00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אגרוף

אגרוף הוא מקצוע ממש איום, איזה טעם יש בלקבל תשלום על כך שאני צריך לתת אגרופים לבשר ודם, לאדם אחר שמתמודד נגדי, לחשוב שעל דבר כזה אדם יעשה את הקריירה שלו, הבסת מתחרים דרך שימוש בכח הזרוע ואלימות רק לשם עשיית שם ובידור, זה דבר שהיהדות מתנגדת לו, לבנות את כל הקריירה המקצועית על כך שאדם בוחר להכות בשר ודם אחר, שלו ביולוגיה משלו, לפגוע ולהכאיב לצורת חיים כלשהיא ולמה משנה עד כמה תהיה היא קשוחה ועמידה ותוקפנית. אני מוצא זאת בתור דבר איום ונורא... מבחינתי עדיף כבר שאדם יעבוד בפינוי אשפה עירונית שזה מקצוע שאולי נחשב לשקוף בעיני רבים אבל שומר על בריאותם של המוני אנשים... מדהים מהו פעמים רבות סדר הכבוד והעדיפות של אנשים החיים בחברה האנושית שלנו... המתאגרף יזכה לתהילת עולם ועל אנשי פינוי האשפה אף אחד לא יביט, אף אחד לא יגיד מילת הערכה...
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מבוכת הדמים.

אי אפשר להאמין בדרך הרצח, אם תנסה לא תהיה מסוגל לעשות זאת.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

עצים קטועי ענף

עצמו את העיניים, קחו נשימה, הביטו אל תוך עצמיכם ואז שאלו את עצמיכם שאלה פשוטה:

מה זה אומר עלינו בתור אנשים כאשר אנחנו חיים בעיר שבה העצים הם כאלו, קטועי ענפים, צומחים כלפי הגובה אך לא ניתנה להם האפשרות למתוח את עצמם לצדדים, לנוחיות האדם ולא רק לבטחונו,הביטו בתמונה הזו שצילמתי. רבים מן העצים בעיר שאני חיי בה הם במצב הזה.

הביטו על עצמיכם, מה זה אומר עלינו בתור אדם, בתור דיירי עיר כזו, ולא שאכפת לי מן העצים עצמם, מי יאמר מה העץ האילם מרגיש כאשר כורתים את ענפיו, אלא יותר מה זה אומר על האנשים שאנחנו חיים איתם שלצורך נוחיות ולצורך ביטחון ואסתטיקה ומגוון שלם של סיבות בחרו לקטוע לעץ הזה את רוב הענפים הפונים אלי צד, כיצד אדם שכזה, כיצד אנשים שכמונו יתייחסו למשל אל האדם שחיי בקירבם, הם עושים דבר כזה לעץ ומגבילים את כוח החיים שלו רק לרמה שיהיה אסטתי וישמש לצל ולכן אני סבור שאם הפתרון שלהם הוא כזה כלפי העצים בעיר שלהם הפתרון כלפי בעלי חיים ובני אדם יהיה בוודאי פחות או יותר באותה הנשימה ואותו הכיוון... הדרך שלנו להתמודד עם הטבע ועם הצומח באופן הזה אומרת לדעתי עלינו הרבה בתור אנשים, כאלו החיים בעיר בסדר גודל בינוני ומעלה, אומרת משהו על האמונה שלנו, על היחס לאחרים על הדרישות שלנו מאחרים ומן האל שאנו מאמינים בו... אנשים יגידו שהם מאמינים גדולים וידברו כביכול גדולות ונצורות מן הדת. האם כאשר אני מסכים לחיות בעיר כזו שבה אני כורת את ענפיו של עץ לצרכים האישיים שלי אני גם בזאת נותן תוקף שגם התורה בה אני מאמין תהיה כזו?

דברים קטנים מהסוג הזה יתכן הם אלו שגורמים לי למאוס בחיים שלי כאדם בחברת בני אדם שלהם שאיפה לחיות כאותם בני האדם שהם. אם אתה בצער, אם אתה סובל מחלומות רעים וסובל מאד מהאופן בו אתה מתקיים, שב שנית וצפה בתמונה של העץ הזה, צא מהבית וראה את כל הדברים הקטנים והלא מורגשים האלו, עמוק בתוכך אתה מסוגל לחוש ולדעת מי אלו אשר בחרת לחיות איתם, לא בהכרח כי קולם גס ודיבורם רם וקולני וכי אין בהם אהבה רבה כלפיך בעת שהם עוברים לידך ברחוב אלא דווקא אותם דברים לא מורגשים לכאורה כדוגמת עץ שכרתו את ענפיו כדי שישרת נח לאדם, עץ שעל חשבונו או על חשבונו לכאורה אנחנו מנהלים את העיר שאנו חיים בה. הביטו לתוך עצמיכם, שאפו את האויר החוצה, פשוט הסתכלו החוצה סביבכם על כל אותם דברים קטנים, כל אותם דברים פעוטים שקיימים ואנו לא מבחינים בהם, כל אותם דברים שאנו מעלימים מהם עין אבל הצער הגדול טמון דווקא בהם ואז שאלו את עצמיכם אם זו היתה באמת בחירה נכונה לחיות לפיה?

למעשה, זו אינה שאלה פשוטה, לא עבור כל אחד, היא מייסרת אותי מאד וגורמת לי לתהות לגבי עצמי, לגבי ההעדפות שלי, לגבי כל אלו שאני מחשיב כחברים, לגבי הנוחות היחסית בה אני מתקיים, לגבי הדרישות שלי מהסביבה שלי, לגבי כל אותם דברים קטנים סביבי, לגבי... היא גורמת לי לתהות לגבי כל הסיוטים שיש לי בלילה והפחד מן האדם והשנאה אותה אני מרגיש תכופות, היא גורמת לי לתהות לגבי נשמה אם יש בי ולגבי יחסי עם האל, לגבי האנשים שאני חיי איתם, האם בכלל אהיה מסוגל לחוש כלפיהם אהבה כלשהיא? האם אלו אנשים שאני מסוגל לאהוב וללא תנאי וללא פשרות?

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

איך לצאת מן הדיכאון והרגשת חוסר ערך עצמי..

הנה כמה עצות שכל אחד מכם יוכל לעשות כדי לצאת מהרגשה של חוסר ערך עצמי או דיכאון, את כל אלו ניסיתי בעצמי והוכח שהן מיטיבות עם אלו שעושה אותן ועם הסובבים אותו. אלו דברים קטנים למדי אך משמעותיים מאד ויכולים לשנות בסופו של דבר את הסביבה אם כולנו נעשה אותם לעיתים קרובות. הוכח לי שערכו העצמי של אדם יכול לעלות והרגשתו האישית תשתפר כאשר הוא יעשה מעשה בעל ערך לעצמו, לחברה ולסביבה.

-קנו שק של מזון חתולים ותתחילו לחלק חופשי לכל חתול רחוב רעב שתמצאו.

-האכילו יונים וציפורים אחרות בפירורי לחם, קנו לחם פשוט ותפזרו במקום אליו באות בדרך כלל ציפורים.

-קחו שני דליים עם סמרטוט, חומר ניקוי, נייר עיתון ומים ונקו מכונית של מישהו כדי לשמח אותו ואת העוברים והשבים ברחוב

-קנה סנדוויץ' גדול בחנות נוחות ותן לאדם נזקק ורעב

-הכניסו מטבע לתוך מכונה לממכר שתיה סתם בשביל הכיף, זו תהיה הנחה קטנה וחברית עבור הבאים אחריכם או שפשוט לחצו על תוית המשקה שאתם אוהבים כדי שאדם אחר יוכל לקחת את הפחית!

-קחי פחית צבע לבן או ספריי לבן ורססי בכלל מקום שיש גרפיטי מכוער של מילת גנאי כדי להעלים אותה ואת חוסר האסטתיקה הנלווה אליה.

-מחזר קצת בקבוקים, את הקטנים תוכל למחזר בסופר ואת האגורות שתקבל תוכל לשמור למשהו קטן וטוב או לתרום לתוך קופת צדקה.

-בסופרמרקט מקומי, כל עגלה נפרדת שתמצא תוכלי פשוט לקחת ולהחזיר למקום של העגלות.

-נסו לנקות חדרי מדרגות מלוכלכים מאד בשביל לשמח את הדיירים

-חצר מלוכלכת אפשר לנקות מאשפה שהצטברה

-חשוב להרים זכוכיות מן הרצפה עם כפפה או כלי מתאים כמו יעה,
בעלי חיים עשויים לדרוך ולהפצע וילדים קטנים עשויים לשלוח יד ולפצוע את עצמם ולכן חשוב למהר ולסלק כל זכוכית שבורה שמוצאים.

-בגדים משומשים ואפילו חדשים שלא לבשתם תוכלו לחלק או להציע לאנשים שצריכים. קפלו אותם יפה והניחו על ספסל בצורה של מתנה יפה או העבירו למחסן שכונתי של מתנ"ס.

-השקו עצים בשכונה כל אחד בדלי מים כל פעם שיש לכם כח לעשות זאת.

-מחזרו סוללות שאתם מוצאים זרוקות, אמורים להיות מתקני מחזור מיוחדים היכן שנמצאות עמדות למחזור בקבוקים בד"כ.

-שימו קערת מים עבור חתולים צמאים.

-עודף שיש לכם לאחר שקניתם מוצר תוכלו לתרום לנזקקים או לקופת צדקה

-באתר יוטיוב, חפשו קמפיינים או אינדיבידואלים שזקוקים לתמיכה כספית כגון חסרי בית או אנשים הזקוקים לניתוח ואז עם וויזה נטנעת של הדואר שלחו להם מעט כסף.

-הדביקו כרזה על לוח מודעות שכוללת מילים שמחות ויפות כמו "יום שמח ומלא באהבה לכולם!" וקשטו במדבקות

-ביום שישי תוכל לחלק יחד עם חברים וחברות שלך ממתקים לעוברי אורח לכבוד שבת בכניסה לפארקים ציבוריים

-תוכלי לקחת אריזת מתנה ולשים בה צעצועים קטנים ויפים ולשים במקום בולט אבל בטוח כדי שהורים וילדים יוכלו לקחת ולכתוב שזו מתנה שמיועדת לשימוש כל מי שרוצה.

-אם יש לכם בניין שהחצר מאפשרת בו לשים כיסאות נוחים וספות, ספסלים ושולחנות כדי שאנשים יוכלו לשבת ולנוח תוכלו לעשות זאת תוך שיתוף פעולה עם שאר השכנים בבנין.

-תוכל לשאול אנשים שונים אם הם צריכים עזרה בנשיאת סלים כבדים בשוק או סחיבה של עגלות ולשאת יחד איתם עד הכניסה לבית שלהם
-גם אם רוחניות היא לא דבר שהוכח עבור כל אחד, תוכלו לשאת תפילה מספר התהילים בכל פעם שאתם רואים אדם הסובל משבר בידו או ברגלו, פשוט כוונו בכל האהבה והרצון הטוב שלכם עבור רפואתו, יש לכולנו רגשות כדי שנרגיש אותם ולאדם ראוי להרגיש אהבה לאחר גם כדי לשפר את מצב רוחו שלו עצמו, אם תתפלל למען בריאותם של האנשים בכוונת לב גדולה ובאהבה עצומה אז מצב רוחך ישתפר מאד. לפעמים אדם נכנס לדיכאון ומרגיש שאין טעם בחייו מפני שאין לו אנשים שהוא מרגיש שהוא יכול לאהוב. יש כאלו שכמהים לאהבה וניתן לראות עד כמה הם מייחלים שמישהו יהיה לצידם.

-למדו את עצמיכם לשיר ולנגן במגוון סגנונות שונים כדי שתוכלו לשמח אנשים, פשוט שאלו אותם איזה סגנון הם אוהבים ואז נגנו להם או שירו להם,
אפשר גם לקחת תמיד נגן מוזיקה או טלפון חכם ולחבר רמקולים ולהשמיע שיר שאדם אוהב לאחר ששואלים אותו אם ירצה להקשיב!

-התלהבו יותר, שמחו יותר, תאהבו יותר, תרגישו יותר! לא לחינם הרגשות האלו קיימים! אם לא היה צורך בהם הם לא היו קיימים מלכתחילה!

הרבה פעמים אומרים לנו שאין לנו תפקיד או יעוד או דבר שנוכל לעשות בעולם הזה, משכנעים אותנו שאין לנו ערך ולעולם לא נוכל להיות ערך מיטיב וחיובי אלא בעבודה קשה מאד, אומרים לנו להתעשר, להשיג נכסים, לצבור נצחונות, מראים לנו דרך אחת אבל מסתירים מאיתנו לפעמים את כל הדברים הקטנים האלו שעושים אותנו למה שאנחנו בתור מדינה, בתור חברה מודרנית, בתור אנושות, בתור אינדיבידואלים! הם נסתרים מאיתנו לפעמים כאשר איננו מאמינים בערך העצמי שלנו או נמצאים בדיכאון, כל אלו דברים שראיתי והבחנתי בהם שאם תעשו אותם תתנו לחיים שלכם טעם גדול, תמיד יש מה לעשות ותמיד אפשר לעשות אותם לאחרים בחברה בה אנחנו חיים! אין לנו שום סיבה למות טרם הימים שהוקצבו לנו, האדם ראוי לחיות את חייו וכל הדברים שציינתי הם סיבות אדירות מדוע מגיע לכם לחיות! יש בוודאי עוד הרבה מעשים מהסוג הזה שאפשר להוסיף לרשימה, אפשר לגלות עוד כאשר מתחילים דבר אחד וממשיכים הלאה, פשוט חשבו על האחר, שכחו את עצמכם והתמקדו במעשים האלו... אני אישית שאלתי את עצמי איך יכול להיות שאני אדם כל כך רע אם זה מה שאני עושה מפני שגם אני סבלתי מערך שלילי ועדיין נוטה לסבול לעיתים תכופות, אבל מצב רוחי משתפר בכל פעם שאני עושה דבר כזה וכל מה שצריך הוא להמשיך. רובינו יכולנו להפגע מאותם אנשים שאנחנו פוגשים ברשת האינטרנט שאומרים לנו כמה אנחנו רעים ומופרעים וחסרי לב. זה בגלל שהאינטרנט אינו כולל תמיד את האחיזה המוחשית והממשית בעולם, פורום פעמים רבות הוא מילים בלבד ודווקא מעשה טוב יכול לתת לנו את הטעם הנוסף לאהבה שלנו. חשבו כמה אנשים זקוקים לנו ולכמה מהם אנחנו יכולים להיטיב! מדוע שנחשוב תמיד רק על עצמינו עד כדי כך שנתמלא שנאה על הרוע והחסרונות שבנו כאשר יש כל כך הרבה אנשים בעולם שמתקשים להשיג פרנסה לעצמם? הכרתי אנשים שלא היה ברשותם כסף לאוכל לשבת והם הרגישו שהם רוצים למות מרוב חוסר כל. מטבעות ושטרות שנתתי להם מילאו אותם והחזירו טעם לחייהם והם יכלו לקנות להם ולילדיהם לשבת... לפעמים אחד יכול להפטר ממשאלת המוות שלו וממשאלת המוות של האחר כאשר הוא נותן לאחר ממה שיש לו, מן היכולת לעשות בגופו וברכושו ובמזונו ובכך הוא משלים את האחר, זהו ביטוי לאהבה וקיום של המצווה הכי גדולה ביהדות, "ואהבת לריעך כמוך", היא נותנת נופך וביטוי לאהבה שנמצאת בנו ואם אין בנו, היא מכניסה בנו אהבה! 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תכנסו לפרופרוציות!!!

היו לי מגוון וויכוחים עם אנשים בעבר לגבי העניין של חסד ועשיית צדקה, מדבריהם הנוראיים והמזעזעים מוסרית הבנתי שצדקה ועשיית חסדים אינה תמיד דבר טוב ואונס של ילדות קטנות אינו תמיד דבר רע שכן אם אתן צדקה, קיים סיכוי שבסופו של דבר הכסף שנתתי יגיע לאדם שישתמש בו כדי להרוס ולהמית אחרים, או שהפעולות יביאו למוות בעקיפין במשל שכזה של אפקט הפרפר, וכן, אותם עזי נפש טענו שאונס הוא לא תמיד גרוע שכן הוא מותר ומקובל בחברות שבטיות מסויימות בהן הילד שנאנס לשם העונג הדתי של מקובלי השבט הסכים לכך ולא גדל עם טראומה שנהוגה להופיע במנטליות של החברה המודרנית שלנו, כן, כך יצאנו נשכרים כולנו, אבות השבט התענגו מינית על ילד, והילד שימש מטרת חסד בהסכמה ויצא בלא פגע ממשי.

תכניסו דברים לפרופורציה, אנשים אנוכיים שכמוכם ומעוותים מוסרית, כמה פעמים יצא במציאות ולא תיאורטית שצדקה ונדבה לאדם נזקק ועני אכן הרסו את העולם? כמה פעמים אנשים סוטים וחולניים שכמוכם חושבים שאונס ילדות היטיב לעולם בלי להשאיר כמעט פגע?! למה שיקרתם אותי ככה! למזלי, יש לי נסיון של 15 שנים בהן אני נותן את כספי לצדקה ואני יכול להגיד בפה מלא שאם הייתי אונס ילדה פעם אחת הנזק החמור היה גדול בהרבה מכל הצדקה שנתתי, ושהצדקה שנתתי היתה קרן אור ממשית לאנשים רבים, ברור שתגידו, אבל כולנו מתים בסוף, אני אגיד לך חזרה, כולנו מתים בסוף, ברור, אז למה לך בכלל לאנוס ילדה? למה שאני לא אעשה דווקא ואתרום?! חוץ מזה, אתם תבואו ותאשימו אותי שבאתי ותרמתי לאדם שעשה לעצמו רעות עם הכסף במקום להקפיד יחד איתי שאותו אדם ישתמש בכסף לטובה, למה אני צריך לייסר את עצמי שעמותת הנוכלים "אור שלום" השתמשה בלא ידיעתי בכסף שאני ואחרים תרמו כדי להוציא ילדים מהבית שלהם לפנימיות ומוסדות פסיכיאטרים בלי שכולנו נדאג שהם לא יעשו דבר כזה, לא ניתן להם לעשות דבר כזה והם עצמם ידעו שהם עושים נזק גדול אם ישתמשו בכסף לרעה, למה בכלל שנחבור לרוע בעולם רק כי כשאני עושה טוב אנשים הורסים אותו? זה הרי בפשטות מה שאתם עושים לעולם הזה! מצדיקים רוע ונותנים לו יד! אחת מהאמונות שהנשמה היא נצחית נועדה כדי שלא נצדיק לעולם רוע ושנדע שתמיד יש פרי לעמלינו, ותדעו לכם שאם אכן אמות יום אחד, גם אני יודע לפי זה שאני חי רק פעם אחת ובניגוד לאותם מצדיקי פדופיליה ומגני נתינת צדקה וגמילות חסדים, אני הולך לממש את חיי בדרך שאני באמת באמת רציתי וזה להיות טוב ונדיב ונותן לנזקקים, משמח נפשות עגומות ומייפה את המציאות ולא אחד שמצער נשים וילדות רכות במעשי זוועה, אנשים חושבים שהם מפסידים משהו, שוכחים כמה העולם מלא בדברים מדהימים ונפלאים, לעשות, ללמוד ולחקור  כאשר הם בוחרים בדרך של שחיתות ואונס שכל אדם מן המניין בחברה שלנו היה מגנה וטוען שהיא רוע מוחלט. ביום שכולכם תסכימו שפדופיליה היא הדרך והרג עניים הוא הצדק אני אחסום אתכם ואת המנהיג שלכם בגופי האישי מלעשות את דברי הנבלה הזו שלכם ואמנע ממנו בכל דרך שאוכל לבצע את זממו השפל והזדוני הזה ולעולם לא אבחר לעשות את מעשיו השפלים, אם אני חי רק פעם אחת אני הולך לחיות את חיי כך!!!

נאמר על הצדקה שהיא מצילה ממוות! כיצד העזו אנשים להגיד לי שהצדקה והחסד שאני עושה הם רצח?! ואם מדובר ברצח אז מדוע שכל הרוצחים האלימים לא יבחרו בדרך הקטלנית כביכול שאני בחרתי?!

זכרו פעם נוספת והבינו היטב בדעתכם, שאלו עצמכם כמה אנשים מתו בפועל מכך שנתנו להם צדקה וחייהם של כמה אנשים נהרסו כי מישהו בחר לחדור אל גופם בכח ולגרום לנפשם את הצער האיום הזה של אונס?! תכניסו דברים לפרופורציות רבותי!!! אתם ששונאים פדופילים במו ידכם כיוונתם את חוד הגרדום אל צווארכם כאשר הצדקתם קשירה ועינויים של מטופלים במוסדות פסיכיאטריים למען הסדר הטוב, חשמול עצירים בטייזר על ידי המשטרה, קבלה של עוני דיירי רחוב כחלק מן החברה המודרנית והצדקה של הקרבת נפשו של המיעוט עבור חיי הנאה של מה שאתם רואים כרוב, זו סיבה בשבילי לשאול את עצמי למה יש לי מחשבות בראש שבכל עת מצדיקות שאלך וארצח ואאנוס ואתפקר ואגזול ואזלזל! זו תעודת העניות שלכם! זו הבושה שהייתם אמורים להרגיש! אם לא הייתי מקשיב לכם בוודאי הייתי טבעוני לחלוטין היום וכמות החסדים שהייתי עושה עם הבריות היתה כפולה ומשולשת, אבל ההתחכמות שלכם, ההתחכמות החצופה והזדונית והבוטה שלכם שברה וסגרה את כל מפעל החסד הזה שחלמתי לבנות בעולם, רק כי היטתם עורף אל הטוב. רוב תודות לכם בשמי ובשם כל מי שפגעתי בנפשו.

אנשים הזדעזו מתחושת השנטי ומקדשי האל המיסטיים שהפגנתי כביכול בזמנו, והם לא הבינו שבמצב הזה שבו הייתי בו האמנתי באהבה טהורה ומוחלטת אני מבטל את כל הצדקת הפדופיליה, הגזל ושפיכות הדמים מהם החברה הזו סובלת! אינני זוכר שרציתי לאנוס ילדה או לרצוח אדם תמים כשהאמנתי באהבה הסכרינית והטובה הזו בזמנו, ונפשם הפגיעה של כל אותם מגיבים ואנשים הזעזעה מכך שאני מדבר על הרגש העז הזה אהבה, שהיא שוות ערך מוחלט לשנאה העלובה שלכם, הרולס רוייס של הרגשות מול רגש הנקמנות מצדיק הפדופיליה הזולה שלכם. אם אי פעם משהו קורה לעוד ילדה אתם יכולים להאשים את עצמכם יחד איתי שהסכמתי לחיות ולשבת ולהתדיין עם נפשות שכמוכם שלא יכלו לדעת סיפוק ושובע! אל תעזו להצדיק שימוש בסמים, אלכוהול, טרור ופדופיליה בפעם נוספת! שלא תעיזו לעשות זאת! וכן, יש לי בארסנל סרטון ציני בשם "טרור זה כיף". ציניות רבותי! אהבה זה עוד יותר כיף דרך אגב, חבל שעבורכם זה סבל. 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל playtrip אלא אם צויין אחרת