לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5438954,389 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'גולשות הפורום היקרות '
גולשות הפורום היקרות
03/07/2018 | 11:50
5
760
נעים להכיר:) אני אורית . אני מנהלת את הפורום המהמם שלנו ושמחה תמיד להיות כאן עבורכן ולהשיב על שאלותיכן. מי שלא מכירה אותי אני דולה, מכינה ללידה  ,רפלקסולוגית ומטפלת מוסמכת ברפואה משלימה מומחית בזירוזי לידה ובטיפול נשים בהיריון. תרגישו בנוח להתייעץ איתי כאן בשאלות הקשורות ללידות טבעיות, להכנה ללידה, זירוז והשראת לידה ובכלל שאלות הקשורות ללידה . אני כאן עבורכן לידות מהממות לכולן 
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
03/07/2018 | 14:33
1
428
אני בהריון חמישי בת 37 ילדתי את בני הרביעי לפני שנה וכרגע בחודש שלישי , אמנם יש לי עוד זמן אבל כן היתי רוצה להתחיל להתכונן נפשית ללידה ואף לשקול בדולה .
ילדתי ללא אפידורל בשלושת הלידות האחרונות , האם יש דרך חהקל בלידה כדי שאחרי הלידה יהיו פחות כאבים באגןו וטחורים ....אני סובלת מאוד כחודש אחרי לידה ....
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
04/07/2018 | 15:21
241
ראשית כל ממליצה לך כבר מעכשיו עוד לפני הלידה לגשת לפיזיותרפיסטית של רצפת אגן כהכנה נכונה לקראת הלידה הנוכחית. שנית כל מה שקשור לתנועתיות שלך לאורך הלידה גם אם תחליטי הפעם לקחת שוב אפידוראל מומלץ מאוד לנסות לקחת אותו מעל פתיחה 4-5 ולהיות הרבה בתנועה על המיטה. בהכנה ללידה כשנשים מספרות לי שהן מעוניינות באלחוש אפידוראלי אני מלמדת אותן תנוחות ותנועות שהן יכולות לעשות תוך כדי. חשוב מאוד להניע נכון את האגן , לפתוח נכון את האגן . הרבה מענייני הקרעים בלידה וטחורים קשורים קודם כל גנטית וגם מבחינת התזונה לאורך ההיריון ועל כן חשוב לשפר גם זאת (לאכול יותר סיבים, לשתות הרבה ועוד) להכין את הגןף עם תמציות מסויימות , עלי פטל, עלי סרפד וכו וגם הכול קשור לזוית שבה הראש של העובר נכנס לאגן לכן תנועתיות כהכנה לפני הלידה ותנועתיות תוך כדי הלידה תסייע לראש להיכנס ולרדת נכון באגן. יש עוד מלא דברים אבל בגדול אלו העיקריים. 
לצפיה ב-'דולה'
דולה
03/07/2018 | 17:46
1
288
היי אורית,
אני כל הזמן שומעת על דולות אבל לא באמת מבינה מה זה אומר בתכלס? היא מלווה אותי בלידה? לפני? אחרי? למה אני צריכה דולה?
תודה! :)
לצפיה ב-'היי גלי, '
היי גלי,
04/07/2018 | 15:54
222
אתחיל ואומר שלא כל אישה בהכרח צריכה ליווי של דולה לא לכולן זה מתאים. נשים לוקחות ליווי ללידה לקראת לידה ראשונה או גם לקראת לידות חוזרות. יש מלא סיבות למה נשים כן בוחרות לקחת דולה או בגלל שזו לידה ראשונה, או חד הוריות שאין להן תמיכה נוספת, נשים שבן הזוג שלהן נוסע הרבה ואין אדם קרוב אחר שיכול להיות איתן בלידה, נשים שרוצות לנסות ללדת טבעי או עם אפידוראל או לתקן חווית לידה קודמת , יש גם דולות שמלוות לקיסרי במידה ואין בן זוג ברקע ועוד. הדולה פוגשת אותך בהיריון ומכינה אותך לקראת הלידה מבחינת מה שחשוב לך ולבן או בת הזוג שאיתך מלמדת כיצד הוא או היא יכולים לסייע לך ומלמדת טכניקות וכלים להתמודדות עם צירים כשהרעיון הוא שבלידה היא איתך ולא עוזבת אותך עד שאת יולדת. הדולה לא מחליפה את המיילדת לכל אחת תפקיד שונה. לדולות יש ארגז כלים מעולם הרפואה המשלימה שיכולים לסייע בלידות שלא מתקדמות או כשהצירים נעלמים ואף בזירוז כשהכוונה לכלים טבעיים רגע לפני שהצוות מציע כלים רפואיים. יש אגב מחקרים אומנם באנגלית על כך שליווי של דולה מסייע להפחית התערבויות רפואיות פחות ניתוחים קיסריים (הכוונה כשאין משהו חירום) יותר שביעות רצון מחווית לידה, הנקה שמסתדרת יותר טוב ובכלל חיבור טוב יותר בין האם לתינוקה. זה מה שנקרא על קצה המזלג. את כמובן מוזמנת לקרוא אצלי באתר קצת יותר www.ohh.co.il
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
06/07/2018 | 08:31
113
לצפיה ב-'פרנטל בהריון'
פרנטל בהריון
17/08/2018 | 13:47
2
62
מישהי יכולה לעשות לי סדר בבקשה מתי להתחיל פרנטל?
חלק אומרים להתחיל איך שמגלים על ההריון וחלק אומרים רק בתחילת השליש השני
תודה לעונות!
לצפיה ב-'לפי הגניקולוג שלי'
לפי הגניקולוג שלי
17/08/2018 | 18:15
58
עוד לפני ההריון, כמו חומצה פולית (שיש באמת בפנים)
לצפיה ב-'לוקחת מתחילת ההיריון'
לוקחת מתחילת ההיריון
18/08/2018 | 17:03
16
בהנחיית רופא המעקב שלי אני לוקחת פרנטל וכדורי מציצה קלציום מתחילת ההיריון. 
לצפיה ב-'מחפשת המלצה דחופה לרופא סקירה מאוחרת בהסדר כללית במרכז'
מחפשת המלצה דחופה לרופא סקירה מאוחרת בהסדר כללית במרכז
18/08/2018 | 09:46
1
13
לצפיה ב-'ד"ר מיקי לוריאן'
ד"ר מיקי לוריאן
18/08/2018 | 16:55
9
מומלץ מאוד!
מקבל ברמת אביב, חביב, יסודי ומסביר כל דבר
לצפיה ב-'בדיקות דם שבוע 7'
בדיקות דם שבוע 7
18/08/2018 | 01:28
2
46
היי בנות, עשיתי בדיקות דם של תחילת היריון הכוללות בדיקת HIV...האם אני אמורה לקבל את התשובה באזור האישי שלי באתר של כללית? או שעלי להתקשר למרפאה על מנת לקבל את התשובה?

לצפיה ב-'HIV מקבלים רק מהמרפאה,'
HIV מקבלים רק מהמרפאה,
18/08/2018 | 16:48
14
לא מופיעה באתר. תדברי עם הרופא שלך.
לצפיה ב-'במכבי התוצאה של hiv הייתה לי באתר'
במכבי התוצאה של hiv הייתה לי באתר
18/08/2018 | 19:07
2
לצפיה ב-'דיקור מי שפיר'
דיקור מי שפיר
17/08/2018 | 18:36
2
39
היי לכולן, חדשה כאן.. נעים להכיר��
אני בהריון ואמורה לעבור דיקור מי שפיר במימון מלא עפ"י המלצה בעקבות בירור גנטי שביצעתי.
מעוניינת לעשות גם על הדרך את הצ'יפ הגנטי- הבנתי שבתל השומר הצי'פ הגנטי הוא ללא עלות. ידוע למישהי אולי מי הם הרופאים שמבצעים את הדיקור שם??
לצפיה ב-'גם באיכילוב הציפ הגנטי הוא ללא עלות'
גם באיכילוב הציפ הגנטי הוא ללא עלות
17/08/2018 | 18:39
35
תתקשרי לקבוע תור - בכל בית חולים, ויתנו לך את שמות הרופאים הרלוונטיים
לצפיה ב-'עשיתי בשבוע שעבר ביום רביעי בתה"ש'
עשיתי בשבוע שעבר ביום רביעי בתה"ש
18/08/2018 | 11:20
20
הרופא היה דר' דובדבני והוא היה נהדר: הסביר בכל שלב מה עושה, היה עדין, בקושי הרגשתי את המחט והראה שהכל בסדר עם העוברית אחרי הדיקור. 
לצפיה ב-'מחפשת המלצה דחופה לרופא סקירה מאוחרת בהסדר כללית במרכז'
מחפשת המלצה דחופה לרופא סקירה מאוחרת בהסדר כללית במרכז
18/08/2018 | 09:45
7
היי!
מחפשת המלצות על רופא/ה תותח ומקצועי לעשות אצלו סקירת מערכות מאוחרת!
את הראשונה עשיתי במסלול החזר של כללית , מחפשת עכשיו מישהו לעשות אצלו במסלול ההסדר של הפלטיניום ב57₪!
המלצות בזריזות יתקבלו בברכה אין לי הרבה זמן :/ תודה!!!!

לצפיה ב-'שאלון על הפלה, כאב נפשי ותמיכה חברתית'
שאלון על הפלה, כאב נפשי ותמיכה חברתית
18/08/2018 | 09:09
30

נשים יקרות, 
שמי בת אל, סטודנטית שנה שלישית ואחרונה ללימודי פסיכולוגיה במכללת "מרכז ללימודים אקדמיים" באור יהודה. אני כותבת בימים אלו סמינריון העוסק  בנושא הפלות בקרב נשים בגילאים 18-65 וכל ההתמודדויות היוצאת מכך.

בממוצע כל אישה שלישית תחווה לפחות הפלה אחת בחייה ולרוב תשמור לעצמה את האובדן בעקבות חשיבה מוטעית כי שיח ציבורי על הפלות מוגדר כטאבו. בואו נתחיל בצעד קטן לשינוי... לטובת זה, במידה ועברת את החוויה הלא פשוטה של הפלה, אשמח אם תקדישי מספר דקות למענה על שאלון העוסק בנושא הרגיש והחשוב הזה. 
השאלון הינו אנונימי לחלוטין.
תודה מראש יקרות  ❤

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBCIyO7X...

לצפיה ב-'חומצה פולית בהריון'
חומצה פולית בהריון
17/08/2018 | 07:45
55
היי, האם זה סבבה לקחת חומצה פולית ככדור מציצה מתחת ללשון?
תודה
לצפיה ב-'לקראת לידה - איך להירגע.. '
לקראת לידה - איך להירגע..
15/08/2018 | 16:22
2
126
לקראת לידה שלישית.. דווקא בגלל שזו לידה שלישית ואני מודעת לכאבי הצירים אני מרגישה שאני מפחדת מהרגע שזה יגיע. כל כך מפחדת שלא רוצה שברגע שזה יתחיל אכניס את עצמי ללחץ ואתחיל לצרוח מכאב כשיש בקושי פתיחה 2...
למישהי יש רעיון או משהו לתת לי לקרוא שיכניס אותי לאיזשהו מצב תודעתי של איך להתמודד עם הצירים כשהם מגיעים? כלומר נפשית?
רוצה להגיע להכל ממקום של רוגע..לא לתת לזה להלחיץ אותי.. בטוחה שזה יפחית גם ממפלס הכאב...

תודה לעונות
לצפיה ב-'אני קראתי לפני הלידה את הספר "לידה פעילה"'
אני קראתי לפני הלידה את הספר "לידה פעילה"
15/08/2018 | 20:51
73
הייתי נותנת לך אותו בשמחה אבל קיבלתי אותו ממישהי בתפוז וגם העברתי הלאה. אז חפשי ותראי אם הוא מרגיע אותך, הוא די סבבה. על אותו עקרון את יכולה ללכת לקורס הכנה ללידה.. קורס רענון:)
אם את מעוניינת אני יכולה להציע סגולה ללידה קלה, תכתבי לי במסר.
כך או כך, שיהיה בקלות ובנחת.
לצפיה ב-'לידה שלישית'
לידה שלישית
16/08/2018 | 02:26
75
היי לך וחיבוק לקראת לידה טובה,
העלית עניין מאד משמעותי וייתכן שהחשש נובע מלידות קודמות. אולי זה הזמן לדבר עם מישהי על כך, אם מרגיש לך נכון.
בנוסף, נראה לי שמדיטציות ודמיון מודרך יוכלו לעזור לך וכן לכתוב את "בקשת הלידה" שלך. כתבי את הציפיות שלך מהצוות, הכיני תוכנית לידה ושתפי את האנשים שאמורים לתמוך בך במהלך התקופה.
ייתכן (אני לא יודעת, רק מעלה נקודה ושאלה) שאת דואגת מההחלמה, אם כן, ספרי לסביבה שלך מה יעזור לך. 
סיפורי לידה חיוביים גם יוכלו לתרום לך, חפשי אחריהן, אולי פה בפורום ואולי פשוט באינטרנט. 
חוץ מזה, כל לידה היא שונה, גם עבור אותה יולדת, מקווה שעבורך מדובר בחוויה טובה יותר (אגב, אולי תשקלי להתייעץ עם דולה שתלווה אותך ואולי היא תוכל לעזור לך גם בשלב זה להתכונן ללידה). 

בריאות ורוגע.
לצפיה ב-'פליזזזז עזרהההה'
פליזזזז עזרהההה
15/08/2018 | 17:13
1
163
הייי כולןןןן... 
אתמול עשיתי בדיקת הריון ביתית ב 12 בלילה 
בהתחלה יצא לי פס אחד ממש כהה ואחרי שמתי לב שיש עוד פס ממש בהיר .. זה חיובי ?? 
לצפיה ב-'זה נראה חיובי...'
זה נראה חיובי...
15/08/2018 | 17:38
90
אחרי כמה זמן הופיע הפס השני? בדיקה לא תקפה אחרי יותר מ-10 דקות.
הייתי ממליצה לחכות עוד כמה ימים ולעשות שוב.
לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
15/08/2018 | 10:23
1
126
היי לכולן, מחפשת המלצה לרופא מקצועי לצורך שקיפות עורפית. כזה שעובד עם הכללית, באיזור רחובות והסביבה.
תודה רבה לעונות
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה ��'
מצטרפת לשאלה ��
17/08/2018 | 15:03
9
לצפיה ב-'מישהי פה ילדה עם וגיניסמוס ?'
מישהי פה ילדה עם וגיניסמוס ?
12/08/2018 | 11:42
3
179
מישהי פה ילדה עם וגיניסמוס ?  
איך עוברים לידה ככה ? 
לצפיה ב-'אוף זאת בעיה '
אוף זאת בעיה
13/08/2018 | 14:30
2
150
/
לצפיה ב-'אף פעם לא ילדתי '
אף פעם לא ילדתי
14/08/2018 | 16:05
1
136
אבל יש לי וגיניזמוס והבנתי מכל מיני דברים שקראתי שזה לא אומר שיכאב יותר בלידה כי השרירים שמפעילים כשמשהו צריך לצאת שונים ממשהו שאמור להיכנס...
אם אי פעם אגיע בע"ה לשלב של לקראת לידה הייתי שוקלת לקחת דולה שמתמחה בנושא..
גם בדיקות פתיחה נשמעות לא קלות כ"כ במצב הזה...
בהצלחה ולידה קלה בידיים מלאות!
לצפיה ב-'תודה, הבעיה'
תודה, הבעיה
15/08/2018 | 09:30
72
הבעיה היא באמת בבדיקת פתיחה וכל בדיקה אחרת שיהיה צריך לעשות.. 
אם יש למישהי המלצה על דולה שמתמחה בנושא - אשמח .
מאחלת גם לך בהצלחה ושתיכנסי להריון בקלות :)
לצפיה ב-'איך מפסיקים דיקלקטין...?'
איך מפסיקים דיקלקטין...?
14/08/2018 | 09:44
2
92
שבוע 22 היום, תודה לאל.
התחלתי דיקלקטין בערך בשבוע 13 אם אני לא טועה בגלל בחילות שממש הפריעו לי לתפקד, ואכן- עזר מאוד. לוקחת רק שניים בערב לפני השינה.
חושבת שאוטוטו חודש שישי זו כבר סיבה מספיקה להפסיק, לא מאמינה שיהיו עוד בחילות (מקווה... כן?).
מישהי שלקחה והפסיקה תוכל לספר לי איך להפסיק? הבנתי שלא מפסיקים בבום אלא בהדרגה כדי שלא יחזרו התופעות בפתאומיות. איך עושים את זה בדיוק?
אשמח לשיתוף מניסיון.
תודה רבה
לצפיה ב-'אכן בהדרגה'
אכן בהדרגה
15/08/2018 | 02:39
1
50
זה פחות רלוונטי לך כי את לוקחת את המינון המינימלי של זה. הכוונה למשל כשלוקחים מינון של 4 (מקסימלי): לרדת ל-3 לכמה ימים ורק אם הכל בסדר לרדת ל-2 לכמה ימים וכן הלאה.
במקרה שלך או שהייתי מפסיקה פשוט לקחת כי לכאורה זה המינון המינימלי של התרופה לפי העלון לצרכן, אבל אני כן יודעת שיש בנות שלוקחות כדור 1.
אז את יכולה לרדת לכדור 1 ואחרי כמה ימים עם כדור 1 ואם הכל בסדר להפסיק בכלל.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!! אכן הורדתי אתמול לכדור אחד ועוד כמה ימים אפסיק '
תודה!! אכן הורדתי אתמול לכדור אחד ועוד כמה ימים אפסיק
15/08/2018 | 12:09
10
לצפיה ב-'טיפים ועצות לטיסה ארוכה'
טיפים ועצות לטיסה ארוכה
14/08/2018 | 15:33
1
99
מחר טסה לארהב. בהריון שבוע 20.
אשמח לשמוע עצות ורעיונות איך להקל על עצמי בטיסה
בעיות עיקריות יובש בדרכי הנשימה והעיניים וכאבי בטן. אבל כל עצה בכל תחום קשור תתקבל בברכה..
לצפיה ב-'מדללי דם'
מדללי דם
15/08/2018 | 02:35
66
אני יודעת שבטיסות ארוכות לנשים בהריון מומלץ להזריק קלקסן, גם אם אין ברקע בעיית קרישיות יתר (כמו שיש לי למשל).
לדעתי חשוב לבדוק את הנושא לפני שעולים על טיסה ארוכה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בדיקה הזויה- שבוע 5'
בדיקה הזויה- שבוע 5
14/08/2018 | 12:28
2
184
היי,
לפני כשבוע הייתי לראשונה אצל רופא נשים שאינני מכירה בשבוע 5+5.
ערך אולטרהסאונד ואמר כי רואה רק שק הריון בגדול 9 מ"מ.
ללא עובר. ביקש שאשוב עוד שבועיים כדי לוודא.
זה לא שלב מוקדם מדי לבדוק?
בנוסף אני יודעת שהביוץ שלי מאוחר יותר ולכן גם בדיקות דם עם איחור הראו תשובה שלילית ורק אחרי מס ימים תשובה חיובית.
כשערכתי ביתא מס' ימים לפני כן התוצאה היתה 146 כך שלמדתי שההריון מאוד צעיר.

יש לי סיבה לדאגה?
הייתי מאוד בטוחה בעצמי אבל התחלתי לדאוג ממש ככל שעוברים הימים...
למישהי יש משהו חכם לומר בנושא?
לצפיה ב-'נהוג לבדוק בטא בהתחלה בהפרש של יומיים לראות הכפלה...'
נהוג לבדוק בטא בהתחלה בהפרש של יומיים לראות הכפלה...
14/08/2018 | 17:32
85
ונשמע שתצטרכי סבלנות, מחזיקה אצבעות (:
לצפיה ב-'נשמע תקין, עוד שבועיים אולטראסאונד זה הגיוני'
נשמע תקין, עוד שבועיים אולטראסאונד זה הגיוני
14/08/2018 | 22:13
66
בשלב הזה לא רואים הרבה, רק נקודה לא מוגדרת, עוד שבוע שבועיים כבר יראו דופק
בינתיים אין הרבה מה לעשות ודאגות לא יועילו..
שיהיה מלא ותקין בקלות ובנחת.
לצפיה ב-'בוק צילום הריון במחיר רצפה'
בוק צילום הריון במחיר רצפה
14/08/2018 | 19:10
101
היי נעים מאוד, אני עדי שי, צלם סטילס.
כרגע אני מצלם בעיקר אירועים, מגנטים וכדומה.
מעוניין להתחיל לצלם בוקים לנשים בהריון
ולכן מחפש 3-4 נשים שיסכימו להופיע בתיק עבודות ובפייסבוק,
הצילומים יהיו או בסטודיו באיזור ת"א או בלוקיישן אחר לפי בקשה.
(מחיר עלות בלבד+אלבום תמונות מלא+תמונות ערוכות)

לפרטים נא ליצור קשר - 0525567774
אם לא זמין בטלפון זמין בוואצ אפ.

לצפיה ב-'לידה עם סכרת...'
לידה עם סכרת...
14/08/2018 | 09:11
75
שלום לכולן!
אני בהריון שלישי, שבוע 28. גילו לי לפני שבוע סכרת הריון- לצערי...
את הלידה הראשונה שלי ילדתי בקיסרי (חירום) ואחר כך בלידה השניה ילדתי בלידה וגינלית. שני הילדים שלי נולדו לאחר שבוע 40 (הרבה אחרי...)
אולי מישהי יודעת....האם בלידה הקרובה יתייחסו אל הלידה עדיין כלידה לאחר קיסרי? כלומר- מסוכן לתת לי זירוז...? כי הבנתי שעם סכרת הריון הסיכוי שאגיע לזירוז הוא גבוה...ואני ממש ממש לא רוצה לעבור עוד ניתוח...

לצפיה ב-'פגישה ראשונה אצל רופאת נשים - שבוע 8'
פגישה ראשונה אצל רופאת נשים - שבוע 8
13/08/2018 | 12:42
1
152

היי חברות,
צריכה את עצתכן :)
יש לי תור פעם ראשונה לרופאת נשים של כללית ואני בשבוע 8...
אני ממש מקווה שהיא תעשה לי אולטרסאונד לבדיקת דופק !! אבל אני לא בטוחה איך זה הולך - לכל רופאת נשים יש אולטרסאונד ? האם יכול להיות שהיא תשלח אותי לבדיקת אולטרסאונד במקום אחר ?
אשמח שתגידו לו מה אתן חושבות מהניסיון שלכן

תודה רבה !
לצפיה ב-'היי'
היי
13/08/2018 | 13:59
120
קודם כל מזל טוב ובשעה טובה!
שנית, לפי מה שאני יודעת, בכללית בד"כ יש אצל רוב רופאות הנשים (אם לא כולן) מכשיר אולטרא סאונד). מאמינה שהיא תוכל לבדוק דופק ולראות.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'מותר להתכופף בהריון ?'
מותר להתכופף בהריון ?
12/08/2018 | 16:52
1
175
אני בשבוע 26 , התכופפתי היום כמה פעמים -האם עשיתי נזק ?  
אני דואגת אוףףף :(
לצפיה ב-'אל תגזימי :) לא עשית איזו פעולה חריגה... '
אל תגזימי :) לא עשית איזו פעולה חריגה...
13/08/2018 | 13:55
125
איסור על התכופפות זה בערך כמו איסור על לנשום... לא אפשרי.
הנזק היחיד שאני יכולה לחשוב עליו אם את עושה את זה הרבה הוא שיהיו לך כאבי גב בגלל העומס "החריג" שמופעל על שרירי הגב (בגלל משקל הבטן).
לצפיה ב-'מכשיר טנס מחברת MDS'
מכשיר טנס מחברת MDS
13/08/2018 | 13:34
50
שלום רב! מתקרבת למועד ומבררת לגבי המכשיר הנ"ל.
האם מישהו התנסה בהזמנה מחברת MDS? הוא זול משמעותית מהזמנה במקומות אחרים ורציתי לדעת אם זה אכן אותו מכשיר בכולם ואם הוא מתאים ספציפית לצירי לידה, כי שמעתי שיש כל מיני סוגים של מכשירי טנס.
תודה :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה