לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042510,425 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".

רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.

מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".

רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.

מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 

תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.

הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;

והכי חשוב, שתהיה גלישה נעימה ודיון פורה!
המשך >>

לצפיה ב-'אני תוהה מאיפה מגיע תחנת הקלאסית ב102.7'
אני תוהה מאיפה מגיע תחנת הקלאסית ב102.7
21/09/2018 | 17:26
10
אחרי זמן השמעה רצופה הם אמרו פלסטין
מענין באיזה אזור הם מגיעים  לא מראמללה בגלל 102.8
ולא מעזה בגלל אל קודס באותו תדר

התחנה משמיעה רק קלאסיקות
יש סיכוי שאולי התחנה בתדר 99.7 עברה ל102.7
עקב ירדן ערבית שהתחילו לשדר ב99.7

מה שבטוח הקליטה שלה משתנה לפי מזג האויר.
לצפיה ב-'רדיו קול ברמה ישלם פיצוי על הדרת נשים'
רדיו קול ברמה ישלם פיצוי על הדרת נשים
20/09/2018 | 18:37
1
22
בית המשפט המחוזי בירושלים קבע היום (חמישי) כי רדיו "קול ברמה" ישלם פיצוי בסך מיליון שקל בגין אפליית נשים לאחר שסירב להעלות נשים לשידור. בכך קיבלה השופטת גילה כנפי־שטייניץ את התביעה הייצוגית שהגיש ארגון "קולך – פורום נשים דתיות" בשם המאזינות שנפגעו מהיחס לנשים בשידורי התחנה. הסכום יועבר לקרן תובענות ייצוגיות שתחליט כיצד לחלק אותו לטובת תוכניות להעצמת נשים מסורתיות, דתיות וחרדיות. בצד הפיצוי תשלם התחנה ל"קולך" 300 אלף שקל על הוצאות משפט ושכר טרחה.

הבקשה לאישור התביעה הייצוגית הוגשה ב-2012, לאחר שנפתחו הליכים מצד הרשות השנייה נגד התחנה. כעבור שנתיים אושרה התביעה ונקבע כי מדיניות התחנה מהווה אפליה פסולה ש"פוגעת בציבור הנשים בכללותו ומעבירה מסר שלילי באשר למעמדן של נשים בחברה". בית המשפט העליון דחה ערעור על קביעה זו בפסק דין שעסק בתופעה של הדרת נשים מהמרחב הציבורי. השופטת דפנה ברק־ארז הדגישה בפסק דין שגם איסור הלכתי לא יכול להצדיק פגיעה בליבת הזכות לשוויון.

מאז פסק הדין של העליון התנהל משפט על גובה הפיצוי של "קול ברמה". בין הצדדים לא היתה מחלוקת כי מאז שהחלה התחנה לפעול ב-2009, היא נקטה מדיניות מוצהרת של סירוב להשמיע נשים בשידוריה. בשנת 2011, בעקבות הליכים של הרשות השנייה נגדה, החלה התחנה להשמיע נשים בשידוריה באופן הדרגתי. נציגי הרדיו הגישו תצהירים וחוות דעת נגד הטענה שמדיניות התחנה פגעה בציבור הנשים המאזנות לשידורי התחנה.

על סמך חוות הדעת השונות קבעה השופטת כי הקבוצה הנפגעת מונה 40 אלף נשים. ב"קולך" הציעו פיצוי בסך 300-150 שקל לאשה. השופטת כנפי־שטייניץ ציינה כי סכום הפיצוי צריך להיות גבוה מזה שניתן לנפגעי פרשת הסיליקון בחלב תנובה – 250 שקל לאדם  – אך קיבלה את טענת התחנה כי החיוב הנדרש (המגיע לכל הפחות לסכום של שישה מיליון שקל – ר"ח) יוביל לקריסתה הכלכלית של התחנה. "סכום זה אינו מעשי וטעון הפחתה", נכתב בפסק הדין. "הנני סבורה כי פסיקת פיצוי בסכום של עשרה מיליון שקל ויותר אכן עלולה לפגוע ביציבותה הכלכלית של הנתבעת. בעת קביעת שיעור הפיצוי ואופן תשלומו יש מקום לערוך את מאזן הנזק והתועלת ויש להתחשב גם בנזק העלול להיגרם לתחנה ולציבור מאזיניה... תיקון תופעת הדרת נשים בשידורי התחנה על ידי חיוב בפיצוי שתוצאתו תהיה סגירת התחנה והדרתו – לפחות הזמנית – של כל ציבור מאזיניו משוק התקשורת היא תוצאה בלתי סבירה ובלתי רצויה".
בסופו של דבר קבעה השופטת פיצוי בסך מיליון שקל, שלדבריה יש בו "כדי להרתיע מפני הפרת החוק בעתיד מחד, ובין האינטרס שלא לפגוע ביציבותה של הנפגעת מאידך". 

עורכי הדין אורלי ארז-לחובסקי ואסף פינק, שייצגו את "קולך" בתביעה, מסרו כי "פסק הדין מהווה אבן דרך חשובה במאבק באפליה בכלל ובהדרת נשים בפרט. הוא מבהיר את חומרת הפגיעה של הדרה כזו ואת המחיר שעל גורמים מדירים לשלם על מנת לפצות את מי שנפגעה מההדרה". עם זאת, התובעים הביעו אכזבה מגודל הפיצוי וציפו לסכום גבוה יותר. 
ד"ר יופי תירוש, דיקן הפקולטה למשפטים במכללת ספיר, שכתבה מטעם "קולך" חוות דעת בנושא, אמרה ל"הארץ" כי חשיבות פסק הדין אינה נובעת רק מחיזוק הקביעה שהדרת נשים הינה אפליה לא חוקית המחייבת פיצוי, אלא בכך "שהוא מבטא הבנה של המורכבות כשבוחנים את השאלה של בחירה להיות מודרת, ושל הסכמה להיות מושתקת. רדיו קול ברמה ביקש לטעון שרק נשים שביקשו לעלות לשידור – רק הן הנפגעות. בית המשפט מבין שמוסכמות קהילתיות יכולות לעצב את ההעדפות של נשים, גם של נשים דתיות וחרדיות. הוא קובע שעצם חסימת נשים מהרדיו היא פגיעה במאזינות, גם אם האישה הספציפית לא רצתה לעלות לשידור. אנחנו צריכים לזכור זאת בדיונים הבאים על הפרדה וצניעות: העדפות הן דבר משתנה ונזיל, שתלוי בחברה שבה את חיה ובמנעד האפשרויות שלך".

הארץ
לצפיה ב-'נהדר! זוהי סופה של כל הדתה!!'
נהדר! זוהי סופה של כל הדתה!!
20/09/2018 | 22:25
8
לצפיה ב-'רשת ג 105.5'
רשת ג 105.5
20/09/2018 | 07:46
25
המגבר נדפק וזו התחנה היחידה ששומעים מעולה צליל עשיר  בטראבל  חבל מאוד   ששאר התחנות אין להם משדר כזה    טיונר איכותי כמובן 
לצפיה ב-'אחרי החגים: כאן ישיקו קמפיין לקידום תחנת הרדיו כאן תרבות'
אחרי החגים: כאן ישיקו קמפיין לקידום תחנת הרדיו כאן תרבות
19/09/2018 | 20:35
27
כאן אישרו התקשרות עם ערוץ 10 למשך שנה החל מאוקטובר 2018, זאת אם ערוץ 10 ימשיך להתקיים, במסגרתו בכוונת התאגיד לבצע קידום על גבי מסך הערוץ לתכנים של כאן תרבות. הבחירה בערוץ 10 מגיעה לאור זאת שהערוץ מצליח לפנות לאוכלוסיה האקדמאית יותר מאשר הערוצים האחרים.

https://kanweb.blob.core.windows.net/download/file...
לצפיה ב-'פרסום ראשון: 'כאן' מתכננים להעלות תחנת רדיו FM חדשה'
פרסום ראשון: 'כאן' מתכננים להעלות תחנת רדיו FM חדשה
19/09/2018 | 20:05
1
40
בתאריך 17.7.18 אישרה מועצת תאגיד השידור הישראלי להגיש בקשה לשר התקשורת להקצות עבורם תדר עבור תחנת הרדיו "כאן ישראל 2019".

אלה כל הפרטים הידועים. אולי מדובר בתחנה שתוקדש לאירוויזיון.

https://kanweb.blob.core.windows.net/download/file...
לצפיה ב-'תחנה כזו יכולה להתקיים? זה כמו רדיו שכולו זמר אחד'
תחנה כזו יכולה להתקיים? זה כמו רדיו שכולו זמר אחד
20/09/2018 | 07:37
18
לצפיה ב-'כל הכבוד לרדיוס 100FM '
כל הכבוד לרדיוס 100FM
19/09/2018 | 10:48
38
שהבינו שכל אחד יעשה כרצונו בבית שלו, והשאירו את ערוצי המוסיקה באפליקציה פתוחים.
לצפיה ב-'עידן קוולר מצטרף לערוץ "כנסת" מבית RGE; יגיש את חדשות הבוקר'
עידן קוולר מצטרף לערוץ "כנסת" מבית RGE; יגיש את חדשות הבוקר
16/09/2018 | 09:38
2
33
עידן קוולר מצטרף לערוץ הכנסת החדש "כנסת" שם יגיש את מהדורת חדשות הבוקר - כך נודע לוואלה ברנז'ה. קוולר התגייס בשנת 2000 לגלי צה"ל ושם היה כתב ושדר ספורט. לצד תפקידיו ככתב הספורט של התחנה ועורך חדשות, שימש בבחירות 2003 ככתב פוליטי. ב-2004 קיבל הצעה לשוב לגלצ, הפעם למחלקת התרבות. כיום הוא מגיש בגלצ את התכנית "שישבת", מגזין אקטואליה לסיכום סוף-השבוע. בין השנים 2006-2014 שימש ככתב והפרשן הפוליטי של התחנה ובחודש מאי 2014 מונה לשדר הספורט הראשי של התחנה, ומנהל מחלקת הספורט.

מהדורת הבוקר של ערוץ הכנסת החדש תלווה את המתרחש בכנסת מהפן הפוליטי החדשותי והאזרחי ותלווה את הח"כים, השרים ובאי הכנסת, כמו גם תלווה את החקיקה ודיוני הוועדות שעל סדר היום. המהדורה תעדכן גם מהמתרחש ברשתות החברתיות. מינויו של קוולר, שיגיש את המהדורה במקביל להמשך פעילותו בגלי צה"ל, מצטרף למינויים נוספים עליהם דווח לראשונה בוואלה ברנז'ה. בערוץ כנסת ממשיכים לגייס עובדים, אנשי תוכן, כתבים ומגישים באולפני הערוץ בירושלים.

עידן קוולר מסר: "אני שמח לחזור אל המשכן, ולהיות חלק מ"כנסת". האנרגיות בכנסת ובמסדרונותיה בכל הקשור לדרמות פוליטיות לצד הצבעות מותחות ודיונים מרתוניים במליאה, שובות את מחזור הדם של חובביי וחובבות אקטואליה לצד אזרחים אכפתיים, כשאת כל האירועים הללו נשתדל לתרגם לטלוויזיה טובה, כזו שפותחת את היום וקובעת סדר יום".

מערוץ "כנסת" נמסר: "עידן קוולר הוא מקצוען שמשלב ידע אדיר עם יכולת הגשה טבעית. אין ספק שמהדורת הבוקר של "כנסת" בהגשתו תהיה לתכנית האקטואליה הפוליטית המובילה של הבוקר".

https://b.walla.co.il/item/3187306
לצפיה ב-'הייתי שמח אם "כאן" היו מקצים גם ערוץ רדיו ארצי'
הייתי שמח אם "כאן" היו מקצים גם ערוץ רדיו ארצי
16/09/2018 | 22:33
1
40
לסיקור הדיונים בכנסת כולל שידורים רציפים של דיוני וועדות הכנסת ושל המליאה.

יש מצב שזה היה משפיע איכשהו על תרבות ההתנהלות בהיכל התהילה.

לצפיה ב-'רעיון מצוין!'
רעיון מצוין!
20/09/2018 | 20:56
7
לצפיה ב-'כן או לא? האם הייתם מאזינים לתחנה ישראלית שמשדרת ביום כיפור?'
כן או לא? האם הייתם מאזינים לתחנה ישראלית שמשדרת ביום כיפור?
11/09/2018 | 11:29
10
58
היום בעידן האינטרנט כשאין בעיה להאזין לאלפי תחנות און ליין 24/7 , האם הייתם מאזינים לתחנה ישראלית שתשדר בתדר FM  ביום כיפור. סתם שאלה, בינתיים אין חיה כזאת, ולא חושב שתהיה כזאת. אבל פעם עבדתי בתחנה מאוד פופולרית שנקלטה בארץ. התחנה שידרה ביום כיפור ( התחנה לא הייתה בבעלות ישראלית -  אני אישית לא עבדתי ביום הזה) והתחנה קיבלה רק תלונה אחת!
מה אתם חושבים? הייתם מאזינים לתחנה כזאת? עם סליחה גדולה לחברים הדתיים בפורום. לא רוצה לפגוע, רק לראות את התגובות.
גמר חתימה טובה לכולם

לצפיה ב-'כן'
כן
11/09/2018 | 18:23
4
42
כי גם אם אני צם ואני בבית כנסת כל היום, זה לא אמור להפריע לי מה אחרים עושים.

אגב, אני לא צם אבל זה היה בשביל המתאפורה.
לצפיה ב-'גם היית שומע שירים שמחים ביום השואה?'
גם היית שומע שירים שמחים ביום השואה?
13/09/2018 | 16:22
3
23
לצפיה ב-'דמגוגיה זולה.'
דמגוגיה זולה.
13/09/2018 | 19:11
2
42
ואני בבית שלי כשזה לא מפריע לאף אחד ואף אחד לא שומע, אולי כן (אני אישית לא שומע). לא מרוע חלילה אלה שלכל אחד יש דרך להתמודד עם כאב ועצב.

היתה פעם תאונה בר"ג. אישה נפגעה נלקחה לבית החולים ובעלה היה כאילו הוא על טריפ ממש צהל וכל זה. וכששאלו אותו איך הוא יכול אז הוא הסביר שזו הדרך שלו להתמודד עם הלחץ והכאב.

לפעמים שמחה באירועים עצובים זה לא דבר רע, אלה בא להדחיק ולהתמודד אחרת עם הכאב.

ובוא נניח שתפעל תחנת רדיו ביום כיפור שתשמיע שירי 9 באב אז זה יהיה בסדר? מה משנה הסגנון? כל עוד הבן אדם לא שם פול ווליום אני חושב שזה לגיטימי.
לצפיה ב-'שזה מתאים לך זו דמגוגיה זולה אבל להיפך חס ושלום'
שזה מתאים לך זו דמגוגיה זולה אבל להיפך חס ושלום
13/09/2018 | 21:08
1
23
לצפיה ב-'כי אתה לא מבין מהי הזכות הבסיסית לחופש הדמוקרטיה והפרט'
כי אתה לא מבין מהי הזכות הבסיסית לחופש הדמוקרטיה והפרט
16/09/2018 | 20:23
13
כל עוד זה לא נעשה בפרהסיה אז אין לי בעיה עם זה.

כל עוד הבן אדם שומע מוסיקה ממוחשבת מתחנה כזו או אחרת בבית שלו בווליום שרק הוא שומע וזה לא מפריע לאף אחד, אז לא אכפת לי.

אם זה משהו שנעשה בפרהסיה אז אני יכול להבין את הכעס. אפשר יום אחד להתחשב ולא להכעיס בכוונה. אבל בבית הפרטי של בן אדם כזה או אחר? הוא יעשה מה שהוא רוצה ביום הזה.
לצפיה ב-'רק שאין מה לשמוע ביום כיפור ברדיו'
רק שאין מה לשמוע ביום כיפור ברדיו
13/09/2018 | 00:09
54
כי כל תחנות הרדיו עוברות לשקט אבל אם היה אז אני מניח שהייתי שומע.
אפשר להאזין לתחנות רדיו מעבר לים באמצעות האינטרנט
לצפיה ב-'מעט תלונות'
מעט תלונות
16/09/2018 | 22:16
3
26
עבדתי בתחנה לפני 10 שנים ששדרה שידורים רגילים גם ביום כיפור וגם ביום השואה וכו..  אני המלצתי להם לשדר מוסיקה שקטה לפחות ,אבל המשיכו עם השידורים הרגילים. קיבלנו מעט מאוד תלונות להפתעתי
לצפיה ב-'אני גם בעד רדיו ביום הכיפורים'
אני גם בעד רדיו ביום הכיפורים
20/09/2018 | 21:05
2
10
לשמחתי העידן הוא אחר, ואני יכול לצרוך פודקאסטים (לפחות את זה לא סוגרים כמו את ה־vod) או רדיו מחו"ל. כמו שגלעד כתב - בבית שלי ובעוצמה שלא מטרידה אחרים אני לא מוצא בזה כל טעם לפגם.

עם זאת, אני מבין למה תחנות ישראליות מפסיקות לשדר ביום הכיפורים, גם אם מדובר בטייס אוטומטי שלא מצריך כוח אדם. גם אני מפסיק כל שנה את שידורי radioDANCE. יש אלטרנטיבות, אם לא היו הדיון היה שונה. יש גם היגיון בלקבל את האחר, בלהבין אותו - ואחריות נלווית כשאתה אמון על תחנת שידור. אז אפשר לכבות את הרדיו ל־25 שעות.
לצפיה ב-'אגלה לך סוד.... ב- YES כאילו סוגרים את ה-VOD'
אגלה לך סוד.... ב- YES כאילו סוגרים את ה-VOD
20/09/2018 | 22:09
1
13
אבל בפועל הכל פתוח.

הם מבטלים את התפריטים אבל לא את החיפוש. כלומר אם תחפש תוכן - תמצא אותו ותוכל לנגן אותו.
לצפיה ב-'אגלה לך סוד. אני גמול טלוויזיה כבר כמה שנים '
אגלה לך סוד. אני גמול טלוויזיה כבר כמה שנים
21/09/2018 | 09:49
5
אין לי הוט או יס כבר 5 שנים...
לצפיה ב-'הסימפוניה הבלתי גמורה: עדיין לא מונה מנהל לקול המוזיקה'
הסימפוניה הבלתי גמורה: עדיין לא מונה מנהל לקול המוזיקה
12/09/2018 | 14:32
1
41

5 חודשים לאחר שסיימה יעל צ'רני את תפקידה כמנהלת כאן קול המוזיקה, וטרם מונה לה מחליף רשמי בתאגיד השידור כאן. בשיחות עם אייס, מייחסים זאת גורמים בתאגיד לקשיים במכרז. כעת מנהל את התחנה כממלא מקום אביעד רוזנבוים, המשמש כעורך המוזיקלי הראשי של תחנות המוזיקה בתאגיד השידור, אבל בלי ניסיון של ממש במוזיקה קלאסית.

גורם נוסף מעלה את החשש לכך שכאן קול המוזיקה תאוחד עם כאן תרבות. מאידך, גורם בכיר בתאגיד מכחיש מכל וכל אפשרות לאיחוד בין 2 התחנות. אולם יש לזכור שכבר לפני 15 שנה – בעידן רשות השידור - עלתה האפשרות לאחד את קול המוזיקה עם רשת א', מה שהוביל למאבק של מאזיניה שהגיע גם לכנסת. 

כזכור, בחודש אפריל האחרון פורסם באייס כי יעל צ'רני, מנהלת כאן קול המוזיקה מסיימת את תפקידה לאחר שנפגשה עם סמנכ"ל הרדיו לי-אור אברבך והודיעה לו תוך כדי פגישה, על רצונה לעזוב.

צ'רני, בעלת ניסיון רב במוזיקה קלאסית, נבחרה במכרז שהתקיים ב-2016 וגויסה לתאגיד, שם הייתה ממקימי התחנה שעוסקת במוזיקה קלאסית, ג'ז ומוזיקת עולם. היא גם ערכה והגישה 2 תכניות שבועיות. מקורב לצ'רני טען בזמנו כי הנהלת התאגיד הקשתה עליה את עבודתה, בין היתר בפגיעה בעצמאות הניהולית שלה.
מתאגיד השידור כאן נמסר שהעניין בבדיקה. 

(אייס)
לצפיה ב-'יאללה אייל לך על זה '
יאללה אייל לך על זה
12/09/2018 | 20:04
32
מתאים לך יש לך כישרון לניהול
לצפיה ב-'רדיו קול הנגב '
רדיו קול הנגב
08/09/2018 | 14:39
2
57
נקלט עם מיקום מתאים של האנטנה חיצונית  בדרום הקרוב  ברכב לא נקלט 
לצפיה ב-'תגיד חבר'
תגיד חבר
10/09/2018 | 18:32
1
70
מאיזה כוכב נפלת עלינו? אנחנו כבר ב2018 תתחבר לציוויליזציה פל, שנה טובה.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
11/09/2018 | 03:29
32
למה כוונתך שהכל קיים ברשת   רדיו אינטרנטי  כ10000   תחנות  או שההודעות שלי מפריעות למישהו   או שרדיו קיים  בטלויזיה בעידן פלוס  למשל  הרי אחרים כותבים הודעות לגבי רדיו ואין בעיה עם זה  
לצפיה ב-'קליטת תחנות מרומניה ואיטליה '
קליטת תחנות מרומניה ואיטליה
10/09/2018 | 07:13
2
43
למי שהצליח לקלוט זאת יש לו האנטנה הכי טובה  גלקסי FM    מעל 8 אלמנטים     וטיונר הכי רגיש של לקסמן למשל  אחרת אין הסבר לקליטה ממרחק אדיר כזה 
לצפיה ב-'יש הסבר והסבירו לך מיליון פעם, אתה רק לא רוצה להבין.'
יש הסבר והסבירו לך מיליון פעם, אתה רק לא רוצה להבין.
10/09/2018 | 08:16
1
25
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
10/09/2018 | 14:01
45
ההסבר הינו שינויים במזג האויר ולחות    אך    ברור שיש הבדל בין טיונר הרגיש ביותר ואנטנה  הטובה ביותר לבין טיונר   ברדיו   נייד או  טיונר ברסיבר קולנוע ביתי  כמו שיש  הבדל אדיר בין אנטנה פנימית לחיצונית הטובה ביותר  ואולי הסבר אחר פעם הסקאלה הייתה פנויה אז היה יותר סיכוי לקלוט תחנות רחוקות
לצפיה ב-'איכות גרועה של אנטנה חיצונית '
איכות גרועה של אנטנה חיצונית
06/09/2018 | 02:03
3
42
ניתקתי האנטנה חיצונית נשאר רק הכבל מחובר ואנטנה פנימית מחוברת  ונראה לי שהכל נקלט ללא בעיה  זה מה שנקלט- רדיו תל אביב רדיו ללא הפסקה רדיו כאן תרבות תדר חלש   רשת ג חיפה  רדיו קול הנגב  גלגלצ ירושלים  רדיו 88 באר שבע  רדיו פרוויה  שני תדרים צמודים רשת מורשת ולב המדינה  רדיו קול ברמה תל אביב  רדיו לב המדינה אשדוד  רשת ב  4 תדרים  תדר חלש של רשת ג  תחנה ממצרים  4 תדרים של רדיו רקע
לצפיה ב-'זה מה שאני ניסיתי להסביר לך אינספור פעמים במשך מספר חודשים..'
זה מה שאני ניסיתי להסביר לך אינספור פעמים במשך מספר חודשים..
06/09/2018 | 22:06
2
46
זה מה שאני ניסיתי להסביר לך אינספור פעמים במשך מספר חודשים כאן בפורום. 
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
07/09/2018 | 01:46
1
28
אוקיי זה לא מדויק יש כל הזמן שינויים במזג האויר שמשפיעים על הקליטה שלפעמים טובה ולפעמים גרועה  אבל בכללי האנטנה אינה מקצועית  כי לפעמים בפנימית קולטים טוב יותר
לצפיה ב-'הכל תלוי באנטנה במכשיר במזג האויר ובמיקום'
הכל תלוי באנטנה במכשיר במזג האויר ובמיקום
07/09/2018 | 03:28
50
אבל אם קנית אנטנה ממש טובה לגג אז גם המכשיר הגרוע ביותר יתן קליטה של תחנות רחוקות וחוץ מזה באופן כללי באנטנה רגילה אתה קולט מה שבאויר והתוספות יגבירו את התחנות הקרובות.
לצפיה ב-'תחנה מקפריסין '
תחנה מקפריסין
03/09/2018 | 22:52
15
75
לראשונה אני קולט תחנה מקפריסין   עם אנטנה זולה של עידן פלוס  גם רדיוס נקלט 
לצפיה ב-'כולנו שמחים בשבילך... רק כפי שכבר הסבתי את זה, מדובר על...'
כולנו שמחים בשבילך... רק כפי שכבר הסבתי את זה, מדובר על...
04/09/2018 | 17:51
14
69
כולנו שמחים בשבילך... רק כפי שכבר הסבתי את זה כאן לפני זמן לא רב, מדובר על התופעה שכולם כבר מכירים אותה יותר משלושים שנה ומדובר על זה שבזמן שהשכבות האוויר מתחממות, גלי רדיו חוזרים מהם והתחנות רדיו וטלוויזייה מקפריסין למשל נקלטות בישראל גם ללא שום אנטנה, אפילו עם חוט סתם. כולם מכירים את התופעה גם מקליטה של שידורי טלוויזייה לפני מספר עשורים, שבמסגרתה התחנות האלה מקפריסין היו משבשות את ערוצי טלוויזייה של ישראל וגם היום הם משבשים את שידור של עידן פלוס במרכז הארץ כבר מספר שנים לסרוגין.
לצפיה ב-'תן לי לנחש הם נקלטים בתקן החדש t2'
תן לי לנחש הם נקלטים בתקן החדש t2
05/09/2018 | 03:03
8
47
בתקן הישן יש עצירה בתדר מסוים ואז ממשיך
ואם בתקן הישן סימן שהממיר לא תומך ישן או שלא מספיק קרוב לטווח
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
05/09/2018 | 05:48
37
מדובר בקליטת FM     עם אנטנה מרובת אלמנטים של עידן    נקלטו תדרים ממצריים שלא נקלטו בעבר וגם תדר מקפריסין שלא נקלט בעבר
לצפיה ב-'מי זה הם, שנקטים בתקן החידש T2? ולא, בתקן הישן אין עצירה...'
מי זה הם, שנקטים בתקן החידש T2? ולא, בתקן הישן אין עצירה...
05/09/2018 | 14:16
6
34
מי זה הם, שנקטים בתקן החידש T2? ולא, בתקן הישן אין עצירה בתדר מסויים ואז גם שום דבר לא ממשיך. ואם בתקן הישן, זה לא סימן לשום דבר.

אבל, אם אתה מתכוון על ערוצי טלוויזייה שנקלטות בישראל בזמן החמסין מקפריסין, אז נקלטות בישראל גם שידורים בתקן DVB-T2 מקפריסין וגם בתקן DVB-T הרגיל. דרך אגב בשני התקנים התחומי תדרים שבשימוש הם זהים לגמרי והשוני בין התקנים אלו הוא בהרבה דברים אחרים לגמרי.  
כך שניחשת לגמרי לא נכון ובכלל בדברים טכניים מומלץ לא לעסוק בניחושים, אלה פשוט לבדוק את הפרטים הנדרשים.

לצפיה ב-'אז הם קולטים בשני הטווחים ועדיין לא נתפסו בתקן הישן'
אז הם קולטים בשני הטווחים ועדיין לא נתפסו בתקן הישן
06/09/2018 | 00:10
5
24
בימי לחות המכשיר נעצר בתדר 530 קילו הרץ אבל שום דבר לא קורה.
ובימים שקולטים הכל מהכל גם ב482 קילו הרץ. אין לי מושג אם תקן ישן או חדש מה שאני כן יודע שהממיר נעצר שם לכמה שניות וממשיך.
לצפיה ב-'מסיבה מאוד פשוטה, והיא ש...'
מסיבה מאוד פשוטה, והיא ש...
06/09/2018 | 22:10
4
19
מסיבה מאוד פשוטה, והיא שהמכשיר נעצר בתדר בתדר מסויים, כי קיימת קליטה של השידור בתדר זה, אבל היא לא מספיק חזקה בשביל שהתחנות שמשודרות בתדר זה יקלטו. זו כל התעלומה. 

לצפיה ב-'ומה נקלט בתדר 530 קילוהרץ תדרי מצרים?'
ומה נקלט בתדר 530 קילוהרץ תדרי מצרים?
07/09/2018 | 02:38
3
19
אני יודע שב538 משודרים תדרי עידן פלוס מהמרכז ואני קלטתי אותם לזמן מה.
לצפיה ב-'לא יודע מה נקלט בתדר של 530 קילוהרץ, אבל בטוח שזה לא...'
לא יודע מה נקלט בתדר של 530 קילוהרץ, אבל בטוח שזה לא...
07/09/2018 | 13:04
2
22

לא יודע מה נקלט בתדר של 530 קילוהרץ,  מה שבטוח שזה לא ערוצי טלוויזייה וגם לא DVB-T , אבל בתדר של 530 מגה הרץ נקלט מרבב שכולל ערוצים מקפריסין שכולל את הערוצים הבאים:  RIK1, RIK2, RIK HD, ERT World, Euronews.
לצפיה ב-'מה זה מרבב? ומה זה עושה? '
מה זה מרבב? ומה זה עושה?
07/09/2018 | 14:35
1
12
לצפיה ב-'מרבב זה תרגום עברי ל Multiplex שבצורה זו משודרים שידורים...'
מרבב זה תרגום עברי ל Multiplex שבצורה זו משודרים שידורים...
09/09/2018 | 09:06
13
מרבב זה תרגום עברי למונח של Multiplex שבצורה זו משודרים שידורים ספרתיים שבהם בתדר נושא אחד או בקבוצת תתי תדר נושא ב COFDM למשל משודרים מספר רב של שירותים במקביל, כמו למשל מספר של ערוצי טלוויזייה ב DVB-T , DVB-C ו DVB-S וכמו ערוצי רדיו ב DAB . 
וכתשובה לשאלה מה זה עושה, זה מאגד את כל השירותים השונים ל TRANSPORT STREAM אחד או ל מספר PLP שונים בו, כל שרות נפרד עם PID משלו.
לצפיה ב-'תחנות מקפריסין, טורקיה או יוון זה לא חוכמה .....'
תחנות מקפריסין, טורקיה או יוון זה לא חוכמה .....
05/09/2018 | 23:29
4
31
יש תופעת טבע נדירה אף יותר וכשהיא מתרחשת נקלטות תחונות FM וטלויזיה ממקומות רחוקים יותר כמו איטליה לדוגמא.
אבל בד״כ התופעה נמשכת פחות משעה ומאופיינת בהתחזקות והחלשות הקליטה במחזורים של מספר שניות.
פתאום הסקלה של ה- FM מפוצצת בתחנות מאיטליה.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
08/09/2018 | 19:55
3
22
בעבר הרחוק קלטתי בימים מיוחדים שכאלה תחנות רדיו מרומניה ב fm
לצפיה ב-'עוד בעניין '
עוד בעניין
12/09/2018 | 11:58
2
25
זה לא בדיוק התחממות של שכבות אויר כאן בירושלים דוגמא ביום חמסין לא משפיע על הקליטה רק שיורד הלילה זה מגיע פעם חלש ופעם עוצמתי יותר 
הייתי מבין שהגורם לזה זה שינוי בין אויר חם מאד לאויר קר 
אשמח להסבר מפורט מה הגורם לזה שאכין את עצמי מתי שזה מגיע 
כי אין סוף לדברים חדשים שאפשר לגלו
מה שאני אוהב לקלוט בזמן הזה זה את ערוצי הטלויזיה המקומיים של מצריים DELTA ויש לפחות אבעה ערוצים מקומיים 
מי שיודע אם יש אפשרות לקלוט ללא השפעת מזג האויר את הערוצים שציינתי אודה לו 
אשמח לדעת מהיכן הם משדרים במצריים לחשב את המרחק 
מגניב שהערוצים האלה משדרים בצורה עתיקה מאד אין אתר אינטרנט או פייסבוק לתקשר איתם וגם הם לא נקלטים בשום לווין 
לצפיה ב-'טוב, אנסה להסביר את העניין יותר בהרחבה...'
טוב, אנסה להסביר את העניין יותר בהרחבה...
12/09/2018 | 17:01
1
20
 טוב, אנסה להסביר את העניין יותר בהרחבה. מדובר בתופעה של גלי רקיע שמוחזרים משכבות אוויר כמו יונוספירה וטרופוספירה. ההחשזה היא לא מהשכבה שמעלינו, אלה שנמצאת בינינו לבין המקום השידור. בגלל זה יכול להיות המצב שגם שכאן לא קיים חמסין, אבל במקום שממנו מוחזר השידור הוא קיים, כך נוצר ההחזר לכאן. מצורפים מספר קישורים בנושא:

לצפיה ב-'Delta מוזר שיש להם תוכנית על יוטיוב ואין לערוץ אתר'
Delta מוזר שיש להם תוכנית על יוטיוב ואין לערוץ אתר
13/09/2018 | 00:02
14
יש לערוצים הראשיים ולערוצי nile אתר משלהם אבל לא לערוצי הdelta וזה די מוזר.
לצפיה ב-'כמה פרטי טריוויה שלא הכרתם על הבוקר הזה ברשת ב''
כמה פרטי טריוויה שלא הכרתם על הבוקר הזה ברשת ב'
06/09/2018 | 09:01
48
לצפיה ב-'כתבת גל"צ הותקפה - בתחנה בחרו שלא לדווח'
כתבת גל"צ הותקפה - בתחנה בחרו שלא לדווח
04/09/2018 | 13:51
43
בגלי צה"ל בחרו שלא לדווח על תקיפת כתבת במהלך כיבוי השריפה ביפו בתחילת השבוע. לוואלה ברנז'ה נודע כי לאירוע הגיע כתבת התחנה, אשר נדחפה ואוימה על ידי אחד מבני המשפחה שהתגוררו במקום - מקרה שאף עורר שיח נרחב בקרב חיילי ועובדי התחנה הצבאית. ואולם, לאחר בחינת המקרה, החליטה ראש מחלקת החדשות אילאיל שחר שלא לדווח על המקרה, ואף הזהירה בקבוצת הוואצאפ מפני הדלפות בנושא.

השאלה מקבלת משנה תוקף שכן רק לפני חודש הותקף כתב השטחים והדתות של גלי צה"ל יאיר אורביטו - אז במהלך הפגנה של חרדים בבני ברק. לדברי גורמים ששהו במקום, הוא עמד מאחורי קו השוטרים שעמדו מול המפגינים החרדים, הוציא מצלמה לצלם את האירוע ואז הרגיש מכה חזקה בכתפו. לפי הגורמים, באותו רגע תפסו אותו השוטרים וגררו אותו מהמקום ובעטו בו - זאת בזמן שהוא צועק "אני עיתונאי".

בתחילת השבוע הגיעו כוחות רבים של משטרה וכיבוי אש לחנות ברחוב יהודה מרגוזה ביפו שלפי החשד הוצתה, בקומת קרקע במבנה בן מספר קומות. מעל לחנות נמצאות שלוש קומות מגורים שאינן מאוכלסות, משום שמתבצעות בהן עבודות שיפוצים, אך חלק מן המבנה קרס בעקבות השריפה. בעל החנות התגורר בחלקה העליון של החנות.

מאוחר יותר עצרה המשטרה קטין בחשד למעורבות בהצתה שבה נספו גבר בן 65 וצעירה בת 27. המעצר התבצע למרות שטרם התקבלו תוצאות החקירה הראשונית של מכבי האש באשר למקור האש. במשטרה חושדים כי מדובר ההצתה וברצח כפול.

מגלי צה"ל נמסר בתגובה: "בעת סיקור אירוע השריפה, נחבלה החיילת כאשר שהתה בסמוך לבנו של הנספה באסון. הבן, אשר היה שרוי בסערת רגשות וזעם על התנהלות השוטרים במקום, הניף את ידו ופגע בגבה של החיילת. נציין, כי אין כל קשר לתפקידה העיתונאי בגלי צה"ל. החיילת דיווחה לממונים עליה והאירוע טופל בצינורות הרלוונטיים. שלומה של החיילת טוב".

https://b.walla.co.il/item/3185450
לצפיה ב-'תחנות הנקלטות בטיונר נפרד עם אנטנה חיצונית '
תחנות הנקלטות בטיונר נפרד עם אנטנה חיצונית
03/09/2018 | 09:05
21
4 תדרים רדיו רקע  רדיו תל אביב נקלט חלש  גלי צהל חיפה  ותל אביב נקלטים       קול המוסיקה  3 תדרים נקלטים  גלי ישראל 3 תדרים נקלטים  רדיו 88 באר שבע נקלט חלש  רדיו פרוויה נקלט  רדיו מורשת   3 תדרים נקלטים  לב המדינה ראשון נקלט  קול ברמה תל אביב   נקלט  רדיו  מונטה קרלו נקלט  רשת ב נקלטים 4 תדרים  רשת ג 3 תדרים  נקלטים  גלגלצ באר שבע נקלט 
לצפיה ב-'תחנות שנקלטות בשילוב אנטנה פנימית וחיצונית '
תחנות שנקלטות בשילוב אנטנה פנימית וחיצונית
02/09/2018 | 03:41
23
רדיו  גלי ישראל הצמוד לרדיו קול הנגב  רשת ג חיפה    רדיו תל אביב  רדיו רקע באר שבע  רדיו רקע תדר נוסף  תחנה 98.8  מוזיקה  רשת ג 97.5   רדיו דרום באר שבע  רשת ב   95.2   רשת ב94.5     רדיו סאווה  רדיו קול ברמה תל אביב  רדיו לב המדינה ראשון  גלי ישראל  89.3    רדיו  פרוויה 
לצפיה ב-'יצירה של ואגנר שודרה אתמול ב"קול המוסיקה". התאגיד: "מתנצלים"'
יצירה של ואגנר שודרה אתמול ב"קול המוסיקה". התאגיד: "מתנצלים"
01/09/2018 | 13:39
47
יצירה של ואגנר שודרה אתמול ב"קול המוסיקה".
"התאגיד" בתגובה: "ההנחיות בתאגיד נותרו כפי שהיו - יצירתו של ואגנר לא תושמע בכאן קול המוסיקה. אנחנו מתנצלים על כך בפני מאזינינו. כל טענה קונספירטיבית לפיה גורם כלשהו התערב בנושא, משוללת יסוד״

עוד נמסר מהתאגיד בהתייחס להשמעת יצירתו של המלחין שהיה ידוע בעמדותיו האנטישמיות: "יצירתו של ואגנר לא תושמע - מתוך הבנת הכאב שהשמעה כזו תעורר בקרב ניצולי השואה שבין מאזינינו. במהלך שידור היצירה, אולי ביד גורל, אירעה תקלה טכנית שהביאה לשקט בשידור. נושא זה בבירור".

(ערוץ עשר)
לצפיה ב-'רדיו לב המדינה '
רדיו לב המדינה
01/09/2018 | 11:51
55
למרות שמשובשת על ידי תחנה ערבית והמשדר חלש נקלטת    
לצפיה ב-'איכות הקליטה מה משפיע '
איכות הקליטה מה משפיע
29/08/2018 | 11:59
6
47
תלוי בחדר תלוי ברגישות הטיונר תלוי באיכות האנטנה  ותלוי בקומה בה גרים 
לצפיה ב-'המשך '
המשך
31/08/2018 | 19:44
5
20
חשוב מאוד איכות כבל האנטנה יש סוג טוב וסוג נחות בחצי מחיר  יש בארץ אנטנה T  וגם אנטנה חיצונית עגולה
לצפיה ב-'אני חושב שכבר עברנו את זה וכבר הסברתי מספיק ברור שצורה של...'
אני חושב שכבר עברנו את זה וכבר הסברתי מספיק ברור שצורה של...
31/08/2018 | 20:55
4
37
אני חושב שכבר עברנו את זה וכבר הסברתי מספיק ברור ומספיק פעמים שצורה של אנטנה או התאיור שלה כמו "אנטנה T" או "אנטנה עגולה" לא מייצגים כלום. כפי שכבר כתבתי מספר פעמים, לכל אנטנה קיים מפרט מדויק מוגדר משלה ונתונים טכניים משלה, כמו שבח, כיווניות ושאר הנתונים במספרים אבסולוטיים, וללא הנתונים אלו, כל הדיון הוא גם על כלום וגם על שום דבר.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
01/09/2018 | 09:35
3
18
עם כל הכבוד  אני מציג הוכחות בשטח לקליטה מעולה  ולסיום    גם המגעים של החוט חשובים מאוד  יש עוד   מישהו שקולט היטב רדיו קול הנגב  שזו התחנה הכי חלשה  שיש  ומשובשת על ידי גלי ישראל ותחנה ערבית
לצפיה ב-'המשך '
המשך
01/09/2018 | 11:47
19
קולט   8 תחנות בסטריאו    עם איכות הקליטה כיום קשה לקלוט בסטריאו
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, גם את הנקודה הזו הסברתי כבר מספר רב של פעמים...'
עם כל הכבוד, גם את הנקודה הזו הסברתי כבר מספר רב של פעמים...
01/09/2018 | 19:40
1
27
עם כל הכבוד, גם את הנקודה הזו הסברתי כבר מספר רב של פעמים, אבל אנסה לחזור על ההסבר עוד הפעם. כל התחנות אלה שאתה קולט, זה רק בגלל שהן נקלטות באזור שלך מאוד חזק. גם, אם במקום האנטנה זו שאתה משתמש כעת תחבר סתם חוט באורך של מטר, אתה תקלוט פחות או יותר באותה הצורה. ולסיום, את האנטנה לא מחברים למגעים של חוט סתם, אלה באמצעות מחבר יעודי תקני שצד אחד שלו ( כניסה של אנטנה ) קיים במקלט וצד השני שלו קיים בקצה של כבל של האנטנה חיצונית. 
לצפיה ב-'בדיוק מה שאמרתי'
בדיוק מה שאמרתי
02/09/2018 | 06:50
20
עם תוספות של ברזל נוספים שיתחברו קולטים מה שבאזור ולא רחוק
ורדיו תל אביב נקלט בגלל שלרוב המיקום קרוב למרכז.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ