xandros 2.0

gollum1

New member
xandros 2.0

שלום לכולם, לפני מספר ימים התקנתי במחשב שלי linux xandros 2.0, שיצא למכירה רק החודש ורציתי לשתף אתכם. התקנתי אותו על מחשב עם windows xp וההתקנה פשוטה וללא שום בעיות וכמו כן הוא זיהה מיד את כל החומרה שלי כולל חיבור לאינטרנט מדפסת וג'ויסטיק והכל פועל כמו שעון. כמו כן אחד הדברים המגניבים זה שאפשר להתקין עליו תוכנות כמו office ואחרות כמו שמתקינים ב windows פשוט מכניסים את הדיסק לכונן והכל רץ אוטומטית, התוכנה באה עם מבחר גדול של תוכנות לשימוש כמו בהפצות נוספות mandrake ו suse וגם אם רוצים להוריד תוכנה מהאינטרנט פשוט מורידים אותם וההתקנה אוטומטית, לדוגמה הורדתי limewire ו overnet ולאחר ההורדה נפחת חלון של התקנה והכל עובד מצויין. אני מקווה שאתם לא חושבים שאני מתלהב, אבל בעבר השתמשתי בהפצות אחרות כמו mandrake suse ו red hat ובכל גירסה כזאת השקעתי המון עבודה עד שהמחשב עבר כולל כל החומרה והתוכנות שאני משתמש בהם. ממליץ בחום למרות שזה כבר "מרגיש" קצת כמו windows ולא כמו linux. להתראות gollum1

elcuco

New member
500 שקל!??!?

זה כמו הדרעק של בילי! בזבוז כסף לפי דעתי... איך העברית שם? אתה הגדרת בעצמך או שזה הוגדר בשבילך? גופנים, מהקופסא או התקנת בכוח?

gollum1

New member
דרך אגב גם שילמתי על mandrake 9.2

סכום דומה, ואפילו קצת יותר. אני לא מעתיק תוכנה אני משלם ברצון, ובכך עוזר לדיסטרביוטרים שיהיו לנו תוכנות טובות יותר.

Koala Kid

New member
שאלה לי אליך

איך אתה משלם עבור הפצה שאין לך מושג מה בסוף תקבל ? נגיד שעם מנדרייק פחות או יותר אפשר לדעת למה לצפות, אבל xandros ? הרי אין לך אפילו livecd לצורך התרשמות...

דוביקס

New member
לפי מה שקראתי

קסנדרוס כוללת בתקליטור את חבילות ההתקנה של גופני מיקרוסופט ומשתמשת ב crossover office כדי להתקין אותם כברירת מחדל, אז לא פלא שיש תמיכת עברית.

דוביקס

New member
אבל אתה מקבל הרבה יותר ;)

אופן אופיס וכו'. חוץ מזה אפשר לקנות בלי קרוסאובר ואז זה הרבה פחות. שתי המכות הגדולות הן שההפצה לא חופשית ושאין תמיכה טובה (או בכלל?) בגנום.

gollum1

New member
xandros המשך

קודם כל קניתי xandros אחרי שראיתי את הגירסא הקודמת עובדת אצל חבר והתרשמתי. לגבי תמיכה, אכן (כמו הרוב) הם לא טובים, אבל יש להם פורום מצויין, www.forums.xandros.com. ונכון xandros משתמשת ב office crossover וכמו כן ב crossover להתקנת תוכנות אחרות של windows פשוט אתה אתה יכול להכנס לכונן של windows ושם למצוא את התיקיה של התוכנות שהורדת וחלקם יסומנו באיקון של crossover ןפשוט דבל קליק ואתה רואה ב xandros חלון התקנה, ככה התקנתי acdsee ו kazza ותוכנות אחרות שאני משתמש בהם.

gollum1

New member
EBDA TO BIG

שלום לכולם, יש לי מחשב עם windows, mandrake ועם xandros ואני רוצה לעבוד עם כולם במקביל. בהתחלה התקנתי windows ולאחר מכן mandrake והכל עבד מצוין. ביררתי ומצאתי ש xandros יכול לעבוד כ root manager ולהגדיר ב lilo את מערכות ההפעלה הקיימות וכך היה כאשר התקנתי אותו קיבלתי אפשרות לבחור להתחיל מכל אחת ממערכות ההפעלה הקימות. xandors ו windows xp עובדים ועולים טוב אבל mandrake 9.2 כאשר אני בוחר להפעיל אותו אני מקבל שגיאה ebda to big. מצאתי באינטרנט ש ebda זה - Extended BIOS Data Area אבל אני לא יודע מה צריך לעשות עם זה ? תריך עזרה please. תודה gollum

למעלה