לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1350013,500 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:11

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'היריון ולידה'
היריון ולידה
14/09/2017 | 17:18
1
10
שלום רב,
ילידת 16.2.1979 ובעלי 13.5.1976, יש לנו ילדה אחת בת פחות משנתיים מהיריון ספונטני שהגיע במהירות ובקלות.
ניסינו 5 חודשים להרות ללא הצלחה והופננו לטיפולים בגלל חשד לבעיה מכאנית אצלי (על רקע הניתוח הקיסרי שעברתי). לפני פחות מחודש התגלה שלמעשה אין בעיה ויש סיכוי גם להיריון טבעי.
אנחנו רוצים להתחיל לנסות שוב באופן טבעי כבר מהחודש הנוכחי. האם יש סיכוי להיריון בקרוב?

תודה
לצפיה ב-'תשובה ל gilati10 הריון ולידה'
תשובה ל gilati10 הריון ולידה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/09/2017 | 11:53
4
שלום gilati10

לפי השנה הנומרולוגית ובמידה כפי שציינת אין בעיה רפואית.
את יכולה בשנה הנומרולוגית הנוכחית להיכנס להריון 

שנה טובה ו 

חנן חיים 
לצפיה ב-'התאמת שם לתינוקת'
התאמת שם לתינוקת
12/09/2017 | 11:07
1
7
שלום
ילדתי בת ב22.8.17 ועוד מאז ההריון רציתי את השם אריאל. לאחר הלידה חמותי התייעצה עם רב מהקבלה ועם נומרולוג שאמרו שהשם לא מתאים.
העניין הוא שעברתי על כל השמות ואף שם אחר לא נראה לי.
מה דעתך?
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 11:40
6
מזל טוב ל-sher2004

אין הכוונה לבחירת שם לתינוק בפורום.
בחירת / הכוונה לשם הינה בתשלום.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
23/08/2017 | 19:10
7
נולדתי בתאריך 12.3.1974. מה זה אומר לגביי ובקשר לחיי והעתיד שלי?

לצפיה ב-'כיוון תעסוקתי'
כיוון תעסוקתי
19/08/2017 | 22:24
3
21
היי,
יש לי מערבולת בפנים, המון רעשים. היתי שמחה על מה הכיוון שלי מבחינה תעסקותית. לפי נומרולוגיה.
16.4.1978 בחורה.
לצפיה ב-'ניגודיות קיצונית המייצרת מתח רב '
ניגודיות קיצונית המייצרת מתח רב
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 11:06
2
14

שלום לך יקרה.

"מערבולת פנימית, המון רעשים" נובעים משני כוחות מנוגדים קיצוניים הנמצאים במבנה הפנימי איתו הגעת לחיים אלו.
מצד אחד את מאד עוצמתית וחזקה, חשיבה חיובית, עצמאית, בעלת יכולת גבוה להניע את עצמך קדימה, דמות סמכותית ועוד .... ומנגד תכונות הפוכות. מצב המייצר מתח רב וקושי להוציא דברים ורעיונות אל הפועל.

כדאי לקבל סיוע שייתן כלים חדשים כיצד לנצח את החוזקות בכל פעם מחדש.
תעסוקה – לאחר התהליך תוכלי למקסם את יכולות הניהול שבך, לצד רגישות גבוה, חוכמה וידע רב.
רוחניות יכולה לסייע רבות ביצירת איזון מנטלי ונטרול רעשי רקע (אפשר לתאר זאת כמו להאזין לרדיו כאשר התחנה אינה מכוילת ויש רעשי רקע לאומת האזנה לרדיו כאשר התחנה מכוילת).

חנן חיים       
לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי..'
עדיין לא הבנתי..
22/08/2017 | 20:04
1
8
ואיזה טיפול כדאי לקבל, ומה זו רוחנויות? להתחבר להדרכה שלי? כיצד? תקשור?
אני נואשת..
ומה הכיוון המקצועי לפי המספרים.
לצפיה ב-'ייאוש הוא מצב מעולה'
ייאוש הוא מצב מעולה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2017 | 10:03
18

שלום שוב

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.
פתאום אנחנו שמים לב שאותם המצבים חוזרים שוב ושוב, אם אנחנו ברי מזל אנחנו מזהים מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה. אם כבר זיהית את ההרגשה הזאת, זאת כפי הנראה הסיבה שנפגשו דרכינו. אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגיש מוכן – תוכל תמיד ליצור איתי קשר אישית, לקבוע פגישה או לשאול כל שאלה.

ייאוש הוא מצב מעולה 
הוא מאלץ אותנו לחפש דרכים חדשות לצאת ממצב זה. רבים תקועים במקום ולא מצליחים לצאת מקיבעון מנטלי.

תשובה איך מפתחים רוחניות עניתי לשמוליק 41 בהרחבה להלן קישור לתשובה 

אני ממליץ להתמקד עכשיו בהרגעת הרעש הפנימי ומציאת איזון מנטלי, במקום להתפזר מעל תחומים רבים מידי ולנסות למצוא פתרון בשינוי הכיוון המקצועי!

חנן חיים 

לצפיה ב-'איך בוחרים בן/ת זוג? תשובה לנוף אנונימית 1'
איך בוחרים בן/ת זוג? תשובה לנוף אנונימית 1
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2017 | 16:07
27

שלום לנוף אנונימית 1 

ראשית רציתי להודות לך באופן אישי, שבעקבות פנייתך כתבתי מאמר כתשובה לשאלה מיוחדת ששאלת אותי כאן בפורום: " בגיל 30 אשמח לא לבזבז זמן יקר לשווא... ולדעת עם מי יש לי פוטנציאל הכי טוב להקים משפחה? 
בבקשה עזרתך... זה ממש חשוב לי".

מאד קשה להגדיר "מה אנו רוצים בזוגיות?", בלבול המוביל אותנו הרבה פעמים למצבים בהם אנחנו כבר לא יודעים לעשות הבחנה מה באמת הרצון שלנו, ומה בכלל רכשנו מהסביבה, מההורים או מהתרבות שלנו.
למאמר המלא:  איך בוחרים בן/ת זוג

נוף אנונימית - מעבר למאמר שכתבתי אין בכוונתי לקחת במקומך החלטה במי מבין השניים לבחור. המאמר נותן כלים והתבוננות מזווית שונה כיצד לקחת החלטה בבחירת בן/ת זוג מתאים לחיים. 

שוב תודה על השאלה המקסימה.
ותודה על האורח רוח והסבלנות שהפגנת.

לצפיה ב-'ייעוץ להסבת מקצוע'
ייעוץ להסבת מקצוע
29/07/2017 | 23:15
3
32
שלום רב אני בן 32 ותאריך הלידה שלי הוא ה 6.12.1984
רציתי לדעת אם לימודי תואר ראשון לפיזיותרפיה יתאימו לי.

לצפיה ב-'קבל את ברכתי '
קבל את ברכתי
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2017 | 13:05
2
43
שלום שמוליק

אתה בשנה נומרולוגית של התחלות חדשות. שנה בה אתה בונה את ה 9 השנים הבאות. כך שלימודים או בחירת כיוון חדש נשמע מצוין.
תכונות בולטות במבנה האישיות: חוכמה וידע, מאד אוהב לעזור לזולת, צד אחד פתוח לאנשים ומנגד אתה סגור מאד. רוחניות גבוה שכדאי לפתח במקביל תוביל אותך לאיזון.

לצפיה ב-'אני אשמח'
אני אשמח
30/07/2017 | 20:50
1
14
אני אשמח לדעת איך לפתח את הרוחניות שלי...אם יש לך עצות לזרוק לי
כאן אני אשמח. אתה אולי מתכוון למדיטציה?
לצפיה ב-'תשובה: איך לפתח רוחניות'
תשובה: איך לפתח רוחניות
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2017 | 10:30
21
שלום שמוליק

בכמה עשורים האחרונים הגיעו בעיקר מהמזרח תורות וטכניקות שונות ומגוונות שאף אני בעבר התנסיתי בחלק מהן שמגדירות את ייעודן רוחניות. 

ויקיפדיה מגדיר רוחניות "המונח רוחניות הוא שם כולל למספר גישות הנותנות טעם לממד הנפשי והפנימי של הקיום. מרבית ההשקפות הרוחניות רואות את חיי הרוח כעיקריים ואת החיים החומריים, הפיזיים, החיצוניים - כמשניים בחשיבותם".

אחת מאותן שיטות היא מדיטאציות. מומלץ להיכנס לקישור הבא ולקבל תשובה רחבה על מדיטאציות:  חיים חדשים - תוכנית 509 - מדיטציה והתבוננות, חלק א...

אני אישית אחרי מסע חיים ארוך ומגוון, מזין את החלק הרוחני שלי ב 10 שנים האחרונות בלימודי חכמת הקבלה - בבני ברוך תלמיד של הרב ד"ק מיכאל לייטמן. 

לצפיה ב-'פוטנציאל '
פוטנציאל
30/07/2017 | 12:21
1
36
הי! 
בן זוגי ואני מתלבטים בנוגע לילד שלישי והייתי שמחה לדעת אם זהו זמן נכון עבורנו.

תאריך הלידה שלי הוא 20.11.81
של בן זוגי- 25.03.72
יש לנו 2 ילדים בת (11)  ובן (9).

לא ניסינו היריון בשנים האחרונות. .  
אשמח לשמוע את דעתך.
לצפיה ב-'תשובה לפוטנציאל'
תשובה לפוטנציאל
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2017 | 09:27
19
שלום גלי

איתך הסליחה, כפי הנראה פספסתי את ההודעה.
בעיקרון את בשנה נומרולוגית המאפשרת כניסה להריון. 

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
27/07/2017 | 16:11
1
20
שרה ברוך 23/12/1957,העזתי והתפטרתי ברביעי מתחילה עבודה חדשה,איזו שנה מחכה לי מבחינת העבודה.
לצפיה ב-'בהצלחה ל sarita69'
בהצלחה ל sarita69
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2017 | 10:52
15
שלום שרה 

כל הכבוד איזה יופי. תחשבי טוב יהיה טוב

בתחילת יוני כתבתי לך:  
"אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפוי לנו ... ונהפוך אותם למה אנו יכולים לעשות שונה או איך להתמודד עם המצבים החדשים נהפוך סבל למציאות מיטיבה ומספקת אנו משדרגים את חיינו.

כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות (אם ייווצר) לשינוי שיכניס רענון לחייך, במקום ליפול לאותם דאגות וחששות שאינם שירותיים או תורמים לך".

לצפיה ב-'שינויים'
שינויים
27/07/2017 | 09:11
4
14
שלום שמי מירב ת.ל. 7.6.1977 בשעה 16:00. רציתי לשאול אילו שינויים צפויים לי השנה ובאילו תחומים?
תודה
מירב
לצפיה ב-'שנה של שינויים'
שנה של שינויים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2017 | 11:51
3
22
שלום מירב 

את נמצאת בשנה נומרולוגית של שינויים בכל תחום.
שנה המביאה איתה גיוון לטוב או ההפך (תלוי כיצד אנו מתייחסים לשינויים המגיעים).
לדוגמה: חלו שינויים במקום העבודה, אם הוא למורת רוחי השינוי גורם למתח, חוסר ביטחון, חוסר יציבות, כעסים, פחדים, חששות ועוד. בהרבה מהמקרים אם נבחן את השינוי אחרי זמן מה נראה שהוא בא לעזרתנו ובזכותו נולד שינוי שלא התאפשר במצב הקודם.  

שנה נומרולוגית בה אנו פוגשים אנשים חדשים, מקומות חדשים, ומתנסים בסיטואציות חדשות.
חשוב לא לפזר כוחות ולהיות במתחים מיותרים.

לצפיה ב-'בתגובה לתשובתך'
בתגובה לתשובתך
31/07/2017 | 10:18
2
13
האם צפויים שינויים לטובה?
האם בשנה נומרולוגית 2018 אוכל להתקדם בקריירה? 
תודה
מירב 
לצפיה ב-'שלום אשמח לקבל התייחסותך '
שלום אשמח לקבל התייחסותך
03/08/2017 | 15:06
1
2
לצפיה ב-'השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה. '
השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה.
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 12:55
4
שלום שוב מירב

רצונות שונים ומגוונים מפעילים אותנו בכל רגע בכל שנייה. אם זה רצונות בסיסיים כמו אוכל ( בא לי לאכול פיצה/פלאפל....) ביגוד ( חולצה/ שמלה...) ועוד ועוד ...   עד לדברים גדולים כמו: בית, אוטו, חופשה וכו... גם שינויים בעבודה נכנסים למסגרת הרצונות שלנו. לא תמיד אנו מצליחים לממש את הרצונות וחלקם הגדול בכלל לא תלוי בנו.

השינוי צריך להיות ביחס לתוצאה.                                                        הסביבה והחברה משפיעים מאד הרבה פעמים על אותם רצונות. ויוצרים בלבול רב בין מה הם באמת הרצונות שלי לאומת השפעה של דעת הסביבה עליהם.

אם השינויים יהיו טובים או רעים הם תלויים ביחס שלך כלפי התוצאה!

אני דוגל במקסימום מחשבה.
            מקסימום עשייה
            וקבלת התוצאה!

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
22/07/2017 | 22:51
7
35
כמעט 7 שנים לבד.
18.02.1963
בשבועות האחרונים מתחילה קצת לכמוהה :)
אולי זאת הרגשה חולפת :)
מה אתה יכול לומר לי?
ועל יחסים עם 16.1.1963
אני התאהבתי והוא לא
תודה תודה

לצפיה ב-'אה - ולמה אני מתעקשת ולא עוברת הלאה?'
אה - ולמה אני מתעקשת ולא עוברת הלאה?
23/07/2017 | 13:35
6
14
לצפיה ב-'אהבה היא צורך בסיסי ומהות החיים!'
אהבה היא צורך בסיסי ומהות החיים!
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2017 | 13:43
5
38

שלום נעמה

כשקראתי את ההודעה הראשונה התגובה הראשונה שעלתה לי הייתה למה היא לא ממשיכה הלאה? וכך כתבת אחרי יממה. אהבתי  את השינוי בגישה.
אך תרשי לי בבקשה נעמה להתבונן מזווית שונה ולהאיר את הזכות הגדולה שנפלה בחלקך. אני מניח שעברת מסע חיים מגוון (לפי תאריך הלידה). רבים אחרי מספר אכזבות סוגרים את ליבם ולא מאפשרים לאחרים להיכנס הלב הופך להיות קשה כמו אבן ונסגר , סוג של מתים (רגשית) מהלכים. ואת זכית לאהוב איזה מדהים.

אהבה – היא צורך בסיסי ומהות החיים!
אהבה - היא מילוי רגשי, הנאה לצד ייסורים!

מהות החיים על פי התפיסה הרוחנית חכמת הקבלה היא: "ואהבת לרעך כמוך" כלומר אהבה לפי אסכולה זו היא נתינה ללא התניה. כמו אימא לילדים נותנת ללא פנקסנות. אני מבין את התסכול זה קשה מאד היות והמנגנון האנושי ה"מקולקל" בנוי כך שאם אני נותן אני גם דורש תמורה. כלומר אם אני נותן 10 ק"ג אהבה אני צריך לקבל בחזרה לפחות את אותם 10 ק"ג בחזרה ורצוי אף הרבה יותר.

הבחור לפי המספרים הנומרולוגיים סגור רגשית. וגם ללא המספרים הנומרולוגיים לבטח עבר גם הוא מסע חיים מגוון שהוביל אותו להתנהלות רגשית שונה. היות ומנגנון גברי שונה מאד והפוך ממנגנון רגשי נשי. ובכלל לפי תפישת המציאות כולנו שונים מאד האחד מהשני (נשים מנשים, גברים מגברים וגברים מנשים). מה שמפעיל לנו את החושים הוא הלב, אנו קולטים את מה שאנחנו רוצים לקלוט ולכל אחד רצונות שונים ומגוונים.

הפנמה שאהבה נותנים!
אהבה היא נתינה ללא חשש מלהיפגע, פשוט לאהוב זה קשה מאד אך התרומה היא אין סופית. אני מתחבר מאד לקושי שאנו נוטים להדדיות באהבה, אם היא לא קיימת אנו מתייאשים ומנסים להתנתק רגשית, מפנים עורף ומנסים להמשיך בחיפוש האין סופי אחרי ה"אושר הנשגב" שיד הדמיון מציירת לנו בהשפעות סרטים הוליוודיים, ספרים וסיפורי אגדות שלעולם לא יושגו.

לסיכום נעמה הבחירה היא בידך. האם להמשיך בלהשקיע בקשר או להמשיך ולחפש את ה"אביר על הסוס הלבן".

ממליץ לקרוא מאמר שכתבתי: איך יוצרים מרקם לח ואוהב באהבה?

לצפיה ב-'תודה חנן, את *כל* השרשור הזה שלי בבקשה'
תודה חנן, את *כל* השרשור הזה שלי בבקשה
30/07/2017 | 15:47
6
לצפיה ב-'חנן - בבקשה למחוק את השרשור'
חנן - בבקשה למחוק את השרשור
03/08/2017 | 23:13
3
5
לצפיה ב-' אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים'
אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2017 | 11:41
2
15

שלום נעמה.

אנשים הפונים בפורום לקבל הכוונה עזרה אמורים להביא בחשבון שההודעות "האישיות" חשופות לקהל חברי הפורום.
כמנהל הפורום תפקידי לבדוק שההודעות אינן פוגעניות ולא פרסומיות ולהשיב ולתת הכוונה בהתאם לדילמה.
מענה לשאלות נענה בקפידה. התשובות מיועדות ופתוחות לכלל הקוראים. אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים היות וזה פוגע בהנהלת הפורום.

נעמה פנית אלי בשאלה נוספת שהכילה תכנים יותר רגשיים אישיים ובאתי לקראתך ומחקתי את שאלתך ואת תגובתי.
אני לא רואה צורך במחיקת הודעה זו, וזה לאחר בירור נוסף עם הנהלת הפורומים.

שבת שלום
חנן חיים 

לצפיה ב-'נחמד מאד - סיבה מצוינת לא לפנות אליך יותר ולהתרחק מהפורומים'
נחמד מאד - סיבה מצוינת לא לפנות אליך יותר ולהתרחק מהפורומים
05/08/2017 | 18:01
13

בברכה ותודה
לצפיה ב-'בכל מקרה מבקשת שתמחוק את התאריכים'
בכל מקרה מבקשת שתמחוק את התאריכים
05/08/2017 | 18:02
8
לצפיה ב-'קשר'
קשר
25/07/2017 | 08:10
1
20
שלום וברכה,
אני : סכום שם פרטי - 6 שם משפחה - 2 תאריך לידה - 27.10.87 שעה. 1.45 בחיפה

בחור 1: שם פרטי -7 שם משפחה - 6 תאריך לידה - 14.10.86 שעה 5.25 חיפה

בחור 2: שם פרטי - 7 שם משפחה - 1 תאריך לידה - 1.3.81 שעה 23.20 אשקלון

בגיל 30 אשמח לא לבזבז זמן יקר לשווא... ולדעת עם מי יש לי פוטנציאל הכי טוב להקים משפחה? 

בבקשה עזרתך... זה ממש חשוב לי.
אור וברכה.
תודה

לצפיה ב-'בבקשה עזרתכם'
בבקשה עזרתכם
25/07/2017 | 14:36
6
לצפיה ב-'קריירה'
קריירה
20/07/2017 | 22:30
1
15
רציתי לדעת האם כדאי לי לבדוק כווני קריירה חדשים או להשאר ולהתמקד בעסק הנוכחי (בעסק הנוכחי שעות העבודה לא שיגרתיות ומעט שעות שינה..).
אם כן - מה מתאים לי?
תודה
שמי יאיר 10למארס 1973

לצפיה ב-'יחד ובתמיכה של המשפחה '
יחד ובתמיכה של המשפחה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2017 | 11:58
14
שלום יאיר

שמח  על שאלתך כאן בפורום.
יהיה זה מאד לא מקצועי אם על פי הנתונים הנ"ל הכוון אותך אם להישאר או לעזוב את מקום העבודה. או מה העיסוק המתאים לאומת העיסוק הנוכחי ביומיום. חסרים פרטים רבים והפורום לא המקום למענה זה.
לגבי שעות שינה - אפשר לבנות תוכנית שינה שונה מהרגיל כדי לתת מענה למורכבות של עבודה בשעות לא שגרתיות. יחד ובתמיכה של המשפחה

נומרולוגית אתה נכנס די בקרוב לשנה שתאפשר לך שינויים.

לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 12:53

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'המשך לימודים'
המשך לימודים
28/06/2017 | 11:12
1
17
גאיה, תאריך לידה 13.11.1996 נקלעתי לקשיים בלימודי רפואה בחול (שנה שנייה), האם לימודי רפואה מתאימים לי? האם אמשיך ללמוד במסלול זה?

לצפיה ב-'קושי התלבטות ובלבול הנובעים מניגודיות...'
קושי התלבטות ובלבול הנובעים מניגודיות...
( לעמוד שלי בתפוז )
16/07/2017 | 10:19
18
שלום ניתוש 17

נכנסת לאחרונה לשנה נומרולוגית המובילה להתכנסות פנימית חיבור של הגוף עם הנפש. הליך זה דורש מאיתנו לבחון דברים יותר לעומק.
מניתוח מפת הלידה אפשר לראות את הקושי, התלבטות, הבלבול הנובעים מניגודיות. 

במבנה הרגשי הפנימי את בעלת יכולת גבוה להשגת מטרות בחיים, אינטואיטיבית, חשיבה בוגרת, יכולת העמקה, רגישות גבוה, חסרת מנוחה, חוסר שקט פנימי, רוצה להשיג דברים במהירות וקושי לדחות סיפוקים. מנגד צד אחר שלך שואף לשלמות, פדנטית, יסודית, מדויקת עם נטייה לייצר רעש פנימי פחדים וחרדות.

האם להמשיך בלימודי הרפואה שאלת
הבחירה בידך! 
יש לך את כל הכלים המתאימים להגיע להחלטה הנכונה השאלה היא באיזה זאב תבחרי  

לצפיה ב-'הריון '
הריון
12/06/2017 | 11:37
2
30
היי
לפני כחודש ימים עברנו לדירה חדשה
עכשיו אני רוצה לנסות הריון חדש
רציתי לגעת אם זה זמן טוב :)

אני : 08/12/85
בעלי : 25/08/74
ילד : 22/10/08
ילדה : 10/03/13

לצפיה ב-'רצוי להתמקד ולא להתפזר'
רצוי להתמקד ולא להתפזר
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2017 | 13:17
1
30
שלום שוש שלי2

ראשית רציתי לברך את כניסתכם לדירה החדשה. דירה חדשה היא התחלה חדשה, אנרגיה חדשה ואת בשנה נומרולוגית של שמחה וחוויות בכל תחום, שחרור ממתחים ולחצים, שנה טובה ליצירת קשרים חברתיים חדשים. רצוי להתמקד ולא להתפזר.

אני מבין את הרצונות שלך...כדאי לבדוק לפני כל דבר אחר איך בעלך מגיב עתה לרעיון של הרחבת המשפחה? 

הייתי מרכז את האנרגיה בשינוי שהמשפחה עברה. קליטה של הילדים בסביבה החדשה. חיזוק מערכת היחסים הזוגית. חיזוק הקשרים עם המשפחה המורחבת וקשרים חברתיים.
המלצתי קחי אוויר והמתיני קצת, תהני מהמצב החדש.

לצפיה ב-'תודה :) מאיזה סיבה אתה '
תודה :) מאיזה סיבה אתה
14/06/2017 | 08:09
16
חושב שאני צריכה לבדוק את הדבר עם בעלי?? 

האם זה אינו ברור שאנחנו מחליטים יחד על דברים מהסוג הזה. 
לצפיה ב-'היי אשמח שוב לעזרתך'
היי אשמח שוב לעזרתך
05/06/2017 | 16:36
4
28
בדצמבר האחרון חלה התעוררות הדרגית בחנות שהגיעה לשיאה באפריל
ואז נחיתה במאי עד כדי הפסד..וזה ממשיך לתוך יוני
למרות המבצעים הגדולים שעשיתי אין לקוחות גם הקבועים הרבה זמו לא היו
האם אני בבעיה?האם החנות בדרכה חלילה למטה....
מוניק כהן 21.10.60
המון תודה
לצפיה ב-'הרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון...'
הרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון...
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2017 | 12:47
3
20
שלום מוניק 

נכנסת לשנה נומרולוגית שבמהות שלה שינויים רבים. שנה של תנועה מרובה, התפתחות אישית, נסיעות, וטובה גם לשיווק בית העסק.

הדגשתי שינויים היות ובשנה נומרולגית זו אנו נחשפים למצבים הדורשים מאיתנו תגובה שונה. באופן טבעי אנו נוטים להישאר באזור הנוחות וכמו כן עם אותם ההרגלים שיצרנו, ואז היחס לגבי המצבים החדשים הוא שלילי במקום ההפך.  

טיפ קטן - כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.

יש לך את כל הקישורים המתאימים ליצירת שינוי!

לצפיה ב-'המון המון תודה!!!אז אני יבין נכון..'
המון המון תודה!!!אז אני יבין נכון..
13/06/2017 | 13:15
2
11
אם השינויים יכולים להיות גם בתחום הזוגי ואני סוף סוף יכיר מישהו??
לצפיה ב-'שינוי גישה שונה גם בזוגיות'
שינוי גישה שונה גם בזוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2017 | 13:20
1
16
כן !!! 

אל תשכחי שגם כאן את צריכה ליצור שינוי בגישה - אהבה היא היכולת להשתנות לטובת הקשר המשותף

לצפיה ב-'חחחח כן ברור'
חחחח כן ברור
13/06/2017 | 13:54
2
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
28/05/2017 | 14:59
2
22
ברצוני להתחיל לעבוד במקום חדש שעומד על הפרק שבו במידה ואתקבל,ב ספטמבר,האם זה חודש טוב עבורי?23לדצמבר 1957 שרה ברוך?
לצפיה ב-'אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפו'
אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפו
( לעמוד שלי בתפוז )
30/05/2017 | 11:57
1
34
שלום סופר נובה 

לפני מספר חודשים פנית אלי עם אותה דילמה וייעצתי לך: "אם ניקח את כמות האנרגיה שאנו משקיעים בדאגות ובחששות למה שצפוי לנו ... ונהפוך אותם למה אנו יכולים לעשות שונה או איך להתמודד עם המצבים החדשים נהפוך סבל למציאות מיטיבה ומספקת אנו משדרגים את חיינו.
 קיבועים והרגלים שסיגלנו עד כה, יכול להיות שהם כבר לא רלוונטיים עבורנו היום.
מנסים לכוון אותך לכיוון חדש ואת נאחזת בקרנות המזבח.
כל האפשרויות פתוחות בפנייך נצלי את חלון ההזדמנות (אם ייווצר) לשינוי שיכניס רענון לחייך, במקום ליפול לאותם דאגות וחששות שאינם שירותיים או תורמים לך".

ואכן התגברת מעליהם בסבלנות יתרה כל הכבוד.
והשינוי מגיע בדיוק בזמן.

וזה מזכיר לי משפט חכם ששמעתי:
דברים מגיעים אלינו ...
לא כאשר אנו רוצים אותם.
אלה כאשר 
 אנו מוכנים אליהם!!! 

ו...  

לצפיה ב-'��'
��
30/05/2017 | 14:09
5
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
20/05/2017 | 18:32
1
22
תאריך לידה:13.9.59
הולך להחות שינויים בעבודה,בוסית עובדת

מה יהיה איתי מבחינת זו? האם ישתנה לטובה או רעה?
לצפיה ב-'בשביל מה צריך את זה'
בשביל מה צריך את זה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 10:18
23

שלום לloser2

נומרולוגית אתה בתחילת שנה נומרולוגית של שינויים. ונכון אתה צודק הולכים להיות שינויים בעבודה. ושאלתך היא האם הם יהיו לטובה
ותשובתי אם כך תהיה שמומלץ מאד להתעלות מעל הקושי האישי ולקבל את מה שמזומן עבורך באהבה

הרבה יותר מפעם, ואף היום אחרי מסע התפתחות ארוך אני יכול להעיד על עצמי שלקראת שינויים אני חושש ומעדיף בתוך תוכי להישאר באזור הנוחות. עולה בתוכי קול פנימי שאומר לי "בשביל מה צריך את זה"  אולם לאחר השינוי, במבט לאחור וביכולת התבוננות על המצב "ממידת רוחק וצפייה מהצד" נטולת רגשות. ברוב מהמקרים אני מבין שהשינויים באו לסייע לי בדיעבד.

לפרחי באך תמציות תומכות המיועדות בדיוק למצב - פחד וחשש משינויים שתסייענה לך לעבור את השינויים בלא מאמץ רב מדי.

נשמח באם תשתף אותנו 

לצפיה ב-'הריון ופרנסה '
הריון ופרנסה
10/05/2017 | 09:08
2
39
שלום 

מתי צפוי הריון ?ומתי אני אמצא עבודה לטווח ארוך ?

שם מירית ילידת 20 בינואר 1982
לצפיה ב-'להתמקד ולא להתפזר ...'
להתמקד ולא להתפזר ...
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2017 | 10:29
1
31
שלום מירית

את נכנסת בימים אלו לשנה נומרולוגית של שינויים ותנועה. מומלץ לא לתת לאי שקט וחוסר סבלנות לנהל את חיינו. שנה בה תפגשי אנשים ומקומות חדשים והתנסויות במצבים חדשים. 
שנה נומרולוגית זו (במידה ורפואית / פיזיולוגית הכל תקין ) מאפשרת כניסה להריון.
* שנה בה רצוי להתמקד ולא להתפזר לתחומים רבים 

לצפיה ב-'פרנסה והריון '
פרנסה והריון
16/05/2017 | 19:37
15
תודה רבה 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו