לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1473714,737 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'החלפת שם פרטי'
החלפת שם פרטי
16/12/2018 | 12:33
1
7
שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית , עברתי בחיים מספר דברים..אני מעוניין להתייעץ לגביי החלפת שמי הפרטי-השם הפרטי שלי הוא בראל- על שמו של סבא שלי זכרונו לברכה
הבנתי שהשם בסוף "אל" הוא על שמו של אלוקים..ולא ניתן לגעת בו מבחינת דת -יש מצב שאני טועה-אני רציתי לשאול לגביי זה ולמי עליי לפנות לגביי החלפת שם-לנומרולוג או לרב ? והאם זה מתבצע באופן פרטי או על ידי הקופה ?
חשבתי על מספר שמות במקום בראל-אני מאוד מעוניין להחליף-רוצה לשאול האם קיים סיכון לגביי החלפת שם על שמו של מת?או החלפת שם עם שמו של האל? אני רוצה להחליף שם על דעת עצמי -אבל אינני בקיא בנומורולוגיה ובמספרים ותאירכים ומזל-ומבחינת דת-אני לא מתמצא -
לכן אני אשמח אם מישהו יכול לעזור לי ולכוון אותי
אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר
אני רוצה שהשם הזה גם ישקף את החוזקה,האופטימיות,החיוביות ועוד דברים
אני מאוד אשמח למענה או הכוונה-תודה רבה

לצפיה ב-'מחלה היא מתנה , משבר הוא הזדמנות'
מחלה היא מתנה , משבר הוא הזדמנות
17/12/2018 | 11:09
4
שלום בראל

בתפיסה שלי אדם שמציג את עצמו / מקבע מצב מנטאלי או פיזי "שלום ,אני בן 26,חולה במחלה נפשית."
שינוי שם ישפיע אנרגטית, אך השינוי אליו אתה מייחל צריך לנבוע עמוק מבפנים כדי להגיע ל"אני רוצה שהשם החדש שאבחר-ישקף תקופה חדשה בחיי-והשם הזה-יפתח דף חדש נקי ולבן - ואיתו אלמד מטעויות העבר-ואמשיך הלאה- ליצירת חיים טובים יותר."

לפני למעלה מ 20 שנים התפרצה אצלי "מחלה אוטואימונית" קוליטיס. במבט לאחור לו נתתי "למחלה" לנהל את חיי בטח לא הייתי כאן משיב לשאלתך. מאמר שכתבתי: לשמור על איזון ולחיות ברמיסיה עם קרוהן וקוליטיס אני מכוון על פי דרכי כיצד להתייחס לשינויים שחלים בנו פיזית או מנטלית במסע החיים.

אדם שמבין את הקשר בין רגשות, כאבים ומחלות יכול להתקדם מהר יותר. מצד שני, איני מאמין במעשי קסם אלא בתהליכים.
שינוי הוא תהליך שאדם עובר נדרשת סבלנות, אורך רוח והתמדה כדי להפנים וליישם.

היקום מזמן לנו שיעורים קשים שעלינו להפיק מהם לקחים וללמוד מהם… חשוב לזכור שניתן להתמודד עם כל מצב ואתגר ויש באפשרותנו לרכוש כלים חדשים להקלה ותנופה להתעצמות פנימית.

כתבה בפורטל אלטרנטיבלי שנכתבה עלי: מחלה כמתנה, משבר כהזדמנות כדאי שתקרא.

חנן חיים 

לצפיה ב-'זוגיות והצלחה מקצועית'
זוגיות והצלחה מקצועית
13/12/2018 | 23:51
3
היי אשמח לדעת לגבי זוגיות והצלחה מקצועית השנה . תודה רבה 11.7.80
לצפיה ב-'המשך זוגיות/גירושין'
המשך זוגיות/גירושין
28/11/2018 | 08:20
1
14
הי שמי טל. תאריך לידתי 23/3/75, נשואה ב 18 שנים האחרונות. תאריך לידה של בעלי 16/6/72. לאחרונה במשבר זוגיות גדול מאוד . מבקשת לקבל הכוונה האם מערכת היחסים ביינו נמשכת או שנפרדים
תודה  

לצפיה ב-'האם גירושין יהפכו אותנו למאושרים'
האם גירושין יהפכו אותנו למאושרים
09/12/2018 | 10:44
18

שלום טל

כולנו זקוקים לחום ואהבה.
כאשר היא נעלמת היא מכבה, מחבלת בקשר.
גבר ואישה שונים במהות בתפיסה לגבי זוגיות.
צריכים ללמוד לקבל את השונות, לבנות קשר שהבסיס שלו שונה.  

בעקבות פנייתך כאן בפורום ניצלתי את ההזדמנות וכתבתי מאמר
המתאר תהליך אבולוציוני התמודדות עם חיים מודרניים חדשים, אין לנו כלים מתאימים להתמודדות עם מורכבויות חיי היומיום.
(מתנצל מראש על העיכוב במתן תשובה לשאלתך).

התבגרנו, סיימנו צבא ועברנו שלב ראשון בהתפתחות, הפרק הבא לימודים, לאחריו או תוך כדי אנו מתחתנים, מולידים ילדים, מתחייבים / רוכשים בית, נוסעים לטיולים לכאורה הכל נראה תקין.

ואז זה מגיע.
פתאום ללא התראה מוקדמת הרגשה של חוסר מילוי ריקנות.
חיפוש אחר מילוי חדש שימלא בור שנפער בתוך ליבנו.
הלב נסגר מנתק עצמו מהסביבה הכי קרובה.
יש עוד תקווה   

נומרולוגית:
יצאת משנה נומרולוגית שיכול להיות הובילה להתלבטויות לגבי הקשר הזוגי. לאחרונה נכנסת לשנה נומרולוגית של עליות וירידות במצב הרוח.
בעלך לעומת זאת יוצא משנה שדרשה מאמץ גבוה בכל מה שקשור לתא המשפחתי. והוא נכנס עתה לשנה של התכנסות עבודה פנימית עמוקה.

כדאי לנצל את חלון ההזדמנות לטיפול והכוונה זוגיים ולהציל את הקשר.

חנן חיים 

לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
25/11/2018 | 14:12
3
7
שלום,
יש לי שאלה בנוגע לעבודה. האם אפשר לשלוח לך את הפרטים האישיים במייל?
אם כן מה המייל?
בברכה
לצפיה ב-'שלום 700704'
שלום 700704
26/11/2018 | 20:23
2
7
שלום 700704

אפשר לשלוח מסר אישי.
דרך תיבת המסרים / הודעות אישיות שלי כאן בפורום.

חנן חיים  
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר אישי . תודה מראש'
שלחתי לך מסר אישי . תודה מראש
26/11/2018 | 20:47
1
5
לצפיה ב-'הבית והמשפחה הם מרכז תשומת הלב.'
הבית והמשפחה הם מרכז תשומת הלב.
29/11/2018 | 12:25
5
שלום ל 700704

השאלה: "רציתי לשאול מה צפוי לי השנה מבחינת תעסוקה.
מתי צפויה לי התחלת עבודה?
התקבלתי לעבודה משרדית ומתלבטת אם להתחיל שם. מחפשת מקום טוב יותר.
וכן מתי צפוי שנקנה בית?"

לפי ניתוח מפת הלידה את במרכזה של שנה נומרולוגית, ובעלך נכנס אל אותה שנה נומרולוגית. שהאנרגיה המרכזית של שנה זו היא סביב הבית והמשפחה שהם לוקחים את מרכז תשומת הלב. מומלץ שהסביבה האישית והמרחב הפנימי יהיו הרמוניים ושלווים.
תקופה זו מעלה מחשבות לבצע שינויים בסביבה האישית תוך רצון ליצור אווירה מאוזנת שתיתן הרגשה של שלווה, רגיעה והרמוניה רגשית.

בפניתך ציינת שיש מועד להתחלת עבודה. ההתלבטות והחלטה האם להתחיל הם בידיים שלך.

חנן חיים 

לצפיה ב-'עבודה'
עבודה
25/11/2018 | 14:13
9
שלום,
האם אפשר לשלוח את הפרטים האיישים למייל. אם כן מה המייל,
תושה מראש
לצפיה ב-'שאלה בנושא זוגיות '
שאלה בנושא זוגיות
17/11/2018 | 18:08
1
15
הי, רציתי לדעת אם אנחנו בוודאות מתגרשים ומתי,המערכת הזוגית שלנו יודעת עליות ומורדות ומשברים מתמשכים הועלה נושא הגירושים ברצינות אך שנינו יושבים על הגדר ולא עושים דבר ( תרתי משמע) אני ילידת 10.03.1984 הוא  23.10.1977
אשמח מאד למענה תודה 

לצפיה ב-'אפשר ל את התא המשפחתי'
אפשר ל את התא המשפחתי
18/11/2018 | 12:37
19
שלום נעמי

שמח על פנייתך כאן בפורום לקבלת הכוונה למצב הקשה אליו נקלעתם.

מבחינה נומרולוגית נכנסת לשנה המייצרת הרגשה שזהו זמן לפרישה והתבודדות והערכה מחדש. צורך לבחון שוב את מטרות ויעדים. בשנה זו הנפש, הרוח והנשמה הן השולטות. כל ההסתכלות תכוון פנימה, והנתיב יהיה יותר רוחני ופחות חומרי.

המצוקות הנפשיות הקשות שאתם עוברים במשפחה ניתנים לשינוי. ואת בדיוק בשנה המתאימה להוביל לקראת שינוי. רק במקום לשבת על הגדר לחכות שהצד השני יזום מהלך ויניע את הספינה להתנפצות. אולי כדאי לקחת את הספינה השוקעת לחוף מבטחים ולהציל אותה

בגרושים אין מנצחים. כולם נפגעים קשה, במיוחד הילדים
אפשר להציל את התא המשפחתי. ממליץ על מפגש מכוון. שייצייד  אותך בכלים חדשים בהסתכלות שונה על זוגיות והחיים בכלל.
יש תקווה חבל לפספס את ההזדמנות.  

מאבקי כוחות, "פנקסנות" כעס, תסכול ואותן פריזמת רגשות שלילים שסגרו אותנו מונעים מאיתנו את היכולת להעניק חום ואהבה לאדם שאנו כל כך אוהבים ולמה שהוא הכי זקוק בעולם. והמשעשע בכל הסיפור שלמרות זאת מנגד אנו גם מאד פוחדים לאבד את הקשר, כי ללא אהבה אנו מרגישים ריקנות וחוסר קיום.

עד לנקודת שבירה שבה אנו מתייאשים ומחליטים לשבור ולפרק את הזוגיות במקום לנסות לתקן אותה או למעשה את עצמנו.

חנן חיים 

לצפיה ב-'מספרי דירה והתאמתם למתגוררים'
מספרי דירה והתאמתם למתגוררים
20/11/2018 | 21:00
107
שלום נמרולוגים, אשמח לדעת איך בעצם מתאימים מספר דירה לדיירים. 
מכירה את השפעות המספרים ואופיים אך לא ברור לי איך בודקים התאמה. אשמח גם ליעוץ אישי אם יש מישהו שאוכל לכתוב לו בפרטי..

תודה גדולה
לצפיה ב-'עתיד וחתונה'
עתיד וחתונה
15/11/2018 | 08:20
2
11
היי שלחתי מסר.. אשמח למענה :)
לצפיה ב-'כדאי לא להחמיץ ההזדמנות '
כדאי לא להחמיץ ההזדמנות
18/11/2018 | 11:44
1
15
שלום לך shash20

השאלה: "ביחד שנתיים פלוס, גרים יחד מעל שנה. רוצה לדעת האם הקשר יגיע למיסוד? ואם כן מתי זה יקרה?"

את במרכזה של שנה נומרולוגית המסיימת סוגרת פרק בחיים לפני תחילתו של פרק חדש.
שנה המכינה אותנו לקראת שינויים ותחילת מחזור חדש של 9 שנים חדשות.
מתאפיינת בחוסר סבלנות ורצון לשינוי, סיום פרידות מאנשים וקשרים שכבר לא מועילים.
לכן את מרגישה צורך למסד את הקשר.

הבחור נמצא במרכזה של שנה של התחלות חדשות ושינויים.
כך שמבחינת המספרים השנים הנומרולוגיות אתם נמצאים בזמן מתאים

ממליץ לך להוביל את המהלך בחוכמה, סבלנות ולא בפזיזות.
כדאי לא להחמיץ ההזדמנות.

חנן חיים 

לצפיה ב-'תודה רבה רבה חנן '
תודה רבה רבה חנן
18/11/2018 | 17:49
1
לצפיה ב-'רוצה ללמוד נומרולוגיה באופן יסודי ומהמן'
רוצה ללמוד נומרולוגיה באופן יסודי ומהמן
07/11/2018 | 11:31
1
13
שמי הפרטי הוא תמיר משה ונולדתי ב 21.9.68
אני למדתי שיטות דיאגנוסטיות רבות במסגרת עבודתי כיועץ פסיכולוגי במערכת החינוך.
מרגיש שהגיע הזמן לבדוק את תחום הנומרולוגיה ויכולת המיהמנות שלה בניבוי והגדרת מצבים.
אשמח להפניה למאמרי יסוד ולהמלצה לספר טוב בתחום. 
תודה מראש
תמיר 0507586883
לצפיה ב-'טיפים על השיטה, מאמרים, והרחבה אופקים על תורת המספרים '
טיפים על השיטה, מאמרים, והרחבה אופקים על תורת המספרים
15/11/2018 | 20:43
8
שלום תמיר 

שמח על פנייתך. אתה יכול להיכנס אלי לאתר חנן חיים סרן לקטגוריה פסיכולוגיה רוחנית או נומרולוגיה ולקרוא בהרחבה על השיטה וטיפים בהרחבה על תורת המספרים.

ספרים מומלצים: אני למדתי לפני למעלה מעשור. בטח יצאו מאז הרבה ספרים חדשים. 

חנן חיים  
לצפיה ב-'שנה נומרולוגית'
שנה נומרולוגית
29/10/2018 | 22:35
4
84
שלום רב,
תאריך הלידה שלי 15/11/1980.
עוד שבועיים יום ההולדת, הייתי שמחה לדעת מהי השנה הנומרולוגית אליה אני עומדת להיכנס ומה היא מסמלת עבורי, במה עלי להתמקד השנה ומהן השפעותיה על התחומים השונים של חיי: משפחה, עבודה, פרנסה וכ'ו. בנוסף הייתי שמחה לדעת האם זוהי שנה טובה להחלפת מקום מגורים.
תודה מראש!
לצפיה ב-'כדאי לא להתפזר ולהיות ממוקדים '
כדאי לא להתפזר ולהיות ממוקדים
04/11/2018 | 14:27
3
15
שלום tanyusha8  

את במרכזה של שנה נומרולוגית שהפוטנציאל שלה שינויים בכל תחומי החיים.
כך שאם שאלת לגבי שינוי מגורים, התשובה היא - זה זמן מתאים.
כמו כן מתאפשר שינוי בתחום העבודה, פרנסה לימודים ועוד.
כדאי להזדרז ולבצע שינויים נכונים שיקדמו אותך.  
ולא להתפזר יתר על המידה, יכול להוביל לבלבול וראקציה הפוכה.

חנן חיים  

לצפיה ב-'מתי מתחילה ונגמרת התקופה המדוברת?'
מתי מתחילה ונגמרת התקופה המדוברת?
04/11/2018 | 20:21
2
3
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
06/11/2018 | 14:56
1
3
הי

את במרכזה של שנה נומרולוגית שהפוטנציאל שלה שינויים בכל תחומי החיים.

חנן חיים 
לצפיה ב-'השאלה היא מתי היא נגמרת?'
השאלה היא מתי היא נגמרת?
09/11/2018 | 09:32
2
לא רוצה לפספס משהו ולהיערך בהתאם
לצפיה ב-'התלבטות לימודית'
התלבטות לימודית
21/10/2018 | 19:10
2
29
הי, שמי איתי ותאריך הלידה שלי 27/07/70 מתלבט אם ללמוד פסיכותרפיה רוחנית אצל ירון זפרן.
האם נראה לך שאני בכיוון הנכון?
או צריך משהו אחר לבחור.
תודה מראש על כל עיצה או הבהרה ושיהיה לך המשך ערב /יום נפלא
לצפיה ב-'"כל הדרכים מובילות לרומא"'
"כל הדרכים מובילות לרומא"
29/10/2018 | 14:26
1
12
שלום איתי

נומרולוגית אתה נמצא לקראת סוף שנה נומרולוגית שמכינה אותך לקראת שינויים. ולפי השאלה המקסימה אתה מחפש או יותר נכון מרגיש פנימית צורך בשינוי.
המספרים המרכיבים את מפת הלידה שלך, מראים נטיה לרוחניות. ברגע שתתחיל לפתח את הצד הרוחני החיים יהיו הרבה יותר מאוזנים.

רוחניות היא אותה נטייה שמשתוקקת לגלות את הכוח המנהל את המציאות. וזה מצב נפלא.

למעשה כל אחד מאיתנו מחפש מילוי לסיפוק פנימי, אך תחושת הריקנות רק גוברת ועולה. אנו מחפשים מילוי מסוג שונה. מילוי גשמי לא ממש ממלא אותנו, אלה להפך מגדיל את הריקנות הפנימית. ישנם הפונים לחיפוש מקורות מילוי שונים ומגוונים.

בהתפתחות רוחנית נכונה האדם מתחיל להתבונן על עצמו דרך היחס הנכון לסובבים אותו. אנו אמורים להגיע למצב של "ואהבת לרעך כמוך" מצב של איזון והרמונייה בין האדם לטבע ולסביבה.

יש משפט מפורסם "כל הדרכים מובילות לרומא" והיא לא אמירה סתמית. יש בפועל הרבה מאד אפשרויות ודרכי גישה לעיר רומא!

איך זה מתקשר לרוחניות?
גם ברוחניות יש דרכים רבות לפתח את יכולת ההתקשרות לאותו כוח המנהל את המציאות כוח הטבע. איזה מהם לבחור? שאלה טובה מאד. הכדור בידיים שלך!

אחרי מסע חיים ארוך... מצאתי ב 10 השנים האחרונות  את המקום שמרגיש לי הכי נכון הכי מדויק למה שחיפשתי.

בדרך שתבחר 

חנן חיים 
לצפיה ב-'חשבתי שאני בשנה 1 של התחלות חדשות'
חשבתי שאני בשנה 1 של התחלות חדשות
06/11/2018 | 17:58
6
הי,
תודה, חשבתי שבדיוק סיימתי את השנה אחרי יום ההולדת שלי.
לצפיה ב-'להחליף תעסוקה '
להחליף תעסוקה
20/10/2018 | 18:54
1
16
שלום אני מעוניינת לחפש עבודה בתחום חדש ומעוניינת לקבל הצעה באיזה תחום לחפש עבודה  ומתי,  תאריך הלידה שלי הוא 16.4.1967 
לצפיה ב-'שילוב אינטלקט רוחני ושכלי'
שילוב אינטלקט רוחני ושכלי
29/10/2018 | 14:36
10
שלום אנג'לינה איילת

לפי המפה הנומרולוגית את נכנסת לשנה נומרולוגית המביאה איתה שינויים רבים. ואת כבר מרגישה אותם. התכונות הבולטות המארג הרגשי לפי מפת הלידה: שילוב האינטלקט הרוחני והשכלי, חוכמה וידע רב משולבים עם רוחניות גבוה, כאשר תפתחי אותה תמצאי יותר איזון בחיי היומיום. רגישות גבוה מאד, אינטואיציה חדה שכדאי להתחבר לתחושות בטן פנימיות. ולא לתת לסובבים לבלבל אותך.

יהיה מאד לא מקצועי על פי תאריך לידה לומר לך מה העיסוק המתאים לך ביותר. הוא צריך להגיע מהמרכז הרגשי. שתרגישי אותו בבטן שזה מה שאת רוצה או מרגישה. חסר הרבה רקע ונתונים (הפורום הוא לא המקום הנכון) כדי לכוון אותך באופן יותר ממוקד.

חנן חיים 
לצפיה ב-'לאן..'
לאן..
08/10/2018 | 22:42
2
19
היי,
תאריך לידתי 20/4/81,הרבה זמן נמצאת בבלבול תעסוקתי: ההתלבטות בין חינוך טיפול ומוסיקה,היכן עליי להשקיע את כל מעודי?
אשמח לעצתך המדוייקת עבורי מבחינת התחום והאם יש תפנית השנה בנושא זה?
תודות!
לצפיה ב-'הערה'
הערה
08/10/2018 | 22:46
18
שמי אנונימי, אז אודה לאבחנתך לפי תאריך לידתי.
לצפיה ב-'בלבול תעסוקתי...'
בלבול תעסוקתי...
10/10/2018 | 20:15
19
שלום שירה

לפי המספרים המרכיבים את מפת הלידה, תכונות בולטות במבנה הרגשי: אהבה לשינויים, זקוקה לחופש פעולה לצד צורך במסגרות, רגישות גבוה מאד. שילוב בין רוחניות ושכליות.

שלושת האפשרויות שבחרת כעיסוק עתידי באמת מתאימים לך. במה לבחור מביניהם לא אוכל עבורך. מאמין ביכולת וברגישות הגבוה לזהות באיזה מבין השלושה מתאים לך יותר.

בבחירת מקצוע / פרנסה צריכים לקחת בחשבון פרמטרים שונים כמו: גירוי משיכה לתחום מסוים, כמו כן מצב כלכלי - הכנסה כספית המתאפשרת מהעיסוק. מצב משפחתי - רווקה / נשואה / ילדים בעל עובד ומפרנס/ בעל תומך ועוד ועוד...

אפשר להתחבר לבלבול וחוסר שקט שאת נמצאת. היות וממש עכשיו את בכניסה לשנה נומרולוגית שיעודה סגירת מעגלים. והכנה לקראת שינויים הבאים אליך לטובה.  

חנן חיים 

לצפיה ב-'מה לא נעשה בשביל שינוי'
מה לא נעשה בשביל שינוי
09/09/2018 | 19:28
1
30
"הלבשתי" את הבית בגדי חג: מפה לבנה, זר פרחים לבנים בואזת קריסטל, סט סכום מהודר לצד רימון תפוח ודבש. 
לבשתי בגדי חג: חולצה לבנה מכופתרת, מכנס מחויט ולא שכחתי גרביים ותחתונים חדשים. אומרים שבגדים חדשים יובילו לשינוי משגרה לחיים חדשים. 
...
בלב בקשתי עבודה חדשה מזמן נשחקתי מאותו העיסוק, האנשים והשיגרה. חברים חדשים יכול להיות גם חידוש נחמד, מי לא רוצה חברים חדשים? לפעמים נמאס לשמוע את אותם סיפורים למרות שנפגשנו כמאט בכל קניון בית קפה בכל האזורים. מכירים זה מִכְּבָר את אותו סגנון לבוש, את אותם מצבי רוח מתחלפים, אפילו את הואזות שמביאים פרחים לאירועים מיוחדים. אחליף את ספות הסלון בגוון צבעוני אולי יהפכו את השנה לצבעונית כך חשבתי. אני יכול כך להמשיך את רשימת הרצונות לשינוי עד אין סוף… זה אף פעם לא יגמר.
...
אך האם כאשר אומרים שראש השנה הוא הזדמנות לשינוי, הכוונה היא לתחתונים גרביים או סלון צבעוני חדש, הם אלו שיובילו לשינוי?
חכמת הקבלה מסבירה לנו כי ראש השנה הוא ראשיתו של שינוי באדם, החלטה לפסוע בדרך חדשה. שינוי בין אדם לחברו כשם שכל אחד מתייחס לעצמו. 
" ואהבת לרעך כמוך" 
...
אז כשאנו נפגשים הערב משפחה, מכרים קרובים או רחוקים, מעל כל ההבדלים ננסה להתמקד במהות של ערב זה ערב ראש השנה ולא בואזות, בבגדים, באוכל הטעים אלה בעיקר ביחסים. 
לא נשקע במה שהיה, אלה נבנה את מה שיהיה.
נשאיר מאחור פנקסנות אינפנטילית, נסלח ונתגבר על אותם כעסים שפגעו וחבלו במערכות הקשרים. 
יחד נבנה "ראש חדש" תפיסת מציאות חדשה.
.
שנה טובה לחברי / קוראי הפורם
              שנה של שינוי

חנן חיים 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/09/2018 | 18:03
3
שנה טובה!
לצפיה ב-' מחכים לך בפורום מיסטיקה '
מחכים לך בפורום מיסטיקה
30/08/2018 | 13:46
28

פורום מיסטיקה נועד כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. מומחה חדש בפורום יענה על כל שאלותיכם במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך, נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מה אני מפספסת?שלום לך'
מה אני מפספסת?שלום לך
02/08/2018 | 10:32
2
27
אז אני בשנה 6 לפי דבריך..האם רק נכנסתי (מאוד מקווה )או זה עד יום הולדתי שחל בעוד חודשיים?
נכנסתי לקרוא מה זה אומר אז זה אומר בעיקר חיובי אז למה אני מרגישה בנפילת אנרגיות רצינית ביותר?
מפוחדת מאוד לגבי העסק שלי שבחודשיים האחרונים היו בירידה תלולה..תחום זוגי אפס..ועכשו גם מרגישה לא טוב ביחידת דיור אליה עברתי לפני חצי שנה..ולא יודעת אם כדאי לי להשאר למרות השכירות הגבוהה או לחפש משהו אחר?
אתה יכול בבקשה בבקשה להאיר את עיניי???
לצפיה ב-'איך יוצאים מה"פקק" '
איך יוצאים מה"פקק"
12/08/2018 | 10:03
1
18
שלום מוניק יקרה

שמח  אני על פנייתך כאן בפורום.

תארו לכם רכב  נתקע בצומת הרחובות דיזינגוף פינת פרישמן. בתחילה לצורך הדוגמא רחוב פרישמן יחסם, אח"כ רחוב דיזינגוף ואחריו עוד רחובות סמוכים. כל עוד לא לא נפנה את הרכב התקוע בצומת, עומס התנועה ילך ויגדל לעוד רחובות.

כך גם בחיים. כל עוד אנו לא משנים גישה לחיים, חשיבה שונה, הדברים לא יפתרו או ישתנו מאליהם.

וכך גם בנומרולוגיה. כל שנה נומרולוגית מביאה איתה פוטנציאל אנרגטי שונה. אם אנו באים בגישה שונה, גישה שלילית (זה לא בסדר, והעסק לא בסדר, והבית לא בסדר…) זה לא ישנה מה הפוטנציאל האנרגטי של אותה שנה. אנו נישאר סביב אותה הנקודה והדברים יעמדו כמו אותו "פקק".

אשמח להזמין לפגישה אחת שתצייד אותך בכלים שונים ותסייע להתבונן על החיים מזווית שונה ותסייע לצאת "מהפקק".

חנן חיים 
לצפיה ב-'ומהי השנה בא אני נמצאת?מה הפוטנציאל האנרגטי שלה?'
ומהי השנה בא אני נמצאת?מה הפוטנציאל האנרגטי שלה?
12/08/2018 | 11:24
9
לצפיה ב-'בחירת שם לתינוק'
בחירת שם לתינוק
16/07/2018 | 07:42
1
44
שלום, ילדתי את בני ב 15.7.2018 בשעה 11.5 בבוקר. שמי מירי ושם אביו אלי. מתלבטת לגבי השם שליו או שלו השם השני יהיה שלמה.אשמח לעזרה בנושא. תודה
לצפיה ב-''
17/07/2018 | 09:49
20

מזל טוב מירי

בחירה / הכוונה שם לתינוק הינה בתשלום.

חנן חיים 

לצפיה ב-'זוגיות/למידה/פרנסה'
זוגיות/למידה/פרנסה
08/07/2018 | 14:11
2
48
היי קרן אני עוקבת אחרייך בסירטונים ובערב ערב ראיתי שיש לך את הפורום הזה שבשבילך זה המתנות שאת מעבירה לסביבתך. ושאת עונה פה לאנשים, אז קודם כל תודה רבה לך , זה לא מובן מאליו .אשמח אם תוכלי לענות לי בקשר לזוגיות, פרנסה , עבודה , ולימודים . אודה לך מאוד . תאריך הלידה שלי הוא 15/10/1992 

לצפיה ב-'"נימאס לי נשבר לי מהכול" '
"נימאס לי נשבר לי מהכול"
10/07/2018 | 11:26
1
52

שלום לאור-טל

סיום מחזוריות של שנים נומרולוגיות מלווה בהרגשה של "נימאס נשבר מהכול" ואנו משוועים לשינויים בכל תחום אפשרי.

תקופה מרתקת לפניך בה תוכלי לכוון את חייך לשינויים בתחומים מגוונים. את יכולה לבחור בלימודים רעיון מצוין.
זוגיות חדשה באם את עדיין לא בקשר או מעוניינת ליצור שינוי היחס לזוגיות בקשר קיים כדאי לקרוא - אהבה.
עבודה חדשה אך אם את בכיוון לימודים הייתי משקיע (בלימודים) את האנרגיה. עבודה בזמן לימודים אמורה לתת לנו הכנסה להתנהלות, מימון ומחייה ביומיום.

ד.א
שמי חנן חיים סרן – ואני מנהל את הפורום כ חמש שנים...
בתקווה שהיית לך לעזר בבחירת כיוון נכון.

לצפיה ב-'חיים תודה רבה '
חיים תודה רבה
10/07/2018 | 11:37
19
תודה רבה לך על המענה המהיר :) יום מקסים 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה