לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5365153,651 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'פרוגינובה'
פרוגינובה
19/11/2017 | 23:10
9
היי אשמח מאוד לעזרה.
בווסת האחרונה לקחתי פרוגינובה לעיכוב הביוץ, עכשיו יומיים איחור כאשר הווסת סדירה מאוד ובכל זאת בדיקה ביתית שלילית.
יכול להיות שהפרוגינובה שיבשה לי את הסדירות בווסת או שעוד יש סיכוי להריון? ואם כם מתי לבדוק שוב?
ועוד דבר לפני שלושה ימים הופיעה הפרשה חומה בהירה מאוד ונעלמה לאחר יום אחד בלבד.
אשמח לחוות דעת...
תודה!
לצפיה ב-'מי שפיר דרך מאוחדת - המלצות?'
מי שפיר דרך מאוחדת - המלצות?
19/11/2017 | 11:54
1
26
היי כולן,
אני מתחילה לברר בעניין בדיקת מי שפיר, בשני ההריונות הקודמים ויתרתי אבל בנוכחי מפאת גילי אני כנראה אעשה.
מישהיא בקופת חולים "מאוחדת" באיזור המרכז, עשתה דרך הקופה ויש לה תובנות/ המלצות בעניין?
וגם - המלצה על מדקר שלא דרך מאוחדת (פרטי) אשמח גם לקבל. כמה זה עולה פרטי?
לצפיה ב-'לא עושים דרך הקופה, אלא בבתי החולים'
לא עושים דרך הקופה, אלא בבתי החולים
19/11/2017 | 21:27
9
את בוחרת בית חולים שנוח לך, מתקשרת וקובעת תור. אם את זכאית בגלל הגיל זה מספיק.
פרטי יכול לעלות: 2200 למדקר (נגיד ליפיץ), 2500 לבית החולים (נגיד אסותא), 2500 צ׳יפ גנטי, 500 שמירת מבחנות.
לצפיה ב-'מאכלים אסורים בהריון'
מאכלים אסורים בהריון
19/11/2017 | 11:19
2
87
היי,
אז הכנתי לי רשימה לפי האינטרנט של כל מה שאסור, רוצה לוודא אם באמת צריך להימנע מחלק מהדברים כי בחלק מהמקומות רשום שמותר רק אם ככה וככה...
-חומוס בחומוסיה נקייה וטובה? חומוס מהסופר?
-סלט טונה? טונה משימורים?
-שקשוקה? מן הסתם כשהביצה מעורבבת ולא כעין
-צבעי מאכל להימנע לגמרי? למשל על קינוחים
-שוקולד רצוי ממש כמה שפחות?
-פרישייקים? תה נענע?

תודה מראש לעונות...
לצפיה ב-'הכללים מתיחסים למספר מצומצם של חיידקים ומחלות - '
הכללים מתיחסים למספר מצומצם של חיידקים ומחלות -
19/11/2017 | 17:43
1
41
ממה שאני מכירה הבעיות העיקריות הן-
ליסטריוזיס.

הרעלת סלמונלה.

בלינקים יש גם המלצות לגבי תזונה בריאה בהריון.
אישית, כלל האצבע שלי הוא כשאוכלים בחוץ אז במקומות שוקקים (שבהם תחלופת המזון גבוהה), שהכרתי בעבר, ובעלי מוניטין. כל מקום שראיתי בו דברים תמוהים מבחינת היגיינה - אני נמנעת לחלוטין - גם אם זה אומר שאני אוכלת כיפכף לארוחת צהריים.
אבל לדוגמא לא נמנעתי בהריון הזה מסושי או מהמבורגר מדיום ממקומות טובים מאוד שאני סומכת עליהם.

צריך גם להזהר מצואת חתולים שיכולה להכיל טוקסופלסמה. פשוט לשמור על היגיינה (שטיפת ידיים) ואולי להעביר אחריות לבן הזוג לתקופת ההריון.
לצפיה ב-'מסושי צריך להיזהר הרבה יותר מאשר מצואת חתולים'
מסושי צריך להיזהר הרבה יותר מאשר מצואת חתולים
19/11/2017 | 21:23
13
הדבקה בטוקסופלזמוזיס היא פקו-אורלית. צריך לאכול את הצואה או להחזיק אותה ביד ואז להכניס את היד לפה, או שהחתול יתיישב על הפנים.
יש סיכוי יותר גבוה לחטוף את זה, וליסטריה, מאכילת בשר נגוע, דגים. ולכן ההמלצה לאכול דברים מבושלים היטב. 

לצפיה ב-'ד"ר מנור ומי שפיר דרך כללית'
ד"ר מנור ומי שפיר דרך כללית
19/11/2017 | 20:38
18
היי!
אני לא מוצאת בכלל המלצות לרופאים של כללית שעושים מי שפיר...מצד שני לרופאים של מכבי מלא...
קבעתי בינתיים לד"ר הנדלר שזה עולה לי 4100 כי אני לא מכבי...ולא זכאית.
ודרך כללית קבעתי לד"ר יורם מנור שזה עולה לי 285 שח דר פלטינום אבל אני בקושי מוצאת עליו המלצות ואם מצאתי זה לא היה ספציפית למי שפיר...
אשמח לעזרה תודה רבה!
לצפיה ב-'בליטה ליד הטבור'
בליטה ליד הטבור
19/11/2017 | 19:27
27
שלום רב, אני בת 40 בהריון בשבוע 20. גיליתי היום שיש לי שתי בלוטות קטנות כדוריות ממש מעל הטבור . ללא כאב במגע. אציין כי עברתי תיקון בקע טבורי לא כלוא לפני 4 שנים שנוצר בזמן הריון, לאחר ההריון. למי עלי לפנות לבירור? האם לפנות כבר עכשו? תודה מראש. 
לצפיה ב-'בטא 18 שהוכפלה...'
בטא 18 שהוכפלה...
19/11/2017 | 19:06
1
46
שלום לכולם- ביום חמישי האחרון עשיתי בדיקת הריון (לדעתי יום לאחר האיחור) והבטא יצאה 18- נמוך מאוד ואחרי שני הריונות כימיים כבר הספדתי אבל עשיתי היום (יום ראשון) עוד בדיקה- עברו 72 שעות והבטא היא 53...
אני בטח אעשה בעוד יומיים עוד אחת...אבל יש תקווה לא??
לצפיה ב-'ברור שיש. מזל טוב! '
ברור שיש. מזל טוב!
19/11/2017 | 19:19
10
לצפיה ב-'נכנסתי להריון לא מתוכנן...'
נכנסתי להריון לא מתוכנן...
19/11/2017 | 10:19
1
139
היי לכולן, גיליתי שאני בהריון לאחר שהשתמשנו בקונדום ואולי רק פעם אחת היה משגל נסוג, אני פשוט בהלם שבגיל כמעט 37 אחרי שיותר מ-10 שנים נזהרנו רק בדרך של משגל נסוג ולא נקלטתי על אף שהייתי יותר צעירה... הרגשות שלי ממש מעורבים יש לי 2 בנות בגיל 12,9 ובן בגיל 3.5 ההריונות שלי מאוד קשים במיוחד מבחינה נפשית, אני מרגישה שאני יורדת מהפסים ועם התקפי חרדה, אני רגילה להיות תמיד בשליטה כל ההריונות שלי היו מתוכננים חוץ מאחד שבסוף החלטתי לא להשאיר... אני לא יודעת איך להתמודד ומה לעשות.. עד שהילדים שלי כבר גדלו ויש לי את הזמן לעצמי, וגם שוב הפרש גדול בין ילדים שלכל אחד תחום עניין אחר.. מרגישה ממש רע עם עצמי, קשה לי עם המחשבות והחרדות...
לצפיה ב-'וואי איזה מפתיע ובטח מבלבל ....'
וואי איזה מפתיע ובטח מבלבל ....
19/11/2017 | 18:59
36
אני גם מרגישה שבגיל 36 אני פוריה יותר מתמיד .. עד שנכנסתי להריון עם הבכור עברנו מסכת ייסורים עד שעשינו הפריה חוץ גופית וככה הבכור שלי נוצר.והפעם הריון מתוכנן אבל על הפעם הראשונה ..... מפתיע אותי גם על עצמי .
ולגבי ההפתעה .... זה בטח ככ מבלבל ...  ואני לא יודעת איך להחכים אותך .. אבל זה נשמע קושי להסתגל לרעיון .. לדעת מה מתאים לי ואם וכמה נהר את מסןגלת להסתגל לרעיון ... אני מאחלת שתצליחי להנות מהמצב ולהיות שלימה עם עצמך לא משנה מה שתבחרי. ילד זה ברכה אבל את צריכה להיות מסוגלת נפשית למסע המרגש הזה !! מאחלת לך המון הצלחה ושתצליח לשמוח בקלות עם ההריון המיוחד הזה. יש בהפתעות משהו מיוחד אפילו יותר!! 

לצפיה ב-'עזרה בבקשה סקר שליש ראשון'
עזרה בבקשה סקר שליש ראשון
19/11/2017 | 18:56
23
שלום בנות, אולי תוכלו להרגיע אותי כי אני רק בוכה...
קיבלתי את התוצאות היום:

תסמונת דאון
הסיכון הסטטיסטי לפי גילך בלבד 1100:1
הסיכון הסטטיסטי לפי גילך בשילוב תוצאות בדיקת השקיפות העורפית
1:2100 הביוכימיות והבדיקות.

בשקיפות לבד היה 1:5400 בערך ועכשיו הבדיקות דם העלו את הסיכוי.
לפי הבנתי בגלל הFree βHCG שיצא 2.95.

אני מבינה שזאת בדיקה סטטיסטית והסיכוי עדיין ממש נמוך אבל זה זה מפחיד אותי כל כך....
חייבת קצת עידוד!!!
תודה!!!

לצפיה ב-'שאל- האם בדיקת הריון של קליר בלו 4'
שאל- האם בדיקת הריון של קליר בלו 4
18/11/2017 | 10:12
15
115
ימים לפני האיחור זה מוקדם מידי?
כתוב עד 5 ימים לפני,ויצאה לי שלילית. בהכרח אין הריון? בהנחה שחישבתי נכון את הביוץ. ספרתי מהיום שבו חום השחר עלה משמעותית(לאחר כמה ימים של בדיקות ביוץ חיוביות והפרשות)
תודה טל!
לצפיה ב-'יכול להיות שהבטא לא 10 עדיין אם בכלל ובגלל'
יכול להיות שהבטא לא 10 עדיין אם בכלל ובגלל
18/11/2017 | 11:36
1
48
זה עדיין לא זיהתה ביואב 10? אפילו שזו בדיקה רגישה?
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה '
מצטרפת לשאלה
18/11/2017 | 13:20
17
לצפיה ב-'קרה לי גם השבוע'
קרה לי גם השבוע
18/11/2017 | 13:17
12
62
רשום שניתן 4 ימים לפני ...אבל גם רשום 54 אחוז ... תעדכני מענין אותי
לצפיה ב-'יצא לך שלילי? וכמה ימים עברו מאז?'
יצא לך שלילי? וכמה ימים עברו מאז?
18/11/2017 | 13:27
11
42
עשית שוב?
לצפיה ב-'זה היה אתמול'
זה היה אתמול
18/11/2017 | 13:34
10
41
ולא עשיתי עוד, נשמע לי פתאום מוקדם 4 ימים לפני האיחור ... אני זוכרת בהריון הראשון שיום לפני הבטא עשיתי בדיקה וזה יצא ככ חלש שבקושי היה אפשר לדעת ..מקווה לטוב
לצפיה ב-'קראתי שיש בנות שזיהה להן'
קראתי שיש בנות שזיהה להן
18/11/2017 | 14:48
9
39
כנראה הבטא הייתה להן מעל 10?. השאלה אם הגיוני שלנו עדיין לא הגיעה ל10 או שפשוט אין הריון? היה לי פס שקוף אבל זה בטח הפס שאמור להיצבע , זה לא נראה חיובי בכלל. אולי שווה לחכות 4 ימים כי זה ממש ביאס אותי
לצפיה ב-'קשה לדעת מתי ההשרשה'
קשה לדעת מתי ההשרשה
18/11/2017 | 15:55
4
35
יכול להיות ביואב 7 יכול להיות ביואב 10-12 . לכן לדעתי השוני. נחכה ונראה עוד יומיים שלושה ?
לצפיה ב-'אז למי הבדיקה הזו מיועדת?'
אז למי הבדיקה הזו מיועדת?
18/11/2017 | 18:00
3
39
לכאלו שזה ביואב 7? ואם כן הבטא עולה מאותו רגע?
כן נחכה עוד כמה ימים , מה עוד אפשר לעשות :)
לצפיה ב-'כן נחכה (:'
כן נחכה (:
18/11/2017 | 18:09
2
33
יום לפני האיחור אמור לזהות וגם לא תמיד
לצפיה ב-'פצעים בסנטר יכולים להעיד על'
פצעים בסנטר יכולים להעיד על
18/11/2017 | 23:25
1
51
בואו הקרב(הלוואי ולא מהסיבות הנכונות) של המחזור נכון? ולא של הריון? יותר אופייני למחזור?
לצפיה ב-'אצל כל אחת שונה'
אצל כל אחת שונה
19/11/2017 | 07:18
35
אצלי פצעים באים לפני מחזור אבל זה ממש אינבדואלי
לצפיה ב-'זה תלוי מתי היה הביוץ'
זה תלוי מתי היה הביוץ
19/11/2017 | 18:02
3
5
לי למשל היה ביוץ מאוחר ולכן אפילו כשכבר הייתי באיחור עדיין לא קיבלתי תשוב חיובית אלא רק אחרי עוד כמה ימים.. לפעמים צריך סבלנות למרות שזה קשה לחכות��
לצפיה ב-'השאלה אם זיהיתי ביוץ לפי מקלות'
השאלה אם זיהיתי ביוץ לפי מקלות
19/11/2017 | 18:08
2
7
 ביוץ 4 ימים רצוף ואז באמת לא ידעתי מתי יום הביוץ. אני משערת ביום שלפני שחום השחר עלה(זה גם כמובן לא ודאי) ולפי זה חישבתי. מה הסיכוי שהביוץ היה אחכ בכל מקרה?
לצפיה ב-'אני בדקתי ולא ראיתי ביוץ'
אני בדקתי ולא ראיתי ביוץ
19/11/2017 | 18:18
1
6
אלא רק קוים כאלה של לפני ביוץ כשזה לא ממש חזק. אז חשבתי שזה כנראה התפספס לי איכשהו.. אבל כנראה שהיה ביוץ מאוחר..
לצפיה ב-'אז איך לחשב? לפי היום שלפני שהחום'
אז איך לחשב? לפי היום שלפני שהחום
19/11/2017 | 18:25
7
עלה? ואם כן עדיין הגיוני שהבדיקה הזו לא זיהתה 4 ימים קודם בהנחה שהחישוב נכון?
לצפיה ב-'vsd בסקירה '
vsd בסקירה
19/11/2017 | 15:12
1
82
הי אני בהריון תאומים. היום עשיתי סקירה מורחבת (שבוע 22), ואצל אחד העוברים נצפה vsd קטן (חור קטן בלב). הרופא לא התרגש. אמר שזה בד"כ נסתם לבד לאחר הלידה. המליץ על אקו לב. עכשיו דיברתי עם חברה שאמרו לה אותו דבר וזה הסתיים בשני ניתוחי לב לאחר הלידה, תינוק קטן וכל מיני השפעות אחרות :(( אני ממש מוטרדת. אשמח לדעת אם למישהי נמצא כזה, ומה הייתה המשמעות אצלה. תודה
לצפיה ב-'נראה לי שקשור לגודל '
נראה לי שקשור לגודל
19/11/2017 | 18:06
34
החור וגם למיקום שלו.. אצל הקטן שלי התגלה רישרור - חריר- בלב רק אחרי הלידה עי רופא ילדים בכלל. ובאמת עד גיל שנה זה נסתם לגמרי לבד.
לצפיה ב-'ד״ר הנדלר'
ד״ר הנדלר
19/11/2017 | 10:46
2
60

היי בנות
אני מנסה לקבוע תור לשקיפות וסקירה ראשונה לדוקטור ישראל הנדלר אבל לצערי אני מבולבלת. מישהי יודעת אם הוא מקבל במכבי את הבדיקות האלה? כי ראיתי הוא עובד באסותא אבל משום מה אני לא מצליחה לקבוע תור
תודה

לצפיה ב-'דר ג’קי סביליה'
דר ג’קי סביליה
19/11/2017 | 12:09
29
או לחלופין- יש המלצות על דוקטור ג’קי סביליה?
לצפיה ב-'ד"ר הנדלר מקבל בפרטי בלבד שקיפות עורפית וסקירה '
ד"ר הנדלר מקבל בפרטי בלבד שקיפות עורפית וסקירה
19/11/2017 | 16:39
16
רק מי שפיר יש השתתפות ממכבי
לצפיה ב-'עצירות'
עצירות
19/11/2017 | 10:12
3
73
בוקר אור לכן הריוניות.
אני חייבת עזרה... אני סובלת מעצירות משהו נוראי עוד לפני שהתחלתי לקחת ברזל...ועכשיו עם הברזל..אני עומדת להתפוצץ...אני משתדלת לשתות המון..אבל נראה לי שזה לא הולך למקום הנכון...אני כל 5 דק' בשירותים...אני חייבת עזרה בקשר לברזל.. שמשהי תמליץ לי על משהו יעיל ועכילל
תבורכו..
לצפיה ב-'מבינה לליבך '
מבינה לליבך
19/11/2017 | 12:41
1
41
ברזל נוזלי של ספאטון - עדין, בעל הספיגה הכי טובה, יקר , אבל שווה כל שקל !
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על ספאטון'
מצטרפת להמלצה על ספאטון
19/11/2017 | 13:29
33
ומוסיפה לשנות תזונה. להעשיר את האוכל בירקות וסיבים תזונתיים, להוסיף שמן זית לאוכל, בלי קשר לשתיית נוזלים שהיא חשובה הייתי מוסיפה גם מיץ שזיפים ושזיפים בכלל 
לצפיה ב-'לי האקטיפרין היה מעולה'
לי האקטיפרין היה מעולה
19/11/2017 | 22:27
לצפיה ב-' הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה '
הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה
19/11/2017 | 09:50
4

הילדים לא מסתדרים

הערב, בשעה 21:00, תתארח בפורום הורים לפעוטות קרן גאולה גרופר, מנחת הורים בכירה, איתה תוכלו להתייעץ על יחסים בין בני הבית, מריבות וקנאה בין אחים, קבלת אח חדש, איך ללכד ולחבר בין אחים ועוד. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'צריכה להחליט סופית אם לעבור רופא ולמי'
צריכה להחליט סופית אם לעבור רופא ולמי
18/11/2017 | 18:15
120
•צריכה להחליט בימים הקרובים כדי לקבוע תור לשקיפות עורפית . שבוע 10 עכשיו ועוד מתלבטת ... לידה קודמת היתה בתל השומר קיסרי דחוף. 
מה העלות אצלם? עד כמה מתערבים במקרה שמשהו מסתבך כמו שקרה אצלי בעבר? 
מתלבטת לגבי בלינסון או תל השומר... ובחירת רופא בהתאם. 

לצפיה ב-'יועצת הנקה עין כרם'
יועצת הנקה עין כרם
16/11/2017 | 14:42
3
72
 שלום לכולן
מתכננת ללדת בהדסה עין כרם ואשמח להמלצות על יועצת הנקה בצוות האחיות במחלקת היולדות. אפשר לשלוח לי בפרטי אם לא מתאים בפורום עצמו.
תודה
לצפיה ב-'מקפיצה שוב לטובת אלו שלא ראו'
מקפיצה שוב לטובת אלו שלא ראו
17/11/2017 | 08:07
19
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/11/2017 | 07:21
32
ילדתי בעין כרם לפני 5 חודשים. ממליצה בחום להצטייד מראש בטלפון של יועצת הנקה טובה שאת מתחברת אליה, ולדבר איתה לפני כך שתהיה זמינה לך בטלפון או שתגיע אלייך אפילו למחלקה.
מעבר לזה, זה מאוד תלוי באיזו מחלקה את. בכל מחלקה יש בכל משמרת אחות שהיא לאו דווקא יועצת הנקה מוסמכת, אבל אמורה ללוות ולתמוך יותר בנושא ההנקה.

אני התחלתי ביולדות ב' (ביות חלקי) ואז עברתי ליולדות ג' (ביות מלא). ביולדות ב' היועצת אמרה לי כמה דברים שבדיעבד לא התאימו לי, גם אם הם נכונים,  ובתינוקיה ניסו לשכנע אותי לתת בקבוק כי החלב שלי לא מספיק...

ביולדות ג' הצילו לי את ההנקה, וזה היה בזכות האחות שהיתה אחראית על החדר שלי, שדווקא אינה יועצת הנקה מוסמכת. ביום השחרור בקשו מיועצת הנקה "אמיתית" שתבוא לראות אותי עקב קשיים, אני לא זוכרת את שמה, אבל היא היתה מקצועית בהרבה מכל מי שראתה אותי עד אז.

ההנקה שלי התחילה בהרבה תסכול ובקשיים עצומים, אבל הסתדרה. הילדה בת 5 חודשים ואני מניקה באופן כמעט מלא. שתינו נהנות מאוד. מהניסיון הזה למדתי לפנות ליועצת הנקה חיצונית כבר בבית החולים, אם צריך, כי הליווי הצמוד הוא מה שעשה את ההבדל. זה מה שאני מתכננת לעשות בהריון הבא. בדיעבד היה כדאי להתחיל את הליווי הזה מוקדם יותר, במחלקה, ולרכז את כל הטיפול בי בידי מישהי אחת ולא אחיות "מזדמנות", מי שבמשמרת (על אף שעזרו מאוד).

בהצלחה!
לצפיה ב-'כנסי לאתר של יועצות ההנקה המוסמכות בארץ'
כנסי לאתר של יועצות ההנקה המוסמכות בארץ
18/11/2017 | 16:49
18
תקראי מי עובדת באזורך ותבדקי יותר ספציפי.
תמעד טוב שיהיה לך טלפון של יועצת פרטית.
אני הזמנתי יועצת הביתה כחמישה ימים אחרי הלידה.
לצפיה ב-'הריון'
הריון
18/11/2017 | 12:45
1
121
ביום ראשון ביצעתי בדיקת הריון אחרי איחיר של כמה ימים הבטא יצאה 10,010 יום רביעי ניגשתי לרופא נשים ואמר שרואה רק שק הריון יכול להיות שמוקדם מידי אבל לטענתו עם בטא כזו היה צריך לראות משהו. נתן שוב בדיקת דם ולשוב שבוע הבא . יום חמישי עשיתי תבדיקת דם התוצאה 24,965 . מה לדעתכם? כי הוא הלחיץ כשאמר שהוא לא רואה עובר עדיין , וצריך לראות עם ההריון מתפתח בנתיים אני סובלת יופי מבחילות!!! ביום בלילה בכל זמן אפשרי!!! מה לדעתכם ההריון תקין? צריך לקחת בחשבון שהווסת הייתי ב ז10/10 אבל הביוץ היה מאוחר מאוד 2/11 
לצפיה ב-'לבטא אין משמעות בערכים האלו'
לבטא אין משמעות בערכים האלו
18/11/2017 | 16:47
64
לא הבנתי באיזה שבוע את?
בכל מקרה, לכי לעוד בדיקת אולטרסאונד בעוד כשבוע. בתקווה לראות עובר עם דופק.
לצפיה ב-' רופא לליווי היריון ראשון- כללית נתניה��'
רופא לליווי היריון ראשון- כללית נתניה��
18/11/2017 | 16:21
27
היי בנות,
הייתי באולטרסאונד ראשון אצל דר מוסייב בכללית נתניה והיה אחלה אבל לא מצאתי המלצות וכו.
אשמח אם למישהי יש המלצות על רופא נשים בכללית בנתניה לליווי היריון ראשון.
המון תודההה
לצפיה ב-'שבוע 6 הכתמות חומות'
שבוע 6 הכתמות חומות
16/11/2017 | 21:00
2
118
היי  לכולן..
שבוע 6 היום כאבי בטן דמויי מחזור הכתמות חומות 
 עשיתי אולטראסונד לא רואים דופק עדיין.  יש שק הריון ושק חלמון. הרופא אומר לא להלחץ ושההכתמות קורות לאחוז גדול מהנשים.  אבל לא הרגיע אותי.למישהי קרה? לטוב או לרע? אשמח לשמוע סיפורים
לצפיה ב-'זה שיש בוודאות הריון בתוך הרחם זה מצוין '
זה שיש בוודאות הריון בתוך הרחם זה מצוין
16/11/2017 | 23:17
84
הכתמות וגם דימומים יכולים לקרות, מכירה לא מעט חברות שעברו את זה. הדבר היחיד שיש לעשות כרגע הוא לשמור על אופטימיות ולראות מה קורה ...
לצפיה ב-'היה לי'
היה לי
18/11/2017 | 11:01
54
בשבוע חמש, נלחצתי ממש.
הרופא שלי היה בחול והלכתי לבריאות האשה, ראו שק הריון ושק חלמון והרוםא הרגיע אותי. אבל היו לי הכתמות חומות יום שלם וכאבי מחזור חזקים. הייתי בלחץ וזה בסוף עבר. כנראה דימום השתרשות, אין לך מה לדאוג. ולמעשה בשבועות ככ מוקדמים גם אין ככ מה לעשות... הגוף יודע לעשות את שלו.
מכיוון שזה הריון שני, ובהריון הראשון לא היה לי כלום, נורא נלחצתי, אבל מסתבר שיש עוד בנות שזה קורה להן. מקווה שאצלך הכל בסדר. המשך תקין ובהצלחה.
לצפיה ב-'שקיפות עורפית וסקירה'
שקיפות עורפית וסקירה
14/11/2017 | 22:46
2
159
היי בנות
הייתי היום אצל הרופא- שבוע 8+5, הוא הפנה אותי לקבוע תור לשקיפות בשבוע 13 ולדקירה מוקדמת שבוע 15. יש לכן המלצות על רופאים מומחים במכבי? או בפרטי בכלל יותר עדיף? מישהי עשתה גם וגם..? אשמח להמלצות מאזור המרכז ורחובות
לצפיה ב-'היי - אני עשיתי דרך מכבי '
היי - אני עשיתי דרך מכבי
15/11/2017 | 13:15
66
אצל דר יובל יפת ברמת אביב 
רופא מקסיםםםםםםם 
עשיתי גם את השקיפות וגם את הסיקרה הראשונה 
העברנו את הבדיקה בחיוך מאוד דייקני לגבי כל איבר ואיבר 
סובלני מאוד. 

אני אהבתי :) 
לצפיה ב-'ג'קי סיביליה או ארז יזהר'
ג'קי סיביליה או ארז יזהר
17/11/2017 | 18:46
46
שניהם מקצועיים מאוד. אפשר ללכת אליהם דרך מכבי. כל סקירה הייתה סביב 45-50 דקות עם הסבר מפורט מאוד. מאוד מאוד מומלצים
לצפיה ב-'לחץ בהיריון'
לחץ בהיריון
16/11/2017 | 09:49
4
240
שלום אני בהיריון ראשון..בשבוע 10 מתרגשת מאודד ומאוד לחוצה שמשהו לא יהיה בסדר עם העובר ואני לא אדע. זה בלתי אפשרי ללכת כל יומיים לאולטרסאונד ומצד שני בשלב הזה אין תנועות וכו.. אז אין לי שום אינדיקציה לדעת שהכל בסדר.
אז השאלה היא כזאת האם כשמשהו לא בסדר זה מחייב שיהיה כאב/דימום או תסמין כל שהוא. או שיכול להיות שהכל בסדר אצל האישה והעובר לא כ"כ בסדר..
אשמח שנשים יענו לי מניסיונן האישי...

לצפיה ב-'בשלב כ"כ מוקדם גם ככה אין מה לעשות'
בשלב כ"כ מוקדם גם ככה אין מה לעשות
16/11/2017 | 12:55
1
138
אם חו"ח משהו לא תקין.
תנסי לחשוב חיובי ולהבין שיש דברים שהם לא בשליטה שלנו ולכן אין טעם להילחץ לגביהם. 
אני יודעת שזה קשה, אבל זה לא הגיוני לעשות א"ס כל כמה ימים, לא מועיל לשום דבר, ומעבר לזה הלחץ הנפשי הוא זה שעלול לסכן את ההריון...
לצפיה ב-'מזדהה איתך .... הלואי שתמיד יכולתי להציץ פנימה לראות שהכל טט'
מזדהה איתך .... הלואי שתמיד יכולתי להציץ פנימה לראות שהכל טט
17/11/2017 | 09:05
105
תמיד אני מחכה ל אולטראסאונד בכליון עיניים . אני סופרת את הימים בשביל הרוגע הזה שהכל תקין והעובר גדל לו בנחת ומתפתח כמו שצריך .אצלינו בארצות הברית המפותחת יש רק ארבע אולטרא סאונד במהלך כל ההריון .הראשון דופק.שני שריפות עורפית.שלישי סקירה בשבוע 20 בערך(עושים לי טובה שמוכנים סקירה בשבוע 19).ומעקב גדילה בשבוע 28 או 32... ככה שבארץ זה ממש פריוילגיה .. נותנים יותר למי שמבקשת .... ועדיין בזמן שאא להיות עם אולטראסאונד -רב הזמן תכלס.... צריך לקוות ולהתפלל שהכל באמת מתפתח כמו שצריך. בעיני זה דאגה של כל אמא ... כשמתחילים להרגיש תנועות יש משהו ככ מרגיע להרגיש אותו .זה מוריד את רף החרדה. אבל הדאגה זה חלק בלתי נפרד מאמהות..... וזה מתחיל עוד מה הריון ..... תחשבי חיובי ומקוים איתך תמיד לאולטראסאונד מרגיע עם תמונות פוטוגניות !!
לצפיה ב-'תחשבו שפעם לא היה אולטרסאונד (:'
תחשבו שפעם לא היה אולטרסאונד (:
17/11/2017 | 16:16
1
92
אמא שלי אמרה לי שלפני 30-40 שנה הרופא היה ממשש לה את הבטן, מאזין בסטטוסקופ, ואומר "הכל בסדר גברת, אולי יש לך תאומים ואולי זה פשוט עובר גדול". חחח (: אולי היו עושים אולטרסאונד פעמים בודדות מאוד במהלך ההריון.
לצפיה ב-'פעם גם היתה תמותת תינוקות בלידה הרבה יותר מהיום'
פעם גם היתה תמותת תינוקות בלידה הרבה יותר מהיום
19/11/2017 | 14:43
17
אחת הסיבות לכך שאי אפשר היה לדעת מראש את המנח, אם מדובר בריבוי עוברים וכו'. כך שהמידע הזה על מה שהיה ולא היה פעם לא רלוונטי ולא באמת עוזר
מסכימה שבשלב כזה מוקדם ממילא אין מה לעשות, וכדאי לשקול איזשהי תמיכה מקצועית כדי להפחית את החרדה. יש די הרבה אפשרויות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה