לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'משחקי ליל שישי'
משחקי ליל שישי
24/02/2017 | 20:04
21
63
פילדלפיה- וושינגטון: אמביד עדיין פצוע, נואל כבר לא בקבוצה כך שהבמה פנויה לאוקאפור. וושינגטון תציג את הרכש החדש שלה, בויאן בוגדנוביץ'.

אינדיאנה- ממפיס: הפייסרס יצאו לפגרת האולסטאר במומנטום נורא של 6 הפסדים (בלו"ז קשה למדי). גם גישושי הטרייד על פול ג'ורג' לא הוסיפו. הם צריכים ניצחון כדי להעלות את המורל.

טורונטו- בוסטון: איבאקה במשחקו הראשון במדי הראפטורס בשידור של ESPN. יהיה מעניין.

שיקאגו- פיניקס: 

מילווקי- יוטה: ניצחון והג'אז עשויים למצוא את עצמם במקום הרביעי במערב. didn't see that coming.

אוקלהומה- לייקרס: בלואאוט.

מינסוטה- דאלאס: וויגינס וטאונס יתנו את ה-20+ נקודות שלהם כרגיל. השאלה האם ההגנה תופיע מול דאלאס משודרגת בנרלנס נואל.

אטלנטה- מיאמי: ההיט סיימו את רצף הניצחונות המשוגע שלהם במרחק 2.5 משחקים מהמקום השמיני. הם צריכים לנצח משחקים מסוג זה כדי לעשות פלייאוף.

דנבר- ברוקלין: לאחר שהנאגטס הובסו הלילה באופן מפתיע מול הקינגס, הם צפויים להתאושש עם W.

קליפרס- סאן אנטוניו: הקליפס בבק טו בק. אחרי שאיבדו יתרון 16 נקודות וחטפו תבוסה מגולדן, הם ינסו להימנע מעוד פאדיחה במשחק השני של הדאבל הדר ב-ESPN.
לצפיה ב-'הפליקנס משחררים את כספי'
הפליקנס משחררים את כספי
25/02/2017 | 03:29
11
67
שנפצע לחודש פלוס ויכול להיות שסיים את העונה. הפליקנס לא מחכים וחותכים אותו כדי להחתים שחקן אחר. מהלך די חסר רחמים אבל כנראה שאין ברירה. הם מאבדים גם את זכויות הבירד להחתים אותו באוף סיזן, למרות שאני לא בטוח שכספי ירצה לשחק אצל מועדון ששחרר אותו כבר פעמיים.

מקווה שימצא מקום מושלם בקיץ שיבנה עליו גם כשחקן ספסל ולא רק יזמין אותו למחנה או משהו.
לצפיה ב-'ממש מסכן'
ממש מסכן
25/02/2017 | 04:56
63
זאת היתה אמורה להיות העונה שבסיימה הוא יקבל חוזה חביב אבל זה כבר לא יקרה
בכל מקרה, יש כמה קבוצות שמגששות לגבי האפשרות לצרף אותו לשורותייהן לקראת הפלייאוף אז אולי עוד יהיה לו מזל והוא יקבל דקות בפלייאוף וירוויח את החוזה הבא.

לצפיה ב-'רק לי נראה שהוא בדרך לאירופה?'
רק לי נראה שהוא בדרך לאירופה?
25/02/2017 | 07:38
4
18
לצפיה ב-'לא חושב'
לא חושב
25/02/2017 | 07:52
62
לדעתי כמו מקל הוא ינסה בכח למצוא את עצמו באמריקה, ואם לא השנה אז שנה הבאה.
צריך להבין שלעבור מה-NBA ליורוליג זה כמו לעבור מהליגה הראשונה לליגה א',  זה רק במקרה שבאמת נסגרו כל הדלתות
לצפיה ב-'לדעתי הוא ישחק ב-NBA בשנה הבאה'
לדעתי הוא ישחק ב-NBA בשנה הבאה
25/02/2017 | 11:01
57
אין סיבה שלא. כספי כבר הוכיח את מקומו כשחקן רוטציה לגיטימי, השם שלו מוכר ברמה מסוימת. אתה צריך לאבד די הרבה הזדמנויות כדי שאף קבוצה לא תיתן לך עוד צ'אנס. 
קח לדוגמה את... וושינגטון למשל. או את אוקלהומה. למה שלא יציעו לו חוזה זול ויעבו את הספסל הקצר שלהן?
לצפיה ב-'אני תהיתי אתמול'
אני תהיתי אתמול
25/02/2017 | 14:52
37
קודם כל, שנה הבאה אני משוכנע שהוא יהיה בNBA. הייתי אתמול בטוויטר כשהחדשה הגיעה ובאמת שהמון אנשים הגיבו בפליאה שניו אורלינס עשו את זה ופשוט ניתן להבין שרואים בו שחקן רוטציה לגיטימי לחלוטין בליגה. זה באסה ברמה האישית בשבילו כי הוא פספס את הצ'אנס לחוזה גדול (כשחתם בסקרמנטו לשנתיים ולא לשנה) שנה שעברה אבל אני מאמין שהוא ימצא בקיץ קבוצה מתאימה.

מה שכן, תהיתי מה הוא מתכנן לעשות השנה. לחתום בקבוצה שלא תגיע לפלייאוף זה קצת חסר טעם כי הוא יהיה בריא מקסימום לשבוע-שבועיים האחרונים של העונה. אני מניח שהוא יכול לחתום בקבוצת פלייאוף ולקוות איכשהו להסתנן לרוטציית הפלייאוף שלה או סתם לצפות מהספסל/לקוות לפציעה. אני תהיתי אתמול אם אולי אפילו הוא ישקול לחזור לארץ לחודשיים (כי הליגה המעיקה פה נגמרת רק באמצע יוני) כדי לשמור על כושר, לעזור למכבי "להחזיר את האליפות" וגם לפתח קצת כימיה עם יוגב/מקל/פניני לקראת הנבחרת והיורובאסקט בקיץ. מצד אחד, אשתו בהיריון ואולי יהיה יותר נוח ללדת בארץ מבחינת משפחה והכל. מצד שני, צריך ללדת בארה"ב כדי שלילד יהיה אזרחות אמריקאית

אני מניח שהוא יחפש קבוצת פלייאוף ויקווה לחתום שם ולהיכנס לרוטציה מאשר לחזור לאירופה אפילו לחודשיים. גם ככה בקיץ הוא לוקח יורובאסקט MVP מה שיעלה את המניות שלו
לצפיה ב-'לא, אני כבר ציינתי את זה ישר אחרי הפציעה שלו'
לא, אני כבר ציינתי את זה ישר אחרי הפציעה שלו
26/02/2017 | 00:03
8
לצפיה ב-'אם תרשו לי רגע להיות פרובינציאל'
אם תרשו לי רגע להיות פרובינציאל
25/02/2017 | 07:49
71
אז במידה ולא ימצא קבוצה עד סוף העונה זאת תהיה מכה חמורה לנבחרת ישראל שאמורה לארח את אליפות אירופה בקיץ.  כספי כידוע הוא העוגן שלה ועם כושר כזה אי אפשר לבנות עליו,לזה כמובן תוסיפו את זה שגם השחקנים המשלימים,בראשם מקל, נמצאים בירידה תלולה.     קיצר הולך להיות קיץ מאד משמים, אפילו קופה אמריקה אין לנו
לצפיה ב-'אני יכול להבין אותם, אבל למה לי?'
אני יכול להבין אותם, אבל למה לי?
25/02/2017 | 12:57
42
חוסר מזל נוראי בשביל כספי, שהיה במצב כל כך טוב. מקווה שהמשחק האחד ששיחק יעזור לו לקבל חוזה מינימום לקראת העונה הבאה. קשה לי להאמין שיקבל חוזה בפלייאוף.
לצפיה ב-'הרחבה לגבי כספי והיעד הבא שלנו'
הרחבה לגבי כספי והיעד הבא שלנו
25/02/2017 | 13:06
2
51
הפליקנס יודיעו בקרוב באופן רישמי על החלטתם לשחרר את עמרי כספי, כדי ליצור מקום בסגל להחתמת רג'י וויליאמס. החלטה שיש בה היגיון מסוים, אבל נוכל לשפוט את ההתנהלות רק בסיום העונה.

עמרי מאבד את 'זכויות הבירד המלאות' שלו - זכויות אשר ניתנות לשחקן שמשחק לפחות שלוש עונות באותה קבוצה. שחקן שעובר בטרייד תחת חוזה, הזכויות עוברות איתו. עמרי הגיע לניו אורלינס עם זכויות שהיו מאפשרות לפליקנס להחתים אותו על הארכת חוזה גם אם הקבוצה היתה נמצאת מעל תקרת השכר, מה שהיה צפוי שיקרה בקיץ לאחר הארכת החוזה שתינתן לג'רו הולידיי.

עם זאת, עמרי לא לגמרי מאבד את 'זכויות הבירד' שלו. הוא נשאר עם 'זכויות בירד מוקדמות'. המשמעות היא דומה - קבוצה שתחתים אותו עד לסיום העונה תחזיק בזכות להאריך את חוזהו מבלי לפגוע בתקרת השכר, עם מגבלות מסוימות.

מרגע ההודעה על שחרור תהיינה 48 שעות לכל קבוצה בליגה שעומדת בקריטריונים "לתבוע" את זכותה לקבל את החוזה של כספי. הקבוצה הזוכה תקבל את החוזה העונתי של כספי [3 מיליון דולר] שירשם כנגד תקרת השכר, אבל היא אינה נדרשת לשלם את כל 3 מיליון הדולר, אלא רק 767,000 דולר, שזה הסכום שישולם לעמרי עד סיום העונה.

לשחקן עם 'זכויות בירד מוקדמות' כמו כספי שאינו מגיע מחוזה ראשון בליגה, יש הגבלה בתקרת השכר של עד 130% מהשכר שלו בעונה שעברה - 3.9 מיליון דולר. שחקן עם זכויות מוקדמות רשאי לחתום על חוזה של עד 4 עונות, אך לא פחות מ-2 עונות [אופציות שחקן / קבוצה לא נחשבות במניין השנים]. כמו עם זכויות מלאות, השחקן מקבל העלאה בשכר של 7.5% בכל עונה.

הקריטריון הבסיסי שכל קבוצה צריכה לעמוד בו הוא מקום בתקרת השכר - הקבוצה נמצאת מתחת לתקרת השכר או שיש לה טרייד אקספשן. אם יש מספר קבוצות שמגישות בקשה לקבל את החוזה של כספי, הקבוצה ה"מנצחת" נקבעת לפי סדר קדימות, מהקבוצה עם המאזן הגרוע ביותר לקבוצה עם המאזן הטוב ביותר. הקבוצות שעומדות בקריטריונים לקבל את החוזה של כספי הן:

ברוקלין, פיניקס, פילדלפיה, מינסוטה, דאלאס, מילוואקי, דנבר, שיקאגו, אינדיאנה, אוקלהומה סיטי, אטלנטה, יוטה, יוסטון וקליבלנד [סה"כ 14 קבוצות].

לפחות כרגע, קבוצות עם מקום פנוי בסגל ולכן לא תצטרכנה לשחרר שחקן הן:

פיניקס, קליבלנד, דאלאס, יוסטון, מילוואקי, מינסוטה, אוקלהומה סיטי [סה"כ 7 קבוצות]

פיניקס - הודיעה על שחרורם של ג'ראד סאלינג'ר ומייק סקוט, והחתמת רוני פרייס על חוזה 10 ימים נוסף שמבטיח לו מקום עד סיום העונה. לכן, כרגע יש לה מקום פנוי אחד בסגל.

קליבלנד - תשתמש במקום הפנוי האחרון כדי להחתים שחקן שהוא לא כספי.

דאלאס - שני מקומות פנויים.

יוסטון - מקום פנוי אחד.

מילוואקי - מקום פנוי אחד.

מינסוטה - מקום פנוי אחד, אבל כנראה שהקבוצה תבטיח את החוזה של לאנס סטיבנסון עם חוזה 10 ימים חדש.

אוקלהומה סיטי - מקום פנוי אחד.

קליבלנד ומינסוטה זה לא יקרה. נשארנו עם פיניקס, דאלאס, יוסטון, מילוואקי ואוקלהומה סיטי [5 קבוצות בסה"כ]. בימים הקרובים נדע מה יהיה היעד הבא של עמרי כספי. כרגע התרחיש הסביר ביותר הוא שאף קבוצה לא תקלוט אותו ואז יהפוך לשחקן חופשי נטול זכויות שיחפש בקיץ את החוזה הבא כנגד תקרת שכר פנויה, וזה דבר שיהיה קשה לעשות.
לצפיה ב-'מה זה אומר לגבי הסיקור של הפליקנס?'
מה זה אומר לגבי הסיקור של הפליקנס?
25/02/2017 | 14:49
1
40
האם תמשיך לדווח לנו על מעללי בוגי וחבריו?
לצפיה ב-' האם הפליקנס חתכו גם את אליקו?'
האם הפליקנס חתכו גם את אליקו?
25/02/2017 | 14:51
10
לצפיה ב-'נו באמת דווין וויד! אתה מוכן להתנהג בהתאם לגילך?'
נו באמת דווין וויד! אתה מוכן להתנהג בהתאם לגילך?
25/02/2017 | 12:09
57
להזכירכם, הילד בן 35...
לצפיה ב-'28'
28
25/02/2017 | 12:15
49
מלך.
לצפיה ב-'סיכום משחקי הלילה'
סיכום משחקי הלילה
25/02/2017 | 12:56
1
48
פילדלפיה מנצחת את וושינגטון למרות 40 נקודות של ביל ו29-8-14 של וול. הספסל של הוויזארדס שוב הפסיד להם את המשחק, בוגדנוביץ' במשחק בכורה חלש.

אינדיאנה מביסה את ממפיס למרות משחק חלש של פול ג'ורג'. חלוקת נקודות מאוזנת.

טורונטו עושה קאמבק ברבע האחרון ומנצחת את בוסטון 107-97. לאורי היה חסר אבל דמאר דרוזן במשחק ענק של 43 נקודות והמון מהלכים גדולים ברבע הרביעי.
איבאקה וטאקר במשחק בכורה מוצלח היו טובים בהגנה ולקחו חלק בריצה של הראפטורס.
בבוסטון אייזיאה היה חלש עם 20 נקודות באחוזים נמוכים אבל שבר שיא פרנצ'ייז וחיבר 42 משחקים רצופים של 20 נקודות ומעלה.

פיניקס שמטה יתרון דו ספרתי ברבע האחרון מול שיקאגו והפסידה בהארכה.
הבולס באחד ממשחקי השלשות הכי טובים שלהם העונה (12-26) בזכות מירוטיץ' וולנטיין שהיו מעולים מהספסל.
בהארכה באטלר ווויד השתלטו על העסק עם כמה מהלכים גדולים.

יוטה מנצחת את מילווקי בחוץ בזכות תרומה יפה של הרביעייה היל-היוורד-פייבורס-גובר. במילווקי יאניס עם 33 נקודות, 12 ריבאונדים ו-5 חטיפות.

אוקלהומה חוגגת על הלייקרס ורוברסון רושם שיא קריירה של 19 נקודות באחוזים כמעט מושלמים. ווסטברוק עזר לממוצע הטריפל דאבל שלו עם 17-18-17 למרות אחוזי רצפה. אנס קנטר חזר מפציעה והיה חלש.

מינסוטה חילצה ניצחון מול דאלאס בזכות ערב קליעה חלש במיוחד של המאבס (8-33 משלוש). 
וויגינס היה גדול ברבע הראשון וסיים עם 27 נקודות. ההפרש נע בין 5 ל-11 נקודות לטובת הוולבס עד שברבע האחרון דאלאס השוותה וכבר חשבתי לעצמי here we go again. אלא שרבע אחרון גדול של טאונס (26 נקודות, 18 ריבאונדים) סידר ריצה נוספת שניצחה את המשחק.
סת' קרי עם שיא קריירה של 31 נקודות. יש לציין לטובה גם את רוביו שמסר 14 אסיסטים וסידר לפחות 3-4 לייאפים במסירות קווטרבק לאורך מגרש שלם.

מיאמי מנצחים את אטלנטה בזכות 17 שלשות שנכנסו ב-46%, בעוד שהם קלעו רק 36% מטווח של שתי נקודות. טיילר ג'ונסון תרם 23 מהספסל.

דנבר תפרה 129 נקודות מול הנטס למרות שיוקיץ' הסתבך בבעיית עבירות וקלע 2 נקודות בלבד.

ובמשחק המרכזי סאן אנטוניו ניצחה את הקליפרס.
כריס פול חזר והיה פושר. בלייק גריפין היה חושך במחצית הראשונה וגדול בשנייה. הפיק אנד רול שלו עם דאנדרה כאשר בלייק מוביל כדור, יצר דברים טובים לקליפרס.
בספרס יש לציין לטובה את דווין דדמון שהיה מאוד דומיננטי בצבע. כל שנה פופוביץ' שולף אס משום מקום והפעם זה דדמון שלדעתי יתפוס חלק יותר ויותר חשוב ככל שהעונה תתקדם. 
לצפיה ב-'אטלנטה שיחקה בלי הרכז שלה בגלל עונש מטומטם'
אטלנטה שיחקה בלי הרכז שלה בגלל עונש מטומטם
25/02/2017 | 18:37
26
פג תוקפו של הויזה שלו והוא היה צריך לחדש אותו
ולכן איחר קצת, טמבלים
לצפיה ב-'כספי לא מסכן, פשוט חסר מזל.'
כספי לא מסכן, פשוט חסר מזל.
25/02/2017 | 13:56
4
58
בפליקנס כנראה שמו לעצמם מטרה עליונה לקנות דקות פלייאוף לקאזינס וAD ביחד, אף אחד לא חותר לאליפות העונה, אבל כנראה שלצוות הניהולי זה דבר שהוא חשוב מאוד ואפשר מאוד להבין אותם.

כספי היה ממש לא רע במשחק הראשון כפליקן, ולולא הפציעה הזו ספק אם היה עוזב כל עוד בוגי שם.

הפציעה הזו משביתה אותו לחודש, לזמן הכי קריטי של הפליקנס, דבר שלדעתי לא הותיר להם ברירה גם אם ממש רצו לחשוב על טובת כספי או בירד רייטס שלו.

עממה, תשכחו מכספי חוזר לאירופה זה בחיים לא יקרה בשנים הקרובות, אשתו שני בהריון, הם אוהבים את ארצות הברית.

אני חושב שכספי נפצע קצת יותר מדי העונה, הוא לא זה בגלל חוסר פליי טיים, אבל הייתי מצפה ממנו לחזור טיפה יותר מאסיבי ורדי אחרי הקיץ.
לצפיה ב-'חחח יפה שהם אוהבים את ארה"ב'
חחח יפה שהם אוהבים את ארה"ב
25/02/2017 | 14:44
3
46
כאילו הוא יכול להחליט על דעת עצמו שהוא רוצה להצטרף לקבוצת NBA ורק נשאר להחתים...
לצפיה ב-'אל תדאג לו עד כדי כך'
אל תדאג לו עד כדי כך
25/02/2017 | 15:02
2
44
לכספי תמיד יהיה מקום בליגה גם אם לא ברוטציה אז בקצה הספסל.

לצפיה ב-'אני רק מקווה שלא תיגמר לו אשרת העבודה'
אני רק מקווה שלא תיגמר לו אשרת העבודה
25/02/2017 | 18:08
1
38
וטראמפ יגרש אותו מהמדינה

לצפיה ב-''
25/02/2017 | 18:11
3
לצפיה ב-'שאק, מגי ודוראנט שבא לעזרת חבר'
שאק, מגי ודוראנט שבא לעזרת חבר
25/02/2017 | 20:50
2
42
הירידות וההבטאוית של שאק עליו בתוכניתו שאקטין-א-פול לא שעיצבנו את מגי עצמו, אלא גם את חברו לקבוצה KD שירד על יכולות המשחק של שאק.
לצפיה ב-'השם שלך גורם לי להתגרד'
השם שלך גורם לי להתגרד
25/02/2017 | 22:38
1
32
וברצינות...
זה כל כך טיפשי בעיניי, שאק מעצבן ככל שיהיה, הוא עדיין אחד מהסנטרים הטובים בכל הזמנים וטופ 10 באופן כללי.
דוראנט עדיין לא השיך חצי ממה ששאק השיג בקריירה והוא בא ויורד על יכולת המשחק שלו?
גם הטראש הדבילי של דריימונד לפירס זה אותו הדבר, כאילו...מה כבר עשית בקריירה שלך שמקנה לך את הזכות לרדת ככה על אחד כמו פירס?

על זה נאמר "אם אין לך משהו חכם להגיד, פשוט תשתוק"

לצפיה ב-'נראה לי שדוראנט התכוון להגיד'
נראה לי שדוראנט התכוון להגיד
25/02/2017 | 23:33
23
שאם היה שאקטין א פול בזמנו, הוא גם היה מככב בתוכנית
לצפיה ב-'החל עידן קאזינס בניו אורלינס וזה לא נראה טוב'
החל עידן קאזינס בניו אורלינס וזה לא נראה טוב
24/02/2017 | 04:32
57
156
הרוקטס לא מתרשמים מצמד הגבוהים של הפליקנס ודי מביסים אותם, 69:50 2 דקות מפתיחת הרבע השלישי.
כספי אגב, עולה מהספסל ומשחק לא רע בכלל
המשך>>
הרוקטס לא מתרשמים מצמד הגבוהים של הפליקנס ודי מביסים אותם, 69:50 2 דקות מפתיחת הרבע השלישי.
כספי אגב, עולה מהספסל ומשחק לא רע בכלל
לצפיה ב-'טרייד דדליין-עדכונים'
טרייד דדליין-עדכונים
23/02/2017 | 18:55
45
129
המשך>>
לצפיה ב-'שרשור חדשות חדש - זעזוע בלייקרס'
שרשור חדשות חדש - זעזוע בלייקרס
21/02/2017 | 20:20
61
177
מיץ' קופצ'אק הולך הביתה, גם ג'ים באס כבר לא ימשיך כסגן נשיא. הנשיא החדש? מג'יק ג'ונסון.

מעבר לכך, 50 שעות לטרייד דדליין. יהיה מעניין.
המשך>>
מיץ' קופצ'אק הולך הביתה, גם ג'ים באס כבר לא ימשיך כסגן נשיא. הנשיא החדש? מג'יק ג'ונסון.

מעבר לכך, 50 שעות לטרייד דדליין. יהיה מעניין.
לצפיה ב-'קאזינס ודיוויס: הניסוי שישפיע על עולם הכדורסל'
קאזינס ודיוויס: הניסוי שישפיע על עולם הכדורסל
21/02/2017 | 20:21
34
120
ה-NBA נשלטת כיום ע"י שחקני פרימטר יותר מאי פעם. רוב הקבוצות משחקות עם ביג מן אמיתי אחד. בעידן שבו ההגנה יכולה להעמיס צד אחד של הפארקט ולבוא לחצאי-דאבל טים, הריווח ההתקפי חשוב יותר ממשחק פוסט. הדוגמה הקלאסית היא הקליפרס שמשיגה רייטינג התקפי הרבה יותר טוב מהמצופה כשהיא פותחת עם איזה ליצן בעמדת סטרץ' 4, כאשר בלייק פצוע.
למעשה שחקני הפוסט הכי טובים בליגה (לופז, גאסול, בוגי) הגיעו למצב שהם זורקים 3-5 שלשות למשחק, שזה יותר מכמות הפוזשנים שהם מגיעים לעונשין.

מעט הביג מן הסופרסטארים שיש בליגה כמו דיוויס וקאזינס לא מצליחים להוביל את הקבוצות שלהם לפלייאוף כמו הסופרסטארים בעמדות החוץ (ווסטברוק, הארדן). לכן הפילוסופיה של ביג מן קלאסי אחד, שאינו דומיננטי במיוחד בהתקפה, מוכיחה את עצמה.

הטרייד של קאזינס לניו אורלינס הוא הרבה מעבר למי ניצח ומי הפסיד. הוא עשוי להשפיע על התפיסה של ג'נרל מנג'רים לגבי איך בונים קבוצה. למעשה לא יכולנו לבקש ניסוי מושלם יותר. שני הביג מן הכי טובים בליגה משחקים יחד. שניהם מסוגלים לשחק בפנים ובחוץ. לקלוע, לכדרר ולמסור. לנצח את השומר בזכות סייז או בזכות טכניקה.
על הנייר הציוות הזה אמור להצליח. דיוויס וקאזינס מספיק מגוונים כדי לפרוח זה לצד זה. עצם המחשבה שסטרץ' 4 כמו גלינארי או פטריק פטרסון יתמודדו מול המפלצות האלה היא מצחיקה.
מצד שני, בואו נראה את זה קורה. בואו נראה ששני הכישרונות האדירים האלה מצליחים לבוא לידי ביטוי זה לצד זה, מבלי שאף אחד נדחק הצידה או הופך למיידה שלשות חדגוני. במידה וזה יקרה, אני חושב שאפשר להגיע למסקנה שבכדורסל של היום אין מקום לשני ביג מן בהתקפה. הציוות של דיוויס וקאזינס הוא כל-כך טוב על הנייר, שאם הוא איכשהו יכשל אז כנראה ששום ציוות אחר של ביג מן לא יעבוד בעידן הכדורסל הנוכחי.

לכן אני אעקוב באדיקות אחר ניו אורלינס. ומה שאפספס אשלים מאליקו
לצפיה ב-'שילוב מעניין ביותר'
שילוב מעניין ביותר
21/02/2017 | 22:04
66
מעניין במיוחד לראות מה יהיה איתם עונה הבאה.
אם הם יביאו כמה קלעים שיקיפו אותם הם יכולים להתמודד על האליפות, הכל על הנייר כמובן.. נראה כבר עוד כמה ימים את הכימיה בינהם ספציפית.
לצפיה ב-'הקטע שלברון הגיע למיאמי, לקח זמן להתחבר'
הקטע שלברון הגיע למיאמי, לקח זמן להתחבר
21/02/2017 | 22:22
4
66
שהגיע לקלבלנד לקח זמן להתחבר
אפילו שדוראנט הגיע לגולדן גם אפשר לומר שלקח ועדיין לוקח זמן ללמוד

השאלה, האם האופי של בוגי עם החוסר סבלנות מוחלט לתת זמן להצלחה
האם הוא ינסה לתת לזה לעבוד מספיק זמן,

"there are many ways to skin a cat"

אז לדעתי גם אם זה לא יצליח, זה לא בהכרח אומר שזה לא יעבוד "היום"

לצפיה ב-'מסכים ומוסיף את העניין של המאמן'
מסכים ומוסיף את העניין של המאמן
21/02/2017 | 22:25
3
64
האם ג'נטרי בכלל מסוגל להוביל את שני הסופרסטארים האלו להישגים?
אם אני זוכר טוב השיא שלו זה גמר המערב עם פיניקס לא? או משהו כזה
לצפיה ב-'ג'נטרי נחמד ובלב הקונצנזוס אבל לדעתי העבודה שלו בפליקנס'
ג'נטרי נחמד ובלב הקונצנזוס אבל לדעתי העבודה שלו בפליקנס
21/02/2017 | 23:10
2
66
גרועה בינתיים. הקבוצה מאומנת ברמה נמוכה. שווה לציין שאף אחד לא סבל מכל-כך הרבה פציעות ושינויים בסגל אז אפשר להתייחס גם לנקודה הזאת.

ו-billc, כמובן שהצלחה לא חייבת להיות מיידית. העונה יהיו להם 25 משחקים שיכירו אחד את השני. בעונה הבאה הם יתחילו להישפט לפי התוצאות שלהם וכמובן בעונות שלאחר מכן.
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
21/02/2017 | 23:42
6
לצפיה ב-'לזה אני מסכים.'
לזה אני מסכים.
22/02/2017 | 14:07
40
בכלליות לא רואים תביעת יד של מאמן במה שהפליקנס עושים.

באופן פרטני, לג׳נטרי היתה הזכות לאמן את סטיב נאש ולהיות מאמן ההתקפה בקבוצה אותה מוביל סטף קארי. כמה שאני רוצה לזקוף דברים לזכותו, אני בעיקר זוקף את הדברים לזכות מוחות הכדורסל המדהימים האלה.

לצפיה ב-''
21/02/2017 | 23:24
62
שמתם לב לזה שקאזינס רק בן 26 ? באדי הילד בן 23 . אנתוני דייויס רק בן 23. מה שיפה בטרייד לדעתי זה שמדובר בשני ביג מנים שמשלימים אחד את השני. זה לא קורה בדרך כלל. זה מה שהופך את הטרייד הזה למרגש.

לקאזינס יש תדמית של שחקן הגנה לא טוב. אני חושב שאפשר "להאשים" לא מעט את העומס שהיה עליו בהתקפה. הוא לא חסר תועלת בהגנה כמו שנוטים לחשוב. גם העונה היו לו כמה וכמה מהלכים הגנתיים שניצחו לנו משחקים. אם בודקים אחוז הגנה, אז קאזינס עדיין נותן עונה של מינוס 2.2% מהשדה [הוביל את סקרמנטו העונה] - שחקנים קולעים עליו באחוז נמוך יותר מאשר האחוז העונתי שלהם. אני חושב שקאזינס הוא עדיין כוח משנה זריקות גם אם יש לו את המגרעות שלו בהגנה [מוותר על פוזשנים אחרי עבירות שלא מקבל בירידה איטית להגנה, וגם עבודה חלשה בפיק אנד רול שמייצרת זריקות פנויות]. ביקשתי לחפש נתונים הגנתיים של קאזינס, אז יצאתי עם זה:

במהלכי אייסוליישן - קולעים עליו רק ב-29% [סמול סמפל סייז, אבל שלישי הכי טוב בליגה בקרב שחקנים עם לפחות זריקה אחת עליהם במהלכי אייסו]. במהלכי פיק אנד רול - 44% הגנה [עשירי הכי גרוע בליגה בקרב שחקנים שזורקים עליהם לפחות 0.9 זריקות בפיק אנד רול], אבל חלק מזה נובע לדעתי מזה שסקרמנטו כבר שנים משחקת ללא גבוה איכותי לצדו, ובכלל, בעונה שעברה עמד על אותו אחוז הגנה כמו אנתוני דייויס, ולמרות הכל היה בין המצטיינים בפיק אנד רול הגנה. הוא מצטרף לקבוצת ניו אורלינס שמוביל אותה העונה אנתוני דייויס עם 28% אחוז הגנה [הכי נמוך בליגה]. במהלכי פוסט אפ - קולעים עליו ב-43% [אחוז נמוך בהשוואה לדייויס, אבל מה שמדאיג עם דייויס זה שקבוצות מרגישות שיכולות לשחק עליו בצבע - לוקחים עליו 2.1 זריקות בפוסט אפ  - הכי הרבה בליגה!].

אני שוב חוזר לאחוז הגנה. עמרי כספי לא רק אחרון בסקרמנטו עם פלוס 8.5%, הוא גם שביעי הכי גרוע בליגה [מינימום 20 משחקים]. אני מאמין שבקבוצה יותר מאוזנת הגנתית ויותר מאוזנת התקפית כמו ניו אורלינס, אנחנו נראה גם שיפור הגנתי של קאזינס. יהיה לו קל לשמור יותר טוב בפיק אנד רול, הוא יקבל עזרה בהגנה מביג מן משנה זריקות כמו דייויס שלא היה לנו בסקרמנטו ומווינג מן הגנה כמו סולומון היל. עוד בדקתי את חלוקת הזריקות של קאזינס ודייויס בהתקפה, כדי לראות איך אפשר למקסם את התועלת שלנו מכל אחד:

ספוט-אפ ג'אמפ שאט:
קאזינס - 19% מהזריקות שלו מגיעות בספוט-אפ והוא רביעי בליגה במס' הזריקות [4.5 למשחק] ורביעי בנק' [5.5 למשחק] ב-41% מהשדה. שיפר את המספרים ביחס לעונה שעברה. בעונה שעברה אחד המובילים בליגה בנק' במהלכי ספוט-אפ היה לא אחר מעמרי כספי [מקום שישה-עשר בליגה] כשהוא מקדים שמות כמו אריק גורדון, קליי תומפסון וקייל לאורי.

דייויס - 12% מהזריקות. 2.9 זריקות ו-3 נק' ב-41% מהשדה. לא חלק מהמשחק שלו וירד במספרים בהשוואה לעונה שעברה.

אייסוליישן:
קאזינס - 15% מהזריקות שלו מגיעות במהלכי בידוד. אחוז גבוה מדי שמעיד על התלות של סקרמנטו בו. 3.3 זריקות בממוצע למשחק [תשיעי בליגה] ו-3.6 נק' [עשירי בליגה]. קולע רק ב-41%, אבל שיפר את האחוז משמעותית ביחס לעונה שעברה [32.5%].

דייויס - 10.5% מהזריקות. 2.3 זריקות למשחק [מקום שבעה-עשר בליגה] ו-2.6 נק' [מקום עשרים-ואחד בליגה]. קולע ב-46% לעומת 35% בעונה שעברה.

אלבו:

קאזינס - מקבל  10.5 נגיעות באלבו בממוצע למשחק [מקום שני בליגה] ולוקח 1.7 זריקות [מקום שישי בליגה], אבל רק 18% מהזמן זה נגמר בנקודות [מקום אחרון בליגה בקרב השחקנים שלוקחים לפחות זריקה אחת!]. הנגיעות באלבו זה פי 3 מבעונה שעברה, למרות שכמות הזריקות כמעט לא עלתה. זה היה חלק מהניסיון של ייגר לשחק עם קאזינס כפיבוט, לכן הנתון קצת מטעה, קאזינס לא היה אמור לתקוף את הסל, אלא לשמש כפסיליטייטור לשחקנים שנעים מסביבו, וזה פשוט לא חלק מהמשחק שלו ולא נראה את זה קורה בניו אורלינס.

דייויס - 7 נגיעות בממוצע למשחק [רביעי בליגה]. לוקח 3.2 זריקות למשחק [מוביל את הליגה] ומסיים את זה ב-58% מהזמן בנקודות.

פוסט אפ -
קאזינס - 21% מהזריקות שלו מגיעות במהלכים עם הגב לסל. הוא קולע 5.5 נק' [מקום רביעי בליגה] וזורק 3.8 זריקות [מקום שביעי בליגה].

דייויס - 16% מהזריקות. קולע 4 נק' [מקום תשיעי בליגה] וזורק 3.2 זריקות [מקום ארבעה-עשר בליגה].

פיק אנד רול:
קאזינס - 15% מהזריקות. לוקח 3.4 זריקות מתוך הפיק אנד רול [מקום שמיני בליגה], אבל קולע רק ב-41.5% [מקום שלישי הכי גרוע בקרב שחקנים עם לפחות 2 זריקות בפיק אנד רול בממוצע למשחק].

דייויס - 24% [!] מהזריקות שלו. לוקח 5.6 זריקות [מוביל את הליגה], קולע 1.7 נק' יותר מהמקום השני שהוא קארל אנתוני טאונס, וקולע ב-51% [מקום אחד-עשר בליגה בקרב שחקנים עם לפחות 2 זריקות בפיק אנד רול בממוצע למשחק]. הוא ביסט בפיק אנד רול.

קראתי גם רעיון שאולי ניו אורלינס תנצל את קאזינס דרך פיק אנד רול בין גבוהים איתו ועם דייויס. כך תמשיך לנצל את הדומיננטיות של דייויס בפיק אנד רול, אבל תשמור את קאזינס מעורב בהתקפה, כמוסר. לא יודע אם אני רוצה את זה, אבל זה באמת רעיון מהפכני וחשיבה מחוץ לקופסה. אני חושב שיש דרכים אחרות, יותר קונבנציונליות, להפעיל את קאזינס גם אם הוא לא מעורב בפיק אנד רול. אני ממש לא דואג שהוא לא יקבל מספיק נגיעות, זה לא הולך לקרות. בכל אופן, אין לנו מספיק פוזשנים כדי להעריך כמה קאזינס יכול לעשות כזה דבר, אבל לפחות ממה שיש, כמוסר בפיק אנד רול הוא מייצר סלים ב-53% , שזה מקום שניים-עשר בליגה [מינימום 0.2 זריקות], ואם מסתכלים על ביג מנים בלבד אז רק בלייק גריפין ולוק אמבואמוטה רושמים אחוז יותר גבוה ממנו.

אז בשורה התחתונה, אני חושב שקאזינס מגיע לקבוצה שתעזור לו לשפר את המשחק שלו - פחות יעשה דברים בהתקפה שאני לא מבקש ממנו, זה יוריד ממנו עומס משמעותי שצבר בשנים האחרונות, וגם הגנתית הוא מתחזק בשאט בלוקר עם נוכחות לא רגילה בצבע. זה לא רק שילוב של שני הביג מנים הטובים בעולם [ובערך הכי טובים מאז שאקיל], זה שילוב של שני ביג מנים ורסטילים שמשלימים אחד את השני. אני נרגש ממה שמחכה לנו ושיש לנו אפשרות לחוות את זה בזמן-אמת כאוהדים של הקבוצה בזכות העובדה שעמרי כספי הוא חלק ממנה.

** אם כבר לא פורסם בכל מקום אז ג'ון קאליפרי שמח מהטרייד שאיחד את שני השחקנים שלו.
לצפיה ב-'מסכים ולא מסכים'
מסכים ולא מסכים
21/02/2017 | 23:33
2
71
נתחיל עם מה שאני לא מסכים: למרות שמדובר בצעד דרמטי, לא הייתי תולה בו את כול שיטת המשחק הקלאסית של שני ביג-מאן בהתקפה. הספרס תמיד ישחקו עם שני גבוהים. הקליפרס והגריזליז (עם זיבו) משחקים ומצליחים עם קו קדמי גבוה כבר שנים. בשנה שעברה OKC היו רחוקים משחק אחד מגמר הNBA עם אדאמס, איבאקה ודוראנט בסמול פורוורד, ושחקן שישי 2.10. גם השנה יש לך את דרק פייבורס, אמיר ג'ונסון ומילסאפ ב-4. גם טורונטו יתחילו לשחק עם שני גבוהים כשאיבקה ב4. כולם גבוהים שלא מורידים כדור לרצפה, בטח לא מובילים כדור כמו גרין בגולדן סטייט. אלו רק חלק מהקבוצות המובילות בליגה. אז סמול בול זו האופנה, וגבוהים מתאהבים בקו השלוש כי אף אחד לא מכחיש ששלשה ב-38% יעילה יותר מפוסט אפ של 55%. אבל כדורסל זה קצת יותר מורכב ולכן סנטרים וביג מנים הם כאן כדי להישאר.

אני כן מסכים (ונלהב), כי שני סופרסטארים בעמדות 4-5 זה דבר נדיר. כאמור, אולי לא ראינו דבר כזה מאז מגדלי התאומים של הספרס. (כריס וובר שיחק קצת עם ראשיד וואלאס בפיסטונס, וגם אנדרו ביינום עם גאסול זו לא אותה רמה). בכול אופן בספרס היו שני MVP אינטיליגנטים, בלי צוות מסייע יוצא דופן אבל עם הנהלה מבריקה, הוציאו מכול בחירת דראפט אול-סטאר ויצרו שושלת שמחזיקה כבר כמעט 20 שנה. האם זה יקרה גם כאן? עם הראש של בוגי ויכולות המנהיגות של גבה, אין סיכוי. אילו הם היו במזרח כבר השנה הם היו מועמדים לגמר הקונפרנס. במערב זה יהיה הישג מצידם אם בשנה הבאה יעברו סיבוב. מצד שני, כבר השנה הם יכולים להגיע לפלייאוף ולעשות בעיות לגולדן סטייט. אנחנו רק נרוויח. אז יהיה כיף.
לצפיה ב-'וובר ודיבאץ' בסקרמנטו?'
וובר ודיבאץ' בסקרמנטו?
22/02/2017 | 00:08
1
16
לצפיה ב-'כן, וגם שכחתי את אמרה ושאקיל שאפילו נבחרו יחד לאולסטאר'
כן, וגם שכחתי את אמרה ושאקיל שאפילו נבחרו יחד לאולסטאר
22/02/2017 | 03:40
44
שאק בפיניקס היה עוף מוזר במיוחד. בכול אופן ברוב המקרים בהם שיחקו שני גבוהים מהרמה הגבוהה ביותר אחד מהם כבר היה בדעיכה. זה כולל את דיבאץ עם וובר, וובר עם ראשיד, מורנינג עם שאקיל, שאקיל עם אמרה ואפילו רובינסון עם דאנקן. גם אם נחזור עוד אחורה נקבל עוד מאותו דבר, נגיד עם האקים ובארקלי (בהנחה שניתן לכנות אותו גבוה). למעשה צמד הגבוהים היחיד שאני יכול לחשוב עליו שנתן כול אחד 20 למשחק, זה וורת'י ועבדול-ג'באר. יכול להיות שגם פאריש ומקהייל נתנו עונה אחת או שתיים כאלה, וגם כאן קארים מצד אחד ופאריש מצד שני כבר היו בדעיכה.

ייתכן וזו הסיבה שהטרייד הזה כל כך מיוחד. מעולם לא היו בקבוצה אחת שני סופרסטרים בעמדות 4-5, בין 5 הגבוהים הטובים בליגה, כשהם בשיא אונם. זו הפעם הראשונה שקורה דבר כזה.
לצפיה ב-'אני לא כל כך מתחבר לטקסט הזה'
אני לא כל כך מתחבר לטקסט הזה
22/02/2017 | 00:12
60
ניו אורלינס תהיה מעניינת, אבל אי אפשר לקרוא לזה באמת ניסוי שיכול לשנות את פני הכדורסל. הרי גם אם יצליח (ומה התקרה? כמה טובים שהם לא יהיו, הם לא ינצחו את גולדן סטייט בסדרה, וספק גדול מאוד אם הם מסוגלים כרגע להתברג בטופ 4 במערב), זה לא שקבוצה אחרת תוכל לחזור על הניסוי הזה ולצפות לאותה ההצלחה פשוט כי... אין צמד ביגמנים טוב יותר (או קרוב לכך) בנמצא. גם אין כזה באופק. טאונס/אמביד אולי יכולים להגיע ללבל הזה, אבל אני לא רואה איזה 4 אפשר לצוות להם (פורזינגיס לא ברמה של דייויס וגם לא יהיה), מה גם שהסיבה שמראש זכינו בכלל לאפשרות הזו היא הניהול הליצני בסקרמנטו וזה לא משהו שאפשר לצפות לו מכל 29 הקבוצות האחרות.

בקיצור זה יהיה חד פעמי ולא מגמה, לפחות כל עוד יש בליגה הרבה יותר גארדים טובים מאשר ביגמנים טובים.
לצפיה ב-'קואץ' ניק נותן את דעתו'
קואץ' ניק נותן את דעתו
22/02/2017 | 00:58
73
התיאוריה שלו בהתחלה על הלייקרס למה קרה השינוי הזה מעניינת
לצפיה ב-'פייר, אני לא מסכים'
פייר, אני לא מסכים
22/02/2017 | 13:54
55
גם אם הקבוצה הזו של שני תאומי המגדל תצליח להיות קונטנדרית רלוונטית, אני לא חושב שזה ישנה את המשחק יותר מדי. כי זה הרי מקרה פרטי ברור שלא מעיד על הכלל. שני גבוהים כאלה טובים ודומיננטים באותה חמישיה זהו הרי יוצא מהכלל.

עכשיו, ברור שהם MatchUp Nightmare, אבל גם מילווקי עם רכז בגובה 2.08 הם MatchUp nightmare. האם אנחנו רואים את כל הקבוצות עוברות לשחק עם רכזים גדולים? לא ממש. מתמודדים עם זה פשוט.

הליגה הזו משופעת באתלטים מיוחדים ומוכשרים, כמעט לכל קבוצה יש איזה devastating move שהיא יכולה ליישם, או איזה חור שלקבוצה השניה קשה להתמודד איתו, אבל עובדה שמתמודדים.

אני לא חושב שבעקבות הביגבול שהפליקנס ישחקו מעכשיו נראה שינוי בליגה. יכול להיות, שאם הם יצליחו למתוח ממש את גולדן סטייט בסיבוב הראשון, אז קבוצות מסוימות ינסו לשחק ביג על הרכב המוות של גולדן סטייט, אבל היכולת שלהם להצליח לעשות את זה היא רדודה משהו, כי אין מה לעשות שלאף קבוצה אחרת לא יהיו גבוהים בלבל אוף סקיל של שני אלה.
לצפיה ב-'נצל"ש - הערב מסיבת העיתונאים שתציג את קאזינס, כספי בפליקנס!'
נצל"ש - הערב מסיבת העיתונאים שתציג את קאזינס, כספי בפליקנס!
22/02/2017 | 17:05
9
37
אם אני סופר נכון, אז היום ב-18:30 [שעון ישראל], בעוד שעה וחצי בלבד, שידור ישיר באתר הפליקנס, מסיבת העיתונאים שבה יציגו את קאזינס וכספי.  אני חושב שאני רק מתחיל לעכל את זה שכספי הוא אולי חלק קטן בטרייד, אבל עדיין חלק מטרייד שמדברים עליו כבר כמה ימים בכל העולם. זה הולך להיות פרס קונפרנס שמזכיר בסיקור שלו את גמר הליגה.

טום בנסון, הבעלים בן ה-89 של הפליקנס [שכבר הביא אליפות לניו אורלינס סיינטס מה-NFL לפני 7 שנים], הוציא הודעה רישמית בו הוא אומר:  "Could not be more excited to add DeMarcus Cousins and Omri Casspi to the Pelicans". אני קרתני וטוב לי עם זה, אבל כספי הוא חלק מטרייד גדול ולא שוכחים לציין אותו. עונה מוזרה ללא ספק של עמרי. מי היה מאמין שיחפש את השלשה הראשונה שלו ב-2017 בסוף חודש פברואר. מי היה מאמין ש-25 משחקים לסיום העונה ירשום רק 22 משחקים שבהם שותף. מי היה מאמין שסקרמנטו שלו תהיה רק משחק וחצי מהמקום השמיני בפלייאוף ועמרי לא יהיה חלק מהקבוצה, וגם קאזינס לא.

שון קאנינגהאם ['ABC10'] מדווח שהפליקנס שלחו לסקרמנטו את המאמן ג'נטרי ואת הג'נרל מנג'ר דמפס במטוס הפרטי של הבעלים בנסון, כדי להביא את קאזינס וכספי. באדי הילד נחת בטיסה מסחרית. הדרומיים יודעים לעשות כבוד.

ג'ואל מיירס עם ריאיון ראשון של קאזינס וכספי עת נחיתתם בניו אורלינס, והשאלה הראשונה מופנית ל...כספי. עמרי נשאל גם על הפציעה ואומר שהוא מכין את עצמו למשחק ביום חמישי, שזה טוב. קאזינס נשאל בין היתר על הנסיעה שלו לישראל. עבור קאזינס זו סוג של חזרה הביתה - גדל במוביל, אלבמה, מרחק כשעתיים נסיעה כניו-אורלינס, וכילד נהג לבקר בניו אורלינס. הוא מצפה לראות משפחה וחברי ילדות מגיעים למשחקים, דבר שעד היום לא התאפשר כששיחק בקליפורניה. כספי נשאל על הרול שלו בקבוצה, והוא מזכיר את סגנון המשחק של ג'ורג' קארל בעונה שעברה. חיכיתי לראות איזה הבעה תהיה לקאזינס...קאם אן עמרי! אתה צריך לדעת יותר טוב מזה! אבל פסדר, התחלה חדשה לכולנו, בואו נשכח מה שהיה בסקרמנטו כאילו היה מדובר בחלום רע.

וכאן זה תמונות ראשונות לאחר הירידה מהמטוס. זה דבר גדול שהמאמן נשלח להביא אותם. יצא להם לשבת כמה שעות, לדבר ולהיכנס לעניינים. אני מאוד מכבד את ג'נטרי ונרגש לראות איך דברים יעבדו תחתיו, אבל ממה שאני קורא - מעמדו לא יציב.

עוד כמה דברים שמסביב:
** אראש מרקזי ['ESPN'] מדווח שמג'יק ג'ונסון לא היה מעורב בשיחות של הלייקרס על קאזינס. אומר שרק קיבל את המידע על כישלון השיחות מהקבוצה לאחר הטרייד. עוד לגבי הלייקרס, סם אמיק ['USA TODAY'] מדווח שהטרייד על קאזינס היה הניסיון האחרון של ג'ים באס ומיטש קופצ'ק להציל את המשרה שלהם. ג'ים מאוד רצה אותו. מיטש עשה את הדיבורים. כדאי לציין שיצאו דיווחים לפיהם דיבאץ התבטא לגבי הציוצים של ווז'נארובסקי [הראשון שאמר שהלייקרס היו בשיחות על קאזינס] וקרא להם "שטויות". נדמה שדיבאץ משקר והלייקרס אכן היו קרובים להביא את קאזינס. כנראה מה שהפיל את העסקה זו ההודעה של מחנה קאזינס, שחיפשו דרך לטרפד את הטרייד ולהשאיר את קאזינס בסקרמנטו [תמריץ ששווה 30 מיליון דולר יותר בהארכת חוזה], שאמרו שקאזינס לא יחתום על הארכת חוזה בקבוצתו החדשה. ולכן הלייקרס היססו לכלול גם את ברנדון אינגרם בלי התחייבות שקאזינס יחתום, והעסקה כשלה.

לגבי הלייקרס נכתב עוד דבר מעניין שלא מדברים עליו כמעט - לא היה נציג במשחק ה'אול סטאר' לראשונה מאז 1996. בשנה הבאה הם מארחים את הסוף-שבוע. לג'יני באס היה חשש כבד שהקבוצה לא נבנית טוב עם קופצ'ק וג'ים שמתקשים לגייס שמות גדולים, ולכן נתנו את ההזדמנות למג'יק "לרכז" שוב את הקבוצה.

**  כפי שכבר הוזכר, לו וויליאמס יעבור ליוסטון. הלייקרס יקבלו את קורי ברואר, שמחזיק בחוזה מובטח לעונה הבאה [7.6 מיליון דולר] ובחירת סיבוב ראשון לא מוגנת בדראפט הקרוב. טרייד טוב ללייקרס שמשקף את הערך הגדול שבנה וויליאמס העונה, אבל תורם לזה גם שהוא נמצא תחת שליטת הקבוצה בעונה הבאה תמורת 7 מיליון דולר בלבד, ומגיע עם 'זכויות בירד' שיאפשרו ליוסטון להשאיר אותו גם לאחר מכן. יוסטון עשו את החישוב שלהם: הדראפט מלא בטאלנט השנה, אבל אתה בוחר שחקן בין בחירות 20 ל-30 ומחכה לפחות עונה או יותר עד שיהפוך לשחקן רוטציה. בינתיים יש לך אפשרות להתחזק ארגיובלי בסקורר הכי טוב העונה מהספסל ובמשבצת שאתה צריך. לא יודע אם הייתי מגזים אם הייתי אומר שהטרייד הוא הכי טוב של קבוצה העונה - מייק מלון אמר שהוא לא מאמין במכירת חיסול בשביל המקום השמיני. לכן קאזינס זה שם יותר גדול שמשדרג את הפליקנס, אבל הכי הרבה שניו אורלינס תעשה זה מקום שמיני. ליוסטון עם הטרייד יש סיכוי ללכת רחוק יותר, זה משפר משמעותית קבוצה שכבר נראית כמו קונטנדרית.

לו וויליאמס כנראה לא יספיק לעבור בדיקות רפואיות בזמן כדי לשחק נגד ניו אורלינס ביום חמישי, אז לפחות התזמון של הטרייד טוב לנו.

לצפיה ב-'השידור יחל ב-18:00'
השידור יחל ב-18:00
22/02/2017 | 17:32
8
32
השעה שנקבעה היא 18:30, אבל זה נראה שלפחות השידור המקדים יחל חצי שעה קודם. כדי לצפות במסיבת העיתונאים יש להיכנס לקישור הזה - pelicans.com/live , ולבצע הרשמה מהירה [שם פרטי, משפחה, דוא"ל ומיקוד - ניתן לזייף את הפרטים, אין צורך באימות].
לצפיה ב-'התחיל עכשיו ממי מבקשים החזר על חצי שעה? :)'
התחיל עכשיו ממי מבקשים החזר על חצי שעה? :)
22/02/2017 | 18:33
5
13
לצפיה ב-'אתה לא היחיד שמתלונן'
אתה לא היחיד שמתלונן
22/02/2017 | 18:45
4
65
גם נשיא ארה"ב כועס.
לצפיה ב-'אליקו אתה גדול הפנינה של הפורום בלי ספק '
אליקו אתה גדול הפנינה של הפורום בלי ספק
22/02/2017 | 18:46
1
14
לצפיה ב-'יו אר טו קיינד '
יו אר טו קיינד
22/02/2017 | 19:05
10
לצפיה ב-''
23/02/2017 | 08:51
1
לצפיה ב-'|מלך| '
|מלך|
23/02/2017 | 14:54
27
(אחד מהם יעבוד)
לצפיה ב-'מסיבת העיתונאים התחילה'
מסיבת העיתונאים התחילה
22/02/2017 | 19:00
1
49
קהל גדול הגיע. מימין לשמאל - הג'נרל מנג'ר דל דמפס, דמרקוס קאזינס, עמרי כספי ואלבין ג'נטרי.

אחרי כמה דקות ראשונות של הפצצת קאזינס בשאלות, ג'נטרי מנסה להפוך את זה לפחות #אוקוורד ומזכיר את עמרי שעד אותה נקודה ישב שם והסתכל על אחרים. אמר משהו בסגנון של - 'אנחנו שמחים מהטרייד. עמרי שחקן טוב שמביא לנו קליעה טובה לקבוצה'.

הרבה צחוקים שם. קאזינס מספר בדיחות.

קאזינס נשאל מה דעתו על הטריו שלו עם דייויס וג'רו הולידיי. אומר שקשה להעריך לפני שדרכו על הפרקט, אבל "על הנייר" הפוטנציאל גדול.

דמפס נשאל אם זה רגע מכונן בקריירה שלו. עונה בדיפלומטיות שהוא מודאג יותר מהקבוצה מאשר עצמו. השאלה במקום, מפני שדמפס היה כל העונה בהוט-סיט.

אין כותרות בומבסטיות. 25 דקות, כשבמוקד בעיקר דמרקוס קאזינס. העבודה מתחילה מיד - מחר משחק ראשון, העונה נמשכת, לא עוצרים. בהצלחה לכולם, ובואו נעשה פלייאוף.
לצפיה ב-'"כמה תחרותי אתה?" בוגי: "about 17 technicals worth"'
"כמה תחרותי אתה?" בוגי: "about 17 technicals worth"
22/02/2017 | 19:24
44
דיווחו את זה כמה עיתונאים, אבל זה בא ישירות מקאזינס: אמר שלא דיבר עם דיבאץ מאז הטרייד ואין לו כוונה לעשות את זה. היה ניסיון מצד דיבאץ ליצור קשר. הוא חושב שדברים יכלו להיעשות אחרת ולא בחוסר כנות.

ניו אורלינס מקבלת בברכה את בוגי ממש לפני ה'פט טיוזדיי' שיערך ב-28 בפברואר, היום שבו נחוֹג ה'מרדי גרא'. חגיגת ה'מרדי גרא' המאורגנת הראשונה בארה"ב התקיימה ב-1703 במוביל, אלאבמה, עיר הולדתו של בוגי קאזינס.
לצפיה ב-'תגובה מאוחדת ל-ring bearer, ליאור ונועם'
תגובה מאוחדת ל-ring bearer, ליאור ונועם
22/02/2017 | 17:20
9
58
שלושתכם לא ירדתם לסוף דעתי אז כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב.

הניסוי שאני מדבר עליו יכול ללכת לשני כיוונים- הצלחה או כישלון.
אם הוא יסתיים בהצלחה אז אמרתם בצדק שזה לא אומר הרבה, כי לאף קבוצה בליגה אין כישרון כזה בעמדות 4-5. fair enough.
המשמעות הגדולה מבחינתי היא מה קורה אם הניסוי הזה יכשל.  אז זה כבר משליך על כל הליגה- אם דיוויס וקאזינס לא עובדים כצמד ביג מן קלאסיים, כנראה ששום צמד לא יעבוד. ואז קבוצות כמו הקליפרס או מינסוטה צריכות לחשוב פעמיים האם כדאי להן להמשיך עם בלייק+דאנדרה, או טאונס+ג'נג. קבוצות בבנייה שכבר יש להן סנטר, יחשבו טוב טוב לפני שיבחרו בדראפט ביג מן נוסף. 

אם דיוויס וקאזינס יכשלו זה אומר שכמעט בלתי אפשרי להצליח עם שני ביג מן בכדורסל של היום. זו החשיבות שאני מדבר עליה.

ring bearer (מה השם אחי?):
אתה מפספס כמה דברים לדעתי. בוא נתייחס קבוצה-קבוצה:
1. הספרס- לא מסכים איתך שהם "תמיד ישחקו עם שני גבוהים". הם משחקים כרגע ביג כי זה מה שהסגל מכתיב לפופוביץ' אבל במצ'אפים מסוימים או בכלל כשיתרחשו שינויים בסגל, לדעתי קוואי הולך לתת הרבה דקות בעמדה 4. אולי לא לאורך עונה שלמה אבל כן לאורך סדרות פלייאוף חשובות.
2. ממפיס- דוגמה קלאסית לקבוצה שעברה תקופת הסתגלות לכדורסל של היום. זיבו ירד לספסל לטובת ג'מייקל גרין. גם סגנון המשחק עצמו השתנה: אם לפני שנתיים בלבד ראנדולף+גאסול לקחו ביחד חצי שלשה למשחק, העונה הם לוקחים ביחד 5 שלשות. זה הבדל עצום.
3. הקליפרס- אכן משחקים עם צמד ביג מן שמעלה תהיות מסוימות. הרייטינג ההתקפי של הקליפרס היה ממש טוב כשהם פתחו עם סטרץ' 4 במקום בלייק וזה אבסורד מכיוון שגריפין יותר טוב בקילומטרים משחקני קצה הספסל שפתחו במקומו.
4. אוקלהומה- אתה מתייחס לאיבאקה כביג אבל מבחינת סגנון הוא ספוט אפ שוטר. רוב הזריקות שלו מגיעות במבטים פנויים ממיד ריינג' ומשלוש. 
מול סאן אנטוניו הת'אנדרס באמת שיחקו ביג אבל מול גולדן סטייט קנטר נדחק לשולי הרוטציה והם שיחקו הרבה דקות עם דוראנט בעמדה 4.
5. דרק פייבורס על הטרייד בלוק בדיוק מהסיבה שיוטה לא סומכת על התרומה שלו לצד רודי גובר.
6. מילסאפ הוא אנדרסייזד 4 בפני עצמו ובכל מקרה לא ביג מן קלאסי. 

אני לא מנסה לקטול את כל מה שאמרת כי יש בזה מן האמת אבל התמונה שתיארת לא לגמרי מדויקת. רוב הקבוצות משחקות לפחות עם שחקן אחד בעמדות 4-5 שהוא perimeter oriented בהתקפה.
לצפיה ב-'כן אבל'
כן אבל
22/02/2017 | 17:31
3
40
גם אם הם ייכשלו, יכול להיות שזה יקרה מטעמי סינרגיה (או חוסר סינרגיה בעצם). לדעתי זה לא סותם את הגולל על מודל שני הגבוהים. יתרה מכך, יש מצב טוב שבגלל תקרת שכר וכאלה, הם לא יצליחו לחזק את הקו האחורי, ואז התקרה שלהם תהיה כמו התקרה של הקליפרס הנוכחית.

הקליפרס הנוכחית לא לקחה אליפות אבל האם היא כשלון? לא יודע.

קואץ׳ ניק מראה בסרטון שלו כל מיני מהלכים של ניו אורלינס עם מוטיונאס/אג׳ינסה בתור הגבוה השני, ואומר ״מה היה קורה אם״ זה היה בוגי. אבל לך תדע איך העניין הזה היה מתנהל עם בוגי? לך תדע איך ההגנה היתה מגיבה? יש מצב שבהתקפה שלהם סולומון היל יהיה פנוי 50% מהזמן, וכל הזמן שני הגבוהים יקבלו דאבל טימז, והכל יהיה צפוף ותקוע?

מצד שני, אם ווייד בקיץ הזה חותם בקליפרס במקום בבולס? ואין פציעות בקליפרס? ופתאום הם מתחילים לתפור את הליגה כולל את ג״ס וזוכים באליפות משכנעת? זה לא נראה לי תסריט כזה הזוי. אז מה - מודל שני הגבוהים מצליח? ניצח את מודל הגארדים?

בסופו של יום, אתה עובד עם חומר שחקנים מסוים, ואם אתה GM מספיק טוב אתה מייצר את הסינרגיות הדרושות. כמו להביא רול-גאי טוב ליד סטף, כמו להביא קלעים ליד לברון, כמו להביא רים פרוטקטור ליד בוגי או what not. זה שיש בליגה טרנד של שלשות ושל סנטרים שחקני כדורעף כאלה כמו די ג׳יי או פלאמלי, לא אומר שזה מתאים או יעבוד לכל הקבוצות. אתה מתאים את השיטה לחומר השחקנים שיש לך, אתה מביא שחקנים משלימים בהתאם לסטארים שהצלחת להשיג.

היום כל הפוינט גארדס בליגה מעיפים שלשות כאילו אין מחר. אז מה, ג׳ון וול או יאניס - בעלי הקליעה הממוצעת ומטה - מחפשים קבוצה באירופה? לא, פשוט דואגים שיהיו קלעים אחרים שיכפרו על זה. זה הכל.
לצפיה ב-'אני חושב שלא עם ביגמנים "קלאסים" עסקינן.'
אני חושב שלא עם ביגמנים "קלאסים" עסקינן.
22/02/2017 | 17:49
1
47
זה לא Towers כמו רובינסון ודאנקן שיכולים לחיות אך ורק סביב הטבעת.

קאזינס:
- בסאק היו אשכרה סיטואציות שקאזינס הולך coast to coast ומוביל את הכדור לבד, לא בצורה שתצחיק את שאקיל אוניל כמו ג'אבל מקגי, אלה בכזו נונשלנטיות, משמע:
  -הרבה יותר זריז, מהיר ואתלט מהסנטר הקלאסי.
  -יכול גם לשים את הכדור על הרצפה. (הוא כבר יודע לעשות bait לשלוש כי יודעים שחייבים כבר לצאת, ושהשחקן שלו רץ אליו עם יד למעלה, תמיד יהיה לבוגי יתרון כי הוא יכול לעבור אותו בקלות גם בכדרור (אפילו עם קרוסאובר לאמצע)

- קולע שיא קריירה של 35% משלוש עם 5 זריקות למשחק.

דיוויס:
- כל סעיף האתלטיות,זריזות והכדרור שיש לקאזינס, רק בצורה הרבה יותר מלוטשת גם מבחינת כדרור וגם מבחינת אתלטיות, אז אם חשבנו שבוגי מראה יכולות של גארד, דיוויס מראה את אותן יכולות אפילו יותר טוב.

- ואומנם דיוויס לא מרבה לצאת לקו השלוש כמו קאזינס, אבל יש לו מיד ריינג' מושלם והוא לא יפספס יותר מדי שלשות חופשיות על השלוש.

עכשיו מבחינתי זה המפתח הכי גדול לכך שהציוות הזה יכול לעבוד.

שניהם מביאים כל כך הרבה יותר למגרש מסתם ביגמנים, שניהם יכולים לעשות את כל סוגי הפיקים אם זה פופ או רול ויותר מזה הם יכולים לעשות פיק אנד רול/פופ אחד לשני כי שניהם מסוגלים לשים כדור על הרצפה.

אני חושב שדווקא בגלל שכל אחד מהם די Unique במינו, יש לזה סיכוי לא רע להצליח.

אני חושב שדברים שיכשילו את העניין הם לאו דווקא סינרגיה על המגרש, לדעתי שניהם כל כך מוכשרים שהם ידעו לנצל אחד את השני על הצד הטוב ביותר עם מאמן או בלי.

אני מאמין שאם יהיה פיצוץ הוא יקרה מחוץ למגרש כי אלפא בסה"כ יכול להיות אחד בקבוצה והרמה המנטלית של קאזינס עוד לא נמצאת במקום שוויד ובוש היו בו כשנעשה האיחוד בהיט, ולכן זה יהיה תלוי בדיוויס לתת לו להרגיש האלפא.

לצפיה ב-'ואני דווקא כן חושב שיש לדיוויס את הרמה המנטלית להכיל את בוגי'
ואני דווקא כן חושב שיש לדיוויס את הרמה המנטלית להכיל את בוגי
22/02/2017 | 17:53
8
לצפיה ב-'אני לא יודע מהן הציפיות שלך, אבל מבחינתי 50+ ניצחונות '
אני לא יודע מהן הציפיות שלך, אבל מבחינתי 50+ ניצחונות
22/02/2017 | 17:52
43
יחשב לעונה טובה. אני לא חושב בכלל במונחים של אליפות.

קבוצות יביאו עזרה על דיוויס ועל קאזינס. השאלה היא האם בכדורסל של היום הם יוכלו לנצל את העזרה הזאת כדי להגיע למבטים מאוד נוחים, ויתר על כך האם דיוויס וקאזינס יתבטאו זה לצד זה או שבכלל כשהכדור ביד של האחד אז השני עומד על קשת השלוש ומרווח. במקרה כזה אתה לא צריך דיוויס+קאזינס אלא ראיין אנדרסון יכול לשרת את אותה מטרה.

אני בכלל לא חושב שוויד ישפר משמעותית את הקליפרס אבל זה לא העניין. כשאתה מסתכל על הכישרון שיש בהתקפה של הקליפרס ועל העובדה שהם הרבה פעמים נתקעים עם זריקת מיד ריינג' של בלייק שהוא בעצמו מהסס לקחת, אז אתה מבין שההתאמה שם לא מושלמת. היא לא מושלמת כי יש את דאנדרה שלא שווה כלום מחוץ לצבע ואת בלייק ששווה הרבה פחות מחוץ לצבע.

וול ויאניס הם שני שחקנים שלדעתי יראו הרבה פחות טוב אם ישחקו יחד. הפילוסופיה של היום לא אומרת שכל רכז חייב לתפור שלשות אבל יש משקל רב לקליעה מבחוץ ומי שמשלמים את המחיר הם הביג מן. זה לא מקרי שהשוק מאוד חלש לדרק פייבורס, ניק ווצ'ביץ', גרג מונרו, ג'ליל אוקפור וכו'.

לחבר את שני הביג מן הכי טובים בליגה ואז להגיד שהסגל סביבם לא בנוי מספיק טוב, זה די מצביע על כך שאולי לא חכם להשקיע בשני ביג מן אלא בשחקני פרימטר. על זה בדיוק אני מדבר.
אני מקווה שהציוות יהיה מוצלח אבל במידה והפליקנס תעשה פלייאוף ממקום 7-8 בעונה הבאה, תהיה בטוח שהטרנד לבנות קבוצה של 4 שחקני פרימטר וסנטר אחד רק הולך לקבל גושפנקא חזקה יותר. מי שימשיך לנסות לבנות קבוצת צמרת עם שני ביג מן קלאסיים, אחרי שהוא יראה שדיוויס+בוגי לא ממש עובד, יבצע החלטה מאוד אמיצה.

לצפיה ב-'כן אבל קשה מאוד להגדיר כאן הצלחה'
כן אבל קשה מאוד להגדיר כאן הצלחה
22/02/2017 | 19:23
1
34
כישלון יותר קל. כל דבר שיהיה מתחת לפלייאוף. האם תקרה של סיבוב שני היא הצלחה או כישלון? הרי זה בדיוק לאן שפורטלנד הצליחה להגיע עם שני סופרסטארים (סופרסטאר וחצי) בעמדות ההפוכות.

אני לא חושב שיש ספק שתאורטית השניים האלה יכולים לשחק טוב מאוד ביחד. גם אם הם יפגעו אחד לשני במספרים. לא מדובר פה במקרה של דראמונד ומונרו שנראו זוועה ביחד. גם 80% דייויס ו80% קאזינס זה הרבה יותר ממה שכל קו קדמי אחר בליגה יכול לתת, הם שניהם שחקנים מאוד מגוונים. בפועל זה יכול להיראות פחות טוב, אבל זה לא אומר הרבה. לכולם ברור שהמבנה של גארד-פורוורד-ביגמן הוא עדיף מאשר שני גארדים-ואקום או שני ביגמן-ואקום. צריך לזכור שהאפשרויות של ניו אורלינס להתחזק הן נורא מוגבלות ולכן קיבלנו את הטרייד הזה, הם מן הסתם היו מעדיפים לחלק את הכישרון בקבוצה שלהם בצורה יותר מאוזנת.
לצפיה ב-'הרגע אמרנו שיותר חשוב להגדיר כישלון'
הרגע אמרנו שיותר חשוב להגדיר כישלון
23/02/2017 | 16:05
13
מתחת לפלייאוף זה כמובן כישלון ברור.
כניסה לפלייאוף מאחד המקומות האחרונים גם יכולה להיחשב כישלון, תלוי איך הם יראו על המגרש. 

כמובן שיש תחום אפור שהוא די רחב אבל גם יש תחום שחור, ואם הפליקנס ימצאו בתחום השחור או קרוב לכך זה עשוי להיות משמעותי. בדיוק מהסיבה שתיאורטית זה אמור לעבוד.

אין ספק שעדיף גארד-ביג מן מאשר שני גארדים או שני ביג מן. ההבדל הוא שבכל הקבוצות בליגה יש לפחות שני גארדים, אבל יש כרגע טרנד חזק שהולך לכיוון של ביג מן אחד בלבד. לכן הניסיון הזה של דיוויס-קאזינס הוא יותר משמעותי מאשר וול-ביל או לילארד-מקולום. 
לצפיה ב-'שמרנות מול פרוגרסיביות'
שמרנות מול פרוגרסיביות
22/02/2017 | 20:40
2
53
אם תסתכל על הרכבים של קבוצות משנות ה-90, אני חושב שתגלה לא מעט קבוצות ששיחקו עם PF קטן. דניס רודמן, צ'ארלס אוקלי, לארי ג'ונסון, אנתוני מיסון, צ'ארלס בארקלי. גם קארל מליון ושון קמפ ידעו להוריד כדור לרצפה בכיף. אלה רק מי שעולים לי לראש. שני ההבדלים בין אז לבין היום הוא השינוי שחל בעמדת הסנטר, והעובדה שהשחקנים האלה שיחקו פנימה וגם אלו עם יד רכה לא חשבו על קליעה לשלוש. הסנטרים היום אתלטיים יותר, ורואים הרבה פחות שחקנים ארוכים 2.15 (למרות שעדיין יש כאלה). הגבוה השני היום קולע יותר שלשות ומרווח את המשחק. אבל אני חושב ששנינו רואים את אותו תהליך, של שינוי משחק הכדורסל, ורק חלוקים לגבי מידת המהירות שבה השינוי מתרחש. אני חושב שהשינוי איטי, ולא תלוי בטרייד של בוגי. נדמה שאתה חושב שהשינוי מהיר, אולי כמעט הושלם, ורק אם בוגי וגבה יכולים להציל את המשחק עם שני גבוהים. זה מעניין ונראה מה יהיה.

מעניין גם לדעת האם אנחנו חלוקים גם לגבי דעתנו על השינוי. אפשר לומר שני שמרן בתפיסת הכדורסל שלי. אני אוהד בד בויז. אוהב ספורט קשוח, "מהלב", ומעדיף כדורסל הגנתי וקבוצתי, שבו 5 שחקנים מוגבלים הופכים טובים יותר עקב תלות זה בזה. כמובן שאני אוהד של פופוביץ'. אז למרות שאני מבין שקליעה משלוש היא העתיד שכבר נמצא כאן, אני חושב שזו אינפלציה שפוגעת בכדורסל ובדור הבא תצריך רפורמה חוקית. יודע מה, אני יכול כבר עכשיו לקרוא להחזרת הHand Check.
לצפיה ב-'זה לאו דוקא סייז, זה סגנון משחק'
זה לאו דוקא סייז, זה סגנון משחק
23/02/2017 | 16:15
1
28
נוביצקי גבוה מצ'ארלס בארקלי בראש אבל הוא perimeter oriented בעוד שבארקלי חיית צבע.

זה לא שבוגי ודיוויס יצילו את הסגנון של שני גבוהים. הטרנד כיום חזק מהם ובכל מקרה אין לקבוצה אפשרות להשיג ביג מן כישרוניים ברמה הזאת.
מצד שני לבוגי ודיוויס יש את הפוטנציאל לקבור את הסגנון של שני גבוהים. כי אם הם לא יצליחו ביחד, אז קבוצות יזנחו לגמרי את הפילוסופיה לשחק עם שני ביג מן קלאסיים. 

אני בעד ליגה שתתן עדיפות לכישרון על פני ברוטליות אבל גם לי מפריעה המגמה שכולם זורקים שלשות. לדעתי יהיה טוב להרחיק את קשת השלוש כך שהקלעים הטובים באמת ימשיכו לזרוק, הקלעים הבינוניים באזור ה30-36% יזרקו פחות, האחוז הכללי של זריקות משלוש ירד, וכתוצאה מכך זריקת המיד ריינג' תהפוך שוב לרלוונטית.
לצפיה ב-'אני חושב שאעדיף הרחקה של השלוש מאשר החזרת Hand check'
אני חושב שאעדיף הרחקה של השלוש מאשר החזרת Hand check
23/02/2017 | 16:56
7
לצפיה ב-'אני מקווה שפשוט נראה משהו חדש ויצירתי'
אני מקווה שפשוט נראה משהו חדש ויצירתי
22/02/2017 | 18:27
53
תקנו אותי אם אני טועה אבל מעולם לא שיחקו שני ביגמנים שכל אחד כל כך דומיננטי ומיוחד , וששניהם עוד בשיא שלהם (דיוויס אפילו לא) ביחד.
(רובינסון היה בן 32 שטימי רק נבחר בדראפט).

אבל זה לא מה שהופך את זה לחדש או מיוחד מבחינתי.
אלה העובדה ששניהם משחקים סגנון שהביג מן היחיד שאני יכול לחשוב עליו בהיסטוריה שאיך שהוא התקרב ליכולות ה"גארדיות" של שניהם זה האקים.

משמע, אני מקווה שנראה דברים שעד היום לא היו בכלל ברי ביצוע לרוב הביגמנים (דומיננטים ככל שיהיו) ופיק אנד רולים שלא יערבו גארדים, ויותר חסימות של שחקני הכנף ולשניהם..

רק שלא יהיה שבלוני וצפוי, לבודד את בוגי רוב המשחק בפוסט השמאלי ולהתחיל את ההתקפה משם לפי התגובה של ההגנה כלפיו..
לצפיה ב-'האם הביאו מישהו במקום ג'ורדן פרמאר?'
האם הביאו מישהו במקום ג'ורדן פרמאר?
20/02/2017 | 19:57
1
57
לצפיה ב-'בינתיים הוא דחה את ההצעה של הפועל י-ם למרות הניסיונות של'
בינתיים הוא דחה את ההצעה של הפועל י-ם למרות הניסיונות של
23/02/2017 | 15:38
23
אמארה סטודמאייר לשכנעו, אקס מכבי ת"א מעדיף לחכות להצעה מקבוצת NBA ולא מתלהב מהאפשרות לחזור לישראל

לצפיה ב-'הטרייד דדליין מתקרב ואיתו מתחזקות גם השמועות'
הטרייד דדליין מתקרב ואיתו מתחזקות גם השמועות
19/02/2017 | 22:41
70
487
גוברים הדיווחים על טרייד שישלח את ג'ימי באטלר לבוסטון.
אמנם עדיין מדובר במגעים שמוגדרים כראשוניים אבל לפי מה שאומרים, הפרטים של הטרייד די סגורים ועכשיו השאלה היחידה היא אם הבולס באמת רוצים את זה או לא כי מבחינתם טרייד על באטלר אומר בניה מחודשת ועושה רושם שהם די מהססים.

דיווחים שאורלנדו...
המשך>>
גוברים הדיווחים על טרייד שישלח את ג'ימי באטלר לבוסטון.
אמנם עדיין מדובר במגעים שמוגדרים כראשוניים אבל לפי מה שאומרים, הפרטים של הטרייד די סגורים ועכשיו השאלה היחידה היא אם הבולס באמת רוצים את זה או לא כי מבחינתם טרייד על באטלר אומר בניה מחודשת ועושה רושם שהם די מהססים.

דיווחים שאורלנדו ודטרויט במגעים לטרייד שישלח את רג'י ג'קסון לדיסני וורלד בתמורה לדי.ג'י אגוסטין וג'ף גרין.

גם דראמונד עשוי לעבור בטרייד אם תתקבל הצעה טובה מבחינת הפיסטונס.

הסלטיקס מעוניינים בפי.ג'י טאקר

הניקס מודיעים שרוז כבר לא מועמד לטרייד, כרמלו דווקא כן.

הקליפרס ואוקלהומה מביעיות עניין בווילסון צ'אנדלר.

לא יודע עד כמה זה נכון אבל יש שמועות (באתרים די קקיוניים יש לציין) שיוסטון ואטלנטה בשיחות על פול מילאספ.

הוויזארד מתעניינם בבוגדנוביץ.

ריקי רוביו שוב על המדף מבחינת הטימברוולבס.

הלייקרס מחפשים טרייד ל-לו וויליאמס.

בפילי עדיין מחפשים טרייד עבור אוקפור.

הרבה שמועות, נראה מה ייצא מזה בסוף.

לצפיה ב-'שרשור אולסטאר וויקנד'
שרשור אולסטאר וויקנד
18/02/2017 | 02:18
29
88
אז ראיינו את יאניס, הוא אומר להם אני סטונד של המשחק וזה כבוד לשחק עם שחקנים כמו לברון ואחרים
אז רייצ׳ל מהjump אבל בתחילת הקריירה לא היית ככה עם קיד
אז הוא אמר נכון הייתי מתווכח איתו, עד שיום אחד הלכתי לגוגל ועשיתי
עליו חיפוס ראיתי סרטונים ביוטיוב ושחזרתי לאימונים החלטתי לעשות לעצמי zip it

אחרי זה הוא השווה את כף ידו לזה של רייצ׳ל , חבל״ז זה כמו להשוות את ידו של תינוק
למבוגר
לצפיה ב-'קיירי חושב שכדור הארץ שטוח '
קיירי חושב שכדור הארץ שטוח
18/02/2017 | 03:22
88
לצפיה ב-'הערב התחרויות האישיות שזה החלק היותר מעניין בסופ"ש'
הערב התחרויות האישיות שזה החלק היותר מעניין בסופ"ש
18/02/2017 | 17:25
72
תחרות ה-skills לא משהו אבל בכל זאת חביבה. נהמר על ניצחון של אייזיאה תומאס.

תחרות השלשות הכי מעניינת. קליי לטעמי רמה מעל המתחרים והוא הפייבוריט. גם אם לא ינצח כנראה יסיים בטופ 2.

בתחרות ההטבעות אני חושב שארון גורדון פייבוריט ענק ולו בגלל התחושה שהוא נשדד בשנה שעברה (לדעתי היו צריכים לחלק תואר כפול כי גם לאבין נתן דאנקים של 50).
ביג מן לא מבריקים בתחרות הזאת מאז דוויט הווארד, נראה מה דאנדרה יכול לעשות.
וכמובן דרק ג'ונס שהתחרות הזאת היא כנראה הדבר הכי משמעותי שיעשה ב-NBA, כנראה שהוא יעלה לגמר מול גורדון.
לצפיה ב-'אני גמול אולסטאר'
אני גמול אולסטאר
18/02/2017 | 21:51
1
64
פעם לא הייתי מפספס אף משחק אבל בשנים האחרונות זה פשוט הפך לבדיחה.
אף פעם המשחק הזה לא היה רציני מידי ותמיד השחקנים היו לוקחים אותו די בקלות אבל מה שקורה בערך בעשר השנים האחרונות זה עלבון של ממש לאוהדים.

את תחרות ההטבעות לעומת זאת, אני בהחלט מתכוון לראות. הולך להיות מעניין מאוד לדעתי.

לצפיה ב-'דווקא זה יכול להיות מעניין העונה בגלל הדברים מסביב'
דווקא זה יכול להיות מעניין העונה בגלל הדברים מסביב
19/02/2017 | 00:07
10
לצפיה ב-'מדברים על קליי וקיירי בתחרות השלשות'
מדברים על קליי וקיירי בתחרות השלשות
18/02/2017 | 23:27
61
לאריק גורדון אין סיכוי להפתיע? יהיה מעניין
לצפיה ב-'חחח, איזה פדיחות עם סטף'
חחח, איזה פדיחות עם סטף
19/02/2017 | 04:44
67
אז הביא סלבס ושחקנים ונתנו להם דקה לזרוק מ3 
במשך דקה, על כל סל שנכנס  הם תורמים 10000 דולר לעמותת גרג סייגר

אז ,זרקו וזרקו וקלעו 13, זאת אומרת 130,100 דולר

אז הביאו את סטף , ואמרו לו אנחנו רוצים להגדיל לחצי מיליון, כמה זריקות יקח לך לקלוע מחצי מגרש?
אז הוא ענה בדרך כלל 1, אבל בא נאמר 3, אז אמרו לו סבבה לך זרוק

החטיא את כל השלשה אז אמרו לו יודע מה קח עוד שני זריקות החטיא גם אותם
הוא אולי זרק איזה 15 זריקות והחטיא את כולם

לצפיה ב-'לא ראיתי את ההטבעות בסוף'
לא ראיתי את ההטבעות בסוף
19/02/2017 | 06:12
62
ואני מבין שטוב שכך
קראתי שהיה ממש מאכזב
לצפיה ב-'היה די מאכזב'
היה די מאכזב
19/02/2017 | 07:24
71
בסקילז פורזינגיס ניצח, זה היה נחמד.

בשלשות אריק גורדון היה הכי טוב. קלע הכי הרבה בסיבוב הראשון, כאשר בסיבוב השני הוא הוציא רק נקודה אחת מה-rack האחרון וסיים בשוויון עם קיירי. לכן הוא היה זקוק לשובר שוויון כדי לנצח.

קרי עשה לעצמו פאדיחות בזריקות מהחצי. יש לו טאץ' מעולה וכל הזריקות היו "כמעט" אבל זה לא מספיק.

בתחרות ההטבעות השיפוט היה גרוע בעיני. דאנקים ממש טובים שקיבלו ציונים 7-8 כי נעשו לאחר מספר ניסיונות, לעומת דאנקים סולידיים אבל לא מדהימים שקיבלו איכשהו 50.
גלן רובינסון הפתיע לטובה אבל הוא לא מטביע יותר טוב מדרק ג'ונס או מארון גורדון (שהתעקש לנסות דאנקים קשים שלא תמיד הצליחו).
ראינו יותר מדי דאנקים דומים אחד לשני, בפרט זינוק מעל אנשים שעומדים בשורה. דרק ג'ונס ביצע הטבעות קצת יותר קשות מגלן רובינסון אבל הצליח רק בניסיון 2-3.

מסוג התחרויות שישכחו מהר מאוד.  
לצפיה ב-'החלק הכי טוב מכל הסופש הזה בדוק!!!'
החלק הכי טוב מכל הסופש הזה בדוק!!!
19/02/2017 | 14:51
1
74
לצפיה ב-'חחח מה לעזאזל'
חחח מה לעזאזל
19/02/2017 | 15:30
7
לצפיה ב-'תחרות ההטבעות הגרועה ביותר מאז 97'
תחרות ההטבעות הגרועה ביותר מאז 97
19/02/2017 | 15:27
3
16
לצפיה ב-'זה לא שרמת הדאנקים הייתה נמוכה'
זה לא שרמת הדאנקים הייתה נמוכה
19/02/2017 | 17:16
2
69
אבל היה טעם נפגם עם הניסיונות החוזרים והציונים המוזרים של השופטים, כמו גם ירידת מתח מהתחרות המטורפת בשנה שעברה.
עכשיו הסתכלתי שוב על הדאנקים וקלטתי שהדאנק הראשון והאחרון של גלן רובינסון בתחרות כמעט זהים. פעמיים קיבל 50.
לצפיה ב-'הזוכה הכי פחות מרשים מאז שהתחלתי לראות את התחרות הזו'
הזוכה הכי פחות מרשים מאז שהתחלתי לראות את התחרות הזו
19/02/2017 | 17:31
1
9
לצפיה ב-'אפס יצירתית'
אפס יצירתית
19/02/2017 | 22:21
38
"אותו מקרר בגישה כל כך שונה"
עשה את אותו הדאנק כל פעם מחדש, זה באמת משנה אם הוא קופץ מעל קמע או מעל פול גורג?

סתמי ומאכזב
לצפיה ב-'אז אין סיכוי שהם ישתפו הלילה פעולה אה?'
אז אין סיכוי שהם ישתפו הלילה פעולה אה?
19/02/2017 | 17:25
3
55
לצפיה ב-'קר חייב לשחק בחמישייה של ווסטברוק+ רביעיית גולדן'
קר חייב לשחק בחמישייה של ווסטברוק+ רביעיית גולדן
19/02/2017 | 20:51
2
54
לראות את התגובה של ראסל זה יהיה הדבר הכי גדול מהאולסטאר הזה.
לצפיה ב-'במקרה כזה ראסל פשוט ישחק על 'אוטומט''
במקרה כזה ראסל פשוט ישחק על 'אוטומט'
19/02/2017 | 22:42
52
מסירות פה ושם לא חושב שהוא יסתכל על דוראנט אפילו
לצפיה ב-'צריך היה לפתוח עצומה בשביל זה'
צריך היה לפתוח עצומה בשביל זה
19/02/2017 | 22:57
10
לצפיה ב-'שיעמום מטורף אבל...'
שיעמום מטורף אבל...
20/02/2017 | 04:13
51
אם המשחק ישאר צמוד,הרבע הרביעי יהיה מעניין מאוד

לצפיה ב-'יש משהו ממש מכוער במה שנהיה ממשחק האול-סטאר'
יש משהו ממש מכוער במה שנהיה ממשחק האול-סטאר
20/02/2017 | 06:52
2
73
תביטו במשחק האול-סטאר של 2001. המזרח קלע 2 נק' ב-5 הדקות הראשונות. החסימות שרואים שם מרשימות הרבה יותר מדאנקים על סל פתוח. עד לא מזמן שחקנים לקחו כול משחק ברצינות. משחק האול-סטאר הייתה במה לשלוח מסר, שכדורסל זה תמיד שואו ותמיד תחרות. לעומתם השחקנים של היום ממש יוצאים לחופשה ועושים מעצמם צחוק. והעניין הוא שזה לא מצחיק לראות את לברון ג'יימס רוקד הורה בזמן שסטף קרי תופר עליו שלשה. זה פשוט אידיוטי.

אף אחד לא מצפה למשחק פלייאוף קשוח, אבל מצד שני שחקנים מקצועניים ותחרותיים אמורים לרצות לנצח. אם אתם שואלים אותי, הדמות שהכי השפיעה על המגמה הרעה הזו היא שאקיל אוניל, שתמיד היה קצת ליצן וקצת עצלן. אני מקווה שיבואו שחקנים שיחזירו את התחרותיות למשחק הזה, כי הזלזול שרואים בו הוא במידה מסוימת זלזול במשחק הכדורסל.

אול סטאר 2001
לצפיה ב-'גם דברים כאלה לא תראה באולסטאר יותר'
גם דברים כאלה לא תראה באולסטאר יותר
20/02/2017 | 07:13
1
62
אני דווקא חושב שזה התחיל בעידן לברון
להזכיר לך מה קרה במשחק האולסטאר בין הרוקיז לשחקני השנה השניה כשלברון, כרמלו,וויד וכל השאר היו רוקיז?

לצפיה ב-'השדר אמר את הכול'
השדר אמר את הכול
20/02/2017 | 07:33
55
"המשחק נהיה רציני ועכשיו כולם רוצים לנצח. בארקלי מודיע לפיפן שאם הוא יפגוש אותו בגמר, זה מה שהוא יקבל."

יכול להיות שאתה צודק לגבי הדמות המרכזית שגרמה לשינוי הזה. אני פשוט זוכר את אול-סטאר 2004 או 2006 בו שאקיל התחיל להעביר בין הרגליים ולזרוק לעצמו האלי-הופים במקום זריקות עונשין. מצד שני גם במשחקים האלה הרבע הרביעי היה בדרך כלל די רציני. מה שראיתי היום לעומת זאת היה ממש מבייש.
לצפיה ב-'פאקינג שיט דמרקוס קאזינס עובר לניו אורלינס פליקנס!!!!!!!!!!!'
פאקינג שיט דמרקוס קאזינס עובר לניו אורלינס פליקנס!!!!!!!!!!!
20/02/2017 | 07:22
69
סקרמנטו מקבלת: 
באדי הילד
טייריק אוונס
לנגסטון גאלווי
בחירת סיבוב ראשון של הפליקנס

ניו אורלינס מקבלת :
דמרקוס קאזינס

והיא לא וויתרה על הגבה!!!!!!!!!!

אני לא מאמין, זה אחד הדברים הכי מפחידים ששמעתי עליהם אי פעם. בוגי קאזינס ואנתוני דייוויס בהרכב פותח אחד??? זה הזוי!! טוב שלא מביאים את ראסל ווסטברוק ויש לנו מתחרה חדשה על אליפות ה NBA!

לצפיה ב-'ההייליט של האולסטאר'
ההייליט של האולסטאר
20/02/2017 | 10:36
54
לצפיה ב-'המשחק הזה הפך להיות כל כך מיותר'
המשחק הזה הפך להיות כל כך מיותר
20/02/2017 | 16:03
50
אשכרה ההילייט הכי גדול מהמשחק זה המסירה של דוראנט לווסטברוק.. פףףףף
לצפיה ב-'משחק הסלבז 2017 - בלו אאוט במחצית'
משחק הסלבז 2017 - בלו אאוט במחצית
20/02/2017 | 21:52
1
52
נקה אוגוומיקה מהלוס אנג'לס ספארקס [WNBA], ה-MVP של 2016, הצטרפה ברגע האחרון כשחקנית. הצטרף גם דיג'יי קאלד [בן להורים מרמאללה] בתור עוזר מאמן של המזרח. הנה תקציר מורחב. וזה תקציר של Chris Smoove. והצגת השחקנים - כאן.

רומיאו מילר [מערב] הראה כדורסל, יש לו דריבל, אבל סייז נמוך מדי ויצאו לו כמה אירבולים במשחק. מסתבר ששיחק כדורסל בתיכונים והיה אחד השמות הגדולים. ג'ייסון ויליאמס [מזרח] לא הורגש כמעט, אבל שיחזר את האסיסט המפורסם. בצד השני בארון דייויס [מערב] הוביל כדור, אבל גם הוא לא השפיע על התוצאה. המוביל ברבע הראשון היה ברנדון ארמסטרונג [מזרח], אושיית ה'יוטיוב' שידוע כחקיין של שחקני NBA. יש לו עבר ב-NBA כשחקן של ברוקלין נטס לפני 15 שנה.

9:34 לסיום המחצית, אוסקר שמידט עם זריקה ראשונה במשחק, וזה כמובן נכנס. זריקה נקייה מחצי מרחק. מגניב לראות אותו. לא נגע בכדור 14 שנה! קיבל את האסיסט מרייצ'ל דמיטה, שמסתבר שיש לה עבר בכדורסל מכללות, והיה לה משחק לא רע עם סלים וקליעות מהעונשין.

יאניס אנטטקומבו, ה'גריק פריק', ענה על כמה שאלות במהלך פסק-זמן. לבש חולצה עם הכיתוב - 'הפריק המרוקאי' [בתמונה המצורפת] כרפרנס לבעלים של המילוואקי באקס מארק לסרי, יליד מרוקו, שהשתתף במשחק הסלבז. גם ללסרי יש עבר של כדורסל מכללות. עכשיו ליאניס יש לא רק את התמיכה של העדה היוונית בישראל, גם של העדה המרוקאית. במחצית זה היה 23-39 למזרח. ווין באטלר [מזרח] עם 12 נק' [6 מ-8 מהשדה] ו-7 ריב'. רומיאו מילר [מערב] עם 11 נק' [5 מ-11 מהשדה] ו-4 ריב'.

התקפה ראשונה של החצי השני, רומיאו מילר עם אירבול מהשלוש, וכולם נעצרים ל'אתגר הבובות', ל-20 שניות תוך כדי ששעון המשחק ממשיך לרדת. #אוקוורד #אמברסינג

9:47 לסיום, אוסקר שמידט עם סל שני במשחק, שוב מחצי מרחק, בתוך הטראפיק.

1:40 לסיום, ההיילייט של המשחק - הכניסו להתקפה אחת ילד בשם ג'רייס רוברטסון, סופר פן של הניו אורלינס סיינטס [פוטבול], בן ה-14, שסובל מבעיה רפואית נדירה. עם האנקל ברייקר על וין באטלר, ה-MVP של המשחק בעונה שעברה, סיים את זה בסל. אחר כך וין באטלר רצה לתת לו לזרוק מהעונשין במקומו, ג'רייס נכנס למגרש, הכין את עצמו, אבל ויתר על הזריקה בשניה האחרונה כי לא רצה לזרוק בשביל הקבוצה היריבה.

בסיום זה ניצחון של המזרח בתוצאה 59-88. ברנדון ארמסטרונג נבחר ל-MVP עם 16 נק' [13-6 מהשדה] ו-15 ריב'.

המשחק לא היה תחרותי, אמרתי מראש אף-על-פי שטעיתי בקבוצה המנצחת, אבל השנה קיבלנו כמות לא קטנה של היילייטים. מהבחינה הזאת המשחק היה מוצלח. בשנה הבאה - בלוס אנג'לס.
לצפיה ב-'התמונה המצורפת שלא צורפה'
התמונה המצורפת שלא צורפה
20/02/2017 | 21:54
37
לצפיה ב-'חלק יחשבו שזה מצחיק ומשעשע'
חלק יחשבו שזה מצחיק ומשעשע
21/02/2017 | 03:17
51
בעיני זה טיפשי לחלוטין ומעיד על כמה האולסטאר הפך לבדיחה
לצפיה ב-'אירוע מביך כרגיל'
אירוע מביך כרגיל
21/02/2017 | 04:58
64
מארדי גרא של לקקנות וחיוכים זחוחים, הספיק לי רק לראות את הכתבה כדי להיזכר למה אני לא רואה את זה.   שיא השפל היה המפגש עם רונאליניו,  לברון ודוראנט התחבקו איתו כאילו הוא באדי שלהם מהבלוק,הם כאלה מפלצות של יח"צ שזה משהו
לצפיה ב-'עומרי כספי ודמארקוס קאזינס יעברו לניו אורלינס'
עומרי כספי ודמארקוס קאזינס יעברו לניו אורלינס
20/02/2017 | 21:02
1
49
היעד: ניו אורלינס פליקנס של אותו אנתוני דייויס, במה שיכול להפוך בין לילה את ניו אורלינס לאחת הקבוצות הטובות ביותר בליגה עם שני גבוהים שאף קבוצה לא מצליחה לשמור לאורך העונות האחרונות.
לצפיה ב-'כספי ודיויס אכן נשמע כמו שילוב מפחיד'
כספי ודיויס אכן נשמע כמו שילוב מפחיד
21/02/2017 | 00:43
11
לצפיה ב-'וושינגטון וויזארדס- מועמדת לגמר מזרח?'
וושינגטון וויזארדס- מועמדת לגמר מזרח?
17/02/2017 | 13:33
4
80
הוויזארדס יוצאים לפגרת האולסטאר במומנטום מצוין. הם במקום השלישי במזרח, ניצחו 15 מ-17 המשחקים האחרונים כאשר שני ההפסדים שלהם הגיעו בהארכה ועל הבאזר. אכתוב פה בקצרה על העונה של וושינגטון:

ג'ון וול- זו העונה הטובה בקריירה שלו. career high בנקודות (22.8), אסיסטים (10.6) ואחוזי קליעה (54% TS%). הוא שיפר את הקליעה שלו מחצי מרחק והיה אחראי על אינספור מהלכי קלאץ' גדולים לאורך העונה.

בראדלי ביל- בשלב הראשון הוא מצליח להישאר בריא. בשלב השני הוא באמת מעורב יותר במשחק, שינה את התפלגות הזריקות שלו מהרבה לונג 2 ליותר שלשות וכניסות לסל. אחוזי הקליעה שלו השתפרו מכל הטווחים וסופסוף הוא ביצע את קפיצת המדרגה לה כולם חיכו: 22 נקודות למשחק, עזרה בהובלת כדור וסיידקיק ראוי לוול.

אוטו פורטר- סיפור הצלחה מהיותר שקטים העונה. שחקן 3&D אולטימטיבי שמוביל את הליגה באחוזים ל-3, עוזר בריבאונד ושומר על הכוכב של היריבה. הוא מזכיר לי את קראודר בתרומה השקטה שלו לקבוצה. פורטר לא חזק כמו קראודר אבל הוא גם מסוגל לתת דקות בעמדה 4 בזכות האורך שלו (מוטת ידיים של 1'7).

מרקיף מוריס- שחקן שהיה אנדראצ'יבר משחק את הכדורסל הטוב בקריירה שלו כרגע. מתחילת 2017 הוא קולע 18 למשחק, מוסיף 8 ריבאונדים וקבלת ההחלטות שלו משופרת. הוא בוחר מתי לקחת שומר נמוך לפוסט, מתי לזרוק שלשות וכל עוד הוא ישמור את אחוזי השלשות שלו ב-high thirties זה יקל על כולם להגיע לזריקות נוחות.

מרצ'ין גורטאט- אנחנו כבר מכירים אותו מצוין אבל גם לו מגיע קרדיט. הפיק אנד רול שלו עם וול הוא הלחם והחמאה של התקפת הוויזארדס. יש לו ידיים טובות, סיומת נהדרת באיזור הטבעת והוא מספיק סולידי בהגנה ובריבאונד כדי להשלים בצורה טובה את יתר שחקני החמישייה.

ה-יתרון של חמישיית הוויזארדס לטעמי היא שאין לה חסרונות בולטים. אין אף חור בהגנה. הם לא מסתמכים יותר מדי על אף אלמנט. יש להם כדרור, קליעה, סייז ואתלטיות. הם מספיק מגוונים כדי לא להיות לגמרי צפויים.

נקודת האכילס של וושינגטון היא הספסל. מעט מאוד שחקנים פרודקטיביים. יאן מהינמי חזר מפציעה ויוכל לתרום משהו בהמשך אבל חוץ ממנו קשה למצוא נקודת אור. אולי כדאי לוויזארדס להתחזק בשחקן כנף סולידי לקראת הדדליין.

החדשות הטובות הן שוושינגטון בנויה בצורה טובה לפלייאוף. לא סתם הם הפתיעו לטובה בריצות פלייאוף קודמות. החמישיות משחקות הרבה דקות בפלייאוף וזה לטובת הקבוצות היותר קצרות ואיכותיות. הם לא מסתמכים על שריקות כמו טורונטו או על לנצח את היריבה בהאסל כמו בוסטון. 
עם כמה שוול קריטי להתקפה שלהם, ביל הוא אופציה שנייה טובה וזה גם משהו שקבוצות כמו בוסטון או אינדיאנה לא יכולות לומר.

ריצת הפלייאוף של וושינגטון תהיה תלויה מאוד ב-standings. כרגע הם ממוקמים נהדר, עם יתרון ביתיות בסיבוב הראשון ומפגש פוטנציאלי מול בוסטון בסיבוב השני. הכי חשוב זה לא לפגוש את קליבלנד בדרך לגמר אבל גם טורונטו נראית יותר מפחידה עם איבאקה. לשם כך וושינגטון תצטרך להמשיך לנצח בקצב של 50+ ניצחונות ולקוות שבוסטון לא תנצח יותר מדי ותתפוס את המקום הראשון, וגם לא תיכנס למשבר משמעותי שיוריד אותה למקום 4-5.
לצפיה ב-'לדעתי עם טרייד טוב הם יכולים אפילו ללכת רחוק יותר'
לדעתי עם טרייד טוב הם יכולים אפילו ללכת רחוק יותר
17/02/2017 | 18:23
2
62
נניח משהו כזה:

וואשינגטון: מקבלים את לואי וויליאמס ומרכוס מוריס
נותנים: מהימי ו2 בחירות סיבוב 1 ב2017 ו2019

למה זה טוב להם: 
1.איחוד אחים, זה תמיד משמח.
2.לואי וויליאמס יתן להם עוד סקורר מהספסל, כזה שיכול לשנות משחקים.
3.החוזה על מהימי לא משהוא בכלל ונפטרים ממנו.
4.וול, ביל וכנראה פורטר(אופציית קבוצה) חתומים ליותר מ3 שנים, ככה שהבחירות לא יהיו גבוהות במיוחד.

לייקרס:
מקבלים: אנדרה דרמונד, ובחירת 2017 של וושינגטון
נותנים: אינגרם, לאנס ג'וניאור, לואי וויליאמס וקלדרון.

למה זה טוב לליקרס:
1. דרמונד חתום ל5 שנים על סכום שעם התקרה החדשה יראה לא גבוה בכלל.
2.ירדו בכמות הניצחונות העונה, מה שמשפר את הסיכוי שלהם לשמור על הבחירה שלהם, שעברה לפילי(מוגנת טופ 3)
3.מקבלים עוד בחירה בדראפט עמוק וטוב.

דטרויט:
מקבלים: אינגרם, ננס ג'ר, מהימי וקלדרון+ בחירת סיבוב 1 של וושינגטון ב2019.
נותנים: מרקוס מוריד ודרמונד.

למה זה טוב לדדרויט:
1. ואן גאנדי מחפש טרייד על דרמונד, יותר מאינרם(פוטנציאל סופרסטאר), ננס ג'וניור ובחירת סיבוב 1 יהיה קשה מאוד להשיג.
2.פותח יותר מקום לטובאיוס האריס ורג'י ג'קסון להוביל.
3.מהימי שחקן לא רע בכלל שבתקרה החדשה החוזה שלו יכול להראות סביר.
4.קליבלנד רוצה את קלדרון, שישלמו...
לצפיה ב-'לייקרס לא לוקחים'
לייקרס לא לוקחים
17/02/2017 | 19:34
54
לייקרס ישלחו את אינגרם רק בעבור פרנצ'ייז פלייר. 

אני מניח שהם גם ישאירו את נאנס כדי לראות מי יותר טוב בלונג ראן. 

אנדרה דראמונד הוא שחקן טוב ומשפיע בדרכו אבל הוא עדיין לא נמנהבתור פראנצ'ייז פלייר.
לצפיה ב-'אני חושב שבמרכז הטרייד עומדות הלייקרס ודטרויט'
אני חושב שבמרכז הטרייד עומדות הלייקרס ודטרויט
18/02/2017 | 16:37
56
לו וויליאמס לוושינגטון זה רעיון טוב אבל מבחינת הוויזארדס אני לא רואה צורך לקחת חלק במגה-דיל הזה. בכל אופן הצד שלהם לדעתי מפסיד, הם לא יכולים לוותר על שתי בחירות סיבוב ראשון כדי להרוויח שחקן שישי. 

הצד של הלייקרס ודטרויט תלוי בעיקר בהערכה לגבי העתיד של אינגרם. יש היגיון מצד שני הצדדים אבל בסופו של דבר הלייקרס צריכים להאמין שאינגרם לא יהפוך לכוכב משמעותי, ודטרויט צריכים להאמין שכן.
לצפיה ב-'אני חושב שגמר המזרח פתוח השנה'
אני חושב שגמר המזרח פתוח השנה
18/02/2017 | 21:49
51
ז"א קליבלנד תהיה שם אבל זהות היריבה פתוחה לגמרי (כמובן בהנחה שלא יפגשו את קליבלנד לפני)
היחידות שדי יפתיע אותי אם הן יגיעו לגמר המזרח יהיו ההוקס והפיסטונס (בהנחה שהם יהיו בפלייאוף) חוץ מהן, הכל אפשרי...כן, אפילו הבולס ואני יודע שאני משוחד.
וושינגטון נראים נהדר, בראדלי ביל סוף סוף הפך למה שמצפים ממנו להיות, וול מנהיג אמיתי ושחקן שלדעתי לא מקבל מספיק קרדיט ותשומת לב בגלל שמה לעשות, ווסטברוק והארדן מפלצות ויש גם איזה קרי אחד בסביבה?
שים לב לסטטיסטיקת הנקודות שלהם, מדורגים שלישי בליגה באחוזים השדה, חמישי באחוזים מהשלוש, חמישי בממוצע נקודות למשחק.
ההתקפה שלהם מהטובות בליגה ומה שיכות להפיל אותם בפלייאוף זאת ההגנה ובעיקר מלחמה על הריבאונד שבזה הם מהגרועים בליגה ומסתמכים בעיקר על גורטאט שעושה עבודה נהדרת אבל לבד הוא לא יספיק מול קבוצות כמו בוסטון וטורונטו.

בוסטון וטורונטו כנראה קצת יותר טובות ואחת מהן אמורה להיות בגמר המזרח אבל כפי שציינתי בהתחלה, זאת לא תהיה הפתעה גדולה מידי בעיניי אם קבוצה אחרת תהיה שם, בטח לא אם זאת תהיה וושינגטון.

לצפיה ב-'קיירי אירווינג, איפה קיירי בקלאץ' ליסט שלכם?'
קיירי אירווינג, איפה קיירי בקלאץ' ליסט שלכם?
16/02/2017 | 15:40
4
89
אני וחברים קוראים לו בצחוק baby clutch mamba ..
​והגענו לדיון על קיירי עם הסכמה די רחבה שהוא כנראה השחקן עם הכי הרבה קלאץ' מאז קובי.

​כמובן שהדבר הראשון שיעלה לראש הוא סוף המשחק השביעי בפיינלס מול גולדן, אבל לא רק הזריקה הזו תופסת את העין אלה מה שקרה בסוף בכללי..
​הקבוצות היו בתיקו 89-89 עם 4:30 דקות על השעון ואז התחילו 226 שניות של פיק בירכיים משני הצדדים:
​- לברון החטיא שלושה זריקות (שני ג'אמפרים וליי אפ)
​- קארי החטיא שני שלשות
- קליי החטיא ג'אמפ אחד
- וגרין ואיגודאלה כל אחד החטיאו שלשה.

בסוף הכאוס נשארו פחות מ-2 דק' לשעון, כשלברון חסם עוד ניסיון של איגודאלה ואז החטיא עוד זריקה.

ואז הגיע השלשה של קיירי שנדמה שכבר צריך רופאים כדי להוציא את האשכים של כולם החוצה.
​אגב, וול סטריט ג'ורנל הגדיר את הזריקה הזו כThe most clutch shot in nba history, בגלל השינוי הדרסטי שזה עשה לprobablity change.
הזריקה הזו לבד לפי וול סטריט, הגדילה את הסיכויים של הקאבס לזכות ב-32.1%.
​which is largest shift in championship probability the NBA has ever had.

​אגב מס' 2, קיירי סיים את הגמר עם אופנסיב רייטינג יותר טוב מלברון,קארי וקליי כשהוא ממצע 27.1נק' ו-40% מהשלוש.

​בשנה שעברה פורסם פוסט ברדיט שאחד הגולשים ציין את העובדה (אז) שקיירי במהלך הקריירה עומד על 32/32 מהקו בOvertime
https://www.reddit.com/r/nba/comments/43s5zm/kyrie...

למרות זאת אני די בטוח שהוא יהיה מסוג השחקנים שאם יסתכלו על הסטט' היבשה של הרבע הרביעי בטח כלום לא יבלוט לעין..

​ראוי לציין: שאני חושב שההגעה של לברון הייתה השפעה מאוד חיובית על ההתפחות של קיירי כשחקן בגלל הביטחון שהוא נותן בו.

ראוי לציין: את העובדה שאין לקיירי את הממבה מנטליטי גם בהגנה, ולכן אין בינינו דעות שהוא New generation's Kobe (נוטים לכיוון הווסטברוק) ..
לצפיה ב-'לטעמי דוראנט הוא שחקן הקלאץ׳ הטוב בליגה'
לטעמי דוראנט הוא שחקן הקלאץ׳ הטוב בליגה
16/02/2017 | 18:14
1
70
אני מאוד אוהב את קיירי והוא גבוה ברשימה שלי, אבל בהחלט הנוכחות של לברון משפרת עמדות.

אל תשכח שבמהלך האחרון שמר עליו סטף, ולא קליי או איגי, כי לברון שם. לטעמי, עצם העובדה שהוא מקבל את השומר הפחות טוב מעיד על משהו. מצד שני קליי שמר על ג׳יי אר במהלך ההוא, אז אני לא יודע בדיוק מה תכננו שם בווריירס.

אני חושב שדוראנט קלאץ׳ אדיר, כריס פול גם, קיירי בדיבור. די קשה לי לדרג מי יותר ומי פחות.
לצפיה ב-'אם הזכרת את לברון, הזכירו אותו כמועמד לmvp'
אם הזכרת את לברון, הזכירו אותו כמועמד לmvp
16/02/2017 | 19:10
63
במיוחד שעכשיו לאב בחוץ , קליבלנד לאחרונה משחקת מאוד יפה, זה נראה שקרובר מתחיל להשתלב
והמשחק של לברון העלה הילוך, גם האחוזים שלו מהשדה ואפילו מה3 עלו מאוד לאחרונה

אז ברור שווסטברוק נותן עונה היסטורית, הארדן עם יוסטון מצליחים מאוד גם כקבוצה
אבל אם צריך לומר שחקן דומיננטי בשילוב הצלחה קבוצתית צריך להזכיר גם את לברון

יש פרשנים שמתחילים להזכיר גם איזאה תומאס , אחרים מסרבים בגלל ההגנה שלו

לצפיה ב-'הוא ממוקם גבוה כשאבחר שחקן לקחת זריקה מכריעה'
הוא ממוקם גבוה כשאבחר שחקן לקחת זריקה מכריעה
16/02/2017 | 19:17
72
הכדרור שלו מושלם, הוא מספיק אתלטי כדי ליצור מצב קליעה כמעט מול כל שומר וגם אם שומרים עליו טוב הוא מסוגל לקלוע זריקות קשות.
אם אנחנו מדברים על שחקן שאבחר ל-5 הדקות האחרונות של משחק מכריע, כאן אני כבר פחות נותן משקל ל"יכולת קלאץ'". פשוט אבחר בשחקן הכי טוב... מה ששם את קיירי כנראה מחוץ לטופ 10.
לצפיה ב-'מסכים, קיירי מס' 1 בליגה'
מסכים, קיירי מס' 1 בליגה
18/02/2017 | 00:30
62
אם כבר מישהו שמחוץ לטופ 10 במאני טיים- לברון בקלות.
היכולת ההתקפית שלו יורדת ב70% במצבי לחץ גדולים.

לצפיה ב-'נצל"ש- סיכום גולדן סטייט - סקרמנטו: יוצאים לפגרת ה'אול סטאר''
נצל"ש- סיכום גולדן סטייט - סקרמנטו: יוצאים לפגרת ה'אול סטאר'
16/02/2017 | 22:10
12
47
מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הקודם לפני כשבועיים ציפינו שיגמר ב-30 הפרש, אבל סקרמנטו משכה את המשחק להארכה וניצחה בחטאת לייאפ של סטף קרי עם הבאזר; סקרמנטו מגיעה עם רצף של ארבעה ניצחונות [שיא עונתי];

רבע א' - רבע בשליטה של גולדן סטייט, אבל אין בריחה:
היתרון מגיע ל-10 נק' הפרש עם 4 איבודים מהירים של סקרמנטו בדקות הראשונות וזריקות שלא נכנסות דקות ארוכות. אבל סקרמנטו נשמרת במשחק בהמשך עם 5 מ-9 מהשלוש והתקררות של גולדן סטייט, שלא מקבלת תפוקה פרט לקווין דוראנט וקליי תומפסון - ביחד, עם 14 נק' ו-5 אס'.

25-28 לגולדן סטייט לאחר הרבע הראשון. סקרמנטו ב-39% בלבד מהשדה לעומת 50% של גולדן סטייט.

רבע ב' - דריימונד גרין מורחק, סקרמנטו ביתרון:
6:03 לסיום המחצית, קאזינס חוזר אחרי מנוחה ארוכה בפיגור 4. עבודה טובה של הספסל - חמישייה של בארנס-ריצ'רדסון-אפללו-טוליבר-קולי סטיין, ששמרו אותנו במשחק. מט בארנס בולט גם הגנתית וגם התקפית, אולי הבולט בסקרמנטו עד כה, בתפקיד הפוינט-פורוורד.

שלשה של שף קרי עם 3:44 לסיום המחצית, נותנת לו המשך הרצף של 105 משחקים עם לפחות שלשה אחת במשחק ביתי [השיא- 132 משחקים ביתיים ברציפות - קייל קורבר].

36 שניות לסיום המחצית, קאזינס חודר בסוף שעון, כמעט מאבד, אבל גומר את זה באנד וואן בזריקה משוגעת שנכנסת. מחטיא מהקו את העבירה, אבל עוד לפני כן, דריימונד גרין מתלונן ומקבל שתי עבירות טכניות, ומורחק מהמשחק! סקרמנטו משווה את המשחק. אחרי ההחטאה של קאזינס מהקו, דוראנט מנסה לצאת קדימה, אבל מועד. בארנס לוקח לו את הכדור מהידיים, עולה לשלשה, אבל מחטיא. פוזשן הבא, קרי מאבד גם הוא כדור, קוליסון צולף שלשה בצד השני ונותן יתרון בירידה למחצית. 47-50 לסקרמנטו.

דקות אחרונות נוראיות של גולדן סטייט - החטיאה זריקות שצריכות להיכנס ולא מקבלת תפוקה מעבר לדוראנט [13 נק'] וקצת קליי תומפסון [11 נק']. דריימונד גרין במשחק נוראי וחלש עד ההרחקה. קאזינס התעורר בדקות האחרונות של הרבע השני והוא מסיים מחצית של 11 נק'. סקרמנטו מקבלת גם 7 נק' מקולי-סטיין ו-9 נק' מקוליסון. הספסל של סקרמנטו, בדומה למשחק הקודם בין הקבוצות, מביס את ספסל גולדן סטייט. אין להם ספסל, לא יודע איך זה יעבוד בסדרה ארוכה. בנוסף, שליטה מוחלטת של סקרמנטו בריבאונד, גם התקפה, זה השאיר את הקינגס במשחק בדקות קשות שכדורים לא נכנסו.

רבע ג' - ריצה מטורפת של גולדן סטייט, ניפגש בעוד שבוע:
ריצת 2-17 של גולדן סטייט בתוך ממש כמה דקות בלבד, תוך זריקות כפויות של קאזינס ואיבודי כדור, ודקות נוראיות במיוחד של אנתוני טוליבר שעושה הכל הפוך, וזה יתרון שיא של 12 לגולדן סטייט, אמצע הרבע. חוזרים מפסק-זמן, וקליי מתפוצץ עם לייאפ ושלשה מטווח סטף. יתרון שיא 17. בול גיים. בואו נלך הביתה ונבכה.

65-89 לגולדן סטייט לאחר שלושה רבעים. בול גיים. ריצת 2-28 במשך 7 דקות, או ריצת 8-35 עד לסיום הרבע אם רוצים. קליי תומפסון עם 17 ברבע, כדורים נכנסו לו די בקלות. 5 מ-23 של סקרמנטו מהשדה בלבד ברבע הזה, ו-6 איבודים. גולדן סטייט עם רבע של 14 מ-20 מהשדה [10-6 משלוש] ו-12 אס'.

רבע ד' - גארבג' טיים, הולכים לקצה הספסל:
אין מה לספר.

86-109 לגולדן סטייט בסיום. סקרמנטו מסיימת ב-37% מהשדה. כל המשחק היתה באחוז נמוך, אך שמרה את עצמה במשחק, וברגע שהכדורים של גולדן סטייט נכנסו והריצה שידענו שתבוא התחילה, זה חסר סיכוי. הווריורס מסיימים ב-48% מהשדה, וגם הם, היו סביב האחוז הזה גם בדקות הלא טובות שלהם. סקרמנטו, אחרי מחצית ראשונה של 6 מ-13 מהשלוש, מחצית שניה של 1 מ-11 בלבד. שלשה ראשונה בחצי השני הגיע מידיו של מקלמור עם 46 שניות לסיום המשחק ובפיגור 25. גולדן סטייט, מחצית ראשונה של 4 מ-18 מהשלוש, מחצית שניה של 9 מ-18. עשו 1 מ-5 בגארבג' טיים, כך שהאחוז היה אף גבוה יותר. 40 נק' בהתקפות מתפרצות של גולדן סטייט לעומת 9 בלבד של סקרמנטו. סקרמנטו לא קבוצה של נק' מהירות ותפסיד נגד רוב הקבוצות את הנתון הזה, אבל אתה לא יכול להרשות 40 נק' קלות ולחשוב שיש לך סיכוי. ולמרות משחק כזה, סקרמנטו עדיין מנצחת בצבע עם 44 נק' לעומת 42 של גולדן סטייט.זה כל מה שצריך לדעת על המשחק.

מצטיין המשחק: קליי תומפסון.
35 נק' [18-12 מהשדה, 12-7 משלוש, 7-4 מהקו], 5 ריב' [2 בהתקפה] ו-4 אס' ב-31 דקות משחק. רבע שלישי גדול של 17 נק', הוביל ריצה שגמרה את הסיפור מוקדם;

סטף קרי עם משחק פושר נוסף של 13 נק' [14-4 מהשדה, 8-2 משלוש, 4-3 מהקו], 6 ריב' ו-9 אס' [3 איבודים] ב-30 דקות; דוראנט עם משחק באונס-בק אחרי תצוגת נפל במפגש הקודם נגד סקרמנטו, מסיים עם 21 נק' [15-10 מהשדה, 4-1 משלוש], 7 ריב', 7 אס' ו-4 חס' ב-32 דקות; דריימונד גרין עם 2 נק' בלבד ב-0 מ-3 מהשדה ב-15 דקות עד שהורחק בשתי עבירות טכניות מהירות;

בסקרמנטו, קאזינס עם 13 נק'  [14-6 מהשדה, 3-1 משלוש, 1-0 מהקו], 4 ריב' ו-6 אס' [3 איבודים] ב-23 דקות משחק.  עשה את הנזק במחצית הראשונה, אבל לא הצליח לעצור את הריצה ברבע השלישי והמשחק נגמר מבחינתו מוקדם;

דארן קוליסון עם 14 נק' ו-3 אס' [4 איבודים] -ב28 דקות משחק. היה טוב ברבע השני, אבל לא מעבר לזה; ווילי קולי-סטיין במשחק לא רע של 13 נק' [16-6 מהשדה, 1-1 מהקו] ו-7 ריב' [3 בהתקפה] ב-24 דקות, אבל גם 4 איבודים, ואחד מהם לא קיבלתי בהבנה - ממש בדקה, דקה וחצי האחרונות של המשחק, הוציא למתפרצת כמוביל כדור במקום למסור, לסקרמנטו היה יתרון מספרי בהתקפה, וזה נגמר באיבוד כדור סתמי;

מבחינת עמרי כספי, מט בארנס עם מחצית ראשונה נפלאה ומחצית שניה בינונית עד רעה, מסיים משחק של 15 נק' ו-14 ריב' [3 בהתקפה] ב-32 דקות. בסה"כ עשה את שלו, אבל זה לא הספיק נגד יריבה קשה; אנתוני טוליבר, אולי הגרוע על המגרש מבין כל 24 השחקנים ששותפו, מסיים עם 3 נק' [7-1 מהשדה, 5-0 משלוש, 2-1 מהקו] ו-7 ריב' [4 בהתקפה] ב-29 דקות, והמספרים שלו נראים יותר טוב ממה שהם באמת, כי הוא היה באמת גרוע במיוחד;

אפללו נטש את המשחק במחצית בגין פציעת האמסטרינג. בדקות האחרונות של הרבע הרביעי, גם מאלאכיי ריצ'רדסון הצטרף אליו עם פציעת האמסטרינג. הם מצטרפים לרשימה ארוכה של פצועים שכוללת את רודי גיי, עמרי כספי, גארט טמפל וטיי לוסון.

בתמונה המצורפת - כל מה שידענו על הווריורס זה שאת המשחק הזה, אחרי ההפסד יום קודם לדנבר, הם לא יפסידו.

** פורבס: פירסמו את טבלת השווי המסורתית שלהם. הניקס והלייקרס שומרים על המקומות הראשון והשני בהתאמה עם שווי של מעל 3 מיליארד דולרים. סקרמנטו מדורגת בדיוק באמצע, 15#, אבל חוצה לראשונה את קו המיליארד דולר. ביחס לשנה קודמת, גולדן סטייט עם עלייה של 37% בשווי והיא נמצאת במקום השלישי הכללי. סקרמנטו ומילוואקי מיד אחריה, במקום השני, עם עלייה של 16% ביחס לעונה הקודמת. אחרונה בטבלת השווי היא מי שתארח את ה'אול סטאר' בעוד יומיים, ניו אורלינס פליקנס, עם שווי מוערך של 750 מיליון דולר, אבל מדורגת במקום הרביעי בצמיחה, עם עלייה של 15% ביחס לעונה שעברה.

המשחק הבא - יוצאים למנוחה של שמונה ימים עד למשחק הביתי נגד דנבר, שהפסידה הלילה ומובילה על סקרמנטו ב-1.5 משחקים במאבק על המקום השמיני. המשחק יערך שעות לאחר סיום מועד ההעברות. אם עמרי יעבור בטרייד אחזור מהפגרה כאוהד של קבוצה חדשה, כך יתכן שזה סיכום סקרמנטו האחרון שלי העונה, אולי בכלל. אם זה מה שיקרה, אז תודה לקאזינס שעשה את זה מעניין בשלוש העונות האחרונות בהן ליוויתי את הקבוצה וצפיתי בכל משחקיה.
לצפיה ב-'שערוריה בניצחון של שיקאגו על בוסטון'
שערוריה בניצחון של שיקאגו על בוסטון
17/02/2017 | 05:31
6
52
המהלך האחרון, באטלר מקבל את הכדור עולה לזריקה כשסמארט שומר עליו ומחמיץ, הסלטיקס כבר שמחים אבל יש שריקה, השופטים הולכים לריוויו וקובעים שסמארט כנראה נגע לבאטלר במרפק, 2 זריקות לבאטלר שמכניס את שניהן.

מה דעתכם - זה פאול או לא?
לצפיה ב-'לדעתי פאול, דרך אגב החברה מTNT כלכך מצחיקים'
לדעתי פאול, דרך אגב החברה מTNT כלכך מצחיקים
17/02/2017 | 06:28
49
אז הם הראו תזכורת מהתחרות של בארקלי נגד השופט בן המאה ועל הנשיקה המפורסמת בניהם
אז שאק יורד על הבארקלי והנשיקה,  והדיאלוג בניהם אדיר
לצפיה ב-'לדעתי היתה עבירה'
לדעתי היתה עבירה
17/02/2017 | 09:31
41
אבל אין מצב שהשופט באמת ראה את זה
עובדה שהם היו צריכים להסתכל כמה פעמים בהילוך החוזר כדי לראות שאכן היתה נגיעה במרפק
לצפיה ב-'מצב גבולי. אני אך פעם לא מבקש פאולים מהסוג הזה'
מצב גבולי. אני אך פעם לא מבקש פאולים מהסוג הזה
17/02/2017 | 10:22
49
אבל NBA זה לא סטריט בול ובאופן עקרוני הוא כן נגע (ליטף) את היד הזורקת של באטלר.
אני לא הייתי שורק אבל אפשר להבין את החלטת השופטים. יש גם חסרונות ב-reviews האלה. לפעמים המגע כל-כך עדין שלא באמת בטוחים אם הוא קיים... מבחינתי זה no call אבל אז כשהולכים לשידור חוזר ורואים מגע, קצת בעייתי להתעלם ממנו.
לצפיה ב-'אין קשר לreview ולעבירה'
אין קשר לreview ולעבירה
17/02/2017 | 13:32
2
38
אי אפשר ללכת לשידור חוזר כדי לקבוע שהייתה עבירה או לא. אחרת בטח היו מבטלים את השריקה ההזויה הזו שהגיעה רק אחרי שהשופט הסתכל וראה שבאטלר החמיץ. הם הלכו לשידור חוזר כדי לראות כמה זמן נשאר על השעון, לא הייתה להם יכולת לבטל את הפסיקה על המגרש. אף אחד גם לא טרח לשרוק לבאטלר כשהוא עשה להורפורד אותו דבר בדיוק במהלך הבא (מדהים כמה הוא טיפש לעשות את זה שנייה אחרי שהוא קיבל מתנה)
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
17/02/2017 | 23:12
29
הם הלכו לריוויו בשביל לראות כמה זמן נשאר על השעון.
גם אני חושב שלא הייתה עבירה, ורוב התגובות שקראתי אונליין גם חושבים ככה, חלק אפילו אמרו שזה מהשריקות הכי גרועות בשנים האחרונות.
לצפיה ב-' על הכל'
על הכל
18/02/2017 | 00:37
3
לצפיה ב-'נצל"ש - הלילה משחק הסלבז המסורתי'
נצל"ש - הלילה משחק הסלבז המסורתי
17/02/2017 | 10:11
4
70
הלילה מתחילים את סוף-שבוע ה'אול סטאר'. במוקד משחק שחקני שנה ראשונה ושניה, אבל עבורי תמיד זה מעניין יותר לראות את משחק הסלבריטאים. המשחק כמעט תמיד לא מתעלה לרמה גבוהה ומעטים הם השחקנים שמגלים יכולת שהיא קצת יותר מבסיסית, אבל יש משהו מרתק בזה שאתה שם על מגרש כדורסל אמיתי אנשים "רגילים". לא באמת רגילים, כי הם מובילים בתחומם ואתה מכיר לפחות את חלקם מתרבות הפופ, אבל שהם לא בנויים לשחק כדורסל, לא בגובה הנכון ולא עושים את זה יותר טוב ממני או מכל צופה אחר שאוהב כדורסל.

והשנה אנחנו מקבלים משחק שעל הנייר נראה מבטיח. המשחק יפגיש בין המזרח למערב. את הקבוצות ידריכו מגישי ה'ספורטסנטר' של ESPN, ג'אמל היל ומייקל סמית'.

המערב - יאמן את הקבוצה מייקל סמית'. סמית' נולד, גדל והתחנך בניו אורלינס. יעזרו לו דריימונד גרין [גולדן סטייט] והדוגמנית היפה רוקסי דיאז.  כמה שמות בולטים בקבוצה:
מארק קיובן [הופעה שניה במשחק הסלבז], הבעלים של הדאלאס מאבריקס;

שחקן העבר ברון דייויס, שניסה את מזלו בקאמבק לא מוצלח לפני כשנה;

שחקנית הכדורסל קנדיס פרקר, אחות של אנתוני שלנו ואגדת כדורסל בזכות עצמה. קנדיס מגיעה כ-MVP של הפיינלס של ה-WNBA ולאחר אליפות ראשונה בקריירה עם הלוס אנג'לס ספארקס;

הראפר רומרו מילר [הופעה שלישית במשחק הסלבז] ואביו, הראפר מאסטר פי [הופעה שניה במשחק הסלבז]. שניהם מניו-אורלינס;

מזרח - תאמן את הקבוצה ג'אמל היל, ועוזריה על הקווים יהיו קייל לאורי [טורונטו רפטורס] והראפר פט ג'ו. קבוצת המזרח מציגה סגל קצת יותר איכותי עם כמה שמות בולטים:
זוכה ה-MVP של העונה שעברה, ווין באטלר [להקת האינדי רוק 'ארקייד פייר'], יחזור למשחק סלבז שלישי בקריירה, וברציפות;

המנחה של 'אמריקה גאט טאלנט' ובעלה לשעבר של הזמרת מריה קרי, ניק קנון, שחוזר למשחק סלבז תשיעי [!] בקריירה;

רייצ'ל דמיטה, מהסטודיו של 2K [היוצרים של משחק הוידאו של ה-NBA], שלא באה רק על תקן הצעירה היפה, אלא גם יודעת לשחק כדורסל. אני חושב שנופתע ממנה;

הבעלים היהודי של המילוואקי באקס, מארק לסרי, יליד מרקש, מרוקו. יחזור להופעה שניה במשחק הסלבז אחרי השתתפות גם בעונה שעברה;

קיילב מקלאולין בן ה-15, המוכר בתור לוקאס סינקלייר מהסדרה החדשה המצליחה 'סטריינג'ר תינגס';

אלופת ה-WNBA שלוש פעמים לינדסי ווילן, שהפסידה עם מינסוטה ללוס אנג'לס של קנדיס פרקר בגמר ה-WNBA של 2016 ותחפש נקמה, ואיזה נקמה יותר טובה מאשר לנצח במשחק סלבז מביך, AMIRITE ? ;

'שוקולד לבן' ג'ייסון וויליאמס, שחקן העבר שמזוהה יותר מכל עם הסקרמנטו קינגס ומי שהוכיח שמספיקה הופעה אחת ב'אול סטאר', ולא בדיוק ב'אול סטאר' אלא במשחק הרוקיז, כדי להפוך לאגדת 'אול סטאר'. זו סגירה מעגל עבור שחקן שאולי בתקופה אחרת של המשחק היה מגיע למשחק ה'אול סטאר' גם אחרי עונת הרוקי שלו;

ולסיום, אולי השם הגדול שאפשר לקבל בערב הזה, אגדת הכדורסל אוסקר שמידט, חבר היכל התהילה של הכדורסל וגם של פיב"א, אולי שחקן הכדורסל הטוב בהיסטוריה שמחוץ לאמריקה הצפונית ובאופן לא רישמי גם הסקורר הגדול בהיסטוריה של משחק הכדורסל. הברזילאי, שאף זכינו לארח  אותו פה בישראל בשיאו כשחקן, נאבק בשנים האחרונות בגידול סרטני, אך החלים. אני לא יודע באיזה כושר הוא מגיע, אבל רק לראות אותו שוב על מגרש הכדורסל זו צריכה להיות חוויה;

הימורים? מי יזכה ב-MVP?

אני הולך על הפתעה - במזרח יעשו צחוקים, יקחו את זה קל ויפסידו. ברון דייויס וקנדיס יגיעו ב'ביסט מוד' ויברחו עם יתרון גדול כבר בשלב מוקדם. אני הולך עם קנדיס.
לצפיה ב-'מה עם ברנדון ארסטרונג?'
מה עם ברנדון ארסטרונג?
17/02/2017 | 16:54
1
12
לצפיה ב-'תזכיר לי לשלוח איתך טוטו '
תזכיר לי לשלוח איתך טוטו
20/02/2017 | 21:55
4
לצפיה ב-'חבל שלא עושים משחק של מערב-מזרח עם אגדות עבר'
חבל שלא עושים משחק של מערב-מזרח עם אגדות עבר
17/02/2017 | 22:30
1
45
רובם כבר מנוונים וממש לא בכושר אבל עדיין יכל להיות מגניב
לצפיה ב-'היה עד לפני איזה 20 שנה '
היה עד לפני איזה 20 שנה
18/02/2017 | 00:05
38
כמו שכתבת, רובם מנוונים  ולא זזים והקהל לא ממש אהב את העניין.  מעדיפים לזכור את הכוכבים כמו שהם היו ולא זקנים שבקושי זזים.
משחק הרוקיז החליף את משחק הוותיקים ובינתיים גם הוא הספיק לעבור כמה גלגולים והיום זה משחק הכוכבים העולים
לצפיה ב-'הימורים קווין לאב'
הימורים קווין לאב
14/02/2017 | 23:29
6
109
מי יחליף אותו באולסטאר
מי שענה נכון וראשון הכינוי שלו יהפוך לשחור מודגש
לצפיה ב-'אני אתחיל '
אני אתחיל
14/02/2017 | 23:35
1
71
לדעתי זה בין אמביד לסנטר של מיאמי,
אם הקומיש׳ חכם , הוא ילך על אמביד כי הוא נותן יותר בידור

אם הוא יילך על צדק הוא צריך ללכת על ״הצד הלבן״
לצפיה ב-'אמביד פצוע'
אמביד פצוע
15/02/2017 | 06:09
63
אמנם פציעה שמוגדרת קלה אבל הוא עדיין לא יחזור לפני האולסטאר

וויטסייד היה אמור להיבחר בלי קשר ואם גם עכשיי הוא לא יהיה זאת בושה בעיניי
לצפיה ב-'קליי תומפסון תחרות השלשות השנה תהיה קשה, הוא מהמר'
קליי תומפסון תחרות השלשות השנה תהיה קשה, הוא מהמר
15/02/2017 | 01:04
74
שהוא לוקח את התחרות

הוא הסכים במידה מסוימת שסטף לא משתתף כי הוא פוחד להפסיד לו שוב

שאלו אותו האם באולסטאר ינסו לשקם את הקשר בין הצ׳ילבות , הוא הציע משחק קלפים
אמר על דוראנט שהוא קילר על המגרש עם ה7 פוט שלו, הוא נשאל איך צריך לשמור עליו, לעשות עליו פאולים

לצפיה ב-'אמביד החמיץ כמעט חצי עונה, אי אפשר לבחור בו'
אמביד החמיץ כמעט חצי עונה, אי אפשר לבחור בו
15/02/2017 | 19:16
61
בראדלי ביל לדעתי צריך להיות בדיון, עכשיו כשוושינגטון 3 במזרח.
גם דראגיץ' בא בחשבון.
לצפיה ב-'בסוף בחרו בכרמלו :X'
בסוף בחרו בכרמלו :X
16/02/2017 | 10:15
16
לצפיה ב-'אנדרו וויגינס הוא ה-Twolf הראשון שקולע 40 נק' פעמיים ברצף'
אנדרו וויגינס הוא ה-Twolf הראשון שקולע 40 נק' פעמיים ברצף
16/02/2017 | 14:17
74
ומאריך את הרצף שלו ל-15 משחקים של 20 נקודות ומעלה.
השאלה אצלו תמיד הייתה יציבות, מקווה שנמשיך לקבל ממנו תפוקה כזאת בהמשך.

גם טאונס עם 12 משחקים רצופים של 20+. רוב ההפסדים שלנו בסטרץ' הזה הגיעו דרך חולשה הגנתית וספיגה של 115 נקודות או יותר.
לצפיה ב-'אבקה עובר לטורונטו'
אבקה עובר לטורונטו
14/02/2017 | 18:44
15
81
טרייד אדיר עבור הקנדים
נותנים את טרנר רוס  (משמעותי בהגנה) ובחירת סיבוב ראשון ב 2017
לצפיה ב-'איבקה '
איבקה
14/02/2017 | 19:01
12
לצפיה ב-'יפה מאוד. המזרח פתאום הרבה יותר מעניין'
יפה מאוד. המזרח פתאום הרבה יותר מעניין
14/02/2017 | 19:26
2
77
איבאקה הוא רול פלייר נהדר שסוגר להם את העמדה הכי חלשה בסגל. הם גם לא ויתרו על העומק שלהם (למרות שרוס טוב העונה) וממשיכים להעלות מהספסל את ג'וזף, פאוול ופטרסון שהם שלושה מחליפים ברמה טובה.
זה עדיין קליבלנד בכמה רמות מעל כל השאר אבל בנסיבות מסוימות כמו פציעה או כושר ירוד טורונטו עלולה לעשות להם חיים קשים.
לצפיה ב-'אפרופו פציעה'
אפרופו פציעה
14/02/2017 | 20:01
1
70
מישהו יודע מה מצב הפציעה של לאב?
הבנתי שהתוצאות של הMRI שהוא עבר לא יצאו תקינות במיוחד
לצפיה ב-'לפי רוטוורלד צפוי להחמיץ 6 שבועות'
לפי רוטוורלד צפוי להחמיץ 6 שבועות
14/02/2017 | 20:51
13
לצפיה ב-'מג'יק נותן את דעתו לגבי MVP העונה- הארדן/ווסטברוק'
מג'יק נותן את דעתו לגבי MVP העונה- הארדן/ווסטברוק
14/02/2017 | 20:52
2
75
לצפיה ב-'אני חייב להגיד שבשבילי יותר מהכל מג'יק הוא איידול של פרסונה'
אני חייב להגיד שבשבילי יותר מהכל מג'יק הוא איידול של פרסונה
15/02/2017 | 15:17
1
63
האישיות שלו כל כך אצילית, אמיתית ומכילה שזה דבר לא הכי נפוץ שם בלשון המעטה.

הבן שלו מסתובב כמו איזה פאקצה בת ימית, ולמג'יק תמיד יהיו דברים טובים להגיד אליו, הוא אף פעם לא החביא אותו.

כל "חרא" או "תהפוכה" בחייו יצא החוצה, אם זה מדברים שמעצבים את מי שהוא, כמו העובדה שהוא הפסיק לשחק בגלל איידס ואיך הוא עשה את זה, עד לרגע שהבן שלו יוצא מהארון ואיך הוא הגיב לזה..

יותר מאשר הוא שחקן גדול, ביזנס מן, וואט אבר הוא אבא ובן אדם מדהים וזה has no value.

לצפיה ב-'מג'יק כינוי שמתאר אותו לא רע, לא רק את סגנון המשחק'
מג'יק כינוי שמתאר אותו לא רע, לא רק את סגנון המשחק
15/02/2017 | 15:44
13
לצפיה ב-'יפה מאוד טורונטו'
יפה מאוד טורונטו
14/02/2017 | 22:04
66
מחיר נמוך מאוד עבור איבאקה.
אם יצליחו להחתים אותו על חוזה סביר לשחקן ברמתו בעונה הבאה(סביבות 20M) א בכלל שחקו אותה.

איבאקה יוסיף לטורונטו בלאקשאט שחסר להם ויוכל לשחק גם בתור סנטר בדקות שוואלאנצ'ונאס נח.
יופי של תוספת.

והמחיר פשוט זניח.
לצפיה ב-'אז אורלנדו בעצם מעבירים את'
אז אורלנדו בעצם מעבירים את
15/02/2017 | 11:21
3
65
קווין אולדיפו + סאבוניס בתמורה לטרנס רוס + בחירת סוף סיבוב ראשון בדראפט 2017 ? dayuuum

אי אפשר לא לאהוב את הטרייד הזה מבחינת טורונטו:
1. איבאקה פותח את המשחק עם יכולת הזריקה מבחוץ, ובולט שזה חסר בטורונטו.
2. הוא מגיע עם 'זכויות בירד'. זה אומר שהקבוצה יכולה להחתים אותו על הארכת חוזה בסיום העונה. אם לא היו מביאים אותו בטרייד - לא היה מתאפשר בשום צורה.
3. הבחירה שטורונטו שולחת היא הפחות טובה מבין שתיים שיש לה בדראפט הקרוב. כנראה זה יהיה הבחירה של טורונטו, אז איפשהו אחרי 20.
4. המהלך פותח אפשרות לעשות טרייד על גארד קלעי מוביל מהספסל [לו וויליאמס? ברנדון נייט?] בתמורה לביג מנים הצעירים [ועוד] שהם עכשיו אקספנדבל.
5. טרנס רוס מחזיק בחוזה מובטח לשנתיים הבאות. לא אגיד שהחוזה לא מצדיק את עצמו [10.5 מיליון בעונה], אבל הקפ-היט של חוזה כבד כמו שאיבאקה יקבל בקיץ זה לא כמו אם אתה זורק שחקן שאין לו חוזה ואז הפגיעה בתקרת השכר היא כבדה לך יותר.
לצפיה ב-'נצל"ש - לייקרס - סקרמנטו [שודר בערוץ הספורט]'
נצל"ש - לייקרס - סקרמנטו [שודר בערוץ הספורט]
15/02/2017 | 11:30
2
48
משחקים שמשודרים אין צורך לסכם, אבל בכל זאת, משחק מדהים של קאזינס וחייבים לדבר על זה. שני ריבאונדים בהתקפה מכריעים, אחד של בארנס מהחטאה של קאזינס מהעונשין ואחד של קאזינס מהחטאת שלשה פנויה של קוליסון [במצב של שיווויון ו-9 שניות על שעון המשחק], עזרו לנצח. ניצחון חשוב באמת של סקרמנטו.

קאזינס יכל לגמור מוקדם יותר את המשחק, אבל החטיא מהקו. בכל זאת, עמד בלחץ וקלע 4 מ-6 בדקה וחצי האחרונות, וכמובן סל הניצחון. הלייקרס קלעו ב-72% מהשדה [!} ברבע הרביעי וחזרו מפיגור 13.

קאזינס מסיים ערב של 40 נק', 12 ריב' [2 בהתקפה, אחד מהם ריבאונד שהביא סל ניצחון] ו-8 אס' [אבל 6 איבודים] ב-36 דקות משחק. קלע 16 נק' ברבע הרביעי.

לו וויליאמס, הגיבור הטראגי של המשחק, קלע 19 מה-29 נק' שלו ברבע האחרון, אבל החטיא את הזריקה האחרונה שיכלה לנצח ללייקרס את המשחק. זה לא היה קרוב להיכנס, ולי נראה שהוא שכח שהשעון התחיל לרדת מהרגע שקאזינס החטיא מהקו ועד שהלייקרס זכו בכדור האובד, וכשהבין שנותרו לו רק 3-4 שניות ולא 9, מיהר להתקדם ממחצית המגרש וזירז את הזריקה. לא הצליח להעמיד את עצמו לזריקה ולא היה לזה סיכוי. אקזקיושן לא טוב שלו, אבל אי אפשר לכעוס על שחקן שסחב את הקבוצה מפיגור 13 נק' בתחילת הרבע הרביעי ושהשווה את המשחק בשלשה עם דקה וחצי לסיום.

** עדכון עמרי כספי: פצוע וצפוי להיעדר מהמשחק הלילה נגד גולדן סטייט, המשחק האחרון לפני היציאה לפגרת ה'אול סטאר'. סקרמנטו תחזור נגד דנבר ב-23, כאשר שעות קודם לפני המשחק יסתיים מועד ההעברות. זאת אומרת, אם כספי יעבור בטרייד, אז הופעתו האחרונה כשחקן סקרמנטו קינגס [עד לקנדציה הבאה, אם תהיה] היתה במשחק ההפסד נגד קליבלנד, ב-13 בינואר, שבו שיחק 6 דקות וקלע 2 נק'. בין אם יחזור כשחקן סקרמנטו או לאו, כדאי לשים לב שעמרי עדיין לא קלע שלשה ב-2017 ואנחנו קרובים לסיים שישית מהשנה הקלנדרית. מי חשב.
לצפיה ב-'הממוצע של קאזינס ב-6 המשחקים האחרונים.'
הממוצע של קאזינס ב-6 המשחקים האחרונים.
15/02/2017 | 14:30
1
50
27נק' 13ריב' ו8אס'

אני לא עוקב כל כך אחרי סאק, אבל קאז אף פעם לא זכור לי גם כמוסר טוב
לצפיה ב-'הפציעה של רודי גיי שיפרה אותם'
הפציעה של רודי גיי שיפרה אותם
15/02/2017 | 14:33
45
אז אחרי ממפיס וטורונטו, גם סקרמנטו משתפרים בעקבות פציעה או עזיבה של השחקן הזה. מנחוס.
לצפיה ב-'זה נראה כאילו לברון אוהב את דירק וויליאמס.'
זה נראה כאילו לברון אוהב את דירק וויליאמס.
15/02/2017 | 14:16
2
62
הבחור חתום בנתיים על חוזה של 10 ימים.
עבר קצת יותר מחצי עם שלושה משחקים.
נותן 10נק' 2ריב' ב-76% מהשדה.

אבל לברון שיחק גם אמש 39דק'', אני מניח גם בגלל מצבת הפצועים אני די בטוח שעיקרון ההחתמה של עוד פורוורד היא כדי להוריד עומס מלברון, בנתיים זה לא קורה.

לצפיה ב-'לדעתי וויליאמס הוא תחליף לג׳פרסון שלא טוב בהתקפה השנה'
לדעתי וויליאמס הוא תחליף לג׳פרסון שלא טוב בהתקפה השנה
15/02/2017 | 14:31
1
56
אין לי ספק שכשקליבלנד יצטרכו שומר חזק וקשוח, אז ג׳פרסון זו האופציה הנכונה. לכל שאר הצרכים עושה רושם שדריק וויליאמס יותר נכון עבורם.

עכשיו שלאב פצוע הם בכלל יכולים להשתמש בוויליאמס בדקות רבות.
לצפיה ב-'זו הסיבה שקורבר הגיע :)'
זו הסיבה שקורבר הגיע :)
15/02/2017 | 14:37
60
אולי גם הקאבס לקחו בחשבון את המצב הרפואי של לאב והחתימו עוד פורוורד.

ואת ריצ'י הם החתימו לפלייאוף, שם לניסיון שלו אין תחליף.

הבעיה שכל הקבוצה משחקת כאילו היא מחכה לפלייאוף.
לצפיה ב-'תפקיד הרכז'
תפקיד הרכז
11/02/2017 | 20:24
14
69
נועם העלה סוגיה די מעניינת שדי נבלעה בדיון אחרו חשבתי שיש מקום לפתח דיון על העניין.

נועם שואל בסוף
"ובלי קשר זה דיון די עתיק יומין, האם התפקיד של הרכז הוא לייצר מצבים בכדורסל של היום, מעניין מה האחרים פה חושבים."
אז מה דעתכם? מה באמת תפקידו של הרכז היום?

לצפיה ב-'התפקיד של הרכז זהה לתפקיד של הפורוורד, הסנטר והמאמן'
התפקיד של הרכז זהה לתפקיד של הפורוורד, הסנטר והמאמן
11/02/2017 | 20:37
10
70
לעזור לקבוצה לנצח.

ווסטברוק, קרי, ג'ורג' היל, כריס פול - כל אחד מהם עושה את זה בצורה טובה מאוד (פול קצת פחות, אבל לא יודע כמה מזה באשמתו), למרות שמדובר בשלושה רכזים שונים לחלוטין בסגנון המשחק שלהם.

זה היה משעמם בקטע מפחיד אם כל הרכזים היו משחקים באותה הצורה.

אם אתם רוצים אז ההגדרה הכי קרובה שלי ל"איך רכז צריך להיות" - שחקן שמכיר את הנקודות החזקות והחלשות של שאר השחקנים בקבוצה שלו ומסוגל להפעיל אותם כך שכל אחד (או כמה שיותר) יוכל להבליט ככל הניתן את היתרונות שלו ולהסתיר ככל הניתן את החסרונות.
לצפיה ב-'בארבעה* רכזים'
בארבעה* רכזים
11/02/2017 | 20:51
48
את ג'ורג' היל הוספתי אחר כך
לצפיה ב-'בעיקרון מסכים איתך. ה-primary ball handler צריך לדעת ליצור '
בעיקרון מסכים איתך. ה-primary ball handler צריך לדעת ליצור
11/02/2017 | 21:17
8
68
יתרון על ההגנה, בדרך כלל בפיק אנד רול. קרי קולע כמו חולה, מווסטברוק אי אפשר למנוע להגיע לצבע, כריס פול שובר את ההגנה במסירות מבריקות. בסופו של דבר שלושתם מעקמים את ההגנה בצורה כזאת שמאפשרת לשחקן להגיע לזריקה נוחה, בין אם באופן מיידי (נקודות+אסיסטים) או באופן עקיף.
לצפיה ב-'אם הוא לא "primary ball handler" הוא עדיין הרכז?'
אם הוא לא "primary ball handler" הוא עדיין הרכז?
11/02/2017 | 23:04
4
55
מי הרכז ביוסטון? פאט בוורלי או ג'יימס הארדן?
לדעתי אתם מבלבלים ביו פוינט גארד למוביל כדור.
לצפיה ב-'הארדן רכז לכל דבר'
הארדן רכז לכל דבר
11/02/2017 | 23:19
3
16
לצפיה ב-'במיוחד כשמסתכלים על הצד ההתקפי'
במיוחד כשמסתכלים על הצד ההתקפי
13/02/2017 | 00:24
15
לצפיה ב-'אז גם ג'ורג' היל לא היה רכז באינדיאנה אם כך'
אז גם ג'ורג' היל לא היה רכז באינדיאנה אם כך
13/02/2017 | 08:01
1
43
הוא לא היה primary ball handler ולא הוביל את אינדיאנה באסיסטים. מאוד מזכיר אגב את המשחק של פאט בוורלי.
לצפיה ב-'הוא היה כזה במשך חצי עונה'
הוא היה כזה במשך חצי עונה
13/02/2017 | 20:03
26
בעונה שג׳ורג׳ היה פצוע (את החצי הראשון של העונה היל החמיץ אף הוא) וכמובן הוא כזה גם כיום (בגלל זה הזכרתי אותו)
לצפיה ב-'קארי הוא גם רכז מבריק, בתור אחד שרואה הרבה את גולדן'
קארי הוא גם רכז מבריק, בתור אחד שרואה הרבה את גולדן
12/02/2017 | 20:04
2
62
נכון הוא נותן הרבה פעמים לגרין לנהל, אבל בהרבה מקרים הוא עושה את זה בעצמו ונותן מסירות מבריקות , אני אתן כבוד לכריס פול ואומר שהוא הרכז "הקלאסי" הכי טוב היום בנבא , אבל אני לא מוכן לתת לווסטברוק למשל את הכבוד שהוא מוסר יותר טוב או יותר חכם מקארי, הסיבה שיש לו מספרים גדולים זה א. בגלל שהוא באמת טוב ב. אין אף אחד אחר בקבוצה שעושה את זה. גולדן מקום ראשון באסיסטים בגלל שיטה שמאמינה שכל שחקן בקבוצה הוא פליימקר , אבל אם נלך לדקויות, אז אומר גרין, קארי, איגי, לווינסטגון הם באמת רכזים והם שיחקן בתפקיד הזה בעבר

נוסיף לזה שKD מוסר העונה 5 אס 
לצפיה ב-'דרך אגב אם מדברים על רכזים, שני הרכזים הכי מהירים עם כדור'
דרך אגב אם מדברים על רכזים, שני הרכזים הכי מהירים עם כדור
12/02/2017 | 20:24
63
ווסטברוק ווול יפגשו ביום שני, יהיה מעניין
לצפיה ב-''
14/02/2017 | 12:04
1
לצפיה ב-'לפחות איך לדעתי זה צריך להיות'
לפחות איך לדעתי זה צריך להיות
12/02/2017 | 19:49
65
הרכז צריך להיות מבין המוסרים הטובים בקבוצה וגם בין השחקנים שחודרים בפיק אנד רול הטובים בקבוצה. 

לדוגמא - ג'יימס הארדן הוא המוסר הטוב ביוסטון וגם חודר הכי טוב בפיק אנד רול.
 - בוריס דיאו הוא המוסר הכי טוב בג'אז אבל לא שחקן הפיק אנד רול הכי טוב בקבוצה. ג'ורג' היל מבין המוסרים הטובים וחודר בפיק אנד רול די טוב בקבוצה (הוא לא מבין הכי טובים אבל יש לו את שתי האיכויות ברמה סבירה)
- דיאנג'לו ראסל לא חודר טוב לסל אבל המוסר הכי טוב או השני הכי טוב בקבוצה (ובגלל זה הוא עניין של זמן)
- קיירי אירווינג הוא לא החודר הכי טוב בקבוצה ולא המוסר הכי טוב בקבוצה ולכן הוא לא הרכז. 
- מונטה אליס הוא החודר הטוב או השני הכי טוב בקבוצה אבל מבין המוסרים הגרועים בקבוצה ולכן הוא לא הרכז. 
- אלפריד פייטון הוא לא זה ולא זה ובגלל זה אורלנדו נראים כמו שהם נראים. 
- רונדו לא החודר הטוב בקבוצה וגם מייקל קארטר וויליאמס לא ולכן הבולס נראים זוועה. 
-  דווין בוקר הוא החודר הטוב בקבוצה אבל לא המוסר הטוב בקבוצה (עדיין) ולכן יכול להיות שבלדסו יאבד את מקומו מפאת הבינוניות. 

בכדורסל של היום בעיניי זה תפקיד הרכז. 
הסיבה מאד פשוטה - ברגע שהרכז חודר לסל נוצר מרווח בינו לבין השומר אחרי הפיק אנד רול. לרוב יבואו לחסום את הנתיב שלו לסל שחקנים שנמצאים בסביבת השחקן (בד"כ גבוה) אם כך יש לפחות שחקן אחד שהוא במרחק חיתוך לסל  מסל או שחקן פנוי לשלשה. 

פוינט גארד זה מונח שונה, אני די בטוח שהוא נקבע לפי גבהים וגדלים
לצפיה ב-'זה דיון טרמינולוגי, "רכז" מה המקבילה באנגלית למילה הזאת?'
זה דיון טרמינולוגי, "רכז" מה המקבילה באנגלית למילה הזאת?
13/02/2017 | 08:08
66
בעברית, מילונית. רכז = שימש כמוביל הכדור העיקרי במשחק כדורסל. מיקד; כיוון; תיעל. 

בעידן שבו לא כל פוינט גארד הוא רכז (משמע מוביל כדור), יש פוינט גארדים שהם רחוקים מאוד מלרכז את ההתקפה.
ג'ורג' היל בתקופתו באינדיאנה לא היה רכז לפי ההגדרה הזאת. סטיבנסון, פול ג'ורג' ומונטה אליס עשו את זה באופן משמעותי יותר, כל אחד בעונה אחרת. ג'ורג' היל שיחק כשוטינג גארד הרבה יותר מאשר רכז אבל כמובן שבעקבות גובהו ושמירתו על ה-PG בהגנה החשבנו אותו PG. מאוד קל ליפול למקובעות של הגדרות ולחשוב שהוא היה "רכז". תכלס, הוא לא. אולי הוא כזה ביוטה, לא צפיתי מספיק.
לצפיה ב-'התשובה גם תלויה בעוד כמה גורמים.'
התשובה גם תלויה בעוד כמה גורמים.
14/02/2017 | 10:33
54
לדוגמא, אם אני עכשיו בונה קבוצה מאפס, וצריך לבחור שחקנים, סביר להניח שאני אבחר רכז שסקורינג זה לא הדבר שהוא עושה הכי טוב (כמו ווסטברוק לדוגמא).

מצד שני, לפעמים קבוצה זה מצב נתון. אם אני לדוגמא מאמן את בוסטון, ומבין שלשחקנים שם מאוד קשה לשים סל, לעומת מי שאמור להיות הרכז - אייזיה - ששם סלים בקלות יתרה, אז אני אבנה את התרגילים של הקבוצה לרוב לפי היכולת של אייזיה לשים סל. אשתדל לשים אותו במקומות הנכונים, או בעיקר אשלח אליו את הגבוהים לרצף פיקנרולים.

בקיצור, אני חושב שתמיד צריך להסתכל מי השחקן הטוב בקבוצה ואיך האחרים משחקים בשבילו. לדוגמא, אם ראס היה משחק כמו שהוא משחק עכשיו בזמן שדוראנט היה באוקלהומה, אז לדעתי הם היו מפסידים בגדול, כי היוסג׳ האדיר של ראס היה בא על חשבון שחקן יעיל ממנו.

לדוגמא הרכז בניו אורלינס צריך לעשות שני דברים - להיות Backup scorer ובעיקר להפעיל את אנטוני דייויס. זה מה שיעשה את הקבוצה הזו לטובה. הוא צריך לדעת לזוז הצידה שמבודדים את AD.

היסטורית, רכזים היו מייצרי מצבים. בשנות ה-90 קצת עלו פה ושם רכזים שקולעים - קווין ג׳ונסון, טים הארדוואי לדוגמא  - אבל הם בעיקר היו מייצרי מצבים. הם גם היו מס׳ 2 בקבוצה שלהם, אחרי בארקלי וזו בהתאמה. אחריהם, כמה שנים קדימה, הגיעו לליגה רכזים שהתמקדו בעיקר בלקלוע - אני חושב שאלן אייברסון התחיל עם זה, אבל אותו עוד קטלגו כשוטינג גארד. מי שבעיקר נתנו את הטון למודל הזה היו שחקנים דוגמת סטפון מארברי וסטיבי פרנסיס, שהיו הכוכבים בקבוצותיהם והמוציאים העיקריים לפועל.

מאז יש הרבה רכזים שהם הסקוררים המובילים בקבוצה שלהם, דריק רוז אפילו זכה ב-MVP בזכות זה. דווקא הרכזים שהם Pass first הפכו ליוצאי דופן - סטיב נאש לדוגמא.

בשנים האחרונות, בעקבות העובדה ששלשה נהייתה הזריקה הכי נכונה בכדורסל האמריקאי, אז המגמה של רכזים סקוררים רק הולכת ומתעצמת. אם פעם קלעים שכל מה שהם היו עושים זה לקבל כדור ולהעיף שלשה, שכל התרגילים משחקים עליהם כתרגילי יציאה לקליעה - לדוגמא ריי אלן, מייקל רד ורג׳י מילר - הם היו זורקים באיזור ה-6 שלשות למשחק.

היום קארי זורק איזה 10, אייזיה תומאס איזה 8.5 או 9 (לא זוכר את הנתון המדויק). שלשה כמעט תמיד אפשר להרים, ומהרגע שהכדור אצלך רוב הזמן, זה טבעי שתיקח כמה כאלה.

שכחתי מה רציתי לומר בכל זה, אבל that's that.
לצפיה ב-'דוראנט התקרר במשחקים האחרונים, אבל סטף וקליי חמים אש'
דוראנט התקרר במשחקים האחרונים, אבל סטף וקליי חמים אש
12/02/2017 | 06:22
19
36
לצפיה ב-'ווסטברוק כמה סלים, ואז מחליף מבטים עם דוראנט'
ווסטברוק כמה סלים, ואז מחליף מבטים עם דוראנט
12/02/2017 | 06:34
1
52
ומפריח כמה משפטים באוויר
יש מלחמה למרות יתרון משמעותי של גולדן
לצפיה ב-'דברים מתחילים להתחמם כמעט מכות'
דברים מתחילים להתחמם כמעט מכות
12/02/2017 | 06:40
47
דוראנט ורוברטסון
לצפיה ב-'11 איבודים לראסל (5 ברבע הראשון)'
11 איבודים לראסל (5 ברבע הראשון)
12/02/2017 | 07:07
1
61
כמו כל גולדן
קל להסתכל על המספרים שלו ולהגיד "וואו", בכל זאת 47 נקודות.
לטעמי מדובר באחד המשחקים הפחות טובים שלו העונה, מאוד מפוזר, נלהב מידי ומנסה להוכיח משהו, יותר מידי מהלכי סולו.
לא שההפסד באשמתו, גולדן פשוט טובה יותר ואוקלהומה לא באמת מהווה אתגר עבורה אבל כמנהיג הקבוצה אפשר לצפות ממנו למשחק קצת יותר אחראי.
אבל כנראה שאין מה לעשות, לטוב ולרע, זה השחקן.

סטף פשוט ענק, ברבע הראשון כשהוא ראה שדוראנט מתקשה וגם הפך למטרה להגנה של אוקלהומה, הוא לקח אחריות עם כמה חדירות נהדרות וניהול משחק מצויין.
ואז דוראנט התעורר ושוב נותן משחק נהדר מול האקסית, שחקן על

לצפיה ב-'לא מסכים , לדעתי ההבדל בניהם היה כי 3>1'
לא מסכים , לדעתי ההבדל בניהם היה כי 3>1
12/02/2017 | 07:38
9
לצפיה ב-'ניצחון לדוראנט באוקלהומה, 114-130'
ניצחון לדוראנט באוקלהומה, 114-130
12/02/2017 | 08:22
56
המשחק הזה קיבל תשומת לב לא בגלל הכדורסל, אלא בגלל הסיפור האנושי מאחוריו. כך הוא גם ייזכר. קווין דוראנט חזר לאוקלהומה וניצח. די בקלות. הכותרות יתרכזו בשריקות הבוז, בטראש-טוק בינו לבין ווסטברוק ובהתלהטות היצרים אחרי העבירה של של רוברסון.

זה לא שאי אפשר לדבר על כדורסל. אפשר בהחלט. קווין דוראנט בעוד תצוגה אדירה מול אוקלהומה השנה. 113 נקודות הוא קלע נגדם בשלושה משחקים העונה. אפשר לדבר על 9 מ-19 לספלאש ברדרס מעבר לקשת. אפשר לדבר על ווסטברוק, שסיים עם 47 נקודות, 11 ריבאונדים ו-8 אסיסטים, אבל גם עם 11 איבודי כדור. 27 איבודי כדור יש לווסטברוק מול הווריורס בשלושה משחקים העונה. אפשר לדבר על כל אלה ועוד, אבל הערב הסיפור האנושי מעניין הרבה יותר, והסיפור הזה הוא בראש ובראשונה מערכת היחסים בין ווסטברוק לדוראנט.

הרבה בוז וקריאות גנאי ספג דוראנט הערב. גם הרבה שלטים מרובי שנאה וכעס. זה הכל מובן וצפוי. את עיניי תפס דווקא שלט שוחר שלום: "?Why Can't We Be Friends", ולצידו תמונות של דוראנט ווסטברוק. מבלי לשאול אותו, אני מנחש שדוראנט היה חותם על זה ללא היסוס. דוראנט הוא זה שעזב, ולא טרח להודיע לחברו הקרוב ביותר, ששמע על כך כמו כולם בתקשורת. לפעמים צריך להרים טלפון גם כשלא נעים, ודוראנט לא עשה את זה. ווסטברוק כועס, ואפשר היה לראות את זה היטב הערב. הדחיפות, הטראש-טוק, המשחק הפיזי אל תוך הגוף של דוראנט… אלא מה? ככה ווסטברוק משחק. הוא תמיד כועס. הוא אף פעם לא מחבק שחקני יריב לפני או אחרי המשחק. המשחק הערב הציב אותם זה מול זה כיריבים. לדעתי, הרבה יותר מעניין יהיה לעקוב אחריהם באול-סטאר.

לצפיה ב-'האוהדים בNBA עוד לא הבינו מה צריך לעשות..'
האוהדים בNBA עוד לא הבינו מה צריך לעשות..
12/02/2017 | 13:00
71
הם נופלים בזה כל פעם מחדש..
לדעתי אם פשוט לא היו מתייחסים לדוראנט זה היה אשכרה מתסכל אותו. ( מה שהיו צריכים לעשות גם ללברון)

השריקות בוז, זה אגו בוסטר, "mad cause you bad bitches?"

לגבי המשחק, עם כל ההערכה לראסל ווסטברוק אין פה באמת כוחות, כי דוראנט באמת יצא קאפקייק בקיץ, ויצר מפלצת בלתי שיוויונית בעליל.

If you ask Durant he will tell you, Its EZ mode, just join em

לצפיה ב-'עוד מהלילה: פאב מלו מת, אוקפור קרוב לטרייד?'
עוד מהלילה: פאב מלו מת, אוקפור קרוב לטרייד?
12/02/2017 | 16:21
59
פאב מלו, בחירת סיבוב ראשון של הסלטיקס לפני כמה שנים שלא הצליח בליגה נמצא מת בברזיל בגיל 26. עוד לא ברור מה קרה שם.

הסיקרס כנראה קרובים מספיק לטרייד של אוקפור שהם מנעו ממנו לשחק הלילה נגד ההיט. הסיקרס (בלי אמביד שכנראה יש לו קרע קטן במיניסקוס) ניצחו בכל מקרה וקטעו את רצף הניצחונות המדהים של מיאמי.
לצפיה ב-'השנה כנראה תהיה הפעם הראשונה שאני אראה את האולסטאר בלייב'
השנה כנראה תהיה הפעם הראשונה שאני אראה את האולסטאר בלייב
12/02/2017 | 18:39
45
רק כדי לראות את הכימיה בין ווסטברוק לדוראנט..
אם הם בכלל יהיו על אותו מגרש ביחד. יש מצב שלא..
לצפיה ב-'נצל"ש - הבן של ריק ברי שובר שיא מכללות, ועדכון עמרי כספי'
נצל"ש - הבן של ריק ברי שובר שיא מכללות, ועדכון עמרי כספי
12/02/2017 | 19:24
3
69
** קניון בארי, שחקן שנה אחרונה במכללת פלורידה, שבר הלילה את שיא הקבוצה מהעונשין עם 39 קליעות ברציפות. והקשר הישראלי - שבר את השיא של טוריאן גרין מ-2006, ואם השם מוכר, כן, זה-זה שמשחק העונה בבני הרצליה.

קניון הוא הבן הקטן של ריק בארי, בן ה-72, אגדת כדורסל וה-MVP של פיינלס 75' במדי גולדן סטייט [ומי שאתמול הוזכר בשידור של גולדן סטייט נגד אוקלהומה סיטי].

** עמרי כספי: לפי דיווחים, לא ישחק הלילה נגד ניו אורלינס [שידור ישיר בערוץ 5 LIVE החל מ-4:00 לפנות בוקר]. זה אומר שישארו לו עוד שני משחקים לנסות לחזור לפני סיום מועד ההעברות - הלייקרס [ג'] והווריורס [ד'] בחוץ.
לצפיה ב-'איזה צחוקים, הוא גם זורק זריקת סבתא'
איזה צחוקים, הוא גם זורק זריקת סבתא
12/02/2017 | 22:20
44
באתי לשאול את זה בשביל הצחוק.. נכנסתי וראיתי שאכן כך. משעשע
לצפיה ב-'דבר אחד אני לא מבין לגבי זריקת סבתא'
דבר אחד אני לא מבין לגבי זריקת סבתא
13/02/2017 | 02:41
1
36
אם זה באמת כלי יעיל לשחקנים גבוהים שיש להם אחוזים נמוכים בזריקה הרגילה

למה שחקנים כמו דיאנדרה, דראמונד קאפלה וכו לא מאמצים אותה?
לצפיה ב-'מתפדחים לזרוק כמו סבתא'
מתפדחים לזרוק כמו סבתא
13/02/2017 | 10:45
8
לצפיה ב-'סתם ראיון ביוטוב עם KD וביל סימונס'
סתם ראיון ביוטוב עם KD וביל סימונס
12/02/2017 | 21:31
41
אני אישית לא אוהב את ביל סימונס (כי הוא אוהד בלתי נסבל של ניו אינגלנד)
אבל הבנאדם יודע להוציא מאנשים אמיתיות

KD בדרך כלל נותן תשובות קצרות ומהירות, פה הוא נותן קצת יותר

לצפיה ב-'טרייד: נורקיץ לפורטלנד פלאמלי לדנבר'
טרייד: נורקיץ לפורטלנד פלאמלי לדנבר
12/02/2017 | 23:20
46
נורקיץ ובחירה סיבוב ראשון לפורטלנד תמורת פלאמלי ובחירה סיבוב שני לדנבר

לפורטלנד יש כעת השנה 3 בחירות סיבוב ראשון
הם העבירו את פלאמלי כי לא רצו לשלם לו סכום גדול בסוף השנה כשמסתיים לו החוזה
לצפיה ב-'היה משחק ממש טוב. אוירה מעולה ושתי קבוצות שבאו לטרוף'
היה משחק ממש טוב. אוירה מעולה ושתי קבוצות שבאו לטרוף
13/02/2017 | 00:39
50
את המגרש.
מההתחלה היה ברור מי הקבוצה העדיפה, כמו ש-billc אמר 3>1 ואפשר אפילו לומר 4>1 כי יש 5 כוכבים על המגרש ו-4 מהם בצד אחד.
ווסטברוק היה טוב. אני לא מתחבר לביקורת עליו. נכון שהוא ניסה לפעמים יותר מדי ו-11 איבודים זה המון אבל גם 47 נקודות באחוזים מצוינים. הוא סידר הרבה מסירות טובות שהחבר'ה שסביבו החטיאו. למעשה חוץ מראס קשה להצביע על עוד שחקן אוקלהומה ששיחק ממש טוב. 

דוראנט התחיל יחסית חלש והחזיק יותר מדי בכדור אבל מהרבע השני ואילך הכל זרם והוא אפילו השאיר כמה מהלכים עם חותם: שני דאנקים מהדהדים ושלשה בפרצוף של ווסטברוק מקילומטר. לדעתי הוא יכול לסמן משחק מוצלח.
בכל זאת מגיע קרדיט לרוברסון ששמר עליו טוב מאוד.

קרי היה אומן עם הכדור. ה-flow ההתקפי של הווריורס בד"כ מדהים כשהוא על המגרש, הם מגיעים לזריקות נוחות כמעט ללא יוצא מהכלל. קרי קלע את הזריקות שלו, סידר לייאפים ודאנקים למכביר וחוץ מפעמיים שאולדיפו ברח לו אוף דה בול הוא גם היה טוב בהגנה.

קליי הסתבך בבעיית עבירות אבל בדקות ששיחק נתן בדיוק את מה שאפשר לצפות- הגנה טובה, קליעה אוטומטית וכמה סלים גדולים ששברו מומנטום של הת'אנדרס.

בתכלס כשהביג 3 ההתקפי של גולדן משחקים היטב ההפרש צומח ל-20+ די מהר וזה באמת מה שקרה. דריימונד לא הבריק בצורה יוצאת דופן אבל כרגיל נתן עבודה בהגנה.
ג'בייל מקגי מסיים נהדר בצבע את המתנות שהוא מקבל. קוון לוני הוא ההפך המוחלט, שחקן מאוד חלש בעיני שלא מנסה לעלות ללייאפים יחסית פשוטים ותוקע מאוד את ההתקפה של גולדן. הגנתית הוא סולידי. בכל אופן לדעתי אין לו מקום ברוטציה בפלייאוף.

אם נסכם את ההתמודדות- הקהל של אוקלהומה עשה ל-KD את המוות, דוראנט נענה לאתגר וכמובן ווסטברוק הופיע עם כמה מהלכים מדהימים. ההפרש משקף את יחסי הכוחות בין הקבוצות, אין מה לעשות.
לצפיה ב-'טרייד שרקמתי'
טרייד שרקמתי
13/02/2017 | 20:19
1
65

סקרמנטו מקבלת: 
מונטה אליס

אינדי מקבלת:
ניק יאנג
לו וויליאמס

לייקרס מקבלת:
את טמפל ושתי בחירות סיבוב שני. 

לצפיה ב-'רעיון יפה'
רעיון יפה
13/02/2017 | 23:56
42
סקראמנטו אומרת כן, אינדיאנה אומרת כן (בהנחה שכל קבוצה מוותרת על בחירת דראפט אחת).
הצד של הלייקרס גם בסדר מבחינתי, השאלה האם הם רואים בלו-וויל או יאנג חלק מהשלד של הקבוצה בעוד שנתיים-שלוש.
לצפיה ב-'דנבר מביסים את גולדן 132:110 '
דנבר מביסים את גולדן 132:110
14/02/2017 | 07:09
1
45
ההגנה של גולדן כנראה החליטה לנוח, לחטוף 132 נק מדנבר??
לצפיה ב-'החלטה מדהימה של סטיב קר'
החלטה מדהימה של סטיב קר
14/02/2017 | 10:32
47
הספסל (החמישיה השלישית) הצליח להוריד את ההפרש ל-9 אבל קר העדיף לתת להם להמשיך על הפרקט בדקות הסיום ולא להחזיר את הכוכבים.
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
10/02/2017 | 19:34
19
70
ברוקלין- מיאמי: מדהים שההיט מחזיקים ברצף הניצחונות הארוך ביותר העונה (לפי מיטב זכרוני). ניצחון הלילה וזה 13.

ניקס- דנבר: הניקס מתקרבים לנקודת רתיחה ופיל ג'קסון עושה מעצמו צחוק. לא קשור למשחק אלא רק מזכיר שהקרקס של ניו יורק חוזר ובגדול.

דטרויט- סאן אנטוניו: לדעתי יש כאן סיכוי לניצחון מפתיע של הפיסטונס.

מילווקי- לייקרס: הבאקס מחזיקים באחד המאזנים הגרועים ביותר בשנת 2017. יאניס טיפה נרגע, פארקר נפצע ומילווקי כנראה בדרך לעוד עונה מאכזבת. לפחות מידלטון חזר.

ממפיס- גולדן: המשחק המרכזי. תזכורת קצרה: ממפיס הביסה את הווריורס במפגש הראשון ביניהן העונה וחזרה מפיגור של 20 נקודות כדי לנצח את המפגש השני. אני לא זוכר מתי גולדן הפסידה לאותה קבוצה 3 פעמים בעונה, להערכתי הם יגיעו בשיא המוטיבציה וינסו לתת הצהרה.

מינסוטה- ניו אורלינס: במפגש הראשון דיוויס הביס את טאונס. נראה מה יהיה הפעם במצ'אפ בין הביג מן.

וושינגטון- אינדיאנה: שתיהן בתקופה טובה, מה גם שזו סדרת פלייאוף פוטנציאלית.

סקראמנטו- אטלנטה: בוגי חוזר מההשעייה כדי לתת בראש. במפגש הקודם דוויט הקשה עליו.

פיניקס- שיקאגו: באטלר צפוי לחזור לשחק.
לצפיה ב-'הקטע המעניין שגולדן יגיעו לאוק מחר אחרי בק2בק'
הקטע המעניין שגולדן יגיעו לאוק מחר אחרי בק2בק
10/02/2017 | 20:43
65
בדיוק כמו שאוק הגיעו לגולדן אחרי בק2בק בתחילת העונה

לפחות  הליגה משווה את התנאים
לצפיה ב-'שורה סטטיסטית מדהימה לדריימונד גרין'
שורה סטטיסטית מדהימה לדריימונד גרין
11/02/2017 | 05:45
5
81
טריפל דאבל בלתי רגיל עם 12 ריב' 10 אסיססטים ו-10(!) חטיפות (שיא מועדון).
יש לו גם 4X5 עם 5 חסימות ודווקא נקודה אחת רחוק מ-5X5.
נדמה לי שהשחקן היחיד שרשם אי פעם 5X5+3X10 היה האקים אלאג'ואן.
לצפיה ב-'אכן אולאג'ואן הוא היחיד, ויש לו סיפור מעניין עם זה'
אכן אולאג'ואן הוא היחיד, ויש לו סיפור מעניין עם זה
11/02/2017 | 11:08
2
65
שרשם 5X5 + 3X10. הוא, אגב, עשה את זה פעמיים.
הפעם הראשונה שהוא עשה את זה, הוא לא עשה רק 5X5 אלא 6X6, מה שאיש לא שחזר מעולם. הוא רשם 38 נקודות, 17 ריבאונדים, 12 חסימות, 7 חטיפות ו-6 אסיסטים, בשתי הארכות.

בפעם השניה שהוא עשה את זה, הוא היה מאוד לא רחוק לעשות 5X5+קוואדרופל דאבל. 29 נקודות, 18 ריבאונדים, 11 חסימות, 9 אסיסטים ו-5 חטיפות.
אבל זה לא סוף הסיפור. כי אמנם נרשמו לו 9 אסיסטים בטופס המשחק, אבל אנשי יוסטון הלכו וראו את המשחק מחדש, ולטענתם היה אסיסט ברבע הראשון שלא נרשם לזכותו למרות שהיה צריך להירשם. רוד ת'ורן, ששיחק בליגה 8 שנים ואפילו אימן את הבולס עונה אחת, היה בכיר למדי בליגה  באותה התקופה (משהו מקביל לסמנכ"ל תפעול להבנתי), ביקש לבחון את העניין וקבע שה-9 אסיסטים יישארו על כנם.

רק שלושה שבועות אחר כך, אולאג'ואן רשם את קואדרופל דאבל הרשמי שלו

אגב, לגבי גרין. יש לו קטע עם חודש פברואר.
שנה שעברה מול אוקלהומה גם כמעט עשה 5X5 בלי להגיע ל-5 נקודות. 14 ריבאונדים, 14 אסיסטים, 6 חטיפות, 4 חסימות ורק 2 נקודות.
לצפיה ב-'אני מניח שהתכוונת ל5X6 ולא ל6X6'
אני מניח שהתכוונת ל5X6 ולא ל6X6
13/02/2017 | 02:45
1
29
אלא אם כן יש עוד עמודה סטטיסטית חיובית שאני לא מודע אליה...
לצפיה ב-' '
13/02/2017 | 21:42
1
לצפיה ב-'הראשון בהיסטוריה שעושה טריפל דאבל בלי נקודות'
הראשון בהיסטוריה שעושה טריפל דאבל בלי נקודות
11/02/2017 | 18:02
43
מדהים!!!
באמת מבאס שהוא לא קלע עוד נקודה
לצפיה ב-'מטורף מה שהוא עשה בהגנה'
מטורף מה שהוא עשה בהגנה
11/02/2017 | 20:59
42
היילייטס שלו מהמשחק:
לצפיה ב-'הפורום מתפוצץ מרוב מחמאות ופרגונים לגרין'
הפורום מתפוצץ מרוב מחמאות ופרגונים לגרין
11/02/2017 | 12:00
68
האיש השנוא בקבוצה. תזמון נהדר.. שווה לקרוא את הדיון האחרון על גרין, פתאום מקבל מימדים אחרים. הוא לא היה צריך את המשחק הזה כדי להוכיח כמה הוא טוב השנה בהגנה, ועדיין, אחת מתצוגות ההגנה הגדולות שראיתי. ברבע האחרון הוא כבר היה גמור, פצוע ועייף מאוד.. אבל יש לו הרבה לב. בכל מקרה, משחק חלש מאוד של ממפיס. לא היוותה יריבה משמעותית.

לצפיה ב-'הפסדנו מ2 סיבות'
הפסדנו מ2 סיבות
11/02/2017 | 14:04
47
1. יום נורא מחוץ לקשת (3/17)
2. מיילס טרנר. אני חושב שצריך לשבור איזה מיתוס לגבי האתלטיות שלו. לדעתי הוא מתחת לממוצע. אני חושב שג'אמפ בול זה דרך טובה למדוד אתלטיות כי זה משלב כמה אלמנטים: קפיצה, מהירות תגובה באוויר וזריזות. אני לא זוכר השנה ג'אמפ בול אחד שהוא לקח. ואם לוקחים את התכונות האלה לדברים שמשנים באמת (לא באמת רציתי לפתוח כאן דיון על ג'אמפ בול) אז מקבלים ריבאונדר די גרוע, שהיום נאנס ע"י גורטאט בקרשים.

גם שאר השחקנים שיחקו מתחת לרמה שלהם אבל זה עדיין הספיק להיות צמודים לאורך כל המשחק (אף קבוצה לא הובילה בדו ספרתי), אבל הריבאונד הגנה פשוט הרג אותנו. היום יש אמנם בק2בק אבל זה יהיה במשחק ביתי מול מילווקי המרוסקת אז זה זמן טוב להתאושש.
לצפיה ב-'איך לא נתנו לו לקלוע עוד 6נק איךךךךךךך'
איך לא נתנו לו לקלוע עוד 6נק איךךךךךךך
11/02/2017 | 16:14
1
54
12ריב'
10אס'
10חט'
5חס'

ו-4נק' בעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
לצפיה ב-'לפחות עוד נקודה בשביל 5X5 אני מאוכזב קשות...'
לפחות עוד נקודה בשביל 5X5 אני מאוכזב קשות...
11/02/2017 | 16:17
9
לצפיה ב-'סיכום סקרמנטו - אטלנטה: משחק רב תהפוכות מוכרע בשניה האחרונה'
סיכום סקרמנטו - אטלנטה: משחק רב תהפוכות מוכרע בשניה האחרונה
11/02/2017 | 20:38
7
23
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות ; טיי לוסון [ירך] נפצע נגד בוסטון ויעדר מהמשחק;

רבע א' - רבע של איבודי-כדור, רק 6 סלי שדה לסקרמנטו:
סקרמנטו עם 2 נק' בלבד ב-5 הדקות הראשונות. חצי רבע, סקרמנטו עם 4 איבודים [3 של קאזינס!], ואטלנטה עם 5 איבודים. פתיחה לא טובה של שתי הקבוצות.

36 שניות לסיום הרבע, אחרי עוד איבוד-כדור, התקפה שניה ברציפות, האוהדים מתחילים לשרוק בוז. 17-28 לאטלנטה אחרי הרבע הראשון. 10 מ-15 לאטלנטה מהשדה. 6 מ-18 לסקרמנטו. 4 איבודים לקאזינס ברבע הראשון, החטיא גם כמה זריקות מבחוץ ונראה מובס מול מילסאפ. טים הארדווי ג'וניור ודניס שרודר הלכו כל הרבע עד הטבעת. לא יכולת גדולה של אטלנטה, אבל ההגנה שלהם טובה, והתקפית - אחרי פתיחה חלשה, קלעו כמה ברצף ונכנסו טוב למשחק.

רבע ב' - ויכוחים עם השופטים עוצרים מומנטום, אטלנטה בורחת:
9:05 לסיום המחצית, מט בארנס מקבל עבירה טכנית לאחר שקיבל שריקה לטובתו. התקפה לפני זה התלונן לשופט על שריקה שלא קיבל והלך להתלונן. בהגנה, עשה מהלך טוב וחטף את הכדור. במחצית המגרש עשו עליו עבירה וקיבל שריקה. נעץ מבט בשופט. השופט לא אהב - ונתן עבירה. גרנט נפייר, השדרן של סקרמנטו, בתגובה חריפה ביותר, אומר שהוא שמח שבארנס קיבל את השריקה והגיע הזמן ששחקני סקרמנטו יפסיקו להתלונן על כל שריקה, סקרמנטו היא אחת הקבוצות הלא נעימות לשיפוט. ייגר מיד מוציא את בארנס מהמשחק, שיורד באיטיות ומקבל על זה אזהרה של 'דילייד גיים'. נראה מתוסכל ומאוכזב מעצמו.

אמצע הרבע, שלשה של אטלנטה וזה יתרון שיא של 15 להוקס. זה מגיע אחרי פוזשן נוסף של סקרמנטו שמסתיים באיבוד-כדור, הפעם מידיו של אנתוני טוליבר, במשחק חלש שלו עד עכשיו.

3:14 לסיום המחצית, האוהדים מתחילים בקריאות "Referees Suck!" לאחר שקאזינס נחסם ללא עבירה [היה נקי] ובצד השני זה הסתיים במתפרצת שנגמרה בעבירה, שנשרקה.

40 שניות לסיום המחצית, טים הארדווי ג'וניור עם סל נוסף נותן יתרון שיא של 18 אחרי שבפוזשנים האחרונים היה נדמה שסקרמנטו תוריד לחד-ספרתי.

43-59 לאטלנטה במחצית. אטלנטה ב-60% מהשדה, מקבלת מבטים פנויים לסל ומנצלת אותם. סקרמנטו ב-40% מהשדה, למרות 8 מ-17 מהשלוש [!]. לא יכולת גדולה של אטלנטה בחצי הראשון, אבל סקרמנטו פשוט לא הגיעה למשחק והויכוחים המיותרים עם השופטים הרסו לנו. פול מילסאפ, ביום הולדתו, עם 14 נק' [5 מ-5 מהשדה] במחצית. הארדווי עם 18 נק'.

רבע ג' - הקינגס משדרים שפת גוף מובסת, בדקות האחרונות חוזרים למשחק:
פחות מדקה מפתיחת המחצית השניה, דארן קוליסון עם עבירה רביעית. אי-אפשר להוריד אותו, סקרמנטו ללא רכז מחליף במשחק הזה. בן מקלמור לוהט, מגיע ל-6 שלשות במשחק [שיא קריירה] כבר עד אמצע הרבע.

בדקות האחרונות של הרבע, כמה זריקות שנכנסות ויוצרות מומנטום, וההפרש יורד. הרבע מסתיים בריצה של סקרמנטו [בחלק מהדקות - עם קאזינס על הספסל]. 74-84 לאטלנטה אחרי שלושה רבעים. יש משחק. 11 מ-22 מהשדה של סקרמנטו ברבע, 6 מ-20 בלבד של אטלנטה.

רבע ד' - שבעה שינוי הובלה בדקות האחרונות:
9:41 לסיום, שוב גרנט נפייר מתפוצץ על מט בארנס, מתרגז שהוא מתווכח עם השופטים אחרי פוזשן שבו סקרמנטו מגבילה את אטלנטה ל-24 שניות בלי זריקה ואיבוד כדור. בארנס עונה מיד עם טעות נוספת - עבירת תוקף בהתקפה, וזה איבוד כדור. הקהל מגיב בקריאות של "Referees Suck!", בפעם השניה במשחק, אבל צריך להאשים את מט בארנס.

בתוך כמה פוזשנים סקרמנטו יורדת ל-5 הפרש בלבד. קוליסון חוטף ורץ לבד עד הטבעת, אבל בייזמור בחסימה כבירה מונע סל! באמצע המגרש, בארנס עוצר את המתפרצת בעבירה, ממש מחבק את השחקן, כאשר שתי שניות לאחר מכן הגיעה מסירה לבייזמור שצלף שלשה, אבל זה לא יחשב - בארנס מציל שלשה, וזה נשמר רק 5 הפרש. אולי נחזור לרגע הזה ונאמר שזה מהלך של משחק.

4:43 לסיום, קאזינס עם שלשה אדירה משווה את המשחק. שיוויון ראשון מאז הטיפ-אוף. הווארד נתן לו את הזריקה במקום את החדירה, וקאזינס, שלא פוגע כל המשחק, קולע את הזריקה עם הקרש.

3:26 לסיום, סקרמנטו בפיגור 4 אחרי מהלך אנד וואן מדהים של הארדווי ג'וניור. קאזינס מבודד עם הגב לסל על מילסאפ, העזרה מגיעה בזמן וקאזינס לא מצליח לעלות לזריקה. בצד השני, זה נגמר בשלשה של הארדווי. 7 הפרש. אנתוני טוליבר, גדול, מחזיר בשלשה משלו וזה רק 4!

2:09, שלשה גדולה של קאזינס בסוף שעון! ההפרש יורד לנקודה בלבד!

1:14 לסיום, קומדיה של טעויות נגמרת בנקודות של מט בארנס מתחת לסל. זה התחיל בחטיפה בהגנה, אטלנטה התחילה את הפוזשן עם בידוד של מילסאפ על קאזינס עם הפנים לסל, קאזינס שיחק את זה עם חמש עבירות והדף את מילסאפ לפינה מבלי לבצע עבירה, מילסאפ הוציא כדור אבל בחדירה של הארדווי מקלמור שם יד וקאזינס השתלט, הוציא מהר קדימה לבארנס, שמסר למקלמור הפנוי לשלשה. מקלמור החטיא את הזריקה, אבל סקרמנטו ניצלה את היתרון המספרי והכדור נחת לידיים של בארנס, שעלה לסל קל. יתרון ראשון של סקרמנטו במשחק! 1 הפרש.

45 שניות לסיום, אחרי שתי קליעות מוצלחות של שרודר בצד אחד, קאזינס מבודד עם הגב לסל על הווארד, סוף שעון, חודר עליו ועולה לטבעת. נגמר בעבירה. עבירה שישית של הווארד והוא מסיים את המשחק. קאזינס...קולע את הראשונה. קאזינס...קולע את השניה! אנחנו ביתרון נקודה. #קלאץ'

35 שניות  לסיום, שרודר עולה לזריקה, וקולע. סל גדול שלו. יתרון אטלנטה. פסק-זמן ייגר. תחזיר אותנו טוב, דייב.

חוזרים. קאזינס מבודד על מילסאפ. מחזיר לקוליסון, שמחזיר לקאזינס אחרי פיק אנד רול, קאזינס מקבל בחילוף את שרודר הנמוך ממנו וממהר לחדור עליו, העזרה של הארדווי מגיעה באיחור וקאזינס עולה לזריקה, אבל מחטיא. קאזינס גבוה מעל כולם לריבאונד של עצמו, והוא קולע את ההזדמנות השניה! יתרון נקודה לסקרמנטו! 21 שניות לסיום, פסק-זמן אטלנטה.

חוזרים. בייזמור עם הכדור, יותר מדי זמן עובר מהשעון, הארדווי יוצא מהחסימה ופנוי לקבל, אבל בייזמור מחפש את מילסאפ, מילסאפ מנסה לקבל אבל קאזינס שולח יד ארוכה ומונע ממנו, כדור אבוד שעליו משתלט מילסאפ במחצית המגרש, נראה שהוא תקוע אבל משתחרר ולוקח את קאזינס עד הצבע, עולה לזריקה בתנועה! וקולע! איזה סל! 8 שניות לסיום, מילסאפ נותן יתרון נקודה. בהילוך-החוזר זה נראה שמילסאפ דחף עם יד ימין את קאזינס. פסק-זמן סקרמנטו. תחזיר אותנו טוב, ייגר.

חוזרים. בארנס מציא, קוליסון מקבל, לוקח את שרודר עד הטבעת! קוליסון, עולה לזריקה, לייאפ גבוה, קולעעעעעעעע! לא יאמן! 3.5 שניות לסיום, סקרמנטו ביתרון נקודה! יש! גם אם קוליסון היה מחטיא קאזינס היה שם לדחוק את זה פנימה. פסק-זמן אטלנטה, כדור אחרון, הזדמנות לנצח, בואו נעשה עצירה.

חוזרים. הארדווי מקבל, עם הגב, מקלמור עליו, עושה את הסיבוב המהיר והולך עד הטבעת! ... נחסם! בארנס וקאזינס הגיעו לעזור, וגם מקלמור הגיע בזמן לשנות את הזריקה! נגמר! יש! ניצחנו!

107-108 לסקרמנטו בסיום. ההוקס עושים 'פאלקונינג' ומאבדים יתרון שיא של 22 נק' הפרש עם 7 דקות לסיום הרבע השלישי. 6 איבודים לאטלנטה ברבע הרביעי. משחק שני ברציפות שסקרמנטו מנצחת את היריבה שלה ברבע הרביעי בהפרש דו-ספרתי. סקרמנטו עם שיא מועדון של 18 קליעות משלוש [50%]. אטלנטה מסיימת באחוז שנראה טוב [50% מהשדה] ו-11 שלשות [36%], אבל במחצית השניה קלעו ב-43% מהשדה בלבד, והגנתית לא הצליחו לעצור את קאזינס ברבע הרביעי כפי שעשו שלושה רבעים, ועל זה המשחק הוכרע.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
11/02/2017 | 21:03
6
13
מצטיין המשחק: דארן קוליסון.
22 נק' [16-8 מהשדה, 5-2 משלוש, 5-4 מהקו], 3 ריב' ו-4 אס' [1 איבודי כדור ב-44 דקות משחק. נכון, זה היה גרופ אפורט, אבל מקלמור שיחק רכז יחיד ובכמות דקות לא נורמלית בשבילו. סקרמנטו היתה צריכה אותו במשחק טוב - ובחצי השני, לכל הפחות, היה אחראי גם על הריצה כחלק מהחמישייה שבמשך דקות ארוכות החזירה אותנו למשחק בעבודה נהדרת הגנתית;

בן מקלמור מסיים עם 22 נק' [8-17 מהשדה, 10-6 מהשלוש], 9 ריב' [3 בהתקפה], 3 אס' [2 איבודי כדור] ו-4 חט' ב-42 דקות. רושם שיא קריירה של 6 קליעות משלוש, ומשווה שיא קריירה של 9 ריב'. התניע את הקאמבק עם שלשות ברבע השלישי, ולמרות שהגנתית התקשה מול טים הארדווי, אני חייב לתת לו קרדיט שאת הזריקות שלו הוא קלע, וזה היה חשוב בדקות שאף אחד אחר לא הצליח לעשות את זה;

דמרקוס קאזינס מסיים גם הוא עם 22 נק' [17-6 מהשדה, 8-2 משלוש, 13-8 מהקו], 11 ריב' [2 בהתקפה] ו-7 אס' [9 איבודי כדור! משווה שיא עונתי] ב-32 דקות משחק. לא היה קיים שלושה רבעים, ברם, ברבע האחרון קלע 12 נק' [כולל 2 מ-2 משלוש] ואיבד רק 2 כדורים, ושיחק גם דקות ארוכות עם חמש עבירות. זה מה ששחקנים גדולים עושים - יכולים לא להופיע, אבל כשאתה צריך אותם הם שם. ובכל זאת צריך להיאמר, אם שחקנים אחרים לא מחזירים אותנו למשחק אזי שקאזינס לא מוצא את עצמו בסיטואציה להחזיר על הדקות הגרועות שלו. מרגיש לי שהניצחון על בוסטון בלי קאזינס תרם לביטחון של שחקנים אחרים וקיבלנו אותם במשחק הזה בזכות זה;

מבחינת עמרי כספי, אנתוני טוליבר במשחק נהדר [מסיים עם 15 נק' ב-5 מ-7 מהשלוש, כל הזריקות שלו במשחק - מהשלוש] ומט בארנס, היה חלש כל המשחק והרבה לטעות ולעצור לנו כל סיכוי למומנטום, אבל בדקות האחרונות היה טוב ו"החזיר" על הטעויות שלו [מסיים עם 5 נק', 4 ריב' ו-5 אס'];

ווילי קולי-קטיין, שוב במשחק נהדר, מסיים עם 9 נק' [6-4 מהשדה, 2-1 מהקו], 4 ריב' ו-3 אס' ב-16 דקות מהספסל. ולחשוב שזה שחקן שלפני חודש בדיוק רשם משחק שלישי ברציפות ללא דקות, בדיוק כמו מקלמור, שבסוף ינואר רשם משחק שישי ברציפות ללא דקות משחק;

באטלנטה, פול מילסאפ מסיים את יום הולדתו עם 25 נק' [13-7 מהשדה, 6-2 משלוש, 11-9 מהקו], 6 ריב' [2 בהתקפה], 3 אס' [2 איבודים] ו-2 חט' ב-38 דקות. היה טוב לכל אורך המשחק;

דוויט הווארד במשחק מאוד חלש שלו, לא היה פקטור בהתקפה [6 נק' ב-5 זריקות מהשדה, ו-11 ריב'];

אם אטלנטה היתה מנצחת, טים הארדווי היה המצטיין של המשחק. היה יציב, לכל אורך המשחק לא טעה, אפילו קלע נקודות חשובות במאני טיים, אבל זה לא הספיק. הוא מסיים משחק של 28 נק' [17-9 מהשדה, 9-3 משלוש, 8-7 מהקו], 4 ריב' ו-2 אס' ב-36 דקות משחק;

דניס שרודר מסיים עם 20 נק' [12-6 מהשדה, 4-2 משלוש, 7-6 מהקו] ו-6 אס' [אבל גם 6 איבודי כדור], קלע כמה לייאפים קלים שההגנה נתנה, אבל לא משחק טוב שלו;

ליין כספי: עמרי הפצוע לא התלבש, אך ישב על הספסל עם חבריו. היו דיבורים בימים שקדמו למשחק, על כך שעמרי יחזור נגד אטלנטה. היה מדובר יותר ב'ווישפול תינקינג' מאשר בעובדה. אני מאמין שעמרי עשה הכל כדי לחזור, אבל לא נראה שהצוות הרפואי איפשר לו. עם זאת, לא נשללת האפשרות שיחזור לפני פגרת ה'אול סטאר', כאשר לסקרמנטו נותרו שלושה משחקים עד לפגרה.

** אנתוני טוליבר מדבר בסיום המשחק.

** קייסי, רקדנית בקבוצת המעודדות של הקינגס, בסנפצ'ט של מאחורי הקלעים. סתם הזדמנות לראות בנות בלבוש מינימלי בלי להכעיס את בת-הזוג.

**  עוד מילה על צוות השידור של סקרמנטו: אני לא מכיר צוותי שידור ש"מלכלכים" על הקבוצה שלהם כמו שהם ליכלכו. צוות שידור אמור להיות סובייקטיבי ולשדר לאוהדים של הקבוצה רק דברים חיובים, כביכול. אני שמח לראות צוות שידור שלא מתבייש להודות בטעויות של שחקנים - צוות שמשדר את מה שהוא רואה והביקורת היא לגיטימית.

המשחק הבא - מסיימים את רצף משחקי הבית נגד ניו אורלינס פליקנס [א']. משחק חשוב נגד יריבה שמתמודדת גם היא על מקום בפלייאוף.

להתראות בשמחות סקרמנטו קינגס ואחרות! שבוע טוב! וחג ט"ו בשבט שמח!
לצפיה ב-'נצל"ש - הליגה דורשת להפסיק עם בריונות ברשת'
נצל"ש - הליגה דורשת להפסיק עם בריונות ברשת
11/02/2017 | 21:38
5
35
בשנה-שנתיים האחרונות אנו עדים לשינוי גדול מבחינה שיווקית, קבוצות מתחילות להרחיב את השימוש ב'טוויטר' כאמצעי תקשורת המונים ולהשקיע בחרא הזה זמן רב. גם אני הקדשתי לזה לא מעט זמן בעונה שעברה עד ששכחתי את הסיסמה לחשבון. חלק מהעניין זה גם לדעת לצחוק על עצמך, או על אחרים - זה נקרא 'טרולינג'. הליגה לא אהבה לראות את חוסר הכבוד שחלק מהקבוצות הפגינו והוציאה הודעה רשמית שיש להימנע מהגחכה או לעג כלפי הזולת. הדרישה תקפה גם לשחקנים. מדובר בניסיון להימנע מפגיעה בשם הטוב של הליגה. כלומר, ליגה שתומכת בקהילה, למשל במעמד הנשים, למשל בשכר מינימום או נמוך מזה לקבוצת המעודדות תוך פגיעה שיטתית בתנאי עבודתן, לא יכולה להרשות לעצמה פגיעה במיתוג.

זה מגיע בעקבות "פיוד" בין צ'נדלר פארסונס לסיג'י..., מסוף ינואר. ממפיס הפסידה לפורטלנד, פורטלנד בחרה לצייץ בחשבון ה'טוויטר' של הקבוצה זריקת אירבול של פארסונס, שבתגובה צייץ בחזרה "בהצלחה לכם בהגרלת הלוטרי השנה". סיג'יי מקולום צייץ לו "זכינו בלוטו בזה שלא החתמנו אותך". #Savage
פארסונס ענה לו "טכנית, אני זכיתי בלוטו". הכוונה היא לחוזה הגדול שחתם פארסונס בקיץ - 94 מיליון דולר / 4 עונות, ועד כה הוא לא עומד באתגר ונראה כמו שחקן פח ופציע.

עבודת טרולינג נוספת, זו של סקרמנטו קינגס - אחרי הניצחון על קליבלנד בסוף ינואר. הקבוצה צייצה תמונה של הלוגו של הקאבלירס עם האות L. לאחר מכן באה המחאה, ואז גם התנצלות של דייב ייגר, והעניין נסגר.

הלילה, נראה שלפחות הקינגס וההוקס התחילו ליישם את מסקנות הליגה והגיבו בצורה חברית למתרחש על המגרש, ובמקום להטריל - אהבת חינם. או כאן.
לצפיה ב-'לא לשכוח - הלילה קווין דוראנט חוזר לאוקלהומה סיטי '
לא לשכוח - הלילה קווין דוראנט חוזר לאוקלהומה סיטי
11/02/2017 | 21:42
3
28
שידור ישיר בערוץ הספורט [הפתוח] החל מ-3:30 שעון ישראל. לא יודע מה איתכם, אבל מבחינת יריבות זה לדעתי רגע השיא של העונה עד לפלייאוף. תהיה אוירה מחשמלת.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי, זה המשחק הכי מעניין העונה מהרבה בחינות'
מסכים לגמרי, זה המשחק הכי מעניין העונה מהרבה בחינות
11/02/2017 | 21:56
2
49
אני עדיין שואל את עצמי האם זה רעיון טוב להתעורר למשחק, בהתחשב בכך שמחר אני בבי"ח מ-8 עד 11 בלילה. אולי אני אנסה לגנוב שעה במהלך היום ולצפות במשחק.
לצפיה ב-'אני חושב שאתה צריך כבר להכיר בזה שאתה לא תישן הרבה '
אני חושב שאתה צריך כבר להכיר בזה שאתה לא תישן הרבה
11/02/2017 | 22:16
1
51
בשנים הקרובות
לצפיה ב-'ראיתי שידור חוזר בסופו של דבר. good call.'
ראיתי שידור חוזר בסופו של דבר. good call.
13/02/2017 | 00:42
5
לצפיה ב-'מה נשאר לקינגס לעשות?'
מה נשאר לקינגס לעשות?
12/02/2017 | 00:01
34
 גם את האפשרות לקצת טרוליות בטוויטר לקחו להם?
לצפיה ב-'ג'בארי פארקר קרע את הרצועות בברך =/'
ג'בארי פארקר קרע את הרצועות בברך =/
09/02/2017 | 22:27
10
71
בפעם השניה בקריירה, מה שאומר שהוא סיים את העונה. הדבר הזה מנחית מכה קשה על סיכויי העלייה של הבאקס לפלייאוף.
כמה חוסר מזל בכלל יש למילווקי.. בדיוק כשמידלטון חזר.
לצפיה ב-'והקאבס מחתימים את דריק וויליאמס ל-10 ימים'
והקאבס מחתימים את דריק וויליאמס ל-10 ימים
10/02/2017 | 02:18
4
19
לצפיה ב-'0.6 אסיסט ממוצע למשחק בקריירה. לא ממש פליימייקר...'
0.6 אסיסט ממוצע למשחק בקריירה. לא ממש פליימייקר...
10/02/2017 | 04:46
2
15
לצפיה ב-'הוא פורוורד, באסט של דראפט 2011, בחירה מס' 2.'
הוא פורוורד, באסט של דראפט 2011, בחירה מס' 2.
10/02/2017 | 13:54
1
20
לצפיה ב-'כן. התחרה קצת עם כספי על דקות במשך שנה שנתיים'
כן. התחרה קצת עם כספי על דקות במשך שנה שנתיים
11/02/2017 | 05:46
12
לצפיה ב-'לא מבין את ההחתמה הזו.'
לא מבין את ההחתמה הזו.
12/02/2017 | 00:05
35
מחפשים רכז שייתן דקות מנוחה לקיירי. 
בוחנים ארבעה ובסוף מחתימים טווינר.
העיקר להטריף את המערכת.
לצפיה ב-'משחק נחמד בין יוסטון לשארלוט'
משחק נחמד בין יוסטון לשארלוט
10/02/2017 | 04:49
48
שארלוט קלעו 2 נק' ב-5 הדקות האחרונות, למרות שבאטום ניסה כול מסירה אפשרית כדי להגיע לסל. הארדן הציג ארסנל התקפי מרשים כרגיל. ניכר שיש פערי רמות בין קבוצה בינונית לבין קבוצה טובה. מעניין איך יוסטון היו מסתדרים במזרח.
לצפיה ב-'בחוץ לשנה'
בחוץ לשנה
10/02/2017 | 05:09
2
69
מה שאומר שהוא מפספס גם חצי מהעונה הבאה
ממש מבאס
לצפיה ב-'הוא יגיד תודה אם זה יהיה רק שנה'
הוא יגיד תודה אם זה יהיה רק שנה
10/02/2017 | 11:27
1
70
לדעתי הקריירה שלו גמורה. מה שקרע את אותה רצועה פעם שנייה יקרע אותה גם בפעם השלישית.

באסה, השתפר מאוד העונה.
לצפיה ב-'קצת קיצוני '
קצת קיצוני
10/02/2017 | 12:05
71
אבל אין ספק שהקריירה שלו כבר לא תהיה מה שציפו
לצפיה ב-'פארקר יחסית שמר על האתלטיות שלו לאחר הפציעה הראשונה'
פארקר יחסית שמר על האתלטיות שלו לאחר הפציעה הראשונה
10/02/2017 | 15:14
76
מקווה שיצליח להשתקם גם בפעם השנייה. אם כי זה נראה יותר מדאיג.
לצפיה ב-'ווסטברוק עוג טריפל דאבל והוא עומד לנצח את לברון'
ווסטברוק עוג טריפל דאבל והוא עומד לנצח את לברון
10/02/2017 | 05:28
26

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה