אני אוהב את דוראנט יותר מסטף'
אני אוהב את דוראנט יותר מסטף
08/02/2018 | 01:37
54
חלק מהסיבות שהם לא ירצו לוותר עליו כידי שקבוצות אחרות לא יקבלו אותו
נניח שדוראנט למשל היה חותם בספרס, זה אוטומטי הופך אותם למועמדים

הם רצו אותו מאוד בגלל היכולות שלו, אבל גם רצו להוריד אותו מהמדף של החנות פרי אג׳נטסי
לצפיה ב-'מבול שלשות בקלבלנד לשתי הקבוצות ובאחוזים טובים'
מבול שלשות בקלבלנד לשתי הקבוצות ובאחוזים טובים
08/02/2018 | 05:14
19
12
לצפיה ב-'36 שלשות 2:30 דקות לסיום'
36 שלשות 2:30 דקות לסיום
08/02/2018 | 05:17
8
4
לצפיה ב-'38 שלשות, שיוון 22 שניות לסיום 129-129'
38 שלשות, שיוון 22 שניות לסיום 129-129
08/02/2018 | 05:24
6
3
לצפיה ב-'הארכה '
הארכה
08/02/2018 | 05:25
5
3
לצפיה ב-'השיא הוא 39, נראה אם הם יכולים לשבור אותו'
השיא הוא 39, נראה אם הם יכולים לשבור אותו
08/02/2018 | 05:28
4
3
לצפיה ב-'באטלר שלשה ומשווה את השיא'
באטלר שלשה ומשווה את השיא
08/02/2018 | 05:32
3
3
לצפיה ב-'לברון שלשה ושובר את השיא'
לברון שלשה ושובר את השיא
08/02/2018 | 05:33
2
2
לצפיה ב-'לברון גג לבאטלר, וסל ניצחון'
לברון גג לבאטלר, וסל ניצחון
08/02/2018 | 05:42
1
2
לצפיה ב-'תוצאת סיום 140-138'
תוצאת סיום 140-138
08/02/2018 | 05:42
1
לצפיה ב-'אחד הגיים ווינרס היפים'
אחד הגיים ווינרס היפים
08/02/2018 | 12:03
5
לצפיה ב-'כואב להפסיד משחק כזה אבל אין ברירה'
כואב להפסיד משחק כזה אבל אין ברירה
08/02/2018 | 06:15
4
50
עד שלא נלמד לשחק בקלאץ' את אותו כדורסל שאנחנו משחקים לאורך המשחק אנחנו נמשיך להפסיד.
לא חושב שהיה פוזשן אחד בהארכה שאינו iso. הכל אחד על אחד של באטלר ווויגינס. עזוב, לא חושב שהייתה מסירה אחת בעלת ערך בהארכה.
טאונס במשחק שהוא לא מסוגל להחטיא, קלע 30 נקודות ב12 זריקות. האם הוא נגע בכדור ב5 הדקות האחרונות? אני בספק.

אז אין ברירה, כל עוד נשחק כדורסל של אנשי מערות נמשיך להתאכזב.
לצפיה ב-'שני המהלכים האחרונים זה פשע של מאמן'
שני המהלכים האחרונים זה פשע של מאמן
08/02/2018 | 11:20
4
לצפיה ב-'התקפה לא היתה בעיה במשחק הזה'
התקפה לא היתה בעיה במשחק הזה
08/02/2018 | 16:51
2
20
סהכ קלבלנד בעונה הרגילה מאוד עצלנית בהתקפה אז הם זורקים מבחוץ,

באטלר וכל מיני וכל קלבלנד כמעט ולא החטיאו מבחוץ
קבוצה שיודעת לשמור ה3 , היתה מוחקת את קלבלנד במשחק הזה

זה נראה כאילו הם אמרו עזבו הגנה , בא נראה מי קולע יותר טוב מבחוץ

מה שכן מעניין במשחק הזה, שאיזאה לא היה יותר מידי אגרסיבי בהתקפה מבחינה לנסות לקלוע הרבה נק
הוא מסר הרבה , הוא חיפש את לברון, זה כאילו שהוא הבין, אני עדיין לא שם, אז אני לא אנסה בכוח
אני אזרום עם הקבוצה
לצפיה ב-'זו הייתה בעיה בהארכה, וזה נראה ככה בכל משחק צמוד בקלאץ''
זו הייתה בעיה בהארכה, וזה נראה ככה בכל משחק צמוד בקלאץ'
08/02/2018 | 20:20
1
23
ההתקפה שלנו פרימיטיבית באופן כללי אבל זה עוד יותר גרוע בסיום משחקים צמודים.
בדומה לאוקלהומה של ווסטברוק-דוראנט שהחזיקה בהתקפה טובה מבחינה סטטיסטית אבל היה יותר קל לשמור עליה בפלייאוף, גם אנחנו בדרך לשם. ההבדל שבניגוד לאוקלהומה ששמה את הכדור בידיים של שני סופרסטארים, כמות הזריקות של טאונס (13.7 למשחק) נעה איפשהו בין כמות הזריקות של טיג (10.9) לוויגינס (15.9).
לצפיה ב-'דרך אגב, עכשיו הראו את הסל המנצח של לברון, הוא צעדים פעמיים'
דרך אגב, עכשיו הראו את הסל המנצח של לברון, הוא צעדים פעמיים
08/02/2018 | 22:14
19
באותו מהלך לפני שזרק
לצפיה ב-'הארדן חייב לקבל MVP, אין אין זהו '
הארדן חייב לקבל MVP, אין אין זהו
08/02/2018 | 09:30
3
56
אף קונטייטד לא באיזור שלו בכלל, אין יותר תירוצים.

דראמונד עם 27 ריב'! בכלל, יש מצב שהוא הריבאונדר הגדול בהיסטוריה?

לצפיה ב-'הוא באמת פתח פער על כל מועמד פוטנציאלי אחר'
הוא באמת פתח פער על כל מועמד פוטנציאלי אחר
08/02/2018 | 15:22
37
נראה שסופסוף זו השנה שלו.
מצד שני נשארו מספיק משחקים כדי שדברים ישתנו בהמשך.
לצפיה ב-'נראה שזה שלו. דוראנט או קארי עוד יכולים איכשהו'
נראה שזה שלו. דוראנט או קארי עוד יכולים איכשהו
08/02/2018 | 17:11
1
28
להשתרבב אם גולדן יצליחו לפתוח פער משמעותי מיוסטון על המקום הראשון אבל לא נראה שזה הכיוון כרגע. אנטוני דיוויס ויאניס גם בעונות מעולות אבל המאזן של הקבוצות שלהם פשוט לא מספיק טוב.
לצפיה ב-'אני חושב שהארדן יזכה ומגיע לו, אבל אם לא הוא'
אני חושב שהארדן יזכה ומגיע לו, אבל אם לא הוא
08/02/2018 | 17:43
39
אני הייתי מסתכל גם על ווסטברוק

אוק לא הפסידה עדיין לגולדן ויוסטון
הפתיחה החלשה של ווסטברוק זה רק בגלל שהוא ניסה לעזור למלו ופול להשתלב
עכשיו שההיררכיה ברורה , הוא העלה את עצמו ב2 דרגות

לדעתי הוא יותר טוב מהעונה הקודמת ולא בגלל הסטט
אומרים שבעונה שעברה העלה את הדרגה שלו והפך לווסטברוק. 2.0
והעונה הוא שוב עשה שידרוג ועכשיו הוא ווסטברוק 3.0

למה?
הסיבה שהוא סוף סוף למד לשחק עם כוכבים, בעונה שעברה הוא היה וואן מאן שאוו
זה נשמע סבבה, אבל כדורסל זה משחק קבוצתי, ולא תמיד יודעים למצות את זה
ווסטברוק העונה סוף סוף תפס, איך משחקים עם כוכבים

לצפיה ב-'ניו אורלינס - אינדיאנה: בוטל בשל ליקוי בתנאי מגרש'
ניו אורלינס - אינדיאנה: בוטל בשל ליקוי בתנאי מגרש
08/02/2018 | 16:32
31
דליפה מגג האולם מנעה את קיום המשחק. התקלה אותרה רק כמחצית השעה לפני פתיחת המשחק והוחלט את המשחק לדחות בשעתיים וחצי. לאחר מכן, משנתקבלה ההחלטה בשני הצדדים לא לסכן את השחקנים, המשחק בוטל סופית. טרם נקבע מועד חלופי.

המשחק הבא -- בחוץ, נגד בוסטון [ו']. נבוא בלי ציפיות.
לצפיה ב-'41-22 ליוסטון על קלבלנד למרות בעיית עבירות מוקדמת של הארדן'
41-22 ליוסטון על קלבלנד למרות בעיית עבירות מוקדמת של הארדן
04/02/2018 | 04:24
28
46
כריס פול מפציץ מה3נכל יוסטון מפציצה את את קלבלנד
לצפיה ב-'כריס פול שיחק רק 27 דק אבל הפלוס מינוס של +47'
כריס פול שיחק רק 27 דק אבל הפלוס מינוס של +47
04/02/2018 | 05:59
15
57
צריך לציין המשחק היה בקליבלנד  ואריק גורדון וטרבור אריזה לא שיחקו
לצפיה ב-'לברון בעוד משחק קטסטרופלי'
לברון בעוד משחק קטסטרופלי
04/02/2018 | 08:31
14
56
קליבלנד אכלו אותה מכל  הכיוונים

לברון היה בכושר שיא בתחילת עונה , אסיסטים , טריפל דאבלים , שלשות באחוזי קריירה

בחודשיים האחרונים חלה אצלו התדרדרות רצינית בכל האספקטים , כנראה זה כבר קשור לגיל.
כמובן שפסטיבל לברון ימשיך אבל לדעתי הוא אחרי השיא ולקראת ירידה תלולה מאוד , בדומה למה שקובי ברייאנט,נוביצקי וחבריו עברו. הקבוצה שתיקח אותו תהנה מסיקור וכלי תקשורת והכל , אבל היא תהיה קבוצה חולה.
הוא כבר לא יכול על הסופרסטארים הצעירים ששולטים על הליגה , פול והארדן עשו לו ולקבוצה שלו בית ספר.

איך שאייזיאה תומאס חזר הכל התחרבש להם - היה עדיף היה חוזר רק בפלייאוף , או בכלל לא חוזר.
חור בהגנה , גם בהתקפה איבד  המון מהזריזות  שלו. שנה שעברה היה כוכב , השנה הוא כלום , וכל השאר פשוט סמרטוטי רצפה

לצפיה ב-'אני עוד לא מבין איך טיירון לו נשאר בקבוצה'
אני עוד לא מבין איך טיירון לו נשאר בקבוצה
04/02/2018 | 08:34
10
59
את  דיוויד בלאט פיטרו אחרי תבוסה לווריורס , שנטען ש"הקבוצה שלו לא נראת כמו מועמדת לאליפות"

לצפיה ב-'לא אתפלא אם יפוטר בקרוב'
לא אתפלא אם יפוטר בקרוב
04/02/2018 | 08:51
9
55
הקבוצה הזאת נראית לא קשורה לכלום
לאף אחד שם אין חשק, נראה שיש בעיות גם בקרב השחקנים לכן לא אתפלא אם יתבצע איזה טרייד. מה שבטוח, הם צריכים לעשות שינויים כי כרגע הם נראים גרוע, אף אחד שם לא מתאמץ וזה מדבק.

אייזאה לא אשם, הוא בסיטואציה לא טובה, הוא לא מתאים לקבוצה והוא אחרי פציעה.
אכל אותה מה שנקרא, ועוד בעונת חוזה :X
לצפיה ב-'אין להם מה לפטר אותו'
אין להם מה לפטר אותו
04/02/2018 | 10:28
8
76
לברון יעזוב את קליבלנד בין כה וכה.
לדעתי קליבלנד חלשה משמעותית מעונה שעברה גם עם אייזאה בריא לחלוטין.
פשוט קיירי>>אייזאה והמשלימים לא מספיק טובים- ג'יי אר סמית' וקראודר עם ראש בכלל לא בכדורסל.
תומפסון אני אומר שהוא אוברייטד כבר שנים, וויד ורוז גופות ,שאמפרט לא מספיק טוב.
הייתי אומר גם שלברון מזדקן לשנה לשנה וזה פוגע בו, אבל אני מניח שהוא יתן את המספרים הרגילים בפלייאוף..
לצפיה ב-'הרי כל הקטע שהם מפטרים מאמן או עושים טריידים'
הרי כל הקטע שהם מפטרים מאמן או עושים טריידים
04/02/2018 | 11:32
7
71
זה כדי לרצות את לברון ולגרום לו להישאר.
אני חושב שגילברט הגיע למסקנה שלברון יעזוב בכל מקרה
לצפיה ב-'אולי הוא מעריך שרוב הסיכויים שלברון יעזוב'
אולי הוא מעריך שרוב הסיכויים שלברון יעזוב
04/02/2018 | 23:03
6
54
אבל אין מצב שהוא פשוט ירים דגל לבן. אם הוא (ושאר ההנהלה) חושבים שהחלפת מאמן תעשה טוב לקבוצה הם יעשו את זה. אם הם לא עושים את זה, זה כנראה בגלל שהם לא חושבים שזה המהלך הנכון.
לצפיה ב-'ירים גם ירים.. אחרי כל כך הרבה שנים עם לברון'
ירים גם ירים.. אחרי כל כך הרבה שנים עם לברון
05/02/2018 | 13:27
5
47
שעושה לו כל כך הרבה רוח מאחורי הקלעים, נראה לי שגם לו נשבר כבר
לצפיה ב-'התרחיש הכי סביר כרגע'
התרחיש הכי סביר כרגע
05/02/2018 | 13:51
4
57
לברון עוזב לקבוצה אחרת.
דן גילברט כותב בטוויטר מכתב פתוח שבו הוא אומר שהוא שמח שהפרימדונה הכי גדולה שהוא התעסק איתה בחיים סוף סוף עזבה, שנה הבאה כשלברון מגיע לקליבלנד הקהל כולו לובש שמלות בלט, לברון קורע אותם עם 50 נקודות וטריפל דאבל.
ואז לברון מפסיד אליפות, וכותוב בטוויטר שהוא חושב על בית וילדים.
ואז הוא מוכן לחתום שוב בקליבלנד, בתנאי שהוא מחליט מי המאמן, הוא מחליט מי השחקנים, הוא מסדר טריידים, בוחר בדראפט, ובוחר את המעודדות ואת המאמנת שלהן.

ועדיין יקחו אותו חזרה...
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 14:38
10
לצפיה ב-'בסדר אחי..'
בסדר אחי..
05/02/2018 | 17:51
2
50
גילברט מפסיד מליוני דולרים על הקבוצה הזאת ורואה את לברון עוזב בקיץ 100%.
גם ל"טיפשות" שלו יש גבול
לצפיה ב-'אגב אני מאמין שקליבלנד יעשו פיינלס'
אגב אני מאמין שקליבלנד יעשו פיינלס
06/02/2018 | 19:59
1
37
ושלברון יישאר עוד שנה.

אומרים שגם הלייקרס וגם הקליפרס כבר מפנים את הבנקרול בשביל לברון, אבל כפי שאני רואה את זה, ללברון הנוכחי - שזורק זין על העונה הרגילה (בטח בהגנה), שממנה מאמנים ומייצר טריידים - יש פחות כח בלמשוך כוכבים עולים ליידו. כוכבים מזדקנים - בטח. אבל השחקנים שמסיימים חוזה ויכולים לעזור לו להתחרות - כמו פול ג׳ורג׳ לדוגמא - לדעתי כבר לא ששים להיות תפאורה בהצגה של המלך.

לכן נראה לי שלברון יבין שאין לו מה לעבור לקבוצה שאיתו תהיה באיזור מקומות 4-5 במערב. המערב גם מאוד קשה ותחרותי, ולכן נראה לי שהוא יקח עוד שנה בקאבס שיעשו שינויי סגל מתאימים, כי בסה״כ הבסיס של לברון-לאב-משלימים וטרנים שווה לקאבס פיינלס כמעט כל שנה במזרח הזה.
לצפיה ב-'לדעתי הוא עובר לפילי עונה הבאה'
לדעתי הוא עובר לפילי עונה הבאה
06/02/2018 | 20:28
43
כל קבוצה עם לברון במזרח תגיע לפיינלס והפוטנציאל של סימונס ואמביד בשמיים. ובכלל השילוב עם לברון יכול להיות קטלני.
אני חושב שהוא לא יעבור למערב בחיים בכל מקרה, לגאסי או לא.. הוא יצטרך לעבוד שם קשה בעונה הסדירה וממש אין לו כח לזה
לצפיה ב-'פול ולברון בערך אותו גיל... אבל לברון בבירור מתקשש'
פול ולברון בערך אותו גיל... אבל לברון בבירור מתקשש
04/02/2018 | 20:41
2
22
לצפיה ב-'טוב זה הגיוני.. לברון שיחק איזה 20 אלף דקות יותר ממנו..'
טוב זה הגיוני.. לברון שיחק איזה 20 אלף דקות יותר ממנו..
04/02/2018 | 21:03
21
לצפיה ב-'גם על כריס פול מופיעים סימני גיל'
גם על כריס פול מופיעים סימני גיל
04/02/2018 | 22:51
64
הוא נשאר שחקן סופר איכותי, אבל הווליום שהוא מסוגל לסחוב לאורך העונה ירד. לכן הוא מרוויח מהנוכחות של הארדן בשגרה, ומסוגל להופיע ברמת סופרסטאר כשצריך.
לצפיה ב-'הגיע הזמן שלברון יעשה קצת חשבון נפש'
הגיע הזמן שלברון יעשה קצת חשבון נפש
04/02/2018 | 14:33
64
כל דבר שקורה בפרנצ'ייז שלו לטוב ולרע עובר דרכו. הוא לא נותן לאף דמות אחרת במערכת להתבטא ולהשפיע. למאמן יש 0 השפעה. לכוכבים אחרים שמשחקים לידו יש השפעה נמוכה בהרבה ממה שאפשר (ווייד, קיירי, בוש, לאב - כל אחד ואחד מהשחקנים האלה היה/עודנו רחוק מהשיא שלו כששיחק לצד לברון). למעשה מי שמרוויח הכי הרבה מהנוכחות שלו זה כל מיני קאצ'-אנד-שוטרים שעומדים על הקשת ונהנים מהפוקוס שההגנה מעניקה לו. לברון פשוט כופה culture לא בריא על הפרנצ'ייז שלו, אפילו שבלעדיו התקרה היא נמוכה בהרבה. דאנקן, נוביצקי, דוראנט, קרי, קוואי הם דוגמאות לסופרסטארים שתורמים (תרמו) סטטיסטית פחות מלברון (רוב הזמן) אבל מאפשרים לכל מי שסביבם להתבטא הרבה יותר טוב.

משהו כמו 2/3 של העונה כבר מאחורינו ולאינדיאנה וקליבלנד יש אותו מספר ניצחונות. בחלומות הכי ורודים שלי לא חלמתי על תסריט כזה ערב פתיחת העונה...
לצפיה ב-'אינדיאנה - פילדלפיה: משחק בסקור נמוך שהוכרע ברבע האחרון'
אינדיאנה - פילדלפיה: משחק בסקור נמוך שהוכרע ברבע האחרון
04/02/2018 | 21:15
30
מפגש שני העונה נגד פילדלפיה; נייט מקמילן חוזר לעמוד על הקווים לאחר שנעדר מהמשחק הקודם;

רבע א': כדורסל טוב, אינדיאנה ביתרון
בוגדנוביץ' עם פתיחה טובה אחראי ל-7 מ-11 הנק' הראשונות שלנו. משחק קשוח וטוב בין שתי קבוצות שמתייחסות למשחק כמו אל יותר ממשחק של עונה רגילה. שתי הקבוצות באו באנרגיות הנכונות וזה ניכר על המגרש.

אמצע הרבע, יתרון 5 לאינדיאנה, אבל תוצאה מפתיחה של 5 מ-15 מהשדה של פילדלפיה [החטיאו כמה זריקות מתחת לסל]. נתון מדאיג - 5 אופנסיב ריבאונד של פילדלפיה, ועד סיום הרבע 6.

27-33 לאינדיאנה. רבע מהנה. אני רואה כדורסל טוב - תנועה מסביב לכדור, הגנות אולד סקול איסטרן קונפרנס קשוחות, שעוצרות סל בעבירה. בוגדנוביץ' עם 10 נק' [2 שלשות]. אולדיפו עם 8. אינדיאנה כקבוצה עם 63% מהשדה ו-6 מ-6 מהקו. פילדלפיה ב-40% מהשדה ו-2 מ-6 מהקו.

רבע ב': תפוקה מהספסלים
ריצת 0-9 של אינדיאנה דייטינג בק לשניות הסיום של הרבע הקודם, נותנת יתרון שיא - 13 [!] ומחייבת את עצירת המשחק בפסק-זמן לאחר מסירת "הודיני" של לנס סטיבנסון. אל ג'פרסון בדקות טובות עם 7 נק' מפתיחת הרבע ב-4 הדקות הראשונות, כולל סבסוב על אמביד כאילו אומר "ריספקט מיי גיים, יאנגבלאד".

קצת פחות מ-4 דקות לסיום, פילדלפיה הופכת את התוצאה ועולה ליתרון בדקות שבהן שחקניה הרימו את האחוזים וקלעו שלשות אחת אחרי השניה.

עד לסיום הרבע, זה שוב מתהפך, וריצת 2-10 של אינדיאנה בדקות חלשות בהתקפה של פילדלפיה - תוצאה של איבודי כדור וכמה החטאות ברצף, מחזירות את היתרון. 57-62 לאינדיאנה. דאריו סאריץ עם 10 נק' [2 שלשות]. ג'ריד בייליס עם 9 נק' ברבע [3 שלשות], נעצר בשל עבירת תוקף - עבירה שלישית שלו במשחק שהורידה אותו לספסל, שלא בטוח שהיתה. במקום 11 שלו והפרש 2 לאינדיאנה, ההפרש נשאר 4 ומיד הגבנו בסל שהחזיר ל-6. פילדלפיה עם 6 שלשות ברבע, מה ששמר אותם במשחק ואף נתן להם יתרון לזמן קצר.

רבע ג': סקור נמוך, קונטסטד שאטס
משחק צמוד, תחרותי, לא מצליחים לברוח. פילדלפיה קיבלה הזדמנות לקחת יתרון לקראת סיום, אבל לא ניצלה וסבלה שוב מאיבודי כדור. קרדיט להגנה שלנו, שעבדה טוב.

75-76 לאינדיאנה. רבע התקפי נוראי מצד שתי הקבוצות: אינדיאנה עם רבע של 14 נק' ב-4 מ-21 [19% !] מהשדה, למרות 2 שלשות. 7 מה-14 נק' שלנו הגיעו במתפרצות. פילדלפיה עם 7 מ-21 [33%] מהשדה וללא שלשה, ורק 2 אס' לעומת 5 איבודי-כדור. באינדיאנה רק שלושה שחקנים קלעו - בוגדה [6], סאבוניס [5] ואולדיפו [3]. בפילדלפיה הוביל אמביד עם 8 נק' ו-4 ריב', אבל גם 4 איבודי כדור.

רבע ד': תנו ללנס את הכדור
פתיחה טובה מאחורי לנס סטיבנסון, ואחרי שלשת מומנטום שלו אנחנו בורחים ל-6 הפרש, 9 דקות לסיום. אנחנו עובדים טוב בהגנה, וממשיכים לייצר איבודים. 8 הפרש, 8 דקות לסיום. ויקטור חוזר 6 דקות לסיום ביתרון 8. המחליפים שלנו מאחורי קורי ג'וזף, סאבוניס, סטיבנסון וחיזוק של דרן קוליסון, עשו עבודה יוצאת מן הכלל טובה ורצו ביחד את הדקות הטובות ביותר שלנו במשחק. יתרון 8 אחרי מסירת קווטרבק של לנס.

5 דקות לסיום, קליעות של סטיבנסון מהקו נותנות יתרון 10. עוד חטיפה, הפעם של אולדיפו, וגם הוא מהקו קולע פעמיים, יתרון 12. מתקרב לבול גיים, אבל עוד לא, בואו נהיה מרוכזים.

3 דקות וקצת לסיום, שלשה גדולה של סטיבנסון נותנת יתרון 13. פילדלפיה לא במשחק, אפשר לקרוא בול גיים מקדמי. זה כבר הופך ל-14 הפרש ובאותה נקודה אינדיאנה מנצחת את הרבע בתוצאה 9-22. בדקות הסיום הפסקנו לשחק ופילדלפיה עונה ב-8 נק' רצופות שמקזזות ל-6 הפרש בלבד, כדקה לסיום. פול קורט פרשר עובד להם טוב, אך כדורי הפיפטי-פיפטי נופלים בצד שלנו במחצית השניה, ומהלך של כמעט איבוד של קוליסון נגמר בלייאפ קל שגומר סיפור באופן סופי.

92-100 לאינדיאנה בסיום. רבע רביעי יוצא מן הכלל טוב שלנו - הגבלנו את פילדלפיה על 30% מהשדה ורק שלשה אחת [10%], ומתוך 24 נק' שלנו ברבע רצנו ל-10 במתפרצות ול-10 מ-7 איבודי כדור. פילדלפיה עם 1 מ-14 משלוש במחצית השניה ו-31% בלבד מהשדה. כמו כן, מחצית שניה שלהם עם 6 אס' לעומת 12 איבודי כדור [אשר מהם יצרנו 15 נק']. מתוך 38 נק' שלנו במחצית השניה 32 הגיעו במתפרצות או מאיבודי כדור של פילדלפיה, וזה דבר שלא רואים כל יום. ביתרון החזקנו כל המחצית השניה, אם כי, זה נתון קצת מטעה שלא מלמד כמה המשחק היה צמוד והוכרע בדקות האחרונות. בהחלט התוצאה היתה יכולה להיות אחרת. הגנתית, עבדנו יפה והכי טוב שלנו מזה כמה משחקים. התקפית, ניצלנו דקות חמות של סטיבנסון, שהוביל מהלכי מומנטום. ניצחון חשוב מאוד על יריבה ישירה בקרב על מקום בפלייאוף.

השחקן המצטיין: לנס סטיבנסון. 14 נק' [11-5 מהשדה, 5-2 משלוש, 2-2 מהקו] ב-23 דקות. קלע 12 מה-14 ברבע האחרון והוביל את הדקות הטובות ביותר שלנו במשחק. דיבר בסיום המשחק;

ויקטור אולדיפו מסיים עם 19 נק'. משחק סולידי; דרן קוליסון עם 11 נק' ו-4 אס' [1 איבוד כדור]. קלע כמה סלים חשובים בשטף של המשחק; מיילס טרנר במשחק מאכזב. 0 נק' [5-0 מהשדה, 2-0 משלוש] ב-15 דקות, אבל אפשר לזקוף את זה, לפחות באופן חלקי, לבעיית עבירות מוקדמת [2 עבירות ב-3 הדקות הראשונות]; בויאן בוגדנוביץ' עם עוד ערב מוצלח. 19 נק' [4 שלשות] ב-26 דקות. פתח טוב, המשיך טוב. שלשות שלו עשו נקודות קלות; תדאוס יאנג שוב הגיע לדאבל פיגרס בנק', והפעם עם 10; סאבוניס עם 10 נק' [6 מ-7 מהקו], 8 ריב' [3 בהתקפה] ו-6 אס' [2 איבודי כדור] ב-32 דקות מהספסל;

בפילדלפיה, ג'ואל אמביד עם 24 נק' [9-19 מהשדה, 4-0 משלוש, 9-6 מהקו], 10 ריב' [4 בהתקפה] ו-3 אס' [7 איבודי כדור!] ב-34 דקות. שיחק בק-טו-בק בפעם הראשונה בקריירה והיה נראה עייף . . . לא, סתם. היה עוצמתי ומפלצתי. פשוט שחקן גדול, תרתי משמע. היתה לו גם חסימה מפחידה על אולדיפו; דאריו שאריץ' עם ערב של 16 נק' [2 שלשות]; בן סימונס עם 10 נק' [רק 2 מ-6 מהקו], 11 ריב' [5 בהתקפה !] ו-6 אס' [ללא איבוד כדור]; ג'יי ג'יי רדיק איכזב עם 6 נק' ב-1 מ-8 בלבד מהשדה [1 מ-6 משלוש]; רוברט קובינגטון עם 12 נק', אבל 9 מהן ברבע הראשון. היה נו-שואו בחצ השני עם 0 מ-6 מהשדה [0 מ-4 משלוש]; ג'ריד בייליס שיחק טוב מהספסל ותרם 11 נק' [3 שלשות], אשר 9 מהן במהלכן של כמה דקות טובות ברבע השני;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא -- מארחים את וושינגטון [ב'] אשר נמצאת בכושר טוב גם ללא ג'ון וול.

שבוע טוב!
ולהתראות בשמחות כדורסל NBA ואחרות!
לצפיה ב-'אמרתי לכם ההפסדים יגיעו'
אמרתי לכם ההפסדים יגיעו
04/02/2018 | 23:41
7
53
4 ברצף.
עד מתי נקבל שלשות מכל קבוצה בליגה? הלכה לנו ההגנה בלי רוברסון, בחיי. עד כדי כך.
זאת הרי קבוצה מטומטמת, עד שהיה רית'ם מסויים שוב שינית מרכיב חשוב וצריך למצוא רית'ם חדש. על הפנים. אין לי כח לנתח בכלל, שחקנים עושים עלינו ליי אפים קלים בא לי להקיא מהגנה כזאת.
לצפיה ב-'אוקלהומה נראית רע,אין הגנה,רק ג'ורג' וראסל מנסים '
אוקלהומה נראית רע,אין הגנה,רק ג'ורג' וראסל מנסים
05/02/2018 | 16:21
6
47
בהבזקי כישרון לעשות משהו.
הקבוצה נראית לא מאומנת ....חוץ מ ג'ורג' ראסל ואדאמס אין  שם כלום.
לצפיה ב-'ג'ורג', ראסל ואדאמס זה די הרבה.'
ג'ורג', ראסל ואדאמס זה די הרבה.
05/02/2018 | 21:43
5
37
אבל כן, מחסור בשחקנים שטובים בשני צידי המגרש זאת הבעיה הכי גדולה של אוקלהומה כבר מספר שנים.
לצפיה ב-'אמרו שעם רובסון החמישייה הראשונה היא פלוס 14 ל100 פוזשנס'
אמרו שעם רובסון החמישייה הראשונה היא פלוס 14 ל100 פוזשנס
05/02/2018 | 23:51
4
48
בלעדיו הם מינוס 11

זאת אומרת חסרנו הוא הפרש של 25.

זה לאלה שאוהבים סטט. שאני אישית לא מחזיק מהם
לצפיה ב-'אנחנו חוטפים ים שלשות בלעדיו'
אנחנו חוטפים ים שלשות בלעדיו
06/02/2018 | 10:00
1
39
אולי למישהו יש את הנתון הזה באחוזים לשלשות, אני בטוח שהאחוזים משמעותית גבוהים יותר נגדנו כשהוא לא משחק.
הוא פשוט שומר פרימיטר מצוין וכרגע אנחנו די אבודים בלעדיו.
הקבוצה צריכה טרייד כדי להציל את העונה ולהשאיר סיכוי למשהו, שמעתי אייברי ברדלי, שמעתי רודני הוד, אני לא מכיר ולא מבין אבל יודע שחייבים לעשות משהו ולנסות ולא לתת שחקן חשוב ברוטציה בטרייד הזה.
לצפיה ב-'שניהם יעזרו לכם מאוד. שניהם גם קלעים טובים'
שניהם יעזרו לכם מאוד. שניהם גם קלעים טובים
06/02/2018 | 17:06
33
וגם מובילי כדור משניים סבירים. הוד גם יכול לייצר לעצמו לא רע אבל בראדלי שומר טוב יותר. ההתקפה תיראה הרבה יותר טוב איתם במקום רוברסון. ברבאונד אין להם את האפקט של רוברסון ובראדלי אחלה שומר אחד על אחד אבל הוא קטן ויכול לשמור בעיקר 1-2 ולא 1-4 כמו רוברסון.

מה שכן, לא ברור מה לאוקלהומה יש לתת. הקבוצה ריקה מנכסים. בהנחה שאוקלהומה לא הולכת לוותר על בחירת סיבוב ראשון (הבאה הפנוייה רק ב-2022) אז הוד לדעתי לא בטווח שלכם. בראדלי אולי אם לא יהיה ביקוש.
לצפיה ב-'אני חושב שזו סטטיסטיקה עם משמעות'
אני חושב שזו סטטיסטיקה עם משמעות
06/02/2018 | 20:07
1
31
לא בגלל המדד עצמו, אלא בגלל עד כמה שהנתון הזה חריג.

אם אתה אומר ששחקן א יותר טוב משחקן ב בגלל שהוא מוביל בנקודה וחצי במדד PER, זה מן הסתם לא מספר את כל התמונה. שאתה אומר שהוא יותר טוב בגלל שהוא מוביל ב-8 נקודות, זה כבר מובהק.

המספר הזה מוכיח את החשיבות של רוברסון להגנה הקבוצתית שלהם. הוא מאשרר את מבחן העין.
לצפיה ב-'מצד שני לפעמים לקבוצה לוקח זמן לעשות התאמות'
מצד שני לפעמים לקבוצה לוקח זמן לעשות התאמות
07/02/2018 | 00:50
23
ושחקנים אחרים לא מבינים ״בהתחלה״ְ שהם צריכים טו פיק אפ ד-סלאק
לצפיה ב-'נצל"ש -05/02- אינדיאנה - וושינגטון: בלי שני שחקני מפתח לא קל'
נצל"ש -05/02- אינדיאנה - וושינגטון: בלי שני שחקני מפתח לא קל
06/02/2018 | 19:37
1
20
מפגש ראשון העונה בין הקבוצות; אינדיאנה ללא דרן קוליסון הפצוע [ניתוח בברך] וללא ויקטור אולדיפו החולה. אינדיאנה מגיעה למשחק ללא ניצחון העונה כאשר אולדיפו לא משחק [5-0]. בוושינגטון, ג'ון וול יעדר משחק חמישי ברציפות. וושינגטון בלתי מנוצחת מאז שנפצע;

רבע א': משחק התקפה חלש מצד שתי הקבוצות
התוצאה 2-4 לוושינגטון אחרי 3 דקות. סקור נמוך, לא מוצאים את הסל. זה לא מפתיע אותי בערב שבו אנו נדרשים להשלים 37 נק' של אולדיפו וקוליסון. סל שדה ראשון שלנו מגיע 4 דקות בתוך המשחק ולאחר 6 החטאות רצופות. סאבוניס נכנס באמצע הרבע ונותן נוכחות טובה בצבע עם כמה סלים.

23-28 לוושינגטון. בראדלי ביל מוביל עם 10 נק'.

רבע ב': יוצאים בזול
2 דקות בתוך הרבע, פתיחה טובה שלנו. משיגים יתרון ראשון במשחק, אבל אז ריצת 0-9 של וושינגטון הופכת שוב את התוצאה. שלשה של מוריס 5 דקות לסיום המחצית נותנת יתרון דו-ספרתי ראשון במשחק - 11. שלשה נוספת, הפעם של קלי אוברה, נותנת יתרון 14. זה לא נראה טוב, רבותיי. זה נראה כמו בריחה, וזה נראה כמו משחק שאין לנו בו כלים להרשות לעצמנו להיקלע לפיגור גדול, או אז לא נדע לחזור מזה. ריצת 0-14 של וושינגטון בשלב הזה, אך זו נענית בריצת 0-9 של אינדיאנה בתוך דקותיים, אשר לקראת סיום המחצית מחזירה לחד-ספרתי - 9 , ומומנטום חיובי.

49-58 לוושינגטון. 9 נק' של קלי אוברה ג'וניור ברבע, הקלע הבולט. באינדיאנה, בוגדנוביץ' עם רבע נהדר של 9 נק' [2 שלשות] וסאבוניס עם 7, שמרו אותנו במשחק ברבע קשה שבו הוויזרדס קלעו ב-58% מהשדה, כולל 4 שלשות [50%], וניצחו 0-13 בנק' ממתפרצות ו-5-18 בנק' מאיבודי כדור [8 איבודי כדור של אינדיאנה ברבע השני]. בסה"כ מחצית מאוזנת מבחינת התוצאה, ואפשר להיות מרוצים שההפרש בחד-ספרתי אחרי רבע שני לא פשוט. תד יאנג נו-שואו במחצית הראשונה עם 0 נק' [4-0 מהשדה].

רבע ג': בריחה, הרוטציה הקצרה נותנת אותותיה
בדקות הראשונות הורגים אותנו בצבע - סל אחרי סל. התקפית, אנחנו במשחק. משיגים סלים בעבודה קשה, אבל משיגים. ההפרש לא קטן, אבל נשמר על חד-ספרתי.

אמצע הרבע, במהלכן של כמה דקות אנחנו לא טובים, אין מי שיוביל כאשר בוגדנוביץ' וסאבוניס על הספסל, והיתרון כבר 16 לוושינגטון. שלשה של בוגדנוביץ' עם הבאזר ממזערת נזקים לקראת הרבע האחרון. 74-86 לוושינגטון. אוטו פורטר ג'וניור עם 11 נק' [6-5 מהשדה] ברבע. ג'ו יאנג עם 9 נק' [3 שלשות] אצלנו, שיחק את כל הרבע.

רבע ד': שחקנים נותנים הכל, אבל זה לא מספיק
בוגדה! פותח את הרבע עם מהלך של 4 נק', מוריד את ההפרש ל-10.
אמצע הרבע, שוב 10 הפרש. עומדים כשווים בין שווים, למרות העובדה שמשחקים בנחיתות ללא שני שחקני מפתח.

בדקות האחרונות, יותר מדי הזדמנויות מבוזבזות בהתקפה. הגנתית עומדים טוב, אבל ללא כלים התקפיים להוריד את ההפרש, אשר נשמר סביב ה-10 פחות או יותר כל המשחק. הצלחנו לרדת גם ל-9, אבל פה זה נעצר. פשוט מאוד, כל המשחק הינו חסרים כלים, וגם העייפות ברוטציה סופר-קצרה הקשתה על השחקנים. 102-111 לוושינגטון בסיום. ניצחון חמישי ברציפות לוושינגטון. הפסד שלנו קוטע רצף שישה ניצחונות ביתיים. וושינגטון עם ערב של 29 אס', והנתון שעשה את ההבדל באמת - 30 נק' מ-15 איבודי כדור של אינדיאנה לעומת 11 נק' של אינדיאנה מ-13 איבודי כדור של וושינגטון. זה היה כל ההבדל בתוצאה.

השחקן המצטיין: בראדלי ביל, אם כי בהסתייגות. 21 נק' [16-9 מהשדה, 4-1 משלוש, 2-2 מהקו], אבל גם 6 איבודי כדור. בחירה ממש לא פשוטה, שכן לא משחק גדול שלו. אבל הוא הקלע המוביל, אז נלך איתו;

אוטו פורטר ג'וניור עם 13 נק'. סיים כמוביל הקבוצה עם פלוס 16 במדד הפלוס / מינוס; קלי אוברה ג'וניור עם 15 נק' ו-7 ריב' ב-32 דקות מהספסל; איאן מהינמי בלט גם הוא עם 12 נק' ו-7 ריב' [1 בהתקפה] ב-4 מ-4 מהשדה ב-24 דקות מהספסל. קלע 9 מה-12 שלו ברבע האחרון בדקות שמנעו מאיתנו קיזוז ההפרש לחד-ספרתי נמוך;

באינדיאנה, בויאן בוגדנוביץ' עם משחקו הטוב כפייסר. שיא עונתי של 29 נק' [15-9 מהשדה, 7-5 משלוש, 7-6 מהקו] ב-37 דקות. לפרקים היה פשוט פנומנלי ביכולת להחזיק אותנו במשחק עם הצ'אקות שלו; לנס סטיבנסון פתח וסיים עם 13 נק', 9 ריב' ו-6 אס' [אבל גם 6 איבודי כדור] ב-38 דקות. לא משחק גדול שלו, וגם סיים באחוזים לא טובים כפי שבדרך-כלל קורה כאשר הוא פותח בחמישייה; קריס ג'וזף פתח גם הוא בחמישייה בהיעדרו של דרן קוליסון ולא היה יציב. מסיים עם 7 נק' ו-4 אס' [ללא איבודי כדור] ב-36 דקות. לא תרם מספיק בצד ההתקפה; תד יאנג הופיע במחצית השניה בלבד, ובטוטאל מסיים ערב חלש עם 7 נק' ו-7 ריב' [4 בהתקפה] בערב בינוני ומטה; דומאנטס סאבוניס עם ערב של 15 נק' ב-27 דקות מהספסל היה נפלא במחצית הראשונה ומהטובים בשורותינו, ואיתו בלט גם ג'ו יאנג עם 17 נק' [שיא קריירה של 5 שלשות] ב-28 דקות מהספסל. את הספסל השלים עם מהלכי פוסט אפ כפיבוט, אל ג'פרסון, עם 8 נק' ב-16 דקות;

ליין ליף: טי ג'יי לא שיחק משחק שני ברציפות.

** דרן קוליסון נפצע נגד פילדלפיה, עבר ניתוח בברך ויעדר בין 2 ל-3 שבועות. המשמעות גדולה, ולא רק מהפן המקצועי, כאשר ברקע היו דיבורים בימים האחרונים על טרייד אפשרי לדנבר. מדווחים שקורי ג'וזף על הכוונת של הנאגטס, אם לא קוליסון אז הוא, אבל דומני שהחוזה ה"זול" שלו שווה לאינדיאנה יותר מאשר מה שאפשר לקבל מדנבר בטרייד [סיבוב ראשון לא נראה מהם]. והוא עושה עבודה טובה מהספסל וצעיר מספיק כדי להיות חלק מהריבילד, כך שאני לא רואה תמריץ להעזיב אותו. קוליסון, לעומתו, תחת חוזה לעונה הבאה תמורת 10 מיליון דולר, אבל רק 2 מיליון גרנטיד, מה שמאפשר לשחרר אותו בלי נזק בתקרת השכר אם יוחלט ללכת לפול-ריבילד, או לחילופין אם תימצא אלטרנטיבה טובה יותר בעמדת הרכז [אולי דרך הדראפט]. אם לא היה נפצע, בהחלט היה היגיון בשליחתו בטרייד מתוך הבנה שהסיכוי שלא נחזיר אותו גבוה. נכון הדבר גם לגבי תד יאנג, שלא ברור מה יעשה עם אופציית השחקן שיש לו לעונה הבאה, ויתכן שאינדיאנה תרצה למנוע אפשרות שיעזוב "בחינם" כך שתשלח אותו בטרייד למרבה במחיר.

המשחק הבא -- משחק חוץ בניו אורלינס [ד']. ללא קאזינס, וככל הנראה עם ויקטור, זה הופך למשחק מאסט ווין מבחינתנו.
לצפיה ב-'ההפסד הזה על מקמילן'
ההפסד הזה על מקמילן
06/02/2018 | 20:03
30
אין שום דרך לתרץ 22 דקות של טרנר שעושה רק נזק, וכשסאבוניס פשוט פורח. ועוד בערב שבו טרנר נקלע לבעיית עבירות. ועוד כשידוע איזה שיתוף פעולה אדיר יש בין סטיבנסון לדומאס (בעצם לכל אחד יש שת"פ יותר טוב עם הליטאי מאשר עם טרנר).

ואם כבר הוא החליט שהביטחון של טרנר חשוב לו יותר מהניצחון אז שיסביר איך ג'ו יאנג שיחד עם סאבוניס ובוגדנוביץ' החזיק אותנו במשחק משחק 8 דקות פחות מקורי ג'וזף ו10 פחות מסטיבנסון שהיו שניהם חלשים. הם הרי שחקני ספסל גם ככה, הם כבר רגילים לשחק כמות מסויימת של דקות.

חייבים למצוא לטרנר טרייד דחוף, לפני שכל הליגה תראה באיזה בלוף מדובר. חוץ מקליעה טובה יחסית לגבוה אין לו תכונה אחת שמזכירה שחקן NBA. אל ג'פרסון בממוצע דקות חד ספרתי תורם יותר ממנו.

והשיפוט היה מזוויע, בכלל השופטים בNBA השנה בושה וחרפה. מעניין אם לארווידאס יש רומן עם הנשים של כל השופטים בליגה, אחרת אני לא יכול להסביר איך הבן שלו מקבל שריקות בכל פעם שהוא מתעטש ליד שחקן ובצד השני חוטף מכות רצח בצבע ומקבל אצבע משולשת.

עצבים.
לצפיה ב-'שרלוט 49 נק ברבע הראשון מול אינדי'
שרלוט 49 נק ברבע הראשון מול אינדי
03/02/2018 | 03:12
13
19
לצפיה ב-'אני אצפה בפילי-מיאמי באד בלאד בין אמביד לוויטסייד'
אני אצפה בפילי-מיאמי באד בלאד בין אמביד לוויטסייד
03/02/2018 | 03:13
1
11
לצפיה ב-'פילי כמעט הפסידה יתרון של 28 הפרש, מחר יהיה מעניין'
פילי כמעט הפסידה יתרון של 28 הפרש, מחר יהיה מעניין
03/02/2018 | 05:37
48
בפעם הראשונה אמביד ישחק בק2בק מחיאות כפיים רועמות
לצפיה ב-'גם במילווקי ג׳בארימפארקר חזר בדקות הראשונות הוא נראה טוב'
גם במילווקי ג׳בארימפארקר חזר בדקות הראשונות הוא נראה טוב
03/02/2018 | 03:28
1
16
לצפיה ב-'שחקן מאוס...העיקר יש טריפל'
שחקן מאוס...העיקר יש טריפל
03/02/2018 | 07:15
60
R. Westbrook PG    36   7-21  1-9    16
לצפיה ב-'40 נק לדונובן מיטשל'
40 נק לדונובן מיטשל
03/02/2018 | 08:07
1
56
איזה שחקן נהדר
לצפיה ב-'מדהים '
מדהים
03/02/2018 | 10:58
62
איך פיספסו אותו 12 קבוצות גאוני הסקאוט

מילא ה12 
אבל מה תגיד דנבר ה13 שהריחה משהו
ונתנה  אותו בנזיד עדשים
לצפיה ב-'למישהו אכפת בכלל שהפסדנו?'
למישהו אכפת בכלל שהפסדנו?
03/02/2018 | 11:02
4
65
לא נראה במשחק כאילו מישהו מתעניין יותר מדי.
קולעים נגדנו אחוזי שדה מטורפים, איך אפשר בצורה כזאת לנצח?
הובלנו איזה 17 והפסקנו לשחק. עושה לי כאב ראש הקבוצה המפגרת הזאת.

לצפיה ב-'רואה שמועות עלינו בהקשר של אייברי ברדלי, מישהו יכול לומר לי '
רואה שמועות עלינו בהקשר של אייברי ברדלי, מישהו יכול לומר לי
03/02/2018 | 14:28
3
50
מבחינת תקרת שכר וענייני משכורות האם זה פרקטי?

לצפיה ב-'נשמע כמו רעיון נהדר'
נשמע כמו רעיון נהדר
03/02/2018 | 15:01
2
61
זה + בחירת סיבוב ראשון שלכם אמורים לעשות את העבודה.

לאוקלהומה זה שדרוג על פני רוברסון. הגנתית הם דומים, התקפית אתם תקבלו שחקן שיכול גם לרווח וגם כזה שאי אפשר לשלוח אותו לקו בכוונה. אם ג'ורג' מחליט לדפוק לכם ברז בקיץ זה משאיר אתכם תחרותיים, ואם הוא נשאר יכול להיות שבראדלי יחליט לעשות לכם הנחה כדי לשחק בקונטנדרית. לקליפרס שרוצים ללכת לבנייה מחדש זה גם טוב, בחירה באזור המקום ה22 + שחקן צעיר וכשרוני כמו פרגוסון זה המקסימום שאפשר לקבל על חוזה נגמר.
לצפיה ב-'מעניין תודה'
מעניין תודה
03/02/2018 | 15:04
48
אגב, מאוד אוהב את פרגוסון...יהיה חבל אם יילך.
כשאני משווה אותו לרוקיז אחרים שהיו אצלנו כמו רג'י ג'קסון, ג'רמי לאמב ואפילו אדאמס, הוא יותר מרשים מהם בעונת הרוקי שלו. יש לו הרבה פוטנציאל, כמובן ששום דבר לא בטוח.
לצפיה ב-'לת'אנדר אין בחירה לתת'
לת'אנדר אין בחירה לתת
03/02/2018 | 18:12
50
הם חייבים את הבחירה שלהם ב-2018 וב-2020 ואי אפשר לתת בחירה בשנתיים רצופות. הבחירות הבאות שפנויות להן הן 2022-2024 (אי אפשר לתת בטרייד יותר מ-7 שנים קדימה). מפחיד מצד אוקלהומה להמר ולתת בחירה עוד 4 שנים מעכשיו, סיכוי טוב שהם מאוד יירצו אותה בשלב הזה כשהם כבר יהיו אחרי השיא של ראסל. למרות שאם היא מוגנת מספיק טוב זה אולי יהיה בסדר. מניח שהקליפרס יסכימו גם עבור שתי בחירות סיבוב שני. אולי אפשר לזרוק אופצייה להחליף בחירות ב-2019 למרות שכנראה שזה לא שווה הרבה כי אוקלהומה טובים מהם...
לצפיה ב-'ביזיון.'
ביזיון.
03/02/2018 | 12:04
12
לצפיה ב-'שארלוט - אינדיאנה: רבע היסטורי נתן את הטון'
שארלוט - אינדיאנה: רבע היסטורי נתן את הטון
03/02/2018 | 19:11
33
שודר בערוץ ספורט 5 LIVE . הם ממשיכים לשדר אותנו, ואני לא מתלונן.

המשחק הקודם בין הקבוצות נערך רק לפני 4 ימים; מאמן אינדיאנה נייט מקמילן יעדר מסיבות אישיות. ידריך את הקבוצה עוזרו דן ברק, בעונתו ה-21 כעוזר מאמן באינדיאנה;

ברבע הראשון, ניקולה באטום פתח ב-3 הדקות הראשונות של המשחק עם 11 מ-13 הנק' הראשונות של שארלוט [3 שלשות ופוטבק באופנסיב ריבאונד], וזאת לאחר שרשם טריפל-דאבל במשחק הקודם. זה המשיך והגיע לריצת 2-19 ב-3 דקות [5 שלשות] שנתנה יתרון 15. אולדיפו הגיב בכמה סלים והוריד לחד-ספרתי. ההפרש חזר בהמשך לדו-ספרתי. 41 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 13. פוזישן הגנה - פרנק קאמינסקי ניער מעליו את טי ג'יי וקלע מחצי-מרחק בסיבוב. 37-49 לשארלוט. כן, אתם קוראים את זה נכון - 49 נק' ברבע ! 49 שווה לשיא שארלוט לכל רבע באשר הוא [השיא הקודם, כפי שצוות השידור אמר - 44, בפברואר 1992 נגד גולדן סטייט. אבל לאחר המשחק הבנתי שהשיא היה בעצם 47 נק', נגד הלייקרס בדצמבר 1991]. 49 זה הכי הרבה העונה לרבע בליגה, והכי הרבה מאז 25 בנובמבר, 1990 במשחק בו פורטלנד הביסה את סן אנטוניו 18-49. שיא כל הזמנים בליגה הוא 50 כפי שנקבע 5 פעמים [לאחרונה ב-1990]. פרנק קאמינסקי קלע 8 מ-10 הנק' האחרונות של קבוצתו ברבע, והיה אחד משלושה שחקני שארלוט בדאבל פיגרס לצד באטום עם 16 נק' והווארד עם 10 [5-5 מהשדה]. קמבה ווקר קלע 8 ומסר 6 מ-12 האס' של שארלוט ברבע. ההורנטס קלעו 19 מ-23 מהשדה [82% !] ו-7 שלשות [63%]. כשאתה חוטף 49 נק' ברבע ואתה בפיגור 12 בלבד, אתה צריך להרגיש טוב עם הסיכויים שלך במשחק.

ברבע השני, 8:06 לסיום המחצית, טי ג'יי ליף ירד בפיגור 12. לנס סטיבנסון הציל בדקות הפתיחה עם שתי שלשות שמנעו בריחה רצינית. ההורנטס שיחקו טוב מתוך הגנה כבדה וחלשה של אינדיאנה, והחטיאו גם זריקות של אחוזים טובים. עם חזרת החמישיות הראשונות ההפרש היה באזור ה-17, ונותר על כנו. אבל לקראת סיום, בערך בשתי הדקות האחרונות, אינדיאנה קיבלה הזדמנות ממשית לנצל עצירות בהגנה ולהוריד את ההפרש, אבל לא ניצלה. 57-71 לשארלוט במחצית. עם זאת, יכל להיות גרוע הרבה יותר ובתחושה בהחלט הרגשתי בשלב הזה שאינדיאנה תחזור מזה. רבע שבו שחקני שארלוט קלעו ב-28% מהשדה, אבל אנחנו ב-31% לא ניצלנו.

ברבע השלישי,  ההפרש ירד לחצי-תריסר לאחר 4 דקות משחק. אמצע הרבע, בוגדנוביץ' החטיא שלשה כה-כך כה-כך פנויה שלא ראיתי כזה דבר. ממש אימון קליעות, שהיתה מורידה ל-3 בלבד. בהמשך, שלשה של אולדיפו הורידה ל-3 הפרש. 2 איבודים ברציפות של שארלוט ושלשה נוספת של מיילס טרנר מ-WAAAY דאונטאון כפו שיוויון 82, ועל השעון קצת פחות מ-5 דקות לסיום הרבע. בוגדה החטיא במעבר לייאפ קל, טען לעבירה אבל בכל מקרה היה צריך לקלוע את הזריקה, ובצד השני באטום קלע שלשת מומנטום. אולדיפו הציל אותנו עם כמה סלים ברציפות. 1:29 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 3. פוזישן התקפה - מהלך מחושב יפה. קורי ג'וזף הוריד שעון, חדר, הוציא לליף, שחדר ומשך את השומר של סטיבנסון, שקיבל פנוי וצלף את השלשה. שלשה חשובה שעצרה ריצת 2-9 של שארלוט, ונשארנו גם עם כדור אחרון ברבע, בפוזישן גרוע שנגמר בזריקת התאבדות לא-מחויבת של סטיבנסון, למרות שהיה מספיק זמן לייצר זריקה, והיה גם יתרון מספרי. 91-96 שארלוט. אולדיפו עם 13 נק' ומיילס טרנר עם 10 הובילו. בשארלוט, 15 נק' [8-8 מהעונשין] של קמבה ווקר ו-8 נק' של באטום [2 שלשות] היו 23 מ-25 הנק' של שארלוט ברבע. אך למרות רבע של 60% מהשדה ו-8 נק' מאיבודי כדור, אינדיאנה לא הצליחה לקחת יתרון. היה נדמה שאינדיאנה מסוגלת לברוח, שהנה אנחנו במשחק, אבל בכל פעם פעולה קטנה לא טובה מנעה זאת מאיתנו. 

ברבע הרביעי, ב-3 הדקות הראשונות שארלוט ברחה ליתרון דו-ספרתי - 11, מול המחליפים שלנו ומאחורי תצוגת תכלית של קמבה. הגיע פסק-זמן, 9:38 לסיום, ובו גם טי ג'יי ירד. בהמשך הצלחנו להישמר בחד-ספרתי [7] עד לחזרת אולדיפו כ-7 דקות לסיום, שמיד הגיב ב-5 נק' מהירות [בזריקות לא פשוטות] והוריד ל-4 הפרש בלבד. אבל פה זה נעצר, ובדקות הבאות אולדיפו כפה את עצמו על המשחק, החטיא זריקות ואיבד כדורים. העזרה מסביב לא הגיעה, ובצד השני קמבה ובאטום דאגו להגדיל את ההפרש ל-12 ולסיים סיפור. 41 שניות לסיום, אופנסיב ריב' של בוגדה קיזז ל-7. שארלוט התקשתה בהוצאת האאוט, אינדיאנה סגרה בטראפ את קרטר-וויליאמס, ומיד זה הוביל לחטיפה של קורי ג'וזף וסל מהיר של 3 נק' באנד וואן - 4 הפרש. בצד השני, עבירה נעשתה על טרבון גרהאם, שנשלח לקו וקלע 1 מ-2 - ההפרש 5. בהתקפה, כדור בידיו של אולדיפו, לא הצלחנו להוציא זריקה מהירה והפוזישן הארוך נגמר בשלשת התאבדות של טרנר, שהחטיא. בול גיים. 126-133 לשארלוט בסיום. 133 זה הכי הרבה שקיבלנו העונה [שובר את השיא העונתי השלילי הקודם של 131 נגד ברוקלין]. אינדיאנה סיימה ב-50% מהשדה ו-12 שלשות [41%] - משחק ראשון העונה שהפייסרס מפסידים כשקולעים ב-50% או יותר מהשדה [1-19]. אם כי, באופן מפתיע, כשהקבוצה קולעת לפחות 26 עונשין מפסידה את כל משחקיה [הפעם - 26 מ-28 מהקו, משחק שלישי העונה עם לפחות 26 עונשין]. אבל כל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי מול ערב התקפי טוב של שארלוט ב-53% מהשדה, 15 שלשות [45%] ו-30 מ-34 מהקו [88%], כאשר האחוזים לא ירדו בחצי השני כמו שהגנתית אנו יודעים לעשות במחציות שניות, וכאשר אינדיאנה לא הובילה מאז הדקה השנייה של המשחק. אם כן, הקבוצה הטובה יותר ניצחה - הטובה יותר בערב הזה. דן ברק, על תקן המאמן הראשי, ניסה להסביר מה לא עבד.

השחקן המצטיין: קמבה ווקר 41 נק' [22-11 מהשדה, 12-5 משלוש, 14-14 מהקו] ו-9 אס' [4 איבודי כדור] ב-42 דקות. שיחק את כל הרבע הרביעי וקלע 13. הגיע ל-928 שלשות קריירה ורחוק רק אחת נוספת מהמוביל בתולדות המועדון - דל קרי. אגב, במקום השלישי עם 508 - גלן רייס האב, אביו של השחקן גלן רייס מהפועל חולון;

ניקולה באטום השלים את קמבה עם 31 נק' [18-11 מהשדה, 11-7 משלוש, 2-2 מהקו] ו-9 ריב' [1 בהתקפה]. היה חם כל המשחק וכך היה גם במפגש הקודם נגדנו. זה משחק ראשון העונה שבו שני שחקני הורנטס קולעים 30 נק' לפחות כ"א. בסיום המשחק דיברו השניים; דווייט הווארד עם ערב שקט של 12 נק' [8-6 מהשדה] ו-11 ריב' [2 בהתקפה]. לא ממש היה פקטור; פרנק קאמינסקי פתח במקומו של מרבין וויליאמס הפצוע ותרם 15 נק' [2 שלשות], 6 ריב' [1 בהתקפה] ו-5 אס' [3 איבודי כדור] ב-30 דקות. בלט כאחד הטובים על המגרש; ג'רמי למב נתן דקות טובות מהספסל וסיים עם 14 נק';

באינדיאנה, ויקטור אולדיפו הוביל עם 35 נק' [21-11 מהשדה, 4-3 משלוש, 11-10 מהקו] ב-37 דקות. סחב אותנו דקות ארוכות כגיים צ'נג'ר; מיילס טרנר עם 19 נק', 11 ריב' [3 בהתקפה] ו-3 חס'. היה טוב, ונדמה שיש לו בכללי מצ'אפ טוב נגד הווארד. כשהזריקה מבחוץ נכנסת לו באחוזים טובים, הוא בהחלט כינור; בוגדנוביץ' משחק שני ברציפות נראה טוב ושיחק דקות משמעותיות גם ברבע הרביעי. סיים עם 18 נק' [2 שלשות] באחוזים טובים. החטיא גם שתי שלשות פנויות אשר באותה נקודה יכלו לעשות הבדל בתוצאה; לנס סטיבנסון עבד טוב מהספסל ותרם 15 נק' [3 שלשות], ואיתו קורי ג'וזף, שהגיע לדאבל פיגרס עם 12, היו כל הספסל שלנו במשחק;

ליין ליף: 0 נק' [ללא זריקות] ו-1 אס' ב-8 דקות [מינוס 7].

** גלן רובינסון השלישי חזר מפציעה ארוכה ושיחק בג'י-ליג ביום חמישי. קלע 12 נק', קלט 2 ריב' ומסר 3 אס' ב-28 דקות משחק. לא התלבש למשחק נגד שארלוט, אך ישב על הספסל.

המשחק הבא -- הערב השני של בק-טו-בק יפגיש אותנו בבית מול פילדלפיה. הייתי מתלונן על סקג'ואל לא טוב ששולח אותנו לעיר אחרת בערב השני של בק-טו-בק כפי שקורה לנו יותר מדי פעמים העונה, אבל הסבנטי-סיקסרס מגיעים גם הם בערב שני של בק-טו-בק, כך שזה לא ישמש תירוץ. בהחלט משחק חשוב על "6 נקודות".
לצפיה ב-'ESPN אומרים שלברון בדרך לגולדן '
ESPN אומרים שלברון בדרך לגולדן
01/02/2018 | 09:56
40
78
די אני מת.
לצפיה ב-'זה לא מה שהם אומרים...'
זה לא מה שהם אומרים...
01/02/2018 | 10:24
13
21
לצפיה ב-'כתבת יח"צ של לברון'
כתבת יח"צ של לברון
01/02/2018 | 10:43
6
82
שלא יעבדו עלינו. לברון הזמין את הכתבה הזו.
"מקורות אומרים" ל ESPN שאם הווריורס יצליחו לארגן לו מקום למשכורת מקס בתקרה, אז הוא יסכים להפגש איתם... ממש "חדשות".

לברון רוצה להלחיץ את הקאבס, אז הוא ביקש מחברים שלו לדבר עם כתבים ולקשקש משהו כזה.

מישהו מבין מספיק כדי להגיד אם הווריורס יכולים לעשות S&T על קליי ואיגי ואז לתת ללברון ולדוראנט מקס (לדוראנט יש early bird rights אא"ט, ונניח שהם משלמים קנסות)? אם לא, ואני מניח שלא, אז מישהו יכול להצדיק את לברון במקום דוראנט?

רק לברון...
לצפיה ב-''
01/02/2018 | 10:51
5
לצפיה ב-'האופציה שהעלית אפשרית'
האופציה שהעלית אפשרית
01/02/2018 | 14:42
4
71
שקליבלנד תחתים את לברון על מקסימום ותסחור בו לווריורס תמורת קליי ואיגודאלה.
לא רואה את גולדן מבצעת מהלך כזה.
על אחת כמה וכמה לא רואה את גולדן מחליפה את דוראנט בלברון.
לצפיה ב-'אתה בטוח? אולי בלי דוראנט'
אתה בטוח? אולי בלי דוראנט
01/02/2018 | 21:09
3
51
קארי, גרין, דוראנט ולברון יעלו ביחד הרבה כסף, בערך 120 מיל' (אם דוראנט יסכים לקבל 30 ולברון שלדעתי כבר הודיע שלא ייתפשר יותר על שכר לכן נשים אותו על 35). וקבוצה שמשתתפת בסיין אנד טרייד לא יכולה להיות מעל האפרון שזה 4 מיל' מעל תקרת המס, כלומר 129 מיל' בעונה הבאה מה שמשאיר להם 9 מיל' בשביל לפחות 9 שחקנים וכנראה יותר בכיוון של 11.

גם קליבלנד תצטרך איכשהו להיות מתחת לאפרון כדי שזה ייקרה, אבל אני מניח שהיא תוכל לזרוק קצת משכורות כדי לגרום לזה לקרות אם היא ממש תרצה. היא גם תקבל את קליי על חוזה נגמר ואת איגי שעם הכבוד כבר לא שווה 17 מיל' לעונה בשתי העונות הבאות.

לכן זה מאוד מאוד לא סביר לשתי הקבוצות (כמו שאמרת) וגם מאוד גבולי מבחינת חוקי תקרת שכר.
לצפיה ב-'זה לא מה שיפיל את הטרייד'
זה לא מה שיפיל את הטרייד
02/02/2018 | 14:35
2
37
אם לברון יחליט שזה מה שהוא רוצה לעשות אני לא רואה את הטרייד נופל כי הוא מתעקש על 35 מליון במקום 30.
אגב להבנתי גם אם גולדן תגיע אחרי הטרייד הזה ל-129 מיליון, היא עדיין יכולה להחתים שחקנים לא רעים על וטרן מינימום. כמו פאצ'וליה, ווסט, כספי.

בסופו של דבר זה לא יקרה כי מעבר של לברון לווריורס יחריב לו את הלגאסי, אני גם לא חושב שגולדן תרצה לבצע טרייד כזה שישנה את האופי שלה במידה רבה.
לצפיה ב-'קבוצה שמבצעת סיין אנד טרייד היא hard capped לאפרון'
קבוצה שמבצעת סיין אנד טרייד היא hard capped לאפרון
03/02/2018 | 17:56
1
33
כלומר לא יכולה לעבור את ה-125 מיליון (טעיתי מקודם, זה 6 מיל' מעל תקרת המס ב-CBA החדש ותקרת המס על 119) בשום מצב, גם לא בהחתמה של שחקני מינימום. מסכים שאין מצב שזה ייקרה. סתם דיון תיאורטי של חוקי תקרת שכר :)
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 13:32
3
לצפיה ב-'אומרים ש.. '
אומרים ש..
01/02/2018 | 10:48
5
91
אם גולדן יפנו מקום לשחקן מקס הוא כנראה יגיע (פגישה מובטחת, לא רואה אחד כמו לברון מסרב)
לצפיה ב-'לא נאמר בשום מקום שהוא כנראה יגיע. '
לא נאמר בשום מקום שהוא כנראה יגיע.
01/02/2018 | 14:11
4
77
לא נאמר בשום מקום שהוא בדרך לגולדן.
חלאס להמציא דברים.
לצפיה ב-'תצחק'
תצחק
02/02/2018 | 00:41
3
51
אבל בערוץ הספורט מדברים על זה כל היום, אפילו שאלו את אמארה מה דעתו על זה חחחח
לצפיה ב-'יכולים לדבר ספקולטיבית על מה שרוצים אבל לא קיים דיווח כזה'
יכולים לדבר ספקולטיבית על מה שרוצים אבל לא קיים דיווח כזה
02/02/2018 | 14:25
2
12
לצפיה ב-'לא אני מסכים איתך, סתם לגלגתי על התקשורת כאן'
לא אני מסכים איתך, סתם לגלגתי על התקשורת כאן
02/02/2018 | 14:47
1
10
לצפיה ב-''
02/02/2018 | 14:53
35
עם זה גם אני מסכים, הפורום שלנו הרבה יותר רציני מערוץ הספורט ודומיו.
לצפיה ב-'ערך התחרותיות בליגה נמצא בשפל'
ערך התחרותיות בליגה נמצא בשפל
01/02/2018 | 11:27
64
לא שזה אי פעם יקרה אבל הידיעות האלה מעצבנות. התחושה היא של דור של שחקנים לוזרים שמחפשים טבעת בכל מחיר ומוכנים לבחור בדרך הקלה ופשוט להצטרף לקבוצה הכי טובה שהם לא מצליחים לנצח.
לצפיה ב-'הליגה תפסיד הרבה מאוד כסף אם זה יקרה'
הליגה תפסיד הרבה מאוד כסף אם זה יקרה
01/02/2018 | 13:40
2
17
לצפיה ב-'אימון בוקר של גולדן, לברון וקליי נגד דוראנט וסטף...'
אימון בוקר של גולדן, לברון וקליי נגד דוראנט וסטף...
01/02/2018 | 14:35
1
54
יותר מעניין מגמר ה NBA. תכלס גולדן יוכלו למכור כרטיסים לאימונים ולהרוויח יותר מקבוצה שמוכרת כרטיסים למשחקים.
לצפיה ב-'סביר להניח שמקום בתקרה השכר אומר וויתור על קליי'
סביר להניח שמקום בתקרה השכר אומר וויתור על קליי
01/02/2018 | 15:04
54
אולי גם על גרין

לצפיה ב-'הנה רשימה של מה שישתנה אם זה יקרה:'
הנה רשימה של מה שישתנה אם זה יקרה:
01/02/2018 | 14:55
66
1. קליבלנד תהפוך ללא רלוונטית.
לצפיה ב-'אלה אחת מהסיבות שאני לא אוהב את לברון off the court'
אלה אחת מהסיבות שאני לא אוהב את לברון off the court
01/02/2018 | 15:35
2
71
הוא כזה דרמה קווין. 

ועכשיו אני טוען, ואני יודע שיש בזה מן הקונספירטיביות, שלברון רצה שהידיעה הזאת תצא החוצה. 

לדעתי המניע הוא לא להלחיץ את קליבלד אלא אם כבר להלחיץ את יוסטון ו/או לשפר את הלגסי שלו. 

איך זה ילחיץ את יוסטון? 
לדעתי די ברור שהם בונים עליו. כרגע לא ידוע מי תהיה היריבה של גולדן בגמר המערב אבל זו בטוח תהיה סדרה טובה לא פחות מאשר הסדרה מול קליבלנד. יוסטון עם לברון זה כבר סרט אחר. לא בטוח שגולדן ייקחו עם פחות מ7 משחקים.

איך זה משפר את הלגסי שלו? 
כיום לברון ג'יימס נחשב למס' 1 בעולם אבל בפעמים האחרונות יש שחקן ששיחק מולו והיה יותר טוב בסה"כ - קווין דוראנט. אם לברון ג'יימס יוכל לטעון שהוא יכל לעבור לגולדן אבל לא רצה להרוס את התחרותיות של הליגה, העיתונאים שהם כמו פאן בויז של לברון יעשו מזה מטעמים. זה יחפה על זה שאולי הוא זכה באליפות האחרונה שלו ויעמיד אותו עם מייקל ג'ורדן בשיח רציני. 

לצפיה ב-'אני לחלוטין מסכים שלברון רצה שהשמועה הזאת תפורסם'
אני לחלוטין מסכים שלברון רצה שהשמועה הזאת תפורסם
01/02/2018 | 17:01
57
ועשה את זה כדי להפעיל לחץ על קליבלנד. הדדליין מתקרב והוא רוצה שיביאו חיזוק.

אני לא חושב שהסיפור תורם ללגאסי שלו איכשהו. בסופו של דבר הוא ישפט עפ"י ההחלטות שיקבל והתוצאות שישיג... כל שאר הספקולציות ישכחו במהרה.
לצפיה ב-'לא קונספירטיבי כלל - רוב מה שאנחנו קוראים זה פימפום של PR'
לא קונספירטיבי כלל - רוב מה שאנחנו קוראים זה פימפום של PR
01/02/2018 | 21:20
41
אין שום ספק שהסוכן של לברון מפיץ את הידיעה המופרכת הזו.
לצפיה ב-'נצלש - אינדיאנה - ממפיס: הוכרע כמעט על הבאזר'
נצלש - אינדיאנה - ממפיס: הוכרע כמעט על הבאזר
01/02/2018 | 19:07
25
שודר בערוץ ספורט 5.

ערוץ הספורט משדרים הרבה אינדיאנה בזמן האחרון. רוצה לומר, בגללי ? הקטע, שהם משדרים בלי שדרן / פרשן. זה כאילו הרימו את המשחק במיוחד בשבילי! בשבילי! רק בשבילי! זה חייב להיות בגלל הלובי החזק של אוהדי אינדיאנה כאן בפורום. מסתכם בשני אנשים, ברם אנשים שעושים המון רעש ויודעים לדפוק על שולחנות תירס כשצריך. מה יש לי לומר, תודה!

מפגש שני  ואחרון העונה בין הקבוצות. דקות לפני המשחק נודע שטאייריק אוונס לא יתלבש, ונשלח לחדר המלון. זה קורה כאשר ברקע דיבורים על טרייד שלו. מאוד משמעותי במאזן הכוחות, מפני שהוא אחד השחקנים שיודעים לשים נקודות על הלוח; מיילס טרנר חזר לחמישייה ופתח לראשונה מאז תחילת חודש ינואר; בשלושת המשחקים האחרונים אינדיאנה סופגת 21 נק' פחות במחציות השניות בהשוואה למחציות הראשונות. נתון שתומך בעובדה שהקבוצה לא פותחת משחקים טוב. והלילה?;

ברבע הראשון, כדורים הלכו מהפתיחה לבוגדנוביץ', שהוביל את הפיק אנד רול. זה לא קורה, וזה לא אמור לקרות. אם זה קרה, זה כי מנסים באופן מודע להכניס אותו לעניינים אחרי שנעלם לנו בזמן האחרון. בוגדנוביץ' שלא קולע בהתקפה הוא שחקן שאין לו מה לחפש על המגרש, ובוגדנוביץ' שלא מחפשים אותו בהתקפה הוא שחקן שלא יכול לקלוע. רבע תחרותי עם כמה וכמה שינוי יתרון ולא יותר מ-2 הפרש לטובת אינדיאנה. טי ג'יי ליף נכנס 1:56 לסיום הרבע ביתרון 2. פוזישן התקפה - בפיק אנד רול נשאר חופשי, החטיא את השלשה אין-אנד-אאוט. פוזישן הגנה - לא סגר טוב בפיק אנד רול, כל הנתיב נשאר פתוח. וויין סלדן נעצר בעבירה שמנעה סל בטוח. 25-21 ממפיס. דרן קוליסון עם 9 נק', מיילס טרנר עם 7 [5 מ-6 מהקו]. אינדיאנה ב-5 מ-16 מהשדה [31%].

ברבע השני, פוזישן התקפה - לנס סטיבנסון חדר, משך את כל ההגנה והוציא לשלשה נקייה של טי ג'יי. 9 דקות לסיום המחצית, טי ג'יי ירד בפיגור 2. משחק תחרותי יותר משציפיתי שיהיה. 53-55 לאינדיאנה במחצית. קיוויתי לראות אותנו רצים ושוטפים את המגרש, אבל לא משחק טוב של אינדיאנה. ללא ריצה אחת טובה כל המחצית, למרות רבע של 71% מהשדה [ממפיס - 55%]. ויקטור אולדיפו קלע את סל השדה הראשון שלו במשחק 4:30 דקות לסיום המחצית. 9 חילופי יתרון במחצית הראשונה. גאסול עם 11 נק' במחצית, דילון ברוקס עם 8. מיילס טרנר עם מחצית טובה של 12 ו-7 ריב'.

ברבע השלישי, פתיחה טובה בשתי הדקות הראשונות - שלשה של בוגדנוביץ' נתנה יתרון שיא - 8, וחייבה את ממפיס לקחת פסק-זמן. בדקות האחרונות של הרבע, אינדיאנה היתה בשליטה ושיחקה טוב בהגנה, יצרה חטיפות ושלטה בקצב המשחק, אבל לממפיס היה מזל - זריקות קשות בסוף שעון שנכנסו, פעמיים בוגנוביץ' שלא הצליח להשתלט על כדור אובד [פעם אחת דרך על הקו ופעם שנייה הכדור עבר לו ליד הרגליים], ומארק גאסול, במשחק נהדר, גם מבחוץ וגם מבפנים, וגם בעבודה על הריבאונד, סחב את הקבוצה על הגב עם 10 נק' ברבע [2 שלשות]. שלשה של לנס סטיבנסון בסוף שעון והתקפה תקועה, נתנה את יתרון השיא שלנו במשחק וחתמה את התוצאה בסיום הרבע. 75-84 לאינדיאנה. הפייסרס עם רבע של 55% מהשדה ו-5 שלשות [50%], 10 נק' במתפרצות ו-11 נק' מ-6 איבודי כדור של ממפיס. אם הינו קצת יותר מרוכזים, זה רבע שהיה אמור לגמור סיפור.

ברבע הרביעי, סטיבנסון הוביל במעבר את היילייט של המשחק. לא כדורסל גדול של אינדיאנה עם המחליפים, אבל היתרון נשמר. אמצע הרבע, היתרון ירד ל-2 אחרי איבוד כדור לא-מחויב של לנס. דקות לא טובות של ממפיס בהתקפה, לא הצליחו לייצר נקודות וכדורי הפיפטי-פיפטי נפלו בצד שלנו, אבל לא הצלחנו לברוח. 2 דקות לסיום, שלשה ענקית של סלדן נתנה יתרון 1 לממפיס, וזה היה היתרון הראשון של הגריזליז מאז תחילת הרבע השלישי. זה הגיע לאחר שתי שלשות פנויות שבוגדנוביץ' החטיא ועוד שלשה פנויה שאולדיפו החטיא. 55 שניות לסיום, אולדיפו קיבל את גאסול בחילוף, לקח אותו עד לטבעת, אבל היתה שם תוקף על שחקן ההגנה שנעמד בזמן. בצד השני, הגנה טובה בפוזישן שהלך לסוף שעון - ברוקס לקח את בוגדנוביץ' עד הסל, אבל הגנה טובה של בוגדה גרמה לו לקחת קונטסטד שאט והריב' היה של אינדיאנה. עבירה נשרקה על מיילס טרנר במאבק על הכדור החוזר. היינו בפנלטי, והעבירה שלחה את מיילס לקו. מיילס קלע 2 מ-2 ונתן יתרון נקודה כ-35 שניות לסיום. בצד השני, שוב סוף שעון, אבל השופטים קראו עבירה של אולדיפו. היתה עבירה לתת. קצת יותר מ-20 שניות לסיום, ההתקפה שוחקה שוב - גאסול כפה זריקה מחצי-מרחק שלא נכנסה, אבל ממפיס השיגה את הריבאונד. 11 שניות לסיום, כדור אחרון, אין עבירה לתת - לא היה למי לתת את הכדור, סלדן קיבל, הוריד שעון, חדר על כל ההגנה שהתקבצה עליו, אבל נעצר בטראפיק עם מליון ידיים שחסמו אותו. בוגדנוביץ' השתלט על הכדור ונעבר עבירה. היתה פחות משנייה על השעון - לא שחיק, אבל בוגדנוביץ' הלך לקו וקלע 3 מ-3 [כולל 1 טכנית] שחתמו את תוצאת המשחק. 101-105 לאינדיאנה בסיום. 13 שינוי יתרון ושום יתרון דו-ספרתי. יכל ללכת לכל צד. הפייסרס משלימים סוויפ עונתי ראשון על ממפיס מזה 5 שנים.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 21 נק' [12-7 מהשדה, 7-3 משלוש, 6-4 מהקו] ב-35 דקות. קלע 14 במחצית השניה. אחרי כמה משחקים שאיבד גובה וסופסל בדקות הסיום, חזר לעצמו, שיחק 10 דקות ברבע הרביעי והיה חלק מהותי מפוזישנים טובים, גם בהגנה וגם בהתקפה, שהובילו לניצחון. חיפשו אותו, המצ'אפ היה לו טוב במשחק הזה, קלע כמה צ'אקות חשובות ועשה כמה חטיפות בהגנה. דיבר בסיום המשחק;

דרן קוליסון עם 16 ו-4 אס' [1 איבוד כדור]; ויקטור אולדיפו עם 13 נק'. ערב שקט, לא כפה את עצמו ונתן לאחרים להתבטא; מיילס טרנר עם 15 נק' [6-3 מהשדה, 1-1 משלוש, 12-8 מהקו], 11 ריב' [2 בהתקפה] ו-3 חס'. קלע 2 זריקות עונשין בדקה האחרונה שהחזירו את היתרון; תדאוס יאנג עם 10 נק' רשם משחק 13 ברציפות עם דאבל פיגרס בנקודות ו-14 העונה; סאבוניס עם 10 נק' ו-7 ריב' [3 בהתקפה] ולנס סטיבנסון עם 13 נק' ב-15 דקות, תרמו מהספסל;

בממפיס, מארק גאסול סחב עם 23 נק' [18-9 מהשדה, 5-3 משלוש, 2-2 מהקו], 9 ריב' [2 בהתקפה] ו-6 אס' [1 איבוד כדור], אבל לא ממש הגיע לדקות האחרונות ותרם רק 2 נק' ב-9 הדקות שלו ברבע הרביעי; וויין סלדן עם 24 נק' [6 שלשות] מתוכן 12 [4 שלשות] ברבע הרביעי;

ליין ליף:  3 נק' [2-1 מהשדה, 2-1 משלוש] ב-5 דקות משחק [מינוס 4].

** גלן רובינסון השלישי יחזור מפציעה ארוכה וישחק הערב [חמישי] בג'י-ליג. גלן התאמן השבוע עם אינדיאנה ונראה אותו בקרוב גם עם קבוצת האם.

** לפני המשחק התקיימה דקת דומייה לזכרו של ראסול באטלר, אשר הלך לעולמו בטרם עת. באטלר שיחק באינדיאנה עונה אחת לפני 4 שנים.

המשחק הבא -- בחוץ נגד שארלוט [ו'].
לצפיה ב-'מירוטיץ בניו אורלינס'
מירוטיץ בניו אורלינס
01/02/2018 | 20:40
12
56
הבולס מקבלים בית קברות נייד עם עומר אשיק, טוני אלן וגאמיר נלסון אבל גם בחירת סיבוב ראשון בדראפט 2018
לא יודע מי ייצא פה יותר אהבל
לצפיה ב-'נלסון ואלן אמורים להיחתך'
נלסון ואלן אמורים להיחתך
01/02/2018 | 20:47
1
54
טוב אז הטנקינג התחיל אפשר להגיד..
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
01/02/2018 | 20:57
15
לצפיה ב-'טרייד מעולה לשיקאגו'
טרייד מעולה לשיקאגו
01/02/2018 | 21:23
9
55
מירוטיץ' הבהיר שהוא לא אוהב את שיקאגו. הוא הסתכסך עם החבר'ה והקבוצה עצמה כבר שנים. הוא היה עוזב בקיץ בלי ששיקאגו יקבלו כלום והם חלבו עליו עכשיו בחירה טובה של קבוצת קצה פלייאוף. אלן ונלסון חוזים נגמרים אבל לאשיק חוזה רע שייתן לו 12 מיל' בשתי השנים הבאות (לא כולל זאת). שיקאגו לא חייבת את הקאפ ספייס הזה להערכתי בקיץ הנוכחי, הריבילד דורש עוד זמן ואחר כך הוא כבר חוזה נגמר. תמורה סבירה בשביל שחקן שאתה גם ככה מוותר והשכרת קאפ ספייס של שנתיים.

האמת שגם לניו אורלינס זה סביר.
ויתור על עוד בחירת דראפט לקבוצה שצריכה לבנות משם ולא מהפרי אייג'נסי זה רחוק מלהיות אידיאלי. אבל בקבוצה מאוד רוצים להגיע לפלייאוף ומירוטיץ' (+מונרו שנחתך מפיניקס) זה בתיאוריה בדיוק מה שהם צריכים כדי איכשהו לכפר בקצת על הפציעה של קאזינס.
אני מקווה שנראה הרבה דקות של דיוויס בסנטר ומירוטיץ' ב-4. אני לא בטוח כמה זה יחזיק בהגנה אבל בהתקפה נראה מה דיוויס מסוגל לעשות. מירוטיץ' הוא בתאכלס גרסא מעט יותר ניידת והרבה פחות שוטרית של ראיין אנדרסון שלא עזר להם הרבה בעבר אבל זה ניסיון נחמד ודיוויס השתפר מאז, בעיקר בהגנה, מה שהיה הצד החלש של הקבוצה ההיא (22 ו-27 בליגה ברייטינג הגנתי בשנתיים הרלוונטיות).
נראה לי שלא הייתי עושה את הטרייד הזה מבחינתם, זאת לא החתיכה החסרה בשביל לשכנע את דיוויס להישאר אבל אולי מאוחר מידי בשביל לשכנע אותו דרך צבירת נכסים ולנסות להראות לו שיש כאן קבוצה, להמר על הבריאות של קאזינס בקיץ ולקוות שהוא יישאר זאת אולי האלטרנטיבה הכי טובה עבורם, כמה בינונית שתהיה.

לצפיה ב-'אני חושב שלניו אורלינס זה מעולה, מירוטיץ הוכיח שהוא תותח'
אני חושב שלניו אורלינס זה מעולה, מירוטיץ הוכיח שהוא תותח
01/02/2018 | 21:56
7
18
לצפיה ב-'הבנתי ששיקאגו תזרוק את טוני אלן, לדעתכם שווה לאוקלהומה?'
הבנתי ששיקאגו תזרוק את טוני אלן, לדעתכם שווה לאוקלהומה?
01/02/2018 | 22:03
2
48
נשמע אידיאלי על פניו. מחליף לרוברסון.
לצפיה ב-'אם הוא מוכן לבוא במינימום אז למה לא'
אם הוא מוכן לבוא במינימום אז למה לא
01/02/2018 | 22:25
46
אבל אם אתה מצפה לטוני אלן של לפני 4 שנים אתה תתאכזב. הוא כבר לא מהשומרים הכי טובים בליגה וההתקפה שלו אפילו יותר גרועה משהייתה. הוא אף פעם לא היה רבאונדר טוב כמו רוברסון והוא גם פחות ארוך (גם גובה וגם ווינגספן). אולי ייתן 15 דקות של הגנה טובה מהספסל אבל יותר סביר שהוא סתם יעשה יותר נזק בהתקפה משהוא מכפר בהגנה, בדומה לרוברסון אבל עם מאזן שלילי בעוד רוברסון בסופו של דבר בעיני כרגע עדיין פלוס.
לצפיה ב-'לדעתי הוא על סף פרישה'
לדעתי הוא על סף פרישה
04/02/2018 | 01:10
7
לצפיה ב-'הוכיח? 25 משחקים טובים אחרי 2 עונות בינוניות וכבר הוכיח?'
הוכיח? 25 משחקים טובים אחרי 2 עונות בינוניות וכבר הוכיח?
01/02/2018 | 22:39
3
51
הייתי שמח לראות קצת יותר. אני עדיין לא בטוח אם הוא רלוונטי בתור 4 בליגה הזאת בקבוצה שרוצה לעשות רעש בפלייאוף, והם יהיו חייבים לעשות רעש כדי שדיוויס יישאר בעוד שנתיים (פלוס מה שנשאר מזאת). כבר ציינתי אבל הוא פשוט גרסא קצת פחות טובה של ריאן אנדרסון, מסוג השחקנים שנאכלים בפלייאוף כשמערבים אותם בפיק אנד רול בהגנה עם גארד. לזרוק בחירות דראפט אחת אחרי השנייה זאת בדיוק הדרך לאבד את הסופרסטאר שלך.

ניו אורלינס בפעם המלאנטלפים מאז שהביאו את דיוויס נופלת בהגדרה של SWINGING FOR THE FENCES. נתנו בחירת סיבוב ראשון על הולידיי (6 ו-10), אשיק (18), קאזינס (באדי הילד שנבחר ב-6 ובנוסף 10) ועכשיו מירוטיץ'. אסון.
לצפיה ב-'מעדיף אותו כ3 הוא הרבה יותר מגוון מאנדרסון הוא יכול להוריד '
מעדיף אותו כ3 הוא הרבה יותר מגוון מאנדרסון הוא יכול להוריד
01/02/2018 | 23:08
2
38
את הכדור לריצפה
אנדרסון הוא בעיקר פוינט אנד שוט
לצפיה ב-'כן אבל אנדרסון אוטומטי עד 2 מטר מאחורי הקשת ומירוטיץ''
כן אבל אנדרסון אוטומטי עד 2 מטר מאחורי הקשת ומירוטיץ'
01/02/2018 | 23:32
1
44
לא באותו לבל בתור קלעי וזה לא שהוא יוצר כזה מוכשר. אני לא חושב שהוא מסוגל לשמור על סמול פורוורדים ולכן לא אוהב אותו בתור 3. לא שבשמירה על פאוור פורוורדים הוא כזה נהדר. בסופו של דבר אני פשוט לא מוכן עדיין להתייחס ל-25 משחקים האחרונים, בקבוצה שאולי ניצחה מעט משחקים אבל ברור שלא הולכת לשום מקום רציני, כעתיד הברור של מירוטיץ'. חזרה לגרסא העייפה והבינונית שקלעה ב34% מהשלוש סבירה בעיני כמו הישארות ב-43% העונה. יותר סביר שנראה רגרסיה לכיוון ה-39. עדיין נחמד מאוד בשביל סטרץ' אבל עם הגנה חלשה גם על שחקנים מהירים וגם על חזקים זה בעייתי.

ההיפטרות מאשיק נחמדה אבל אני לא חושב שמירוטיץ' שווה את איבוד הבחירה. כמו שאמרתי, אני לא שונא את הטרייד הזה מבחינת נ"א, אבל נוטה לכיוון הנגד.
לצפיה ב-'אולי ברק פגע בו(אגרוף לפרצוף) וזה שינה את עולמו'
אולי ברק פגע בו(אגרוף לפרצוף) וזה שינה את עולמו
02/02/2018 | 01:13
35
אולי זה רק היה קטע של בטחון שהיה חסר לו
לצפיה ב-'מסכים לגבי שני הצדדים'
מסכים לגבי שני הצדדים
02/02/2018 | 14:41
33
טוב לשיקאגו, סביר מינוס לפליקנס.
לצפיה ב-'תרדו מזה אל תתנו לפייק ניוז מקום בפורום'
תרדו מזה אל תתנו לפייק ניוז מקום בפורום
01/02/2018 | 21:54
3
60
אם גולדן חכמים הם מדברים עם תומפסון אומרים לו שזה שטויות 
ולא מגיבים בכלל לנושא
לצפיה ב-'אולי ככה לברון חושב '
אולי ככה לברון חושב
02/02/2018 | 09:09
2
55
שהוא ינצח את גולדן, דרך כתבות שווא עלובות שיועדו להרוס את חדר ההלבשה של הווריוררס.

לפי איך שאני מכיר את לברון זה אכן המציאות, פשוט דוחה
לצפיה ב-'כי קליי רואה כתבה כזו '
כי קליי רואה כתבה כזו
02/02/2018 | 09:12
49
חושב שגולדן אולי חושבים לוותר עליו.. מניסיון אני יודע מה יכול לקרות (למאר אודום בזמנו בלייקרס, פאו וכו')
לצפיה ב-'עדיף שלברון יתרכז בקבוצה שהוא מאמן'
עדיף שלברון יתרכז בקבוצה שהוא מאמן
02/02/2018 | 14:49
46
כי אם היא לא תתאפס על עצמה בכלל לא בטוח שתפגוש את גולדן בגמר
לצפיה ב-'בלייק עלי אופ לדרימונד , גריפין נראה טוב וזה נראה טרייד '
בלייק עלי אופ לדרימונד , גריפין נראה טוב וזה נראה טרייד
02/02/2018 | 02:56
19
73
מוצלח, זה לא יראה בהכרח ישר בתוצאות, אבל אם אני דיטרויט אני מרוצה
לצפיה ב-'וושינגטון ניצחון שני בלי וול נגד קבוצות צמרת'
וושינגטון ניצחון שני בלי וול נגד קבוצות צמרת
02/02/2018 | 05:01
12
לצפיה ב-'באסה גדולה להפסיד בבאזר אחרי קאמבק כזה'
באסה גדולה להפסיד בבאזר אחרי קאמבק כזה
02/02/2018 | 09:42
15
44
אבל מניח שהגיע לדנבר, היא קרעה אותנו 3 רבעים ועד שהתעוררנו היה טיפה מאוחר מדי.
3 רבעים זה היה נראה כאילו אי אפשר לעצור אותם, או שהם צולפים או שהם פנויים בצבע. כמובן שיש הרבה מזה גם על ההגנה שלנו.
פול ג'ורג' היה מדהים כולל שלשה משווה שנייה לסיום.
לצפיה ב-'מי טוב יותר עד כה '
מי טוב יותר עד כה
02/02/2018 | 10:37
9
56
מלו או ג'ורג'?
לצפיה ב-'ברור שג'ורג'...'
ברור שג'ורג'...
02/02/2018 | 10:56
8
51
הוא מצוין, בשני הצדדים של המגרש.
אני מתפלל שנוכל להאריך איתו חוזה, שחקן מעולה.
מלו 4 בחשיבות אחרי ווסטברוק ג'ורג' ואדאמס, הוא השתפר לאחרונה כי הוא נהיה יותר נייד ואני מרוצה מזה אבל בסופו של דבר אתה לא באמת יכול להשוות את החשיבות שלו למשחק שלנו כמו זאת של ג'ורג'.
לצפיה ב-'אני לא רואה הרבה משחקים'
אני לא רואה הרבה משחקים
02/02/2018 | 14:18
7
45
של OKC, אבל לפי הסטטס הם די דומים.
סומך על העין שלך אבל קשה לי עם זה שאתה מחשיב אותו רק כרביעי בקבוצה.

לצפיה ב-'אז תראה יותר משחקים'
אז תראה יותר משחקים
02/02/2018 | 14:25
1
48
אני חושב שגם אתה תגיע למסקנה שסטיבן אדאמס יותר טוב ממלו ויותר חשוב ממנו לקבוצה (בפער).
לצפיה ב-'אדאמס חתיכת סוס'
אדאמס חתיכת סוס
02/02/2018 | 16:06
14
לצפיה ב-'ג'ורג' וכרמלו דומים?'
ג'ורג' וכרמלו דומים?
02/02/2018 | 19:06
4
47
אני לא מודע לסטטיסטיקות בכלל. אם הם דומים זה מפתיע אותי כי ג'ורג' מרגיש לי שקולע יותר. מעבר לזה, ג'ורג' פקטור משמעותי בהגנה וזה מופיע בסט' רק בחטיפות למרות שזה הרבה מעבר לכך אז לא הייתי משווה ביניהם בסטטיסטיקה בכלל.
אדאמס, קריטי. מייצר המון סלים קלים ואופנסיב ריבאונד בזכות הנוכחות שלו בצבע.
הייתי אומר שהוא אנדר רייטד אבל הוא מקבל חתיכת חוזה מטורף...אז הוא לא :)
לצפיה ב-'חשבתי שמלו יהיה מספר 1 '
חשבתי שמלו יהיה מספר 1
03/02/2018 | 12:11
3
32
כשהגיע..
כי מלו סקורר יותר טוב מראסל ומג'ורג', וכי האגו שלו גדול משלהם, חשבתי שהוא ישתלט על פוזשנים ואולי גם יכריח. אבל מלו כנראה מבין לאן הגיע ולקח צעד אחורה, שיש בזה פלוסים וגם מינוסים. OKC לא באמת נהנית מיכולת הסקורינג שלו וחבל. אבל אם בסופו של דבר זה יוביל אותה להישגים אז זה משהו אחר.
לצפיה ב-'כנראה שהאגו שלו בכל זאת לא כזה גדול'
כנראה שהאגו שלו בכל זאת לא כזה גדול
03/02/2018 | 12:56
1
30
ואני חושב שכמספר 1 ביכולת הנוכחית שלו הקבוצה הייתה אפילו גרועה יותר מכפי שהיא כעת.
אידיאלי כקאץ' אנד שוטר, כל פעם שעושה דריבלים יש לזה 25-30% להיכנס.
כמו שרשמתי הרבה, בחודש האחרון הוא עושה הרבה יותר פוסט אפ וזה מבורך. יש אצלנו הרבה איומים בהתקפה וקורה הרבה שכרמלו מקבל כדור על רכז ואז עם הפוסט אפ יש לזה אחוזים טובים יחסית. שיישאר על המהלכים האלה ושלשות חופשיות, הכי טוב.
לצפיה ב-'זה לא קשור לאגו זה קשור ליכולת'
זה לא קשור לאגו זה קשור ליכולת
03/02/2018 | 17:36
21
כרמלו ב-2-3 דרגות פחות טוב מראס או ג׳ורג׳, ולכן הוא הצלע השלישית בטריו... עדיין יש לו יותר אגו מג׳ורג׳, אבל הוא לא מספיק טוב בשביל לקחת ולקלוע כמו ג׳ורג׳.
לצפיה ב-'אולי לפני 4 שנים.'
אולי לפני 4 שנים.
03/02/2018 | 17:52
22
היום מלו סקורר פחות טוב מווסטברוק בבירור ואולי גם מג'ורג'. לא היה ספק בעיני שווסטברוק יהיה מספר 1, זה היה ברור מהרגע הראשון ששמעתי על הטרייד.
לצפיה ב-'בשבילך'
בשבילך
02/02/2018 | 16:37
4
55
לצפיה ב-''
02/02/2018 | 17:15
10
לצפיה ב-'המסירה של יוקיץ' חכמה מאוד'
המסירה של יוקיץ' חכמה מאוד
02/02/2018 | 17:54
1
57
האריס רצה לקבל את המסירה לפינה אבל יוקיץ' ראה שווסטברוק יספיק לסגור אותו, אז חיכה שיפנו את ה-wing ומסר את הכדור לשם.
לצערי ראיתי רק כמה דקות מהמשחק, עושה רושם שהיה משחק אדיר.
לצפיה ב-'היה משחק לגמרי בשליטה של דנבר עד רבע אחרון'
היה משחק לגמרי בשליטה של דנבר עד רבע אחרון
02/02/2018 | 19:08
42
לגבינו מאוד מפריע לי החיסרון של רוברסון.
The #Thunder is 6-7 in games without Andre Roberson this season and 24-15 in games with him.
אנחנו סופגים הרבה יותר שלשות בלעדיו, הגנת הפרמיטר שלנו לא אותו דבר. זאת אבידה רצינית. הדרך היחידה שאני רואה אותנו סופגים את האבידה הזאת ומוציאים ממנה משהו טוב זה אם ג'רמי גראנט ישתפר וישתלט על הדקות האלה. הוא היחיד שיש לו את הפוטנציאל לתת הרבה יותר ממה שהוא נותן. מאברינס ופרגוסון לא תבוא הישועה.
לצפיה ב-'ווסטברוק פישל שם בענק'
ווסטברוק פישל שם בענק
02/02/2018 | 19:03
46
מצד שני הבנתי שיוקיץ' עשה איזשהיא עבירה או משהו כזה, לא סגור על מה בדיוק.
הבנתי שזה אמור להופיע בדוח שיפוט.
אולי במהלך שלפני כן שיוקיץ' לקח אופנסיב ריבאונד.
לצפיה ב-'כל פעם שאתה רושם דיטרויט אני קורא את זה בקול של שימי ריגר'
כל פעם שאתה רושם דיטרויט אני קורא את זה בקול של שימי ריגר
02/02/2018 | 13:10
19
לצפיה ב-'גרג מונרו מסכם בסלטיקס'
גרג מונרו מסכם בסלטיקס
02/02/2018 | 20:17
17
לצפיה ב-'גריפין עובר בטרייד לדטרויט'
גריפין עובר בטרייד לדטרויט
30/01/2018 | 01:54
19
71
גריפין, ווילי ריד, ברייס ג'ונסון עבור טובאיס האריס, אייברי בראדלי ומריאנוביץ + בחירה סיבוב ראשון (מוגן טופ 4) וסיבוב שני
Whatttttttttttt ????

נראה שואן גנדי השתגע ... הזוי.
לצפיה ב-''
30/01/2018 | 05:30
18
לצפיה ב-'בלייק נשאר באותה סיטואציה '
בלייק נשאר באותה סיטואציה
30/01/2018 | 09:04
61
מקבוצה בינונית אחת, לקבוצה בינונית אחרת (ואפילו קבוצה פחות טובה לדעתי)
חבל עליו

לצפיה ב-'לא מובן למה דווקא לדטרויט '
לא מובן למה דווקא לדטרויט
30/01/2018 | 09:13
1
71
כנראה שהיא הייתה הכי רצינית.. אבל בלייק היה יכול בשקט להיות תוספת כוח אדירה לקונטנדרית.

לפיסטונס קו קדמי מעניין יחד עם דרמונד, אבל עד שרג'י ג'קסון יחזור אין שם כלום חוץ מזה, הקליפרס הולכת לבנייה, גם ג'ורדן ולו יתעופפו משם בהקדם. סך הכל לא טרייד שיעשה רעש משמעותי.
לצפיה ב-'הלוואי דיאנדרה לפליקנס במקום קאזנס..'
הלוואי דיאנדרה לפליקנס במקום קאזנס..
30/01/2018 | 09:14
20
לצפיה ב-'בלייק הוא סטאר שמוכר מרצ׳נדייז וכרטיסים'
בלייק הוא סטאר שמוכר מרצ׳נדייז וכרטיסים
30/01/2018 | 09:27
68
זה קצת חסר לפיסטונס.

אני הבנתי שלא כזה אוהבים אותו בחדר הלבשה בקליפרס. שבגדול הוא דיאנדרה ופול היו מגובשים וכל השאר לא, ועכשיו שפול עזב זה נהיה עוד יותר בלתי נסבל. אל תשכחו שהקליפרס רק הקיץ חידשו לבלייק חוזה מקסימום שמן. בכל אופן התחושה סביב בלייק שהוא injury prone, ושהוא לא באמת יכול להנהיג קבוצה להצלחות.

דטרויט לדעתי לא ויתרו על יותר מדי. בלייק סקורר לא פחות טוב מהאריס. בראדלי במילא לא היה נשאר שם בתום העונה (מראה גם כמה KCP היה חסר משמעות עבורם, שמלכתחילה הביאו את בראדלי במקומו). הבחירת סיבוב כואבת, אבל במילא הם בוחרים גרוע (פאקינג סטנלי ג׳ונסון).
לצפיה ב-'הקליפרס לא יכלו להוציא יותר עליו?'
הקליפרס לא יכלו להוציא יותר עליו?
30/01/2018 | 10:54
59
שחקן מקסימום, מוכר כרטיסים, מוכשר, בתמורה לבחירת דראפט מוגנת טופ 4, גבוה מוגבל לשנתיים (מריאנוביץ), שחקן חוזה נגמר (בראדלי), וטוביאס האריס?
עם מה בדיוק הם אמורים לבנות מחדש כאן? האריס עצמו כבר בן 25, לא בדיוק כשרון צעיר, אולי משלים לגיטימי בקונטנדרית. גם הוא חתום רק עד סוף השנה הבאה. והבחירה מוגנת טופ 4 (וסביר להניח שתהיה באזור ה 12+).
לא מבין את הפרנצ'ייז הזה.
לצפיה ב-'לדעתי הקליפרס ניצחו את הטרייד'
לדעתי הקליפרס ניצחו את הטרייד
30/01/2018 | 11:46
2
80
בלייק גריפין כוכב אבל בכלל לא בטוח שהוא נכס כזה טוב, בהתחשב בחוזה העצום ובהיסטוריית הפציעות שלו.
הקליפרס ודטרויט שתיהן קבוצות שכיוונו להצלחה העונה, שתיהן די נכשלות. מבחינה מקצועית אני לא חושב שיהיה שינוי דרמטי באף אחד מהפרנצ'ייזים. גריפין יותר טוב מבראדלי+האריס אבל הוא לא יותר מתאים לדטרויט.

SVG לא ישפר את הקבוצה שלו כמו שהוא קיווה, הוא סופג כאן את החוזה המנופח של גריפין וויתר על בחירת דראפט אמצע סיבוב ראשון. טעות לדעתי.
ג'רי ווסט שומר על כל האופציות פתוחות. הוא עוד יכול למסור את דאנדרה וללכת לריבילד (לו וויליאמס ובראדלי חוזים נגמרים), או שיאהב את הגרעין של וויליאמס-בראדלי-האריס-דאנדרה וימשיך איתו בשנים הקרובות.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי'
מסכים לגמרי
30/01/2018 | 16:59
60
אל תשכח שיש שם את גאלו והרכב של ווליאמס-גאלו-האריס-בראדלי ודינאנדרה זה הרכב מאוד אטרקטיבי בעיניי
הבעיה שאני לא רואה שחקן מוביל בהרכב הזה שימשוך את העגלה ולא פחות חשוב, אבא ריברס מקדם את הבן שלו על חשבון אחרים וזה אומר שבראדלי עלול להתייבש על הספסל בלי סיבה.

לצפיה ב-'גם אני חושב ככה'
גם אני חושב ככה
01/02/2018 | 21:51
18
בלייק גריפין פצצת זמן מתקתקת. עוד 4 שנים אחרי השנה הזאת עבור בערך 35 מיל' לעונה בממוצע. לשחקן פציע בן 29. לא נעים. לקבל תמורתו שחקן איכותי על חוזה סביר (האריס), חוזה נגמר של שחקן טוב שאולי עוד יהיה אפשר לקבל משהו תמורתו (בראדלי) ועוד בחירת סיבוב ראשון חביבה? נהדר. מסתבר שזאת הייתה החתמה מבריקה של הקליפרס מבחינה עסקית. הייתי נגד החוזה בזמנו אבל הם לפחות הרוויחו ממנו.

כמה טובים דטרויט יהיו עם כולם בריאים? אולי מקום 4 במזרח בלי סיכוי ממשי לאיים על אליפות? וזה בסט קייס, רק אם יהיה חיבור מעולה בין 3 שחקנים שלא כל כך מתאים ביחד - ג'קסון, בלייק ודראמונד. מאוד מזכיר את המצב של ניו אורלינס שהייתה קבוצה סבירה אבל לא מעבר לכך השנה ולזה נוסיף את העובדה שהולידיי עדיף על ג'קסון, דיוויס עדיף על גריפין וקאזינס עדיף על דראמונד. אאוץ'. יותר סביר שהם יישארו קבוצה בינונית שאולי אולי אולי תשתפר ל-44 נצחונות גם אם כולם בריאים או תרחיש האימים וזה פציעה של גריפין שתגמור להם את 4 השנים הבאות.
לצפיה ב-'מירוטיץ' בדרך לניו אורלינס'
מירוטיץ' בדרך לניו אורלינס
30/01/2018 | 20:17
6
70
Nikola Mirotic will reportedly be traded to the New Orleans Pelicans in exchange for Omer Asik and a first-round draft pick, according to Vincent Goodwill of NBC Sports Chicago.

חרא טרייד!

לצפיה ב-'חחחחח שיקגו פשוט דפוקים'
חחחחח שיקגו פשוט דפוקים
30/01/2018 | 20:48
18
לצפיה ב-'מירוטיץ עומד על הרגליים האחוריות ומתנגד'
מירוטיץ עומד על הרגליים האחוריות ומתנגד
30/01/2018 | 22:05
3
60
הטרייד יורד מהפרק בשלב הזה
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
31/01/2018 | 13:25
2
51
מירוטיץ׳ למעשה ויתר על ה-no trade clause שלו. לא מבין למה לחלש הזה יש את זה. בכל אופן, ניו אורלינס מאוד פחדו שהוא יממש את האופציית שחקן שלו על 12.5 מליון דולר לשנה הבאה, ואז לא יהיה להם מקום בקאפ ספייס להחתים את דמרכוס קאזינס שוב.
לצפיה ב-' תודה על ההבהרה'
תודה על ההבהרה
31/01/2018 | 17:33
10
לצפיה ב-'כשחותמים על חוזה שיכול להיות חד שנתי,'
כשחותמים על חוזה שיכול להיות חד שנתי,
01/02/2018 | 21:43
26
כלומר ממש חוזה חד שנתי או דו שנתי עם אופציית קבוצה כאשר יש לך זכויות בירד אתה מקבל סעיף וטו על טריידים שכן במקרה הזאת, תאבד על זכויות הבירד שלך בטרייד ואתה זכאי למנוע זאת.

או במילים אחרות:

When the player is playing under a one-year contract (excluding any option year) and will have Larry Bird or Early Bird rights at the end of the season. This includes first round draft picks following their fourth (option) season, who accept their team's qualifying offer for their fifth season. When the player consents to such a trade, his Larry Bird/Early Bird rights are not traded with him, and instead becomes a Non-Bird free agent3. The player's consent is also required for any subsequent trades that season.
לצפיה ב-'נזכרו בטנק'
נזכרו בטנק
31/01/2018 | 00:48
13
לצפיה ב-'רעיון לטרייד המשך'
רעיון לטרייד המשך
30/01/2018 | 22:57
1
62
אברי בראדלי + לו ויליאמס

בשביל איזאה תומאס והבחירה של ברוקלין ואם צריך להוסיף עוד חלקים
לצפיה ב-'הקאבס לא מוכנים לוותר על הבחירה בשביל דיאנדרה'
הקאבס לא מוכנים לוותר על הבחירה בשביל דיאנדרה
31/01/2018 | 12:15
50
אז בשביל לו וויליאמס?

לצפיה ב-'טריידי ההמשך של הקליפרס:'
טריידי ההמשך של הקליפרס:
31/01/2018 | 17:16
50
 טרייד 1: 
עם הניקס.
בראדלי חייב לעבור לבד, וכאן יש לניקס אופציה להתמודד על הפלייאוף.

טרייד 2:

קליפרס:
נותנים 3 שחקנים - גלינרי, לואי ודיאנדרה ג'ורדן.

מקבלים: חוזה רע מאוד של דנג, חוזים שכירים של גורטט וג'ייסון סמית'
צעירים : קלי אוברה, קייל קוזמה וסטורנסקי.
+בחירת סיבוב 1 של וושינגטון.

למה זה טוב להם?
מביאים צעירים מוכשרים ובחירת דראפט, מחליפים חוזה רע של 20.7M ל3 שנים של גלינארי בחוזה גרוע של דנג 17.2M ל3 שנים.
מחזיקים קלפים לטריידים עידיים גורטט וסמית' 2 שחקנים מוערכים עם חוזים סבירים לשנה וחצי כל אחד.

לייקרס:
במקום דנג, קוזמנה וקלרקסון מביאים את דיאנדרה ואנדרה רוברטסון.

למה זה טוב?
לברון!!
יחד עם דיאנדרה, יהיה לליקרס סגל מספיק טוב כדי למשוך את לברון בקיץ.
החוזים של דנג וקלרקסון הומרו בחוה של רוברטסון(מבחינת אורך) וקוזמה הוא מחיר סביר מאוד לשלם.

וושינגטון:
מקבלים את גלינרי, לואי ומרטל הארל
עבור בשורה התחתונה גורטט, קחי אוברה וסטורנסקי.
בחירת סיבוב 1.

למה זה טוב?
כי בגדול אין לוושינגטון צורך אמיתי בגורטט.
רוב הריבות שלא לא משחקות עם סנטר דומיננטי במיוחד ובכל אופן הגיע הזמן שמהימי יוכיח הוא שווה רבע מהחוזה שלו.
עכשיו יש לוושינגטון מלא כח אש ככה שקבוצות לא יוכלו להשאיר את הכוכב שלהם לנוח מולם.

OKC:
רוברטסון תמורת קלרקסון.

למה זה טוב?
כי חמישיה של 3 הגדולים עם אדמס וקלרסון היא פשוט מפחידה.
כי רוברטסון פצוע ואם רוצים לעשות ריצת פלייאוף אמיתית אי אפשר לשחק עם 4 שחקנים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה