לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5452054,520 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'קלונקס וציפרלקס בהריון- דחוף בבקשה'
קלונקס וציפרלקס בהריון- דחוף בבקשה
17/10/2018 | 08:10
1
הי בנות,
אני נוטלת ציפרלקס 10 מג מזה כ4 חודשים.
מדי פעם אני לוקחת גם קלונקס במצבי חרדה קשים.
גילתי שאני בהריון בשבוע 4
לקחתי מתחילת ההריון לדעתי איזה 4 פעמים קלונקס
אני יודעת שאני אמורה להתייעץ עם המרכז הטרטולוגי
אבל האם יש מישהי מניסיון שתוכל להגיד לי האם זה נורא?
תודה מודאגת מאוד!
לצפיה ב-'עודף חומצה פולית בבדיקות דם :( '
עודף חומצה פולית בבדיקות דם :(
16/10/2018 | 13:40
1
43
שלום אני בשבוע 7+2
קיבלתי תואצה של חומצה פולית 52.1 כשהטווח התקין הוא בין 7 ל47. אני קצת בלחץ מזה כי שמעתי שיש קשר לאוטיזם
אני נוטלת פריג'נטלי ּ + אומגה 3. בכ"א מהם יש 400 מ"ג חומצה פולית
האם כבר קרה נזק?
מה לעשות?
תודה
לצפיה ב-'כמה זמן לפני הבדיקה לקחת כדור עם חומצה פולית?'
כמה זמן לפני הבדיקה לקחת כדור עם חומצה פולית?
16/10/2018 | 21:20
11
בדרך כלל מנחים לא לקחת כדורים המכילים חומר שאת רמתו בדם בודקים לפחות 24 שעות לפני הבדיקה.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לדימומים בשליש הראשון'
שאלה בנוגע לדימומים בשליש הראשון
15/10/2018 | 11:00
1
52
בנות יקרות,
אני בהריון חדש, שבוע 6. נצפה אתמול ב 6+1 שק הריון, שק חלמון, הד עוברי ודופק אבל להערכתו של הרופא הדופק מעט איטי. הרופא אמר שייתכן שתפסנו את הדופק ממש בהתהוותו ולכן הוא איטי מעט ושנקווה לטוב ושאשוב בעוד שבוע לבדיקה נוספת. העניין הוא שמהרגע שגיליתי על ההריון יש לי מעט דימומים/הכתמות. לעתים חומות ולעתים גם מעט אדומות. הרופא אמר שבמקרה כזה מומלץ על מנוחה אבל לא שכיבה מוחלטת. חשוב לציין שהוא לא ראה דימום כלשהו מהרחם אז לא ברור מדוע יש דימום. בנות שחוו דימומים בהריון, האם נחתן? מנוחה מוחלטת? ההריון הקודם שלי הסתיים בגרידה אז אני חוששת לגבי ההריון הנוכחי ומנסה (בכל כוחי) לשמור על אופטימיות. אשמח לשמוע מנסיונכן. תודה 
לצפיה ב-'מקווה שיעודד אותך'
מקווה שיעודד אותך
16/10/2018 | 19:51
15
אני סבלתי מדימומים החל משבוע 6 עד בערך שבוע 12, פחדתי מאד!!! והייתי בטוחה שמדובר בהפלה, לא נחתי והמשכתי לעבוד , לא תמיד יודעים מה הסיבה אולי בהמשך זה יפסיק, מחזיקה לך אצבעות. 
לצפיה ב-'האם בדיקת NIPT מחליפה בדיקת סקר איטנגרייד מורחב?'
האם בדיקת NIPT מחליפה בדיקת סקר איטנגרייד מורחב?
16/10/2018 | 18:19
13
ביצעתי בדיקות סקר שליש ראשון -יצאו תקינות , הבנתי שיש להשלים את הבדיקה בין שבוע 16-18 ואז לקבל תשובה מדויקת יותר ב95% . בשבוע שעבר על דעת עצמי ביצעתי גם בדיקת NIPT לגילוי מספר תסמונות בינהם תסמונת דאון בדיוק של 99% , לפיכך שואלת האם יש צורך באינטגרייד מורחב 

לצפיה ב-'תשישות לאחר הריון חוץ רחמי'
תשישות לאחר הריון חוץ רחמי
16/10/2018 | 14:49
1
31
קיבלתי זריקת מטטוקסאט לפני כשבועיים בעקבות הריון חוץ רחמי.
אני בתשישות מטורפת.
מבקשת לשמוע מאחרות שקיבלו את הזריקה, האם זו תופעה מוכרת?
בביהח אמרו לי שאין תופעות לוואי מהזריקה חוץ מאפשרות למעין קלקול קיבה קל.
בנוסף יש לי המון אפטות בפה ובגרון.
לצפיה ב-'גם אני סבלתי מעייפות רבה אחרי הטיפול '
גם אני סבלתי מעייפות רבה אחרי הטיפול
16/10/2018 | 16:10
21
ואפטות זו תופעת לוואי ידועה.
מוזר שנאמר לך שאין תופעות לוואי לאור טופס ההסכמה שמפרט שלל של תופעות ... בכל אופן, לדעתי העייפות זה לא רק הזריקה אלא חלק מהתאוששות של הגוף. אולי שווה גם לבדוק המוגלובין/ברזל, בכל זאת הגוף חווה הריון ואני מניחה שגם דיממת לא מעט. לי הייתה ירידה רצינית בברזל אחרי החוץ רחמי
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
16/10/2018 | 15:34
20
הי
אני ביום ה 10 מהמחזור
עד כמה שאני יודעת, בדכ הביוץ שלי ממש מוקדם (בין יום 10 ל 12)
אני בודקת באמצעות מקלונים ולרוב גם מרגישה ממש חזק את כאבי הביוץ.
ב3 הימים האחרונים בדקתי עם המקלונים פעמיים ביום, הפס השני תמיד היה חלש ואפילו נראה שהלך ונחלש.  
מבחינת הפרשות היו יומיים (יו"מ 6 ויו"מ 7) שההפרשות היו מאד סמיכות. ביו"מ 8 ויו"מ 9 הכו ממש מימיות ושקופות.
כאבי ביוץ לא הרגשתי בכלל הפעם.. מלבד טיפונת כאב עמום ועמוק אתמול בלילה.
הבוקר חזרה ההפרשה הסמיכה, בדיקת הביוץ יצאה חיובית עם 2 פסים באותו הצבע. כעבור כ 4 שעות בדקתי ושוב יצא אותו הדבר.
מבחינת יחסי מין קיימנו בלילה שבין 8 ל 9 וגם הבוקר, (יום 10).

יש לי כמה שאלות-
האם להבנתכן הביוץ כבר היה? או שהוא פחות או יותר עכשיו?
האם זה שהרגשתי פחות מאשר בדכ זה סימן שהביוץ חלש יותר?
האם רצוי לחכות שהפס יהיה כהה יותר ולא באותו צבע?
מה (ומתי) כדאי לעשות?
בשורות טובות לכולנו :)
לצפיה ב-'מה אני עושה עם הצרבות?'
מה אני עושה עם הצרבות?
16/10/2018 | 08:28
2
46
זה באמת כבר בלתי נסבל לא משנה מה אני אוכלת יש לי צרבת .. גם בבוקר שלא אכלתי כלום - יש צרבת!!!!!!!
זה פשוט שינה לי את אורך החיים מה אפשר לעשות?? טאמס עוזר לטווח הקצר וגם כל השאר... מישהי נוטלת את האומפרדקס ? שמעתי שזה לא רצוי ככ בהריון
לצפיה ב-'צרבות'
צרבות
16/10/2018 | 09:42
37
היי מותק! גם אני סובלת מצרבות נון סטופ!!! אני שותה מלא סודה, סודה קפואה!!!! ארטיק קרח לימון, טאמס בטעם מנטה..ואני לא אוכלת לפניי השינה לפחות שעה...הבנתי שאם אוכלים ממש לפניי השינה זה מעלה את הכל....ותשתי מלא מלא מים קרים....תפחיתי בעגבניות.....קיצר- שיהיה בהצלחה!!!!!!
לצפיה ב-'צרבות זה הסיוט'
צרבות זה הסיוט
16/10/2018 | 11:19
32
בתור מי שסובלת מזה גם בלי קשר להריון ממליצה לך לשתות המון מים, להימנע ממאכלים חומציים כמו חריף, מטוגן, עגבניות (!!), וכשאת מרגישה שהצרבת מתחילה אפשר לאכול מלפפון ושקדים זה מאוד עוזר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
15/10/2018 | 15:50
1
96
היי :) חדשה פה ובתחום בכלל :)
רציתי להתייעץ,
המחזור שלי בדרך כלל לא מאחר להגיע, החודש הוא הגיע באיחור של כ 3 ימים, וגם כשהגיע, הדימום לא מזוהה עם הדימום שאני רגילה אליו. הדימום ממש ממש מועט והתחיל בצבע חום כהה, ממש התחיל ככתם קטן ובצפון שלא התרחב או גדל ביום הראשון וביום השני לדימום ציפיתי לראות את הווסת מגיעה בהתלהבות ובעוצמה אבל עדיין, נשאר כתם חום, ורק בניגוב אפשר לראות שהדימום הוא בצבע חום אדמדם, בטפטוף קל דליל מאוד ומועט. ממש לא במסה של ווסת שהייתה מגיעה בגושים ובזרימה. 
לפני הדימום ביצעתי 2 בדיקות הריון ביתיות שהציגו תוצאה שלילות. כשהתחיל הדימום הייתי בטוחה שזה הווסת אז הנחתי שהבדיקות תקינות. אני ביום השלישי לדימום שלא השתנה מהיום השני. 
מה לדעתכן קורה?
מה לעשות?
האם יש בדיקות ביתיות שהן אמינות יותר/פחות? האם ייתכן שאני בהריון?
האם אפשר לבצע בדיקת הריון נוספת בזמן הדימום?
תודה לעונות!!!!
לצפיה ב-'בדיקות דם'
בדיקות דם
16/10/2018 | 09:58
27
היי!! לפי דעתי פשוט תלכי לבדיקת דם לבדיקת הריון. 

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'פרופ' בן הרוש אבי'
פרופ' בן הרוש אבי
16/10/2018 | 09:39
35
היי בנות, אני הולכת עוד חודש בעזרת השם לשקיפות עורפית אצל פרופסור בן הרוש אבי בפתח תקווה. מישהי שמעה עליו? איך הוא??
לצפיה ב-'סקרנית'
סקרנית
15/10/2018 | 16:10
2
92
הי בנות,

הייתי שבוע שעבר באולטראסאונד, בשבוע 6+2. ראו שק הריון, עובר, הד עוברי, ודופק. טפו טפו.
הבנתי שהבדיקה הבאה היא חלבון עוברי בשבוע 12.
איך אני אמורה לדעת שהכל בסדר במהלך הזמן הזה? בוודאי שאם יש סימנים מדאיגים כמו דימום או כאבים אז אין שאלה, אבל אם הכל שקט אז פשוט להמתין???

תודה..
לצפיה ב-'טעות - התכוונתי לשקיפות עורפית בשבוע 12.'
טעות - התכוונתי לשקיפות עורפית בשבוע 12.
15/10/2018 | 16:17
18
לצפיה ב-'מזל טוב ! בהמשך זה זמנים יותר ארוכים :)'
מזל טוב ! בהמשך זה זמנים יותר ארוכים :)
15/10/2018 | 19:03
61
בשליש הראשון עוד יחסית עושים אולטרה סאונד די הרבה לכל מיני בדיקות ראשוניות , שקיפות ,סקירה וכו  ..

בשלישים האחרים יהיו גם חודשיים ויותר,  בלי שתראי אותו באולטרה סאונד ותדעי שהכל בסדר. תלוי איך את קובעת את הבדיקות, כי זה תמיד בטווחים.  
נכון שבהמשך יש תנועות שאפשר לספור , אבל עדין זה לא משקיט שהכלל בסדר. 

כן זה קשה, זה מתיש , צריך המון סבלנות בעיקר בהריון ראשון שלחוצים , אבל זה ההריון.
ובישראל עוד הבדיקות יחסית  מרובות וצפופות , בארה"ב הבנתי שיש הרבה פחות בדיקות אז כנראה שמסתדרים. 

צריך לחשוב חיובי ולהיות עירני לכל סימן כמו שאמרת דימום, כאבים קיצוניים וכו'. חוצמזה רק לקוות לטוב ולזכור שרוב ההריונות נגמרים בטוב :)  

בהצלחה רבה ! 
לצפיה ב-'חיסון שפעת'
חיסון שפעת
13/10/2018 | 09:30
10
108
היי, אתם מתחסנות בהריון לשפעת? באיזה שלב?

לצפיה ב-'כן, ומומלץ לא משנה באיזה שבוע.'
כן, ומומלץ לא משנה באיזה שבוע.
13/10/2018 | 10:48
3
51
לצפיה ב-'האם מומלץ גם לקראת הריון?'
האם מומלץ גם לקראת הריון?
13/10/2018 | 14:53
2
37
לצפיה ב-'כן'
כן
13/10/2018 | 16:57
1
17
לצפיה ב-'בשבועות הראשונים?'
בשבועות הראשונים?
15/10/2018 | 11:30
33
השאלה אם עדיף להמתין טיפה ושלא יהיה ממש בתחילת הריון?
לצפיה ב-'אני התחסנתי ברגע שהגיעו החיסונים'
אני התחסנתי ברגע שהגיעו החיסונים
14/10/2018 | 12:37
65
מתחסנת כל שנה, כמובן גם במהלך ההריונות.
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:06
3
69
שאלה טובה:)  אני דווקא מכירה לא מעט שהחליטו לא להתחסן לשפעת בהיריון אז כל אחת עושה מה שנכון לה. מתחילים לחסן ברגע שמגיעים החיסונים אם אני לא טועה עכשיו זה הזמן גם קופות החולים התחילו לשווק את החיסוני שפעת 
לצפיה ב-'ההמלצה הרפואית החד משמעית היא להתחסן בהריון'
ההמלצה הרפואית החד משמעית היא להתחסן בהריון
15/10/2018 | 11:03
65
כפי שההמלצה הרפואית החד משמעית היא לחסן את הילדים.
זה שיש אנשים שמחליטים לפעול שלא לפי ההנחיות הגורפות זה כבר עניין פרטי של כל אחד, אשר בין היתר גרם לחזרתה של מחלת החצבת לישראל.
לצפיה ב-'בגלל שכל אחת עושה ״מה שנכון לה״'
בגלל שכל אחת עושה ״מה שנכון לה״
15/10/2018 | 11:53
1
59
מתפרצות מגיפות שהיו אמורות לחלוף מן העולם, כמו חצבת.
שפעת יכולה להיות מחלה קשה מאוד בהריון ולהוביל אפילו למוות.  ״מה שנכון״ זה לפעול על פי ההמלצה הרפואית החד משמעית!!!
לצפיה ב-'היי'
היי
15/10/2018 | 14:33
48
אנחנו בעולם שבו לאנשים יש זכות בחירה ואחריות אישית כלפי עצמם וכלפי ילדיהם ולכן כל אחת בהחלט תעשה מה שנכון לה ובאחריותה בלבד וזה לא רלוונטי כרגע הנחיה כזו או אחרת משום שאין חוק שמחייב אנשים להתחסן אם היה כזה לא היינו מדינה דמוקרטית. אני לא נכנסת למשמעויות של מי שבוחר לא לחסן וההשפעה של זה על אחרים וזה כבר לא לדיון על גבי הפורום הזה כך שאני מבקשת לא להרחיב את הדיון בנושא. 

לצפיה ב-'חד משמעית כן'
חד משמעית כן
16/10/2018 | 19:31
8
אני מתחסנת כל שנה ובטח עכשיו כשאני בהריון!  תמיד מרגישה מצויין אחרי חוץ מכאב באזור החיסון.
לצערי אני מכירה שני מקרים של פגיעה מאוד קשה כתוצאה משפעת.  ילד שנולד בריא ועכשיו יש לו בעיות נוירולוגיות רבות כולל אפילפסיה ועיכוב התפתחותי משמעותי, ומבוגר שנגרם לו שבץ ועכשיו במצב סיעודי לגמרי.  לא רוצה לחשוב מה זה יכול לעשות לעובר.

לצפיה ב-'שבוע 6+2 ניתן לראות דופק?'
שבוע 6+2 ניתן לראות דופק?
14/10/2018 | 19:37
3
88
בהנחה שיודעים בוודאות מתי היתה הפריה.. ואם חלילה לא רואים אז ההריון לא תקין?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 21:59
68
לפעמים רואים גם בשבוע 7-8 
לצפיה ב-'מנסיון מר אני ממליצה לך ללכת לראות דופק בשבוע 8'
מנסיון מר אני ממליצה לך ללכת לראות דופק בשבוע 8
15/10/2018 | 11:05
1
72
ולא קודם. אצלי לא היה דופק, אח"כ היה דופק איטי (שבועות 5 ואז 6 בהתאמה) אכלתי סרטים שחבל"ז. בסוף חיכיתי לשבוע 9. דופק מהיר ותקין. נולדה ילדה בריאה.
ממליצה לך ממש בחום להמתין לשבוע 8.

לצפיה ב-'תודה איןאריותכאלה'
תודה איןאריותכאלה
15/10/2018 | 12:09
56
נאחזת בהודעה שלך. אתמול בבדיקה שבוע 6+1 דופק מעט איטי ומחכה שבוע לבדיקה נוספת. מסכימה שרצוי ללכת בשלב מאוחר יותר כשהכל הרבה יותר ברור. בשלב מוקדם זה עלול להגביר את חוסר הודאות.
לצפיה ב-'מורז גם לשדיים?'
מורז גם לשדיים?
12/10/2018 | 12:57
1
111
קניתי קרם למניעת סימני מתיחה בהריון של" מורז"ולא כתוב באריזה שזה גם לשדיים מישהי יכולה להגיד לי אם מותר למרוח גם על השדיים?
( בחברות אחרות כן כתוב)תודה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:15
37
שאלה טובה, הייתי פונה לשירות הלקוחות שלהם ומבררת. 
לצפיה ב-'מאיר או בלינסון'
מאיר או בלינסון
12/10/2018 | 20:29
1
86
בנות, זקוקה לעזרתכן,
מתלבטת היכן ללדת, ב"מאיר" או ב"בלינסון", מה דעתכן?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:13
43
כל בית חולים והייחוד שלו השאלה מה חשוב לך שניהם מצויינים ועדיין שונים מאוד 
לצפיה ב-'שאלה לגבי תוצאות העמסת סוכר'
שאלה לגבי תוצאות העמסת סוכר
14/10/2018 | 13:23
1
75
היי,

אשמח לעזרתכם:

אני בהריון ראשון אחרי IVF

בהעמסת סוכר של ה 50 התוצאה הייתה תקינה לחלוטין - 84.

אך עקב משקל עובר גבוה (שבועיים מעל הממוצע בגודל) נשלחתי לעשות העמסת סוכר של 100.

התוצאות יצאו תקינות מלבד התוצאה הראשונה של הצום - שחרגה בספרה אחת מעל הרצוי...

בצום: 96

לאחר שעה: 141

לאחר שעתיים: 107

לאחר 3 שעות: 100

האם זה נקרא שיש לי סכרת בגלל שתוצאה אחת חורגת בטיפ טיפונת?

וגם איך יכול להיות שבצום הגלוקוז טיפה גבוה ואחרי השתיה של הסוכר הוא מאוזן בסדר גמור?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:02
39
כל רופא יכול להתייחס לערך הגבוה אחרת אומנם זה חורג בספרה אחת אבל שוב תלוי בהחלטת הרופא המטפל. ממליצה להפנות את השאלה השנייה לפורום היריון מומחים תוכלי להיוועץ שם עם רופא או לפורום היריון מיילדות 
לצפיה ב-'המלצה על רופא לסקירה'
המלצה על רופא לסקירה
14/10/2018 | 19:57
36
היי כולן רציתי להמליץ בחום על דר' רן סוירסקי. מקבל ברמת אביב, עשיתי אצלו סקירה ויצאתי כל כך רגועה ומרוצה. רופא נעים, אינפורמטיבי ומקצועי !
לצפיה ב-'המלצות בירושלים'
המלצות בירושלים
13/10/2018 | 08:11
2
56

שלום בנות,
פירסמתי הודעה זו לפני מספר ימים אולם אשמח לקבל תשובות נוספות.

אשמח לקבל המלצות לרופאים המבצעים שקיפות עורפית וסקירות בירושלים.

כמו כן, האם צריך לקבוע תור לבדיקת דם של חלבון עוברי או שפשוט מגיעים? כנל לגבי בדיקת הסקר שצריכה להיות בצמוד לשקיפות

תודה

לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
14/10/2018 | 13:03
1
30
לגבי רופאים מומלצים המבצעים שקיפות וסקירות, אני מכירה:
ד"ר אורי חן, ד"ר בולדס - מרפאה במלחה, נראה לי שבהסדר עם קופות החולים.
ד"ר נילי ינאי - עובדת בפרטי בלבד או בהדסה.

אני לא קבעתי תור לחלבון העוברי או לסקר שצמוד לשקיפות, אבל בכל קופה, ולפעמים מקום, זה אחרת - הייתי בודקת באתר של הקופה שלך, בדרך כלל מפורט שם, או פשוט להתקשר מראש אל המקום בו את מתכננת לעשות את הבדיקות ולשאול.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/10/2018 | 13:25
7
לצפיה ב-'שאלה מוזרה קצת..'
שאלה מוזרה קצת..
11/10/2018 | 17:49
2
157
לפני כשבוע בשבוע 7 פלוס 0 נצפה אצלי שק הריון ללא עובר.
הרופאה אמרה לחכות שבועיים עד שנקבל החלטה. ביום ראשון הקרוב יש חי תור לרופא נשים.
בבוקר התחילו לי כאבים ביד העליונה. תחושה של כאב שרירים אבל לא בטוחה בכך. אני יודעת שאחד הסימנים להריון מחוץ לרחם הוא כאבי כתפיים והכאב שלי די קרוב לכתפיים. האם יש לי מה לדאוג? או שזה שנצפה שק הריון ללא עובר ברחם זה סימן מוכח שאין הריון מחוץ לרחם? האם כדאי לבדוק את זה עכשיו או לחכות ליום ראשון?
לצפיה ב-'אם יש שק הריון ברחם זה סימן שאין חוץ רחמי '
אם יש שק הריון ברחם זה סימן שאין חוץ רחמי
12/10/2018 | 06:47
1
32
לצפיה ב-'לא בהכרח - יש הריון הטרוטופי'
לא בהכרח - יש הריון הטרוטופי
14/10/2018 | 12:42
61
אחד ברחם ואחד מחוץ לרחם. נדיר אבל קיים.

לצפיה ב-'תחילת הריון ורילוקיישן לארה"ב'
תחילת הריון ורילוקיישן לארה"ב
10/10/2018 | 18:18
4
168
שלום, אני ובן זוגי תכננו לפני מספר חודשים לטוס לארה"ב לתקופה בלתי קצובה בעוד כחודשיים, אך כרגע גיליתי שאני בהריון, כלומר אנחנו נלד את התינוק/תינוקת בארה"ב.
השאלה שלי היא מה קורה עם הביטוח? הבנתי שאני לא יכולה לעשות ביטוח שם כשאני כבר בהריון כי יש תקופת המתנה של 12 חודשים אז מה כן אפשר לעשות כדי שלא אכנס לחובות כבדים רק בגלל ההריון וכדי שאלך לכל הבדיקות שם ואלד שם בארה"ב.. המון תודה מראש.
לצפיה ב-'לטוס או רילוקיישן?'
לטוס או רילוקיישן?
12/10/2018 | 04:14
2
114
אם זה רילוקיישן מסודר מטעם העבודה אז אין סיבה שלא תהי מבטוחת
לצפיה ב-'לא רילוקיישן מסודר.רילוקיישן עצמאי.'
לא רילוקיישן מסודר.רילוקיישן עצמאי.
13/10/2018 | 14:57
1
88
לכן שאלתי פה בפורום.
בבקשה רק מי שבאמת מבינה ויודעת לענות לי ולא סתם לזרוק תשובות שלא עוזרות זה ממש חשוב לי ודחוף לי. תודה רבה.
לצפיה ב-'אנחנו שנה בארהב ואני בהריון בשבוע 11'
אנחנו שנה בארהב ואני בהריון בשבוע 11
13/10/2018 | 23:35
81
לפי הניסוח שלך, לא ברור מה הסטטוס שלכם.
שאלת שאלה, מנסים לענות לך.
אין משהי שבאמת מבינה כי כל ביטוח שונה מאדם לאדם. יכולה להגיד לך שאותה חברת ביטוח נותנת כיסויים שונים לאנשיםֿֿֿֿ ולחברות שונות.
סקירה עולה בערך 1200$ אבל אם את אומרת שזה תשלום מזומן אז סביר להניח שזה יהיה זול יותר.
לא חושבת שתמצאי נשים שפויות שנוסעות ללדת בלי ביטוח או בדיקה מול חברת ביטוח כלשהי (חברה ילדה פה והייתה בעיה בלידהת בילו 5 ימים בטיפול נמרץ עם התינוקת וקיבלו חשבון של 100,000$)
לצפיה ב-'מעבר לארה"ב'
מעבר לארה"ב
13/10/2018 | 16:53
85
קודם כל, שיהיה בשעה טובה ומזל טוב.
מעבר לארה"ב שאינו דרך חברה הוא או טיול או הגירה. אם יש לך את כל האישורים ואם את אזרחית או בעלת אישור עבודה, זהו מצב אחד. אם את מגיעה בתור תיירת אז ככל הנראה לא יהיו לך זכויות בארה"ב.
אם יש לך אזרחות אז למיטב ידיעתי יש לך זכות ללדת ללא עלות. לגבי הבדיקות, זה תלוי אך באופן כללי הן יהיו פרטיות.
באופן אישי, אני עברתי לקנדה, אך בתהליך מסודר של הגירה. כאשר החלטתי לעשות בדיקה באופן עצמאי בארה"ב הדבר התאפשר. הוא לא היה זול אך קיבלתי הנחה כי אין לי ביטוח בריאות בארה"ב. 
אם תגיעי לארה"ב בתור תיירת ללא כיסוי ביטוחי יהיה עלייך להביא בחשבון שעלויות הלידה והאשפוז יכולות להגיע לעשרות אלפי דולרים (כל מקרה לגופו אבל קחי בחשבון שכל פרוצדורה נספרת). 

בקיצור, על פי המידע שנתת קצת קשה להבין בתור איזה סטטוס את מגיעה לארה"ב ולכן אי אפשר לדעת מה יהיו זכויותייך.
שוב, שיהיה במזל טוב.
לצפיה ב-'שאלה לנשים שילדו עם אפידורל '
שאלה לנשים שילדו עם אפידורל
10/10/2018 | 13:49
6
179
הי!
אני צפויה ללדת בקרוב, הריון ראשון . אני מאוד מפחדת מתהליך הלידה ומתכוונת לבקש אפידורל ישר מההתחלה. 
השאלה- אם מקבלים אפידורל לא מרגישים בכלל כאבים ? או שעדיין מרגישים את הצירים וכל הכיף מסביב ?
בבקשה תרגיעו אותי.. 

לצפיה ב-'יש פה כמה תשובות אפשריות'
יש פה כמה תשובות אפשריות
10/10/2018 | 17:18
1
133
אפידורל משפיע במינון מסוים.
אפשר להגביר את המינון לרמה שלא מרגישים כלום כלום, ואפשר לעשות ברמה מתונה שמרגישים אבל הכאב נסבל.

יכולה להגיד לך שאם נניח את לא מצליחה ללחוץ כמו שצריך בגלל שאין לך תחושה בכלל יכולים לכבות את האפידורל כדי שהלידה תסתיים בלי התערבות.

יכולה להגיד לך שבאופן אישי, קיבלתי אפידורל בשתי הלידות שלי, ובשתיהן שמרתי על תחושה ברגלים ולא נימול מוחלט, והרגשתי את שלב הלחיצות. בלידה השניה זה היה מבחירה כי פחדתי שאני לא ארגיש לאן ללחוץ (בראשונה המיילדת הפסיקה לי את האפידורל בלחיצות כי פחדה שישפיע)

לא יודעת אם זה מרגיע, אבל אותי אישית מלחיצים דברים אחרים ולא עד כמה כואבים הצירים.
לצפיה ב-'תודה על תשובתך '
תודה על תשובתך
11/10/2018 | 09:20
30
לצפיה ב-'היי,'
היי,
10/10/2018 | 18:38
1
101
בהמשך למה שכתבו לך, על כל אחת אפידוראל משפיע אחרת. יש שמאלחש אותן היטב ויש רק צד אחד ויש גם את אלו שלא עובד טוב עליהן ואז המרדים עושה שוב. אז אין לדעת מראש. מה שכן חשוב שתדעי שהרעיון הוא שאם כבר לקחת אז שלא תסבלי ולכן אם כואב תדרשי שיסדרו את האפידוראל. בנוסף בחלק של הלחיצות האפידורל לא לגמריי משפיע אז עדיין מרגישים את הלחץ שזה בסדר כי את אמורה לשתף פעולה בשלב הזה. 
לצפיה ב-'המון תודה :)'
המון תודה :)
11/10/2018 | 09:22
25
לצפיה ב-'ילדתי פעמיים עם אפידורל'
ילדתי פעמיים עם אפידורל
14/10/2018 | 12:40
1
51
בלידה הראשונה שלי אפילו ישנתי עם הצירים. לא הרגשתי שום כאבים. גם בלידה השניה שהיתה קצרה יותר לא הרגשתי כלום. שתהיה לידה קלה!
לצפיה ב-'מעודד! תודה :)'
מעודד! תודה :)
14/10/2018 | 19:13
7

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה