לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71847,184 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ עסקי

פורום ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ולחברות נועד לסייע בעצה ובהדרכה בנושא הלוואות עסקיות, מימון עסקי והלוואות לעסקים דרך קרנות מדינה. גולשים/ות המעוניינים/ות להתייעץ או להרחיב את הידיעה וההבנה בתחום, מוזמנים לשאול שאלות, להגיב ולהביע דעה. זאת, בתנאי שהדבר ייעשה בצורה מכובדת,  הוגנת ותמציתית. קריאה מהנה ומועילה לכולם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ עסקי

פורום ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ולחברות נועד לסייע בעצה ובהדרכה בנושא הלוואות עסקיות, מימון עסקי והלוואות לעסקים דרך קרנות מדינה. גולשים/ות המעוניינים/ות להתייעץ או להרחיב את הידיעה וההבנה בתחום, מוזמנים לשאול שאלות, להגיב ולהביע דעה. זאת, בתנאי שהדבר ייעשה בצורה מכובדת,  הוגנת ותמציתית. קריאה מהנה ומועילה לכולם

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מדוע חשוב לבצע בדיקות רקע ומהימנות תקופתיות על עובדים בחברה?'
מדוע חשוב לבצע בדיקות רקע ומהימנות תקופתיות על עובדים בחברה?
23/10/2019 | 09:12
1
בעל עסק חכם מבין את הצורך לבצע בדיקות רקע ומהימנות תקופתיות לעובדים בחברה. זאת לאור שינויים רבים שעוברים העובדים בחייהם הפרטיים שיכולים להשליך על עבודתם כמו גירושין, בעיות כספיות, אירוע דרמטי בחייהם או סחיטה שהם עוברים.

כל אלו יכולים לגרור את העובד לבצע הונאה או גניבה בחברה כדי להינצל מהמצב אליו נקלע. אף אם מדובר בעובד עליו אתם סומכים ב"עיניים עצומות'' תשאלו את עצמכם אם אותו עובד, כאשר יקלע לדילמה אם לגנוב מהמעסיק ע''מ לשלם חוב להוצאה לפועל או להיקלע למצב שדירתו תעוקל ובכך תישלל קורת הגג מילדיו- באיזו בחירה יבחר? התשובה לכך היא קלה, שכן כאשר העובד ייקלע למצב קיצון בחייו הדבר יחייב אותו לבצע מעשי קיצון. במצב זה, טובת המעסיק תהיה אחרונה לנגד עיניו.

לכן, חשוב לבצע מעת לעת בדיקות מקיפות אודות העובד, החיים הם דינאמיים וכנגזרת מכך הכוחות הפועלים עלינו כבני אדם ומניעים אותנו לקבל החלטות. אם המעסיק ידע בנוסף למצבו הכלכלי של העובד גם את מצבו הנפשי ומה עובר עליו בחייו, המעסיק ידע להישמר יותר מעובדים מסוימים וידע כיצד להתגונן במקרה של פוטנציאל גניבה מעובדיו.

נשמח שתצרו קשר עוד היום!

טל': 03-9666518

דוד סחרוב 22, ראשון לציון
לצפיה ב-'מהו ההבדל בין דו"ח תזרים מזומנים לבין דו"ח רווח והפסד?'
מהו ההבדל בין דו"ח תזרים מזומנים לבין דו"ח רווח והפסד?
07/10/2019 | 10:49
2
לא מעט אנו שומעים על בעלי עסקים שקרסו כלכלית, כשדו"ח
הרווח והפסד שלהם הראה במשך השנה רווחיות. נשמע תמוה נכון?

אם כן יש הבדל משמעותי מאד בין דו"ח רווח והפסד לבין
דו"ח תזרים מזומנים של הבנק

בוא נראה את ההבדלים
לחצו על הקישור
http://bit.ly/2IrIaTO
לצפיה ב-'פרסום של ספר דיגיטלי'
פרסום של ספר דיגיטלי
01/10/2019 | 20:54
1
שלום לכולם
שמי אבי ואני כתבתי ספר שמטרתו העקרית היא להפחית את רמת האנטישמיות, הספר תורגם לאנגלית ומוצא למכירה באמזון,
ברצוני לפרסם אותו, אך אני מתלבט באיזה סוג פרסום לבחור
אשמח אם תייעצו לי מה עדיף.
שמעתי מחברי שפרסמו בפייסבוק ולא יצא מכך כלום

בתודה מראש לכל המשיבים
לצפיה ב-'עזרה לסטארט אפ'
עזרה לסטארט אפ
30/09/2019 | 23:06
5
היי, מישהו שמע על תכנית כסף חכם? אנחנו סטראט אפ קטן ורוצים מישהו שיעזור לנו לנהל את העסק לקראת אקזיט. רוצים בעיקר טכניקות לאיך לחסוך כסף על פרסום, טיימינג טוב ליציאה לשוק וכד'...
לצפיה ב-'כדאיות הדפסת מדבקות לחלונות הרכב'
כדאיות הדפסת מדבקות לחלונות הרכב
19/09/2019 | 10:15
150
האם יש באמת השפעה של מדבקות לחלונות על רכבי החברה? האם מבחינה שיווקית זה נכון?
לצפיה ב-'המלצה חמה על חברת ייעוץ עסקי'
המלצה חמה על חברת ייעוץ עסקי
02/09/2019 | 22:20
6
המהפך של העסק שלי לא קרה ביום אחד, אלא תהליך ארוך ובליווי של חברת ייעוץ עסקי תותחים ביותר!
קצת רקע: עד לפני שנה, בקושי הייתי סוגר את החודש או מה שנקרא "מנסה לשחות עם הראש מעל המים" (זה לא שלא היו הכנסות, אלא התנהלות גרועה). לפני כמעט שנה פניתי לחברת MINDED כדי שיעשו לי סדר. כבר לאחר שלושה חודשים ראיתי את השינוי בכיס ולראשונה נהנתי מתזרים מזומנים וכסף "בצד" למקרה של השקעות וכו'. 
כשאני מרוויח, אני ממליץ! תודה לחברת MINDED.
לצפיה ב-'חברה לשיווק דיגיטלי'
חברה לשיווק דיגיטלי
25/08/2019 | 20:10
5
שלום לכולם,
חבר טוב שלי בנה אתר במחשב לפרוייקט שהוא עושה ואף רוצה להפוך את האתר לרווחי.
הוא שאל אותי אם אוכל לעזור לו למצוא אתר או חברה שתעזור לו להפוך את הפרוייקט לעסקי.
מצאתי את האתר seo analytic ורציתי לשאול האם מישהו עם ניסיון יוכל להמליץ על פנייה לאתר זה.
הנה הכתובת: https://seo-analytic.co.il/
תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'עסק '
עסק
02/08/2019 | 19:48
1
15
היי ביתי בת 18 רוצה לפתוח עסק לבלונים האם היא צריכה להצהיר על כך ?
לצפיה ב-'בוודאי שכן.היא יכולה להירשם כעוסק פטור ע"פ הכנסותיה הנמוכות.'
בוודאי שכן.היא יכולה להירשם כעוסק פטור ע"פ הכנסותיה הנמוכות.
18/08/2019 | 14:03
3
לצפיה ב-'חברות השמה הייטק'
חברות השמה הייטק
29/07/2019 | 14:19
5
שלום לכולם,
לאלו מכם אשר מחפשים עזרה בחיפוש עבודה בתחום העבודה, יש לי פיתרון עבורכם.
מצאתי באתר ג'ובסטארט כתבה שתעזור לכם למצוא את העבודה הטובה ביותר עבורכם ומפרטים על חברות השמה של הייטק, הנה הכתובת: https://jobstart.co.il/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%95%D7...
מקווה שתמצאו כתבה זו תורמת.
בהצלחה!
לצפיה ב-'טיפים לקורות חיים!!'
טיפים לקורות חיים!!
26/07/2019 | 00:58
היי חבר'ה!
יש לא מעט אנשים שמסתבכים עם כתיבת קורות חיים ובצדק, אף אחד לא באמת לימד אותנו ..
אז מי שמעוניין לקבל כמה טיפים שייכנס לקישור..
זה נשלח למייל! בהצלחה!!

http://go.scrm.co/aff_c?offer_id=636&aff_id=10595&...
לצפיה ב-'קרן קלע - הסיפור האישי'
קרן קלע - הסיפור האישי
28/06/2019 | 11:38
10
קרן קלע - הסיפור האישי
לצפיה ב-'הזמנת הדרכות דיגיטל לחברות'
הזמנת הדרכות דיגיטל לחברות
23/06/2019 | 16:35
136
הי לכולם
אם אתם מחפשים מקום להזמנת הדרכות דיגיטל לחברות ממליצה לכם על המקום הזה.
הזמנו אותה אלינו למטבחי רגב והיה פשוט מעולה
לצפיה ב-'מקומות לכנסים בתל אביב '
מקומות לכנסים בתל אביב
24/04/2019 | 22:30
1
10
הי
מחפשת מקומות לכנסים בתל אביב, ראיתי המלצות על האולמות האלה ודווקא נראה נחמד גם שהכל כבר קיים שם שירותי הסעדה וכו
מישהו היה בכנס שם או עשה שם כנס ?
לצפיה ב-'אחד מהמקומות המומלצים בתל אביב לכנסים'
אחד מהמקומות המומלצים בתל אביב לכנסים
17/05/2019 | 17:55
8
הי זוהר
אנחנו עושים שם כנסים כבר שלוש שנים באולם הקטן השירות מעולה
לצפיה ב-'מימון 100%'
מימון 100%
06/04/2019 | 23:40
3
27
אני פנסיונר ,ויש לי קרקע לבניה  עם זכאות ל-8  דירות , ובסיום הבניה אני מתכנן למכור דירות לכיסוי ההלוואה.
מחיר הקרקע הוא בערך שליש ממחיר דירה עתידית למכירה.
ושאלתי : האם יש סיכוי  שאקבל מימון של 100% (כ- 10 מליון ₪) לצורך בניה עצמית?

לצפיה ב-'יעוץ בנושא'
יעוץ בנושא
18/04/2019 | 04:08
19
אשמח לקשר אותך עם אנשי מקצוע אמינים.
<A/>חגי וידאל<"A HREF="hagividal.co.il> 
http://hagividal.co.il
לצפיה ב-'ייעוץ עסקי'
ייעוץ עסקי
14/05/2019 | 11:50
22
יש ברשותי שלושה אתרים שחברת טי ג'י מדיה מתחזקים אותם מבחינה כללית שוטפת, מסורים ואמינים מאוד, ממליץ בחום.
ברשותם גם כלים להצלחת העסק בתחום ייעוץ עסקי, רואה חשבון וכו' וכו'...

ממליץ בחום.
https://www.talgroup.co.il/
לצפיה ב-'יעוץ והכוונה'
יעוץ והכוונה
16/05/2019 | 23:32
10
שלום רב
אני עוסק בנושא זה, אשמח לסייע לך ולכוון אותך לגופים הנכונים.
צור קשר במייל yzakfinance@gmail.com
לצפיה ב-'הבורסה היא הימור או השקעה?'
הבורסה היא הימור או השקעה?
09/03/2019 | 18:52
16
זה הסרטון שאתם חייבים לראות לפני שאתם נכנסים לשוק ההון!
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:08
10

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:55
12

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'החזר הלוואות'
החזר הלוואות
22/08/2018 | 19:57
76
יש לי עסק של חוגים.
התחלתי לפני כ 3 שנים וכל שנה גודל קצת ואני מרוצה
מחזור ממוצע 8000 נטו לחודש.+ 6000 שקל נטו של אשתי כשכירה.
הבעיה שלפני העסק התגרשתי ולצורך עורכי דין נכנסתי להלואות שגדלו
גם בעזרת תשלום מזונות (ילד אחד) והגנים של  שני ילדים חדשים מאשתי הנוכחית.
סך הכל חובות כרגע 160000 שקלים.
כל חצי שנה אני ממחזר חובות ולא מצליח לצאת מזה.
יש פתרון לזה? 
לצפיה ב-'מבקשת הדרכה , הלית דין ולית דיין?'
מבקשת הדרכה , הלית דין ולית דיין?
04/08/2018 | 08:38
61
נתקלתי בסירוב של חברת האשראי לקיים בענייני הסכם עם היבואן בדבר זכאות להלוואת רכב מסוג סוזוקי בתנאי הלוואה משופרים מכוח הסכם עם היבואן,
ביקשתי מגורמים בחברת האשראי לנמק. 
חברת האשראי טענה שאינה מחויבת לנמק (???) עוד טענה שהלוואות זה דבר דינמי לפי מדיניות משתנה (???) עוד טענה שאין לה הסכם עם נציג המכירות אלא רק עם היבואן (???)
1. דחיתי את טענתה ההזויה של נציגת חברת האשראי שאין לה הסכם עם נציג המכירות, כי אין חיה כזאת, ושלחתי העתק ממסמך העברת הכספים שבוצעה בסופו של עניין ע"י הבנק שבו מתנהל חשבוני , ישירות לחברה המייבא או היצרן לכאורה .(שלחתי העתק מהוראת ההעברה שביצע הבנק אל היבואן ולא בכלל לנציג המכירות או לחנות)

2. לגופו של עניין מדובר בסוכן רשום ואו סוכן פעיל של סוזוקי, שהרי היבואן ואו החברה המייבא  לא עומדים בצמתים וברחובות כדי למכור..

3. טענתי כי גרסתה של חברת האשראי בעניין הדינמיות של מדיניות ההלוואות אינה קבילה לעניין רכישת מכונית חדשה שבמסגרת הסכם הלוואות בר תוקף עם היבואן.

4. בנוסף הלנתי כי לא פעלתי באוויר , אלא הנציג בדק מראש במחשבי חברת הקרדיט , כמתחייב לפני תחילת כל עסקה, אם קמה לי זכאות והתשובה הייתה טובה, או אז התחלתי בעסקה, שילמתי סכומים לא קטנים על חשבון ההזמנה, בנוסף מסרתי את מכוניתי הישנה לבדיקה לצורך הערכת ערכה, לטעמי לא יעלה על הדעת שלחברת האשראי יש לגיטימציה להתחרט ולגרום לי לנזקים כספיים בגין ביטול עסקה שהייתה כבר בעיצומה, שלא לדבר , בין היתר, על הלבנת פניי בחנות שמייצגת ואו שמוכרת בשם החברה המייבא.

5. לסיכום,
תמיהותיי הן: א. האם מותר לשלול מלקוח זכאות ולהתחמק ממענה ענייני? ב. האם יתכן שלחברת האשראי יש לגיטימציה להתנהל על פי גחמות משתנות ואינה מחויבת לתת לי הסבר? שכן, אני רוצה לדעת למה? האם עקרון גילוי נאות וחובת היושרה, תום הלב וההגינות לא מחייבים לענות לי עניינית גם בעת החלטה על שלילת זכאות להיות כלולה בהסדר ?

6. סופו של עניין, הבנק שבו מתנהל חשבוני, חילץ אותי כשארגן עבורי אדהוק הלוואה לרכישת המכונית, טלפונית ובמידי, מבלי אפילו שנדרשתי להגיע לצורך חתימה על בקשתי להלוואת רכב, לא נדרשתי לערבים ואו לשעבוד המכונית, ואפילו הקפיד לעגן את זכויותיי כעובדת מדינה,  אני מצדיעה לזכות שנפלה בחלקי מצד הבנק שבו מתנהל חשבוני, עם זאת קשה לי להתעלם מן העלבון, הבושה והלבנת פניי שגרמה לי חברת האשראי, ומבקשת לדעת האם הסכמים עם יבואנים, מתנהלים על פי גחמות של כל מיני בעלי תפקיד בחברות האשראי, אחדד עמדתי בעניין: מעבר לעלבוני האישי הלבנת הפנים שנגרמה לי בבית העסק, שלא נבראו המילים שיתארו את הרצון להיקבר חיים מבושה, יש משקל גם להיבט הציבורי, האם מותר לחברות האשראי להתנהל כמו שתיארתי, האם זה עומד במבחן החוק?
למרות שכתבתי תלונות, אין ספור לנציב התלונות של חברת האשראי, לא קבלתי מענה ענייני כתוב. למעט מה שסיפרתי לעיל שהוא בראייתי ניסיון להערים ולא  להגיד לי אמת.
לעניין עקרון ה- BDI, לא בדקתי אבל אציין שאני יכולה להעיד ביושרה שמעולם לא היה לי חשבון מוגבל , אף פעם בחיי לא קרה שתשלום, הוראת קבע, המחאה או חיוב אשר יהיה לא כובדו בעיתם, לא זו אף זו, בחברת האשראי שבו נתקלתי בסירוב, יש לי חשבון עם מסגרות אשראי בשמיים, ורק לפני יומיים הוסיפו לי עוד 10.000 שקלים לצורך הנפקת כרטיס אשראי נוסף המשויך למועדון עמיתים, כשיש תקלה ב- BDI לא  מגדילים מסגרות.
לצפיה ב-'השקעה בהלוואות חברתיות '
השקעה בהלוואות חברתיות
16/07/2018 | 14:26
64
מקווה שזה הפורום המתאים.

מה דעתכם על השקעה בהלוואות חברתיות כמו באתר BTB (הסיבה שאני מזכיר את האתר הזה מכיוון שראיתי שיש הפרשה לערבות הדדית)

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ