Yes We Can - סיכום מי-ם ל-ים

RnonNa

New member
Yes We Can - סיכום מי-ם ל-ים

שלום חברים אחרי 5 ריצות מרתון ב-15 יום הגיע הזמן לסכם את האתגר. מצורף קישור לסיכום. סיכום טכני למי שירצה לעשות אתגר כזה בעתיד יופץ בנפרד. להתראות באתגרים הבאים Rנון

MaaYan B23

New member
פשוט.. אין מילים!

כל הכבוד על סיום האתגר, אני יכול רק לקנא בתחושה של אחרי. בהחלט נותן חשק ומוטיבציה להמשיך קדימה

republik

New member
מסכים לגמרי

אחרי שקראתי את זה אמרתי... הנה על זה הולכת להיות התגובה הראשונה שלי כאן... בתור אחד שרק ממש עכשיו התחיל ובקושי עושה 10, זה לא פחות מאשר נותן השראה להמשך. כל הכבוד!

idokatze

New member
אדיר!!!

כל הכבוד לכל המשתתפים ובמיוחד לארנון על החזון והביצוע.

כשב

New member
אין מילים ../images/Emo13.gif

כבוד על התוצאה בתל אביב אחרי כל זה. אני סקרן לגבי התזונה שלך במהלך השבועיים האלו, אם תוכל להרחיב אשמח. :)

RnonNa

New member
תזונה

האמת (ואולי לא נעים לומר זאת) לא היה משהו ממש מיוחד. פרט אולי למספר עקרונות ותוספים
1. החלטתי שבמהלך השבועיים האלה אני לא רעב ! (עצרתי לקנות כריך או אוכל אחר בכל פעם שהרגשתי רעב ואכלתי כל עוגיה/חטיף שנקרה בדרכי). 2. מעט ג'לים/תמרים/איזוטוני בריצה. 3. ארוחה טובה (ועוגיות של אתי) מיד אחרי הריצה - זה היה גם כיף לשבת עם האנשים שרצו. 4. בסיום שלושת הקטעים הראשונים שתיתי משקה התאוששות של GU. לא ניסיתי את זה קודם ואינני יודע האם זה היה הדבר היחיד שעזר אבל התחושה הכללית היתה שהמשקה טוב ועוזר. 5. שוורצנגר של בלאק אחרי מרתון ת"א (בעצם זה טוב תמיד...
) חייב לציין שלא עמדתי בתוכנית התזונה שתכננתי וכן לא במסאז'ים שתכננתי לעשות. אמנם התוצאה הסופית מראה שהסתדרתי בלי זה אבל כמו שאומרים - "שטות שהצליחה היא עדיין שטות". בתיאבון Rנון

כשב

New member
מעניין,

חשבתי שהשקעת יותר מחשבה בעיניין התזונה אבל מדבריך ניתן להבין שלא כך הוא הדבר. כנראה שדלק החזון והדבקות במטרה הוא אנרגטי ויעיל לא פחות מכל פחמימה. :)

itaitai

New member
איזה סיכום מעולה!!!

ממש עושה חשק לעשות את זה. בעצם, הייתי בשלושת קטעי השטח.... מסלול מתדהים ומאתגר ברובו, אבל הכי חשוב, חבורה של אנשים מדהימים!! אירגון מעולה של ארנון (כן אתה האמרגן, בלי מרכאות, לפחות לצורך המחמאות). ככה זה כשיש אנשים עם חזון. ממתין בחרדה לדבר הבא..... שבוע נפלא

למעלה