לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אמנון לוי - שומר מסך

ברוכים הבאים לפורום "אמנון לוי - שומר מסך" בהעיתונאי אמנון לוי שב בעונה חדשה עם תחקירים חדשים העוסקים במקומות, באנשים ובתופעות מכל רחבי הארץ.תכנית התחקירים "שומר מסך" עם אמנון לוי תמשיך העונה במסורת של חשיפת נוכלים, הגנה על האזרח הקטן וטיפול בתופעות חברתיות-פליליות. התכנית תנסה לשחזר את הצלחת העונות הקודמות שבהן נחשפו סיפורים כגון הסרסור התל-אביבי שמפתה נשים ישראליות לעבוד כנערות ליווי, המרפא השרלטן שגובה מאות אלפי שקלים מחולים סופניים באמתלה שהוא יכול לרפא כל אדם מכל מחלה, תופעת הנישואים של ילדים וילדות בקרב חסידי ברסלב בכרמיאל ועוד. צוות התחקירנים, חמוש במצלמה נסתרת, יתעד את התופעות ויאפשר לקהל הצופים להציץ לעולמם של נוכלים, שרלטנים ופושעים. התכנית שומר מסך משודרת בערוץ 10 אחת לשבוע בימי שלישי בשעה 21:00.הפורום הוא הבמה שלכם לשוחח על כמה מה שקשור לנושא התכנית, להביע דעתכם ואף להציע הצעות. אם גם אתם נתקלתם בבעיה, אם גם אתכם ניסו לרמות, התקשרו עכשיו למספר057-9999444.המשך גלישה נעימה!

אודות הפורום אמנון לוי - שומר מסך

ברוכים הבאים לפורום "אמנון לוי - שומר מסך" בהעיתונאי אמנון לוי שב בעונה חדשה עם תחקירים חדשים העוסקים במקומות, באנשים ובתופעות מכל רחבי הארץ.תכנית התחקירים "שומר מסך" עם אמנון לוי תמשיך העונה במסורת של חשיפת נוכלים, הגנה על האזרח הקטן וטיפול בתופעות חברתיות-פליליות. התכנית תנסה לשחזר את הצלחת העונות הקודמות שבהן נחשפו סיפורים כגון הסרסור התל-אביבי שמפתה נשים ישראליות לעבוד כנערות ליווי, המרפא השרלטן שגובה מאות אלפי שקלים מחולים סופניים באמתלה שהוא יכול לרפא כל אדם מכל מחלה, תופעת הנישואים של ילדים וילדות בקרב חסידי ברסלב בכרמיאל ועוד. צוות התחקירנים, חמוש במצלמה נסתרת, יתעד את התופעות ויאפשר לקהל הצופים להציץ לעולמם של נוכלים, שרלטנים ופושעים. התכנית שומר מסך משודרת בערוץ 10 אחת לשבוע בימי שלישי בשעה 21:00.הפורום הוא הבמה שלכם לשוחח על כמה מה שקשור לנושא התכנית, להביע דעתכם ואף להציע הצעות. אם גם אתם נתקלתם בבעיה, אם גם אתכם ניסו לרמות, התקשרו עכשיו למספר057-9999444.המשך גלישה נעימה!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
רשימת עמותות הנותנות סיוע
פניות למערכת התוכנית
התכנית משודרת ביום שלישי בשעה 21:00 בערוץ 10

לפניות למערכת התכנית ניתן לפנות או במייל הנ``ל או בטלפון 057-9999444. אנא המנעו מלהשאיר פרטים אישיים,הן של אנשים והן של עסקים על פני הפורום! הודעות כאלו יימחקו ללא אזהרה וכותבן יוזהר בחסימה!
המשך >>

לצפיה ב-'מדפסת לקסמרק מדגם X2670 ש"אוכלת" דפים'
מדפסת לקסמרק מדגם X2670 ש"אוכלת" דפים
19/05/2012 | 16:33
52
היי,
יש לי מדפסת לקסמרק מדגם X2670, שלאחרונה החלה "לאכול" דפים - אני שולחת הדפסה, אך הדף נכנס בצורה עקומה, מתקמט והמדפסת נתקעת. מה עושים? הייתי קונה מדפסת חדשה לגמרי, פשוט ממש לאחרונה רכשתי דיו חדש וחבל לי הכסף שהוצאתי עליו (שני ראשי דיו...)
לצפיה ב-'סרטים שחובה לראות ולהביע דעה '
סרטים שחובה לראות ולהביע דעה
08/05/2012 | 14:48
104
 למר אמנון לוי היקר אני מאד נהנת מהתחקירים שלך חשוב לי שתביע דעתך על שני סרטים שקוראים תיגר על כל הרעיון הציוני: "הרצל והציונות כל האמת" ו"הרצל החזיר אותי בתשובה "
בברכה ובתודה
שושנה טייב
לצפיה ב-'הונאות מאתרי איטנרנט בחו"ל'
הונאות מאתרי איטנרנט בחו"ל
08/05/2012 | 11:52
41
שלום. קניתי 3 כרטיסים למשחק הסופר קלסיקו הגדול בשווי של 800 יורו כל כרטיס ובפער של חודשיים מראש. ביום שנחנתנו בברצלונה הודיעו לנו חגיגית שלא יספקו לנו את הכרטיסים. כיום אחרי שכבר הובטח לנו החזר כספי ופיצוי של 10% הודיעו לנו שההחזר הוא בצורת כרטיסים ולא באופן כספי ויש לנו 180 יום לנצל אותו. זה מקומם אותי מן הסתם ואני אובדת עצות. יש משהו שניתן לעשות דרככם?
לצפיה ב-'בעיה עם לוטובול'
בעיה עם לוטובול
06/05/2012 | 14:26
165
שלום,
היום התקשרו אלי מלוטבול ומשום מה הסכמתי לעסקה
למזלי הכרטיס שלי היה מלא והם קיבלו סירוב לחיוב
לאחר 10 דקות התקשרתי אליהם לבטל
ולטענתם הם ביטלו לי עכשיו את המנוי
האם אני יכול ליהיות רגוע????
לצפיה ב-'יש לי מה לאמר'
יש לי מה לאמר
18/01/2008 | 16:02
45
המורה ודאי שגתה. היא לוקה בטעם רע, ציניות וחוש הומור מקאברי שאין לו מקום במהלך שיעור. העונש שהיא קיבלה לא מידתי. על טיפשות וטעם רע לא מוציאים להורג. היא הוצאה להורג ובכך עשו לה עוול נוראי.

יש לי ביקורת על התלמיד "המיסכן". הוא אדם רע לב, אכזרי וניבזי. כך לא מתנהגים. אתה התלמיד עוד תטעה לא אחת בחייך. התירצה שינהגו בך באותה אכזריות כשתשגה?!. לא היה זה צעד מחאה. זו היתה ניבזות, אכזריות ורוע לב. אתה לא בדרן וגם אתה לוקה בטעם רע, בדיוק כמו המורה שלך.

אני לא מוצא הבדל בין המעשה האידיוטי של המורה, למעשה האידיוטי של התלמיד.

וזה שהוציא את זה לתיקשורת, עה זאת מכוונה רעה.

אם יש בורא עולם, יבוא חשבון עם התלמידים וישלם להם כגמולם. על חטאים שבין אדם לחברו, אפילו המקום איננו מכפר ואני לא הייתי סולח !!!!!!!!!!!

מקווה שהמורה תתאושש.
לצפיה ב-'התלמיד יוסי'
התלמיד יוסי
17/01/2008 | 11:28
2
57
הכי הדהים אותי לשמוע שאתה תלמיד בכיתת מצויינות !!!
אתה באמת חושב שאתה מתאים לכיתה כזאת?!!!
איזה מנהיגות בדיוק מלמדים אותך שם. ?

להשפיל מורים? להשתין בכיתה? אתה באמת חושב שמישהו מאמין שלא יכולת להתאפק בזמן השיעור? כמו שנראית בסרט אתה נראה מספיק גדול.

אין ספק שאתה בחור חכם אם הצלחת לשכנע את אמנון לוי   שאתה יצאת מושפל.לי דווקא זה לא נראה ככה.

.

לצפיה ב-'את הפיפי של יוסי ?'
את הפיפי של יוסי ?
17/01/2008 | 17:11
21
לצפיה ב-'מורה שהביאה בושה לשאר המורים ולמוסד החינוכי'
מורה שהביאה בושה לשאר המורים ולמוסד החינוכי
18/01/2008 | 14:28
25
אף אחד לא ניסה להשפיל את המורה ,זאת המורה שהשפילה את עצמה,דבר ראשון  היא בעצמה הציעה את השקית לתלמיד כדי שהוא יוכל להישתין בכיתה, דבר שני בזמן שהוא משתין במקום לצאת מהכיתה וגם להוציא את שאר התלמידים היא המשיכה ללמד, ועוד בשיא חוצפתה אמרה  בפעם הבאה תביא בקבוק.
אז אני שואל אתכם  לאן נעלם החינוך וכבוד המורה? כבוד לעצמה,כבוד  לכיתה, כבוד לתלמידים וכבוד למוסד החינוכי ?היא במקום למנוע מעשים מסוג זה עוד נותנת יד לזה , אז מה ציפת מהתלמיד של המורה הזו ?   אני בז למורה הזאת ויורק על התעודה שלה (אם ביכלל יש לה).מה גם להזכיר את התגובה שלה לתחקירית שהגיעה אליה לביתה" זה לא היה בתודעה של התודעה שלה " (אתה הבנת את זה , אני לא, גם היא לא) .
אני מציע לך תחשוב מה מורה הזאת עשתה שהביאה את התלמיד הזה למעשה הזה,
לצפיה ב-'שמי הילה צבי והייתי מואד מעוניינת לעבוד אצלך'
שמי הילה צבי והייתי מואד מעוניינת לעבוד אצלך
18/01/2008 | 14:10
72
ביצעתי קורס חוקרים פרטיים ברמת הפעל הטלפון של הוא:0509113122
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
17/01/2008 | 11:08
61
עקב סוגיות משפטיות שונות, הפורום ייסגר בימים הקרובים.

אנו מודים ל-SuperKeren ו-פינקי וה מ ו ח על ניהול הפורום למשך תקופה ארוכה ומאחלים להם בהצלחה בהמשך דרכן בתפוז ובכלל.
לצפיה ב-'חייבים להיכנס בקשר ליוסי שהשתין בכיתה'
חייבים להיכנס בקשר ליוסי שהשתין בכיתה
16/01/2008 | 16:23
43
עכשיו תקשיבו טוב. אני מכיר את יוסי והוא לא ילד בעייתי ולא ילד מופרע. לא היה לו שום דבר כנגד המורה הזאת והוא לא עשה את זה כדי להפיל אותה, כלל וכלל לא!!!
אז אך תבלבלו את המוח על זה שהמורה מסכנה והמורה לא אשמה. מה לעשות שהיה לו פיפי?!!?!? מה הוא אשם?!!!
הדבר נורא גם משום שזה לא הייתה ההצעה המגונה של יוסי אלא ההצעה של המורה! היא הציעה לו את זה ועוד ברוב חוצפתה ובלי בושה היא עוד אמרה לו לפני כל מה שקרה שיחזיר לה את השקית לאחר שיסיים את צרכיו.
ועוד דבר אחד, יוסי לא ניגש אל המורה וביקש ממנה לצאת לשרותים 5 דקות אחרי ההפסקה אלא לפחות 15-20 דקות לאחר מכן.
וגם אם 5 דקות או דקה אין לה שום זכות לא לתת לו לצאת, חוק זה חוק ומי שעובר אליו יענש!
תגובותו של מנהל בית הספר גובלת בכלימה והטיפול שלו בבעיה פשוט מחפיר.....
לצפיה ב-'קבורת בעלי חיים'
קבורת בעלי חיים
16/01/2008 | 15:39
23
בבקשה בבקשה בבקשה - אם מישהו יכול לעזור או מכיר את המקרה. בואו נעזור כולנו יחד.
שלום רב,

ביום ב' - 14.1.08 כלבי היקר נפטר.
פנינו לוטרינר שהרדים את הכלב וביקשנו קישור לאדם/חברההמתעסק בקבורת חיות.
אכן הגיע באותו בוקר בחור מטעם החברה.
בהמשך לבקשתנו לקבור את הכלב באיזור דרומי שליד רמלה נסע איתנו הבחור לאיזור, כשהגענו הוא ניסה לחפור במשך 2דקות והחליט שלדעתו המקום אינו מתאים לקבורה בגלל סוג האדמה, דבר אשר נשמע כמו תירוץ עלוב אך בשל המצב הריגשי הקשה בו היינו נתונים ובמקביל תלויים בגופת הכלב שנמצאת ברכבו החלטנו להישמע להצעתו לקבירת הכלב במקום שליד רעננה, מקום בו הם קוברים את כל בעלי החיים בקבורה נאותה ומכובדת (כביכול!!!).
הגענו למקום (באיזור שבין בצרה לרעננה).
המקום נראה זוועה, כמו קבר אחים אחד גדול בלי שום כוונה לקבירה נאותה ומכובדת.  
כמו כן וחשוב מכל אותו אדם  יוצר קשר עם מאות וטרינרים וקובר מידי יום עשרות כלבים וחתולים בשטח חקלאי באיזור רעננה אשר אינו שייך לו.
אותן גופות של כלבים מחלחלות למי התהום ומזהמות מי שתיה.
במקביל לכל זאת הוא מספר לוטרינרים שהקבורה נעשית באופן מכובד וראוי. ע"פ תנאי השטח נראה שהכלבים עוברים תחלופת קבורה מהירה מאוד וספק אם חלקם אינם נקברים שם כלל כיוון שהבעלים של הכלב /חתול אינו מגיע כלל למקום מתוך אמון מוחלט בחברה..  
אלפי בעלי כלבים ברחבי הארץ אינם מודעים לזוועה שעוברת על גופת בעל החיים האהוב ששירת אותם שנים.
חשוב לציין שמדובר באדם אשר פתח חברה הנותנת שירות זה בכל רחבי הארץ ועל כן מדובר באלפים של בעלי חיים אהובים. כמו כן, גובה על כך מאות שקלים.

לינק לחברה:
http://petmet.dsites.co.il/HTMLs/article.aspx?C2004=12512&BSP=12273&BSS110=12512

מחכה לתגובות או הצעות.
חייבים לתפוס את הנוכל והאיש חסר הרחמים הזה ולהוציא את הסיפור לתקשורת מיד לפני שעוד בעלים של בעלי החיים ימשיכו לשלוח את גופות יקיריהם לקבורה מזוויעה
לצפיה ב-'כיתה ותלמיד'
כיתה ותלמיד
16/01/2008 | 15:37
17
התוכנית בשומר מסך הייתה מהגרועות. מחופפת ולא רצינית. אין לי ספק שהמורה אמרה מה שאמרה, וגם אין לי ספק שהייתה צינית. התלמיד מן הסתם בחר שלא להקשיב לציניות שבדבריה אלא לפשט של הדברים. התלמיד יכול היה לצאת מהכיתה גם אם המורה לא הרשתה זאת, וללכת לשירותים. והוא בחר שלא לעשות כך! הבחירה מעידה עליו יותר ממה שהיא מעידה עליה!

אם אכן הנאמר בתוכנית נכון, שגה בדרך הטיפול בכיתה עם המחנכת והיועצת, אבל באמת קשה לדעת מה לעשות בנתונים הללו.

זאת הפרת משמעת חמורה ביותר, והתלמיד צריך לחפש בית ספר אחר שם יוכל לעשות את צרכיו באין מפריע ובכל מקום!

לצפיה ב-'הסיפור האמיתי!'
הסיפור האמיתי!
16/01/2008 | 00:40
6
93
כנראה שכתבה של 20 דקות לא הספיקה להבהיר לכם את הסיפור המלא. אני הוא אותו יוסי שכביכול לפי טענותיכם הוא ילד "פרובוקטור" שמחפש לעשות בלגאן! אז בואו נעשה לכם סדר- מדובר בכיתת המצוינות והמנהיגות של בית הספר. הכיתה מכילה את התלמידים המצטיינים של השכבה. תלמידי הכיתה לומדים שיעור מנהיגות פעם בשבוע. הסיכוי שתלמידים מחוננים שכאלה ירצו להפיל מורה מסוימת הוא קלוש מאוד אם בכלל קיים. ובטח שאם היו רוצים "להפיל אותה", הם היו עושים זאת בדרך הרבה יותר חכמה מלעשות פיפי בשקית במהלך השיעור!
אף אחד לא טמן פח למורה! הסיפור שסופר בכתבה הוא בדיוק מה שקרה במציאות! המורה לא נתנה לי לצאת מהכיתה לשירותים לאחר 10 דקות של שיעור. כאשר אמרתי לה שעפ"י התקנון היא מחויבת לאפשר לי לצאת היא ענתה לי ואני מצטט: "ממתי אתה מכיר אותי בתור אחת שמקשיבה לחוקים". כאשר הסברתי לה את המצב היא הגישה לי שקית ואמרה לי: "קח מצידי תעשה בשקית!" בהתחלה לקחתי את משפט זה בצחוק אבל כאשר ראיתי שהיא לא יורדת מאותה הצעה, החלטתי לצאת בצעד של מחאה ואכן לעשות זאת!
המורה ללא שום בושה המשיכה בשיעור! מבחינתי זה לא היה משחק כמו שחלקכם כתבתם כאן. אני הושפלתי! וצר לי שיש אנשים שבאמת חושבים שעשיתי זאת במטרה להפיל את המורה!
ראוי לציין שבשנה שעברה קרה מקרה דומה כאשר אותה מורה לא נתנה לי לצאת לשירותים במהלך השיעור ולאחר ניסיונות שכנוע רבים שלא צלחו יצאתי על דעת עצמי. כאשר חזרתי לכיתה, נחשו מה? עמליה המסכנה שאתם כ"כ מרחמים עליה לא נתנה לי להיכנס לשיעור!
חשוב לציין שאני לא שיתפתי פעולה עם הכתבה הזו כלל וכלל! לא אני פניתי אל התחקירנים של התוכנית אלא עשתה זאת אמא של תלמיד מכיתתי! כלומר שהמורה עמליה המסכנה (שלא הייתה בתודעת ההכרה או בהכרת התודעה) הגיעה למצב שאפילו ההורים מתלוננים עליה!
אז יוסי לא פרובוקטור ויוסי גם לא תלמיד בעייתי. יוסי לא מעשן לא סיגריות ולא סמים.
יוסי הוא ילד נורמלי מבית נורמלי שבסך הכל רצה לצאת לשירותים.
לצפיה ב-'יוסי שלי נחמד'
יוסי שלי נחמד
16/01/2008 | 10:58
26
אתה צודק, רק לא הבנתי מה הילד הזה עושה בכיתת מצויינות, כי ברור שמצויין הוא לא??????? ואם כזה אחד אצלכם נקרא מצויין אז מעניין איך נראית הכיתה שלכם, ואולי כל בית הספר???????? מה אתם בית ספר למפגרים????
לצפיה ב-'יוסי'
יוסי
16/01/2008 | 13:31
23
לא עשיתה שום פשע, המורה היא לא בסדר ולא אתה. כול העניין ישכח עוד כמה ימים. אתה תהיה בסדר. בטוחה שהרבה אנשים תומחים דווקא בך.
לצפיה ב-'אמא מודאגת'
אמא מודאגת
16/01/2008 | 13:52
1
17
יוסי היקר
,אנחנו יודעים איזה ילדים מקסימים אתם,ממיטב הנוער בארץ. חבל שבתכנית שומר מסך לא מעלים מעשים איומים ומזעזעים המתרחשים במדינתנו ונותנים מסך לספור שכזה מבלי לבדוק על איזה סוג נוער מדובר.
מערכת החינוך בפשיטת רגל על זה אנו ההורים זועקים מספר שנים ולכן הצטרפנו למאבק המורים והשתתפנו בהפגנות.
חשבנו שזה יביא לשינוי אך- מאום לא קרה.
עיקר דאגתנו הם ילדינו, עתיד החינוך הוא עתיד מדינתינו וקיומנו.
ההוראה מקצוע שוחק ,אנא תנו למורים המבוגרים והשחוקים לסיים את תפקידם בכבוד ולא להגיע לתוצאות אלו.
המערכת זקוקה לשינוי מהיסוד ומהר, למען המשך קיומנו.
                                        אם מודאגת
לצפיה ב-'אם כבר הסיפור האמיתי,אז..'
אם כבר הסיפור האמיתי,אז..
16/01/2008 | 15:26
17
אני תלמידה בכיתה שהתרחשה כל הפרשה הזו, ולדעתי נעשה פה הכפשת שם של מורה בצורה מזעזעת, הגזימו בכל התיאורים , בכל הדרך שבה הציגו את הסיפור, ועשו פה משפט ממש לא הוגן למורה. המורה טעתה, זה ללא ספק, היא לא הייתה צריכה לחצות את הגבולות של הציניות שלה, והיא אכן אחת המורות הציניות ביותר, ואני בטוחה שמתי שהיא אמרה ל"יוסי" לקחת את השקית היא לא באמת התכוונה, ומה שקרה בהמשך, היא לא מנעה את זה וכאן היא טעתה, אבל מפה ועד להשפיל אותה בצורה כזאת שכל המדינה רואה, וכל העיר שלה רואה את זה, זה באמת כבר רוע לב. הילד או האמא לא יודעת מי פרסם , שפרסם את זה ,פרסם את כל הכתבה באור שלילי על המורה, ולא נתן את דעתו אפילו לרגע על מי הילד הזה ולמה הוא עשה את זה. אני לא חושבת שהוא עשה את זה בכוונה כדי להרוס את הקריירה של המורה לא היה לו שום אינטרס כזה, אבל הוא עשה את זה ואני בטוחה שרב הכיתה תסכים איתי, ממניעים של צומי, או להרגיש גיבור, אני רק בטוחה שהוא לא הרגיש מושפל כמו שהוא כתב, כי אחרי שהוא סיים להטיל את מימיו, הוא החזיק את השקית בגאווה ואפילו אמר "זה היום שבו "יוסי" השתין בכיתה"- חלק שנראה לי שצנזרו מהסרטון שהראו אתמול בטלוויזיה.
בקיצור- הגזימו בטירוף, וזה פשוט רע להתנהג ככה למורה שטעתה, כל אחד טועה וגם היא טעתה ואני בטוחה שהיא לא הייתה עושה מעשה קל דעת כזה שוב בחיים, אבל זה לא מגיע לה כל ההשפלה הזאת.....

מאחת שראתה את המקרה בדיוק כפי שהתרחש בשידור חי.
לצפיה ב-'הילד שעשה צרכיו'
הילד שעשה צרכיו
16/01/2008 | 15:16
1
19
אינני מצדיקה את התנהגותה של המורה. אבל מה עם גינוי התלמידים? לאחר כל 45 דקות יש הפסקה, שבה התלמידים נדרשים לעשות כל פעולה נדרשת כולל עשיית צרכים. ניתן לדרוש מתלמידים בגיל העשרה ללכת לשירותים בהפסקה ולא להפריע למהלך השיעור. בן אדם ממצוע בגיל זה אינו נדרש לנקביו בכל שעה. עובדה: כשצופים בהצגה או בסרט, אנשים אינם יוצאים באמצע. זה ממש מגוחך שחמש דקות לאחר הצלצול לתחילת השיעור תלמיד אומר: אבל עכשיו יש לי פיפי. סליחה, מה אתה תינוק? תביא טיטולים.  התלמידים שיוצאים מהשיעור גורמים להפרעה רצינית. כשהם חוזרים הם מתחילים לברר אצל שכניהם מה למדו בהיעדרם, וזה מפריע ליתר התלמידים וכן למורה. הבעיה היא, שמרוב רצון ללכת לקראת התלמידים, הם מנצלים זאת לרעה, ואחר כם מתלוננים על כי פוגעים בכבודם.
לא ראיתי שבתכנית "שומר מסך" הוקיעו את התלמיד שפתח אבטיח באמצע השיעור.
מספיק ל"רדת" על המורים. אם המורה קצת הגזימה, יש להבין גם את המצוקה שבה היא הייתה נתונה. כאשר נותנים לצאת חופשי לשירותים, השיעור נהפך להפסקה.
לצפיה ב-'איזה סיפור עשית מפיפי אחד קטן .'
איזה סיפור עשית מפיפי אחד קטן .
17/01/2008 | 17:14
12
לצפיה ב-'ביזיון'
ביזיון
16/01/2008 | 09:32
1
29
פשוט ביזיון, אין לי מילה אחרת למה שקורה עם התכנית של אמנון לוי, אתה הולך ונעשה פתטי יותר ויותר,
תת רמה של תכנית - אולי תקחו את עצמכם בידיים ותתחילו לעשות תכניות מעניינות יותר??????????????
לצפיה ב-'אכו - בזיון'
אכו - בזיון
16/01/2008 | 13:43
12
אמנון לוי הטרחן מוכן לרדת לזנות כדי להשיג כותרות .
אין ספק שמדובר בסיפור נורא שאף אחד לא יוצא בסדר ממנו : לא המורה ה"חכמה",לא יוסי ה"מסכן" , לא חברי כתתו ששיתפו פעולה ולא היועצת ה"מחוננת". אבל לבוא לביתה של המורה ולצלם במצלמה נסתרת?! זה לא נגד החוק???!!! היא כזו עבריינית???
ואל תשכחו באילו נסיונות מעמידים את הורים : יוסילה המסכן צריך פיפי מיד אחרי ההפסקה והמורה בטוחה שהוא שוב עושה לה קטע ובטח ננזפה בפעמים הקודמות על כך שיש טיילת בכתה שלה ושהיא לא משתלטת על הכתה . אני לא מצדיקה בשום פנים ואופן את ההתנהגות הלא חכמה של המורה , אבל יכולה להבין מאיזה מקום של מצוקה היא פעלה. ויוסילה , אוי יוסילה - אם אתה באמת כל כך צריך , צא החוצה גם אם לא קיבלת אישור. אתה נראה בעל בטחון עצמי מספיק בשביל לצאת (עובדה שהיה לך מספיק ביטחון להשתין מול כל הכתה...לי לא היה יוצא כלום גם אם הייתי מלאה בשתן! )
לצפיה ב-'צפייה בקטעים ששודרו'
צפייה בקטעים ששודרו
16/01/2008 | 12:21
55
שלום,
האם יש אתר שבו ניתן לצפות בקטעים שכבר שודרו בתוכנית?
אם כן, אשמח לקבל קישור
תודה
לצפיה ב-'סתם מישהי שנכחה בזירת האירוע'
סתם מישהי שנכחה בזירת האירוע
16/01/2008 | 01:04
1
48
לכל המי ומה שחשבו ותהו שהם באמת "חכמים" ויודעים מי הוא באמת הנוער של היום, הרשו לי להסתייג מהאמרות שלכם המוציאות את יוסי כילד הבא כביכול "להתעלל" במורה באופן ישיר. הרשו לי לאכזב אתכם שהנוער של היום הוא אמנם נוער בעייתי, חסר נימוסים והליכות ובלי כל כבוד לזולת. אך לא בבית ספרי, או יותר נכון לא בכיתתי. הילד הנ"ל הוא אחד הילדים הטובים שהבית ספר זכה בהם והוא רק מהווה דוגמה לקהל אחר בבית הספר. כיתתנו היא כיתת ה"דגל" בבית הספר המהווה מופת וגאווה לכל הסובבים אותה. ברגע שלא נכחתם באותו שיעור, אין לכם כל זכות לשפוט את מעשיו של יוסי ולהצדיק באופן גורף את המורה אשר גרמה לסערת הרוחות ולפתיחת פורום זה. קל להאשים את הנוער, כשיש על מה להשען, אבל במקרה הזה מי שמעורב בסיפור הוא בחור מן המניין ואני וכל הכיתה עומדים מאחוריו ולא מצטערים על שלא התערבנו. אני מגנה בחריפות כל קביעה על האשמתו של יוסי, כי זה  יכל לקרות לכל אחד מאיתנו, ולכל ילד מבית ספר אחר.
לצפיה ב-'אם זה אחד הילדים הטובים בכיתתך? אז'
אם זה אחד הילדים הטובים בכיתתך? אז
16/01/2008 | 10:56
15
הייתי מחליף כיתה דחוף!!!!! מעניין מה עושים "הפחות" טובים חהחהחהחהחה
לצפיה ב-'יוסי שהשתין בשקית לצייד את המורים בטיטולים'
יוסי שהשתין בשקית לצייד את המורים בטיטולים
16/01/2008 | 10:53
2
מה קרה? גננות כן ומטפלות לא? מה זו האפליה הזו בכלל! דחוף לצייד את כל המורים בערכת טיטולים לילדים גדולים שלא יודעים להתאפק ואולי גם מלווה צמוד לכל מורה כדי ללוות את הילד לשירותים ולנגב לו במידה ולא יצליח לבד!!!!!!!!!!!
לאן הגענו???
לצפיה ב-'"יוסי שהשתין בשקית" - סרט מתח וווואוו'
"יוסי שהשתין בשקית" - סרט מתח וווואוו
16/01/2008 | 09:07
1
7
תרדו מהעיניין שעשיתם מהשידור הזה.
הילד הוא ילד חיובי ביותר, בכתה חיובית עוד יותר, כתה של מצוינות.
המעשה שהילד עשה, לא יעשה, אך הוציאו את המקרה מכל פרופורציה.
אם מקרה כזה משודר בכתבת תחקיר באמנון לוי, כנראה שכל בעיות השחיתות, האלימות,הניצול, העושק של הזקנים ו"העקיצות" במדינתנו נפתרו!!!
הגיעו ימות המשיח הידד
"תודה אמנון לוי שתיקנת את מדינתנו"
לצפיה ב-'כל מילה בסלע!'
כל מילה בסלע!
16/01/2008 | 13:44
2
לצפיה ב-'כולכם מדברים שטויות'
כולכם מדברים שטויות
16/01/2008 | 00:12
2
בתור מישהו שיודע מה היה שם כלום לא היה מתוכנן ע"י אף אחד,
התלמיד רצה לצאת לשירותים והמורה לא נתנה לו הוא אמר לה שזה דחוף והיא הוציאה לו שקית ואמרה לו תעשה בפנים והוא החליט לעשות את כתגובה לכך שהיא לא הרשתה לו לצאת משהו שהיא מחוייבת לעשות.
לא התלמידים העלו את זה לתקשורת "וחתן השמחה" אף לא שיתף בכלל פעולה עם התחקירנים.
אז אל תדברו פה על בני נוער שמחפשים סיבות לצאת מהשיעור בשביל לעשן ולהסתובב או על קונספירציה להפליל מורה ולהקל על התלמידים.
לצפיה ב-'המורה עמליה.'
המורה עמליה.
16/01/2008 | 00:10
10
כל הכבוד אמנון!יישר כח!
אני גאה בך ובתוכניתך שהצליחה להבהיר באופן ברור כי הבעייה לא תמיד טמונה בנוער שלנו.
אין ספק כי הבהרת ללא צל של ספק כי כשמועסקים מורים ש"זמנם עבר " ושמשרד החינוך לא דואג להוציאם מהמערכת לפני שיהיה מאוחר מידי,ניגרם נזק לילדינו.
לא יתכן שתמיד יאשימו את הנוער שהוא בעייתי!יש לפתור את בעיית העסקת המורים שמקומם אינו בקרב ילדינו וכי יותר משהם תורמים להם הם גורמים נזק.ההוכחה הניצחת לכך היא התנסחותה חסרת הפשר של המורה עמליה ,שבעצמה לא הבינה מה רצתה לומר למצלמה."ההכרה של התודעה " או להיפך...אם כך מתנסחת מורה האם לא הגיעה זמנה ללכת הביתה במעט הכבוד שעוד נותר לה???
צר לי שישנם כאלו שמנסים להכפיש את הילד שצולם בכתבה מבלי לדעת במי מדובר,מי האדם מאחורי התמונות.
ברור לי שאף הורה לא היה מוכן שבנו יעבור מסכת השפלה שכזו .
האם לא הגיע הזמן שמערכת החינוך תתרענן במורים צעירים שמבינים לנפש הנוער ?על המורים להיות מתוגמלים  כראוי ואז אולי אנשים איכותיים יכנסו למערכת ההוראה.
כל מי שיש לו ילד שיזהר אולי הוא הבא בתור להשפלה....
לצפיה ב-'במקום אקס------ריייי אנחנו מקבלים -'
במקום אקס------ריייי אנחנו מקבלים -
15/01/2008 | 22:45
2
רייייייי טינג .
וזהו.

והמבין יבין.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ