לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1288312,883 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום ייעוץ קריירה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום - נא לקרא את הנהלים לפני ההשתתפות בפורום ולקיים אותם.
אני מזמין אתכם לקיים דיונים פתוחים, מאפשרים והוגנים!
 על מנת שנוכל לנהל ביחד שיחה מועילה ותרבותית, אני מבקש לקבוע מספר כללי התנהלות אלמנטריים, שיהוו בסיס להתנהלות של כולנו בפורום:
 
1. כל הנכתב בפורום על ידי מנהל הפורום ו/או הנהלת האתר מהווה ייעוץ בלבד. אין בדברים הנכתבים משום הוראה מחייבת, המלצה מחייבת או אמירה לבצע משהו. הדברים נכתבים על בסיס הניסיון המקצועי של מנהל הפורום, כייעוץ בלבד וכל מי שבוחר להשתמש בעצה כזאת, או אחרת, עושה זאת על אחריותו המלאה בלבד
2. הכותבים מוזמנים לשאול שאלות בכל תחומי התעסוקה, הכוונה ללימודים, התייעצות בנוגע להמשך עבודה במקום עבודה מסוים, או עזיבתו ועוד. על ההודעות להיכתב בשפה נקייה, ללא שימוש בקללות, ביטויים פוגעניים, פגיעה על רקע מגדרי, גזעני, פוליטי, דתי וכדומה. למען הסר ספק, הודעות בסגנון שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הפורום, תוסר ללא הודעה נוספת ואם תחזור על עצמה תגרום לחסימת המשתמש. 
3. אין להזכיר שמות של אנשים, חברות או עסקים, באופן שעשוי לפגוע בפרט או בארגון. אין להשתמש בפורום לצרכי פרסומת מכל סוג שהיא. הודעות כאלו ימחקו מהפורום באופן מיידי.
4. מפעם לפעם יועלו לאתר לינקים למאמרים מקצועיים או סרטונים שיש בהם, על דעת מנהל הפורום מסר, שעשויי לעניין את הקוראים. אתם מוזמנים להגיב ולהביע דעתכם.
5. אני מזמין אתכם להגיב להודעות של אנשים אחרים ולשתף מניסיונכם ומידיעותיכם. אני מעודד אתכם להביע כל דעה שמכבדת אתכם ואת שאר המשתתפים. 
6. מאחל לכולנו שנפיק את המקסימום מהפורום, נתרם ונתרום אחד לשני!
   
בהצלחה! 
 
 
 
המשך >>

לצפיה ב-'איזה מכון תעסוקתי כדאי'
איזה מכון תעסוקתי כדאי
10/06/2019 | 15:02
8
שלום לכולם,
החלטתי ללכת לייעוץ מקצועי, מה אתם אומרים כדאי ללכת לאדם מילא להדס?
או למישהו יש רעיון, בגדול אני מחפשת לא רק מישהו שיגיד לי במה אני טובה אלה מישהו שמכיר את השוק התעסוקתי מקומות לימוד ובקיצור את המציאות מעבר לחלומות, מה בסוף יצא מהתואר
אשמח לדעות והמלצות ומה אתם אומרים על אדם מילא?
לצפיה ב-'קורס יזמות עיסקית'
קורס יזמות עיסקית
04/06/2019 | 15:33
8
כל עסק שרוצים להקים קטן כגדול מאוד נחוץ לעשות גם קורס יזמות עיסקית
בקורס מקבלים כלים לממש את הפוטנציאל כגון שיווק, שיווק באינטרנט, היבטים מישפטיים, עבודה מול הבנקים, תימחו ותוכנית עיסקית
יש במ.ט.י חולון בספטמבר 2019 קורס שכזה
ועוד פרטים ניתן לקרוא כאן:
https://www.mati-holon.org.il/entrepreneurs/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%9C%D7%94%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%A1%D7%A7-%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A6%D7%99%D7%90%D7%95%D7%AA/
לצפיה ב-'א.ס.ט. טליסמן הנדסה'
א.ס.ט. טליסמן הנדסה
31/05/2019 | 18:50
9
בעלי חברת א.ס.ט.טליסמן הנדסה, סטניסלב טליסמן ובנו ארתור טליסמן מרחוב חלוצי התעשיה 47 חיפה    077-3451006    054-2198982 חשודים  במעורבות בפרשת השחיתות בחברת נתיבי ישראל (לשעבר מעצ).  בעלי חברת א.ס.ט. טליסמן הנדסה נעצרו בחשד למתן שוחד לבכירים בנתיבי ישראל. בחשבונותיהם כ־20 מיליון שקל, ולפי החשד נגדם, השניים העבירו תשלומי שוחד לבכיר בנתיבי ישראל בתמורה לקבלת עבודות בעשרות מיליוני שקלים.
לצפיה ב-'לימודי הנדסה'
לימודי הנדסה
10/05/2019 | 20:17
33
הייי. מקווה שפה אולי יעזור לי לגבש דעה.
אני מעוניין ללמוד הנדסה לתואר ראשון באחת משני תחומי הלימוד:
הנדסת תעשייה וניהול / הנדסת תוכנה.
שמעתי שאם כבר מדעי המחשב כדאי ללמוד תואר ראשון בהנסת תוכנה שמקיפה את תכנית הלימודים של מדעי המחשב.
רבים של אנשים המליצו לי ללמוד תואר בהנדסה במכללת אפקה שבתל אביב?
מישהו למד שם ויכול לחזק את ההמלצות? 
לצפיה ב-'מחפש כיוון חדש ללימודים שיתאימו למצב הרפואי שלי'
מחפש כיוון חדש ללימודים שיתאימו למצב הרפואי שלי
10/05/2019 | 19:51
27
היי חברים יקרים,
שמי עדן והיום אני נושק לגיל 27. אתחיל ואומר שחיי סבבו סביב המחשבים, מקידום ושיווק אתרים ועד הקמת פורומים וניהול שלהם, התעסקות עם HTML וקצת CSS(ממש בקטנה כזה), נורא אהבתי ועניין אותי.
השאיפה הייתה ללכת לכיוון המחשבים(מדמ"ח או הנדסת תוכנה) אחרי הצבא וזה היה סגור מבחינתי תחום הלימודים אליו אני הולך. כשהשתחררתי מהצבא עשיתי כמו כולם או לפחות רובם עבודה מועדפת. כשסיימתי את העבודה התחילה לי בעיה רפואית, נקראת פיריפורמיס סינדרום(ככה לפחות איבחנו אחרי כמה שנים), בקצרה - כשאני יושב על כיסא אני מרגיש תחושה של חום ושריפה בשני היריכיים מה שמפריע מאוד להתרכז.
זה לא מה שיגרום לי לותר על החלום, הייתי צריך להשלים ל4 יח' מתמטיקה ולעשות פסיכומטרי. עשיתי 4 יח' במתמטיקה ועברתי בציון של 65 ולא האמנתי שאחרי כל הסבל של הישיבה שמאוד קשה לי להתרכז בכלל עברתי. בכל אופן, פשוט לא יכולתי ולא המשכתי לפסיכומטרי כי זה גדול עלי.
בגיל 25 החלטתי שאני חייב לעשות הכל ולא משנה מה, אני לא מוותר גם אם אמות מכאבים. אני חייב להצליח. התחלתי מכינה להדסנת תוכנה באורט בראודה, לימודים מאוד אינטנסיביים(צריך לשבת 9 שעות כל יום - כמה זה קשה?). פרשתי אחרי שלושה חודשים, לא הצלחתי להתרכז ואני רק בסבל.
לפני שנה עשיתי קורס של בודקי תוכנה בגון ברייס, את הקורס סיימתי ועברתי, אבל הייתי מגיע לשיעורים ולא באמת מתרכז ועם הזמן איבדתי והייתי הרבה מאחור, לא רואה את עצמי עובד בתחום כי מאוד קשה לי לשבת. גם עכשיו, כשאני כותב את כל זה.
 
היום אני אוטוטו בן 27, עם הבעיה הרפואית הארורה(שנמשכת כבר קרוב ל5 שנים) ללא פתרון כי כנראה שאין פתרון(ככה הרופאים אומרים).
הגעתי למסקנה שאני מוותר על תחום המחשבים ורוצה ללמוד משהו אחר שלא מצריך ישיבה או לפחות משלב בין ישיבה לעמידה. אבל את האמת, לא עולה לי משהו אחר.
רציתי לשאול, האם יש למישהו המלצות ללכת לכיוון מסויים? או במקום שאני נמצא, מה כדאי לי לעשות?
 
תודה,
לצפיה ב-'מייל פולואו אפ לאחר ראיון'
מייל פולואו אפ לאחר ראיון
03/04/2019 | 11:20
1
60
היה לי ראיון טלפוני עם HR לאחר יום, יומיים היה לי ראיון עם המנהל הישיר.
היה בסדר ונאמר לי שהוא מתכנן לקבל החלטה עד פסח.
שבוע אחרי הראיון הוספתי אותו ללינקדין והוא הוסיף אותי תוך חצי שעה.
טרם שלחתי לו הודעה על מנת לדעת מה קורה עם המועמדות שלי ואני מתלבט שכן זה לא ייתפס כנודניקי מידי. התפקיד הוא נחשק ומה שאני מחפש. אני מאוד מעוניין בתפקיד.
השאלה היא כיצד אתפס אם אשלח הודעות מעקב אחרי כשבוע ואיך אתפס ואם זה לא ייפגע במועמדות שלי.
יש לציין  שהתפקיד הוא כמנהל מכירות, כך שפרססיסטנס היא בהחלט תכונה חיובית, רק שלא בטוח אם במקרה הזה גם כן.
לצפיה ב-'אני לא רואה שום סיבה שזה יפגע במועמדות שלך.'
אני לא רואה שום סיבה שזה יפגע במועמדות שלך.
09/04/2019 | 10:34
16
לצפיה ב-'שלום .. א ני חדש כאן '
שלום .. א ני חדש כאן
30/03/2019 | 23:22
1
54
מתמודד עם  הפרעות  נפשיות עם  הטבה  חלקית..
רוצה  להתפתח  ולהתמקצע  בתחומים  מסוימים  וייש כאלה רבות  
אך  לא  יודע  כיצד  לפעול  .  
תודה  אשמח  לייעוץ והכוונה   
תודה  שבוע  טוב  לכול ם  
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
10/06/2019 | 15:09
3
אם אתה למרות שאתה מתמודד רוצה לעבוד ולהתפתח ככל אדם אתה יכול ללכת למכון תעסוקתי כלשהו ולברר מה מענין אותך בהתאם ליכולות וחסרונות כישורים וכדומה, אם מה שאתה מתמודד מקשה על סוגי עבודות שונות ואתה מקבל קצבה מביטוח לאומי 
יש מה שנקרא שיקום תעסוקתי ואתה נפגש עם יועץ מקצועי מטעמם ובונים עבורך 
תוכנית תעסוקתית ממנים לך את המקצוע ואף עוזרים בהשמה,
ממליצה בחום והרבה בריאות ובהצלחה,
 
 
לצפיה ב-'לשנות או לא לשנות?'
לשנות או לא לשנות?
28/03/2019 | 20:39
30
אחת לתקופה מסוימת, אני עובד בעסק משפחתי של הוצאת ספרים וחושב על החלפת מקום עבודה. בעבר נקטתי בצעדים בכיוון, כולל חיפוש אקטיבי מאוד. באחרונה, כשזה התחיל להיות אקטואלי, עשיתי לעצמי טבלה של בעד ונגד: 

למה כן- יציאה לעצמאות מקצועית; מניעת חיכוכים במשפחה; הרחבת מעגל היכרויות עם אנשים אחרים; מיצוי פוטנציאל אישי.
למה לא- מצבור של אכזבות עבר מעצם תוצאות הראיון; התחלה במקום חדש בגיל מאוחר מאוד; חשש שלא יאהבו אותי איך שאני ושאצטרך לשנות את התנהגותי; לא תהיה לי אפשרות לגמישות בשעות העבודה.
אגיד, שהדבר שהכי מציק לי זה שמעולם לא התקבלתי לשום תפקיד דרך ראיון עבודה. גם בפעמים שנדמה לי, שהראיון היה הטוב ביותר בעולם, התברר לי שזה לא הספיק כדי לעבור את המסננת של ראש מחלקת כ"א, או מי שראיין אותי. בנוסף, אני גם מחפש מקום יחסית קטן, מקסימום 12 עובדים. ביותר מזה, אני נבלע ולא מוצא את עצמי. בנוסף, אני מאמץ במידה רבה את המודל של אמא שלי: אחרי העבודה, מתנתק ממנה ולא רוצה לשמוע ממנה או עליה, כולל אירועי חברה (וזאת למרות שאני יותר חברותי ממנה בהרבה). אני גם מרגיש שהתאכזבתי מספיק בחיי מעבודות ושאין לי רצון לחזור שוב על התהליך. מה אתם מציעים שאעשה?
 
לצפיה ב-'שיחת משוב עם משאבי אנוש לאחר שנת עבודה'
שיחת משוב עם משאבי אנוש לאחר שנת עבודה
28/03/2019 | 19:14
32
בשיחה כזו על מה כדאי להעלות ?
כאשר המצב בקבוצה אינו מזהיר נטישה של כ"ח אדם 
בעיות קשות שכולם יודעים עליהם של עובדים מול מנהלים של עובדים מול עובדים 
 
 
איך לצאת מהפלונטר הזה? 
 
מדובר על חברת הייטק שעוסקת בפיתוח כרטיסים אלקטרונים
 
תודה,
 
 
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר את "תעסוקתי" ויכול לחוות דעה עליהם?'
האם מישהו מכיר את "תעסוקתי" ויכול לחוות דעה עליהם?
26/03/2019 | 11:40
37
לצפיה ב-'צומת דרכים מקצועית'
צומת דרכים מקצועית
08/03/2019 | 05:40
1
67
אני עשרה חודשים לאחר לידה, עדיין עם בני בבית. אמורה לחזור למשרד החינוך...אבל ממש לא מעוניינת בכך. עכשיו אני מרגישה אבודה , שכן אני לא יודעת מה כן. מאיפה מתחילים בתהליך הבירור מה יכול להיות רלוונטי עבורי, אך גם רווחי? תודה
לצפיה ב-'פרטי יותר'
פרטי יותר
10/06/2019 | 15:24
3
מה את עושה במשרד החינוך מה למדת,האם את רוצה לחלוטין לעשות הסבה מקצועית או רק במקום העבודה מה הכישורים?
אחרי שיש נתונים אלו כמו כמה את מוכנה להשקיע למקצוע אחר מחפשת משהו בהתמקצעות מהירה? או שמא ביותר השקעה אבל שיותר תהיי מרוצה , לימודי תעודה או משהו שמצריך תואר, אם למשל את בוגרת תואר ראשון יש כל מיני הסבות של שנה שנתיים למקצוע אחר, את יכולה להכנס לאתרי לימודים שונים כמו לימודים בישראל והסטודנט ויש שם טבלאות שכר ופורומים, למשל את יכולה לעשות הסבה לסיעוד שזה לוקח שנתיים ההיתרון במקצוע יש יציבות תעסוקתית ואפשרויות קידום אבל השכר נורמאלי אבל לא גבוה אם את רוצה רק משכורת את יכולה ללמוד מגוון קורסים של מחשבים, בקיצור תהיי יותר ממוקדת והכי חשוב
אם את לא מרוצה מעבודתך הנוכחית מכל מיני סיבות אל תשארי בנקודה הזו תתקדמי הלאה אמא שלי למשל סובלת בעבודתה כבר 35 שנה, אם היתה עושה הסבה לפני 10 שנים שעוד היתה יותר צעירה אז היה לה היום טוב יותר תעסוקתית לכן כל עוד כוחך במותנייך ואת לא מרוצה מעבודתך, תעשי משהו לא לסבול חבל.
שיהיה הרבה בהצלחה.
לצפיה ב-'המלצות מעבודה הקודמת'
המלצות מעבודה הקודמת
23/02/2019 | 01:27
63
שלום, רציתי להתייעץ בקשר לעניין הממליצים. תמיד מגיע איזשהו שלב בראיון טלפוני או עבודה שבו שואלים אותי אם יש לי ממליצים ממקומות עבודה קודמים (עבודה במסגרת המקצוע שלי). הבעיה היא שעבדתי רק במקום אחד כזה (במסגרת המקצוע שלי) שבו מסרבים לתת לי מכתב המלצה בגלל הספק עבודה לא טוב. הקטע הוא שמהמקום בו למדתי ורכשתי השכלה יש לי המלצה (פרויקט שעשיתי), אך היא לאו דווקא קשורה לתחום  בו אני מתראיין בראיון עבודה (לרוב לא קשורה). איך ניתן להתגבר על השאלה "האם יש לך ממליצים?" בסיטואציה שכזו? תודה רבה למי שיוכל לענות ולעזור לי בעניין.
לצפיה ב-'עבודות שלא דורשות לימודים ארוכים וכתיבת מכתב למעסיקים'
עבודות שלא דורשות לימודים ארוכים וכתיבת מכתב למעסיקים
21/02/2019 | 01:07
476
אשתי עולה חדשה שעבדה הרבה שנים במפעל טקסטיל היא כרגע לומדת עברית באולפן שנה א'
הרמה שלה כרגע בעברית היא לא מספיק טובה בשביל לנהל שיחה אבל היא דוברת אנגלית ברמה גבוהה מאוד
מעניין אותנו לשמוע על מקצועות שאפשר ללימוד אותם בלימודים קצרים של קורס אחד ושיתנו לה סיכוי טוב להשתלב בעבודה בתחום שנלמד בקורס כמו כן יש לי כ 5000 חברים בפייסבוק ואני אשמח אם יועץ הקריירה יוכל ביחד עם אשתי לנסח איזה מכתב קצר שאני יוכל להעלות לפייסבוק שלי וגם לשלוח למעסיקים פוטנציליים במטרה לעזור לאשתי למצוא עבודה לשם כך אני אשמח אם תוכלו לכתוב לי בהודעה פרטית שם ודרכי התקשרות ליועץ קריירה מומלץ לאשתי באזור נתניה או תל אביב
לצפיה ב-'מכינה קדם אקדמאית של הטכניון מסרבת לתת אישור קבלה ומלגות,ת ת'
מכינה קדם אקדמאית של הטכניון מסרבת לתת אישור קבלה ומלגות,ת ת
20/02/2019 | 01:51
41
הי!

נרשמתי למכינה קדם אקדמאית של הטכניון, המיועדת לבוגרי החינוך החרדי. למרות שהרכז מבטיח מימון מלא ומלגת קיום, הם מסרבים לתת אישור קבלה ואישור למלגות, עד אחרי שבוע מתחילת הלימודים. במקביל, הוא דורש ממני הרשאה של הבנק לחייב את חשבוני, בתואנה שהדבר מיועד אד ורק למקרה שהתלמיד מזיק את רכוש הטכניון. האם יש מה לחשוד, או שכך מקובל?
לצפיה ב-'יתרונות וחסרונות בראיון עבודה - הצעות'
יתרונות וחסרונות בראיון עבודה - הצעות
04/02/2019 | 14:09
3
155
אשמח להצעות של יתרונות וחסרונות לתפקידי מכירות, פיתוח עסקי, שיווק
 
אני מוצא את עצמי מתקשה לענות על השאלה הזאת במעמד הראיון וזה פוגע בי לאחר תקופה ארוכה מאוד שאני ללא עבודה.
 
לצפיה ב-'מה אתה עונה לשאלות האלו כששואלים אותך?'
מה אתה עונה לשאלות האלו כששואלים אותך?
11/02/2019 | 13:40
2
60
ומהם החסרונות והיתרונות האמיתיים שלך לדעתך?
תחשוב טיפה לעומק על עצמך, על הניסיון שלך, מהם הדברים שהולכים לך בקלות יותר והדברים שבהם אתה מתקשה יותר?
 
נסה לתת לנו פה את התשובה האמיתית - לא בהכרח זאת שהיית אומר בראיון, ונראה אם אפשר לזקק מזה תשובה שמתאימה לראיון.
 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/02/2019 | 20:59
1
28
אני מכוון בעיקר לשווקים בינלאומיים אז אני אומר שיש לי הבנה תרבותית טובה ואני רב תרבותי (לימודים ומגורים בחו"ך), אמפתי, יכולת הקשבה טובה. סובלני. מקבל ביקורת.
לגבי השלילי- אני אומר שקשה לי להתחיל משימה, כלומר לוקח לי זמן לחשוב על האסטרטגיה שתהיה נכונה ומתאימה ללקוח. שאני יכול להתפזר.
 
לצפיה ב-'באופן כללי, אלו לא בהכרח תשובות לא טובות'
באופן כללי, אלו לא בהכרח תשובות לא טובות
13/02/2019 | 00:25
33
אולי כדאי להתייעץ ספציפית עם מישהו מהתחום שלך כדי לקבל עליהן חוות דעת, למשל יתכן שלתפקיד מכירות, הדבר השלילי שכתבת הוא בעייתי.
מן הסתם זה תלוי בתפקיד המדויק: איש מכירות שמדבר פנים אל פנים או טלפונית צריך לקלוט מהר ועל המקום את הלקוח ולהתאים לו את האסטרטגיה הנכונה, ואיטיות היא בעיה, בעוד שתפקיד של שיווק ופיתוח עסקי זה עניין יותר מתוכנן מראש ויש בו את הזמן לחשוב ולחקור...
כך נראה לי כמי שלא מהתחום, אתה בוודאי יודע עד כמה זה מדויק או לא, ומה רלוונטי אליך.
כשמדברים על החסרונות שלך - להסביר גם איך אתה מתמודד איתם ומה אתה עושה בשביל להשתפר או איך אתה מפצה על זה.
 
לצפיה ב-'עבודה טובה- חיים טובים?'
עבודה טובה- חיים טובים?
04/02/2019 | 09:59
2
123
היי לכולם,

לפני כמה שנים התקבלתי לעבודה שאז הייתי אומרת שהיא עבודת חלומותיי. עבודה בהייטק, שאפשרה לי מעבר למרכז. לאחר שנה וקצת אני יכולה להגיד שאני דיי איבדתי את עצמי. אני עובדת בסביבות ה 10 שעות ביום. ואני מרגישה איך כל המימדים האחרים בחיים שלי דיי נעלמים- בהתחלה עוד יצאתי בערב אבל זה הפסיק. אני לא מתראה עם חברות וחברים, לא רואה את ההורים, לא יוצאת לדייטים.... החלק הנורא באמת שבגלל שאני יחסית חדשה אני גם לא אומרת לא לפרוייקטים נוספים ולא תמיד יודעת איך להתמודד עם עומס העבודה.....
אני מרגישה שהמונולוג הפנימי שלי הפך להשוואה מתמדת של "אבל החיים שלך!" לבין "אבל הכסף, העבודה השווה, כמה עבדת כדי להגיע לזה!"... זה הפך לבדיקה מתמדת- אני רואה מישהי בבוקר שהולכת עם הכלב בנינוחות וחושבת "זו הייתי יכולה להיות אני".
מצד שני אני בהחלט זקוקה לכסף והשקעתי שנים של לימודים (וכסף) כדי להגיע לאיפה שאני....

ואחרי זה אני פשוט מרגישה שאני לא מעריכה מספיק את מה שיש לי.

מישהו אחר מזדהה?.... :(
לצפיה ב-'למה את קוראת יחסית חדשה?'
למה את קוראת יחסית חדשה?
11/02/2019 | 14:07
61
כתבת שהתקבלת לפני כמה שנים. בעיני זה לא נקרא "חדשה".
אני גם בהיי טק (לא כתבת מה בדיוק את עושה ואולי זה משנה. אני בפיתוח).
בעבודה חדשה גם לי תמיד יש את הצורך להפגין משקיענות יתר ולתת הרבה שעות.
בשנים הראשונות שלי באמת הייתי עובדת 10-11 שעות ביום.
זה עבר לי.
מי שחשוב לו גם חיים פרטיים צריך להגדיר לעצמו את האיזון ולעמוד בזה.
ברוב המקומות בהיי טק יש תקופות של לחץ שבהם מצפים ממך לתת כמה שצריך, ויש תקופות רגועות יותר.
ברוב המקומות אפשר להיות עובד מוערך ומתוגמל היטב, גם בלי לעבוד בשגרה 10 שעות ביום. ברוב המקרים זה תלוי בעיקר בך.
יתכן שאת חושבת שאם תצאי אחרי 9 שעות יסתכלו עלייך עקום.
ויתכן שאת צודקת, אבל רוב הסיכויים שאת טועה וזה בראש שלך.
אם לא תנסי כלום לא ישתנה.
תלוי בך.
 
את מפחדת להגיד לא לפרויקטים נוספים, ולא יודעת איך להתמודד עם העומס -
שוב - השינוי יכול וצריך לבוא ממך.
איך את מנהלת את הזמן שלך? מי קובע לך את הערכות הזמנים והלו"ז לכל פרויקט?
בצוות מסודר עם מנהל נורמלי, הדברים לא מונחתים עליך סתם ככה.
 
אמורה להיות לך "רשימה" של משימות שמחכות לטיפולך.
לכל משימה צריכה להיות הערכת זמנים. ההערכה הזאת צריכה להיות ריאלית, ולהקבע על ידך ובהסכמה עם המנהל/ת הישיר שלך.
בין המשימות אמור להיות סדר עדיפויות שיקבע את הסדר שבו את עובדת עליהן.
- כל זה מגדיר את הלו"ז שלך.
אם מבקשים ממך משימה חדשה - צריך לתת לה הערכת זמנים ועדיפות ביחס למשימות האחרות - ובהתאם לזה להכנס או לא להכנס לרשימה.
 
את יכולה למצוא איפה הבעיה בתהליך אצלכם?
האם הערכות הזמנים אינן ריאליות? האם הן לוקחות בחשבון יום עבודה של 10 שעות נטו או 8-8.5 שעות (9 שעות מינוס ארוחת צהריים)?
האם הן לוקחות בחשבון בלת"מים וטעויות בהערכת הזמנים?
אולי אין סדר עדיפויות מוגדר?
 
בקיצור, לפני שמוותרים על "עבודת החלומות"... יש דברים שאפשר לעשות בשביל לשפר את המצב, ורובם תלויים בך (כמובן שגם במנהל/ת שלך).
 
לצפיה ב-'מבין אותך כל כך..'
מבין אותך כל כך..
09/06/2019 | 13:59
4
אני במצב בדיוק כמוך... רק אחרי 10 שנים של עבודה. רודף אחרי הכסף כל הזמן.. לומד ומתמקצע. ובזמן בזה שכחתי לצאת לדייטים... ואני כבר לא צעיר כשהייתי.
מת לפרוש פעם ולעשות משהו לגמרי אחר. כרגע כלוא בתוך כלובי זהב.
 
לצפיה ב-'עזרה מקצועית'
עזרה מקצועית
02/02/2019 | 17:12
1
76
היי, אני בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ועם ניסיון בניהול משרד בחברות היי טק. כרגע אני בהריון ולא עובדת. אשמח לקבל המלצות על מה כדאי לי אולי ללמוד או להרחיב את הידע כדי שייתן לי רובד נוסף. אולי חשבות שכר? אשמח לקבל המלצות על דברים שכדאי לי ללמוד בתקופה הזו כדי שיעזור לי לא להישאר רק בתחום המזכירות.
לצפיה ב-'לימודים'
לימודים
19/05/2019 | 16:25
5
תקשיבי ללב שלך ותלכי ללמוד בישול או קונדיטוריה בבית ספר בישולים בתל אביב.
אני בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ולא באמת היה לי מה לעשות עם זה...
הלכתי ללמוד לבשל בבית ספר בישולים והיום זה המקצוע שמפרנס אותי ות'אמת אני נהנה מכל רגע.
לצפיה ב-'מכירות ומשאבי אנוש'
מכירות ומשאבי אנוש
15/01/2019 | 14:46
58
היי, אשמח לייעוץ/ המלצה למי עוד פונים בנושא?!
בת 24, סיימתי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש ..
ללא ניסיון בתחום חיפשתי את עצמי..הגשתי מועמדות למשרות של רכזות גיוס גם לארגונים וגם לחברות השמה
מה שקרה שלא קיבלו אותי באיזה 3..4 מקומות( בארגונים וגם בחברת השמה)
בסוף התקבלתי באחת חברות ההשמה
עבדתי 4 חודש
וגם שם פטרו אותי כי לדעתכם לא עמדתי מספיק ביעדים..
(לא ישקר- גם לי לא היה קל כי מה שדורשים בחברת השמה זה יכולת מכירה!)
 
מה אני עושה עם עצמי עכשיו?
אני לא מכירתית , אין לי את ה"חוצפה חיובית" ובטחון עצמי "עובר"
האם זה אומר שאני לא מתאימה לתחום של משאבי אנוש..?
אני לגמרי מיואשת ופוחדת שצריכה לחפש קריירה בתחום אחר... (אחרי שזה התחום שרציני ובזבזתי אליו 3 שנים מהחיים(תואר) והרבה כסף..)
אני יודעת שניסיון מחברת השמה הוא הכרחי לתחום
אבל האם ניסיון של 4 חודש יספיק בכדי להתקבל לעבוד בארגון?
והאם בארגונים גם מחפשים את המכירתיות, יכולת שכנוע והחוצפה החיובית כמו בחברות השמה? או שעבודה בארגונים שונה מעבודה בחברות השמה?
תודה!
לצפיה ב-'תקוע'
תקוע
10/01/2019 | 13:09
145
אני הנדסאי מכטרוניקה, עם שנתיים ניסיון באבטחת איכות במסגרת הצבא - אבל מחפש להשתלב בתחום התכן המכאני והתלת מימד. אני עומד לסיים קורס solidworks ברופין ששילמתי עליו מכיסי שלי, ובנוסף לומד AutoCad באופן פרטני באינטרנט. במסגרת הצבא עברתי קורס אבטחת איכות ISO 9000 ובלי קשר למדתי כבונוס ניהול רשתות תקשורת כחלק ממענק להנדסאים משתחררים.
כל יום אני מקבל ממיליון הצעות עבודה במייל שאינן קשורות לתחום שאליו אני מכוון, ואם הן כן - חסר לי ניסיון / הכשרה / השלם את החסר. בינתיים אני מעסיק את עצמי בחלטורות כמו עבודה בארומה, חלוקת פלאיירים ועוד דברים זמניים.
אני יכול ללמוד 1001 קורסים חדשים כל יום, אבל בסופו של דבר אני לא מרגיש התקדמות. ממש פול גז על ניוטרל. 
מה אני עושה לא נכון?
לצפיה ב-'משוב שנתי לעובד '
משוב שנתי לעובד
10/01/2019 | 06:00
55
באיזה משפטים מילות מפתח כדאי להשתמש בכתיבת המשוב?
  (המשוב בעברית)

האם יש דוגמאות למשוב שנתי
 
למהנדס אלקטוריניקה ?
הנדסאי אלקטרוניקה?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ