Wu Tang, Wu Tang

Wu Tang, Wu Tang

ההופעה שהיתה אתמול (היום), הייתה פצצות. למרות שהגיעו קצת מאוד אנשים (לא יותר ממתיים, ואפילו ספק שעברו את המאה), ולמרות שחיכינו די הרבה לתחילת ההופעה, הכל היה שווה. שני חברי הוו עלו לבמה, ושרו שירים מוכרים ולא מוכרים, עשו פריסטיילים, ולחצו את היד לכל מי שרצה (חוץ מקוף סלעים שלמרות שהושיט את ידו מס' פעמים לא זכה ללחיצה). הראפרים נתנו לקהל לשיר ביחד איתם (למרות שהדי.ג'יי לא חשב להפסיק, או לפחות להנמיך את המוזיקה כשהם הושיטו את המיקרופונים). בסוף ההופעה הם נתנו ל-MC's שיש להם Lyrics לעלות לבמה ולשיר (ושוב הקוף לא עלה), רוב החברה שעלו היו שיכורים ולא עשו כלום, אך היו גם כאלה שזכו ב-Respect שלנו. ממש בסוף, לפני שהם ירדו מהבמה, קילה פריסט עשה פריסטייל עצבני, במשך איזו דקה, כמעט בלי לקחת אוויר. וכך הם עזבו, היישר לשדה התעופה, לקול תשואות הקהל. אני אישית, ואני יודע שרבים אחרים נהננו מאוד, כי זו הייתה חוויה, וגם כי ההופעה היתה ממש טובה (למרות שהיינו מעדיפים לשמוע יותר את קילה ולא את רמדי). וכמו שאמרתי, מי שבא הרוויח, מי שלא בא הפסיד, ובגדול.

אמת ויציב

לרמדי כן לחצתי את היד, וקילה פריסט לא רצה ללחוץ לי כי אני שחור
. ואתה היית עולה לעשות פריסטייל מול כל הקהל, במיוחד כשאתה עייף מת? ומישהו יודע מי זה הבחור עם הגופיית כדורסל הכתומה, שהפציץ בפריסטייל?

לא נראה לי שזה היה פריסטייל

אבל היה ממש טוב. ואם היה לי את הכשרון שלך, כן הייתי עולה.

../images/Emo9.gif תודה על המחמאה

הייתי רוצה לדבר עם הבחור, אולי בוגימן יודע מי זה?

תמונות

מההופעה אפשר למצוא בפורום מוזיקה שחורה: 205 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=205

BoogieDTN

New member
הלינק הישיר לתמונות

גם אני נהניתי אבל התבאסתי בשבלהם שבאו קצת אנשימים

לא רק

חוץ מזה, חצי מהאנשים שבאו באו בלי קשר, ראיתי שם רוקרים, או מטליסטים או שאיך שלא קוראים לזה, וזה חבל שכל אוהבי הראפ לא הגיעו, כי היה שווה

למעלה