לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1448414,484 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'הוספת/שינוי שם'
הוספת/שינוי שם
13/08/2018 | 07:30
1
5
שלום רב, שמי ענבר רובין תאריך לידה: 30.04.86. אני מעוניינת לשנות/להוסיף שם. אני מרגישה תקועה מגיל צעיר במגוון תחומים בחיי. אשמח להמלצות. תודה 
לצפיה ב-'ביחסים בינינו אנחנו יכולים להפוך את החיים לשונים...'
ביחסים בינינו אנחנו יכולים להפוך את החיים לשונים...
19/08/2018 | 12:56
1
שלום ענבר שמח על פנייתך.

"כולם חיים במשחק.
איך עלינו להשיג את העתיד האמיתי, הנכון?
עלינו ליצור את העתיד שלנו, לבנות מקוביות, תוך שאנו מבררים מה העיקר ביחסים בינינו, בעולם, שאותו אנחנו יכולים להפוך לנהדר…"

לפי תאריך הלידה את ממש בסוף שנה נומרולוגית המסיימת מחזור שנים נומרולוגיות. השנה הנוכחית משרה אנרגיה - נמאס / נשבר ורצון לחדש שונה.
זהו הזמן לנטוש הרגלים ישנים ולא מועילים, גישות ישנות וקפואות שאבד עליהן הכלח, זמן מצויין להיפטר מהישן.

ממש בקרוב את נכנסת לשנה נומרולוגית חדשה שתאפשר לך שינויים בכל תחום שתבחרי. שנה של אפשרויות לשינויים והתחלות חדשות.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מה אני מפספסת?שלום לך'
מה אני מפספסת?שלום לך
02/08/2018 | 10:32
2
15
אז אני בשנה 6 לפי דבריך..האם רק נכנסתי (מאוד מקווה )או זה עד יום הולדתי שחל בעוד חודשיים?
נכנסתי לקרוא מה זה אומר אז זה אומר בעיקר חיובי אז למה אני מרגישה בנפילת אנרגיות רצינית ביותר?
מפוחדת מאוד לגבי העסק שלי שבחודשיים האחרונים היו בירידה תלולה..תחום זוגי אפס..ועכשו גם מרגישה לא טוב ביחידת דיור אליה עברתי לפני חצי שנה..ולא יודעת אם כדאי לי להשאר למרות השכירות הגבוהה או לחפש משהו אחר?
אתה יכול בבקשה בבקשה להאיר את עיניי???
לצפיה ב-'איך יוצאים מה"פקק" '
איך יוצאים מה"פקק"
12/08/2018 | 10:03
1
7
שלום מוניק יקרה

שמח  אני על פנייתך כאן בפורום.

תארו לכם רכב  נתקע בצומת הרחובות דיזינגוף פינת פרישמן. בתחילה לצורך הדוגמא רחוב פרישמן יחסם, אח"כ רחוב דיזינגוף ואחריו עוד רחובות סמוכים. כל עוד לא לא נפנה את הרכב התקוע בצומת, עומס התנועה ילך ויגדל לעוד רחובות.

כך גם בחיים. כל עוד אנו לא משנים גישה לחיים, חשיבה שונה, הדברים לא יפתרו או ישתנו מאליהם.

וכך גם בנומרולוגיה. כל שנה נומרולוגית מביאה איתה פוטנציאל אנרגטי שונה. אם אנו באים בגישה שונה, גישה שלילית (זה לא בסדר, והעסק לא בסדר, והבית לא בסדר…) זה לא ישנה מה הפוטנציאל האנרגטי של אותה שנה. אנו נישאר סביב אותה הנקודה והדברים יעמדו כמו אותו "פקק".

אשמח להזמין לפגישה אחת שתצייד אותך בכלים שונים ותסייע להתבונן על החיים מזווית שונה ותסייע לצאת "מהפקק".

חנן חיים 
לצפיה ב-'ומהי השנה בא אני נמצאת?מה הפוטנציאל האנרגטי שלה?'
ומהי השנה בא אני נמצאת?מה הפוטנציאל האנרגטי שלה?
12/08/2018 | 11:24
1
לצפיה ב-'בחירת שם לתינוק'
בחירת שם לתינוק
16/07/2018 | 07:42
1
19
שלום, ילדתי את בני ב 15.7.2018 בשעה 11.5 בבוקר. שמי מירי ושם אביו אלי. מתלבטת לגבי השם שליו או שלו השם השני יהיה שלמה.אשמח לעזרה בנושא. תודה
לצפיה ב-''
17/07/2018 | 09:49
11

מזל טוב מירי

בחירה / הכוונה שם לתינוק הינה בתשלום.

חנן חיים 

לצפיה ב-'זוגיות/למידה/פרנסה'
זוגיות/למידה/פרנסה
08/07/2018 | 14:11
2
28
היי קרן אני עוקבת אחרייך בסירטונים ובערב ערב ראיתי שיש לך את הפורום הזה שבשבילך זה המתנות שאת מעבירה לסביבתך. ושאת עונה פה לאנשים, אז קודם כל תודה רבה לך , זה לא מובן מאליו .אשמח אם תוכלי לענות לי בקשר לזוגיות, פרנסה , עבודה , ולימודים . אודה לך מאוד . תאריך הלידה שלי הוא 15/10/1992 

לצפיה ב-'"נימאס לי נשבר לי מהכול" '
"נימאס לי נשבר לי מהכול"
10/07/2018 | 11:26
1
28

שלום לאור-טל

סיום מחזוריות של שנים נומרולוגיות מלווה בהרגשה של "נימאס נשבר מהכול" ואנו משוועים לשינויים בכל תחום אפשרי.

תקופה מרתקת לפניך בה תוכלי לכוון את חייך לשינויים בתחומים מגוונים. את יכולה לבחור בלימודים רעיון מצוין.
זוגיות חדשה באם את עדיין לא בקשר או מעוניינת ליצור שינוי היחס לזוגיות בקשר קיים כדאי לקרוא - אהבה.
עבודה חדשה אך אם את בכיוון לימודים הייתי משקיע (בלימודים) את האנרגיה. עבודה בזמן לימודים אמורה לתת לנו הכנסה להתנהלות, מימון ומחייה ביומיום.

ד.א
שמי חנן חיים סרן – ואני מנהל את הפורום כ חמש שנים...
בתקווה שהיית לך לעזר בבחירת כיוון נכון.

לצפיה ב-'חיים תודה רבה '
חיים תודה רבה
10/07/2018 | 11:37
12
תודה רבה לך על המענה המהיר :) יום מקסים 
לצפיה ב-'הכוונה'
הכוונה
12/07/2018 | 11:12
18
אשמח להכוונה בתקופה בלבלת וחסרת סיפוק בחיי . תאריך לידה שלי 12.11.89.

תודה
לצפיה ב-'בקשה להמשך תעסוקה'
בקשה להמשך תעסוקה
09/07/2018 | 10:31
1
17
בס"ד

שלחתי לך מסר

מודה לך על עזרתך
לצפיה ב-'העלית בפנייתך זו, כאן בפורום נושא כל כך חשוב'
העלית בפנייתך זו, כאן בפורום נושא כל כך חשוב
11/07/2018 | 11:33
21
שלום einati2

"הילדים שיהיו בריאים, אני רוצה להיות איתם ולא פעמים שלוש בשבוע להגיע בערב כשהם הולכים לישון יש עוד סיבות אבל זו העיקרית".

העלית בפנייתך זו כאן בפורום נושא כל כך חשוב
אורך החיים האינטנסיבי שאנו "שאובים" אליו היום פוגע בשיקול הדעת.
ההשפעות של הסביבה המייצרת גירויים אין סופיים (רדיפה אחרי כסף - חומריות) פוגעת במהות שלנו.

ילדים  זקוקים לדבר הכי בסיסי בחיים והוא - חום ואהבה  
ויש על כך מחקרים רבים - במקרים קיצוניים כמובן, תינוקות ש ננטשים בבתי חולים אחרי הלידה ולא מקבלים חום ואהבה לא שורדים.

ילדים זקוקים לאמהות שלהם ולא ל"מתנות" המעניקות פיצוי לרגשות האשם שלנו ההורים

התחושות שלך נכונות ומדויקות.
מומלץ מאד ליצור שינוי שימזער את הנזקים לילדים ותוכלי להיות איתם בשעות אחה"צ.  

חנן חיים  

לצפיה ב-'היי אשמח לדעת מה קורה איתי לגביי ניתוח תאריך הלידה שלי'
היי אשמח לדעת מה קורה איתי לגביי ניתוח תאריך הלידה שלי
09/07/2018 | 13:36
23
אשמח לדעת מה קורה איתי לגביי עבודה/מקום מגורים/לימודים/זוגיות
תאריך הלידה שלי 15.10.1992
אורטל
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
07/07/2018 | 17:38
1
22
היי אשמח לדעת לגבי זוגיות .האם צפויה להגיע בקרוב.מאסתי בכל הדייטים.גרושה מזה שנתיים ולצערי כל המערכות יחסים היו מאוד לא מתאימות ...
תאריך לידה 6/2/83
והאם כדאי ללמוד בזמן הקרוב או להמתין עם זה?
תודה רבה ושבוע טוב :)
לצפיה ב-'במקום לבקר ולשפוט לנסות להבין מה את מצפה מהקשר החדש'
במקום לבקר ולשפוט לנסות להבין מה את מצפה מהקשר החדש
09/07/2018 | 10:14
28

שלום למישהי 35

היום אנו שומעים על כל כך הרבה זוגות שמתגרשים, אך עדיין זה לא מונע או מקל על הקשיים הרגשיים והפיזיים שגירושין מבאים איתם. כל אחד שונה באופיו, בדרך החשיבה וההתנהלות וההשפעות וההשלכות של גירושין עדיין עמוקות וכואבות.
הנטייה הטבעית היא לשפוט, לבקר, להאשים וחוסר יכולת קבלת השונות.

בהליך גירושין כל הרגשות בעיקר השליליים מתעצמים ואין ביכולתנו לראות את התמונה בכללותה. כל צד מתבצר בעמדה שלו, אך מכנה משותף לכולם - לכולם קשה אפילו קשה מאד למרות שהרבה פעמים נדמה לנו שזה ההפך. חלקנו מודעים וחלקנו שוב מהשונות בגישה פחות מתמודדים ומנסים למצוא מזור לכאב הרגשי ולמצוקה בקשרים אחרים.

רצוי לעצור רגע את המרוץ המטורף וללמוד מה עבר עלינו, איפה החלקים  "המקולקלים" שיצרו קושי בקשר. מומלץ לעשות עבודה פנימית וליצור שינוי פנימי שיוביל לשינוי בגישה ובהשלכות על הקשרים החדשים.

את בסיומה של שנה נומרולוגית שדרשה מאמץ פיזי ונפשי רב מהרגיל. שנה נומרולוגית שאפשרה בדיעבד שינויים והתחלות חדשות גם במערכות קשרים. את בפתחה של שנה נומרולוגית שקצת תמתן את האנרגיות תוכלי להירגע קצת ולהיכנס יותר "פנימה". במקום לבקר ולשפוט את אותם מערכות קשרים לנסות להבין מה את מצפה או רוצה מהקשר החדש

חנן חיים 
לצפיה ב-'צהרים טובים מה שלומך?'
צהרים טובים מה שלומך?
05/07/2018 | 13:23
2
22
הייתי מבקשת לדעת באיזה שנה אני נמצאת?
מוניק כהן
21.10.60
שעה (מקווה שנכונה) 22:45
המון המון תודה
לצפיה ב-'שנה נומרולוגית'
שנה נומרולוגית
09/07/2018 | 09:34
1
28
שלום מוניק 

את נמצאת בשנה נומרולוגית

חנן חיים   
לצפיה ב-'אשמח לדעת מה זה אומר?'
אשמח לדעת מה זה אומר?
09/07/2018 | 09:57
4
לצפיה ב-'עתיד'
עתיד
27/06/2018 | 12:03
1
18
נולדתי ב22.10.87 אשמח לדעת לגבי בריאות,זוגיות,עבודה,חן חן וישיר כוח
לצפיה ב-'כאשר משהו עוצר אותנו מהמרוץ המטורף זה נורא מלחיץ '
כאשר משהו עוצר אותנו מהמרוץ המטורף זה נורא מלחיץ
04/07/2018 | 17:31
12
שלום למעיין המתגבר.

חיי היומיום אינטנסיביים דורשים מאיתנו מאמץ פיזי ומנטלי אך מייצרים STRESS  
לאורך שעות היום אנו נדרשים לטפל בו בעת בכמה דברים במקביל. ואצל נשים מצב זה עוד יותר מורכב.
מצאת החמה ועד סוף היום אנו חשופים למיליארדי גירויים שאנו לא מודעים להם.

כאשר משהו עוצר אותנו מהמרוץ המטורף, זה מלחיץ אך מוביל לחיפוש פתרונות למצבים רגשיים ותיסכולים שהצטברו.

השנה הנומרולוגית אליה נכנסת לא מזמן מאלצת לעצור ולבדוק ראשית היכן אנו יכולים לתקן את היחס לסביבה ולקבל כלים חדשים. מאד מומלץ בשנה נומרולוגית זו להתפתח רוחנית, לבד אנו שבויים בהרגלים ותפוסים שכובלים אותנו ומחזירים אותנו לנקודת ההתחלה בכל פעם מחדש.

כל השינויים שאת מייחלת בריאות, זוגיות, עבודה יגיעו יחד עם השינויים שתיצרי בתוכך.

חנן חיים 
לצפיה ב-'המספר 65 = אני נתקלת בו בנסיבות מפתיעות....'
המספר 65 = אני נתקלת בו בנסיבות מפתיעות....
25/06/2018 | 20:02
1
8
האם יש "סוד" כלשהו במספר הזה שמייחד אותו מכל המספרים האחרים או שרק נדמה לי בגלל שאני בגיל הזה.
לצפיה ב-'בלי שתיכננתי שעת ההודעה 2002 ....'
בלי שתיכננתי שעת ההודעה 2002 ....
26/06/2018 | 00:29
13
ובאמת אחד מהמספרים 65 הגורליים הללו קשור לשנת 2002. מדובר בבקשה לפטור מאגרה בבקשה לדיון נוסף בבית המשפט העליון. מספר העתירה הזאת לדיון נוסף 2065  קו נטוי 02. ואת הבקשה הגשתי לשמריהו כהן המזכיר הראשי של בית המשפט העליון. זה היה בתאריך   6-3-02 יום רביעי בשבוע. ביום שישי התפרסמה ידיעה על מותו של שמריהו שהלווייתו נערכה אתמול. שמריהו כתב את הפרוטוקול הידני בעתירת רביב לגילוי מסמכים מול השופט טירקל בפרשת רצח רבין. יש גם את "כביש 65" בענין חילוץ הפצועים מאסון המסוקים. יש גם 65 שנה בדיוק מרצח ד"ר יאנוש קורצ"ק ועד החלטת אורנשטיין בתאריך 8-8-07
לצפיה ב-'שלום :)'
שלום :)
17/06/2018 | 15:58
3
21
שלחתי לך מסר. אשמח מאוד לקבל מענה. תודה!

לצפיה ב-'מיד קופץ מנגנון הגנה המגן שלא נפגע...'
מיד קופץ מנגנון הגנה המגן שלא נפגע...
28/06/2018 | 20:18
2
32
שלום ל ch2002

אצילות נפש, עוצמתיות וחזוקה, יושרה ערך עליון אך מנגד יש לך קושי לסלוח. במבנה הרגשי הפנימי לעומת זאת את אישה במלוא הדרה, רכה, חמה ואימהית. אלה הם מקצת התכונות הבולטות במפת הלידה הנומרולוגית על פי תאריך הלידה והשם שהעברת לי במסר אישי.  

מרגע הלידה אנו חווים חוויות כאלו ואחרות. החוויות מותירות בנו התרשמויות לפעמים טובות ונעימות ולפעמים מצבים הפוכים.
וכך ההתרשמויות נצרבות על"Hard Disk" ונשמרות שם. בכל פעם כאשר התרשמות דומה מזכירה את אותה חוויה ישנה השמורה ב-" Hard Disk" או ש נשקע בזיכרונות שיעוררו תחושות נעימות וגעגועים או מיד קופץ מנגנון הגנה המגן שלא נפגע מאותן פגיעות רגשיות בעקבות מצבים לא נעימים שחווינו.
מנגנון זה גם חוסם ואינו מאפשר ללמוד ולהפיק מסקנות שונות שיובילו לשינוי.
נקרא לזה מעגליות - מצבים דומים מגיעים אלינו שוב ושוב.
ללא כלים חדשים או עזרה ממישהו מקצועי שיוכל לחלץ אותנו כמו מ"ביצה טובענית" מאוד קשה יהיה לעשות שינוי לבד.

אשמח להושיט לך יד מכוונת ולנסות יחד לפרוץ את המעגליות ולצאת לדרך משוחררת חדשה, ולבנות יחד איתך מקום חדש.

חנן חיים 

לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
29/06/2018 | 00:48
1
9
קודם כל תודה על המענה :)
האם אפשר לקבל מידע מה צפוי לי בעתיד? שאלתי בפרטי בנוגע לתחום הזוגיות, אך אשמח לקבל מידע על כל תחום בחיים.
תודה!
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
03/07/2018 | 08:34
8
שלום שוב ch2002

ניסחתי תשובה רחבה ועמוקה. 
כדאי לקרוא שוב ולהפיק את המסקנות המתאימות.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מעבר דירה'
מעבר דירה
09/06/2018 | 07:22
1
18
אשמח לדעת לגבי מעבר דירה
27.11.56 תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה לאורחת פורחת '
תשובה לאורחת פורחת
10/06/2018 | 17:26
19
שלום לאורחת פורחת 

שמח לארח אותך כאן בפורום.
את נמצאת בתחילת שנה נומרולוגית המאפשרת בהמשך מעבר מגורים.

חנן חיים 

לצפיה ב-'שינוי מקום עבודה'
שינוי מקום עבודה
17/04/2018 | 22:37
1
43
שלום,
שמי יעל, בתחום ההוראה, תאריך לידה: 5.4.67,
אשמח לדעת אם צפוי לי שינוי במקום העבודה בשנת הלימודים הבאה?
תודה

לצפיה ב-'רצוי לא ליזום שינוי '
רצוי לא ליזום שינוי
22/04/2018 | 13:24
34
שלום יעל

את נמצאת במרכזה של שנה נומרולגית בה האנרגיות של הירח דומיננטיות  ומשפיעות מאד לעליות ומורדות במצבים הרגשיים.
לשאלתך רצוי לא ליזום שינוי, אך מנגד הוא יכול להגיע ממקום העבודה.
קבלי זאת בברכה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'שינוי מקצוע...'
שינוי מקצוע...
07/04/2018 | 17:53
1
57
שלום תאריך הלידה שלי 6/2/83
מעוניינת לדעת האם כדאי להתחיל ללמוד ולעשות הסבה למקצוע אחר...
אם חד הורית ועובדת בתחום שיקום בריאות הנפש..מאוד קשה לי עם השכר
אשמח לדעת מה צופה לי השנה.והאם הזוגיות הנוכחית מתאימה.
תודה וערב טוב 
לצפיה ב-'לחץ פנימי חזק ליצור שינוי עמוק'
לחץ פנימי חזק ליצור שינוי עמוק
12/04/2018 | 11:10
38
שלום הדר

נומרולוגית את במרכזה של שנה מאד עוצמתית המייצרת לחץ פנימי חזק ליצור שינוי עמוק ואת מרגישה זאת.
יש לך יכולת להעיז לעשות שינויים קיצוניים אך מנגד וטוב שכך יש קול פנימי נגדי שגם מאזן.
אך כדאי שנהיה ראליים ולאור הנתונים שהצגת שכר, אם חד הורית וזוגיות הייתי בוחן בקפידה את השנוי.   
אולי אפשרות ללימודים שיאפשרו שינוי (ארוך תווך) במסגרת העיסוק - תחום הנפש. אך מבלי לפגוע בזמן המוקדש למשפחה לילדים, לזוגיות ולעבודה.

חנן חיים 
לצפיה ב-'זוגיות ומעבר דירה'
זוגיות ומעבר דירה
23/03/2018 | 20:42
2
53
נולדתי ב 27.11.1956, אודה לך מאוד לדעת לגבי זוגיות ומעבר דירה, תודה
לצפיה ב-'זוגיות ומעבר דירה'
זוגיות ומעבר דירה
29/03/2018 | 10:44
43
ממליץ לקרוא על הנושא באתר של שוקי גבאי - יש המון מידע.
צירפתי לך קישור
לצפיה ב-'בהמשך לתשובתי מלפני מספר חודשים....'
בהמשך לתשובתי מלפני מספר חודשים....
08/04/2018 | 12:01
30
שלום לאישה אחת.

לפני מספר חודשים כאן בפורום נשאלתי שאלה דומה והשבתי - 
"נומרולוגית את במרכזה של שנה מאד מיוחד. 
שנה נומרולוגית של שימחה וחוויות בכל תחום. 
שנה שטובה לקשרים חברתיים ופעילויות חברתיות, וגם להתחלות קשר רומנטי חדש.
שנה המתאפיינת בניידות, נסיעות, תקשורת וטובה ללימודים.
צריך להתמקד ולא לפזר כוחות יחד עם הקרנה של שמחה, אהבה ומצב רוח מרומם". 

לשאלתך השנייה - בקרוב את נכנסת לשנה נומרולוגית שבהמשך תוכלי אנרגטית לממש מעבר דירה.

חנן חיים 
לצפיה ב-'האם יש כאן תלמידים של הנומרולוג מנחם שבתאי? מישהו מכיר?'
האם יש כאן תלמידים של הנומרולוג מנחם שבתאי? מישהו מכיר?
27/02/2018 | 03:18
1
41
לצפיה ב-'לא מכיר אבל ממליץ לך על הקורס של תמי עטיה.. '
לא מכיר אבל ממליץ לך על הקורס של תמי עטיה..
24/04/2018 | 11:07
14
קורס נומרולוגיה של תמי עטיה מאוד מומלץ! חוויתי ומקבל אחלה תגובות.. 
לצפיה ב-'שנת התחלות'
שנת התחלות
26/02/2018 | 12:31
2
64
שלום חנן,
תאריך הלידה שלי 15.11.1980.
ידוע לי כי 2018 היא השנה הנומרולוגית שלי מספר 1 - שנת התחלות חדשות. אני מרגישה את זה היטב, לפני שנה וחודשיים (סוף דצמבר 2016) עזבתי מקום עבודה משמעותי שעבדתי בו 6 שנים ויצאתי לדרך החדשה. אחרי מחשבות רבות החלטתי באמצע 2017 שאני רוצה להיות עצמאית והתחלתי אז להכין את הבסיס לכך. היום אני ב"ה עובדת, הכסף התחיל לזרום. הייתי רוצה לקבל הסבר, הכוונה והמלצות איך לנצל את השנה החשובה הזאת כדי להינות מפירותיה, איפה לשים דגש, באילו צעדים חשוב לנקוט כדי להתפתח מבחינה אישית, עסקית, כספית ומכל הבחינות בצורה אופטימלית. אני מבינה שלשנה נומרולוגית מספר 1 יש חשיבות רבה במובן הזה שהיא תהיה בעצם הבסיס לכל מה שאעשה במהלך המחזור הקרוב, אני צודקת? אשמח לקבל ממך הכוונה במה יותר להתמקד, איך לשלב קריירה עם המשפחה, איפה לשים דגש ולתת יותר תשומת לב.
אני מודה לך מראש מקרב הלב.
שיהיה יום מקסים ושבוע נפלא!
לצפיה ב-'אשמח לתשובה בבקשה ?'
אשמח לתשובה בבקשה ?
05/03/2018 | 14:31
17
לצפיה ב-'תחושת הריקנות והתסכול רק גדלה...'
תחושת הריקנות והתסכול רק גדלה...
08/03/2018 | 14:08
50

לנומרולוגיה מספר שיטות המחשבות את השנה הנומרולוגית באופן שונה.
לפי שיטת הפסיכונומרולוגיה את עדיין בסוף שנה 9 המתאפיינת בהכנה לקראת שינויים. חלק מאיתנו מתחילים כפי ששיתפת את הליך השינוי לקראת שנה מספר1 בשנה נומרולוגית מספר 9.
שנה נומרולוגית מספר 1 דומיננטית ומתאפיינת באנרגיה עוצמתית הדורשת מאמץ פיזי ומנטלי.  

שאלת שאלות חשובות מאד - "במה יותר להתמקד, איך לשלב קריירה עם המשפחה, איפה לשים דגש ולתת יותר תשומת לב" 

אני הייתי שם את ערך המשפחה בסדר עדיפות עליון המציאות בה אנו חיים מבלבלת ומעוררת בנו הרבה פעמים רצונות שונים. המדהים הוא שאנו ממלאים רצון אחד ומיד הוא מתפוגג ומאבד את ערכו, ואנו "רצים" תוך כדי מימושו למלא עוד רצונות רבים אחרים… ותחושת הריקנות והתסכול רק גדלה מאחר ואנו לא מצליחים להתמלא (עוד בגד,תכשיט, סרט, פעילות ועוד ועוד…).
המשפחה לצערנו איבדה את ערכה, אנו מגדלים ילדים ונוטים לפצות אותם בדברים חומריים. הצרכים הבסיסיים של ילד מאד קטנים חום ואהבה. כל שאר ה"מלבושים" אלו השפעות שליקטנו מהסביבה, אנו יוצרים הרגלים חדשים שכביכול מכסים על אותו צורך בסיסי - אהבה שאנו מחפשים אותה בכל דבר בכל מהלך חיינו.

זה מזכיר לי שנים רבות עוד לפני שביתי הבכורה נולדה אשתי עבדה בחברת EL-AL  ונהגנו לטוס הרבה מאד לחופשות בחו"ל. אחת ההנאות הגדולות שלנו אז בתחילת שנות ה 90 הייתה לאכול ב-MCDONALDS (לא היו אז סניפים בארץ). בטיול הראשון שלקחנו את ביתי היה ברור לשנינו, ואף מאד התרגשנו והשתוקקנו לחלוק את החוויה הראשונית של הילדה לאכול המבורגר וצ'יפס ב- MCDONALDS למרות שעבור הילדה החוויה לא הייתה משהו. אך בזכות החושים המחודדים שלה היא קלטה בכל פעם מחדש עם השנים שלאכול ב-MCDONALDS גורם לנו הנאה. כך שאט אט הטמענו הרגל שעד היום למרות שעברו שנים רבות עבורה לאכול ב-MCDONALDS זה הנאה מרובה.

בדרך שתבחרי

חנן חיים 

לצפיה ב-'הריון '
הריון
19/02/2018 | 18:39
1
71
בשנתיים האחרונות מנסה להכנס להריון האם יהיה הריון ומתי ?

מירית 20/1/82
לצפיה ב-'תשובה למירית'
תשובה למירית
28/02/2018 | 20:04
42
שלום מירית.

השנה הנומרולוגית בה את נמצאת מאפשרת כניסה להריון.
מתח, פחדים, חרדות, דאגת יתר ועוד מצבים רגשיים שלילים עלולים להוות קושי בכניסה להריון. כדאי לקבל עזרה ולהתאזן. 
במאמר כוח המחשבה אני מתאר את ההשלכות של מחשבות שליליות עלינו. כדאי לקרוא.  

ו 

חנן חיים  
לצפיה ב-'2018 ואני'
2018 ואני
11/02/2018 | 10:11
1
54
שלום
שמי מירב 7.6.1977 בשעה 16:00. רוצה לדעת מה קורה איתי מבחינת קריירה? תקועה הרבה זמן באותה נקודה. מנסה לפרוץ עם המרפקים וחוזרת תמיד לאותה נקודה. לא מתייאשת ושוב חוזרת לאותה נקודה. האם צפויי לי השנה שינויי כלשהו?
תודה
מירב
לצפיה ב-'אז איך יוצאים מאותה המעגליות'
אז איך יוצאים מאותה המעגליות
13/02/2018 | 14:39
51
בימים אלו החורף מאותת לנו שינויי לקראת בוא האביב. רובנו שקועים עדיין בהתבצרות וההתגוננות ב ד' אמותינו מפני החורף הקר, בעוד שפריחת השקד וחג ט"ו בשבט מסמלים בארצנו תחילתו של מחזור צמיחה חדש. הרגישים והזריזים שבינינו יחושו צורך ורצון ליצור שינוי. לפני שנים רבות גרנו במערות וחיינו בהרמוניה עם הטבע. אך בעשרות השנים האחרונות עברנו להתגורר בבניינים רבי קומות. קצת קשה מגובה של הקומה ה 16 להתחבר לטבע הלא

הדהמת אותי מירב ביכולת הגבוה שלך לזהות מעגליות בחייך, זה מעיד על תודעה ומודעות אישית גבוהה מאד. לרובינו בתת ההכרה יש נטייה "לשבש" מערכות קשרים אישיות, מקום תעסוקה או שינוי מגורים כדי "ליצור שינוי", אך (כפי שציינת אף את) לבסוף הנטייה לשוב לאותה מעגליות לאותם ההרגלים.

אז איך יוצאים מאותה המעגליות
המשבר הראשון הגדול שעברתי היה לקראת גיל 30 הרגשתי אז שאין לי כלים מתאימים להתמודד עם המצב אליו נקלעתי ושקעתי בכבדות ויאוש נוראי, עד שפניתי למטפל מקסים והתחלתי תהליך שינוי שנתן לי אפשרות להתנהל במסגרת בה חייתי באופן שונה. רכשתי כלים חדשים ויצאתי לדרך חדשה. וכך לכל אורך מסע חיי לימדתי את עצמי בצמתים בהם הייתי צריך בחירה חדשה, להיעזר ולקבל כלים חדשים שסייעו לי לצאת מהתקיעות ולהמשיך לנוע קדימה במסע האישי.

ב 10 שנים האחרונות אני לומד את חכמת הקבלה ודרך סביבה זו שיניתי את עצמי להיות אדם טוב יותר, מכיל, אוהב, סבלני, למדתי ערכים של כבוד הדדי, ערבות הדדית, וליישם את המהות העיקרית של חכמה זו "ואהבת לרעך כמוך". את אותם הערכים אני מטמיע בסביבה בה אני חי: במשפחה, בין חברים, בעבודה וגם כאן בפורום. השינוי בגישה שלי לחיים מייצר כל יום, כל רגע שינויים אותם חיפשתי כל חיי.

כל החיים אנו מחפשים את השינויים מחוץ לנו, בעוד ששינוי עמוק הוא היכולת להשתנות.   

הנומרולוגיה נותנת כיוון היכן כדאי לרכז את האנרגיה בתחומי החיים השונים בשנה הנומרולוגית הרלוונטית. לכל שנה נומרולוגית דגשים שונים. השנה הנומרולוגית שנכנסת אליה מדברת על שינויים בבית, במשפחה ובמערכות יחסים.

שיטת הפסיכונומרולגיה אני מעביר בשמחה לאנשים שרוצים ליצור שינוי אמיתי בחייהם. באמצעות שיטה זו יחד אנו "שוברים" את הפרדיגמות והקיבועים ויוצאים לדרך חדשה.

חנן חיים  

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה