לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74347,434 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'מה הסיכוי שלברון בסוף נשאר בקליבלנד ובונה קבוצת על ?'
מה הסיכוי שלברון בסוף נשאר בקליבלנד ובונה קבוצת על ?
24/06/2018 | 19:05
4
33
קמבה ווקר,דיווט הווארד ולזרוק את TT ושאריות. זה יספיק?
איפה דאמבי שיעשה לי סדר עם התקרת שכר...
לצפיה ב-'זה לא ממש סופר טים מה שאתה מתאר'
זה לא ממש סופר טים מה שאתה מתאר
24/06/2018 | 19:25
1
19
קמבה ווקר ודוויט הם לא שדרוג כזה משמעותי על הקיים.
לצפיה ב-'נכון. מה הסיכוי שאפשר להביא את קוואי לשם ?'
נכון. מה הסיכוי שאפשר להביא את קוואי לשם ?
24/06/2018 | 19:45
8
לצפיה ב-'לברון לא מצליח לאחד מסביבו קבוצה וזה עצוב מאוד '
לברון לא מצליח לאחד מסביבו קבוצה וזה עצוב מאוד
24/06/2018 | 20:14
1
11
ממה שקראתי הוא דווקא די מנסה לגרום לכך ששחקנים כמו כריס פול או פול ג'ורג' יחברו אליו בקליבלנד אבל הם לא כל כך בעניין.
בעיניי יש משהו ממש מוזר בזה שהוא לא מצליח להביא אליו שחקניו ולבנות קבוצה במקום שבו הוא נמצא.

לגבי מה שכתבת
דוויט כבר מזמן מעבר לשיא שלו ואני חושב שהבעיה הגדולה זה שהוא לא מפנים את זה
הייתי שמח לראות אותו ליד אחד כמו לברון אבל זה בידיעה שהוא מבין שבמקרה הטוב הוא אופציה שלישית בהתקפה ולא נראה לי שזה המצב מבחינתו.
כמו שיובל ציין, אין פה שידרוג אמיתי, זה אמנם יותר טוב ממה שהיה ללברון בפלייאוף הזה אבל חסר פה איזה ניצוץ כמו שהיה לקיירי כדי להדליק את כל העניין הזה.

לצפיה ב-'לגבי כריס פול ופול ג'ורג', אני חושב שהבעיה זה העיר עצמה'
לגבי כריס פול ופול ג'ורג', אני חושב שהבעיה זה העיר עצמה
24/06/2018 | 20:23
13
לא אטרקטיבית בלשון המעטה, מאוד אפורה.
במיוחד אצל CP3 שאני מניח שהוא רוצה לגדל את הילדים בעיר יותר נוצצת או משהו כזה.
לגבי הקבוצת סופר על, שאלתי באופן כללי. התוכן של ההודעה היה פשוט מה שמפרסמים מבחינת שמועות בימים האחרונים. כמובן שזה לא יספיק וצריך להביא עוד כוכב. אין לי מושג אם זה אפשרי מבחינת השכר
לצפיה ב-'אפשר לרשום פה פוסטים על מונדיאל?'
אפשר לרשום פה פוסטים על מונדיאל?
23/06/2018 | 00:00
41
150
לא ראיתי פורומים ברמה בנושא..
בכל מקרה, מישהו יודע מה לעזאזל שאקירי עושה בסטוק סיטי?!
המשך>>
לא ראיתי פורומים ברמה בנושא..
בכל מקרה, מישהו יודע מה לעזאזל שאקירי עושה בסטוק סיטי?!
לצפיה ב-'זה רק אני או שקלוזה חסר לגרמנים כמו אוויר לנשימה?'
זה רק אני או שקלוזה חסר לגרמנים כמו אוויר לנשימה?
23/06/2018 | 21:48
1
29
נכון שפרש, אבל רבאק אין חלוץ נורמלי? רק מליון קשרים?
לצפיה ב-'מאמן חסר יותר.'
מאמן חסר יותר.
24/06/2018 | 01:44
4
לצפיה ב-'דווייט הווארד הועבר לנטס'
דווייט הווארד הועבר לנטס
20/06/2018 | 17:40
16
84
דווקא אחרי עונה לא רעה, ההורנטס מוותרים על שירותיו של הסנטר הגדול, ושולחים אותו לנטס, תמורת מוזגוב, שתי בחירות דראפט סיבוב שני, וכסף.

הנטס רצו להיפטר מהחוזה של מוזגוב, שהוא 32 מליון לעוד שנתיים, בשביל לקבל את ה-23 מליון של הווארד לעוד שנה, מה שיאפשר להם לתת שני חוזי מקסימום בעונת 2019-2020.

הוויזארדס מנסים להיפטר ממרצין גורטאט. הסנטר הפולני מעבר לשיא והם רואים בו החוליה החלשה בחמישיה שלהם.

פופוביץ׳ נפגש עם קוואי לנארד בקליפורניה, ממחנה קוואי יצאה הודעה אוף דה רקורד שהשחקן רוצה טרייד.

הוציאו לקיירי איירוינג חוט תיל מהברך, שחיבר בין שני ברגים. על החוט התגלו בקטריות, מה שאומר שלקיירי יש סוג של זיהום בברך, ונקבע לו ניתוח נוסף להחלפת ברגים. נקווה שהברך שלו לא הולכת בדרך של הקרסול של גרנט היל.

הסקאוטרים עדיין לא יודעים איך לאכול את לוקה דונצ׳יץ׳. לדברי אחד מהם, במקרה הכי גרוע הוא סוג של ג׳ו אינגלס, במקרה הכי טוב הוא סטיב נאש בגוף של 8״6.

לצפיה ב-'מישהו יכול להסביר על הפציעה של קוואי?'
מישהו יכול להסביר על הפציעה של קוואי?
20/06/2018 | 17:55
72
זה נשמע ממש גרוע...
לצפיה ב-'עצוב מה שנהיה מהאוורד'
עצוב מה שנהיה מהאוורד
20/06/2018 | 18:17
63
הפך לשחקן שאף אחד לא רוצה ואני לא אופתע אם הטס ישחררו אותו.

ההורנטס מצידם כנראה נערכים לפירוק ויש שמועות שבקלבלנד מביעים עניין רב בקמבה ווקר ובהחלט ייתכן שבשארלוט ינסו לסחוט פה טרייד שישתלם להם בעתיד.
לצפיה ב-'הדיווח על קיירי נשמע מדאיג מאד + האפשרויות של הספרס'
הדיווח על קיירי נשמע מדאיג מאד + האפשרויות של הספרס
20/06/2018 | 20:43
80
האיש עשה מהלך מאד אמיץ כשדרש טרייד בשנה שעברה, ויכול היה למצוא את עצמו מוביל קבוצת לוטרי. יהיה עצוב מאד אם הוא יכנע לפציעות ולא יוכל להראות לנו האם הוא בנוי מהחומר של הגדולים ביותר.

גם קוואי לנארד אמיץ, אלא שהוא מקשה על הקבוצה שלו לקבל את מבוקשו אפילו יותר מקיירי. כי קיירי אמר 'אני רוצה להוביל קבוצה' ולנארד כנראה אומר 'אני רוצה לייקרס' (אם כי זו שמועה).
אבל לספרס אין את הלחץ של אליפות מידית והניסיון של קליבלנד לא הוכיח את עצמו. לכן אני לא רואה אותם מבצעים טרייד על בסיס איומים שמוציא אותם מופסדים לחלוטין.
אני כן רואה אותם מתפשרים על משהו כמו קוואי על לאב + הבחירה של ברוקלין (ניסיון של קליבלנד להשאיר את לברון) או אולי על חבילה מהבאקס. נניח מידלטון + בלדסו\ברגדון\הנסון\מייקר, אם הם מאמינים במישהו מהם וזה מסתדר חוזית. מהזווית של מילווקי יאניס+קוואי אמור להיות באנקר לגמר המזרח.
אבל גם אם זה לא יתתמש, לדעתי סיכוי נמוך שנראה את הספרס מבצעים טרייד גרוע עם הלייקרס. כל עוד הם עם הגב לקיר נראה אותם מחכים לאמצע העונה ובינתיים לוחצים על קוואי להיות מקצוען ולשחק בשבילם, כדי להראות שהוא לא פצוע ויכול להיות הדבר שחסר לקבוצה כדי לזכות באליפות בעונה הבאה.
לצפיה ב-'אף מילה על הדראפט? '
אף מילה על הדראפט?
22/06/2018 | 13:02
9
13
לצפיה ב-'איזה שיחוק של קיובן!!'
איזה שיחוק של קיובן!!
22/06/2018 | 14:28
7
12
לצפיה ב-'למה אתה חושב? '
למה אתה חושב?
23/06/2018 | 02:10
6
11
לצפיה ב-'דונצ'יץ' נחשב לשחקן מקטב'
דונצ'יץ' נחשב לשחקן מקטב
23/06/2018 | 14:24
44
כנראה הכי טוב במחזור שלו נכון להיום, ורק בן 19, אבל יש ספקות לגבי רמת האתלטיות שלו לעומת מה שנדרש משחקן פרימטר ב- NBA.
לכן יש קבוצות שהיו בוחרות אותו במקום הראשון וכאלה שהוא לא נכנס אצלן לטופ 5.
כנראה שקיובן שייך לקבוצה הראשונה, והוא רואה בדונצ'יץ' פוטנציאל סופרסטאר. עם הזמן נדע האם זה באמת שיחוק גדול שלו.
לצפיה ב-'יש הרבה שאומרים שדונצ'יץ הולך להיות הדבר הבא.'
יש הרבה שאומרים שדונצ'יץ הולך להיות הדבר הבא.
23/06/2018 | 14:25
4
49
אני מניח שקיובן ממש בונה על זה שהוא יהיה הנוביצקי הבא, כשנוביצקי עצמו משמש לו כמנטור.
מה שכן  לגבי אירופאים (וסינים )שנבחרו בטופ דראפט בשנים האחרונות - אני חושב שרק מפאו גאסול ויאו מינג יצא משהו מיוחד. תקנו אותי אם אני טועה.
לצפיה ב-'כן, יש איזושהי אכזבה משחקני פרימטר אירופאיים'
כן, יש איזושהי אכזבה משחקני פרימטר אירופאיים
23/06/2018 | 14:38
1
47
וזו אחת הסיבות שדונצ'יץ' לא נבחר בטופ 2.
לגבי ההשוואה לנוביצקי, אז האמת היא שחוץ מצבע עור אין להם שום דבר במשותף. אני מסכים שההתסגלות שלו בליגה תהיה יחסית נוחה בקבוצה שהמנהיג שלה הוא אירופאי ויש מאמן חכם על הקוים.
לצפיה ב-'לגבי ההשוואה לנוביצקי'
לגבי ההשוואה לנוביצקי
23/06/2018 | 17:54
39
התכוונתי לציפיות של קיובן מבחינת סטאר קוואלטי. ברור שמבחינת סגנון משחק הם שונים
לצפיה ב-'אתה לא טועה'
אתה לא טועה
23/06/2018 | 15:05
1
43
למעשה רק לשחקני פנים ולרכזים יש "היתר" להיות לא אתלטים, ואלה בדיוק האירופאים שהצליחו בגדול בNBA (הגאסולים, פארקר, נוביצקי...). זו הסיבה שאני מסכים עם הלך הרוח בליגה. דונצ'יץ' אולי יהיה שחקן מצוין אבל לא ברמה שאתה מצפה מבחירה טופ 2. אלא אם כן הוא יתופקד כרכז בשלב מסוים בקריירה שלו ויסתגל טוב לתפקיד. אבל אני בספק שזה יקרה ליד דניס סמית'.
לצפיה ב-''
24/06/2018 | 07:22
4
לצפיה ב-'עסוקים במונדיאל'
עסוקים במונדיאל
22/06/2018 | 19:55
9
לצפיה ב-'שמועות שדוויט האוורד ימצא את עצמו בלא אחרת מאשר גולדן סטייט'
שמועות שדוויט האוורד ימצא את עצמו בלא אחרת מאשר גולדן סטייט
23/06/2018 | 09:50
2
51
מה אתם חושבים, זה טוב לגולדן או רע?
לצפיה ב-'לא ישנה את היותם פייבוריטים ברורים'
לא ישנה את היותם פייבוריטים ברורים
23/06/2018 | 10:03
47
ועדיין לא הייתי נוגע בו במקל.
לצפיה ב-'אולי אחרי בייאאוט'
אולי אחרי בייאאוט
23/06/2018 | 11:27
52
אני חושב שזה יכול להיות אחלה מבחינתם. יש להם איזה 5 סנטרים בסגל, כולם לא טובים. החתמה של דוויט במחיר נמוך תשפר את הווריורס בעמדה ותאפשר להם לחתוך חלק מאותם סנטרים ולעבות עמדות אחרות.
לצפיה ב-'חדשות בקטנה'
חדשות בקטנה
17/06/2018 | 11:49
28
102
טרבור אריזה - שמעולם לא הרוויח יותר מ-8.5 מליון דולר לעונה - מחפש חוזה של 50-60 מליון. מוכן לחתום ל-4-5 שנים. הרוקטס רוצים לשלם 30-40 מליון וגם זה אחרי שידעו מה קורה קצת בגזרת לברון/קוואי/ג׳ורג׳.

ניקולה יוקיץ׳ - הנאגטס מתלבטים האם לקחת את אופציית השחקן או להגיש Qualifying offer, מה שיחליט האם יוקיץ׳ יהיה מוגבל או לא מוגבל בקיץ הבא. במחנה יוקיץ׳ לוחצים על חוזה שמן וגדול עכשיו ולא בסוף העונה הבאה, אבל סביר להניח שהנאגטס יקחו את האופציה שתשאיר אותו חופשי מוגבל, ואז ישוו כל דבר בשנה הבאה.

קוואי לנארד ביקש טרייד מהספרס. בהתחלה היה דיבור על בחירה מס׳ 1 מהסאנס, אבל פניקס הוציאו הודעה שהם ממש לא מעוניינים. פילדלפיה, בוסטון, הקליפרס והלייקרס כרגע במירוץ עליו. הספרס רוצים חבילה שמנה תמורת הכוכב, ויתרה מכך מעדיפים לעשות S&T למרות שלקוואי יש עוד עונה בחוזה, בגלל שהקבוצה הרוכשת תעדיף אותו לטווח ארוך ולא לשנה שנשארה לו לחוזה, וזה יניב תמורה טובה יותר.
מחנה קוואי הוציא הודעה שיש מצב שקוואי יחתום על מקסימום בספרס, שבכלל לא הציעה את זה. כנראה גם נסיון לשפר עמדות במשא ומתן.
לצפיה ב-'תגידו, רק לי נדמה שפעם בשלב הזה של העונה כבר ידענו מי ה MVP?'
תגידו, רק לי נדמה שפעם בשלב הזה של העונה כבר ידענו מי ה MVP?
17/06/2018 | 12:15
4
73
כאילו, זה לא קצת מוזר שההכרזה על ה MVP הפכה לאנטי קליימקס של הגמר שגם הוא עצמו אנטי קליימקס לסדרות הגמר האזוריות?
לא היו מכריזים על ה MVP פעם במהלך הגמרים האזוריים? כנ"ל ROY, COY וכו'?
לצפיה ב-'נו יש להם את הטקס הזה עכשיו'
נו יש להם את הטקס הזה עכשיו
17/06/2018 | 12:22
68
התחילו את זה  שנה שעברה. יש טקס ומכריזים בו על הזוכים בסוף העונה, נראה לי שהוא יתרחש בחודש הבא. וכן, זה לגמרי הוציא את העניין מהבחירות עצמם.
לצפיה ב-'מסכים, זה פשוט קטע מטומטם'
מסכים, זה פשוט קטע מטומטם
17/06/2018 | 12:57
2
72
לא מבין מה הבעיה לנצל את ה3-4 ימים האלה בין סוף העונה הסדירה לתחילת הפלייאוף כדי להכריז על הזוכים. זה גם ככה פרסים לעונה הסדירה בלבד, מרגיש לי מטומטם לגמרי לחלק עכשיו MVP להארדן שלא זכה באליפות ואפילו לא הגיע לגמר. מה שהוא עשה בעונה הסדירה מרגיש לי חלק מהעבר הרחוק.
לצפיה ב-''
17/06/2018 | 13:14
9
לצפיה ב-'או שסימונס יקבל ROY'
או שסימונס יקבל ROY
17/06/2018 | 14:27
66
אחרי הפלייאוף של טייטום.
לצפיה ב-'אני לא מבין מאיפה ההודעה האחרונה'
אני לא מבין מאיפה ההודעה האחרונה
17/06/2018 | 22:32
1
69
שיש אפשרות שקוואי יחתום על מקסימום בספרס, לא ראיתי את זה בשום מקום
לצפיה ב-'הסוכן שלו אמר את זה'
הסוכן שלו אמר את זה
18/06/2018 | 09:28
53
לדעתי כדי להראות שקוואי לא נואש לטרייד, כנראה זה משרת אינטרס של מישהו.
לצפיה ב-'דיבור חזק גם על הספרס שמחפשים קונים לפאו גאסול'
דיבור חזק גם על הספרס שמחפשים קונים לפאו גאסול
18/06/2018 | 09:30
6
68
ול-32 מליון שנשארו לו לשנתיים הקרובות.
גאסול מנפק 10 נקודות ו-8 ריבאונדים ב-77 משחקים בעונה האחרונה, אבל הראה הדרדרות אדירה בכל מה שקשור לצד ההגנתי.
לצפיה ב-'שיהיה להם בהצלחה עם זה'
שיהיה להם בהצלחה עם זה
18/06/2018 | 10:26
15
לצפיה ב-'שימכרו אותו לחולון כמחליף לפניני'
שימכרו אותו לחולון כמחליף לפניני
18/06/2018 | 15:31
11
לצפיה ב-'הדרדרות ממה? היה פעם צד הגנתי?'
הדרדרות ממה? היה פעם צד הגנתי?
19/06/2018 | 20:10
3
9
לצפיה ב-' תמיד היה שומר רך'
תמיד היה שומר רך
19/06/2018 | 22:26
2
8
לצפיה ב-'הרכות של גאסול כמעט תמיד הייתה overstated'
הרכות של גאסול כמעט תמיד הייתה overstated
20/06/2018 | 23:28
1
35
מ-2010 בערך הוא היה סנטר הגנתי די איכותי מבחינת שמירה בפוסט והפחדה באזור הטבעת. הבעיה שלו דווקא הייתה שהוא נהיה לא מספיק נייד בשביל לשמור סוויצ׳ים ולא רכות ברבאונד או בטבעת. דווקא היה רבאונדר נהדר אפילו בשיקאגו כשכבר היה לקראת סוף הקריירה.
לצפיה ב-'בשיקגו הוא היה חלש בהגנה על הטבעת'
בשיקגו הוא היה חלש בהגנה על הטבעת
21/06/2018 | 23:25
22
בלט מאוד כמה הם היו רכים מתחת לסל בהרכבים שלו עם מירוטיץ'. בריבאונד הוא עדיין היה מהטובים בתחום, זה נכון. אבל ככה זה כשאתה 2'7 כנראה...
לצפיה ב-'מסתבר שמייק ביבי הפך להיות מפלצת'
מסתבר שמייק ביבי הפך להיות מפלצת
18/06/2018 | 21:46
7
65
לצפיה ב-'ותראו מי עוד התנפח'
ותראו מי עוד התנפח
19/06/2018 | 10:32
6
74

ברוך הבא לNBA ילדון.

אני חייב לומר שמאז שפריצ׳ארד תפס פיקוד רק דברים טובים קורים לפייסרס. הוא כבר התראיין באמצע העונה שעברה ואמר שהוא יודע שלטרנר חסרה מסה ושהוא יעבוד על זה בקיץ. ובכן, .
לצפיה ב-'זה לא ניפוח אחי, זה חיטוב והורדת אחוזי שומן'
זה לא ניפוח אחי, זה חיטוב והורדת אחוזי שומן
19/06/2018 | 10:43
5
55
לפחות נראה ככה מהתמונה
לצפיה ב-'גם אולדיפו לא נראה שונה בהרבה בתמונה של הלפני אחרי'
גם אולדיפו לא נראה שונה בהרבה בתמונה של הלפני אחרי
19/06/2018 | 13:22
4
60
וראינו את ההבדל על המגרש

וואללה עם טרנר עושה קפיצה כמו אולדיפו אז לפאקינג פייסרס יש דיבור חזק
לצפיה ב-'זה חיטוב שיתן לו יותר זריזות מתחת לסלים'
זה חיטוב שיתן לו יותר זריזות מתחת לסלים
19/06/2018 | 14:25
55
ניפוח היה נותן לו יותר כח בבוקס אוואט,פוסט אפ ומיקומים מתחת לסלים.
אבל בגדול שחקני כדורסל תמיד יעבדו על יותר על חיטוב, הם רצים המון.
מה שגם כולם עכשיו רוצים לקלוע מבחוץ, אז אין טעם יותר לעבוד על ניפוח סטייל שאקיל לגבוהים.
וזה השני סנט שלי, אני לא באמת מבין או מומחה
לצפיה ב-'הוא די אכזב העונה'
הוא די אכזב העונה
19/06/2018 | 19:19
2
63
אני מקווה שהוא התאפס על עצמו והחליט באמת לעשות את הקפיצה הדרושה, אחרת הוא עלול לאבד את המקום שלו לסאבוניס (מה? הוא עדיין משחק??? הוא לא בן 67?)

לצפיה ב-''
19/06/2018 | 19:24
5
לצפיה ב-''
19/06/2018 | 20:38
4
לצפיה ב-'רודי גיי יצא מהחוזה עם הספרס '
רודי גיי יצא מהחוזה עם הספרס
19/06/2018 | 19:24
1
61
ויחפש דיל אצל אחת מהקונטנדריות (יוסטון או גולדן)
לצפיה ב-'כנ"ל לגבי ג'אמל קרופורד'
כנ"ל לגבי ג'אמל קרופורד
19/06/2018 | 19:27
49
שכנראה יחפש חוזה בקבוצה שלברון ילך אליה

לצפיה ב-'איזה עיתונאי בשם כריס שרידן(אין לי מושג מי זה)'
איזה עיתונאי בשם כריס שרידן(אין לי מושג מי זה)
19/06/2018 | 21:43
80
מדווח שהספרס לא יעשו טרייד על קוואי עם קבוצה מהמערב
לצפיה ב-'כנראה שלברון בכלל לא רוצה לשחק ביוסטון (כמה מפתיע)'
כנראה שלברון בכלל לא רוצה לשחק ביוסטון (כמה מפתיע)
20/06/2018 | 06:15
61
לצפיה ב-'וראיון מעניין עם יאניס'
וראיון מעניין עם יאניס
20/06/2018 | 13:37
1
65
מרגש
מחר יעלה חלק שני
לצפיה ב-''
20/06/2018 | 16:21
2
לצפיה ב-'הליילה הייתה ידיעה שלנארד רוצה החוצה מס"א'
הליילה הייתה ידיעה שלנארד רוצה החוצה מס"א
16/06/2018 | 09:20
27
81
והכיוון שלו זה הלייקרס.

הנה כמה הצעות טריידים שיעבירו אותו לשם.

לייקרס נותנים בנוסף את הבחירה ה 25 שלהם(קליבלנד) לאטלנטה.
ס"א נותנים את הבחירה ה18 שלהם לאטלנטה.
אטלנטה נותנים את הבחירה 3 שלהם לס"א.

למה זה טוב לס"א:
שרודר(חצי מחוזה מקסימום), אינגראם(חוזה רוקי לעוד שנתיים) ובחירה 3 על קואי, לא רע בכלל!
אם מישהו יכול להחזיר את דנג לחיים זה ופופוביץ, כמו שעשה לדיאו, מייקל פינלי ועוד שחקנים.

לייקרס: מקבלים את קוואי ומפנים את החוזה של דנג. לפנות את דנג לא יכול להיות ללא עלות, ככה שלתת את אינגראם ובול זה סביר ביותר!

אטלנטה: מקבלים את הבחירה השנייה בעונה שעברה(שממש לא אכזב בעונת הרוקי שלו) עבור בחירה 3 השנה.
מקבלים עוד 2 בחירות אמצע\סוף סיבוב ראשון(סה"כ יהיה 4), ככה שאפשר יהיה לבנות סגל רחב על חוזים נוחים.
לשרודר יש ביקוש מוגבל כי לרוב הקבוצות בליגה יש רכז לא פחות טוב ממנו, דווקא התוספת של גא סול(חוזה קצר בשנה משל שרודר.) המנוסה יכולה לתרום מאוד להתפתחות של הצעירים.

לצפיה ב-'בשביל רכז בלי קליעה אטלנטה תקריב'
בשביל רכז בלי קליעה אטלנטה תקריב
16/06/2018 | 14:15
14
52
גם את הבחירה השלישית, גם את שרöדר וגם תקלוט את החוזה הגרוע של גאסול? נראה לך ששתי בחירות סוף סיבוב ראשון בדראפט לא עמוק מכסות על זה?

במקום מג'יק אני עושה דבר מאוד פשוט: אומר לפופוביץ' תיקח איזו חבילה שאתה רוצה חוץ מאינגראם ותן את קוואי. סביר להניח שזה ייגמר בבול+קוזמה ואולי עוד כמה שחקנים לא חשובים + בחירות סיבוב ראשון שלא אמורות לשנות יותר מידי כי הלייקרס כנראה תהיה בפלייאוף העונה. זה שווה את זה כי זה הדבר היחיד שיכול לעשות match לחבילה שבוסטון מסוגלת לתת.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
16/06/2018 | 14:19
3
38
לדעתי הלייקרס צריכה לכוון ללברון+קוואי+לשכנע את ראנדל להישאר על פחות מ20M לעונה (או הצעת היענות). בלי ג'ורג'.
לצפיה ב-' הלייקרס לא צריכים את ג'ורג'. עדיף להם לכוון לכריס פול'
הלייקרס לא צריכים את ג'ורג'. עדיף להם לכוון לכריס פול
16/06/2018 | 14:29
2
41
פול הוכיח שהוא יודע להיות סופרסטאר תומך לקבוצה שרוצה לסכן את ג.ס. הוא חבר של לברון, הוא מנהיג והוא רכז שיודע איך לנהל התקפה. משולש של פול + קוואי + לברון הוא הנוצץ ביותר מאז מג'יק-קארים-וורת'י. אם מישהו יכול להקים את זה אלה הלייקרס. חוץ מזה המשולש יכול לאפשר ללברון להישאר אלפא אבל לשחק פחות, ככה שזה מושלם לכולם.
לצפיה ב-'עד שכריס פול יפצע בגמר הNBA, והחלום יתפוצץ'
עד שכריס פול יפצע בגמר הNBA, והחלום יתפוצץ
16/06/2018 | 15:09
1
16
לצפיה ב-' השחקן הכי חסר מזל בעולם'
השחקן הכי חסר מזל בעולם
16/06/2018 | 17:11
10
לצפיה ב-'מה כל כך מיוחד באינגרם?'
מה כל כך מיוחד באינגרם?
16/06/2018 | 14:35
8
52
הסיכוי היחיד שהספרס ישתפו פעולה עם הפיכת הלייקרס מקבוצת לוטרי למועמדת לאליפות זה אם הם עצמם ישמרו על מעמד תחרותי. מהזווית שלהם זה מאד קלוש ככה שאי אפשר להעמיד להם תנאים. מבחינת הלייקרס, אם הם מצליחים לסדר טרייד משולש שבו הם נפטרים מהחוזה של דנג שווה להם גם לוותר על שלושת השחקנים הכי טובים שלהם (רנדל + קוזמה + אינגרם) בשביל קוואי.
לצפיה ב-'נראה לי שהספרס מבינים שהם לא באמת יכולים להישאר טופ 4 במערב'
נראה לי שהספרס מבינים שהם לא באמת יכולים להישאר טופ 4 במערב
16/06/2018 | 14:47
7
49
במצב כזה נכסים עתידיים הופכים ללא פחות אטרקטיבים מעוד איזה שחקן טופ 30. להתמודד מול גולדן/יוסטון/המפלצת שהלייקרס יבנו בשנתיים הקרובות - לא יקרה.

אינגראם מיוחד בעיקר כי הוא יכול להתפתח לשחקן משלים טוב מאוד ליד לברון/קוואי. הוא יהיה הנהנה העיקרי מהפוקוס ההגנתי שהשניים האלה ייקחו אם רק יידע ללטש את המשחק שלו. בול הוא מועמד קלאסי להיות השחקן שקבוצות יתעלמו ממנו לגמרי מחצי מרחק ומעלה, וקוזמה הוא חור בהגנה, לכן אלה שני המועמדים העיקריים לעזיבה.

אני גם פחות אוהב את השילוב לברון-פול בעיקר כי אני חושב שליד קוואי לברון יהיה הרכז בפועל. אם להביא את פול זה בעיקר בשביל להחליש את יוסטון. אבל אני לא חושב שזה יקרה לאור ההצלחה של הרוקטס העונה.
לצפיה ב-'אם הספרס מוותרים על סיבוב שני בפלייאוף, אפשר לסגור את הבאסטה'
אם הספרס מוותרים על סיבוב שני בפלייאוף, אפשר לסגור את הבאסטה
16/06/2018 | 17:16
6
41
אני לא חושב שזה הכרחי עבורם להיות קבוצת לאליפות, אבל בהחלט סוס שחור שיכול להפתיע את הגדולות. זה תמיד היה המעמד של הספרס תחת פופוביץ'. לכן הם יחפשו להעביר את קוואי לקבוצה שתאפשר להם להמשיך את החלום הזה. בהחלט רואה אותם שוקלים את ג'ייסון טייטום למשל כבסיס לטרייד. אפילו שהמרחק בינו לבין קוואי אדיר, זה שחקן בלי תקרה לפטונציאל וזה מה שהספרס אוהבים.
לצפיה ב-'מה גורם לך לחשוב שבוסטון תעביר את טייטום תמורת קוואי?'
מה גורם לך לחשוב שבוסטון תעביר את טייטום תמורת קוואי?
16/06/2018 | 17:26
5
12
לצפיה ב-'היא תעביר אפילו יותר מזה'
היא תעביר אפילו יותר מזה
16/06/2018 | 17:45
4
46
קוואי הוא תוצר מוכן של הפוטנציאל של טייטום. טייטום + סמארט\מוריס על קוואי נשמע לי כמו אחלה טרייד לשני הצדדים (רק לא מסתדר חוזית)
לצפיה ב-'אני עם ליאור'
אני עם ליאור
16/06/2018 | 17:57
3
60
בוסטון לא תוותר על טייטום תמורת קוואי. בתנאים אידיאליים הם היו שוקלים את זה אבל התנאים רחוקים מלהיות אידיאליים מבחינת הספרס- קוואי מסוכסך איתם, חוזר מפציעה ארוכה, ויש לו עוד שנה אחת בחוזה. שלושת האלמנטים הללו מורידים את ה-Trade value שלו הרבה מתחת לטייטום.
לצפיה ב-'אני מסכים וכל עוד זה המצב כנראה לא נראה טרייד'
אני מסכים וכל עוד זה המצב כנראה לא נראה טרייד
16/06/2018 | 18:27
2
15
לצפיה ב-'זה היה מהיר '
זה היה מהיר
16/06/2018 | 19:53
1
11
לצפיה ב-'אני עקבי, אני עקבי, אני עקבי, אני עבקי, אני עבקי אניעבקי'
אני עקבי, אני עקבי, אני עקבי, אני עבקי, אני עבקי אניעבקי
16/06/2018 | 19:57
8
לצפיה ב-'בלי קליעה אולי'
בלי קליעה אולי
16/06/2018 | 18:20
34
אבל שחקן שבעונת הרוקי שלו עושה 10 7 7 עם 1.7 חטיפות ו0.8 חסימות...
כל שחקן שלא תבחר בבחירה השלישית סביר להניח לא יתן משהו דומה(גם האחוזים הגרועים מכל התווכים כמובן).
בדראפט השנה בחירות 1 ו 2 אלה השחקנים הבאמת טובים, אחריהם יש ירידה ברמה(ואני חושב שבגלי ופורטר יהיו טובים מאוד).
שרודר לא בין הרכזים בטובים בליגה, ועוד רוצה לעזוב.
לאטלנטה יהיו הרבהבחירות השנה ככה שיוכלו לבנות סגל עמוק וטוב עם הרבה חוזי רוקי.
לצפיה ב-'הספרס יכולים להשיג יותר על קוואי'
הספרס יכולים להשיג יותר על קוואי
16/06/2018 | 14:24
1
52
קודם כל שרודר מיותר כי יש להם כבר פרוספקט לרכז (מארי), רכז שני מוצלח (מילס) ועוד רכז שלישי שיכול לתת 10-15 דקות (פארקר). אינגרם ובחירה 3 זה נחמד, אבל לא מספיק.

גם ההוקס מפסידים בטרייד הזה, כי אנחנו יודעים שלונזו בול בקושי שווה את הבחירה ה-3
בדראפט וכאן הם גם מוסרים את הרכז הפותח שלהם וגם מקבלים את החוזה הגרוע של פאו.

בקיצור זה טרייד מצוין ללייקרס שמחליפים את אינגרם בקוואי ונפטרים מהחוזה של דנג. ככה נשאר להם מקום להביא שני סופרסטארים ועוד שיישאר להם קאפ ספייס. וכיוון שאין יותר את העול של בול נסללת הדרך להביא את פול. הטרייד הזה כל כך טוב להם שאפילו המשפטים יוצאים בחרוזים.
לצפיה ב-'לא חושב שקוואי שווה יותר'
לא חושב שקוואי שווה יותר
16/06/2018 | 18:23
38
קוואי בשנת חוזה, אחרי פציעה ולא רוצה להיות בס"א!

שרודר רוצה החוצה מאטלנטה.
דווקא אטלנטה לדעתי מרוויחה, לא חושב שבבחירה 3 יהיה שחקן שיתקרב לבול, עדין שחקן של 10 7 7 עם 1.7 חטיפות 0.8 חסימות בעונת הרוקי שלו(האחוזים באמת פח)
את פאו לא חייבים לשמור, יש לו כולה שנתיים בחוזה והוא עדין שחקן.
אפשר לתת לפאו ללמד קצת את הצעירים ועוד חצי שנה שללוח אותו בטרייד ולפנות לצעירים את הבמה.
לצפיה ב-'טרייד מעניין. נראה לי שאטלנטה אומרת לא'
טרייד מעניין. נראה לי שאטלנטה אומרת לא
16/06/2018 | 16:35
49
זה הרבה תלוי בכמה הם אוהבים את הבחירה השלישית בדראפט, שנכון להיום מוערכת כ-downgrade משמעותי אחרי הטופ 2.
אם אטלנטה מעדיפה את לונזו בול על פני בחירה 3 זה טרייד הגיוני מבחינתה. הנטייה שלי היא להעדיף את הבחירה.

אני חושב שאתה מעריך את הערך של קוואי בצורה יותר נכונה מחלק מהתגובות פה. הספרס לא יוכלו לקבל את השמיים והכוכבים עבור שחקן שרוצה לעזוב אותם ונותרה לו שנה אחת בחוזה.

לצפיה ב-'בסביבתו של קוואי מכחישים את העניין'
בסביבתו של קוואי מכחישים את העניין
16/06/2018 | 21:31
8
75
ואומרים שהוא ממש לא נחוש לעזוב את הספרס ולא פוסל את האפשרות של חתימה על חוזה סופר מקס.
מה שכמה מליונים עושים לבן אדם....
לצפיה ב-' גדול. לגמרי אכלתי את הספין הזה.'
גדול. לגמרי אכלתי את הספין הזה.
16/06/2018 | 21:42
2
57
אבל עכשיו הראש כבר לגמרי קונספירטיבי: אולי הם אומרים את זה כדי להעלות את ערך הטרייד של קוואי, דווקא כדי שהספרס ישתכנעו לבצע אותו? סיטואציה מוזרה. אי אפשר לדעת כלום.
לצפיה ב-'אין לקוואי הרבה אינטרס בערך טרייד כזה גבוה.'
אין לקוואי הרבה אינטרס בערך טרייד כזה גבוה.
20/06/2018 | 23:37
1
18
כי זה יגרום לקבוצה החדשה שלו להתחלש הרבה בטרייד עליו. הוא יודע שערך הטרייד שלו הולך ויורד ככל שהזמן עובר כי הוא מתקרב לפרי אייג׳נסי ולכן ס״א לחוצים להעביר אותו אם הוא ממחיש להם שהוא לא נשאר, בפרטי או בפומבי.
לצפיה ב-'יש כל מיני סוגים של אינטרסים'
יש כל מיני סוגים של אינטרסים
22/06/2018 | 23:53
7
אולי קוואי בכל זאת מוקיר טובה לאנשים בסאן אנטוניו?
יש גם אינטרס של קוואי מבחינת איך שהוא נתפס בליגה. אם הוא מוציא ערך טרייד גבוה אז הטרייד שלו נתפס כפחות גרוע בגזרת "השחקן הכריח טרייד" וקוואי מבחינה ציבורית יוצא טוב יותר.
לצפיה ב-'יכול להיות שגם התחרט בגלל שיקולים אחרים'
יכול להיות שגם התחרט בגלל שיקולים אחרים
16/06/2018 | 21:50
3
16
לצפיה ב-'אתה לא יודע אם הוא התחרט'
אתה לא יודע אם הוא התחרט
16/06/2018 | 22:22
2
54
בסופו של דבר הידיעה הזאת שהוא רוצה לעזוב לא יצאה מגורמים בספרס ולא מקוואי או מהמקורבים אליו.
אני נוטה להאמין שאלה דברים שיוצאים מהסוכן שלו כדי להפעיל לחץ על הספרס לתת לו חוזה סופר מקס
לצפיה ב-'ברור, התכוונתי שיכול להיות אופציה שהוא גם התחרט'
ברור, התכוונתי שיכול להיות אופציה שהוא גם התחרט
16/06/2018 | 22:27
10
לצפיה ב-'לא חושב שנדרש שום לחץ'
לא חושב שנדרש שום לחץ
17/06/2018 | 18:41
49
קוואי אמור לקבל חוזה סופר מקס בספרס מתוך שינה בעיניים עצומות בלי מילה אחת של התמקחות, זו בכלל לא שאלה...

אבל כרגיל שמועות שמועות ונראה שכל מה שאנחנו יודעים על קוואי בשנה האחרונה אלה בעיקר ספקולציות. הסיבה היחידה שהאמנתי היא שהמקור לידיעה הזו היה ווג', שאמור להיות העיתנואי האמין האחרון שנשאר בעולם.
לצפיה ב-'אגב מאיפה הידיעה? לא ראיתי בשום מקום כרגע'
אגב מאיפה הידיעה? לא ראיתי בשום מקום כרגע
16/06/2018 | 22:56
15
לצפיה ב-' no hate here '
no hate here
15/06/2018 | 16:39
57
229
הייתי הולך לפליקנס, בהנחה שקאזנס מאריך חוזה הוא לברון ודיוויס זה הסיכוי הכי טוב ממה שאפשר לבנות קבוצה שתתחרה בגולדן.

לא יודע איך זה יעבוד חוזית, אבל אם גם הולידיי יישאר ומסביבם וטרנים וקלעים טובים, זו קבוצה אדירה.

קוואי לא יעזוב את הספרס, לברון מקסימום יקבל את PG יחד איתו בכל קבוצה שלא...
המשך>>
הייתי הולך לפליקנס, בהנחה שקאזנס מאריך חוזה הוא לברון ודיוויס זה הסיכוי הכי טוב ממה שאפשר לבנות קבוצה שתתחרה בגולדן.

לא יודע איך זה יעבוד חוזית, אבל אם גם הולידיי יישאר ומסביבם וטרנים וקלעים טובים, זו קבוצה אדירה.

קוואי לא יעזוב את הספרס, לברון מקסימום יקבל את PG יחד איתו בכל קבוצה שלא תהיה.

לייקרס? לא מספיק טובה גם עם שניהם
פילי? לא מספיק טובה גם עם לברון
בוסטון? אין סיכוי שהוא נדחף לקבוצה של קיירי
יוסטון? יצטרכו לוותר על חצי קבוצה בשבילו, לא הגיוני שיקרה, כולל קאפלה, והארדן הוא הכוכב.

התירוץ של לברון לא להגיע לניו אורלינס הוא בגלל שהיא במערב, אבל תכלס זו הקבוצה הכי טובה שקיימת.
לצפיה ב-'למישהו יש שידור של המונדיאל עם שדרנים נורמלים?'
למישהו יש שידור של המונדיאל עם שדרנים נורמלים?
16/06/2018 | 14:21
3
16
לצפיה ב-'באתר של כאן 11'
באתר של כאן 11
16/06/2018 | 17:18
1
38
יש כרגע ארגנטינה-איסלנד עם שדרים באנגלית משום מה

לצפיה ב-'האמת היא שמה שגמר אותי באמת זה הזווית צילום'
האמת היא שמה שגמר אותי באמת זה הזווית צילום
16/06/2018 | 18:32
40
אתמול במשחק של ספרד-פורטוגל נשארתי בלי עיניים. שני הגולים של רונלדו בכלל לא קלטתי שקרו.(לא הפנדל).
לא רואים פשוט כלום...
הם מצלמים מהשורה האחרונה ביציע, רק שלקהל שם יש משקפות ולנו יש קדחת.
לצפיה ב-' מישהו כאן במקרה מאמן כדורסל מקצועי?'
מישהו כאן במקרה מאמן כדורסל מקצועי?
17/06/2018 | 04:58
36
כלומר עבר הכשרת מדריכים\מאמנים בווינגייט או שווה ערך לכך?
לצפיה ב-'לברון לאן #2'
לברון לאן #2
12/06/2018 | 23:26
17
138
גארי פייטון טוען שהבן של לברון נרשם לאיזה בית ספר בלוס אנג'לס.
אז בהנחה שלברון עובר ללייקרס, עם פול ג'ורג' אני מניח +שאריות או איזה טרייד עסיסי בשביל לצרף עוד סופרסטאר- יש להם סיכוי מול גולדן?
לצפיה ב-'לא'
לא
13/06/2018 | 03:18
16
לצפיה ב-'יש לי תחושה שהולכת להיבנות שם קבוצה מטורפת'
יש לי תחושה שהולכת להיבנות שם קבוצה מטורפת
13/06/2018 | 06:17
91
שתכלול את לברון, פול ג'ורג' ואנטוני דיוויס
לצפיה ב-'לא חושב שזה יעבוד מקצועית'
לא חושב שזה יעבוד מקצועית
13/06/2018 | 08:51
86
אפילו במידה ואינגרם ימשיך להתקדם וישמש כאופציה התקפית טובה- כמה שחקני הגנה טובים יש בלייקרס?
אני גם מעדיף לא לראות את זה קורה משיקולי איזון בין הקונפרנסים.
לצפיה ב-'אני חושב שלכל קבוצת אינסטנט שתיבנה יהיה קשה מאוד להתמודד'
אני חושב שלכל קבוצת אינסטנט שתיבנה יהיה קשה מאוד להתמודד
13/06/2018 | 11:26
63
עם גולדן, שמעבר לכשרון המופרז כבר רצים ביחד כמה שנים, והוכיחו שבכל שנה הם מסוגלים לשפר איפה שצריך, והם רק מתגבשים יותר.

אני חושב שבשנה הבאה הזיקנה של איגי, ליוינגסטון ו-ווסט תפגע בהם מצד אחד, מצד שני הם ידועים ביכולת שלהם להביא שחקנים טובים בזול לפונקציות האלה - כמו כספי, כמו סוואגי, כמו ג׳אווייל.

אני בהחלט חושב שהשחקן שלגולדן יש הכי פחות כלים לעצור הוא אנטוני דייויס, יהיה מעניין לראות האם כוכבים אחרים יבינו את זה ויצטרפו איכשהו לפליקנס, או שמא הוא ידרוש טרייד לאחת מהקבוצות שכבר קונטנדריות בלעדיו כמו בוסטון או איפה שלברון יחתום.
לצפיה ב-'אז אולי לקליפרס ?'
אז אולי לקליפרס ?
13/06/2018 | 13:28
1
55
לברון לא צריך מסביבו יותר מדיאנדרה, פול ג'ורג', האריס, והבונוס של לו ויליאמס וגלינארי מחוץ לקשת, פטריק בברלי בתפקיד המחסל של סטף (דלבאדובה) בסדרת הגמר, ואחלה בחירות דראפט השנה 12 + 13

ואם לברון בכל זאת כן יגיע ללייקרס, מעניין מה יהיה עם איזיאה תומס ?
לצפיה ב-'אם יש מישהו שיכול להביא את לברון לקליפרס זה ג'רי ווסט'
אם יש מישהו שיכול להביא את לברון לקליפרס זה ג'רי ווסט
13/06/2018 | 15:17
60
השאלה איך זה מסתדר שם עם המשכורות
לצפיה ב-' כספי'
כספי
13/06/2018 | 19:37
10
99
להבנתי הוא מקבל טבעת אליפות נכון?
עכשיו השאלה שלי היא האם הוא השחקן הראשון שלא שיחק אפילו דקה בפלייאוף אי פעם וקיבל טבעת אליפות...?
לצפיה ב-'אדי קרי מחיפוש קצר'
אדי קרי מחיפוש קצר
13/06/2018 | 20:41
9
108
שיחק במיאמי ב-2011-2012 (האליפות הראשונה) בעונה הרגילה ולא שותף בפלייאוף או הגיע לפלייאוף בכל עונה אחרת
לצפיה ב-'אם אני לא טועה אז גם אנדרסון וורג'או'
אם אני לא טועה אז גם אנדרסון וורג'או
13/06/2018 | 20:59
8
65
שהיה שחקן במדי גולדן ולא שיחק בפלייאוף או אפילו נחתך מהקבוצה.
אני חושב שהוא סירב לקבל את הטבעת אבל אני לא סגור על זה.
לצפיה ב-'אבל אני די בטוח שהוא שיחק בפלייאוף במדי קליבלנד'
אבל אני די בטוח שהוא שיחק בפלייאוף במדי קליבלנד
13/06/2018 | 21:17
7
18
לצפיה ב-'...'
...
13/06/2018 | 21:38
6
64
 On July 17, 2016, Varejão re-signed with the Warriors.[33] On February 3, 2017, he was waived by the Warriors[34] after averaging 1.3 points and 1.9 rebounds in 6.6 minutes over 14 games, with one start.[35] The Warriors went on to win the NBA Championship in 2017, and as a result, Varejão was offered a championship ring, which he accepted.[36]

לצפיה ב-'נו, איך זה סותר את מה שכתבתי?'
נו, איך זה סותר את מה שכתבתי?
13/06/2018 | 23:39
5
58
מור שאל אם ישנו שחקן שלא שיחק מעולם בפלייאוף (לא רק בעונה המדוברת) אבל יש לו טבעת אליפות. לורז'או יש היסטוריה ארוכה מאוד עם קליבלנד עוד מהקדנציה הראשונה של לברון. אני לא זוכר אם הוא שיחק או לא כי לא הייתי עכבר NBA כמו שאני כיום אבל קשה לי מאוד להאמין שבכל כך הרבה שנים שם הוא לא שיחק בפלייאוף אפילו פעם אחת.
לצפיה ב-''
13/06/2018 | 23:40
9
לצפיה ב-'אההה סבבה, סתם לא הבנתי את השאלה '
אההה סבבה, סתם לא הבנתי את השאלה
14/06/2018 | 05:34
8
לצפיה ב-'שיחק נגד גולדן סטייט במדי קליבלנד באותו גמר וגם שיחק בגולדן '
שיחק נגד גולדן סטייט במדי קליבלנד באותו גמר וגם שיחק בגולדן
14/06/2018 | 12:32
2
45
סטייט רוב העונה. אז הוא היה במצב המעניין של לקבל טבעת אליפות לא משנה מי מנצחת את הסדרה ואכן סירב לקבל טבעת אליפות בסוף כשגולדן סטייט זכו.
לצפיה ב-'הוא לא עבר לגולדן ב2015 שהם זכו, אלא ב2016 שקליבלנד.'
הוא לא עבר לגולדן ב2015 שהם זכו, אלא ב2016 שקליבלנד.
14/06/2018 | 12:57
1
46
ב2015 בקליבלנד אני חושבת שהוא היה פצוע בזמן הפליאוף ולא שיחק. ב2016 הוא עבר באמצע העונה מקליבלנד לגולדן וסירב לקבל את טבעת האליפות של קליבלנד שהם זכו באותה השנה (זאת הייתה העונה שבה הוא טכנית זכה באליפות לא משנה התוצאה). ב2017 הוא נחתך מגולדן לפני הפליאוף (לא יודעת אם הוא הסכים לקבל את הטבעת או לא אבל לפי הציטוט שניר כתב אז הוא כן הסכים).
לצפיה ב-'הפכתי את הקבוצות תודה'
הפכתי את הקבוצות תודה
14/06/2018 | 13:23
8
לצפיה ב-'רשימה סובייקטיבית: 50 (ו-5) השחקנים הטובים ב-NBA'
רשימה סובייקטיבית: 50 (ו-5) השחקנים הטובים ב-NBA
11/06/2018 | 15:09
52
644
הבנתי שכל קיץ הפורום מדרג את 50 השחקנים הטובים ב-NBA. אז אולי כדי להחדיר לכם מסרים תת-מודעים ערכתי את הרשימה שלי. יש לי תחושה שאני יודע איפה יסכימו איתו ואיפה ממש לא ויהיה מעניין לטעות. בכל אופן אשמח לשמוע מה
דעתכם ולהשאיר את המנועים חמים אחרי סדרת הגמר החלשה יחסית.

1....
המשך>>
הבנתי שכל קיץ הפורום מדרג את 50 השחקנים הטובים ב-NBA. אז אולי כדי להחדיר לכם מסרים תת-מודעים ערכתי את הרשימה שלי. יש לי תחושה שאני יודע איפה יסכימו איתו ואיפה ממש לא ויהיה מעניין לטעות. בכל אופן אשמח לשמוע מה
דעתכם ולהשאיר את המנועים חמים אחרי סדרת הגמר החלשה יחסית.

1. ג'יימס
קארי
הארדן
דיוויס
דוראנט
לנארד
ארווינג
אנטיטקומפו
פול
10. ווסטברוק (5 גארדים, 4 סווינגמן וגבוה אחד)
אלדריג'
קאזינס
טאונס
לילארד
אולדיפו
תומפסון
דרוזן
גרין
לאב
20. הורפורד (7 גבוהים, 8 גארדים ו-5 סווינגמן)
אמביד
באטלר
גוברט
היוורד
25. וול (15-10 מערב)
סימונס
קונלי
לאורי
ג'ורג'
30. פורזינגס (10 גבוהים, 12 גארדים ו-8 סווינגמן)
מיטשל
יוקיץ'
דראמונד
קפלה
ווקר
גאסול
דראגיץ'
גריפין
טייטום
40. מקולום (15 גבוהים, 16 גארדים ו-9 סווינגמן)
וויטסייד
ג'ורדן
בוקר
ביל
וויליאמס
אריק גורדון
וויגינס
רוביו
מידלטון
50. מילסאפ (17 גבוהים, 20 גארדים ו-13 סווינגמן)
אדאמס
מרקנן
רונדו
אארון גורדון
55. סבוניס

שחקנים בחוץ:
אייזאה תומאס
צ'אנדלר
בארנס
מירוטיץ'
פייבורס
קוזמה
אינגרם
רנדל
האריס
גלינארי
רדיק
איגודאלה
אנת'וני
טיג
פורטר
דוואיט הווארד
שרודר
ג'בארי פארקר
אריק בלדסו
ג'קסון
היל
קאנטר
מוריס.
לצפיה ב-'שרשור טריידים'
שרשור טריידים
10/06/2018 | 20:36
58
457
מכיוון שהגמר הסתיים מוקדם ויש עוד זמן עד הדראפט, אפשר לנצל אותו להציע כמה טריידים היפותטיים.

1. בלוקבאסטר: קוואי תמורת קיירי.

שני...
המשך>>
מכיוון שהגמר הסתיים מוקדם ויש עוד זמן עד הדראפט, אפשר לנצל אותו להציע כמה טריידים היפותטיים.

1. בלוקבאסטר: קוואי תמורת קיירי.

שני סופרסטארים באותו גיל, עם עוד שנה אחת בחוזה. שניהם נעדרים כעת בשל פציעה.

למה לבוסטון? קוואי הוא השחקן הטוב יותר נכון ללפני הפציעה. היתרון המשמעותי שלו על פני קיירי הוא בעיקר בהגנה, זה יוצר להם מצ'אפ מדהים מול הווריורס ובכלל קבוצה מפלצתית עם ארבעה סווינגמנים אתלטיים בעמדות 1-4, שאי אפשר להתחבא מולם באף צד של המגרש, פלוס אל הורפורד המגוון. אני חושב שזה הכיוון שהכדורסל הולך אליו ובוסטון תעמוד בראש השינוי הזה.

למה לסאן אנטוניו? הם במשבר עם קוואי ועלולים לאבד אותו מבלי שיחדש חוזה, או לבצע טרייד שכמעט תמיד הקבוצה שמוסרת בו סופרסטאר יוצאת מופסדת. כאן הם מקבלים 90 סנט על הדולר.

2. סיין אנד טרייד: פול ג'ורג' תמורת רדיק+קובינגטון

הטרייד יצריך שפול ג'ורג' יסכים לחדש חוזה ומיד לעבור לפילי, וכנ"ל לגבי רדיק שמסיים חוזה, יחתום על חוזה חדש ויעבור לאוקלהומה.

למה לפילדלפיה: מקבלים צלע שלישית לקונטנדרית לצד אמביד וסימונס. ג'ורג' מאחד את הקליעה הטובה של רדיק וההגנה הטובה של קובינגטון בשחקן אחד (בערך).
לסיקסרס כרגע אין מקום בחמישייה למרקל פולץ, טרייד כזה מאפשר להם לקדם אותו מתוך מחשבה שיכנס לחמישייה ב-long run. בטווח הקצר הם יכולים לפתוח עם בלינלי ב-SG ולהפוך לקונטנדרית כבר בעונה הבאה.

למה לאוקלהומה: ווסטברוק חתום לעוד אלף שנה על חוזה מקסימום, הטרייד הזה נראה כמו האפשרות הכי טובה שלהם לספק לו צוות מסייע תחרותי. חמישייה של ווסטברוק-רדיק-קובינגטון-גראנט-אדאמס עם כרמלו מהספסל עשויה לעשות עונה לא פחות טובה מזו האחרונה של הת'אנדרס, אם לא יותר.
לצפיה ב-'קליבלנד-גולדן סטייט, משחק מס' 4. 4:00'
קליבלנד-גולדן סטייט, משחק מס' 4. 4:00
08/06/2018 | 22:22
47
137
המשך>>
לצפיה ב-'מה עם דיון על הקבוצות הטובות בהיסטוריה?'
מה עם דיון על הקבוצות הטובות בהיסטוריה?
07/06/2018 | 09:41
81
645
כל הזמן עושים השוואות בין שחקנים אבל בסופו של דבר העומק והאיכות של הקבוצה קובעת את הטון.
גולדן סטייט הנוכחית אני חושב שיש לה קייס חזק לקבוצה החזקה בהיסטוריה של המשחק, אני לא זקן מספיק כדי לזכור מה היה בשנות ה80 או ה90.

האם לדעתכם ג׳ורדן והבולס נתקלו בקבוצה כזאת כמו גולדן סטייט בכל ששת...
המשך>>
כל הזמן עושים השוואות בין שחקנים אבל בסופו של דבר העומק והאיכות של הקבוצה קובעת את הטון.
גולדן סטייט הנוכחית אני חושב שיש לה קייס חזק לקבוצה החזקה בהיסטוריה של המשחק, אני לא זקן מספיק כדי לזכור מה היה בשנות ה80 או ה90.

האם לדעתכם ג׳ורדן והבולס נתקלו בקבוצה כזאת כמו גולדן סטייט בכל ששת האליפויות?
לברון כאנדבואל ממקום בטופ 5 בהיסטוריה, האם הוא אי פעם שיחק בקבוצה בין הטובות בהיסטוריה? מיאמי היט עם הטריו הייתה בליבל של גולדן הנוכחית או הבולס של ג׳ורדן או אפילו הלייקרס של שאקיל?
לצפיה ב-'יאללה משחק 3! הלילה ב 4:00'
יאללה משחק 3! הלילה ב 4:00
06/06/2018 | 20:28
35
56
האם בבית קליבלנד תיראה אחרת?

לצפיה ב-'אני חושב שגם בחוץ היא נראתה לא רע יחסית לעצמה'
אני חושב שגם בחוץ היא נראתה לא רע יחסית לעצמה
06/06/2018 | 22:43
57
הציפייה היא שבבית השלשות יכנסו באחוזים קצת יותר טובים.
אנשים הציעו כל מיני שינויים שטיירון לו יכול לבצע. אני דוקא לא הייתי משנה יותר מדי, בעיקר יותר דקות לעוסמן במקום קלארקסון. אני מצפה לרמת ביצוע קצת יותר טובה בהגנה (עם דגש על קצת) שתשנה טיפה את הקלות שגולדן נכנסת לפלואו ההתקפי שלה. אם צריך אז לזנוח לגמרי את דריימונד על קו השלוש, לפחות עד שיאפס את הידית. יותר קל לדבר על זה מאשר לבצע בהצלחה, כי גולדן יודעת לנצל את אי-הכיסוי הזה ליציאה מחסימה של גרין/לוני לקליעה, וזה המבחן העיקרי של הגנת קליבלנד, האם היא מספיק חכמה ומתקשרת כדי לקרוא את המהלכים האלה ולשלוח עזרה בהתאם.
בעיקרון גולדן ממש טובים. בעיה.
לצפיה ב-'כדי שקליבלנד ינצחו '
כדי שקליבלנד ינצחו
06/06/2018 | 23:37
51
לברון צריך לקלוע איזה 50 נק'(התייאשתי סופית מהרול פליירס שלהם),
בזמן שדוראנט וקארי ישחקו בהילוך שלישי. בהצלחה עם זה
לצפיה ב-'אם ה big 3 מופיעים ב-90% זה לא משנה איך קליבלנד נראית.'
אם ה big 3 מופיעים ב-90% זה לא משנה איך קליבלנד נראית.
07/06/2018 | 00:42
1
13
לצפיה ב-'או אחד מהם ב100% והשאר ב30% כל אחד זה גם מספיק'
או אחד מהם ב100% והשאר ב30% כל אחד זה גם מספיק
07/06/2018 | 13:56
8
לצפיה ב-'זווית צילום אחרת מהטעות האיומה של סמית ממשחק 1 '
זווית צילום אחרת מהטעות האיומה של סמית ממשחק 1
07/06/2018 | 01:31
1
61
שמתמקדת על סמית ולברון על הספספל
לברון נראה גמור כאילו הפסיד את הסדרה, אבל בתכלס אם היה להם סיכוי קלוש לעשות משהו בסדרה הזאת כנראה שהטעות הזאת גם ריסקה הסיכוי הזה
לצפיה ב-'לברון הבין שהיה להם טיים אאוט וזה שבר אותו'
לברון הבין שהיה להם טיים אאוט וזה שבר אותו
07/06/2018 | 05:37
8
לצפיה ב-'יש לי תחושה של משחק צמוד וטכניות של גרין וט. תומפסון'
יש לי תחושה של משחק צמוד וטכניות של גרין וט. תומפסון
07/06/2018 | 02:43
7
לצפיה ב-'סוף סוף רודני הוד מקבל דקות משמעותיות בסדרה הזאת'
סוף סוף רודני הוד מקבל דקות משמעותיות בסדרה הזאת
07/06/2018 | 05:55
4
53
משחק מצויין שלו וזה בעיקר מאפשר ללברון דקות מנוחה על הספסל.
לא מבין למה לא השתמשו בו לפני זה.
לצפיה ב-'כי יש להם מאמן זבל זה למה'
כי יש להם מאמן זבל זה למה
07/06/2018 | 14:20
6
לצפיה ב-' - קיבעון לא מוסבר'
- קיבעון לא מוסבר
07/06/2018 | 14:34
11
לצפיה ב-'אתם רציניים??'
אתם רציניים??
07/06/2018 | 23:23
1
39
הוא קיבל 27 הזדמנויות העונה והיה גרוע בכולן. טוב שטיירון לו חזר אליו ויכול להיות שהיה צריך לנסות אותו כבר קצת קודם אבל אתה מתנהגים כאילו הוא סתם ייבש לו את החיים על הספסל. הוא שיחק נוראי כל הפלייאוף ועוד עשה קטעים כשביקשו ממנו לעלות לגארבג׳ טיים נגד טורונטו.
לצפיה ב-'בסדר אבל כשאתה משחק עם ג'יי אר'
בסדר אבל כשאתה משחק עם ג'יי אר
08/06/2018 | 12:04
30
שלא מסוגל לעשות שום דבר בשני צידי המגרש בלשון המעטה, נראה לי זה חובה לנסות לשנות משהו
לצפיה ב-'איזה כיף זה '
איזה כיף זה
07/06/2018 | 06:37
59
לנצח כשאתה יודע שכל העולם בעד קליבלנד.

יאללה SWEEP HIS ASS
לצפיה ב-'יאללה, פאסט פורוורד לעונה הבאה'
יאללה, פאסט פורוורד לעונה הבאה
07/06/2018 | 11:17
53
אחרי כל הטריידים החמים שיהיו הקיץ. שנה הבאה בטח תהיה תחושה של גולדן נגד כל הליגה, וזה כבר מצ'אפ מעניין...
לצפיה ב-'סיכום המשחק: KD'
סיכום המשחק: KD
07/06/2018 | 12:04
14
לצפיה ב-'שוב קליבלנד משחקת טוב, שוב קליבלנד מפסידה'
שוב קליבלנד משחקת טוב, שוב קליבלנד מפסידה
07/06/2018 | 13:39
1
42
הם הניעו את הכדור, שלטו בריבאונד ולפחות בפתיחה הרול פליירס הופיעו והשלשות נכנסו. לאב, ג'ייאר ורודני הוד (שקיבל את הדקות של קלארקסון) הביאו תפוקה שבדרך כלל מספיקה לקליבלנד לנצח בבית.

הגנתית הקאבס עשו טראפים על קרי, שלא מצא את עצמו במשך 45 דקות. הווריורס ניפקו סדרת דאנקים של מקגי, ג'ורדן בל וגרין כתוצאה מהדאבל טימים האלה אבל הקאבס העדיפו לחיות עם זה. משחק נפל של קרי, תהיתי בשלב מסוים האם קר יסגור את המשחק בלעדיו אבל דוקא בדקות האחרונות הוא ביצע כמה מהלכים גדולים.
בנוסף קליי תומפסון במשחק די חלש.
אין שום סיבה הגיונית שגולדן תנצח משחק כזה. אבל גם אין שום דבר הגיוני בהופעה הזאת של דוראנט, שהחזיק את גולדן לבד במחצית הראשונה וריסק במו ידיו את הקאבס בשנייה. 43-13-7 יחד עם הלפ דיפנס משמעותי בצבע בעיקר במחצית השנייה, וה-dagger מ-30 פיט שגמר את המשחק. כמה מהקליעות של דוראנט היו כל-כך קשות שממש ראו איך זה מוציא לקליבלנד את הרוח מהמפרשים, הם עשו הכל נכון והיו אמורים להחזיק ביתרון דו ספרתי ואיכשהו גולדן נשארה צמודה כל המשחק והופיעה בגדול בקלאץ'.

כנראה שההיסטוריה תזכור את הסדרה הזאת כיותר חד צדדית ממה שהיא הייתה בפועל. אבל השורה התחתונה היא שגולדן לוקחת אליפות שלישית ב-4 שנים, 2/2 מאז שדוראנט הצטרף והייתה רק סדרה אחת בשנתיים האלה שבאמת דחפה אותם לקצה. קבוצת על.
לצפיה ב-'לגבי הפסקה האחרונה גם התוצאה של שנה שעברה משקרת'
לגבי הפסקה האחרונה גם התוצאה של שנה שעברה משקרת
07/06/2018 | 21:39
20
נגמר 4-1 אם אני זוכר טוב ובפועל היו כמה משחקים צמודים ממה שזכור לי.
תוצאה של 4-3 או 4-2 הייתה משקפת יותר את מה שהיה שנה שעברה.
לצפיה ב-'מדברים על השלשות של סטף(שהבריזו היום) ועל הסקורינג של דוראנט'
מדברים על השלשות של סטף(שהבריזו היום) ועל הסקורינג של דוראנט
07/06/2018 | 14:02
46
אבל מבחינתי מה שעושה את הקבוצה הזאת מעל הכל זה התיאום המושלם בין השחקנים, זה כאילו שהם מכירים עוד מהרחם.   ראיתי רק את הרבע הרביעי אבל היו שם שתי פעולות שמדגימות הכי טוב מי זאת ג"ס, ודווקא לא כאלה שנגמרו בסל של דוראנט.  באחת דוראנט ואיגואדלה עשו ביניהם "דאבל פס" שנגמר בדאנק של איגי.  בשני דוראנט מוסר לקרי שקולט על עיוור את התנועה בלי כדור של גרין, מה שנגמר בסל שרשמית גמר את המשחק.  הקבוצה הזאת זה בידור במהותו, אתה בתור צופה ממש חש את השמחה של השחקנים לשחק זה עם זה.
לצפיה ב-'בשום שלב העונה קליבלנד לא שיחקה כל כך טוב'
בשום שלב העונה קליבלנד לא שיחקה כל כך טוב
07/06/2018 | 14:23
15
40
אולי רק בסדרה מול טורונטו. גולדן סטייט מנגד עדיין לא בהילוך רביעי.

וזה 3-0.

אגב, משחק לא טוב של לברון. הרבה יותר מידי זריקות מיותרות מבחוץ, הוא ניסה ללכת ראש בראש מול דוראנט בערב שיא. כשדוראנט בערב שיא - אין סקורר יותר טוב ממנו בליגה. גם לא לברון, עם כל הכבוד.
לצפיה ב-'אגב, האם דוראנט סטף וקליי הם 3 הקלעים הגדולים בכל הזמנים?'
אגב, האם דוראנט סטף וקליי הם 3 הקלעים הגדולים בכל הזמנים?
07/06/2018 | 14:50
7
49
בחיי שאני לא יכול להחליט מי מהם הקלע הטהור הטוב ביותר, אבל האם הם לא חד משמעית 3 הקלעים הטובים ביותר שהמשחק ראה?
סטף כנראה הטוב ביותר עפ"י רוב המדדים, אבל כל ערב מישהו אחר משלושתם יכול להתחמם ולקלוע במספרים+אחוזים שוברי שיאים.
לצפיה ב-'אני גם חשבתי על זה היום כמה פעמים'
אני גם חשבתי על זה היום כמה פעמים
07/06/2018 | 14:53
50
מבחינתי סטף וKD בראש, אני נותן עדיפות לריי אלן על פני קליי תומפסון.
הקטע שסטף וKD יכולים ליצור לעצמם מצבים וגם קולעים במצבים בלתי אפשריים.
קליי וריי אלן יותר בסגנון של קאצ' אנד שוט.
מה שכן, הם אולי השחקנים הכי גדולים בהיסטוריה כשהם בזון, לא עולה לי שחקן כשהוא בזון- הוא יותר טוב מהם, אולי רק קובי וג'ורדן. אין לי מושג.
לצפיה ב-'אני מניח שהכוונה היא לקלעי שלשות'
אני מניח שהכוונה היא לקלעי שלשות
07/06/2018 | 15:20
5
48
קרי השלשיונר הגדול בכל הזמנים, לא נראה לי שזה נתון לויכוח. זו גם המהפכה שהוא חולל בליגה באמצעות העלייה שלו לשלשה מכדרור, זה גם הווליום שהוא הגבוה מכולם וגם האחוזים בעלית.

חוץ מקרי זו השוואה טיפה קשה. לדוראנט למשל אין שחרור זריקה מהיר כמו קרי או קליי, אבל יתרון הגובה שלו מאפשר לו לקחת טיפה יותר את הזמן.
אם תעשה נגיד תחרות שלשות בין דוראנט לרדיק, אני מאמין שרדיק לוקח. אבל דוראנט יכול ליצור seperation יותר ממנו- האם זה הופך אותו לקלעי טוב יותר או פשוט לסקורר טוב יותר? נתתי בכוונה את הדוגמה הזאת כי שניהם קולעים כמות שלשות דומה לאורך הקריירה.

השוואה יחסית טבעית היא בין קליי לריי אלן. אני חושב שאופי הזריקות שלהם די דומה. לקליי יש יתרון קטן בווליום, אבל אני חושב שזה בעיקר פונקציה של תקופה בה נהוג יותר לזרוק שלשות. שים את ריי אלן בשיאו בכדורסל של היום ואני לא חושב שהוא קולע פחות שלשות מקליי, אולי אפילו יותר. לקליי גם יש יתרון קטן באחוזים. מצד שני כשאתה מסתכל על כמות שלשות בקריירה, לריי אלן יש כמעט פי 2. אני נוטה לומר שבנקודת הזמן הזאת אלן נחשב לקלעי גדול יותר מבחינה היסטורית, סביר להניח שעוד כמה עונות זה ישתנה.
לצפיה ב-'למה רק שלשות? '
למה רק שלשות?
07/06/2018 | 15:30
4
52
למה למקד את הדיון ולא להרחיב אותו לקליעה מכל הטווחים? וגם ספציפית מחצי מרחק, כמה שחקנים יכולים להיחשב טובים יותר מדוראנט מחצי מרחק?
לצפיה ב-'נוביצקי?'
נוביצקי?
07/06/2018 | 15:41
1
11
לצפיה ב-'כריס פול'
כריס פול
07/06/2018 | 16:14
12
לצפיה ב-'כי זה יותר קל'
כי זה יותר קל
07/06/2018 | 16:48
1
57
תכלס דוראנט קלעי מיד ריינג' מפחיד.
בנוסף לנוביצקי וכריס פול אני מניח שגם לארי בירד שייך לדיון.
לצפיה ב-'ומייקל ג'ורדן'
ומייקל ג'ורדן
07/06/2018 | 16:55
11
לצפיה ב-'כ"כ טוב, שגולדן לא דימינו שתהיה להם סידרה כ"כ קצרה וקלילה'
כ"כ טוב, שגולדן לא דימינו שתהיה להם סידרה כ"כ קצרה וקלילה
07/06/2018 | 20:46
6
46
הווריורס רחוקים ניצחון בודד מאליפות שנייה ברצף עם 43 נקודות לדוראנט, גולדן סטייט ב-0:3 על קליבלנד.
לצפיה ב-'תפוז אנשים מודיע'
תפוז אנשים מודיע
07/06/2018 | 20:59
5
81
לצפיה ב-'נמאס לך אז אתה נותן להם בדיוק את מה שהם רוצים כדי להמשיך '
נמאס לך אז אתה נותן להם בדיוק את מה שהם רוצים כדי להמשיך
07/06/2018 | 22:00
4
13
לצפיה ב-'כבר לא אכפת לי, אני עובר לפורום של נועם בפייסבוק.'
כבר לא אכפת לי, אני עובר לפורום של נועם בפייסבוק.
07/06/2018 | 22:08
3
9
לצפיה ב-'אאוץ '
אאוץ
07/06/2018 | 22:18
6
לצפיה ב-'שם תקבל 3 טרולים ו4 ילדים מפגרים על כל כותב סביר'
שם תקבל 3 טרולים ו4 ילדים מפגרים על כל כותב סביר
07/06/2018 | 23:20
1
9
לצפיה ב-'אבל אפשר לחסום'
אבל אפשר לחסום
07/06/2018 | 23:29
6
לצפיה ב-'יוסטון יכול להיות חתומה על האליפות,אם gs זוכה בתואר?'
יוסטון יכול להיות חתומה על האליפות,אם gs זוכה בתואר?
07/06/2018 | 23:26
50
gs הייתה צריכה את יוסטון לצאת מהמשבר שהיא הייתה בו וזה לא משנה אם זה יהיה 4-0, 4-1 או 4-2, gs נראים הרבה יותר טוב ויותר כמו קבוצה אחרי שהם הגיעו למצב של הגב אל הקיר.
היו משחקים העונה בליגה הסדירה ובפלייאוף ש gs הייתה הצל של עצמה ואולי המצב עם הגב אל הקיר בסופו של דבר מול יוסטון עזר לה לצאת מזה.

לצפיה ב-'לברון לאן'
לברון לאן
04/06/2018 | 21:37
52
296
פילי ,יוסטון או משהו אחר?
המשך>>
פילי ,יוסטון או משהו אחר?
לצפיה ב-'גולדן סטייט - קליבלנד משחק מספר 2'
גולדן סטייט - קליבלנד משחק מספר 2
03/06/2018 | 13:51
75
432
שידור בספורט 5
02:45- אולפן לקראת המשחק
03:00 - מתחיל המשחק

קליבלנד הוכיחה במשחק הקודם שהיא מסוגלת לעמוד שווה בשווה עם הווריורס.
תומפסון בספק, גם איגוודלה.
בקליבלנד טריסטן תומפסון ישחק לאחר שלא קיבל השעייה בסופו של דבר.

יאללה,...
המשך>>
שידור בספורט 5
02:45- אולפן לקראת המשחק
03:00 - מתחיל המשחק

קליבלנד הוכיחה במשחק הקודם שהיא מסוגלת לעמוד שווה בשווה עם הווריורס.
תומפסון בספק, גם איגוודלה.
בקליבלנד טריסטן תומפסון ישחק לאחר שלא קיבל השעייה בסופו של דבר.

יאללה, תנו בראש, והלוואי שנקבל דרמה כמו במשחק הראשון!
לצפיה ב-'הלילה ב 4:00 - הגמר יוצא לדרך '
הלילה ב 4:00 - הגמר יוצא לדרך
31/05/2018 | 16:34
137
1356
בניגוד לפעמים האחרות, הפעם נראה שהסיכויים של קליבלנד מאוד נמוכים אבל אם יש משהו שפלייאוף הזה לימד אותנו, זה לא להמר נגד לברון.

אני מאמין שזה יגמר בחמישה משחקים אבל אני מקווה שלפחות יהיו משחקים טובים שאפשר יהיה להינות מהם.

יאללה!
ניפגש לפנות בוקר
המשך>>
בניגוד לפעמים האחרות, הפעם נראה שהסיכויים של קליבלנד מאוד נמוכים אבל אם יש משהו שפלייאוף הזה לימד אותנו, זה לא להמר נגד לברון.

אני מאמין שזה יגמר בחמישה משחקים אבל אני מקווה שלפחות יהיו משחקים טובים שאפשר יהיה להינות מהם.

יאללה!
ניפגש לפנות בוקר
לצפיה ב-'גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית'
גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית
29/05/2018 | 06:19
94
773
טוב אני הולך על 4-1 לגולדן סטייט
במידה ולברון עושה את הבלתי יאומן ומנצח את גולדן סטייט, אפיה אתם ממקמים אותו היסטורית?
לפי דעתי אין ספק במקום השני ואולי שווה בין שווים מול ג׳ורדן, אליפות חמישית לפי דעתי כבר תציב אותו GOAT

המשך>>
טוב אני הולך על 4-1 לגולדן סטייט
במידה ולברון עושה את הבלתי יאומן ומנצח את גולדן סטייט, אפיה אתם ממקמים אותו היסטורית?
לפי דעתי אין ספק במקום השני ואולי שווה בין שווים מול ג׳ורדן, אליפות חמישית לפי דעתי כבר תציב אותו GOAT

לצפיה ב-'רוקטס-גולדן , גיים 7. המשחק מתחיל ב4:00'
רוקטס-גולדן , גיים 7. המשחק מתחיל ב4:00
28/05/2018 | 21:07
36
22
לצפיה ב-'איגי בחוץ. על פול הרוקטס יודיעו בסמוך למשחק.'
איגי בחוץ. על פול הרוקטס יודיעו בסמוך למשחק.
28/05/2018 | 21:32
11
לצפיה ב-'אגב לברון עם PER של 33.1 הפלייאוף הזה, כל כך יעיל...'
אגב לברון עם PER של 33.1 הפלייאוף הזה, כל כך יעיל...
28/05/2018 | 21:52
4
64
אין לי כח לבדוק אבל זה בטח אחד הגבוהים בהיסטוריה
לצפיה ב-'כתבתי על זה בפייסבוק לפני כמה ימים'
כתבתי על זה בפייסבוק לפני כמה ימים
28/05/2018 | 22:03
3
89
לפני המשחק השישי אאל"ט, כשהוא עמד על 33.9 מטורלל:
יש לו מדד PER של 33.9
לצורך ההשוואה, אתה יודע כמה פעמים שחקן נתן פלייאוף של 33+ PER למשחק באופן עקבי? (כלומר - גם עבר סיבוב, ולא התעלה בשלושה-ארבעה משחקים)
שלוש פעמים.
העונה הזו (לברון בגיל 33), לפני כמעט עשור (לברון בגיל 24), וממש ממש מזמן (ג'ורג' מיקן ב-53/54, לפני שמדדו אפילו איבודים, אז לא יודע כמה זה מדויק)
פעמיים נוספות היו שחקנים שנתנו דבר כזה בסדרה אחת והפסידו בסיבוב הראשון - האקים אולאג'ואן ב-87/88, וכריס פול ב-15/16
לצפיה ב-'ה37.4 ב2009 מטורלל לחלוטין ובלתי ניתן להסברה'
ה37.4 ב2009 מטורלל לחלוטין ובלתי ניתן להסברה
28/05/2018 | 22:05
2
72
באיזה קבוצה רשמת על זה בפייסבוק?
לצפיה ב-'בקבוצה שנקראת '
בקבוצה שנקראת
28/05/2018 | 22:38
1
78
"נ.ב.א אול אראונד" (עשיתי לעצמי אאוטינג ).
ה-37.4 אכן לא שפוי. ואם אוהבים השוואות בין שחקנים כל כך -
הפלייאוף היעיל ביותר בקריירה של קובי (האליפות מול אורלנדו ב-2009) היה עם מדד של 26.8. הפלייאוף היעיל בקריירה של מג'יק - 26.2 (באליפות ב-87'). בירד (באליפות של 84') היה בפלייאוף היעיל בקריירה - 26.3. 

ממוצע הקריירה של לברון בפלייאוף הוא 28.3, עם שש עונות מעל 30. זה מטורלל לגמרי. כמה מטורלל? הממוצע של ג'ורדן הוא 28.6 עם ארבע עונות מעל 30
לצפיה ב-'אה, לא מכיר את הקבוצה. אצטרף בהזדמנות'
אה, לא מכיר את הקבוצה. אצטרף בהזדמנות
29/05/2018 | 00:25
14
לצפיה ב-'המשחק הזה עשוי להכריע את זהות האלופה'
המשחק הזה עשוי להכריע את זהות האלופה
28/05/2018 | 22:03
2
69
כי המנצחת פה תגיע פייבוריטית לסדרת הגמר מול קליבלנד. במקרה של הווריורס פייבוריטית כבדה.
משחק ששווה להתעורר בלילה בשבילו... רק מקווה שכריס פול יוכל לשחק ברמת כשירות סבירה.
לצפיה ב-'אני במקום פול מתאבד על המשחק הזה'
אני במקום פול מתאבד על המשחק הזה
28/05/2018 | 22:16
1
73
גם אם הוא כשיר נגיד 60-70%. לא יודע אם תהיה לו עוד הזדמנות כזאת בשנים הבאות
לצפיה ב-''
28/05/2018 | 23:01
7
לצפיה ב-'ביי רוקטס, היה נחמד'
ביי רוקטס, היה נחמד
29/05/2018 | 05:45
16
לצפיה ב-'4 שנים וקבוצות עוד לא הבינו'
4 שנים וקבוצות עוד לא הבינו
29/05/2018 | 05:57
2
90
שבתחרות שלשות לא מנצחים את גולדן?
תפסיקו לזרוק שלשות כבר!!!
לצפיה ב-'הבעיה שלא ברור מה-4 שנים האלה איך כן מנצחים את גולדן'
הבעיה שלא ברור מה-4 שנים האלה איך כן מנצחים את גולדן
29/05/2018 | 13:12
58
בתכלס יוסטון שיחקה נכון. היא חיפשה לתקוף את הסל ועשתה את זה במחצית הראשונה. הבעיה שיש לה רק 2 שחקנים שמסוגלים להוריד כדור לרצפה מול שומר, והם גם כן מתעייפים בשלב מסוים.
הרוקטס עשו הרבה דברים כמו שצריך אבל בלי כריס פול חסר להם כוח אש, אין מה לעשות.
לצפיה ב-'אני חושב להפך: בסדרה עד 4 נגד ג.ס. שלשות זה הכי חשוב.'
אני חושב להפך: בסדרה עד 4 נגד ג.ס. שלשות זה הכי חשוב.
29/05/2018 | 16:26
46
העניין הוא שזה לא הדבר היחיד שחשוב. כמו הסלטיקס, גם הרוקטס גילו שכשאין לך התקפה חכמה (כלומר מגוונת ושולטת בקצב) עצם הניסיון לזרוק לשלוש גם יכול לחסל אותך.
לצפיה ב-'סיכום המשחק'
סיכום המשחק
29/05/2018 | 07:10
62
פול ואיגודאלה פצועים והיו חסרים.

מחצית ראשונה:
יוסטון פתחה בצורה פנטסטית עם המון לחץ על הכדור ומנעה לגמרי מגולדן להיכנס לפלואו ההתקפי שלה. אריזה, טאקר והארדן דחפו ידיים בכל חסימה והווריורס פתחו ברצף החטאות ואיבודים.
בצד השני הארדן וגורדון תקפו את הסל והדביקו לקליי 2 עבירות בדקה הראשונה של המשחק. משחק drive and kick טוב של יוסטון יצר להם יתרון ראשון. 
הרוקטס הפגינו דומיננטיות מוחלטת בריבאונד התקפה, בעיקר קאפלה על הראש של גרין וטאקר על הראש של דוראנט. היו להם 11 ריב' התקפה באמצע הרבע השני והם באמת עלו ליתרון דו ספרתי אבל הייתה תחושה שגולדן יוצאת בזול. הארדן קלע איזה 17 נקודות ברבע הראשון ועוד קצת, הדביק לקליי עבירה שלישית וזה הגביל את האופציות של גולדן. בעיקר ברבע השני הארדן מצא את קאפלה לסדרה של hard rolls לסל ודאנקים מהדהדים, שגרמו אפילו לספקנים מבינינו לחשוב שגולדן בצרות.
הווריורס לא תפקדו בהתקפה עם 43 נקודות בלבד במחצית כאשר חוץ מדוראנט וקרי (שקלעו באחוזים נמוכים) לא היה מי שיסתכל על הסל. לדריימונד היו כמה מקרים בהם קיבל מבט wide open, לא ממש חיפש לזרוק ונאלץ לעשות את זה כשיוסטון כיסתה את נתיבי המסירה.
הנתון שמסכם את המחצית הראשונה הוא יתרון 22-8 ליוסטון בנקודות בצבע. זה נבע מכך שהארדן וגורדון נכנסו באגרסיביות לסל, קאפלה וטאקר שלטו בריבאונד והגנתית הם הצליחו להרחיק את הווריורס מהטבעת.

נקודה בולטת בעיני הייתי שדאנטוני שיתף את ראיין אנדרסון. זה היה נראה לי צעד ממש לא לעניין. עוד אותו שלב באמצע הרבע השני קרי עמד על 3 נקודות בלבד. ברגע שאנדרסון עלה למגרש הוא ניצל אותו ל-5 נקודות רצופות וממש היה אפשר לראות את קרי נכנס לרית'ם ומרגיש יותר בנוח, מה שמביא אותנו למחצית השנייה.

מחצית שנייה:
קרי פתח את הרבע אגרסיבי בסדרה של כניסות לסל שסידרו מבטים פנויים לשאר. סטיב קר זיהה שגולדן פותחת מומנטום חיובי והוריד מהר את לוני לספסל לטובת סמול בול. אז התרחש מהלך מפתח במשחק- קליי ביצע עבירה רביעית על הארדן, שתפר במהלך שלשה קשה. היה אמור להיות four-point play אלא שהשופטים ביטלו את הסל ונתנו לרוקטס כדור מהצד. זה סימן את תחילתה של בצורת חסרת תקדים של יוסטון מעבר לקשת. לא פחות מ-27(!!!!) החטאות רצופות משלוש שחלקן נבעו מזריקות קשות וחלקן החטאות שאי אפשר לתרץ אותן. אריזה עם 0-9 משלוש בזריקות שברובן היה לו זמן להדליק סיגרייה לפני שהוא עולה לזריקה. גם הארדן וגורדון החטיאו כמה מבטים פנויים (והרבה קשים) וכמו שאמרתי על בוסטון במשחק הקודם- בלתי אפשרי לנצח משחק כדורסל ב-2018 כשאתה קולע 16% משלוש.

בצד השני של המגרש הרוקטס התחילו להתעייף, היכולת ההגנתית שלהם ירדה ב-10% וזה כל מה שגולדן צריכה כדי להפוך רבע של 20+ נקודות לכדי רבע של 30+ נקודות. קרי הכניס את הקבוצה ל-motion offense היפה שלה ויחד עם קליי התחילו לתפור שלשות, למחוק את הפיגור ולבנות יתרון. דאנטוני הוסיף חטא על פשע והכניס שוב את אנדרסון למגרש. כמובן שלא היה לו סיכוי וגולדן דרסה את הרבע השלישי 33-18, פתחה טוב את הרביעי ועלתה לראשונה ליתרון דו ספרתי במשחק, 9 דקות לסיום.
יוסטון נראתה עייפה, בשלב הזה הם עוד היו בבצורת השלשות והאולם השתתק. כניסות טובות של גורדון לסל קירבו את יוסטון למרחק 6 נקודות ותקווה מחודשת, אבל רצף סלים של KD (שכמעט לראשונה במשחק התחיל לפעול מהפוסט) שמר על מרחק ביטחון.

101-92 לגולדן סטייט בסיום.
קרי המצטיין עם כמעט-טריפל דאבל של 27 נקודות, 9 ריבאונדים, 10 אסיסטים והוסיף 4 חטיפות.
דוראנט עם 34-5-5. המספרים טובים אבל כשההתקפה עברה דרכו זה לא נראה טוב רוב הזמן. הוא כן שימש כפינישר במהלך הריצות של הווריורס, וקלע סלים חשובים ברבע האחרון.
קליי קלע 19 והיה טוב בהגנה.
מסביב לשלושתם הווריורס קיבלו מעט מאוד בהתקפה אבל זה הספיק. גרין התמודד הרבה יותר טוב בריבאונד במחצית השנייה,. ג'ורדן בל ולוני היו בעיקר פעילים בריב' התקפה.

יוסטון הוכיחו בפעם האלף שהם יודעים להקשות על הווריורס. הסיבות להפסד נעוצות בעייפות שלא אפשרה להם לשמור על אותה רמת אינטנסיביות במחצית השנייה, סטרץ' קליעה מזעזע משלוש וכמובן החיסרון של כריס פול, שבנוכחותו זה בהחלט היה יכול להסתיים אחרת. זה בטח היה מונע את הטעות של דאנטוני לשתף את ראיין אנדרסון, אולי אפילו טעות פטאלית. ב-8 דקות שלו על המגרש יוסטון הפסידה ב-12 נקודות (כלומר בשאר 40 הדקות ניצחה ב-3). בנוסף לכך היה לזה אפקט שהכניס את קרי לרית'ם.
יש משהו פואטי בהפסד הזה של יוסטון. דריל מורי הלך בכל הכוח על קבוצה שבנויה להתמודד בהגנה מול הווריורס, ובהתקפה זורקת שלשות בלי סוף, זריקות שהן high variance. אז מגיע לו המון קרדיט והרוקטס באמת הצליחו להתקרב, אבל הפעם הם היו בצד הנמוך של הסטטיסטיקה. to live and to die by the three.
לצפיה ב-'להתראות 2018. היה נחמד'
להתראות 2018. היה נחמד
29/05/2018 | 08:01
1
63
ועכשיו 4-1 לגולדן הביתה.
מצטער, ללברון אין מספיק כח אש לנצח אותם לבד, וסביבו אין כמעט כלום.
לא נראה שאקום בלילה לראות משחקים, זה יהיה דומה מאד לגמר של שנה שעברה.
"אולי עוד קיץ אנחנו נפגש, כולנו נתרגש, באמת..."
לצפיה ב-''
29/05/2018 | 16:07
6
לצפיה ב-'גולדן קיבלה פור '
גולדן קיבלה פור
29/05/2018 | 08:10
61
עצם זה שפול לא שיחק מקטין משמעותית את הניצחון והעליה לפיינלס. איתו אני כמעט בטוח שיוסטון מנצחת. ניהול המשחק, הנק', האס', הקשיחות מול קרי שחגג, הכל מהכל.
לצפיה ב-'מסתכל בבוקס סקור, רואה יוסטון 7 מ44 מחוץ לקשת'
מסתכל בבוקס סקור, רואה יוסטון 7 מ44 מחוץ לקשת
29/05/2018 | 10:39
62
ומרגיש בר מזל שמשחקי 7 בשני הקונפרנסים שוחקו בימים שלא איפשרו לי לראות אותם.

27 החטאות רצוף מה3, שיא פלייאוף חדש. לא להאמין.
לצפיה ב-'אני רואה שCP3 לא שיחק בסוף. מזל שלא קמתי לראות'
אני רואה שCP3 לא שיחק בסוף. מזל שלא קמתי לראות
29/05/2018 | 11:33
9
לצפיה ב-'זו היתה טעות מרה מצד הרוקטס לא להשבית את כל החמישייה במשחק 6'
זו היתה טעות מרה מצד הרוקטס לא להשבית את כל החמישייה במשחק 6
29/05/2018 | 16:12
14
78
לתת להם מנוחה ולוותר על המשחק ההוא שהיה חסר סיכוי בתנאים ההם, היום הם פשוט נפלו מהרגליים... ומסכן אריזה, כל הסדרה השופטים הורגים אותו בשריקות לפאולים ש 80 אחוז מהם לא היו ולא נבראו, לא ראיתי דבר כזה, זה כבר נכנס לו לראש ולטעמי הסיבה שהיכולת שלא נפלה במשך הסידרה עד לתצוגה האיומה במשחק 7...
לצפיה ב-'עולם הספורט עוד לא מוכן לאנליטיקה אופרטיבית מהסוג הזה'
עולם הספורט עוד לא מוכן לאנליטיקה אופרטיבית מהסוג הזה
29/05/2018 | 17:16
13
64
אני מבין את מה שאתה אומר, גם אם לא בטוח שמסכים במקרה הזה.
בכל אופן אם הרוקטס היו נחים בגיים 6 ועדיין מפסידים בגיים 7, היו שוחטים אותם בתקשורת. חוזרים לדבר על כמה שמורי הזוי, דאנטוני ברגשי נחיתות והארדן חסר אופי.
צריך המון המון אומץ בשביל לקבל החלטה הזאת. המינימום זה להיות משוכנע לגמרי שזו ההחלטה הנכונה, מה שאני לא בטוח במקרה הזה.
לצפיה ב-'לא יודע, עכשיו זה הכל טעות בדיעבד אבל לי מרגיש במקרה הזה'
לא יודע, עכשיו זה הכל טעות בדיעבד אבל לי מרגיש במקרה הזה
29/05/2018 | 17:39
12
61
של בלי השחקן הכי טוב שלך ורוטציה כזאת קצרה, היה צריך לקבל החלטה אמיצה וללכת על זה...
לצפיה ב-'אני חושב שזו עדות ללו"ז לא מוצלח של הליגה'
אני חושב שזו עדות ללו"ז לא מוצלח של הליגה
29/05/2018 | 17:49
11
59
אם קבוצה צריכה לשקול להושיב את החמישייה לנוח בגיים 6 בגמר איזורי.
משחקים 3-7 היו בהפרש של יומיים אחד מהשני, זה באמת עמוס בטירוף. סדרת הגמר לעומת זאת מרווחת משמעותית הרבה יותר.

ולגבי מה שאתה אומר על כריס פול- אני תמיד מגן עליו בפורום, אבל הוא לא מסוגל לשאת בנטל של הארדן והוא לא השחקן הכי טוב בקבוצה.
לצפיה ב-'הלו"ז זה כמובן חלק מהתנאים שמצדיקים מהלך כזה...'
הלו"ז זה כמובן חלק מהתנאים שמצדיקים מהלך כזה...
29/05/2018 | 18:07
10
41
וחוץ מהנושא הפיזי של לבוא יותר רעננים, מהלך מפתיע כזה יכול היה להעניק להם גם יתרון פסיכולוגי מסויים...
מבחינתי כריס והארדן חשובים באותה מידה, אולי כריס מעט יותר בזכות המנהיגות העדיפה והנזק ההגנתי של הארדן...
לצפיה ב-'כן אני מבין'
כן אני מבין
29/05/2018 | 18:19
9
40
פשוט אני חושב שזה מצב שמראש רצוי למנוע מבחינת הליגה.

פסיכולוגית זה דוקא מבטא חולשה, כי נובע מנקודת הנחה שאתה לא מסוגל לנצח אותם בחוץ.
ולגבי הארדן מול פול, אז הראשון טוב יותר כבר די הרבה שנים כולל העונה כמובן. פשוט אנשים התרגלו לקחת את ה-30 נקודות שלו כמובן מאליו ומדברים על דברים כמו מנהיגות... לכריס פול היה משחק אחד בפלייאוף של 30+ נקודות ועדיין הוא קרס תחת העומס הגופני. להארדן היו ארבעה כאלה רק בסדרה מול הווריורס, ואפילו אנחנו לא מתייחסים אליה כמוצלחת במיוחד.
לצפיה ב-'זה לא חייב לבטא חולשה אם מתאחדים סביב המהלך הזה'
זה לא חייב לבטא חולשה אם מתאחדים סביב המהלך הזה
29/05/2018 | 18:33
8
37
ומבינים את הנסיבות, פסיכולוגית אולי היה יכול לערער או להלחיץ קצת את הווריורס...
לגבי הארדן אני כלל לא מבטל אותו התקפית, אבל יש איתו בעיה חמורה בהגנה...
לצפיה ב-'אני לא זיהיתי בעיה חמורה איתו בהגנה'
אני לא זיהיתי בעיה חמורה איתו בהגנה
29/05/2018 | 18:42
7
41
בכל קבוצה יש שחקני הגנה פחות טובים אבל אפשר להסתדר איתו בסדר גמור... אני חושב שיצא לו מוניטין יותר גרוע מהיכולת שלו בפועל. יש דברים בהגנה שהוא אפילו עושה טוב וזה משתלב בסכמה שלהם, כמו למשל סוויץ' על שחקנים גדולים ממנו.
לצפיה ב-'המוניטין שלו מוצדק לחלוטין, הוא נטל הגנתי גדול...'
המוניטין שלו מוצדק לחלוטין, הוא נטל הגנתי גדול...
29/05/2018 | 19:27
6
37
גם בסדרה הזאת היו מצבים שרצית לשבור את הטלוויזיה אם אתה אוהד הרוקטס כשאתה רואה טעויות של חוסר עירנות או מודעות שלו בצד ההגנתי...
לצפיה ב-'ולדוראנט לא היו מצבים כאלה?'
ולדוראנט לא היו מצבים כאלה?
29/05/2018 | 19:39
5
45
למשל שהוא עובר מתחת לחסימה מול שלשיונרים טובים, זה קורה כמעט בכל משחק. יש שחקנים שלא מסוגלים לשמור על ריכוז 48 דקות. זה בהחלט חיסרון, אבל זה לא שהארדן עושה שטויות בכל פוזשן שלישי (ווסטברוק) או שלא מסוגל פיזית להתמודד בהגנה (אייזיאה).

הארדן שחקן הגנה מתחת לממוצע וזה בין השאר בגלל הנטל ההתקפי העצום שהוא נושא. אבל הוא ממש לא איזה חור שאי אפשר להסתדר איתו... הרוקטס הקשו על גולדן בהגנה יותר מכל קבוצה אחרת בשנים האחרונות, וזה כולל פוזשנים שדוראנט קיבל ISO מול הארדן ולא הצליח לנצל אותם מספיק בכדי שגולדן תמשיך לטחון את המיסמאץ' הזה.
לצפיה ב-'לדעתי הארדן פתטי בהגנה יותר מכל סופרסטאר אחר...'
לדעתי הארדן פתטי בהגנה יותר מכל סופרסטאר אחר...
29/05/2018 | 20:18
4
13
לצפיה ב-'דברים כאלה הם על בסיס קבוע אצלו:'
דברים כאלה הם על בסיס קבוע אצלו:
29/05/2018 | 20:24
3
42
זה לא רק הנקודות מתנה שהוא נותן, זה משהו שגורם פגיעה קולקטיבית בקבוצה ובביטחון שלה...

לצפיה ב-'אחלה אז הדיון מסתכם בקליפ של אין הגנה בגארבג' טיים'
אחלה אז הדיון מסתכם בקליפ של אין הגנה בגארבג' טיים
29/05/2018 | 20:34
2
51
לנקודות תכלס שאני מעלה אתה לא מתייחס...
לצפיה ב-'הוספתי קישור אם מספר מהלכים אם לא ראית '
הוספתי קישור אם מספר מהלכים אם לא ראית
29/05/2018 | 21:39
1
57
ואין לי מה להתייחס אם אתה לא מוצא אצלו דפוס קבוע של הגנה מחרידה...
לצפיה ב-'כנראה שהציפיות שלי גבוהות מדי'
כנראה שהציפיות שלי גבוהות מדי
30/05/2018 | 09:36
12
לצפיה ב-'כמו חשבתי בשתי הסדרות, הניסיון ישחק'
כמו חשבתי בשתי הסדרות, הניסיון ישחק
29/05/2018 | 18:40
1
51
גם בוסטון וגם יוסטון נחנקו בשלב כזה או אחר של המשחק
לצפיה ב-'אני לא בטוח מה אתה מגדיר "להיחנק"'
אני לא בטוח מה אתה מגדיר "להיחנק"
29/05/2018 | 18:47
58
בוסטון החטיאו מבטים טובים הרבה יותר מהרגיל, אולי זה תופס.
יוסטון לדעתי בעיקר התעייפו, זה לא צירוף מקרים שהם הובילו במחצית כמעט בכל המשחקים בסדרה, כולל כאלה שהפסידו בהם לבסוף. בתכלס יוסטון בלי פול מול גולדן סטייט זה לא כוחות.
לצפיה ב-'בוסטון סלטיקס - לאן?'
בוסטון סלטיקס - לאן?
28/05/2018 | 15:12
28
84
בשבועות האחרונים יצא לי לקרוא לא מעט דעות בעניין הזה, ואני חושב שאפשר לסכם אותם כך:

1. להתבסס על הסגל שהביא אותם לנקודה הזו, ולחזק אותם באופן נקודתי. גם אחרי ההפסד אתמול ניתן לומר שהם היו עם רגל וחצי בגמר ה-NBA ורק חוסר ניסיון מנע מהם לעשות את הצעד הנוסף. בשנה הבאה הם יהיו בוגרים יותר, יעשו התאמות ויגיעו לארץ המובטחת. צריך לתת לטייטום את המפתחות ולבנות סביבו קבוצה קשוחה בסגנון הפיסטונס של 2004. לתוך הקופסה הזו אפשר להכניס את ההצעות לערוך טרייד דווקא על קיירי או על היוורד.

2. לא לעשות שום שינוי משמעותי. בשנה הבאה קיירי והיוורד יחזרו כך שיהיה לסטיקס כוח אש. אף שחקן שם לא מבוגר באופן חריג ואף אחד לא יצפה מהורפורד לתת 20 ו-10 בכל משחק. האינטליגנציה של סטיבנס תדביק הכול יחד ויש קבוצה לאליפות. כאן אפשר למצוא את מי שיציע להיפטר מגרשון יבוסלה ושיין לארקין, או משהו כזה.

3. לשנות את מבנה הסגל המשלים. לבוסטון יש את כל מה שצריך כדי לכוון הכי גבוה. אבל אולי יש להם יותר מדי במקומות מסוימים ומעט מדי במקומות אחרים. אני חושב שהטענה הכי הגיונית בקו הזה היא שלסלטיקס יש יותר מדי גארדים. יחד עם הפצועים הקו האחורי שלהם כולל חמישה שחקנים בשלבים שונים של השיא שלהם, שצריכים לשחק 25-30 דקות לפחות. בחישוב פשוט זה יוצא 125-150 דקות, כשבעמדות הגארד יש רק 96 דקות פנויות. בהינתן שלא מוותרים על כוכב, ההצעה כאן היא לוותר על סמארט, רוזיר, בראון או שניים מבין השלושה. יש שיעדיפו על פניהם פורוורד או סנטר, יש שיעדיפו בחירת דראפט עתידית ואולי מישהו יציע להחליף שלושתם תמורת אול-סטאר נוסף.

מה דעתכם. לאיזה כיוון אתם נוטים. איך הסלטיקס זוכים בשנה הבאה באליפות?
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
28/05/2018 | 15:29
53
גם אחרי חזרת הפצועים חסר להם גבוה דינמי ומהיר שיודע לנצל פיק אנד רול ולסיים קרוב לסל. את קלינט קפלה הם לא יביאו, אבל מישהו כזה היה יכול להועיל. לכן כמי שראה את כל המשחקים בין הסלטיקס לקאבס, אני הייתי הולך על האפשרות השלישית.

אני באופן לא הייתי מוותר על סמארט, כי הוא שחקן מחליף קלאסי שיודע לעשות דברים שהיוורד ואירווינג לא מומחים. לא הייתי מוותר על בראון כי הוא פשוט מוכשר ואינטליגנטי מדי, ולדעתי יכול להיות שחקן שישי בקבוצה לאליפות. לכן נשאר רוזיר, שהעלה את המנייה שלו בפלייאוף אבל נשאר נטל הגנתי. כל מה שהוא נתן לסלטיקס קיירי יכפיל וישלש. אל רוזיר הייתי מוסיף את ביינס ומכוון לסנטר שיעלה בחמישיה לצד הורפורד, טייטום, היוורד וקיירי וישדרג את מה שביינס היה אמור לתת.

ספציפית מי שעולה לי בראש זה דרק פייבורס. לדעתי הג'אז יעשו טעות להחליף אותו, אבל כבר שמעתי רבים שחושבים שהוא דורך לגוברט על האצבעות. חוץ מזה רוזיר יודע לתת בדיוק כל מה שריקי רוביו לא יודע, ואין לו בעיה לעלות מהספסל. אז הייתי מציע בסיס לטרייד של רוזיר על פייבורס, אם זה מסתדר מבחינת שכר.
לצפיה ב-'הם לא צריכים לשנות שום דבר משמעותי'
הם לא צריכים לשנות שום דבר משמעותי
28/05/2018 | 15:47
10
75
הגרעין העתידי של קיירי-בראון-טייטום-היוורד-הורפורד: אין סיבה לגעת בו. זו חמישייה איכותית בטירוף, מותאמת לרוח התקופה (ריבוי שחקני כנף אתלטיים), ומבחינה סגנונית היא עמוסה בשחקנים חכמים שמסוגלים לשחק עם או בלי הכדור.

כפי שנאמר פה בעבר, הסלטיקס יצטרכו לוותר על אחד מבין רוזייר/סמארט מטעמי שכר. אני מסכים איתך שרוזייר פחות שימושי לצד קיירי, אבל גם יכול להיות שהוא פשוט שחקן טוב יותר מסמארט. בסופו של דבר ההחלטה הזאת תתבסס במידה רבה על הצד הכלכלי, אם שחקן אחד יהיה זול משמעותית מהאחר זה מי שישאר.

בנוסף מרכוס מוריס חתום לעוד עונה. ביינס מסיים חוזה, מומלץ להם להחזיק סנטר קלאסי כמוהו בסגל אז הייתי משאיר אותו כל עוד המחיר הגיוני. וזהו, פשוט שירוצו שוב בשנה הבאה מחוזקים בקיירי והיוורד, ועם המשך שיפור מצד בראון וטייטום. זה לגמרי יכול להספיק לאליפות בשנה הבאה, ואם לא בשנה הבאה אז בשנים שאחריה.

כדאי לזכור שלבוסטון תהיה בחירת דראפט איכותית בדראפט 2019 אז כשמסתכלים ממש רחוק אולי כדאי להם לחשוב על תחליף להורפורד, שהוא הצלע המבוגרת מתוך השלד הצעיר הזה.
לצפיה ב-'סמארט רוצה 14 לעונה'
סמארט רוצה 14 לעונה
28/05/2018 | 17:34
9
54
כנראה שהוא סיים את הקדנציה שלו בירוק
לצפיה ב-'נשמע שזו נקודת פתיחה של משא ומתן'
נשמע שזו נקודת פתיחה של משא ומתן
28/05/2018 | 18:50
7
52
במקסימום הם יכולים להתפשר על חוזה חד-שנתי, ואז בשנה הבאה החוזים של רוזייר וסמארט יגמרו ביחד והם יוכלו להחליט סופית את מי הם מעדיפים.
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר'
עד כמה שאני זוכר
28/05/2018 | 20:43
6
46
כבר במהלך העונה דובר על כך שהסלטיקס לא יכולים כלכלית להשאיר את סמארט.
אולי ינסו לעשות סיין אנד טרייד ולתפור עסקה שתביא את דיוויס שגם על זה דובר במהלך העונה.
לצפיה ב-'ל-3 שנים הם בטוח יכולים להשאיר אותו'
ל-3 שנים הם בטוח יכולים להשאיר אותו
28/05/2018 | 21:55
5
49
בחוזה של נניח 10-12 מליון לעונה. המחיר יהיה להיפרד מרוזייר ומוריס אחרי העונה הבאה.

טרייד על דיוויס בהחלט יעזור להם גם בפן הכלכלי, מתוך הנחה שהוא יעבור תמורת הורפורד (השוואת משכורות)+ אחד או כמה מהנכסים הצעירים שלהם, שכרגע חתומים על חוזי רוקי ובהמשך ירוויחו באזור המקסימום.
לצפיה ב-'זה בהנחה שאתה צודק והמטרה שלו היא משא ומתן'
זה בהנחה שאתה צודק והמטרה שלו היא משא ומתן
28/05/2018 | 23:03
4
39
על פניו נראה שהוא לא מתכוון להישאר בסלטיקס בשביל פחות מ-14 מליון וזה ככל הנראה לא רק מעבר לתקציב אלה גם מעבר למה שהם מוכנים עקרונית לשלם לו.

אגב, איינג' אמר היום שלא צפויים שיניים רציניים בסלטיקס במהלך הפגרה שזאת אמירה די מעניינת בהתחשב בכך שזה ממש לא סוד שהם רוצים להניח יד על דיוויס (מי לא?)

לצפיה ב-'כשאף קבוצה אחרת לא תיתן לו 14 אז הוא מן הסתם ייקח פחות'
כשאף קבוצה אחרת לא תיתן לו 14 אז הוא מן הסתם ייקח פחות
31/05/2018 | 19:18
3
20
ואני לא מאמין שקבוצה כלשהי תשכנע את עצמה שסמארט שווה 14. הוא פשוט קלעי מזעזע מידי בשביל זה.
לצפיה ב-'אני די משוכנע שיהיו הרבה קבוצות שיתנו לו 15 וצפונה'
אני די משוכנע שיהיו הרבה קבוצות שיתנו לו 15 וצפונה
01/06/2018 | 17:32
10
לצפיה ב-'ג'יי אר סמית' יעשה 15 מליון עונה הבאה'
ג'יי אר סמית' יעשה 15 מליון עונה הבאה
03/06/2018 | 17:43
1
3
לצפיה ב-'אז מה?'
אז מה?
20/06/2018 | 23:34
2
לצפיה ב-'מה מסגרת התקציב שלהם?'
מה מסגרת התקציב שלהם?
28/05/2018 | 21:26
6
לצפיה ב-'הם יילכו על דייויס'
הם יילכו על דייויס
28/05/2018 | 16:03
11
71
כמו שאני מכיר את איינג' הוא בטח רוצה לתפור את הטרייד על דייויס ולכן לא יפעל מהר מדי. הוא בטח ירצה להציע להם טרייד בסוף השנה הבאה או במהלך השנה שאחריה. הוא ינסה לשמור טרייד צ'יפס בשביל הטרייד הזה.
אם לא - אני מסכים איתך - הם צריכים שחקן גבוה שישלים את הורפורד - מישהו שישמור טוב א הפיקנרול, יגן על הצבע וייקח ריבאונד התקפה. משהו בסגנון של קאפלה/טריסטן תומפסון. אני בטוח שיש כאלה ופייבורס באמת אחת האופציות.
השאלה הקשה מבחינתם היא מה לעשות עם רוזיר שמסיים שנה הבאה ועם סמארט שמסיים השנה. שניהם די חמים בשוק.
לצפיה ב-'רעיון לטרייד'
רעיון לטרייד
28/05/2018 | 18:01
60
לברון רוצה אליפויות ולהישאר במזרח. קיירי לא רוצה לשחק עם לברון
לברון חותם בקליבלנד על חוזה חדש ועובר ב-S&T ראש בראש על קיירי  
לצפיה ב-'מה הבסיס לטרייד על דיוויס? הייוורד+הורפורד?'
מה הבסיס לטרייד על דיוויס? הייוורד+הורפורד?
28/05/2018 | 21:29
9
8
לצפיה ב-'ניו אורלינס חייבת לקבל אחד מתוך טייטום/בראון'
ניו אורלינס חייבת לקבל אחד מתוך טייטום/בראון
28/05/2018 | 21:59
8
54
יכול להיות שהיא תתעקש על טייטום ואז הטרייד לא יצא לפועל.

לדעתי אם יהיה טרייד כזה, הוא אמור לכלול את הורפורד+ג'יילן בראון+תוספת כלשהי בדראפט. או שזו תהיה הבחירה הלא מוגנת של סקראמנטו, או הבחירה המוגנת של ממפיס שתהפוך ללא מוגנת ב-2021.
לצפיה ב-'זה בהנחה שהוא בכלל רוצה טרייד'
זה בהנחה שהוא בכלל רוצה טרייד
28/05/2018 | 23:08
6
59
הרי אם דיוויס לא ירצה, הם לא יעשו עליו טרייד וזה יקרה רק אם הוא יבוא בדרישה כזאת.
במהלך העונה היו שמועות שזה מה שהוא מתכוון והוא גם רמז על זה כשאמר שהוא לא רוצה להיות כמו גארנט שהתייבש בקבוצה 12 עונות עד שעבר.
נראה לי שבעקבות הפלייאוף הדעה שלו בעניין קצת השתנתה ואם יביאו לו חיזוק כמו שצריך אז הוא ישאר שם בשמחה כי לא נראה לי שיש לו בעיה עקרונית עם הקבוצה או עם העיר.

אגב, רק לי נראה שפול ג'ורג' בניו אורלינס זה דבר מתבקש?

לצפיה ב-'לפני שדיוויס משווה את עצמו לגארנט, שיזכה ב-MVP'
לפני שדיוויס משווה את עצמו לגארנט, שיזכה ב-MVP
29/05/2018 | 01:32
4
54
אם הוא עובר לבוסטון כשקיירי שם הוא כבר אף פעם לא יזכה בתואר הזה ותמיד יהיה לו קוף על הגב. השנה הוא התקדם ללא ספק, אבל מהסיבוב השני בפלייאוף עדיין לא ברור האם הוא בכלל טופ 5 ואפילו טופ 7 בליגה.
לצפיה ב-'אם הוא לא טופ חמש אפשר למנות 5 שחקנים טובים ממנו בליגה'
אם הוא לא טופ חמש אפשר למנות 5 שחקנים טובים ממנו בליגה
29/05/2018 | 15:35
3
47
כיוון שלא ניתן לעשות זאת, נובע שהוא כן טופ 5.
QED
לצפיה ב-'1-4: לברון, הארדן, דוראנט וקרי. 5-7: ווסטברוק, קוואי ודיוויס'
1-4: לברון, הארדן, דוראנט וקרי. 5-7: ווסטברוק, קוואי ודיוויס
29/05/2018 | 16:11
2
9
לצפיה ב-'יאללה תצטרפו לדירוג הפורום השנה'
יאללה תצטרפו לדירוג הפורום השנה
29/05/2018 | 17:36
1
8
לצפיה ב-''
30/05/2018 | 14:38
4
לצפיה ב-'הוא ממש מתאים לפליקנס. הבעיה שאין להם מקום פנוי להחתים אותו'
הוא ממש מתאים לפליקנס. הבעיה שאין להם מקום פנוי להחתים אותו
29/05/2018 | 14:16
43
או נכסים להעביר תמורתו בסימן אנד טרייד.
לצפיה ב-'דיוויס תמורת בראון + הורפורד זה לכאורה טרייד מצוין לסלטיקס'
דיוויס תמורת בראון + הורפורד זה לכאורה טרייד מצוין לסלטיקס
29/05/2018 | 01:17
38
אבל צריך לזכור שקיירי איירווינג הוא אלוף NBA וכוכב סדרת גמר שהגיע לבוסטון להיות אלפא, והגעה של שחקן נוסף טופ 10 יכולה להיות בלתי נוחה עבורו. ממילא בשנה הבאה הוא יצטרך להתמודד עם עוד שלושה שחקני התקפה מוכשרים שאחד מהם כבר אול-סטאר (הייוורד) והשניים האחרים (בראון, טייטום) מכוונים להגיע לשם תוך שנה או שנתיים. תחליף את דיוויס בבראון + הורפורד ותקבל קבוצה שבקלות מכניסה 4 אול סטארים במזרח או קבוצה שמתקשה להכיל את כמות האגו.
לצפיה ב-'אין לי מה להוסיף למה שכבר רשמו פה'
אין לי מה להוסיף למה שכבר רשמו פה
28/05/2018 | 19:10
51
הדבר היחידי שמעניין אותי זה כמה דקות טייטום יקבל עונה הבאה ואיך הוא יתפתח, האם החזרה של היוורד תקדם אותו או שתחזיר אותו אחורה.
לצפיה ב-'הגרוש שלי'
הגרוש שלי
29/05/2018 | 00:02
1
50
1. אייג' לא ישלם לסמארט יותר מ8M, ובפועל לא מאמין שיהיה מי שישלם יותר מזה.
החסרון של סמארט יורגש, פשוט כי אין עוד שחקן כמהו בליגה, אבל אפשר להגבר על האבדה.

2.הפלייאוף של דייויס שמט את הקרקע מאפשרות הטרייד עליו, הוא נראה טוב מידי והם עברו סיבוב ראשון בקלות, ככה שתוספת מסויימת ומדובר בקבוצה שתראה את עצמה(כנראה רק היא) כקבוצה שיכולה ללכת עד הסוף.

3.החסרון העיקרי של בוסטון(כמו של רוב הקבוצות) הוא גבוה שיכול לשמור על גאדים טוב יותר ולשמש כהגנה אווירית, אני רואה מספר מאוד קטן של כאלה בליגה, ורובם תפוסים חזק מידי(דייויס, דריימונד גרין, TT, אמביד).

4.אייג' אוהב למכור ביוקר ויודע לעשות את זה בתזמון הנכון, לכן אני מאמין שנראה הטרייד על טייטום.
החזרה של הייווד וקיירי מייתרת את התלות ההתקפית בטייטום(שאני מת עליו) ולכם אני חושב שהוא ורוזיאר כראה ימצאו את עצמם בקבוצה אחרת.

לצפיה ב-'טרייד על טייטום זה משוגע לגמרי'
טרייד על טייטום זה משוגע לגמרי
29/05/2018 | 01:27
54
הוא לא רק שחקן התקפה מצוין. יש לו נתונים פיזיים נדירים (מוטת ידיים של 2.15 אם אני זוכר נכון) ובדרך כלל שחקני רוקי חוזרים לעונה השנייה שלהם עם עוד 4-5 קילו שריר. חוץ מזה שהוא הפגין קור רוח והיה היחיד שהתייצב במשחקים החלשים של הסלטיקס. וזה בגיל 20. כמו בן סימונס יש שם פוטנציאל להיות הרבה מעבר לאול-סטאר, והיחידים שברור לי שווה להחליף בשבילו הם דוראנט וקוואי לנארד. על דיוויס זו החלטה קשה, אבל אינטואיטיבית אני חושב שזה לא טוב לשני הצדדים.
לצפיה ב-'מה זאת אומרת לאן? לאליפות, מן הסתם'
מה זאת אומרת לאן? לאליפות, מן הסתם
29/05/2018 | 00:07
55
לא סביר שזה יקרה בשנה-שנתיים או שלוש הקרובות. אבל זה יקרה מתישהו. הצעירים שלהם יותר מידי טובים ויותר מידי ready בשביל שזה לא יקרה.

הדבר היחיד שהייתי משנה מהותית את הפרסונל שלהם עבורו זה אם ייפתח חלון לאנתוני דייויס.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה