לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85058,505 עוקבים אודות עסקים

פורום ניהול כלכלת משפחה

מחקרים מוכיחים שהמינוס אינו רק עניין של מספרים כי אם גם עניין של גישות התנהגות והתנהלות שדורשות בתנאים מסוימים חשיבה והסתכלות מחודשת.
לצערנו אנחנו עדיין שומעים ורואים כל יום משפחות שההתנהלות הכלכלית שלהם הביאה אותם לקשיים מתחים ומריבות ולא פעם  לקריסה ועד פרוק המשפחה.

מטרת הפורום היא לעלות דילמות ושאלות שיעזרו בדיון לבחון מחדש את ההתנהלות הכלכלית בכל המרחבים הקשורים בתא המשפחתי, ולסייעה למשפחות להתחיל שינוי מרצון לפני שהמציאות והבנק מצמידים אותנו לקיר והשינוי נכפה.

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי ומשמעותי ועלתה המודעות לחשיבות של ניהול כלכלת הבית, התנהלות מאוזנת לא גרעונית.

תפקידו ומטרתו של אימון לכלכלת הבית הוא לסייעה לאנשים ומשפחות לזהות ולהבין איך ולאן לנתב את הכנסות שלהם. לבדוק ביחד את סדרי עדיפויות ולבחון מחדש את השיקולים ומטרות להוצאת המשאבים הכספיים והאישיים שלהם.

לבנות תוכנית הכוללת גם ראיה לטווח ארוך ולחשוב על העתיד.

אודות הפורום ניהול כלכלת משפחה

מחקרים מוכיחים שהמינוס אינו רק עניין של מספרים כי אם גם עניין של גישות התנהגות והתנהלות שדורשות בתנאים מסוימים חשיבה והסתכלות מחודשת.
לצערנו אנחנו עדיין שומעים ורואים כל יום משפחות שההתנהלות הכלכלית שלהם הביאה אותם לקשיים מתחים ומריבות ולא פעם  לקריסה ועד פרוק המשפחה.

מטרת הפורום היא לעלות דילמות ושאלות שיעזרו בדיון לבחון מחדש את ההתנהלות הכלכלית בכל המרחבים הקשורים בתא המשפחתי, ולסייעה למשפחות להתחיל שינוי מרצון לפני שהמציאות והבנק מצמידים אותנו לקיר והשינוי נכפה.

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי ומשמעותי ועלתה המודעות לחשיבות של ניהול כלכלת הבית, התנהלות מאוזנת לא גרעונית.

תפקידו ומטרתו של אימון לכלכלת הבית הוא לסייעה לאנשים ומשפחות לזהות ולהבין איך ולאן לנתב את הכנסות שלהם. לבדוק ביחד את סדרי עדיפויות ולבחון מחדש את השיקולים ומטרות להוצאת המשאבים הכספיים והאישיים שלהם.

לבנות תוכנית הכוללת גם ראיה לטווח ארוך ולחשוב על העתיד.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ניהול כלכלת המשפחה במתכונתו החדשה נועד לעלות דילמות ושאלות בכל מה שקשור בניהול כלכלת משק הבית. מטרת הפורום לעלות דילמות כלליות של ניהול כלכלת המשפחה גם שלא תמיד קשורות למספרים.
הפורום הוא שלכם ולמענכם, אתם מוזמנים לשאול, לפתח דיונים, להעלות רעיונות והצעות בכל הקשור לניהול משק בית איכותי.
חוקי הפורום 
כבדו את החברים ושמרו על תרבות דיון 
הפורום הוא ממוקד התחום 
אנא הימנעו מפרסום העסקים .

זהו פורום לדילמות ושאלות ענייניות בתחום ניהול כלכלת משק הבית 
המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:23
2

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום השקעות בקנדה '
מחכים לכם בפורום השקעות בקנדה
18/09/2017 | 13:13
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ משפטי מעו"ד קנדי וישראלי
היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2575

לצפיה ב-'כסף על הריצפה'
כסף על הריצפה
15/09/2017 | 00:12
1
41
דמיין שזר מסתורי מגיע כל יום לבית שלך ומפזר לך ערמות של שטרות כסף על הרצפה. דמיין שאתה יכול לקחת את הכסף הזה ולצאת לחופשה שתמיד חלמת עליה, לרכוש טלפון חדש או לסגור את המינוס המחניק. נשמע דמיוני? אז ממש לא, הזר המסתורי הוא ספר הטיפים המקיף לחסכון כלכלי שאני משתף לך בחינם + גישה לתכנית מחתרתית ליציאה מהמינוס והשגת לביטחון כלכלי . http://gpolitzer.ravpage.co.il/thanks2 ;
לצפיה ב-'אצלי הוא על התקרה, לחיסכון!'
אצלי הוא על התקרה, לחיסכון!
15/09/2017 | 22:06
14
לצפיה ב-'כסף על הריצפה'
כסף על הריצפה
15/09/2017 | 00:10
16
דמיין שזר מסתורי מגיע כל יום לבית שלך ומפזר לך ערמות של שטרות כסף על הרצפה. דמיין שאתה יכול לקחת את הכסף הזה ולצאת לחופשה שתמיד חלמת עליה, לרכוש טלפון חדש או לסגור את המינוס המחניק. נשמע דמיוני? אז ממש לא, הזר המסתורי הוא ספר הטיפים המקיף לחסכון כלכלי שאני משתף לך בחינם + גישה לתכנית מחתרתית ליציאה מהמינוס והשגת לביטחון כלכלי . http://gpolitzer.ravpage.co.il/thanks2 ;
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:03
27

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'78 תרופות לחיסול המינוס'
78 תרופות לחיסול המינוס
08/09/2017 | 02:08
1
85
הי,
רציתי לשתף אותכם בספרון חינמי מקיף בטירוף הכולל 78 טיפים לחיסכון בהוצאות.  יכול לחסוך לנו מלא כסף.
זמין להורדה בחינם.

https://drive.google.com/file/d/0B_YJVF3E_kw9c1pyY...

לצפיה ב-'זה מעולה תודה!'
זה מעולה תודה!
11/09/2017 | 08:15
28

כל מה שרציתם לדעת על חיסכון, השקעות והדרך לעצמאות כלכלית =)
www.haoptimit.com

לצפיה ב-'קופת גמל מול פנסיה'
קופת גמל מול פנסיה
04/09/2017 | 20:21
5
56
היי
כשהייתי קטן נפתחה לי קופת גמל לחיסכון על ידי הורי. לאחרונה התקבלתי למקום עבודה ובשביל להתחיל לעבוד בקשו ממני פרטים לגבי קופת גמל. אז חשבתי ואמרתי לעצמי שיעבירו לאותה קופה שיש לי כבר, את הכסף. 
אבל אז הסתבכו הדברים:
1. התברר לי שמקום עבודה קודם פתח לי קופת גמל ויש לי שם ממש מעט כסף, ולא ברור למה לא שאלו אותי אז. (אבל נגיד שמה שהיה היה)
2.  האם אכן כדאי שהכסף מהמקום עבודה החדש יתחיל לזרום לקופת החיסכון או שמא עדיף חדשה?
3. לא הצלחתי להבין בכלל, למען האמת, מה זה הקופות גמל. אני מבין מה זה פנסיה. אבל לפי מה מחליטים כמה יעבור לפנסיה וכמה לגמל. אני אמור לבחור? אולי גמל יתן ריבית יותר גבוהה? או שזה סכומים קבועים שהמעביד מפריש לפנסיה גמל וקרן השתלמות?

תודה רבה...
לצפיה ב-'ועוד שאלה על תיק ניכויים'
ועוד שאלה על תיק ניכויים
05/09/2017 | 00:49
26
פתאום ראיתי שכנראה יש לי יותר מאחד. האם כל מעסיק פותח תיק ניכויים שונה? האם אני צריך לבקש לאחד? מפסיד כסף מכך שיש כמה או שאין לי עניין בזה וזה משהו כלכלי פנימי של המעסיקים?
תודה
לצפיה ב-'די דחוף חבר'ה...'
די דחוף חבר'ה...
05/09/2017 | 00:50
2
20
לצפיה ב-'פורום קופות גמל בתפוז '
פורום קופות גמל בתפוז
05/09/2017 | 17:36
1
54
מציע שתבדוק כאן 
לצפיה ב-'תודה רבה! לא שיערתי שיש פורום כזה'
תודה רבה! לא שיערתי שיש פורום כזה
05/09/2017 | 19:15
10
לצפיה ב-'זה תלוי'
זה תלוי
06/09/2017 | 20:56
25
קופת הגמל שההורים עשו לך כשהיית קטן היא לא אותו המוצר כמו קופת הגמל שיש בפנסיות היום וסביר להניח שבגלל זה פתחו לך קופה חדשה גם במקום העבודה. כך או כך אתה צריך להתייעץ עם סוכן הביטוח של החברה ולברר זאת. אם קופת הגמל שיש לך היא מהישנות אין כל כך מה לעשות. אם זאת קופת גמל חדשה לפנסיה אז תוכל לבקש לאחד אותן ולהתמקח ולקבל דיל טוב יותר על דמי הניהול. 

www.haoptimit.com
לצפיה ב-'עזרה ביציאה ממעגל החובות'
עזרה ביציאה ממעגל החובות
31/08/2017 | 21:38
11
150
ערב טוב, לאחר יעוץ מקצועי - הצלחנו להיכנס למסגרת, אך החובות(החזרי ההלוואות) גדולות עלינו . בערך כ4500 כל חודש דבר המכניס אותנו למעגל של הלוואה על הלוואה_כי הסכום חורג מהתקציב.
נשמח אם תתגיסו לעזור לנו לצאת מהמעגל - כל תרומה תתקבל בברכה
ניתן לתרום באתר למעלה - כך אולי נצליח להתחיל מחדש

בתודה מראש

לצפיה ב-'באתר יש את הפרטים'
באתר יש את הפרטים
31/08/2017 | 21:40
79
נשמח אם תתגיסו כולכם, אם כל אחד יתרום מעט - אולי תוכלו לתת לנו הזדמנות שנייה.

אנחנו פשוט לא מצליחים להתגבר על גודל החוב - שתופח כל פעם שנאלצים לקחת הלוואה :(
לצפיה ב-'חשוב החודש נגיע לאי פרעון העזרה שלכם חשובה מאוד'
חשוב החודש נגיע לאי פרעון העזרה שלכם חשובה מאוד
01/09/2017 | 04:49
74
אני מפציר בכם בכל לשון של בקשה, זה סכום מועט לכל אחד, אבל כולכם יכולים לעזורץ
הפרטים המלאים שלי באתר(הם באנגלית).
בבקשה אנא הירתמו ועזרו.
כל שקל נחשב
לצפיה ב-'לפעמים הפתרון היחיד הוא הגדלת ההכנסות'
לפעמים הפתרון היחיד הוא הגדלת ההכנסות
02/09/2017 | 23:18
4
54
במקרה שלכם אין דרך אחרת.
לצפיה ב-'אכן אנחנו פועלים בנושא והגדלנו/מנסים להגדיל משכורות'
אכן אנחנו פועלים בנושא והגדלנו/מנסים להגדיל משכורות
03/09/2017 | 20:42
3
63
אבל הבעיה שזה לא מיידי,  והבנק די לוחץ...
וכל הלוואה "בנתיים" רק מגדילה את ההחזר שפרוס כבר ל7 שנים.

ועם 2 ילדים בבית זה לא כזה פשוט - כי מישהו צריך לוותר על שעות, 
ואני כבר עושה - קרוב ל 200 - 210 שעות בחודש, 
מה שלא מאפשר לקחת עבודה נוספת, 

תאמין לי שניסינו כל מה שאפשר לפני שפתחנו את הנושא לציבור

לצפיה ב-'הציבור לא יעזור לכם'
הציבור לא יעזור לכם
03/09/2017 | 22:14
2
64
אתם לא מסכנים מספיק בעיני הציבור כדי שיתרמו לכם. אם אין סיפור עצוב עד דמעות שמעורר רחמים כי הפתרון שלו מצריך הרבה יותר מכסף זה חסר סיכוי. דוגמה לסיפור שיכול לעבוד:
ילד עם גידול במוח שצריך לעבור ניתוח בארה"ב בעלות של 200000 דולר + תמונות קורעות לב שבהן רואים את הילד סובל.

אף אחד לא יתרום לכם כי הסתבכתם עם הלוואות, לכל היותר ינסו כמוני לתת עצות.
לצפיה ב-'חבל שאתה חושב כך'
חבל שאתה חושב כך
04/09/2017 | 12:22
1
64
חבל שאתה חושב כך, אנחנו אכן לא "מסכנים", 
ובניגוד לדעתך, גם במצבנו עוזרים לאנשים אחרים - אם זה בשיתוף הסיפור שלנו.
אם זה בתרומה לקבילה בזמננו המעט שנשאר.

כיהודי מאמין, אני לא מחכה שמישהו יפול כדי להרים אותו, אלה מנסה לתמוך לפני הנפילה.

(אגב זה יותר קל לתמוך - מאשר להרים)....
ולא אני לא מתכוון להמציא סיפור בכדי לקבל תמיכה אני דובק באמת וביקשתי עזרה.
מי שיכול יעזור - גם אם זה בעצה חיובית וגם אם זה בחיוך.

הכל מתקבל בברכה
לצפיה ב-'אתה ביקשת תרומה כספית'
אתה ביקשת תרומה כספית
07/09/2017 | 02:57
54
אם אתה מסתפק בחיוכים - הא לך שפע חיוכים -  (: (:(:(:
אני בספק אם זה עוזר או שלזה פיללת. 

אם אתה מעיד על עצמך שאינך מסכן, אז אין צורך להתנהג כמסכן ולחזר על פתחי זרים. וגם לא הבנתי איך אתה עוזר לאחרים - בשיתוף הסיפור שלך?! זו העזרה שלך לאחרים? 
לצפיה ב-'אני לא מבין למה אתה חושב שמישהו יעזור?!'
אני לא מבין למה אתה חושב שמישהו יעזור?!
04/09/2017 | 15:45
55
לא בקנטרנות,אני באמת מזדהה עם הכאב ומבין את מצבך, והייתי מאוד שמח לא יכולתי לעזור.
אבל למה שמישהו יעזור לזוג עם 2 ילדים לצאת מחובות של 100-200 אלף ש"ח כשרוב הציבור פה בארץ סוחב חובות, מחזיר הלוואות, ואם נחשב ליסינג והלוואות (ללא משכנתא!) נגיע לבערך חוב כזה לכל אדם.
למה שמישהו יתרום לך מכיסו כשלעצמו אין לו?!

באמת מקווה בשבילכם שתצליחו לצאת מהמעגל הזה, אבל תנסו לראות שוב האם אתם באמת ממצים כל אפשרות אחרת כי עזרה מהציבור כנראה לא ממש תקבלו.
לצפיה ב-'אבדה הבושה?'
אבדה הבושה?
07/09/2017 | 02:52
59
נתחיל ב - מי אתם? זוג אלמונים שמעידים על עצמם שעובדים משרה מלאה כל אחד. מדוע אתה מפרסם בשם באנגלית שכנראה פיקטיבי? roy Elkavi... בהצלחה בנסיונות למצוא מי זה. 
מה הקשר לטיפולי פוריות? הם ממומנים ע"י המדינה, אלא אם כן חלק מה"התנהלות הלא נכונה" שלכם כללה ללכת לרופאים פרטיים, כי לכם מגיע רק הטוב ביותר ולא נאה לכם הטיפול הציבורי. 
תעבדו יותר. 200 שעות לחודש זה בערך 8 שעות 6 ימים בשבוע. לא מעט, אבל גם לא הרבה מאוד. משאיר המון זמן פנוי. קח לך עבודה שניה על מנת לממן את החובות שנבעו מ"התנהלות לא נכונה". 
את כל האנרגיה שאתם מבזבזים על הקמת אתר לקיבוץ נדבות, תקדישו לעבודה. חוב של 200,000 ש"ח ("רובו מכיוון שלא הצלחנו לעמוד במסגרת התקציב" - מה זו הסיבה המטופשת הזו? תגיד, בזבזנו יותר ממה שיכולנו להרשות לעצמנו). 

עדיין בצרות? בקשו כספים ממשפחה וחברים, לא מזרים. 

תבין, אנשים מוכנים לתרום אולי לאנשים שנקלעו לצרות שלא באשמתם (אסונות טבע, אסונות רפואיים). ומי שנקלע לאסון שכזה יפרסם פרטים מלאים על עצמו, כולל תמונות והרבה פרטים אישיים, כדי שכולם יבינו שמדובר במקרה אמיתי.
אף אחד לא יתרום לאנשים אנונימוס שהתנהלו כלכלית בצורה "לא נכונה". 
לצפיה ב-'התהליך שמתאים לכם הוא תהליך של פשיטת רגל'
התהליך שמתאים לכם הוא תהליך של פשיטת רגל
07/09/2017 | 14:05
56
עבר שבוע ובינתיים לא הצלחתם לקבץ אפילו שקל אחד.
חלק גדול מאזרחי ישראל סוחבים על גבם חובות גדולים יותר מ 200,000 ומצליחים להחזיר את חובם.
אם להערכתכם אתם לא יכולים להצליח אתם יכולים לשמוט את החובות דרך הליך של פשיטת רגל. לא ממליצה אבל אם אין ברירה אז אין ברירה.

לפני פשיטת רגל עדיף לנסות להגיע להסדר חובות כזה שתוכלו לעמוד בו, רוב הנושים יעדיפו לקבל את הכסף במנות קטנות על פני לא לקבל בכלל.
לצפיה ב-'ממליץ לך להציע החזר של הכספים שתקבל בשלב מאוחר יותר'
ממליץ לך להציע החזר של הכספים שתקבל בשלב מאוחר יותר
19/09/2017 | 22:11
2
אתה מעיד על עצמך כי התרומה תפרע הלוואה אחת
ואת השניה תשלם. מדוע שלא תציע להחזיר את הכסף
למי שתרם לאחר סיום ההלוואה השניה?
בהצלחה
לצפיה ב-'כסף קל בלי סיכון גדול'
כסף קל בלי סיכון גדול
27/08/2017 | 15:43
1
74
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!! 

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
 לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף! 
 פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
 "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
 היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
 בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
 אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
 השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: 
 האם זה נכון? 
 וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪. 
 וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪ 
 וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!! 
 לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
 זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
 אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
 צעד ראשון: 
 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת. 
 עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪. 
 מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047 
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879 
3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460 
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920 
5. נטלי ובר, נחום 18 דירה 13 נתניה, מיקוד 42334 
6. יואב מצר, אלמוגן 18 דירה 5, מודיעין מכבים רעות 7177237
 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
 צעד שני: 
 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
 צעד שלישי: 
 השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
 צעד רביעי: 
 שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
 כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
 אך... בבקשה זכרו!
 התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
 עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
 מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 
 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! 
 אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
 זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? 
 אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
 הערות:
 אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
 אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
 אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
 והכי חשוב!!! 
 אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
 ושוב ! 
 הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
 בהצלחה!
לצפיה ב-'רוני עכברוני, זה מכתב שרשרת בן 15 שנה'
רוני עכברוני, זה מכתב שרשרת בן 15 שנה
28/08/2017 | 00:56
51
ואם אתה יואב מצר במוח יש לך קצר.
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:04
8

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'סקר נסיעות שיתופיות'
סקר נסיעות שיתופיות
13/08/2017 | 23:12
46
שלום לכולם,
אשמח לעזרתכם במענה על שאלון קצר וקליל (כ-4-5 דק' בממוצע) עבור סמינר שעוסק בנסיעות משותפות,

בין העונים יוגרלו פרסים כספיים בסכומים של 100-400 ש"ח,
תודה רבה!
לצפיה ב-'להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים כסף קל!! זה פשוט, זה שווה '
להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים כסף קל!! זה פשוט, זה שווה
08/08/2017 | 08:57
2
82
להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 6803.
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
3. . לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
5. יסמין יוסף, רחוב אלי כהן 5/6 נתניה, מיקוד 4239905
. 6 רוית, ת.ד 637 כפר ויתקין מיקוד 4020000
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
צעד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
אך... בבקשה זכרו!
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
הערות:
אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
והכי חשוב!!!
אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
ושוב !
הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
בהצלחה

לצפיה ב-'נסיון העקיצה הזה כבר קיים 15 שנים '
נסיון העקיצה הזה כבר קיים 15 שנים
08/08/2017 | 10:10
1
81
לצפיה ב-'אין לך אמונה ולא יפה שלא גלשת ע"פ ההוראות בנטסקייפ'
אין לך אמונה ולא יפה שלא גלשת ע"פ ההוראות בנטסקייפ
25/08/2017 | 18:50
18
לצפיה ב-'אגרות חוב'
אגרות חוב
05/08/2017 | 19:19
45
שלום
ברשותי אגרות חוב גזית גלוב שהגיעו לפדיון,ואני קיבלתי רק מחצית מהסכום ,הבנק אמר לי אקבל את שאר סכום יותר מאוחר,האם דבר זה חוקי ואפשרי?אשמח לקבל תשובה .תודה ענת
לצפיה ב-'חשבון בנק בדולרים בישראל'
חשבון בנק בדולרים בישראל
31/07/2017 | 08:57
4
74
שלום
אני רוצה לדעת אם ניתן לפתוח חשבון בנק  בדולרים כך שניתן למשוך כסף ישרות בדולרים בלי להחליף לשקלים וחזור לדולר וכך להפסיד פעמיים על שער החליפין . 

הענין הוא שיש לי חשבון פיי פל קשור לעסק ורוב הלקוחות משלמים בדולרים. אם אני רוצה למשוך את הכסף לחשבון שקלים אני מפסיד הרבה בחליפין + בעמלת משיכה. לכן כדאי למשוך לחשבון עם אותה מטבע כמו זו של פיי פל. 
בקיצור אני מחפש דרך למשוך את הכסף מפיי פל במינימום עלויות. תודה על כל עצה. 
לצפיה ב-'כל חשבון עו"ש יכול לקבל דולרים ולהוציא דולרים'
כל חשבון עו"ש יכול לקבל דולרים ולהוציא דולרים
17/08/2017 | 21:16
1
30
ללא המרות.

לצפיה ב-'אי אפשר להוציא מט׳׳ח במנק ישראלי בלי לעבור עמלות המרה פעמיים'
אי אפשר להוציא מט׳׳ח במנק ישראלי בלי לעבור עמלות המרה פעמיים
05/09/2017 | 11:39
7
אפילו כיש לך חשבון במט׳׳ח. אלא אם כן משהו יגיד לי איזה בנק בדיוק. 
אני עדדין מחפש איך להוציא את המט׳׳ח מפייפל בלי להפסיד חצי בדרך...
לצפיה ב-'ניסית Payoneer?'
ניסית Payoneer?
30/08/2017 | 11:21
1
9
ניתן לעשות חשבון מט"ח בכל חשבון בנק בארץ, אבל הבנקים גובים עמלות הזויות על כל פעולה של הוצאה של המט"ח. 
Payoneer מאפשרים לך לקבל תשלומים מספקים בדולרים. זה פותח לך מעין חשבון בנק אמריקאי וירטואלי ומספק לך כרטיס אשראי שמחובר לחשבון ואפשר לבצע איתו רכישות בדולרים וגם בשקלים (עם עמלת המרה נמוכה יחסית). 

www.haoptimit.com

לצפיה ב-'אין אפשרות להוציא מט׳׳ח!'
אין אפשרות להוציא מט׳׳ח!
05/09/2017 | 11:36
5
שלום תודה על ההמלצה אבל payoneer זה בערך כמו paypal  ואין שום אפשרות להוציא מט׳׳ח בלי לעבור דרך עמלות חליפין של הבנק בישראל.

לצפיה ב-'המיזם החברתי "פרקטי"'
המיזם החברתי "פרקטי"
27/07/2017 | 19:04
1
89
שלום לכולם,
רציתי להמליץ על הדרכה שעברתי בהתנהלות מול בנקים וכלכלת המשפחה בפרקטי
זה נתן לי המון כלים שלא הייתי מקבלת בשום מקום אחר.

לצפיה ב-'אפילו את הכלי שלא לפרסם בפורום מת זה לא נתן לך'
אפילו את הכלי שלא לפרסם בפורום מת זה לא נתן לך
29/07/2017 | 11:30
42
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:55
8

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'מיזם פרקטי המדהים!!!!'
מיזם פרקטי המדהים!!!!
13/07/2017 | 16:07
1
108
בחיים לא חשבתי שהדרכה קצרה יכולה לעזור לי כל כך הרבה!!
אני פשוט בהלם מכמות הדברים שבכלל לא ידעתי עליהם ולא התייחסתי עליהם ואני יכולה לחסוך!!!
ממליצה בטירוף
לצפיה ב-''
06/08/2017 | 21:56
11
לצפיה ב-'האם דמי הניהול שלי בחסכון סבירים ?'
האם דמי הניהול שלי בחסכון סבירים ?
11/07/2017 | 22:50
2
121
יש לי קופת חסכון נזיל באחת מחברות הביטוח, ואני משלם רק דמי ניהול צבירה שנתי בסך של 1%.
הפקדה\משיכה ללא עמלות. מה דעתכם? גבוה מידי? מה מקובל היום?
תודה רבה!
לצפיה ב-'דמי הניהול אליהם תוכל להגיע תלויים גם בכמה כסף נמצא בפוליסה.'
דמי הניהול אליהם תוכל להגיע תלויים גם בכמה כסף נמצא בפוליסה.
12/07/2017 | 14:00
68
2% זה המקסימום שמותר לקח למיטב ידיעתי
1.05% זו התקרה שלוקחים בקופות הגמל (בנוסף לעד 4% מההפקדה השוטפת)
לצפיה ב-'זה נשמע לי גבוה'
זה נשמע לי גבוה
28/08/2017 | 08:56
10
1% זה המון. תחשבי שאם הקופה עושה 4% תשואה את מרוויחה רק 3, הם לוקחים לך רבע מהתשואה! יותר גרוע, אם הקרן מפסידה 2%, את בפועל הפסדת 3%.
בעיני צריך להילחם על דמי ניהול נמוכים כי זו מלחמה שמנהלים פעם אחת ומשתלמת שנים אחר כך. 
תגידי פשוט שקיבלת הצעה זולה יותר במקום אחר ושאת רוצה לעבור (ניתן לעבור ללא פידיון או אירוע מס) ותראי איך ישר מורידים לך את דמי הניהול.
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:02
8

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'תסתכלי על הבלוג של טיולי כוכב בסלובניה בלמטייל'
תסתכלי על הבלוג של טיולי כוכב בסלובניה בלמטייל
07/07/2017 | 21:19
37
נראה לי שפה תמצאי כל מה שתצטרכי

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ