לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1374113,741 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'מתי נכון לי'
מתי נכון לי
16/11/2017 | 18:15
1
7
היי
נולדתי ב20.10.92
רציתי לשאול מתי הזמן הנכון עבורי למצוא בן זוג ולהתחתן.
כמו כן אשמח לדעת מתי ובאיזה מקצוע מתאים לי לעבוד.
מעריכה ומודה
אתי
לצפיה ב-'היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי'
היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2017 | 12:04
3

שלום אתי

בנומרולוגיה ובכלל זוגיות מתאפשרת בכל רגע נתון בכל זמן
למרות שלפי השנים הנומרולוגיות האנרגיה הדומיננטית הכללית של כל שנה נומרולוגית יכולה להיות מופנית לתחומים נוספים – תחילת תהליך, בניה עצמית, שינויים, קבלת אחריות ועוד... אך היא לא אמורה להיות גורם מעקב לקשר זוגי  לדוגמה: אנו מבצעים אלפי פעולות שונות ומגוונות במהלך היום אך אנו במקביל אוכלים, שותים, מתקלחים ועוד...

השינוי מבחינתך צריך לבוא לידי ביטוי ביציאה מאזור הנוחות, להקטין קצת שאיפות ורמת ציפיות גבוה, להקטין ביקורתיות יתר וקבלה של השונה. ממליץ לקרוא - איך בוחרים בן/ת זוג?

תכונות בולטות במבנה האישיות – חווה את החיים באופן מאד רגשי, נתינה גבוה לסביבה, יצירתיות הן מהתכונות המובילות חפשי עבודה בהתאם.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מבחן'
מבחן
09/11/2017 | 16:31
16
היי,
ב 10.12 יש לי מבחן חשוב. רציתי לדעת מה הפוטנציאל לעבור אותו.. תודה, טל 26.2.75
לצפיה ב-'היי'
היי
09/11/2017 | 06:35
3
11
היי חנן מה נשמע?
אשמח אם תוכל לומר לי אם איך ומתי אכנס לזוגיות.מוצר צריכה בסיסי אני חושב.לא?��
הייתי שואל אותך גם אם צפוי לי שינוי במסגרת העבודה או תפקיד או מעבר לדירה אחרת
אבל חשוב לי יותר העניין של הזוגיות.כאשר כולם מסביבי כבר תפסו את הפינה שלהם

נמרוד אור 17.3.91
תודה
לצפיה ב-'אתה בטח מופתע למה אני כל כך נרגש'
אתה בטח מופתע למה אני כל כך נרגש
( לעמוד שלי בתפוז )
14/11/2017 | 10:53
2
21

שלום אור 

מרגש אותי בכל פעם מחדש כאשר אתה פונה להכוונה כאן בפורום.
למה אני מתרגש

כי לפני שנה פניתה אלי בפעם האחרונה עדיין מתגורר בבית ההורים, ללא עבודה ובמצב רגשי לא פשוט...
היום אתה גר לבד עובד ומחפש להתקדם במסע המדהים שלך.
כדי שלא נפזר כוחות מומלץ להתמקד
כלומר עכשיו זהו זמן טוב לחפש בת זוג מתאימה. היא ממתינה רק לך אתה פשוט צריך לפתוח את העיניים והלב ותמצא אותה.

המשך לעדכן אותי/נו אנו גאים בך 

חנן חיים  

לצפיה ב-'לי קשה להיות מופתע'
לי קשה להיות מופתע
15/11/2017 | 02:52
1
6
אז כן,עברתי לגור לבד עם עבודה חדשה ואמי מתחיל ללמוד משהו בקרוב
אבל קשה לי עם שגרה במסגרות.
אני כבר מתכנן לקראת הקיץ לעבור לדירה אחרת במרכז(שממנו עזבתי)
אני חייב לעצמי את הריגושים והשינויים בחיים כדי להרגיש ש  "יש משהו באוויר"
אבל אחר כך כבר...משעמם לי
לצפיה ב-'איפה נמצאים אותן הנאות אותו מילוי שכולנו מחפשים'
איפה נמצאים אותן הנאות אותו מילוי שכולנו מחפשים
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2017 | 10:59
5

הי אור

בוא נתאר מצב עתידי. החלפנו בית למיקום המדהים ביותר, לבית מדליק בדיוק לפי טעמינו. כמו כן נחליף עבודה למקום עבודה חדש בתנאי העסקה טובים יותר, חברה שונים מדליקים בדיוק לטעמי, בקיצור עבודה התואמת בדיוק את פרי הדמיון המפותח שלנו.

עכשיו אשאל אותך שאלה: אחרי כמה זמן תרגיש את אותה הרגשה שאתה נמצא בה עתה חודש, חודשיים, שלושה אולי ארבעה? ואז מה שוב תחליף בית, עבודה, סביבה

כולנו מחפשים הנאות, ריגושים סוגי מילוי שמתפוגגים אחרי זמן מה ...
אז מה קורה כאן
איפה נמצא אותו "מילוי" שכולנו מחפשים

חנן חיים  

לצפיה ב-'אני קרוי ע"ש סבא שסבל'
אני קרוי ע"ש סבא שסבל
30/10/2017 | 22:59
1
9
אני צביקה לדרמן הקרוי ע"ש סבי ז"ל אברהם צבי שנפטר אחרי מחלת סרטן קשה בסבל וייסורים.
סבי היה אדם טוב למיטב הבנתי (לא קשור לעניין).
אני שירתתי ביחידה קרבית מובחרת ונפצעתי בדרום לבנון ב 1993, הייתי מחוסר הכרה וחצי מת בבי"ח רמב"ם ובלוינשטיין.
השתקמתי והקמתי בית במרכז, התחתנתי ויש לנו שני ילדים.

השאלה היא אם הפציעה הושפעה נומרולוגית על פי השם של סבי שסבל 44 שנה קודם לפני מותו?
נולדתי ב 22/08/1974
סבי נולד ונפטר באותו היום 12/12/1973
שאלו כל שאלה לעזור לכם לעזור לי
תודה
צביקה

לצפיה ב-'לכל אחד יש הזדמנות ולא משנה מה גורלו להפוך את חייו'
לכל אחד יש הזדמנות ולא משנה מה גורלו להפוך את חייו
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2017 | 11:12
68

שלום צביקה.

בתפיסת העולם בטבע אין מקריות! הכול הוא התפתחות כוחות בסדר נכון ובחוקים קבועים ומוחלטים ומציאות שמתנהגת על לפי חוקי טבע. זאת אומרת שאין מקום לשום מקריות שמשהו מתרחש כך סתם. רובינו נמצאים בחוסר התמצאות, וכמו במקרה הספציפי שלך צביקה שאתה מקשר את הפציעה שלך בשנת 1993 בדרום לבנון עם האנרגיה של השם שהעניקו לך מסבא ז"ל.

הגורל של כל אחד ואחד הוא מסע אישי שהאדם צריך לעבור מתחילת החיים ועד סופם.

לכל אחד יש הזדמנות, ולא משנה מה הגורל שלו, אם החיים קשים או טובים להפוך אותם לטובים, בזה שהוא ילמד איך לקבל ולשנות את היחס למצבים שהחיים מזמנים. עלינו לחיות באיזון עם הכוח הכללי, עם הטבע. כך שהאירועים הלא טובים יהוו חלון הזדמנות להפוך אותם לטובים.

צביקה, אתה יכול לשקוע במרה שחורה עוד שנים רבות עד סוף חייך, או להתחיל להשאיר את מה שהיה שם מאחור ולהסתכל על הדברים החיוביים שקרו לך. "הקמתה בית, אתה נשוי, יש לך ילדים" ועוד הרבה רגעים טובים שאותם צריך להגדיל ולפתח. כך שתגיע להבחנות חדשות על המתנות הגדלות בזכות אותם מצבים קשים שעברתה.

הרבה בריאות 

לצפיה ב-'הריון נוסף'
הריון נוסף
24/10/2017 | 12:17
1
15
שלום,
יש לנו שני ילדים בני 9.5, 6.
אני מאוד מתלבטת בקשר להריון נוסף פעם רוצה ופעם לא רוצה, אני לא החלטית. וכרגע אני שוב בחושבים. 
מתחילת 2017 לא שמרנו כ5 חודשים ולא הלך לעומת השני ההריון הקודמים ואז החלטנו שלא רוצים בגלל עבודה של בעלי שלא ידענו איפה הוא עומד. מצב כלכלי שלנו בסדר, החששות נובעות בעיקר בגלל מצב כלכלי שהילד ידרוש מאיתנו וחוששים לא לעמוד בזה.
האם ישנו פוטנציאל להריון נוסף? או שלא רואים ילד נוסף באופק?
תאריך לידתי 12.10.1984
של בעלי 05.12.1976
תודה רבה!
לצפיה ב-'שנה נומרולוגית המאפשרת כניסה להריון'
שנה נומרולוגית המאפשרת כניסה להריון
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2017 | 11:22
14
שלום SweetGirl17

לפי מפת הלידה את בשנה נומרולוגית המאפשרת כניסה להריון.

חנן חיים 
לצפיה ב-'אודה לך'
אודה לך
23/10/2017 | 15:42
1
13
תאריך לידה 22.10.1987  מה בעניין זוגיות,  תעסוקה, ובכלל מה איתי
לצפיה ב-'שנה שמלמדת לקחת אחריות ולהנות מיופי והרמוניה'
שנה שמלמדת לקחת אחריות ולהנות מיופי והרמוניה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/10/2017 | 11:50
6
שלום אמדורסקי22

נומרולוגית אתה במרכזה של שנה טובה לביסוס הבית, טובה לאהבה - כלומר לזוגיות ולפעילויות חברתיות. שנה שמלמדת לקחת אחריות ולהנות מיופי והרמוניה.

לפי המפה נראה שיש קונפליקט בין חברים לבית ומשפחה. 
חייב תנועה מתמדת.
מומלץ לשחרר שליטה וללמוד לתת אמון בסובבים.

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכול לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון. 
דרך הפורום אני יכול לתת כיוון, מחשבה, הכוונה קלה. 
אמירה כמו " ובכלל מה איתי" דורשת קצת יותר.  

ממליץ להגיע לפגישת מיקוד תצייד אותך בכלים חדשים שיאפשרו לך לצאת מהמעגליות לדרך חדשה. 

חנן חיים

לצפיה ב-'מספר שאלות בבקשה'
מספר שאלות בבקשה
23/10/2017 | 15:32
1
11
נולדתי  27.11.56 רציתי בבקשה לדעת על מעבר דירה, פרנסה, וזוגיות, תודה
לצפיה ב-'צריך להתמקד ולא לפזר כוחות יחד עם הקרנה של שמחה'
צריך להתמקד ולא לפזר כוחות יחד עם הקרנה של שמחה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/10/2017 | 11:25
6
שלום לך 

נומרולוגית את במרכזה של שנה מאד מיוחד. 
שנה נומרולוגית של שימחה וחוויות בכל תחום. 
שנה שטובה לקשרים חברתיים ופעילויות חברתיות, וגם להתחלות קשר רומנטי חדש.
שנה המתאפיינת בניידות, נסיעות, תקשורת וטובה ללימודים.
צריך להתמקד ולא לפזר כוחות יחד עם הקרנה של שמחה, אהבה ומצב רוח מרומם. 

מרגיש לי שאת מתפזרת יתר על המידה - ממליץ להתרכז במשימות הנ"ל.

שבת שלום

חנן חיים  
לצפיה ב-'צהרים טובים מה שלומך?'
צהרים טובים מה שלומך?
17/10/2017 | 15:51
3
13
אז ככה ביום שבת הקרוב יש לי יום הולדת ואני עדין לבד
הייתי רוצה איזה מסר אתה יכול לתת לי בתחום הזוגי?
מוניק כהן 21.10.60
שעת לידה הפעם ביררתי ברישום אוכלוסין חחחח
22:45
תודה רבה ..
לצפיה ב-'ממליץ על גישה שוויונית... '
ממליץ על גישה שוויונית...
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2017 | 19:47
2
9

מוניק יום הולדת  

נומרולוגית את נמצאת במרכזה של שנה המתאפיינת בשינויים.
וכמו כן שנה נומרולוגית זו מאפשרת הכרויות חדשות.
השינוי המומלץ כדי לממש פוטנציאל זה הוא ביחס ובגישה שוויונית לבן הזוג.
מומלץ לקרוא - זוגיות נכונה שמה את הקשר במרכז.

חנן חיים 

לצפיה ב-'תודה רבה ..ברשותך..'
תודה רבה ..ברשותך..
23/10/2017 | 10:14
1
3
האם השינויים הם חיובים גם בתחום הכלכלי?
המון המון תודה ויאללה שכבר תיהיה זוגיות
לצפיה ב-'הכל הוא בעיני המתבונן '
הכל הוא בעיני המתבונן
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2017 | 11:28
2
הי מוניק 

הכל הוא בעיני המתבונן
כדאי להחליף "משקפיים" 

לצפיה ב-'היריון ולידה'
היריון ולידה
14/09/2017 | 17:18
2
30
שלום רב,
ילידת 16.2.1979 ובעלי 13.5.1976, יש לנו ילדה אחת בת פחות משנתיים מהיריון ספונטני שהגיע במהירות ובקלות.
ניסינו 5 חודשים להרות ללא הצלחה והופננו לטיפולים בגלל חשד לבעיה מכאנית אצלי (על רקע הניתוח הקיסרי שעברתי). לפני פחות מחודש התגלה שלמעשה אין בעיה ויש סיכוי גם להיריון טבעי.
אנחנו רוצים להתחיל לנסות שוב באופן טבעי כבר מהחודש הנוכחי. האם יש סיכוי להיריון בקרוב?

תודה
לצפיה ב-'תשובה ל gilati10 הריון ולידה'
תשובה ל gilati10 הריון ולידה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/09/2017 | 11:53
13
שלום gilati10

לפי השנה הנומרולוגית ובמידה כפי שציינת אין בעיה רפואית.
את יכולה בשנה הנומרולוגית הנוכחית להיכנס להריון 

שנה טובה ו 

חנן חיים 
לצפיה ב-'הריון שיגיע'
הריון שיגיע
08/10/2017 | 16:01
8
שלום לך,
מציעה לך טיפול בשיטת אביבה באמצעות תרגילים אשר מזרימים דם. התרגילים יכולים לעזור לך מאד ולאזן אותך הורמונלית מצרפת לך קישור
לצפיה ב-'התאמת שם לתינוקת'
התאמת שם לתינוקת
12/09/2017 | 11:07
1
23
שלום
ילדתי בת ב22.8.17 ועוד מאז ההריון רציתי את השם אריאל. לאחר הלידה חמותי התייעצה עם רב מהקבלה ועם נומרולוג שאמרו שהשם לא מתאים.
העניין הוא שעברתי על כל השמות ואף שם אחר לא נראה לי.
מה דעתך?
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 11:40
15
מזל טוב ל-sher2004

אין הכוונה לבחירת שם לתינוק בפורום.
בחירת / הכוונה לשם הינה בתשלום.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
23/08/2017 | 19:10
16
נולדתי בתאריך 12.3.1974. מה זה אומר לגביי ובקשר לחיי והעתיד שלי?

לצפיה ב-'כיוון תעסוקתי'
כיוון תעסוקתי
19/08/2017 | 22:24
3
36
היי,
יש לי מערבולת בפנים, המון רעשים. היתי שמחה על מה הכיוון שלי מבחינה תעסקותית. לפי נומרולוגיה.
16.4.1978 בחורה.
לצפיה ב-'ניגודיות קיצונית המייצרת מתח רב '
ניגודיות קיצונית המייצרת מתח רב
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 11:06
2
24

שלום לך יקרה.

"מערבולת פנימית, המון רעשים" נובעים משני כוחות מנוגדים קיצוניים הנמצאים במבנה הפנימי איתו הגעת לחיים אלו.
מצד אחד את מאד עוצמתית וחזקה, חשיבה חיובית, עצמאית, בעלת יכולת גבוה להניע את עצמך קדימה, דמות סמכותית ועוד .... ומנגד תכונות הפוכות. מצב המייצר מתח רב וקושי להוציא דברים ורעיונות אל הפועל.

כדאי לקבל סיוע שייתן כלים חדשים כיצד לנצח את החוזקות בכל פעם מחדש.
תעסוקה – לאחר התהליך תוכלי למקסם את יכולות הניהול שבך, לצד רגישות גבוה, חוכמה וידע רב.
רוחניות יכולה לסייע רבות ביצירת איזון מנטלי ונטרול רעשי רקע (אפשר לתאר זאת כמו להאזין לרדיו כאשר התחנה אינה מכוילת ויש רעשי רקע לאומת האזנה לרדיו כאשר התחנה מכוילת).

חנן חיים       
לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי..'
עדיין לא הבנתי..
22/08/2017 | 20:04
1
12
ואיזה טיפול כדאי לקבל, ומה זו רוחנויות? להתחבר להדרכה שלי? כיצד? תקשור?
אני נואשת..
ומה הכיוון המקצועי לפי המספרים.
לצפיה ב-'ייאוש הוא מצב מעולה'
ייאוש הוא מצב מעולה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2017 | 10:03
24

שלום שוב

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.
פתאום אנחנו שמים לב שאותם המצבים חוזרים שוב ושוב, אם אנחנו ברי מזל אנחנו מזהים מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה. אם כבר זיהית את ההרגשה הזאת, זאת כפי הנראה הסיבה שנפגשו דרכינו. אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגיש מוכן – תוכל תמיד ליצור איתי קשר אישית, לקבוע פגישה או לשאול כל שאלה.

ייאוש הוא מצב מעולה 
הוא מאלץ אותנו לחפש דרכים חדשות לצאת ממצב זה. רבים תקועים במקום ולא מצליחים לצאת מקיבעון מנטלי.

תשובה איך מפתחים רוחניות עניתי לשמוליק 41 בהרחבה להלן קישור לתשובה 

אני ממליץ להתמקד עכשיו בהרגעת הרעש הפנימי ומציאת איזון מנטלי, במקום להתפזר מעל תחומים רבים מידי ולנסות למצוא פתרון בשינוי הכיוון המקצועי!

חנן חיים 

לצפיה ב-'איך בוחרים בן/ת זוג? תשובה לנוף אנונימית 1'
איך בוחרים בן/ת זוג? תשובה לנוף אנונימית 1
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2017 | 16:07
34

שלום לנוף אנונימית 1 

ראשית רציתי להודות לך באופן אישי, שבעקבות פנייתך כתבתי מאמר כתשובה לשאלה מיוחדת ששאלת אותי כאן בפורום: " בגיל 30 אשמח לא לבזבז זמן יקר לשווא... ולדעת עם מי יש לי פוטנציאל הכי טוב להקים משפחה? 
בבקשה עזרתך... זה ממש חשוב לי".

מאד קשה להגדיר "מה אנו רוצים בזוגיות?", בלבול המוביל אותנו הרבה פעמים למצבים בהם אנחנו כבר לא יודעים לעשות הבחנה מה באמת הרצון שלנו, ומה בכלל רכשנו מהסביבה, מההורים או מהתרבות שלנו.
למאמר המלא:  איך בוחרים בן/ת זוג

נוף אנונימית - מעבר למאמר שכתבתי אין בכוונתי לקחת במקומך החלטה במי מבין השניים לבחור. המאמר נותן כלים והתבוננות מזווית שונה כיצד לקחת החלטה בבחירת בן/ת זוג מתאים לחיים. 

שוב תודה על השאלה המקסימה.
ותודה על האורח רוח והסבלנות שהפגנת.

לצפיה ב-'ייעוץ להסבת מקצוע'
ייעוץ להסבת מקצוע
29/07/2017 | 23:15
3
37
שלום רב אני בן 32 ותאריך הלידה שלי הוא ה 6.12.1984
רציתי לדעת אם לימודי תואר ראשון לפיזיותרפיה יתאימו לי.

לצפיה ב-'קבל את ברכתי '
קבל את ברכתי
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2017 | 13:05
2
49
שלום שמוליק

אתה בשנה נומרולוגית של התחלות חדשות. שנה בה אתה בונה את ה 9 השנים הבאות. כך שלימודים או בחירת כיוון חדש נשמע מצוין.
תכונות בולטות במבנה האישיות: חוכמה וידע, מאד אוהב לעזור לזולת, צד אחד פתוח לאנשים ומנגד אתה סגור מאד. רוחניות גבוה שכדאי לפתח במקביל תוביל אותך לאיזון.

לצפיה ב-'אני אשמח'
אני אשמח
30/07/2017 | 20:50
1
16
אני אשמח לדעת איך לפתח את הרוחניות שלי...אם יש לך עצות לזרוק לי
כאן אני אשמח. אתה אולי מתכוון למדיטציה?
לצפיה ב-'תשובה: איך לפתח רוחניות'
תשובה: איך לפתח רוחניות
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2017 | 10:30
26
שלום שמוליק

בכמה עשורים האחרונים הגיעו בעיקר מהמזרח תורות וטכניקות שונות ומגוונות שאף אני בעבר התנסיתי בחלק מהן שמגדירות את ייעודן רוחניות. 

ויקיפדיה מגדיר רוחניות "המונח רוחניות הוא שם כולל למספר גישות הנותנות טעם לממד הנפשי והפנימי של הקיום. מרבית ההשקפות הרוחניות רואות את חיי הרוח כעיקריים ואת החיים החומריים, הפיזיים, החיצוניים - כמשניים בחשיבותם".

אחת מאותן שיטות היא מדיטאציות. מומלץ להיכנס לקישור הבא ולקבל תשובה רחבה על מדיטאציות:  חיים חדשים - תוכנית 509 - מדיטציה והתבוננות, חלק א...

אני אישית אחרי מסע חיים ארוך ומגוון, מזין את החלק הרוחני שלי ב 10 שנים האחרונות בלימודי חכמת הקבלה - בבני ברוך תלמיד של הרב ד"ק מיכאל לייטמן. 

לצפיה ב-'פוטנציאל '
פוטנציאל
30/07/2017 | 12:21
1
41
הי! 
בן זוגי ואני מתלבטים בנוגע לילד שלישי והייתי שמחה לדעת אם זהו זמן נכון עבורנו.

תאריך הלידה שלי הוא 20.11.81
של בן זוגי- 25.03.72
יש לנו 2 ילדים בת (11)  ובן (9).

לא ניסינו היריון בשנים האחרונות. .  
אשמח לשמוע את דעתך.
לצפיה ב-'תשובה לפוטנציאל'
תשובה לפוטנציאל
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2017 | 09:27
25
שלום גלי

איתך הסליחה, כפי הנראה פספסתי את ההודעה.
בעיקרון את בשנה נומרולוגית המאפשרת כניסה להריון. 

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
27/07/2017 | 16:11
1
24
שרה ברוך 23/12/1957,העזתי והתפטרתי ברביעי מתחילה עבודה חדשה,איזו שנה מחכה לי מבחינת העבודה.
לצפיה ב-'בהצלחה ל sarita69'
בהצלחה ל sarita69
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2017 | 10:52
20
שלום שרה 

כל הכבוד איזה יופי. תחשבי טוב יהיה טוב

בתחילת יוני כתבתי לך:  
"אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפוי לנו ... ונהפוך אותם למה אנו יכולים לעשות שונה או איך להתמודד עם המצבים החדשים נהפוך סבל למציאות מיטיבה ומספקת אנו משדרגים את חיינו.

כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות (אם ייווצר) לשינוי שיכניס רענון לחייך, במקום ליפול לאותם דאגות וחששות שאינם שירותיים או תורמים לך".

לצפיה ב-'שינויים'
שינויים
27/07/2017 | 09:11
4
22
שלום שמי מירב ת.ל. 7.6.1977 בשעה 16:00. רציתי לשאול אילו שינויים צפויים לי השנה ובאילו תחומים?
תודה
מירב
לצפיה ב-'שנה של שינויים'
שנה של שינויים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2017 | 11:51
3
31
שלום מירב 

את נמצאת בשנה נומרולוגית של שינויים בכל תחום.
שנה המביאה איתה גיוון לטוב או ההפך (תלוי כיצד אנו מתייחסים לשינויים המגיעים).
לדוגמה: חלו שינויים במקום העבודה, אם הוא למורת רוחי השינוי גורם למתח, חוסר ביטחון, חוסר יציבות, כעסים, פחדים, חששות ועוד. בהרבה מהמקרים אם נבחן את השינוי אחרי זמן מה נראה שהוא בא לעזרתנו ובזכותו נולד שינוי שלא התאפשר במצב הקודם.  

שנה נומרולוגית בה אנו פוגשים אנשים חדשים, מקומות חדשים, ומתנסים בסיטואציות חדשות.
חשוב לא לפזר כוחות ולהיות במתחים מיותרים.

לצפיה ב-'בתגובה לתשובתך'
בתגובה לתשובתך
31/07/2017 | 10:18
2
18
האם צפויים שינויים לטובה?
האם בשנה נומרולוגית 2018 אוכל להתקדם בקריירה? 
תודה
מירב 
לצפיה ב-'שלום אשמח לקבל התייחסותך '
שלום אשמח לקבל התייחסותך
03/08/2017 | 15:06
1
7
לצפיה ב-'השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה. '
השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה.
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 12:55
9
שלום שוב מירב

רצונות שונים ומגוונים מפעילים אותנו בכל רגע בכל שנייה. אם זה רצונות בסיסיים כמו אוכל ( בא לי לאכול פיצה/פלאפל....) ביגוד ( חולצה/ שמלה...) ועוד ועוד ...   עד לדברים גדולים כמו: בית, אוטו, חופשה וכו... גם שינויים בעבודה נכנסים למסגרת הרצונות שלנו. לא תמיד אנו מצליחים לממש את הרצונות וחלקם הגדול בכלל לא תלוי בנו.

השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה.                                                        הסביבה והחברה משפיעים מאד הרבה פעמים על אותם רצונות. ויוצרים בלבול רב בין מה הם באמת הרצונות שלי לאומת השפעה של דעת הסביבה עליהם.

אם השינויים יהיו טובים או רעים הם תלויים ביחס שלך כלפי התוצאה!

אני דוגל במקסימום מחשבה.
            מקסימום עשייה
            וקבלת התוצאה!

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
22/07/2017 | 22:51
7
38
כמעט 7 שנים לבד.
18.02.1963
בשבועות האחרונים מתחילה קצת לכמוהה :)
אולי זאת הרגשה חולפת :)
מה אתה יכול לומר לי?
ועל יחסים עם 16.1.1963
אני התאהבתי והוא לא
תודה תודה

לצפיה ב-'אה - ולמה אני מתעקשת ולא עוברת הלאה?'
אה - ולמה אני מתעקשת ולא עוברת הלאה?
23/07/2017 | 13:35
6
19
לצפיה ב-'אהבה היא צורך בסיסי ומהות החיים!'
אהבה היא צורך בסיסי ומהות החיים!
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2017 | 13:43
5
42

שלום נעמה

כשקראתי את ההודעה הראשונה התגובה הראשונה שעלתה לי הייתה למה היא לא ממשיכה הלאה? וכך כתבת אחרי יממה. אהבתי  את השינוי בגישה.
אך תרשי לי בבקשה נעמה להתבונן מזווית שונה ולהאיר את הזכות הגדולה שנפלה בחלקך. אני מניח שעברת מסע חיים מגוון (לפי תאריך הלידה). רבים אחרי מספר אכזבות סוגרים את ליבם ולא מאפשרים לאחרים להיכנס הלב הופך להיות קשה כמו אבן ונסגר , סוג של מתים (רגשית) מהלכים. ואת זכית לאהוב איזה מדהים.

אהבה – היא צורך בסיסי ומהות החיים!
אהבה - היא מילוי רגשי, הנאה לצד ייסורים!

מהות החיים על פי התפיסה הרוחנית חכמת הקבלה היא: "ואהבת לרעך כמוך" כלומר אהבה לפי אסכולה זו היא נתינה ללא התניה. כמו אימא לילדים נותנת ללא פנקסנות. אני מבין את התסכול זה קשה מאד היות והמנגנון האנושי ה"מקולקל" בנוי כך שאם אני נותן אני גם דורש תמורה. כלומר אם אני נותן 10 ק"ג אהבה אני צריך לקבל בחזרה לפחות את אותם 10 ק"ג בחזרה ורצוי אף הרבה יותר.

הבחור לפי המספרים הנומרולוגיים סגור רגשית. וגם ללא המספרים הנומרולוגיים לבטח עבר גם הוא מסע חיים מגוון שהוביל אותו להתנהלות רגשית שונה. היות ומנגנון גברי שונה מאד והפוך ממנגנון רגשי נשי. ובכלל לפי תפישת המציאות כולנו שונים מאד האחד מהשני (נשים מנשים, גברים מגברים וגברים מנשים). מה שמפעיל לנו את החושים הוא הלב, אנו קולטים את מה שאנחנו רוצים לקלוט ולכל אחד רצונות שונים ומגוונים.

הפנמה שאהבה נותנים!
אהבה היא נתינה ללא חשש מלהיפגע, פשוט לאהוב זה קשה מאד אך התרומה היא אין סופית. אני מתחבר מאד לקושי שאנו נוטים להדדיות באהבה, אם היא לא קיימת אנו מתייאשים ומנסים להתנתק רגשית, מפנים עורף ומנסים להמשיך בחיפוש האין סופי אחרי ה"אושר הנשגב" שיד הדמיון מציירת לנו בהשפעות סרטים הוליוודיים, ספרים וסיפורי אגדות שלעולם לא יושגו.

לסיכום נעמה הבחירה היא בידך. האם להמשיך בלהשקיע בקשר או להמשיך ולחפש את ה"אביר על הסוס הלבן".

ממליץ לקרוא מאמר שכתבתי: איך יוצרים מרקם לח ואוהב באהבה?

לצפיה ב-'תודה חנן, את *כל* השרשור הזה שלי בבקשה'
תודה חנן, את *כל* השרשור הזה שלי בבקשה
30/07/2017 | 15:47
9
לצפיה ב-'חנן - בבקשה למחוק את השרשור'
חנן - בבקשה למחוק את השרשור
03/08/2017 | 23:13
3
8
לצפיה ב-' אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים'
אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2017 | 11:41
2
22

שלום נעמה.

אנשים הפונים בפורום לקבל הכוונה עזרה אמורים להביא בחשבון שההודעות "האישיות" חשופות לקהל חברי הפורום.
כמנהל הפורום תפקידי לבדוק שההודעות אינן פוגעניות ולא פרסומיות ולהשיב ולתת הכוונה בהתאם לדילמה.
מענה לשאלות נענה בקפידה. התשובות מיועדות ופתוחות לכלל הקוראים. אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים היות וזה פוגע בהנהלת הפורום.

נעמה פנית אלי בשאלה נוספת שהכילה תכנים יותר רגשיים אישיים ובאתי לקראתך ומחקתי את שאלתך ואת תגובתי.
אני לא רואה צורך במחיקת הודעה זו, וזה לאחר בירור נוסף עם הנהלת הפורומים.

שבת שלום
חנן חיים 

לצפיה ב-'נחמד מאד - סיבה מצוינת לא לפנות אליך יותר ולהתרחק מהפורומים'
נחמד מאד - סיבה מצוינת לא לפנות אליך יותר ולהתרחק מהפורומים
05/08/2017 | 18:01
19

בברכה ותודה
לצפיה ב-'בכל מקרה מבקשת שתמחוק את התאריכים'
בכל מקרה מבקשת שתמחוק את התאריכים
05/08/2017 | 18:02
11
לצפיה ב-'קשר'
קשר
25/07/2017 | 08:10
1
25
שלום וברכה,
אני : סכום שם פרטי - 6 שם משפחה - 2 תאריך לידה - 27.10.87 שעה. 1.45 בחיפה

בחור 1: שם פרטי -7 שם משפחה - 6 תאריך לידה - 14.10.86 שעה 5.25 חיפה

בחור 2: שם פרטי - 7 שם משפחה - 1 תאריך לידה - 1.3.81 שעה 23.20 אשקלון

בגיל 30 אשמח לא לבזבז זמן יקר לשווא... ולדעת עם מי יש לי פוטנציאל הכי טוב להקים משפחה? 

בבקשה עזרתך... זה ממש חשוב לי.
אור וברכה.
תודה

לצפיה ב-'בבקשה עזרתכם'
בבקשה עזרתכם
25/07/2017 | 14:36
10
לצפיה ב-'קריירה'
קריירה
20/07/2017 | 22:30
1
21
רציתי לדעת האם כדאי לי לבדוק כווני קריירה חדשים או להשאר ולהתמקד בעסק הנוכחי (בעסק הנוכחי שעות העבודה לא שיגרתיות ומעט שעות שינה..).
אם כן - מה מתאים לי?
תודה
שמי יאיר 10למארס 1973

לצפיה ב-'יחד ובתמיכה של המשפחה '
יחד ובתמיכה של המשפחה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2017 | 11:58
16
שלום יאיר

שמח  על שאלתך כאן בפורום.
יהיה זה מאד לא מקצועי אם על פי הנתונים הנ"ל הכוון אותך אם להישאר או לעזוב את מקום העבודה. או מה העיסוק המתאים לאומת העיסוק הנוכחי ביומיום. חסרים פרטים רבים והפורום לא המקום למענה זה.
לגבי שעות שינה - אפשר לבנות תוכנית שינה שונה מהרגיל כדי לתת מענה למורכבות של עבודה בשעות לא שגרתיות. יחד ובתמיכה של המשפחה

נומרולוגית אתה נכנס די בקרוב לשנה שתאפשר לך שינויים.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו