Z12 GFS : עדכוני ערב. בהצלחה!

yohay11

New member
וואי ממש

החלום הרטוב של כל חובב מז"א הוא לקום יום אחד בבוקר ולראות מלא שלג ללא התראה מוקדמת... ב1998 הייתי כולה בכיתה א' ולא הערכתי את זה מספיק אבל אני זוכר טוב מאוד את היום הזה

1אברהם

New member
מענין למה זה קורה

למה האצבע האפיקית החלשה הזו פתאום מחליטה לנוע לעברינו הפעם , ואילו יש מקרים אחרים שמצפון לנו אפיק שמן "ומבטיח" שלא יורד אלינו בכלל , או שיורד באיטליה. מה המנגנון שמזיז אפיקים ממקום למקום?

רק נקווה מאוד שאי.סי לא מחליט

להשתנות הערב ולהגיד לנו "עבדתי עליכם"... כי אם יעשה זאת הרי ברור שכולם ילכו אחריו מחר. רק שאי.סי יישאר, זה הכי חשוב!!

JMA ../images/Emo45.gif

I know that all here didn't like the JMA model, but believe me that JMA very very good in the long range forecasts, and JMA 12z shows dreamfull maps... Thursday and Friday full of snow I hope models will go after JMA tomorrow EC at meteciel seems also good and as 00z let's wait the main site Moh'd

ronenrad

New member
יום חמישי 850 טמפ +

וקווי זרימה המפה לצהריים - סיכוי טוב שלשעות הבוקר המצב אף טוב יותר

רוב הסיכויים שהנתונים בבוקר...

יותר טובים. גם בגלל התצורה הסינופטית שעשויה להיות טוב יותר בשעות אלה, וגם בגלל ההתקררות היממתית שכבר מורגשת בעונה הזאת ברום הנמוך. ולמרות שבשעות הבוקר הנתונים ככל הנראה טובים יותר, אני לא חושב שבירושלים יראו יותר מפתיתים מעורבים בגשם באוויר לא, גם 1.5- מ"צ זה לא מתכון לשלג בבירה (ע"ע 16 בפברואר אשתקד) ועכשיו אנחנו לא מגרדים את ה 1-.

dclone1

New member
איסי התמתן נורא

ב850.. הוא לא נותן הרבה מקום לשלג בפסגות, הטמפ' היא לא של קפאון

יוטו2

New member
אני אישית לא מאמין שיהיה שלג במרכז

אני לוקח את האפשרות האופטימית ביותר רק מכיוון שאני בחתונה ברביעי בלילה , ככה שבמקומך -הייתי מפתח ציפיות למרות שיש מפות חלומיות ( נכון לעכשיו )

ronenrad

New member
שימו לב שהמפות של איסי

הן ל 12Z שעה 1400 זמן מקומי (אם כי גם אני לא מרוצה מהתצורה )

למעלה