לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66556,655 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם -גישה ביו רפואית

פורום זה עוסק בדרכים ובאמצעים להפחית את התסמינים השליליים הנלווים לאוטיזם תוך שימוש בעקרונות הרפואה המשלימה המתמקדת, באמצעות בדיקות מדעיות מקיפות כדוגמת בדיקת אי סבילות למזונות, סטטוס תזונתי, איתור רעלים, איתור מתכות כבדות, איתור קנדידה ובדיקת חומצות אורגניות בשתן באיתור תהליכים מטבולים לקויים ובתיקונם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם -גישה ביו רפואית

פורום זה עוסק בדרכים ובאמצעים להפחית את התסמינים השליליים הנלווים לאוטיזם תוך שימוש בעקרונות הרפואה המשלימה המתמקדת, באמצעות בדיקות מדעיות מקיפות כדוגמת בדיקת אי סבילות למזונות, סטטוס תזונתי, איתור רעלים, איתור מתכות כבדות, איתור קנדידה ובדיקת חומצות אורגניות בשתן באיתור תהליכים מטבולים לקויים ובתיקונם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 התכנים המופיעים בפורום מיועדים להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות בתוכן המופיע, בכל דרך או אופן, המלצה לצורך טיפול פרטני ו/או תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי.
המשך >>

לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
18/10/2017 | 23:59
1
12
הי, התחלנו לבן שלנו דיאטת gaps והיא קשהההה. קראתי שבדיאטה של גלוטן וקזאין מותר לאכול אורז. זה נכון? זה שיפור משמעותי בשבילנו. אנחנו גם משתמשים
ב raw honey. זה מותר ב gfcf? אנחנו כבר כמעט שבועיים בלי גלוטן, קזאין, דגנים וסוכרים ובינתיים לא רואים ככ שיפור. יכול להיות שפספסנו משהו? יכול להיות שמעידה חד פעמית (אולי טעם משהו בבית ספר) הרסה את הכל? המון שאלות, אני יודעת.. יהיו עוד!!! :)
לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
( לעמוד שלי בתפוז )
20/10/2017 | 00:36
6
הפורום עוסק בטיפול ביו רפואי ולא בדיאטת גאפס. 
קיימים פורומים רבים העוסקים ב GAPS ממליצה לשאול שאלה זו בהם.
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי אוטיזם אשמח לתשובה..'
כמה שאלות לגבי אוטיזם אשמח לתשובה..
12/10/2017 | 23:08
1
20
האם לאוטיזם(אספרגר) יש מאפיין של כאבי ראש ושרירים? זה מין 'תסמין' של זה?

האם לאספרגר קשה להשלים עם ההתפתחות הפיזית והגופנית שלו?(כמו מחזור)

ואיך לדעת שביישנות והתרחקות מחברה ורגישות לרעש זה לאו דווקא אספרגר?

אני נורא אוהבת את הלבד שלי נרתעת ממקומות צפופים ומלאי אנשים, מבריזה מאירועים משפחתיים ואם אני מגיעה אז אני די סובלת ולא נינוחה לא אוהבת הרבה רעש ואור כי אז אני לא מרוכזת, ויש לי לקות למידה.. ולא אובחנתי כאספרגר עד עכשיו ואני קצת חושדת שיש לי את זה.. מה דעתכם? וכן מגיל 12 אני סובלת מכאבי ראש ושרירים ואין שום סיבה רפואית.

אשמח לתשובות ❤
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי אוטיזם אשמח לתשובה.'
כמה שאלות לגבי אוטיזם אשמח לתשובה.
( לעמוד שלי בתפוז )
20/10/2017 | 00:33
5
כאבי ראש עלולים לנבוע כתוצאה מחוסרים תזונתיים כגון מגנזיום, ויטמין D, ברזל ועוד או לחילופין מגורמים אחרים.
רגישות לרעש עלולה אף היא לנבוע ממחסור של מגנזיום. 

לצפיה ב-'טיפול לא תרופתי בדלקות במערכת העיכול בילדים על הספקטרום האוט'
טיפול לא תרופתי בדלקות במערכת העיכול בילדים על הספקטרום האוט
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 15:14
21
ילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי סובלים במקרים רבים מבעיות ומדלקות במערכת העיכול העלולות להתאפיין בתסמינים כדוגמת: בטן נפוחה וכואבת, עצירויות, שלשולים, גזים ועוויתות.

דלקות אילו אף עלולות לגרום לבעיות התנהגותיות כדוגמת הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, חרדות, דיכאון ותוקפנות.

אודות דרכי טיפול שלא באמצעות תרופות במאמרי הבא:
לצפיה ב-'ויטמין B12'
ויטמין B12
07/10/2017 | 19:22
1
21
היי טלי, עד כמה, אם בכלל, ויטמין B12 יכול לסייע לילדים על הספקטרום?
לצפיה ב-'ויטמין B12'
ויטמין B12
( לעמוד שלי בתפוז )
11/10/2017 | 08:18
9
מחסור בוויטמין B12 עלול להוביל להחמרת סימפטומים כדוגמת הפרעות שינה, דיכאון, בעיות קשב וריכוז, הפרעות בשיווי משקל, תאבון ירוד, תחושת נימול בכפות ידיים ורגלים, עייפות, אובדן זיכרון ובלבול מוחי.

בדיקת חוסר בויטמין B12 תתבצע בסרום הדם. הערכים הסטנדרטים הינם בין 200- 900 מג לדציליטר. יחד עם זאת הערכים האופטימליים הינם בין 600 ל 900 מג לדציליטר. תסמיני החסר יתחילו להופיע בסביבות 500 מג לדציליטר ועשויים לכולל עייפות, עצבנות, חוסר שקט, בעיות קשב וריכוז ובעיות שינה.

לעיתים רמת ויטמין B12 בסרום הדם תהיה תקינה אולם מעת וקיימים תהליכי מתילציה לקויים יש להוסיף ולבדוק חוסר בוויטמין B12 פונקציונלי באמצעות בדיקת שתן לחומצות אורגניות המאתרת רמות גבוהות של הפרמטר חומצה מתיל-מלונית המצטברת בדם ובשתן.
כאשר יש צורך בנטילת הויטמין הרי כי מומלץ ליטול אותו בצורת המתיל קובלמין 

על אף האמור אין לתסף ויטמין B12 אלא אם התגלה מחסור בו בבדיקות דם או שתן לחומצות אורגניות כאשר מינון התיסוף יקבע על ידי בעל השכלה מתאימה.

בהצלחה!
לצפיה ב-'חשיבות בדיקות מקיפות לאיתור תהליכי מתילציה וסולפציה לקויים'
חשיבות בדיקות מקיפות לאיתור תהליכי מתילציה וסולפציה לקויים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2017 | 09:39
19
אתמול התארחתי בתוכנית הבוקר של הילה קורח ואברי גלעד, הטיפ החשוב ביותר שאוכל לציין בהמשך לראיון בתוכנית הינו עריכת בדיקות מקיפות לאיתור תהליכים מטאבוליים לקויים המהווה מפתח לטיפול אפקטיבי להפחתת תסמיני אוטיזם. אל תסתפקו בבדיקות הדם של קופות החולים. הם מראות תמונה שטחית מצומצמת בלבד. מאחלת לכולכם חג סוכות שמח! שלכם באהבה, טלי אנגור
לצפיה ב-'אוטיזם עם אפילפסיה'
אוטיזם עם אפילפסיה
03/10/2017 | 11:14
1
22
יש הרבה באוכלוסיה הזו שמגיע להם טיפול. מי מכיר/ה  אנשי מקצוע שמטפלים בהם בגישה ביו רפואית ויכול לעזור? למי לפנות ו/או לאן לפנות.
תודה.
לצפיה ב-'אוטיזם עם אפילפסיה'
אוטיזם עם אפילפסיה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2017 | 09:37
8
פלורה שלום,
טיפול בויטמינים ומינרלים עלול לגרום להחמרה בהתקפי אפילפסיה ועל כן יש לשקול בכובד ראש האם כדאי לעשות שימוש בדרך טיפול זו.
בהצלחה,
טלי
לצפיה ב-'עדות אם לילד בן 8. סיום טיפול.'
עדות אם לילד בן 8. סיום טיפול.
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 14:41
39
בגיל 3 אובחן בנה של תמר על הספקטרום. בגיל 7.5 פגשתי אותו לראשונה לאחר שהוצא מהמסגרת הבית סיפרית וטופל שנים רבות בתרופות קשות כגון ריספרדל וסבל מהתקפי בכי תכופים ולא מוסברים, התבודדות, אכילת מזון לא אכיל, קשר עין חלקי, חוסר קשר עם הסביבה וההורים והתקפי זעם. היום, חצי שנה לאחר תחילת הטיפול מרבית תסמיני האוטיזם חלפו. התקפי הבכי פסקו, אכילת מזונות לא אכילים פסקה, קשר העין הפך להיות מלא, התקשורת עם הסביבה, ההורים והאח חזרה והתבצע שילוב חדש ומוצלח במערכת החינוך תוך השתלבות בכיתה ברמה החברתית ובדרישות הלימודיות. אני מאושרת שהצלחתי לסייע ומלאת גאווה לשתף אתכם בעדותה של האם.
לצפיה ב-'התפרצויות זעם וחוסר שקט'
התפרצויות זעם וחוסר שקט
16/09/2017 | 17:38
1
34
ילד בן 7 שסובל מחוסר שקט קבוע, מפריע המון בבית ספר וסובל מהתפרצויות זעם בבית ובבית הספר. מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'התפרצויות זעם וחוסר שקט'
התפרצויות זעם וחוסר שקט
( לעמוד שלי בתפוז )
19/09/2017 | 21:33
28

נורית שלום, התפרצויות זעם תכופות הן חלק מהתסמינים האופייניים להפרעת קשב וריכוז (ADHD). ניתן לעשות שימוש בצמחי מרפא יכלול צמחים מרגיעים וממתנים כגון:
קמומיל בבונג - (Matricaria Recutita) - משמש להרגעה ולהפרעות שינה.
פרע מחורר - (Hypericum Perforatum) - אנטי דיכאוני, מפחית חרדות, מפחית חוסר שקט ועצבנות.
מליסה רפואית - (Melissa Officinalis) - משרה רוגע במערכת העצבים.
כשות - (Humulus Lupulus) - משמש להרגעה והפרעות שינה.
שעוונית - (Passiflora) - מפחית מתח, חוסר שקט ועצבנות, מרגיע מסייע לשינה.
ורבנה רפואית - (Verbena Officinalis) - מתאים במיוחד להפרעות שינה הנובעות מעצבנות או חוסר שקט. צמח מרגיע ומפחית מתח.
כמובן שיש להתאים את הטיפול בהתאם למצב המטופל.

הבהרה משפטית - האמור מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות במופיע לעיל תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל ו/או רופא ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.

לצפיה ב-'אפקטיביות טיפול ביו רפואי'
אפקטיביות טיפול ביו רפואי
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 22:54
77
ערה מקסימה בת 17 על הספקטרום שסבלה לאורך שנים מהכאה עצמית, חוסר שקט תמידי, התכנסות מוחלטת, שינה שטחית עם יקיצות מרובות, חוסר קשר עין ועיכוב התפתחותי משמעותי מטופלת על ידי במהלך החודש וחצי האחרונים.
אודות השיפורים הדרמטיים שהתרחשו כהפסקת ההכאה העצמית, שיפור ניכר בקשר העין, רציפות השינה, שיפור ביכולות החברתיות וביכולת הקוגניטיבית בעדותה של האם.
בדיקות כדוגמת אי סבילות למזונות לאיתור רגישות למזון ובדיקת שתן לחומצות אורגניות לאיתור תהליכים מטבוליים לקויים כדוגמת תהליכי מתיליציה, סולפציה, נזקים למיטוכונדריה, דיסביוזיס, קנדידה, ייצור נמוך של נוירוטרנסמיטורים הם רק חלק מהמפתח לטיפול ביו רפואי מושכל המאפשר למפות את הבעיות המטבוליות ולמגרן.
לצפיה ב-'מתי כדי ליטול ויטמין D?'
מתי כדי ליטול ויטמין D?
10/09/2017 | 19:21
1
35
מתי צריך ליטול ויטמין D, באיזה שעה?
לצפיה ב-'מתי כדי ליטול ויטמין D?'
מתי כדי ליטול ויטמין D?
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 19:24
39
ויטמין D יש ליטול רק במידה וקיים מחסור. נטילתו מומלצת בשעות היום בכדי ליצור סינכרוניזציה עם השעון הביולוגי הטבעי של הגוף. 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:01
14

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'אומגה 3 לילד בן 6'
אומגה 3 לילד בן 6
06/09/2017 | 19:18
1
38
האם אומגה 3 באמת יכולה להואיל לילדים על הספקטרום?
לצפיה ב-'אומגה 3 לילד בן 6'
אומגה 3 לילד בן 6
( לעמוד שלי בתפוז )
07/09/2017 | 22:37
35

נטילת אומגה 3 עשויה בהחלט להפחית את תסמיני האוטיזם לרבות: שיפור דפוסי השינה, התפקודים הקוגניטיביים, יכולת הריכוז והזיכרון, הפחתת תנועות חזרתיות, התפקוד החברתי, פעולות המוטוריות וקשר העין.

מומלץ ליטול אומגה 3 ממקור שאינו צמחי, נטול מתכות כבדות ועל בסיס יומי, כמו כן קיימת חשיבות להתאים את היחס הנכון בין מרכיבי האומגה 3 EPA/DHA. 

הבהרה משפטית - האמור מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות במופיע לעיל תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי ו/או לטיפול המבוצע על ידי רופא ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.

לצפיה ב-'קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER'
קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER
04/09/2017 | 16:25
1
37
האם יש רופאים בארץ שיכולים לתמוך בתהליך קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER?

לצפיה ב-'קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER'
קילציה על פי הפרוטוקול של ANDY CUTLER
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 11:22
30
אלכסי שלום, קילציה הינה תהליך מסובך ומסוכן שחייב להתבצע על ידי איש מקצוע בלבד.
ניתן לפנות מתכות רעילות מהגוף בטיפולים המתבססים על ספיגה טובה יותר של המינרליים תוך כדי תחרות על קישור באותם אתרי ספיגה. לדוגמא אבץ מתחרה עם נחושת על אותם אתרי קישור במעי ועל כן גורם להפרשת נחושת ביתר מהגוף. גם תהליכים אילו כמובן שיש לבצע בסיוע איש מקצוע מתאים בלבד.
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה'
ספקטרומיסט עם אנמיה
29/08/2017 | 13:00
5
52
הבן שלי בן 5 סובל מאנמיה - כמה ברזל אפשר לתת לו?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2017 | 23:07
4
38
שלום אורית, האם בנך נמצאו בעיות במערכת העיכול כקנדידה או דלקת כרונית במעיים?
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה '
ספקטרומיסט עם אנמיה
30/08/2017 | 16:30
3
27
לא יודעת - באיזה אופן יש לכך קשר לחוסר בברזל?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 20:53
2
21
כאשר קיים שגשוג יתר של פטריית שמר במעיים - כלומר קנדידה. תיסוף ברזל יהווה מצע מזון לפטרייה ועל כן יחמיר את הקנדידה.
לצפיה ב-'ספקטרומיסט עם אנמיה '
ספקטרומיסט עם אנמיה
01/09/2017 | 18:16
1
18
איך יודעים אם יש דלקת או אם יש קנדידה?
ספקטרומיסט עם אנמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2017 | 11:27
18
דלקת כרונית ניתן לאתר באמצעות בדיקת דם לערכי CRP מוגברים. קנדידה ניתן לבדוק באמצעות בדיקת צואה מקיפה לפטריית שמר. 
לצפיה ב-'המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות'
המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות
27/08/2017 | 21:20
1
53
אודה להמלצה על ויטמין שעשוי לסייע בטיפול במצב של שלשולים ועצירות לסירוגין.

לצפיה ב-'המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות'
המלצה לטיפול בשילשולים ועצירויות
( לעמוד שלי בתפוז )
28/08/2017 | 09:52
63
בקרב חלק ניכר מהילדים המאובחנים על הספקטרום מופיעות בעיות במערכת העיכול כגון שלשולים, עצירויות ובעיקר בטן גדולה ונפוחה.
חלק ניכר מבעיות העיכול מקבל אופי דלקתי הנובע מאלרגיות או רגישויות הנגרמות מצריכת מזונות מסוימים כגון גלוטן (חיטה, שעורה, שיבולת שועל וכוסמין) וקזאין (מוצרי חלב).
בנוסף, בטן נפוחה וכואבת, עצירות או לחילופין שלשולים עלולים להיווצר כתוצאה מגורמים שונים כגון מעי דליף, פריסטלטיקה (תנועתיות מעי) מופחתת וקנדידיטיס (צמיחת יתר של פטריית שמר במערכת העיכול).
ניתן לסייע במניעת בעיות עיכול באמצעות שימוש מושכל בפרוביוטיקה במינון ובהרכב נכון (יחס) של חיידקים מזנים שונים ובעיקר לקטובצילוס, אצידופולוס וביפידובקטריום.
חיידקים אילו מעלים את רמת האימונוגלובולין A ומווסתים את התגובה החיסונית. בדרך זו תוספי הפרוביוטיקה מחזקים באופן משמעותי את יכולתו של הגוף להילחם בחיידקים, מפחיתים "חומרים דלקתיים" ומשפרים את מבנה השכבה הפנימית של המעי (המסייע במניעת אלרגיות למזון ומונע מגורמים פתוגנים לזהם את מערכת העיכול).
בנוסף פרוביוטיקה חיונית לטיפול בעצירות וזאת ומעת ואוכלוסיית החיידקים הטובים חשובה למניעת צמיחתם של גורמים פתוגניים ממקור פטרייתי, ויראלי או חיידקי. החיידקים הטובים המצויים בפרוביוטיקה חיוניים למניעת חדירת רעלים דרך דופן המעי לגוף.
חשיבותם של חיידקים אלו באה לידי ביטוי בטיוב המערכת החיסונית, הפחתת חומרים כימים דלקתיים בגוף, סיוע לגוף בייצור ויטמינים כגון: ביוטין, חומצה פולית, ויטמין B12 וניאצין, הגברת זמינות מינרליים כברזל, מגנזיום, נחושת ומנגן החשובים לשיפור מצב הרוח, חיזוק המערכת החיסונית ולהעלאת רמת אנרגיה.

האמור מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. אין לראות במופיע לעיל תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
לצפיה ב-'בעיות שינה בקרב ילדים על הספקטרום'
בעיות שינה בקרב ילדים על הספקטרום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2017 | 18:53
69
טלי אנגור - וידאו - בקרב ילדים על הספקטרום קיימת שכיחות גבוהה של בעיות שינה כדוגמת קשיי הירדמות, יקיצות תכופות, יקיצות מוקדמות ושינה שטחית. חוסר שינה או שינה שטחית עלולים להחמיר סימפטומים אשר ממילא קיימים אצל ילדים על הספקטרום. על כך ועוד בסרטון הבא.
לצפיה ב-' פתיחת הפורום מחדש וכניסת מנהלת חדשה '
פתיחת הפורום מחדש וכניסת מנהלת חדשה
27/08/2017 | 17:12
48

אנו מברכים את טלי אנגור על כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'רספרדל'
רספרדל
27/05/2012 | 19:44
622
האם יש רספרדל בטעמים
לצפיה ב-'ANACRODYNE(B6)'
ANACRODYNE(B6)
13/05/2012 | 20:49
295
אפשר לקבל הסבר על הטיפול בחולי אפילפסיה בעזרת ANACRODYNE(B6)
לצפיה ב-'בעיות שינה'
בעיות שינה
28/10/2010 | 13:18
1
275
הבן שלנו בן 3 ומתעורר מספר פעמים בלילה (בין3-5 ) למרות שמקבל לפני השינה 3 מ"ג מלטונין, 5HTP, מגנזיום, ולפעמים תוספת של 10 מ"ג בנדריל (אנטיהיסטמין) כל זה בתוך תה קמומיל...האם אתם חושבים שזה הרבה מידי? ואולי יש לכם רעיונות טובים יותר כי עדיין מתעורר באותן שעות קבועות (אך לא ערני כמו שהיה פעם אלא בדכ' חוזר לישון).
תודה ,
מהורים עייפים.
לצפיה ב-'כדאי לעשות בדיקת צואה וחומצות אורגניות בחו"ל '
כדאי לעשות בדיקת צואה וחומצות אורגניות בחו"ל
29/10/2010 | 08:03
254
שלום לך,
מי מטפל בבן שלך? האם עשיתם בדיקת שתן לחומצות אורגניות בחו"ל?
מחסור ב-B12 בתאים, יעלה חומצה אורגנית בשם מתיל מלונאט בשתן וידגים את המחסור. אם חסר B12 בתאים יש הפרעות שינה. לרוב חסר גם פוליניק. בדיקות דם בקופח, בודקות רמת הויטמין שמטייל בדם ולא מגיע אל התאים ולכן הן אינן יעילות להדגמת מחסור.
הפרעות שינה יכולות להיות גם בגלל בעיות במערכת העיכול, רפלוקס, פראזיטים ועוד. מי שעושה מעקב ביו רפואי איתכם אמור לבדוק זאת. את יכולה גם ליצור קשר איתי.
כעיקרון הפרעות שינה הן סימפטום, בדיוק כמו כאב ראש וצריך לבדוק את הסיבות לכך.

מנהל/ת הפורום

אודות:
טלי אנגור - רוקחת, מומחית לכימיה תרופתית, נטורופתית, מתמחה בהפחתת תסמיני האוטיזם על פי עקרונות הרפואה המשלימה. בעלת ניסיון טיפולי במאות ילדים המאובחני
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טלי אנגור- מנהלת פורום אוטיזם-גישה ביו רפואית
מנהלת הפורום טלי אנגור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו