לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2025320,253 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
19/01/2020 | 07:19
20
21
גשם גשם משמים
קול המון טיפות המים
לצפיה ב-'התחלנו חינוך מיני 2'
התחלנו חינוך מיני 2
19/01/2020 | 07:33
5
41
זה..... פוינטלס. בעיקר עם ההורים הדוחים של אוטיס ואולה. (והם עצמם גם דוחים.)
לצפיה ב-''
19/01/2020 | 14:42
4
40
אני דווקא נהנה so far, ראיתי שלושה פרקים והם ממש בסדר. העונה הראשונה דווקא הייתה לי קצת בעייתית, נראה לי כי ניסיתי לקחת אותה ברצינות. (וזה קשה עם דמויות כמו לילי) הפעם אני מנסה לבוא בראש נקי, בידיעה שבוראים לי פה עולם פנטזיה ואני לא בהכרח צריך לקשר הכל למציאות ואני דווקא נהנה בינתיים.
שתי המחשבות העיקריות שלי בינתיים הן
1. פיונה משיימלס זאת אמא של מייב וכל כך התגעגעתי אליה אמן והיא לא תהיה זונה כי אני מת עליה
2. I NEED more Aimee אני מת על הפרצוף שלה עם השיניי ארנב שלה והיא פשוט ממש חמודה ומצחיקולה

לצפיה ב-''
19/01/2020 | 22:07
2
15
מה? איימי רוסום הספיקה לשנות שיער ולהפוך לבלונדינית דוחה?

או שהתכוונת למוניקה?

לגבי 2 - מי?
לצפיה ב-''
19/01/2020 | 22:32
1
17
1. פיונה מהבריטי, אני מהאלה חח. היא הייתה פיונה באיזה 2004 אז היא בגיל המתאים להיות אמא של מייב.
2. איימי נו החברה הבלונדינית של מייב שמישהו גמר עליה באוטובוס. חמודה איי לייק הר א לוט
לצפיה ב-'אה'
אה
20/01/2020 | 01:12
8
2 ראיתי עכשיו את הפרק הזה. היא אכן חמודה אבל אני ידוע לכול אינני חובב בנות
לצפיה ב-' איתך'
איתך
19/01/2020 | 22:43
13
אין לי חשק לפרט, אבל אני מבסוטה על העונה. בינתיים 5 פרקים. לא קראתי את הכתבה בוואלה, אבל הבנתי שקטלו. לא ברור לי למה.
לצפיה ב-'אאורקה S01 EP04 טיף טיף טף X2'
אאורקה S01 EP04 טיף טיף טף X2
19/01/2020 | 09:12
17
הפרק מתחיל הכמה חברים(ספנסר,פארגו וינסנט וטאגרט ) מתאספים לערב סרטי מד"ב ממש חדשים (שעדיין לא יצאו...אני רוצה לחיות שם!)בקראוואן  של ספנסר , אבל הם עושים יותר מדי רעש ולכן סגן ג'ו לופו נקראת למקום , אבל בגלל שזה סרט עם פיצוצים היא נשארת גם לראות,  אחרי הסרט שמדבר כמובן, על חייזרים שמתחזים לבני אדם
(קצת מקוריות בבקשה!) כולם עוזבים ואז בעל הקרוואן נחטף ע"יי  "חייזרים"
ושמוצאים אותו עירום בעיגול תבואה , ג'ו לוחשת לו  "אתה לא לבד"

ובנושא אחר, נציג קונגרס  בשם פאראדיי מגיע לאאורקה לאשר את התקציב הלא הגיוני בעליל שלה ,מראים לו כל מיני פרויקטים, אבל זה לא מענין אותו  ואז לוקחים אותו לSECTION 5 לראות משהו בשם "החפץ"  שאף אחד לא ממש יודע  מה זה , וממש ממש ממש מסוכן אפילו להביט בזה...עוד נחזור לזה בפרקים עתידיים,וזה בסוף גורם לו לאשר את התקציב ! אז הידד !

אז מה בעצם קורה?
אה, מסתבר שספנסר השתמש בלווין של GD בשביל הסרט וכולם נפגעו בטעות מאחד הניסויים ...מעין  "קרן פארנויה" ומאמינים שהסנאטור הוא חייזר בתחפושת, אז הם  חוטפים אותו ומנסים לעשות לו ניתוח,  למרבה המזל , שריף קארטר , מצליח לגרום להם להיכנע בלי נפגעים  ואז עושים להם "שטיפת מח  הפוכה" , אבל עם תמונות שהם ימצאו מרגיעים וכיפיים אז ג'ו רואה תמונות של רובים וצבא , כי כמובן
לצפיה ב-'אאורקה S01EP05 מחאו כף אל כף '
אאורקה S01EP05 מחאו כף אל כף
19/01/2020 | 09:35
12
אז, קוראים לשריף קארטר למקרה חירום , שהוא מגיע , הוא מגלה שמדען ג'רמופוב  בשם קארל קארלסון (שההורים שלו לא היו מי יודע מה מוצלחים בשמות,לדעתי)רוצה הסעה לעבודה...הוא מסיע אותו ומלווה אותו למעבדה שלו שם הוא עורך ניסוי  על התחדשות  ברמה התאית ו... פרץ קרינה מה "חפץ" שדיברנו עליו בפרק שעבר, מפוצץ הכל, ו מאשימים את קארל בהכל, ומפטרים אותו, הוא מנסה להתאבד בקפיצה מגשר,ג'ק מנסה להציל אותו, שניהם נופלים מאיזה 20-30 מטר, ג'ק נופל על קארל ושורד, קארל קם והולך כי יש לו.  .  .  רגנרציה!(ריפוי מואץ,נו), בשלב הזה קארל מתחיל להתנהג כאילו הוא לא מפחד יותר מכלום, כי הוא כבר לא מפחד,ומראה לסטארק שהניסוי שלו הצליח (בזה שהוא דוקר לעצמו את היד)
ופתאום סטארק רוצה  להשאיר אותו בGD ל "בדיקות", הוא  כמובן מפחד שלעולם לא יתנו לו לעזוב, מה גם, שהוא הוא מתחיל להפגין כוחות על אחרים,
 מגלים שה"חפץ" נתן לו דישה ל100% מהמח שלו=כוחות על,
הצבא מתערב, ובחילופי האש(או לייזר) ג'ק נפצע קשה, אז קארל, לוקח אותו בחזרה לGD , ל"חפץ" ומרפא אותו, ואז נכנס לראות את החפץ(בלי לגלות לסטארק מה  זה) ונעלם לנצח!!!!!

אגב,
מי ששיחק את קארל  המשיך לשחק את "ארט'י" בסדרת האחות של אאורקה- מחסן 13
לצפיה ב-'שלדון הצעיר פרק 3X12 '
שלדון הצעיר פרק 3X12
19/01/2020 | 18:49
20
אין הרבה מה לומר על הפרק עצמו, נחמד אבל לא משהו מיוחד.

אבל היו שתי נגיעות לחיים העתידיים של שלדון
האחד הוא שאנחנו מגלים מתי הוא למד להציע משקה חם למישהו שמרגיש רע
והשני והגדול יותר זה שמגלים שבעתיד נולד לו ולאיימי תינוק!

כן, עבר כבר קצת זמן מאז שהסדרה נגמרה, אבל עדיין מרגש אותי לגלות את זה.

חוץ מזה סוף סוף בדקתי מאיפה מוכרת לי השחקנית שמשחקת את פייג', הילדה הגאונה האחרת.
אז דבר אחד זה מוזר כי היא שיחקה כבר ילדה גאונה בסרט Gifted (עם כריס אוונס)
היא גם הייתה קרול הצעירה בחלק מהפלאשבקים של קפטן מארוול
והיא גם שיחקה את סברינה הצעירה בפרק אחד של הרפתקאותיה המצמררות של סברינה.
באופן כללי יש לה דף IMDB מרשים מאוד בשביל מישהי בת 13. (יותר מרשים מאשר להרבה שחקנים בני 33).
לצפיה ב-'שיימלס פרק 10X11 '
שיימלס פרק 10X11
19/01/2020 | 19:09
6
19
(*ציינו בכלל בפרק שעבר איזה מגניב שמספר הפרק הוא עשר עשר?)

פרק לא משהו לדעתי.
הקטע של דבי שרצה בין שני דייטים הוא כזה קטע עשוי כבר שזה מביך (אבל זה הזכיר לי איך עאבד מקומיוניטי ניסה לעשות את זה).
והיא יורדת על הדרמות המעושות של עשירים, אבל היא יצרה לעצמה את הדרמה הזאת בכך שהיא בכלל עשתה משהו עם הבת של אישה שהיא יוצאת איתה.
לפחות מרגיש כאילו זה נגמר והיא סוף סוף תהיה (לפחות קצת) עם הבת דודה של מיקי.(שזה היה צפוי)

קארל ממשיך עם הקטע הסמוי במחלקת האשפה שלו וזה כמעט אותו דבר כמו פרק שעבר, רק שבסוף מגלים שהשוטר ש"מפעיל" אותו רק רוצה חלק מהאקשן. הרבה יותר מתאים לרוח הסדרה, אבל לא ממש מעניין.

עלילות ורוניקה וקווין הולכות לכיוון של זה שקווין מחפש משהו חדש ורוצה להיות מדריך כושר. מה לגבי המרפאה הניידת שלהם? מה לגבי זה שורוניקה עבדה מהצד בלמכור תרופות? כל רגע שטות אחרת.
לפחות כנראה סיימו עם הזוג העשיר המגעיל מהפרק הקודם בכך שקווין הגיע דרך זה לרעיון להיות מאמן כושר. אבל הייתי חושב שורוניקה תדרוש שהעשיר יתן להם המלצה בגן הזה שהיא רוצה לשלוח את הבנות שלה אליו. אבל למה שהם יזכרו עלילה.

לפחות ליאם לא צריך לעזוב את הבית הספר. אבל היה קצת עצוב שהוא בעצם כנראה התגעגע אל פרנק. סך הכל זה הגיוני. גם לדבי וקארל לקח זמן עד שהם איבדו כל קשר סנטימנטלי אליו.

הייתי כמעט בטוח שפיי (האישה העשירה) תיכננה לפרנק איזו מלכודת בכך שהיא אמרה לו שהיא עוזבת את הבית שלה. אבל אז נראה שהוא פשוט חולק את הבית עם מישהו.
*משהו מוזר - איכשהו עבר חודש לפרנק בגמילה מסמים, אבל לא הרגשנו את הזמן אצל האחרים (האם ליאם חיפש אוות במשך חודש). גם לא ברור איך הוא שרד בלי סמים חודש.

אני באופן כללי כמובן אוהב את ליפ יותר מאשר את תמי, אבל הוא באמת היה אידיוט גמור. אני מבין שקשה לו, אבל הוא נתן לתמי להתפטר מהעבודה שלו בזמן שהוא עוד לא בטוח. ואז הוא הלך ושכר את הבית האחר ההוא בלי להתייעץ איתה קודם. ברור שהיא תכעס עליו נורא. מה גורם לו לחשוב שהוא זה שמחליט?

וסופית פרק שלם בלי בקושי מגע רומנטי בין איאן ומיקי. אני לא יודע למה אני כלך כך שם לב לזה לאחרונה, אבל זה מטריד אותי.
חוץ מזה שבאמת קשה להבין את הקטע שלמיקי כל כך חשובה חתונה יפה במיוחד. כלומר... זה מיקי. זה הרגיש כמו יותר מאשר רק העניין עם אבא שלו.
כן, בהחלט היה מצחיק לראות את מיקי מתנהג כמו בריידזילה. אבל לא אהבתי את זה שרוב הזמן זה פשוט גרם לו לצעוק על איאן וזה גרם לי לפחד שהם יריבו ויפרדו שוב.
אבל הסיום של זה היה באמת חמוד וממיס מרגשות כשאיאן מפתיע אותו עם מישהו ששר את השיר שהוא רצה.
ואז החיוך הממזרי שאיאן תקע אל מיקי של "אני איתך".
אוקי זה די עשה את הפרק מבחינתם, אבל הייתי רוצה יותר.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
19/01/2020 | 21:35
4
23
נכון היה פרק 10X10 שבוע שעבר. ועוד בדיוק חשבתי שקצת חבל שלעונות יש 12 פרקים כי זה יכל להיות מגניב אם הפרק האחרון של הסדרה יהיה 11X11.

אניוואיי.

מי ידע שמיקי הוא כזה בריידזילה? אבל מילא זה - בון ג'ובי מיקי?!?!
זה היה מצחיק והכל וממתי בכלל מיקי מכיר סוגים של כסאות?! אבל קצת קיוויתי שבסוף נגלה מה הסיבה שלו להתחרפן ככה, חוץ מלעצבן את אבא שלו. קיוויתי שהוא יזכיר את החתונה הקודמת שלו שבטח הייתה טראומתית. ממש אהבתי איך הוא התעמת עם אבא שלו בהתחלה. מדהים איך הוא פחד ממנו פעם ואיך הוא לא שם עליו היום.
והסוף אבל היה כזה מתוק מיקי חייך לאיאן חיוך כזה חמוד וגם איאן למיקי

כאילו ברור שליפ יצא אידיוט שהוא שכר את הבית לבד בלי להתייעץ עם תמי אבל אוף הנאום שלו בסוף היה כ"כ יפה. "השכונה הזאת.. זה מערכת התמיכה שלי. זה הבית שלי". כמעט בכיתי. וגם אני מבינה את החשש שלו להיות שפוט של משפחת תמיאטי כמו בראד, דווקא כי אני די ילדה של אבא כמו תמי.

אוי מסכן ליאם לרגע אחד הוא חשב שיש לו סיכוי עם פרנק חשבתי שהוא כבר לגמרי חסין הוא בכל זאת רק בן 10. איזה מגעיל פרנק שהוא צחק לו בפרצוף. אני גם הייתי בטוחה שפיי אמרה שהיא נוסעת כי זה איזה טריק לפרנק כי היה לה ברור שהוא יתנחל שם. וכן אני גם לא הבנתי את מעבר הזמן בגמילה של פרנק איך אצל השאר עבר יום מהפרק הקודם

די נו עד שקארל רוצה לעשות טוב הוא נופל על שוטר מושחת.

אוח איך אני שונאת את הקטע הזה של סדרות של לרקוד על שתי חתונות זה כזה סיטקומי אבל אני מקווה שבזה הסתיים סאגת המשולש הזה. ובסוף כמובן שדבי עם הבת דודה של מיקי שהיא מגניבה יותר. אני בעד שתשאר תמיד. מה יש לגאגלגרים עם מילקוביצ'ים? זה כבר זוג גאלביץ' מספר 3. (ורק לזוג אחד מהם הייתה את היכולת הטכנית לייצר המשך משותף )
זה לא שלדבי אין חלק בבלגן שהיא יצרה אבל היא גם די נקלעה לדרמה של אמא ובת עשירות עם תסביכים וול.. של עשירים. למשל "אני מטיסה אותך חזרה לפנימיה... במחלקת תיירים!!".

תראו את החמודי הזה
לצפיה ב-'ואני רק עם משאלה אחת לפרק הבא '
ואני רק עם משאלה אחת לפרק הבא
19/01/2020 | 22:03
2
15
שפיונה תגיע לחתונה!

לצפיה ב-'אאאמן '
אאאמן
19/01/2020 | 22:07
1
18
אבל לא נראה לי. אבל הלוואי לפחות שישימו אותה בסקייפ או משהו (כמו בפרק הזה של משפחה מודרנית ששמו את פיל בטאבלט על שואב אבק נוסע כזה והוא הלך לכל מקום) טוב הגזמתי אבל לפחות שיחת טלפון. אבל באמת לא נראה לי.  
מה שבאמת חשוב זה שהיא תחזור לסיום הסדרה.
הדבר שהכי שימח אותי בזה שהודיעו שעונה הבאה תהיה אחרונה זה שיש להם מספיק זמן להחזיר את פיונה לפחות לפרק האחרון. כי אני די בטוחה שהיא לא תהיה בפרק הבא והייתי מתה אם היו מבטלים אותם והיה פרק אחרון לחלוטין בלי פיונה.
לצפיה ב-'כן... '
כן...
19/01/2020 | 22:13
16
גם אני חושבת שבטח ימציאו איזה תירוץ מעצבן למה היא לא יכולה היתה להגיע.
אבל עדיין תקווה קטנה.

לצפיה ב-''
20/01/2020 | 06:50
13
איזה מהמם הוא אולי העונה הזאת הייתה שווה בגלל הקטעים של מיקי ואיאן בפרק, למרות שאני כבר כ"כ סובלת מהעלילות האחרות אני רק מחכה שהם יעברו ותמיד מסיימת את הפרקים כשאני מרגישה שלא היה מספיק איאן ומיקי
תענוג לראות את מיקי מתעמת עם אבא שלו, והאמת כן רציתי איכשהו גם שיבהירו שחלק מהקטע שלמיקי כ"כ חשוב שאבא שלו יבין שהוא מתחתן עם איאן, זה כי הוא הכריח אותו להתחתן עם סבטלנה, אבל גם בלי זה היה כ"כ כייף לראות את מיקי נכנס לזה כ"כ בשביל לעצבן את אבא שלו (ומתעצבן על מוכרות רחים זקנות והומופוביות ).
כל הקטעים של מיקי כבריידזילה היו סופר מצחיקים, לא הפריע לי בכלל שהכל היה קשור לטרי, להיפך, רציתי שידברו על זה יותר, בכל מקרה בערך ב-6 העונות האחרונות של הסדרה כל פעם שבכלל ראו את מיקי זה היה קשור לאיאן, אני בעד שיתנו לו עלילות שנוגעות יותר לו, וזה כ"כ מספק לראות אותו עומד ככה מול אבא שלו במיוחד כשאנחנו יודעים איך זה היה בעבר.

אני נשבעת שאני קצת מרחפת בעלילות האחרות... אבל האמת שליפ ריגש אותי קצת בסוף. כלומר על הנייר כן הוא יצא אדיוט, הוא לא אמור לקבל החלטה כזאת בלי לדבר עם תמי, אבל אהבתי מה שהוא אמר, ובעיקר שהוא דואג לפיכחון שלו, וכל מה שהוא אמר על המערכת תמיכה. זה היה כזה בוגר ויפה וממש ריגש אותי, אז קשה לי לכעוס עליו על זה.
לצפיה ב-' מאוד כללי לעונה הזאת'
מאוד כללי לעונה הזאת
20/01/2020 | 07:08
14
אני לא מאמינה כמה פיונה חסרה לי. כ"כ קשה לי לראות את הסדרה בלעדיה.
אני זוכרת אחרי הפרק שהיא עזבה חרשתי על סרטוני מחווה באינטרנט והיה אחד שהיה ביי פאר הכי טוב בעיני ותמיד ריגש אותי כ"כ. אני דיי בטוחה ששמתי אותו בפורום הזה פעם כנראה בערך לקראת סוף עונה הקודמת, אבל מסיבה כלשהי אני ממשיכה לחזור אליו הרבה בזמן האחרון וכל פעם שאני רואה אותו אני קצת נחנקת בגרון.
זה ממש מוזר, אבל משהו בסרטון הזה פשוט מושלם, וגם את השיר לא הכרתי לפני והתאהבתי בו בגלל הסרטון. הכנסתי לפלייליסט שלי וכל פעם שאני שומעת אותו מתנגן אני ישר חושבת על הסרטון מחווה הזה של פיונה, כאילו זה הקליפ הרשמי של השיר הזה או משהו.

אני ממש אוהבת את השורות האלו:
"But when it comes apart
When it comes apart, just start again"

הם תמיד עושות לי קצת מחנק בגרון. אני מתגעגעת לפיונה
לצפיה ב-'כתבת ביקורת על סדרות חדשות:'
כתבת ביקורת על סדרות חדשות:
20/01/2020 | 11:40
14
במה כדאי לצפות?
לצפיה ב-'קרוסאובר פרק ראשון - סופרגירל:'
קרוסאובר פרק ראשון - סופרגירל:
20/01/2020 | 12:46
12
אוקיי אז יש עלילה מעניינת, יש חוסר בידע מראש על מה שעבר בפרק, יש דמויות שאני לא מכיר, אבל כללית אפשר להסתדר עם זה..
אשתדל לסיים את ארבעת הפרקים הבאים עוד היום.
לצפיה ב-'דוקטור הו 12x4 '
דוקטור הו 12x4
20/01/2020 | 13:20
1
9
It was ok
קצת מבאס שהסטנדרט שלי עכשיו ללהנות מדוקטור הו זה שהפרק הוא רק בסדר.
-הפסקול הוא *ממש* hit or miss, בעיקר miss כי המוזיקה נשמעת לי בעיקר כמו רעש רועש שמפריע לי לצפות. ממש לפעמים יש מנגינה טובה, אבל פחות מידי ממה שצריך.
-עד מתי פרקים שהם סתם. לא אכפת לי פרקי filler בהכרח, דוקטור הו ידועה בהם, אבל הייתה לנו עונה שלמה של פילרים בעונה הקודמת. תנו לי איזה פרק שירגיש לי חשוב. אני לא דורש אפילו חשוב לעלילה, באמת שלא ככ אכפת לי מהמאסטר או מהtimeless child, אני מבקש פרק חשוב *לדמויות*, פרק שיפתח לי את יאז או את גרהאם או את ריאן. עם עדיפות ליאז, כי די כבר מסכנה היא חייבת פיתוח.
-את טסלה גילם ההוא מtimeless, ואת המלכה החייזרית גילמה ראני מSarah Jane adventures שהיה ממש קשה לזהות. סתם fun fact
-אדיסון כמעט הרגיש לי מיותר. אהבתי את זה שהוא שם, ואהבתי לראות אותו בתפקיד יחסית אנטגוניסטי (״יחסית״, כי תכלס הוא ממש עזר לדוקטור) וללמוד עליו משהו אחר ממה שההיסטוריה לימדה אותי עליו, אבל הוא לא עשה יותר מידי ולא השפיע על העלילה באמת. הוא די פשוט היה שם. וזה תמיד חוזר לנקודה שלי שפשוט יש יותר מידי דמויות כל הזמן, לכן זה תמיד יהיה קשה להכניס עוד.

זהו בינתיים. הפרק הבא is all about the Judoon, שאמור לרגש אותי אבל זה פשוט לא. אני לא סומך עליהם בשום אופן שהפרק יהיה ממש טוב. מקסימום בסדר.

לצפיה ב-' איפה הימים '
איפה הימים
20/01/2020 | 15:07
4
של שיתוף הפעולה המהמם בין ר.ט. דייוויס ומורי גולד.
והתגובה הזאת שלך ממחישה לי שאני לא מפסידה כלום.
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 19-25/01/2020'
השבוע שיהיה - 19-25/01/2020
19/01/2020 | 21:13
5
37
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-19/01
Kids Say the Darndest Things | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | ABC
ריי דונובן | עונה שביעית | פרק הסיום | Showtime ובמקביל ב-yes
9-1-1: Lone Star | סדרה חדשה | פרק הבכורה | FOX
אבניו 5 / 5 Avenue | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV
Vienna Blood | סדרה חדשה | פרק הבכורה | PBS
תרגיע | עונה עשירית | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV

יום שני ה-20/01
משפחה אחת | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס
Love Island UK | עונה שישית | תוכנית הבכורה | Hulu
Brain Games | עונה שמינית | תוכנית הבכורה | NatGeo
Carter | עונה שנייה | פרק הבכורה | WGN America
Spy Games | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | Bravo

יום שלישי ה-21/01
Jim Henson’s Word Party | עונה רביעית | כל הפרקים | נטפליקס
פורצ'ן פימסטר: מתוק ומלוח | ספיישל סטנד-אפ | נטפליקס
אגדות המחר | עונה חמישית | פרק הבכורה | CW ובצמוד בנטפליקס
Project Blue Book | עונה שנייה | פרק הבכורה | History
Running Wild With Bear Grylls | עונה חמישית | תוכנית הסיום | NatGeo

יום רביעי ה-22/01
וירוס ללא גבולות / Pandemic: How to Prevent an Outbreak | סדרה דוקומנטרית חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
Awkwafina Is Nora From Queens | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Comedy Central

יום חמישי ה-23/01
כלת הרפאים / The Ghost Bride | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
משפחת אוקטובר / October Faction | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
תחנה 19 | עונה שלישית | פרק הבכורה | ABC ובצמוד ב-yes
Outmatched | סדרה חדשה | פרק הבכורה | FOX
מסע בין כוכבים: פיקארד / Star Trek: Picard | סדרה חדשה | פרק הבכורה | CBS All Access ובמקביל באמזון פריים
Perfect Harmony | עונה ראשונה | פרק הסיום | NBC

יום שישי ה-24/01
הרפתקאותיה המצמררות של סברינה | עונה שלישית | כל הפרקים | נטפליקס
!Encore | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | +Disney
The Goop Lab With Gwyneth Paltrow | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
Pick of the Litter | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | +Disney
החווה | עונה שמינית | פרקי סיום הסדרה | נטפליקס
Shrill | עונה שנייה | כל הפרקים | Hulu
The World According to Jeff Goldblum | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | +Disney

יום שבת ה-25/01 
Flirty Dancing | עונה ראשונה | תוכנית הסיום | FOX

באיזה תכנים תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'פיו, כבר דאגתי שנעלמת'
פיו, כבר דאגתי שנעלמת
19/01/2020 | 21:41
1
30
דבר שאני הכי מצפה לו - פיקארד. אני לא מאמין שזה סוף סוף מגיע
גם הולך לראות:
עונה 3 של ההרפתקאות המצמררות של סברינה
אבניו 5

כמובן אמשיך עם אגדות המחר (וגם באטוומן, סופרגירל והחץ שחוזרות מפגרה)

כנראה אנסה את Awkwafina Is Nora From Queens
אולי אני אבדוק את פרק הפתיחה של 9-1-1: Lone Star

נראות מסקרנות, אבל הסיכוי שאגיע אליהן הוא מאוד נמוך:
The Ghost Bride
October Faction

*מה שממש מוזר זה שמשום מה הייתי בטוח שהעונה האחרונה של בוג'אק הורסמן זה השבוע, בעוד שזה בעצם שבוע הבא
לצפיה ב-'הזמן הפנוי שלי מול מחשב הצטמצם לגמרי לאחרונה'
הזמן הפנוי שלי מול מחשב הצטמצם לגמרי לאחרונה
20/01/2020 | 07:46
17
אפילו לא היה לי זמן להגיב על שני הפרקים האחרונים של ה-CRISIS...
לצפיה ב-'ועוד סדרות ועוד סדרות'
ועוד סדרות ועוד סדרות
20/01/2020 | 07:48
23
אצפה בעונות החדשות של תרגיע, אגדות המחר ותחנה 19 ואתן צ'אנס לאבניו 5.
החלטתי בשבוע שעבר לפרוש סופית מריי דונובן כי איבדתי בה עניין לחלוטין.
לצפיה ב-'אולי הרבה, אולי פחות'
אולי הרבה, אולי פחות
20/01/2020 | 14:19
9
אנסה את אבניו 5, אצפה בוודאות ב"אגדות המחר"() ובהתאם לביקורות/מצב רוח אנסה את "משפחת אוקטובר". מעבר לזה, הרבה השלמות.
לצפיה ב-' אווניו 5 זו עם יו לורי? '
אווניו 5 זו עם יו לורי?
20/01/2020 | 14:55
4
נראית מבטיחה אז בטוח אראה, אבל לא בתוכה שזה יקרה השבוע.
יש גם את שאזאם שנראית מעולה
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
17/01/2020 | 07:52
27
20
לצפיה ב-'"סמוך על סול" תסתיים לאחר שש עונות'
"סמוך על סול" תסתיים לאחר שש עונות
17/01/2020 | 07:56
3
49
רשת AMC הודיעה שהסדרה סמוך על סול תסתיים לאחר שש עונות. עונת הסיום תכלול 13 פרקים ותשודר ב-2021.

העונה החמישית של הסדרה תעלה ב-23/02.

לצפיה ב-'יותר עונות מסדרת הבת'
יותר עונות מסדרת הבת
18/01/2020 | 08:56
2
40
התמונה היא מתוך העונה החמישית?
לצפיה ב-'יותר עונה אחת מסדרת האם, התכוונת?'
יותר עונה אחת מסדרת האם, התכוונת?
18/01/2020 | 10:18
1
10
לצפיה ב-'כן '
כן
18/01/2020 | 10:28
7
לצפיה ב-'Facebook ביטלה את "Limetown" ו-"Sorry for Your Loss"'
Facebook ביטלה את "Limetown" ו-"Sorry for Your Loss"
17/01/2020 | 07:58
39
חברת Facebook Watch הודיעה על ביטול הסדרה Limetown בכיכובה של ג'סיקה ביל לאחר עונה אחת ועל ביטול הסדרה Sorry for Your Loss בכיכובה של אליזבת' אולסן לאחר שתי עונות.

לצפיה ב-'סדרת-הבת החדשה של "המתים המהלכים" תעלה באפריל'
סדרת-הבת החדשה של "המתים המהלכים" תעלה באפריל
17/01/2020 | 08:02
1
47
רשת AMC הודיעה שהסדרה החדשה המתים המהלכים: World Beyond תעלה ב-12/04

הסדרה תתמקד בדור הראשון של צעירים שנולדו לאחר פרוץ האפוקליפסה ויככבו בה אלכסה מנסור, אליה רויאל, אנט מהנדרו, ניקו טורטורלה וג'וליה אורמונד.

לצפיה ב-'עוד אחת? הקודמת עדיין משודרת?'
עוד אחת? הקודמת עדיין משודרת?
17/01/2020 | 10:18
18
לצפיה ב-'נטפליקס מקפיאה את הפקת הסדרה "מיינד האנטר"'
נטפליקס מקפיאה את הפקת הסדרה "מיינד האנטר"
17/01/2020 | 08:07
2
72
חברת נטפליקס הודיעה על הקפאת ההפקה של הסדרה מיינד האנטר ועל שחרור כוכבי הסדרה מחוזיהם. ההחלטה הגיעה בעקבות הלו"ז הצפוף של יוצר הסדרה, דיוויד פינצ'ר. לדברי בכירים בחברה, המהלך אינו מעיד על ביטול הסדרה וכי קיימת אופציה שתופק עונה שלישית בעתיד.

לצפיה ב-'איזו סיבה נוראית'
איזו סיבה נוראית
17/01/2020 | 10:19
1
11
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
17/01/2020 | 18:21
5
לצפיה ב-'קדימון לסדרה החדשה "Snowpiercer" של TNT'
קדימון לסדרה החדשה "Snowpiercer" של TNT
17/01/2020 | 08:10
32
רשת TNT פרסמה קדימון לקראת שידור הסדרה החדשה Snowpiercer, עיבוד טלוויזיוני לסרט רכבת הקרח, בכיכובם של ג'ניפר קונולי ודוויד דיגס, שתעלה ב-31/05.

לצפיה ב-'קדימון לעונה הרביעית של "לא בטוחה"'
קדימון לעונה הרביעית של "לא בטוחה"
17/01/2020 | 08:14
3
35
רשת HBO פרסמה קדימון לקראת שידור העונה הרביעית של הסדרה לא בטוחה בכיכובה של איסה ריי שתעלה ב-12/04.

לצפיה ב-' העונה הראשונה היתה בסדר. העונה השנייה מיותרת'
העונה הראשונה היתה בסדר. העונה השנייה מיותרת
17/01/2020 | 14:33
1
28
לא היה בה שום תוכן. מתישהו  אני אמשיך לעונה 3
לצפיה ב-'2 העונות הראשונות היו טובות לטעמי אבל...'
2 העונות הראשונות היו טובות לטעמי אבל...
19/01/2020 | 11:37
10
עונה 3 הייתה די סתמית והרגיש כאילו אין בשר/עלילה,
מקווה שזה ישתפר בעונה ה-4 כי זאת סדרה כייפית נחמדה
לצפיה ב-''
17/01/2020 | 16:02
6
לצפיה ב-'TBS הזמינה שתי עונות נוספות של "אבא אמריקאי"'
TBS הזמינה שתי עונות נוספות של "אבא אמריקאי"
17/01/2020 | 08:16
1
38
רשת TBS הזמינה עונה שמונה-עשרה ועונה תשע-עשרה של קומדיית האנימציה אבא אמריקאי.

לצפיה ב-'וואו, זה עדיין קיים?'
וואו, זה עדיין קיים?
17/01/2020 | 23:11
4
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "בונדינג"'
נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "בונדינג"
17/01/2020 | 08:18
3
43
חברת נטפליקס הזמינה עונה שנייה בת שמונה פרקים של הקומדיה השחורה בונדינג.

לצפיה ב-'יש!'
יש!
17/01/2020 | 14:24
21
זו הייתה סדרה ממש ממש נחמדה וכייפית!
לצפיה ב-'בזמנו חברה המליצה לי אבל אני פחות התלהבתי'
בזמנו חברה המליצה לי אבל אני פחות התלהבתי
17/01/2020 | 16:04
1
31
מזל שלפחות הפרקים היו קצרים
נראה אולי אראה בכל זאת גם את העונה השנייה מתישהו...
לצפיה ב-'היא עוד לא הגיעה לנטפליקס. רק הוזמנה.'
היא עוד לא הגיעה לנטפליקס. רק הוזמנה.
17/01/2020 | 19:18
20
אני אהמר להמשך 2020.
לצפיה ב-'קדימון לפרקי הסיום של "בוג'ק הורסמן"'
קדימון לפרקי הסיום של "בוג'ק הורסמן"
17/01/2020 | 08:21
26
חברת נטפליקס פרסמה קדימון לחלק השני של עונת הסיום של בוג'ק הורסמן. שמונת הפרקים האחרונים של הסדרה יעלו ב-31/01.

לצפיה ב-'קדימון לעונה השלישית של "סברינה"'
קדימון לעונה השלישית של "סברינה"
17/01/2020 | 08:23
27
חברת נטפליקס פרסמה קדימון חדש לקראת שידור העונה השלישית של הסדרה הרפתקאותיה המצמררות של סברינה שתעלה ב-24/01.

לצפיה ב-'Freeform הזמינה עונה נוספת של "בוגרת-כזה"'
Freeform הזמינה עונה נוספת של "בוגרת-כזה"
18/01/2020 | 15:41
21
רשת Freeform הזמינה עונה רביעית של בוגרת-כזה, סדרת-הבת של שחור-כזה.

לצפיה ב-'Freeform הזמינה עונה נוספת של "צרות טובות"'
Freeform הזמינה עונה נוספת של "צרות טובות"
18/01/2020 | 15:43
28
רשת Freeform הזמינה עונה שלישית של צרות טובות, סדרת-הבת של משפחת פוסטר.

לצפיה ב-'Hulu הזמינה עונות נוספות של "Wu Tang" ו-"Dollface"'
Hulu הזמינה עונות נוספות של "Wu Tang" ו-"Dollface"
18/01/2020 | 15:45
35
חברת Hulu הזמינה עונה שנייה של הסדרה Wu-Tang: An American Saga ושל הסדרה Dollface.

לצפיה ב-'קדימון לסדרה החדשה "Little Fires Everywhere"'
קדימון לסדרה החדשה "Little Fires Everywhere"
18/01/2020 | 15:47
35
חברת Hulu פרסמה קדימון לסדרה המוגבלת החדשה Little Fires Everywhere בכיכובן של קרי וושינגטון וריס ווית'רספון שתעלה ב-18/03.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
16/01/2020 | 07:01
32
28
הדיון של שלושת הימים האחרונים מתוך מקבץ של שבעה ימים
לצפיה ב-' אבודים בחלל אמצע עד סוף עונה 2 '
אבודים בחלל אמצע עד סוף עונה 2
16/01/2020 | 13:04
3
24
אתמול אחרי הצפייה ידעתי מה יש לי להגיד, אבל בינתיים שכחתי את הרוב..

סך הכל סבבה. אין הפתעות גדולות בסדרה, אבל היא מצליחה לשמור על מתח ועניין.
בסוף העונה קיבלנו רמז לכך שסמית מתה, אבל לא הראו גופה, אז מן הסתם היא הצליחה להציל את עצמה. כמו שחשבתי, היה שם איזה נסיון שלה לכפר על העבר ("אתם המשפחה שלי" וכו'). לא הצלחתי להבין למה במהלך כל העונה השנייה, אחרי שכבר גילו מי היא וכמה היא רעה, לא רק שהמשיכו להתייחס אליה בכבוד, אלא המשיכו לקרוא לה ד"ר סמית. גם אם לא יודעים את השם האמיתי שלה, למה לא לתת לה כינוי אחר במקום השם שהיא גנבה ממישהו? וחוצמזה, אפילו שהיא מחקה סרטוני אבטחה, אף אחד לא חשב להמשיך להתלונן עליה? בכל זאת- הרובינסונים הם חמישה ועוד דון, ואפילו אנג'לה שבגלל סמית ירתה ברובוט, יכולים להעיד שהיא משקרת.
הרובוט נמצא בריא ושלם. יש! הוא באמת הדבר הכי טוב בסדרה. מוזר לי שהילד (לא טרחתי לזכור את השמות של רוב הדמויות) לא ניסה אפילו למצוא שם או כינוי חיבה לידידו הטוב, וממשיך לקרוא לו רובוט. זה כך כך מנותק רגשית..
האנושות ממשיכה לנסות ולפגוע ברובוטים השונים וגם הרובוט הידידותי (נקרא לו הרי"ג, כדי שיהיה יותר פשוט= רובוט ידידותי גדול) נתון למרותם.
בן אדלר- דווקא נחמד. דמות עגולה ולא שטחית כמו רבות אחרות בסדרה, מת די מהר. גם במקרה שלו- ככפרה על חטאי העבר. (גם השחקן די ממתק)
משפחת רובינסון- יש להם יותר נשמות מלחתולים, והם גם תמיד יצליחו להציל את המצב.
די התחברתי למה שסמית אמרה עליהם, שהם חושבים שהם יותר טובים מכולם. מציגים אותם בתור אלה שתמיד יודעים מה לעשות וגם מוצאים זמן להיות אנושיים, אבל תכל'ס הם יודעים טוב מאוד לנצל אנשים אחרים לטובתם, בין אם זה החבר של הבת (ויג'יי?!) או יותר מזה- דון. טמבל חסר אישיות ככל שיהיה, הוא תמיד עוזר להם מכל הלב והם לא ממש מוקירים לו תודה, אלא מקבלים את זה כמובן מאליו. גם את הרי"ג הם מנצלים לטובתם. אחרי שהם הבינו שהחללית מורכבת מטכנולוגיה חייזרית גנובה, הם ממשיכים להשתמש בה בלי שום נקיפות מצפון.
בהמשך למה שכתבתי בהודעה אחרת, על הדרך הלקויה שבה תסריטאים רואים צורות חייזם אחרות, ראינו את זה גם הפעם, כשבסוף העונה הרובוטים נלחמים בינם לבין עצמם. כי הרי זו התנהגות של בני אדם- אנחנו מסוגלים להרוג בקלות מישהו אחר רק כי הוא לא מסכים איתנו, ולכן לכותבים מאוד נוח להציג גם את הרובטים ככה. אין להם שום מאפייני אישיות אחרים והם לא יותר מיצורים רצחניים. חוץ מהדחליל ומהרי"ג שלנו, שהם לבדם, כמו הרובינסונים, יכולים לנצח את כולם ולהישאר בחיים.
כאמור, זו סדרה סופר אמריקאית שבה הטובים מנצחים והרעים מפסידים. נראה שבמאזן הזה, הטובים הם האנשים (בתוספת שני רובוטים יוצאים מן הכלל) והרעים הם שאר הרובוטים החייזרים.

לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
16/01/2020 | 21:01
2
17
כתבת את ההודעה משום מה בשרשור של אמצע השבוע, למרות שהשרשור הזה נעוץ מעליו.

דבר אחר שקלטתי פתאום כשקראתי את ההודעה שלך זה שאת כנראה לא יודעת בכלל שהסדרה הזאת היא ריבוט לסדרה ישנה באותו שם משנות ה60.
זה בעיקרון בכלל לא משהו שצריך לדעת בשביל להבין את הסדרה, אבל זה קצת משנה את איך שמסתכלים על הסדרה אם מכירים קצת את המקור.
בסדרה המקורית הג'ופיטר 2 הייתה חללית בודדת שבה היו משפחת רובינסון*, דון ווסט (הטייס), הרובוט (שהוא רובוט שבנו יוצרי החללית כדי לעזור במשימה) ודוקטור סמית' (שהוא בערך רע, אבל גם חלק מהצוות).
*המשפחה נקראת משפחת רובינסון בגלל שזה מבוסס בעיקרון על הספר "משפחת רובינסון** השווייצרית" משנת 1812 על משפחה שנקלעת לאי בודד.
**השם רובינסון הוא בגלל שהספר הוא מסוג הספרים שנותרו בעקבות הספר רובינזון קרוזו.

לסדרה היו 3 עונות ונחשבה די מצליחה ולכן היו לה המון שידורים חוזרים במשך השנים ולכן גם אנשים כיום מכירים אותה.
אני ראיתי פרקים מעטים כשהייתי צעיר (אני מניח שאיזשהו ערוץ כבלים של ארץ זרה שידר שידורים חוזרים.
מעבר לזה ב1998 היה סרט קולנוע באותו שם שגם היה ריבוט ושם מאט לבלנק (ג'ואי מחברים) היה דון ווסט וגארי אולדמן היה דוקטור סמית'.

בגלל שהכרתי את כל זה היה לי ברור מההתחלה שדוקטור סמית' תהיה דמות חשובה ושימשיכו לקרוא לה דוקטור סמית'. כמו כן היה לי ברור שדון ווסט יהפוך להיות חלק חשוב מהעלילה עם המשפחה.
וכן שיהיה קשר בין וויל רובינסון והרובוט. אפילו שהסדרה החדשה הלכה לכיוון שונה לחלוטין עם הרובוט (שכפי שאמרתי בסדרה המקורית היה פשוט חלק מהצוות).
בסדרה המקורית גם היו לרובוט כמה Catchphrases שאחד הידועים מהם (וזה שגם נוצל הרבה בסרט מ1998) הוא Danger, Will Robinson! ולכן לא מפתיע שזה משהו שהרובוט בסדרה הזאת אומר.

אני מצרף סרטון שהוא מונטאג' של קטעים מהסדרה. זה די מצחיק איך דברים שם נראו.

משהו שידעתי הוא גם שהשחקן ששיחק את וויל רובינסון בסדרה המקורית הוא Bill Mumy שגם שיחק בשנות ה90 תפקיד חשוב בסדרה בבילון 5 ובאופן כללי הוא עדיין שחקן פעיל (אם כי יותר בדיבוב)
אבל מה שהופתעתי לגלות רק עכשיו זה שהוא בעצם מופיע בסדרה החדשה - הוא משחק את דוקטור סמית' האמיתי, זה שקפוא כרגע.

יש לי יותר מה לומר על הסדרה הנוכחית באופן כללי בהמשך. כנראה היה לי יותר חשוב לעשות דיווח היסטורי.
לצפיה ב-' וואלה, חידשת לי'
וואלה, חידשת לי
17/01/2020 | 14:38
1
13
לא ידעתי שזה רימייק.
אבל תכל'ס הסדרה מבוססת באופן מאוד מאוד מאוד רופף על המקור, לכן לא נראה לי שהם צריכים להמשיך להיצמד לחלק מהפרטים המקוריים.
בנוגע לשם רובינסון, די ניחשתי את ההקשר לרוביזנון קרוזו.

כתבתי את ההודעה ביום רביעי ולכן קישרתי אותה לשרשור אמצ"ש  
לצפיה ב-'את פריסמת אותה אתמול בצהרים (זה היה יום חמישי)'
את פריסמת אותה אתמול בצהרים (זה היה יום חמישי)
17/01/2020 | 23:14
3
לצפיה ב-'באטוומן אחרי פרק 9:'
באטוומן אחרי פרק 9:
17/01/2020 | 13:55
2
26
חידשו את העונה? עוברים לעונה השנייה? מה קורה עם זה?
לצפיה ב-'העונה לא הסתיימה, היא הייתה בפגרה כמו כל שאר הסדרות'
העונה לא הסתיימה, היא הייתה בפגרה כמו כל שאר הסדרות
17/01/2020 | 14:10
1
25
היא חוזרת השבוע עם פרק 10, והיא חודשה לעונה נוספת כמו שאר הסדרות של הCW
לצפיה ב-''
17/01/2020 | 16:02
5
לצפיה ב-'אני עדיין לא יודע מה תהיה התוכנית שתלווה אותי השבת'
אני עדיין לא יודע מה תהיה התוכנית שתלווה אותי השבת
17/01/2020 | 14:32
14
וצריך לקרוא ספר לבוחן ביום ראשון.
לצפיה ב-'Everything’s Gonna Be Okay בלי ספוילר'
Everything’s Gonna Be Okay בלי ספוילר
17/01/2020 | 17:32
4
42
ניק ראית כבר?
אוקי ממש אהבתי די בדיוק מה שהיינו מצפים מג'וש. זה חמוד ומצחיק ומקסים ומביך-בסגנון-של ג'וש אבל גם מרגש ואפילו בכיתי קצת.
בהחלט מזכיר את פליז לייק מי בסגנון, כמו צילומים של אוכל ומוזיקת הרקע, קצת בדיאלוגים והדמות של ג'וש שהיא די אותו דבר (אבל זה לא תלונה זה מעולה מבחינתי!).

רק  לא הבנתי כמה פרקים יש כי אני מצאתי 3 , כשהראשון 45 דקות והשניים האחרים 20 דקות כל אחד , והסתכלתי בIMDB וגם באפיסוד קלנדר (אין ויקי עדיין) ואמורים להיות שני פרקים.  וגם רציתי להגיד שמשהו הרגיש לי מבולבל כי הפרק השלישי הרגיש יותר נכון להיות השני אבל אז הסתבר שאני פשוט ראיתי אותם הפוך.
לצפיה ב-'ראיתי רק את הפרק הראשון'
ראיתי רק את הפרק הראשון
17/01/2020 | 23:10
1
20
כי עד עכשיו לא מצאתי כתוביות לשני הפרקים הבאים.
אבל עכשיו אני אוכל לראות אותם.
*את ראית בלי כתוביות, או שמצאת איכשהו לפני?

מאוד אהבתי את הפרק הראשון.
כמו שאת אומרת מאוד מזכיר את פליז לייק מי. או לפחות הדמות של ניק מאוד מזכירה את הדמות של ג'וש (בטח בגלל שפשוט ג'וש הוא כזה)
לצפיה ב-'ראיתי בלי כתוביות הכל'
ראיתי בלי כתוביות הכל
17/01/2020 | 23:38
16
כי הייתי חסרת סבלנות באמת היו קצת דברים שלא הבנתי כי הם לא דיברו ברור אבל  הרוב היה בסדר.
לצפיה ב-'Everything’s Gonna Be Okay שלושת הפרקים הראשונים'
Everything’s Gonna Be Okay שלושת הפרקים הראשונים
18/01/2020 | 01:31
1
19
טוב, גם אני לא מבין ממש את הקטע שיש 3 פרקים בעוד בקלנדר כתוב שיש 2
אבל אני מניח שזה קשור לכך שפרקים 2 ו3 הם בחצי אורך
נראה אם זה יסתדר בהמשך.

אהבתי מאוד את כל שלושת הפרקים. אם כי את השלישי כנראה הכי פחות. אני ממש לא אוהב את הקטעים עם החברות של ג'נביב - היא עצמה חמודה.
למרות שאני כנראה אוהבת את ניק, מטילדה ואלכס יותר מאשר אותה.

היה מאוד מצחיק, אבל הדבר הכי מצחיק בכל שלושת הפרקים האלו זה שפרק 2 הסתיים עם זה שמטילדה מספרת ללוק את הסיפור על כך שג'נביב איימה בהתאבדות אבל היה לה ליספ ולוק חוזר ואומר שהתאבדות זה לא נושא מצחיק. ואז הפרק מסתיים עם זה שמופיע על המסך המספר של National Suicide Prevention Lifeline. וזה פשוט גרם לי להתפקע מצחוק בקול רם, אפילו בלי שממש חשבתי על זה. פשוט כי הפרק לא עסק בהתאבדות בשום מידה, אז מרגיש כזאת הגזמה לעשות את זה.

זה כזה מוזר שניק הוא אנטמולוג (חוקר חרקים מהקונטקסט, אבל גם בדקתי ליתר בטחון) כי אני כל כך רגיל לזה שלג'וש לא היה ממש כיוון בחיים. בטח לא משהו רציני. וקשה שלא לחשוב על ניק בתור ג'וש כשהם מתנהגים כל כך דומה.

אלכס וניק מאוד חמודים יחד. אני אוהב את זה שהרבה פעמים קטעים שלהם יחד מוצגים כמין מונטאג'.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
18/01/2020 | 01:56
10
הקטע עם הפרקים זה שפשוט בטלוויזיה שידרו שניים אבל זה גם עולה להולו ושם שיחררו גם את השלישי.

מה ממש אהבתי את השלישי, פחות באמת את ז'נביב וחברות שלה [למרות שגם להם היו קטעים חמודים בעיקר איך שניק נזף בהן] (גאד איזה נוראית הבלונדינית. גם סליחה אבל היא ממש מכוערת והשיער הבלונדיני-לבן עם גבות שחורות עבות מזעזע. סליחה) אבל כל הקטעים של אלכס ניק ומטילדה היו סופר חמודים.

חחחחחחח כן גם אותי הצחיק הקטע של הקו להתאבדויות בסוף.

אני לא הבנתי שהוא חוקר חרקים כמקצוע עד שקראתי ביקורת שכתבה את זה אבל כן ממש קשה לי בינתיים להתייחס אליו כדמות אחרת אני בכלל בראש שלי קוראת לו עדיין ג'וש לוקח לי רגע להזכר מי זה ניקולס בכלל

אלכס וניק באמת חמודים

בפרק הראשון ממש בכיתי מההספד של מטילדה, וגם בסוף כשהם רקדו כזה עם הפרחים  כי זה היה ממש יפה
לצפיה ב-'כתבה מוואלה על העונה השנייה של חינוך מיני:'
כתבה מוואלה על העונה השנייה של חינוך מיני:
17/01/2020 | 18:02
3
31
הכתבה קוטלת, אני סיימתי עכשיו את הפרק השני, היה מבדר וחמוד.
לצפיה ב-'ראיתי את הכתבה'
ראיתי את הכתבה
17/01/2020 | 18:21
32
ופחות בא לי לראות את העונה השנייה. יש לעונות שניות נטייה להיות פחות טובות מהראשונות. כמו שנכתב בכתבה - משגל נסוג. הניסוח בעצמו לבדו די מדייקת את התחושה שלי.
לצפיה ב-'ראיתי את כל עונה 2'
ראיתי את כל עונה 2
19/01/2020 | 07:10
1
19
ולמרות שאני מסכימה חלקית עם הכתבה
זה עדיין ממתק  אמיתי ונהנתי מאוד
הייתי שמחה לסיום אחר ...
לצפיה ב-'קראתי את ההודעה שלך, אני לפני הפרק האחרון:'
קראתי את ההודעה שלך, אני לפני הפרק האחרון:
19/01/2020 | 12:09
16
לא עשית ספויילר, זה בסדר
לצפיה ב-' המקום הטוב עונה 3 '
המקום הטוב עונה 3
17/01/2020 | 19:59
23
לא התחשק לי לנקות את הבית היום אז ניצלתי את השעות הפנויות לקצת טלוויזיה. ממש פרועה אני..
אחרי עונה ראשונה לא אחידה ברמתה, עונה שנייה מבולגנת ומצחיקה בקושי, הגיעה עונה שלישית שונה ומעולה, לפחות עד האמצע.
הגיבורים חזרו לחיים כדי שיהפכו לטובים בזכות עצמם, אבל כצפוי - הדברים לא הולכים כמתוכנן ולכן גם השדים הטובים (לא יודעת איך להגדיר אותם) מעבירים את עצמם לכדור הארץ כדי לכוון אותם לדרך הנכונה.
צ'ידי מבולבל וחמוד, ומסתבר שמתחת לחולצות המכופתרות והאפודות, מסתתר לו גוף שרירי וחטוב (!). יש לו אפילו בת זוג מהממת לכמה זמן.
ג'ייסון - טמבל אבל חמוד.
תאהאני - יש לה מבטא מהמם, והיא עפה על הקשרים שלה עם כל העולם.
אלינור - היא מנסה בכוח לשחק אותה רעה, אבל בתוך תוכה היא באמת טובה ואכפתית.
מייקל, טד דנסון, הוא הכוכב הבלתי מעורער של הסדרה. רואים שהוא נהנה מהתפקיד.  
נהדר בעיני שהנושא המרכזי של הסדרה הוא באמת פילוסופי ביסודו וזה לא רק כרקע מטושטש, אלא ממש מדברים פילוסופיה.

(אני מנסה לכתוב את זה תוך כדי צפייה בטלוויזיה ויצא שאני לא מרוכזת - לא בזה ולא בזה…)

לצפיה ב-'ויקינגים - עונה 6 פרק 1 '
ויקינגים - עונה 6 פרק 1
17/01/2020 | 22:20
14
מקווה שמישהו יצטרף אלי בקרוב, ניק? נמרוד? goolgol? anyone? נכון שהסדרה עברה את השיא שלה כבר, אבל הגעתם עד לפה אז לא תראו את העונה האחרונה?

בקיצור...

ביורן (ולצידו אובה והויטסק) שכבש את קטגאט מידי אייבר, מנסה לכונן בה שלטון ליברלי ורחום המבוסס על מסחר פתוח ולא על כיבושים וביצורים.
אבל שליחים שמגיעים אליו מהמלך הארלד עם בקשה לעזרה בתמורה לכך שעזר להם להפיל את אייבר (כי המלך אולף בסוף הציל אותו ממוות בקרב, אבל אז כבש מידיו את ממלכתו), מערערים את בטחונו העצמי והוא נכנס לחיבוטי נפש בשאלה איזה מן מלך הוא רוצה להיות ומה הדבר הנכון לעשות.

לאגרת'ה מאחלת לבנה בהצלחה אבל מחליטה לעזוב את חיי המלחמות ולחזור להיות איכרה פשוטה כמו פעם עם רגנאר לפני שהכל התחיל. היא פורשת למיקום מבודד ביער וקוברת את חרבה בשבועה לא להלחם יותר. (האם זה הסוף שלה בסדרה?)

בינתיים אייבר שכזכור לנו ברח מחופש בסוף הקרב, נודד בעולם עם קומץ מאמיניו ושכירי חרב, ומגיע לקייב, שם הוא נתפס ע"י אנשיו של השליט אולג "הנביא", שמתגלה כאכזר לא פחות מאייבר בעצמו (כולל סצינה ממש מחרידה, כבר שכחתי כמה הסדרה הזאת יכולה להיות מזעזעת בגראפיות שלה) וחושד בכוונותיו.
אבל אז לוקח אותו לחוויית תעופה הזויה עם סוג של כדור פורח / מצנחי רחיפה חחח מה זה היה. אני מניחה שזה מבוסס על משהו היסטורי אמיתי שהמציאו  שם את ה"טכנולוגיה" הזאת או משהו אבל לא בדקתי.
אולג גם הרג את אישתו, כמו אייבר, אז יש להם הרבה במשותף. בקיצור מצא לו brother from another mother ממש תאומי נפש מפלצתיים.
וכמובן לא עוברות 5 דקות עד שהם כבר זוממים לכבוש את קטגאט מחדש ביחד.
מה יש לכולם מקטגאט, אין עוד ערי מסחר טובות בעולם? אני מרגישה שזה מתחיל לחזור על עצמו.

מקווה שהעונה הזו עוד תצליח לחדש לנו משהו בכל זאת.

לצפיה ב-'שוב נחסמתי מתפוז לכמה שעות. זה קורה גם לכם?'
שוב נחסמתי מתפוז לכמה שעות. זה קורה גם לכם?
17/01/2020 | 23:13
6
34
בעצם אם נחסמתם אז אתם לא ממש יכולים להגיב לי...

אז אם יש כאלו מכם שכלואים בחוץ ואולי גם לא יכולים לשלוח מסרים אז אתם יכולים לכתוב לי במייל:
לצפיה ב-'טפו טפו בינתיים לא (בטח עכשיו יקרה לי כי כתבתי את זה)'
טפו טפו בינתיים לא (בטח עכשיו יקרה לי כי כתבתי את זה)
17/01/2020 | 23:40
27
אבל מזכירה גם שבמצב "חירום" אפשר להפגש גם כאן:

לצפיה ב-'תאיט את קצב הכתיבה, אולי? '
תאיט את קצב הכתיבה, אולי?
18/01/2020 | 10:22
4
4
לצפיה ב-'זה כנראה שוב האקרים, כי קרה גם למנהל פורום צרכנות'
זה כנראה שוב האקרים, כי קרה גם למנהל פורום צרכנות
18/01/2020 | 11:34
3
25
הוא כתב שם שמישהו "כתב בשמו" הרבה הודעות בפורומים אחרים וכתוצאה מכך נחסם.

לצפיה ב-'מי ההאקרים המיושנים האלה'
מי ההאקרים המיושנים האלה
18/01/2020 | 11:39
1
28
שעדיין מטרגטים את תפוז?
לצפיה ב-' שאלה מעניינת!'
שאלה מעניינת!
18/01/2020 | 11:53
6
לצפיה ב-'מה שמוכיח ש.....'
מה שמוכיח ש.....
19/01/2020 | 07:22
12
מערכת תפוז מיושנת בעצמה.
לצפיה ב-'ויקינגים - עונה 6 פרק 2 '
ויקינגים - עונה 6 פרק 2
17/01/2020 | 23:34
18
קצת משעמם בינתיים.

קייטיל, שכזכור לנו הלך עם פלוקי להתיישבות החדשה באיסלנד, חזר לקטגאט ומספר שפלוקי נעלם (כזכור אנחנו ראינו אותו באמת מתייאש מהם ופורש לאיזו מערה שם חשב שימצא שוב את האלים שלו ובמקומם מצא צלב נוצרי והמערה נראה שהתמוטטה עליו).
אבל כולם נראים כקצת מפקפקים בו ומאמינים שפלוקי עוד חי.

הוא גם מספר לאובה שחי איתם שם אותר, ויקינג שהפליג מערבה יותר, ואובה רוצה להפליג בעקבותיו.

ביורן עדיין מתלבט קשות עם לבוא לעזרת הארלד ובסוף מחליט שכן. (לא הבנתי עם מי זה היה שהוא התייעץ, זה היה קטע מיסטי? איזה אל שענה לו?)
הוא מבקש מאובה וטורווי להשאר לשמור על קטגאט בזמן שיצא למלחמה הזאת.
(כי הויטסרק חולה/משוגע עם אובססיה קשה לנקום באייבר).

אובה וטורווי עדיין עוזרים ללאגרת'ה (אז היא עוד נשארת בסדרה...) להקים את החווה שלה, אבל מהצד גם אורבים לה אנשיו של אייבר לשעבר, שביורן הגלה מקטגאט במקום להרוג אותם.

בינתיים בקייב... (אז העונה הזאת במקום אנגליה וצרפת אנחנו ברוסיה, שזה נחמד מצד אחד, מצד שני לא כל כך אכפת לי בינתיים מהדמויות שם).
אולג "הנביא" רוצח אח אחד שלו ומכניע גם את השני, במאבק שלהם על השליטה בילד שהוא יורש העצר החוקי של הממלכה. אייבר כרגע סוג של סייד-קיק מהצד שלו, אבל ברקע הוא מתחבר עם הילד (האילם?) ואני מקווה שזה מתוך מזימה להשתמש איכשהו בקשר עם הילד הזה בשביל לחתור תחת אולג או משהו.

לצפיה ב-'ויקינגים עונה 6 פרק 3 '
ויקינגים עונה 6 פרק 3
18/01/2020 | 13:04
8
המלך אולף המשוגע מחזיק את המלך הארלד שבוי ועוד לא החליט אם להוציאו להורג.

ביורן גייס את הצי והצבא שלו ויצא להצלת הארלד. הוא לוקח את חייליו בשחיה לחוף מתוך כוונה להפתיע את האויב, אבל אולף ידע שהם מגיעים וכולא אותם בטבעת אש יפה במים. נראה כמו מהלך מאוד טיפשי מצד ביורן, להיות כל כך בטוח שהם לא יגלו שהוא מגיע.
הבעיה שאני מרגישה שהכל קצת ממוחזר, ראינו כבר צבא שנכלא בטבעת אש כזאת בעונה הקודמת, אוקיי אז עכשיו זה אותו דבר אבל במים אין לזה כבר אותו אפקט.

אובה וטורווי נשארו כממלאי מקום על הכס בקאטגט וממשיכים את המהלכים לפתיחת המסחר.

את שני הילדים הם השאירו אצל לאגרת'ה, שמגלה שנשות הכפרים מסביב שנשארו ברובן אלמנות הותקפו (ע"י נאנמני אייבר המוגלים, אבל את זה היא אולי לא יודעת) ובאות אליה להגנה.
היא מבינה שבשביל להגן עליהן וגם על הילדים היא חייבת לחזור אל החרב שנשבעה לא להלחם בה יותר.
(ממש פחדתי שהם יהרגו את 2 הילדים)

בינתיים מצבו של הויטסרק הולך ומחמיר עם חזיונות על תורה המסכנה, ועל אייבר שרודף אותו.

ובקייב:
אולג "הנביא" ממשיך להיות מפלצת באופן שמרשים אפילו את אייבר (מה שהוא עשה לאחיו השני ג'יזס... הכותבים של הסדרה הזאת מפחידים אותי עם הרעיונות שלהם).
ואייבר ממשיך לרכוש את אמונו של הנסיך איגור, וללמד אותו את שפתו (אז הילד לא באמת אילם, פשוט אף אחד לא טרח לדבר אליו עד עכשיו).
מחכה כבר לרגע שהוא יעשה את הצעד שלו ויפתיע את אולג, למרות שחוששת שזה כבר יהיה מאוד צפוי כשזה יקרה.
אבל בינתיים אולג מגייס עבורו (עבורם) את הצבא למתקפה על קטגאט, אז הכל פועל לטובתו.

אה, ואינגריד מצליחה לפתות את ביורן... כמה "מפתיע" באמת לא ראינו את זה קורה בסדרה 368 פעמים כבר.

לצפיה ב-'ויקינגים - עונה 6 פרק 4 '
ויקינגים - עונה 6 פרק 4
18/01/2020 | 14:21
11
אייבר מתקדם במזימתו נגד אולג. הוא מלמד את הנסיך איגור שהוא השליט האמיתי, וגם מציע לעזור לדיר (האח המסכן שאולג מחזיק בכלוב ככלב) בתמורה לשת"פ נגד אולג.
גם על פני השטח אולג ואייבר מתחילים להתעמת על מי יהיה השליט האמיתי אחרי שיכבשו את קטגאט.

המלך אולף הספק משוגע ספק פילוסוף מגיע למסקנה שכל המלחמות הפנימיות מזיקות לתושבי סקנדינביה ומציע לביורן והארלד לאחד את האומה תחת מלך אחד והוא ביורן.
ביורן גם מאיים על קייטיל כי עדיין חושד בו שהוא הרג את פלוקי, ובתגובה קייטיל זומם נגדו.

לאגרת'ה מכינה את תושבי הכפר שלה (שהם בעיקר נשים, זקנים וילדים) למתקפת השודדים (הגולים) שאכן מגיעה והם הודפים אותה אבל משלמים מחיר כבד: האלי, הילד של ביורן נהרג.
גונהילד בקטגאט ראתה את המתקפה בחזיונה, ויוצאת עם משלחת לכיוון הכפר לברר.

חוץ מזה, אובה רוצה לשלוח את הויטסרק להנהיג משלחת סחר לדרך המשי, אבל הויטסרק שעדיין במצב קשה של שכרות ופוסט טראומה מאכזב אותו, ואובה מגרש אותו.

לצפיה ב-'ויקינגים - עונה 6 פרק 5 '
ויקינגים - עונה 6 פרק 5
18/01/2020 | 18:44
12
אייבר והנסיך איגור משחררים בסתר את דיר, אחיו של אולג שהוא שם בכלוב, כחלק ממזימת הקשר שלהם נגדו, אבל אולג חושד בהם.
הוא גם משחק משחק מוחות מוזר מאוד עם אייבר - הוא התחתן עם מישהי בשם "קטיה" שנראיית בדיוק כמו פריידיס, אישתו של אייבר (שהוא רצח בסוף עונה קודמת).

משלחת הסחר שנשלחה לאזור רוס(יה) חוזרת במהרה לקטגאט לספר לאובה שאייבר נמצא שם אצל המלך אולג.

גונהילד ומשלחתה הגיעו לכפר של לאגרת'ה והיא מגלה שהאלי הילד של ביורן מת (אובה וטורווי עוד לא יודעים). הם נשארים שם לבצר את הכפר לקראת המתקפה הבאה.

הויטסרק עדיין בטירוף שלו לנקום באייבר על מותה של תורה (וזה לא עוזר שהוא משתמש בפטריות הזיה.)

המלך אולף הזמין אליו את כל מלכי נורווגיה לבחור מביניהם את מלך המלכים שישלוט מעל כולם.
ראינו שאולף והארלד הצביעו לביורן, אבל לא את התוצאות ("קולות הימאים" טרם נספרו )

לצפיה ב-'ויקינגים עונה 6 פרק 6 '
ויקינגים עונה 6 פרק 6
18/01/2020 | 20:01
18

בניגוד לתוכניתו של אולף, הארלד ניצח את ביורן ונבחר להיות המלך הראשון של כל נורווגיה, בהיותו פוליטיקאי חכם יותר שהבטיח לכל אחד מהמלכים האחרים את מה שרצה.
את ביורן שבעליל לא מרוצה מהתוצאות הוא מתכנן להרוג. קייטיל מגלה בסוף נאמנות לביורן ומזהיר אותו אבל הרוצחים שנשלחו כבר מגיעים והם נאלצים לברוח משם, בעזרתו של חבר חדש בשם אריק.

בכפר של לאגרת'ה השודדים מתקיפים, אך נלכדים בתוך מבוך שהם בנו לקראת המתקפה ומילאו במלכודות - אסטרטגיה מגניבה (למרות שבמציאות לדעתי לא היה להן זמן לבנות כזה, אבל שיהיה).
בסוף היא נלחמת אחד על אחד מול מנהיג השודדים (מנאמני אייבר לשעבר) ומנצחת אותו, אבל נפצעת קשה מאוד ומבינה שלא נשאר לה הרבה זמן.
היא חוזרת לקטגאט בשארית כוחותיה, ושם הויטסרק הורג אותה מבלי להתכוון בהתקף ההזיות שלו כאשר הוא הוזה שהיא נחש מפלצת.

בקייב אולג ממשיך עם המשחק החולני שלו עם אייבר ומאלץ אותו לצפות בו ובאשתו (שכאמור נראיית זהה לפריידיס ולא ברור איפה הוא מצא כזאת) עושים סקס על השולחן מולו. הוא גם יודע על הילד שהיה לו ממנה (שבעצם לא היה של אייבר).

לצפיה ב-'הנספח- פרק סיום עונה'
הנספח- פרק סיום עונה
18/01/2020 | 20:36
20
אז זהו, אנאבל מגלה שתמה האשלייה עבורה. אנבאל של פרק 10 היא לא זו שפגשנו בפרק 1. היא מבינה שחלומה הגדול לחזור הביתה לפאריז הוא יותר סיוט, מכל הטעמים: הבן אורי מתקשה רוב הזמן בגן; הבעל אבשלום לא מסתדר כמורה לגמלאים בבית הכנסת השכונתי ומתקשה בצרפתית; וגם בעבודה היא לא מלקקת דבש. הקש ששבר את גב הגמל, הוא ההתקפה הארסית שספגה בכנס, כולל ממישהי שהייתה חברתה הטובה ביותר בתיכון. היא גם לא ממש התאמצה בכנס, כי חברה לעבודה סיפרה לה שעופרה ביטלה את החוזה. מה עכשיו, כפי שהיא עצמה שואלת? האם יש תכלית להמשך הסדרה? האם תהיה מועמדת לפרס האמי הבינ"ל? מעניין... 
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
16/01/2020 | 06:59
29
28
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הפטרייתי הזה?

לצפיה ב-''
16/01/2020 | 08:51
21
CR!!!
להמשיך עם הבינג' של  אאורקה ומחסן 13
לראות תכניות אוכל כמו
GUYS GROCERY GAMES
BEAT BOBBY FLEY
לשחק D&D
לאכול המון מרק (לא פטריות)  ופיצה(בלי פטריות)
לצפיה ב-'סופ"ש עמוס, בתאוריה'
סופ"ש עמוס, בתאוריה
16/01/2020 | 11:56
2
47
בטוח: CR, המקום הטוב, הארלי קווין וEmmerdale

בהתאם לקצב הצפייה/הסחות הדעת שלי: להתקדם בצפייה החוזרת בדוקטור הו, העונה החדשה של חינוך מיני

אם יקרה נס ואני אוכל להושיב את עצמי מול המחשב לשעתיים ברצף: "שליחות קטלנית" האחרון
לצפיה ב-'+פאודה, אני כל הזמן שוכחת אותה'
+פאודה, אני כל הזמן שוכחת אותה
16/01/2020 | 16:21
19
היא מופיעה באתר לוח השידורים שלי אבל הוא לא מעדכן עליה בזמן אמת, הוא הראה את הפרק הראשון ואז בשבת שעברה הוא פתאום הוסיף את 2+3. קשה לעקוב ככה
לצפיה ב-'קרה נס, ראיתי וממש אהבתי.'
קרה נס, ראיתי וממש אהבתי.
16/01/2020 | 22:34
23
חבל שהקשבתי לביקורות לא מפרגנות ולא הלכתי לראות בIMAX ברגע שתיקנו אותו
לצפיה ב-' עוד לא החלטתי מה בדיוק חוץ מהעונה החדשה של'
עוד לא החלטתי מה בדיוק חוץ מהעונה החדשה של
16/01/2020 | 12:41
4
26
חינוך מיני, ואז אחפש משהו מתאים לצפייה מרתונית.
אולי עוד סרט
לצפיה ב-'"משתעל"'
"משתעל"
16/01/2020 | 12:45
3
28
אאורקה
"משתעל"
לצפיה ב-'חחח '
חחח
16/01/2020 | 13:06
2
לצפיה ב-' לא מוצאת את הסדרה בסלקום טיוי או בנטפליקס'
לא מוצאת את הסדרה בסלקום טיוי או בנטפליקס
17/01/2020 | 14:47
1
10
אחפש צפייה ישירה
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
17/01/2020 | 15:29
2
לצפיה ב-'חינוך מיני, ונראה לי שיהיה עוד קצת מגותהאם.'
חינוך מיני, ונראה לי שיהיה עוד קצת מגותהאם.
16/01/2020 | 12:50
8
לצפיה ב-'רגיל '
רגיל
16/01/2020 | 15:09
11
שיקגו'ז, מדור מיוחד ו-S.W.A.T.

וספר.
לצפיה ב-'הסדרה החדשה של ג'וש תומאס'
הסדרה החדשה של ג'וש תומאס
16/01/2020 | 15:42
4
49
הציפיות שלי ממנה בטוח מוגזמות, אבל אני מתרגש

ממש תכף לראות את הראיון של לילי סינג עם קמרון מונהן ונואל פישר
אז לראות את הסרט הצרפתי Hidden Kisses
להמשיך עונה 3 של הכתר
כל מיני קומדיות של הסופש (המקום הטוב, משפחה מודרנית...)

אולי אני אראה את הסרט 1917 בקולנוע בשבת

ואולי למצוא לעצמי איזה ספר להתחיל

לצפיה ב-'יאאא היה לה ראיון איתם?'
יאאא היה לה ראיון איתם?
16/01/2020 | 16:06
2
21
היא התחילה לעצבן אותי הרבה לפני שהתוכנית שלה התחילה, אז למרות שפירגנתי לה הפסקתי לעקוב אחריה נורא מהר
לצפיה ב-'כן'
כן
16/01/2020 | 16:09
1
14
ואני כרגע על הגדר לגביה
לא הכרתי אותה בכלל לפני התוכנית שלה

מה שבהחלט טוב בתוכנית שלה זה שלפעמים היא מביאה אנשים לראיונות שתוכניות לייט נייט אחרות מתעלמות מהם.
לצפיה ב-'כן, מדי פעם אני מציצה ורואה אנשים "נידחים" יותר, שזה נחמד'
כן, מדי פעם אני מציצה ורואה אנשים "נידחים" יותר, שזה נחמד
16/01/2020 | 16:20
17
פחות טוב להצלחה שלה, אבל טוב לנו כשנרצה ראיונות עם קמרון ונואל (שהוספתי לwatch later שלי)
לצפיה ב-'לך ל1917, סרט היסטורי מצויין'
לך ל1917, סרט היסטורי מצויין
16/01/2020 | 19:24
6
לצפיה ב-'ההשלמות שנשארו לי הן'
ההשלמות שנשארו לי הן
16/01/2020 | 20:07
6
30
המתים המהלכים
ויקינגים
חומריו האפלים

לא יודעת אם משהו מהם יתממש אבל מקווה שכן.

חוץ מזה אולי בכל זאת אנסה את המכשף.

ואולי משהו חדש?

לצפיה ב-'לדעתי שכחת משהו מאוד חשוב'
לדעתי שכחת משהו מאוד חשוב
16/01/2020 | 20:35
5
28
מה לגבי לכתוב איזה סיכום מחשבות על עונה 5 של אנג'ל. עכשיו שהיה לך זמן להתאושש.
ואולי סיכום כללי על החוויה של 12 העונות של הבאפיוורס.

חוץ מזה מה לגבי סדרות ג'וס ווידון אחרות כמו פיירפליי (לתת צ'אנס חדש) ודולהאוס.
לצפיה ב-'דולהאוס!'
דולהאוס!
16/01/2020 | 22:36
4
21
גם פיירפליי, אבל במבחן הזמן נהניתי מדולהאוס יותר. ויש שם שיפ מושלם
לצפיה ב-'קשה לי עם הפרמיס של דולהאוס'
קשה לי עם הפרמיס של דולהאוס
16/01/2020 | 22:41
3
25
ופיירפליי זה רק עונה 1 ואני צריכה לפחות איזה 2 וחצי בשביל לאהוב בד"כ

וניק מה אתה בא לי עכשיו עם לסכם באמצע הריהאב
ראיתי אתמול קצת מעונה 2 של באפי.

לצפיה ב-'אז תכתבי על מה שראית'
אז תכתבי על מה שראית
16/01/2020 | 22:58
1
22
אני גם בריהאב מההודעות על באפי
אני מקווה שראית שוב את School Hard (הפרק הראשון של ספייק)

הפרמיס של דולהאוס הוא בעיקרון נוראי, אבל זה הרעיון וזה מתייחס לזה וגם עובר מעבר לזה
לצפיה ב-'חחח לא אני לא אציף עכשיו את הפורום מחדש על צפיה נוספת '
חחח לא אני לא אציף עכשיו את הפורום מחדש על צפיה נוספת
16/01/2020 | 23:06
19
וכן ברור שראיתי אותו

נראה אם אצליח להביא את עצמי להתגבר על הבעיה הזאת עם דולהאוס...
האם הסדרה היא גם מצחיקה?

לצפיה ב-' גם אני פחות התחברתי לדולהאוס'
גם אני פחות התחברתי לדולהאוס
17/01/2020 | 14:49
13
אבל פיירפלי ממש אחלה ויש אחר כך סרט
לצפיה ב-'קצת כמו ניק'
קצת כמו ניק
16/01/2020 | 22:08
4
30
מצפה  מאד לסדרה של ג'וש.
וגם את הראיון של קאם ונואל (שידעתי לפני שאמרת)
והמקום הטוב.
ואולי לנסות חינוך מיני כי כולכם נראים נלהבים ויש לי נטפליקס לעוד שבועיים.
לצפיה ב-'תנסי, תנסי!'
תנסי, תנסי!
16/01/2020 | 22:32
1
18
היא כיפית+מצחיקה+מחממת את הלב איכשהו+הדמויות ממש likable.
לצפיה ב-' לגמרי'
לגמרי
17/01/2020 | 14:52
3
לצפיה ב-'ראיתי את הראיון'
ראיתי את הראיון
16/01/2020 | 23:13
1
19
הם חמודים אבל היא מעצבנת
לצפיה ב-'כן, ממש פתאום שמתי לב שהיא מפציצה עם צחוק מזוייף'
כן, ממש פתאום שמתי לב שהיא מפציצה עם צחוק מזוייף
17/01/2020 | 07:27
15
ואומרים שג'ימי גרוע בזה
לצפיה ב-'פטרייתי, ניק?'
פטרייתי, ניק?
17/01/2020 | 14:28
21
אלא אם זה קשור למזג אוויר, אני לא רוצה לדעת.

אני כנראה לא אמשיך עם ספרטקוס למרות שתיכננתי.
אסיים את העונה הראשונה של "החבר הכי טוב", וסיימתי את המעגל הבוקר (יותר לכיוון 4 בבוקר)
משם אמשיך לאן שהרוח ייקח אותי.
לצפיה ב-'המשבר בעולמות האינסופיים שרשור מיוחד '
המשבר בעולמות האינסופיים שרשור מיוחד
09/12/2019 | 07:20
106
545
ברוכים הבאים לשרשור הייעודי לאירוע ההצלבה המשבר בעולמות האינסופיים של חברת DC ורשת CW.

למי שחי במערה ולא יודע על מה מדובר - הלילה התחיל אחד האירועים הגדולים והשאפתניים ביותר של היקום הטלוויזיוני של חברת DC שמאחד...
המשך>>
ברוכים הבאים לשרשור הייעודי לאירוע ההצלבה המשבר בעולמות האינסופיים של חברת DC ורשת CW.

למי שחי במערה ולא יודע על מה מדובר - הלילה התחיל אחד האירועים הגדולים והשאפתניים ביותר של היקום הטלוויזיוני של חברת DC שמאחד את הסדרות החץ, הפלאש, סופרגירל, באטוומן ו-אגדות המחר, לצדם של כוכבים אורחים מסדרות עכשוויות (ברק שחור) וסדרות עבר של DC (סמולוויל, Birds Of Prey).

העיבוד לקומיקס המשבר בעולמות האינסופיים ישודר על פני חמישה פרקים - שלושה השבוע ועוד שניים באמצע ינואר:
08/12 - סופרגירל
09/12 - באטוומן
10/12 - הפלאש
14/01 - החץ ו-אגדות המחר

השרשור הזה מיועד לדיונים על שלושת הפרקים הראשונים באירוע.

חשוב לסמן גם בכותרות של ההודעות על מנת להימנע מאי-נעימויות
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
14/01/2020 | 07:04
33
20
היום היום שבין שני ורביעי
לצפיה ב-'אאורקה SE01 EP02'
אאורקה SE01 EP02
14/01/2020 | 08:40
4
30
"Many Happy Returns"
אז...קודם כל מתחילים בהלוויה של האישה שמתה בפרק שעבר, עצוב...כה עצוב
שריף קארטר חוזר למשרד, מקבל דיווחים  על משהו דמוי רוח רפאים...ג'ו אומרת לו שאין דבר כזה, ואז האישה שמההלוויה שלה הוא כרגע חזר, נכנסת ושואלת
1: למה ההורים שלי התקשרו בהיסטריה וסיפרו לי שאמרו להם שאני מתה?
2 למה הם טוענים שיש לי ילד?
3: היכן בעלי?

הכצעקתה שאלתם?
אז מסתבר (וזה קטע ממש ממש קריפי)
שלפני 7 שנים בעלה(המדען) רצה משפחה וילדים, היא הביעה  את חוסר רצונה בילדים, אז . . .הוא שכפל אותה והקים משפחה עם השיבוט...וואאוו
(לא זוכר אם אמרו איפה היא היתה במשך שבע שנים)

בכל מקרה, הילד המסכן  עצמו, נראה שמשהו אכן רודף אותו, ו"אימו", שבהתחלה לא רוצה  שום מגע איתו ולעזוב את העיירה, מגינה עליו מה.."משהו" הזה, שמתגלה בתור אבא שלו ש"הפתעה הפתעה" לא מת אלא ...תקוע בזמן, מדע מדע מדע " לא הבנתי את זה
אז גם אותו מצילים והיא נשארת
בנושא אחר לגמרי, מסתבר שג'ק(קארטר) ישן בתחנת המשטרה כי אין לו דירה, אז פארגו, מציע לו  להשתתף בפרויקט "בית העתיד" ואז לוקח אותו למקלט נשורת גרעינית...אבל בתוך המקלט יש את הדירה ה-כ-י מאגניבה  EVER
זאת בעיקרון דירה חכמה! בעלת אישיות ושם -שרה'-משמעות השם -Self Actuated Residential Automated Habitat,
דירה נהדרת...חוץ מהעובדה שאם תאחר להגיע לארוחת ערב, היא תעלב\תכעס ולא תתן לך להכנס הביתה... לא, באמת
ואז בסוף הפרק, שג'ק סוף סוף הולך לישון, יש דפיקה בדלת, ומי אם לא ביתו ה"סוררת" שבאה לגור איתו

בפרק הזה ,אגב פוגשים את נת'ן סטארק, המדען הכי מנופח מחשיבות עצמית בסדרה ובעלה\בעלה לשעבר של אליסון
לצפיה ב-'מה זאת הסדרה הזאת? איך קוראים לה באנגלית?'
מה זאת הסדרה הזאת? איך קוראים לה באנגלית?
15/01/2020 | 11:28
3
9
לצפיה ב-' Eureka המעולה והכייפית'
Eureka המעולה והכייפית
15/01/2020 | 11:42
1
4
לצפיה ב-'אה, סדרה ישנה.. חשבתי משהו חדש '
אה, סדרה ישנה.. חשבתי משהו חדש
15/01/2020 | 11:53
3
לצפיה ב-'Eureka'
Eureka
15/01/2020 | 12:00
3
לצפיה ב-'לוציפר עונה 1 - פרק 4 + התייעצות האם להמשיך?'
לוציפר עונה 1 - פרק 4 + התייעצות האם להמשיך?
14/01/2020 | 13:35
2
30
חבר המליץ לי לראות את הסדרה,
ובינתיים אחרי ארבעה פרקים לא קורה יותר מדי
ובעיקר כל פרק די עומד בפני עצמו...
האם שווה להמשיך?
לצפיה ב-'כן'
כן
14/01/2020 | 15:35
23
לדעתי היא הגילטי פלז'ר המושלם. אני גם לא התלהבתי ממנה בהתחלה אבל אחרי כמה זמן נשאבתי אליה לגמרי.
לצפיה ב-'אני בהחלט בעד '
אני בהחלט בעד
14/01/2020 | 16:59
20
לא שזאת סדרת חובה, אבל היא מהנה מאוד.
טום אליס מעולה בתפקיד וזה נעשה ברור יותר ככל שממשיכים.

נכון שהסדרה היא במידה רבה פרוסידוראלית - כלומר כמעט כל פרק עוסק בפשע אחר שאותו חוקרים, אבל באותה מידה במקרה של הפרק וההתנהלות סביבות מפתחים את הדמויות הראשיות, ובעיקר את לוציפר עצמו. או לפחות מפתחות את ההבנה של הדמות ואת המידה שהוא מבין את עצמו.

אני לרוב די מתרחק מסדרות פרוסידראליות, במיוחד כאלו משטריות, אבל אותה אני אוהב.
לצפיה ב-' אבודים בחלל סוף עונה 1 עד אמצע 2 '
אבודים בחלל סוף עונה 1 עד אמצע 2
15/01/2020 | 11:41
4
15
אין לי הרבה מה לכתוב. בעקרון האירועים לא התרחשו כמו שציפיתי בדיוק, מצד שני גם לא הופתעתי.
ד"ר סמית ממשיכה להיות מיותרת ומעצבנת (למה, למה חייבים bad guy בסדרה שגם ככה קורים בה הרבה דברים אחרים?), כמעט הצליחו לעצור ולרסן אותה, אבל היא מצליחה, בקלות מוזרה, למחוק סרטוני אבטחה שלה ולהמשיך לעבוד על כולם. נראה שד"ר סמית האמיתי יכול היה להיכנס בקלות לכל חדר וגם אין שום הגנות אבטחה על המערכות השונות, ובטח שלא גיבויים, אז אפשר להעלים מידע בקלות. היא מלאת תושייה ותמיד מוצאת דרך לפגוע באחרים ולהגן על עצמה. בטח מתישהו יחזירו אותה בתשובה. פתאום היא תבין כמה היא פוגעת באחרים או שתהיה לה איזו הארה והיא תנסה לכפר על הכל, אבל אז היא תמות. דוגמא לזה ראינו כשהיא דמעה כשגילתה שהמאבטח שהיא הרגה בתחילת עונה 1 זה אבא של ילדה קטנה בעונה 2.
האנושות שוב מוכיחה את עצמה כאיומה ורעה - משתלטת על טכנולוגיות של חייזרים, משתלטת על חייזרים, פוגעת בהם ובאופן כללי זוממת כנגד כל מי שאינו בן אדם (תכל'ס זה נכון).
אבא רובינסון הוא האב האולטימטיבי. מצד אחד גיבור וחזק ותמיד ייבחר לבצע את המשימות הקשות ומסובכות. מצד שני הוא בעל דואג ואבא אוהב שאפילו דומע על מול ילדיו הקטנים ובתו המאומצת, שאותה הוא רואה כמו בת ביולוגית.
קצת מתיש שזו כזו סדרה אמריקאית. ברור שאך אחד מהגיבורים לא ימות או יפגע באמת. ברור שהילד הקטן והחמוד (לא באמת, הוא שחקן מעצבן עם חיוכים מאולצים ומפגרים) הוא זה שיציל את המצב ויתחבר מנטלית עם רובוט, כי רק ילדים יכולים לראות רובוט כיותר מסתם חתיכת מתכת.
דון ופני הם על תקן האתנחתא הקומית. הוא ילד מגודל, היא ילדה-בוגרת וצינית. ג'ודי- בת 19 וכבר רופאה שמצליחה יותר מרופאים מוסמכים. לא מצליחה להבין כמה זמן לוקח להכשיר את הילדים הרופאים האלה מה שהופך את התפקיד שלה לדי הזוי.
הצחיק אותי שבזכרונות המשותפים שלה ושל אבא רובינסון, ראו אותה רצה כדי לתאר שהיא איזו אלופה, אבל אף אחד לא לימד אותה לרוץ כמו שצריך ולכן היא רצה כמו, סליחה על המינזטרופיה, אשה.. שזורקת רגליים לצדדים.
המוזיקה ממשיכה לעצבן אותי בסדרה. ויש נעימות שבכלל נשמע שכבר שמעתי בעבר, אבל הסדרה בכל זאת אפקטיבית ומצליחה לעניין הרבה יותר מ another life הגרועה, עם קייטי סקסהוף (לנצח סטארבק מ BSG).
זהו בינתיים. אולי אזכר בעוד משהו בהמשך.
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
15/01/2020 | 12:56
3
16
לא משנה באיזו סדרה, האנושות תמיד תתואר כמגעילה,גזענית,חסרת סובלנות ועוד שמות תואר רעים
חוץ מקומץ של אנשים ש "חושבים בעצמם" ו "נלחמים במערכת"
זה קלישאתי ,ישן ומשעמם (בלי קשר לנכון או לא נכון)
לצפיה ב-'זה בדיוק ההפך ממה שמתואר במסע בין כוכבים'
זה בדיוק ההפך ממה שמתואר במסע בין כוכבים
15/01/2020 | 15:36
1
19
שם מתואר שהאנושות הפכה בתוך כמה מאות מהיום לחברה כמעט אוטופית שבה אין בכלל גזענות, ולא רק שאין עוני, אין אפילו כסף.
הרבה סדרות אחרות (כמו בבילון 5) באו בכוונה להראות עתיד שבו הבעיות האלו לא נפתרו לחלוטין.
לצפיה ב-' נכון, אבל מסע בין כוכבים '
נכון, אבל מסע בין כוכבים
15/01/2020 | 16:34
12
גם היה מאוד סטרילית באופן כללי ולכן גם כל הקונפליקטים המעטים שהיו, מיד נפתרו לטובה.
(איך לא מושך אותי להמשיך את הצפייה בה.. )
לצפיה ב-' נכון, אבל זה מעיד על בעיה אחרת לדעתי '
נכון, אבל זה מעיד על בעיה אחרת לדעתי
15/01/2020 | 16:31
30
לדמיין איך חייזרים נראים, זה קל, ואפשר להתפרע (ותודה לאסי וגורי על המערכון האלמותי) ; לדמיין איך הם יתנהגו זה קשה יותר כי אנחנו מכירים רק התנהגות אנושית שרואה את עצמה כעליונה או התנהגות חייתית של בעלי חיים כמובן, שאנו רואים כנחותה. ואז גם אם החייזר יתנהג בהתחלה בצורה שאינה אנושית, בשלב מסויים הוא מתחיל לקבל מאפייני התנהגות אנושיים.
לצפיה ב-'אאורקה SE01E03'
אאורקה SE01E03
15/01/2020 | 12:53
12
אז הפרק מתחיל ב...
קארטר עומד ב"קאפה דיאם" עם אקדח ביד והנרי עם פצע ביד ואף אחד לא זוכר מה קרה
חוזרים  אחורה,
מדען ואישתו ( קים ,שהיא אקסית  של הנרי)מגיעים לעיירה
זהו מדען מכובד ביותר שהגיע להמון פריצות דרך וכעת מגיע עם ההמצאה האחרונה שלו, שדה כח חסין כדורים אישי, ג'ק מוצא את עצמו בכביש, עם פנקס  דוח"ות מהיריות בלי שום זכרון מה קורה
ואחרי עוד כמה מקרים, ג'ק והנרי מתחילים להבין מה קורה פה( כי ג'ק משתמש בעזרי זיכרון, כמו פנקס ומצלמה )
המדען ה"גאון" איננו גאון כלל ועיקר, הוא גנב ואדם שפל ומגעיל!
הוא גנב מהנרי לפני 20 שנה מכשיר מוחק זיכרון שהנרי המציא , והשתמש בו מאז על אישתו המסכנה, לוקח קרדיט על כל המצאותיה (וגם על המצאות של אחרים) ומונע ממנה לעזוב אותו, (סופר קריפי)שהיא מגלה את זה היא כמעט הורגת אותו(אבל לא) וזה דיי מאשר שהוא לא גאון ולא נעליים,
סודו הנורא נחשף  ושמו הטוב נהרס, קים נשארת באאורקה להחלים ולהמשיך הלאה
ובנושא אחר זואי משתתפת בהפקה עתידנית של MIDSUMMERS NIGHT DREAM...שלא קשור לכלום חוץ מזה שזה נותן לג'ק את הרעיון של להשתמש במצלמה
לצפיה ב-'ניק'
ניק
15/01/2020 | 15:11
1
22
תקפיץ את השרשור של המשבר בעולמות האין סופיים (אני רוצה להתחיל לראות אותם בקרוב).

תודה.
לצפיה ב-'אני גם בדיוק חשבתי על זה'
אני גם בדיוק חשבתי על זה
15/01/2020 | 15:29
13
אני עושה את זה ואז מתחיל לראות
לצפיה ב-'תוספת חדשה לצפייה שלי:'
תוספת חדשה לצפייה שלי:
15/01/2020 | 22:12
11
38
אחרי הבינג' של TNG וטיטאנים, הוספתי את "ילדי האנרכיה", רציתי לשאול אם היא הסתיימה, רק בגלל שיש כבר שבע עונות, אז סבבה, גם אם יהיה המשך, יש המון ממנה.
לצפיה ב-' שבע עונות יותר מדיי לחרא הזה'
שבע עונות יותר מדיי לחרא הזה
15/01/2020 | 23:13
10
5
לצפיה ב-''
16/01/2020 | 08:48
8
18
לא ענינה אותי מספיק בשביל להתחיל לראות אותה
לצפיה ב-' לפעמים אני באמת לא מבינה מה ההגדרה לסדרה טובה '
לפעמים אני באמת לא מבינה מה ההגדרה לסדרה טובה
16/01/2020 | 12:22
7
25
הודעת מרמור:
רק בפרק הראשון היה חלקית איזה נסיון ליצור דילמה/קונפליקט מוסרי וקיוויתי שההמשך יהיה בדיוק על השאלה של איך לבחור בין טוב ורע, בין מסורת משפחתית לרצון לצאת לדרך עצמאית. אז קיוויתי. גם ניסים קיוויתי.
למעט אלימות גרפית ודוחה, סקס (שתמיד מוכר) ובחורים קשוחים מאצ'ואיסטים, לא היה שום תוכן אמיתי בסדרה. זה הכל רק- תראו כמה אני badass מגניב. ובכל עונה היה צורך לזעזע יותר עם ביטויי אלימות מחרידים. למה? ככה. כי יוצר הסדרה חשב שזה אומנותי/ מגניב/ בא לו.
המשכתי לראות עד עונה 4 והפסקתי, אבל כל הזמן שמעתי כמה זו סדרה מעולה, אז אמרתי לעצמי שאני בטח מפספסת משהו וחזרתי שוב. בתחילת עונה 6, אחרי עוד תיאור ממש אבל ממש דוחה ביותר, העפתי את הסדרה לכל הרוחות והלכתי לקרוא ספוילרים כדי לראות מה הפסדתי. כמו שצפיתי- לא הפסדתי הרבה גם אחר כך.
למטה

כולם יורים בכולם וכולם מתים.
כאמור, סדרה מפגרת. חבל שבזבזתי עליה זמן לא יקר ותאי מוח לא פעילים.
לצפיה ב-'אני יכול לאמר אותו דבר'
אני יכול לאמר אותו דבר
16/01/2020 | 12:43
4
19
על הרבה סדרות...אבל  לא ננקוב בשמות,פן  חצי פורום יעשה בי לינץ מטאפורי

ומה מגדיר סדרה טובה? אין לי שמץ קלוש...זה קטע דיי סובייקטיבי
לצפיה ב-'א. אני לא בטוחה שזה עד כדי כך אובייקטיבי'
א. אני לא בטוחה שזה עד כדי כך אובייקטיבי
16/01/2020 | 13:15
3
29
או לפחות אפשר למצוא כמה פרמטרים שמוסכמים על הכלל.
אצלי למשל מדובר על משחק טוב; דמויות עגולות; דיאלוגים מעוררי מחשבה; וסיפור. גם אם אין עלילה ברורה, לפעמים יש סיפור רקע מספיק טוב כדי להחזיק סדרה.
את רוב הדברים האלה אפשר למצוא עם במאי טוב שמצליח להוציא את המיטב מהשחקנים ומהתסריט.
זו למשל הסיבה שבאפי ציידת הערפדים היא סדרת מופת עבורי. יש בה את כל הפרמטרים האלה: ווידון הצליח ליצור דמויות מורכבות ולא חד מימדיות; שחקנים אדירים (חלק משחקני הסדרה למשל לא הצליחו לתת את אותה תצוגת משחק תחת במאים אחרים) והדיאלוגים הם עמוקים גם כשהם סתמיים.
ב. אני מסכימה שזה תקף למלא דברים אחרים. היד על המקלדת מהירה היום, ומאוד אוהבים להכתיר סדרות כסדרות מופת, בעיקר כשיש בהן אלימות, סקס ועירום (ביחד או לחוד) וסמים/ אלכוהול כי שלושתם כביכול מתארים מציאות או משהו כזה והופכים את הסדרה ל"אוטנתטית".
לצפיה ב-'כתבתי "סובייקטיבי"'
כתבתי "סובייקטיבי"
16/01/2020 | 13:47
2
16
ואני לגמרי מסכים עם "ב"
לצפיה ב-'יצאתי קצת סתומה, כי אכן התכוונתי '
יצאתי קצת סתומה, כי אכן התכוונתי
16/01/2020 | 20:45
1
13
שזה לא בהכרח סובייקטיבי, כי אפשר למצוא פרמטרים אובייקטיבים שמגדירים איכות.
מצד שני, על טעם וריח.. מי אני שאתווכח.
צריכה ללמוד שיש סדרות שפשוט לא בשבילי
לצפיה ב-'את זה למדתי מזמן'
את זה למדתי מזמן
16/01/2020 | 22:41
8
כלומר למדתי שיש לי טעם ספציפי ועל השאר לוותר
לצפיה ב-' שמחה שכתבת את זה, כי ניסיתי לצפות בה פעם'
שמחה שכתבת את זה, כי ניסיתי לצפות בה פעם
16/01/2020 | 20:11
1
15
ואחרי אולי 10 דקות החלטתי שנראה לי שזה כל מה שיש בה (הדברים שכתבת)
ונשברתי, אבל תמיד תהיתי אם טעיתי כי בכל זאת 10 דקות זה לא מספיק בשביל לבסס את זה באמת.
אז עכשיו אני רגועה שבאמת לא פספסתי כלום.

לצפיה ב-'כל הכבוד שלא נשברת '
כל הכבוד שלא נשברת
16/01/2020 | 20:50
28
תחושה דומה קיבלתי גם מהסדרה דדווד. עד עכשיו לא ברור לי למה היללו אותה.
לצפיה ב-''
16/01/2020 | 10:35
4
לצפיה ב-'בודק אחת שתיים שלוש'
בודק אחת שתיים שלוש
15/01/2020 | 22:36
4
32
וארבע
לצפיה ב-'אוי תודה לאל'
אוי תודה לאל
15/01/2020 | 22:41
3
33
נחסמתי מהפורום בגלל כתיבה של יותר מידי הודעות מהר מידי (בשרשור הקרוסאובר)

אבל סידרו לי ממש מהר
לצפיה ב-' '
15/01/2020 | 23:12
2
לצפיה ב-' '
15/01/2020 | 23:53
2
לצפיה ב-''
16/01/2020 | 02:16
19
תירגע יא מציפן!
שרשור חדשות ועדכונים
13/01/2020 | 19:19
33
19
לצפיה ב-'"חסרי בושה" תסתיים לאחר 11 עונות'
"חסרי בושה" תסתיים לאחר 11 עונות
13/01/2020 | 19:20
13
55
רשת Showtime הזמינה עונה אחת-עשרה ואחרונה של הסדרה חסרי בושה

לצפיה ב-'בדיוק כמו הבריטי איזה יופי'
בדיוק כמו הבריטי איזה יופי
13/01/2020 | 19:37
10
לצפיה ב-'4-5 עונות מאוחר מדי'
4-5 עונות מאוחר מדי
13/01/2020 | 19:46
5
45
לטעמי היא התארכה מדי, ואני איבדתי בה עניין מתישהו בעונה 6-7.
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון '
אם אני זוכר נכון
13/01/2020 | 19:57
4
47
היא הייתה אמורה להסתיים בעונה 7. גם היא נגמרה ממש בסוף סופי, איאן משחרר ממיקי, מוניקה מתה וכל המשפחה ביחד ואז חידשו אותם לעוד עונה.
לצפיה ב-'מעולם לא הייתה כוונה לסיים אותה בעונה 7'
מעולם לא הייתה כוונה לסיים אותה בעונה 7
13/01/2020 | 20:01
3
14
לצפיה ב-'אז השליתי את עצמי'
אז השליתי את עצמי
13/01/2020 | 20:12
2
37
משום מה זכרתי שזה היה אמור להסתיים אז. גם הפרק האחרון הרגיש ממש כמו סוף.
לצפיה ב-'יכול להיות שהיוצרים היו מוכנים לאפשרות ביטול'
יכול להיות שהיוצרים היו מוכנים לאפשרות ביטול
13/01/2020 | 20:34
28
ולכן הכינו פרק שכזה.
לצפיה ב-'סוף עונה 7 באמת הרגיש כמו סיום'
סוף עונה 7 באמת הרגיש כמו סיום
13/01/2020 | 21:26
31
(והוא יכול להיות סיום ממש יפה) אבל זה לא תוכנן כעונה אחרונה.
מצד שני זה נכון שגם לא ידעו עדיין על חידוש כי החידוש של עונה 8 התעכב בגלל דרישות השכר (המוצדקות) של אמי רוסום. אבל אני חושבת שהיה די ברור שזה לא הסוף וזה רק עניין טכני הזמנה של עוד עונה.
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
13/01/2020 | 21:29
24
כלומר, אני אבכה כשזה יסתיים אבל 11 עונות זה המון.
ואני בעיקר שמחה שהם יודעים על זה מראש ויכולים לדאוג לסוף ראוי (ולדאוג שמי שצריך להיות בפרק הסיום יהיה בו).
לצפיה ב-'בדיוק תהיתי היום מה קורה איתה בהמשך'
בדיוק תהיתי היום מה קורה איתה בהמשך
13/01/2020 | 21:32
1
28
איכשהו אנחנו בעונה 10 ועדיין לא איבדתי בה עניין אפילו לרגע, אז אני שמחה שהיא תסתיים בקרוב. היא הולכת להפוך לסדרה הכי ארוכה שהמשיכה לעניין אותי באותה רמה, מההתחלה ועד הסוף.
לצפיה ב-' '
13/01/2020 | 21:38
14
ועדיף שתסתיים לפני שתמאס.
לצפיה ב-'הופתעתי מכמה עצוב היה לי עכשיו לשמוע את זה '
הופתעתי מכמה עצוב היה לי עכשיו לשמוע את זה
13/01/2020 | 21:47
2
28
אני אוהב את הסדרה, אבל אני מרגיש שפחות מחלק מהאחרים כאן.
וברור שעדיף שסדרה תסתיים לפני שהיא נמאסת... ו11 עונות זה בהחלט המון...
אבל עדיין זה עצוב.

ויש גם משהו שמגביר את העצב בכך שבמשך ה9 עונות עד העונה הנוכחית חלק איאן לא היה, חלק מיקי לא היה ועכשיו עד שסוף סוף יש לנו אותם יחד ממש (כולל מיקי באינטרו) אז הסדרה מסתיימת.
אבל מצד שני זה אומר שיש סיכוי שהם יקבלו סוף טוב בסוף הסדרה, כי אם הסדרה הייתה נמשכת עוד כמה עונות אז בטוח דברים היו מתקלקלים להם.

טוב יש לנו עוד עונה שלמה לצפות לה

ואז עוד איזה 15 שנה עד ההמשך/ספין-אוף או מה שלא
לצפיה ב-'איכשהו בדיעבד זה דווקא טוב מה שאמרת '
איכשהו בדיעבד זה דווקא טוב מה שאמרת
13/01/2020 | 22:03
1
28
איך הם היו מחזיקים בסדרה כזאת כזוג לאורך כ"כ הרבה עונות?
אני בדיוק חששתי השבוע מה יקרה איתם אם הסדרה תמשך עוד הרבה זמן.
עכשיו בטוח כשיש רק עוד עונה כמעט בטוח שהם יסיימו את הסדרה ביחד.

לצפיה ב-'בעיקרון הסדרה היא מסוג מאוד בעייתי, של המון דמויות ועלילות'
בעיקרון הסדרה היא מסוג מאוד בעייתי, של המון דמויות ועלילות
13/01/2020 | 23:26
26
מתוך ניסיון שקוף לקלוע לטעמו של כל אחד, כאשר בדרך כלל התוצאה היא שאף אחד לא מרוצה לגמרי. העובדה שלמרות הבעיה הקשה הזאת, הסדרה הצליחה לשרוד כל כך הרבה זמן מעידה על כך שהיא באמת טובה במיוחד.
לצפיה ב-'"ישנן בנות: הדור הבא" ו"עובדת על זה" חודשו ב-Showtime'
"ישנן בנות: הדור הבא" ו"עובדת על זה" חודשו ב-Showtime
13/01/2020 | 19:23
3
47
רשת Showtime הזמינה עונה שנייה של ישנן בנות: הדור הבא ושל עובדת על זה.

לצפיה ב-'יופי, ל"ישנן בנות"'
יופי, ל"ישנן בנות"
13/01/2020 | 21:34
2
32
לא מתה על כל מה שהולך שם, אבל בגדול הריבוט עדיין עובד לי
לצפיה ב-'רגעע, כבר שודרה העונה הראשונה של הריבוט?'
רגעע, כבר שודרה העונה הראשונה של הריבוט?
14/01/2020 | 02:45
1
21
איפה אני הייתי?!
לצפיה ב-'עסוקה עם הפוטבול שלך'
עסוקה עם הפוטבול שלך
14/01/2020 | 07:19
21
השבוע (אתמול, או כבר יום לפני ברשת) שודר פרק 6/8 של העונה
לצפיה ב-'קדימון לסדרת ההמשך של "פני דרדפול"'
קדימון לסדרת ההמשך של "פני דרדפול"
13/01/2020 | 19:29
2
40
רשת Showtime פרסמה קדימון לסדרה פני דרדפול: City of Angels בכיכובם של דניאל זובאטו, נטלי דורמר, ניית'ן ליין, רורי קיניר ופייפר פראבו שתעלה ב-26/04.

לצפיה ב-'בהחלט תפס את הסקרנות שלי'
בהחלט תפס את הסקרנות שלי
13/01/2020 | 22:06
21
אין לי ממש מושג מה קורה שם מהטריילר, אבל האווירה נראית מעניינת.

אבל תכלס אני בכל מקרה אנסה את זה בגלל שאהבתי את פני דרדפול המקורית
לצפיה ב-'אני סקרן אבל זהיר'
אני סקרן אבל זהיר
14/01/2020 | 08:18
14
סדרת המקור היתה...טובה\ לא טובה באותה מידה
נבדוק את זה, אבל ננמיך ציפיות
לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות חדשות ברשת Showtime'
תאריכי עליית עונות חדשות ברשת Showtime
13/01/2020 | 19:32
57
רשת Showtime הודיעה שהסדרה מיליארדים תשוב עם עונה חמישית ב-03/05, העונה השנייה של נפילות חדות תעלה ב-15/03 ושהעונה השלישית של שיי-טאון תעלה ב-05/07.

לצפיה ב-'כלום לא קרה פה'
כלום לא קרה פה
13/01/2020 | 21:31
39
.
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "את"'
נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "את"
14/01/2020 | 20:28
1
31
חברת נטפליקס הזמינה עונה שלישית בת עשרה פרקים של דרמת המתח את בכיכובו של פן בדג'לי.

לצפיה ב-'יופי( כללי לסוף עונה 2)'
יופי( כללי לסוף עונה 2)
14/01/2020 | 21:58
28
מצד אחד חצי עונה הרגישה לי מרוחה, אבל מצד שני כן מעניין אותי לדעת איך הכל ימשיך אחרי סיום העונה
לצפיה ב-'קומדי סנטרל הזמינה עונה שנייה של "Awkwafina"'
קומדי סנטרל הזמינה עונה שנייה של "Awkwafina"
14/01/2020 | 20:30
33
רשת קומדי סנטרל הזמינה עונה שנייה של הסדרה Awkwafina Is Nora From Queens בכיכובה של אקוופינה. עונת הבכורה של הסדרה תעלה ב-22/01.

לצפיה ב-'CW הזמינה שתי סדרות חדשות לעונת השידורים הבאה'
CW הזמינה שתי סדרות חדשות לעונת השידורים הבאה
15/01/2020 | 07:20
5
59
רשת CW הודיעה על הזמנת הסדרות Superman & Lois בכיכובם של טיילר הקלין וביטסי טולוך ו-Walker (גרסה מעודכנת ל-ווקר, טקסס ריינג'ר) בכיכובו של ג'ראד פדלקי לעונת השידורים 2020-2021.

לצפיה ב-'הידד!'
הידד!
15/01/2020 | 08:48
27
יותר מענין אותי סופרמן, אבל  שתי הסדרות מענינות
לצפיה ב-'פחות, וממש לא'
פחות, וממש לא
15/01/2020 | 09:43
2
40
לא התחברתי לגרסאות האלה של סופרמן ולויס, ואי אפשר לעשות ריבוט לצ'אק נוריס
לצפיה ב-'מסתבר שאפשר'
מסתבר שאפשר
15/01/2020 | 09:50
13
לצפיה ב-'מסתבר ש...'
מסתבר ש...
15/01/2020 | 13:36
32
ג'ראד פדלסקי יהיה משהו אחר חוץ מסאם ווינצ'סטר. זה יהיה אתגר רציני בשבילו.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
16/01/2020 | 08:57
23
אם אני לא טועה לגמרי!
הסדרות האלה דילגו על שלב הPILOT והוזמנו  ישר לסדרה
אז זה נחמד
לצפיה ב-'סדרת GREEN LANTERN חדשה ב HBO Max'
סדרת GREEN LANTERN חדשה ב HBO Max
16/01/2020 | 09:06
28
חדשות מרגשות!
דיוני סדרות לתחילת השבוע
12/01/2020 | 06:56
47
59
מי היה מאמין שיהיה עוד שבוע
המשך>>
מי היה מאמין שיהיה עוד שבוע
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 12-18/01/2020'
השבוע שיהיה - 12-18/01/2020
12/01/2020 | 07:37
9
63
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-12/01
טקס Critics’ Choice Awards | רשת CW
הזר / The Outsider | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV
Sanditon | סדרה חדשה | פרק הבכורה | PBS
טקס The Trumpet Awards | רשת Bounce TV
Bless the Harts | עונה ראשונה | פרק הסיום | FOX

יום שני ה-13/01
החבר הכי טוב / The Healing Powers of Dude סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
האפיפיור החדש / The New Pope | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT

יום שלישי ה-14/01
קיפו ויצורי הפלא / Kipo and the Age of Wonderbeasts | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
לסלי ג'ונס: Time Machine | ספיישל סטנד-אפ | נטפליקס
החץ | עונה שמינית | המשבר בעולמות האינסופיים - חלק רביעי | CW ובהמשך ב-yes
Jeopardy! The Greatest of All Time | ספיישל | ABC
אגדות המחר | עונה חמישית | המשבר בעולמות האינסופיים - חלק חמישי | CW ובצמוד בנטפליקס

יום רביעי ה-15/01
המעגל | עונה ראשונה | פרק הסיום | נטפליקס
גרייס ופרנקי | עונה שישית | כל הפרקים | נטפליקס
הרוצח שבפנים: בתוך מוחו של ארון הרננדז | סדרה דוקומנטרית חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
The CW Dog Honors | רשת CW
Whiskey 68 | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Paramount Network
צרות טובות | עונה שנייה | פרקים חדשים | Freeform ובצמוד ב-yes
The Magicians | עונה חמישית | פרק הבכורה | Syfy

יום חמישי ה-16/01
בוגרת-כזה | עונה שלישית | פרק הבכורה | Freeform ובהמשך ב-yes
Everything’s Gonna Be Okay | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Freeform

יום שישי ה-17/01
שד בקמפוס / Ares | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
Diary of a Future President | סדרה חדשה | פרק הבכורה | +Disney
Endlings | סדרה חדשה | כל הפרקים | Hulu
תולדות ההיפ-הופ | עונה רביעית | פרק הבכורה | נטפליקס
Little America | סדרה חדשה | כל הפרקים | +Apple TV
רוב דילייני: Jackie | ספיישל סטנד-אפ | Amazon Prime
ראסל פיטרס: Deported | ספיישל סטנד-אפ | Amazon Prime
Servant | עונה ראשונה | פרק הסיום | +Apple TV
חינוך מיני | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס
America’s Most Musical Family | עונה ראשונה | פרק הסיום | Nickelodeon
זמן אמיתי עם ביל מאהר | עונה שמונה-עשרה | תוכנית הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT וב-yes

יום שבת ה-18/01
Seven Worlds, One Planet | סדרה דוקומנטרית חדשה | פרק הבכורה | BBC America

באיזה תכנים תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'חינוך מיני!!!'
חינוך מיני!!!
12/01/2020 | 11:46
43
+ הקרוסאובר.
מעבר לזה כנראה שיהיה הרבה דוקטור הו, כי אתמול החלטתי שהדבר הכי חכם לעשות כשיש לי מלא סדרות להשלים הוא להתחיל צפייה חוזרת בסדרה עם 12 עונות שכבר ראיתי כמה פעמים.
לצפיה ב-'לגמרי חינוך מיני'
לגמרי חינוך מיני
12/01/2020 | 12:04
8
לצפיה ב-'חינוך מיני, והקרוסאובר '
חינוך מיני, והקרוסאובר
12/01/2020 | 12:21
11
לצפיה ב-'המשבר בעולמות האינסופיים DUH'
המשבר בעולמות האינסופיים DUH
12/01/2020 | 13:34
21
ואולי
שד בקמפוס
לצפיה ב-'חינוך מיני'
חינוך מיני
12/01/2020 | 18:32
22
החבר הכי טוב שלי (כי ילדים וכלבים)
המעגל סיום העונה
סרבנט (להמשיך מפרק 2)

זהו בעיקרון.
לצפיה ב-'יאיי הסדרה של ג'וש'
יאיי הסדרה של ג'וש
12/01/2020 | 19:15
31
Everything’s Gonna Be Okay
לצפיה ב-'הסדרה החדשה של ג'וש תומאס ומשבר בפורומים אינסופיים'
הסדרה החדשה של ג'וש תומאס ומשבר בפורומים אינסופיים
12/01/2020 | 19:16
44
הסדרה החדשה של ג'וש תומאס = Everything’s Gonna Be Okay

משבר בפורומים אינסופיים = החץ ואגדות המחר

The Healing Powers of Dude - נראה מאוד חמוד
The Outsider נראה טוב, אבל נראה לי שעדיף לחכות שזה יסתיים
את Whiskey 68 אני אנסה אם אני אשמע דברים טובים במיוחד

מתישהו אני מתכוון להשלים גם את עונה 1 של חינוך מיני ואז אני אוכל לראות את עונה 2

ובדברים שאני לא מתכוון לצפות בהם - אני מקווה שביל מאהר יחלה בדלקת במיתרי הקול (או שתקת)
לצפיה ב-'וואלה לא מעט'
וואלה לא מעט
13/01/2020 | 07:39
21
החץ, אגדות המחר, חינוך מיני, גרייס ופרנקי וכשיגיעו ל-STING גם בוגרת-כזה וצרות טובות.
מתכנן גם על הזר של HBO שנשמעת מסקרנת.
לצפיה ב-'הזר והאפיפיור החדש בהוט'
הזר והאפיפיור החדש בהוט
13/01/2020 | 08:01
31
אגיע לזה מתישהו...
לצפיה ב-'שרשור חתיכים וחתיכות 2020 '
שרשור חתיכים וחתיכות 2020
09/01/2020 | 18:19
173
417
לפורום שלנו יש מסורת עתיקה של שרשור חתיכים טלוויזיוניים כל דצמבר (היו חמש עד כה).
השנה אני קצת משנה אותה:
  1. דבר ראשון - זה כבר ינואר
  2. דבר שני - הפעם זה שרשור של בנים ובנות (וכל מה שבינהם)
  3. דבר שלישי - באופן חד פעמים אחרי שנים של...
המשך>>
לפורום שלנו יש מסורת עתיקה של שרשור חתיכים טלוויזיוניים כל דצמבר (היו חמש עד כה).
השנה אני קצת משנה אותה:
  1. דבר ראשון - זה כבר ינואר
  2. דבר שני - הפעם זה שרשור של בנים ובנות (וכל מה שבינהם)
  3. דבר שלישי - באופן חד פעמים אחרי שנים של הקפדה, אני ארשה לשים גם אנשים שהם לא שחקנים/ות (אבל עדיין הדגש הוא על שחקנים/ות

*אפשר גם לקרוא לזה שרשור שחקנים ושחקניות. ההגדרה של חתיך או חתיכה היא עניין אישי.

חוץ מזה כמה נקודות להדרכה:
  • השתתפות חובה! (למי שרוצה)
  • לפתוח הודעה ראשונה אחת על כל אדם, שתהיה משורשרת ישירות הנה. (זה לעומת שירשור אדם אחד לאחר).
  • בכותרת ההודעה לרשום את שם האדם (בעברית או אנגלית) ואפשר להוסיף גם שם סדרה/סדרות שהוא הופיע בהן או שם הדמות שהוא משחק בסוגריים.
  • תמונות נוספות של האדם לשרשר להודעה הראשונה של האדם הזה. (לא סוף העולם אם מפספסים שאדם כבר הוכנס אם השרשור נעשה גדול, אבל עדיף לבדוק)
  • כמובן, לא לשים תמונות מספליירות. (אם ממש מרגישים צורך אז צריך להזהיר לגבי איזו סדרה)
  • גם סמויים או זרים מוזמנים להוסיף אדם או להוסיף תמונות לאדם ששמו.
  • הדיון לגבי היכן שרשור הנשים לא יתקיים השנה. יחליף אותו דיון על כך שהוספתי את הנשים לשרשור הזה.
עכשיו אפשר להשתולל!
שרשור חדשות ועדכונים
10/01/2020 | 08:30
46
42
המשך>>
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!'
דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!
09/01/2020 | 04:50
58
228
ניק, ברשותך, כמנהל לשעבר, אני גונב לך את הפינה חד פעמית.

זה בדיוק סוף שבוע מושלם לעשות בינג'. כי נחשו מה? מזג האוויר בחוץ מחורבן להפליא.

תרביצו. אני אחזור יותר מאוחר לספר מה אני רואה בימים אלה. רמז: יש לזה ריבועים בבטן וזה עומד לרדת מנטפליקס...
המשך>>
ניק, ברשותך, כמנהל לשעבר, אני גונב לך את הפינה חד פעמית.

זה בדיוק סוף שבוע מושלם לעשות בינג'. כי נחשו מה? מזג האוויר בחוץ מחורבן להפליא.

תרביצו. אני אחזור יותר מאוחר לספר מה אני רואה בימים אלה. רמז: יש לזה ריבועים בבטן וזה עומד לרדת מנטפליקס בסוף החודש.
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
09/01/2020 | 07:33
30
34
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע החורפי הזה?

לצפיה ב-''
09/01/2020 | 09:15
12
28
CR  קודם כל(אני לא זוכר אם יש פרק השבוע, אבל אופטימי)
ואני עושה BINGE של
WAREHOUSE 13
ושל EUREKA
כי בא לי
פלוס גם רואה את MST3K THE RETURN עונה שניה
כי אני אהיה בבית 48 שעות רצוף
לצפיה ב-'איך אהבתי את eureka! '
איך אהבתי את eureka!
09/01/2020 | 10:19
11
31
רוב הזמן היתה פשוט כייפית.
כבר ראית או שעכשיו בתהליכים..?
לצפיה ב-'ראיתי'
ראיתי
09/01/2020 | 11:54
10
23
פעם פעמיים, 12 פעמים... אחת הסדרות הממש אהובות עלי(שכנראה הייתי צריך לכתוב בסדאות העשור שלי) ואם תרצי , אתחיל לכתוב על פרקים בפירוט,
כתבת רוב הזמן, איזה קטים לא אהבת? כי גם לי היו קטעים שלא אהבתי ,סתם סקרן
סדרה שהמציאה את עצמה מחדש בכל עונה ...בערך
את מחסן 13 ראית? כי הן סדרות שקיימות באותו עולם, ואם ראית את כל אאורקה אז כנראה ראטית את פרק הקרוס אובר
לצפיה ב-' מגניב. אחת האהובות גם עלי'
מגניב. אחת האהובות גם עלי
09/01/2020 | 12:21
9
15
צפיתי פעם אחת, אבל בטוח אחזור אליה. אהבתי את המשחק, את הדמויות, את הכבוד למדע ואת העובדה שהכל נעשה בצורה קלילה ולא שטחית.
לצערי אני כבר לא זוכרת מספיק כדי לכתוב מדויק מה דעתי על כל פרק, אבל אני זוכרת שמה שלא אהבתי זה סוף עונה 4. כל העונה האחרונה הרגישה לי כאילו מנסים לתפור איזה סיום בלי מחשבה ולכן נשארו המון חורים לדעתי.
אולי אחזור אליה הסופ"ש ואז נוכל לדון ביחד.
לגבי warehouse פחות התחברתי. לא יודעת למה. ניסיתי כמה פעמים כי על הנייר, זה בדיוק מה שאני אוהבת אבל התייאשתי מהר.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
09/01/2020 | 12:33
8
13
את מודעת לכך שיש 5 עונות,נכון?
ומחסן 13 זאת  גם סדרת נהדרת , שתופסת תאוצה בעונה 2-3 ואז הדברים מתחילים להסתבך , כמובן לא חייבת,
ורק תאמרי ואתחיל לכתוב , STARTING WITH EP 1
לצפיה ב-' יכול להיות שהתבלבלתי… '
יכול להיות שהתבלבלתי…
09/01/2020 | 12:45
7
13
עונה 5 זו העונה עם היקום המקביל והחיים המקבילים שלהם?
לצפיה ב-'לא ל עונה 5'
לא ל עונה 5
09/01/2020 | 13:09
6
17
עונה 5 מתחילה אחרי שהחללית שהם בנו בשביל לטוס לטיטאן נעלמת  וחוזרת ( )
ו... SHENANIGANS מתחילים ושוב הכל מתבלבל
לצפיה ב-' מעניין אם הזכרון שלי גרוע או שפשוט'
מעניין אם הזכרון שלי גרוע או שפשוט
09/01/2020 | 13:16
5
16
פספסתי עונה.
בכל מקרה, המסקנה המתבקשת היא צפיה חוזרת..
לצפיה ב-'OH YEAH'
OH YEAH
09/01/2020 | 13:33
4
16
ואולי תתני סיכוי  שני למחסן 13
רקאומר
לצפיה ב-' סבבה'
סבבה
09/01/2020 | 20:57
3
61
בשל המחסור החמור בסדרות סייפי טובות (או בכלל קיימות), נראה שלא תהיה לי ברירה
לצפיה ב-'אהמ אהמ'
אהמ אהמ
09/01/2020 | 21:04
1
9
ראית כבר את The Expanse?
לצפיה ב-'סליחה'
סליחה
09/01/2020 | 21:12
9
יש כאן קדימויות!
קודם מחסן 13
אז ...ההמלצה שלך
לצפיה ב-'הידד! היאח!'
הידד! היאח!
09/01/2020 | 21:14
2
לצפיה ב-'שאיפות טנטטיביות'
שאיפות טנטטיביות
09/01/2020 | 10:30
3
29
השלמות של העונות האחרונות שהזנחתי של (כמובן שלא כל זה באמת, אלו האופציות)
סיליקון ואלי
החיים עצמם
המתים המהלכים
ויקינגים
חומריו האפלים

לנסות את המנדלוריאן

לצפיה ב-'אם תגיעי למנדלוריאן, תחכי לפרק 2 לפני שתשפטי סופית'
אם תגיעי למנדלוריאן, תחכי לפרק 2 לפני שתשפטי סופית
09/01/2020 | 10:45
2
27
האטרקציה המרכזית של הסדרה בקושי מופיעה בראשון
לצפיה ב-' אוקיי'
אוקיי
09/01/2020 | 11:17
6
לצפיה ב-'אני גם חושב ככה, אבל המסקנה הפוכה. הפרק הראשון ארוך ומושקע'
אני גם חושב ככה, אבל המסקנה הפוכה. הפרק הראשון ארוך ומושקע
10/01/2020 | 19:41
16
ולא מייצג, בעוד שהפרק השני קצר וילדותי יותר (כולל "האטרקציה המרכזית") וכנראה שמייצג יותר את הסדרה כולה.
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
09/01/2020 | 10:50
1
18
יש הרבה מה לראות, אבל לא בטוח כמה מתוך הרשימה באמת אראה.

הודאיים- CR שחוזרת, Emmerdale, הארלי קווין, המקום הטוב, פאודה (בתקווה שיס יעלו גם את הפרק הזה), פרק הסיום של The Witcher שהלוואי שישחרר אותי משיר המטבע שתקוע לי בראש כבר שבוע

ה"כשיהיה כוח"- להתחיל Infinity Train, Marvel's Runaways, פסקול, האקסית המטורפת ובטח עוד דברים ששכחתי. אבל אני משערת שלא אגיע לכלום מהרשימה הזו, כי יש הרבה משחק רשת.
לצפיה ב-''
09/01/2020 | 11:55
13
יקח המון זמן לשיר הזה לצאת לי מהראש, בעיקר עם כל ה COVERS שיש באינטרנט
לצפיה ב-'הצפייה היחידה שמגובשת אצלי:'
הצפייה היחידה שמגובשת אצלי:
09/01/2020 | 11:11
4
30
סיום מסע בין כוכבים הדור הבא, בפרק הכפול
לצפיה ב-'אתה הולך לעבור ל'
אתה הולך לעבור ל
09/01/2020 | 12:07
3
18
DEEP SPACE 9?
או ל VOYAGER?
לצפיה ב-'לא, רק דיסקברי בעונה השלישית, ובתקווה שפיקארד תהיה נגישה'
לא, רק דיסקברי בעונה השלישית, ובתקווה שפיקארד תהיה נגישה
09/01/2020 | 12:57
2
9
לצפיה ב-'נו שוין'
נו שוין
09/01/2020 | 13:10
1
16
תהנה!
לצפיה ב-'דאנקה '
דאנקה
09/01/2020 | 13:24
7
לצפיה ב-'לא הרבה, אבל מספיק '
לא הרבה, אבל מספיק
09/01/2020 | 14:57
14
שיקגו'ז ומדור מיוחד.

וספר.
לצפיה ב-'מתכנן לפתוח שרשור חתיכים'
מתכנן לפתוח שרשור חתיכים
09/01/2020 | 17:50
1
21
ואולי גם חתיכות... בשביל הגיוון

חוץ מזה:
Infinity Train, עונה 2 - כבר ראיתי שני פרקים ראשונים והיה ממש כיף
Zoey's Extraordinary Playlist - פרק ראשון
המקום הטוב, סופרסטור, משפחה מודרנית
אולי השלמות של קומדיות מלפני הפגרה
להמשיך עונה 3 של The Crown (אתמול התחלתי)

*כרגיל זה יותר מידי ואני לא ממש אספיק

אולי פה ושם טיפה לקרוא בספר חדש שקניתי
לצפיה ב-'שאלה לי אלייך'
שאלה לי אלייך
09/01/2020 | 18:08
21
האם אתה מתכוון להשלים מתישהו בקרוב את העונה האחרונה של ויקינגים?
(או שכבר השלמת? לא ראיתי שכתבת פה)

לצפיה ב-'לא יוצאת מהפיג'מה'
לא יוצאת מהפיג'מה
09/01/2020 | 18:17
23
עבור אף אחד

גב האומה (ש13 הסתומים האלה דחקו לשעה מאד לא נוחה, איזה 10 וחצי)
לסיים איסטסיידרס (אני באמצע פרק 5, שהסתבר שהוא 50 דקות משומה אז הייתי צריכה לעצור באמצע אתמול).
Zoey's Extraordinary Playlist
המקום הטוב

וזה נראה לי מספיק. וכרגיל לחפש סרט בויאודי/נטפליקס ולא למצוא .
לצפיה ב-'חוזרים לשגרה'
חוזרים לשגרה
09/01/2020 | 18:29
22

חמישי - גב האומה, האח הגדול, פאודה.

שבת - האח הגדול, משפחת סימפסון, איש משפחה, גב האומה.

השלמות - ריי דונובן, מתיר עגונות (1.10), פילדלפיה זורחת.

הורדות - המקום הטוב, דוקטור הו, חסרי בושה, גברת מייזל המופלאה (3.07-3.08), שיקגו Fire, שיקגו PD, שיקגו Med.

נטפליקס - לוציפר (2.04 ואילך), טיטאנים.

בינג' שאני לא מאמין שעד עכשיו לא ראיתי - קופה ראשית (1.17 ואילך).

כשיהיה זמן - אוזרק, ג'ט, העיר על הגבעה, השומרים.
לצפיה ב-'הממממ'
הממממ
09/01/2020 | 19:37
23
סיימתי בחודש שעבר מרתון מטורף של העשב של השכן לפני שירדה מנטפליקס.

כרגע - אני על ריבועים מסוקסים של מישהו אחר. נראה אם ניק יגלה מהרמז העסיסי שזרקתי לו.
שרשור חדשות ועדכונים
08/01/2020 | 07:07
38
26
לצפיה ב-'CW הזמינה עונות נוספות של כל הסדרות שלה'
CW הזמינה עונות נוספות של כל הסדרות שלה
08/01/2020 | 07:13
8
118
רשת CW הודיעה על הזמנת עונות נוספות של כל הסדרות שלה לעונת השידורים 2020-2021 -

הפלאש חודשה לעונה שביעית, ריברדייל חודשה לעונה חמישית, סופרגירל חודשה לעונה שישית, ברק שחור חודשה לעונה רביעית, אגדות המחר חודשה לעונה שישית, All American חודשה לעונה שלישית, מכושפות: הדור החדש חודשה לעונה שלישית, Legacies חודשה לעונה שלישית, בחשיכה חודשה לעונה שלישית, Rosewell, New Mexico חודשה לעונה שלישית, באטוומן חודשה לעונה שנייה, Nancy Drew חודשה לעונה שנייה ו-שושלת חודשה לעונה רביעית.

בנוסף, הרשת הזמינה 13 תסריטים נוספים של Katy Keene, סדרת-הבת של ריברדייל, שתעלה ב-06/02.

לצפיה ב-'לא מפתיע, אבל ממש כיף'
לא מפתיע, אבל ממש כיף
08/01/2020 | 07:15
62
ספציפית על אגדות המחר שאני תמיד דואגת לה, כי היא הולכת ומשחררת כל רסן מעונה לעונה (ובדיוק בגלל זה הכי כיף לצפות בה)
לצפיה ב-'אני סקרן'
אני סקרן
08/01/2020 | 08:09
45
לדעת מה קורה עם הסדרה של סופרמן
לצפיה ב-'לוותר על ריברדייל הייתה ההחלטה הכי חכמה בחיים שלי'
לוותר על ריברדייל הייתה ההחלטה הכי חכמה בחיים שלי
08/01/2020 | 10:40
2
57
צפיתי בפאקינג שלוש עונות שלמות, שנאתי כל רגע אבל משום מה תמיד המשכתי לעוד פרק ואפילו התעצבנתי כשהם יצאו להפסקות. החלטתי בהחלטה אמיצה לא להתחיל את העונה הרביעית כי ידעתי שזה סתם יתסכל אותי כמה שזה רע, וכמה שאין להם מושג מה הם כותבים אין להם שום תוכנית ארוכת טווח הם פשוט מאלתרים as they go along וזה קשה שזה כזה ברור. קיצר אני אפילו לא מרגיש שאני מפספס ככ. מעניין עד מתי הם ימשיכו את הסדרה.

אני כן אוהב את שושלת. גם שם אני די בטוח שהם פשוט מאלתרים תוך כדי כתיבה, אבל זה משמעותית פחות מפריע לי. כי זה קאמפי וכיפי והם מתלבשים אש והדמויות שם קצת מרגישות כמו דמויות (לפחות פאלון) ולא כמו לא יודע מה כמו בריברדייל, אני לא יודע להגדיר אפילו מה הולך שם.
לצפיה ב-'אני מסכים'
אני מסכים
08/01/2020 | 17:51
34
גם אני נטשתי את ריוודייל אחרי כמה פרקים בעונה הרביעית, העונה הראשונה הייתה לא רעה אבל עם הזמן היא הפכה להיות אופרת סבון גרועה, נראה לי שכל הדמויות בסידרה כבר מצאו אחים אבודים.

לצפיה ב-'ריברדייל היא תוכנית שקפצה את הכריש.'
ריברדייל היא תוכנית שקפצה את הכריש.
09/01/2020 | 04:43
35
ולטעמי, ברגע שיש פרק חדש ואני לא לוחץ עליו (וזה 6-7 פרקים לסוף עונה שלישית) ובינתיים כבר התחילה הרביעית....... פה הבנתי שמיציתי את הסדרה הזו.
לצפיה ב-'מה הכוונה ב 13 תסריטים נוספים של קייטי קיין?'
מה הכוונה ב 13 תסריטים נוספים של קייטי קיין?
08/01/2020 | 14:43
1
45
עוד 13 פרקים או עונה נוספת בת 13 פרקים?
לצפיה ב-'13 תסריטים לתוכניות שונות'
13 תסריטים לתוכניות שונות
09/01/2020 | 04:45
11
לצפיה ב-'יופי '
יופי
08/01/2020 | 15:00
32
פחדתי שעד שחזרתי לראות סדרות של הרשת הם יחזרו לבטל סדרות אחרי עונה אחת.
לצפיה ב-'FOX הזמינה סדרת-בת של "The Masked Singer"'
FOX הזמינה סדרת-בת של "The Masked Singer"
08/01/2020 | 07:15
1
62
רשת FOX הזמינה תוכנית כשרונות חדשה בשם The Masked Dancer שתבוסס על הפורמט של The Masked Singer. בתוכנית החדשה ישתתפו מפורסמים בתחפושת ויפגינו את כישורי הריקוד שלהם, כשהמטרה של הצופים תהיה לגלות מי מסתתר מאחורי המסיכה.

לצפיה ב-'אלן דג'נרס עשתה את זה קודם.'
אלן דג'נרס עשתה את זה קודם.
08/01/2020 | 11:28
39
אפשר למצוא את הפינות האלה מהתכנית שלה ביוטוב.
כמובן שהיא עשתה את זה בגלל ההצלחה של "הזמר המחופש", אבל עדיין.
לצפיה ב-'קאסט לעונה השביעית של "שיקגו PD"'
קאסט לעונה השביעית של "שיקגו PD"
08/01/2020 | 07:16
1
52
השחקן בריאן גרגטי ישוב לגלם את השוטר שון רומן בפרק המוצלב של שיקגו PD ו-שיקגו Fire שישודר ב-26/02.

לצפיה ב-'למה???'
למה???
08/01/2020 | 15:01
12
לצפיה ב-'עונת הסיום של "מכת המחץ" תעלה בפברואר'
עונת הסיום של "מכת המחץ" תעלה בפברואר
08/01/2020 | 07:18
37
רשת Cinemax הודיעה שהעונה השביעית והאחרונה של הסדרה מכת המחץ תעלה ב-14/02.

לצפיה ב-'מליסה מק'ארתי תככב בסדרה "Nine Perfect Strangers"'
מליסה מק'ארתי תככב בסדרה "Nine Perfect Strangers"
08/01/2020 | 07:20
43
השחקנית מליסה מק'ארתי לוהקה לסדרה המוגבלת החדשה Nine Perfect Strangers של Hulu לצדה של ניקול קידמן. הסדרה תבוסס על הרומן של ליאן מוריארטי.

לצפיה ב-'ABC הזמינה פיילוט לסדרת המשך של "שלושים ומשהו"'
ABC הזמינה פיילוט לסדרת המשך של "שלושים ומשהו"
09/01/2020 | 07:47
34
רשת ABC הזמינה פיילוט לסדרת המשך של שלושים ומשהו שתתמקד בילדים של הדמויות מהסדרה המקורית. כוכבי הסדרה המקורית קן אולין, מל האריס, טימותי בספילד ופאטי ווטיג צפויים לשוב לתפקידיהם.

לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "The Conners"'
קאסט לעונה השנייה של "The Conners"
09/01/2020 | 07:48
1
40
השחקן נואל פישר יתארח בעונה השנייה של The Conners בתור אד, אחיו למחצה של דן.

לצפיה ב-'אוי מגניב, אני חושב שאני זוכר משהו כזה '
אוי מגניב, אני חושב שאני זוכר משהו כזה
09/01/2020 | 07:56
24
שבאחת העונות הראשונות אבא של דן התחתן עם מישהי צעירה ממנו בהרבה (אולי חברה של רוזאן) והיה להם תינוק.

חוץ מזה, זה מצחיק כי גם דבי שם
לצפיה ב-'ABC הזמינה סדרת-בת חדשה של "הרווק"'
ABC הזמינה סדרת-בת חדשה של "הרווק"
09/01/2020 | 07:50
28
רשת ABC הודיעה על הזמנת סדרת-בת חדשה של הרווק שתיקרא Listen to Your Heart ובמסגרתה 20 נשים וגברים ינסו למצוא אהבה באמצעות המוזיקה.

לצפיה ב-'ABC תשדר פרק בשידור חי של "The Conners"'
ABC תשדר פרק בשידור חי של "The Conners"
09/01/2020 | 07:52
33
רשת ABC תשדר פרק בשידור חי של הסדרה The Conners ב-11/02 במסגרתו יגיבו הדמויות לתוצאות הפריימריז בניו המפשייר.

לצפיה ב-'ABC תפיק עיבוד מוזיקלי ל"פרנקנשטיין הצעיר"'
ABC תפיק עיבוד מוזיקלי ל"פרנקנשטיין הצעיר"
09/01/2020 | 07:55
25
רשת ABC תפיק עיבוד מוזיקלי טלוויזיוני למחזמר פרנקנשטיין הצעיר. המחזמר עלה בברודווי בשנת 2007 בכיכובם של רוג'ר בארט, מייגן מולאלי, סאטון פוסטר, אנדראה מרטין, כריסטופר פיצ'ג'רלד ופרד אפלגייט.

לצפיה ב-'קדימון לסדרה החדשה "המפתחות של משפחת לוק"'
קדימון לסדרה החדשה "המפתחות של משפחת לוק"
09/01/2020 | 18:33
2
35
חברת נטפליקס פרסמה קדימון לקראת עליית הסדרה החדשה המפתחות של משפחת לוק בכיכובם של דרבי סטנשפילד וקונור ג'סופ.

הסדרה שתעלה ב-07/02 מספרת את סיפורם של שלושה אחים שעוברים לגור בבית ישן לאחר שאביהם נרצח. עד מהרה הם מגלים שהבית מלא במפתחות קסומים שמעניקים להם כוחות ויכולות מיוחדים.

לצפיה ב-'הציפיות שלי לסדרה גבוהות מאוד'
הציפיות שלי לסדרה גבוהות מאוד
09/01/2020 | 18:51
23
בעיקר כי שמעתי דברים מאוד טובים על הקומיקס
וגם בגלל שאני מתגעגע אל קונור ג'סופ
אבל יחסית לציפיות הטריילר קצת איכזב, לא שהוא רע, אבל ציפיתי ליותר
בכל מקרה אני עדיין מצפה לזה מאוד (ובטח טוב שאני אנמיך ציפיות בכל מקרה)
לצפיה ב-'מחכה לסדרה הזו '
מחכה לסדרה הזו
09/01/2020 | 19:39
3
לצפיה ב-'טיזר לעונה השלישית של "אוזרק"'
טיזר לעונה השלישית של "אוזרק"
09/01/2020 | 18:35
1
28
חברת נטפליקס פרסמה טיזר לקראת שידור העונה השלישית של אוזרק שתעלה במלואה ב-27/03.

לצפיה ב-'אני מאוד מצפה לזה'
אני מאוד מצפה לזה
09/01/2020 | 18:49
8
לצפיה ב-'קדימון לעונה השנייה של "חינוך מיני"'
קדימון לעונה השנייה של "חינוך מיני"
09/01/2020 | 18:38
24
חברת נטפליקס פרסמה קדימון לקראת שידור העונה השנייה של הסדרה חינוך מיני שתעלה במלואה ב-17/01.

לצפיה ב-'קדימון לעונה השלישית של "סברינה"'
קדימון לעונה השלישית של "סברינה"
09/01/2020 | 18:52
2
33
חברת נטפליקס פרסמה קדימון מוזיקלי לקראת שידור העונה השלישית של הרפתקאותיה המצמררות של סברינה שתעלה במלואה ב-24/01.

לצפיה ב-'נראה מעולה'
נראה מעולה
09/01/2020 | 19:00
23
ומאוד מתוזמן עם השרשור החדש שפתחתי
לצפיה ב-'אופס, אני עדיין בתחילת עונה 2 '
אופס, אני עדיין בתחילת עונה 2
10/01/2020 | 08:42
4
לצפיה ב-'טריילר לסדרה החדשה Diary of a Future President '
טריילר לסדרה החדשה Diary of a Future President
09/01/2020 | 18:59
2
46
הסדרה תעלה בשירות הסטרימינג דיסני+ ב17 לינואר.

סיפורה של אלנה, ילדה בחטיבת ביניים, חיי היום יום שלה וקשריה עם חבריה ומשפחתה.
מסופר לצד קטעים מעתידה של אלנה בתור נשיאת ארה"ב.
לצפיה ב-'עם ג'ינה רודריגז ("ג'יין הבתולה") בתפקיד כלשהו שם.'
עם ג'ינה רודריגז ("ג'יין הבתולה") בתפקיד כלשהו שם.
09/01/2020 | 19:34
9
לצפיה ב-'הגרסה המגוונת אתנית והפמילי פרנדילי של ג'ק ובובי?'
הגרסה המגוונת אתנית והפמילי פרנדילי של ג'ק ובובי?
11/01/2020 | 14:35
4
לצפיה ב-'FX הזמינה שלוש עונות נוספות של "אימה אמריקאית"'
FX הזמינה שלוש עונות נוספות של "אימה אמריקאית"
09/01/2020 | 19:05
3
43
רשת FX הודיעה על הזמנת שלוש עונות נוספות - 11, 12 ו-13 - של הסדרה האונתולוגית אימה אמריקאית.

לצפיה ב-'הוי, זו הבשורה הכי טובה שציפיתי לה!'
הוי, זו הבשורה הכי טובה שציפיתי לה!
09/01/2020 | 19:31
34
אבל שלוש עונות!!!!!!!!
לצפיה ב-'מה דחוף להם?'
מה דחוף להם?
09/01/2020 | 22:01
1
34
כאילו ברצינות, מה הטעם?
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
11/01/2020 | 14:36
17
להראות רצינות כלפי ריאן מרפי גם בעידן שאחרי רכישת פקס על ידי דיסני, מהלך שהוא מאד הסתייג ממנו.
לצפיה ב-'קדימון לסדרה החדשה Hunters'
קדימון לסדרה החדשה Hunters
09/01/2020 | 19:14
38
הסדרה תעלה בשירות הסטרימינג של אמזון וידאו פריים ב21 לפברואר.

במרכז הסדרה קבוצה מגוונת של ציידי נאצים בניו-יורק של 1977, מגלה מזימה של נאצים שחיים בארה"ב, ויוצאת למסע עקוב מדם.
בסדרה מככבים בין היתר: אל פאצ'ינו, לוגאן לרמן, קרול קיין וג'וש רדנור
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
07/01/2020 | 06:50
60
126
ברוכים הבאים ליום שלישי
המשך>>
ברוכים הבאים ליום שלישי
לצפיה ב-'ספוילר - כן או לא?'
ספוילר - כן או לא?
05/01/2020 | 23:44
11
95
להלן שאלה שעלתה באחד השרשורים בפורום והייתי רוצה לשמוע מה הדעה של אחרים בעניין...

האם זה לכתוב שסדרה לא הסתיימה עם סוף סגור? או לחלופין - סיימה את ריצתה עם סוף פתוח?(ורק לציין את זה. לא שום דבר מעבר, כן...)

העמדה שלי היא...לא. זה דבר שכל צופה חדש שלא צפה בסדרה בעבר, אבל כן חושב לצפות בה צריך לדעת, לפני שהוא משקיע את הזמן שלו בצפייה בה.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי שם'
כמו שכתבתי שם
05/01/2020 | 23:58
4
60
לדעתי זה ספוילר. אולי לא הכי קריטי בעולם אבל עדיין.
אם מישהו חשוב לו לדעת דבר כזה לפני שהוא מתחיל סדרה אז הוא ישאל.
אחרת כנראה זה לא חשוב או לא מעוניינים לדעת.

לדוגמא: במקרה של אנג'ל למשל, אם וכאשר אני אתחיל לראות באפי אני גם אראה אנג'ל, ולא משנה לי אם הסוף סגור או לא כי אני אראה בכל מקרה, אז כבר עדיף לא לדעת.
לצפיה ב-'עוד דוגמהורוניקה מארס 3'
עוד דוגמהורוניקה מארס 3
06/01/2020 | 00:07
49
עונה 3 של ורוניקה מסתיימת בסוף פתוח ממש מעצבן.
ועדיין שמחתי שלא ידעתי, כי למרות הסיום המעצבן עדיין נהניתי מהדרך, ואם הייתי יודעת שהסיום פתוח ומעצבן אולי הוא היה מעיב לי על ההנאה בדרך. ככה רק בסוף התעצבנתי.

לכן נראה לי שלא צריך לספר את זה למישהו אם הוא לא שאל.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
06/01/2020 | 13:36
31
למרות שצריך גם לציין שיכול לקרות שמבחינת מישהו אחד הסוף נותר פתוח
ומבחינת מישהו אחר הוא דווקא סגור, זה במקרים רבים יכול להיות סלקטיבי...
לצפיה ב-' לא ראית באפי עדיין?! '
לא ראית באפי עדיין?!
08/01/2020 | 09:52
1
6
לצפיה ב-'לא'
לא
08/01/2020 | 18:33
18
כשזה שודר במקור הייתי קטנה, ומעולם זה לא עניין אותי מספיק כדי להשלים.
עד לאחרונה במרתון של לונה שמשהו בכתיבה שלה (והקראש על ספייק) פתאום כן קצת עשה לי חשק.
לצפיה ב-'לדעתי לא '
לדעתי לא
06/01/2020 | 00:04
32
זה אפילו הדבר ההוגן לומר/להזהיר אם סדרה מסתיימת עם סוף פתוח או בעייתי.
לצפיה ב-'אני נוטה לומר שכן, אבל לא נחרצת בעניין הזה'
אני נוטה לומר שכן, אבל לא נחרצת בעניין הזה
06/01/2020 | 00:23
38
זה גם משהו שקצת יכול להטעות האמת, כי לפעמים יש פרשנויות שונות וסוף פתוח בעיני אחד יכול להראות סגור בעיני אחר.

יש גם הבדל בעיני בין
1. סוף פתוח כי סדרה בוטלה באמצע (ממש בקטע שהעונה האחרונה הסתיימה כשהיוצרים עדיין בונים על עונה נוספת),
ובין
2. סוף פתוח מתוך כוונה של היוצרים לסיים את הסיפור עם פתח לפרשנות ודימיון של הצופים על איך זה נגמר.

נגיד שבמקרה 2 ממש לא הייתי רוצה לדעת מראש ויותר מחשיבה את זה ספוילר,
ואילו את מקרה 1 יותר רואה כמקרה שראוי "להזהיר" מראש.

לצפיה ב-'לדעתי, פרט המידע הספציפי הזה לא'
לדעתי, פרט המידע הספציפי הזה לא
06/01/2020 | 07:20
35
אבל זה בגלל שזה משהו שאני תמיד רוצה לדעת בעצמי, ואני לא מחשיבה אותו כפרט עלילתי. יותר פרט חוסר עלילתי.

מצד שני, זה לא פרט שהייתי קופצת ומפילה על הבנאדם שצופה בסדרה אם הוא לא היה שואל, אז כנראה שהתת מודע שלי כן מחשיב את זה כספוילר בצורה כלשהי.
לצפיה ב-'אז כמו שכתבתי מקודם'
אז כמו שכתבתי מקודם
07/01/2020 | 16:11
2
24
אני חושב שזכותו של כל אדם לדעת אם יש לסדרה שהוא חושב לראות סוף פתוח או סגור.
אבל בשביל זה הוא יכול לשאול.
ובאמת יש אנשים שלפעמים מראש שואלים על סדרה מסויימת עם יש לה סוף סגור או לא.

אבל נראה לי הגיוני שיהיו אנשים שלא ירצו לדעת אם לסדרה שהם צופים בה יש סוף סגור.

סתם לדוגמה אם צופים בסדרה עם רוצח אז ברגע שאומרים שאין סוף סגור אז אתה מניח שהרוצח הזה לא נתפס ובטח שהוא לא מת. אם אומרים שיש סוף פתוח אז אתה די בברור יודע שהוא לא מת. זה אומר שכשאתה צופה אם נראה שהוא מת אז אתה כבר יודע שיגלו שהוא למעשה לא מת.

כלומר לדעת אם יש סוף סגור או פתוח יכול בפוטנציה לפחות לקלקל את החוויה של הצפיה.
לכן אני מגדיר גם את המידע הזה בתור ספוילר.

והעניין החשוב הוא שזה שהמידע הזה נחשב לספוילר לא מונע בכלל ממישהי כמו עדי לדעת אם יש לסדרה סוף סגור או פתוח. כל מה שהיא צריכה זה לשאול ויענו לה בגוף ההודעה עם סימון מתאים בכותרת כך שהיא תדע לפתוח ואחרים לא.
לצפיה ב-'אני מסכים'
אני מסכים
08/01/2020 | 11:13
19
שמקבלים מידע  כמו "סוף פתוח\סגור" זה  לקבל מידע שלא היה לנו קודם ,זה משנה את הדרך שבה אנחנו רואים\מרגישים לגבי הסדרה, זה מוביל להנחות
וזה בפוטנציאל מקלקל את החוויה
אז כן, ספוילר
לצפיה ב-'גם בדוגמה שנתת, בקלות אפשר לראות מקרים רבים שבהם סדרה כזו'
גם בדוגמה שנתת, בקלות אפשר לראות מקרים רבים שבהם סדרה כזו
08/01/2020 | 15:22
20
מסתיימת עם סוף פתוח גם אם הרוצח נתפס או מת. למשל, מתגלה שמאחורי הרוצח עומד אדם אחר וזה יהיה הנושא של העונה הבאה.
לצפיה ב-'היה השבוע "זה לא הגיל"?'
היה השבוע "זה לא הגיל"?
08/01/2020 | 09:52
4
9
לצפיה ב-'לא שמעתי בכלל על הסדרה הזאת עד עכשיו'
לא שמעתי בכלל על הסדרה הזאת עד עכשיו
08/01/2020 | 16:19
43
לא יודע לגבי שידורי הפרקים
לצפיה ב-'הסדרה לא נגמרה כבר?'
הסדרה לא נגמרה כבר?
09/01/2020 | 04:46
2
4
לצפיה ב-'יש עונה חדשה:]'
יש עונה חדשה:]
09/01/2020 | 10:29
1
3
לצפיה ב-'אם את אומרת '
אם את אומרת
10/01/2020 | 10:58
2
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 05-11/01/2020'
השבוע שיהיה - 05-11/01/2020
06/01/2020 | 07:17
11
45

יום ראשון ה-05/01
טקס גלובוס הזהב | NBC ובשידור חי ב-yes
כוח | עונת הסיום | פרקים חדשים | Starz ובהמשך ב-HOT

יום שני ה-06/01
Infinity Train | עונה שנייה | פרק הבכורה | Adult Swim
אמריקה גוט טאלנט - האלופים | עונה שנייה | פרק הבכורה | NBC ובהמשך בסלקום TV
מופע הענתיקות בדרכים | עונה עשרים-וארבע | פרק הבכורה | PBS
הרווק | עונה עשרים-וארבע | פרק הבכורה | ABC ובהמשך ב-yes
Manifest | עונה שנייה | פרק הבכורה | NBC

יום שלישי ה-07/01
Ellen’s Game of Games | עונה שלישית | פרק הבכורה | NBC
Jeopardy! The Greatest of All Time | ספיישל | ABC
24 שעות לגיהנום ובחזרה | עונה שלישית | פרק הבכורה | FOX ובהמשך בערוץ האוכל
The Haves and the Have Nots | עונה שביעית | פרק הבכורה | OWN
Schitt’s Creek | עונת הסיום | פרק הבכורה | Pop TV
FBI: Most Wanted | סדרה חדשה | פרק הבכורה | CBS
Zoey’s Extraordinary Playlist | סדרה חדשה | פרק הבכורה | NBC

יום רביעי ה-08/01
לעודד / Cheer | סדרה דוקומנטרית חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
מחשבות פליליות | עונת הסיום | פרק הבכורה | CBS ובהמשך ב-yes
שולחן לחמישה (2020) | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Freeform ובצמוד ב-yes

יום חמישי ה-09/01
Star Trek: Short Treks | עונה שנייה | פרק הסיום | CBS All Access

יום שישי ה-10/01
איי-ג'יי והמלכה / AJ and the Queen | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
High School Musical: The Musical: The Series | עונה ראשונה | פרק הסיום | +Disney
משטרה רפואית / Medical Police | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
אספן העצמות: לינקולן / Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector | סדרה חדשה | פרק הבכורה | NBC והחל מה-16/01 ב-yes
The Owl House | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Disney Channel
Infinity Train | עונה שנייה | פרק הסיום | Adult Swim

באיזה תכנים תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'Infinity Train'
Infinity Train
06/01/2020 | 07:30
32
רק אותה, אבל כנראה אחכה שהפרקים יצאו ב1080 (בעונה הקודמת לקח קצת זמן) ולא אמהר איתה, גם כי זה לא דחוף וגם כי כרגע נפלתי לבור במשחק הרשת שלי ואני לא רואה סדרות
לצפיה ב-''
06/01/2020 | 07:58
25
מחשבות פליליות
שולחן לחמישה אולי
משטרה רפואית
וחייב את Manifest!
על השאר לוותר
לצפיה ב-'גלובוס הזהב '
גלובוס הזהב
06/01/2020 | 15:08
42
שאני אראה מתי שהוא היום (בהפסקות כמובן, אני לא עד כדי כך פסיכית ועם תעסוקה ככה שאני רק אקשיב לו ואראה ממש רק בקטעים המעניינים) וגם הספינאוף של FBI למרות שמהפרומואים זה מזכיר את הספינאופים של מחשבות פליליות .

וכמעט כול הסדרות חוזרות השבוע מפגרת חורף(כולל לייט נייט!).
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
06/01/2020 | 17:41
28
בהחלט עונה 2 של Infinity Train
ופרק סיום העונה של Star Trek: Short Treks

אני גם רוצה לראות את פרק הפתיחה של Zoey’s Extraordinary Playlist

אולי אני גם אנסה את איי-ג'יי והמלכה

חוץ מזה חוזרות גם כל מיני קומדיות (שבחלקם אני עוד בפיגור מלפני הפגרה)
וממה שאני מבין חוזר לייט נייט אז יהיו לי גם הרבה סרטוני יו-טיוב
לצפיה ב-'אז בסוף אף אחד לא ראה את הסדרה'
אז בסוף אף אחד לא ראה את הסדרה
06/01/2020 | 22:09
5
53
של היי סקול מיוזיקל להגיד עם זה כדאי?
כי נתקלתי עכשיו בקטע קטן בפייסבוק שבן שר את השיר של שרפיי ועכשיו אני שוב סקרנית
לצפיה ב-'לא המשכתי מעבר לחצי מהפרק הראשון'
לא המשכתי מעבר לחצי מהפרק הראשון
06/01/2020 | 22:25
10
לצפיה ב-'אני "עוקב" אחרי זה'
אני "עוקב" אחרי זה
06/01/2020 | 22:30
1
27
כלומר דרך כל מיני חשבונות טאמבלר שרואים את זה ומגיבים.*
אני יודע שיש אנשים שמאוד אוהבים את זה.
שום דבר עדיין לא גרם לי להחליט לצפות בזה בנתיים. אולי בעתיד כשדיסני+ יהיה זמין בארץ ואני אעשה מינוי.

*אם כי לא יצא לי לשמוע שום ביצוע.
לצפיה ב-'לא עזרתם לי '
לא עזרתם לי
06/01/2020 | 22:36
6
לצפיה ב-'זאת סדרה של דיסני?'
זאת סדרה של דיסני?
07/01/2020 | 14:14
1
18
כי אם כן אז...אולי?
לצפיה ב-'כן'
כן
07/01/2020 | 18:24
34
של הסטרימינג החדש של דיסני.
לצפיה ב-'1 בוודאות, עוד 3 בסימן שאלה'
1 בוודאות, עוד 3 בסימן שאלה
08/01/2020 | 04:22
20
בטוח אראה את מניפסט. איזה כיף שחזרה!
ובסימן שאלה העונה האחרונה של מחשבות פליליות, כי הם קצת איבדו את זה, ואולי אתן צ'אנס ללינקולן ריים או לאף בי איי.
דיוני סדרות לתחילת השבוע
05/01/2020 | 07:20
52
125
בואו נציף את השרשור הזה כאילו הוא דרום תל אביב
המשך>>
בואו נציף את השרשור הזה כאילו הוא דרום תל אביב

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ