לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83008,300 עוקבים אודות עסקים

פורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו לקבל מענה  לשאלות מצוות קלינאי התקשורת הבכיר של "שטיינר מכשירי שמיעה" במגוון נושאים הקשור לשמיעה ושיקום שמיעה: שיקום שמיעה אצל תינוקות , ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה, זכויות אנשים עם ליקוי שמיעה ועוד. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים  הבאים - פורום מקצועי חדש בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה!

בפורום זה אשמח לענות לשאלות הגולשים בתחומים של בדיקות שמיעה וליקויי שמיעה הן אצל ילדים והן בקרב מבוגרים וזקנים, וכמובן בכל מה שקשור למכשירי שמיעה, שתל השבלול ואביזרי עזר לשמיעה.
המשך >>

לצפיה ב-'מה ההבדל בין מכשירי השמיעה Oticon OPN 1, 2 ו 3?'
מה ההבדל בין מכשירי השמיעה Oticon OPN 1, 2 ו 3?
06/11/2019 | 11:46
1
19
אודה מאוד על הסבר קצר בין מכשירי השמיעה Oticon OPN 1, 2 ו 3.
לצפיה ב-'מה ההבדל בין מכשירי השמיעה Oticon OPN 1, 2 ו 3? '
מה ההבדל בין מכשירי השמיעה Oticon OPN 1, 2 ו 3?
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2019 | 09:28
16
שלום,
לצערי אינני עובדת עם מכשירים אלו ולכן לא אוכל לתת לך מידע מדוייק.
אמליץ כי תפנה למכון שמיעה המשווק אותם ותקבע פגישה לייעוץ עם קלינאי תקשורת.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'מכשירי marvel'
מכשירי marvel
29/10/2019 | 08:03
3
25
שלום. נכון לתאריך זה. האם ניתן לרכוש מכשירים מסדרת MARVEL בהשתתפות דרך הקופה?(כללית).
בנוסף, קראתי שבסדרה זו יש טכנולוגיית קישוריות שמזרימה מוזיקה.
השאלה שלי היא האם האיכות טובה מספיק כדי לוותר על אוזניות חיצוניות?
לצפיה ב-'מכשירי marvel'
מכשירי marvel
( לעמוד שלי בתפוז )
29/10/2019 | 12:11
2
24
שלום אלדר,
נכון להיום, מכשירי הmarvel אינם קיימים במכרז עם הכללית ולכן ניתן לרכוש אותם רק באופן פרטי ללא השתתפות הקופה.
בנוגע לטכנולוגיה המזרימה מוזיקה- בהחלט איכות השמיעה טובה מאוד, אך כמובן שאמליץ לנסות את המכשירים, במסגרת תקופת הניסיון הניתנת עבור כל מכשיר, ולבחון בעצמך.

המון בריאות
שמרית

לצפיה ב-'מכשירי marvel'
מכשירי marvel
03/11/2019 | 17:03
1
19
שלום שמרית,

קיבלתי החודש אישור מהכללית להזמנה של מכשירי שמיעה. 
אני מתעניין במכשירי מרוול. האם יש צפי לאישור המכשיר בהסדר של כללית?

האם במכבי המכשירים בהסדר?

תודה רבה,
אופיר פארן
לצפיה ב-'מכשירי marvel'
מכשירי marvel
( לעמוד שלי בתפוז )
06/11/2019 | 10:35
15
שלום אופיר,
כרגע לא ידוע מתי המכשירים יאושרו בכללית.
בקופת חולים מכבי הם כבר מאושרים.

המון בריאות
שמרית
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
24/09/2019 | 16:06
1
48
מעונייןלרכוש מכשיר שמיעה לראשונה בחיי ולא יודע איזה מרוב שיש הרבה סוגים וחברות.אשמח לקבל חוות דעת .תודה
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/10/2019 | 19:07
37
שלום חן,

אכן ישנן חברות רבות בשוק המציעות מגוון מכשירים.
ראשית, על מנת לרכוש מכשיר שמיעה וליהנות מסל ההנחות שקופת החולים מציעה, יש לבצע תהליך זכאות בהתאם להנחיות הקופה. בדרך כלל יש לפנות לרופא אף אוזן וגרון ולבצע בדיקת שמיעה עדכנית.
לאחר שכל המסמכים ברשותך, תקבל מהקופה רשימת מכונים אשר נמצאים בהסדר. במכונים אלו תוכל לקבל את הנחת הקופה שהיא כוללת סל בריאות וביטוח משלים, במידה ויש ברשותך.
על מנת להחליט באיזה מכון שמיעה לבחור, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ אצל קלינאי תקשורת אשר יציג בפניך את סוגי המכשירים שמתאים לך על פי ההיצע שברשותו.
בזמן הייעוץ מומלץ לבדוק מהן יכולות סינון הרעשים של המכשירים המוצעים, איזו אחריות ניתנת עליהם ולכמה זמן וכמו כן, היכן מעבדת התיקונים הקרובה.
לאחר שיהיה בידך את כל המידע תוכל לבחור איזה מכשיר שמיעה לנסות. שים לב כי הינך זכאי לתקופת ניסיון עם המכשיר, אשר בה תוכל לבחון האם המכשיר מתאים לצרכיך היומיומיים או לא.

בהצלחה וכמובן חג שמח ושנה טובה!
שמרית

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה של re sound, '
מכשיר שמיעה של re sound,
18/08/2019 | 18:35
1
54
1
יש לי מכשירי שמיעה re sound אבל הם אינם מספקים אותי מבחינת שמיעה בחברה. האם קיים משהו טוב יותר?
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה של RESOUND'
מכשיר שמיעה של RESOUND
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2019 | 08:52
45
שלום שלי,
ראשית, עלי לשאול מדוע המכשירים אינם מספקים אותך?
ייתכן כי יש צורך בכיוון נוסף של המכשירים, על כן מומלץ לפנות לקלינאי המטפל ולתאר לו את אשר מפריע לך.
שנית, ישנן חברות רבות של מכשירי שמיעה המשווקות בארץ.
לכל חברה ישנן רמות השונות של מכשירים, כאשר ההבדל בין הרמות מתבטא ביכולת סינון הרעשים של המכשיר וההתמודדות שלו עם מצבים שמיעתיים מאתגרים.
במידה והמכשירים שברשותך לא מספקים בסביבות השמיעתיות בהן את נמצאת, באפשרותך לפנות למכונים השונים לייעוץ על מנת לבחון מכשירים חדשים ברמה גבוהה יותר.
אציין כי הזכאות למכשירים חדשים דרך קופת החולים מתחדשת רק כל 3 וחצי שנים מרגע הרכישה האחרונה.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'אי הסתגלות למכשיר שמיעה פונק'
אי הסתגלות למכשיר שמיעה פונק
04/08/2019 | 11:08
1
61
יש לי מכשיר שמיעה כשנה + לא מצליחה להסתגל
כמו כן גורם לי לגירויים בעור האוזן
הצילו
לצפיה ב-'אי הסתגלות למכשיר של פונאק'
אי הסתגלות למכשיר של פונאק
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2019 | 11:57
59
שלום חנה,
האם ניסית לפנות לקלינאי המטפל ולתאר את הקושי?
ייתכן ויש צורך לבצע כיוונים נוספים על מנת לעזור לך להסתגל למכשירים.
לגבי הגירוי באוזן, תלוי בסוג המכשיר, אך לעיתים ניתן לשנות את סוג ההתאמה לאוזן. הקלינאי המטפל יוכל לייעץ לך על כך.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
04/08/2019 | 08:44
1
49
הומלץ לי מכשיר שמיעה בדרגת בניים RE SOUND LINX  3 D
רציתי לברר פרטים עליו אמרו לי שהוא בן שנה וחצי לא מופיע ברשימת מכבי עדיין.
תודה
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2019 | 09:51
45
מכשיר RESOUND איננו מיובא על ידי חברת שטיינר בה אני עובדת.
על כן אמליץ לפנות למכון המשווק את המכשירים לצורך בירור נוסף על המכשיר.
כדאי לבדוק האם סינון הרעשים של המכשיר תואם את הסביבות היומיומיות בהן אתה נמצא.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה Audéo M-RT'
מכשיר שמיעה Audéo M-RT
31/07/2019 | 18:10
1
58
שלום,

1. באתר של הכללית מפורסמת רשימה של מכשירי שמיעה והמחירים שלהם לאחר ההנחה (של שטיינר־סונובה), ברשימה לא מופיע מכשיר Audéo M - האם לא ניתן לקבל הנחה של כללית על המכשיר המדובר?

2. באתר של שטיינר כתוב שהמכשיר Audéo M-RT יהיה זמין בסוף 2019, ידוע מתי?

תודה רבה
אופיר
לצפיה ב-'AUDEO M-RT'
AUDEO M-RT
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2019 | 16:18
36
שלום אופיר,
1. מכשיר AUDEO M-RT הינו חלק מפלטפורמת MARVEL  החדשה של פונאק אשר הושקה בישראל בחודשים האחרונים.
לצערי, לא ניתן עדיין לקבל מכשיר MARVEL דרך קופת חולים כללית משום שמכשירים אלו עדיין לא אושרו עי הקופה.
2. עדיין אין צפי לקבלת הדגם עליו שאלת, אולם מכשיר AUDEO M-R כבר קיים בארץ (דגם ללא TCOIL).

בברכה,
שמרית
לצפיה ב-'קופת חולים מומלצת לרוכשי מכשירי שמיעה'
קופת חולים מומלצת לרוכשי מכשירי שמיעה
16/06/2019 | 10:46
1
99
שלום,

האם יש לכם המלצה באיזה קופה כדאי להיות על מנת לרכוש מכשירי שמיעה בהנחה?

דרך אגב נודע לי שבכללית יש מספר מכשירי שמיעה מבית שטיינר שעדיין לא הגיעו איתם להסדר כבר שנה ! לעומתם במכבי ומאוחדת יש כבר הסדר לכל סוגי המכשירים מכל החברות.
תודה.
לצפיה ב-'קופת חולים מומלצת לרוכשי מכשירי שמיעה'
קופת חולים מומלצת לרוכשי מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2019 | 16:21
106
שלום,
לכל קופה הסדרים משלה עם מכוני השמיעה. הקופות הן האחראיות להסדרים שנקבעים ולכן יש לפנות אליהן לקבלת מידע לגבי טיב ההסדרים, הזכאויות וההנחות המגיעים לחבריהן. כמו כן, ניתן לפנות אליהן בשאלה לגבי דגמי המכשירים הנכללים בהסדרים שלהן עם מכוני השמיעה בכללי ובשטיינר בפרט.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה לאדם מבוגר'
מכשיר שמיעה לאדם מבוגר
10/06/2019 | 11:24
1
82
אבי בן 90 ולאחר שנבדק אני מחפש לו מכשיר שמיעה מתאים. הוא סובל מירידה חריפה בשמיעה. קשה מאוד לנהל איתו שיחה וטלוויזיה הוא שם בקול מקסימלי ומתקשה להבין. הוא סובל מיצור שעווה בכמות מוגברת מאוד. אחרי שבועיים מניקוי הוא מרגיש שנסתם בחזרה. ואני חושש שזה ימנע ממני למצוא מכשיר מתאים. איך מתייחסים במקרה כזה של יצור שעווה מוגברת.
בעבר (5 שנים ויותר) הורי קנו בעצמם מכשירים - גם מדנט וגם שטיינר. נתנו להם תקופת נסיון. לא שמעו טוב כבר מהתחלה, ואמרו להם שהם צריכים להתרגל, ואחרי חודש אמרו שלא יכולים להחזיר כי עבר הזמן. הם התייאשו ולא משתמשים במכשיר. ולכן אני רוצה לחקור לעומק את הנושא ולקנות לאבי מכשיר מתאים מבלי לפספס. חושש מהשעווה ומהירידה החריפה בשמיעה ושירות גרוע. מבקש עצה והאם יש פתרון גם למקרה של שעווה מוגברת?
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה לאדם מבוגר'
מכשיר שמיעה לאדם מבוגר
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2019 | 09:40
68
שלום מאיר,
ראשית, אני מבינה כי אביך חש שהאוזן נסתמת לאחר הניקוי אך לא ביקר שוב אצל רופא אא"ג על מנת לבחון האם זהו אכן המצב. אמליץ כי תפנו שוב לרופא שיבחן האם אכן יש ייצור מוגבר של שעווה ובמידה וכן, מה ניתן לעשות במקרה זה.
חשוב לציין כי כאשר מרכיבים מכשיר שמיעה אכן חשוב שהאוזן לא תהיה חסומה משעווה אחרת הצליל איננו עובר והמכשיר אף עלול לצפצף. לכן מומלץ לפנות לרופא טרם קבלת המכשירים.
שנית, בכל תהליך התאמת מכשיר, ישנה תקופת הסתגלות בה בוחנים האם המכשירים מתאימים למטופל. על כן, לרוב תקופת הניסיון לפני רכישת המכשירים הינה חודש. במידה ולאחר תקופה זו המטופל חש כי המכשירים אינם מתאימים לו מסיבה כלשהי ניתן להחזירם. לאחר סגירת העסקה לא ניתן להתחרט ולכן חשוב לנסות את המכשירים על פי הוראות הקלינאי, ככל שניתן, ולקבל החלטה תוך שיתוף הקלינאי בתחושות העולות.

בהצלחה
שמרית

לצפיה ב-'הסתגלות למכשיר '
הסתגלות למכשיר
27/04/2019 | 21:43
1
105
שלום 
קיבלתי לנסיון מכשיר שמיעה לצורך הסתגלות  והכרה .
די קשה לי הרעש  מטריף  ולא תמיד מבינה מה שנאמר לי
ושאלתי למי שכבר יש לו מכשיר  מה מרגיש/ה עם המכשיר  וכיצד ימה לבקש  כדי שאשמע טוב ללא כל הרעשים  או שהרעש הוא חלק מהעניין   חדשה בנושא ודי מבולבלת 
תודה מראש

לצפיה ב-'הסתגלות למכשיר שמיעה'
הסתגלות למכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/04/2019 | 11:27
107
שלום אורלי,
קושי התחלתי בהסתגלות למכשיר שמיעה איננו נדיר או מפתיע.
לעיתים רבות נדרש זמן למוח לעבד את ההגברה החדשה ולהסתגל אליה.
אותם "רעשים" שאת מתארת הינם בדרך כלל צלילים הקיימים בסביבה היומיומית אליהם יש צורך להתרגל.
במידה ואת חשה כי הקושי אינו נסבל, אני מציעה לך לפנות לקלינאי המטפל ולהתייעץ עימו. אולי יש מקום להקדים את התור לביקורת.

בהצלחה
שמרית
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
17/04/2019 | 10:02
1
134
האם יש מכשיר שמיעה שמתחבר ישירות לאנדרואיד בלי מכשירי עזר
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2019 | 11:57
120
שלום,
אכן ישנם מכשירי שמיעה המתחברים ישירות לאנדרואיד של חברת PHONAK, אותם ניתן לרכוש בסניפי שטיינר מכשירי שמיעה.

בהצלחה
שמרית 
לצפיה ב-'מכישר שמיעה'
מכישר שמיעה
14/04/2019 | 17:59
2
107
שלום 
 חדשה לגמרי ועדיין לומדת - ירידה חדשה בשמיעה  בימין  ובשמאל אין שמיעה כלל 
  ככה לפתע לפני שבועיים מטופלת בסטרואידים   וצריכה לרכוש מכשיר לימין    אשמח לקבל המלצה על חב אמינה ושירות טוב .  תודה 
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/04/2019 | 09:37
1
109
שלום אורלי,
מדבריך אני מבינה כי לפני שבועיים השמיעה הייתה תקינה בשתי האוזניים, האם הבנתי נכון?
במידה וליקוי השמיעה החל רק בשבועיים האחרונים ואת עדיין מטופלת בסטרואידים, כדאי לחכות לסיום הטיפול ואף מספר שבועות אחרי, לפי המלצת רופא אא"ג. לאחר מכן יהיה ניתן לקבוע מהו המצב השמיעתי הסופי. לעיתים לאחר הטיפול, השמיעה משתפרת וייתכן והשיקום השמיעתי יהיה שונה (אולי יהיה ניתן להתאים מכשיר לשמאל).
בתשובה לשאלתך לגבי חברת מכשירים אמינה- מאחר ואני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר, אינני יכולה להמליץ לך על חברה מסויימת.
אוכל להמליץ לך לגשת לייעוץ קלינאי תקשורת בחברות השונות ולבחון את הצעתם. בנוסף, כדאי לבדוק מהי תקופת הניסיון עם המכשירים, איזו אחריות ניתנת עליהם והיכן מעבדת התיקונים הקרובה.

בהצלחה וחג שמח!
שמרית

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה '
מכשיר שמיעה
15/04/2019 | 22:34
54
נכון  היה תקין בשתי האוזניים , הכל היה פתאומי וחד והכל עדיין חדש  אבל יש המלצה של רופא וקלינאית תקשורת לרכוש לאוזן ימין ובהקדם  הירידה בשמיעה חדה מאוד - שמאל עדיין  בטיפול ומכשיר לא רלוונטי כרגע אולי בהמשך . תודה על תשובתך 
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
14/04/2019 | 11:00
3
112
שלום, יש לי ליקוי בינוני בתדרים הגבוהים, ואני זקוקה למכשיר. אני לרוב בסביבה פעילה (ילדים, עבודה). אני רוצה את המכשיר הכי מתקדם ונוח. הייתי במכון אחד שהמליץ לי לקחת מכשיר של חברת widex מדגם Beyond220-F2 ric BTE
אני מנסה להבין האם יש דגמים/חברות טובות יותר שיכולות להתאים? 
למה כדאי לשים לב בעת הרכישה?
תודה מראש

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2019 | 12:52
2
114
שלום מירב,
המכשיר שהוצע לך הינו מכשיר ברמה בסיסית ועל כן גם בחברת WIDEX ישנם מכשירים מתקדמים יותר.
על מנת להחליט על רמת מכשיר מתאימה חשוב להיפגש לייעוץ עם קלינאי תקשורת כדי שיוכל להבין לעומק את הסביבות היומיומיות בהן את נמצאת. ככל שהסביבה רועשת יותר (ולפי מה שרשמת נראה שאכן את נמצאת בסביבות מאתגרות) כדאי לבחור מכשיר עם סינון רעשים מיטבי ועל כן לבחור ברמה גבוהה. 
ממליצה לך לקרוא על מכשירי השמיעה השונים הקיימים בשוק. תוכלי למצוא מידע מפורט על כל חברה באינטרנט. בדרך כלל המידע ברור וידידותי.
בנוסף, בעת ההחלטה על המכשיר חשוב לדרוש תקופת ניסיון על מנת לבחון את המכשירים ובנוסף לבדוק כמה זמן האחריות על המכשירים והיכן מתבצע שירות התיקונים של המכשירים.
בהצלחה וחג שמח!
שמרית
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
17/04/2019 | 23:06
1
84
אין לנו שום מידע, כי כל חברה מחזיקה מכשירים אחרים (אולי כדי לא להתחרות עם השני)
כבר שאלתי אותך בעבר וענית תשובה מעורפלת כמו שכתבת עכשיו.
זה סוד כמוס מידע על מכשירי שמיעה?
מדוע כמנהלת הפורום את לא יכולה לספר על מכשירי השמיעה שמשווקים בארץ?
ומה טיבם? או לפחות מה המכשירים המתקדמים היום.
תודה
לצפיה ב-'איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?'
איפה בדיוק יש מידע מפורט ברשת?
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2019 | 15:33
90
שלום מרטין,
כפי שכתבתי קודם, נהלי הפורום מונעים ממני לתת מידע שיווקי.
מאחר ואני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר המשווקת מכשירים של סונובה העולמית, אוכל לכתוב מידע רק על מכשירים אלו.
אכן, כל חברת מכשירים משווקת באופן בלעדי מכשירים של חברה מסויימת, כאשר בכל חברה ישנם הבדלים בין רמות המכשירים השונות המתבטאים ביכולת סינון הרעשים, ברמת הדיוק לעקומת השמיעה ועוד.
המידע לגבי כל מכשיר תלוי מאוד בירידה הספציפית בשמיעה ובצרכים האישיים ולכן לא יהיה מקצועי מצידי לתת מידע מפורט שלא פנים מול פנים.

ניתן לקרוא כיום באתרי החברות עצמן על המכשירים המשווקים דרכם, אולם הדרך הטובה יותר להבין מהם ההבדלים, הינה לפנות למכונים עצמם ולהגיע לייעוץ אצל קלינאי התקשורת. בייעוץ תשוחחו על ההבדלים בין רמות המכשירים, אך גם על השירות הניתן בכל מכון.

אני מקווה שהתשובה מובנת יותר כעת.

חג שמח
שמרית

לצפיה ב-'המלצות על מכשירי שמיעה'
המלצות על מכשירי שמיעה
03/04/2019 | 11:47
1
147
האם ישנם המלצות כלשהם על חברות?יש גוף שבודק בארץ מכשירי שמיעה? כמו בחו"ל.
אני עומד לרכוש מכשיר חדש מעונין בסינון רעשים גבוה.כי בחדר סגור אני שומע בליל של דברים ולא מבין כלום. יש המלצה?
תודה
לצפיה ב-'המלצות על מכשירי שמיעה'
המלצות על מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2019 | 19:11
167
שלום מרטין,
למען גילוי נאות, אני קלינאית תקשורת העובדת בחברת שטיינר מכשירי שמיעה, ועל כן בקיאה במכשירי PHONAK אותם אנו משווקים וביכולתם לסנן רעשים. על כן, לא אוכל להמליץ לך על חברת מכשירים מסויימת.
לפיכך, אייעץ לך לפנות לייעוץ אודיולוגי בחברות המכשירים השונות, שם קלינאי התקשורת יוכל להסביר לך בהרחבה על סוגי המכשירים שברשותו ועל ההבדל בין רמות המכשירים השונות מבחינת יכולת סינון הרעשים.
חשוב להדגיש כי פעמים רבות הפער בין הרמות השונות משמעותי ובחירה נכונה של רמת מכשירים תשפיע את יכולת התפקוד היומיומי במצבי רעש עם המכשיר.
אציין כי ניתן לקרוא לעומק על יכולות המכשירים השונים באתרי החברות. המידע בדרך כלל ידידותי וקל להבנה.
לאחר שכל המידע יהיה ברשותך תוכל לבחור היכן ואיזה מכשיר לנסות. חשוב לדרוש את תקופת הניסיון המגיעה לך על מנת לבחון היטב את תפקודתך עם המכשירים.

בהצלחה,
שמרית

לצפיה ב-'מכשיר שמיעה cross'
מכשיר שמיעה cross
31/03/2019 | 10:07
1
203
אשמח להמלצות על מכשיר שמיעה cross. באוזן שמאל אני לא שומעת בכלל מלידה. אני מעוניינת במכשיר הכי טוב שיש . אני משוחחת המון בטלפון בעבודה וחשוב לי שהמכשיר לא יצפצף כל פעם.
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה cros'
מכשיר שמיעה cros
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 16:44
106
שלום אופטימית,
על מנת שאוכל לענות על שאלתך במלואה, עלי לדעת האם קיימת גם ירידה בשמיעה באוזן ימין.
בכל אופן, מכשיר שמיעה מסוג cros הינו מיקרופון המשדר לאוזן השומעת את המתרחש בצד הנגדי ובכך מאפשר חשיפה טובה יותר לצלילים המגיעים מהצד הלא שומע. לכן, יש צורך במכשיר שמיעה אשר יורכב על אוזן ימין. איכות השמיעה תושפע כמובן גם ממכשיר זה ולכן מומלץ לבחור במערכת איכותית עם סינון רעשים מיטבי אשר יקלו עליך בסביבות היומיומיות שאת נמצאת בהן. עם זאת, חשוב להדגיש כי מערכת cros איננה מאפשרת תפיסת כיווניות במרחב מאחר וכל הצלילים יגיעו בסופו של דבר לאוזן אחת בלבד.
על מנת להחליט על סוג המערכת מומלץ לפנות לייעוץ אודיולוגי באחת מחברות השמיעה המציעות פתרון מסוג זה.
מאחר ואני אודיולוגית בחברת שטיינר מכשירי שמיעה אני בקיאה רק במערכת הcros אותה אנו משווקים.

המון בריאות
שמרית

לצפיה ב-'חרשות לא תסמונתית'
חרשות לא תסמונתית
22/03/2019 | 16:39
1
71
חתני הוא בעל חירשות לא תסמונתית, מגיל כ-25. החלה ירידת שמיעה בשתי האוזניים, וכיום הוא לא שומע כלום באוזן אחת, ובשניה, יש ירידת שמיעה.
אני מבקשת המלצה על רופא א.א.ג, שהתמחותו היא בתחום הנ"ל.
לצפיה ב-'חרשות לא תסמונתית'
חרשות לא תסמונתית
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 16:12
43
שלום דורית,
מדבריך אני מבינה כי לחתנך ירידת שמיעה פרוגרסיבית אשר ממשיכה להשתנות.
אכן הייתי ממליצה להיוועץ ברופא מומחה על מנת להמשיך בבירור. לא אוכל להפנותך לרופא מסויים, אולם בחלק מבתי החולים בארץ ישנן מחלקות אאג הפועלות בשילוב עם מרכז אודיולוגי אשר יכול לעזור לכם למצוא את הגורם לבעיה ואף להמליץ על טיפול או שיקם שמיעתי מתאים.
אם תוכלי לכתוב לי מהיכן אתם אוכל להפנותך למרכז הרפואי הקרוב אליכם.

המון בריאות
שמרית

לצפיה ב-'קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה'
קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה
10/03/2019 | 12:13
9
97
אני נוסעת לארה"ב ורוצה להזמין בטריות בגודל 312 און-ליין.  מאיזה חברה אפשר להזמן באיכות טובה ויחסית בזול.  תודה מראש
לצפיה ב-'קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה'
קניית בטריות און ליין למכשיר שמיעה
11/03/2019 | 10:20
78
שלום לך,
ראשית את יכולה להזמין סוללות באחד מסניפינו טלפונית ולקבלן במשלוח בדואר. במידה ואת מעוניינת לרכוש דרך האינטרנט חשוב לבדוק שמדובר בחברה מוכרת ואיכותית שכן סוללה לא איכותית עלולה לנזול בתוך מכשירי השמיעה ולגרום לנזק בלתי הפיך. שימי לב, שיש המלצות מאנשים אחרים שרכשו סוללות אלו ומשתמשים בהן לפני שאת רוכשת.
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'וולמארט ארה"ב'
וולמארט ארה"ב
20/03/2019 | 21:47
7
60
וולמארט
אני גר בקנדה
אם אין לך כתובת משלוח בארה"ב יעזרו לך בפורום כאן
ישראלים בארה"ב 
מפוזרים בכל אמריקה
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה מומלצים בקנדה וארהב'
מכשירי שמיעה מומלצים בקנדה וארהב
17/05/2019 | 23:16
6
45
היי,
בארהב יש את הקנסומר ריפרט שסוקר באופן אוביקטיבי כמעט כל מוצר שנמכר החל ממכוניות וכלה במיקרופון אלחוטי באוזן ואולי מכשירי שמיעה?
יש מכשירי שמיעה שנכללים בו? האם יש אפשרות לדעת על המלצות.?
בישראל השוק סגור לחלוטין אין בא ואין יוצא. אין שום סקירה אוביקטיבית.
כמו שענתה מנהלת הפורום יש מידע ברשת אני לא הצלחתי למצוא אולי חברינו מעבר לים יוכלו לעזור?
המון תודה
לצפיה ב-'צריך לגגל HEARING AIDS REVIEW'
צריך לגגל HEARING AIDS REVIEW
17/05/2019 | 23:54
5
45
שלום מקנדה
צריך לגגל
HEARING AIDS REVIEW
דוגמא:
בנוסף 
HEARING AIDS FORUMS
דוגמא
יש להשתמש בהגיון בריא לסנן חברות פרסומיות 
לצפיה ב-'המון תודה.'
המון תודה.
18/05/2019 | 16:29
4
20
הקישור הראשון לא עובד. מנסה בשני.
גם בארהב וקנדה המידע כל כך סודי? כאן בארץ  קשה להבין ולהשוות בין מכשירים
תודה ודש מתל אביב

לצפיה ב-'הקישורים עובדים'
הקישורים עובדים
19/05/2019 | 06:48
3
23
הקישורים עובדים
אתה צריך אולי עזרה באנגלית
לצפיה ב-'קישורים עובדים'
קישורים עובדים
05/06/2019 | 01:09
2
32
אני משתמש בתרגום של גוגל כשזה דפים ארוכים מדי.או מונחים.
מה שמטריד אותי זה חוסר השקיפות כאן בישראל. סיפרה מישהו כאן בפורום מעלי מירב שהציעו לה מכשיר מתקדם ומנהלת הפורום אמרה שזה מכשיר בסיסי.
אני צריך מכשיר חדש. אז בפועל אצטרך לבדוק כמה מכונים שעובדים עם הקופת חולים שלי.להתנסות אוכל רק אחרי שאחליט.
.גם בקנדה יש סיבסוד ממשלתי? או שהמחירים פשוט נמוכים יותר.
(תודה וסליחה על האיחור עניינים מדיניים דחופים, המדינה שלנו חלתה באופן מדאיג ביותר) אז אולי בעצם עדיף לא לשמוע.
אבל שמחה אחת יש בכל זאת. בת שבע שלי פורחת.

לצפיה ב-'המחירים בקנדה נמוכים יותר וגם המדינה מסבסדת'
המחירים בקנדה נמוכים יותר וגם המדינה מסבסדת
05/06/2019 | 01:36
1
25
שלום מרטין
המחירים בקנדה נמוכים יותר וגם המדינה מסבסדת. הבן שלי קיבל חזרה שליש מהמחיר עוד שליש מהעבודה ורק שליש מכיסו.
לצערי ללא בדיקה כאן בקנדה אין לי אפשרות לעזור לך
ד"ש לבת שבע 
לצפיה ב-'שאלה אחרונה בחיי....'
שאלה אחרונה בחיי....
07/06/2019 | 10:08
13
בוקר טוב,
לפני שאשלם על הסקירה ב CR  זה אותם חברות? שמשווקות בארץ ובחול
אני באמת רוצה לעשות השוואות חב' ומכשירים מתקדמים.
תודה וחג שמח.
לצפיה ב-'ברשותי מכשיר של siemens orion בתוך האוזן'
ברשותי מכשיר של siemens orion בתוך האוזן
08/03/2019 | 17:44
1
120
ואשר ניתן לכוון את העוצמה דרך אפליקציה בפלפון שנקראת    TOUCHCONTROL
ב  SETTING  של הפלפון מכשירי השמיעה אינם מופיעים.לא בבלו תות ולא בשום מקום שחיפשתי.יש למישהו מושג היכן ניתן למצוא.?
תודה
לצפיה ב-'מכשיר של siemens'
מכשיר של siemens
11/03/2019 | 10:13
107
שלום לך,
בחברת שטיינר אנו משווקים מכשירים של חברת פונאק בלבד ולכן איני מכירה את המכשיר המדובר. תוכל לבדוק באתר האינטרנט של החברה ולחפש הוראות שימוש שיעזרו לך או לחילופין ליצור קשר עם המכון בו רכשת את המכשיר, יתכן שיוכלו לסייע לך טלפונית. 
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
07/03/2019 | 17:05
1
118
בבקשה ,אפשר לקבל המלצה למכון שמיעה אמין .
באזור חיפה והקריות
לצפיה ב-'מכשירי שמיעה'
מכשירי שמיעה
08/03/2019 | 12:18
98
שלום לך,
אני קלינאית תקשורת העובדת בחברת סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה). 
אני מצרפת קישור לרשימת הסניפים שלנו, תוכל למצוא סניף או סוכן הקרוב לביתך ולקבל מענה ושירות מקצועיים תוך ליווי מלא בתהליך הרכישה.
www.steiner.co.il/סניפים/
בהצלחה,
דורין
לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
07/03/2019 | 17:02
46
   .

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמרית בן ציון, קלינאית תקשורת בוגרת אוניברסיטת חיפה. עובדת כאודיולוגית בחברת שטיינר מזה מספר שנים. בעלת ניסיון בכל סוגי בדיקות השמיעה והתאמת מכשירי ש
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שמרית בן ציון - מנהלת פורום מכשירי שמיעה
להתייעצות עם מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו