לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75557,555 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'החוליה החלשה: ברוכים הבאים לטופ 10'
החוליה החלשה: ברוכים הבאים לטופ 10
16/08/2018 | 16:58
33
71
תוצאות הסיבוב האחרון:
12. ג'ימי באטלר (9 קולות). בשנה שעברה דורג 14.
11. למרכוס אלדריג' (8). בשנה שעברה דורג 28.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו הטופ 10:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
לברון ג'יימס

שימו לב- שיטת הדירוג משתנה:
מעתה והלאה מצביעים ל-2 שחקנים לפי סדר הצבעה ספציפי. השחקן הכי פחות טוב ברשימה- נותנים לו 2 נקודות "רעות", המודח השני שלכם- נקודה "רעה" אחת. השחקנים ידורגו לפי צבירת נקודות רעות, ולא רק לפי סך הקולות.
לסיכום- הצביעו ל-2 שחקנים לפי סדר ההדחה הרצוי שלכם. בתום הסיבוב יודחו שני שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'דעה: מדוע לילארד>ג'ורג''
דעה: מדוע לילארד>ג'ורג'
16/08/2018 | 17:34
49
אתייחס בפוסט הזה למספר משתנים שהביאו אותי למסקנה שאני מעדיף לבנות קבוצה סביב לילארד על פני ג'ורג'.

סקילסט:
ג'ורג' שחקן הגנה טוב בקילומטרים ואין עוררין על כך. טיעון שעלה כאן לאחרונה ואני פחות מסכים איתו, הוא שהפער ההתקפי בין לילארד לג'ורג' לא כזה גדול.

מבחינת ההערכה הסובייקטיבית שלי אני חושב שלילארד רמה מעל ג'ורג' בשני האלמנטים ההתקפיים העיקריים- סקורינג ופליימייקינג.
לילארד קולע 27 נקודות למשחק, יותר מאשר ג'ורג' גם בעונות השיא שלו באינדיאנה (23 למשחק). הוא עושה זאת באחוזי קליעה גבוהים יותר.
גם כמוסר לילארד (6.5 אסיסטים למשחק) משמעותי יותר מג'ורג' (4 אסיסטים כאופציה ראשונה באינדיאנה) וגם יעיל יותר- יחס אסיסטים/איבודים של לילארד הוא 2.3 אסיסטים על כל איבוד, זה נתון יפה לעומת ה-1.24 של ג'ורג' (נתון חלש).

לכן מדד ה-PER שמתייחס בעיקר לסטטיסטיקה מדרג את לילארד הרבה מעל ג'ורג'. ללילארד PER של 25 בעונה האחרונה, לג'ורג' 18.7. גם כאופציה ראשונה באינדיאנה ג'ורג' היה על מדד 20-21 שזה הרבה מתחת לדיים. 

לדעתי גם מבחינה סובייקטיבית לילארד שחקן התקפה עם אימפקט גבוה משמעותית מג'ורג'. הוא מושך אליו יותר עזרה, יוצר טוב יותר בפיק אנד רול וגם טוב ממנו באחד על אחד והפערים ביניהם לא קטנים (הבאתי נתונים בהודעה ל-krit בדיון הקודם למי שמתעניין). 

השורה התחתונה מבחינתי היא שג'ורג' טוב בהגנה מלילארד בקילומטרים, אבל התקפית הם לא באותו לבל. לילארד רמה מעליו.

הישגים:
אם נסתכל על השנים האחרונות הרי שלילארד הוביל את פורטלנד לפלייאוף ב-3 העונות מאז שאלדריג' עזב, למרות שתחילה העריכו שהם יפלו ללוטרי. פורטלנד אפילו עקצה סיבוב שני מול הקליפרס הפצועים אבל באופן כללי הייתה קבוצה ששיחקה כדורסל חיובי, התבססה בפלייאוף המערבי הקשוח ובעונה שעברה אפילו התקרבה ל-50 ניצחונות.
ג'ורג' באינדיאנה הוביל את הקבוצה לפלייאוף תוך סגנון כדורסל די רקוב. קחו בחשבון שיותר קל להבטיח פלייאוף במזרח מאשר במערב וגם לעבור סיבוב, מה שג'ורג' לא עשה. בעונה האחרונה באוקלהומה הם לגמרי underachieved עם הסגל השלישי בטיבו בקונפרנס, סיימו עונה רגילה לא מוצלחת במיוחד והפסידו בסיבוב הראשון ליריבה פחותה מהם ברמת הכישרון.

רבים מכם מציינים את הכישלון האישי של לילארד בפלייאוף האחרון ובצדק. אבל קחו בחשבון שיש ללילארד היסטוריה של סדרות פלייאוף טובות והופעות אינדבידואליות אדירות. אהבתי את המונח של פרקו שתהה האם הסדרה מול הפליקנס הייתה "סטיית תקן שלילית". אני לחלוטין חושב שזה המצב.

בנוסף לכך, על אף הסדרה הרעה של לילארד, כשמסתכלים על העונה בכללותה היא הייתה מוצלחת יותר מזו של ג'ורג', הן ברמה האישית (נבחר לחמישיית העונה הראשונה!) והן ברמה הקבוצתית.

גישה כללית לדירוג בשלב הזה:
אני יכול להבין את מי שמסכים עם סעיף הסקילסט, עם סעיף ההישגים ובכל זאת בוחר בג'ורג' על פני לילארד בזכות העליונות ההגנתית שלו.
אני חושב שככל שמתקדמים במשחק עולה החשיבות של יכולת להוביל התקפה ברמה גבוהה, עם ייצור מצבים בווליום וביעילות גבוהים לעצמך ולאחרים. לצורך הדוגמה הסקילסט של דיוויס הרבה יותר שלם מאשר הארדן שמופיע רק בצד אחד, אבל האחרון הוכיח את עצמו כמוביל קבוצה הרבה יותר גבוה (לא רק העונה).

מהי הסיבה לכך? אפשר לקחת שחקן כמו לילארד ולבסס סביבו הגנה טובה עם הרול פליירס הנכונים. הבלייזרס דורגו 8 בליגה ביעילות הגנתית העונה, גם ראינו את זה בעוד מקרים של כוכבים חלשים בהגנה שסביבם נבנית הגנה טובה מאוד (יוסטון של הארדן, סאן אנטוניו סביב קיירי, סאן אנטוניו של פארקר בשיאו). מה שהרבה יותר קשה לעשות זה לבנות קבוצה התקפה טובה מבלי שיש לך רמה מסוימת של כישרון. וכאשר פול ג'ורג' שחקן ההתקפה הטוב בקבוצה- אני חושב שזו משימה קשה מדי. אינדיאנה הייתה בחצי התחתון של הליגה מבחינה התקפית בכל הקדנציה של ג'ורג'. אפילו בעונות הטובות לצד היל, לאנס, ווסט וכו' שהגיעו לגמר מערב- הם היו בחצי התחתון בהתקפה, במספר עונות אפילו בשליש התחתון.

לטעמי זו נקודה מהותית בשלב הטופ 10. אני מחפש כוכב שאוכל לבסס סביבו התקפה טובה, משום שזה המשאב הכי חשוב בליגה ומה שמשותף לכל השחקנים בשלב הזה של המשחק (איכות התקפית). לילארד הוא לא 2-way כמו ג'ורג', אבל אני חושב שיש לי סיכוי יותר טוב לבנות סביבו קבוצה שתהיה טובה בשני צדי המגרש, מאשר קבוצה שתיבנה סביב ג'ורג' שלדעתי תהיה בינונית בהתקפה at best.
לצפיה ב-'שכחתי להצביע'
שכחתי להצביע
16/08/2018 | 17:58
2
48
2 נקודות רעות- ג'ורג'
נקודה אחת- לילארד
לצפיה ב-'אצלי אותו דבר'
אצלי אותו דבר
16/08/2018 | 18:30
17
לצפיה ב-'אם לא איחרתי - אז גם '
אם לא איחרתי - אז גם
17/08/2018 | 19:39
3
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
16/08/2018 | 18:49
45
2 נק' רעות ללילארד, אחת לג'ורג'
כמעט כל הקולות בסיבוב הזה ילכו לשני שחקנים אז אני מקווה שתסיים אותו מהר כדי שנוכל להגיע לתכלס...
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/08/2018 | 20:03
44
2 נקודות רעות - ג'ורג'. מרגיש שהתקפית הוא רמה ויותר מתחת לכל שאר החבר'ה. סקורר טוב אבל לא יכול להחזיק התקפה איכותית באמת. לא יוצר לאחרים ברמה גבוהה. קלעי טוב אוף דה בול אבל לא קטלני.

מתלבט לגבי המקום הבא בין לילארד וכריס פול. היתרונות מבחינת כדורסל הם בצד של פול הם הגנה וניהול משחק ולילארד לוקח בתחום הסקורינג. אבל אלמנט חשוב הוא כמות העומס שהם מסוגלים לעמוד בו. בשנים האחרונות, מרגיש שכריס פול פשוט לא מסוגל לעמוד בעומס של ניהול התקפה למשך 40 דקות פר משחק. מרבה להיפצע, גם בעונה הסדירה וגם בפלייאוף. והרבה פעמים זה מגיע במקביל לעלייה בכמות הדקות. מה שווה לי שחקן, מדהים ככל שיהיה, אם הוא לא משחק בכלל כשאני הכי צריך אותו? ואם המקסימום שלו זה 34 דקות למשחק, אז אולי אני מעדיף שחקן קצת פחות טוב שיכול לתת לי 40.

זה יותר צמוד ממה שאפשר לחשוב אבל ניתן לפול עוד קצת קרדיט כי בסופו של דבר אני חושב שהוא יכול לנהל התקפה איכותית יותר מלילארד, גם אם הוא סקורר פחות טוב והגנתית הם שמיים וארץ.

נקודה רעה אחת - לילארד
לצפיה ב-'די קל '
די קל
16/08/2018 | 21:55
37
2 גורג
1 לילארד

לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
16/08/2018 | 22:42
38
2 נקודות רעות-לילארד
נקודה רעה-ג'ורג'

הסברתי למטה למה, לא שזה באמת משנה כי שניהם בדרך הבטוחה החוצה
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/08/2018 | 23:00
30
2- לילארד
1- ג'ורג
לצפיה ב-'הצבעה'
הצבעה
16/08/2018 | 23:08
23
44
הראשון שאני מדיח הוא פול ג'ורג', יש לו הכל או כמעט הכל כtwo way אבל חסר לו הטוטאליות במשחק, להיות יותר אגרסיבי ורע במובן הטוב של המילה...
השחקן השני אני מתלבט בין הארדן, לילארד וווסטברוק, כל אחד מהם יש את הבעייתיות שלו מבחינה של לבנות עליו את הקבוצה כשחקן מספר 1 אם אני מכוון ללכת על אליפות, נראה לי הלך על הארדן שהוא עדיין מצליח להיות כאב ראש הגנתי גם כאשר מקיפים אותו ב 4 שחקני הגנה תותחים.

לצפיה ב-'כריס פול עדיף על הארדן ו-ווסטברוק?'
כריס פול עדיף על הארדן ו-ווסטברוק?
17/08/2018 | 04:37
22
32
אשמח לדעת למה אתה חושב ככה
לצפיה ב-'עדיף עליהם מבחינת'
עדיף עליהם מבחינת
17/08/2018 | 11:15
21
34
מנהיגות, הגנה, משחק יותר חכם ושלם, עושה את כולם ליותר טובים.
לצפיה ב-'מסכים עם הרוב'
מסכים עם הרוב
17/08/2018 | 11:51
4
26
קצת פחות מסכים עם השורה האחרונה שלך.
אבל בכל זאת, הוא כבר בשלב הדעיכה של הקריירה ונפצע לא מעט ( איכשהו זה תמיד קורה ברגעי ההכרעה)

בשלב הזה של הקריירות שלהם, אני לא רואה סיבה לתת לו עדיפות על ווסטברוק והארדן
לצפיה ב-'אלמלא הפציעה היה מוביל את יוסטון לאליפות העונה'
אלמלא הפציעה היה מוביל את יוסטון לאליפות העונה
17/08/2018 | 12:01
3
27
לפחות לפי העונה האחרונה הראה שכוחו עדיין במותניו.
לצפיה ב-'מוביל לאליפות? ומה הארדן, צנון?'
מוביל לאליפות? ומה הארדן, צנון?
17/08/2018 | 12:15
2
9
לצפיה ב-'אל תשכח שפול הוא ה-MVP '
אל תשכח שפול הוא ה-MVP
17/08/2018 | 12:32
1
40
הוביל את הקבוצה בנקודות+אסיסטים, בעונה הרגילה ובפלייאוף.
הארדן לעומתו מעולם לא הגיע לגמר המערב עד שעבר לקבוצה של פול.

רגע, בעצם...
לצפיה ב-'הארדן הmvp, יאללה דרג אותו גם מעל לברון'
הארדן הmvp, יאללה דרג אותו גם מעל לברון
17/08/2018 | 12:37
10
לצפיה ב-'מנהיגות, הגנה הכל נכון'
מנהיגות, הגנה הכל נכון
17/08/2018 | 12:21
15
30
אבל בסופו של דבר אתה צריך שחקן שידפוק כרטיס ערב אחרי ערב אחרי ערב ויסחוב את הקבוצה יותר ממשחק בודד, או סדרה בודדת, אלא עונה שלמה. אני אומר את זה בהקשר של פול VS ווסטברוק.
הארדן לבל מעליהם הוא לא שייך לדיון.
לצפיה ב-'מזה לדפוק כרטיס ערב ערב'
מזה לדפוק כרטיס ערב ערב
17/08/2018 | 12:28
14
26
לדפוק כרטיס זה לא רק נקודות, זה גם לא רק דברים שאתה מועיל, זה גם לא להרוס ולהכביד על הקבוצה בדברים אחרים.
לצפיה ב-'זה מתחיל מלהופיע'
זה מתחיל מלהופיע
17/08/2018 | 12:29
12
30
ממשיך מלייצר 40-50 מצבי קליעה במשחק, לך ולאחרים. במקרה של הארדן זה גם כולל להפוך את הקבוצה למספר 2 בליגה מבחינה התקפית.
לצפיה ב-'אם אני בתור מאמן'
אם אני בתור מאמן
17/08/2018 | 12:51
11
22
הארדן זה תסכול יותר רציני כמספר 1 בקבוצה אם אני מתיימר לאליפות, ההגנה שלו יכולה כל כך לייאש ולפרק סיכויים לאליפות בסופו של דבר, עוזב כרגע השגות שיש לי לגבי משחק ההתקפה והסגנון שלו...
לצפיה ב-'וווסטברוק הוא תסכול גדול משניהם'
וווסטברוק הוא תסכול גדול משניהם
17/08/2018 | 13:05
10
30
עזוב עכשיו מי מתסכל יותר ממי.
בעצמך אמרת שלולא הפציעה של כריס פול, יוסטון הייתה יכולה לקחת אליפות. אז איך זה מתיישב עם הטענה שההגנה של הארדן יכולה לפרק סיכויים לאליפות?

תאהב אותו או תשנא אותו, אבל יוסטון היא קבוצה בצלמו של הארדן. הסגנון ההתקפי שלה לא אטרקטיבי אבל הוא השני הכי יעיל בליגה (גם בשנה שעברה אגב, לפני כריס פול). הגנתית זו גם קבוצה טובה מאוד שהסתדרה יופי עם החסרונות של הארדן, הן בעונה הרגילה והן בפלייאוף. הם סגרו את הווריורס נהדר במחציות הראשונות במשחקים המכריעים, עד שנפלו מהרגליים במחצית השנייה. כמו שאמרת- אולי אליפות לולא הפציעה של פול.

אז גם אם הארדן הוא לא ה-cup of tea שלך, תן כבוד לשחקן שב4-5 השנים האחרונות מצטיין הן מבחינה אישית והן מוביל את הקבוצה שלו גבוה הרבה יותר מאשר רוב השחקנים שנותרו ברשימה.
לצפיה ב-'הטענה היתה כמספר 1 של קבוצה'
הטענה היתה כמספר 1 של קבוצה
17/08/2018 | 14:14
9
20
ולדעתי כריס פול היה לא פחות מספר 1 העונה של הקבוצה, לולא האימפקט השלילי של הארדן בהגנה יכול להיות ווריורס נופלים מול הרוקטס לפני שכריס פול מספיק להיפצע ...
בצלמו של הארדן, לא יודע מזה בצלמו, נראה לי העונה הקבוצה היתה לא פחות בצלמו של דאנטוני או פול שהביא אימפקט ושינוי גדול בקשיחות של הקבוצה...
אתה מלכלך על היסטוריית הפלייאוף של פול, מה לגבי ההיסטוריה של הארדן בפלייאוף במדי הרוקטס?
לצפיה ב-'ממש לא מלכלך על פול'
ממש לא מלכלך על פול
17/08/2018 | 15:28
8
24
שחקן אדיר שאני מאוד אוהב. אבל לא השחקן הכי טוב או הכי חשוב של יוסטון, מה לעשות. אין טעם לחזור על דברים שכבר אמרתי אז אשיב לך ואסכם-

1. ההיסטוריה של הארדן בפלייאוף היא הישגים גבוהים יותר מפול, למרות צוות מסייע פחות טוב ממה שהיה לפול בקליפרס.
לא רק הישגים טובים יותר מפול אלא גם טובים בהרבה מאשר דיוויס, יאניס, לילארד,  וווסטברוק מאז שקיבל את המושכות באוקלהומה. את כולם בחרת לדרג מעל הארדן.

2. השחקן הכי טוב שלך בקבוצה צריך לתת לך כישרון התקפי. קשיחות אתה יכול לקבל מאלף מקומות אחרים, יש לך שחקנים מחוץ לטופ 100 שיתנו לך קשיחות. כישרון התקפי של הארדן זה דבר נדיר ומה שמפריד את יוסטון מעוד 10 קבוצות קשוחות אחרות שלא יגיעו לאותם גבהים. יש סיבה לכך שהטופ 10 מורכב מהשחקנים הכי טובים בהתקפה ולא מהשחקנים הכי קשוחים. קבוצות נבנות סביב שחקן כמו הארדן, לא סביב טוני אלן ופיג'יי טאקר.

3. הארדן עשה גמר מערב עם סגל מוגבל עוד לפני פול ולפני דאנטוני. יש גבול לכמה אפשר לחלק את הקרדיט לכל העולם חוץ מאשר לכוכב הראשי בקבוצה.

4. אני בכלל לא מציע להדיח את פול בשלב הזה, אבל להדיח עכשיו את הארדן זה באמת להתעלם מכל מה שהוא עושה בשנים האחרונות. התואנה שאי אפשר לשרוד עם ההגנה שלו לא מתיישבת עם העובדה שיוסטון קבוצת הגנה טובה מאוד, שגם הקשתה משמעותית על קבוצת ההתקפה הטובה בליגה. הארדן הוביל את יוסטון השנה ובשנים קודמות להישגים יותר גבוהים משחקנים אחרים ברשימה וזו הוכחה חיה לגבי התרומה שלו לקבוצה והיכולת לבנות סביבו קבוצה מנצחת.
לצפיה ב-'לטעמי יכולת הפלייאוף של פול לאורך ההיסטוריה גבוההר משל הארדן'
לטעמי יכולת הפלייאוף של פול לאורך ההיסטוריה גבוההר משל הארדן
17/08/2018 | 16:13
7
19
גם אם זה לא מתבטא ביותר הישגים בגלל אי אילו נסיבות...
אולי אנחנו מגדירים קשיחות באופן אחר, לדעתי קשיחות ומנהיגות אצל הכוכב מספר 1 שלך היא הכרח, אחרת זה בעייתי, ולא מבין את הטענה על כישרון התקפי, למה כריס פול לא מביא כישרון התקפי גדול?

לצפיה ב-'לא מדבר על היסטוריה מלפני 10 שנים'
לא מדבר על היסטוריה מלפני 10 שנים
17/08/2018 | 16:43
6
21
בשנים האחרונות פול כבר קצת מעבר לשיא. הוא לא מסוגל להחזיק באותו נטל התקפי כמו בשנות השיא שלו, לא לאורך זמן. הוא צריך לעבוד יותר קשה מפעם כדי לייצר וזה מתבטא בווליום התקפי מופחת וכמות דקות מופחתת. כשהוא מנסה לתת יותר מזה הוא נפצע. תחשוב על זה שבשנתיים האחרונות של פול בקליפרס הם לא עברו סיבוב ראשון, זה מה שגרם לו לרצות לעבור ליוסטון.

הארדן נושא בנטל התקפי גבוה יותר מכריס פול. הוא נותן לך 30 נקודות למשחק, זה משהו שפול אף פעם לא נתן והיום בודאי לא מסוגל. הוא הרבה יותר גדול ואתלטי ממנו, ולכן גם מסוגל לייצר לאחרים יותר בקלות. הוא האופציה הראשונה בהתקפה ועליו מתבססת שיטת המשחק של יוסטון. הרייטינג ההתקפי שלהם היה #2 בליגה עוד בעונה מלפני כריס פול, תחשוב מה זה אומר על היכולת ההתקפית של הארדן מבלי שהיה עוד כוכב לצדו.

כריס פול מספר 2 מעולה אבל ברגע שתבקש ממנו לעלות בהיקף המשרה תמצא שהוא כבר לא מסוגל לתת לך את ה22-10 לאורך עונה שלמה. הוא צריך סביבו יותר עזרה התקפית וזה הופך אותו לשחקן התקפה פחות טוב מהארדן.

לצפיה ב-'גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה'
גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה
17/08/2018 | 17:07
4
15
כריס פול עדיין תותח בפלייאוף בשנים האחרונות, הארדן לעומת זאת קצת עם נטייה שקבוצות בסופו של דבר יודעות לקרוא את הסגנון שלו ולהפוך אותו יחסית ללא יעיל.
וגם אם הארדן היום יותר טוב מבחינה התקפית באופן מסויים, אי אפשר להתעלם מכל השאר.
לצפיה ב-'בשורה התחתונה'
בשורה התחתונה
17/08/2018 | 17:34
3
19
הארדן עבר יותר סיבובי פלייאוף מכריס פול בשנים האחרונות, למרות שהסגל סביבו פחות טוב.
בשלבי פלייאוף גבוהים הוא נתקל בקבוצות שהורידו לו את היעילות כי אי אפשר לבד. אבל העובדה שהקבוצה חיה על ה-30 נקודות ו-10 אסיסטים שלו, והגיעה לתוצאות, היא עדות לכך שהארדן שחקן התקפה מהגדולים ביותר.
גם העונה הארדן נשאר האופציה ההתקפית מספר 1, ומגיע לו קרדיט על כך שהוא מוביל מבחינה התקפית את הקבוצה השנייה בטיבה בליגה.

לא יודע מה זה "השאר" שאי אפשר להתעלם ממנו. גם אינדבידואלית וגם בקונטקסט הקבוצתי הארדן רמה מעל השחקנים שנמצאים עכשיו על הבלוק. להדיח אותו על הגנה בזמן שנמצא כאן חור בהגנה כמו לילארד, או שחקן שלא עבר סיבוב פלייאוף בחיים שלו כמו יאניס, זה לא פרופורציונלי.
לצפיה ב-'מה לעשות שקבוצות של פול סבלו מפציעות בחוסר מזל משווע'
מה לעשות שקבוצות של פול סבלו מפציעות בחוסר מזל משווע
17/08/2018 | 18:54
2
13
זה דמגוגיה לזקוף את זה לזכות הארדן כשורה תחתונה.
העונה יוסטון היתה פעם ראשונה קונטנדרית, ועל זה מגיע לפול לא פחות קרדיט מלהארדן, ולפי הערכה שלי אף יותר.
לדעתי הארדן הוא מעבר לחלש בהגנה, וכבר אמרתי שלילארד, הארדן ווסטברוק פחות או יותר באותה סירה אצלי מבחינת הצבעה.
לצפיה ב-'אלה לא סתם "הקבוצות של פול", זה כריס פול עצמו '
אלה לא סתם "הקבוצות של פול", זה כריס פול עצמו
17/08/2018 | 19:06
1
16
וזו חלק מהסיבה שהוא לא מסוגל לשאת בנטל כמו הארדן.

חוץ מזה שאם גריפין נפצע במהלך הסדרה מול יוטה בסיבוב הראשון זה עדיין לא תירוץ להפסד, גם בצד של יוטה גובר החמיץ חצי סדרה.
הארדן שיחק בלי אולסטארים לצדו ועבר סיבובי פלייאוף גם ב-2017 וגם בשנים קודמות לכך.

בקיצור- ההישגים של פול לא עומדים בקנה אחד עם הארדן בשנים האחרונות, הן מבחינה אישית והן מבחינה קבוצתית.
לצפיה ב-'נסכים לא להסכים, פשוט פחות מתרשם מהארדן ממך'
נסכים לא להסכים, פשוט פחות מתרשם מהארדן ממך
17/08/2018 | 20:28
11
אל עף ה"הישגים" ופחות מוריד לכריס פול נקודות על פציעות ממך.
לצפיה ב-'גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה'
גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה
17/08/2018 | 17:08
23
כריס פול עדיין תותח בפלייאוף בשנים האחרונות, הארדן לעומת זאת קצת עם נטייה שקבוצות בסופו של דבר יודעות לקרוא את הסגנון שלו ולהפוך אותו יחסית ללא יעיל.
וגם אם הארדן היום יותר טוב מבחינה התקפית באופן מסויים, אי אפשר להתעלם מכל השאר.
לצפיה ב-'במה אתה חושב שהוא מכביד? '
במה אתה חושב שהוא מכביד?
17/08/2018 | 15:23
12
לצפיה ב-'החוליה החלשה: הדרמה נמשכת'
החוליה החלשה: הדרמה נמשכת
14/08/2018 | 14:00
83
1200
בתום סיבוב מהצמודים ביותר, בו 5 שחקנים היו על המוקד, הודחו השניים:
14. קארל אנת'וני טאונס (7 קולות). בעונה שעברה דורג 19.
13. קליי תומפסון (6). בעונה שעברה דורג 16.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 12 השחקנים שנותרו...
המשך>>
בתום סיבוב מהצמודים ביותר, בו 5 שחקנים היו על המוקד, הודחו השניים:
14. קארל אנת'וני טאונס (7 קולות). בעונה שעברה דורג 19.
13. קליי תומפסון (6). בעונה שעברה דורג 16.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 12 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 מודחים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: מזרח ומערב'
החוליה החלשה: מזרח ומערב
12/08/2018 | 16:45
48
182
בתום סיבוב מעניין אלו התוצאות:
16. ג'ואל אמביד (6 קולות). בשנה שעברה לא דורג (נחשו למה).
15. דריימונד גרין (6). בשנה שעברה דורג 15.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 14 השחקנים...
המשך>>
בתום סיבוב מעניין אלו התוצאות:
16. ג'ואל אמביד (6 קולות). בשנה שעברה לא דורג (נחשו למה).
15. דריימונד גרין (6). בשנה שעברה דורג 15.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 14 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
לברון ג'יימס

שימו לב שיאניס נותר הנציג היחיד של המזרח. בינתיים ממשיך לייצג בכבוד.
ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: המשחק ממשיך'
החוליה החלשה: המשחק ממשיך
10/08/2018 | 19:43
74
752
תוצאות הסיבוב:
18. ויקטור אולדיפו (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
17. ג'ון וול (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-12.

תוצאות מלאות בטבלה.

אלו 16 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
יאניס אנטטקומפו
...
המשך>>
תוצאות הסיבוב:
18. ויקטור אולדיפו (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
17. ג'ון וול (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-12.

תוצאות מלאות בטבלה.

אלו 16 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו'
משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו
09/08/2018 | 19:36
19
66
היי,

אני אהיה באמצע אוקטובר (15.10.2018-18.10.2018) בסן פרנסיסקו.
הסתכלתי בימים האחרונים בלו"ז של עונת 2018/2019 וראיתי היום שפורסם לוח המשחקים של גולדן סטייט.
הם אמורים לשחק נגד אוקלהומה סיטי ב16.10.2018, וזה מעולה בשבילי.
אם אני מסתכל על אתרים ומחפש כרטיס בודד למשחק ראיתי בינתיים שני סכומים של 440$ ו265$ במקומות לא ממש טובים (אחד באמצע המגרש בחלק הכי עליון ואחד מאחורי הסל בחלק הכי עליון).
מדובר בסכומים לגיטימיים או שאני לא יודע לחפש?
חשבתי שכרטיס למקום לא טוב יעלה 100$-150$ ובמקום טוב סביב ה200$-250$.
אולי אני פשוט לא יודע לחפש? מישהו יכול להכווין אותי לאתר טוב, זול ואמין?

תודה,
שי
לצפיה ב-'הייתי שנה שעברה בגולדן-ס"א'
הייתי שנה שעברה בגולדן-ס"א
09/08/2018 | 20:55
13
67
עלה 100 דולר בערך וזה היה המקום הכי גרוע באולם (עולם). צמוד לקיר האחורי באלכסון. אבל להבנתי בגדול אפשר בדרך כלל בסכום דומה למצוא כרטיס סביר אם קונים מספיק זמן מראש.

ספציפית המשחק שאתה רוצה הוא אחד המשחקים הכי קריטיים של השנה. לא בגלל שאוקלהומה מדהימים, כי הם לא, אבל הם קבוצה חזקה בסך הכל וגם היריבות דוראנט-ווסטברוק וכל זה. וזה גם ממש משחק הפתיחה. בקיצור הגיוני מאוד שזה יהיה משחק יקר במיוחד אבל עדיין אני לא יודע להגיד לך אם אי אפשר למצוא בפחות :)
לצפיה ב-'איך האמריקאים מצליחים למלא 20,000 מקומות בכאלה סכומים?'
איך האמריקאים מצליחים למלא 20,000 מקומות בכאלה סכומים?
09/08/2018 | 21:40
5
56
350-400 שקל לכרטיס גרוע ו-750-800 לכרטיס סביר נשמע כמו 100% קהל מעמד בורגני גבוה, ולא חשבתי שהNBA כזה אליטיסטי. בטח לא כשרואים את בידור האהבלי בין פסקי הזמן. אז זה פשוט הטעם של העשירים בארה"ב או שזה מכוון לעמך ולילדים שמגיעים בהנחות משמעותיות?
לצפיה ב-'גולדן סטייט זה יעד תיירותי, זה לא רק אמריקקים'
גולדן סטייט זה יעד תיירותי, זה לא רק אמריקקים
09/08/2018 | 21:42
17
לצפיה ב-'זה באחד האזורים הכי עשירים בארה"ב'
זה באחד האזורים הכי עשירים בארה"ב
09/08/2018 | 22:20
58
קרוב מאוד לערים גדולות מאוד כמו סאן חוזה, סאן פרנסיסקו ואוקלנד ובכלל כל אזור המפרץ שגרים בו בערך 7 מיליון איש. ובנוסף כל הסיליקון ואלי וחברות ההייטק שנמצאות שם גורמות לעליית מחירים מטורפת שהבריחה משם הרבה מהתושבים הקודמים שפשוט לא יכולים להמשיך להרשות לעצמם לגור שם. וכמובן שכמה שהווריורס טובים בשנים האחרונות רק מוסיף. המחירים של החולצות והמרצ'נדייס שם בכלל משוגעים. 45 דולר לטי שירט מעפנה או לכובע ואולי איזה 130 לגופיית משחק.

יש גם תיירי חוץ כמו שציינו כאן אבל אני לא בטוח אם זה גורם כזה משמעותי, יש מצב.
לצפיה ב-'מנויים שזולים יותר בטח'
מנויים שזולים יותר בטח
10/08/2018 | 09:55
12
לצפיה ב-'קוראים לזה ניהול תשואה, לא בטוח שהם מכוונים למלא'
קוראים לזה ניהול תשואה, לא בטוח שהם מכוונים למלא
12/08/2018 | 13:59
1
28
יכול להיות שהם מעדיפים אולם ב 60% תפוסה ומחיר ממוצע של 350$ על אולם ב 100% תפוסה במחיר ממוצע של 150$.
הרבה עסקים היום שזה האופי שלהם (מלונות, טיסות, וכו') עושים ניהול תשואה אגרסיבי.

לצפיה ב-'זה יכול להיות, אבל כמה משחקים באורקל נשארים בתפוסה של 60%?'
זה יכול להיות, אבל כמה משחקים באורקל נשארים בתפוסה של 60%?
14/08/2018 | 13:09
2
לצפיה ב-'היית באורקל ארנה או במגרש של ס"א?'
היית באורקל ארנה או במגרש של ס"א?
11/08/2018 | 10:33
1
8
לצפיה ב-'אורקל'
אורקל
11/08/2018 | 15:06
6
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
13/08/2018 | 20:49
4
28
עד שכבר עשיתי סוויץ' בראש והייתי מוכן "להיפרד" מ250$, ברגע שאני מגיע לדף ההזמנה יש עוד הוצאות נלוות ככה שהסכום הסופי עומד על 340$ (פסיכי לחלוטין).
המקום שאני מדבר עליו הוא הכי גרוע באצטדיון כמו שכתבת בתגובה שלך.
זה היה שווה את הכסף? להיות באולם רק בשביל האוירה? הרי אני מרחק שנות אור מהשחקנים בטח לא רואים משם מהלכים באמת, רק באמצעות המקרנים שמוצגים שם.

תודה,
שי
לצפיה ב-'לפי האני מאמין שלי'
לפי האני מאמין שלי
13/08/2018 | 21:43
30
אם אתה מעוניין בחוויה חד פעמית, תשלם כמה שצריך כדי שהיא תהיה באמת אירוע בלתי נשכח. לבחור את המקום הכי גרוע באולם זה להחמיץ את המטרה באיזשהו מקום, במקום להנות מהחוויה אתה תמצא את עצמך מתוסכל ועם תחושה שזה לא היה שווה את הכסף.

זו לא איזו הוצאה קבועה שאתה צריך להתמקח על כל שקל. פעם בחיים נוסעים לראות את הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה, משקיעים את ה600 דולר או כמה שזה לא יהיה בשביל מקום נורמלי שאפשר להנות בו ונשארים עם הזיכרונות.

כסף בא והולך בסופו של דבר אבל מה שיישאר איתך 40 שנה קדימה זה הזיכרון שלך מהאירוע.
לצפיה ב-'אני התבאסתי מהמיקום'
אני התבאסתי מהמיקום
14/08/2018 | 01:24
24
הייתי בדיעבד משלם יותר למיקום טוב יותר כי מהמקום הם היו ממש רחוקים. הייתי בגובה של הג'מבוטרון חח. עדיין היה אחלה, מלא סטאר פאוור בשביל משחק אחד (סטף, דוראנט, קליי, גרין, קר, מאנו, פופ, פארקר, אלדרידג') והתקרבתי גם כשאפשר. האווירה הייתה קצת רדומה ולא מחשמלת, גם בגלל שאתה צמוד לקיר והכל אבל אולי בעיקר כי זה היה משחק כזה של תחילת מרץ שכבר עייפים מהעונה הסדירה ולא משחק הפתיחה שיהיה יותר מעיף.
לצפיה ב-'1,100 שקל למקומות הכי גרועים. וואו.'
1,100 שקל למקומות הכי גרועים. וואו.
14/08/2018 | 13:12
1
24
אם ג'ימי הנדריקס, מיילס דיוויס או מוחמד עלי היו קמים מהמתים אולי הייתי הולך במחיר הזה, אבל גם זה בתנאי שאני רואה אותם. כמה הם רוצים למקומות סבירים?
לצפיה ב-'יש גם ב1,500 דולר. מקום סביר באמצע יעלה 800 דולר.'
יש גם ב1,500 דולר. מקום סביר באמצע יעלה 800 דולר.
14/08/2018 | 19:40
5
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות'
תודה לכולם על התגובות
11/08/2018 | 10:33
48
אז אני מבין שזה מה יש.. אין יותר זמן מראש ממה שראיתי כי אני מדבר על היום הראשון שפורסמו המשחקים (חודשיים מראש). סבבה אעשה את השיקולים שלי ואחליט אם שווה להזמין כרטיס ב1,000 שקל לחוויה כזאת.
לצפיה ב-'אלה המחירים'
אלה המחירים
13/08/2018 | 15:36
2
33
בשנות השפל יכלת לקנות ב-15$ כרטיס בשורה שלישית באמצע. מאז 2015 המחירים קפצו בצורה משמעותית. לא רק במשחקי הבית, גם כשהווריורס במשחק חוץ המחירים קופצים.

תסתכל בסטאבהאב מה שיש שם, זה מה יש.
לצפיה ב-'2015 אתה אומר? זה קשור להחלפת הקומישינר?'
2015 אתה אומר? זה קשור להחלפת הקומישינר?
14/08/2018 | 13:08
1
5
לצפיה ב-'זה קשור לכמה גולדן טובים מאז.'
זה קשור לכמה גולדן טובים מאז.
16/08/2018 | 19:53
6
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם על התגובות. אעשה את השיקולים שלי ואחליט.'
תודה רבה לכולם על התגובות. אעשה את השיקולים שלי ואחליט.
14/08/2018 | 19:38
5
לצפיה ב-'החוליה החלשה: Let the fireworks begin'
החוליה החלשה: Let the fireworks begin
08/08/2018 | 15:00
37
118
בסיבוב הקודם לא היו הפתעות ורוב הקולות הלכו לצמד:
20. ניקולה יוקיץ' (9). בעונה שעברה דורג 35.
19. רודי גובר (6). בעונה שעברה דורג 26.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 18 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
לברון ג'יימס

נראה שהסיבוב הזה פתוח במיוחד והוא יקבע מומנטום להמשך. מצביעים ל-2 שחקנים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מצביע ומנמק'
מצביע ומנמק
08/08/2018 | 15:04
3
80
נפתח בהקדמה: בעיני זה מהסיבובים היותר מעניינים במשחק כי יש פה התלבטות בין איזה 8 שחקנים בקליבר דומה שאפשר לבנות לכל אחד מהם קייס על פני השני. זה מתנקז לאיזה חיסרון של שחקן X מפריע לי יותר מחיסרון של שחקן Y. אלה השחקנים שאצביע להם לבסוף:

ג'ון וול- סיים עונה חלשה יחסית כמעט מכל בחינה. היעילות שלו כסקורר הכי נמוכה ממי שנותרו במשחק, הגנתית הוא זרק זין השנה יותר מכל עונה בעבר ובכלל המוניטין שלו כשחקן שמשפר אחרים סביבו או אפילו כשחקן שקל לשחק לצדו, נסדק. מספרי האסיסטים שלו גבוהים אבל יש בו קצת ווסטברוקיות שמקשה על השחקנים שסביבו לפרוח כשהכדור יוצא מהידיים שלו. הוא לא קלעי מאיים מבחוץ, הוא לא זז בלי כדור ובניגוד לראסל שהוא כוח טבע גם במשחק עומד, את וול לדעתי ניתן יותר להכיל ברגע שמנעת ממנו לעוף קדימה במגרש הפתוח.

ראוי לציין שבפלייאוף וול הרים את רמת המשחק שלו (ההגנה עדיין הופיעה רק חלק מהמשחקים) והיה השחקן הכי טוב בסדרה מול טורונטו. מצד שני החבר'ה מאותה סדרה כבר בבית, ובכל מקרה וושינגטון יכולה להתאכזב מהדחה בסיבוב הראשון.
עוד נקודה לרעתו של וול היא מנהיגות. יש לוויזארדס וייב שלילי שהגיע לשיא כנראה העונה. אני חושב שה-teammates לא מחבבים אותו במיוחד, גורטאט בכלל שונא אותו.

לסיכום: התקפית הוא מתחת לממוצע בהשוואה למי שנשאר ובעצם גם הגנתית. הוא לא מתאים לכל סיטואציה ונוטה להחזיק בכדור קצת יותר מדי. יש לו יותר קבלות כשחקן מוביל ממספר שחקנים על הבלוק אבל העונה הקבוצה שלו די אכזבה וגם היה להם וייב מסריח. המכלול הזה שווה הדחה מבחינתי.

ויקטור אולדיפו- אין לי מילה רעה להגיד עליו. סיים עונה מדהימה ששווה ארגיובלי טופ 10 וגם סדרת הפלייאוף שלו שהיו בה רגעים לא טובים, לחלוטין נסלחת מבחינתי. השאלה היא מה גבול הקרדיט שאנחנו נותנים לשחקן שעד לפני שנה היה סוג של אכזבה מתמשכת, לא התברג לטופ 50 בשום שלב (לדעתי גם לא היה קרוב) והשתפר בבת אחת ב3 רמות. בשבילי האיזון בין היכולת המעולה העונה, לבין הצורך לעוד עקביות מצדו, מתנקזים בערך לאזור הזה של מקום 17. אני יכול להבין את מי שמתכוון להשאיר אותו יותר, גם את מי שהצביעו לו בסיבובים קודמים.

לצפיה ב-'Did Gortat say anything about Wall that is missed?'
Did Gortat say anything about Wall that is missed?
08/08/2018 | 16:43
2
50
Not that I'd be surprised, I also suspect Wall's leadership, but Wall & Gortat's P&R is one of the better P&R combinations in the league, so it's still not something I'd expect.
לצפיה ב-'עקץ אותו בכמה מקרים'
עקץ אותו בכמה מקרים
08/08/2018 | 16:52
1
52
אחרי ניצחון כשוול ישב בחוץ, צייץ great *team* victory, יעני להדגיש שעכשיו הם קבוצה.
גם אמר עליו שוול יכול להיות הרכז הטוב בליגה "if he plays the right way".
בנוסף היה דיווח שהוא רב עם וול על הגנת הפיק אנד רול שלו, שתוקעת את גורטאט מדי בקלות בסוויץ' מול רכזים של היריבה.

וול גם כן התבטא בביקורת נגד גורטאט והתייחס למה שאתה אומר, בקטע של "הוא האחרון שיכול להתלונן, אני מאכיל אותו בכפית". spoonfeeding זה מה שנאמר במקור.
לצפיה ב-''
08/08/2018 | 16:57
3
לצפיה ב-'יש 10 שחקנים שיכולים להיות מועמדים להדחה בשלב הזה'
יש 10 שחקנים שיכולים להיות מועמדים להדחה בשלב הזה
08/08/2018 | 15:23
1
71
מסכם אותם בקצרה:
ג'ואל אמביד- כמו שאמרתי, נמצא בטופ של הסנטרים בליגה כבר עכשיו, אם ירדו לו נקודות אצלי זה כי הוא עדיין לא השחקן היעיל שאני מצפה שהוא יהיה, לא בגלל פציעות.
ויקטור אולדיפו- איפה מדרגים שחקן שלפני שנתיים בקושי נכנס לטופ 50 (?) והשנה כמעט הדיח את לברון, כמעט לבד...
ג'ון וול- עונה מאכזבת, מועמד לגיטימי.
קליי תומפסון- ההדחה הראשונה שלי. רול פלייר מהטובים בליגה, אבל רול פלייר.
דריימונד גרין- מועמד לגיטימי אחרי שהדחנו את שחקן ההגנה של העונה שגם קולע יותר ממנו ומוריד יותר ריבאונדים. כמובן שדריי מגן נייד יותר ומוסר מעולה, אבל זה בערך האיזור שלו.
דמיאן לילארד- תמיד התלבטות כמה קרדיט לתת לשחקן התקפה מדהים שהוא חור בהגנה. האם היינו חושבים שלילארד שווה פחות מקיירי אם קיירי לא היה זוכה לשחק עם לברון ונשאר בקליבלנד האפורה ההיא ולא מגיע לאף הישג? ואם לילארד היה זה שמסייע ללברון להגיע לטבעת של 2016? לא כ"כ בטוח.
פול ג'ורג'- חפרנו עליו מספיק,  קליי חייב להיות מודח לפניו לדעתי אבל זה בכל זאת האיזור שלו.
למרכוס אלדריג'- נוטה להחמיר עם שחקני הקבוצה שלי אבל למרכוס באמת נתן עונה גדולה ביחס לעצמו, שווה עוד סיבוב לפחות.
ג'ימי באטלר וקארל אנת'וני טאונס- האמת שאין לי מושג איפה למקם אותם, גם בגלל שראיתי את מינסוטה העונה בערך כמו שראיתי את אטלנטה וברוקלין וכשכן ראיתי אותם יותר בפלייאוף הם הציגו יכולת פושרת ועשו מספרים נמוכים משמעותית מהממוצע שלהם. במידה מסוימת הם עמדו בציפיות להגיע לפלייאוף אבל מצד שני הם לא הצליחו להפוך את מינסוטה לאחת מאריות המערב ושניהם כבר בטופ 18. אני חושב שהם ראויים להישאר לפחות עוד שלב או שניים כי הם בכל זאת שחקנים טובים מאוד בשני צידי המגרש, מה שאי אפשר להגיד על חלק מהשחקנים האחרים ברשימה.

מדיח את קליי
ומתלבט בעיקר בין וול, דריימונד, אולדיפו
לצפיה ב-'מוסיף את וול'
מוסיף את וול
09/08/2018 | 11:40
4
לצפיה ב-'Might be a bit contoversial'
Might be a bit contoversial
08/08/2018 | 16:28
60
I keep voting for PG13

The second vote goes to KAT. I am still not convinced about his stability. During some phases of the year he looks like an MVP candidate, and very anemic on some others (including last playoff). I want to see him finish one great season from the first to the last game (including playoff). Then I will feel more comfortable to rank him closer to the top 10. I do appreciate his talent and skills, but we made it to the point where my vote is based primarily on achievments and not on talent/skills. Based on that, KAT is the obvious decision.

For those of you who gonna say that Vic isn't more proven than KAT:
1. He is. With more talented players with him, KAT and Minnesota never experienced a successful year like Indy's, thanks to Vic's excellent leadership.
2. Vic's elimination is also close. I want him to get the acknowledgement he deserves, but on the other side I hope I won't be forced to vote for him
לצפיה ב-'מצביע ומשהו על יוקיץ''
מצביע ומשהו על יוקיץ'
08/08/2018 | 20:57
51
ג'ואל אמביד-עם הסטורית פציעות כזו צריך יותר מעונה אחת יציבה, בעיקר בהתחשב בסנגון המשחק שלו, הוא משחק חזק ובונה הרבה על האתלטיות שלו, צריך להמשיך להוכיח עמידות בשביל לטפס קדימה. גם התבגרות ושיפור בקבלת החלטות שכנראה יגיעו עם יותר ניסיון, הוא מכריח יותר מידי לפעמים, מוציא את הקבוצה מהקצב קצת

ויקטור אולדיפו-המשכיות, זהו פחות הוא יותר... מעניין יהיה לראות אם יהפוך את אינדיאנה ליעד יותר אטרקטיבי

ולגבי יוקיץ',  רציתי להצביע לו ולהרחיב בסיבוב הקודם אבל לא הספקתי, אני יוסיף על זה כמה מילים עכשיו שהוא הודח
הבעיה המרכזית במשחק שלו היא ניידות, וזה מתבטא בשני צידי המגרש
אם לא ישפר את זה הוא יתקשה להתקדם בתור אופציה ראשונה

בהגנה זה מכריח אותך לשלם הרבה לשחקנים כמו מילסאפ בשביל לחפות עליו, בהתקפה צריך להתאים אליו את הקו האחורי (בכסף שנשאר כי הוא יושב על מקס') בגלל הקושי שלו להתגלגל לסל ולמשוך עזרה באופן עקבי, ובעצם לנצל את יכולת המסירה שלו
לא יודע אם יש בכלל פתרון לחוסר ניידות, מעניין אם הוא יוכל להפוך לאופציה שנייה בעתיד
מחכה לראות את דנבר העונה,  נראה איך זה יתפתח, בלי קשר הוא אחד השחקנים הכי כיפים לצפייה בליגה

לצפיה ב-'מדיחים את השחקנים המאכזבים'
מדיחים את השחקנים המאכזבים
08/08/2018 | 21:24
55
1. פול ג'ורג' - פעם שלישית. הצצתי בדירוגים בשנים הקודמות. בשנתיים האחרונות שלו בתור המוביל באינדיאנה הוא הודח בסיבוב הראשון על ידי טורונטו ובסוויפ על ידי הקאבס. בשנים ההן הייתי מדרג אותו 15. אבל נראה שהוא מאד מוערך כאן ודורג 7-8, מעל קיירי וברמה של אנת'וני דיוויס. לדעתי זה אף פעם לא היה המצב, ושנה הקרובה תהיה הרביעית ברציפות שנראה אותו מאכזב.

2. ג'ון וול - יצא לי להסביר בסיבובים האחרונים למה וול צריך להתדרדר בדירוג בערך כמו ג'ורג'.
לצפיה ב-''
08/08/2018 | 21:26
47
לא כל כך מבין איך הפצוע הזה עוד פה
אמביד! לך!

לאחר התלבטות באמת לא קלה, אולדיפו.
נתן עונת פריצה בהחחט מרשימה אבל הוא עוד צריך להראות המשכיות.

יש בערך חמישה שחקנים שאם הוא יודחו עכשיו זה יהיה לגיטימי לגמרי בעיניי
לצפיה ב-'שניים שהתלבטתי לגביהם בסיבוב קודם'
שניים שהתלבטתי לגביהם בסיבוב קודם
08/08/2018 | 21:47
1
61
ג'ון וול - פוינט גארד טוב מאוד שצריך את הכדור ביד הרבה. לא טוב אוף דה בול אבל יודע לסדר לשאר הקבוצה שלשות פנויות וגם יודע לשחק פיק אנד רול טוב עם ביגמן. הסכסוך שלו עם גורטאט איכשהו התפתח לאורך השנה אבל וול הפעיל אותו נהדר בתקופה שלו שם ובאמת הוציא ממנו קרוב ל-100% שלו. גם אריזה שעבר כמה עונות בינוניות לפני וושיגנטון נתן שם עונות טובות בזכות וול (ואחר כך בזכות הארדן/פול).

בכל מקרה, אני מעריך את וול בתור רכז אמיתי שמחפש הרבה למסור וגם יודע מתי להיות סקורר אבל הוא עדיין לא יעיל כמו שאר החבר'ה ברשימה, בעיקר בגלל שלא קולע מבחוץ ולמרות שהוא בפוטנציה שומר טוב, הוא בפועל מאוד אוברייטד ואפילו פוגע בקבוצה בשנים האחרונות.

קארל אנטוני טאונס - שחקן הגנה בינוני שקצת השתפר לאורך העונה אבל עדיין מאכזב בחוסר הבשלות שלו בהגנה. שחקן התקפי סופר מוכשר שמידי פעם הופך לאנמי ונעלם כמעט לחלוטין בפלייאוף האחרון. חייב לתת פלייאוף טוב יותר כדי להתקדם עוד.

שמות נוספים שעלו לי לראש אבל יחכו לסיבובים הבאים - אולדיפו, אמבייד, גרין ותאכלס פתאום קולט שהפער לא כזה גדול אם בכלל ביניהם לאלדרידג', קליי, ג'ורג', לילארד, באטלר ובקיצור יהיה מעניין בהמשך
לצפיה ב-'שלי'
שלי
08/08/2018 | 21:56
42
אולדיפו
ג'ון וול
לצפיה ב-'שלי'
שלי
08/08/2018 | 22:04
50
אולדיפו
גרין
לצפיה ב-''
08/08/2018 | 22:29
47
אולדיפו - מספיק לו עד כאן, כמו שאמרו עליו צריך לראות איתו המשכיות.
אולדריג - מבחינת כישרון נטו שווה אולי עוד סיבוב או שניים, אבל מעדיף לשים את הכסף שלי על שחקנים אחרים.
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
09/08/2018 | 06:46
37
ויקטור אולדיפו
קארל אנת'וני טאונס
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
09/08/2018 | 09:22
37
אולדריג', אולדיפו.

יחסית קל הפעם.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
09/08/2018 | 10:56
1
38
אמביד
וול

על הגריל: גרין
לצפיה ב-'נראה שגרין יהיה שם חם בסיבוב הבא'
נראה שגרין יהיה שם חם בסיבוב הבא
09/08/2018 | 11:39
12
לצפיה ב-'קריאה להשאיר את אולדיפו עוד סיבוב'
קריאה להשאיר את אולדיפו עוד סיבוב
09/08/2018 | 14:00
6
44
נדמה לי שכרגע המצב הוא 6 - וול, 5- אולדיפו, 3 - אמביד
אני מבין את הטיעון שאומר שרק שנה אחת בטופ זה לא מספיק. אבל לדעתי גם בתוך הטיעון הזה אולדיפו אמור להחזיק לפחות עוד סיבוב. מדוע?
1. גם לגבי אמביד בעצם יש לנו רק שנה אחת, בגלל שנתיים וחצי של פציעות.
2. העונה של אולדיפו הייתה טובה יותר. האחוזים המשוקללים שלו גבוהים יותר משל אמביד (וגם של ג'ורג'). הוא נבחר לחמישיית ההגנה הראשונה, בעוד אמביד לשנייה (פול ג'ורג' כבר שנתיים לא נבחר אליה כלל).
3. בהשוואה הספציפית בין אולדיפו לבין אמביד היעילות (PER) גבוהה במעט והתרומה שלו לניצחונות (WS) גבוהה בהרבה.
4. אצל אמביד החשש מפציעה יותר גבוה מהחשש שאולדיפו פתאום יתדרדר ביכולת.

בגדול אני חושב שצריך להצביע לג'ורג', אבל אני קורא לכל מי שהצביע לאולדיפו בגלל שהוא נתן רק עונה אחת טובה להצביע לאמביד במקום, כי גם הוא נתן רק עונה אחת טובה והיא הייתה פחות טובה.
לצפיה ב-'שמח שהעלית את מדדי הWS וה-PER'
שמח שהעלית את מדדי הWS וה-PER
09/08/2018 | 14:35
4
31
קליי נמוך משניהם בשני המדדים האלה העונה (PER משמעותית- שניהם בערך 23 וקליי 16), הוא גם קלע וגם מסר פחות אסיסטים מהם העונה. למעשה הוא מוריד פחות ריבאונדים ומוסר פחות אסיסטים מאולדיפו כל הקריירה. השם שלו והטבעות שלו משאירים אותו פה יותר משחקנים אחרים שמובילים קבוצות לפלייאוף למרות שקשה לדמיין שהוא היה עושה את זה בעצמו. אמביד שחקן כ"כ הרבה יותר מגוון ומשפיע מקליי, אתם נותנים לו להנות מהסיטואציה הרבה יותר מדי.
לצפיה ב-'את קליי ודריימונד קשה הרבה יותר למדוד לפי נתונים אישיים'
את קליי ודריימונד קשה הרבה יותר למדוד לפי נתונים אישיים
09/08/2018 | 15:20
3
26
מן הסתם בשנים שלפני דוראנט הרבה מהנתונים שלהם היו גבוהים יותר. לגבי WS למשל קליי רשם 8.8 ו-8.0 - גבוה יותר מאמביד השנה אבל עדיין נמוך מאולדיפו - וכשדוראנט הגיע הוא ירד ל7.1 והשנה ל4.9. אני לא חושב שהוא ירד ברמה שלו, אלא נדרש לבצע דברים אחרים. גם ב-PER יש מגמה דומה אצלו ואצל גרין. אני חושב שדווקא צריך להעריך את שני השחקנים האלה שלצד שני שחקני טופ 5 מורידים רק במעט את הנתונים האישיים וממשיכים להיות חלק אינטגראלי מההצלחה של הקבוצה.

וכאן אני חוזר להצבעה שלי לג'ורג'. הנקודות, הריבאונד, האחוזים וה-PER שלו ירדו כי הוא משחק עם שחקן טופ 10 ועוד שחקן טופ 50, אבל בניגוד לווריורס זה כמעט ולא שיפר את הקבוצה. בהשוואה ישירה מול אולדיפו הנתונים שלו השנה פחות עדיפים גם התקפית וגם הגנתית. כשמוסיפים את העובדה שכשהם החליפו מקומות אינדיאנה הרוויחה זה די ברור מי צריך לפנות את המקום.
לצפיה ב-'המספרים של קליי לא השתנו'
המספרים של קליי לא השתנו
09/08/2018 | 16:01
2
27
הוא קלע שתי נקודות יותר בשנה שנים האחרונות וזהו. מסכים איתך שהרמה שלו לא השתנתה לאף כיוון, הוא תמיד היה קצת פחות טוב ממה שאמביד ופול ג'ורג' היום... לגבי סטט' מתקדמות, הWS וה-PER עולה כשאתה אחד משלושת השחקנים הטובים בקבוצה לעומת כשאתה אחד מארבעה. בכל מקרה הPER של אמביד היה גבוה משל קליי גם בעונות שלפני דורנאט, ויש לו WS נמוך יותר כי הוא שיחק 63 ולא 82 משחקים.
קליי מהקלעים הגדולים בכל הזמנים ומגן טוב מאוד אבל פחות טוב מכל השלושה שהזכרת (אולדיפו, ג'ורג', אמביד) ופחות מגוון ומוכשר משלושתם התקפית בכל פרמטר שהוא לא קליעה, או קליעה מ3.
לצפיה ב-'זה באמת מאד צמוד, אבל פחות רלוונטי לסיבוב הזה'
זה באמת מאד צמוד, אבל פחות רלוונטי לסיבוב הזה
09/08/2018 | 16:20
1
24
אני הייתי מדיח את ג'ורג' ואתה את קליי ונראה לי שיהיה לנו את הסיבוב הבא לדבר על זה. אבל כרגע מי שעומד מול אולדיפו זה אמביד. האם אתה מצטרף לדעתי שאולדיפו עדיף על אמביד?
לצפיה ב-'צמוד. כמו שאתה רואה שניהם היו צריכים להמתין'
צמוד. כמו שאתה רואה שניהם היו צריכים להמתין
09/08/2018 | 17:04
23
לסיבוב הבא לפחות, לדעתי. הייתי מדיח את אמביד יחד עם דריימונד כי לכל אחד מהם יש יתרונות מסוימים על השני. יש היגיון בלדרג את אולדיפו מקום אחד מעליהם, באמת שהטיעון היחיד נגדו זה "עונה אחת" ברמה הזו אבל שחקן לא נותן עונה כזו במקרה, בואו. בכל מקרה נראה שזה כבר הוכרע בסיבוב הזה. אם ויק נותן עוד עונה כזו, שנה הבאה הוא בדיבור לטופ 10.
לצפיה ב-'נקודהה נוספת לגבי אולדיפו - אינדי הפסידו את כל 7 המשחקים'
נקודהה נוספת לגבי אולדיפו - אינדי הפסידו את כל 7 המשחקים
09/08/2018 | 20:42
30
שפספס השנה. בוסטון, דאלאס, שיקאגו, מינסוטה, מילווקי, וושינגטון, שארלוט. לא לו"ז קשוח בכלל. כלומר אינדי אולי סיימה עם 48 נצחונות אבל המאזן של אולדיפו הוא 48/75 שזה שקול ל-52.5 נצחונות. והוא כוכב בודד בניגוד לבאטלר-טאונס, אמבייד-סימונס, ג'ורג'-ווסטברוק שכולם ניצחו פחות מכך.

מגיע לבחור עוד סיבוב :)
לצפיה ב-'וואו - דירוג קשה - מזמין את כולם להצטרף'
וואו - דירוג קשה - מזמין את כולם להצטרף
09/08/2018 | 15:12
10
43
לצערי גם אני לא ממש מצליח להשתתף, אבל אנסה מעכשיו, זה באמת נהיה מעניין.
המון שמות רלוונטיים.
אולי קליי באמת מקבל יותר קרדיט ממה שמגיע לו? ואמביד נפצע המון, וקרל אנתוני טאונס מאכזב, לעזאזל אפילו לבאטלר ולילארד אפשר לבנות קייס מול האחרים.
אני אבחר בקארל אנתוני טאונס ובג'ון וול. וול רכז אמיתי אבל לצערי הכדורסל היום דורש ממך יותר, ו CAT הוא סנטר מצויין אבל מאכזב בעונות האחרונות וגם בפלייאוף. יכול להיות שהוא משלם מחיר על סיטואציה - אבל זה מה שיש לי כרגע.

אגב - פתוח לשינויים - שנו את דעתי
לצפיה ב-'אני רוצה לשכנע אותך להחליף את טאונס בבאטלר'
אני רוצה לשכנע אותך להחליף את טאונס בבאטלר
09/08/2018 | 15:33
28
אם אתה משווה נתונים אז טאונס יותר משפיע מבאטלר. הוא תורם יותר, הוא יעיל יותר בקליעה ובכלל והוא משמעותי הרבה יותר לניצחונות של הקבוצה.
מבחינת עמידות טאונס מסתמן כאיירון מן של 82 משחקים עם מספר דקות גבוה, שזה נדיר מאד לגבוה בליגה. לעומת זאת באטלר פציע, וב-4 מתוך 5 השנים האחרונות הוא הפסיד מעל 15 משחקים בעונה, כשבעונה האחרונה הוא הפסיד כמעט 25 משחקים.
מבחינת כימיה קבוצתית לבאטלר יש היסטוריה לא פשוטה, כשהוא לא הסתדר בשנה שעברה עם וויד ורונדו והשנה עם וויגינס. לעומת זאת KAT נחשב שחקן שקט יחסית שאין איתו בעיות.
כל האינדיקציות מראות שטאונס עדיף על באטלר, וזה עוד לפני שדיברנו על הכישלון שלו בשיקאגו בשנה שעברה. ולגבי הפלייאוף לדעתי זה כמעט לא אמור לשחק תפקיד כי הם התמודדו מול קבוצה עדיפה. אבל אם כן, למה להפיל את זה על טאונס? שניהם איכזבו מאד וצנחו ל-15 נק' למשחק, כמו גם כמעט בכל המדדים האחרים.
לצפיה ב-'מכיוון שהרבה מאוד שחקנים עומדים בשורה אחת'
מכיוון שהרבה מאוד שחקנים עומדים בשורה אחת
09/08/2018 | 16:58
8
35
אין לי קייס חוצב להבות בעד או כנגד מישהו ספציפי.

בחרתי להצביע לאולדיפו כי מבין השורה הזאת, הוא השחקן שבסבירות הכי גבוהה חווה עונה חד פעמית שלא משקפת את היכולת הכללית שלו. הוא השתפר בצורה חדה מאוד ויש דוגמאות מהעבר לשחקנים שחוו רגרסיה לאחר עונה יוצאת דופן, למשל דראגיץ' שהוביל את פיניקס בזמנו ל-48 ניצחונות ונבחר לחמישיית העונה השלישית.

יש אולי 10 שחקנים על הבלוק כפי שציין פרקו בהודעה שלו וכמעט לכל אחד אפשר לבנות אחלה קייס. מכיוון שלא הצבעתי לטאונס בסיבוב הזה אני יכול לדבר קצת בשבחו אם אתה מחפש שכנועים.

KAT הוא שחקן התקפה מדהים וכפי שציינת, משלם מחיר על סיטואציה. בעונה שעברה הוא הוביל את הליגה בנקודות בצבע. העונה הגיע באטלר, שחקן מצוין אבל כזה שלא קל לשחק לצדו, ויחד עם וויגינס הם תפסו לו בלטות בפוסט ואילצו אותו לשחק רחוק יותר מהסל. זה הגיוני כי טאונס הקלעי היציב היחיד בחמישייה של מינסוטה, אבל זה לא ניצול מוצלח שלו. בכל מקרה בסיטואציה החדשה הוא הוביל את הליגה בשלשות בקרב סנטרים ותפר אותן ב-42%. במשחקים שבאטלר היה פצוע טאונס חזר להיות כוח דומיננטי בצבע כמו בעונה שעברה וקלע את ה-25 למשחק תוך כדי שהשאיר אותנו בחיים דרך לו"ז קשה.
מבחינת נתוני יעילות הוא יושב ממש טוב בחבורה הזאת. ה-PER שלו במקום התשיעי ברשימה, אחוז הקליעה המשוקלל במקום השני. אפילו מעל דוראנט ולברון.

אני קצת חולק על הטענה שמינסוטה אכזבה העונה. עשינו התקדמות מאוד גדולה בטור הניצחונות לכדי 47. זה יותר חוסר מזל מכל דבר אחר שסיימנו במקום ה-8 בקונפרנס, כאשר המדורגת רביעית ניצחה משחק אחד יותר מאיתנו. זאת ועוד, יוסטון היא הקבוצה האחרונה שרציתי לפגוש בפלייאוף. המצ'אפ שלנו נגדם על הפנים, נגד גולדן יותר סביר ובודאי מול שאר הקבוצות במערב שבאותה מידה היינו יכולים לפגוש.
נגד יוסטון לא היה לנו מה למכור. אף אחד לא היה טוב במיוחד בסדרה הזאת אבל את הסדרה של טאונס אפשר בהחלט לחלק לשני חלקים. בשני המשחקים הראשונים יוסטון עשתה חילוף אוטומטי בפיק אנד רול וטאונס רץ ישר לפינה, לפנות את הצבע לכניסות לסל של באטלר, טיג ודרק רוז שקיבלו את קאפלה באחד על אחד.
הייתה ביקורת כלפי הטקטיקה הזאת של ת'יבודו ואכן במשחקים 3-5 התחלנו לנצל את החילופים האלה של יוסטון כדי לתת לטאונס כדורים בפוסט, הוא משך שמירות כפולות והמספרים שלו גם חזרו לנורמה בהתאם. כך או כך לא היה לנו מה למכור מול הרוקטס בסדרה וחטפנו את ה4-1 הבלתי נמנע.

אני חושב שיש דימיון מסוים בין הצמד מאוקלהומה לזה של מינסוטה. הציפיות מ-OKC היו גבוהות יותר מאיתנו וכפועל יוצא גם האכזבה, אבל אלו שתי קבוצות שהסגל שלהן לא בנוי בצורה טובה, הן מאומנות ברמה הרבה יותר נמוכה מהיריבות שלהן במערב וזו סיבה חשובה לפער בין איפה שהקבוצות נמצאות להיכן שהן היו יכולות להיות.

אדגיש שהצבעה לטאונס בשלב הזה היא סבירה בהחלט, אני בכל זאת מעדיף אותו על פני מספר שחקנים שהחסרונות שלהם טיפה יותר בעיתיים בעיני בשלב הזה.
לצפיה ב-' והשאלה הגדולה מבחינתי'
והשאלה הגדולה מבחינתי
09/08/2018 | 17:11
7
37
מי צריך לקבל קדימות בדירוג כרגע, באטלר או טאונס?
לצפיה ב-'עניין של העדפה'
עניין של העדפה
09/08/2018 | 17:45
4
33
אבל אם אתייחס ממש בקצרה-
סקילסט: מבחינה התקפית טאונס עדיף, אפילו הייתי אומר חצי רמה מעל ג'ימי. מבחינה הגנתית באטלר עדיף בבירור, הוא שומר טוב מאוד על מספר עמדות. טאונס אתה יודע שתקבל ממנו ריבאונד ברמה גבוהה אבל הגנה על הטבעת זה תחום שלפעמים הוא נותן כמו שצריך ולפעמים מחפף.

אצלי ההכרעה היא לא לפי סקילסט אלא Intangibles- אלמנטים מסביב.

היתרון העיקרי של באטלר אלו קבלות. הוא כבר הוכיח את עצמו כשחקן שסוחב קבוצה מוגבלת לאזור המאזן החצוי, מה שטאונס לא עשה בשתי העונות הראשונות שלו בליגה.
היתרון העיקרי של טאונס זה שקל לשחק איתו, מכיוון שהוא מגוון ויודע להיות אפקטיבי עם ובלי הכדור. באטלר צריך את הכדור ביד וזה לא אידיאלי בהתחשב ברמה ההתקפית שלו, שהיא טובה מאוד אבל לא מעולה. הנסיגה המסוימת שחוו טאונס ווויגינס מבחינה התקפית קשורה בין השאר בנוכחות שלו, ואני לא מדבר רק על מספרים אלא על הגאוגרפיה של המגרש.

אני מתכוון לדרג אותם מאוד קרוב אחד לשני, ולתת את האדג' לבאטלר בעיקר בזכות הקבלות שיש לו משנים קודמות. אני יכול להבין למה מישהו יעדיף באופן תאורטי לבנות קבוצה סביב היכולות של KAT אבל מעדיף בשלב הזה ללכת עם ה-hard evidence.
ספוילר: הם לא נכנסים לבראקט שלי גם בסיבוב הבא.
לצפיה ב-'הקבלות של באטלר בהובלת קבוצה'
הקבלות של באטלר בהובלת קבוצה
09/08/2018 | 21:26
3
28
כולן במזרח והן רחוקות מלהרשים. הרי בעונה האחרונה בבולס הם בקושי עלו לפלייאוף מהמקום השמיני, והעונה כולה התמקדה בדרמה שבין באטלר-וויד-רונדו. עונה קודם לכן הבולס אפילו לא עלו לפלייאוף.

אז כשמדברים על ההיסטוריה של באטלר בהובלת קבוצה ומנסים לסחוט מהטיעון הזה קצת מיץ יש לנו קבלות מעונה אחת ויחידה, שהתחילה לפני 4 שנים. זו הייתה העונה בה רוז החל לסבול מהפציעה החוזרת ובאטלר הפך לשחקן המוביל בבולס.

מהן הקבלות? הבולס עברו את מילווקי יפה מאד. יאניס עוד מצץ אצבע וברנדון נייט (מי?) היה השחקן המוביל בקבוצה, אבל גם הוא הועבר בטרייד באמצע העונה. זה כל ההישגים של באטלר ואפילו את זה הוא לא השיג ככוכב היחיד. לדעתי הכוכב האמיתי היה פאו גאסול, שנתן עונה של 20 10 ונבחר לחמישיית העונה. בצוות המשלים היו יואקים נואה, טאג' גיבסון, ניקולה מירוטיץ' וגם מייק דאנליבי - כולם היו שחקנים טובים של 10 נק' במשחק.

אבל באותו פלייאוף רוז חזר והעמיד נתונים דומים לאלה של באטלר. לשניהם היו משחקים טובים לצד משחקים בהם היו לא יעילים או קבוצתיים. כולם התווכחו של מי הקבוצה ומאז כבר ארבע שנים רצוף אין עונה בה באטלר לא נתון לוויכוחים עם מישהו בקבוצה שלו.

אז אני חושב שאפילו יותר מבמקרה של פול ג'ורג', יש נטייה להגזים מאד ביכולת הובלת הקבוצה של באטלר. היא מעולם לא הוכיחה את עצמה. חוסר ההתאמה שציינת בטיוולבס והוויכוחים עם ילד כמו וויגינס הם המשך ישיר לכך.

אני חושב שאת הקדימות של באטלר בהגנה אין סיבה לקחת ממנו (להבדיל מג'ורג', דרך אגב), אבל KAT שחקן התקפה טוב יותר, יעיל יותר, עמיד יותר וגם קבוצתי יותר. לכן למרות שבאטלר שחקן טוב, KAT עדיף.
לצפיה ב-'קבלות של להוביל קבוצה לפלייאוף'
קבלות של להוביל קבוצה לפלייאוף
09/08/2018 | 23:12
2
23
או לאזור המאזן החצוי, במשך כמה עונות ברצף. זה מה שאפשר לבקש מהשחקנים בשלב הזה. יש שחקנים שזה חסר להם- קליי וגרין מעולם לא הובילו, טאונס לא הוביל לפלייאוף ככוכב בודד, אמביד ואולדיפו עשו את זה רק פעם אחת. באטלר עשה את זה מספר פעמים ואפשר להתפלסף האם זה היה מרשים יותר או פחות (מסכים איתך שפחות) אבל הוא עדיין בפרמטר הזה נמצא בלבל מעל השחקנים שציינתי, ולצד שחקנים נוספים שחלקם על הבלוק וחלקם עדיין לא.
לצפיה ב-'אם זה הסטנדרט לקבלות, דרוזן בוכה איפשהו'
אם זה הסטנדרט לקבלות, דרוזן בוכה איפשהו
10/08/2018 | 14:00
1
21
גם אם נגיד שיש לזה משמעות שהבולס הגיעו למאזן חצוי כשבאטלר השחקן המוביל, צריך להסתכל על זה בהקשר למזרח החלש. בשנים האחרונות קבוצות אלמוניות הגיעו שם למאזן חצוי. ובהשוואה לKAT צריך גם להתחשב בכך שהקבלות של באטלר הן מהשנים 4-6 שלו בליגה, ושהוא הגיע למאזן חצוי עם צוות חזק יותר משהיה ל-KAT, ובסוף גם לא ממש הרשים בפלייאוף.

לכן אני חושב שכדאי יותר להתמקד בשאלה מי שחקן טוב יותר. על בסיס הנתונים, העמידות והכימיה הקבוצתית באטלר פחות טוב מטאונס. כל זה מגבה גם את מה שרואות עיני - היום טאונס שחקן כדורסל טוב יותר מבאטלר. אולי לא בפער, אבל טוב יותר.
לצפיה ב-'דרוזן באמת עומד טוב בפרמטר של קבלות'
דרוזן באמת עומד טוב בפרמטר של קבלות
10/08/2018 | 16:10
20
הוא הודח בגלל דברים אחרים.
סבבה שאתה מעדיף את טאונס על סמך מכלול יכולות הכדורסל שלו, אין לי בעיה עם זה. פשוט זה לא שולל את העובדה שבאטלר מוכח ממנו ככוכב בודד בקבוצה תחרותית.
לצפיה ב-'בעיני באטלר'
בעיני באטלר
09/08/2018 | 20:50
1
32
החסרונות של טאונס הם בהגנה, בכך שהוא נוטה להיעלם לפעמים ובזה שלא ראינו אותו מוביל קבוצה לבד לשום דבר מעבר למעמקי הלוטרי (שזה לא אסון, המערב קשוח והסגל היה בינוני, אבל ציפו ליותר).

באטלר פספס השנה 23 משחקים מהם מינסוטה ניצחה 10. איתו הם היו במאזן ששקול לקצת מעל 51 נצחונות שזה עמוק במקום השלישי. זה לא פייר להחשיב את זה נגד טאונס כי הוא הופיע בכל המשחקים. אבל זה חשוב לזכור כשמתייחסים לעונה של מיני כאכזבה. הם עשו עונה סבירה ואפילו טובה בהתחשב בציפיות ובפציעה.

לצפיה ב-'באטלר החמיץ את סטרץ' המשחקים הכי קשה שלנו השנה'
באטלר החמיץ את סטרץ' המשחקים הכי קשה שלנו השנה
09/08/2018 | 21:05
36
15 מתוך 23 המשחקים שהחמיץ היו נגד קבוצות במאזן חיובי, כולל סטרץ' של 7 משחקים הכי קשוח שהיה לנו העונה. כך שהסטטיסטיקה שהבאת קצת מושפעת מהנתון הזה.
מאמין שלולא הפציעה של באטלר היינו מנצחים עוד איזה 2 משחקים שזה כל ההבדל בין מקום 8 במערב ליתרון ביתיות. מצד שני הוא כן שחקן שמחמיץ 10-20 משחקים כל שנה אז אין כאן הפתעות, סתם חוסר מזל שלא ניצחנו משחק אחד יותר שהיה מזניק אותנו בstandings.
לצפיה ב-'הסיבוב הסתיים'
הסיבוב הסתיים
10/08/2018 | 19:42
5
לצפיה ב-'החוליה החלשה: טופ 20'
החוליה החלשה: טופ 20
06/08/2018 | 16:31
62
423
תוצאות הסיבוב:
22. אל הורפורד (7 קולות). בשנה שעברה דורג 36.
21. דמאר דרוזן (5). בשנה שעברה דורג 29.

*גובר שספג 5 קולות, ממשיך על סמך הצבעות קודמות.
התוצאות המלאות בטבלה.

אלה 20 השחקנים שנותרו במשחק:
...
המשך>>
תוצאות הסיבוב:
22. אל הורפורד (7 קולות). בשנה שעברה דורג 36.
21. דמאר דרוזן (5). בשנה שעברה דורג 29.

*גובר שספג 5 קולות, ממשיך על סמך הצבעות קודמות.
התוצאות המלאות בטבלה.

אלה 20 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
רודי גובר
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס

די מטורף שיש כאן רק 4 נציגים מהמזרח לעומת 16 במערב. להזכירכם בשלב הטופ 50 המערב הוביל 31-19, כלומר נשמר פער של 12 שחקנים לטובת המערב אבל כמובן שהוא משמעותי יותר בשלב הזה.

ממשיכים במשחק עם 2 מודחים בסיבוב.

בהצלחה!
לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת תינוקות '
אירוח בנושא תזונת תינוקות
06/08/2018 | 14:42
4
7

<font> </font>תינוק הוא אתגר גדול, ושצריך להתחיל לבחור מה לתת לו לאכול, הקושי הוא כפול!
אז מה התזונה הנכונה לילדים ואיך מתמודדים עם קשיי אכילה שלהם 
היכנסו לאירוח שמתקיים ביום רביעי הקרוב

לצפיה ב-'נצל"ש- טוני פארקר במכתב פרידה מעניין'
נצל"ש- טוני פארקר במכתב פרידה מעניין
06/08/2018 | 23:24
3
48

מאוד אותנטי ומרגש, למרות שחלק מזה כבר שמענו
לצפיה ב-'הרבה דברים יפים. אני מדגיש משהו שהוא אמר על דאנקן'
הרבה דברים יפים. אני מדגיש משהו שהוא אמר על דאנקן
07/08/2018 | 02:46
53
לדעתי זה מסמל גם את הדברים שלא עבדו עם קוואי

People would always ask about why the guys on our teams were so coachable — about how we always seemed to squeeze nearly the best results possible from any player who came through our organization. And how, when new guys would come here, they would seem to just sort of magically get better, you know, or transform their work ethic, or get rid of this one flaw that had been holding their game back. And I tell people, always, that this wasn’t magic. I tell them that we had an elite coaching staff, an elite training staff, sure. I tell them that we obviously had a one-of-a-kind head coach in Pop. But if you want to know the thing that set us apart the most in these situations? It’s Timmy, man. It really was Timmy. Simple as that.
...
That was always our secret weapon, to me: You see this all-world player, this All-NBA First Team, MVP of the Finals, about to be MVP of the league guy, and here he is in practice, willing to be coached like he’s fighting for a spot on the team. It was unreal. And if you think that’s too passive for a star player to be? Well, then you’re not thinking it through on Tim’s level. Because Tim knew the truth: which was that to let himself be coached in this way, you know … that’s true charisma, and that’s true swagger. It’s like he was challenging everyone else in our gym: The best player in the entire league is willing to put his ego aside for the good of this team — are you?

And that was the deal, you know? Guys would come in, take a look around, and eventually they would do as Tim does.
לצפיה ב-'הוא באמת לא ממש חידש הרבה'
הוא באמת לא ממש חידש הרבה
07/08/2018 | 12:29
1
50
אבל זה היה כתוב מאוד יפה ומרגש. נחמד מצידו להשקיע בזה, רואים שזה היה חשוב לו להגיד כמה הספרס והחלק שהוא לקח בקבוצה הזאת היו משמעותיים בשבילו. עם כמה שהוא הצלע הכי פחות אהודה בביג 3 הוא כנראה האחד מהם שהכי הרבה הכניס את הספרס ללב, כי כל חייו הבוגרים התעצבו במידה רבה שם ובסן אנטוניו בניגוד למאנו שהגיע כבר בגיל בוגר יותר וטים שנולד בוגר.
לצפיה ב-'טימי שנולד בוגר '
טימי שנולד בוגר
07/08/2018 | 14:46
12
לצפיה ב-'החוליה החלשה: זוגות-זוגות'
החוליה החלשה: זוגות-זוגות
04/08/2018 | 15:15
51
299
בתום סיבוב סוער שגם הצריך שובר שוויון, אלו התוצאות:
25. קייל לאורי (11 קולות). בשנה שעברה דורג 25.
24. דונובן מיצ'ל (9). בשנה שעברה לא דורג.
23. בן סימונס (4). בשנה שעברה לא דורג.

התוצאות המלאות באקסל.

...
המשך>>
בתום סיבוב סוער שגם הצריך שובר שוויון, אלו התוצאות:
25. קייל לאורי (11 קולות). בשנה שעברה דורג 25.
24. דונובן מיצ'ל (9). בשנה שעברה לא דורג.
23. בן סימונס (4). בשנה שעברה לא דורג.

התוצאות המלאות באקסל.

אלו 22 השחקנים שנותרו במשחק:
דמאר דרוזן
אל הורפורד
ג'ואל אמביד
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
רודי גובר
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס

כעת יש לבציע ל-2 שחקנים בלבד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: שובר שוויון מהיר'
החוליה החלשה: שובר שוויון מהיר
02/08/2018 | 21:01
12
79
בסיבוב האחרון הודחו לאורי ומיצ'ל, כאשר יש שוויון על משבצת המודח השלישי בין סימונס להורפורד.

לכן אבקש מכם להצביע רק לאחד מבין סימונס או הורפורד: תכתבו את השם שאתם רוצים להדיח. זה יהיה סיבוב קצר מהרגיל.

שימו לב: סיבוב ההדחה המקורי עדיין פתוח. כלומר אם יצטרף מצביע נוסף לסיבוב המקורי (של טופ 25) ויצביע לאחד מתוך הורפורד/סימונס, הקול הבודד שלו הוא זה שיכריע ויבטל את סיבוב שובר השוויון שאנחנו עורכים עכשיו. מקווה שזה מובן.
לצפיה ב-'אצלי הם שני הבאים בתור'
אצלי הם שני הבאים בתור
02/08/2018 | 21:03
58
אז לא ממש אכפת לי. התלבטתי בסיבוב המקורי למי להצביע מביניהם ובסוף הלכתי על סימונס.
לצפיה ב-'הייתי בוחר מספר שחקנים לפני שניהם, '
הייתי בוחר מספר שחקנים לפני שניהם,
02/08/2018 | 21:12
1
56
אבל אם אלה שתי האפשרויות אז אני מעיף את:

הורפורד
לצפיה ב-'סימונס'
סימונס
02/08/2018 | 22:42
7
לצפיה ב-'סימונס'
סימונס
02/08/2018 | 23:03
5
לצפיה ב-'סימונס'
סימונס
02/08/2018 | 23:11
5
לצפיה ב-'הורפורד'
הורפורד
03/08/2018 | 01:12
6
לצפיה ב-'הורפורד'
הורפורד
03/08/2018 | 04:04
7
לצפיה ב-'מקפיץ מעל השרשורפלצת'
מקפיץ מעל השרשורפלצת
03/08/2018 | 11:05
2
60
לטובת מי שלא שם לב.
לצפיה ב-'שוב..'
שוב..
03/08/2018 | 11:16
1
54
1234567890
לצפיה ב-'בינגו !!!! '
בינגו !!!!
03/08/2018 | 11:34
50
אההה זה לא המשחק הזה
לצפיה ב-'סימונס'
סימונס
04/08/2018 | 13:38
6
לצפיה ב-'הסיבוב נגמר'
הסיבוב נגמר
04/08/2018 | 15:11
8
לצפיה ב-'החוליה החלשה: נקודת האמצע בדירוג'
החוליה החלשה: נקודת האמצע בדירוג
01/08/2018 | 10:26
103
1248
בסיבוב האחרון מירב הקולות הלכו ל-5 שחקנים וביניהם 3 המודחים:
28. סיג'יי מקולום (10 קולות). בעונה שעברה דורג 27.
27. בראדלי ביל (8). בעונה שעברה דורג 31.
26. ג'רו הולידיי (7). בעונה שעברה לא דורג.

*גם לאורי קיבל 7 קולות אבל בניגוד...
המשך>>
בסיבוב האחרון מירב הקולות הלכו ל-5 שחקנים וביניהם 3 המודחים:
28. סיג'יי מקולום (10 קולות). בעונה שעברה דורג 27.
27. בראדלי ביל (8). בעונה שעברה דורג 31.
26. ג'רו הולידיי (7). בעונה שעברה לא דורג.

*גם לאורי קיבל 7 קולות אבל בניגוד לשנים קודמות שהייתי עורך שובר שוויון, פשוט הלכתי לפי סיבובים קודמים כדי שנתקדם הלאה.
התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 25 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-3 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: עוברים לשלשות'
החוליה החלשה: עוברים לשלשות
30/07/2018 | 08:17
72
516
בסיבוב האחרון נפלו לנו כל הגבוהים שעל הבלוק:
32. קלינט קאפלה (11). בעונה שעברה לא דורג.
31. מארק גאסול (7). בעונה שעברה דורג 20.
30. קווין לאב (7). בעונה שעברה דורג 22.
29. בלייק גריפין (6) בעונה שעברה דורג 24.

התוצאות המלאות בטבלה.

...
המשך>>
בסיבוב האחרון נפלו לנו כל הגבוהים שעל הבלוק:
32. קלינט קאפלה (11). בעונה שעברה לא דורג.
31. מארק גאסול (7). בעונה שעברה דורג 20.
30. קווין לאב (7). בעונה שעברה דורג 22.
29. בלייק גריפין (6) בעונה שעברה דורג 24.

התוצאות המלאות בטבלה.

28 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס

מעתה מצביעים ל-3 שחקנים בלבד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תאהבו אותו או תשנאו אותו-הפעם הבוא באמת מלך'
תאהבו אותו או תשנאו אותו-הפעם הבוא באמת מלך
30/07/2018 | 17:59
2
93
לצפיה ב-'יוזמה מבורכת'
יוזמה מבורכת
30/07/2018 | 18:35
18
לצפיה ב-'אני לא בטוח אם זה רעיון טוב לעשות בית ספר רק לילדים בסיכון,'
אני לא בטוח אם זה רעיון טוב לעשות בית ספר רק לילדים בסיכון,
30/07/2018 | 22:47
71
מקווה שזה מעורב.

בכל מקרה, כל הכבוד ללברון, לא מובן מאליו בכלל ויפה שהוא ממשיך להשקיע באקרון גם אחרי שהוא כבר לא משחק באוהיו.

לצפיה ב-'החוליה החלשה: מגיעים לשמות הגדולים'
החוליה החלשה: מגיעים לשמות הגדולים
27/07/2018 | 17:16
28
124
תוצאות הסיבוב האחרון:
36. סטיבן אדאמס (10 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
35. קמבה ווקר (9). בשנה שעברה דורג 38.
34. ג'ייסון טייטום (7). בשנה שעברה לא דורג.
33. קריס מידלטון (4). בשנה שעברה דורג 48.

התוצאות המלאות בטבלה. יש רק מוצהב אחד אז בטוח יהיה סיבוב מעניין.

אלו 32 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
קווין לאב
ויקטור אולדיפו
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
בלייק גריפין
כריס פול
ג'יימס הארדן
קלינט קאפלה
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס
מארק גאסול

ממשיכים להצביע ל-4 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'יש כל כך הרבה שחקנים שהייתי מדיח לפני טייטום...'
יש כל כך הרבה שחקנים שהייתי מדיח לפני טייטום...
27/07/2018 | 17:27
68
אניוואי:
מהסיבוב הקודם נשארים לאב וגריפין. מי זוכר שפעם היה מדובר בשני הPF הכי טובים בליגה יחד עם למרקוס...

השניים החדשים שלי הם הולידיי וקאפלה שבסך הכל הגיעו לאזור הדירוג שחזיתי להם כך שעכשיו אני שלם עם הצבעה להם.
לצפיה ב-'חושב בקול רם ואז מצביע'
חושב בקול רם ואז מצביע
27/07/2018 | 18:51
4
73
מבין השלישייה גריפין-לאב-גאסול קשה לי להגיע לאיזשהי מסקנה. נכתוב פה כמה נקודות רלוונטיות על כל אחד מהם.
גריפין- כנראה השחקן המועדף מביניהם כאופציה ראשונה בהתקפה. הוא שיפר את הקליעה שלו מבחוץ, שמר על אגרסיביות גבוהה בצבע (למרות שהיכולת האתלטית נמוכה מבעבר) וכנראה המוסר המועדף מביניהם, למרות ששלושתם טובים. הכי חלש מביניהם בריבאונד ולא מגן על הטבעת.

לאב- כנראה השחקן המועדף מביניהם כאופציה שנייה בהתקפה. קלעי אוטומטי שמסוגל לגוון את המשחק שלו בהתאם למצ'אפ ויכול להתאים כמעט לכל שיטה או סגל מבחינה התקפית. מסיים בצבע באחוזים נמוכים מדי. שחקן הגנה מתחת לממוצע ולא מגן על הטבעת.

גאסול- שחקן ההגנה הטוב מביניהם. במקרה שלו השאלה היא איזה משקל לתת לעונה האחרונה שלו מול עונות קודמות. הטענה לגבי גאסול תמיד הייתה שבמידת הצורך הוא יכול לתת מספרים טובים יותר. אני חושב שהטיעון הזה כבר לא תקף, ממפיס הייתה צריכה ממנו את המקסימום שהוא יכול לתת והעונה זה היה 17 נקודות באחוזים נמוכים ו-4 אסיסטים.
בנוסף אני סקפטי לגבי ההתאמה שלו לסגנון המשחק המודרני. קצב המשחק הולך ועולה וסנטרים נדרשים לרוץ מהר את המגרש ולנסות להכיל שחקני חוץ בפרימטר, שני דברים שגאסול לא ממש עושה. היכולת ההגנתית שלו תמיד יוחסה לאייקיו כדורסל הגבוה אבל בעונה האחרונה היעילות ההגנתית של ממפיס צנחה למקום ה-24 בליגה.

עוד ברקע נמצא קלינט קאפלה, שיש כמה טיעונים לרעתו- מוגבל התקפית וכמובן לא מתאים כאופציה גבוהה בהתקפה, סיים עונת שיא שהייתי רוצה לראות אותו משחזר. אפשר לבנות לטובתו קייס מול הגבוהים הנ"ל אבל נראה לי שזה שלב מתאים להדיח אותו במשחק.

בעמדות הגארד נמצאים לאורי, דרוזן, ביל, מקולום, מיצ'ל והולידיי.
את לאורי ודרוזן אני משאיר לפחות לעוד סיבוב הזכות העונה הרגילה הטובה של טורונטו. את בראדלי ביל אני מעדיף מבחינת סקילסט על פני רוב החבורה הזאת.
מקולום מועמד טוב להדחה ואני צריך לחשוב איפה אני מציב אותו בהשוואה לביג מן שדיברנו עליהם.
מיצ'ל לתחושתי טיפה אוברייטד בפורום ואולי מקבל יותר מדי קרדיט על ההצלחה של יוטה, שמיוחסת להגנה (מקום 2 בליגה) הרבה יותר מאשר להתקפה (מקום 15).
הולידיי סיים את העונה הכי מרשימה מבין כל החבורה הזאת כנראה אבל גם אצלו מדובר בעונת שיא שהוא צריך לשחזר לפני שיקבל את הקרדיט המקסימלי. כפי שכבר נאמר כאן הוא מאבד נקודות גם על כשירות.

יכול להיות שאשנה את דעתי אבל בינתיים הולך עם:
קאפלה
גאסול
מקולום
לאב
לצפיה ב-'אם כבר מקולום'
אם כבר מקולום
27/07/2018 | 19:19
3
57
אז למה לא לאורי? אתה משאיר את לאורי כי הוא עשה עונה סדירה טובה? מקולום עשה מקום 3 במערב של 2018. באמת שזה שווה יותר מה-59 נצחונות של טורונטו במזרח של 2018.
שנית- המספרים של מקולום טובים יותר
שלישית- המספרים של מקולום היו טובים יותר במיוחד בפלייאוף האחרון ואין לו בעיות היחנקות אישיות, למרות שחטף סוויפ

לצפיה ב-'אענה לך מחר כמו שצריך'
אענה לך מחר כמו שצריך
27/07/2018 | 19:29
12
לצפיה ב-'קודם כל, להדגיש פורטלנד מקום שלישי במערב'
קודם כל, להדגיש פורטלנד מקום שלישי במערב
27/07/2018 | 21:00
54
לא מדגיש שהם משחק ממקום שישי, שניים ממקום שמיני ושלושה מהלוטרי, ולא ממש קבוצת צמרת ודבר שני, ראינו מה קרה עם זה בפלייאוף כשהם עפו בסוויפ. לדעתי פורטלנד יותר קרובה להיות הקבוצה העשירית הכי טובה בליגה. וצלע שנייה בקבוצה כזאת לא מרשים אותי ברמה של להעיף את לאורי. הבנאדם שחקן ראשון/שני הכי טוב בקבוצה שניצחה 59 משחקים. נכון שהוא בנה את הכושר לאורך העונה אבל הוא מסוגל להמון. בולדוג רציני שבעיניי עדיין רמה מעל מקולום, אפילו אם המספרים קצת נגדו.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/07/2018 | 14:22
34
1. 59 ניצחונות במזרח שווים יותר מ-49 ניצחונות במערב. בין שני הקונפרנסים יש 58 משחקים משותפים ועוד 24 משחקים ספייר שהם "תוך-קונפרנסיים", הם יכולים להסביר הבדל של 4-5 ניצחונות אבל לא 10.
2. דוקא המספרים דומים מאוד. מקולום קולע 5 נקודות יותר, לאורי מוסר 3.5 אסיסטים יותר.
3. גם המספרים של לאורי היו טובים בפלייאוף האחרון- 17.5 נקודות באחוזים מעולים ו-8.5 אסיסטים. מפגר אחרי מקולום ב-8 נקודות, מוביל ב-5 אסיסטים ו-2 ריבאונדים.

בכל אופן אלה לא הסיבות שאני נותן את האדג' ללאורי אלא שתי הסיבות הבאות:
4. שחקן הגנה טוב, לעומת מקולום שהוא מתחת לממוצע.
5. לטעמי הוא לא מספר 2 בקבוצה שלו אלא חולק את ההובלה בצורה שווה עם דרוזן. לאורך העונה האחרונה דרוזן באמת היה יותר דומיננטי ממנו אבל בכלל בשנים האחרונות אני חושב שלאורי היה חיוני לטורונטו לא פחות ואפילו יותר. הוא פליימייקר, מנהיג, סקורר, שחקן הגנה טוב ומשפר את השחקנים שסביבו. דרוזן שיחק בעיקר ISO עד העונה ונתן מספרים אבל דוקא הריצות של טורונטו הגיעו בדקת של לאורי עם הספסל. העונה דרוזן השתלב יותר טוב בשטף ולכן אדרג אותו מעל לאורי אבל ההפרש ביניהם הרבה יותר קטן מאשר בין לילארד למקולום לדעתי.
לצפיה ב-'עושה לעצמי חיים קלים'
עושה לעצמי חיים קלים
27/07/2018 | 19:10
61
ממשיכים מסיבוב קודם:
קאפלה
לאב

במקום לנתח את סדר האיכויות בין 4 גארדים טובים מהדרג השני בליגה- מקולום, לאורי, הולידיי וביל, אני אשאף להדיח את כולם בסיבוב הבא ואתן להם עדיפות על פני שני פרונט קורטס שערכם וגם כושרם נמצאים בירידה. אני לא בטוח שלמארק גאסול מגיע להיות מדורג מתחת ללאורי נגיד, וגם בלייק עדיין מעמיד מספרים לא רעים בכלל. אבל אני מחליט ללכת לפי השאלה "את מי הייתי לוקח לקבוצה שלי היום" אז אין ספק שהגארדים מעל הגבוהים שבדיון כרגע. אגב, אני אישית מעדיף בשלב הזה את הולידיי גם על לאורי וכנראה גם על ביל, והוא נתן נוקאאוט במצ'אפ הישיר מול מקולום כשזה באמת היה משנה בפלייאוף. הוא לא מקבל מספיק כבוד כבר כמה סיבובים.
לגבי מיטשל, אם השם של סימונס לא עלה עדיין אין סיבה שהשם של מיטשל יעלה, מבחינתי. הוא רוקי העונה שלי והוא היחיד מבין קבוצת הגארדים שהזכרתי שמשמש אופציה ראשונה בהתקפה וגם מוביל את הקבוצה הכי טובה מביניהם ארגיובלי, יחד עם הפליקנס. שימו כל אחד מארבעת האחרים במקומו ואוקלהומה מנצחת את יוטה בסיבוב הראשון.
מדיח את גריפין וגאסול
לצפיה ב-'מצביע ל...'
מצביע ל...
27/07/2018 | 19:20
3
68

קווין לאב - ממשיך מסיבוב קודם
קייל לאורי - פחות דינמי ממה שהיה בעבר

שניים נוספים אתן בהמשך, צריך עוד לחשוב ואולי לשמוע דעות, יש לי על הגריל בין היתר:
קלינט קאפלה
בלייק גריפין
בן סימונס
ויקטור אולדיפו

לצפיה ב-'לדעתי ויקטור אולדיפו (וגם בן סימונס אבל פחות) לא צריך להיות'
לדעתי ויקטור אולדיפו (וגם בן סימונס אבל פחות) לא צריך להיות
27/07/2018 | 21:11
1
52
לדיון פה. הוא לא פחות טוב מדרוזן. לקח לו זמן לפרוח אבל הוא הראה השנה שכל הפוטנציאל הזה מתחבר לשחקן מעולה. שומר מצויין. שחקן התקפי שלם שעוד צריך ניסיון, אבל יודע לעשות המון. מנהיג. לא סיפק את הסחורה בעקביות בפלייאוף, זה נכון, אבל היה לו משחקים טובים גם. אעדיף אותו גם בקלות על בראדלי ביל ואולי אפילו דונובן מיצ'ל ובן סימונס נכון להיום. בטוח לפני קאפלה, גריפין, לאב, הולידיי, גאסול, מקולום ואולי עוד.
לצפיה ב-'קיבלתי לגבי ויקטור, למרות שהוא קצת תעלומה אם יכול לשחזר עונה'
קיבלתי לגבי ויקטור, למרות שהוא קצת תעלומה אם יכול לשחזר עונה
27/07/2018 | 22:31
43
כמו שנתן שבאה משום מקום...
לצפיה ב-'שניים נוספים:'
שניים נוספים:
28/07/2018 | 14:56
36
אבחר אחד גארד ואחד גבוה....
מתלבט בין מקולום לביל - המספרים מאוד דומים, שניהם בסיטואציה דומה ליד PG מאוד דומיננטי, ביל עם יותר סייז ויותר טוב בהגנה, למקולום יש יותר כישרון ויכולת להפוך לPG קבוע לו היה מקבל את המפתחות, כך שאני מרגיש שפחות ממקסם את האיכויות שבו - החלטה: מדיח את ביל!
מתלבט בין קפלה וגריפין - שחקנים בשתי סיטואציות אחרות לגמרי, קפלה מתפקד כרול פלייר ועושה עבודה מושלמת בתפקיד שתפור עליו, גריפין מתבקש להנהיג קבוצה ועושה את זה ביעילות מוגבלת ולטעמי משחק גם אאוט אוף פוזישיון כPF כשיותר מתאים לתפקד כC בכדורסל של היום כדי למקסם את האיכויות שלו - החלטה: מדיח את קפלה!
לצפיה ב-'שלי'
שלי
27/07/2018 | 19:40
46
מארק גאסול
סיג'יי מקולום
קווין לאב
בלייק גריפין
לצפיה ב-'שלי'
שלי
27/07/2018 | 20:50
52
סיג'יי מקולום - נשאר מסיבוב קודם, שחקן התקפי טוב מאוד אבל לא מעולה כמו שניתן לחשוב, יעילות בינונית למעט עונה אחת ומינוס בהגנה.

אליו מצרף את:

ג'רו הולידיי - ההגנה לא מספיקה בשלב הזה. שחקן הכנף הבא שאני חושב עליו הוא כבר בראדלי ביל שלטעמי יוצר טוב יותר ממנו ולכן עדיף, למרות הגנה חלשה יותר.

קלינט קאפלה - שחקן משלים נהדר. לא מסוגל להיות יותר מזה.

על המקום האחרון אני בעיקר מתלבט בין בראדלי ביל ושאר ביגמנים ישנים כמו קווין לאב, בלייק גריפין ומארק גאסול. הולך עם:

גאסול - ציפיתי ללראות מממפיס יותר בלי קונלי. לא רוצה לתת יותר מידי משקל לעונה אחת והוא גם הושם במצב קשה עם הרבה שחקנים רעים מוקדם בעונה אבל הוא אכזב, גם מבלי לצפות ל-40 נצחונות בלי קונלי. האחרים היו מובילים קבוצה טוב יותר התקפית לדעתי, גם אם חסרונות בהגנה, אם כי לא משמעותיים כמו שהיו לפני חמש שנים.
לצפיה ב-''
28/07/2018 | 07:58
1
68
גאסול
קאפלה (שחתם סוף סוף ביוסטון)
הולידי
ביל

לצפיה ב-'90 מליון ל-5 שנים'
90 מליון ל-5 שנים
28/07/2018 | 10:36
52
דיל נהדר ליוסטון.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
28/07/2018 | 11:50
2
47
הולידיי
ביל
קאפלה
גריפין
לצפיה ב-'רוצה להיכנס קצת להשוואה ביל-מקולום?'
רוצה להיכנס קצת להשוואה ביל-מקולום?
28/07/2018 | 12:08
1
50
שניהם שוטינג גארדס שמשחקים לצד פוינט גארד דומיננטי. לילארד הרבה יותר מאיים אוף דה בול מה שתורם לריווח סביב מקולום בעוד וול יותר דומה לרכז טהור שמחפש מסירה (למרות שהוא לא ממש שם) ככה שביל מקבל יותר פעמים את הכדור במקומות שנוחים לו. עמדות 3-5 של פורטלנד ו-וושינגטון לוקחות בחסר ובעצם על זוג הגארדים נופל 90% (מספר בדוי) ממשחק ההתקפה.

אני חושב שראיתי מישהו מציין שלביל בעיות בריאות ויציבות, מה שהיה נכון לפני 3 שנים אבל בשנתיים האחרונות שיחק 82 ו-77 משחקים וגם בעונות הקודמות תמיד הופיע בפלייאוף. למקולום יש "רק" שלוש שנים רלוונטיות בתור שחקן משמעותי בקבוצה ככה שאני לא רואה איך זה יתרון בשבילו.

בראדלי ביל שומר לא רע ואפילו קצת אנדרייטד בתחום הזה בעוד מקולום הוא בעיה, נמוך מביל ב-2 אינץ' ולא ממש מסוגל לשמור את רוב שחקני הכנף בליגה, מה שמורגש יותר בגלל שהוא משחק לצד עוד שומר רע - לילארד. אולי אם היה צריך לשמור פוינט גארדס פול טיים לא היינו מורידים לו כל כך הרבה נקודות על הגנה, אבל בכדורסל של היום הסוויצ'יות והיכולת לשמור על עמדות גדולות ממך היא חשובה, על אחת כמה וכמה לשחקן כמו מקולום שלא יוצר הרבה לאחרים (3.4 אס' ב-36 דקות לשחקן פרימטר) לכן לא ממש רלוונטי כרכז.

פורטלנד ניצחו השנה 48 משחקים כשמקולום השחקן השני הכי טוב. וושינגטון כבר ניצחו 49 בעונה הקודמת (במזרח) עם ביל כשחקן השני הכי טוב. היתרון למקולום אבל לא בקטע פסיכי.

לביל 2 TS% יותר מלמקולום בכל אחת משתי העונות האחרונות וגם הווליום דומה.

אני לא רואה קייס חזק למקולום על חשבון ביל. אנשים זוכרים למקולום את עונת 2017 לחיוב, אבל גם אז ביל היה טוב ממנו והעונה מקולום לקח צעד אחורה ובנוסף עף בסוויפ מפתיע (למרות מספרים אישיים טובים מאוד).
לצפיה ב-'אני אגיד פה משהו שנוי במחלוקת'
אני אגיד פה משהו שנוי במחלוקת
28/07/2018 | 14:42
51
בכלל לא בטוח שג'ון וול הוא השחקן הכי טוב בוושינגטון.
וול הוא השחקן המוביל שלהם נכון לעכשיו כי הוא מאוד ball dominant אבל יש לזה גם חסרונות, אני חושב שלגיטימי לתהות האם ביל הוא לא שחקן התקפה עדיף משום שהוא יודע לשחק עם ובלי הכדור (ואכן ראינו את הפלואו ההתקפי של וושינגטון משתפר כשוול בחוץ).
התחלתי לחשוב שביל>וול בעונה האחרונה אלא שבפלייאוף וול הביא את המשחק שלו לרמה אחרת כפי שהוא נוהג לעשות בשנים האחרונות אז אני עדיין אדרג אותו גבוה יותר. בכל אופן זו שאלה לגיטימית לדעתי האם ביל השחקן הכי טוב בוויזארדס.

רק אל תבלבלו את דבריי עם הטענה שוושינגטון יותר טובה בלי וול, זה בכלל לא מה שאני אומר.

לגבי ביל VS מקולום אני מסכים שהיתרון של ביל מבחינת הגנה וסייז זה מה שעושה את ההבדל. לדעתי יש מקום להוסיף להשוואה את מיצ'ל ודרוזן שאני בכלל לא בטוח שעדיפים על פני הנ"ל. הסקילסט שלהם ברמה דומה מאוד והם נהנים מרמת אימון גבוהה יותר וסגל הגנתי חזק.
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
28/07/2018 | 15:53
32
מקולום
קאפלה
לאב
גריפין
לצפיה ב-'כבוד לאדאמס מקום 36'
כבוד לאדאמס מקום 36
28/07/2018 | 20:48
2
56
נשמע לי מוגזם בטירוף אבל מה אני מבין.
לצפיה ב-'אתה מוזמן להצטרף '
אתה מוזמן להצטרף
28/07/2018 | 21:17
1
50
לגבי אדאמס אתה בטוח מבין מאוד ויכול להיות שהיית משנה כמה דעות.
אני הצבעתי לאדאמס מסיבוב לפני כן (37-40). אני חושב שיש פער גדול ברמה בין האזור של אדאמס לבין ה-low thirties איפה שאנחנו נמצאים עכשיו.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/07/2018 | 01:22
47
פשוט לגבי האחרים אני לא כל כך מכיר ומבין.
אדאמס שחקן שלא מסוגל ליצור בעצמו כמעט כלום ונעלם בפלייאוף שנתיים ברצף, בפלייאוף האחרון היה נון-פקטור מוחלט מול גובר. ההופעה הטובה האחרונה שלנו בפלייאוף הייתה בסדרה עם גולדן סטייט. הרבה ספקות לגביו ולגבי החוזה הגדול שלו.
הפלוסים ידועים, לפעמים הוא נראה כמו מפלצת בצבע, אבל זה בעיקר כי ווסטברוק מפעיל אותו טוב במיוחד בפיק אנד רול.
שחקן 3 הכי חשוב של אוקלהומה אבל שחקן די מוגבל ביכולות שלו. הייתי מניח שיש יותר מ35 שחקנים טובים ממנו...
לצפיה ב-'שלי'
שלי
29/07/2018 | 16:20
36
קלינט קאפלה
קווין לאב
דונובן מיצ'ל
סיי.ג'יי מקולום
לצפיה ב-'יאללה צריך עוד הצבעה או שהולכים לסיבוב שובר שוויון'
יאללה צריך עוד הצבעה או שהולכים לסיבוב שובר שוויון
29/07/2018 | 19:31
6
לצפיה ב-'נהיה קשה'
נהיה קשה
29/07/2018 | 23:42
1
43
קלינט קאפלה
קייל לאורי
בלייק גריפין-בעיקר על Durability, מבחינת יכולת שווה עוד סיבוב אבל פציע מידי
מארק גאסול-כמעט הטלתי מטבע בינו לבין לאב
לצפיה ב-' על לאורי'
על לאורי
30/07/2018 | 06:36
25
נכנס להדחות בסיבוב הבא מבחינתי
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
30/07/2018 | 07:52
1
23
קלינט קאפלה
ג'רו הולידיי
מארק גאסול
בראדלי ביל
לצפיה ב-'תודה לכם. הסיבוב נגמר'
תודה לכם. הסיבוב נגמר
30/07/2018 | 08:13
5
לצפיה ב-'החוליה החלשה: מעלים הילוך במשחק'
החוליה החלשה: מעלים הילוך במשחק
25/07/2018 | 15:05
67
231
בסיבוב האחרון לא היו הפתעות, ארבעת המוצהבים מהסיבוב שלפני הם ארבעת המודחים:
40. לו וויליאמס (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
39. ג'יילן בראון (7). בשנה שעברה לא דורג.
38. אנדרה דראמונד (7). בשנה שעברה דורג 41.
37. אריק גורדון (6). בשנה שעברה דורג 49.

תוצאות...
המשך>>
בסיבוב האחרון לא היו הפתעות, ארבעת המוצהבים מהסיבוב שלפני הם ארבעת המודחים:
40. לו וויליאמס (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
39. ג'יילן בראון (7). בשנה שעברה לא דורג.
38. אנדרה דראמונד (7). בשנה שעברה דורג 41.
37. אריק גורדון (6). בשנה שעברה דורג 49.

תוצאות הסיבוב המלאות באקסל.
יש לי הרגשה שהסיבוב הקרוב יהיה מעניין במיוחד, כי נפתח בו pool חדש של שחקנים שכמעט ולא ספגו קולות עד כה.

36 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'ייסון טייטום
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
קווין לאב
ויקטור אולדיפו
קריס מידלטון
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
בלייק גריפין
קמבה ווקר
כריס פול
ג'יימס הארדן
קלינט קאפלה
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
סטיבן אדאמס
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לברון ג'יימס
מארק גאסול

בסיבוב זה יש להצביע ל-4 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: טופ 40'
החוליה החלשה: טופ 40
23/07/2018 | 09:10
60
188
היה אחלה של סיבוב עם הרבה הצבעות, דיונים ושורה ארוכה של שמות שהועלו כאן. אלו תוצאות הסיבוב:
45. אוטו פורטר (9). בשנה שעברה דורג 47.
44. דאנדרה ג'ורדן (7). בשנה שעברה דורג 30.
43. פול מילסאפ (7). בשנה שעברה דורג 32.
42. גוראן דראגיץ' (7). בשנה שעברה...
המשך>>
היה אחלה של סיבוב עם הרבה הצבעות, דיונים ושורה ארוכה של שמות שהועלו כאן. אלו תוצאות הסיבוב:
45. אוטו פורטר (9). בשנה שעברה דורג 47.
44. דאנדרה ג'ורדן (7). בשנה שעברה דורג 30.
43. פול מילסאפ (7). בשנה שעברה דורג 32.
42. גוראן דראגיץ' (7). בשנה שעברה דורג 40.
41. דווין בוקר (6). בשנה שעברה דורג 46.

התוצאות המלאות בטבלה.

40 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'יילן בראון
ג'ייסון טייטום
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
קווין לאב
ויקטור אולדיפו
קריס מידלטון
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
בלייק גריפין
אנדרה דראמונד
קמבה ווקר
כריס פול
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
קלינט קאפלה
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
סטיבן אדאמס
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
ניקולה יוקיץ'
לו וויליאמס
לברון ג'יימס
מארק גאסול

נא להצביע ל-4 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'כרמלו אנתוני סיכם ביוסטון תמורת חוזה נמוך מאוד'
כרמלו אנתוני סיכם ביוסטון תמורת חוזה נמוך מאוד
23/07/2018 | 20:55
12
83
ירוויח רק 2.7 מיליון דולר לעונה

ממשיך את המגמה של הכוכבים שמצטרפים לקבוצות שרצות לאליפות אפילו אם זה במחיר של חוזה נמוך ביותר

לדעתי זה תופעה שצריכה להשפיע ישירות על מבנה הליגה.
גם קאזינס , גם דווין וויד כשעבר לקאבס ועוד כמה שחקנים עשו את המהלך הזה ואיך שזה נראה המהלך הזה יהפוך ליותר פופולרי.
לא שחסר לשחקנים האלו כסף אבל שחקנים כמו כרמלו או קאזינס מעדיפים להרוויח 3 מיליון דולר בקבוצת פלייאוף ולקחת חלק בתחרות לאליפות , מאשר 20-25 בקבוצות חלשות יותר שהסיכוי להגיע לפלייאוף הוא נמוך מאוד
האם לדעתכם בשנים הקרובות הליגה תשתנה ומספר הקבוצות יפחת? 
לצפיה ב-'מה זה מחיר נמוך? הוא מקבל במקביל מאטלנטה 28 מיליון'
מה זה מחיר נמוך? הוא מקבל במקביל מאטלנטה 28 מיליון
23/07/2018 | 21:02
77
זה בכלל לא אותו המקרה של בוגי שזה החוזה היחידי שלו

לצפיה ב-'נראה שבכח מחפשים מקרים כדי לפתוח דיונים כאלה'
נראה שבכח מחפשים מקרים כדי לפתוח דיונים כאלה
23/07/2018 | 21:07
73
רק אלוהים יודע איך כרמלו אנתוני שייך לנושא הזה.
לצפיה ב-'אין קאס ספייס בליגה וגם מלו לא שווה כל כך הרבה'
אין קאס ספייס בליגה וגם מלו לא שווה כל כך הרבה
23/07/2018 | 21:43
2
60
יש מצב שהוא היה יכול להשיג חוזה טיפה יותר גדול, אולי 5 מיליון או שאם להרבה קבוצות היה קאפ ספייס מישהי הייתה מהמרת שהוא מסוגל לחזור לרמה נורמלית או שלפחות הוא יביא אוהדים והייתה מוכנה לשלם 10 אבל 20? בשביל מלו שראינו שנה שעברה? בחיים לא. תוסיף לזה את העובדה שאין קאפ ספייס לאף קבוצה בליגה (!) והוא חייב להסתפק במינימום. קונטנדרית או לא.
לצפיה ב-'לא אכפת לו לחתום על מינימום'
לא אכפת לו לחתום על מינימום
23/07/2018 | 21:54
1
63
מה שהוא מרוויח זה 28 מיליון לעונה בכל מקרה. כל שקל מעבר זה שקל שמשלמים לאטלנטה. גם אם לכל הליגה היה קאפ ספייס, לאף קבוצה בעצם אין אינטרס להציע לו יותר מזה וגם לו אין אינטרס לחתום על חוזה גדול יותר.
לצפיה ב-'אתה בטוח? נראה לי זה היה נכון רק אם היו'
אתה בטוח? נראה לי זה היה נכון רק אם היו
23/07/2018 | 22:03
63
מרימים אותו מהווייברס. ובמקרה שלא היה CLAIM והוא חתם כשחקן חופשי הוא נהנה משני החוזים. אבל אני לא נעול על זה.
לצפיה ב-'חושבים שהוא יוכל למלא את התפקיד'
חושבים שהוא יוכל למלא את התפקיד
23/07/2018 | 21:57
1
86
שבעצם יועד לג'ו ג'ונסון? יוסטון משחקת בקצב איטי סך הכל, עם היכולת שלהם לנצל מיסמאצ'ים כרמלו אמור להיות יותר יעיל אם יעלה מהספסל, נכון שהוא רע בהגנה אבל הוא לפחות ריבאונדר טוב, יכל לשמור על איגודלה, גרין, או אחד מהגבוהים (שהם לא בוגי)

אם הוא יתמסר לתפקיד זה יכל להיות מעניין, הוא עדיין יכל להשיג נקודות במיוחד מול שחקני ספסל  
לצפיה ב-'הוא סרטן, כל קבוצה שהוא עזב רק הרוויחה מעזיבתו...'
הוא סרטן, כל קבוצה שהוא עזב רק הרוויחה מעזיבתו...
24/07/2018 | 15:15
12
לצפיה ב-'מסכים עם החבר'ה שבייאאוט הוא מצב שונה בתכלית'
מסכים עם החבר'ה שבייאאוט הוא מצב שונה בתכלית
24/07/2018 | 10:13
14
לצפיה ב-'הקאבס מאריכים ללאב את החוזה עד 2023'
הקאבס מאריכים ללאב את החוזה עד 2023
24/07/2018 | 20:18
3
60
120 מליון לארבע עונות נוספות
לצפיה ב-'אוהב את המהלך של קליבלנד'
אוהב את המהלך של קליבלנד
24/07/2018 | 22:08
2
64
לאב לא שחקן שמתבסס על דברים שמאבדים עם הגיל.
לאבד אותו בחינם בקיץ זאת טעות מבחינת קליבלנד ועם חוזה לעונה אחת, לא היה לו טרייד וואליו אמיתי.

החוזה סביר מאוד לשחקן ברמתו.
לצפיה ב-'ההגנה שלו עלולה להידרדר לרמות בהן הוא כבר עושה יותר נזק'
ההגנה שלו עלולה להידרדר לרמות בהן הוא כבר עושה יותר נזק
24/07/2018 | 22:45
1
71
מתועלת מול התקפות איכותיות. זה בערך מה שקרה לנוביצקי אבל בגיל יותר מאוחר מזה שלאב יהיה בו בחוזה הנוכחי... עדיין, לא נראה לי שהייתי רוצה לשלם ללאב 30 מיל' בגיל 34.
לצפיה ב-' קליבלנד יצאו פה ממש פראיירים.'
קליבלנד יצאו פה ממש פראיירים.
24/07/2018 | 22:52
23
לצפיה ב-'בולדן, שמכבי לא רצה שימשיך בשירותה, חתם בפילדלפיה'
בולדן, שמכבי לא רצה שימשיך בשירותה, חתם בפילדלפיה
24/07/2018 | 00:13
54
תמורת 7E6$ ל-4 שנים, אותה קבוצה שבחרה אותו בדראפט אשתקד במקום ה-36, אם אני זוכר נכון.
לצפיה ב-'מרכוס סמארט נשאר בבוסטון: 52 מליון ל-4 שנים'
מרכוס סמארט נשאר בבוסטון: 52 מליון ל-4 שנים
20/07/2018 | 12:10
33
88
סמארט השיג דיל יפה מאוד בהתחשב בשוק הקר השנה.
זה כנראה מסמן את הדרך של רוזייר החוצה, קשה לי להאמין שבוסטון תציע גם לו בעוד שנה מהיום 10+ מליון לעונה.

לצפיה ב-'מה ההגיון של ההוקס '
מה ההגיון של ההוקס
20/07/2018 | 13:42
6
92
לוותר על שרודר תמורת כלום?
פרנצ'ייז בצניחה טוטאלית.
לצפיה ב-'בדיוק. הם הולכים לטנקינג בגלל זה מייק בודנהולצר עזב.'
בדיוק. הם הולכים לטנקינג בגלל זה מייק בודנהולצר עזב.
20/07/2018 | 13:48
21
לצפיה ב-'אי אפשר להשיג כלום תמורת שרודר'
אי אפשר להשיג כלום תמורת שרודר
20/07/2018 | 13:49
81
כמעט לכל קבוצה בליגה יש כבר רכז פותח ברמה מספקת או פרוספקט טוב יותר משרודר לרכז פותח. החוזה שלו יקר מכדי להיות אטרקטיבי כשחקן שישי.
אטלנטה רוצה לתת את המפתחות לטריי יאנג.
לצפיה ב-'שרודר מרוויח 15 מיל' לשנה לעוד 3 עונות.'
שרודר מרוויח 15 מיל' לשנה לעוד 3 עונות.
20/07/2018 | 17:23
67
ההוקס עושים ריבילד. הוא לא בתוכניות שלהם לקבוצה של עוד מספר שנים. והוא לא מספיק טוב כדי שקבוצות ייקפצו עליו בחוזה הזה עם כמות הפוינט גארדס האיכותיים בליגה. הצליחו לגרד עבורו בחירת סיבוב ראשון שמצורפת אל חוזה נגמר גדול במיוחד כך שהם איבדו קאפ ספייס מהטרייד (דבר שלילי). מבין את הטרייד עבורם ואפילו תומך אבל גבולי.

עבור הת'אנדר זה טרייד נהדר. חוסכים 70 מיל' העונה במשכורות ומס מותרות. ישלמו על כך בעתיד כשייצטרכו לשלם לשרודר שנתיים אחרים שזה של מלו נגמר. דרך נוספת להסתכל על זה היא שהאלטנרטיבה עבורם הייתה לתת למלו סטרץ' מה שהיה שם לה 10 מיל' על התקרה כל שנה בשלוש הקרובות ובמקום זה, תמורת בחירת סיבוב ראשון הם משלמים 15 לשחקן לא רע כמו שרודר, כלומר מעשית הם משלמים לו רק 5 מיליון מעבר לעשר שהיו משלמים גם ככה למלו.

מבחינת כדורסל השילוב הוא מוזר. שרודר ו-ווסטברוק צריכים את הכדור ביד ולא ברור איך זה יעבוד בדיוק במיוחד שבדקות שראסל בחוץ אולי הייתי רוצה להריץ דברים דרך פול ג'ורג' ולא דרך שרודר. לא יודע. אבל מלו היה חייב ללכת עם החוזה הזה.
לצפיה ב-'דווקא קיבלו בחירת סוף סיבוב ראשון וג'יימס אנדרסון המ'
דווקא קיבלו בחירת סוף סיבוב ראשון וג'יימס אנדרסון המ
21/07/2018 | 01:44
40
זה די שווה ערך למה שהם קיבלו עבור ג'ף טיג בחירת סוף לוטרי...
לצפיה ב-'אטלנטה שיחקו אותה בטרייד הזה'
אטלנטה שיחקו אותה בטרייד הזה
21/07/2018 | 11:11
1
54
מלו הסכים לעבור(היה לו סעיף וטו).
קיבלו בחירת סיבוב 1 ב2022 מקבוצה בשוק קטן, שאי אפשר לדעת מה יהיה איתה עד אז.
פינו מקום ליאנג.
וויתרו על השחקן הכי טוב שלהם = הופך אותם ככנראה למועמדת מספר 1 להיות הקבוצה החלשה בליגה וזה ללא טנקינג, הם פשוט לא טובים!

שנה הבאה עם בחירה גבוהה בדראפט(אולי טופ 3) שלהם + בחירה של דאלאס(נניח 7-8) + בחירה של קליבלנד(נניח 12).
עם מלא מקום תחת התקרה ו2 חוזים גדולים ונגמרים(מיילס פלאמלי ובזמור) שאפשר לשכור בהם.
זה יכול להיות ריבילד די זריז בחזרה לצמרת המזרח.
לצפיה ב-'הבחירה מוגנת 1-14 והופכת לשתי בחירות סיבוב שני'
הבחירה מוגנת 1-14 והופכת לשתי בחירות סיבוב שני
21/07/2018 | 16:55
33
אחרת. ככה שאין פוטנציאל לבחירת לוטרי אבל אולי 16-17 כזה שזה פנאן..
לצפיה ב-'יכולים גם לעשות טרייד על סמארט אחרי שנה'
יכולים גם לעשות טרייד על סמארט אחרי שנה
20/07/2018 | 17:16
1
57
ולהאריך את רוזיר. מן הסתם ההחלטה של קיירי בסוף השנה תהיה גם סופר קריטית כי בלעדיו אפשר גם לשמור את שניהם.

לפני האוף סיזן טענתי שאף אחד לא ייתן לסמארט 14 לעונה ואולי הוא לא קיבל את זה אבל סיים עם 13 שזה יותר ממה שהייתי רוצה לתת לו. לא נראה שמישהו אחר היה שם עליו סכום כזה אבל כנראה שבוסטון העדיפה לנעול מאשר להמשיך להתמקח ואולי שייקח את ה-QA בסוף והם יאבדו נכס... החלטה סבירה.
לצפיה ב-'בסכומים שרצים היום, 15 מליון זה לא כזה מופרע'
בסכומים שרצים היום, 15 מליון זה לא כזה מופרע
20/07/2018 | 19:17
55
וזה פחות או יותר הערך של שרודר
אני חושב שלא היה פה שיקול כלכלי אלה יותר רצון לפתח שחקנים אחרים והוא לא התוכנית הזאת מבחינתם.

כשאני חושב על זה שבשלוש האליפויות הראשונות של הבולס, ג'ורדן הרוויח פחות מ 3 מליון לעונה זה פשוט מצחיק אותי ביחס למה שקורה היום.

לצפיה ב-'ברוכים הבאים למוסד לבריאות הנפש "לייקרס" '
ברוכים הבאים למוסד לבריאות הנפש "לייקרס"
21/07/2018 | 05:34
5
81
סטיבנסון
מקגי
רונדו
ועכשיו הלייקרס מחתימים גם את ביזלי

שיהיה בהצלחה
יש לי הרגשה שלברון כבר עכשיו מתגעגע לג'י אר
לצפיה ב-'במקרה הטוב גולדן ידיחו אותם בסיבוב ראשון'
במקרה הטוב גולדן ידיחו אותם בסיבוב ראשון
21/07/2018 | 09:09
62
במקרה הרע הם לא עולים לפלייאוף
לצפיה ב-'לברון כבר שיחק עם ביזלי במיאמי (2014).'
לברון כבר שיחק עם ביזלי במיאמי (2014).
21/07/2018 | 16:58
3
63
אין מה לדאוג ללברון, לא עושים לו מהלכים מאחורי הגב, הוא הסכים שיביאו אותו...
לצפיה ב-'ברור! '
ברור!
21/07/2018 | 18:31
2
63
אסור להתבדח קצת?
לצפיה ב-'מותר '
מותר
21/07/2018 | 23:34
1
16
לצפיה ב-'אגב, בהקשר הזה'
אגב, בהקשר הזה
22/07/2018 | 06:44
42
מג'ק ג'ונסון אמר בשבוע שעבר שלברון היה זה שביקש שיביאו את סטיבנסון.

בכל מקרה, זה שמביאים את מי שלברון רוצה, לא בהכרח אומר שזה נכון.
לצפיה ב-'תגידו, עם אילו שחקנים יוסטון מתכוונת לפתוח את העונה?'
תגידו, עם אילו שחקנים יוסטון מתכוונת לפתוח את העונה?
21/07/2018 | 18:44
1
66
ממבט בסגל שלהם אני רואה שרק 8 חתומים, והם כבר הרבה מעל התקרה. סביר להניח שקאפלה יחזור בסופו של דבר (הזוי שהוא עדיין בלי חוזה), מה שיזניק אותם עמוק לתוך המס. זה משאיר להם רק מקום לחוזי מינימום.

סביר להניח שלא נראה שוב עונה של 65 ניצחונות...
לצפיה ב-'אל תשכח את כרמלו'
אל תשכח את כרמלו
21/07/2018 | 20:52
58
רוב הסיכויים שהוא ינחת שם וזה בהחלט מקפיץ את כח האש ההתקפי שלהם
לצפיה ב-'נמניה בייליצה עשה לפילדלפיה תרגיל'
נמניה בייליצה עשה לפילדלפיה תרגיל
22/07/2018 | 10:28
1
68
אחרי שסיכם איתם על חוזה של 4 מליון לעונה אחת, התחרט והכריז שישחק בשנה הבאה באירופה. זמן קצר לאחר מכן דווח שהוא סיכם עם סקראמנטו על חוזה של 20 מליון ל-3 שנים. פראיירים הקינגס האלה.
לצפיה ב-'מהלך מטומטם של דיבאץ׳'
מהלך מטומטם של דיבאץ׳
22/07/2018 | 15:12
58
ממש לא שווה את הכסף
לצפיה ב-'בלי קשר לנושא, נבחרת העתודה זכו אתמול באליפות אירופה'
בלי קשר לנושא, נבחרת העתודה זכו אתמול באליפות אירופה
23/07/2018 | 08:24
13
49
אין לי יותר מדי מה לספר על זה, כי ראיתי שתי מחציות במשחקים נפרדים, 
בדרך כלל אינו צופה בשידורי ספורט עם ווליום, אבל בגלל חוסר ההיכרות עם השחקנים, רציתי לשמוע את השידור, על מנת לקשר בין השמות ליכולת,

הייתה שם נבחרת ישראלית שזכתה באליפות ארופה במשחק כדור קבוצתי, והשדר דניאל זילברשטיין שידר את זה בדיוק באותם רמת נינוחות כפי שהוא היה עושה את זה בתוכנית המילה האחרונה בגלי צה"ל ב 11 בבוקר, ניב רסקין היה חסר פה
לצפיה ב-'הישג די מדהים שלא קיבל סיקור בכלל'
הישג די מדהים שלא קיבל סיקור בכלל
23/07/2018 | 09:00
12
18
לצפיה ב-'לא קיבל סיקור בכלל?'
לא קיבל סיקור בכלל?
23/07/2018 | 18:48
11
45
תיכנס לספורט5, כל העמוד הראשי רק על זה. ואתמול עוד יותר. למעשה אין אף מדינה באירופה שהייתה מסקרת זכיה באליפות אירופה עד גיל 20 אפילו 10% מאיך שישראל סיקרה. והאמת שבצדק. אני יודע שזה כיף להסתובב עם טייטל "אלופת אירופה" אבל אני מאחל לילדים האלה שיעשה בקריירות שלהם משהו יותר משמעותי מזכיה בטורניר הזה.

אין שום סיבה גם לשדר את זה בסגנון "מאיר תירגע".
לצפיה ב-'רק אחרי הזכייה התחילו לדבר על זה'
רק אחרי הזכייה התחילו לדבר על זה
23/07/2018 | 20:35
10
41
אני בתור אוהד ספורט שגלש באינטרנט בימים האחרונים, לא הייתי מודע בזמן אמת שהטורניר הזה מתקיים בכלל. אפילו לא לפני משחק הגמר של הנבחרת.
לצפיה ב-'אני כן ידעתי, ואפילו צפיתי בגמר'
אני כן ידעתי, ואפילו צפיתי בגמר
23/07/2018 | 21:13
9
49
ככה זה תמיד אגב. כמה אנשים מתעניינים בג׳ודו? בערך עשרה. אבל ברגע שאיזה יהודון מגיע לחצי גמר של אליפות שקרכלשהי שחצי מהמתמודדים הבכירים נעדרים ממנה בכלל אז כל אתרי הספורט עוברים לדום ופתאום כולם מתחילים להיות מומחים, ביבי מתקשר לברך, מירי רגב מתחילה עם התבנית "אנחנו מעצמת ____" הקבועה שלה וכעבור יומיים אף אחד לא זוכר שזה קרה.

במדינות שאוהבות כדורסל באמת (כמו ליטא למשל) יש מצב שאנשים ידעו על קיום האליפות ואולי אפילו צפו בה. אבל אצלנו לא אוהבים כדורסל, אצלנו אוהבים פרובינציאליות.
לצפיה ב-'לא רואה במה זה סותר את מה שאני אומר'
לא רואה במה זה סותר את מה שאני אומר
23/07/2018 | 22:44
2
41
אני התפלאתי מכמה מעט סיקרו את זה בזמן אמת. אתה מציין שרק אחרי שישראל זכתה פתאום כולם התעוררו...
לצפיה ב-'כן אבל אין פה ממה להיות מופתע'
כן אבל אין פה ממה להיות מופתע
24/07/2018 | 22:55
1
26
זה לא שבמדינות אחרות באירופה לאנשים היה יותר אכפת. בגרמניה שאירחה את האליפות (וגם הנבחרת שלהם עשתה אחלה טורניר) לא קראתי אפילו רבע ידיעה על הדבר הזה. זה ליטרלי לא מעניין אף אחד.
לצפיה ב-'אני ציפיתי שיהיה לזה הד כלשהו בשלבים המתקדמים של הטורניר'
אני ציפיתי שיהיה לזה הד כלשהו בשלבים המתקדמים של הטורניר
24/07/2018 | 23:46
20
אפילו אם הטורניר לא מעניין אף אחד (ואני לא חושב שזה נכון, כל הצלחה של ישראלי בחו"ל מעניינת ישראלים), לא בכל יום נבחרת ישראל מתקרבת לאיזשהו תואר ספורטיבי בינלאומי. לכן הופתעתי שגם לקראת חצי הגמר או הגמר לא הייתה לזה התייחסות משמעותית בתקשורת, לפחות לא שאני נחשפתי אליה.
לצפיה ב-'בבקשה אל תשתמש בביטוי "יהודון"'
בבקשה אל תשתמש בביטוי "יהודון"
24/07/2018 | 10:42
5
43
אין לך מושג כמה הביטוי הזה פוגע באנשים מסויימים.
לצפיה ב-'אם כל בן אדם יחשוב מה עלול לפגוע באנשים מסוימים'
אם כל בן אדם יחשוב מה עלול לפגוע באנשים מסוימים
24/07/2018 | 22:52
4
38
אז בייסיקלי אי אפשר לומר כמעט שום דבר.

להפגע ממשהו שמישהו שאתה לא מכיר אמר זו בחירה שלדעתי היא די רעה בהתחשב בכך שאין לך באמת מה לעשות בנידון.
לצפיה ב-'לא כל דבר הוא רציונלי'
לא כל דבר הוא רציונלי
24/07/2018 | 23:42
32
ואם אתה פוגע בנקודות רגישות של אנשים, גם אם ה"בחירה שלהם להיעלב" היא באמת רעה, אפשר בכל זאת להתחשב ולא לפגוע.

ובוא נודה באמת- אפשר להתבטא יופי מבלי להשתמש במילות טריגר שאתה יודע שהן רגישות עבור אנשים מסוימים. אפשר פשוט לומר יהודי, זה לא מוריד במאומה מהנקודה שרצית להעביר.
לצפיה ב-'הוא ביקש בנימוס'
הוא ביקש בנימוס
25/07/2018 | 12:52
1
26
אז תגיד ״סבבה, אשתדל״ ותמשיך בחיים שלך

לא רואה טעם בלחנך או בלא להתחייב לנסות להתחשב בזולת...
לצפיה ב-'גם אני לא רואה טעם בלחנך... זה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות'
גם אני לא רואה טעם בלחנך... זה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות
25/07/2018 | 17:02
8
לצפיה ב-'אני מסכים עם מה שנכתב כאן, אבל רוצה להוסיף עבור "צל ענן"'
אני מסכים עם מה שנכתב כאן, אבל רוצה להוסיף עבור "צל ענן"
25/07/2018 | 14:46
19
ועבור כל מי שמוצא את המילה הזו פוגנית, שזה לא בהכרח כך.

המקור של המילה "יהודון" בעברית הוא כנראה בתרגומים ישנים למילה "ייד" ביידיש, ובשפה זו המשמעות שלה ניטראלית ואף מביעה סולידריות בתוך קהילה בגולה.
אמנם נכון שבמהלך המאה ה-20 הפכה המילה לטעונה, ולא רק בגלל המשמעות הישירה שלה (יהודון = יהודי+קטן). המקבילה שלה באנגלית הוא Jew Boy שאמנם שימש בעבר מילת גנאי על ידי מי שאינו יהודי. אולם כיום גם צירוף זה כבר לא נאמר בקונוטציה שלילית, ויהודים צעירים בארצות הברית משתמשים במילה זו כסלנג שמשמעותו בערך כמו "אח שלי".

אני מקווה שזה בכל זאת מסייע לעכל את השימוש במילה, לפחות בהקשרים מסוימים.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: המשחק ממשיך'
החוליה החלשה: המשחק ממשיך
20/07/2018 | 10:58
74
353
בסיבוב האחרון המסה הקריטית של הקולות הגיעה ל-6 שחקנים וביניהם 5 המודחים:
50. ג'ו אינגלס (9 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
49. ריקי רוביו (9). בשנה שעברה לא דורג.
48. הריסון בארנס (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-45.
47. חסן וויטסייד (7). בשנה שעברה דורג 33.
46....
המשך>>
בסיבוב האחרון המסה הקריטית של הקולות הגיעה ל-6 שחקנים וביניהם 5 המודחים:
50. ג'ו אינגלס (9 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
49. ריקי רוביו (9). בשנה שעברה לא דורג.
48. הריסון בארנס (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-45.
47. חסן וויטסייד (7). בשנה שעברה דורג 33.
46. טוביאס האריס (6). בשנה שעברה לא דורג.

התוצאות המלאות באקסל.

45 השחקנים שנותרו במשחק:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'יילן בראון
ג'ייסון טייטום
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
קווין לאב
ויקטור אולדיפו
גוראן דראגיץ'
קריס מידלטון
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
בלייק גריפין
אנדרה דראמונד
קמבה ווקר
כריס פול
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
קלינט קאפלה
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
סטיבן אדאמס
דונובן מיצ'ל
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
פול מילסאפ
ניקולה יוקיץ'
לו וויליאמס
לברון ג'יימס
דאנדרה ג'ורדן
מארק גאסול
דווין בוקר

ממשיכים להצביע ל-5 שחקנים.
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טופ טרוולס
טופ טרוולס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה