לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1037310,373 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'שינוי מזל'
שינוי מזל
21/08/2018 | 14:33
1
7
הייאיתן,
אני יליד מזל  בתולה על כל המשתמע מכך  ובעיקר פרפקציוניסט, ושאלתי היא האם יש משמעות ליום שבו נולדתי כי מזל אורכו כחודש האם יש הבדל בין תחילת המזל לסופו מבחינת תאריכים? האם ניתן לשנות דברים ?  אשמח לתשובה 
לצפיה ב-'משמעות יום הלידה'
משמעות יום הלידה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2018 | 16:29
5
 שלום וברכה
מזל בתולה אכן כפי שאתה מרגיש ומתאר מביא עימו אתגרים... אך זה נכון לכל אחד ואחת ולכל מזל ומזל.
לשאלתך - בתוך 30 הימים פלוס מינוס שהמזל שוהה בו בהחלט יש שוני. לדוגמא, מי שנולד ב- 31.8 או 14.9 - אלו  שני מזלי "בתולה" אך...
בניתוח נומרולוגי נתיחס לפרמטר של יום הלידה וניתן לו ערך, ספרה בין  1-9 שתתאר את האדם....חלק ממפה כללית שתעשה.
שלח לי את יום הלידה שלך ואראה לך.
לשאלתך האם ניתן לשנות דברים... אז ככה על רגל אחת: "אדם יכול לשנות גורלו"
חיבור לנתיב הרוחני של האדם - כל אחד והדרך המתאימה לו, פותחת אור, מבט, הבנה, תשובה - מה קורה כאן בדיוק... כאשר האדם מבין את הדרך, את המשמעות, את קיומו - יכול ואף צריך לתקן... כדי שישיג את שבחר (בחרה) נשמתו טרם ירדה לגילגול נוסף כאן בעולם זה.
לימוד, כל אחד והשייך לו נותן כלים... לדוגמא: להתחיל ללמוד קבלה... לי זה נתן ונותן עד היום המון כלים, יכולות ואור...

לצפיה ב-'קושי ומכשול הם דרך לקבל עוד אור'
קושי ומכשול הם דרך לקבל עוד אור
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2018 | 13:52
1
42
קושי ומכשול הם דרך לקבל עוד אור - אחד מ- 13 יסודות הקבלה. נשמע קצת קשה, אולי אפילו מעצבן... לא מספיק קשיים ומכשולים בחיינו - לקשור עם קבלת אור?
האור בשפה הרוחנית זה כל הטוב והיופי, החיובי והשלם, הבריא והמתקדם וכך הלאה והלאה... שהאדם חולם ומייחל לעצמו האינסוף... אבל איך זה בא מקושי? ממכשול?
המכשול - חסר משמעות הוא... מטרתו אחת, לגרום לאדם להתגבר... להתגבר על רצונו האישי לא משנה מה, להתגבר על יצרים, להתגבר על אגו... כח התנגדות זה נקרא וכשזה מצליח, באמת מבינים שמזל שהיה קושי או מכשול, מאחר ובזכותם הצלחתי להתגבר ולהתעלות על עצמי... התפתחות אישית ורוחנית.
אז נזכור: מכשול = משלוכ = משלוח 
כל מכשול הוא למעשה משלוח אור, שעליי לגלות, ולהשיג
לצפיה ב-'רק במנסרה מלוכלכת'
רק במנסרה מלוכלכת
21/08/2018 | 14:46
5
במנסרה נקייה זה בא בקלות
ד
לצפיה ב-'האם אתה ממליץ על מדיטציה?'
האם אתה ממליץ על מדיטציה?
16/08/2018 | 13:28
1
18
יש שיטה מסוימת?

אני הייתי רוצה לשלוט במחשבות, לחוש רוגע ושלווה, להביא את האושר שלי ממקום פנימי ורוחני שלא תלוי במציאות ובסובבים אותי
לצפיה ב-'איך לשלוט במחשבות איך לחוש שלווה'
איך לשלוט במחשבות איך לחוש שלווה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2018 | 20:25
26
שלום וברכה. ראשית אם לעשות מדיטציה עושה טוב לאדם - אני ממליץ. לא כולנו יכולים להתרכז דרך מדיטציה לכן אולי לא מתאים לכל אחד ואחת...יש כאלו שמוסיקה עושה את העבודה ויש כאלו שהולכים אל - ה - ים...
להביא אושר ממקום פנימי זו בדיוק המטרה - ולהשיגה ראשית אני ממליץ בלימוד קבלה. בקבלה יש טכניקת חיים, הכוונה, תוכן ותשובה לאיך משיגים אושר פנימי, שלווה פנימית עמוקה, איך אני בורא את עולמי ולא הסביבה ועד....זה עולם אינסופי.
אם יש רגע של מחשבות טורדניות - יש להצמיד את קצה הלשון לחכך העליון ו/או לראות בדמיון את העורף/חלק האחורי של הראש שלנו (אפשר לצלםבנייד - לראות - ואז זה בזכרון שלנו) למדתי ומנסיון שזה עוזר לעצור מחשבה.
לצפיה ב-'על הזכייה באירוויזיון- ידוע מראש'
על הזכייה באירוויזיון- ידוע מראש
13/08/2018 | 14:07
6
43
היי,
ראיתי באתר שלך את המצגת על הזכייה של נטע ברזילאי...
אני בהלם.
האם לפי הגישה שלך זה היה ידוע מראש? איך? ממתי המצגת? מלפני או אחרי?
האם אתה יודע לפענח האם האירוויזיון יתקיים בישראל? יש עם זה הרבה בעיות
לצפיה ב-'זכייה באירוויזיון - ידועה מראש'
זכייה באירוויזיון - ידועה מראש
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 15:35
5
41
הדר שלום. כן למעשה הזכייה היתה ידועה מראש, לא רק מהגישה בקבלה של "הכל ידוע מראש אך הרשות נתונה", אלא מהפרסום מלפני התחרות של מה שאת רואה במצגת שלי. אם תבדקי בפייסבוק או במצגת, תראי שפירסמתי לפני שהתחרות התחילה... כל הרעיון במצגת ובפרסומה מצידי היה להראות, שגם אם אנחנו לא יודעים לקרוא את המידע והנתונים או להתייחס אליהם - אין זה אומר שהם לא קיימים. אני ראיתי "נטע ברזילי מקום שלישי" בכל דרך בה בדקתי, כך שעל הפשט הרוב יאמר "טעית" כי נטע ברזילי זכתה במקום הראשון...נכון...אבל המשפט הזה שהגיע בתקשור - אינטואיציה - שפה אחרת (כל אחד יקח מה שנוח לו) מצפין בתוכו כלכך הרבה פרטים ממה שקרה, שבלאמר נטע ברזילי זוכה - לא היינו רואים את אלו... טעות בגימטריה = 485 שזה שווה גם "מן השמיים"... כך שהמשפט המדהים הזה: "הכל ידוע מראש אך הרשות נתונה" עובד!!!! לפי פתיחת קלפים האירוויזיון ייתקים, יהיו מאבקי כוחות, המון יצרים, טירוף ואיבוד שליטה... אבל ממה שאני קורא בקלפים התשובה היא - כן, נכון לעכשיו. (11-10-15  רמז 17) לדעת את התשובה בסוף - בעתיד זו לא החוכמה... החוכמה לדעת ולעשות את הדרך הנכונה - "נתיב רוחני" לתשובה בכוחות עצמך...(עם עזרה במידה וצריך)
לצפיה ב-'קישקוש עלוב !!! לא דובים ולא נעליים. כמה פעמים זכית בלוטו ??'
קישקוש עלוב !!! לא דובים ולא נעליים. כמה פעמים זכית בלוטו ??
13/08/2018 | 23:57
1
14
לצפיה ב-'תגובה ל"קישקוש עלוב"'
תגובה ל"קישקוש עלוב"
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2018 | 07:29
33
פורום זה הוא מקצועי ומנוהל במטרה להעברת ידע כזה או אחר ובמיוחד למי שמעוניין... תגובתך לא במקומה ואתה עתיד להיחסם...אם לא נחסמת כבר פעמיים... הסרטון יעלה כאן כך שכל המעוניין יראה ויוכל להתרשם... כמה פעמים זכיתי בלוטו כלל לא קשור לנושא שהועלה, להיפך אם היית צופה בסרטון, היית רואה ומבין איך אני מסביר, שאין מטרת העולם הרוחני לספק לנו ידע וכלים, באמצעותם ניתן לקרוא קדימה בכדיי שנפיק "זכיית לוטו" מכלים אלו, אלא, להראות לנו "שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה" - רוצה לאמר- ההתמודדות עם הבחירה בחיינו "הרשות" היא הכלי להשגת ידע נשמתי - ידע שיעלה מעלה עם הנשמה. נא לשמור על דרך ארץ!

לצפיה ב-'בניסיון ראשון ב-2003 מקום שלישי '
בניסיון ראשון ב-2003 מקום שלישי
14/08/2018 | 22:42
2
28
בניסיון מפוברק 2005 מקום ראשון במטריקס 
סרט משומש קוראים לזה כמו חדשות מחלת העכברת משנות ה-80 ,
אין מידע כרגע אמין בשום כלי תקשורת , הכל חדשות משומשות .
ובעלי המחשב הם בשליטה ,
בוא נאמר שאם מכרתם את נשמתך לשטן סביר להניח על מיחשוב ואין יותר עולם רוח ללא מיחשוב וטכנולוגיה בעבורכם .
ואתם תואמי תקשורת מפוברקת מהעבר .
בשיח והשיג 
דוד 
לצפיה ב-'שוב הפסקת את הכדורים ועוד בבת אחת '
שוב הפסקת את הכדורים ועוד בבת אחת
15/08/2018 | 10:12
1
9
לצפיה ב-'אתה על הכדורים הלא נכונים'
אתה על הכדורים הלא נכונים
15/08/2018 | 16:59
8
לצפיה ב-'ע"ג עולמות'
ע"ג עולמות
14/08/2018 | 01:35
19
מהאור מתגברים ע"ג עולמות ,
מהעולם שלנו יש עוד 72 עולמות , שלהם ע"ב שמות .
אחרי שהושלמה קניית העולמות התרחש אביב העמים הפיכה למדינות ושיבת ציון המודרנית והקמת המדינה  .
ת"ק פרסה צריכה לגדול הבריאה בימות המשיח .
בפרסה אחת יש את כל הגלקסיות והיקומים עם חיבור לעליונים .
הבריאה מהעליונים דהיינו מעל הרקיעים גדלה במספר ת"ק פרסות ועוד מספר פרסות שונה .
שזה אומר ב-ת"ק שלנו שיש עכשיו כ-213,105 פרסאות .
שצריך לבנות בהם מהעליונים עד התחתונים את המציאויות שבהם .
האור אנרגיה כבר הושקעו , צריך אנשים לאייש תפקידים ומערכות תיפקודיות בתוך המציאויות הללו .
ע"ב שמות מתייחס לאנרגיית שאר העולמות מה-73 עלמות , הנכנסת לכלים שלנו דרך הברית מילה .(באבן צור)
ומשפיעות כוח בתוך העולם .
ישנם גם 72 סמלי ע"ב , שילובי כל הסמלים באים בפנטגראם ובמגן דוד .
דוד

לצפיה ב-'פרופיל פייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו'
פרופיל פייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו
07/08/2018 | 12:35
3
54
היייי, אני הסתכלתי בעמוד הפייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו... אילו דברים כדאי לי, אם בכלל יש כאלו, לבחון כדי לדעת האם מבחינה רוחנית ואנרגטית הוא מתאים לי? 
לצפיה ב-'התאמה זוגית - פייסבוק...'
התאמה זוגית - פייסבוק...
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2018 | 16:38
2
54
  הכרויות - התאהבות- משיכה, אלו  נושאים בחיים שאין לנו ממש שליטה ותכנון בהם...הם פשוט קורים ואנו מגיבים/חיים לתוכם. אדם לא יכול "לתכנן" מתי, איך, למה וכמה הוא יתאהב בבן הזוג או יפגוש את המיועד/ת....זה קורה כשזה קורה...
אם בחורה התאהבה, "נדלקה" על בחור מצפייה בפייסבוק שלו או להייפך, זהו אירוע, מקרה, תהליך רגשי - שהיא לא תיכננה מראש או הצליחה  ליצור מראש...אך זה קרה, אז איך בכל זאת ניתן לבדוק אם מתאים או לא? ורק מהפייסבוק?
מבחינה רוחנית ניתן להיעזר בבדיקה של תאריך לידה + שמו בחיבור לשלך, כמו גם התאמה נומרולוגית (שם, שם האם, תאריך לידה).
אבל!!! לפני הכל, יש ליצור קשר, להכיר, להיפגש ולחוש את האנרגיה והחיבור שנוצר אם נוצר...

לצפיה ב-'בעזרת הפייסבוק עדיין איני יודעת שפגשתי את האחד'
בעזרת הפייסבוק עדיין איני יודעת שפגשתי את האחד
09/08/2018 | 13:13
1
30
או שאני מאוהבת, כלומר עדיין לא נכנסתי לתהליך שאתה מתאר. ...
בעזרת הבדיקה אבדוק האם ליצור איתו קשר ולהיפגש. אני מאמינה בזה
רב תודות
לצפיה ב-'שימו לב לסימנים....'
שימו לב לסימנים....
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 08:58
36
סימנים - גימטריה
אם תסתכלי על שעת התגובה שלך כאן.....
13:13
13 = א (1) ה(5) ב(2) ה(5).... פעמיים אהבה
עכשיו מה את אומרת על הנושא???? לפעול או להמשיך ל.....
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
06/08/2018 | 10:58
6
108
שלום למנהל,
רציתי לדעת עד כמה קריאה בקפה נותנת  נתונים אמיתיים? והאם זה מומלץ יותר מקלפי טארוט?
לצפיה ב-'קריאה בקלפים VS קריאה בקפה'
קריאה בקלפים VS קריאה בקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 15:56
3
58
שלום נורית  קריאה בקפה או בקלפים??? האמת שאלו "כלי שיווק" של המתקשר.
האדם שמתעסק בייעוץ רוחני אם בקפה או קלפים, למעשה הוא מתקשר עם מימדים אחרים, עולם עליון, נשמות...כל אחד ומה שהוא מאמין בו. לכן אם ביכולותיו תיקשור אמיתי (ויש כל כך הרבה "שקוראים" לעצמם מתקשרים.. והם ממש לא) זה לא משנה אם זה דרך קפה או קלפים. החשוב שיאמר וייעץ אמת, ללא כל מאגיה שחורה, הפחדות, סחיטת כספים וכל הצרות הנלוות "באזור זה" של העולם הרוחני.
קריאה בקפה לא "לומדים" אצל מורה, מקובל, מוסד, מכללה וכ"ו, אין בו ספרי לימוד, מורשת, ספרות ועוד.. לכן נראה או נחשב למשהו נחות, ירוד...
קריאה בקלפים (ויש אלפי חפיסות קלפים מכל העולם) בא מעולם שלם של תוכן, ספרות, מורים, מורשת ומה לא, לכן נתפס כמחובר יותר, אמין יותר, אמיתי.
מנסיוני ואני קורא שנים רבות בקלפי טארוט, החשוב באמת זה למצוא את הקורא בקלפים הנכון והמתאים לך, איפה שתרגישי ביטחון ולא פחד ושליטה בך, ושתצאי מייעוץ מלאת ידע ומוטיבציה להמשך. 
לצפיה ב-'קריאה בקלפים/קפה'
קריאה בקלפים/קפה
06/08/2018 | 17:40
2
40
ראשית כל תודה על  תשובתך המהירה. 
עדיין לא הבנתי למה קריאה בקלפי טארוט אמינה יותר מקפה ? שנים לפני שהטארוט כיכבו  אנשים היו הולכים לקוראות בקפה .אני יכולה לספר לך מנסיון אישי כילדה קטנה שהלכה עם אימה לקוראת בקפה ( ולמרות שישבתי מחוץ לחדר )  אימי סיפרה אחרי זה שהיא אמרה לנו שיהיה לנו בן נוסף . ובאמת אחרי תקופה קצרה אימי הרתה ונולד לנו בן.  ולכן  היות והיום גם קלפי הטארוט  מככבים הגיעה השאלה שלי כי אני באמת מתלבטת מה לעשות.  

לצפיה ב-'קריאה בקלפים'
קריאה בקלפים
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 19:46
1
38
אני ממליץ על קריאה בקלפים מהמקום שיותר עוסקים בה
לכן הידע המורשת השיטה וכ"ו יותר מתקדמים ומתאימים לייעוץ
יתרון נוסף בקלפים שאני עובד איתם לדוגמא הוא - קלפים הם כלי טיפולי
הקלפים אשר חשופים ונראים ע"י מבקש הפתיחה "עובדים ומטפלים" בתת המודע שלו
עוד מבלי שנאמרה מילה אחת...ע"י התמונה, המספר, המילים, הויזואליות, צבעים ועוד... מה שבקפה אין אני מאמין.
נסי ללכת עם הלב אם יש לך התלבטות בין השניים.

לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
07/08/2018 | 12:35
38
תודה על תשובתך אשקול ואחליט
לצפיה ב-'ערב טוב נורית. הייחוד בקלפי הטארות.'
ערב טוב נורית. הייחוד בקלפי הטארות.
09/08/2018 | 23:38
38
הוא, שקלפי הטארות, נותנים לנו גם ייעוץ פרקטי מה לעשות וממה להימנע.
כמו כן, העתיד הוא בר שינוי. זאת אומרת, שאם נקשיב לייעוץ הקלפים, ונשנה את הדרך לטובה יותר בעבורינו, כך גם עתידנו ישתנה לטובה כמובן.
ניתן לראות את כל התחום המדובר בפריסה. (מי שמבין את שפת הקלפים כמובן).
אני אישית, למרות שיש לי מס׳ כלים בייעוץ רוחני, הכלי החביב עליי מכולם, הוא הטארות והתקשור כמובן כמדיומאלית. מקווה שהשבתי על שאלתך. המשך ערב קסום.

לצפיה ב-'שני המסורות באים ממסורת אהלי שם '
שני המסורות באים ממסורת אהלי שם
12/08/2018 | 00:05
35
אחד הוא ראי למשקל מה דיברת -הקפה ומזה מה נובע
האחר הוא מייצג ראי אנרגיות של רוח ומאורי אש ואור של האישיות ,
ונותן ראיה של מצב פריסה ופוטנציאל .
אנרגיות שונות הקפה והטארוט , הקפה יותר עוצמתי 
והטארות יותר תובנות .
ובעיקר תלוי באיכות הקורא בקפה או בטארות ,
ובטארות יש יותר חפישות ותלוי בצורה צבע וציור באיכות המתרגם לציור מרמת הדרשנות הפנימית והעליונה , ולכן תלוי גם במתרגמיו של מצייר הטארות .
רוב החפישות בימיינו הם ללא מתרגמים דרשניים , ועל כן זה יותר אקלקטיקה רוחנית ואינטואציה של הקורא .
בעלי מסורות וחפישות דרשניות הם מצרך יקר .
תאורטית הקפה חזק יותר , רק בפועל מה רמת הקוראים בימיינו .
דוד
לצפיה ב-'ראש השנה עוד רגע כאן ואיתו שינוי אנרגטי'
ראש השנה עוד רגע כאן ואיתו שינוי אנרגטי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 10:37
2
150
רשמו לפניכם: 9.9.2018 יום ראשון - ראש השנה העברי
בראש השנה מתחלפת האנרגיה או כפי שהנומרולוגיה מגדירה, מתחלפת "השנה האישית" של האדם...לדוגמא: אם היה בשנה אישית 4, יעבור לשנה אישית 5. לכל שנה יש את האנרגיה, הפוטנציאל, השיעורים, הקשיים וכ"ו שלה, כלומר אם יידע האדם לאיזו שנה הוא נכנס, לאיזו אנרגיה הוא נכנס, מה מומלץ ומה פחות לעשות וכ"ו יהיה הוא מכוון יותר, מצליח יותר, שלם יותר, יודע יותר...

קחו לדוגמא אדם שנמצא בשנה 4, שנה לא קלה ולא פשוטה, הרגשה של תקיעות, קושי, דברים לא זזים ולא מתקדמים, כבדות ועוד... ב- 9.9.2018 הוא מחליף אנרגיה ועובר לשנה אישית מס' 5 שבגדול נקרא לה בהשוואה לשנה 4 "יציאה מעבדות לחירות". שינוי אנרגטי ושינוי פוטנציאל ברור ומורגש... כי לשנה 4 משמעותיה כפי שלשנה 5 החדשה...חשוב לזכור שהכל לטובה ובא בזמנו הנכון... לכן אין כזה דבר "רע" בעולם הרוחני.. רע זה בכלל "רצון עצמי", אז קבלו בברכה את האתגרים, את השיעורים את הקושי, מאחר והם בסה"כ באים ללמד אותנו לצמוח, לגדול ולהמשיך הלאה.

איך מחשבים באיזו שנה אישית אני?

מחברים את מספר יום הלידה עם מספר חודש הלידה ועם הספרה 3
(2019 = 3)

לדוגמא: תאריך לידה 12.7.2001
1+2+7+3 = 4   אדם זה עובר משנה 3 לשנה 4.......

זה ככה על קצה המזלג - החלפת אנרגיה בראש השנה
לצפיה ב-'איפה אני מפספסת פה, '
איפה אני מפספסת פה,
03/08/2018 | 15:32
1
41
אם נולדתי ב-11.1.1974 המספר שלי הוא 5 במידה וחישבתי נכון, איך זה משתנה בראש השנה? זה אותו תאריך לידה תמיד.
לצפיה ב-'בדיקת שנה נומרולוגית אישית נוכחית'
בדיקת שנה נומרולוגית אישית נוכחית
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 15:37
47
11.1.1974 השנה הנוכחית אישית שלך היא: 11+1+2=5 (11.1.2018) (2018=2)
ב9.9.18 ראש השנה הוא מתחלף ל- 6
ראש השנה = מתחיל 2019 מאחר והנומרולוגיה הקבלית מכוונת ללוח שנה עברי, ולא ללוח שנה אחר כמו זה המתחיל ב- 1 לינואר.
לצפיה ב-'עוד מעט שבת שלום,'
עוד מעט שבת שלום,
03/08/2018 | 15:19
1
20
במסגרת התחושות המוזרות שאני חשה לאחרונה קראו לי גם דברים מוזרים שאין לי הסבר וזה נותן לי חומר למחשבה על מהות החיים, לפני חודש פגשתי חברה שכבר לפני שנים התמוסס איתה הקשר, ביקשה שנחדש קשר הבטחתי שנקבע וניפגש, שבוע לאחר מכן קיבלתי הודעה מקרובת משפחה שלא הייתי בקשר איתה כבר 40 שנה והיא איתרה את מספר הטלפון שלי דרך בזק, ביקשה להיפגש ואיתה כבר קבעתי להיפגש בשבוע הבא, השבוע פגשתי באחד הקניונים בעיר סמוכה לעירי חברה נוספת שגם איתה הקשרים התפוגגו, ראתה אותי מרחוק וניגשה אלי בשמחה ולאחר שיחה החלטנו שניפגש לקפה.

מוזר שבמשך זמן ארוך לא נתקלתי בכל החברות האלה והנה בסמיכות נפגשנו בצורה זו או אחרת, מה זה אומר?? בטוחה שזה מרמז על משהו.
לצפיה ב-'מחזור חדש'
מחזור חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 15:33
23
מפגש עם אנשים מן העבר משהו שמזכיר "סיבוב שני" מוסבר בקבלה כ-הזדמנות שחזרה "במועד" המתאים... אם בעבר היה הקשר מיועד ולהגיע לנקודה מסויימת, עכשיו עם חזרתם לחיינו, הקשר יכול להתרחב ולצמוח. אם מהמקום של התפתחות והתרחבות הכלי הרוחני האישי או של האחר. לכן זה נראה טבעי ומושך למפגש...
לצפיה ב-'מפחד מהחלפת מקום עבודה'
מפחד מהחלפת מקום עבודה
02/08/2018 | 11:18
1
28

קשה לי בעבודה ובא לי מאוד להחליף כבר למקום חדש. אני מרגיש שזקוק לאנרגיות חדשות ועניין חדש בחיי המקצועיים ומעוניין באנשים אחרים שיקיפו אותי. אבל מפחד מהלא נודע, האם עושה בחירה טובה. אודה להכוונה ואילו פרטים תצטרך ממני? 

לצפיה ב-'החלפת מקום עבודה'
החלפת מקום עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2018 | 15:46
31
שלום אורח יקר, דבר ראשון אני שואל לשמך, שם האם ותאריך לידה אלו שלושת הנתונים שאני צריך כדיי לדעת מי מולי... רוחנית וארצית אבל אענה גם ללא אלו. העיקר והבולט משאלתך הוא: "זקוק לאנרגיות חדשות ועניין חדש..." כלומר, שלא תנאי העבודה הם הסיבה אלא מהות, תוכן ייעוד...יש פחד והוא טבעי כאשר הולכים לקראת שינוי, חדש, לא נודע... אבל זו בדיוק ההרגשה הנכונה שמרגישים לקראת צעד משמעותי ונכון, כי אם השינוי היה סתמי, סביר שלא היתה מרגיש כך לפני. עוד מעט ראש השנה מגיע ועימו שינוי והחלפת אנרגיה, השנה האנרגטית האישית משתנה... כל אחד והמספר שלו (נומרולוגי) לכן שווה לבחון לאן אתה נכנס אנרגטית... כל פחד צריך להיות דחפ(ף) לקראת השינוי וההישג הבא, אז נצל זאת למען תדע היכן צריך לפעול ולשנות בחייך... מעבר לניתוח מלא, שב עם עצמך וכתוב על דף לבן נקי מה אתה צריך!!! לא רוצה!!! ברוצה יש ויתורים, כניעה וכ"ו...צריך זה נחישות ודבקות מקווה שעזרתי
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
30/07/2018 | 17:15
5
23

אנו מברכים את איתן שמואל יועד על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
01/08/2018 | 14:22
3
14
בהצלחה למנהל  הפורום
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 14:36
9
ובהצלחה לכל החברים
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
01/08/2018 | 20:55
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2018 | 10:13
10
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
20/08/2018 | 12:58
לצפיה ב-'שמי הפרטי'
שמי הפרטי
01/08/2018 | 11:10
3
33
שלום ובהצלחה
אני לאחרונה לא מתחברת לשמי הפרטי
אני בת 37
אני חשה שאני לא אוהבת אותו
מה עושים אם בכלל?
אשמח לשמוע ממך
לצפיה ב-'בחירת שם פרטי - החלפת שם פרטי'
בחירת שם פרטי - החלפת שם פרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 12:55
2
39
 שלום וברכה, דבר ראשון שהייתי שואל הוא - מהו שמך? אך נכנסת כאורחת אז אענה לך באופן כללי יותר. שם האדם מעבר לעובדה שנבחר ע"י הנשמה עוד בעולם עליון ומכאן חשיבתו, השם הוא "פקודת הפעל" של האדם ביקום. כלומר שמך הוא המחבר את אנרגיית הייקום אלייך, כמו נ.צ. אנרגטי מול מיליארדי אנשים על כדור הארץ... בתוך שמך מוצפנים קודים (ע"י תרגום האותיות לספרות) אשר דרכם ניתן לאבחן ולכוון לנתיב ולדרך המיועדת לך... כמו שימוש בנומרולוגיה או פרשנות גימטרית או ע"ב שמות ועוד... אם ביום בהיר נולד מצב בו לא מתחברים לשם יש לבדוק למה או מה קרה בחייך... נשים יכולות להחליף את שמן כמה שירצו מאחר ולא עברו טקס "ברית מילה" כאשר המילה = שם האדם ב"עיסקה" שלו מול אלוהיו... כל שינוי שם מביא עימו שינוי אנרגטי כך שיש לבדוק ולבחון מה יוליד שינוי/החלפת השם. ניתן גם ללכת בכיוון של הוספת שם פרטי שני, גם כאן יש לבצע ניתוח ומפות כדי לראות שלא ייוצר נזק מול הרצון לשינוי חיובי... ישנם מצבים ששם האדם בא מזיכרון על קרוב משפחה שנפטר לדוגמא... מה שבהחלט יכול להביא לחוסר חיבור פתאומי לשם באמצע החיים לדגומא. ממליץ לך לבדוק וללמוד לעומק את שמך, כמוכן כתבת שאת בת 37... 3 + 7 בנומרולוגיה זה גם ביטוי של "שמירה מלמעלה" היה וזה עונה לך על משהו....
לצפיה ב-'ואאאווו... על מה נפלנו.... ואם היא היתה בת 38 ??'
ואאאווו... על מה נפלנו.... ואם היא היתה בת 38 ??
01/08/2018 | 13:30
1
13
לצפיה ב-'38 זה 3 ליד 8'
38 זה 3 ליד 8
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 13:43
26
בניתוח נומרולוגי ששני אלו האחד ליד השני זה יתאר גם: חרד לחופש האישי, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, לא שולט בלשונו ואז מתחרט ועוד....
3 ליד 8 
לצפיה ב-'אני לאחרונה מסתובבת עם הרגשה'
אני לאחרונה מסתובבת עם הרגשה
30/07/2018 | 15:54
6
49
מאוד מאוד מוזרה, מרגישה כאילו הייתי בעולם אחר, מאז התחילה
ההרגשה המוזרה הזו אני מאוד מפוחדת, מה זה יכול להיות לדעתכם?

אשמח לתובנות.
לצפיה ב-'עולמות אחרים וזיכרון נשמתי'
עולמות אחרים וזיכרון נשמתי
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 10:42
5
35
 שלום וברכה, ההרגשה יכולה להיות מדוייקת ואמיתית ואין ממה לפחד...
להיפך, הרבה חווים זאת, מהמקום של זיכרון נשמתי. הנשמה זה משהו הרבה יותר מורכב ועצום להסבר והבנה - אל מול חיינו כאן ועכשיו... 85 שנים בממוצע...
אם תירצי לשתף - אילו הרגשות מעולם אחר את חווה או רואה? 
לצפיה ב-'תודה לתגובתך, הרגשות שלי'
תודה לתגובתך, הרגשות שלי
31/07/2018 | 11:14
4
18
ממש לא ממוקדים ועל כן לא יכולה להעלות אותם על הכתב, מה שכן
זה מאוד מאוד מפחיד אותי.
לצפיה ב-'בהזדמנות זו אני מאחלת לך בהצלחה'
בהזדמנות זו אני מאחלת לך בהצלחה
31/07/2018 | 11:18
3
18
בניהול הפורום שרק אתמול גיליתי אותו.
לצפיה ב-'ניהול פורום - חדש'
ניהול פורום - חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 12:00
2
23
תודה רבה
לפי חוכמת הקבלה פחד = דחפ (להפוך סדר אותיות)
נסי לקבל ולשתף שזכרונות קיימים וזה חלק ממעגל חיי הנשמה
ללכת אל - ה - ים (אלהים וכל אחד שלו...) "ולהתנקות" יעזור
הים הוא מקור המקורות של האנרגייה...
והכי חשוב - לחיות את ההווה כאן ועכשיו!!!
לצפיה ב-'הנה אני שמה לב שגם לניק שלי'
הנה אני שמה לב שגם לניק שלי
31/07/2018 | 15:27
1
11
יש משמעות בהיפוך אותיות מתבגרים=מתגברים
ושוב תודה רבה לך.

כתבתי כאורחת כי אני לא כותבת מהמחשב שלי.
לצפיה ב-'יופי מתבגר זה גם מתגבר!!!'
יופי מתבגר זה גם מתגבר!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 15:40
13
בבקשה
לצפיה ב-'החושן של הכהן הגדול =אבן טופז...'
החושן של הכהן הגדול =אבן טופז...
27/07/2018 | 09:46
3
25
מצאתי במקרה שאבן הטופז היא אחת מאבני החושן של הכהן הגדול. אז לקראת יום האהבה  ציידו את החברים שלכם באבני טופז = חנויות האבנים הללו מצויות באיזור ככר המושבות בתל אביב
לצפיה ב-'היי כדורית-תבור המטורללת. קמת לתחייה ?'
היי כדורית-תבור המטורללת. קמת לתחייה ?
28/07/2018 | 14:05
2
9
לצפיה ב-'מטורללת ? באמת לקחו לי את הרשיון נהיגה....'
מטורללת ? באמת לקחו לי את הרשיון נהיגה....
28/07/2018 | 14:18
1
25
ולא הבנתי למה.... אתה קשור?
לצפיה ב-'אם מדינה יהודית אז "חושן המשפט"-חוזר ...'
אם מדינה יהודית אז "חושן המשפט"-חוזר ...
28/07/2018 | 14:21
13
את הרמז קיבלנו באבן שנשרה מהכותל.   משרד המיסטיקה יערוך מכרז דחוף לעיצוב  חושן המשפט.  במקום לשלוח טילים על בתי המשפט פשוט נתקן אותם
לצפיה ב-'סימני חיים מן הנשמה הרוחנית'
סימני חיים מן הנשמה הרוחנית
26/07/2018 | 09:51
27
בוקר טוב, תלמידה שלי שאלה אתמול בשיעור: מהם סימני חיים מן הנשימה הרוחנית ליקרים לה בעולם הארצי.
אני מפנה אתכם לפרק: לידה, חיים ומוות באתר שלי: אמפיוגה ובו יש הסבר על סימני חיים מן הנשימה הרוחנית.
לצפיה ב-'ריקי קיטרו'
ריקי קיטרו
21/07/2018 | 22:17
3
47
היי,
הייתי בפגישה אצל ריקי קיטרו,
במהלך כל הפגישה היא רק ירדה עליי,ניבאה לי מקריי מוות,גירושין,סמים והטרדות מיניות על כל הסובבים אותי.
מיותר לציין שלא נתנה לי להוציא מילה,ולא נתנה תשובות מדויקות לשאלות ששאלתי.
יצאתי ממנה מזועזעת ואני לא מצליחה לשחרר את זה.

הייתי שמחה לשמוע מאנשים שביקרו אצלה איך היה להם?והאם מה שאמרה אכן קרה?

תודה;)

לצפיה ב-'עיצה ידידותית'
עיצה ידידותית
22/07/2018 | 19:13
1
42
מנסיוני (המר) בעלי המקצוע הנ"ל עושים לעיתים יותר נזק מאשר תועלת. הסיבות הן מגוונות וקשורות ברובן למצב המצוקה שמביא אותך קלה להשאה דרך זה שמונע חשיבה ביקורתית ואז נתינת מקום לרוח פרצים בלי לסגור את החלונות.
חשוב לומר שפידבקים שבעלי המקצוע הנל"ל מביאים מושפעים הרבה מנסיון חייהם שמתערבב עם ההיבטים שלך. כלומר יכול להיות שהיה להם נסיון לא מוצלח עם ארוע מסוים וכשאת מספרת להם את זה הם לא עורכים את ההפרדה בין העולם שלהם לשלך ואז נדמה להם בטעות שתחושות הבטן שלהם נכונות, ואת כקליינט שרואה בהם סמכות- על מדויקת עלולה לקחת את הרעיונות האלה כאמת צרופה בלי להטיל בהם ספק.

המתקשרים ההגונים לא מנבאים ואומרים במפורש שלא ניתן לנבא כי העתיד עוד לא נוצר, הם רק מאתרים לך פוטנציאלים- כלומר אומרים לך אילו תנאי שטח עומדים לפניך שתוכלי לנצל לטובתך. בקיצור הסירי דאגה מליבך כל דאגה. מה שניבאה לך הוא בגדר שטות מוחלטת וחסרת אחריות. קחי בחשבון שמי שנוטע פחד בקליינט שלו רוצה לייצר יחסי תלות כדי שתחזרי אליו ותפתחי אסטרטגיות איך להתמודד עם נבואת הזעם.
לצפיה ב-'ממש לשכוח את כל מה שאמרה !!!'
ממש לשכוח את כל מה שאמרה !!!
30/07/2018 | 15:58
27
לי בזמנו אמרה שבתי משתמשת בסמים, לא היה ולא נברא.
לצפיה ב-'לגבי ריקי קיטרו-להתרחק ממנה'
לגבי ריקי קיטרו-להתרחק ממנה
20/08/2018 | 10:13
4
אמנם באיחור אבל רק היום גיליתי את הפורום...

שמעתי עליה בעבר והתקשרתי אליה כדי לקבוע פגישה כי התרשמתי לטובה. 
שאלתי את המזכירה שלה מס' שאלות בטלפון שהיה חשוב לי לשאול לפני הפג' כדי להבין אם יש טעם לפגישה בכלל. 

המזכירה ענתה על השאלות שלי פחות או יותר ואז שמעתי את ריקי ברקע. ריקי התעצבנה על השאלות שלי, ואלו שאלות לגיטימיות! (כמו מה עלות הפגישה, כמה זמן, מה הרקורד שלה וכו').

היא לקחה (אולי חטפה) את הטלפון מהמזכירה שלה ודיברה איתי בקוצר רוח, עשתה טובה שענתה לשאלות וניסתה לסגור את הפגישה כך שאחליט להגיע אליה ולשלם את המחיר הגבוה שהיא דורשת לשעה.

במשך כמה דקות שדיברתי איתה היא היתה בלתי נסבלת. קצרת רוח, חסרת סבלנות ולא שמעה על יחסי אנוש כנראה. היא התעצבנה על זה שביקשתי להתקשר אלי בווטסאפ (הייתי בחו"ל). אני לא מעוניינת לשלם על שיחה בין לאומית כשיש ווטסאפ! יצאתי מהשיחה בתחושה נוראית. 

זו היתה שיחה זוועה ואני מקווה בשביל המזכירה שלה, שהיא לא עובדת יותר בשבילה, יש מספיק מקומות עבודה אחרים.

מאוחר יותר דיברתי עם חברה ושאלתי אם שמעה עליה, היא אכן שמעה עליה ואמרה לי שריקי היא כולה "רוח וצלצולים". 

כתבתי לה בהמשך בפייסבוק אבל היא לא התנצלה. פשוט גועל נפש.
היא צריכה השתלת מוח דחופה לדעתי, זה בתנאי שהגוף שלה לא ידחה את ההשתלה.
לצפיה ב-'עזרה דחופה!'
עזרה דחופה!
14/07/2018 | 12:30
1
68
שלום. 
אני צריכה עזרה דחופה.
אני גרה צמוד לשכנים שעושים לי רע מאוד מכל מיני בחינות.
העניין הוא שבחודש וחצי האחרונים מגיעה הסבתא של המשפחה (ממש לא נראית כמו סבתא, נראה כאילו יש לה עוד שנים לחיות) והיא עושה לי כל כך רע נפשית שאין לי דרך לתאר! 
כל פעם שאני רואה שהיא נמצאת אני מרגישה שהנפש שלי פשוט מתמוטטת. נהרס לי המצברוח לגמרי. אני רוצה למות. סובלת מחרשה לצאת מהבית שמא אני יפגוש אותה או אפילו יראה את האוטו שלו (מזכיר לי אותה). בנוסף מרגישה שהיא עשתה עלי עין רעה, או כישוף
זה אולי לא נשמע נורא אבל זה פשוט הורס את חיי! 
אני בחורה בת 25 והחיים שלי גם ככה הרוסים מכל מיני סיבות אחרות. 
אבל אני מרגישה שאני לא יכולה לשקם את החיים שלי הדמות הזאת הסביבתי!
אני בחורה טובה ואין לי כוונות רעות, אבל אני ממש מבקשת אם מישהו יכול לעזור לי אם יש כישוף או משהו שיכולה לעשות שיסלק אותה מפה אחד ולתמיד! 
לצפיה ב-'מנסיוני המר עם המכשפות אני מציע לך'
מנסיוני המר עם המכשפות אני מציע לך
16/07/2018 | 12:49
52
להתרחק מהן ולא להתעסק איתן. אני גם מבין למה העלו אותן בזמנו על המוקד - זה רוע בהתגלמותו. אבל גם אנשים רגילים יכולים לעשות עין רעה או נזק מצטבר ורבים סובלים מזה בשל כך.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לכישוף אהבה'
שאלה בנוגע לכישוף אהבה
07/07/2018 | 18:44
2
55
שלום,
ברצוני לפנות למתקשרת אבל אני רוצה להתייעץ לפני לגבי מה שאני רוצה לעשות.
יש מישהו שמוצא חן בעיני כבר הרבה זמן. אני מרגישה שגם אני מעניינת אותו אבל שיש בו איזשהי חסימה שמונעת ממנו להתחיל איתי.
מתקשרת מסוימת אמרה שהיא יכולה לעשות כישוף אהבה שייתן לקשר סוג של דחיפה. אבל לפני נבדוק בקלפים שהוא אכן מעוניין וכמובן שאין אף צד שנפגע.
כלומר - הכישוף יעשה אך ורק אם היא תראה שהוא גם רוצה אבל מרגיש חסר ביטחון - אם הוא לא בעניין לא נעשה זאת
רציתי לברר עם עוד אנשי מקצוע האם מדובר במשהו מוסרי או שזה סוג של כישוף שחור.
חשבתי גם על עצמי ואמרתי שאם הייתי רוצה משהו אבל לא מספיק בטוחה לגשת אליו והיו מבצעים כישוף שייתן לי ביטחון לעשות זאת אז זה היה בסדר מבחינתי.
שוב, חשוב לי להדגיש שהיא אמרה שזה יעשה רק אחרי שנבדוק טוב טוב את הצד שלו.
תודה מראש על העזרה,
זרדית
לצפיה ב-'שימוש במגיה שחורה לא מומלץ בכל המקרים'
שימוש במגיה שחורה לא מומלץ בכל המקרים
16/07/2018 | 12:56
29
זה גם עלול לאמלל את מי שאת מעוניינת בו. כדאי להתרחק מכל מיני מתקשרות, במיוחד מאלה שמוכנות לעשות מגיה שחורה עבור בצע כסף.
לצפיה ב-'כישופים - לאן זה מוביל?'
כישופים - לאן זה מוביל?
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 16:00
13
אהבה היא ייעוד - גורל... הרי אין לנו יכולת לשלוט או לתכנן את זה... קורה ופתאום מתאהבים במישהו או במשהו, קורה שאוהבים מישהו או משהו ואחר ממש לא... מאחר וברגש זה - אהבה - אין יכולת לשלוט. לא סתם אומרים "איבד את הראש מרוב אהבה..." אהבה בגימטריה זה 13, המספר "שמעל"... בר מצווה, מעל 12 חודשים, מעל 12 המזלות... מספר מקודש וכזה המצפין בתוכו סוד ועוצמה, לכן לנסות ולהתערב ולהשפיע...נראה לי "סיפורים" או "דרך להוציא כספים"...

כישופים בגימטריה = 466 = מכות אולי רמז למי שמתנסה להתעסק בזה או לטעון שביכולתו ליצור דבר בעזרתם... ממליץ להימנע!!!
אם שניכם מעוניינים האחד בשניה - הנכון והקל פשוט ללכת על זה, לדבר בשביל זה, ל נ ס ו ת....לעשות... נסי לא לפתח ציפייה שהאחר יעשה לך את העבודה, כי יכול להיות שהקושי הראשוני חייב להיפתר עלידכם למען עתיד והמשך הקשר.

לצפיה ב-'השעה 4 בבוקר'
השעה 4 בבוקר
27/06/2018 | 09:12
2
73
בשבועות האחרונים אני מתעוררת בכל יום בשעה 4 בבוקר וחוזרת לישון.
בעבר שמעתי שבדיה הזו קורה משהו, לא ממש זוכרת בדיוק, אבל ממה שאני זוכרת בשעה הזו יש ביקור של נשמה בבית.
האם זה נכון?
לצפיה ב-'מעניין גם אני מתעורר בשעה הזו, אבל זה נראה לי בגלל '
מעניין גם אני מתעורר בשעה הזו, אבל זה נראה לי בגלל
31/07/2018 | 23:13
1
17
חלומות ודאגות
לצפיה ב-'שעה 4...'
שעה 4...
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 12:53
13
היי ובוקר טוב
4 בנומרולוגיה = יציבות , קושי , צורך בלימוד נושא
מכוון אותך?
לצפיה ב-'מיסטיקה ומסתורין בעזרת מדיטציה.'
מיסטיקה ומסתורין בעזרת מדיטציה.
24/06/2018 | 15:05
4
80
פגשתי בתל-אביב עולה מארגנטינה שמתרגלת מדיטציה. כיוון שעל פי השערתי  מאות נעדרי צה"ל עשויים להמצא באנטארקטיקה "כדאי" לתרגל איתה (אני חושבת שהיא בודהיסטית לכיוון הדלאי לאמה) ואולי למצוא "תשובה" או "עדות". בגלל חשיבות הנושא אולי כדאי להעזר בגורמי בטחון שקשורים ל"דקר" ומעוניינים לסייע. מה דעתכם?
לצפיה ב-'היי כדורית-תבור המטורללת - מה שלומך ??'
היי כדורית-תבור המטורללת - מה שלומך ??
25/06/2018 | 14:35
1
36
מה קרה ?  -  נגמרו כל הכדורים ?? גם הכתומים וגם הירוקים ??
לצפיה ב-'"יוטיוב" הביא לחיי את "aerobicos con palo"''''''
"יוטיוב" הביא לחיי את "aerobicos con palo"'''''
26/06/2018 | 13:48
35
יש בשיר שמלווה את האירוביקה קריאה אינדיאנית שהחזירה אותי לחיים...או אולי זה הקצב הדומיניקני פורטוריקני.... והשתפר לי.   אני חולה מאז תקופת "צוק איתן" כ-4 שנים  יש לי "בעיות" בעור ונאלצתי לעשות 2 כימותרפיות כבר לפני שנתיים וחוץ מזה ענייני שיניים....שאין בסל התרופות....  וגם טיפות liquid kelp וויטמינים.  הנה קיבלת פירוט מה שלומי בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'"דקר"'
"דקר"
08/08/2018 | 06:03
1
10
לצפיה ב-'איזה דביל האיתן כהן הזה. מכניס בתחת את התנ"ך שלו '
איזה דביל האיתן כהן הזה. מכניס בתחת את התנ"ך שלו
16/08/2018 | 01:03
7

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - מנהל פורום מיסטיקה
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו