לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'סיכום סופ"ש שיקגו באיחור - טייקאובר ובאקלאש'
סיכום סופ"ש שיקגו באיחור - טייקאובר ובאקלאש
28/05/2017 | 11:10
2
84
לכל מי שאיחר, לא הספיק, רצה ושכח - להלן שרשור שמוקדש כולו לסופ"ש האחרון שהיה בשיקגו.

נתחיל בטייקאובר!
מה אגיד ומה אומר? אולי הטייקאובר הכי מהנה שהיה ואין ספק שהקהל בשיקגו טרם.
רודריק סטרונג הוא מתאבק מוכשר ומעולה. מקווה שיעשו איתו משהו בקרוב. אריק יאנג הוא מקפצה לאחרים וזה סבבה. קרב פתיחה מהנה.

ואז... קרב הערב וקרב הסופ"ש! טיילר בייט, בן 20, ופיט דאן, בן 23, קרעו את הזירה ואת האולם! הם קיבלו צ'אנטים של פייט פוראבר, למען השם! איזה קרב מעולה. אולי הקרב הכי טוב של השנה תחת המעטפת של הWWE. פשוט קרב מדהים בין שניים שהעתיד שלהם ורוד לחלוטין. רוצו לראות!

אסקה והנשים שוב קיבלו משימה לא פשוטה, לעלות אחרי קרב הערב. הם עשו עבודה טובה ולמרות שכל הראן של אסקה היה פושר למדי, היא עדיין כל כך מעולה בזירה. רובי ריוט וניקי קרוס תרמו את שלהן והרימו את הקרב לרמה טובה פלוס.

בובי רוד נגד הידאו איטאמי סיפקו לנו את הקרב הטוב ביותר של רוד בNXT לטעמי וגם של איטאמי. הקהל התנהג יפה ולא התחיל צ'אנטים של פאנק בזמן הGTS. רוד מעולה בתפקיד ההיל השחצן אבל הפגיע. נהנתי ממש מהקרב.

ואז - קרב הסולמות שהיה אלים ומעולה, אבל שום דבר לא הכין אותי לשבירת הלב בסוף הקרב. הם אפילו שמו את הלוגו של הסיום, הבני זונות!!!! ואז צ'אימפה, הסייקו קילר הזה, שבר את ג'וני רסלינג לחלוטין. קודם ג'ריקו ואוונס, אחרי זה טרות וגולדאסט ועכשיו צ'יאמפה וגרגאנו. חברות זה הדבר הכי נוראי בWWE בשנת 2017. היל טרן מעולה אחרי קרב מעולה.

וכעת, באקלאש.
כאילו, לא ראיתם את NXT לפני זה? לא יכולתם להתאמץ קצת יותר? וזה לא שאין את הכשרון הדרוש לזה.
קרב הבכורה של נאקאמורה ברוסטר הראשי היה מאכזב. למה דולף זכה לכל כך הרבה התקפה? למה שינסקה לא חיסל אותו תוך שניה? מאכזב.

אליפות הזוגות הייתה קרב קומי מעולה ונהנתי ממנו, לפחות בקטע של הצחיקו אותי. בריזנגו זהב קומי, חבל שלא זכו לריצה קצרה. אבל קרדיט גם לאוסוז שזרמו עם הבוקינג ונתנו לנו קרב מהנה.

סמי זיין נגד קורבין היה סבבה, אבל ממוצע לחלוטין. כנראה שקורבין מתחיל לצבור הפסדים לקראת הזכיה במזוודת הMITB, כמו שאוהבים לעשות בWWE.

קרב הנשים היה קרב עם בוקינג תמוה וחבל. כי פעם דיוויזיית הנשים הייתה טובה בסמאק.

אוונס נגד סטיילס היה הקרב הטוב של הערב, אבל הוא לא גירד את הקרבות הטובים של טייקאובר. גם הניצחון בספירת חוץ היה לפחות מקורי בגדר רעיון, אבל זה הרגיש כמו אכזבה בפועל.

שמח שהארפר ניצח, מקווה שיקבל פוש בקרוב. היה קרב סביר ברמה מעל המצופה משני ביגמנים.

ואז המיין איבנט. זה שג'ינדר ניצח זה עוד מילא. הWWE רוצים את הקהל ההודי ומאז קאלי לא היה אלוף הודי. לא שג'ינדר הודי, הוא קנדי אחרי הכל. אבל שששש, נתעלם מזה. גם סנטינו לא איטלקי וגם לאנה לא רוסיה. אבל היה קרב בינוני למדי עם סיום חלש.

לסיכום: טייקאובר היה חוויה, באקלאש היה אכזבה.
רוצו לראות את הקרב של בייט נגד דאן!
לצפיה ב-'לא מסכים עם דבר אחד'
לא מסכים עם דבר אחד
28/05/2017 | 19:57
1
62
קרב הבכורה של נקאמורה היה סבבה לגמרי. לי נמאס כבר מהנוסחה של מתאבק שעושה בכורה, מקבל איזה ג'ובר ומסיים את הקרב אחרי 2 דקות, זה כל כך ניינטיז. יפה מאוד שנתנו קרב באורך מלא עם סיפור ובוקינג.

הייתי מקבל בברכה גם הפסד של נקאמורה לזיגלר בקרב הזה, כי היה קרב טוב ונקאמורה בכל מקרה אובר. הפסד לזיגלר בקרב הזה לא היה הורס לו את העתיד, בהנחה ונקאמורה היה מנצח את בקרב החוזר.
לצפיה ב-'אני כל-כך לא מסכים '
אני כל-כך לא מסכים
29/05/2017 | 16:16
הקרב של נאקמורה נגד דולף היה הכי נוסחה של הWWE והרגיש כמו כל קרב אחר שבו מתאבק עושה תרגיל גדול, ויש איזה קיק-אואט, rinse, repeat. אני יגיד יותר שכולם ציפו לקרב גדול, ובראייה לאחור, קרב של 2 דקות היה הרבה יותר טוב.

הקרב שקיבלנו היה ממש לא טוב. בתור קרב של נאקמורה זה היה קרב לא טוב, ובתור כל קרב של כל אחד זה הרגיש מאוד ג'נרי.

הפסד של נאקמורה בקרב הראשון שלו היא האופציה הכי חסרת תועלת. דולף פשוט לא אובר מספיק כדי להצדיק ניצחון שלו כרגע, וזה יהרוג כל סיכוי להפוך את נאקמורה למשהו מיוחד.
לצפיה ב-' פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש '
פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 12:38
8

הישרדות 2017 עלתה לאוויר, בערוץ 2- רשת, אתם מוזמנים לעקוב, לשתף ולהגיד כל מה שאתם חושבים על העונה השמינית של הריאלטי המצליח 
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1935

צופים מכורים? חושבים שאתם יכולים לנהל את הפורום? שלחו לנו   פרטי

לצפיה ב-'שרשור באקלאש 2017'
שרשור באקלאש 2017
22/05/2017 | 08:10
25
92
האירוע שבו ג'ינדר מהאל בקרב על התואר.
לצפיה ב-' תוצאות מהירות '
תוצאות מהירות
22/05/2017 | 08:12
19
271
קיקאוף: טיי דילינג'ר ניצח את אידן אינגליש

שינסוקה נאקאמורה ניצח את דולף זיגלר אחרי קינשאסה.

בריזאנגו עושים עוד קטע של פאשיון פיילס.

אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את בריזאנגו אחרי שג'יי נתן לפאנדאנגו סופרקיק.

סמי זיין ניצח את ברון קורבין עם הלובה קיק.

ג'ינדר והאחים סינג' מגיעים ואומרים ששיקאגו מלאה בשנאה כלפיו, כי הוא לא אמריקני, אבל הוא ייקח את השנאה ויעשה ממנה משהו חיובי.

נטליה, כרמלה וטאמינה ניצחו את נעמי, שארלוט ובקי לינץ' אחרי שבקי נכנעה לשארפשוטר של נטליה.

אליפות ארה"ב: קווין אוונס ניצח את AJ סטיילס בספירת חוץ לאחר שהרגל של AJ נתקעה בחור בשולחן השדרים. לאחר הקרב אוונס נתן לו סופרקיק.

לוק הארפר ניצח את אריק רוואן אחרי קלוזליין.

אליפות ה-WWE: ג'ינדר מהאל ניצח את רנדי אורטון אחרי התערבות של האחים סינג' וקוברה קלאץ' סלאם. כן, חברים, ג'ינדר מהאל, הבדיחה המהלכת, זה שלפני שנה בכלל לא היה בארגון ולפני כמה חודשים היה ג'ובר בכלל, האלוף.
לצפיה ב-''
22/05/2017 | 09:31
16
277
האמת, זה לא ממש מפתיע.
זה די דומה למה שהיה עם JBL בזמנו.
רק שאורטון הוא לא אדי גררו, ככה שלמען האמת זה אפילו לא עד כדי כך גרוע. זה לא שאורטון הוא אלוף יותר טוב.
לצפיה ב-'האמת'
האמת
22/05/2017 | 15:22
243
שאם יבנו סטייבל מגוון סביבו כמו סביב JBL זה עוד יכול לעבוד.
לדעתי, אם הם ישארו באיזור הנוחות של סטייבל הודי או משהו בסגנון זה לא יעבוד.
לצפיה ב-'איך משווים אני לא מבין'
איך משווים אני לא מבין
22/05/2017 | 15:41
14
253
לפחות אצל JBL אנשים אשכרה אמרו שם "את בראדשו לא ירצו במיין איבנט, אז בואו לפחות ניתן לו גימיק אחר".

לפחות הוא השיג היט ענק מהקהל, הייתה לו דמות טובה, והוא אפילו היה לא רע בזירה (אנשים סחבו אותו לקרבות טובים הרבה יותר ממה שציפו).

אצל ג'ינדר לקחו מתאבק שהיה ג'ובר, לא מידקארדר כמו JBL אלא ג'ובר ממש, ופשוט אמרו "הנה, עכשיו הוא במיין איבנט". תוך כדי שהוא לא שונה ממה שהוא היה פעם, אבל מנצח פתאום את AJ ואת סמי ועכשיו גם את רנדי, אנשים שביום רגיל צריכים לעשות עליו סקוואש.

מה גם שזה הניצחון הראשון שלו ב-PPV אי פעם. קראתם נכון. הניצחון הראשון של ג'ינדר ב-PPV, אחרי הפסדים מביכים וקרבות חושך ושום דבר ראוי לציון מאז שחזר, היה ניצחון על רנדי אורטון.

JBL זה ממש לא ג'ינדר בעיניי. כן, אולי יש קצת דמיון, אבל ממש לא אותו הדבר.
לצפיה ב-'זה סך הכל מאד דומה'
זה סך הכל מאד דומה
24/05/2017 | 08:21
13
143
JBL גם היה מרחק אלפי שנות אור מאליפות עולם. אומנם נכון היה לו יותר ותק והישגים, אבל אלו היו הישגי מיד קארד ובאותה תקופה המרחק מהמיד קארד למיין איבנט היה יותר גדול מהמרחק שיש היום מג'ובריות למיין איבנט.  בתקופה ההיא עוד הייתה איזושהי משמעות לאליפות עולם והם לא רצחו אותה לגמרי. לפניו היה אדי גררו שלקח את זה מברוק לסנר שלקח את זה מקורט אנגל וכו'... זה לא בתקופה שבה ג'ק סוואגרים ובריי וויאטים ומיזים זוכים באליפויות עולם.

כבר שנים אין שום משמעות לאליפות ה WWE למעט בתקופה שבה מחזיק בה סינה או ברוק לסנר. בתקופות כאלה האליפות בדרך כלל אפילו לא האנגל או הקרב המרכזי ותמיד יש איזה אולד טיימר שגונב את ההצגה.

פשוט ה WWE הרגו כל יכולת לייצר היל אמיתי ואפקטיבי, שברגע שבמקרה בטעות נוצר להם אחד כזה, הם מתים על זה וישר נותנים לו פוש. בעיני זה היה מאד צפוי, לא הופתעתי.

ושוב, הוא לקח את האליפות מרנדי פאקינג אורטון, אולי אחד האלופים והמיין איבנטרים הכי לא מוצדקים והכי לא מוכשרים בכל הזמנים, זה לא שהוא יהיה יותר משעמם ויותר גרוע ממנו בתור אלוף.
לצפיה ב-'תאמין שיכול להיות'
תאמין שיכול להיות
24/05/2017 | 10:27
12
121
אפילו יותר גרוע מאורטון. זה דבר שאפשר לדעת- תמיד יהיה גרוע יותר. עם כל השנאה שלי לאורטון, לפחות "רנדי אורטון אלוף העולם" זה נתפש.

ג'ינדר מהאל אלוף העולם?!

מה גם שלא נראה לי שג'ינדר כזה היל טוב, לאף אחד לא אכפת ממנו.

ולפחות המיין איבנטרים של אז הצליחו לסחוב את JBL.
לצפיה ב-'לא מצליח לחשוב אפילו על יריב אחד'
לא מצליח לחשוב אפילו על יריב אחד
24/05/2017 | 15:12
11
140
שיותר מעניין אותי לראות את אורטון מולו מאשר את ג'ינדר נגדו.
לפחות יש תקווה שג'ידנר ינסה להתעלות לנוכח המעמד ולהוכיח את עצמו.
אורטון כבר יותר מעשור מתאבק על טייס אוטומטי את אותו קרב שוב ושוב ושוב

לצפיה ב-'אצלי זה הפוך'
אצלי זה הפוך
24/05/2017 | 15:56
10
118
לא משנה לי אם זה מעניין עכשיו או לא (רוב הזמן זה לא).

מה שחשוב לי זה שזה לא אמין.

ג'ינדר מהאל מול AJ סטיילס, מול סמי זיין ומול רנדי אורטון צריך להיות סקוואש. ג'ינדר מהאל לא צריך להיות קרוב בכלל למיין איבנט.

הבחור הפסיד באותו שבוע בתוך כמה שניות לבאלור ולמוג'ו ראולי, ועכשיו הוא מנצח את המיין איבנטרים הגדולים? למה מה קרה?

אני לא מבין מה זה העניין הזה פתאום להתרכך כאן. זה ג'ינדר מהאל, ג'ובר שמעולם לא הראה איזה שהוא כישרון, אלוף ה-WWE.

אתה שונא את אורטון, נהדר, גם אני. אבל לפחות הוא עשה משהו. לפחות אצלו זה הגיוני שהוא אלוף כי הוא מיין איבנטר כבר הרבה זמן (גם אם לא מוצדק). למה שג'ינדר יצליח? הוא אי פעם הוציא קרב טוב? פרומו טוב? הוציא תגובה טובה? אתה זוכר פיוד אחד שלו לפני הריצה הנוכחית? משהו משמעותי שהוא עשה?

אני באמת לא מצליח למצוא אלוף גרוע יותר ממנו. אפילו לסוואגר היה איזה שהוא כישרון. אצל ג'ינדר אין כלום. הוא קיבל את התואר רק כי הוא הודי, כי לדעתם זה יכניס להם.

בעוד שנה, אנשים יסתכלו על זה וישאלו את עצמם מה לעזאזל עבר בראש של וינס.
לצפיה ב-' מה שהוא אמר'
מה שהוא אמר
24/05/2017 | 22:16
35
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש מישהו שחולק'
לא נראה לי שיש מישהו שחולק
25/05/2017 | 16:32
8
90
על זה שאין לו כישרון (או שלפחות הוא לא הפגין את זה עד כה)

המחלוקת היחידה היא עם אלה שעדיין חושבים שיש איזושהי משמעות לאליפויות ב WWE ושיש איזושהי משמעות למי האלוף.
חגורת האליפות היא סתם עוד אביזר כיום, כלי לאינסטנט פיודים בלי מחשבה. אין לה באמת חשיבות או משמעות.
לצפיה ב-'אז בעצם'
אז בעצם
25/05/2017 | 19:41
7
86
צריך להוזיל אותה עוד יותר?

ועזוב רגע את החגורה- למה לעזאזל שג'ינדר מהאל יתפוס הרבה זמן מסך בסמאקדאון? עכשיו אנחנו ממש נצטרך לחכות עד שהוא יפסיד את התואר כדי שהוא לא יהיה על המסך.

מרגיש רע בשביל AJ, סמי ואוונס.
לצפיה ב-'זה מה שהוא אומר, שכבר אי אפשר להוזיל אותה עוד יותר'
זה מה שהוא אומר, שכבר אי אפשר להוזיל אותה עוד יותר
25/05/2017 | 20:02
5
86
זה באמת כבר לא משנה מי מחזיק בחגורה ולכמה זמן. אין לזה שום משמעות לטווח הרחוק או הקרוב. אין לי מושג אם הזכייה של ג'ינדר היא סתם בשביל השוק פקטור או כי יש להם איזה אינטרס להשקיע יותר בהודו, אבל בכל מקרה זה לא באמת משנה ולא משפיע על האליפות.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
25/05/2017 | 20:51
4
74
אתם פשוט... התייאשתם לגמרי.

אם פעם דבר כזה היה מתקבל בכעס עצום והעולם היה מתהפך, היום המעריצים אשכרה מחליקים את זה כי הם רגיל לאכול חרא ולא מצפים ליותר. אפילו לא שביב של תקווה, שאולי נגיד היה כשפאנק התחיל עם הפרומואים ושבריאן זכה בתואר ברסלמניה...

המצב בקאנטים...
לצפיה ב-'הייאוש מוצדק'
הייאוש מוצדק
26/05/2017 | 14:32
3
70
למרות הסי אמ פאנקים והדניאל בריאנים הבודדים, האוהדים עדיין צריכים להיתקע עם ריינסים, סטרומנים, סינות ולקס לוגרים - רק כי וינס חרמן עליהם, ולא כי יש להם איזשהו ביקוש מיוחד מצד הקהל.
אחרי כל כך הרבה זמן שמחרבנים עליך וזורקים לך איזה פירור פעם בכמה שנים רק כדי שתרגיש שיש לך כוח להשפיע ותשתוק קצת, אתה מתייאש.

אפשר לתקן את המצב הזה, אפשר בקלות להחזיר יוקרה לאליפויות, אבל לא נראה של-WWE יש אינטרס לעשות את זה, כי הנוסחה שלהם מכניסה להם כסף.
לצפיה ב-'זה באמת הבעיה'
זה באמת הבעיה
26/05/2017 | 16:10
64
זה לא השWWE מחכים למצוא את אותו כותב קסום שיגיע לעבוד בארגון, וילמד אותם איך לעשות בוקינג נכון לאליפויות שלהם. זה שפשוט לא איכפת להם, הם לא באמת רואים באליפות כמשהו בעל ערך עליון, אז בין אם הבוקינג של האליפות הוא טוב, או גרוע, זה לגמרי שרירותי ותלוי בדברים מסביב, ולא ברצון אישי שלהם.
לצפיה ב-'משהו פה סותר '
משהו פה סותר
26/05/2017 | 17:17
1
65
אם  הגישה שלהם היא זו שמכניסה כסף, זאת אומרת שבדרך זו או אחרת, יש לה ביקוש מצד הקהל. מוזר להגיד שהם דוחפים אנשים שאין להם ביקוש מצד הקהל, כי הנוסחה הזו מכניסה להם כסף...
לצפיה ב-'נכון אומרים "מיעוט קולני"?'
נכון אומרים "מיעוט קולני"?
27/05/2017 | 12:13
57
אז "מיעוט שקונה מרצ'נדייז".
לצפיה ב-'כי למה לא?'
כי למה לא?
27/05/2017 | 10:29
67
הרייטינג יהיה נמוך יותר ממה שהוא? הקהל יהיה שקט יותר? גם ככה הכל בהכי נמוך שיש, אז הם יכולים לעשות מה שהם רוצים, זה לא באמת ישפיע על משהו.
כשהם צריכים מנופי כסף/צמיחה/מרצ'נדייז אז הם פשוט מחזירים שם גדול מהעבר, נותנים לו את המיין איבנט האמיתי (לפעמים זה קשור לחגורת האליפות ולפעמים לא) וזהו.

הדמויות והמתאבקים הבאמת חשובים כיום ב WWE הם הפארט-טיימרס ואלה שמופיעים הופעות מוגבלות סטייל לסנר. כל השאר סתם פילרים.
לצפיה ב-'מזל'
מזל
22/05/2017 | 11:51
298
שלא היו הימורים.

הייתי מהמר על קורבין, זיגלר, האוסוז, סטיילס, הארפר ואורטון.
לצפיה ב-'דעה מקריאת תוצאות '
דעה מקריאת תוצאות
22/05/2017 | 19:21
252
חחחחחחחחחחחח 
ג'ינדר מהאל אלוף הWWE...יש יותר מגוחך מזה? 
יופי WWE...תמשיכו להראות לי כמה צדקתי כשהפסקתי לראות את החרא הזה לפני כמה חודשים. איזה בדיחה. 
מה עם מיין איבנט במניה הבאה...ג'ינדר מהאל נגד רומן ריינס?
לצפיה ב-'דעה.'
דעה.
23/05/2017 | 00:51
1
253
אני מבין את השינוי שנעשה החל מעידן הPG, שמחזיק החגורה לא מסמל את הפרצוף של החברה, אלא זהו יותר אביזר/אמצעי כדי לספר את הסיפור שהחברה רוצה לספר.

אבל באותה נימה, היה להם עד לפני שנתיים את סטינג בחברה, והוא לא זכה בתואר הזה, וג'ינדר מאהל כן?

#לקפוץ את הכריש
לצפיה ב-'פייר, אם היית שם מולי שני תסריטים'
פייר, אם היית שם מולי שני תסריטים
26/05/2017 | 09:09
105
של סטינג חוזר כמו איזה שק וזוכה באליפות (שזה יותר מצבן אפילו מהרעיון שרוק חזר בזמנו וקטע את האליפות הארוכה של פאנק עם פיפלס אלבו), או ג'ינדר זוכה במפתיע באליפות, הייתי הולך על האופציה השנייה. לפחות כאן עוד יכול לקרות איכשהו משהו טוב, של מישהו שניתנה לו הזדמנות והצליח להוכיח את עצמו, לעומת לתת את האליפות לחטיאר בתור "הוקרה" על מה שעשה בעבר
לצפיה ב-'הארה'
הארה
26/05/2017 | 09:07
1
128
ראיתי את האירוע ב-|WWE| נטוורק, את רובו עם אוזניות, ככה שמעבר לתוצאות היבשות הצלחתי לשים לב שזה אירוע בפאקינג שיקגו והקהל היה כל הערב בכל הקארד, פלוס שרוב הקרבות היו מהנים מאוד לצפייה. גם מהרפר-רואן למשל מאוד נהניתי, היה קרב פיזי חזק וטוב, בקצב לא איטי מדי.

כמו שאמרתי לגבי רסלמניה, ברבות הימים למדתי שאין תוצאה שתשנה לאורך זמן, באמת שאין מה לקבוע אזה טובים או גרועים האירועים לפי קריאה של תוצאות. עד התוצאה יש איזה רבע שעה של קרב שהוא המוצר שנותנים לך. הרי אף אחד לא נהיה אוהד רסלינג מלקרוא תוצאות...

לגבי ג'ינדר, זה פשוט הכי מוזר אבר. גם לי ישר עלתה בראש ההשוואה ל-JBL, לשיימוס, ליוקוזונה שזכה אחרי פחות מחצי שנה בחברה, וכמובן לגרייט קאלי - שהוא אולי הכי קרוב למה שקרה עם ג'ינדר מבחינת "לא מגיע לו".

ההבדל בין ג'ינדר לאחרים הוא לא בהכרח בכישרון בזירה - אני מניח שאנחנו לא באמת יכולים לדעת עד כמה מישהו מוכשר כשהוא נטו ג'ובר בקרבות של 4 דקות כל הקריירה. ההבדל כאן הוא ש-WWE כבר החליטו בעצמם שהוא לא מספיק טוב, אז זה פשוט הזוי שדופקים לו כזאת.

ג'יי בי אל כשזכה היה כבר אלוף אירופה, אלוף הארדקור, אלוף זוגות מיליון פעם, היה אובר מאוד בגימיק של APA השתיינית שסוגרים חשבונות לאנשים בתשלום. הוא גם היה אהוב על מקמהן ומוערך בכל הקטע שהוא גם הוציא ספר על התנהגות פינססית וכו', ומעל לכול - הוא ביגמן עם מימדים שווינס אוהב. הוא מעולם לא היה אובר כמתאבק יחיד, אבל היה אפשר להבין למה ינסו למתג אותו מחדש וללכת לכיוון שלו. ועובדה שזה בסוף הצליח והיום הוא דמות מוערכת ונחשב לאחד הגדולים בעידן המודרני.

יוקוזונה ושיימוס היו הילים גדולים ודורסניים שבכלל שזכו באליפות כשהם בלתי מנוצחים ב-WWE (אם אני לא טועה לגבי שיימוס). נכון שבמקרה כזה תמיד יש אנשים ברוסטר שיותר "מגיע להם", אבל זה עדיין אמין והגיוני. קאלי אולי לא נופל בשום הגדרה של "אמין", ואצלו ממש אפשר להגיד "לא מגיע לו", אבל אפשר לראות למה מישהו ב-WWE יחשוב שבשביל למכור את זה לילדים קטנים זה רעיון טוב.

ג'ינדר... על מה ולמה? הם בבירור רואים בו ג'ובר, הם אמנם מנסים לשדר וגם אומרים מפורשות שהוא עבד מאוד קשה והשתפר מאוד בתקופה האחרונה, אבל עדיין - מדובר בבן אדם שנמצא שנים בחברה, מעולם לא התנסה בסטוריליינים אפילו חצי מרכזיים, מעולם לא היה בשום פיוד ראוי לציון ומעולם לא בלט בכישרונו מעל האחרים. אני מבין את השוק ואליו וההסבר שמצד אחד הוא רימה ומבחינת הסטוריליין הוא לא בהכרח מתאבק טוב כמו שהוא ערמומי ומשתמש טוב באחים שעוזרים לו, ואני מבין את הגישה שלו ש"רנדי אורטון כבר לא מה שהיה לפני 10 שנים" (לא שלפני 10 שנים אורטו היה יותר טוב), אבל עדיין - זה פשוט תמוה.
אבל זו דרכו של הפיצול - כשיש שתי אליפויות, תמיד יתחילו לנסות אותן על אנשים פחות ראויים ושתי החגורות יאבדו מהערך שלהן.

לצפיה ב-'איך לא בלט בכשרונו???'
איך לא בלט בכשרונו???
29/05/2017 | 12:07
13
הוא לא ניגן עם 3MB?
לצפיה ב-'האחים סינג עוד מתאבקים?'
האחים סינג עוד מתאבקים?
28/05/2017 | 14:41
50
אני לא כ"כ רואה NXT אבל אני זוכר שהם היו טאג טים 
הם טובים? יש להם פוטנציאל כצוות בסמאקדאון? 
אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אם כבר ג'ינדר....אלוף....ה WWE ....
יכולים להכניס אותם כצוות להתחרות על אליפות הזוגות תוך כדי שהם
עוזרים לג'ינדר.במילא כל מה שהם עושים כרגע זה לחטוף מכות מאורטון ,לפחות שיתנו להם איזה פוש על הדרך או משהו.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
24/05/2017 | 07:30
1
18
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
24/05/2017 | 07:30
158
ג'ינדר מהאל יוצא מהמכונית שלו כשהאחים סינג' פורשים שטיח.

שיין מקמהן יוצא ומכריז שרנדי אורטון ביקש קרב חוזר מול ג'ינדר במאני אין דה בנק בעוד ארבעה שבועות. בנוסף, שיין מכריז על חמשת המשתתפים בקרב המאני אין דה בנק: AJ סטיילס, ברון קורבין, סמי זיין, דולף זיגלר, וקווין אוונס... שבעצם לא חלק מהקרב, שינסוקה נאקאמורה הוא חלק מהקרב. אוונס מתעצבן ואומר שהוא ניצח את AJ וצריך להיות בקרב. אולי שיין מקנא שעשה את מה שהוא לא הצליח לעשות ברסלמניה? שיין מחליט לצרף אותו לקרב. קורבין אומר שצריך להעניק לו את המזוודה. AJ סטיילס אומר שהוא שולט בסמאקדאון. קורבין אומר שזיין ניצח אותו בצירוף מקרים, וזיין יורד עליו. זיגלר מזכיר שרק הוא באמת זכה פעם במזוודה. נאקאמורה אומר שהוא יזכה. שיין קובע שקורבין ילחם מול זיין, וגם שאוונס וזיגלר ילחמו מול AJ ושינסוקה.

שארלוט ובקי לינץ' ניצחו את נטליה וכרמלה אחרי שכרמלה נכנעה לארמבר של בקי.

סמי זיין ניצח את ברון קורבין תוך כמה שניות עם רול אפ. לאחר מכן קורבין תקף אותו, וגרם לפינויו באלונקה.

AJ מזכיר את ההיסטוריה שלו עם שינסוקה ביפן, ואומר לו להקשיב לו הלילה. שינסוקה אומר שהוא יזכה במזוודה.

בעוד קטע של הפאשיון פיילס, בריזאנגו החזירו את התגים לשיין מקמהן, שקבע טיילר בריז מול ג'יי אוסו ופאנדאנגו מול ג'ימי אוסו.

ג'ינדר מהאל ערך חגיגת פונג'אבי. הוא טען שמיליארד אנשים בהודו חוגגים עכשיו, ושאף אחד לא האמין בו. הוא האלוף הגדול ביותר בכל הזמנים ואז דיבר בפונג'אבי.

בקרוב לאנה תגיע לסמאקדאון.

טיילר בריז ניצח את ג'יי אוסו תוך כמה שניות לאחר שהשפריץ עליו עם אקדח מים. לאחר מכן פאנדאנגו ניצח את ג'ימי אוסו כשג'ימי ניסה לרדוף אחרי טיילר בריז. לאחר מכן התברר שבריזאנגו השיגו קרב על תארי הזוגות.

אליפות הזוגות: האוסוז ניצחו את בריזאנגו אחרי ספלאש של ג'יי לפאנדאנגו.

נטליה, כרמלה, בקי לינץ', טאמינה ושארלוט דורשות קרב מול נעמי. שיין קובע קרב מחומש עם הדחות שיקבע מי תקבל קרב מול נעמי במאני אין דה בנק.

בריאן קנדריק מקדם את הקרב שלו מול אקירה טוזאווה ב-205 לייב.

AJ סטיילס ושינסוקה נאקאמורה ניצחו את קווין אוונס ודולף זיגלר אחרי קינשאסה לאוונס.
לצפיה ב-'חשבנו ש"הנשיא טראמפ" זו בדיחה?'
חשבנו ש"הנשיא טראמפ" זו בדיחה?
22/05/2017 | 19:40
1
255
 The People's president?
The Most Electrifying Man in the white house?

לצפיה ב-'עדיף כבר את הרוק'
עדיף כבר את הרוק
23/05/2017 | 19:42
151
ISIS!!! IF YOU SMELL WHAT THE ROCK...IS ...COOKING
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
23/05/2017 | 06:24
1
38
התכנית בלי ג'ינדר מהאל במיין איבנט.
אירועים חשובים
23/05/2017 | 06:25
180
בריי ווייאט יוצא ואומר שהוא מפלצת. באקסטרים רולז הוא ינצח ארבעה יריבים ויחסל את ברוק לסנר. הוא יורד על היריבים שלו ואז רומן ריינס יוצא ואומר לו לא לרדת עליו בחצר שלו. ריינס רוצה להוציא את ווייאט מהזירה. קורט אנגל יוצא החוצה וקובע ביניהם קרב.

רומן ריינס ניצח את בריי ווייאט בפסילה אחרי שסמואה ג'ו תקף אותו. לאחר מכן ג'ו גם תקף את בריי וסת' רולינס בא לתקוף את ג'ו. ריינס הבריח את בריי ואז תקף גם את רולינס.

ריינס אומר לרולינס שהוא לא צריך את העזרה שלו. רולינס אומר שהוא היה שם כדי להילחם בג'ו. אנגל קובע קרב זוגות. אליאס סמפסון משוטט באזור ואנגל קובע לו קרב מול אמברוז.

אקירה טוזאווה ניצח את אריה דאבורי אחרי סופר סנטון ספלאש. בריאן קנדריק צפה בקרב, ואמר אחר כך שהוא יחסל את טוזאווה בקרב רחוב ב-205 לייב.

סשה בנקס אומרת שהיא תטפל באלישיה פוקס. אלישיה ונועם דר מגיעים ויורדים עליה.

אליאס סמפסון (ששר לפני הקרב) ניצח את דין אמברוז בפסילה אחרי שמיז (שפרשן) תקף אותו. לאחר מכן אמברוז רדף אחרי מיז אבל סמפסון תקף אותו.

אנזו אמורה נמצא מעולף מאחורי הקלעים. קורט אנגל מבטיח לחקור את זה, וקאס אומר שכדאי לו.

פין באלור יוצא לדבר על הקרב באקסטרים רולז, אבל פול היימן יוצא. הוא יורד על כל אחד מהמשתתפים בקרב המחומש. היימן אומר שפין זה המתאבק הכי מוכשר כיום, ואומר שהוא מאוד ירצה לראות לסנר מול באלור. הוא מאחל לו בהצלחה. באלור אומר לו למסור שהוא ייקח מלסנר את התואר שהוא לא הפסיד.

פין באלור ניצח את קארל אנדרסון אחרי קו דה גרה.

סשה בנקס ניצחה את אלישיה פוקס אחרי ברך כפולה. לאחר מכן נועם דר צעק עליה, ואלישיה תקפה אותה מאחור.

קאליסטו מאשים את אפולו קרוז בזה שהוא עושה לטייטוס או'ניל את העבודה השחורה. הוא טוען שקרוז תקף את אנזו. טייטוס מציע לקאליסטו להצטרף אליו ואז קובע ביניהם קרב.

גולדאסט נותן פרומו על R טרות'. גולדאסט חזר לגימיק של כוכב סרטים, וטוען שהוא יחליט איך הסרט יסתיים. הוא הבמאי, ועידן הזהב חזר.

אלכסה בליס טוענת שהיא שמחה מהמכות שביילי חטפה. היא תהרוס אותה באקסטרים רולז כי ביילי לא יכולה להיות אקסטרים. הלילה היא תעשה למיקי ג'יימס מה שהיא עומדת לעשות לביילי.

קאליסטו ניצח את אפולו קרוז עם סאלידה דל סול.

המנצח בוחר את סוג הקרב באקסטרים רולז: מאט הארדי ניצח את שיימוס אחרי טוויסט אוף פייט. ההארדי בויז בחרו להילחם מול שאזארו בקרב כלוב.

אוסטין אריס ניצח את טוני ניס אחרי לאסט צ'אנסרי. לאחר מכן נוויל נעל את ניס ברינגס אוף סאטורן (יש לו ולאריס קרב הכנעות באקסטרים רולז). אריס אומר שינסה את זה עליו.

אלכסה בליס ניצחה את מיקי ג'יימס אחרי DDT. לאחר מכן היא תקפה את מיקי עם מקל קנדו, אבל ביילי באה והבריחה אותה.

בריי ווייאט וסמואה ג'ו ניצחו את רומן ריינס וסת' רולינס אחרי שריינס בטעות תקף את רולינס, וג'ו נעל עליו קוקינה קלאץ'. לאחר מכן פין באלור דרש מאנגל להצטרף לקרבות, ואנגל קבע לשבוע הבא באלור מול בריי מול ג'ו. רולינס וריינס ילחמו אחד מול השני.
לצפיה ב-'תוצאות NXT טייקאובר: שיקאגו '
תוצאות NXT טייקאובר: שיקאגו
21/05/2017 | 16:00
167
רודריק סטרונג ניצח את אריק יאנג.

אליפות UK: פיט דאן ניצח את טיילר בייט (א) וניצח בתואר. הרבה ביקורות מהללות את הקרב בתור MOTYC.

אליפות הנשים: אסקה (א) ניצחה את רובי ריוט וניקי קרוס.

אליפות NXT: בובי רוד (א) ניצח את הידאו איטאמי.

אליפות הזוגות: אות'ורס אוף פיין (א) ניצחו את DIY. אחרי הקרב, צ'יאמפה עשה היל טרן על גארגאנו והשמיד אותו, לקריאות fuck you ciampa מהקהל.
לצפיה ב-'איפה Backlash משודר?'
איפה Backlash משודר?
20/05/2017 | 22:36
1
140
האם ה-Backlash ישודר בערוץ ישראלי?

תודה
לצפיה ב-'לא, רק בנטוורק'
לא, רק בנטוורק
21/05/2017 | 09:48
121
זו המדיניות שלהם במטרה לקדם את הנטוורק, אין יותר אירועים משודרים, זה לא רק בישראל.
לצפיה ב-'חברים, מה התאריך היום?'
חברים, מה התאריך היום?
19/05/2017 | 17:33
2
134
לצפיה ב-'כ"ג באייר'
כ"ג באייר
19/05/2017 | 22:04
1
184
אבל אל תגידו את זה בקול רם, או שקיין מהתנ"ך יחזור לחיים ויעשה עליכם 450 ספלאש.
לצפיה ב-'קל לזהות אותו, את קיין מהתנ"ך'
קל לזהות אותו, את קיין מהתנ"ך
20/05/2017 | 00:32
176
מסומן. וכל מתאבק שיפגע בו, יעשה שבעה ג'ובים.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
17/05/2017 | 10:17
4
56
אחרון לפני באקלאש, האירוע בו יתחיל העידן הנהדר של ג'ינדר מהאל!

מוכנים לעוד מנה גדושה של ג'ינדר?!
אירועים חשובים
17/05/2017 | 10:17
3
218
קווין אוונס אירח את ההיילייט ריל. אוונס אומר שג'ריקו לעולם לא יארח את ההיילייט ריל שוב. אוונס אומר שג'ריקו נמצא ברשימת הפצועים, וגם AJ סטיילס יגיע לשם ביום ראשון. AJ מגיע ואומר שאחרי שאוונס גנב את אור הזרקורים מג'ריקו, הוא גונב לו את התכנית. אוונס אומר שהוא יכול לנצח את AJ יותר טוב מג'ריקו. AJ אומר שהוא יזכה בתואר בשביל אמריקה, אבל אפשר לעשות את הקרב עכשיו. ג'ינדר מהאל יוצא עם האחים סינג'. הוא אומר שהוא צריך להיות האורח, אבל AJ האמריקני קטע אותו. הוא אומר שאחרי שהצמיד את רנדי אורטון לפני שבוע, כולם ישתחוו לו בבאקלאש כשהוא יהיה האלוף. AJ אומר שקודם ג'ינדר צריך לעבור אותו. אוונס עוזב, ו-AJ אומר שביום ראשון לא יהיה לו לאן לברוח.

ג'ינדר מהאל ניצח את AJ סטיילס אחרי שהאחים סינג' הסיחו את דעתו של השופט, אוונס (שפרשן) הכה את AJ עם תואר ארה"ב וג'ינדר השתמש בקוברה קלאץ' סלאם.

לאנה מגיעה לסמאקדאון.

בריזאנגו ממשיכים עם הסגמנטים שלהם, פאשיון פיילס (ממליץ לכם לראות, דווקא די מצחיק). טיילר בריז מוסווה כשרת, והם יורדים על החולצות של כולם ובעיקר של האוסוז. בריז מקנא בשיער של האוסוז, ופאנדאנגו אומר שהם יהיו יותר יפים אחרי שיזכו בתארי הזוגות.

רנדי אורטון אומר לרנה יאנג שאנשים לא אוהבים את ג'ינדר לא בגלל שהוא זר אלא בגלל שהוא חמור.

בריזאנגו ניצחו את הקולונס אחרי שפאנדאנגו השתמש בפלקון ארו על אפיקו. לאחר מכן האוסוז יצאו ואמרו שהם יחסלו את בריזאנגו ביום ראשון.

שיין מקמהן מארח חתימת חוזה לקרב השלשות של הנשים ביום ראשון. נטליה אומרת שמצחיק לראות את היריבות שלהן מתחברות, ושבקי פתטית. הן יכסחו אותן גם בבאקלאש. הן הכי טובות שיש, שהיו ושיהיו אי פעם. נטליה, טאמינה וכרמלה חותמות על החוזה. בקי לינץ' אומרת שהיא לעולם לא הייתה מצטרפת אליהן. נעמי אומרת שהיא תתלוש להן את השיערות. שארלוט אומרת שמאז שהיא הגיע לסמאקדאון היו לנשים בעיות איתה, אבל הן יצטרכו להתאמץ כדי לנצח אותה. ואחרי שהיא תטפל בהן, המלכה תנסה להחזיר לעצמה את הכתר. ג'יימס אלסוורת' נואם ואומר שהנשים רוצות אותו. נעמי מנסה להרביץ לו אבל כרמלה תוקפת אותה ושיין קובע ביניהן קרב.

כרמלה ניצחה את נעמי אחרי ברול המוני בין הנשים ורול אפ.

הניו דיי מגיעים לסמאקדאון.

דולף זיגלר אומר שהוא לא מכיר טוב את שינסוקה נאקאמורה, אז הוא עשה מחקר על כל מה שנאקאמורה עשה פה... כלום. לעומת זאת הוא עשה הכל. זיגלר אומר שהוא יראה מה זה לצבועים שהפנו לו את הגב ויחסל את שינסוקה לפני שהוא מתחיל.

סמי זיין מכריז שבבאקלאש הוא ילחם מול ברון קורבין. קורבין אף פעם לא מצליח לחסל אותו וזה איום לאגו שלו. קורבין תוקף אותו ואומר לו שעדיף לוותר אחרת הוא יחסל אותו בבאקלאש.

TJP מקדם את הקרב שלו מול אוסטין אריס ב-205 לייב.

רנדי אורטון ניצח את ברון קורבין אחרי RKO. לאחר מכן ג'ינדר יצא ואמר לאורטון לזכור את הניצחון הזה כי בבאקלאש הוא לוקח לו את התואר. האחים סינג' תוקפים את אורטון ואורטון מתחיל לתקוף אותם ואת ג'ינדר. הוא מנסה לתת את ה-DDT לאחים סינג' אבל ג'ינדר תוקף אותו ונותן לו קוברה קלאץ' סלאם לפני שהוא מרים את התואר.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/05/2017 | 10:33
2
269
ג'ינדר מהאל תמיד היה סוג של צפלון. גם ב-3MB וגם עם קאלי. אני לא זוכר אותו כזה נפוח.
איך הוא נראה ככה בלי לעבור על הולנס פוליסי?
לצפיה ב-'בדקתי איך הוא נראה באתר של WWE וגיליתי פרט טריוויה מעניין.'
בדקתי איך הוא נראה באתר של WWE וגיליתי פרט טריוויה מעניין.
17/05/2017 | 23:58
1
267
הוא נולד בקלגרי, אלברטה, קנדה. 
לצפיה ב-'פאוזה דרמטית'
פאוזה דרמטית
19/05/2017 | 17:32
169
קלגרי... אלברטה קנדה!
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
16/05/2017 | 09:20
2
25
אירועים חשובים
16/05/2017 | 09:21
1
213
קורט אנגל פותח את התכנית. הוא אומר שברון סטרומן עבר ניתוח שיכול להשבית אותו לחצי שנה, והשאלה היא מי עכשיו יאתגר את ברוק לסנר על התואר. הוא החליט לקבוע לאקסטרים רולז קרב מחומש ("הראשון בהיסטוריה", בטח בטח) שיקבע מי יקבל קרב מול לסנר. בקרב יהיו פין באלור, סמואה ג'ו, סת' רולינס, בריי ווייאט ורומן ריינס. הוא מבטיח אירוע היסטורי, ורומן ריינס בא להתערב. ריינס אומר שזאת החצר שלו, הוא ניצח את אנדרטייקר ברסלמניה ופצע את סטרומן והוא צריך לקבל קרב על התואר. פין באלור מגיע, ומסביר שמכיוון שהוא לא הפסיד את התואר שלו, התור ללסנר מתחיל מאחוריו. ריינס אומר שבאלור לא קטלני מספיק בשביל לנצח את לסנר, ובאלור מזכיר שבלילה הראשון שלו ב-RAW, הוא ניצח את ריינס. סמואה ג'ו יוצא וטוען שהוא חנק את רולינס. בריי ווייאט מופיע ואומר שהחיה מפחידה את כולם וכולם יברחו. רולינס יוצא אבל אומר שהאירוע בעוד שלושה שבועות ושהוא רוצה את ג'ו הלילה. הם מתחילים ברול המוני שמסתיים כשבאלור קופץ על ריינס ועל רולינס. לאחר מכן אנגל קבע באלור מול ריינס ורולינס מול בריי.

ג'ף הארדי ניצח את שיימוס אחרי טוויסט אוף פייט וסוואנטון בומב.

אלישיה פוקס ניצחה את סשה בנקס אחרי סיזורס קיק.

מחר בסמאקדאון: AJ סטיילס מול ג'ינדר מהאל ורנדי אורטון מול ברון קורבין.

אליפות ביניבשתית: המיז ניצח את דין אמברוז בפסילה אחרי שדין חסם לו בלו ובעט למיז במפשעה.

באלור אומר שזאת החצר של רומן, אבל היקום שלו.

אלכסה בליס יורדת על הקהל ואומרת שהם כישלון. ביילי יוצאת ומכריזה שתקבל קרב חוזר באקסטרים רולז. אלכסה יורדת עליה ואומרת שהיא לא אקסטרים, ושהאליפות היא למבוגרים. ביילי תוקפת אותה ואלכסה שוברת לה מקל קנדו על הגב.

המיז כועס על הסיום לקרב שלו, ואנגל קובע קרב חוזר על התואר מול אמברוז באקסטרים רולז. אנגל מסכים שהתואר יחליף ידיים בפסילה. אליאס סמסון הולך ומנגן בגיטרה.

נקבע לאקסטרים רולז: נוויל מול אוסטין אריס.

נוויל ו-TJP ניצחו את אוסטין אריס וג'ק גלאגר אחרי דטוניישן קיק מ-TJP לגלאגר.

קורט אנגל מציע לביילי קרב רגיל מול אלכסה באקסטרים רולז. ביילי מוכנה להיות אקסטרים, ואנגל קובע לה קרב מקל קנדו על מוט על התואר.

R טרות' מתנצל בפני גולדאסט על השבוע שעבר, וגולדאסט אומר שהלילה כולם ידעו מי הם.

רומן ריינס ניצח את פין באלור עם ספיר.

סת' רולינס מסביר שהוא יחסל את החיה.

הגולדן טרות' יוצאים החוצה וכש-R טרות' מדבר עם הקהל, גולדאסט תוקף אותו.

טייטוס או'ניל ואפולו קרוז יורדים על אנזו וקאס. לאחר מכן מתברר שהקרב הוא לא אפולו מול אנזו, אלא טייטוס מול קאס. קאס מכסח את טייטוס עם ביג בוט. אנזו עושה סלפי אחר כך, וקרוז תוקף אותו.

מחר ב-205 לייב, אוסטין אריס ילחם מול TJP. נוויל מבטיח ל-TJP לקבל קרב על התואר אם יחסל את אריס.

סת' רולינס ניצח את בריי ווייאט בפסילה אחרי שסמואה ג'ו תקף אותו. לאחר שבריי וג'ו תקפו את רולינס, בריי נתן לג'ו סיסטר אביגייל ואז נתן גם רולינס.
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
16/05/2017 | 18:03
203
מי שראה את הסגמנט של הבנות, כשאלכסה נתנה את מקל הקנדו, היא כיוונה לראש או לפחות, ככה זה נראה לי. ואחרי הדבר הזה ביילי תפסה את הגב, זה מוזר. ואני מבין שוינס רוסו עדיין במערכת? אחרת אין הסבר למה קרב הקנדו הזה נקבע, אני לא יודע למה הקרב הזה טוב, יכלו לעשות קרב הארדקור לנשים וזה היה נראה יותר טוב

אני מאוד אוהב מה שקורה במחלקת הקרוזוויט, כאחד שעוקב אחרי התכניות. יש סטוריליינים, יש פיודים. נכון שבראו אם פעם היינו רואים מספר מסוים של קרבות אפילו במסגרת RAW וכיום רואים קרב אחד בלבד. אבל עדיין יש בנייה, יש תוכן ויש קם קרבות טובים. רק חבל שהקהל לא שם בשביל אווירה.

אני חייב להגיד שמאז הדראפט. אני מרגיש כמו בתכנית הRAW הזאת לפני 5 שנים שהמתאבקים של ראו היו תקועים באירופה בגלל העשן הוולקני באיסלנד. ואז בשביל למלא את הקארד חיזקו אותם כוכבי סמאקדאון. אני מרגיש כאילו סמאקדאון עם הופעות אורח בקביעות. רק חבל שהם לא מביאים איתם את האיכות משם. למרות שאני מאוד אוהב את הפיוד של המיז-אמברוז
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:24
41
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לשיר הסרט תרגום מובנה'
לשיר הסרט תרגום מובנה
14/05/2017 | 00:45
174
לא תתנו צפייה לאחד הסרטים הטובים של השנה? רק עכשיו לינק בלעדי לסרט לשיר לצפייה ישירה תרגום מובנה
לצפיה ב-'אני לא מבין, זה כאילו עובר בשתיקה?'
אני לא מבין, זה כאילו עובר בשתיקה?
08/05/2017 | 13:30
18
462
לצפיה ב-'מהיכרות עם הפורום - לא מפתיע אותי'
מהיכרות עם הפורום - לא מפתיע אותי
10/05/2017 | 00:49
99
לצפיה ב-'קווין ואן אריק פחות רלוונטי למעריצי האבקות בישראל'
קווין ואן אריק פחות רלוונטי למעריצי האבקות בישראל
10/05/2017 | 09:04
12
259
הוא רלוונטי יותר לנוסטלגיה של ילדי שנות ה80 שממזמן הפסיקו לצפות בהאבקות. הוא כמו שכל שנה וחצי אייר סופליי מגיעים להופיע בישראל.  בודדים שרדו את המעבר מתקופת הואן אריקס לניו ג'נריישן של 1994.
לצפיה ב-'וטטנקה? ואוון בורן?'
וטטנקה? ואוון בורן?
10/05/2017 | 10:10
11
213
וזה שיש מופע בינלאומי בארץ עם כל אלה ועם מתאבקים ישראלים?

אני הייתי בטוח שיהיה קצת יותר רעש מהסיפור שקווין ואן אריק בוחר לבצע קרב פרישה בישראל או שאוון בורן מגיע. או מפרסום ב-YNET.
לצפיה ב-'"קרב פרישה"'
"קרב פרישה"
10/05/2017 | 10:16
10
238
זה כמו "קרב פרישה" של טרי פאנק. סתם כותרת שיווקית שלא ממש מרגשת אף אחד.
טטנקה כבר היה כאן וזכה לסבב ההתרגשות שלו.
כאילו, אני בטוח שיש לזה הרבה קהל מגוון (גם מחובבי נוסטלגיה וגם מאוהדים טריים יותר) ויהיה מופע מוצלח ומהנה, רק לא רואה מה אמור כאן "לא לעבור בשתיקה".
לצפיה ב-'מגיעים כוכבים בינלאומיים'
מגיעים כוכבים בינלאומיים
10/05/2017 | 10:20
9
175
זה מופע ההיאבקות הגדול ביותר שהיה בארץ מאז WWE בשנות התשעים העליזות.

זה זוכה לכותרות.

לא לזה אנשים קיוו?

או שסתם התייאשנו כבר מרסלינג?
לצפיה ב-'יכול לדבר רק בשם עצמי'
יכול לדבר רק בשם עצמי
10/05/2017 | 10:28
8
183
ולא בשם אנשים, אבל באופן אישי אין לי ממש עניין במופע שעטנז שכזה.
אני מניח שלאחרים יש (אחרת כנראה לא הייתה כדאיות כלכלית למופע) אבל זה לא איזה משהו שייצור יותר מדי באזזז בקרב אוהדי האבקות נוכחיים, אלא בעיקר באז סביב הנוסטלגיה שזה מה שמוכרים ומשווקים כאן.
לצפיה ב-'ליבי וגופי עם שלומי'
ליבי וגופי עם שלומי
10/05/2017 | 11:54
3
156
גם אותי כל האירוע הזה פשוט לא מעניין. לא צפיתי בתקופת ואן אריק, טטנקה לא באמת מעניין אותי. חיבבתי את אוון בורן, אבל אין לי כוונה להיגרר למופע שלם שלא מעניין אותי רק בשביל לראות איזה מתאבק שדי חיבבתי לפני כמה שנים.

חוץ מזה, אתה בא בטענות שאף אחד לא מדבר על זה פה, אבל אם תשים לב, בשנים האחרונות כבר אף אחד לא מדבר כאן כמעט על כלום, כי תפוז זו פלטפורמה מיושנת שפג תוקפה כבר לפני 5 שנים לפחות...
בפייסבוק, לדוגמה, מדברים  על זה בלי סוף.

לצפיה ב-'גם בפייסוש'
גם בפייסוש
10/05/2017 | 11:58
2
147
אני לא רואה הרבה דיבורים על המופע עצמו בתור מופע.
כלומר אני רואה הרבה אייטימים והפניות לדברים שקשורים לואן אריק ולסבב קידומים שהוא עושה, אבל לא יצא לי לראות יותר מדי דיבורים על המופע עצמו ודומיו.
לצפיה ב-'קהל היעד היה אמור להיחשף בפייסבוק'
קהל היעד היה אמור להיחשף בפייסבוק
10/05/2017 | 17:03
1
126
המופע כשלעצמו פורסם בכל דף וכל קבוצה של אוהדי רסלינג בישראל.
הוא לא קיבל ממש קידום מחוץ לקהילה, כמו כל מופע אחר דומה שהיה פה. כי זה לא מעניין מספיק אנשים.

באותה המידה שלא תשמעו על הגעתה לארץ של אמנית הצ'לו הטובה מקזחסטן, כי זאת נישה.
לצפיה ב-'זה נחשף בפייס'
זה נחשף בפייס
10/05/2017 | 20:17
111
אבל לי לפחות לא יצא לראות הרבה דיבורים והתרגשות אורגנית סביב זה גם שם.
לצפיה ב-'אני מסכים איתך, והמחיר ממש לא הגיוני'
אני מסכים איתך, והמחיר ממש לא הגיוני
10/05/2017 | 12:58
3
170
לוקחים המון כסף על המופע הזה (ממה שאני זוכר 200-300 שקלים). אני מאוד אוהב היאבקות וחולם על היום ש-WWE יגיעו לארץ, אבל לא משלם מחיר בשביל מופע כזה.
לדעתי הם יהיו בבעיה, כי אני לא חושב שימלאו את האולם במחיר הזה.
מקווה רק שבסוף לא יהיה כמו שהיה עם TNA, שבסוף לא נמכרו מספיק כרטיסים וההופעה בוטלה.
לצפיה ב-'המחירים:'
המחירים:
10/05/2017 | 20:43
2
152
מחירי כרטיסים:
יציעים 1 ו-3 שורות 1-5: 249 ש"ח
יציעים 1 ו-3 שורות 6 עד הסוף: 199 ש"ח
יציעים 2 ו-4: 299 ש"ח
פרקט 1 ו-3 שורות 1-7: 449 ש"ח
פרקט 1 ו-3 שורות 8-11: 399 ש"ח
★ חבילת ויאיפי VIP: פרקט 2 ו-4 (כוללת מפגש עם קווין ואן אריק האגדי, טטנקה ועוד מתאבקים נוספים ביום המופע בשעה 17:30): 555 ש"ח
לצפיה ב-'אז זכרתי נכון...'
אז זכרתי נכון...
11/05/2017 | 09:37
1
128
אלה המחירים שהיו כשה-WWE היו אמורים לבוא ב-2006. אם כך, עדיף כבר שלא יבואו לארץ כי אז יעלה בטח 500-700 לכרטיסים הפשוטים ו-1,000 או יותר לכרטיסים השווים. ממש מוגזם. כמו שאמרתי- מקווה שלא יופיעו מול אולם חצי ריק בסוף. אני בכל אופן, לא משלם את זה.
בנושא אחר שדובר כאן- לדעתי הפלטפורמה של תפוז הרבה יותר נוחה מפייסבוק. אפשר לשרשר ולעקוב אחרי הכל בצורה הרבה יותר נוחה (אתה גם רואה מה כבר קראת ומה לא).
נכון שפייסבוק הרבה יותר זמין ויותר קל לראות תמונות וסרטונים, אבל מבחינת צורת ההצגה של הדיונים, לדעתי זה הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'זה שלך ספציפית זה יותר נוח, סבבה'
זה שלך ספציפית זה יותר נוח, סבבה
11/05/2017 | 12:42
124
אבל עובדתית, שים לב לפעילות בפורום הזה (ובתפוז בכלל) היום לעומת לפני אפילו 5 שנים. רוב הגולשים עברו לפייסבוק, טוויטר וכמעט כל פלטפורמה אחרת, כי תפוז זאת מערכת מיושנת (גם אם היא יותר נוחה לך, אתה חייב להודות שהממשק פשוט מיושן בטירוף) ולא אטרקטיבית.
לצפיה ב-'אני מבטיח שזה לא יעבור בשתיקה'
אני מבטיח שזה לא יעבור בשתיקה
10/05/2017 | 16:48
234
חכה מה נעשה לו אחרי בית ספר.
לצפיה ב-'כל מה שאמרו כאן נכון'
כל מה שאמרו כאן נכון
14/05/2017 | 15:20
1
125
עד לפני, נגיד, 10 שנים הפורום היה חוגג פה ובטווח היו הרבה תגובות ועניין. על הנייר זה מדהים שהגענו ליום שבו גרי רויף מצטוות עם מרטי ג'נטי ומתאבק נגד פאקין ואן אריק בארץ.

אבל הקהל שהוא נוסטלגי לאותה תקופה הלך והתמעט. הקהל שהוא בן פחות מ-35 לא מחזיק זיכרונות על הוואן אריקים.
היאבקות ישראלית מעולם לא תפסה פה (לא מספיד את האפשרות שזה יקרה מתישהו בעתיד, במגבלות הרמות שהנישה הזו מאפשרת), והשמות המקומיים הם לא שמות שמביאים קהל משמעותי.

תפוז עצמו הוא פלטפורמה שהופכת להיותבעיקר נוסטלגית ולא חלק מהותי מהקהילות שיש להן פורומים, וזה לא קשור דווקא ל-WWE אלא לתפוז.

טטאנקה כשהיה פה לא הביא ממש קהל והמופע מבחינת מוצר ויזואלית היה טעון שיפור בניסוח עדין ביותר...

קיצר כל אלה גורמים לזה להיראות כמו משהו שיכל להיות אדיר לפני עשור, אבל היום יהיה לזה מאוד קשה לעשות הדים וליצור עניין אמיתי. מקווה בכל אופן שיהיה מופע פצצה ושיהיה להם בהצלחה.
מקווה שגרי יקח את המעמד ברצינות ויתן קרב איכותי שהוא ישמח לראות בעוד שנים, ולא יקצין משחק קומי תוך כדי או משהו שיוריד מזה

לצפיה ב-''
16/05/2017 | 09:38
9
לצפיה ב-'כזקן הפורום אני רוצה להגיב'
כזקן הפורום אני רוצה להגיב
16/05/2017 | 10:38
104
מבין כל הואן אריקים, דווקא קווין היה זה שאני הכי התחברתי אליו בעיקר בגלל סגנון ההיאבקות ששילב המון עבודת רגלים (הוא התאבק יחף) ולא השבלוניות של מכה ועוד מכה שאיפיינה איכשהו את הרוסטר דאז. אבל קרב פרישה? נו באמת, הניתור לא אותו דבר, הלוק לא אותו דבר ובעיקר האתלטיות נעלמה. אז נראה אירון קלו, כמה אגרופים ואז הפסד עם קריאות של "טנק יו קווין" מחמישה אנשים בקהל שזה באמת מזיז להם.

מרטי ג'נטי וטטאנקה זה נחמד, אבל גם לא מצדיק 200 ש"ח. אני מקווה שאיזה גוף גדול כמו בנק, חברת כרטיסי אשראי או חברת מזון גדולה יקחו חסות על האירוע וימכרו כרטיסים מוזלים כמו שקורה עם פסטיגלים, הופעות של אומנים מחו"ל וכיו"ב.

נ.ב. לגרי רויף לא היה קרב פרישה בו הפסיד? או ששוב נקבל את הרב סוויסה?
לצפיה ב-'פעם ראשונה שלי במופע מצולם של רו וסד'
פעם ראשונה שלי במופע מצולם של רו וסד
08/05/2017 | 06:03
6
305
היי חברים

כידוע לכןלם (או שלא) הערב ומחר ייערכו בלונדון צילומי רו וסמקדאון השבועיים.
לשמחתי השגתי כרטיסים לשני המופעים.
הייתי כבר בשני מופעים ב-O2 ארינה ב-2009 ו-2013, אולם בזמנו אלו היו האוס שואוז.
זאת פעם ראשונה שאני הולך לראות צילומי תוכנית, מתרגש ומקווה שזה יעמוד בציפיות.
אמנם לרו השגתי כרטיס במיקום לא מדהים, אבל בסמקדאון אמור להיות מקום הרבה יותר טוב. בכללי גם הבוקינג של התוכניות הקודמות היה די מחריד, מקווה מאוד שהיום ומחר יהיו כמה הפתעות לכבוד ההגעה לאי הבריטי.
אשמח להעלות דיווחים ותמונות לאחר שאחזור.
OH IT'S TRUE
IT'S DAMN TRUE
וכל זה
לצפיה ב-'תהנה'
תהנה
08/05/2017 | 09:29
1
129
מקנא בך, אף פעם לא הייתי.
מקווה שבאמת יהיו תוכניות טובות, אבל בלי קשר בטח האוירה תעשה את זה הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
08/05/2017 | 18:16
102
עוד שעה יוצא לאולם, כן האווירה שם בלתי רגילה.
ובכל זאת אני מוותר על הצפייה עבור PPV אחד בארה"ב, זה יכול להיות מדהים.
לצפיה ב-'אז אתמול היה רו '
אז אתמול היה רו
09/05/2017 | 18:32
221
בהחלט היה מיוחד מבחינת אווירה.
כצפוי היה בוקינג רדוד מאוד, אבל לפחות חייב לציין לטובה את הכניסות של וויאט, באלור ושיימוס פלוס סזארו שבהחלט היו מחשמלות.
חבל שלא זכיתי לראות את אנגל, זה היה סוגר מעגל מהמופע המפוספס ב-2006 בארץ.
עוד 45 דקות יוצא לראות סמקדאון
בהמשך השרשור אעלה תמונות וסרטונים.
לצפיה ב-'בטלוויזיה הקהל היה מת לגמריי'
בטלוויזיה הקהל היה מת לגמריי
10/05/2017 | 08:12
1
163
איך היה מבחינת הקהל שם? 
לצפיה ב-'אכן'
אכן
10/05/2017 | 20:45
145
הקהל הבריטי ידע ימים טובים בהרבה ב-2009 ואפילו ב-2013
רוב הקהל בעיקר מתעניין בלצלם את המופע ולהעלות לפייסבוק.
לא אהיה צבוע, גם אני צילמתי לא מעט וידאו וגם אעלה כמו תמיד
אבל לא על חשבון התעלמות מהמופע כמו שרבים עשו.
לצפיה ב-'ואתמול היה סמקדאון משתי התוכניות'
ואתמול היה סמקדאון משתי התוכניות
10/05/2017 | 21:08
222
לא יודע אם ההרגשה הזאת עברה דרך המסך,
אפשר בכיף לקרוא לי סמארק מרושע וכפוי טובה שלא מעריך כלום (זה גם די נכון)
אבל לא הרפה ממני לאורך שני המופעים שלא ממש בא לאף אחד ב-WWE על הטור הזה, כאילו היה תקוע להם בגרון. סימן ראשון היה שאנגל, שיין מקמהון ודניאל בריאן לא הגיעו (לא אמרתי מילה על לסנר, האנטר וסטפני שלא נראו מאז מניה).
סימן שני שלא הייתה ולו מחשבה יצירתית סטוריליינית אחת בשני הרוסטרים יחדיו.
בתוכנית של רו קיבלנו חגיגת מידקארד בהנהלה בתור סתימת חורים, בעוד שבסמקדאון היה מיין איבנט של סיקס מן טאג, הסימן האולטימטיבי לעצלנות בבוקינג.. כל פעם שאתה לא באמת רוצה לקדם יותר מדי סטוריליינז אז בוא נדחוף סיקס מן טאג. ואני לא יכול להתעלם מהבוקינג של רואן נגד הארפר, למה זה טוב??? מישהו חייב ללכת הביתה על הדבר הזה.

ועכשיו שסיימתי לקטר, זכיתי לראות לראשונה בלייב את ג'ו, איי.ג'יי, רולינס, אמברוז, זיגלר, באלור, הכניסה הנדירה של וויאט (למרות שאותו ראיתי ב-2013), ההארדי בויז ואפילו את החשמל באוויר כשהגיע שינסקה (שיטסטיין) נקמורה.
החלטה מעניינת הייתה לצלם את המיין איבנט באמצע הערב, לאחר מכן לצלם 3 קרבות של 205 ולקנח בקרב חושך של שינסקה נגד זיגלר. הרבה מאוד אנשים נטשו/פיהקו/נרדמו במרווח שבין הסיקס מן לקרב החושך. אירוני שדווקא שם היו כמה קרבות חביבים מאוד.

לסיכום: שני הערבים שהייתי בהם היו מרגשים ובלתי נשכחים בעיקר בגלל רמת ההפקה והכניסות של המתאבקים. ברו לא ראיתי בכלל את הטייטנטרון ובסמקדאון לא ראיתי בכלל את הכניסות, אבל בהחלט מרגיש שמיציתי את מירב הפוטנציאל האפשרי מהביקור של WWE אצל המלכה.

סרטונים ותמונות בהמשך
אם למישהו יש שאלות או תהיות לגבי רו וסד של השבוע, HIT ME (לא פיזית, למרות שגם אפשרי)
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
09/05/2017 | 06:22
4
66
שי מילר, תהנה.
אירועים חשובים
09/05/2017 | 06:22
264
דין אמברוז מקבל שיחה מקורט אנגל, מסכים ויוצא החוצה. הוא מסביר שאנגל לא יהיה כאן הלילה והוא מינה אותו למנכ"ל בפועל. המיז ומאריס יוצאים ומיז אומר ש-RAW תהיה בכאוס. אמברוז אומר שיש לו תכנית למיז. המיז חושף שסטפני מקמהן התקשרה אליו ומינתה אותו למנכ"ל שותף. אמברוז אומר לו שייהנה כי באקסטרים רולז הוא ינצח אותו. מיז מזכיר את הניצחון שלו לפני שבוע. אמברוז מציע לו ללחוץ יד, אבל ברון סטרומן יוצא ואומר שכל עוד רומן ריינס הולך, הוא לא גמר איתו. הוא פצוע ביד, אבל כשהוא יחלים הוא יחסל את רומן. ואז הוא רוצה את לסנר. קאליסטו יוצא החוצה, ואומר שהוא לא גמר עם סטרומן, שכמעט סיים לו את הקריירה אחרי שהוא ניצח אותו בקרב פח זבל. אף אחד לא מתייחס אליו כמו אל זבל והוא דורש קרב. סטרומן אומר שהוא יכול לנצח את קאליסטו עם יד אחת, ושקאליסטו ניצח אותו טכנית. אמברוז קובע להם קרב ומיז יורד על זה. אמברוז קובע למיז קרב מול פין באלור.

המיז ניצח את פין באלור בפסילה אחרי שמיז דחף את באלור אל השופט שהתנגש במאריס. מיז קבע שכמנכ"ל שותף, אסור לגעת באשתו. אמברוז יוצא, מתחיל מחדש את הקרב והפעם מרחיק את מאריס. פין מנצח בקלות עם הקו דה גרה.

נייה ג'קס שואלת את אלכסה בליס למה היא לא ירדה עליה, ואלכסה אומרת שהיא גדולה. נייה אומרת שאחרי שהיא תגמור עם ביילי, היא תקבל קרב על התואר. אלכסה אומרת שקורט אנגל אחראי על זה אבל היא תדבר איתו. נייה אומרת שיש לה חברה טובה חדשה.

אלכסה בליס (ע' נייה ג'קס) ניצחה את מיקי ג'יימס (ע' ביילי) אחרי קטטה בין נייה וביילי וכשאלכסה דחפה את מיקי מהחבל. לאחר מכן אלכסה ברחה מביילי ונייה תקפה את מיקי.

מתברר שאמברוז כבר קבע את כל הקרבות, אבל מיז קובע מיז TV מיוחד עם מישהו מוואן דיירקשן. אמברוז מבטל את זה, ומיז קובע לו קרב מול בריי ווייאט.

סמואה ג'ו אומר שרולינס לא יכול ישר ללכת ללסנר, המצב ביניהם לא נגמר והוא יקרע לו את הגידים. רולינס תוקף אותו ומכה אותו עם סולם עד שהשופטים מפרידים ביניהם.

ברון סטרומן יוצא ואומר שהוא פצוע, ושרומן ריינס פחדן. לאחר מכן הוא מכסח את קאליסטו עד שרומן ריינס יוצא, חבוש בכתף, ומוריד אותו אחרי שלוש סופרמן פאנץ'. סטרומן מנסה לברוח, אבל ריינס תוקף אותו בכתף עם כיסא.

גולדאסט אומר ל-R טרות' שהם לא מנצחים הרבה, אבל הם צריכים להראות לעולם שלא רק ההארדי בויז יכולים להחזיר את השעון לאחור. R טרות' אומר שהם ידהימו את העולם.

קרב טאג טים טורמויל, המנצחים מקבלים את ההארדי בויז: שייזארו ניצחו את אנזו וקאס אחרי שסזארו גרם לאנזו להיכנע לשארפשוטר.

שייזארו ניצחו את סלייטריינו אחרי ברוג קיק של שיימוס להית'.

שייזארו ניצחו את אנדרסון וגאלוס אחרי ברוג קיק של שיימוס לאנדרסון.

שייזארו ניצחו את הגולדן טרות' אחרי שסזארו עשה רול אפ עם החזקה בטייטס ל-R טרות'. לאחר מכן הם תקפו את הגולדן טרות', וההארדי בויז יצאו כשהם מסמנים "DELETE". שייזארו ברחו.

סת' רולינס ניצח את סמואה ג'ו בפסילה אחרי שג'ו זרק אותו על טורנבאקל חשוף. ג'ו נעל את הקוקינה קלאץ' ואמר שזה לא נגמר עד שהוא אומר.

בשבוע הבא ב-RAW, מיז ואמברוז ילחמו על התואר הביניבשתי.

TJP ניצח את "ג'נטלמן" ג'ק גלאגר אחרי רול אפ והחזקה בטייטס כשנוויל פרשן. לאחר הקרב אוסטין אריס מנע מ-TJP לנעול את הברך של גלאגר והבריח אותו.

סשה בנקס ניצחה את אלישה פוקס אחרי מכת ברך כפולה. הכתף של אלישה התרוממה לפני הספירה.

בריי ווייאט ניצח את דין אמברוז עם סיסטר אביגייל לאחר שהמיז הכה אותו עם התואר. המיז תוקף את אמברוז ומודיע לו שבשבוע הבא הוא יהיה האלוף.
לצפיה ב-'הרייטינג'
הרייטינג
10/05/2017 | 08:59
2
195
1.9
שהאחרון שנשאר יסגור את האור בבקשה.
לצפיה ב-'וואו..'
וואו..
10/05/2017 | 09:38
173
נראה לי כל התוכניות רסלינג שיש היום (ראו, SD וTNA) לא מגרדים את הרייטינג של ראו בתקופת האטיטוד.
עצוב.

לצפיה ב-'אאוץ'.'
אאוץ'.
10/05/2017 | 10:18
187
אז כמה עובדות על רייטינג:

הפעם האחרונה שרייטינג של RAW ירד מתחת ל-2 בצורה כזאת היה ב-4 ביולי לפני שנה, אבל זה היה חג ותכניות חגים בדרך כלל לא נחשבות.

הפעם האחרונה שבה תכנית "רגילה" קיבלה כזה רייטינג היה כש-RAW שידרה את הפרק שלה מגרמניה (אואן-בולדוג האגדי), וזה היה רייטינג כזה בדיוק, מה שהוביל להפיכה שלהם ל-RAW IS WAR כעבור שבוע. תכנית עם כמה קרבות ממש מעולים (רוקי-ויידר, טריפל אייץ'-ברט ואואן-בולדוג שנחשב אצלי לקרב הטלוויזיה הכי טוב בעולם) שפשוט נקטלה בזמנו.

אבל- צריך לזכור שמדובר בתכנית בבריטניה, ספוילרים דולפים, וזה מוריד את הרייטינג באיזושהי צורה. ואני לא חושב שזה באמת אומר ש-WWE עומדים להיסגר.

בנימה זאת- ממליץ לכולם פשוט לצפות בקרבות ותכניות מפעם. לא תתאכזבו, אין רומן ריינס ויש כמה קרבות ממש טובים.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
10/05/2017 | 08:05
1
36
שי, אתה בטוח שאתה נהנה שם?
אירועים חשובים
10/05/2017 | 08:06
165
רנדי אורטון יוצא החוצה ואומר שלא הפסיד בפייבאק בגלל בריי ווייאט או בגלל "המקרר הארור הזה", אלא בגלל ג'ינדר. הוא אומר שהוא ינצח את ג'ינדר. ג'ינדר והאחים סינג' יוצאים, וג'ינדר אומר שהוא מתכונן לזכייה שלו. כשהוא יזכה בתואר יבנו לו פסל גדול בהודו וכולם יכבדו אותו. קווין אוונס יוצא ואומר שלאף אחד לא אכפת מזה, לאנשים צריך להיות אכפת שהוא הפרצוף של אמריקה. הוא גמר לג'ריקו את הקריירה והוא יגמור גם ל-AJ, ואז הוא יקבל קרב על תואר ה-WWE. אז AJ יוצא ואומר שהוא הפרצוף של סמאקדאון. ברון קורבין יוצא וסמי זיין תוקף אותו, כש-AJ תוקף את אוונס. אורטון מנסה לתקוף את ג'ינדר כשהאחים סינג' מצילים אותו. נקבע קרב שלשות.

ג'יימס אלסוורת' הציג את כרמלה וטאמינה, שהציגו בתורן את נטליה. נעמי הציגה את בקי לינץ', ושארלוט... לא צריכה שיציגו אותה, היא חשובה מדי.

נטליה ניצחה את בקי לינץ' אחרי קטטה בחוץ בין שאר הדיוות, שאפשר לה לתת מכה לבקי בפינה.

מקדמים את לאנה.

שארלוט טוענת שנעמי אשמה בהפסד של בקי, ובקי מנסה לפשר ביניהן ומציעה קרב שלשות בבאקלאש. הן מסכימות.

בריזאנגו חיפשו את האוסוז ונתקלו באסנשן.

אריק רוואן ניצח את לוק הארפר אחרי מכה בעין וסלאם.

דולף זיגלר יוצא ואומר שאף אחד לא מעריך אותו. הקהל מעודד מישהו כמו שינסוקה נאקאמורה, שאפילו לא היה לו קרב עוד. הוא אומר שהוא לא צריך עזרה מהמעריצים וקורא לנאקאמורה. נאקאמורה יוצא וזיגלר אומר לו להפסיק, להתחיל להתאבק. נאקאמורה סותם לו את הפה ורוצה להראות עכשיו מה הוא יכול לעשות. זיגלר מסרב ואומר שבבאקלאש הוא יחשוף את הזיוף. הוא תוקף את נאקאמורה שמבריח אותו.

סמי זיין מנסה להלהיב את אורטון ו-AJ.

הניו דיי מגיעים לסמאקדאון.

בריזאנגו ניצחו את האסנשן אחרי לג דרופ של פאנדאנגו על ויקטור. לאחר מכן האוסוז יצאו ואמרו שהם יכסחו את בריזאנגו.

מוג'ו ראולי הראה לילדים את הפסל מהבאטל רויאל.

רוסב אומר ששיין מקמהן התעלם ממנו, והוא יבוא לסמאקדאון בעוד שבוע כדי לקבל תשובה.

ג'ינדר מהאל, קווין אוונס וברון קורבין ניצחו את רנדי אורטון, AJ סטיילס וסמי זיין אחרי שרשרת פינישרים וקוברה קלאץ' סלאם של ג'ינדר על רנדי.
לצפיה ב-'משחק WWE ל XBOX ONE'
משחק WWE ל XBOX ONE
04/05/2017 | 19:00
4
182
הי,
קניתי XBOX ONE ואני רוצה לקנות את המשחק של הWWE.
אני מתלבט איזו גרסא לקנות, כלומר של איזו שנה.
מעולם לא שיחקתי כך שאין לי שום מקור להשוואה.

הגרסאות של 2015 ו- 2016 זולות לאללה והגרסא של 2017 היא על סף היקרה מדי. 
אשמח לחוות דעתכם מניסיון האם שווה להשקיע בגרסא החדשה ביותר או שדווקא הממשק של גרסאות ישנות יותר הוא כיפי יותר.

בעיקר חשוב לי שזה יהיה משחק קל יחסית לתפעול. אני מעריך שלא יהיה לי את כל הזמן שבעולם ללמוד את המיומנויות להגיע לרמות הגבוהות ממש. אני ארצה לשחק בשביל הכיף.

מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
05/05/2017 | 13:55
139
די מובן מאליו לטעמי, 2k17 המשחק הכי מוצלח.
לצפיה ב-'עכשיו במבצע בshopto'
עכשיו במבצע בshopto
07/05/2017 | 05:06
111
15 פאונד + 3 פאונד משלוח 
בארץ תנסה בבסט מובייל יש להם מחירים יחסית נמוכים לארץ
כמובן שלא זול כמו המחיר של shopto
לצפיה ב-'עדיף לך את 2017'
עדיף לך את 2017
07/05/2017 | 14:53
89
לי יש את 2K16 שקניתי בזמנו , משחק נחמד ויחסית קל לתפעול (אחריי שמתרגלים לכל המקשים והמהלכים השונים) אני עוד משחק בו מידי פעם...
אבל אם אתה כבר משקיע עדיף לך ללכת על 2K17 הכי מעודכן , שלא תתבאס שבישנים יותר אוליי לא יהיה איזה מתאבק עדכני של הרוסטר 
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם!'
תודה רבה לכולם!
08/05/2017 | 18:41
24
לצפיה ב-'קשר בין WWE לבין WCPW?'
קשר בין WWE לבין WCPW?
03/05/2017 | 15:39
2
245
למי שלא עוקב, נראה שבימים האחרונים אדם פצ'יטי רומז ש HHH הדליף לו את התוצאות של פייבאק, ושהם חברים.

בזמן שיתכן שזו לחלוטין פיקציה של ה WCPW, אני תוהה, האם יתכן שיש קשר בין הארגונים? אני יודע ש WWE מחפשים להכנס לשוק הבריטי ולהתחיל תכנית טלויזיה שבועית ייעודית לאנגליה, ונראה שקניה של WCPW תהיה צעד מאד חזק לכיוון הזה.

מה אתם אומרים?
יש סיכוי שמדובר במשהו רציני, או שזה סתם חירטוט בקטע של בדיחה?
לצפיה ב-'סתם בדיחה לדעתי '
סתם בדיחה לדעתי
04/05/2017 | 08:47
163
בוידיאו הם דיברו על זה בהקשר לתוצאות של המנצחים\מפסידים , לא נראה לי שטריפס היה אומר לפציטי תוצאות מראש חח 
לצפיה ב-'מי?'
מי?
04/05/2017 | 18:41
47
לצפיה ב-'אקס פאק נעלם'
אקס פאק נעלם
01/05/2017 | 10:28
5
316
:(
לצפיה ב-'מה הכוונה?'
מה הכוונה?
01/05/2017 | 13:24
127
לצפיה ב-'זה בסדר, הוא נמצא'
זה בסדר, הוא נמצא
01/05/2017 | 14:47
3
287
הוא לא הופיע לאיזה מופע אינדיז, והארגון טען שהוא לא יצר קשר עם אף אחד.

אבל מאז מצאו אותו והוא בסדר גמור, סתם אי הבנה.
לצפיה ב-'מצאו אותו בכלא - נאשם בהברחת סמים'
מצאו אותו בכלא - נאשם בהברחת סמים
04/05/2017 | 00:12
2
182
לצפיה ב-'שוחרר בערבות'
שוחרר בערבות
04/05/2017 | 18:42
61
לצפיה ב-'אקס-פאק זכאי!'
אקס-פאק זכאי!
06/05/2017 | 19:22
113
free x-pac!

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה