לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65476,547 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'העונה הבאה של קליבלנד קבאלירס'
העונה הבאה של קליבלנד קבאלירס
22/09/2017 | 15:11
8
53
סגל:
PG- אייזיאה תומאס (כשיחזור מהפציעה), דרק רוז, חוזה קלדרון
SG- ג'ייאר, קורבר, שמפארט
SF- לברון, קראודר, ריצ'רד ג'פרסון
PF- לאב, ג'ף גרין
C- טריסטן, פריי, אנטה זיזיץ'

שאלות:
1. האם הסגל העמוק של קליבלנד יאפשר ללברון לנוח בעונה הרגילה?
2. הצעות לטרייד על הבחירה של ברוקלין? האם קליבלנד תבצע טרייד על הבחירה?
3. האם לברון יחשב לשחקן הטוב בעולם בעוד שנה מהיום?
4. מה התחזית ומה התקרה? מה יותר סביר- שקליבלנד תיקח אליפות או שלא תצא מהמזרח?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
22/09/2017 | 16:17
32
1. זה תלוי רק בו, הוא האלוהים של הפרנצ'ייז (בינתיים). אם ירצה לנוח יותר הוא ינוח יותר בין אם הסגל בקליבלנד עמוק ובין אם לא.
2. אם לברון לא מאריך הבחירה צריכה להיות אנטריידבל. זה יהיה הנכס הכי טוב שיש להם.
3. אין דרך לדעת, בגיל הזה מייקל וקובי עדיין היו בשיאם וללברון יש מוסר עבודה דומה לשלהם. מצד שני דוראנט, קרי וקוואי לגמרי באזור החיוג שלו.
4. יותר סביר שלא תצא מהמזרח. אני לא רואה אותם לוקחים יותר ממשחק אחד מול הווריורס.
לצפיה ב-'תשובות שלי'
תשובות שלי
22/09/2017 | 19:00
2
26

1. כן ולא, אני לא חושב שלברון רוצה לנוח. לתחושתי לברון העונה חוזר עם המון רצון להוכיח, הוא במוד הרג ואני מהמר עליו בתור הMVP העונה.
2. לא חשבתי בפועל על הצעות לטרייד אבל קליבלנד בהחלט תסחר בבחירה אם תהיה לה את ההזדמנות הנכונה לכך.
3. חד משמעית כן.
4. התחזית היא גמר nba והתקרה היא אליפות. הרבה יותר סביר בעיני שקליבלנד תהיה אלופה מאשר שלא תצא מהמזרח. חוץ מפציעה של לברון אני לא רואה תסריט שהם לא בגמר.

בסגל שציינת חסר שחקן אחד שלדעתי הולך להיות אקס פקטור רציני - צ'די אוסמן. השחקן הזה רק בן 22 והוא נראה פשוט מדהים. הוא נראה טוב באירופה ונתן תצוגות על ביורו באסקט. אני חושב שהוא טיפה עובר מתחת לרדאר והוא הולך להיות חזק בקרב על רוקי העונה. מדובר בשחקן מגוון מאוד שיכול לעשות הכל ויש לו גם סייז טוב לעמדה שלו.
אני מאוד מאמין בו וחושב שהוא הולך להפתיע המון אנשים.

עוד משהו שאנשים שוכחים הוא העומק של קליבלנד. קליבלנד הרבה יותר עמוקה משנה שעברה. יש לה את רוז שאני בהחלט רואה אותו חוזר לרמה גבוהה ונראה שהוא מאושר שם.

בנוסף נקודה שאולי הרבה אנשים לא יסכימו איתי לגביה - אייזאה תומאס הוא לא ירידה ברמה מקיירי אירווינג אם לא להפך. 
הסתכלתי בדירוג ולא הבנתי איך אייזאה לא דורג בטופ 10.
השחקן הזה בעונה האחרונה בפער היה טוב מקיירי וחוץ מזה מדובר במשהו שהיה חסר מאוד לקליבלנד - מנהיג.

קליבלנד נראתה זוועה ללא לברון על המגרש. אייזאה הוכיח כבר כמה שהוא מנהיג גדול ואני מאמין שהוא יפרח בקליבלנד.

לדעתי הקאבס התחזקו מאוד הקיץ, אני מהמר על הפסד ב7 משחקים לגולדן.

לצפיה ב-'לגבי קיירי לעומת אייזאה'
לגבי קיירי לעומת אייזאה
22/09/2017 | 19:07
1
27
אני מאלה שלא מסכימים איתך... קיירי הוא מדהים ואייזאה הוא בהחלט ירידה ברמה (זה לא אומר שזה לא טרייד טוב לקליבלנד). כל מאמן היה רוצה את קיירי במקום אייזאה בקבוצה שלו..
אחד הטובים שמשחקים את המשחק כיום. הוא עושה דברים שלא הרבה שחקנים בהיסטוריה של המשחק מסוגלים לעשות.
ימים יגידו אם גם אייזאה מסוגל לקלוע בגמר ה-NBA כמו שקיירי עשה בשנה האחרונה.
אני חושב שלקיירי יש פוטנציאל להיות שחקן בקליבר של קובי כשיגיע היום לסכם את הקריירה שלו. צריך לזכור שהבחור רק בן 25 ועדיין יש לו לאיפה להשתפר.
מצד אחד לשחק עם לברון זה יתרון אבל כמובן שגם חיסרון. אני חושב שהשנה קיירי יעלה רמה נוספת.
אחרי כל השבחים על קיירי אני יכול רק לומר שאייזאה אכן שחקן טוב אבל לא שחקן שיום אחד ידברו עליו באותה נשימה עם קובי ושות'. 
לצפיה ב-'השוואה מופרכת בעיני'
השוואה מופרכת בעיני
22/09/2017 | 19:18
30
בצד ההתקפי של המגרש בעונה האחרונה אין יותר מדי מה להתווכח - אייזאה היה טוב מקיירי.
כסקורר אני חושב שקיירי יותר טוב ממנו אך לא כמנהיג ולא כשחקן יוצר, באוברול אני חושב שכיום אייזאה יותר חיוני לקאבס.

ברור שקיירי נכס טוב מאייזאה, הוא צעיר יותר עם תקרה גבוהה יותר ככל הנראה.

לגבי ההשוואות לקובי - לא בכיוון בכלל.
קיירי טוב רק בדבר אחד - סקורינג. הוא יכול לקלוע מכל מצב אפשרי מול איזה שומר שלא תשים עליו.
אין לו את המנהיגות של קובי, חוכמת המשחק של קובי, ובטח לא את ההגנה של קובי.

הם בכלל לא יהיו באותו הקאליבר כל עוד קיירי יישאר כל כך חד מימדי.

מסכים איתך לגבי שיפור העונה של קיירי. אני צופה שהמערכת של בוסטון וסטיבנס תעשה לו מאוד טוב ונראה אותו אפילו מנהל משחק טיפה. לדעתי הוא הולך לתת עונת שיא.
לצפיה ב-'תשובות שלי'
תשובות שלי
22/09/2017 | 19:00
29
1. הערכה שלי שלברון יפצע קלות במהלך העונה ולאחר מכן יקח מנוחה יחסית ארוכה של כ-10 משחקים כדי להגיע טרי לפלייאוף.
2. בהחלט לא הייתי מוותר מראש על האפשרות לטרייד על הבחירה של ברוקלין.
אנתוני דיוויס לקליבלנד תמורת הבחירה (סביר להניח שאם תהיה עיסקה כזו אז היא תכלול עוד שחקנים וקבוצות בטרייד)
ניקולה יוקיץ מדנבר תמורת בחירה ראשונה? אולי זה טרייד סביר לשני הצדדים.
גם פורזינגיס יכול להיות מעניין בסיטואציה מסויימת לשני הצדדים...
3. לפי דעתי לברון נחשב לשחקן הטוב בכל הזמנים (אני בדעת מיעוט). כך שאני צופה שעוד שנה הוא עדיין לא אמר את המילה האחרונה (גם אם שוב יפסיד לגולדן בגמר). 
4. התחזית שלי - לברון מוכיח לכל המבקרים שהוא בליגה של ג'ורדן ומצליח לקחת אליפות רביעית למרות הקבוצה ההיסטורית של גולדן. אני מעריך שאם איכשהוא התרחיש שלי יתגשם, אז למבקרים יהיה תירוץ מהסגנון של "עמרי כספי נפצע במשחק הראשון של הגמר ולכן לקליבלנד היה מזל" 
לצפיה ב-'אני לא בטוח ששמעתם על חוק הדראפט החדש'
אני לא בטוח ששמעתם על חוק הדראפט החדש
23/09/2017 | 06:54
2
24
גם אם ברוקלין יסיימו אחרונים 
החוק החדש לא מבטיח להם טופ 3

אז קבוצות לא ירוצו בשביל בחירה שלא מבטיח להם הרבה
לצפיה ב-'החוק לא תקף לבחירה הזאת'
החוק לא תקף לבחירה הזאת
23/09/2017 | 08:48
14
החוק נכנס ב2019, הדראפט הקרוב זה לא יחול.
לצפיה ב-'נעשה סדר'
נעשה סדר
23/09/2017 | 11:07
5
1. לפי החוק הנוכחי קבוצה עם המאזן הכי גרוע מובטחת להיות בטופ 4.
2. הרפורמה היא בגדר הצעה בינתיים ויצביעו עליה בעוד כמה ימים. כזכור הייתה רפורמה שחשבו שתעבור לפני משהו כמו שנתיים והיא נפלה ברגע האחרון כי הספרס התנגדו וגייסו לצד שלהם בעלים נוספים.
3. הרפורמה, במידה ותחוקק, תיכנס לתוקף ב-2019.
4. הרפורמה מפחיתה את האפקטיביות של טנקינג אך עדיין בחירות דראפט גבוהות הן נכס מעולה והדרך הכי טובה להשיג פרנצ'ייז פלייר.

לצפיה ב-'בשעה טובה: חוק הארדן! (וגם חוק זאזא)'
בשעה טובה: חוק הארדן! (וגם חוק זאזא)
22/09/2017 | 12:43
14
57
http://uproxx.com/dimemag/nba-zaza-pachulia-kawhi-leonard-james-harden-rule-change-closeouts-2017-18/3/

לא הבנתי מה כל כך השתנה בחוק זאזא. ממה שהבנתי שופט יוכל לשדרג עבירה רגילה לפלייגרנט אם הוא מאמין ששחקן ההגנה ששם את הרגל מתחת למסלול הקפיצה של שחקן ההתקפה עשה את זה בכוונה. זה לא משהו שאפשר לעשות גם כיום?

לגבי חוק הארדן שהוא היותר משמעותי: קודם כל יהיה הרבה יותר קשה לסחוט עבירות בזריקה. אם הכדור עדיין לא בידיים של השחקן כשהמגע נוצר זו יכולה להיות מקסימום עבירה רגילה ולא 2/3 זריקות. זה יכול להוריד את כמות סחיטת העבירות ל3 בחצי בערך. הסעיף היותר משמעותי לדעתי הוא שאם השחקן התוקף הוא זה שחותר למגע השופט יכול לשרוק לעבירת תוקף, מה שכנראה מוריד את הארדן איזה 5 מקומות בדירוג של הפורום
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
22/09/2017 | 13:21
13
43
באשר לחוק זאזא אני מקווה שהוא לא יגרור יותר מדי replays מיותרים במהלך המשחק.

חוק הארדן היה הכרחי, זה כבר מזמן לא רק הארדן אלא שחקני פרימטר רבים שעושים להם reach in במעבר בחסימה והם סוחטים מזה shooting foul, ברוב המקרים 3 זריקות.

ורק בגלל שאתה הארדן-הייטר, כמה מקומות בדירוג ירד קוואי מהחוק הזה?
לצפיה ב-'ברור לי שלא רק הארדן עושה את זה'
ברור לי שלא רק הארדן עושה את זה
22/09/2017 | 13:38
12
41
אבל אין אף שחקן בליגה שהמשחק שלו מבוסס על זה כל כך כמו הארדן. אני בכנות חושב שזה יכול להוריד אותו מ30 נקודות למשחק ל20 ולמטה מזה (אבל הוא עדיין יישאר טופ 10 בגלל שהוא הפך לאחד הפליימייקרים הטובים בליגה). לקוואי זה מוריד רובד אחד של המשחק אבל הוא מסוגל לעשות נקודות בכל כך הרבה דרכים שזה בטל בשישים.
לצפיה ב-'אתה מגזים בקטע מפחיד'
אתה מגזים בקטע מפחיד
22/09/2017 | 13:55
8
36
הארדן עדיין קולע יותר נקודות מקוואי כשמוציאים לגמרי עונשין מהמשוואה... והטריק הזה הוא מיעוט מכמות העבירות שעושים על הארדן.

הארדן זרק 460 לייאפים העונה, זה יותר מפי 2 מקוואי, עד שלא תבין את הגדולה שלו ביכולת להגיע לטבעת אתה כל פעם מחדש תתפלא מהיכולת שלו לקלוע 30 למשחק או להגיע 10 פעמים לעונשין.
לצפיה ב-'אבל חלק מזה נובע מהעובדה'
אבל חלק מזה נובע מהעובדה
22/09/2017 | 13:57
7
29
ששחקנים נרתעים ממגע איתו ובעצם פורשים לו את הדרך לסל.

בוא לא נפתח ויכוח על זה ופשוט נראה איך הוא מסתגל למצב החדש
לצפיה ב-'הם נרתעים ממגע עם הידיים וביצוע reach in'
הם נרתעים ממגע עם הידיים וביצוע reach in
22/09/2017 | 13:58
6
30
הוא לא נרתעים מלהזיז את הרגליים ולהישאר בינו לבין הסל...
לצפיה ב-'כמו שאני רואה את זה'
כמו שאני רואה את זה
22/09/2017 | 14:15
5
29
אם חוק הארדן ייושם כהלכה, קרוב לחצי מזריקות העונשין שלו יוחלפו בעבירות תוקף, הוא בכיף יכול להיכנס לבעיית עבירות כמעט בכל משחק מה שיצמצם את הדקות שלו על המגרש ואת הכניסות שלו לסל, שחקנים ירשו לעצמם לשמור יותר באגרסיביות, וכו'. עד כמה זה יגביל אותו אין לי באמת מושג, אבל אין שחקן בליגה שיצטרך להתאים את עצמו למציאות החדשה כמו הארדן. יהיה שווה לעקוב.
לצפיה ב-'נבואות זעם מהסוג הזה'
נבואות זעם מהסוג הזה
22/09/2017 | 14:25
4
29
הן הרבה יותר רציונליזציה לסלידה שלך ממנו מאשר ניתוח מחושב של המצב. ככה אני רואה את זה.
הארדן הגיע לעונשין 6 פעמים במשחק עוד באוקלהומה, עם יוסאג' נמוך ולפני שהתחיל את הטריקים שלו.

לדעתי יישום טוב של החוק החדש יפחית להארדן 2-3 זריקות עונשין במשחק, הוא ימשיך להגיע לעונשין כי באמת עושים עליו הרבה עבירות, מעבר לכך צריך לראות את הדינמיקה עם כריס פול שצפוי להוריד ממנו נטל התקפי וכפועל יוצא גם את מספרי הנקודות והאסיסטים.
לצפיה ב-'אני סולד יותר מסגנון המשחק שלו מאשר ממנו'
אני סולד יותר מסגנון המשחק שלו מאשר ממנו
22/09/2017 | 16:13
3
17
מתי הוא בדיוק התחיל את הטריקים שלו? אופן החדירה שלו לסל לא השתנה מאז אוקלהומה. עכשיו הוא יצטרך להשתנות.
לצפיה ב-'אתה מערבב בין דברים'
אתה מערבב בין דברים
22/09/2017 | 16:29
2
20
הארדן תמיד מתח את הידיים שלו כשחדר לסל וזה עזר לו להגיע לקו. החוק הנוכחי לא עוסק בכך.
הקטע של "לנעול" את היד של היריב ב-shooting pocket הוא קטע שהארדן התחיל יחסית לאחרונה וזה מה שהוא יצטרך לשנות. זה סך הכל טריק שעוזר לו (ולרבים אחרים) לסחוט עבירות, אבל ממש לא ברמה של מגדיר סגנון משחק.
לצפיה ב-'זה רק סעיף אחד בחוק'
זה רק סעיף אחד בחוק
22/09/2017 | 18:14
1
23
שים לב:
Also, if refs determine that offensive player lunged into defender, or locked his arm to create contact, they could assess offensive foul

יש פה or, זה לא רק במקרים של נעילה. אני לא כל כך יודע למה הכוונה בlunged into defender או באיזו רמה זה נחשב ל"כניסה" (כבר היום כניסה של תוקף בשומר שלו זו עבירת תוקף כך שאני מניח שהרף ירד אם מדובר בשינוי כלשהו בחוקה), אבל בכל מקרה כבר היו משחקים שבהם שופטים שרקו להארדן עבירות תוקף על הכניסות הרגילות שלו לסל ואם בזה מדובר אז הוא יצטרך לשנות לגמרי את הסגנון שבו הוא חודר (כלומר לא להיות זה שיוצר את המגע ראשון).
לצפיה ב-'זה מתחבר ל-wishful thinking'
זה מתחבר ל-wishful thinking
23/09/2017 | 00:41
19
אתה מציין שאתה לא לגמרי מבין את כוונת החוק אבל יוצא מנקודת הנחה שזה יכריח את הארדן לשנות סגנון משחק?
מטרת החוק היא למנוע את המהלך שכולנו מכירים, פשוט יותר קשה להגדיר את המהלך הזה במילים. באמת לא תמיד הוא מערב נעילה של היד של היריב אבל הוא כן יוזם מגע לא טבעי בסיטואציות האלה. בכל מקרה מדובר על חוק שמונע טריק מאוד ספציפי שהפך לרווח בליגה בשנים האחרונות ורחוק מלהגדיר את "סגנון המשחק" של הארדן או משהו שקרוב לזה.

אגב שופטים שרקו אופנסיב על נעילה של היד שיזם המתקיף אבל אין מה לשרוק להארדן אופנסיב על החדירות שלו לסל כי אין בהן שום דבר שיכול להתפרש כעבירת תוקף. זכותו המלאה למתוח את הידיים וכששחקנים מתפתים לתת strip הם באמת מבצעים עבירה ברוב המקרים.
לצפיה ב-'קצת מספרים'
קצת מספרים
23/09/2017 | 10:58
2
6
הארדן סחט עבירות של 3 נקודות 142 פעמים העונה - טיפה פחות מ1.5 למשחק.
אפשר להאמין שכמות ההליכות שלו לקו תרד ב4-5 זריקות אבל לא מעבר.

הארדן אחד השחקנים היותר חכמים בליגה, לי קשה לראות אותו נפגע מאוד מזה.
אין לי ספק שהוא יעשה את ההתאמות הנכונות לחוקים החדשים.
לצפיה ב-'תיקון - 124 פעמים'
תיקון - 124 פעמים
23/09/2017 | 11:02
1
1
לצפיה ב-'יפה, מאיפה הנתונים?'
יפה, מאיפה הנתונים?
23/09/2017 | 11:06
3
כמו שאמרת הארדן שחקן חכם וכבר שנים שהוא מגיע לעונשין 10 פעמים בממוצע, גם בעונות שהוא סחט הרבה פחות עבירות ל-3 נקודות. העונה הוא מצא שזו הדרך הכי אפקטיבית (ואכן רשם career high של 10.9 זריקות עונשין) אבל אני לא מאמין שהחוק הזה יוריד אותו בצורה כל-כך משמעותית כמו שאתה צופה. יש לך נתונים על עבירות של 3 נקודות משנים קודמות?
לצפיה ב-'העונה הבאה של מיאמי היט'
העונה הבאה של מיאמי היט
19/09/2017 | 14:06
19
85
סגל:
PG- דראגיץ', ג'וש ריצ'רדסון
SG- רודני מקגרודר, טיילר ג'ונסון, ווין אלינגטון
SF- וויטרס, ג'סטיס ווינסלו
PF- ג'יימס ג'ונסון, קלי אוליניק
C- וויטסייד, באם אדביו

שאלות:
1. האם מיאמי תשחזר את הקסם מהחצי השני של עונה שעברה?
2. ווינסלו נחשב לפרוספקט הכי טוב בקבוצה אבל החמיץ כמעט את כל העונה שעברה. האם ימצא את מקומו בגלגול הנוכחי של הקבוצה?
3. מועמד לפריצה?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/09/2017 | 16:35
3
52
1. תשחזר אבל הפעם זה לא יהיה קסם אלא פשוט דלילות איומה במזרח.
2. מהמר שלא. כנראה באסט.
3. לא ראיתי אותם כמעט בכלל בעונה שעברה אבל אם נועם אומר אז נועם יודע - נלך עם טיילר ג'ונסון.
4. סיבוב ראשון.
לצפיה ב-'נדמה לי שנועם מדבר על ג'יימס ג'ונסון'
נדמה לי שנועם מדבר על ג'יימס ג'ונסון
19/09/2017 | 17:00
2
12
לצפיה ב-'אוקיי, מוזר כי הוא בן 30'
אוקיי, מוזר כי הוא בן 30
19/09/2017 | 17:38
1
52
מעולם לא דיברו עליו במונחים של טופ 50 ודווקא טיילר הוא זה שקיבל חוזה יפה בגיל צעיר אז חשבתי שהתכוון אליו.

בכל אופן נשאר עם טיילר, גם ככה אין יותר מידי מועמדים חוץ ממנו ומג׳סטיס.
לצפיה ב-'He's a Late Bloomer!!'
He's a Late Bloomer!!
19/09/2017 | 17:49
6
לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/09/2017 | 17:43
56
1. הכל במזרח הוא Up for grasp כרגע. אני מאמין שמיאמי יהיו פחות טובים משנה שעברה, אבל יכול להיות שיסיימו במקום יותר גבוה.

2. לדעתי תלוי עד כמה הקליעה שלו תתייצב. תלוי גם עד כמה הפציעה מגבילה אותו. יש לגביו הרבה סימני שאלה. מבחינת השיטה של ספולסטרה, הוא מתאים מצויין. יכול לשחק בשתי עמדות הווינג, ולתת גם דקות ב-4 אם ווייטסייד ב-5.

3. כן אני ג׳יימס ג׳ונסון פאנבוי. אם יפתח קונסיסטנטיות לניצוצות הכשרון שלו, אז בהחלט הוא אפילו יכול להיות מועמד ל-MIP. גם ווייטרס עוד לא הראה את כל מה שיש לו לדעתי. ספולסטרה פשוט מאמן מצויין שהוא יכול לחבר כל כך הרבה מוחות בעייתיים ושונים לקבוצה אחת מגובשת שמדגישה את החוזקות של כל אחד.

4. התקרה יכולה להיות גבוהה, אם יתנו חצי שני בעונה הקרובה כמו החצי השני של העונה הקודמת, הם עוד יכולים להשתחל לביתיות במזרח החלש הזה. הרי וושינגטון טורונטו ומילווקי שאמורות להיות הסקנד טייר במזרח מרגישות מאוד פגיעות. אם יגיעו לזה הם גם יכולים לעבור סיבוב.
התחזית הריאלית היא סף פלייאוף והדחה בסיבוב ראשון.
לצפיה ב-'מי זה הטודו באם הזה?'
מי זה הטודו באם הזה?
19/09/2017 | 20:33
1
65
אותי מעניין אם וויד באמת יחזור לשם אם וכאשר הוא יקבל ביי אאוט מהבולס ואם זה טוב או רע להם
אולי הוא סתם יפגע בהתפתחות של הצעירים שם?

לצפיה ב-'נבחר 14 בדראפט השנה'
נבחר 14 בדראפט השנה
19/09/2017 | 22:14
50
וויד צפוי לחתום בקאבס אחרי הבייאאוט. לדעתי אין לו מה לתרום במיאמי, הסגנון שלו שונה לחלוטין ממה שעבד להם כל-כך יפה בחצי השני של עונה שעברה.
לצפיה ב-'נצלש, "אני לא 7 פיט "'
נצלש, "אני לא 7 פיט "
20/09/2017 | 01:09
10
82
אולי כשיהיה לי נכדים יעדכנו את הגובה הרשמי שלו
לצפיה ב-'אני לא מבין את הקטע'
אני לא מבין את הקטע
20/09/2017 | 07:08
8
56
איזה סיבה יש להסתיר את הגובה האמיתי שלו?

לצפיה ב-'הוא מפחד שיגידו לו ללכת לשחק מתחת לסל'
הוא מפחד שיגידו לו ללכת לשחק מתחת לסל
20/09/2017 | 09:41
7
18
לצפיה ב-''
20/09/2017 | 16:12
6
לצפיה ב-'צחוק צחוק אבל אותו סיפור לגבי אנתוני דיוויס'
צחוק צחוק אבל אותו סיפור לגבי אנתוני דיוויס
21/09/2017 | 16:01
5
41
אומרים שהוא קצת יותר גבוה ממה שהוא רשום, והוא פחד שיעשו ממנו סנטר
לצפיה ב-'לא מבין את הקשקוש הזה'
לא מבין את הקשקוש הזה
21/09/2017 | 17:34
4
43
בארקלי 1.96 אז הוא פחד שיעשו ממנו רכז?
לצפיה ב-'האמת שממה שאני מכיר הוא רשם את עצמו גבוה יותר'
האמת שממה שאני מכיר הוא רשם את עצמו גבוה יותר
21/09/2017 | 17:53
7
לצפיה ב-'שמע שאתה סנטר זה יותר לתת אנרגיות עם מרפקים מתחת לסל'
שמע שאתה סנטר זה יותר לתת אנרגיות עם מרפקים מתחת לסל
21/09/2017 | 18:57
2
42
מצד שני מי היה עולה בדעתו לנסות לעשות מKD סנטר למשל.
לגבי בארקלי זה דור אחר לחלוטין של שחקנים.. אין מה להשוות
לצפיה ב-'האמת שבכדורסל המודרני KD הכי קטלני בעמדה 4'
האמת שבכדורסל המודרני KD הכי קטלני בעמדה 4
21/09/2017 | 19:31
1
46
לא היה מזיק להגדיר אותו כ"פורוורד" (כלומר עמדה 3-4), אולי זה היה משכנע מאמנים בעבר לתת לו יותר דקות בעמדה 4 גם במחיר של מרפקים. הרבה זמן לקח לקצץ בדקות הפלייאוף של פרקינס...
לצפיה ב-'הוא תמיד היה מבחינתי מס' 4'
הוא תמיד היה מבחינתי מס' 4
21/09/2017 | 23:28
32
כלומר הוא שיחק 3 אבל באמת שעמדה 4 תפורה עליו.. הוא יוצר שם מיס מאצ' אפילו יותר קטלני
לצפיה ב-'בתמונה הוא נראה 11'6 כמו קאזינס'
בתמונה הוא נראה 11'6 כמו קאזינס
20/09/2017 | 10:31
60
ודאנדרה טיפה מעליהם.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
20/09/2017 | 10:26
60
1. במידה רבה כן. היא לא תנצח 30 משחקים בחצי עונה אבל האחווה, הקבוצתיות, ההפצצות מבחוץ, הרוטציה הרחבה, האובראצ'יבינג- יהיו שם.

2. האמת שמראש לא הבנתי היכן פוטנציאל הסופרסטאר. לפעמים התקשורת אוהבת שחקן בערב הדראפט וקצת מתעלמת ממה שקורה איתו בהמשך. אני מקווה שווינסלו יצליח להשתלב כי הוא שומר מצוין ומוסר טוב אבל ספק רב האם יפרוץ למעמד של כוכבות הקבוצה הזאת, אני אפילו לא בטוח האם הוא חתיכה נכונה לחמישייה.

3. טיילר ג'ונסון. אני אוהב את השחקן הזה, הוא משתפר כל שנה והסקילסט שלו טוב כאשר מה שחסר בעיקר הוא יצירה מהפיק אנד רול. בהינתן ווליום גבוה יותר הוא יוכל לחקות את מה שבלדסו ודראגיץ' עשו בפיניקס.

4. מיאמי שווה פלייאוף. על הנייר היא מקום 6 אבל לא אופתע אם אחת מ5 הראשונות תקרטע ותסיים בlow 40s. התחזית היא סיבוב ראשון.
התקרה היא המשך ישיר של המומנטום מעונה שעברה, 50 ניצחונות וסיבוב שני בפלייאוף. בעידן בו שלשות נמצאות במתאם חזק להצלחה, ההפצצות של ההיט יכולות להביא אותה למחוזות רחוקים יותר ממה שהסגל שווה.
לצפיה ב-'העונה הבאה של פורטלנד טריילבלייזרס'
העונה הבאה של פורטלנד טריילבלייזרס
20/09/2017 | 15:21
2
67
סגל:
PG- לילארד, שבאז נאפייר
SG- מקולום, אוון טרנר
SF- מו הארקלס, אמינו
PF- נואה וונלה, אד דיוויס
C- יוסוף נרקיץ', מאיירס לאונרד, זאק קולינס (10 בדראפט האחרון)

שאלות:
1. עם כל-כך הרבה סימני שאלה הגנתיים מהו הפוטנציאל ההגנתי של הסגל הזה?
2. נרקיץ' פרח בבלייזרס בתקופה הקצרה ששיחק. האם אתם מצפים לתפוקה דומה או שהוא יקח צעד אחורה?
3. האם כרמלו יכול לתת ערך מוסף לקבוצה בצורה שתשפר אותה משמעותית?
4. מה התחזית ומה התקרה?
5. בונוס: מה צריך לקרות כדי שלילארד יפספס שוב את האולסטאר?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
20/09/2017 | 22:22
36
1. הפוטנציאל ההגנתי לא גבוה, זה מה ששם לבלייזרס תקרת זכוכית. אין לפורטלנד שומר מוצלח על רכזים, וירח הדבש ההגנתי בהגעתו של נרקיץ' לא יחזיק מעמד כי הרגליים שלו כבדות מכדי להתמודד עם עשרות פיק אנד רול במשחק. גם בשאר העמדות אין בשורה בצד ההגנתי, במיויחד אם הבלייזרס ישחקו בהרכב הכי טוב שלהם לטעמי עם אמינו והארקלס בחמישייה.
מצד שני יש להם מאמן נהדר ושיטה הגנתית שמרנית שהשחקנים יודעים ליישם. אני חושב שמרכז טבלה זו התקרה ההגנתית של הסגל הזה, ומה שיכול לקרב אותם לאיזור של 50 ניצחונות.
2. האמנתי בנרקיץ' עוד מתקופת דנבר. אני חושב שהוא שחקן התקפה מוכשר שקשה לשמור עליו בפוסט והוא גם מספיק טכני כדי לנצל את העזרה שמושכים לילארד ומקולום בפרימטר כדי לכדרר לטבעת ולבצע מסירות לקלעים בפינות. לא סתם הציוות הזה הצליח בעונה שעברה ולטעמי ימשיך להצליח. הגנתית יש לי ספקות כפי שציינתי.

3. לטעמי כרמלו בעמדה 4 יכול להפוך את החבורה הזאת לקבוצת התקפה מהעלית. הוא פינישר מצוין שירוויח מהנוכחות של הכוכבים ועשוי להפוך את הבלייזרס לקבוצת התקפה מהטובות בליגה. יש לי תחושה שהפורוורדים מקבלים הזדמנויות קליעה טובות ולא מספיק מוכשרים כדי לנצל אותן, מלו ישנה את  המשוואה הזאת.

4. פורטלנד אמורה להגיע לפלייאוף מהחצי התחתון ולהפסיד בסיבוב הראשון. לא חושב שהסגל הנוכחי שלהם מסוגל לעבור סיבוב, הם איבדו את אלן קראב שהיה פרודקטיבי ודיברתי על ההגנה שלהם מספיק.
זה מה שהרציונל אומר. מצד שני כבר ראינו את הבלייזרס מנצלים קבוצות פגיעות מסיבות שונות (טוב, בעיקר פציעות) ומתקדמים בפלייאוף.
אם מלו כן יגיע איכשהו מבלי לוותר על שחקני ליבה ההתקרה עולה לסיבוב שני פשוט כי זו תהיה מיני-יוסטון שמסוגלת להתפוצץ בערב נתון.

5. לילארד החמיץ את האולסטאר בשנתיים האחרונות כי הבלייזרס החזיקו במאזן שלילי בעת בחירת השחקנים. מבחינת יכולות כמובן שיש לו מקום, במיוחד כשכריס פול משחק לצד הארדן וכנראה ישא בנטל מופחת. מצד שני המערב תמיד עמוס, באטלר ופול ג'ורג' הצטרפו לחגיגה, כך שפורטלנד תצטרך להחזיק במאזן חצוי לפחות כדי שלילארד יבחר.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
21/09/2017 | 01:15
37
1. אלה לא סימני שאלה אלא סימני קריאה. הם לא טובים בהגנה. יצטרכו לקלוע יותר ממה שהם סופגים. בכדורסל המודרני זה אפשרי כפי שיוסטון הוכיחה.
2. אין סיבה שייקח צעד אחורה.
3. יכול, אבל זה ברמה התאורטית כי הוא לא יגיע.
4. סיבוב ראשון.
5. ממש לא הרבה, המערב עמוס מידי ואם אני צריך להמר אז הוא לא ייבחר גם בעונה הקרובה וכנראה שבצדק.
לצפיה ב-'שנה טובה חברים '
שנה טובה חברים
20/09/2017 | 09:37
3
40
שנמשיך ליהנות ממה שאנחנו אוהבים ושימשיך להיות לנו כיף ביחד

מצטער שאני לא כל כך פה בימים האחרונים אבל מסתבר שככה זה שיש ילד, הוא מכין לך הפתעות לא צפויות לפעמים.

לצפיה ב-'וואללה מכיר את זה '
וואללה מכיר את זה
20/09/2017 | 09:48
34
שתהיה שנה טובה מלאה בבריאות למשפחה, ובהנאה מ-NBA !!
לצפיה ב-'שתהיה לכם שנה מעולה '
שתהיה לכם שנה מעולה
20/09/2017 | 10:43
6
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
20/09/2017 | 13:25
6
לצפיה ב-'העונה הבאה של סקראמנטו קינגס'
העונה הבאה של סקראמנטו קינגס
18/09/2017 | 13:33
10
84
סגל:
PG- ג'ורג' היל, דארון פוקס
SG-  באדי הילד, בוגדן בוגדנוביץ' (לא להתבלבל עם בויאן שאנחנו מכירים), גארט טמפל
SF- סקל לביסייה, וינס קרטר
PF- זיבו, הארי ג'יילס
C- קאולי-סטיין, קוסטה קופוס, ג'ורג'יוס פפיאניס

שאלות:
1. מי יהיה הפנים של הפרנצ'ייז?
2. האם התמהיל של צעירים ווטרנים יוכיח את עצמו, או שהותיקים יגזלו דקות חשובות לצעירים?
3. מועמד לפריצה?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/09/2017 | 15:13
3
70
1. to be determined. המועמד המקורי היה דארון פוקס אבל ההחתמה של ג'ורג' היל תפחית את הקרדיט של פוקס לפחות בהתחלה. יכול להיות שפוקס והיל יפתחו יחדיו, וישלימו שלישיית פרימטר נמוכה יחד עם הילד.
כרגע הגרעין של הקינגס מורכב מפוקס, הילד וקאולי-סטיין. אף אחד מהם כנראה לא יראה כמו הדבר הגדול הבא, יכול להיות שהפרנצ'ייז פלייר יבחר דוקא בדראפט הבא.

2. אני אוהב את ההחתמות של היל וקרטר. אם נשים בצד את התרומה המקצועית, התפקיד העיקרי שלהם יהיה בשיפור התרבות הרעה של המועדון וחינוך הצעירים- איך להתאמן, איך להתנהל, איך לשחק כקבוצה. יכול להיות שהם יעכבו טיפה את הפריצה של הצעירים אבל התרומה ארוכת הטווח שלהם חשובה יותר.
ראנדולף לעומת זאת לא ממש נחוץ. הוא כנראה יאלץ את הקינגס לשחק בסגנון טיפה יותר מיושן ואני לא חושב שיש לו ערך מוסף כמנהיג. זיבו הרבה יותר טוב מהאלטרנטיבות בעמדה 4 אבל אני לא חושב שהקינגס צריכים לשאוף לקבוצה הכי חזקה בעונה הבאה. בעיקר לשפר את ההתנהלות ולקדם את הצעירים.

3. קאולי סטיין הוא המועמד שלי. הקריירה שלו יכולה להתפתח לשני כיוונים- או לכיוון סטייל דאנדרה של סנטר אתלטי שמגן ומתגלגל חזק לטבעת, או לכיוון יותר טכני כי ראינו אותו עושה דברים יפים בפוסט וכמוסר מאז שקאזינס עזב. הייתי רוצה לראות את סטיין מתפתח בשני התחומים, לא בטוח שהוא יכול להיות טוב כמו דאנדרה בתפקיד הזה אבל יש לו ערך מוסף שכדאי להשקיע בפיתוח שלו.

4. הנוכחות של וטרנים לא תאפשר לקינגס ליפול לאיזור ה-20 ניצחונות אבל גם לא משמעותית כדי להפוך אותם לממש תחרותיים. הציפייה היא להתקרב ל-30 ניצחונות. התקרה לא תיקבע לפי מספר ניצחונות (נניח 36 לצורך העניין) אלא עונה מוצלחת תהיה כזו שהגרעין של פוקס-הילד-סטיין יראה מבטיח, ואולי שחקן נוסף מהחבורה של בוגדנוביץ'-לביסייה-ג'יילס-פפיאניס יעשה רושם של שחקן ששווה חמישייה.
לצפיה ב-'על מה מבוססת הקביעה על פוקס?'
על מה מבוססת הקביעה על פוקס?
18/09/2017 | 20:05
2
51
לגבי הילד וסטיין אני מסכים. 

לגבי פוקס, חוץ מרכז אחד שיש לו פוטנציאל טיפה יותר גדול (דניס סמית) אני לא רואה איך אפשר להגיד עליו דבר כזה כשהוא כ"כ צעיר, עם היכולות הפיזיות המרשימות שלו. 

מה גורם לך לחשוב ככה?
לצפיה ב-'לא קבעתי כלום כי אני באמת לא מכיר'
לא קבעתי כלום כי אני באמת לא מכיר
18/09/2017 | 21:48
1
44
בעונת הרוקי הוא כנראה לא יחזיק בכדור כל הזמן כי הקינגס החתימו את ג'ורג' היל שמן הסתם טוב ממנו כרגע.
אמרתי שפוקס כנראה לא יסתמן כפרנצ'ייז פלייר בעונה הקרובה, יכול להיות שיהיה כזה בהמשך למרות שלהבנתי לא רואים בו פוטנציאל סופרסטאר בליגה, אלא שחקן שבסבירות גבוהה יהיה טוב מאוד.
בודאי שאין שום דרך לדעת בודאות איך הוא יתפתח, כמו כל הרוקיז בעצם.
לצפיה ב-''
18/09/2017 | 22:11
2
לצפיה ב-'בלאגן שיוביל לסדר'
בלאגן שיוביל לסדר
18/09/2017 | 20:02
44
1. הפנים של הפרנצ'ייז הוא באדי הילד כרגע. זה ישתנה בעוד שנתיים - שלוש בערך. אז הפנים של הפרנצ'ייז יהיו דיארון פוקס ואני משער שהילד הזה ייקח את סקרמנטו לפלייאוף, בתור רכז פותח.

2. זה יכול לעזור אם רוצים להסתובב סביב המקום ה10. בעקרון ממפיס, סקרמנטו, יוטה, הפליקנס, דאלאס( בקושי) ואפילו הקליפרס די דומות ביכולות שלהן. זה משאיר אותנו עם דנבר מינסוטה ופורטלנד  שנשים את שלושתן  במקום 8 רק לרגע, ונבטיח לקבוצות הבאות את העלייה לפליאוף - גולדן, ס"א, יוסטון, אוקלהומה  ( כשהלייקרס ופיניקס מחוץ למשוואה) גולדן, ס"א, יוסטון, אוקלהומה סביר להניח שיתפסו 4 מקומות מתוך חמש ראשונים ולכן אחת מדנבר, מינסוטה ופורטלנד תכנס לשם, ככה שדנבר ופורטלנד מתחרות שתיהן על מקומות 6 -7 (וזו בהנחה ופורטלנד שווה פלייאוף, כשבסיס הטענה הוא כימיה של כמה שנים) זה אומר שיש תחרות של 6 קבוצות על המקום השמיני, נחלק אותם לזוגות: 

ממפיס, קליפרס - העדיפה מביניהם לדעתי היא ממפיס.
יוטה, הפליקנס - אין לדעת מי העדיפה, שתיהן קבוצות די חדשות בהתחשב בנסיבות. 
סקרמנטו, דאלאס - דאלאס עדיפה לדעתי אבל לא בטוח. 

מאמין שהמנצחת במירוץ למקום 8 היא אחת משתי הזוגות הראשונים. לכן סקרמנטו יכולה לעלות לפלייאוף אבל זה תלוי בפציעות של הקליפרס, הגיל של ממפיס, הכימיה של יוטה, העומק של הפליקנס ופשוט דניס סמית' ג'ר.  

אם התמהיל הזה מניב תוצאות לפי השיטה שלפיה אני טוען כעת, הוא עובד וזה מודל לחיקוי, במערב פרוע שכזה. 

3.  קאולי סטיין זה השחקן שיכול להרוויח מהסיפור הזה הכי הרבה, בתור שחקן הגנה עם נגיעות התקפיות. להיות סוג של ג'ואקים נואה בשיאו למרות שזו תקרה גבוהה.

4. את התחזית נתתי ב2 וגם את התקרה. 

אני בתור אוהד לייקרס מאד מפחד מלונזו בול לעומת דיארון פוקס ואני מקווה שאני טועה ובכל זאת גם מקווה בשביל סקרמנטו שתחזור עטרה לישנה
לצפיה ב-'מצטער, אני לא אופטימי'
מצטער, אני לא אופטימי
19/09/2017 | 13:10
32
במילים פשוטות - שחקנים טובים לא ירפאו ארגון חולה.
הקינגס כבר עשור נמצאים בריבילד, היו להם ים בחירות גבוהות, הם הביאו הרבה שחקנים טובים מהדראפט, כולל אייזאה תומאס בבחירה ה 60, ועכשיו הם שוב "בונים מחדש" עם בסיס צעיר וחבורה של וטרנים שאמורה ללמד אותם איך להיות שחקנים.
אני לא אופטימי. לצערי יותר סביר שהם שוב יחליפו מאמן לפני סוף העונה, ולא יצליחו למצות את הפוטנציאל של השחקנים שיש להם, ושוב יבחרו גבוה, ושוב יבזבזו את הבחירות שלהם.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/09/2017 | 16:33
26
1. לא יודע. נהמר על פוקס.
2. לדעתי יוכיח את עצמו. היל יכול לשחק גם ליד הילד וגם ליד פוקס בתור קלעי. קרטר וזיבו יושבים על עמדות דלילות בכישרון ולא אמורים לקחת דקות לצעירים.
3. נהמר על הילד. הגיע לליגה בתור פוטנציאל ריי אלני/רג'י מילרי, הגיע הזמן שיוכיח את זה אחרי עונת התאקלמות לא רעה כשלעצמה.
4. בוטום 3 במערב. הם גם ככה לא מכוונים ליותר מזה.
לצפיה ב-'עונה מהר'
עונה מהר
19/09/2017 | 17:47
34
1. וינס קארטר? הם בטח ינסו לקדם את מי שייראה טוב יותר - פוקס או הילד. אני הולך עם וינס.

2. הוא יוכיח את עצמו רק לא בעונה הזו. מספיק שקאולי סטיין יפתח מהלך פוסט אפ אחד בשביל להצדיק את ההחתמה של זיבו, לדוגמא.

3. מבחינתי ג׳ורג׳ היל הוא השחקן הכי טוב בסגל מצד אחד, מצד שני הוא אנדרייטד בטירוף בליגה. לדעתי הוא ייתן חצי עונה טובה, ורחרוחים מקונטנדריות או קבוצות פלייאוף יתחילו להגיע עד הטרייד המיוחל. זו פריצה בעיניי. מבחינת פריצה קלאסית זה קבוצה של ילדים, כך שכל שחקן שישתפר מבחינתי זה חלק מגרף שיפור, לא פריצה.

4. הם הולכים להיות אחרונים במערב. אין להם אפשרות לתקרה כלשהי.
לצפיה ב-' קיירי נתן ראיון אש'
קיירי נתן ראיון אש
19/09/2017 | 19:28
1
48
לסטיבן א סמית', בו טינף באופן לא גלוי על לברון ג'יימס ועל צוות האימון של קליבלנד.
בנוסף, כנשאל את מי הוא מעדיף לברון או קובי, ענה 'אבא שלי ראשון, קובי שני'. מדהים שאפילו קיירי ששיתף פעולה עם לברון הרבה זמן מעדיף שחקן אחר. זה אומר הרבה לא?

חפשו את הראיון ביוטיוב, שווה.
לצפיה ב-'הוא לא טינף'
הוא לא טינף
19/09/2017 | 20:32
43
על קובי הוא פשוט גדל עליו על לברון לא...

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:23
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מכבי ת"א בתור מקפצה ל-NBA'
מכבי ת"א בתור מקפצה ל-NBA
16/09/2017 | 13:40
7
83
פרנק בריקובסקי ובנו אודריך היו שניים שהשתפשפו בצהוב, לא הרשימו אבל לאחר מכן זינקו לליגה הטובה בעולם - כמו אחרים שעברו במועדון
לצפיה ב-'האם זו כתבה שלך? '
האם זו כתבה שלך?
16/09/2017 | 14:27
2
76
אם כן, צר לי. אני לא מסכים בכלל. 

קודם כל, פרטים טכניים. מכבי לא גילתה את שאראס, הוא הגיע אליה אחרי שהוליך את ברצלונה לזכייה ביורוליג ואחד הכוכבים הגדולים באירופה. ואגב, ב-NBA הוא ממש לא התיר חותם. אנתוני פארקר שיחק ב-NBA לפני שהוא הגיע למכבי (ולא היה משמעותי), ואחרי שפרח במכבי עשה קריירה יפה ב-NBA. נייט האפמן שיחק ב-NBA שבעה משחקים, וגם באסטון לא בדיוק הפך לשחקן משמעותי בליגה הטובה בעולם, ובנדר בינתיים לא מבריק. 

מכבי היא קבוצה בעלת מסורת יורוליג של המון שנים, וטבעי שסקאוטים מעבר לאוקיינוס רואים משחקים שלה ועוקבים אחרי שחקנים שמשחקים בה. 

כך למשל בוא נביט בשחקנים ששיחק בקבוצה כמו ברצלונה לפני ה-NBA:
פאו גאסול, מארק גאסול, אנדרסון ורז'או, ריקי רוביו, מאריו הזוניה, ג'ו אינגלס (כן, הגיע למכבי מברצלונה להזכירך) 
ויש גם שורה של שחקנים שלא הותירו חותם של ממש כמו חואן קרלוס נבארו (שיחק שנה בממפיס), שאראס, קוסטאס פאפאניקולאו (עדיין יותר מבנדר...).

רשימות דומות על שחקנים לא פחות משמעותיים מהרשימה של שחקני מכבי שהגיעו ל-NBA אני משוכנע שאפשר לעשות גם על צסק"א (פאקינג קירילנקו), פרטיזן בלגרד (דיבאץ', קרסטיץ', יאן וסלי, פקוביץ'), ריאל מדריד, פנאתנייקוס, אולימפיאקוס וכו'

מכבי היא לא מקפצה ל-NBA יותר מכל קבוצת יורוליג אחרת.  
לצפיה ב-'אם תשאלו את נוריס קול, מכבי היא התחתית של הבריכה בלי המים'
אם תשאלו את נוריס קול, מכבי היא התחתית של הבריכה בלי המים
16/09/2017 | 17:46
1
78
אחרי שקופצים במקפצה חחחחחח

אחרי שאתה עושה דאבל בNBA עם לברון אתה מגיע לשחק עם איתי שגב וזוסמן, כנראה שאתה עושה משהו טוב.

לצפיה ב-'כנראה שזה מה שהוא שווה היום'
כנראה שזה מה שהוא שווה היום
16/09/2017 | 18:00
14
לצפיה ב-'שמעתם על הפדיחה של קווין דוראנט?'
שמעתם על הפדיחה של קווין דוראנט?
19/09/2017 | 13:20
3
46
מסתבר שיש לו חשבונות טוויטר מזויפים שבהם הוא מגן על עצמו ועונה לכל מיני משועממים ברשת. רק שהפעם הוא ענה בטעות מהטוויטר הרשמי שלו. משעשע ביותר.
בנאדם ממש שרוט אם זה באמת נכון

תמונות של הציוצים אפשר לראות פה:
לצפיה ב-'אומרים שזה מישהו שמפעיל לו את החשבונות האלה '
אומרים שזה מישהו שמפעיל לו את החשבונות האלה
19/09/2017 | 14:45
2
41
ושהבנאדם הזה שכח להחליף יוזר
לצפיה ב-'עדיין אחי, אם נציג מטעמו יוצר יוזרים מזויפים'
עדיין אחי, אם נציג מטעמו יוצר יוזרים מזויפים
19/09/2017 | 16:03
1
65
לרשום שטויות כאלו, חלק מזה נופל גם על KD.
ולפחות שKD יפסיק להגיד שלא אכפת לו מה אנשים אומרים עליו.
הכי אכפת לו בעולם
לצפיה ב-''
19/09/2017 | 16:08
3
לצפיה ב-'העונה הבאה של בוסטון סלטיקס'
העונה הבאה של בוסטון סלטיקס
16/09/2017 | 10:15
13
109
סגל:
PG- קיירי, רוזייר
SG- היוורד, סמארט
SF- ג'יילן בראון, ג'ייסון טייטום
PF- מרכוס מוריס, גרשון יבוסלה, דניאל תייס
C- הורפורד, ארון ביינס

שאלות:
1. עם 4 שחקני חמישייה חדשים- עד כמה אתם בטוחים שבוסטון תשתפר לעומת שנה שעברה?
2. מה הציפיות מהצמד קיירי-היוורד? מה תהיה הדינמיקה ביניהם והאם אתם מצפים ליכולת טובה יותר/פחות מזו שהציגו בעונה שעברה?
3. מה הציפיות מג'יילן בראון וטייטום? האם הם יהיו בשלים לשחק ברגעי פלייאוף מכריעים?
4. אקס פקטור?
5. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
16/09/2017 | 11:50
1
70

1. בוסטון תשתפר משנה שעברה, הם הוסיפו המון סטאר קוואליטי ולדעתי הם התחזקו.
2. אני מצפה ליכולת יותר טובה, הם שוב פעם יהיו צמודים לקליבלנד מבחינת המאזן ואולי יסיימו ראשונים במזרח ויקבלו בראש בגמר המזרח.
3. ג'יילן בראון הולך להמשיך להשתפר, נראה שיש לו את האופי  המתאים כדי להיות שחקן גדול בליגה הזאת. 
טאטום מראה סקילסט מאוד מרשים, הגיוון ההתקפי שלו מטורף והוא נראה די בשל. אם טייטום היה משחק הרבה דקות הייתי מהמר עליו לרוקי העונה. 
4. ג'יילן בראון.
5. התחזית היא גמר מזרח וזוהי גם התקרה. אני לא רואה אותם בשום מצב עוברים את קליבלנד.

לצפיה ב-'רק לשם הבהרה, אני לא חושב שקיירי זה חיזוק על גבי תומאס'
רק לשם הבהרה, אני לא חושב שקיירי זה חיזוק על גבי תומאס
16/09/2017 | 15:43
16
לצפיה ב-'הראיון טוב מאוד'
הראיון טוב מאוד
16/09/2017 | 12:22
61
לבוסטון יש את הבעיה שהייתה בזמנו לאטלנטה, לכן אף פעם לא הגיעו באמת רחוק:
הגבוהים שלהם לא באמת גבוהים.
חסר לבוסטון כח מתחת לסלים, בעיקר הגנתית ובריבאונד.
רוב המהלכים שעשה אייג', חוץ מביינס, לא עזרו בכלל בנקודה הזאת, ועדין אין פתרון ל TT או LOVE.

1. בוסטון השתפרה! בליגה שמקדשת סטארים, בוסטון עלתה רמה.
2. ביחד הם צריכים לתת 42 נקודות באחוזים טובים, 4 שלשות 10 קליעות עונשין ב 85% ו 10 אסיסטים. יתנו ובוסטון על הגל.

3.בראון יקבל הרבה יותר דקות השנה, צריך לתת 12 באחוזים טובים מה2 ולפחות שלשה ב 37% למשחק. הוא בנוי מאוד טוב ככה שלק יגיע.
טייטום- לא יצא לי לראות אבל הבנתי שמדובר בסקורר רציני ביותר.

4. ההגנה של בראון, בסוף הוא הסטופר של הקבוצה, יצטרך להוכיח שיש לו את זה.

5. גמר מזרח, אם יביאו שחקן פנים נוסף, גמר NBA ושם זה כבר עניין של מצ'אפ, ולדעתי מוג ג"ס יש לבוסטון מצ'אפ לא רע.
לצפיה ב-'בוסטון'
בוסטון
16/09/2017 | 14:05
71
1. אין לי כמעט ספק בזה. לא בטוח שהמאזן יהיה בהכרח יותר טוב (כמעט שכחנו שבוסטון סיימה ראשונה במזרח את העונה הסדירה...) אבל התקרה היא יותר גבוהה.
2. מקיירי אני מצפה לניהול משחק יותר טוב. מהייוורד אני מצפה ליותר off the ball ולהפוך לשחקן הגנה אפילו יותר טוב ממה שהוא כבר. אפשרי. מספרים לא חשובים כאן. לאף אחד אין ספק ביכולת של השניים האלה לשים את הכדור בטבעת. הם יצטרכו למצוא דרך למקסם את השילוב ביניהם. אני חושב שהם נמצאים במקום הנכון בשביל זה.
3. הם יתנו דקות בפלייאוף אבל בעניין שלהם אני פחות אופטימי, בעיקר טייטום שהוא יותר סקורר. מבראון אפשר לצפות להפוך לסטופר מהשורה הראשונה ובעצם להיכנס לנעליים של בראדלי.
4. הקו הקדמי. מוריס והורפורד שחקנים טובים אבל בוסטון תהיה בנחיתות בריבאונד. הם יצטרכו להיות לא פחות ממעולים בהגנה כדי שהסלטיקס לא יסבלו נגד קבוצות גבוהות ואתלטיות.
5. התחזית היא פייט רציני לקליבלנד בגמר המזרח. התקרה היא לנצח משחק מול גולדן סטייט בגמר.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
17/09/2017 | 09:55
53
זהו, נגמר התרגיל הגדול ואפשר לחזור לחיים
לדעתי בוסטון קיבלו החלטה נכונה בטרייד.
1. באופן עקרוני אינני מאמין שנראה שיפור בשנה הקרובה. צריך לשים לב שיחד עם החיזוק יש כאן הצערה של הסגל ולא בטוח שבראון וטייטום יתפקדו כל כך טוב בגיל הזה. אני מאמין שלמרות הכל הם יגיעו לאותו הישג כמו שנה שעברה - גמר מזרח.
2. כששחקן עוזב פיינליסטית כדי להיות שחקן מוביל פוגש שחקן מוביל שעזב קבוצת פלייאוף והצטרף לקבוצה אחרת, זה נשמע קצת כמו מתכון לאסון. מצד שני אני מאמין שהאופי של הייוורד והרצון של קיירי להוכיח את עצמו גם ברמה הקבוצתית ישחקו כאן תפקיד והם ילמדו לשחק יחד. הייוורד יכול לשחק גם אוף דה בול, ויש מאמן טוב לקבוצה שיגרום להם לתפקד יחד.
3. לדעתי בעונה הקרובה זה עקב הכילס של הקבוצה, אני מאמין שהיא תצלח אותו - הם נותנים הרבה אמון בצעירים האלה, והם גם מוקפים בוטרנים מצויינים.
4. לא ממש יודע
5. תחזית ותקרה: גמר מזרח.
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו ספרד-סלובניה '
ראיתי עכשיו ספרד-סלובניה
17/09/2017 | 18:14
56
היה משחק טוב. למי שתוהה איך סלובניה ניצחה ב-20 הפרש זה בעיקר שילוב של ערב קליעה מטורף משלוש וטעויות שיפוט לרעת הספרדים. הקבוצות נראו לי בכוחות די שווים באופן כללי, אם למשל הייתה סדרה של 7 משחקים.

אני גם מבין את ההייפ סביב לוקה דונצ'יץ'. יש לו סייז טוב והוא מאוד מלוטש כפליימייקר וכיוצר מהפיק אנד רול. מזכיר את באטום וכדאי לזכור שהוא רק בן 18.
אני בעד סלובניה בגמר, אם היא תזכה יש סיכוי שדונצ'יץ' יקח MVP של הטורניר. במיוחד אם יהיה לו משחק גמר גדול.
לצפיה ב-'גמר היורובאסקט'
גמר היורובאסקט
17/09/2017 | 22:10
4
60
דראגיץ' בינתיים מצדיק את הדירוג הגבוה (בעיניי) שנתנו לו בפורום. כנראה יסיים כשחקן הכי טוב בקבוצה הכי טובה בטורניר.
בינתיים סלובניה משתלטת על המשחק ברבע השני.  משחק מעולה, אם מישהו במקרה פה ולא רואה ממליץ לזפזפ לערוץ 5 דחוף. בתקווה שזה לא יהפוך לגארבג'.
לצפיה ב-'דראגיץ' מצוין בדברים מסוימים אבל חלש באחרים'
דראגיץ' מצוין בדברים מסוימים אבל חלש באחרים
17/09/2017 | 23:49
52
הוא מאוד מהיר, גדול פיזית לעמדתו ומסיים נהדר ביד שמאל (בצבע ומחצי מרחק). לכן הוא מצוין במגרש הפתוח ובקצב מהיר או מול קבוצה שלא מוכנה מולו מספיק.
לעומת זאת כשלא מאפשרים לו לרוץ וסוגרים לו את צד שמאל בסט אופנס, הוא הרבה פחות יעיל וראינו רגעים כאלה גם בטורניר. למרות שברמה האירופאית מאוד קשה לעצור את ה-high P&R שלו כשהוא נע במהירות לטבעת ומסוגל לעצור לג'אמפר מחצי מרחק.

גם ב-NBA דראגיץ' הוא מנוע התקפי ראוי והייתי מעריך אותו באיזור שדורג אצלנו בפועל (40).
לצפיה ב-'שאלה למי שראה משחקים מהיורובאסקט'
שאלה למי שראה משחקים מהיורובאסקט
18/09/2017 | 09:38
2
46
במשך הרבה שנים היה נהוג לחשוב שהכדורסל הארופאי יותר ממושמע, טקטי, וכנראה מתוחכם יותר מהכדורסל ב NBA. אני זוכר שכשראיתי משחקים בראשית שנות ה 2,000 זה היה הרושם - למרות שתמיד היה ברור שהפערים מבחינת איכות השחקנים אדירים.

האם יש מישהו שעדיין מאמין שזה המצב? ראיתי ממש מעט משחקים, אבל אני תחת הרושם שכיום יש לא מעט קבוצות NBA שמאומנות טוב יותר מקבוצות ארופאיות ושבאופן כללי הכדורסל ב NBA מתוחכם יותר גם ברמה הקבוצתית והטקטית. ג"ס, ס"א ובוסטון הן הדוגמאות המובהקות, אבל לדעתי זה רחב יותר. אולי הארופאים יותר ממושמעים (טוב, זה די בטוח), אבל כיום אני לא רואה שיש מקום לטענה שהכדורסל הארופאי מתוחכם יותר.

דעתכם?
לצפיה ב-'מי שמובילים את הקבוצות ביורובאסקט'
מי שמובילים את הקבוצות ביורובאסקט
18/09/2017 | 09:58
40
הם שחקני NBA, והם משחקים באותו אופן של ה-NBA. אתה לא יכול לשחק 80-100 משחקים בעונה ואז לבוא לטורניר ולשנות לחלוטין את הכדורסל שלך כי הוא נערך ביבשת אחרת.

ב-NBA מרבית הקבוצות לא מאומנות ברמה של טופ יורוליג בעיני, מצד שני קשה יותר לאמן אותן (הרבה יותר כשרון, פרדוקסלי אני יודע). הקבוצות שמאומנות טוב, מאומנות ברמת טופ יורוליג, רק שהרמת ביצוע שלהן טובה בהרבה (לא מפספסים corner threes, תמיד מספיק אתלטים בשביל להגן על הטבעת וכו׳).

אני לא מאמין שס״א הנוכחית (או זו של האליפות האחרונה) היתה מאומנת יותר וטקטית יותר מאחת היווניות של אוברדביץ׳, לדוגמא. מצד שני, לפעמים שאתה מאמן שחקנים עם רמת מבריקות (Brilliance) כל כך גבוהה, כמו מאנו ודאנקן, אז מספיק לשים אותם רק במשבצות המתאימות, מבלי לתכנן מה הם יעשו, כי זה תמיד תהיה החלטה טובה. כאן דווקא הכשרון של השחקנים משחק לטובת צוות האימון (מאוד תלוי אופי, לא סתם ס״א היא הקבוצה האירופאית ביותר בליגה במשך שנים), או שבבניית הקבוצה צוות האימון עשה עבודה טובה בלהתאים את שיטת המשחק לכשרון של השחקנים, או לרתום את הכשרון בשביל לבנות שיטת משחק. רוב הקבוצות לא עושות את זה, גם אם יש להם מאמנים שנחשבים טופ כמו פיל ג׳קסון, דוק ריברס וכדומה.

דבר אחרון, טקטית, יש שחקנים ב-NBA שאין לך ממש מה לעשות מולם. דוראנט מתחמם אז הוא יקלע 35 - לא כזה משנה מה תעשה בהגנה. באירופה אין שחקנים כאלה. לכל שחקן יש איזשהו Backbone. אם לא היה - הוא לא היה משחק באירופה. לכן יש יותר מקום להתאמות ודברים כאלה.
לצפיה ב-'הגעתי למסקנה לפני די הרבה שנים שהקלישאה הזאת לא נכונה '
הגעתי למסקנה לפני די הרבה שנים שהקלישאה הזאת לא נכונה
18/09/2017 | 11:36
44
למרות שאלי סהר וחבריו אוהבים לחזור עליה.
זו גם הסיבה שהפסקתי לצפות בכדורסל אירופאי כמעט לחלוטין. משחקי יורוליג בודדים שהתפלקו לי פה ושם הזכירו לי עד כמה הקלישאה לא נכונה.

ביורובאסקט האחרון דוקא צפיתי ברוב המשחקים החל משלב רבע הגמר והופתעתי לטובה. הקבוצות מאומנות ברמה גבוהה ויש מימד קבוצתי משמעותי. מצד שני בוא נזכור שכמעט בכל הקבוצות הטובות הכוכבים משחקים ב-NBA, כך שקשה לעשות את ההפרדה של "אירופה מול NBA".

זה בשונה מהיורוליג, שמורכב משחקנים אירופאיים מהדרג השני ומשחקנים אמריקאים שלא מספיק טובים ל-NBA. האמריקאים האלה הרבה פעמים אתלטיים ב"תקן אמריקאי" אבל חסרים יסודות כדורסל. הרבה פעמים ה-basketball IQ שלהם לא מספיק טוב כדי להשתלב בקבוצת NBA. אנת'וני ראנדולף נבחר בלוטרי אבל נפלט מהליגה כי הוא לא ממש יודע לכדרר או למסור. היורוליג מלאה בשחקנים מהסוג שלו.

הגורם הכי משמעותי אולי הוא השינוי שחל ב-NBA. ב-15 השנים האחרונות הושלמה מהפכה שהפכה את הליגה להרבה יותר חכמה וקבוצתית. בסיס של פוסט ואייסוליישן הפך לפיק אנד רול וספייס. הרבה יותר קשה לשמור על קבוצת NBA מאשר פעם, והרף הזה שעלה מכריח הגנות להיות יותר חכמות בקבלת ההחלטות שלהן. יש כיום בליגה וריאציות של הגנה איזורית, וחוק 3 שניות מכריח את המשחק להיות יותר דינמי. זו לא אותה ליגה של פעם.
לצפיה ב-'עונה על בוסטון'
עונה על בוסטון
18/09/2017 | 10:12
52
1. בוסטון שיפרו את המאצ׳אפ הצפוי שלהם מול קליבלנד בפלייאוף. זה השיפור שהם היו צריכים. גם אם לא יסיימו ראשונים במזרח כמו שנה שעברה, זה עדיין שיפור בעיניי. הם בנויים מעולה לריצת פלייאוף.

2. הייוורד מושלם לתרגילי יציאה לקליעה שסטיבנס כל כך אוהב. את אייברי בראדלי היחסית נגר הוא הפך לשחקן של 17 נקודות למשחק, אז אני צופה שהייוורד מאוד יהנה מהשיטה. קיירי הוא לא רכז מוסר יותר מדי, אבל מסירות על תרגיל הן לא מורכבות והמחליפים בעמדה 1 - סמארט או רוזייר יוכלו להפעיל את הייוורד גם. קיירי מצידו לא חייב ללכת לתרגיל, לגאנר כמוהו מספיק שיש קצת תנועה בהגנה (בעקבות האיום של הייוורד בתרגיל), וכבר הורידו ממנו חצי עין, אז כבר אפשר לרשום 2 נקודות כי הוא יגיע לסל בקלות. אני לא חושב שנראה מהם איזה משחק בין 2 מטורף כמו שראינו מצמדים אחרים בשנים האחרונות (הארדן וקאפלה, פול וג׳ורדן) אבל שניהם ממש ירוויחו מהנוכחות של האחר על המגרש.

3. ג׳יילן בראון ייכנס לנעליים של קראודר בעמדת הסטופר. הוא ריבאונדר טוב בעיניי ויכול לעשות הרבה נקודות מכדורי זבל שמסתובבים על הפרקט. מאוד אתלטי ויכול לרוץ את המגרש טוב. הקליעה היא סימן שאלה, אבל בגדול הם רוצים ממנו D&3, אם יעשה את זה טוב זה מאוד ישפר את הקבוצה. אני מאמין שהוא לא קלעי טבעי ולכן בפלייאוף הוא יהיה דומה להאריסון בארנס של הווריירס בשנה שהם הפסידו את האליפות.
טייטום עושה לי רושם של גאנר חסר מצפון, אז זה יכול לעבוד ממש טוב או להתרסק ממש חזק (כשמדברים על סיטואציה של פלייאוף). אני דווקא רואה בו מישהו שאוהב לכדרר ואז לעלות לג׳אמפר או לאיזה טארן אראונד פיידר כזה, ושלעמוד בפינה ולדפוק סט שוטס זה פחות הקטע שלו - למרות שזה מה שבוסטון צריכים ממנו כרגע. לכן ריסוק זו התחזית שלי.
שאני מסכם את שתי הפסקאות האחרונות שלי, אני עונה על השאלה שלך - ״לא בשלים״.

4. מרקוס מוריס. הוא הטאף גאי שמדי פעם יצטרך לשמור על הדוראנטים והלברונים. היכולת שלו לעשות זאת היא קריטית, בטח בהתחשב במה שכתבתי על הבשלות של בראון וטייטום לבמה הגדולה. הוא יצטרך לשחק ב-4, ולעיתים ב-3, הוא יצטרך לקלוע מבחוץ ולהוריד ריבאונד ולהגן על הטבעת. הדרישות ממנו הרבה מצד אחד, מצד שני הוא שחקן מגוון. התחלתי לאהוב אותו יותר ממרקיף שנחשב למוכשר יותר מבין השניים.

5. התחזית היא 1-3 במזרח וגמר מזרח. התקרה היא גמר הליגה, שעוד יכול להיגמר באליפות אם גולדן יבעטו בדלי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/09/2017 | 12:30
48
1. בוסטון שיפרה את הסגל השחקנים שלה אבל יקח זמן עד שתהפוך לקבוצה טובה יותר. אני מצפה לעקומת למידה לאורך העונה.

2. לטעמי היוורד יעזור לקיירי לא מעט בניהול משחק, לפחות עד שקיירי יוכיח את עצמו בפליימייקר אמין. קיירי יהיה הטופ סקורר אבל שניהם יהיו שותפים יחסית שווים, סוג של ווסטברוק-KD בגרסה פחות טובה.
קיירי זה שחקן שיש לי ספקות לגביו אבל בוסטון מושלמת כדי להסתיר את החולשות שלו ולהבליט את היתרונות, לדעתי הוא יעשה עונת קריירה. היוורד ישחזר את היכולת מעונה שעברה, שהייתה עונת קריירה שלו.

3. בראון כפי שנאמר נכנס למשבצת של 3&D אבל אני תוהה האם בוסטון תשקיע יותר בפיתוח של היכולת האישית שלו ונראה אותו יוצר קצת בפוסט.
טייטום עשה לעצמו הייפ רציני בסאמר ליג שזה קצת מצחיק אותי, נראה איך הוא יסתדר מול הגדולים. בכל אופן התפקיד שלו ברמה הקבוצתית יהיה סקורינג מהספסל.
בפלייאוף בוסטון כנראה תיתקל בבעיה אם תצטרך לתת 40 דקות לבראון+טייטום. אלא אם הראשון יבצע קפיצת מדרגה כמו הרבה שחקנים בעונה השנייה שלהם בליגה.

4. מרכוס סמארט. הוא לא הוזכר כאן כמעט בכלל אבל הוא סוג של תעודת ביטוח של בוסטון. קיירי מתקשה בניהול המשחק? יש את סמארט. הרכז שממול חוגג? יש את סמארט. הוא שחקן משלים אבל בעל חשיבות רבה לבוסטון, אם הוא יצליח לשפר את הקליעה הסלטיקס מרוויחים רול פלייר מעולה.

5. התחזית היא גמר מזרח וכנראה שגם התקרה, כל עוד לברון נשאר לברון. לא בטוח שזה יהיה המצב בעונה ה-15 שלו בליגה. בכל אופן לדעתי יותר סביר שבוסטון תפסיד בסיבוב השני מאשר שתצא מהמזרח.
לצפיה ב-'העונה הבאה של ניו אורלינס פליקנס'
העונה הבאה של ניו אורלינס פליקנס
14/09/2017 | 11:03
24
73
סגל:
PG- הולידיי, רונדו
SG- איטוואן מור, איאן קלארק
SF- סולומון היל, טוני אלן
PF- אנת'וני דיוויס, דאנטה קנינגהאם
C- קאזינס, אג'ינסה, אשיק

שאלות:
1. בעונה שעברה דיוויס וקאזינס עשו יחדיו מאזן 7-10 שלילי. האם העונה הם ימצאו התאמה ומה תהיה הדינמיקה ביניהם?
2.  מי יהיה השחקן הכי חשוב בעמדות 2-3?
3. האם דיוויס, קאזינס וג'נטרי יסיימו שלושתם את העונה בפליקנס?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'NBA rank של ESPN ממש על הפנים השנה'
NBA rank של ESPN ממש על הפנים השנה
14/09/2017 | 12:54
13
81
הנה הדירוג של מקומות 51-75:

קובינגטון 55, ברוגדון 56, לונזו בול 63.
מנגד אייברי בראדלי 61, מלו 64, באטום 66

גם בטופ 50- אלדריג' דורג מאחורי נרקיץ' ואיגודאלה, דרוזן מאחורי קראודר...
לצפיה ב-'הם סתם עושים דירוג פרובוקטיבי'
הם סתם עושים דירוג פרובוקטיבי
14/09/2017 | 13:32
4
68
אין להם ניסיון בכלל לעשות אותו אובייקטיבי.
מלו 64? מדובר בוטרן שב14 העונות שלו בליגה לא ירד פעם אחת מ20 נקודות למשחק (אחד מחמישה בהיסטוריה לעשות דבר שכזה).
איך רוקי שעוד לא שיחק דקת משחק מדורג לפניו?

הם סתם רוצים רייטינג - זה לא דירוג מקצועי וזה מבחיל.
לצפיה ב-''
14/09/2017 | 15:48
3
82
מצד שני, לפעמים הרנקינג הזה חושף אותך לדברים כאלה -

He shot better from 3-point range than Reggie Miller did as a rookie, finished with a higher block percentage than Hakeem Olajuwon ever did and scored more points per 36 minutes than any rookie in NBA history not named Wilt Chamberlain.

למישהו יש מושג מי זה?
לצפיה ב-'נשמע כמו תון מייקר...'
נשמע כמו תון מייקר...
14/09/2017 | 17:36
9
לצפיה ב-'בלי לבדוק את הרשימה... אמביד'
בלי לבדוק את הרשימה... אמביד
15/09/2017 | 05:27
1
12
לצפיה ב-''
18/09/2017 | 09:48
4
לצפיה ב-'לונזו בול 63 '
לונזו בול 63
14/09/2017 | 19:35
14
לצפיה ב-'בטח סטיבן איי עשה את הדירוג'
בטח סטיבן איי עשה את הדירוג
14/09/2017 | 20:19
10
לצפיה ב-'הערב הם ממשיכים עם ההצגה, בסוגריים הדירוג שלהם שנה שעברה'
הערב הם ממשיכים עם ההצגה, בסוגריים הדירוג שלהם שנה שעברה
14/09/2017 | 21:10
2
69
30. דיאנדרה ג'ורדן (24)
29. מארק גאסול (35)
28. בראדלי ביל (65)
27. פול מילסאפ (25)
26. קווין לאב (28)
25. קיירי ארווינג (15)
24. בלייק גריפין (12)
23. מייק קונלי (27)
22. קריסטפס פורזינגיס (33)
21. קייל לאורי (18)
20. גורדון הייוורד (34)
19. קליי תומפסון (16)
18. דמיאן לילארד (10)
17. דימרכוס קאזנס (13)
16. ניקולה יוקיץ' (42)
15. ג'ון וול (17)
14. רודי גובר (37)
13. פול ג'ורג' (9)
12. קארל-אנתוני טאונס (11)
11. ג'ימי באטלר (21)

הרגו אותי סופית עם הדירוג של קיירי וג'ימי באטלר.
אני דיי בטוח שג'ימי באטלר בעצמו לא היה מדרג את עצמו מקום 11
לצפיה ב-'אתה מדבר על באטלר גבוה מדי?'
אתה מדבר על באטלר גבוה מדי?
15/09/2017 | 16:55
1
52
הם שמו את רודי גובר 3 מקומות מאחוריו...
לצפיה ב-''
15/09/2017 | 17:48
5
לצפיה ב-'הטופ 10 של ESPN'
הטופ 10 של ESPN
15/09/2017 | 20:12
2
50
לפחות פה הם לא יצאו מגוכחים (למרות הדירוג של הארדן)

לצפיה ב-'שיט, הטופ 5 שלהם זהה לשלי, זה אומר שכנראה טעיתי בהכל'
שיט, הטופ 5 שלהם זהה לשלי, זה אומר שכנראה טעיתי בהכל
15/09/2017 | 20:29
9
לצפיה ב-'באמת לא ברור לפי מה מדרגים את פול מעל הארדן'
באמת לא ברור לפי מה מדרגים את פול מעל הארדן
15/09/2017 | 21:21
48
אני לא מסכים גם לגבי דיוויס אבל יש לו לפחות קייס תיאורטי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/09/2017 | 13:19
78
1. אני מאמין שהעונה הצמד יראה טוב יותר. לפחות אחד מהם יהיה על המגרש בכל רגע נתון. כששניהם משחקים יחדיו קאזינס יחזיק יותר בכדור אבל דיוויס יהיה שחקן המטרה הראשי. אני חושב שהתפלגות הזריקות של בוגי תיטה יותר לכיוון של ג'אמפרים על חשבון נקודות בצבע, בעוד שדיוויס ימשיך לשחק בעיקר בתוך הקשת.
בנוסף הפליקנס יסתמכו במידה רבה על מיס מאצ'ים. דיוויס וקאזינס יכולים לרסק סטרץ' 4 שישמרו עליהם לפרקים. זה לא הכדורסל הכי אינטלגנטי אבל יכול להיות מאוד יעיל בהינתן המצ'אפ המתאים.

2. איטוואן מור הוא כנראה המשלים הכי חשוב בעמדות הכנפיים, בזכותו היותו רול פלייר סולידי בשני צדי המגרש.
איאן קלארק יכול להיות אקס פקטור, הוא היה טוב מאוד בעונה האחרונה שלו בגולדן ויש מצב שנראה אותו גולש גם לעמדה 1 בהינתן פציעות בעמדה. הוא הקלעי הכי טוב בקבוצה.

3. תלוי מאוד בבריאות של הולידיי. מכיוון שעמדות הפרימטר כל-כך גרועות (חוץ ממנו אין להם שחקן פרימטר בטופ 100) החשיבות של הולידיי עצומה. כל עוד הוא בריא העסק יחזיק מעמד לדעתי. אבל כל פנצ'ר בדרך- בין אם מבחינת פציעות או מאזן שלילי ב-20 המשחקים הראשונים של העונה, הכיסא של ג'נטרי יתנדנד מאוד.
לגבי קאזינס הוא יעבור בטרייד בקלות לקליבלנד אם בחירת הדראפט של ברוקלין תהיה על השולחן.
דיוויס לדעתי ישאר.

4. ההחתמות של קלארק וטוני אלן חשובות מהבחינה שיעזרו לפליקנס לעבור את העונה מבלי לחלק יותר מדי דקות לשחקני די ליג. לפי דעתי הקבוצה הזאת שווה מאזן חיובי ומקום בפלייאוף, אם כי דברים יכולים להשתנות או להשתבש בדרך. על הנייר אני כן רואה בה אחת מ-8 הטובות במערב.
התקרה היא 48 ניצחונות וסדרת פלייאוף צמודה. לא חושב שהם יוכלו לעבור סיבוב.
לצפיה ב-'היית צריך לשאול איך תיראה החמישיה'
היית צריך לשאול איך תיראה החמישיה
14/09/2017 | 16:05
51
כי אני מניח שלהרבה אנשים אין באמת מושג. הולידיי, בוגי ודייויס בטוח בפנים. מי בשתי העמדות האחרות? הולידיי ירכז?

לטעמי המודל של שלהם יהיה אירופאי משהו. שני גבוהים גדולים, מצוותים עם שני רכזים. סולומון היל נפצע וכנראה גמר את העונה, לכן אני מאמין שב-3 נראה בעיקר את טוני אלן ודאנטה קאנינגהם.

אני מנחש שרונדו והולידיי יעלו ביחד בחמישיה, אלן ב-3 ושני הגבוהים. את רונדו והולידיי יחליפו עוד שני שחקנים שיחלקו את הדקות ב-1 ו-2 - מור (מעריך אותו גם כמו ראפ) ואיאן קלארק (גם מעריך).

אני חושב שהם צריכים להתחזק בעוד מספר 3 אחד.

בקשר לשאלות -
1. אני דווקא רואה משחק הרבה יותר פתוח. גבוהים כאלה will play off each other. תחשוב על בלייק ודיאנדרה, רק ששניהם יכולים לשחק בשני התפקידים. קאזינס אוהב שלשות ופוסט, ויכול להיות אפקטיבי במיד ריינג׳. דייויס בעיקר שחקן שצריך לקבל את הכדור במיד ריינג׳ ומשם פנו את הדרך. אני חושב שנראה הרבה משחק בין שניים בינהם, אולי אפילו פיק אנד רולים, כי שניהם מטפלים מצויין בכדור. אני חושב שהם הזוג גבוהים הכי מוכשר מאז דאנקן ורובינסון, ויעשו נכון אם ינסו לשחזר את מה שהם (או אולג׳וואן וסמפסון) עשו. 17 משחקים זה לא מדגם מספיק גדול. יש לציין שבניו אורלינס חסרים חלקים מרכזיים (שחקני כנף) והם עוד לא באמת גיבשו זהות, אולי זה יקרה השנה.

2. ממש לא יודע. אני חושב שרונדו היה הבאה מצויינת כי הוא יפעיל את בוגי ודייויס יותר טוב מהולידיי, ובשנה האחרונה בשיקגו הוא הוכיח בעיניי מנהיגות וטרנית חיובית שגם היא חסר בקבוצה הזו. אני חושב שבוגי ודייויס יתנו עונות אישיות טובות לא משנה מה, רונדו הוא המפתח שלהם לעונה מנצחת בעיניי.

3. אם הקבוצה לא תגבש זהות - ג׳נטרי יעוף על טיל. בוגי הוא טרייד צ׳יפ טוב, אבל גם טוב יעשו ניו אורלינס אם יאריכו לו ב-4 שנים, בטח אם לא תהיה להם התחייבות מדייויס להישאר בסוף שנה הבאה. אם דייויס נשאר צריך לוודא שמקבלים על בוגי תמורה שעוזרת עכשיו. לדוגמא באטום הווארד ובחירת דראפט מניו אורלינס, או משהו כזה. אי הגעה לפלייאוף גם תגרום לג׳נטרי לעזוב.
טרייד על דייויס יקרה רק אם בפליקנס יבינו שלא הוא ולא בוגי נשארים, וגם אז זה קלוש כי הם יצטרכו עומס של בחירות דראפט וחוזים גמורים בשביל זה. לא רואה את זה קורה.

4. לא רואה אותם עוברים סיבוב ראשון במערב בכל מקרה. וואללה גם אם מחתימים את ווייד מהבייאאוט, לא רואה אותם עוברים את גולדן-ספרס-יוסטון. אולי אם יסיימו 5 ואוקלהומה 4 אז יש להם מאצ׳אפ יחסית סביר, אבל גם אז, לא פייבוריטים. אז תקרה היא הגעה לפלייאוף.
בא לי להגיד שגם זו התחזית. עם הסטארים האלה לא להגיע לפלייאוף יהיה מאוד מביך, גם במערב הקשה.
לצפיה ב-'אין לי יותר מידי מה לתרום פה לדיון'
אין לי יותר מידי מה לתרום פה לדיון
14/09/2017 | 20:52
6
64
מהסיבה הפשוטה שאני ממש לא מצליח לגבש דעה לגבייהם
קצת צורם לי שהתעלמת מרונדו שלדעתי זאת ההזדמנות האחרונה שלו לגאולה ואם הוא יצליח להניע את המכונה הזאת של דיוויס וקאזינס, הם כנראה יגיעו יותר רחוק מהקרדיט שנותנים להם.
אבל זה סימן שאלה גדול מידי והימור מסוכן מידי.

לא יודע, מקווה בשבילם שהם יצליחו יותר מבעונות הקודמות אבל באמת שקשה לי לההגיד בוודאות אם הם יכשלו או יפתיע את כולנו.

לצפיה ב-'מאיזו בחינה התעלמתי מרונדו?'
מאיזו בחינה התעלמתי מרונדו?
15/09/2017 | 16:56
5
8
לצפיה ב-'לא ציינת אותו בכלל'
לא ציינת אותו בכלל
15/09/2017 | 20:13
4
33
השאלה מה זה אומר על מה שאתה חושב עליו
לצפיה ב-'אני חושב שהוא שחקן משלים בינוני'
אני חושב שהוא שחקן משלים בינוני
15/09/2017 | 21:19
3
45
בדומה לשאר השחקנים מחוץ לשלישייה הולידיי-דיוויס-קאזינס.
לצפיה ב-'חצי מסכים'
חצי מסכים
16/09/2017 | 07:22
2
34
אם יש משהו שרונדו יודע לעשות טוב, זה להפעיל גבוהים
יש סיבה לזה שקאזינס לחץ שיביאו אותו ויש סיבה לזה שדווקא בעונה שלו בסקרמנטו הוא עמד על 12 אס' למשחק שזה הרבה יותר ממה שהיה לו בדאלאס ובבולס שאגב גם שם הוא עמד על 7 אס' למשחק.
זה מה שהוא יודע לעשות ועל זה הוא בנה קריירה
בינוני או לא, ההתקפה של הפליקנס תקום ותיפול על היכולת שלו לתת כדורים לדיוויס וקאזינס.

לצפיה ב-'אני חושב שההתקפה של הפליקנס ממש לא תקום על זה'
אני חושב שההתקפה של הפליקנס ממש לא תקום על זה
16/09/2017 | 10:07
39
סיכוי טוב שהיא תעבוד יותר טוב ללא רונדו. הדבר האחרון שקאזינס ודיוויס צריכים זה את רונדו מחזיק בכדור כל היום כפי שעשה בסקראמנטו.

היריבות יצופפו את הצבע מול דיוויס וקאזינס, לכן הפליקנס צריכים קלעי שלוש טובים וזו הסיבה שאני ממש לא מחזיק מרונדו כשחקן התקפה לצד השניים האלה. אולי הוא שוב ימסור 7 אסיסטים כי הוא מוסר מעולה אבל זה לא אומר שהעונה שלו תהיה יותר משמעותית ממה שעשה בשיקאגו או בכל מקום אחר בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
18/09/2017 | 10:25
14
רונדו יכול מאוד להקל על בוגי ודייויס לעשות סלים קלים. נטל היצירה הוא לא פשוט, ויעשה טוב לניו אורלינס אם הם יהיו יותר פינישרים מאשר יוצרים.

אני לא חושב שההתקפה תקום או תיפול עליו, אבל היעילות של הפליקנס והסיכוי שלהם להגיע לפלייאוף ישתפר פלאים אם רונדו ייתן עונה של 12 אס׳.
לצפיה ב-'לא אופטימי'
לא אופטימי
14/09/2017 | 21:46
57
1. אני חושב שניצנים של התאמה ביניהם ראו גם אשתקד. זו לא הבעיה. הבעיה היא שאפשר לצופף את הצבע מולם מבלי להענש. לא רואה סיבה שבכל פעם שאחד מהם יקבל את הכדור קרוב לטבעת הוא לא יזכה לשמירה כפולה. בסוף אלה יהיו רונדו והולידיי שיצטרכו לנצח משחקים בשבילם.
2. מאמין שהולידיי ישחק 2 רוב הזמן לצד רונדו. זה די מייתר את השאלה.
3. ג׳נטרי יפוטר. השניים האחרים ייישארו.
4. התקרה היא סיבוב ראשון אבל לא נראה לי שיגיעו אליו. לא מאמין בקבוצה עם קו אחורי כל כך חלש, לא משנה מי נמצאים בצבע. הפוך היה נראה יותר טוב.
לצפיה ב-'יכול להיות שסטפן מארבורי קצת התפספס?'
יכול להיות שסטפן מארבורי קצת התפספס?
14/09/2017 | 19:34
3
88
11 עונות בליגה
846 משחקים
19 נק' ו-7.5 אס' בממוצע למשחק
אבל מעולם לא הגיע להישג משמעותי ודי יצא לו שם של טראבל מייקר
את 8 העונות האחרונות הוא מעביר בליגה הסינית שם הוא מככב אבל כמובן שזה לא כזה להיט.
מצד שני, אולי זה אומר משהו על האופי שלו אם הוא מעדיף לככב בליגה לא מעניינת מאשר לנסות ולהגיע לאליפות ב-NBA

ובכל זאת, יכול להיות שהתפספס פה שחקן שהיה יכול להגיע הרבה יותר רחוק? ובטוח שהיה יכול להיצרב הרבה יותר בזיכרון הקולקטיבי.

לצפיה ב-'שמע מזה התפספס'
שמע מזה התפספס
14/09/2017 | 20:37
1
91
גילברט ארינאס לא התפספס?
שחקנים עם אופי בעייתי אוכלים את מה שהם בישלו ולא מגיע להם לשחק בליגה הטובה בעולם במקרים כאלו. אני זוכר שמארבורי הסתכסך עם ההנהלה של הניקס או משהו כזה.. אבל לך תדע מה היה מאחורי הקלעים
לצפיה ב-'גילברט ארינס זה מקרה אחר'
גילברט ארינס זה מקרה אחר
15/09/2017 | 08:05
67
נכון שגם הוא היה טיפוס בעייתי אבל הפציעות זה מה שגמר אותו.
במקרה של מארבורי אתה מדבר על שחקן שפשוט החליט ללכת אחרי הכסף (ב-2008 הוא הרוויח בליגה הסינית 22 מליון שזה הרבה יותר ממה שהוא היה מקבל ב-NBA)

לצפיה ב-'מארבורי היה חלק משינוי מגמה בליגה'
מארבורי היה חלק משינוי מגמה בליגה
15/09/2017 | 17:37
66
של רכזים סקוררים שהחזיקו הרבה בכדור ושיחקו אחד על אחד.
אייברסון היה המוצלח מביניהם אבל גם מארבורי, סטיב פרנסיס וארינאס comes to mind.
אני חושב ששיטת המשחק הזאת לא הוכיחה את עצמה ומארבורי אמנם דפק מספרים יפים אבל לא הנהיג שיטה מנצחת. כנ"ל לגבי החבר'ה האחרים שאפשר לסכם את הקריירה של כולם כאנדראצ'יברים.

זה גם העניין של האופי כפי שצוין אבל גם ואפילו בעיקר נטייה לסגנון משחק שלא עובד ברמות הכי גבוהות. hell, אפילו נבחרת ארה"ב של אייברסון ומארבורי חטפה ב-2004 באולימפיאדה 3 הפסדים (כנראה הקמפיין האמריקאי הגרוע בכל הזמנים).

למרות זאת אותה מגמה היוותה חלק בלתי נפרד מהכדורסל של היום בו יש רכזים סקוררים אבל כאלה שמתבססים יותר על יצירה מהפיק אנד רול ועל קליעה משלוש.

לגבי ההחלטה לעבור לסין- מארבורי היה מעבר לשיא והלך ואיבד את הרלוונטיות שלו בליגה. דוקא נשמע שזו הייתה בחירה מוצלחת עבורו הן מבחינה פיננסית והן מבחינה אישית, הוא עשה בסין קריירה מאוד יפה ממה שהבנתי, השתלב חברתית, העלה מחזמר וכו'.
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:03
20
11

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'נצל״ש- הערב שני משחקים מעולים ביורוליג'
נצל״ש- הערב שני משחקים מעולים ביורוליג
12/09/2017 | 15:54
19
67
ספרד-גרמניה (ספרד האלופה המכהנת עם 7 שחקנים שחתומים בNBA! גרמניה רק עם שרדר)
ובעיניי אפילו יותר מעניין- לטביה של פוריזינגס (וגם קצת של דאביס ברטנס) מול סלובניה של דראגיץ׳ שהיא הנבחרת היחידה חוץ מספרד שעוד לא הפסידה בטורניר הנוכחי.

לצפיה ב-'עוד לא ראיתי אף משחק בטורניר'
עוד לא ראיתי אף משחק בטורניר
12/09/2017 | 16:02
1
63
אבל הערב אצטרף למעגל הצופים. או יותר נכון מחר בבוקר כי הערב יש חתונה.
לצפיה ב-'זהו התחתנת? מזל טוב !'
זהו התחתנת? מזל טוב !
12/09/2017 | 16:23
12
לצפיה ב-'יורובאסקט*'
יורובאסקט*
1
54
פורזינגיס בינתיים לדעתי שחקן הטורניר. הוא פשוט שובר קבוצות.
לצפיה ב-'דווקא מאכזב אותי'
דווקא מאכזב אותי
13/09/2017 | 13:26
26
בבחירת זריקות שלו. 

לצפיה ב-'שעה וערוצי שידור?'
שעה וערוצי שידור?
6
לצפיה ב-'אופס, יורובאסקט כמובן'
אופס, יורובאסקט כמובן
12/09/2017 | 19:38
1
47
ספרד- גרמניה שידור ישיר בערוץ 5 כרגע
לטביה-סלובניה ב21:15 ב5 גולד.... או באינטרנט...

אגב, דירגנו את שרודר בחוליה החלשה??? אם הוא לא היה בקאט הראשוני של ה60 ומשהו שחקנים אני מתפלא ממש
לצפיה ב-'הכנסתי אותו לניפוי הראשוני'
הכנסתי אותו לניפוי הראשוני
13/09/2017 | 10:45
36
והוא הודח מיד ברוב קולות.
יכול להיות שאחרי היורובאסקט הוא היה מקבל טיפה יותר קרדיט. בכל אופן שרודר הוא שחקן שמצליח להגיע לצבע גם כשזה בדיוק מה שהשומר שלו מנסה למנוע ממנו. בתחומים אחרים של המשחק הוא לא משהו וזה כולל מסירה, קליעה, הגנה או אופי. הוא מזכיר לי את רג'י ג'קסון למען האמת.
שרודר היה טוב מול ספרד כי גרמניה חייבת גו טו גאי אבל בקבוצת NBA הרבה יותר מוכשרת שלא מסתמכת על היכולת של שרודר לייצר מצבים 80% מהזמן, הערך שלו יורד.
לצפיה ב-'ספוילר לטביה- סלובניה '
ספוילר לטביה- סלובניה
12/09/2017 | 23:35
11
93
בעיקר בשביל אנשים כמו ראפ שרמז שיראה מוקלט...
פוריזינגיס מודח אחרי משחק מטורף, הוא תפר 30 ומשהו נקודות אבל הסתבך בבעיית עבירות כבר בתחילת הרבע השלישי וחוסר האגרסיביות שלו בהגנה היה מורגש, גם קבלת ההחלטות שלו לא הייתה להיט עם כמה זריקות גרועות במאני טיים, סיים עם 1 מ-6 ל-3. המשחק נגמר בסקור של נבא- 103-97, סלובניה קלעו כאילו קוראים להם גולדן סטייט, אני לא זוכר פוזשן שלא קלעו בו במחצית השניה, יום פסיכי של נבחרת טובה מאוד גם ככה, שגם סבלה משיפוט מאוד פרו-פור(יזינגיס). בסיום כמעט מכות בין בזינגה לאנתוני רנדולף שהוא בכלל אמריקאי שהתפלח לנבחרת סלובניה.

אם מישהו במצברוח להמר, שישים איזה 100 אלף דולר על ספרד, אין מצב שהם לא לוקחים את הטורניר הזה. הם נראים בערך כמו ארצות הברית באולימפיאדה.
לצפיה ב-''
13/09/2017 | 11:05
42
ממש משחק ברמת NBA.
פורזינגיס היה מדהים, הוא בלתי עציר ברמות האלה. אמנם היה רק 1-6 מהשלוש, אבל קלע אחת ממש חשובה :) גם ברטנס מהספרס היה מצויין.

הסלובנים גם היו מעולים, ממש ערב קריירה של לוקה דונצ׳יץ׳. הוא יהיה שחקן NBA פנומנלי. מדהים שהוא רק בן איזה 19, רק שלא ייפצע...
לצפיה ב-'תודה על ההתחשבות'
תודה על ההתחשבות
13/09/2017 | 13:33
6
53
באמת ראיתי הבוקר את המשחקים.
מסכים מאוד לגבי פורזינגיס. השחקן הכי טוב על המגרש אבל לקחו לו כמה ריבאונדים על הראש שעלו ללטביה ביוקר.

סלובניה דוקא כן נראתה עצירה לפרקים, משחק ההתקפה שלהם הוגבל בדקות שמספר 13 של לטביה שמר על דראגיץ' (וממש עשה עליו עבודה מעולה). הם קלעו כמה פוקסים והגיעו הרבה לעונשין בגלל אובר-אגרסיביות של לטביה.
בכלל הלטבים קבוצה יחסית מוגבלת אבל מפציצים משלוש ושומרים חזק. כשהשלשות נכנסו זה נראה טוב אבל אי אפשר לנצח טורניר ככה.

דונצ'יץ' באמת במשחק גדול ובכלל רמת ה-shot making במשחק הייתה גבוהה מאוד. לא הרגשתי שהשיפוט היה מוטה. אם כי הטכניות למאמנים משפיעות יותר מדי על המשחק, זה 2 זריקות וכדור מהצד?

מסכים איתך שספרד נראית יותר טוב מסלובניה. חבל שיאניס לא הגיע לטורניר, היה יכול להיות גמר מעניין ספרד-יוון.
לצפיה ב-'שלח לי לינק למשחקים אם אפשר, אני לא מוצא בטורנטים'
שלח לי לינק למשחקים אם אפשר, אני לא מוצא בטורנטים
13/09/2017 | 14:10
5
7
לצפיה ב-'יש באתר הזה טורנטים של מלא משחקי ספורט'
יש באתר הזה טורנטים של מלא משחקי ספורט
13/09/2017 | 14:27
4
48
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/09/2017 | 14:55
3
8
לצפיה ב-'gg wp cyka blyat'
gg wp cyka blyat
13/09/2017 | 15:05
2
39
שדרנים ברוסית , אני אוותר
לצפיה ב-'יש לך שם גם טורנט באנגלית'
יש לך שם גם טורנט באנגלית
13/09/2017 | 15:16
1
31
שהועלה היום ב-13:07.
לצפיה ב-''
13/09/2017 | 15:33
3
לצפיה ב-'סלובניה מפרקת את ספרד...'
סלובניה מפרקת את ספרד...
14/09/2017 | 23:04
64
וזה ילדים, למה אסור להמר אף פעם

בנימה אישית, הכי מטריד זה לראות כמה פאו הוא כבר סוס מת אפילו במונחים אירופאיים. ההחתמה שלו לשלוש שנים נוספות, אשכרה בגיל 37!!!!!!! תמורת איזה שני מיליארד דולר זו ההחלטה המנהלית הכי גרוע של הספרס ב-20 שנה האחרונות.
לצפיה ב-'כמעט עלית לי 100,000$'
כמעט עלית לי 100,000$
15/09/2017 | 08:36
1
9
לצפיה ב-''
15/09/2017 | 11:04
2
לצפיה ב-'העונה הבאה של שארלוט הורנטס'
העונה הבאה של שארלוט הורנטס
13/09/2017 | 14:09
9
81
סגל:
PG- קמבה, MCW
SG- באטום, מאליק מונק, ג'רמי לאמב
SF- קיד גילכריסט
PF- מרוין וויליאמס, פרנק קמינסקי
C- דוויט הווארד, קודי זלר

שאלות:
1. קבוצה שלישית של דוויט בשלוש שנים- האם סופסוף תהיה התאמה?
2. מה הציפיות שלכם מהרוקי מאליק מונק?
3. מועמד לפריצה/דעיכה?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'זה נראה לי מההודעות שאני אכתוב הרבה ואף אחד לא יקרא'
זה נראה לי מההודעות שאני אכתוב הרבה ואף אחד לא יקרא
13/09/2017 | 14:25
2
76
כי הפורום עם פחות פעילות, וכי שארלוט זה .... בעעעע...

1. דווייט הווארד סוס מת. הוא אפקטיבי רק כשהוא אוסף את ההחטאות של האחרים (או נהנה מבישולים שלהם), אבל הוא כבר לא אתלטי בשביל לעשות את זה טוב. יתרה מכך, הוא ממש נמנע ממגע פיזי, אז גם כאילו אין יתרון לסייז שלו, ובגלל שהוא לא מרביץ, גארדים לא מפחדים לחדור. הוא קיבל כמה דאנקים בפנים השנה, גארדים לוקחים עליו ריבאונד בבוקס אאוט. הוא גמור. לא גמור חינני כמו פאו גאסול או דירק, לא גמור גוש בשר יעיל כמו מוטומבו ברוקטס. גמור גמור. פיניטו.
מעבר לזה מבחינת סגל, אני חושב שקמבה וגם באטום מוסרים טובים שיכולים להפעיל אותו, וויליאמס הוא 3 בעיניי שמשחק 4 כי זה מה שמספרי 3 קלאסים עושים היום, אז יש ריווח. בגדול יש כאן לדווייט את כל התנאים להצליח, פשוט חבל שהוא גמור. אני ממש צופה עונה של סינגל - סינגל בנקודות וריבאונדים.

2. אתלט, קולע שלשות, חיה רעה במגרש הפתוח. בקנטאקי הוא היה אריה בקבוצה של אריות. שארלוט בעיניי קבוצה של שועלים, שכמעט כולם וטרנים (יחסית), שמשחקת המון סט גיים. או שזה לא יתאים לו כלל, או שהוא דווקא יתבלט כי אין להם באמת שחקן כמוהו. תעזור לו העובדה ש-MKG גם הוא מקנטאקי וכנראה יעזור לו להיקלט ולהיטמע. כמו כן, מונק מתחרה בדקות עם לאמב - שאני מאוד לא מחזיק ממנו - כך שלדעתי נראה אותו נותן עונה טובה.

3. אם באטום ייפצע (סביר בסה״כ) הרבה מהנטל ההתקפי יגיע ל-MKG (יגיע, כי הוא לא הטיפוס שלוקח), וזה יכול להקפיץ אותו מדרגה. הוא הפוטנציאל שיפור היחידי בקבוצה הזו לטעמי.
הווארד כמובן בעל הסיכוי הכי גבוה לדעוך, וגם להציג דעיכה מגעילה כזו (מהדעיכות שאחד מהזלר בראדרס עולה לפניך בחמישיה). מרווין וויליאמס לדעתי גם עבר כבר את הפיק בקריירה שלו ולדעתי הוא גם בדרך למטה.

4. המזרח כל כך חלש שהניסוי העלוב הזה עם הווארד עוד יכול להיגמר במקום בפלייאוף. להערכתי זה לא יקרה. התקרה שלהם גם היא סיבוב 1 בפלייאוף, לא רואה אותם עוברים אף אחת מבוסטון, קליבלנד, מילווקי, וושינגטון, טורונטו וכו׳.
לצפיה ב-'MKG אכזב אותי העונה'
MKG אכזב אותי העונה
13/09/2017 | 14:57
1
67
לדעתי יש יותר סיכוי שיאבד את המקום בחמישייה מאשר שיהפוך לסקורר של 15 נקודות.
באטום יכול לפתוח בעמדה 3, זה בהנחה שמונק יעשה עונת רוקי טובה וירוויח 30 דקות למשחק בעמדה 2.
לצפיה ב-'לא תלוש מהמציאות התרחיש הזה '
לא תלוש מהמציאות התרחיש הזה
14/09/2017 | 10:27
6
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/09/2017 | 15:14
54
1. רוב הסיכוי שלא. קליפורד הוא hardass שאוהב משמעת מוחלטת מהשחקנים שלו. זה אומר לרדת להגנה על חשבון ריבאונד התקפה, לעשות תמיד בוקסאאוט, אני לא חושב שתהיה לו סבלנות לשטויות של דוויט.
אם הווארד יאמץ את הגישה המתאימה הוא יוכל לתרום כי סה"כ הוא הסנטר הכי מוכשר שלהם. יש שני ball handlers בחמישייה שיחפשו אותו כשהוא מתגלגל לצבע, זה עבד לקודי זלר (אנדרייטד) וזה יכול לעבוד גם עבורו.

2. תכל'ס אני לא מכיר רוקיז, אבל ממה שהבנתי מונק אמור להיות הסקורר השלישי בטיבו בקבוצה. אם ההורנטס יסיימו במאזן חיובי זה שם אותו בעמדה טובה ל-ROY.
ג'רמי לין מילא תפקיד חשוב בקבוצה לפני שנתיים עם הסקורינג שלו מהספסל. מונק ינסה להיכנס למשבצת דומה ואולי יקודם לחמישייה בשלב מסוים.

3. האמת שאני לא מזהה כאלה. לא רואה שחקן שיכול לפרוץ בצורה משמעותית וגם לא שחקן מאוד מרכזי שיהפוך ללא רלוונטי.
אולי אולי פרנק קמינסקי מועמד לפריצה.

4. שארלוט לדעתי צריכה לעשות פלייאוף. הם שווים יותר מהמאזן שלהם בעונה האחרונה כי הפסידו המון משחקים צמודים. אני צופה להורנטס 40-41 ניצחונות ומקום 7 במזרח.
התקרה היא שחזור העונה מלפני שנתיים: 47 ניצחונות וסדרת סיבוב ראשון שמגיעה לגיים 7. בכל מקרה אני לא מהמר על סיבוב שני שלהם גם בסיטואציה כזאת.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/09/2017 | 16:38
2
43
1. גמור. אין לי מה להוסיף מעבר למה שנועם כתב.
2. לא מכיר. שיתחיל מלקבל דקות משמעותיות שלא יפגעו בקבוצה .
3. אם יש מועמד לפריצה אז זה רק קמינסקי. אם אני לא טועה הוא בעונת חוזה ושארלוט השקיעה בו לא מעט. אם לא יפרוץ העונה הוא יוכתר רשמית לבאסט.
אם הווארד כבר לא מועמד לדעיכה אלא כבר אחריה אז אני חושב שקיד גילכריסט הוא מועמד טוב. כבר השלמנו עם זה שהוא לא יהיה שום דבר מעבר לסטופר, אבל עם הגוף המתפרק שלו לכו תדעו כמה מזה יישאר בסוף העונה.
4. במזרח הנוכחי פחות מפלייאוף  יהיה כישלון. זו גם התקרה כי סיבוב הם לא יעברו.
לצפיה ב-'קמינסקי נבחר בדראפט 2015'
קמינסקי נבחר בדראפט 2015
13/09/2017 | 17:41
1
42
כלומר הוא יפתח את העונה השלישית שלו בליגה. עונה רביעית זו שנת חוזה.
לצפיה ב-'נכון, תודה על התיקון'
נכון, תודה על התיקון
13/09/2017 | 20:31
31
חשבתי לרגע שהוא נבחר ב2014
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/09/2017 | 21:51
39
1. בניגוד לאחרים, אני חושב שהאוורד יצליח להפיק מעצמו יותר בשארלוט מאשר ביוסטון או באטלנטה.
ברור שהוא כבר די גמור ובטח שאין ציפיה שהוא יחזיר פתאום לכושר שהוא היה בו באורלנדו אבל ביחס למה שראינו ממנו בשלוש העונות האחרונות, אני מאמין שנקבל יותר.

2. לא מכיר, לא יכול לענות.

3. רק קמינסקי ואני בספק אם זה יקרה כי ת'כלס, למה שעכשיו יקרה מה שלא קרה בשתי העונות החולפות?

4. מאמין שהם יהיו בפלייאוף אבל בזה זה יסתכם, סיבוב ראשון אולי אפילו עם ניצחון אחד נחמד אבל לא יותר מזה.

לצפיה ב-'אני רואה שהדעות כאן יחסית דומות'
אני רואה שהדעות כאן יחסית דומות
14/09/2017 | 10:50
9
לצפיה ב-'OrEl74 - the decision'
OrEl74 - the decision
11/09/2017 | 20:54
15
116
לפני שבועיים העלנו התייעצות בשאלה - יחסינו לאן?

ראשית אני רוצה להודות לכל הנוכחים, עד כמה שזה נשמע רגשני, עשה לי ממש טוב לראות את רמת האיכפתיות כי אחרי הכל, זה בסה"כ פורום באינטרנט אבל גיליתי לשמחתי שליושבי הפורום אכפת ממנו ולא פחות חשוב, אכפת מרמת השיח והדיון יותר ממה שאכפת מכמות האנשים והרצון שיהיו פה 20000 איש.

אני גם אציין שמאחורי הקלעים היו כאלה שפנו אלי בפרטי וגולש אחד שביקש להישאר בעילום שם אפילו הציע הצעה מאוד מפתה והיה מוכן להשקיע בה סכום כסף מסויים.

אז קראתי וחשבתי וכמובן שהתייעצתי עם אחי הקטן יובל (הוא לא באמת אחי אבל ככה זה מרגיש כשאתה מכיר בן אדם מאז שהוא בן 16, אפילו אם זו היכרות וירטואלית)
בסופו של דבר ההחלטה היא להישאר בתפוז שלמרות כל המגרעות הטכניות שלו, מספק לנו בסופו של דבר פלטפורמה טובה שאנחנו כבר מכירים וכמו שנועם ציין, מעבר לאתר אחר לא בהכרח ישפר את מצב הפורום ויהיה קשה להביא לשם גולשים חדשים בדיוק אפילו יותר ממה שקשה להביא אותם לכאן.
רעיון הפייסבוק נפל גם הוא כי נראה לי שהפלטפורמה שם והאפשרות לפתח דיון אמיתי ורציני שם, ממש ברמת הבלתי אפשרי.

אז אנחנו כאן, לטוב ולרע
נמשיך לדבר על מה שאנחנו אוהבים, נמשיך לפרגן לאתרים הפרטיים (מהמסחריים התיאשתי לגמרי) ולדפי הפייסבוק השונים ולקוות שרמת הסיקור בארץ להפוך למקצועית יותר ולא לכותרות כמו "הכוכב הגדול של ה-NBA נפצע ביורובסטקט" ואז לקרוא שמדובר באיזה סנטר מחליף שבקושי רואה חמש דקות משחק ואני אפילו לא זוכר את שמו.

מאחל לכולנו להינות מהעונה הקרובה (היי, אליפות לכספי זה לא דבר שהולך ברגל!)

ולסיום רק אומר
תודה יובל

יאללה, חודש ושבוע בדיוק לפתיחת העונה (17/10 למי ששכח)

לצפיה ב-''
11/09/2017 | 21:39
3
לצפיה ב-''
11/09/2017 | 21:47
4
לצפיה ב-'תודה רבה אחי'
תודה רבה אחי
11/09/2017 | 22:07
61
ואם למישהו יש ספק- ניר עושה 99% מהעבודה מאחורי הקלעים ואנחנו צריכים להודות רק לך
לצפיה ב-'לרגע חשבתי שאתה לוקח את הטאלנט שלך לFB'
לרגע חשבתי שאתה לוקח את הטאלנט שלך לFB
11/09/2017 | 23:01
1
9
לצפיה ב-''
12/09/2017 | 13:24
2
לצפיה ב-'אירמה הגיעה הרגע לאטלנטה, כמה עצים נפלו'
אירמה הגיעה הרגע לאטלנטה, כמה עצים נפלו
11/09/2017 | 23:14
1
8
לצפיה ב-'אתה בעין הסערה? תן דיווחים '
אתה בעין הסערה? תן דיווחים
12/09/2017 | 06:44
5
לצפיה ב-' תודה על ההתמדה וההשקעה של כולכם.'
תודה על ההתמדה וההשקעה של כולכם.
12/09/2017 | 12:31
33
הכי כיף לקרוא את הדיונים והפוסטים כאן. זה באמת נראה כאילו התקבצו לכאן, כמה מעכברי ה- NBA הכי הכי. גם בידע וגם ברהיטות.
מצידי, אשתדל לכתוב כמה שאוכל - בכפוף למספר המשחקים שאצליח לראות.
ושתהיה לנו עונה מעניינת אינשאללה.
לצפיה ב-''
12/09/2017 | 13:24
3
לצפיה ב-''
12/09/2017 | 17:28
3
75
תודה לך על הניהול השוטף בכל השנים ותודה שאתה ממשיך. לא יודע אם הפורום היה מחזיק בלעדיך. סביר להניח שלא, כי מיד הייתי גונב מהקופה של הפורום את כל הכסף שנשאר ומודיע על פשיטת רגל לפני שהייתם יכולים לתבוע את הכספים בחזרה. #כזה אני.

בכל אופן, זו עבודה קשה מאוד ואני יודע שאנשים מבינים את זה. בחרת להישאר, לקחת הומטאון דיסקאונט ונשמרת נאמן עד הסוף לקומיוניטי. באחד הימים תפרוש כשרק את המדים של תפוז אתה לובש והחולצה תועלה לראפטרס של עולם הפורומים של תפוז בכבוד אשר שמור לגדולים באמת, וזה ראוי להערכה בתקופה שבה כולם בוגדים בפן בייס שלהם. אז, תודה לך !

And while you ain't my mudda, you're the real mvp.

מאחל לכולם שנה טובה וברוכה בבריאות טובה לכם וליקרים לכם. בפתח עונה מרתקת במיוחד עבור הקהל הישראלי, ואם מלחמה גרעינית לא תהרוס את התכניות, יתכן שנזכה לראות ישראלי תופס את כל הפריים בתמונת האליפות, וזה רגע שהמדינה שלנו צריכה בעת הזאת - כלומר, לתת למירי רגב סיבה להתחבק עם ספורטאים ישראלים מצליחנים.

** הנה, אאוט אוף דה בלו, הימור לקראת השנה החדשה. נחזור בעוד תשע חודש ונראה אם צדקתי: אם גולדן סטייט מגיעה למשחק אליפות, מארק מיי וורדס פיפל, מירי רגב תשב בשורה ראשונה. רגע, בואו נעבוד שניה על סדר הישיבה שלא יהיו הפתעות. מימין-לשמאל: אילנה, איתן, אביב, שמעון, מירי, מעיין אדם, ענבר לה-קוקה-רצ'ה. אתם יודעים מה, אני רוצה להחליף בין שמעון לאילנה. זה לא לעניין שגבר נשוי ישב ליד אישה נשואה, ראיתי מספיק טלנובלות בחיים שלי כדי לדעת שזה מתכון לאסון ולא ניתן שזה יקרה לנו. פלוט טוויסט: הכיסא של שמעון עולה בהגרלה לזרוק מחצי-מרחק בשביל 100,000 דולר...והוא קולע את זה, ומיד ותורם את הכל לצה"ל.
לצפיה ב-' אין עליך אליקו!'
אין עליך אליקו!
12/09/2017 | 23:08
8
לצפיה ב-'צריך לכתוב ספר עם כל ההגיגים הרנדומלים האלה'
צריך לכתוב ספר עם כל ההגיגים הרנדומלים האלה
13/09/2017 | 13:25
10
לצפיה ב-'ענבר לה קוקה רצ'ה '
ענבר לה קוקה רצ'ה
13/09/2017 | 21:00
32
הרגת אותי אליקו
לצפיה ב-'אלופים'
אלופים
12/09/2017 | 18:36
5
לצפיה ב-' ותודה על כל ההשקעה! '
ותודה על כל ההשקעה!
13/09/2017 | 01:04
7
לצפיה ב-'אני חייב לשאול ואני יודע שזה יראה תמוה'
אני חייב לשאול ואני יודע שזה יראה תמוה
09/09/2017 | 21:06
15
109
אבל אשאל בכל זאת

טרייסי מגריידי בהיכל התהילה
בצדק או לא?

לצפיה ב-'נו בריינר'
נו בריינר
09/09/2017 | 21:11
63
המפעל הזה הוא מזמן בדיחה. הרף להגיע אליו ממש לא גבוה. מקגריידי בקלות שווה מקום שם, שחקנים הרבה פחות טובים ממנו נכנסו.
לצפיה ב-'ברור שכן.'
ברור שכן.
09/09/2017 | 21:14
14
לצפיה ב-'בוא נשאל ההפך- מה הקייס להשאיר אותו בחוץ?'
בוא נשאל ההפך- מה הקייס להשאיר אותו בחוץ?
09/09/2017 | 21:25
6
23
לצפיה ב-'אין לי טיעון אמיתי נגד'
אין לי טיעון אמיתי נגד
09/09/2017 | 22:08
5
79
אני גם לא חושב שהוא לא ראוי
אבל אני בהחלט חושב שיש שחקנים בעלי קריירה פחות או יותר זהה או אפילו טובה יותר שלא נכנסו עד עכשיו ושהיו צריכים להיכנס לפניו (טים הארדוואי, גלן רייס, קווין ג'ונסון)

סתם צורם לי שהוא נכנס לפני כאלה שמגיע להם לא פחות ממנו
לצפיה ב-'חוץ מגלן רייס אני מסכים'
חוץ מגלן רייס אני מסכים
09/09/2017 | 22:19
2
64
שהחבר'ה האלה היו צריכים להיכנס כבר להיכל התהילה. אבל לא על חשבון טימאק.
יאו מינג נכנס להיכל התהילה לא מזמן, אפשר היה לטעון בזמנו שיש שחקנים יותר ראויים שעוד מחכים.
לצפיה ב-'יאו מינג נכנס בגלל יחצ ושיווק נטו'
יאו מינג נכנס בגלל יחצ ושיווק נטו
09/09/2017 | 23:52
1
12
לצפיה ב-'נכנסו גם שחקנים פחות ראויים ממנו'
נכנסו גם שחקנים פחות ראויים ממנו
10/09/2017 | 12:09
45
אני מסכים איתך שיאו לא שייך, אני בכלל הייתי מעלה את רף הכניסה, אבל הוא לא יוצא דופן לרעה.
לצפיה ב-'לדעתי יש לKJ וטים הרדאווי קריירות יותר טובות משל טימאק, '
לדעתי יש לKJ וטים הרדאווי קריירות יותר טובות משל טימאק,
10/09/2017 | 00:19
49
אבל לא בהרבה.
KJ היה בברור יותר מוצלח - שחקן מוביל בקבוצת פלייאוף שהגיעה שנתיים רצוף לגמר האזורי, ושחקן שני בקבוצה שהגיעה לגמר. 9 אסיסטים למשחק ו17 נקודות, 5 פעמים חמישיית העונה. 
טים הרוודאי עם מספרים די דומים לKJ (בעיקר בגלל סוף הקריירה), חמש פעמים חמישיית העונה, היה כוכב שותף בגולדן סטייט של דון נלסון. פחות מוצלח בפלייאוף -  הוביל עם מורנינג את מיאמי לגמר המזרח ובשאר הקריירה אם הגיע לפלייאוף הפסיד סיבוב ראשון או שני. 
לצפיה ב-'אני אפילו הייתי מרחיק לכת ומכניס את פני הארדוויי'
אני אפילו הייתי מרחיק לכת ומכניס את פני הארדוויי
10/09/2017 | 23:18
38
אם הרף כזה נמוך
לצפיה ב-'אתם יודעים מזה אומר, כרמלו הולך להיות HOF'
אתם יודעים מזה אומר, כרמלו הולך להיות HOF
09/09/2017 | 22:21
1
14
לצפיה ב-'אין סיבה שלא'
אין סיבה שלא
09/09/2017 | 22:30
64
הוא עשה קריירה יותר טובה מכמה וכמה הול אוף פיימרים.
כפי שכבר נאמר, הרף לא כזה גבוה, כל שחקן שנבחר כמה פעמים לאולסטאר יש לו סיכוי.

ובהקשר של מקגריידי- הוא היה שחקן יותר טוב מכרמלו. 
לצפיה ב-'הרף נמוך אז ברור שהוא ראוי להיות בפנים'
הרף נמוך אז ברור שהוא ראוי להיות בפנים
09/09/2017 | 23:52
62
בHOF שלי הוא ויאו מינג לא היו נכנסים
לצפיה ב-'אסור לשכוח'
אסור לשכוח
10/09/2017 | 00:22
2
72
שטי מאק שיחק בשיא כששאק וקובי וס"א בראשות טימי שלטו בליגה. 
1999: ס"א
2000 - 2002 : שאקובי
2003 : ס"א
2004: דטרויט**
2005: ס"א
2006: מיאמי (שאק וווייד)
2007: ס"א
2008 : השלישייה של הסלטיקס
2009 - 2010 : קובי בראיינט והלייקרס

טימאק אף פעם לא שיחק בקבוצה ברמה של מיאמי, דטרויט והסלטיקס - גם עם יאו מינג. זה כמו לא להכניס את נאש להיכל התהילה, אולי פחות חמור כי לנאש יש 2 MVP (ועוד באק טו באק)  אבל עדיין היה שחקן דומיננטי. 

האם צ'אנסי בילופס/ ראשיד וואלאס אי פעם היו טובים ממקגריידי? לא. אבל הם צריכים להגיע להיכל התהילה הם אלופים ומנהיגים של הקבוצות שלהם. גם פול פירס לא היה טוב אף פעם כמו טי מאק. 

נראה לי שהקייס שלו מספיק טוב גם בלי קשר לרף. 

לצפיה ב-'זה לא נורא שטימאק אף פעם לא שיחק בקבוצה ברמה של מיאמי,'
זה לא נורא שטימאק אף פעם לא שיחק בקבוצה ברמה של מיאמי,
10/09/2017 | 12:27
1
105
דטרויט והסלטיקס (אם כי יכול להיות שזה באשמתו...). הוא אף פעם לא עבר סיבוב פלייאוף.
נאש הריץ קונטנדרית במשך כמה שנים, זכה בMVP באק טו באק ושינה את הכדורסל בסגנון המשחק של הקבוצה שלו. הוא הרבה יותר ראוי מטימאק.

צ'אנסי בילאפס (לפחות) עשה הרבה יותר מטימאק בNBA. אפילו טים הרדאווי שהוזכר קודם עשה יותר.
לצפיה ב-'מסכים איתך, אבל הם שחקנים גדולים'
מסכים איתך, אבל הם שחקנים גדולים
12/09/2017 | 20:04
34
ובהחלט מקומם בהיכל התהילה אף אחד פה לא דיבר על טופ 10. נניח שכל שנה אתה מכניס 2 שחקנים להיכל התהילה... ברור לכל שלא מדובר על טופ 10. אתה מסכים איתי שהוא טופ 100 בכל הזמנים? 

אם כן אז תוך חמישים שנה מקומו בפנים..  עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר
לצפיה ב-'העונה הבאה של סאן אנטוניו ספרס'
העונה הבאה של סאן אנטוניו ספרס
11/09/2017 | 13:46
15
101
סגל:
PG- פארקר, מילס, דז'ונטה מוריי
SG- דני גרין, מאנו
SF- קוואי, רודי גיי
PF- אלדריג', דיוויס ברטנס, דיוויד לי?
C- גאסול, ג'ופרי לאוורן

שאלות:
1. האם זו תהיה השנה בה הספרס נופלים מחוץ לתמונת הקונטנדרשיפ?
2. האם הספרס ימשיכו באותה שיטת משחק של קצב איטי, משחק פוסט ומיד ריינג', או שיהיה שינוי סגנון?
3. מה הציפיות שלכם מקוואי והיכן תמקמו אותו במירוץ ל-MVP?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'hmm'
hmm
11/09/2017 | 14:52
1
59
1. הם יכולים לנצח בסדרת פלייאוף כל קבוצה שהיא לא גולדן סטייט. האם הם קונטנדרים? הייתי מהמר עליהם גם נגד אוקלהומה וגם נגד בוסטון, כנראה נגד יוסטון, ומול קליבלנד אולי - לא בטוח. מבלי לנחש את המאזן, הם אחת הקבוצות הטובות בליגה.

2. אני מאמין שנראה הרבה הרכבים עם קוואי וגיי ב-3 וב-4. גם אם ברטאנס משחק 4 זה מקטין אותם וגורם להם לרוץ את המגרש מהר יותר. גאסול ואולדרידג׳ אמנם כבדים, אבל גם עם כבד אחד אפשר לשחק מהר. אני מניח שבספרס כמו בספרס, התשובה לשאלה טמונה ביריבה. אם ירצו לשחק מהר הם יכולים. שוב, לא בקצב גולדן, אבל בקצב מהיר.

3. כמו במקרה של יאניס ו-וול, קוואי מרוויח מהעובדה שיש קונסולידציה של כוכבים. יהיה יותר קשה לתת את ה-MVP ללברון, קארי, דוראנט, הארדן או ראסל שמשחקים עם כוכבים גדולים מאוד יחד איתם. לעומת זאת, לצד יאניס ו-וול אין כוכבים גדולים, ולצד קוואי יש את למרכוס שממש בירידה. אין לי ספק שזה אמור לדחוף אותו במירוץ. מצד שני, הוא לא מספיק פלאשי ודמות מעניינת בתרבות האמריקאית, כמו כל הפרנצ׳ייז הזה, ולכן אני חושב שהוא יסיים במירוץ MVP כמו בכל שנה. בדיבור, אבל לא קרוב ללקחת את התואר.

4. אני חוזה להם גמר מערב, ואת התקרה גם בגמר מערב. אופתע מאוד אם יפסידו לרוקטס בסדרת פלייאוף בסיבוב השני.
לצפיה ב-'הייתי גם רוצה להוסיף גם כמה מילים על רודי גיי'
הייתי גם רוצה להוסיף גם כמה מילים על רודי גיי
11/09/2017 | 17:30
60
גיי ידוע כפרובלמט לא קטן, ובגדול קבוצות שילמו לו די הרבה כסף על אי-הצלחה. מה לספרס ולו?

אז ככה, כמו על סטיבן ג׳קסון בזמנו, הספרס החליטו להמר על שחקן עם אופי ספק בעייתי, אבל עם כשרון גדול, שיכול לתרום להם. המסגרת הקבוצתית הקבועה שלהם, יכולה להכיל בתוכה הרבה דברים. יהיה מעניין אם גיי אחד מהם.

מבחינת גיי נטול ההצעות, להגיע לספרס היתה אמורה להיות החלטה קלה. 8.3 מליון לכל שנה, ועוד השנה הבאה היא אופצית שחקן. ייתן עונה טובה? יש מצב לעוד חוזה גדול בגיל 32. הספרס מספיק טובים בשביל לתת במה. כמו כן, יש לו ברזומה 7 משחקי פלייאוף בלבד, לפני 7 שנים, כך שלעבות את זה תמיד טוב.

מצד שני, גיי מגיע לסיטואציה לא מוכרת. השחקן הכי טוב בקבוצה משחק בעמדה שלו, לכן הוא צריך להוכיח שהוא יכול לפרוח גם לצד קוואי, בעמדות פחות מוכרות לו (עמדה 4 או עמדה 3 כאשר קוואי משחק 2). גיי שיחק 4 בנבחרת ארה״ב לצד דוראנט (פתח כ-3) והיה מצויין בטורניר שארה״ב לקחה בקלות. יותר קשה ב-NBA יום יום, אבל מצד שני, לצד קוואי מספיק שתעשה בוקסאאוט, הוא כבר יבוא מלמעלה וייקח את הכדור עם אחת הצבתות האלה.

לספרס היה חסר הרבה סקורינג בעונה האחרונה בעיניי. פארקר לא יציב, מילס או חם או סתם, גרין לא פוגע כבר שנתיים. אפשר להגיד הרבה דברים על רודי גיי, אבל הוא די טוב בלשים את הכדור בסל.

יהיה מעניין.
לצפיה ב-'עשית לפי זיכרון?'
עשית לפי זיכרון?
11/09/2017 | 16:03
1
70
חסרים בסגל קייל אנדרסון וברין פורבס (אם מתעלמים מרוקיז שבטח ישחקו בעיקר בדי-ליג).

1. האם לא נכון להגיד שיש רק קבוצה אחת קונטנדרית בליגה השנה? אם בכל זאת מתגמשים לשמור על רוח ספורטיבית אז הספרס בתמונה יחד עם יוסטון, קליבלנד ושות׳, כל עוד לא הוכח אחרת.
2. אין הרבה שינויים בסגל, בעיקר לא בעמדת המאמן, אז לא רואה סיבה לחשוב שהקצב או שיטת המשחק תשתנה. פופ ידוע כשמרן, הוא לא יבקש מהשחקנים להתחיל לדפוק שלשות אחרי שני כדרורים רק כי זה עובד לקרי והארדן.
3. אני מצפה מקוואי שעד סוף העונה הסדירה הוא יהיה המועמד המוביל לMVP. לכל הפחות הייתי רוצה לראות אותו מעלה את המנהיגות שלו שלב- מתחיל לדרוש מהשחקנים סביבו יותר, וגם הופך אותם לטובים יותר כשהוא על המגרש.
4. התחזית והתקרה די דומות- מקום 2-4 בעונה הסדירה. סדרה תחרותית מאוד בסיבוב השני. אם KD או סטף נפצעים אפשר לשאוף לאליפות (היי, השנה קוואי, שנה הבאה אחד מהם. רק הוגן)

לצפיה ב-'אני מציין את השחקנים המרכזיים'
אני מציין את השחקנים המרכזיים
11/09/2017 | 22:14
50
הייתי יכול להוסיף את אנדרסון כשחקן רוטציה אבל ממש לא התרשמתי ממנו עד כה ולא בטוח שתהיה לו קריירה ארוכה ב-NBA.

1. אני חושב שקליבלנד בכל מקרה קונטנדרית, וגם כל קבוצה אחרת שיכולה בעיקרון לקחת לווריורס שני משחקים  בסדרה (יוסטון? ספרס?).
2. כאן אני פחות מסכים איתך, לתחושתי הספרס צריכים להתקדם לסגנון יותר מודרני. לאו דוקא שני כדרורים ושלשה אבל קצב משחק גבוה יותר, הרכבים היברידיים ואתלטיים, פחות פיק אנד פופ מלונג 2 או turnaround jumper מהפוסט. ארחיב יותר בתגובה נפרדת.
לצפיה ב-'לדעתי הספרס התחזקו'
לדעתי הספרס התחזקו
11/09/2017 | 21:44
1
53
1. לא נופלים לשום מקום, שנה שעברה הם הפסידו לגולדן סטייט בלי קוואי וטוני פארקר, עם שנייהם בריאים ובתוספת של גיי, אי אפשר לדעת איך הסידרה תתפתח, סה"כ יש להם מצ'אפ טוב מאוד מול הווריאורס ויכולת להעלות 2 גבוהים התקפיים.

2.יהיה חייב להיות שינוי כלשהו, כי גיי יקבל דקות ב4 מה שיכריח משחק קצת יותר מהיר.

3.אי אפשר לדעת, יכול להיות שפופוביץ יוריד לו את הדקות ויתן לגיי להוביל בדקות מסויימות כדי שירגיש בבית.

4.תקרה אליפות. תחזית 65 נצחונות.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
11/09/2017 | 22:27
45
מבחינת הסגל השינויים העיקריים הם רודי גיי (אחרי פציעה) במקום ג'ונתן סימונס ודווין דדמון, שהם שניים מהשחקנים היותר דינמיים בקבוצה.
מעבר לכך הסגל הזקן מתבגר בעוד שנה. לי זה לא מרגיש שהם התחזקו, אולי להפך.
לצפיה ב-'היה להם קיץ גרוע. אולי הם לא ישיגו יתרון ביתיות'
היה להם קיץ גרוע. אולי הם לא ישיגו יתרון ביתיות
11/09/2017 | 22:27
47
אולי אוכל את הכובע, כי אנחנו מדברים על הספרס, אבל אני פשוט לא מאמין בהם השנה.

1. כן. יותר מדי סימני שאלה לגבי פארקר וגיי. שניהם חוזרים מפציעות מאוד קשות, פציעות שיורידו את היכולת האתלטית שלהם.
הם תלויים ביכולת של גאסול וגם למרקוס במידה מסוימת, להישאר רלוונטיים. בפריצה של מוריי, עד שפארקר יחזור, אם הוא בכלל יחזור. וכמו שכתבו אם גיי יוכל להשתלב בכלל במרקם הקבוצתי.

2. זה יהיה מאוד מעניין. רודי אמנם רץ בנבחרת ארה"ב, אבל רוב הקריירה הוא בילה בקבוצות עם קצב משחק איטי. עד שרודי יחזור לכושר, הם עדיין ישחקו את אותו המשחק שהם שיחקו שנה שעבר. יהיה מעניין לראות אם פופ יחליט להחליף את השיטה להתקפה מהירה יותר באמצע העונה, אם הקבוצה תקלע לקשיים.

3. תלוי. אם הספרס יהיו במקום השלישי ומעלה קוואי ייקח את הMVP אם לא, הוא יצטרך להתמודד עם לברון,דוראנט ויאניס. בכל מקרה, הוא הפייבוריט שלי לזכות.

4. תחזית: מקום חמישי עם 53 נצחונות מיניסוטה לוקחת בשישה משחקים. יש גבול לפופ

תקרה: גמר מערב והפסד בסוויפ לגולדן סטייט, כי זה בכל זאת פופ

לצפיה ב-'יש לי הרגשה שגאסול הולך לתת עונה פריצה'
יש לי הרגשה שגאסול הולך לתת עונה פריצה
11/09/2017 | 23:04
1
53
דיסק
לצפיה ב-''
12/09/2017 | 15:55
6
לצפיה ב-'די מופתע מהתחזיות האופטימיות להחריד פה.'
די מופתע מהתחזיות האופטימיות להחריד פה.
11/09/2017 | 23:41
3
70
קבוצה שכל הסגל הבכיר שלה בדעיכה סופנית. זה כולל את מאנו, פארקר, גאסול, מילס, גרין ואני אספור גם את אלדריג׳ המאכזב.
גיי תעלומה, שחקן מסוג ״הכשרון הדביל״.
להערכתי מקום 4-5 עונה, תקרה סיבוב 2 פלייאוף.
לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
11/09/2017 | 23:47
55
כבר עשור אומרים שהספרס קבוצה של זקנים אבל הפעם זה ממש נראה ככה.
פארקר ומאנו סוסים מתים, גיי שחקן אוברייטד בינוני שאין לי מושג איך הוא יסתדר על משבצת אחרת כשקוואי תופס את המשבצת שלו.
גם אם גאסול איכשהוא לא ידעך , אלדרידג' יחזור למה שהוא הראה בימים היפים בפורטלנד וקוואי ישחק ברמת MVP, אני עדיין לא רואה אותם עוברים סיבוב שני בפלייאוף, במיוחד עם החיזוק המשוגע של שאר הקבוצות במערב בקיץ הזה.
לצפיה ב-''
12/09/2017 | 06:44
30
יחד עם זאת, פופוביץ' הזה יכול להוציא מים מסלע
גמר מערב ממש לא יפתיע אותי למרות שאני לא חושב שזה יקרה

לצפיה ב-'לא מהמרים נגד ה-White Walkers !!!'
לא מהמרים נגד ה-White Walkers !!!
12/09/2017 | 13:20
11
לצפיה ב-'ההתלבטות הרגילה'
ההתלבטות הרגילה
12/09/2017 | 12:34
42
האם ללכת עם תחושת הבטן שאומרת שהם כבר עומדים למות, או לזכור מי מאמן אותם ולהבין שגם עם סגל של D ליג הם מועמדים לאליפות.

1. אני די מסכים עם האמירה שחוץ מגולדן סטייט אין באמת מועמדות לאליפות. כל קבוצה שתצליח לנצח אותם בסדרה, תעשה אפסט עצום. הפערים גדולים מידי. סן אנטוניו תישאר לדעתי בדרג הבא שכולל את הקאבס, את הרוקטס והחל מהעונה גם את בוסטון ואולי אוקלהומה.
2. כן
3. כרגע אני חושב שהוא מוביל במירוץ לNBA כי הוא משחק בקבוצה שגם עושה מאזן מצוין ברגיל וגם כזו שמבליטה אותו יותר מכל השאר. מצד שני הציפיות שלי ממנו העונה יותר נמוכות מאשר לפני שנה. ציפיתי אז שהוא יתחיל לנהל לספרס את המשחק כמו שלברון עושה בקאבס, אם זה לא קרה עד עכשיו כנראה שזה כבר לא יקרה. מצפה שיישאר באותה היכולת מלפני עונה.
4. כמו שאלה 1. התקרה היא אותה התקרה של אשתקד וזו גם התחזית שלי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
12/09/2017 | 13:44
40
1. לדעתי הספרס עוברים תהליך שחיקה מאז עונת האליפות ב-2014. למרות שהם נכנסים לפלייאוף עם סיכוי תיאורטי לזכות בתואר, הם לא באמת מצליחים להתקרב. לדעתי הם לא יכולים לנצח את גולדן והם אנדרדוג גם מול הקאבס. סיכוי לא רע שהם גם לא יכנסו לפלייאוף כסגנית המובילה.
קוואי לבדו מספיק טוב כדי לקחת את הספרס ל-50+ ניצחונות אבל לטעמי הם צריכים מהפכה בסגנון המשחק, ואולי גם בסגל, כדי לאיים ברצינות על התואר.

2. הנטייה היא לנסות למקסם את דקות המשחק של השחקנים הכי טובים. פאו גאסול לא יהיה בין 5 הספרס הטובים העונה, מה שגורם לי לחשוב שאלדריג' יראה יותר דקות ב-C וקוואי/גיי ישחקו יותר בעמדה 4. יחד עם דני גרין בעמדה 2 יש להם סייז טוב שיעזור להתמודד בהגנה על הצבע ובריבאונד. התקפית אני משוכנע שהם הכי טובים עם אלדריג' ב-C ויותר שחקנים שמסוגלים לתקוף את הצבע ולקלוע מבחוץ.
בכל שנה אני שואל את עצמי האם פופוביץ' יאמץ סמול בול, יכול להיות שבעונה הרגילה נמשיך לראות מהספרס הרכבים מסורתיים אבל בפלייאוף הוא יתן יותר דקות לשחקני פרימטר גם בעמדות פנים.

3. קוואי הפייבוריט שלי ל-MVP. ארבעה מ-6 השחקנים הטובים בליגה משחקים לצד סופרסטאר, כאשר קוואי ולברון טובים בהרבה מהשחקנים שלצידם וצפויים להוביל קבוצה מנצחת. לכן גם לא הייתי מבטל את סיכויי הMVP של הקינג, במיוחד בהתחשב במשחקים שאייזיאה יחמיץ.
מצד שני סיכוי לא רע שלברון ישמור כוחות, קליבלנד תנצח יחסית מעט משחקים, הספרס כמו תמיד ינצחו יותר ממה שהסגל שלהם שווה והתואר ילך לקוואי.

4. התחזית היא סיבוב שני. אני לא חושב שסאן אנטוניו התחזקה הקיץ והיא תוכל להסתמך פחות ופחות על ההתעלויות החד פעמיות של מאנו. אני לא מזהה בסגל שחקן שיכול לצוץ משום מקום ולתת 25 דקות פלייאוף איכותיות. ג'ונתן סימונס עשה את זה אבל עזב.
התקרה היא גמר מערב וזה יהיה הישג נפלא לספרס בעונה בה יש 3 קבוצות יותר מוכשרות ממנה בקונפרנס.
לצפיה ב-'העונה הבאה של מילווקי באקס'
העונה הבאה של מילווקי באקס
08/09/2017 | 18:45
13
92
סגל:
PG- ברוגדון, דלבדובה
SG- מידלטון, כנראה ג'ייסון טרי
SF- טוני סנל, ג'בארי פארקר יחזור בסביבות מרץ
PF- יאניס, טלטוביץ'
C- מייקר, מונרו, הנסון

שאלות:
1. מה הציפיות שלכם מיאניס בעונה הבאה? יש סיכוי ל-MVP?
2. מועמד לפריצה (או לשיפור)?
3. איזו חתיכה חסרה להם כדי להפוך לקונטנדרית? רעיונות לטרייד?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/09/2017 | 20:33
70
1. כדי שהוא יזכה מילווקי צריכה להיות גבוה למעלה וקשה להאמין שזה יקרה. אבל הציפיות ממנו הן עונה בקאליבר של MVP.
2. תון מייקר הוא מועמד לפריצה. נתן עונת רוקי טובה וגם בפלייאוף הראה שהמעמד לא גדול עליו.
3. הרבה חתיכות. כרגע הם צעירים מידי ולא הייתי משנה הרבה, פשוט לבחון עד כמה גבוהה התקרה של ברוגדון ומייקר ולפעול בהתאם. אני מקווה בשבילם שמידלטון ופארקר לא יפצעו שוב, מה שיאלץ אותם לחשב מסלול מחדש. אסור להם לעשות מהלכים פזיזים, כל מהלך צריך להעשות רק אם הוא נו בריינר.
4. תחזית ותקרה די דומות. אני חושב שהם יכולים לכוון לביתיות וסיבוב שני, לגמר המזרח הם כנראה לא יגיעו בלי פציעות ללברון/הייוורד/קיירי..
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
09/09/2017 | 13:24
48
1. יאניס יתן עונה ברמת MVP, הולכים להיות לו מספרים של MVP אבל כמובן שאין לו סיכוי לזכות בתואר בגלל המאזן שיהיה לקבוצה שלו.
עם גרף השיפור המתמיד שלו ומוסר העבודה שלו אני בטוח שנראה עונה מדהימה ממנו.

2. תון מייקר הולך להיות ענק. מספיק לשמוע את הראיונות איתו, את המוטיבציה שלו.
הוא צורך בערך 7000 קלוריות ליום בשביל להוסיף קצת מסה ואני ממש מאמין השחקן הזה. לדעתי הוא הולך להיות הMIP.

3. זמן. יש להם את החתיכות הנכונות, הם רק צריכים שכל הילדים ימשיכו להתפתח כצפוי.

4. לדעתי הם יסיימו טופ 4 במזרח ויעשו סיבוב שני - זאת התקרה שלהם.
לצפיה ב-'ושוב איתכם'
ושוב איתכם
09/09/2017 | 18:48
49
הילד היה חולה אז נעדרתי מספר ימים (לא ששמתם לב )

קבוצה הזאת קצת תקועה, לא עשו שום מהלך שיקפיץ אותם מדרגה (אולי הם ניסו ולא הצליחו) ותחושתי אין הבדל בין העונה שעברה לזו שבפתח, די מאכזב בעיניי.

יאניס MVP? הוא יצטרך לתת עונה מטורפת ולהוביל את הבאקס לאחד משלושת המקומות הראשונים במזרח כדי שזה יקרה, איכשהו זה לא נראה לי מציאותי.
ברמת הציפיות, אני מצפה ממנו להפוך סופית לבעל הבית של הקבוצה, כלומר להיות המנהיג והגו טו גאי. סטטיסטית נראה לי שהוא לא יכול להשתפר עוד הרבה אבל בנושא המנטלי הוא צריך לעשות קפיצת מדרגה.

מועמד לשיפור? אין אופציה אחרת מלבד מייקר שלא קיבל הזדמנות בעונה שעברה והעונה כנראה שהוא הולך לקבל אותה.
אם לא הוא, אז אף אחד.

הם צריכים וווטרן טוב שכבר עבר איזה דבר או שתיים בליגה כדי ש"יחנך" אותם.
איכשהו השם דווין וויד משתלב לי טוב שם אבל כנראה שזה לא יקרה.

אין מקום לאופטימות, מקום חמישי במזרח וגג סיבוב שני וגם זה בספק.
אגב, זה גם תלוי מאוד בבריאות של פארקר שפשוט פצוע יותר מידי ועם פציעות לא קלות שאף פעם אי אפשר לדעת איך שחקן יחזור מהן.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/09/2017 | 11:11
9
63
1. יש סיכוי טוב ל-MVP. הקונסולידציה של הכוכבים עוזרת לשחקנים שהם כאילו ״כוכב בודד״ כמו וול או יאניס. לווסטברוק, הארדן וקארי יהיה יותר קשה לזכות בתואר בגלל שחברו אליהם דוראנט, ג׳ורג׳ ופול. ליאניס יש קבוצה שעל הנייר טובה פחות מוושינגטון, שתיהן צפויות להיות בצמרת המזרח, כך שיש ליאניס סיכוי טוב.

2. ת׳ון מייקר הוא הפרוספקט הכי מעניין שם (ג׳בארי הוא לא פרוספקט בעיניי, הוא הריל דיל). בתחזית אופטימית הוא פורץ, גם מגן על הטבעת, גם קולע שלשות וגם מסיים דברים בדאנקים.

3. לדעתי חסר להם High Volume Scorer בעיקר גארד. לצורך העניין, אם אייזיה תומאס היה מגיע לשם, הם היו מגיעים רחוק. בעיניי הבעיה של הקבוצה היא קליעה מבחוץ, אבל מישהו כמו רדיק לא היה מתאים שם לתמהיל. אני אוהב את ברוגדון אבל חושב שהוא יותר שחקן ספסל. בכל אופן, כשג׳בארי יחזור יהיה להם מספיק כלים בשביל לנצח המון גם בלי זה.

4. תחזית שלי זה פלייאוף ממקומות 4-6 וסיבוב שני בפלייאוף. מבחינת תקרה, אם הדבר הזה מתפוצץ אז הם יכולים לסיים שני בליגה ולהגיע עד לגמר מול גולדן.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
10/09/2017 | 12:01
8
52
אני גם חושב שחסר להם סקורר משמעותי יותר בעמדות הגארד, מישהו כמו מקולום למשל.

לגבי התקרה אני חושב שזה אפשרי עבורם להגיע לגמר המזרח. בוסטון היא סימן שאלה עם כל השינויים בסגל ולמרות שהיא פייבוריטית להגיע לגמר המזרח, סיכוי לא מבוטל שתיכנס במקומה מילווקי/וושינגטון/טורונטו.
גמר מול גולדן נשמע לי יותר מדי עבור סגל שטרם עבר סיבוב פלייאוף.
לצפיה ב-'פלייאוף זה משחק של מאצ׳אפים'
פלייאוף זה משחק של מאצ׳אפים
10/09/2017 | 14:16
7
51
ומילווקי היא Match up nightmare. אז לגמרי הם יכולים להפתיע, ולעלות, זה ממש לא תלוש. גם נגד קליבלנד בלי תומאס יש להם סיכוי.
לצפיה ב-'למה שקליבלנד תהיה בלי תומאס?'
למה שקליבלנד תהיה בלי תומאס?
10/09/2017 | 15:23
1
15
לצפיה ב-'לא יודע מה זה הפציעה הזו, הכל נשמע די לא בטוח כרגע'
לא יודע מה זה הפציעה הזו, הכל נשמע די לא בטוח כרגע
11/09/2017 | 14:19
4
לצפיה ב-'מה כל כך match up nightmare בהם?'
מה כל כך match up nightmare בהם?
10/09/2017 | 20:52
4
48
שואל ברצינות
לצפיה ב-'בעיקר יאניס'
בעיקר יאניס
11/09/2017 | 14:24
3
48
אבל גם מייקר, ג׳בארי ומידלטון.

מידלטון גבוה שמשחק גם בפנים וגם בחוץ, איום סקורינג. ג׳בארי הוא הייפר-אתלט שלא כל אחד יכול לשמור. מייקר מאוד ארוך עם טווח ל-3 (משמע מוציא את הסנטר שלך החוצה וכו׳).

רק עם שלושת אלה די קשה - בעיקר בחילופים כפויים. לא בכל חמישיה יהיה לך שומר טוב לכל אחד מהנ״ל.

ואז יש את יאניס שאתה לא באמת יכול לשמור אותו. שהוא משחק ב-4 אבל מוביל כדור, לפעמים הוא משחק בהרכבים לצד טלטוביץ׳ והנסון, אז הוא יותר ב-3, אבל עדיין קופץ לריבאונד בשני הצדדים. אתה לא יכול לשים עליו גבוה כי הוא מהיר, אתה לא יכול לשים עליו גארד כי הוא כל כך ארוך. כל ההתאמות שאתה עושה אליו, עולות לך ביכולת לטפל במאצ׳אפים אחרים, שגם הם לא כל כך פשוטים.

וכן, שאתה מעלה חמישיה שכולם שני מטר צפונה שמחליפים על הכל, זה מאצ׳אפ נייטמר. זה הרכב המוות של גולדן סטייט (מינוס סטף), וזה מה שמילווקי מנסים גם לעשות (חוץ מברוגדון). אז סבבה שהם ממש לא ברמה של גולדן, בשיתוף פעולה או בקליעה, אבל גם איתם קשה מאוד להתמודד.
לצפיה ב-'יש עם זה רק בעיה אחת'
יש עם זה רק בעיה אחת
11/09/2017 | 19:37
33
לקליבלנד יש את לברון...

לצפיה ב-'האמת שקצת נמאס מהכבוד שיאניס מקבל על זה שהוא סופר מיס מאצ''
האמת שקצת נמאס מהכבוד שיאניס מקבל על זה שהוא סופר מיס מאצ'
11/09/2017 | 19:48
1
41
וnightmare לכל קבוצה.. קודם כל שיגיע לאיזשהוא הישג בפלייאוף אחרי זה נדבר
לצפיה ב-'הוא עדיין צעיר מאוד ובשנתיים האחרונות הוא בעליה מטורפת'
הוא עדיין צעיר מאוד ובשנתיים האחרונות הוא בעליה מטורפת
11/09/2017 | 20:10
36
תן לו צ'אנס להוכיח את עצמו
זה לא שהוא נמצא בליגה 6 עונות ולא עשה כלום

לצפיה ב-'מישהו כאן בעניין של דראפט פנטזי אופליין חביב?'
מישהו כאן בעניין של דראפט פנטזי אופליין חביב?
10/09/2017 | 05:27
1
34
אנחנו נבצע אחד ממש עוד מעט

מדובר בליגת H2H
11 קטגוריות
ליגה שבועית(זאת אומרת מסדרים הרכב כל תחילת שבוע, ואז אי אפשר לגעת או לשנות)

הרמה אחת בשבוע מהפול

בקיצור מינימום השקעה, אבל דראפט כיפי, ומעכב כיפי במהלך העונה

מי שרוצה מוזמן

https://www.facebook.com/groups/131126630369327/
לצפיה ב-'אני בעניין הגשתי בקשה בקבוצה...'
אני בעניין הגשתי בקשה בקבוצה...
11/09/2017 | 00:47
6
לצפיה ב-'העונה הבאה של לוס אנג'לס קליפרס'
העונה הבאה של לוס אנג'לס קליפרס
06/09/2017 | 16:45
11
95
סגל:
PG- פטריק בוורלי, תאודוסיץ'
SG- אוסטין ריברס, לו וויליאמס
SF- גלינארי, סם דקר
PF- גריפין, מונטרז הארל
C- דאנדרה, ווילי ריד

שאלות:
1. בלייק גריפין חוזר מעוד פציעה, והפעם ככוכב ראשי- לאיזו יכולת אתם מצפים ממנו?
2. כיצד תאודוסיץ' ישתלב בליגה? האם יפתח בחמישייה?
3. מה התחזית ומה התקרה לעונה הקרובה?
4. במבט רחוק יותר- האם הקליפרס עשו צעד נכון בהתחייבות לבלייק גריפין והשאיפה להיות תחרותיים? או שהיו צריכים לפרק את החבילה כשכריס פול עזב?
לצפיה ב-'הפעם לא באיחור של יום'
הפעם לא באיחור של יום
06/09/2017 | 21:21
60
1. אין לי ציפיות מעבר למספרים הרגילים. וגם אם הוא ינפח אותם אין לזה משמעות בעיני. שלא ייפצע, זו תהיה התחלה טובה.
2. לדעתי הוא בחמישייה. אין לקליפרס אף פליימייקר חוץ ממנו. וויליאמס הוא סקורר נטו (וגם ככה כבר ידוע בתור אחד מהשחקנים השישיים הטובים בליגה, לא נראה לי שהמעמד שלו ישתנה), בוורלי הוא ההיפך מפליימייקר ואוסטין "אסיסט למשחק" ריברס לא באמת קרוב לרמה הדרושה. מצד שני הוא עלול לקבל פרוטקציה, אז לכו תדעו. איך תאודוסיץ' ישתלב? אני חושב שהעונה של הקליפרס תלויה בזה ואני לא אופטימי במיוחד כי זה שחקן עם רמה מנטלית מאוד מאוד נמוכה. בדיוק אותו סוג של שחקן כמו שאראס רק הרבה (הרבה הרבה) פחות ווינר. אם הליטאי נכשל, אין סיבה להאמין שהסרבי יצליח. אבל אולי הסיטואציה תאיר לו פנים.
3. תקרה - פלייאוף. תחזית - אין פלייאוף.
4. אתה לא באמת נותן לשחקן כמו גריפין ללכת בלי תמורה אם הוא לא רוצה בכך. ההימור הכי טוב שלהם הוא שגריפין ידפוק עונה סטטיסטית מרשימה, יעלה את המניות שלו שברצפה כרגע ובקיץ הבא יגיע איזה בילי קינג שימשכן את העתיד עבורו.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
06/09/2017 | 21:38
61
1. גריפין בעיני הוא דמות המפתח כאן לגבי הכל. דמותה של הקליפרס כדמותו. אם הוא יחזור מוגבל מהפציעה זו תהיה עונה ממש קשוחה לפרנצ'ייז והם יתחרטו מאוד על החוזה שנתנו לו בקיץ.
אם הוא יחזור כשיר זה גם סימן שאלה מבחינתי, כי אני לא משוכנע ביכולת שלו להוביל התקפה של קבוצה מנצחת. הקליפרס היו קבוצת התקפה טופ 6, ללא יוצא מן הכלל, ב-6 שנים של כריס פול בקבוצה. אני בספק האם היא תחזיק מעמד באיזור החיוג הזה בכלל.
לגריפין הייתה תקופה של איזה חודשיים שהוא הוביל נהדר את הקליפרס לפני כמה שנים בהיעדרו של כריס פול, אבל מאז האתלטיות שלו דעכה ולטעמי זה לא אותו שחקן. הוא גם הראה סימני עייפות בסדרות פלייאוף מפרכות, כך שאני לא בטוח באיזה ווליום הוא יוכל לשאת לאורך העונה.
יתר על כן- הג'אמפר של בלייק לא מספיק יציב, בצבע הוא לפעמים מתקשה לסיים מול big bodies. במילים אחרות הוא לא מספיק טוב להוביל התקפה של קבוצת פלייאוף.

אולי גריפין יוכיח לי אחרת. הוא ידפוק מספרים אבל המבחן שלו יהיה בתחומים של ייצור מצבים לעצמו ולאחרים, וביעילות טובה.

2. די בשקט הקליפרס נכנסים לעונה כשתאודוסיץ' הפליימייקר היחיד. בוורלי לא ממש מנהל משחק, ריברס ולו-וויל מסתכלים רק על הטבעת, גריפין יעזור קצת אבל בכל זאת צריך primary ball handler. אם הקליפרס ממש יתקשו בתחום הזה של ליצור מהפיק אנד רול יכול להיות שתאודוסיץ' יפתח, אבל ברמה העקרונית לדעתי בוורלי יותר מתאים להתמודד בהגנה עם הרכזים של המערב.

3. פציעות יהוו מרכיב מרכזי בעונה של הקליפרס. לדעתי סיכוי טוב שיסיימו מחוץ לפלייאוף, יש יותר מדי סימני שאלה סביב הקבוצה הזאת.
התקרה היא 46 ניצחונות, סיבוב ראשון והביתה. אין מצב שהם מנצחים סדרת פלייאוף.

4. אני מעריך קבוצות שמנסות להתחרות גם אם לא ברמת הקונטנדרשיפ. לקליפרס אין הרבה ברירות או שיחזרו במהרה להיות הבדיחה של הליגה. אבל חוששתני ש-170 מליון לגריפין, בקבוצה עם תקרה של סיבוב ראשון, וללא אפשרויות חיזוק משמעותיות- הם יתחרטו על הצעד הזה.
יכול להיות שסבבה מבחינתם להתחרות על הפלייאוף, אבל החוזה של בלייק יהיה לא סחיר במידה והם מפספסים את הפלייאוף ומחליטים לפרק את החבילה. בעיה.
לצפיה ב-'בעיה חמורה בעמדת המאמן'
בעיה חמורה בעמדת המאמן
07/09/2017 | 12:03
5
68
הסגל הנוכחי של הקליפרס בנוי לרוחב ולא לעומק. נראה שבקבוצה הזו אין אף שחקן שהוא 2-way. השחקן היחידי שהרמה ההגנתית שלו קרובה לרמה ההתקפית הוא סם דקר. הוא גם המועמד לפריצה שלי אגב, בזכות העובדה הזו. מכיוון שעם סוג כזה של שחקנים אתה צריך יצירתיות והרבה הרכבים או תתי הרכבים שמשחקים טוב ביחד, אני חושב שמה שיפגע ממש בקבוצה היא השמרנות של דוק ריברס. דוק אוהב את החמישיה שלו, ומבחינתו הספסל זה אוסף של שחקנים ש״שורד״ או ״משאיר את הקבוצה במשחק״ ולא חלק משיטה. הוא המאמן הכי פחות מתאים לסגל כזה.

1. בלייק צריך לתת עונת קריירה עכשיו. אני די פסימי. החוזה הגדול שהוא קיבל לדעתי יותר דומה לחוזים שקיבלו ראשארד לואיס או אלן יוסטון בזמנו, שהיו הכוכבים בקבוצה, רצו להשאיר אותם, והיו צריכים לשלם המון למישהו שלא שווה את הכסף. המודל של שני הגבוהים שהקליפרס דוגלים בו די פסה - אולי אפילו עבר זמנו. אפילו ממפיס די ירדו מזה. אם בלייק נותן עונה של 27-9-5, כמו אחד מהפלייאופים הטובים שלו, אז המצב שלהם יהיה טוב. הסיכוי שזה יקרה הוא ממש אפסי בעיניי, גם בליגה הנוכחית של ניפוח המספרים.

2. תאודוסיץ׳ שחקן נהדר. בניגוד למה שליאור כתב, הוא בכלל בכלל בכלל לא דומה לשאראס. הוא אחד המוסרים הכי טובים בעולם. יהיה לו מאוד קשה להתמודד עם הגארדים במערב, לכן אני צופה שיהיו לו דווקא הרבה דקות לצד בברלי, ושריברס ג׳וניור יקבל הרבה הזדמנויות להגן. בדקות שבלייק ינוח, הארל ודיאנדרה יהנו מאוד מנוכחות של רכז כזה, גם אם הוא לא שומר. גם הקלעים ירוויחו. אני חושב הרבה דברים חיוביים על הניסוי של תיאודוסיץ׳ בליגה. ריקי רוביו נחשב לרכז חכם, ויחסית לתאודוסיץ׳ הוא סתם אתלט טיפש. אז מילוש לא אתלטי כמו רוביו, אבל הוא גם פי מליון יותר חכם, הוא קלעי יותר טוב, ומי שראה אותו משחק יודע שאין סיבה שזה לא יעבוד גם מול ההגנות הכי אתלטיות בעולם. לא חושב שהוא יהיה שחקן של 17 נקודות למשחק, אבל 12 נק׳ ו-8 אס׳ זה לא בשמיים. מצד שני, דוק ריברס הוא המאמן. אני לא סומך עליו בשיט שיעריך את הגאונות הזו.
לשאלתך - לא יפתח בחמישיה. בלייק יהיה העושה משחק המרכזי בהתחלה בעיניי.

3. תקרה זה הפסד בסיבוב ראשון. התחזית זה יילחמו על הפלייאוף. אני לא אופתע אם יישארו בחוץ, בלייק וגאלו מאוד פציעים וזה יעקוץ אותם בתחת.

4. אני הייתי מחפש לבלייק S&T כזה במקום להחתים, אבל כנראה שערך השוק שלו לא היה גבוה במיוחד. הוא משחק 4, הוא נהיה יותר כבד בשנים האחרונות, הוא צריך פוסט אפים. אין לו טווח ל-3. הכדורסל די התקדם מסוג השחקנים שבלייק מייצג. מבחינתי כרגע הוא סוג של קרלוס בוזר של זמנו - כשתפרו אותו לקבוצה מתאימה, זה היה תחרותי, כשזה נגמר, אז גם הוא נגמר. בוזר התדרדר מהר מאוד כשדרון עזב, והעתיד של בלייק דומה בעיניי.
לצפיה ב-'עד עכשיו לא ציינת שום הבדל בין שאראס ומילוש'
עד עכשיו לא ציינת שום הבדל בין שאראס ומילוש
07/09/2017 | 15:31
4
57
מילוש מוסר אדיר אבל זה בדיוק מה שאתה יכול לומר על שאראס. שניהם לא שומרים. שניהם קולעים טוב. רכזים קלאסיים. אני חושב שהם מתאימים פרפקט לכדורסל האירופי שמבוסס על תרגילים ולא כל כך לכדורסל בNBA שמבוסס יותר על אתלטיות וISO. זה גם פחות או יותר מה ששאראס אמר אחרי שעזב את הNBA. הם מתרגלים לסגנון משחק שמאדיר את הקבוצה ופתאום הם קולטים שהם בסיטואציה שבה כל מה שהם עושים זה לחפש את הכוכב של הקבוצה בנקודות שהוא אוהב. לא סתם טוני פארקר התאים נפלא לסן אנטוניו - כי זו הקבוצה הכי "אירופית" בליגה.

אני לא רואה את תאודוסיץ' לוקח את השומר שלו לטבעת באותה הקלות שהוא היה עושה באירופה. דווקא לרכז כמו סרחיו יול שיכול לטוס את הפרקט יש יותר סיכויי הצלחה בNBA בעיני גם אם הוא פחות נחשב ל"גאון כדורסל" כמו הסרבי.
לצפיה ב-'הממ'
הממ
07/09/2017 | 16:57
2
50
לתאודוסיץ׳ יש ג׳אמפר אוף דה דריבל והוא יכול להגיע אליו גם בלי חסימה, בניגוד לשאראס שלא יכל לעשות כלום מהפיק אנד רול. שאראס איטי וכבד, תאודוסיץ׳ בכלל לא איטי וכבד (אם כי לא הכי אתלטי, הוא בכמה רמות אתלט יותר טוב משאראס). תאודוסיץ׳ יכול לחדור, שאראס לא. תאודוסיץ׳ פינישר יותר טוב אוף דה בול, שאראס סתם ספוט אפ שוטר.

שאראס לא סתם נכשל ב-NBA. אוהדי גולדן סטייט בחרו בו לשחקן הכי גרוע שאי פעם שיחק בפרנצ׳ייז שלהם. להשוואה, זה אותו פרס שאוהדי קריסטל פאלאס נתנו לאיציק זוהר.

אין בינהם גם מה להשוות הגנתית. תאודוסיץ׳ שומר טוב באירופה, בטח בפוזשנים שהוא צריך לשמור (ככוכב הוא לעיתים נח בהגנה). שאראס לא שומר בכלל, ואפילו לא יכול לנסות, כאילו אם מסתכלים על אייזיה תומאס שקשה לו לשמור בגלל שהוא אנדרסייזד, הוא לפחות מנסה, לשאראס לא היתה את היכולת לנסות אפילו.

אני חושב ששני השחקנים בכלל לא באותה פלנטה.
לצפיה ב-'אני חושב שאתה מגזים לחלוטין'
אני חושב שאתה מגזים לחלוטין
07/09/2017 | 23:03
58
קודם כל, בהישגיות יש נוקאאוט לשאראס: 4 זכיות ביורוליג מול 1. וזה לא שהיה חסר כישרון סביב תאודוסיץ', הוא הגיע לפיינל פור כמעט בכל עונה עם צסק"א, וזה כמעט תמיד נגמר אותו הדבר עם הובלה בדו ספרתי והתפרקות במחצית השנייה (ובכל המקרים הוא היה על תקן נפקד. גם בעונת הזכייה אגב התסריט כמעט חזר על עצמו. יש לו בעיה רצינית של צ'וקינג).

אני די בטוח שאם תעשה סקר בקרב חובבי היורוליג הם יסכימו איתך שהם לא באותה הפלנטה, רק שיזכרו את שאראס בתור השחקן הבכיר יותר. מדובר פה בשחקן שבאולימפיאדה ב2012 כמעט ניצח לבדו את הדרים טים (נגמר האוויר ב5 הדקות האחרונות. אני זוכר מצוין את המשחק ההוא, ניהול המשחק שלו היה קרוב לשלמות).

בNBA תאודוסיץ' יהיה נחות מבחינה אתלטית כמעט מול כל שחקן, זה לא באמת משנה עד כמה הוא יותר אתלט משאראס. גם הזריקות אוף דה דריבל באופן טבעי לא יהיו יעילות כמו ביורוליג ובמיוחד מחוץ לקשת (הוא צריך להתרגל לטווח יותר גדול).

אני עדיין לא פוסל לגמרי את סיכויי ההצלחה שלו כי בכל קבוצה ישנה סיטואציה אחרת ואולי זו בקליפרס תתאים לו, אבל אני חושב שהסיכויים לרעתו. גם בתסריט האופטימי ביותר אני לא רואה אותו עושה קריירת NBA יותר טובה מריקי רוביו, נגיד.
לצפיה ב-'לא באותה פלנטה, שאראס>>>תאודוסיץ''
לא באותה פלנטה, שאראס>>>תאודוסיץ'
07/09/2017 | 23:08
8
לצפיה ב-'הערה צדדית על פארקר'
הערה צדדית על פארקר
08/09/2017 | 01:28
49
עד כמה שאני מבין ואני לא מומחה לעניין, האקדמיה הצרפתית מכשירה שחקנים בסגנון לא רחוק מהNBA. זה לא רק שסאן אנטוניו היא קבוצה יותר אירופאית אלא גם שפארקר רגיל לשחק בסגנון יותר קרוב לכדורסל האמריקאי.
לצפיה ב-'שתכחד הקבוצה הזאת אמן ואמן'
שתכחד הקבוצה הזאת אמן ואמן
07/09/2017 | 19:57
60

1. בלייק גריפין חוזר מעוד פציעה, והפעם ככוכב ראשי- לאיזו יכולת אתם מצפים ממנו?
תשובה:  23 נק' למשחק, 10 ריב', 4 אסיס' 60 משחקים.

2. כיצד תאודוסיץ' ישתלב בליגה? האם יפתח בחמישייה?
תשובה: בעיניי תלוי ברוח המאמן וביכולת של תאודוסיץ' לעשות הגנה מול שחקנים ב NBA. הוא אמור להיות יותר טוב מבוורלי, שלפי דעתי צריך לזוז בטרייד בעבור נכסים.

3. מה התחזית ומה התקרה לעונה הקרובה?
תשובה: אני חושב שהם לא שווים פלייאוף ושהתקרה שלהם זה מקום 8. התחזית הנוספת שלי היא שדוק ריברס יפוטר וזה אומר הרבה דברים בשביל אינדיאנה, וושינגטון וניו יורק ניקס, שם המאמנים לדעתי במצב לא טוב.

4. במבט רחוק יותר- האם הקליפרס עשו צעד נכון בהתחייבות לבלייק גריפין והשאיפה להיות תחרותיים? או שהיו צריכים לפרק את החבילה כשכריס פול עזב?
תשובה: כמה זמן כריס פול עוד הולך להיות כריס פול? לא הרבה. הוא גם לא ווינר בפלייאוף. היה לו מזל רע ועכשיו מול שחקנים אחרים אין לו את זה. גם לבלייק אין אבל סביב בלייק קל לבנות או במקום בלייק. בלייק עוד צעיר ואפשר לשים לידו רכז טוב ואפשר לסחוט עבורו בחירה טובה מקבוצה שלא תהיה הישגית מספיק. מבחינת נכס הערך שלו בעתיד גבוה יותר משל פול ולכן זו בחירה חכמה. 
לצפיה ב-'אין לי ציפיות בכלל מהקליפרס'
אין לי ציפיות בכלל מהקליפרס
08/09/2017 | 15:02
34
1. מצפה שיעלה קצת את מספר הנקודות, ויכול להיות שגם את האסיסטים כי בכל זאת מדובר בשחקן שיודע ליצור והכדור יהיה אצלו ביד הרבה יותר. מצד שני, לא חושב שיש לו את היכולת להוביל קבוצה. מושלם ככוכב שני בקבוצה מובילה, אבל בתור כוכב ראשון אני לא רואה אותו סוחב את הקליפרס רחוק.
נגיד את זה ככה, הוא בערך בסיטואציה של ווסטברוק שנה שעברה, עם צוות מסייע יותר טוב (הרבה יותר טוב) אבל הכוונה בלי אף כוכב נוסף בסגל. לא רואה אותו עושה עונה כמו של ווסטברוק.
3. כמו שאמרתי, לא צוה מהקליפרס לגדולות, לדעתי התיקרה שלהם זה סיבוב ראשון, כשעם המערב שכל כך התחזק אני לא אהיה מופתע אם הם לא יעלו לפלייאוף. תמיד יכול לקרות מצב שכל הכוכבים יסתדרו - גלינארי לא ייפצע וייתן עונה שיא מבחינתו, גריפין יחזור סופר חד עם מספרי MVP, דיאנדרה יילמד לקלוע עונשין (לא סביר), והם יעשו פלייאוף, אני פשוט חושב שצריך לקרות יותר מידי בשביל להמר עליהם.
4. אני חושב שהצעד שעשו לא שגוי אבל גם לא נכון ב-100%. ההתחייבות לגריפין היא נכונה, להביא שחקן ברמה כזו לקבוצה זה לא דבר של מה בכך. עם זאת, כמו שאמרתי, אני לא מאמין שהוא מסוגל להוביל קבוצה, וחייב לתפקד ככינור שני. כלומר, הקליפרס התחילו נכון ועצרו לפני שסיימו את התהליך. יכול להיות שזה יימשך תו"כ העונה או בעונה הבאה, אני גם לא בקיא במצב המשכורות, בחירות דראפט וכו' שיש לקבוצה אז אני לא יודע להגיד אם הייתה להם את היכולת להמשיך את התהליך כרגע.
לצפיה ב-'הפתעת העונה, היא הולכת להיות אחלה קבוצה, רק דבר אחד יכול '
הפתעת העונה, היא הולכת להיות אחלה קבוצה, רק דבר אחד יכול
08/09/2017 | 22:41
54
לעצור אותה, וזה מכת פציעות

ידוע שגריפין נפצע הרבה, ידוע שגלינארי בדרך כלל נפצע אחרי שהוא חותם על חוזה חדש, אבל הם עשו הפרדת רשויות בין ניהול לאימון,

ויש להם את היועץ הכי מצליח בהיסטוריה, ההוא שהביא קובי, ההוא שהביא את שאק
ההוא שעזר בבניית גולדן הנוכחית, ואני לא מדבר על ג'רי סינפלד אלא ג'רי לוגו.

בא נאמר כך, מנכ"ל מיקרוספט לשעבר לא יהיה מוכן שיהיה לו קבוצת של לוזרים שזה אומר  הג'וב סקיוריטי של ריברס האב והבן נהיה קצת פחות בטוח
לצפיה ב-'העונה הבאה של אינדיאנה פייסרס'
העונה הבאה של אינדיאנה פייסרס
05/09/2017 | 13:19
8
103
סגל:
PG- דארן קוליסון, קורי ג'וזף
SG- אולדיפו, לאנס סטיבנסון
SF- בויאן בוגדנוביץ', גלן רובינסון
PF- ת'דיוס יאנג, לאבוי אלן, דומנטס סאבוניס
C- מיילס טרנר, אל ג'פרסון

שאלות:
1. מועמד לפריצה?
2. מה הציפיות שלכם ממיילס טרנר לעונה הבאה?
3. האם נייט מקמילן יסיים את העונה על הקווים?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'רק תיקון אחד קטן'
רק תיקון אחד קטן
05/09/2017 | 13:28
60
לאבוי אלן שוחרר. במקומו אתה יכול להכניס את טיג׳יי ליף.

אני אענה על השאר בערב אחרי העבודה.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
05/09/2017 | 13:54
1
59
1. רוצה להגיד שסבוניס המועמד שלי. חוץ מג׳וזף, הוא השחקן הכי אינטילגנטי בקבוצה הזו. מצד שני, כמה דקות הוא יראה מאחוריי יאנג וטי ג׳יי ליף? הוא מאחוריי ליף? סימן שאלה. התקדמות של טרנר לא נחשבת פריצה בעיניי. בכל הואקום הזה מי שיכול לפרוץ מחדש הוא דווקא לאנס סטיבנסון.

2. לקפוץ פחות לבלוקים, להיות יותר יציב מהמיד ריינג׳, ולהעלות מסה. יש לו מגוון מהלכים טוב, והוא מאוד אגרסיבי, אבל הוא נראה קצת נטול כח מסה ונוכחות - זה מה שהייתי משפר במקומו.

3. לדעתי לא. הוא מבוגר וזו קבוצה צעירה. צריכים להחתים מאמן שיותר מזכיר את סטיבנס או דונובן. מקמילן גם היה מינוי של בירד אם אני זוכר נכון, ובירד עזב את הפרונט אופיס שם, אז אני מניח שיהיה רענון.

4. על פניו קוליסון סקורר טוב, ג׳וזף אחלה מחליף, אולדיפו שחקן טוב, בויאן ורובינסון אחד קולע ואחד קופץ, טרנר טוב, ג׳פרסון יעיל מהספסל, ויש להם מגוון לא רע של שחקנים מספר 4. מצד שני, אין שום פרנצ׳ייז פלייר, אין גו טו גאי, אין סינרגיה, אין מישהו שאני מחזיק ממנו על הקווים שיכול להדביק את זה. לדעתי הניסוי הזה ייגמר מחוץ לפלייאוף. התקרה היא סיבוב ראשון, אני ממש בספק שהיא יכולה לנצח כל קבוצה אחרת.
לצפיה ב-'מעניין מה לעדנה מזי"א יש להגיד על זה'
מעניין מה לעדנה מזי"א יש להגיד על זה
06/09/2017 | 14:56
3
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
05/09/2017 | 18:35
1
56
1. המועמדים הבולטים הם גלן רובינסון, סאבוניס, אולדיפו ואפשר גם לספור את לאנס אם יעשה עונת קאמבק.
אז לגבי סאבוניס הוא קיבל הזדמנות משמעותית באוקלהומה בשנה שעברה ולא היה טוב. על לאנס אני לא מוכן להמר, הוא נהיה עבורי דמות קומית עם השטויות שלו וה-swagger שלא מגובה בכלום.
לאולדיפו כבר יש ותק כשחקן שמנסה להוביל ולא ממש מצליח. יש סיכוי שיוביל את הפייסרס בסקורינג אבל זה לא זה.
גלן רובינסון די בשקט יפתח את עונתו הרביעית בליגה. הוא היה טוב במשחקים שפול ג'ורג' החמיץ ויוכל לשחק בשתי עמדות הכנפיים. הייתי מהמר עליו שיוכיח שהוא שחקן פרודקטיבי.

2. יהיה מעניין לראות את טרנר מתמודד עם ווליום מוגבר בהתקפה. עונה שלישית בליגה זה זמן טוב לשפר קצת את הכדרור ולהפוך ליותר מפינישר ותו לא. הוא יקבל יותר כדורים בפוסט, ישחק קצת אחד על אחד ויקבל יד חופשית לסקורינג.
הגנתית כפי שנועם ציין התקווה היא שיעלה מסה וישתפר בריבאונד, כמו גם שיפור בקריאת מהלכים. יש לו נתונים להפוך לסנטר הגנתי מהעלית.

אגב- במזרח של העונה הקרובה, זה לא מופרך שטרנר יבחר לאולסטאר.
יש במינימום 6 עמדות פורוורד: לברון ויאניס יהיו שם, היוורד ולאב כנראה גם. מעבר לכך אני מתקשה למצוא באנקרים. אולי אמביד אם יהיה בריא, או פורזינגיס, את באטום אפשר להשחיל כ-F, אבל עונה מוצלחת של טרנר והוא לגמרי במיקס.

3. מקמילן לטעמי מהמאמנים הפחות טובים בליגה, אבל אני מאמין שהוא יסיים את העונה על הקווים של הפייסרס ואולי יחליפו אותו בקיץ הבא.

4. הפייסרס יותר מדי סבירים כדי ללכת לטנקינג. יש להם שחקן בינוני ומטה בכל עמדה ומסורת של פרנצ'ייז תחרותי.
אני מהמר על 33-32 ניצחונות במזרח החלש. לא יפיל אותי מהכיסא אם הם ינצחו בטעות 37 וזה יספיק למקום שמיני בפלייאוף איכשהו. אז זו התקרה שאני נותן להם.
לצפיה ב-''
05/09/2017 | 18:39
28
שאלה שצריכה להישאל, היא איך תיראה העונה הבאה הבאה, או הבאה הבאה הבאה. לי נראה שאין ממש גיים פלאן לפייסרס כפרנצ׳ייז מה הם רוצים לעשות ואיך הם מתכוונים להגיע לצמרת.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
05/09/2017 | 19:10
47
לצפיה ב-'טוב אז באיחור של יום'
טוב אז באיחור של יום
06/09/2017 | 21:10
50
1. גלן רובינסון, והוא מועמד לא רק לפריצה אלא לMIP לדעתי. מאוד מזכיר לי את ג'ורג' של לפני עונת הMIP. קפיץ אנושי, הרבה אנרגיות בהגנה וקליעה שמשתפרת בהדרגה.
2.מה שנועם אמר, רק שאין לי התנגדות שיקפוץ לבלוקים - יש לו תזמון טוב וזה משהו שיילך וישתפר עם הזמן. מה שכן - לי הוא לא נראה אגרסיבי בכלל וזה עוד אלמנט שהוא יצטרך להשתפר בו. בנוסף אני רוצה להתחיל לראות משחק פוסט (ויש לו אחלה של מנטור בשביל זה. תכלס, זו הסיבה היחידה שבגללה שווה להשאיר את ג'פרסון בקבוצה. רק נקווה שהוא לא יהפוך לקציצה כמוהו).
3. העונה כבר יש ממנו הרבה פחות ציפיות. אם הוא סיים את אשתקד אני מאמין שהוא יסיים גם את העונה הנוכחית. יישפט לא לפי תוצאות אלא לפי התקדמות של שחקנים שזו עבודה אחרת לחלוטין.
4. תחזית - לסיים מעל ברוקלין, ניו יורק (אם כרמלו עובר), אורלנדו, אטלנטה ושיקגו. וואו, זה כמעט מבטיח מקום בפלייאוף... התקרה היא לנצל עונה כושלת של מיאמי ודטרויט, לגנוב מקום בשמינייה ולקבל בתחת ממי שזו לא תהיה.
לצפיה ב-'תחזיות שחורות'
תחזיות שחורות
07/09/2017 | 20:05
49

1. מועמד לפריצה?
תשובה: לאבוי(אוי ואבוי) אלן. סתם חח מיילס טרנר יעשה התקדמות אני מאמין.

2. מה הציפיות שלכם ממיילס טרנר לעונה הבאה?
תשובה: 17 נק' למשחק 8 ריב' 70 + משחקים זה הישג מרשים וראוי. 

3. האם נייט מקמילן יסיים את העונה על הקווים?
תשובה: את העונה יסיים על הקווים בתום העונה כבר לא יהיה על הקווים. כי יהיו מאמנים יותר טובים פנויים.

4. מה התחזית ומה התקרה?
תשובה:  אני מאמין ש25 נצחונות זו תקרה די גבוה. הם יתחרו מול אורלנדו, אטלנטה (כנראה, אלא אם כן אטלנטה תראה למזרח מאיפה משתין הדג) והניקס על המקום האחרון במזרח. מאמין שהקבוצה שלהם יותר טובה משל אורלנדו. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה