You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

מילי08

Well-known member
יש מצב שאת האדם האהוב עליי בפורום עכשיו:-D
הבעל של שרה שאהי.
אה חח, לא הייתי זוכרת את זה בחיים
לדוגמה כל הסיפור של אדם וחוה מסופר על ידי הנחש כשהוא בתור לרופא הפלסטיקה כדי שישחזרו לו את הרגלים.
ספר הומוריסטי קליל וחמוד ממש מומלץ.
נשמע טוב.
עכשיו אני רק צריכה זמן
(וגם- תפסיקו להגיב! אולי תסגרו קצת את הפורום? אני רוצה להמשיך עם הסרטים אבל תקועה בלהגיב...)
במי את חושקת? אני מבטיחה למלא גם את הרצונות שלך.
כריס המסוורת' זה תמיד טוב.
סיפקתי לפני כמה דקות את הרצון של עצמי לגבי כריס אוונס בשרשור אחר
בקצב הזה כל העמוד הראשי יהיה שרשורים נעוצים.
:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
כריס המסוורת' זה תמיד טוב.
סיפקתי לפני כמה דקות את הרצון של עצמי לגבי כריס אוונס בשרשור אחר
2 במחיר 1

שאלון התפקדות:

שם
: תרנגול רב עוצמה
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 5 דקות בקושי

סדרות החודש: - יש כמה, טוב צריך לבחור - 42
סרטי החודש: - לא צפיתי בסרטים
ספרי החודש: - כריסטופר אישרווד, כל מקום אחר
שירי החודש: - "וידוי", בניה ברבי
דמויות החודש: - מרב מיכאלי
ציטוט החודש: - אין
סיבה למסיבה: - תום הקורונה

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? -
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - משחה לטחורים
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - טקשי קובאץ, השרוול זמני
אַיֵה פלוטו? - לא בכפר אז"ר
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - מורחים אותן
מה קונים למדינה בת 73? - ויברטור
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) -
מה הפרח האהוב עליכם? - לילי [ שושנה]
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - [כריסטופר פאלמר]

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...

dory30

Well-known member
כמו שחבר לכיתה בתיכון שאל זמן קצר אחרי שעלה מרוסיה: "אפשר אני"?
שאלון התפקדות:

שם
: דורי
מרחק מסופרמרקט/מכולת: קצר מדי. AMPM, טיב טעם וסופר יודה במרחק של דקות ממני.

סדרות החודש: מותק בול באמצע, שיט'ס קריק, בשר ודם.
סרטי החודש: סיברג. האמת היא שהקורונה דיכאה אצלי טוטאלית את הרעב לסרטים.
ספרי החודש: אנשים נורמליים. אני תקוע בו כבר כמה שבועות.
שירי החודש: יגיע בסוף, כרגיל.
דמויות החודש: מותק מרדכי, ג'וני רוז וג'ייק מבשר ודם (ראסל טובי, מוכר כהארי מקוונטיקו).
ציטוט החודש:"לשים את האגו בצד"
סיבה למסיבה: יום העצמאות מתקרב ואני אצל המשפחה מצד אמא בכוכב יאיר.

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? שבכל הלילות אנו רואים תוכנית מעניינת?
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? אביזרים שמתשמים בהם ב "חדרים דיסקרטיים".
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - וילאנל, שמאמינה שהיא מחוסנת באופן טבעי.
אַיֵה פלוטו? לא נעלתי אותו במרתף.
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? רפרנסים לתוכניות ריאליטי.
מה קונים למדינה בת 73? הליכון :)
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - המשרד המקורית.
מה הפרח האהוב עליכם? - נוריות.
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - לאחרונה נפטר ג'ורג' סיגל שאני זוכר מתהרוג אותי וזהו (בתור ג'ייק גאלו). הוא היה ממש מצחיק.
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק... השיר הטוב ביותר ששמעתי השנה, של הלהקה הבלגית הזאת. הבחורה שהוא מספר עליה מזכירה לי חברה לשעבר:

LeAnnDylan

Well-known member
לא יודעת מאיפה באת אבל ברוכה הבאה. מקווה שאין לך דעות טלוויזיה מחפירות אחרת אאלץ להתעלם גם ממך כפי שעשיתי לחצי מהפורום (ותודה לעח"ו שגילתה לי את סודה|מאוהב|)
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - הורגים דמות שאהבתי
בתאכלס כן. אין מעצבן מזה.
בעצם אולי שמחפפים דמויות שאני אוהבת בגלל בעיות "תקציביות" אבל אז מביאים דמויות חדשות ומשלמים לשחקנים שלהם פחות או יותר אותו הדבר|שפם|
כן שונדה ריימס אני מדברת אליך יא חלאת טלוויזיה:-[
אני די בטוחה שיש אימוג'י של דינוזאור.
מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שאנשים משרשרים בו כמו שצריך
אנחנו כותבות בשני פורומים שונים?8-*
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שמסרבים להרוג את הרעים כשאפשר, מסיבות פציפיסטיות.
אני לא יודעת אם אנחנו מתכוונות לאותו הדבר אבל אני לגמרי שונאת שעומדים להרוג את הרשע/ית ואז מישהו בא וכזה "לא, אל תהרגו אותו, תנו לו לחיות עם מה שנהיה ממנו"|שפם| אלא אם כן זו אוקטביה ואז אני לא שונאת את זה.
קראתי עד הסוף, אבל בתאכלס זה הצחיק רק עד ציורי הקיר.
--שיימלס שחזרה לתפקוד מלא עם פרקים טובים יותר|מאוהב|
אז אולי כדאי שגם אני אחזור אליה.
סרטי החודש:|קדימה|Ever After - זה עיבוד לסינדרלה עם דרו שאני רוצה להגיד שדילן הכריחה אותי לראות אבל זה יהיה שקר כי היא הזמינה אותי בנימוס לדייט-דרו והסכמתי.
אני יודעת שכבר הגבתי לזה אבל דרו|מאוהב|
והיית חמודה אז מגיע לך עוד הכרה|4U|
שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - 'tis the damn season גם של טיילור וגם קאבר יפה
חשבתי שזה שיר כריסמס ולא הבנתי מה נזכרת בו באיסטר. אבל זה לא ואני לא יודעת ממה אני יותר מאוכזבת עכשיו:-D
שיר יפה אבל.

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? -|קדימה|אנחנו יודעים לשרשר
היית צריכה לשים בסוגרים שה"אנחנו" זה 3 וחצי אנשים פה. וכן. לונה היא החצי כי היא משרשרת עקום לפעמים ואז מאשימה את תפוז|שפם| אז לא מגיע לה להיות שלמה.
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? -|קדימה|קפיצת זמן
קפיצת זמן שלא אומרים לנו שקפצו בזמן ואז פשוט מתחילים איזה שבוע/חודש/עשור אחרי ואנחנו אמורים פשוט להבין את זה לבד|שפם| או שאיזה דמות פתאום אחרי 5 ד' אומרת "די כבר, עברו 8 חודשים ומאז שזרקה אותך, הגיע הזמן שתקום מהספה" לא יכולתם לכתוב לפני שעברו 8 חודשים?!|שפם|
גם היה משהו באיזו סדרה שראיתי (אני אכתוב מעומעם כי אין לי כוח לספוילרים) והייתה איזה דמות שמחפשת דמות אחרת במשך איזה חצי סדרה ושתיהן דמויות מסוכנות שאת פשוט יודעת שהמפגש בניהם יהיה דרמטי ואז הם סוף סוף נפגשים בסוף של אחד הפרקים. ואז הפרק הבא לא מתחיל מהמפגש הזה. הוא פשוט מתחיל איזה כמה שעות אחרי ולא מספרים לנו בשום שלב מה היה שם. לייק, וטפ?!
מה הפרח האהוב עליכם? -|קדימה|ורדים זה יפה נראה לי.
אבל זה פרח כל כך לא פרקטי אוף. הם מתים הכי מהר ואם שמים אותם בזר עם פרחים אחרים, הפרחים האחרים שורדים הרבה יותר זמן והם מתים אחרי כמה ימים ואז הזר נהרס כי צריך לשלוף אותם משם.
אל תקנו ורדים אנשים!
כן, זה נושא רגיש אצלי.
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...|קדימה|
|אקשן|ההופעה של טיילור בגראמי|מאוהב|
דווקא יצא לי לראות אותה איזה יום אחד כששידרו שידור חוזר של הגראמי וזיפזפתי בין הערוצים ונפלתי בדיוק עליה.
הופעה טובה|כן|

LeAnnDylan

Well-known member
ספרי החודש:*נושמת עמוק*
במסגרת ספרי העיון קראתי את : החודש הארוך ביותר: 50 שנה למלחמת ששת הימים ועכשיו אני קוראת הכרעה : מי ניצח במלחמת יום הכיפורים.
ואז בנוער/ פנטזיה לנוער: גורלו של אפולו 5: המגדל של נירון(מאכזב בטירוף).
ופרוזה: אומנית החינה (סתמי, מיותר) אריה (כנ"ל, אבל קצת יותר טוב) סוד העננים(בעיקר מקסים) בית קפה ליד הים(קלישאתי בטירוף בקטע טוב ומהנה)המרחק ביני לבינך, אחות הפנינים (כנ"ל) מחול הסוסים(חמוד ומפתיע לטובה).
ועכשיו אני קוראת את חיים קטנים ואחרי 2/3 הוא כרגע ספר החודש שלי.
קראתי את כל זה וזה היה הדבר הכי ארוך שקראתי החודש אז בסיכום החודש הבא אני הולכת לבחור בחפירת הספרים הזאת כספר החודש שלי.
תודה לך עדי שאת מעשירה אותי כך|4U|
איזה בטחון בדיוק? למקרה שתהיה אפוקליפסה והיא מתכוונת להשתכר בה?:-D
זה עדיף מאפוקליפסיה שתכסי את עצמך בנייר טואלט ותעמידי פני מומיה.
לקח לי יותר מידי זמן להבין שהכוונה סבן-אילבן ולא שהתכוונת 7-11 דקות הליכה והמשפט יצא מוזר:-D
סורי.
לא היה לי כוח לכתוב 7-אילבן. חשבתי שיש כאלה גם בארץ. אבל אני כבר לא באמת יודעת מה יש בארץ ומה סתם היה בחלום שלי.
אַיֵה פלוטו? - בקופסה על המדף בסלון של השותפה שלי, יחד עם כל הכלבים המתים שלה.
נו זה קטע של אמריקאים לשמור את האפר של האהובים המתים שלהם. אז היא שומרת בקופסאות עץ כאלה את האפר של הכלבים המתים שלה. יש להם שם איזה מזבח. ופלוטו צריך להיות בן איזה 300 ביי נאו, אז הגיוני שהוא ימצא את עצמו בתוך קופסה על המדף.
נו לאדעת, אל תבואי אליי בטענות, תחתמי על העצומה שלי וככה לא נצטרך לסבול יותר מהשאלות המוזרות של ניק|שפם|
גם זה אני אוהבת (אם לא מותחים את זה יותר מידי, ואם כשזה מגיע זה מגיע יפה)
האמת שזה לא באמת מעצבן אותי אבל לא היה לי כוח לחשוב על כלום ואני לא אוהבת לעשות ליון.
מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שהפורום הזה כולו כיופים גיפים
הנה, תיקנתי לך.

דמויות החודש: ליאם משיימלס
אני לא יודעת שאני מוכנה נפשית לעובדה שתינוק בן שנתיים הופך להיות בוגר מספיק כדי להיות דמות חודש בקרוב:-(
עריכה כי שכחתי לענות על זה - זה מאוד מעצבן אותי שמגיעים בסדרה למסקנות בלי שהראו לנו איך הגיעו למסקנה הזאת. יכול להיות שהבינו באמת מי הרוצח (סתם דוגמה) אבל זה לא מעניין אם לא ראינו באופן משכנע איך הם הגיעו לגילוי הזה.
לגמרי|כן|
אתה גר בקיבוץ??? מה זה צרכניה
אני מושבניקית במקור וגם אצלנו היו אומרים צרכניה.
בקיבוצים שלידנו הם היו חושבים את עצמם וקוראים למטר על מטר שלהם כלבו. ולא היה בו כלום. עלק הכל|שפם|
מרחק מסופרמרקט/מכולת: בדרך לשם כשאני רעבה זה נראה נצח
ללכת לסופר כשרעבים זה נורא. ואני כל הזמן עושה את זה. אני מוצאת את עצמי קונה איזה 7 טאקו-אים ואת כל שאר הסופר ואז שובעת אחרי השלישי וסתם נאלצת לזרוק הרבה ממש שקניתי כי אין לי כוח לבשל בסוף כי גם במהלך השבוע אני מוצאת את עצמי אוכלת טאקו.
|חבול|
סרטי החודש:
Yes day
גם אני רציתי לראות את זה. לא יצא לי עדין.
את ממליצה עליו?
כאילו, אני רוצה להגיד שאם הוא בסרטי החודש שלך זה אומר שאת ממליצה, אבל אני נוטה לשים כל מה שצפיתי בו תמיד ולא רק דברים שאהבתי אז לא יודעת.
שירי החודש: Take On Me
|מאוהב|
ציטוט החודש:
כן! במיוחד אם יש עוגת גבינה|יאמי|
אַיֵה פלוטו? - מעופף עם חמישה בלונים
אבל רק האדום של אלון שרד! פלוטו כנראה בתת משקל רציני:-0
כי זה לא בושה להתחנף למנהל הדיקטטור שלנו
האמת שזה די מביש.

LeAnnDylan

Well-known member
קלאסיקה!
הדבר הראשון שאני חושבת עליו בהקשר למילה "אייטיז".
חח אני תמיד זוכרת את החידוש של A1 קודם:-D
לא יודעת למה. הוא היה כזה גרוע:-D
עכשיו כשאני צופה בזה אני קולטת שגם תמיד אהבתי את הכי מכוער מבניהם:-D
מורידה בפניך את הכובע
אל תורידי, יהיה לך קר.
ניק לא שאל איך תגיעי לשם, אז נראה לי שזה תקף כסופר קל"ב
לא יודעת, הרגשתי צורך להסביר אחרת מרגיש לי שרימיתי בתשובה.
:-D גדול!
(הפרסומת היתה לאג'קס?)
לסיליט. אבל בזמן שעניתי על זה זכרתי אג'קס משום מה. לא נורא. אף אחד לא שם לב חוץ ממך.
תזכירו לי מה זה הששש הזה?
זה היה הבעל של שרה שהאי אבל עדי אמרה שהם התגרשו
אז עכשיו זה האקס של שרה שהאי.
זה עדין עובד:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
את ממליצה עליו?
כאילו, אני רוצה להגיד שאם הוא בסרטי החודש שלך זה אומר שאת ממליצה, אבל אני נוטה לשים כל מה שצפיתי בו תמיד ולא רק דברים שאהבתי אז לא יודעת
לאחרונה אין לי כוח לסרטים אז הייתי גאה שראיתי החודש 3 סרטים ושמתי את כולם.
Yes day, זה לא סרט רע אבל זה סרט משפחה תיפוסי כזה. ואני לא יכולה להגיד שאני ממליצה עליו.
מה זה הלהקה הזו ולמה הם הורסים קלסיקה??
לא ידעתי שלוצי כותב בפורום שלנו:-0|מאוהב|
דילן יש גם משהו בשבילך

LeAnnDylan

Well-known member
Yes day, זה לא סרט רע אבל זה סרט משפחה תיפוסי כזה. ואני לא יכולה להגיד שאני ממליצה עליו.
כן, הבנתי שזה סרט משפחתי כזה ולא איזו יצירת מופת. ראיתי איזה טריילר שלו בתוכנית של דרו. אבל זה היה נראה חמוד כזה שלא מצריך יותר מידי מחשבה וזה הרגיש לי כמו מה שאני צריכה בימים אלו.
מה זה הלהקה הזו ולמה הם הורסים קלסיקה??
חח לאדעת, הם היו קיימים פעם שהייתי בתיכון נראה לי והם היו בין להקות הבנים היחידות שלא שנאתי. לא ברור לי עכשיו למה:-P:
דילן יש גם משהו בשבילך

Shiri from the block

Active member
חולה על סיכומים חודשיים וופ וופ

שם: שירי בלוק לדיקטטורית הראשית פה, שירן בשביל כל השאר B-|
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 5 דקות הליכהה

סדרות החודש: אחוזת דאונטוןןן סוף סוף התחלתי לראות ולקח לי זמן להתחבר לזה אבל עכשיו אני ממש אוהבת ומכורה|מאוהב| אני בתחילת עונה 2 :-]
סרטי החודש: זאק סניידר ליגת הצדקקקק וואי אהבתי בטירוף!! חוץ מכל המיליון הילוך איטי שהיה שם שהיה ממששש מיותר, אבל חוץ מזה נהנתי ממש!
גם ראיתי ראיה והדרקון האחרון וגם מומלץ בחום|מאוהב|
ספרי החודש: -
שירי החודש: שירים של ניק קרטרררר
דמויות החודש: מגי סמית' כמובן כפרעליה בכל דמות שהיא עושה|לב| הא הא ונזכרתי שגם רציתי לתת מקום של כבוד לאליס מבאטוומן כי כפרעליה גם|מאוהב|
ציטוט החודש: "וואלה לא יודעת" - ע"י שירן קרטר
סיבה למסיבה: התארסתי!!!!:D:D:D הבת זוג הציעה אחרי 3 וחצי שנים :love::love::love:
וגםםםםםם עשיתי לייזר להסרת משקפיים!! נכון נכון! אני עונה עכשיו על השאלון *בלי* משקפיים אעאעאעאעאעאע

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - וואלה אחלה פורום, היחידי שאני עוד כותבת בו ואתם ממש מעניינים וכיפיים|לב|
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - סופרמן קונה ממתקים לילדים, שפחה קונה קונדום 🤭 תסריטאי קונה מסטיק כי זה עוזר לו לפרוץ את מחסום הכתיבה שלו.
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לא יודעת למה אבל עולה לי דקסטר לראש חחח למרות שכשאני חושבת על זה יותר לעומק לא בטוח שהוא יסרב... אבל הוא זה שעלה ישר אז נבחר בוווו
אַיֵה פלוטו? - לא ברור
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שמשתשים בקוויר בייטינג ע"ע סוואן קווין (OUAT)
מה קונים למדינה בת 73? - את כל הערבים ארוזים מוכנים לשליחה לירדן/מצרים/22 מדינות מוסלמיות אחרות :-]
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - סמולוויל יש בכלל ספק??|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
מה הפרח האהוב עליכם? - פטוניה, כי זה הפרח האהוב על הבת זוג :-] וגם היא קנתה בסופ"ש אותם אז זה ישר קפץ לי לראש חחח
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - אוי שאלה נוראית:-( יש לי 2 שאני לא מתגברת על זה עדיין... כזה פיספוס :-/
הראשון זה קווין סמית' (לא הבמאי) שעשה את ארס אל המלחמה בזינה/הרקולס/הרקולס הצעיר
שנפטר בשנת 2002 כשרצה לעשות פעלול לסרט והוא נפל מגובה והיה בתרדמת 3 שבועות עד שהוא נפטר סופית;-( כזה כישרוני, קול מהמם, שחקן הורס ופשוט עצוב:-(

השני זה אנדי וויטפילד ששיחק את ספרטקוס בסדרה, שנפטר מסרטן ב-2011 אחרי צילומי העונה הראשונה 😭😭😭😭
כנ"ל כמו קווין, כישרוני, הורס, וכזה ביזבוז של שחקן מעולה לעולם הטלויזיה והקולנוע😭😭

מה זה?? חצי מהגיפים נעלמו לי פה!! ערכתי והוספתי אותם חזרההה חוצפהההה

קבצים מצורפים

• 1617524172987.png
    1617524172987.png
    KB 942.4 · צפיות: 0
  • 1617525461499.png
    1617525461499.png
    KB 535.2 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

Shiri from the block

Active member
כן, הבנתי שזה סרט משפחתי כזה ולא איזו יצירת מופת. ראיתי איזה טריילר שלו בתוכנית של דרו. אבל זה היה נראה חמוד כזה שלא מצריך יותר מידי מחשבה וזה הרגיש לי כמו מה שאני צריכה בימים אלו.

חח לאדעת, הם היו קיימים פעם שהייתי בתיכון נראה לי והם היו בין להקות הבנים היחידות שלא שנאתי. לא ברור לי עכשיו למה:-P:

מי זאת השחקנית הזאת לעזאזל ומאיזה סדרה זהההה

מילי08

Well-known member
שם: תרנגול רב עוצמה
ברוך הבא
דמויות החודש: - מרב מיכאלי
בהחלט!!
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - מורחים אותן
בהחלט מעצבן
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - [כריסטופר פאלמר]
נכון :-(
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - לאחרונה נפטר ג'ורג' סיגל שאני זוכר מתהרוג אותי וזהו (בתור ג'ייק גאלו). הוא היה ממש מצחיק.
נכון גם :-(
. השיר הטוב ביותר ששמעתי השנה, של הלהקה הבלגית הזאת
מזכירים את הביג'יז
לא יודעת מאיפה באת אבל ברוכה הבאה. מקווה שאין לך דעות טלוויזיה מחפירות אחרת אאלץ להתעלם גם ממך כפי שעשיתי לחצי מהפורום (ותודה לעח"ו שגילתה לי את סודה|מאוהב|)
אני לא יודעת אם אנחנו מתכוונות לאותו הדבר אבל אני לגמרי שונאת שעומדים להרוג את הרשע/ית ואז מישהו בא וכזה "לא, אל תהרגו אותו, תנו לו לחיות עם מה שנהיה ממנו"|שפם| אלא אם כן זו אוקטביה ואז אני לא שונאת את זה.
ממש
חשבתי שזה שיר כריסמס ולא הבנתי מה נזכרת בו באיסטר. אבל זה לא ואני לא יודעת ממה אני יותר מאוכזבת עכשיו:-D
קפיצת זמן שלא אומרים לנו שקפצו בזמן ואז פשוט מתחילים איזה שבוע/חודש/עשור אחרי ואנחנו אמורים פשוט להבין את זה לבד
כן!! זה כל כך מרגיז. ולפעמים מדובר על קפיצות זמן גדולות וצריך לנחש מי הדמויות
קראתי את כל זה וזה היה הדבר הכי ארוך שקראתי החודש אז בסיכום החודש הבא אני הולכת לבחור בחפירת הספרים הזאת כספר החודש שלי.
תודה לך עדי שאת מעשירה אותי כך
:-D :-D :-D
נו זה קטע של אמריקאים לשמור את האפר של האהובים המתים שלהם
ממש הזוי. וקריפי ביותר
הנה, תיקנתי לך.
בקיבוצים שלידנו הם היו חושבים את עצמם וקוראים למטר על מטר שלהם כלבו. ולא היה בו כלום. עלק הכל|שפם|
:-D אני לא זוכרת אם יש קיבוצניקים בפורום או לא
ללכת לסופר כשרעבים זה נורא. ואני כל הזמן עושה את זה. אני מוצאת את עצמי קונה איזה 7 טאקו-אים ואת כל שאר הסופר ואז שובעת אחרי השלישי וסתם נאלצת לזרוק הרבה ממש שקניתי כי אין לי כוח לבשל בסוף כי גם במהלך השבוע אני מוצאת את עצמי אוכלת טאקו.
חח, איזה באסה. אני למשל שונאת להכין לי אוכל כשאני רעבה. סליחה, אני שונאת להכין אוכל בכלל, אבל אם אין לי אוכל זמין ואני רעבה אז אני בבעיה. אם עד עכשיו לא הייתי רעבה אז אין שום סיבה שאני אעמוד במטבח לבשל, ואם אני רעבה, אז אני רוצה לאכול עכשיו ולא לחכות לאוכל.
וזה המקום להודות לאלוהי הקורנפלס
עכשיו כשאני צופה בזה אני קולטת שגם תמיד אהבתי את הכי מכוער מבניהם
אני חושבת שאפילו לא ידעתי שהיתה להקה כזאת..
אל תורידי, יהיה לך קר.
קר לי באופן קבוע :-(
לסיליט. אבל בזמן שעניתי על זה זכרתי אג'קס משום מה. לא נורא. אף אחד לא שם לב חוץ ממך.
סחתיין על הזכרון.
זו היתה פרסומת פשוטה ויעילה
זה היה הבעל של שרה שהאי אבל עדי אמרה שהם התגרשו
אז עכשיו זה האקס של שרה שהאי.
זה עדין עובד
חח, סבבה. אבל קרוב לודאי שפעם הבאה שתכתבו את זה אני שוב אשאל כי אין סיכוי שאזכור
לא ידעתי שלוצי כותב בפורום שלנו:-0|מאוהב|
גם את זה אני חייבת לראות כבר. מתי הפנסיה?!
דילן יש גם משהו בשבילך
לפנק לפנק לפנק

מילא דילן, אבל עדי?! אין לך יום עבודה? איך אתם מתפקדים בזמנים הבלתי אפשריים האלה? :-0
1617535481679.png
חולה על סיכומים חודשיים וופ וופ
ונעלמת מיד אחריהם..
מיליון הילוך איטי שהיה שם שהיה ממששש מיותר
הילוך איטי צריך להיות עבירה על החוק. אחד הדברים המעיקים, בעיקר כשעושים ממנו יותר מידי
ציטוט החודש: "וואלה לא יודעת" - ע"י שירן קרטר
ציטוט חשוב!
סיבה למסיבה: התארסתי!!!!:D:D:D הבת זוג הציעה אחרי 3 וחצי שנים :love::love::love:
יאאאאאאאא! מזל טוב
|חיבוק||חיבוק||מאוהב||מאוהב||מזלט||מזלט||רקדנית||רקדנית||חגיגה||חגיגה||חגיגה||חגיגה|

וגםםםםםם עשיתי לייזר להסרת משקפיים!! נכון נכון! אני עונה עכשיו על השאלון *בלי* משקפיים אעאעאעאעאעאע
כיף! תתחדשי
השני זה אנדי וויטפילד ששיחק את ספרטקוס בסדרה, שנפטר מסרטן ב-2011 אחרי צילומי העונה הראשונה 😭😭😭😭
כן, כזה חתיכי וחמוד. המחליף שלו היה גרוע

dilia snake

Well-known member
מילא דילן, אבל עדי?! אין לך יום עבודה? איך אתם מתפקדים בזמנים הבלתי אפשריים האלה? :-0
אני מתחילה לעבוד רק מהצהריים(מזכירה רפואית, אז בהתאם ללוח הזמנים של המרפאה), בד"כ אני מרשה לעצמי ללכת לישון מאוחר ולקום רק ב-9-10 בבוקר :-): .

התארסתי!!!!:D:D:D הבת זוג הציעה אחרי 3 וחצי שנים :love::love::love:
המון המון מזל טוב לכן!|חיבוק||חיבוק||חיבוק|

Shiri from the block

Active member
ונעלמת מיד אחריהם..
עלית עלי 😅
לא הייתי בטוחה אם שמים לב או לא 🤭
למרות שהגבתי מלאאאאאאאא על סיכום חודש פברואר ומרץ!
ות'אמת שאני בפורום בעיקר כשאני בעבודה, כשאני בבית אני לא על המחשב כל כך, או שאני מבשלת, או נחה עם החתלתולים, או רואה איזה סרט או סדרה... אז היה חופשת פסח עכשיו אז נחתי לי בבית :love:
הילוך איטי צריך להיות עבירה על החוק. אחד הדברים המעיקים, בעיקר כשעושים ממנו יותר מידי
יאפ. זה היה מגניב בפעם הראשונה, השנייה זרמתי... אבל די כל השאר היה מיותר לחלוטין.
ציטוט חשוב!
:cool:
יאאאאאאאא! מזל טוב
תודההההההההה!! ממש מתרגשת! חיכיתי לתכנן את החתונה בצורה רשמית כבר שנה וחצי 😂
כן, כזה חתיכי וחמוד. המחליף שלו היה גרוע
אוףףףף ממש חתיכי וממש חמוד😭😭😭
להגנת המחליף שלו- ליאם, הוא מאוד אהב את אנדי ואמר כמה פעמים שהוא מצטער שלא אנדי נמצא וחותם למעריצים על DVD של העונה הראשונה במקומו....😔

המון המון מזל טוב לכן!|חיבוק||חיבוק||חיבוק|
תודה רבה רבה🤩

Shiri from the block

Active member
מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שבכל הפורומים אליהו לא בא לביקור
אהבתי :-D
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - מתנה ללויס ליין?
יו לא חשבתי על זה בכלל 8-*
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - הורגים דמות שאהבתי
וואי לגמריייי
או להיפך- כשהורגים דמות שאהבתי, ואז מחזירים אותה לחיים, ואז הורגים אותה שוב, ואז שוב מחזירים אותה לחיים, ואז הורגים אותה ואז... תנחשו... B-|
במוות החמישי כבר לא בכיתי עליה אין כח יותררררררר
מה המטרה? כי נגיד לראות טלוויזיה בשכיבה לגמרי זה לא נוח אבל לישון לא נוח בישיבה.
תלוי עד כמה עייפים:-D אפשר בקלות להירדם גם בישיבה, אבל כן, זה לא נוח חחחח
אמן|הלוואי| למרות שדחו את נטשה ליולי אז מה עוזר לי קולנוע עכשיו?
יווווו איך אני מחכה לראות בלאק ווידו בקולנוע|מאוהב|!

דמויות החודש: וונדה, ויז'ן, קלארק קנט |מאוהב|
קלארק קנט של סופרמן ולויס? יעני טיילר משו? כי אממממ, פחות לדעתי האישית😬
לעומת זאת טום וולינג ודין קיין....|מאוהב|

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שמסרבים להרוג את הרעים כשאפשר, מסיבות פציפיסטיות.
אמאאאאא לגמריייי!!

התמונה קורעת:-D:-D

didalf

Well-known member
:-D:-D
אבל היי אני לא משתמשת בזה!

והיית חמודה אז מגיע לך עוד הכרה|4U|
|לב||לב|

שיר יפה אבל.
ממ את לא לגמרי אוף זה לא שיר כריסמס אבל כן על תקופת החגים.
ויאיי אני שמחה שאמרת שהוא יפה:-]

היית צריכה לשים בסוגרים שה"אנחנו" זה 3 וחצי אנשים פה. וכן. לונה היא החצי כי היא משרשרת עקום לפעמים ואז מאשימה את תפוז|שפם| אז לא מגיע לה להיות שלמה.
זה עדיין יותר טוב ממה שהולך במקומות אחרים. פעם אחת נכנסתי לפורום פעיל מאד לראות איך הם מסתדרים בו בלי הטריק שלנו ואין לי מושג איך הם לא הולכים לאיבוד ומתחרפנים.

קפיצת זמן שלא אומרים לנו שקפצו בזמן ואז פשוט מתחילים איזה שבוע/חודש/עשור אחרי ואנחנו אמורים פשוט להבין את זה לבד|שפם| או שאיזה דמות פתאום אחרי 5 ד' אומרת "די כבר, עברו 8 חודשים ומאז שזרקה אותך, הגיע הזמן שתקום מהספה" לא יכולתם לכתוב לפני שעברו 8 חודשים?!|שפם|
מממ לא יותר בקטע שפתאום קופצים כמה שנים ואנחנו אמורים עכשיו לקבל את מערכות היחסים החדשות שנוצרו שאין לנו חיבור רגשי אליהן או להאמין שפתאום חברויות וזוגיות שהיו מעורערים במשך הכמה חודשים שנמשכה הסדרה פתאום נהיו סופר יציבים.
דווקא אין לי בעיה שעושים קפיצת זמן קטנה ומסבירים לי אותה דרך הדמויות במקום בטקסט על המסך.

גם היה משהו באיזו סדרה שראיתי (אני אכתוב מעומעם כי אין לי כוח לספוילרים) והייתה איזה דמות שמחפשת דמות אחרת במשך איזה חצי סדרה ושתיהן דמויות מסוכנות שאת פשוט יודעת שהמפגש בניהם יהיה דרמטי ואז הם סוף סוף נפגשים בסוף של אחד הפרקים. ואז הפרק הבא לא מתחיל מהמפגש הזה. הוא פשוט מתחיל איזה כמה שעות אחרי ולא מספרים לנו בשום שלב מה היה שם. לייק, וטפ?!
וואי זה נשמע מעצבן!

אבל זה פרח כל כך לא פרקטי אוף. הם מתים הכי מהר ואם שמים אותם בזר עם פרחים אחרים, הפרחים האחרים שורדים הרבה יותר זמן והם מתים אחרי כמה ימים ואז הזר נהרס כי צריך לשלוף אותם משם.
אל תקנו ורדים אנשים!
כן, זה נושא רגיש אצלי.
חחח טוב סליחה. מי קונה פרחים בכלל.

דווקא יצא לי לראות אותה איזה יום אחד כששידרו שידור חוזר של הגראמי וזיפזפתי בין הערוצים ונפלתי בדיוק עליה.
הופעה טובה|כן|
תודהה|מאוהב| (כן אני לוקחת מחמאות לטיילור באופן אישי)

תודה לך עדי שאת מעשירה אותי כך|4U|

זה עדיף מאפוקליפסיה שתכסי את עצמך בנייר טואלט ותעמידי פני מומיה.
למה? נשמע כיף:-P:

נו זה קטע של אמריקאים לשמור את האפר של האהובים המתים שלהם. אז היא שומרת בקופסאות עץ כאלה את האפר של הכלבים המתים שלה. יש להם שם איזה מזבח. ופלוטו צריך להיות בן איזה 300 ביי נאו, אז הגיוני שהוא ימצא את עצמו בתוך קופסה על המדף.
אה טובנו אנחנו יודעים שהיא מוזרה. פשוט בהתחלה חשבתי יש לה פוחלצים או עצמות של כלבים ונבהלתי. שכחתי מהקטע ששורפים ושמים בכד:-D

חחח מזה הדבר הזה:-D

עכשיו כשאני צופה בזה אני קולטת שגם תמיד אהבתי את הכי מכוער מבניהם:-D
ואחרי זה יורדת על החתיכים שלי|שפם|

למעלה