לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1637916,379 עוקבים אודות עסקים

פורום דיני משפחה

גולשות וגולשים יקרות ויקרים.
ברוכים הבאים לפורום.
מטרתי בפורום זה - לתת לכם מענה לשאלות ולמצוקות בנושאים השונים של דיני משפחה.
הפורום מיועד הן לאלה מביניכם המצויים בסכסוך זוגי והן למי שמתעניין בתחום המורכב והמעניין הזה.
דיני משפחה מקיפים תחומים שונים: נישואים, גירושים, שלום בית, מזונות, משמורת בילדים, ענ יני רכוש שונים ועוד ועוד.
אתן ואתם מוזמנים אם כן  לשלוח לי שאלות בקצרה ובבהירות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיני משפחה

גולשות וגולשים יקרות ויקרים.
ברוכים הבאים לפורום.
מטרתי בפורום זה - לתת לכם מענה לשאלות ולמצוקות בנושאים השונים של דיני משפחה.
הפורום מיועד הן לאלה מביניכם המצויים בסכסוך זוגי והן למי שמתעניין בתחום המורכב והמעניין הזה.
דיני משפחה מקיפים תחומים שונים: נישואים, גירושים, שלום בית, מזונות, משמורת בילדים, ענ יני רכוש שונים ועוד ועוד.
אתן ואתם מוזמנים אם כן  לשלוח לי שאלות בקצרה ובבהירות.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דיני משפחה.
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לשאול שאלות בנושא הפורום - מזונות, משמורת, רכוש, גירושין, שלום בית וכד'.
הפורום אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי, ובשל התשובות הקצרות המתבקשות מטבע האתר, אפשר והתמונה לא תהיה מלאה ומדויקת.
לכן אין לכותב ולתפוז כל אחריות משפטית או אחרת.

המשך >>

לצפיה ב-'פוטנציאל לבעיה מאד מסובכת ואולי מסוכנת....'
פוטנציאל לבעיה מאד מסובכת ואולי מסוכנת....
22/04/2019 | 23:42
2
24

בן 46 נמצא בהורות משותפת מורכבת משום ש מ 2 הצדדים אין משפחות.

לי אין יכולות לגדל את הילד הילד (בן שנתיים וחצי) אשר גודל אצל אימו, אני משלם תמיכה כלכלית ולוקח אותו כמה פעמים בשבוע, כל פעם לכמה שעות ומחזיר. בין לבין ישנה מטפלת שעובדת בשליש משרה אבל לטענת האם היא לא הכי מתאימה.

הילד מאד קשור לאימו ולי לא ידוע מה לעשות במקרה של חולי, אסון, תאונה, אשפוז או מוות של האם. הילד יהיה אומלל ואני לא אוכל לתפקד. התחייבתי בהסכם הורות לא למסור אותו לאימוץ ותהליך של אופרית לוקח המון זמן. זה מדיר שינה מעיניי.

לדעתי מדובר במקרה מאד מורכב מבחינה טכנית ואף משפטית ואין פיתרון מהיר. מה דעת מנהל הפורום והגולשים בו?
לצפיה ב-'לא ברור עד כמה הבעיה דחופה'
לא ברור עד כמה הבעיה דחופה
23/04/2019 | 08:52
12
שאלות כאלה יכולות להתעורר אצל כל זוג הורים-מה קורה כשההורה המשמורן נכנס לנבצרות.

לגוף הענין, לא חושב שהסכם לא למסור לאימוץ תקף מבחינה משפטית. כל הסכם לגבי ילד כפוף לעקרון טובת הילד. אם טובת הילד שיימסר לאמוץ, אזי להסכם שאומר אחרת אין תוקף.
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט.תקרא,תשאל ותלמד.'
זה מאוד פשוט.תקרא,תשאל ותלמד.
23/04/2019 | 09:58
13
לילד יש אם.תתיעץ איתה.
אף אחד לא נולד אבא.לומדים תוך כדי ובעיקר-לוקחים אחריות.
ואגב-אתה לא תומך כלכלית אלא משלם מזונות לבנך.הבן שלך!
לצפיה ב-'שיחה עם נחמה דואק בערוץ הכנסת על פסח, חופש וזוגיות / חלק 3'
שיחה עם נחמה דואק בערוץ הכנסת על פסח, חופש וזוגיות / חלק 3
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2019 | 13:04
2
שיחה עם נחמה דואק בערוץ הכנסת
על פסח, חופש וזוגיות / חלק 3
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לבקר באתר החדש שלי: http://interget.co.il
לצפיה ב-'בעיה בירושה:'
בעיה בירושה:
22/04/2019 | 13:02
1
22
אבא שלי נפטר. 
הורי חיו בנפרד.
בהסכם הירושה (שאושר ע"י בית-המשפט) נקבע שאני אקבל קופת גמל מסויימת שהיתה שייכת לאבי. הסכם זה טרם בוצע. 
בינתיים אמי נפטרה. 
אני ואחי החלטנו לשנות את ההסכם כך שקופת הגמל הזו תעבור אילו ובתמורה אני אקבל חלק גדול יותר מירושת אמי כך שזה יתאזן. 
האם שנוי זה יגרום לכך שעלינו יהיה לשלם מס? 

לצפיה ב-'אין הסכם ירושה.קיימת צוואה ומניחה שלכך כוונתך.'
אין הסכם ירושה.קיימת צוואה ומניחה שלכך כוונתך.
22/04/2019 | 20:47
11
הצוואה -רצונו של המוריש והיא תבוצע כלשונה.
אינך יכול לשנותה.לאחר הביצוע,(צו קיום צוואה)תוכלו להתחלק כפי שתרצו.
אין כל אפשרות לשנות את הצוואה,במידה,כמובן,והיא חוקית.
לצפיה ב-'הסטטוס של יום שישי /156'
הסטטוס של יום שישי /156
( לעמוד שלי בתפוז )
19/04/2019 | 14:15
3
הבעיה אחרי ליל הסדר היא קילו נאה, קילו יאה.
(יעקב פרוינד)
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לבקר באתר החדש שלי: http://interget.co.il/
לצפיה ב-'שיחה עם ג'קי לוי ושרון קנטור בגל"צ: '
שיחה עם ג'קי לוי ושרון קנטור בגל"צ:
( לעמוד שלי בתפוז )
16/04/2019 | 23:01
2
שיחה עם ג'קי לוי ושרון קנטור בגל"צ:
מתי קיימת הגנה כשבן זוג פוגע בפרטיות בן זוגו / חלק 1
האתר שלי:
http://interget.co.il
לצפיה ב-'שלום. אחותי ובתה הגדולה החתימו את אימי ז"ל על צוואה. '
שלום. אחותי ובתה הגדולה החתימו את אימי ז"ל על צוואה.
15/04/2019 | 10:59
33
היה לה אלצהיימר. רוב הרכוש צווה לנכדות. הגשתי כמובן התנגדות לא לפני שביקשתי מהן להתגשר רק לא להכנס לבית משפט. לא רק שהן סרבו, הן לא התייחסו כלל לבקשה שלי

מומחה בימ''ש (פסיכיאטר) העיד בחקירתו "היא היתה צלולה ומדוייקת. כל הייקים צלולים. אני מכיר אותם. אני בעצמי ייקה. אחותי גם היא ייקית בת 97 וצלולה" 

כמו כן במשך כל החקירה הוא היה גם מאוד עויין כלפי באת כוחי. הוא ידוע כבעייתי

ביקשתי לפסול אותו אך השופט לא הסכים. גם במחוזי נצרת היא לא נפסלה. לא המומחה ולא הצוואה (אחראי לזה יצחק כהן שישב בראש ההרכב ואשר הואשם בהטרדות  מיניות שבועיים לאחר הדיון) הוא השעה עצמו. (היה משוא פנים כבד. הוא לא נתן לבא כוחי לדבר. כל הזמן קטע וצעק עליו. בבאת כוחן הוא לא נגע. ולא הפריע. היא דיברה ברצף

מאוד מוזר בעיני. עורכת הצוואה, החברה הכי טובה של הנכדה הגדולה (שיקרה בחקירתה ובתצהיר שלה והשמיצה אותי. עורכת צוואה אמורה להיות נייטרלית) היתה פרקליטה בכירה פלילית בנצרת. לי נראה שיש קשר בין הדברים

גם בעליון היא לא נפסלה. לא הצוואה ולא המומחה. שוב, שופטת מטומטמת שכנראה לא התעמקה בתיק או שלא קראה אותו כלל. הפסדתי כ-1.5 מיליון ש'. 

בנוסף הן גנבו חצי מיליון ש'. (תיק אחר) כאן ניצחתי. ברוב חוצפתן ובצע הכסף שלהן הן ערערו. נאלצתי שוב לשכור עו''ד.

המחוזי החליט להחזיר את התיק לשלום כי השופט עשה שגיאות בפסק הדין. שגיאות טכניות של זמנים, לא מהותיות. הן הצליחו לפסול את השופט בשלום 

הכל מהתתחלה. במקדמי העו''ד השתולל שלא רוצה לטפל בתיק. אין לי מושג מדוע. הרי ניצחתי בסיבוב הראשון. היה קל להוכיח. (עו''ד שעבד אצלו, מאוד מוכשר ואשר הכין את התביעה טען שיש לי סיכוי טוב לנצח)

נאלצתי להתפשר כי לא רציתי שעו''ד משתולל שלא רוצה לטפל בתיק ייצג אותי בכסף האחרון שלי.

לא היה לי כסף לשכור עו''ד חדש ונאלצתי להתפשר. על 80 אלף

מתוך רכוש של כ-4 מיליון ש'. אני הבת מקבלת 80 אלף. בנוסף הוצאתי כ-800 אלף ש על עורכי דין רשלנים ולא מקצועיים לחלוטין

הפכתי לעניה. ואני מוכרת ברווחה

אני כותבת את הדברים כדי שתדעו שמערכת המשפט כאן מושחתת ורקובה. עורכי דין ושופטים. לא כולם

לצפיה ב-'פ ר ש ת מ צ ו ר ע'
פ ר ש ת מ צ ו ר ע
( לעמוד שלי בתפוז )
11/04/2019 | 21:02
3
מידי שבוע אפרסם כאן שיחת וידיאו קצרצרה על פרשת השבוע
ובה קטעים אחדים עם תובנות, צימוקים וחיוכים.
תגובות ושיתופים יתקבלו בברכה.
הקטעים מבוססים על ספרי "מסביב לשולחן - הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר על פרשות השבוע" (הוצאת אלומות מבית דני ספרים).
לסרטוני הווידיאו של כל הפרשות אתם מוזמנים למדור "פרשות השבוע" באתר החדש שלי:
-1:59

לצפיה ב-'הסכם ממון הגיוני'
הסכם ממון הגיוני
09/04/2019 | 10:30
6
47
הבנתי שהסכם תקין ופשוט הוא הסכם שרשום שכל רכוש הפרטי של כל אחד מבני הזוג לא כלול ברכוש המשותף ?
האם נהוג לציין מעבר לזה שלאחר X שנים ההסכם מבוטל או שאחוזים מסויימים ברכוש הפרטי כן נכללים ברכוש המשותף ?
אם כן מה נהוג ?
אני שואל בקשר למקרה שאחד מבני הזוג ללא רכוש רב והבן זוג השני כן
כמו כן האם נהוג לציין למשל שאם ניפרדים הבן זוג החזק כלכלית עוזר בשנה הראשונה לחלש כלכלית ?

לצפיה ב-'הכל נכון ומקובל-מה שמתאים לכם.'
הכל נכון ומקובל-מה שמתאים לכם.
09/04/2019 | 20:11
1
15
לצפיה ב-'יש אבל נורמות להסכמים כאלו'
יש אבל נורמות להסכמים כאלו
10/04/2019 | 19:14
20
הסכם כזה יכול גם לפרק זוגיות אם צד אחד מתעקש על משהוא שהשני לא מוכן
האם נהוג שבני זוג מבוגרים שכל אחד מגיע עם הרכוש שצבר כל חייו לחתום הסכם ?
ומה בד"כ נהוג לרשום בהסכם כדיי שיהיה הוגן ל 2 הצדדים ?

לצפיה ב-'חבל שאתם עושים לבד'
חבל שאתם עושים לבד
09/04/2019 | 21:13
3
15
לצפיה ב-'עדיין לא עושים רק מתייעץ'
עדיין לא עושים רק מתייעץ
09/04/2019 | 22:17
2
24
מה הדרך הנכונה לעשות ?

לצפיה ב-'פנו לעוד שעוסק בנושא'
פנו לעוד שעוסק בנושא
10/04/2019 | 04:43
1
7
לצפיה ב-'התיעצו עם עו"ד מעבר לכך'
התיעצו עם עו"ד מעבר לכך
11/04/2019 | 16:25
17
מקובל לערוך הסכם ממון וגם צוואות הדדיות.אם יש ילדים מנישואין קודמים מקובל להשאיר להם.המקובל הזה-בע"מ,כי לכל זוג ובן זוג מתאים משהו אחר.
לצפיה ב-'שיחה עם הרב בני לאו בערוץ הכנסת: '
שיחה עם הרב בני לאו בערוץ הכנסת:
( לעמוד שלי בתפוז )
03/04/2019 | 17:50
4
שיחה עם הרב בני לאו בערוץ הכנסת:
מאזינים אבל לא מקשיבים / חלק 2
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לאתר שלי:
לצפיה ב-'הייתם שולחים בקשה חוזרת למתן פסק דין?'
הייתם שולחים בקשה חוזרת למתן פסק דין?
03/04/2019 | 00:16
22
ערעור משפחה במחוזי. מזונות.
3 חודשים לאחר הדיון בפני ההרכב הוגשה בקשה למתן פסק הדין היות ולא ניתן.
ההחלטה לגבי הבקשה היתה "יינתן פסק דין בהקדם"
מאז עברו עוד 4 חודשים ( 7 חודשים לאחר הדיון בפני ההרכב) ופסק דין עדיין לא ניתן.

חלק אומרים להגיש בקשה חוזרת למתן פסק הדין. חלק אומרים לא לעצבן את השופטים ופשוט להמתין.

דעתכם? תודה מראש.
לצפיה ב-'מזונות לילד לא יהודי'
מזונות לילד לא יהודי
02/04/2019 | 16:44
28
מזונות ילדים מוסדרים בחוק לתיקון דיני המשפחה (מזונות). לפי ס' 3 לחוק הורה חייב במזונות ילדיו הקטינים על פי דינו האישי, היינו דינו הדתי. מי שאינו חייב במזונות ילדיו על פי דתו חייב במזונותיהם על פי החוק.

ס' 6 לחוק קובע כי- “ היקף המזונות, מידתם ודרכי סיפוקם ייקבעו, באין הסכם בין הצדדים, על ידי בית המשפט בשים לב לנסיבות, ופרט למזונות על פי סעיף 3 – לפי מחסורו של הזכאי ויכלתו של החייב. “

החוק קובע כמה קבוצות של זכאים למזונות-בן זוג, ילד הורה ועוד. ס' 6 לחוק קובע שמזונות הזכאים ייקבעו על פי יכולתו של החייב וצורכי הזכאי. אך כאשר מדובר במזונות ילדים קטינים אין חשיבות לצרכים של הקטינים וליכולת ההורה. לכאורה גם אם הילד אינו זקוק למזונות או שההורה אינו יכול לספק אותם הוא זכאי לקבלם. ואכן בפרשת בן חיים נ' רזניק, משנת 1961, קבע ביהמ"ש העליון שאב חייב לזון את ילדו הקטין שאינו יהודי גם אם ידו אינו משגת.

מדובר בחוק תמוה ולא צודק. לא יעלה על הדעת לחייב אדם לשלם מזונות גם אם אינו יכול. מותר לדרוש מהורה למצות את יכולתו הכלכלית כדי לזון את ילדיו הקטינים, אך כאשר אין לו את היכולת לזון אותם, לא יהיה זה צודק להשית עליו חיוב של מזונות.

מן הראוי לבטל את הסייג בסעיף 6 לחוק ולקבוע שגם מזונות של ילדים קטינים נקבעים לפי מחסורו של הזכאי ויכולתו של החייב.
לצפיה ב-'פ ר ש ת ש מ י נ י'
פ ר ש ת ש מ י נ י
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2019 | 15:21
3
מידי שבוע אפרסם כאן שיחת וידיאו קצרצרה על פרשת השבוע
ובה קטעים אחדים עם תובנות, צימוקים וחיוכים.
תגובות ושיתופים יתקבלו בברכה.
הקטעים מבוססים על ספרי "מסביב לשולחן - הרעיונות והסיפורים הטובים ביותר על פרשות השבוע" (הוצאת אלומות מבית דני ספרים).
לסרטוני הווידיאו של כל הפרשות אתם מוזמנים למדור "פרשות השבוע" באתר החדש שלי:
לצפיה ב-'שאלה לגבי חישוב השנה ממועד יישוב סכסוך.'
שאלה לגבי חישוב השנה ממועד יישוב סכסוך.
25/03/2019 | 18:03
1
25
תיק יישוב סכסוך נפתח בפברואר 2018. החלטה על סגירת התיק התיק לאור אי הסכמה התקבלה במאי 2018.

להבנתי יש שנה שבה ניתן להגיש תביעה בלי להגיש בקשה חדשה ליישוב סכסוך.

לא הבנתי מהחוק של יישוב הסכסוך האם השנה נספרת ממועד פתיחת התיק? או ממועד סגירת התיק?

תודה לעוזרים :)
לצפיה ב-'ממועד סגירת התיק'
ממועד סגירת התיק
26/03/2019 | 10:03
14
לצפיה ב-'שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה": '
שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה":
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2019 | 12:53
2
שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה":
מה עושים נגד ניכור הורי / חלק 7
האתר שלי:
לצפיה ב-'בדיקת האזנת סתר בטלפונים סלולריים'
בדיקת האזנת סתר בטלפונים סלולריים
25/03/2019 | 09:50
20
גרוש/גרושה, בתהליכי גירושין?

כדאי לדעת שלא מעט בני זוג מתקינים אפליקציות ריגול לצד השני על מנת לעקוב ולדעת כל מה שבן/בת הזוג עושים בזמן הנישואין, בתהליך הגירושין ואף לאחר הגירושין.

חושד/ת שמרגלים אחרי הנייד שלך?

זה הזמן לפנות למומחים ולקבל חוות דעת מקצועית!

לפרטים נוספים התקשרו ל-03-5787730
(לא להתקשר מהטלפון החשוד בריגול)
ייעוץ טלפוני חינם
הגעה למשרדנו בתיאום מראש - פארק המדע נס ציונה / תל אביב / נתניה / ירושלים

לצפיה ב-'שיחה בערוץ 1 עם ליאת רגב / חלק 3:'
שיחה בערוץ 1 עם ליאת רגב / חלק 3:
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2019 | 20:59
4
שיחה בערוץ 1 עם ליאת רגב / חלק 3:
על דמויות תנ"כיות נשיות חזקות
האתר שלי:

לצפיה ב-'חתונה אזרחית בחו”ל'
חתונה אזרחית בחו”ל
20/03/2019 | 11:38
20
כיום החלופה לנישואים דתיים העוברים ברבנות  היא נישואים אזרחיים בחו”ל והם מיועדים למי שאינו מעוניין לעבור ברבנות או למי שמנוע מלהתחתן בארץ.
כאשר זוג מחליט להתחתן בנישואין אזרחיים בחו”ל, במשרד הפנים חלה החובה לרשום אותו כנשוי במרשם האוכלוסין. זו בעצם הדרך היחידה כיום לעקוף את הרבנות. עלות חתונה בחו”ל היא משהו משתנה ותלוי בהרבה גורמים יש לחשב את מחירי הטיסות ליעד המבוקש, השהייה במקום של שני בני הזוג ותעריפי האגרות המקומיות של רישום הנישואים.
טווח המחירים כיום לחתונה אזרחית נעים בין 300-600 דולר בממוצע לאדם המחיר כולל עליות הכנת מסמכים,תשלום אגרות ועלות עריכת הטקס. הכל תלוי במדינה בה נערכת החתונה. האופציה הזולה, הקרובה והפופולרית כיום היא כמובן קפריסין.
הכרה בחתונה אזרחית בחו”ל
משרד הפנים מכיר בנישואים שנערכו בחו”ל, בתנאי שהזוג הטרי יוכל להציג תעודת נישואין מהדינה בה התחתנו ואותה מדינה מכירה באותו זוג כזוג נשואי. לאחר הצגת תעודת הנישואים, יכול הזוג להירשם במשרד הפנים כזוג נשוי ולשנות את סטטוס תעודת הזהות. זכיות הזוג זהות לזכיות זוג שהתחתן ברבנות.
יתרונות החתונה האזרחית בחו”ל
התהליך פשוט ומהיר בעלות סבירה, מדינת ישראל מכירה בנישואים אלה באופן מלא ורושמת זוגות שנישאו בחו”ל כנשואים במשרד האולוסין דבר המעניק לזוגות את מלוא הזכויות כאילו התחתנו ברבנות.
בשנים האחרונות מככבת קפריסין במקום הראשון כמדינה בה מתחתנים הכי הרבה ישראלים שהחליטו לא להתחתן ברבנות. הטיסה הקצרה שנמשכת רק 40 דקות והזמינות של 10 טיסות ביום המאפשרות לבצע חתונות בזק ביום אחד בעלות הנמוכה ביותר משאר המדינות המאפשרות חתונה אזרחית הפכה את קפריסין להיות מלך החתונות האזרחית. בנוסף לכך הבינה הבינו בעיריות בקפריסין את הפוטנציאל  הכלכלי הגלום בשוק בישראל מה שגרם לתחרות בין העיריות השונות ולשיפור התנאים, קיצור טורים, והגמשה בתהליך. יש אפילו עיריות אשר מציאות לקחת אותך מהמלון להתחתן בעירייה ולהחזיר אותך למלון לאחר הטקס וכל זה על חשבונם.
למדריך המלא : איך להתחתן בקפריסין 
מומלץ הסכם קדם נישואין – גם בחתונה אזרחית
הסכם קדם נישואין או בשמו הנוסף הסכם לכבוד הדדי הוא חוזה הנערך בין בני זוג בדרך כלל לפני שלב הנישואין במטרה לעזור  לזוגות לשמור על הגינות וכבוד ביחסים בינהם.
בהסכם נישואין אין צד כלכלי כמו בהסכם ממון אלה הסכם להבנה הדדית בלבד. ההסכם בא לסכם מראש סוגיות ובעיות אשר עשויות להיות שנויות במחלוקת בין בני הזוג באם יחליטו להיפרד באחד מן הימים. ההסכם מבטיח שגם במקרה של פרידה, הפרידה תעשה בכבוד בין שני בני הזוג במינימום בעיות בעיקר ברבנות.
החתימה על הסכם קדם נישואין אינו חובה, אולם בשנים האחרונות הדבר נעשה מקובל יותר ויותר במיוחד לאור העובדה שכמות המתחתנים בחתונה אזרחית עלתה פלאים מהסיבה בה הזוג איננו מעוניין לעבור דרך הרבנות, אבל למרות הרצון להתחמק מן הרבנות בחתונה במקרה של גירושים עדין יהיה צורך לעבור שם. לכן הסכם קדם נישואין מבטיח שהגירושים יעברו בצורה חלקה ושוויונית  ברבנות.
להסכם קדם נישואין יש תוקף בבית משפט וברבנות כאחד אשר נועד לתקן את אי שוויון הקיים על פי ההלכה היהודית בין הבעל לאישה, ההסכם בא לפתור מצב בו אחד מבני הזוג מסרב לאורך זמן לתת לבת/ן זוגו גט או מתנה זאת בתשלום מחוץ לכותלי בית המשפט.
את ההסכם יש לחתום מול נוטריון מסמכים אשר נחתמו ללא חתימת נוטריון לא יקבלו תוקף משפטי לכן חתימה על הסכם מסוג זה מול עו”ד שהוא לא נוטריון לא יתקבל אחר כך בבית המשפט או ברבנות. במידה וההסכם נחתם לאחר הנישואין ניתן לאשרו אל מול בית המשפט לעיני משפחה או בפני בית הדין הרבני בלבד.
לצפיה ב-'שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה": מי שצודק בסכסוכי משפחה?'
שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה": מי שצודק בסכסוכי משפחה?
( לעמוד שלי בתפוז )
17/03/2019 | 22:42
3
שיחה עם רונן גרוס ברדיו "קול ברמה": מי שצודק בסכסוכי משפחה?
תמיד שני הצדדים... / חלק 6
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לאתר שלי:
לצפיה ב-'תסקיר ממשרד הרווחה'
תסקיר ממשרד הרווחה
15/03/2019 | 13:09
1
45
* החלטת הצוות של משרד הרווחה לגבי התסקיר שהגדרת המשמורת תהיה משותפת בין אימא לאבא וזמני השהות 7/7 והתסקיר מפורט בצורה נכונה ומבונה ומדוקדקת כמובן חלוקת חופשים חצאים וחופשות לחצאים אני מדבר על ילדה אחד שגילה 3 שניים וגם מפורט שם שהיחס בין ההורים יחס טוב ומשתתפים בכול אם זה חינוך רפואה צרכים חסרונות כל דבר שהילדה רוצה ומגדילם אותה באופן מיטיב ולא חסר לה כלום והיחסים בין הילדה לאבא יחסים מאוד טובים והילדה קשורה לאבא ותפקיד האבא תפקיד דומיננטי בחיי הילדה ועושה בכול שתהיה מאושרת ובסוף רשמו זה טובת הילדה .
שאלתי :
1. הסבתא של האימא הגישה תביעה שהיא רוצה את המשמורת בינה לבין הבת שלה לגבי הילדה שלי כאילו משמורת משותפת בין גרושתי לאימא שלה ( הסבתא ) והאבא צופה מרחוק למרות המלצת הרווחה שהמשמורת בין ההורים שעושים עבודה נהדרת והאבא עדיין בחיים ולא מחסיר לילדה כלום .
2. בתסקיר גם המליצו שהסבתא לא יכולה להיות גם משמרונית ואם אפוטרופוס וזה לא טובת הילדה כי ההורים עדיין בחיים והאם האפוטרופוסים של הילדה .
3. האם יכול להיות שיש מצב שתהיה לילדה 3 משמרונים והסבתא תהייה חלק מזה לפי החוק ולפי ההיגיון .
תודה
לצפיה ב-'לא נראה הגיוני.'
לא נראה הגיוני.
16/03/2019 | 07:29
25
המקסימום-יקבעו לסבתא"הסדרי ביקור".
לי,אישית,אם יחסי ההורים תקינים-תביעת הסבתא נראית לי מוזרה.
לצפיה ב-'הסטטוס של יום שישי /155'
הסטטוס של יום שישי /155
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2019 | 14:22
4
כל בני האדם מנסים לשחק דמויות של אנשים אחרים.
חלקם אינם מודעים לכך - ולכן משחקם כה משכנע.
{אוסקר ויילד)
האתר שלי:

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד בני דון-יחייא יליד תל אביב. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1974.עוסק בדיני משפחה, ירושה ועזבונות 40 שנה. כתב 9 ספרים: 3 ספרים בסדרה "משפחה במשפט" -
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו