לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ייעוץ קריירה

זה המקום להתייעץ בכל מה שקשור לעולם העבודה: בחירת מקצוע או תחום לימוד, תהליך חיפוש עבודה, בניית מסלול קריירה, התמודדות עם בעיות במקום העבודה הנוכחי ועוד. מטרת הפורום היא לעזור לכם למצוא את המקום הנכון לכם בזירה התעסוקתית, ולהצליח בו. הפורום מנוהל ע"י דפנה קינן מור-חיים, יועצת תעסוקתית ומומחית משאבי אנוש.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ קריירה

זה המקום להתייעץ בכל מה שקשור לעולם העבודה: בחירת מקצוע או תחום לימוד, תהליך חיפוש עבודה, בניית מסלול קריירה, התמודדות עם בעיות במקום העבודה הנוכחי ועוד. מטרת הפורום היא לעזור לכם למצוא את המקום הנכון לכם בזירה התעסוקתית, ולהצליח בו. הפורום מנוהל ע"י דפנה קינן מור-חיים, יועצת תעסוקתית ומומחית משאבי אנוש.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום ייעוץ קריירה בהנהלתו החדשה.

מטרת הפורום לעזור לכם למצוא את המקום הנכון לכם בעולם העבודה, ולהצליח בו. אתם מוזמנים לשאול כל שאלה הקשורה לבחירת מקצוע או תחום לימוד, בניית מסלול קריירה, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, ניהול תהליך חיפוש העבודה וכן שאלות הקשורות להתנהלות במקום העבודה הנוכחי. 

אני מזמינה אתכם להתשתתף בדיונים גם של אנשים אחרים, כך שנוכל ללמוד האחד מהניסיון של השני ואולי אפילו לעזור לאחרים במציאת מקום עבודה.

אנא זכרו להקפיד על שפה נאותה ועל כבוד לאחר באשר הוא.

יש לציין כי המידע בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. 

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
23/05/2017 | 12:25
1
11
שלום לכולם,
למדתי לתואר ראשון בהוראת השפה האנגלית ויש לי אנגלית ברמה טובה מאוד. רציתי לדעת, למעט הוראה כמובן, מה עוד אפשר לעשות עם התואר הזה ואיזה מקומות עבודה יכולים להיות רלוונטים עבורי.
תודה מראש למגיבים ויום מקסים

לצפיה ב-'תרגום'
תרגום
23/05/2017 | 16:29
6
לצפיה ב-'מכללת אור יהודה חינוך לגיל הרך תואר שני'
מכללת אור יהודה חינוך לגיל הרך תואר שני
21/05/2017 | 23:34
5
היי חברים
אני רוצה להרשם לתואר שני בחינוך לגיל הרך. במכללת אור יהודה המרכז ללימודים אקדמיים . שמעתי שהמקום לא  כזה ברמה גבוהה. מישהו מכיר את המחלקה הזו?איך המרצים והחומר? למד במקום? יודע לנגיד דעה עליו? ) יש ליי תואר ראשון בפסיכולוגיה בפתוחה לא יודעת אם זב משנה).
ועוד שאלה, מישהו יודע מה אפשר לעשות אחכ עם התואר הזה? הבנתי שאפשר לעבוד בכל מיני תפקידים בעמותות, בעיריות וכדומה, אבל אשמח לפירוט יותר ואולי מישהו מכיר יותר..

תודה!
לצפיה ב-'תואר בשיווק טכנולגי'
תואר בשיווק טכנולגי
20/05/2017 | 17:27
6
שלום לכולם, אני מעוניינת ללמוד את התואר בשיווק טכנולוגי במכללת ספיר
אך אני מתלבטת מה צפוי להיות אחרי התואר
לתחום הלימודים והקורסים אכן מעניינים אותי
אך איך מסתכלים על התואר בשוק? האם קשה למצוא עבודה בתחום?
אשמח לדעת האם אתם מכירים מישהו שלמד את התואר? ומה היה צפוי לו אחרי?
תודה מראש!
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
1
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'יועץ נדלן'
יועץ נדלן
07/05/2017 | 12:46
17
איך יועץ נדל"ן מרוויח כסף  מתיווך ?
לצפיה ב-'מסלול קריירה'
מסלול קריירה
30/04/2017 | 13:20
1
50
שלום לכולם,

אני עומד בפני החלטה בנוגע לשתי מסלולי קריירה שונים. האחד, רכז הפצה בחברת רכב. השני, מנהל סניף/סגן מנהל סניף בתחום הקמעונאות המזון.
אשמח לשמוע מבעלי ידע בתחומים הנ"ל קצת לגבי אפיקי קידום ופיתוח. כמו כן, חוות דעת כללית בנוגע לתפקידים.

תודה מראש,
לצפיה ב-'איך בחורים מבין שני מסלולי קריירה'
איך בחורים מבין שני מסלולי קריירה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/05/2017 | 09:46
29
שלום נדב,
מאוד קשה להגיד משהו עם כל כך מעט אינפורמציה.
נראה כי התפקיד הראשון יכוון אותך יותר לתפקידי לוגיסטיקה ותפעול
ואילו התקיד השני ישים דגש על ניהול של אנשים בתחום הקמעונאי. 
אין לי יכולת להביע חוות דעת מעבר לכך.
כדאי שתחשוב איפה היית רוצה לראות את עצמך בעתיד ולפי זה לבחור.
בהצלחה
לצפיה ב-'הסבה מקצועית לכלבנות טיפולית'
הסבה מקצועית לכלבנות טיפולית
25/04/2017 | 23:52
19
ערב טוב,
אני מתעניינת בהסבה מקצועית לתחום כלבנות טיפולית.
קצת רקע: בת 38, מהנדסת מזון וביוטכנולוגיה, בעלת 13 שנות תעסוקה בתחום, בהן בן היתר רכשתי ניסיון ניהולי עסקי והדרכתי רב. שוקלת כעת הסבה מקצועית לתחום כלבנות טיפולית.
למה? מתוך אהבה גדולה לכלבים, רצון לעבוד בתחום טיפולי, התמודדות אישית עם ילד בעל צרכים מיוחדים ומחשבה ריאלית על הסבה שלא תצריך ממני שנות לימודים רבות שיקשו עליי מבחינת פרנסה.
אשמח לדעת מה משך הלימודים? אפשרויות תעסוקה? הביקוש לעבודה זו? צפי הכנסה ..
בהתחשב בהיעדר רקע טיפולי, האם רצוי לשלב זאת עם הכשרות/לימודים נוספים? אם כן, מה כדאי בהתחשב בגילי המופלג : )
תודה, סיון
לצפיה ב-'קורס מכירות '
קורס מכירות
25/04/2017 | 13:07
18
שלום חברים אשמח לעזרה .

אני רוצה לעשות קורס יעוץ ומכירת רכבים.
באילו מכללות אני יכול לקבל קורס זה ?
אזורים אשדוד, אשקלון , תל אביב , ראשלצ ,רחובות .
תודה .
לצפיה ב-'פרידה'
פרידה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2017 | 12:24
62
חברים יקרים,
בסוף החודש אסיים את תפקידי כמנהלת הפורום לייעוץ קריירה. 
לאחרונה אני עסוקה מאוד ומרגישה שלוקח לי יותר מדי זמן עד שמצליחה להגיב לכל אחד ואחת מכם, ומגיע לכם מישהו זמין יותר.
נהניתי מאוד מההיכרות איתכם - גם עם אלה שרק קפצו לביקור חד-פעמי, וגם עם אלה שהיו פעילים נוכחים לאורך תקופה. 
המדיה החברתית היא לא המקום המושלם כדי לעסוק לעומק בשאלות תעסוקתיות וכדי להגיע להחלטות לגבי תחומי עיסוק ולימוד. אלה שאלות מהותיות שמאוד משפיעות על התפישה העצמית שלנו ועל תחושת האושר. אני מקווה שהצלחתי ולו במעט לפתוח את הראש לחשיבה ולמקד אתכם בבחירות שלכם.
תנצלו את השבועיים שנותרו לנו, ותשאלו אותי ואת החברים בפורום בכל תחום שתרצו.
וכמובן, אתם תמיד מוזמנים לפנות אלי גם בפרטי: daphka@gmail.com
054-7503716
www.persona-hr.co.il

דפנה
לצפיה ב-'לימודים בתחום התנועה'
לימודים בתחום התנועה
22/04/2017 | 20:32
16
שלום,
מחכה הכוונה בתחום התנועה,
אני לא רקדנית, פשוט עם תשוקה לתנועה (וטיפול),
קורסים, מסלולים מסויימים, לאו דווקא תואר ראשון,
האם קיים?

לצפיה ב-'הסבת מקצוע'
הסבת מקצוע
21/04/2017 | 17:55
30
שלום רב,
אני בת 27, בעלת תואר במדעי הצמח(אגרונומיה),באופן כללי ביולוגיה.
אני מתלבטת האם לעשות תואר שני בתחום או לעשות הסבת מקצוע לבדיקת תוכנה  (qc).
הסיבה העיקרית להסבה היא השכר הנמוך יחסית של ביולוגים גם אחרי תואר שני וניסיון, שלא כל כך עולה עם השנים לפחות לפי הכרתי עם התחום.
יש הרגשה שכל עבודה היא שגרתית בסופו של דבר, אז מדוע לא לעבוד במקום שהשתכר בשכר גבוה יותר?
איזה שיקולים עלי לכלול ומה לקחת בחשבון ?

תודה רבה ,
לצפיה ב-'עבודת סטודנט מדעי המחשב'
עבודת סטודנט מדעי המחשב
16/04/2017 | 13:26
1
61
שלום,
אני סטודנט למדעי המחשב במכללה טובה עם ממוצע טוב (85). אני מחפש כרגע עבודת סטודנט שקשורה לR&D, ושתעזור לקדם אותי גם מבחינת הידע והנסיון, וגם מבחינת הרזומה. לאיזה תפקידים כדאי לי לנסות להתמיין? 
תודה.
לצפיה ב-'פשוט תשלח לי קו"ח. יש לי תפקיד מצוין'
פשוט תשלח לי קו"ח. יש לי תפקיד מצוין
( לעמוד שלי בתפוז )
16/04/2017 | 23:23
52
מדובר בתפקיד בחברת Quad Analytix
לצפיה ב-'קורס מקצועי'
קורס מקצועי
14/04/2017 | 21:13
1
63
מעוניין לעשות קורס עם מקצוע (לא תואר)בתחום המחשב או משהו משרדי שאחריו אוכל לעבוד במה שלמדתי
איזה קורס כדאי לעשות?
לצפיה ב-'קורסים מקצועיים - שאלה כללית'
קורסים מקצועיים - שאלה כללית
( לעמוד שלי בתפוז )
18/04/2017 | 12:16
92
הי ברק,
על החלק הראשון של השאלה אני עוד יכולה איכשהו לענות, אבל החלק השני שלה הוא כל-כך כללי שאין לי בכלל רעיון מאיפה להתחיל. זה גם מוביל אותי לתהות מה באמת אתה מחפש. רוצה אולי לפרט קצת?
בכל מקרה, בתחומי המחשוב יש דווקא יחסית הרבה קורסים שאינם דורשים תואר בהחלט נותנים תעודה מקצועית שמאפשרת עבודה:
QA (בדיקות תוכנה)
טכנאי PC
מנהל רשת
קורסי סיסטם והסמכות של מיקרוסופט ולינוקס
BI
קידום אתרים SEO
ניהול מדיה חברתית
עיצוב אתרים
אתה יכול להיכנס לאתר של ג'ון ברייס או של HackerU ולראות את כל האפשרויות
לצפיה ב-'קורס ניתוח מערכות מידע'
קורס ניתוח מערכות מידע
13/04/2017 | 17:09
32
היי,
אני בעלת תואר B.A במנע"ס בהתמחות מימון ובנקאות.
לאחרונה קראתי על תחום מערכות המידע. ראיתי כי מלבד הידע הרב שהקורס מציע בעולם המחשבים, גם נוגע בתחומי הבינה העסקית, ניתוח מסדי נתונים, SQL וזה די מעניין אותי. האם הקורס יכול להתאים לבוגרי מנהל עסקים? אדגיש כי אינני מגיעה עם ידע או ניסיון בעולם התכנות/ מחשבים.
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:03
5
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מתמטיקה, קושי וערעורים'
מתמטיקה, קושי וערעורים
08/04/2017 | 09:47
2
64
שלום לכולם, שמי אלי ואני בן 26, סיימתי מכינה של מתמטיקה באחת המכללות בארץ והחלטתי ללכת ללמוד מתמטיקה באונ' הפתוחה, בחרתי בפתוחה בגלל שלא היו תנאי קבלה, הצורת למידה והרמה גבוהה.

היום אני שנה ו- 5 קורסים אחרי שהתחלתי וחוץ מקורס אחד שעברתי כל השאר הציונים לא היו טובים ואני נמצא כרגע במשבר.
אני משקיע בלימודים יושב שעות יום יום אבל החומר לא בא לי בקלות בכלל וקונספטים שבאים לאחרים בזמן מסויים לי לוקח יותר זמן לעכל.

מצד אחד אני רוצה ללמוד מתמטיקה כי זה תחום שברצוני לרכוש את כליו והשאיפה שלי להיות הכי טוב במה שאני אעשה בעתיד עם הכלים הללו.
מצד שני מרגיש לי שאני סתם מבזבז את הזמן במקצוע שאני פשוט לא מתאים אליו, אם אני צריך לעבוד כל כך קשה אז כנראה שאני לא "gifted" ביכולות מתמטיות גבוהות ואם אני רוצה להיות טוב במשהו אולי עדיף ללכת לכיוון אחר של לימודים.

שמעתי בפסיכולוגיה על שתי גישות שאומרות מצד אחד אם אתה ממש לא טוב במשהו עדיף לוותר על זה, כי אולי זה מגניב למשל שבסרטים משרת הופך למלך בסוף ויש "הפי אנד" אך זה לא תואם למציאות,
מצד שני יש את הגישה שאומרת שאפשר להגיע לרמה גבוהה בכל דבר עם מספיק עבודה קשה.
ליבי נוטה לכיוון הגישה השניה אך לא ידוע מי מהן באמת נכונה.

אני רוצה לקבל מכם טיפים איך אני אמור להתנהל במצב הזה, אולי זה סביר שנכשלתי וזה קשה לכולם ומה שחשוב זה שבסוף אני רוצה את זה ואני אשקיע מספיק, או אולי זה נורה אדומה לכך שכדאי לי לחפש קריירה אחרת, כי כנראה להצליח אני לא אצליח, וכשאני מתכון להצלחה אני מתכוון גם לקריירה.

אז סיפורים על אנשים שנכשלו שנה ראשונה ובסוף סיימו מצטיינים או שהצליחו בחיים יתקבלו בברכה כמובן :)..

בסופו של דבר אני רוצה להצטיין במה שאני עושה ולא לסיים עם ממוצע 65 ולסחוב רגל כל התואר, אני רוצה להיות הכי טוב במה שאני עושה, אם אני טייס אז אני רוצה להטיס F16 ולא מטוס ריסוס, זאת הגישה שלי. 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
08/04/2017 | 11:31
1
73
אני עשיתי תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת ת"א.
השנה הראשונה במתמטיקה היתה קשה מ-א-ו-ד לי ולרבים סביבי, למרות שרובנו שהלכנו לתואר הזה - נחשבים חזקים מאוד במתמטיקה והצטיינו במקצוע זה בתיכון. נכשלתי בלא מעט קורסים והייתי צריכה לחזור עליהם ולשפר ציונים כדי לעבור את סף הממוצע הנדרש בסוף שנה א' כדי להמשיך לשנה ב'. גם השנים הבאות לא היתה קלות, אבל הראשונה במיוחד.
סיימתי את התואר אחרי 4 שנים (במקום 3) והרבה סמסטרי קיץ וחזרה על קורסים, עם ממוצע של 82 במתמטיקה (80 במדמ"ח). ממש לא מצטיינת, אבל הספיק בשביל להכניס אותי לתחום שרציתי לעסוק בו ולפתח קריירה שאני מאוד מרוצה ממנה (בהנדסת תוכנה).

אז זה הסיפור שביקשת.
עד כמה הוא רלוונטי למקרה שלך איני יודעת.
אני ידעתי עובדתית שמתמטיקה זה התחום הכי חזק שלי, ולמרות שהקושי באונ' גרם לי להבין שיש טובים ממני בהרבה, עדיין לא חשבתי שעשיתי טעות או שאני לא מתאימה.
הרמה היתה כזאת שאילצה אותי להתאמץ הרבה יותר (בניגוד למתמטיקה בתיכון שבאה לי בקלות).
מה איתך? האם היית טוב במתמטיקה בביה"ס? האם אתה אוהב מתמטיקה? כיף לך לפתור משוואות ולהוכיח משפטים או שזה סבל?
מאיזה מקום הגעת לבחור דווקא בתחום הזה?
בשביל להיות "הכי טוב בזה" כמו שאתה שואף, כנראה שתצטרך לעבוד מאוד מאוד קשה מהמקום שאתה נמצא בו, ואין לי כל דרך לנחש אם תצליח.
אישית אני לא כל כך מאמינה שכל אחד יכול להצליח בכל דבר עם עבודה מספיק קשה.
אני חושבת שלכל אחד יש דברים שהוא טוב בהם יותר וטוב פחות, ובלי ספק ניתן להשתפר בדברים שאנו פחות טובים בהם, אבל לא בהכרח להפוך להיות טובים בהם באמת.
במיוחד כשאנחנו כבר לא ילדים.
במילים אחרות ניתן בהחלט לשפר יכולות מתמטיות ע"י לימוד ותרגול, אבל הסיכוי להפוך בנאדם מבוגר שחלש במתמטיקה למצטיין בתחום הוא נמוך לדעתי.
ככה לי נראה. זו לא דיעה שמבוססת על מחקר מדעי.

דבר שני שלא ברור לי זה מה בעצם אתה רוצה לעשות אחרי הלימודים, לאיזה קריירה בדיוק אתה מכוון עם התואר במתמטיקה.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
08/04/2017 | 14:37
48
בתיכון אהבתי את כל הנושאים הטכניים והשימושיים כמו נגזרת, התחברתי לזה אך לא סיימתי בית ספר ולכן אין לי בגרות.
הסיפוק מהוכחות הוא גדול אך דרושה חשיבה עמוקה שמעייפת ולכן לעיתים אין מוטיבציה להכנס לתהליך החשיבתי הזה בלימודים, התהליך הטכני יותר קל ולכן יותר "זורם".
למה אני לומד מתמטיקה? אני רוצה לשלב את זה עם מדעי המחשב, אלגוריתמיקה אולי, לא סגור על זה עדיין..

לצפיה ב-'האם לזנוח את המקצוע שעבדתי כל כך קשה להשיגו?'
האם לזנוח את המקצוע שעבדתי כל כך קשה להשיגו?
06/04/2017 | 12:56
1
109
היי,
בגדול זו השאלה שלי.
בקצרה על עצמי,
למדתי תואר ראשון במסלול רנטגן לאחר מכן טסתי ללימודים בחו״ל כדיי להתמקצע עוד יותר ולרכוש עוד השכלה בהדמייה רפואית.
נכון לכרגע אני מתלבטת אם לעבוד במקצוע שעבדתי קשה כדיי להגיע אליו או לעבוד בעבודה במכירות 
אני לא יודעת אם המקצוע שלמדתי כל כך קשה בשבילו הוא משאת נפשי מצד אחד ומצד שני יש בו פוטנציאל להשתכרות והניסיון משנה
כך שאם אני אחזור למקצוע הזה בעתיד זה יכול לפגוע בי מבחינת הקטנת הסיכויים למצוא עבודה טובה כי לאחרים יש ניסיון וגם ההסבר למה בעצם עבדתי במכירות ולא במקצוע שלי.

אשמח לכל עצה. תודה.
לצפיה ב-'למה לעזוב לפני שניסית אותו בכלל?'
למה לעזוב לפני שניסית אותו בכלל?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/04/2017 | 23:13
38
לפני שניגשים לענות על השאלה המהותית שלך, יש עוד הרבה שאלות לשאול:
מה משך אותך בתחום הזה? אני מניחה שאם בחרת להמשיך ללימודים בחו"ל באופן ישיר, היה שם משהו שעניין אותך. או אולי הבחירה בהדמייה רפואית מלכתחילה הייתה רק בחירה רציונלית או בחירה של ההורים?
האם כבר התנסית בו באופן מעשי? הרבה פעמים יש פער בין איך שתחום מסוים נחווה על ידינו באופן תיאורטי לבין המשמעות שלו בחיים האמיתיים. בגדול, לא הייתי מקבלת החלטה מבלי שבדקת איך זה לעבוד כרנטגנאית. 
מה גרם לך פתאום לספקות לגביו?
ולמה דווקא מכירות?
אשמח לשמוע יותר ולנסות לעזור.
לצפיה ב-'ניסיון תעסוקתי / השכלה'
ניסיון תעסוקתי / השכלה
05/04/2017 | 18:42
1
42
אני סטודנטית לכלכלה תואר שני ועובדת בארגון גדול. 
 אני מעוניינת להגיש את הקורות חיים שלי למשרת סטודנט במחלקה אחרת בארגון. איך יותר נכון לסדר את הקורות חיים?
ניסיון תעסוקתי ואז השכלה -או- השכלה ואז ניסיון תעסוקתי?
 (גם בניסיון תעסוקתי וגם בהשכלה בשנים קודמות יש דברים פחות רלוונטים לתפקיד החדש)
מבקשת שתפרטו למה נתתם עצה כזו או אחרת.
לצפיה ב-'מה להציג קודם בקורות החיים - השכלה או ניסיון תעסוקתי'
מה להציג קודם בקורות החיים - השכלה או ניסיון תעסוקתי
( לעמוד שלי בתפוז )
16/04/2017 | 23:06
23
אני מניחה שאם מדובר בהגשת מועמדות לתפקיד בארגון בו את עובדת, ישנם נהלים יותר ברורים איך רצוי לעשות את זה. 
בכל מקרה, במקרה שכבר יש לך ניסיון מקצועי ואת עדיין מגישה מועמדות למשרת סטודנט, הייתי מדגישה קודם את העובדה שאת אכן סטודנטית, וגם מציינת בצורה בולטת אחוזי משרה את מחפשת, או לכמה ימי עבודה בשבוע את פנויה.
ודרך אגב, אחת הדרכים להתמודד עם קונפליקט כזה היא להוסיף תמצית בתחילת המסמך שמתייחסת בשתיים-שלוש שורות לניסיון המקצועי, ללימודים, לתכונות הבולטות ולמשרה אותה את מבקשת.

בהצלחה!
לצפיה ב-'חברת fiverr'
חברת fiverr
05/04/2017 | 12:13
24
אם מישהו פה עבד דרך אתר fiverr, אולי תוכלו לעזור לענות על השאלה הזו:

לצפיה ב-'הכוונת לימודים'
הכוונת לימודים
01/04/2017 | 21:02
33
היי,

רציתי לשאול כמה שאלות לגבי תואר שני בהנדסת מכונות, התמחות בבקרה - ניווט והנחיית טילים(כולל תזה):
1. מה הביקוש לתחום זה בשוק? האם העבודה היא רק בחברות בטחוניות או שגם חברות היי טק יכולות לבוא בחשבון?
2. מה כמות שעות העבודה בחברות בטחוניות לעומת חברות אחרות? האם יותר או פחות?
3. בהנחה שיש נסיון של שנה וחצי בעבודה מאז התואר הראשון, האם את ממליצה לעזוב את העבודה ולהתחיל תואר שני עם מלגה וללא עבודה, או לחלופין לעבוד במשרת סטודנט ולעשות את התואר כחיצוני? מהם השיקולים לכאן ולכאן?
4. האם יש בתחום משרות חלקיות? האם ניתן לרדת באחוזי משרה נניח ל-80%?
האם יש אפשרות גם לעבוד מהבית?

תודה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי דפנה קינן מור-חיים, יועצת תעסוקתית ומומחית משאבי אנוש. בקליניקה שלי אני עוסקת בהכוון תעסוקתי ובליווי אנשים שמחפשים עבודה, כולל הכנה לראיונות. אני
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דפנה קינן מור חיים- מנהלת פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו