לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בילדים שלנו יש את הסקרנות הטבעית והדחף ללמוד. הילדים שלנו זכאים לכבוד ולהערכה, ובכדי שיוכלו להתפתח, לגדול, ולממש את הפוטנציאל הגלום בם, עלינו, ליצור את התנאים המתאימים עבורם. עלינו לספק את צורכיהם הפיזיים, הרגשיים והרוחניים.
מכיוון שתהליך הגדילה של הילד מלווה בכישלונות וקשיים לצד ההצלחות, אנחנו כהורים צריכים לספק לו ``רשת בטחון`` של קבלה, תמיכה ואהבה. אנחנו, צריכים ליצור עבורו אוירה שתאפשר לו להיענות לאתגרים שהחיים מציעים מבלי לחשוש מכישלונות.

איך עושים את זה? איך מטפחים ילד ומאפשרים לו להיות הוא עצמו מבלי שהרצונות, הפחדים והציפיות שלנו
``ישתלטו`` על החינוך? איך מדברים עם ילדים כך שתהיה החלפת דעות הדדית, הבעת רגשות וחשיפה אישית?

כל אלה ושאלות רבות נוספות הן עניינה של קהילה זו. ננסה ללמוד, תוך כדי הקשבה ופתיחות, אחד מהשני. אין דרך אחת שהיא טובה מהשניה, לכל ילד והורה מתאימה דרך ייחודית שלהם ו``הצלבת`` הדעות תאפשר (כך אני מקוה) לכל אחד מאתנו למצוא את שביל הזהב בינו לבין ילדו.

הפורום מיועד לדיונים בנושא חינוך לגיל הרך.
הוא נועד לכל מי שיש לו או לה משנה חינוכית, או המעוניינים לגבש לעצמם משנה כזו, או להתלבט בנושאים הנוגעים למשנה כזו.
כל דיון הקשור במישרין לנושאי חינוך לגיל הרך שייך לפורום הזה, ויתקבל כאן באזניים קשובות ולב פתוח.
דיונים הנוגעים לנושאי הורות כלליים, ולא לנושאים הנוגעים בחינוך, אני סבורה שמקומם הנכון הוא פורום "להיות הורים", שחושף את המתייעצ/ת גם לכמות גדולה הרבה יותר של גולשים.
אין צורך להדגיש (אך אדגיש בכל זאת), שכתיבה בפורום כפופה לתקנון תפוז.
מעבר לכך, אלה הם כללי ההתנהגות בפורום "חינוך לגיל הרך":

אין פרסומות בפורום - ניתן לפרסם בלוח המודעות של הפורום. פרסומות מעל דפי הפורום תמחקנה.
יש להמנע מפרסום תמונות של ילדים בפורום - עם כל ההבנה שלי לרצון שלנו להתגאות בילדינו (ויש במה להתגאות!), אבקש להשאיר את הדיונים במסגרת מטרת הפורום, ולא לגלוש לשרשורי תמונות.
יש להמנע משיחות פרטיות וקשקושים מעל דפי הפורום - לשם כך קיימת מערכת מסרים יעילה בתפוז. הפורום נועד לדיונים ענייניים. יש מקום רק ל-15 הודעות בעמוד הראשון של הפורום - הבה נשתמש במקום הזה בתבונה ולנושאי הפורום.
יש להמנע מהתנצחויות בפורום - נסו לשבור את הפרדיגמה לפיה עליכם תמיד לומר את המילה האחרונה.
עלבונות אישיים והתייחסות פרסונלית לגולש/ת ימחקו על פי שיקול דעתי הבלעדי - בהקשר הזה, אבקש אתכם מצד אחד לחשוב מראש, ואף לקרוא שוב, הודעות שלכם לפני שאתם שולחים אותן, ומצד שני, לתת קרדיט לאדם שעומד בצד השני של המסך, שהוא לא התכוון לעלבון אישי, ולנסות לקרוא את הודעתו שוב בעיניים אחרות לפני שמתלוננים.
אפשר, ואתם מוזמנים, לפנות אלי במסרים בנושאים הנוגעים לאמור לעיל, אך אבקשכם להפעיל שיקול דעת לפני שאתם פונים אלי. מאד לא הייתי רוצה לקבל כל יום מסרים מגולשים שנעלבו מגולש זה או אחר.

אני מאחלת לכולנו דיונים פוריים ומעניינים

לאה_מ


בן 3 וחודשיים שנגמל
24/10/14 22:49
1צפיות
איך עוזרים לילד בן 3 שגמול באופן מעולה מפיפי וקקי לא.
מתאפק 3-4 ימים ולא רוצה לעשות מתלונן מכאב ופחד וחומרים משלשלים לא עוזרים לו. קקי הוא עשה רק בתחתונים וגם אחרי 4 ימים של התאפקות הוא רוקד כל פעם שמרגיש ושוב עוצר
תינוק בבית עד גיל 2.7
23/10/14 12:29
7צפיות
אני נורא מתלבטת ואשמח לשמוע מה דעתכן, סליחה על האורך..
בני יהיה בספטמבר בן שנה ושבעה חודשים, הוא בבית עם מטפלת מדהימה ואנחנו מאוד מרוצים ממנה. אני צפויה ללדת במאי, כך שבספטמבר (שאז אצטרך לחזור לעבודה אחרי חופשת לידה) הוא/היא יהיו בני כארבעה חודשים.  
יהיה לנו קשה לממן גם מטפלת לקטן וגם גן לגדול וחשבנו אולי להשאיר את שניהם עם המטפלת. היא מקסימה אבל מבוגרת ואני חוששת שלא תצליח לאתגר מספיק את הגדול לאורך השנה וגם שתחסר לו אינטראקציה חברתית (למרות שאני איתו כמעט כל יום אחה"צ במרכז הקהילתי השכונתי ויש שם חוגים ומשחקיה והוא פוגש שם ילדים, אבל לא את אותם ילדים).
אני גם חוששת מהכניסה לגן בגיל שנתיים ושבעה חודשים. אני חוששת שההסתגלות תהיה לו קשה. אני מניחה שרוב הקטנטטנים בגן כבר נחשפו למסגרות, אולי גם מכירים אחד את השני כבר.
אני גם טיפה חוששת שהקטן ילך לאיבוד כי הגדול ידרוש את רוב תשומת הלב.. 
בקיצור הרבה חששות :) אשמח לשמוע מה אתן חושבות.. תודה רבה למי שהגיעה עד הלום! 
 
להיכנס לגן בגיל שנה ו7, או שנתיים ו7?
24/10/14 15:39
1צפיות
אם אני מנסה להבין - ההתלבטויות הן -
להכניס לגן בגיל שנה ורבע, או שנתיים ורבע
והאם יהיה טוב לשני הילדים ביחד
 
אני חושבת שגיל שנה ורבע הוא מוקדם לגן. לא הייתי שולחת בגיל הזה למסגרת של פחות מ6 ילדים.
 
אני חושבת שזה יכול לעבוד - שני הילדים עם מטפלת אחת, בפרט שאת אומרת שהיא מדהימה. 
 
אני לא חושבת שיש סיבה שמטפלת לא תצליח לאתגר ילד בן שנתיים. היא יכולה לשחק איתו? להקריא סיפורים? לצייר? פלסטלינה?
 
מה שכן - אם שני הילדים ביחד כל היום, יהיה חשוב שאת ובן זוגך תמצאו דרכים לתת לכל ילד גם זמן לבד. 
 
הקטן לא יילך לאיבוד. אולי אפילו להיפך. 
חומר בנושא ארץ ישראל
23/10/14 12:18
14צפיות
צורה
אקלים
מיקום
תרבות
תושבים
אקלים
את מחפשת חומר בנושא?
23/10/14 19:19
5צפיות
לאיזה גילאים?
תוכנה
22/10/14 11:47
6צפיות
שלום רב ,

לצערי לא מצליחה להוריד למחשב ולא לדיסק ולא לנייד .

עזרה בבקשה

תוכנת שובי מספרים וצבעים  ןכן'..
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:18
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מי בודק את הנוכחות של הילד בגן?
22/10/14 10:39
18צפיות
הייתי רוצה להעלות את הנושא של נוכחות בגני ילדים... בעיקר הורים ששולחים את הילדים בהסעה לגן , אין דרך לדעת אם הילד הגיע אלא אם אתם מתקשרים לגננת. למי שמכיר, אתם בעבודה בלחץ ויושבים שעות מנסים לתפוס את הגננת / מנהלת הגן על הקו שתפוס, כי עוד הורים מתקשרים ועל כל הורה שמתקשר היא צריכה ללכת לבדוק אם הילד נמצא - בקיצור, כאב ראש ובזבוז זמן יקר. תארו לכם ילד שנשכח חלילה בהסעה - עד שיבינו את זה שלא נדע מה יקרה. לכן תוכנות לניטור נוכחות בגני ילדים הן חשובות. תחשבו על זה - בבית הספר עושים בדיקת נוכחות כל יום איך זה שבגן לא??? 
 
º
אתה מנסה להעלות דיון או לפרסם משו?
22/10/14 18:57
2צפיות
º
הפרסום בפורום אסור...
22/10/14 18:58
2צפיות
אשמח לעזרה - תאור הבעיה בפנים
18/10/14 18:18
34צפיות
אני מקווה שאני בפורום הנכון
 
משתפת, במצב לא קל.. 
הבת שלי בת כמעט 4. 
רקע - חצי שנה מאוד קשה שלי שבה לא היה לי כוח לכלום (בגלל טיפולי פוריות ודכאון שהם גרמו לי). הייתי איתה המון אבל לא עשיתי בשבילה דברים. (נניח להביא לה מים ללכת איתה לשרותים ללכת איתה לגינה להכין לה אוכל וכאלה. תמיד אבא, אבל הייתי נוכחת כל הזמן במין אמירה של "אמא עייפה"). 
כשקצת יצאתי מזה לפני כמה חודשים והתחלתי להענות לה, נראה שהיא לא מפסיקה לרצות רק אותי ושרק אני אעשה בשבילה דברים. 
במקביל וכנראה בלי קשר או אולי עם קשר, היא כל הזמן מדברת, כל הזמן כל הזמן כל הזמן. לא מפסיקה. שואלת שאלות מסבירה את כל מה שהיא רואה. נניח היא מבקשת משהו וגם אם אומרים לה שמביאים לה או עושים בשבילה, היא ממשיכה לבקש אותו כאילו לא אישרו לה שזה בדרך. התנהגות שבחוויה שלי היא אובססיבית וגם גורמת לי לאובדן קיצוני של סבלנות.
עוד מופע של האינטנסיביות הזאת זה נניח שהולכים איתה לחנות כדי לקנות משהו לבית היא מוצאת מליון דברים שהיא רוצה ולא מפסיקה לבקש. הסרובים כמעט לא נתקלים בבכי או בסצינה אלא בחפירה בלתי פוסקת של רצון בדברים האלו או בדברים אחרים כשהבעיה הגדולה היא כמות הדיבורים, כמו מלחמת התשה. אין ממש זמן לעשות משא ומתן על חפץ מסוים או לדון איתה בכך שכבר קנינו לה משהו דומה כי מיד היא עוברת לדבר הבא. 
היא מבקשת רק ממני, ואם אבא שלה נכנס ואומר - אני אתן לך \ אעשה בשבילך את הדבר, היא עושה סצנה. בזה אנחנו לא מוותרים. גם כי אני מותשת ממנה וגם כי זו ההחלטה שהחלטנו בנינו. 
התגובה שלי לכל אלו היא נסיון להתמודד עם כל הרצונות במענה או בסרוב (תלוי בבקשה הספציפית) אבל בהרגשה שלי גם אם הכלתי את הבקשה "את מאוד רוצה כדור חדש, יש לך כדור כזה בבית" אז היא תעבור לדבר הבא ולבקשות בלתי פוסקות. כלומר מה שאני אומרת לא משנה. 
בהרגשה שלי היא לאו דווקא רוצה את הדבר עצמו אלא רוצה ממני משהו שאני לא יודעת מהו. אני בודקת איתה בכל מיני סיטואציות "את מתוסכלת עכשיו" "את כועסת עכשיו" "את רוצה את אמא" היא אומרת שכן (על רוצה את אמא) או לא (על כל השאר) וממשיכה לדבר, לבקש, להסביר, לספר, לסרב שאבא שלה יספק חלק מהרצונות שלה ("רק אמא"). אני מחבקת ומנשקת אותה המון אז לא נראה לי ששם החסך. 
אני במצב מאוד מרוט מכל זה. 
הדבר היחיד שפותר סיטואציה כזאת וזה כבר קורה כמה פעמים בשבוע לאחרונה זה שאני צורחת עליה שדי כבר שאני לא יכולה יותר. שתהיה בשקט. שאני לא יכולה יותר לשמוע אותה. ואז אחרי שהיא בוכה ורוצה לדבר איתי ואני מסרבת (כי אני באמת לא יכולה יותר בשלב הזה) פתאום חוזרת הילדה שאני מכירה שלפני שהתחילה הבעיה הזאת. שהיא מקסימה ונעימה ומדברת באופן שאני חווה כ"נורמאלי" (לא חופר או אובססיבי). 
אני רוצה לציין שבימים הבודדים שהיא מתנהגת יפה בלי שהיתה התפרצות לפני כן אני משבחת אותה ללא הפסקה. וכשביום הבא שוב קשה אני מתחילה מלהזכיר לה - את זוכרת איזה כיף היה כשהיית רגועה והקשבת לנו? זה קצת עוזר אבל לא מונע. 
ודבר אחרון, ההתפרצות שלי לא מגיעה כהפתעה, אני מזהירה אותה לפחות 3 פעמים שדי, קשה לי ככה עם ההתנהגות הזאת ועם כמות הדיבורים ועם הויכוחים על כל דבר. אני אומרת לה שאני מאבדת סבלנות. כלומר זה לא מגיע כהפתעה. והיא ממשיכה כאילו לא אמרתי כלום. בגלל זה נראה לי שמשהו בה מעונין בהתפרצות הזאת...
אני ממש מיואשת.. 
 
תודה!
אתמול כתבתי הודעה ארוכה ומפורטת אבל תפוז לא העלה אותה!
20/10/14 14:22
19צפיות
אז מכיוון שאני כבר ממהרת לצאת, אכתוב לך בקצרה:
 
קודם כל זה נשמע ממש ממש מתיש, בעיקר לנוכח העובדה שאכן עברתם תקופה מאוד לא פשוטה ואני בטוחה שזה לא מקל. אני מקווה שאת מלווה בעזרה מקצועית כי נשמע לי שכשאי שיהיה מישהו בשבילך שיוכל לעזור לך להתמודד עם הדברים ולהקל עליך.
כמו כן, לצערי הדיבור הבלתי פוסק הוא לגמרי תואם גיל וזה יכול לחרפן כל אדם שפוי. צריך לפעמים למר לילד שאת צריכה זמן קצת בשקט ואם היא לא מסוגלת שלא לדברף אילו לומר לה שהיא יכוהל לראותעכשיו פרק של סדרה או לשחק משחק ושאת הולכת לחדר ל 10 דקות כדי לנוח. גםלך כאמא יש צורך לפעמים בשקט וזה בסדר גמור. לגבי הדברים האחרים:
1. תיאום ציפיות- דברו מראש על מה אתם קונים ומה לא ואפילו הכינו רשימה. אימרי לה שהיא יכוהל לבחור דבר אחד בלבד ושכשתחליט מה הוא שתאמר לך.
2. אם היא שואלת שאלה ונתת לה תשובה אימרי לה שכבר ענית לה ואת לא מתכוונת לומר את אותו הדבר שוב ושוב
3. מי שמחליט מי יכול לעזור לה או לעשות איתה דבר מה זה בסופו של דבר אתם. אם את יכולה ורוצה את יכולה להיענות לה אבל אם המצב לא מאפשר יש לה 2 אפשרויות- לחכות שתתפני (אם זו אופציה) או שאבא יעזור לה...
4. נסי לעשות לה זמן מיוחד שהוא רק שלה. אחת לשבוע סיגרי את הטלפון ותני לה לבחור מה היא רוהצ לעשות איתך (במסגרת הזמן והתקציב שיש לך באותו השבוע). זה יכול להיות גם ללכת ביחד לגינה, להכין ביחד עוגיות או כל דבר אחר. זה לא חייב להיות יציאה לסרט, ג'ימבורי ופיצה...
5. סבלנות והמון ואם את מרגישה שאת לא יכולה יותר, בקשי עזרה, קחי ביביסיטר אחת ל.... (אפילו שתהיה שם בנוכחותך) ותתאוורי קצת כדי שתוכלי לחזור בלי להתפרץ עליה.
את כמובן מוזמנת להמשיך ולעדכן
המון תודה!
20/10/14 21:37
8צפיות
אני אכן מלווה בעזרה מקצועית ובזכות זה יצאתי מהדכאון ואני במצב די טוב לנוכח הנסיבות (שאני עדיין לא בהריון וקרו לי המון דברים רעים במסע הזה....)
לגבי הבת שלי אעדכן. כתבת פה כמה דברים שנראה לי שיעבדו.
 
שוב תודה!
היא בעיקר נורא רוצה את תשומת הלב שלך
24/10/14 15:44
2צפיות
דברים שאפשר לעשות - 
להזמין אותה לשבת איתך כשאת, למשל, מקפלת כביסה. ותיכנסי לmode של חצי האזנה... 
 
להזמין אותה להיות איתך בפעילות מאד שקטה. נניח - לצפות ביחד בסרט. כשאתן שוכבות במיטה, ואת מחבקת אותה. אני מקווה שהקירבה אלייך תיתן לה את מה שהיא מחפשת, וממך זה לא דורש הרבה (רק לשכב ולחבק).
 
ולהגיד לעצמך כל הזמן שזה רק שלב. הילדה מנסה למלא חסך בתשומת לב מאמא. אז היא מדברת מדברת מדברת, אבל עם הזמן הצורך יירד בהדרגה. היא כבר תתרגל שאת שם בשבילה. 
הורים מרגיזים לחבר
18/10/14 05:19
38צפיות
הילד שלי בגן חובה משחק כל הזמן עם אותו הילד.. אלא שההורים של הילד מגעילים ולדוגמה כשניסיתי להזמין אותם להפגש איתנו בגינה  (בשעות הבוקר) הם יצרו תחושה שיתקשרו אחרי הצהריים כדי להפגש ולא התקשרו  (גם דפקו לנו את היציאה של הבוקר לגינה וגם תקעו אותי בבית אחרי הצהריים.. )איך אפשר לגרום לילד למצוא חברים אחרים? אני מבינה ממנו שהוא קצת בבעיה בנושא..
לקבוע להפגש אחה"צ
19/10/14 19:06
13צפיות
אני היתי מנסה לקבוע להףגש עם ילדים אחה"צ.
גם הייתי נותנת הזדמנות נוספת לחבכ שת הבן שלך. אולי ההורים שכחו או לא הסתדר לכם או היתה חוסר הבנה.
דרך נוספת היא לשלוח אותו לחחג ולאפשר לו חפגוש גם שם חברים אבל נראה לי הכי טוב לתווך לו ולהציע חהזמין חברים הביתה או לגינה
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הבת שלי בת 3 - דחוף עזרה!!!!
13/10/14 17:13
110צפיות
היא בגן עירייה ויש לה פיספוסים של קקי מה שרק מתחילת הגן וגם קצת לפני זה התחיל עד אז היה בסדר הרבה פעמים לא פיספסה וגם עם קרה בטעות היא היתה אומרת.
עכשיו הסייעת אמרה לבעלי שהיא כבר כל יום מפספסת והיא לא מוכנה לזה היא תדווח למתנ"ס ויורידו אותה גן!!!
היא יכולה לעשות את זה?
מה אני יכולה לעשות אמרו לי לא לכעוס מצד אחד ומצד שני הילדה ממשיכה לעשות
ועם אני כועסת אז היא מקבלת תשומת לב שלילית אבל סוג של תשומת לב אז מה לא משנה מה אני עושה איך אני מגיעה לתוצאה?????
שהיא לא תעשה קקי בתחתונים?!!!?!?!
המחשבה שהיא תעיף את הבת שלי משם לגן של קטנים גורמת לי שהיא תשים את הבת שלי ותחזיר אותה אחורה כל הקטע שהיא עברה את הגן של הקטנים מה אני עושה עם זה?
הבת הגדולה שלי לא היה לה בגן כזאת אישה שאמרה והיו פיספוסים כל הזמן אף אחד שם לא איים על הורה בעניין.
 
אשמח לעצות!!!
 
אני ממש לא יודעת אם אפשר להוריד אותה גן. נשמע לי הזוי...
13/10/14 19:33
41צפיות
אולי יש מישהו אחר שידע אם יש כזו אופציה. לא שמעתי על מצב כזה לפני כן.
כמה זמן היא גמולה?
אולי שווה לבקש שיחה עם פסיכולוגית הגן שתנחה את הצוות איך לפעול.

כעיקרון, אכן, לא לכעוס ולא להביע כעס או אכזבה. להפסיק כל פעולה שהיא וללכת להחליף כי עשתה קקי. לא להפוך את זה לעניין טאם אפשר, לתת לה כמה שיותר אחריות- לשים בגדים בשקית, להביא בגדים, מגבונים וכו
אני ממש לא יודעת אם אפשר להוריד אותה גן. נשמע לי הזוי...
13/10/14 19:33
18צפיות
אולי יש מישהו אחר שידע אם יש כזו אופציה. לא שמעתי על מצב כזה לפני כן.
כמה זמן היא גמולה?
אולי שווה לבקש שיחה עם פסיכולוגית הגן שתנחה את הצוות איך לפעול.

כעיקרון, אכן, לא לכעוס ולא להביע כעס או אכזבה. להפסיק כל פעולה שהיא וללכת להחליף כי עשתה קקי. לא להפוך את זה לעניין טאם אפשר, לתת לה כמה שיותר אחריות- לשים בגדים בשקית, להביא בגדים, מגבונים וכו
וצריך לקחת בחשבון שזה יקח לפחות שבועיים
13/10/14 19:35
28צפיות
ושבגן הם צריכים להגיב בצורה דומה.
חוברות צביעה איכותיות לילדים בני שנתיים
13/10/14 15:13
33צפיות
אהלן חברים, אני אבא לתאומים, ואני מחפש חוברות צביעה להורדה ללא תשלום אבל איכותיות. 
מצאתי כמה אתרים בתשלום כמו זה, השאלה האם יש משהו בחינם ואיכותי.
המון תודה וחג שמח.
אגב, אחלה פורום, לראשונה פה.
 
 

 
º
לצערי אני לא מכירה
13/10/14 19:27
3צפיות
א. בני שנתיים צובעים בחוברות צביעה?
16/10/14 19:37
15צפיות
ב. יש כמה מיליוני דפי צביעה ברשת ובחינם. לא צריך את האתר הזה שקישרת אליו. צריך לכתוב בגוגל "דף צביעה".
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:25
2צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יום הולדת לילדים
12/10/14 14:08
23צפיות

 

קצת לא קשור אבל אתם חייבים לשמוע!
אני רוצה להמליץ לכם על "יופי של טופי" – הייתי ביום הולדת של הבת של חברה ופשוט הופתעתי מהמקצועיות!
אני הכנתי לבת שלה את העוגה ליום הולדת ואפילו לעוגה נתנו את הכבוד הראוי! עשו טקס עוגה שהיה מהמם! וזה היה יום הולדת נסיכות, וללא ספק הם התנהגו לקטנה כמו נסיכה אמיתית!
היתה פינת יצירה של תיבת אוצר, כל ילד קיבל תיבה וצבע אותה וצייר עליה ובסופו של דבר הם קיבלו מטבעות שוקולד ושמו בתוך התיבה
אחרי זה היתה הצגה עם שחקנית מוכשרת שפשוט היפנטה את הילדים ונתנה למבוגרים 45 דקות של שקט (וכולנו יודעים כמה זה נדיר.. חח )
ואחרי זה הייתה פינת איפור וקעקועי נצנצים והביאו כתר ושרביט   לילדת היום הולדת ובאמת הכל התנהל בצורה מהממת גם המחיר, גם המקצועיות ( הגיעו לפני הזמן תיקתקו והכל סידרו אחריהם) וגם התוכן של ההצגה היה חינוכי! אה! וגם כל ילד קיבל דיסק עם שירי ילדים.
חברה שלי אומרת שעוד מהשיחה הראשונית הן היו מקסימות אליה, היא הבינה שזה צוות של בנות שמתפעלות את זה ושהן הציעו לה מלא מלא רעיונות בקשר לסדנאות ולהצגה וגם לאיפור וכו' והיא פשוט בחרה את מה שהיא אוהבת והן חיברו לה את זה לאיך שזה יצא ביום הולדת.
אפילו הציעו לה נגיד יום הולדת שלמה רק של בובספוג או של דורה..
בקיצור..!
בעזרת השם כשיהיו לי ילדים רק אותם אני אזמין!
אני רוצה לצרף לכם  תמונה של הפלייר שלהם כי חברה שלי היא אמא היסטרית ולא מעלה תמונות של הילדה לרשת (ובצדק חח ) אבל משום מה זה לא נותן לי להעלות אותה... /:
זה הטלפון שלהם – 0544825509 או להיכנס לפייסבוק או לאתר שלהם


 
º
הפרסום בפורום אסור!
13/10/14 19:37
6צפיות
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/14 13:25
9צפיות
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


האזנה נעימה :)
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/14 11:03
3צפיות
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


הריון ולידה

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה