לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5338453,384 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'דימום פנימי אחרי קיסרי '
דימום פנימי אחרי קיסרי
23/09/2017 | 20:21
2
32
שנה טובה! אני יודעת שהשאלה שלי שונה מהשאלות שנשאלות כאן אבל בכל זאת מאד אודה אם אפשר יהיה לענות לי, מכיוון שהתשובה חשובה לי פשוט כדי לסגור מעגל...
ילדתי לפני 4 חודשים בלידה שהסתבכה והסתיימה בקיסרי חירום שגם הסתבך ובסופו של דבר, כשעתיים לאחר סיום הניתוח התגלה דימום פנימי אשר נעצר בסיטי אנגיו. בעקבות הדימום הייתי 4 ימים בטיפול נמרץ עם אליוס ועוד 10 ימים אשפוז במחלקה רגילה. אני מצרפת את תוצאות בדיקת הדם מזמן הדימום (השורה עם ההמוגלובין 3.4). אני פשוט מבקשת לדעת האם המצב היה באמת קיצוני כמו שאני חוויתי אותו (הרגשתי שאני נפרדת משלושת ילדי....). לא צריכה את זה בשביל שום דבר פשוט כדי להבין מה קרה שם. זה ממש חשוב לי ואף אחד לא נותן לי תשובה, כל הרופאים שפניתי אליהם מסכמים את העיניין ב"את פה וזה מה שחשוב"... תודה רבה!
לצפיה ב-'יקירה, זו שאלה לרופא'
יקירה, זו שאלה לרופא
23/09/2017 | 21:14
1
17
וכדי שרופא יוכל לתת לך חוות דעת נוספת, עליו לראות מדדים נוספים שנלקחו במהלך האשפוז, שבוודאי מפורטים במכתב השחרור שלך. 
כל מה שאני יכולה להגיד זה שהמוגלובין 3 זהו בהחלט מצב חירום והאשפוז הממושך שלך משקף את זה.
לצפיה ב-'דימום פנימי אחרי לידה'
דימום פנימי אחרי לידה
23/09/2017 | 22:53
תודה רבה על התגובה!
לצפיה ב-'האם משתלם לקנות בגדי הריון בebay?'
האם משתלם לקנות בגדי הריון בebay?
23/09/2017 | 19:06
4
16
לצפיה ב-'סליחה התכוונתי להגיד תינוקות'
סליחה התכוונתי להגיד תינוקות
23/09/2017 | 19:07
2
7
לצפיה ב-'מה נסגר...בגדי תינוקות....'
מה נסגר...בגדי תינוקות....
23/09/2017 | 19:07
1
10
לצפיה ב-'תלוי איזה מותג'
תלוי איזה מותג
23/09/2017 | 21:13
14
אם זה קרטרס, אושקוש , צילדרן פלייס, או גאפ, כן אפשר למצוא שם כמה דילים טובים, אבל כל מה שנראה מתוק ואין לו שם מוכר - עדיף להתרחק, כי רוב הסיכויים שהמידה לא תהיה טובה, או הבד לא איכותי..
בלי קשר - אני ממש ממליצה לך להכנס לנקסט - יש שם דברים מדהימים, איכותיים ולא יקרים.
לצפיה ב-'תלוי במוכר'
תלוי במוכר
23/09/2017 | 21:28
7
איביי זה לא גוף אחד, זה המון-המון מוכרים שונים. חלקם מוכרים דברים איכותיים במחירים טובים, חלקם מוכרים דברים פח. כדאי לבדוק דירוגים ולהתייעץ בקבוצות פייסבוק כמו "אמהות מלבישות" שכל היום רק מזמינות דברים מהאינטרנט.
עיקר הבעיה שלי עם איביי ואליאקספרס היא זמני המשלוח - כבר יצא לי להזמין פליזים ולתת אותם, בלי לפתוח את האריזה, לחברה שילדה שנה אחרי כי הם הגיעו באביב. אני מזמינה משם רק דברים נורא חמודים ומיוחדים שיעלו מלא כסף בארץ, והכלל שלי הוא לא להזמין רק במחיר שלא אתחרט עליו אם יגיע פריט לא איכותי.

ביגוד ראשוני אפשר למצוא במחירים טובים בחנויות האנגר למיניהן כמו "עמק העודפים" ודומיה. כל היתר - בקרטרס, גולף, קסטרו, פוקס, h&m וכו' תמיד יש מבצעים טובים (ואז אפשר לנצל את ההזדמנות ולקנות שנה קדימה).
ואם מדובר בהזמנה מהאינטרנט - ל-next יש תמיד תמיד מחירים טובים ובגדים איכותיים.
לצפיה ב-'כאבי מחזור בתחילת הריון?'
כאבי מחזור בתחילת הריון?
23/09/2017 | 15:35
2
47
האם קרה למישהי? זה נורמלי בשלב זה?
אני ממש בשבועות הראשונים!
לצפיה ב-'נורמלי, אלו כאבים של התרחבות הרחם'
נורמלי, אלו כאבים של התרחבות הרחם
23/09/2017 | 21:05
13
מותר אקמול או אופטלגין, אבל במידה.
אני לקחתי שבוע שלם אקמול, כדור כל יום, הרופאה שלי אמרה לי שבמקרה שהעובר הוא זכר זה עלול לגרום לזה שלפוחית השתן שלו לא תהיה בקצה הפין אלא בצד.

לצפיה ב-'כן, קורה הרבה '
כן, קורה הרבה
23/09/2017 | 21:07
12
כל עוד אין לך דימומים הכל בסדר (וגם אם יש דימום בהחלט עדיין ייתכן שהכל בסדר, אלא שנדרשת בדיקה).
לצפיה ב-'עזרה למניעת השמנה מיותרת בהריון!'
עזרה למניעת השמנה מיותרת בהריון!
23/09/2017 | 19:58
24
היי,
אני בתחילת שבוע 11, עליתי עד כה 500 גרם, אלא שבתקופה האחרונה אני מרגישה שאני לא מצליחה לשלוט בעצמי ולעצור- אני לא מרגישה שזה קשור להריון, אין לי חשק מטורף שלא היה לי לפני, אני פשוט נגעלת מהרבה דברים, השאלה, האם יש מישהי שיכולה לעזור לי באיזשהי דרך ? אני כל כך מפחדת להשמין מעבר למה שצריך, וגם בטוחה שכל השטויות והשוקולדים כל כך לא בריאים לעובר ולי:/

תודה מראש ושנה מקסימה!
מור
לצפיה ב-'סקירה פלוס סקר חלבון עוברי'
סקירה פלוס סקר חלבון עוברי
22/09/2017 | 12:58
5
104
היי, שנה טובה!
יש לי סקירה מוקדמת בשבוע 16(פלוס 0) מקווה שזה לא נחשב מאוחר מדי.. בכל אופן רציתי לשאול אם את בדיקת הסקר של החלבון העוברי צריך לעשות מיד אחריה (כמו במקרה של הסקר שנלווה לשקיפות העורפית שצריך להיות בסמוך) או שבמקרה הזה זה לא ממש משנה מתי ביחס לסקירה עושים את החלבון העוברי. כלומר - לצורך העניין האם אני יכולה "לזרז עניינים" ולעשות חלבון עוברי אפילו שבוע שבועיים לפני הסקירה המוקמת?  אני פשוט רוצה תוצאות כמה שיותר מהר כדי להערך למי שפיר. תודה רבה
לצפיה ב-'אפשר לעשות מתי שרוצים'
אפשר לעשות מתי שרוצים
22/09/2017 | 14:39
66
אבל אונרים שהכי מדוייק בשבוע 17
לצפיה ב-'אין קשר בין סקירת מערכות לסקר ביוכימי שליש שני'
אין קשר בין סקירת מערכות לסקר ביוכימי שליש שני
23/09/2017 | 10:36
2
33
בדיקת הדם לא חייבת להתבצע בסמוך לסקירה, לכל אחת מהבדיקות טווח שבועות משלה, אני כבר לא זוכרת בדיוק, תבדקי עם הרופא שלך או אפילו בגוגל.
ולא, שבוע 16+0 זה לא מאוחר לסקירה, זה מצוין. את יכולה לעשות אותה עד סוף שבוע 16. אני עשיתי ב 16+3.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/09/2017 | 12:54
1
28
מזל שיש את הפורום הזה כשהרופא שלי מאוד לא סבלני ואני לא מרגישה בנוח לשאול אותו שאלות, אפילו אם הן חשובות. תבורכו.
לצפיה ב-'מניחה שהתלמ שלך מרץ אפריל'
מניחה שהתלמ שלך מרץ אפריל
23/09/2017 | 16:36
29
תצתרפי לקןמונה של התלמ וכך תוכלי לשאול בקלות את הדברים שמטרידים ואישית אני הייתי עוברת רופא
לצפיה ב-'את בדיקת הדם לא חייבים לעשות מיד לאחר הסקירה'
את בדיקת הדם לא חייבים לעשות מיד לאחר הסקירה
23/09/2017 | 16:11
21
אבל כשאת עושה את בדיקת החלבון העוברי את צריכה לצרף את תוצאות הסקירה אז תקחי איתך צילום.
נב אם הרופא שלך חסר סבלנות, תשקלי לחפש רופא אחר, גם ככה יש הרבה מתח וחוסר ודאות, אם את לא מרגישה נוח לשאול שאלות, חבל... 
לצפיה ב-'מיקרופירין '
מיקרופירין
21/09/2017 | 08:20
5
111
שאלה לנשים שנמצאות באותו המצב...
אני כרגע נוטלת מיקרופירין (מינון נמוך 100 מג)
הרופא המטפל שלי המליץ ליטול את הכדור עקב הפלה קודמת..
כרגע אני ברוך ה' נמצאת בשבוע 35 הריון תקין לחלוטין, והרופא המטפל שלי נמצא בחול עד חודש הבא...
ממה שהבנתי ממנו יש להפסיק ליטול את הכדור שבשבוע 36...
שכחתי אבל לשאול אותו מהן ההשלכות!!
האם הפסקת התרופה יכולה לפגוע בזרימת דם תקינה לעובר?
מישהי שכבר ילדה והייתה באותו מצב ויכולה לייעץ לי??
תודה וחג שמח לכולן❤
לצפיה ב-'מעולם לא שמעתי שבגלל הפלה אחת נותנים מיקרופירין'
מעולם לא שמעתי שבגלל הפלה אחת נותנים מיקרופירין
21/09/2017 | 09:34
4
76
האם נערכו לך בדיקות קרישיות לפני שהוחלט על מתן התרופה? אם לא נמצאה אצלך בעיה מוגדרת בקרישיות, סביר להניח שהמיקרופירין ממילא היה מיותר.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/09/2017 | 09:57
3
71
נערכו בדיקות קרישיות ( אמנם לא המקיפות) אבל לא נמצאה שום בעיה..
גם אני חשבתי שהמיקרופירין מיותר, אך בכל זאת נוטלת עקב הוראה מרופא הנשים...
הגעתי לרגע שאני צריכה להפסיק את הכדור ואני חוששת מהשלכות.. 
(לא מחייב בכלל שיהיו כאלה)

לצפיה ב-'אם את חוששת את יכולה להמתין לחזרתו של הרופא'
אם את חוששת את יכולה להמתין לחזרתו של הרופא
21/09/2017 | 12:13
2
57
עקרונית זו שאלה לרופא בלבד, אבל אם 1. כבר קיבלת הנחיה חד משמעית להפסיק ו-2. בהיעדר בעיית קרישיות מוגדרת, אני לא רואה שום סיבה לחשוש מהפסקת הכדור.
אפילו כשיש בעיית קרישיות ומזריקים קלקסן למשל, לרוב ההנחיה היא להפסיק להזריק בסמוך ללידה (כדי למנוע סיבוכים בלידה עצמה).
לצפיה ב-'זה לא מדויק'
זה לא מדויק
21/09/2017 | 21:20
1
62
הריוניות שנוטלות קלקסן, דינן זירוז יזום בשבוע 39, והן צריכות להפסיק את ההזרקה 24 שעות לפני יום הלידה.
הקלקסן נועד להגן על ההריונית ממצב של תסחיף, והריון הוא מצב רפואי שמגביר סיכון לקרישיות יתר, לכן אין דבר כזה שהריונית בשבוע מתקדם תונחה להפסיק את ההזרקה, כי זה מעמיד אותה בסיכון הכי גדול לאירוע שממנו הכי חוששים. אם מתחילה לידה ספונטנית לפני התאריך המיועד, מבלי שהספיקה לחדול מההזרקה, היא פשוט תקבל מנות דם, למיטב ידיעתי. 
לצערי לא יודעת לגבי אספירין, אבל בכל מקרה זו שאלה לרופא ולא לפורום. 
לצפיה ב-'אוקיי, למדתי משהו'
אוקיי, למדתי משהו
23/09/2017 | 10:39
22
דווקא כן מכירה מקרים שנשים הונחו להפסיק קלקסן בסמוך לתל"מ. כנראה תלוי באסכולה של הרופא.
לצפיה ב-' צריך לעשות בירור כלשהו אחרי הריון כימי השנה והפלה בשבוע 9?'
צריך לעשות בירור כלשהו אחרי הריון כימי השנה והפלה בשבוע 9?
22/09/2017 | 22:17
4
34
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת לא, מתחילים בירור אחרי 3 הפלות'
ממה שאני יודעת לא, מתחילים בירור אחרי 3 הפלות
22/09/2017 | 23:50
45
הפלות בשליש ראשון והריונות כימיים הם עניין די נפוץ, הרבה נשים עוברות אותם ולא מודעות לזה אפילו. בד"כ מתחילים לעשות בירור רציני יותר (למשל בדיקות קרישה) אחרי 3 הפלות (לא כולל הריונות כימיים). עם זאת, יש דברים שכן אפשר לבדוק כבר עכשיו, למשל תפקודי בלוטת התריס ונוגדנים לבלוטת התריס - זו בדיקת דם שכל רופא משפחה יכול להפנות אליה.
ממליצה לשאול גם בפורום אובדן הריון, תקבלי שם תשובות מפורטות יותר ועוד הסברים.
לצפיה ב-'רוב הרופאים לא סופרים הריונות כימיים במניין ההפלות'
רוב הרופאים לא סופרים הריונות כימיים במניין ההפלות
23/09/2017 | 10:30
35
אלא אם כן מצטברים כמה כאלה ואז ההתייחסות היא כבר אחרת ובודקים קרישיות וכו'.
אבל לכימי אחד לדעתי אף רופא לא יתייחס כי זה דבר כל כך נפוץ, ורוב הנשים בכלל לא יודעות שהן עוברות הריון כימי.
הלוואי שבזה יסתיימו מפחי הנפש שלך ובקרוב יגיע ההריון המיוחל ויסתיים בידיים מלאות!

לצפיה ב-'לדעתי חשוב מאוד לבצע בירור קרישיות '
לדעתי חשוב מאוד לבצע בירור קרישיות
23/09/2017 | 13:51
1
13
לצפיה ב-'תודה, לבקש מרופא הנשים שלי? בדיקת קרישיות'
תודה, לבקש מרופא הנשים שלי? בדיקת קרישיות
23/09/2017 | 20:38
3
לצפיה ב-'שאלה קצת דחופה'
שאלה קצת דחופה
22/09/2017 | 21:14
2
129
 אני בת 43 שבוע 17. כבר יומיים משלשלת כל רבע שעה. יום ולילה. כתוצאה מזה לא אוכלת כלום. משתדלת לשתות מה שיותר. האם אי אכילה יכול לפגוע חלילה בתינוק?
תודה למשיבים
לצפיה ב-'אי אכילה פחות בעייתית'
אי אכילה פחות בעייתית
22/09/2017 | 22:17
85
התייבשות היא מסוכנת - את והעובר זקוקים להמון נוזלים. במקומך הייתי פונה למוקד (אפילו בצאת החג) - יש סיכוי טוב שייתנו לך עירוי.
תרגישי טוב !
לצפיה ב-'אי אכילה היא אכן פחות קריטית'
אי אכילה היא אכן פחות קריטית
23/09/2017 | 10:23
49
למרות שלא כ"כ הבנתי למה את לא אוכלת - האם את מנסה לצמצם כך את תופעת השילשול? האם יש לך בנוסף גם בחילות?
עם זאת, לטעמי כדאי מאוד לעשות תרבית צואה ו/או דם על מנת לשלול זיהום שיכול חלילה לסכן את ההריון, כגון ליסטריה.
רוב הסיכויים שמדובר בוירוס, אבל כדאי לבדוק בכל זאת. יומיים של שלשולים כל רבע שעה (!) נשמע לי כמו משהו ששווה התייחסות רפואית.

לצפיה ב-'היי חדשה בפורום , שאלה!????'
היי חדשה בפורום , שאלה!????
22/09/2017 | 07:42
1
147
השבוע כשאיחר לי המחזור, עשיתי בדיקה ביתית ויצאה חיובית :)
מה עכשיו? מה עושים?
צריך לקבוע לרופא נשים? בדיקת דם? מה קודם?
לצפיה ב-'בשעה טובה :)'
בשעה טובה :)
22/09/2017 | 18:10
69
להתחיל לקחת חומצה פולית, אם עוד לא התחלת.
תקבעי תור לרופא/ת נשים שלך לשבוע 6-8.  שם כבר יתנו לך את כל ההפניות הדרושות.
כמובן שאם חלילה ישנם דימומים, כאבים, כל דבר שמרגיש לך לא תקין- אז ללכת להיבדק לפני כן...
שיהיה הריון קל ותקין ושנה טובה!
לצפיה ב-'בירור פורום סגור תל''מ אפריל'
בירור פורום סגור תל''מ אפריל
21/09/2017 | 21:09
3
122
שלום לכולן, הריון שני, חודש שלישי...
תל''מ 12 לאפריל 2018... האם ישנה קומונה סגורה לתל''מ זה?
לצפיה ב-'אכן יש'
אכן יש
22/09/2017 | 09:18
2
64
מוזמנת להיצתרף בשמחה. יש את הלינק בתחתית ההודעה
לצפיה ב-'לא רואה את הלינק'
לא רואה את הלינק
22/09/2017 | 09:25
1
39
אשמח אם תצרפי שוב את הלינק.
לצפיה ב-'חיסון שפעת'
חיסון שפעת
19/09/2017 | 19:04
4
105
היי , חיסון שפעת בזמן הריון , בעד או נגד ? 
לצפיה ב-'אני בעד, עשיתי בכל ההריונות'
אני בעד, עשיתי בכל ההריונות
19/09/2017 | 21:56
82
השנה החיסון טרם הגיע לקופה, אבל אני עוקבת ואתחסן. מחסנת כל שנה גם את הילדים.
לצפיה ב-'מומלץ '
מומלץ
21/09/2017 | 23:44
51
נשים בהריון נמצאות בקבוצת סיכון לסיבוכי שפעת. כדאי להימנע עד כמה שאפשר.
אני מתחסנת גם לא בהריון, התחלתי אחרי הסתבכות של שפעת. 
לצפיה ב-'אני מתחסנת כל שנה ומתכננת גם השנה'
אני מתחסנת כל שנה ומתכננת גם השנה
23/09/2017 | 10:27
15
קראתי שבקופות יתחילו לעשות את החיסונים בסביבות סוף אוקטובר, ואני מתכוונת להתחסן מיד בהתחלה. 
הלידה שלי צפויה כחודש לאחר מכן, ואני לא רוצה להסתכן בשפעת בתקופה הזאת.
לצפיה ב-'בדיוק נשאלתי בקופה אם ארצה לעשות ואני חושבת שכן'
בדיוק נשאלתי בקופה אם ארצה לעשות ואני חושבת שכן
23/09/2017 | 15:45
12
אין חורף שאני לא חולה, לא תענוג גדול להיות חולה בהריון.
רוב הסיכויים שאעשה.
לצפיה ב-'חולשה מטורפת כבר שבוע.'
חולשה מטורפת כבר שבוע.
21/09/2017 | 20:52
1
109
אני בשבוע 31.בשבוע האחרון אני חלשה בצורה ממש קיצונית. התחיל פתאום.
עכשיו חג ואין רופא או מרפאה שאפשר לפנות אליה לפני יום א. (יכולה לנסוע 45 דקות למוקד נשים אם יהיה הכרחי)
בדיקות דם עשיתי לפני חודש ואז הברזל היה 11.5. תוהה אם יתכן שזה מרמז על ירידת ברזל או שזה מאפיין את שלבי ההיריון האחרונים או משהו אחר.
אשמח מאד לעצות ןעידוד. תודה!! 
לצפיה ב-'ללכת להבדק. הברזל טיפה נמוך אבל תקין'
ללכת להבדק. הברזל טיפה נמוך אבל תקין
23/09/2017 | 08:37
5
לצפיה ב-'רופא מומלץ לסקירה מוקדמת בכללית'
רופא מומלץ לסקירה מוקדמת בכללית
21/09/2017 | 15:36
1
51
היי יש רופא מומלץ לסקירה מוקדמת דרך כללית ?
לצפיה ב-'באיזה איזור?'
באיזה איזור?
21/09/2017 | 18:41
31
אני קבעתי לאלינה ברנר, עוד לא הייתי אצלה אבל קיבלתי הרבה המלצות.. היא מקבלת ברמת אביב
לצפיה ב-'סקירת מערכות ושקיפות עורפית'
סקירת מערכות ושקיפות עורפית
18/09/2017 | 21:32
6
155
אשמח לשמוע את דעתכן, האם באמת יש עדיפות לעשות את הבדיקות אצל רופא פרטי ולא בקופת חולים? 

אני זכאית לבדיקות בקופת חולים מאוחדת ויש לי גם ביטוח בריאות פרטי.

תודה
לצפיה ב-'סקירה עדיף פרטי כי הציוד והרופא יותר טוב.. שקיפות אפשר דרך'
סקירה עדיף פרטי כי הציוד והרופא יותר טוב.. שקיפות אפשר דרך
19/09/2017 | 07:46
4
109
רופא פרטי בהסדר של הקופה
לצפיה ב-'תודה רבה. יש המלצות'
תודה רבה. יש המלצות
19/09/2017 | 08:45
1
74
לרופא באיזור המרכז? 
תודה
לצפיה ב-'אני לא מהמרכז אבל תחפשי בגוגל ישר תמצאי'
אני לא מהמרכז אבל תחפשי בגוגל ישר תמצאי
19/09/2017 | 12:51
15
לצפיה ב-'איזו נחרצות'
איזו נחרצות
20/09/2017 | 07:34
1
95
את יודעת שבדרך כלל הרופאים שעושים פרטי עושים את אותן סקירות גם דרך קופה כלשהיא?
לצפיה ב-'אתן חושבות שיש הבדל אם באים לאותו רופא דרך פרטי או דרך הקופה'
אתן חושבות שיש הבדל אם באים לאותו רופא דרך פרטי או דרך הקופה
20/09/2017 | 18:08
62
אני דווקא קבעתי שקיפות פרטי (אצל מיקי לוריאן)וסקירה ראשונה דרך הקופה (אצל אלינה ברנר)
לצפיה ב-'לי עשה בקופ"ח'
לי עשה בקופ"ח
20/09/2017 | 13:34
82
אחד הרופאים היותר נחשבים.. לכן עשיתי אצלו בקופ"ח גם שקיפות וגם סקירה מורחבת.
מבחינת מכשור הוא ראה הכל אז פחות קריטי לי אם התלת מימד שלו היה הכי חדיש בשוק או קצת פחות. תבררי מי עושה אצלכם.
לצפיה ב-'ד"ר חטיב מרמב"ם'
ד"ר חטיב מרמב"ם
20/09/2017 | 08:00
50
סקירת מערכות ראשונה אצל ד"ר חטיב מרמב"ם. מישהי שמעה עליו ??
לצפיה ב-'ירידת מים'
ירידת מים
18/09/2017 | 10:56
8
243
הי בנות שבוע 37 כל פעם שאני נכנסת היום לשרותים אני לא מצליחה לקום כל הזמן מטפטף לי עכשיו אני לא יודעת אם זה פיפי או ירידת מים איך אדע?
לצפיה ב-'אם זה מטפטף בלי שליטה בהחלט יכול להיות שזה מי שפיר'
אם זה מטפטף בלי שליטה בהחלט יכול להיות שזה מי שפיר
18/09/2017 | 11:21
3
128
יש פדים שבודקים את זה אבל הם לא כל כך אמינים, אפשר ללבוש תחתנוי כותנה נקיים ואחרי כמה דקות לנסות להריח, אמור להיות לזה ריח של זרע.

אפשר גם לחדרי לידה שיבדקו אותך.
לי בשבוע 36 היה חשד לטפטוף, הגעתי למיון ואמרו שאין כלום, אחרי פחות משבוע (37 בדיוק), התחיל לי טפטוף, ממש לא האמנתי שזה זה, אחרי 3 שעות נסענו למיון והפעם זה בהחלט היה ירידת מים.

הרבה בהצלחה ושתצאו עם ידיים מלאות!
לצפיה ב-'ירידת מים'
ירידת מים
18/09/2017 | 11:32
2
164
יש לי שליטה על זה בהתחלה עוד התחתון היה קצת רטוב אבל עכשיו התקלחתי והתחתון יבש אז זה אומר אולי רק שבגלל שאני שותה הרבה יש לי לחץ על השלפוחית?
לצפיה ב-'גם יכול להיות בשלב הזה. תמשיכי לעקוב'
גם יכול להיות בשלב הזה. תמשיכי לעקוב
18/09/2017 | 12:10
1
102
ולדעתי תמיד עדיף ללכת להיבדק מאשר להצטער
לצפיה ב-'ירידת מים חושפת את העובר לזיהום'
ירידת מים חושפת את העובר לזיהום
18/09/2017 | 15:00
119
אם את לא בטוחה, עדיף שתלכי להיבדק
לצפיה ב-'ככה בדיוק התחילה לידה אצלי . הייתי משוכנעת שמדובר '
ככה בדיוק התחילה לידה אצלי . הייתי משוכנעת שמדובר
18/09/2017 | 22:08
121
בדליפת שתן , ואפילו נסעתי לתל השומר ובדקו ושחררו אותי לאמור שזה לא ירידת מים. מפה לשם התעוררתי לפנות בוקר בשלולית מים ולא היה ספק

לצפיה ב-'היי איריס,'
היי איריס,
19/09/2017 | 22:21
95
אני ממליצה לקחת פד של מחזור לשים בתחתון ולבדוק אחרי חצי שעה אם הוא התמלא ויש לו ריח של זרע. אם אחרי זה עדיין לא תהיי בטוחה יש עוד דרך והיא לנסות להשתעל מול מראה קטנה ולראות האם יוצאים מים בשיעול. אופציה שלישית היא אם לא תצליחי לזהות גשי להיבדק. בגדול מים יכולים לרדת בטפטוף או בשטף (בבת אחת כמות גדולה) 
לצפיה ב-'לכי להיבדק במוקד'
לכי להיבדק במוקד
20/09/2017 | 07:35
63
ירידת מים זה לא צחוק ואחרי כמה שעות העובר חשוף לזיהומים.
לכי להיבדק בשביל השקט הנפשי
לצפיה ב-'ממליצה ללכת להיבדק, מניסיון אישי'
ממליצה ללכת להיבדק, מניסיון אישי
22/09/2017 | 20:59
14
ככה בדיוק התחילה לי הלידה, טפטופים ובערב כבר ילדתי. יש לזה ריח ממש חזק וזה יורד בלי שליטה, אני רצתי לשירותים וממש נזלתי כל הדרך... 
בשביל השקט הנפשי שלך ממליצה לגשת לבדוק בהקדם, בהצלחה!!! 
לצפיה ב-'האם למישהי יש המלצה לתחתוני הריון?'
האם למישהי יש המלצה לתחתוני הריון?
19/09/2017 | 07:44
1
170
בערב חג אני לובשת שמלה ועם התחתון הרגיל יוצא לי"צדדים"..... צריכה תחתון טיפה גבוה יותר מהרגיל אבל אני לא אוהבת תחתון שמגיע עד הטבור... אשמח להמלצות
לצפיה ב-'לערב חג זה לא יעזור'
לערב חג זה לא יעזור
20/09/2017 | 07:32
117
אבל אני קונה מנקסט, תחתונים שיש להם צדדים עבים.
לצפיה ב-'שם לבן-תום או דין?'
שם לבן-תום או דין?
19/09/2017 | 20:29
3
115
 הי 
שואלת כי מתלבטת בין שני שמות לבן: תום ודין.
בבקשה ללא הסבר על האיסורים למיניהם ידועים לי כולם.  מסקרן אותי מה יותר יפה בלבד. 
תום יפה בעיניי אבל פוחדת שכל הזמן ישאלו ב ת' או ב ט'... דין גם יפה אבל פוחדת שנשמע מנוכר מדי. 
מה אתם אוהבים?

לצפיה ב-'מכיוון שאנחנו חיים בישראל'
מכיוון שאנחנו חיים בישראל
20/09/2017 | 07:31
149
לא הייתי נותנת את השם דין, זה שם קשה. מזכיר דין=משפט.
לצפיה ב-'ברור שתום'
ברור שתום
22/09/2017 | 14:29
5
לצפיה ב-'לא אוהבת תום ב-ת', סתם תחושת בטן לא טובה שזה '
לא אוהבת תום ב-ת', סתם תחושת בטן לא טובה שזה
23/09/2017 | 16:21
8
היפוך האותיות של מות
לצפיה ב-'Nipt'
Nipt
19/09/2017 | 16:18
7
86
שלום
הריון ראשון, שקיפות תקינה ובקרוב אעבור סקירה מוקדמת. אני בת 27 ומתלבטת האם לעשות בדיקת nipt.
אשמח לדעת אם כדאי לעשות את הבדיקה? אשמח לדעות בעד או נגד.

תודה
לצפיה ב-'תגללי למטה יש הודעה בנושא מתאריך 16.9 עם פירוט שיקולים'
תגללי למטה יש הודעה בנושא מתאריך 16.9 עם פירוט שיקולים
19/09/2017 | 17:00
4
22
לצפיה ב-'קצת שונה כי'
קצת שונה כי
19/09/2017 | 18:46
3
85
אצלי מבחינת הגיל והשקלולים האחרים אני לא חריכה לעשות, שוקלת אם כדאי בכל מקרה
לצפיה ב-'לדעתי כדאי לך'
לדעתי כדאי לך
19/09/2017 | 18:56
2
74
בטח אם את המאוחדת..נותנת 75 אחוז החזר בלי קשר לסל. אבל גם אם לא בשביל השקט זה כדאי.

לצפיה ב-'אם זה שיקול... החזר ממאוחדת'
אם זה שיקול... החזר ממאוחדת
23/09/2017 | 08:41
1
9
אני קיבלתי רק עד התקרה- שזה 800 שקל החזר לא קרוב ל75%. ואני בת 37 והיה מומלץ לי לעשות בגלל הגיל
לצפיה ב-'אוקי...זה מה שהבנתי מחברה שבמאוחדת'
אוקי...זה מה שהבנתי מחברה שבמאוחדת
23/09/2017 | 11:35
6
לצפיה ב-'אני עשיתי'
אני עשיתי
19/09/2017 | 19:01
85
בת 31, הריון ראשון. 
בדיוק כמו עם מי שפיר, אף אחד לא ימליץ לך אם כן או לא, זה עניין של תחושה אישית. אני החלטתי לעשות כי מעדיפה להימנע ממי שפיר אם אפשר. 
מה שכן, אם את חושבת לעשות אז עדיף כמה שיותר מוקדם (אני נזכרתי קצת מאוחר, בשבוע 18....) 

בהצלחה ושיהיה המשך עגול ומשעמם :) 
לצפיה ב-'אני עקרונית בעד מי שפיר'
אני עקרונית בעד מי שפיר
19/09/2017 | 22:01
92
בדיקות הסקר לא מרגיעות אותי.
לשלם הון על בדיקה שאינה אמינה (מספיק) + ליפול (אולי) בחיובי כוזב (ולהגיע למי שפיר בכ"ז) ממש לא מרגיע אותי, ושלילי כוזב.... בכלל.

לצפיה ב-'סקירה ראשונה ברמבם !'
סקירה ראשונה ברמבם !
19/09/2017 | 20:20
57
היי בנות. אני אמורה לעבור בעוד כחודש בע"ה סקירה ראשונה אצל ד"ר חטיב מרמבם. האם שמעתן עליו? מכירות אותו ?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה