לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3129831,298 עוקבים אודות עסקים

פורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים

שלום, אם הגעת לפורום הזה סביר להניח שאת/ה מתעסק בבניית אתרים או תכנות לweb.
בין אם  רק אתמול למדת HTML ובין אם אתה כבר 14 שנים מתעסק עם בניית ותכנות אתרים זהו הפורום בשבילך.
בפורום תוכלו לדבר על כל מה שקשור בבניית אתרים או תכנות לWEB החל משפות התיכנות (html, javascript, node) ועד לשרתי איחסון וטיפים לבוני אתרים.
בבקשה אל תציפו את הפורום בשטויות ודברים שלא קשורים לבניית אתרים.
בבקשה קיראו את תקנון הפורומים לפני שאתם כותבים הודעות שעוברות על התקנון. חוץ מזה תוכלו לכתוב על כל נושא שעולה על דעתכם שקשור בבניית אתרים. בשבילכם ולשירותכם, מנהלי הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'בנייית אתר '
בנייית אתר
10/11/2019 | 19:30
1
8
שלום
ברצוני לבנות אתר למכירת מוצרים

אשמח לפניות בפרטי - מחירים,עלות ורעיונות
לצפיה ב-'בניית אתר'
בניית אתר
11/11/2019 | 18:13
1
היי, נעים מאוד.
אני ממליץ לעבוד עם השקדן - הם פיתחו עבורי אתר מדהים שפועל על מערכת הניהול וורדפרס בפחות משבוע!
הם מציעים בניית אתרים בוורדפרס והמחירים שלהם מעולים.
יצאתי מרוצה מאוד!

לצפיה ב-'הזדמנות חד פעמית'
הזדמנות חד פעמית
05/11/2019 | 17:28
1
14
היי חברים זה הודעה שיווקית קצרה וקולעת שמאוד כדאי לכם לקרוא.

לפני כמה חודשים הצטרפתי לקורס מדהים של דורון גושן שמלמד גם את מי שאין לו שום מושג קלוש במחשבים מ0 ל100 איך להשתמש בידע שיש לך כדי ליצור הכנסה נוספת.

מה שאותי עניין בעיקר, זה הבשורה שהקורס של דורון הביא אתו.

אני יכול להפסיק לעבוד במקום שאני לא כ"כ אוהב ועובד רק בשביל כסף ולהתחיל לעסוק בדברים שיש לי תשוקה אליהם ורכשתי בהם ידע וניסיון.

ועכשיו כמה חודשים בקורס אחרי יצירה אישית ועוד 2 שיתופי פעולה אני כבר עוד רגע רואה את הסוף לעבודה כשכיר והתחלת דרך עצמאית בנושאים שאני אוהב.

ולמה אני מספר לכם את כל זה? כי דורון המלך הזה נותן לנו ללמוד על שיווק ופרסום מזה שאנחנו מפרסמים את סדרת הסרטונים החינמית בה דורון מסביר איך אפשר להפוך ידע להכנסה נוספת.

וממש הופך אותנו התלמידים לשותפים שלו ומאפשר לנו כבר בזמן הקורס להכניס עוד וללמוד עוד.

אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור
כדי להתחיל לצפות בסדרת הסרטונים החינמית בה דורון מסביר איך להפוך ידע להכנסה נוספת.
דורון מרוויח את תשומת הלב שלכם, אנחנו התלמידים מרוויחים על כל קליק ואתם מרוויחים ידע שבאמת שווה זהב.

אז תודה לכם על זמן הקריאה.
בבקשה לחצו על הלינק וקבלו את סדרת הסרטונים.

לצפיה ב-'האם תפוז אשרו את התוכן השיווקי הזה?'
האם תפוז אשרו את התוכן השיווקי הזה?
05/11/2019 | 17:36
4
לצפיה ב-'פתיחת חנות באתר וויקס'
פתיחת חנות באתר וויקס
27/10/2019 | 07:47
1
12
היי לכולם, רציתי להתייעץ בבקשה.
אני כיום מקבל תשלום מלקוחות בכרטיס אשראי עם סליקה דרך ויזה כאל
בנוסף, יש לי כרגע אתר וויקס בגרסה החינמית.

מהן האופציות שלי בשביל לפתוח חנות באתר הוויקס?
האם אני חייב להפוך בוויקס לחשבון פרמיום?
האם אני יכול לפתוח דף חנות שתתחבר לספק שלי בויזה כאל ובעצם הסליקה שלי תהייה דרכם?

אשמח לעזרה
תודה לכם

לצפיה ב-'אם התמיכה שלהם תענה, נא פרסם תשובתם כאן. תודה.'
אם התמיכה שלהם תענה, נא פרסם תשובתם כאן. תודה.
29/10/2019 | 17:04
5
תודה.
לצפיה ב-'אפליקציית'
אפליקציית
23/10/2019 | 19:10
22
הרבה אושר ושמחה
לצפיה ב-'אתר אינטרנט שבניתי'
אתר אינטרנט שבניתי
22/10/2019 | 19:37
1
29
האתר בונה פוסטים מזויפים של פוליטיקאים

לצפיה ב-'העיצוב פשוט מעולה'
העיצוב פשוט מעולה
22/10/2019 | 19:46
7
לצפיה ב-' כתיבת שם תמונה באתר wix לצורך קידום טוב '
כתיבת שם תמונה באתר wix לצורך קידום טוב
17/10/2019 | 19:51
3
9
שלום
אני בשלבים אחרונים של בניית אתר ב- wix 
ומחבר את שמות התמונות / קבצי התמונות באתר ( באפשרות עריכת הקובץ שמנוסחת בערך כך " מה אתה רוצה שגוגל ידע על הקובץ הזה" )
ולפחות מבחינת קידום האתר, השאלה שלי כרגע אינה על תוכן הכתוב הרצוי בשם התמונה, אלא :  :
1-- באיזה אופן כותבים ? כלומר האם כותבים סימן מקף בין שתי מלים המהוות צמד , ואיך מציינים הפסקה בין מלים או צמד מלים - בעזרת מרווחי או "פלוס" ?? 
( לדוגמא:     רהיטים-לסלון  +  רהיטי-יוקרה + רהיטי-עץ )     

2-- והאם נכון לכתוב לכל קובץ אותו "שם" ( רשימת מלים)/מושגים ) לתמונות שונות באתר , (זה כמובן מסתדר מבחינת הרלוונטיות של נושא התמונה), או שאולי אפשר  לתת להן בערך אותו " שם" , אך פשוט עם שינוי קל ( כ למשל הפיכת סדר המושגים ברשיעמה)
בתודה מראש, אשמח לעזרה
לצפיה ב-'למה אתה לא נעזר בשרות לקוחות של וויקס?'
למה אתה לא נעזר בשרות לקוחות של וויקס?
17/10/2019 | 21:00
2
לצפיה ב-'לא יודע, וההצעה מצוינת, אבל לא אתפלא אם בין גרשיים'
לא יודע, וההצעה מצוינת, אבל לא אתפלא אם בין גרשיים
18/10/2019 | 22:53
1
8
  1. לא יודע את התשובה הנכונה.
  2. ההצעה של שמואל לשאול את התמיכה נשמעת לי מצוינת. במסגרת חוסר הידע שלי, לא ניסיתי לדבר עם התמיכה.
  3. לא מנסה לבלבל, אך לא אתפלא אם דרושות גרשיים. כלומר "רהיטים רווח לסלון" ירשם בדיוק כך. בין גרשיים. כמובן שאין צורך לרשום את המלה רווח אם לא רוצים שהמשתמש יראה אותה. לא פלוסים, ולא מכפים.
לצפיה ב-'תודה , אך ...'
תודה , אך ...
19/10/2019 | 17:01
7
תודה, אך מטנטה, לא התכוונתי לשם של התמונה המוצג באתר לגולשים אלר מעין שם "מאחורי הקלעים" עבור גןגל . 
שרות לקוחות אולי אנסה אאבל משהו לא הסתדר בתקשורת וטכנית בשיתוף מסך

לצפיה ב-'אירוע DevOps'
אירוע DevOps
12/10/2019 | 20:55
11
מזמין אותך לאירוע של קבוצת Code review שייערך ביום שני 4 לנובמבר במתחם ריאקטור בתל אביב.
התכנים באירוע יהיו טכניים בלבד, פרטים והרשמה לאירוע 
לצפיה ב-'המרת XML ל- Json'
המרת XML ל- Json
12/10/2019 | 12:12
7
שלום רב,

בצד ה- Client, עלי לפתוח קובץ xml, להמיר אותו ל json ואז לשלוח באמצעות:
 this.http.post (`${BASE_URL}`,body).subscribe
האם זה צעד חכם ?
אלטרנטיבה: לשלוח את קובץ ה- XML ולנתח אותו בצד שרת.

באופן כללי: איך מעתיקים את תוכן הקובץ לתוך body ? 

תודה מראש,
צהלול.

לצפיה ב-'מה דעתכם על האתר שלי?'
מה דעתכם על האתר שלי?
28/09/2019 | 14:43
1
24
היי, אני עובד על אתר בדיוק בנושא וויד, מה דעתכם?
https://weed420.co.il
לצפיה ב-'כתוב אזהרה '
כתוב אזהרה
07/11/2019 | 18:52
2
נכנסתי לאתר כי רציתי לדעת מה זה "וויד". חשבתי שזה קיצור של וידאו.
עכשיו המשטרה תחשוב שאני מעשן סמים..
אין לי כוח למחוק את ההיסטוריה של הגלישה
לצפיה ב-'מישהו יודע מה קרה לחברת לייטהוסט?'
מישהו יודע מה קרה לחברת לייטהוסט?
22/09/2019 | 10:24
1
20
האתר שלי מאוחסן דרך חברת לייטהוס. כבר שבוע האתר והמייל מנותקים. הטלפון של החברה מנותק, לא חוזרים למיילים.

מישהו?

לצפיה ב-'אם זו אינה פרסומת אז הרגע גלשתי לאתר שלהם'
אם זו אינה פרסומת אז הרגע גלשתי לאתר שלהם
23/09/2019 | 18:30
18
גם אם זו פרסומת, הרגע גלשתי לאתר שלהם. אין לי קשר אליהם. מקןה שזו לא פרסומת. באמת פותח השרשור לא פרסם קישור.
לצפיה ב-'בעיות קישורים'
בעיות קישורים
18/09/2019 | 10:27
1
13
בניתי אתר WP
יש קישור להצעת אפיליאייט
כאשר לוחצים על הקישור במקום שתגיע לכתובת הרצויה אני מופנה להצעה אחרת לגמרי.
אדם שיושב בארה"ב אמר לי שהוא מגיע לכתובת הנכונה ז"א שהוא רואה את ההצעה הנכונה.
כאשר אני נכנס לאתר שבניתי ולוחץ על הקישור אני מיד מופנה להצעה אחרת לא שלי בכלל.
מרגיש כאילו מישהו השתלט לי על האתר ומפנה את הקישורים שלי לשלו.
מה קורה פה??? בבקשה עזרה
לצפיה ב-'אין צורך להשתלט לך על האתר. איך הגעת לאפיליאייט הזה?'
אין צורך להשתלט לך על האתר. איך הגעת לאפיליאייט הזה?
20/09/2019 | 01:26
5
יתכן שזו חברת האחסון. או שהאפיליאייט הוא שמנהל את זה. למשל, גולש ישראלי מופנה למקום אחד, וגולש אמריקאי למקום אחר. בגלל שיקולים של האפיליאייט. סבור שאם אפשר אז להסיר את האפיליאייט הזה. או לנסות לדבר איתו. איך הגעת אליו?
לצפיה ב-'קורס במתנה : השקעה בנכסים דיגיטליים - משפך שיווקי מלא'
קורס במתנה : השקעה בנכסים דיגיטליים - משפך שיווקי מלא
18/09/2019 | 12:37
3
״איך לייצר בין 2500 ש׳׳ח ל10,000 ש׳׳ח כל חודש בצורה פסיבית לחלוטין מנכסים דיגיטליים, בקלות ובמהירות ומבלי להשקיע סכומי עתק כמו בנדל׳׳ן״

הקורס הינו בחינם וללא עלות לזמן מוגבל: (לאחר סיום הזמן מחיר הקורס יהיה 997 ש׳׳ח)

לינק להדרכה - https://bit.ly/2kso0jK
לצפיה ב-'Pane in angular'
Pane in angular
12/08/2019 | 21:24
6
שלום,

עלי לפתח Client ב- Angular המכיל Panes שניתן למקם אותם כרצוני. כל Pane ניתן לנעילה ול Minimize.

האם זה GUI מקובל בעולם ה- web ?

עלי להמיר קונספט שקיים ב- WPF ל- Angular.

תודה,
צהלול
לצפיה ב-'*אם אתה אוהב כסף ואתה בנאדם אנליטי אתה מאוד תאהב את הפוסט הז'
*אם אתה אוהב כסף ואתה בנאדם אנליטי אתה מאוד תאהב את הפוסט הז
02/08/2019 | 00:15
1
25
לאחר שתקראו את המאמר הבא תפגשו באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!!! פשוט תקראו, זה מטורף כמה זה גאוני ופשוט כאחד

מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 28 ₪ (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 4 ₪ לכל אחד מ- 7 המספרים שיהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את המספר שלך כמספר 7 בתחתית רשימת השמות ולשלוח להרבה מאוד קבוצות דיון (בווצאפ, פייסבוק פורומים וכאלה).

זה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון? וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "באותו יום התחלתי לקבל כסף ב- paybox. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! ביום הראשון עשיתי 48 ₪ (כיסיתי את "ההשקעה"!) אח"כ עשיתי בערך 1500 ולאחר שבועיים עשיתי סכום של 10000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪. וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 537,000 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-28 ₪!!!

הסכום הסופי שאמור להצטבר לכם אם תמצאו רק 7 (זה ממש קצת) שימצאו כל אחד רק 7 עד שאתם נפלטים מהרשימה אתם אמורים לצבור-3,842,600 !!!! אתם קולטים??? זה מטורף תחשבו מה יקרה אם תגייסו 14 איש או יותר שיצטרפו?!!! לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!

זה קל, וההשקעה שלכם היא רק 28 ₪!

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה:

1. שלחו 4 שקלים ל paybox של כל אחד משבעת האנשים ברשימה :

(אין צורך לשמור את המספר בשביל להעביר את הכסף)

1.  054-2231222 

2.  054-6507082 

3.  052-5299275 

4.  054-6766522 

5.  055-6888465 

6.  052-3121787 

7.  054-7692357 

2. הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר7 נהיה מספר 6, 6 נהיה 5... וכו') והוסיפו את המספר שלכם כמספר 7 ברשימה.

3. השתמשו בקבוצות ווצאפ, פיסבוק, ובאתרים כמו msn, תפוז, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

4. שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל ההוראות מבוצעות בזהירות 7 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 4 שקלים כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 28 ₪ אם השם שלי כמספר 7 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 4 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 6 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 196 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 5 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1372 ₪ נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 4 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 9,604 ₪!!! אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 3 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 67,228 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 2 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 470,000 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 3,294,000 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ בלבד!!!

הסכום המצטבר הוא 3,842,600!!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 3,842,600₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 28 ₪? אני לא, ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

**גם אם אתה עדיין סקפטי וחושב שיש לזה אחוזים בודדים להצליח זה עדיין מליוני אחוזים יותר מהסיכוי לזכות בלוטו!!! אז שווה לנסות לשים את ה28 שקלים האלה ולעשות מאמץ לשלוח!!**

והכי חשוב!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 4 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב ! הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

בהצלחה!

לצפיה ב-'יצירת קשר '
יצירת קשר
02/08/2019 | 00:22
19
לפרטים אפשר לפנות אליי 0547692357
לצפיה ב-'שאלה על הטמעת אתר חיצוני '
שאלה על הטמעת אתר חיצוני
31/07/2019 | 14:35
1
23
שלום, אני רוצה להטמיע באתר שלי דף אינטרנט מאתר חיצוני, האתר הזה כמעט עושה את העבודה

רק יש בעיה, אני רוצה להטמיע חלק נורא ספציפי, לא את כל העמוד, והאופציה ליצור חלון קטן תמיד מתחילה מהחלק השמאלי העליון, יש דרך בקידוד להזיז את הפוזיציה? לדוגמה שאטמיע חלון רק עם החלק התחתון האפור של העמוד הזה, עם התקנון אודות וכו'. 

תודה.
לצפיה ב-'יש אפשרות'
יש אפשרות
07/08/2019 | 21:04
12
תאתר אלמנט HTMLי עם ID, שקרוב לאיזור שאליו אתה רוצה להביא. ואז בSRC של הIRRAME תוסיף בסוף סולמית (#) ואחריה את הID של האלמנט.
לדוגמה:
<iframe src="http://www.tapuz.co.il/forums/addmsg/156/184366889...; style="
    width: 80%;
    height: 500px;
"></iframe>
תוכל לראות אחרי שהאייפריים נטען, שהוא נטען לך באיזור של התגובה, ולא בחלק העליון של העמוד.

בהצלחה.
אם לא הסתדר - תוכל לתת לי קישור ואת הרכיב שאליו אתה רוצה להביא את האייפריים, ואתן לך את הקישור המתאים
לצפיה ב-'קריאת בחירה של רשימה דינאמית'
קריאת בחירה של רשימה דינאמית
31/07/2019 | 10:26
420
שלום,
מנסה לקרוא את הבחירה משדה המיובא באמצעות recordset  אשר נטען מקריאה של בסיס נתונים.
<select>
<%
Do Until rs1.EOF
<option value="<%=rs1.fields(0).value%>"><%= rs1.fields(0).value%></option>
    rs1.movenext()
Loop
%>
</select>
איך יודעים מה המשתמש בחר?

לצפיה ב-'שאלה לגבי אתרי וורדפרס'
שאלה לגבי אתרי וורדפרס
03/07/2019 | 15:38
5
58
יש לאתרי וורדפרס פורום שההודעות נפתחות לא בדף חדש, אלא מתחת לנושא כמו כאן בתפוז? נדמה לי שקוראים לזה פורום עץ.

תודה לעוזרים
לצפיה ב-'אתה צריך לשאול על "פורום עץ" ולא על וורדפרס.'
אתה צריך לשאול על "פורום עץ" ולא על וורדפרס.
07/07/2019 | 09:13
4
32
ייתכן שיש תוספ לWP שעוזה את העבודה, אבל ככלל אני מניח שיש פורומים כאלה בלי WP.
לצפיה ב-'לא מצאתי פורום עץ בוורדפרס. אולי מישהו יודע?'
לא מצאתי פורום עץ בוורדפרס. אולי מישהו יודע?
12/07/2019 | 13:29
2
8
לצפיה ב-'כי וורדפרס זו לא מערכת פורומים. אתה מחפש פורום ולא בלוג.'
כי וורדפרס זו לא מערכת פורומים. אתה מחפש פורום ולא בלוג.
14/07/2019 | 16:26
1
6
לצפיה ב-'מצאתי פורומים בוורדפרס'
מצאתי פורומים בוורדפרס
21/07/2019 | 20:45
20
הבעיה שהם לא פורום עץ. התגובות נפתחות בדף חדש וזה מאוד לא נוח.
לצפיה ב-'איפה פותחים עצומה'
איפה פותחים עצומה
01/08/2019 | 19:35
17
לראות אותך בשחור....
שמישהו יצבע לפחות באדום.
לצפיה ב-'שרת דואר מבוסס דפדפן'
שרת דואר מבוסס דפדפן
12/06/2019 | 14:14
1
27
תהיתי ביני לביני - עד כמה זה מסובך לבנות ולתחזק שרת דואר מבוסס דפדפן דוגמת ג'ימייל ?
נניח אני רוצה לייצר לעצמי שרת דואר במקום להזדקק לשירותי ג'ימייל או וואלה ואחרים. על מה מדובר ?
לצפיה ב-'מציע לחשוב על לקחת מרכיבים מוכנים במקום לבנות'
מציע לחשוב על לקחת מרכיבים מוכנים במקום לבנות
13/06/2019 | 16:13
40
ולא עונה על השאלה
עד כמה זה מסובך להרכיב מחלקים מוכנים, ולתחזק, שרת דואר מבוסס דפדפן דוגמת ג'ימייל ? נניח שאתה רוצה להרכיב לעצמך שרת דואר במקום להזדקק לשירותי ג'ימייל או וואלה ואחרים. על מה מדובר ?
סבור שהתשובה תלויה מאד בשואל. ולא רשמת מספיק פרטים על כך.

לצפיה ב-'מחפשת לבנות אתרים לצורך בניית תיק עבודות לעסק החדש שלי'
מחפשת לבנות אתרים לצורך בניית תיק עבודות לעסק החדש שלי
29/05/2019 | 11:19
51
עלות העבודה תהיה נמוכה (התשלום יהיה בעיקר על האחסון והדומיין).

לפניות:

תודה!
לצפיה ב-'הגדרות mod_proxy על apache2 דרך virtualhost הפסיקו לעבוד'
הגדרות mod_proxy על apache2 דרך virtualhost הפסיקו לעבוד
27/05/2019 | 10:32
14
בעיה עם proxy_mod
מחשב שתפקד בתור proxy והפנה פניות HTTP לשרתים אחרים, הפסיק לבצע את ההפניות. אצרף את הקטע הרלוונטי להבנתי מתוך הapache2.conf
הבעיה החלה כמה שעות לאחר שבוצע שינוי ברשת (הוחלף נתב), אבל הבעיה קיימת גם מהרשת המקומית. (לאחר שוידאתי שפניות לכתובות הרלוונטיות לא עוברות דרך הנתב).
מערכת הפעלה - אובונטו מעודכן.

LoadModule proxy_module lib/apache/mod_proxy.so
LoadModule proxy_http_module lib/apache/mod_proxy_http.so
#two lines above are meaningless on current version of apache (modules were loaded earlier).

# vim: syntax=apache ts=4 sw=4 sts=4 sr noet

#------------------------------------------
#browsing to thisDomain:80 gots to /var/www/html/ as it should go

#next definition goes to /var/www/html instead of it's destination!
<virtualHost demo1.thisDomain:80>
ProxyRequests Off
ProxyPass / http://192.168.0.3:80/
ProxyPassReverse / http://192.168.0.3:80/
</virtualHost>

#next goes to it's location as it should /var/www/html/guy
<virtualHost local1.thisDomain:80>
DocumentRoot /var/www/html/guy/
</virtualHost>

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ