You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

LeAnnDylan

Well-known member
אני כל פעם שוכחת שאת שנה מעלי:-D
משום מה תמיד מרגיש לי שאת בת 27-28 חחח
ואת מרגישה לי בת 12 אז זה מסתדר כי אני עדין יותר גדולה ממך:-P:
יאאאאא ומה יהיה שם בעצם??
בתאכלס אותו סגנון של התוכנית שלה.
היא מכנה את זה mood board of life אז בעיקר לייף סטייל, עיצוב, יופי וכאלה.
ויש לה אובססיה לא מוסברת לתשחצים אז היא אמרה שגם כאלה יהיו:-D
פיספסתי מי פה דינוזאור ומי רובוט. בכל אופן אני חושבת שסיכמנו שגם חתולים יש בפורום הזה|מיאו|
לונה דינוזאור ומילי היא רובוט.
שתיהן מגייסות עוד אנשים לצבע שלהן אז יש עוד כמה רובוטים ודינוזאורים כאן.
וכן, מסתבר שגם חתולים יש לנו. אבל יש גם פורום חתולים בתפוז (גיליתי בעקבות סטוקינג למילי|זורו|) אז נראה לי שגם להם יש חתולים אז אנחנו לא מיוחדים בזה.
כןכן בגלל זה אמא חינכה אותי שטריקס זה רק לאירועים מיוחדים כמו יומולדת.
חח זה הזכיר לי שדרו סיפרה שכשהייתה קטנה, כל פעם שהייתה הולכת לאודישן ולא מקבלת את התפקיד, אמא שלה הייתה לוקחת אותה לאכול פילה או'פיש במקדונלדס (מקדג? ככה קוראים לזה?) ולכן גם היום היא מקשרת את הדבר הדוחה הזה עם קומפורט פוד.
אני חושבת שאני מעדיפה טריקס:-D

didalf

Well-known member
חח זה הזכיר לי שדרו סיפרה שכשהייתה קטנה, כל פעם שהייתה הולכת לאודישן ולא מקבלת את התפקיד, אמא שלה הייתה לוקחת אותה לאכול פילה או'פיש במקדונלדס (מקדג? ככה קוראים לזה?) ולכן גם היום היא מקשרת את הדבר הדוחה הזה עם קומפורט פוד.
אני חושבת שאני מעדיפה טריקס:-D
חחחחח איכס מקדג נשמע דוחה:-D
וכן, מסתבר שגם חתולים יש לנו. אבל יש גם פורום חתולים בתפוז (גיליתי בעקבות סטוקינג למילי|זורו|)
:-D:-D:-D

מילי08

Well-known member
סרט מעולה. קאסט ממש טוב. ג'ימי לי קרטיס|מאוהב|
כן כן וכן :-):
קצת משהו אישי- אני סובלת מדיכאון וחרדה והייתי בדיוק בסשן פגישות עם פסיכולוגית בפעם הראשונה, ואז הוא התאבד וחשבתי לעצמי (כמובן שאמרתי גם לפסיכולוגית) שאם בנאדם כזה מדהים ומצחיק ואהוב לא מצליח להתגבר על הדיכאון שלו, אז מי אני שכן אצליח? :-/
קיצר מאז היא הפנתה אותי לפסיכיאטר שנתן לי את הכדורי נוגדי דיכאון שלי, שבשביל להרגיש טוב עם עצמי אני קוראת להם my happy pills חחחח
כמובן שמאז הבנתי שהיו עוד גורמים שהשפיעו על ההחלטה שלו להתאבד, וגם שאני לא צריכה להשוות ביני לבינו.. אניווי דיברו איתי מאז ודברים הסתדרו בערך חח
אז כן, המוות של רובין וויליאמס השפיע עלי הכי קשה מכל סלב אחר שמת, אפילו יותר ממייקל ג'קסון (ששבר אותי לגמרי גם אבל לא הרגשתי אובדנית במיוחד באותה תקופה)
:-(: |נחמה|
ראיתי ממש לא מזמן (בעצם התחלתי ולא סיימתי. אני צריכה לחפש שוב) סרט תיעודי על המוות שלו.
מסתבר שהוא סבל ממה שנקרא גופיפי לוי במוח (או משהו כזה), שהם סוג מסוים של אלצהיימר, אבל כזה שיוצר כל מיני תופעות לוואי שלא מוכרות מאלצהיימר "רגיל". הוא היה מאוד פרנואידי בשנים האחרונות שלו וסבל מאובדן זיכרון ודכאון ועוד כמה סימפטומים שהם כולם מאפיינים של הגופיפים הלאה. אף אחד לא עלה על זה בזמן והרופאים שלו לא קישרו בין כל התלונות שלו לבין המחלה הזאת. רק ניתוח שלאחר המוות גילה את זה. הוא התאבד כי הוא חשב שהוא מפתח מחלה אחרת (אני רוצה להגיד פרקינסון, אבל אני לא זוכרת מה זה היה שהוא חשש ממנו), ולא בגלל הדכאון. סיפור מאוד עצוב.
ואני מאוד מצטערת שזה השפיע עליך ככה. יש רגעים כאלה בחיים שאירועים שלא קשורים אלינו ישירות משפיעים עלינו הכי קשה.
אני תוהה לעצמי האם אני הבנאדם (חתול בעצם) שהכי משתף פה דברים אישיים ברמה הזאת או שיש פה עוד כמה?:-D
את לא היחידה, לא הראשונה ולא האחרונה. ובואי נגיד שגם אני לא הבנאדם הכי שמח/ כייפי שתפגשי במציאות :-P:...
חוץ מזה את תיכף תעלמי ואנחנו נמשיך בקשקשת הרגילה שלנו. נראה לי שמישהו יזכור?:-D
בבקשה, אשתף בשביל שתינו:-] 💔
|מאוהב| |לב-ש|
וואי וואי יחסית לפורום טלויזיה שזה די שיטחי, יש פה אנשים ממש משכילים וחכמים 😶
יש כאן עדי אחת :-D כל השאר סתם מנסים להרשים אותה שגם אנחנו קוראים
הספר היחידי שאני קוראת זה הארי פוטר חחח
משובח בהחלט!
פיספסתי מי פה דינוזאור ומי רובוט
אממ, תראי את התמונת פרופיל שלי...
את יכולה לראות את פלקון לפני וונדהויז'ן' לא נראה שיש ביניהן קשר בינתיים. ככה אולי תגיעי אלינו ואת וונדהויז'ן תשלימי בפגרה הארוכה עד לוקי (רק ביוני)
וואלה, רעיון. יש מצב שבאמת אני אצפה בסדר הזה
ליאורה נורא נורא כועסת על מי שמכליל את כל דגני הבוקר תחת "קורנפלקס".
אבל דגני בוקר נשמע פלצני ולא מתגלגל על הלשון...
בקשר לפיבי, אם היינו באותו מעגל חברים, אני מאמין שהייתי ממש שונא אותה
|כן| לפני כמה שנים חזרתי להשלים צפייה (בזמנו עקבתי בזמן אמת כשהיא שודרה בארץ, אבל אחרי שהתגייסתי לא היה לי זמן וחוץ מפרקים בודדים פה ושם לא הצלחתי לעקוב, לכן החלטתי להמשיך בצורה מסודרת) וגיליתי שפיבי היא איומה. מאוד נבזית ובלתי נסבלת.
לפעמים מרגיש לי שאני משתף יותר מדי, אז אני לרוב עוצר בלשתף , ויש לי הרבה לשתף, אבל משום מה מרגיש לי התרברבות לשתף את הקשיים שלי(כן, אני יודע שזה נשמע מוזר )
אתה משתף יותר מידי?! אנחנו יודעים עליך רק שאתה חולה דיסנילנד :-D
אבל אני חושבת שהפורום הזה הוא באמת סוג של משפחה שמכילה ומקבלת את כולם. כמעט. עד שמעצבנים אותנו...
|חיבוק|
אבל יש גם פורום חתולים בתפוז (גיליתי בעקבות סטוקינג למילי|זורו|)
יאאא, יש לי סטוקרית |מאוהב|. אני מרגישה ממש מיוחדת, איזה כיף |מסטיק|
וואי, אבל הפורום הזה.. לפני כמה ימים מישהו העלה שם הודעה מטרילה, סטריאוטיפית ושוביניסטית וכמעט יצאתי עליו פיזית. רציתי להיכנס לתוך המחשב ולהעיף עליו כסא. בסוף החלטתי להתעלם מהאידיוט, אבל אחרים הגיבו לו ברצינות |פנים|. ואידיוט כזה מזכיר לי למה אני מעדיפה חתולים ואפילו חרקים על פני אנשים.
חחח, מי לא קיבל אותה?! מזל שספילברג גילה שיש לו אוצר

Shiri from the block

Active member
לא מאמינה!! זה חתך לי שוב את ההודעות!! :-[ :-[ :-[

לפני כמה ימים מישהו העלה שם הודעה מטרילה, סטריאוטיפית ושוביניסטית וכמעט יצאתי עליו פיזית. רציתי להיכנס לתוך המחשב ולהעיף עליו כסא. בסוף החלטתי להתעלם מהאידיוט, אבל אחרים הגיבו לו ברצינות |פנים|. ואידיוט כזה מזכיר לי למה אני מעדיפה חתולים ואפילו חרקים על פני אנשים.
וואי איך אני שונאת אנשים כאלה:-[
לגמרי מעדיפה חתול על פני כל יצור חי ונושם אחר. חתול זאת מושלמת שצריך לסגוד לה לנצח נצחים|מאוהב|

Lion_Heart

Well-known member
אבל דגני בוקר נשמע פלצני ולא מתגלגל על הלשון...

|כן| לפני כמה שנים חזרתי להשלים צפייה (בזמנו עקבתי בזמן אמת כשהיא שודרה בארץ, אבל אחרי שהתגייסתי לא היה לי זמן וחוץ מפרקים בודדים פה ושם לא הצלחתי לעקוב, לכן החלטתי להמשיך בצורה מסודרת) וגיליתי שפיבי היא איומה. מאוד נבזית ובלתי נסבלת.

אבל אני חושבת שהפורום הזה הוא באמת סוג של משפחה שמכילה ומקבלת את כולם. כמעט. עד שמעצבנים אותנו...
|חיבוק|

יאאא, יש לי סטוקרית |מאוהב|. אני מרגישה ממש מיוחדת, איזה כיף |מסטיק|
וואי, אבל הפורום הזה.. לפני כמה ימים מישהו העלה שם הודעה מטרילה, סטריאוטיפית ושוביניסטית וכמעט יצאתי עליו פיזית. רציתי להיכנס לתוך המחשב ולהעיף עליו כסא. בסוף החלטתי להתעלם מהאידיוט, אבל אחרים הגיבו לו ברצינות |פנים|. ואידיוט כזה מזכיר לי למה אני מעדיפה חתולים ואפילו חרקים על פני אנשים.
tbh- אני מעדיף "דגני בוקר" אבל אולי אני סתם באמת פלצני

אני שונא את פיבי כי היא עושה מה שבא לה ו"אני כל כך אקצנטרית ומיוחדת,תאהבו אותי למרות כל מה שאני עושה" לא סובל אותה

את כנראה צודקת, אני לא משתף הרבה...לפעמים בא לי, אבל כמו שכתבתי, אני קצת עוצר בעד עצמי, לפעמים אני משתף במסרים אישיים, אבל כבר שכחתי עם מי(בושה |פנים|,אני יודע) וזה נכון, אני לגמרי בקטע של דיסני\דיסנילנד\דיסניוורלד ואם מישהו רוצה עצות איך למקסם את החוויה, אני פה (בשניה...בשניה שדיסנילנד פריז נפתח מחדש, אני ממתין כמה חודשים ומזמין שבוע שם)...שנייה, את לא יודעת שאני בקטע של D&D ו CRITICAL ROLE?

ואם רצית להיכנס למחשב להעיף עליו כיסא, אז,נשמע שהוא כתב דברים ממש מגעילים8-{
ואני כמוך מעדיף חתולים על בני אדם(ג'וקים פחות, אני מרים וזורק מהחלון)

מילי08

Well-known member
אני שונא את פיבי כי היא עושה מה שבא לה ו"אני כל כך אקצנטרית ומיוחדת,תאהבו אותי למרות כל מה שאני עושה" לא סובל אותה
|כן|
שנייה, את לא יודעת שאני בקטע של D&D ו CRITICAL ROLE?
ברור. איך אפשר לשכוח? :-D
ואם רצית להיכנס למחשב להעיף עליו כיסא, אז,נשמע שהוא כתב דברים ממש מגעילים8-{
לא באמת, סתם עיצבן אותי שהוא מניח הנחות סטריאוטיפיות ומתגאה בהן

Shiri from the block

Active member
חח אני תמיד זוכרת את החידוש של A1 קודם:-D
לא יודעת למה. הוא היה כזה גרוע:-D
עכשיו כשאני צופה בזה אני קולטת שגם תמיד אהבתי את הכי מכוער מבניהם:-D
יווווווווווו
אני גם הכרתי את השיר קודם דרכם :-D אמא איזה ילדות אנחנו חחח
ואז אחר כך ראיתי את השיר המקורי ולא הבנתי איך יכול להיות שיש עוד שיר כזה, לפני שהבנתי שיש קאברים וכאלה:-D
ומעניין אותי מי זה המכוער מביניהם? כי כולם מכוערים:-D
אבל חייבים לזכור להם את השיר המהמם הזה|מאוהב|

וגם את זה ממש אהבתי, אבל זה יותר פופי חחחח
זה היה הבעל של שרה שהאי אבל עדי אמרה שהם התגרשו
אז עכשיו זה האקס של שרה שהאי.
שרה שהאי|מאוהב| כרמן|מאוהב| ישנן בנות|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
עדי חזיר תזכור בוודאות. היא זוכרת הכל המוזרה הזאת.
חחח, מי לא קיבל אותה?! מזל שספילברג גילה שיש לו אוצר
כפרעליו|לב|
אני גם הכרתי את השיר קודם דרכם :-D אמא איזה ילדות אנחנו חחח
לא הכרתי את השיר דרכם, אבל משום מה כשאני חושבת עליו אני חושבת עליהם קודם עכשיו. אולי כי זה היה ממש נורא:-D
ומעניין אותי מי זה המכוער מביניהם? כי כולם מכוערים:-D
אהבתי את פול. שאני לא יודעת אם את יודעת מי זה- אבל בקליפ של Caught In The Middle הוא זה במכונית עם העגיל באף.
וגם את זה ממש אהבתי, אבל זה יותר פופי חחחח
את זה פחות אהבתי, אבל כן אהבתי מאוד את No More

Shiri from the block

Active member
ואני מאוד מצטערת שזה השפיע עליך ככה. יש רגעים כאלה בחיים שאירועים שלא קשורים אלינו ישירות משפיעים עלינו הכי קשה.
כן, זהו, אני יודעת שהיו לו עוד דברים שעברו עליו וזה גם מה שהפסיכולוגית שלי אמרה לי אז, רק שאז הייתי שקועה מידי בדיכאון בשביל להבין את זה. זה עדיין לא היה לי הגיוני איך הוא מגיע למצב שהוא מתאבד. היה לי ממש קשה עם זה:-(

את לא היחידה, לא הראשונה ולא האחרונה. ובואי נגיד שגם אני לא הבנאדם הכי שמח/ כייפי שתפגשי במציאות :-P:...
משתדלת לא להיעלם הפעםםם
מה שכן היה לחץ מטורף בעבודה ביום חמישי ואתמול אז לא היה לי זמן להגיבבבב
האמת שאומרים לי שאני מאוד שמחה וחברותית כשפוגשים אותי:-D

יש כאן עדי אחת :-D כל השאר סתם מנסים להרשים אותה שגם אנחנו קוראים
:ROFLMAO::ROFLMAO:

משובח בהחלט!
יאיייי מסכימים איתי לגבי הארי פוטררר
אממ, תראי את התמונת פרופיל שלי...
כן שכחתי מזה לרגע:-D

וגיליתי שפיבי היא איומה. מאוד נבזית ובלתי נסבלת.
איך פיבי נבזית??:-0
אני מאוד מאוד אוהבת אותה, למרות שהיא שמאלנית פצפיסטית ;-#
אבל גם אם אני חושבת הזה בפן האישי, בכל זאת היא חברה תומכת, עוזרת, מקשיבה, אוהבת בעלי חיים, מצחיקה, חופשייה כזאת. אני חושבת שהיינו מסתדרות כחברות:-]
וחזרה כדמות בסדרה- היא קורעת אותי מצחוק אני חולה על השטויות שלה:-D:-D

חחחחחחחח בדיוק. מרושם די מרוחק, הוא בכלל לא נראה כאחד שמשתף יותר מידי 😆
האמת שתמיד היה לי קל לשתף בפורומים את כל הקורות חיים שלי, כי זה נוח לחשוף את עצמך מול זרים חח
אפילו שיש פה 3 חברות אמיתיות

Shiri from the block

Active member
אהבתי את פול. שאני לא יודעת אם את יודעת מי זה- אבל בקליפ של Caught In The Middle הוא זה במכונית עם העגיל באף.
אוי ואבוי איך מתאים לך לאהוב את היצור הזההההה
אני אהבתי את בן בגלל התספורת ניק אפילו שזה בצבע חום:-D

יש להם עוד שיר מהמם שלא הרבה מכירים:

LeAnnDyIan

Well-known member
אוי ואבוי איך מתאים לך לאהוב את היצור הזההההה
אני אהבתי את בן בגלל התספורת ניק אפילו שזה בצבע חום:-D
את קוראת לפול יצור אבל את אוהבת את הכי יצור|פנים|
sit yo ass down fool!
פול באיזשהו שלב נהיה מכוער, אבל אהבתי אותו כי בחלק מהקליפים הוא היה דומה לג'יי החתיך מפייב. וקראו לו פול ואהבתי את פול של אס קלאב 7, אז זו נראתה לי סיבה מספיק טובה לאהוב גם את הפול הזה:-P:

Shiri from the block

Active member
את קוראת לפול יצור אבל את אוהבת את הכי יצור|פנים|
sit yo ass down fool!
פול באיזשהו שלב נהיה מכוער, אבל אהבתי אותו כי בחלק מהקליפים הוא היה דומה לג'יי החתיך מפייב. וקראו לו פול ואהבתי את פול של אס קלאב 7, אז זו נראתה לי סיבה מספיק טובה לאהוב גם את הפול הזה:-P:
אומג. את אשכרה משווה את פול המכוער מ A1 לג'יי החתיך מפייב??? You take that back!!
ואולי בן לא הכי חתיך שיש אבל לפחות יש לו קול יותר נורמלי משל פול:rolleyes:
בדיעבד עכשיו שאני מסתכלת על זה, מארק הכי חתיך שם|מאוהב|

וכן, פול של אס קלאב 7 חמודיייייייייי|מאוהב| לפחות היה חמודי. עכשיו הוא שמן וזקן :-P:

קיצר אין על בקסטריט שלי|מאוהב||מאוהב||כתר|

LeAnnDyIan

Well-known member
אומג. את אשכרה משווה את פול המכוער מ A1 לג'יי החתיך מפייב??? You take that back!!
טוב הוא לא היה ממש דומה לו, היו פשוט איזה 2 קליפים שהוא הזכיר לי אותו קצת.
במילא בפייב הכי אהבתי את ריצ'י (כי הוא היה חבר של בילי|מאוהב|) אז לא באמת היה אכפת לי מג'יי. הוא פשוט היה חתיך.
ואולי בן לא הכי חתיך שיש אבל לפחות יש לו קול יותר נורמלי משל פול:rolleyes:
לכולם היה קול מכוער. למי אכפת מהקולות שלהם בכלל. אני לא אוהבת קולות של זמרים גברים. (חוץ מכריס יאנג החתיך שלי שאני יכולה להקשיב לו כל היום|מזיע|)
בדיעבד עכשיו שאני מסתכלת על זה, מארק הכי חתיך שם|מאוהב|
הוא היה ממש מכוער בהתחלה. אבל בהמשך הוא אכן הפך להיות הכי נורמלי.
וכן, פול של אס קלאב 7 חמודיייייייייי|מאוהב| לפחות היה חמודי. עכשיו הוא שמן וזקן :-P:
הוא היה גם שמן ומכוער פעם. באלבום השלישי שלהם פתאום הוא נהיה ממש כעור. אבל בשנים הראשונים הוא היה חתיכי. בתקופה של Reach הכי אהבתי אותו|מאוהב|
קיצר אין על בקסטריט שלי|מאוהב||מאוהב||כתר|
אולי מבחינת מוזיקה.
מבחינת מראה הם כולם מכוערים|פנים|
מזל שאת לסבית כי אין לך טעם בגברים:-P:

Shiri from the block

Active member
אני כבר שעה מנסה להגיב ואני לא מצליחה. אין לי כח כבר אז עשיתי צילום מסך :-/
@LeAnnDylan תגיבי לייייי
1618299148089.png

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
לא מאמינה!! זה חתך לי שוב את ההודעות!! :-[ :-[ :-[
תפוז נהיה בלתי נסבל ממש. לא שומר הודעות ולא מאשר להעלות הודעות...
עדי חזיר תזכור בוודאות. היא זוכרת הכל המוזרה הזאת.
תכלס
משתדלת לא להיעלם הפעםםם
אז שתדעי שהשארתי לך מתנה באיזה שרשור לא מזמן, אבל את לא מספיק כאן כדי לדעת ואני לא זוכרת באיזה שרשור. אז רק שתדעי שקיבלת מתנה :-P:
איך פיבי נבזית??:-0
אבל גם אם אני חושבת הזה בפן האישי, בכל זאת היא חברה תומכת, עוזרת, מקשיבה
זהו, שהיא לא באמת תומכת וכו', היא עושה את זה רק כשנוח לה ולא עם כולם. עשתה תמיד מה שטוב לה ולא לאחרים
תגובה שלך ב"הבחירה הפופולרית האמיתית" נתקעה, הקריסה את המחשב שלי וקלקלה דיסק קשיח של 5TB שהיה באמצע העברה.
אמיתי? :-0

למעלה