לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'ספרס - גולדן היום ,יכול להיות מעניין היום'
ספרס - גולדן היום ,יכול להיות מעניין היום
29/03/2017 | 15:32
4
15
לצפיה ב-'כולם (חוץ מדוראנט) משחקים?'
כולם (חוץ מדוראנט) משחקים?
29/03/2017 | 20:09
4
לצפיה ב-'גולדן בבק טו בק אחרי משחק קשה'
גולדן בבק טו בק אחרי משחק קשה
29/03/2017 | 20:22
28
אני מעריך שסאן אנטוניו תנצח את המשחק. הפסד שלה יסגור סופית את זהות מקומות 1-3 במערב.
לצפיה ב-'וואי וואי איזו פתיחה חד צדדית'
וואי וואי איזו פתיחה חד צדדית
30/03/2017 | 04:58
2
הווריורס עם 3 נק', 5 איבודים ומהלך שאקטין טיפוסי של ג'אבל מקגי (פספוס דאנק חופשי לחלוטין) ב-7 דקות משחק. הם גם סופגים 23 מס.א. שממשיכים לקבל כוח מההגנה שלהם והשליטה בריבאונד, בדיוק כמו במשחק נגד הקאבס.
לצפיה ב-'בוסטון וטורונטו בועטות בדלי,ווסטברוק עם שורה סטטיסטית מטורפת'
בוסטון וטורונטו בועטות בדלי,ווסטברוק עם שורה סטטיסטית מטורפת
30/03/2017 | 05:14
2
הקאבס חוזרים למקום הראשון במזרח, בעוד גם הסלטיקס וגם הרפטורס מפסידות בבית לקבוצות חלשות מהן. ווסטברוק נותן מספרים של הגרת לוטו עם 57 13 11 3 עם 6 שלשות ו-21\40 מהשדה. ראיתי את המשחק, וזה היה מדהים בדיוק כמו שזה נראה. בניגוד להארדן, עם ראס יש תחושה שהוא הולך לתת עכשיו 4-5 שנים כאלה. לכן הייתי נותן דווקא לזקן את ה-MVP.
לצפיה ב-'משחקי הלילה: 28.3'
משחקי הלילה: 28.3
28/03/2017 | 17:42
8
58
שארלוט- מילווקי: שארלוט במקום ה-11 במזרח אבל במרחק של 2 משחקים מהמקום השמיני, כלומר כניסה לפלייאוף נראית כמו לונגשוט אבל בכל זאת אפשרית. לשם כך היא חייבת לנצח.

אינדיאנה- מינסוטה: הפייסרס בינוניים מאוד בזמן האחרון והידרדרו למקום 7 במזרח. מינסוטה ברצף ההפסדים הכי ארוך שלה העונה לדעתי, בגלל לו"ז קשה בשילוב כמה הפסדים צמודים.

ברוקלין- פילדלפיה: הנטס ניצחו 5 מ-10 האחרונים, הם לא עד כדי כך גרועים מאז שג'רמי לין חזר. אולי אפילו פייבוריטים במשחק הזה.

אטלנטה- פיניקס: ההוקס חייבים לקטוע את רצף 7 ההפסדים שלהם, אחרת מקום הפלייאוף שלהם יראה בסכנה.

דטרויט- מיאמי: משחק קריטי ביותר לשתי הקבוצות אבל במיוחד לדטרויט שהפסד הלילה עשוי לשים סוף לסיכויי הפלייאוף שלהם. הם נראים רע לאחרונה.

יוסטון- גולדן: מפגש של שתי ההתקפות הטובות בליגה. יוסטון ניצחו באורקל ותפסו תחת על הווריורס, שהחזירו להם עם תבוסה במפגש העוקב ביוסטון. הפעם דוראנט חסר ויוסטון מארחת כך שיהיה משחק שווה כוחות לדעתי ומאוד מעניין. הפסד של גולדן עשוי לסכן את המקום הראשון בליגה, כי בהמשך הם יפגשו את הספרס במשחק חוץ והפסד נוסף יוריד אותם למקום השני.

פורטלנד- דנבר: המירוץ הדו ראשי למקום השמיני מגיע לנקודת רתיחה. לשתי הקבוצות מאזן זהה, לפורטלנד יתרון בטייברייק נכון לעכשיו. הבלייזרס בכושר טוב, נשאר להם לו"ז יחסית נוח וניצחון הלילה יהפוך אותם לפייבוריטים לעלות.

לייקרס- וושינגטון: זה אמור להיות של הוויזארדס.
לצפיה ב-'אני במקרה נתקלתי בשידור ישיר בפייסבוק'
אני במקרה נתקלתי בשידור ישיר בפייסבוק
28/03/2017 | 22:03
37
של הפורט וויין מאד אנטס (קבוצת הדי ליג של הפייסרס) נגד המקבילה שלה מברוקלין. למי שזוכר אותו - טיילר הנסברו משחק כרגע במאד אנטס ובדיוק נזכרתי כמה חסר לפייסרס שחקן כמוהו. אחד שלא מתבייש ללכלך את הידיים, להרביץ ולהביא המון האסל למגרש. אגב הוא נראה גדול על הדי ליג בכמה מספרים, הוא מושך שם דאבל טימס כל התקפה שנייה אבל הכי חשוב מבחינתי זה שבכל פעם שמישהו חודר לסל הוא מקצץ אותו, משהו שלא קיים בכלל כרגע באינדיאנה. אולי הפתרון לרכות הבלתי נסבלת הזאת בקו הקדמי נמצא בעצם מתחת לאף שלנו.
לצפיה ב-'מעניין מה שקרה עם דטרויט ושארלוט'
מעניין מה שקרה עם דטרויט ושארלוט
28/03/2017 | 22:08
32
שתייהן פתחו את העונה בצורה טובה והיה נראה שהמקום שלהן בפלייאוף די בטוח ואז היתה התרסקות לא מוסברת והן התחילו לצבור הפסדים.
די מבאס אותי ששארלוט לא יכנסו לשמיניה בסוף, אני חושב שסדרה שלהם מול הסלטיקס למשל היתה יכולה להיות מאוד מעניינת.

לצפיה ב-'וושינגטון האלה לא רציניים-בדרך להפסד ללייקרס'
וושינגטון האלה לא רציניים-בדרך להפסד ללייקרס
29/03/2017 | 07:04
2
37
1. מה אתם מפריעים ללייקרס לעשות טאינקינג???
2. אחרי התבוסה של הקאבס אתמול והאיבוד של המקום הראשון לסלטיקס, וושינגטון חייבים את הניצחון הזה כדי להיצמד לשתיים האלה ואולי לתפוס את המקום הראשון עד סוף העונה.
הפסדים לנמושות כמו הלייקרס ממש לא באים בחשבון בשלב הזה.
המשחק שם עוד לא גמור (אמצע רבע שלישי-10 ללייקרס) ויש עוד הרבה כך שעוד יכול להיות שהם ינצחו אבל הם לא אמורים לשחק ככה במשחקים מהסוג הזה ובשלב הזה של העונה.

לצפיה ב-'בסוף ניצחו'
בסוף ניצחו
29/03/2017 | 20:23
1
2
לצפיה ב-'לייקרס האלה לא רציניים'
לייקרס האלה לא רציניים
29/03/2017 | 22:11
1
לצפיה ב-'ניצחון קשה ביוסטון, מאזן 14-60 לגולדן סטייט'
ניצחון קשה ביוסטון, מאזן 14-60 לגולדן סטייט
29/03/2017 | 07:20
38
ניצחון שמיני רצוף, ניצחון מספר 60 העונה, וניצחון מספר 200 עבור סטיב קר כמאמן. אין שום מאמן בספורט המקצועני האמריקני שהגיע ל-200 ניצחונות כל כל מהר. כצפוי, הניצחון הערב היה קשה: מול יוסטון החזקה, עדיין בלי דוראנט, ומול שיפוט ביתי מזעזע.

הפתיחה היתה מושלמת. הווריורס הציגו כדורסל חכם בהגנה ובהתקפה, ושלטו במשחק לחלוטין. הרבע הראשון הסתיים ביתרון 17, ו-4 וחצי דקות בתוך הרבע הרביעי הווריורס היו ביתרון 22: 37-49. ריצת 0-9 של יוסטון החזירה את הרוקטס למשחק, ומאותו רגע עד לסיום התנהל משחק עצבני, רווי שיפוט שערורייתי, שבו אט אט הרוקטס מכרסמים ביתרון, אבל אף פעם לא מצליחים למחוק אותו לחלוטין. הכי קרוב שהגיעו היה 3 נקודות. שני סלים אדירים, ומאוד מאוד קשים, של קארי בקלאץ', הבטיחו את הניצחון: 106-113 לגולדן סטייט בסיום.

סטיב קר כנראה לא חשב שג'אבייל מגי מתאים למאצ'אפ מול הרוקטס. את פצ'וליה החליף דווקא ג'יימס מייקל מקאדו, שיצא לאחרונה מהרוטציה. מקאדו נתן 3 דקות נפלאות, בעיקר בהגנה, אבל אז נפצע, כאשר טרבור אריזה נחת עליו והדביק לו את הפנים לפרקט. הרבה דובר על מי יסיים במקום הראשון, הווריורס או הספרס, כאשר אחד היתרונות למקום הראשון הוא המנעות ממאבק מול יוסטון בסיבוב השני. לדעתי, אחת הסיבות שזה באמת חשוב היא המנעות ממפגש עם טרבור אריזה, ולאו דווקא בגלל כישורי הכדורסל שלו. אריזה שחקן מלוכלך. הוא לא יזיז את קצה הציפורן שלו כדי למנוע פציעה מהיריב. יש לו מסורת של גרימת דימום בפנים של שחקני גולדן סטייט. כך היה לפני שנתיים כששלח ברך לאוזן של קליי תומפסון, במשחק פלייאוף. יהיה מאוד מעניין לראות אותו מתקוטט את הספרס, קבוצה עם מסורת מכובדת של שחקנים מלוכלכים בפני עצמה. כדי שזה יקרה, הווריורס צריכים לשמור על המקום הראשון, וזה לא הולך להיות קל.

לצפיה ב-'ווייטסייד קלע טיפ-אין מנצח על הבאזר'
ווייטסייד קלע טיפ-אין מנצח על הבאזר
29/03/2017 | 20:28
23
שיכול מאוד להיות שווה מקום בפלייאוף.

מינסוטה גנבה ניצחון באינדיאנה בעקבות החלטות שיפוט שנויות במחלוקת בשני הפוזשנים האחרונים. החדשות הטובות הן שטאונס ורוביו ניצלו את השריקות וקלעו 5-5 מהקו כדי לנצח בנקודה.  אני שונא את השריקות האלה, כשהשומר עובר בחסימה ושחקן ההתקפה מנצל את האגרסיביות שלו כדי לסחוט shooting foul.
לא שאני מרחם על אינדיאנה, טיג סוחט עבירות כאלה כל הזמן.
לצפיה ב-'נצל"ש סטיבנסון חתם באינדיאנה'
נצל"ש סטיבנסון חתם באינדיאנה
29/03/2017 | 21:35
25
הקבוצה היחידה שהצליח בה. אתם תגידו לי שאני מטורף אבל אני שמח. כלום לא ייצא מאינדיאנה בדרך הזאת וסטיבנסון אולי לא בריא בנפשו אבל כשרון מצויין ואם יחזור ליכולת שלו בעונה האחרונה באינדיאנה זה יעזור מאוד. עמדה 2 עמדה מאוד בעייתית שם.. מעניין איך הוא יתחבר. משעמם לא יהיה.
לצפיה ב-'ת'אנדר-רוקטס'
ת'אנדר-רוקטס
26/03/2017 | 22:52
13
40
הכבוד שהארדן מקבל מהשופטים זה כבר אין מילים..
פשוט לא יאמן.. 
לצפיה ב-'הרוקטס עם 80 נקודות במחצית'
הרוקטס עם 80 נקודות במחצית
26/03/2017 | 23:31
1
41
מטורף
לצפיה ב-'ההגנה של התאנדר ברמה של חמישה קונוסים כרגע'
ההגנה של התאנדר ברמה של חמישה קונוסים כרגע
26/03/2017 | 23:37
12
לצפיה ב-'התאנדר בבעיה רצינית'
התאנדר בבעיה רצינית
27/03/2017 | 00:48
1
63
רוברסון ואולדיפו לא מספקים את העבודה. 

סאבוניס לא שומר ולא יודע מה הוא עושה. אין לו מקום במשחק כזה. 

אני חושב שדונובן צריך לחשוף כמה שפחות קלפים לקראת הסדרה בפלייאוף שמה במקומו, הייתי פותח עם חמישייה פיזית אבל נמוכה : 

ראס, אולדיפו, גראנט, רוברסון וגיבסון. 

מהספסל יעלו מי שיבואו למשחקים. 
לצפיה ב-'מה שהיה לי הכי בולט בעין במשחק הזה'
מה שהיה לי הכי בולט בעין במשחק הזה
27/03/2017 | 15:09
53
שאין להם קלעים... הרבה נגרים
לצפיה ב-'נצל"ש - 25/03 - סיכום פורטלנד-מינסוטה: גם לי מותר לחלות '
נצל"ש - 25/03 - סיכום פורטלנד-מינסוטה: גם לי מותר לחלות
27/03/2017 | 15:29
48
עמרי היה חולה פעמיים העונה והחמיץ משחקים. "האשמתי" את עמרי שבגילו לא ידעתי מה זה להיות חולה - כוס תפוזים בבוקר, כוס לימון בערב, כפיות דבש סביב השעון ואני כבר חוזר לפעילות מלאה. הגיל עושה את שלו, ובשנים האחרונות אני מרגיש שהגוף לא מגיב כמו בעבר. קיבלתי את מה שמגיע לי. אניווייז, היה גם משחק, אבל לא באמת.

רבע א' - מינסוטה לא במשחק, אבל אין בריחה:
3:58 לסיום הרבע, כספי נכנס בפיגור 6. עד לנקודה הזו, פורטלנד מובילה בקלות, בהילוך שני.

פוזשן התקפה - ההתקפה מתחילה במסירה של כספי לוויגינס שכמעט מסתיימת באיבוד. וויגינס משתלט. בהמשך, תרגיל טוב. כספי מקבל בין שניים, אבל הזוית סגורה ולא יכול לעלות לזריקה. הוא מוציא החוצה, אבל אין זמן על השעון וזה נגמר באירבול.

פוזשן הגנה - כספי על אל-פארוק אמינו. זריקה, בוקסאאוט של כספי עליו, אבל אף אחד מהם לא מגיע לכדור, שכמעט יוצא. אמינו מגיע ראשון לכדור האובד וזורק אותו באויר, אבל למזלנו השופט נותן עבירה במאבק של טרנר וג'נג על הכדור. שלנו. סגירה לא טובה של כספי לריבאונד נגד כל מי ששם עליו גוף.

פוזשן הגנה - אמינו בסוף שעון, סטפ בק וקליעה מחצי מרחק על כספי.

21-27 לפורטלנד אחרי רבע אחד. 58% מהשדה של פורטלנד ברבע [7 אסיסטים]. מינסוטה ב-42% [1 אסיסט]. וויגינס עם 8 נק', אבל רק 3 מ-9 מהשדה. החטיא כמה זריקות קצר. מינסוטה יוצאת בזול מרבע חלש שלה.

רבע ב' - זה קל. קל מדי:
7:37 לסיום המחצית, כספי יורד בפיגור 12. תרומה אפסית שלו עד עכשיו.
אחרי הירידה מינסוטה עוד הצליחה לחזור להפרש 3, אבל פורטלנד רצה והגיעה ליתרון השיא שלה עד כה במשחק - 14. היתרון נשמר עד לסיום המחצית. 46-60 לפורטלנד במחצית. 12 נק' ו-5 ריב' לטאונס. וויגינס עם 10 נק' ב-4 מ-12.
לילארד עם 12 נק'. סיג'יי מקולום עם 21 נק' ב-7 מ-9 מהשדה [3 שלשות], מוביל את פורטלנד.

רבע ג' - בריחה:
5:01 לסיום הרבע, עמרי נכנס בפיגור 14
פוזשן הגנה - עמרי מגיע לעזור בזמן, עבודה טובה שלו בהגנה, אבל הנעת כדור עוד יותר טובה שמסתיימת בשלשה.

פוזשן הגנה - שוב, עזרה טובה של עמרי על לילארד שכבר עבר את רוביו והיה בדרך ללייאפ. שם לו יד שמאלץ אותו למסור, אבל גם הפעם זה מסתיים בשלשה.

פוזשן התקפה - כספי פנוי בפינה, מקבל, לשלוש, אבל מחטיא!

פוזשן התקפה - טיוס ג'ונס בפיק אנד רול מחפש את כספי, מוסר, אבל כספי לא מצליח להשתלט.

74-94 לפורטלנד אחרי שלושה רבעים. מינסוטה עדיין לא במשחק - הגנתית, יותר מדי שחקנים שהולכים עד הטבעת. התקפית - אין הנעת כדור, אין שום פעולה חכמה. זה נראה שהדרך היחידה לעשות נקודות היא בחפירות של 'קאט' עם הגב לסל. ובשונה ממה שהתרגלתי בסקרמנטו, לא מביאים עליו עזרה, נותנים לו לנצח לבד, וביום כזה שזה לא מצליח לו זה נראה רע. פורטלנד עם 9 מ-17 מהשלוש. מינסוטה עם שלשה אחת בלבד. מקולום עם 28 נק'. לילארד במשחק טוב גם הוא. אין מה לעשות נגד זה.

רבע ד' - גארבג' טיים:
פוזשן התקפה - כספי מוותר על שלשה שהיה צריך לזרוק. מוסר לטיוס ג'ונס לארגן התקפה, שמחזיר לו. כספי עולה מיד לשלשה עם יד בפנים, ומחטיא קצר. מהלך שמלמד יותר מכל שעמרי עדיין לא מוצא את מקומו בהתקפה.

7:48 לסיום המשחק, פסק-זמן. כספי יורד בפיגור 24. כנראה סיים את חלקו במשחק, ואם זה כך אז משחק נוסף שאי אפשר לקחת ממנו כלום.

עד לסיום זה היה בעיקר להעביר את הזמן. אדריאן פיין, המחליף בעמדה 4 של כספי, נכנס ואפילו לקח את אמינו עם הגב לסל. החטיא את הזריקה, אבל עשה את מה שעמרי לא יכול לעשות, ואם מינסוטה תמשיך לשחק על חצי-מגרש ובלי תנועה מספקת שתייצר זריקות לקלעים שלה, אני לא רואה איך כספי יכול להשתלב. 

בדקות האחרונות זה היה ג'ארבג' טיים. ההפרש ירד, אבל באמת בהרכבים משניים [עד כמה משני שיכול להיות ברוטציה קצרה כמו של מינסוטה].

100-112 לפורטלנד בסיום. פורטלנד עם 62.5% מהשדה, כולל 11 שלשות [50%]. מינסוטה עם 2 שלשות [20%]. הבדלי הרמות ברורים.

מצטיין המשחק: סיג'יי מקולום.
32 נק' [11 מ-13 מהשדה, 4 מ-5 משלוש, 6 מ-6 מהקו], 4 ריב' [1 בהתקפה] ו-4 אס' [4 איבודים] ב-29 דקות. צבירת הנקודות שלו היתה מהירה בחצי הראשון, אבל לא אותגר כל המשחק, זה היה יותר כמו אימון בשבילו;

דמיאן לילארד מסיים עם 21 נק' [13-8 מהשדה, 6-3 משלוש, 3-2 מהקו], 6 ריב' ו-8 אס' [3 איבודי כדור] ב-29 דקות משחק; יוסוף נורקיץ' תרם 14 נק' ו-9 ריב' ב-23 דקות ואל-פארוק אמינו עם משחק טוב מהספסל, מסיים עם 8 נק' ו-6 ריב' ב-27 דקות משחק;

במינסוטה, ג'נג היה מעורב, אבל הוא שחקן התקפה מוגבל ולא יכול להחזיק אותי במשחק. הוא מסיים עם 13 נק' [7-3 מהשדה, 1-0 משלוש, 8-7 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה] ו-4 חט' ב-35 דקות; אנדרו וויגינס [20 נק' באחוזים לא טובים], קארל אנתוני טאונס [16 נק' ו-5 ריב'] וריקי רוביו [16 נק', אבל רק 4 אס'] איכזבו, אבל אולי תוצאה של עייפות מהמשחק בלוס אנג'לס יום לפני, אשר הלך להארכה;

מהספסל, קריס דאן עם שיא קריירה - 17 נק', אבל 9 הגיעו ברבע האחרון מול הרכב משני.

ליין כספי: עמרי מסיים ללא נק' [0 מ-2 משלוש], 1 ריב' ו-1 אס' ב-18 דקות משחק. לא היה פקטור, ומספיק לראות את כמות הפוזשנים שהיה מעורב בהם כדי להבין עד כמה. כפה את אחת משתי הזריקות שלקח.

** ג'ורג' קארל התארח בפודקאסט של מינסוטה. דיברו שם גם על הטימברוולבס ועל ההחתמה של עמרי כספי [החל מ-21:55]. בסה"כ, מילים טובות על כספי, מצביע על היתרונות והחסרונות שלו, אבל חושב שזו החתמה טובה. בהמשך הוא גם מתייחס לביקורת שיש על הספר ביוגרפיה שהוציא, ובין היתר גם מודה שהוא לא חף מטעויות.

המשחק הבא - באינדיאנה [ג'].

להתראות בשמחות מינסוטה טימברוולבס ואחרות!
לצפיה ב-'הספרס קרעו לקאבס את הצורה אתמול'
הספרס קרעו לקאבס את הצורה אתמול
28/03/2017 | 13:33
7
49
לא ברור איך קליבלנד יכולים להופיע כל כך איטיים למשחק מול בית האבות של ס.א, אבל כמות הפעמים שהספרס עשו נקודות במתפרצת הכריעה את המשחק. לנארד היה אגרסיבי בכניסה לסל (לברון איבד אותו כמה וכמה פעמים) והספסל שלהם עבד נהדר ביחד. מצד שני ההגנה של הספרס הצליחה לקרוא את משחק הוצאת הכדור של קליבלנד, הם חסמו את הנתיבים לשלוש ולא שלחו אותם לקו. למרות שכולם בריאים, אף אחד בקליבלנד לא נראה מאופס וזה היה משחק חד צדדי ומאד לא אופייני.
לצפיה ב-'ועוד לא פיטרו את טיירון לו? אהה רגע, הוא חביב על לברון אז לא'
ועוד לא פיטרו את טיירון לו? אהה רגע, הוא חביב על לברון אז לא
28/03/2017 | 13:50
6
8
לצפיה ב-'גם לאליפות שהוא לקח יש קשר לזה'
גם לאליפות שהוא לקח יש קשר לזה
28/03/2017 | 16:51
1
6
לצפיה ב-'אל תדאג את בלאט היו מפטרים גם אחרי אליפות במצב כזה'
אל תדאג את בלאט היו מפטרים גם אחרי אליפות במצב כזה
28/03/2017 | 17:35
8
לצפיה ב-'כן, בדיוק ככה. מה הבעיה עם זה?'
כן, בדיוק ככה. מה הבעיה עם זה?
28/03/2017 | 20:19
45
לברון רוצה לשלוט בקבוצה, ולא הייתה לו אפשרות לעשות את זה עם מאמן אירופאי ותיק שמצד אחד הצליח ביורוליג, באליפות אירופה ובאולימפיאדה ומצד שני עוד הסתגל למשחק בNBA. הדינמיקה שלו עם לו הוכיחה את עצמה, ואין סיבה שהמעמד של לו יתערער בגלל המשחק אתמול. אבל לברון בהחלט צריך להיות מודאג. אתמול הייתה הפעם הראשונה אי פעם שממש ראיתי אותו זקן. זה הזכיר את "משחק המזגנים" המשונה בפיינלס 2014, שלברון נראה ממש חסר אוויר. אתמול זה לא היה המזגן, הוא פשוט לא הצליח לשמור על קוואי.
לצפיה ב-'שחמט, הקרב את המלכה על מנת '
שחמט, הקרב את המלכה על מנת
29/03/2017 | 15:24
2
30
לפגוש את וושינגטון בסיבוב השני במקום
טורונטו עם לאורי ואיבקה ודרוזן

אם יש קבוצה אחת שאולי יכולה לעשות בעיות לקלבלנד זה דווקא טורונטו
לצפיה ב-'שנה שעברה זה לא היה כוחות'
שנה שעברה זה לא היה כוחות
29/03/2017 | 20:08
1
19
אפילו כשהם ניצחו זה נראה כאילו הקאבס משתעשעים בהם. איבקה במקום רוס לא ישנה שום דבר. אין אף קבוצה במזרח שבאמת מאיימת על הקאבס. העדות הכי ברורה היא שאף קבוצה לא מחזיקה יותר משנה אחת. היה הייתה שיקגו, ואז אנדיאנה, ואז אטלנה. היום אלו קבוצות שנעות סביב 50%. שנה שעברה הייתה טורונטו ועכשיו אלו וושינגטון ובוסטון. זו דלת מסתובבת של קבוצות טובות-בינוניות, קצת פחות מיוסטון של השנה ואיפשהו ברמה של ממפיס, אוקלהומה, יוטה והקליפרס. אמנם נכון שמשנה לשנה יש יותר קבוצות במזרח ברמה הזו, וזו ברכה, אבל הסיכוי של מישהי מהן להגיע לגמר המזרח הוא אפס מאופס.
לצפיה ב-'להגיע לגמר ה-NBA* כמובן'
להגיע לגמר ה-NBA* כמובן
29/03/2017 | 23:24
לצפיה ב-'בשעה טובה קליבלנד איבדה את המקום הראשון לאחר תבוסה'
בשעה טובה קליבלנד איבדה את המקום הראשון לאחר תבוסה
29/03/2017 | 01:19
38
לסן אנטוניו ב-29 הפרש.
לצפיה ב-'משהו שם לב מה הולך בבוסטון? '
משהו שם לב מה הולך בבוסטון?
25/03/2017 | 05:16
58
172
דווין בוקר מפינקס דופק 70 נקודות ומוסיף 8 ריבאונד ו6 אסיסטים
המשך>>
דווין בוקר מפינקס דופק 70 נקודות ומוסיף 8 ריבאונד ו6 אסיסטים
לצפיה ב-'המשך מכללות - סוויט 16 הלילה'
המשך מכללות - סוויט 16 הלילה
24/03/2017 | 15:03
8
43
אתמול בלילה התחיל שלב הסוויט 16 עם ארבעת המשחקים הראשונים.

המדורגות #1 קנזס וגונזאגה המשיכו לשלב הבא. גונזאגה עשתה את זה בקושי עם ניצחון במשחק צמוד על ווסט וירג'יניה, קנזס המשיכה לטייל עם ניצחון שלישי ברציפות בטורניר מעל 20 הפרש. ג'וש ג'קסון המועמד הבטוח לבחירת טופ 3 המשיך להרשים, מדובר בפורוורד (8'6) עם אתלטיות מצויינת, ראיית משחק מרשימה ובחודשים האחרונים הוא מציג שיפור משמעותי בקליעה שלו. אם ימשיך להרשים הוא עלול לאיים על הבחירה הראשונה הצפויה של מרקל פולץ שקבוצתו לא העפילה לטורניר.

קנזס תפגוש בELITE 8 בשלב הבא את אורגון (#3), שניצחה בקושי בנקודה את מישיגן (#7) שהפתיעה את לואיויל סיבוב קודם. אורגון לא מרשימים כל כך עד כה וקנזס תיחשב פייבוריטית לעלות לפיינל פור.

מול גונזאגה תעמוד הסינדרלה של הטורניר עד כה ואולי היחידה בעצם. #11 אקסייבייר שהעיפה הלילה את אריזונה שדורגה #2 אחרי שבסיבובים הקודמים שלחה הביתה את המדורגות #6 ו#3 במערב. גונזאגה היא המדורגת #1 שהכי פחות הרשימה עד כה, חוץ מוילנובה שעפה כמובן ויהיה מעניין לראות אם סיפור הסינדרלה ימשיך עד הפיינל פור.

הלילה ארבעת המשחקים הנותרים של הסוויט 16, כשבמוקד מפגש ענקיות בין UCLA לקנטקי. UCLA המדורגת #3 באיזור מציגה את לונזו בול (שצפוי להשלים את הטופ 3 עם פולץ וג'קסון) והתקפה מרתקת סביבו, כולל קשר ישראלי עם טי ג'יי ליף. למרות שקנטקי מדורגת #2, UCLA נראית לא פחות טוב ואולי אפילו פייבוריטית למשחק. קנטקי מגיעה למשחק עם הבאק-קורט של מאליק מונק (קלעי ענק) ודיאנג'לו פוקס, 2 בחירות לוטרי צפויות. יהיה חם.

המנצחת שם תפגוש בELITE 8 את המנצחת במפגש בין UNC (מס' 1 באיזור) ל#4 באטלר שתנסה להפתיע, ברביע הדרומי לא היו הפתעות עד כה וכל הטופ 4 הגיעו למפגש ישיר וחם.

לעומת זאת, במזרח היו את שתי ההפתעות המרכזיות - #1 וילנובה עפה ובדיוק כשנראה שהדרך של #2 דיוק סלולה לפיינל פור הגיעה #7 דרום קרולינה והעיפה אותה. לכן נותרנו עם מפגש של #4 פלורידה מול #8 ויסקונסון שתנסה להמשיך להפתיע אחרי שהעיפה את וילנובה. במשחק הנותר ייפגשו דרום קרולינה ו#3 ביילור.

המשחקים הנ"ל ייערכו הלילה. מחר בלילה כבר אורגון תפגוש את קנזס וגונזאגה את אקסייבייר. בראשון בלילה תיסגר תמונת הפיינל 4 עם הקרב של המנצחות הלילה.
לצפיה ב-' UCLA -קנטקי יכול להיות שאני אצפה , זה בCBS'
UCLA -קנטקי יכול להיות שאני אצפה , זה בCBS
24/03/2017 | 18:54
35
רק כידי לראות את בול האב צועק על המאמן 
לצפיה ב-'נצל"ש- הלילה הלייקרס יציגו לראווה את הפסל של שאקיל '
נצל"ש- הלילה הלייקרס יציגו לראווה את הפסל של שאקיל
24/03/2017 | 23:06
2
59
בכניסה לסטייפלס סנטר. לדעתי הכבוד הגדול ביותר שאפשר לתת לשחקן, יותר מתליית גופיה ואפילו HOF.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
25/03/2017 | 00:50
9
לצפיה ב-'למי עוד יש פסל מחוץ לסטיפלסנטר חוץ משאק?'
למי עוד יש פסל מחוץ לסטיפלסנטר חוץ משאק?
28/03/2017 | 20:30
9
קארים?
מג'יק?
קובי?
לצפיה ב-'נצל"ש: הניקס עלו עם 3 אירופאים בחמישייה'
נצל"ש: הניקס עלו עם 3 אירופאים בחמישייה
25/03/2017 | 03:20
41
קוזמינקאס הליטאי בעמדה 3
פורזינגיס הלטבי בעמדה 4
ווילי האראנגומז הספרדי בעמדה 5
וזה גרם לי לתהות, האם מדובר בשיא אירופאים בחמישייה?
ומה שיא הדרום אמריקאים בחמישיה? ואפריקאים?

ניסיתי לחשוב על קבוצה שעלתה עם 4 שחקנים מאותה יבשת(שהיא לא אמריקה הצפונית) ולא ממש הצלחתי למצוא
לא שזה כזה חשוב, אבל סתם מסקרן אותי
לצפיה ב-'נצל"ש פסיכי: עצרו הכל!!! 70 נקודות לדווין פאקינג בוקר!!! '
נצל"ש פסיכי: עצרו הכל!!! 70 נקודות לדווין פאקינג בוקר!!!
25/03/2017 | 05:15
49
where the hell that come from?!?!!??!!? 

למה לעזאזל אי אפשר לפתוח פה שירשורים חדשים?!!?!? 
לצפיה ב-'סוף סוף קצת מאדנס'
סוף סוף קצת מאדנס
25/03/2017 | 14:40
1
62
המשחק של הערב הגיע דווקא מפלורידה נגד וויסקונסון. וויסקונסון כבר היו בפיגור 8, קצת יותר מדקה לסוף אבל הצליחו לחזור לאט לאט והשוו בבאזר משלשה על רגל אחת. בהארכה הם השתלטו על העניינים וכבר הובילו ב5 לקראת הסוף אבל הפעם פלורידה חזרה והשוותה. זריקות עונשין של נייג'ל הייז, גיבור המשחק הקודם, נתנו להם יתרון 2 עם 4 שניות לסוף ואז הגיעה עוד שלשה מטורפת, על הבאזר, ששלחה את פלורידה ל8 האחרונות.פלורידה תפגוש דווקא את סאות' קרולינה שאחרי שהעיפה את דיוק המשיכה במסע האדיר שלה ושלחה הביתה גם את ביילור. 

קנטקי הצליחה להעיף את UCLA בצורה מרשימה עם הופעה אדירה של דיאנג'לו פוקס, הגארד שלגמרי התעלה על לונזו בול שצפוי להיבחר מעליו. קנטקי שיחקו על החסרונות של בול, שלא הצליחו לשמור על פוקס הזריז לפניו וגם הכריחו אותו ללכת שמאלה הרבה. לעומת זאת, פוקס שהחיסרון שלו הוא הקליעה תפס ערב נהדר וקלע 39 נק'(!) ושלח את קנטקי למפגש עם UNC שניצחה בקלות יחסית את באטלר. 
לצפיה ב-'ויש לנו פיינל פור! איזה סיום מדהים'
ויש לנו פיינל פור! איזה סיום מדהים
27/03/2017 | 02:38
42
קנטקי/UNC נגמר עכשיו עם סיום אדיר. קרולינה שלטה במשך 30 דקות אבל למרות משחק רע של קנטקי לא הצליחה לפתוח יתרון גדול. קנטקי נתנה את הריצה שלה בדיוק בזמן ועלתה ליתרון 5, 4 דקות לסוף אבל אז קפאה לגמרי, לא קלעה במשך 3 דקות וUNC החזירה ריצה של 10-0 ועלתה ליתרון 7 בדקה האחרונה. נראה גמור? קנטקי עם 2 שלשות ענקיות הורידה לנקודה אבל ליי-אפ ואז חטיפה של UNC שלחו אותם לקו ביתרון 3, 15 שניות לסוף. שם התחיל הטירוף באמת, החמצה מהעונשין וקנטקי קיבלו צ'אנס להשוות, מונק - השחקן הכי טוב שנשאר בטורניר, קלעי גדול ובחירת טופ 7 בדראפט הקרוב דפקה שלשה ענקית להשוות את המשחק, 7 שניות לסוף. UNC מיהרו ויצאו להתקפה - הכדור מגיע ללוק מיי, שדופק 19 פוטר עם 0.3 על השעון שמנצח את המשחק ושולח את UNC לפיינל פור.

אם כך הפיינל פולר נראה ככה: #1 UNC במפגש מול #3 אורגון שהפתיעה את קנזס ובצד השני 2 קבוצות בהופעת בכורה באירוע - #1 גונזאגה שהיו לה הכי הרבה ניצחונות בטורניר בלי הגעה לפיינל פור תפגוש את הסינדרלה של השנה, #7 דרום קרולינה שניצחה את #2-#3-#4 בדרך לשם.
לצפיה ב-'hot take: בלייק גריפין לטעמי שחקן אוברייטד'
hot take: בלייק גריפין לטעמי שחקן אוברייטד
24/03/2017 | 16:22
8
98
ראיתי את המשחק מול דאלאס שהזכיר לי את החסרונות שאני רואה בו. אז זו הזדמנות עבורי לפרוש פה את משנתי.

גריפין שחקן נהדר, באמת. אבל הדעיכה שהוא חווה באתלטיות משפיעה על האפקטיביות שלו בהרבה מישורים. 

נתחיל מהחסרון הראשון: סייז. גריפין אמנם 10'6 אבל יש לו ידיים קצרות. אם נשווה אותו לשחקן שהוא אנדרסייזד קלאסי כמו דריימונד גרין, הרי שלגרין מוטת ידיים ארוכה יותר וה-standing reach שלהם זהה. כלומר כשהם מרימים ידיים הם למעשה באותו גובה. אפילו סמול פורוורדים ארוכים כמו אוטו פורטר מגיעים ל-standing reach גבוה יותר, ואני לא מדבר פה על פריקים מהסוג של יאניס או דוראנט.
הסייז של גריפין לא מאפשר לו להיות אפקטיבי בהגנה על הטבעת ואנחנו יודעים שכיום רים פרוטקשן היא אחת התכונות הכי חשובות בביג מן.
גריפין נמצא בנחיתות בריבאונד וזה בולט במיוחד בדקות שדאנדרה לא על המגרש, קבוצות הורגות את הקליפרס בלוחות. במיוחד כשהאתלטיות של בלייק היא לא מה שהייתה פעם. אנחנו עדיין רואים אותו מתרומם לדאנקים כשהוא מתגלגל לטבעת אבל לדעתי הניתור שלו ממצב סטטי נפגע יותר מהכל.

נעבור לנקודה הבאה: יעילות כסקורר. בעיקרון בלייק אפקטיבי בשני מצבים: כשהוא לוקח זריקות ממש מאיזור הטבעת (פחות מ-3 פיט) או כשהוא מגיע לעונשין. זאת בניגוד לשחקני פוסט אחרים כמו טאונס או גאסול למשל שקולעים באחוזים יפים גם מטווחי ביניים ומשלוש.
אחוזי הקליעה של גריפין ב-restricted area עדיין טובים מאוד (65%) אבל זה נמוך משמעותית מאיזור ה-75% שאפיינו אותו בשלב מוקדם יותר בקריירה, כשהאתלטיות שלו הייתה ברמה גבוהה יותר. 
למעשה יש פה קוקטייל קצת בעייתי של שחקן שהתקפית הוא טוב בעיקר כשהוא עמוק בצבע, אבל הגנתית הוא לא מסוגל להחזיק צבע מבחינת רים פרוטקשן וריבאונד. בלייק עובד על טווח הקליעה שלו אבל בינתיים לא ממש מצליח להוות איום משמעותי מחצי מרחק (41% העונה בטווח של 10+ פיט) או משלוש (קולע חצי שלשה למשחק). במילים אחרות- כשבלייק משחק בעמדה 4 הוא יוצר סוג של פקק, ואין לו את היכולת ההגנתית לשחק בעמדה 5.

נקודה שלישית שרציתי לדבר עליה היא משחק פוסט.  בלייק אף פעם לא היה מלוטש בתחום, הרבה פעמים הוא עלה לזריקות awkward עם עבודת רגליים לא טובה אבל הוא הצליח לדחוק את המגן שלו ולהתרומם מעליו לזריקות לא אסתטיות אך אפקטיביות. זכורה במיוחד הסדרה מול הספרס שלא מצאו לו פיתרון. 
במבחן העין אני רואה שבלייק פחות דורסני בפוסט מאשר פעם. הוא מושך פחות שמירות כפולות ובמשחק מול דאלאס הריסון בארנס סגר אותו לבד ממש יפה. בארנס אמנם שומר פוסט אנדרייטד אבל זה לא משהו נקודתי, גריפין מתקשה לסיים מעל שחקנים ארוכים (שוב- כי הוא פחות אתלט מפעם).

אני לא מנסה לומר שגריפין גרוע או משהו כזה, הוא עדיין שייך לטופ 30 כנראה. אלה הפציעות שעבר שהופכות אותו לשחקן יותר ניתן לעצירה, והכיוון הכללי של הליגה שמתרחקת מביג מן מהסוג של בלייק.
אני מקווה לראות את הקליפרס פוגשת את יוטה בסיבוב הראשון. לתחושתי גריפין הולך להיחשף בסדרה הזאת, כשחקן שלא לגמרי מרגיש בנוח מחוץ לצבע אבל גם יתקשה לסיים בצבע בנוכחות ה-stifle tower. זו כנראה תהיה סדרת הסיבוב הראשון הכי מעניינת ומבחן של ממש עבור בלייק גריפין. אם הוא יפגין דומיננטיות ויזכיר את יכולת הפלייאוף שלו מלפני שנתיים אני אשמח לאכול את הכובע.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
24/03/2017 | 21:50
1
65
אני חושב שזה לא רק הפציעות. הוא אף פעם לא היה שחקן של מאני טיים. מעין דרוזן כזה בצורה של ביג מן. גם כשהוא הוכיח את עצמו בסדרות מסוימות זה אף פעם לא היה לאורך כל הפלייאוף. תמיד היה משהו פסיכולוגי שעצר אותו, אני אפילו לא יודע על מה לשים את האצבע אבל אני חושב שעם הכישרון שלו הקריירה הייתה צריכה להתרומם יותר גבוה.

אולי מעבר לאוקלהומה/בוסטון יעשה לו טוב.
לצפיה ב-'היכולת הכי טובה שלו בקריירה הייתה בפלייאוף 2015'
היכולת הכי טובה שלו בקריירה הייתה בפלייאוף 2015
25/03/2017 | 01:02
56
שם אני חושב שהירידה שלו במאני טיים הייתה בין השאר בגלל עייפות. הוא שיחק 41 דקות מתישות למשחק מול הספרס, כפול 7 משחקים, עם יום מנוחה בודד בין משחק למשחק. לא פוסל את האפשרות שהיה גם משהו מנטלי אבל ניכרה שם עייפות שהתבטאה גם בסדרה מול יוסטון.
לצפיה ב-'כיף לקרוא, תודה!'
כיף לקרוא, תודה!
25/03/2017 | 00:52
10
לצפיה ב-' האמת שאני כבר הרבה זמן לא עוקב אחרי גריפין'
האמת שאני כבר הרבה זמן לא עוקב אחרי גריפין
25/03/2017 | 00:59
58
אבל אין ספק שהוא ירד ביכולת שלו מאז הפציעות.
בכל מקרה , נהניתי לקרוא
לצפיה ב-' מסכים עם רוח הדברים'
מסכים עם רוח הדברים
25/03/2017 | 02:58
54
גריפין היה השחקן הכי "אקספלוסיב" בליגה, ונשען הרבה יותר מדי על האתלטיות שלו. הפציעות ממש הורידו אותו ברמה, והיום הוא אמנם בקושי היה נכנס ל-30 הראשונים. עדיין נכנס לפני ג'ימי באטלר. ;-P
לצפיה ב-' אני חושב שהוא לא האובריטיד היחיד בקליפרס'
אני חושב שהוא לא האובריטיד היחיד בקליפרס
25/03/2017 | 21:23
2
66
ראיתי את המשחק ומה שקרה שם עם כריס פול בדקות האחרונות זאת פדיחה שלא ראויה למי שנחשב לאחד מהרכזים הבכירים בליגה.
2 איבודי כדור שאפילו ילד בקט סל היה מתבייש בהם.
ואני חייב לשבח את נואל שגם אם סטטיסטית נראה שהוא לא היה הכי מרשים, היה פשוט תענוג לצפות בו. עובד בשביל הקבוצה ועושה את כל העבודה השחורה.
ובכלל נהנתי מהמשחק באופן כללי (כי זה תמיד כיף לראות את הקליפרס מפסידים)
לצפיה ב-'האוברייטד הכי גדול בקליפרס הוא דווקא דוק ריברס'
האוברייטד הכי גדול בקליפרס הוא דווקא דוק ריברס
26/03/2017 | 22:01
1
9
לצפיה ב-''
27/03/2017 | 11:08
4
לצפיה ב-'מנוחת השחקנים-לגיטימי או סתם התבכיינות?'
מנוחת השחקנים-לגיטימי או סתם התבכיינות?
21/03/2017 | 22:13
71
242
בימים האחרונים יש סערה לא קטנה סביב העניין הזה של השבתת שחקנים רגע לפני הפתלייאוף.
לברון, לאב וקיירי נחים לא מעט בשבועיים האחרונים.
גם בספרס מושיבים שחקנים (כרגיל) וגם בגולדן.

הליגה לא אוהבת את העניין הזה ובהנהלה טוענים שזו פגיעה באוהדים.
קארל מלון יצא בפומבי נגד התופעה וכמובן שגם צ'ארלס...
המשך>>
בימים האחרונים יש סערה לא קטנה סביב העניין הזה של השבתת שחקנים רגע לפני הפתלייאוף.
לברון, לאב וקיירי נחים לא מעט בשבועיים האחרונים.
גם בספרס מושיבים שחקנים (כרגיל) וגם בגולדן.

הליגה לא אוהבת את העניין הזה ובהנהלה טוענים שזו פגיעה באוהדים.
קארל מלון יצא בפומבי נגד התופעה וכמובן שגם צ'ארלס בארקלי לא הצליח לסתום והתבטא נגד העניין.

וברור שהממים חוגגים....

מה דעתכם? האם זה לגיטימי לתת לשחקנים לנוח לפני הפלייאוף?
אולי זאת סתם התבכיינות? הרי בעבר זה לא היה קורה או לפחות לא לכמות כזאת של משחקים ובטח שלא כל הכוכבים ביחד.
אז מה שונה היום מבעבר?
אולי באמת השחקנים היו פשוט מפונקים מידי?

לצפיה ב-'לפי דיווח ב"הארץ" - מאיר אינשטיין נפטר '
לפי דיווח ב"הארץ" - מאיר אינשטיין נפטר
23/03/2017 | 21:49
11
60
אני לא רואה את זה בשום מקום אחר אבל עדיין אם הם פרסמו את זה, סביר להניח שזה נכון

עצוב מאוד

http://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.395...

לצפיה ב-'הידיעה הוסרה! עיתונות ישראלית במיטבה'
הידיעה הוסרה! עיתונות ישראלית במיטבה
23/03/2017 | 21:51
1
17
לצפיה ב-'דווקא העיתונאי שפרסם את זה,עוזי דן,הוא עיתונאי רציני'
דווקא העיתונאי שפרסם את זה,עוזי דן,הוא עיתונאי רציני
23/03/2017 | 23:49
47
אבל כנראה שגם הוא טועה לפעמים.  קורה.
לצפיה ב-'זה די מציף לי את הפיד, לצערי אני נוטה להאמין שזה נכון'
זה די מציף לי את הפיד, לצערי אני נוטה להאמין שזה נכון
23/03/2017 | 21:55
3
62
לצפיה ב-'כנראה ידיעת סרק'
כנראה ידיעת סרק
23/03/2017 | 22:29
2
59
המשפחה שלו פרסמה הודעה שזה לא נכון
לצפיה ב-'הוא כנראה על ערש דווי'
הוא כנראה על ערש דווי
23/03/2017 | 23:11
1
54
אבל כך או כך אי אפשר שלא להתפעם בכל פעם מחדש לאיזו רמה יכולים כלי התקשורת להגיע רק כדי להיות אלה שמפרסמים ראשונים. לעסוק בזנות הפך להיות יותר מכובד מאשר להיות עיתונאי.
לצפיה ב-'עכשיו רשמי. יהי זכרו ברוך.'
עכשיו רשמי. יהי זכרו ברוך.
24/03/2017 | 00:51
14
לצפיה ב-'עצוב מאוד'
עצוב מאוד
24/03/2017 | 01:04
42
יהי זכרו ברוך.
לצפיה ב-'הפורום מרכין ראש'
הפורום מרכין ראש
24/03/2017 | 05:00
13
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך '
יהי זכרו ברוך
24/03/2017 | 10:24
40
משתתף בצער המשפחה ועולם הספורט. הרפואה התקדמה מאוד בשני העשורים האחרונים, אבל כואב לראות שעדיין אין תשובה לשתי המחלות המפחידות ביותר שאני מכיר - לו גריג ודמנציה. שנהיה בריאים.
לצפיה ב-'ישראל צרפת אחד מהרגעים הגדולים ביותר של שדר ספורט'
ישראל צרפת אחד מהרגעים הגדולים ביותר של שדר ספורט
24/03/2017 | 12:51
44
תמיד גורם לי לדמעות, היום עוד יותר. יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-''
25/03/2017 | 02:55
4
לצפיה ב-' אירוח בנושא איבחון גנטי '
אירוח בנושא איבחון גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/03/2017 | 12:24
6
5
 יש לכם שאלות בנוגע לאיבחון מחלות גנטיות של עוברים בטרם החזרתם לרחם?
ביום רביעי, ה-29.3, נארח בפורום פוריות את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD שישיב על שאלותיכם בנושא.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו
לצפיה ב-'LaVar Ball הזה חתיכת טיפוס'
LaVar Ball הזה חתיכת טיפוס
23/03/2017 | 17:21
5
61
מצד אחד אני אנטי שאני שומע ציטוטים, אבל כששומעים אותו מדבר, הוא אחלה מצחיק, זה דווקא יהיה סבבה עם הילדים שלו יגיעו לNBA

לצפיה ב-'לדעתי הוא עושה להם נזק'
לדעתי הוא עושה להם נזק
23/03/2017 | 17:34
40
הם הולכים להיות הילדי כאפות של חדר ההלבשה בשנים הראשונות בקצב הזה..
לצפיה ב-'ומסתבר שעכשיו הליצן הזה מסתבך גם עם לברון'
ומסתבר שעכשיו הליצן הזה מסתבך גם עם לברון
23/03/2017 | 19:41
1
44
לצפיה ב-'במיוחד הקטע מנקודת זמן 8:11 משעשע'
במיוחד הקטע מנקודת זמן 8:11 משעשע
23/03/2017 | 19:52
11
לצפיה ב-'הפך לבדיחת הרשת '
הפך לבדיחת הרשת
23/03/2017 | 21:34
1
45
אגב אני בכלל לא בטוח שהוא לא עשה את זה במודע
ת'כלס, תראו כמה מדברים על הבנים שלו מאז שהוא החליט להפוך לליצן החצר, כמו שאומרים "אין דבר כזה פרסום שלילי"
לצפיה ב-'אם הם ממש ממש טובים זה יכול לעשות נזק, לעומת זאת'
אם הם ממש ממש טובים זה יכול לעשות נזק, לעומת זאת
23/03/2017 | 22:40
38
אם הם רק טובים, והוא קצת מפלפל את המרק כידי לקבל חוזים מחברות פרסום וכו" והבנים עצמם מתנהגים יחסית בצניעות אז יכול לעזור.
לצפיה ב-'יכול להיות משחק מעניין הלילה אוקלהומה גולדן'
יכול להיות משחק מעניין הלילה אוקלהומה גולדן
20/03/2017 | 14:26
34
72
1. יש סיכוי לאוקלהומה לנצח, דוראנט בחוץ וגולדן לא מבריקה
2. קרי אמר לאחרונה שהוא חושב שמגיע להארדן לזכות בMVP ווסטברוק הגיב ב ״ מי הוא? ..."
3 גולדן נלחמים על הביתיות עם הספרס ווסטברוק רוצה לסיים גבוה בטבלה כידי לחזק את מעמדו כMVP
4. אין אהבה גדולה בין המועדונים
לצפיה ב-'יש לנו קצת מכות(דחיפות), אולדיפו קרי, וסטברוק מצטרף ואז גרין'
יש לנו קצת מכות(דחיפות), אולדיפו קרי, וסטברוק מצטרף ואז גרין
21/03/2017 | 03:22
1
11
לצפיה ב-'זה לא היה אולדיפו '
זה לא היה אולדיפו
21/03/2017 | 20:33
5
לצפיה ב-'יובל, תזכיר לי לא לתת לך לכתוב עלי דברים טובים'
יובל, תזכיר לי לא לתת לך לכתוב עלי דברים טובים
21/03/2017 | 04:51
2
67
מאז ששיבחת את וושינגטון ואת העובדה שהם עלו למקום השני במזרח, הם כבר עם הפסד רביעי בחמשת המשחקים האחרונים
לצפיה ב-'הרבה מזה נובע מלו"ז רצחני'
הרבה מזה נובע מלו"ז רצחני
21/03/2017 | 16:21
1
50
הם שיחקו 8 משחקים ב-12 יום, הרוב משחקי חוץ. ההפסד הביתי לדאלאס באמת היה צריך להימנע אבל פרט לכך אני לא מודאג, זו קבוצה חזקה.
לצפיה ב-'אני מבין שאתה מנסה להגן על עצמך'
אני מבין שאתה מנסה להגן על עצמך
21/03/2017 | 20:05
34
אבל תשלים עם זה שאתה מנחוס

לצפיה ב-'ניצחון גדול באוקלהומה, סוויפ לווריורס על הת'נדר'
ניצחון גדול באוקלהומה, סוויפ לווריורס על הת'נדר
21/03/2017 | 07:56
1
61
היה משבר? דוראנט עדיין פצוע ורק בשבוע הבא אולי נדע מתי יחזור, אבל הווריורס חזרו לכושר בלעדיו, והם מתחילים להזכיר את הקבוצה המפחידה משנה שעברה. קארי ותומפסון בכושר נפלא מובילים שלל שחקנים מחוברים ומפוקסים. "מי זה קארי?" שאל לפני מספר ימים ווסטברוק – את התשובה נתן לו סטף על הפרקט.

דוראנט בא עם הקבוצה למסע משחקי החוץ הקצר, הוא נכנס לארינה וישב על הספסל של גולדן סטייט. הנה הזדמנות נדירה לראות את הקבוצה הנוכחית נאבקת עם האקסית המיתולוגית, שתיהן ללא שירותיו. ההימורים בווגאס לפני המשחק הראו כי הרבה אנשים חושבים שבלי דוראנט הת'נדר פייבוריטים. האמת? גם אני חשבתי כך. ציפיתי למשחק צמוד. ווסטברוק בעונת שיא, הקבוצה בכושר טוב והטרייד האחרון נתן להם תוספת כוח משמעותית (גיבסון). מעבר לזה, היה ברור שהת'נדר יגיעו למשחק בטירוף. אין קבוצה שהם רוצים לנצח יותר. למרות כל אלו, הווריורס שרדו בקלות את הפאנץ' הראשון של אוקלהומה, וברבע השני ברחו והשאירו את המקומיים מאחור.

אחרי שיוויון 25 בתחילת הרבע השני, הווריורס רצו 8-27 וחשפו את כל נקודות התורפה של אוקלהומה. בתחילת הרבע השלישי הת'נדר עוד הצליחו להוריד את הפער ל-12, אבל הוא מייד צמח חזרה והרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד: ווסטברוק, קארי וגרין לא שותפו בו כלל. איך זה קרה? איך קבוצה שניצחה 5 משחקים רצופים, כולל ניצחונות מרשימים על סן אנטוניו, יוטה וטורונטו, נכנעת בקלות בבית, במשחק שבו היא הכי רוצה לנצח, לקבוצה שבאה בלי הכוכב הגדול, או לפחות אחד משני הכוכבים הגדולים שלה?

לצפיה ב-'מהניצחונות היותר טובים של גולדן סטייט העונה'
מהניצחונות היותר טובים של גולדן סטייט העונה
21/03/2017 | 16:56
50
הדקות הכי חלשות של הווריורס היו בפתיחת הרבע הראשון והשלישי, עם זאזא על המגרש. הם פשוט היו בנחיתות פיזית גדולה מדי מול הת'אנדרס. לכן גם האימפקט החיובי של ג'בייל מקגי הורגש כפליים.

רוב המשחק גולדן שיחקה מעולה. קרי היה פעיל, הניע את ההתקפה וקלע את השלשות שלו. קליי גם היה יעיל כפינישר. מקגי פשוט פנטסטי בלתפוס את הלובים האלה אבל הוא גם הצליח להשתלב בשטף הקבוצתי עם ניהול משחק מהפוסט ברמת ה-dribble handoffs. איגודאלה בכלל טוב בתקופה האחרונה.

בצד של אוקלהומה ווסטברוק באחד ממשחקיו החלשים ביותר העונה. אוקלהומה קבוצה טובה והמשחק הזה לא שיקף את פערי הכוחות. הם קלעו 4-21 משלוש למרות די הרבה זריקות טובות שהלכו החוצה (בפרט אברינס עם 0-7 משלוש, לא מבין למה הוא הקדים את מקדרמוט ברוטציה). גם מהעונשין הם החטיאו המון, 17-31. גולדן עלתה לפער 25 נקודות ברבע השלישי אבל מה שאני מנסה לומר הוא שאוקלהומה כן התמודדה אבל הכדורים פשוט לא נכנסו.
אפשר בהחלט לבקר את הת'אנדרס על חוסר ריכוז בהגנה, יותר מדי פעמים שהם פישלו בהגנת מעבר או סתם הלכו לאיבוד בחסימות בדרך ל-14 שלשות של הספלאש בראדרס.

לצפיה ב-'אני לא מתפלא שראסל לא אוהב את סטף'
אני לא מתפלא שראסל לא אוהב את סטף
21/03/2017 | 14:11
17
101
ראסל לוקח הכל ברצינות ובתחרותיות... סטף רוקד ועושה שטויות ובסוף מנצח...

אגב, חפשו את הסרטון של רוברסון מנגר שתיים מהעונשין... שמעו הבנאדם הזה לא קשור לכדורסל בכלל, סתם מגה אתלט...
לצפיה ב-'אבל הוא אחד משחקני ההגנה הכי טובים בליגה'
אבל הוא אחד משחקני ההגנה הכי טובים בליגה
21/03/2017 | 16:22
1
72
הוא גם בראש של קליי תומפסון, הבנאדם מפחד לסיים מולו בצבע.
לצפיה ב-'אין ספק מגן מחונן'
אין ספק מגן מחונן
22/03/2017 | 10:04
43
אבל איך אפשר להסתובב כל כך הרבה על מגרשי הכדורסל ולא לפתח שום טאץ׳ בסיסי, זה משהו שאני לעולם לא אהיה מסוגל להבין
לצפיה ב-'אני אוהב את זה'
אני אוהב את זה
21/03/2017 | 20:08
13
67
סוף סוף יריבות אמיתית בליגה .
כזאת שנובעת מחוסר אהבה אחד לשני.

חבל שאוקלהומה לא מספיק טובים בשביל להוות איזשהו אתגר לגולדן, סדרת פלייאוף בין הקבוצות האלה יכלה להיות אחת מהמרתקות של השנים האחרונות
לצפיה ב-'אני כנראה בדעת מיעוט'
אני כנראה בדעת מיעוט
21/03/2017 | 20:22
11
54
אבל אני לגמרי עם גולדן ביריבות הזאת וממש שמח שהם מצליפים בהם בכל פעם שהם פוגשים אותם העונה.

באוקלהומה משום מה חושבים שדוראנט היה חייב להם משהו.
לצפיה ב-'לא חושב שאתה במיעוט'
לא חושב שאתה במיעוט
21/03/2017 | 21:50
10
47
אני אוהב את המאבקים האלה ואפילו את המעט "מכות" שיש שם אבל אני לא פחות אוהב לראות את גולדן מפרקת את אוקלהומה.

לצפיה ב-'הרוב ציירו לעצמם אימייג''
הרוב ציירו לעצמם אימייג'
21/03/2017 | 22:56
9
51
דוראנט=כוסית/קאפקייק/פחדן/ווטאבר. מאותו הרגע העולם מתחלק לשחור ולבן. דוראנט בצד של גולדן? אז אנחנו בצד השני. ככה זה היה מאז ומתמיד. כל מה שהיה לפני כן לא מעניין יותר.

ככה לפחות אני רואה את זה. כל היריבות הזאת נראית לי מזויפת לגמרי. סופרסטאר עבר קבוצה. אפשר לחשוב שהוא הראשון. אפשר לחשוב שהוא עבר מבוסטון ללייקרס או מאינדיאנה לניקס. אוקלהומה קיימת פחות מעשור, שיפסיקו לשחק אותה כאילו יש איזה דם רע ביניהם לבין איזושהי קבוצה. כשסיאטל תחזור אז נדבר.
לצפיה ב-'היריבות התפתחה בפלייאוף האחרון'
היריבות התפתחה בפלייאוף האחרון
22/03/2017 | 10:38
8
35
ככה נוצרות יריבויות. בדיוק כמו בוסטון-לייקרס או אינדיאנה-ניקס.
מבחינת אוהדי אוקלהומה המעבר של דוראנט רק העצים את השנאה כלפי הווריורס, אפשר להבין את זה. אתה גם רואה שהשחקנים משתי הקבוצות מתייחסים למשחקים האלה ברצינות יתרה. זו יריבות לכל דבר, הבעיה שקבוצה אחת טובה בהרבה מהשנייה.
לצפיה ב-'מפגש אחד בפלייאוף, דרמטי ככל שיהיה, לא פותח יריבות'
מפגש אחד בפלייאוף, דרמטי ככל שיהיה, לא פותח יריבות
23/03/2017 | 00:21
7
27
אולי מקרה הקצה היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה סקרמנטו - לייקרס עקב הסדרה האגדית ההיא אבל זה היה בגלל שהשופטים אשכרה מכרו את הקינגס. וגם במקרה הזה אם אני לא טועה הייתה סדרה שנתיים לפני כן שהייתה דרמטית במיוחד.

כל העסק פה מרגיש לי מזויף לגמרי. בכל פלייאוף ישנן כמה סדרות שמוכרעות ב7 משחקים. למה לא התפתחה יריבות בין אינדיאנה לטורונטו? או בין טורונטו למיאמי? או בין מיאמי לשארלוט? מישהו בכלל זוכר שהן נפגשו? אז נכון, OKC מול הווריורס הייתה סדרה יוצאת דופן מבחינת איכות הכדורסל וגם היה קאמבק מהסרטים. עדיין זה לא משהו יותר מידי יוצא דופן. אני לא אתפלא אם הסוכנים נותנים הוראות לשחקנים להתחיל כל מיני תגרות כאלה ואחרות. מי ידבר על אנדרה רוברסון אם לא העימות עם דוראנט? בעולם ההזוי שאנחנו חיים בו הדברים האלה שווים כסף.
לצפיה ב-'למה לא? בטח שכן'
למה לא? בטח שכן
23/03/2017 | 00:34
6
29
הייתה סדרה מאוד פיזית, מאוד מתוחה, מאוד הרת גורל. גרין בועט באדאמס פעמיים, הסדרה שכבר הייתה בכיס של אוקלהומה והלכה לאיבוד,  המעבר הדרמטי של דוראנט. יש פה מספיק כדי ליצור יריבות.
גם גולדן והקליפרס הפכו ליריבות לתקופה מסוימת אחרי הסדרה ב-2014 שהלכה ל-7 משחקים.

היריבות הכי משמעותית בליגה כרגע היא גולדן-קליבלנד, שנפגשו פעמיים סך הכל בפלייאוף. זה לגמרי מספיק. כשלברון היה בקליבלנד הייתה לו יריבות מול בוסטון כבר אחרי המפגש הראשון.

דוקא היריבויות ה"היסטוריות" חסרות משמעות כי אף אחד בניקס לא מתרגש כשהוא פוגש את הפייסרס. אבל שחקני גולדן ואוקלהומה נותנים משקל רב להתמודדויות האלה, זה לא צירוף מקרים שכמעט בכל מפגש ראינו אוירה מתוחה, דחיפות, טראש טוק, רגעי hold me back. זה לא תיאטרון אלא רגשות אמיתיים.
לצפיה ב-'לי זה לא מרגיש אמיתי, סורי'
לי זה לא מרגיש אמיתי, סורי
23/03/2017 | 00:55
5
31
לי זה מרגיש כמו פרנצ'ייז שלא כל כך מבין את מעמדו וחושב שלקחו לו משהו ששייך לו. יש לי תחושה שגם בלי סדרת הפלייאוף האחרונה היינו רואים התגוששויות כאלה. קווין דוראנט עבר לגולדן סטייט ווריורס, המועמדת הבכירה לזכייה באליפות. מספיק אנשים מבחוץ מוצאים את זה סיבה מוצדקת לבוז לו, אז באוקלהומה על אחת כמה וכמה. אבל האמת היא שאוקלהומה זה פרנצ'ייז שקיים פחות מעשור, בלי אליפות, בלי היסטוריה יותר מידי מפוארת. אני לא רואה סיבה למה קווין גארנט התקבל במינסוטה בכבוד של מלכים אחרי שעבר לבוסטון (וגם הוא יצר סוג של סופר טים) ודוראנט מקבל שריקות בוז ודחיפות משחקנים ששיחקו איתו כמה חודשים אחורה.
לצפיה ב-'אתה קופץ בין שני דברים, אולי מאמין בשניהם'
אתה קופץ בין שני דברים, אולי מאמין בשניהם
23/03/2017 | 10:13
4
35
להבנתי אלה שני הדברים שאתה אומר:
1. היריבות שהתפתחה אינה מוצדקת כי אין מאחוריה שום סיבה.
- אפשר להתווכח על זה, אבל רגשות בכל מקרה לא צריכים הצדקה רציונלית.
2. הרגשות שהשחקנים מציגים מזויפים  וזה הכל חלק מהצגה.
- כאן אתה כבר גולש לתיאוריות קונספירציה, i'm not rollin.

הרבה שחקני עבר אמרו שמבחינתם זה בסדר שדוראנט עוזב, אבל הוא לא יכול לעבור לקבוצה שכרגע גברה על אוקלהומה בסדרה אפית. לקבוצה ששחקני אוקלהומה הכי שונאים כרגע, אחרי שראו את הפרצופים הזחוחים שלהם במשך 7 משחקים. סבבה שהוא עוזב, אבל הוא מצטרף אליהם
לדעתי ראינו סימנים ברורים של יריבות עוד לפני המעבר של דוראנט, וזה רק הוסיף שמן למדורה. אתה לא צריך אליפויות או היסטוריה מפוארת כדי לא לאהוב יריבה שלך.

המצב של קווין גארנט וקווין דוראנט לא דומה מהרבה בחינות. גארנט עזב קבוצת לוטרי והיה מעבר לשיא, דוראנט עזב קונטנדרית והיה בשיא הקריירה. גארנט עבר בטרייד, דוראנט בחר שלא לחתום והשאיר את אוקלהומה בלי כלום. גארנט קפץ לקבוצה ניטרלית מבחינת מינסוטה, דוראנט עבר לקבוצה הכי שנואה מבחינת אוקלהומה באותה נקודת זמן, מיד אחרי שאיבדו להם יתרון 3-1 בסדרה מפרכת.
אם גארנט היה עובר ללייקרס אחרי ההפסד בגמר המערב ב-2004 זה באמת היה משאיר טעם רע. והסדרה בין מינסוטה ללייקרס לא הייתה אמוציונלית באותה הרמה של אוקלהומה-גולדן.

בכל אופן אני חושב שעם הזמן אוהדי אוקלהומה יסלחו לדוראנט על המעבר. אולי הוא יחזור לשם לסוף הקריירה, אבל גם אם לא הם יכינו לו פרידה מרגשת כשהוא יפרוש ויתלו את החולצה שלו.
לצפיה ב-'אז שחקני העבר האלה טועים'
אז שחקני העבר האלה טועים
24/03/2017 | 00:40
3
15
כי נחש מה? הוא כן יכול. אנשים יכולים לומר מה שהם רוצים אבל בשורה התחתונה דוראנט לא חייב לאוקלהומה שום דבר. גם לא לווסטברוק ושאר שחקני אוקלהומה, שלפי שמועות חדר ההלבשה שלהם לא היה מי יודע מה גם ככה. וגם לא לקהל של אוקלהומה שלא צריך "לסלוח" לו כי אני בספק גדול אם הוא אי פעם יבקש מהם סליחה.

מה יקרה הלאה? כל יום שיעבור אנשים יתרגלו לרעיון שהוא בגולדן סטייט, המשחקים בין הקבוצות יהפכו לרגועים יותר ובעוד 3-4 שנים אף אחד לא יזכור בכלל שהייתה יריבות כלשהי בין הקבוצות האלה. שזה בדיוק ההגדרה שלי ליריבות מזויפת.
לצפיה ב-'זכותו לעבור וזכותם לא לאהוב את זה...'
זכותו לעבור וזכותם לא לאהוב את זה...
24/03/2017 | 15:17
2
15
הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה והם יכולים לעשות מה שהם רוצים. הכביש הזה דו סטרי, מן הסתם.

אנחנו לא יודעים מה יהיה בעוד 3-4 שנים אבל שום דבר שיקרה בעתיד לא יהפוך את היריבות שמתרחשת כרגע למזויפת... גם קובי ושאקיל התחילו לפרגן אחד לשני כעבור שנים אבל זה לא סותר את העובדה שהם שנאו והיו יריבים למשך תקופה.
לצפיה ב-'בוא לא נתווכח על הגדרות'
בוא לא נתווכח על הגדרות
24/03/2017 | 21:56
1
10
נראה לי שהבנת למה אני מתכוון. לא הולכת להיות כאן יריבות ארוכת שנים, כזו שיעשו עליה סרטי 30X30 (רג'י מול הניקס, הבאד בויז מול בוסטון/שיקגו וכו'). זה כמו ה"יריבות" בין דאלאס לקליפרס. קצת דם רע לעונה וחצי ואחר כך אתה שוכח מה היה שם בכלל.
לצפיה ב-'זו לא יריבות שוות כוחות על המגרש'
זו לא יריבות שוות כוחות על המגרש
25/03/2017 | 00:49
14
אבל זו גם לא יריבות מזויפת... הם באמת לא אוהבים אחד את השני. לכן אני לא מסכים עם הטענה שהצגת לאורך הדיון.
לצפיה ב-''
22/03/2017 | 10:36
5
לצפיה ב-'לגמרי נכון'
לגמרי נכון
22/03/2017 | 12:40
22
ראס וסטף הם בערך כמו איטליה וברזיל בכדורגל.
לצפיה ב-'אנחנו במינסוטה! סגירת מעגל נוספת '
אנחנו במינסוטה! סגירת מעגל נוספת
21/03/2017 | 20:03
7
70
הייתי ספקן, אפילו יותר מהרגיל, אבל זה קרה, ואני זוכה לסיים את העונה עם קבוצה. לא קבוצת פלייאוף כמו שהבטיחו לנו, אבל העיקר לעקוב אחרי קבוצה. ולא סתם קבוצה. הפעם האחרונה שהמינסוטה טימברוולבס היו בפלייאוף - 2004. הפסד בגמר האזורי ללייקרס. 13 שנים אחרי, שתי הקבוצות לא יהיו בפלייאוף, אבל אני זוכה להיות בצד השני של המתרס, כאוהד מינסוטה.

עמרי כבר נמצא עם הקבוצה, התאמן וילבש את החולצה 18#, ויש תקווה שיערוך את הופעת הבכורה שלו כבר הערב נגד סן אנטוניו ! ואיזו דרך להציג את עצמך במדים החדשים אם לא במשחק בשידור ישיר מחוף לחוף ב-ESPN נגד אחת המועמדות לאליפות. #נו_פרשר

המשחק ישודר גם בישראל בערוץ ספורט 5 החל מ-3:30 לפנות בוקר [בין ג' ל-ד'].

אני חוזר קצת אחורה.
בימים האחרונים פורסם ע"י מארק סטיין על המועמדות של כספי לכמה קבוצות, ואפילו נאמרו שמות שזכו להרמת גבה מצדי [הגבה הימנית שלי עדיין תקועה למעלה...ניגה, זאת היתה טעות לעשות בוטוקס]. זה שנאמרו שמות קבוצות מעיד אולי קצת יותר על המהימנות של הדיווח, אבל אין לי בושה להגיד שלי זה היה נראה כמו ספין. מעין אמצעי לחץ על קבוצות לפעול מהר או סתם ניסיון ליידע קבוצות שעמרי התגבר על הפציעה והוא יכול לחזור, כשאין באמת פנייה רצינית מקבוצה מובילה. אני לא יכול לראות בזה דבר מוזר שאף ניוז-ברייקר אחר לא דיווח על ההתעניינות בכספי, כי אולי אפשר לייחס את זה לקירבה של המשפחה לסטיין, ורק לו הם הדליפו את המידע. ואולי סטיין קיבל פנייה מהמקורבים לנסות לסייע גם אם מדובר בדיווח שהוא לא לגמרי מדויק. זה לא כל כך חשוב עכשיו, אבל גם כעת אני לא קונה את ההתעניינות של חצי מהליגה וחושב שדובים ולא יער.

בגדול, מה שאנחנו יודעים שהוביל את עמרי לקחת את ההצעה של מינסוטה, בין אם היתה היחידה שהיתה לו על השולחן או לא - ההבנה שבקבוצת פלייאוף לא היה משחק. קבוצות פלייאוף יכולות לשחרר שחקן סוגר סגל, וממפיס לפחות היא עשתה את זה בימים האחרונים, אבל אף אחת לא תכניס לרוטצית הפלייאוף שלה [7,8,9,10 שחקנים] שחקן חדש שלא שיחק כל העונה. הוא לא מכיר את השיטה והוא אופציה אחרונה בהתקפה. מהבחינה הזאת זה היה תמיד יותר הגיוני שכספי יסיים את העונה עם קבוצה שעובדת בסגל קצר ומסתכלת על העונה הבאה. הימרתי לפני שבועות על פיניקס. לא פיניקס, אבל אותה סיטואציה פחות או יותר. שלא תחשבו - אני שמח מההצטרפות למינסוטה וחושב שזה פי אלף יותר נכון לקריירה של עמרי מאשר אם באמת היה מצטרף לקבוצת פלייאוף. מינסוטה זה מקום טוב להרוויח את החוזה הבא שלך.

ועוד דבר שלא מדברים עליו, אבל ששווה לציין: אחד הסוכנים הבולטים בליגה דן פייגן, שהוזכר רבות כאן בפורום בהקשר של כספי וקאזינס, פוטר מהסוכנות שבה הוא עובד - ISE. בסוכנות טוענים שעשה להם "ג'רי מגוויר" - שידל עובדים ולקוחות לעזוב ולהצטרף איתו, ולמעשה הוגשה בקשה לבית המשפט שיפסוק צו מניעה נגד הסוכן הסורר, מחמת פגיעה בקניין רוחני. שמות בולטים שנטשו את שירותי הסוכן בשנים האחרונות: דיאנדרה ג'ורדן [אחרי הפיאסקו הגדול של החתימה שלא קרתה בדאלאס], ג'ון וול ודוויט הווארד. כשאתה מאבד מקרנך, כל החרא צף. מספרים עליו שהוא אינטרסנט שפעל למתג את עצמו לפני לקוחותיו, שטובתו האישית קדמה לטובת הסוכנות והמיוצגים בה.

בסוכנות ISE שחררו הודעה לפני כעשרה-ימים בה הם מודיעים על עזיבת הסוכן, שכל סמכויותיו בטלות, ומחליפו הזמני יהא כריס גראנסיו, מנהל מחלקת השיווק, שישמש בתפקיד של נשיא מחלקת הכדורסל של הסוכנות. בנוסף, הסוכנות ניצלה את ההזדמנות להודיע על הצטרפותו של קווין ג'ונסון, לשעבר שחקן ה-NBA ובין 2008 ל-2016 ראש עיריית סקרמנטו, כיועץ בכיר.

כדאי לציין גם שבחודש שעבר נאמר שדיבאץ ניהל את הטרייד על קאזינס כשהוא מתקשר עם הסוכנים של קאזינס, ומוזכרים לא רק ג'רין אקאנה, הסוכן שידענו שייצג את קאזינס והיה זה שעמד מול המצלמות אחרי הטרייד, אלא גם דן פייגן. זה אומר שהעזיבה של פייגן היא פתאומית. זה לא התבשל תקופה ארוכה, לפחות לא כלפי חוץ, כי פייגן המשיך לייצג את לקוחות הסוכנות.

אבל המשמעות של פיטורי פייגן ממש ימים לפני החתימה של כספי במינסוטה אומרת שאת החוזה ניהל סוכן אחר, שאת שמו אינני יודע כרגע, כנציג הסוכנות. מעניין אם כספי ימצא את עצמו בסיום העונה בתפקיד רוד טידוול מהסרט 'גרי מגוויר', הלקוח הבודד שהלך עם הסוכן המפוטר. יש בזה גם יתרון - הסוכן צריך להרוויח את המעמד שלו מחדש, ולכן ישתמש בכל הקשרים שעוד נשארו לו כדי להשיג לך חוזה גדול שיגרמו לאנשים לדבר. אני כמובן צוחק. אבל בכל אופן, עונה מאוד מוזרה של כספי - מקצועית בלבד, מי חשב שיסגור כמעט 3 חודשים ראשונים של 2017 עם 2 שלשות בלבד ! [65 דקות משחק בלבד עד כה ב-2017].

משחק גדול מצפה לנו הלילה. אני מקווה שעמרי באמת ישחק.
ו...לא יודע עד כמה קשה לי לומר את זה אבל...
להתראות בשמחות מינסוטה טימברוולבס ואחרות !
שבוע טוב!
לצפיה ב-'יובל הרווחת את אליקו, אני מקווה שתיבודו'
יובל הרווחת את אליקו, אני מקווה שתיבודו
22/03/2017 | 10:50
4
38
יחתים אותו לעונה נוספת
לצפיה ב-'בהחלט... למרות שהלילה היה עוד משחק מאכזב'
בהחלט... למרות שהלילה היה עוד משחק מאכזב
22/03/2017 | 10:58
3
40
כשהיינו בפלוס נקודה, עם הכדור ביד, המומנטום בצד שלנו, דקה וחצי לסיום- חשבתי שאנחנו עוד יכולים לנצח את המשחק הזה. אבל קיפאון התקפי ואיבודי כדור לוזריים איבדו את זה.
כספי עם 5 איבודים מבלי שהוא נגע כמעט בכדור, אשכרה כל פעם שהוא כדרר חטפו לו.
לצפיה ב-'מצד שני הפלוס-מינוס שלו טוב, זה ניכר?'
מצד שני הפלוס-מינוס שלו טוב, זה ניכר?
22/03/2017 | 12:43
2
11
לצפיה ב-'הוא היה על המגרש בריצה של הוולבס ברבע השני'
הוא היה על המגרש בריצה של הוולבס ברבע השני
22/03/2017 | 22:44
1
38
בהרכב של טאונס וסביבו 4 שחקני פרימטר, הרבה פעמים הרכבים כאלה מספקים ריצות. שבאז מוחמד הנהיג את הריצה וצריך לציין לטובה גם את דאן שהוא תמיד בולדוג הגנתי שמספק חטיפות ומהלכי האסל. כספי קלע את הזריקות שלו והיה ממש קרוב למהלך שלוש נקודות שלבסוף נשרקה עבירת תוקף, אבל אם נסתכל על המשחק בכללותו הוא גרם ליותר נזק מתועלת בגלל האיבודים האלה.
לצפיה ב-' תודה. יהיה מעניין לעקוב.'
תודה. יהיה מעניין לעקוב.
22/03/2017 | 23:55
7
לצפיה ב-'זו כיפה בכותרת שלך, או שאתם סתם שמח ש'
זו כיפה בכותרת שלך, או שאתם סתם שמח ש
22/03/2017 | 12:42
1
47
כספי מצא קבוצה ויש אלוהים?
לצפיה ב-'הדבר הכי קרוב שמצאתי ל'גלגל מסתובב' או משהו כזה [סגירת מעגל]'
הדבר הכי קרוב שמצאתי ל'גלגל מסתובב' או משהו כזה [סגירת מעגל]
24/03/2017 | 10:31
2
לצפיה ב-'במשחק הזה הם סוף סוף נראו כמו בשנה שעברה'
במשחק הזה הם סוף סוף נראו כמו בשנה שעברה
22/03/2017 | 12:47
44
כשאני רואה אותם שוטפים את המשחק ונשענים על קארי אני לא מבין למה הם בכלל היו צריכים את דוראנט. איפשהו יש לי הימור, שבלונג ראן כל המעורבים במעבר הזה ייפגעו.
לצפיה ב-'ג'רי קראוס נפטר '
ג'רי קראוס נפטר
22/03/2017 | 07:12
1
48
האיש שאחראי יותר מכולם על שושלת הבולס.
בחר את מייקל ג'ורדן בדראפט 84.
ישב יום אחד במשחק של ארקנסו וראה את פיפן משחק ואמר לעצמו "אותו אני רוצה" ואז רקם טרייד בליל הדראפט כשהבולס בחרו את אלדן פוליניס ומייד שלחו אותו לסיאטל בתמורה לפיפן.
ואז גם צירף אליהם את הוראס גראנט.

הוא כנראה גם חבר ההנהלה היחיד של הבולס שג'ורדן העריך (את ריינסדורף הוא לא סבל)

יהיי זכרו ברוך
לצפיה ב-' תודה על זה'
תודה על זה
22/03/2017 | 12:50
38
קראוס זה... יהודי?
לצפיה ב-'שמתם לב שאנחנו לקראת הסיבוב הראשון הכי משעמם בהיסטוריה?'
שמתם לב שאנחנו לקראת הסיבוב הראשון הכי משעמם בהיסטוריה?
17/03/2017 | 00:49
39
130
אם העונה הסדירה מסתיימת היום זה נראה ככה:

מערב:
ווריורס - דנבר
ספרס - ממפיס
יוסטון - אוקלהומה
יוטה - קליפרס

מזרח:
קליבלנד - דטרויט
בוסטון - מילווקי
וושינגטון - אינדיאנה
טורונטו - אטלנטה

מכל הבראקט הזה יוטה - קליפרס זו ההתמודדות היחידה שבאמת נשמעת כמו משהו ששווה לפתוח בשבילו טלוויזיה/שידור באינטרנט. אני מעולם לא זוכר עונה שבה היה כזה פער בין 4 הראשונות ל4 התחתונות בשני הקונפרנסים ביחד. אם אינדיאנה שכל העונה קופצת מרצף ניצחונות לרצף הפסדים תקום על הצד הנכון עם הכניסה לפלייאוף אז אולי גם הסדרה מול וושינגטון תהיה מעניינת, אבל חוץ מזה באמת שאין כלום.

מסכימים?
לצפיה ב-'חשבתי שאני מסכים, אבל במחשבה שנייה'
חשבתי שאני מסכים, אבל במחשבה שנייה
17/03/2017 | 03:42
89
יוסטון - אוקלהומה יהיה אדיר!
חוץ מזה כן זה אולי לא הסיבוב הראשון הכי מעניין שיכול להיות, אבל סוף סוף המזרח מציג 4 קבוצות ראויות לעבור סיבוב. שנים קודמות אפילו הגמר שם היה שעמום. בצד השני חוץ מג'אז-קליפרס, לא הייתי פוסל שממפיס יעשו הרבה צרות לספרס (או לגולדן).
לצפיה ב-'אני לא מסכים'
אני לא מסכים
17/03/2017 | 04:34
1
84
אני חושב שאוקלהומה ויוטה יכולים לקחת את יריבותיהם בהתאמה ל7 משחקים ולנצח את הסדרה ככה שיהיה מעניין בצורה שמזכירה את אינדיאנה - טורונטו דאשתקד או אטלנטה בוסטון. 

וושינגטון - אינדיאנה זו סדרה שיכולה להתפתח באופן לא צפוי, כמו כן גם טורונטו אטלנטה. 

אל תשכח את הפציעות. (חס וחלילה) אבל קליבלנד סובלת כרגע מפציעות ולא מן הנמנע שהיא תאבד שוב את קיירי או לאב לפציעות וזה ישאיר את לברון בעוד פלייאוף הירובול. 
לצפיה ב-' יהיה אחלה סיבוב ראשון'
יהיה אחלה סיבוב ראשון
17/03/2017 | 06:33
66
חוץ מקליבלנד נגד לא משנה
נאט׳ין איז גארנטיד
לצפיה ב-'גם אני לא מסכים'
גם אני לא מסכים
17/03/2017 | 11:00
2
68
אני אתייחס למערב כי המזרח פחות מעניין אותי
יוסטון אוקלהומה זה אחלה משחק!!
וגם ממפיס יכולים לעשות צרות לס"א בלי אולדרידג...
לצפיה ב-'אולדריג' כבר חזר'
אולדריג' כבר חזר
17/03/2017 | 11:43
1
12
לצפיה ב-''
17/03/2017 | 20:12
2
לצפיה ב-'מסכים עם החברים שיש סדרות מעניינות, מה גם שעוד אין לנו מושג'
מסכים עם החברים שיש סדרות מעניינות, מה גם שעוד אין לנו מושג
17/03/2017 | 11:14
11
79
מה באמת יהיו המפגשים בסיבוב הראשון.
הקליפרס מדורגת 5, אוקלהומה 6 וממפיס 7 אבל מפריד בין שלושתן סה"כ משחק אחד. כל קונסטלציה אפשרית. גם בין גולדן לספרס לא ברור מי 1 ומי 2 כך שבשורה התחתונה אין לנו מושג לגבי אף סדרה במערב.

במזרח אני מסכים איתך שהסיבוב הראשון לא מרגש במיוחד. הסדרה של אינדיאנה עשויה להיות תחרותית כמו שאמרת, אני באופן אישי מקווה לראות את מילווקי עולה ממקום 8 כדי שיאניס יתמודד מול לברון, ארגיובלי שני השחקנים הכי טובים במזרח.
לצפיה ב-'הייתי רוצה שיהיה באמת קצת שיפטינג במערב'
הייתי רוצה שיהיה באמת קצת שיפטינג במערב
17/03/2017 | 13:24
10
58
גולדן - פורטלנד (לא כוחות אבל לפחות נראה את לילארד ומקלום)
ספרס - אוקלהומה (לזכר ימים עברו, וגם כי יהיה מעניין לראות את קוואי שומר על ראס)
יוסטון - קליפרס (שניפטר מאחת מהן. אבל אמור להיות סדרה איכותית בכל זאת)
ויוטה - ממפיס (הקרים אוף דה קרופ מבחינתי, אבל כנראה רק לי יש את הפטיש הזה)
לצפיה ב-'יוטה-ממפיס סדרה מבאסת'
יוטה-ממפיס סדרה מבאסת
17/03/2017 | 13:58
9
61
תהיה קשה לצפייה עם הנגרות שתלך שם. מעדיף לראות את שתיהן פוגשות קבוצה שמשחקת בקצב יותר מהיר ועם יותר כוח אש. נניח יוטה- קליפרס וממפיס-יוסטון.
לצפיה ב-'לא מסכים שאלה קבוצות נגריות'
לא מסכים שאלה קבוצות נגריות
17/03/2017 | 19:40
8
49
13 ו17 בליגה ביעילות התקפית זה אולי לא התקפה שמועמדת לאליפות אבל גם לא משהו שהוא בלתי ניתן לצפייה. יש מן איזה חוק לא כתוב שקבוצה שמבוססת קודם כל על ההגנה שלה חייבת להיות קבוצה נגרית אבל אתה מספיק אינטיליגנט כדי לא לשחות עם הזרם הזה. נכון, יהיה סקור נמוך אבל לא כי שחקנים יחטיאו חופשי מהפינה אלא כי קשה לקלוע נגד הקבוצות האלה. אני ממש אוהב לראות משחקים כאלה, כשההגנות טובות רמת המשחק עולה.
לצפיה ב-'כשהתקפה בינונית פוגשת הגנה מהעלית הרבה פעמים זה הופך'
כשהתקפה בינונית פוגשת הגנה מהעלית הרבה פעמים זה הופך
18/03/2017 | 15:48
7
41
לקשה לצפייה... אני גם אוהב לראות הגנות טובות אבל זה יותר מהנה כשמולן עומדת התקפה שמסוגלת להתמודד ולקלוע באחוזים סבירים.

לצפיה ב-'אתה מבין את הפרדוקס?'
אתה מבין את הפרדוקס?
18/03/2017 | 15:54
6
44
התקפה בינונית + הגנה מעולה = קשה לצפייה
התקפה בינונית + הגנה סבירה ומטה = אפשרי לצפיה/מהנה?

כלומר אתה זקוק לרמת משחק נמוכה יותר על מנת להנות מכדורסל?
לצפיה ב-'קבוצות בינוניות בשני צדי המגרש לא נפגשות בפלייאוף'
קבוצות בינוניות בשני צדי המגרש לא נפגשות בפלייאוף
18/03/2017 | 15:58
5
8
לצפיה ב-'הכוונה שלי הייתה'
הכוונה שלי הייתה
18/03/2017 | 16:19
4
40
התקפה בינונית פוגשת הגנה מעולה -> קשה לצפייה

וכן הלאה. מה שאתה כתבת.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
18/03/2017 | 17:16
3
8
לצפיה ב-''
18/03/2017 | 17:40
2
42
התקפה בינונית + הגנה מעולה של היריבה = קשה לצפייה
התקפה בינונית + הגנה סבירה ומטה של היריבה = אפשרי לצפיה/מהנה?

כלומר אתה זקוק לרמת משחק נמוכה יותר על מנת להנות מכדורסל?
לצפיה ב-'זה לא מה שאמרתי... אני לא מציע להוריד את הרמה'
זה לא מה שאמרתי... אני לא מציע להוריד את הרמה
18/03/2017 | 19:22
1
49
יוטה-ממפיס עדיף על פני יוטה-דאלאס למשל.
מה שאני מעדיף הוא שיפגשו שתי קבוצות שההתקפה של אחת יכולה לעמוד בכבוד מול ההגנה של השנייה. למשל יוסטון-ממפיס. התקפת עלית מול הגנת עלית, התקפה בינונית מול הגנה בינונית. עדיף מאשר יוטה-ממפיס שהתקפות בינוניות יפגשו הגנות עלית.
לצפיה ב-'אני מניח שזה כבר עניין של טעם'
אני מניח שזה כבר עניין של טעם
18/03/2017 | 20:04
46
אני דווקא חושב שיוסטון-ממפיס זה יותר פוטנציאל לבלו אאוט מאשר יוטה-ממפיס. כששתי ההגנות משחקות טוב קשה לקבוצה אחת לברוח. מצד שני במקרה של יוסטון אם היא תופסת יום היא יכולה לשרוף ואם היא לא תופסת יום היא יכולה להישרף.

אבל אני מניח שאתה לא טיפוס שאוהב משחקים עם סקור נמוך אז בשבילך זה כנראה לא משנה.
לצפיה ב-'אני ממש מתלהב מהסדרות במזרח דווקא'
אני ממש מתלהב מהסדרות במזרח דווקא
17/03/2017 | 12:25
5
64
3 סדרות שוויוניות לחלוטין אם זה באמת ישאר ככה.
אני מעדיף שקליבלנד תפגוש את שיקאגו, זה גם יהיה מעניין.
במערב יוסטון אוקלהומה ויוטה קליפרס הן אחלה של סדרות בעולם...יאללה רק שנגיע לרגע הזה כבר! 
לצפיה ב-'מה שיוויוני בסדרות האלה?'
מה שיוויוני בסדרות האלה?
17/03/2017 | 13:10
4
55
טעית בעונה... בוסטון מול כל קבוצה שלא תסיים 7 זה לא כוחות. קשה לי גם מאוד להאמין שלאטלנטה יש מה למכור מול טורונטו, גג 6 משחקים.
לצפיה ב-'לא חושב שאינדיאנה תתן פייט בסיבוב הראשון'
לא חושב שאינדיאנה תתן פייט בסיבוב הראשון
17/03/2017 | 14:59
3
48
היא פשוט גרועה,אני בכלל מקווה שהיא לא תעלה ומקווה לראות את דטרויט במקומה

לצפיה ב-'פול ג'ורג' יצטרך להעלות את רמת המשחק שלו'
פול ג'ורג' יצטרך להעלות את רמת המשחק שלו
17/03/2017 | 15:33
55
כפי שהוא נוהג לעשות בפלייאוף. אם זה יקרה תהיה סדרה תחרותית.
לצפיה ב-'כמו שאמרתי'
כמו שאמרתי
17/03/2017 | 19:43
53
הדבר היציב היחיד באינדיאנה השנה זה החוסר יציבות. כל פעם שנראה שהעניינים מתחברים מגיעה איזו תצוגת נפל שגוררת איתה 5 הפסדים רצופים. באיזה מצב רוח הפייסרס יגיעו למשחק מס' 1 - זה משהו שאף אחד לא יכול לחזות.

כל דבר בין הדחה בסוויפ לניצחון 4-1 מהדהד (אני גם חושב שוושינגטון פחות טובה מהכושר שהיא נמצאת בו) לא יפתיע אותי.
לצפיה ב-'מה מעניין בדטרויט?'
מה מעניין בדטרויט?
18/03/2017 | 11:21
41
התקרה של אינדיאנה הרבה יותר גבוהה.
לצפיה ב-'שנים עגומות לפנינו (אוהדי הבולס)'
שנים עגומות לפנינו (אוהדי הבולס)
18/03/2017 | 17:15
3
61
קשה לי להאמין שאחרי העונה הבאמת עלובה הזאת יכול לקרות משהו טוב בשיקאגו.
כפי הנראה הקבוצה תתפרק סופית ותלך לבניה מחודשת ונראה לי שאפילו הם לא באמת יודעים איך זה יקרה.
וויד יעזוב די בוודאות, באטלר אמנם אמר שהוא רוצה להישאר בבולס כל הקריירה אבל זה כנראה לא יותר מסלוגן לעיתונות.

רק לפני 5-6 עונות היתה לנו תקווה שהבולס הולכים להיות הדבר הגדול הבא ואז הכל התפרק בפירוק איטי ומכאיב.
עכשיו אני נושם עמוק ומתכונן לשנים הבאות שהולכות לבאס לנו ת'צורה.

לצפיה ב-'יהיה טוב כשנבחר את לברון ג'יימס ג'וניור ב2024'
יהיה טוב כשנבחר את לברון ג'יימס ג'וניור ב2024
18/03/2017 | 18:11
11
לצפיה ב-'אוהדי הפיסטונס מברכים את אוהדי הבולס'
אוהדי הפיסטונס מברכים את אוהדי הבולס
18/03/2017 | 18:18
48
לרגל הצטרפותם למועדון "הקבוצה שלנו מבאסת אותנו ואין עוד תקווה".
לנו סיפרו שרודני סטאקי מנהיג, תלו תקוות בצימוד דראמונד ומונרו ועכשיו אנחנו מתפללים שינחת אצלנו איזה ריקי רוביו. מזל שעוד נשאר לנו באד בוי כמו מרקוס מוריס, שיתן קצת אופי למועדון.
לצפיה ב-'לא בטוח שוויד יעזוב'
לא בטוח שוויד יעזוב
18/03/2017 | 20:51
51
יש לו אופציית חוזה, אם אני לא טועה 24 מיליון, לא חושב שאם הוא עוזב מישהו יתן לו יותר מ 15, במיוחד עכשיו כשהוא שוב נפצע ומי יודע איך יחזור.
לצפיה ב-'עומרי כספי בדרך למינסוטה'
עומרי כספי בדרך למינסוטה
19/03/2017 | 23:07
10
45
טוב או רע ליהודים?
לצפיה ב-'הוא מקווה לנפח מספרים בגארבג' טיים של העונה'
הוא מקווה לנפח מספרים בגארבג' טיים של העונה
19/03/2017 | 23:41
52
בשביל החוזה הבא, לא יותר מזה לדעתי
לצפיה ב-'לא מבין את זה'
לא מבין את זה
20/03/2017 | 00:38
57
מה נשאר להם? בסה"כ 13 משחקים ... סיכויים מאוד גבוהים שהם לא מגיעים לפלייאוף
אז אם הוא לא קיבל הבטחה שהוא ישחק הרבה ו\או הבטחה שישאירו אותו גם בעונה הבאה - לא מבין מה יש לו לחפש שם

לצפיה ב-'חור, אבל שמעתי שהתושבים מאוד חברותיים'
חור, אבל שמעתי שהתושבים מאוד חברותיים
20/03/2017 | 01:29
9
לצפיה ב-'ברור שעדיף לו למצוא קבוצת פלייאוף'
ברור שעדיף לו למצוא קבוצת פלייאוף
20/03/2017 | 04:08
6
56
אבל תאכלס טוב שהוא בריא ומקבל חוזה. בכלל אני חושב שאנחנו קצת מוטים לטובת עמרי. העדות הכי טובה לכך טמונה בחוזים הצנועים (יחסית) שהוא מקבל. שלא יהיה ספק - אני גם בעדו וחושב שברמה המקצועית יש לו מקום בליגה. אבל מעבר לזה שהוא שחקן מוגבל (במיוחד בהגנה), צריך לזכור שהוא תמיד שותף לקבוצות חלשות. גם כשיוסטון הגיעה לפלייאוף הוא לא שותף אפילו לדקה. לכן אם יחתום בטימברוולבס אני אשמח שתינתן לו עוד הזדמנות, אפילו שהיא לא אידאלית.
לצפיה ב-'הוא יכל לקבל חוזה מקבוצת פלייאוף'
הוא יכל לקבל חוזה מקבוצת פלייאוף
20/03/2017 | 06:50
5
47
לפחות השנה, היו משלמים עליו גרושים כי לא נותר כמעט שום זמן
לפי השמועות אלה הקבוצות פלייאוף ש"רצו" אותו: קליפרס, ממפיס, בוסטון

לא רואה סיבה למה אחת מהקבוצות הללו לא יחתימו אותו, בייחוד ממפיס שאיבדו גם את צ'נדלר, בסה"כ זה כסף קטן והימור מושכל, אין מה להפסיד פה ...
לצפיה ב-'ממה שהבנתי'
ממה שהבנתי
20/03/2017 | 07:22
4
50
הסלטיקס ממש רצו אותו אבל כנראה שמינסוטה רצו יותר כי טיבודו אשכרה טס להיפגש איתו ושיכנע אותו להצטרף לקבוצה.
אני מניח שאם הוא סיכם שם בסופו של דבר, הוא קיבל הבטחה להרבה דקות משחק ואולי גם לחוזה בעונה הבאה.

לצפיה ב-'הנה הפרשנות של העיתונים במינסוטה'
הנה הפרשנות של העיתונים במינסוטה
20/03/2017 | 09:40
52
Multiple teams persued him, but the Wolves offer Casspi the chance to play a notable role the rest of the season and they did not insist on a team option for next season, a provision that will allow Casspi to be a free agent this summer.
לצפיה ב-'לא בטוח לגביי טס "במיוחד"'
לא בטוח לגביי טס "במיוחד"
20/03/2017 | 11:52
43
אני מניח שכספי היה בניו אורלינס ות'יבודו נפגש איתו לפני המשחק מול ניו אורלינס.
לצפיה ב-'כשה GM הוא גם המאמן, קל יותר לקבל אמון משחקנים'
כשה GM הוא גם המאמן, קל יותר לקבל אמון משחקנים
20/03/2017 | 12:26
1
47
כשאתה אומר ש"בוסטון רצו אותו" אתה מתכוון למאמן או ל GM שלהם?
כספי עד היום קיבל דקות משמעותיות רק בקבוצה אחת בליגה - סקרמנטו. בכל מקום אחר הוא יובש על הספסל. להגיע לבוסטון ולגלות שה GM מאד רוצה אותו אבל המאמן לא מתלהב זה מפח נפש לא קטן. תיבודו הוא שתי הפונקציות, לטוב ולרע. כספי ידע שהוא יקבל ממנו דקות והזדמנות להשפיע.

באופן כללי, זה יכול לעבוד עוד שחקנים בליגה - זה אחד היתרונות שהמאמן וה GM הם אותו אדם. אני לא חושב שזה מכסה על החסרונות - אבל זה יתרון.
לצפיה ב-'יש מצב שתיבודו מלמד אותו מעט הגנה'
יש מצב שתיבודו מלמד אותו מעט הגנה
20/03/2017 | 18:20
8
לצפיה ב-'הפתעה אמיתית ראשונה בטורניר המכללות!'
הפתעה אמיתית ראשונה בטורניר המכללות!
18/03/2017 | 23:17
70
וילנובה, אלופת השנה שעברה ו#1 סיד גם השנה עפה כרגע בסיבוב השני מול ויסקונסון (#8).

הסיבוב הראשון התאפיין בעיקר בזה שלא היו דרמות מטורפות כמו בשנים עברו. היו כמה משחקים צמודים שהוכרעו אבל ללא באזר ביטרים.

מיותר לציין שמעט הבראקטים ששרדו עד עכשיו (שזה יפה כי שנה שעברה לא נותרו עוד כאלה אחרי הסיבוב הראשון) כנראה לא שרדו את ההפתעה הזו.
לצפיה ב-'Air Canada is ready for takeoff, Last tickets available.'
Air Canada is ready for takeoff, Last tickets available.
16/03/2017 | 02:37
10
126
למקרה שפספתם, וינסניטי נתן 24 נק', 100% מהשדה, כולל ריברס דאנק ופיידאווי מהשלוש על הבאזר, בגיל 40. וגם במשחק הנוכחי נגד הבולס קרטר נראה טוב מאד.
תמיד כיף לראות פנסיונר מלמד משהו את הזאטוטים, וכשמדובר בזקן הכי אתלטי אי-פעם זו בכלל חוויה.

באופן כללי זה מעניין לראות אילו שחקנים מצליחים להישאר בפורמה גבוהה ולהישאר פקטור בליגה לקראת גיל 40 (כמו קרטר, ג'ינובילי, נוביצקי) ומי דועך בצורה דרסטית ולא נעימה (בדרך כלל בצמוד לפציעות חוזרות, כמו פול פירס).
לצפיה ב-'זה הרבה יותר מלהישאר בפורמה'
זה הרבה יותר מלהישאר בפורמה
16/03/2017 | 09:59
4
101
1. אני מת על וינס. כל סל שלו מרגש אותי.
2. אחרי גילוי אישי זה, בוא ניכנס לקצת עובדות. בשנה שעברה לקחו את קרטר לאותה מעבדה שעושים בה את Draft Combine שאוסף את הנתונים על כל מי שנבחר (או אמור להיבחר), שם נמדדת מהירות הצעד הראשון וכאלה. כמו כן נמדד Vertical Leap, ונמצא שקרטר שהוא 6״6 קופץ גבוה יותר מאנדרו וויגינס שהוא 8״6.

בקיצר זה לא שוינס ״בכושר״. וינס הוא פאקינג תופעת טבע הזויה.
לצפיה ב-'וואו, מדהים'
וואו, מדהים
16/03/2017 | 13:56
2
86
האתלט הכי גדול שדרך על פרקט בNBA לדעתי.
מצטער ג'ורדן,לברון וד''ר ג'יי.
לצפיה ב-'מבחינת ניתור אני מסכים איתך'
מבחינת ניתור אני מסכים איתך
16/03/2017 | 16:31
1
74
מבחינת מכלול של אתלטיות (מהירות, כוח) לברון לוקח את וינס די בקלות.
לצפיה ב-'לדעתי משחקני ה-Hall of famers '
לדעתי משחקני ה-Hall of famers
16/03/2017 | 17:21
75
אז לברון ושאקיל רמה אחת מעל כולם.

בקונטקסט של כל ה-NBA אני בטוח שעברו כאן אתלטים יותר גדולים. ג׳ראלד גרין, ג׳רמי אבאנס וגם ג׳אווייל מקגי comes to mind. היה גם את James Flight white שהיה אתלט אדיר ובדוק יש עוד.
לצפיה ב-' באמת מדהים'
באמת מדהים
16/03/2017 | 17:29
11
לצפיה ב-'כנראה שזה שילוב של גנים+שמירה על כושר'
כנראה שזה שילוב של גנים+שמירה על כושר
16/03/2017 | 12:22
65
אין דרך להסביר את זה אחרת...הבנאדם פשוט לא מזדקן..הלוואי שנמשיך לראות אותו עוד הרבה שנים.
לצפיה ב-'נהדר לראות אותו ממציא את עצמו מחדש'
נהדר לראות אותו ממציא את עצמו מחדש
16/03/2017 | 12:26
72
העונה הנוכחית בגיל 40 היא הכי מוצלחת מהעונות האחרונות שלו. לא מזמן זאק לואו אמר חצי-ברצינות שקרטר הוא הסווינגמן הכי טוב של הגריזליס.
לצפיה ב-'וויד גמר את העונה(סדק במרפק)'
וויד גמר את העונה(סדק במרפק)
16/03/2017 | 19:09
66
נראה לי שאפשר כבר לשאול שיקגו לאן בנוגע לעונה הבאה.
לצפיה ב-'מה שבאמת מצחיק..'
מה שבאמת מצחיק..
17/03/2017 | 00:58
76
שרוב החברה על הספסל ועל המגרש גדלו על וינס..

יאניס היה בן 4 שוינס נבחר בדראפט..

הפרופורציות ..

לצפיה ב-'הייתי רוצה שקרטר יחזור לרפטורס ולהיות AIR CANADA'
הייתי רוצה שקרטר יחזור לרפטורס ולהיות AIR CANADA
17/03/2017 | 11:07
62
ושיסיים שם את הקריירה
לצפיה ב-'קצת על הספרס'
קצת על הספרס
14/03/2017 | 12:07
13
113
לא ראיתי שדיווחו על זה כאן, אבל מצאו אצל למרכוס אולדרידג׳ בעיות בלב, וכנראה הוא צריך לנוח עד סוף העונה. לא ברור מה יהיה בפלייאוף. בלי אולדרידג׳ המצב של הספרס אמור להיות גרוע מאוד, בטח בקרב פוטנציאלי מול אריות המערב.

מצד שני, זה הספרס, ולצד החסרון של אולדרידג׳, והפציעות של הרכזים טוני פארקר הותיק ודז׳ונטה מוריי הצעיר, הם הצליחו לנצח 11 מה-12 האחרונים, כולל את ג״ס (ששיחקה בלי הכוכבים להזכירכם), ולעלות למקום הראשון בליגה.

קוואי לנארד (MVP?) קלע 31 בניצחון אתמול, משחק 24 העונה מעל 30, הכמות הכי גבוהה של שחקן ספרס מאז דייויד רובינסון בשנת 94.

בלי קשר, בתחילת העונה נחת בספרס דייויד לי, שחשבתי שזה מהלך גרוע שכן אי אפשר להצדיק דקות שלו ושל גאסול ביחד, כי לי ידוע כשומר חלש מאוד, בטח לא מגן על הטבעת. גם אולדרידג׳ לא מגן גדול, וחשבתי שלי ילך לעומקי הרוטציה, מאחוריי דדמון שמביא את הדברים האלה שחסרים לספרס. הלכה למעשה, לי השתלב מצויין, נראה כאילו הוא משחק עם מאנו וטוני כמה שנים, הוא משחק מאוד יעיל ומאוד חכם, ומעמיד ממוצעים של 7.5 נקודות (61% מהשדה), כמעט 6 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים ב-18 דקות, שלדעתי זה יפה מאוד בשיטה שכמעט ולא משחקת בידודים. דקות הספסל איתו נראות מעולה, שהוא מצטרף לחמישיה הוא נראה טוב, ובכלליות הוא נראה הרבה יותר קשוח מפעם. אין תחליף למוח במשחק הזה, מסתבר. כמו כן לי שיחק בכל המשחקים השנה והצליח להימנע מפציעות שממש דרדרו לו את הקריירה בשנים האחרונות.
גם פופ אגב הצליח לשחרר מחמאה - "אני לא רוצה להחמיא יותר מידי לדייויד, אני רוצה שימשיך להתעצבן ויתהה בכל דקה של המשחק האם הוא הולך לשחק או לא. הוא משחק מצוין עבורנו השנה, אנחנו ברי מזל כשהוא איתנו".

לצפיה ב-''
14/03/2017 | 19:34
10
53
מסכים עם הכול. בלי אלדריג' אין אפילו גמר מערב; לנארד הוא האלפא של הקבוצה עם המאזן הכי טוב בליגה ואין לו צוות מסייע חזק = חייב להיות בדיבור על הMVP; דיוויד לי נהדר. גבוה דינמי עם יד רכה שיודע לשחק קבוצתי ולעשות הרבה האסל.
לצפיה ב-'זה מצחיק כי עצם העובדה שפופ מאמן אותם'
זה מצחיק כי עצם העובדה שפופ מאמן אותם
15/03/2017 | 10:54
9
64
לוקח מהעבודה העצומה שקוואי עושה. כאילו אם סקוטי ברוקס היה מאמן אותם קוואי היה מועמד מוביל במירוץ...
לצפיה ב-'נכון, וזה גם מעמיד את מי שבוחר את הפרסים במצב מסובך'
נכון, וזה גם מעמיד את מי שבוחר את הפרסים במצב מסובך
15/03/2017 | 16:43
8
65
כי לפי מה שאני מבין, מייק דאנתוני הוא המועמד המוביל למאמן העונה. אבל אין היגיון להעניק לו את הפרס, כשלספרס יש מאזן יותר טוב עם סגל פצוע, מבוגר ולא מוכשר יותר. לעומת זאת אם פופ יקבל מאמן העונה, גדל הסיכוי שהארדן יקבל MVP ואז מי שיאכל אותה זה ווסטברוק. כך תתחזק התדמית שנוצרת שלו בהדרגה, של שחקן שלא חשוב מה הוא עושה תמיד נמצא קצת בצל. אולי שנה הבאה הוא ילך על 30 10 10 + DPOY.
לצפיה ב-'DPOY? אנחנו מדברים על ווסטברוק?'
DPOY? אנחנו מדברים על ווסטברוק?
17/03/2017 | 20:52
7
8
לצפיה ב-'אנחנו מדברים על מה יקרה לו, אם הוא לא יקבל השנה MVP'
אנחנו מדברים על מה יקרה לו, אם הוא לא יקבל השנה MVP
18/03/2017 | 01:45
6
8
לצפיה ב-'אנחנו מדברים על שומר בינוני ומטה לאורך כל הקריירה שלו'
אנחנו מדברים על שומר בינוני ומטה לאורך כל הקריירה שלו
18/03/2017 | 02:09
5
29
אני מעריך את כח הרצון והנחישות של ווסטברוק, אבל זה לא אומר שצריך להתחיל לייחס לו תכונות מיסטיות. בן אדם לא יכול להחליט יום בהיר אחד שהוא הולך להתמחות במשהו (בטח במשהו שקשור לספורט => מגבלות גופניות בין היתר) ותוך חודשים ספורים להפוך מבינוני ומטה למס' 1 בעולם בתחום.

כמו שאתה לא מצפה מטוני אלן לקלוע בעונה הבאה 40% מהשלוש אני מציע שגם את הציפיות שלך מווסטברוק תוריד לגבולות ההיגיון הבריא. הוא לא יהיה DPOY. שיתחיל מלהיות שומר טוב באופן עקבי ולא אחת לכמה משחקים. גם קרי פעם היה שחקן הגנה מתחת לממוצע והיום הוא מעל. לשם ראס בהחלט יכול וצריך לכוון.
לצפיה ב-'זו הייתה בדיחה, כנראה לא מוצלחת במיוחד...'
זו הייתה בדיחה, כנראה לא מוצלחת במיוחד...
18/03/2017 | 03:21
4
32
לדעתך, יתנו או לא יתנו לו MVP?
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
18/03/2017 | 13:44
3
28
אין לי ספק שאם הוא היה מעמיד ממוצע של 30-10-9 היו נותנים להארדן או לקוואי. אבל בגלל שהעם המטומטם הזה כל כך מכור לסטטיסטיקות ולמיילסטונס האלה של ממוצע טריפל דאבל ו"עונות היסטוריות" אז יכול להיות שיעדיפו לשווק אותו כMVP אפילו אם אוקלהומה תסיים עם מאזן חצוי.
לצפיה ב-'גם אני הייתי מעדיף שיתנו לקוואי'
גם אני הייתי מעדיף שיתנו לקוואי
18/03/2017 | 16:22
1
26
תאכלס הוא חשוב לס.א. לא פחות מהארדן או ווסטברוק, ספק אם יש לו צוות מסייע טוב יותר והמאזן שלהם גבוה בהרבה. רק בגלל שפופ מאמן אותו לא יתנו לו, וזה קצת לא הוגן.
לצפיה ב-'המממ'
המממ
18/03/2017 | 17:06
28
בגדול אני מסכים איתך, אבל לא עם הקביעה שהוא חשוב לס"א לא פחות מווסטברוק לאוקלהומה או הארדן ליוסטון. שתי אלה בלי הכוכבים שלהן היו הופכות לנמושות. סן אנטוניו בלי קוואי היא עדיין קבוצת פלייאוף, אולי אפילו עם ביתיות בסיבוב הראשון.

אבל אתה צודק, העובדה שהמערכת שם כל כך טובה לא צריכה להפחית לקוואי נקודות במאבק על הMVP. אני מאמין שקוואי לא יזכה בגלל שאין לו את הפוזה והאבק כוכבים שיש להארדן וראס, מה שהופך אותם לשחקנים מוערצים בהרבה ממנו.

אם שואלים אותי אז נכון לעכשיו הארדן וקוואי צמודים מאוד בראש ולברון שלישי.
לצפיה ב-'אל תשכח שגם עיתונאים בוחרים את הMVP'
אל תשכח שגם עיתונאים בוחרים את הMVP
18/03/2017 | 20:03
26
והם בכלל מתלהבים כמו ילדים קטנים מכל הסטטסטיקה והייפ וכל הבולשיט הזה.
לצפיה ב-'למרכוס קיבל אישור לחזור לשחק '
למרכוס קיבל אישור לחזור לשחק
15/03/2017 | 19:22
1
14
לצפיה ב-'חדשות טובות'
חדשות טובות
15/03/2017 | 19:38
79
הכותרת של "הפרעת קצב" נראית מפחידה, בעיקר בצעירים, אבל זה ממצא שבמקרים מסוימים ולאחר בירור נוסף יכול להיות בשליטה מלאה או אפילו חסר כל משמעות.
אז טוב שהספרס סתם הפחידו אותנו עם "out indefinitely" והוא כבר חוזר.
לצפיה ב-'אז יש עכשיו בוסטון-שיקגו'
אז יש עכשיו בוסטון-שיקגו
12/03/2017 | 21:40
70
185
ופשוט נגרייה לתפארת מה שנהיה מהבולס..
המשך>>
ופשוט נגרייה לתפארת מה שנהיה מהבולס..
לצפיה ב-'כספי כשיר לחזור וכבר יש אחריו מחזרים'
כספי כשיר לחזור וכבר יש אחריו מחזרים
15/03/2017 | 00:16
5
55
לצפיה ב-'נצלש- - האם ישראל תעפיל לחצי-גמר אליפות העולם בבייסבול?'
נצלש- - האם ישראל תעפיל לחצי-גמר אליפות העולם בבייסבול?
15/03/2017 | 12:11
36
אחד החוקים-הלא-כתובים של הפורום, כפי שגובשו בבית OrEl74 אי שם בפברואר 2008 בפגישה חשאית בהשתתפות זקני ציון ושימי ריגר, אומר שכל חבר בפורום יכול לפתוח מספר מסוים של הודעות אוף-טופיקיות במהלך השנה הקלנדרית. אני יודע! זה פורום כדורסל NBA! זה לא המקום ולא השעה להפריע לנושאים הבוערים בתחומנו, אבל זה נושא שקרוב ללבי ואני בוחר לשתף את תחושותיי, בכל זאת לא בכל יום מגיעים למעמד של רבע-גמר באליפות עולם. אני מתחייב לא להפוך את זה להרגל!

אם כן, אתמול התחלנו בהכנות לקראת המשחק האחרון של הנבחרת.
הבוקר, נבחרת הולנד פגשה את קובה. רצינו ניצחון קובני, אבל הולנד הביסה בתוצאה 1-14 במשחק שהופסק באינינג השביעי תחת "חוק רחמים" [יתרון של 10 או יותר הפרש מביא לסיום המשחק].

העובדה שאלופת אירופה הולנד ספגה רק נקודה אחת במשחק אומרת שהיא לא רק מנצחת, היא גם משפרת את חישוב שובר-השיוויון שלה ופחות או יותר מבטיחה עלייה שנייה ברציפות לחצי גמר אליפות העולם [בטורניר הקודם סיימה במקום הרביעי].

ישראל תעלה בעוד דקות ספורות [12 שעון ישראל, שידור ישיר בערוץ 'Fox Sports'] למשחק פריים טיים 7 בערב שעון מקומי, נגד המארחת יפן במשחק שיסגור את בית ה'. מי שכבר צפה במשחקי יפן יודע שהקהל מעורב ונותן הרגשה ביתית במיוחד. בעקבות הניצחון של ההולנדים, יפן אינה בטוחה בחצי-הגמר. זה משנה לגמרי את הדינמיקה של המשחק - לרעתנו. זה לא שהיפנים היו "מוותרים" לנו אם היו מבטיחים עלייה, זה חלק מהכבוד הלאומי שלהם לנצח כל משחק בטורניר, אבל מבחינה מנטלית אני מניח שהם היו מגיעים אחרת למשחק שהוא חסר חשיבות מבחינתם. זה לא המקרה, וצפוי משחק קשה מאוד, אבל אם אי-פעם היתה הזדמנות לתת סיבה לכל עולם הבייסבול לדבר על מדינת ישראל הקטנה, זה בדיוק המשחק לעשות את זה.

המצב הוא כזה:
הפסד של ישראל: יפן עולה מהמקום הראשון. הולנד עולה מהמקום השני. ישראל מסיימת במקום השלישי ומודחת מהטורניר. במילים אחרות, רק ניצחון על יפן ישמור את סיכויינו בטורניר, וגם ניצחון לא בהכרח יקנה כרטיס לחצ-הגמר, כי...

ניצחון של ישראל: ואז נוצר שיוויון מאזני בין שלוש נבחרות - ישראל, יפן והולנד [לכל אחת שני ניצחונות]. במקרה כזה, מחשבים "שובר-שיוויון" אשר נקבע כיחס שבין כמות הנקודות שספגת מנבחרות אחרות חלקי כמות האינינגים ששיחקת. שוב, לא לוקחים את כמות הנקודות שהשגת לזכותך בהתקפה, אלא את מה שספגת כהגנה. לוקחים בחשבון רק את נתוני הסיבוב השני [שלושה משחקים], כלומר את מה שעשינו נגד יפן, הולנד וקובה, ולא את כל הטורניר.

המנצחת בשובר השיוויון מבין שלוש נבחרות מבטיחה העפלה דרך המקום הראשון בבית. שתי הנבחרות האחרות יפגשו מחר [יום ה', 12 בצהריים שעון ישראל] למשחק "גמר" ביניהן, ללא כל תלות בתוצאות קודמות, שהמנצחת בו תעפיל לחצי הגמר מהמקום השני בבית.

בהנחה שאני לא טועה בחישוב זה מצב שובר-השיוויון כרגע:
הולנד, אחרי הניצחון על קובה, מסיימת את משחקיה בסיבוב השני עם 11 נק' שספגה ב-26 אינינגים ששיחקה --- 0.423 .

בהנחה שיפן-ישראל יוכרע ב-9 אינינגים ולא ילך להארכה, אזי:

ישראל - נצבור 26 אינינגים בסה"כ. עד כה ספגנו 13 נק'. אין לנו אפשרות לרדת מ-0.423, לכן גם ניצחון על יפן תוך שאנחנו שומרים על "רשת נקייה" - והולנד בכל זאת תהיה לפנינו ותעלה מהמקום הראשון.

יפן - תצבור 29 אינינגים. כדי לרדת מ-0.423, אסור לה להרשות יותר מ-12 נק' בסה"כ. כעת היא עומדת על 11 נק'! זה אומר שהיפנים יכולים להפסיד לישראל ועדיין לעלות אוטומטית מהמקום הראשון, כאשר הולנד תהיה זו שתפגוש מחר את ישראל למשחק "גמר" מכריע על הכרטיס השני לחצי-הגמר, אבל רק בהפסד מינימלי של 1-0 ! אם יפן תספוג יותר מנקודה אחת במשחק ותפסיד, הולנד תעלה אוטומטית מהמקום הראשון ויפן תיפגש מחר למשחק "גמר" נגד ישראל.

בשורה התחתונה - ניצחון של ישראל ואנחנו נפגוש מחר שוב את יפן למשחק אחרון ומכריע שהמנצחת בו תהיה בחצי-הגמר. הפסד של ישראל היום ואנחנו מודחים.

בואו נעשה את זה! יש לי הרגשה טובה, לא יודע למה.

לצפיה ב-' עומרי כספי, לאן? חלק א''
עומרי כספי, לאן? חלק א'
19/03/2017 | 01:56
3
30
זה הזמן לעשות סדר בבלגן, מי כן ומי לא ולמה. חלק ראשון: מערב
לצפיה ב-'איזו חובבנות בלתי נסלחת!'
איזו חובבנות בלתי נסלחת!
19/03/2017 | 11:30
2
42
עזוב את הניתוח, אני מודה שלא טרחתי לקרוא, ברגע שראיתי שהכתב הגאון הוסיף "אחוז סיכוי".
אז הלכתי וחישבתי את הסך הכל. לפי מה שהוא כותב, הסיכוי שכספי לא יוחתם במערב הוא פחות מ 10%. כלומר יש סבירות של 90% שאחת מקבוצות הפלייאוף במערב תחתים אותו. לעזאזל, הוא נתן לניו אורלינס 30%. אותה קבוצה ששחררה אותו (פעמיים).
אני מניח שכשנחבר את זה עם הסיכויים שהוא ייתן למערב לקבל משהו כמו המודל הסטטיסטי הגאוני של ההאפינגטון פוסט, שנתן לקלינטון 98% לנצח בבחירות. עצוב שאנשים נותנים סיכויים בלי לדעת בכלל מה המשמעות של זה.
לצפיה ב-' עובדה שהוא צדק עפ"י הדיווח: עומרי כספי סיכם במינסוטה'
עובדה שהוא צדק עפ"י הדיווח: עומרי כספי סיכם במינסוטה
20/03/2017 | 18:58
1
14
הכתב הבכיר של ESPN, מארק סטיין, פרסם כי הוולבס, אשר מדורגים במקום ה-11 במערב ונמצאים עם סיכוי נמוך בלבד להעפלה לפלייאוף, אמורים להחתים בזמן הקרוב את הישראלי, לאחר שזה נפגש עם המאמן טום ת'יבודו. ככל הנראה מדובר בחוזה עד לסיום העונה הנוכחית בלבד. אם אכן זה יקרה, תהיה זו קבוצתו החמישית ב-NBA
לצפיה ב-'אתה רוצה להסביר איך הוא צדק?'
אתה רוצה להסביר איך הוא צדק?
21/03/2017 | 14:11
16
הוא נתן לכספי 95% לחתום בקבוצה מהמערב שאיננה מינסוטה. לא קראתי את המזרח, אני מנחש שאם נשקלל את המערב הסיגוי שהוא נתן לכספי לחתום במינסוטה הוא באזור האחוז.

לצפיה ב-'יעקב בוזגלו האמריקאי'
יעקב בוזגלו האמריקאי
14/03/2017 | 10:22
13
92
כן אז חלקכם כבר מכירים את Lavar Ball, אבא של שלושה ילדים עם כשרון כדורסל כשלהו, לונזו, לאמלו ועוד איזה ילד כאפות.

בכל מקרה, האבא שמאמן את קבוצת הכדורסל של התיכון בו הם גדלו, מסתבר שיש לו פה גדול.

http://www.slamonline.com/nba/lavar-ball-wants-1-b...

כן, הוא מציע לחברות הנעליים חוזה עם שלושת הבנים שלו, תמורת מיליארד דולר. עוד לפני שהגיעו ל-NBA. אמנם לונזו הבכור צפוי להיבחר טופ 5 בדראפט הבא, אבל הוא עדיין לא עשה כלום בליגה.

סתם לצורך השוואה, ג׳יימס הארדן - אחד מהכוכבים של הליגה - חתם לפני שנתיים על חוזה ל-13 שנה עם אדידס בשווי 200 מליון דולר. איפה הוא ואיפה משפחת בול?

ונסיים בהזיה נוספת -
אותו לאבאר בול, טוען שהוא מנצח את מייקל ג׳ורדן באחד על אחד. שקראתי, אמרתי ״לא נראה לי, אבל ג׳ורדן כבר זקן היום״, אבל מסתבר שלאבאר מדבר על תקופת השיא שלו במכללות (קלע 2.2 נקודות למשחק, ג׳ורדן עשה 35 כן), והוא גם מסביר איך הוא היה עושה את זה. הוא מסביר איך ג׳ורדן לא היה יכול לשמור עליו בפוסט ולעצור את הוו שלו, בעוד שג׳ורדן בעצמו לא היה יכול לעבור אותו. מספר איך הוא היה מבקש פאול בכל התקפה כי מייקל פשוט לא היה חזק מספיק בשבילו.

מצד שני, טראמפ נשיא ארה״ב, לכו תדעו מה עוד יכול לקרות במציאות ההזויה הזו.
לצפיה ב-'סתם איזה ליצן אחי..'
סתם איזה ליצן אחי..
14/03/2017 | 13:07
7
72
אגב מה נהיה עם הפורום בפייסבוק?
מליון הטרלות ופוסטים סתמיים, הרמה יורדת
לצפיה ב-'מלא ילדים'
מלא ילדים
14/03/2017 | 14:40
1
58
לא מבין למה שאר האדמינים שם אישרו כל מיני פרופילים מזויפים, אני יכול לומר להם שמעיפים, אבל בגדול רוב ההטרלות זה לא מהם.

לצפיה ב-'המליון פוסטים על הארדן/ראסל MVP'
המליון פוסטים על הארדן/ראסל MVP
14/03/2017 | 15:45
54
התחילו להציק. מצד שני נכנסתי לאיזה פורום של עשרות אלפי אנשים מחו"ל בפייס.
אותו חרא של לברון/קובי וכו', יצאתי משם.
לצפיה ב-'אה וגם כמות האנשים תורמת '
אה וגם כמות האנשים תורמת
14/03/2017 | 14:41
4
63
למשוך אושיות מהתקשורת - כמו לייזי, גבריאל היידו וניצן פלד, אז אולי קצת מוקדם להתחיל לבעוט באנשים :)
לצפיה ב-'דווקא את לייזי הייתי בועט מהר '
דווקא את לייזי הייתי בועט מהר
14/03/2017 | 21:57
3
48
סתם! אחלה בחור.
וניצן פלד למי שלא יודע, התחיל את דרכו כמנהל פורום כדורסל בתפוז לפני איזה 12 שנה.

לצפיה ב-'זה special agent utah לא?'
זה special agent utah לא?
14/03/2017 | 22:09
1
10
לצפיה ב-'כן, אני החלפתי אותו '
כן, אני החלפתי אותו
14/03/2017 | 22:40
7
לצפיה ב-'לפני סלים וראזה?'
לפני סלים וראזה?
15/03/2017 | 00:14
36
אגדות שהיו באמת!
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שגם לונזו לא יהיה מוצלח מידי'
יש לי הרגשה שגם לונזו לא יהיה מוצלח מידי
14/03/2017 | 14:18
1
65
מזכיר לי את כל הסטפון מארבריס למיניהם. The dude is all hype
לצפיה ב-'ראיתי סרטונים שלו'
ראיתי סרטונים שלו
14/03/2017 | 15:31
62
זה הבחור הרזה עם הזריקה המוזרה לא?
לא רואה שום פוטנציאל NBA..
לצפיה ב-'השנה 1992'
השנה 1992
14/03/2017 | 22:15
2
65
ואיכשהו הניקס מצליחים למשוך את הבולס למשחק שביעי בסיבוב השני של הפלייאוף
ג'רלד ווילקינס (אח של) אמר ביום שלפני המשחק שהם לא מודאגים מייקל ג'ורדן כי הוא השומר הכי טוב בליגה והוא יעצור אותו.
מייקל מסתבר, קורא עיתונים וקרא מה ג'רלד אמר.
הגיע ערב המשחק מייקל קלע 42 נק', הבולס מנצחים 110:81.
ג'רלד ווילקינס אתם שואלים? הוא הושבת ע"י אותו מייקל ג'ורדן וקלע 7 נק' ב-3 מ-12
וזאת בערך הפעם האחרונה שאני זוכר ששחקן כלשהו חשב שזה רעיון טוב להגיד שהוא יעצור את מייקל.

לצפיה ב-'זה שיקגו לפני הספירה, מזל שיש זכרון ארוך'
זה שיקגו לפני הספירה, מזל שיש זכרון ארוך
14/03/2017 | 22:35
52
משהו כמו 32 גיבה בייט של RAM , אותתו גם זה לא יספיק

יש שמועה שגוגל כידי לשמור מקום בסרברים שלהם, הם ימחקו כל מידע לפני 1998.
לצפיה ב-'רג׳י מילר סיפר פעם בראיון'
רג׳י מילר סיפר פעם בראיון
15/03/2017 | 10:53
47
שכשהיה ילד הוא דפק שלשה על מייקל, ודפק לו קצת טראש טוק בדרך חזרה להגנה, אז מייקל קלע עליו 12 רצוף ולא נתן לו לנשום בהגנה, ומנקודת הזמן הזו עד סוף הקריירה, כל פעם שהיה קולע שלשה נגד הבולס הוא היה מוריד את הראש ומשתדל שמייקל לא ישים לב לזה...
לצפיה ב-'וושינגטון עלתה למקום השני במזרח'
וושינגטון עלתה למקום השני במזרח
11/03/2017 | 13:03
18
87
הוויזארדס שומרים על קצב ניצחונות נפלא ומחזיקים במאזן 24-6 ב-30 המשחקים האחרונים שלהם.

בצד השני של הקונפרנס מילווקי עם 5 ניצחונות רצופים עולה למקום השמיני על חשבון שיקאגו שהפסידה 4 ברצף.
דטרויט מובילה בחצי משחק על מילווקי ומיאמי מפגרת אחריה בחצי משחק. 2 מתוך ה-4 הללו יעלו לפלייאוף. 

במערב המירוץ לפלייאוף מתחיל להיראות כמו מירוץ. דנבר במקום השמיני, אחריה רודפות פורטלנד ודאלאס שניצחו 4 רצוף כל אחת ומינסוטה שניצחה 7 מ-10 האחרונים.
אפשר לשכוח סופית מניו אורלינס שתסיים בחוץ.
לצפיה ב-'הבולס פח! זה מה שיש לי להגיד'
הבולס פח! זה מה שיש לי להגיד
11/03/2017 | 18:04
9
85
עושה רושם שהם לא באמת רוצים לעולות לפלייאוף ולדעתי זה גם אומר שהם מאבדים את וויד ובאטלר בעונה הבאה כי לא נראה לי שהם בקטע של לשחק בקבוצה מפסידה.

חבל, ערימה של החלטות שגויות הפכו קבוצה שעל פניו היתה אמורה להיות די מסקרנת העונה, לקבוצה מביכה ולא מעניינת.

לצפיה ב-'שיקאגו לא הייתה טובה בשום שלב'
שיקאגו לא הייתה טובה בשום שלב
11/03/2017 | 18:26
69
כולם ידעו להצביע על הסגל הלא מאוזן והבעיה לנצח בשנת 2017 עם כל-כך מעט קליעה מבחוץ. ההתקפה של שיקאגו מדורגת במקום ה-24 בליגה ובעוד שההגנה החזיקה אותם בפלייאוף לאורך רוב העונה, הטרייד על גיבסון פגע גם באספקט הזה.

כרגע אני חושב ששיקאגו תסיים מחוץ לפלייאוף. אני חושב שזו גם הייתה התחזית שלי בתחילת העונה.
לצפיה ב-'גם אינדיאנה פח'
גם אינדיאנה פח
11/03/2017 | 19:02
7
61
וזה נראה כאילו פול ג'ורג' מנסה להתאים את עצמו כבר שנתיים ברצף לצורת משחק שהוא לא מרגיש איתה בנוח. 

הקבוצה היחידה במזרח מהמקום הרביעי ומטה שיש לה להראות משהו בפלייאוף זה מיאמי, והלוואי שגם מילווקי יצליחו איכשהו להשתחל (כי הם מעניינים)

לצפיה ב-'אני לא חושב שאינדיאנה פח'
אני לא חושב שאינדיאנה פח
11/03/2017 | 19:33
5
68
היא הקבוצה האחרונה שהייתי מעוניין לפגוש בפלייאוף מחוץ לטופ 4.
אני מקווה למפגש של קליבלנד-מילווקי בסיבוב הראשון. 
לצפיה ב-'אני חושב שגם אטלנטה השתפרה בגלל מספר שינויים'
אני חושב שגם אטלנטה השתפרה בגלל מספר שינויים
12/03/2017 | 01:13
2
52
הארדוואי בחמישיה ואילוסובה נותן להם יציבות בספסל

עדיין יש להם משחקי נפל, אבל יש שיפור
לצפיה ב-'הם יעשו לטורונטו חיים קשים'
הם יעשו לטורונטו חיים קשים
12/03/2017 | 10:07
1
48
אני לא יודע אם הם יכולים לעלות סיבוב , ואם כן אז לשחק מול קליבלנד זה סוויפ כנראה (אלא אם כן דוויט יחזור ל2009)
לצפיה ב-'לא יודע... אני לא מחזיק מאטלנטה. טורונטו עדיפה עליה בקלות'
לא יודע... אני לא מחזיק מאטלנטה. טורונטו עדיפה עליה בקלות
12/03/2017 | 12:03
12
לצפיה ב-'הם לא עקביים'
הם לא עקביים
12/03/2017 | 10:16
47
והאינטגרציה של אל ג'פרסון ממש גרועה. גם אליס די מסריח. 

אני חושב שהם יכולים להיות מפתיעים בסדרת פלייאוף נתונה. אני לא חושב שהם מסוגלים לנצח 2 ברצף. 

אגב במירוץ לפלייאוף במזרח היום גם מיאמי, גם מילווקי וגם דטרויט ניצחו מה שאומר שמספיק שאינדי תפסיד פעמיים והם מחוץ לפלייאוף.  

וכן גם אני רוצה לראות את מילווקי מול קליבלנד בסיבוב הראשון. אני חושב שמילווקי יכולה להפתיע אותם עם האורך שלה, רק מה שהשנה הם לא קבוצת הגנה מי יודע מה. מיאמי לעומת זאת נראים קבוצה מצוינת - עשו קפיצת מדרגה ונראים כמו רמה של מקום 2 במזרח. לקליבלנד גם יהיה קשה מולם בגלל ווייטסייד, דרגיץ' ו ווייטרס. 

אני חושב שזו הפעם הראשונה שפלייאוף מזרח יהיה מעניין יותר בשלביו הראשונים מפלייאוף מערב
לצפיה ב-'אינדיאנה גרועים מאוד'
אינדיאנה גרועים מאוד
12/03/2017 | 17:34
38
יש להם יותר תצוגות נפל מאשר תצוגות טובות

הסגל טוב רק על הנייר, אך בפועל הכוכב היחיד שם זה פול ג'ורג שנמצא לדעתי בעונה גרועה מאוד יחסית לעונות הקודמות שלו, הרבה מדי משחקי נפל שהוא קולע אפילו במספרים חד ספרתיים,לא משפיע על המשחק, וגם באינדיאנה אין מישהו אחר שיתעלה במקומו.

לצפיה ב-'אינדיאנה מאוד מאכזבת'
אינדיאנה מאוד מאכזבת
12/03/2017 | 22:36
33
הצבע פשוט חלש מידי. יאנג הוא סטראץ' 4 וטרנר סטראץ' 5, שניהם לא מסוגלים להתמודד בהגנה עם שום גבוהים מבחינה פיזית. טרנר מתגלה כחלשלוש מאוד וג'פרסון נראה שעושה טובה שעולה מהספסל.
קווין סראפין נתן תצוגות טובות ודוקא הוא נותן מה שחסר לקבוצה אבל מקמילן משום מה ממעט לתת לו דקות ומשחק עם לאבוי אלן. אני הייתי בכלל פותח עם סראפין בהרכב. הוא יעיל בהרבה ויכול להשלים את טרנר. משחק הריצה עם יאנג ואליס ממש לא עובד.

לגביי הגארדים, אין לי מושג למה לא מעיפים קיבינימאט את אליס, הוא עושה הרבה נזק. סטאקי לא מתאים בתור רכז מחליף, הוא לא יציב וברוקס יצא מהרוטציה לגמרי. אני גם לא חושב שסי ג'יי מיילס הוא שחקן חמישיה כיום בשום קבוצה בליגה. דוקא רובינסון מאוד שקט ויציב, הוא נותן הגנה חזקה וקולע מהפינות. הוא קלאסי לעמדה 2. 

לדעתי יש יותר מידי בלאגן ברוטציה וסדר עדיפות לא טוב.
לצפיה ב-'טייק קצר שלי + קצת על מה שיהיה בפלייאוף במזרח'
טייק קצר שלי + קצת על מה שיהיה בפלייאוף במזרח
12/03/2017 | 13:45
4
80
מילווקי ושיקגו - מצד אחד קבוצה ששמה את המפתחות אצל מאמן צעיר ושחקן צעיר, מפתחת את שניהם, בחרה טוב בדראפט ורק פציעות מזיינות אותה; מצד שני קבוצה שהחתימה וטרנים שיותר אוהבים לקשקש מאשר לשחק, שמתעסקים בכל מה שלא חשוב, מחנאות בחדר ההלבשה וחוסר סינרגיה על המגרש. אני כל כך שמח שמילווקי מראים סימני השתחלות לפלייאוף, וששיקגו מראים סימני השתחלות ללוטרי.

הוויזארדס - אני מאוד מחזיק מבראדלי ביל, ירד לי ממנו ממש בשנה שעברה כשהוויז החמיצו את הפלייאוף. ממש האשמתי אותו. עכשיו זה נראה מצויין, הם עשו יופי של מהלכים בשביל לחזק את הספסל, והתקדמות מצד אוטו פורטר לצד שילוב טוב של השחקנים החדשים הביאו את הוויז לשחק באופן יותר חכם, יציב, ובעיקר מנצח.

אגב, הבלגן במקומות 2-4 נוצר בעיקר בגלל הפציעה של לאורי. טורונטו עם לאורי יותר קשוחה מהוויזארדס האלה (הלוואי והיתה סדרה בינהן). הסלטיקס של זיק מרשימים אבל הם בבאד סטרץ׳. אני לא חושב שיש סיכוי שהוויזארדס ימשיכו לנצח בקצב הזה, לצד דעיכה כזו משמעותית אצל הסלטיקס. לדעתי עוד יש מקום לשינוי.

הראפטורס אגב לדעתי ידרדרו עד הרביעי, אבל כשלאורי יחזור לפלייאוף הקבוצה במקום החמישי הולכת לאכול מהם וואחד זלופה. אני ממש מקווה שזה מה שיקרה, והקאבס יקיאו דם מולם בסיבוב השני, ושבצד השני נראה את וושיגנטון ובוסטון גו אט איט.
לצפיה ב-'אני מאמין בוושינגטון'
אני מאמין בוושינגטון
12/03/2017 | 13:57
3
72
להערכתי הם הפייבוריטים לפגוש את קליבלנד בגמר המזרח.
אין להם חורים בקבוצה. כל שחקני החמישייה מעל הממוצע בהגנה. יש להם שילוב מוצלח של שחקנים שיודעים לקלוע או לסיים בצבע. הסינרגיה טובה. רמת האתלטיות גבוהה. הם טיפלו יפה בעקב האכילס שלהם (ספסל) ועכשיו יש להם 8-9 שחקנים שראויים לדקות בסדרת סיבוב שני.
וושינגטון היא מסוג הקבוצות שבנויות היטב לפלייאוף. אני מאמין בהם.
לצפיה ב-'שמע יכול להיות'
שמע יכול להיות
12/03/2017 | 16:41
2
66
אני מבין את התרחיש שאתה מדבר עליו. מהספסל עולים בוגדנוביץ׳ או ברנדן ג׳נינגס ויכולים לתת 30, מהימני יחזור מהפציעות שלו וייתן וואחד רים פרוטקשן וקשיחות. במקרה הטוב הזה גם יחצבו איזה 2-3 משחקים טובים מאוברה ג׳וניור ומטריי ברק.

אני אישית פחות רואה את זה קורה.

החמישיה כן יכולה להתמודד עם הגדולות של המזרח, אבל שאני משווה חמישיות אני חושב שאני מעדיף גם את זו של הראפס (עם לאורי) וגם את זו של הסלטיקס על פני זו של הוויזארדס, מלבד הקאבס כמובן שעדיפים בהרבה.

לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
13/03/2017 | 06:54
1
55
משום מה אני מאוד מתקשה להתרשם מוושינגטון וחושב שמבין הקבוצות שלכאורה מסכנות את הקאבס, הם היום הכי פחות ממשי.
ציינת את עניין הקשיחות וזה בהחלט משהו שחסר להם למרות שדווקא זה לא אמור כי גורטאט ופורטר אמורים לספק את זה אבל איכשהו נראה שזה לא ממש קורה.
הסלטיקס למשל, קבוצה הרבה יותר קשוחה ומרביצה ולמרות שהם פחות כישרוניים, הייתי מפחד מהם יותר אם הייתי הקאבס.

לצפיה ב-'הם ניצחו שתי סדרות מול מדורגות גבוהות מהם בשנים האחרונות'
הם ניצחו שתי סדרות מול מדורגות גבוהות מהם בשנים האחרונות
13/03/2017 | 11:36
48
אני לא רואה שום בעיה בקשיחות של הקבוצה הזאת.
קליבלנד לא צריכה לפחד מאף אחת, היא תצא מהמזרח כנראה מבלי להזדקק למשחק 7. מבין הקבוצות שמתחתיה וושינגטון בעיני הכי מאוזנת, בנויה היטב לפלייאוף ומשחקת כדורסל איכותי.
לצפיה ב-'צל"ש - - סיכום ישראל - קובה: תנו לביבי סיגר! '
צל"ש - - סיכום ישראל - קובה: תנו לביבי סיגר!
12/03/2017 | 22:19
2
48
משחק הפותח את הסיבוב השני ועוד בטרם הסתיימו שניים מארבעת הבתים של הסיבוב הראשון. ישראל עדיין ללא הפסד בטורניר.

קובה עלתה ראשונה על הלוח עם סולו הומראן [שווה נקודה אחת] של החובט הטוב ביותר שלה, אלפרדו דספאנייה. מוביל את הטורניר עם הומראן שלישי.

באינינג השני ג'ייסון מארקי ממשיך במומנטום הרע, וקובה עם שחקנים בבסיסים ראשון ושני. הנבחרת יוצאת ללא פגע. עדיין 0-1 לקובה.

באינינג השלישי הקובנים חבטו רחוק שני כדורים באוויר, אבל זה לא סיכן את ההגנה ולא היה קרוב לעבור את הגדר לחבטת הומראן. ישראל יוצאת ללא נזק, אבל נראה שהחובטים הקובנים מתזמנים טוב את הזריקות של המגיש מארקי.

באינינג הרביעי נתקלנו בדילמה: מארקי פסל שני חובטים, ועם רץ בבסיס הראשון ו-48 זריקות במשחק, צריך להחליט האם לתת לו להמשיך או לא. שחקן שעובר 50 זריקות נדרש במנוחה כפויה של 4 ימים לפחות, כך על-פי חוקי הטורניר. זה אומר שמארקי לא יוכל לעזור לנבחרת בשני משחקיה הבאים בסיבוב השני אם ימשיך. זה נראה שעל ספסל הנבחרת אין ספק והם בוחרים להמשיך איתו. הוא פוסל את החובט בשתי זריקות ומגיע ל-50 במשחק.

עדיין באינינג הרביעי, ישראל חובטת. ראיין לאבארנווי, ה-MVP של בית א' בסיבוב הראשון של הטורניר, עם חבטת 'דאבל' [שני בסיסים], מכניס את אייק דייויס מהבסיס הראשון ! שיוויון 1 !

אינינג חמישי. ראיין לאבארנווי עם זריקה חזקה ומדויקת לעבר הבסיס השני מצליח לפסול את השחקן הקובני המנסה "לגנוב" את הבסיס. כמדומני, פסילה שלישית של לאבארנווי בטורניר במהלכי גניבה של ההתקפה. מוכיח לא רק יכולת התקפית, אלא גם הגנתית.

אינינג שישי. ג'ייסון מארקי פוסל את שני החובטים הראשונים, נראה טוב ועם כמות זריקות נמוכה כדי להמשיך עוד, אבל במצב של פול קאונט [2 סטרייקס ו-3 בולס] פוגע עם ברייקינג בול באלפרדו דספאנייה, לא בכוונה כמובן, וזה מעניק לדספאנייה כרטיס חופשי לבסיס הראשון. מארקי מוחלף מהמשחק בזאק תורנטון הטרי, שמסיים את האינינג ללא בעיות. ישראל עולה לחבוט. נייט פריימן וטיי קלי על בסיסים ראשון ושני, בורנסטין ניגש לחבוט. קובה משאירה את המגיש השמאלי שלה יואניס ירה במשחק, על-אף היחלשותו, וזאת כדי לאפשר לו להגיש לחובט השמאלי. זה לא עובד, ובורנסטין מגיב עם חבטה לבסיס אחד לכיוון הרייט-פילדר יואלקי סספדס [אחיו הצעיר בן ה-19 של יואניס סספדס מהניו-יורק מטס], וקלי משלים את ההקפה! ראן לישראל! יתרון 1-2! ראיין לאבארנווי ניגש לחבוט, אבל פוסל. 2 אאוט באינינג, שחקנים על בסיסים ראשון ושני. בלייק גיילן ניגש לחבוט...וחובט כדור עד לגדר ההפרדה! וקובה תשלם על זה! נייט פריימן חוזר וזה כבר 1-3 לישראל !

אינינג שמיני. בראד גולדברג עולה להגיש. לא נרשם לסגל הפעיל בסיבוב הראשון, ולכן זו הופעתו הראשונה בטורניר האליפות. עזר לנו גם במוקדמות. מגיש שככל הנראה ישחק העונה במדי השיקאגו וויט סוקס בליגה הבכירה. הוא מתקשה לסיים את האינינג. פוסל שני חובטים, אבל משאיר שני שחקנים קובנים על הבסיסים. ג'רי ווינסטיין מחליט לתת את הכדור למגיש ג'וש זייד, ה'קלוזר' של הנבחרת ואחד מהמגישים היותר יציבים שלנו בקמפיין עד כה, ל"סייב" של 4 אאוט כולל האינינג התשיעי שעוד לפנינו. חבטה חזקה לכיוון הגדר, גם אם תישאר בתחומי המגרש, עלולה להכניס את שני הרצים הקובנים ותשווה את המשחק, לכן חשוב כאן לעשות עצירה. זייד מתחיל לא טוב וב-4 זריקות מייצר 4 בולס שנותנים 'כרטיס חופשי' לחובט הקובני. שני הרצים מתקדמים בסיס אחד והבסיסים מלאים בשלושה רצים. רגע קריטי, חייבים עצירה....וזייד עושה את זה! חבטה על הקרקע מגיעה לטיי קלי בבסיס השלישי, שנוגע בבסיס ומשלים את האאוט. עדיין 1-3 לישראל!

ישראל חובטת באינינג השמיני. זה מתחיל ב'כרטיס חופשי' של בורנסטין. לאבארנווי עם חבטה לבסיס אחד ובורנסטין מתקדם לבסיס השלישי. כעת, במהלך מתוחכם, גיילן מוריד 'סקוויזי באנט', "מקריב" את עצמו ונפסל, אבל בורנסטין חוזר מהבסיס השלישי וקובע 1-4 ! יתרון מבטיח לקראת האינינג האחרון !

אינינג תשיעי. זייד נראה חד, לא מתקשה וסוגר סיפור עם שלושה אאוט מהירים. ישראל מנצחת את קובה 1-4 !   תקציר המשחק - כאן.

** המאמן ג'רי ווינסטיין מסכם את המשחק. ניצחון חשוב שלנו על נבחרת טובה מאוד. קובה הגיעה לטורניר ללא הכוכבים הגדולים באמת שלה שמשחקים בארה"ב. חלקם ויתרו על נתינותם הקובנית כדי להגר לארה"ב. כזכור, עד 2015 לא היו יחסים דיפלומטים בין המדינות. ההגירה לארה"ב, יותר מאשר העזיבה את הליגה המקומית, משמעה הדחה מהנבחרת. למרות חידוש היחסים בין המדינות, הקובנים בחרו להגיע לטורניר עם שחקנים מקומיים [בחיזוק  אלפרדו דספאנייה האימתני שמשחק בליגה היפנית]. הליגה הקובנית היא ליגת בייסבול מאוד חזקה, מהמאורגנות והמקצועניות שיש מחוץ לארה"ב, לכן לשחק נגד נבחרת הכוכבים של הליגה הזו ולנצח, זה הישג ספורטיבי לא מבוטל גם אם לא פגשנו את החובטים הטובים ביותר שמוצאם קובני.

** במשחק המקביל של הבית, הולנד חזרה מפיגור נקודה באינינג התשיעי נגד המארחת יפן, אבל יפן השיגה 2 נקודות בהארכה [אינינג 11] וניצחה את המשחק 6-8. בהחלט תוצאה טובה לישראל, מפני שיפן נחשבת לפייבוריטית גם נגדנו, כאשר שתי קבוצות עולות מהבית לחצי-הגמר.

המשך הטורניר: מחר ב-12 בצהריים שעון ישראל, שידור ישיר בערוץ 'Fox Sports', המשחק של הנבחרת נגד אלופת אירופה הולנד. פגשנו אותם בסיבוב הראשון וניצחנו. יהיה קשה יותר. אנחנו פוגשים את המגיש הפותח ג'אייר ג'רג'נס בן ה-31, שאמנם הגיש לאחרונה בליגה הבכירה בארה"ב רק ב-2014, אבל מאחוריו כמה וכמה עונות לא רעות בגיל צעיר כמגיש לגיטימי במדי אטלנטה ברייבס. הפציעות הכריעו אותו. זה צריך להיות המצ'אפ הראשון שלנו בטורניר נגד מגיש באמת איכותי. לא סופרסטאר בשום מובן, אבל כמו שלנו יש את ג'ייסון מארקי, אז להולנד יש את ג'רג'נס.

ביום ד' יסגר הסיבוב השני עם המשחק האחרון של הנבחרת, נגד המארחת והמדורגת ראשונה בעולם יפן. כדאי לשים לב שהמשחק נגד יפן עשוי להיות לפרוטוקול בלבד, שכן הולנד וקובה תשלימנה את משחקיהן כמה שעות קודם לכן. במילים אחרות, אם ננצח מחר את הולנד יתכן שנגיע למשחק נגד יפן בידיעה שאנחנו כבר בחצי-הגמר, וזה כמובן משנה לגמרי את ההכנה למשחק והשימוש שנעשה בשחקנים הטובים שלנו אותם נשמור לחצי-הגמר. בואו נתרכז בהולנד ונראה איך מתקדמים.

** בתמונה המצורפת - תודה לך נשיא ארה"ב הנבחר, ראשון מסוגו בבית הלבן אשר פועל להבטיח את עתידה של ישראל ושם בצד לכמה דקות את כל הצרות עם סין, קוריאה הצפונית וסוריה הרוסית ולא שוכח לפרגן.
לצפיה ב-'נצל"ש-סיכום ישראל-הולנד+השלכות על המשך הטורניר!מחר יום גורלי'
נצל"ש-סיכום ישראל-הולנד+השלכות על המשך הטורניר!מחר יום גורלי
14/03/2017 | 20:54
1
15
הפסד 12-2 של ישראל נגד אלופת אירופה הולנד. תקציר המשחק - כאן. ניצחנו אותם בסיבוב הראשון, אבל תפסו הפעם יום חזק של צוות החובטים, והמגיש הפותח שלנו סקוט בייקר התקשה לעצור את הסחף. 10 ראנס [נקודות] של הולנד עד האינינג הרביעי סגרו את הסיפור ולא השאירו סיכוי אמיתי לקאמבק. המשחק הופסק לפני סיומו החוקי, לאחר 8 אינינגים ולא 9, בשל "חוק רחמים" - במקרים שבהם קבוצה מובילה ביתרון של 10 נק' או יותר, רוצה לומר, אין ערך ספורטיבי למשחק. אני נגד החוק הזה שמונהג בדרך-כלל בליגות ילדים. בתוצאה הסופית זה עלול לפגוע בהמשך הטורניר של הנבחרת ותכף נבין למה[***].

אבל ההפסד להולנד לא מסיים לנו את הטורניר. חיכינו היום לראות מה יפן תעשה נגד קובה ואיפה אנחנו עומדים לקראת משחקנו מחר נגד יפן. יפן פתחה עם המגיש הטוב ביותר שלה, טומויוקי סוגאנו בן ה-27, ששולט ביד רמה בליגה היפנית עם מספרים היסטריים. הפתיחה שלו נגד קובה אומרת שישראל תקבל מצ'אפ יותר "נוח" מחר. לא שצריך להגזים, ליפנים יש מגישים טובים אחרים, לא באותה רמה של סוגאנו, אבל טובים.

קובה הצליחה טוב נגד סוגאנו, כולל טו ראן הומראן של גראסיאל [הומראן שמייצר 2 נקודות]. החובטים הקובנים הספיקו להשיג עוד 2 נק' על סוגאנו לפני שסיים את המשחק לאחר 4 אינינגים של עבודה. ההתקפה היפנית איכותית מספיק כדי לחזור מכל פיגור, וכך עשתה. השוותה את המשחק באינינג השישי. קיבלה גם הזדמנות לעלות ליתרון, אבל נקלעה ל'דאבל פליי' [שני אאוט במהלך אחד, מה שהביא לסיום האינינג עם שחקנים יפנים על הבסיסים]. היפנים השלימו את המהפך ועלו ליתרון באינינג השמיני, כולל הומראן שני במשחק של החובט טטסוטו יאמאדה. ניצחון 5-8 של יפן.

לקראת מחר: לא מכבר פורסמו שמות המגישים הפותחים למשחקים יפן - ישראל, וקובה - הולנד. המגיש המוביל שלנו ג'ייסון מארקי זרק יותר מ-50 זריקות נגד קובה בפתיחת הסיבוב, ולכן לא יעמוד לרשותנו - עפ"י חוקי הטורניר נדרש במנוחה כפויה של 4 ימים לפחות. לעומת זאת, קורי בייקר, שפתח נגד הולנד והיה חלש ביותר, זרק רק 36 זריקות, ולכן הוא נדרש ביום מנוחה אחד בלבד ויעמוד לרשותנו מחר. זה נראה שבכל זאת הנבחרת תעדיף ללכת עם מגיש אחר, וכרגע זה נראה שג'וש זייד, מהיציבים והאיכותיים בנבחרת הן בטורניר המוקדמות והן בטורניר האליפות, יפתח. אם זייד יהיה טוב, אין שום בעיה להשתמש בו עד המגבלה המותרת של 80 זריקות במשחק. זה ידרוש מנוחה של 4 ימים, אבל אם הנבחרת תעפיל לחצי-הגמר זה לא ימנע ממנו להגיש שוב, מפני שחצאי הגמר יערכו רק בשבוע הבא. ויש חשיבות לכמות הנקודות שיפן ישיגו נגדנו, ולכן חשוב מאוד שהמגישים שלנו יגיעו טוב, שהטובים מביניהם יגישו, ואפילו יותר חשוב מאשר מה החובטים שלנו יעשו. יפן תפתח מחר עם קודאי סנגה בן ה-24. המספרים שלו בליגה היפנית טובים מאוד, אבל הוא עשה את המעבר ממגיש מחליף למגיש פותח רק ב-2016. אני לא חושב שתהיה לכך השפעה על ההופעה שלו מחר, אבל נראה מחר מי זה האיש.

קובה תפתח מחר עם המגיש הפותח הטוב ביותר שלה בטורניר, לאזארו בלאנקו בן ה-31, שכזכור פתח נגד אוסטרליה במשחק האחרון של הסיבוב הראשו ועזר לקבוצתו להעפיל לסיבוב השני עם ניצחון. הולנד תפתח עם דיומאר מארקוול בן ה-36, מותיקי הנבחרת ההולנדית אשר משתתף קבע גם באליפויות אירופה. לא שם גדול בזירה הבינלאומית, משחק בליגה ההולנדית, אבל מגיע עם הרבה ניסיון במשחקים כאלה.

כדי לנסות להסביר למה לצפות מחר צריך קודם להתחיל עם מה שכבר קרה לפני שלושה ימים. אדריאן גונזאלס [לוס אנג'לס דודג'רס], שחקן בסיס ראשון מהטובים בעולם ומייצג את מקסיקו בטורניר, צייץ ב'טוויטר' כנגד ההתנהלות והביע אכזבה מהשיטה: "נאמר לנו לפני המשחק [נגד ונצואלה] שאם ננצח בהפרש של 2 נק', נשחק מחר [=במשחק שובר השיוויון נגד איטליה]. ניצחנו בשתי נק' הפרש והפסדנו בנקודה הפרש. ונצואלה הפסידה בשתי נק' הפרש וניצחה בנקודה הפרש. יופי של דרך לסדר את הטורניר".

הניצחון של מקסיקו על ונצואלה קבע למעשה שיוויון מאזני בין שלוש קבוצות - מקסיקו, ונצואלה ואיטליה. פורטו-ריקו החזקה עלתה מהמקום הראשון לאחר שניצחה את כל שלושת משחקיה. במצב של שיוויון מאזני נקבע כי יש לקחת את כמות הנקודות שהנבחרת הרשתה בשלושת משחקיה בסיבוב [שהשיגו נגדה, לא שהיא עצמה השיגה] חלקי כמות האינינגים ששיחקה [כולל אינינגים "חלקיים" - מצב שאפשרי רק במקרה של 'ווק אוף', אבל לא רלוונטי לענייננו]. ככל שהממוצע נמוך יותר כך זה עדיף.

בצורה הזו חושב שמקסיקו עלתה מבית ד'. אלא שאז, נזכרו שמקסיקו לא שיחקו 9 אינינגים בהפסד לאיטליה, אלא רק 8. חזרו לחשב, הפעם כמות האינינגים היתה פחותה, וגילו שונצואלה מחזיקה בממוצע נמוך יותר ממקסיקו, בהבדל מזערי. זה קבע שונצואלה תשחק במשחק "גמר" נגד איטליה, שהמנצחת בו תזכה במקום השני בבית ותצטרף לפורטו-ריקו בסיבוב הבא. ונצואלה ניצחה את איטליה 3-4 , ותפגוש בסיבוב הבא את פורטו-ריקו, ארה"ב והרפובליקה הדומיניקנית. "בית מוות" ללא ספק. [***] וכאן זו הזדמנות להזכיר שהעובדה שהנבחרת שיחקה רק 8 אינינגים נגד הולנד עלולה לפגוע בנו מחר במקרה של שובר-שיוויון.

יתכן שמחר נבחרת ישראל תיתקל בסיטואציה דומה. בהנחה שאני לא טועה, זה המצב כרגע בבית ה':

(4) ישראל: 13 ראנס ב-17 אינינגס  --- 0.765
(1) הולנד: 10 ראנס ב-19 אינינגס --- 0.526
(3) קובה: 12 ראנס ב-16 אינינגים  --- 0.75
(2) יפן: 11 ראנס ב-20 אינינגס  --- 0.55

בתמונה המצורפת -- מצב הבית כרגע.

ניצחון של ישראל על יפן:
1. ניצחון של הולנד על קובה, ואז נוצר שיוויון מאזני בין שלוש קבוצות - ישראל, יפן והולנד [שני ניצחונות לכל נבחרת]. במקרה כזה הולכים לשובר-שיוויון שנקבע בהדרגה עד להכרעה "ראשונה" של מי עולה לחצי הגמר מהמקום הראשון. בדומה להכרעה שהושגה בין מקסיקו לונצואלה. בשלב א' - כאמור, לפי הממוצע הנמוך ביותר של נקודות שהרשתה. בשלב ב' - אם אין הכרעה אז אותו חישוב, אך לוקחים רק את ה-"earned runs", כלומר מנטרלים נקודות שתוצאתן מטעויות לא מחויבות של ההגנה. בשלב ג' - אם אין הכרעה, אז בודקים ממוצע חבטות הטוב ביותר. שלב ד' - אם אין הכרעה עד לשלב הזה המנצחת בשובר-השיוויון תיקבע עפ"י הגרלה.

לגבי שתי הנבחרות הנוספות, הן תשחקנה במשחק "גמר" ביניהן - ללא תלות בתוצאות קודמות בטורניר - שהמנצחת בו תזכה במקום השני בבית ותעלה לחצי-הגמר. בדומה להכרעה שהושגה בין ונצואלה לאיטליה.

2. ניצחון של קובה על הולנד יבטיח לישראל עלייה לחצי-הגמר. השיוויון המאזני עם יפן יוכרע לפי המנצחת במפגש ביניהן - ישראל. כלומר, ניצחון על יפן והפסד של הולנד יבטיח לא רק עלייה לחצי-הגמר, אלא גם מהמקום הראשון.

ניצחון של יפן על ישראל:
1. ניצחון של הולנד על קובה יבטיח עלייה של יפן מהמקום הראשון ועלייה של הולנד מהמקום השני.
2. ניצחון של קובה על הולנד, ואז נוצר שיוויון מאזני בין שלוש קבוצות - הולנד, ישראל וקובה [ניצחון אחד לכל נבחרת]. במקרה כזה הולכים לשובר-שיוויון לפי השלבים שהוסברו קודם במטרה להכריע מי שתי הקבוצות מתוך השלוש שיפגשו למשחק "גמר" אשר יקנה כרטיס לחצי-הגמר מהמקום השני בבית.

אז אם נסכם:
* המשחק בין קובה להולנד יערך שעות ספורות לפני המשחק שלנו נגד יפן, ולכן נגיע למשחק שלנו בידיעה מוחלטת של איפה אנחנו עומדים. ניצחון של הולנד ונדע שאנחנו חייבים לנצח את יפן או שנסיים בודאות את דרכנו בטורניר. הפסד של הולנד, וצריך לקוות שהחובטים הקובנים ירשמו כמות גדולה מאוד של נקודות נגד המגישים ההולנדים, ונגיע למשחק נגד יפן בידיעה שהפסד לא מדיח אותנו סופית מהטורניר.

* מאחר שישראל נמצאת בעמדת נחיתות מבחינת שובר השיוויון מול כל שלוש הנבחרות האחרות, אנחנו צריכים ערב מצוין של המגישים שלנו, שיגבילו את התקפת יפן לסקור נמוך ככל שניתן.

יש לי הרגשה טובה שננצח את יפן ונעלה מהמקום הראשון. שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'קובה - הולנד משעה 6:00, יפן - ישראל משעה 12:00 [שעון ישראל]'
קובה - הולנד משעה 6:00, יפן - ישראל משעה 12:00 [שעון ישראל]
14/03/2017 | 20:57
11
מדובר על מחר [ד'] בבוקר, שידורים ישירים בערוץ 'Fox Sports'.
לקוות שקובה תנצח, ואז נראה איפה אנחנו עומדים.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סלקטד - לטייל קצת אחרת באיטליה
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום