הרשימה המשותפת

קפה דמוקרטיה

קומונות

תפוז אנשים

  • שלום אורח
  • הרשמה
  • כניסה למערכת
  • TapuzConnect
קפה דמוקרטיה

קפה דמוקרטיה


בהנהלת שובו של גוי ואבוי
אמוטיקוןשיתוף בפייסבוק

ראשי
הודעות
לוח אירועים
סקרים
צאט TV (0)
RSS
דף קבצים
טאגליינס
חברי קומונה חברי הקומונה
הודעה בקומונה קפה דמוקרטיה
הרשימה המשותפת

מאת: שובו של גוי ואבויו   11/10/18 | 22:12

https://www.prtfl.co.il/archives/106841

פסטיבל ציורי קירות ענק בחיפה; תערוכת איור ואנימציה במוסררה; מוזיאון נייד לחיי הפליטים במכון אלפרד

פסטיבל הקירות בעיר תחתית חיפה

פסטיבל ״הקירות״ יתקיים בחיפה בסוף השבוע (11־13.10) ויכלול פתיחות של תערוכות רחוב, תערוכות ״פופ אפ״ ומופעים בשיתוף אמנים חיפאיים ומקומות הבילוי הפועלים בעיר התחתית של חיפה. הפסטיבל מתמקד בשינוי המרחב הציבורי של אזורים מתפתחים ולעיתים נשכחים של העיר, מארח כמה מהשמות הבולטים בסצנת אמנות הרחוב העולמית, ובו בזמן מעניק במה לאמנים צעירים בתחילת דרכם. במקביל לתערוכות יתקיימו מסיבות, מופעי מוזיקה, סיורי אמנות מודרכים שבהם יוצגו הקירות החדשים שנוצרו ע״י האמנים בפסטיבל ויימכרו עבודות אמנות ומרצ׳נדייז. המבקרים יוכלו להצטרף למסלול מודרך שבו ישמעו את הסיפור שמאחורי האזור, המבנים, האמנים, ותהליכי היצירה. אמנים משתתפים: Leolyxxx (לאולייקסס – שבדיה), Damsky (דמסקי – ספרד), דימה קורמה, אלין מור, Manyearsago, Tant Missing, Keos.

אביץ (אבי א. כ״ץ) במוסררה

המרווח במוסררה

״המרווח״, תערוכת איור ואנימציה, תיפתח הערב (11.10) בגלריה החדשה של מוסררה, ביה״ס הרב תחומי לאמנות וחברה (רחוב הע״ח 9, ירושלים). התערוכה בוחנת את החיבור – או חוסר החיבור – בין דבר לדבר אחר, בין אדם לאדם, בין רעיונות ובין דעות שונות, שכנים ועוברי אורח. היא מצביעה על החומר שנתפס כ״חוסר חומר״, משום שהוא נוסח כרווח, כהפסקה, כמרחיק בין הדברים שלהם ניתן ערך; ״הרווח״, שנראה כמקום שעליו לא התבוננו מספיק, או שמא לא התבוננו עליו כלל, ונותנת לו במה ונוכחות. אוצרת: ורד גנשרוא; מציגים: עובדיה בנישו, אביץ (אבי א. כ״ץ), הילה נעם, קרן כץ, קובי סיבוני, עידן ברזילי ומור ישראלי.

רניי מזור באלפרד

מוזיאון נייד לפליטות באלפרד

בגלריה מכון אלפרד תיפתח הערב (11.10) תערוכת יחיד של רניי מזור, ״מוזיאון נייד לפליטות״. מזור משתמש בפרקטיקה הנהוגה במוזיאונים לטבע ולאנתרופולוגיה על מנת לפתות את הצופים.  בתערוכה יציג סידרה של דיורמות, מודלים תלת מימדיים בגודל ממוזער, אשר המבקרים יוכלו לצפות בהם דרך חלונות הצצה, ולפגוש בתמונות מתוך סיפור הפליטים האפריקאים המגיעים לישראל. בנייתן התבססה על עבודת מחקר שערך מזור בנושא מחאות לא אלימות (Nobel Activism), כחלק מלימודי התואר השני בעיצוב משולב במכון הטכנולוגי חולון (HIT). התערוכה מוצגת במסגרת פרויקט הגמר של מזור, בהנחיית איתן ברטל, ומהווה חלק ממהלך אקטיביסטי, שנועד להגביר את המודעות לנושא הפליטים, באופן שאינו מתלהם ואשר מבקש להציע אפשרות ל״שיחה״ אלטרנטיבית.

חגית פלג רותם
הקרן החדשה לישראל
http://nif.org.il/
בצלם
http://www.btselem.org/hebrew
האגודה לזכויות האזרח
http://www.acri.org.il/he/
עדאלה
http://www.adalah.org/he

מצורף קובץ jpg

 
  
  
 ◄ שליחה באימייל   ◄ הדפסה

;


Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ