XPS 1330 נכנס לתרדמת

Andy Worhol

New member
XPS 1330 נכנס לתרדמת

שלום, כאשר המחשב פועל ואיני נוגע בו המסך נכבה ואיני יודע כיצדצ להעיר אותו. יש לציין שלפי הגדרות החשמל הוא אמור להכנס ל-SLEEP רק אחרי שעתיים. יש איזה שילוב קסם של כפתורים שיכול להעיר את המחשב? תודה לעונים.

Andy Worhol

New member
יש את הנורה של החשמל אבל לא מהבהב

ה-BT היה פתוח והנורה עבדה. יש לך אולי רעיון? לחיצה על כפתור ההדלקה לא ממש עוזר כמו שהציעו כאן.

ypm

New member
שאלה: למצב שינה יזום

אם אתה נכנס למצבי השינה ל Sleep ול - Hibernate באופן יזום אתה כן מצליח לחזור חלק ?

ypm

New member
כל הדרייברים מותקנים, הכל יציב, פועל

איזו מערכת הפעלה ? מי התקין אותה ? האם זו תופעה חדש שלא היתה בעבר ?

Andy Worhol

New member
פרטים

VISTA HOME הותקנה ע"י החברה שרכשתי ממנה את המחשב (NOTEBOOK CLUB). האמת שזו תופעה קיימת שרק לאחרונה מאוד מפריעה לי שאני רוצה לתת למחשב משימה להוריד משהו לדוגמא. יכול להיות שאם יעבור ממש הרבה זמן ע"י לחיצה זה כן ידלק (אבל התהליכים כבר יעצרו...). אני מקפיד תמיד לעדכן שיש מה. אין בעיות אחרות מרכזיות במחשב-הייתה בעבר בעיה בלוח האם (וכרטיס המסך)שהוחלף ע"י השירות של יעל בהרצליה.

ypm

New member
המחשב לא אמור להכנס למצב שינה תוך כדי הורדה

מציע לבדוק טמפרטורה אולי זו הבעיה. * לחיצה ארוכה תכבה את המחשב

Andy Worhol

New member
לחיצה ארוכה זה באין ברירה

איך אפשר לבדוק את הטמ'פ? מה הטווח הטמפ' התקין? אני חושב שאדבבר עם התמיכה של יעל בכל מקרה-לרוב תומכים מאוד לא שירותיים מניסיוני...

Andy Worhol

New member
אני לא מצליח להוריד את הקובץ

והתמיכה של דל זה בחברת יעל מחשבים? (אלא אם יש גורם אחר שממנו ניתן לקבל שירות?!).

RoyBO

New member
לא התמיכה היא של דל

תעשה חיפוש בפורום ותתקל במספר

Andy Worhol

New member
הם לא עונים ויחזרו אליי מתישהו

ולפי חוקי מרפי הם יתקשרו שאני בלי המחשב....וגם כדי שהמחשב ירדים את עצמו צריך לחכות.... אוף...

אצלי כשזה קורה אני לוחצת לחיצה קצרה על

כפתור ההדלקה למעלה. מצד שני זה משהו שאני הגדרתי למחשב אז לא בטוחה שזה יעבוד גם אצלך. בהצלחה.

למעלה