לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
28/02/2017 | 06:30
1
7
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
28/02/2017 | 06:31
95
גולדברג יוצא אל הזירה. הוא אומר שקווין אוונס רק יודע לדבר, אבל שבעוד שישה ימים הוא יזכה בתואר. אוונס יוצא ומזכיר את כל מי שהוא ניצח. עכשיו תורו של גולדברג. גולדברג קורא לו לבוא אל הזירה, אבל אוונס אומר שלקהל לא מגיע. בפאסטליין, אף אחד לא יצעק את השם של גולדברג.

הניו דיי יוצאים, מדברים על כך שהם המארחים של רסלמניה ועל איך שהם רוצים חטיפי גלידה שלהם. הם מאתגרים את השיינינג סטארס שיוצאים- אבל אז מביאים לניו דיי מעטפה אחרת שבה מתברר שהשיינינג סטארס ילחמו מול ביג שואו אחר כך... לאחר מכן הניו דיי מנצחים את רוסב וג'ינדר מהאל אחרי שוודס נתן רול אפ לג'ינדר.

אנזו וקאס מבטיחים שהם יזכו בתארים ביום ראשון.

סזארו מתווכח עם סמואה ג'ו מאחורי הקלעים.

סטפני מקמהן יורדת על מיק פולי ועל מה שנהיה ממנו לאחר שטריפל אייץ' הפריש אותו.

אקירה טוזאווה ניצח את נועם דר (ע' אלישיה פוקס) ואז הותקף בידי בריאן קנדריק, שאמר שילמד אותו עוד שיעור בתכנית לפני פאסטליין.

סמואה ג'ו יורד על מיק פולי שמתעצבן וקובע לו קרב מול סזארו.

שארלוט ודיינה יוצאות ושארלוט יורדת על ביילי. ביילי יוצאת ואומרת שהחלום שלה הוא רסלמניה, אבל שארלוט יורדת עליה שהיא זמרת של להיט אחד. סשה יוצאת ויורדת על שארלוט ואז מתברר שנייה ג'קס היא השותפה של שארלוט. שארלוט ונייה ג'קס ניצחו את ביילי וסשה בנקס אחרי לגדרופ של נייה על ביילי.

מיק פולי מצטער שאין לו תחרות לתת לברון סטרומן. סטרומן מבקש חוזה שבו ריינס לא יוכל לברוח ממנו.

קאס ניצח את לוק גאלוס אחרי ביג בוט.

שיימוס ניצח את טייטוס או'ניל בקרב שנוצר בגלל משהו שהם אמרו אחד לשני בפייסבוק. הקרב נמשך כמה שניות.

קורי גרייבס יוצא ומראיין את סת' רולינס. רולינס אומר שאולי הפציעה באשמתו, בגלל האגו שלו. רולינס אומר שאולי הרופאים לא יאפשרו לו להילחם ברסלמניה. טריפל אייץ' יוצא עם ג'ו ואומר שהוא ניצל את רולינס. הוא מזהיר את רולינס לא לבוא לרסלמניה. כשטריפל אייץ' פונה ללכת, רולינס קורא לו ואומר שאין לו מה להפסיד. הוא יהיה ברסלמניה גם אם זה יהיה הדבר האחרון שהוא יעשה.

ביג שואו ניצח את השיינינג סטארס.

ג'ק גלאגר ו-TJ פרקינס ניצחו את נוויל וטוני ניס אחרי שגלאגר גרם לניס להיכנע ונוויל נטש אותו.

בת' פניקס תצטרף להיכל התהילה.

סטפני מקמהן קובעת לסשה קרב מול נייה ג'קס בפאסטליין.

סמואה ג'ו ניצח את סזארו אחרי אוראנאגה. לאחר מכן הוא מתראיין ומסביר שהוא משמיד אנשים, אבל סמי זיין תוקף אותו עד שהמאבטחים מפרידים.

מיק פולי מארח חתימת חוזה בין סטרומן לריינס. סטרומן מבקש מפולי לעזוב, פולי מסרב. סטרומן יורד עליו ופולי מתעצבן. רומן ריינס יוצא והם מתחילים ברול. הברול מסתיים כשסטרומן מעיף את ריינס על הטורנבאקל ושובר אותו. למרות זאת, ריינס מצליח לקום ולחתום על החוזה.
לצפיה ב-'פסטיבל החברות, או: כריס ג'ריקו הוא GOAT'
פסטיבל החברות, או: כריס ג'ריקו הוא GOAT
26/02/2017 | 15:40
1
155
אני רוצה לקחת אתכם אחורה לפסטיבל החברות, בו קווין אוונס יימח שמו עשה את הלא ייעשה ומחק את חברותו עם כריס ג'ריקו - להלן הGOAT. 

טפי! אוונס החרא!

זה התחיל נפלא! שואו ענק, ספקטקל עצום! רקדניות קנקן ואחד GOAT. כמובן שלפני זה ראינו את טריפל אייץ' לוקח את הבוגד הנאלח הצידה ולוחש לו דברי רעה, אבל הGOAT לא חשד בכלום.

הוא אפילו השקיע בפסל ובציור - יצירתו של קווין אוונס, שאני בטוח שיכול להמכר במיליונים לאחד מהמוזיאונים הטובים בעולם! כי לא צריך מכנסיים באומנות!

אולי זאת בכלל אשמת הקוסם הכושל - חברות, שבא וחיבל בפסטיבל עם הקסמים הנוראיים שלו. לא סתם הדבר האחרון שהGOAT הכניס לרשימה שלו זה "חברות".

ואז בא הקטע, שלדעתי הGOAT הפסיק לשחק דמות ודיבר מהלב על כמה הוא נהנה מהשנה האחרונה והחיבור שלו לבוגד השפל טפו עליו.

אם נצא לרגע מהקייפייב - זה היה סגמנט מדהים. נכון שראו לרגע שעל המתנה רשום KO, אבל זה לא שהצופה יכול היה לצפות לברוטליות שתגיע. בכלל, הצופים באולם שלא פנו לצד הזה של הזירה, בכלל לא ראו שרשום KO על הרשימה החדשה.

הדרך שבה ג'ריקו אמר Why is my name on this list? היא תצוגת משחק מבריקה של אחד מגדולי המתאבקים ומגדולי המיקרופון של כל הזמנים. התקיפה שלא איחרה לבוא הייתה לא פחות משוברת לב ואכזרית.

שאפו לWWE שהצליחו לגרום לכך שאוונס יהיה היל אמיתי, כזה שאתה באמת שונא, ולא סתם בעדו כי הוא קול. נכון, הציוות שלו לג'ריקו קצת פגע בדמות הרוצח קר הדם מNXT, אבל אין ספק שזאת הייתה חזרה טובה לדמות.

עכשיו אוונס צריך להזהר ממרטי ג'אנטי ומראות/דברים מזכוכית. 
מייקלס העיף את ג'אנטי מחלון המספרה.
ג'ריקו העיף את מייקלס דרך הג'ריטרון.
אוונס העיף את ג'ריקו דרך פלזמת החברות.
כדי לסגור מעגל צריך שג'אנטי יזרוק את אוונס...

האם נהניתם מהסגמנט?
האם אתם חושבים שהוא הסגמנט הכי טוב מהשנים האחרונות בWWE?
ואיך לדעתכם יחזירו את ג'ריקו לפיוד עם אוונס? האם הוא יעלה לו באליפות נגד גולדברג או יגיע ויתקוף אחרי הקרב?
לצפיה ב-'עורר בי תגובות שכבר שנים לא הרגשתי בהיאבקות'
עורר בי תגובות שכבר שנים לא הרגשתי בהיאבקות
27/02/2017 | 12:33
120
חייב לומר מלכתחילה שאף פעם לא אהבתי במיוחד את קווין אוונס. מודה שאין לי אף מתאבק (גבר) שאני אוהב באופן מיוחד, אבל לג'ריקו יש לי חסד נעורים (אולי כי הוא שריד האיטיטוד ארה האחרון).
ג'ריקו היה ענק ותרם להוציא את אוונס אובר וידעתי שמתי שהוא הם אמורים להיפרד, אבל הרגע הזה, עם איך שג'ריקו דיבר- שבר לי את הלב, באמת. לא הרגשתי הפתעה או כאב, שמחה כבר המון שנים כי הכל כבר דיי צפוי (לא רואה קרבות כבר, רק סגמנטים).
אוונס ממש גרם לי לשנוא אותו, ברמה של הייתי עושה לו משהו אם היה לידי.
לכן, מהבחינה הזו זה כנראה כן הסגמנט הכי טוב בשנים האחרונות.
לדעתי ג'ריקו אכן יגרום להסחת דעת שתעלה לאוונס באליפות בפסטליין. מקווה שהוא לא יופיע עד אז כדי להגביר את הציפיה. 
מחכה לקרב שלהם ברסלמניה, מאמין שיהיה טוב, אבל שכמו לאורך כל השנה- ג'ריקו יפעל כדי להוציא את אוונס אובר.
מקווה שלפחות מאחורי הקלעים אחרי הקטע הזה אוונס ידע לחבק את ג'ריקו ולהגיד לו תודה על כל מה שעשה למענו.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
22/02/2017 | 09:49
8
43
אירועים חשובים
22/02/2017 | 09:50
4
288
דניאל בריאן מציג את נעמי. נעמי יוצאת ואומרת שהיא חייבת לוותר על התואר בגלל פציעה. היא מחזירה את התואר לבריאן, אומרת שהיא מצטערת ומבטיחה לזכות בתואר שוב כשהיא תחזור. אלכסה בליס יוצאת, יורדת עליה ודורשת את התואר. בריאן קובע קרב על תואר הנשים.

אליפות הנשים: אלכסה בליס ניצחה את בקי לינץ'. לאחר הקרב מיקי ג'יימס ניסתה לתקוף את בקי אבל בקי הבריחה אותה.

שומעים ריאיונות מאמברוז, מיז וקאליסטו על המיין איבנט הלילה.

נטליה טוענת שניקי בלה היא מתאבקת רעה.

אמריקן אלפא ניצחו את בריזאנגו. האוסוז מופיעים בקהל ואומרים שבקרוב הם יזכו בתארים. נראה כאילו הם יתחילו קטטה עם אמריקן אלפא, אבל האוסוז הולכים.

AJ סטיילס, דולף זיגלר, מוג'ו ראולי ולוק הארפר מדברים על המיין איבנט.

הכרעות בכל מקום: נטליה ניצחה את ניקי בלה אחרי שמאריס תקפה את ניקי בלה ומיז עצר אותה.

ברון קורבין, אפולו קרוז ובריי ווייאט מדברים על המיין איבנט. רנדי אורטון נמצא עם בריי.

באטל רויאל על המיין איבנט ברסלמניה: במהלך הקרב, המיז הודח בידי סינה, ולאחר מכן חזר כדי להדיח אותו. לבסוף, לוק הארפר ו-AJ סטיילס נותרו שניהם בקרב ונפלו באותו הזמן החוצה. דניאל בריאן יוצא, מכריז על תיקו וקובע ביניהם קרב בשבוע הבא. לוק הארפר תוקף את AJ ובריי מופיע על המסך וצוחק.
לצפיה ב-'תגובה קטנה'
תגובה קטנה
22/02/2017 | 15:25
2
252
להגיד שהם נפלו באותו זמן החוצה זה יהיה הגזמה פרועה. זה מהרגעים האלה שבהם רואים איך סיום שדורש תזמון יכול להתפקשש.
אין בכלל ספק שסטיילס נחת קודם, רואים את זה בבירור. לא סתם הם לא הראו בשום שלב ריפליי. אין זווית שבה לא רואים שהם לא נחתו באותו זמן או קרוב לכך.
לצפיה ב-'נכון, פייל רציני.'
נכון, פייל רציני.
22/02/2017 | 17:36
221
לא הבנתי למה לא פשוט זרמו עם זה והכריזו שהארפר ניצח
(ואז בריי היה מבקש מאורטון לחזור לקרב כדי לעזור לו וזה יהיה טריפל ת'רט של הוואייטס)
לצפיה ב-'שלא לדבר על זה'
שלא לדבר על זה
23/02/2017 | 08:22
170
שבקרב היו שישה שופטים. שישה! ואנחנו כקהל אמורים לקבל את זה שהם מטומטמים מדי בשביל לעמוד שופט בכל פינה ועוד שניים ספייר? שישה שופטים ואף אחד לא היה ליד. גיב מי א פאקינג ברייק.

לצפיה ב-'דעות'
דעות
23/02/2017 | 17:09
147
עצוב לי על נעמי. לא כי אני חושב שהיא הייתה יכולה להיות אלופה בלתי נשכחת. פשוט זה מבאס כשזה נגמר בגלל פציעה. 
ראו שבריאן עצוב באמת בשבילה, גם מהמקום האישי שלו.

בקי-אלכסה היה סביר, אבל לא קרב הנשים הטוב של הערב. מבין למה נתנו לאלכסה לזכות, אבל הקטע של אחרי הקרב היה מיותר ומבוצע לא טוב.

האוסוז בפרומו מעולה שלהם אחרי קרב הזוגות. שונה ומסקרן.

ניקי נגד נטליה היה קרב מעולה. זה הקרב שרציתי לראות באלימיניישן צ'יימבר. קרב אלים (כמה שאפשר במגבלות הPG), ספוטים טובים, שימוש במראה (אבל בלי דם... נו באמת).
הדבר היחיד שהפריע לי זה איך שהכניסו את מאריס לסיפור בגלל הקרב שמתוכנן למניה בין ניקי וסינה למיז ומאריס... זה היה מאולץ.

הבאטל רויאל! היה טוב למדי. מיז וסינה ממשיכים לבנות לקראת הקרב המשולב במניה, קורבין ואמברוז ממשיכים בשלהם, זיגלר וקאליסטו+קרוז גם. ואז הגיע הסוף. נכון, אין מצב ששניהם נגעו בו זמנית ברצפה. אז למה ללכת בכלל על סיום כזה?

אני מבין שיש לכם 5 או 6 תכניות עד לרסלמניה ואין שום PPV אחר באמצע (פאסטליין הוא בלעדי לRAW), אבל עדיין. 
אפשר היה לבוא ולעצור את הקרב בפיינל2 ולהכריז שהגמר יהיה שבוע הבא. או לחילופין, ללכת על ספוט אחר לסיום הכפול. אבל לאאאאאאאא.

יאללה, הארפר נגד בריי נגד אורטון בטריפל ת'רט של משפחת ווייאט המתפרקת במניה!
לצפיה ב-'אגב ממליץ למי שלא רואה סמאקדאון'
אגב ממליץ למי שלא רואה סמאקדאון
22/02/2017 | 17:45
1
308
לפחות לראות טוקינג סמאק שיש אחרי התכנית.
זה השילוב הכי טוב שיש בין קייפייב למציאות, כי כאמור אין תסריטים והם זורמים ומנתחים דברים בקטע הרבה פחות יבש ממה שמוגש בתכניות.

למשל, בראיין התייחס לזה שסטיילס והארפר החליפו מהלומות, אבל בעוד סטיילס משתמש כמו כולם באמה (forearm), הארפר ממש משתמש במרפקים וזה הרבה יותר כואב. אחר כך סטיילס הראה שנשברה לו שן ובראיין אמר שזה בדיוק מדגים את ההבדל שאפשר לעשות אם משתמשים במרפק במקום באמה.

אחר כך הראו את הבעיטות של מיז על יריב יושב, ובראיין דיבר על זה שמיז משתמש רק בקצה הרגל ולא יודע איך לבעוט את הבעיטה הזאת (שזה גם מתאים לפיוד ביניהם וגם ניתוח אמיתי).

והכי אהבתי שהוא אמר לסטיילס שהם שלחו ספר חוקים מעודכן לכל החברה. סטיילס ניסה להתקיל אותו ושאל אם מותר כבר לתת רשמית אגרופים סגורים לפנים (מאז ומעולם היה אסור אבל באמצע-סוף שנות ה-90 הפסיקו להתייחס לזה). אז בראיין היסס קצת ובסוף אמר שפעם זה היה אסור אבל הם החליטו להתגמש בקטע הזה וזה מותר רשמית עכשיו.
אהבתי את ההתייחסות הזאת, זה משהו שבחיים לא מדברים עליו. הם בכלל הגיעו לנושא מזה שסטיילס התלונן על החוק של שתי רגליים חייבות לגעת בקרקע, כי לדבריו הוא יכול פשוט לקפוץ על רגל אחת בחוץ ולא להיפסל (ג'רי לולר עשה את זה ב-95 אגב)

לצפיה ב-'מצטרף ממש להמלצה! השבוע היה מעולה!'
מצטרף ממש להמלצה! השבוע היה מעולה!
23/02/2017 | 16:41
178
אולי פרק הטוקינג סמאק כמכלול הכי טוב שלהם.
כן, המונולוג של מיז היה מבריק (פעמיים) והיו עוד סגמנטים טובים, אבל כפרק שלם נראה לי שזה לוקח.

בקי לינץ' קורעת וכזאת חביבה. הקטע עם הC word היה גאוני!
האוסוז גם קורעים מצחוק וחבל שלא מראים אותם יותר ככה בתכנית עצמה, למרות שהתחילו השבוע עם המהפך בדמות שלהם ובפרומו שלהם.
ואיי ג'יי סטיילס היה תענוג. נראה שהם ממש אוהבים לעקוץ אחד את השני כמו חברים ותיקים.
וגם כל קטעי המעבר עם בריאן ורנה, שיש להם כימיה נפלאה ביחד.

נהנתי ממש מהפרק הזה. רוצו לראות!
לצפיה ב-'............'
............
22/02/2017 | 19:27
265
מהפכת הנשים הזאת יצאה כבר מכל חור..אני בספק אם זה באמת מעניין מישהו כל מה שהולך שם.
הסיומת של הבאטל רויאל הייתה מביכה גם כן..בבירור ראו שסטיילס נגע ראשון ברצפה, אבל אנחנו כבר רגילים לזלזול באינטיליגנציה שלנו לא?
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
21/02/2017 | 06:32
4
44
אירועים חשובים
21/02/2017 | 06:33
3
297
קווין אוונס פותח את התכנית במרכז הזירה ואומר שלעולם לא חשב שילחם מול גולדברג. כולם חושבים שגולדברג בלתי מנוצח. אבל הוא לא, והוא לא מתרשם. הוא ייצא מהקרב הזה כאלוף, והוא לא ייתן לגולדברג להשתמש בתואר בשביל הפנטזיה שלו. גולדברג הוא כלום. ובנוגע לג'ריקו... אוונס פשוט הולך.

המנצחים מקבלים קרב על תארי הזוגות: אנזו וקאס ניצחו את סזארו ושיימוס אחרי שקאס נתן לסזארו איסט ריבר קרוסינג. לאחר הקרב אנזו לעג לסזארו ולשיימוס וחטף ברוג קיק.

רומן ריינס רוצה את סטרומן, מיק פולי אומר לו לחכות עד לפאסטליין. הקלאב נכנסים, וכתוצאה מכך נקבע קרב האנדיקאפ.

קרב בין בריאן קנדריק ואקירה טוזאווה הסתיים ללא תוצאה כשקנדריק תקף את טוזאווה לפני הקרב ונעל אותו בקפטן הוק. לאחר הקרב, הוא אמר שאף אחד לא יכול לא לכבד אותו.

הקלאב ניצחו את רומן ריינס בפסילה כשהוא פגע בשניהם עם כיסא. לאחר מכן הוא נתן לגאלוס סופרמן פאנץ' ולאנדרסון ספיר מהאוויר.

הניו דיי יוצאים. הם מדברים על זה שהם מארחים את רסלמניה והם רוצים ליצור גלידה של ניו דיי. מתברר שלאנה, הרוסייה, פשוט פרצה אל האייפד שלהם והשיגה את התכניות לגלידה (לוח לנסיעה בזמן, שתי טיפות מיץ בוטי, נוצת ינשוף, שלוש שיערות של חד קרן...) וזה מוביל לקרב בו הניו דיי ניצחו את רוסב וג'ינדר מהאל. במהלך הקרב הם השמידו ללאנה את האייפד והצמידו את ג'ינדר עם המידנייט האוור.

ג'ק גלאגר ונוויל חותמים על חוזה. נוויל חותם ועומד ללכת, אבל גלאגר רוצה שישתו תה ויאכלו עוגיות. נוויל אומר שגלאגר הוא הסטריאוטיפ של בריטי. הקהל צוחק עליו, אבל נוויל יצחק בפאסטליין. גלאגר אומר שהוא ג'נטלמן ושנמאס לו שנוויל חושב שהוא טוב יותר מכולם. הוא תוקף אותו, ואז מעיף אותו מהזירה.

נייה ג'קס כיסחה ג'וברית עם סמואן דרופ. לאחר מכן היא דורשת קרב על התואר.

ביילי יוצאת בגלל ציוץ של שארלוט להחזיר לה את התואר. ביילי אומרת שהיא נולדה בקליפורניה, וחוגגת עם אבא שלה את הזכייה. סטפני יוצאת ואומרת שאולי דווקא סשה הייתה זאת שזכתה בתואר. סטפני אומרת שביילי לא רוצה לזכות בתואר ככה ולכן היא צריכה להחזיר אותו... סשה יוצאת החוצה ומנסה לשכנע אותה לא לעשות את זה. סטפני אומרת שסשה רק רוצה לנצח את ביילי. ביילי אומרת שהתואר הזה מייצג תחרות וכבוד, אבל היא לא מתכוונת להחזיר אותו. היא מוכנה להגן על התואר מתי שירצו. שארלוט יוצאת ומקבלת קרב חוזר בפאסטליין. סשה אומרת שהברך שלה החלימה ושהן ילחמו עכשיו. בקרב שבו ביילי מפרשנת, סשה ניצחה את שארלוט אחרי בנק סטייטמנט ואחרי שביילי מנעה מדיינה ברוק להתערב.

DDP יצטרף להיכל התהילה.

סמי זיין מתראיין ומשווה בין קווין אוונס לסמואה ג'ו.

קווין אוונס ניצח את סמי זיין אחרי שג'ו תקף את זיין בכניסה שלו, מה שהוביל לקרב קצר ולניצחון של אוונס.

סטפני מזהירה את מיק פולי לא לבחון אותה, כי הוא לא בא לעזור לה כשסשה וביילי ירדו עליה.

מייקל קול ריאיין את לסנר והיימן. היימן אומר שהקרב בין לסנר לגולדברג הוא הקרב הכי חשוב. אמנם אוונס חושב שהוא אלוף אלים, ושיש לו סיכוי להגיע לרסלמניה כאלוף, אבל לסנר לא מסכים. אם גולדברג יחסל את אוונס, יהיה עוד דבר אחד שלסנר יוכל לקחת מגולדברג ברסלמניה.

ברון סטרומן ניצח את ביג שואו בקרב שהיה מעולה אחרי פאוורסלאם. לאחר מכן ריינס יצא לתקוף אותו, אבל סטרומן נתן גם לו פאוורסלאם.
לצפיה ב-'משהוא קטן מהמיין איבנט'
משהוא קטן מהמיין איבנט
21/02/2017 | 17:35
246
מי שלא ראה את הניפ אפ של סטרומן לא יבין כמה אשכרה קפצתי בתוך הכיסא.
לצפיה ב-'כל הכבוד לביג שואו'
כל הכבוד לביג שואו
22/02/2017 | 14:12
188
אני מניח שהפאוור סלאם הראשון היה אמור להיות הפיניש, אבל הוא כל כך התפקשש, שכפי שזה נראה ביג שואו הוותיק הוא זה שהחליט לקום ולהיכנס לעוד סיטואציה שהוא חוטף את התרגיל כדי להפסיד בצורה יותר משכנעת
לצפיה ב-'דעות מיין איבנט + חתימת החוזה'
דעות מיין איבנט + חתימת החוזה
23/02/2017 | 16:38
184
אני שמח לראות 2 מתאבקים מהקרוזווייט שאשכרה יש להם דמות.
ג'ק הוא פשוט מעולה בתור הבריטי השמח ונוויל בתור ההפך הגמור.
בכלל, נוויל מאז ההיל טרן נהיה מעניין לגמרי. מקווה שהוא ינצח ולא יאבד את התואר מהר כמו קודמיו.

והמיין איבנט - קרב הערב בעיניי, בערב שכלל גם קרב של שארלוט נגד סשה. סטרומן השתפר פלאים ונבנה כמו מפלצת בלתי ניתנת לעצירה. ביג שואו היה הרבה יותר טוב וחד בזירה מאשר בשנים האחרונות, ככל הנראה בגלל הכושר המטורף שהוא נמצא בו.
שאפו לשניהם שנתנו אחלה מיין איבנט!

ואהבתי איך שסטרומן פירק ללא מאמץ את ריינס. מקווה שזה לא יביא לקבירה מוחלטת של סטרומן בפאסטליין. טוב נו, בטח טייקר יתערב בקרב...
לצפיה ב-'מנהרת הזמן 52 - אין יור האוס 9, "תקרית בינלאומית"'
מנהרת הזמן 52 - אין יור האוס 9, "תקרית בינלאומית"
19/02/2017 | 12:04
14
130

אנחנו עדיין ברצף מטורף של אירועים ועוד דווקא בתקופה שנחשבה לשחורה במיוחד של ה-WWE מה שאומר שאני כנראה מאוד סדיסט או שהחיים שלי בשפל. בואו נתחיל ונגלה!
אז את חגיגות היובל כבר חגגנו ועכשיו אנחנו סתם בכל אירועי האחרי שלאף אחד לא אכפת ולא בטוחים שצריך להביא בכלל מתנה. כדי לנסות למשוך קהל הגדרנו את האירוע "בינלאומי" וגם טענו שיש איזה תקרית כדי לקבל בכל זאת קצת חשיפה בתקשורת. אה, ופיטרנו את אולטימייט ווריור. כן, אני יודע שנורא חיכיתם לעוד המון סקוואשים של 15 דקות מצידו, אבל נו שוין...

מנהרת הזמן 52#, אין יור האוס 9 – "תקרית בינלאומית" – מתחילים עכשיו!

לצפיה ב-'קארד ללא תוצאות'
קארד ללא תוצאות
19/02/2017 | 12:06
120
פרישואו: סאביו וגה נגד ג'סטין ברדשואו

הבודי דונאס נגד אלופי הזוגות הסמוקינג גאנס בקרב לא על התואר
מנקיינד נגד הנרי גדווין (שמחליף את ג'ייק רוברטס)
מארק מרו נגד סטון קולד סטיב אוסטין
אנדרטייקר נגד גולדאסט
שון מייקלס, סיד ואחמד ג'ונסון נגד ויידר, הבריטיש בולדוג ואואן הארט
לצפיה ב-'האירוע'
האירוע
19/02/2017 | 12:07
6
107
יוצאים לדרך עם הפרי פור אול. די מבאס, כל האירוע הוא חינמי מבחינתי אז אני לא מרגיש פה שאני יוצא מורווח. כל הקטע באירועים האלו שהם אמורים להיות שעתיים, מה זה החרא הזה...
הקרב של הפרי פור אול הוא בין סאביו וגה לג'סטין ברדשואו לייפילד. סאביו וגה היה הדרך שלהם לנסות למכור את האירוע לאלו שמצטרפים מוקדם.
בין השניים יש יריבות כי אחד הוא טקסני עם חבל והשני הוא פורטו ריקני עם רצועה קריבית.
סאביו וגה הוא בעצם הקרוזרוויט הכי שמן שהיה קיים.
קרב מעפן, שבסוף זבקייה מפיל את ברדשואו כדי שינחת על סאביו וגה ואז שם לו את הרגל על החבל הראשון כדי לנצח. החבל הראשון! אפילו לא טרחו להוציא את וגה טוב ולשים את הרגליים על השני!
וגה מתעצבן בסוף על זבקייה, אז כמובן שהוא חוטף לריאט.
גולדאסט עושה את דרכו לזירה בזמן שמראים לנו קליפ של אנדרטייקר שראינו כבר ברו. וכשאני אומר ראינו אני מתכוון לכולנו, כן? אף אחד פה לא מנצל את זה שאני פראייר ומדלג, נכון?
סרטון מהמם, מעניין אם ניסו לשווק אותו אז ל-MTV.
גולדאסט פולט כמה שטויות בעמדת השידור ומבטיח שאנדרטייקר לא ישכח את השם גולדאסט בזמן שמרלינה מעשנת סיגר ושניהם עוזבים.
רואים את האירועים שהובילו למיין איבנט של היום וזה מביא אותנו לעימות בזירה בין חוסה לותריו לג'ים קורנט. נראה לי היה תקופת בחירות אז או משהו אחרת לא ברור מה הפואנטה של הדבר הזה.
קורנט מסביר לו ארוכות שהוא לא ישים את הידיים שלו עליו עוד פעם. בשלב מסוים הם מתעמתים, קורנט מנסה לחבוט בו עם מחבט הטניס, לותריו חומק ונותן לו אגרוף. ויידר מגיע לתקוף את לותריו ומייקלס מגיע ויחד עם המון אנשי אבטחה הצדדים נפרדים.
מוזר לראות קטע שבו יש מיליון אנשי אבטחה לצד ויידר והוא לא רוצח איזה דמות ניהולית.
ג'ים קורנט מאחורי הקלעים והוא מבטיח שאם הקבוצה שלו לא מנצחת אז הוא יחזיר את הכסף לכל מי שבקהל וצופה באירוע. רגע, זה גם בפרספקטיבה? למי אני שולח פרטי חשבון?!?!
מתחילים את האירוע באמת ואנחנו עם סאני והסמוקינג גאנס. הם יפגשו את הבאדי דונאס בקרב לא על התואר, כי זה מה שעושים באירועים ב-96 מסתבר.
הבודי דונאס מאחורי הקלעים אומרים שקלאודי עשתה את העבודה שלה והם לא צריכים את שירותיה יותר. כנראה שהיא מתחרה עם סאני על תקופות ניהול זוגות באופן קצר להפליא.
במהלך הקרב מעדכנים גם שג'ייק רוברטס, שהיה אמור להיות מול מנקיינד, ייעדר בגלל פציעה. לא מספיק היה להם רוסטר של 20 איש בערך, חצי מהם גם פצועים או מושעים?
אין דרך לדכא יותר פתיחת אירוע מאשר לשים בו קרב מדיוויזית זוגות שיש בה בערך 3 זוגות, כך שכולם נפגשו אלפיים פעם, החגורה החליפה ידיים מאתיים פעם – אבל משום מה דווקא הקרב הזה לא על התואר.
במהלך הקרב סאני מתעלפת, סקיפ דואג לשלומה וכמובן שזה היה מלכודת. 6 שנות נישואים והוא עדיין מאמין לשטויות של אשתו, לא ייאמן.
בסיום סייד ווק סלאם של בארט גאן הופך בעזרת דרופקיק מהחבל העליון לספירה של הבודי דונאס וניצחון. לא הגיוני כמה הקרב הזה היה ארוך (18 דקות) ביחס למעמד ולחוסר החשיבות.

מנקיינד מגיע לזירה ואנחנו כבר יודעים שג'ייק רוברטס לא יתמודד מולו. התחליף שלו – הנרי גדווין. ג'ייק רוברטס בטח יושב בית פצוע ונעלב.
כל הקרב מנקיינד צווח ומיילל כמו חזיר, דבר שדי גורם לתהות למה זה לא אמור להוות יתרון להנרי גדווין.
בכל מקרה, לא באמת היה פה כלום. בסוף מנקיינד מצליח לבלום סלופ דרופ ונועל את המנדיבל קלו שמשתק את גדווין.
מנקיינד רץ לו אל מאחורי הקלעים ובמקומו יוצא סטון קולד סטיב אוסטין. וואו מה יצא מהמידקארד של 96. נבאו גדולות לטי ג'יי פרקינס ואפולו קרוז.
אוסטין בפיוד עם מארק מרו, שפתח לו את השפה בקרב חצי הגמר של מלך הזירה. כן, קודם הם עושים קרבות ביניהם, גורמים למרו את הסטריק עם הפסד ראשון – ואז פותחים נזכרים לעשות פיוד ביניהם. הגיוני.
מרו הוא מתאבק גדול, שרירי, שיודע לעשות תרגילים מרשימים, הוא אובר ויש לו אישה כוסית. העובדה שבאותה תקופה שתי האליפויות המרכזיות הוחזקו על ידי פייסים ממש דפקה אותו. כאילו, הבן אדם דופק מונסולט אל מחוץ לזירה. אגב, לחשוב שסייבל החליפה אותו בברוק לסנר. כנראה הטעם שלה בגברים כולל הרבה פרוטאין.
מרלינה מגיעה עם שליח ומביאה לג'רי לולר חבילה ונשארת באזור, אבל לא ממש משפיעה על הקרב כשאוסטין מנצח את מרו, שוב עם הסטאנר.
מרו הגיע ברסלמניה ככוכב, ביולי הוא כבר בערך עם 3 הפסדים בחודש (בתקופה שעדיין יש קרבות ג'וברים). לזאק ריידר נתנו יותר צ'אנס.

ממשיכים ישר לקרב בין גולדאסט לאנדרטייקר. בשלב הזה, כשה-WWE לחלוטין רואים את הפוטנציאל בסייבל וסאני ונותנים להם בגדים חושפניים וצמודים, הפוקוס במרלינה הוא עדיין בזה שהיא מוצצת... סיגר. אל תגזימו.
התגובה ב-96 לכך שמכים מישהו עם המדרגות = שיין מקמהן קופץ מ-5 מטרים על שולחן.
פתאום במהלך הקרב אנדרטייקר עושה קריידל. אני אומר לעצמי – פאק, מתי לעזאזל ראינו את אנדרטייקר עושה קריידל? מנצח עם סמול פקאג' או רולאפ? זה מוזר, פשוט מתאבק שלא משתמש אף פעם בטקטיקות האלה.
הסיום די התפקשש להם, כשאנדרטייקר עושה את הטומבסטון על גולדאסט, הולך לספירה אבל עושה אותה באיטיות של צב כדי לאפשר למנקיינד להופיע דרך הזירה. באמת, מהרגע שהוא שם יד אחת על הגוף של גולדאסט עד הספירה עובר בערך 8 שניות.
אז מנקיינד תוקף את גולדאסט ומושך אותו אל מתחת לזירה. מנקיינד יוצא החוזה מהחור, עשן יוצא ממנו והמוזיקה של אנדרטייקר נשמעת. מנקיינד מחפש אותו בחור ולא מוצא. הקהל בטירוף מעודד "רסט אין פיס", כאילו זה לא אומר שאנדרטייקר מת או משהו בסגנון.
לפתע אנדרטייקר יוצא מחור בצד השני של הזירה ותוקף את מנקיינד. הם מתגוששים בדרך חזרה אל מאחורי הקלעים. טוב, זה היה מפגר ברמות אבל זה עבד והקהל היה בטירוף. כמה אפשר להאשים את וינס על שטויות כאלה אם הקהל מגיב להם בצורה כזו?
וינס, רוס ולולר מדברים על המיין איבנט ולפתע המצלמה מאחורי הקלעים מראה לנו את המכות בין טייקר למנקיינד. המצלמה במהרה מתנתקת אבל הסאונד ממשיך ושומעים את מנקיינד צועק.
שנייה אחרי זה רואים קידום לקרב "בוילר רום" בסאמר סלאם בין מנקיינד לאנדרטייקר. לא יודע אם זה היה במקור באירוע או נכנס אחר כך לוורסיות הבאות, אם זה במקור אז זה אחד הדברים הדבילים שראיתי.
גולדאסט מאחורי הקלעים מצטט את קריימר נגד קריימר ומסתבר שהוא מלטף את מנקיינד ומרגיע אותו. מנקיינד מבטיח ל"אמא גולדאסט" שהדדמן ילמד שהרס יכול להיות דבר יפהפה.

לצפיה ב-'המיין איבנט'
המיין איבנט
19/02/2017 | 12:07
5
87
סיד צועק דברים לא מובנים, אז אני אנצל את הזמן הזה לתהות – הפעם האחרונה שסיד היה קשור למייקלס זה לא שהוא תקף אותו אחרי רסלמניה 11 וכך מייקלס הפך להיות פייס?
מתי הם השלימו ו/או סיד הפך לפייס בכלל?
אין דבר שיותר ממחיש אחידות מאשר הילים שיוצאים ביחד ואז פייסים שיוצאים בנפרד כל אחד למוזיקת הכניסה שלו.
מהדברים שקורים רק בקרבות זוגות או מחוץ לקרבות = אנשים מקבלים תרגילי סיום תוך בערך דקה של קרב.
האמת, לא מדויק. היום כבר קרבות של לסנר/סינה מתחילים בתרגיל סיום ורק אז מתחממים. או עם גולדברג, אז הם כבר נגמרים.
מדהים לחשוב שזה מיין איבנט של אירוע. כאילו, תחשבו על קרב שלשות כמיין איבנט של אירוע כיום. זה די מרגיש שעובדים עליך.
אגב, "צירוף מקרים" מעניין, קרב השלשות הזה נערך ביולי 1996, כשבמקביל ב-WCW (או יותר נכון שבועיים לפני) היה את "bash at the beach", בו היה קרב שלשות די מוכר כזה, זה שבו נוסד ה-nWo. מעניין איזה רגע בלתי נשכח קרב השלשות הזה ייתן לנו!
אוהד מנסה להתערב בקרב ורואה איך בולדוג וג'ונסון דופקים אליו ריצה. כששניים כמו בולדוג ואחמד רצים אליך, אתה בורח. כנראה הוא היה אמור להיות ההולק  הוגאן של האירוע הזה, אבל פישל.
דברים שגורמים לך להרגיש כמה זה לא אמין – בולדוג עושה פאוור סלאם על מייקלס, בא לספור- סיד רוצה להתערב אבל קודם הוא רץ לחבלים בשביל לעשות לג דרופ .  כמובן שאין מצב שהיה מספיק עד ספירת שלוש, אז השופט מפסיק לספור באמצע. כמה ביטחון עצמי יש לך שאתה קודם רץ לחבלים? טוב, זה היה מכובס. כמה מטומטם אתה שאתה עושה את זה?
סיד נכנס ומחלק צ'וקסלאמים לכולם. ברול מתחיל בין כל המעורבים. מייקלס נותן לויידר את מחבט הטניס בראש, אבל זה מספיק רק לשתיים. מייקלס מתכונן לסוויט צ'ין מיוזיק, קורנט תופס לו את הרגל, חוטף מלותריו אבל זה מספיק כדי לעצור את שון. ויידר עושה ויידר בומב על מייקלס ומנצח את הקרב.
אז קורנט היה מוכן להמר על כל הכסף שיש לו בגלל... שהוא אשכרה בטח בהם? בלי טריקים? איזה מנג'ר מעולה, שמאמין באמת ובתמים במיוצגים שלו!
אחרי הקרב סיד וג'ונסון מכסחים לבד את בולדוג ואואן הארט ומתכוננים לפאוור בומב על ויידר, אבל מושכים אותו החוצה. מייקלס מזנק על ויידר והברול נמשך עוד קצת עד שהרעים אומרים די והטובים חוגגים בזירה את ההפסד.

לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
20/02/2017 | 17:13
4
51
היה חסר מאוד בדיווח האחרון שלך,
את ההערות המצחיקות.
שמח שחזרת לדווח  ככה 
לצפיה ב-'אני מבין שמלך הזירה לא שעשע אותך? '
אני מבין שמלך הזירה לא שעשע אותך?
20/02/2017 | 23:30
3
27
לצפיה ב-'העלאה נוסטלגיה שזה גם מגניב '
העלאה נוסטלגיה שזה גם מגניב
21/02/2017 | 10:23
2
15
לצפיה ב-'מתקן: מלך הזירה היה מצוין, רו רטרו היה רק מידע נוסטלגי ;)'
מתקן: מלך הזירה היה מצוין, רו רטרו היה רק מידע נוסטלגי ;)
21/02/2017 | 11:59
1
13
לצפיה ב-'אה, אוקיי'
אה, אוקיי
21/02/2017 | 16:33
32
זה רוח הדברים - מנהרת הזמן זה סקירה משעשעת ומבודחת של הסבל הבלתי ייאמן שנגרם לי, רו רטרו זה פשוט השלמה של תכניות בין אירוע לאירוע - שעל הדרך אני גם סוקר אותם עבור הפורום (ועבור זה שלא אריץ).

פה ושם כשיש לי הערות ברו אני מעיר, אבל יחסית שומר שם על כתיבה אחרת.

אבל שמח שנהנה מהפינה!
לצפיה ב-' אני חושב שהתכוונת "מזוכיסט"'
אני חושב שהתכוונת "מזוכיסט"
19/02/2017 | 14:35
66
אתה זה שמכריח את עצמך לצפות ולסכם את הזוועות האלה
לצפיה ב-'תודה לך על ההקרבה העצמית לטובת הבידור שלנו'
תודה לך על ההקרבה העצמית לטובת הבידור שלנו
19/02/2017 | 21:20
63
נשמע כמו אירוע פח.
הכתיבה שלך מעולה ומצחיקה כמו תמיד.

בכלל, נראה שככל שהאירוע יותר גרוע - ככה הכתיבה יותר טובה ומצחיקה!
לצפיה ב-' אני חושב שהתכוונת ל"רטרוספקטיבה"'
אני חושב שהתכוונת ל"רטרוספקטיבה"
20/02/2017 | 15:58
1
44
ותנחומיי על מה שעובר עליך פה
לצפיה ב-'בכלל, כמות הטעויות שיש לי'
בכלל, כמות הטעויות שיש לי
20/02/2017 | 23:29
51
כאן זה משהו מופרע. רוצה לכתוב שטייקר מוכנס לתוך הזירה, כותב גולדאסט. מתפלק לי שני פעלים, טועה במילים. רואים שכשאתה בתנאי שבי אתה לא במיטבך
לצפיה ב-'הרוסטר כל כך דליל בתקופה ההיא...'
הרוסטר כל כך דליל בתקופה ההיא...
21/02/2017 | 10:51
1
78
המיין איבנט עם הניצחון הנקי של ההילים זכור לי שנחשב להפתעה די גדולה בזמנו (אני חושב שאפילו דיווחו על זה ככה במדור "בין החבלים")
לצפיה ב-'"נקי"'
"נקי"
21/02/2017 | 16:34
60
בכל זאת ג'ים קורנט תופס לשון מייקלס את הרגל ולא מאפשר לו לעשות סוויט צ'ין מיוזיק לויידר. אפשר לומר שההתערבות שלו עלתה לפייסים בניצחון.
לצפיה ב-' לזכרם'
לזכרם
18/02/2017 | 22:20
4
267
שני מתאבקים ומתאבקת אחת הלכו לעולם בסופשבוע הזה:

- ג׳ורג׳ ״החיה״ סטיל
- ניקול באס
- הדוב הרוסי איוון קולוף
לצפיה ב-'יהי זכרם ברוך'
יהי זכרם ברוך
19/02/2017 | 20:55
60
לצפיה ב-'וואו... מעניין מה קרה לניקול באס, היא לא כזו זקנה'
וואו... מעניין מה קרה לניקול באס, היא לא כזו זקנה
20/02/2017 | 16:00
2
148
בטח מכל השלושה יתנו כבוד ב-WWE בעיקר לג'ורג' סטיל שתמיד היה חביב עליהם
לצפיה ב-'כן... מעניין... בטח מוות טבעי'
כן... מעניין... בטח מוות טבעי
21/02/2017 | 10:53
1
133
שלא קשור בכלל לשנים ארוכות של שימוש בכל מיני חומרים ...
לצפיה ב-'אני לא אתפלא אם קרה לה משהו באשכים או משהו '
אני לא אתפלא אם קרה לה משהו באשכים או משהו
22/02/2017 | 14:15
34
לצפיה ב-'גמר טורניר המיין איבנט הטוב ב8 המניות האחרונות!!!'
גמר טורניר המיין איבנט הטוב ב8 המניות האחרונות!!!
19/02/2017 | 22:01
6
69
הגענו לגמר הגדול!!!!

רסלמניה 26 נבחרה ברוב של 5 קולות מול 2 של מניה 31.
רסלמניה 30 נבחרה ברוב של 7 קולות מול 1 של מניה 28.

הפעם ההצבעה תהיה קצת שונה. 
יהיו 2 נושאים שונים, כל אחד עם קרב אחד.
אתם תבחרו את הקרב האהוב עליכם על ידי תגובה בשרשור של הקרב עצמו. 
שנתחיל?
לצפיה ב-'רסלמניה 26'
רסלמניה 26
19/02/2017 | 22:03
111
אנדרטייקר ניצח את שון מייקלס בקרב סטריק נגד קריירה. קרב של 24:00 דקות שקיבל 4.75 כוכבים ממלצר.

סופה של תקופה. שון מייקלס ואנדרטייקר נפגשו בקרב שגנב את ההצגה שנה לפני כן. מייקלס נהיה אובססיבי לגבי הסטריק ורצה עוד פגישה עם טייקר. טייקר היה האלוף בעת הראמבל אבל מייקלס הודח בפיינל 4 של הראמבל והחלום שלו לעוד קרב עם טייקר במניה חמק מבין האצבעות. הוא החליט להתערב בקרב האליפות באלימיניישן צ'יימבר ועלה לטייקר בתואר, מה שעורר את זעמו של האיש המת והוא הסכים לקרב של קריירה נגד סטריק. טייקר ניצח ומייקלס נשאר נאמן לסטיפולציה ולא חזר להתאבק מאז.

בקרב השניים ניסו לשחזר את הקסם משנה לפני זה, ולדעת רבים הם גם הצליחו. זה היה קרב ללא התערבויות חוץ, פשוט 2 מהמתאבקים הגדולים של כל הזמנים נותנים הכל בשביל הקהל ובשביל עצמם. הסיום עצמו נחקק בזכרון, כשמייקלס עם סימון חתיכת הגרון של טייקר מבקש ממנו שיסיים את הקריירה שלו בעצם ואז לחיצת הידיים והפרידה של מייקלס. צמרמורת.

לינק לצפיה בקרב המלא:

לינק לצפיה בקליפ היילייט: https://www.youtube.com/watch?v=1o82uwRwrqA
לצפיה ב-'רסלמניה 30'
רסלמניה 30
19/02/2017 | 22:05
1
98
דניאל בריאן ניצח את רנדי אורטון (א) ובאטיסטה וזכה באליפות הWWE למשקל כבד. קרב של 23:20 דקות שקיבל 4.5 כוכבים ממלצר.

באותה שנה, זוכה הרויאל ראמבל היה באטיסטה, שהתקבל בבוז מחריש אוזניים. הקהל רצה את דניאל בריאן במיין איבנט של רסלמניה, אבל בריאן לא היה חלק מהראמבל של 2014 והוא רק הפסיד לבריי ווייאט באירוע. בסופו של דבר, בריאן קיבל קרב נגד טריפל אייץ' בתחילת רסלמניה שאם הוא היה זוכה, הוא היה נכנס למיין איבנט. בריאן ניצח את טריפל אייץ', נכנס למיין איבנט וניצח שם גם במה שתואר כ"נס ברחוב בורבון".

המסע של בריאן לפסגה, דרך כל מה שהאותוריטי האכילו אותו, כולל במהלך הקרב הזה גם, הסתיים לאחר כ18 חודשים ארוכים במה שהיה אחד המיין איבנט הכי feel good שהיו אי פעם. זה נראה שהWWE אכן מקשיבים לאוהדים שלהם ולמעריצים שלהם והם נותנים לאדם הנכון בזמן הנכון את התואר. הקהל פרץ בחגיגות יחד עם הקונפטי.

לינק לצפיה בקרב המלא: http://www.dailymotion.com/video/x2k284o

לינק לצפיה בקליפ היילייט: https://www.youtube.com/watch?v=LyNRgVYHvtw
לצפיה ב-'בוחר ב-30'
בוחר ב-30
20/02/2017 | 23:31
54
פשוט כי זה היה פיל גוד מומנט נכון, בזמן הנכון ולמרות שזה היה ברור שזה יקרה, עדיין היה את הפחד הזה שכרסם בכל אוהד היאבקות שאולי "הם בכל זאת יעשו דווקא".
וגם היה קרב מצוין, דבר די מפתיע בהתחשב בחלק מהנפשות הפועלות
לצפיה ב-'חד משמעית 26'
חד משמעית 26
20/02/2017 | 12:02
83
גם כי אני משוחד בקשר לטייקר ומייקלס וגם כי בסופו של דבר ברסלמניה 30 אני מרגיש שהמיין איבנט לא היה כזה קרב טוב ופחות אהבתי שבראיין הכניע דווקא את באטיסטה ולא את אורטון, שהיה האלוף המכהן וזה שהתעלל בבראיין כל התקופה הזאת.
לצפיה ב-'30'
30
20/02/2017 | 17:30
62
אני חושב שבאידאל, זה מה שאני רוצה לראות יותר במניה. סיפור קלאסי של מתאבק טוב, אהוב הקהל, שיוצא למסע שמתסיים בניצחון שלו במניה

כמובן, שלא ככה היה במציאות. בריאן כבר היה אלוף בסאמרסלאם, הוא לא ניצח את הראמבל, והזכייה שלו באה אחרי שהקהל הכריח את וינס. אבל אולי גם זה סיבה שאני אוהב את הקרב הזה, רק הידיעה שוינס נכנע לקהל לשם שינוי.
לצפיה ב-'30'
30
21/02/2017 | 10:45
50
קרב מצויין ובזמן אמת היה מותח (לראות אם הם באמת ילכו עם זה עד הסוף), האיש הנכון ניצח, פנים חדשות במיין איבנט, מארק אאוט מומנט, רסלמניה מומנט...מה עוד אפשר לבקש ממיין איבנט של רסלמניה?
לצפיה ב-'חצי גמר המיין איבנט הטוב של 8 המניות האחרונות!'
חצי גמר המיין איבנט הטוב של 8 המניות האחרונות!
12/02/2017 | 16:03
17
62
אז אתמול לא יצא לי לכתוב את החצי גמר, אבל מזל שיש את היום.

רבעי הגמר היו סקוואשים לגמרי, כשלא הייתה שום התלבטות על זהות הזוכים.
נשארנו עם טופ 4 מעולים ועכשיו אני מאמין שיהיה יותר עניין בהצבעה.

אז ההגרלה האקראית שוב בוצעה באמצעות האתר https://www.randomresult.com/tournament.php
ניסיתי לעלות צילום מסך, אבל משום מה הוא רשם שהקובץ אינו נתמך, אז ויתרתי. תצטרכו להאמין לי שאלה התוצאות שיצאו

שנתחיל?
לצפיה ב-'חצי גמר 1: מניה 30 נגד מניה 28. '
חצי גמר 1: מניה 30 נגד מניה 28.
12/02/2017 | 16:05
6
162
רסלמניה 30: דניאל בריאן ניצח את רנדי אורטון (א) ובאטיסטה וזכה באליפות הWWE למשקל כבד. קרב של 23:20 דקות שקיבל 4.5 כוכבים ממלצר.
באותה שנה, זוכה הרויאל ראמבל היה באטיסטה, שהתקבל בבוז מחריש אוזניים. הקהל רצה את דניאל בריאן במיין איבנט של רסלמניה, אבל בריאן לא היה חלק מהראמבל של 2014 והוא רק הפסיד לבריי ווייאט באירוע. בסופו של דבר, בריאן קיבל קרב נגד טריפל אייץ' בתחילת רסלמניה שאם הוא היה זוכה, הוא היה נכנס למיין איבנט. בריאן ניצח את טריפל אייץ', נכנס למיין איבנט וניצח שם גם במה שתואר כ"נס ברחוב בורבון".

רסלמניה 28: הרוק ניצח את ג'ון סינה בקרב של פעם בחיים. קרב של 30:34 דקות שקיבל 3.75 כוכבים ממלצר.
אח, רסלמניה 28. המניה שהתחילה בניצחון של שיימוס על דניאל בריאן ב18 שניות ונגמרה בזה שדה רוק ניצח את ג'ון סינה בקרב של פעם בחיים, שהפך להיות פעמיים בחיים בשנה שלאחר מכן. עדיין, זה היה אחד המפגשים הכי מצופים אי פעם ואחד ממעט קרבות החלומות שזכינו לראות. האווירה בסאן לייט סטדיום הייתה מחשמלת וקיבלנו את הרוק מנצח במיין איבנט של רסלמניה, שכאמור שוחזר שנה לאחר מכן.

מה הבחירה שלכם? רשמו בתגובה. נימוק יתקבל בברכה!
לצפיה ב-'מניה 28'
מניה 28
12/02/2017 | 17:23
81
הקרב של בריאן היה מאוד מרגש, אך התוצאה שם היתה דיי ידועה. הוא גם בא אחרי שכולם בהלם מההפסד של אנדרטייקר. לא יודע למה, אבל לא מאוד התרגשתי, שמחתי שדניאל זכה אבל העובדה שזה היה מאוד ברור לא גרמה לי להתרגש יותר מדי.
לגביי הקרב של 28- בחרתי בו רק כי ממש עד הרגע האחרון לא היה לי מושג מי ינצח. היה קרב לא רע ממה שאני זוכר, אבל אלמנט ההפתעה מאוד חשוב לי ולכן אני בוחר בו.
לצפיה ב-'30'
30
13/02/2017 | 08:20
63
הקרבות של סינה נגד הרוק היו גרועים ומאכזבים.
הקרב של בראין היה בערך המיין איבנט הבאמת טוב האחרון של רסלמניה
לצפיה ב-'30'
30
13/02/2017 | 16:12
9
לצפיה ב-'רסלמניה 30'
רסלמניה 30
13/02/2017 | 18:22
45
אומנם תוצאה צפויה ומאוד משמחת ויחד עם זאת הקרב היה אינטנסיבי וטוב ובהחלט ראוי להיות מיין איבנט של רסלמניה.
רוק-סינה גם הוא מיין איבנט ראוי אבל הקרב פחות טוב. 
לצפיה ב-'30'
30
13/02/2017 | 23:14
30
שני הקרבות של סינה נגד רוק לא עמדו בציפיות, בריאן היה תוספת ברוכה למיין איבנט שהיה עתיד להיות נוראי והפך ברגע לאחד הגדולים בעשור האחרון
לצפיה ב-'30'
30
17/02/2017 | 01:50
6
לצפיה ב-'חצי גמר 2: מניה 26 נגד מניה 31. '
חצי גמר 2: מניה 26 נגד מניה 31.
12/02/2017 | 16:06
8
143
רסלמניה 26: אנדרטייקר ניצח את שון מייקלס בקרב סטריק נגד קריירה. קרב של 24:00 דקות שקיבל 4.75 כוכבים ממלצר.
סופה של תקופה. שון מייקלס ואנדרטייקר נפגשו בקרב שגנב את ההצגה שנה לפני כן. מייקלס נהיה אובססיבי לגבי הסטריק ורצה עוד פגישה עם טייקר. טייקר היה האלוף בעת הראמבל אבל מייקלס הודח בפיינל 4 של הראמבל והחלום שלו לעוד קרב עם טייקר במניה חמק מבין האצבעות. הוא החליט להתערב בקרב האליפות באלימיניישן צ'יימבר ועלה לטייקר בתואר, מה שעורר את זעמו של האיש המת והוא הסכים לקרב של קריירה נגד סטריק. טייקר ניצח ומייקלס נשאר נאמן לסטיפולציה ולא חזר להתאבק מאז.

רסלמניה 31: סת רולינס ניצח את ברוק לסנר (א) ורומן איינס כשהוא פודה את מזוודת הMITB ומכניס את עצמו לקרב על אליפות העולם. קרב של 16:43 דקות שקיבל 4.5 כוכבים ממלצר.
בדומה לרסלמניה 30, גם כאן זוכה הראמבל התקבל בבוז ותוספת של הרגע האחרון לקרב שידרגה אותו פלאים. שלא תבינו לא נכון, לסנר נגד ריינס היה קרב טוב מאוד, סטיפי מאוד ואלים מאוד, כולל דם (מתוכנן או לא, כנראה שלא נדע). אבל אז קרה הרגע שטרם נראה – פדיה של מזוודת המאני אין דה בנק ברסלמניה עצמה, תוך כדי המיין איבנט!!! וזה לאחר שרולינס הפסיד מוקדם יותר בערב לרנדי אורטון (עם הRKO הכי יפה אי פעם או לפחות השני הכי יפה אי פעם). זה היה רגע רסלמניה שייזכר לדורות הבאים, כשסת פדה את המזוודה וניצח את אחיו לשעבר לשילד רומן ריינס.
לצפיה ב-'26'
26
12/02/2017 | 17:24
59
מייקלס הוא המתאבק האהוב עליי באותה תקופה, ולמען האמת האחרון שאהבתי כבודד (עכשיו כולם אותו דבר מבחינתי). לכן, הקרב הזה סימל הרבה אצלי. לדעתי גם היה אחלה קרב, התבאסתי ששון לא ניצח ופרש (מה גם שהוא דווקא מכבד את הפרישה הזו, בניגוד להרבה קרבות קריירה שהיו).
בקרב השני אהבתי את הסיום, אבל מבחינת קרב הוא לא עשה לי את זה.
לצפיה ב-'26'
26
13/02/2017 | 08:21
57
רולינס נגד לסנר היה שונה ומיוחד, אבל זה קרב של פעם אחת. לא נראה לי שהוא מעורר יותר מדי חשק לצפות בו שוב צפייה חוזרת ובאופן כללי שבצפייה חוזרת הוא יהיה הרבה פחות כיפי.

מייקלס-טייקר פשוט קרב טוב בכל צפייה.
לצפיה ב-'הולך על 31'
הולך על 31
13/02/2017 | 13:04
1
87
פשוט כי 26 לא היה כ-זה טוב כקרב, אלא מה שגדול בו הוא כל הדרמה שמסביב, הפרידה ממייקלס וכו'. בעיקר הקרב הזה נפגע בגלל הצל הגדול שמטיל עליו הקרב המקורי שלהם מ-25. אין ספק שאם הקרב ב-25 היה מתמודד פה הוא היה מנצח את התחרות כולה.
ב31, קודם כול זה היה כיף לראות את לסנר נשחט, אבל חוץ מזה, הטוויסט והעניין הגדול היה בתוך הקרב, עם הכניסה של רולינס.

פלוס שיש שם את הרגע הקטן שבו שומעים את רולינס לוחש לריינס "תודה רבה" תוך כדי שהוא מצמיד אותו, שזו אחת האנקדוטות היפות שמספרות סיפור שלם אמיתי מאחורי זה, ואני אוהב את זה :)
לצפיה ב-'לסנר נשחט = ריינס נשחט'
לסנר נשחט = ריינס נשחט
16/02/2017 | 13:07
18
לצפיה ב-'26'
26
13/02/2017 | 16:13
44
מבחינתי זה הגמר האמיתי. שניהם טובים יותר משני הקרבות בחצי השני. 26 הוא החבילה השלמה מבחינת הסיפור שמאחוריו
לצפיה ב-'26'
26
13/02/2017 | 17:50
33
אני אישית ממש לא נהנתי מהסיפור של רולינס במניה 31, ובנוסף הריצת אליפות שלו הייתה נוראית.

טייקר מייקלס לא היה חף מבעיות, אבל חלק גדול מזה היה לנסות להתעלות על הקרב מהשנה הקודמת. תמיד סקרן אותי לראות את הקרב הזה בלי לראות את הקרב שלהם ממניה 25, אני חושב שזאת חוויה אחרת לגמרי.                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
לצפיה ב-'31'
31
13/02/2017 | 23:16
61
אולי לא ממש נייטרלי, אבל בכל זאת הסיום של הרסלמניה היחידה שנכחתי בה - זה בכל זאת ייצרב לנצח.

וגם כי מייקלס טייקר שנה לפני היה טוב יותר, שזה קרב שבו הסיפור גובר על הקרב עצמו (כמו שעשו אחר כך הקרבות של טייקר נגד טריפל אייץ') ואני חושב שבאמת הקרב של לסנר נגד ריינס היה הקרב הכי טוב של ריינס והאווירה שם הייתה פשוט מדהימה ותוצאה שהצליחה להדהים את קהל ה-WWE בדור האינטרנט...
לצפיה ב-'26'
26
17/02/2017 | 01:51
8
לצפיה ב-'30'
30
13/02/2017 | 17:38
17
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
14/02/2017 | 06:29
6
51
אירועים חשובים
14/02/2017 | 06:31
3
332
סטפני יוצאת החוצה ומסבירה שנתנה למיק פולי שבוע חופש. ריינס יוצא ודורש את סטרומן. סטפני שואלת את הקהל, אבל אז אומרת שהיא לא מתכוונת לשים את ריינס הפצוע בזירה. וחוץ מזה, סטרומן נלחם הלילה מול מארק הנרי. היא מזהירה את ריינס שאם יתערב, היא תיקח ממנו את הקרב מול סטרומן בפאסטליין. הקלאב יוצאים ומציעים להילחם מול ריינס. בקרב, ריינס מנצח בפסילה לאחר דאבל טים של הקלאב. לאחר מכן הוא מבריח אותם עם כיסא.

הניו דיי יוצאים לזירה ויורדים על בו דאלאס. קופי מנצח את בו בקלות עם ה-SOS.

נוויל מתראיין, וג'ק גלאגר יורד עליו. לאחר מכן ג'ק גלאגר ניצח את נועם דר (ע' אלישיה פוקס) לאחר הדרופקיק בפינה.

אמלינה סופסוף יוצאת, עם שמלת זהב... ואומרת שעכשיו הם יראו אותה חוזרת להיות אמה.

טריפל אייץ' הגיע ולקח את אוונס לשיחה.

ברון סטרומן ניצח את מארק הנרי אחרי הפאוורסלאם. לאחר הקרב ריינס ניסה לתקוף אותו, אבל סטרומן הפך ספיר לפאוורסלאם.

אנזו וקאס מתעמתים עם סזארו ושיימוס מאחורי הקלעים.

מייקל קול ריאיין את סמואה ג'ו. ג'ו אומר שאם רולינס יחזור, הוא יפצע אותו שוב. הוא האיש שטריפל אייץ' יכול לסמוך עליו.

סמי זיין ניצח את רוסב (ע' לאנה) אחרי הלובה קיק. לאחר מכן הוא התראיין נגד ג'ו, שיצא ותקף אותו.

תיאודור לונג יצטרף להיכל התהילה.

אקירה טוזאווה ניצח את אריה דאבורי אחרי ג'רמן סופלקס. בריאן קנדריק פירשן.

ג'רי-KO ערכו "פסטיבל חברות". או שג'ריקו ערך ואוונס השתתף. ג'ריקו הביא לו פסל שלהם מתחבקים, ציור פארודיה על בריאת האדם של מיכאלנג'לו, וקוסם שמאכזב אותו כל כך עד שנכנס לרשימה. ג'ריקו קורא לגולדברג לבוא כדי שהוא, ג'ריקו, יעצור אותו. מי שיוצא הוא אותו אדם שחייב לגולדברג על זה שבכלל יש לו עבודה- גילברג. אוונס תוקף אותו. ג'ריקו אומר שהוא חשב שזה יצחיק אותו, אבל הוא מבטיח שגולדברג יובס בפאסטליין. הם מתחבקים. אוונס מביא לג'ריקו מתנה- רשימה שבה מופיע השם של ג'ריקו. זאת הרשימה של אוונס. אוונס תוקף את ג'ריקו ונותן לו אייפרון פאוורבומב.

סזארו ניצח את אנזו אמורה אחרי אפרקראט. שיימוס וקאס התעמתו לאחר מכן.

בשבוע הבא, סטרומן ילחם מול ביג שואו.

אליפות הנשים: ביילי ניצחה את שארלוט וזכתה בתואר. דיינה ברוק ניסתה להתערב, אבל סשה בנקס באה ותקפה את דיינה ואת שארלוט עם הקביים שלה, מה שנתן לביילי להשתמש בביילי טו בלי.
לצפיה ב-'דעה לגבי 2 דברים '
דעה לגבי 2 דברים
14/02/2017 | 13:59
2
331
שני הדברים הם פסטיבל החברות של ג'ריKO והמיין איבנט.

הפרידה של ג'ריKO הייתה מושלמת.
זה התחיל בסגמנט מטופש ומופרך לחלוטין, כשהציור גנב לגמרי את ההצגה ("זה אומנות, לא צריך מכנסיים") וזה הסתיים בשברון לב אחד גדול.
ג'ריקו מדהים והשורה שלו "אבל למה השם שלי ברשימה" שברה לי את הלב. הוא שיחק את זה בצורה מושלמת וגם קווין אוונס היה טוב. ראיתי את זה כבר 4 פעמים וכל פעם מחדש יש לי צמרמורת. סגמנט השנה עד כה וזה אחרי הסגמנט המעולה בסמאקדאון של שבוע שעבר עם בריאן והמיז.

ביילי זוכה היה די צפוי. בכלל, ששארלוט לא תגן על התואר בRAW - היא לא טובה בזה. אבל נו טוב, היא חייבת לזכות מחדש בפאסטליין כדי לשבור את השיא של אבא שלה עוד השנה. שמח בשביל ביילי רק חבל שלא חיכו עם זה עוד קצת. עכשיו סשה תגיד שביילי ניצחה רק בזכות העזרה שלה, מה שיוביל להיל טרן של סשה על ביילי ולאיזה טריפל ת'רט במניה (אני מקווה). 
מסכנה שארלוט, גם מפסידה תמיד בRAW וגם חטפה קביים לחזה מסשה.
לצפיה ב-'ראיתי את זה כבר 6 פעמים '
ראיתי את זה כבר 6 פעמים
17/02/2017 | 01:59
1
152
הסגמנט הכי טוב שהיה בשנים האחרונות,ואחד מההיל טרן (למרות שכולם ידעו שזה הולך להגיע בקרב) הטובים בהיסטוריה. פשוט רציתי להרוג את אוואנס כשהוא תקף את ג'ריקו. זה באמת היה רגע עצוב,למרות שכולנו יודעים שזה מתוסרט וזה מה שמראה שהסגמנט היה כל כך מוצלח.

ג'ריקו היה מעולה,מדהים,אומן...נגמרו לי המילים. הוא באמת הגדול בכל הזמנים.
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
19/02/2017 | 09:40
59
אין לי חיבה מיוחדת לקווין אוונס, וכשהוא עשה את זה הוא ממש ממש העציב אותי, רציתי גם להרוג אותו, למרות שאני יודע שזה מתוסרט. היה לי ממש עצוב על ג'ריקו שבאמת שיחק מדהים.
מקווה שמאחורי הקלעים לפחות אוונס באמת מעריך ומבין את כמה שג'ריקו עזר לו.
מבחינת הסיפור- מקווה שעכשיו ג'ריקו לא יופיע עד פסטליין, אין שום סיבה להמשיך את הפיוד הזה עד אז. שיעשו כאילו הוא נפצע ואז הוא יחזור "בהפתעה" לשם.
לצפיה ב-'ספוילר.'
ספוילר.
14/02/2017 | 20:20
312
התחלתי לקחת את הכלב של אחותי לטיולים, אז יש לי שעתיים לשרוף בזמן שהוא משחק עם הכלבים האחרים בגינה.

אין לי הרבה לכתוב מלבד שיש לי פייבוריט חדש בWWE - ג'ק גלאגר. פשוט כיף לצפות בו מתאבק.
לצפיה ב-'מצטרף לתשבוחות'
מצטרף לתשבוחות
17/02/2017 | 17:58
190
בעקבות התגובות פה, נכנסתי ליוטיוב וצפיתי בקטע. נכון שצפוי, אבל עשוי מושלם. ממש היה לי מחנק בגרון בגלל ג'ריקו. מאוד מקווה שיקחו את זה לאוונס-ג'ריקו במניה
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
15/02/2017 | 09:47
4
31
אירועים חשובים
15/02/2017 | 09:51
1
239
בריי ווייאט פותח את התכנית ומדבר על זה שסופסוף העולם נמצא בידיים שלו. הוא מכריז על עידן ווייאט. סינה יוצא ואומר שבריי הוא מטרה עכשיו, ושהוא מציע שיערכו את הקרב החוזר מיד. AJ יוצא ודורש קרב חוזר משלו. דניאל בריאן יוצא, ומכריז על קרב משולש הלילה.

אמריקן אלפא ניצחו את האסנשן. לאחר הקרב האוסוז הופיעו על המסך כדי להזהיר את אמריקן אלפא.

ג'יימס אלסוורת' מנסה להזמין את כרמלה לצאת. דין אמברוז, שמחפש את ברון קורבין, מגיע ואומר שכרמלה מנצלת אותו. בריאן מגיע וקובע קרב בין אלסוורת' ואמברוז. לפני שהקרב התחיל, קורבין תקף את אמברוז וזרק אותו לאזור הטכני.

נטליה וניקי מתווכחות במשרד של בריאן ואחרי ברול, בריאן קובע ביניהן קרב הכרעות בכל מקום בשבוע הבא.

דולף זיגלר התראיין ואמר שהוא מתכוון להוריד את כל המתאבקים החדשים.

מיקי ג'יימס ניצחה את בקי לינץ'

נעמי יצאה לחגוג את הזכייה שלה בתואר. מתברר שהיא קצת נפצעה בקרב. אלכסה בליס יוצאת ויורדת עליה. היא נותנת לה שבוע להתכונן לקרב חוזר.

אליפות ה-WWE: בריי ווייאט ניצח את AJ סטיילס וג'ון סינה. לפני הקרב לוק הארפר תקף את בריי. הסיום קרה כש-AJ פספס פנומנאל פורארם וסינה חטף סיסטר אביגייל. לאחר הקרב, אורטון יצא ודיבר על הניצחון שלו בראמבל. לאחר מכן הוא הודיע שהוא מסרב לפגוש את בריי ברסלמניה. הוא כרע ברך בפניו.
לצפיה ב-'דעות!!! '
דעות!!!
16/02/2017 | 10:01
172
הWWE ברצף חיובי!
3 ימים רצופים בדברים טובים!

בריי אלוף עולם חזק, אהבתי איך ששיפצו לו את הדמות ואת אלמנט ההרתעה אחרי שרמסו אותו בשנים האחרונות.

קורבין-אמברוז יהיה פיוד מעולה שישים את קורבין על המפה. אהבתי איך שהוא גרר את הגופה של אמברוז לזירה.

מיקי-בקי היה מעולה. יש להן כימיה מעולה וסוף סוף יש לבקי מישהי טובה לעבוד איתה. הסוף היה טוב ושמר על בקי (כשהיא בעטה החוצה מיד אחרי ה3, שזה טוב). מיקי חזרה לעניינים ובגדול!

והמיין איבנט? וואו! חתיכת מיין איבנט. ברמת רסלמניה אפילו. ההתקפה של הארפר לפני הקרב הייתה מעולה ואני אוהב את הכיוון של הדמות של הארפר.
בריי שמר כשהוא מצמיד את סינה נקי וסיסטר אביגייל שמר על מעמדו כפינישר שבאמת מסיים קרבות, בניגוד לAA או סטיילס קלאש.

והסוף הסוף... איך הצליחו לגרום לרנדי אורטון להיות כל כך רלוונטי, זה מדהים. מה שכן, הוא אמר שכל עוד בריי הוא המאסטר הוא לא יילחם מולו... יש פה פרצה שרנדי ייצא מהשליטה של בריי.

בטוקינג סמאק - דניאל בריאן הכריז על באטל רויאל בשבוע הבא לקבוע מי יילחם נגד בריי על התואר ברסלמניה. רק אני מריח פה ניצחון של הארפר ואז רנדי יכניס את עצמו לקרב ונקבל טריפל ת'רט של משפחת ווייאט??? מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא!!!
לצפיה ב-'משהו קטן על...'
משהו קטן על...
15/02/2017 | 20:46
1
229
סינה. הדמות שלו כל-כך דו-פרצופית שזה מדהים שהדבר הזה נחשב פייס על-ידי רוב הקהל.
שבועיים לפני הקרב עם סטיילס: "אתה לא מספיק טוב. אין לי כבוד אליך כי ההישגים שלך נעשו מחוץ ל-WWE בלה בלה בלה אני ד'ה מאן"
רגע אחרי שזכה באליפות סינה בי לייק: "יש לי מלא כבוד לסטיילס, הוא הכי טוב והוציא ממני את הכי טוב בלה בלה בלה"

ואז סינה מפסיד את האליפות. בריי וואייט עומד בזירה כאלוף, ואלפי אנשים צועקים לו "מגיע לך!" ומוחאים לו כפיים - וסינה משתין על זה בקשת: "לא מגיע לך, כי לא מגיע לאף אחד כלום. צריך לעבוד קשה." כאילו מה, וואייט לא עבד קשה בשביל לנצח בקרב? הוא ניצח ברמאות? באחיזת עיניים? הוא לא ניצח את האלימיניישן צ'יימבר?? ואז, רגע אחרי זה סינה דורש קרב אליפות חוזר כי... הוא ג'ון סינה. כלומר, כי מגיע לו.

ובכלל כל החודשים האחרונים מאז שחזר וכל הקטע של "צריך לעבור דרכי כדי להיות האיש" ממש מקטין את כל הרוסטר מסביב, כולל אלה שמחזיקים באליפויות והם לא הוא.

הבעיה שלי עם כל זה, שזוהי התנהגות שחצנית לחלוטין. אולי לא הילית בהכרח, אבל ממש לא דמות מופת כמו שסינה אמור להיות. הוא נהיה הקווטרבק שיודע שיצליח לצאת עם כל בחורה בקולג' בגלל שהוא הקווטרבק. מגיע לו כי הוא במעמד הזה וזהו. והקהל ברובו אוכל את זה כבייביפייס מושלם.
לצפיה ב-'בקשר לזה...'
בקשר לזה...
16/02/2017 | 10:02
208
מסכים עם כל מה שאמרת. נראה לי שסינה כבר טווינר והוא פשוט משחק לתוך זה.
הילדים אוהבים אותו כי הוא לבוש בבגדים צבעוניים ויש לו קאץ' פרייסים טובים.

המבוגרים מזמן שורקים לו בוז. הוא פשוט למד ללכת על הקו הדק הזה.
חוץ מזה - הוא ג'ון סינה! והוא יכול לעשות מה שבא לו! Recognize!
לצפיה ב-'למי שרוצה לדעת'
למי שרוצה לדעת
15/02/2017 | 16:23
2
366
מי יהיו האות'ורטי פיגרס עוד 20 שנה...
לצפיה ב-'או לחילופין'
או לחילופין
16/02/2017 | 09:57
1
213
מי ישבור את השיאים של ריק+שארלוט פלייר במספר תארים
לצפיה ב-'וינס מקמן לגמרי יהיה נשיא בעוד כמה שנים.'
וינס מקמן לגמרי יהיה נשיא בעוד כמה שנים.
17/02/2017 | 09:14
66
לצפיה ב-'תוצאות אלימיניישן צ'יימבר '
תוצאות אלימיניישן צ'יימבר
13/02/2017 | 06:06
5
254
פרה שואו
מוג'ו ראולי ניצח את קורט הוקינס

האירוע עצמו
בקי לינץ' ניצחה את מיקי ג'יימס.

אפולו קרוז וקאליסטו ניצחו את דולף זיגלר. זיגלר תקף את קאליסטו לפני הקרב אבל חזר לקראת סוף הקרב. אחרי שהקרב נגמר, זיגלר תקף אותם עם כסא.

אליפות הזוגות: אמריקן אלפא שמרו על התואר, אחרי שניצחו את אסנשיין בסוף הגונטלט. 
סדר ההדחה: סלטייריינו ניצחו את בריזנגו. סלטייריינו ניצחו את הוודווילנס. האוסוז ניצחו את סלייטריינו. אמריקן אלפא ניצחו את האוסוז. אמריקן אלפא ניצחו את האסנשיין.

ניקי בלה נגד נטליה נגמר בספירת חוץ כפולה והיה קרב די אלים לפי הדיווח. אחרי הקרב הן המשיכו לריב עד למאחורי הקלעים.

רנדי אורטון ניצח את לוק הארפר, במה שהוגדר קרב הערב עד לאותה נקודה.

אליפות הנשים: נעמי ניצחה את אלכסה בליס (א) וזכתה בתואר.

אלימיניישן צ'יימבר לאליפות העולם: בריי ווייאט זכה באליפות, אחרי שהדיח את איי ג'יי סטיילס בסוף.
כל ששת המתאבקים נכנסו לקרב לפני שהייתה אפילו הדחה אחת. קורבין העיף את דין דרך אחד הפודים אחרי ההדחה שלו.

סדר הכניסה:
1. ג'ון סינה
2. איי ג'יי סטיילס
3. דין אמברוז
4. בריי ווייאט
5. בארון קורבין
6. המיז

סדר ההדחה:
1. בארון קורבין ע"י דין אמברוז, ממש איך שמיז יצא.
2. דין אמברוז ע"י המיז, אחרי שקורבין תקף את אמברוז.
3. המיז ע"י ג'ון סינה, אחרי AA.
4. ג'ון סינה ע"י בריי ווייאט, אחרי סיסטר אביגייל.
5. איי ג'יי סטיילס ע"י בריי ווייאט, אחרי סיסטר אביגייל.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/02/2017 | 08:01
1
230
הצלחתי להתחמק מהתוכן  שמכיל תוצאות :)

יש איזשהו קרב ששווה לראות בלי לדעת תוצאה?
האם הציימבר היה סביר וכזה שאפשר לראות או רק FF?

תודה רבה :)
לצפיה ב-'ראיתי רק את המיין איבנט'
ראיתי רק את המיין איבנט
13/02/2017 | 10:55
261
ונורא נהנתי.
מומלץ מאוד, לא חושב שאפשר לעשות לו FF.

בקשר לשאר האירוע - קראתי רק תוצאות, בעיניי יש קרבות שאפשר לדלג ויש כאלה ששווה לראות הכל.
לצפיה ב-''
13/02/2017 | 12:11
297
ולזה בסוף תמיד מדרדר הפיצול- ה WWE מרשים לעצמם לשים אליפות עולם על מתאבק שאין שום הצדקה שיהיה אלוף עולם.

אגב, אלוהים יודע למה היה להם כל כך דחוף להוריד את התואר מסטיילס בראמבל, אם גם ככה הוא הגיע עד הסוף בצ'מבר...
לצפיה ב-'דעות בקצרה'
דעות בקצרה
13/02/2017 | 23:26
256
* חושבים אם לראות את האירוע כולו או רק את הקרב המרכזי?
התשובה היא רק הקרב המרכזי. אין קרב אחד טוב באירוע מלבדו (אולי הארפר נגד אורטון שהיה סביר  אבל עם תוצאה ברורה וחסרת עניין)

* הלכו פה על גימיק נחמד שבו כל השישייה שורדת ורק אז מתחילים ההדחות. הקרב היה באמת סבבה, כיפי לצפייה והכל - אבל יש לי בעיה עם זה שדווקא בארון קורבין יצא ממנו ככוכב, בעוד וויאט, מי שזכה בקרב, לא באמת עשה משהו חוץ מכמה סיסטר אביגייל'ס.

* אלא אם הכיוון הוא להכניס את סינה למיין איבנט ולמכור את זה בתור "רסלמניה שבה הוא ישבור את השיא של פלייר" - הזכייה שלו באליפות הייתה מיותרת לחלוטין

* ווייאט נגד אורטון היה מיין איבנט נוראי לנו מרסי. לא ברור מה הם חושבים שהם עושים שזה מה שהם מקדמים בו את רסלמניה.

* יש הרבה הערכה כלפי סמקדאון, אבל חוץ מהמיין איבנטרים - המצב על הפנים. אין בכלל להשוות בין מצב אליפות הנשים של רו (שרלוט, סשה וביילי) לשל סמקדאון (פאקינג נעמי אלופה), אליפות הזוגות של סמקדאון מעוררת רחמים ודולף זיגלר עושה היל טרן בשביל להתמודד מול מתאבקים שברו היה שמים בסקוואש מול סטרומן.

סה"כ - אירוע גרוע, מיין איבנט טוב, כיוון רע לרסלמניה (בכלליות, לא רק בסמקדאון)
לצפיה ב-'דעות מורחבות! '
דעות מורחבות!
14/02/2017 | 17:07
230
מיקי נגד בקי
זה יפה שנותנים לנשים לפתוח את האירוע, בעיקר לאחר כל השמועות שוינס חושב שהקרב הפותח חשוב באותה מידה כמו המיין איבנט. השתיים בהחלט סיפקו את הסחורה ומיקי נראית בכושר הרבה יותר טוב מאשר בטייקאובר. שמח שבקי ניצחה, למרות שזה היה ברולאפ. קרב הנשים הטוב של הערב. 3 מתוך 5.

אפולו וקליסטו נגד דולף
אין שום הגיון לתת יתרון לפייסים במקום להיל. שמח שדולף תקף את קליסטו לפני הקרב, יותר הגיוני ככה מבחינה סיפורית. קרב לא משהו והחזרה הצפויה של קליסטו לא הוסיפה. גם זה שהוא צולע ובקושי הולך לזירה אבל ברגע שהגיע הוא פתאום עושה את כל המהלכים הנוצצים שלו לא עזר. הקטע אחרי הקרב היה יותר מהנה מהקרב עצמו, אבל זה שהקהל צעק תודה לזיגלר זה לא סימן טוב. 1.5 מתוך 5.

טורמויל לאליפות הזוגות
הבוקינג והקצב של הקרב היה מוזר. אמריקן אלפא איבדו מהפופלריות שלהם ברוסטר הראשי לעומת NXT וזה חבל. היה עדיף שיתנו קרב בין אלפא לאוסוז וזהו, יש להם כימיה טובה. לא חשבתי שהאסנשיין יזכו אז גם לא הייתי במתח. התבאסתי שדה רבייבל לא באו בסוף ותקפו את אמריקן אלפא, אבל זה מה יש. 2 מתוך 5.

ניקי נגד נטליה
ציפיתי מהקרב הזה ליותר. זה לא היה קרב גרוע, אבל יחסית ליחסים הטעונים בין השתיים והשנאה העזה בסיפור, הקרב עצמו די אכזב. מה שכן – ניקי עושה STF טוב יותר מסינה. הברול אחרי הקרב היה יותר מעניין מהקרב, שזה מוטיב טיפה חוזר באירוע הזה (כמו שהיה גם בקרב של זיגלר). 2 מתוך 5.

אורטון נגד הארפר
התחיל איטי, אבל הגביר קצב והשתפר פלאים. אני מאוד מחבב את הארפר וחושב שהוא יכול להיות כוכב יחידים מעולה. הוא לא דיבר הרבה בWWE, אבל מהתקופה שלו באינדיז ומראיונות ששמעתי איתו הוא אחלה על המיק והוא מעולה בזירה. ומה נגיד על רנדי? כשהוא עם מוטיבציה הוא אחד מהטובים של כל הזמנים. וכל הסיפור עם משפחת ווייאט החזיר לו את המוטיבציה והוא היה מצוין מאז וגם כאן. קרב מהנה מאוד, תוצאה אמנם צפויה והגיונית אבל הארפר יצא חזק למרות ההפסד. 4 מתוך 5.

אליפות הנשים: בליס נגד נעמי
אתרי ההימורים שינו את הליינים יום לפני האירוע לטובת נעמי. חשבתי שהיא תנצח בפסילה או בספירת חוץ וככה אלכסה תשמור על התואר. אבל לא. נעמי ניצחה נקי, למרות כמה בוצ'ים במהלך הקרב. הן התעלו על הקרב הקודם שלהן ואפילו היו טובות יותר (בעיניי) מניקי ונטליה. מעניין יהיה לראות אם נעמי תגיע לרסלמניה הביתית שלה (באורלנדו) בתור האלופה או לא. אישית מקווה שלא, אבל הניצחון הזה הגיע לה. 2.5 מתוך 5.

האלימיניישן צ'יימבר!
תשמעו, היה אחד הצ'יימברים הטובים!
כל ההחלטות היו מעולות, חוץ מאחת שנגיע אליה בהמשך.
לפתוח את הקרב עם סינה וסטיילס זה מתכון להצלחה. הקהל היה בעניין מההתחלה והצירוף של אמברוז רק הוסיף לטירוף. בחצי הראשון של הקרב, מי שיצא ממנו הכי טוב היה בארון קורבין בעיניי. הראה דומננטיות והוכיח שהוא מתאים לסצינת המיין איבנט, גם אם לא כרגע אז בעתיד הקרוב. ואז החלו ההדחות. אהבתי את ההדחה של קורבין שמראה שלמרות הכל – הוא עדיין טירון שעושה טעויות פשוטות ולכן הגיוני להדיח אותו עם רול אפ. ואז הוא השתולל והוציא את כל זעמו על אמברוז בצורה משכנעת – עוד החלטה טובה. ככה נפתח לו הפיוד בין אמברוז לקורבין ואני מקווה לקרב ברסלמניה ביניהם על התואר ולא עוד קרב סולם מרובה משתתפים על הביניבשתי. שישמרו את זה לקרוזווייטס.
כמובן שמיז ינצל את המצב וידיח את אמברוז. אחרי זה הוא פשוט פרח עם ההתקפות סטייל דניאל בריאן שלו וגם עם המהלכים שלו. אבל אז – החלטת הבוקינג שלא אהבתי. אין לי בעיה שמיז יודח מהקרב. אין לי בעיה שהוא יודח על ידי ג'ון סינה (אם השמועות על הקרב של סינה/ניקי נגד מיז/מאריס במניה נכונות, אז צריך להתחיל לבנות את זה). אבל יש לי בעיה שהוא מודח על ידי AA אחד, כשזה בעצם המהלך היחיד שהוא חוטף. זה לא שהוא היה איזה 20 דקות מתישות בקרב וחטף מכות מטורפות. הוא נכנס רענן לקרב והשתולל שם רק כדי להיות מודח ממהלך אחד בלבד? חלש ביותר!!!
אבל נעבור הלאה. סינה מודח על ידי בריי ווייאט, מה שמבטיח אלוף חדש! אז למה לתת לסינה לנצח את סטיילס בראמבל? כדי שהוא ישתווה לפלייר כמובן ואז לתת לו לעבור את פלייר עם תואר מספר 17 מתישהו בעתיד. לא נורא, כהונה קצרה של סינה זה לא סוף העולם.
האמת? רציתי שסטיילס ינצח. אני מחכה כבר מספיק זמן לקרב בין סטיילס לאורטון, שיכול להיות הקרב הכי טוב בהיסטוריה. אבל כנראה שאצטרך לחכות עוד קצת. ממש אהבתי את המכירה של סטיילס בסוף הקרב. לא יודע אם הוא נפצע באמת בצלעות או שהוא רק מכר פציעה, אבל בכל מקרה שאפו לו. גם נורא אהבתי שהוא נאבק לצאת מהסיסטר אביגייל, בניגוד לאחרים שפשוט נחים להם בכיף בידיים של בריי. סטיילס הזה, הייתי קורא לו פנומנלי...

אז בריי זכה בתואר הראשון שלו ואנחנו בדרכינו לאורטון-ווייאט על התואר. האמת, אם יוסיפו לקרב איכשהו את הארפר ויעשו מזה טריפל ת'רט של משפחת ווייאט אני אהיה מבסוט. 4.5 מתוך 5.

סה"כ אירוע בינוני פלוס. אורטון-הארפר והמיין איבנט היו מעולים ושווים צפיה. אפשר להוסיף את מיקי-בקי ועל השאר לדלג. 
לצפיה ב-'Elimination Chamber 2017: שרשור ההימורים הרשמי'
Elimination Chamber 2017: שרשור ההימורים הרשמי
12/02/2017 | 02:19
9
90
על אף האיחור ולמרות שכמות ההימורים ירדה מאוד לאחרונה, נסיים את סבב ההימורים הנוכחי עם האירועים האחרונים עד רסלמניה (כולל).
תוצאות הימורי הראמבל יעלו בהמשך
ובינתיים נעבור לאירוע שאמור לעזור לעצב חלק מרסלמניה

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שסינה שומר על התואר, שמתם על זה 3 נק' וסופרמן לא יהיה אלוף מעבר, קיבלתם 3 נק'. אם מישהו אחר יקבל את הבמה ברסלמניה, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט
ניקי בלה נגד נטליה
קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז
קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי
בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס
קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר
רנדי אורטון נגד לוק הארפר
מספר התארים שיתחלפו באירוע

בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
12/02/2017 | 09:39
78

קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט   בריי וויאט 3 נק'
 ניקי בלה נגד נטליה ניקי בלה  2 נק'
 קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז אמריקן אלפא 7 נק'
 קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי אלכסה 6 נק'
 בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס בקי לינץ' 4 נק'
 קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר אפולו וקליסטו 5 נק'
 רנדי אורטון נגד לוק הארפר רנדי אורטון 8 נק'
 מספר התארים שיתחלפו באירוע תואר 1 נקודה אחת

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
12/02/2017 | 10:27
68
קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט-סינה - 2
ניקי בלה נגד נטליה-ניקי-6
קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' -סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז= סלייטריינו- 3
קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי-אלקסה-7
בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס-בקי-4
קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר-דולף-5
רנדי אורטון נגד לוק הארפר-אורטון-8
מספר התארים שיתחלפו באירוע- תואר אחד -1

לצפיה ב-'מהמר ומשתעמם'
מהמר ומשתעמם
12/02/2017 | 13:21
66

קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט- בריי ווייאט 8

ניקי בלה נגד נטליה- ניקי 5

קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז- אלפא 2

קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי- אלקסה 6

בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס- מיקי 1

קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר- זיגלר 3

רנדי אורטון נגד לוק הארפר- אורטון 7

מספר התארים שיתחלפו באירוע- אחד 4
לצפיה ב-'מהמר מהצ'יימבר'
מהמר מהצ'יימבר
12/02/2017 | 16:11
75
קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט - בריי ווייאט 4
ניקי בלה נגד נטליה - ניקי בלה 7
קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז - אמריקן אלפא 1
קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי - נעמי 2
בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס - בקי לינץ' 8
קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר - קרוז וקליסטו 3
רנדי אורטון נגד לוק הארפר - אורטון 6 
מספר התארים שיתחלפו באירוע - יתחלפו שני תארים 5 

לצפיה ב-'מהמר'
מהמר
12/02/2017 | 20:27
38
סינה-1
נטליה-2
אמריקן אלפא-3
אלקסה-4
מיקי-5
זיגלר-6
הארפר-7
אפס-8
לצפיה ב-'הימור'
הימור
12/02/2017 | 22:18
31

קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט - סינה וווייאט נקודה אחת
 ניקי בלה נגד נטליה - ניקי בלה 4 נקודות
 קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז - אמריקן אלפא 5 נקודות
 אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי - אלכסה בליס 6 נקודות
 בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס - בקי לינץ' 3 נקודות
 קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר - אפולו קרוז וקליסטו 7 נקודות
 רנדי אורטון נגד לוק הארפר - אורטון 8 נקודות
 מספר התארים שיתחלפו באירוע - אפס 2 נקודות

לצפיה ב-'עוד מעט מתארגן לצאת לאולם '
עוד מעט מתארגן לצאת לאולם
12/02/2017 | 22:29
57
הולך לראות בפעם הראשונה PPV של הWWE.
שמח שזה אירוע של סמאקדאון
לצפיה ב-'נו נענה'
נו נענה
12/02/2017 | 23:11
33
קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט: ג'ון סינה 8 נק'
ניקי בלה נגד נטליה: נטליה נק'1
קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז: לא מכיר אפחד, 2 נק' על אלפא.
קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי: נעמי עם 3 נק'
בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס: מיקי ג'יימס 4 נק'
קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר: אפולו ושות' 5 נק'
רנדי אורטון נגד לוק הארפר: לוק הארפר (סינה יתערב יגמר בפסילה, אורטון יתערב בקרב של סינה להבטיח לנו שעמומון ברסלניה) עם 6 נק'
מספר התארים שיתחלפו באירוע: תואר אחד 7 נק'
לצפיה ב-'מהמר '
מהמר
13/02/2017 | 00:50
39

קרב אלימיניישן צ'יימבר על אליפות WWE: ג'ון סינה (א') נגד איי.ג'יי סטיילס נגד דין אמברוז נגד מיז נגד ברון קורבין נגד בריי וויאט - בריי וייאט 7 נק
 ניקי בלה נגד נטליה  - ניקי 2 נק
 קרב טורמויול על אליפות הזוגות של סמקדאון: אמריקן אלפא (א') נגד ריינו והית' סלייטר נגד בריזנגו נגד האוסוז נגד האסנשן נגד הוודוילנז - אמריקן אלפא 6 נק
 קרב על אליפות הנשים של סמקדאון: אלקסה בליס (א') נגד נעמי  - נעמי 3 נק
 בקי לינץ' נגד מיקי ג'יימס - בקי 4 נק
 קרב הנדיקאפ: אפולו קרוז וקליסטו נגד דולף זיגלר - קרוז וקאליסטו 5 נק
 רנדי אורטון נגד לוק הארפר - אורטון 8 נק
 מספר התארים שיתחלפו באירוע  - תואר אחד נקודה אחת

לצפיה ב-'טורניר: בואו לבחור את המיין איבנט הטוב של מניה 25-32!'
טורניר: בואו לבחור את המיין איבנט הטוב של מניה 25-32!
05/02/2017 | 09:49
36
110
טורניר חדש! בואו לבחור את המיין איבנט הכי טוב של 8 השנים האחרונות ברסלמניה!

איך זה עובד?
בשלב רבע הגמר יתחרו כל 8 המיין איבנטים של 8 הרסלמניות האחרונות, בקרב נוקאאוט.

ההגרלה בוצעה אצלי במחשב באמצעות האתר: https://www.randomresult.com/tournament.php
מצורף צילום מסך של כל מפגשי רבע הגמר.

בתום ההצבעה בשלב רבע הגמר (שתחל היום ותיגמר בשבת ב10 בבוקר ולכן הפוסט נעוץ עד אז), אני אבצע הגרלה מחודשת בין ארבעת הזוכים ואגריל את חצי הגמר. לאחר ההצבעה לחצי הגמר, נלך לשלב הגמר ובו יוחלט מה יהיה המיין איבנט הכי טוב ב8 השנים האחרונות ברסלמניה!

לצורך העניין – המיין איבנט בהצבעה יהיה הקרב שסגר את האירוע ולא שום קרב אחר שפורסם כ"מיין איבנט" על ידי הWWE.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכנס לרבע הגמר ופשוט לרשום בתגובה את הזוכה שלכם. נימוק יוסיף, אבל לא חייבים לנמק בשביל שההצבעה שלכם תיחשב.
בשלב חצי הגמר אתן קצת יותר פירוט על הקרבות ובשלב הגמר תהיה גם ביקורת מפורטת וגם קליפ יוטיוב של 2 הקרבות שיגיעו לגמר.

שנתחיל?
לצפיה ב-'רבע גמר 1: רסלמניה 25 נגד רסלמניה 31'
רבע גמר 1: רסלמניה 25 נגד רסלמניה 31
05/02/2017 | 09:49
5
193
רסלמניה 25: טריפל אייץ' (א) ניצח את רנדי אורטון בקרב על אליפות הWWE. קרב של 24:35 דקות שקיבל 2.5 כוכבים ממלצר.

רסלמניה 31: סת רולינס ניצח את ברוק לסנר (א) ורומן איינס כשהוא פודה את מזוודת הMITB ומכניס את עצמו לקרב על אליפות העולם. קרב של 16:43 דקות שקיבל 4.5 כוכבים ממלצר.
לצפיה ב-'31'
31
05/02/2017 | 12:17
20
לצפיה ב-'רולינס -לסנר'
רולינס -לסנר
05/02/2017 | 18:11
103
25 היה נוראי, האירוע היה צריך להגמר אחרי טייקר-מייקלס
לצפיה ב-'31'
31
06/02/2017 | 11:44
14
לצפיה ב-'31, אין בכלל תחרות'
31, אין בכלל תחרות
06/02/2017 | 11:52
70
25 מזכיר את הסוף של הרסלמניה האחרונה, רק בלי עוד שעה וחצי בדרך
לצפיה ב-'31 ללא תחרות'
31 ללא תחרות
07/02/2017 | 22:54
34
עד היום טייקר ומיקלס צוחקים על כך שהם היו בסך הכל הקרב השביעי בקארד של מניה 25 .
לצפיה ב-'רבע גמר 2: רסלמניה 28 נגד רסלמניה 27'
רבע גמר 2: רסלמניה 28 נגד רסלמניה 27
05/02/2017 | 09:50
5
167
רסלמניה 28: הרוק ניצח את ג'ון סינה בקרב של פעם בחיים. קרב של 30:34 דקות שקיבל 3.75 כוכבים ממלצר.

רסלמניה 27: המיז (א) (עם אלכס ריילי) ניצח את ג'ון סינה בקרב על אליפות הWWE. קרב של 19:43 דקות שקיבל 1.25 כוכבים ממלצר.

לצפיה ב-'28'
28
05/02/2017 | 12:18
21
לצפיה ב-'המממ 28'
המממ 28
89
שני קרבות רעים מאד
לצפיה ב-'28'
28
06/02/2017 | 11:45
12
לצפיה ב-'28'
28
06/02/2017 | 11:52
16
לצפיה ב-'28 וגם פה בפער'
28 וגם פה בפער
07/02/2017 | 22:59
46
הקרב של הרוק נגד סינה הוא קרב עם שמות גדולים אבל לא קרב גדול. ועדיין, ראוי להיות מיין איבנט של רסלמניה.

מיז (שהשתפר פלאים מאז) בזמנו לא היה ראוי להיות אלוף, לא להיות במיין איבנט של רסלמניה ובטח ובטח שלא לנצח (וזה לא שסינה היה אפשרות טובה יותר).
לצפיה ב-'רבע גמר 3: רסלמניה 32 נגד רסלמניה 26'
רבע גמר 3: רסלמניה 32 נגד רסלמניה 26
05/02/2017 | 09:51
5
164
רסלמניה 32: רומן ריינס ניצח את טריפל אייץ' (א) וזכה באליפות העולם. קרב של 27:11 דקות שקיבל 3.25 כוכבים ממלצר.

רסלמניה 26: אנדרטייקר ניצח את שון מייקלס בקרב סטריק נגד קריירה. קרב של 24:00 דקות שקיבל 4.75 כוכבים ממלצר.

לצפיה ב-'26'
26
05/02/2017 | 12:18
15
לצפיה ב-'26'
26
67
טוב, זה ממש קל. אין תחרות
לצפיה ב-'26 קל'
26 קל
06/02/2017 | 11:46
14
לצפיה ב-'26'
26
06/02/2017 | 11:53
49
רבעי גמר קלים, זה ממש סבבים של ג'וברים
לצפיה ב-'26 נו באמת...'
26 נו באמת...
07/02/2017 | 23:04
42
קרב הפרישה של אחד המתאבקים הגדולים בכל הזמנים אולי הכי גדול מול עוד אחד מהגדולים בכל הזמנים שגם הוא אולי הכי גדול ומול הקרב הזה אחד המיין איבנטים הכי בזיוניים אי פעם.

לצפיה ב-' רבע גמר 4: רסלמניה 30 נגד רסלמניה 29'
רבע גמר 4: רסלמניה 30 נגד רסלמניה 29
05/02/2017 | 09:51
5
153
רסלמניה 30: דניאל בריאן ניצח את רנדי אורטון (א) ובאטיסטה וזכה באליפות הWWE למשקל כבד. קרב של 23:20 דקות שקיבל 4.5 כוכבים ממלצר.

רסלמניה 29: ג'ון סינה ניצח את הרוק (א) וזכה באליפות הWWE בקרב חוזר של הקרב של פעם בחיים. קרב של 23:58 דקות שקיבל 3.5 כוכבים ממלצר.

לצפיה ב-'30'
30
05/02/2017 | 12:19
16
לצפיה ב-'30'
30
05/02/2017 | 18:12
73
גם קל..
אולי הפעם האחרונה גם שהיה מיין איבנט באמת ראוי לרסלמניה
לצפיה ב-'30'
30
06/02/2017 | 11:47
14
לצפיה ב-'30'
30
06/02/2017 | 11:53
16
לצפיה ב-'רסלמניה 30'
רסלמניה 30
07/02/2017 | 23:10
35
הזכייה של בריאן הייתה אחד האירועים הכי גדולים של של ה - WWE בשנים האחרונות אם לא הכי גדול (וכמה חבל שזה נגמר בסופו של דבר בטרגדיה).  
לצפיה ב-'יכלת להתחיל מהסיבוב הבא וזהו מה שהם אמרו \/'
יכלת להתחיל מהסיבוב הבא וזהו מה שהם אמרו \/
05/02/2017 | 22:46
7
111
או לחלופין לעשות טורניר של 16 מניות אחרונות,
או יותר מתבקש - היו 32, אז למה לא לעשות טורניר של 32? עוד חודשיים זה כבר לא יהיה אפשרי...
לצפיה ב-'מה שהם אמרו \/'
מה שהם אמרו \/
06/02/2017 | 04:15
72
נ.ב - יש בעייה בפתיחת תגובה מהירה, ולכן יש מצב שיש כמה גולשים שרוצים להשתתף במשחק, אבל לא יכולים לעשות את זה. והידיעה שהם צריכים ללחוץ על תגובה מלאה רק משביזה אותם.
לצפיה ב-'אין טעם לעשות 16 ו -32'
אין טעם לעשות 16 ו -32
06/02/2017 | 11:42
3
115
כי אז 17 תנצח
לצפיה ב-'לא בטוח שהיא מנצחת את 20'
לא בטוח שהיא מנצחת את 20
06/02/2017 | 11:54
2
45
לצפיה ב-'בטח שמנצחת'
בטח שמנצחת
06/02/2017 | 15:07
1
101
המיין איבנט של רסלמניה 20 היה פאקינג אנדרטייקר נגד קיין
לצפיה ב-'לא, זה היה שון-טריפל אייץ''
לא, זה היה שון-טריפל אייץ'
06/02/2017 | 15:15
115
ובסיום הקרב החגורה הלכה לאיבוד עד שרנדי אורטון מצא אותה בסאמרסלאם.

סתםםםםםםםםם! הרי כולנו זוכרים מי באמת היה במיין איבנט... מי שחגג בסוף עם אלוף אחר... שביחד הם עזרו אחד לשני לקריירה...

סטיבי ריצ'ארדס!
לצפיה ב-'חשבתי על זה'
חשבתי על זה
06/02/2017 | 16:46
1
108
רציתי לעשות של 16.
את כל ה32 לא הייתי עושה כי לא בטוח כמה באמת ראו את כל המיין איבנטים של ה32 מניות, אז היינו מקבלים תשובות כמו "לא ראיתי את 6, אז אני בוחר אוטומטית ב13".

לגבי 16, אולי זה באמת היה עדיף אבל גם אז היו כמה מיין איבנטים שאולי היו נשכחים עם הזמן. הלכתי על 8 האחרונים כי זה אמור להיות הכי "טרי" בהשוואה ל16 או 32.
לצפיה ב-'ומה שמצחיק (או בעצם עצוב) בזה'
ומה שמצחיק (או בעצם עצוב) בזה
06/02/2017 | 17:07
85
שבמקרה שלי המיין אבנטים של ה-22 מניות הראשונות הרבה יותר זכורים טוב מה-10 שהיו אחריהם...
לצפיה ב-'מעניין מי יבחר כהמיין-איבנט של מניה הכי גרוע'
מעניין מי יבחר כהמיין-איבנט של מניה הכי גרוע
06/02/2017 | 12:11
3
123
כולם פחות או יותר יודעים מה המיין איבנטים הכי טובים, אבל יש כל-כך הרבה מיין איבנטים גרועים, שאם עושים את כל המניות, אז אחרי הסיבוב הראשון זה כבר מתחיל להיות מעניין.
לצפיה ב-'זאת באמת בחירה קשה יותר'
זאת באמת בחירה קשה יותר
06/02/2017 | 15:08
2
51
לצפיה ב-'אני חושב שמוסכם שזה LT-ביגלו'
אני חושב שמוסכם שזה LT-ביגלו
06/02/2017 | 15:16
1
103
בהתחשב בעובדה שסלב היה במיין איבנט...
לצפיה ב-'זה קרב הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב'
זה קרב הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב
06/02/2017 | 15:27
130
מטריפל-אורטון, טריפל-ריינס, טייקר-סיד ועוד כמה...
לצפיה ב-' רו-רטרו: יוני-יולי 96, הדרך לאין יור האוס 9'
רו-רטרו: יוני-יולי 96, הדרך לאין יור האוס 9
06/02/2017 | 12:37
9
106
הפעם אנחנו נעבור על אירועי התכניות של רו 24.6, 1.7, 8.7 וה-15.7. אלה הפרקים שמובילים ממלך הזירה 1996 לאירוע אין יור האוס 9 - תקרית בינלאומית.

היילייטס:
* מתאבק בכיר מושעה מהארגון ויוצא מהמיין איבנט של האירוע
* חזרה של מתאבק בכיר אחר
* סטון קולד סטיב אוסטין פוגש את האנדרטייקר
* תכנית רו כשגם אליפות העולם וגם האליפות הבין יבשתית עומדות על הכף
* מתאבק שהוא אינסטלטור

בואו נצא לדרך...
לצפיה ב-'רו 24.6 ו-1.7'
רו 24.6 ו-1.7
06/02/2017 | 12:38
4
134
רו 24.6
היום במיין איבנט – הזוכה הטרי במלך הזירה סטון קולד סטיב אוסטין פוגש את האנדרטייקר

קרב ראשון – טריפל אייץ' נגד אחמד ג'ונסון בקרב לא על התואר
האנטר נעדר מהאירוע אתמול, אחמד ג'ונסון זכה יום קודם לכן באליפות הבין יבשתית.
במהלך הקרב מראיינים את גולדאסט שאומר שהוא עשה טעות גדולה שהוא ניסה להציל את אחמד ג'ונסון מה שגרם לו להפסיד. הוא מתייחס גם לאנדרטייקר שככל הנראה מתוכנן קרב "buried alive" ביניהם.
קרב בינוני אך שקול, בסיומו הנטר רק מזלזל בג'ונסון ומכפכף אותו ומיד נתקל בפרל ריבר פלאנג' לניצחון של אחמד ג'ונסון.

דוק הנדריקס מראיין את ג'ונסון אחרי הקרב ואומר שהוא האלוף הבין יבשתי האפרו-אמריקני הראשון. ג'ונסון אומר שהוא עשה היסטוריה, אבל הוא מייצג לא רק שחורים אלא את כולם. הוא לא הולך להגן על התואר עבור עצמו כמו כולם, אלא עבור הציבור כולו.
הנדריקס מזכיר שגולדאסט ירצה קרב חוזר. ג'ונסון אומר שהוא יכול למצוא אותו בכל מקום, כולל בשכונה.

תזכורת לכל אירועי מלך הזירה שהיו אתמול.

סאני מצטרפת לצוות השידור.
קרב שני – הבודי דונאס (עם קלאודי) נגד הברוקלין ברולר
מראים לנו כל מיני אנשים ששלחו מכתבים, סרטוני וידאו וכו' שהם רוצים להיות המנג'רים של סקיפ וזיפ.
במהלך הקרב סאני בעיקר מזכירה כמה קלאודי מכוערת, מלאת קעקועים ושהיא רוצה שהיא תהיה כמה שיותר רחוקה ממנה. היא מסבירה שהיא עזבה את הבודי דונאס כי הם לא הלכו להגיע לשום מקום והיא רק בת 23 וצריכה לדאוג לעצמה כלכלית. היא גם מעדכנת שהיא מתכננת להיכנס גם לדיוויזית המתאבקים היחידים ולא להיות רק בזוגות.
לאחר סקוואש לא כל כך קצר הבודי דונאס מנצחים עם הוריקאראנה מהחבל העליון ואז עם וויפי קושן של זיפ.
קלאודי מרקדת ליד סאני, שמתעצבנת ועוזבת את האזור.

שבוע הבא ברו – שון מייקלס נגד מרטי ג'נטי בקרב לא על התואר.

קרב שלישי -  ויידר, אואן הארט והבריטיש בולדוג נגד אלדו מונטויה, סאביו וגה ובארי הורוביץ
השלישייה שגם כנראה תנצח תפגוש את מייקלס, ג'ונסון והווריור במיין איבנט של אין יור האוס הקרוב.
קרב קצר, בסיומו הבולדוג עושה על מונטויה פאוור סלאם ואז נותן לאואן הארט לגרום לו להיכנע עם השארפושטר.

בריאן פילמן מגיע לאזור הזירה והוא עם קביים. פילמן אומר שהוא כבר פה שבוע והוא רוצה לדעת מי מביא לו את הכסף שמגיע לו. הוא אומר שהוא לא צריך להיכנס לזירה כדי להרוויח את הכסף שלו, אלא רק לתפוס את הבן אדם שמשלם את המשכורת.

קרב רביעי – סטון קולד סטיב אוסטין נגד האנדרטייקר
במהלך הקרב לולר מנסה להטריד את פול ברר שיסביר על מעכשיו באירוע אתמול. הוא טוען שפול ברר מרוצה ממה שהוא עשה.
קרב שקול של כעשר דקות בין השניים, כשאז לכיוון הזירה מגיעים גולדאסט ומרלינה. איך הפיוד בין גולדאסט לאנדרטייקר פתאום הוחזר מהמתים (צחוקים) – לא ברור.
אנדרטייקר מבצע צ'וקסלאם על אוסטין ומסמן על טומבסטון. הוא מרים את אוסטין, אבל גולדאסט זורק עליו נצנצים לעיניים וגורם לפסילה.
אוסטין תוקף את טייקר שמסתבר שהוא עיוור בגלל הנצנצים. הוא בכל זאת מצליח לתפוס את אוסטין למכה או שתיים, עד שאוסטין חומק ובורח.
אנדרטייקר מנסה להתאושש כשפול ברר לצידו עם הכד. ג'רי לולר אומר לטייקר לשאול את ברר למה הוא עלה לו בקרב אתמול ולמה הוא לא עזר לו עד לפני כמה דקות. הוא טוען שברר אשם, בעוד אנחנו הולכים לכתוביות.

רו 1.7
קרב ראשון – שון מייקלס נגד מרטי ג'נטי
באותה תקופה שון מייקלס יוצא עם מצלמת וידאו ומצלם את זווית "הקליק-קאם" של הקהל.
קרב חביב, תנו לי קרב פתיחה של רו כזה כל שבוע גם כיום.  מרטי ג'נטי מקבל בקרב הזה את כל הקרדיט בעולם בערך. בסוף זה נגמר בסופרקיק של שון מייקלס. נחמד לראות לפעמים את מייקלס מתכונן לסופרקיק ואז גם פוגע בו.

אחרי הקרב קסידי תוקף את מייקלס אבל מייקלס משתלט מהר  עם סופרקיק. קורנט מנסה לתקוף את מייקלס אבל לותריו נותן לו אגרוף ומעיף אותו החוצה.

בסופרסטארס האחרון – סאני מתנצלת בפני פינייס גדווין ורוצה לדעת איך הוא מרגיש כלפיה. הוא אומר שהוא אוהב אותה. היא אומרת שהיא אוהבת אותו גם ומבקשת ממנו לעצום עיניים לנשיקה – ונותנת לו סטירה מצלצלת.
האם הוא חושב שמישהי כמוה תתקרב לבחור לא יוצלח, מלוכלך וטיפש שכמוהו. הוא צריך להיות אידיוט מוחלט כדי לחשוב שיש לו סיכוי איתה.
הסמוקינג גאנס תוקפים את פינייס, אבל הנרי גדווין והילבילי ג'ים משתלטים על העניינים. סאני תקועה בין הגדווינס ובסוף אחרי הרבה התלבטות, סאני כבר משוכנעת שזה לא יקרה ושולחת לו נשיקה – ופינייס שופך עליה את תכולת הדלי. וינס מקמהן מתרגש מזה כל כך כאילו זה המיין איבנט של רסלמניה.

קרב שני – דוק דה דמפסטר דרוזי נגד מנקיינד
ג'ייק רוברטס מצטרף לעמדת השדרים ווינס מעדכן שהוא יפגוש את מנקיינד באין יור האוס הקרוב.
קרב קצר, בסיומו דרוזי מנסה להפעיל לחץ על הגוף מנקיינד והוא בתגובה  פשוט נועל עליו את המנדיבל קלו.
לולר בינתיים מציק לג'ייק רוברטס, אומר שאנשים כמוהו צריכים "להפנות את הלחי השנייה" והוא בודק את זה כשהוא נותן לו סטירות. רוברטס מגיב בסופו של דבר, אבל אז מנקיינד נועל עליו את המנדיבל קלו ומרדים אותו.

נזכרים בשבוע שעבר, אז גולדאסט התערב בקרב של אנדרטייקר נגד אוסטין. אוסטין הוא עכשיו הפרשן האורח.
קרב שלישי – גולדאסט נגד מארק מרו
במהלך הקרב מתרכזים לא מעט בכך שמרלינה בוחנת את סייבל, שמרוכזת בקרב. בשלב מסוים היא גם נושפת את עשן הסיגר בפנים שלה. זה מסיח את דעתו של מארק מרו ומאפשר לגולדאסט לבצע עליו את הקורטן קול ולספור עליו שלוש.
מרו מפסיד שוב, מרלינה חוגגת עם גולדאסט ובשבוע הבא – ויידר ובולדוג נגד הגדווינס ואואן הארט נגד האולטימייט ווריור.

לצפיה ב-'ההיל טרן הכי אדיוטי בזמנו'
ההיל טרן הכי אדיוטי בזמנו
06/02/2017 | 22:53
3
125
מרטי ג'נטי היה פייס עד ששון מייקלס עשה פייס טרן.
ואז פתאום מרטי נהיה היל - מבלי להסביר
לצפיה ב-'הוא כזה מושפע!'
הוא כזה מושפע!
07/02/2017 | 08:16
36
לצפיה ב-'אני חושב שהוא פשוט התחיל עם ה"ניו רוקרס"'
אני חושב שהוא פשוט התחיל עם ה"ניו רוקרס"
07/02/2017 | 11:36
1
80
בתור היל. אף פעם לא שמתי לב להקבלה למייקלס, אבל תיאוריה נחמדה :) למיטב זכרוני בהישרדות 95 מייקלס שניהם עוד היו פייסים יחד
לצפיה ב-'גם בראמבל 96 הם נפגשו שניהם בזירה כפייסים'
גם בראמבל 96 הם נפגשו שניהם בזירה כפייסים
07/02/2017 | 12:28
35
לצפיה ב-'רו 8.7 וה-15.7'
רו 8.7 וה-15.7
06/02/2017 | 12:38
98
רו 8.7
התכנית נפתחת בכך שגורילה מונסון מודיע שאולטימייט ווריור מושעה מפעילות לאחר שנעדר מהאירועים שבהם תוכנן שיופיע בשבוע החולף. ההשעייה תוסר כשווריור יתחייב שהוא יגיע למופעים שלו. אם זאת, הוא יופיע ברו מול אואן הארט. מונסון מעדכן שאף מתאבק הוא לא מעל החברה.

קרב ראשון – אואן הארט נגד אולטימייט ווריור
במהלך הקרב מראים את מייקלס ואחמד ג'ונסון, שיעדכנו מי יחליף את ווריור בקרב זוגות שלהם באין יור האוס הקרוב.
הקרב הכי ארוך בקדנציה הזו של ווריור עד כה וגם יחסית הכי שקול.
בסיום, כפי שהכי הגיוני כשמדובר על מתאבק שהולך להיות מושעה, ווריור פוגע באואן עם הספלאש , מצליח לנטרל גם את בולדוג שמנסה להתערב (מה שגורם לפסילה) ונכנע רק כשמגיעים לשלוש על אחד. בולדוג עושה פאוור סלאם, אואן פוגע בו עם הגבס וויידר משלים עם הויידר בומב.

מייקלס וג'ונסון מגיבים שאי אפשר להיות מול קבוצת קורנט בחיסרון מספרי, חייבים להיות שלוש על שלוש וזה מה שהם יעשו והבן זוג שלהם בדרך.

קרב שני – סאביו וגה נגד ג'סטין הוק ברדשואו
לפני הקרב וגה כמעט ומותקף על ידי בריאן פילמן, שחוזר אחר כך אל מאחורי הקלעים.
לפני הקרב גם נזכרים שבסופרסטארס שניהם נלחמו אחד עם השני, אחד עם רצועה והשני עם חבל.
קרב בינוני שבסיומו וגה מפיל את דוד זבקייה מהחבלים, כשהוא מנסה לתפוס את וגה אחר כך בזה שהוא תופס לו את הרגל הוא בעצם גורם לברדשואו לפספס אותו עם הקלוזליין, ואז וגה מנצח עם הבעיטה המסובבת.
וגה ניגש לכיוון זבקייה אחרי הקרב ואז ברדשואו תוקף אותו מאחור, הם מכים אותו עם חבל השור ואז מטביעים עליו חותמת.

שון מייקלס ואחמד ג'ונסון שוב בסטודיו, הם אומרים שהם התקשרו אליו והוא בדרך. שבוע הבא מייקלס יהיה נגד בילי גאן על אליפות ה-WWF ומייקלס מבטיח שזה ייגמר בניצחון. אחמד ג'ונסון יתמודד נגד בארט גאן על האליפות הביניבשתית וג'ונסון אומר שאל תביאו אקדח (גאן) לקטטה אם לא מתכוונים להשתמש בו.

קרב שלישי – ויידר והבריטיש בולדוג נגד הגדווינס
באופן מפתיע, קרב שקול. נותנים להנרי גדווין להניף את ויידר לסופלקס וגם לצאת מהויידר בומב. ב-2017 זה לא היה קורה.
בסיום גדווין תוקף את ויידר, אבל הוא מצליח עדיין לדחוף את פינייס היישר לפאוור סלאם של בולדוג ולניצחון.

מייקלס ואחמד שוב בסטודיו והם מעדכנים שמיד אחרי הפרסומות נראה את השותף החדש שלהם.

קורנט מאחורי הקלעים אומר שהוא לא מאמין שלמייקלס ולאחמד יש שותף כי אף אחד לא ירצה להיות איתם אחרי שהם ראו מה שהם עשו לאולטימייט ווריור. הוא מבטיח ששלושת החברים בטים קורנט יקרעו את מייקלס וג'ונסון, שיהיו שם לבד.
מייקלס אומר שהוא לא מבלף ומציג את השותף שלהם – סייקו סיד. קורנט נבהל וסיד צועק ולוחש כרגיל.
קורנט בטירוף ואומר שהסיבה שהוא לא היה כל הזמן הזה זה כי הוא משוגע והוא היה נעול באיזה בית משוגעים. הוא דאג שקאמפ קורנט לא יהיו מול משוגע שכזה.

רו 15.7
תכנית אחרונה לפני אין יור האוס 9, אינטרנשיונל אינסידנט.

קרב ראשון – אחמד ג'ונסון (א) נגד בארט גאן על האליפות הבין יבשתית
קרבות האליפות בתכנית הם חלק מהניסיון של סאני להיכנס למחלקת היחידים ולזכות באליפויות נוספות.
קרב שבאופן מפתיע נשלט כולו על ידי בארט גאן. למרות זאת, ספיינבאסטר ופרל ריבר פלאנג' מספיקים כדי לתת לאחמד את הניצחון ולשמור על האליפות.

שון מייקלס אומר שלהגן על האליפות זה חלק מהאחריות שיש לאלוף ה-WWE. הוא צריך לדאוג לגבי בילי, סאני וגם קאמפ קורנט והוא יעשה את זה.
הוא אומר שהוא יודע שכולם תוהים אם אפשר לסמוך על סייקו סיד, אבל הוא חושב שכן ושיש להם מערכת יחסים מיוחדת. סיד יעזור לו לדאוג לקאמפ קורנט והוא מזהיר אותם שלא שווה להביא סכין לקרב אקדחים.

קרב שני – מארק מרו נגד טי.אל הופר
לפני הקרב מגיע שליח ומביא מתנה לסייבל. היא בתגובה משליכה אותה על הרצפה.
הופר מסתבר שהוא שרברב ורואים איך בסופרסטארס השרברב ניצח את איש האשפה דוק דרוזי ואז הוא הצמיד פומפה לפנים שלו. אגב במוזיקת כניסה שלו יש רעש של הורדת מים בשירותים. קלאסה.
בסוף כל הקלאסה וקרב חלש, מרו מנצח עם אגרוף נוקאאוט.

ג'ים קורנט בחדרי ההלבשה עם החבורה שלו. הוא אומר שהם לא מתכוונים להפריע בקרבות של מייקלס וג'ונסון, אלא הם פה כדי להסביר למה הם הפייבוריטים לאין יור האוס. הם השביתו את ווריור, הביאו במקומם את סיד המטורף אבל זה לא יעזור להם. ויידר הוא היחיד שהצליח לנצח את ג'ונסון, בולדוג הוא האיש שכמעט לקח למייקלס את התואר ואואן הארט כמעט עלה לו בקריירה שלו – ויהיה להם טריק בשרוול גם באין יור האוס הקרוב.

קליפ של האנדרטייקר מוצג עם רגעיו הגדולים. הוא נקטע עם התערבויות של גולדאסט ומנקיינד, אך ממשיך עם ההצלחות של טייקר. באין יור האוס הקרוב הוא פוגש את גולדאסט.

קרב שלישי – שון מייקלס (א) נגד בילי גאן על אליפות ה-WWF
במהלך הקרב, כיאה לשנות ה-90, סאני מתעמתת עם מייקלס והוא בתגובה נותן לה נשיקה. היא מנסה לתת לו סטירה, אז הוא נותן לה עוד אחת.
אחלה קרב בין השניים. במהלכו מראים לנו את קורנט נפרד מקאמפ קורנט, שכנראה עוזבים את האולם לעיסוקיהם.
שון מייקלס מצליח להשתלט על העסק ומתכונן לסוויט צ'ין מיוזיק – שגם פוגע. מייקלס מנצח ושומר על האליפות.
סאני מדוכאת, לאחר שפספסה הזדמנות לזכות בשתי אליפויות הערב.
מייקלס מעיף את בילי גאן מהזירה וחוגג בזירה עם חוסה לותריו.
לאחר מכן הוא חוזר אל מאחורי הקלעים וחוגג עם אחמד ג'ונסון, כשפתאום קורנט מגיע ושופך עליו מים.
מייקלס וג'ונסון רודפים אחרי קורנט לחניון שם מסתבר מחכה להם אמבוש וקאמפ קורנט תוקף אותם.
לפתע סייקו סיד מגיע עם רכב ומבריח את כל חברי קאמפ קורנט, שנוטשים עם רכב מילוט.

לצפיה ב-'אדיר ומעאפן כאחד! למה באמת השעו את הווריור?'
אדיר ומעאפן כאחד! למה באמת השעו את הווריור?
08/02/2017 | 13:06
2
80
זה באמת היה כי הוא הבריז או בגלל וולנס פוליסי או משהו?
לצפיה ב-'נותן לך את ההסבר הוויקיפדי'
נותן לך את ההסבר הוויקיפדי
08/02/2017 | 21:10
1
76
arrior was scheduled to team with Shawn Michaels and Ahmed Johnson to face Owen Hart, Davey Boy Smith, and Vader at In Your House 9 later that month, but the WWF terminated Warrior's contract when he missed several house shows and taking time off allegedly to grieve the death of his father. WWF owner Vince McMahon claimed that Warrior had not seen his father in ten years and did not care much for him; therefore, he did not take Warrior's excuse for missing house shows at face value. Warrior disputes McMahon's explanation, claiming that the real reason why he no showed those events was a breach of contract by McMahon, in which WWF sold Warrior's merchandise without giving him a percentage

כלומר, כל נושא ההברזה אכן קרה. ההסברים לכך חלוקים.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
08/02/2017 | 21:39
64
אני נוטה להאמין שווריור פשוט היה מחוק מדיי והתעורר אחה"צ בימים של האירועים.
לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון לפני הצ'יימבר'
שרשור סמאקדאון לפני הצ'יימבר
08/02/2017 | 09:42
2
62
אירועים חשובים
08/02/2017 | 09:43
291
דניאל בריאן פותח את התכנית שמתרחשת בוושינגטון, מדינת מגוריו. הוא מסביר איך הוא נאלץ לפרוש בפעם האחרונה שהיה שם. עכשיו, הוא אומר, הוא מתמקד בלתת לצופים את התכנית הכי טובה, ובקרוב הוא גם יהיה אבא. מיז ומאריס יוצאים, ומיז מציע לבריאן להישאר בבית עם הילד. למה בכלל בריאן נכנס לזירה, הוא שואל, אם הוא לא יכול להתאבק? בריאן אומר שגם מיז לא יכול להתאבק ובכל זאת הוא נכנס לזירה... המיז אומר שהוא כן יכול ונראה את זה בצ'יימבר ביום ראשון. הקהל צועק את השם של בריאן כדי להשתיק אותו. ברון קורבין יוצא ואומר למיז לשתוק. מיז מציע לקורבין לשתף פעולה בצ'יימבר ואז לתת לטוב ביותר לנצח. קורבין אומר שהוא יכול פשוט להוריד אותו במכה. דין אמברוז יוצא ויורד על הלבוש של מיז ועל המוזיקה של קורבין. הוא אומר שיצא עם שני התארים. AJ סטיילס יוצא ואומר שהכל פנטזיה, הוא ניצח כבר את שלושתם. הוא יחזיר לעצמו את התואר ביום ראשון. בריאן קובע קרב מרובע.

ברון קורבין ניצח את AJ סטיילס, דין אמברוז והמיז אחרי אנד אוף דייז ל-AJ.

לוק הארפר מדבר על רנדי אורטון ואומר שביום ראשון, הוא יחתוך לנחש את הראש.

ניקי בלה ונטליה מתראיינות בלוויין. הוא שואל אם הן יוכלו לחזור להיות חברות, ניקי אומרת שנטליה שהיא הכירה מתה ונטליה אומרת שלניקי אין חברות. נטליה אומרת שהיא המתאבקת הטובה יותר והיא תוכיח את זה ביום ראשון. ניקי אומרת שאולי אחותה בהריון, אבל נטליה לא תוכל לעשות את זה. נטליה אומרת שג'ון סינה ימשיך בחיים בלי ניקי.

אפולו קרוז ניצח את דולף זיגלר עם רול אפ. לאחר מכן זיגלר תקף אותו עם כיסא עד שקאליסטו בא לעזור. זיגלר תקף גם אותו. לאחר מכן בריאן קבע לזיגלר קרב האנדיקאפ באירוע.

רנה יאנג אירחה חתימת חוזה בין מיקי ג'יימס ואלכסה בליס לבין נעמי ובקי לינץ'. מיקי ג'יימס אומרת שהיא האתלטית העליונה ושכל המחלקה נבנתה בגללה. בקי לינץ' ניסתה למחוק את העבר, אבל מיקי יצרה אותה. מיקי חותמת על החוזה. בקי אומרת שחבל שהיא הצטרפה לטרולית, ושהיא עזבה כשהדברים הפכו לקשים. היא תחזיר אותה לעבר ביום ראשון. גם בקי חותמת. אלכסה אומרת שמיקי אגדה, ושלבקי תמיד יש תירוצים. והיא שכחה מנעמי, אבל היא תנצח אותה. אלכסה חותמת גם כן. נעמי אומרת שהיא כבר הצמידה אותה פעמיים, ושרסלמניה תהיה באורלנדו, עיר מגוריה, והיא רוצה להיות האלופה ברסלמניה. היא חותמת ותוקפת את אלכסה. מיקי ובקי מתקוטטות, ובסוף נעמי ובקי עומדות בזירה.

האסנשן, הוודווילנז והאוסוז ניצחו את אמריקן אלפא, בריזאנגו וסלייטריינו לאחר שויקטור הצמיד את ריינו.

ג'ון סינה ניצח את רנדי אורטון (ע' בריי ווייאט) אחרי שלוק הארפר בא לתקוף את בריי, וסינה נתן לרנדי AA.
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש תקדים'
לא נראה לי שיש תקדים
08/02/2017 | 21:08
257
לאירוע עם 7 קרבות - 3 מהם קרבות נשים. הזוי.
לצפיה ב-'שרשור RAW'
שרשור RAW
07/02/2017 | 06:27
6
58
אירועים חשובים
07/02/2017 | 06:29
332
מיק פולי וסטפני קוראים לסמואה ג'ו. הם אמורים להביא לו את החוזה שלו, ופולי לא שמח מזה. ג'ו אומר שרק נאמנות לטריפל אייץ' הביאה אותו לפה ועל זה הוא יחסל את רולינס. הוא יחנוק את כולם. רומן ריינס מגיע ואומר שהוא האיש הכי אכזרי שנמצא בזירה. פולי קובע קרב בין ריינס וג'ו.

נייה ג'קס ניצחה את ביילי אחרי סמואן דרופ ואחרי התערבות של שארלוט. בעוד שבוע ביילי תקבל קרב על התואר מול שארלוט.

ברון סטרומן ניצח ארבעה ג'וברים. לאחר מכן הוא אומר שהזהיר את פולי למצוא לו מתחרים, והולך למצוא אותו. מיק פולי קובע לו קרב מול ריינס בפאסטליין.

אקירה טוזאווה ניצח את דרו גולאק עם ג'רמן סופלקס. לאחר מכן בריאן קנדריק לחץ איתו ידיים.

ג'רי-KO יוצאים ואוונס מתרברב על הניצחון שלו מול סטרומן. ג'ריקו אומר שהלילה הוא ינצח את סמי זיין. כריס ג'ריקו מצרף את שחקן הפוטבול טום בריידי, שאמר שהוא הטוב בכל הזמנים, לרשימה. ג'ריקו אומר שאורטון ילחם מול מנצח הצ'יימבר, אבל יש לו רעיון למיין איבנט אחר- ג'ריקו מול אוונס. אוונס אומר שהוא לא יכול להילחם מול החבר הטוב שלו. גולדברג מגיע ומציע להם ללכת או להילחם. הם הולכים, וגולדברג מודיע שהוא מקבל את האתגר של היימן לקרב מול לסנר ברסלמניה. אוונס אומר שזה יהיה אחלה קרב אנדרקארד, אבל הוא וג'ריקו המיין איבנט. גולדברג אומר שאוונס לא נלחם מולו, ורוצה להילחם מולו בפאסטליין. הוא מוסיף את עצמו לרשימה. ג'ריקו מתעצבן ומסכים בשם אוונס לאתגר. הם מתווכחים על זה.

אליפות הזוגות: הקלאב ניצחו את שיימוס וסזארו בפסילה אחרי שאנזו וקאס, שהודיעו שילחמו מול המנצחים, התערבו.

לסת' רולינס יש MCL קרוע. האם הוא יהיה ברסלמניה?

הניו דיי יוצאים ויורדים על השיינינג סטארס, ואז מנצחים אותם בקלות.

הרוק'נרול אקספרס יצורפו להיכל התהילה.

אליפות ארצות הברית: כריס ג'ריקו ניצח את סמי זיין אחרי סופרקיק מאוונס וקודברייקר.

שארלוט רואה את סשה מטפלת בפציעה שלה ויורדת עליה.

אוסטין אריס מראיין את נוויל, ומתברר שריץ' סוואן נפצע. נקבע למחר קרב מחומש בין TJ פרקינס, סדריק אלכסנדר, טוני ניס, נועם דר וג'ק גלאגר, והמנצח ילחם מול נוויל בפאסטליין. נוויל אומר שהוא לא מפחד מהם. סדריק אלכסנדר יוצא ואז נועם דר יוצא ואומר שהוא יקח את התואר. גלאגר יוצא ואומר שמלך צריך להיות ג'נטלמן. גם טוני ניס מגיע ואז גם TJ, שאומר שהוא יזכה בתואר שוב. לאחר ברול גדול, שאר הקרוזרווייטים קפצו אחד על השני ונוויל זייף קפיצה. זה מוביל לקרב שלשות בו סדריק אלכסנדר, ג'ק גלאגר ו-TJ פרקינס ניצחו את נוויל, נועם דר וטוני ניס לאחר לאמבר צ'ק של סדריק על טוני.

אמלינה תבוא בשבוע הבא.

ג'ריקו קובע לשבוע הבא פסטיבל חברות.

סמואה ג'ו ניצח את רומן ריינס אחרי התערבות של סטרומן. לאחר הקרב סטרומן נתן לריינס פאוורסלאם דרך מחסום האבטחה.
לצפיה ב-'מה טאז עושה חזרה ב WWE? הוא לא פרש לפני איזה 15 שנה?'
מה טאז עושה חזרה ב WWE? הוא לא פרש לפני איזה 15 שנה?
07/02/2017 | 17:26
4
127
לצפיה ב-'מי הפעם?'
מי הפעם?
08/02/2017 | 09:22
3
90
לצפיה ב-'מה, רק אני רואה את זה?'
מה, רק אני רואה את זה?
08/02/2017 | 11:11
2
242
סנואה ג'ו (שגם הייתי בטוח שפרש לפני 15 שנה. לפני 15 שנה הוא היה שם גדול באינדיז. להביא אותו עכשיו זה כמו להביא את סטינג, נגיד).
לצפיה ב-'ג'ו עדיין גדול'
ג'ו עדיין גדול
10/02/2017 | 20:04
1
120
התקופה שלו ב-TNA לא עשתה לו טוב, אבל סמואה ג'ו של NXT נראה צעיר ב-10 שנים. המקום הזה הדליק בו אש שכבתה מזמן. זהב טהור.
לצפיה ב-'לא ראיתי TNA או NXT, אני מקווה שאתה צודק'
לא ראיתי TNA או NXT, אני מקווה שאתה צודק
10/02/2017 | 22:49
101
אחרת זה סוג של פספוס, וחבל.
לצפיה ב-'שרשור רויאל ראמבל '
שרשור רויאל ראמבל
30/01/2017 | 05:55
44
805
המשך>>
לצפיה ב-'תוצאות טייקאובר: סאן אנטוניו '
תוצאות טייקאובר: סאן אנטוניו
29/01/2017 | 12:13
1
265

אריק יאנג ניצח את טיי דילינג'ר.

רודריק סטרונג ניצח את אנדרדה אלמאס.

אליפות הזוגות: אות'ורס אוף פיין ניצחו את DIY (א) וזכו בתואר.

סת רולינס התפרץ לזירה ואמר שהוא לא עוזב עד שטריפל אייץ' יוצא. טריפס יצא, שלח על סת מאבטחים שבסופו של דבר הוציאו אותו החוצה. לא היה שום מגע ישיר בין רולינס לטריפס.

אליפות הנשים: אסקה (א) ניצחה את בילי קיי, פייטון רויס וניקי קרוס. היה ספוט שהאוסטרליות העיפו את קרוס דרך שולחן. אסקה הצמיד את רויס אחרי בעיטה.

אליפות הNXT: בובי רוד ניצח את שינסקה נאקאמורה (א) וזכה בתואר. בסוף הקרב שינסקה בקושי הצליח לדרוך על הרגל והיה צריך עזרה ללכת אבל לפי הדיווחים זה כרגע וורק ולא פציעה אמיתית (לא היה סימן X בסוף הקרב או במהלכו).
לצפיה ב-'ביקורת טייקאובר: סאן אנטוניו '
ביקורת טייקאובר: סאן אנטוניו
01/02/2017 | 12:04
221
יאנג ניצח את דילינג'ר.
קרב פתיחה מעולה, הקהל לגמרי בעניין של טיי. יאנג וסאניטי ממשיכים להרשים. אני אוהב שהזכירו בקרב שיאנג אימן את דילינג'ר בתחילת הקריירה שלו. קרב טוב לקרב פתיחה, היה צפוי שטיי יפסיד אבל לפחות הוא לא יצא חלש מההפסד. 3 מתוך 5.

סטרונג ניצח את אלמאס.
וואו! יחסית לקרב ללא בניה כמעט, זה היה חתיכת קרב! קרב הערב שלי. ידעתי שהשניים יכולים לתת אחלה קרבות, אבל זה התעלה על הציפיות שלי. אוהב את אלמאס מאז ההיל טרן וזה יותר מתאים לו. סטרונג בתור פייס הוא קצת פרווה, הוא גם מצטיין יותר בתור היל לדעתי. מה שכן, זה היה קרב סטיפי לגמרי ומלא ספוטים טובים. התעלה על כל הציפיות. 4.25 מתוך 5.

אליפות הזוגות: AOP ניצחו את DIY (א).
עוד קרב שהתעלה על הציפיות שלי. אחרי קרב הזוגות של השנה מול רבייבל, חשבתי שנראה קרב גרוע של DIY. אוי, כמה שהמעטתי בערכם. גם הAOP תרמו הרבה להצלחת הקרב. היה בוקינג טוב ומותח ולמרות שאני מבואס קצת מהתוצאה, זה שומר על AOP בתור מפלצות בלתי מנוצחות ונותן לDIY קרב חוזר על התואר. 4 מתוך 5.

סת פריקינג רולינס משתלט על טייקאובר! סגמנט קצר, אבל מבריק ובוצע מעולה. הקהל הופתע והגיב בהתאם. זה סת הפייס שהיה צריך להיות בRAW.

אליפות הנשים: אסקה (א) ניצחה את בילי קיי, פייטון רויס וניקי קרוס.
זה היה הקרב שלדעתי היה בנוי הכי טוב והוא הכי אכזב. אולי כי הוא היה ממש קצר ונגמר סוג של משום מקום. נכון, הבעיטות של אסקה קטלניות וזה הוכח ובוסס בעבר בקרבות נגד ביילי, ניה ג'קס ומיקי ג'יימס. אבל זה היה נראה פתאומי מדי. בכל מקרה, ניקי קרוס קיבלה אצלי נקודות זכות, פייטון רויס הרשימה ממש עם הווידוס פיק והשליטה שלה בבילי קיי ואסקה היא אסקה. 3 מתוך 5.

אליפות הNXT: בובי רוד ניצח את שינסקה נאקאמורה (א).
הכניסות של שניהם לזירה היו מעולות. של שינסקה לא מומלץ לחולי אפילפסיה. ההתחלה של הקרב הייתה איטית, אבל מרגע שהם התחילו להגביר קצב, הם לא הפסיקו וזה היה גלוריוס. המכירות של נאקאמורה של הברך היו ממש מעולות וזה נראה כאילו באמת אין לו ברך יותר. שמחתי שנתנו לרוד את התואר. עכשיו נאקאמורה יכול "להיות פצוע" ולהופיע ישר אחרי רסלמניה ברוסטר הראשי או לדרוש קרב חוזר בטייקאובר שלפני מניה. רוד יכול להתחיל פיוד עם רודריק סטרונג על התואר מבחינתי, עם שינסקה עולה לרוסטר הראשי. 4.25 מתוך 5.

זה גם המקום להודות לקורי גרייבס שעוזב את הפרשנות של NXT ולאחל בהצלחה למחליף שלו – נייג'ל מקגינס.

לסיכום: אירוע שבאתי אליו עם ציפיות נמוכות והוא פשוט התעלה על הכל. ידעתי שאסור לי לפקפק בטייקאובר, שעד כה תמיד היו מעולים. נהנתי ממש, ממליץ לצפות. 
לצפיה ב-'מפגש צפייה WWE FASTLANE 6.3 'בורגרים' תל אביב!'
מפגש צפייה WWE FASTLANE 6.3 'בורגרים' תל אביב!
03/02/2017 | 02:56
120
https://www.facebook.com/events/1843627495893628/
קבוצת ״אוהדי ההיאבקות בישראל״ מתרגשת להציג: WWE FASTLANE 2017 - המפגש הרשמי!
https://www.facebook.com/groups/ISRAELIWRESTLINGFA...
אחרי ארבעה מפגשי צפייה פתוחים מוצלחים בהפקתנו: רסלמניה 31 באפריל 2015, רסלמניה 32 באפריל 2016, ומפגש צפייה נוסף וראשון מסוגו שנערך בארץ בו הקרנו את אירוע אינווייז׳ן של NJPW וראו לונדון של הWWE שבועיים לאחר מכן, ומפגש רויאל ראמבל 2017, אנחנו יותר משמחים להכריז על ערב צפייה משותף בפאסטליין!

האירוע הנ"ל יהיה האירוע הראשון הבלעדי לRAW לשנת 2017 ובין היתר יתאבקו בו גולדברג, רומן ריינס, ביילי, סאשה באנקס, קווין אוונס, כריס ג'ריקו, סמי זיין, שארלוט, נאייה ג'קס, סזארו ושיימוס, גאלוס ואנדרסון ועוד!
ומה לגבי מפגש הצפייה? החלטנו להתחשב באותם אנשים, בוגרים וילדים, שלא יוכלו להישאר עירניים לילה שלם על מנת לצפות באירוע ולקיים את המפגש פחות מ-24 שעות לאחר קיום האירוע, בשעות נוחות ויעילות (19:00-23:00-כולל הקיקאוף שהוא מין אירוע הקדמה שמכיל גם הוא קרב\ות). אנחנו מזכירים כי כל מי שמגיע, מתבקש לא לגלות ספוילרים ממנו, על מנת שכולם יוכלו ליהנות.
*מיד לאחר סיום אירוע פאסטליין נשדר בין 23:00-00:00 קרב\ות עדכניים באיכות גבוהה מאוד מבחינת רמה, מNJPW או ארגון אחר!. כמובן שזה רק למי שרוצה להישאר ולא חובה.
מה עוד? הכניסה חינם! אין הגבלת גיל! ומה שנשאר לכם זה לבוא ולחגוג איתנו את שריקת הפתיחה הרשמית לקראת רסלמניה 33.
*מינימום 30 ש"ח הזמנה(לא משנה אם אוכל\שתייה) מכיוון שהמקום סוגר לנו לפחות 30 מקומות רק לקבוצה שלנו מהכניסה למקום עד המסך!(נא לכבד את המקום ולא להביא אוכל\שתייה\פיצוחים מהבית, בשביל המשכיות המפגשים)
*יש מסך גדול מאוד ראשי+מסך פרטי לכל שולחן!
*המטבח ייסגר ב23:00. שתייה ניתן יהיה להזמין גם לאחר מכן :)
*המקום כשר בהשגחת רבנות ת"א ויש בתפריט הרבה דברים כשרים למהדרין.

כתובת המקום: סניף ״בורגרים״, ג׳ורג׳ וייז 20, תל אביב. נמצא במרחק הליכה קצרה מתחנת הרכבת האוניברסיטה. המקום יהיה פתוח עוד לפני השעה 19:00, למי שירצה להקדים.
מצפים לראותכם!מוזמנים להביא חברים ולשתף את המפגש לכל מי שאתם מכירים שפוטנציאלי להגעה :)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה