בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
 

 

אהבה היא הערך היחיד שניתן לחלק לשניים ובכל זאת יכפיל את עצמו.

היא המקור הכי עוצמתי שמניע אותנו ללא גבולות.

לאהוב מישהו זאת היכולת לתת בלי ציפייה לקבל שום תמורה בחזרה ובכל זאת להעניק בלי הכרה.

התמימות ברגש קסום ועוצמתי קיימת בנו מהרגע בו אנו נולדים עד יומנו האחרון- אותו רגש שנשאר צעיר ורק מתעצם ומחיה אותנו גם ברגעים הכי קשים.

האמונה באהבה תוביל אותנו לאושר תמידי, יכולת הנתינה וההכרה כי יש בנו את האפשרות להרגיש רק תניף אותנו להצלחה בכל תחום בחיים.

לאהוב זה להחזיק במפתח לדלת שמאחוריה קיים עולם אחר-בו נרצה לחיות כל חיינו.

תאמינו ביכולת שלכם להרגיש, תרגישו, תלכו עם הרגש שלכם עד הסוף-כי רק שם תמצאו את האהבה האמיתית אליה כולנו שואפים.

שלכם, מגי.

 

כללי הכתיבה בפורום אהבה ורומנטיקה
אהבה אמיתית היא אהבה שאינה דורשת דבר בתמורה
פורום זה אינו פורום הכרויות

אין לפרסם בפורום/להעלות בקשות למחקרים וכו'..בקשות מיוחדות יש להעלות מול מגי ולימור, מנהלות הפורום.
המשך...
הודעה חדשה

תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:13
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
מרגישה מקום שני
01/09/14 13:22
32צפיות
זהירות, חפירה!!
 
אני וחבר שלי ביחד כבר שנתיים ואני אוהבת אותך הכי בעולם! מבחינתי מצאתי את האדם שאיתו אני רוצה לבלות את שארית חיי.
יש רק בעיה אחת- כשאנחנו נפגשים עם חברים שלו אני מרגישה שהוא קצת מתעלם ממני. אני מרגישה מקום שני, כאילו החברים שלו יותר חשובים לו ממני. כשאנחנו רק שנינו הוא אומר לי כל הזמן שהוא אוהב אותי אבל כשאנחנו נפגשים עם החברים שלו אני פתאום מרגישה שאני מקום שני. דיברנו על זה מלא פעמים והוא חושב שאני מגזימה, שאני מחפשת בעיות שאין ושהוא לא מתכוון להתנהג אחרת. הוא גם אמר שמותר לו לא להיות לידי כל הזמן, ואני לגמרי מסכימה! אני לא רוצה שהוא יחזיק לי את היד, אני מסתדרת טוב עם האנשים האלה, אבל קשה לי לראות זוגות בקבוצת חברים הזאת שיושבים ביחד ומתחבקים ואז להסתכל על חבר שלי ולראות שהוא אפילו לא מסתכל עליי. הוא בקושי נוגע בי ליד חברים שלו, אפילו לא מגע קטן כשהוא עובר לידי. הוא לא דואג לי, לא כלום. אני ממש לא רוצה להיות החברה התלותית הזאת שרוצה שחבר שלה יהיה לידה כל הזמן ויראה לכל העולם שהוא אוהב אותה ופוצי מוצי, אבל האדישות שלו גורמת לי לברוח לצד השני וזה הופך אותי לקיצונית. אני שונאת את עצמי ככה! אני לא רוצה להיות כזאת! אבל אני מרגישה שהוא לא נותן לי את היחס שאני זקוקה לו. כל אחד זקוק למשהו במערכת יחסים כדי להרגיש טוב ואני צריכה יחס גם ליד חברים שלו. אני צריכה להרגיש שהוא שם בשבילי כל הזמן. 
וזה גם לא שהוא לא רואה את חברים שלו אף פעם בגללי, להיפך! אני מפרגנת לו כשהוא רוצה לצאת עם חברים שלו לבד, גם אם אין לי תוכניות לאותו ערב ואני יושבת מול הטלוויזיה ומחכה שיחזור. גם כשהוא מזמין אותי לפגוש איתו כמה חברים, אני לא תמיד באה כי אני חושבת שההרכב של המפגש הזה לא מתאים ושהוא צריך להפגש איתם לבד. 
אנחנו כל הזמן רבים על זה. כשאני אומרת לו שמשהו אחר מפריע לי, הוא מתקן את ההתנהגות שלו וגם אני מתקנת מה שצריך. גם ניסיתי לגרום לעצמי בכוח להתעלם ממה שאני מרגישה אבל אני לא מצליחה, אני לא יכולה לשלוט בזה. הוא לא מוכן להשתנות. כשאנחנו נפגשים עם חברים שלי אני תמיד דואגת שלא יהיה לבד, שיהיה לו עם מי לדבר ושירגיש שאני תמיד שם בשבילו. הוא חבר שלי ואני תמיד דואגת שיהיה לו טוב. אבל אני לא מרגישה את אותו יחס מצידו.
זה זלזול, אני מרגישה שהוא לוקח אותי כמובן מאליו. לפעמים בא לי פשוט לקום וללכת. מי יודע, אולי אי שם יש מישהו שמוכן לחבק אותי יותר. אני לא יכולה שלא לחשוב על שארית החיים שלי ככה. גם בעוד 20 שנה אנחנו נריב על זה כל פעם שנפגש עם חברים שלו? מה לעשות? אני לא רוצה להפרד ממנו אבל אם העתיד יהיה כזה אני לא יודעת אם אני אהיה מאושרת איתו. אני אעשה הכל כדי שיהיה לו טוב, אבל במצב הזה קשה לי פשוט לוותר על עצמי ועל מה שאני מרגישה. 
 
מצטערת על החפירה
היי שובה ..
01/09/14 22:26
8צפיות
קודם כל אין על מה להתנצל :)  

את מתארת מצב נורא לא נעים, השאלה היא האם הוא מתייחס אלייך אבל פשוט פחות כי הוא מתמקד באנשים אחרים, או פשוט שוכח לחלוטין שאת קיימת .
אם הוא מתעלם לגמרי, יש מקום להעיר לו גם אם הוא מתעקש שאת מגזימה .   אין דבר כזה ניסית בכח להתעלם ממה שאת מרגישה, הרי ברור שזה אישיו מפריע שיתפרץ באיזה שלב. 
את רואה את הדברים בצורה קיצונית, מצד אחד מדברת על להשאר איתו לנצח, מצד שני אולי אפילו להפרד, פה לדעתי יש מקום לקחת דברים בצורה
יותר פרופורציונאלית .
אין טעם ללכת למפגשי חברים כשמראש את יודעת שתתבאסי בהם ויותר מכך, שהוא בכלל לא מתאמץ לחשוב אם הוא עושה משהו לא תקין, כך שפשוט תאמרי 
לו שאם הוא ממשיך להתעלם ממך כליל, אין לך מה לבוא ממילא. 
אדם שיש בו טיפת התחשבות, יקח את הדברים לתשומת ליבו, אולי אפילו תפרטי לו סיטואציות ספציפיות בהן זה היה לא נעים כדי שיבין על מה את מדברת. 
את טוענת שבגדול שניכם מתקשרים ומשנים דברים שעולים, אין סיבה שמשהו כזה מהותי לא יקבל התייחסות. 

 
כך תמצאו דייט עוד הערב
31/08/14 21:40
31צפיות
אל תשארו לבד.
בקרו בבלוג שלי ולמדו איך
מה הייתן עושות במקרה שמופיע גבר של חייכן?אבל..
30/08/14 18:47
96צפיות
טוב אז ככה, יש לי ידיד שהכרנו בחתונה כשהייתי עם חבר שלי לשעבר, חשוב לציין שהייתי חצי דרך להפרד מהחבר שהייתי איתו אך הייתי לפני טיול ולכן זה לא קרה, כשהכרתי את הבחור הזה בחתונה מיד הרגשתי משהו אך כמובן שהייתי עם החבר שלי ולא דיברנו או משהו כזה. אחרי שנפרדנו יום למחרת שלחתי לו הודעה ודיברנו, שיחות ארוכות שלא היו לי אפילו עם האקס שלי. הרבה זמן הרגשתי שאני רוצה אותו אבל ידעתי שמצד אחד הוא מכיר את האקס שלי וזה יפריע ומצד שני אני צריכה להתגבר על זה. שנה בערך אחרי שנפרדנו הייתי אצלו בעבודה עשינו טיול ופלרטנו קצת אבל שוב לא קרה כלום. חצי שנה לאחר מכן התראינו באחת המסיבות ומיד כשראינו אחד את השניה לא נפרדנו ודיברנו המון, חלק מזה גם על האקס אם הם חברים או דברים כאלה, והוא אמר במפורש שהם לא עובדים יחד יותר. מסיבה אחרת חודש בערך אחריה נפגשנו באותו מקום וכשמישהו שלא רציתי התחיל איתי הוא בא "להציל "אותי . ישבנו על אחד הספסלים במועדון והתנשקנו. יומיים למחרת עדין לא שמעתי ממנו, ולכן אני דיברתי איתו, הוא לא היה מוכן להיכנס לקשר כשהוא לא 100% כי הוא לומד, וממש כעסתי עליו. וככה זה נגמר.
אחרי חצי שנה מידי פעם היינו מדברים ממש דקה או שתיים לא משהו רציני אני זוכרת משהו שקשור לאיזה כרטיסים של הופעה או משהו בסגנון.
שלשום שלחתי לו הודעה, לא יודעת למה ראיתי איזו תמונה שלו ושאלתי אם אחיו התחתן והוא אמר שכן, לא הייתי רחוקה, דיברנו שלוש שעות עם פלרטוטים ובשישי בערב הוא שלח לי הודעה, צחקתי עליו שהוא אשכנזי ושהוא יישרף מחר בים כי הוא אמר שהוא הולך וזה מה שקרה והוא ביקש שאעשה לו משאז, זרמתי איתו ובגלל שהיה שישי בערב השיחה הסתיימה.
איך ומתי אני אמורה לדעת שהוא מוכן כבר לקשר?, מה הייתן אתן עושות אם הייתן מרגישות שזה הגבר של החיים שלכן?, כי בכל פעם שאני רואה תמונה שלו, רואה אותו, מדברת איתו אני מרגישה שזה חזק ממני, לא מסוגלת לכעוס עליו, אבל אני לא רוצה להפגע כי כבר נפגעתי בעבר והסתכנתי אבל מה עושים?
גבר שרוצה אותך ירדוף אחריך... הבעיה
31/08/14 20:21
34צפיות
לפי מה שרשמת, את זאת שרודפת אחריו.
אם הוא היה ממש רוצה להיות איתך בקשר (ובעיקר לקשר זוגי) הוא לא היה מניח לך...
או שתביני שתיהיו רק ידידים או שתמשיכי לרצות אותו ותפסידי אופציות אחרות (קשרים עם גברים אחרים)
את יכולה גם להזמין אותו לקפה ולהגיד לו מה את מרגישה ולשאול אותו מה הוא מרגיש
ולקבל את התשובה שהוא יתן לך.
בהצלחה
האמת שהיום הוא זה ששלח הודעה
31/08/14 21:04
30צפיות
אבל הוא לא נשמע רציני, הוא נשמע אחד שמחפש סם להינות מהרגע אז אין סיבה לקפה, כנראה שלפעמים צריך לוותר,תודה בכל מקרה
קנאה הרסנית..
28/08/14 19:52
85צפיות
האם קרה לכם שקינאתם במישהו באופן ששיבש את חיי היומיום שלכם?
כיצד זה התבטא? רגשית - מחשבתית? ומעשית - מה עשיתם בפועל בנושא?
 
האם קרה לכם שמישהו אחר קינא בכם באופן הרסני?
כיצז זה  התבטא במערכת יחסים שלכם? כיצד זה התפתח / הסתיים?
 
מהי התרופה שלכם לקינאה שלכם או של הזולת?
איך להיכנס שוב לזוגיות?
29/08/14 10:59
86צפיות
היי כולם, 
בחצי שנה האחרונה יצאתי עם שתי בחורות, ובסופו של דבר התוצאה עם שתיהן היתה זהה. יצאנו, היה כיף וסהכ זרם, אבל רגע לפני שנכנסים לקשר, הן חתכו. עם הראשונה היתה היכרות של כמה שנים, ומתישהו החלטנו לתת לדברים הזדמנות. את השנייה, הכרתי תקופה קצרה,  אנחנו לומדים ביחד.
 
אני כבר שנה וחצי בלי קשר רציני, ואני באמת תוהה מה אני עושה לא נכון, אחרי שפעמיים רצוף הבחורות החליטו שזה "לא זה". מילא אחרי הפעם הראשונה, אתה אומר לעצמך שזה לאו דווקא אתה, כי יש שני צדדים למטבע. אתה יכול באמת לשלוט בעצמך ובהתנהגות שלך, אבל לא יכול לשלוט בצד השני, ולגרום לו להרגיש. אבל כשזה פעמיים רצוף, איך בכלל מתאוששים מזה?
 
הסיפור הוא כזה - 
במשך חודש וחצי יצאתי עם הבחורה שהכרתי בלימודים, והרגשתי בהתחלה שהיא חושבת שאני "פרס" בשבילה, אחרי הדייט הראשון שבו התנשקנו, שאלתי אותה האם היא ציפתה שככה הערב ייגמר. היא ענתה שלא ידעה כל כך למה לצפות אחרי שהזמנתי אותה, אבל היא שמחה שזה קרה. היא אמרה שעדיין קשה לה לעכל שזה קרה בינינו, בעיקר בגלל שהיא מגדירה את עצמה כחנונית, ושונה משאר הבנות, ואני מבחינתה לא חנון, והיא לא ממש הבינה למה שאני ארצה לצאת איתה. במהלך כל התקופה הזאת, הרגשתי שלבחורה קצת קשה להיפתח כלפיי. התכתבנו המון בווטסאפ, ובאמת שהיה מצחיק וכיף. גם בדייטים שלנו, שהיו לא מעט כאלה, תמיד היה כיף, מצחיק וזורם. אחרי בערך שלושה שבועות שיצאנו, הבחורה עידכנה אותי שהיא אמורה לטוס לחול למשך שלושה שבועות (בעוד כחודש ומשהו מרגע השיחה), ואמרה שהיא חושבת שאולי עדיף לה לטוס לחו"ל אבל בלי מחוייבות. היא הסבירה שהיא עדיין לא בטוחה שהיא בנויה לקשר (שריטה מקשר קודם). זה קצת פגע בי, בחורה אומרת לך חודש ומשהו מראש, שיתכן שלא משנה מה תעשה, זה לא יעבוד. אגב, היא יזמה את השיחה הזאת, אחרי שהצעתי לה לבוא אליי הביתה ולישון אצלי (אני גר בבית, ומבחינתי זאת היתה הדרך לגרום למשהו מיני לקרות, אבל היא נלחצה מהרעיון של לפגוש את ההורים, שלא בשביל זה הזמנתי אותה, אבל מה לעשות שזה "על הדרך"). בסופו של דבר אחרי שרבנו בעקבות מה שהיא אמרה לי (היה לי קשה לקבל את זה), החלטנו לתת לדברים עוד צ'אנס. באמת הרגשתי שמשהו זז, היא פתאום התחילה ליזום יותר (גם שכבנו בזמן הזה), שלחה לי הודעות יפות כמו "הלוואי שהיית כאן", ואפילו הציעה לי לבוא לפגוש את ההורים שלה. באותו שבוע שהיא הציעה לי לבוא ולפגוש את ההורים, הרגשתי שהיא קצת מרוחקת יותר, ולא טעיתי. היא אמרה לי יומיים לפני שהייתי אמור להגיע אליה הביתה, שזה לא מרגיש לה זה, שכיף לה וטוב לה, אבל זה לא עובד מבחינתה. היא לא מצליחה להרגיש.
 
אני חייב לספר על עצמי, שאני משתדל להיות מאוד איכפתי, לתת תחושה טובה לצד השני, אני נוהג להחמיא (משתדל לא יותר מדי) ועושה את זה ממקום אמיתי, ויוזם. אני לא מכיר אחרת. כשאני רואה שמשהו מתקדם וטוב לי, אני לא אוהב לשחק את משחקי הקרוב-רחוק, אני פשוט שם, תומך, ונמצא בסביבה. אני מראה נכונות להיפגש וללא ספק מראה שאיכפת לי. אבל מצד שני, ככה הייתי עם שתי הבחורות האחרונות, ואולי אני פשוט טועה בכל הגישה שלי. הייתי כבר עם כמה בחורות, היו לי שני קשרים ארוכים שבהם בסה"כ הדברים עבדו. אבל מרגיש שבשנה וחצי האחרונות האלה אולי קצת השתניתי, אולי אני מחפש בכח את הקשר הזה, זה באמת חסר לי. אולי אני מנסה לעשות הכל כל כך נכון, להיות מושלם ולעשות הכל על פי הספר, ושוכח שמדובר פה ברגשות, וזה לא מה שאתה עושה אלא איך אתה עושה. אולי אני משדר לחץ, אולי אפילו נואשות (וזה לא המצב). 
 
לגבי הראשונה, אותה בחורה שהכרתי תקופה ארוכה- יצאנו כמעט חודש, ואחרי שבאמת השתדלתי והראיתי נכונות, הייתי שם, היתה משיכה משני הצדדים ונראה שדברים זורמים יפה, גם היא התחרטה ואמרה לי שזה לא זה מבחינתה.
 
לא הייתי מתעסק בניתוחים האלה, אם הסרט הזה לא היה חוזר פעמיים, בצורה יחסית דומה בתוך חצי שנה. 
 
איפה אני טועה? משהו השתנה בי, לעומת קשרים אחרים שהצליחו? אני לא יכול להגיד (בעיקר על הבחורה שהכרתי מעט זמן) שהיא "מטורללת", היא באמת בחורה טובה עם לב טוב. איך הצלחתי להגיע ממצב שבו מישהי מרגישה שהיא זכתה בי ובתשומת הלב שלי, לזה שזה פשוט לא זה בשבילה. אולי אני "שם" יותר מדי? נותן תחושה שאני בכיס של הבחורה, והאתגר הולך לאיבוד?
 
מה נסגר.
זה לא אתה, הרבה הפוכים מבפנים עם עצמם ועצמן. ומהתפכים
29/08/14 17:05
42צפיות
על עצמן, כל בחורה תתן לך סיבה אחת ואולי לעצמה סיבה אחרת ואולי היא עצמה לא מבינה מאיפה הסיבה האמיתית.
חבל לך להשקיע על תדריך לאחר מקרה. תעבוד על עצמך, ותמשיך ככה ובסוף תגיע מישהי שתעריך את זה באמת.
אקרויוגה כטיפול זוגי
הודעה זו מכילה תמונות
27/08/14 17:50
40צפיות
היי חברים,
חלקכם אולי שמעתם על אקרויוגה. זה תרגול פיזי של אקרובטיקה לחובבנים, כך שגם חסרי הכושר מביננו יכולים לבצע את זה ברמת קושי התחלתית.
אקרו תמיד עושים בזוג, כך שמדובר בפעילות מדהימה עבור זוגות. מעבר לכיף שבתרגול של משהו משותף, יש התמודדות גם עם דברים נוספים כמו תקשורת מילולית ולא מילולית, מגע, שיתוף פעולה ועוד. 
לפעמים זה מעלה נקודות רגישות אבל בסוף תמיד יש תחושה של סיפוק והצלחה משותפים.

התרגול יכול להיות ממש פשוט בהתחלה ויותר מתקדם בהמשך. 
הוצאתי סדרת סרטוני הדרכה שמתפרסמת ב-ynet, מוזמנים להביא הצצה בסרטון הראשון שפורסם:
https://www.youtube.com/watch?v=fiore9Z5iUg
 
תהנו!

|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
12צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
התייחסתי אליה כאחות
24/08/14 22:42
158צפיות
שלום לכולם!

ישלי ידידה בעבודה שהתחלתי להדלק עליה, עכשיו הבעיה שהיה לה חבר עד לא מזמן ואני כמו מטומטם קראתי לה אחות והתייחסתי אליה כאל כזאת, עכשיו מחברות שלה וממנה הבנתי שהיא נפרדה מחבר שלה, ואני פוחד שהיא נדלקה על הקטע הזה של האח/האחות, וזה יהרוס לי קשר רציני איתה(אני מעוניין בקשר רציני איתה)
הסיפור הוא טרי מאוד, לא בן יותר משבועיים.......

לא יודע עד כמה עשיתי טעות, אבל אני כנראה עשיתי טעות
אפשר לקבל ממכם המבינים חוות דעת על הנושא ועד כמה עשיתי טעות ומה הסיכוי לפתור תבעיה ואיך?
תודה ושבוע טוב
תמשיך עם זה..
25/08/14 03:26
83צפיות
היא אוהבת שאתה כמו אח גדול 
אוהב , מכבד, מגן..
 
תן לה להתאהב בך לגמרי
אתה כבר תדע כשהיא תתחיל לנשק אותך..
צר לי אבל אולי בעולם אחר זה ככה
29/08/14 16:38
21צפיות
אני לא אומר שהוא צריך להתייחס אליה כמו מניאק וגם לא אמרתי שלא יכבד אותה אבל אם הוא יתייחס אליה כמו אחד גדול וידיד, היא גם תתייחס אליו כידיד.
כמו שאמרו הוא צריך להתנהג כמו פרטנר פוטנציאלי, בן אדם שכיף איתו אבל לא להכנס לתפקיד המנחם.
איזה עולם אחר? המון ידידים הפכו לבני זוג ולנשואים.
31/08/14 11:46
11צפיות
זה קורה כל יום.
גם לי זה קרה לא פעם.
להתאהב בידיד/שותף לדירה/חבר לעבודה
 
אם אין לך ידע מה עושה את זה לבחורות - לפחות אל תפסול עצה מבחורה שיודעת מה היא אומרת - מעצם זה שהיא בחורה.
היי רז.
25/08/14 18:52
77צפיות
קודם כל, סלח לי אבל אני לא מבינה את הכינויים האלה של "אחות".... מה הבעיה להתיידד עם מישהי או לדבר איתה בצורה רגילה גם כשיש לה חבר? 
 
דבר שני, לא הבנתי, אתה מכיר אותה שבועיים? 

דבר שלישי, זה באמת לא סוף העולם , היא נפרדה מחבר שלה זה לא אומר שעכשיו היא תקפוץ לקשר חדש. 
תן לה את הזמן, אתה יכול להתקרב, להתיידד איתה, אתה לא צריך עכשיו אסטרטגיות לכבוש את ליבה. 
אני מאמינה שאם תתקרב אליה והיא תוכל להרגיש איתך בנוח, אז תוכלו בשלב מאוחר יותר לראות אם בכלל מצידה יש עניין למשהו רציני יותר. 
 
כרגע אין לך מה לחשוב יותר מדי, פשוט תנסה להתקרב אליה כידיד רגיל לחלוטין, צאו להפסקות יחד, דברו מחוץ לשעות העבודה, תבנה איזו שהיא מערכת רגילה 
של תקשורת איתה, ורק אם תראה שיש מכיוונה רצון למשהו אחר תוכל לקחת את זה קדימה. 
קשה לגברים להתקרב לבחורות אז יש להם כל מיני טריקים
27/08/14 06:08
55צפיות
ולגבי תגובתך אליי..
אל תשכחי שהעולם וגברים לא פועלים לפי הצדקנות וראיית העולם שלך.
י
º
לא זכור לי שהגבתי לך..
28/08/14 16:37
8צפיות
לא נהרס עוד כלום
26/08/14 01:11
47צפיות
אבל כל עוד תתנהג כמו אח היא תתיחס אליך ככה, אם תתנהג כמו פרטנר היא אולי תראה בך ככה.
אז זה בידיים שלך כרגע יותר מבידיים שלה. מעבר לכך, מה שצריך להדאיג אותך זה שלא בטוח שהיא התגברה עדיין על החבר הקודם שלה..
(בהצלחה)
אחים אחים, במיטה שוכחים ;)
26/08/14 21:06
44צפיות
לא מאמינה במושג 'אח/ות' כשזה אדם שהוא לא באמת משפחה.
תחפש אומץ, תזמין אותה לדייט.
בהצלחה
הורים ונהנים.
22/08/14 21:18
137צפיות
שורה תחתונה - נמאס לי מההורים שלי.
 
אחרי שנה וחצי של קשר בו הם רדפו אחרי ללא הפסק וניסו לגרום לי להפרד מהבחור, ברמה כזו שאסור היה לי להביא אותו אליי הביתה, שנאה מטורפת לבחור שבסה"כ אוהב אותי ונורא משתדל בשבילי. הם טוענים שהוא לא בריא לי. המשפחה שלו מעט מפורקת - אבל לא בקטע רע עד כדי כך, והוא היה מעט לא יציב, לא מבחינה נפשית, אלא מבחינת התנהלות. חשוב לי לציין ששנינו בני 22-23 וכן, בגילאים האלה אף אחד לא יציב. אנחנו נעים בין עבודות, טסים לדרום אמריקה וממלאים את הריאות שלנו באפר וכשאנחנו חוזרים אין לנו מושג מה אנחנו רוצים ללמוד, אבל אנחנו מתחילים ללמוד כדי להתחיל כיוון מסוים בחיים. 
 
אז אחרי שנה וחצי טסתי לדרום אמריקה לטייל ולהתנתק, ונפרדתי ממנו לפני הטיסה במחשבה שכנראה לא אחזור אליו. 
guess what?
לא משנה מה היה ובאיזו כמות היה בדרום אמריקה, לא הפסקתי לחשוב עליו. לא משנה את מי פגשתי ואילו "עולמות אחרים" ראיתי, הדבר היחיד שעבר לי בראש היה איזה כיף אם זה היה הוא מולי, ואיזה מצחיק היה אם הוא היה עושה את זה. 
נחתתי לפני חודש. ראיתי אותו אתמול אחרי שפשוט לא הייתי מסוגלת יותר.
הבחור שלי מעיף מהחיים שלו את כל מי שמוריד אותו למטה, הפסיק עם כלמיני הרגלים שמנתקים אותך מהעולם והוא אפילו התחיל ללמוד לפסיכומטרי, ישמצב שאפילו יודע לאיזה תואר הוא הולך. אני גאה ומאושרת, כי הייתי מודעת לחסרונות ולנפילות שלו לפני. הוא תפס את עצמו בידיים. 
 
אבל כאן נכנסים ההורים. וכן, אני יודעת שאני בת 23 והחיים שלי הם שלי בלבד ועברנו את הגיל בו יש להם שליטה מזמן. ועדיין, אני לא יודעת מה לעשות..
מה להגיד להם? הוא לא יצא לי מהראש לרגע. ואני על סף דמעות כשאני כותבת את הפוסט הזה, אובדת עצות לחלוטין.
 
מצטערת על החפירה והבלאגן שבכתיבה, היו לי הרבה מחשבות.
 
 
אני לא מכיר את ההורים שלך אבל..
24/08/14 10:53
57צפיות
מניסיון אישי, בד"כ ההורים יודעים על מה הם מדברים והכוונות שלהם טובות. האינטואיציה שלהם כאנשים עם ניסיון שעברו דבר או שניים בחיים חשובה. למרות כל זאת, כפי שאמרת בסופו של דבר הבחירה היא שלך. בכל מקרה תזכרי שאת ר-ק בת 23, את ילדונת, גם מסגנון הכתיבה שלך אפשר להבין שיש לך עוד דברים לגלות.
לדעתי, את צריכה לפקוח את העיניים ואת הראש. אל תתני לבחור אחד לסמא את עיניך.
 
בהצלחה רבה,
 
יוני
 
לא בהכרח
26/08/14 20:06
26צפיות
אתה שוכח שגם הורים הם בני אדם וככאלה הם לא חפים מדעות קדומות. 
לא חסרים סיפורים על הורים שמיררו את חיי ילדיהם רק כי בחרו פרטנר מהצבע או המין ה"לא נכון". 
היי....
25/08/14 19:00
35צפיות
אני דווקא ממש לא חושבת שבגלל שאת בת 23, חייך הם שלך בלבד, ועברת את הגיל בו יש להם שליטה .

אני בספק אם דברים הם כאלה פשוטים כמו שאת מנסה לתאר אותם,  אנשים בני 23 הם מאד יציבים. לא תמיד הם יודעים אמנם מה ללמוד
ואיזה תואר לעשות, אבל זה ממש לא נקרא חוסר יציבות. 
המשפחה שלו "מעט" מפורקת - מה זה אומר? 
 
יש פעמים בהן הורים נוטים להגזים כי הם כהורים רוצים את המושלם ביותר שאפשר לילדים שלהם, והם נוטים לפעמים לראות דברים בצורה 
לא אובייקטיבית. 
עם זאת, את כבחורה שעדיין לא יודעת מה היא רוצה מעצמה, גם לא אובייקטיבית, כי את רוצה את הבחור, וגם אם מצבו הנפשי או המשפחתי 
היה בכי רע, עדיין היית רואה את זה כ"מעט" ומנסה לייפות את התמונה האמיתית. 

אם הבעיה היחידה באמת היא שהבור לא יודע איזה תואר לעשות הייתי אומרת שאת צודקת, אולי כדאי להבהיר להם שאת מאושרת, 
שהנה הוא מתבגר, יש לו כיוון בחיים, והם צריכים לתת לו הזדמנות.
השאלה היא האם לא קיימים עוד כמה דברים שאת לא חושפת, שגרמו להם להיות כ"כ נחרצים נגדו. 
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:03
4צפיות
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
בסוף התברר שיש לה חבר והם מתכוונים להתחתן
21/08/14 21:14
181צפיות
למי שרוצה תזכורת, כאן.
מזל שלא עשיתי צחוק מעצמי. כל הסיפור מוזר. כל מה שראיתי, הוביל אותי לחשוב שהיא רווקה (עובדת עד מאוחר, מפלרטטת, לא ידעה שחל ט"ו באב) .
אולי זה מה שרציתי לראות.
 
תוך כדי כתיבת הנ"ל, תקף אותי דה-ז'ה-וו. זה כבר קרה לי בעבר, אבל אז זה קרה אחרי שהזמנתי אותה לצאת. 
 
נו, מילא, לפחות עכשיו אני יודע.
שבת שלום.
תבקש לפחות הזמנה לחתונה ותבוא לבד.
22/08/14 00:38
64צפיות
בהצלחה בכל מקרה. תשמח בשמחתם בלי קשר..
מבלי לפגוע בך, יש כאן מלא שטויות
22/08/14 14:20
89צפיות
קראתי את הקישור שצירפת ותסלח לי אבל אתה בתוך סוג מחשבה לא נכונה.פער גילאים לא אומר כלום אלא אם כן היא בת 17 ואתה בן 30. שזו פאזה אחרת לגמרי.זה שהיא עובדת עד מאוחר לא מעיד על סטטוס משפחתי. זה השוק היום. זה שהיא מפלרטטת לפני שהיא מתחתנת מעיד על חוסר שלמות שקיים בזוגיות שלה.לגבי ט"ו באב - בולשיט. לא אומר כלום.המשפט האחרון מסגיר שכנראה התאהבת (אם עבר כבר לא מעט זמן בין שתי ההודעות).כך שאולי כדאי שתבין מאיפה מגיע הרצון שלה לפלרטט איתך. זה כבר מהלך יותר חכם מאשר סתם לקפוץ ראש לבריכה. לך תדע, אולי תופתע. וזה לא מחייב להתחיל להשתפך ולהתוודות על רגש/עניין אלא סתם לדעת.בהצלחה.
º
בנות עם סקייפ?
22/08/14 10:49
47צפיות
מה דעתכם על מבחן האהבה?
21/08/14 13:12
111צפיות

בפרשת השבוע נקרא סיפור קצת משונה
יש אדם שמציג את עצמו כנביא, ואפילו עושה מופתים....
אמממה שהוא שקרן.....
ומה הוא מצליח לעשות מופתים???
למה נתנו לו 'כוחות'?????
 התורה עונה תשובה מפתיעה...
כי מנסה ה' אתכם לדעת הישכם אהבים את ה' בכל לבבכם ובל נפשכם"
מבחני אהבה....
אפשר לתרגם את זה לזוגיות? זה הוגן?
כשכבר בזוגיות בלי מבחנים. למעשה להוריד ציפיות.
22/08/14 00:42
29צפיות
וכדאי לעשות בעצמך כל מה שאתה מצפה ורוצה שהיא תעשה בשבילך. אהבה היא הדבר היחיד שמכפיל את עצמו כשמחלקים אותו.
 
אם כבר בזוגיות, כמו שהרבה כותבים כאן, בתחילת תקופה של "לצאת ביחד" או נשואים עם ילדים- אם מגיע מישהו/י שנראה כמו ה-דבר, ויש פרפרים...זה מחזה שווא. שבו בשקט ותחשבו למה אתם פוזלים החוצה. ותשפרו את מה שיש בבית. כמו התמונה של הזוג הזקן, שלא זורקים בבית כל מה שמתקלקל אלא מתקנים אותו...
עזרה לסטודנטית תואר שני
20/08/14 18:20
85צפיות
שלום לכולם,
אשמח אם תוכלו להקדיש מספר דקות מזמנכם לצורך מילוי שאלון קצר הניתן במסגרת תזה לתואר שני באקולוגיה. השאלון בא לבחון את הידע הקיים בקרב הציבור הרחב בנוגע לציפורים. 
השאלון הנו אנונימי וכל הפרטים הניתנים במהלכו נשמרים חסויים.
הקישור לשאלון המקוון:
https://docs.google.com/forms/d/1r6j7aaQCn8xT2yhhk...
בתודה רבה,
יעל 
º
לא נכנס לי לקובץ בכלל
20/08/14 23:26
11צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה