לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'כאבים בבטן תחתונה 3 ימים לפני המחזוכר'
כאבים בבטן תחתונה 3 ימים לפני המחזוכר
18/01/2017 | 13:22
6
היי.. אני שלושה ימים לפני המחזור המשוער וכבר 4 ימים יש לי כאבים מוזרים בבטן תחתונה.. כמו שרירים תפוסים וגם דקירות כל פעם בצד אחר.. קראתי בכמה פורומים שנשים אמרו שהן גם חוו את זה אבל כל רופא ששאלתי אמר לי שזה לא קשור להריון.. מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'לקראת לידה ומעט אחריה לאמצ"ש'
לקראת לידה ומעט אחריה לאמצ"ש
16/01/2017 | 09:05
17
4
לצפיה ב-'שאלה על מחיקה וצוואר מקוצר בשבוע 34'
שאלה על מחיקה וצוואר מקוצר בשבוע 34
15/01/2017 | 19:29
84
אני שואלת לגבי אחותי.
היא בשבוע 34(הריון ראשון)
בבדיקות המעקב נראה פתיחה של 1.5 מחיקה של 80 אחוז
וצוואר מקוצר שלפני כמה ימים היה 12 וירד עכשיו ל8 ס"מ.
אמרו לה לגשת לבית חולים.
דבר ראשון האם
האם היא יכולה להחזיק כך גם עוד חודש חודשיים?
מה זה אומר צוואר באורך 8?
(היא כבר קיבלה זריקה להבשלת ריאות לפני שבוע)
מה הסיכונים בלידה בשלב כזה אם תתרחש?
(אגב היא לא ממש הרגישה צירים אבל במוניטור כן ראו)
תודה מראש!
לצפיה ב-'שמירת הריון - עזרה!!'
שמירת הריון - עזרה!!
15/01/2017 | 12:08
102
מנסה לטפל בכל הטפסים של ביטוח לאומי והלכתי לאיבוד. כמובן שלא מצליחה לדבר עם אף אחד מביטוח לאומי :( כמה שאלות מקווה שאצליח להסביר את עצמי:
1. אני עובדת רצוף בשנה האחרונה אבל לא אצל אותו מעביד כלומר חצי לפני שהתחלתי שמירה עבדתי במקום חדש ולפני זה במקום אחר. איך אני מגישה את הטפסים בהתאם לזה?
2. עבדתי כמאבחנת וקיבלתי תשלום לפי מספר אבחונים. כשהמשכורת היא נניח מאמצע חודש מסוים לדוגמה מאמצע נובמבר עד אמצע חודש הבא - אמצע דצמבר ואז קיבלתי בינואר על דצמבר. בגלל שיצאתי לשמירה ב-29.11 זה יוצר מצב שקיבלתי משכורת דצמבר נמוכה בחצי ממשכורות קודמות (בגלל שבפועל עבדתי רק אמצע חצי שני של נובמבר) אז איך מחשבים לי את זה בעצם? לבקש מהמעבידה לרשום רק את החודשים שקודמים לזה?
3.אפשר להגיש את הבקשה דרך האינטרנט? איך עושים את זה?
מקווה שתוכלו לעזור לי כבר ממש מותשת !! תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'שאלה דחופה !! האם גם לפקק הרירי ריח זרע או רק למים?'
שאלה דחופה !! האם גם לפקק הרירי ריח זרע או רק למים?
12/01/2017 | 17:10
14
242
יצאה הפרשה צמיגה עם ריח חזק של זרע. זה היה לפני שעתיים ומאז אין טיפטוף.
הנחתי שמדובר בפקק הרירי אך לא רואה בשום מקום שרשום שיש ריח לפקק. ולהפרשה שיצאה היה ריח חזק של זה.. (לא הכל היה צמיג.. אבל גם דיי יבשה מאז).

מישהי יודעת אם גם לפקק הרירי אמור להיות ריח?
לצפיה ב-'מה נשמע אצלך?'
מה נשמע אצלך?
13/01/2017 | 16:43
10
178
האמת בלידות קודמות לא הרחתי את הפקק, אז אין לי מושג. בכל מקרה, פקק די שונה מכל שאר ההפרשות, אז קשה להתבלבל. אני ילדתי יממה פלוס אחרי שפקק יצא.
לצפיה ב-'הלכנו בסוף למיון יולדות ואמרו שלא רואים עדות לירידת מים'
הלכנו בסוף למיון יולדות ואמרו שלא רואים עדות לירידת מים
16/01/2017 | 04:36
9
181
ולי ממש הייתה הרגשה חזקה שהריח שמריחה זה ריח של מי שפיר.. אז אחרי ששיחררו אותנו (היינו עם צירים, מחיקה ופתיחה גם לפני כל הסיפור אז מבחינתם לא היה חדש), התעקשתי לחכות לבדיקה נוספת של רופא. שגם הייתה תקינה לטענתם ולא הראתה משהו חדש. חזרנו הביתה בשתיים בלילה אחרי הרבה שעות במיון יולדות (בעיקר בשל התעקשות שלי להמתין כמה שעות ולראות שהפתיחה לא משתנה). שעתיים אכ כבר לא היה ספק כשנוזל עם אותו ריח שהרחתי ליכלך לי את הבגדים... אז חזרנו למיון יולדוץ והפעם גם הם נכחו לראות שהמים ירדו.. אבל לידה פעילה לא התחילה.. אז אחרי חצי יום נתנו זרוז, שבעיקר הגביר כאב ולקח לו המוןןן זמן להשפיע על פתיחה.. כבר התחלתי לדון עם הרופאים לגבי קיסרי.. אך השתכנעתי לנסות קודם להמשיך עוד קצת עם אפידורל (שדווקא חשבתי שמעכב עוד יותר פתיחה כך שחשבתי שאין לזה סיכוי..), אך איכשהו דברים כן התקדמו (כעבור כמה שעות נוספות) ועכשיו הנס הקטן תודה לאל בידיים שלי.. ברגע שהרגשתי שיצא.. המילים היחידות שפשוט חזרתי ואמרתי זה "ברוך ה', ברוך ה', ברוך ה'... " הייתי מופתעת בעצמי שבסוף הצלחנו בלידה וגינאלית (כמוהן עם תפרים וכו..אך באמת הייתי בטוחה שהולכים לקיסרי חירום..)

לצפיה ב-'איזה חדשות מרגשות!'
איזה חדשות מרגשות!
16/01/2017 | 07:16
83
המון המון מזל טוב (:
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
16/01/2017 | 08:14
58
שתזכו לנחת בריאות שמחה אהבה ושעות שינה
לצפיה ב-'יייאייי'
יייאייי
16/01/2017 | 09:08
59
מחכה שתתאוששי ותפנקי אותנו בסיפור לידה מלא
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
16/01/2017 | 13:23
10
לצפיה ב-'מזל טוב איזה יופי!!'
מזל טוב איזה יופי!!
16/01/2017 | 21:15
3
לצפיה ב-'חדשה מזל טוב!!!!!! '
חדשה מזל טוב!!!!!!
16/01/2017 | 22:15
18
כל כך התרגשתי לקרוא את ההודעה שלך!
איזה כיף שסוף סוף החלום התגשם!
הרבה נחת והנאה מהנס שלכם
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב !'
המון המון מזל טוב !
16/01/2017 | 22:48
14
כל כך מרגש לקרוא !
מאושרת בשבילכם !
תגדלו את האוצר בנחת !!!
לצפיה ב-'חדשות מרגשות!! '
חדשות מרגשות!!
16/01/2017 | 23:06
20
איזה כיף.
שמחה בשבילך ומבינה לגמרי את הרגשתך ואת המילים שמילמלת אחרי הלידה.
המסע הזה נגמר טוב, איזה כיף.
לצפיה ב-'חדשות נפלאות!!! בשעה טובה!'
חדשות נפלאות!!! בשעה טובה!
18/01/2017 | 13:01
8
מאחלת לכם הנאה,בריאות,אושר ואהבה יחדיו
לצפיה ב-'וואי איזה מרגש! מצטערת שלא יודעת את התשובה אבל מתרגשת עבורך'
וואי איזה מרגש! מצטערת שלא יודעת את התשובה אבל מתרגשת עבורך
13/01/2017 | 22:01
1
182
אני לא הרגשתי או ראיתי את הפקק הרירי וגם המים פקעו רק בחדר הלידה, אז אני לא יודעת.
אבל שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'המון תודה '
המון תודה
16/01/2017 | 04:23
12
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/01/2017 | 12:55
4
לצפיה ב-'שיליית פתח לא חודרנית'
שיליית פתח לא חודרנית
18/01/2017 | 11:12
19
שלום לכולם. חדשה פה. בהריון רביעי בגיל מופלג של 45. כל הבדיקות היו בסדר גמור.. כרגע בהתלבטות מול המי שפיר למרות שדי ברור כבר שאעשה. 
1. האם יש המלצות למי שפיר פרטי?
2. לגבי שיליית הפתח הלא חודרנית, שני רופאים פרטיים מעולים ראו אותי ולא התייחסו יותר מדי. אני קראתי מה זה חודרנית והחוורתי. למרות שאין לי חודרנית האם זה יכול לההפך לחודרני? מישהי מכירה קצת את הנושא? 
תודה
לצפיה ב-'למישהי יש ניסיון עם עגלת יויו ניו בורן והטיולטן?'
למישהי יש ניסיון עם עגלת יויו ניו בורן והטיולטן?
17/01/2017 | 14:33
2
40
מבחינת נוחות לתינוק ויציבות במיוחד ..אני ממש מתלבטת אם לקנות !!

לצפיה ב-'כן, יש לי את הגרסה הסינית והזולה'
כן, יש לי את הגרסה הסינית והזולה
17/01/2017 | 23:46
29
(לקחתי בחשבון שאם לא יהיה טוב, לפחות זרקתי רק 1200 שקל ולא 3000).
אני ממש מרוצה ממנה, הקלילות שלה היא פרייסלס לדעתי. היא אמנם נראית צעצוע, אבל כל האמהות עם הבוגבו והבייביג'וגר שצריכות להיסחב במדרגות עם אמבטיה פוזלות לכיוונה בקנאה
אני תולה עליה תיק ומעולם לא הייתה לי בעיה של יציבות, נראה שהיא נוחה מאוד לקטנה.
חסרונות (שלטעמי לא קריטיים):
סל פצפון;
אי אפשר להשכיב על הבטן באמבטיה (צריך פשוט לתת מספיק זמן בטן בבית);
הניובורן קצר - עברנו לטיולון בגיל 4 חודשים. עם תינוק נמוך יש מצב למשוך קצת יותר, שלי פשוט גבוהה לאללה;
הטיולון פונה רק החוצה - יש כאלה שעבורן זה קריטי, לי ממש לא. הקטנים גם ככה מסתקרנים ורוצים להסתכל החוצה כל הזמן.

למי שאין לו הרבה מקום \ אין מעלית היא מצוינת לדעתי, לא הייתי מחליפה אותה.
לצפיה ב-'היויו מאוד קלה ונוחה'
היויו מאוד קלה ונוחה
18/01/2017 | 10:30
16
זו עגלה יציבה וביטחותית שעומדת בתקנים, וכייף להסתובב איתה, היא לא מעיקה עליך ומתקפלת בקלות. לא הייתי הולכת על חיקוי סיני שאין לו תו תקן ואת לא באמת יודעת במה את שמה את התינוק שלך...
לצפיה ב-'בדיקות והמלצות רופאים לאמצ"ש'
בדיקות והמלצות רופאים לאמצ"ש
16/01/2017 | 09:04
31
14
לצפיה ב-'ערך חלבון עוברי נמוך -יצא למישהי?'
ערך חלבון עוברי נמוך -יצא למישהי?
15/01/2017 | 10:48
115
בבדיקה של התבחין המשולש,
הערך של החלבון העוברי עצמו AFP יצא נמוך - 0.45 MOM
(טווח נורמה עד 2.5).
אחראית מעבדה שהסבירה לי את התוצאה, אמרה שרצוי שהערך יהיה סביב 1 ולי יצא פחות מחצי, מה שמגביר את הסיכונים לכלמיני תסמונות.

יצא למישהי ערך דומה והכל היה בסדר בסוף?
לצפיה ב-'מעט לחוצה אחרי בדיקת שקיפות עורפית'
מעט לחוצה אחרי בדיקת שקיפות עורפית
13/01/2017 | 12:28
233
היי לכולן,

אשמח לעזרה כאן מהניסיון שלכן-

בבדיקת שקיפות עורפית יצא 0.9 מ"מ,
בבדיקות דם יצא כך-  
PAPP-A 1.5 
FREE B HCG 2.02
NT 0.85

סיכון לפי גיל 1:980, סיכון בשילוב עם הבדיקות 1:10000

בהריון הקודם ערכי FREE BHCG היו 0.8 והסיכון הכללי היה 1:25000 (עפ"י גיל בלבד 1:1199). 

מדאיג אותי הערך הגבוה של ה-FREE BHCG - האם יכול להעיד על משהו?
לצפיה ב-'מישהי מעודכנת לגבי בדיקות ניפט?'
מישהי מעודכנת לגבי בדיקות ניפט?
11/01/2017 | 21:23
9
231
אני רוצה לדעת אינפורמציה על הבדיקות השונות ולא מוצאת ברשת מידע עדכני. וממש אין לי כוח להתקשר ל5 החברות ולנהל שיחה עם נציגי מכירות, פשוט רגשית אין לי כוח ושונאת את התפר שבין שיווק לבריאות. מעניין אותי רק הסיכון לתסמונת דאון, בלי כל הדברים האחרים שחלק מהבדיקות האלה מציעות כי אני יודעת שחלקן מורחבות. וחשבתי שאולי מישהי בדקה ומעודכנת לגבי המחירים הנוכחיים לבדיקה הבסיסית. וגם כמה זמן לוקח עד שהתשובות מגיעות. 
בקיצור אם מישהי עשתה את הטלפונים המעצבנים האלה מול 5 החברות, הכי טוב, אבל גם מישהי שיודעת פרטים על חברה אחת (מחיר + זמן המתנה לתוצאה), אשמח ממש. תבורכו. 
לצפיה ב-'לפי האתר של שוחט'
לפי האתר של שוחט
12/01/2017 | 14:43
1
394
לפחות נכון ל2013 הרמוני הייתה הכי זולה:
http://genopedia.co.il/index.php/בדיקת_תסמונת_דאון_בדם_האם
(יש שם טבלת השוואה למטה)

לא עשיתי בעצמי אבל אמרו לי שבקופות חולים לפעמים מממנים חלקית את אחת הבדיקות האלו אז שווה להתקשר לשאול.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2017 | 19:23
19
לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
12/01/2017 | 20:07
3
167
קודם כל, דאון זה לא הדבר היחיד שצריך לעניין אותך. גם למונוזומיה או טריזומיה בכרומוזומים אחרים יכולות להיות השלכות, חמורות יותר או פחות, וזה עוד לפני שמדברים על רזולוציות גבוהות יותר שרואים בצ'יפ גנטי.
האמינות של כל החברות לדאון היא מעל 99%, שזה גבוה אבל לא ודאי (ושמעתי על מקרים של אבחון שגוי).
האמינות לתסמונות אחרות משתנה מבדיקה לבדיקה ומתסמונת לתסמונת ויכולה להיות גם 80%, 50% ואף פחות. בהריון שלי היה אבחון שגוי והתכתבתי באחד הפורומים עם עוד מישהי שקיבלה אבחון שגוי (למרבה המזל, בשני המקרים היה מדובר בחיובי כוזב, כלומר העוברים היו בריאים).

ואחרי שני הדיסקליימרים האלה שמבהירים מה דעתי על הבדיקות הללו, אגיד שמבחינת זמן המתנה כולם דומים (עד שבועיים) ומבחינת מחיר זה תלוי כמה כרומוזומים את בודקת כי רוב החברות מציעות פאנל בדיקה מלא או בסיסי, והמחירים נמצאים באתרים של החברות אז אין צורך לדבר עם נציגי שירות.
ודבר אחרון - כדאי לך לברר אם יש השתתפות או החזר מקופת החולים שלך ועל אילו בדיקות, כי מדובר בהרבה כסף.
לצפיה ב-'הסיבה שרק דאון מעניין אותי '
הסיבה שרק דאון מעניין אותי
12/01/2017 | 20:21
210
היא שהרופא שעשיתי אצלו את הבדיקות אמר לי שלגבי יתר התסמונות בדיקות הניפטי לא באמת שוות משהו. ושלגביהן לגמרי אפשר להסתפק בבדיקות אחרות שעשיתי עד כה כי הן יותר אמינות. לכן גם רק הסט המינימלי מעניין אותי ולא אלה שבודקות עוד דברים. אולי לא התנסחתי ברור, אין ספק שגם תסמונות אחרות הן לא להיט ובהחלט מעניינות אותי, אבל לגבי בדיקת הדם הזו, זה המידע שאני רוצה לקבל. 
צ'יפ גנטי זה משהו אחר לחלוטין אבל רלוונטי רק אם עושים שפיר, ושם באמת יש מיליון דברים רלוונטיים. ואם אבחר כן לעשות שפיר, אוסיף גם את הצ'יפ הגנטי. לגבי מחירים, ראיתי רק שהם מפנים באתרים שהסתכלתי לטלפון עם נציג מכירות, או טבלאות שמשוות מחירים אבל ישנות יחסית ולא עדכניות. לגבי הלו"ז, ממש תודה. 
לצפיה ב-'ואלוהים הטובה שתשמור את כולנו'
ואלוהים הטובה שתשמור את כולנו
12/01/2017 | 20:23
1
149
בעצם אמרו לך שיש בעיה והסתבר שאין אבל הכניסו אותך לסרטים? או גוד. ברור שזה עדיף מההיפך, אבל נשמע משוגע לגמרי
לצפיה ב-'בדיוק ככה, עוד משהו חשוב'
בדיוק ככה, עוד משהו חשוב
13/01/2017 | 12:06
117
שבוע של סרטים, ייעוץ גנטי ובדיקת מי שפיר דחופה, הרבה בכי וריצות וכסף. למזלי הכל באמת היה תקין והיום יש לנו ילדה מדהימה ובריאה בת חצי שנה, אבל הצטערתי על זה שהעברתי את עצמי את כל הסיפור הזה.
והעברה חשובה בקשר למה שאמר הרופא שלך:
מה שמצאו בבדיקת הניפטי זה טריזומיה של כרומוזום X. כשהלכתי להתייעץ עם הרופא שלי ושאלתי אותו איך יכול להיות שלא ראו שום דבר בסקירות, הוא אמר שברוב המקרים לטריפל X אין ביטוי חיצוני שרואים בסקירה (פרט למקרים קיצוניים).
אז נכון, טריפל X זה לא דאון, אבל יש נשים שעדיין מחליטות לסיים את ההריון בגללה.
לצפיה ב-' ניפט בהריון תאומים '
ניפט בהריון תאומים
15/01/2017 | 08:40
2
76
אתן יודעות אם כדאי לעשות בהריון תאומים?
ואם כן אם יש חברה שהיא אמינה יותר עם תאומים?
לצפיה ב-'בטח שכדאי, למה לא'
בטח שכדאי, למה לא
16/01/2017 | 22:58
1
35
בתאומים עושים רק 3 טריזומיות, לכן לא כל כך משנה לאיזה חברה ללכת. אני עשיתי דרך ווריפיי. (סתם כי טבע מייצג אותם בארץ).
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/01/2017 | 08:16
7
לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
11/01/2017 | 19:21
3
390
בת 39 הריון שני שבוע 12
7.8
עובר בצקתי
האם יש סיכוי שהעובר יהיה תקין ?

לצפיה ב-'מצטערת לשמוע��'
מצטערת לשמוע��
11/01/2017 | 20:55
2
299
מנסיון שלי- שקיפות של 6 והיגרומה מפושטת (בצקת) הומלץ על הפסקת הריון
הלכנו לפרופ שוחט יועץ גנטי וגם הוא המליץ על הפסקת הריון, אמר שאין סיכוי לעובר כזה לשרוד.
ובאמת כשהגענו לגרידה (שבוע אחרי השקיפות) עשו אולטרסאונד נוסף לפני וכבר לא היה דופק.
יכולה רק להמליץ לך שאם בסוף תצטרכי לבצע גרידה תנסי להתעקש על לקיחת קריוטיפ גנטי מהעובר
(לא נותנים את זה בקלות, זה יכול לתת מושג אם זה נגרם מפגם גנטי.... אנחנו לא ידענו ולא עשינו ואחר כך היו לי עוד שתי הפלות וזה היה יכול לתת עוד אינדיקציה אם יש איזושהי בעיה גנטית)
אם יהיו לך עוד שאלות אני כאן
זה לא פשוט......
לצפיה ב-'שקיפות'
שקיפות
15/01/2017 | 19:04
1
100
מה יכול להועיל הקריוטיפ גנטי מהעובר
אני ובן זוגי ללא בעיות או מחלות גנטיות

לצפיה ב-'יכולות להיות עוד הרבה מחלות גנטיות מעבר לבדיקות שעברתם'
יכולות להיות עוד הרבה מחלות גנטיות מעבר לבדיקות שעברתם
17/01/2017 | 14:21
9
לצפיה ב-'דר דוד מילאטינר מישהי מטפלת אצלו ומכירה אותו? - חוות דעת'
דר דוד מילאטינר מישהי מטפלת אצלו ומכירה אותו? - חוות דעת
11/01/2017 | 00:48
52
האם מישהי פה טיפלה בעבר או מטופלת כיום אצל דור דוד מילאטינר ויכולה לייעץ ולתת חוות דעת עליו?
תודה מראש!
לצפיה ב-'מי שפיר- המלצות (אמלק; אם כן- מושונוב, הנדלר או מייזנר?)'
מי שפיר- המלצות (אמלק; אם כן- מושונוב, הנדלר או מייזנר?)
16/01/2017 | 14:51
2
62
הי,
מתלבטת לגבי דיקור מי שפיר.
אני בהריון בסיכון, הייתה לי בלי קשר גם הפרדות קרומים בשבוע 9 (עדיין שם איפשהו) שלוותה בדימום במשך שבוע.
יש לי שליה קדמית.
יש לי איזו התקשות של הרחם מימין שתמיד נמצאת שם (אפילו ראו אותה בסקירה כשהעובר נתקע קצת בתוכה).
זה הריון ראשון.
בן זוגי מאד בעד, בעיקר בגלל הצ׳יפ, וגם אני נוטה לכיוון כי הצ׳יפ חשוב לי.
מתלבדת האם לעשות דרך מכבי או באופן פרטי.
קבעתי כעת לד״ר מושונוב דרך מכבי, קראתי קצת על הנדלר ומייזנר.
האם מישהי יודעת האם מושונוב טוב כמו מייזנר, ורק גובה פחות?
בגלל השליה הקדמית והדימום עם ההפרדות אני מעדיפה לקחת כמה שפחות סיכון, כרגע זה הדבר היחיד שמונע ממני להיות רגועה לגבי הבדיקה - הסיכון להפלה.

תודה!

לצפיה ב-''
16/01/2017 | 22:10
29
לצפיה ב-'מה רופא המעקב שלך אומר?'
מה רופא המעקב שלך אומר?
16/01/2017 | 23:37
40
האם ההיסטוריה שלך בהריון מעלה את הסיכון להפלה במקרה שלך?
אני עשיתי את הדיקור באיכילוב, כך שלא יכולתי לבחור את הרופא, אבל הבנתי שכל המדקרים שם הם רופאים בכירים ומיומנים. במזל נפלתי על מלינגר, שנחשב לאחד התותחים בתחום. הוא היה עדין ומרגיע והדיקור היה מהיר ועבר בשלום.
לצפיה ב-'אשתי בת 35 וחושבת על בדיקת מי שפיר, למרות שהרופא המליץ שנמתי'
אשתי בת 35 וחושבת על בדיקת מי שפיר, למרות שהרופא המליץ שנמתי
16/01/2017 | 18:20
1
104
ן, ונראה לאחר הבדיקות המוקדמות מה קורה.

אני יודע שרבים עושים את הבדיקה והבנתי שסטטיסטית היא לא מסוכנת וכעת עולה השאלה אם לעשות את בדיקות הדם היקרות, משום מה אשתי השתכנעה שזו בדיקה מסוכנת ובדיקות הדם מונעות ממנה את הסכנה.

אני חושב שהן מיותרות ואם בודקים אז לעשות מי שפיר וזהו.

מה דעתכם ?
לצפיה ב-'שזו החלטה אישית שלכם'
שזו החלטה אישית שלכם
16/01/2017 | 20:44
73
במי שפיר אכן יש סיכון להפלה. בטופס ההסכמה מדברים על 1:300 אם אני זוכרת נכון, הנתונים העדכניים מדברים על 1:500 ויש מאמרים שמדברים אפילו על 1:1000.
היתרון הוא שזו בדיקה אבחנתית, כלומר נותנת תשובה ודאית, ומעמיקה יותר מבדיקות הדם (בעיקר אם עושים צ'יפ גנטי).
בבדיקות הדם אכן אין סיכון לעובר, אבל אלו בדיקות סקר, כמו חלבון עוברי, שקיפות עורפית וכו'. לרוב התסמונות הן נחשבות מדויקות יותר, אבל עדיין - בדיקות סקר, מה שמשאיר פתח לשגיאות (באופן אישי, אני קיבלתי תוצאה שגויה בבדיקה כזו ושמעתי על עוד מקרים דומים).

אתם כזוג צריכים לחשוב האם אתם מוכנים להתמודד עם להיות האחד מתוך... הזה. האם אתם מוכנים להתמודד עם לידת ילד חולה שהמחלה שלו התפספסה בבדיקות סקר? האם אתם מסוגלים להתמודד עם אובדן הריון? האם אתם מוכנים להסתפק בתשובה ודאית ב-99% (או ב-50%)?
לצפיה ב-'המלצות לרופא להיפוך מלבד קנטי (הוא בחו״ל)'
המלצות לרופא להיפוך מלבד קנטי (הוא בחו״ל)
17/01/2017 | 11:39
1
52
היי בנות,
ממש אשמח לעזרתכן. אני בשבוע 34 ורוצה מעכשיו לשריין תוך להיפוך (מה שלא יהיה). הבעיה שקנטי נמצא בחו״ל בתקופה הרלוונטית. יש לכן המלצות לרופא אחר עם אחוזי הצלחה דומים?

לצפיה ב-'כשהייתי בשבוע שלך גם בדקתי'
כשהייתי בשבוע שלך גם בדקתי
17/01/2017 | 21:40
27
את כל הרופאים והאופציות..בסוף החלטתי לתת לטבע לעשות את שלו ובשבוע 35 +6היא התהפכה.
מאוד הופתעתי כי בכלל לא הרגשתי...לא מכירה רופא אחר להיפוך...
בהצלחה

לצפיה ב-' מי שפיר דרך משרד הבריאות ובחירת רופאים'
מי שפיר דרך משרד הבריאות ובחירת רופאים
17/01/2017 | 20:44
2
31
לצערי אין לי ברירה אלא לעשות בדיקת מי שפיר. בגלל הגיל (39 תיכף), ובעיקר בגלל תוצאה של 1:67 בסיכון לתסמונת דאון בחישוב המשוקלל של השקיפות וסקר שליש ראשון.
אני זכאית כמובן לבדיקה על חשבון משרד הבריאות. אבל לפי מה שהבנתי אם אני עושה ככה, עליי לפנות לאחד מבתי החולים ברשימה שלהם, לקבוע תור, ואקבל רופא לפי מי שזמין באותו יום. הבנתי שלא אוכל לבחור את הרופא.
כשניסיתי לבדוק עם הביטוח המשלים (כללית מושלם) אם אוכל לעשות פרטי ולקבל מהם החזר, הם אמרו שאשה מעל גיל 34 לא זכאית להחזר דרכם (בגלל הזכאות ממשרד הבריאות).
אז אני במלכוד. לא מתאים לי לשלם סתם אלפי שקלים על משהו שאני זכאית לו מסיבה כפולה, ומצד שני לא רוצה להסתכן ולא לדעת לאיזה רופא אגיע. 
אני יודעת שהרופאים שאני רוצה עובדים גם בבתי חולים ציבוריים, רק לא יודעת איך להגיע דוקא אליהם.
מישהי יודעת אם יש דרך להגיע לרופא לפי בחירתי במימון משרד הבריאות?
אני בחיפה, אם זה רלוונטי.
לצפיה ב-'בבתי חולים'
בבתי חולים
18/01/2017 | 09:09
1
14
מי שמבצע את הבדיקה אלו הרופאים הבכירים ביותר ואני לא חושבת שיש בעיה לעשות בבית חולים.
לכל רופא יש בעיקרון ימים קבועים שהוא בבית החולים, אם יודעים אותם אז מגדילים את הסיכויים שהם יעשו את הבדיקה, אפשר אולי להתקשר למזכירויות ולנסות לשנורר מידע אבל לא בטוח שישתפו פעולה או בנות אחרות שעשו והצליחו
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/01/2017 | 11:56
3
לצפיה ב-'לקבוע כבר שקיפות??'
לקבוע כבר שקיפות??
17/01/2017 | 22:12
2
32
שבוע 6 וחמישה ימים. בדיקה ראשונה אצל הרופאה תהייה רק בשבוע שמונה.
אני בכללית, כדאי לקבוע תור לשקיפות מעכשיו?
לחכות לבדיקת הרופאה?
האם רופאי מעקב הריון עושים אצלם את הבדיקה?
לצפיה ב-'תקבעי'
תקבעי
18/01/2017 | 09:10
3
לצפיה ב-'הייתי קובעת'
הייתי קובעת
18/01/2017 | 10:00
11
יש רופאי אולטרסאונד שמבצעים את הבדיקה. בגדול חלקם הם גם רופאי מעקב הריון אבל ממש לא בהכרח שהרופא שלך עושה.
קובעים דרך המוקד. מכיוון והתורים נתפסים מהר ככל שתקדימי לקבוע תהיה לך שעה יותר נוחה וסיכוי לבחור את הרופא שאת מעדיפה.
לצפיה ב-'סקירת מערכות מורחבת '
סקירת מערכות מורחבת
18/01/2017 | 08:41
24
בוקר טוב 
צריכה המלצה לרופא מצויין לסקירה מאוחרת בהסדר עם מכבי 

תודה 
לצפיה ב-'מוטרדת מאוד'
מוטרדת מאוד
17/01/2017 | 17:56
3
138
לא יודעת מה הסיכויים וחייבת לפרוק...
כרגע אני באמצע שבוע 8.
בשבוע 6 עשיתי אולטרסאונד ולא נצפה דופק, בשבוע 7 הגעתי לרופא נשים פעמיים- פעם אחת בתחילת השבוע ובפעם השנייה באמצע ונאמר לי שאין דופק וגם לא קוטב עוברי ונשלחתי למיון לקחת ציטוטק. הרופא אמר שהוא לא אופטימי ועודד שזה קורה הרבה בהריונות ראשונים. מנחם-NOTֱֱ!
כשהגעתי למיון אמרו בדיוק את אותו הדבר, אך לא רצו לתת לי ציטוטק וביקשו שאחזור לעשות אולטרסאונד בעוד 10 ימים- בתחילת שבוע 9. 
שאלתי אם יש סיכוי שיתפתח עובר ואמרו שאין לדעת- או שמדובר בהיריון צעיר, או שאצטרך הפלה. אם זו הפלה אז כנראה גרידה כי אני לוקחת מדללי דם וציטוטק די מסוכן לי ממה שהבנתי.

בינתיים אני בבית משתגעת, יש לי כאבים חזקים בבטן אבל בלי דימום. הבחילות כבר לא כמו שהיו בהתחלה (יש לי מעט מדי פעם, נגעלת קצת ממאכלים וקרייבינג לפחמימות). יש גודש בחזה אבל לא מצליחה להבין אם משהו מתפתח בתוכי או שאלו סימנים של סוף ההיריון.
אני מפחדת מאוד לצאת מהבית וללכת לעבודה, אוכלת סרטים שאם תהיה הפלה טבעית אז הדימום יהיה אלים בגלל המדללים. בינתיים ממשיכה קלקסן ובא לי למות כי יש מצב שאני מזריקה לחינם... 

אשמח לעידוד או להפחת תקווה... תודה.
לצפיה ב-'אני בעיקר שולחת לך חיבוק.'
אני בעיקר שולחת לך חיבוק.
17/01/2017 | 22:09
54
לפעמים יש הפתעות..תופעות ההריון למינהן לא מעידות על התפתחות תקינה..
בינתיים אין כל כך  מה לעשות, זה מחרפן. מנסיון.
תלכי לעבודה, רק קחי איתך קצת תחבושות וכאלה למקרה ש..
אציין רק שלא משתמשים בטמפונים בזמן הפלה, צריך לתת להכל לצאת.

העובר התאים לשבוע אבל לא היה דופק? נראה לי שאם במיון היו חושבים שאין סיכוי לא היו מבקשים לחכות..

שוב חיבוק.

לצפיה ב-'נכנסת להריון באופן טבעי? '
נכנסת להריון באופן טבעי?
17/01/2017 | 23:17
50
אם כן - באמת חכי כמה ימים כי אולי היה ביוץ מאוחר.
אם מטיפולים - לכי לעוד בדיקה, אם יש דופק נהדר, אם לא אז..
גם אני לקחתי קלקסן כל ההריון בגלל שהיו לי שתי הפלות קודמות.
לגבי זה שאת לא יוצאת מהבית - אין לך מה לחשוש לדעתי, אם יתחיל דימום זה יתחיל באופן קל ויתגבר.
שיהיה לך בהצלחה, מקווה לטוב.
לצפיה ב-'אוי מקווה שיהיה סוף טוב למרות הכל'
אוי מקווה שיהיה סוף טוב למרות הכל
17/01/2017 | 23:40
44
מכירה מישהי שההריון שלה התחיל ככה. לפני הגרידה (!) היא עשתה אולטרסאונד נוסף ונצפה דופק, אז חכי קצת ותנסי לשמור על שפיות.
סימני הריון לא אומרים כלום - יש כאלה שיש להן בחילות וכאבים בחזה למרות שהעובר הפסיק להתפתח שבועיים קודם ויש כאלה שלא מרגישות כלום וההריון שלהן תקין. זו לא אינדיקציה.

וכן, זה קורה להרבה נשים, ולא זו לא נחמה. אין שום דבר שמצליח לנחם בשלב הזה
תשתפי את בן הזוג במה שעובר עליך, את יכולה גם לכתוב בפורום אובדן הריון. אם תרגישי צורך, אפילו תערבי אשת מקצוע. זו לא בושה.

לגבי הפסקת הריון - מקווה מאוד שלא תצטרכי. אם כן - קחי בחשבון שגם בגרידה יש דימום. אני אישית העדפתי גרידה בגלל שקראתי סיפורי זוועה על ציטוטק. מצד שני, יש נשים שמתן ציטוטק עבר עליהן בקלות ובמהירות, אז אין לדעת. תתיעצי עם הרופא שלך, אפילו תבקשי חוו"ד נוספת, כדי לוודא שאת עושה את מה שהכי בטוח עבורך.
וגרידה זה לא נורא (פיזית, נפשית זה קשה כך או כך), אני עברתי בערב ולמחרת בצהריים כבר הלכתי לעבודה.

בהצלחה, ומקווה לעדכון חיובי.
לצפיה ב-'רפואי ובריאות לאמצ"ש'
רפואי ובריאות לאמצ"ש
16/01/2017 | 09:04
15
8
לצפיה ב-'חדשה פה, עם שאלה...'
חדשה פה, עם שאלה...
14/01/2017 | 13:42
11
358
שלום לכולן...:)
אז אני בת 30, בהריון ראשון, שבוע 6+ 6 ימים לפי החישוב בחשבונים ההריון למיניהם... (ביום רביעי עשיתי בדיקת דם לאישור ההריון, וזה באמת הראה שהבטא 28,000+), אבל עוד טרם הייתי אצל רופא נשים (בדיקה ביום חמישי...).

אני מאוד חוששת מאחר וסבלתי מהליקובקטר לפני כשנה, וטיפלתי בו בהצלחה עם אנטיביוטיקה (3 סוגים במקביל... זה חיידק שקשה להביס...). כרגע אני מרגישה כאבים בבטן העליונה וצרבות, ואני חוששת שהוא חזר:(
קראתי כל כך הרבה דעות סותרות: שלהשאיר אותו זה מזיק (הבנתי שהוא פוגע מאוד בויטמין B12), ומצד שני יש כאלו שלא מוכנים לתת אנטיביוטיקה מחשש שזה מזיק...
אני ממש ממש לחוצה.... (שלא לדבר על הכאב...). בגלל כל הדעות הסותרות שקראתי, אני גם חושששת שדעתו של הרופא לא וודאית...

אשמח לעזרה ממי שיודעת או מבינה בנושא, והרגעה...
לצפיה ב-'להתיעץ עם המרכז הטרטרולוגי'
להתיעץ עם המרכז הטרטרולוגי
15/01/2017 | 10:04
10
76
הרופא שלך יכול להתקשר אליהם כשאת אצלו ליעוץ.
הם הסמכות לגבי תרופות בזמן הריון.
לצפיה ב-'לי ביררו בתחילת ההיריון והבנתי שזה לא משפיע על ההיריון'
לי ביררו בתחילת ההיריון והבנתי שזה לא משפיע על ההיריון
15/01/2017 | 12:35
9
100
ממליצה לך בכל מקרה לפנות למרכז הטרטולוגי ולוודא את העניין... 
לצפיה ב-'תודה רבה לכל מי שענתה... ושאלה לזברה:'
תודה רבה לכל מי שענתה... ושאלה לזברה:
15/01/2017 | 21:00
8
71
לא היו לך כאבים או צרבות?
אני מפחדת שיהיה לי ממש קשה למשוך ככה כל ההריון...
לצפיה ב-'שאלה - איך את יודעת שזה אכן החיידק הזה ולא "סתם" ההריון?'
שאלה - איך את יודעת שזה אכן החיידק הזה ולא "סתם" ההריון?
16/01/2017 | 08:10
3
58
בתחילת ההריון יש כלמיני תסמינים שוהים ומשונים, שאולי מרגישים לך כמו אותו חיידק, אם הייתי במקומך הייתי הולכת לבדיקה (לא יודעת איך מאבחנים את זה, בדיקת דם?) ומוודאת האם זה אכן החיידק שחזר או שאת יכולה להרגע ולהתחיל "להנות" מתסמיני התחלת ההריון.

אם זה אכן החיידק שחזר, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא נשים ועם המרכז הטטרולוגי כמו שכתבו לך כבר שתדעי את כל ההשפעות (של האנטיביוטיקה ושל הישארות עם החיידק) ותוכלי לקבל החלטה מושכלת עם הרופא שלך.
לצפיה ב-'בגלל הצרבות... (בד"כ הריי אין צרבות בתחילת ההריון, נכון?)'
בגלל הצרבות... (בד"כ הריי אין צרבות בתחילת ההריון, נכון?)
16/01/2017 | 17:57
2
42
וגם בגלל שכאבה לי הבטן למעלה, באיזור הקיבה, וזה הזכיר לי את מה שהיה לי עם החיידק...
בכל אופן, אני אכן אלך לבדיקה בתור צעד ראשון. הלוואי וזו אזעקת שווא.
לצפיה ב-'צרבות יכולות להיות גם בתחילת ההריון'
צרבות יכולות להיות גם בתחילת ההריון
16/01/2017 | 23:41
1
31
אני לא יכולתי לישון בלילה בתחילת ההריון בגלל הצרבות, דווקא בהמשך זה השתפר.
לצפיה ב-'מעודד לשמוע. הלוואי וזה לא החיידק... '
מעודד לשמוע. הלוואי וזה לא החיידק...
17/01/2017 | 18:07
18
בינתיים כאבי הבטן גם חלפו, אז אני מחזיקה אצבעות.
לצפיה ב-'אני בנתיים מושכת עם צרבות. פשוט לוקחת אומפרדקס פעם ביום לפי '
אני בנתיים מושכת עם צרבות. פשוט לוקחת אומפרדקס פעם ביום לפי
16/01/2017 | 10:51
3
45
הצורך ( לא מזיק - בדקתי עם המכון הטרטולוגי כבר מתחילת ההיריון ) ובמקרים קשים מוסיפה גם טאמס. ( פשוט לקחתי כל כך הרבה טאמס עם תחילת ההיריון שעד עכשיו מספיק לי להסתכל על הקופסא כדי לקבל בחילה ... חחח )

לגבי כאבים לא היו לי, אבל סבלתי מצרבות מאוד מאוד קשות מתחילת ההיריון, ולכן ביררתי לגבי ההיליקטובקטר.  למזלי ברגע שהוספתי את האומפרדקס זכיתי להקלה משמעותית. ולכן לא עשיתי עד עכשיו.  

מקווה שעזרתי  
לצפיה ב-'זה מרגיע..., תודה!'
זה מרגיע..., תודה!
16/01/2017 | 17:58
2
8
לצפיה ב-'תנסי להתחיל קצת עם אופרדקס ותראי אם יש לך הקלה.. אולי'
תנסי להתחיל קצת עם אופרדקס ותראי אם יש לך הקלה.. אולי
17/01/2017 | 08:18
1
16
זה יחסוך לך את הבדיקה ...

בהצלחה...

לצפיה ב-'אבקש מהרופא. אני אשמח למנוחה מהצרבות...'
אבקש מהרופא. אני אשמח למנוחה מהצרבות...
17/01/2017 | 18:09
10
ונראה לי שאני אעשה את הבדיקה בכל מקרה, כדיי לדעת...
לצפיה ב-'חולת CMV'
חולת CMV
15/01/2017 | 14:49
175
שלום, אני נמצאת בחודש השלישי להריון ואובחנתי כחולת CMV. ראיתי ביום חמישי האחרון במבט לחדשות כי חברה ישראלית פיתחה קיט שמאפשר לדעת אם העובר נדבק או לא.
https://youtu.be/C4vk3AO62mg
האם מישהו יודע איך ניתן להגיע לחברה לבדיקה?
לצפיה ב-'בקע/רווח בישבן'
בקע/רווח בישבן
12/01/2017 | 09:58
1
212
שלום, לפני כמה ימים התחילו לי כמו דקירות במעלה הרגליים באזור הישבן.
והיום שישבתי שמתי לב שיש כמו רווח רציני בישבן, ז"א בסוף עמוד השדרה לכיוון מטה, מרגיש קצת כמו מגלשה כזו.
קרה למישהי? מישהי יודעת מה זה יכול להיות?
מציינת שאין כאבים מיוחדים.
תודה!
לצפיה ב-'באיזה שבוע את? דקירות בישבן/גב תחתון קורות לעיתים בגלל'
באיזה שבוע את? דקירות בישבן/גב תחתון קורות לעיתים בגלל
17/01/2017 | 22:51
27
שהרחם לוחץ על עצב כלשהו.
לגבי הרווח אני לא ממש יודעת. אבל יש שינויים בזוית של עמוד השדרה וביציבה כתוצאה מההריון. אולי זה הסיפור?
לצפיה ב-'סיסי שיליה'
סיסי שיליה
17/01/2017 | 18:59
38
היי,
מישהי יודעת אם מותר לאכול לפני בדיקת סיסי שיליה?
תודה...
לצפיה ב-'התחלות חדשות לאמצ"ש'
התחלות חדשות לאמצ"ש
16/01/2017 | 09:06
8
2
לצפיה ב-'בדיקות דם בתחילת הריון'
בדיקות דם בתחילת הריון
15/01/2017 | 15:29
86
שלום.  אני בשבוע 6+4. היום בבוקר ביצעתי בדיקות דם ועד כה הגיעו חלק מהתוצאות אבל רובן. כל מה שהגיע עד כה נמצא בטווח התקין ולהבנתי בהריון חלק מוערכים אמורים להיות בחריגה.  אני צריכה לדאוג שהכל יצא תקין???  ערך הבטא עוד לא הגיע (בבדיקות דם מלפני שבועיים הבטא היתה 1480). תודה
לצפיה ב-'תל"מ אוגוסט - ספטמבר 2017'
תל"מ אוגוסט - ספטמבר 2017
15/01/2017 | 13:46
1
108
היי בנות,

שמי מיטל, בשבוע 8+1

האם נפתחה קבוצת לבנות תל"מ אוגוסט - ספטמבר 2017?
אשמח להצטרף
לצפיה ב-'איך אדע שאני בהיריון'
איך אדע שאני בהיריון
12/01/2017 | 19:44
2
266
היי לכולם, אני ממש במתח , מאחר לי המחזור ביומיים , ויש לי הפרשות חומות כבר בערך שבוע , עשיתי אתמול בדיקת היריון ביתית והיא יצאה שלילית, בדרכ לפניי חזור יש כאבי בטן אני מרגישה שאני צריכה לקבל, ועכשיו אני לא מרגישה כלום, בקיצור מתי אוכל לדעת שאני בהיריון כי אני ממש במתח
והאם התסמינים שהצגתי כאן מסמלים על היריון?
לצפיה ב-'קשה לדעת'
קשה לדעת
12/01/2017 | 20:24
133
התסמינים משתנים מאוד מאישה לאישה ומאוד קשה להבדיל בין תסמיני מחזור להריון.
את יכולה לחכות עוד כמה ימים ולעשות בדיקה ביתית או לבקש מהרופא משפחה שלך הפניה לבדיקת דם שהיא הדבר הכי מדוייק שיש.
לצפיה ב-'בדיקות הריון'
בדיקות הריון
13/01/2017 | 18:23
102
תעשי בדיקת הריון ביתית, אבל לא בהיסטריה, בסופו של דבר זה קורה :)
ממליצה לך להשתמש בסוגי בדיקות שונות, אבל שוב, אל תרוצי ותקני 100 בדיקות...
אחרי זה כבר תתרגשי ותתחילי להשתמש במחשבוני הריון (ממליצה על מחשבון הריון של נוני), לקרוא יותר מאמרים ברשת, להשתתף בקבוצות בפייסבוק (מאמאזון, ירחי לידה וכו'). שיהיה בהצלחה יקירה.
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
15/01/2017 | 10:22
1
124
היי לכולן מאחר לי בשלושה ימים ( הייתי אמורה לקבל ביום שישי) ביום שישי עשיתי בדיקת היריון והחלונית נשארה ריקה �� אין לי שום כאבי מחזור (תמיד יש לי) כאבים בחזה ו/או הפרשות חומות. חייבת לציין שמיום שישי אני חולה כאבי גרון קושי לבלוע חולשה וכאבי ראש... לא יודעת כבר מה לחשוב... מה אתן אומרות??
לצפיה ב-'תעשי בדיקה נוספת'
תעשי בדיקה נוספת
17/01/2017 | 18:03
19
לא יודעת אם המחזור שלך סדיר אבל יכול בהחלט לקרות מצב שהתקררות משבשת את המחזור כי כל המערכת החיסונית מתבלבלת.
לי בכל אופן היו את כל הסימנים הקבועים של מחזור ולכן לא הוטדתי כשהוא איחר, רק אחרי 4 ימים עשיתי בדיקה והיא הייתה חיובית כך שאין לדעת, אצל כל אחת הסימנים הם אחרים.
בכל מקרה, אם את מתכננת אז מאחלת לך בהצלחה! 
לצפיה ב-'מישהי מכירה קורס הכנה ללידה אונליין?'
מישהי מכירה קורס הכנה ללידה אונליין?
17/01/2017 | 13:01
2
35
היי, האם מישהי מכירה ויכולה להפנות אותי לסרטון באינטרנט (או אתר שמציע כל מיני סרטונים) שנותן מידע על היריון ולידה (בדומה למידע שמקבלים בקורס הכנה ללידה)?
אשמח גם אם אתן מכירות משהו מקוצר וגם אם מורחב יותר..

תודה :)
לצפיה ב-'ראיתי כמה פרקים מראה לי דיי מקביל'
ראיתי כמה פרקים מראה לי דיי מקביל
17/01/2017 | 13:57
1
45
http://doula.co.il/קורס_הכנה_ללידה_בווידאו
לצפיה ב-'לא הצליח הקישור אבל קופיפייסט '
לא הצליח הקישור אבל קופיפייסט
17/01/2017 | 14:16
27
או חיפוש של הטקסט בגוגל יניב את העמוד הנדרש
לצפיה ב-'אני תורמת דיקלקטין בירושלים'
אני תורמת דיקלקטין בירושלים
17/01/2017 | 09:13
33
שלום,
אני מחפשת לתרום אם יש כאן מישהי שרופא רשם לה דיקלקטין נגד בחילות קשות - זו תרופה מאוד יקרה, עלתה לי 340 ש"ח אחרי השתתפות קופה.
יש לי חבילה חדשה, זה בתוקף רק לחודשיים מרגע הפתיחה והחבילה נפתחה בשישי 13.1 אז יש הרבה זמן לתוקף.
אני בירושלים.
תודה 
לצפיה ב-'ציוד ורכש לאמצ"ש'
ציוד ורכש לאמצ"ש
16/01/2017 | 09:05
2
4
לצפיה ב-'מחכה לתאומים? למכירה בהזדמנות'
מחכה לתאומים? למכירה בהזדמנות
14/01/2017 | 21:03
132
התאומות שלנו גדלו...
למכירה במצב מעולה – כל החבילה ב 2000 ש"ח (לידיעה, מחיר הכל חדש כ 7000 ש"ח) אפשר גם חלקי
טלפון - 054-2490408

עגלת תאומים במבלרייד צבע אפור-כתום מצב טוב מאוד (מחיר חדשה כזו בערך 4000 ש"ח)
http://www.bumbleride.co.il/indietwin.php
- 2 טרמפולינות איכותיות לתינוקות (מחיר חדשות כאלו בערך 250 כ"א)
- 2 כסאות לרכב JOIE נקנו בביבי קלאב מצב מעולה (מחיר חדשים כאלו בערך 700 ש"ח כל אחד)
- 2 בייבי סנס (מחיר חדשים כאלו בערך 300 ש"ח כל אחד)
- 1 אוניברסיטה (מחיר חדשה כזו 220 ש"ח)
- 2 סירי לילה (מחיר חדשים כאלו בערך 35 ש"ח כל אחד)
- 1 ישבנון (מחיר חדש כזה בערך 80 ש"ח)
- 1 מובייל (מחיר חדש כזה בערך 330 ש"ח)
- 1 בימבה (מחיר חדשה כזו בערך 85 ש"ח)
- 3 שמיכות (מחיר חדשות כאלו בערך 50 ש"ח כ"א)
לצפיה ב-'יש כאן הגרלה של 5 (!!) מוצרי טומי טיפי!!'
יש כאן הגרלה של 5 (!!) מוצרי טומי טיפי!!
16/01/2017 | 23:26
55
רק להגיב בסוף הכתבה.
מנהלת, מקווה שזה בסדר לפרסם תחת שרשור ציוד ורכש.
לצפיה ב-'הכתמה דמית חלשה מאד בסוף הריון'
הכתמה דמית חלשה מאד בסוף הריון
16/01/2017 | 13:15
3
116
אני בסוף שבוע 38 והיתה לי היום בבוקר הכתמה דמית קטנה ממש. ז"א רק כתם ורדרד קטן שראיתי אותו רק על הטישו בניגוב ואחרי שעה הצבע קצת התחזק ולאחר מכן נעלם לגמרי.
זה היה מלווה בהרגשה של נפיחות כזו בבטן כמו לפני מחזור.
נכון לעכשיו, הכל נעלם.
מישהי יודעת מה זה אומר? ועד כמה אני קרובה ללידה?
תודה!
לצפיה ב-'האממממ....'
האממממ....
16/01/2017 | 13:53
2
105
לא נשמע כמו הפקק הרירי ואם אני זוכרת נכון גם בשבועות מתקדמים מבקשים להגיע לבדיקה במקרה של דימום, אמנם לא נשמע מסיבי אבל הייתי קופצת למוקד בשביל להיות בטוחה....
לצפיה ב-'מרגישה בעיטות'
מרגישה בעיטות
16/01/2017 | 14:46
1
88
אני מרגישה בעיטות, עד כמה צריך ללכת למוקד?
לצפיה ב-'אף אחת לא תוכל לענות לך על זה'
אף אחת לא תוכל לענות לך על זה
16/01/2017 | 20:42
63
זה לא פורום ייעוץ רפואי אלא פורום תמיכה.
אני אישית על דימום בשבועות מתקדמים הייתי הולכת לראות שהכל בסדר.
אם את מרגישה רגועה את לא חייבת... את תמיד יכולה לנסות להרים טלפון לאחיות/קופא נשים שלך להתייעץ.
לצפיה ב-'האם זה היריון?'
האם זה היריון?
16/01/2017 | 09:38
2
164
מישהי יכולה לעזור לי דחוף האם בבדיקת דם לגילוי היריון התשובה 1279 IU/L זה חיובי???

לצפיה ב-'חיובי בהחלט (: מזל טוב!'
חיובי בהחלט (: מזל טוב!
16/01/2017 | 10:23
1
19
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
16/01/2017 | 11:14
70
תודה רבה!!!!
לצפיה ב-'אנימציה חביבה על תזוזת האיברים בבטן בהריון'
אנימציה חביבה על תזוזת האיברים בבטן בהריון
11/01/2017 | 22:48
147
בהמשך לשאלה שהעליתי פה לא מזמן על מה בעצם גורם לבטן לצאת ככה בשלב מוקדם בו הרחם עוד קטן מאד, בדיוק פורסמה היום כתבה עם אנימציה חביבה שמדגימה את התפתחות ההריון - הגדילה של התינוק והרחם ואיך זה דוחף ומשנה את מיקום האיברים השונים בבטן לאורך ההריון.
זה חמוד. תהנו.
http://www.themarker.com/mako/1.3230290
לצפיה ב-'מישהי מהמשתתפות כאן בהריון ראשון ? או שכולן מנוסות?'
מישהי מהמשתתפות כאן בהריון ראשון ? או שכולן מנוסות?
08/01/2017 | 15:45
10
372
התחשק לי קצת לברבר :)

אצלי זה הריון ראשון, שבוע 29, ולמרות שאני כבר חצי שנה בערך יודעת שאני בהריון עדיין מופתעת כשאני מסתכלת במראה ורואה בבואה שונה.
חושבת פעמים רבות ביום על ההריון, על מה שקורה לגוף שלי על ההרגשה המוזרה שהוא (הגוף) לא בדיוק שלי....
מופתעת מזה שכל הזמן משהו כואב מציק או לא נוח. מזה שאין לי חשק לעבודה בכלל בכלל :) ומזה שאמורים לסיים את ההריון בלידה :)
אפילו התחלתי להכין רשימת השמעה ללידה (?!)  

בקיצור מרגישה קצת אובססיבית.

לצפיה ב-'אני גם בהריון ראשון, הריון אחרי טיפולים '
אני גם בהריון ראשון, הריון אחרי טיפולים
08/01/2017 | 16:14
1
350
שבוע 22, מתרגשת ולא מאמינה כל פעם שרואה את הבטן שפתאום יוצאת החוצה ובולטת כל כך.

אין ספק שההריון הזה השתלט עליי, בערך כמו הטיפולים...
אני בערך חיה ונושמת מבדיקה לבדיקה כי כל פעם אני במחשבה שאולי חס וחלילה משהו יקרה...
לאחרונה התחלתי לארגן דברים, עשיתי ריג'סטרי ובחרנו את הרהיטים והעגלה וכו' שרוצים. אחותי עברה על כל הביגוד שיש לה לתינוקות עד גיל שנה יחד איתי ובחרתי מה שתשלח לי. כמובן שאקנה מלא דברים מסביב כי יש לנו טעם מאוד ספציפי וחיכינו כל כך הרבה.
הריון זה דבר מאוד מבלבל ומלחיץ ופתאום יש המון דברים לא מוכרים והזויים, פתאום נוצרות חוויות חדשות ובסוף בע"ה- החוויה הכי גדולה שיש: הלידה.

אותי בכלל ההריון הכניס להלם כי כל כך התרגלתי לכל השליליים והכימים שפתאום שאמרו שיש בטא חיובית - הייתי בשוק טוטאלי ופתאום שהכל נהיה מוחשי- נכנסת ללחץ מכל כך הרבה דברים. אני מנסה לנשום ולעבור יום ביומו ולהבין שהכל בסופו של דבר פתיר ומשתדלת להיות רגועה ולהנות מההריון.
לצפיה ב-'אמנם מצב שונה'
אמנם מצב שונה
09/01/2017 | 22:56
187
ולא אחרי טיפולים 
אבל תחושת ההלם ממש ממש מוכרת :)
לצפיה ב-'גם אני בהיריון ראשון שהשתלט עליי :)'
גם אני בהיריון ראשון שהשתלט עליי :)
08/01/2017 | 19:09
296
אחרי טיפולים וציפייה וכרגע בלי עבודה..
כל היום חושבת רק על זה ועל הלידה המתקרבת וממש מתרגשת!.
בקרוב נסגור את עניין הקניות, וממש חיכיתי לזה.
לצפיה ב-'גם אני בהריון ראשון :)'
גם אני בהריון ראשון :)
09/01/2017 | 14:31
214
שבוע 26... ולגמרי מזדהה עם כל מה שכתבת :)
לצפיה ב-'יש פה מגוון די רחב של הריוניות '
יש פה מגוון די רחב של הריוניות
10/01/2017 | 09:58
1
228
אנחנו מקבלות בשמחה מצטרפות חדשות ומצטרפות חוזרות
לצפיה ב-'לא התכוונתי להדיר מישהו'
לא התכוונתי להדיר מישהו
10/01/2017 | 12:43
181
פשוט הייתה לי תחושה קצת של לבד בפעם הראשונה וקצת מוזרה ושמחתי לגלות שיש גם נשים בשלב שלי באזור :) 
לצפיה ב-'אמנם לא פה המון, אבל גם אני בהריון ראשון'
אמנם לא פה המון, אבל גם אני בהריון ראשון
10/01/2017 | 10:02
215
בשבוע 31 וגם לי עדיין מוזר עניין הבטן וגם אני עדיין בשוק מההריון ומזה שטפו טפו מלח מים לא בעוד המון זמן אני אהיה אמא.
נראה שהמוח עובר איזשהו סוויץ' שגורם לו להתעניין יותר בהריון ובלידה ופחות בכל שאר הדברים העולם. נראה לי טיבעי בסה״כ... זה לא בגד חדש ואפילו לא דירה חדשה, זה משהו הרבה יותר גדול ומשמעותי! :)

וכן, יש הרבה באגים בגוף. כל אחת והבאגים שלה...
לצפיה ב-'כן, זה מוזר לאללה '
כן, זה מוזר לאללה
10/01/2017 | 21:25
1
188
לסתכל על הבטן ולראות רגל זזה בפנים כמו חייזר קטן, לא לישון בלילות בגלל צרבת ולהקיא את הקפה כל בוקר... גם בשבוע האחרון עדיין לא קלטתי.
חלק גדול מההריון (ומההורות בכלל) הוא לשחרר את השליטה בגוף, בלו"ז ובחיים בכלל.

לפחות בעניין הגוף - הוא יחזור לעצמו מהר מאוד, לפחות מבחינת כאבים ותופעות לוואי. יום אחרי הלידה הייתי בשוק שעבר לי יום ללא הקאות, בחילות, צרבות או נחירות מגיעות תופעות אחרות, אבל תחושת השליטה קצת חוזרת.
לצפיה ב-'אצלי זה הריון חמישי אבל עוד אף פעם לא ילדתי - מקווה שהפעם כן'
אצלי זה הריון חמישי אבל עוד אף פעם לא ילדתי - מקווה שהפעם כן
11/01/2017 | 02:39
275
היו לי שני הריונות תקינים שהחלטתי לעשות בהם הפלה יזומה ואז עוד שני הריונות שנפלו בשבוע 4 ו5 . וכל זה במסגרת זמן של שנתיים  .
עכשיו אני כמעט בשבוע 6 ומחכה כבר להגיע לשבועות מתקדמים יותר שלא חוויתי בהריונות הקודמים, אז גם אצלי יש מין תחושה של "פעם ראשונה". 

לצפיה ב-'אפילו כשהייתי בצירים לא האמנתי'
אפילו כשהייתי בצירים לא האמנתי
13/01/2017 | 22:09
115
בחודש תשיעי עם בטן ענקית ומהממת, עדיין בהלם מהבבואה שלי.
וגם עכשיו כשהתינוקת המקסימה שלי ישנה עלי, אני לא מאמינה שעברתי הריון ולידה.
כל התהליך הזה הוא פשוט הזייה.
זה פלא הבריאה ואין דבר מדהים ומוזר מזה
לצפיה ב-'בדיקות והמלצות רופאים לשבוע חדש'
בדיקות והמלצות רופאים לשבוע חדש
08/01/2017 | 08:21
33
31
לצפיה ב-'רופא מומלץ במרכז -סקירת מערכות מאוחרת '
רופא מומלץ במרכז -סקירת מערכות מאוחרת
07/01/2017 | 13:24
5
154
שלום לכולן,
אשמח לקבל המלצה על רופא לסגירת מערכות מאוחרת במרכז (ת"את, ר"גם, גבעתיים והסביבה).

לצפיה ב-'בזמנו עשיתי אצל ד"ר מיקי לוריאן'
בזמנו עשיתי אצל ד"ר מיקי לוריאן
07/01/2017 | 21:37
2
97
עשיתי אצלו סקירה מוקדמת ומאוחרת.
הוא מקסים, יסודי ונעים, לצערי יש לי למה להשוות מאחר ועברתי עוד שתי סקירות ממוקדות באותו הריון על ידי רופאים אחרים
לצפיה ב-'מניסיוני האישי'
מניסיוני האישי
08/01/2017 | 12:29
128
גם אני עשיתי אצלו, גם בשני ההריונות, את הסקירות הראשונות, ממש אהבתי אותו, אך כיום את המאוחרת (השניה) הוא עושה רק פרטי, גם לא בהסדר (אני בכללית) ומאוד יקר...
יש עוד רופא טוב, במדיקל סנטר TLV, עשיתי אצלו סקירה שניה בהריון ראשון, רופא מקסים ממש! ד"ר סולומון מושב.
לצפיה ב-'לוריאן אכן מומלץ בחום! ואם את מחפשת סקירה בקופה עצמה'
לוריאן אכן מומלץ בחום! ואם את מחפשת סקירה בקופה עצמה
09/01/2017 | 22:08
70
עשיתי אצל ד"ר רובי אמסטר והוא היה מאוד יסודי ונעים.
לצפיה ב-'צלאל, ינון, מלינגר'
צלאל, ינון, מלינגר
08/01/2017 | 17:50
35
לצפיה ב-'יובל יפת, עשינו אצלו את שתי הסקירות. מקבל ברמת אביב.'
יובל יפת, עשינו אצלו את שתי הסקירות. מקבל ברמת אביב.
10/01/2017 | 08:59
22
לצפיה ב-'שאלה על סקירת מערכות קופח מאוחדת'
שאלה על סקירת מערכות קופח מאוחדת
07/01/2017 | 11:14
3
97
שלום!
יש לי שאלה לגבי מכוני האולטראסאונד של מאוחדת. כי מכל מי שבהריון בסביבה שלי הבנתי שבקופות חולים אחרות כולן עוברות סקירות בתלת מימד דרך הקופות חולים. ואילו אני עוברת את הבדיקות במאוחדת בדו מימד .
האם יש מכונים של מאוחדת שיש להם את הציוד לסקירה בתלת מימד? או שגם את הסקירה המאוחרת אני לא יראה בתלת מימד :(
אשמח לקצת תובנות.
לצפיה ב-'אני אומנם בכללית..'
אני אומנם בכללית..
07/01/2017 | 13:03
83
וגם שם לצערי עשו לי בדו מימד בלבד בסקירה המאוחרת...
יכול להיות שזה תלוי במקום בו עושים...
לצפיה ב-'לא יודעת אם זו שאלה של ציוד'
לא יודעת אם זו שאלה של ציוד
07/01/2017 | 14:17
72
אני בקופת חולים מאוחדת, ויודעת בודאות שבמרפאה בפנקס 14 בתל אביב יש ציוד לתלת מימד אבל את הסקירה המאוחרת עשו ללא תלת מימד....

כנראה שאם אין צורך לא עושים... כשעשיתי סקירה מוקדמת בפרטי עשו תלת מימד.

לצפיה ב-'אני במאוחדת באיזור הצפון'
אני במאוחדת באיזור הצפון
07/01/2017 | 17:50
45
נתנו לי רשימה של כמה מכונים או רופאים שעובדים עם מאוחדת ואני בחרתי. ב2 הסקירות דווקא היה תלת מימד, אבל הקטנה לא ממש שיתפה פעולה.
בכל מקרה מה שצריך לראות רואים בדו מימד ולא בתלת
לצפיה ב-'ד"ר רונית אלמוג'
ד"ר רונית אלמוג
06/01/2017 | 11:33
1
146
היי בנות,
אני בתחילת הריון ואשמח לשמוע חוות דעת על ד"ר רונית אלמוג. אני שוקלת לעבור אליה.
תודה רבה!
דפנה
לצפיה ב-'חברה שלי דיווחה שהיא סופר חמודה ויסודית אבל'
חברה שלי דיווחה שהיא סופר חמודה ויסודית אבל
08/01/2017 | 08:24
181
זמינות התורים לא להיט. בהריון זה שיקול חשוב.
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על רופא מעקב הריון באזור חולון-תל אביב'
אשמח להמלצה על רופא מעקב הריון באזור חולון-תל אביב
06/01/2017 | 09:53
44
אשמח להמלצה על רופא מעקב הריון (בת 40 אחרי 2 הפלות)מהכללית עם אולטרהסאונד מתקדם(שלא ישלח אותי לעשות אולטרהסאונד כל פעם במקום אחר)
לצפיה ב-'המלצה לרופא למעקב הריון של כללית ברמת השרון. תודה'
המלצה לרופא למעקב הריון של כללית ברמת השרון. תודה
08/01/2017 | 14:05
12
לצפיה ב-'*** זקוקה להמלצה על ד"ר מתי גלסנר, לסקירה שניה בבקשה!***'
*** זקוקה להמלצה על ד"ר מתי גלסנר, לסקירה שניה בבקשה!***
08/01/2017 | 12:21
46
שלום, אני בת 38 עוד מעט, בהריון שלישי (השני הפסיק להתפתח בשבוע מוקדם יחסית), הריון של הרבה פחדים וחששות;
מאילוצים פיננסיים לא אעשה סקירה שניה באופן פרטי הפעם (כמו שעשיתי בהריון ראשון), אלא נרשמתי לסקירה דרך הקופה אצל ד"ר מתי גלסנר. מאוד אשמח להמצות.דיס-המלצות עליו, תודה רבה מראש!

לצפיה ב-'בדיקת הדם שלאחר שקיפות עורפית'
בדיקת הדם שלאחר שקיפות עורפית
09/01/2017 | 07:57
6
72
הריון שני, שבוע 10.
שבוע הבא יש שקיפות עורפית.
בנות שבכללית - את בדיקת הדם שעושים יום אחרי - עושים במרפאה הרגילה (וקובעים תור לבדיקת דם) או במרכז בריאות האישה אצל האחיות?
לצפיה ב-'בכללית עשיתי במרכז בריאות האישה '
בכללית עשיתי במרכז בריאות האישה
09/01/2017 | 09:05
1
61
פשוט באים בלי תור (בשעות שהאחיות שם זמינות ללקיחת דמים )בדר"כ בשעות הבוקר.... את השקיפות אני זוכרת שעשיתי ביום חמישי ואת הבדיקת דם ביום ראשון שאחרי השקיפות...

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/01/2017 | 09:17
6
לצפיה ב-'יש גם בחלק מהמרפאות הרגילות של הכללית'
יש גם בחלק מהמרפאות הרגילות של הכללית
09/01/2017 | 22:09
1
39
בת"א למשל עושים גם במגדל המאה (למרות שאין שם מרכז לבריאות האישה). אם יש מרפאה שקרובה יותר אליך, ממליצה להתקשר ולשאול מה הנוהל.
לצפיה ב-'תודה, האמת מתאים לי במרכז בריאות האישה'
תודה, האמת מתאים לי במרכז בריאות האישה
10/01/2017 | 08:18
11
לצפיה ב-'במרכז בריאות האשה לרוב'
במרכז בריאות האשה לרוב
10/01/2017 | 16:28
1
32
אבל לפחות בחיפה זה כן דרש תיאום תור מראש. תבדקי!
לצפיה ב-''
11/01/2017 | 15:35
2
לצפיה ב-'שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת'
שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת
09/01/2017 | 16:26
1
128
היי בנות
יש כאן במקרה מישהי מאיזור באר שבע?

אני צריכה לקבוע תור לשקיפות וסקירה ואני לא יודעת אצל מי כדאי
מישהי שמעה על דורון הררי? ויודעת אם הוא עושה גם שקיפות?
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי השקיפות'
לא יודעת לגבי השקיפות
10/01/2017 | 09:28
35
אבל אחותי עשתה אצלו בקירה ודיברה עליו ממש ממש טובות! אמרה שהוא סופר מקצועי.
וגיסי אחד שתמיד בודק והולך על הכי טוב
לצפיה ב-'הייי עזרה בבקשה'
הייי עזרה בבקשה
09/01/2017 | 18:02
3
155
האם מישהי עברה סקירה שנייה בבית חולים???
כמה זה אמין??
לצפיה ב-'למה שלא יהיה אמין?'
למה שלא יהיה אמין?
09/01/2017 | 20:23
24
לצפיה ב-'מה זאת אומרת האם זה אמין?'
מה זאת אומרת האם זה אמין?
10/01/2017 | 07:42
52
בחלק מהקופות הרופאים המבצעים את הסקירות מקבלים בבתי חולים. זו לא פיקציה אם זו השאלה.
לצפיה ב-'בתי החולים מאויישים ברופאים מצויינים'
בתי החולים מאויישים ברופאים מצויינים
10/01/2017 | 09:53
68
מעבר לזה, כל רופאי הנשים בקהילה עוברים הכשרה בבתי חולים כך שברור שהרמה גבוהה.
לצפיה ב-'המלצה לרופא למעקב הריון בכללית בחיפה'
המלצה לרופא למעקב הריון בכללית בחיפה
08/01/2017 | 16:20
1
57
שלום לכולן,
חדשה כאן..
אחרי תקופת טיפולי פוריות, אנחנו בתחילתו של הריון ראשון.
מחפשת המלצה לרופא/ת נשים בחיפה למעקב הריון. שייכת למרפאת כללית.
האם מישהי מכירה את ד"ר דורון שפיגל? הייתי אצלו פעמיים לפני כמה שנים בתור רופא נשים רגיל. האם מומלץ למעקב?
אודה להמלצותיכן :)
שבוע טוב!
לצפיה ב-'ממליצה על ד''ר עמית דמתי במרפאת לין'
ממליצה על ד''ר עמית דמתי במרפאת לין
08/01/2017 | 18:34
58
הוא אדם מקסים קודם כל! איכפתי, קשוב, מקצועי עם הרבה ניסיון. היה אחד מהצוות שטיפל בי בהריון ראשון לפני 7 שנים בכרמל, רופא מדהים! קבעתי תור אליו למעקב להריון הנוכחי.
לצפיה ב-'שאלה על מעקב בסוף ההריון וחיסון שעלת'
שאלה על מעקב בסוף ההריון וחיסון שעלת
11/01/2017 | 15:26
2
81
עשיתי הארכת משקל בשבוע 32. האם יש צורך לחזור עוד פעם לרופא מעקב או שמעכשיו ועד מעקב הריון עודף אין צורך?

לגבי חיסון שעלת- התחסנתי לפני 6 ימים ועדיין יש לי כמו עיגול אדום, רגישות במגע ונפיחות בקוטר 1.5 סנטימטר בערך באזור ההזרקה. למישהי קרה? האם תקין או שצריך ךלהתחיל לדאוג?
לצפיה ב-'לגבי חיסון השעלת'
לגבי חיסון השעלת
11/01/2017 | 21:10
1
79
לי היה אודם ונפיחות במשך שבוע, ועכשיו שבוע וחצי אחרי זה עדיין מעט נפיחות במגע אבל כבר לא אדום ולא כואב.
יכול להיות קצת דלקת מההזרקה למיטב הבנתי,
אבל אם את מודאגת תתייעצי עם רופא....
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2017 | 15:02
31
נראה לי שזה קצת התחיל להשתפר ב24 שעות האחרונות.
פשוט בהריון הקודם לא עשיתי (כי פשוט לא עשו אז) אז לא היה לי למה להשוות.
לצפיה ב-'התחלות חדשות לשבוע חדש'
התחלות חדשות לשבוע חדש
08/01/2017 | 08:21
19
14
לצפיה ב-'דימום כהה בתחילת הריון'
דימום כהה בתחילת הריון
07/01/2017 | 18:31
1
192
הי בנות,
הריון שלישי,שבוע 5+2..
הראשון נפל באופן ספונטני בסוף שבוע 6, כשבתחילתו התחילו דימומים כהים שהתחלפו  לאדומים.
בהריון השני כבר ביקשתי תמיכת פרוגסטרון והרופא זרם.. הסתיים בידיים מלאות.

ההריון הזה צעיר ממש, עוד לא הספקתי להתרגל וכבר יש לי דה ז'ה וו, היום התחיל דימום כהה, קצת כאבי גב..
יש לי תור לעוד 3 שבועות (יהיה כבר שבוע 9) ועד אז אין תורים לרופאת הנשים שלי.
אני יכולה לפנות לרופא אחר, מתלבטת אם צריך.
וגם..שבוע 9 זה לא מאוחר מדי? בינתיים ביקשתי מרופא המשפחה בדיקת בטא וגם ובדיקות כלליות

ללכת לבדוק?
לצפיה ב-'מקווה שגם ההריון הזה ייגמר בידיים מלאות!'
מקווה שגם ההריון הזה ייגמר בידיים מלאות!
08/01/2017 | 07:37
101
בעיקרון ידוע שיש לא מעט נשים שיש להן דימומים השתרשות כהים עכורים כאלה..
וזה בסדר גמור..
אבל אני מבינה את החשש שלך, אז אולי באמת רק בשביל השקט הנפשי תלכו לרופא ?
אולי תבקשי באמת פרוגרסטרון, מה שלא יזיק אולי יועיל, אפילו אם סתם להרגשה האישית שלך:)
לצפיה ב-'ערכי בטא'
ערכי בטא
05/01/2017 | 12:22
1
222
הי לכולן המחזור האחרון ב18.11.16 בטא ב19.12 235 ביום ג הייתי אצל הרופא שראה שק הריון ריק הוא אמר שיש אפשרות שההריון צעיר ולכן לא ראה גם אמר לגבי המכשור שאולי במכשור אחר
בכל מקרה נתן לי לעשות עוד 2 בדיקות בטא ולראות אם יש הכפלה אז לבוא שוב אליו בעוד שבועיים
עשיתי אחת אתמול והתוצאה היתה 15172 השאלה היא האם זה נראה בכיוון תקין ?האם יש סיכוי??
לצפיה ב-'היי'
היי
07/01/2017 | 17:55
94
את צריכה לחשב הכפלה בערך כל 72 שעות.
לא חישבתי אבל נראה שהבטא שלך עולה, ובכל מקרה זה באמת מוקדם לראות משהו באולטרסאונד..
תחזרי לרופא מתי שקבעת
לצפיה ב-'שבוע 5 ללא שק הריון '
שבוע 5 ללא שק הריון
07/01/2017 | 09:39
2
189
היי , אני ממש ממש צריכה עזרה 
בעלי ואני ניסינו להכנס להריון עוד לפני האיחור במחזור עשיתי בדיקת הריון והיא יצאה חיובית , ביום שהייתי אמורה לקבל מחזור עשיתי בדיקת בטא ויצא 80
כמובן ששמחנו מאד
שלושה ימים לאחר האיחור במחזור התחילו לי כאבי בטן כמו כאבי מחזור רק חזקים יותר 
נסענו למיון .. שם בדקה אותי רופא מזעזעת אני חייבת לציין 
ואמרה לי שהיא לא רואה שק הריון וכנראה זה הריון כימי או הריון בשחלות .. ואולי אולי לא רואים כי גיל ההריון נמוך .. 
ושאני פשוט אעשה בדיקות בטא ואראה אם מכפיל 
למישהי קרה דבר דומה ? ובכל זאת ראו לאחר מכן שק ודופק ? 
תודה לעוזרות 
לצפיה ב-'זה מאוד מוקדם!'
זה מאוד מוקדם!
07/01/2017 | 13:07
122
זה אומר שהיית במיון בערך בבטא של 350 בערך... למיטב ידיעתי שק רואים מבטא 1000 ואילך. ככה שזה ממש מוקדם ולדעתי אין סיבה להגיע למסקנות כאלו שזה כימי.
תמתיני כמה ימים ותעשי שוב בטא... אם היא עולה כנראה שהכל בסדר
לצפיה ב-'אכן מאוד מוקדם'
אכן מאוד מוקדם
08/01/2017 | 08:29
88
בהריון השלישי שלי היה מצב דומה רק שלא ניתן אצלי לדעת גיל הריון לפי מחזור בגלל אי סדירות. המתנתי עשרה ימים וכשחזרתי היה דופק. להמון נשים יש ביוץ מוקדם/מאוחר כך שהחישוב מיום המחזור זז ביום יומיים וזה בערך משך הזמן בו יכול להיות שוני בבדיקה. המלצתי היא להמתין שבוע ואם ניתן אפילו שבועיים וללכת להיבדק. בלי בטא באמצע כי היא לא בהכרח תיתן תשובה ודאית.
לצפיה ב-'דימום השתרשות'
דימום השתרשות
08/01/2017 | 15:26
1
83
היי לכן,
כבר שלושה חודשים מנסים להיכנס להיריון, המחזור שלי לא סדיר בכלל, מגיע פעם בכ-50 ימים... מודדת חום השחר ושמה לב לשינויים. לפני כשבוע ערכתי בדיקת ביוץ שיצאה חיובית וכעבור חמישה ימים התחיל דימום חלש. כשבפועל, המחזור אמור להגיע רק עוד שבועיים..
האם מנסיונכן ייתכן ומדובר בדימום השתרשות?
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
10/01/2017 | 15:06
22
אצלי בהריון הראשון דימום השתרשות נראה כמו שלושה ימים לש מחזור חלש מאוד.

בכל מקרה וודאות רק בדיקת דם תיתן לך.
לצפיה ב-'שבוע טוב!! בטא לא גבוהה מידי לשבוע שלי?'
שבוע טוב!! בטא לא גבוהה מידי לשבוע שלי?
08/01/2017 | 16:54
120
ווסת אחרונה מתאריך 1.12.16, לפי המחשבונים אמורה להיות בשבוע 5+3, עשיתי היום בדיקת בטא והתוצאה היא 92183... לפי הטבלאות של ערכי בטא זה מתאים לשבוע 7-8, יש ממה לחשוש? מציינת גם שיש לי קצת הפרשות וורודות היום עם מעט חום, והתור שקבעתי לרופא נשים הכי קרוב רק ב19.1....
לצפיה ב-'סקרנית.. :('
סקרנית.. :(
09/01/2017 | 13:48
1
170
היי לכולן
בימים שלאחר הביוץ היו לי תופעות כמו : בטן נפוחה תשישות סחרחורות מידי פעם וחוסר תאבון בערבים. ועכשיו אני שלושה- ארבעה ימים לפני שאמורה לקבל ולא מרגישה שום דבר חריג חוץ מקצת כאבי מחזור (שתמיד יש לי ) מפחדת שאני עומדת להתאכזב.... :( קרה למישהי??
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
10/01/2017 | 07:45
46
תופעות של ביוץ-השרשה-מחזור-הריון דומות מאד ומצד שני משתנות מאד מאישה לאישה. אין לדעת מה יהיה אצלך. מחזיקה לך אצבעות.
לצפיה ב-'בטא נמוכה מדי לשבוע?'
בטא נמוכה מדי לשבוע?
09/01/2017 | 20:07
2
96
שבוע 5 וארבעה ימים.
בטא 712, לפי הכללית אמורה להיות מעל 800..
קצת הכתמות חומות בימים האחרונים.

נמוכה מדי?  לדאוג?

לצפיה ב-'לא לדאוג'
לא לדאוג
10/01/2017 | 09:55
1
60
יתכן והיה ביוץ מאוחר אפילו ביום והבטא שונה משמעותית בשלב הזה. להמתין בסבלנות (קשההה) עוד שבוע וחצי ולגשת לבדיקת דופק
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/01/2017 | 00:16
1
לצפיה ב-'ערכי בטא '
ערכי בטא
09/01/2017 | 12:49
1
124

הי לכולן המחזור האחרון ב18.11.16 בטא ב19.12 235 ביום ג הייתי אצל הרופא שראה שק הריון ריק הוא אמר שיש אפשרות שההריון צעיר ולכן לא ראה גם אמר לגבי המכשור שאולי במכשור אחר
בכל מקרה נתן לי לעשות עוד 2 בדיקות בטא ולראות אם יש הכפלה אז לבוא שוב אליו בעוד שבועיים
עשיתי אחת ב4.1והתוצאה היתה 15172 אתמול ה8.1 עשיתי שוב בדיקה והתוצאה היא 28809השאלה היא האם זה נראה בכיוון תקין ?האם יש סיכוי??

לצפיה ב-'כשהבטא באלפים (ובכלל בעשרות אלפים) לא מצפים כבר להכפלות'
כשהבטא באלפים (ובכלל בעשרות אלפים) לא מצפים כבר להכפלות
10/01/2017 | 09:57
58
קלאסיות של פי 1.5-2. את אמורה ללכת לבדיקת דופק סביב שבוע 7, לעיתים ביוץ מאוחר או סתם התפתחות מעט איטית יותר של שק ההריון מסיטים את ה"זמנים המצופים".
לצפיה ב-'היי לכולם'
היי לכולם
08/01/2017 | 18:22
1
210
לפי החישוב, אני נמצאת כרגע בשבוע החמישי להיריון. היום לראשונה עשיתי בדיקת דם ואני מאוד מודאגת, כיוון שאני חדשה בתחום :) אשמח אם תוכלו לעזור לי--האם הערכים שהתקבלו תקינים???
אסטרדיול 1316
פרוגסטרון 94.2
בטא 3660.43
לצפיה ב-'מצויין. הכל נראה טוב'
מצויין. הכל נראה טוב
08/01/2017 | 19:06
20
לצפיה ב-'ציוד ורכש לשבוע חדש'
ציוד ורכש לשבוע חדש
08/01/2017 | 08:22
4
15
לצפיה ב-'שאלה לבעלות עגלת בוגבו קמיליון '
שאלה לבעלות עגלת בוגבו קמיליון
08/01/2017 | 22:19
3
146
איך אתן מסתדרות עם הסל איחסון מתחת לאמבטיה? אני יודעת שבטיולון זה אמור להיות הרבה יותר טוב אבל כרגע אני לא מצליחה להכניס לסל כלום! זה פשוט סיוט  יש איזשהו פטנט שאני לא יודעת עליו?? 
לצפיה ב-'הרבה מחברות סל על הידית עם שאקל גדול'
הרבה מחברות סל על הידית עם שאקל גדול
10/01/2017 | 10:00
2
105
שימי שזה משנה את מרכז הכובד של העגלה ולכן לא להעמיס עליו יותר מדי בכדי שלא תתהפך.

לצפיה ב-'תודה על המענה :) כבר קניתי שאקל.. '
תודה על המענה :) כבר קניתי שאקל..
11/01/2017 | 09:55
1
62
חשבתי אולי יש פתרון אחר וטוב יותר מזה :)
הסל בגודל סבבה רק שלא נגיש.. הזוי ממש שמייצרים דבר כזה
לצפיה ב-'יש לי עגלה אחרת. '
יש לי עגלה אחרת.
11/01/2017 | 16:27
79
בשלב בו התינוק שוכב לחלוטין הסל בתחתית כמעט ולא נגיש. לשמחתי (או לצערי, תלוי איך מסתכלים על זה) הזמן טס והשיפוע בטיולון מגיע מהר מאוד
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:38
10
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
ד
ד"ר רון טנצר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה