לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1401814,018 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'כתיב אבנ"ר מתוקן ונספח'
כתיב אבנ"ר מתוקן ונספח
22/02/2018 | 12:40
3
קובץ כתיב אבנ"ר מתוקן
וקובץ נספח
לצפיה ב-'הריון '
הריון
19/02/2018 | 18:39
16
בשנתיים האחרונות מנסה להכנס להריון האם יהיה הריון ומתי ?

מירית 20/1/82
לצפיה ב-'2018 ואני'
2018 ואני
11/02/2018 | 10:11
1
15
שלום
שמי מירב 7.6.1977 בשעה 16:00. רוצה לדעת מה קורה איתי מבחינת קריירה? תקועה הרבה זמן באותה נקודה. מנסה לפרוץ עם המרפקים וחוזרת תמיד לאותה נקודה. לא מתייאשת ושוב חוזרת לאותה נקודה. האם צפויי לי השנה שינויי כלשהו?
תודה
מירב
לצפיה ב-'אז איך יוצאים מאותה המעגליות'
אז איך יוצאים מאותה המעגליות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/02/2018 | 14:39
15
בימים אלו החורף מאותת לנו שינויי לקראת בוא האביב. רובנו שקועים עדיין בהתבצרות וההתגוננות ב ד' אמותינו מפני החורף הקר, בעוד שפריחת השקד וחג ט"ו בשבט מסמלים בארצנו תחילתו של מחזור צמיחה חדש. הרגישים והזריזים שבינינו יחושו צורך ורצון ליצור שינוי. לפני שנים רבות גרנו במערות וחיינו בהרמוניה עם הטבע. אך בעשרות השנים האחרונות עברנו להתגורר בבניינים רבי קומות. קצת קשה מגובה של הקומה ה 16 להתחבר לטבע הלא

הדהמת אותי מירב ביכולת הגבוה שלך לזהות מעגליות בחייך, זה מעיד על תודעה ומודעות אישית גבוהה מאד. לרובינו בתת ההכרה יש נטייה "לשבש" מערכות קשרים אישיות, מקום תעסוקה או שינוי מגורים כדי "ליצור שינוי", אך (כפי שציינת אף את) לבסוף הנטייה לשוב לאותה מעגליות לאותם ההרגלים.

אז איך יוצאים מאותה המעגליות
המשבר הראשון הגדול שעברתי היה לקראת גיל 30 הרגשתי אז שאין לי כלים מתאימים להתמודד עם המצב אליו נקלעתי ושקעתי בכבדות ויאוש נוראי, עד שפניתי למטפל מקסים והתחלתי תהליך שינוי שנתן לי אפשרות להתנהל במסגרת בה חייתי באופן שונה. רכשתי כלים חדשים ויצאתי לדרך חדשה. וכך לכל אורך מסע חיי לימדתי את עצמי בצמתים בהם הייתי צריך בחירה חדשה, להיעזר ולקבל כלים חדשים שסייעו לי לצאת מהתקיעות ולהמשיך לנוע קדימה במסע האישי.

ב 10 שנים האחרונות אני לומד את חכמת הקבלה ודרך סביבה זו שיניתי את עצמי להיות אדם טוב יותר, מכיל, אוהב, סבלני, למדתי ערכים של כבוד הדדי, ערבות הדדית, וליישם את המהות העיקרית של חכמה זו "ואהבת לרעך כמוך". את אותם הערכים אני מטמיע בסביבה בה אני חי: במשפחה, בין חברים, בעבודה וגם כאן בפורום. השינוי בגישה שלי לחיים מייצר כל יום, כל רגע שינויים אותם חיפשתי כל חיי.

כל החיים אנו מחפשים את השינויים מחוץ לנו, בעוד ששינוי עמוק הוא היכולת להשתנות.   

הנומרולוגיה נותנת כיוון היכן כדאי לרכז את האנרגיה בתחומי החיים השונים בשנה הנומרולוגית הרלוונטית. לכל שנה נומרולוגית דגשים שונים. השנה הנומרולוגית שנכנסת אליה מדברת על שינויים בבית, במשפחה ובמערכות יחסים.

שיטת הפסיכונומרולגיה אני מעביר בשמחה לאנשים שרוצים ליצור שינוי אמיתי בחייהם. באמצעות שיטה זו יחד אנו "שוברים" את הפרדיגמות והקיבועים ויוצאים לדרך חדשה.

חנן חיים  

לצפיה ב-'היי מה שלומך?'
היי מה שלומך?
01/02/2018 | 13:11
2
19
אז באיזה שנה אני ?
למרות התחזיות הטובות לגבי העסק שלי המכירות בשפל ובתחום הזוגי עדין לבד
איזו שנה אני ?
21.10.60
שעה 22:45
המון המון תודה
לצפיה ב-'מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה'
מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/02/2018 | 14:11
1
14
היי monik שמח על פנייתך 

את עדיין בסוף שנה נומרולוגית המביאה איתה שינויים רבים. טובה לשיווק ומאפשרת תנועה. אך הרבה פעמים מצבים חדשים מגיעים וה"אוטומטיים" הבלתי ניתנים לפעמים לשליטה של כולנו חוסמים וגורמים להחמצה. ובנוסף את בשנה שטובה לכניסה לקשר זוגי 

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.
פתאום אנחנו שמים לב שאותם המצבים חוזרים שוב ושוב, אם אנחנו ברי מזל אנחנו מזהים מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה. אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגישי מוכנה – תוכלי תמיד ליצור איתי קשר אישית ולקבוע פגישה.

חנן חיים 
לצפיה ב-'תודה רבה לך '
תודה רבה לך
08/02/2018 | 17:17
3
לצפיה ב-'התאמה '
התאמה
30/01/2018 | 11:03
1
14
שלום! רציתי לדעת האם ישנה התאמה ופוטנציאל לזוגיות ביני לבין בחור שהכרתי לפני כחודשיים ?
תאריך לידה שלי : 9.8.1984
תאריך לידה שלו:4.11.1981
לצפיה ב-'איך בוחרים בן/בת זוג?'
איך בוחרים בן/בת זוג?
( לעמוד שלי בתפוז )
08/02/2018 | 13:44
6
שלום לira33g

זוגיות הינה חלון הזדמנות לצמיחה הדדית. כל מערכת זוגית מביאה איתה מתנה והזדמנות לצאת מה"קופסא" וליצור חיבור עם האחר. דבר הדורש מאיתנו מאמץ וצורך להביא את הרצונות והצרכים של בן/בת הזוג וליצור שינוי.
בקשר זה אתם מרגישים את המשיכה והעוצמה. בטווך הארוך כדי לשמר את הקשר רצוי להיזהר ולא להיכנס למאבקי כוחות.
מאמר נוסף שכתבתי - איך בוחרים בן/ת זוג?
חנן חיים 

לצפיה ב-'משמעות המספר 26 והמספר 4 בנומרולוגיה קבלית'
משמעות המספר 26 והמספר 4 בנומרולוגיה קבלית
22/01/2018 | 20:39
9
35
שלום רב לכולם, במידה ומישהו עוסק בנומרולוגיה קבלית אשמח לקבל מידע אודות המספר 26 ולמה הוא "נורא" או מיוחד...כמו כן פרטים לגבי אנשים שמספרם הוא 4, אם אכן אנשים אלו בעלי נטיות \ יכולות מיסטיות משאר המספרים ולמה.

תודה רבה, מחכה לתשובה.
לצפיה ב-'מאמין יקר, בקצרה:'
מאמין יקר, בקצרה:
25/01/2018 | 10:34
8
23
המספר 26 הוא גימטריא של :
י = 10
ה= 5
ו = 6
ה = 5

בנומרולוגיה קבלית מתחשבים במספר פרמטרים.

אם מתייחסים לימות השבוע ועל פי תורת ישראל - ביום הרביעי נבראו המאורות . הללו משמשים גם ככלים באסטרולוגיה. הירח מקושר למיסטיקה באופנים שונים.

מידע רב תוכל למצוא בעזרת גוגל 
יום טוב

רחל

עשה במידע כטוב בעיניך ועל אחריותך
לצפיה ב-'המון תודה על התשובה, עם זאת..'
המון תודה על התשובה, עם זאת..
27/01/2018 | 20:11
7
19
ערכתי חיפושים רבים בגוגל לפני שפניתי לכאן, מעדיף לא להטריד אחרים לפני שאני מנסה בעצמי.
ובכל זאת, לא מצאתי מידע רב. יש המון מקורות לגבי מספרים בודדים איך שום מידע ייחודיות המספר 26 והמספר 4 ע"פ הקבלה.
ציינת כי בנומרולוגיה קבלית מתחשבים במספר פרמטרים, אשמח לדעת במה ואם תוכלי להפנות אותי למקור מידע אמין, תודה :)

ואם קצת על הרקע, אז אדם שמתעסק במיסטיקה לקח את שמי, תאריך הלידה ואמר לי שאני מספר 4, עוד טען כי זה אומר שיש לי נטיות רוחניות ועלי לערב מיסטיקה בחיי היום יום כי אי התעסקות משום מה גוזל לי אנרגיות, טען כי הוא עצמו מספר 4 וה אומר שאני יכול להיות גם מאג אם ארצה.

ולגבי-26, אשמח לענות למי שיודע טארוט.

תודה על העזרה!
לצפיה ב-'תודה על התייחסותך, ממש בתמצות- '
תודה על התייחסותך, ממש בתמצות-
28/01/2018 | 16:11
6
16

מספרים הם סמלים.

נומרולוגיה = נומרו - מספר לוגוס - תורה. יחד - תורת המספרים.

בהבדל מהמתמטיקה - נומרולוגיה היא תורת המספרים המיסטית.
אציין כי יש גישות שונות לפענוח מידע מיסטי ממספרים.

למספרים מיוחסת אנרגיה שבאה לידי ביטוי בעולמנו כתדרים.

גימטריא= המרת אותיות למספרים ומספרים לאותיות

ביהדות מקובל להשתמש בגימטריה ויש גם גישות ונות לפענוח מידע במסגרת נומרולוגיה קבלית.
באסטרונומרולוגיה הקבלית יש התייחסות גם למזלות ולכוכבים בין היתר .

לעצם שאלתך:

לגרמי השמיים מייחסים מידע מיסטי מגוון מעבר למידע מתחום האסטרונומיה :)

האסטרולוגיה המערבית פותחת בגלגל המזלות עם מזל טלה ועד דגים המזל האחרון בגלגל המזלות באסטרולוגיה המערבית.  ברצף הזה המזל מספר 4 הוא סרטן.

הירח שולט על מזל סרטן . הירח קשור למיסטיקה, תת המודע ועוד.

אני מבינה מדבריך שאתה מעוניין במידע מרוכז, מפורט מגובש יותר אשר מופיע באתרים שונים באינטרנט.

בניית המידע הראשוני מתבססת בעיקר על גימטריא. כדי לדייק יותר משתמשים גם בשם האמא של הפונה.

בניתוח מידע אישי בעזרת הנומרולוגיה משתמשים במפה נומרולוגית המורכבת מקוד אנרגטי ומטריצה.

הקוד האנרגטי הוא ד.נ.א  רוחני.

המטריצה - מפת דרכים.

יש כלים נוספים בתוך ניתוח המידע - אולם כל מפענח מפתח דרך ייחודית לו.

באמצעות המידע ניתן להעניק לפונה מידע רב בחומי חייו השונים.

באופן אישי = אני בעד להמנע מנסיון לחזות עתידות וממליצה להציע מגמות!

לפני שנים רבות  -  למדתי  קריאה בקלפי טארוט בגישות שונות  .כדי להעמיק ולהרחיב את הידע למדתי  קורס מעמיק בנומרולוגיה קבלית ובאסטרונומרולוגיה במשך שנתיים. 
המידע נמסר ע"י המורים שלימדו עצמם ולכן , כרגע - אין לי המלצה  אילו ספרים מומלץ לך לרכוש ו/או לאיזה אתר להכנס  ו/או לאיזה קורס כדאי לך להרשם.

מעט מידע נוסף על המספר 26:

אני חייבת לזוז אשתדל ב"נ לברר עבורך המלצות יעילות.

בהצלחה,

רחל

עשה במידע כטוב בעיניך ועל אחריותך

לצפיה ב-'רצוי מאד לבדוק רקע מעמיק לפני שאנו מאפשרים לקבל הכוונה שתשפי'
רצוי מאד לבדוק רקע מעמיק לפני שאנו מאפשרים לקבל הכוונה שתשפי
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2018 | 11:26
5
24

שלום למאמין  ותודה לרחליקה האחת

אפשר למצוא היום אנשים רבים העוסקים בתחומי מיסטיקה מגוונים ושונים. אך רצוי מאד לבדוק רקע מעמיק על אותו אדם, לפני שאנו מאפשרים לקבל הכוונה שתשפיע על מחשבות, דעות או החלטות באופן משמעותי.

אפשר ורצוי להיעזר באינפורמציות המסתובבות באינטרנט כפי שרחליקה הביאה אך להתייחס אליהם בהתאם. לא הייתי חורץ את גורלי או מקבע דעה על פי מידע זה.

גם ברפואה נהוג לקחת חוות דעת רפואית שנייה. במידה וממצאים שקיבלנו מעלים ספקות או צורך באימות דיאגנוזה ראשונית. ולא אחת יוצא שרופאים טעו.

על אחת כמה וכמה לקבע דעה או אמירה או קביעה של אדם על תכונות אופי, חיזוי עתידי או קביעת מצב רגשי נפשי.

אני אישית יושב בכובד ראש על כל פניה כאן בפורום ובורר כל מילה בקפדנות כדי לא לפגוע חס ושלום או לקבע מצב לפונים בפורום. אני מאפשר לשואל התבוננות על מצבים מנקודת מבט שונה.
למדתי את הפסיכו נומרולוגיה מספר שנים ואני לומד את חכמת הקבלה - בקבלה לעם קרוב ל 10 שנים האחרונות.         
לכן לקחתי החלטה שלא לענות לשאלה שלך. אם אתה מעוניין בהכוונה יותר מקצועית תשאיר פרטים מלאים תאריך לידה ושם ואוכל לענות על שאלתך בהתאם. אם אתה לא מעוניין לחשוף פרטים תעביר אותם במסר אישי.
אני 4, אני 26 אני ....18 מה המשמעות של מספרים אלו לא מאפשרים לי להתייחס לשאלתך באופן המתאים.  

על פניתך שוב
חנן חיים 

לצפיה ב-'תודה ושבוע מושלם לוקחת לתשומת '
תודה ושבוע מושלם לוקחת לתשומת
04/02/2018 | 11:50
1
4
לצפיה ב-'דבר ראשון תודה!'
דבר ראשון תודה!
14/02/2018 | 22:31
6
המון תודה לרחליקה האחת על התגובה הנפלאה והרצון לעזור
תודה גם לך חנן שאתה מקצועי, יודע לעצור ולא להפיץ מידע לא רלוונטי, דואג בקפדהות לענות לכל שאלה כפי שצריך להתייחס אליה

אני ברשותך אשלח לך הודעה למייל עם הפרטים ורקע השאלה.
תודה רבה על ההתייחסות!
לצפיה ב-'היי חנן'
היי חנן
19/02/2018 | 14:19
2
6
שלחתי לך מייל שבוע שעבר בדבר הפוסט. אימייל של bezeqint
אשמח לתגובה, תודה :)
לצפיה ב-'היי '
היי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/02/2018 | 06:59
1
2
הי 
אני מתייחס לכל שאלה בעמיקות רבה...
כך גם לגבי התשובות שאני עונה לאנשים בפורום.
ראיתי את שכתבת לי ....
כך שאוכל לאשיב לשאלתך רק בתחילת שבוע הבא.
התאזר בסבלנות.

חנן חיים 

לצפיה ב-'כמובן, תודה רבה, רק רציתי לדעת שזה אכן הגיע אלייך :)'
כמובן, תודה רבה, רק רציתי לדעת שזה אכן הגיע אלייך :)
20/02/2018 | 23:22
3
המון שמחה והארה בכנס!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/01/2018 | 20:27
1
22
שרה ברוך,23/12/1957 איזו שנה צפויה מבחינה נומרולוגית להיות לי
לצפיה ב-'כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות'
כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2018 | 18:16
14

שלום שרה

אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפוי לנו ... ונהפוך אותם למה אנו יכולים לעשות שונה או איך להתמודד עם המצבים החדשים, נהפוך סבל למציאות מיטיבה ומספקת.

נומרולוגית את בשנה מתאימה לארגון מחדש וגמר תהליכים לקראת השנה הבאה.
שחרור הרגלים ישנים שאינם מועילים וגישות ישנות שעבד עליהן הכלח להתחלות בונות חדשות.

כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות לשינוי שיכניס רענון לחייך, במקום ליפול לאותם דאגות וחששות שאינם שירותיים או תורמים לך.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מלחמה בישראל'
מלחמה בישראל
13/01/2018 | 09:09
1
13
שחלום, כבר ראיתי שתי תחזיות אסטרולוגיות לשנת 2018 שמדברות על מלחמה בקיץ הקרוב.
האם אתם גם רואים משהו כזה?
לצפיה ב-'כיצד להתמודד ואיך למנוע את המלחמה הבאה'
כיצד להתמודד ואיך למנוע את המלחמה הבאה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2018 | 14:45
15
שלום לדואג 

על פי משאלים, סקרים ומאמרים שהודפסו לאחרונה, העולם נמצא על סף מלחמה גדולה.
עשרות מיליוני בני אדם בעולם חיים מדי יום חיים אומללים. הם עוברים התעללות, מוכים, מורעבים, מושפלים, חשופים לעוני, מצוקה, רעב ומלחמות עקובות מדם. בזמן שמאות מיליונים על הכדור שלנו מתלוננים על בעיות היום-יום הקטנות שלהם, ויש מי שנע בין חיים למוות בכל רגע.
בסוריה ותימן, מתחוללות מלחמות אזרחים עקובות מדם. בסוריה נהרגו כחצי מיליון בני אדם ולמעלה מ-5 מיליון סורים הפכו לפליטים. צפון קוריאה מצהירה שממנה יתחיל סוף העולם ועוד....
בעשור האחרון אנחנו שומעים לא אחת על מצבים קיצוניים. הטבע משתגע, צונאמי, שיטפונות, סופות, שריפות, קור קיצוני, חום קיצוני ועוד...
חכמת הקבלה מסבירה שהאנושות יכולה להיקלע לבעיות וייסורים גדולים, אך עם זאת, העולם לא ייעלם לשום מקום ובכל מקרה יגיע לתיקון כשכולנו שוב נתאסף לנשמה אחת יחידה ונמשיך להתקיים בתוכה בצורה שמכונה "אדם", כלומר נשמה אחת יחידה.

כיצד להתמודד עם המצב

המצב נתון, אם אתה חרד למצב הנה כמה טיפים – ראשית הייתי מצמצם את מידת החשיפה לתכנים על הנושאים הנ"ל בתקשורת. אפשר להקל על פחדים וחרדות בדרכים אלטרנטיביות: כל מה שרציתם לדעת על חרדה ולא העזתם לשאול.

והתרומה האישית של כל אחד מאיתנו להצלת המצב יכולה להיות רק באיזון הכוחות השליליים האגואיסטיים השליליים (אדם שמרוכז בעצמו בראש מעייניו) שבנו על ידי הכוחות החיוביים האלטרואיסטים (עזרה לזולת, המתבטאת בהתנהגות המסבה טוב למישהו אחר). 

חנן חיים 
לצפיה ב-'מקצוע'
מקצוע
12/01/2018 | 08:34
1
24
היי
שלום
עשיתי הסבה לאחרונה לחינוך מיוחד והתחלתי לעסוק בתחומים קרובים בעבודות בבית הספר. 
תאריך לידה 25.3.1984
שעת לידה לא יודעת (בין 15:00 ל16:00 בצהריים)
האם תוכל למקד אותי? מרגישה מבולבלת
 אולי יתאים לי להיות מחנכת או משהו אחר שקשור בתחום כמו חינוך בלתי פורמלי?
תודה
שבת שלום
לצפיה ב-'תשובה לדורה '
תשובה לדורה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2018 | 17:31
19

שלום דורה

ראשית מתנצל איתך הסליחה פספסתי את שאלתך.
את בשנה נומרולוגית של שמחה וחוויות בכל תחום. הזדמנויות טובות ליהנות מהחיים מפגשים חברתיים ונסיעות.
כדאי ומומלץ לא לבזבז אנרגיות.

כפי שכתבת " עשיתי הסבה לאחרונה לחינוך מיוחד והתחלתי לעסוק בתחומים קרובים בעבודות בבית הספר"
לוקח זמן להטמיע שינויים אולי כדאי לחכות קצת לפני שאת לוקחת החלטות חדשות.
שנה טובה ללימודים – הזדמנות להרחיב למידה והעשרה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'תאריך הריון צפוי?'
תאריך הריון צפוי?
29/12/2017 | 20:44
1
18
היי לך.
יש לי ילד בן 4.3 חודשים ואני ובעלי רוצים להיכנס להריון אך יש לנו קשיים לא פשוטים מבחינה כלכלית, נפשית ובריאותית יותר מהכיוון שלי.
אשמח להכוונה.
אם אפשר לדעת מתי יכולה להיכנס להריון ומה יהיה בהמשך בכלל, מכל התחומים אם אפשר (כלכלית ובכלל...)
אריאלה שוורץ כעת--> זמיר
05.10.1983
שעת לידה 21:45
תודה.
לצפיה ב-'הפורום אינו מקום מתאים לכוון או לתת לך מענה הולם '
הפורום אינו מקום מתאים לכוון או לתת לך מענה הולם
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2018 | 15:49
13
שלום נסיה 

לפי המפה הנומרולוגית את נמצאת בשנה נומרולוגית המאפשרת קליטה וכניסה להריון.
אך בהמשך השאלה תארת "יש לנו קשיים לא פשוטים מבחינה כלכלית, נפשית ובריאותית יותר מהכיוון שלי".
וכאן הייתי עוצר ובודק את הנושאים יותר לעומק.
הפורום אינו מקום מתאים לכוון או לתת לך מענה הולם על פי אותם נקודות (כלכלית, נפשית ובריאותית).  

חנן חיים 
לצפיה ב-'שמי שמוליק משפחה חזין'
שמי שמוליק משפחה חזין
31/12/2017 | 00:57
20
אני מעצב גרפי העם צפוי לי התקדמות??
לצפיה ב-'היי מה שלומך?'
היי מה שלומך?
27/12/2017 | 16:36
3
30
אז ככה כל פעם שאני מתכננת נסיעה לחול קורה משהו וזה מתבטל
אני מאוד רוצה לטוס לארהב בפברואר הקרוב
מה הפוטנציאל שזה יצא לפועל?
ואולי על הדרך גם להכיר מישהו
מוניק כהן
ת.ל.22:45
המון המון תודה
לצפיה ב-'שבת שלום..שכחתי'
שבת שלום..שכחתי
29/12/2017 | 11:18
2
14
לרשום ת.ל. 21.10.60
שעת לידה היא 22:45
המון המון תודה
לצפיה ב-'באופן טבעי אנו נוטים להישאר באזור הנוחות ועם אותם ההרגלים '
באופן טבעי אנו נוטים להישאר באזור הנוחות ועם אותם ההרגלים
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2018 | 15:37
1
13

שלום מוניק 

את באמצע שנה נומרולוגית שהמהות שלה - שינויים רבים. שנה של תנועה מרובה, התפתחות אישית, נסיעות (בארץ וגם לחו"ל), וטובה אף להיכרויות חדשות.

הדגשתי שינויים היות ובשנה נומרולגית זו אנו נחשפים למצבים הדורשים מאיתנו תגובה שונה. באופן טבעי אנו נוטים להישאר באזור הנוחות ועם אותם ההרגלים שיצרנו. אנו נוטים לשמר מצבים במקום לאפשר שינויים.  

טיפ קטן - כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.

יש לך את כל הקישורים המתאימים ליצירת שינוי!

חנן חיים 

לצפיה ב-'תודה רבה !!!מקווה שלמדתי ואני יצליח לצאת מההרגלים הקיימים'
תודה רבה !!!מקווה שלמדתי ואני יצליח לצאת מההרגלים הקיימים
01/01/2018 | 16:25
5
שלי על מנת לזמן לי דברים חיובים שאני רוצה בהם מאוד
המון המון תודה ושנת 2018 מדהימה שתיהיה לך !
לצפיה ב-'אשמח להכוונה או לכל מסר באשר הוא'
אשמח להכוונה או לכל מסר באשר הוא
19/12/2017 | 15:14
2
33
הי,
שלחתי לך מסר עם הפרטים לפרטי
אשמח לתגובה
תודה
ושיהיה לך המשך יום נפלא
לצפיה ב-'חכמת חיים וידע רב עוד מגלגולים קודמים'
חכמת חיים וידע רב עוד מגלגולים קודמים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2017 | 11:42
1
43

שלום לך Sky38

"...נשוי + 2 , לא מוצא את עצמי מבחינה תעסוקתית. עד לפני חמש שנים עבדתי בעבודה מסודרת כ-7 שנים ברציפות, מיום בו התפטרתי (מיוזמתי) לא מוצא את עצמי עד היום. 
במהלך החמש שנים האחרונות עברתי מצבים רגשיים שהשפיעו עלי פיזית ונפשית, שבזכותם עברתי תהליכי ריפוי והתפתחות שהובילו לשינויים רבים. ואף היו תקופות בהן טיפלתי וסייעתי לאנשים אחרים להירפא ממצוקות והכבדות רגשיות.
בחודש האחרון נכנסתי לעבודה בעסק משפחתי אבל בתוך תוכי לא מרגיש מסופק ומחובר לזה בכלל. 
מה עליי לעשות או במה עלי לעסוק"?

ראשית Sky38 תודה על פנייתך להכוונה דרך הפורום.

אכן עברתה מסע ארוך ומגוון במהלך השנים האחרונות מאז ההתפטרות. למרות החוסר וודאות והקשיים הרבים רכשת כלים חדשים וניסיון חיים רב שאותם תוכל להעניק לאחרים כפי ששיתפת אותי (במסר הפרטי)  שסייעת לאנשים במהלך התקופה האחרונה. טיפול עזרה לאנשים הוא מילוי וסיפוק שלא ניתן לתאר אותו במילים.  
לפי המפה הנומרולוגית אפשר לראות חכמת חיים וידע רב עוד מגלגולים קודמים. פיתוח הצד הרוחני יעניק לך כוחות, ידע והכוונות להמשך מסע חייך. כדאי לפרק מתחים וללמוד לשמור על איזון גוף ונפש.
נומרולוגית אתה נכנס בקרוב לשנה שתבנה בך צורך לשינויי כפי שהתחלתה אותו מאז הפיטורין.

כדאי להמשיך ולפתח את הצד הטיפולי, במקביל להמשיך לעבוד בעסק המשפחתי למרות "חוסר הסיפוק" אך מנגד (העבודה בעסק המשפחתי) מקנה לך יציבות, ביטחון והכנסה!

אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגיש מוכן – תוכל תמיד ליצור איתי קשר אישית, לקבוע פגישה או לשאול כל שאלה.

"כל החיים אנו מתמודדים עם שינויים ואתגרים. אחדים מאתנו נשברים ומתרסקים, אחרים – מוצאים דרכים לטפל בעצמם, מתחזקים, מגיעים לתובנות, מתפתחים ו'צומחים' למקומות חדשים ומרתקים."

בדרך שתבחר

חנן חיים 
לצפיה ב-'תודה ?'
תודה ?
25/12/2017 | 07:31
5
לצפיה ב-'משמעות'
משמעות
10/12/2017 | 13:26
1
30
שלום לכל, אשמח לקבל מסר/הכוונה
אני מחפשת משמעות לחיים שלי, יש לי הרבה יכולות, אבל אני עובדת כרגע במקום שלא מספק אותי.
​ותמיד אהבתי ואוהבת עדיין כלבים, כל החיים נמשכתי להיות בחברתם לסייע ולטפל. מכיוון שאני רגישה מאוד בנוגע אליהם, אני לא מעוניינת/לא אוכל להתנדב במקום שאליו קולטים כלבים שעברו התעללויות.(מרפאה וכלבייה)
כן אשמח לטייל ולטפל ואפילו לסייע בכלבים עבור אנשים או לנקות.
אני לא יודעת אם זה אכן מדויק עבורי ואם כן, מה אני צריכה לעשות בשביל שאוכל להתפתח במישור הזה? אני לא אדם קונבנציונלי לגבי לימודים. האם יש סיבה לכך שכל החיים רק התעניינתי ולא באמת עבדתי/פעלתי בנושא? כלומר שזה משהו שאיני אמורה לעסוק בו מבחינה מקצועית/פרנסה ?
אשמח לעזרה
תאריך לידה 21/3/83
תודה!
גרגר
לצפיה ב-'מחפשת משמעות לחיים שלי'
מחפשת משמעות לחיים שלי
( לעמוד שלי בתפוז )
11/12/2017 | 18:31
26
שלום לגרגר יהלום איזה שאלה מקסימה שאלת.

הגדרת את עצמך כ"אדם לא קונבנציונלי" מה שאפשר לך לערער בשאלה כל כך עמוקה "מחפשת משמעות לחיים שלי".
מיום בריאת האדם הראשון ועד היום אנו מחפשים תשובה פשוטה לשאלה כל כך עמוקה: למה אנחנו חיים?
גדולי הפילוסופים, פסיכולוגים, הוגי דעות ואנשי דת ניסו למצוא תשובה לשאלה הזו. אבל אם נשאל את רוב האנשים למה אנחנו חיים? ככל הנראה לא נמצא תשובה מספקת. בעידן בו כולם נמצאים במרדף אינסופי אחר קריירה, כסף ומה לא? למי יש זמן לעצור ולחשוב בשביל מה ולמה אנו חיים?
אברהם אבינו חיפש משמעות מעבר לחיים האלה. הוא חיפש את הכוח הנצחי שמפעיל אותנו, אבל אברהם היה חריג בחברה הבבלית השאפתנית בה הוא חי וכך אולי גם בימינו. היום קל לנו להיסחף בזרמי החיים או לרדוף אחרי רגעים של תענוג חולף. למה? כי כולם עושים את זה, כי ככה חונכנו ומי בכלל מאמין שאפשר אחרת?

מימוש עצמי אמיתי דורש שינוי בתפיסה שכל אחד מאיתנו חלק ממערכת אינטגרלית אחת.

מהמספרים המתקבלים ממפת הלידה הנומרולוגית - רוחניות גבוה. חייבת תנועה מתמדת, אוהבת ללמוד וללמד, זקוקה ואוהבת חופש פעולה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'בחירת שם לילדה'
בחירת שם לילדה
09/12/2017 | 17:16
2
19
שלום,
אנחנו שוקלים איזה שם לתת לילדה.
בחרנו את השם תמר כשם שני לילדה ( על שם סבתא)
שוקלים האם לבחור אמילי או גאיה.
נולדה בשעה 19:13 ב 06/12/2017
נשמח לשמוע איזה שם מתאים לה או איזה סיפרה כדי לתת לילדה שיתאים לה מבחינה נמורולוגית.
המון תודה!
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2017 | 14:24
11

מזל טוב אסתי

בחירה / הכוונה שם לתינוק הינה בתשלום.

חנן חיים 
לצפיה ב-'מקצוע'
מקצוע
02/12/2017 | 19:27
1
19
הי,
עוסקת בהוראה ומעוניינת בהסבה מקצועית. תאריך לידה 5/1/70.
שוקלת להיות מורה לנהיגה. האם המשרה תטיב עימי.
לצפיה ב-'אוהבת חופש פעולה '
אוהבת חופש פעולה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2017 | 10:40
15
שלום ילי1997

לפי המפה הנומרולוגית - אוהבת חופש פעולה.
קושי במסגרות קובלות. נפש צעירה שחייבת סביבה צעירה ברוחה. 
חייבת תנועה מתמדת, חוסר מנוחה נפשית הגורם לפעילות בכמה כיוונים בעת ובעונה אחת. חייבת גיוון ועניין באופן תמידי.
יכולת ורבאלית גבוה. 

חנן חיים 

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
30/11/2017 | 09:47
24
שלום רב,
שמי שרה בת מרים תאריך לידה 7/9/1966
ברצוני לדעת על המצב הכלכלי בשנה הקרובה.
תודה מראש
לצפיה ב-'עין הרע.'
עין הרע.
22/11/2017 | 21:59
1
25
ערב טוב.

הרבה אנשים לא מאמינים בעין הרע וגם אני לא ממש האמנתי בזה.
אבל יש לי חשש כבד שעין רע משפיעה ועובדת על אחרים.
שאני שומע על אנשים שהולך להם ומצליחים בחיים לעיתים אני מרגיש קינאה כלפי אותם אנשים.
הבעיה אצלי שלא הולך לי בחיים ולא מאושר בחיים ושאני שומע או רואה אנשים שטוב להם אני קצת מקנא בהם ואחרי תקופה קצרה קורא לאותם אנשים דברים רעים. פתאום אותם אנשים שקינאתי בהם הסתבכו בבעיות. בין היתר מדובר באנשים שהופיעו בטלויזיה  והם היו מפורסמים.
אני יכול למנות הרבה אנשים שעשיתי להם עין רע ואחרי תקופה באו עליהם בעיות או חולי או אסון. הבעיה יותר חמורה כי אני יכול לפגוע גם בקרובי משפחה. כמובן לא מתוך כוונה אבל יוצא שאני פגעתי באנשים קרובים משפחתית. הדבר הזה מטריד אותי.

מרגיז אותי שאני לא יכול לעשות עין רע לאנשים שאני שונא. פגעתי בסתם אנשים שלא גרמו לי נזק כל שהוא ולכן זה מתסכל.
לא יודע מה לעשות. זה די מטריד.
לצפיה ב-'איך לשנות עין הרע'
איך לשנות עין הרע
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2017 | 10:20
43
שלום תימוטי 

תודה לך על פתיחת הלב והפניה לפורום בשאלה המעסיקה רבים מאיתנו - האם בכלל יש עין רעה? 
החלטתי להשיב תשובה רחבה יותר במאמר  שכתבתי - איך לשנות עין רעה? 

חנן חיים 

לצפיה ב-'מתי נכון לי'
מתי נכון לי
16/11/2017 | 18:15
1
20
היי
נולדתי ב20.10.92
רציתי לשאול מתי הזמן הנכון עבורי למצוא בן זוג ולהתחתן.
כמו כן אשמח לדעת מתי ובאיזה מקצוע מתאים לי לעבוד.
מעריכה ומודה
אתי
לצפיה ב-'היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי'
היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2017 | 12:04
13

שלום אתי

בנומרולוגיה ובכלל זוגיות מתאפשרת בכל רגע נתון בכל זמן
למרות שלפי השנים הנומרולוגיות האנרגיה הדומיננטית הכללית של כל שנה נומרולוגית יכולה להיות מופנית לתחומים נוספים – תחילת תהליך, בניה עצמית, שינויים, קבלת אחריות ועוד... אך היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי  לדוגמה: אנו מבצעים אלפי פעולות שונות ומגוונות במהלך היום אך אנו במקביל אוכלים, שותים, מתקלחים ועוד...

השינוי מבחינתך צריך לבוא לידי ביטוי ביציאה מאזור הנוחות, להקטין קצת שאיפות ורמת ציפיות גבוה, להקטין ביקורתיות יתר וקבלה של השונה. ממליץ לקרוא - איך בוחרים בן/ת זוג?

תכונות בולטות במבנה האישיות – חווה את החיים באופן מאד רגשי, נתינה גבוה לסביבה, יצירתיות הן מהתכונות המובילות חפשי עבודה בהתאם.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מבחן'
מבחן
09/11/2017 | 16:31
28
היי,
ב 10.12 יש לי מבחן חשוב. רציתי לדעת מה הפוטנציאל לעבור אותו.. תודה, טל 26.2.75

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו