לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'סן אנטוניו לאן?'
סן אנטוניו לאן?
28/05/2017 | 18:15
6
53
אני לא מבין מספיק גדול בחוזים וכו', אבל אפשר להגיד שבגדול, סן אנטוניו ב"עונת בניה" לקחה את המקום השני בליגה (פעם שניה ברציפות), והגיעה עד לגמר.
כרגע, לעונה הבאה, הם על סף תקרת השכר, מה שאומר שאין להם ממש אפשרויות בשוק החופשי ללא העברות.

השאלות הגדולות:
1) האם הם קבוצה לכאן ועכשיו או לעוד שנתיים?
זו שאלה קשה - מצד אחד יש להם כוכב על צעיר מאד, כמה שחקנים צעירים ומוכשרים, ויש בסיס טוב כדי לבנות קבוצה שתהיה מאד מסוכנת בעוד כמה שנים. מצד שני אולדרידג' הוא שחקן לכאן ועכשיו, גאסול עדיין מעולה בדקות שהוא מקבל אבל כמה כבר נשאר לו במיכל, והגיבורים הנוכחיים על כריס פול הם דיבורים של כאן ועכשיו, ומייד. אז מה דעתכם?

2) אולדרידג' - להשאיר או להעביר? ואם להעביר, אז תמורת מה?
אולדרידג' לא ענה על הציפיות בקבוצה, לקח לו זמן להכנס לשטף שלהם, אבל גם אחרי שנתיים הוא לא מצליח לקלוע את הזריקות מחצי מרחק באחוזים יעילים, ולא מצליח למשוך את הדאבל טימים שהם צריכים שימשוך. הוא קיבל חוזה תחת התקרה הישנה, כך שיכול להיות שהוא ייחשב לחוזה אטרקטיבי בשוק ההעברות.
3) האם הקבוצה צריכה חיזוק? אחרי מי היא צריכה לרדוף ואיך?
לדעתי ברור שעמדת הרכז הפכה לבעייתית ביותר, פארקר בדעיכה כבר מעונת האליפות, והוא כבר מבוגר. פטי מילס הוא מחליף ראוי אבל לא מספיק כפותח. דיברו על כריס פול - אני לא בטוח איך עושים את זה מבחינת התקרה.
חוץ מזה, דני גרין כבר שנתיים D&Nothing וקשה להם יותר ויותר לאיים כשהוא לא פוגע (למרות שנתן לפחות משחק אחד אדיר נגד יוטה).

אשמח לשמוע (וגם להעביר את הזמן, עד הגמר יש לנו 4 ימים...)
לצפיה ב-'הם צריכים לכוון לכאן ועכשיו כי אין להם ברירה אחרת'
הם צריכים לכוון לכאן ועכשיו כי אין להם ברירה אחרת
28/05/2017 | 19:24
5
60
רוב הסגל מבוגר ובתור קבוצה של 60 ניצחונות אין להם אפשרויות חיזוק משמעותיות דרך הדראפט.
הספרס תמיד מפתחים שחקנים תוך כדי תנועה והם יהיו חייבים לעשות זאת גם הפעם.
אגב לדעתי גאסול הוכיח בפלייאוף האחרון שכבר אי אפשר לבנות עליו כעמוד תווך. הוא לא שינה אף סדרה ולפרקים נראה שגולדן ויוסטון plays him off the court עם קצב המשחק שלהן והשטחים שהן דורשות ממנו לכסות בהגנה. מול ממפיס הוא סתם היה חלש.

2. לדעתי כדאי להשאיר את למרכוס מתוך נקודת המוצא הזאת של בנייה עכשוית. לא חושב שיש לו Trade value גבוה בגיל הזה ועם אופציית יציאה מהחוזה תוך שנה. הוא ביג מן הגנתי יותר טוב מהמוניטין שלו. למרות שהוא מאכזב מבחינה התקפית, זה נבע בין השאר מבינוניות של הצוות המסייע שלא מספק לו floor spacing ברמה גבוהה.
למרכוס כבר לא מספר 2 באלופה אבל אחלה של מספר 3, מה שמוביל אותי לנקודה הבאה.

3. חייבים רכז. פארקר בן 35 ואחרי פציעה, פטי מילס מסיים חוזה ולא ממנו תבוא הישועה. כמבן שהשם הבולט הוא כריס פול שיעשה הנחת מועדון כדי להצטרף לספרס ויהווה מספר 2 לקוואי.
גם קייל לאורי ישדרג את העמדה והוא יצטרך לוותר על הרעיון של חוזה מקסימום אם ירצה לשחק בספרס.
ג'ורג' היל שם נוסף שלא אמור לקבל מקסימום וגם לא ברמת אולסטאר אבל יהווה שיפור על מה שיש להם כרגע.

הבסיס לצירוף הרכזים הללו הוא ויתור על שחקנים שמגיעים לפרי אייג'נסי ויקבלו חוזים שמנים (מילס, סימונס) והעברה של פאו גאסול בטרייד לקבוצה שרוצה סייז (בוסטון?).
זה עדיין לא אמור להספיק לאליפות כי הצוות המסייע יהיה קצר ולא מספיק טוב אבל הסיכוי הכי טוב של הספרס להמשיך להתחרות ברמות הכי גבוהות.

אין לי התנגדות עקרונית להעביר את אלדריג' בטרייד ולעשות ירידה לצורך עלייה אבל אני סקפטי לגבי התמורה שסאן אנטוניו תקבל. למעשה השחקן המשמעותי היחיד בסגל שיש לה מתחת לגיל 30 הוא קוואי. קשה לבנות מחדש כשאתה מנצח 50+ משחקים כל עונה.
לצפיה ב-'מצד שני '
מצד שני
29/05/2017 | 00:18
32
הספרס כבר 20 שנה בונים מחדש תוך כדי 50 נצחונות בעונה. עכשיו יש להם שחקן דמוי דאנקן במובן הזה שהוא גם הבסיס להתקפה וגם הבסיס להגנה, אז אז אני סומך עליהם שימשיכו. הם ממשיכים לבחור נמוך כל מיני נובאדייס שמתגלים כשחקנים טובים. אני סומך עליהם שימשיכו :). קצת יותר ברצינות - היכולת הזו תלויה מאוד בשאלה אם עדיין יש להם יתרון סקאוטינג מטורף שמאפשר להם לבחור כוכבים בבחירות מאוד נמוכות. אני נוטה לחשוב שלא. יתרון נוסף זו הנחת מועדון שכוכבים יעשו כדי להצטרף אבל זה אומר שהם מקבלים שחקנים רק לקראת ההזדקנות שלהם כשחקנים. 
לצפיה ב-'מסכים עם כל מה שרשמת + שאלה'
מסכים עם כל מה שרשמת + שאלה
29/05/2017 | 03:02
3
33
לדעתי גאסול לא שווה היום ~16 מיליון, קשה לי להאמין שבוסטון תרצה בו.

כריס פול נראה כמו הרכז המתאים לספרס, אבל נניח שמביאים אותו, זה גם עדיין לא מספיק כדי להוות אתגר לקליבלנד\גולדן וגם זה לא משאיר להם שום מרווח תימרון לכל הרול פליירס.

שאלה: אם אתם ה GM של סאן אנטוניו ויש בפניכם הצעה לקבל תמורה טובה על קוואי - האם אתם הולכים על זה?
כי לדעתי זאת שאלה שגם בוסטון וגם סאן אנטוניו צריכות לשאול את עצמן, שתיהן הגיעו לתיקרה שלהן השנה - גמר אזורי - בצד של בוסטון יש מרווח תימרון הרבה יותר גדול מאשר סאן אנטוניו, אבל בלי קשר, לשתיהן יהיה קשה מאוד להוסיף חלקים שיובילו לזה שהם מתחרים בקליבלנד\גולדן - אז מה עושים בעצם?
לבוסטון לדוגמא יש הרבה יותר כלים לבנות לעתיד בגלל כל הבחירות דראפט שיש להם, בסאן אנטוניו המצב קשה אבל עדיין אפשר להעביר שחקנים עבור בחירות לדוגמא, או שחקנים צעירים, האם זה צעד מתבקש?
לצפיה ב-'מה?'
מה?
29/05/2017 | 09:18
20
תמורה על קוואי? הבנאדם mvp candidate וכנראה יזכה בתואר בשנים הקרובות אם לא השנה. לדעתי הספרס ימשיכו במגמה הידועה שלהם, ישיגו מהדראפט ומהדי ליג כל מיני נובאדיס ויעשו מהם רול פליירס טובים. לא חושב שיש להם משהו אחר לעשות בשלב זה
לצפיה ב-'גם אם זה מתבקש - קוואי הוא לא השחקן לטרייד...'
גם אם זה מתבקש - קוואי הוא לא השחקן לטרייד...
29/05/2017 | 12:20
1
5
אני יכול להבין אם הספרס יחליטו שהם רוצים ריבילד, יעבירו את אולדרידג', גאסול, וכל המבוגרים תמורת בחירות דראפט וכשרונות צעירים יותר, וייבנו מחדש סביב קוואי. יש להם שחקן לבנות סביבו קבוצת אליפות, הוא לא השחקן שצריך לעשות עליו טרייד.

מעניין שלפני 6 שנים ניהלנו בדיוק את השיחה הזו על הספרס, ואז דיברנו על להעביר את טוני בשביל ריבילד. היה כאן אוהד ספרס צעיר שאמר שמבחינתו גם אם הם לא ייקחו אליפות 10 שנים הוא מעדיף שטוני ימשיך ויפרוש ספר מאשר לעשות עליו טרייד עכשיו. הם החזירו לו עם גמר מערב, גמר, ואליפות.

אגב, הנה לינק לאותו דיון, איפה אתה Ohhh1? מתגעגעים אליך כאן!
באותו דיון כתבתי שלדעתי עדיף להם להעביר את טוני פארקר. בדיעבד טעיתי לחלוטין.

בגדול אני מסכים עם יובל וסמות', להביא כינור שני לקוואי שיהיה ראוי ולרוץ לאליפות עם מה שיש (ומה שאפשר למצוא). יחד עם פופ על הקווים זה יכול להספיק, ובלכ מקרה כל אחד יקנה 4 עונות של צמרת על 4 עונות של ריבילד.
לצפיה ב-'איזו נוסטלגיה מ 2011...'
איזו נוסטלגיה מ 2011...
29/05/2017 | 12:27
לא ייאמן מה חשבנו אז שיהיה בעתיד...
לצפיה ב-'בוסטון - לאן?'
בוסטון - לאן?
26/05/2017 | 22:06
23
142
העונה של בוסטון הסתיימה ולדעתי עונה מאוד מוצלחת עבורם. אף אחד לא ציפה שיגיעו ל ECF. הסגל שלהם כבר עכשיו לא רע בכלל אבל יש לפניהם החלטות קשות:
1. האם לשלוח את הבחירה מספר 1 עבור שחקן מוכח? (באטלר\ג'ורג' וכו')
2. אולי עדיף לקחת את הבחירה (פולץ'?) ולבנות סביב הצעירים?
3. אייזאה תומאס בשנה הבאה מצפה לקבל חוזה בומבסטי (מקס?), אחרי העונה המצויינת שלו - האם הייתם נותנים לבחור ~200 מיליון?
4. אייברי בראדלי גם עם עוד עונה שנותרה בחוזה שלו יצפה לקבל חוזה שמן - מה כדאי לעשות? לדעתי הוא יצפה לקבל באיזור ה 20 מיליון בשנה.
5. מרכוס סמארט גם הוא עם עונה נוספת בחוזה, משמע לאחר 2017-2018, אם שלושתם עדיין בסגל, כולם בשנת חוזה וכנראה שאי אפשר יהיה לשלם לכולם - על מי הייתם מוותרים ולמה?
6. פרי אייג'נט - בלייק גריפין, גורדון הייוורד, פול מילסאפ, קייל לאורי - אלה השמות הבכירים כשגורדון הוא ה FA המדובר שעלול להגיע לסלטיקס, האם הוא חלק מהפיסה החסרה?
7. במידה ואפשר ליצור מצב שמחתימים את הייוורד ושולחים נניח את בראדלי והבחירה מספר 1 עבור באטלר - האם הרכב ראשון של אייזאה, באטלר, היוורד, קראודר, הורפורד עם הרכב מחליף של למשל רוזייר, סמארט, בראון, יבוסלה, זיזיץ' - יכול לקרוא תיגר על לברון וקליבלנד? גולדן?

הרבה שאלות והרבה החלטות ורק דני איינג' אחד
אשמח לשמוע את דעתכם ...
לצפיה ב-'הייתי מקבל במקום דני איינג' החלטה אמיצה'
הייתי מקבל במקום דני איינג' החלטה אמיצה
26/05/2017 | 22:13
2
89
ועושה טרייד על לונזו בול+אייזאה תמורת סופרסטאר מוכח בליגה.
קודם כל לך תדע איך אייזאה יהיה שנה הבאה עם הפציעה שלו, דבר שני ברגע שהם נותנים לו 200 מליון הם בעצם לא באמת ישפרו את עצמם ב5 שנים הבאות.
כן אני יודע שאני חוזר על מה שצ'ארלס בארקלי אמר אתמול , אני מסכים איתו פשוט
לצפיה ב-'לא יודע מה בארקלי אמר אתמול'
לא יודע מה בארקלי אמר אתמול
26/05/2017 | 23:29
1
83
אבל איזה סופרסטאר בדיוק?
ובכלל לדעתי פולץ' יותר טוב מבול אבל אין לדעת ...
לצפיה ב-'מבחינת יכולת לשחק ב NBA כמו סטאר'
מבחינת יכולת לשחק ב NBA כמו סטאר
29/05/2017 | 01:06
15
בעיניי ג'וש ג'קסון, פולטז ודיארון פוקס יותר טובים מבול, לפחות ל5 שנים הבאות. (דיארון בגלל המנטליות. מה שהוא עשה ללונזו בקנטאקי מול UCLA  בטורניר היה savage . בעיניי UCLA היו עדיפים מבחינת יכולת כקבוצה. תצוגה אישית של פוקס ומאליק מונק חיסלה את UCLA )

לצפיה ב-'זה באמת מעניין'
זה באמת מעניין
27/05/2017 | 00:21
6
96
אתחיל מזה שממה שהתרשמתי, בוסטון קיבלו בראש מקליבלנד פשוט כי הם לא היו גדולים מספיק פיזית.
הורפורד שחקן מצויין, אבל טריסטאן לאב ולברון פשוט גדולים עליו.
הורפורד הוא לא השחקן שיכול לחפות על חסרון הגובה והפיזיות של בוסטון כיחידה(מול לברון).
לכן מבחינתי הפתרון לטווח היותר רחוק צריך להיות שחקן ליד הורורד, בעמדה 4 שיכול לחפות על חוסר היכולת של הורפורד לקחת ריבאונד ולעזור בסייז.

1. לא הייתי שולח את הבחירה עבור באטלר או ג'ורג'. הבאה של כל אחד משנייהם, יחסום לבוסטון את תקרת השכר ולא יביא אותם למצב שיש להם סיכוי כלשהו לעבור את קליבלנד.

2.אין לזה תשובה חד משמעית, אם תיהיה הצעה מספיק טובה, צריך לקחת אבל ממש לא בכח, אייג' יודע בדיוק מתי ללכת בכל הכח ומתי לוותר.

3.למה 200 ולא 180? מי אמר שהוא לא יתגמש? בכל אופן הייתי נותן לו את המקס, כי בלתי אפשרי למצוא שחקן שיקלע 28 למשחק ויעשה את זה בשטף של הקבוצה, וכן לאיייאה יש חסרון גודל, אבל בשביל ה משחקים 5 על 5.

4.זה תלוי מה יש בשוק ומה אפשר לקבל עליו. סה"כ הוא מתאים מאוד לשחק ליד אייזאה. אבל 20M הוא לא שווה.

5.סמארט טנק, שחקן מאוד מיוחד שימשיך להשתפר, כי יש לאן.הוא שווה את הכסף.

6.אף אחד מהם, כולם מבוגרים\פציעים וממש לא יהיו שווים את מה שהם רוצים, בטח לאור העובדה שתוספת של אף אחד מהם לא תעזור לעבור את קליבלנד.

7.אני לא הייתי הולך על משהו כזה, זה יוציא בוסטון את כל הגמישות העתידית ולא יעזור להם להכיע לגמר.

לצפיה ב-'מסכים עם נושא הגבוהים'
מסכים עם נושא הגבוהים
27/05/2017 | 15:42
5
68
אם אני הסלטיקס אני יורד מכל הרעיונות להשיג את באטלר/ג'ורג' ועוד סופרסטארים בעמדות האלה ומחפש לחזק את עמדת הפנים.
אם כבר מחליטים למכור נכסים אני מוכר אותם תמורת השחקנים הנכונים ובעיניי עם כל הכוכבות של בטאלר וג'ורג' הם לא באמת צריכים אותם והבעיות ישארו אותן בעיות.
הם בקלות יכולים לעשות טרייד נחמד על גרג מונרו למשל שלא השתלב במילווקי או להעלות את הרף ולנסות להניח יד על ברוק לופז שכנראה יעלה פחות מבאטלר לצורך העניין.

לסלטיקס יש קבוצה טובה וראינו את זה במהלך העונה.
בפלייאוף כבר היה שילוב מצער של כל מה שקרה עם אייזה ואחותו ואח"כ גם פציעות שדי פגעו בהם.
ברור שהם לא באמת מהווים אתגר לקאבס אבל אני חושב שהם לא רחוקים משם ולא צריכים זעזועים מרחיקי לכת (בטח שלא כאלה ששולחים את אייזיה לקבוצה אחרת) כדי להפוך למתחרה אמיתית על האליפות.
לצפיה ב-'מונרו או ברוק לופז?'
מונרו או ברוק לופז?
27/05/2017 | 20:17
4
63
שניהם רכים, לדעתי לא הכי מתאימים וגם לא היו מעלים את הרמה של הסלטיקס.

לעומת זאת, אם יכלו להביא נניח את וויטסייד, הוא מאוד מתאים ועונה לצורך שהקבוצה צריכה: ריבאונדר מעולה, חוסם מעולה, שחקן הגנתי טוב ועל הדרך הוא גם יכול לתת איזה 15 נקודות בממוצע.
החיסרון היחיד שלו לעומת הסנטרים ש"מחפשים" היום זה שהוא לא יקלע שלשות, אבל האם טריסטן תומפסון קולע שלשות? זאזא? גורטאט? גובר? דיאנדרה ג'ורדן?
לצפיה ב-''
27/05/2017 | 20:32
57
וויטסייד אופציה טובה.
לצפיה ב-'צודק בגדול'
צודק בגדול
28/05/2017 | 07:10
47
אבל העניין הוא שתג מחיר של וויטסייד גדול בהרבה מזה של מונרו או לופז.
הסלטיקס צריכים לעבות את עצמם מתחת לסלים וזה לא בהכרח חייב להיות איזה "בד אס"
לופז יכול מאוד להתאים להם לדעתי, אולי הוא שחקן יחסית רך אבל עדיין מדובר על סנטר עם יד נהדרת וחוסם מעולה שיתן איום הגנתי שהיום חסר להם.

כמובן שאם יש להם אפשרות להניח יד על וויטסייד אז הם צריכים לקפוץ על זה אבל לא נראה לי שהאופציה הזאת קיימת
לצפיה ב-'מסכים עם כל מילה'
מסכים עם כל מילה
28/05/2017 | 22:47
1
24
לופס לא יצליח לקחת ריבאונד, ככה שהוא לא יפתור את צורך א'
מונרו לא יזיז את הרגליים ולא יתן בלוקשוט, ככה שלא ימלא את צורך ב'.

וויטסייד אופציה טובה מאוד, נה הצעה לטרייד עליו.
בנוסף: מיאמי מקבלת בחירה 1 מבוסטון ו2 בחירות סיבוב 2 מפילי.
בוסטון: מקבלת בחירה 14 ממיאמי.

אני עוד שחקן שהייתי חושב בכיוון שלו זה דווקא אנדרה דרמונד, הוא אחד הבודדים בליגה שאוכל את TT.
בנוסף: בחירה 1 לדטרוייט ובחירה 23 ששייכת לתורונטו לבוסטון.
לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
29/05/2017 | 01:01
12
טרייד ראשון יכול לעבוד לכל הקבוצות.
טרייד שני לדעתי דטרויט לא ילכו על זה, הם ויתרו כל הרבה.
טורונטו אני חושב ישמחו להיפטר מדאמרה קרול ולקבל את רג'י ג'קסון.
לצפיה ב-'אמנם כתבתי על זה כבר, אבל נענה על השאלות'
אמנם כתבתי על זה כבר, אבל נענה על השאלות
27/05/2017 | 00:21
1
86
לפני שעונים על השאלות בוסטון צריכה להחליט מה היא בעצם רוצה - להיות הכי טובה שהיא יכולה עכשיו, או להיות כזו בנקודה שבה גולדן וקליבלנד צפויות להיחלש (לברון לקראת פרישה, אולי תומפסון יעזוב כי סך המשכורות בגולדן יתנפח מאוד אחרי המקס לקרי). אני בכל אופן בעד הגישה הראשונה כי בכדורסל העסק הוא מאוד נזיל והכל יכול להשתנות ברגע. מספיק שאיזה פטריק בברלי מכניס ללברון רגל מתחת לקרסול בנחיתה, לברון קורע את הגיד ולא חוזר אותו הדבר (תשאלו את קובי בראיינט שגם היה עמיד מאוד במהלך הקריירה שלו - הסיכון הזה קיים עבור כל אחד) והופ יש לנו את בוסטון פייבוריטית להגיע לגמר. וחוץ מזה, גם כיום בוסטון פשוט טובה מידי כדי להיות קבוצה שרוקי יכול להתפתח בה כראוי. עד כמה שהבנתי (אני לא עוקב אחרי מכללות) אין בדראפט איזה NBA ready שיכול להיות רכז פותח בקונטנדרית.

אז בהנחה שבוסטון הולכת לפי הגישה הזאת:
1. כן, אבל בטח לא ג'ורג' שיישאר שם רק לשנה. באטלר אופציה טובה וגם לפי השמועות פרידה משיקגו היא עניין של זמן. מצד שני הוא לא הראה מנהיגות מי יודע מה העונה. אולי סביבה ומאמן כמו של בוסטון יישרו אותו קצת. אני בעד.
2. זה יהיה בעייתי אבל אולי בסיטואציה מסויימת יכול להצליח. אם יעבירו את תומאס בטרייד נצטרך לראות האם סמארט מסוגל להיות רכז פותח שהרוקי יוכל לגבות. זה יחליש את בוסטון לעונה הקרובה אבל אולי ישתלם לה בגדול בעתיד.
3. אין סיכוי.
4. אני מאמין שהוא לא רק יצפה אלא גם יקבל 20 מיליון. במקרה שלו אפשר לדחות את ההחלטה לקיץ הבא, גם לבחון האם הוא שווה את זה וגם לדעת טוב יותר איך ייראה השלד והאם שווה להשאיר אותו.
5. על תומאס הייתי מוותר בכל מקרה כי הוא פשוט ידרוש (בצדק) יותר מידי כסף בשביל שיהיה לבוסטון שווה להשאיר אותו. אייזאה הוא מושלם לקבוצות אמצע כאלה שרוצות לקפוץ מדרגה אבל מאוד בעייתי לקבוצה שמכוונת לאליפות. אני חושב שבוסטון הגיעה לתקרה שלה העונה עם אייזאה.
6. לא הייתי נוגע בגריפין במקל בסכומים שהוא ידרוש (ויקבל). מבין אלה כנראה שרק הייוורד הוא אופציה טובה. אם בוסטון מחליטה להעביר גם את הבחירה וגם את תומאס אז יכול להיות שווה לה להמתין עונה אחת ולכוון לראסל ווסטברוק בקיץ 2018 - הוא כנראה השחקן היחיד באופק שמסוגל להקפיץ אותם לרמה של קונטנדרית לכל דבר ועניין. אגב, הייתי לוקח גם את ג'ורג' היל בחשבון אם הוא מוכן לעשות להם הנחה קטנה ולקבל בסביבות ה15 (שזה כנראה מתחת למה שיוטה תהיה מוכנה לשלם לו).
7. לא. זה אמנם הרכב שבנוי טוב בכדי לשמור על לברון (עם שלושה-ארבעה שחקנים שיכולים לעשות ביניהם רוטציה עליו ולהתיש אותו) אבל די גרוע בכל מה שמסביב. אני לגמרי רואה את קיירי עושה מה שבא לו ואת תומפסון חוגג בריבאונד התקפה. לא רואה את בוסטון בשום קונסטלציה לוקחת מקליבלנד יותר מ2 משחקים, וזה אם אני לארג'.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
27/05/2017 | 21:50
45
מצד אחד אתה אומר שבוסטון צריכה להיות הכי טובה כאן ועכשיו, להחתים את היוורד ולהביא את באטלר בטרייד תמורת בחירה #1.
מצד שני אייזיאה חתום לעוד שנה אחת בלבד, ואתה פוסל את האפשרות לתת לו מקסימום.
איך בוסטון תהיה הקבוצה הכי טובה שאפשר כשאתה בעצם מציע לה לוותר על אולסטאר? בעיני זה סוג של two steps forward one step back.
לצפיה ב-''
27/05/2017 | 02:40
4
81
כמה הערות כלליות:

-לונזו בול לא קשור לסלטיקס. הוא לא מתאים לקבוצה, הוא לא רוצה לבוא, פולץ יותר טוב ממנו והם לא רוצים להתעסק עם כאב הראש שבא איתו. שיהנה בלייקרס או אפילו יותר טוב, שהם ידלגו עליו גם.

-50/50 במקרה הטוב שבראדלי ואוליניק בקבוצה בעונה הבאה. כדי לפנות מקום לחוזה מקסימום הם יצטרכו להיפרד משניהם. כמו שכבר אמרתי, הם יכולים להיפרד גם מגארד אחר אבל קשה לי לראות את תומאס/סמארט עוזבים גם אם זה לא פחות הגיוני במקרה של תומאס.

-באותו הקשר, אין באמת משמעות ל"לסתום את התקרה" בעתיד. הקיץ הזה זה למעשה ההזדמנות האחרונה של הסלטיקס להציע חוזה מקסימום עם הקאפ ספייס שלהם. גם אם הם לא יביאו את הייוורד ויחליטו להחזיר את הקבוצה כמו שהיא, החוזה החדש של אוליניק יאכל את רוב המקום ושנה הבאה כבר החוזים של הגארדים + החוזה של בראון ופולץ שממשיך לעלות כל שנה (פולץ כבר שנה הבאה ירוויח יותר מאייזאה) ידאגו לכך שלא יהיה קאפ ספייס. ולכן, אני באמת מאמין שהם ילכו בכל הכוח על הייוורד ויסתכלו ברצינות גם על מילסאפ וגריפין אם הייוורד יישאר ביוטה. הם אולי לא perfect fits אבל אני לא אופתע אם בוסטון תעשה שימוש כלשהו בקאפ ספייס בקיץ הזה כל עוד היא יכולה.

קצת פחות קשור אבל אם כבר פרפקט פיט...קאזינס היה ממש מתאים עבור הקבוצה הזו אם הוא לא היה דפוק בראש. יכול להוסיף את הסייז והסקורינג שחסר בדיוק איפה שצריך. לחשוב על החבילה שבסוף סקרמנטו קיבלה בשבילו ועל הקלות שהסלטיקס יכלו להציע משהו יותר טוב...כנראה שהם ממש לא רצו את הכאב ראש הזה. זה באמת פוטנציאל מאוד נפיץ עם התקשורת הקשה שיש בבוסטון אבל זה היה הפרפקט פיט מבחינת כדורסל. אפילו עכשיו טרייד של קאזינס עבור תומאס נשמע לי מעניין עבור 2 הקבוצות אבל זה משהו שלא יקרה.

עכשיו יותר דעה אישית:

לא רואה סיכוי שהם שולחים את הבחירה בשביל ג'ורג'/באטלר. פשוט לא שווה את זה. זה לא בהכרח פוסל הגעה שלהם, יש לבוסטון מספיק כלים גם בלי הבחירה מס' 1 להביא אותם (הבחירה של הנטס שנה הבאה למשל). נקודת המוצא של הסלטיקס בדיבורי הטרייד רק השתפרה מאז הדדליין (הבחירה עכשיו היא בוודאות #1 ולכן הערך יותר גבוה בעוד שהערך של ג'ורג' ובאטלר יורד כי זה פלייאוף אחד פחות במדי בוסטון). עם זאת, לא רואה אותם מגיעים לבוסטון וגם לא כל כך מעוניין בכך.

כן הייתי הולך חזק על הייוורד. זו החתמה שמתאימה מכל הבחינות - הוא עולה רק כסף וכמו שאמרתי זה צ'אנס אחרון להציע חוזה מקסימום. הוא מאפשר להם להישאר קבוצה טובה של 50 ניצחונות תוך שהם ממשיכים לפתח את הצעירים כשהמטרה היא להגיע לשיא בעתיד כשלברון/גולדן ייפלו קצת.

אם הייתי צריך להמר - יבחרו את פולץ, יישלחו את בראדלי לפילי עבור איזה שחקן רוטציה (ראשון הולמס או קובינגטון) + בחירת סיבוב ראשון כדי לפנות את המקום בקאפ כדי להחתים את הייוורד. יקוו מאוד שהייוורד באמת רוצה להגיע. ינסו להתחזק בעוד גבוה בכל מקרה במקום אוליניק שיצטרך לעזוב בסיטואציה הזו. במצב כזה ייכנסו לעונה עם רוטציית גארדים של תומאס/סמארט/רוזייר/פולץ, הייוורד/קראודר/בראון כווינגס, הורפורד/זיזיץ'/הולמס/גבוה נוסף בפרונטקורט עם קצת חיזוקים. הכוונה לעוד איזה וטרן שסטיבנס יכול לסמוך עליו כי מדובר על הרבה צעירים עם דקות חשובות ברוטציה אבל זו המטרה אחרי הכל. שוב יהיו קבוצה של 50 ניצחונות וסיבוב שני לפחות לתוך הפלייאוף. ואז השאלה הגדולה האם לתת לתומאס מקסימום תיפתר כבר בקיץ הבא אחרי שנהיה חכמים יותר.

בשורה התחתונה - לבנות לעתיד, אבל אין סיבה לא להמשיך ולהעמיד קבוצה טובה על הדרך. ג'יילן בראון מרוויח יותר לדעתי מלהיות בקבוצה כזו כמו שהוא היה השנה ולקבל 20 דקות במשחק שביעי קריטי מאשר אם הוא היה משחק 30 דקות בערב ומעמיד מספרים בינוניים בסקרמנטו.
לצפיה ב-'אוהדי בוסטון עפים על עצמם'
אוהדי בוסטון עפים על עצמם
27/05/2017 | 19:49
67

בוסטון קבוצה בינונית ...
ההצלחה במיקום השנה ביגלל חולשה של קבוצות המיזרח...
​בבוסטון  אין כלום כלומר אין שחקנים טובים..יש שחקנים בינונים...
שחקנים טובים יש שלושה כאלו או בגולדן או בקאבס...והשושלות שם יהיו עוד לפחות שלוש שנים ...מה שאומר שבוסטון והאוהדים ימשיכו עם ההזיות...
וגם הבחירה מס 1 הפלוץ לא יעזור ..עוד אשליה שמנפחים ההזוים מבוסטון שהלבן מיוטה יגיע ...מקסימום יגיע אולי הגינגי מהקליפרס שתמיד פצוע ברגע ..שצריכים ..אותו
ועוד שלוש שנים יהיו קבוצות חזקות אחרות ...הקיצר אוהדי בוסטון מספיק עם ההזיות רדו לריצפה... תשלימו עם הבינוניות ..
.היה לכם לוטו אחד עם ברוקלין וזהו

בוסטון קבוצה בינונית ...
ההצלחה במיקום השנה ביגלל חולשה של קבוצות המיזרח...

לצפיה ב-'אתה לא תאמין אבל אחרי שקראתי את השורה עם ה perfect fit'
אתה לא תאמין אבל אחרי שקראתי את השורה עם ה perfect fit
27/05/2017 | 20:07
2
69
ישר עלה לי לראש, למה לעזאזל לא הביאו את קאזינס?
המחיר שלו היה נמוך, הוא סופרסטאר בעמדה שהיא קריטית לבוסטון, בגיל המתאים והוא לא פציע כמו גריפין למשל.
אז נכון הוא הד-קייס, אבל כשאתה נמצא בקבוצה כמו בוסטון עם מאמן "נורמלי" כמו בראד סטיבנס, במועדון עם היסטוריה עשירה וכמו שזה נראה שחקנים שרוצים אליפות ומגובשים - לדעתי השינוי היה מגיע. לא יודע אם אתם זוכרים אבל פירס אמר שרק ל 2 שחקנים בליגה יש תחרותיות ברמה של השחקנים של פעם - קאזינס ו-ווסטברוק.

ANYWAY, אין לבכות על חלב שנשפך, מי יודע איזה נזק הוא היה מביא איתו לקבוצה
לצפיה ב-'לא זוכר איפה שמעתי שסטיבנס לא רצה לגעת בו עם מקל'
לא זוכר איפה שמעתי שסטיבנס לא רצה לגעת בו עם מקל
27/05/2017 | 20:37
1
63
לכן בוסטון ירדה מהאופציה של בוגי.
פול פירס לדעתי מדבר שטויות אבל זה כבר נושא אחר. אין ספק שווסטברוק וקאזינס מצטיינים בלעשות פרצוף כועס.
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
27/05/2017 | 21:06
51
אני לא שופט שלא לקחו אותו, יכול להיות שזה היה בסופו של דבר כישלון חרוץ, אבל לדעתי זה עדיין היה הימור מושכל.
במקרה הכי גרוע היו מעבירים אותו בטרייד נוסף, אולי אפילו היו מקבלים עליו יותר ממה ששילמו.
לצפיה ב-'יש הרבה שאפשר לעשות וזה רק מעניין יותר ויותר'
יש הרבה שאפשר לעשות וזה רק מעניין יותר ויותר
27/05/2017 | 21:13
2
60
1. כן, אבל רק אם יש שחקן שמוכן להשאר שם. פול ג'ורג' הולך לחתום בלייקרס, הוא הולך להיות לייקר עד שיעשו עליו טרייד. מג'יק ג'ונסון הוא מותג טוב בשביל שחקני NBA בשביל שהפרנצ'ייז יראה תחרותי שוב.  לכן, בעיני האפשרות היחידה היא ג'ימי באטלר - בהנחה ושיקגו רוצים לבנות מחדש סביב לונזו בול. בוסטון יהיו חכמים אם יצליחו להשיג רים פרוטקטור על הדרך תמורת שחקן שבאטלר הולך להחליף ממילא (ג'יי קראודר) 

2. לא.. כי אם כן כל מה שבנית עד עכשיו היה חסר משמעות. הסלטיקס קבוצה טובה ויש לה אופי. היא לא מספיק טובה בשביל לעמוד בסטנדרט של טופ 4 במערב (למרות המאזן).  נניח והסלטיקס לקחו את מרקל פולטז. מה עושים עם מרקוס סמארט, אייזאה, בראדלי, קראודר, הורפורד? כל השחקנים האלה כבר נמצאים ב win now mentality . זה אומר שאפשר להשיג הרבה צעירים ולבנות קבוצה שנראית מבטיחה, מן סוג של גולדן סטייט כזו אבל עם כל כמה שפולטז מוכשר (והוא מוכשר, כרגע צלף ושוט קרייטר), ייקח לו זמן להתפתח. אני מאמין שקצב ההתפתחות שלו דומה לקיירי אירווינג ממה שראיתי. זה לא מתאים... בוסטון יכולה לקבל קלפים טובים ולהגיע שנה הבאה לגמר ה NBA . 

3. בקיץ הזה יש כמה רכזים שהולכים למצוא בית : דריק רוז, קייל לאורי, כריס פול וג'סטין הולידיי הם המרכזיים. ג'ף טיג, הוא השולי. הקבוצות שצריכות רכזים : קליפרס, ניו אורלינס, טורונטו, אינדיאנה, מג'יק, מילווקי ויש דיבור גם על הספרס... כלומר שיהיו קבוצות שיצאו מופסדות מהסיפור הזה. לאורי ינסה ללכת לניו אורלינס לדעתי, פול לספרס אם הוא יהיה חכם ודוק ריברס ייתן להולידיי את הקליפרס. זה אומר שרוז יילך לטורונטו או למילווקי כנראה. זו רק דעתי אבל זה לא תלוש מהמציאות. ככה או ככה יהיו שתי קבוצות שצריכות רכז, לפחות אחת מהן תרצה פלייאוף וחסר לה סקורינג. זה אומר שאפשר לשלוח את אייזאה תומאס לשם ולהשיג השלמות/ בחירות דראפט תלוי לאיזה כיוון אתה הולך. אייזאה הוא שחקן שקשה לא להריץ עם הגודל שלו והמסוגלות שלו. הוא משחק קשוח וחזק אבל הוא לא מספיק טוב בשביל להגיע לגמר - בגלל הגודל שלו, בגלל החילופים בהגנה. במידה ובוסטון בחרה את פולטז או שהביאה את באטלר ( מרכוס סמארט פנוי לשחק פיזית בעמדת הרכז ) בוסטון יכולה להשיג הרבה מלשלוח אותו, שלא נדבר על להערים על פיל ג'קסון והניקס. 

4. זה מאד תלוי במי יגיע ומי לא. אני מאמין שבראדלי הוא מהשחקנים האלה שיכולים לתת לך אליפות עם איך שהם משחקים. 

5. מרכוס סמארט הוא RFA וקשה למצוא קבוצה שתשקיע בו יותר מדי. 

6. אף אחד מהם. גורדון היוורד אומנם מכיר את בראד סטיבנס מבאטלר אבל לא מספיק טוב לעומת מה שבוסטון צריכה להשיג, אלא אם כן הוא לא מגיע על תקן סטאר.

7.  לא.  אי אפשר לעבור את קליבלנד עם אייזאה
לצפיה ב-'אני לא מבין את הסיפור של פול והספרס'
אני לא מבין את הסיפור של פול והספרס
27/05/2017 | 22:16
1
55
הגיוני רק במקרה שפול מוכן להתפשר על המון כסף ועל השליטה במשחק.
לספרס יצטרכו לוותר על הרבה נכסים בכדי להביא את פול.
לספרס יש שיטת משחק. פול לא יוכל להחזיק בכדור 15 שניות ורק אז להתחיל מהלך.
מצד שני, אולדריג' הוכיח שהוא לא יודע להיות מספר 2 בקבוצה שרצה לאליפות (וגם לא מספר 1 כשקוואי נפצע).
קוואי יודע לשחק בקבוצה של כוכבים. 
לא אתפלא אם יקרה כאן טרייד.
לצפיה ב-'הוא יתפשר'
הוא יתפשר
28/05/2017 | 01:11
40
הוא ניסה לקחת אליפות עם הקליפרס ולא הצליח. אם הוא יישאר עם הקליפרס זה אבוד לו. הוא יקצץ במשכורתו ויהיה מוכן לאבד חלק מהשליטה האבסולוטית שלו על הפוזשן. צירוף שלו ושל קוואי זה צירוף שקשה להתמודד איתו. 
אני חושב שיהיה מאד פשוט להעביר את למרקוס אלדרידג' בטרייד. 

מיאמי, פיניקס, ניקס, ברוקלין, דאלאס, שיקגו, אוקלהומה - כולן ייקחו אותו. השאלה מה תהיה התמורה. 
לצפיה ב-'באמת מצב מורכב. אני רואה שהרוב דוגלים בבנייה איטית'
באמת מצב מורכב. אני רואה שהרוב דוגלים בבנייה איטית
27/05/2017 | 22:09
65
יכול להיות שזה הצעד הנכון אבל רק רוצה לציין שאני ממש לא בטוח שתצא משם הצלחה גדולה. בכל קיץ בוסטון תצטרך לוותר על שחקני הגרעין הנוכחיים שלה כדי לעשות מקום ליורשים שלהם (למשל סמארט על חשבון בראדלי, אולי בראון על חשבון קראודר, אולי פולץ על חשבון אייזיאה). זו הבעיה בבנייה תוך כדי תנועה, נדמה שתמיד הם באיזור אבל אף פעם לא נפתח חלון אמיתי של קבוצה לאליפות. אם בונים על אליפות בעוד 3-4 שנים זה אומר שכנראה שניים מתוך אייזיאה/בראדלי/קראודר לא בקבוצה והורפורד מעבר לשיא. למעשה בונים בניינים על שחקנים לא מוכחים בכלל (פולץ, בראון) או לא מוכחים כשחקנים מובילים (סמארט). אפילו בתסריט האופטימי שגורדון היוורד מגיע זה נראה רחוק מאליפות אלא אם באמת כל בחירה שלהם בדראפט היא בול פגיעה.
לצפיה ב-'שני הסנט שלי'
שני הסנט שלי
28/05/2017 | 10:08
54
כרגע לבוסטון אין כוכב צעיר ברמת אנטוני דייויס ששווה לחכות לו. גם אם מי שיבחרו בדראפט יהיה כזה טוב, הוא כנראה יוכל להנהיג אותם עוד 4-5 שנים - משמע אחרי שהורפורד, קראודר ואולי גם תומאס כבר לא יהיו רלוונטים.

לכן לדעתי בוסטון צריכה להיות טובה ועכשיו.

לדעתי גורדון הייוורד צריך להיות המטרה הראשונה. הוא הכי מתאים להם, הוא הכי מתאים לשיטה של סטיבנס. מן יכולות של נאמבר 2 עם אופי של נאמבר 1, אבל בקטע טוב. לא כופה עצמו, אבל ווינר. לא מחפש לשים 30 כל משחק, אבל שהוא שם 30 הקבוצה טובה. לא בא על חשבון אחרים. עצם העובדה שהם יכולים להחתים אותו בשוק החופשי עובדת לטובתם.

פול ג׳ורג׳ חייב לחתום רק עם התחייבות להארכה. לשנה אחת לא הייתי מוותר על שום דבר בשבילו. אם הוא מוכן לבוא ללונג ראן הייתי מעביר עליו את בחירת הדראפט בכיף. רוב הסיכויים שלא יצא ממנה פול ג׳ורג׳ הבא. אבל גם אז, הייתי עושה את זה אם זה היה מאפשר לי להביא את הייוורד גם, או משאיר לי מקום. בוסטון צריכה את שניהם בשביל להסתכל לקאבס בעיניים. אני חושב שמבחינת כסף אפשר לאזן את זה עם החוזים של אמיר ג׳ונסון, אוליניק, בראדלי - אני לא מכיר את המספרים מספיק טוב, אבל זה איזור החיוג.

זה עונה על שאלות 1+2.

האם שווה לשלם לאייזיה מקס׳? האם שווה היה לשלם לטריסטן תומפסון מקס׳? לא בטוח, אבל זה השאיר את קליבלנד קונטנדרית. מיני זיק פיסה חשובה, גם אם יוחתמו שני הכוכבים לעיל. יש לו אופי, יש לו רוח, יש לו ביצים - אבל מעל הכל באמת שיש לו הרבה כדורסל. גם אם הוא חור בהגנה, אין ספק שהוא שווה את הכסף בהנחה והסלטיקס רואים עצמם קונטנדרים אמיתיים (לא כמו עכשיו).

מרכוס סמארט ואייברי בראדלי הם שחקנים מעולים, ואני חושב שבעיני הסלטיקס הם שווים יותר ממה שערך השוק שלהם מצביע. אני לא יודע מה ההגדרה הנוכחית לחוזה ״שמן״ אבל אני משוכנע שאף אחד מהשניים לא יגיע לזה. זה שונה מהותית מהאריסון בארנס שחוזר ע״י חצי ליגה שהבינו שדוראנט עוזב את גולדן. בגדול מבחינתי שניהם משלימים, ומי שיתאים יותר טוב לקבוצה החדשה שתיבנה (מבחינת סקילסט, טיימליין), יישאר. אם הסלטיקס יפגעו בפרי אייג׳נטס - שווה להשאיר את בראדלי, כי הוא כבר וטרן שיוכל לקבל את תפקיד הספסל בהבנה, בעוד שסמארט לא ירצה להתמרמר מאחוריי הדקות שיישארו מהכוכבים. מצד שני, אם שומרים את בחירת הדראפט, ורוצים לגדל אותה ביחד עם רוזייר וג׳יילן בראון - אז כדאי להשאיר את סמארט.

ג׳ימי באטלר - הייתי מביא רק אם מפספסים את הייוורד. אם הייוורד חותם, אין לג׳ימי הצדקה. הוא פרח בשיקגו של אחרי הפציעה של רוז, קבוצה שהיתה נטולת אופציות התקפיות. עם אייזיה והייוורד, ג׳ימי יהיה אופציה 3 בהתקפה, ואין טעם לשלם מקסימום לשחקן כזה שלא יוסיף הרבה מעבר למה שבראדלי ייתן באותה משבצת. זה שונה מהותית מפול ג׳ורג׳ שנתפס בעיניי למנהיג יותר חיובי, ובעל סקילסט התקפי יותר מגוון.

די ברור שבוסטון צריכה לעשות שני מהלכים כדי להסתכל לקליבלנד בלבן של העיניים - גם הייוורד וגם ג׳ורג׳, לדוגמא. נראה מה היא תצליח לעשות.
לצפיה ב-'סוף סוף יש לי זמן לענות על השאלות ...'
סוף סוף יש לי זמן לענות על השאלות ...
28/05/2017 | 20:18
37
1-2. אני נוטה ללכת לבנייה על הצעירים מאשר להעמיד קבוצה בסגנון אייזאה, באטלר, היוורד, קראודר, הורפורד. להרגשתי פולץ הולך להיות כוכב, ברור שזה יקח זמן אבל זאת הרגשתי. בנוסף לכך, אני ממש לא משוכנע שההרכב שרשמתי מספיק כדי לעבור את קליבלנד \ גולדן בהנחה שכולם בריאים, חסר שם איזה משהו.

3. אני מאוד אוהב ומעריך את אייזאה אבל כמו ש picki23 רשם, זה לא מספיק טוב לגמר, להגיע בנחיתות כזאת בהגנה זה תמיד יפגע, ובפלייאוף רואים את זה יותר בבירור. לכן מקס לא, אבל לדעתי הוא יתן הנחה לבוסטון, הוא בעצמו אמר שבוסטון שינתה לו את החיים ושהוא רוצה להישאר שם.

4. בראדלי ירצה באיזור ה 20 ויקבל גם באיזור ה 20, אנשים לא נותנים לו מספיק קרדיט - לא יודע למה. אם אלן קארב ואוון טרנר וטיילר ג'ונסון קיבלו באיזור ה 18, למה נראה לאנשים שבראדלי לא יקבל?
לדעתי הוא יכול גם להשתפר עוד קצת אבל הכי חשוב זה שיתן עונות ללא פציעות כי נראה שיש לו נטייה להיפצע.

5. כמו שרשמתי, אני הייתי מוותר על אייזאה לצערי, המניות שלו גבוהות כרגע ואפשר יהיה להשיג תמורה טובה עבורו, סמארט לדעתי יקבל באיזור ה 10-12 מיליון. זה יוצא שבמקום להחתים מקס את אייזאה (179 ל 5 שנים = 36 לעונה) יכולים להחתים את בראדלי וסמארט בכ 30-32 מיליון לעונה ועל הדרך לקבל תמורה נאה.

6. ללכת על גורדון בלבד, בלייק פציע מדי, מילסאפ מתאים וטוב אבל לא בגיל הנכון.

כמובן שהכל נזיל, אין לדעת איזה הצעות איינג' מקבל\יקבל והוא יצטרך להחליט לפי מה שנמצא על השולחן. אני הייתי מנסה להעביר את אייזאה לפילי תמורת אוקאפור ובחירה סיבוב ראשון של השנה, יש השנה דראפט די עמוס וכשרוני, בבחירה 3 מניח שיבחרו בג'וד ג'קסון או ג'ייסון טאטום שיכולים להתאים לסלטיקס.
לצפיה ב-'הלילה בוסטון- קליבלנד גיים 5'
הלילה בוסטון- קליבלנד גיים 5
25/05/2017 | 18:36
12
60
בוסטון התעשתה ומשחקת כדורסל יותר תחרותי בעוד שקליבלנד פחות דורסנית אבל פערי הרמות הם כאלה שקליבלנד מגיעה כפייבוריטית גדולה לכל משחק. אני אשמח לגיים 6 ולו בכדי לקצר את הפגרה עד הגמר אבל משהו אומר לי שהסדרה נגמרת הלילה
לצפיה ב-'כנראה גמור'
כנראה גמור
25/05/2017 | 21:26
50
בוסטון גם פצועה: אמיר ג'ונסון, ג'אה קראודר, ג'יילן בראון - כולם בספק למשחק.
בלי לדבר על אייזאה שזה כבר ידוע.

בכל מקרה, קשה לי להאמין שזה ילך למשחק מספר 6 למרות שגם אני מעדיף שנראה קצת תחרותיות :)
לצפיה ב-'4 התקפות של הסלטיקס'
4 התקפות של הסלטיקס
26/05/2017 | 03:37
45
כולן מסתיימות בזריקה מחוץ לקשת
אם הם מתכוונים להמשיך ככה, עדיף ללכת לישון וזהו.
לצפיה ב-'הקאבס נחושים לגמור את זה היום'
הקאבס נחושים לגמור את זה היום
26/05/2017 | 03:52
1
44
וכנראה שזה גם יקרה
כפי שיובל ציין, פערי הרמות גדולים מידי
לצפיה ב-'לברון אוהב לשחק שם'
לברון אוהב לשחק שם
26/05/2017 | 05:11
8
לצפיה ב-'קינג ג'יימס '
קינג ג'יימס
26/05/2017 | 07:41
1
70
לברון הפך הלילה לקלעי הגדול בכל הזמנים בפלייאוף כשהוא עובר את מייקל במקום הראשון
לדעתי עד שהוא יסיים את הקריירה הוא יגיע למספר בלתי שהיא כמו השיא של קארים
לצפיה ב-'סתם זה כי כל השנים המזרח חלש.. הוא לא באמת טוב '
סתם זה כי כל השנים המזרח חלש.. הוא לא באמת טוב
26/05/2017 | 09:24
12
לצפיה ב-'אגב הידית שלו מעולם לא נראתה טובה יותר'
אגב הידית שלו מעולם לא נראתה טובה יותר
26/05/2017 | 09:31
2
15
לצפיה ב-'באמת מה הקטע הזה פתאום?'
באמת מה הקטע הזה פתאום?
26/05/2017 | 14:08
1
49
הבן אדם קולע ג'אמפים כפי שהוא לא קלע מעולם
לצפיה ב-'הקליעה של לברון באה והולכת'
הקליעה של לברון באה והולכת
26/05/2017 | 14:19
56
בסדרה מול טורונטו למשל הוא באמת היה מדהים וקלע 13-27 משלוש ו45-54 מהעונשין.
מול בוסטון הרבה יותר פושר עם 10-29 משלוש ו22-33 מהעונשין.

היו לו עונות במיאמי שקלע ג'אמפרים באחוזים ממש יפים אל מול עונות בינוניות יחסית.

לדעתי הג'אמפר של לברון הוא אחד הפקטורים הכי חשובים בסדרת הגמר.
לצפיה ב-'נצלש - היחסים בסוכנויות ההימורים'
נצלש - היחסים בסוכנויות ההימורים
26/05/2017 | 11:58
1
77
הייתי אומר מוגזם קצת היחס הנמוך על גולדן סטייט, ההימור הנכון זה ללכת על קליבלנד בנסיון לשלש את הכסף.
אני רואה את זה כ50/50
לצפיה ב-'מסכים איתך ששווה להמר קליבלנד'
מסכים איתך ששווה להמר קליבלנד
26/05/2017 | 12:06
70
הייתי מעריך את הסדרה כ60-40 לטובת גולדן.
לצפיה ב-'קליבלנד ניצחה את הסדרה בהפרש עגול של 100 נקודות'
קליבלנד ניצחה את הסדרה בהפרש עגול של 100 נקודות
26/05/2017 | 12:18
83
אני מנחש שזה אחד ההפרשים הגבוהים בהיסטוריה לסדרת פלייאוף.

לאב חגג בפתיחה ולמרות שסיים עם סטט' יחסית בינוני הוא היה מצוין בשני צדי המגרש. ב-28 דקות שלו הקאבס ניצחו ב-43 הפרש
לברון חזר להיות חד. קיירי חגג עם המהלכים הוירטואוזיים שלו ודרון וויליאמס היה ענק ברבע השני.

בצד של בוסטון בראדלי די ביסס את עצמו כסקורר הראשי בהיעדרו של אייזיאה. הורפורד שהיה טוב לאורך רוב הפלייאוף פשוט נעלם הלילה... קשה לי ששחקן שאמור להיות הכי טוב בצד של בוסטון מסיים משחק אלימיניישן עם 8-3-1 וכל-כך מעט מעורבות.
רוזייר וקראודר נתנו דקות טובות בעיקר במחצית הראשונה. זהו, אין הרבה מה להוסיף על בוסטון שחטפה בבית עוד בלואאוט משפיל.
לצפיה ב-'קיירי בלתי עציר ברבע ה3 21 נק'
קיירי בלתי עציר ברבע ה3 21 נק
24/05/2017 | 05:23
3
18
לצפיה ב-'אין לסלטיקס סיכוי'
אין לסלטיקס סיכוי
24/05/2017 | 05:49
70
בחצי הראשון של המשחק היה מאמץ הגנתי טוב, ולברון היה עם 4 עבירות.
בחצי השני של המשחק מזמן לא ראיתי חצי כ"כ גרוע בהגנה, לדעתי יש לקליבלנד באיזור ה 75% אחוזים מהשדה, אין סיכוי לנצח ככה את קליבלנד.
ד"א היו טעויות מאוד מפגרות של השופטים, לשני הצדדים אז לפחות זה בערך מאוזן.
לצפיה ב-'קיירי '
קיירי
24/05/2017 | 09:36
60
השחקן הכי טוב בפלייאוף לדעתי.
לצפיה ב-'משחק טוב ותחרותי של בוסטון'
משחק טוב ותחרותי של בוסטון
24/05/2017 | 10:44
76
הם הצליחו להרחיק את טריסטן תומפסון מהלוחות והניעו את הכדור בהתקפה.
לברון לא נראה לי כשיר ב-100%. הוא לא זז טוב בהגנה והניתור שלו נראה טיפה פחות אקספלוסיבי. הוא גם החטיא דאנק ולייאפ שהוא לא מחטיא אף פעם, ולא הצליח לתת chasedown block לאוליניק מהסוג שהוא בדרך כלל נותן.

המשחק הגיע לנקודת שבירה ברבע השני כשלברון ירד לספסל עם 4 עבירות ובוסטון הובילה בדו ספרתי. זה השלב שקיירי השתלט על העניינים ולמעשה הציל לקליבלנד את המשחק. הקאבס שמרו על פיגור סביר ברבע השני ואז במחצית השנייה הגיעו הרבה יותר אגרסיביים ותפסו יתרון שהיה יכול להיות גדול יותר לולא כמה פוקסים בזריקות של הורפורד וסמארט.
אוליניק היה מצוין ונראה יותר מגוון ממה שאנחנו רגילים. היו לו כמה מסירות טובות וחסימות. גם קווין לאב הפגין נוכחות בצבע וסיים את המשחק עם 17-17-5 ושתי חסימות.
קליבלנד קיבלה תרומה דלה מהספסל אבל קיירי היה בלתי עציר ברבע השלישי ולברון סגר את העסק ברביעי.

לדעתי במובן מסוים זה היה המשחק הכי טוב של בוסטון בסדרה. בניגוד לגיים 3 שהם גנבו דרך זלזול של קליבלנד ומומנטום משוגע, הפעם הם שיחקו נכון והגיעו לזריקות נוחות רוב הזמן. הם לא הצליחו להגן על הצבע טוב מספיק וקיירי קלע לדעתי משהו כמו 7 לייאפים.
לצפיה ב-'ספרס גולדן משחק 4'
ספרס גולדן משחק 4
23/05/2017 | 04:09
8
51
ג׳ינובילי לפני המאמץ יהיה כי אנחנו יודעים שאין מחר

לצפיה ב-'תומפסון נראה רדום כנראה שתה בירה לפני המשחק'
תומפסון נראה רדום כנראה שתה בירה לפני המשחק
23/05/2017 | 04:13
10
לצפיה ב-'התנועה של קארי בלי כדור מאוד מאוד חכמה'
התנועה של קארי בלי כדור מאוד מאוד חכמה
23/05/2017 | 05:10
3
75
אבל היא לאו דווקא אקראית ,לכן אני חושב שקלבלנד יכולה ללמוד אותה
תומפסון יהיה חייב לעלות רמה
לצפיה ב-'לסטף ודוראנט יש כמה איבודים בגלל שהראש של תומפסון בעננים'
לסטף ודוראנט יש כמה איבודים בגלל שהראש של תומפסון בעננים
23/05/2017 | 05:34
1
12
לצפיה ב-'גם ההגנה של תומפסון מסריחה, המאמן חייב להוציא אותו'
גם ההגנה של תומפסון מסריחה, המאמן חייב להוציא אותו
23/05/2017 | 05:47
9
לצפיה ב-' אם גולדן רוצים לנצח את קליבלנד'
אם גולדן רוצים לנצח את קליבלנד
23/05/2017 | 07:12
75
באמת כדאי שתומפסון ישחק כמו שהוא יודע לשחק
לצפיה ב-''
23/05/2017 | 06:14
2
10
לצפיה ב-'מה קרה לאיגודלה...פשוט חושך'
מה קרה לאיגודלה...פשוט חושך
23/05/2017 | 10:58
1
72
פשוט נעלם בסדרה הזאת
לצפיה ב-'הוא מפחד ממגע בצבע ולא רוצה ללכת לעונשין'
הוא מפחד ממגע בצבע ולא רוצה ללכת לעונשין
23/05/2017 | 19:43
74
למרות שהוא עדיין אתלט ברמה טובה, הוא עושה הכל כדי להתחמק ממגע בלייאפ וזה מתבטא לפעמים בהחטאות גסות, ויותר מדי פעמים פשוט בהחטאות.
גולדן תצטרך אותו חד לסדרת הגמר. 
לצפיה ב-'אפשר להתחיל בהימורים? קליבלנד VS גולדן סטייט'
אפשר להתחיל בהימורים? קליבלנד VS גולדן סטייט
21/05/2017 | 07:08
60
152
קליבלנד ב6
המשך>>
קליבלנד ב6
לצפיה ב-'קליבלנד בוסטון משחק 3'
קליבלנד בוסטון משחק 3
22/05/2017 | 03:39
18
20
לצפיה ב-'לאב פתח 4-4 מהשלוש'
לאב פתח 4-4 מהשלוש
22/05/2017 | 03:46
6
לצפיה ב-'אולי עוד נופתע'
אולי עוד נופתע
22/05/2017 | 05:50
64
דבר אחד בטוח, בלי אייזיה ההגנה של הסלטיקס הרבה יותר טובה
לצפיה ב-'WOW'
WOW
22/05/2017 | 06:03
9
לצפיה ב-' סחטיין עליכם סלטיקס!'
סחטיין עליכם סלטיקס!
22/05/2017 | 06:07
2
73
זה שוב קורה ללברון
איכשהו פתאום הוא פשוט נעלם, 11 נק באחוזים גרועים
לצפיה ב-'פייר - תודה לסלטיקס'
פייר - תודה לסלטיקס
22/05/2017 | 10:54
1
60
מאוד לא רציתי שהקאבס יגיעו לפיינלס עם מאזן חלק, מאוד לא רציתי שבוסטון יסיימו עם בלו אוט את הסידרה, וכעת הקאבס צריכים לחזור לפחות למשחק אחד נוסף לבוסטון
הלוואי שגם פופוביץ יוכל לייצר עם אסופת השחקנים של הספרס לפחות עוד משחק אחד צמוד עם גולדן
לצפיה ב-'לדעתי זה לא יקרה'
לדעתי זה לא יקרה
22/05/2017 | 11:00
52
במשחק 3 השחקנים של פופ נתנו הכול. אין להם תשובה למשחק של ג.ס.
לצפיה ב-'אני מתפלא שזה לא קרה קודם'
אני מתפלא שזה לא קרה קודם
22/05/2017 | 10:50
4
72
אולי זה ישמע לכם מוזר, אבל לדעתי להפסיד את גיים 3 בלי אייזאה זו בדיוק הגאונות של לברון. הוא כמו חתול שמשחק עם העכבר שלו, ושומר על החושים מחודדים על ידי אשליה שאולי העכבר יברח לו. זה מזכיר את השנה שעברה, בה טורונטו השוותה ל2-2 רק כדי שהקאבס יפרקו אותם ב30 הפרש במשחקים 5 ו-6 ויגיעו מוכנים לגמר. בעבר זה קרה ללברון גם מול הפייסרס. זו הסיבה שהימרתי שהקאבס יפסידו שני משחקים גם בחצי הגמר וגם בגמר המחוז. אני מתפלא שזה לא קרה קודם.

שלא תבינו אותי לא נכון. אין שום סיכוי שלברון הפסיד את המשחק הזה בכוונה או אפילו חשב באופן מודע "זה בסדר להפסיד את המשחק הזה". זה פשוט האופי של לברון, שמבין את החשיבות של אתגר מנטלי עבור שחקן NBA.

אני לא אתפלא אם הקאבס ינצחו את המשחק הבא אבל יפסידו את משחק 5, בעוד משחק צמוד. פוטנציאלית ג.ס. יגיעו לגמר אחרי 3 בלואאוטס רצופים, לעומת הקאבס שיגיעו חדים אחרי ש"הופתעו" על ידי "הלחימה של הסלטיקס". ברמה הזו, בקרב של שתי ענקיות, ההבדלים המנטליים הקטנים האלה יכולים לעשות הבדל.
לצפיה ב-'אני לא יודע האם לאבד יתרון של 21 נק' זאת גאונות'
אני לא יודע האם לאבד יתרון של 21 נק' זאת גאונות
22/05/2017 | 11:01
1
65
אבל לקאבס לא היו תשובות ב 3 הדקות האחרונות, לא התקפית ולא הגנתית, קיירי אומנם הביא את מה שהוא יודע להביא, אבל השלושה של JR שנכנסה מאוד הפתיעה אותי, הרגיש לי מאוד כמו "מזל של אלופים"

מה שכן, די ברור לי שסמארט לא יוכל לייצר עוד תצוגה דומה, אז סטיבנס צריך לשלוף שפן נוסף
לצפיה ב-'התפתחות המשחק מחזקת את הנקודה'
התפתחות המשחק מחזקת את הנקודה
22/05/2017 | 11:15
53
שמדובר ברפיון מנטלי של הקאבס. אתה לא באמת חושב שאין להם תשובה למשחק של בוסטון נכון? הם הציגו את כול התשובות במשחקים 1 ו-2. הרי הסלטיקס לא יותר טובים בלי תומאס. הם פחות טובים. הם למעשה איבדו את כל הסיכויים להוות גורם תחרותי בסדרה הזו. המציאות הזו קטלנית עבור הקבוצה שמשחקת נגדם, שצריכה לשמור על חדות לקראת מלחמת ענקים. לכן הרפיון שפשט בקאבס, ובמיוחד בלברון, נתן פתח למשחק תחרותי.

מבחינה פסיכולוגית, זה לא שונה מילד בכיתה י' שמשחק נגד ילד בכיתה ו' באחד על אחד, בעוד ילד בכיתה י' מזמין נגד המנצח. בגלל הפרשי גובה וניסיון המשחק הוא לא כוחות. לילד מכיתה י' יש שתי אפשרויות לנצח: לקרוע את הקטנצ'יק, או להאריך את המשחק ולנסות דברים חדשים, כמו לשחק עם יד שמאל. במצב הזה, הרמה התחרותית עולה והשחקן בעל היתרון נשאר מודע לחסרונות שלו, בעוד השחקן שעומד בחוץ מתקרר ולא מעמיד את עצמו במבחן.

מאז שהגיע לליגה, אני תומך בתפיסה שאומרת שלברון הוא האויב הכי גדול של עצמו. בעבר הוא היה חווה רפיון מנטאלי במקום הלא נכון, כשהדוגמה הכי טובה היא גמר 2011. אבל מאז הוא למד להאריך את המשחק והוא מגיע חד. העובדה שלברון לא עושה את זה באופן מופגן, אבל זה "קורה לו" פעם אחר פעם, מאפשרת לו להגיע בשיאו לגמר ה-NBA. זה חלק מהגאונות שלו.
לצפיה ב-'אתה נותן לקאבס יותר מידי קרדיט'
אתה נותן לקאבס יותר מידי קרדיט
22/05/2017 | 11:32
1
58
אין שם אף אחד, החל מהמאמן ועד אחרון השחקנים, כולל לברון, שהוא כזה טקטיקן או מנטאליסט, שכיוון להגיע חד לגמר על ידי הפסדים.
אני בהחלט נוטה להאמין שהם כן הופתעו מהלחימה של הסלטיקס, ובניגוד אליך, בלי הזלזול שבהוספת מרכאות.
אני עדיין חושב שהם ינצחו 4-1 (הלוואי ואתבדה) כי הם עד כדי כך יותר טובים, אבל לגמרי נותן לבוסטון את הקרדיט על הניצחון הזה.

לצפיה ב-'זה נכון שבמידה מסוימת אני מפחית מהקרדיט לבוסטון'
זה נכון שבמידה מסוימת אני מפחית מהקרדיט לבוסטון
22/05/2017 | 11:43
45
אז אולי כדאי שאני אבהיר שזה לא מספיק שלקאבס יש רפיון מנטאלי. הם לא היו מפסידים אתמול למכבי תל אביב. דרושה קבוצה שיודעת לשחק ברמה גבוהה, לשמור על בטחון ולנצל את המתרחש. בוסטון עשו את זה, ומגיע להם קרדיט על כך. אבל תקן אותי אם אני טועה, ההבדל בין רבעים 3-4 אתמול לבין משחקים 1 ו-2 לא הייתה איזו פעולה טקטית של סטיבנס. הסלטיקס לא גילו משהו חדש על הקאבס. הקאבס פשוט איבדו פוקוס ובמשחק NBA ברמה גבוהה זה אומר שההגנה לא סוגרת בזמן, לוקחים זריקות טיפה פחות טובות וההבדלים בין הקבוצות קטנים. שוב, אני לא חושב שהקאבס עושים את זה בכוונה. זה קורה להם, ובהמשך זה יכול לשחק לטובתם.
לצפיה ב-'המשחק הזה היה חשוב מאד לNBA'
המשחק הזה היה חשוב מאד לNBA
22/05/2017 | 12:23
1
69
מאחר והוא עשה את המזרח טיפה פחות משעמם ממה שציפינו. 

shoutout to: 
- קווין לאב : השחקן הזה העלה את הרמה שלו השנה בכל אספקט ומגיע לו הרבה כבוד על זה. 
- קיירי אירווינג: פשוט מדהים. איך הוא לוקח שחקנים לסל
- טריסטאן תומפסון : הבן אדם שווה את המקס
- מרקוס סמארט: פשוט שיחק כמו מלך. הלוואי והוא ימשיך עם היכולת הזאת. הקליעה מ3 כ"כ השתפרה.
- ג'יילן בראון: הוא פשוט אמין מאד בתור רוקי בהגנה וזה משהו שאי אפשר להגיד הרבה על רוקיז. אני לא זוכר הרבה כאלה אבל הוא מביניהם.
- בראד סטיבנס: על התרגיל המדהים הזה ששם את בראדלי פנוי לשלוש. מי שלא שם לב שיסתכל על התרגיל שוב, ויראה שקראודר עושה הטעיה, כאילו הוא עולה מחסימה של בראדלי ורץ לכיוןן הצבע, כשהשומרים של קליבלנד תיכננו לעשות חילוף ושניהם הגיבו לחדירה של קראודר בדרכים מנוגדות (אחד עשה חילוף והשני נשאר עם קראודר). בראדלי עולה למעלה לשלוש ותומפסון שמנסה לבוא לעזרה, נחסם ע"י אל הורפורד. פשוט מבריק!

לגבי לברון:  נקודה אחת ב16 דק' אחרונות של המשחק זה אומנם מביך אבל לאורך כל המשחק נראה היה לי שהוא לא מרגיש טוב. 
לצפיה ב-'לגמרי אחד המשחקים היותר מהנים בפלייאוף הזה'
לגמרי אחד המשחקים היותר מהנים בפלייאוף הזה
23/05/2017 | 00:30
43
קיירי מדהים כל פעם מחדש אבל אני מתקשה להתנתק מזה שהוא לא מצליח להוביל את קליבלנד בהיעדר לברון. מסכים איתך שלברון לא נראה כשיר, כבר שנים שאני לא זוכר אותו כל-כך אנמי כמו במחצית השנייה. הוא היה 3 רמות מתחת למה שאנחנו רגילים. הייתי מצפה מקיירי להצליח לשמור על יתרון 20 הפרש גם בערב כזה, במיוחד כשקיבל תרומה נפלאה מלאב וטריסטן תומפסון.

מרכוס סמארט במשחק חייו קלע כמה זריקות משוגעות. השלשות שלו נכנסות באחוזים יותר טובים מהרגיל בפלייאוף הזה, בוא נראה האם הוא יצליח להישאר יציב כי לאורך העונה הוא ניגר מחוץ לקשת.

בוסטון תמיד יוצאת עם תרגילים מוצלחים מטיימאאוט, לדעתי היכולת הזאת של סטיבנס אחראית באופן בלעדי לכמה מהניצחונות שלהם העונה.

לצפיה ב-'כנראה שסילבר טילפן ללברון לפני המשחק'
כנראה שסילבר טילפן ללברון לפני המשחק
22/05/2017 | 15:02
3
79
אמר לו שזה יפגע בו ובליגה בטווח הארוך כל הסוויפים האלו
לצפיה ב-'חחח בדיוק מה שאמרתי לחבר בבוקר'
חחח בדיוק מה שאמרתי לחבר בבוקר
22/05/2017 | 16:04
1
54
אין כמו תיאוריות קונספירציה
לצפיה ב-'חחח זה הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את התוצאה'
חחח זה הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את התוצאה
22/05/2017 | 16:20
42
והסטטסטיקה
לצפיה ב-'כן התנאים מתבררים עכשיו, 2 משחקים מול גולדן בעד משחק 1 מול ב'
כן התנאים מתבררים עכשיו, 2 משחקים מול גולדן בעד משחק 1 מול ב
22/05/2017 | 16:44
13
לצפיה ב-'איך קפצתי בשלשה של בראדלי חחח'
איך קפצתי בשלשה של בראדלי חחח
22/05/2017 | 15:51
56
הפתעתי את עצמי אפילו בעע. ניצחון מוצדק אבל לצערי מדובר במכה קלה בכנף ולא מעבר.
לצפיה ב-'בוסטון - קאבס משחק מס2 '
בוסטון - קאבס משחק מס2
20/05/2017 | 04:22
46
46
המשך>>
לצפיה ב-'גולדן-סן אנטוניו: משחק 3'
גולדן-סן אנטוניו: משחק 3
20/05/2017 | 20:00
10
52
קוואי לא ישחק
מעבר לזה לא נראה לי שיש מה להרחיב יותר מידי

מי שממש רוצה להשתעמם מוזמן לקום בשלוש וחצי ולראות
לצפיה ב-'גם משחק מת,גם 3 בלילה וגם הבלבולי מח של שימי ריגר?'
גם משחק מת,גם 3 בלילה וגם הבלבולי מח של שימי ריגר?
20/05/2017 | 20:04
64
אני אשאיר את התענוג למזוכיסטים
לצפיה ב-'אני צופה מלחמה אמיתית של הספרס, אבל זה כמובן לא יעזור'
אני צופה מלחמה אמיתית של הספרס, אבל זה כמובן לא יעזור
20/05/2017 | 20:29
5
73
אפשר להכריז על מותן של סדרות הגמר. אני צופה בליגה משנת 1996 ולא חושב שאי פעם היה דבר כזה. אפילו באליפות של הלייקרס ב-2001 (אז היא הפסידה רק משחק אחד בכל הפלייאוף) הם נאלצו להתמודד מול דאנקן ו-רובינסון. ובכל זאת הייתה סדרת גמר מזרח מטורפת בין אייברסון לביג 3 דאז של מילווקי (קאסל, אלן ורובינסון). שתי סדרות גמר כל כך משמימות מעולם לא היה, וזו תוצאה ישירה של כסף גדול ותאוות אליפויות שמחסלת את התחרותיות בליגה.

משום שהן לא הרגישו מה זו סדרה תחרותית מזה שנה שלמה, אני גם חוזה משחק ראשון חלש ועצבני בין שתי הקאבס לווריורס.
לצפיה ב-' לא זוכר דבר כזה. לישון על האף עד הגמר.'
לא זוכר דבר כזה. לישון על האף עד הגמר.
20/05/2017 | 21:38
4
71
וכדאי שזה יהיה חתיכת גמר היסטורי כדי לפצות אותנו על הבזיון שראינו עד עכשיו.
לצפיה ב-'אמן'
אמן
21/05/2017 | 00:51
3
41
למרות שכמו רבים בפורום גם אני לא מת על שתי קבוצות העל האלה, זה עדיין צריך להיות גמר מדהים.
לצפיה ב-'סביר להניח שזה יהיה גמר מדהים'
סביר להניח שזה יהיה גמר מדהים
21/05/2017 | 06:05
47
בעיניי זה עדיין לא יפצה על הדרך הקלילה שבה שתי הקבוצות האלה הגיעו לגמר וזה בעיקר אומר שעד להודעה חדשה, זאת ליגה של שתי קבוצות בלבד.
לצפיה ב-'הקטע זה שהיו סדרות טובות בפלייאוף הזה'
הקטע זה שהיו סדרות טובות בפלייאוף הזה
21/05/2017 | 11:10
1
39
אבל כולם יודעים שזו הצגה בלבד, כי לקבוצות שלא נקראות גולדן או קליבלנד אין סיכוי להגיע לסדרת הגמר.

לצפיה ב-' לשניכם'
לשניכם
21/05/2017 | 23:30
4
לצפיה ב-'היתרון היחידי בכל השעמומון הזה'
היתרון היחידי בכל השעמומון הזה
20/05/2017 | 21:47
2
86
שגמר הNBA יתחיל מוקדם יותר השנה
לצפיה ב-'לא ממש, בכל מקרה הגמר מתחיל רק ב-1.6'
לא ממש, בכל מקרה הגמר מתחיל רק ב-1.6
20/05/2017 | 22:27
1
19
לצפיה ב-'חבל, אבל בסך הכל הגיוני שהם עושים את זה ככה'
חבל, אבל בסך הכל הגיוני שהם עושים את זה ככה
21/05/2017 | 00:00
12
לצפיה ב-'קאבס-סלטיקס משחק מספר 1'
קאבס-סלטיקס משחק מספר 1
18/05/2017 | 03:46
59
94
לברון ממשיך עם הפלייאוף המטורף שלו ושולט לגמרי במשחק

זה כנראה יהיה משחק מעניין עם מלחמה עיקשת משני הצדדים, אולי אפילו יהיה משחק צמוד
אבל קשה לי לראות את הסלטיקס מנצחים
המשך>>
לברון ממשיך עם הפלייאוף המטורף שלו ושולט לגמרי במשחק

זה כנראה יהיה משחק מעניין עם מלחמה עיקשת משני הצדדים, אולי אפילו יהיה משחק צמוד
אבל קשה לי לראות את הסלטיקס מנצחים
לצפיה ב-'הוכרזו חמישיות העונה ב-NBA'
הוכרזו חמישיות העונה ב-NBA
19/05/2017 | 14:51
12
93
חמישייה ראשונה:
ווסטברוק, הארדן, לברון, קוואי, דיוויס.

חמישייה שנייה:
קרי, אייזיאה תומאס, דוראנט, יאניס, גובר.

חמישייה שלישית:
וול, דרוזן, באטלר, דריימונד, דאנדרה.

היו snubs בכל עמדה אבל רק כדי להמחיש את העומק שיש בליגה: בגארדים כריס פול, קליי תומפסון, לילארד ולאורי נשארו בחוץ.
בעמדות הפורוורד פול ג'ורג' והיוורד לא נבחרו ולכן לא עומדים בקריטריון לסופר-מקס.
בסנטר מארק גאסול וטאונס מאוכזבים למרות שלדעתי שניהם עשו עונה יותר טובה מדאנדרה.

לדעתי הבחירות היו מוצלחות חוץ אולי משינויים קטנים שהייתי מבצע.
לצפיה ב-'בלתי ייאמן שגאסול לא נבחר לאף חמישייה'
בלתי ייאמן שגאסול לא נבחר לאף חמישייה
19/05/2017 | 15:07
1
18
לצפיה ב-''
20/05/2017 | 13:16
34
ווסטברוק-הארדן-קוואי-לברון-גאסול
אייזאה-קרי-יאניס-גרין-גוברט
וול-דרוזן-דוראנט-דייויס-טאונס
לצפיה ב-'כתבתי את זה בשרשור אחר,אז אני אעביר לפה'
כתבתי את זה בשרשור אחר,אז אני אעביר לפה
19/05/2017 | 15:54
7
99
להוציא את לברון, קליבלנד בלי אף שחקן בשלושת החמישיות הראשונות, מה שמעצים עוד יותר את לברון ולאיפה שהוא לקח את קליבלנד.  אם הוא זוכה באליפות הוא משתווה למייקל מבחינת הראיה ההיסטורית(ולמייקל עוד היה את סקוטי פיפן לידו, קיירי אפילו לא מתקרב לזה)

לדעתי לאייזיה היה מקום לפחות בחמישיה השלישית
לצפיה ב-'הוא לעולם לא ישתווה לג'ורדן לדעתי, '
הוא לעולם לא ישתווה לג'ורדן לדעתי,
19/05/2017 | 16:07
2
78
יכול להיות שאנשים יגידו בסוף הקריירה של לברון שהוא יותר טוב מג'ורדן על סמך סטטיסטיקות יבשות כאלו ואחרות אבל הוא פשוט לא יהיה גדול כמו ג'ורדן, בשום פנים ואופן.
גם אם יקח עכשיו 3 אליפויות ברצף.
קודם כל קצת כמה מילים על ג'ורדן מבחינת אישיות-
שווה לקרוא את הביוגרפיה על ג'ורדן שקראתי לפני כמה שנים "michael jordan - the life" מהביוגרפיה הזאת אפשר להתרשם שכנראה מדובר בספורטאי הכי תחרותי שנברא עלי אדמות. סתם דוגמא אחת -הפסיכולוג של הבולס באותה תקופה אמר שבפלייאוף כל השחקנים היו מאוד לחוצים מבחינה נפשית מלבד ג'ורדן שרק פרח מהסיטואציה. ההתנהגות שלו הייתה לגמרי הפוכה משאר השחקנים. כאילו הוא ניזון מהלחץ והתחרותיות.מבחינה מנטלית באמת אי אפשר להשוות בכלל. שמים וארץ. ואתם יודעים מה אני מהמר שגם מבחינת תארים וסטטסטיקה לברון לא יסיים מעל ג'ורדן.חוץ מזה שג'ורדן בכל מקרה היה מעדיף כנראה להיזרק באיזה צינוק מאשר ליצור קבוצה עם מג'יק ולארי בירד..
ועוד- דברים שלא רואים בסטטסטיקה- ג'ורדן פשוט היה יותר קלאצ'ר, יותר ווינר וכן, מלבד זה שהוא בכל מקרה היה יותר גדול מלברון בפלייאוף! 
לצפיה ב-'הייתי בדעה שלך עד העונה'
הייתי בדעה שלך עד העונה
19/05/2017 | 16:30
1
66
ואפילו כתבתי דברים דומים אחרי האליפות של קליבלנד.  אם לברון לוקח עוד אליפות על הראש של גולדן,ועוד עם חיזוק של דוראנט, אז באמת כבר יגמרו לי המילים
לצפיה ב-'נראה מה יהיה בגמר הפעם'
נראה מה יהיה בגמר הפעם
19/05/2017 | 18:01
65
גמר קודם הוא באמת נתן גמר מדהים אבל נראה אותו בלי כל מיני פציעות של שחקני גולדן/הרחקות למיניהם
לצפיה ב-'קיירי הוא סופר סופר סטאר'
קיירי הוא סופר סופר סטאר
19/05/2017 | 17:53
73
הוא כוכב גדול בליגה איך אפשר לבטל אותו אחרי שהביא את האליפות בזמן שלברון נחנק? חוץ מזה שלקאבס יש יופי של קבוצה עם קלעים מהטובים בליגה.
לצפיה ב-'אוי פאדיחה'
אוי פאדיחה
19/05/2017 | 19:36
64
רק עכשיו אני שם לב שאיזיה בחמישיה השניה.   אתם יכולים להמשיך
לצפיה ב-'מה שהופך את ג'ורדן לגדול מכולם'
מה שהופך את ג'ורדן לגדול מכולם
20/05/2017 | 12:33
1
45
זה התחושה 
שנמשכה 8 שנים ברציפות!!!
שכל עוד ג'ורדן משחק - לאף שחקן אחר בקבוצה אחרת אין שום סיכוי לקחת אליפות!!
גם אם קמה נגדו ביוסטון קבוצה של 4 אולסטארים שברגע שג'ורדן חצי פרש לקחו את הליגה בהליכה.
אחריו יש את צ'מברלין (לא ראיתי אותו אבל הוא מוגדר מס' 2 בכל הזמנים)
ששלט בצורה דומה 5 שנים רצוף.
לברון הוא השחקן הטוב בליגה יותר מכפול זמן מכל אחד מהם כך שסטטיסטית אין לו בעייה לעבור אותם (ועדיין הוא לא תמיד מצליח) אבל אף פעם לא הצליח לבנות סביבו סגל שסוגר את האליפות עוד לפני שהעונה התחילה, ולכן נחשב "רק" לשלישי הגדול ביותר בכל הזמנים.
לצפיה ב-'בהתחשב בכך שווילט צ'מברליין לקח שתי אליפויות '
בהתחשב בכך שווילט צ'מברליין לקח שתי אליפויות
20/05/2017 | 14:08
34
בקריירה, אני לא בטוח למה בדיוק התכוונת....
לצפיה ב-'דאנדרה?באטלר?מה?'
דאנדרה?באטלר?מה?
19/05/2017 | 18:39
21
לצפיה ב-'לא אהבתי את החמישיות'
לא אהבתי את החמישיות
20/05/2017 | 12:38
43
קודם כל צריך לבטל את העמדות. דיוויס אכזבה מהדהדת ולדעתי בקושי נכנס לחמישייה שלישית.
דוראנט לא שיחק רבע מהעונה, וגם אותו אפשר להוריד לחמישייה השלישית.
לדאנדרה ג'ורדן וג'ימי באטלר אין מקום אפילו בחמישייה החמישית העונה.
השנה יותר מכל שנה אחרת ראינו שג.ס. זו הקבוצה של קרי. לכן הייתי מעדיף את הייוורד ופול ג'ורג' על פני דריימונד גרין.

חוץ מזה צריך להתייחס לכך שחוקי ה-NBA העדכניים נוטים להעצים גארדים, וליתר דיוק מובילי כדור. פרט ל-4 שציינת יש גם את קיירי אירווינג ומייק קונלי, שבטוח שווים חמישייה שלישית יותר מבאטלר או דאנדרה.

החמישיות שלי:

1: קרי, ווסטברוק, הארדן, לברון, קוואי.
2: וול, תומאס, דרוזן, יאניס, היוורד.
3: אירווינג, דוראנט, גרין, דיוויס, גאסול.
לצפיה ב-'דראפט לוטרי 2017'
דראפט לוטרי 2017
17/05/2017 | 03:21
20
63
בקרוב תתחיל ההגרלה.

הסיכויים לבחירה ראשונה:
1. בוסטון (ברוקלין) 25.0%
2. פיניקס 19.9%
3. לייקרס 15.6%
4. פילדלפיה 11.9%
5. אורלנדו 8.8%

אם הלייקרס נופלים מחוץ לבחירה 3 (53.1%) הבחירה עוברת לפילי - ככה שתאורטית פילי יכולה להיות עם בחירה 1 וגם עם בחירה 4. עם המזל שלהם בשנים האחרונות אף אחד לא יתפלא אם זה יקרה ...
לצפיה ב-'RIGGED '
RIGGED
17/05/2017 | 04:00
13
לצפיה ב-'בוסטון ראשונה, לייקרס שניה, פילי שלישית, פיניקס רביעית'
בוסטון ראשונה, לייקרס שניה, פילי שלישית, פיניקס רביעית
17/05/2017 | 04:08
15
76
1. בוסטון
2. לייקרס
3. פילי
4. פיניקס
5. סקרמנטו
6. אורלנדו
7. מיניסוטה
8. ניקס
9. דאלאס
10. סקרמנטו
11. שארלוט
12. דטרויט
13. דנבר
14. מיאמי

לצפיה ב-'יהיה מעניין לראות מה הסלייקס יעשו'
יהיה מעניין לראות מה הסלייקס יעשו
17/05/2017 | 04:14
14
97
בהחלט ייתכן שהם יסחרו בבחירה הראשונה כדי להשיג שחקן מוכח שיקפיץ אותם מדרגה כבר עכשיו במקום לחכות לאיזה רוקי שיתפתח ולא משנה כמה הוא מוכשר

פול גורג על הכוונת
לצפיה ב-'מעדיף שיבחרו בפאלץ''
מעדיף שיבחרו בפאלץ'
17/05/2017 | 04:38
13
103
פול ג'ורג' רוצה להגיע ללייקרס, לא שווה להמר עליו.
אני מעדיף שיבחרו בפאלץ', יש לו את כל הנתונים להצליח להיות סופרסטאר (למרות שאין לדעת).
סיכוי לא רע שגם יצליחו להחתים את הייוורד (מקווה מאוד שלא יתפתו להחתים את בלייק שכל הזמן נפצע) + יש עוד שחקנים צעירים משנה שעברה שכנראה יצטרפו (זיזיץ' ואולי גם יבוסלה). ג'רבקו + טיילר זלר + אמיר ג'ונסון + ג'יימס יאנג ככה הנראה בדרך החוצה.
אז אני אישית מעדיף קבוצה של צעירים מבטיחים + הליבה שיש כרגע:
אייזאה \ פאלץ' \ רוזייר
בראדלי \ סמארט
הייוורד \ בראון \ גרין?
קראודר \ אולניק \ יבוסלה
הורפורד \ זיזיץ'

ככל הנראה גם זה לא מספיק כדי לעבור את לברון \ גולדן, אבל בטוח אפשר להוסיף עוד וטרן או FA. בכל מקרה זה 2 חמישיות מאוד מאוזנות וטובות וכמובן שהצעירים יכולים להתפתח ואז כשלברון ייחלש - יגיע הזמן של בוסטון.
בכל מקרה אני לא רואה איך פול ג'ורג' לשנה או ג'ימי באטלר עבור נניח בראדלי והבחירה הראשונה (או משהו בסגנון הזה, שיקגו לא "יוותרו" בקלות) יתנו תוצאה טובה יותר, לכן אני מעדיף להשאיר את הליבה ולפתח צעירים.
לצפיה ב-'זה לא אפשרי'
זה לא אפשרי
17/05/2017 | 14:09
12
79
אי אפשר לשמור על אוליניק וגם להחתים שחקן על מקסימום, זה צפוף מאוד גם בלי להחתים את אוליניק (שאולי גם ככה המחיר שלו עלה יותר מדי עכשיו) - במיוחד אחרי שהתברר שיש גם בחירה מס' 1 (שמרוויח יותר מאלו מתחתיו).

לא רואה איך הסלטיקס נשארים עם 5 גארדים שהזכרת, מאוד סביר להניח שבראדלי יילך בטרייד עבור איזה גבוה או אפילו סתם בחירה. כבר הזכרתי שהסלטיקס פחות או יותר חייבים להחליט ממי להיפרד באוף סיזן הזה מבין תומאס/אייברי/סמארט, זה כנראה לא יהיה תומאס וגם לא חושב שזה סמארט אז בראדלי הבחירה המתבקשת. לכולם נגמר החוזה אחרי העונה הבאה ואין כסף לשלם לכולם.

בכל מקרה, אני חושב שזה שהסלטיקס זכו בלוטרי דווקא מוריד את הסיכוי לטרייד על הבחירה. מוקדם לומר כי הם עוד לא נפגשו עם כולם אבל נראה לי שאיינג' מאוד רוצה את פולץ. אם הסלטיקס היו נופלים ל2-3-4 אז הוא היה מוכן לדבר, למרות שגם ג'קסון זה שחקן איינג' קלאסי (ואם היה לייקרס 1 וסלטיקס 2 אז סיכוי סביר שגם ככה בול היה הולך ללייקרס ופולץ לסלטיקס, אז איינג' היה משאיר גם את הבחירה השנייה במצב הזה).

20 שנה אחרי אכזבת דאנקן, 10 שנים אחרי אודן/דוראנט, הפעם הכדורים סוף סוף נופלים בכיוון של הסלטיקס - ותודה לבילי קינג!
לצפיה ב-'אתם אוהדי סלטיקס הארדקור לא?'
אתם אוהדי סלטיקס הארדקור לא?
17/05/2017 | 15:45
3
77
לא הייתם רוצים אליפות?

אמנם חלון האליפות הוא בעייתי כרגע עם הימצאותם של הסופר טימז, אבל לא קורץ משהו להעיף את הבחירה הזו ופילרים (ג׳ונסון, ג׳רבקו) בשביל פול ג׳ורג׳?

כאילו די ברור שלסלטיקס כבר עכשיו יש סגל רחב שסטיבנס מג׳גלג עליו בכישרון, אבל צריך כמה שחקנים שיכולים להסתכל ללברונים ולדוראנטים בלבן של העיניים בשני צידי המגרש, לא? חייבים קצת סטאר קוואליטי כדי לקחת אליפות, לא?

למה לא לנצל את העובדה שעכשיו יש לסלטיקס סגל משלים מדהים, שעובד קשה בשביל המאמן שלו, ולחזק אותו בכוכב ראוי כבר עכשיו, במקום שחקן שיהיה טוב בעוד 3-4 שנים, שכבר הורפורד יהיה לא רלוונטי, תומאס יהיה פחות, ולך תדע מה יישאר מהגוף של קראודר ובראדלי?
לצפיה ב-'לא רואה את פול ג'ורג' מגיע ליותר משנה'
לא רואה את פול ג'ורג' מגיע ליותר משנה
17/05/2017 | 20:16
51
לכן הוא לא אופציה, ז"א אני לא הייתי מהמר על אם הוא יישאר או לא.
הוא בעצמו כל הזמן אומר שהוא רוצה להגיע ללייקרס, הנה תראה, טרי:

וגם עם כוכב אני לא בטוח שזה מספיק, בוא נראה ...
לצפיה ב-'אני חושב שהסיבה היחידה להתנגד למהלך כזה, היא'
אני חושב שהסיבה היחידה להתנגד למהלך כזה, היא
17/05/2017 | 20:37
55
שיכול להיות שפול ג'ורג' לא יספיק בשביל הסלטיקס להיות מועמדת לאליפות.

גם לדעתי עדיף לסלטיקס לעשות טרייד של הבחירה עבור שחקן מוכח, בדיוק מהסיבות שציינת. אבל חמישיה של תומאס, ברדלי (סמארט), ג'ורג' (קראודר), ג'ונסון (אוליניק) והורפורד היא לא חמישייה לאליפות אלא מעבדת ניסוי לפול ג'ורג', לבחון אם הוא באמת שחקן ברמה הגבוהה ביותר. ראיתי אותו בסדרות מול לברון ויש לי ספקות. חוץ מזה הסלטיקס פיתחו שיטה, שיכול להיות שלא תעבוד עם סגנון המשחק של ג'ורג'. אלו סיבות להעדיף שחקן אחר, וכיוון שאין שחקן אחר - הסלטיק ילכו עם השחקן מהדראפט.
לצפיה ב-'אמרת בעצמך'
אמרת בעצמך
17/05/2017 | 21:46
44
יש את לברון ואם אתה עובר אותו איכשהו אז אתה נתקל מול גולדן סטייט עם דוראנט. לא חושב שפול ג'ורג' לבד נותן סיכוי ריאלי לאליפות וגם כמו שנאמר שהוא יישאר בבוסטון מעבר לעונה הבאה (מבאטלר אני פחות תופס אבל הוא לפחות חתום לשנה נוספת). אם כבר איינג' הולך על זה, אז אני מאמין שהוא יילך על זה בגדול - גם ג'ורג' נניח וגם הייוורד. זה צורך הרבה חלקים זזים וטריידים אבל זה אפשרי. היה דיבור דומה בדדליין על איך שהוא ניסה להפתיע בשעות האחרונות ולהביא גם את ג'ורג' וגם את באטלר. גם אז כמובן לא יודע איך זה יעבוד על המגרש עם אוסף הכוכבים אבל אם כבר הולכים על זה...

אני אישית גם ממש אוהב לראות את הצעירים מתפתחים, נכון שכנראה תומאס והורפורד לא יהיו חלק מהאליפות הבאה של הקבוצה אבל עד שהקבוצה השיגה את הבחירה הראשונה אין לי בעיה לחכות לראות אם פולץ יממש את הפוטנציאל ואיך זה יסתדר לצד האחרים.

בקיצור, זה בעיקר הספק שפול ג'ורג' באמת יספיק לשדרג את הקבוצה מעבר. הרי כבר עכשיו הם בין 4 הקבוצות האחרונות אבל הפער לטופ 2 ענק. בנוסף, יש אופציה להוסיף את גורדון הייוורד אם הוא ירצה "חינם" ולשמור על רוב הקבוצה + הבחירה מס' 1 שהמועדון סוף סוף השיג אחרי 40 שנה.

לצפיה ב-'לא מבין איך אפשר להעדיף את סמארט על בראדלי..'
לא מבין איך אפשר להעדיף את סמארט על בראדלי..
17/05/2017 | 16:10
7
91
במיוחד אחרי הפלייאוף הזה..

לצפיה ב-'לא עניין של שחקן יותר טוב'
לא עניין של שחקן יותר טוב
17/05/2017 | 21:29
6
75
סמארט צעיר יותר ב4 שנים, זול יותר (גם מבחינת טרייד לאייברי יפנה יותר מקום מתחת לתקרה וגם מבחינת יידרש חוזה פחות גדול להחתים אותו שנה הבאה), הוא גם RFA בסוף העונה הבאה ולא שחקן חופשי רגיל אז יש יתרון גם פה. הVALUE של סמארט יותר גדול לסלטיקס מאשר הערך שלו בטרייד מרקט. יש לו יותר מקום להתפתחות כשחקן בעוד שבראדלי הגיע לשיא שלו. בראדלי גם יותר מועד לפציעות ומפספס לא מעט משחקים.

מעבר לזה, יש גם יתרונות על המגרש. הרעיון להעביר את תומאס off the ball יותר ולמעשה לשוטינג גארד הוא לא רעיון רע ועבד נהדר כשבראדלי היה פצוע השנה. סמארט הוא PG מטבעו והמוסר הכי טוב בקבוצה יחד עם הורפורד בעוד שבראדלי הוא אולי הגארד המוסר הכי גרוע בליגה. בהגנה הורסטיליות של סמארט לשחק דקות ב#1-4 ולהעיף ביג מנים בכוח חשובה לא פחות בעוד שבראדלי מצטיין בעיקר בעצירת גארדים זריזים - יש גם שוטינג גארדס שקשה לו יותר להתמודד מולם וזו הסיבה שדירוזן תמיד טוחן את בוסטון. 

בהתחשב בהכל ובהנחה שתומאס לא על השולחן כרגע, בראדלי הוא האופציה הדי ברורה לשלוח בטרייד לפני שצריך להחתים אותו ל20 מיליון לעונה בגיל 28+ (כשכנראה יש לך קרוב ל30 מיליון של אייזאה). זה יחליש את הבאק-קורט של בוסטון חד משמעית, גם האובדן שלו בהגנה וגם בהתקפה שהוא קלעי חשוב מאוד. ילד בן 19 לא הולך לתקן את זה, אבל הסלטיקס גם ככה צריכים לבחור כיוון לעתיד וזה הצעד המתבקש אם הולכים לתת דקות ברוטציית הגארדים גם לסמארט/רוזייר/פולץ, כשבשלב הזה בקריירה גם ג'יילן בראון משחק לפעמים יותר 2 מ3 והוא זה שהחליף את בראדלי בליינאפ כשהאחרון נפצע העונה (ואם יגיע הייורד/ג'ורג' אז בכלל הוא ישחק יותר 2). 
לצפיה ב-'מסכים עם כל מה שרשמת'
מסכים עם כל מה שרשמת
17/05/2017 | 22:15
4
57
לצערי כנראה שנצטרך לוותר על מישהו אם נרצה להחתים FA, הנה כתבה שמנתחת את העניין:

את האמת אני בכלל לא בטוח שהיוורד יגיע, בעיקרון אם הוא נשאר ביוטה הוא ירוויח הרבה יותר כסף, השאלה אם הוא מוכן לוותר על כסף או לא.
אני רק מקווה שהסלטיקס לא ילכו על בלייק גריפין. ייתכן שהם ינסו להחתים את מילסאפ אבל כנראה שהוא גם ירצה מקס ואולי אפילו יקבל? אם הסלטיקס יוכלו להחתים אותו על חוזה לשנתיים 48-50 מיליון - אולי עדיף להם?
לצפיה ב-'זה תלוי'
זה תלוי
17/05/2017 | 23:17
3
54
בדומה לפול ג'ורג', אם הייוורד יצליח להיכנס לנבחרת ALL NBA השלישית הוא זכאי לסופר-מקס מיוטה וזה באמת 5 שנים והמון כסף אז סביר להניח שהוא יישאר. אבל כרגע התרחיש הסביר הוא שהוא לא ייכנס (תכלס יש מקום אחד שהוא מתחרה עליו עם ג'ורג' ובאטלר) ואז יוטה יכולה להציע 4 שנים כמו בוסטון אז ההבדל לא כזה משמעותי. השאלה היא כמובן איך הייוורד רואה את הסיטואציות של הקבוצות ואם שווה לו לעזוב לקבוצה דומה במזרח. כמובן שהסיבה המרכזית שמדברים על הייוורד בהקשר של בוסטון היא בראד סטיבנס שאימן אותו בבאטלר והקרבה בין השניים שאפשר לראות בתמונה :)

מילסאפ באמת הייתה אופציה הגיונית עבור בוסטון, הוא יהווה שדרוג משמעותי על אמיר ג'ונסון, העניין הוא שהוא בן 33 ואם הוא רוצה את המקסימום ל4 שנים זה עלול להיות מחיר גבוה מדי. זה הצ'אנס האחרון של בוסטון לעשות שימוש בקאפ ספייס, כי החוזים של הגארדים יסתמו אותו בשנה הבאה אבל הם תמיד יכולים גם לא להחתים FA ולהחזיר את אוליניק (ולהישאר עם בראדלי) או להשתמש בקאפ ספייס בטרייד. 
לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
18/05/2017 | 00:05
1
46
לפי מה שהבנתי אם היוורד לא ב ALL NBA אז יוטה עדיין יכולים להציע לו חוזה ל 5 שנים, ההבדל הוא שהוא יקבל משהו כמו 180 ל 5 שנים לעומת 230 ל 5 שנים אם הוא נכנס ל ALL NBA.
קבוצה אחרת יכולה להציע להיוורד 4 שנים ובערך 138 מיליון.
לצפיה ב-' התבלבלתי'
התבלבלתי
18/05/2017 | 00:11
15
לצפיה ב-'אין שום הגיון מבחינת הסלטיקס'
אין שום הגיון מבחינת הסלטיקס
18/05/2017 | 00:16
56
להביא את מילסאפ. הם צריכים להביא מישהו שיקפיץ אותם לרמה הבאה, מכיוון שהם כרגע נמצאים בתקרה של הרמה הנוכחית (מפסידים בגמר המזרח). מילסאפ לא יעשה את זה וסתם יסתום להם את התקרה
לצפיה ב-' אוקי בהחלט תשובה מספקת.'
אוקי בהחלט תשובה מספקת.
18/05/2017 | 04:40
16
לצפיה ב-'איך בוסטון ראשונה? '
איך בוסטון ראשונה?
17/05/2017 | 16:35
2
79
לא הלוזרית הגדולה זוכה בדרך כלל? סליחה על בורות אם וכאשר.
לצפיה ב-'קיבלה את הבחירה של ברוקלין במסגרת הטרייד על פירס וגארנט'
קיבלה את הבחירה של ברוקלין במסגרת הטרייד על פירס וגארנט
17/05/2017 | 17:03
1
17
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/05/2017 | 08:09
6
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:34
58
36
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

המשך>>
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'וויזארדס - בוסטון משחק מס' 7'
וויזארדס - בוסטון משחק מס' 7
16/05/2017 | 03:26
13
39

הוויזארדס פותחים בדגש גדול על בוא נכניס את הקבוצה למשחק. 

הבעיה: 
סקוט ברוקס. הבן אדם פשוט לא יודע להפעיל את הקבוצה בהתקפה. שם אותם במצבים לא נוחים שמאד מזכירים את איך שהיו משחקים על דוראנט והשאר. 

אני חושב שהוא מאמן הגנה טוב לא יותר מזה. 

1/6 לוויזארדס בפתיחה
לצפיה ב-'בוא לא נשכח שאף קבוצה עדיין לא ניצחה בחוץ.'
בוא לא נשכח שאף קבוצה עדיין לא ניצחה בחוץ.
16/05/2017 | 03:31
6
28
הביתיות משחקת אפקט מכריע בסדרה הזו עד עכשיו.
לצפיה ב-'והאוהדים בבוסטון לא פראיירים'
והאוהדים בבוסטון לא פראיירים
16/05/2017 | 03:44
5
25
מאמין שבוסטון תעלה
לצפיה ב-'וושינגטון מובילים 55-53'
וושינגטון מובילים 55-53
16/05/2017 | 04:37
4
21
הם צריכים להיות מאוד מרוצים, בוסטון נאיביים, יכלו בקלות להיות +5 או +8.
שוב שיפוט שנוטה לוושינגטון, נניח במהלך האחרון איך זה לא פאול על סמארט?
נקווה שהחצי השני יהיה נטול טעויות ושהטוב ביותר ינצח.
לצפיה ב-'רבע שלישי מסתיים, 79-85 לסלטיקס'
רבע שלישי מסתיים, 79-85 לסלטיקס
16/05/2017 | 05:08
3
15
לדעתי היה רבע טוב של וושינגטון אבל בגלל רצף שלשות של אייזאה (2) וסמארט, הסלטיקס מובילים ב 6. ביל היה מצויין ברבע הזה, קלע באחוזים מעולים.

משחק מטורף, הכל פתוח ....
לצפיה ב-'וואו בראדלי ביל רותח'
וואו בראדלי ביל רותח
16/05/2017 | 05:24
2
6
לצפיה ב-'אולניק במשחק חיו וואו - הסלטיקס מובילים ב 10 3:25 לסיום'
אולניק במשחק חיו וואו - הסלטיקס מובילים ב 10 3:25 לסיום
16/05/2017 | 05:30
1
29
איזה טירוף
לצפיה ב-'זהו בוסטון עלו: 115-105'
זהו בוסטון עלו: 115-105
16/05/2017 | 05:43
4
לצפיה ב-'The Kelly Olynyk game'
The Kelly Olynyk game
16/05/2017 | 05:46
2
53
משחק 7 שמשקף את כל הסדרה. הוויזארדס עושים נקודות מתי שבא לכם כשתומאס על המגרש, הסלטיקס עושים נקודות מתי שבא להם נקודה. אוליניק באמת ברומטר של הסלטיקס, המאזן שלהם במשחקים שהוא קולע 10+ מדהים. מרכוס סמארט היה ענק במשחק ה7. כמו רוב העונה כששני אלו עולים מהספסל ומספקים את הסחורה, הסלטיקס במיטבם. גם ג'יילן בראון היה חשוב מאוד היום.

זה בנוסף כמובן לתומאס שניהל את המשחק כמו שצריך והורפורד שממשיך בפלייאוף הענק שלו.

הסלטיקס רושמים לעצמם עונה הכי מוצלחת שהם יכלו לבקש, מעבר לזה - בונוס.

לצפיה ב-'אם יהיה להם מזל הם ינצחו משחק אחד מול לברון'
אם יהיה להם מזל הם ינצחו משחק אחד מול לברון
16/05/2017 | 06:24
54
כפי שכבר כתבתי בעבר, בפעם הראשונה 2 הפיינליסטיות מגיעות לגמר בלי הפסד
לצפיה ב-'סמארט עד היום היה חלש'
סמארט עד היום היה חלש
16/05/2017 | 07:24
49
איבד הרבה כדורים, עשה הרבה עבירות "קלות" אבל מטופשות וקלע באחוזים מזעזעים.
היום הוא בהחלט נתן משחק שונה לגמרי וכל הכבוד לו.
קלי אולניק נתן היום 26 נקודות גדולות ... ב 3 משחקים לפני המשחק הזה הוא קלע ביחד 26 נקודות. אכן גם בראון נתן אחלה דקות והיה חשוב, כל הכבוד לסטיבנס שהוא נותן לו ככה גב, רוקי במשחק מספר 7 שמשחק טוב וגם מקבל אחלה ניסיון - אין יותר טוב מזה.
לצפיה ב-'בוסטון יתנו פייט לקאבס'
בוסטון יתנו פייט לקאבס
16/05/2017 | 09:12
1
73
ראיתי הלילה קבוצה עם הרבה כלים התקפיים. מי יודע.  גם זה ששני המשחקים הראשונים בבוסטון יעזור לסלטיקס. אני לא סוגר את הסדרה הזאת כבר עכשיו.. 
לצפיה ב-'תוציא את המטאטאים גבר'
תוציא את המטאטאים גבר
17/05/2017 | 08:25
8
לצפיה ב-'ממתי קלי אוליניק עוקף אנשים בדריבל כמו מים?? '
ממתי קלי אוליניק עוקף אנשים בדריבל כמו מים??
16/05/2017 | 18:31
13
לצפיה ב-'גמר המערב: גולדן-ספרס- משחק 1'
גמר המערב: גולדן-ספרס- משחק 1
14/05/2017 | 22:17
49
454
עוד מעט מתחילים

החדשות הטבות, קוואי מרגיש טוב ויפתח בחמישיה
המשך>>
עוד מעט מתחילים

החדשות הטבות, קוואי מרגיש טוב ויפתח בחמישיה
לצפיה ב-'איזו דרך מבאסת לסיים את העונה '
איזו דרך מבאסת לסיים את העונה
12/05/2017 | 05:20
16
115
פופ מראה למה הוא האלפא דוג של המאמנים בליגה.
הכנה נהדרת למשחק הזה, בלי פארקר ובלי לנארד והם פשוט מפרקים את יוסטון לחתיכות.
לצפיה ב-'הופעה מבישה של יוסטון '
הופעה מבישה של יוסטון
12/05/2017 | 08:27
1
88
הגישה למשחק הייתה מחפירה אולי חשבו שבלי קוואי זה יהיה טיול בפארק מה שלהפתעתי קרה ההפך. הולכת הביתה בבושת פנים אחרי עונה נהדרת. אין הסבר לאדישות של הארדן. 
לצפיה ב-'הספרס הבינו שעל הארדן יוסטון תקום ותיפול'
הספרס הבינו שעל הארדן יוסטון תקום ותיפול
12/05/2017 | 11:10
85
החליפו עליו שחקנים, התישו אותו.
בנוסף ג'נתן סימונס התגלה כעלוקה הגנתית (כיאה לשחקני רוטציה של הספרס).
הארדן פשוט התעייף. 
ראו את זה בסוף משחק 5. הוא עשה כל-כך הרבה טעויות לא אופייניות.
בסופו של דבר יוסטון ואוקלהומה נשענו על שחקן אחד בלבד.
הספרס עשו להארדן מה שהיוסטון עשו לווסטברוק.
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי את המשחק'
עוד לא ראיתי את המשחק
12/05/2017 | 16:01
71
ההפרש בגלל עייפות של יוסטון והארדן במיוחד או פשוט נוקאוואט של פופ לפרינגלס?
לצפיה ב-'איזה shocker. הפרש 40 בלי קוואי'
איזה shocker. הפרש 40 בלי קוואי
12/05/2017 | 18:59
2
74
מסוג המשחקים שאין מה לנתח אותם לפרטי פרטים כי זו הייתה תצוגת תכלית של הספרס ותצוגה מבזה של הרוקטס. יוסטון זלזלה ביריבה שלה בפתיחה, היה נראה שסאן אנטוניו היא זו שנלחמת על חייה. כשאתה רואה שאתה מצליח הביטחון עולה ופתאום למרכוס תופר את הזריקות שהחטיא כל  הסדרה, זים בהתקפה בצורה חדה, מבצעים את המסירות הנכונות וקולעים את הג'אמפרים הפנויים. בהגנה הם נלחמו כמו אריות.

יוסטון לא התעשתה בשום שלב. היא חיפשה קיצורי דרך ולקחה זריקות קשות בפנים של השומר. 28% מהשדה לרוקטס זה הנתון הכי מדהים במשחק ההזוי הזה... איזו דרך אומללה לסיים את העונה.
לצפיה ב-'הארדן היה נראה במשחק הזה '
הארדן היה נראה במשחק הזה
12/05/2017 | 20:00
1
81
כאילו המפלצות מספייס ג'אם גנבו לו את הכישרון
לצפיה ב-'מסכים, תצוגת נפל שלו'
מסכים, תצוגת נפל שלו
12/05/2017 | 20:49
11
לצפיה ב-'ראיתי קונדנסד, מה שחסך ממני את ההחטאות של הרוקטס'
ראיתי קונדנסד, מה שחסך ממני את ההחטאות של הרוקטס
12/05/2017 | 23:15
4
88
כפי שהתבטאו בבוקס סקור.

בכל מקרה, למרכוס עלה ממש אגרסיבי, והפעם הוא התחמם ונכנס לו - ממש הזכיר את למרכוס של פורטלנד. מאוד הזכיר לי את בוש שנעלם במיאמי באופן קבוע ופתאום פה ושם דפק משחק של איזה 28-14 דומיננטי כזה.

לאורך כל הסדרה הרגשתי שיש כאן מאצ׳אפ בין נציגי הכדורסל החדש - שלשיונרים שמאוגדים סביב מגה סטאר - לבין הכדורסל הישן המתודי והקבוצתי שדוחף פנימה ושומר בחכמה ובאגרסיביות. חסרונו של קוואי, המגה סטאר של הספרס, רק העמיק את ההבדלים בין הקבוצות בגישה למשחק, ואני כל כך שמח שסן אנטוניו ניצחה את זה, ובהפרש.

אולי עכשיו הקבוצות בליגה יבינו שבשביל לחקות את גולדן סטייט, צריך שחקנים ברמה של גולדן סטייט.

עוד משהו שמעניין, המורי-בול עבד מדהים בעונה הרגילה, יוסטון היתה שלם שגדול מסכום חלקיו, אבל בפלייאוף זה נכשל. נכון שלספרס היתה הביתיות והנסיון וכנראה שהם היו פייבוריטים, אבל אני איפשהו מאמין שאוקלהומה (שיוסטון שלחו הביתה בסיבוב הראשון) היא קבוצה יותר חלשה ממה שנדמה, ושהרוקטס גם פחות טובים ממה שחשבנו. יכול להיות שמורי צריך להתחיל לכוון את הנוסחאות שלו מחדש ולכייל אותן למשחקי פלייאוף, כי פשוט מה שעובד מול מגוון קבוצות שאתה פוגש בעונה הרגילה, שכולן באות בכל מיני סיטואציות (עומס, פציעות, מסע חוץ וכדומה) פחות עובד שאתה נפגש מול אותה קבוצה 6-7 פעמים רצוף. היתה לי תחושה שהספרס (וקרדיט לשחקנים וצוות האימון) פשוט למדה את כל השטיקים של הרוקטס ושיחקה כנגדם, וניצלה חסרונות וניצחה. כאילו תנו עוד חמישה משחקים ואני לא יודע אם יוסטון לוקחים אחד ( כנראה שכן כי הם יכולים להתפוצץ ולקלוע 135 בערב נתון), אבל גם אם כן הם לא ממש רלוונטיים.

מעניין אם שה יוביל לשינוי תפיסה או לשינויים בסגל.
לצפיה ב-'אני חושב שהמסקנות שלך מרחיקות לכת מדי'
אני חושב שהמסקנות שלך מרחיקות לכת מדי
12/05/2017 | 23:37
3
80
יוסטון נכשלה בפלייאוף? אני לא בטוח. במבחן התוצאה היא עמדה בציפיות הריאליות. מבחינת הדרך היא בכלל לא רחוקה מהספרס, אני לא יודע למה אתה אומר שמתוך 5 משחקים היא לא תנצח אחד. יוסטון הביסה את הספרס בגיים 4 והייתה מילימטר מלקחת את גיים 5 (סאן אנטוניו אפילו טיפה גנבה אותו). אני לא חושב שהיה כאן נוקאאוט טקטי או משהו כזה שהכריע את הסדרה... דברים היו יכולים לקרות קצת אחרת ויוסטון הייתה בגמר המערב. הרי ברור לך שגיים 6 לא משקף, יוסטון טובה יותר מסאן אנטוניו ללא קוואי. היא פשוט לא הופיעה מבחינה מנטלית.

בעיקרון יוסטון יכולה להיות מאוד מרוצה מהעונה שלה, למרות שהיא לא קבוצה ברמת אליפות. היא לא אמורה להיות כזאת, מבחינת חומר השחקנים.
לצפיה ב-'כן, יכול להיות שאתה צודק.'
כן, יכול להיות שאתה צודק.
14/05/2017 | 11:15
2
46
הקטע שבסגנון שהרוקטס משחקים אני לא רואה אותם עוברים קבוצה טובה וממושמעת טקטית. בסדרה של 6-7 משחקים אתה לומד להגיב לדברים שלהם ומחזיר שחקנים כמו גורדון או וויליאמס לגולדם הטבעי, חושף חורים כמו ההגנה של אנדרסון, ומוריד מהלוח ״שיטות״ לסלים קלים כמו הסחיטה לשלוש של הארדן....
לצפיה ב-'כמובן שיוסטון קבוצה עם חסרונות'
כמובן שיוסטון קבוצה עם חסרונות
14/05/2017 | 12:53
1
40
אבל כשאתה אומר שהיא לא תעבור קבוצה טובה וממושמעת- אתה מתכוון ליוטה או בוסטון? כי לדעתי יוסטון פייבוריטית מולן.
לצפיה ב-'על הנייר פייבוריטית'
על הנייר פייבוריטית
14/05/2017 | 13:09
50
ובפועל זה מרגיש לי שכל קבוצה שלומדת את הטריקים הפשוטים של הרוקטס, תעצור אותה בסדרה.

כמובן שצריך יכולת מינימלית, כי יש הרבה כשרון ברוקטס, אבל גם ליוטה וגם לסלטיקס יש את הנ״ל.

הרוטציה של 7 השחקנים מאוד תרמה לזה.

שמע אבל אולי אני משוחד נגד (הייטר?) אני ממש לא מחזיק מדאנטוני ולא התפלאתי שהוא קיבל בראש מפופ בסדרה הזו, ושהם 5-0 לפופ בסדרות בפלייאוף...
לצפיה ב-'בבטים הספרס קיבלו +7 חחחחחחחחחח'
בבטים הספרס קיבלו +7 חחחחחחחחחח
13/05/2017 | 22:49
10
לצפיה ב-'הרבה דברים יש להגיד על יוסטון והדרך שלה'
הרבה דברים יש להגיד על יוסטון והדרך שלה
14/05/2017 | 15:38
3
51
הרוב חיוביים.. אבל בחיאת דאנטוני, כמה אפשר לסחוב רוטציה של 7 שחקנים?! זה לא שאין עוד כלים. מתחילת הפליאוף אני מבואס שדקר יצא מהרוטציה והוא הוכיח שהוא שווה רוטציה בדקות שקיבל. בחסרון של ננה היה צריך להשתמש גם בקשיחות של הארל. אפשר ללמוד מפופ איך מנצלים נכון את הרוטציה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי הארל. דקר היה פצוע בתחילת הפלייאוף'
מסכים לגבי הארל. דקר היה פצוע בתחילת הפלייאוף
14/05/2017 | 18:45
2
8
לצפיה ב-'אם אני לא טועה הוא חזר לקראת סוף העונה'
אם אני לא טועה הוא חזר לקראת סוף העונה
14/05/2017 | 19:38
1
37
היה בסגל והיה כשיר לשחק נגד OKC. זאת לא הסיבה שלא שיחק אלא בגלל צמצום הרוטציה.
לצפיה ב-'הוא לא שותף ב-5 המשחקים האחרונים של העונה'
הוא לא שותף ב-5 המשחקים האחרונים של העונה
15/05/2017 | 00:44
3
לצפיה ב-' מה שהולך בין הסלטיקס לוויזארדס'
מה שהולך בין הסלטיקס לוויזארדס
13/05/2017 | 05:42
7
32
לצפיה ב-'גון וול קולע שלשה 3 שניית לסיום ושולח את הסדרה למשחק שביעי'
גון וול קולע שלשה 3 שניית לסיום ושולח את הסדרה למשחק שביעי
13/05/2017 | 05:46
71
רק שלא יגמר כמו המשחק השביעי בין הספרס לרוקטס
לצפיה ב-'הסלטיקס פספסו את הצ'אנס שלהם, יפסידו את ה7'
הסלטיקס פספסו את הצ'אנס שלהם, יפסידו את ה7
13/05/2017 | 05:46
3
22
לצפיה ב-'הכל יכול להיות במשחק 7'
הכל יכול להיות במשחק 7
13/05/2017 | 05:53
2
85
לא בוכה אבל היו כמו שריקות ביתיות הזויות (כמו הגולטנד של אוברה).
בכל מקרה משחק 7 בבית, יש סיכוי לא רע אבל הכל יכול לקרות, זה הפלייאוף ושתי הקבוצות מאוד תחרותיות ככה שלא אתפלא גם אם וושינגטון תנצח, יש להם אחלה קבוצה.
לצפיה ב-'הרבע הרביעי היה נקי מטעויות וניטרלי'
הרבע הרביעי היה נקי מטעויות וניטרלי
13/05/2017 | 09:34
75
זה מספיק.  כל דבר שהיה לפני כן הוא בר תיקון לשני הצדדים
לצפיה ב-'דווקא ראיתי את כל המשחק'
דווקא ראיתי את כל המשחק
13/05/2017 | 17:19
57
ואני חושב ההיפך
הרבה טעויות שיפוט לזכות בוסטון
לצפיה ב-'קלאסיקה הסדרה הזאת'
קלאסיקה הסדרה הזאת
13/05/2017 | 13:24
88
איזה משחק.

מחצית ראשונה:
slow start לשני הצדדים. ג'ון וול נשמר מצוין ע"י אייברי בראדלי עם עזרה של אל הורפורד שמקשה עליו לסיים בצבע.
בוסטון מגיעה לזריקות לא רעות אבל מחטיאה בצרורות. הוויזארדס מובילים בזכות שליטה בריבאונד והתחילו לייצר ריצה בסוף הרבע הראשון אבל עבירות reach in מטופשות ששולחות את אייזיאה לקו, ו0-4 מהעונשין ליאן מהינמי, משאירים את בוסטון צמודים.
אייברי בראדלי מתחמם וקולע 11 נקודות ברבע השני. ג'יילן בראון מחטיא זריקות wide open ומפריע לבוסטון לייצר ריצה, למרות הגנה טובה שלו.
גורטאט הסתבך מוקדם בבעיית עבירות וג'ייסון סמית' נתן דקות לא רעות בעמדה 5, אבל הוא לא שחקן פיק אנד רול או ריבאונדר בקליבר של גורטאט וההתקפה זורמת איתו פחות.

במחצית 42-41 בוסטון.

מחצית שנייה:
כאן ההזייה מתחילה. הווזיארדס מפרקים את בוסטון בלוחות, כולל 4 ריבאונד התקפה ברצף, אבל לא פוגעים בכלום ולא מצליחים לעלות ליתרון. להפך- הם שוכחים לרדת להגנה 3 פוזשנים בתחילת הרבע ונותנים לבוסטון נקודות קלות. צריך לתת קרדיט גם לבוסטון ששומרת היטב ומקשה על וושינגטון להגיע למבטים פנויים. וושינגטון קלעה באחוזי רצפה משלוש, גם בגלל סגירה טובה אבל היו יותר מדי זריקות מהוססות או סתם החטאות.
בראדלי ביל נשא בנטל הסקורינג של הוויזארדס ברבע השלישי. מהצד השני שילוב כוחות של אייברי בראדלי שהמשיך להיות טוב, אל הורפורד ואייזיאה תומאס.

69-66 לבוסטון אחרי שלושה רבעים, כאשר היא בדרך כלל מנצחת בדקות של הספסל. האומנם?
תרומה עלובה של 5 נקודות בלבד לאורך המשחק מסמארט, אוליניק, בראון ורוזייר אפשרו לוושינגטון להחזיק מעמד. ג'ון וול חזר לרבע הרביעי מוקדם מהרגיל והמשחק נראה כמו נדנדה אמיתית של שוויונים ו-lead changes.
וול היה הרבה יותר אגרסיבי במחצית השנייה בהשוואה לראשונה. אולי זה הזמן לציין את הנתון הכי מטורף במשחק- וול, ביל ומרקיף קלעו את כל 51 הנקודות של וושינגטון במחצית השנייה. רק 3 שחקנים על הלוח! למרות שגורטאט גם תרם והיה משמעותי בריבאונד התקפה.

משחק הנדנדה נשבר עם 5 נקודות רצופות של אייזיאה שהעלו את בוסטון ל87-82, דקה וחצי לסיום. נראה כמו מכת מוות. וול עשה עבירת תוקף אבל דאבל טים אגרסיבי על אייזיא תומאס בפוזשן הבא סיפק חטיפה ושלשת בטרנזישן של בראדלי ביל. רק 2 הפרש!
הגנה חזקה של וושינגטון בפוזשן הבא, חסימה של ג'ון וול שטס לצד השני ונשלח לקו שם 2-2, שוויון 87.

בוסטון יוצאת מטיימאאוט ע"י תרגיל יציאה לקליעה של אייברי בראדלי. זריקה לא קלה ורק רשת. בראדלי ביל עונה בג'אמפר משלו. שוויון 89, 28 שניות לסיום. בוסטון יוצאת קדימה, מושכת שעון וסטיבנס לוקח פסק זמן עם 7 שניות על שעון ההתקפה.
הסלטיקס כמעט תמיד מגיעים למבטים טובים אחרי טיימאאוט וגם הפעם. הורפורד מקבל כדור בהיי פוסט, handoff לאייזיאה שמחזיר להורפורד. וול סוגר אותו היטב אבל ביג אל קולע ג'אמפר מזווית קשה עם הקרש, 7 שניות לסיום. נראה כמו סל ניצחון.

וושינגטון בפוזשן של עונה. ברוקס משרטט יציאה מחסימה של בראדלי ביל אבל סמארט מפריע לו והוויזארדס נתקעת עם אלתור של הרגע האחרון. וול תופר שלשה מטר מאחורי הקשת בפרצוף של בראדלי. יותר מזל משכל אבל צריך פיס בחיים. 92-91 וושינגטון, 3 שניות לסיום. לבוסטון עוד יש טיימאאוט אז הכל פתוח.
סטיבנס מסדר תרגיל בו אוליניק כמעט קיבל כדור מתחת לסל אבל אוברה מצליח לעשות עבירה (יש עבירה לתת). לא יודע מה לשחקן טמבל כמו אוברה יש לעשות על המגרש בשלב כזה. הוא באמת יורד וגורטאט עולה במקומו. אייזיאה מקבל מסירה מהחוץ, עולה לשלשה מאוד קשה שפוגעת בטבעת אבל החוצה. וושינגטון כופה משחק 7.

בראייה רחבה על המשחק אפשר לציין את אייברי בראדלי שהצטיין במיוחד. הורפורד היה טוב בשני צדי המגרש אבל סבל מגורטאט בריבאונד. צריך לציין לטובה את הסלטיקס שירדו נהדר להגנה ולא אפשרו לוושינגטון נקודות קלות במעבר. במחצית השנייה וושינגטון הצליחה להשתלט על הצבע, וול וביל סיימו טוב יותר וחילצו ניצחון למרות אחוזים גרועים משלוש (5-24) ומהעונשין (13-21).
בראדלי ביל היה פנטסטי ומאוד מדויק מהשדה בג'אמפרים מחצי מרחק ובכניסות לסל. החבר'ה מסביב תרמו just enough כדי לגרד ניצחון.
אפשר להוסיף מילה על השיפוט שהיה די ביתי.

המשחק הבא פתוח לגמרי כאשר אני מסמן את בוסטון כפייבוריטית קלה. מאז שאייברי עבר לשמור על וול במשרה מלאה הוא מגביל אותו ופוגע ב-flow ההתקפי של וושינגטון. בוסטון החטיאה הזדמנויות בתחילת המשחק וקיבלה תרומה אפסית מהספסל שצפויה להיות הרבה יותר משמעותית בגיים 7. גם השיפוט כנרא היהיה יותר לצד שלהם.
מצד שני וושינגטון ניצחה במשחק בו באופן עקרוני היא לא הייתה אמורה לנצח. מספיק שהיא תהיה יותר ממושמעת בירידה להגנה, והזריקות משלוש יכנסו באחוזים קצת יותר טובים, והיא יכולה להיות שוות כוחות לבוסטון במשחק חוץ. בכל זאת אני חושב שמרווח הטעות שלה קטן יותר, כי כל בעיית עבירות עלולה להטות את הכף לעבר הספסל שיושבים בו שחקנים לא פרודקטיביים בסדרה הזאת.
לצפיה ב-'אני כועס על עצמי עכשיו'
אני כועס על עצמי עכשיו
13/05/2017 | 15:18
113
שלא טרחתי לעקוב במרוצת השנים אחרי ג'ון וול, והכרתי אותו רק מגזרי עיתונים.  "גיליתי" אותו בסדרה הזאת והוא לגמרי העיף אותי.  שחקן פשוט אדיר,בשני צידי המגרש .כל כך הגיע לו לשים את השלשת ניצחון, וכל כך מגיע לו לעלות לגמר המזרח.

לצפיה ב-'גמר המערב: גולדן סטייט-סן אנטוניו'
גמר המערב: גולדן סטייט-סן אנטוניו
12/05/2017 | 21:05
4
75
גמר די צפוי בסה"כ, אני לא חושב שיש מישהו שממש מופתע שזה הגמר המערבי.
הפציעה של פארקר ואי הוודאות לגבי לנארד די מעיבות על הסדרה הזאת שממילא גולדן היא הפייבוריטית.

מה לדעתכם יהיה?
גולדן ידרסו ?
הספרס יפתיעו?
לצפיה ב-'לא חושב שהחיסרון של פארקר משמעותי במצ'אפ מול גולדן'
לא חושב שהחיסרון של פארקר משמעותי במצ'אפ מול גולדן
12/05/2017 | 21:35
89
מה שחשוב שקוואי יגיע כשיר לסדרה.
ג'ונתן סימונס קודם ברוטציה של פופוביץ' והוא צפוי למלא תפקיד משמעותי גם כאן. דווין דדמון נמחק מהרוטציה מול יוסטון אבל לדעתי הוא יהיה דוקא שימושי מול הווריורס... יותר שימושי מאשר גאסול או דיוויד לי.

בסופו של דבר פערי הכישרון גדולים. אפשר לדבר על מה יקרה כדי שהספרס תאריך את הסדרה אבל אני לא רואה פוטנציאל לאפסט. גולדן בעיני פייבוריטית בכל משחק וההימור שלי הוא 4-1. 4-2 גם תוצאה הגיונית שלדעתי תהיה מאוד מכובדת עבור סאן אנטוניו.
לצפיה ב-'4-3 גולדן'
4-3 גולדן
13/05/2017 | 12:50
10
לצפיה ב-'משחק 1 ביום ראשון 22:30'
משחק 1 ביום ראשון 22:30
13/05/2017 | 13:10
1
83
תענוג. רק מקווה שהווריורס לא יפתחו בסערה ל25 הפרש והמשחק יהפוך לגארבג' כבר ברבע השני.
לצפיה ב-'מצב טוב שזה יקרה...'
מצב טוב שזה יקרה...
14/05/2017 | 13:31
4
לצפיה ב-'תענוג לראות את גולדן'
תענוג לראות את גולדן
09/05/2017 | 04:59
42
70
המשך>>
לצפיה ב-'71 שלשות נזרקו במשחק בין הרוקטס לספרס'
71 שלשות נזרקו במשחק בין הרוקטס לספרס
10/05/2017 | 05:23
18
78
ויש עוד 2 דקות לשחק

אחלה משחק אגב
לצפיה ב-'כמעט 3 דקןת בתוך ההארכה'
כמעט 3 דקןת בתוך ההארכה
10/05/2017 | 05:41
56
אף קבוצה עוד לא קלעה
לצפיה ב-'וואו מה שהולך שם '
וואו מה שהולך שם
10/05/2017 | 05:49
61
דני גרין יכל להכריע את המשחק (כמעט) ולהביא את הספרס ל 4 הפרש עם 15 שניות לסיום אבל החטיא מהקו ועכשיו זה 3 לספרס.
לצפיה ב-'מאנו גינובילי!!!!! מלך'
מאנו גינובילי!!!!! מלך
10/05/2017 | 05:51
17
לצפיה ב-'חבל שזה לא הפיינלס '
חבל שזה לא הפיינלס
10/05/2017 | 08:20
75
כיף לראות את יוסטון וכואב לי עליהם. 
הארדן עם סוף מזעזע - החטיא המון וקבלת החלטות רעה. 
לצפיה ב-'כמה רשמים מהמשחק'
כמה רשמים מהמשחק
10/05/2017 | 10:09
3
96
א. הספרס שיחקו דקות ארוכות במשחק בלי יכולת לקלוע סל. כעקרון נראה שלמרות התפישה העקרונית של פופ, הם מגיעים להרבה זריקות קשות, לא תמיד מחוייבות המציאות (סימונס ומילס הם המובילים בעניין הזה, למרות שלמילס היה משחק אדיר).
ב. אולדרידג' פשוט מאכזב, אני מצטער אבל הוא לא מוכן להכנס לסל בכח, ונשאר עם כל מיני זריקות fade away או זריקות מיד ריינג' עם יד בפרצוף. הוא לא קולע אותן באחוזים טובים, ונדמה שהספרס תלויים בו מספיק כדי לתת לו גיבוי לעשות את זה פעם אחר פעם.
ג. קוואי לא היה במשחק. אני יודע שבטור הנקודות היו לו יותר מ 20, אבל בגדול לא נראה היה שיש לו השפעה אמיתית. אולי הוא קצת פצוע, אבל ממה שראיתי הוא היה הרבה פחות אגרסיבי מבמשחקים קודמים שראיתי (לא ראיתי הרבה).
דבר נוסף לגבי קוואי - נראה שהזריקות שלו הן קשות לעתים קרובות - אולי אני מדמיין אבל גם במשחקים טובים אני לא מאמין שהזריקות האלה נכנסות.
ד. הארדן נחנק לקראת סיום. הייתי בטוח שהוא יקבור אותם אבל הוא פשוט לקח זריקות גרועות ואיבד כדור אחרי כדור.
ה. ליוסטון בגדול יש מספר גדול של כלים התקפיים, וגם בהגנה הם שיחקו לא רע - אלמלא ההחנקות בסוף הם היו יוצאים וידם על העליונה.

מה דעתכם על ג'ונתן סימונס? זה רק נדמה לי או שאם יתנו לו להשתפשף ויעבדו איתו על קבלת החלטות הוא יכול להפוך לשחקן מעולה?

לצפיה ב-'ג׳ונתן סימונס היה עצום בהגנה על הארדן'
ג׳ונתן סימונס היה עצום בהגנה על הארדן
10/05/2017 | 14:29
83
מסכים איתך לגבי למרקוס. המשחק הזה הולך להוריד אותו הרבה בדירוג של הקיץ, לפחות אצלי. באיזה שלב הוא הפך משחק שטוחן מיסמצ׳ים לשחקן שמפחד להיכנס לסל כשהארדן שומר עליו?
לצפיה ב-'משחק הפלייאוף הכי טוב העונה'
משחק הפלייאוף הכי טוב העונה
10/05/2017 | 18:44
80
כדורסל ברמה ממש, ממש גבוהה.

א. הספרס פתחו את שתי המחציות בהרכב גבוה אך לא הצליחו לנצל לגמרי את יתרון הסייז וסבלו מרגליים כבדות מדי שהתקשו לרדוף אחרי 4 שחקני הפרימטר של יוסטון. הארדן לא נתן לגאסול לתפוס עמדה טובה בפוסט ולמעשה עצר אותו עם מעט מאוד עזרה. למרכוס סחט דאבל טימים שהגיעו מהבייסליין כדי להפריע לו לעלות לגו טו מוב של turnaround jumper. הספרס הגיעו לזריקות נוחות במחצית הראשונה אבל לא הצליחו לעצור את יוסטון. ברבע השלישי יתרון הסייז של סאן אנטוניו פגע בה בריבאונד בצורה פרדוקסלית, כי הגארדים של יוסטון היו הראשונים להגיע לריבאונדים ארוכים אחרי שהחטיאו שלשות.
הספרס שיחקו 25 דקות עם שני גבוהים ו-28 דקות בסמול בול עם ביג מן אחד. הרכב הסמול בול שלהם התמודד יותר טוב בהגנה מול הרוקטס אבל התקשה יותר מבחינה התקפית. פופ בחר לסגור את המשחק בסמול בול, מה שעשוי ללמד שימשיך במגמה הזאת במשחקים הבאים.

ב. אלדריג' היה טוב במחצית הראשונה, חלש בשנייה וגרוע בהארכה. מסכים איתך שבאוברו'ל הוא מאכזב.

ג. אכן משחק חלש של קוואי (השני ברצף, אחרי שפתח את הפלייאוף בצורה אגדית). הוא הגיע למבטים הרגילים שלו ופשוט קלע באחוזים נמוכים מהרגיל.

ד. הארדן היה עייף. הסדרה הזאת דחוסה עם יום מנוחה בודד בין משחקים וזה קשה להארדן לשאת בנטל התקפי אדיר ובניגוד לעונה הרגילה גם לעבוד בהגנה.
בסך הכל הוא היה השחקן הטוב ביותר על המגרש ואפילו בפער אבל ראית ככל שהמשחק התקדם הוא כדרר יותר כדרורים סתמיים והתפשר על מבטים בינוניים על חשבון כניסות לסל. שתי השלשות הגדולות של יוסטון בהארכה נבעו מחדירות שלו וכיווץ של ההגנה, אם היה לו במיכל 5% יותר אני מעריך שהרוקטס היו מנצחים את המשחק.

ה. מסכים איתך שיוסטון הייתה מעט עדיפה. מאז הפציעה של ננה הם משחקים עם 7 שחקנים ברוטציה ויש לזה מחיר. לדעתי הסמול בול של יוסטון עם בוורלי-הארדן-גורדון-אריזה-קאפלה מנצח כל הרכב שיש לספרס להעמיד על המגרש, לכן אני מעריך שהסדרה הזאת תגיע לגיים 7. הסטטיסטיקה אומרת שהמנצחת בגיים 5 במצב של 2-2 מנצחת ב-82% מהמקרים אבל ספציפית כאן הכל פתוח, מרגיש לי יותר כמו 60-40.

ג'ונתן סימונס היה טוב אבל כפי שציינתי לאחר גיים 4 יוסטון לא מהססת להביא ממנו עזרה ולהשאיר אותו פנוי. הוא אתלט מצוין שהצליח להגיע לטבעת מול שומרים שניסו למנוע ממנו בדיוק את זה (ולמען האמת עשו גם טעויות בכיסוי שלו פעמיים-שלוש).
הלילה הוא קלע 0-4 משלוש והיסס לזרוק בחלק מהמקרים. הוא קלעי יחסית חלש אבל ערב מוצלח שלו יכול לגמרי לעשות את ההבדל.

מגיע קרדיט גם לפטריק בוורלי שלא מפחד מהמעמד. הוא קלע זריקות גדולות, הראשון להגיע לריבאונדים רחוקים ולכדורי 50-50. התרומה שלו הייתה ענקית.

וכמובן אחרון חביב מאנו ג'ינובילי. ראיתי את המשחק עם חברים וכבר תקופה שאני מסתלבט עליו כי סה"כ הוא גמר את הסוס. גם הלילה קשה לומר שמאנו הבריק, אבל הוא כמעט היחיד ששמר על קור רוח ברבע הרביעי ובהארכה. כשכולם מסביב רועדים ועושים שטויות מאנו פרח עם חוכמת המשחק שלו. יש לו את הקורט ויז'ן הכי טוב בספרס והוא ריכז את המשחק במיוחד בהיעדרו של קוואי. הבלוק על הארדן בפוזשן האחרון רק המחיש איזה ווינר אדיר הוא. פופוביץ' קיבל ממנו התעלות חד פעמית אבל אני מציע לא לבנות עליו בהמשך. האמת שאין לפופ הרבה ברירות.
לצפיה ב-'דווקא למרכוס היה אגרסיבי'
דווקא למרכוס היה אגרסיבי
11/05/2017 | 11:21
40
בניגוד למשחקים הראשונים שהיה אנמי לחלוטין.

הוא כן לקח את הארדן לטבעת כמה פעמים, אבל הארדן שומר פוסט טוב. יותר התאכזבתי מגאסול שלא עשה את זה (הארדן שמר עליו רוב הזמן). אולדרידג׳ crashed the boards, ומבלי לבדוק כמה ריבאונדים לקח בהתקפה, לי זה היה נראה כמו מה שעושה את ההבדל. בהארכה היה לו סל מאוד חשוב בריבאונד התקפה. כמו כן, הוא הגבוה היחידי בספרס שמשחק בשני צידי המגרש, והלכו אליו יחסית הרבה. יוסטון גם הביאה עליו דאבל אפים (במיוחד בחצי השני), אז אולי נראה שהוא נחלש אבל אם הוא מושך דאבל אפ זה כבר אומר שהוא מניע חשוב להתקפה של הספרס שבנויה על דברים כאלה כדי להתחיל את הנעת הכדור המפורסמת.

אני דווקא חושב שהספרס הגיעו להרבה זריקות טובות והחטיאו. בקלאץ׳ ובהארכה לא הם ולא יוסטון עשו החלטות חכמות, אבל הספרס שרדו בזכות מאנו ושני מהלכי קלאץ׳ של גרין.

קוואי פצוע, רואים את זה בתנועה ובהכל. לא סתם הוא היה נראה ככה רע. הארדן לא פצוע, אבל הספרס בהחלט מעייפים אותו. שימו לב שהם החליפו עליו חמישה שומרים במשחק הזה - קוואי, סימונס, גרין, מאנו ומילס. כל אחד הציק לו בצורה אחרת והתיש אותו, וראינו איך זה התרגם לאיבודים בסוף.

אני מאוד אוהב את ג׳ונתן סימונס והוא מאוד מזכיר לי משום מה את סטיבן ג׳קסון שהיה חלק חשוב בספרס של אחת האליפויות המוקדמות (2003 כמדומני). לא מבחינת סגנון משחק אבל מבחינת הגישה. מבחינת זה שפופ לוקח שחקן לא חכם ועושה ממנו שחקן רוטציה פשוט פנטסטי. שימו לב כמה חורים הוא ממלא להם - סטופר הגנתי, רכז וסווינגמן לגיבוי.
לצפיה ב-'מאנו'
מאנו
10/05/2017 | 14:26
72
לחשוב  כמה בסך הכל היה חסר כדי שישרקו לו עבירה ל3 והוא היה הופך מגיבור לגיבור טראגי.
לצפיה ב-'אני לא מצליח להבין את הפערים העצומים בין בית וחוץ '
אני לא מצליח להבין את הפערים העצומים בין בית וחוץ
11/05/2017 | 05:04
2
64
אצל הסלטיק והוויזרדס
איך קבוצה יכולה להיות כל כך דומיננטית בבית ואז לחטוף 20 הפרש בחוץ?

בכל מקרה, הסלטיקס מפרקים כרגע את וושינגטון בדרך ל 3:2 בסדרה
המשחק הבא בוושינגטון יהיה מלחמת עולם
לצפיה ב-'מהמשחק הראשון כתוב על הסדרה הנ"ל 7 משחקים'
מהמשחק הראשון כתוב על הסדרה הנ"ל 7 משחקים
11/05/2017 | 08:57
51
בוסטון בהחלט עמוקה, ולדעתי עלולה להגיע לגמר בפורמת משחק הרבה יותר טובה מאשר קליבלנד (למרות שקשה לי להאמין שלברון יתן להם ליפול לשאננות), אבל יתרון הביתיות הוא של בוסטון, ובינתיים ביתם הוא מבצרם (קראודר ובעיקר בראדלי מסוגלים להיות Xפאקטור לסידרה כולה)

מקווה שגם את החברה של טקסס נקבל למשחק שביעי
לצפיה ב-'כשג'ון וול כל-כך חלש לוושינגטון אין סיכוי'
כשג'ון וול כל-כך חלש לוושינגטון אין סיכוי
11/05/2017 | 16:18
43
אייברי בראדלי העלים אותו במשך 3 רבעים. בכלל זהו משחק הפלייאוף הטוב בקריירה של בראדלי, ואחד הטובים הזכורים לי מהורפורד.
הוויזארדס פתחו בצורה עצלה ונתנו לבוסטון 15 נקודות בפאסט ברייק ברבע הראשון. הם פשוט לא ירדו להגנה כמו הסלטיקס ולרדוף בחוץ כשאתה בפיגור דו ספרתי זה קשה.

מסכים שהסדרה הזאת הולכת לגיים 7.
לצפיה ב-'נצל"ש - נצל"ש'
נצל"ש - נצל"ש
11/05/2017 | 12:35
57
** ליגת 'E-League', טורניר של משחק הוידאו 'סטריט פייטר 5', נערכה באטלנטה ב-28 באפריל. השתתפו ארבעה ידוענים, בהם: שאקיל אוניל, רג'י בוש [פוטבול], אווה מארי [WWE] והראפר לופה פיאסקו. התחרות היתה על 25,000 דולר לעמותה לפי בחירתו של המנצח - לופה פיאסקו.

** קלאס 2018: שאריף אוניל, הבן של וטופ 30 פרוספקט ברוב רשימות הדירוגים של 2018, קיבל הצעות מאונ' לוס אנג'לס, קליפורניה; אונ' דרום קליפורניה; וקליפורניה; וכמובן, מהאונ' שבה שיחק אביו, אונ' לואיזיאנה סטייט; לפי ESPN, גם ג'ורג'טאון, ביילור וקנזס סטייט הציעו לו מלגה, אך הוא הודיע לאחרונה על בחירתו בהצעה של אונ' אריזונה, לאחר שביקר בקמפוס לפני מספר חודשים והתרצה מהתנאים. שם הוא מצטרף לריקרוט מוביל אחר, עמנואל אקוט [SF, קנדה], שהודיע על הצטרפותו בחודש מארס. אריזונה לא סיימה לעבוד, והפרוספקט המוביל של התיכונים בקלאס 2018, מארווין בגלי השלישי, במקור מפיניקס, הודיע שאריזונה היא אחת משש המועמדות האחרונות שהוא שוקל.

המצטרפים החדשים לאריזונה יגיעו רק בעוד שנתיים, אבל מי שיחכה להם שם הוא אחד הביג מנים הטובים במדינה, מהקלאס של 2017, דיאנדרה אייטון. קבוצות הכוכבים - גם בקולג'ים.

** לונזו בול: ומשפחתו יוסיפו הרבה צבע לליגה. אולי גם יקבלו תכנית ריאליטי משפחתית באחד הימים. האב לבאר בול יודע את העבודה ולא מפסיק לייצר באז. והפעם, בידיעה שזכתה לתגובות גם מהגדולים ביותר - הנעל החדשה של לונזו - " ZO2 ", שפרט לעיצוב ה"זול" והעובדה שמוכר אותה שחקן לא מוכח, מתומחרת ב-495 דולר!

למשפחה יש חוש-הומור מיוחד, וזה בא לידי ביטוי בשיתוף פעולה עם הראפר [היהודי] ליל דיקי בסרטון חדש של ESPN.

** כמנהגם בשנים האחרונות, 2K יוציאו גם ב-2018 גירסת "אגדה" למשחק הוידאו כדורסל שלהם. הפעם יופיע על הקאבר שאקיל אוניל! #יש שאקיל הודיע על זה, וקובי, מאחורי הקלעים...תמך.

** בזמן שבוסטון ווושינגטון נלחמות על המקום להפסיד את הסדרה הבאה בסוויפ, בקליבלנד רוקדים.

** נגד טורונטו דנטיי ג'ונס ספג שתי עבירות טכניות והורחק, וכתוצאה מכך קיבל קנס בסכום גבוה של 6,000 דולר [שני-שלישים ממשכורותו]. לברון הציע לשלם את הקנס. יפה מצדו, אני בדרך כלל זה שמשלמים לו את הקנסות לכן לא יכול להתחבר לנדיבות הזאת, אבל מה אפשר להגיד על ג'יימס הארדן, שראה את חברו לקבוצה מונטרז' הרל מתלבט אם להשקיע 30,000 דולר בשרשרת זהב וקנה לו את זה כמתנה ללא ידיעתו ?
לצפיה ב-'איחוד של אימפריית הסלטיקס, בדיון על עזיבת ריי אלן וטוויסט.'
איחוד של אימפריית הסלטיקס, בדיון על עזיבת ריי אלן וטוויסט.
11/05/2017 | 12:36
78
לקח לי די הרבה זמן לקלוט שפול פירס יושב על כסא גלגלים.
לצפיה ב-'אם אני ננה אגב, אני לא עוזר להארדן לקום יותר בחיים'
אם אני ננה אגב, אני לא עוזר להארדן לקום יותר בחיים
11/05/2017 | 16:45
3
88
מצידי שיאבד רגל ויזחל לחדר הלבשה.

מנהיג, My ass.

לצפיה ב-'לא צריך לנפח כל דבר'
לא צריך לנפח כל דבר
11/05/2017 | 16:51
2
15
לצפיה ב-'זה היה הגרסא המאוד מפונצ'רת.'
זה היה הגרסא המאוד מפונצ'רת.
11/05/2017 | 17:44
1
17
לצפיה ב-'בתור הייטר של הארדן, זו סתם שטות שנופחה'
בתור הייטר של הארדן, זו סתם שטות שנופחה
11/05/2017 | 20:06
10

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה