לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1500515,005 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'עיתוי נכון למעבר דירה'
עיתוי נכון למעבר דירה
20/05/2019 | 20:46
15
שלום,
אני רוצה לדעת אם חודשים פברואר - מרץ 2020  הם עיתוי טוב למעבר דירה.
ואם לא, מה הם החודשים הטובים למעבר במהלך השנה הבאה.
שירה, ת.ל. 11.4.1976
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
10/05/2019 | 14:42
7
שלום..
בני נולד 13.6.2018 שמו גיל
רציתי לדעת איזה ילד יהיה?
אופי, דרך חיים ואישיות?
תודה רבה

לצפיה ב-'זוגיות , עבודה ומגורים '
זוגיות , עבודה ומגורים
08/05/2019 | 18:14
1
7
שמי ליאור 13/4/88 גר כרגע בחו"ל
שאלתי 1, האם את רואה אותי ממשיך לגור שם ומוצא עבודה שתתאים לי , או חוזר לארץ
2, זוגיות ! כרגע יש לי ידידה האם את רואה שזה מתפתח מעבר לכך כמובן בחו"ל
תודה
לצפיה ב-'המפתח - סבלנות לצד בחירות נכונות ביצירת קשרים'
המפתח - סבלנות לצד בחירות נכונות ביצירת קשרים
13/05/2019 | 20:15
12
שלום ליאור

לפי המפה הנומרולוגית. אתה נמצא בשנה מיוחדת. שנה טובה ליצירה, אמנות ופריחה מנטלית ורוחנית.
המטרה העומדת אחרי שנה זו לבחון, לשקול ולבקר מהלכים.

שנה של חילוקי דעות, מומלץ לשלוט ברגשות, לא מומלץ לעזוב מקומות עבודה.

חשוב להתנהג בשנה זו בטקט, נימוס ושיתופי פעולה על מנת להתקדם. סביר להניח שתחווה בשנה זו עימותים שדורשים גישה מתונה, פשרנית ואצילית.

הרגישות בשנה זו גבוהה, עלייך לשמור על שיווי משקל ונכונות לעקוף את המכשולים שהתייצבו בחייך. ללא איבוד קשר עם המטרה.

המישור הרגשי יתפוס חלק חשוב מחייך בשנה זו, ולכן אתה עשוי לחוות אכזבות רגשיות ותסכולים מכיוונם של אנשים, לצד אפשרויות לכונן קשרים רגשיים זוגיים, וגם קשרים מקצועיים ואישיים שיכולים לעזור לך לקדם את תוכניותיך.

צמיחה איטית וסבלנות לצד בחירות נכונות ביצירת קשרים, הם המפתח לשנה זו.

חנן חיים 

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/04/2019 | 19:10
1
17
ב 1.5 משכירה יחידה לבחור בשם אייל ת.לידתו 13.4.1976.
האם יעמוד מבחינת התשלומים החודשיים? ואיך תעבור תקופת השכירות?
גילה 21.3.1949
לצפיה ב-'חלון הזדמנויות מדהים עבור שניכם'
חלון הזדמנויות מדהים עבור שניכם
24/04/2019 | 17:52
19
לו ניתן היה להתייחס למצבים מורכבים כחלון הזדמנויות. היינו זוכים לאיכות שונה במערכות יחסים.
ממצב שבו אנו מנסים "לתקן" ולשנות את האחרים, הנאה צרופה מהשוני והגישה ההפוכים שמביאים הם לחיים. 

פוגשים זאת במערכות יחסים: משפחה, זוגיות, בין הורים לילדים, בין חברים. בכל מקום גם בין שוכר ומשכיר.

כנראה אין מקריות, ישנו כוח שמנהל אותנו ואת האחרים.
פתיחות, הבנה, הכלה של האחר תוביל לשינוי היחס.
והתרומה לכולנו תקשורת מקרבת שתוביל לשיפור באווירה וביחסים.
נחייה בהרמוניה ואחווה, בימקום חשש דאגה וחרדה.

הקדמה ארוכה אך היא לא מיותרת.

שאלה מקסימה גילה.

לפי המפה הנומרולוגית אייל בחור מקסים. ישר, פדנט, אך מנגד סגור ומופנם.
בדיוק הפוך מהמספרים שלך.
בניית אמון הדדי, ביטחון תעלה את הקשר לשותפות חיובית.
מצב הפוך יוביל את שניכם למצבים לא נעימים.

שווה להשקיע בבניית הקשר.
כבוד הדדי ופרגון .

חנן חיים 
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
17/04/2019 | 12:13
3
12
אשמח לדעתבאיזה שנה היום ואיזו שנה תיהיה זאת עבורי מבחינה זוגיות (גרושה וללא)ומבחינה כלכלית
ושאלה אחרת לגמרי לא יודעת אם זה המקום לשאול לפני כחודש עברתי טראומה כשהלכתי לעשות החלקה בחנות ובגלל רשלנות הספרית  השיער נחתך ונפל והשיקום מתפרס לפחות על פני שנתיים ואני תובעת אותה עוד שלח לה  הסכם פשרה חד פעמי האם היא תשלם או צפוי לי ריצות לבית משפט(אגב יש את כל ההוכחות לרשלנות)
המון המון תודה 
וחג שמח
מוניק כהן 21.10.60
לצפיה ב-'במלחמות אין מנצחים, כולם מפסידים'
במלחמות אין מנצחים, כולם מפסידים
25/04/2019 | 11:07
2
11

שלום מוניק

אני מבין ויכול להתחבר לעוגמת הנפש והטראומה שעברה עליך בעקבות הרשלנות של הספרית.
ואת גם צודקת בדרישה לפיצוי על הנזק הרגשי שנגרם

עברת בעקבות האירוע מצבים רגשיים מורכבים...
אך מנגד, הטעות שעשתה הספרית בדיעבד לא הייתה מכוונת.
אולי כדאי לוותר על מלחמות האגו, שלא מובילות אותנו לשום מקום טוב בחיים.
לגשת לאותה ספרית ולהגיע לפשרה ופיצוי ארוך טווח.

ספרית לרוב היא לא רק ספרית.
אנו יושבים כמה שעות במספרה, 
היא סוג של חברה שותפה לחוויות שהחיים מזמנים.
לכן הרגשת הפגיעה היא קשה עוד יותר.
סוג של בגידה באמון.

אך מנגד היא גם מקפצה ענקית, חלון הזדמנות לצמיחה ושינוי תודעתי.

נומרולוגית את בכניסה לשנה המכוונת לשלווה, רוגע וחיפוש השלמות.
מחסור באנרגיה פיזית, ושנה טובה לחקור ולהבין את חוקי היקום ופיתוח התודעה.
שנה המומלצת להתפתחות רוחנית.

כך שלהרגשתי - האנרגיה הרבה שתצטרכי להשקיע במאבק המשפטי,
תסיט אותך מהיעוד של שנה מיוחדת זו.  

במלחמות אין מנצחים, כולם מפסידים

בברכת 

חנן חיים 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/04/2019 | 11:28
1
4
ברור שביקשתי קודם במכתב מעורך הדין פשרה שבראש ובראשונה תשלם על כל ההוצאות במשך שנתיים של שיקום השיער לצערי טרם נענתי לכן בלי בררה ביום ראשון זה יעבור לבית משפט
זאת בעצם השאלה שחשבתי שתיהיה לך תשובה עבורי...פשרה?
שנה זו אמורה להיות אמורה מיוחדת עבורי?במה אם אפשר לשאול?
בתחום הזוגי?כלכלי?
המון המון תודה
וחג שמח איש יקר

לצפיה ב-'אל תחמיצי את ההזדמנות'
אל תחמיצי את ההזדמנות
05/05/2019 | 16:39
4
שלום מוניק 

נומרולוגית את בכניסה לשנה המכוונת לשלווה, רוגע וחיפוש השלמות.
מחסור באנרגיה פיזית, ושנה טובה לחקור ולהבין את חוקי היקום ופיתוח התודעה.
שנה המומלצת להתפתחות רוחנית.

רוחניות נותנת כלים חדשים לראות את הסביבה ומערכות הקשרים, כהזדמנות ליצירת שינויי בנקודת מבט על החיים ומהותם.
רוחניות תוביל לצמיחה והתפתחות אישית. ובסופו של דבר למציאת איזון פנימי בין כל המצבים והכאוס בו אנו חיים וממנו אנו סובלים לאורך כל שעות היממה.

בעיני זה מרתק!
אל תחמיצי את ההזדמנות.

מוניק 

חנן חיים 
לצפיה ב-'שנה אישית והשפעה נסתרת- הריון'
שנה אישית והשפעה נסתרת- הריון
13/04/2019 | 14:56
1
12
שלום,
אני בשנה אישית 4 בהשפעה נסתרת 1
ובן זוגי בשנה אישית 8 השפעה נסתרת 4. 
האם ייתכן הריון השנה? בטיפולי פוריות. 
תודה
לצפיה ב-'תשובה לעדי'
תשובה לעדי
14/04/2019 | 16:59
11
שלום עדי

כדי להשיב לשאלות יש להעביר שם + תאריך לידה לועזי מלא ( יום, חודש ושנת לידה).

חנן חיים 

לצפיה ב-'שנה אישית'
שנה אישית
24/03/2019 | 15:25
1
24
שלום רב
נולדתי ב 11.09.1963 אשמח לדעת באיזה שנה אישית אני. 
תודה
לצפיה ב-'שנה המביאה גיוון, שינויים טובים וגם הפוכים. '
שנה המביאה גיוון, שינויים טובים וגם הפוכים.
28/03/2019 | 16:14
8
שלם בטי 

נכנסת לשנה נומרולוגית המתאפיינת - כשנה המביאה גיוון, שינויים טובים וגם הפוכים. 
שנה למפגשים עם אנשים ומקומות חדשים.
חשוב לשלוט ביצרים ולא לפזר כוחות.

חנן חיים 
לצפיה ב-'בית חדש'
בית חדש
20/03/2019 | 22:13
1
31
שלום
נכנסנו לבית חדש , חיכינו המון זמן , גרנו בשכירות בתנאים לא נוחים. לא מצליחה להתארגן כאן , מרגישה חוסר אנרגיה , לא מרגישה בבית , לא ככה חשבתי שיהיה , הבית לא מסודר , כבר ארבעה חודשים כאן , עדיין עם קרטונים , מה שעושים לא מצליח , פגשנו כאן נוכלים שגנבו כסף , לא יודעת ... לא מצליחה להתאושש , אין לי חשק לסדר את הבית וזה בית קרקע חדש , חלום של רובנו .לא יודעת מה קורה . 
לצפיה ב-'התלבטתי אם להגיב לשאלתך, החלטתי לאתגר את עצמי '
התלבטתי אם להגיב לשאלתך, החלטתי לאתגר את עצמי
28/03/2019 | 16:00
21
שלום לשואלת

התלבטתי אם להגיב לשאלתך בפורום. החלטתי לאתגר את עצמי למרות הקונפליקט.

הפורום הוא פורום נומרולוגיה. התשובות שאני משיב להם הם קודם כל על פי הכלים שיש לי כנומרולוג.
בהרבה מהתשובות אני משלב כלים נוספים מארגז הכלים המגוון שלי. שעליהם ניתן לקרוא בהרחבה באתר האישי שלי: חנן חיים סרן - ליווי לצמיחה מתוך משברים.

ההתפתחות האנושית הגלובאלית הגיעה בשנים האחרונות לשיאים שלא ידעה מעולם. מימי קום המדינה הצנע מצב שבו חיינו בחוסר מזון חוסר בכל תחום לצרכי קיום בסיסיים. הגענו אחרי מספר עשורים היום בו אנו קונים וקונים ויותר זורקים מאשר צורכים.

בילדותי היו לי מספר פריטי לבוש שחלקם קיבלתי בירושה מקרובי משפחה.
היום המצב הפוך בו כמות הבגדים, משחקים, גאדג'טים או בכל תחום חומרי אחר, אנו מוצפים בשפע חומרי מצד אחד. ומנגד השפע מוביל לתחושה של חוסר רגשי תמידי. ככל שאנו קונים יותר, כך אנו פחות מעריכים. ונשארים בכלי ההרגשה בריקנות שלא ניתן להסביר אותה במילים.

כך גם לגבי דברים יותר מורכבים בחיים. החל ממערכות יחסים בין אישיות, אפשר לראות זאת על פי כמות  הזוגות שמתגרשים. רכבים אשר מייצגים סטטוס איך נרצה "להיראות" בעיני החברה. טיולים לחו"ל  וגם הבית שאנו בוחרים.

הסביבה משפיע עלינו, התקשורת, פרסומות, סרטים, משפחה חברים ואפילו השכנים. לא פעם נדמה שאם נעשה כך וכך או נקנה משהו נרגיש כך וכך… אך ברגע שמימשנו, אחרי זמן מה (די קצר) נרגיש שוב ריקנות ורעב למשהו אחר שימלא את אותו חלל.

זהו לופ שאינו פוסק מרוץ מטורף שאינו נפסק לרגע!

השאלה הנשאלת היא: ריצה אחרי מה?

פגישה שתעניק לך כוחות חדשים, כלים חדשים כיצד להתרומם ולהתחזק מעל המצב. אני מניח שיש ילדים. כל עוד את לא באיזון, חוסר סיפוק ורגשות שליליים הם משפיעים על שאר בני המשפחה והמעגלים העוטפים.  

חנן חיים     

לצפיה ב-'תקועה'
תקועה
09/03/2019 | 23:02
3
28
לא מצליחה לצאת מהבית של ההורים שלי כבר המון שנים. מרגישה שאין לי מזל. מה הסיבה לכך?
לצפיה ב-'פרטים'
פרטים
28/03/2019 | 16:18
2
13
שלום מלכה

כדי שאוכל להשיב לשאלתך.
צריך להשאיר פרטים - תאריך לידה לועזי מלא.
(יום הלידה, חודש הלידה, שנת לידה).

חנן חיים  
לצפיה ב-'חיים בבועה שיצרנו לעצמנו'
חיים בבועה שיצרנו לעצמנו
15/04/2019 | 20:02
1
5
שלום מלכה

אוהבת חופש ושונאת מסגרות. נפש צעירה, חייבת תנועה מתמדת. אנשים אוהבים אותך ואת זקוקה לחיזוקים.

כמו בחדר כושר אם רוצים להעלות כושר ולהתפתח מעלים את המשקל. כך גם בחיי היומיום. מצבים הגורמים לתקיעות מעגליות באים לאתגר.
אחרי שנים רבות של קיבעון שהוביל אותך למצב זה.
לפרוץ את אותה חומה מקיפה, ולעשות שינוי דורש מאמץ שלבד אני חושש יהיה  קשה!
עזרה מגורם חיצוני (שלא קשור לתא המשפחתי), יכולה לסייע לך רבות.

במידה ותקחי החלטה, תדבקי בדרך החדשה.
תצליחי!
את בשנה נומרולוגית מאד מתאימה לשינויים.
ואת מרגישה זאת.

כל עוד אנו חיים בבועה שיצרנו לעצמנו – הכל לכאורה נראה תקין. הבעיה מתחילה כאשר מתעורר בנו רצון וצורך ליצור שינוי. אז מתברר שאנו כבולים בהרגלים ועקרונות שאימצנו שהביאו אותנו לקיבעון.
פתאום אנחנו שמים לב שאותם המצבים חוזרים שוב ושוב, אם אנחנו ברי מזל אנחנו מזהים מעגליות שאין לנו יכולת לפרוץ ולהשתחרר ממנה. אם כבר זיהית את ההרגשה הזאת, זאת כפי הנראה הסיבה שנפגשו דרכינו. אני מזמין אותך לקרוא באתר על המסע שלי, ללמוד, לקחת כל טיפ אפשרי וכשתרגישי מוכנה – תוכלי תמיד ליצור איתי קשר אישית, לקבוע פגישה או לשאול כל שאלה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'כל מילה שאמרת נכונה ב100% כל הכבוד אתה צודק'
כל מילה שאמרת נכונה ב100% כל הכבוד אתה צודק
15/04/2019 | 22:52
1
רגשת אותי עד דמעות
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/03/2019 | 12:58
1
19
שרה ברוך 23/12/1957באיזה שנה אישית אני,ובמה מתאפיינת שנה זאת מבחינתי

לצפיה ב-'אפשרויות לשינויים ... '
אפשרויות לשינויים ...
18/03/2019 | 10:18
16
שלום שרה

לקראת סיום שנה נומרולוגית אחת. 
שנה אינטנסיבית המתאפיינת באפשרויות לשינויים ...התחלות חדשות.

חנן חיים 

לצפיה ב-'בעיות בזוגיות'
בעיות בזוגיות
02/03/2019 | 20:54
1
20
שלום רב, שמי רונית, תאריך לידה 9.7.1967  שעת לידה 13:40. אני נמצאת בזוגיות זה 3 שנים בפרק ב' ואף התחתנתי איתו לאחרונה בחודש יוני.שמו מישל תאריך לידה 29.6.1950. לא קל לי איתו לאחרונה, יש לו התפרצויות כעס נוראיות , לפעמים משפיל אותי בנוכחות אנשים ולעיתים כשאנו לבד מרים עליי את קולו. זה קרה בעבר אבל לאחרונה ההתפרצויות תכופות יותר בגלל תקופת לחץ ומעבר דירה. אני קשורה אליו ואוהבת אותו כי יודעת שבתוכו הוא בנאדם טוב. הוא תמיד מתנצל ומבטיח שישתדל. הוא מבטיח לי שכשתסתיים התקופה הקשה , הוא יחזור לעצמו. מה עליי לעשות? לאחרונה אני לא מאושרת ואני חוששת לזוגיות הזאת. חוששת שלא אוכל להחזיק מעמד.תודה מראש. 
לצפיה ב-'מעל כל המצבים מכסים באהבה '
מעל כל המצבים מכסים באהבה
10/03/2019 | 20:05
14
שלום רונית.

אפשר להתחבר לקושי ששניכם חווים עתה בזוגיות.
נומרולוגית, רונית את בשנה המתאימה לשינויים מעברים, כוחות רבים מאחוריך להניע את כל המהלכים.
מישל אנרגטית נמצא בשנה הפוכה.
ייתכן, כאשר לקחתם את ההחלטה המשותפת מישל היה בשנה מתאימה. אך עתה כבד עליו ומכביד.
מישל לפי דבריך מנסה לזרום עם המהלך, אך המעמסה קשה עבורו.
וכאשר קשה לפעמים, הסבלנות פגה... אנו נוטים לכעוס, לצעוק ולקטר.
מדבריך עדיין מורגש ששניכם אוהבים אחד את השניה.

זו מערכת יחסים שניה, שוב לפרק ולחפש קשר מושלם
קשר מושלם - אף פעם הוא לא בנמצא
כדאי לקחת אוויר, כאשר שניכם עמוסים פיזית ונפשית.

חנן חיים 

לצפיה ב-'עיסוק וזוגיות'
עיסוק וזוגיות
23/02/2019 | 11:39
1
20
הייתי מאוד רוצה לדעת מה העיסוק שמתאים לי, והאם צפויה לי זוגיות בקרוב?
17.07.1995
טאי
לצפיה ב-'טיפים למציאת זוגיות, שינוי גישה לזוגיות שונה. '
טיפים למציאת זוגיות, שינוי גישה לזוגיות שונה.
05/03/2019 | 09:55
25
שלום טאי

אישיות הֶטְרוֹגֶנִית משתקפת מבעד למספרים המרכיבים את מפת הלידה הנומרולוגית.
אוהבת זקוקה לחברת אנשים. יכולת יצירת קשרים, רגישה, יכולת ניהול טובה, בוסית אך גם סגורה.
יכולה להיות עצמאית, ומנגד אוהבת שיתופי פעולה.
יכולת גבוה להשגת מטרות,  מאד מלחמתית...
מנגד: מאד מופנמת וסגורה. חוסן וחוזקה פנימיים.
אוהבת ללמוד וללמד.

נכנסת לשנה נומרולוגית של סיום מעגלים,
לגבי זוגיות: צריכה ללמוד גישה "יותר עגולה" עם גברים זו התרופה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'בירור תאריך'
בירור תאריך
20/02/2019 | 17:04
1
26
שלום רב, האם ה27/2/2019 מתאים לניתוח, עבור מי שנמצא כרגע בשנה 4, וחודש אישי 6? (תאריך לידה 17/11/47)
בתודה מראש. 
לצפיה ב-'שלום Apple '
שלום Apple
24/02/2019 | 09:11
16
שלום Apple

צר לי  אני לא משיב לשאלות מסוג זה. 
רפואה שלמה ושיהיה  

חנן חיים 
לצפיה ב-'מקצוע ומצב עכשווי'
מקצוע ומצב עכשווי
17/02/2019 | 09:04
1
25
היי, 
תאריך לידה 16.7.1984, מה המקצועות המומלצים עבורו? שנה קצת מורכבת מלאה בעומס רגשי, יש אפשרות לבדוק ולתת המלצות?
לצפיה ב-'מזור לכאב הרגשי, לאותה תחושת ריקנות והכבדה.'
מזור לכאב הרגשי, לאותה תחושת ריקנות והכבדה.
17/02/2019 | 13:17
25
שלום אור

מהמפה הנומרולוגית ניתן להבחין בתכונות מובילות: יכולת גבוה לראות דברים ממעוף הציפור. יכולת הרגשה והתעלות מעל לאדם ממוצע. אוהב חופש ושונא הגבלים. אומץ, תעוזה, רגיש ואוהב שינויים. רוחניות גבוה מאד.  

אפשר להבין את ההרגשה, העומס הרגשי שעבר עליך בשנה האחרונה.
השנה הנומרולוגית שחלפה מובילה להתכנסות פנימית, חקר האני הפנימי. מובילה לשאלות כמו: מה הטעם בחיים נישן עוד לילה, נקום לבוקר חדש. נעביר עוד יום במחזוריות קבוע... ומה הלאה 
מתוך אותם מצבים מורכבים יהיו כאלו שיתעוררו לחקור ולמצוא מזור לכאב הרגשי, לאותה תחושת ריקנות והכבדה.

לאחר התבוננות פנימה וגילוי תובנות חדשות ,עכשיו זה הזמן לפעול! ולפעול בגדול!
השאיפות והמטרות מקבלות תפנית לאחר השנה האחרונה .
התעוררות פנימית הנעה פנימית דורשת שינויים, דורשת להעצים ולהמציא עצמך
מחדש.תקופה אקטיבית הדורשת התמקדות וחדות חשיבה.

חנן חיים 

לצפיה ב-'לימודי נומרולוגיה'
לימודי נומרולוגיה
03/02/2019 | 22:54
12
היי איפה אני יכולה ללמוד נומרולוגיה ללא קורס ובאופן עצמאי?
האם מישהו מכיר ספר טוב ללימוד עצמי או כל עצה אחרת תתקבל בברכה:)
לצפיה ב-'מספר זהה לדירה, למספר הבניין ולמספר גורל'
מספר זהה לדירה, למספר הבניין ולמספר גורל
20/01/2019 | 22:37
1
28
היי, אני עומדת לרכוש דירה ולפתע מרגישה כמו בתרחיש גורלי:

עפ"י תאריך הלידה שלי, מס. הגורל הוא 2
מספר הבניין בו נמצאת הדירה: 29 ובצמצום 2
מספר הדירה עצמה 2
ובנוסף: התאריך בו זוממנו לחתימה על ההסכם הנו בצמצום - 2 !

קראתי פעם שלא רצוי להיצמד למספר הגורל, בעיקר כאשר מדובר ממספר הבית.
אני ממש מבולבלת - האם יש לדבר הזה משמעות?
תודה מראש, נויה

לצפיה ב-'בית מספר 2 הוא בית עם '
בית מספר 2 הוא בית עם
24/01/2019 | 16:46
25
מספרים, הם תדרים אנרגטיים שמושכים אליהם את אותם הדברים שהם עצמם מסמלים. למרות שיש עוד כוחות ואלמנטים שפועלים בסביבת הבית - כפי שניתן למצוא הסברים בשיטות רבות אחרות.

לפי שיטת נומרולוגיה
בית מספר 2 - הבית עם הלב 

הספרה 2 היא כמובן כותרת לזוגיות, שותפות ויצירת קשרים. יש לה את יכולת לחבר בין גורמים שונים ולאפשר לכולם להביט על שני צידי המטבע. עשוי להעניק תחושת חמימות ורוך , זוגיות בריאה וחיי משפחה נינוחים. היא מחזקת את הצד הנשי, הרך, הרגיש, האימהי האינטואיטיבי שלנו.

חנן חיים 

לצפיה ב-'לימודי נומרולוגיה בצפון'
לימודי נומרולוגיה בצפון
16/01/2019 | 20:23
13
היי,
אני שוקלת ללמוד לימודי נומרולוגיה.אשמח להמלצות את מורים באיזור הצפון.

לצפיה ב-'עזרה עבור חבר'
עזרה עבור חבר
08/01/2019 | 18:36
25
אשמח לעזרתך הבחור סובל ומיוסר מזוגיות עד פרנסה ויחסים במשפחה ,לא הולך לו בכלום עד היום .
3.10.76
השם ושם הורים ישלח במסר פרטי ט בתשרי תשלז התאריך העברי תודה לכם על העזרה עבורו זוגיות פרנסה ושיעורים בחיים
לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
25/12/2018 | 23:12
1
23
שלום,
תאריך לידה - 5.4.67, נשואה, אמא לארבעה.
אני עובדת משרד החינוך הרבה שנים.
בשנה וחצי האחרונות עוברת תקופות לא קלות בעבודה על אף שאני משקיעה את הנשמה. שוקלת לצאת לשבתון בשנה הבאה, שוקלת אולי ללמוד משהו נוסף
על מנת לעשות שינוי...
האם שווה לי בשנה הבאה לצאת לשבתון?
מה כדאי לי ללמוד על מנת להתקדם, לעשות שינוי?
אשמח לשמוע את דעתכם, מה צופן לי העתיד?
תודה

לצפיה ב-'מה הייעוד של המספר 9 להצלחה'
מה הייעוד של המספר 9 להצלחה
30/12/2018 | 11:09
24
שלום BAR

המספרים המבטאים את המבנה הרגשי בחיצוניות, במפת הלידה. העניקו נפש צעירה, ויטאליות, ילדותיות שאיפשרה לך הרבה שנים להתחבר "בגובה העיניים" לילדים אותם לימדת. מנגד יכולת הובלה, מנהיגות והצבת גבולות.   

המבנה הרגשי הפנימי יותר ממפת הלידה מורכב ממקבץ תשיעיות.

המספר 9 נומרולוגית ניחן בתמונה מושלמת של שלושת העולמות. העולם הפיזי (גופני), האינטלקטואלי והרוחני וכולם מאוחדים בו. זהו מספר של הישגים מנטליים רוחניים. מלא אהבה אוניברסלית, פרספקטיבה רחבה… (אפשר לקרוא על תכונות המספר 9 בהרחבה באתר)  ...עליו למצוא את האיזון. כלומר לתאם בין מערכות הגוף לבין הנפש. כדי לתחזק עוצמות רוחניות המיועדת למשול בחיים, בפרט ובכלל.

ייעודו (של ה-9) ....(אפשר לקרוא על תכונות המספר 9 בהרחבה באתר)
להצלחה עליו לפנות למערכת החוקים הרוחניים המעניקים יכולת ביטוי במישורים הגבוהים יותר של המודעות. להקדיש את זמנו למען הזולת וע"י כך להגיע להגשמה עצמית.

השנה הנומרולוגית הבאה (שנה הבאה) במפה מומלצת ללימודים.
כדאי לכוון לימודים רוחניים שימלאו את "המצברים" באנרגיה חדשה. שאותה תוכלי להעביר ולמלא את הסביבה הקרובה, התלמידים והעולם כולו.

חנן חיים 

לצפיה ב-'החלפת שם פרטי'
החלפת שם פרטי
16/12/2018 | 12:33
1
31
שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית , עברתי בחיים מספר דברים..אני מעוניין להתייעץ לגביי החלפת שמי הפרטי-השם הפרטי שלי הוא בראל- על שמו של סבא שלי זכרונו לברכה
הבנתי שהשם בסוף "אל" הוא על שמו של אלוקים..ולא ניתן לגעת בו מבחינת דת -יש מצב שאני טועה-אני רציתי לשאול לגביי זה ולמי עליי לפנות לגביי החלפת שם-לנומרולוג או לרב ? והאם זה מתבצע באופן פרטי או על ידי הקופה ?
חשבתי על מספר שמות במקום בראל-אני מאוד מעוניין להחליף-רוצה לשאול האם קיים סיכון לגביי החלפת שם על שמו של מת?או החלפת שם עם שמו של האל? אני רוצה להחליף שם על דעת עצמי -אבל אינני בקיא בנומורולוגיה ובמספרים ותאירכים ומזל-ומבחינת דת-אני לא מתמצא -
לכן אני אשמח אם מישהו יכול לעזור לי ולכוון אותי
אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר
אני רוצה שהשם הזה גם ישקף את החוזקה,האופטימיות,החיוביות ועוד דברים
אני מאוד אשמח למענה או הכוונה-תודה רבה

לצפיה ב-'מחלה היא מתנה , משבר הוא הזדמנות'
מחלה היא מתנה , משבר הוא הזדמנות
17/12/2018 | 11:09
24
שלום בראל

בתפיסה שלי אדם שמציג את עצמו / מקבע מצב מנטאלי או פיזי "שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית."
שינוי שם ישפיע אנרגטית, אך השינוי אליו אתה מייחל צריך לנבוע עמוק מבפנים כדי להגיע ל"אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר."

לפני למעלה מ 20 שנים התפרצה אצלי "מחלה אוטואימונית" קוליטיס. במבט לאחור לו נתתי "למחלה" לנהל את חיי בטח לא הייתי כאן משיב לשאלתך. מאמר שכתבתי: לשמור על איזון ולחיות ברמיסיה עם קרוהן וקוליטיס אני מכוון על פי דרכי כיצד להתייחס לשינויים שחלים בנו פיזית או מנטלית במסע החיים.

אדם שמבין את הקשר בין רגשות, כאבים ומחלות יכול להתקדם מהר יותר. מצד שני, איני מאמין במעשי קסם אלא בתהליכים.
שינוי הוא תהליך שאדם עובר נדרשת סבלנות, אורך רוח והתמדה כדי להפנים וליישם.

היקום מזמן לנו שיעורים קשים שעלינו להפיק מהם לקחים וללמוד מהם… חשוב לזכור שניתן להתמודד עם כל מצב ואתגר ויש באפשרותנו לרכוש כלים חדשים להקלה ותנופה להתעצמות פנימית.

כתבה בפורטל אלטרנטיבלי שנכתבה עלי: מחלה כמתנה, משבר כהזדמנות כדאי שתקרא.

חנן חיים 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ