לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5471754,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בטא - למה זה כל כך קשה'
בטא - למה זה כל כך קשה
21/01/2019 | 23:57
1
11
תאריך 15/1 בטא 31591 , תאריך 16/1 אולטראסאונד נצפה שני שקי הריון ריקים ללא עובר קוטבי , נאמר לחכות.
תאריך 21/1 בטא 31803 , מה עושים ? כבר לא יודעים מה לחשוב !
למה ערכי בטא זה עולם כל כך לא מובן !?!?
מעל 10,000 צריך לראות דופק , אך לא רואים , ויש סיפורים שגם ב 30,000 אין דופק , כמו אצלנו .
מה נסגר עם זה ???

לצפיה ב-'לא חושבת שרלוונטי לבדוק בטא בשלב כזה '
לא חושבת שרלוונטי לבדוק בטא בשלב כזה
22/01/2019 | 07:01
6
ברגע שרואים בא״ס, ככה ממשיכים את המעקב
מתי תיבדקי שוב?
לצפיה ב-'מי יודעת מה גודל העובר לפי האולטרסאונד? זה רשום על התמונה?'
מי יודעת מה גודל העובר לפי האולטרסאונד? זה רשום על התמונה?
21/01/2019 | 21:34
14
שכחתי לשאול את הרופא
לצפיה ב-'חוסר מצב רוח בכי מרובה חוסר חשק לכלום'
חוסר מצב רוח בכי מרובה חוסר חשק לכלום
21/01/2019 | 20:13
17
היי בנות, אני בהריון ראשון שלי בשבוע ה6 , וכבר שבוע שלם סובלת מבכי , מחשבות שליליות,חוסר רצון לשום דבר, וחוסר תאבון מוחלט. אשמח לעידוד קל ושיתופים שלכן, כי אני קצת מתוסכלת. יש לציין כי ממש בהתחלה הייתי מאושרת ממש. 
לצפיה ב-'בדיקת הריון מוקדמת'
בדיקת הריון מוקדמת
21/01/2019 | 11:41
1
38
היי,
היה לי ביוץ ראשון לאחר זריקות אובליפ ביום שלישי האחרון. בסופשבוע התחלתי להרגיש לא טוב - חום, דלקת אוזניים והגרון מחכה לתשובה של משטח. קיבלתי אנטיביוטיקה וכרגע לקחתי רק פעם אחת אקמול. אני נמנעת נלקחת את האנטיביוטיקה היות ומחכה לתשובה של בדיקת דם בטא שעשיתי היום.
השאלה, האם זה לא מוקדם מידי לעשות בדיקת דם? מחר יהיה שבוע מאז הביוץ.
אודה לחכמת ההמונים.
לצפיה ב-'היי, '
היי,
21/01/2019 | 14:53
21
עדיין מוקדם לבדוק בטא את צריכה להמתין ליום ה-12 שלאחר הביוץ ואז לבדוק. כמובן תתייעצי גם עם הרופא המטפל
לצפיה ב-'אולורסאונד ראשון לא תואם גיל הריון'
אולורסאונד ראשון לא תואם גיל הריון
18/01/2019 | 07:19
1
135
הי אני בתחילת הריון. שלשום ביצעתי אולטרסאונד שבו ראו עובר עם דופק. לפי המחזור האחרון הייתי אמורה להיות בשבוע 6 וארבעה ימים אך על פי האולורסאונד יצא שאני בשבוע חמש פלוס 5 ימים.
הרופא אמר שזה תקין אך אני קצת מודאגת. בדקתי את הביוץ עם ערכת ביוץ כך שאני יודעת שהוא היה ביום ה-13 אז לא יתכן ביוץ מאוחר. בנוסף כבר לפני שבועיים באולטרסאונד ראו שק הריון אז לא הגיוני שראו משהו בשבוע 3...
אשמח לעצות מעודדות...

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
20/01/2019 | 16:16
49
הפרש של שבוע וקצת יכול להיות זה לא משהו שהרופאים מתרגשים ממנו לפעמים זה מסתדר לאורך ההיריון. חכי תראי איך זה מתפתח יש מצב שבהמשך זה ייסתדר. 
לצפיה ב-'ריבוי מי שפיר'
ריבוי מי שפיר
20/01/2019 | 12:42
1
48
היי

בשבוע 29+4 התגלה ריבוי מי שפיר AFI 28-30. הערכת משקל אחוזון 90ֵ%. הערכת משקל 1.9. בוצעה סקירה מכוונת אקו לב הכל תקין ברוך השם כולל הסקירות עד כה וחלבון עוברי.
ממליצים על דיקור מי שפיר ואני כבר בשבוע 31 מתלבטת מה לעשות מישהי חוותה?
לצפיה ב-'היי,,'
היי,,
20/01/2019 | 16:07
33
העמסה של 50 יצאה תקינה? ביקשו לשלוח אותך להעמסה של 100? 
לצפיה ב-'פס או לא��'
פס או לא��
20/01/2019 | 13:32
1
76

היי בנות,לפני ארבעה חודשים ילדתי , ועדיין לא קיבלתי מחזור. איני מניקה. ביצעתי בדיקת הריוןמפעמיים(אתמול והיום) וכמה שניסיתי לצלם ניתו לראות פס בהיר מאד.. רואות גם,?

לצפיה ב-'ממש קשה לראות'
ממש קשה לראות
20/01/2019 | 16:06
43
מאז הלידה קבלת מחזור אחד לפחות? 
לצפיה ב-'בטא לא הכפילה ...דחוף'
בטא לא הכפילה ...דחוף
17/01/2019 | 13:59
4
149
ב13.1 היתה בטא 2213
ב15.1 בטא 6349
ב17.1 היום בטא 11255
לא הכפילה את עצמה הפעם..אני ממש מוטרדת
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
17/01/2019 | 21:54
103
הי, אני לא רופאה אבל לפי מה שאני יודעת כשמדובר באלפים, לא מוכרחה להיות הכפלה אלא צריכים לראות עלייה. ואצלך העלייה יפה מאד ליומיים... באיזה שבוע את?
לצפיה ב-'יש סיבה שאת ממשיכה לבדוק בטא?'
יש סיבה שאת ממשיכה לבדוק בטא?
18/01/2019 | 07:51
2
91
במספרים הגבוהים האלה, זה כבר לבדיקת א״ס

מאחלת לך הריון תקין ומשעמם
לצפיה ב-'שבוע 5 וארבעה ימים'
שבוע 5 וארבעה ימים
18/01/2019 | 18:22
1
88
אני סתם בחרדה בגלל הריונות כימיים
אתמול היה דימום קל בניגוב
הייתי בערב באולטרסאונד , ראה שק בלבד והמטומה קטנה לא ליד השק
איך לא ראו משהו חוץ משק בבטא כזו?
לצפיה ב-'היי,,'
היי,,
20/01/2019 | 16:12
35
לשבוע 5+ שק בלבד זה בסדר. (ההמטומה ליד כנראה מסבירה את הדימום הקל) דופק לרוב רואים בין שבועות 6-8 גם אצלי בבטא כזו לא ראו ורק במספר של מעל 18,000 ראו. חכי לבדיקה החוזרת אצל הרופא . יודעת שההמתנה הזו מטורפת. מחזיקה לך אצבעות לראות דופק ולהמשך היריון תקין!!! 
לצפיה ב-'שאלון לסמינריון - אשמח לעזרתכן ❤️'
שאלון לסמינריון - אשמח לעזרתכן ❤️
18/01/2019 | 12:00
55

שלום לכולם, אנחנו ליבי וספיר, במסגרת עבודת הסמינריון אנו עורכות מחקר הבודק את שיעורי ההיענות לביצוע בדיקת סקר (NIPT) ובדיקות דיאגנוסטיות בקרב נשים צעירות בסיכון ללידת עובר עם מום כרומוזומלי מספרי, אל מול נשים צעירות שאינן בסיכון. אם הינך בהיריון וגילך הוא עד 35 (כולל) נשמח אם תוכלי לענות על שאלון קצר (כ-10 דק), במידה ולא- נשמח לשיתופים! 
תודה רבה מראש ��
לצפיה ב-'הפרשה חומה שבוע 7+4'
הפרשה חומה שבוע 7+4
17/01/2019 | 13:02
2
84
היי אחרי הזרעה שניה בשעה טובה אני בהריון כרגע בשבוע 7 פלוס 4 .
לפני יומיים עשית אולטרסאונד ראשון נצפה עובר ודופק תקין. 
היום הפרשות חומות הלכתי למיון נשים והכל תקין נצפה עובר ודופק ב"ה, אך עדיין בלחץ. האם מישהי חוותה משהו כזה ויכולה לשתף מנסיונה? תודה
לצפיה ב-'מה שחשוב שראית עובר ודופק. '
מה שחשוב שראית עובר ודופק.
18/01/2019 | 07:52
49
לא תמיד יודעים להסביר הפרשות.
לצפיה ב-'בשעה טובה!!'
בשעה טובה!!
20/01/2019 | 16:13
16
זה קורה כשיש הפרשות ואפילו דימום בתחילת היריון לא תמיד יודעים מה הסיבה אבל כן תקפידי על מנוחה כמה שתוכלי ותעקבי אחרי ההפרשות אם מתגברות ללכת להיבדק שוב. המשך היריון תקין! 
לצפיה ב-'אינסולין '
אינסולין
17/01/2019 | 10:25
1
58
צריכה עצה ממי שהיתה או נמצאת בסרט הזה..
בהריון שלישי עם סכרת הריונית. שבוע 19 וערכים בחגיגות.. והיום זכיתי לקבל מהרופא סיכון גבוה זריקות לאינסולין.
אשמח לשמוע מניסיונכן איך בולעים את הגלולה 

לצפיה ב-'היי, '
היי,
20/01/2019 | 16:22
18
יכולה להזדהות איתך! אומנם לא אובחנתי עם סכרת אבל לא היתיי רחוקה משם לכן אני מודדת עם גלוקומטר ושומרת עם תזונה . בגדול הכי חשוב שתהיי מאוזנת נכון שזו מכה פתאום להתחיל להזריק לעצמך ולמדוד סוכר אבל תזכרי שמה שחשוב זה גם לשנות תזונה ואם רואים בהמשך שאת מאוזנת לעיתים יורדים במינונים. הכי חשוב שתהיי מאוזנת זה חדוב עבורך ועבור הבייבי! ואם יש יתרון לסכרת היריון שמאוזנת בתרופות לעיתים זה שלא מגיעים לשבוע 40 כי מזרזים כבר לפני (הכול תלוי בערכי הסוכר. אז לפחות תלדי מוקדם יותר ולא תמצאי את עצמך מושכת את הסוף... (כותבת את זה מייאוש של סוף ההיריון חחח) 
לצפיה ב-'2 שקי הריון ללא עובר '
2 שקי הריון ללא עובר
16/01/2019 | 19:25
2
131
שלום לכולם , אישתי אמורה להיות בשבוע השמיני ( לפי דעתי היא יותר מתאימה לשבוע חמישי או שישי ) הבטא שלה עומדת על 31,000 מיום 13/1
בתאריך 4/1 הייתה 11,000, היום היא עשתה בדיקה US ונצפה שתי שקי הריון ריקים , אחד 15ממ ושני 13ממ , שמתאימים לשבוע שישי , כמובן שאנחנו בלחץ היסטרי , הרופא אמר שזה לא נראה טוב , אבל אפשר עוד לחכות קצת כל עוד אין דימומים , האם יש לנו לנו סיכוי להריון תקין ?! למישהו קרה פעם מקרה כזה ?? בבקשה עזרה .
לצפיה ב-'עונה לפי ידיעתי - קריטריונים לקביעת הפלה'
עונה לפי ידיעתי - קריטריונים לקביעת הפלה
17/01/2019 | 09:51
101
שלום רב, אני מצטערת על המתח בו אתם שרויים. אני לא רופאה אבל לפי ידיעתי המצב אכן לא מבטיח. אני מקווה מאד שאני טועה. . 
שקי ההריון עדיין קטנים מאד. שק הריון ריק בגודל של 25 מ"מ ומעלה - לא יתפתח עובר. 
גיל ההריון - האם נקלטתם באופן טבעי? לגיל ההריון חשיבות מכרעת. אם אשתך אכן בשבוע 7 ולא נצפה עובר עם דופק - לא יתפתח עובר בריא. 
אם היא באמת בשבוע 8 אין מה לחכות. אם לא ברור באיזה שבוע היא כדאי להמתין ולחזור על הבדיקה. 
אני מצטערת מאד על הקושי העצום שאתם חווים. מזמינה אתכם בחום להצטרף לפורום 'אובדן הריון' כאן בתפוז, גם בתקופה מורטת העצבים הזו ובתקווה שאני טועה ושגיל ההריון שונה משכתבת. 

לצפיה ב-'היי, ,'
היי, ,
20/01/2019 | 16:24
23
מכירה מקרוב לצערי... היריון שלא התפתח היו שני שקים ריקים. מקווה שזה לא המקרה אצלכם ושהכול ייסתדר. בגדול אפשר לחכות אצלי בסופו של דבר השקים נפלו טבעי. מחזיקה אצבעות לבשורות טובות!!! 
לצפיה ב-'בדיקה ביוכימית טרימסטר ראשון'
בדיקה ביוכימית טרימסטר ראשון
14/01/2019 | 20:51
5
126
הי, 
אני בשבוע 14. 
עשיתי את בדיקת השקיפות העורפית שיצאה לי מצויינת כך לדברי הרופא: 1:250.    אני בת 42.5. העניין הוא שתוצאות הבדיקה הביוכימית יצאו גרועות והתוצאה היא שיש סיכון גבוה לתיסמונת דאון (חריג משולב)  1:10.
אני בוכה כבר יומיים, מבינה שהתוצאות לא טובות. אשמח לשמוע כל דבר בנושא. 
תודה. 
לצפיה ב-'היי יקרה,'
היי יקרה,
16/01/2019 | 12:44
1
83
הבדיקה הביוכימית היא בדיקת סקר זה נכון שבשקלול יחד יצאה תוצאה חריגה אבל זה לא אומר עדיין כלום אני מניחה שהרופא ימליץ לך על מי שפיר כדי להיות בטוחים הרבה יותר וגם בגלל הגיל. מכירה לא מעט מקרים כאלו ויכולה לעודד שהרבה פעמים הכול תקין. חיבוק ענק יודעת שזה לא פשוט אבל תנשמי עמוק הכול ייסתדר לטובה!! 
לצפיה ב-'וואוו תודה רבה! עודדת אותי מאוד! '
וואוו תודה רבה! עודדת אותי מאוד!
16/01/2019 | 13:36
19
לצפיה ב-'אני לא סומכת על סטטיסטיקה, ומעולם לא ביצעתי את הסקר הביוכימי'
אני לא סומכת על סטטיסטיקה, ומעולם לא ביצעתי את הסקר הביוכימי
17/01/2019 | 09:44
65
עשיתי את השקיפות ושתי הסקירות, ודיקור מי שפיר (כולל צ'יפ מורחב כשהיה זמין בשני ההריונות האחרונים שלי).
לצפיה ב-'תעשי דיקור וצ׳יפ גנטי'
תעשי דיקור וצ׳יפ גנטי
19/01/2019 | 15:40
1
14
לצפיה ב-'כן, ברור. אין כל ספק בכלל'
כן, ברור. אין כל ספק בכלל
20/01/2019 | 07:11
5
לצפיה ב-'סלטים קנויים'
סלטים קנויים
14/01/2019 | 10:31
3
128
היי, קניתי אתמול סלט של שופרסל, של שעועית לבנה וטחינה, יש לו טעם ככ דומה לחומוס שאני ככ מתגעגעת לזה, שאכלתי בלי לחשוב בכלל. אחכ נזכרתי שאומרים שלא מומלץ סלטים קנויים? אתן יודעות אם זה לכל הסלטים? מבחינת הרכיבים אין שם משהו אסור...
לצפיה ב-'היי,'
היי,
16/01/2019 | 12:47
1
91
לא ידוע לי על בעיתיות עם סלטים קנויים רק לוודא שאם מכילים מיונז וביצים הם דורשים קירור מעבר לזה אם את קונה במקום מסודר לא חושבת שצריכה להיות בעיה. הייתי יותר נזהרת מסלטים באירועים זה כן כי אי אפשר לדעת כמה זמן שהו מחוץ למקרר או האם עירבבו אותם עם סלטים ישנים יותר וכו 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/01/2019 | 16:06
49
אני יודעת שיש גם המלצה לא לאכול חומוס קנוי, אז שאלתי כי מרוב איסורים כבר לא יודעת מה מותר �� תודה רבה
לצפיה ב-'דווקא כן יש המלצה כזו'
דווקא כן יש המלצה כזו
17/01/2019 | 13:15
62
מבחינת ירקות - מומלץ שלא לאכול סלטים בבתי קפה מכיוון שלא ידוע אם שטפו את הירקות כמו שצריך (ולאור התחקיר שהיה ממש אתמול בחדשות - אני עוד יותר ממליצה להמנע).
אני אוסיף שגיסתי (מהנדסת מזון) ממליצה לא רק לשטוף את הירקות כמו שצריך אלא לצרוך אותם תוך חצי שעה מהשטיפה שלהם כדי שלא לאפשר חלון להתפתחות חיידקים עליהם, ואוכל מבושל - לחמם בסיר ולא במיקרו (כי במיקרו החיידקים דווקא יכולים להתרבות ובסיר יש יותר סיכוי לרתיחה מה שיהרוג את מרבית החיידקים הבעייתיים).
מבחינת סלטי "מעדניה" - כל החצילים והמטבוחות וכו' גם מומלץ שלא לקנות אלא להכין לבד בבית בגלל חשש לסלמונלה וליסטריה. כל כמה זמן יש ריקול של סלטים כאלו, כי דברים קורים. לרוב האנשים זה קלקול קיבה. לנשים בהריון זה ממש אסון (החל מהפלות למומים בעובר ועוד).
לצפיה ב-'בקשת המלצה לרופא פרטי למעקב באזור ת"א'
בקשת המלצה לרופא פרטי למעקב באזור ת"א
16/01/2019 | 14:11
1
40
היי לכן,
אחרי אכזבה מהרופאים שבמרכז בריאות לאישה בכללית, אני מחפשת רופא טוב למעקב הריון פרטי בת"א. אשמח לשמוע המלצות. תודה
לצפיה ב-'ד״ר גיא רופא '
ד״ר גיא רופא
16/01/2019 | 17:58
12
לצפיה ב-'ויטמינים '
ויטמינים
13/01/2019 | 22:52
2
101
שלום לכולם
אני בשבוע 5 וחצי
לוקחת חומצה פולית. הרופאה רשמה לי מרשם לפרנטל מולטיויטמין. למישהי יש ניסיון? האם יש תופעות לוואי?
שכחתי לשאול אם לקחת את זה במקום או בנוסף לחומצה הפולית...
תודה!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
16/01/2019 | 13:07
53
פראנטל לוקחים במקביל לחומצה פולית אם כי יש רופאים שימליצו לקחת חומצה פולית עד שבוע 14 ואז להמשיך עם פראנטל וברזל 
לצפיה ב-'לפי הרופא שלי'
לפי הרופא שלי
16/01/2019 | 23:14
41
פרנטל מחליף חומצה פולית וברזל. זה למעשה מולטיויטמין שמכיל בתוכו גם את הרכיבים האלו. אני לוקחת את זה עוד לפני שנכנסתי להריון - בהתחלה לקחתי חומצה פולית ואז הוא המליץ לי לעבור לפרנטל שמכיל ויטמנים שדרושים לגוף בתקופה זו. 
לצפיה ב-'אדמת :('
אדמת :(
14/01/2019 | 10:29
1
112
שלום בנות יקרות 
אני בסוף שבוע 6 והייתי בטוחה שאני מחוסנת מהילדות לאדמת. בדיקת דם הראתה שלא.
האם זה אומר הפלה? אני יודעת שאי אפשר להתחסן כשכבר נמצאים בהריון...
הרופא שלי לא עובד היום ואני מאוד לחוצה.
תודה
לצפיה ב-'ממש לא הפלה'
ממש לא הפלה
16/01/2019 | 12:56
52
זה אומר שתצטרכי לשמור מרחק מכל מי שחולה או אם יש ילדים בסביבתך שצריכים להתחסן לאדמת תצטרכי לשמור מרחק גם
לצפיה ב-'לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון'
לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון
16/01/2019 | 12:09
136
וגם למי שעוד עומדת לגלות בקרוב. נפתחה קומונה תלמ ספטמבר אוקטובר. נשמח שתצטרפו:
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.as...

לצפיה ב-'אשמח לעזרה '
אשמח לעזרה
15/01/2019 | 13:17
2
152
המחזור מאחר לי ב 6 ימים
עשיתי בדיקה והפס השני יצא חלש
האם קרה למישהי? והיא הייתה בהיריון? האם אני בהיריון???
לצפיה ב-'תשובה חיובית לגמרי'
תשובה חיובית לגמרי
15/01/2019 | 18:49
68
מזל טוב!:)
לצפיה ב-'מזל טוב יקרה!!!'
מזל טוב יקרה!!!
16/01/2019 | 12:39
15
לצפיה ב-'סקירת מערכות מוקדמת'
סקירת מערכות מוקדמת
15/01/2019 | 10:18
89
הי לכולן
אני צריכה המלצה לרופםא שמבצע סקירת מערכות מוקדמת באיזור חיפה והקריות.. בנוסף אשמח לשמוע חוות דעת ספחיפית על פרופ גולדשטיין בחיפה...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה