לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות במגוון נושאים הקשורים לבעיות שמיעה ולטיפול בהן: בעיות שמיעה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, מכשירי שמיעה זעירים, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה וזכויות לאנשים עם ליקוי שמיעה ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכשירי שמיעה

בפורום זה תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות במגוון נושאים הקשורים לבעיות שמיעה ולטיפול בהן: בעיות שמיעה אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים, בדיקות השמיעה השונות, חידושים במכשירי שמיעה, מכשירי שמיעה זעירים, שתל השבלול, שימוש באביזרי עזר לשמיעה וזכויות לאנשים עם ליקוי שמיעה ועוד.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים  הבאים - פורום מקצועי חדש בתחום השמיעה ומכשירי שמיעה!

בפורום זה אשמח לענות לשאלות הגולשים בתחומים של בדיקות שמיעה וליקויי שמיעה הן אצל ילדים והן בקרב מבוגרים וזקנים, וכמובן בכל מה שקשור למכשירי שמיעה, שתל השבלול ואביזרי עזר לשמיעה.
המשך >>

לצפיה ב-'מעוניינת לקנות מעבד יד 2 במצב מעולה '
מעוניינת לקנות מעבד יד 2 במצב מעולה
21/06/2017 | 23:57
2
מחפש מעבד לשתל קוכלר דגם ניקלאוס 6 במצב מעולה יד 2 .פנו אלי לאישי 0505272120
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:38
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:38
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:07
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:53

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'פונאק/סימנס'
פונאק/סימנס
31/05/2017 | 09:19
1
19
היי,
מכשירי שמיעה של פונאק או סימנס - איזה מהם הכי טוב לבעלי ירידה עמוקה-חמורה בשמיעה (סף חירשות) ?
ידוע לי על סדרת נאידה של פונאק אבל מצד שני כבר שנים שהם לא מצליחים לייצר מכשירי שמיעה טובים מאוד עבור חירשים לעומת סימנס.
השאלה אם היום המצב בפונאק השתפר ויש מבחר יותר טוב לחירשים? אני לפני בחירת מכשיר שמיעה וכבר שנים שאני עם סימנס (מאז שהפסיקו עם האנלוגי. לפני כן כל חיי הייתי עם אנלוגי של פונאק)
תודה מראש
לצפיה ב-'פונאק/סימנס'
פונאק/סימנס
( לעמוד שלי בתפוז )
01/06/2017 | 22:51
11
שלום לך,
אכן לפונאק אין מכשירים אנלוגים אך יש בהחלט מכשירים של פונאק שמתאימים לירידה חמורה-עמוקה בשמיעה.
פונאק הינה חברה מובילה ששמה לה למטרה  לתת פתרונות במגוון מצבי שמיעה שונים. אני באופן אישי מכירה הרבה מטופלים עם ירידות משמעותיות בשמיעה שנהנים ממכשירי שמיעה של חברת פונאק.
באופן כללי, ייתכן וכדאי לשקול שתל בירידה כל כך משמעותית בשמיעה. 

בהצלחה,
הדס.

לצפיה ב-' פורום פוריות הגבר '
פורום פוריות הגבר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 13:24
 כיום המדע והטכנולוגיה מאפשרים להתגבר על חלק ניכר מהמכשולים בדרך להורות. בפורום פוריות הגבר יתנו מענה לזוגות אשר אובחנו עם אי-פוריות על רקע זכרי ובאופן טבעי נתקלו בהמון סימני שאלה, אתם מוזמנים להיכנס    
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה '
מכשיר שמיעה
23/05/2017 | 08:41
1
37
אשמח לקבל משוב על מכשיר שמיעה חדש של הדים oticon opn
תודה
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה'
מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 23:03
24
יהודית שלום,
חשוב להבין שמכשיר שמיעה המתאים לאדם מסויים לא בהכרח יתאים לאדם אחר, ולהיפך. בהתאמה של מכשיר שמיעה יש לקחת בחשבון את סוג הירידה בשמיעה, מצב האוזניים, מאפיינים אישים ועוד.
יש לך תקופת ניסיון שבה תוכלי לנסות את המכשיר ולבחון האם הוא מסייע לך.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'בדיקת שמיעה התנהגותית'
בדיקת שמיעה התנהגותית
18/05/2017 | 20:25
1
18
שלום,

בני בן השנה  ושלושה חודשים עבר בדיקת bera בשיבא בחדר פתוח לא אטום כלל שאנשים נכנסים ויוצאים ורק באוזן אחת - הבדיקה לא יצאה תקינה ואפילו בדיקת סינון לא עבר.
אציין כי את הבדיקת סינון בבית החולים לאחר הלידה הוא עבר בהצלחה.
אמרו לנו שהוא לא שומע וגם אם הוא שומע הוא לא מבין פקודות. כמובן שזה לא נכון ופנינו למנהלת המחלקה שביצעה לו בדיקת שמיעה התנהגותית ואותה הוא עבר בהצלחה!
מנהלת המחלקה לא ידעה להסביר זאת וביקשה לבוא שוב למעקב בעוד חודשיים.
רציתי לדעת בבקשה מה ההסבר שלך לזה?
תודה רבה.
רועי

לצפיה ב-'בדיקת שמיעה התנהגותית'
בדיקת שמיעה התנהגותית
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2017 | 15:22
10
שלום לך,
יכול להיות מצב בו תוצאות בדיקות השמיעה לתדרים השונים היא בתחום הנורמה אך תוצאות ABR אינן תקינות. 
המשיכו את המעקב והבדיקות הנוספות לפי המלצת בית החולים.

כל טוב,
הדס.
לצפיה ב-'התיעצות לגבי מכשיר שמיעה לבן 67'
התיעצות לגבי מכשיר שמיעה לבן 67
16/05/2017 | 07:59
1
36
מעונינת לשמוע על מכשיר סונובה. יקר אך האם שווה? האלטרנטיבה מולו היא סימנס.
לצפיה ב-'התיעצות לגבי מכשיר שמיעה לבן 67'
התיעצות לגבי מכשיר שמיעה לבן 67
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2017 | 21:30
21
גליה שלום,
לכל חברה יש מגוון רמות של מכשירי שמיעה. לכן, עליך להשוות את המחיר של מכשירי שמיעה ברמה מסויימת של פונאק לעומת מכשירי שמיעה ברמה מסויימת של סימנס. אני לא חושבת שאם תבצעי השוואה כזאת יהיו פערים גדולים במחיר.
ישנם הרבה יתרונות במכשירים של פונאק שמתבססים על קישוריות בין המכשירים כגון הבנת דיבור על רקע רעש חזק, הבנת דיבור באוטו ועוד.
בנוסף, במכשירי פונאק ישנה דחיסת התדרים ייחודית שמאפשרת נגישות לתדירויות הגבוהות ומשפרת את הבנת הדיבור.
לאחרונה גם הוציאה חברת פונאק מכשירים נטענים עם סוללת ליתיום מובנית.
חשוב לדעת שסונובה היא חברה שמשקיעה אחוז גבוה ביותר של תקציב במחקר ופיתוח בהשוואה לחברות מכשירי השמיעה האחרות.

הדס.
לצפיה ב-'חוות דעת על מכשיר שמיעה'
חוות דעת על מכשיר שמיעה
16/05/2017 | 17:09
1
45
אשמח לכל חוות דעת לגבי מכשיר שמיעה תוצרת NEW SOUND   מסוג CIC  /  INVISIBLE  וכן לכל דעה חוו"ד על חברת מיניפון
לצפיה ב-'חוות דעת על מכשיר שמיעה'
חוות דעת על מכשיר שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2017 | 21:25
38
שלום לך,
איני מכירה באופן אישי כך שלא אוכל לייעץ.
חשוב שתדע כי בדרך כלל ישנה תקופת נסיון בה ניתן לקחת את מכשירי השמיעה ולנסות אותם למשך תקופה של כחודש- חודשיים, בתקופה זו תוכל להתרשם מטיב המכשירים ולבחון האם הם מסייעים לך.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
4
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מכשיר לגילאי 65 ומעלה'
מכשיר לגילאי 65 ומעלה
14/05/2017 | 10:08
2
27
שלום,הגעתי לגיל 65 והבנתי שיש אפשרות לקבל בהנחה/השתתפות מוזלת מכשיר שמיעה ל- 2 אוזניים.אני חבר בקופת חולים כללית.עד היום המכשירים היו מחברת הדים (שירות לא משהוא,,,ויקר) ונאמר לי שהם לא עובדים עם הכללית.
אפשר לקבל פרטים על אפשרויות? מקומות?מחירים?
בברכה
לצפיה ב-'מכשיר לגילאי 65 ומעלה'
מכשיר לגילאי 65 ומעלה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 00:13
1
26
שלום לך,
בקופת החולים תוכל לקבל רשימה של מכונים שעובדים בהסדר עם הקופה בקרבת מקום מגורייך.
המחירים תלויים ברמה של מכשירי השמיעה וכמובן שהם מושפעים מהצרכים השמיעתיים שלך. לכן, אני ממליצה לך לגשת לפגישת ייעוץ מסודרת עם קלינאי/ת תקשורת במכון שמיעה שם תוכל לקבל תשובות מדוייקות לשאלותייך.

בהצלחה,
הדס.

לצפיה ב-''
15/05/2017 | 09:57
1
לצפיה ב-'עבודה ולימודים'
עבודה ולימודים
24/04/2017 | 10:21
18
חברים, שלום, אני שלומי ואני עם מגבלה כלשהי ובמשך רוב חיי לא מצאתי את עצמי במקומות עבודה, לא בלימודים ולא ידעתי מה הכיוון שלי. עד שהפנו אותי למרכז רבדים. זהו מרכז להכוון תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות. מפה לשם, היום אני יודע מה הכיוון שלי בחיים ומה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול ��
 אני בטוח שכמוני יש פה עוד מלא חברים עם צרכים מיוחדים שלא ממש מצאו את עצמם. בקיצור, תקראו בבקשה את מה שהעלתי פה, אולי תוכלו להעזר בהם. ולמי שסקפטי, לי אין שום אינטרס "למכור" לכם את השירות הזה. אני נעזרתי בהם ואני מרוצה, כמובן שרובכם לא שמעתם עליהם ולכן אני רוצה לעזור למי שמעוניין. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי או להתקשר אליהם.
אם אתם אנשים עם מוגבלות כלשהי או מכירים אנשים עם מוגבלות עם נכות מעל 20%% ואתם או הם מעוניינים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים, מתלבטים מה ללמוד, מעוניינים באבחון תעסוקתי, רוצים ללמוד כיצד להתנהל עם המוגבלות במקומות עבודה וכיצד לנהל את המגבלה ולא היא אתכם, לקבל ליווי מקצועי ואישי המותאם במיוחד לצרכים שלכם, לעבור סדנאות שיעזרו לכם להתנהל נכון בעולם התעסוקה,המקום הזה בשבילכם.
*נכות של 20% ומעלה
*מימון הכשרה מקצועית – הפנייה וליווי בבחירה ושילוב בהכשרה מקצועית נדרשת.
*סיוע במיצוי זכויות בתחום התעסוקה
*מענק התמדה בסך עד 5000 שח למתמידים לאורך זמן בעבודה
*לגרים באזור חדרה עד גדרה
*אין צורך בהפניה מרופא או פסיכיאטר
***השירות ניתן ללא עלות***
טלפון 3968*

https://www.facebook.com/%D7%A8%D7%91%D7%93%D7%99%...
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:04
1
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'ילדים עם שתל שבלול בכיתות א'-ד' '
ילדים עם שתל שבלול בכיתות א'-ד'
26/03/2017 | 20:59
16
שלום לכולם,
שמי קרן זיו ואני קלינאית תקשורת. אודה לכם אם תוכלו לסייע לי באיתור נבדקים למחקר שלי, שנועד להרחיב את גוף הידע הקיים על קשב בקרב ילדים עם שתל שבלול. תודה רבה!
לצפיה ב-'מחפש המלצה למכשיר שמיעה עבור אבא שלי'
מחפש המלצה למכשיר שמיעה עבור אבא שלי
27/02/2017 | 15:26
3
96
הוא קיבל לא מזמן מכשיר של חברת ברנפון השוויצרית, באחת מחנויות המתמחות. המכשיר היה לנסיון חודש. לא התאים לו והוא החזיר. הטענה הייתה שהוא לא שומע ברור, בעיקר שמדברים ברצף, המילים נמרחות אחת על השני.
מחפש בשבילו דחוף המלצה למכשיר חזק שעושה את העבודה. מדובר בשני האוזניים עם לקות שמיעה רצינית.
תודה
לצפיה ב-'מחפש המלצה למכשיר שמיעה עבור אבא שלי'
מחפש המלצה למכשיר שמיעה עבור אבא שלי
( לעמוד שלי בתפוז )
28/02/2017 | 19:26
2
94
שלום לך,
מבוגרים רבים חווים קושי בפענוח של הדיבור. חשוב להבין כי מכשיר שמיעה יכול לסייע ולהגביר את הקולות והדיבור אך במידה וקיים קושי בעיבוד שמיעתי ברמה של המח, אביך יחווה קושי במצב זה גם עם מכשירי השמיעה.
מכשירי השמיעה לא מסוגלים להאט את קצב הדיבור ולכן, מבוגרים רבים מתקשים לשמוע במצב בו מדברים מהר.  
יחד עם זאת, מכשירי שמיעה מתקדמים, מאפשרים מעבר אוטומטי בין מס' תוכניות שונות, הפחתת רעשים טובה יותר והדגשת טובה יותר של דיבור ולכן ייתכן וכדאי לשקול התאמה של מכשירים מתקדמים יותר. 
ממליצה לך לגשת יחד עם אביך לפגישת ייעוץ מסודרת במכון שמיעה. בפגישה זו תוכלו לעלות בפני קלינאית התקשורת את הצרכים הספציפיים של אביך ולקבל מענה מתאים.

בהצלחה,
הדס.
לצפיה ב-'קיבלנו המלצה למכשיר של חברת OTICON'
קיבלנו המלצה למכשיר של חברת OTICON
05/03/2017 | 12:18
1
115
האם יש הבדל בין מכשיר ה  ALTA לבין ALTA PRO ואם כן עד כמה.
תודה
לצפיה ב-'קיבלנו המלצה למכשיר של חברת OTICON'
קיבלנו המלצה למכשיר של חברת OTICON
( לעמוד שלי בתפוז )
06/03/2017 | 19:35
84
שלום לך,
אינני מכירה את המכשירים..
ממליצה לבדוק במכון השמיעה בו קיבלתם את ההמלצה.  

הדס.
לצפיה ב-'גני שילוב לילדים חרשים ושומעים'
גני שילוב לילדים חרשים ושומעים
26/01/2017 | 10:01
17
שלום .
רציתי לשתף אותכם בגן ייחודי שנפתח בירושלים בחסות עמותת מיח"א. 
הגן הוא גן בכיתה קטנה (16 ילדים), (4 גננות). בו משתלבים גם יחד יהודים, ערבים,שומעים וחרשים בשילוב. השפה המדוברת בו היא ערבית, עברית ושפת הסימנים. הגן מאוד מתאים גם לפעוטות של הורים חרשים. בשביל לתת להם  בגן את השילוב המיוחד הזה שהם חיים בו בין קהילת החרשים יד ביד עם קהילת השומעים.
אשמח מאוד לענות על שאלות, ופשוט שתדעו ותכירו  :)

שם בפייסבוק:גן הרמוניה במיח"א ירושלים روضة هارمونيا‏
לצפיה ב-'מתלבטת האם לעבור ניתוח לשיפור השמיעה או מכשירי שמיעה'
מתלבטת האם לעבור ניתוח לשיפור השמיעה או מכשירי שמיעה
23/01/2017 | 20:14
3
59
שלום רב
אני לקוית שמיעה בגלל אוטוסקלרוזיס. עברתי בדיקת שמיעה והרופא אמר שהניתוח יכול לשפר את השמיעה מעט אך עדיין אזדקק למכשירי שמיעה.
בבדיקות הצלילים הרמה 60 ושהשמיעו ישירות לאוזן הרמה 30-40.
נאמר לי שאחרי ניתוח התוצאות התאחדו ויגיעו ל40 ואז יהיה קל יותר עם מכשירי השמיעה.
האם יש מישהוא במצבי שאוכל להתייעץ איתו?
                       ממתינה לתשובתכם
               בתודה מראש
                      שראלה
לצפיה ב-'אוטוסקלרוזיס-מכשיר שמיעה או הליך ניתוחי'
אוטוסקלרוזיס-מכשיר שמיעה או הליך ניתוחי
( לעמוד שלי בתפוז )
24/01/2017 | 19:51
2
61
שלום לך,
זו אכן התלבטות. במידה ולניתוח לא היו שם סיכונים, הרי שבטוח היה כדאי לעבור אותו כי השיפור בספי השמיעה מאפשר הגברה הרבה יותר איכותית של מכשירי השמיעה ותיפקוד יותר טוב עם המכשירים.
כמו בכל הליך ניתוחי ישנם סיכונים מסוימים ובהחלט כדאי לשקול אותם יחד עם הרופא המטפל.  

בהצלחה,
הדס.

לצפיה ב-'תודה על תשובתך המהירה.שאלתי הנוספת'
תודה על תשובתך המהירה.שאלתי הנוספת
24/01/2017 | 20:24
1
28
יש לי טיניטון ב2 אוזניים שהרעש לעיתים חלש לעיתים אין לעיתים מתחזק.
האם הניתוח יכול להשפיע על הטיניטון גם כן?
האם מכשיר שמיעה ברמת השמיעה כרגע יוכל לשפר את איכות חיי ללא ניתוח?

בתודה מראש
                           שראלה
לצפיה ב-'תודה על תשובתך המהירה.שאלתי הנוספת'
תודה על תשובתך המהירה.שאלתי הנוספת
( לעמוד שלי בתפוז )
25/01/2017 | 00:05
32
לגבי השפעה של הניתוח על הטנטון ממליצה לברר עם הרופא.
לגבי מכשיר שמיעה- הרכבת מכשירים בהחלט יכולה לשפר את איכות חייך .
ממליצה לך לפנות לייעוץ מסודר אצל קלינאי תקשורת במכון שמיעה שיכול לראות את בדיקת השמיעה כולה ולתת לך מידע מדוייק איזה מכשיר יכול לסייע לך. 

הדס.
לצפיה ב-'מכשיר שמיעה של סימנס. מומלץ? אשמח לחוות דעתכם'
מכשיר שמיעה של סימנס. מומלץ? אשמח לחוות דעתכם
14/01/2017 | 22:51
2
131
היי, ברצוני לרכוש מכשיר שמיעה חדש, הגעתי למכון שהמליצו לי עליו, ושמה הקלינאית הציעה לי מכשירי שמיעה של סימנס Pure 7bx ושל רקסטון.
אשמח להמלצות, לדעתכם ולחוויה שלכם.
לצפיה ב-'כיצד לבחור מכשירי שמיעה'
כיצד לבחור מכשירי שמיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2017 | 12:47
152
שלום לך,
אני לא מכירה את מכשירי השמיעה שציינת כך שלא אוכל לתת לך מידע ספצייפי. 
באופן כללי חשוב לקנות מכשירי שמיעה מחברה טובה, מוכרת וגדולה אשר מספקת מכשירים שהם ״המילה האחרונה״ כי התחום הזה נמצא בפיתוח מתמיד. 
כמו כן, חשוב לגשת לחברה שמעסיקה קלינאי תקשורת אשר מתאימים את מכשירי השמיעה. 
לכל חברה יש מספר רמות של מכשירי שמיעה ששונים זה מזה ברמת השכלול. בגדול, ככל שמכשיר משוכלל יש לו יותר תוכניות והיכולת שלו לדגום את הסביבה יותר מדוייקת. כמו כן, יש לו הפחתת רעשים טובה יותר המאפשר הבנת דיבור בצורה טובה יותר.

בהצלחה,
הדס. 

לצפיה ב-'ארשום בעדינות - היה לבני מכשירי סימנס ולא המשכתי מניסיון! '
ארשום בעדינות - היה לבני מכשירי סימנס ולא המשכתי מניסיון!
11/02/2017 | 19:50
82
מה חשוב לדעת: כשקונים מכשיר שמיעה במיוחד לילד חשוב שהשרות יהיה מעולה. אין אפשרות לשלוח ילד לבית ספר במשך שבוע ללא מכשירים כי הטכנאי איננו, במקרה שהמכשיר אינו עובד .
צריך להיות נגישות להנהלת החברה אם יש בעיה.
מניסיון אם את באיזור תל אביב כדאי לפנות לאודיולוג'ק - מעבדה צמודה יש קלינאית תקשורת יש . שרות לקוחות יש . רגישות לאנשים יש ,שרות אדיב ויעיל יש - וכן אני לקוח רגיל בעל ניסיון של 11 שנים כצרכן של מכשירי שמיעה!  ללא שום אינטרס מסחרי! 

מנהל/ת הפורום

אודות:
הדס בוקובסקי, קלינאית תקשורת בוגרת אוניברסיטת אריאל. עובדת כאודיולוגית בחברת שטיינר מזה מספר שנים בעלת ניסיון בכל סוגי בדיקות השמיעה והתאמת מכשירי שמי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הדס בוקובסקי- מנהלת פורום מכשירי שמיעה
להתייעצות עם מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו