You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

Lion_Heart

Well-known member
הוא מופיע בסרט אנטמן והוא דמות משנה.
הוא לא באמת חלק מהנוקמים ויש לו תפקיד יחסית קטן. אבל הוא גנב את ההצגה.
חייבת לתקן אותך כי עשית פה משמש גדול.
סטיב (aka קפטן אמריקה) נתן לסם (aka הפאלקן) את המגן שלו והעביר אליו להיות קפטן אמריקה החדש (כי סטיב נהיה מבוגר).
באקי הוא הwinter soldier, שזה תואר שנתנו לו הרעים בסדרת הסרטים (היידרה). הם הצליחו להשתלט לו על המוח אבל באקי הצליח להשתחרר מההשתלטות שלהם ולכן טכנית הפסיק להיות הwinter soldier
לג'יימס ביקואננן בארנס (באקי) כרגע אין כינוי ב MCU חוץ מ "הזאב הלבן" שזה תואר שהוא קיבל בווקנדה

Shiri from the block

Active member
הוא מופיע בסרט אנטמן והוא דמות משנה.
הוא לא באמת חלק מהנוקמים ויש לו תפקיד יחסית קטן. אבל הוא גנב את ההצגה.
חייבת לתקן אותך כי עשית פה משמש גדול.
סטיב (aka קפטן אמריקה) נתן לסם (aka הפאלקן) את המגן שלו והעביר אליו להיות קפטן אמריקה החדש (כי סטיב נהיה מבוגר).
באקי הוא הwinter soldier, שזה תואר שנתנו לו הרעים בסדרת הסרטים (היידרה). הם הצליחו להשתלט לו על המוח אבל באקי הצליח להשתחרר מההשתלטות שלהם ולכן טכנית הפסיק להיות הwinter soldier
האאאאאאאאאאאאא
יו עכשיו הכל ברור :ROFLMAO:
כן עבר זמן מאז שראיתי את הסרטים חחחח
אז למה הסדרה נקראת פלקון & וינטר סולדר בעצם? כי פלקון הוא כבר לא פלקון, הוא קפטן אמריקה (מניחה שלא רצו לבלבל את הצופים?) ובאקי הוא כבר לא וינטר סולדר אז מה הוא בעצם?|שפם|

נערך לאחרונה ב:

Shiri from the block

Active member
דמות מהסרט של אנטמן 1-2
שהקטע שגרם לו להיות ממש אהוב זה קטעי ה RECAP ,שהוא מספר סיפורים...יש לו קטע שאם הוא מתחיל לספר סיפור, הוא לא מפסיק, והוא דיי משעשע
יו לא זוכרת אותו בכללל
אבל אני באמת אוהבת לספר סיפורים ואני באמת לא מפסיקה, בת זוג שלי משתגעת ממני היא אמרה עד שאני מסיימת את הסיפור כולם כבר נרדמים 🥺

Lion_Heart

Well-known member
יו לא זוכרת אותו בכללל
אבל אני באמת אוהבת לספר סיפורים ואני באמת לא מפסיקה, בת זוג שלי משתגעת ממני היא אמרה עד שאני מסיימת את הסיפור כולם כבר נרדמים 🥺
באמת? את הבחור שמוציא את סקוט מהכלא? ושבסוף אומר לו על זה שמחפשים אותו מה AVENGERS?

מילי08

Well-known member
יאללה לבשל!! את צריכה מתכונים? אני אשמח לזרוק לך כמה + תמונות מגרות!
מתכונים לא חסר. מה שחסר זה הרצון הבסיסי לבשל
אבל היי, לפחות אנחנו מסכימות על כריס המסוורת'|מאוהב| ובראד פיט, אני מקווה שאת מסכימה איתי על בראד פיט B-|
אי אפשר לא להסכים על כריס המסוורת'. אי אפשר. זה לא אפשרי מבחינה לוגית.
לגבי בראד פיט- לפעמים הוא נראה טוב ולפעמים משהו פחות עובד לי...
אני תמיד הכרתי את בראד פיט כיפיוף וחשבתי שבטח המשחק שלו לא משהו ואז ראיתי סרט איתו והבנתי כמה לא הוגן זה שהוא גם יופי וגם כישרון.
הוא באמת שחקן מצוין, שגם לא לוקח את עצמו ברצינות יתרה (בניגוד לגרושתו השנייה שאני לא מסוגלת לראות בסרטים כי היא כבדה מידי). התפקיד שלו בלקרוא ולשרוף היה מעולה מעולה
טוב ראיתי תמונות שלו בביקור בארץ עם ביבי וירד לי ממנו
אוי.. לא ידעתי שהוא היה כאן והצטלם עם הוד רוממותו
שירי בא לי שתעשי איחוד עם לואיס (דמות מהסרטים) ותסכמו את כל הmcu ביחד
חחחחחח
גם התפנה לי זמן עכשיו.
אבל אני לא מסוגלת לראות יותר מפרק אחד ביום.
אני לא משוגעת כמוך וכמו הmcu. עלאק אמרת שלא תספיקי לראות איתנו את הפאלקן וחייל החורף
בינתיים הקצב שלי יותר איטי ממה שתיכננתי :-/
אבל יפה שלך התפנה זמן. לי יש עוד חוב של 3 סרטים נוספים (נראה לי שאני אספיק השבוע)
ואז להשלים את וונדה ואז להתחיל פאלקון וחייל....
וחוץ מזה זה לא יפה להגיד משוגעת. תגידי שאת לא חסרת חיים כמוני.
גם אם לא נראה בדיוק באותו קצב, נוכל לכתוב פחות או יותר ביחד.
שלום, הגעתי כדי לומר שאני לא מוכנה להיות פעילה במקום שבו מדברים על דגני בוקר בתור קורנפלייקס.
מה רע בקורנפלקס? :-0
אני מתה על איך ששירי בלוק OWNING IT :-D
חח :-D
בראד פיט אכן חתיך יפיוף וכישרוני|מאוהב||מאוהב| כאילו, הוא באמת כישרוני. הוא שחקן מעולה. לא הכי טוב שיש אבל הוא מעולה. וגם חתיך. שזה חשוב:love:
התמונה הזאת שלו עושה את העבודה |מאוהב|
קורנפלקס (במקרה קלוגס כי לא היה קורנפלקס של אלופים [תלמה] בסופר) עם שוקו|מאוהב|
אחד השילובים המוצלחים!

Shiri from the block

Active member
מתכונים לא חסר. מה שחסר זה הרצון הבסיסי לבשל
מה שמחזיר אותי לשאלה... מה את אוכלת? XD
את מזמינה מבחוץ כל הזמן?
אי אפשר לא להסכים על כריס המסוורת'. אי אפשר. זה לא אפשרי מבחינה לוגית.
מסכימה לגמרי :love:
לגבי בראד פיט- לפעמים הוא נראה טוב ולפעמים משהו פחות עובד לי...
עם זה פחות מסכימה אבל בסדר לא חסר שחקנים חתיכים אחרים שנסכים עליהם חחחח
הכוונה שיש שם כללי שזה דגני בוקר שבתוך ההגדרה הזאת יש קורנפלקס, שוגי, עוגי וכו'
ולא קורנפלקס כהגדרה כללית. קורנפלקס זה נטו הפתיתים הצהובים של קלוגס או תלמה. אז הם פשוט משגעים את ליאורה וקוראים לכל הדגני בוקר קורנפלקס :-P:
אחד השילובים המוצלחים!
נכון?? יאיייייייי

Shiri from the block

Active member
סרטי החודש: אז אני אפתיע. ממש בתחילת החודש ראיתי את רצח כתוב היטב, לפני שהתחלתי עם MCU לכן הוא יקבל את הבכורה
עם ג'ימי לי קרטיס, נכון?
סרט מעולה. קאסט ממש טוב. ג'ימי לי קרטיס|מאוהב|
טוב גם כריס אוונס לא הפריע לי יותר מידי:-]
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? מה? מאיפה לי? מה זה השאלות הקשות האלה? סופרמן קונה אבקת חלבון, שפחה קונה סבון לרצפה ותסריטאי קונה רדבול כדי להישאר ער. תשובות מפגרות אבל שלא תתלונן אחר כך שאני מדלגת על שאלות
:-D:-D:-D
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? פיבי בופה כי לא צריך להסביר אותה
יווווווווו לגמרי!!! איך לא חשבתי עליה?? :-0 וואי יושב עליה בול לסרב לחיסון. היא מלכת הקונספירציות, היא תגיד שאיזה סבתא נכנסה לתוכה ואומרת לה שהחיסון מפיץ קרינה עולמית עד לשמש או משו כזה
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? יש הרבה טובים, אבל רובין ווילאמס בפער כנראה. מעבר ליכולות הקומיות שלו, הוא היה גם שחקן דרמטי יוצא מן הכלל
יווווו איך לא חשבתי עליו.... אני חולה עליו. המוות שלו השפיע עלי ממש קשה:-/
קצת משהו אישי- אני סובלת מדיכאון וחרדה והייתי בדיוק בסשן פגישות עם פסיכולוגית בפעם הראשונה, ואז הוא התאבד וחשבתי לעצמי (כמובן שאמרתי גם לפסיכולוגית) שאם בנאדם כזה מדהים ומצחיק ואהוב לא מצליח להתגבר על הדיכאון שלו, אז מי אני שכן אצליח? :-/
קיצר מאז היא הפנתה אותי לפסיכיאטר שנתן לי את הכדורי נוגדי דיכאון שלי, שבשביל להרגיש טוב עם עצמי אני קוראת להם my happy pills חחחח
כמובן שמאז הבנתי שהיו עוד גורמים שהשפיעו על ההחלטה שלו להתאבד, וגם שאני לא צריכה להשוות ביני לבינו.. אניווי דיברו איתי מאז ודברים הסתדרו בערך חח
אז כן, המוות של רובין וויליאמס השפיע עלי הכי קשה מכל סלב אחר שמת, אפילו יותר ממייקל ג'קסון (ששבר אותי לגמרי גם אבל לא הרגשתי אובדנית במיוחד באותה תקופה)

אני תוהה לעצמי האם אני הבנאדם (חתול בעצם) שהכי משתף פה דברים אישיים ברמה הזאת או שיש פה עוד כמה?:-D
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...זה התפקיד שלכם. אני לא מספיק בעניינים
בבקשה, אשתף בשביל שתינו:-] 💔

Shiri from the block

Active member
ספרי החודש:*נושמת עמוק*
במסגרת ספרי העיון קראתי את : החודש הארוך ביותר: 50 שנה למלחמת ששת הימים ועכשיו אני קוראת הכרעה : מי ניצח במלחמת יום הכיפורים.
ואז בנוער/ פנטזיה לנוער: גורלו של אפולו 5: המגדל של נירון(מאכזב בטירוף).
ופרוזה: אומנית החינה (סתמי, מיותר) אריה (כנ"ל, אבל קצת יותר טוב) סוד העננים(בעיקר מקסים) בית קפה ליד הים(קלישאתי בטירוף בקטע טוב ומהנה)המרחק ביני לבינך, אחות הפנינים (כנ"ל) מחול הסוסים(חמוד ומפתיע לטובה).
ועכשיו אני קוראת את חיים קטנים ואחרי 2/3 הוא כרגע ספר החודש שלי.
וואי וואי יחסית לפורום טלויזיה שזה די שיטחי, יש פה אנשים ממש משכילים וחכמים 😶
הספר היחידי שאני קוראת זה הארי פוטר חחח
ציטוט החודש: המערכון של שאולי ממשדר הבחירות של ארץ נהדרת, אין לי כוח לחפש את זה שוב.
יו זה היה קורע:-D:-D
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - תפוזים(זה רפרנס לפרק הראשון בעונה הראשונה של סיפורה של שפחה "אני לא צריכה תפוזים, אני צריכה מכונת ירייה")
חשבתי שאמרת תפוזים כקריצה לפורום תפוז בהתחלה:-D
אני צריכה באמת לראות סיפורה של שפחה...

:-0:0
מילא מילי אבל את?? מגניטו!!
חולה עליו|מאוהב||מאוהב|

אני כל פעם שוכחת שאת שנה מעלי:-D
משום מה תמיד מרגיש לי שאת בת 27-28 חחח
סיבה למסיבה: דרו מוציאה מגזין משלה שיקרא Drew|מאוהב|
יאאאאא ומה יהיה שם בעצם??
מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שלנו יש מנהיג דיקטטור. ודינוזאורים. די בטוחה שלפורומים האחרים אין דינוזאורים. או רובוטים.
פיספסתי מי פה דינוזאור ומי רובוט. בכל אופן אני חושבת שסיכמנו שגם חתולים יש בפורום הזה|מיאו|
מה קונים למדינה בת 73? - אזרחים שלא זורקים פסולת בכנרת.
איימן

הזכרת לי את אנה מפרוזן לרגע:-D
סדרות החודש: הפאלקון וחייל החורף, Resident Alien, שיימלס, סופרסטור, באטוומן, הפלאש, סופרמן ולואיס, The Great North וגם וונדהויז'ן כי הפרק האחרון שלה יצא במרץ
סרטי החודש: Cherry של האחים רוסו עם טום הולנד. אני מאוד ממליץ עליו. (ראיתי גם שני סרטי קפטן אמריקה האחרונים אז בעצם המון סרטי האחים רוסו)
ספרי החודש: How to Be a Normal Person של TJ Klune (בשבוע האחרון סוף סוף התחלתי להתקדם בו ואני כבר בערך בשליש)
איך יש לך זמן גם לסדרות גם לסרטים וגם לספרים בחודש אחד?? |בוקס|

מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - טוב אני בטח אחשוב על מישהו אחר גם שאולי יותר עצוב לי על לכתו, אבל רובין וויליאמס בהחלט גבוה מאוד ברשימה. אני שמח שצפיתי בסדרה שלו שיצאה שנה לפני שהוא נפטר.
אני גם צפיתי בה! The Crazy Ones עם שרה מישל גלר. אוי זאת הייתה סדרה כל כך טובה, איזה באסה שהיא בוטלה אחרי עונה אחת :-( מצד שני אם רובין עדיין היה מתאבד אז הסדרה הייתה מאבדת את כל הפואנטה שלה... אוף אוף איזה ביזבוז

didalf

Well-known member
לא יודעת. שאלה טובה. אבל את לוקי אני רוצה לראות, אז רק תסבירי/ו לי האם זה אומר שהוא יחייה? האם הוא קם לתחייה? או שזה פריקוול כלשהו? הוא מת בסוף הנוקמים, נכון? 8-* לא חזר לתחייה אחרי שהם תיקנו את הסנאפ עד כמה שזכור לי.... קיצר אני גם צריכה לעשות צפייה מחודשת בכל ה MCU חחח
הסדרה תהיה בקו הזמן שבו הוא גנב את הטסקרט באנדגיים. אז זה למעשה לוקי של הנוקמים הראשון ב2012.
אז למה הסדרה נקראת פלקון & וינטר סולדר בעצם? כי פלקון הוא כבר לא פלקון, הוא קפטן אמריקה (מניחה שלא רצו לבלבל את הצופים?) ובאקי הוא כבר לא וינטר סולדר אז מה הוא בעצם?|שפם|
אם תראי את הסדרה תראי שהוא עדיין פלקון. וחייל החורף זה עדיין הכינוי היותר מוכר של באקי ואם תראי אז תראי שגם מזה קשה לו להשתחרר לגמרי.
וגם עדיף שתסמני ספוילרים כי מילי בעיצומו של מרתון MCU ועוד לא הגיעה לאנדגיים.

בראד פיט אכן חתיך יפיוף וכישרוני|מאוהב||מאוהב| כאילו, הוא באמת כישרוני. הוא שחקן מעולה. לא הכי טוב שיש אבל הוא מעולה. וגם חתיך. שזה חשוב:love:
|כן||מאוהב|

אממ אהבתי גם טריקס פעם עד שהבנתי שזה רק צבעי מאכל ושווה לסרטן פחות או יותר. ובאמת שזה גם עשה לי כאבי בטן מטורפים באיזשו שלב אז כבר הפסקתי לאכול אותם...
כןכן בגלל זה אמא חינכה אותי שטריקס זה רק לאירועים מיוחדים כמו יומולדת. ומה את יודעת החינוך הזה נשאר. אני אוכלת טריקס לעיתים נדירות אבל כשכבר כן אז מתחזרת|מאוהב|

אני כמו מחזור, באה פעם בחודש, מלכלכת לכם את הפורום עם הזוהמת בקסטריט בויז וניק קרטר שלי, ואז עוזבת אחרי כמה ימים עד לחודש הבא|זורו|
:-D:-D:-D:-D

יו לא זוכרת אותו בכללל
לואיס:

ואז להשלים את וונדה ואז להתחיל פאלקון וחייל....
את יכולה לראות את פלקון לפני וונדהויז'ן' לא נראה שיש ביניהן קשר בינתיים. ככה אולי תגיעי אלינו ואת וונדהויז'ן תשלימי בפגרה הארוכה עד לוקי (רק ביוני)

ליאורה נורא נורא כועסת על מי שמכליל את כל דגני הבוקר תחת "קורנפלקס".

קצת משהו אישי- אני סובלת מדיכאון וחרדה והייתי בדיוק בסשן פגישות עם פסיכולוגית בפעם הראשונה, ואז הוא התאבד וחשבתי לעצמי (כמובן שאמרתי גם לפסיכולוגית) שאם בנאדם כזה מדהים ומצחיק ואהוב לא מצליח להתגבר על הדיכאון שלו, אז מי אני שכן אצליח? :-/
קיצר מאז היא הפנתה אותי לפסיכיאטר שנתן לי את הכדורי נוגדי דיכאון שלי, שבשביל להרגיש טוב עם עצמי אני קוראת להם my happy pills חחחח
כמובן שמאז הבנתי שהיו עוד גורמים שהשפיעו על ההחלטה שלו להתאבד, וגם שאני לא צריכה להשוות ביני לבינו.. אניווי דיברו איתי מאז ודברים הסתדרו בערך חח
|חיבוק||לב|

חולה עליו|מאוהב||מאוהב|
סופסוף עוד מישהו פה!!

Lion_Heart

Well-known member
נכתב ע"י Shiri from the block:
יווווווווו לגמרי!!! איך לא חשבתי עליה?? :-0 וואי יושב עליה בול לסרב לחיסון. היא מלכת הקונספירציות, היא תגיד שאיזה סבתא נכנסה לתוכה ואומרת לה שהחיסון מפיץ קרינה עולמית עד לשמש או משו כזה

יווווו איך לא חשבתי עליו.... אני חולה עליו. המוות שלו השפיע עלי ממש קשה:-/
אז כן, המוות של רובין וויליאמס השפיע עלי הכי קשה מכל סלב אחר שמת, אפילו יותר ממייקל ג'קסון (ששבר אותי לגמרי גם אבל לא הרגשתי אובדנית במיוחד באותה תקופה)

אני תוהה לעצמי האם אני הבנאדם (חתול בעצם) שהכי משתף פה דברים אישיים ברמה הזאת או שיש פה עוד כמה?:-D
לחץ כדי להרחיב...
בקשר לפיבי, אם היינו באותו מעגל חברים, אני מאמין שהייתי ממש שונא אותה

ו(אני מדבר כאן רק על עצמי)
לפעמים מרגיש לי שאני משתף יותר מדי, אז אני לרוב עוצר בלשתף , ויש לי הרבה לשתף, אבל משום מה מרגיש לי התרברבות לשתף את הקשיים שלי(כן, אני יודע שזה נשמע מוזר )

למעלה