WuRule

hip hop soul

New member
WuRule

זיהום ב-base!!! קודם כל B2K!להקת בנים שחורה-ממש כמו n stink ויש את הפרסומת המטומטמת לאללה של המשחק של בריטני ספירס והפרסומת המפגרת של הרקדן המטומטם הזה החבר של n stink הערוץ הזה מזדהם וה-b2k,אני פשוט שונא אותם,אפילו שהם כושים I hate Fuckin boy bands hate that shit אוקיי נרגעתי ועוד משהו זה בושה שמישהו שקורה לעצמו ראפר (Nelly) מופיע על אותו מסך ואותו שיר עם זבל כמו n stink.אני כבר רואה את בריטני ספירס ו-ol´ dirty bastard בחידוש ל-hit me baby. That will be the day alright pepole,think about that That´s that Wu, that´s that Wisdom That´s the Wisdom of the Universe That´s the truth, of Allah, for the Nation, of the Gods A lot of niggaz trying to take hip-hop and make that shit R&B, rap and bullshit yaknowhatI´msayin? Or make that shit funk Fuck that, this is MCin right here, this is hip-hop Wu-Tang, Wu-Tang gonna bring it to you in the purest form

kodman

New member
הם לא רעים

B2K הם כמה חברה צעירים - בהחלט כישרוניים שהוציאו אלבום נחמד בשביל אלבום ראשון (קח בחשבון שאין להם ניסיון של שנים בתחום). הם אר-נ-בי היפ הופ \ 2step \ פופ-דאנס סיגנון הטו סטפ פופולארי יותר בבריטניה - אירופה - אני לא יודע מאיפה הם אבל הם הצליחו באמריקה ובשבוע הראשון שהאלבום יצא הוא נכנס למקום השני בבילבורד. ולמה בושה שנלי איתם? בושה שהם עם נלי - הוא לא ראפר כל כך גדול ואפילו שאני דיי מתעב אותם אני מוכרח להודות שאחרי שבגלל אמטיוי בייס יצא לי לשמוע תשיר שלהם עם נלי 100 פעם - בסופו של דבר הגעתי למסקנה שהשיר נחמד. kodman

Ambitionz

New member
B2K הם דוקא בסדר, זה לא אנ סינק...

חבורה של בני 15 ("yo im only 15") ואולי גם 16, השיר החדש שלהם gots ta be, יותר R&B הוא לפי דעתי קיצ´י מדי, הקודם פחות.. ויש להם פוטנציאל לפי דעתי, קול טוב ואחד שהוא די בסדר בראפ...

HaWk34

New member
אני חייב לציין

שאני מסכים עם קודמן השיר של נלי ואנסינק לא כזה גרוע כמו מה שאתם עושים ממנו בגלל שזה אנסינק אתם ישר אומרים חרא וזה... אבל זה בסה"כ שיר אר נ בי כזה ונלי מוסיף לזה חלק של ראפ ודווקא אני אוהב את הבתים שלו. לא לבא בתלונות אליי

Ambitionz

New member
נכון השיר בסדר, אבל זה לא שיר משהו

עדיין, יש לזה את המילים הכי מפגרות ששמעתי מאז its a doggy dogg world... **התוודות** - את השיר הקודם שלהם יותר אהבתי. ואפילו יותר אהבתי כששמעתי ש..ש...ג´אסטין יוצא עם אלישה קיז!!

למעלה