לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2006120,061 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
18/06/2019 | 08:01
3
18
הי תראו
זה יום שלישי
לצפיה ב-'מישהו ראה dramaworld בנטפליקס?'
מישהו ראה dramaworld בנטפליקס?
19/06/2019 | 07:29
22
נתקלתי בזה במסגרת שיטוטי בנטפליקס , ומכיוון שמדובר בסדרה קצרה (10 פרקים של רבע שעה כל אחד) התחלתי לצפות.
קונספט חמוד מאוד ומשעשע (למרות שבעלי לא מבין למה אני רואה סדרה אמריקאית שמדברת קוראנית).
השחקנית הראשית מזכירה לי מאוד את לינדסי לוהן כשהייתה צעירה.
לצפיה ב-'The 100 עונה 6 פרק 7'
The 100 עונה 6 פרק 7
19/06/2019 | 10:54
10
קודם כל אני חייבת להוציא את התסכול שלי על כל מעריצות קלקסה באינטרנט שהפיחו בי תקוות שווא שלקסה תגיח לרגע אחד בפרק. אומנם היו לא מעט איזכורים אליה, אבל היא עצמה לא הייתה, והיו דווקא כמה רגעים שממש התאים שהיא תעשה קאמבק. אני לא חושבת שהיה בלתי אפשרי להביא אותה לצלם סצינה אם ממש רצו, מה שאומר שלא רצו וזה קצת שובר לי את הלב

אבל אם נמשיך רגע להתייחס לדברים שכן היו בפרק, אז קודם כל, כפי שאמרתי שבוע שעבר- פרק שלם שמוקדש לדמות האהובה עליי זה מעולה. ובהחלט נהנתי ממנו. במיוחד לאור העובדה שהכרנו את ג'וזי רק לפני 2 פרקים וכבר היא הפכה להיות בטופ 5 דמויות אהובות עליי מהסדרה.
אז בסדר, אני מודה שטעיתי וכולכם צדקתם. היא רעה. מאוד רעה. אבל היא רעה בצורה כל כך טובה שזה פשוט תענוג לצפות בדמות שלה אני כמעט תמיד נמשכת לדמויות רעות בסדרות הטלוויזיה שלי, אבל משהו אחד שהיה חסר לי בתוכנית הזו, זה נבל רע שעשוי בצורה כזו טובה שאי אפשר שלא לאהוב אותו. עד העונה הנוכחית, כל מי שהיה אמור להיות "רע" התגלה בסוף כלא רע, או שלא היה רע מספיק טוב. וג'וזי היא בדיוק הרעה שאני צריכה בחיי
אני אחזור אליה תכף, אבל בינתיים אני רוצה לדבר על כל הדמויות שעשו קאמבק:

ג'ייק – שמחתי שהוא הדמות הראשונה שקלארק ראתה. לפני כל הטריפ דאון גילט פילד. אהבתי את האיחוד בניהם, ואהבתי שיהיה לה זיכרון טוב להיאחז בו.

אלי – באמת שהתגעגעתי למטורפת הזו אהבתי שאחרי כל מה שעוללה לקלארק, היא זו בעצם ששמרה לנו אותה בחיים עכשיו. אני כמעט מוכנה לסלוח לה על ג'האה (או כפי שנקרא בפי העם – ג'ועעעל) וכל הסצינות המעיקות שלו שהיינו צריכים לסבול בגללה.

אוקטביה – מצחיק שקלארק בחרה "להחזיר" אותה בתור בלאדריינה ולא ב'גרסה' האחרונה שלה. במיוחד שנראה שהיא הייתה שם רק כדי לגרום לקארק להרגיש רע על בלאמי ולא על שום דבר שאוקטביה עשתה. Nevertheless היה נחמד שהיא הגיחה לפרק הזה. חששתי שלא נראה אף אחת מהדמויות הקבועות פה מלבד קלארק. מה שכן, פתאום חשבתי על זה שלקלארק ואוקטביה לא באמת יצא לדבר מאז שאוקטביה התעוררה מקריו. הן ראו אחת את השניה לדקה אחרי שנחתו בסנקטום, לפני שראסל ואנשיו הגיעו. ואז הכניסו אותם לבית של דליילה ומשם ישר הפרידו בניהם לשתי קבוצות. אז כן מענין אותי אם שיחה בין שתיהן תראה ככה גם במציאות ולא רק בראש של קלארק. גם מענין אותי לראות את התגובה של אוקטביה למוות של קלארק. למרות שטכנית עכשיו הם כבר יודעים שהיא לא לגמרי מתה.

מאיה – זה היה בזבוז של קאמבק. היא הייתה מיותרת גם בעונה שלה. אני לא חושבת שקלארק עדין אוכלת סרטים עליה וזה סתם הרגיש כאילו התסריטאים מנסים לגרום לנו לחשוב שכן. יכלו במקום להביא לנו את לקסה אבל אני מניחה שלפחות היה לה שימוש. היא גרמה לקלארק להבין שיש לה שליטה על המימד הזה.

מונטי – אני לא מעריצה גדולה של מונטי, זה לא סוד. במיוחד כי עכשיו אנחנו נאלצים להתמודד עם הטעות שהוא והארפר יצרו (ע"ע ג'ורדן) אבל אני שמחה שהחזירו לנו את מונטי של העונה הראשונה ולא מונטי מעיק של עונות מאוחרות יותר. אני שמחה שהוא גרם לקלארק להבין שהיא חייבת להילחם (קצת רציתי שזו תהיה לקסה שתבוא להגיד לה שהיא חייבת להילחם. וכן, אני לא אפסיק לדבר עליה) הסצינה שלהם בספריה של ג'וזי היה מעולה. ההבדל שבין המיינד שלהן עשוי בצורה כל כך מגניבה. אני קצת כועסת על התסריטאים בגלל לקסה אבל גם די מעריצה אותם על הכתיבה של הפרק הזה!

ועכשיו בחזרה לג'וזי- הסצינות בהתחלה עד למפגש של קלארק עם מאיה היו פשוט מעולות. הקטע עם ה-go float yourself ו"אין לי מושג מה זה אומר" או אה "we’re back bitches" היה כזה טוב! אהבתי איך שהיא משתמשת בזכרונות של קלארק נגדה. זה היה כתוב כל כך טוב שפשוט התענגתי על משחק משובח של שתיהן
אהבתי את הקטע שבסוף קלארק נכנעת ומשחררת את הזיכרון וג'וזי מנסה לפתוח את המנעול עם הקוד 0100 וקולארק אומרת לה "שכחת את בלאמי ורייבן" כי הם כאילו לא חלק מה-100 המקוריים אבל הם חלק בלתי נפרד מהם לכן זה בעצם 102, שזה היה הקוד שפותח את המנעול. פרט קטן שניתן לפספס אבל בהחלט משלים את הדמות של קלארק בתור מנהיגה שבאמת דואגת לאנשים שלה ומכלילה את כולם אפילו שעשתה המון טעויות בדרך שפגעו בהם.

יש לי עוד הרבה מה להגיד אבל כבר מאוחר ואני צריכה לקום מוקדם אז אני אמשיך מחר.
אבל בינתיים כמה נקודות:
הסצינה בחוץ שקלארק נזכרת במוות של פ'ין. כל כך שמחה שלא החזירו אותו! אלוהים הוא היה מעיק
הסצינה עם הקוד מורס בסוף, הכי Stranger Things אבל עשוי כהלכה.
הזכרונות של ג'וזי עם אייזק, עם קיילי ועם הבחור שהתאבד היו ממש מוצלחים! אני רוצה לראות עוד מזה. אני רוצה שיתנו לשרה ת'ומפסון (ג'וזי המקורית) להמשיך עם הפלאשבקים. היא ללא ספק הג'וזי הכי מוצלחת (יחד עם אלייזה, כמובן)
אני חושבת שהרגע סוג של הבנו שאנחנו לא צריכים את אבי כדי להחזיר את קלארק. אז, אפשר להרוג אותה? או לפחות את קיין שלא תייצר שוב נייטבלאדז!!
לצפיה ב-'Years and Years פרק 1X06 '
Years and Years פרק 1X06
19/06/2019 | 18:14
3
הפעם זה באמת פרק 6 (עקיצה קטנה ללונה )

באופן כללי אהבתי, אבל...
אני לא בדיוק מאוכזב, אבל קצת underwhelmed (מורפיקס תרגם את זה כמאוכזב, אבל לדעתי יש הבדל קטן).
אולי כי זה קצת היה לי צפוי כמה הסוף הוא "טוב" כביכול.
ויויאן רוק נשלחה לכלא. זה כאילו התגשמות פנטזיה של הרבה מאוד אנשים לגבי העתיד של טראמפ.
*ווואו בתחילת הפרק הזה הם כאילו החליטו שהם לא דחפו לנו מספיק חזק שויויאן רוק היא טראמפ, אז הכניסו גם את זה שיש סיפורים שהיא נשלטת על ידי הרוסים ומשהו לגבי תשלומי המיסים שלה והיא אומרת שזה פייק ניוז. זה הרגיש מיותר.

כן אהבתי את הנאום של הסבתא על כך שהמצב הנוכחי הוא אשמת כולם ואי אפשר תמיד להאשים מישהו אחר. אנחנו חייבים לקבל את האשמה על עצמנו.
זה נעשה אולי קצת יותר מידי ראנט נגד קפיטליזם. האם אנחנו באמת אמורים לדחות מוצר שהוא זול יותר? אבל זה כבר נכנס לאזורים מורכבים שאני ממש לא רוצה להכנס אליהם.

זה שהכל הצטבר בסוף לערב אחד שבו הם עשו מהפכה היה קצת יותר מידי. אבל זאת סדרה וזה היה נחמד. ולפחות בסוף אדית' הבהירה שזה לא באמת שהמשפחה שלהם יצרה את המהפכה הזאת בעצמם.
האמת שגם זה שזה עבד כל כך טוב הרגיש "טוב מידי" הייתי רוצה להאמין שאנשים באמת ימרדו נגד זה אם הם יגלו, אבל אני לא בטוח. ממש לא בטוח. (לפי תגובות לדברים אמיתיים שמתרחשים בעולם)
הייתה די התעלמות מה"מהפכה" של רוזי ואזורי הפשע בערים. לא נאמר שום דבר על האם גם זה בוטל או שונה או משהו.
זה אולי די הגיוני בסופו של דבר כי בעצם מתברר שקיבלנו את כל המידע מאדית', ולה פחות אכפת מזה.

ולגבי הסיום עם זה שאדית' מעבירה את הותדעה שלה אולי לתוך מכונה...
קצת יותר מד"ב ממה שחשבתי שהסדרה תלך אליו. אם כי זה כן משהו שבאמת דיברו עליו עוד מפרק הראשון (או השני).

למרות שזה הגיע כאילו לנקודת סיום ברורה, אני כן חושב שעדיין יש מקום אולי לעשות עוד עונה. יכול להיות מעניין. אבל אם לא, אז זאת נקודת סיום מספקת.

באופן כללי מאוד אהבתי את העונה הזאת ואני מאוד שמח שצפיתי בה.
(ושהצלחתי לשכנע כמה מכן לראות גם )
לצפיה ב-'שלום. בין מבול הסדרות יש לי שאלה. מקווה שתוכלו לעזור'
שלום. בין מבול הסדרות יש לי שאלה. מקווה שתוכלו לעזור
19/06/2019 | 16:36
1
14
אני רוצה לקלוט את שידורי האינטרנט בטלויזיה. מישו כאן הסביר לי פעם. מבינה שצריך סטרימר. יש לי טלויזיה טיפשה כמו לחם משנת 2016. האם אפשרי עם טלויזיה לא חכמה. אם כן מה עוד צריך

הרבה תודה
לצפיה ב-'שלום וברוכה השבהמה שאת זקוקה לו זה סטרימר'
שלום וברוכה השבהמה שאת זקוקה לו זה סטרימר
19/06/2019 | 17:57
11
הסטירמר מתחבר לאינטרנט דרך Wifi או דרך כבל
והוא מתחבר לטלוויזיה דרך כבל HDMI. אם הטלוויזיה שלך היא מ2016 אז בטח יש לה כניסה לכבל HDMI.
הסטרימר הוא כמו מכשיר סמארטפון כשהטלוויזיה שלך היא המסך שלו וככה את גולשת באינטרנט.
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
18/06/2019 | 07:23
24
22
לצפיה ב-'FX הזמינה עונה נוספת של "פוזה"'
FX הזמינה עונה נוספת של "פוזה"
18/06/2019 | 07:25
32
רשת FX הודיעה על הזמנת עונה שלישית של הסדרה פוזה, פחות משבוע לאחר עליית העונה השנייה.

לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת CW'
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת CW
18/06/2019 | 07:31
56
רשת CW פרסמה את תאריכי עליית העונות והסדרות החדשות שלה לעונת השידורים 2019-2020 - 

06/10
Batwoman - סדרה חדשה 
סופרגירל - עונה חמישית

07/10
All American - עונה שנייה

08/10
הפלאש - עונה שישית

09/10
ריברדייל - עונה רביעית
Nancy Drew - סדרה חדשה

10/10
על טבעי - עונה חמש-עשרה ואחרונה
Legacies - עונה שנייה

11/10
מכושפות: הדור החדש - עונה שנייה
שושלת - עונה שלישית

15/10
החץ - עונה שמינית ואחרונה

21/10
ברק שחור - עונה שלישית

לצפיה ב-'השחקנית כריסטין אליס תככב ב-"BH90210"'
השחקנית כריסטין אליס תככב ב-"BH90210"
18/06/2019 | 07:33
49
השחקנית כריסטין אליס מצטרפת לכוכבי הסדרה בוורלי הילס, 90210 בסדרת ההמשך BH90210. אליס כיכבה בסדרה המקורית בתור אמילי ולנטיין ואף הייתה בת-זוגו של השחקן ג'ייסון פריסטלי במשך מספר שנים.

לצפיה ב-'דיק וולף מתכנן אירוע הצלבה של סדרות מרשתות שונות'
דיק וולף מתכנן אירוע הצלבה של סדרות מרשתות שונות
18/06/2019 | 07:37
1
64
היוצר והמפיק דיק וולף מתכנן אירוע הצלבה של הסדרות שלו, דבר שקורה באופן שבועי בסדרות ה-One Chicago, רק שהפעם התכנון הוא לצרף ליקום הזה סדרה מרשת אחרת - 

התכנון הוא לקשר את הסדרה FBI או את סדרת-הבת החדשה שלה, FBI: Most Wanted של רשת CBS, עם שיקגו PD או חוק וסדר: מדור מיוחד של רשת NBC. וולף עדכן שהרשתות NBC ו-CBS פתוחות לרעיון, אך שום דבר עדיין לא נעשה רשמי.

לצפיה ב-'עדיף שבמקום זה '
עדיף שבמקום זה
18/06/2019 | 15:09
30
יעשו קרוסאובר בין PD ל-SVU מה ששנים כבר לא קרה, הפרקים ההם תמיד היו מוצלחים וזה עדיף על כול האירועים הגדולים בין שלושת השיקגו'ז עם אותה עלילה כול שנה.

ואם בכול זאת הולכים על זה, אז נראה לי יותר הגיוני FBI (או הספינאוף שלה) עם SVU ולא עם PD.
לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת NBC'
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת NBC
18/06/2019 | 07:45
56
רשת NBC פרסמה את תאריכי עליית העונות והסדרות החדשות שלה לעונת השידורים 2019-2020 - 

23/09
The Voice - עונה שבע-עשרה
Bluff City Law - סדרה חדשה

24/09
החיים עצמם - עונה רביעית
New Amsterdam - עונה שנייה

25/09
Chicago Med - עונה חמישית
שיקגו Fire - עונה שמינית
שיקגו PD - עונה שביעית

26/09
Superstore - עונה חמישית
Perfect Harmony - סדרה חדשה
המקום הטוב - עונה רביעית ואחרונה
Sunnyside - סדרה חדשה
חוק וסדר: מדור מיוחד - עונה עשרים-ואחת

04/10
הרשימה השחורה - עונה שביעית

לצפיה ב-'פרומו לעונה השלישית של "GLOW"'
פרומו לעונה השלישית של "GLOW"
18/06/2019 | 14:28
1
34
חברת נטפליקס פרסמה פרומו לקראת עליית העונה השלישית של הסדרה GLOW ב-09/08.

לצפיה ב-'נראה כמעט ממש טוב'
נראה כמעט ממש טוב
18/06/2019 | 15:54
27
אני ממש ממש לא בעד רות' וסאם איכס.
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה "!??What Just Happened" של FOX'
פרומו לסדרה החדשה "!??What Just Happened" של FOX
18/06/2019 | 14:31
2
66
רשת FOX פרסמה פרומו לקראת עליית הסדרה החדשה !??What Just Happened ב-30/06.

השחקן בן סבאג' יגלם את עצמו בתור מנחה של טוק שואו שמשודר לאחר התוכנית הפיקטיבית "The Flare", בה יתארחו כוכבי הסדרה (שלא באמת קיימת) וכוכבים אורחים על מנת לדון בעלילת הפרק ששודר קודם לכן (שוב, לא באמת).

לצפיה ב-'*פרד'
*פרד
18/06/2019 | 15:59
24
התחלתי לצפות בפרומו וחשבתי "וואו, הוא ממש הזדקן מאז ימי ילד פוגש עולם"
לצפיה ב-'קונספט שנשמע מאוד מגניב ונראה מאוד מגניב'
קונספט שנשמע מאוד מגניב ונראה מאוד מגניב
18/06/2019 | 16:01
28
ונראה שיהיו הרבה אורחים מגניבים.
לא שמעתי על הסדרה הזאת עד עכשיו וכבר הציפיות שלי די גבוהות (מה שלרוע המזל אומר שיש סיכוי טוב שאני אתאכזב)
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה של שואוטיים עם קירסטן דאנסט'
פרומו לסדרה החדשה של שואוטיים עם קירסטן דאנסט
18/06/2019 | 14:34
48
רשת שואוטיים פרסמה פרומו לקראת עליית הסדרה החדשה On Becoming a God in Central Florida בכיכובה של קירסטן דאנסט ב-25/08.

הסדרה, שהוזמנה במקור ע"י רשת AMC ועברה לאחר מכן לשירות הסטרימינג של YouTube, תגולל את קורותיה של קריסטל סטאבס, עובדת בפארק מים שנקלעת לכת שמתנהלת כמו תרמית פירמידה ומגיעה עד לתפקיד הבכיר במקום.

לצפיה ב-'טריילר חדש לסדרה The Boys '
טריילר חדש לסדרה The Boys
18/06/2019 | 16:18
2
51
הסדרה תשוחרר ב26 ליולי באמזון פריים.

תקציר העלילה:
Supes have been committing atrocities, which keep getting swept under the rug because they are revered by the adoring public. Billy Butcher recruits The Boys who have all been wronged by The Seven, the world’s most notorious superheroes, to bring them down and stop the corruption. Based on the best-selling comics by Garth Ennis, The Boys is a revenge story where the nobodies take on the somebodies.
לצפיה ב-'דווקא פרומו מגניב וזה תומר קפון שם לא?'
דווקא פרומו מגניב וזה תומר קפון שם לא?
18/06/2019 | 19:36
1
12
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
19/06/2019 | 07:44
5
לצפיה ב-'טיזר לסדרה Criminal של נטפליקס '
טיזר לסדרה Criminal של נטפליקס
18/06/2019 | 16:21
2
58
סדרה חדשה של נטפליקס שתעלה בסתיו הקרוב.
12 סיפורי פשע מבריטניה, צרפת, גרמניה וספרד שמועברים דרך חדר החקירות.

הקאסט כולל בין היתר את דייויד טננט והיילי אטוול.

לצפיה ב-'אני רוצה שהוא יתגלח קצת, אבל עדיין '
אני רוצה שהוא יתגלח קצת, אבל עדיין
18/06/2019 | 19:03
9
לצפיה ב-'YASSS!!!'
YASSS!!!
19/06/2019 | 11:10
16
היילי
לצפיה ב-'טריילר חדש לעונה 4 של ורוניקה מארס '
טריילר חדש לעונה 4 של ורוניקה מארס
18/06/2019 | 16:23
36
העונה החדשה של הסדרה תעלה ששירות הסטרימינג של Hulu ב26 ליולי.
לצפיה ב-'נטפליקס ביטלה את הסדרה "חדרים אפלים"'
נטפליקס ביטלה את הסדרה "חדרים אפלים"
19/06/2019 | 07:29
28
חברת נטפליקס הודיעה על ביטול הסדרה חדרים אפלים בכיכובה של אומה תורמן לאחר עונה אחת בלבד.

לצפיה ב-'TruTV הזמינה עונות נוספות של "Tacoma FD" ו-I’m Sorry"'
TruTV הזמינה עונות נוספות של "Tacoma FD" ו-I’m Sorry"
19/06/2019 | 07:42
1
24
רשת TruTV הודיעה על הזמנת עונה שנייה בת 13 פרקים של הקומדיה Tacoma FD ועונה שלישית בת עשרה פרקים של הקומדיה I’m Sorry.

לצפיה ב-'יש!! ממש אוהבת את I'm Sorry!'
יש!! ממש אוהבת את I'm Sorry!
19/06/2019 | 11:12
3
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה שתי עונות נוספות של "עין קווירית"'
נטפליקס הזמינה שתי עונות נוספות של "עין קווירית"
19/06/2019 | 07:43
21
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה רביעית ועונה חמישית של הסדרה עין קווירית. העונה הרביעית תעלה ב-19/07 והעונה החמישית תעלה בשנה הבאה. כל עונה תכלול שמונה פרקים.

לצפיה ב-'קאסט לעונה הרביעית של "החיים עצמם"'
קאסט לעונה הרביעית של "החיים עצמם"
19/06/2019 | 07:45
37
השחקנית ג'ניפר מוריסון תתארח בעונה הרביעית של הסדרה החיים עצמם. פרטים אודות הדמות שהיא תגלם יפורסמו בהמשך.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
16/06/2019 | 08:06
34
40
עוד שבוע...
לצפיה ב-'tales of the city בנטפליקס '
tales of the city בנטפליקס
16/06/2019 | 09:29
2
81
לכבוד חודש הגאווה נטפליקס העלו סדרה מוגבלת (לא הבנתי בדיוק מה זה אומר, אבל ככה זה מוגדר) בשם tals of the city שמתארת את חיי קבוצת דיירים שגרים במתחם בסן פרנסיסקו.
הסיפור מתמקד בחיים של כל אחד מחברי הקבוצה, בבעלת הבית שלהם שמהווה את החוט המקשר בין חברי הקבוצה, ואת חיי הקהילה קווירית בסן פרנסיסקו של ימינו.
בין דיירים המקום יש אחת מראשונות הטרנסג'נדריות בסן פרנסיסקו, זוג גברים במערכת יחסים, זוג המורכב מבחור ובחורה שאינם בדיוק בחור ובחורה, תאומים המחפשים זהות והכרה בעולם הדיגיטלי, אב וביתו, ועוד דיירים.

הסידרה מורכבת מפסיפס של סיפורי אהבה, חיפוש עצמי, שינוי זהות, סיפור מתח ואיומים, איחוד משפחתי, ועוד ועוד.

אני אהבתי
לצפיה ב-'משעשע לראות את לורה ליני צעירה באותה סדרה'
משעשע לראות את לורה ליני צעירה באותה סדרה
17/06/2019 | 07:07
39
לא הצלחתי לראות האם היא באותו תפקיד גם בסדרה הישנה וגם בחדשה.

בכל מקרה - תודה על הקישור. אצפה בזה בערב בבית 
לצפיה ב-'מישהו ראה את השלכות? '
מישהו ראה את השלכות?
16/06/2019 | 13:45
3
74
ראיתי כבר שלושה פר'קים
אבל אני עוד לא סגור על עצמי אם אני אוהב או לא
לצפיה ב-'איך זה נקרא באנגלית?'
איך זה נקרא באנגלית?
16/06/2019 | 19:09
2
10
לצפיה ב-'WHAT/IF '
WHAT/IF
16/06/2019 | 22:45
1
41
זה בנטפליקס
לצפיה ב-'כן, האמת חשבתי שאתה מתכוון אליה אבל לא הייתי בטוחה'
כן, האמת חשבתי שאתה מתכוון אליה אבל לא הייתי בטוחה
18/06/2019 | 09:00
21
ראיתי את ההתחלה שלה (פרק אחד בערך) ולא כל כך אהבתי.
אם תגיע עד הסוף תגיד אם זה שווה את זה בעינייך.
לצפיה ב-'אני ראיתי את "שטח הפקר" על הסינים ו-"המקור" על נמרוד ברנע'
אני ראיתי את "שטח הפקר" על הסינים ו-"המקור" על נמרוד ברנע
16/06/2019 | 19:10
1
48
תחקיר הסינים היה מאוד חלש בעיני והסתמך על כמה פרשנים שלא אוהבים את הסינים. התחקיר על ברנע היה מעניין אבל לא הבנתי למה דרוקר לא הציע לכל המעורבים לעבור פוליגרף ודיווח על התשובות להצעה? הוא רק שואל את ברנע אם מישהו ביקש ממנו לעשות פוליגרף והוא עונה שלא. בנוסף, בסופו של דבר נשארה תלונה ממשית אחת נגד ברנע, וזאת דווקא תלונה שאפשר לבדוק אותה, היא לכאורה התרחשה במסיבה. אז למה דרוקר לא עושה את זה, לא מחפש עדים מהמסיבה ההיא ומראיין אותם? בארה"ב בפרשה של השופט קבאנו כל כלי התקשורת חיפשו עדים לתלונה נגדו וערכו חקירה עצמאית, אז למה דרוקר לא יכול לעשות את זה?
לצפיה ב-'כי הסיפור הוא לא נמרוד ברנע, אלא הקלות שבה הרסו חיים של בן '
כי הסיפור הוא לא נמרוד ברנע, אלא הקלות שבה הרסו חיים של בן
16/06/2019 | 21:13
37
אדם.
זה לא מעניין האם הוא עשה זאת או לא, מה שמעניין זה שהרסו לו את החיים ויצאו למלחמה נגדו בלי לברר שמץ מהעובדות. ייתכן והוא היה מתגלה כחף מפשע וייתכן שהיה מתגלה כעבריין, אבל כשפיטרו אותו, העיפו אותו, הרסו את שמו, תקפו שהוא מנסה לטהר את שמו, הרסו את ביתו אף אחד כלל לא טרח לברר את האמת.

והתחקיר היה טוב אבל המסגרת של דרוקר הייתה קשקוש בלבוש מתנצל ומספר תלונות השווא רחוק מלהיות זעום. מספר התביעות שהפרקליטות מגישה על תלונות שווא הוא זעום, לא כמות תלונות השווא

ונקודתית הדבר היחיד שנתון לוויכוח בין הצדדים זה סוגיית השירותים (בכל השאר האשה מסכימה שלא היה כלום ובשניים האחרים זה מוסכם על כל הצדדים שזו לא עבירה מה שהוא עשה) ואין מה לעשות פוליגרף רק לצד אחד.
לצפיה ב-'חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 5 '
חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 5
17/06/2019 | 10:13
22
אליוט שוב נלחם כדי שאדם חף מפשע לא יואשם (האשמה האמיתית היתה צפויה) תוך כדי תזכורת שהוא לא אוהב אנשובי
עוזרת לו עו"ד תובעת חדשה אבל היא עוזבת אחרי פרק אחד בלבד
לצפיה ב-'פרק 6 תובעת חדשה נוספת'
פרק 6 תובעת חדשה נוספת
17/06/2019 | 20:08
2
32
שוב אחת שעוזרת לנאשמים אחרי הפצרות של הבלשים
לצפיה ב-'פרק 6 של מה?'
פרק 6 של מה?
17/06/2019 | 20:24
1
9
לצפיה ב-'מדור מיוחד אני מניח'
מדור מיוחד אני מניח
17/06/2019 | 21:19
4
לצפיה ב-'למי שמחפש משהו לראות'
למי שמחפש משהו לראות
17/06/2019 | 21:01
31
ממליצה על הסדרה The Society של נטפליקס.
העלילה עוסקת בבני נוער שנותרו בעיירה לבד אחרי שכל המבוגרים נעלמים מסיבה לא ברורה, והם חייבים ליצור לעצמם סדר חברתי חדש כדי לשרוד. 
התחלתי את הסדרה בלי הרבה ציפיות וסה"כ נהנתי. מומלץ.
לצפיה ב-'Euphoria (הסדרה החדשה של זנדאיה בHBO),מישהו צפה בפרק הראשון?'
Euphoria (הסדרה החדשה של זנדאיה בHBO),מישהו צפה בפרק הראשון?
17/06/2019 | 21:43
14
59
אני רוצה לדעת אם אהבתי באמת להישאר מרותקת למסך ל50+ דקות כי הסדרה באמת טובה, או סתם כי אני ממש אוהבת את זנדאיה

(למי שמתכנן לנסות- הסדרה בוטה. מאד. דרמת נעורים AKA סמים ואלכוהול וסקס אבל עם תוספת של HBO שזה אומר סמים קשים ואלכוהול ועירום גברי חזותי מלא שהייתי מוותרת עליו בכיף)
לצפיה ב-'האמת מכל מה ששמעתי עליה'
האמת מכל מה ששמעתי עליה
17/06/2019 | 23:45
55
זה לא עשה לי חשק לראות. נשמע כאילו מתעקשים לדחוף כמה שיותר פרובוקציות מצד אחד ודכאון מצד שני.
לצפיה ב-'נשמע מעולה, אתחיל היום'
נשמע מעולה, אתחיל היום
18/06/2019 | 00:19
49
ואל תצעקי עליי, אני אגיע גם לאיב!
לצפיה ב-'טוב אז ראיתי את הפרק'
טוב אז ראיתי את הפרק
18/06/2019 | 05:54
1
53
אני לא יודעת מי זו זנדאיה, אז לא נשארתי מרותקת בשבילה.
וכנראה שהייתי ממש לא מרוכזת כי רק בסוף הפרק קלטתי שזה היה אריק דיין
אבל כן היה לי מענין

לצפיה ב-'הדמות הראשית'
הדמות הראשית
18/06/2019 | 07:12
49
כל הכבוד זיהיתי בשניה הראשונה שראינו את הפנים שלו, למרות שהוא התרחב בהם קצת

יופי! אז אני אוכל לדבר גם על הפרקים הבאים
לצפיה ב-'אני זוכר שלא זזתי מהמסך בגרסא הישראלית'
אני זוכר שלא זזתי מהמסך בגרסא הישראלית
18/06/2019 | 14:13
1
43
זה היה ממש עוצמתי ומזעזע.
מקווה שהגרסא האמריקאית תגרום לי לאותן תחושות בדיוק!
לצפיה ב-'קראתי בוויינט ביקורת שאמרה שאין קשר בין הגרסאות,'
קראתי בוויינט ביקורת שאמרה שאין קשר בין הגרסאות,
18/06/2019 | 16:02
43
מלבד הקוסנפט הכללי של "סדרה לא מצונזרת על מה שהולך בעולם של הנוער".

היא אכן עוצמתית ומזעזעת!
לצפיה ב-'העירום החזותי הזה הוא מזויף'
העירום החזותי הזה הוא מזויף
18/06/2019 | 18:32
7
48
זה לא באמת האיבר שלו.

היה פרק ממש מעולה וזה עשה לי וויב ממש גדול לסקינס.
לצפיה ב-'זה שזה לא האיבר שלו לא הופך את העירום למזויף.'
זה שזה לא האיבר שלו לא הופך את העירום למזויף.
18/06/2019 | 18:36
6
42
זה עדיין עירום חזותי מלא, לא אכפת לי של מי
לצפיה ב-'וגם לדעתי '
וגם לדעתי
18/06/2019 | 18:41
5
43
האיבר בטלפון של מה שמה זה גם לא של אריק דיין.

העירום היחיד שהוא אמתי זה הבחורה ההיא שהתלוננה על גודל הפטמות שלה. זה הכול.
לצפיה ב-'שוב-'
שוב-
18/06/2019 | 20:37
4
37
זה שמשתמשים בכפילי גוף לא הופך את זה לעירום מזויף. עירום זה עירום
לצפיה ב-'לא השתמשו בכפיל '
לא השתמשו בכפיל
18/06/2019 | 21:47
3
36
לדבריו של אריק, השתמשו ב-prosthetic (מוקדם לי מידי בבוקר בשביל לחשוב על המילה בעברית)
לצפיה ב-'הדיון הזה מצחיק אותי. ואני מקווה רק שלא השתמשו'
הדיון הזה מצחיק אותי. ואני מקווה רק שלא השתמשו
18/06/2019 | 21:57
1
37
בשיטה של מוניקה וג'ואי

לצפיה ב-''
18/06/2019 | 22:14
5
לצפיה ב-'תוחבת.'
תוחבת.
19/06/2019 | 01:39
24
זה עדיין לא אמיתי.
לצפיה ב-'איך ג'ט, הסדרה של סינמקס?'
איך ג'ט, הסדרה של סינמקס?
18/06/2019 | 13:44
4
33
אני מתכוון להתחיל לראות היום ולסיים מחר את הפיילוט שהוא בן שעה. 
לצפיה ב-'גם זה בתכנון שלי '
גם זה בתכנון שלי
18/06/2019 | 18:37
3
28
מאז שראיתי שההוא של שובר שורות נמצא כאן אז אני גם אתן לזה בדיקה יותר מאוחר היום.
לצפיה ב-'אתה מתכוון לגי'אנקרלו אספוזיטו'
אתה מתכוון לגי'אנקרלו אספוזיטו
18/06/2019 | 18:44
2
24
אני מכיר אותו בעיקר מסרטים מוקדמים של ספייק לי. הוא באמת מעולה.
לצפיה ב-'אכן'
אכן
18/06/2019 | 19:12
1
18
הוא שחקן בחסד.
לצפיה ב-'ראיתי את הפרק הראשון אתמול'
ראיתי את הפרק הראשון אתמול
19/06/2019 | 15:29
6
לא איום ונורא (חשבתי שזה שכפול של "התנהגות טובה", שממנה נשברתי אחרי פרק וחצי), אבל ראיתי דברים יותר טובים. נראה מה אחשוב אחרי פרק 2. 
לצפיה ב-'שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום '
שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום
14/06/2019 | 13:14
182
404
המשך>>
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
13/06/2019 | 09:07
93
275
איך זה שאנחנו כבר באמצע יוני?
המשך>>
איך זה שאנחנו כבר באמצע יוני?
שרשור חדשות ועדכונים
11/06/2019 | 07:19
10
16
לצפיה ב-'הסדרה "תאגיד" תסתיים לאחר שלוש עונות'
הסדרה "תאגיד" תסתיים לאחר שלוש עונות
11/06/2019 | 07:20
1
89
רשת Comedy Central הודיעה על הזמנת עונה שלישית ואחרונה של הקומדיה תאגיד שתעלה ב-2020.

לצפיה ב-'ראיתי אותה קצת'
ראיתי אותה קצת
13/06/2019 | 11:03
37
זבל של סדרה אבל מצחיקה מאוד. כן, הפרדוקס הזה מתקיים בשלמותו
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "אהבה, מוות & רובוטים"'
נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "אהבה, מוות & רובוטים"
11/06/2019 | 07:24
2
71
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה שנייה של הסדרה האונתולוגית אהבה, מוות & רובוטים.

לצפיה ב-'טוב, נו'
טוב, נו
12/06/2019 | 11:07
1
51
העברת זמן נחמדה
לצפיה ב-' בהחלט לא יותר מזה.'
בהחלט לא יותר מזה.
14/06/2019 | 14:53
10
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "בובה רוסית"'
נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "בובה רוסית"
12/06/2019 | 07:15
3
71
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה שנייה של הסדרה בובה רוסית. טרם פורסם מה תהיה עלילת העונה הבאה ומי יככב בה.

לצפיה ב-'לא יודע מה אני חושב על זה..'
לא יודע מה אני חושב על זה..
12/06/2019 | 08:20
70
מצד אחד, זה היה מגניב וטוב אבל מצד שני זה הסתיים כל כך סגור ולא ברור לי לאן אפשר לקחת את זה עוד..
לצפיה ב-'ישששש'
ישששש
12/06/2019 | 10:16
57
השחקנית הזו אלופה, עוד מכתום זה השחור החדש.. סדרה חמודה

לצפיה ב-'אוי, נו.'
אוי, נו.
12/06/2019 | 11:06
53
זה בסדר רק אם הם הולכים באותו כיוון של Hill House, AKA עלילה חדשה עם צוות שחקנים חדש לחלוטין. הכל נסגר, אין סיבה להחזיר את הקאסט הקודם (עם כל האהבה שלי לנטשה ליון).
לצפיה ב-'תאריכי חזרת ועליית סדרות חדשות ברשת CBS '
תאריכי חזרת ועליית סדרות חדשות ברשת CBS
14/06/2019 | 01:22
89
שני, 23/9
The Neighborhood
 BOB HEARTS ABISHOLA (סדרה חדשה)
ALL RISE (סדרה חדשה)
בול

שלישי, 24/9
NCIS
FBI
NCIS ניו אורלינס.

רביעי, 25/9
הישרדות( פרק של 90 דקות)

חמישי, 26/9
שלדון הצעיר
THE UNICORN (סדרה חדשה)
ממי
CAROL’S SECOND ACT (סדרה חדשה)
EVIL (סדרה חדשה)

שישי, 27/9
הוואי 5-0
מגנום P.I
שוטרים בדם

ראשון 29/9
 God Friended Me
NCIS לוס אנג'לס

רביעי, 2/10
אריות הים
S.W.A.T

ראשון, 6/10
מזכירת המדינה.

יעלו במיד-סיזן: המרוץ למיליון ,BROKE (סדרה חדשה), מחשבות פליליות,  FBI: MOST WANTED (סדרה חדשה), מקגיוור, תוכנית אבא,TOMMY (סדרה חדשה) ובוס בהסוואה.

לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
13/06/2019 | 09:10
13
36
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע התרופתי הזה?
לצפיה ב-'התוכניות שלי לסופש'
התוכניות שלי לסופש
13/06/2019 | 09:19
37
לסיים ג'נטלמן ג'ק
סיפורה של שפחה
ג'סיקה ג'ונס (להתחיל לפחות)
סוכני שיל"ד
אולי להתחיל צ'רנוביל (תחת לחץ משפחתי חזק)

חוץ מזה ספר ולהבריא
לצפיה ב-'אז ככה-'
אז ככה-
13/06/2019 | 11:49
20
בעיקר להמשיך עם העונות השניות של "להרוג את איב" ושל "ציידי הצללים".
צריך עוד להחליט מה לקרוא...
לצפיה ב-'אולי יהיה המשך בינג' עם הפלאש והאחיין:'
אולי יהיה המשך בינג' עם הפלאש והאחיין:
13/06/2019 | 13:14
32
אני מתכנן להתחיל את העונה של ג'סיקה ג'ונס..
לצפיה ב-'כלום'
כלום
13/06/2019 | 15:03
1
29
אני טס מחר בבוקר לרומא, אז אולי רק אתחיל במהלך הטיסה את העונה השנייה של "האפי!" בנטפליקס.
לצפיה ב-'כיף!'
כיף!
13/06/2019 | 16:45
7
לצפיה ב-'יש בסופ"ש מה לראות '
יש בסופ"ש מה לראות
13/06/2019 | 15:12
23
סיפורה של שפחה וג'סיקה ג'ונס.

ומחר בבוקר סיפרייה(כי אני אגמור היום את הספר שלי) וחוץ מזה לנוח, להשלים שעות שינה בתקווה שמהרגע שאני אחזור מהסיפרייה מחר אני לא אצא מהבית עד יום ראשון בבבוקר.
לצפיה ב-'יותר מדי'
יותר מדי
13/06/2019 | 16:50
2
24
CR כמובן.

מעבר לזה ג'סיקה ג'ונס יוצאת, שלא כ"כ דחוף לי לראות אבל בגלל ספוילרים לא תהיה לי ברירה ולפחות אתחיל אותה.

הדברים שהיא תפריע לי לראות/לעשות:
העונה השניה של GLOW
צ'רנוביל (שלא התחלתי אבל יש הרבה לחץ לנסות)
העונה השניה של דר' פוסטר
לנסות את Ackley Bridge
מתישהו להמשיך את העונה השניה של סברינה
להשלים משימות חדשות+כאלה שהדחקתי בAssassin's Creed
לקרוא (לסיים את הספר שלי/להמשיך במה שהתחלתי לקרוא שגורם לי להזניח את הספר)

ומפה אלך להתלבט בין קריאה לבין הפרק מאתמול של "סיפורה של שפחה". כנראה שבמקום לבחור פשוט אתלבט במשך שעתיים ואשחק קנדי קראש דילן תשלחי לי חיים
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
13/06/2019 | 20:56
1
20
ובהצלחה לך עם כל הסדרות שלך
לצפיה ב-'ראיתי, תודה'
ראיתי, תודה
13/06/2019 | 21:01
18
מניחה שלא אראה כמעט כלום.
לצפיה ב-'תמיד חשבה שהאלוהים אהב לראות אותנו מנגנים'
תמיד חשבה שהאלוהים אהב לראות אותנו מנגנים
13/06/2019 | 19:03
33
כי זה הראש *קלאפ קלאפ* של ג'סיקה *קלאפ קלאפ*
כמו ניק זה כל הזמן מתנגן לי בראש כשאני חושבת על ג'סיקה ג'ונס. וכיוון שאין לי מה לראות חוצמזה אז כנראה שהרבה פרקים אלא אם תצוץ לי תעסוקה אחרת.
וגם שנים ושנים, שאגב זה גורם לי לשיר "שנים אל מול שנים, פגישה באמצע החיים.." (אני יודעת שזה פנים)

והייתי אומרת להמשיך עם הספר מלכוד 22 אבל זה לא יקרה כי אני אעדיף לראות ג'סיקה.

למה אין אייקון של כפיים?
לצפיה ב-'אולי'
אולי
13/06/2019 | 19:33
21
אולי אסיים את "פסיכולוג לרגע" שראיתי 4 פרקים ממנה והיא חביבה למדי.
להשלים את הפרק של ה-100.
אולי ג'סיקה ג'ונס עונה 3.

לצפיה ב-'ניק תהיה בריא אני סיימתי עונה 11 של SVU'
ניק תהיה בריא אני סיימתי עונה 11 של SVU
14/06/2019 | 01:07
22
אצפה בקרוב בעונה 12 - העונה האחרונה של סטייבלר
לצפיה ב-'לסיים את פרק 4 חוק וסדר SVU עונה 12'
לסיים את פרק 4 חוק וסדר SVU עונה 12
15/06/2019 | 11:29
4
לצפיה ב-' לביקור חולים'
לביקור חולים
11/06/2019 | 19:31
50
72
אני קצת חולה היום
אבל יותר חשוב מזה, עוד לא דיברנו על סרט אקס מן החדש
+משהו מיוחד נוסף
המשך>>
אני קצת חולה היום
אבל יותר חשוב מזה, עוד לא דיברנו על סרט אקס מן החדש
+משהו מיוחד נוסף
דיוני סדרות לאמצע השבוע
11/06/2019 | 08:10
21
43
ישנוני
לצפיה ב-'אין זמן - עובדים - אשתי צופה בפרקים החדשים של הכלה מאיסטנבול'
אין זמן - עובדים - אשתי צופה בפרקים החדשים של הכלה מאיסטנבול
11/06/2019 | 10:55
15
לצפיה ב-'אין מה לראות '
אין מה לראות
11/06/2019 | 17:33
12
14
לצפיה ב-'תצטרפי אלינו לYears and Years'
תצטרפי אלינו לYears and Years
11/06/2019 | 19:14
11
51
אין לי מושג אני איך יכול להיות מחסור במה לראות.
בסופש עשיתי רשימה של כל הסדרות שאני רוצה לראות ולא התחלתי או שיש לי עדיין לפחות עונה שלמה להשלים בהן. הגעתי ל111 סדרות.
לצפיה ב-' '
11/06/2019 | 19:19
5
5
לצפיה ב-'באמת'
באמת
11/06/2019 | 19:25
4
49
  1. The Sinner
  2. The Last Kingdom
  3. Godless
  4. Happy
  5. Good Girls
  6. Pose
  7. What If
  8. Titans
  9. Sex Education
  10. Bodyguard
  11. The Rain
  12. Young Justice
  13. Derry Girls
  14. Dark
  15. Peaky Blinders
  16. Glow
  17. Mindhunter
  18. Mars
  19. Reign
  20. Knightfall
  21. Weeds
  22. Lovesick
  23. Frontier
  24. Alias Grace
  25. You
  26. Black Earth Rising
  27. Safe
  28. The Bletchley Circle
  29. Trotsky
  30. Watership Down
  31. Rita
  32. The Innocents
  33. The Letdown
  34. 1983
  35. Wanted
  36. Collateral
  37. Somewhere between
  38. Sisters
  39. La Mante
  40. Shaka Zulu
  41. Bangkok love stories
  42. Dirk Gently
  43. The Dragon Prince
  44. Eastsiders
  45. Atypical
  46. Grace and Frankie
  47. Fargo
  48. Broadchurch
  49. The Name of the Rose
  50. Nowhere boys
  51. Butterfly
  52. Ramy
  53. Wayne
  54. Shrill
  55. Supernatural
  56. The other two
  57. Cloak and Dagger
  58. The Family Law
  59. The Red Line
  60. Black Monday
  61. Good Behavior
  62. Halt and Catch Fire
  63. Hap and Leonard
  64. Doctor Foster
  65. Mr Robot
  66. The Orville
  67. Animal Kingdom
  68. Atlanta
  69. Barry
  70. Humans
  71. Fleabag
  72. Electric Dreams
  73. Patriot
  74. Jack Ryan
  75. Hanna
  76. American Gods
  77. Sneaky Pete
  78. The Magicians
  79. Homecoming
  80. Psych
  81. Deutschland 86
  82. Friday Night Lights
  83. Banana Fish
  84. The Tudors
  85. Lost Girl
  86. American Crime
  87. 1864
  88. And Then There Were None
  89. Barracuda
  90. Big Little Lies
  91. Mrs. Wilson
  92. Black Sails
  93. Crushing (US)
  94. Cuffs
  95. Daniel Deronda
  96. Gallipoli
  97. Gomorrah
  98. Happy Valley
  99. Mercy Street
  100. Olive Kitteridge
  101. Political Animals
  102. Schitts Creek
  103. Snatch
  104. Southcliffe
  105. Spaced
  106. SS-GB
  107. The Durrells
  108. The Fades
  109. the halcyon
  110. The Straits
  111. Ackley Bridge

לצפיה ב-'לא נורמלי '
לא נורמלי
11/06/2019 | 19:41
2
40
על חלק מהם בכלל לא שמעתי. בוא נראה על מה אני יכולה להביע דעה

Pose - ראיתי קצת והשתעממתי
Derry Girls - נחמד וקצת מעצבן
The Red Line -  היו לי כוונות לראות בגלל נואל אבל האמת זה נשמע לי משעמם
Mr Robot - יש סיבה שעדיין לא ראית, והסיבה היא כי זה מתיש
Atlanta - בכלל לא מדהימה כמו שעושים ממנה
Fleabag - כן! תקדם בתור!
Psych - זה עם שון וגאס או שיש עוד סדרה בשם הזה? אם כן אז אתה יכול לוותר זה סתם סדרת משטרה פרוצדורלית רק קומית.
Big Little Lies - האמת לדעתי אפשר לוותר עם העומס הזה היא לא כזאת מדהימה
Political Animals - סבסטיאן חתיך גיי ומתוסבך לצפות! חשבתי שראית את זה כבר משומה.

לצפיה ב-'חלק מהם נמצאים די נמוך ברשימת העדיפויות שלי'
חלק מהם נמצאים די נמוך ברשימת העדיפויות שלי
11/06/2019 | 19:48
1
26
ואני כמעט לא בטוח למה בכלל הכנסתי אותם לרשימה.
אבל גם יש כאלו שלא נכנסו לרשימה ואולי כן היו צריכות. כמו 3%
או אוז...
*ולמקרה שזה לא ברור - הרשימה לא מסודרת לפי סדר עדיפות.

על Psych אני חושב כסדרת כיבוי ראש. זה נחמד כשיש כאלו.

הבעיה הגדולה היא שגם כל הזמן מצטרפות עוד סדרות שאני רוצה לראות. חלק אני רואה מיד (ולכן אין לי זמן לצפות בסדרות שברשימה) וחלק פשוט מצטרפות לרשימה.
לצפיה ב-'כי יש לך סטנדרטים נמוכים מידי'
כי יש לך סטנדרטים נמוכים מידי
11/06/2019 | 19:54
24
אתה רוצה לראות הכל
וכן הנחתי שזה לא לפי סדר עדיפות.

"חלק מהם די נמוך" - הכל או ספציפית אלה שהיה לי מה להגיד עליהן?

לא בטוחה אם אתה סתם עושה לי דווקא עם אוז כי היא צריכה להיות מקום ראשון שלך!!!!
לצפיה ב-'וזה עוד בלי סדרות שאתה רוצה לצפות בהן שוב...'
וזה עוד בלי סדרות שאתה רוצה לצפות בהן שוב...
12/06/2019 | 20:50
20
אני במחנה של לא להבין איך זה שאין מה לראות אבל רשימה רק תבאס אותי אז אני לא עושה כזאת
לצפיה ב-'אני גם אף פעם לא מבינה איך זה שאין מה לראות'
אני גם אף פעם לא מבינה איך זה שאין מה לראות
11/06/2019 | 20:12
3
8
לצפיה ב-'זה דווקא קורה לי הרבה'
זה דווקא קורה לי הרבה
11/06/2019 | 20:13
2
6
לצפיה ב-'שמתי לב. זה פשוט מוזר לי.'
שמתי לב. זה פשוט מוזר לי.
11/06/2019 | 20:23
1
7
לצפיה ב-'לי מוזר איך אפשר לראות כ"כ הרבה במקביל'
לי מוזר איך אפשר לראות כ"כ הרבה במקביל
11/06/2019 | 21:17
6
לצפיה ב-'כי כול הסדרות של הברודקאסט '
כי כול הסדרות של הברודקאסט
11/06/2019 | 22:46
31
בפגרה, אז כול מה שיש לי כרגע מסתכם בסיפורה של שפחה.

בלי קשר לזה שאין לי חשק להתחיל שום דבר חדש והחלטתי לוותר סופית על ההשלמות של NCIS ו-NCIS ניו אורלינס.
לצפיה ב-'ניק, אני לא מוצאת את אקלי בריג''
ניק, אני לא מוצאת את אקלי בריג'
11/06/2019 | 18:22
3
29
ניסיתי אתמול להתחיל לצפות וגיליתי שמה שישב לי במחשב במשך כמה חודשים היה בדיבוב לרוסית ספר לי אם תצליח יותר!
לצפיה ב-'(בHD)'
(בHD)
11/06/2019 | 18:22
8
לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
11/06/2019 | 19:12
1
20
אבל רק עכשיו שמתי לב להודעה השניה שלך
לא נראה לי שאני יכול למצוא באיכות HD
לצפיה ב-''
11/06/2019 | 20:35
4
לצפיה ב-'תיק נעדר- פרק 4 '
תיק נעדר- פרק 4
11/06/2019 | 21:55
2
34
מומלץ לכולם, זה כבר הפרק שהמורה הפרטי של עופר (מעיין בלום מעולה בתור זאב המורה) נחקר על מעורבות בהיעלמות הנער. כנראה שהוא לא, אבל נחשף שהוא מחזיק חדר סודי למטרת כתיבה. אגב, ראיתי את העיבוד הצרפתי לספר של דרור משעני, שיצא לפני הסדרה והסרט מומלץ מאוד.
לצפיה ב-'זו סדרה נחמדה ואני כפי שאמרתי פעם אוהב את ז'אנר ההיעלמות'
זו סדרה נחמדה ואני כפי שאמרתי פעם אוהב את ז'אנר ההיעלמות
16/06/2019 | 18:49
1
15
את הספר לא קראתי אבל בכל זאת הסדרה סובלת מבעיות אמינות. גם באמצע הסדרה מכניסים פתאום קו עלילה שני משום מקום שלכאורה אין לו שום קשר לעלילה המרכזית ואני לא אוהב את ההתפתחות הזאת.
לצפיה ב-'זה נקרא back door pilot'
זה נקרא back door pilot
17/06/2019 | 11:05
15
בסדרה מחוברים שני ספרים- תיק נעדר ואפשרות של אלימות. עלילת המשנה תהפוך למרכזית מהשבוע הבא, אחרי שהפרק של השבוע סגר סופית את החקירה הראשונה. לדעתי (וזה לא מחייב איש לחשוב כמוני), רמת הביצוע היא כמעט של הסדרה הסקנדינבית "הגשר".
לצפיה ב-'היום יומולדת!!! '
היום יומולדת!!!
09/06/2019 | 02:26
21
93
לאחד והיחיד מנהלנו האהוב ניק (גם ברוטוס).
ניק היקר שיהיה לך יומולדת שמח עם כל מה שאתה מאחל לעצמך.
תודה לך שאתה מנהל מעולה וחבר וירטואלי נפלא. יש לך חלק גדול בזה שהפורום הזה כיפי כמו שהוא.
מאחלת לך כל הטוב שבעולם

לצפיה ב-'מזל טוב ניק!!'
מזל טוב ניק!!
09/06/2019 | 05:28
1
34
שיהיה המון המון מזל טוב עד 120!!
רק בריאות, אושר, 10 מילארד דולר בבנק ושהסדרות האהובות עליך לא יבוטלו
מקווה שאתה חוגג כמו שצריך עם מלא עוגות (אחלה חג בחרת לך), חברים ומשפחה
מאחלת לך שהשנה הזו תהיה הטובה ביותר בחייך עד כה
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/06/2019 | 09:51
19
על האיחולים
ושזכרת את המשאלה {המאוד קטנה} שלי

אני לא בעניין של עוגות גבינה, אז לא ממש משנה לי שיצא השנה בשבועות
אבל אני כן נהנה מכך שיש חופש מהעבודה ביום הולדת.
לצפיה ב-'יום הולדת שמח '
יום הולדת שמח
09/06/2019 | 05:43
1
29
וואי בנאדם, מזל טוב! שתהיה שמח ובטוב עם עצמך. מקווה שאתה צולל ראש בתוך עוגה כרגע! שיהיה יום מפנק ומחבק שיסמן התחלה של שנה נהדרת
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/06/2019 | 09:54
14
בהחלט תהיה צלילת ראש לתוך עוגת שוקולד מעולה מאוחר יותר
לצפיה ב-'מזל טוב ניק!! '
מזל טוב ניק!!
09/06/2019 | 08:49
1
35
מאחלת לך שתמיד בסדרות שתראה יהיו בנים חתיכים שתוכל אחר כך לשים בשרשור חתיכים

סרטון מחווה לאיאן משיימלס וכל האקסים שלו
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/06/2019 | 09:56
18
אני בהחלט מצפה לחתיכים החדשים של השנה, וכל שנה.

סרטון איאני מעולה
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/06/2019 | 09:47
29
תמיד כיף לראות את בעלי לעתיד ביום הולדת שלי.
ותודה לך על החברות הוירטואלית
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
09/06/2019 | 10:31
31
תודה רבה על כל ההשקעה בפורום, צריך הרבה לתת כדי לנהל פורום סואן שכזה.. יום הולדת שמח!
לצפיה ב-'יואו המון מזל טוב, ניק!! '
יואו המון מזל טוב, ניק!!
09/06/2019 | 12:03
20
אין עליך - תודה על ניהול הפורום בצורה מושלמת!!
תודה שאתה חופר על כל הסדרות שאתה חופר עליהן כי זה כיף לנו.
מאחלת לך שבכל סדרה טובה יהיה לפחות זוג גיי (חתיך) אחד אמן.

לצפיה ב-'יום הולדת שמח ניק!'
יום הולדת שמח ניק!
09/06/2019 | 13:43
20
המון מזל טוב, אושר, בריאות, הנאה מהסדרות שאתה צופה בהן ושתמשיך לנהל את הפורום בצורה מעולה עם שלל דיונים מעניינים
לצפיה ב-'מזל טוב ניק'
מזל טוב ניק
09/06/2019 | 13:53
3
34
אושר, עושר, כושר, עוד עושר, עוגה עצומה עם טום הולנד בפנים, שלעולם לא יתבטלו לך הסדרות שאתה אוהב בטרם עת, שכן יתבטלו כל הסדרות שאתה מתעב בדיוק בזמן, שכל שיפ שאתה משפפ יהפוך לקאנון, שבכל תוכן שאתה צורך יהיו גייז טובים (ולא כי אתה צורך רק תוכן גיי אלא כי העולם יחליט שצריך גייז בהכל), שלא יפתחו נגדך עצומות לעולם ושהטרולים היחידים שתפגוש יהיו הבובות האלה מהניינטיז. ומעבר לברכות שמופנות אליך, אחת לנו- שלא תחליט שנמאס לך מתפוז וממנו ותחזיר את המפתחות, כי כיף פה מאד וחלק גדול מזה זה בזכות הניהול שלך

ועד 147
לצפיה ב-'לא בטוחה איזה ברכה אהבתי/הצחיקה אותי יותר '
לא בטוחה איזה ברכה אהבתי/הצחיקה אותי יותר
09/06/2019 | 13:57
2
7
לצפיה ב-'זו הבחירה של ניק, לא שלך'
זו הבחירה של ניק, לא שלך
09/06/2019 | 14:00
1
21
לצפיה ב-' '
09/06/2019 | 14:10
4
לצפיה ב-'מזל טוב ניק!!'
מזל טוב ניק!!
09/06/2019 | 14:32
17
עד 120 והמון בחורים חתיכים ללא חולצה .

לצפיה ב-''
09/06/2019 | 14:37
6
לצפיה ב-''
09/06/2019 | 14:43
23
אוהבים אותך ניק  
מאחלת לך אושר והגשמת כל החלומות
תהנה ביום ההולדת (וגם בכל שאר הימים שיבואו אחריו) 
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכם '
תודה רבה לכולכם
09/06/2019 | 21:45
1
36
תודה על כל האיחולים וההערכה
ותודה לכולכם על כך שאתם גורמים לי אושר לא רק ביום הולדת אלא גם בכל שאר ימות השנה עם דיונים מעניינים והחברה שלכם כאן בפורום.
תמשיכו לראות הרבה טלוויזיה.
ואפילו אם לא, עדיין לכתוב כאן הרבה.
לצפיה ב-'אני בהחלט אמשיך לכתוב כאן גם בלי לראות טלוויזיה '
אני בהחלט אמשיך לכתוב כאן גם בלי לראות טלוויזיה
11/06/2019 | 11:53
24
הרבה בזכות המנהל
לצפיה ב-'יום הולדת שמח'
יום הולדת שמח
11/06/2019 | 21:52
16
מצטער שלא היה לי זמן לאחל, בעיקר בגלל עומס יתר. בכל מקרה, חגגת או שיש לך תכניות לחגוג?
לצפיה ב-'מזל טוב מאוחר '
מזל טוב מאוחר
12/06/2019 | 08:10
13
עד 120 + השלושה ימים האלה שפספסתי.. לא פייר שזה לא ייחשב לך ב-120

הרבה אושר ועושר ובריאות!
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע'
דיוני סדרות לתחילת השבוע
09/06/2019 | 09:57
13
17
אומנם חג, אז זה לא ממש מרגיש ככה, אבל שבוע חדש התחיל
לצפיה ב-'סיימתי עכשיו את העונה הראשונה של בית הנייר:'
סיימתי עכשיו את העונה הראשונה של בית הנייר:
09/06/2019 | 11:47
4
78
מה תגידו עליה?

לצפיה ב-'לגמרי שווה את ההייפ שלה.'
לגמרי שווה את ההייפ שלה.
09/06/2019 | 13:54
13
לצפיה ב-'הפסקתי באמצע'
הפסקתי באמצע
09/06/2019 | 14:18
9
לצפיה ב-'שהאמת בד"כ באמצע'
שהאמת בד"כ באמצע
09/06/2019 | 18:20
55
לסדרות פעולה מונעות עלילה יש קטע שהן מתחילות עם באז מטורף ובאותה מהירות שהוא נוצר ככה הוא דועך ומתחלף בבוז. האמת בדרך כלל באמצע. זה קרה עם נרקוס, נמלטים, הומלנד ועוד איזה מיליון סדרות מהסוג הזה.
הפרמיס הראשוניוההתחלה של הדברים האלה הוא כל כך דחוס שזה גורם לאנשים להגיד וואו מטורף, אבל אחרי שלושה פרקים אין לך כבר מה לעשות כי דחסת כל כך הרבה לשלושה פרקים ואז אנשים אומרים וואו איזה מופרך, ממוחזר ומחורבן.
לצפיה ב-'לא מופת של טלויזיה, אבל מהנה ומותחת ברובה.'
לא מופת של טלויזיה, אבל מהנה ומותחת ברובה.
09/06/2019 | 18:46
9
לצפיה ב-'שאלה על סדרת המאה עונה שישית:'
שאלה על סדרת המאה עונה שישית:
09/06/2019 | 12:53
2
52
איך מתנהלת עליית הפרקים בעונה הזו?
לצפיה ב-'עד כה שודרו חמישה פרקים'
עד כה שודרו חמישה פרקים
09/06/2019 | 13:04
1
37
בשבוע שעבר הסדרה הייתה בהפסקה וביום שלישי הקרוב ישודר פרק חדש בארה"ב.
לצפיה ב-''
10/06/2019 | 11:27
3
לצפיה ב-'בשעה טובה, סיימתי את "בשורות טובות"( לפרק האחרון)'
בשעה טובה, סיימתי את "בשורות טובות"( לפרק האחרון)
09/06/2019 | 13:59
3
70
ליהוק מושלם, עלילה מושלמת, הכל היה מושלם. הדבר היחיד שהיה פחות ממושלם בשבילי היה שבסוף היה לי ברור לחלוטין שהם עושים body swap, ותהיתי אם זה כי זכרתי את זה בתת מודע (אם זה קרה בספר? אני לא זוכרת את כל הפרטים ממנו) או שפשוט היה ברור שזה מה שהם יעשו. כי הם בנו את סצינות העינוי/מוות של קרולי ואזירפאל בצורה איטית ו"מותחת", שרמזה שהם חשבו שלא נבין מה קורה שם. כולם הבינו שזה קורה?

+ניק, אני זוכרת שכתבת שהיו דברים שלא אהבת (או פחות אהבת). מה הם היו?
לצפיה ב-'סיימתי שלשום '
סיימתי שלשום
09/06/2019 | 14:09
1
60
אבל התעצלתי לכתוב.
אני הבנתי שהם החליפו גוף ברגע שקרולי ישב להנאתו במים. עד אז בכלל לא חשבתי על זה. אבל כן קלטתי לפני שהראו אותם מחליפים חזרה. אני מניחה שזה שם אותי איפשהו באמצע?
בתור אחת שבכלל לא שמעה על הספר הזה ובכלל לא כ"כ אוהבת פנטזיה מאד נהניתי. הליהוק באמת מושלם, והכימיה בין קרולי ואזירפל כ"כ מושלמת כל רגע שלהם ביחד זה זהב והם לגמרי מאוהבים וזה כ"כ חמוד.
וגם אהבתי את המכונית הבוערת של קרולי וזה שהוא תמיד שומע קווין

הבעיה היחידה שראיתי ברוב הביקורות שהסכמתי איתה זה שהזוג הראשי כ"כ ממגנט שכל סצנה בלעדיהם וכל הדמויות האחרות קצת מחווירות לעומתם.

עוד משהו שפחות אהבתי זה הפרשים שהתנהגו בדרמטיות מוגזמת ומגוכחת קצת וכל הקטע המוזר הזה עם המגדת עתידות שאזירפל השתלט עליה וכל זה היה ממש מטורלל וצעקני. אבל בקטנה.
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מה שאמרת, הטוב והרע'
מסכימה עם כל מה שאמרת, הטוב והרע
09/06/2019 | 16:54
9
לצפיה ב-'עבורי הבעיה הייתה שמייקל שין נראה כמו חיקוי של מרטין פרימן'
עבורי הבעיה הייתה שמייקל שין נראה כמו חיקוי של מרטין פרימן
09/06/2019 | 14:24
52
חיקוי טוב מאוד, אבל בכל זאת לא המקור.
לצפיה ב-'Big Little Lies עונה 2 פרק 1'
Big Little Lies עונה 2 פרק 1
11/06/2019 | 02:09
51
הציפייה לעונה השניה הייתה מורטת עצבים, אבל חייבת לציין שהפרק הראשון לא אכזב. 
אומנם העונה הראשונה נכתבה בצורה שסוגרת את כל הקצוות כמו שצריך ולא נראה שיש טעם לעונה נוספת, אבל התוספת של מריל סטריפ לקאסט מביאה משב רוח רענן לסדרה. הדמות שלה ללא ספק מעצבנת. אבל היא משחקת אותה בצורה נפלאה. 
השורה האהובה עליי שלה הייתה "אני חושבת שאנשים נמוכים הם בלתי אמינים" ובתור אחת נמוכה אני מסכימה עם האמירה הזו
רק קצת לא מובן לי משהו, בסוף העונה הראשונה שרואים את הראיונות של כולן עם המשטרה, הן אכן מודות שפרי הכה את סלסט ואז הוא מעד ונפל. 
ואז כשמרי לואיז מגיעה, למרות שהיא עדה לסיוטים של סלסט, נותנים לנו להאמין שהיא לא מודעת לעובדה שפרי התעלל בה. עכשיו, יכול מאוד להיות שהן בחרו לא לספר לשאר העיירה על החלק שפרי היכה את סלסט, אבל איך אחרת הן הסבירו את כל החבלות בפנים/גוף שלה?
האם כולם יודעים אבל פשוט לא מדברים על זה ליד הילדים/מרי לואיז או שהבנות הצליחו לשקר לכולם?

ככה או ככה אני אוהבת שיש המשך. אני אוהבת שהדמות של ריס עדין sassy-ית בטירוף, רוצה קצת יותר סצינות עם הילדים בהמשך, במיוחד קלואי. 
היחידה שקצת מציקה לי זו בוני. בסדר, הרגת בן אדם, או יותר נכון גרמת למוות. אבל זה היה כדי להציל חיים של מישהו אחרת, (או כמו שאני רואה את זה, ארבע אחרות, כי מי אמר שהוא היה עוצר אחרי שפוצץ לסלסט את הצורה כשיש עדות למעשה?) תתקדמי אין בי כוחות יותר לדמויות עם אובר רחמים עצמיים
וסתם משהו שהציק לי בסוף, רואים אותה הולכת לתחנת משטרה של כרמל ביי דה סי, אבל הרצח התרחש בתחום של מונטריי, למה ללכת לתחנת משטרה של עיר אחרת?
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 09-15/06/2019'
השבוע שיהיה - 09-15/06/2019
09/06/2019 | 12:23
6
61
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-09/06
Celebrity Family Feud | עונה חמישית | תוכנית הבכורה | ABC
המכשפה הטובה | עונה חמישית | פרק הבכורה | Hallmark ובהמשך בנטפליקס
Pyramid $100,000 | עונה רביעית | תוכנית הבכורה | ABC
שקרים קטנים גדולים | עונה שנייה | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-yes, HOT וסלקום TV
מיליארדים | עונה רביעית | פרק סיום העונה | Showtime ובצמוד ב-yes
Claws | עונה שלישית | פרק הבכורה | TNT
To Tell the Truth | עונה רביעית | תוכנית הבכורה | ABC

יום שני ה-10/06
ג'נטלמן ג'ק | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | HBO ובצמוד ב-yes, HOT וסלקום TV

יום שלישי ה-11/06
The Bold Type | עונה שלישית | פרק סיום העונה | Freeform
פוזה | עונה שנייה | פרק הבכורה | FX ולמחרת ב-yes
אתה אני היא | עונה רביעית | פרק סיום העונה | Audience ובהמשך בנטפליקס

יום רביעי ה-12/06
קאטפיש | עונה שמינית | תוכנית הבכורה | MTV
Queen Sugar | עונה רביעית | פרק הבכורה | OWN
Krypton | עונה שנייה | פרק הבכורה | Syfy
יאנגר | עונה שישית | פרק הבכורה | TV Land ובהמשך ב-HOT

יום חמישי ה-13/06
Strange Angel | עונה שנייה | פרק הבכורה | CBS All Access
A.P. Bio | עונה שנייה | פרק סיום הסדרה | NBC
Siren | עונה שנייה | פרקים חדשים | Freeform
Abby’s | עונה ראשונה | פרק סיום הסדרה | NBC
הליצן העצוב | עונה רביעית | פרק הבכורה | FX ובהמשך ב-yes
The Name of the Rose | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | SundanceTV

יום שישי ה-14/06
אבסנטיה | עונה שנייה | כל הפרקים | אמזון פריים וכבר ב-HOT VOD
אין קליטה | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס
ג'סיקה ג'ונס | עונת הסיום | כל הפרקים | נטפליקס
Too Old to Die Young | סדרה חדשה | כל הפרקים | אמזון פריים
סוחבות / Trinkets | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
ג'ט / Jett | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Cinemax ובצמוד ב-HOT, yes וסלקום TV
מפחידוס / לוס אספוקיז / Los Espookys | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-HOT, yes וסלקום TV

באיזה סדרות תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'יאיי ג'סיקה'
יאיי ג'סיקה
09/06/2019 | 13:46
41
אני מבינה שצפוי לי סופ"ש בינג'. מקווה שלא יהיה לי דברים אחרים לעשות.
וגם שקרים קטנים גדולים.
לצפיה ב-'2 הולכות, אחת באה'
2 הולכות, אחת באה
09/06/2019 | 14:05
38
מתבאסת נורא שג'נטלמן ג'ק מסתיימת, אבל אני בסדר עם זה שThe Bold Type מצטרפת אליה. היא בידור קליל, אבל מהסוג שאני לא מתגעגעת אליו כשהיא לא נמצא.

מנגד יש את ג'סיקה ג'ונס, שאני אומנם אוהבת אבל לא ברמת בינג', אבל אני נאלצת לעשות לה בינג' כי היא מסוג הסדרות שטאמבלר אוהבים לספיילר. אז.... כנראה יהיה בינג'.
לצפיה ב-'I Am Number Four'
I Am Number Four
09/06/2019 | 15:48
43
אצפה בעונות החדשות של Claws, שקרים קטנים גדולים, ג'סיקה ג'ונס ופוזה.

אולי אתן צ'אנס ל-ג'ט ומפחידוס/לוס אספוקיז.
לצפיה ב-'ג'סי ג'סי'
ג'סי ג'סי
09/06/2019 | 21:51
30
ג'סי ג'סיקהה ואהה ואהה
עכשיו היא רחוקה

אבל חוץ ממנה לא קופץ לי שום דבר.
אני כמובן ממשיך בעיקרון להתקדם עם ג'נטלמן ג'ק
ואני זומם להתחיל עם The Name of the Rose

לצפיה ב-'שקרים קטנים גדולים!!!'
שקרים קטנים גדולים!!!
09/06/2019 | 23:14
44
וגם יאנגר
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
10/06/2019 | 00:51
32
היום ביג ליטל לייז
בשלישי ה-100
וברביעי אשלים את סונגלנד שיושב לי על אותה משבצת שידור של ה-100
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
06/06/2019 | 02:06
55
116
הו הא מה קרה
סוף שבוע הנה בא
המשך>>
הו הא מה קרה
סוף שבוע הנה בא
לצפיה ב-' חדש וקופצני למען מטרה חשובה מאד'
חדש וקופצני למען מטרה חשובה מאד
05/06/2019 | 20:46
45
68
מאד מאד. מאד.
המשך>>
מאד מאד. מאד.
לצפיה ב-'June יא מג'נון – סיכום חודש'
June יא מג'נון – סיכום חודש
04/06/2019 | 20:53
226
322
הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
צרכנות; סרטים וקולנוע; סדרות ישראליות; משחקי הכס; מצעדים וביקורת מוזיקה; מדע בדיוני ופנטזיה; הישרדות...
המשך>>
הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
צרכנות; סרטים וקולנוע; סדרות ישראליות; משחקי הכס; מצעדים וביקורת מוזיקה; מדע בדיוני ופנטזיה; הישרדות ישראל; הישרדות וריאליטי אמריקאי; אקטואליה; אירוויזיון

בחודש מאי נכתבו בפורום 2038 הודעות על ידי 47 כותבים

חברי הפורום שכתבו הכי הרבה הם:
אורן – 256
לונה – 201
Lion Heart עם 161
ליאורה (לא לימור) – 160
עדי - 148
LeAnnDylan עם 134
עדי - 89
טל - 83
סטילהוק - 72
שיר – 44
שניר 1991 - 31
בלונדי – 24
איגור – 21
נמרוד - 20
כריכרכה2 - 19
Snirf עם 16
רעות – 16

חוץ מזה: אני עם 333 הודעות

החודש LeAnnDylan תקבל את האדום על הישגים בכתיבה וכי היא עוד לא קיבלה אף פעם

עוד מתוכנן לחודש יוני:
סדרות חוזרות (ג'סיקה ג'ונס,סיפורה של שפחה, Big Little Lies)
סדרות חדשות (אופוריה, Perpetual Grace, LTD)
עוד כל מיני סדרות של קיץ
בקולנוע יצאו סרטים על אקס מן, אנשים בשחור, זומבים, צעצועים והמוסד
כנראה יהיה אפילו יותר לח
נחגוג את חודש הגאווה
נציין את שבוע הספר
נחגוג את שבועות
נעבור מתאומים לסרטן
נציין את ימי ההולדת של:
דון דרייפר (מד מן), ד"ר ג'ון קרטר (ER), ד"ר גרגורי האוס (האוס), פייפר האליוול (מכושפות), קארי בראדשו (סקס והעיר הגדולה), סרינה ואן דר וודסן (גוסיפ גירל), סו סילבסטר (Glee)

שאלון יעלה מאוחר יותר (אני איטי החודש, אז כנראה לא אני)
אבל לבנתיים: ים המלח או הכנרת?
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
06/06/2019 | 02:09
15
37
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע החלבי הזה?
לצפיה ב-'לסיים רופא כלבבי2'
לסיים רופא כלבבי2
06/06/2019 | 08:03
27
3 הפרקים האחרונים
+בינג' של קרדינל3
לצפיה ב-'הי הי הי דברים לצפות'
הי הי הי דברים לצפות
06/06/2019 | 14:33
1
39
Years and Years
סיפורה של שפחה
מראה שחורה
להמשיך עם ג'נטלמן ג'ק
השלמות של אמא אמריקאית
להגיע לעונה 2 של בארי

ספר

והערב הפיניקס האפלה
לצפיה ב-'בקשר לאקס-מן:'
בקשר לאקס-מן:
07/06/2019 | 14:20
28
הביקורות קוטלות, אישית אני הולך ביום שני.
לצפיה ב-'רק סיפורה של שפחה '
רק סיפורה של שפחה
06/06/2019 | 15:15
34
ברגע שיהיה זמין עם תרגום במקומות שאין לנקוב בשמם .

ולהמשיך לקרוא את מלכוד 22.
לצפיה ב-'סופ"ש-חג שמח'
סופ"ש-חג שמח
06/06/2019 | 15:23
29
שבת - ללא מילים, במשפחות הכי טובות.

הורדות - המירוץ למיליון, אתגר הנינג'ה, סיפורה של שפחה, ה-100 (משבוע שעבר), קרב הליפסינק.

השלמות מהשבוע החולף - דברים טובים, סוכני SHIELD. 

בינג' לסופ"ש-חג - Doom Patrol (פרק 1.06 ואילך), ספר האורחים (2.05 ואילך), מראה שחורה (עונה 5).

כשיהיה זמן - נעלמת, Good Omens, רגליים קרות (כל העונות), אוזרק, פוסי/ורדון, גברת וילסון, צ'רנוביל, האפי! (עונה 2).
לצפיה ב-'סופש ארוך '
סופש ארוך
06/06/2019 | 19:09
33
אבל לא מספיק! אני עושה עצומה נגד ערבי חג ביום שבת!

לסיים בשורות טובות (5+6)
שנים ושנים
אולי המפץ הגדול תלוי במצב הכביסה

להמשיך עם הספר מלכוד 22.

והכי חשוב: אקסמן!!!! מקווה שהיום אם גברת אחות לא תהיה "עייפה".
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
06/06/2019 | 19:14
27
כי ממש חיכיתי למראה שחורה, אבל הביקורות על העונה החדשה איומות אז זה קצת מבאס, אבל אני עדיין אהיה חייבת לבדוק בעצמי.
ומצד שני חייבת כבר לראות את צ'רנוביל, כי הביקורות כל כך טובות וההייפ עליה כבר מורגש (הגיעה לכותרת בוייאנט היום).
אז לא יודעת עם מה מהן להתחיל.
מקווה להשלים עוד הערב את פרק 4 של שנים על שנים.

לצפיה ב-'לא הרבה'
לא הרבה
06/06/2019 | 20:02
21
רק Songland של השבוע
ואמשיך לנסות להדביק את הפער עם כמה פרקים של SVU
לצפיה ב-'סופ"ש של כאב בטן'
סופ"ש של כאב בטן
06/06/2019 | 21:27
2
29
תמיד טענתי ש נראה כמו המבורגר צמחוני.

בפינת החובה- CR וEmmerdale. הראשונה כי היא , השניה כי היא יומית ואי אפשר להתחיל לצבור בפרקים.

בפינת ההשלמות- הפרק האחרון של "בשורות טובות", החדש של ג'יין הבתולה והתוספות של קפטן מארוול.

בפינת ה"זה ברשימה שלי אבל צריך למצוא זמן/חשק"- לסיים את הספר שלי, להתחיל את מראה שחורה, להתחיל Ackley Bridge שאין לי מושג על מה היא אבל חברה שאני סומכת עליה הכריחה אותי לנסות אותה ומתישהו לשלב צפיות חוזרות בקילינג איב (מההתחלה), פליבאג (מההתחלה) ובעונה האחרונה של כתום.
אבל הפינה הזו בטח תוזנח לטובת Assassin's Creed, כי הפרק החדש בהרחבה האחרונה יצא אתמול והטלפון מאיים עלי בספוילרים.
לצפיה ב-'אני גם שוקל להתחיל Ackley Bridge'
אני גם שוקל להתחיל Ackley Bridge
09/06/2019 | 22:05
1
13
יש שם זוג שראיתי קצת גיפים שלהם
והבנתי שהסדרה חוזרת לעונה 3 בקרוב.

תאמרי לי אם את מתחילה, אולי אני אצטרף
לצפיה ב-'אגיד לך כשאתחיל'
אגיד לך כשאתחיל
09/06/2019 | 22:33
5
לצפיה ב-'סופ"ש ארוך יאייי'
סופ"ש ארוך יאייי
06/06/2019 | 23:41
22
בעיקר להמשיך עם להרוג את איב
וציידי הצללים.
וברגיל להשלים שעות שינה ולקרוא
לצפיה ב-'מינימום התחלת העונה החמישית של המאה:'
מינימום התחלת העונה החמישית של המאה:
07/06/2019 | 14:15
1
30
כנראה רק שני פרקים ראשונים, וזה רק היום, יהיו עוד אני מניח, בהמשך הסוף שבוע המהנה הזה.
לצפיה ב-'אז הוספתי אחד של חינוך מיני ואחד של בית הנייר'
אז הוספתי אחד של חינוך מיני ואחד של בית הנייר
07/06/2019 | 20:22
23
זהו להיום, עכשיו אלך לקרוא.
לצפיה ב-'חוק וסדר SVU עונה 11 אתמול ראיתי פרקים 15-17 (יום רביעי 9-13'
חוק וסדר SVU עונה 11 אתמול ראיתי פרקים 15-17 (יום רביעי 9-13
09/06/2019 | 17:10
6
שרשור חדשות ועדכונים
05/06/2019 | 07:04
19
26
לצפיה ב-'Syfy ביטלה את הסדרות "האפי!" ו-"Deadly Class"'
Syfy ביטלה את הסדרות "האפי!" ו-"Deadly Class"
05/06/2019 | 07:06
60
רשת Syfy הודיעה על ביטול הסדרה האפי! לאחר שתי עונות ועל ביטול הסדרה Deadly Class לאחר עונה אחת. אולפני ההפקה של שתי הסדרות הודיעו שינסו למצוא להן פלטפורמת שידור חלופית.

לצפיה ב-'אמזון ביטלה את הסדרה "סניקי פיט"'
אמזון ביטלה את הסדרה "סניקי פיט"
05/06/2019 | 07:07
49
חברת אמזון פריים הודיעה על ביטול הסדרה סניקי פיט בכיכובו של ג'ובאני ריביסי לאחר שלוש עונות.

לצפיה ב-'הסדרה "החווה" תסתיים לאחר ארבע עונות'
הסדרה "החווה" תסתיים לאחר ארבע עונות
05/06/2019 | 07:10
51
חברת נטפליקס הודיעה שהסדרה החווה בכיכובם של אשטון קוצ'ר ודקס שפרד תסתיים לאחר ארבע עונות.

עונת הסיום תכלול עשרים פרקים שישודרו בשני מקבצים בני עשרה פרקים בהמשך 2019 ובמהלך 2020.

לצפיה ב-'קאסט לעונת הסיום של "אימפריה"'
קאסט לעונת הסיום של "אימפריה"
05/06/2019 | 07:11
49
לי דניאלס, היוצר של הסדרה אימפריה, הודיע רשמית שהשחקן ג'סי סמולט לא ישוב לעונה השישית והאחרונה.

לצפיה ב-'טיזר לעונת הסיום של "קילג'ויס"'
טיזר לעונת הסיום של "קילג'ויס"
05/06/2019 | 15:08
1
35
רשת Syfy פרסמה טיזר לקראת עליית העונה החמישית והאחרונה של הסדרה קילג'ויס ב-19/07.

לצפיה ב-'רק חדשות על סיום וביטול יש לך היום'
רק חדשות על סיום וביטול יש לך היום
05/06/2019 | 17:49
46
לא שמשהו מהסיומים/ביטולים האלו כואב לי במיוחד
לצפיה ב-'DC Universe ביטלה את הסדרה "Swamp Thing"'
DC Universe ביטלה את הסדרה "Swamp Thing"
06/06/2019 | 18:20
49
זה היה מהיר

חברת הסטרימינג DC Universe הודיעה על ביטול הסדרה החדשה Swamp Thing לאחר עונה אחת, שבוע אחד בלבד לאחר שעלתה. 

לצפיה ב-'טריילר לעונה השלישית(והאחרונה) של ג'סיקה ג'ונס '
טריילר לעונה השלישית(והאחרונה) של ג'סיקה ג'ונס
06/06/2019 | 21:10
1
24
לצפיה ב-'מחכה לזה!'
מחכה לזה!
06/06/2019 | 21:29
6
לצפיה ב-'הסדרה "לוציפר" תסתיים לאחר חמש עונות'
הסדרה "לוציפר" תסתיים לאחר חמש עונות
07/06/2019 | 10:21
47
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה חמישית ואחרונה של הסדרה לוציפר. העונה הרביעית של הסדרה עלתה בחודש שעבר לאחר שבוטלה ע"י רשת FOX בתום שלוש עונות.

לצפיה ב-'טיזר וליהוק נוסף לסדרה "BH90210" של רשת FOX'
טיזר וליהוק נוסף לסדרה "BH90210" של רשת FOX
07/06/2019 | 11:42
1
55
רשת FOX פרסמה טיזר נוסף לקראת עליית הסדרה החדשה BH90210 בהשתתפות כוכבי הסדרה בוורלי הילס, 90210. בנוסף, הודיעה ההפקה על ליהוקו של השחקן איוון סרגיי שיגלם את נייט, בעלה של טורי ספלינג בסדרה.

הסדרה תעלה בארה"ב ב-07/08 ובצמוד ב-yes.

לצפיה ב-'איזה טיזר חמוד'
איזה טיזר חמוד
09/06/2019 | 23:18
6
לצפיה ב-'"המקום הטוב" תסתיים לאחר ארבע עונות'
"המקום הטוב" תסתיים לאחר ארבע עונות
08/06/2019 | 08:22
2
65
מייקל שור, היוצר של הקומדיה המקום הטוב, הודיע שהסדרה תסתיים לאחר ארבע עונות ברשת NBC.

לצפיה ב-'חבל אבל'
חבל אבל
08/06/2019 | 13:05
49
זה טוב שיוצר עוצר את הסדרה כשהוא רוצה ולא מורח כי הרשת רוצה.
לצפיה ב-'חבל אבל'
חבל אבל
09/06/2019 | 01:03
38
מעולה, כי הסדרה עדיין ממש ממש מעולה בעיני וככה היא תישאר מעולה לנצח.
לצפיה ב-'HBO ביטלה את התוכנית של וויאט סנאק'
HBO ביטלה את התוכנית של וויאט סנאק
08/06/2019 | 08:27
48
רשת HBO הודיעה על ביטול התוכנית וויאט סנאק: אזורים בעייתיים לאחר שתי עונות.

לצפיה ב-'CBS ביטלה את הסדרה "The Red Line"'
CBS ביטלה את הסדרה "The Red Line"
08/06/2019 | 12:01
49
רשת CBS הודיעה על ביטול הסדרה החדשה The Red Line לאחר עונה אחת בלבד. הסדרה, שמראש תויגה כסדרה מוגבלת, שודרה במשך חודש אחד עם פרקים כפולים שזכו לרייטינג נמוך מאוד.

לצפיה ב-'עונה 5 של "לוציפר" בנטפליקס- תהיה גם האחרונה '
עונה 5 של "לוציפר" בנטפליקס- תהיה גם האחרונה
10/06/2019 | 11:44
1
28
אחרי שנטפליקס קנתה את הזכויות מוורנר (רשת פוקס ביטלה את השידרה) והפיקה עונה רביעית, הסדרה חודשה לעונה נוספת- ואחרונה. 
לצפיה ב-'פרסמתי את זה 5 הודעות מעלייך'
פרסמתי את זה 5 הודעות מעלייך
10/06/2019 | 12:50
20
לפני שלושה ימים.
דיוני סדרות לאמצע השבוע
04/06/2019 | 08:03
17
25
התעוררתי קצת מאוחר מידי הבוקר
לצפיה ב-'המאה עונה 6:'
המאה עונה 6:
04/06/2019 | 19:30
5
36
אני כבר יכול להתחיל את העונה, נגישים לי שלושה פרקים..
אני כבר לא זוכר איפה נעצרתי בעונה החמישית. כמה פרקים יש כבר בעונה 6 בכלל?
לצפיה ב-'יש כבר 5 פרקים בעונה 6.'
יש כבר 5 פרקים בעונה 6.
04/06/2019 | 19:44
4
10
לצפיה ב-'אוקיי, '
אוקיי,
04/06/2019 | 20:15
3
25
אני מניח שהזמן יעשה את שלו..
ראיתי שיש שינוי רציני בעלילה, כנראה בעקבות הפרקים שלא ראיתי בעונה חמש.
לצפיה ב-'אין טעם להתחיל את עונה 6 אם לא סיימת את 5'
אין טעם להתחיל את עונה 6 אם לא סיימת את 5
05/06/2019 | 09:51
2
9
לצפיה ב-'יש מצב, אני מתחיל את עונה חמש מההתחלה:'
יש מצב, אני מתחיל את עונה חמש מההתחלה:
05/06/2019 | 11:50
1
18
ראיתי תשעה פרקים זמינים, נראה לי
לצפיה ב-'תיקון, עשרה פרקים'
תיקון, עשרה פרקים
05/06/2019 | 12:05
8
לצפיה ב-'ג'נטלמן ג'ק פרק 1X01 - מאוד אהבתי'
ג'נטלמן ג'ק פרק 1X01 - מאוד אהבתי
04/06/2019 | 21:12
8
40
איכשהו הסדרה היא לחלוטין סדרה תקופתית בריטית עם אצילים, משרתים והכל, אבל גם מרגישה שונה. ולא רק בגלל שהדמות הראשית היא לא קונבנציונלית. משהו במקצב של הסדרה מרגיש מאוד שונה.

מאוד אהבתי את הדמות הראשית.
אבל גם מאוד אהבתי את זה שלא עשו אותה בכלל דמות מושלמת. כלומר אני ציפיתי שזאת תהיה דמות שבמידה רבה סובלת בגלל התקופה שלה והיא סוג של מושלמת מוסרית (מנקודת המבט שלנו במאה ה21) רק שבני תקופתה לא רואים את זה.
אבל אן היא מניאקית. היא מגעילה לחלוטין אל אחותה. יש לה דעות מאוד שמרניות לגבי הבדלי מעמדות, היא מאוד שמחה שהיא בעלת אדמות, אבל גם רואה את זה כזכותה מלידה.
והדבר שהכי הפתיע אותי זה תחילת הרומן בינה ובין האישה הצעירה יותר (אן ווקר).
זה היה ברור מתחילת הפרק כשראו את ווקר מגיעה לאחוזה שזה ילך לכיוון הזה. אבל הנחתי שאן ליסטר תראה אותה בשלב מסוים ותתאהב בה ולכן תשאר. אבל זה הלך במסלול די שונה (אותו יעד, אבל מסלול שונה) כשהיא החליטה שווקר מאוהבת בה ושהיא תשאר כדי לתפוס אותה בחכתה. ואפילו משכללת בזה את החישוב של זה שווקר מאוד עשירה.
לצפיה ב-'יש!'
יש!
04/06/2019 | 21:22
2
30
אני בעיצומו של דיון על כמה שהסדרה ואן וסוראן (השחקנית של אן) מושלמת, אז יש לך תזמון מעולה.

אן באמת נוראית. קראתי כתבה ממש ארוכה ומעניינת על היומנים של אן האמיתית, ומסתמן בהם שבגדול זה היה האופי שלה. אישה חזקה ודעתנית שלא מתפשרת או מתנצלת ומסרבת לקבל את זה שהגורל קבע שהיא תיוולד גבר, גם אם זה אומר שאנשים אחרים נפגעים מהישירות שלה. אבל היא כ"כ כריזמטית שלא אכפת לי בכלל, גם לא מהסיבה העקומה והאינטרסנטית שבגללה היא התחילה את הרומן עם אן ווקר. אי אפשר לשנוא מישהי שכ"כ טובה בלהיות בטוחה בעצמה, גם אם יש לה את אחת התסרוקות האיומות ביותר שראיתי אי פעם.

והסדרה כולה מעולה, לא רק אן. הפתיח במיוחד
לצפיה ב-'דיון? איפה דיון?'
דיון? איפה דיון?
04/06/2019 | 21:25
1
26
במקום אחר?!?
לצפיה ב-'בפורום של העצומה!'
בפורום של העצומה!
04/06/2019 | 21:32
28
מסיבה פרטית למוזמנים(ות) בלבד, אבל התוכן שלה הוא בעיקר על כמה שהדמות והשחקנית מושלמות. קצת פחות כוס התה שלך
לצפיה ב-'גם אני מאוד אוהבת'
גם אני מאוד אוהבת
05/06/2019 | 07:07
22
למרות שהתלהבות שלי קצת ירדה עם התקדמות הפרקים
זה עדיין אחד מממתקי השבוע
לצפיה ב-'ראיתי בינתיים 5 פרקים ואהבתי'
ראיתי בינתיים 5 פרקים ואהבתי
05/06/2019 | 08:14
8
לצפיה ב-' אני ראיתי רק את הפרק הראשון'
אני ראיתי רק את הפרק הראשון
05/06/2019 | 14:11
1
30
מאוד אהבתי בעיקר בגלל הדמות של אן (השחקנית שמגלמת אותה מדהימה), אבל אני לא ממשיכה כרגע כי זה לא מסתדר לי מבחינת הזמן.

בקשר לדמות של אן, אני פחות או יותר ציפיתי למה שראיתי ממנה כי כבר ראיתי פעם את יומניה של אן ליסטר של bbc, לא שאני זוכרת הרבה רק בקווים כללים כזה, וכל מה שכתבתי בהמשך קשור אך ורק למה שראיתי בפרק עצמו. אתה צודק שזה היה משעמם אם היא הייתה כמו שאתה ציפית, אני לא כל כך הייתי קוראת לה מניאקית יותר פרקטית לדעתי, והיא גם אומנם שמרנית בנושא מעמדות לעומת אחותה אבל הרבה יותר ליברלית ממנה בנוגע לשיווין בין נשים לגברים, אבל זה כנראה כי בעצמה אישה וזה מתאים לרצונות שלה. אגב אחותה, אז גם  ג'מה וילן עושה עבודה ממש טובה בגילום האחות הלא הכריזמטית והדמות שלה כל כך שונה מיארה גרייג'וי שלקח לי כמה דקות להבין מאיפה היא מוכרת לי. בקשר לווקר, לא יודעת אם זה מאוד הפתיע אותי אולי רק ממש בהתחלה שרק הראו אותה בכירכרה חשבתי שאן תתאהב בה ולכן תישאר בגללה,  אחר כך זה כבר היה לי דיי ברור שהיא זאת שמתעניינת מאוד באן, אפילו לפני שהן נפגשו זה היה נראה שהיא מאוד רוצה לפגוש אותה, כל פעם שהועלה סיפור שקשור באן הוא מיד משך את תשומת ליבה. והחישוב הקר של אן בנושא מאוד התאים לכל מה שראינו ממנה בפרק.

לצפיה ב-'אההה.... משם האחות מוכרת לי'
אההה.... משם האחות מוכרת לי
05/06/2019 | 22:58
23
הייתה לי תחושה שהיא מוכרת מאיפשהו, אבל אפילו לא ממש הקדשתי לזה מחשבה
לצפיה ב-'צריך להגיד שמרבית הפמיניסטיות של המאה ה-19'
צריך להגיד שמרבית הפמיניסטיות של המאה ה-19
08/06/2019 | 22:29
21
היו נשים די דוחות, גזעניות, שמרניות מבחינת מעמדות והתנגדו ממש למוביליות חברתית. ואז כעבור 200 שנה עשו להן מייקאובר מופרך להפליא

זה לא מקרי שההישג הפוליטי החשוב הראשון של הפמינסטיות בארצות הברית היה להעביר איסור על מכירת אלכוהול ושהספר הפמיניסטי החשוב ביותר של התקופה הוא "חדר משלך" כאילו לאנשים עניים באותה תקופה יש חדר ייעודי לגבר.
לצפיה ב-'American Princess - שני פרקים ראשונים - חמוד למדי בנתיים'
American Princess - שני פרקים ראשונים - חמוד למדי בנתיים
04/06/2019 | 21:22
1
58
סדרה חדשה ונחמדה על אישה עירונית שבורחת ביום חתונתה, מגיעה ליריד רנסנס ומחליטה להשאר שם.
הסדרה בעיקר מורכבת מהרבה דמויות שונות שחיים ועובדים ביריד רנסנס.

חוץ מזה - לוקאס נף (לגדל את הופ) חמוד יותר ואפילו חתיך יותר ממה שזכרתי.
לצפיה ב-'הבחורה עם הפאה מזכירה את כריסטינה אפלגייט'
הבחורה עם הפאה מזכירה את כריסטינה אפלגייט
09/06/2019 | 18:15
16
הייתי צריך לבדוק את זה כדי לדעת.
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
02/06/2019 | 15:59
23
13
לצפיה ב-'המלצה על הסרט "אלאדין"'
המלצה על הסרט "אלאדין"
02/06/2019 | 16:02
1
58
ראיתי שכבר דיברתם על זה בשרשור OFF הקודם, אבל הוא כבר לא קופץ.

מצטרף להמלצה על "אלאדין" החדש. מודה שהייתי סקפטי לגמרי כשפורסם על הליהוק של וויל סמית', אבל בואנה - הוא תותח! לגמרי הכוכב של הסרט, כל כך מצחיק וממש נהניתי ממנו. הקאסט כולו נהדר, עם לא מעט פנים מוכרות (נאסים פדראד, נאביד נגבאן ובילי מגנוסן) לצד שחקנים שלא הכרתי וממש אהבתי בתפקידים הראשיים - מנה מסעוד ונעמי סקוט (שמסתבר ששיחקה ב"טרה נובה", אבל מי זוכר את זה בכלל).

סרט ממש כיפי, צבעוני, שירים נהדרים ולגמרי לא רק לילדים (הקהל באולם היה ברובו מבוגרים למרבה הפתעתי). מומלץ בחום!
לצפיה ב-'אני ממש רוצה לראות, אבל יש מצב שזה יהיה רק כשהוא יצא לדודים.'
אני ממש רוצה לראות, אבל יש מצב שזה יהיה רק כשהוא יצא לדודים.
02/06/2019 | 16:11
44
זה הלייב אקשן הראשון באמת רציתי לראות, אבל חברת קולנוע אחת לא זורמת והשנייה עסוקה בעבודה/יש לנו עוד 2 סרטים ללכת אליהם ביחד, אז לא בטוח שזה יקרה בקולנוע
לא אם אשכנע את אחוית שחוזרת היום מחו"ל לבוא איתי. יש מצב.
לצפיה ב-'כתבת-רשימת סרטים מוואלה ב'
כתבת-רשימת סרטים מוואלה ב
03/06/2019 | 12:45
44
לצפיה ב-'ניק מה עם סיכום חודשי? '
ניק מה עם סיכום חודשי?
03/06/2019 | 19:28
11
11
לצפיה ב-' '
03/06/2019 | 19:57
8
לצפיה ב-'אויש נכון'
אויש נכון
03/06/2019 | 20:06
9
34
אני כבר אומר לעצמי מאז יום ראשון ואיכשהו כל הזמן שוכח.
נראה לי שזה כבר יהיה מחר
לצפיה ב-'אמרת שיהיה היום סיכום חודשי'
אמרת שיהיה היום סיכום חודשי
04/06/2019 | 17:02
8
7
לצפיה ב-'אני מתחילה עצומה להדיח את ניק'
אני מתחילה עצומה להדיח את ניק
04/06/2019 | 18:45
7
8
לצפיה ב-'ולמנוע ממנו לנהל פורומים אחרים בתפוז!!'
ולמנוע ממנו לנהל פורומים אחרים בתפוז!!
04/06/2019 | 18:50
6
29
לצפיה ב-'!!!!!!!!!!!'
!!!!!!!!!!!
04/06/2019 | 20:22
5
7
לצפיה ב-'בסדר בסדר אני נכנע ללחץ הציבורי'
בסדר בסדר אני נכנע ללחץ הציבורי
04/06/2019 | 20:44
4
28
אבל שיהיה ברור שזה לא בגלל שאני מפחד להיות מודח
אני פשוט פיתחתי פחד נוראי מעצומות
לצפיה ב-'ובצדק, כבר כמעט מיליון אנשים חתמו.'
ובצדק, כבר כמעט מיליון אנשים חתמו.
04/06/2019 | 20:58
3
9
לצפיה ב-'אני מניח שכבר שינו את היעד ל1.5 מיליון'
אני מניח שכבר שינו את היעד ל1.5 מיליון
04/06/2019 | 21:02
2
24
אתם לא מבינים שלעולם לא תגיעו ליעד כי כל הזמן יגדילו אותו.

(זה פתאום מאוד מזכיר לי משהו מהסדרה מלכוד 22)
לצפיה ב-'1.85, בפעם האחרונה שבדקתי'
1.85, בפעם האחרונה שבדקתי
04/06/2019 | 21:12
4
לצפיה ב-' '
04/06/2019 | 23:28
5
לצפיה ב-'התחלתי לקרוא את מלכוד 22 '
התחלתי לקרוא את מלכוד 22
04/06/2019 | 15:13
6
44
ובינתיים הוא דיי מייגע ולא כ"כ זורם לי. אני אמשיך אותו, אבל הוא משתפר לפחות?
לצפיה ב-'אני גם התחלתי'
אני גם התחלתי
04/06/2019 | 19:08
3
43
וכן הוא קצת מייגע.
הגעתי בשישישבת לעמוד 180 בערך ומאז נתקעתי. (אבל זה גם כי קשה לי לקרוא בימי עבודה העיניים שלי עייפות).
הבעיה היא שלא רק שהעלילה לא כרונולוגי כל הכתיבה לא קוהרנטית, זה מרגיש כמו זרם תודעה כזה. או כמו  שחברה שלי החופרת מספרת סיפור וכל פעם נזכרת בעוד פרטים וסיפור צד על שם שהיא הזכירה ועוד סיפור צד ועוד פרט שהיא שכחה קודם וכו' וכו'.
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
04/06/2019 | 19:18
2
25
אני בעמוד 150.

יש יותר מידי דמויות ויש הקדמות ארוכות מיותרות(כמו על העבר של מייג'ור) וחצי מהזמן לא ברור מה קורה שם. והכי מחרפן זה שיש דיאלוגים בסדרה שנלקחו ממש אחד לאחד מהספר והם לא עובדים בכתב אבל עובדים ממש טוב בסדרה .
לצפיה ב-' '
04/06/2019 | 19:24
1
21
גם כי לפעמים הדיאלוגים האלה ארוכים ולא כתוב מי אומר מה אז בשלב מסויים כבר אני לא יודעת מי מדבר.
לצפיה ב-'אני קראתי לפני המון זמן'
אני קראתי לפני המון זמן
04/06/2019 | 21:03
19
אז אני לא זוכר בדיוק את החוויה
אבל עד כמה שאני זוכר מאוד אהבתי את הספר.
לצפיה ב-'בינתיים הגעתי לעמוד 200 ומשהו '
בינתיים הגעתי לעמוד 200 ומשהו
05/06/2019 | 14:18
1
22
והיו כמה פרקים טובים יותר. אבל למה לעזאזל היו צריכים לספר שוב את אותו סיפור?

והקטע שהזמנים קופצים מטומטם, רגע אחד ליוסריאן עשה 50 משימות ומעלים ל-55 ואז שלושה דפים אחרי יש לו 30 ומשימות ומעלים ל-40. אי אפשר להתרכז בספר כי כול רגע אני עוצרת כדי להבין אם פספסתי משהו או לא.
לצפיה ב-'זאת הבעיה בספרים לא כרונולוגיים'
זאת הבעיה בספרים לא כרונולוגיים
05/06/2019 | 18:09
18
לא יודע אם יצא לך לקרוא מאיר שלו...
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
05/06/2019 | 20:45
17
קה קה קה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ