לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90909,090 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 

תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.

הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
המשך >>

לצפיה ב-'"מחזירים לשידור את קול ראשונים"'
"מחזירים לשידור את קול ראשונים"
21/08/2017 | 21:35
10
דף פייסבוק חדש - להציל את הרדיו החינוכי:
https://www.facebook.com/מחזירים-לשידור-את-רדיו-קול-ראשונים-1062FM-126063881360983/

לצפיה ב-'רשות למדידת השידור'
רשות למדידת השידור
20/08/2017 | 09:46
41
שלום רב,
אני עוסק בתחום מדידות השידור, לאחרונה אחת החברות שאני עובד איתה החליטה לשנות את המיתוג שלה. התהליך כמובן לא פשוט ויכול בטווח הקצר לפגוע אך בטווח הארוך מיתוג נכון יעזור להגדיל את קהל היעד. ניתן למצוא עוד פרטים בקישור: numaris communication.
לצפיה ב-'אחרי קרוב לעשור - דממה בקול רמת השרון'
אחרי קרוב לעשור - דממה בקול רמת השרון
16/08/2017 | 01:13
4
83
דקירה בלב.

ברמת השרון מתנהל בחודשים האחרונים קרב פוליטי מכוער, שהגיע היום לשיא. במסגרת שינויים ארגוניים שעושה העירייה החדשה, מועבר הרדיו החינוכי־קהילתי - שזכיתי להקים, לבנות ולנהל לאורך שנים רבות - לידי ידיים חדשות.

בפוליטיקה כמו בפוליטיקה, מדובר בשינוי משמעותי שנעשה בצורה נבזית, תוך פגיעה של ממש בשידורי רדיו קול רמת השרון 106FM, בצוות שמלווה את התחנה מיום הקמתה, ובמטרה הקדושה שלשמה הוקמה התחנה הזו, כמו תחנות חינוכיות רבות אחרות.

ביום אחד קראתי פוסטים של פרידה מכמה מהאנשים היקרים לי ביותר, ששידרו בתחנה לאורך שנים ונפרדים ממנה. בהם איציק אהרון, Tal Eylon וגם Assaf Rav. ברגע זה הרדיו משדר שקט, אין לדעת עד מתי.

עצוב מאוד שפוליטיקה הורסת רדיו, שהוא מקדש של עשייה ותוכן משובח. אין לדעת לאן מועדות פניו תחת הניהול החדש, שטרם מונה באופן רשמי. הרדיו הזה היה לי לבית לאורך שנים רבות, והאנשים שנפרדו ממנו היום הם כמה מחבריי הקרובים ביותר. העצב שלהם מחלחל עמוק, והגעגועים לתקופה שבה הייתי שם גדולים, הלוואי שהייתי יכול למנוע את זה.

בניגוד למקרה של קול הקמפוס, ייתכן שהעשייה שם תמשיך בעתיד, אבל מה שהיה כבר לא יהיה.

כאמור, דקירה בלב.

לצפיה ב-'עצוב ומאכזב'
עצוב ומאכזב
17/08/2017 | 21:16
1
44
עוד הפסד לרדיו החינוכי...
עובר לידיים פרטיות? אם כן, מפחיד לראות איך המדינה נפטרת מהרדיו החינוכי
לצפיה ב-'לא לידיים פרטיות'
לא לידיים פרטיות
18/08/2017 | 12:05
32
לצפיה ב-'חזרו לשדר הבוקר. להיטים ברצף. דווקא יפים'
חזרו לשדר הבוקר. להיטים ברצף. דווקא יפים
21/08/2017 | 11:15
14
לצפיה ב-'הגיע הזמן לעשות מעשה'
הגיע הזמן לעשות מעשה
21/08/2017 | 22:19
7
הקמתי קבוצה חדשה - "מחזירים לשידור את קול ראשונים".
אמנם עיקר העיסוק הוא בקול ראשונים שכבר שנה ויותר לא כאן, אבל גם קול רמת השרון וקול הקמפוס חשובות ואם זה יוכל להעלות את הרדיו החינוכי למודעות - הגיע הזמן.
לצפיה ב-'מצעד התוכניות השבועי של רדיו אלי ניסמן 10-17.8.2017'
מצעד התוכניות השבועי של רדיו אלי ניסמן 10-17.8.2017
17/08/2017 | 20:48
22
https://nicemanradio.blogspot.co.il/  

דרך אגב הצטרפו אלינו לסוף שבוע החדש ברדיו אלי ניסמן ממחר ב 5 בבוקר בכל הפלטפורמות בפייסבוק,אפליקציה או באתר...

לצפיה ב-'סרטון של כאן על תחילת דרכו של המצעד הישראלי השנתי'
סרטון של כאן על תחילת דרכו של המצעד הישראלי השנתי
17/08/2017 | 18:45
42
לצפיה ב-'מהנעשה ביפו: השידור קרס - אילנה דיין עברה לטלפון'
מהנעשה ביפו: השידור קרס - אילנה דיין עברה לטלפון
17/08/2017 | 11:09
44
השידור באולפן גל"צ קרס הבוקר (חמישי) ואילנה דיין נאלצה לעבור ולשדר בטלפון. לא ברור מה גרם לתקלה הטכנית בתחנת הרדיו הצבאית. דיין, שככל הנראה שידרה את תוכנית הבוקר מביתה, אמרה בזמן התקלה: "מה זה! אני שומעת את אריק איינשטיין, מה הולך פה?!".

התקלה בגל"צ מזכירה תקלה שהתרחשה מספר פעמים בתאגיד השידור מאז שעלה לאוויר באמצע מאי, כאשר גם בכאן קרסה מערכת הטלפונים של קול ישראל והמגישים נאלצו להשתמש בטלפון הסלולרי שלהם על מנת לראיין.

http://b.walla.co.il/item/3089805
לצפיה ב-'דןדן מטיוק מונסה לסמנכ"ל תוכן ודיגיטל בeco99'
דןדן מטיוק מונסה לסמנכ"ל תוכן ודיגיטל בeco99
16/08/2017 | 10:56
37
דןדן מטיוק, לשעבר עורך מוסיקלי בכיר בגל"צ וגלגל"צ, מונה לסמנכ"ל תוכן ודיגיטל ברדיו 99eco במקום שרון שפירא

נתי טוקר
לצפיה ב-'כאן 88 הקליטו אותות חדשים'
כאן 88 הקליטו אותות חדשים
15/08/2017 | 14:03
64
על המשימה הופקדו הזמרות דיאנה גולבי ואסתר רדא

(ערן סויסה)
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:02
4

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'קצת משהו אחר, מרענן יותר ולא משלנו: רדיו קרוליין חוגג 50 שנה'
קצת משהו אחר, מרענן יותר ולא משלנו: רדיו קרוליין חוגג 50 שנה
14/08/2017 | 12:33
3
39
לעלייתו לשידור מספינה, עוד הרבה לפני שאייבי נתן עשה זאת בשנת  1973 עם ספינת השלום.
יום זה מצוין היום ביום שידורים עם כמה מאנשי התחנה דאז, שדרנים ואני צוות. כדאי להאזין למוסיקה ולזכרונות
לצפיה ב-'לינק להאזנה בבקשה?'
לינק להאזנה בבקשה?
14/08/2017 | 14:01
10
לצפיה ב-'מצאתי קישור להאזנה'
מצאתי קישור להאזנה
14/08/2017 | 14:12
1
25
לצפיה ב-'http://www.radiocaroline.co.uk/#home.html'
http://www.radiocaroline.co.uk/#home.html
15/08/2017 | 03:43
9
לצפיה ב-'התאגיד מדכא אותי'
התאגיד מדכא אותי
12/08/2017 | 00:01
19
87
בטח יש כאן לא מעט כאלו שיזדהו איתי אבל לא מאותה סיבה, אותי מדכאת העובדה שהתאגיד מתנער מהרדיו החינוכי של קול ישראל.

הרדיו הזה אולי לא עד כדי כך מואזן. נכון. הרייטינג שלו לא בשמיים, מהצד השני, בתחנות מסוימות הוא גם רחוק מהרצפה. אבל זה מדכא מאוד שתאגיד השידור חונק לאט לאט את הרדיו החינוכי. זה כמו ילד שאיבד את אמא ואבא שלו (רשות השידור במקרה הזה) ועכשיו אף אחד לא רוצה לקחת עליו אחריות - לא מדינת ישראל (הסבא והסבתא) ולא תאגיד השידור (הדוד), שהוא בעצם גוף השידור של מדינת ישראל.
תאגיד השידור אחראי על קול ישראל. אז למה שלא יהיה אחראי גם על הרדיו החינוכי?
אחרים יאשימו את קובלנץ ואת עומר שהם לא לוקחים אחריות על הרדיו החינוכי, אבל אני תוהה - למה שקובלנץ ועומר יקחו אחריות על משהו שהם לא התחייבו לקחת אחריות עליו? כל הסיפור בתאגיד היה לקלוט את עובדי הרשות, אף אחד לא התעסק לא באיך תיראה הטלוויזיה (שאף אחד לא ראה גם ככה) או איך יישמע הרדיו ובטח שלא במה יעלה בגורל הרדיו החינוכי

הרדיו החינוכי הוא פרויקט טוב ויש בו אנשים טובים. אנשים טובים מהקהילה, ואנשים טובים מבתי הספר השונים, וגם המנהלים טובים. היד חופשיה, אתה יכול לבוא ולהגיש מה שתרצה (כמובן בכפוף לכך שזה לא יחרוג מהמנדט החינוכי וגם לא יעסוק בפוליטיקה) - אבל יש לך שם במה, יש לך שם בית ספר שלם (שהאמת, כל עוד הוא לא במכללה - לא צריך אפילו לשלם כדי ללמוד בו) להכיר את המקצוע, להתפתח, ומדינת ישראל פשוט מתעלמת מהרס של אחד הדברים הטובים ביותר שקמו כאן בשנים האחרונות.

106 הוא מקפצה של רבים לעולם התקשורת ולרדיו האזורי (ואפילו לקול ישראל עצמה), אולי לא ברמה של גלי צה"ל אבל בהחלט מכובד מאוד. סוף התחנות החינוכיות - זו סופה של תקופה. זה לוותר על דבר טוב שהיה בידיים שלנו, ואף אחד לא מרים את הקול ומתנגד לזה. וחבל.
לצפיה ב-'מסכים עם הביקורת, אבל נראה שהמשבר הסתיים'
מסכים עם הביקורת, אבל נראה שהמשבר הסתיים
12/08/2017 | 00:31
9
65
ממה שידוע לי, נמצא פתרון לסוגיית הרדיו החינוכי, והסכנה של סגירת התחנות ב־1 בספטמבר הוסרה לפי שעה מהפרק. אם תונף שוב החרב, מבטיח לעדכן ולעשות כמיטב יכולתי כדי שהנושא יקבל במה ויטופל.
לצפיה ב-'אני לא יודע'
אני לא יודע
12/08/2017 | 00:39
8
47
על סמך מה שקראתי באינטרנט, היוצרים רוצים את התמלוגים מהתחנות והתאגיד מתנער. הבנתי שהיה אמור להיות דיון עם ראשי התאגיד בחמישי האחרון אבל מאז אף אחד לא הודיע מה היה בדיון ואיך הוא נגמר...

תודה לך על שאתה נאבק על הרדיו החינוכי. אני (מדבר בתור שדר 106 לשעבר וחובב רדיו לנצח) חושב שאתה בין הבודדים שאכפת להם מהמיזם, אם לא בין היחידים
לצפיה ב-'הסר דאגה מליבך (בינתיים)'
הסר דאגה מליבך (בינתיים)
12/08/2017 | 01:04
7
51
ואכן, בתום אותו דיון בחמישי יצאה הודעת הרגעה מטעם נציגי הרדיו החינוכי באותה פגישה. המגעים נמשכים אבל אין איום מיידי על פתיחת עונת השידורים הבאה. 
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/08/2017 | 15:12
6
30
אני לא יודע אם להסתמך על הקישור הזה אבל ממה שאני הבנתי מקריאה בו עולה שרדיו 106 יסגר ורק שדרנים מסוימים שיימצאו מתאימים (סטודנטים לצורך העניין) ישתלבו בפודקאסטים או ברדיו של התאגיד. כל השאר- שדרני קהילה, תלמידי תיכון וכו' - ייזרקו ולא יזכו לקחת חלק ברדיו החינוכי

אז מה עשו פה?
לצפיה ב-'זה לא מה שנכתב שם'
זה לא מה שנכתב שם
14/08/2017 | 11:39
5
29
הכתב מוטי פוקס, שאותו אני מכיר (ומוקיר) היטב, פנה לאחרונה לתאגיד כדי להבין האם אנשי הרדיו החינוכי ישתלבו בשידורי הרשתות הארציות כפי שנעשה בימי רשות השידור. קיבל תשובה די מעורפלת וניסח ממנה כותרת

אגב,גילוי נאות קטן בכתבה חסר, אבל מגיע בצילום המצורף.
לצפיה ב-'מתנצל על האיחור במענה,'
מתנצל על האיחור במענה,
16/08/2017 | 21:25
4
15
אני בכל מקרה מקווה שהכל ילך לטובה ושפרויקט הרדיו החינוכי ימשיך לפעול. חשוב שיהיה כאן 106 (אופס, השתמשתי בשם של התאגיד אבל לא התכוונתי ל"כאן 106" כמו "כאן גימל" אלא לזה ש-106 תמשיך לפעול).

מה שכן רציתי לדעת אם אתה יודע אולי מה קורה עם "קול ראשונים". אני מצטער שאני כל הזמן אוכל את הראש על התחנה הזו אבל בגלל שאין אפשרות להתקשר לתחנה ישירות (ודף הפייסבוק לא פעיל כמעט כלל, אתר התחנה משמיע רעש סטטי) ואני לא רוצה להטריד את המנהלת (שהיא אדם מקסים ואני מאוד אהבתי לשדר בתחנה, אני חייב לה המון על ההזדמנות בימים ההם) - אולי היא כבר לא עובדת בתחנה - יש דרך להציל את התחנה או להחיות אותה מחדש?
לצפיה ב-'מישהו התייחס לזה בפוסט שכתבתי'
מישהו התייחס לזה בפוסט שכתבתי
16/08/2017 | 23:51
3
14
תבדוק בתגובות. נדמה לי שיש עניין כספי שבגללו לא מתקנים משדר תקול. 

אני עשיתי להם בעבר את האתר, וגם במקרה שלי קוצצתי מתישהוא.
לצפיה ב-'אנחנו מדברים על האתר הנוכחי?'
אנחנו מדברים על האתר הנוכחי?
17/08/2017 | 10:41
2
11
או על אתר בעבר?
וממה שזכור לי גם זה עניין המשדר אבל אני לא הבנתי מי אמור לקחת את האחריות על המשדר - אם זאת העירייה או הרשות\התאגיד או משרד החינוך
לצפיה ב-'לא, הקודם'
לא, הקודם
18/08/2017 | 12:09
1
15
אחד הראשונים שבניתי, לדעתי לפני קרוב לעשור. הנה תזכורת
לצפיה ב-'אה, יפה :)'
אה, יפה :)
18/08/2017 | 16:10
11
עוד בימים שזה היה 106 (קצת לפני שאני הייתי שם). בסופו של דבר אין לא 106 ולא 106.2 :(
ואני גם זוכר את הכתבה ב"זמן מעריב" (ז"ל), זמינה עד עצם היום הזה באינטרנט
לצפיה ב-'מדוע שהתחנות לא ישדרו בעידן פלוס?'
מדוע שהתחנות לא ישדרו בעידן פלוס?
12/08/2017 | 13:18
4
34
השידור החינמי ייתן רייטינג נוסף ואיכות שידור טובה יותר מתדר 106 שבחלקים מסויימים בארץ קשה לקלוט
ושאנחנו רחוקים שנות דור מרדיו דיגיטלי אמיתי, מגוון תחנות נוסף לעידן פלוס ייתן את ההרגשה שאנחנו מתקרבים לשם
לכן לדעתי אולי כדאי להכפיף אותו לרשות השנייה או שסופסוף יקום גוף רגולטורי אחד שיהיה אחראי על התאגיד, הערוצים המסחריים,רדיו אזורי וכבלים,לוויין ושאר ספקי התוכן הרב ערוצי כמו סלקום ופרטנר לרבות עידן פלוס
לצפיה ב-'הרדיו החינוכי לא יכול להיות חלק מעידן פלוס'
הרדיו החינוכי לא יכול להיות חלק מעידן פלוס
12/08/2017 | 14:47
40
הרדיו החינוכי (כמו גם הטלוויזיה החינוכית, על אף שאין קשר בין השניים) כפוף למשרד החינוך. זה שהחינוכית הצליחה להשתחל למערך עידן פלוס זה רק בגלל שבתחילת ימיה החינוכית (להוציא את "חינוכית 1" ו"2") שידרה את ערוץ 23 בכבלים ובלווין, והיא ערוץ ממלכתי - בכך נוצר מצב ששידורי החינוכית הועברו רק למי שמנוי לכבלים וללוויין. הרדיו החינוכי הוא סוג של יצירה שקשה לי להסביר מה היא - שילוב של משרד החינוך, רשות השידור - קול ישראל (ז"ל) ומשרד התקשורת, ואת משרד החינוך לא נראה לי שהיא כל כך מעניינת, מה גם שלאף אחד בממשלה זה לא חשוב אז גם לא יטרחו להכניס אותה לעידן פלוס.

הרשות השניה קמה כצורך לטלוויזיה ולרדיו מסחריים (למרות שהיא מתוקצבת גם כן מהציבור כמו שרשות השידור הייתה) אז אני לא חושב שהרשות השניה תהיה מעוניינת או בכלל תורשה לקחת תחת חסותה את המיזם הזה (שהוא לא למטרות רווח)

תחנות רדיו 106 מסוימות מעבירות את השידורים גם דרך האינטרנט
לצפיה ב-'עוד משהו:'
עוד משהו:
12/08/2017 | 14:52
2
31
אם עושים "ברית המועצות" אז שלא יהיה פיקוח משותף גם למסחריות וגם לממלכתיות - רק לאחד בין הרשות השניה למועצה לשידורי כבלים ולוויין, ולהפיץ את חלק מערוצי המועצה במסגרת עידן פלוס - כדוגמת ערוצים שלא בלעדיים למי מחברות הכבלים והלוויין (ומשודרים בשתיהן\בכמה שלא יהיו).

את השידור הציבורי אסור לערבב עם המסחרי. מסחרי עם מסחרי, זה נשמע יותר הגיוני. ומה גם, למשל, בעלי השליטה בערוץ 10 הם גם בעלי השליטה בספורט 5 ובערוץ הילדים, אבל אי אפשר לצפות באלו בעידן פלוס, ב-10 בלבד. אז אני חושב שהגיע הזמן לפתוח את הערוצים הלא בלעדיים לצפייה חופשית ושיתקיימו גם הם מפרסומות (חלקם - 24 למשל - עושים את זה למרות שהם מתקיימים גם מדמי מנוי בכבלים ובלוויין)
לצפיה ב-'24 זאת דוגמה מצויינת'
24 זאת דוגמה מצויינת
12/08/2017 | 15:53
1
40
בנובמבר אמור להיות פיצול ערוץ 2 ורשת וקשת ישדרו כל אחת 7 ימים בשבוע בערוץ נפרד
הבעיה שכבר היום קיים "ערוץ קשת" זה ערוץ 24 שקשת היא הבעלים שלו והוא משדר שידורים חוזרים לרוב של תוכניות קשת אבל קשת כפופה לרשות השנייה וערוץ 24 למועצת הכבלים והלוויין
לגבי הרדיו החינוכי-אם משרד הבטחון האחראי על גל"צ משלם תמורת השידור של גל"צ וגלגל"צ בעידן פלוס אז גם משרד החינוך יכול
אני מסכים איתך שצריך ערוץ ספורט בסיסי,ערוץ ילדים בסיסי (ויודע מה? גם ערוץ הקניות) שישדרו בעידן פלוס ויממנו עצמם מפרסומות
לצפיה ב-'מדינת ישראל לא תעשה אף אחד מאלה'
מדינת ישראל לא תעשה אף אחד מאלה
12/08/2017 | 16:31
36
כמעט כל שר ביטחון (או רמטכ"ל) רוצים להוציא את גלצ מצה"ל. אף אחד לא עושה כלום. פיצול ערוץ 2 ימית אסון על הטלוויזיה המסחרית וכדאי מאוד שיהיה מיזוג בין 10 לרשת, כי גם רשת וגם 10 לא יכולות על מותגי-העל של קשת ("האח הגדול" ו"הישרדות" של רשת לא יעמדו מול קשת). "ברית המועצות" לעולם לא תתרחש כי למה לאחד גופים כשאפשר להיות בזבזניים (ויותר מזה, כשחלק מערוצי הכבלים והלוויין ממילא משדרים גם כן פרסומות)?

ובחזרה לנושא - משרד החינוך לא יממן את שידורי 106 בעידן פלוס. אם למשרד החינוך היה אכפת בכלל מ-106 לא היו מגיעים לצרות של התמלוגים. משרד החינוך (והתקשורת) השאירו את רשות השידור כגוף האחראי היחיד בפועל על הפרויקט, אבל לקחת חסות עליו - גם התקשורת וגם החינוך ידעו לעשות כמו גדולים. משרד החינוך בקושי סופר את "החינוכית". בעיני בנט יותר חשוב להנחיל לילדי ישראל ערכי יהדות ודת מאשר ללמד אותם דברים "מיותרים" (כדוגמת: מתמטיקה, שפות זרות וכמובן, תקשורת).
לצפיה ב-'אלדד קובלנץ הרס וממשיך להרוס ולהחריב לנו את כל רשתות הרדיו.'
אלדד קובלנץ הרס וממשיך להרוס ולהחריב לנו את כל רשתות הרדיו.
14/08/2017 | 11:02
3
38
כל רשתות הרדיו של התאגיד החדש הן בושה. 
הרשתות שנפגעו בעיקר הן רשת ב' וקול המוסיקה.
התוכן שהרשתות הללו משדרות הוא בדיחה אומללה
לעומת התוכן ששידרה רשות השידור.

יעל צ'רני, המנהלת החדשה של קול המוסיקה. הרסת
את כל מה שהיה טוב ברשת הזו בתקופת רשות השידור.
הסקי בבקשה את המסקנה המיתבקשת ופני את המקום.
לצפיה ב-'אין יותר מה לשמוע ברכב'
אין יותר מה לשמוע ברכב
18/08/2017 | 14:20
2
15
קובלנץ השמיד במו ידיו את כל תחנות הרדיו בישראל.
הכל פלילייסט ושוב פלייליסט של אותם שירים שחוקים אין משהו חדש בתחנות בישראל
האופציות היותר טובות נמצאות רק באינטרנט.
רדיו הקצה
רדיו מהות החיים
לצפיה ב-'אם כבר'
אם כבר
18/08/2017 | 16:17
1
14
אריסון גרועה יותר מקובלנץ
אני לא מת על הקצה אבל גם לא אוהב את מהות החיים. אולי החומר האנושי שם טוב - לא מתעסק בקטע הזה - אבל "מהות החיים" זה כמו "יום המעשים הטובים"
לצפיה ב-'בשתי התחנות שאמרתי יש כמה תוכניות מצוינות'
בשתי התחנות שאמרתי יש כמה תוכניות מצוינות
19/08/2017 | 17:22
9
ורק מיום חמישי התחלתי להאזין לקצה והתחנה מהווה אלטרנטיבה לתחנות מסחריות בFM
גם רדיו מהות החיים נהדרת אבל יש בין התוכניות שם תוכניות מלל שאני לא מאזין
שתי תוכניות שממש אהבתי הן
פה זה טוב עם לירון תאני והתעוררות עם גליה גלעדי
לצפיה ב-'ממחר בבוקר לוח שידורים חדש ברדיו אלי ניסמן להנאתכם !!!! '
ממחר בבוקר לוח שידורים חדש ברדיו אלי ניסמן להנאתכם !!!!
12/08/2017 | 23:23
45
לצפיה ב-'גימיק נחמד להאזנה לרדיו מהארץ ומהעולם'
גימיק נחמד להאזנה לרדיו מהארץ ומהעולם
11/08/2017 | 20:36
52
לצפיה ב-'איפה אריה גולן?'
איפה אריה גולן?
10/08/2017 | 07:51
5
57
שלום,
אני מאזינה קבועה ליומן הבוקר של רשת ב'. בימים האחרונים יש מגישים אחרים,
ולא שמעתי את אריה גולן. שלא יובן אחרת, אני מאוד מעריכה את דוב גילהר (וגם מגישים אחרים שמופיעים בתוכנית) ונהנית להאזין גם להם, אבל מתגעגעת לאריה גולן. מקווה שהוא לא בדרך לפרישה.
לצפיה ב-'אנשים נוטים לצאת לחופש בחודש אוגוסט'
אנשים נוטים לצאת לחופש בחודש אוגוסט
10/08/2017 | 12:20
3
38
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2017 | 08:47
2
37
תודה, לא חשבתי על זה משום שאצלי העונה הבוערת היא דווקא בקיץ.
שיהנה מהחופשה, ואשמח כאשר ישוב.
לצפיה ב-'נמצאה ה"אבדה"?... '
נמצאה ה"אבדה"?...
21/08/2017 | 09:46
1
10
לצפיה ב-'אכן. '
אכן.
21/08/2017 | 11:08
3
אני מבינה שהוא נופש בקנדה. שאלה אחרת, שנוגעת לכתבה שהקישור מפנה אליה  - יש לו אח?

לצפיה ב-'ואיפה ריבי גדות? למה לא שומעים אותה יותר במהדורות החדשות?'
ואיפה ריבי גדות? למה לא שומעים אותה יותר במהדורות החדשות?
14/08/2017 | 11:04
18
לצפיה ב-'רדיו אלי ניסמן מהיום בקו מוסיקלי חדש !!!'
רדיו אלי ניסמן מהיום בקו מוסיקלי חדש !!!
11/08/2017 | 06:37
1
38
שימו לב רדיו אלי ניסמן בקו מוזיקלי חדש מהיום והלאה הכנסו ותהנו... שיהיה סוף שבוע נעים....
https://nicemanradio.blogspot.co.il/

לצפיה ב-'תנסו גם תאפליקציה הזאת לאנדרואיד'
תנסו גם תאפליקציה הזאת לאנדרואיד
11/08/2017 | 06:39
33
לצפיה ב-'הפיצוי לטרגט ספיריט מהתאגיד: הארכת הזיכיון ו-2 מ' ש' בעמלות'
הפיצוי לטרגט ספיריט מהתאגיד: הארכת הזיכיון ו-2 מ' ש' בעמלות
10/08/2017 | 23:24
31
לאחר שהפרסום חזר לתחנות הרדיו בתאגיד השידור, נראה כי גם סוגיית הפיצוי הכספי לזכיינית הפרסום טרגט ספיריט נפתרה. ל"גלובס" נודע כי הצדדים הגיעו למנגנון פיצוי, שבמסגרתו יוארך בחודשיים מועד פקיעת הזיכיון של טרגט, והחברה גם תפוצה על ההפסדים שלה בהיקף של כ-2 מיליון שקל. אין מדובר בכסף שיועבר לטרגט ספירט, אלא בשיפור באחוז העמלה שהיא גובה מהתאגיד על שיווק זמן הפרסום. סכום זה אמור לשקף את היקף ההכנסה שלכאורה איבדה טרגט בתקופה שבה לא ניתן היה לשבץ פרסום בשידורי הרדיו של התאגיד.

כבר עם הזכייה במכרז טענו בענף כי מדובר בעמלה נמוכה מאוד, שספק אם תאפשר לחברה רווחיות - בוודאי לא במצב שבו התאגיד אינו מתחייב להתקשרות של יותר משנתיים. טרגט לא עסקה לפני כן בשיווק זמן אוויר, ולכן נדרשו ממנה עלויות הקמה גבוהות שלא בהכרח יצדיקו עצמן להתקשרות קצרת מועד.

כששידורי תאגיד "כאן בהרצה" יצאו לדרך, התברר כי במערכת שבחר התאגיד לצורך שיבוץ פרסומות קיימת תקלה שאינה מאפשרת את השיבוץ בפועל. מדובר במערכת חדשה של התאגיד, שלא נעשה בה שימוש בעבר.

עד תחילת הפעילות של התאגיד שווק זמן האוויר של רשות השידור באמצעות שפ"מ, שהחזיק מערכת שיבוץ פרסומות משלו. לאברהם פרחי משפ"מ ולרשות השידור הייתה מערכת יחסים מורכבת, ואנשי התאגיד לא ששו לתת לו דריסת רגל בניהול החדש - ודאי לא לרכוש ממנו את מערכת הפרסום. מנהלי המכרז של התאגיד גם הקפידו שלזכיין לא יהיה קשר או אפשרות השפעה על בחירת מערכת הפרסום שאמורה להתממשק לשידורי התאגיד - אף שהוא זה שיפעיל אותה.

כך, במקום להשתמש במערכת קיימת, בחרו בתאגיד זכיין שהתאים מערכת של ניהול פרסום בטלוויזיה למודל של רדיו. יום לפני העלייה לאוויר נערך פיילוט של 5 דקות פרסום. הפיילוט התרסק, והוחלט שלא לעלות לאוויר עם מערכת מקרטעת.

במשך חודשיים ניסו בתאגיד למצוא פתרון לתקלה, ואובדן ההכנסות מפרסום כתוצאה מכך נאמדו בלפחות 12 מיליון שקל. בסופו של דבר הוחלט בטרגט ספיריט שלא לחכות לפתרון מהתאגיד ולשכור מפרחי את המערכת ששימשה את שפ"מ. המערכת הושכרה למשך שנה עם אופציה להארכה חודשית. מה שנותר פתוח הוא מנגנון הפיצוי של טרגט.

כעת מתברר כי מנגנון פיצוי כזה אמנם נמצא. הוא מתייחס בעיקר לאובדן הכנסות בעבר ולא מנסה לכמת את הנזק לטווח ארוך שנגרם לטרגט, אבל נראה כי בחברה העדיפו לשים את הבעיות מאחור ולא לערער את היחסים עם התאגיד שעמו הם אמורים לעבוד מעתה.

מתאגיד השידור טרם נמסרה תגובה. בטרגט בחרו שלא להגיב.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
לצפיה ב-'אלקבץ ייכנס לתפקידו ב 1.9; דקלסגל צפויה להמשיך כרגע'
אלקבץ ייכנס לתפקידו ב 1.9; דקלסגל צפויה להמשיך כרגע
09/08/2017 | 13:08
57
לצפיה ב-'מחזירים את 88 למאזינים - ההופעה (היום, 08.08.2017)'
מחזירים את 88 למאזינים - ההופעה (היום, 08.08.2017)
08/08/2017 | 11:56
57
"מחזירים את 88 למאזינים - ההופעה"

משמר 88 בשיתוף האמנים שהתגלו וצמחו ב- 88fm גאים להזמין אתכם לערב הופעות בלתי נשכח, בתאריך בלתי נשכח.
שלוש שעות של מוזיקה נפלאה, אורחים מפתיעים ושדרים אהובים.

בתכנית:
* יאיר דלאל, המוזיקאי הבינלאומי המוערך מלווה באנסמבל תלמידי רימון
* סוואן בנד, ההרכב שאחראי לשיר השנה של המגזין קולומבוס
* מיקי שביב, איש הבלוז הותיק והנפלא
* אפרקו - ההרכב המיוחד שהפציע לחיינו
* דני דורצ'ין, הבלוזיסט שחימם את פאטי סמית
* מנחי הערב - אלי לפיד ונועם גילאור האדירים

יחד נזכיר לעריצי הפלייליסט שאנו לא מוותרים על התחנה האהובה, שממילא שייכת לנו.

מתוך דף האירוע בפייסבוק

לצפיה ב-'חדשות 0404: מעכשיו גם ברדיו'
חדשות 0404: מעכשיו גם ברדיו
07/08/2017 | 19:00
60
בועז גולן, מייסד אתר 0404 מצטרף לרדיו "גלי ישראל" (FM94/106.5) עם תכנית שבועית חדשה שתשודר בתחנה - כך נודע לוואלה ברנז'ה. התכנית, אותה יגישו גולן ויערה זרד, תשודר בימי שני בין השעות עשר עד חצות בלילה ו"תעסוק בחשיפות וגילויים חדשים ובלעדיים שאינם מגיעים לידיעת הקהל דרך אמצעי התקשורת המרכזיים". השניים יראיינו גורמים שונים, ביניהם פוליטיקאים, אנשי צבא ואזרחים שעברו חוויות שעליהן הם מדווחים.

אתר החדשות 0404 של גולן פועל גם באמצעות דף פייסבוק, שלו כ-446 אלף מנויים. האפליקציה של האתר זכתה למאות אלפי הורדות, ואילו הגלישה באתר, כך על פי מקימיו, עומדת על 600 אלף גולשים מדי יום.

ישראל פריד, מנכ"ל גלי ישראל: "אנחנו מאמינים בחיבור נכון של עשיית רדיו עם עולם הדיגיטל והרשתות החברתיות, והצטרפותו של בועז גולן הוא צעד נוסף בכיוון הזה. אני בטוח שיהיה מסקרן מאוד להביא את הפעילות המקצועית של גולן לשעתיים שבועיות של אקטואליה מאוזנת".

בועז גולן: "שמח להצטרף למשפחת גלי ישראל, שיתוף הפעולה עם 0404 זאת הזדמנות מצוינת לספר לעם ישראל את מה שצריך וחייב לדעת, יש כאלה המונעים זאת ממנו".

http://b.walla.co.il/item/3087057
לצפיה ב-'חם אש: השדרן ליאור זיני נכווה מאש ושוחרר מאשפוז של 3 ימים'
חם אש: השדרן ליאור זיני נכווה מאש ושוחרר מאשפוז של 3 ימים
07/08/2017 | 00:50
1
53
ליאור זיני, שדרן בתחנת הרדיו 99.5 חם אש, בסך הכל ניסה להדליק את הטאבון במרפסת ביתו לרגל ערב של פיצות של סוף שבוע עם חברים, אבל רצה הגורל וכשהוא הדליק את הגפרור אירעה תקלה ולהבת אש זינקה לעברו. אחרי כמה שניות של הלם הוא מיהר לחדר המיון של בית החולים בנהריה, שם אובחנו אצלו כוויות בצוואר ובידיים בדרגות 1 ו-2. בתום הטיפול הוא אושפז, ורק היום (ראשון), אחרי שלושה ימים בבית החולים, הוא שוחרר לביתו.

זיני, חם אש?

"הדלקתי את הטאבון, ואו שהשתחרר שם יותר מדי גז או שהיתה תקלה בתנור, והאש קפצה עלי. אחותי התקשרה למד"א והם אמרו לשים את האזורים הפגועים תחת מים פושרים ולהגיע כמה שיותר מהר למיון. כשהתקרבנו לבית החולים ראיתי פקק והבנתי שזה ייקח נצח, אז ירדתי מהאוטו ופשוט דפקתי ריצה של איזה שניים-שלושה ק"מ לבית החולים".

ומתי תחזור למיקרופון?

"מחר בעזרת השם".

http://www.colbonews.co.il/%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9...
לצפיה ב-'בחור מקסים ומוכשר. רק בריאות'
בחור מקסים ומוכשר. רק בריאות
07/08/2017 | 11:41
20

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ