לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5426554,265 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מיץ פירות/ירקות של ארומה'
מיץ פירות/ירקות של ארומה
20/06/2018 | 14:53
1
41
הי לכן,
אני בשבוע 26. לא מסתדרת עם קפה כרגע.. הרבה פעמים מרגישה חלושה. התחלתי לשתות בבוקר מיץ שאני מכינה (סלק גזר תפוח וכן הלאה) אבל לפעמים לא מספיקה וקונה בארומה. ראיתי שזה ארוז בוואקום לפני ההכנה אז קצת נרגעתי אבל אתן חושבות שאולי זה לא מומלץ? 
מנסה להבין אם זה רעיון טוב וחכם או ההפך הגמור...
לצפיה ב-'הבעיה היא בניקיון של המכונה'
הבעיה היא בניקיון של המכונה
20/06/2018 | 17:21
27
אם מכניסים לבלנדר מולך אז אחלה, אבל מכונת מיצים זה בעייתי... לא מנקים אותה אחרי כל שימוש
לצפיה ב-'בעיות שינה'
בעיות שינה
20/06/2018 | 13:09
1
48
שבוע 12, בעיות שינה מתחילת ההריון. לילות מקוטעים וקצרים מדי.... פוגע בעובר? אני מותשת...
לצפיה ב-'נורמלי בהריון, אבל'
נורמלי בהריון, אבל
20/06/2018 | 17:20
23
לפעמים זה סימן למחסור בברזל. שווה לבדוק.
לצפיה ב-'ציפ׳ גנטי - תוך כמה זמן קיבלתן תשובות?'
ציפ׳ גנטי - תוך כמה זמן קיבלתן תשובות?
20/06/2018 | 12:05
2
57
הי בנות, עשיתי בדיקה לפני ארבע שבועות בדיוק של ציפ גנטי בתל השומר טרם קיבלתי תשובה, אני ממש בלחץ....
בנות שעשו ציפ גנטי תוך כמה זמן קיבלתן תשובה? תודה!!
לצפיה ב-'תתקשרי אליהם'
תתקשרי אליהם
20/06/2018 | 12:28
1
41
אמורים לקבל תשובות אחרי 3 שבועות. אם לא התקשרו אלייך כנראה שהכל בסדר אבל זה הזמן לנדנד להם בטלפון עד שיענו לך.
לצפיה ב-'התקשרתי'
התקשרתי
20/06/2018 | 12:44
46
אמרו לי שעדיין אין תשובה ושבמהלך השבוע הקרוב יהיה ושזה יכול לקחת גם חמישה שבועות ,מלחיצה התשובה שלה.. כאשר הם אמרו שארבע שבועות והם מתקשרים.
לצפיה ב-'HCG גבוה'
HCG גבוה
20/06/2018 | 11:17
2
53
הי,
עשיתי בדיקת חלבון מרובעת. וגם NIPT.
ככה שסיכוי לdown פחות מ1 ל20000.
אבל HCG 3.46.

קראתי שזה יכול להגיד בעיות שליה, עיכוב גדילה בשליש שלישי, וחו"ח גרוע מכך.

האם למישהי היה ויש לה המלצה למי ללכת? ומה לעשות?
לצפיה ב-'הורמון שלייתי גבוה'
הורמון שלייתי גבוה
20/06/2018 | 11:52
48
ממליצה לגשת לפרופ׳ שוחט, יועץ גנטי, היו לי בשלושת ההריונות, כולל הנוכחי  והוא הסביר לי את המשמעות והרגיע מאוד. הוא הסביר לי שבמקרה שלי זה נובע מדימום שהתרחש בשלב ההשתרשות.
לצפיה ב-'לי יש HCG יחסית גבוה לעומת ההריון הקודם בגלל שליית פתח'
לי יש HCG יחסית גבוה לעומת ההריון הקודם בגלל שליית פתח
20/06/2018 | 12:26
25
לצפיה ב-'הורמון hcg גבוה'
הורמון hcg גבוה
18/06/2018 | 21:33
1
121
היי.. אני בהריון לאחר בדיקות מקיפות תקינות נמצא כי יש לי תוצאה של הורמון hcg גבוה. מאז אני נמצאת במעקב במחלקת הריון בסיכון, נמסר לי עי הרופא שצפויה לי לידה בשבוע 38 בשל כך וזו הולכת להיות לידה בניתוח קיסרי.
אשמח לדעת אם מישהי חוותה זאת כמוני או לקבל הכוונה מקצועית אם אכן אני מחוייבת בניתוח קיסרי מראש.

לצפיה ב-'"רוכבת" על השאלה'
"רוכבת" על השאלה
20/06/2018 | 11:19
42
שבוע 19 ויש לי גם אותו דבר.
אפשר לשאול אם עשית משהו חוץ מלהיות במעקב הריון בסיכון?
והאם יש לך רופא מומלץ?

תודה!!
לצפיה ב-'הריון '
הריון
19/06/2018 | 19:16
1
102
היי בנות רציתי לישאול אותכם משו
אז ככה אני בדרך כלל משתמשת בנוברינג
ולפני 10 ימים הוצאתי אותו 
ולא קבלתי עשיתי בדיקות ביתיות והכל יצא שלילי ואתמול עשיתי בדיקת דם גם יצא שלילי הבעיה שזה לא מגיע ואין אפילו תסמינים למחזור כמו כאבי בטן 
ועכשיו התחיל לי דימום ורוד והפך לחום אבל ממש מעט על נייר למרות שמשתי פד (צר לי שאני נאלצת לדווח את זה ככה)
לצפיה ב-'נובורינג'
נובורינג
20/06/2018 | 08:40
43
זה עם הורמונים לא? (ממש לא בקיאה באמצעי מניעה מהסוג הזה) אבל לפי מה שאני יודעת התקנים וכדומה כאלה יכולים לשבש את המחזור הבא
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת הריון ויצא חיובי (נראה לי...)ומחר '
עשיתי בדיקת הריון ויצא חיובי (נראה לי...)ומחר
19/06/2018 | 22:01
2
107
עשיתי בדיקת הריון ואמא שלי אמרה לי שזה חיובי לפי התמונה יצא לי פס אחד ולידו פס בהיר ורדרד 
אבל עשיתי את זה לפני איחור המחזור 
זאת אומרת מחר אני אמורה לקבל
האם הבדיקה לא תקינה כי עשיתי אותה לפני?):

לצפיה ב-'תקין לגמרי :) ובהחלט חיובי'
תקין לגמרי :) ובהחלט חיובי
20/06/2018 | 08:12
23
לצפיה ב-'מזל טוב :) '
מזל טוב :)
20/06/2018 | 22:08
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן הדחופה'
צריכה את עזרתכן הדחופה
17/06/2018 | 10:07
6
211
היי בנות
אני לא מצליחה להבין והנציגות לא מסבירות לי כלום- עשיתי שקיפות עורפית בקופת חולים ואני רוצה לעשות תבחין מרובע- במעבדות זר היא אמרה שאני יכולה לעשות אבל התוצאות לא יהיו משוקללות עם השקיפות. זה הגיוני? איך יהיה אפשר לפענח את התוצאות אם הן לא משוקללות? מישהי מבינה בזה?? פליז��������

לצפיה ב-'את מגיעה לשם עם תוצאות השקיפות'
את מגיעה לשם עם תוצאות השקיפות
19/06/2018 | 10:36
1
57
והם משקללים
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/06/2018 | 11:34
34
אבל הם אמרו לי בטלפון שהתוצאות לא יהיו משוקללות כי לא עשיתי אצלם את השקיפות..??
לצפיה ב-'מה ההבדל בין תבחין משולש למרובע?'
מה ההבדל בין תבחין משולש למרובע?
19/06/2018 | 13:00
3
39
מישהי יכולה להסביר?
לצפיה ב-'כן'
כן
19/06/2018 | 14:08
2
44
תבחין משולש זה מה שנקרא חלבון עוברי שעושים בקופה ותבחין מרובע זה התבחין המשולש פלוס עוד חומר שנקרא אינהיבין שנבדק וזה אין בקופה אלא רק במעבדות זר שזה בעצם פרטי. במקרה שלי להבנתי בגלל שעשיתי כבר את בבדיקת דם של השקיפות בקופה אני לא יכולה לעשות את התבחין המרובע . כלומר אני יכולה אבל התוצאות שאני אקבל לא יהיו משוקללות עם השקיפות וזה נראה לי לא חכם לעשות את זה כי השקלול חשוב ובלי השקלול לא יודעת אם אפשר להתייחס לתוצאות כל כך.. אם יש מישהי שהבינה אחרת אני אשמח לשמוע..
לצפיה ב-'וזה בדיוק מה שרשמתי לך לפני שבוע..'
וזה בדיוק מה שרשמתי לך לפני שבוע..
19/06/2018 | 15:06
1
37
אם רוצים לעשות את התבחין המרובע צריך ללכת לזר ולעשות הכל באותה מעבדה מההתחלה.
לצפיה ב-'תודה קרן'
תודה קרן
19/06/2018 | 15:21
28
אז בקיצור למרות שאני רוצה לעשות תבחין מרובע אבוד לי? 
לצפיה ב-'לחץ דם בתחילת הריון- מה אמור להיות? '
לחץ דם בתחילת הריון- מה אמור להיות?
17/06/2018 | 14:46
2
119
שלום לבנות הפורום,
אני ממש בתחילת הריון ומדדו לי לחץ דם אצל האחות. האחות אמרה שהערך גבוה מידי ולחזור שוב על הבדיקה בעוד יום יומיים. מרוב לחץ אני אפילו לא זוכרת מה היתה התוצאה..  
תוכלו לשתף מהם פחות או יותר הערכים שלכן בתחילת הריון ומה נחשב תקין ?

לצפיה ב-'מישהי יודעת ?'
מישהי יודעת ?
18/06/2018 | 16:09
1
51
לצפיה ב-'כעיקרון עד 120/80'
כעיקרון עד 120/80
19/06/2018 | 10:32
46
לאדם בריא. היום מדברים גם על פחות.
בכל מקרה הבדיקה צריכה להיות במנוחה (לשבת כ10 דקות לפני הבדיקה).
הכי פשוט לחזור לאחות ולמדוד שנית.
לצפיה ב-'תחושה כללית מאוד לא טובה בהריון'
תחושה כללית מאוד לא טובה בהריון
17/06/2018 | 22:00
3
199
אנימהיי
אני בהריון 3. הריון רצוי. לצערי אני מרגישה זוועה, ממש חולה, הבחילות קצת שככו לשימחתי אבל יש לי צרבות שמזכירות את הגהנום, גזים, עצירות, התקשויות בבטן, לחץ בקיבה, פצעים בפה, תחושת מחנק קבועה, ואני ממש מרגישה רע.. לא בא לי לצאת מהמיטה... הייתי במיון היום וברוך השם הכל תקין. רק שאני מרגישה נורא...
מה אפשר לעשות?
אני לא יודעת איך אשרוד את זה... 
לצפיה ב-'יא תיארת בול את מה שאני עברתי'
יא תיארת בול את מה שאני עברתי
18/06/2018 | 22:29
2
99
פשוט התפללתי שהזמן יעבור ושייגמר השליש הראשון אחכ לאט לאט התחלתי להרגיש יותר טוב. מה שעזר לי זה לאכֿול קרח איכשהו ככה העברתי את הימים. זה היה סיוט אני ככ מבינה אותך!!!! תחזיקי מעמד זה יישתפר אוטוטו
לצפיה ב-'לא כתבתי שאני בשבוע 18'
לא כתבתי שאני בשבוע 18
18/06/2018 | 22:59
1
93
וככה אני מרגישה
לצפיה ב-'אני מכירה מישהי'
אני מכירה מישהי
19/06/2018 | 08:24
92
שהמשיכה להרגיש ככה אל תוך השליש השלישי לה לא היו צרבות אבל תחושת החלושס וההרגשה של חולה וגרפסיים לא נעימים ליוו אותה. יודעת שמה שהיא עשתה זה בעיקר טיפולים ברפואה משלימה ותוספים שהיו חסרים לה כמו ברזל כדי להצליח לעבור את ההיריון בשלום עד כמה שניתן. אולי שווה לבדוק שוב ברזל או לתסף את עצמך במה שחסר לך ( תתייעצי כמובן עם רופא) במקביל נסי רפואה משלימה
לצפיה ב-'אובדת עצות!'
אובדת עצות!
18/06/2018 | 07:51
2
202
היי עשיתי הפרייה חוץ גופית והוחזר לי עובר אחד.התחלתי לקחת תמיכה של נרות וגינאלים.
אחרי 14 יום עשיתי בדיקת בטא שיצאה 45 ובאותו יום קיבלתי מחזור. ממש כמו מחזור רגיל. הרבה דם שלושה ימים
.נורא התבאסתי ואחרי יומיים עשיתי שוב בדיקת דם הבטא יצאה 108 ואחרי יומיים עשיתי שוב(בטא 3 ) הבטא יצאה 210.
האם יכול להיות שיהיה הריון תקין שיתחיל עם דימום כמו מחזור? ומה יכולות להיות הסיבות לקבלת מחזור? פוחדת מהריון חוץ גופי...
מישהי יכולה לעזור? קרה לה? ממש מבולבלת!
לצפיה ב-'לדעתי כדאי שתדברי על זה עם הרופא...'
לדעתי כדאי שתדברי על זה עם הרופא...
18/06/2018 | 14:01
38
לצפיה ב-'הי, מכירה את זה.'
הי, מכירה את זה.
18/06/2018 | 17:24
97
לאחותי קרה בדיוק אותו דבר כמו שאת מספרת, ביום ה14 אחרי החזרת עובר בטא שהכפילה את עצמה יפה כל הזמן, ותוך כדי מחזור חזק וארוך, הרופא לא היה אופטימי ואמר לה להמשיך לעקוב אחרי הבטא, כשראה שהבטא ממשיכה ועולה ומוכפלת אמר לה שיכולה להפסיק ויחכו לראות דופק, תוך כדי המחזור המוזר המשיך, אבל בשבוע 7 הלכה אליו והיה דופק מקסים! הדימום נמשך לה עד שבוע 10...הכל היה תקין והרופא אמר לה שזאת תגובה מבולבלת של הגוף בעקבות השאיבה-החזרה, למרות שפיתח הריון הפעיל גם מחזור...
אבל הכל המשיך מקסים ויש לה היום בת מהממת!! בת חצי שנה.
אז כמובן שתתיעצי עם הרופא שלך ותעקבי, אבל תדעי שזה יכול להיות...
בשורות טובות!
לצפיה ב-'מחקר חיסון CMV'
מחקר חיסון CMV
18/06/2018 | 12:43
1
111
שלום מתקיים בימים אלו מחקר לחיסון CMV למי שלא נדבקה יש אפשרות להשתתף במחקר לקבלת חיסונים במרכז למחקר קליני באיכילוב.
ניתן לייצור קשר בטלפון 03-6974845 .
לקבלת פרטים .
המשתתפות צריכות להיות בגילאים 18-35  ויקבלות תשלום עבור השתתפותן במחקר.
תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לשמוע פרטים נוספים'
אשמח לשמוע פרטים נוספים
18/06/2018 | 15:12
50
מה הסיכונים בחיסון? בכמה חיסונים מדובר?
לצפיה ב-'רופא נשים מומלץ לליווי הריון קופ"ח מאוחדת'
רופא נשים מומלץ לליווי הריון קופ"ח מאוחדת
18/06/2018 | 14:16
46
היי לכולן!
אני בטרימסטר הראשון של ההריון ומחפשת רופא/ת נשים מומלץ/ת באזור רחובות, נס ציונה, ראשון. הייתי עד עכשיו אצל ד"ר תמר פולק ולא הייתי מרוצה כלל, היא לא נעימה. אני צריכה מישהו סבלני שיסביר את כל מה שצריך בהריון ראשון עם טיפה של רגישות. 

אשמח לעזרה, תודה לכן. 
לצפיה ב-'גנומיטי - בדיקת סקר גנטי למומים '
גנומיטי - בדיקת סקר גנטי למומים
18/06/2018 | 10:22
73
אני בת 37, לאחר 3 הפלות והנה הפעם יש דופק וב"ה הכל מתקדם יפה.
הרופא המליץ לעשות בדיקת סקר גנטי לעובר בשל גילי ואני נורא מתלבטת האם לעשות דרך גנומיטי מאחר והיא בודקת כיום את הכי הרבה תסמונות והם באים לבית או לא לעשות בכלל את הסקר.
מצד אחד אני רוצה ומצד שני בעלי אומר ואם יגידו שמשהו לא תקין ... מה אז? למה להכניס סטרסס לחינם.. והמליץ לעשות שקיפות עורפית, לקבל תשובות ורק אם משהו לא תקין לשקול.
בנוסף, בדיקת מי שפיר אני לא מתכוונת לעשות וראיתי שהחברה עושה בדיקת NIPT במקום 
אני נורא מתלבטת מה לעשות ואשמח לעצתכן ודעתכן 
לצפיה ב-'עגלת Joie Chrome'
עגלת Joie Chrome
17/06/2018 | 23:52
59
היי
אני מעוניין לרכוש את העגלה הזו אך האם היא נכנסת לרכב מיני כמו דייהטסו סיריון? ויש בינה לבין ארמדילו הבדל?
תודה לעונים
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה בבלינסון ומועד התחלת הקורס'
קורס הכנה ללידה בבלינסון ומועד התחלת הקורס
17/06/2018 | 21:51
44
קורס הכנה ללידה בבלינסון,  אשמח להמלצות או דיס המלצות ממי שהיתה. 
בנוסף,  יש לי שתי אופציות,  או להתחיל את הקורס בשבוע 27 עד שבוע 31 או להתחיל בשבוע 31 ולסיים בשבוע 35.
השיקול הוא בעיקר כי בשל מחלת רקע,  אני סטטיסטית בסיכוי גבוה יותר ללידה מוקדמת וחוששת לא להספיק את כל הקורס.  אשמח לעצות והמלצות... 
לצפיה ב-'הנקה'
הנקה
17/06/2018 | 17:34
1
111
היי בנות, שבוע 31 והחלטתי שאני לא מתכוונת להניק (בבקשה לא לשפוט יש נשים שזה פשוט לא בישבילם) הבנתי שיש כדור שאפשר לקחת לייבוש החלב וצריך להודיע לרופאה לפני?? אשמח להסבר 
לצפיה ב-'אכן יש, אפשר לבקש במחלקה לאחר הלידה'
אכן יש, אפשר לבקש במחלקה לאחר הלידה
17/06/2018 | 17:47
91
ואז נותנים לך מרשם ומישהו צריך לקנות עבורך.
אני העדפתי לבקש מרשם מהרופא שלי בביקור האחרון שלפני הלידה, כך שהגעתי ללידה כבר עם הכדור.

זה למעשה 2 כדורים שלוקחים ביחד אחרי הלידה, או בהפרש (שלא זוכרת מהו) אם חיכית יותר מ-24 שעות. שימי לב שייתכן שזה לא יייבש לגמרי את החלב, אז תהיי עירנית למקרה שנוצר גודש. אם לא נוצר גודש, החלב יתייבש לבד עם הזמן.
לצפיה ב-'סקירת מערכות מאוחרת פרופ' צלאל'
סקירת מערכות מאוחרת פרופ' צלאל
17/06/2018 | 15:34
2
95
הי, 
מישהי עברה לאחרונה סקירה מאוחרת אצל פרופ' צלאל ויכולה להגיד לי האם האולטרסאונד תלת מימדי ומה מקבלים בסוף הבדיקה ?
ואיך ההתרשמות באופן כללי ?

תודה רבה

לצפיה ב-'אני עברתי איתו בשבוע שעבר'
אני עברתי איתו בשבוע שעבר
17/06/2018 | 16:19
1
86
קיבלתי עליו מלא המלצות . הוא סופר מקצועי, אדיב ממליצה בחום. קיבלתי הפניות לכל מיני בדיקות מתקדמות יותר , ואת מקבלת דיסק של הסקירה והמלצות להמשך מעקב. רופא מעולה ממש . בהצלחה 
לצפיה ב-'טוב לשמוע, תודה :)'
טוב לשמוע, תודה :)
18/06/2018 | 16:10
8
לצפיה ב-'מיון יולדות חדש בתל השומר'
מיון יולדות חדש בתל השומר
17/06/2018 | 15:41
1
107
שלום לכולם,
האם מישהו יודע אם נפתח מיון היולדות החדש בתל השומר או מתי הוא אמור להפתח?

תודה.
לצפיה ב-'טרם נפתח'
טרם נפתח
20/06/2018 | 22:10
לצפיה ב-'גזים בהריון- שרשור טיפים'
גזים בהריון- שרשור טיפים
16/06/2018 | 18:53
3
137
היי בנות,
אני בשבוע 5 ויש לי (סלחו לי על הישירות) גרפסים קטנים כל היום.
היום ספציפית אכלתי כרובית ואני מניחה שזה השפיע.
יש לכן טיפים מה לאכול/לא לאכול כדי להפחית את התופעה הזו?
תודה!
מיקה
לצפיה ב-'כשהייתי בהריון היו לי כל הזמן ... קראנו לזה גרפסונים'
כשהייתי בהריון היו לי כל הזמן ... קראנו לזה גרפסונים
16/06/2018 | 19:01
1
55
לצפיה ב-'גרפסונים זה תיאור מדויק;)'
גרפסונים זה תיאור מדויק;)
16/06/2018 | 19:19
100
אז מה עושים איתם??
לצפיה ב-'היי,'
היי,
17/06/2018 | 14:31
75
כל כך מוכר!! מה שעזר לי זה פשוט להוריד את כל הירקות הסולניים ובגדול להתרחק מכרובית, ברוקולי, תרד וכאלו שגורמים לי לגזים בטירוף חוץ מהגרפסים. ולאכול כל הזמן משהו להשתדל לא לפתוח מרווחים אחרת מתחילים להרגיש לא טוב ויש גרפסים גם ממיצי קיבה שעולים (תיאור מזעזע אני יודעת אבל זו תחושה בעעעע) וזה בנוסף לבחילות שבאות מתי שבא להן... בקיצר בעעעע 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה