44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אבא פולניה

אלאור אזריה גיבור או אידיוט?

ראשית דבר - גילוי נאות: אני איש ימין. אמנם לא ימין קיצוני פנאטי מהסוג של מרזל או מקימי בית המקדש, אבל בהחלט לא רחוק מהגבול הזה. כשאני מסתכל שמאלה אני רואה את ליברמן.
 
לתפיסתי, אלאור אזריה אידיוט. הירי היה מיותר וללא כל הצדקה – מבצעית או אחרת – (את זה טענתי מהיום הראשון) ועליו להיענש. התנגדתי לקריאות של תומכיו מהיום הראשון. תומכיו איבדו את הצפון בדיוק כמו תומכי אריה דרעי בשעתו. מה עשו תומכי דרעי? שרו "הוא זכאי". התעלמו מעבירותיו, התעלמו מתוצאות החקירה, התעלמו מדיוני בית המשפט ומהכרעת הדין. הוא "משלהם", הוא אהובם ולכן הוא זכאי. זה שהמציאות אומרת אחרת – ממש לא חשוב. לאמת ולעובדות אין שום משמעות בעיניהם. הקימו ישיבה לכבודו של העבריין המורשע (זוכרים את "שאגת אריה"?). והמנוול שהיה במאסר (וחזר, לבושתנו, לכנסת) לא אמר להם אפילו בחצי מילה, שימלאו פיותיהם מים ויילכו הביתה.
 
כאלה גם תומכי אזריה: הוא חייל, הוא שומר על המדינה, הוא גיבור (למה גיבור לא הבנתי), הוא ירה במחבל/ערבי ולכן הוא בסדר.
 
לא ולא. יש לי (לנו?) ערכים והם לא תלויים בזהות ההרוג, או בזהות היורה. הערכים עומדים בפני עצמם מול כל נימוק וסיבה. ירי מיותר הוא ירי מיותר. עבירה היא עבירה וענישה היא ענישה. כאדם שמאמין בערכים שלו - אני אומר שאסור להקל בענשו. בטח לא מראש כשעדיין לא נענש ואף לא נקבע העונש. אין להקל בענשו גם בתחילת העונש (שמן הסתם יהיה מאסר). אולי בהמשך אחרי שיישב כראוי למעשהו.
 
מה משדרים תומכי ההקלה והחנינה? בית המשפט בכלל לא חשוב למרות שעדיין לא אמר את דברו. רק הכריע בדין. לא גזר את דינו. אבל זה לא חשוב, הדין והצדק לא חשובים, ההגיון הבריא לא חשוב והערכים לא חשובים, פקודות הצבא לא חשובות, הוראות פתיחה באש לא חשובות. הכל עורבא פרח. אתה משלנו, אתה חייל, אתה גיבור, אתה ירית במחבל, אתה ירית בערבי הרע (מה שנכון נכון), אתה משלנו. העובדות והאמת לא חשובות. אתה משלנו ולכן נעקוף את כולם ותלך הביתה בשלום.
 
מה קרה לכם? איבדתם את הצפון לגמרי.
 
בשום אופן. כאן לא המערב הפרוע. אני לא מוכן להצטרף ללה-פמיליה, לכל ארגון אידיוטי אחר, לא לבנט וחבריו, לא לשרון גל, לא לזמרי הרחוב שרוצים להפוך את המדינה, לא למזמרים שרבין מחכה לחבר, אפילו לא לשלי יחימוביץ' שכבר קוראת לחנינה כמו בנט (לא ברית מוזרה?), כאשר העונש עדין לא נקבע. אלאור אזריה לא מייצג אותי ולא את ערכי. עליו לשלם על מעשהו ועל שסיבך את המדינה בדייסה הזו - גם פנימית וגם חיצונית. ישלם העבריין על מעשהו. זה שלא הרגתי עד היום, לא אומר שמותר לי להרוג ערבי-פושע אחד. אם אני הורג - אני ראוי לעונש כבד. אותו דין לאזריה.
אזריה חייל (היה חייל?) שצריך למלא פקודות. אין לו חירות לקבוע הוראות או התנהגות מבצעית. הוא לא חוקר, לא שופט ולא תליין גם כשהחשוד/נאשם הוא מחבל ערבי וגם כשהמחבל הערבי ניסה לפגוע או פגע בחבריו של החייל.
 
ואתם הפוליטיקאים והפוליטיקאים בגרוש: מראש הממשלה דרומה. תפסתם טרמפ יחצני על גב החייל הסורר ועל משפחתו המסכנה (היא באמת המסכנה מכל הסיפור). מצאתם על הגב של מי לרכב. אתם בעיני מסכנים ועלובי נפש שלא ראויים אפילו שיירקו לעברם.
 
מילה טובה על הרמטכ"ל בעבר יעלון. עמד על ערכיו ולא היסס. חייל שסרח איננו גיבור. מצדיע לך המפקד.
 
נאום איש ימין פטריוט ציוני בדמו ובנפשו.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lseugy אלא אם צויין אחרת